PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gaziantepspor - Trabzonspor

Sayfa : [1] 2 3 4 5

ts_fan
13.08.2006, 23:06
Önümüzde zor bir maç daha var, umarım o zamana kadar takım biraz daha toparlanmış olur.

zafer6161
13.08.2006, 23:09
takım bu maca kadar toparlanır mac sırasında yuvarlanır
banko 11111111111111111111

U.Sadıkoğlu
13.08.2006, 23:11
Ne diyeilirizki

TSigalko
13.08.2006, 23:12
Bu maçta berabere biter.Ama inşallah kazanırız.

k@ndemir
13.08.2006, 23:13
kesin yenilirizzzzzz

trapezus61
13.08.2006, 23:15
Kazanamazsak biteriz... Apoel maçı da tehlikeye girer ve bu sonumuz olur. İnşallah şans meleği de bu kez yanımızda olur da Antepten 3 puanla döneriz. Yoksa... İşte orasını düşünmek bile istemiyorum...

murat
13.08.2006, 23:22
2-0 antep alir.... Antrenorsuz cikarsak sahaya belki yeneriz!

champions
13.08.2006, 23:24
kazanmamız için şanslı olmamız lazım inşaallah şanslı oluruz yada şanssız olmayalım oda yeter

unyelimetin
13.08.2006, 23:25
İnşallah fark yemeyiz!

coolank
13.08.2006, 23:28
KALECİ ( İKİSİ DE REZİL FARKETMEZ )

MUSA FATİH STEPANOV MURAT

YATTARA HÜSEYİN (HASAN) SİMKO MARCELİNHO

GÖKDENİZ

UMUT

BU kadro ile çıksın antep vs traş .......... haaaaaaaa yeni transfer yapılırsa o başka

Telha TANYILDIZI
13.08.2006, 23:29
bizi bu hallere düşürenler utansın utanıyorum millete trabzonsporluyum demeye benden kafa buluyorlar allahım sen bizi böyle teknik adamlara biida rast getirme

ts_fan
13.08.2006, 23:34
Lazoroni deplasmanda da olsa artık büyük revizyona gidip (hem oyuncu seçimlerinde, hemde sistemsel anlamda) takımı çift forvetle (Umut-Ersen) sahaya sürmelidir.Trabzonspor hakemin başlangıç düdüğü ile beraber atak oynayacak, oyunu ileride kuracak, bundan başkası yalan.Ciddi ciddi Gaziantepspor maçı bizim açımızdan ya herru ya merru misali bir maç oldu, Lazooni'nin buna göre tedbirlerini alması gerekiyor.Haa tedbir almazsa bavulunu alır ve çeker gider, keyfi bilir;)

eys_61
13.08.2006, 23:42
Tam memlekete döneceğim haftaya denk gelen bir maç.staj nedeniyle trabzonda bulunmam gerektiği için çoook yüksek ihtimalle canlı izleyemeyeceğim :(

Maça gelince, antepten beklentiler bu sezon çok fazla ama kanımca takım beklentileri karşılayacak düzeyde değil.defansları geçen sene olduğu gibi takımın en zayıf yeri (en az bizimki kadar :))

Cesur bir Trabzonspor için 3 puan zor değil ama bu düzen(!) de oynarsak en fazla 1 puan çıkarabiliriz.antep forvetinde veyselin hava toplarında geçen yıl çıkardığı zorluk da düşünülerek erdinçin oynaması gerekir diye düşünüyorum diğer forvet elemanı diawara ise ilk haftalarda yetersiz görünmesine karşın tabiri caizse bize patlayabilecek bir oyuncu,umarım formsuzluğu bizim maçta da devam eder yoksa bu defans kurgusuyla işimiz zor.

Tüm karamsar tabloya rağmen yine de bu takım Trabzonspor ve her an herşeyi yapabilecek güçte.(ya da ben öyle inanmak istiyorum)

Vegas
13.08.2006, 23:46
antep deplasmani kayseriden daha zor gelmistir bize herzaman.

oguzkoc
13.08.2006, 23:49
sol kanatsız oynayalım bu maçta da nolurki... soldan atak yapmayalım sağdan yüklenelim nolacak. arada murat çıkıyo zaten bi iki orta açıyo ve arada syzmek gitsin sola. gökdeniz ilk 11 de başlayamıyo oyuna sonradan giren bi adam olsun.

antep maçında bi farklılık yapalım artık....

....................tolga.................
fatih...stepannov...erdinç...murat
.............hüseyin...hasan..........
yattara...........syzmek..............
.............marcelinho.................
...................umut...................

ozturk
13.08.2006, 23:50
Merak etmeyin ilk 10 dk bir gol sonra saçmasapan bir futbol gereksiz top kayıpları ve yine hüsran antep maçından sonra okuyun bu cevabımı

ts_fan
13.08.2006, 23:53
Hoca öyle bir alıştırmış ki taraftarı, herkes tek forvet oynatıyor takımı:)

kivancpehlivan
13.08.2006, 23:54
valla bjk yendi ama maçı izlemedim ama yenmemiz gerek ama biri şu hocaya anlatması lazım bazı şeyleri !!!

vse61
14.08.2006, 00:24
adamlar topu bi sağa bi sola atsalar bizim defans çil yawrusu gibi dağılır.. yine alırız içeri.. çıkarabilirsek ne ala...

Alpayer
14.08.2006, 00:26
hiçbirşey yapamayacağız daha çncede dediğim gibi antep de haşat edecek bizi adamlar zaten fenerin hesabına oynuyo bizimle şampiyonluk mücadelesi veriyomuş gibi oynuyolarr...kesinlikle yenilcez bu işin inancı kalmadı artıkk....!!!

gerçekefsane
14.08.2006, 00:29
bu maçı kazanırız, oyuncuların uyumu artacak. Sol tarafa transfer yapılsın, bu maçı çok rahat alırız.

ozturk
14.08.2006, 00:31
bu maçı kazanırız, oyuncuların uyumu artacak. Sol tarafa transfer yapılsın, bu maçı çok rahat alırız.

hayallerde olmasa insan nasıl yaşar şu fani dünyada :) (yanlış anlama sözüm takıma sana değil bugün deliye döndüm raydan çıktım arkadaş...)

Muhammet_61
14.08.2006, 00:47
Galiba bu maç yönetim ve hocanın son şansı gibi. Mutlaka kazanırız.

Remzi
14.08.2006, 00:49
e artık bi üç puan yüzü görelim yani millet aldı başını gidiyor.:D

TameRHan
14.08.2006, 00:49
lazaroni takımı hazırlayıp toparlayamazsa, futbolcular yıne aynı oyunu ortaya koyarsa , bu macı almak zor olur

Ali Özcan
14.08.2006, 01:35
artık ben bile kazanırız diyemiyorum ama abi antep cidden çok kötü yaaaaaaaa...

Selman
14.08.2006, 01:37
Çift fırvet hoca çift forvet başka çıkış yolumuz yok.Büyük takımsan çıkacaksın korkmayacaksın.

GolaMTuRi
14.08.2006, 01:40
bjk karsisinda son yillarda izledigim en kotu antep vardi, bu takimi bile yeneriz diyemiyoruz..durumumuz cidden cok vahim..
umarim bu maci aliriz..ama lazaroni gidecekse birakin bu mactada puan kaybedelim, yeterki bu adamdan kurtulalim...

tamuğ yamtar
14.08.2006, 02:54
bjk-antep maçını bende izledim.

Bence söylediğiniz kadar kötü değil Antep.

Aslında bunlar da "hikaye". Herşey bizde biter.

"Büyük takım" olmanın gereği olarak tabi.

zafercalikoglu
14.08.2006, 09:10
ben hesapladım bu sene trabzon deplesmanlardan ancak 15 puan cıkartır,bu da 5 galibiyet ,trabzonda ise 7 galibiyet,6 beraberlik,4 yenilgi ,
toplamda 40 küsür ile ligde kalmayı başarırız herhalde,
antep macı en iyi ihtimal berbaerlik ,ne kotüsü ise farklı yenilgi,

U.Sadıkoğlu
14.08.2006, 09:17
antep bize 3 çeker

champions
14.08.2006, 09:22
antep maçını bile kazanacağımıza inanamıyoruz şu duruma bakın bu sene uefaya gidersek çok iyidir bence maçta ya berabere biter yada biz kazanırız

cIlgInIm
14.08.2006, 09:43
kendi evimizde vestel beraberliğini nimetten saydıgımız bir dönemde deplasmanda antep bizi ne yapar Allah bilir..

kudu_61
14.08.2006, 10:01
Her hafta kadro yapıyoruz ama dinletemiyoruz

Tolga (Jefferson)
Ufukhan (Fatih A.), Stephanow (Erdinç), Fatih A. (Çağdaş),Cello (Murat)
Hasan (Hüseyin)
Yattara (Musa), Şimek (Ömer Rıza), Marse, Gökdeniz
Umut (Cem, Ersen)

Alın size iki takım değiştirin değiştirin oynatın bu takımı oynatamıyor hoca anlamıyorum hoca ya da hak veriyorum şimek ile gökdeniz formsuz marse altı pastan atamıyor hoca da haklı bir gün bu takımı izlerken kalpten öleceğim...

Berberoğlu
14.08.2006, 10:04
bu sefer şeytanın bacağını kırarız inşallah.
gökdeniz ve şimek'in daha iyi oynamaları gerekiyor..

karaca
14.08.2006, 10:11
BÖyle Gİderse Antepte İstedİĞİnİ Alir

ÇaGaTaY
14.08.2006, 10:11
bu maçtan benim hiç umudum yok ama bu takımın napcağı belli olmaz..

ÇaGaTaY
14.08.2006, 10:13
Tolga

F.Akyel Stepanov Çağdaş Murat

Hüseyin

Yattara Szymek Gökdeniz

Marcelinho Umut

Ozan
14.08.2006, 10:13
2 haftadır çıkışı yakalayamadık inşallah bu hafta yenip çıkışa geçeriz zaten başka yolumuzda yok . ben umutluyum yenceğimizden . 2 haftadır özellikle bu hafta pozisyon kaçırdık baya ama defansda da açıklar veriyoruz bunları düzeltmek lazım . düzeltirsek iyi oynarız .

DİNÇ
14.08.2006, 10:14
-------------Tolga--------------
Cengiz----Abdullah----Stepanov----Erhan
Yattara----Rahman----Abdülaziz---Marcelinho
----Umut Bulut----Emre Kahraman----
Yedekler:
Kale: Erhan
Ediz
Rahman
Fahrettin
E.Martin
Symek
Hasan
Hüseyin
Cem
F.Çökmüş
Ufukhan
Ufuk

Kadro dışı:
F.Akyel
Çağdaş
Ö.Rıza
Erdinç
A.Şahin
Jefferson
Celaleddin
Musa
Murat Ocak

kudu_61
14.08.2006, 10:31
bmteam süper bir kadro bu transferleri hiç duymamıştım birden görünce şaşırdım bu takım kesinlikle şampiyon olur eline sağlık...

kudu_61
14.08.2006, 10:41
tolga
fatih akyel, stephanow, çağdaş, cello
yattara, şimek,marse, gökdeniz
ersen,umut

Kaybedeceksek saldırırken kaybedelim neymiş o çift ön libero tek forvet bide böyle oynayalım bakalım ne olacak...

frango
14.08.2006, 10:50
antepin manısadan ıyı takım olmadıgını dusunuyorum antep eskı formunda deyil ama tabıkı onemlı olan bizim performansımız

Ali Özcan
14.08.2006, 11:27
ya kardeşler bu takımda oyun kurucu problemi yaşanıyor ve oyunu kurabilecek tek adam olan Szymek yedek...Eğer ki Antep te de oynatmazsa bu adamı ben yine birşey beklemiyorum...Yenilebiliriz,çünkü işimiz gökdeniz marcelinho verkaçlarına kalmış...Çok korkak oynatıyor lazaroni...Büyük takım hocası değil...Fener in 10 sene geçtiği köprüden biz şimdi geçiyoruz yani onlarla aramızda 10 yıl fark var...Düşünsenize lazaroni iyi bi teknik adam olsa onu niye göndersin Ali Şen...

