PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Derbi Sonrası 19 Yaşında Bir Taraftar Öldürüldü

irfanköse276
13.05.2013, 01:27
Fenerbahçeli bir taraftar İstanbul Edirnekapı metrobüs durağında bıçaklanarak öldürüldü.

19 YAŞINDA TARAFTAR ÖLDÜRÜLDÜ
Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan derbi maçının ardından birçok ilde sarı-lacivertli ve sarı-kırmızılı taraftarlar arasında olay yaşandı. Ancak İstanbul'da yaşanan olayda Fenerbahçeli 19 yaşındaki bir taraftarın Galatasaraylılar tarafından bıçaklanarak öldürüldüğü belirtildi.

GFB'DEN AÇIKLAMA
Genç Fenerbahçeliler adlı taraftar gurubu yaptığı açıklamada, Edirnekapı metrobüs durağında Fenerbahçe taraftarı Burak Yıldırım'ın Galatasaraylı taraftarlar tarafından bıçaklandığı, olay sonrasında sarı-lacivertli taraftarın hayatını kaybettiği duyuruldu.

Ayrıca yapılan açıklamada "Kardeşimize Allah'tan rahmet diler, Burak kardeşimizin ailesine ve sevenlerine sabır; tüm camiamıza ve üyelerimize başsağlığı diliyoruz" denildi.

http://kralspor.ensonhaber.com/derbi-sonrasi-fenerbahce-taraftari-olduruldu-2013-05-13.html

Yunus Emre AYAZ
13.05.2013, 01:28
kepazelik şerefsizlik idamlık köpek onu öldüren bu kadar da olmaz.

sırf başka takımlı diye birisi öldürülemez.şike maç vs herşey bir tarafa benimde fenerli arkadaşlarım eşim dostum var galatasaraylı beşiktaşlı bu ne adilikdir ne kepazeliktir.

Hüseyin Başoğlu
13.05.2013, 01:32
Bu nedir ya ? Abi allah belalarını versin artık böylelerinin...Böyle adilik şerefsizlik köpeklik hayvanlık olur mu ya...Yazık değilmi çocuğa,ailesine..hiçmi vicdan sahibi değiller allaha nasıl hesap vericek bu köpekler anlamıyorum...

irfanköse276
13.05.2013, 01:34
Şenol Hoca geçen sene söylemişti olayların nerelere geldiğini. http://spor.haber7.com/spor/haber/876046-gunes-guneydogudan-daha-tehlikeli

Erdal DİLEK
13.05.2013, 01:36
Adalet olmadığı yerde şiddet olur.

Başbakan dahil herkese seslendik, anlatamadık, para için adaleti paspas ettiler. .

yatara
13.05.2013, 01:38
Allah Rahmet Eylesin, Acinin Rengi olmaz !

Bilâl ÇOBAN
13.05.2013, 01:38
Allah rahmet eylesin...
Bu hale getirenlerin de Allah belasını versin...

aksamvakti
13.05.2013, 01:40
Bu şerefsızlıgı bir takım gs taraftarı her yıl yapıyordu. Gecen yıl bır tanesıne ben denk gelmıstım 17 yasındakı fb taraftarına 7 kısı saldırdı orada pusu kurup kurbanlık koyun gibi saldırıyor serefsızler..

Kesınlıkle ustune gıdılmesi gereken bir olay 1 tane kurban secıp sadece ona muebet verılmemelı dıdık dıdık edılıp kım varsa cezalandırılmalı.. Bunun bari üzerine gidilsin artık sümen altı edlmesin

Adem Akyüz'
13.05.2013, 01:42
Adaletin olmadığı yerde Anarşi başlar dedik, başladı da ! Sebep olan herkesin Allah belasını versin..

Mustafa Ayazoğlu
13.05.2013, 01:45
kurban fb'li

bir gs'li de olabilirdi bjk'li veya ts'li

ADALETİN OLMADIĞI YERDE ANARŞİ BAŞLAR.

oflupisiko
kuralların işlemediği yerde şiddet olur.. gecen sene sahaya giren polis arabalarını deviren kadıköyü yakıp yıkan şikecilere ceza verme 2-3 kişiyi mahkemeye cıkar onlarda biz beşiktaşlız gs liyiz desinler onlara da ceza verme..

ee holiganizm nasıl engellencek böyle şerefsiz katiller cesaret almaz mı bu uygulamaları gördükçe

allah rahmet eylesin.

Sinan Ayaz
bunu yapan şerefsizlere öyle bir ceza verilmeli ki bidaha kimse olay çıkarmaya bile yeltenmesin, yazık yaa altı üstü futbol

saffet61
13.05.2013, 01:47
22 mayısta Ankarada bundan daha beteri olacak kan gövdeyi götürecek peki kim suçlu taraftarmı bence değil.

Mustafa Ayazoğlu
13.05.2013, 01:48
şike yapan takımı kayırır kollarsan rakip taraftarları öfke ile doldurursun.

sonuç ölüm

Hamza Milet
13.05.2013, 01:48
Sagolsunlar bu olaylarin sebebleri maç arefesinde yapilan açiklamalar ve sahadaki oyuncu müsvettileri yüzünden gerçeklesmistir.
Sen gel ortami ger, aziz piçi yine ortaligi karistiracak seyler söylesin, oyuncular çanak tutsun (emre melo eboue volkan sabri vs) sonra millet böyle birbirini bicaklasin, dünyanin bir çok ülkesinde futbol bir spor oyunundan fazlasi degildir, Türkiye'yi bu hale getiren yavsaklar yüzünden bu tur olaylar artarak devam edecek. Deplasmanda seyirci yok, hemen hemen herkez sahaya atliyor her maçta koltuklar kiriliyor sahaya atiliyor küfür zaten ana dilimiz. Adaletin olmadigi yerde anarsi baslar!

Mustafa Ayazoğlu
13.05.2013, 01:49
22 mayısta Ankarada bundan daha beteri olacak kan gövdeyi götürecek peki kim suçlu taraftarmı bence değil.

suç adalete dağıtmayanlar da.

Mustafa Ayazoğlu
13.05.2013, 01:50
http://imgim.com/283739_10200808004909839_1651978799_n.jpg

vicdanları rahat olacak mı?

DeAgLeMaNyAq
13.05.2013, 01:52
Allah rahmet eylesin. Ülkeyi ne hâle getirdiler kına yaksın Demirören...

Paluri
13.05.2013, 01:54
Anneler gününde bir anneye evlat acısı yaşattılar Allah en kral düşmanımın bile başına vermesin..
Gs taraftarı yüzünden ölen 4. taraftar oldu bu..Böyle hazımsızlığını gidermek için rakip taraftarı öldüren başka bir kulup yok dünyada.Bunu genele yaymıyorum asla..Ama gs taraftarının içinde 200-300 kişilik böyle lanet bir grup var.GS OldBoys mudur nedir..

A.Ali Karanis
13.05.2013, 02:01
Allah rahmet eylesin.
İş artık gs-fb-Trabzonspor-bjk vs. rekabetinden çıktı.Vatandaşın psikolojisi bozuk,çatacak yer arıyor.Adrenalini yüksek maçlarda da böyle patlamalar yaşanıyor doğal olarak.Toplumsal olarak rahatlamaya muhtacız.

