PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 3 Temmuz'da Türkiye Büyük Millet Meclis'ine Yürüyelim..!

U.Sadıkoğlu
06.05.2013, 00:47
Bıktım usandım artık şuraya yazsam sayfalarca yazarım göz yaşlarım ile binlerce satır artık bezdim dayanma gücüm kalmadı bu kirli düzene bu karanlık sisteme karşı susmak bir şeyler çabalasak bile kaale alınmamak , bir şehir ya da bir takım olarak ötekileştirilmek zoruma gidiyor..

Ne yazalım ne çizelim Millet'in bakanı bu akşam ( ne yazdığını okumuşsunuzdur ) öyle şeyler yazdı ki sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan.. Kanım dondu aklım durdu.. Mehmet Dalman'ın ölüm yıl dönümüydü bugün gözlerim doldu arkadaş.. Bu insanları biz neden verdik toprağa zihniyet değişti sistem değişmedi hiç bir şey düzelmiyor " Güçlülerin Hukuk'u " yine Türkiye'de işliyor.. Canımız yandı bizimki de sabır taşı artık bu Ülke'ye dair hiç bir inancım kalmadı canımdan kanımdan çok sevdiğim " Vatan'ımdan " soğutuldum bu Ülke adına bir şeyler yapmayı bırak bir tek çivi çakmak bile gelmiyor içimden.. Gelen varsada şaşıyorum ona..

Adaletsizliğin kol gezdiği Türkiye'de artık bir şeyler yapalım ne olur bu havada kalmasın içim yanıyor canım acıyor bu meseleyi artık bir " Futbol " meselesi olarak görmüyorum.. Resmen biz " tuttuğumuz takım " yüzünden aşağılandık itildik insanlar paranın gücün egemenliğinde Trabzonspor'u içeriden ve dışarıdan o kadar güzel harcadılar ki.. Daha fazla uzatmayayım çünkü yazsam dedim ya hepinizin içinden geçenleri yazacağım kan kusacağım belki ama bir şey değişmeyecek..

2004'ten beri BordoMavi.Net üyesiyim beni az çok büyüklerimde kardeşlerimde tanıt bu işi üstlenenilecek bu işi götürebilecek gerekli olanakları bize sağlayabilecek , bu ortamı bize hazırlayabilecek herkesten rica ediyorum, herkese yalvarıyorum !

Toplanalım.. Trabzon'da 30.000 kişinin yürüdüğü o gün gibi.. Bizim gibi düşünen yaşayan insanları alalım yanımıza giyelim formamızı.. Haykıralım " Hukuk'suzluğu " kendisine ilke edinenlerin yüzüne hırsızlıklarını.. Bağıralım çağıralım.. Buradayız diyelim.. Kazım Koyuncu ölmedi hala burada diyelim.. Mehmet Dalman aramızda diyelim..

Yapamıyoruz işte bir şeyler TFF'ye yürüyoruz olmuyor onu yapıyoruz olmuyor yazıyoruz olmuyor hiç bir şey değişmiyor.. Ama Hz.İbrahim'i yakan ateşe yürüyen karınca misali ateşi söndüremeyeceğimizi bilsek bile en azından bu yolda onurlu bir şekilde savaşalım gerekirse ölelim..

3 Temmuz'a daha 2 ay var iyi bir organizasyon ile neler olabileceğini tahmin ediyorum.. Bu işin altından kalkabileceğimiz aşikar en azından altında kalsak bile birilerinide bizimle beraber o enkazın altında bırakacağımız aşikar..

Futbol'a yansıyan ama Ülke'nin 4/1 yanında kol gezen Adaletsizliğe karşı yürüyelim diyorum ve tekrar belirtiyorum " LÜTFEN " havada kalmasın bu iş için Maddi , Manevi her türlü desteği vermeye hazır olan Trabzonspor'lular olduğunu biliyorum.. Lütfen be kardeşlerim abilerim.. Yıkılmayalım.. Ezildik, büküldük pes etmeyelim..

LÜTFEN...

DEEP BLUE
06.05.2013, 00:51
Ben varım... Onurla, gururla...

Berkan
06.05.2013, 00:53
Bıktık usandık. Lanet olsun böyle sisteme.