Mustafa YILMAZ
14.08.2006, 11:36
zor maç olacak antepin başında italyan hoca var kontrollü oynayacaklardır bizde öyle oynamalıyız yani 1-0 olsun bizim olsun

TSknbkTS
14.08.2006, 11:39
lazaroni varken bu takımın işi çok zor...
Yine yapar bi saçmalık çıldırtır bizi...
En kısa zamanda yerli bir hoca lazım bize o da Giray Bulak Olmalı

Saygılar...

TSknbkTS
14.08.2006, 11:42
tolga
ersen,umut

Kaybedeceksek saldırırken kaybedelim neymiş o çift ön libero tek forvet bide böyle oynayalım bakalım ne olacak...
kardeş orta sahasız çıkarmışın takımı

sarman61
14.08.2006, 11:52
Arkadaşlar murat ocak için ne dişorsunuz her hafta kenide katıyor ve büyüyor. bence yerinde bir transfer. Heleki celalettin in eline geçen fırsatı kullanamaması onun yerini dahada sağlamlaştırdı.

Ben kendisini çok beğendim ileriye çıkışları filan. Hatta umutun attığı oldeki payı unutmayalım. Defansımız 3 maç sonra yerine oturur halen kendilerini tanımaya çalışıyorlar. Gerçi çağdaşın yerine erdinç oynayabilirdi. Geçtiğimz sezon güzel bir ikili olmuşlardı. Marcelinho takımı ısındıkca daha çok iş yapacak gibime geliyor. Şu hüseyinden nasıl kurtuluruz bunu bilmiyorum. Birisi bu futbolcuya eğitim versin. Tamam güzel top kesiyor ama bu topu oyuna sürürken top keserken sağladığı avantajı yitiriyor.

Sonuç olarak antık kazanımıyız kazanamazmıız orasını bilmiyorum ama haluk ulusoy beyfendi kendi kuyusunu kazıyor bizim oylarımızla oraya geldi.

LazEkrem61
14.08.2006, 12:08
antep macini alip cikisa gecmemiz lazim yoksa sampiyonluk zora girebilir !!!

Mehteroğlu
14.08.2006, 12:08
ilk yarı şanssızdık, gerçekten...bu haftaki tüm maçları izledim, ne fener ne gs bizden daha üstün oynamıyorlar...fener iki pozisyoncuk buldu ve attı...
gs kayserinin penaltısı verilse perişan olurdu... ama adamlar atabiliyor...kaçırmıyor...ardanın attığına bakın öncesinde pozisyon bile yoktu...
bir de bize bakalım, bomboş pozisyonda kaç kez top girmedi sayabildiniz mi? manisa da kaçırdı ama bence tamamen bizim paniklememizden kaynaklı...golü önce biz atsaydık dün şov olurdu arkadaşlar...
kondisyonumuz ikinci yarı ortaya çıktı : berbat! marcel yorgunluktan bomboş golü kaçırdı... yattara yorulunca da kanatlar bitti...
murat iyi transfer bence...önüne bi akıllı adam alınırsa yattara da rahatlar ve üretmeye başlarız...
dandik gs nin bize göre tek farkı arkadaşlar "koşmak"! her pozisyona koşuyorlar ve çabuk top çıkarıyorlar , hemen kanatlara top getirebiliyorlar...biz ise sıkışıp kalıyoruz...

biraz kondisyon, bi sol kanat, ve düzen değişikliği ile düzeliriz inşallah...

tolga
musa fatih step murat
hüseyin
yattara marcel sol açık
umut ersen

ile çıkılsın bu sefer....en azında rakip çift forvete bu kadar rahat çıkamaz...

saygılar...

Remzi
14.08.2006, 12:12
Arkadaşlar murat ocak için ne dişorsunuz her hafta kenide katıyor ve büyüyor. bence yerinde bir transfer. Heleki celalettin in eline geçen fırsatı kullanamaması onun yerini dahada sağlamlaştırdı.

Ben kendisini çok beğendim ileriye çıkışları filan. Hatta umutun attığı oldeki payı unutmayalım. Defansımız 3 maç sonra yerine oturur halen kendilerini tanımaya çalışıyorlar. Gerçi çağdaşın yerine erdinç oynayabilirdi. Geçtiğimz sezon güzel bir ikili olmuşlardı. Marcelinho takımı ısındıkca daha çok iş yapacak gibime geliyor. Şu hüseyinden nasıl kurtuluruz bunu bilmiyorum. Birisi bu futbolcuya eğitim versin. Tamam güzel top kesiyor ama bu topu oyuna sürürken top keserken sağladığı avantajı yitiriyor.

Sonuç olarak antık kazanımıyız kazanamazmıız orasını bilmiyorum ama haluk ulusoy beyfendi kendi kuyusunu kazıyor bizim oylarımızla oraya geldi.
bencede iyi bir oyuncuya benziyor ama iki sorunu var ileriye gidip geriye dönemiyor bi de kolay çalım yiyor.:mad:

bordox
14.08.2006, 12:15
Bu kafayla oynayacaksa Gökdeniz hiç oynamasın.Ortasahadan öyle rahat geçiyor ki rakiplerimiz ağa koşar mı,niye koşsun.Bu takıma bir tane Marcelinho yeter Gökdeniz, sen Gökdenizsin Marcelinho olmaya çalışma o topların peşine ben koşmayacağım bak Hasan'a biraz koş.

bahadır2561
14.08.2006, 12:26
inşallah yeneriz....

The Legend
14.08.2006, 12:28
üzülerek söylüyorum yenilecez.kimse kendini kandırmasın.

kudu_61
14.08.2006, 12:30
kardeş orta sahasız çıkarmışın takımı
kardeş tamam da ne yapıcaz çift ön libero yapalım hasan hüseyin koyalım defans gene bi ton pozisyon yiyor bu adalmar kesemiyor ki bu adamlar ön libero değil topu da oyuna sokamıyorlar ozaman biz ne yapalım benim yazdığım orta sahayla çıkalım 5 yersek 6 atalım kafayı yicem ya uyku uyuyamıyorum

mahmuter61
14.08.2006, 12:32
Galibiyet hayal!Berabere bitse hiç olmassa ama malesef güzel bir futbol ve malubiyet birde hakem hatası!(hoca ve başkanın maç sonu yorumları)

kudu_61
14.08.2006, 12:35

Valla ben murat ocak ı milli takımda da beğeniuyordum ama savunmasını değil çok iyi top tekniği var ayaklarına hakim ve defalarca dedim cellonun önünde sol açık sıkıntımız var iken çok çok rahat oynar ortaları isabetli rahat adam geçiyor hüseyinden bıkmayan yok kardeş ama dinletemiyoruz o nu kesenin kırk yıl kölesi olurum inşallah zenite veririz de kurtuluruz hasanı değerlendirebiliriz orada erdince ise çok fazla güvenemiyorum bence akyeli stoper olarak stephanow un yanında kullanabiliriz sağa ufukhanı çekebiliriz marse çok iyi bir kumaş ama bu hafta kaçırdığı pozisyon raket gibi sol ayağına hiç mi hiç yakışmadı netice olarak bu hafta artık kazanmalıyız düşüncene sonuna kadar katılıyorum...

canim TS
14.08.2006, 12:35
kardeş tamam da ne yapıcaz çift ön libero yapalım hasan hüseyin koyalım defans gene bi ton pozisyon yiyor bu adalmar kesemiyor ki bu adamlar ön libero değil topu da oyuna sokamıyorlar ozaman biz ne yapalım benim yazdığım orta sahayla çıkalım 5 yersek 6 atalım kafayı yicem ya uyku uyuyamıyorum

bu konuda katiliyorum sana.
Ne faydasini gördük simdiye kadar, yine takim sürüsüne posizyon veriyor, yok cift ön libero, ataga dogru dürüst kaldiramiyor takimi kimse. Ayrica Tek forvetlende olmuyor bu is.

Mac icinde Gaziantep yener bizi diyorum üzülerek.
Bir haftada takim nekadar düzelir görecegiz.

kudu_61
14.08.2006, 12:48
tolga
ersen,umut

Hala aynı düşüncedeyim eğer bu kadroya hüseyin le hasanı koyalım derseniz çok şey kaybederiz kesen bir oyuncu varsa ortada ki ben görmüyorum kestiği topu oyuna sokar da kesmesinin bir anlamı olur bir hafta ben çıkartayım takımı lütfen izin verin her maça bu kadro ile çıkacak kadar futbol yoksulu biri değilim tabiki önemli zor maçlara koyarız liberomuzu ama vestel maçına antep maçına hasan hüseyinle çıkarsak gol atamayız....

korsan61
14.08.2006, 12:50
bu hafta galip geleceğiz inşallah şanssızlığımız ligin ilk 2 haftası formda ve iyi takımlarla oynadık çıkış maçımız olabilir tabii lazaroni izin verirse

ahmetto
14.08.2006, 12:51
Artık bütün maçlara temkinli bakıyorum.Gaziantep maçıda zor maç bu kadar gol pozisyonuna girip kaçırırsan olacağı budur.İnşallah bu sefer girdiğimiz pozisyonları değerlendiririz.yoksa yine hüsran olur

DİNÇ
14.08.2006, 12:53
Göreceksiniz Antepi rahat yeneceğiz ama gelecek hala karanlık....

Antepe yenilirsek ne hoca kalır ne yönetim....
Hele hele apoele elenirsek!!!!

Eğer futbolcularda biraz yürek ve şeref varsa Lazaroniye ve şaşkın yönetime rağmen hem antepi hem de apoeli topa tutarlar...

cagatay006
14.08.2006, 12:53
EĞer Lazharonİ Gİtcekse Yenİlsİn

ozturk
14.08.2006, 12:54
Göreceksiniz Antepi rahat yeneceğiz ama gelecek hala karanlık....

Antepe yenilirsek ne hoca kalır ne yönetim....
Hele hele apoele elenirsek!!!!

