PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Başkanı Kim Olmalı

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

Terzioğlu
19.05.2013, 00:57
Gelecek olan baskan ne olursa olsun Tolunay ile devam etmeli. Aksi büyük sacmalik olur.

özgür6161
19.05.2013, 00:58
Sadri Şenerin Ersun yanalla yaptığı kadro rezivyonundan çok ama çok daha etkilisini Tolunay hocayla yapıcağını düşünüyorum....

Şike konusunda Kulaçoğludan hariç diğer adayların hiçbir şey yapmıcağını bildiğim için

SŞ akyazıyı alıcak para kırıcak SŞ 1461 i satıcak SŞ onuru satıp çek almış diyenlere inat

Benim adayım Sadri Şener...

Başkan adayı dediğin Muharrem Usta gibi maharetli olmalı :)

http://www.youtube.com/watch?v=4TpwSekrk_s

61Cem61
19.05.2013, 00:58
Sadri Şeneri beğenmiyor bir de adamlar kaçımız adam gibi bişeyler görmüştük bu yaşımıza kadar büyük başkan geldi bize şanlı dönemlerimize benzer dönemler yaşattı nankörlük etmesin kimse ondan önce ne haldeydik ona baksın.

Oğuz B.
19.05.2013, 01:00
Emre Aksoy'un konuşmasını dinledim. Başkan seçilemeyeceği kesin. Ama aynı heyecanla Trabzonspor'un yönetiminde olmasını isterim. Başkanlık için bu yoldan geçmesi gerekiyor. Başkanlık için çok genç.

Bülent AKBULUT61
19.05.2013, 01:01
şimdiye kadar gelmiş gitmiş en başarılı başkan Sadri Şenerdir tekrar aday olmazı lazım

oguzhanssan
19.05.2013, 01:02
yav arkadaşım adayların sundukları nerede yayınlandı bilemedim bir an.
ama bana eğer birisi kupayı geride bıraktık derse ben de o adamı geride bırakırım!
ayrıca o kupayı getirecek herşeyi yapmalı, söylem olarak sürekli konuşmalı.
hükümeti bizim tarafımıza çekmeli veya tüm Trabzonsporluları AKP hükümete oy vermemesi için örgütlemeli ve başarmalı! ben böyle bir başkan istiyorum..o kupa gelecek!

Hüseyin Başoğlu
19.05.2013, 01:02
Başkan adayı dediğin Muharrem Usta gibi maharetli olmalı :)

http://www.youtube.com/watch?v=4TpwSekrk_s

muammer usta olmasın o ?

http://www.kadayifcimuammerusta.com.tr/

:=)

yatara
19.05.2013, 01:05
;1919054131']GS maçının ardından Kafkas gitsinciler ortaya çıkacaktır maç başlığında Kafkas'a yine laflar atılıyor :D

neden neyapti toluna yhoca?

Samet Yildirim
19.05.2013, 01:16
Bugünkü aciklamalardan sonra Baskanin aday olma ihtimalini görmüyorum.

DeAgLeMaNyAq
19.05.2013, 01:33
Serhat Trabzonspor'un borcu yok dedi gülsem mi ağlasam mı...

AhmetG.
19.05.2013, 01:34
Sadri Şener'i beğenmeyenin Trabzonsporluğundan şüphe ederim.

Bir nesle tekrar eski günlerde ki gibi lig ve kupa da şampiyonluklar gösterdiğin için teşekkürler başkan.

Tarihin en başarılı başkanı Sadri Şenerdir.

atillati
19.05.2013, 01:56
Sadri Şener'i beğenmeyenin Trabzonsporluğundan şüphe ederim.

Bir nesle tekrar eski günlerde ki gibi lig ve kupa da şampiyonluklar gösterdiğin için teşekkürler başkan.

Tarihin en başarılı başkanı Sadri Şenerdir.

Kardeşim bu söylediğin Şamil Ekinci'ye ihanettir.

Sadettin_
19.05.2013, 01:57
Düşünüp tasındım . Sadri senerın yenı bir kadro ile tekrar goreve devam etmesı en dogrusu olacak gibi .

Oğuzhan
19.05.2013, 02:14
Sadri Şener'den daha iyi başkan bulamayız bu kulübe emin olun. Onun kadar dik durabilecek kimse yok, gördünüz nasıl güçler devrede. Irkçılık konusunu kapattırdı o güçler hemen Ünal Aysal'a. Bizim başkan iyi direndi tek başına bu kadar.

Hala dik duruyor, inşallah aramız düzelmeyecek diyor. Helal olsun başkana. Şu parazitlerden temizlesin ekibini, kendisi yeni ekiple aday olsun tekrar.

AhmetG.
19.05.2013, 02:25
Kardeşim bu söylediğin Şamil Ekinci'ye ihanettir.

Kardeşim ihanet ile alakası yok. Şamil Başkana sözümüz yok ama o dönem ile bu dönem arasında dağlar kadar fark var.

Eyvallah en çok kupa kazandıran dillere destan olduğumuz dönemler yaşatan başkan Şamil Ekincidir. Lakin o dönemin futbol düzeni ile bu dönem arasında uçurumlar var.

Ortalama 30 senedir bir şekilde şampiyon olamamış bir takımı şampiyon yapmakta her babayiğitin işi değildir. Bu yüzden en başarılı başkan Sadri Şenerdir dedim ve arkasındayım.

Mert'
19.05.2013, 03:02
neden neyapti toluna yhoca?

Zekiyi oynattı diye suçlandı aynı adamlar 2 gün önce Ertuğrul Sağlam gelecek iddiaları ortaya atılınca Tolunay hocayı yere göğe sığdıramıyordular

memozcan
19.05.2013, 04:00
bu kulübü cinconun altyapısı yapan adamcıkların allah bin türlü belasını versin işallah.. bu akşam maçtan sonra cinconculaklarını tebrik etmek için sıraya giren topçuların da aynen belasını versin ...

memozcan
19.05.2013, 04:01
sırf fenere gıcıklık olsun diye kıçını cincona dayamayacak bi başkanımız olsun lütfen!!!

alperen akbulut
19.05.2013, 04:43
hakan hocayı tanımıyorum ama listesinden özkan öztürk abiyi çok iyi tanıyorum. kendisi hepimiz gibi çıkarsız bir trabzonsporlu arma delisi..artık trabzonsporu profesyonel eller yerinden yönetmeli diyorum..öncelikle hayırlısı olsun tabi ama seçimi hakan hoca kazanmadıktan sonra bi değişim olacağını düşünmüyorum..

Sercan Keleş
19.05.2013, 04:54
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=41609&page=25

TRABZONSPORLU SON GÜN SON MAİLİNİ AT :) DAKİKANI ALMAZ ELİNDEN GELDİĞİNCE.

omondoles
19.05.2013, 07:22
Sadri Şener ısrarı bana Aziz Yıldırım'ı hatırlattı. Farkında değiliz ama günün sonunda Aziz gibi biri olup çıkacak. Bıraktı, güle güle demek lazım.

%61 Loading...

atomantcum
19.05.2013, 11:48
Rüyamda Muharrem Usta başkan oluyordu. Daha doğrusu kabus diyelim. Potansiyel başkanları şöyle kabaca değerlendirirsek:

Muharrem Usta: Söylemeye dahi gerek duymuyorum. Trabzon yine rant kurbanı olarak birinin ellerinde oyuncak olur, istanbulla dostluk rüzgarları eser, şikeyi unutalım geleceğe bakalım denir ve bununla birlikte Trabzonspor efsanesi biter

İbrahim Hacıosmanoğlu: Kimlik olarak çok birşey kaybetmeyiz belki ama 90lı yıllların başkanları modası var üzerinde. Yenilik gelmez, çabuk başarı istenir ama o da gelmez, birkaç sene üst üste böyle devam ederse de trabzonu bi on yıl ortalıkta göremeyiz, belki daha da uzun.

