PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Başkanı Kim Olmalı

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

Ender Kuyumcu
30.04.2013, 11:50
Değerli BMN üyeleri;

Bilindiği üzere Trabzonspor yönetimi belli bir süre önce Olağanüstü Kongre kararı aldı.

Kongre tarihi de çoğunluğun sağlanması halinde 15-16 Mayıs, sağlanamadığı taktirde de 25-26 Mayıs olarak belirlendi.

Başkanlık için şu ana kadar 5 kişi adaylığını açıklamış durumda.

Oluşturduğumuz bu anketle hem taraftarımızın ve üyelerimizin eğilimlerini belirlemek hem de düşüncelerini bir araya toplamayı hedefledik.

Seçmiş olduğunuz adayı seçme sebebinizi de yorumunuzda belirtebilir Trabzonspor başkan adaylarından beklentilerinizi de yazarak görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

NOT : Başkan adayları Ankette alfabetik sıra ile belirtilmiştir.

alper*
30.04.2013, 11:53
Anket için teşekkürler :) Trabzonspor için hayırlısı olsun :)
Oy kullanılmıştır.
(Anasayfaya da bir anket eklenecek mi?)

Onur Akyüz
30.04.2013, 11:54
BMN'den Hakan Bey çıkar da sandıktan kim çıkar belli olmaz:)

Go Hakan Kulaçoğlu Go! :)

trabzonboy
30.04.2013, 11:54
teskkürler anket icin

Ahmet Kuru
30.04.2013, 11:56
Gönlüm,mantığım,hislerim Hakan Kulaçoğlu diyor. Ama kongrede o desteği bulur mu? Eğer taraftar isterse bulur... Buda bizim elimizde olan birşey...

ozturk
30.04.2013, 11:57
Yetkim olsa ben açacaktım :)

İsmailKemaloğlu
30.04.2013, 11:59
Hakan Kulaçoğlu'nun fikirlerini ve söylemlerini çok beğeniyorum. Kendi fikirleriyle örtüşen güçlü paralı bir kadro kurarsa çok iyi olur takım için..
Muharrem Usta da seçilse niye o oldu demem.

yatmaztara
30.04.2013, 12:01
oyum hakan kulaçoğluna ama hacıosmanoğlununda klüpte biryerlerde olması gerek.

Mollasalihoğlu
30.04.2013, 12:01
Hakan Kulaçoğlu hakkında duyduğum ana olumsuz eleştiri Faruk Özak'ın sözünden çıkamayacağı iddiası. Yerinde olsam bu konuya değinirim.

halilaziz61
30.04.2013, 12:02
hakan kulacoglu bu duzen icin fazla temiz ayni trabzonspor gibi

Mollasalihoğlu
30.04.2013, 12:02
Metin Atasoy'u beğendim ama listesini ve az ucundan da olsa projelerini görmeden yorum yapamam hakkında.

Gamze
30.04.2013, 12:05
Listeler önemli. Ben de henüz karar veremeyenlerdenim.

İsmailKemaloğlu
30.04.2013, 12:08
Metin Atasoy ve Emre Aksoy başkan olmamasını istediğim insanlar..

BulentOzkul
Adayım, Hakan Kulaçoğlu çünkü, Şike Sürecinde ne yaptın gibi bir soru sorulamayacak tek kişi olduğunu düşünüyorum !

Diğer projelerini' de görmek isterim tabii ama bizim için öncelik ŞİKE olaylarıdır. Bu işin üstüne korkusuzca gidebilecek menfaatleri olmayan tek aday bence.

TAM BAĞIMSIZ ADAY DEMEK BU OLUYOR KISACASI!

NOT: Tabiiki de yönetim kadrosunu görmek isterim, tüm adaylar içinde geçerli bu

BOZOHAN
hiç biri bu isimlerde mecburiyse ibrahim hacıosmanoğlu

Ahmet Kuru
oyum hakan kulaçoğluna ama hacıosmanoğlununda klüpte biryerlerde olması gerek.

Ben ikisinin tek bir listede girmesini isterim açıkcası. Daha güçlü olmaları adına. Belkide olabilir çok uzak birşey mi ki acaba?

lopsang
Anket iyi olmuş, adayların listelerini ve projelerini açıkladıktan sonra , kongreye bir iki kala sonuçlar sosyal duyrulabilir. Forum katılımcılarının isteklerine çok çabuk bir refleksle cevap verdiğiniz için ayrıca BMN yönetimine teşekkürler...

halil ibo
30.04.2013, 12:09
Hakan Kulaçoğlu ;göze de, gönüle de,mantığa da hoş geliyor.Ama yeterli teveccühü bulur mu bilemem !

Mehmet SELEN
30.04.2013, 12:09
Ya Hakan Kulaçoğlu aklı başında biri ya da İbrahim Hacıosmanoğlu gibi çılgın biri.Ben kararsızım gerçekten kulüp için hangisi daha yararlı olacak.

faysal
30.04.2013, 12:12
İbrahim hacıosmanoğlu başkan,hakan kulaçoğluda asbaşkan olsa süper olur aslında :)

Ömer_
30.04.2013, 12:14
hakan kulaçoğlu çok kaliteli şahsiyettir.ibrahim hacıosmanoğluda harika biri yakından tanışma sohbet etme fırsatım oldu heri ikisiylede umarım bizim için hayırlısı ne ise o olur.

oflupisiko
30.04.2013, 12:17
Muharrem Usta ya oy veren bir tane medikal park doktoru var aramızda sanırım :D

Travelair
30.04.2013, 12:17
Hayırlı olsun. Eğer kadrosunu Trabzonspor sevdasından başka sevdası menfaati olmayan idealist ve iş bilen insanlardan oluşturursa adayım Hakan Kulaçoğlu

TSelif
30.04.2013, 12:18
Yorumları okumadan Hakan Kulaçoğlu'na oyumu vermiştim.
Yalnız Faruk Özak'la olan ilişki durumunu okuyunca yanlış yaptım sanırım. Çünkü yemin etmiştim. Özak kimi desteklerse rakibine oy verecektim.. Bakalım kongrede ne yaparım.
Hakan Kulaçoğlu'na oy vermemin tek sebebi " O da TRABZONSPOR'u bizim gibi amatör taraftar ruhuyla seviyor ama öyle böyle değil çok seviyor. İnsan sevdiğine asla kötülük edemez :)

Mehmet Ç.
30.04.2013, 12:21
Metin Atasoy
Muharrem Usta

ikisinden biri

winner
30.04.2013, 12:23
İsminin başında "iş adamı" unvanı olan adayların ne kendilerine ne samimiyetlerine ne de Trabzonspor sevgilerine güvenim var...

Artık "tacir" kulüp başkanı devrini kapatmanın zamanıdır...

Önce Trabzonspor diyebilecek tek isim Hakan Kulaçoğlu'dur...

Ahmet Kuru
30.04.2013, 12:23
Yalnız Faruk Özak'la olan ilişki durumunu okuyunca yanlış yaptım sanırım. Çünkü yemin etmiştim. Özak kimi desteklerse rakibine oy verecektim.. Bakalım kongrede ne yaparım.
Hakan Kulaçoğlu'na oy vermemin tek sebebi " O da TRABZONSPOR'u bizim gibi amatör taraftar ruhuyla seviyor ama öyle böyle değil çok seviyor. İnsan sevdiğine asla kötülük edemez :)

Faruk Özak başkan kim olursa destekleyeceğim diye bir açıklaması vardı sanırım. Hakan bey'in de başkan olursa Faruk bey destekleyecek Diye bir kelime kullanmıştı.

Başkan kim olursa olsun Trabzonspor'un kapısının içine siyaset girecek diye düşünüyorum. bazılarında çok bazılarında az... Ama Hakan Kulaçoğlu ve İbrahim Hacıosmanoğlu Başkanlığındaki bir yönetimde daha az olacağını düşünüyorum.

serdar61
30.04.2013, 12:25
Hakan KULAÇOĞLU

TSelif
30.04.2013, 12:25
Yalnız TRABZON'da Muharrem Usta'nın işi götüreceği kanısı var nedense :rolleyes:

Ömer_
30.04.2013, 12:28
başbakana bu kadar yakın olan muharrem ustanın başkan olması demek trabzonsporun şike olayını unutması demektir.

delfino
30.04.2013, 12:29
Muharrem usta olursa herhalde takımın adınıda medıcal park trabzonspor yaparsa şasırmam :) en azından basketbolda kesin yapar :) para var huzur var dicemde yıldırım demirören gibi yapmasın sonra takımı ya bize ünal aysal gibi mason biri gelicek yurtdışı bağlantılarıda sağlam olan biri ondan sonra bak nasıl takım ayağa kalkıyor yoksa bizde bitane arap sermayesimi bulsak :))

TSelif
30.04.2013, 12:30
Ben istemiyorum Muharrem Usta'yı, ne olursa olsun oyum Hakan Kulaçoğlu'nun :)

iso_4939
30.04.2013, 12:31
anlasılan sadri sener aday olmayacak.

Badaloğlu
30.04.2013, 12:31
Hiçbiri şıkkı yok mu? :)

Ömer_
30.04.2013, 12:35
ibrahim hacıosmanoğlunun kemik 1500 civarı oyu vardır.geçenki seçimlerde baya oy almıştı.oy kullanacak muhtemel 7 bin üye bakalım saflarını nasıl belirleyecek.hakan kulaçoğlu adaylık için sıkı kulis yaparsa muharrem ustanın bu seçimde şansı yok.