Eğer futbolcularda biraz yürek ve şeref varsa Lazaroniye rağmen hem antepi hem de apoeli topa tutarlar...

evet katılıyorum sana kardeş..

yaranozlu
14.08.2006, 12:56
bikere hakem oyunu etkilemezse diye başlamamız lazım. böle bişey yok yaa, içerde bile hakemi yenmemiz gerekiyosa bu takımla başaramayız bunları. Adam gibi hakem yönetirse ben antep maçından umutluyum. tabi lazaroninin de aptallık yapmaması lazım... umutu, yattarayı çıkar, sağbeki değiştir.... bunlar ayıp şeyler... bence kadromuz iyi, manisaya fark da atabilirdik ama akıl almaz goller kaçırdık. Gökdenize şaşırmadım, yıllardır gol yollarında beceriksiz, şut çekmeyi bilmez, topçuluğundan hep şüphe etmişimdir ve takımı ben kursam ancak sonradan oyuna alırım ama marcelinho nasıl kaçırır o golleri. o pozisyonlarda umut olsa bence farka gitmiştik... şu ömer rıza yı da lütfen kadrıya almasın yaaaa.. dayanamıyorum ona, sinirimi çok bozuyo...

champions
14.08.2006, 12:57
aman ilk dakikalarda gol yemeyelim bi hakem adam gibi maç yönetsin gerisi bize kalmış

EmrahYalçınalp
14.08.2006, 12:57
Tolga
Musa-Fatih-Stepanov-SOLBEK (asla murat ve celo değil, çağdaş bile olabilir)
Hasan
Yattara-Marce-Szymek-Gökdeniz
Umut

ben olsam çıkacağım kadro. Takım ne yapar bilemem. Aslında sadece Marce 2 haftada kaçırdığı 3 pozisyonu atsa 6 puanımız vardı.

Selman
14.08.2006, 13:01
Tolga

Ferhat Fatih Stepanov Murat

Yattara Symek Marcelinho Gökdeniz

Umut Ersen

Büyüksen korkmayacaksın çıkıp çift forvet oynayacaksın.Başka türlü kazanmamız olası değil.

Burçak
14.08.2006, 13:10
lazaroni Trabzonspordan çok kendini düşünüyor. umutu çıkarıp yerine aldığı oyuncuya bakın. beraberliğe yatmaktır bu resmen. bu zihniyet ile hiçbirşey yapamayız.

ts_fan
14.08.2006, 13:15
------------------------------Tolga

-------Fatih-------Stephanov--------Çağdaş------------61

------Yattara------Marcelinho-------Hasan--------Murat Ocak

------------------------Umut--------Ersen

Tırsma Lazoroni, çıkar şu takımı sahaya...Bu oyuncular ve bu sistemle çıkıldığında geriden gelen hızlı kanat oyuncuları ile çok iyi bindirmeler olur, rakipte baskı altına alınmış olunur.Uzun boylu ve ayakta top tutma yetenekleri ileri uç elemanları ile sürekli oyunu biz forse ederiz.

ps: 61 kaleye ne kadar uzak olursa o kadar kârımıza olur:)

gerçekefsane
14.08.2006, 13:21
Tolga

H.üçüncü Fatih Stepanov Murat Ocak

Hüseyin Szymek

Yattara Marcelinho Gökdeniz

Umut

Sol tarafa yabancı oyuncu alınırsa, Murat Ocak ile değiştirin.

bahadır2561
14.08.2006, 13:25
tolga

musa fatih stepanov murat

yattara szymek gökdeniz marcelinho

umut ersen

TSknbkTS
14.08.2006, 13:25
lazaroni Trabzonspordan çok kendini düşünüyor. umutu çıkarıp yerine aldığı oyuncuya bakın. beraberliğe yatmaktır bu resmen. bu zihniyet ile hiçbirşey yapamayız.

Ama kafası bu kadar bastığı için gol ayaklarınıu çıkarıp saçma sabuk değişiklikler yapıyor.Lütfen değerlerimize sahip çıkalım ve Giray bulak ı bu takımın başına getirmek için kamuoyu oluşturlaım.

crow61
14.08.2006, 13:31
bizi bu hallere düşürenler utansın utanıyorum millete trabzonsporluyum demeye benden kafa buluyorlar allahım sen bizi böyle teknik adamlara biida rast getirme

Kimseye Trabzonluyum demekten utanmıyorum Yensede Yenilsede Gönlümün Sultanı Trabzonspor Volkan Konak2ın Çok güzel bir sözü vardır 'Şuna İnanın Ki eğer Trabzonspor Olmasaydı Hava Durumu sunulurken Trabzon'un adı geçmeyecekti'

Allah'a Şükür Onurlu Mücadelemiz Devam edecektir Yönetime ve Kendini Bilmez Bazı Taraftarlara rağmen

kudu_61
14.08.2006, 13:39
tolga

musa fatih stepanov murat

yattara szymek gökdeniz marcelinho

umut ersen

Çok çok güzel bir kadro orada sözde ön libero görmemek beni mutlu etti fakat musa nın defans anlayışında sıkıntılarım var çünkü topla oynamayı seviyor ileri çıktığı zaman dönemezse diye korkuyorum diğer yazdığın futbolcular ile belki gol yeriz ama 3 - 5 atarız gibi geliyor bana

invisibleman
14.08.2006, 13:44
Kimseye Trabzonluyum demekten utanmıyorum Yensede Yenilsede Gönlümün Sultanı Trabzonspor Volkan Konak2ın Çok güzel bir sözü vardır 'Şuna İnanın Ki eğer Trabzonspor Olmasaydı Hava Durumu sunulurken Trabzon'un adı geçmeyecekti'

Allah'a Şükür Onurlu Mücadelemiz Devam edecektir Yönetime ve Kendini Bilmez Bazı Taraftarlara rağmen

Haklısın...
Bu takımın her zaman böyle zamanları oldu...
En yakın olarak sunu göstereyim size ilk iki haftada 1 puan aldıgımız sezon(2002-2003) ikinci olmuştuk..
Bekleyin...Bu takım sayesinde hava durumlarında trabzonun adı gecmeye devam edecek...

Oğuzhan Görkan
14.08.2006, 13:48
çok rahat alırız gibime geliyor inşallah yanılmam

kudu_61
14.08.2006, 13:51
Bazı maçlar vardır çıkar alırsın ön liberoya arka liberoya falan ihtiyaç duymazsın tıpkı bu maç gibi çıkarsın çift forvet korkmadan alırsın maçı...hücum hücum hücum

zafercalikoglu
14.08.2006, 14:07
artık yenelim ,yoksa çok canlar yanacak ,

Oruç
14.08.2006, 14:10
Hüseyin ve 61 sırt numaralı futbolcu oynarsa 2-0 yeniliriz.

Şentürk
14.08.2006, 14:21
Tolga
Musa-Fatih-Stepanov-SOLBEK (asla murat ve celo değil, çağdaş bile olabilir)
Hasan
Yattara-Marce-Szymek-Gökdeniz
Umut

ben olsam çıkacağım kadro. Takım ne yapar bilemem. Aslında sadece Marce 2 haftada kaçırdığı 3 pozisyonu atsa 6 puanımız vardı.

ya su sola koysun hoca ferhatı, bu adam belki ofansif yönü iyi değil ama defansif yönü kesiciliği fiziksel gücü hırsı ve hızı çok iyi ,sola ferha diyorum ben,illede sol ayaklı olacak değilya !

Mert67
14.08.2006, 14:26
yeneriz diye düşünüyorum.inşallah kazanırız yoksa sabrımız tükenir.

Şentürk
14.08.2006, 14:54
şu dünkü maçtan sonra hüseyini oynatırsa bu maçta lazaroni:mad: :mad:
yater kardeşim tama iyi oynadığı maçlar var ama adam sezon başından beri berbat yaa.

SDanışmaz
14.08.2006, 15:18
Bari bu maçı da yeniLeLim de Lazaroniyi göndersinLer...

sbay
14.08.2006, 15:19
antep maçı çok zor.hocanın yattara gökdeniz marcelinho üçlüsünden birisini yedek soyundurup 2 forvetle oynaması lazım.umut-ersen martin...

corleone
14.08.2006, 15:22
ben bu takıma güveniyorum, beşinci haftaya kadar da olumsuz bir yorum yapmadan bekleyeceğim, bu maçı da inşallah alacağız, takım ilk defa bu hafta full idman yiyecek, farkını da maçta göreceğiz, hep destek tam destek...

melihkuzey
14.08.2006, 15:32
merak etmeye gerek yok. bu maç en iyi ihtimalle beraberlikle bitecektir. inşallah beni utandıracak bir sonuç alırlar ama bu teknik direktör ve bu oyuncularla maç tahmini yapmak çok zor değil. hele ki ilk onbir bi açıklansın o zaman beraberlik ihtimalinin de kalmayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. ya sabır çekmeye devam.

DİNÇ
14.08.2006, 15:51
merak etmeye gerek yok. bu maç en iyi ihtimalle beraberlikle bitecektir. inşallah beni utandıracak bir sonuç alırlar ama bu teknik direktör ve bu oyuncularla maç tahmini yapmak çok zor değil. hele ki ilk onbir bi açıklansın o zaman beraberlik ihtimalinin de kalmayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. ya sabır çekmeye devam.

Bakın buraya yazıyorum bu hafta seyredeceğiniz Trabzonspor son yılların en iyi futbolunu oynayacak...
Ben 4-1 ya da 3-0 alırız diye düşünüyorum...Karamsarlığa gerek yok...
Takımda gözle görünür bir ilerleme var...Lazaroni takıma çok müdahale etmezse ve bu haftayı iyi değerlendirirlerse(Ki başka şansları yok) bu hafta Antep deplasmanında coşacağız...

Lig bizim için bu hafta başlıyor...Belki şampiyon olamayız ama Trabzonsporumuzu keyifle izleyeceğiz....

Salih61
14.08.2006, 15:55
Lazaroni korkarsa yeniliriz...Büyük ihtimalle öyle olacak...Keşke öyle olsa da Lazaroni gitse...Allahım yenilgiye sevinir hale geldim ya...Allah b....nı versin Lazaroni...
LAZARONİ GO HOME!!!!

Erbay
14.08.2006, 15:58
Lazoroni hücuma dönük orta saha oyuncuları bol bol oynatıyor ama gerçek forvetleri sahaya sürmüyor.Ben takımdan hiç ümitli değilim.Bu hafta yenseler haftaya yenilirler.

Doğan BULAT
14.08.2006, 16:01
Gene kesin silik bi futbol oynarlar biz saç baş yolarız yönetime küfrederiz, teknik direktöre söveriz, sonrada o golü kaçırmasaydık şöle olurdu böyle olurdu der dururuz. :mad:

Salih61
14.08.2006, 16:03
Lazoroni hücuma dönük orta saha oyuncuları bol bol oynatıyor ama gerçek forvetleri sahaya sürmüyor.Ben takımdan hiç ümitli değilim.Bu hafta yenseler haftaya yenilirler.
EE Ben boşuna mı bu adama G...zek,S..lak,A...tal diyorum...Tekrar ediyorum...
LAZARONİ ALLAH BE....NI VERSİN!!!

EmrahYalçınalp
14.08.2006, 16:09
Tolga

Hüseyin Szymek

Umut

Anlaşıldı tamam!
:D :D :D

Ali Özcan
14.08.2006, 16:23
Tolga

Hüseyin Szymek

Umut

kadro çok iyi ve çok ofansif işte ben takımı böle oynatacak hoca arıyorum...5 gol yiyebiliriz ama bu kadro 6 tane atar...bence szymek forvet arkası oynamalı...bunu 50 milyon kere söyledim yine söylüyorum adam tam 10 numara yaw..bunu benden başkası göremiyor mu ?