Çakıroğlu İhsan
06.05.2013, 00:53
ben de lütfen diyorum...

Alihan Ertürk
06.05.2013, 00:54
Ne güzel yürekli bir insansın sen..

Kamil Çakmak
06.05.2013, 01:05
Uğur bidenesin.

Mustafa Ayazoğlu
06.05.2013, 01:08
haklı bir isteğin karşılığı söz değil eylem olmalıdır.

iyi bir sözdür, 3 temmuz 2011 den beri belirtmekteyim.

Oğuz B.
06.05.2013, 01:09
Meclise yürümek gerek, sesimizi duyurmak gerek, fikir çok güzel ancak o tarihte Meclis büyük ihtimal tatilde olacak. Gerçi tatilde olmasa da kaç tane yürekli, namuslu, temiz insan var ki içeride.

Allah bize dayanma gücü versin.

Burak
06.05.2013, 01:12
Twitter'a tam 'Ulan bu Uğur ne güzel adamdır.' yazacaktım bu yazıyı gördüm.Noktası virgülüne imzamı atıyorum...

alptug_kd
06.05.2013, 01:18
Sonuna kadar haklısın renktaş! Bakanın attığı twit karşısında ne söylesem bilemiyorum. Ne olur bir şeyler yapalım artık!

bangkook_61
06.05.2013, 01:20
Trabzonspor başkanı çıkıp böyle bir şey dese yine yürürüz onbinlerle. Ama böyle etkinliklere katılım olmuyor. Olmayınca etkili olmuyor.

Uğur Tüysüzoğlu
06.05.2013, 01:31
Siz bu olayı gerçekleştirin meclisinin önünden kombine alacağım söz .. Bir kişi daha ekle listeye :)

Ahmet Başkaya
06.05.2013, 01:43
Adamsın Uğur yürümeyen top olsun . Ses getirelim artık !

RaşitCan
06.05.2013, 01:45
Zevkle gelirim yanımda da getirebildiğim kadar kişi getiririm sanal dünyada maillerle yeteri kadar iş yapıldı şimdi sokağa çıkma zamanı sonuçta hayat sokaklarda meclis önünde yapılacak bir eyleme denense bile medyada kayıtsız kalamayacaktır , iktidarı ve şikecileri iyice ürkütüp yargıtayın da bu konunu sahipsiz olmadığı görmesini sağlayacaktır..

A.Ali Karanis
06.05.2013, 01:49
Mukemmel fikir.Gerceklestirebilirsek kesinlikle katilacagim.
Duzenledikleri sistemde hesaplanmis sampiyonluklari kutluyorlar,ben kaziya kaziya hak ettigim sampiyonlugumu alamiyorum.Yeter.

Cem Kıran
06.05.2013, 01:51
Bende varım tüm Türkiye'yi ayağa kaldıralım yeter artık bu kirlilik..

Hasan YAYLI
06.05.2013, 01:51
Adaletsizliğe dur demek için kim yürümez ki...

Hakkımızı çalan yakalandı ama Ankara sayesinde serbestler şuan,bizim için doğru adres başkenttir...

Daha fazla sessiz kalamayız...

ilhan
06.05.2013, 01:52
Meclis kapalı olmuyor mu o dönem?

hyasin61
06.05.2013, 01:53
Cok ıyı bır fıkır genıs bır katılım olsun da hem TS'nin buyuklugunu gorsunler hemde yaptıkları serefsızlıklerı

Ahmet Öztürk
06.05.2013, 01:53
Gelmeyen fenerli olsun !

hyasin61
06.05.2013, 01:54
mehmetbaransu ‏@mehmetbaransu 4 dk
Mevlana Egemen Bagışı carpacak. Mevlanadan sikeyi aklayın diye guzel bir söz bilen Bakana iletsin.