Salih Edip
13.05.2013, 02:13
Allah rahmet eylesin Allah akıl fikir versin. Futbol lan altı üstü futbol. Diyecek hiç bir şey yok...

BMN baş sağlığı mesajı yayınlamalıdır.

Veysel
13.05.2013, 02:13
Yazık valla Allah sonumuzu hayırlı eylesin Ankara'da bizde ölebiliriz

TRABZONSPOR ~| '

sasone
13.05.2013, 02:26
bu spor ve devlet yöneticileri insanları ne hale getirdi.Annesi ne hale geldi,o annenin futbola yağdıracağı lanet umarım bize kadar ulaşmaz.sabır sabır.

My
13.05.2013, 02:46
şike yapan takımı kayırır kollarsan rakip taraftarları öfke ile doldurursun.

sonuç ölüm"...yenebilir, berabere kalırız, şampiyonluk kaybedilebilir, kazanabilir ama kitleleri tahrik eden bir anlayışla hiçbir yere varamayız. Şu anda o durumdayız. Gizli bir tehlikeyle karşı karşıyayız. Futbolun birleştirici unsurunu maalesef ayrıştırıcı duruma getirdik. Onun için yetkililerin sorumlu olmasını söylüyorum. Medyadan sorumlu olmasını diliyorum. Çok tahrik var. Bunun sonu yok, bu gidiş iyi gidiş değil''

Şenol Güneş - 02 Mayıs 2012

61EmReTs61
13.05.2013, 02:54
http://s14.directupload.net/images/130513/wgzrc6g4.swf

must61
13.05.2013, 03:52
Hatay Reyhanlı'ya Bombalı Saldırı! haberi neden genel bölümünde değil de ganita bölümünde bunu merak ediyorum ?

Galatasaray-Fener maçı ülkede yaşanan katliamdan daha fazla ciddiye alınıyor.Ve 19 yaşında bir çocuğun sebepsiz yere hayatı son bulabiliyor.

Ayrıca Allah aşkına en azından bari bu başlıkta bırakalım adalet,şike,taraftar veya takım kavramlarını.Ölümden bahsediyoruz.Lütfen.

jojuk
13.05.2013, 04:01
galatasaray kulüp takımı son yıllarda yaptıgı açıklamalarla olsun çok çirkefleşmeye başladı galatasaray taraftarını şiddetle kınıyorum ..

must61
13.05.2013, 04:05
galatasaray kulüp takımı son yıllarda yaptıgı açıklamalarla olsun çok çirkefleşmeye başladı galatasaray taraftarını şiddetle kınıyorum ..

Arkadaş milyonlardan bahsediyorsun farkında mısın ?

Bu nasıl bir genellemedir bu nasıl bir algıdır ben anlayamıyorum.

Ölüm ya.Ne taraftarı, ne açıklaması.Ölüm.Ölüm ??

Ibrahim Gaygusuz
13.05.2013, 04:05
Allah yardimcimiz olsun bu isin sonu iyi degil.

jojuk
13.05.2013, 04:22
Arkadaş milyonlardan bahsediyorsun farkında mısın ?

Bu nasıl bir genellemedir bu nasıl bir algıdır ben anlayamıyorum.

Ölüm ya.Ne taraftarı, ne açıklaması.Ölüm.Ölüm ??
bu cinayeti işleyen kişide galatasaray taraftarı bunun bedelini ödemesi lazım kulüp bundan sorumlu tutulması lazım demekki sen taraftarına iyi mesaj veremedin biz fenerbahçeyle 3 temmuzdan sonra neler yaşadık birinin burnu kanadımı ????? galatasaray spor kulüp takımı şampiyon olmuşsun fenerbahçeyi resmen tahrik etmeye gelmişler oraya taraftarlar napar dışarda sen onu düşün yöneticiler bile öle kötü açıklama yaparsa napar taraftar sen düşün şampiyon olmuşsun zaten ligde daha ne istiyosun anlamadımki arkadaş sen kaybettiğin maçın ardından sahanın ortasında sevinç gösterisi yaparsan dışardaki taraftar napar bunu sen düşün ?? ben ne fenerbahçeyi nede galatasarayı savunduğumdan değil bu futbol teröründen kulüplerde ceza almalı diye düşünüyorum neden mi diye soracak olursan taraftarı tahrik eden açıklamalarından dolayı kulüplerin ceza alması diyorum yanlışmı söliyorum ? sonuçta günahsız bir can gitti bu kadar basit olmamalı bir can

Emre GÜRDAL
13.05.2013, 04:39
Valla ne yalan konuzayim uzuldum...ne olursa olsum can bu acisi buyuk oluyo...allah rahmet eylesin...

Sefaenes
13.05.2013, 07:12
insan bi yandan üzülüyor ama bu duruma getirenlerden hesab sorulmali eskiden kardesce bakanlar simdi düsman oldular. Bizim macta ayni olaylar olmiyacagi ne maglum bu kini Aziz ve onu destekliyen Hükümet ve muhallefet sucludur

SALDIRAY
13.05.2013, 07:13
Allah rahmet eylesin. Sporda şiddetin önüne geçemedik bir türlü. Yazık

DURAS
13.05.2013, 07:28
Klup baskanlari, siyasiler, futbolcular, marka değeri, digiturk.... bunlarin hepsi katildirler

Ertan1982
13.05.2013, 07:38
Allah rahmet eylesin.22 mayis daha beteri olabilir.bizimkiler rahat dursa onlar rahat durmaz.bir kivilcim yeter.

zekeriyya
13.05.2013, 07:57
olayları insanlı gerenler bu işin sorumlusudur

Tayfun
13.05.2013, 08:07
Adaleti sağlayamazsan bu tür olaylar kaçınılmaz olur. Önce adaleti sağlayacaksın bu ülkede !

Burçak
13.05.2013, 08:08

volkana gıcık olduğumuzdan dolayı sabrinin onu ensesinden sıkmasına hepimiz hak etti demişizdir.
Daha sonra gördükleri kırmızı kattan gelecek cezanın ertelenip ertelenemeyececeği tartışıldı tv lerde saatlerce.
Bir Allahın kulu çıkıpta demediki bu iğrenç görüntüleri yapanlara en az beşer maç ceza verilmeli..
Tv karşısında çoluk çocukta maç izliyor. memleket meselesi değil bu yaptığınız. Vatanı kurtarmıyorsunuz cephede. Canlı yayında Türkiye önünde böyle örnek olamazsınız. alın size bilmem kaç maç ceza demedi diyemedi kimse.
Medya baronları kapalı kapılar ardından bu olayların bitmesini istemeyecek çok çakal var bence. Gerginlikten beslenen alçaklar.

Serdar A
13.05.2013, 08:10
Bu ülkede futbol , beş para etmez . Çürümüş .
Hırsız , hak yiyen ve bunu hakkı gören bit yavruları pek çok stadda şeref tribünlerinde .
Katiller sahada , sonra tribünlerde .
Irkçılar sahada sonra tribünlerde
Fanatizmle çürümüş beyinler cinnet haliyle caddeleri bir birine katıyor ...

Daha kaç insan ölecek , daha kaç spor etiği çiğnenecek , daha kaç insanı insan yapan değeri çimlere gömeceğiz , Allah bilir .
Akıllı bir gidiş değil bu , kapıldık gidiyoruz , sonunu kimse kestiremez .