SZYMEK55
14.08.2006, 16:32
bence kesin kazanacaz. antep dökülüodu beşiktaş maçında. bizim takım ii oynadı bence manisa maçında.

ben ki pek öle kazanacaz demem, bu sefer dirum.
alacaz bu maçı

Punisher-61
14.08.2006, 16:45
Cok zor mac..beraberlik bizim icin iyi sonuc olur

Sacit
14.08.2006, 17:14
bu maçı rahat alırız gibi geliyo bana ama herşey olabilir tabii.rakip takımın teknık adamı italyan onun için fazla endişeye gerek yok :D

TSigalko
14.08.2006, 17:21
kadro çok iyi ve çok ofansif işte ben takımı böle oynatacak hoca arıyorum...5 gol yiyebiliriz ama bu kadro 6 tane atar...bence szymek forvet arkası oynamalı...bunu 50 milyon kere söyledim yine söylüyorum adam tam 10 numara yaw..bunu benden başkası göremiyor mu ?

Pardon Abi de imzana Szymek'in yeri %100 ön libero yazan sen değilmiydin.Yoksa ben yanlışmı hatırlıyorum.10 numaraya gelince haklısın polonya milli takımındada bu noktada oynamaktadır.

Harun
14.08.2006, 18:12
Beşiktaş yendi bize yenilip gs maçından da paun alması güç .Ya bize ya gs ye çembe takarlar.Siz olsanız hengisni seçersiniz şu durumda:)

Adem CAKIR
14.08.2006, 18:16
Ya arada bir moral veren arkadaşlar olmasa yanlış forumda olduğumuz düşüneceğim. Hep söylüyorum bu takımın ölüsü Şampiyonluğa adaydır, dirisi zaten şampiyon olur. İhtiyacımız olan tek şey zaman.

Hemen yelkenlerimizi karadenize indirmeyelim. Trabzonspor'umuz için hava karanlık gözüksede güneş mutlaka doğacaktır. Biraz daha sabırlı olmak lazım...

Özgür Öztürk
14.08.2006, 18:22
Bu hoca ile her maç zor.

Ali Özcan
14.08.2006, 18:32
Pardon Abi de imzana Szymek'in yeri %100 ön libero yazan sen değilmiydin.Yoksa ben yanlışmı hatırlıyorum.10 numaraya gelince haklısın polonya milli takımındada bu noktada oynamaktadır.

BEN DEĞİLİM O FİRARİ ARKADAŞIM...

İHSAN
14.08.2006, 18:36
Zor dostum zor......Ne hoca ne yönetim.......İş futbolcularda biter.....
Aldıklarının hakkını biraz verseler sorun kalmaz....

TSigalko
14.08.2006, 18:43
BEN DEĞİLİM O FİRARİ ARKADAŞIM...

Tamam.Kusura bakma. karışıklık oldu. ;)

canh55
14.08.2006, 19:23
bu maçın ardından küme düşme potasından biraz olsun uzaklaşacağımızı umuyorum.

marcelinhots
14.08.2006, 20:21
1-2 mağlubiyet alınca revizyon olur yönetim ve akabininde hoca değişicekse bu 1-2 mağlubiyeti trabzonun iyliği için isteyebilirim.

Bunlardan kurtulalımda bari uefada birşeyler yaparız.

yalnizefe
14.08.2006, 20:26
insallah antepe macına trübünde yerimi alacam.hataydan da arkadasları bekelıyoprum

İslam Sezer
14.08.2006, 20:27
takımın kesinlikle bu maçı kazanacağına inanıyorum
tabi bir hakem faciası yaşamassak

Raskolnikof
14.08.2006, 20:50
bu takimdan,hocadan,yönetimden ve devamlı altımızı kazan trabzon yazarlarından bir ...... şey olmaz.
Yakında hüsnü özkara bu takımın başına geçerse şaşırmayın.
Ali güzeldal' ı satanlar utansın

Beytullah
14.08.2006, 21:25
walla zor mac inşallah yeneriz vede ilk galibiyetimizi tatmış olur..

Kasım Hilal
14.08.2006, 21:29
Bunu da göreceğiz bakalım..
BEnce biraz sabretmemiz lazım..
Bu takım iki üç hafta sonra bir yerine otursun çok işler yapar..
Şu an için en büyük handikap Teknik direktör..
O maça iyi hazırlasın da Allah'ın izni ile izim çocuklarda her maçı alacak kabiliyet de var hırs da (bir iki tanesi hariç)

champions
14.08.2006, 21:30
maçı kazanalımda skor önemli değil bulunduğumuz şu rezil durumdan hemen kurtulmalıyız

Yattara123
14.08.2006, 21:34
Bence Bu Sene Varımızı Yoğumuzu UEFA ya verip en azından bi çeyrek final oynayabilmeliyiz son 2 senenin şampiyonlarını düşününce hiçde hayal değil yani lig bu senede aynı gider zorlasak 2. olabiliriz ama avrupa öyle değil benim görüşüm böyle...

Mehmet
14.08.2006, 21:34
Çekirge 1 sıçrar 2 sıçrar Üçççççççççççççççççççççççççç

champions
14.08.2006, 21:38
Bence Bu Sene Varımızı Yoğumuzu UEFA ya verip en azından bi çeyrek final oynayabilmeliyiz son 2 senenin şampiyonlarını düşününce hiçde hayal değil yani lig bu senede aynı gider zorlasak 2. olabiliriz ama avrupa öyle değil benim görüşüm böyle...
kesinlikle katılıyorum adam gibi 2-3 transfer yapılıp tam konsantrasyonla avrupada bi çeyrek final falan oynasak çok güzel olacak bencede hayal değil
mesela zenit oynadı basel oynadı bu takımlar çok mu üst düzeyler hayır bu takımalrdan aşşağıda olduğumuzu kimse söyleyemez sadece takımın tam olarak oturması lazım

Ali Özcan
14.08.2006, 21:48
ben de son oynanan futboldan sonra ümitlerimi azalttım ama antep te kazanıyoruz genelde...

Ali Özcan
14.08.2006, 21:54
1972-73 Trabzonspor Gaziantepspor 1 1 25.Hafta
1972-73 Gaziantepspor Trabzonspor 0 0 10.Hafta
1973-74 Trabzonspor Gaziantepspor 1 0 28.Hafta
1973-74 Gaziantepspor Trabzonspor 1 1 13.Hafta
1979-80 Trabzonspor Gaziantepspor 2 1 30.Hafta
1979-80 Gaziantepspor Trabzonspor 1 2 15.Hafta
1980-81 Gaziantepspor Trabzonspor 1 0 19.Hafta
1980-81 Trabzonspor Gaziantepspor 1 0 4.Hafta
1981-82 Gaziantepspor Trabzonspor 0 0 27.Hafta
1981-82 Trabzonspor Gaziantepspor 5 0 10.Hafta
1982-83 Trabzonspor Gaziantepspor 3 2 23.Hafta
1982-83 Gaziantepspor Trabzonspor 1 0 7.Hafta
1990-91 Gaziantepspor Trabzonspor 0 0 23.Hafta
1990-91 Trabzonspor Gaziantepspor 4 2 8.Hafta
1991-92 Trabzonspor Gaziantepspor 5 1 17.Hafta
1991-92 Gaziantepspor Trabzonspor 2 1 2.Hafta
1992-93 Trabzonspor Gaziantepspor 6 2 30.Hafta
1992-93 Gaziantepspor Trabzonspor 1 2 15.Hafta
1993-94 Gaziantepspor Trabzonspor 1 1 25.Hafta
1993-94 Trabzonspor Gaziantepspor 3 1 10.Hafta
1994-95 Trabzonspor Gaziantepspor 3 0 23.Hafta
1994-95 Gaziantepspor Trabzonspor 0 2 6.Hafta
1995-96 Trabzonspor Gaziantepspor 0 0 19.Hafta
1995-96 Gaziantepspor Trabzonspor 0 0 2.Hafta
1996-97 Trabzonspor Gaziantepspor 5 0 34.Hafta
1996-97 Gaziantepspor Trabzonspor 1 0 17.Hafta
1997-98 Trabzonspor Gaziantepspor 1 0 8.Hafta
1997-98 Gaziantepspor Trabzonspor 1 3 25.Hafta
1998-99 Trabzonspor Gaziantepspor 0 1 1.Hafta
1998-99 Gaziantepspor Trabzonspor 1 1 18.Hafta
1999-00 Trabzonspor Gaziantepspor 0 0 15.Hafta
1999-00 Gaziantepspor Trabzonspor 3 0 32.Hafta
2000-01 Trabzonspor Gaziantepspor 3 1 15.Hafta
2000-01 Gaziantepspor Trabzonspor 1 1 32.Hafta
2001-02 Trabzonspor Gaziantepspor 2 1 2.Hafta
2001-02 Gaziantepspor Trabzonspor 5 2 19.Hafta
2002-03 Gaziantepspor Trabzonspor 0 0 15.Hafta
2002-03 Trabzonspor Gaziantepspor 2 1 32.Hafta
2003-04 Trabzonspor Gaziantepspor 3 0 15.Hafta
2003-04 Gaziantepspor Trabzonspor 1 2 32.Hafta
2004-05 Trabzonspor Gaziantepspor 0 0 06.Hafta
2004-05 Gaziantepspor Trabzonspor 3 2 23.Hafta
2005-06 Trabzonspor Gaziantepspor 2 0 05.Hafta
2005-06 Gaziantepspor Trabzonspor 0 2 22.Hafta
2006-07 Gaziantepspor Trabzonspor 03.Hafta
2006-07 Trabzonspor Gaziantepspor 20.Hafta

Trabzonspor Galibiyet Sayısı : 23
Beraberlik : 13
Gaziantepspor Galibiyet Sayısı : 8

TSigalko
14.08.2006, 22:05
Abi istatistiğe bakmayalım.Kayserininde bize karşı 2 galibiyeti vardı ama yendiler.Ama içimden bir ses bu maçı yeneceğimizi söylüyor. 2-1 zorda olsa alacaz.Bu sene ligde kek takım yok.

serdarahmett
14.08.2006, 22:35
lig sonuncusu olarak bu maçta muhteşem bir mağlubiyetle ligin dibine demir atarız... (başkan bozuntusu fatihten gelen paraları nerene şeyy ettin??)

serdarahmett
14.08.2006, 22:40
şu rezilliğe bak milli takıma sadece 1 oyuncu verebiliyoruz. o da hüseyin..yine 2000-2001 sezonuna dönüyoruz galiba.. takımın başına tekrar samet sonra ziya gelsin.

omer61
14.08.2006, 23:35
iddaa da kesin trabzona 2 oranı fln werckler bu oranı gorunce bile çok utanıorm yaa..

U.Sadıkoğlu
14.08.2006, 23:43
sürpriz kupona yazıcam TRABZONu :)

omer61
14.08.2006, 23:45
ben bu hafta sürprz oynamcm banko oynucm antep i de koyucm kupona :D
ya allaım neler diorz bole yaa düştüümz hallere bak

TSKara61
14.08.2006, 23:46
Yaa millet ne bu umitsizlik. Bence bu maci rahatca aliriz. 2-0,2-1.