Mustafa Ozel
06.05.2013, 02:21
Yeminler olsun kaç aydır sabahlara kdar uyuyamıyorum. Bize yapılan reva görülen olaylar vatan düşmanı yaptı nerdeyse beni. inanın bize bu acıyı , ötekileştirmeyi, ayrıştırmayı yapanları öldrümek istiyorum artık. Kimse bana kızmasın hazmedemiyorum artık. Sabahlara kadar mail atıyorum sağa sola . Ama bir şeyler değişmiyor. Anlayamıyorum biz Ts liler bunları hakedecek ne yaptık bu insanlara. Vatanımı sattık, polise askeremi saldırdık. 1 saattir bzizimde bakanımız olması gereken adamın yazısını okudum ona birşeyler yazıyorum ama değişecek birşey olacağını zannetmiyorum.

Furkan Özdem
06.05.2013, 02:25
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/941627_650401904986145_650945357_n.jpg

Psikolojimi bozdular yemin ediyorum. Ne yaparsak, nasıl yaparsak bu durumu düzeltebiliriz bilmiyorum ancak bu kilidin anahtarı meclisten önce başbakanda o kesin.

kutup61
06.05.2013, 02:26
aslında sorun bu
2 yıl önceye kilitlenip kaldık,
hakkımızın gaspedildiğini sağır sultan biliyor,
ama önümüze hiç bakmıyoruz,
ileriyi hiç düşünmüyoruz,
trabzon'da yatılı bir erkek koleji oluşturup hem düşünen, hem futbol öğrenen gençler yetiştirmeyi aklımıza getirmiyoruz,
altyapıya en müsait bölgede yatırım yapmıyoruz.
hala 2 yıl önceki kupayı istiyoruz,
herkes türk futbolundaki kirliği biliyor, bunu kırmak için sahada güçlü olmak gerek, ispanyada madridden büyük siyasi güç yokken barça nasıl bu işi yaptı?
bu işi yapacaksak, önce 2 yılımızı daha feda edip orta sırada takılacağız,
doğruya doğru, paramız da yok istanbul gibi şehrimiz de,
sonra da 70 lerde kavakmeydandan çıkan gençleri yetiştireceğiz.
yoksa yürüyelim, sabaha kadar yürüsek kimse dönüp bakmayacak.

hyasin61
06.05.2013, 02:26
Ergun Birinci ‏@_erGun_ 25 dk
@mehmetbaransu Sanirim sevgili bakanimiz @EgemenBagis $ikecileri topluma ancak Mevlana'nin "Ne olursan ol yine Gel" sozuyle kazandiracak :D

Mustafa Ozel
06.05.2013, 02:30
Kutup kardeş güzel dersinde adalet olamdan dedikleirn boş Türkiyede. 3 Temmuz süreci oldu b ülkedede ne değişti. Şikeciler yine sahnede. sen bu pislik düzeni değiştirip adaleti sağlayamadıktan sonra istersen barcelona , istersen münih yarat. bak mahkeme kararları olmasına rağmen bişe yapamıyoruz.

Furkan Özdem
06.05.2013, 02:35
aslında sorun bu
2 yıl önceye kilitlenip kaldık,
hakkımızın gaspedildiğini sağır sultan biliyor,
ama önümüze hiç bakmıyoruz,
ileriyi hiç düşünmüyoruz,
trabzon'da yatılı bir erkek koleji oluşturup hem düşünen, hem futbol öğrenen gençler yetiştirmeyi aklımıza getirmiyoruz,
altyapıya en müsait bölgede yatırım yapmıyoruz.
hala 2 yıl önceki kupayı istiyoruz,
herkes türk futbolundaki kirliği biliyor, bunu kırmak için sahada güçlü olmak gerek, ispanyada madridden büyük siyasi güç yokken barça nasıl bu işi yaptı?
bu işi yapacaksak, önce 2 yılımızı daha feda edip orta sırada takılacağız,
doğruya doğru, paramız da yok istanbul gibi şehrimiz de,
sonra da 70 lerde kavakmeydandan çıkan gençleri yetiştireceğiz.
yoksa yürüyelim, sabaha kadar yürüsek kimse dönüp bakmayacak.

Bu işi çözmeden ileri bakmamız imkansız. Belki doğrusu ileri bakmaktır ama yok, yapamayız... Olay başta şike meselesiydi ama bence artık çok ileri boyutta.