Uğurtan
30.04.2013, 12:38
Ben de hiçbiri şıkkını aradım ama malesef... :)

lopsang
30.04.2013, 12:38
Gaziantepli bir Trabzonspor taraftarı olduğum için sizin kadar iyi süzemiyorum galiba, ama cidden merak ediyorum, F.Özak'ın öcü gibi görülmesinin partisi dışında bir sebebi var mı ? F.özak herhangi bir adaya önce veya sonra destek olunca bu Trabzonspor'un aleyhine midir ? F.Özak'ın tüm hamleleri siyasi olarak mı nitelenmeli ? Eğer öyle ise neden E.Bayraktar'ın ve iktidarın a dayı M.Usta'yı desteklemiyor ?

oflupisiko
30.04.2013, 12:54
Gaziantepli bir Trabzonspor taraftarı olduğum için sizin kadar iyi süzemiyorum galiba, ama cidden merak ediyorum, F.Özak'ın öcü gibi görülmesinin partisi dışında bir sebebi var mı ? F.özak herhangi bir adaya önce veya sonra destek olunca bu Trabzonspor'un aleyhine midir ? F.Özak'ın tüm hamleleri siyasi olarak mı nitelenmeli ? Eğer öyle ise neden E.Bayraktar'ın ve iktidarın a dayı M.Usta'yı desteklemiyor ?

faruk özak şike konusunda sesini bir kez bile yükseltmedi hakkımızı aramadı.

şike konusu ve 2011 kupası bizim namusumuz eger medikal park başkan olursa namusu filan unuturuz gibi geliyor bana.

sadece bu sitedeki 5-10 traftar unutmaz o kadar

Selman
30.04.2013, 12:58
Henüz ankete katılmadım.Önce listeleri görelim.Bu ve bundan önceki yönetimlerden de bildiğimiz üzere başkandan çok yanındaki adamlar önemli.

Sacit
30.04.2013, 13:01
Bir konuya açıklık getirmek lazım.

Hakan Kulaçoğlu eğer başkan olursa ve bu öz evlatçılık olayına kendini kaptırırsa Trabzonspor çok kötü duruma düşer.
Trabzonspor'da sadece ''Trabzonlu oyuncular oynar'' kafası ile hareket ederse Trabzonspor başarılı olamaz.

Öncelikle bu düşünceyi kafasından silmesi gerekiyor, eğer varsa...

Transfer politikasına çok dikkat etmesi gerekiyor

Travelair
30.04.2013, 13:03
Faruk Özak'ın oyları varsa o oylara kapıyı kapatmak akıllıca olmaz. Ondan görünmek illa Faruk Özak'a bağlı siyaset anlamına da gelmez. Varsa böyle bir şey zaten yönetime seçeceği insanlardan bu az çok belli olur. Ama Aziz Yıldırım'ın vakıflara seçilmeden önce ve seçildikten sonraki davranışını hatırlatmak isterim. Trabzonspor'un menfaatine iş yapılacaksa herkese varım. Ama ardında başka menfaat olmayacak

TSelif
30.04.2013, 13:34
Biz BMN olarak kaç oy çıkarabileceğiz acaba :)

nuri45
30.04.2013, 13:37
Oyum hakan kulacogluna ama secilecegini sanmiyorum. Siyaset ise müdahele edecek ve onlarin dedigi olacak. Bu durumdada Muharrem Usta agir basiyor gibi.

Ahmet AYDIN-28
30.04.2013, 13:45
Ne yazıkki kulübe üye değilim ama sadece oy hakkı olan bmn üyelerine yönelik bir anket te açılsa nasıl olur?

Colakoglu
30.04.2013, 13:46
Yeni Yönetimiyle Sadri Sener.
Söyle bi kombinasyon en hosuma Gideni olur.
Baskan Sadri Sener
Asbaskan Hakan Kulacoglu

A.Gökhan AKIN
30.04.2013, 13:48
hakan kulaçoğlu ve ya ibrahim hacıosmanoğlu hangisi olursa kabulüm ama oyumu yanlışlıkla Muharrem Usta ya verdim :D

Gurpas
30.04.2013, 13:55
Hakan bey Trabzonspora çağ atlatır. Akıllı adam...

okg_53
30.04.2013, 13:57
Anlaşılan çok çekişmeli bir seçim bizi bekliyor.

Tayfun
30.04.2013, 13:58
Faruk Özak kime göz kırparsa o kazanacak, taraftarın gönlünden geçen yine olmayacak.
"Spor Kulübü" değil rant kapısı onlar için.

Yunus Emre AYAZ
30.04.2013, 14:03
İbrahim hacıosmanoğlu başkan,hakan kulaçoğluda asbaşkan olsa süper olur aslında :)

güzel bir düşünce.. :)

mertacar
30.04.2013, 14:04
Hakan Kulaçoğlu yederli.

TSezgin61
30.04.2013, 14:05
Hakan kulacoglu...

Ama listesi güclü olmazsa malesef eziliriz... Rakiplerin gücüne karsilik verebilmemiz lazim...

mehmets61
30.04.2013, 14:07
bende hiç biri şıkkını arayanlardanım hiç biri içime sinmiyor:)

oflukaan
30.04.2013, 14:09
Hakan Kulaçoğlu olsun isterim o olmazsa İbrahim Hacıosmanoğlu 2.favorimdir

mkmoglu
30.04.2013, 14:10
sn muharrem usta hedefi avrupada final oynayacak bir takım kurmak olduğunu biliyorum.destekliyelim .çok zeki bir insan...

Turgut Altun
30.04.2013, 14:13
Hiçbiri ve Sadri Şener isimleri de seçeneklere eklenirse daha güzel olur bence.

dead_microbe
30.04.2013, 14:14
bu adaylar arasından Hakan Kulaçoğlu

Koray
30.04.2013, 14:16
Benim adayim amator ruhun temsilcisi Haciosmanoglu.

Ankette Hakan Kulacoglu fark atmis ama ben onda Baskan olacak kudreti goremiyorum Baskan olacak kisi guclu olmali patron olmali Turkiyedeki futbol Almanyadaki gibi olsaydi benimde adayim Hakan Kulacoglu olurdu ama burasi Turkiye Almanya degil.

Bud Spencer
30.04.2013, 14:19
muharrem usta nasil oy alabilir yahu inanilir gibi degil

Yunus Danışmaz
30.04.2013, 14:21
Şu an için sadece ''siyaset bulaştırmasın da kim olursa olsun'' modundayım.. Trabzonspor şimdiye kadar ne çektiyse bu kirli siyasetten çekti...

Yunus Emre AYAZ
30.04.2013, 14:23

Ankette Hakan Kulacoglu fark atmis ama ben onda Baskan olacak kudreti goremiyorum Baskan olacak kisi guclu olmali patron olmali Turkiyedeki futbol Almanyadaki gibi olsaydi benimde adayim Hakan Kulacoglu olurdu ama burasi Turkiye Almanya degil.

işte anlatmak istediğim bu.

Mert Oğuzlu61
30.04.2013, 14:23
foruma üye herkesin fikrini öğrenmek lazım. çoğunluk kimi istiyor, ne düşünüyor, burası en büyük taraftar platformu, düşününki kongredesiniz oy kullanacaksınız... tamam listeler belli değil projenin p sini kullanan başkan adayı yok, olanlarda kurusıkı tarzda hayali konuşmalar yapıyor. ancak seçim öncesi bu başlık kesinlikle bazı çevrelere etki etmeli.

bunun özel haberini yapacağım arkadaşlar :) lütfen anketi gören oyunu kullansın, transferi felan bir kenara bırakalım geleceğimiz söz konusu...

Tayfun
30.04.2013, 14:25
muharrem usta nasil oy alabilir yahu inanilir gibi degil

Başkan olarak Muharrem Ustayı isterler, futbolcu olarak şikeci Diego'yu.
Trabzonspor'un gündemini kaf dağının ardından takip ediyorlar doğaldır :)

Emrah Akcagöz
30.04.2013, 14:26

O halde buradan çıkan sonuç Muharrem Usta'nın ta kendisi. :)

Furkan Özdem
30.04.2013, 14:27
Facebookta taraftar yorumlarini gorunce karamsarliga kapiliyorum. Baskan adayi hakkinda bir gonderi varsa sorulan ilk soru "Parali mi?".... Kimse "İyi bir Trabzonsporlu mu?" diye sormuyor.

Cogu kisinin zaten oy hakki yok. Ancak Trabzonspor taraftarinin boyle olmamasi lazim...

Uğur Ö.
30.04.2013, 14:35
Gelsin bir mafya başada birazda biz hakem odasına inelim.

sessizkral_1
30.04.2013, 14:40
hacıosmanoğlu hasan yenerle buluşmuş !!!

tehlikenin farkındamısın ?

Hakan Kulaçoğlu olsun başkan.Muharrem ustayada çok negatif değilim lakin siyasi durumu negatifliğe sevkediyor.

Emre Emiroğlu
30.04.2013, 14:41
İbrahim Hacıosmanoğlunu isteyenler Sadri Şeneri neden istemiyor ki ?

Yunus Emre AYAZ
30.04.2013, 14:41
O halde buradan çıkan sonuç Muharrem Usta'nın ta kendisi. :)

hacıosmanoğlu'nu fakir ve patron değil sanabilirsiniz ama en az m.usta kadar parası vardır belki daha çok.

hemde onun gibi mıymıntı değil adam gibi tam anlamıyla patrondur.

ibrahim
30.04.2013, 14:43
Hacıosmanoğlunun Halilhodzic ve Fatih Tekkeyi takımın teknik patronları yapma fikri bende heyecan yaratsada Hakan Kulaçoğlunun başkan olmasını istiyorum.

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

sessizkral_1
30.04.2013, 14:44
hacıosmanoğlu çok konuşuyor çok fevrilik iyi değildir.

ayrıca hacıosmanoğlu gelip fatih tekkeyi teknik direktör yaparsa şaşırmam

ünal aysal gibi sakin ve mantıklı hamleler yapan bir başkan olmalı bence.