Hakan Kulaçoğlu: Yeni bir yapılanmaya girecek. Bir-iki sene boyunca kapalı kutu olacak fakat kulüp içi ilişkilerin gelişmesini, kurumsal bir yapı oluşmasını sağlayacak, borçları kapatacak. Sportif başarının yine geleceğini sanmıyorum. Fakat bu saydıklarımı yapıp 3 sene içerisinde kulübü derleyip toparlar, sonrasında ise daha tecrübeli, bu camianın içinden gelmiş birine devrederse (Şenol Güneş gibi) o zaman her şey çok iyi olur. Kendisi de bu kulüp tarafından yıllarca hatırlanır. Her padişah fetih yapacak diye birşey yok, arada 2.Bayezid gibiler de lazım

Sercan Keleş
19.05.2013, 11:55
Rüyamda Muharrem Usta başkan oluyordu. Daha doğrusu kabus diyelim. Potansiyel başkan adaylarını şöyle kabaca değerlendirirsek:

Muharrem Usta: Söylemeye dahi gerek duymuyorum. Trabzon yine rant kurbanı olarak birinin ellerinde oyuncak olur, istanbulla dostluk rüzgarları eser, şikeyi unutalım geleceğe bakalım denir ve bununla birlikte Trabzonspor efsanesi biter

İbrahim Hacıosmanoğlu: Kimlik olarak çok birşey kaybetmeyiz belki ama 90lı yıllların başkanları modası var üzerinde. Yenilik gelmez, çabuk başarı istenir ama o da gelmez, birkaç sene üst üste böyle devam ederse de trabzonu bi on yıl ortalıkta göremeyiz, belki daha da uzun.

Hakan Kulaçoğlu: Yeni bir yapılanmaya girecek. Bir-iki sene boyunca kapalı kutu olacak fakat kulüp içi ilişkilerin gelişmesini, kurumsal bir yapı oluşmasını sağlayacak, borçları kapatacak. Sportif başarının yine geleceğini sanmıyorum. Fakat bu saydıklarımı yapıp 3 sene içerisinde kulübü derleyip toparlar, sonrasında ise daha tecrübeli, bu camianın içinden gelmiş birine devrederse (Şenol Güneş gibi) o zaman her şey çok iyi olur. Kendisi de bu kulüp tarafından yıllarca hatırlanır. Her padişah fetih yapacak diye birşey yok, arada 2.Bayezid gibiler de lazım

Ellerine sağlık Hocam :)

Ahmet ÇOLAK
19.05.2013, 11:58
Rüyamda Muharrem Usta başkan oluyordu. Daha doğrusu kabus diyelim. Potansiyel başkan adaylarını şöyle kabaca değerlendirirsek:

hakan beyi çok güzel övdünüz ancak listesine bakınca bu dediklerinizi tek başına başarabileceğini sanmıyorum..

Zafer Fidan
19.05.2013, 11:59
Adaylarin listeleri Nevzat Sakar ayarinda

vendercan
19.05.2013, 12:26
Ispat 1: Atay Aktuğ zamanında 2.döneminde yönetime girdi o Fatihli, Gökdenizli, Zymekli... kadro duman oldu.Anartosis'e elendi...

Ispat2: Aynı şekilde Sadri Şener'in yönetimine girdi...Sonuç ortada...

Adam Trabzonspor'u dağıtmak ve parçalamak için tutulmuş piyon gibi...

Nevzat Şakar tartışmasız Trabzonspor tarihinin en vasıfsız, en beceriksiz, en uyuz... yöneticisidir...

aaahmet61
19.05.2013, 12:36
Hasan Yener, Başkan Şener’in devam etmesi gerektiğini söyledi ve ekledi

KUPALAR KAZANDIK

"Trabzonspor camiasını, taraftarlarını karamsarlığa sürüklemek hiç kimsenin hakkı değil. Geçmişe dönüp 5,5 yıl boyunca Trabzonspor'un sportif başarıları bakalım. 2010-2011 sezonunda henüz kupasını müzemize koymadığımız bir Türkiye ligi şampiyonluğu var. Tarihinde ilk kez şampiyonlar ligi mücadelesi var. Ziraat Türkiye Kupası'nı, süper kupayı kazandık.”

BU NEYİN HAKKI

“Bir başkan adayı çıkıp 'Sadri Şener'e hakkımı helal etmem' diyor. Hangi Sadri Şener'e hakkını helal etmiyorsun. Trabzonspor'a en zor zamanda, kendisinin de en zor döneminde 8 milyon doları hibe edene mi, Trabzonspor tarihinde en uzun dönem başkanlık yapan, yöneticilik yapan, bu kadar başarılı olan Sadri Şener'i mi- Kendisinin Trabzonspor'a ne katkısı var

helal olsun sadri şenere 8 milyon dolar hibe etmiş kulübe.

Ender Kuyumcu
19.05.2013, 12:44
Bu başkan adaylarını ve listelerini gördükten sonra ŞİKE Lobisine bu kadar yardım etmiş olmasaydı bütün sportif ve ekonomik başarısızlığa rağmen Sadri Şener'e yeniden aday ol derdim.

Trabzonspor için çok kara bir dönem kapıda...

Başkan adaylarından hiç birinin listesi bu kulübü yönetebilecek kapasitede kişilerden oluşmuyor.

Kim seçilirse seçilsin Trabzonspor'un kaybettiği bir seçim olacağı aşikâr.

Şike ve Adalet mücadelesine en büyük darbeyi vuracak olan Muharrem Usta'nın seçilmesi en son arzum, diğerleri arasından da kötünün iyisini seçeceğimiz bir genel kurul olacak.

Listelerin incelenmesi gereken bir seçim ama listeler birbirinden zayıf.

Allah sonumuzu hayretsin.

atigol
19.05.2013, 12:57
Muharrem usta her aciklamasiyla sikeye takilmamiz gerekiyor, her alanda guclu Trabzonspor yaratacagiz diyor. Keske guclu Trabzonspor'un yanina temiz ve adaletliyide eklese, keske sike ile gasp edilen her turlu hakkimizin pesinde olacagiz diyebilse.
Yine siyasetin kucaginda olan bir Trabzonspor istiyorlar ve bunu basaracaklar gibi, yazik ki ne yazik !!!

Doğukan Uçan
19.05.2013, 13:05
İbrahimoviç ofspor'daaaaaaaaaaaaaaaa http://mantiks.haberself.com/h/714/

Serdar A
19.05.2013, 13:05
Ufukta bir şampiyonluk var .
Şike meselesinin kapatılması karşılığında ...

Ömer Faruk61
19.05.2013, 13:08

O şampiyonluğa sevinmeyeceğim kutlamayacağım and olsun...

aaahmet61
19.05.2013, 13:10
1461 den gelen futbolcularla şampiyonluk ha.ilk ona girersek şükredelim.

alper*
19.05.2013, 13:15
Dün sabah Muharrem Usta'yı oturup ilk kez dinlendim.
Genelde para, güç odaklı konuştu.
Medical Park'ın basket takımından sponsorluğunu çekmesi hadisesini izah etti.
Söyledikleri doğruysa (ki öyledir) sponsorluğu çekmesi son derece haklı bir kararmış.