U.Sadıkoğlu hislerime tercüman olmuş : Canımız yandı bizimki de sabır taşı artık bu Ülke'ye dair hiç bir inancım kalmadı canımdan kanımdan çok sevdiğim " Vatan'ımdan " soğutuldum bu Ülke adına bir şeyler yapmayı bırak bir tek çivi çakmak bile gelmiyor içimden

Bu ruh haline getirdiler taraftarımızı. Gerçeğin ne olduğunu gördük, milli takım izlerken sahiplenemez olduk, medya deyince iğrenir olduk... Bütün bunları ardımıza bırakıp önümüze bakmak çok zor...

kutup61
06.05.2013, 03:37
Kutup kardeş güzel dersinde adalet olamdan dedikleirn boş Türkiyede. 3 Temmuz süreci oldu b ülkedede ne değişti. Şikeciler yine sahnede. sen bu pislik düzeni değiştirip adaleti sağlayamadıktan sonra istersen barcelona , istersen münih yarat. bak mahkeme kararları olmasına rağmen bişe yapamıyoruz.

dediğim de aynen bu,
şikeciler sahnede olacak da,
bu hep olmadı mı?
sen iyi takımı yarat,
sahada göster kendini,
sonra iste diyorum
kayseriden 2 yeyip kupa diye gezen bir başkan istemiyorum ben.
saygılar.

jojuk
06.05.2013, 04:02
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/941627_650401904986145_650945357_n.jpg

M. Fatih ALEMDAR
06.05.2013, 04:51
Yurt disinda yasiyorum ama bu kutsal gorevde yer almak icin 3 temmuz sabahi ankaraya gelip ayni gece donerim valla.
Yeterki herkes bir he desin.

Sent from my iPhone using Tapatalk61

arifberkay
06.05.2013, 06:38
o gun biseyler yapalim da ne yaparsak yapalim

arifberkay
06.05.2013, 06:41
cok sozler soylendi artik sokak zamani

arifberkay
06.05.2013, 06:54
3 temmuzda ankarayi 28 temmuz da istanbul u yakalim

OrkHun
06.05.2013, 08:54
ben klübe baskı yapılıp, bu yıl (tur atlarsak)kupa finaline, olmadı seneye lig maçlarına çıkılmamasını daha etkili bir yöntem olarak görüyorum.

yürüyüş artık sıradanlaşan bir protesto biçimi ve kalıcı bir hafıza oluşturmuyor.

yürüyorsun, yürüyen de unutuyor iki gün sonra meseleyi. ama ligden çekilirsek emin olun hafızalarda çok kalıcı bir yer ediniriz ve bir sonuç alma imkanı doğar belki.

yaranozlu
06.05.2013, 10:02
Bu onun bunun çocuklarıyla maalesef baş edemiyoruz. Trabzonsporlulardaki yürek hiçbirinde yoktur, emin olun. (Lafım satılmış taraftar gruplarımızı kapsamamaktadır.)

İstanbuldan gelmek zor olacaktır, aynı saatlerde istanbuldada eylem yapılabilir. Diğer bütün şehirler ankarada toplanabilir. Tepki hükumet odaklı olmalıdır diye düşünüyorum. Özellikle hemşerim olan Oflu rezil siyasetçilerimize de özel ilgi göstermeliyiz.

Emrullah
06.05.2013, 10:05
Bu işi kulüp organize etmezse veya Türkiye'deki bütün Trabzon ve Trabzonspor dernekleri organize etmezse bir arpa boyu yol alamayız. Bu yürüyüş işi taraftar gruplarının organize edeceği bir iş değil. Bu yüzden ya adam akıllı doğru mekanizmaları kullanarak bu işe odaklanalım, ya da enerjimizi boşa harcamayalım.

Mert Acar
06.05.2013, 10:26
Malasef bu süreçte bu birliği sağlayamadık ama 3 temmuz günü bunu gerçekleştirmeliyiz renktaşlar.Güzel bir organizasyonla büyük ses getirmeliyiz.
Fikir için tebrik ediyorum güzel insana,lütfen ilgi gösterelim.