ESER
13.05.2013, 08:13
tamam eyvallah futbol bir spordan otesidir , yasam tarzidir diyoruzda futbol maci icin gencecik bir adamin canina kiymak neyin nesidir . bu nasil bir zihniyet , nasil bir kafa yapisidir?

hayatini kaybeden fenerli arkadasa Allahtan rahmet , yakinlarina bas sagligi diliyorum.

alper*
13.05.2013, 08:24
Çok üzücü bir olay :( Allah rahmet eylesin...

Ama bu canavarı sizler yarattınız...

ESER
13.05.2013, 08:43
Bu olay Istanbulda degilde baska bir sehirde yasansaydi yavsak ve cigirtkan medya o sehri ve insanini topyekun vahsi yaratiklar toplulugu ilan edip linc etmisti coktan.
Ulkede adalet ve demokrasi palavradan goz boyamak icin olursa , is adalet saglamak degilde imtiyazli kitleler arasinda denge politikasi gutmek olunca ortaya boyle toplum vicdanini yaralayan olaylarin cikmasi uzucu ama sasirtici degil.
bu olaya adi bir cinayet susu verip fazla kurcalamadan " ulke menfaatleri " gozonune alinarak kapatilacagindan eminim.

zahido
13.05.2013, 08:45
Cocuk daha 19 yaşında hayatının baharında..

Burdaki çocuk bizim kardeşimiz kuzenimiz veya yakınımızda olabilirdi..

Daha 19 yaşında ya çocuk.. Anası babası ne haldedir kimbilir..

Yazık gerçekten yazık..

İşlerin bu raddeye geleceği belliydi..

Şimdi oturup düşünsünler..

Ertan 51
13.05.2013, 08:54
Bu çocuğun katili öncelikle başbakan ve diğer siyasiler,tff,istanbulun kanı bozuk kulüp başkanları,emre-volkan gibi pislikler ve adı yorumcu olan satılmış köpeklerdir.Ölen çocuğun ailesi gitsin tüm bunlardan davacı olsun kesin davasını kazanır.Olan bütün taşkınlıklara-olaylara acayip seviniyordum,eserlerini anca böyle görürler diye memnun oluyordum ama işin içine ölüm girince üzülüyor insan.Allah ailesine sabır versin,hak ediyorsa mekanı cennet olsun.

zafer6161
13.05.2013, 08:58
her şeyin sebebi medya,,,gazozuna maçı o kadar çok abartırsan ,taraftarı galayana getirirsen olacağı bu

S.ÖZKAN
13.05.2013, 09:09
marka değeri para oy derken ülke kan gölüne dönüyor eserin sahipleri belli

Celal Demir
13.05.2013, 09:15
ALLAH rahmet eylesin tamam fanatiğiz seviyoruz takımımızı ama bukadar şerefsizlik olmaz... şikede yapsalar hakkımızıda çalsalar hiçbirşey candan değerli olamaz... kaldıki o genç kardeşimizin hiçbir kabahati yokken... ALLAH rahmet eylesin... ALLAH ailesine sabır versin... olayların bu boyutlara gelmesinin baş sorumlularını bulmak çokta zor olmasa gerek...

Burçak
13.05.2013, 09:20
Çığırtkan medyaya başka bir örnek.
Lig tv sayfasında

http://media1.ligtv.com.tr/img/news/2013/5/12/konyaa001.jpg
1461 in Rizesporu alkışladığı haberin altına bir yorum yazdım dün.

Yorum yayınlama kurallarımız doğrultusunda yorumunuzu yayınlayamıyoruz. Bu mesaj, yorum onaylama sisteminden otomatik olarak gönderilmektedir.

Yorumunuz:
"bu görüntüler birilerinin hiç hoşuna gitmiyor. inadına Anadolu."
**

Ceyhun Dündar
13.05.2013, 09:21
Allah rahmet eylesin...

peker61
13.05.2013, 09:24
Allah rahmet eylesin bu gencin katili taraftar değil başbakan spor bakanı ve federasyon yetkilileridir eserinizle öğünün

Alihan Ertürk
13.05.2013, 09:43
Marka değeri yüksek (!) futbolumuzun başı sağolsun.

Allah rahmet eylesin.. fenerbahçeli de olsa bu şekilde ölmeyi kimse haketmiyor.

Külünkoğlu
13.05.2013, 09:49
Türk futbolunu bir değil 100 tane genç ölse içi sızlamayacak adamlar yönettiği sürece değişen bir şey olmayacak.
Allah rahmet eylesin, Allah ailesine sabırlar versin.

Berke6198
13.05.2013, 09:52
Futbolu ne hale getirdiler. Allah belasını versin böyle işin. Bu olayın yaşanmasında baş mimarlarımız belli...

Allah rahmet eylesin, bu içimizden biri de olabilirdi, vicdansız köpekler.

Misina
13.05.2013, 09:55
Allah rahmet eylesin ya Trabzonda olsaydı linç kampanyası başlamıştı bakıyorum da medyanın umrumda değil

Burçak
13.05.2013, 09:57
Son Dakika: Bıçaklama olayına karışan taraftar Galatasaraylı değil.

Talip Doğan karlıbel paylaştı şimdi twiterda

ESER
13.05.2013, 09:59

los angeles galaxy taraftari miymis ?

Berke6198
13.05.2013, 09:59

:)

Daha neyi örtbas etmeye çalışıyorlar ? Adamlar Metrobüslerin camlarını indirmiş, Fenerlilere ölüm diye tweet'ler atmışlar :)

Buna daha kim karışacak ?

Celal Demir
13.05.2013, 10:01

nerden biliyormuş ?

Burçak
13.05.2013, 10:01
bu saatten sonra kimin taraftarı olduğuda çok önemli değil açıkcası.

Berke6198
13.05.2013, 10:03
Talip Doğan Karlıbel gs'nin bu "terbiyesizliğini" örtmeye çalıştığından yazmıştır bunu.

Burçak
13.05.2013, 10:05
Talip Doğan Karlıbel @TDKARLIBEL
Dün olaylar olacağını yazmıştım. Aziz Yıldırım tarafından planlandığı... diye devam ediyor..

eğer doğruysa iş çok daha karışır.

yanlız konudan konuya atlıyor. kafam karıştı yazdıklarından

Berke6198
13.05.2013, 10:07
Son Dakika: Olaylara karışan taraftar Boston Celtics taraftarıymış...

Talip Doğan Karlıbel ;)

Berke6198
13.05.2013, 10:09
Abi Talip Doğan denilen gereksizi ciddiye alıpta haberlerini okumayın. Adamın hayatı yalan.

Hiç bir söylediğine inanmayınız.

ağasarlı
13.05.2013, 10:19
Adalet olmadığı yerde şiddet olur.

Başbakan dahil herkese seslendik, anlatamadık, para için adaleti paspas ettiler. .

ulan burda insan ölüyor hala daha şike diyosun. sokayım şikesine. yaaa neyin kafası bu??

Badaloğlu
13.05.2013, 10:20

Bunlar bu çocuğun ölmesine sebep olan yaratıklardır. Bu çocuğun kanı bunların elindedir. Bu suni gerginliği çıkaranları Allah cezalarını versin. Yazıklar olsun size... Ulan adi herifler, zaten Galatasaray bu sezon şampiyonluğu garantilemiş, daha yalandan bu neyin kavgasıdır bu?