OFLU
30.04.2013, 14:44

Yada tam tersi?

barisb
30.04.2013, 14:46
"4.lük de iyidir" dar görüşünde olmayan, 2. olunca "başaramadık" diyebilecek vizyonda biri olmalı.

aksamvakti
30.04.2013, 14:49
ben gerekırse takım kume dussun ama şike surecınde yonetım dık dursun diyenlerdenım once adalet adalet adalet...

O yuzden muharrem ustayı kınıyorum aday olması bıle Trabzonspor'a hakarettır adam averajla kaybettıgımız sampıyonluk dıyor mıllette ddaha bunu dınlıyor..

DNA-TS
30.04.2013, 14:50
hacıosmanoğlu'nu fakir ve patron değil sanabilirsiniz ama en az m.usta kadar parası vardır belki daha çok.

hemde onun gibi mıymıntı değil adam gibi tam anlamıyla patrondur.
Hacıosmanoğlu için nasıl muaammer ustadan zengin diyebilîyorsunuz adam üsküdar adliyesinde otopark değnekçisi petrol istasyonu var birde kayınpederinin inşaatlarında güvenlik sağlıyor bildîğim kadarıyla. Muaammer ustayı savunmam bile ama hacıosmanoğlu öle anlatılanlar gibi birisi değil ben başkanlıktan çok yönetimde arkaplanda görev yapabileceğini düşünüyorum hacının.

Mert Oğuzlu61
30.04.2013, 14:52
hacıyla kulaçoğlu nun birleşmesi aslında harika olur. keşke biraraya gelebilseler.

hacının gücü ve memati havaları, kulaçoğlu abimizinde saf doğal amatör ruhlu Ts liliği biraraya gelince ortaya tam desteklenesi bir güç çıkacaktır :)

2008 de hayrettinle sadri başkanlar birleşmişti diye hatırlıyorum, yine böyle bir birleşim bekliyorum. kulaçoğlu da hacıosmanoğlu da mantıklı düşünmeli, tek başlarına çok zor.

metin atasoyla emre beyleri saymıyorum ikiside gözümde etkisiz eleman olarak kaldılar ancak muharrem bey de epeyce bir güç havası var, bilemiyorum korkuyorum bu adam başkan olursa bize ne verebilir, merak ediyorum... tüpçüde zengindi, bjk ye yaptıkları ortada. ve bu adam daha 2010-2011 yılı şampiyonu Ts dir bile diyemeyen birisi !

Yunus Emre AYAZ
30.04.2013, 14:53
Hacıosmanoğlu için nasıl muaammer ustadan zengin diyebilîyorsunuz adam üsküdar adliyesinde otopark değnekçisi petrol istasyonu var birde kayınpederinin inşaatlarında güvenlik sağlıyor bildîğim kadarıyla. Muaammer ustayı savunmam bile ama hacıosmanoğlu öle anlatılanlar gibi birisi değil ben başkanlıktan çok yönetimde arkaplanda görev yapabileceğini düşünüyorum hacının.

shell türkiye distribütörüdür benzin istasyonu yok. kendi inşaat şirketleri var müteahittir. güvenlik firması var sadece istanbul değil türkiye genelinde. otopark değnekçisi vs saçmalık olmuş biraz tanımadığınız ordan belli kendisi akrabamdır herşeyini bilirim.

Serdar A
30.04.2013, 14:56
Bu başkan adaylarını hepsi iyi kötü pr çalışması yapılmış isimler . Bu saatten sonra üzerlerine yapışmış algılar çok değişime uğramaz . Benim naçizane tavsiyem ambalaja değil , içeriğe odaklanılmasıdır .
-Listeler çok önemli . Bilhassa Trabzon kanadı olarak tabir edilen yöneticilerin arka planı , ayrıca hukukçu isimler özellikle irdelenmeli . Arkasındaki koalisyon , başkan ne kadar iyi niyetli olursa olsun onu istediği yöne sürükler .
-Trabzon taraftarının öncelikli beklentisi , klübün hak arayışında ve mücadele sahasındaki basiretsizliğinin ortadan kaldırılması . Bu konularda verilecek güvenceler, başkan olabilmenin ön şartı olmalı . Yoksa tüm başkan adayları zaten belli bir miktarda kaynak arayışında . Şu kadar para ile geliyorum demek , henüz hangi klübe başkan adayı olduğunun idrakında olamamak demektir .
-Projeler : Klübün gelirleri üzerindeki temlikler nasıl kaldırılacak , borç yükü nasıl hafifletilecek , sponsorluk anlaşmaları olacak mı ... 1461 ve Trabzonspor Basketbol takımının geleceği . Vaad değil , güvence istiyoruz .

Oğuzhan Turhan
30.04.2013, 15:00
Tercihim Hakan Kulaçoğlu, plase İbrahim Hacıosmanoğlu.

bach72
30.04.2013, 15:01
Hakan Kulaçoğluna oy verdim.Umarım arkasında siyasi güç olmaksızın başkanlığa adaydır.Listesindede çok büyük hatalar yapmazsa kongrede de oyum onadır.Denge politikası falan izlemesin.Yok şunuda listeye alayım,yok bu grup kırılmasın şunuda alayım,şu MHP'li, CHP'lidir aman onlarıda alayım veya aman cemaatçi arkadaşlar kırılmasın bir de listeye cemaatçi alayım falan demez,adam gibi liste yaparsa gerçek Trabzonsporluların oyunu alır.

bangkook_61
30.04.2013, 15:02
Hakan Kulaçoğlu yıllardır herkesin diline pelesenk olmuş TAM BAĞIMSIZ adaydır. Özkan Sümer'den sonra bu kulübe böyle bir adam gelmedi. Hakan Kulaçoğlu başkanlığındaki Trabzonspor başarılı ya da başarısız olabilir bilemem ama en azından samimiyetinden şüphe etmeyeceğimiz, taraftara yalan söylemeyecek ve çalınan haklarını büyük bir aşkla arayacak bir insan. Oyum olsa kendisinin olurdu.

mackali_81
30.04.2013, 15:08
Hakan Kulaçoğlu aklı,kültürü, dürüstlüğü ve şike sürecindeki tavrıyla başkanlığı hak eden kişidir bana göre de.

Emre Emiroğlu
30.04.2013, 15:13
Hakan kulacoglu...

Ama listesi güclü olmazsa malesef eziliriz... Rakiplerin gücüne karsilik verebilmemiz lazim...

Trabzonspor hiçbir zaman liste ile rakiplerine karşılık veremez ki.

Birleştiğinde HER ANLAMDA Türkiyeyi titretecek Trabzonlular olsa da , ya gönülleri başka yerde , ya çıkarları.

O açıdan , liste bazında her seferinde ezilmek zorundayız.

murat şahin
30.04.2013, 15:17
shell türkiye distribütörüdür benzin istasyonu yok. kendi inşaat şirketleri var müteahittir. güvenlik firması var sadece istanbul değil türkiye genelinde. otopark değnekçisi vs saçmalık olmuş biraz tanımadığınız ordan belli kendisi akrabamdır herşeyini bilirim.

ne zamandır shell distiribütörüdür? ilk defa duyuyorum da bunu merak ettim. kendi inşaat firmalarının ve güvenlik firmasının isimleri neler? zat-ı fevrinin herşeyini bildiğiniz için size sormak ihtiyacı duydum?

edit= ayrıca tahsilini de yazmanızı rica ediyorum.

Mahmut Baran
30.04.2013, 15:21
Bizim yapımıza uygun iki isim var birisi Hakan Kulaçoğlu diğeri ise çılgın asi yüzümüz ise Hacıosmanoğlu . Gönlüm bizden birinin olmasından yana FORZA HAKAN KULAÇOĞLU

Anıl C
30.04.2013, 15:22
mehmet atasoy'u destekliyorum fakat görünen o ki ibre %60 ile muharrem usta'da.
cunku gs örneğindeki gibi böyle bi borç içinde paralı birini seçmek isteyebilirler.

evonon
30.04.2013, 15:29
Düzenin piyonu olacak bir adam olmasın ne olursa olsun, herkesin bahsettiği gibi klubün altından kalkılmayacak bir borcu olduğunu da düşünmüyorum. Bu yüzden önemli olan kukla olmaması... Zaten şike başlığında da defalarca söylediğim gibi artık Gs ve fb dışında başka bir takımın şampiyonluk hayali görmemesi lazım en az 20 yıl düzen böyle gider... Benim için tek önemli olan ne olursa olsun İstanbul'a hayır diyebilecek biri o kadar

Hüseyin Bağdat
30.04.2013, 15:31
Henüz kesin adaylığını açıklamamasına ve listesinin belli olmamasına rağmen,şike sürecindeki söylemlerinden dolayı,oyumu Hakan Kulaçoğlu'ndan yana kullandım.

Koray
30.04.2013, 15:34
Muharrem Usta su gorunumle Baskan secilir hele iktidar saksakciligi ve sempatisi izlenimi vermezse banko kazanir parasi ve lobi vurgulari insanlari cezbeder.

Haciosmanoglu Ustayi en vok zorlayacak Baskan adayi bayada tepki oyu alacaktir.

Hakan Kulacoglunun sansi bana gore cok az.

Emre Aksoy sandiginizdan fazla oy potansiyeli var ama onada sans tanimiyorum.

Metin Atasoy bana gore secime kadar adayligini geri ceker.

Bir de su var eger Sadri Sener Hasan Yener Nevzat Sakar gibi kodomanlari tasviye eder saglam bi Yonetim olusturarak aday olursa bence tekrardan Baskan secilir.

Anıl C
30.04.2013, 15:35
birde şayet olur ya usta seçilir.
şöyle iyi bi kadro kurdu mu hakkında denilen her şey unutulur, en büyük başkan olur.
göreceksiniz.

Öznur61
30.04.2013, 15:59
hakan kulaçoğlu diyorum :)

Ahmet Kuru
30.04.2013, 16:05
birde şayet olur ya usta seçilir.
şöyle iyi bi kadro kurdu mu hakkında denilen her şey unutulur, en büyük başkan olur.
göreceksiniz.