Ayrıca bkz : http://www.youtube.com/watch?v=_-gHVGOoE48

ahamitokutan
06.05.2013, 10:27
aynen çivi çakmak gelmiyor bu vatan için içimden.hislerime tercüman oldun.Fırsat bulsam aile falan olmasa derhal terkederdim bu ülkeyi bir daha gelmemek üzere.Sırf bu ülke için vaktimi harcamamak için askere gitmiyorum hala.Oysaki en milliyetçi bizdik değil mi.Ah ah...
Ben de varım arkadaş,gerekirse istanbuldan ankaraya yürürüm.

Gamze
06.05.2013, 10:36
TBMM'nin tatile gireceği tarihi arıyorum ama bulamadım bir türlü. Geçen yıl tam 4 Temmuz!da tatile girmiş.

Bu tür büyük bir organizasyonun yapılması şart oğlu şart.
Ama 100-200 kişiyle de değil. Yüzlerce, binlerce kişinin dahli gerek.

2005'te Trabzon'da 30.000 kişi sokağa dökülmüştü.
Geçen yıl yapılan yürüyüşte sadece 5.000...

Halk atalet içinde. Artık uyanmak gerek.

Mollasalihoğlu
06.05.2013, 10:36
Bu kadar mı fikri olanlar?

winner
06.05.2013, 10:38
Üzerinizde gs veye fb forması yoksa marjinal! grup yaftasıyla sonu biber gazı ve tazyikli su ile bitecek bir eylemdir...

eğer gs formanız varsa işçilere kapalı olan ve çukur bulunan Taksim de artık güvenlik sorunu yoktur istediğiniz gibi taşkınlık yapabilir, etrafa saldırabilirsiniz...

Ya da fb formanız varsa E-5'i kapatabilir,adliyeyi taşlayabilirsiniz...

Bunların her biri serbesttir...

Ama Trabzon'lu, Trabzonspor'lu iseniz itaat edip, seçim zamanı görevinizi yapacaksınız...

rte atıp tutacak siz de meydan da ağzı açık dinleyeceksiniz...

Öyle hak istemek filan ne demek maazallah ağzınıza,gözünüze biber sürerler sonra...

Mert Acar
06.05.2013, 10:42
Diğer taraftar grublarına da bildirmeliyiz.Birlik olmalıyız,binler,10 binler olmalıyız..

Selman
06.05.2013, 10:44
Benim bildiğim Meclis 1 Temmuz'da tatile giriyor.Haziran'ın son haftası yapılabilir bu eylem.

winner yazmış, doğru da söylemiş.İzin verilir mi bilmiyorum.İzin alınsa dahi meclis önüne yaklaştırmazlar, denediğimiz anda biber gazına maruz kalırız.Bu sayımıza da bağlı tabi.

Sonuç olarak ben varım diyorum, elzem bir eylemdir.Biber gazı oleeeyyydir..

Nusret
06.05.2013, 10:45
Bende varım...yeter Ye-Ter

ahamitokutan
06.05.2013, 10:48
50000 kişi ol bak bakalım biberi nerelerine sürüyorsun.300-500 kişiye tabi sıkarlar biber gazını

Esmoface
06.05.2013, 10:49
Çukursuz bir yer bulmak lazım ilk önce.

Hazırlanma ve örgütlenme bakımından 3 Temmuz uygun olsa da bence geç bir tarih.
Hem o gün meclis açık olur mu, onu da bilemiyoruz.

Yeni gelecek başkan da hemen "Hakkımızı almak için şu saatte şurada protesto edeceğiz" gibi bir açıklama yapmayacağından iş yine sosyal medyada örgütlenmeye kalır büyük ihtimal.

Ne zaman ve nerede olursa olsun şahsen gelmeye çalışacağım.
Atılan binlerce mail/faks/tweet'in artık vücut bulma zamanı, geçti bile.

Gamze
06.05.2013, 10:51
Limon sponsorunuz olurum. Biber gazını düşünmeyin.

Hüseyin Başoğlu
06.05.2013, 10:59
Bende varım bu tarz eylemlere....Ama 3 temmuzda meclis tatilde olucak sıkıntı orda....

Trabzondaki Akp binaları önünde grev vs. tarzı şeylerde düşünülebilir...

Bana ait bir canım var onla beraber orda olurum seve seve...