Enes Ünal Kaya
19.05.2013, 13:23
Benim Sıralamam Şöyle :

1.İbrahim Hacıosmanoğlu ( Dik Duruş Yapabilir.. Ayrıca Trabzon Yöneticilerinin Olmadığı Boks Arenalarında Amerikalarda Bile Oradaydı . Gerçekden Hizmet Vermek İstediğini Düşünüyorum ).

2. Hakan Kulaçoğlu ( İlla Bir Değişiklik Olacaksa.. Bundan Önceki Açıklamarına Bakarak Samimiyetine İnandığım Bir İsim )

3. Sadri Şener iLe Devam Hatalarından Ders Alabilir Bence Sadri Şener.. Bize Yaşattıklarını 2011 Sezonundaki Büyük Başkan Sesleri Kulağımdan Çıkmış Değil..

Diğer Başkan Adaylarına Güvenmiyorum Yapamazlar Gibi Geliyor..

Ayrı Bir Parantezde İse Muharrem Usta İse Tamamen Yapmacık Geldiği İçin Değerlendirmek Bile İstemiyorum

Bayundur Han
19.05.2013, 13:29
Emine Erdogan baglantili Muharrem Usta olmasinda kim olursa olsun. Realist bakisiyla prof. dr. Hakan Kulacoglu bence en iyi aday.

r9emre
19.05.2013, 13:40
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20130518/dusmanligimiz_ilelebet_surecek.html Şu başkan adaylarından biri çıkıp şu konuşmayı yapsın cesurca sonra gelsin konuşalım başkanlık ihtimallerini. Sadri Başkan'a etmediğiniz laf kalmıyor ama gelecek olanların hiç biri ondan daha iyi değil, ne daha cesur ne daha bonkör ne daha dürüst olacak.

Mollasalihoğlu
19.05.2013, 13:47
Arkadaşlar,

Bir üyenin ya da yöneticinin yazdığı hakkında ithamlarda bulunmak o kadar kolay değil.

İlgili mesajları sildim, yapılan alıntıları da sildim.

Devamı halinde kurallar daha tavizsiz şekilde uygulanacaktır.

bordo08
19.05.2013, 13:50
Dün gece sadri başkanı dinledikten sonra bir kez daha diyorumki keşke yeni bir yönetimle aday olsa..

Sevabıyla günahıyla Trabzonsporun son yıllarda görmüş olduğu en başarılı başkanıdır bu açık ve net..

Oyuncuları elinde tutamadı adına profesyonellik denilen olayı göz ardı etti ama o malum sezon resmi olarak şampiyon bitirseydik o kadro dağılmayacaktı..

Biz taraftar olarak iki yılldır neyin mücadelesini veriyoruz sırf muhalefet olmak için başkanın dünkü açıklamalarını yalnış bulanlar bir zahmet 2010-2011 sezonu şampiyonluğunu ağzına almasın..

Neymiş efendim bu açıklamalar ortamı geriyormuş lan adamlar emeğini çaldı kadronu dağıtmış onlar suçsuz başkan ben fenerle gs ile dost olmam deyince tahrik olmuşlar..

Bu ülke el birliğiyle hırsızı kahraman hakkını arayan sadri başkanı suçlu ilan ediyor biraz uyanık olunda oyuna gelmeyin diyeceğim ama artık çok geç..

Yeni seçilecek başkanıda göreceğiz bakalım beğenmediğimiz sadri başkanın yapamadığını yapıp başbakana herkese rest çekip o kupayı alabilecekmi..

Emek hırsızı aziz irdele aykut hala görevinde ama bizim çok bilmiş taraftarımız önce şenol hocayı şimdide sadri başkanı yolcu ediyor..

Şer odakları kazanmaya devam ediyor bizde bu kafayla daha çok kukla oluruz..

hyasin61
19.05.2013, 13:50
Levent Eyüoğlu Fenerbahce'ye tesekkurler Turkıye kupasında basarılar dıye twıt atmıs ,ne iş ?

Murat 61
19.05.2013, 13:52
Sadri Şener devam etmeli...

En azından neler yapabileceğini biliyoruz doğru yönlendirildiği taktirde.

Ersun Yanal döneminde gördük.

Tolunay hoca da aynı şekilde yönlendirdiği ( Oyuncu konusunda ) zaman iyi işler çıkartır ortaya.

Ancaak, yönetimini çok iyi seçmeli Nevzat Şakar gibi adamları yanına almamalı.

Acaba yapabilir mi diye Usta gibi Hacıosmanoğlu gibi adamları seçeceğimize daha önce yaptıklarını bildiğimiz Sadri Şener devam etmeli.

Deneme tahtası değiliz.

Hüseyin Başoğlu
19.05.2013, 13:52
Çok heybetli muhteşem güçlü aysal'ın yaptığı u dönüşünden sonra , fenerin ibb ve karabük maçlarını izledikten sonra ,Şenol hoca gittikten sonra seyrekleşen Sadri başkan kongre kararı aldıktan sonra tamamen biten hakem hatalarını gördükten sonra , başbakanın bu derece her bokun içinde olduğunu gördükçe açıkcası Sadri başkana kızamıyorum şike konusunda....

Samet Yildirim
19.05.2013, 13:53
Sadri Sener artik yoruldu bitti...Zamani doldu...

Kendisine tsk edip yolumuza devam etmeliyiz.

Adnan Mollasalihoğlu
19.05.2013, 13:54
Nerde bi Gs'li Fb'li varsa toplamış listesine almış Usta

DEEP BLUE
19.05.2013, 14:01
Ali Rıza Egemen, liseden sınıf arkadaşım... Ne sınıfmış be kardeşim... Biri AKP il başkanı, biri TS Futbol Şube sorumlusu, biri eski yönetici ve halen aday listede... Bir de Hamdi Zıvalıoğlu vardı sınıf arkadaşımızdı o da... Bilinen ismiyle Büyük Hamdi... Bir ben baltaya sap olamamışım ki futbola en meraklı olan bendim...

Usta'nın listesindeki Mehmet Öz ise Pamukbank'tan iş arkadaşım... Seçilirlerse heberler benden, hem de bedava... :)))

Samet Yildirim
19.05.2013, 14:02
Ali Rıza Egemen, liseden sınıf arkadaşım... Ne sınıfmış be kardeşim... Biri AKP il başkanı, biri TS Futbol Şube sorumlusu, biri eski yönetici ve halen aday listede... Bir de Hamdi Zıvalıoğlu vardı sınıf arkadaşımızdı o da... Bilinen ismiyle Büyük Hamdi... Bir ben baltaya sap olamamışım ki futbola en meraklı olan bendim...

Usta'nın listesindeki Mehmet Öz ise Pamukbank'tan iş arkadaşım... Seçilirlerse heberler benden, hem de bedava... :)))

Mehmet Öz nasil yöneticilige layik mi ?

DEEP BLUE
19.05.2013, 14:04
Mehmet Öz nasil yöneticilige layik mi ?

Özelden yazıyorum kardeşim.

hakan yesilyurt
19.05.2013, 14:07
arkadaşlar kongrenin ilk ayağı bugun mu?

r9emre
19.05.2013, 14:07
Benim tanıdığım bir Mehmet Öz var o da dünyanın en ünlü doktorlarından biri. :D

Murat 61
19.05.2013, 14:09

Haberler bedava ama özel galiba.

:)

Bizde merak ediyoruz.

Oğuz ZEYTİN
19.05.2013, 14:11
Süleyman Atal, İbrahim Usta, Yusuf Reha Alp... Beş liste yarışırken bu üç futbol adamının adı geçmedi. İyi mi kötü bilmiyorum, ancak bu kongre bazı şeyleri değiştireceğe benziyor.

ccd6167
19.05.2013, 14:12
sadri başkanın en büyük hatası futbolu bilmemesi profosyonel davranmaması oldu..