2-3 tane üst düzey ünlü yabancıya bakar siyasi yakınlık:) Bir bakmışsın ki meğer siyasetle uzaktan yakından alakası yokmuş. :) meğer kimsenin icazetinide almamış... malesef böyledir bu işler..

Salih Yazıcı
30.04.2013, 16:09
şimdilik daha programlı ve geldiğinde enkaz edebiyatı yapmayacağını düşündüğüm ustaya verdim ama listelere bakmak şart

DeAgLeMaNyAq
30.04.2013, 16:16
İbrahim Hacıosmanoğlu'nun başkanlığında Hakan Kulaçoğlu'nun asbaşkanlığı falan yazılmış ama birbirlerine çok tezat isimler...

Murat'
30.04.2013, 16:21
Futbolun yanında basketbol konusunda da yatırım yapacak bir başkan istiyorum.

alone_6161
30.04.2013, 16:23
Kesinlikle Hakan KULAÇOĞLU.

Tahir61
30.04.2013, 16:28
asbaşkan ve basın sözcüleri kim olacak bu görevler de çok önemli

Emre ÖZTÜRK
30.04.2013, 16:35
Metin Atasoy Avrasya üniversitesini TRabzonspor Üniversitesine dönüştüreceğim diyor.Muharrem Usta param var diyor.Yavaş yavaş vaadler başladı.Umarım Hacıosmanoğlu kazanır

Salih Yazıcı
30.04.2013, 16:35
asbaşkan ve basın sözcüleri kim olacak bu görevler de çok önemli

bu gün okuduğum bir haberde usta asbaşkan görevlendirmesi yapmayacakmış aynı şekilde hakan kulaçoğlu da dün aynısını söyledi

Yunus Emre AYAZ
30.04.2013, 16:36
ne zamandır shell distiribütörüdür? ilk defa duyuyorum da bunu merak ettim. kendi inşaat firmalarının ve güvenlik firmasının isimleri neler? zat-ı fevrinin herşeyini bildiğiniz için size sormak ihtiyacı duydum?

edit= ayrıca tahsilini de yazmanızı rica ediyorum.

sen kimsin ? ailesinden birisi mi yoksa köylüsü mü nerden tanıyorsun ibrahim abiyi ?

hep senin gibiler(işkembeden sallayanlar) yüzünden bu takım bu hale geldi.

RaşitCan
30.04.2013, 16:37
Hakan Kulaçoğlu dedim ama hala kafam karışık:confused:

S.ÖZKAN
30.04.2013, 16:39
Benim oyum Hakan Kulacoglu na.Cunku ne siyasetci ne isadami bu sebeple kimseye gebe degil ne ihale ne koltuk derdinde.Ayrica sike davasinda herkes aman Rte bana kizmasin ama islerim bozulmasin diye kose bucak kacarken H.Kulacoglu Ts nin haklarini savundugu yazilarindan biri yayinlanmadigi icin ki bu yazida kisi kurum ayrimini icad eden Rte yi elestiriyordu Fotomac tan ayrildi

Ömer_
30.04.2013, 16:39
hakan kulaçoğlu adaylığını koydumu.

Salih Yazıcı
30.04.2013, 16:44
ulaş özdemir mercan fm de gelecek başakanının 60 milyon para lazım haziran ayı için hiç bir banka kredi vermiyormuş dedi..

Ömer_
30.04.2013, 16:48
ulaş özdemir mercan fm de gelecek başakanının 60 milyon para lazım haziran ayı için hiç bir banka kredi vermiyormuş dedi..

hala daha sadri şener devam etmeli diyenlere gelsin yukarıdaki cevap.

Anıl C
30.04.2013, 16:51
Açılın Muharrem başgan geliyor :D
Şaka maka adamı başkan yapacaklar sonunda

Emrah Akcagöz
30.04.2013, 16:53
hakan kulaçoğlu adaylığını koydumu.
Evet koydu.

bahadır2561
30.04.2013, 16:54
Sadri sener denen espri makinesini "ibra etmeyelim" baska bisey istemiyorum

Baskan adayim da Haciosmanoğlu.
Koray arkadasimizin dedigi gibi eger Almanyadakine benzer bi yapi olsaydi benimde adayim Kulacoglu olurdu

Ömer_
30.04.2013, 16:55
Evet koydu.

teşekkürler.umarım çok güçlü listeyle yarışır.

Ahmet Kuru
30.04.2013, 16:56

Evet Sadri Başkan tekrardan aday olsun bu sefer klübe kilit vuralım.! Ah ah... 40 milyonluk borcu ibra etmeyenler bugün 150 milyondan fazla borçla klübü devredip gidecekler....! ayrıca vaktinde Sadri Şener '' borçsuz bir klüp bırakacağız'' demişti..

aaahmet61
30.04.2013, 17:00
borcun anlamı ne arkadaşlar.gelir ile gider arasındaki fark mı? yiğidin hakkını yiğide vermek lazım sadri şener zamanında iyi projeler oldu başta hes olmak üzere.inşallah sadri şenerden daha iyi başkanlar göreve gelir herşey trabzonspor için.

Emrah Akcagöz
30.04.2013, 17:02
Sadri sener denen espri makinesini "ibra etmeyelim" baska bisey istemiyorum

Baskan adayim da Haciosmanoğlu.
Koray arkadasimizin dedigi gibi eger Almanyadakine benzer bi yapi olsaydi benimde adayim Kulacoglu olurdu
Almanya'daki sistem nasıl buradaki sistem nasıl ?

Mesela Almanya'da şike yapılınca yargı süreci işliyor da, bizim ülkemizde adamların mekanına çökme sistemi mi işliyor ?

Yoksa ben mi yanlış anlıyorum ?

murat şahin
30.04.2013, 17:02
sen kimsin ? ailesinden birisi mi yoksa köylüsü mü nerden tanıyorsun ibrahim abiyi ?

hep senin gibiler(işkembeden sallayanlar) yüzünden bu takım bu hale geldi.

ben herhangi biri için ne iddiada bulundum nede savunmada! işkembeden salladığım bir şey yok. sen ibrahim hacıosmanoğlunu savundun ve akrabamdır herşeyini bilirim dedin. bende madem herşeyini bilen birini yakaladım forumda aklıma takılanları sorayım dedim. iho hakkında iddiada bulunan başkasıdır. senin cevabına atfen merak ettiklerimi sordum.

önce kendi yazdıklarını unutma, sonra karşındaki insanın ne dediğini oku, okuduğunu idrak et, beyin süzgecinden geçir ondan sonra yaz ne yazıcaksan!

eğer gerçekten iho'yu tanıyorsan sorularımı tekrar ediyorum cevap vermek zorunda değilsin tabiki

1) ibrahim hacı osmanoğlu'nun tahsil durumu nedir?
2) shellin türkiye distibütörü olduğunu iddia ettin kaç yılından beri shellin distiribütörüdür?
3) inşaat firmasının adı ne?
4) güvenlik firmasının adı ne?
5) bulunduğu başka bir sektör var mı?

ensar_61
30.04.2013, 17:06
Yeni ve genc yuzler gormek istiyorum baskanlk koltugunda.onun icin emre aksoy diyorum.kendisi borissia dortmund modelini ornek aldiklarini aciklamisti.ben de o yuzden onu destekliyorum ama secilme olasılığı cok dusuk malesef

000061
30.04.2013, 17:17
Muharrem Usta diyen 15 renktaşa selam.

Furkan Özdem
30.04.2013, 17:23
Muharrem Usta başkan şikebahçe şampiyon.

Gümüshane
30.04.2013, 17:24
Sonuna kadar Sadri Sener ...

mashal61
30.04.2013, 17:26
Sonuna kadar Sadri Sener ...

Neyse ki az kaldı sonuna...

art(w)in
30.04.2013, 17:27
Gelecek olan başkan şu kadar parayla gelmeli diyen lütfen tutmasın bu takımı. Biz ki güce karşı, paraya karşı emeğin sembolü olduğumuzu düşünen bir takımız.

yıl olmuş 2013 hâlâ daha paralı başkan olayı tarihe gömülmedi. Uefa kriterleri tam olarak uygulanmaya başlayınca görürüm ben o paralı başkanları.

Tuncer Çapa
30.04.2013, 17:27
Trabzonspor un ekonomisi kötü, bankalar kredi vermiyormuş diyen arkadaşlar: Trabzonspor'un durumu kötüyse neden bu kadar çok başkan adayı var sizce?

sifuni
30.04.2013, 17:29
Hakan Kulacoglu olmali bence en kötü ihtimalle yönetimde olmali sike ile mücadele departmani baskani :)

serturkmen
30.04.2013, 17:33
Trabzonspor un ekonomisi kötü, bankalar kredi vermiyormuş diyen arkadaşlar: Trabzonspor'un durumu kötüyse neden bu kadar çok başkan adayı var sizce?

kesinlikle katılıyorum.
Trabzonspor'un borcu çevrilebilir haldedir.
100 milyon TL borçtan korkan başkan olmasın zaten.
yıllık geliri sadece havuzdan 35-40 m$ dır.
TS Club +sponsorlukları da düşündüğünüzde borç hiç de fazla değildir.
keza başkan adayları fazlalığından da bu teyid edilmiştir.

sadece aklı başında planı programı olan birisi gelsin yeter.

mashal61
30.04.2013, 17:45
Ekonomimiz o kadar iyi ki, hisseleri sata sata neredeyse %51'e getireceklerdi.

Anıl C
30.04.2013, 17:45
kesinlikle katılıyorum.
Trabzonspor'un borcu çevrilebilir haldedir.
100 milyon TL borçtan korkan başkan olmasın zaten.
yıllık geliri sadece havuzdan 35-40 m$ dır.
TS Club +sponsorlukları da düşündüğünüzde borç hiç de fazla değildir.
keza başkan adayları fazlalığından da bu teyid edilmiştir.

sadece aklı başında planı programı olan birisi gelsin yeter.