Özgür Öztürk
06.05.2013, 11:00
3 Temmuz Çarşamba gününe denk geliyor. 3 Temmuzda yapılacaksa bir şekilde iş yerinden izin alıp, bende varım diyorum.
Meclis Temmuz itibari ile tatile girecekse şayet daha geri bir tarihte hafta sonu yapılmasında fayda var. Katılım oranın yüksek olmasını istiyorsak hafta sonu olarak organizasyon yapılması daha iyi olur diye düşünüyorum.

winner
06.05.2013, 11:00
Meclise yürümek hem çözüm değil hem de mümkün değil bence...

O ütopik rakamlara ulaşmak imkansız, yol kesilir polis izin vermez ısrar olursa Dilan'ın hali ortada...

Toplumsal olaylarda gözleri dönmüş durumda hedef gözeterek kadın erkek çoluk çocuk demeden insafsızca müdahale ediyorlar...

Zaten katılım sayısı açısından eylemin yeri İstanbul olmalı...

Kazlıçeşme meydanında mitinge izin veriliyor, Valiliğe yapılacak bir başvuru ile bu sağlanabilir...

Ancak kulüp dahil STK ve fikir kulüplerinin organizasyon için bir araya gelmesi hem katılımın çok olmasını hem de organizasyonun daha sağlıklı yapılmasını sağlar...

Trabzon'lu, Trabzonspor'lu ya da şikeye karşı olan diğer takım taraftarı sanatçılar,gazeteciler,edebiyatçılar toplumun her kesiminden insanlar davet edilir...Belki genç bir karadenizli grup çıkabilir....Konuşmalar yapılır,mesajlar verilir,tepki haykırılır,şarkı,türkü söylenir,horon vurulur...Çoluk çocuk herkes gelir, hem miting hem de şenlik havasında geçer...

Ancak böyle bir organizasyon 50000 gibi rakamlara ulaşabilir,medyada yer bulur ve hem olaysız hem de etkin bir eylem olur...

Necat Ulusoy
06.05.2013, 11:10
Hepimizin aklından geçen güzel bir fikir..

Şimdiden taraftar grupları bölünmez ve topyekün destek verirlerse süper olur. Antalya'dan bizler kesinlikle katılırız..

Somut işler yapalım. Mesela önce sadece grup liderlerini bir araya getirecek küçük bir organizasyon olabilir...

Yiğit Gayretli
06.05.2013, 12:16
Varım...

U.Sadıkoğlu
06.05.2013, 12:37
Meclis kapalı mı değil mi bilmiyorum.. Ama toplu bir ulaşım organizasyonu ile her şehirden insan taşıyabiliriz bu zor bir şey değil.. Ama abilerimizin bu işe omuz atması şart..

oflupisiko
06.05.2013, 12:42
ben klübe baskı yapılıp, bu yıl (tur atlarsak)kupa finaline, olmadı seneye lig maçlarına çıkılmamasını daha etkili bir yöntem olarak görüyorum.

yürüyüş artık sıradanlaşan bir protesto biçimi ve kalıcı bir hafıza oluşturmuyor.

yürüyorsun, yürüyen de unutuyor iki gün sonra meseleyi. ama ligden çekilirsek emin olun hafızalarda çok kalıcı bir yer ediniriz ve bir sonuç alma imkanı doğar belki.

keşinlikle şikebahçe maçlarında takım olarak sahaya çıkıp mac yapmamak cimlere oturmak bütün dünyada ses getirecek en etkili eylem olur..

kamu görevlisi olmasam bende katılırdım ankara gösterilerine. kalbim sizinle

hyasin61
06.05.2013, 13:07
SON DAKİKA: FIFA Başkanı Blatter, Başbakan Tayyip Erdoğan'la görüşmek üzere Türkiye'ye geliyor..

gece_bekcisi
06.05.2013, 13:33
Geniş kitlelere ulaşmak için biraz reklam yapmamız gerek.

Ali Özcan
06.05.2013, 14:17
konyadan gelirim, geliyorum...

arifberkay
06.05.2013, 14:21
SON DAKİKA: FIFA Başkanı Blatter, Başbakan Tayyip Erdoğan'la görüşmek üzere Türkiye'ye geliyor..