şenol hoca bi topcuya o kadar verilmez derken düşünecekti bi kere..

trabzon aldıgı topcuyu en az 3-4 katına satması gerekn bi sistem gelmeli..

altyapısından profosyonel ekibe kadar değişmeli bu

DEEP BLUE
19.05.2013, 14:15
Haberler bedava ama özel galiba.

:)

Bizde merak ediyoruz.

Burada mümkün mertebe tarafsız kalmaya çalışıyorum kardeşim. O nedenle mazur görünüz. Aynı mesajı size de özelden atıyorum.

Murat 61
19.05.2013, 14:16
Burada mümkün mertebe tarafsız kalmaya çalışıyorum kardeşim. O nedenle mazur görünüz. Aynı mesajı size de özelden atıyorum.

Latifeydi zaten ağabey.

Mesajını bekliyorum.

Eyvallah.

Mert'
19.05.2013, 14:19

Banada yazarmısın abi zahmet olmazsa?

okg_53
19.05.2013, 14:20
Bu başkan adaylarını ve listelerini gördükten sonra ŞİKE Lobisine bu kadar yardım etmiş olmasaydı bütün sportif ve ekonomik başarısızlığa rağmen Sadri Şener'e yeniden aday ol derdim.

Trabzonspor için çok kara bir dönem kapıda...

Başkan adaylarından hiç birinin listesi bu kulübü yönetebilecek kapasitede kişilerden oluşmuyor.

Kim seçilirse seçilsin Trabzonspor'un kaybettiği bir seçim olacağı aşikâr.

Şike ve Adalet mücadelesine en büyük darbeyi vuracak olan Muharrem Usta'nın seçilmesi en son arzum, diğerleri arasından da kötünün iyisini seçeceğimiz bir genel kurul olacak.

Listelerin incelenmesi gereken bir seçim ama listeler birbirinden zayıf.

Allah sonumuzu hayretsin.

Ender abiye katılıyorum...

Courage
19.05.2013, 14:20
http://www.haber61.net/yeni-bir-tarih-yazacagiz-147004h.htm

Yukarıdaki linkte Muharrem Usta'nın Haber61 ile yaptığı bir söyleşi var. Ben daha önceki söyleşilerindede aynı yöntemi uyguladım siz renktaşlardanda rica ediyorum ; ctrl +F yapıp çıkan kutucuğa ''ŞİKE'' diye yazın ve uzun söyleşinin içinde aratın.

Türk futbolunun ve Trabzonspor'un tarihinde görülmüş en büyük hırsızlığın USTA'nın ''ajandasında'' ne kadar yeri varmış görün!

Mollasalihoğlu
19.05.2013, 14:27
Metin Mso ‏@metinmso 1 dk
Sadri Şener: Son maçım. 4 başkan adayının emeklerini kenara koymak olmaz. (İkna edilemez misiniz?) Ben de insanım şu an görüşüm bu

aaahmet61
19.05.2013, 14:27
http://www.haber61.net/yeni-bir-tarih-yazacagiz-147004h.htm

Yukarıdaki linkte Muharrem Usta'nın Haber61 ile yaptığı bir söyleşi var. Ben daha önceki söyleşilerindede aynı yöntemi uyguladım siz renktaşlardanda rica ediyorum ; ctrl +F yapıp çıkan kutucuğa ''ŞİKE'' diye yazın ve uzun söyleşinin içinde aratın.

Türk futbolunun ve Trabzonspor'un tarihinde görülmüş en büyük hırsızlığın USTA'nın ''ajandasında'' ne kadar yeri varmış görün!

adam doğru söylemiş.tff de güçlü olmalıyız diye.bu kupa trabzona niye şimdiye kadar gelmediki.çoktaan gelmişti.

ccd6167
19.05.2013, 14:31
can cobanoglunu kım getirecek ? iş yapar mı?

okg_53
19.05.2013, 14:33
Ya her şeyi geçtim.

Bir başkan adayı ;

Şikecileri savunan hükümete yakın olabilir.
Şike konusunu demeçlerinde dile getirmeyebilir. (başkan olduğunda, alttan alta şike konusunda icraat yapabilir)
Parasıyla şov yapan burjuvanın biri de olabilir.

Hepsinin bir izahı olur da,

ğs li adamı yönetim kuruluna almak nedir bunu anlayamıyorum ?

ccd6167
19.05.2013, 14:35
usta dogru dıyor dortmundun nufusu 560 bin dolayında cl finalı için 500 bın kişi bavurmus bilete..bizim aşmamız gereken cok konu var..

öncelikle stad konusu olmalı.

sindoma61
19.05.2013, 14:37

bize yokmu...

OFLU_79
19.05.2013, 14:38
Ne kadar istemesemde, M.UstanIn konusmalarI an matIklIsI geliyor bana.

Courage
19.05.2013, 14:40
Tabii canım öncelik niye şike olsun?

Önceliğimiz stad olmalı,şehire gelen turist sayısı olmalı,sattğımız kombine olmalı forma sayısı olmalı...

Sen şikeyle ilgili hiç birşey yapma,boyuna geçiştirecek sözler sarf et,hükümete açıkça ''ben sizin başınızı ağrıtmam'' mesajı yolla onlarda seni abad etsinler!

Sonra bütün değerlerinden onurundan vazgeçip yaptırdığın stadda şike ile hırsızlık ile önceden belirlenmiş bir ligde figüran olmaya devam edersin.

Yandaşların mutlu,sen mutlu olursun USTA'm.

Anıl C
19.05.2013, 14:41
bize kupayı ancak akpli biri getirebilir.
bu yüzden b*k attığınız usta mustakbel başkandır artık.
bu listeyle sağlam gelir sağlar kulube usta.

Courage
19.05.2013, 14:42
TFF'de güçlü olman için ilk önce senin camia olarak dik durabilmen lazım.

Trabzonlu hatta Trabzonsporlu olmak neyin garantisi olabilir? Hele ki böyle göbeği hükümete bağlı adamlarla...

Joomla!
19.05.2013, 14:42

ufukta serefli bir ikincilik ve daha ilerisi icin alinacak bir Türkiye kupasi var.

malum olayin kapatilmasi kosulu ile..

sindoma61
19.05.2013, 14:45
bize kupayı ancak akpli biri getirebilir.
bu yüzden b*k attığınız usta mustakbel başkandır artık.
bu listeyle sağlam gelir sağlar kulube usta.

ustanın listesinde kimler var yazarmısın veya nerden bulabilirim yardımcı olurmusun...

Joomla!
19.05.2013, 14:46
Nerde bi Gs'li Fb'li varsa toplamış listesine almış Usta

arkadas su adamlarin kim olduklarini teker teker yazin biz de bilelim.

Doğukan Uçan
19.05.2013, 14:47
beyler siz boşuna niye birbirinizi yiyosunuz yazdıklarınıza çok gülüyorum 3 saattir.çekirdek kola aldim sizi izliyom

Anıl C
19.05.2013, 14:48
ustanın listesinde kimler var yazarmısın veya nerden bulabilirim yardımcı olurmusun...