Renktaş ben işin içinden çıkamadım.
Şimdi bizim borcumuz fazla mı değil mi?
Borç batağındayız diyenler de var. Aslında borç fazla değil diyen sizlerde varsınız. Hanginiz haklı?

aksamvakti
30.04.2013, 17:49

FAKİR olsun şike surecını ıyı bılsın.. basbakan'a sen bizim kupamızı calanları korudun cesaretı olsun.. su an için zengin baskan hele hele devletle iş yapan baskan Trabznspor'a zarar verır

Tahir61
30.04.2013, 17:52
başkan:hakan kulaçoğlu
asbaşkan:i hacıosmanoğlu
basın sözcüsü:şenol güneş
....: ahmet ağaoğlu
....:emre aksoy

birleşin lan brleşiiiin

İlker Gazioğlu
30.04.2013, 17:54
Bu tür haberleri delegeleri etkilemek için kasıtlı yapıyorlar.Bu kadar da ölmedik.Çıkıp açık açık biz Muharrem abimizi istiyoruz desinler.

Alp Yavuz 13
30.04.2013, 17:55
Kesin olarak Muharrem Usta seçilecektir, fakat benim istediğim kişi Hakan Kulaçoğludur ve İbrahim Hacıosmanoğlu'nun yönetim içerisinde bulunması...

OrkHun
30.04.2013, 17:59
hacıosmanoğlu basit bir adam, sevilmesini anlamıyorum açıkçası.

diğer adayları tanımıyorum. hakan kulaçoğlu çok seviliyor ama ben tanımıyorum kendisini, hiçbir konuşmasını-röportajını vs. görmedim. birisi gönderebilir.

metin atasoy doğru şeyler söylüyor. hacıosmanoğlu ve usta söylemde bile inanılmaz falsolu. atasoy ümit veriyor en azından.

Serdar A
30.04.2013, 18:02
xhL-KJJyEvE
8CQV20kiewA

Furkan Özdem
30.04.2013, 18:02
hacıosmanoğlu basit bir adam, sevilmesini anlamıyorum açıkçası.

diğer adayları tanımıyorum. hakan kulaçoğlu çok seviliyor ama ben tanımıyorum kendisini, hiçbir konuşmasını-röportajını vs. görmedim. birisi gönderebilir.

metin atasoy doğru şeyler söylüyor. hacıosmanoğlu ve usta söylemde bile inanılmaz falsolu. atasoy ümit veriyor en azından.

xhL-KJJyEvE

bordo08
30.04.2013, 18:12
Bu takımın çalınan emeklerinin peşini kim bırakmayacaksa hangisi babayiğitse o seçilir umarım..

Trabzonspor şikeyi unuttu biz yolumuza bakacağız diyen siyasi otoritenin şakşakçıları uzak dursunlar bu kulüpten..

Sadri şener tekrar aday olacak gibi hissediyorum yönetimini yenileyip hakan beyide listesine alırsa sağlıklı bir oluşum sağlanabilir..

61_Hasan_69
Muharrem Usta olmasında

OrkHun
xhL-KJJyEvE
8CQV20kiewA

iyi konuşmuş da başkanlık için fikir veren bir konuşma değil. yürekli bir adam imajı veriyor sadece. trabzonspor'la, futbolla, parayla ve hayatla ilişkisini anlatan konuşmaları vs varsa daha makbüle geçer :)

halilaziz61
30.04.2013, 18:13
Trabzonsporun paralı başkana, mafya başkana, vs. ihtiyacı yok akıllı başkana ihtiyacı var. Kaç kez SŞ'nin saçmalamasını dinledik ekranlardan. Konuşmasını bilecek icraat yapacak biri lazım. Hakan Kulaçoğlu bize yarar. Muaamer Usta'yı tanımıyorum kapalı kutu kendisi ve hakkında hiç iyi konuşulmuyor.

zafer6161
kim gelirse gelsin iki tane çilek isteriz.... :D

aaahmet61
arkadaşlar muharrem ustanın parası var ama projelerini bilmiyoruz.benim anlamadığım diğer başkanların nesi var sizlere ne vaad ediyor.

zafer6161
30.04.2013, 18:16
hakan kulacoglu bu duzen icin fazla temiz ayni trabzonspor gibi

aynen katılıyorum,saf temiz ve dürüst duygulara sahip bir kişi....

ama futbolda bu duygulara malesef yer yok...
o yüzden ya hacıosman yada paralı olduğu için usta

ama şunuda diyorum,,

sadri şener bugün çıkıp deseki,

yönetimde değişiklik yapmıyorum,aynı ekiple bende adayım,,
derse bu adayları yine 3*5 e katlayacağın'dan %100 eminim...

61_Hasan_69
30.04.2013, 18:20
Hakan Kulaçoğlu çok efendi bir adama benziyor bizim başkanımız sert olmalı yumrugunu masaya vurabilmeli Hacıosmanoğlu gibi

Furkan Özdem
30.04.2013, 18:22
arkadaşlar muharrem ustanın parası var ama projelerini bilmiyoruz.benim anlamadığım diğer başkanların nesi var sizlere ne vaad ediyor.

Trabzonspor'dan desteğini çekip İstanbul takımlarıyla sponsorluk anlaşması yapmış olmamaları diğer adayları Muharrem Usta'nın önüne geçiriyor tek başına.

Daha adayların listeleri belli değil ancak Muharrem Usta'nın başkan olmaması Trabzonspor için daha hayırlı gözüküyor.

OrkHun
30.04.2013, 18:22
Hakan Kulaçoğlu çok efendi bir adama benziyor bizim başkanımız sert olmalı yumrugunu masaya vurabilmeli Hacıosmanoğlu gibi

akıldan bağımsız bağırıp çağırma ile iş yapılacağını sanmanız çok ilginç.
maksat ses tonu ise bende de bas ton var, ben de hönkürebilirim :)

Hekimoğlu
30.04.2013, 18:27
Hiçbiri şeçeneğini göremedim.

İlyas Özdemir
30.04.2013, 18:28
Messiyi bile alacağım dese dahi Muharrem Ustayı istemiyorum Hakan Kulaçoğlu için akpnin adayı sözleri midemide bulandırmaya yetiyor

Tuğrul
30.04.2013, 18:33
Hakan Kulaçoğlu'nu görsel ve yazılı medya'da gördüğümüz, tanıdığımız bir kişi. Futbolun içinde olan bir isim. Futbol kulübü'nü yönetmek, idare etmek konusunda tecrübe ve birikime sahip. Akademik kariyeri de artısı.

Muharrem Usta iş hayatında elde ettiği başarıyı TS'da da göstermek isteyecektir. Külübü önemli yerlere taşımak, kurumsallaşmasını sağlama gibi idealleri var.

İkisinden birinin kazanmasını isterim. Gelgitler yaşasam da Muharrem Usta'nın başkan olmasını arzu ediyorum. TS için hayırlısı olsun.

Emrah Akcagöz
30.04.2013, 18:35
Öyle diye diye Şenol hocayı gönderdik sonra masayı yumruğunu vuran Tolunay geldi. Sonrası malum geçin kırma dökme işlerini.

Badaloğlu
30.04.2013, 18:41
kim gelirse gelsin iki tane çilek isteriz.... :D

Manavda var, istediğin kadar alabilirsin. Fiyatlarıda düşmeye başladı. Çilek almak için başkana ne hacet? Seç seç al :)

USTA Abdurrahman
30.04.2013, 18:46
xhL-KJJyEvE
8CQV20kiewA

Bu ne güzel bi adamdır böyle :alkış: Şimdiye kadar Köşe yazarı olarak tanırdım. Başkan Olmasa da yeni yönetimde olmalı bence.

Alihan Ertürk
30.04.2013, 18:48
2-3 gün sonra bu anket sonuçlarına laf edenleri de görecek bu gözler, biliyorum.. :)

Hekimoğlu
30.04.2013, 18:51
Sadri Şener ve hiçbiri seçenekleri de iyi olurdu bu anket için.

Şenol Altunsoy
30.04.2013, 18:52
Metin Atasoy'u bire bir dinledim aslında çok da beğendim ama yönetimi ve projeleri bilmemiz lazım

Hakan Kulaçoğlu daha içimizden biri ama kesinlikle Faruk Özak gölgesi üzerinden kalkmalı yoksa değerlendirmeye bile almam.

Diğerleri benim için klasman dışı

Ertan1982
30.04.2013, 18:53
Kimse hayrini vermez para gecin bu isleri.1 verir 10 alir.Hem artik UEFA kriterlerine göre verilen Para borc olarak degil bagis olarak vermeli yani veren parasini geri istiyemez.Bizim Türkler bunu da delmek icin kural bulurlar.Parali baskana hayir.gs baskani para felan vermedi Borsada milleti dolandirdi öyle kaldirdilar parayi.Kulüpte Tüpcü ve azize vari kisiler istiyen parali baskanlara sarilmaya devam etsin.

ziyaretci
30.04.2013, 18:54
ibrahim haciosmanoglu nu seviyormuyum HAYIR..

ama baskan olmasini istiyormuyum EVET...

Aziz YILDIRIMa yalakalik yapmayacak ERDOGAN BIYAT etmeyecek insanlar lazim...

artik malesef baskanlik mandacilik oldu..

GS da Adnan POLAT gibi Aziz ve Erdogan a biyat eden bi adamin basasirizligini hatirlayalim

Mert'
30.04.2013, 18:57
Kulacoglu diyorum

Ertan1982
30.04.2013, 18:57
ibrahim haciosmanoglu nu seviyormuyum HAYIR..

ama baskan olmasini istiyormuyum EVET...