Gelsin gelsin biraz da ona nasihat versin..

Ünal Er
06.05.2013, 14:23
bu haber hiç bir yerde yok, araştırıyorum...zaten emaillerden tanır artık sanırım beni

Necat Ulusoy
06.05.2013, 14:37
Şike başbakanı var gücüyle şikeye devam ediyor. Kahrolsunlar inşallah...

OnurKul
06.05.2013, 15:07
Biz buradayız!

Öznur61
06.05.2013, 15:34
ailem izin verirse kesinlikle ordayım.

dağlıca61
06.05.2013, 15:42
Yasal sınırlar içerisinde meclise yürüyüş düşüncesi müthiş bir düşünce 30.000 kişilik bir katılım bu zamana kadar yapılan eylemlerin en ses getireni olur. Bu yürüyüşe Trabzonspor yöneticilerinin manevi desteği çok büyük güç katar.

BulentOzkul
06.05.2013, 15:55
Güzel bir düşünce 3 Temmuz ama Çarşamba günü hafta arasına geliyor o yüzden katılımın az olacağını düşünüyorum.

Burçak
06.05.2013, 16:20

Bilmeyenler için..
Konu:2020 olimpiyatlarıymış.

oflukaan
06.05.2013, 16:23
güzel ve mantıklı bir organizasyon.

Zafer Keskin
06.05.2013, 16:58
Bu bağlamda biran önce adım atılıp olabilitesi hakkında karar verilmeli...

S.ÖZKAN
06.05.2013, 19:06
Bende varım

Bera B.
06.05.2013, 19:07
İstanbul'da da Dolmabahçe ofisine mi yürüsek?

Fatih
06.05.2013, 19:09
Meclis kapalı Anıtkabir'e yürüyelim daha anlamlı olur.

Enes Ünal Kaya
06.05.2013, 19:14
Döner Bıçaklarıylaa Dalalımmm Abbbbbiii :)

şaka bir yana işi gücü ayarlamaya çalışalım kesin yapacaksak

Murat Altun
06.05.2013, 19:30
Blatteri on binlerce isyan bayrağını açmış Trabzonspor taraftarı karşılasa ama nerdeeee Hemen yok o grup bu grup derler bazı grupların liderleri mamalandıkalrı yerden emirle katılmazlar bazıları prptestoyu sahiplenip kendi reklamlarının peşine düşer Herzamanki sıradan Trabzonspor parçalanması yaşanır

KadirHekimoğlu
06.05.2013, 22:33
bu organizasyon kesinlikle gerçekleştirilmeli. etkisi yüksek olur ama h.içi olması ve meclisin kapalı olması durumundan dolayı başka bir yöntem bulunmalı. istanbuldan katılacağımı şimdiden bildiririm.

Mehmet BAŞ
06.05.2013, 23:16
Yapılacak en iyi yürüyüş Ankara'da gerçekleştirilecek yürüyüştür.
10.000 Kişi ile Ankara'da yürüyebilirsek asıl o zaman siyasilere bir şeyleri göstermiş oluruz.
Her zaman savunduğum şey işte buydu!!
Ankara'da ciddi bir organizasyon düzenlensin.
Öyle 200-300 kişi değil en az 10.000 kişi yürüyelim...
Meclisin kapalı veya açık olması önemli değil...
Bizim Ankara'da yürüyor olmamız ve direk siyasilere ''Siyasi'' mesajlar vermemiz gerek...
Oyunu kuralına göre oynarsak emin AKP-MHP-CHP gereken mesajı alacaktır....

Lütfen ama lütfen bu yürüyüş çok önemli...
Organizasyonları ayarlayan arkadaşlar bu yürüyüşe önem vermeli diye düşünüyorum!

Rahim.K
07.05.2013, 01:59
güzel Fikir.Bende seve seve katılırım.Yalnız Göz yaşartıcıya karşı Maskeli gelmekte fayda.Başbakan sıkın gazı emri verir kesin.

Mert Acar
10.05.2013, 14:38
22 mayıııs !