TSelif
14.08.2006, 23:47
Off ya bilmiyorum :( :( bilmiyorum :( :(

U.Sadıkoğlu
14.08.2006, 23:51
alırız alırız öle 2-0 2-1 yazarak olsaydı 2 haftadır 3-0 die tahmin yapıyorum bişe oldugu yok zaten CAEN den yattık 3 dakkada 2 gol yermi abi bi takım

TSigalko
15.08.2006, 00:50
alırız alırız öle 2-0 2-1 yazarak olsaydı 2 haftadır 3-0 die tahmin yapıyorum bişe oldugu yok zaten CAEN den yattık 3 dakkada 2 gol yermi abi bi takım

Gs Mlada boleslavdan 1 dk da 2 tane yemişti.Senin gene iyimiş 3 dk:D

tugay_28
15.08.2006, 00:56
bu nedir böle yaa taraftar böle yaparsa takım napar kimse takımına guvenmiyoo arkadaslar transferler var takım yenii uyum sorunu var eskiden gözü kapalı pas atan huseyin bile pas hatası yapıyoo olcak bu kadar fark yerizmiş biz antepide apoelide yenecezz kimse korkmasın endise etmesinn

OZDEN61
15.08.2006, 01:07
bu macı alacaz. sonra devamı gelecek. her hafta yenecez. ruyamda gordum...

DKaraduman
15.08.2006, 01:22
Fazla ümidim yok ama İnşallah alırız...

batugol
15.08.2006, 01:56
takim su ana kadar 3 mac yapti, tamam hepsi kotuydu ama birbirleriyle kiyaslaninca bir onceki mactan daha iyiydi, hem teknik hem taktik hem de yonetimsel bir suru eksige ragmen ben bu takima guvenmeye devam edecegim, gemileri hemen yakmaktansa 3 hafta daha beklemekte fayda var diyorum, bence symek-gokdeniz degisikligi yaparak manisaya karsi oynadigimiz ilk 11 ile oynamakta fayda var.

Nytre
15.08.2006, 07:35
antep maçını alırız diye düşünüyorum ama gol yemeden rahat duramayız da...

crow61
15.08.2006, 08:02
kesinlikle kazanacağız bu maçı merak etmeyin

Küçükalioğlu
15.08.2006, 09:25
bu macı alacaz. sonra devamı gelecek. her hafta yenecez. ruyamda gordum...
özden kardeş sorunda orda ya anca rüyanda görürsün, dünya gözü ile görmen biraz zor.
maça gelince 2-1 yeniliriz gibime geliyor.

Musa KALKUZ
15.08.2006, 12:17
Bu hafta ersen Martin in onbir de oynaması lazım forvetsiz maç oynuyoruz Ersen Martin tek santrafor arkasında Marcelinho ve Gökdeniz ile bu takım çok iş yapar Ben takımdan ümitliyim güzel günler göreceğiz Takımımıza sahip çıkalım çünkü başka Trabzonspor yok Üç büyük yok tek büyük var O da Trabzonspor sevgilerimle

Ali Özcan
15.08.2006, 12:20
Bu hafta ersen Martin in onbir de oynaması lazım forvetsiz maç oynuyoruz Ersen Martin tek santrafor arkasında Marcelinho ve Gökdeniz ile bu takım çok iş yapar Ben takımdan ümitliyim güzel günler göreceğiz Takımımıza sahip çıkalım çünkü başka Trabzonspor yok Üç büyük yok tek büyük var O da Trabzonspor sevgilerimle

ersen gibi ağır bir oyuncuyu deplasman maçında tek forvet oynatmak çok mantıklı olmayabilir.Ya riske girip Umut Ersen çift forvet oynamalı ki bunu ben deplasman maçları için tavsiye etmiyorum, ya da Umut tek forvet oynar arkasında Marce Gökdeniz Szymek onu destekler...Bu çok daha mantıklı...Ayrıca bu maç Marcelinho kesin gol atacak diye hissediyorum...İnşallah patlama yapacak...

oguzkoc
15.08.2006, 12:26
ersen gibi ağır bir oyuncuyu deplasman maçında tek forvet oynatmak çok mantıklı olmayabilir.Ya riske girip Umut Ersen çift forvet oynamalı ki bunu ben deplasman maçları için tavsiye etmiyorum, ya da Umut tek forvet oynar arkasında Marce Gökdeniz Szymek onu destekler...Bu çok daha mantıklı...Ayrıca bu maç Marcelinho kesin gol atacak diye hissediyorum...İnşallah patlama yapacak...

marcelinho patlamayı elbet bir gün yapacak adamın kumaşı belli ama bence bu patlamayı manisa maçında yapmalıydı. bak umut şahane bir gol attı ve taraftarın sevgisini aldı artık umuta dair pek bir eleştiri göremiyorum duyamıyorum. çocuk ankaragücü gibi pas yüzdesi çok zayıf olan bir takımda 12 gol atmışsa bence 20 golü geçer bu sene....

kudu_61
15.08.2006, 12:38
marsenin patlama yapacağına ben de inanıyorum ama vestel maçında o golü atması için patlamasına gerek yoktu trabzon seyircisinin önünde heyecan mı yaptı nedir eğer marse için de inşallah düzelir dersek işimiz var...

halil ibo
15.08.2006, 12:41
Eeeeeeeeee artık bir galibiyet alalım.Sonra da devamını bekleyelim.Lig başladı biri bizimkilere hatırlatsa iyi olacak...

oguzkoc
15.08.2006, 12:41
marsenin patlama yapacağına ben de inanıyorum ama vestel maçında o golü atması için patlamasına gerek yoktu trabzon seyircisinin önünde heyecan mı yaptı nedir eğer marse için de inşallah düzelir dersek işimiz var...

marce gibi adam heyecanlanırsa ben daha bu takımdan ne beklerim? adam yıllardır top oynuyor trabzonda heyecanlanması kadar saçma bişey olamaz. sadece maçlara konstantre olamadığını düşünüyorum.

TSelif
15.08.2006, 12:48
Eeeeeeeeee artık bir galibiyet alalım.Sonra da devamını bekleyelim.Lig başladı biri bizimkilere hatırlatsa iyi olacak...

Bence de ..süper valla ;)

kudu_61
15.08.2006, 12:52
marce gibi adam heyecanlanırsa ben daha bu takımdan ne beklerim? adam yıllardır top oynuyor trabzonda heyecanlanması kadar saçma bişey olamaz. sadece maçlara konstantre olamadığını düşünüyorum.

Doğru diyon heyecanlanmaz ama o kaçırdığı gole o raket gibi sol ayakla konsantre bile olması gerekmez antremanda bile çok rahat (maç konsantresi olmadan) atabileceği topu dışarı attı anlamadım tekrar söylüyorum marse inş. düzelir demek istemediğim kalitede bir futbolcu o golü atsa deymeyin keyfimize ama heyecandır o heyecan kızmıyorum şimdilik antepe atar da barışırız şimdilik biraz kırıldım marseye o kadarcık...

faraksi
15.08.2006, 13:01
yine hüsran bu böyle gitmez takımı bize verin kahroluyoruz:mad:

kudu_61
15.08.2006, 13:16
yine hüsran bu böyle gitmez takımı bize verin kahroluyoruz:mad:
İlk mesajda takımı istemişsin olmaz biz yıllardır istiyoz vermiyorlar zaten takımı seyirciye verseler inan böyle olmaz dı bu hocalarla olmuyor

Muhammet_61
15.08.2006, 13:19
Bu maçta Umut-ömer yanyana oynamalı. G.antep'in savunması ağır. Ömer Rıza çok pozisyona girecektir. Gökdeniz klübeye çekilebilir.

ErayAkyüz
15.08.2006, 13:35
bence gökdeniz ve szymkowiak eski formlarını yakalamazsa bizim işimiz vahim ozellikle szymek topla bulustugunda hep rakibe veriyor topu biran once duzelmesi lazım antep macında yedekte otursa ii olur hasan oynasın manisa macında 90 dakika kostu cok ii performans sergiledi maca geliince bizim alacagımızı dusunuyorum cunku rakip eski antep degil onun için alırız die dusunuorum bu arada baskan yine yıldız kapmıs galiba alex rafael midir nedir ilk kez duyuyorum adını umarım ii olur

atlantis
15.08.2006, 13:36
antep'i hiç sevmem inşallah net bir skorla yeneriz. Umut gol atarsa ekstra sevinirim açılması lazım.
Eğer olurda puan kaybedersek rakipler alır başını yürür 3. haftada şampiyonluk gider.

Ömer SEVİNÇ
15.08.2006, 13:58
bu nedir böle yaa taraftar böle yaparsa takım napar kimse takımına guvenmiyoo arkadaslar transferler var takım yenii uyum sorunu var eskiden gözü kapalı pas atan huseyin bile pas hatası yapıyoo olcak bu kadar fark yerizmiş biz antepide apoelide yenecezz kimse korkmasın endise etmesinn

Valla kardeş aynı hüseyinden mi bahsediyoruz bilmiyorum ama zaten bizim hüseyinin problemi gözü kapalı pas atması değil miydi? Ah bir gözünü açsa Real'de oynayacak. Şİmdi de hala aynı Hüseyin. Ne zaman iyi pas verdi de şimdi pas hatası yapmaya başladı?????

yusuf atalay
15.08.2006, 15:01
arkadaşlar gerçekci olmak gerekir.normal şartlarda almamız gerekiyor ama başımızda lazaroni var. ve ben bu adama güvenmiyorum.yine ahlanıp vahlanacağımız birkadro çıkarır biz başımızı yolarız.öyle değişiklikler yapar ki başımızı taşlara vururuz.herşeyden önce yürekli oynamamız gerekiyor.oyun bozmak değil oyunu bizim oynamamız gerekiyor.ayrıca onlarda galip gelmek isteyecekler.gerisini siz düşünün.allah yardımcımız olsun.benim yüreğimin yarısı bizim futbolcularda olsa..........

laz_hayri_61
15.08.2006, 15:17
çok zor bir maç...futboldan anlamayan bir teknik adam, futboldan anlamayan bir başkan Allah sonumuzu hayır etsin..inşallah alırız diyecem ama hangi futbolcularla sadece Hasan ın mücadelesi yetmez bir takıma

Adem CAKIR
15.08.2006, 15:20
marcelinho patlamayı elbet bir gün yapacak adamın kumaşı belli ama bence bu patlamayı manisa maçında yapmalıydı. bak umut şahane bir gol attı ve taraftarın sevgisini aldı artık umuta dair pek bir eleştiri göremiyorum duyamıyorum. çocuk ankaragücü gibi pas yüzdesi çok zayıf olan bir takımda 12 gol atmışsa bence 20 golü geçer bu sene....

Umut Apoel maçında beni çok korkuttu. İkinci bir Agustine daha mı yoksa dedim ama attığı goldeki fırsatçılığı ve inatçılığı içime su serpti. Umarım futbolunun üzerine birşeyler koyar ve kendini geliştirir. Uzun yıllar istifade edeceğimiz bir adam kazanmış oluruz...

Adem CAKIR
15.08.2006, 15:22
bu maçın ardından küme düşme potasından biraz olsun uzaklaşacağımızı umuyorum.