Aziz YILDIRIMa yalakalik yapmayacak ERDOGAN BIYAT etmeyecek insanlar lazim...

artik malesef baskanlik mandacilik oldu..

GS da Adnan POLAT gibi Aziz ve Erdogan a biyat eden bi adamin basasirizligini hatirlayalim

Haciosmanoglu bana göre yanlis kisi.reco ya karsi felan gelmez.elini öpmeye bile gider.

Şenol Altunsoy
30.04.2013, 19:00
Haciosmanoglu bana göre yanlis kisi.reco ya karsi felan gelmez.elini öpmeye bile gider.

Elini öper mi bilmiyorum ama mali genel kurulda hepimiz tff seçimlerine siyaset müdahale etmemiştir dediğini duyduk

halilaziz61
30.04.2013, 19:04
Hakan kulaçoğlu dolardan hızlı artıyor ankette :)

Batuhan
30.04.2013, 19:25
http://www.jetanket.com/p/e5a932439d

Buradaki ankete göre Muharrem Usta önde götürüyor...

Ahmet Kuru
30.04.2013, 19:32
Başkanlarda önemli elbette ama kuracağı kadro çok daha önemli. Bunun en bariz örneğini şimdi yönetimde gördük..
Açıkcası kim güçlü bir kadro kurarsa onun kazanacağını düşünüyorum. umarım tabikide bu kadroyu Hakan Kulaçoğlu'nun kurması. Ama o kuramaz ise İbrahim Hacıosmanoğlu olmalı. Başkasını şu dedikodulardan ibaret olan bilgilerle bile olsa düşünemiyorum..

halilaziz61
30.04.2013, 19:51

Çünkü bordomavi neti biraz daha bilinçli ve olayları daha iyi analiz eden taraftar takip ediyor...

Mehmet BAL
30.04.2013, 19:54
Metin Atasoy ve Emre Aksoy başkan olmamasını istediğim insanlar..

niye ?
(başkan adaylarını ve listeleri fazla tanımadığım için soruyorum)

Furkan Özdem
30.04.2013, 19:56

"Paralı ve zengin" çünkü. Trabzonspor'un hakkını savunmuş mu?, Fayda sağlamış mı? Başkan olduğunda şike meselesinin üzerine gidecek mi? Bunlar umrunda değil oy verenlerin.

atillati
30.04.2013, 19:59
Metin Atasoy... Adaylardan Metin Atasoy ve Hakan Kulaçoğlu dışındakilerin hiçbiri Trabzonspor'umuza yakışmaz hele hele Muharrem Usta ve İbrahim Hacıosmanoğlu'nun adı bile geçmemeli...Metin Atasoy ve Hakan Kulaçoğlu'nu tartıya koyduğum zaman tecrübesiyle Metin Atasoy ağır basıyor.

Osman Yavuz
30.04.2013, 20:04
Benim adayım Hacıosmanoğlu ama Usta kazanır...

S.ÖZKAN
30.04.2013, 20:08
Levent USTABAŞI ‏@narvent 4 dk
Muharrem Usta: Medical Park çok büyük bir marka ben TS'ye başkan olsam bile başka takımlara olan sponsorluklarımız devam edecek.

Herkes iyice okusun ve bu adamın ne oldugunu idrak etsin

yorumsuz6117
30.04.2013, 20:13
Muharrem Usta gelirse bittiğimizin resmidir.

DeAgLeMaNyAq
30.04.2013, 20:16
TFF'ye olası şikayetler şimdiden başladı. Medical Park Antalyaspor ile Trabzonspor'un oynayacağı maçlar incelensin...

Batuhan
30.04.2013, 20:22
"Paralı ve zengin" çünkü. Trabzonspor'un hakkını savunmuş mu?, Fayda sağlamış mı? Başkan olduğunda şike meselesinin üzerine gidecek mi? Bunlar umrunda değil oy verenlerin.

Aynen öyle.

Bülent AKBULUT61
30.04.2013, 20:23
tekrar Sadri Şener

Mustafa Ayazoğlu
30.04.2013, 20:46
bir önceki seçimin 2.si ibrahim hacıosmanoğlu olabilirdi ancak hem aziz yıldım ile hemde sisteme ters.

iktidarın yol verdiği muharrem usta başkan olur.

oyum hakan kulaçoğlu'na ancak

temiz, dürüst, ilkeli ve maddi manevi menfaat kaygısı olamayan kişilerin artık Trabzonspor'a başkan olması zor.

mertacar
30.04.2013, 20:52
iyi konuşmuş da başkanlık için fikir veren bir konuşma değil. yürekli bir adam imajı veriyor sadece. trabzonspor'la, futbolla, parayla ve hayatla ilişkisini anlatan konuşmaları vs varsa daha makbüle geçer :)

biraz göz at renktaş fikir edinirsin :) http://hakankulacoglu.com/index.php/sporticalialar/hakan-kulacoglu-futbol/fotomac-yazi?limitstart=0
yazılarında zaten futboldan anladığını belli ediyor :)
hayatla ilişkisini sorar isen yurt dışı eğitimlerine,akademik kariyerine ve kitaplarına göz atman yederli :)

Terzioğlu
30.04.2013, 20:53
Yep yeni bir ekiple kesinlikle yeniden Sadri Sener!

olcay_61
30.04.2013, 21:00
ahmet ağaoğlu veya mevcut yönetimden kimsenin olmadığı yepyeni bir ekiple sadri şener

Fatih
30.04.2013, 21:04
170 yetmez 570 milyon borç için Sadri Şener.

zafer6161
30.04.2013, 21:07
muharrem usta medical park 'ın sahibi'mi,,
yoksa başındaki genel müdür mü,,,,

duyduğuma göre sadece %30 hissesi varmış

birisi bu konuyu aydınlatsa....

Fatih
30.04.2013, 21:08
Mecnun Odyakmaz'la bağlarımızın kopmaması için Sadri Şener.

Fatih
30.04.2013, 21:09
Siyasi gücü arkamızda hissetmek için tabiki Sadri Şener.

halilaziz61
30.04.2013, 21:15
oy kullanma sayısı neden bu kadar az acaba ? toplasan 300 kişi oy kulanmamış görünüyor. bu bir kafa karışıklığının işareti

sercan 61>34
30.04.2013, 21:16
muharrem usta açık farkla kazanır

ibrahim
30.04.2013, 21:17
Siyasi gücü arkamızda hissetmek için tabiki Sadri Şener.

Yada maarrem...

Doğukan Uçan
30.04.2013, 21:22
bu isimlere baktıntan sonra sadri şener tekrar olsun istiyom ben

halilaziz61
30.04.2013, 21:24
bu isimlere baktıntan sonra sadri şener tekrar olsun istiyom ben

Neden bıkmadın mı Sadri beyin saçmalamasından, bence sercanla ereni satması bile başkanlıktan alaşağı edilmesi için yeterli bir sebeptir.

Fatih
30.04.2013, 21:25
Fb'nin küme düşmemesi için tabiki Sadri Şener.

mertacar
30.04.2013, 21:26
hala sadri şener diyenlere lafım yok.

Doğukan Uçan
30.04.2013, 21:28
Neden bıkmadın mı Sadri beyin saçmalamasından, bence sercanla ereni satması bile başkanlıktan alaşağı edilmesi için yeterli bir sebeptir.

Bunlar en fazla 1 sene başkanlık yapar ;)

Helvacı61
30.04.2013, 21:37
muharrem beyi destekleyenlerin çoğu rant peşinde olanlardır..önceliği Trabzonspor olan hiçkimse muharrem ustaya destek vermez..bizim hakan kulaçoğluna desteğimizin sebebi.. hakan beyin ekenomik gücü değil saf ve temiz bir Trabzonspor taraftarı olmasıdır..biz ondan kombine beklemeyen aksine trabzonsporumuza veren el olacağız..

bangkook_61
30.04.2013, 21:39
Yarın Şenol Güneş adaylığını açıklasa ve Faruk Özak'ta Şenol Güneş'i desteklese Özak ile ilgili sözlerini yiyecek çok adam var. Özak Hakan Kulaçoğlu'nu destekliyorsa ne olmuş yani ? Hakan Kulaçoğlu senin benim gibi bir adam. Siyaset ile oy vermek dışında nasıl bir bağlantısı var ?

Tüm kötülükler Faruk Özak'a ait görüntüsünden sıkıldım. Faruk Özak'ı da sevmem. Ama Hakan Kulaçoğlu'nu severim.

art(w)in
30.04.2013, 21:43
hakan kulaçoğlu'nu tanımayan ve tanımak isteyenler için;

http://hakankulacoglu.web.tv/video/opnrk0omacg (http://hakankulacoglu.web.tv/video/opnrk0omacg)

Bekir
30.04.2013, 21:53
Vay be ne hallere düştük.

Trabzonspor'un başkan adaylarına bakar mısınız,Trabzonspor Bank Asya'ya düşse bile daha kaliteli adaylar çıkmalıydı.

En üzücü nokta da bağıra bağıra Muharrem Usta'nın başkanlığa geliyor olması.

(Hakan Kulacoğlu'nun tanımam etmem ama futbol dünyasında sözü geçecek bir insan olduğunu düşünmüyorum,yem olur gider)

Mustafa Ayazoğlu
30.04.2013, 22:33
ahmet ağaoğlu, hakan kulaçoğlu, şenol güneş

Trabzonspor için bu isimler bir araya gelmeli.

Ahmet Kuru
30.04.2013, 22:44
Muharrem Usta isminden gün geçtikçe tiskinmeye başladım... Yazılanlar çizilenler resmen onur kırıcı... Yazık... Neymiş parası varmış..Parası batsın yahu...

İlker Yazıcıoğlu
30.04.2013, 22:52
Hakan Kulaçoğlu resmi olarak adaylık başvurusu yapmadı değil mi?