362. sayfada tum adayların listesi var renktaş

Erdal DİLEK
19.05.2013, 14:49
ufukta bir şampiyonluk var .
şike meselesinin kapatılması karşılığında ...

aklımdan gecmiyor değil. Eğer usat başkanlığında yakın zamanda bir şampiyonluk gelirse hep kuşkuyla bakacağım bu şamiyonluğa, ve 2010-2011 senesi kadar tatmin etmeyecek beni. .

cerasus
19.05.2013, 14:49
O degil de sayin Kulacoglu ile Haciosmanoglu'nun bu kadar "celimsiz" kalmalari büyük bir hayal kirikligi yaratti bende.
Hic bir ataklari yok, insanlari cezbetmeye calismiyorlar. Benim icin tek kistas sike melesi ve o yüzden benim acimdan bir sorun yok. Ancak TS camiasinin kistasi bu kadar düsük degil. Yeni atilimlar olmayacagi icin sonuc belli gibi.

Erdal DİLEK
19.05.2013, 15:02
Bana hacıosmanoğlu kazanacakmış gibi geliyor. Tahminim sadece

bach72
19.05.2013, 15:03
Muharrem Usta'nın listesinde muhtemelen iki kişi Trabzonsporlu değil.Fenerli olduklarını sanıyorum.Ama olsun bazı delegeler için sorun olmaz.Oy verirler.

alper*
19.05.2013, 15:06
Bu başlık altındaki anket yanıltıcı çünkü BMN Forum dışında sayın Hakan Kulaçoğlu'na karşı bir ilgi yok. Bizim ilgimiz de kendisini yakından tanımamızdan kaynaklanıyor. Foruma girmeyenlerin oy kullandığı BMN anasayfa ve fanatik.com.tr anketinde netice, Hacıosmanoğlu ve Usta'nın başı çektiği yönündeydi. Kongrelerin havası farklı olur orada dengeler nasıl oluşur bilemem ama dışarıdaki teveccüh bu yönde.

aaahmet61
19.05.2013, 15:12
Bu başlık altındaki anket yanıltıcı çünkü BMN Forum dışında sayın Hakan Kulaçoğlu'na karşı bir ilgi yok. Bizim ilgimiz de kendisini yakından tanımamızdan kaynaklanıyor. Foruma girmeyenlerin oy kullandığı BMN anasayfa ve fanatik.com.tr anketinde netice, Hacıosmanoğlu ve Usta'nın başı çektiği yönündeydi. Kongrelerin havası farklı olur orada dengeler nasıl oluşur bilemem ama dışarıdaki teveccüh bu yönde.
anketteki sayılar daha ilerlemiyor.aslında bu anket sabit kalıp bir altına yeni bir anket açılabilir.herkes eteğindeki taşları döktü .söylenmedik hiçbirşey kalmadı.yeni bir anket yapılmalı .merak ediyorum yüzde kaçımız fikir değiştirdi.dile kolay 374 sayfa fikir.

bach72
19.05.2013, 15:14
Seçimin M.Usta,M.Atasoy veya İ.Hacıosmanoğlu arasında geçeceği kasıtlı yapılan haberler.H.Kulaçoğluna ilgi çok yüksek.Şikecileri ve içimizdeki işbirlikçi şikeciseverleri tedirgin ediyor bu durum.Çünkü çok iyi biliyorlar ki H.Kulaçoğlu ve ekibi gelirse şikeciler amiyane tabirle itin ..tüne sokulacaklar.

Erkan YILMAZ
19.05.2013, 15:20
hakan kulaçoğlunu isterm ama genelde ankaetlerde usta hacıosmanoğlu gözükü bmn hariç nediosunuz ??

seyduna_efil
19.05.2013, 15:20
M.Usta dışında ki adaylar listeleriyle sınıfta kaldılar.

memozcan
19.05.2013, 15:21
arkadaşlar herkes listelerde fenerli gsli yöneticiler olduğunu söylüyor ama kimse isim verip ikna edici bir done ortaya koyamıyor..

ts başkanı ali dürüst olsa ancak dün akşam ki kadar yalakalık yapabilirdik cincona..

Sefa
19.05.2013, 15:25

Evet Muharrem Usta projesinin aslı budur. Daha önce de söyledim Usta gelirse kadro yapılanacak ve Şampiyon da olacağız ama 2011'i unutacağız.

Olmaz olsun öyle Şampiyonluk desem de burada buna evet diyecek bir çok kişi var..

Fatih Birinci
19.05.2013, 15:26

Abi bana da yaz ya merak ettim bi zahmet tsk

Ibrahim Gaygusuz
19.05.2013, 15:30
İŞTE LİSTELER

MUHARREM USTA VE LİSTESİ
http://www.medyatrabzon.com/d/other/usta.jpg

Celil Hekimoğlu: Hekimoğlu Döküm Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı.
http://www.medyatrabzon.com/d/other/hekimoglu.jpg

Ali Nuhoğlu: Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı
http://www.medyatrabzon.com/d/other/nuhoglu.jpg

Dr. Ahmet Çubukçu: Beyin ve Sinir Cerrahı
http://www.medyatrabzon.com/d/other/cubukcu.jpg

Hüseyin Balaban: 1 Nolu Yol-İş Sendikası Başkanı
http://www.medyatrabzon.com/d/other/balabann.jpg

Mehmet Öz: Finansbank Trabzon Şube Müdürü
http://www.medyatrabzon.com/d/other/oz.20130518134656.jpg

Ali Bayram: İş Adamı
http://www.medyatrabzon.com/d/other/ali_bay.jpg

Macit Haldız: Haldız Şirketler Grubu Sahibi
http://www.medyatrabzon.com/d/other/haldiz.jpg

Levent Eyüboğlu: Multi Turkmall İcra Kurulu Başkanı
http://www.medyatrabzon.com/d/other/eyuboglu.jpg

Ali Cüreoğlu: Çalık Holding Yönetim Kurulu Üyesi
http://www.medyatrabzon.com/d/other/cureoglu.jpg

Usta bu liste ile siler süpürür gibime geliyor..

Listeye oy verilecekse digerlerine oy bile cikmaz. Bu adam silip supurur

Ahmet ÇOLAK
ustanın listesindekilerin hep gs fbli olduğunu iddia edenler listeye iyi baksın. trabzonun ve trabzonsporun önemli isimleri var orda. bir de şu var diğer adayların listesine baktığımızda isimleri google da arattığımda düzgün bilgi bile bulunamıyor böyle insanların ne iş yaptığını hangi takımı tuttuklarını nerden biliyoruz?

dün akşam sadri şenerin konuşmalarından bir şeyi çok iyi anladım. kupayı getirmek asla başkana bağlı değil eğer başkana bağlı olsaydı sadri şenerin şimdiye kadar getireceğini düşünüyorum. onun haricinde şimdi ki hangi aday kupayı getirecem diye şov yapıyorsa yalan söylüyordur. belki kupa gelecek ama uefa ve yargıtayda ki süreç bunu belirleyecek..

Kaan
Sadri Şener: "Çarşamba günü son maçıma gideceğim. Tekrar aday olmayacağım, diğer başkan adaylarının emeklerini kaldırıp bir kenara koymak hoş olmaz diye düşünüyorum."

Sadri Şener: "Ben de insanım, ikna edilme konusuna bir şey diyemiyorum ama şu anda görüşlerim böyle."

Başgan'dan son dakika sürprizi bekliyorum şu açıklamalara bakarak. Vur de vuralım, öl de ölelim Sadri Başgan. :D

Ibrahim Gaygusuz
19.05.2013, 15:33
Sadri Şener: "Çarşamba günü son maçıma gideceğim. Tekrar aday olmayacağım, diğer başkan adaylarının emeklerini kaldırıp bir kenara koymak hoş olmaz diye düşünüyorum."

Sadri Şener: "Ben de insanım, ikna edilme konusuna bir şey diyemiyorum ama şu anda görüşlerim böyle."