Allah senin iyiliğini versin emi...
Umarım bu sadece espiriydi :D

zafercalikoglu
15.08.2006, 17:17
ilkdefa bu kadar kötü başlıyoruz sezona ,eskiden ne güzeldi be,7-8 hafta fırtına estirirdik oda tarih oldu ,desene

Haluk Ongan
15.08.2006, 17:22
arkadaşlar hep iyi başlayıp kötü bitirmektense umarım bu sene kötü başladıysak iyi form tutarız sorası güzel olur bence fatihsiz oynamak çok zor ve buna takım alışıcak ben yinede gökdeniz umut yattara marce dörtlüsünün uyumundan memnunum szymekten vazgeçmem hasan da çok iyi hüseyini mi kessek ne:) onu bunu bilmem ama kadrolar arasında dağlar kadar fark var umarım bu maçı alırız ben alacağımızı düşünüyorum marcelinho dan da artık siftah bekliyorum
Umut konusuna gelince arkadaşlar Umut türkiyede futboldan anlayan herkez tarafından geleceğin futbolcusu gösteriliyoru ankaragücü gibi rezil bi takımda o kadar gol attığına göre yattara marceyle bence 20 golü rahat geçer sahip çıkalım gol kaçırınca yuhlamayalım...
Umarım aydınlık günler yakındır Apoel maçına moralli çıkarız.

Haluk Ongan
15.08.2006, 17:25

bende o maçtan yattım kardeş
bide caen in renkler bordo mavi yaa :)

TSelif
15.08.2006, 17:51
Bu sefer alırız .Neden mi ? Artık hırs yaparlar bunlar (yani yapmaları lazım artık)
Fazla gol beklemiyorum.Oldukça zor gol atıyoruz çünkü..1-0 olsun bizim olsun

erdal6167
15.08.2006, 18:01
liderle armızda 5 puan var, bu fark kapana bilir zaten fenerle de iki macımız var ikisinide aldık mı fenerin önündeyiz fazla dert etmeye gerek yok.

ya bu futbolla işimiz çok zor, bir yorum yapamıyorum ki, adamlar koşmuyor bile, mücadele yok sanki sabaha kadar mac yapmış bir halleri var. berabere olsun bizim olsun. . .

umut yattra hasan tolga gecen haftanın kare ası. . .

Nytre
15.08.2006, 18:55
2.haftadan neyi hesaplıyorsunuz...
olur böyle şeyler...
önemli olan takımımızın iy olması..

Barış
15.08.2006, 19:05
hüseyin dışarı,formsuz adam kim olursa olsun oynamamalı.szymek-hasan uçurur orta sahayı.

erdal6167
15.08.2006, 19:15
2.haftadan neyi hesaplıyorsunuz...
olur böyle şeyler...
önemli olan takımımızın iy olması.. kardeş zaten hesap falan yok o işin latifesi ama zamanı geldimi inşallah kümede kalmak için hesap yapmayız

eren_61
15.08.2006, 21:48
çok zor maç inşallah alırız

Mustafa Ayazoğlu
16.08.2006, 02:44
Yenilirsek yönetim in alacağı tavrı merak ediyorumm..

İnş. alıcaz..

Oğuzhan Görkan
16.08.2006, 02:55
liderle armızda 5 puan var, bu fark kapana bilir zaten fenerle de iki macımız var ikisinide aldık mı fenerin önündeyiz fazla dert etmeye gerek yok.

ya bu futbolla işimiz çok zor, bir yorum yapamıyorum ki, adamlar koşmuyor bile, mücadele yok sanki sabaha kadar mac yapmış bir halleri var. berabere olsun bizim olsun. . .

umut yattra hasan tolga gecen haftanın kare ası. . .

feneri en son ne zmn yendik???bide 2 maçı birden ha?rüyamda görsem inanmam bu futbolla bu ruhla.yanılmayı ölye çok isterim ki ama bu kadroyla bu ruhla tam bir ütopya olmuş...

Volkan Albayrak
16.08.2006, 09:20
bu takımla antepte de bi puana oynar lazoroni

Nytre
16.08.2006, 09:57
o kadar kötü bir maç çıkaracağımıza inanmıyorum.. ama birilerinin çağdaşa bu takımın bjk olmadığını söylesin.. ne o elle top kesmeler?

agahozlu
16.08.2006, 10:02
yenilgi-beraberlik-? sırada galibiyet var bu maçı almamız gerekiyor.önümüzdeki 3 maçı antep-apoel-denizli maçını almamız gerekiyor sonra bjk ve gese var.bu haftalar yönetim ve teknik adam için dönüm noktası olur gibime geliyor.

kolombo
16.08.2006, 10:04
çokzor maç en ii başarı beraberlik....

TSKara61
16.08.2006, 10:06
Ne beraberligi ya bu mac Allahin izniyle bizim bak goreceksiniz.

kudu_61
16.08.2006, 10:47
bende o maçtan yattım kardeş
bide caen in renkler bordo mavi yaa :)
Bordo mavilerin 3 dakikada iki gol yemeleri normal (bkz. Trabzonspor - B.B. Ankaraspor)

oktay çavuşoğlu
16.08.2006, 11:04
bakıyorumda yaşı daha küçük olanlar daha iyimser.ama bizim gibi şampiyonlukları görüp bu kadar yıl hep şampiyonluk parolasıylan lige başlayan ama hiçte başarılı olamayan bir takımı tutmak çok zor.artık ben bütün bu palavraları ezberledim.her sene aynı gaydeler.artık uyanmak lazım.daha ligin başı süre verelim edebiyatı çok bayatladı beyler.atı alan üsküdarı geçiyor bile.her sene yenilenme durumu bekleyin sabredin bakın iyi olcağız palavraları sadece iyi niyet mesajları oluyor.ama sene sonuna gelince kimse bunu diyenlere hani düzelecektik diye hesap sormuyor.her sene hadi baştan.bu yüzden beyler bence taraftarlar olarak organize olup bir basın toplantısı düzenlenip daha işin başında ama yinede geç kalınmış olsada yönetimin acilen transfer dosyasını halletmesini istemek gerekir.kaleci şart bu takıma yok,hepsi aynı durumda.sol bek murat daha genç ama gördüğüm kadarıylan defansif duruşu zayıf birisi.ama top ile iyi oynuyor.orta göbeği oturtamadık hala bu da teknik kadronun işi.orta sahada hala solaf aranıyor ama bence oyun kurucumuz halen yok.birde tabiki fatih kadar etkili umut un yanına bir golcü daha gerekiyor.bunlar olması gerekenler.ama yönetim ve teknik heyet sanki taraftarın gördüğünü görmüyormuş gibi bir politika izliyor.ben hala marcelinho nun niye alındığını ve neredeki eksiği tamamlayacağını anlamış değilim.anlayan varsa yazsın lütfen.adam iyi olabilir.ama sırf isim yapmış birini alacağız diye böyle gereksiz birini almaları saçma.keşke bjk nın aldığı ve bizim uğraşıpta alamadığımız ricardinho yu alsaydık.bu haftada antep maçından birşey beklemeyin beyler.sonuçta 3 ihtimalde beni şaşırtmaz.beklediğim beraberlik.ama yenersek anlayınki şansadır.yada yenersek zannetmeyinki takım yoluna girdi.bu eksiklikler giderilmediten sonra ben bir başarı olabileceğini zannetmiyorum.ve şu anda da bunlar alınsa bile başarı diye kabul edeceğimiz bir şampiyonluk aslaaaaa beklemem.çünkü bu işlemler takım hazırlık kampında iken bitirilmeliydi.her sene aynı kabusu görmekten bıktım.adam dediğin adam olmalı ,çıkıp dediğini yapmalı.....

Sacit
16.08.2006, 11:28
hüseyin dışarı,formsuz adam kim olursa olsun oynamamalı.szymek-hasan uçurur orta sahayı.

hasanın yerine de iyi bi transfer yapılırsa bu iş olur

hermann hesse
16.08.2006, 11:31
G.Antep i mutlaka yenmemiz lazım.
Büyük bir ihtimalle bu maçı alacağız.

faraksi
16.08.2006, 11:37
slm bece bu kafayla yine hüsran yaşayacagız

worldmaster
16.08.2006, 11:41
G.anteple geçen sene yaptığımız maçı hatırlıyorum da adamlar bizi tek kale oynattılar .2 topu da çizgiden çıkardık dehşet korkunç bi maçtı .Yani Trabzonspor gibi bi takımı bu hallerde bir daha görmem inşallah.Pek umudum yok bu maçta berabere biter gibi geliyor.Tabi Yattara sihirbazlık yaparsa o ayrı...

chigannes
16.08.2006, 11:42
nedir bu forumdaki kasvet havası anlamış değilim
vestel manisa maçında kötü oynadığımızı düşünenlere katılmam mümkün değil
bence takım gayet iyi futbol oynuyor bakmayın puan kayıplarına bence son on yılın en iyi kadrosuna sahibiz sadec uyum sorunu var bu takım bizleri sokağa dökecek inanın buna...
sadece 2-3 hafta sonra bu futbolcuları-hocayı-yönetimi yere göğe sığdıramayacağız
ahanda yazıyorum buraya sonra demedi demeyin süper trabzon geliyoooorrrr
gaziantep-denizli maçları kayıpsız atlatılsın yeter...

Ali Özcan
16.08.2006, 11:44
nedir bu forumdaki kasvet havası anlamış değilim
vestel manisa maçında kötü oynadığımızı düşünenlere katılmam mümkün değil
bence takım gayet iyi futbol oynuyor bakmayın puan kayıplarına bence son on yılın en iyi kadrosuna sahibiz sadec uyum sorunu var bu takım bizleri sokağa dökecek inanın buna...
sadece 2-3 hafta sonra bu futbolcuları-hocayı-yönetimi yere göğe sığdıramayacağız
ahanda yazıyorum buraya sonra demedi demeyin süper trabzon geliyoooorrrr
gaziantep-denizli maçları kayıpsız atlatılsın yeter...

bir sol kanat ve adam gibi bir ön liberoyla bu yoruma tamamen katılıyorum...

UğuR
16.08.2006, 11:50
Bu maçı alarak şansızlığımızı kırmak kötü gidişe son vermeliyiz.Trabzon Spor gibi oynayıp Trabzon Spor formasını taşıdıklarını unutmayıp herkes görevinin bilincinde olursa niye almıyalım bu maçı.Bu maçın adamı bence Marcelinho olacak ve 2 gol atacak.Alıcağız bu maçı öyle geçiyor içimden ve buna çok ihtiyacımız var.

kml61ts
16.08.2006, 11:51
bir sol kanat ve adam gibi bir ön liberoyla bu yoruma tamamen katılıyorum...

Ben de eklediklerinle beraber sana tamamen katılıyorum hocam...;)

chigannes
16.08.2006, 12:36
---------------jeff------------------

fatih-----milan-----erdinç-----m.ocak

---------musa----h.üçüncü----------

yattara------marcelinho------gökdeniz

------------umut bulut--------------

hüseyin-symek-e.martin-ö.rıza-celo-çağdaş-tolga

yusuf atalay
16.08.2006, 12:38

bence eksiklerin var. kalede tolga- sağbekte ufukhan- musanın yerin szymk diğerlerine kefilim.

Oruç
16.08.2006, 12:39
Hüseyin'i yedek bırakacak T.D. daha dünyaya gelmedi. Hüseyin'i de koy sen...