Hem birbirinizden ne farkınız var? Dininiz bir, taraftarlarınız aynı işyerinde çalışıyorsunuz, aynı ailede farklı iki takımı tutuyorsunuz yani anneniz babanız bir, aranızda mezhep farkıda yok. Daha neyin kavgasındasınız?

Bir Rancer-Celtic takımları gibi aranızda mezhep farkı olsa anlayacağım... Ya da Boca-Rıver Plate gibi zengin fakir ayrımı olan takımlar gibi ama sizin maşaallah her ikinizde bu ülkenin en zenginlerini hem yönetiminde, hem takımlarınızda, hemde tribünlerinizde barındırıyorsunuz. Böyle birşeyde yok. Üstüne ortak birde (sarı) renginiz var. Daha yalandan bu suni kavganın sebebi ne?

Şimdi gidin bu çocuğun annesini teselli edin bakalım. Hadi Volkan efendi, hadi Sabri efendi sizin sahada dalaşmanız bu çocuğun başını yedi. Mutlumusunuz? Biriniz şampiyon oldu? Birinizde şampiyon takımı yendiniz. Her ikinizde doyasıya zaferinizi(!) kutladınız. Peki kim kaybetti, yenildi ulan? :(

Allah rahmet eylesin... Acının rengi olmaz...

winner
Katil, Türk futbolunun içinde yer alan tüm aktörlerdir.

Yöneticiler ve Medya en büyük sorumlulardır.

Enes Ünal Kaya
Avrupda İnanlar İç İçe İzliyoru Geçtim Artık.

Daha Geçen Benfica - Şikebahçe Maçında Portekizde şikeciler gol attığında onbinlerce benficalı içinde 5 10 şikeci aralara serpiştirilmiş goool diye seviniyorlardı..

adamlar buraya geldiğinde ise kendilerine ayrılan bölümde izlediler..

onlarda insan bizde insanız.. neden bizim insanımız böyle anlamıyorum..

avrupanın en ateşli taraftarlarından birisi ayrıca benfica.

güneyli
Bir delikanlı kirli futbol baronlarının kurbanı oldu.Allah kendisine rahmet yakınlarına sabır versin..Adaletsizlik barışıda bozar demişti Güneş hoca..
Kirli tezgahın sahipleri volkanın cezası ertelenirmiyi tartışıyor..Allah müstehakınızı versin.

Berke6198
13.05.2013, 10:30
Bıçaklanan arkadaşın fotoğrafına baktım şimdi, bir fotoğrafta taktığı atkıda FUTBOL şiddettir, futbol holiganlıktır yazıyordu..

Bu arkadaşta ekmeğe yağ sürmüş resmen... olacak iş değil.

Tabii ki yine de böyle bir caniliği savunmuyorum ancak bıçaklanan arkadaşta pek normal taraftar değilmiş. Bir kaç araştırma yaptım.

winner
13.05.2013, 10:30
Yöneticiler bu gerginlikten ve düşmanlıktan beslendikçe,taraftarının gözünde güçlendikçe...

medya tiraj ve reyting uğruna bir şeyleri kaşıdıkça,haber ve yazılarla gerilimi artırdıkça işte böyle aslında en sakin geçmesi beklenen maç bile hem saha içi hem de saha dışında terörizme dönüşüyor...

volkan ve sabri dünkü gırtlaklaşmadan sonra kendi taraftarlarının gözünde kahraman şimdi, birbirlerine laf sokan ve tahrik eden kasıtlı olarak maçı geren,olay çıkmasını isteyen büyük! başkanlar da öyle...

böyle gidecek maalesef bu durum...bugün bir cana mal oldu çok üzücü gerçekten sorumluları dünkü maçın bir şekilde içinde yer alan tüm kişi ve kurumlardır...kimse kaçmasın...

cem1990
13.05.2013, 10:43
Allah rahmet eylesin.
Şenol hocam vakti ile demişti olacak olanları.

Doğukan Uçan
13.05.2013, 11:22
parayla şampiyonluk ne kadar kolay
şerefsizsin galatasaray
vahap beyaz ahmet çakar
şerefsizsin galatasaray

parayla şikeyle şampiyon oldun
şerefsizin kralı oldun
şerefsizler şike yapar
şikeyide galatasaray

Mustafa Umut
13.05.2013, 11:28
Bir insanın ölmesine neden olan aslında taraftarlar değil sahada bu gerginliği yaratan oyunculardır.
30 yaşına dayanmış bir insan 5 yaşındaki çocuk gibi hareket ederse olacak olanlar bunlar.

Ölümün rengi olmaz. Allahtan rahmet yakınlarına sabır diliyorum.. Anneler gününde bir anaya bu acıyı çektirmenin cezasını alacaksınız!

Semra
13.05.2013, 11:33
Hiçbir galibiyet ya da mağlubiyet bir candan daha kıymetli değil...
Can bu ötesi berisi yok! Futbola dahası insanlığa yakışmayan her şey marka değerimizde... Emeği geçenler er ya da geç cezasını bulsun.
Ölen taraftara Allahtan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyorum.

gece_bekcisi
13.05.2013, 11:41
Beyaz TV spikeri Ertem Şener'de Azizeye laf ettirmiyor haa. Zaten sinan engin kim biliyoruz azizenin paralı köpeği

Ömer Faruk61
13.05.2013, 11:54
o suçlu bu suçlu , gelin onu öldürülen gencin annesine babasına anlatın. Suçlamaya sıra gelince tüm dünya tek bir isim verebilir türkiyedeki futbolun bu kadar çirkefleşmesine sebep olan! Başbakan ! Futboldan elini çek !

Salih Edip
13.05.2013, 11:56
Şimdi biz 22 mayısta savaşa gidicez dimi...

Mustafa Ayazoğlu
13.05.2013, 12:08
süreçten nemalanan galatasaray, bedava 2 şampiyonluk

bu eteş üfleyerek sönmez diyenler kafaları kuma gömdü

fatih terim konuşacaktı

resmi siteden , adaleti sağlanmadığı sürece bu tip olaylar yaratan zihniyeti kınıyoruz açıklaması bekliyorum.

ADALET DERHAL SAĞLANMALI

Yiğit Gayretli
13.05.2013, 12:18
Şenol Güneş geçen sene anlatmıştı bu günleri...

Royal Heart
13.05.2013, 12:24
Allah rahmet eylesin. Futbol zaten milyonlara hitap eden bir endüstriyken adaletin hice sayilarak holiganizmin körüklendigi bir ortamda sürpriz sayilmayacak fakat bir o kadar da vahim bir hadise. Gercek suclular bir an önce cezalandirilir umarim.

gece_bekcisi
13.05.2013, 12:27
Milleti Galyana getirmede Gs ve FB takımları çok önde. Her yerde onlar konuşuluyor bu yüzden oluyor

Emirhan Makul
13.05.2013, 12:27
Cinayetin faili belirlendi

Burak Yıldırım adlı Fenerbahçe taraftarı gencin bıçaklanarak öldürülmesi olayını soruşturan polis önemli bulgulara ulaştı.