Başgan'dan son dakika sürprizi bekliyorum şu açıklamalara bakarak. Vur de vuralım, öl de ölelim Sadri Başgan. :D

Yani baskani ikna edecek sadece bir kac insan toplulugu var. Ne arkadaslari, ne taraftar, nede ailesi. Tek ikna yolu oyuncularin carsamba gunu kupayi alip ona vermesi olacak

Erkan YILMAZ
19.05.2013, 15:35
Rüyamda Muharrem Usta başkan oluyordu. Daha doğrusu kabus diyelim. Potansiyel başkanları şöyle kabaca değerlendirirsek:

süper yorum olmuş kardeş

AhmetG.
19.05.2013, 15:35
Para ile Namusun mücadelesi olacak bu seçim.
Şike olayları bu takımın namusudur.

Bakalım Ts delegeleri hangisini seçecek.

seyduna_efil
19.05.2013, 15:36
FB'nin "cemaat bizi ele geçiriyor" paranoyasını eleştitip gülüyorduk bir zamanlar.

Gülme komşuna gelir başına demişler.

Emre GÜRDAL
19.05.2013, 15:40
Nuhoglu oflu galiba calik grubuda basbakana yakin taraf burda bi doktor abmiz trqbzonspor svdalisi ustanin yonetiminde trabzondspor lu bir tek doktor ahmet bey var yazik...

toksoy61
19.05.2013, 15:43
bazı arkadaşlar muharrem usta seçilirse yakın zamanda şampiyonluk gelir ama diğer şampiyonluk unutturulur diyorlar. hala anlayamadılar bazı şeyleri.
1- rte başta olduğu sürece veya onun kafa yapısına sahip hangi partiden bir başbakan olduğu sürece 2011 yılı şampiyonluk kupasını bize vermezler.
2- ts bu ülkede bir daha şampiyonluk yarışının içine bile giremez. belki flaş transferler yapılabilir ve milletin gazını alma adına yapılır bunlar ama gerçekçi olmak gerekirse ts taraftarının bu vurdumduymaz tavrından dolayı ts yi yarışta bile tutmazlar, ezerler geçerler

Cüneyt Kurt
19.05.2013, 15:44

bu başlıkta 360. sayfada civarı var bir şeyler.5 aşağı 5 yukarı bakarsan bulursun.

Bilal Karadeniz
19.05.2013, 15:44
burda sadri şener aday olsun diyenler nevzat şakar hasan yeneri'de kabullenicek galiba daha düne kadar 200 milyon tl borç var sadri şener kulübü batırdın istifa diyenler aday olsun diyorlar sadri şener tekrar aday olup başkan olursa bir kaç kötü sonuçdan sonra bu sefer teneke bağlayıp gönderirler.

Courage
19.05.2013, 15:48
FB'nin "cemaat bizi ele geçiriyor" paranoyasını eleştitip gülüyorduk bir zamanlar.

Gülme komşuna gelir başına demişler.

İkisi arasında zerre benzerlik yok.

Şikeciler zaten ezelinden beri hangi ''cemaat'' (tek bir yapılnam için değil.bu çok geniş bir kavram) ,hangi siyasi erk güçlüyse onlar tarafından korunup kollandılar. İçlerindede onlardan bir ton adam vardır.
Hatta o sözleri çıkaranların bile ''cemaat'' tarzı yapılanmalardan olduğunu düşünüyorum (kötüleyerek reklam yapma modası).

Bizim çekincemiz Şike kadar krtik bir mevzuuda bugüne kadar hukuki,medyatik bütün alanlarda müdahil olmuş hükümetin son bir hamle ile kulübüde ele geçirerek bu işi tamamen kapatması.

Bu iş bugüne kadar soğumadan gelmişsse bunda Sadri Şener'in arada birde olsa çıkıp konuşmasının hiç payı yokmu?

İşte onlarca pot kırıp doğru dürüst meramımızı anlatamadığı o konuşmaların ve bir takım cılız girişimlerinin bile önü kapatılmak isteniyor.İş, yönetim mücadelesinden çıkartılıp bir avuç ''meczup'' taraftarın çabasına dönüştürülecek hedef bu!

Sadri Şener'in şike açıklamalarının yarısını bile diyemez USTA,nerede kaldı Kulaçoğlu /Hacıosmanoğlu kadar konuşsun;)

Necmettin ALTUNTAŞ
19.05.2013, 15:49
Ben hala Sadri Şener'in aday olacağını düşünüyorum.

Alika87
19.05.2013, 15:51
bu başlıkta 360. sayfada civarı var bir şeyler.5 aşağı 5 yukarı bakarsan bulursun.

sayfa 362.

Burçak
19.05.2013, 15:51
Levent Eyüoğlu Fenerbahce'ye tesekkurler Turkıye kupasında basarılar dıye twıt atmıs ,ne iş ?

Levent Eyüoğlu kim

ziyaretci
19.05.2013, 15:54
Listeye oy verilecekse digerlerine oy bile cikmaz. Bu adam silip supurur

banka sube muduru barindiriyor diye mi???

Calik gurubunun takimi olan bi ligde ayni gruptan yonetici listede diye mi???

USTA yi HURRIYET FANATIK ve RIDVAN DILMEN destekliyor diye mi?

Kaan
19.05.2013, 15:57
Levent Eyüboğlu'nun öyle bir tweetini göremedim ben.

hyasin61
19.05.2013, 15:58
Levent Eyüoğlu kim

Muharrem Usta'nın listesindeki multi turkmall genel müdürü ,türkiyedeki forum alışveriş merkezlerini yapan şirket

Sefa
Hacıosmanoğlu'nun listesi zayıf kaldı..

Alika87
bazi arkadaslar para = basari saniyor. Para basari getirseydi, Besiktas Demirören zamaninda sampiyonluga ambargo koymustu, ama isler böyle olmuyor. Baskan ve yöneticisi, caliskan olsun, isini bilsin ve görevlerinin hakkini versin, gerisi kendiliginden gelir. Kimse unutmasin, hic bir yönetici kendi cebinden para vermez kulübe.

Samet Yildirim
19.05.2013, 15:59
Listelere göre sonuc belli.

Ama belli olmaz secim isleri karisiktir.

Önce listeler resmen aciklanmali.

----------

Metin Atasoy, Hakan Kulacoglu ve Emre Aksoy icin neyse ama
Ibrahim Haciosmanoglu 6-7 senedir secimler icin hazirlaniyor insan biraz dogru düzgün liste yapar.

Bunu bukadar yillar icerisinde yapamayan Trabzonspor`u nasil yönetecek ? Imkansiz birsey.

Ibrahim Gaygusuz
19.05.2013, 16:01
banka sube muduru barindiriyor diye mi???

Calik gurubunun takimi olan bi ligde ayni gruptan yonetici listede diye mi???

USTA yi HURRIYET FANATIK ve RIDVAN DILMEN destekliyor diye mi?

Yoruma duzgunce bakarsan baskan adaylarindan bahsettigimi gormesin. Listeye oy verilecekse yaziyor.

Diger adaylarin listelerinden bir cacik olmaz. En basitinden Huseyin Avni Danyal'i hepimiz severiz ama Trabzonspor icin ne yapabilir ? Gidip bize futbolcumu alacak getirecek ?

MuratJ
Usta'nın listesine bak istanbul takımlarının 3üne siz hepiniz ben tek diyebilecek bir liste.

Küçük takım avutmalarıyla küçülerek geçecek yıllarla ömrümün çürümesi yerine dünya klübü vizyonu ve kapasitesi ve çapı ve kalitesine sahip Usta başkan olsun. Ki olacaktır da öyle görünüyor.