UğuR
16.08.2006, 12:43

Musa mı ? bir kalem geç 18 e almam Erdinç ide geç.Hüseyin i şu anki kadroda kesecek adam yok.Yok Gravesen i alırsak o zaman kesebilirsin.Symek i de kesmişsin.Ayrıca Jeffi kesip Tolga ile devam edebiliriz.

bunlar benim düşüncelerim.tabiki senin düşüncelerine saygı duyuyorum ama katılamıyorum.

worldmaster
16.08.2006, 13:13
Bu maçta skoru değiştirecek fazla oyuncumuz var.Çağdaş,F.Akyel,Jefferson...

Selman
16.08.2006, 13:18
Bu maçta skoru değiştirecek fazla oyuncumuz var.Çağdaş,Fakyel,Jefferson...

Çağdaş ve jeffersona katılıyorum ama Akyel'e katılmıyorum.Defansın göbeğinde oynatılması gerekiyor.Orda daha başarılı.

oguzkoc
16.08.2006, 13:22
bu fikstür niye hep böyle geliyo...

beşiktaşın oynadığı takımla bir sonraki hafta biz oynuyoruz.. bizim oynadığımız takımlada bir hafta sonra galatasaray oynuyor... beşiktaşa yenilen hırsını bizden alacak sonra galatasaya yenilecek :) her hafta böyle olmazki...

bahadır2561
16.08.2006, 13:26
öyle yada böyle bu maçı alacaz..

oguzkoc
16.08.2006, 13:34
artık hüseyinsiz oynamaya alışmamız lazım en azından bi maç şansımızı deneyelim... çünkü hasan hüseyinden daha fazla pres yapıp top kapıyor ve syzmek hüseyinden daha fazla ayağa pas atabiliyor...

.........................Tolga.................... ....
Fatih......Stepanov.......Çağdaş........Murat
...............Hasan.........Syzmek...............
Yattara...........Marcelinho..........Gökdeniz
........................Umut...................... ....

Kemhacıoğlu
16.08.2006, 13:49
artık hüseyinsiz oynamaya alışmamız lazım en azından bi maç şansımızı deneyelim... çünkü hasan hüseyinden daha fazla pres yapıp top kapıyor ve syzmek hüseyinden daha fazla ayağa pas atabiliyor...

arkadaşım aslında bizim hüseyinsiz oynamamız lazım... adam 3 maçtır top oynamıyor. sanki oda fatihin yanına gitmek istiyorum der gibi top oynuyor. bide bu adamı kalkıp kaptan yapmışlar...

61-POWER-2
16.08.2006, 13:56
antepi yeneriz.

İslam Sezer
16.08.2006, 14:02
Ufukhan......Stepanov.......Fatih........Murat
.....................Syzmek...................
.........Ersen Martin ...........Umut..........
.
Ben böyle bir kadroyu görmek isterdim Antep karşısında

Ayşe Aygün
16.08.2006, 14:05
Geçen sezon ki maçta tek kale oynayıp bizi 11 kişi defansa köle etmişerdi inşallah bu yıl böyle olmaz bir üçüncü maçı böyle kaldıramam herhalde.

bahadır2561
16.08.2006, 14:05
Ufukhan......Stepanov.......Fatih........Murat
.....................Syzmek...................
.........Ersen Martin ...........Umut..........
.
Ben böyle bir kadroyu görmek isterdim Antep karşısında

bence de en iyisi bu

zisinoli
16.08.2006, 15:14
Yine başladınız heyecan yapmaya-bakın uyarıyorum sonra üzüleceksiniz. Tek yapmanız gereken beklenti düzeyinizi düşürmektir. Dünyanın en iyi kadrosunu bile kursanız bu hoca ile başarıya ulaşamıyacağınızı biliyormusunuz?
Özetleyeyim :
Bize 6-7 kaliteli futbolcu 1 iyi kaleci-1 hoca- yalancı olmayan bir yönetim kurulu ve tepki veren taraftar gerek....Bilmem anlatabildim mi?

ErayAkyüz
16.08.2006, 15:18
gecmiş olsun kalede ahmet sahin varmıs jeff sakat tolga milli takımda ahmett kalee cok sakat cokkk

keles76
16.08.2006, 15:27
Gaziantep bu yıl iyi kadro kurdu ama vestel maçındaki hırsı şansla süslersek bu sefer üç puan hiçde zor değil İnşallah bu sefer olacak.

SiNaNi
16.08.2006, 15:36
tahmin etmek zor değil.Hüsran olacak hüsraannnn.Lazaroni denen adamın ne başarısı var da takımın başına getirildi.Yanlış karar.Adam gerekli değişiklikleri gerekli zamanda yapamadım,Yattara'yı estiriken oyundan aldım demiyor da hakem öyle hakem böyle.Yok yaaa.Senin vazifen hakemi eleştirmek mi? Aaaaaahhh ah.O kadar Aykut Kocaman lar giray bulaklar varken bu adama ne gerek vardı.Hatta ilginç bir durum var.Adamın yardımcısı kendisinden daha iyi.Yani Hüsnü ÖZKARA.Bence lazaroni gitsin Hüsnü gelsin.

SiNaNi
16.08.2006, 15:37

Katılıyorum

Salih Kara
16.08.2006, 15:51
bence ersen martin oynamalı yattarnın ortalarına kafa vurabilecek biir oyuncu

Punisher-61
16.08.2006, 16:57

birde Gol atamiyoruz diyorsunuz...ama sizde lazaroni gibi tek fovetle takim kuruyorsunuz

Sinan Akyıldız
16.08.2006, 18:06
__________________tolga______________________

F.Akyel______Milan_________Çağdaş_________Murat

_____________Szmek________Hasan_____________

Yattara__________Marcelinho__________Gökdeniz[k] (Transfer)

__________________Umut______________________

Jeff , Erdinç , Ersen , Musa , Hüseyin , Ufukhan , Ömer Rıza

Hüseyini ilk 18 e aldım diye kızmayın :D

Ali Özcan
16.08.2006, 18:08

kızdım walla sana kardeş ya ben onu bu hafta Zenit in kadrosuna koymuştum...kadro çok güzel olmuş eline sağlık...ben de böyle bir kadro düşünüyorum ama hep söylüyorum Szymek biraz daha ofansif 10 numara gibi oynamalı...

Rasim YILMAZ
16.08.2006, 18:14
ahanda size kadro antep maçında.....

.................................tolga............ ...........................
musa............milan................akyel........ ..........ocak
................................hüso.............. ...................

yattara......................syzmek............... .......gökdeniz

...............................marce.............. .....................

.............................. umut....................................

fatih akyel stoper oynamalı neden mi?? kayseri maçında stepanov gökhan eşleşmesinde stepanovu her top alışında geçti..diawara da her topta milanı geçer. milan hava toplarında ve son müdahelerde mükemmel fatih ise su anda türkiyenin en hızlı defans oyuncusu..lazaroni bunu göremiomu yahu..gecen sene fatih akyel stoper oynadı ve milli takıma yükseldi.. ya bu lazaroni abi ineğin erkeği ök.z yani...fıtık etti beni yahu...
ve bide şu var artık futbolcularda silkelenip kendilerine gelmeleri lazım...tamam puan kaybedioruz ama hırs yok takımda..ahh be eski trabzonummmmmmmm nerdesinizzzz...şota ünal ogün hamiiiii...adamların gözünden ateş çıkıyodu maç esnasında hırstan...
artık utanın ve oynayın..................

canh55
16.08.2006, 18:19

ona kızmadım haşa da ömer rıza ilk 18 e yakışıyor mu ergin keleş varken.

Oğuzhan Görkan
16.08.2006, 18:22
bişe diyim mi biz lazaroniden daha iyi teknik. dir. lük yaparız baksana hepmiz olmuşuz bir t.d fm oynar gibi kadroyu diziyoz:D

sametaydin
16.08.2006, 20:20
abi yenilmeyelimde ben başka bişe istemiorum bu maçta

erdal6167
16.08.2006, 20:41
o kadar kötü bir maç çıkaracağımıza inanmıyorum.. ama birilerinin çağdaşa bu takımın bjk olmadığını söylesin.. ne o elle top kesmeler? o topu stepanov elle kesti. . .

erdal6167
16.08.2006, 20:43
---------------tolga------------------

ufukan-----milan-----fatih------m.ocak

yattara------smek----------marcelinho

Egemen Yılmaz
16.08.2006, 21:25
biz ne kadar kadro yapsak da sevgili teknik direktörümüz kendi istediği takımı sahaya sürecek. ve olan yine trabzonsporumuza olacak. bence bu maçtan da galibiyet çıkaramayız :(

selcuk
16.08.2006, 21:29
fatih atti

Kasım Hilal
16.08.2006, 21:42
Kadro rumlarla oynadığımız kadro ile aynı olur galiba..
Bir tek Ömer Rıza yerine Gökdeniz oynar..
Bu takımda iş var.
Bence bu maçı alacağız..
Ligin ilk haftaları şansa da olsa bir iki maç üstüste kazanırsak kolay kolay durulmayız..
Ama önce bir silkinmek lazım!

Erdogdu61
16.08.2006, 22:14
antep deplasmani zor, sansimiz iyi giderse aliriz ama bu hocayla biraz zor

Murat Acar
17.08.2006, 00:07
biz ne kadar kadro yapsak da sevgili teknik direktörümüz kendi istediği takımı sahaya sürecek. ve olan yine trabzonsporumuza olacak. bence bu maçtan da galibiyet çıkaramayız :(eğer senin söylediklerin gerçekleşirse birileride bavulunu toplamaya başlar yakında....

Selman
17.08.2006, 03:17
antep deplasmani zor, sansimiz iyi giderse aliriz ama bu hocayla biraz zor

Aslında antep deplasmanı biizm için hep rahat geçer.Adam gibi oynayalım yeter.Kişiliksiz ve silik futbol bizimle bağdaşmıyor.Arkadaşların kurdukları kadrolarda bir eksik var bencede.Forvette 2 adam olmalı.

frango
17.08.2006, 09:33
evet antep deplasmanı bizim için her zaman kolaygeçmiştir antep eskı formunda deyil ama bizde çok iyi deyiliz ama artık 3 puanla tanışmamız lazım

hamibasoglu
17.08.2006, 10:28
Gökdeniz ve szmek gününde olursa kesin kazanırız.Yenileceğimizi düşünmüyorum.Korkak oynarsak sıkıntılı geçer.Birde deplasman taraftarları hiç tezehurat yapmıyor.Futbolcuları yüreklendirmek lazım.

Mert67
17.08.2006, 10:37
marcelinho inşallah siftahı antep e yapacak.

TSelif
17.08.2006, 10:51
marcelinho inşallah siftahı antep e yapacak.

İnş. umarım son vuruşlarımız da güzel olurda güzel bir galibiyet ile başlarız yaa:)

hakanhan
17.08.2006, 11:00
bu maci alırsak cıkıs yaparız.. alamazsak umutlar tukenir.. inşallah bu maci aliriz..

Burçak
17.08.2006, 11:06
bi takıma patlayacaz ama bakalım kim olacak bu.

Ali Özcan
17.08.2006, 11:26
her şey düzelir merak etmeyelim arkadaşlar.Oynadığımız takımlar iyi takımlar ve fixtür zor bildiğiniz gibi.Gaziantep,Apoel,Denizli ve Beşiktaş diye bir seri yakalarsak bizi kimse tutamaz...