Cinayetin işlendiği Metrobüs yaya üstgeçidi ve çevresindeki kameraları inceleyen polis, Burak'ın ölümüne neden olan bıçak darbelerini vuran kişinin 7 numaralı ve Yücel adının yazılı olduğu parçalı Galatasaray forması giyen bir kişi olduğu belirlendi. Polis bu kişiyi yakalamak için harekete geçti. Kamera kayıtlarının incelenmesi sonucunda Burak Yıldırım'ın metrobüs yaya yolunda biri siyah gömlekli diğeri Galatasaray forması giymiş iki kişiyle karşılaştığı saldırıyı bu kişilerin gerçeleştirdiği belirlendi.
Kaynak: Mehmet AKTARAN-İSTANBUL DHA

Cengiz
13.05.2013, 12:28
Allah 22 Mayıs'ta herkese kolaylık versin, en çok da analarla babalara

TSelif
13.05.2013, 12:28
Gs'nin de fb'nin de , futbolunun da ALLAH belasını versin.
Gidin şimdi bu çocuğun annesine haykırın, "ama şampiyon takımı yendik" , "ama şampiyon olduk" nidalarını . Şerefsizler !

gece_bekcisi
13.05.2013, 12:38
Twitterda bir arkadaş paylaşmış

Şampiyon Olamadık İntihar Ettik!
Şampiyon Olduk Çaldılar İntihar Ettik!
Deplasmana Giderken Kazada Vefat Ettik!
Ama Asla Kimseyi Öldürmedik!

Emirhan Makul
13.05.2013, 12:44
"Ailenin bir isteği var. 'Cenazeye gelecek arkadaslar ve taraftar grupları hiç kimse fb ürünü ile gelmesin. Başka bir şey istemiyorum' diyorlar.. Lütfen savgı duyalım"

Gordon Freeman
13.05.2013, 12:54
Yazık günahtır.Bu ne barbarlık arkadaş.
Şimdi şu çocuğu hangi kupa hangi galibiyet geri getirebilir.
Futbolu içine ettınız pezevenkler.

Allah ailesine sabır versin.

Kadir
13.05.2013, 12:58
Türkiye'de futbolu bu noktaya getiren YAVŞAKLAR eserinizle gurur duyun futbol=şiddet artık bu ülkede.

kopeli
13.05.2013, 13:14
Türkiye nin en çirkef şerefsiz takımı Galatasaray'dır.

Fenerbahçe gibi düşmanımız olsun daha iyi.

Bence senin gibi taraftarımız olmasın daha iyi :alkış:

kopeli
13.05.2013, 13:18
Ortamı geren Yöneticiler ve Medya kardesim.aziz cıkıyor 1 saat gs hakkında atıp tutuyor.gs'liler fb hakkında atıp tutuyor.Medya 2 tarafıda gaza veriyor.Sonra derbi mactan önce 2 taraf birbirine giriyor.

Birde Dünya derbisi diyorlar.Türkiyenin net olarak en rezil macları,fb-gs macları.

Trabzonspor-Rizespor macları bile bence daha büyük derbidir.

Samet Yildirim
13.05.2013, 13:18
Cok üzücü...

Allah rahmet eylesin...

Persembenin gelisi Carsambadan bellidir...

uzungöllü
13.05.2013, 13:23
Türkiye nin en çirkef şerefsiz takımı Galatasaray'dır.

Fenerbahçe gibi düşmanımız olsun daha iyi.

aralarındaki tek fark kırmızı ve lacivert... diğer bütün yönleri aynı...hırsız,arsız,şımartılmış,seviyesiz,kalitesi z,basiretsiz...

neymiş fenev daha iyimiş hadi be ordan kafan iyi değil herhalde !!!

Bekir
13.05.2013, 13:24
Bi Akil heyet de Türk futboluna kurulup,başına Şenol Güneş geçirilmeli.

Her ne kadar çok eleştirdiğim yanların olsa da büyüksün Şenol Hoca,adamsın Şenol Hoca,futbol camiasının içindeki pisliği bulaşmamış sesi çıkan tek şahıssın Şenol Hocam.

Bu olaylar bağıra bağıra geliyordu,Şenol Hocam yetkilileri uyardı ama onlar hırsızların hakkını korumakla meşguldü,futbolun güzelliğini,bileştiriciliğini ön plana çıkarmak yerine,hırsızların hakkını korumanın uğraşındalardı.

Tıpkı şikeli Satılmışşehir maçında ölen amcamız gibi bu gencin ölümüne de kimsenin sesi çıkmayacak,yine Türk futbolunu yönlendiren caniler rahat rahat işlerine devam edecek.

Türkiye'de futbol şerefsizliktir,ahlaksızlıktır,namussuzluktur,canil iktir.

Mehmet Fatih Silik
13.05.2013, 13:26
ALLAH rahmet eylesin...

ErdemGun
13.05.2013, 13:29
Allah rahmet eylesin..

winner
13.05.2013, 14:01
Tribün olaylarına gerekli cezalar verilmedi,verilen cezalar indi iş artık her derbi sonrası cinayete kadar gidiyor...

Irkçılığa karşı gerekli cezalar verilmedi,bunu yapan korunup kollandı son iki yılda tribünlerde özellikle dün olduğu gibi fb tribünlerinde ırkçılık patlaması yaşandı...

Türk futbolunu yönetenler bu olayların tek sorumlusudur...

Kendi şirketlerine dahi babası tarafından sokulmayan, başkanı olduğu kulübü iflasa sürükleyen bir kişiyi şikeyi örtbas etsin diye futbolun patronu olarak atayan,spordan nemalanmak isteyen iktidar bu olaylara çanak tutmuş,zemin hazırlamıştır...

Lazman
13.05.2013, 14:05
butun suc medyadadir. spor programindaki takim amigolari. bos maci reyting olsun diye gazlayip durdular.

fanatikte mehmet demirkol dan alinti

. Bu derbinin dünyanın en ilgi çekici mücadeleleri arasında yer alması da işte bu yüzden...
hangi dunyanin derbisi. dunyada turkiye sikecilerin cirit attigi,her turlu duzenbazligin yapildigi yerdir.
Adamlarin dunyasi bile baska,yada dunya turkiyeden ibaret bunlara gore.

Mac icin insan oldurecek kadar gozu donmus sehir teroristlerine canak tutanlar oldukca daha cok cenaze cikar stadlardan.

Yasin Altuntas
13.05.2013, 14:08
Allah bu konuda parmagi olan herkesin belasini versin !!!

22 mayis gününde Ankaraya gidecek olan Taraftarimizin Allah yardimcisi olsun.

Erbay
13.05.2013, 14:10
Katile en ağır ceza verilmeli. Nokta kadar beyinleriyle insan hayatıyla oynuyorlar.

Badaloğlu
13.05.2013, 14:27
"Ailenin bir isteği var. 'Cenazeye gelecek arkadaslar ve taraftar grupları hiç kimse fb ürünü ile gelmesin. Başka bir şey istemiyorum' diyorlar.. Lütfen savgı duyalım"

Hadi bakalım... Şimdi bu acılı anneye anlat bakalım Fenerbahçeyi, takım tutmayı... Onun acını hiçbirşey dindiremez. Evladını hiçbir renk, hiç bir takım geri getiremez...

Allah sabırlar versin...

SADECETRABZON61
13.05.2013, 14:46
Yazıklar olsun İnsan hayatı bu kadar basit mi hiçmi düşünmüyorsunuz geride bıraktığı insanları ALLAH İSLAH ETSİN..Bizim insanlarımızada Akıl fikir versin ne kadar Şiddete meyilli bir ülke olduk Allah Sonumuzuda Hayır ETSİN... AMİN..