Mahalle baskısını bırakın.

FC-ST-PAULI-61
Hakan Kulacoglu asla gelmemeli.Belki bir Santrafora Ihtiyacimiz var diyen Baskan olmamali.
Bu Kadro neredeyse komple degismeli.Ben Sahayada bakarim.

Hüseyin Başoğlu
19.05.2013, 16:03
Hakan Kulacoglu asla gelmemeli.Belki bir Santrafora Ihtiyacimiz var diyen Baskan olmamali.
Bu Kadro neredeyse komple degismeli.Ben Sahayada bakarim.

Türkiyede kadrolar sahaya yansımıyor

Uluhan
19.05.2013, 16:04
Muharrem Usta'nın kuzey tv'deki konuşmasının kaydı veya linki vs. verebilecek olan var mı ?

beitar
19.05.2013, 16:04
Trabzonsporun 2011 kupasını alabilmesi Trabzonun var olma mücadelesidir, bundan sonra normal şartlarda şampiyon olmamız imkansız hem maddi hem manevi yönden çok geride kaldık, bu saatten sonra 2011 şampiyonluğumuzu alamazsak Trabzonspor diye bir takım kalmayacak, göztepe gibi sönüp gideceğiz, durum onu gösteriyor. Camia olarak çözülüyoruz her tarafımızı ist takımı sempatizanları sardı.

Paralı başkan gelirse en fazla 2-3 isim yapmış futbolcu transfer ederiz ama sonuç değişmez.

cakalkerem
19.05.2013, 16:07
burada ki ankette hacıosmanoğlu kafa da gibi duruyor ama genel anlamda şu anda USTA fark atacak gibi duruyor....Sadri Şener'in durumundaki belirsizlik devam ettiği müddetçe bu böyle sürer gider seçime kadar......Sadri Şener'in durumu kongrede ki başkanı belli eder.

Enes Ünal Kaya
19.05.2013, 16:07
Levent Eyüboğlu'nun öyle bir tweetini göremedim ben.

3 mayısdaki twitini oku

Ahmet ÇOLAK
19.05.2013, 16:08
bugün ki sadri şener yönetiminin kadrosunundan 6 7 kişiyi bana burda yorum yazan kişilerin yüzde doksanı yazamaz. sadri şener nevzat şakar hasan yener sanki koskoca trabzonsporu sadece bu üç kişi yönetiyor. diğer kişileri ya transfer döneminde adını bir kez duyuyoruz yada hiç. öyle ki şike sürecinde bile adını duymadık çoğunun. sadri şener bile söyledi bunu. siz tutturmuşsunuz burda o gs li o fb li..

Fatih
19.05.2013, 16:12
Hacıosmanoğlu ne zamandır başkanlık için hazırlanmasına rağmen listesi oldukça zayıf önceki seçimden kalan bin oyu garanti görüyor ama yetmeyebilir Usta'nın listesindeki Celil Hekimoğlu ve Ahmet Çubukçu olsaydı kesin kazanırdı diye düşünüyorum.

gerenimo
19.05.2013, 16:14
adam doğru söylemiş.tff de güçlü olmalıyız diye.bu kupa trabzona niye şimdiye kadar gelmediki.çoktaan gelmişti.

son tff seçiminde şu anki başkana destek verdik, üstelik hacısomanoğlu tff başkanlığına adayken.
demirören yönetiminde 2 üye trabzzonspordan pfdk'da da yusuf reha alp üye olarak verdik.malum süreç sonunda istifa etti. pfdk kararlarının tek muhalif üyesiydi.

kazanacak adaya destek,2 tff üyesi,1pfdk üyesi olmasına rağmen yaşananlar malum. usta nasıl bir güç oluşturacak ki?

cakalkerem
19.05.2013, 16:14
sadri şener seçime girmez ise seçimi usta kazanır..demedi demeyin....

Yazın bir kenara

Oğuzhan Fidan
19.05.2013, 16:15
MUHARREM USTA VE LİSTESİ
http://www.medyatrabzon.com/d/other/usta.jpg

http://www.medyatrabzon.com/d/other/hekimoglu.jpg

http://www.medyatrabzon.com/d/other/nuhoglu.jpg

http://www.medyatrabzon.com/d/other/cubukcu.jpg

http://www.medyatrabzon.com/d/other/balabann.jpg

http://www.medyatrabzon.com/d/other/oz.20130518134656.jpg

http://www.medyatrabzon.com/d/other/ali_bay.jpg

http://www.medyatrabzon.com/d/other/haldiz.jpg

http://www.medyatrabzon.com/d/other/eyuboglu.jpg

http://www.medyatrabzon.com/d/other/cureoglu.jpg

sıradan hiç adam yok..

Anıl C
19.05.2013, 16:19

Yazın bir kenara

şener girse de usta alır ki bu saatten sonra
birşeyi değiştirmez artık

cakalkerem
19.05.2013, 16:21
yok hocam sadri başkanın da ciddi desteği var hala...bence şu anda nabız yokluyor...

Ama üste USta'nın listesi gerçekten çok sağlam.....

Mert'
19.05.2013, 16:28

Yazın bir kenara

Abi bunu herkes biliyor zaten süpriz olursa belki Hacıosmanoğlu diye bekliyoruz işte..

Sefa
19.05.2013, 16:28
Usta'nın listesinde Trabzonsporlu olduğunu %100 bildiğim ve inandığım iki isim var Ahmet Çubukçu ve Celil Hekimoğlu..

Anıl C
19.05.2013, 16:29
yok hocam sadri başkanın da ciddi desteği var hala...bence şu anda nabız yokluyor...

Ama üste USta'nın listesi gerçekten çok sağlam.....

abi şener'e destek olabilir ama şener böyle bi liste çıkaramaz usta'ya karşı.
şimdiye kadar ki atadığı yöneticileri gördükten sonra hele.

Şenol Altunsoy
19.05.2013, 16:29
Usta'nın listesinde Trabzonsporlu olduğunu %100 bildiğim ve inandığım iki isim var Ahmet Çubukçu ve Celil Hekimoğlu..

Ali Nuhoğlu

Bilal Karadeniz
19.05.2013, 16:30

Macit haldız'da koyu trabzonsporludur.

Anıl C
19.05.2013, 16:30

haldız ailesi de Trabzonsporluymuş

cakalkerem
19.05.2013, 16:31
;1919056550']Abi bunu herkes biliyor zaten süpriz olursa belki Hacıosmanoğlu diye bekliyoruz işte..

hacıosmanoğlu biraz mafyavari kişiliği ile bu dönemde zor başkan olur...eğer dediklerinin yarısını yaparsa yanımızda hiçbir kulüp ve sosyal dernek desteği bulamayız......Düşmanımız çok olur bence

kral 61
19.05.2013, 16:31
Ali Nuhoğlu

Abi sen kimi destekliyorsun

cakalkerem
19.05.2013, 16:32
Ali Nuhoğlu

Macit haldız'da koyu trabzonsporludur.

haldız ailesi de Trabzonsporluymuş

sanırım hepsi trabzon lu.......dolayısı ile bir sıkıntı yok gibi.....

USTA Abdurrahman
19.05.2013, 16:33
USTAnın listesini Diğer adaylarda görüyor ve ne olacağını az çok tahmin ediyorlardır.
Derdimiz Trabzonspor BİRLEŞİN İŞTE. KULAÇOĞLU Basın sözcümüz olsun DOBRA DOBRA konuşabiliyor adam.
HACI da Taraftardan sorumlu olsun. 50 Tane taraftar grubumuz var ve kimse hoşnut değil bu durumdan. TOPLASIN TEK ÇATI altına bunları.