Helvacı61
10.05.2013, 14:59
organizasyonu tff yaptı..bize düşen maça girelim yada girmeyelim.işimizi bırakıp gitmek

arifberkay
10.05.2013, 15:16
Maç günü sabah veya öğlen meclise yürüyelim bu fırsat kaçmaz

Hasan YAYLI
10.05.2013, 16:35
Bu yürüyüş için kupanın Ankara da oynanacak olması bizim açımızdan güzel bir tesadüf oldu,nasıl bir hata yaptıklarının farkına vardıklarında maçın başlamasına saatler kalmış olacak :D

22 Mayıs belki hafta içerisine denk geliyor ama Şikecilerin göz göregöre şike yaparak,emeklerimizi çaldığı gün olması sebebiyle bu yürüyüş için bence muazzam bir gün...

Ama polis böyle bir yürüyüşe izin vermeyebilir :(

U.Sadıkoğlu
10.05.2013, 16:38
Eveeet harika bir fırsat.. :)

Hasan YAYLI
10.05.2013, 16:42
Buradan forum yöneticilerine sesleniyorum :D ,bu organizasyonu ayarlayabilirsek müthiş bir iş yapmış oluruz....

E-mail org. yurt dışını sallıyor zaten bu yürüyüş ile de içeriyi sallamalıyız...

ardasa61
10.05.2013, 17:50
3 temmuz'da değil de 22 mayıs'ta maçtan önce yürünse çok daha büyük bir farkındalık yaratır. Bütün taraftar gruplarının da katılmasıyla tabi.

Mert Acar
10.05.2013, 18:16
BU ORGANİZASYON 22 MAYISTA GERÇEKLEŞTİRİLMELİ ! bir el atın saygıdeğer forum yöneticileri,resmiyet kazansın olay :)

U.Sadıkoğlu
23.05.2013, 20:12
Eğer ki 3'ünde Meclis kapalı ise izin olayını daha kolay ayarlayamazmıyız Meclis açık olursa yürüyüşte bir çok taraftarımız mağdur olacaktır çatışmak sorun değil ölümüne kapışalım da bizden birilerinin canı yanmasın...

U.Sadıkoğlu
13.06.2013, 21:23
" Bugüne kadar sağduyuya davet ettiğimiz bu insanlar iki dudağımızın arasından çıkacak mesajla hem hakkımızı arama hem de temiz Türk futbolu adına cumhuriyet tarihinde görülmemiş bir eylemi hayata geçirebilirler. Bu pisliği örtmeye çalışan herkes bunu da iyi anlamalı.. ”

Kulübün bugün yapmış olduğu açıklamadan sonra aklıma açmış olduğum bu başlık geldi..

Napıyoruz.. 24'ünü bekliyoruz..

Olmadı mı ?

" Adalet olmazsa , Anarşi başlar.. "

:)

U.Sadıkoğlu
16.06.2013, 19:27
Ben bugün yine yıkıldım..

Artık bir şeyler yapmanın vakti gelmedi mi...

zekeriyya
17.06.2013, 15:25
başkan dese idi sallardık her yeri
şimdi güven zedelenmesi yaşandı
zor görünüyor

U.Sadıkoğlu
02.07.2013, 15:33
:????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????

Derin Trabzon
02.07.2013, 15:40
Hadi hep beraber meclise yürüyelim, sonra da Hüüülooooğğğğğğğğğ diye bağıralım, birde el sallayalım sonra dönelim.

Vkgz
02.07.2013, 15:45
Açıklamalar sonrası Mhp ve Chp Trabzon Binaları Önünde Protesto Yapılmalı

U.Sadıkoğlu
02.07.2013, 15:53
3-5 Farketmez bir şeyler yapmanın vakti geldi...

Tayfun Aydın
02.07.2013, 15:55
Öncelikle herkes bireysel olaak tepki maillerini atsın sonrasında da artık harekete geçme zamanıdır.

Anıl C
02.07.2013, 16:19
böyle bir organizasyon olsa önümüzü kesecek ilk isim Hacıosmanoğlu olur.

Derin Trabzon
02.07.2013, 16:23
Hacı chp ve mhp mitinglerinede katılırmı acaba?

Hani genelde hakkımızı yiyenlerin destekçisi oluyorya o bakımdan dedim