Helvacı61
13.05.2013, 14:54
o çocuğun katili futbol eşkiyasını bir gecede dışarı salanlardır....adaletin olmadığı yerde barış olmaz..duygusal olmaya gerek yok...biz ağlarken haksız yere sevinenler bunuda marifet sayanlar bedelini öder...genede üzülüyor insan .böyle olmamalıydı...

Öznur61
13.05.2013, 14:57
Allah rahmet eylesin.

Helvacı61
13.05.2013, 14:59
bide bu olay trabzonda olsa düşünün gerisini kardeşim açık ve net sölüyum bu şımarık 2eşkiya takım ile ilgili hiçbir olaya tepki vermem üzülmem sevinmem...

Helvacı61
13.05.2013, 15:04
bide bu olay trabzonda olsa düşünün gerisini kardeşim açık ve net sölüyum bu şımarık 2eşkiya takım ile ilgili hiçbir olaya tepki vermem üzülmem sevinmem...

ancak sonuç bu genç olayları tasvip etmeyen yanlız bir futbosever biride olabilir işte bu olasılık insanı üzüyor

Ahmet Kuru
13.05.2013, 15:20
Allah rahmet eylesin. Mekanı Cennet olur inşAllah...
Yazık gerçekten... sizin tutacağınız takımada,futbol sevginizede lanet olsun.

Allah geride kalanlara sabırlar versin...

Fatih Öztürk
13.05.2013, 15:36
Allah rahmet eylesin.aziz yıldırım şerefsizi Türk futbolunu yönetenler arasında olduğu müddetçe bu tür olaylar cereyan etmeye devam eder.

Trapezunt
13.05.2013, 15:56
Maç öncesi : "-asalım, keselim ..." - Maç sonrası : "-adam öldürdüler, pis fanatikler ..."

Maç öncesi söyledikleri, akıllarında planladıkları şeyler gerçekleşti. İnsanlar neden bu denli şaşırdı anlamadım.
Zamanında dememiş miydik "Adaletin olmadığı yerde anarşi başlar." diye. Anarşi başladı, hem de kendi kucaklarında, kendi büyüttükleri yuvada.

Sessizce bir çok kişi sanal mastürbasyonunu bırakıp asıl fanatik kimliğine dönebilir artık. Ha şimdi birbirimize nefretle bakacağız ha yarın ne fark eder.

Yunus Danışmaz
13.05.2013, 16:01
Yemişim futbolunu yaaa!! Lazım değil iptal etsinler Türkiye futbol liglerini!!

Sibel
13.05.2013, 16:19
Futbol artık bir terör...
Allah ailesine sabır versin.
Yazık.

Mehmet Cihan Kocaman
13.05.2013, 16:23
Ben bu anlayışı anlamakta güçlük çekiyorum.
Bunu malesef biz de yapıyoruz herkes yapıyor.

En basitinden Emre'ye eline geleni atıyor taraftar. Peki o maddelerden biri Emre'nin ölmesine neden olsa.. Rahat mı edecek o atanlar.
En son Sivas maçında sivaslılar bize meşale attı. O meşale birinin ölümüne neden olsa?
En nefret ettiğimiz Aziz Yıldırım'ı gidip biri öldürse? Rahat mı edecek bunu yapan?

Yahu bu bir oyun, bize maddi anlamda kazandırdığı bişey yok. Ne diye Fener forması giyiyor diye öldürürsün adamı? Rahat uyuyor mu bu cinayeti işleyen?

Allah rahmet eylesin, ailesinin başı sağolsun..

ESER
13.05.2013, 16:31
fb sike yapinca fbsini kurtarmak icin margaret thatcher modelini getirme pesinde kosan bőyűk padisahimiza birileri margaret thatcher modelinin asil aksam yasanan cinayetleri onlemek icin oldugunu hatirlatsin..

kisilerin yaptigi bu seferde muhtemelen gsyi baglamaz....

Burçak
13.05.2013, 16:34
Şimdi genç biri vefat etmişken gerisi teferruat oluyor ama bugünleri hazırlayanlar var asıl suçlu onlar..
Onun taraftarı kalabalık aman şirin gözükelim dekoder satalım,
Onların sayısı fazla aman güzel manşet atıp pohpohlayalım gazete satalım vs dedikçe...
cahil insanları karşı karşıya getirirsin..

Bu insanlar yıllar öncesinde yokluklar içindeyken yanyana maç izlerdi. Ne değişti bugünlere geldik peki?

Harun
13.05.2013, 19:34
Bu ülke bunları hakediyor malesef.Yaptırımın olmadığı, güçlünün haksızda olsa savunulduğu bir ülkede bunlar az bile oluyor.

DeAgLeMaNyAq
13.05.2013, 19:42
Şenol Hoca bunları söylediğinde, çok yanlış mesaj veriyor diye eleştirenler çıksın şimdi konuşsun...

Ali Can
13.05.2013, 19:47
Şenol Hoca bunları söylediğinde, çok yanlış mesaj veriyor diye eleştirenler çıksın şimdi konuşsun...

bende tamda bunu yazmaya girmiştim buraya, şenol hoca bundan 1 sene ne güzelde özetlemişti durumu

Courage
13.05.2013, 19:56
Binlerce insanın ahını almaktan çekinmeyen, kalp krizi geçirip / kendini asan taraftarların ise cesedinin üzerinde tepişen rezil zihniyet bu ölümüde medyatikleştirip kalemşörleri olan şaklabanlara sırf reyting olsun diye saatlerce sözümona tartıştıracaktır.(belkide utanmadan temiz futbol kampanyası yaparlar)
Bundan adım gibi eminim.:mad:

Allah rahmet eylesin yakınlarına sabır versin.

Uğur Demircioğlu
13.05.2013, 19:57
Bu tablonun mimarları adaleti sağlayamayan suçlunun yanında olan siyasilerdir. Ölümün rengi tektir. Allah rahmet eylesin.

orhan42
13.05.2013, 20:10
Futboldan soğudum resmen bu 3 senedir..Maç sonu şikebahçe holiganları yürüyorlar..Dediklerine bir bakın
"futbol şiddettir
futbol holiganlıktır
futbol adam bıçaklamaktıııır"
Allah gani gani cezanızı versin.Zihniyet bu olunca forma rengi farketmiyor birileri hayatını kaybediyor..

bahadır2561
13.05.2013, 20:15
Bu cocugun katilleri aziz, volkan ve emre'dir

Sacit
13.05.2013, 22:50
22 Mayıs'ta neler olacak düşünemiyorum

Futbolun bu hale gelmesinin sorumluları recep tayyip erdoğan, aziz yıldırım ve TFF'dir

SADECETRABZON61
14.05.2013, 12:05
Yakalanmış yapan Bingöllü 20 yaşında biri Kırşehirden Bingöle giderken yakalanmış.

MuratJ
14.05.2013, 12:43
Şerefsiz oğlu şerefsiz!! İnsanın yüreği parçalanıyor. Çocuk maça gidiyor çıkıyor evden geri dönemiyor. İnsan hayatı bu kadar basit mi ? Yazık değil mi ? Çok ama çok üzülüyor kahroluyor insan.