Bülent AKBULUT61
30.04.2013, 23:00
İyi bir yönetimle tekrar Sadri Şener SADRİ ŞENER

Sacit
30.04.2013, 23:17
Başkan olacak kişi öncelikle mıy mıy tiplerden olmayacak. Sert olacak, bu ülkede futbol böyle yönetiliyor. istanbul takımlarına karşı sert olacak, medyaya karşı sert olacak, konuşurken düşmanların korkacak. Onların anladığı dilden konuşacaksın.

Bunu yapacak en iyi isim de Hacıosmanoğlu'dur. fakat Hacıosmanoğlu'nun projelerini bilmiyoruz, neler yapacak, neler söyleyecek ?

DeAgLeMaNyAq
30.04.2013, 23:27
Hakan Kulaçoğlu resmi olarak adaylık başvurusu yapmadı değil mi?

Öyle bir başvuru henüz kimse için yok. Zaten tüzük gereği kongrenin bir gün öncesine kadar aday olunabiliyor...

İlker Yazıcıoğlu
30.04.2013, 23:30
Öyle bir başvuru henüz kimse için yok. Zaten tüzük gereği kongrenin bir gün öncesine kadar aday olunabiliyor...

Sağolasın....

Erdal DİLEK
30.04.2013, 23:33
Seçim sürecinden sonra benim fikrim kim olmalı değil ama muharrem usta olmamalı. . .

MİSSE_MİSSE
30.04.2013, 23:38
Hakan kulacoglunu sahsen tanimiyorum. Ama gordugum kadariyla gonulden trabzonsporlu olan birisi ve hayatini alin teriyle sadece kendi emegiyle kazanan birisi. Kimseye minnet edecek bir is hayati olmadigi icin karekteriin de oyle sekillendigini dusunuyorum. Aday olmasini ve kazanmasini diliyorum.

savsat
30.04.2013, 23:44
en ideal isim Hakan Kulaçoğlu'dur.entelektüel birikim başkanlıkta tek kıstas olmalı.

Gökhan Koç
30.04.2013, 23:46
Hakan Atasoy olsun :)

polatmu
30.04.2013, 23:47
bmn süpersin kulaçoğlu açık ara işte gerçek taraftar....

yukarda bir vatandaş kulaçoğlunu bu alemde yerler minvalinde konuşmuş ben de bu futbol alemini yerim bu çirkef pislik lağım ortamda bir çiçek olur ancak kulaçoğlu... böyle başkanımız olduğu an aklı başında tüm takım taraftarları bizi kıskanacaktır... para para para değil akıl akıl akıl lazım...

Fatih
30.04.2013, 23:47
İyi bir yönetimle tekrar Sadri Şener SADRİ ŞENER

Sadri Şener iyi de çevresi kötü o imzaları da kendisi değil çevresindekiler atıyor.:)

Gökhan Koç
30.04.2013, 23:51
Fatih başlığa ambargo koymuş :))

Sadri diyenlerin vay haline :)

Fatih
30.04.2013, 23:52
Fatih başlığa ambargo koymuş :))

Sadri diyenlerin vay haline :)

Neden Sadri Şener gelmeli mantıklı açıklaması olan herkese açığım.

polatmu
30.04.2013, 23:53

neden gelmemeli desen daha kolay olurdu;))

Bülent AKBULUT61
30.04.2013, 23:53
Sadri Şener iyi de çevresi kötü o imzaları da kendisi değil çevresindekiler atıyor.:)

Tamam işte Fatih iyi bir çevreyle tekrar başkan Sadri Şener olsun bakın emin bu söylenen kişiler eğer başımıza gelirse kulupu bile satarlar

Fatih
30.04.2013, 23:54
Tamam işte Fatih iyi bir çevreyle tekrar başkan Sadri Şener olsun bakın emin bu söylenen kişiler eğer başımıza gelirse kulupu bile satarlar

200 milyon TL borcu da çevresi mi yaptı abi? :)

kayseriliyiz
30.04.2013, 23:55
Hakan kulaçoglu abimiz taraftarin sesi olabilecek ve bu külübü en uç noktaya tasiyacak tek aday
Diger adaylar siyasetten nemalanan ve çikar iliskileri yüzünden hükümete boyun egmek zorundalar
Bu is ali kiran bas kesen bir baskanla olmaz bu yanlis bir düsünce tarzi
Baskan ikinci planda olmalidir herseyin bir adabi var her açiklamayi baskan yapamaz yapmamali
Bu külüp artik profesyonel bir sekilde yönetilmeli
Gerekirse maasli yöneticilige geçilmeli ama sunun bunun tanidigi diye bu kulübe kimse alinmamali
Ben Hakan abiye inaniyorum insallah baskan olursa güzel günler bizleri bekliyor

Bülent AKBULUT61
30.04.2013, 23:55

Sadri Şener hariç bu isimlerin hepsi kulubu satar belki İbrahim Hacıosmanoğlu direnir yoksa geri kalan neyse söylemeyeyim yoksa ceza alırım

Gökhan Koç
30.04.2013, 23:56
:):):):):)

Hasan YAYLI
30.04.2013, 23:56
Sadri Şener kendinden başkasını dinleyen birisi değil,yanındakiler iyi olsa ne olur...

Şike davasında ki yüzakı avukatlarımızı bile küstüren birisi...Bu takıma bu saatten sonra bir şey katamaz....Kan değişimi şart...

Fatih
30.04.2013, 23:57
Sadri Şener hariç bu isimlerin hepsi kulubu satar belki İbrahim Hacıosmanoğlu direnir yoksa geri kalan neyse söylemeyeyim yoksa ceza alırım

Söyle abi niye ceza alacaksın. Misal Hakan Kulaçoğlu güvenilmez biri midir?

Bülent AKBULUT61
30.04.2013, 23:59
200 milyon TL borcu da çevresi mi yaptı abi? :)

Fatih iyi veya kötu şimdiye kadar alınanlar kaçıp gidenler bir sürü topcu alındı tabiki borç olacak TRABZONSPOR için 200 milyon tl bence yüksekmi.bakın yine söyluyorum ben Sadri Şener'i sevdiğimden değil sadece bu söylenen isimler geleceğine yeni bir yönetimle Sadri Şener gelmesi en hayırlısı olur TRABZONSPORUMUZ için

Laz_61
01.05.2013, 00:01
Ilk adayim Haciosman olmazsa tabiki Hakan abi.

Cafer KILIÇSOY
01.05.2013, 00:02
Hakan Kulaçoğlu dürüst ve çıkarsız bir adamdır. Hakan Kulaçoğlu'nun olduğu yerde geri kalanlar teferruattır.

Not : Listeler de önemli tabi.

Fatih
01.05.2013, 00:02
Fatih iyi veya kötu şimdiye kadar alınanlar kaçıp gidenler bir sürü topcu alındı tabiki borç olacak TRABZONSPOR için 200 milyon tl bence yüksekmi.bakın yine söyluyorum ben Sadri Şener'i sevdiğimden değil sadece bu söylenen isimler geleceğine yeni bir yönetimle Sadri Şener gelmesi en hayırlısı olur TRABZONSPORUMUZ için

40 Milyon TL borçla aldı bu kulübü şu anda 5 kat borcumuz var CL'den gelen 50 milyon TL'ye rağmen.

Sadri Şener'i sadece ekonomik anlamda eleştirmiyorum şike sürecinde de çok hataları olmuştur bunları tekrar tekrar yazmaya gerek yok.

ibilek
01.05.2013, 00:03

Hakan Kulaçoğlunu ben de fıtık ameliyatı olana kadar tanımıyordum hatta ismini hiç duymamıştım.Fıtık ameliyatı yapacak iyi bir dr araştırırken bir arkadaşım dr olan ablası dedi çok iyi dir filan hatta koyu bir TS taraftarıdır diye.Gittim tanıştım konuştum ben ne zaman ayağa kalkarım diyorum o hemen kalkarsın ama colmandan oyun kurucu olmaz diyor(Colman o zamanlar yeni gelmişti).O derece TS sevdalısı, kendine güvenen entelektüel ve gerçekten çok düzgün birisi.

Faruk özak mevzusuna gelince ben faruk özağın bilerek TS ye zarar verme gibi bir düşüncesi olduğuna asla inanmıyorum.Ama bazen sevdiğimiz kişilerede istemeden/farkında olmadan zarar veririz ya ben ona aynen öyle bakıyorum.Yapı itibari ile faruk özak da çok düzgün ve mülayim bir adamdır.Onun tek derdi kulubu borca sokmadan başarılı olmaktır.Buda günümüz koşullarında pek mümkün değildir...

kayseriliyiz
Vallaha ben Baskan olurdum ama
Esim izin vermez

Sadri Sener mode on

:D

irfanb
Kongrede oy hakkim yok ama olsaydi Hakan beye oy vermek icin kalkar gelirdim.
Basarilar dilerim simdiden.Insallah kazanir.
:)

Bülent AKBULUT61
01.05.2013, 00:04
Söyle abi niye ceza alacaksın. Misal Hakan Kulaçoğlu güvenilmez biri midir?

parası yok ilk başta önemli olan bu ve şimdiye kadar niye sesini çıkarmadılar hep sessiz kaldılar ve en önemlisi kimin adamı neyse boşverin bizlerin konuşması önemli değil nede olsa Sayın milletvekillerimiz kimi isterse o geleceği için biz boşunu uğraşmayalım

Samet Yildirim
01.05.2013, 00:05
Hakan Kulacoglu pek tanimazdik...Nerden futbol yorumculuguna veya "futbol" medyasina girdi ?

Genel olarak daha erken listeleri...projeleri...mesajlari...beklemek lazim.