ÇaGaTaY
17.08.2006, 12:02
ABİ NAPIYONUZ siz ya? hangi teknik direktör gelmiş de hüseyin i kesmiş? milli takıma giden tek oyuncumuz nerdeyse(tolga yı saymazsak).Takımın kaptanı... bu sene belki de en çok forma giyecek oyuncu hüseyindir.Ha futbolu bana da hoş gelmiyo ama kadro kurarken hüseyin i de en başta kadroya ekleyin...
------------------------Tolga-------------------------------------

Fatih----------Çağdaş----------------Stepanov----------Murat----

---------------Hüseyin---------------Szymek---------------------

Yattara--------------------Marcelinho------------------Gökdeniz---

---------------------------Umut-----------------------------------

kudu_61
17.08.2006, 12:37
-----------------------------Tolga----------------------------------------
Ufukhan----------------stephanow-Fatih--------------------------Cello----
Yattara-------------------Şimek-Hasan--------------------------Gökdeniz--
-----------------------------Marse----------------------------------------
------------------------------Umut----------------------------------------

TSelif
17.08.2006, 13:31
bi takıma patlayacaz ama bakalım kim olacak bu.

Bjk a kadar fazla puan kaybetmesekte şu kargaları bi yonsak varya ..ohhh süper olacak:D

Ali İhsan
17.08.2006, 13:35
Bi kere de ilk golü atsak varya bakalım o zaman kim nasıl durduracak takımı. Takım hiç de fena değil sadece ritm yok. Ritm olsa kimse birbirini seyretmez. Ritm de ancak işlerin yolunda gitmesiyle sağlanacağından şans lazım. 3 maçtır hemen ilk golü yiyoruz. Bütün maç beraberlik yakalama telaşıyla geçiyo. Bi kere de rakip bocalarken biz rahat oynasak bakalım neler oluyo. O yüzden 1. dakkadan gol bekliyorum daha doğrusu istiyorum...

G.YAZICI
17.08.2006, 14:06
Lazkopat Dostum Yaptigin Kadroya Aynen Katiliyorum Bu Defansta Ufukhan Her Zaman Oynamali Bence....

bahadır2561
17.08.2006, 14:11
Bi kere de ilk golü atsak varya bakalım o zaman kim nasıl durduracak takımı. Takım hiç de fena değil sadece ritm yok. Ritm olsa kimse birbirini seyretmez. Ritm de ancak işlerin yolunda gitmesiyle sağlanacağından şans lazım. 3 maçtır hemen ilk golü yiyoruz. Bütün maç beraberlik yakalama telaşıyla geçiyo. Bi kere de rakip bocalarken biz rahat oynasak bakalım neler oluyo. O yüzden 1. dakkadan gol bekliyorum daha doğrusu istiyorum...
tamamen katılıyorum...

akdin
17.08.2006, 14:14
Bu haftadaki maçtan kesin galibiyet bekliyorum,Lazaroni saçmalamazsa,Marcelinho süper oynayacak.........

ceserdar
17.08.2006, 14:18
Gaziantepspor'a kesin yenileceğiz. Acı ama gerçek.

Remzi
17.08.2006, 14:22
hiç sanmıyorum fark bile atabiliriz bence.;)

champions
17.08.2006, 14:25

kesin yenilmek mi nerden bu sonuca varıyosun hazır olmayabiliriz ama hiçbir zaman antepe kesin yenilmek gibi bişey olamaz bunu nasıl söylüyosun anlamıyorum neyse vardır bi nedeni!!! acaba ne!!!

Burçak
17.08.2006, 14:31
Sezon sonuna doğru küme düşmemeye oynarken hiç merak etme başımıza yönetim mecburen getirir
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=419778#post419778 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=419778#post419778)

Kayserispor'a yenilecez gibime geliyor. Kayserispor karşısında acı bir yenilgi tadacaz galiba
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=400848#post400848 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=400848#post400848)

yazdığın 7 tane yorumdan 3 tanesi bu şekilde. senin Amacın nedir????

ceserdar
17.08.2006, 14:41
bak bir tane daha yorum vardı. vestel ile en fazla beraberlik olur diye. o yok herhalde. kayseriye yeniliriz dedim yenildik vestelle beraber kalırız dedim o da tuttu. Kayseriye yenildik vestel az daha yeniyordu. olmadı bunlar. şimdide antep bizi yenecek diye iddaa ediyorum. gerçekleri söylüyorum. sizin bu pembe cümleleriniz amacı nedir? yok takım ritim tuttursun yok kandisyon tutsun yok forvete sheva gelsin bakın takım nasıl oluyor diye yorum yapıyorlar. kondisyon ritim bilmem ne sezon başında olur 3. hafta geçtikten sonra değil.

Ali İhsan
17.08.2006, 14:48
bak bir tane daha yorum vardı. vestel ile en fazla beraberlik olur diye. o yok herhalde. kayseriye yeniliriz dedim yenildik vestelle beraber kalırız dedim o da tuttu. Kayseriye yenildik vestel az daha yeniyordu. olmadı bunlar. şimdide antep bizi yenecek diye iddaa ediyorum. gerçekleri söylüyorum. sizin bu pembe cümleleriniz amacı nedir? yok takım ritim tuttursun yok kandisyon tutsun yok forvete sheva gelsin bakın takım nasıl oluyor diye yorum yapıyorlar. kondisyon ritim bilmem ne sezon başında olur 3. hafta geçtikten sonra değil.

Takım ritim tutsun derken işkembeden sallamadık herhalde. Kaliteliyiz ama kesinlikle hazır değiliz. Vestel maçını izlediysen Kayseri ve Apoel maçlarına göre nasıl yol katettiğimizi görürsün. Ama takım eğer senin gibi düşünüyorsa haklısın biz ne Antepi ne Sakaryayı yeneriz bundan sonra... Biz Antepten güçlüyüz ve artık senin gibileri susturmanın zamanı da gelmiştir...

ceserdar
17.08.2006, 14:53
benim gibiler sussun trabzonspor ligi 4. bitirsin başkan çıkıp başarılıyız desin ne güzel.

Orhan_Gazi
17.08.2006, 15:04
bence takimimiz Apoel ve Manisa maci arasi cok daha iyi oldu. Dolayisiyla ben bu macta galibiyet bekliyorum. Farkli degil ama galibiyet. 1-0 veya 2-1 falan.

saygilar

champions
17.08.2006, 15:05
benim gibiler sussun trabzonspor ligi 4. bitirsin başkan çıkıp başarılıyız desin ne güzel.
konuşda şampiyon olalım

cIlgInIm
17.08.2006, 15:07
yenilmemize bişe dediğimiz yok .. ama sahaya cıkan onbir oyuncuların vurdum duymazlıgı yönetimin hocanın hataları bunlarda biraraya gelince yenilmek insanın zoruna gidiyor.. vestel kayserikimdirde bunlara karşı biz defansif ya da korkak oynuyacaz.. biz bu ligde bu takımları yenemedikten sonra kimse yo bjkyı elimizden kaçırdık feneri hakem kurtardı gs macında ofsayt verilmedi bunlar gibi hurafelere inanmayalım.. 3 ezik dediğimiz takımlarbile bizlen oynarken korktugu dönemler olmalı seyircide oyuncuda inanmalı artık inanc diye birşey kalmadı kimsede.. trabzona gelen en ufak bi takım bile 3 puan i.in geliyor olacak işmi ya.. fenere yenildişginde maç sonu diyor ki bizden üstün bi takımdı ve kazandı iyi mücadele ettik.. ama biz yensek öyle demez şanssız yedigimiz golden sonra moralimiz bozuldu oyuna konsatre olamadık düzen bozulunca trabzona puan kaptırdık der oldu artık takımlar.. böyle birdönemde trabzonun artık hakemle felan değil eze eze rakiplerine korku sacması lazım ki mac alırız diyebilelim.. bunu diyemediğimiz için şimdi bujrda yorum yaparız antep bizi yenermi yoksa bi puan alabilirmiyiz diye... böyle ucuza iş yok.

oguzkoc
17.08.2006, 15:08
antep maçından zorlu bir galibiyet yada en az beraberlik,, apeol maçından gollü bir galibiyet ve denizli maçından rahat bir galibiyet ve beşiktaş deplasmanından gollü bir berabelik bekliyorum arkadaşlar bu seriden...

Oğuzhan Görkan
17.08.2006, 15:09
konuşda şampiyon olalım

:D:D:D:D süperdi

cIlgInIm
17.08.2006, 15:11
antep maçından zorlu bir galibiyet yada en az beraberlik,, apeol maçından gollü bir galibiyet ve denizli maçından rahat bir galibiyet ve beşiktaş deplasmanından gollü bir berabelik bekliyorum arkadaşlar bu seriden...

Allahdan fazla bişe beklemiyorsun :D

oguzkoc
17.08.2006, 15:19
Allahdan fazla bişe beklemiyorsun :D

beşiktaşa 1 puan veriom daha neyapayım :)

TSelif
17.08.2006, 15:24
Ihh ııhh'ları yenecez dedik yenildik.Manisa yı yenecez dedim yenemedik. Ben bilsemde emin olsamda yenilecez diye diyemem yaa.
Gaziantep'ide Apoel'i de yenicez ama bu sefer inanıyorum yenicez.Bir yerden başlamamız gerekiyorsa bu Antep maçı olacak
Biz hep arkandayız EFSANEMMMMM

TSigalko
17.08.2006, 15:37
Maçın hakemi Cüneyt Çakır.

Harun
17.08.2006, 15:41
Hoca kazanmak isterse kazanırız.Bir sistem oturtsun artık takıma.

TS-Karadeniz
17.08.2006, 15:49
gaziantep'in hirsinin yarisi bizde olsa kesin yeneriz...

adamlar besiktasa karsi iyi oynadi ve cok hirsliydilar tam kolej takimi havasinda... isimiz zor... aslinda bize bu sene ligde her mac zor...

İleli
17.08.2006, 15:54
kazanmaliyiz yoksa hic iyi olmaz..

Suha
17.08.2006, 16:55
antep engelini geçeceğimizi düşünüyorum, bu maçı kazanacak güçteyizzz..

Bilal 61
17.08.2006, 17:26
Bu hafta galip geleceğimize inanıyorum arkadaşlar..Futbolculamızda gerekeni yapacaklardır..

Rasim YILMAZ
17.08.2006, 17:34
Bu hafta galip geleceğimize inanıyorum arkadaşlar..Futbolculamızda gerekeni yapacaklardır..

canla başla oynasınlar o hırsı gözlerinde görelimde isterlerse yenilsinler..ama hırs ve o formanın hakkını versinler zaten bu olursa bu kaliteli kadro ile galibiyet otomatikmen gelecektir..abi hırs karadenizli hırsı...bunu lazaroni değilde hüsnü hocanın aşılaması lazım..
bende bu maçta oyuncuların kazanma isteği ii olursa galip geleceğiz diorum..yoksa berabere biter maç..ama yenilmeyiz..çünkü antepde daha yeni bi takım ve alışma dönemindeler aynı bizim gibi..

Emre B.
17.08.2006, 22:26
Bu sefer kazanıcaz