Bu p*çler oksijen solumayı dahi haketmeyen şerefsizlerdir. Allah kahretsin.

irfanköse276
14.05.2013, 12:55
İstanbul'da Fenerbahçe-Galatasaray derbisi sonrası Burak Yıldırım adlı Fenerbahçeli taraftarı öldürdüğü gerekçesiyle aranan Bingöl'ün Genç İlçesi nüfusuna kayıtlı 20 yaşındaki Yusuf Ortak, Kırşehir'in Mucur ilçesinde, bindiği otobüste polisi görünce koltuk değiştirince yakalandı. Mucur polisi Ortak'ı saat 04.00 sıralarında İstanbul'dan gelen polis ekibine teslim etti. Yusuf Ortak, cinayet işlediğini bilmediğini, olayda kullandığı bıçağı bir arkadaşının kendisine hediye ettiğini öne sürdü.
Pazar akşamı oynanan maç ardından Edirnekapı Şehitliği Metrobüs durağı yakınlarında Fenerbahçe taraftarı Burak Yıldırım'ı bıçaklayarak öldüren Yusuf Ortak, dün saat 14.00 sıralarında İstanbul Esenler Otogarı'ndan hareket eden yolcu otobüsüne bindi. Otobüsün 3 numaralı koltuğunda yolculuk eden Yusuf Ortak ile ilgili ihbar alan Kırşehir'in Mucur İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri Kırşehir-Kayseri karayolunda saat 22.35 sıralarında Sanayi Kavşağı'nda 8 polisten oluşan ekiple denetime başladı. 5 dakika önce bölgedeki bir dinlenme tesisinden çıkan otobüsteki Yusuf Ortak, polisleri görünce 3 numaralı koltuktan kalkarak, 16 numaralı koltuğa geçti. Verilen eşgal sayesinde Yusuf Ortak kısa sürete teşhis edilerek yakalandı. Mucur Devlet Hastanesi'ndeki muayenesi ardından Bingöl'e gitmek istediğini belirten Yusuf Ortak, 04.00 sıralarında İstanbul'dan gelen polislere teslim edildi.
Mucur Emniyet Müdürlüğü ekibinin şüpheliyi kalabalık olduğu için dinlenme tesisi yerine sanayi kavşağındaki denetim noktasında gözaltına aldığı ifade edildi. Yusuf Ortak'ın İstanbul'da tekstil işçisi olduğunu, derbi sonrası 20 kişilik grupla karşı karşıya kalınca üzerinde bulunan bir arkadaşının kendisine hediye ettiği bıçağı rastgele salladığını, bir kişinin ölümüne neden olduğunu bilmediğini söyledi.
Kırşehir valiliği ve Emniyet Müdürlüğü'nün Ortak'ı yakalayan Mucur ilçe Emniyet müdürlüğü personelini ödüllendireceği ifade edildi. (Salih GÜNER/DHA

http://www.radikal.com.tr/turkiye/burakin_katil_zanlisi_koltuk_degistirince_yakaland i-1133375

Mehmet Cihan Kocaman
14.05.2013, 12:57
Boşuna yazıyoruz biz bunları. Dün 3-5 gerizekalı Eduardo'nun kafasına yabancı madde attı.
Amaç ne? Ne yaptı Eduardo?
Nerde bu kanun? Hani sahaya bişey atan daha maçlara alınmayacaktı?

Meydan 08
14.05.2013, 13:05
22 Mayıs'ta neler olacak düşünemiyorum

Futbolun bu hale gelmesinin sorumluları recep tayyip erdoğan, aziz yıldırım ve TFF'dir

Bol bol biber gazı gibime geliyor benim :)

kopeli
14.05.2013, 16:56
Video görüntüleri cıkmıs.Öldürülen gencin bulundugu 7-8 kisilik grup,cinayeti isleyen sahısa gs forması giydigi icin saldırıyor.Oda kendini korumak icin bıcak kullanıyor.

7-8 kisi bir adama saldırmaktan ne zevk alıyorlar ki ?

DeAgLeMaNyAq
14.05.2013, 16:56
Her şerde bir hayır hesabı bu olaydan dolayı 22 Mayıs'ın olaysız geçebileceğini düşünüyorum...

Hqmi
14.05.2013, 17:04
kendisini mezara, karşısındakini hapise götürdü. kendi etti kendi buldu.

zafer6161
14.05.2013, 17:07
video da görüldüğü gibi,öldüren kişi kendini korumuş,,,,,
ölen ise saldırmış......

suçlu kim diye sorulursa
bence ölen..........

medyada ise farklı lanse edildi...

biz farklı düşünmüştük

kendi kaşınmış

ölen değil de hapse girene üzüldüm

Helvacı61
14.05.2013, 17:21
bir olayda fenev ismi varsa çirkeflik vardır..

DeAgLeMaNyAq
14.05.2013, 17:38
video da görüldüğü gibi,öldüren kişi kendini korumuş,,,,,
ölen ise saldırmış......

suçlu kim diye sorulursa
bence ölen..........

medyada ise farklı lanse edildi...

biz farklı düşünmüştük

kendi kaşınmış

ölen değil de hapse girene üzüldüm

Yanlış lanse edildiği ortaya çıktı hatta Beyaz TV'de görgü tanığı olarak çıkan adam neler neler anlatmıştı görünen o ki hepsi palavraymış. Lâkin bu ölene değil de öldürene üzülmek düşüncesi bence çok doğru değil. Hangimiz yanımızda bıçak taşıyoruz acaba bu da sorgulanmalı...

Yiğit Gayretli
14.05.2013, 17:43
Ben görüntüleri izledim ama pek bir şey seçilmiyor.

Emirhan Makul
14.05.2013, 17:44
Kendini koruyan adam ilk bıçak darbesinden sonra 5 defa daha bıçaklamaz birisini, şöyle oldu böyle oldu demeye gerek yok iki eğitimsiz insandan biri öldü diğeri hapse girdi, bu iki insan "ne bakıyon lan" kavgasında da birbirini öldürebilirlerdi, kafalar öyle kafalar.

zafer6161
14.05.2013, 17:47
Yanlış lanse edildiği ortaya çıktı hatta Beyaz TV'de görgü tanığı olarak çıkan adam neler neler anlatmıştı görünen o ki hepsi palavraymış. Lâkin bu ölene değil de öldürene üzülmek düşüncesi bence çok doğru değil. Hangimiz yanımızda bıçak taşıyoruz acaba bu da sorgulanmalı...

hocam orası istanbul,,gecenin bir yarısında iti var hrsızı var,,,

belki burak çocuğun direk anasına sövdü yada farklı birşey söyledi bilemeyiz,,,
benim tahminime göre,burak bu çocuğun yüzüne karşı çok ağır küfür ettiki,oda bir anda kendini tutamadı,,,
yani anlık olan bişe,,
şiştt miştt lerle hemen bıçak çeklmez...

işin garip tarafı diğer çocuklarda kaçtı,kimse müdahale etmedi,,
aslında müdahale edilmemesi (bu yapıdaki insanlara karşı )bir yandan da iyi bişe,yoksa o çocukta ölebilirdi

kendinizi o çocuğun yerine koyun,,,,

cebinde bıçak var,biri gelip sana en ağır küfürü edecek ve sen bişe demeden durabilirmisin,,,,

çocuk ilk bıçağı salladığında belkide vuramadım hesabı peşinden koştu,,ama ondada suç var baktın kaçıyorlar bırak dön geri be çocuk

Erbay
14.05.2013, 17:54
Böylelerine insan demek suç olmalı. Anında bıçak çekiyor, tenha bir yer değil ki. Bu tip yaratık potansiyeline sahip insanlar kol geziyor ülkede. Hele trafikte, geçen bir adamı dövdüler midem bulandı izlerken. Yol verme kavgasında birbirlerini öldürüyorlar. Aman böyle bir olaya falan hiç bulaşmayın, bunlar bıçak da çeker silah da. Neymiş yol vermemiş, neymiş hşt demiş üstüne yürümüş. Dizi sahnesi değil bu ya insan ölüyor insan.