Fatih
01.05.2013, 00:05
parası yok ilk başta önemli olan bu ve şimdiye kadar niye sesini çıkarmadılar hep sessiz kaldılar ve en önemlisi kimin adamı neyse boşverin bizlerin konuşması önemli değil nede olsa Sayın milletvekillerimiz kimi isterse o geleceği için biz boşunu uğraşmayalım

Hakan Kulaçoğlu'na yapılmış en büyük haksızlık olur bu.Sadri Şener ve yönetimindeki adamlardan kat kat fazla konuştu ekranlarda.

ibrahim
01.05.2013, 00:07

Valla ben bu tanima uygun parasi olan birini taniyorum. muaammer usta.

Ama Hakan Kulacoglu hic bir zaman sessiz kalmamistir bizi bu durumlara düsüren kisilerin hakkinda...

Mert'
Haciosmanoğlunun neden hiç sesi çıkmıyor şaşırdım doğrusu

kayseriliyiz
Aslinda Hakan abi baglansa birkaç bisey yazsa ne güzel olur
Gökhan ayarla biseyler :D

Bülent AKBULUT61
01.05.2013, 00:10
Hakan Kulaçoğlu'na yapılmış en büyük haksızlık olur bu.Sadri Şener ve yönetimindeki adamlardan kat kat fazla konuştu ekranlarda.

emin ol ben duymadım Fatih ben takıp etmediğim zamanlarda konuşma yaptıysa bilmiyorum ben hep TRABZONSPORLA yatıp kalkarım ama ilk defa duyorum bu isimleri demekki takımımı fazla takıp etmiyorum biraz daha özen göstereceğim

Gökhan Koç
Aslinda Hakan abi baglansa birkaç bisey yazsa ne güzel olur
Gökhan ayarla biseyler :D

Fatih çıkarsın Hakan Kulaçoğlunu yayına bence, ben eski Sadriciyim yakışmaz bana :)))

polatmu
Valla ben bu tanima uygun parasi olan birini taniyorum. muaammer usta.

Ama Hakan Kulacoglu hic bir zaman sessiz kalmamistir bizi bu durumlara düsüren kisilerin hakkinda...

şu fb stadında locası olan + fb ye sponsor olan başkan olsa da fb ye sponsorluğu devam edecek olan görevli pardon başkan aday adayı!!!!!!!

Koray
01.05.2013, 00:11
Trabzonspora Baskan olmak icin temiz yurekli olmak yetmiyor malesef buraya koyulan videolar isiginda Hakan Kulacoglunu Baskan gormek istemek akil kari is degil.

Adim gibi eminim ayni konusmalari bizim Senol abi Metin abi veya Tunga abide sarfedebilirdi onun imkani vardi canli yayinda yorumculuk yapiyor ayni imkani az once saydigim kisilere ver onlarda Hakan beyin soylediklerinden asagi seyler soylemezler.

Trabzonspor Baskanligi oyle kolay is degil.

Fatih
01.05.2013, 00:12
emin ol ben duymadım Fatih ben takıp etmediğim zamanlarda konuşma yaptıysa bilmiyorum ben hep TRABZONSPORLA yatıp kalkarım ama ilk defa duyorum bu isimleri demekki takımımı fazla takıp etmiyorum biraz daha özen göstereceğim

Est. abi belki senin gözünden kaçtı da A Haber'deki programında her hafta şike konuşuyordu Hakan Kulaçoğlu ha sadece konuşmak yetmez icraati görelim dersen haklısın.

ibrahim
01.05.2013, 00:14
şu fb stadında locası olan + fb ye sponsor olan başkan olsa da fb ye sponsorluğu devam edecek olan görevli pardon başkan aday adayı!!!!!!!

Parasi olsun yeter, nefes bile almasi gerekmiyor bazilari icin...

kayseriliyiz
Fatih çıkarsın Hakan Kulaçoğlunu yayına bence, ben eski Sadriciyim yakışmaz bana :)))

Bu gidisle herkesi Hakanci yapacak zaten Fatih :)

Gökhan Koç
Trabzonspora Baskan olmak icin temiz yurekli olmak yetmiyor malesef buraya koyulan videolar isiginda Hakan Kulacoglunu Baskan gormek istemek akil kari is degil.

Adim gibi eminim ayni konusmalari bizim Senol abi Metin abi veya Tunga abide sarfedebilirdi onun imkani vardi canli yayinda yorumculuk yapiyor ayni imkani az once saydigim kisilere ver onlarda Hakan beyin soylediklerinden asagi seyler soylemezler.

Trabzonspor Baskanligi oyle kolay is degil.

Zaten şu saydığın isimlerden biri adaylığını koyduğu gün, tartışmaya bile gerek kalmaz :)

Gökhan Koç
01.05.2013, 00:16

Şaka bir yana Fatih ayarlasın şu işi seçim öncesinde de en azından 1 başkanı radyodan dinleyelim.

Fatih
01.05.2013, 00:16

Ben Hakan Kulaçoğlu olsun demiyorum kimseyi de yönlendirmiyorum yanlış anlaşılmasın sadece bu adaylar olacağına Sadri Şener olsun fikrine karşıyım.

Gökhan Koç
01.05.2013, 00:17
Ben Hakan Kulaçoğlu olsun demiyorum kimseyi de yönlendirmiyorum yanlış anlaşılmasın sadece bu adaylar olacağına Sadri Şener olsun fikrine karşıyım.

Hakan Kulaçoğlunu radyoya çıkarmaya ne diyorsun ?

kayseriliyiz
01.05.2013, 00:18
Şaka bir yana Fatih ayarlasın şu işi seçim öncesinde de en azından 1 başkanı radyodan dinleyelim.

Aslinda çok iyi olur bir degil birkaç adayda olabilir her hafta bir aday neden olmasin

Fatih
01.05.2013, 00:20
Hakan Kulaçoğlunu radyoya çıkarmaya ne diyorsun ?

Hakan Kulaçoğlu'nun adaylığı kesin değil önce aday olsun.

Gökhan Koç
01.05.2013, 00:21
Hakan Kulaçoğlu'nun adaylığı kesin değil önce aday olsun.

Çay TV'de açıklama yapmadımıydı ?

Bence de resmi müracaatını tamamladıktan sonra çıkaralım.

Emrah Akcagöz
01.05.2013, 00:21
"Çünkü az borçla aldığı kulübü daha da borçlandırdı artık borçları ödemesi gerekiyor. Bu yüzden Sadri Şener" denilebilir.

Ancak orada Hakan Kulaçoğlu var be abi o da olmadı Metin Atasoy göz kırpıyor. :)

kayseriliyiz
01.05.2013, 00:22

yanlis anlama renkdas sakasina diyorum zaten
Ayrica bende Hakan Kulaçoglunu destekliyorum

Courage
01.05.2013, 00:26
Çok sağlam bir yönetimin içinde daha verimli olabilecek biri Hakan bey.
Lakin, o sağlamlık ve kalitede birini göremediğimden mecburen Hakan Kulaçoğlunun direk başkanlığını istiyorum. Başkanlığın getireceği sıkıntılar umarım kendisini sarsmaz.

Listesinde kimler var acaba?

Mustafa OK
01.05.2013, 00:26
bencede hakan kulaçoğlu aday olmayacak...

forsa61
01.05.2013, 00:29
halen millet borç diyor. stadyum bittiğinde bikaç heyecan veren transfer ile kombine satacaksın. takıma itici guc olacak sekilde urun satıslarını arttıracaksın. yanında da gelir uretecek projeler üretirsen tadından yenmez.

bunları yaparken, bir yanda da dortmund vari bir sistem takımı kurulabilirse cok iyi olur. tolunay'dan beklenti yuksek degil bu yuzden sabırla basarılı olacagına inanıyorum. senol hoca bence altyapı hocası olmalı, genclerin ondan istifade edecegi cok konu var.

DeAgLeMaNyAq
01.05.2013, 00:29
Çay TV'de açıklama yapmadımıydı ?

Bence de resmi müracaatını tamamladıktan sonra çıkaralım.

Çay TV'ye çıkması çok önemli değil. A Haber'e çıksa da farketmez gerçi. Daha henüz resmi adaylık başvurusu yok. Gerçi resmi olarak başvurup, kongreden 1 gün önce çekilen çok kişi gördük...

ibrahim
01.05.2013, 00:33
Ortada borc falan olmadigini düsünen tek kisi benmiyim?

Olasi adaylari püskürtmek ve iktidar yalakasi birini getirtmek icin uydurduklari bir sey oldugunu düsünüyorum...

İlker Yazıcıoğlu
01.05.2013, 00:40

Biz hala Sadriciyiz kardeş,ne demek eski:)
Yakıştıramadım:)

İleli
01.05.2013, 00:41
Hakan Kulacoglu'nu baskan YAP-MAZ-LAR

jako13
01.05.2013, 00:52
Benim oyum Hakan Kulacoglu na.Cunku ne siyasetci ne isadami bu sebeple kimseye gebe degil ne ihale ne koltuk derdinde.Ayrica sike davasinda herkes aman Rte bana kizmasin ama islerim bozulmasin diye kose bucak kacarken H.Kulacoglu Ts nin haklarini savundugu yazilarindan biri yayinlanmadigi icin ki bu yazida kisi kurum ayrimini icad eden Rte yi elestiriyordu Fotomac tan ayrildi

delikanlı adammış...şimdi sevdim. AKP icazetli adam istemiyorum. Kulüpte siyaset özellikle şakşakçı akpli istemiyorum. Kupamızı resmen gasp ettiler. Medicalde Başbakanın hanımının da hissedar olduğunu herkes biliyor...M.Ustayı istemiyorum. İsterse karun kadar zengin olsun !!!

omondoles
01.05.2013, 00:52
Nette başka bir anket gördüm ( anket sitesi ), Usta lider idi. HK baya Gerilerde idi.

%61 Loading...

Samet Yildirim
01.05.2013, 00:53
Hakan Kulacoglu nasil bu futbol piyasasina girdi ? Arkadan itekleyen kim oldu ?