Cengiz
14.05.2013, 18:11
Birinin hayatı diğerinin gençliği hiç uğruna yok oldu. en çok ana babalarına acıyorum

kopeli
14.05.2013, 18:15
Böylelerine insan demek suç olmalı. Anında bıçak çekiyor, tenha bir yer değil ki. Bu tip yaratık potansiyeline sahip insanlar kol geziyor ülkede. Hele trafikte, geçen bir adamı dövdüler midem bulandı izlerken. Yol verme kavgasında birbirlerini öldürüyorlar. Aman böyle bir olaya falan hiç bulaşmayın, bunlar bıçak da çeker silah da. Neymiş yol vermemiş, neymiş hşt demiş üstüne yürümüş. Dizi sahnesi değil bu ya insan ölüyor insan.

Bu tarzda insanlara bulasmıcaksın abicim.Özellikle Trabzon'da.

Cagdas Topal
14.05.2013, 18:29
Arkadaşlar videoyu defalarca izledim . Gözden kaçanlar var sanırım . İlk Katilin yanına giden başka bir şahıs ona sallıyor bıçağı isabet ettiremiyor grubu kovalarken merdivenlerden çıkan Burak Yıldırım ' a saplıyor bıçağı . Tüm suç Burak Yıldırım ' ın yanındaki karaktersizlerde . Çocuk yok yere gitti .

Ben mi yanlış görüyorum anlamadım ki ?

Doğukan Uçan
14.05.2013, 18:47
videoyu izledim olay felan yoktu ama sonra gsliler giderken burak'ın yanındakiler sanırım laf atıyolar bıçaklayıp kaçıyolar sonra

Sevda61
14.05.2013, 18:50
İnsanı futboldan soğutuyorlar...
Allah rahmet eylesin.

Doğukan Uçan
14.05.2013, 19:10
ağır tahrik var belli , adam vedalaşmış arkadaşıyla sonra giderken fenerliler gelip saldırıyor adama o da can havliyle gençliğin verdiği heyecanla bıçağı sallamış , haa doğru mu değil ama durup dururken olmamış olay, şimdi düşünüyorum bana da böyle saldırsalar ve yanımda bıçak olsa bende kendimi korumak adına sallarım heralde

Berat Akçay
14.05.2013, 19:57
Videodan bir şey anlamadım . Alt yazı olarak vermişler ama alakasız gördüm . Neyse sevilmiş şeyin davası olmaz

Tolga
14.05.2013, 20:27
Futbol bazılarımız için herşey, bazılarımız için güzel bir parça.

İşte bazen herşeyimiz gidebiliyor, bazende güzel bir parçamız.

Üzgün müsün falan diyoruzda çok farklı bir konu üzülmek bence.Bu konuya üzülemezsin ki bakıldığında kimse de üzülmemiş.Gökhan Gönül, eğer böyle haberler alacaksak olmaz olsun öyle kupa tarzı laflar etmiş birde.

Bilmem sıkıntı olur mu da bu olayı abartıp kastını farklı yöne çekenler ve Gökhan Gönül'lere B.G yavrum diyorum . . .

My
14.05.2013, 20:42
Futbolu değer yargıları üzerine değil de güç üzerine kurar bir savaşmış gibi taraftara/topluma sunarsan bunlar kaçınılmaz. Bunların olabileceğini Şenol Güneş aylar evvelinden söylediydi ama millete gazel havası gibi geldiydi.

Tolga
14.05.2013, 20:44
O zaman yeni dünyalar savaşına hoşgeldik . . .

Semra
14.05.2013, 20:52
Birbirini tanımayan iki insan; biri mezara diğeri parmaklıklar ardına...
Futbol bu değil, insanlık da bu değil... İnsana ve rakibe saygı duymayı öğrenmeliyiz! Olan en çok da anne babaya oluyor zorluklarla büyüt, gözünden sakın bir hiç uğruna ölsün... İnsan sevdiği için ölmez, öldürmez zaten futbol da böyle bir şey değil. O nefreti körükleyenler nasıl hesap verecekler?

Yasin Altuntas
14.05.2013, 21:12
Görüntülerden hic birsey anlasilmiyor ki ...

DEEP BLUE
14.05.2013, 22:08
Beyler...

Dün yazdım, ilgilenen olmadı. Son kez yazıyorum. Bu olayın daha beterinin, bizim iki taraftar grubu arasında olma ihtimali çok yüksek. Haberleri geliyor... Herkes dikkatli ve uyanık olsun. Yanılmayı çok ama çok istiyorum...

orhan42
14.05.2013, 23:20
Öldüren haklıdır demek doğru değil.Ama ölen genç ve arkadaşlarının katil gence saldırdığı söyleniyor ve videodan öyle anlaşılıyor.Muhtemelen şikecilerin taraftarı olan gençler üzerinde geyse forması olan gence laf attılar.Karşılık verince de saldırdılar ve maalesef bıçakla cevabını aldılar..:(

Salih Edip
14.05.2013, 23:22
Beyler...

Dün yazdım, ilgilenen olmadı. Son kez yazıyorum. Bu olayın daha beterinin, bizim iki taraftar grubu arasında olma ihtimali çok yüksek. Haberleri geliyor... Herkes dikkatli ve uyanık olsun. Yanılmayı çok ama çok istiyorum...

Abi şu olaydan da ibret almıyosa kimse , hakediyolar demektir. Temennim hiçbirşeyle alakası olmayan kimsenin burnu bile kanamaz inşallah.

Joomla!
14.05.2013, 23:50
ben videoda öyle 7-8 kisi göremedim. bi kisi birine dogru gidiyor sonra kaciyor öteki de arkadan kovaliyor devaminda. toplam iki kisi ama kim kime ne yapti anlasilmiyor.

Mert'
14.05.2013, 23:53
Burak Yıldırım ın çok masum olduğunu düşünmüyorum Twitter ına girerseniz diğer takımlara hakaret ve kufurlerini görürsünüz ama arkasından konuşmak yakisik almaz Allâh rahmet eylesin

Oğuzhan
15.05.2013, 00:01
;1919046750']Burak Yıldırım ın çok masum olduğunu düşünmüyorum Twitter ına girerseniz diğer takımlara hakaret ve kufurlerini görürsünüz ama arkasından konuşmak yakisik almaz Allâh rahmet eylesin

Tabii ki masum değil yahu yok Fenerbahçe'de holigan örgüt üyesi diye FB profilinde yazıyor. Atkılarda çeşit çeşit holiganlık yazıları. Videoda da önce o gidiyor çocuğun üzerine doğru. Hem çocuğun hem kendisinin hayatını kararttı.

ESER
15.05.2013, 00:15
Beyler...

Abi insallah yaniliyorsundur.