Çok mu imkansız düşünüyorum acaba? Olmayacak şeyler mi istiyorum bilmiyorum ama Gönlümden geçen bu. Ki inşallahda olur. Hayırlısı.

Sefa
19.05.2013, 16:34
Ali Nuhoğlu da Trabzonlu ama bizler gibi Trabzonsporlu mu bilmiyorum. Trabzonlu olmayan isimler var listede..

Ahmet AYDIN-28
19.05.2013, 16:35
MUHARREM USTA VE LİSTESİ

sıradan hiç adam yok..

Bu kadar parafesyonel bir listeyle sırtımız yere gelmez. Herbiri 10'ar milyon verse 100-150 milyon eder.
Parafesyonelleşmiş bir kulüp oluruz.
Ondan sonra gelsin Avrupa şampiyonlukları...

MuratJ
19.05.2013, 16:35

Adamları tanımıyorsan bilmemen normal. Mahalle baskısının saldırıları cidden sıktı. Adamın listesi canavar gibi liste. Trabzonspor'lu olmayan olamaz o listede. Fanatik yada fanatik olmayan olarak adlandırılabilirler ama Trabzonspor'lu olmayan olamaz o listede. Fanatik ve fanatik olmayan olarak ayrım benim ailemde bile var. Hayatınızda böyle yönetim listesi gördünüz mü ? Bırakalım büyüsün Trabzonspor şu 3 istanbul takımına siz hepiniz ben tek diyebilsin bi kerede listesi.

Sadri Şener yönetiminde Trabzonsporlu olduğunu %100 bildiğin inandığın kaç isim var ?

Bu liste cidden Trabzonspor için büyük bir milat olur. Harika bir oluşum. Hayal gibi. İnşallah aksilik olmayacak bu liste başa geçecek.

kral 61
19.05.2013, 16:36
M.Usta harbiden Profesyonel adamları almış inşallah dedikleri sözde kalmaz eğer başkan olursa

alper*
19.05.2013, 16:37
Twitter'da FB'ye kupada (bizim de olduğumuz bir kulvar) başarılar dileyen yöneticilerden şike mücadelesi beklemeyin.

alper*
19.05.2013, 16:38
Bu kadar parafesyonel bir listeyle sırtımız yere gelmez. Herbiri 10'ar milyon verse 100-150 milyon eder.
Abi ciddi misin?

Şenol Altunsoy
19.05.2013, 16:38
Abi sen kimi destekliyorsun

Şu ana kadar hiçbiri gözüm.

Sefa
19.05.2013, 16:39
Adamları tanımıyorsan bilmemen normal. Mahalle baskısının saldırıları cidden sıktı. Adamın listesi canavar gibi liste. Trabzonspor'lu olmayan olamaz o listede. Fanatik yada fanatik olmayan olarak adlandırılabilirler ama Trabzonspor'lu olmayan olamaz o listede. Fanatik ve fanatik olmayan olarak ayrım benim ailemde bile var. Hayatınızda böyle yönetim listesi gördünüz mü ? Bırakalım büyüsün Trabzonspor şu 3 istanbul takımına siz hepiniz ben tek diyebilsin bi kerede listesi.

Sadri Şener yönetiminde Trabzonsporlu olduğunu %100 bildiğin inandığın kaç isim var ?

Bu liste cidden Trabzonspor için büyük bir milat olur. Harika bir oluşum. Hayal gibi. İnşallah aksilik olmayacak bu liste başa geçecek.

Haklısın adamın listesindeki adamın tweetlerine bakıyorum Trabzonspor kelimesini 1 kez kullanırken Fenerbahçeyi çokça kullanıp başarı diliyor teşekkür ediyor.. Ben fanatik demedim Trabzonsporlu dedim.

Trabzonspor İstanbulla sevişerek büyümedi büyümeyecek..

Şenol Altunsoy
19.05.2013, 16:39
Ali Nuhoğlu da Trabzonlu ama bizler gibi Trabzonsporlu mu bilmiyorum. Trabzonlu olmayan isimler var listede..

Çocukluk gençlik ve dava arkadaşım ben biliyorum :)

Oğuzhan Fidan
19.05.2013, 16:40
burada cebinden para vermek değilde böyle sözü geçen güçlü insanların trabzonspor yönetim kurulunda olması demek türkiyede ve avrupada söz sahibi olmamız demektir. Saygı duyulmak istiyorsan güçlü olacaksın güçlü olmak istiyorsanda hep kazanacaksın..

DEEP BLUE
19.05.2013, 16:42
Mehmet Öz... Trabzonsporlu... Ama toptan anlamaz ayrı konu.

alper*
19.05.2013, 16:43
Millet havaya girmiş bile :)

Ne demiş büyüklerimiz:

"Paran yoksaaaaaaaa, ezerler seni."

DEEP BLUE
19.05.2013, 16:43

Güzel kardeşim gülme işareti koysaydın yazının yanına... Ciddiye alacağız yoksa.:)

Ahmet AYDIN-28
19.05.2013, 16:44
burada cebinden para vermek değilde böyle sözü geçen güçlü insanların trabzonspor yönetim kurulunda olması demek türkiyede ve avrupada söz sahibi olmamız demektir. Saygı duyulmak istiyorsan güçlü olacaksın güçlü olmak istiyorsanda hep kazanacaksın..

koç holding, limak, doğuş holding, vb. destekli takımları da alt ederiz değil mi?

Ahmet AYDIN-28
19.05.2013, 16:46
Güzel kardeşim gülme işareti koysaydın yazının yanına... Ciddiye alacağız yoksa.:)

Alanlar var :)

sbay
19.05.2013, 16:46
M.Ustanın listesinde yeralan Macit Haldızın belliki demirören grubu ile iş ilşikileri çok iyi...Demirören avm'yi yapmış ayrıca enerji sektöründe de birlikte iş yapıyorlar...Kendisi sanayinin merkezi olan izmit de vergi rekortmenleri arasındadır.

Makyol İnşaat'ın sahibi Adnan Çebi'de Muharrem Usta'nın listesinde diye haberler vardı...onlarda 5-6 milyar dolarlık projeleri yönetiyorlar...ancak listede adı yok...O da güç katabilirdi.

Fatih
19.05.2013, 16:48
Bir zamanlar bütün dünyanın tanıdığı, yıkılamaz denilen dev ve köklü şirketler birer birer ekonomik kriz sonunda battılar ya da küçüldüler.
Aynı şekilde ülkemizde de yüzlerce büyük şirket ya battı ya da ciddi bir ekonomik kriz içine girdi.
Bu kadar büyük ekonomik kriz doğal olarak Kocaeli`deki pek çok şirketi de etkiledi. İlimizde de ülkemizde ve tüm dünya da olduğu gibi bir zamanların büyük şirketleri battılar.
Ama ilimizde ekonomik krizden etkilenmeyen hatta ve hatta bu ekonomik krizde hiç beklenmedik şekilde büyüyen az sayıda kişi de oldu.
Bu kişilerden birisi de Macit Haldız.
Çok değil bundan 10 yıl öncesine kadar Bayındırlık İl Müdürlüğü`nde okul ihalelerine girmek için şirketlerinin yeterlilik belgesi olmadığı için başka kişilerin şirketleri adına ihalelere giren, 150- 200 milyarlık işleri almak için mücadele eden Macit Haldız artık trilyonluk işleri imza atıp dörtnala koşuyor.
Bir yandan şirketlerini inanılmaz bir hızla büyüten diğer taraftan da siyasetten hiç kopmayan Macit Haldız`ın en büyük özelliği ise hep iktidardaki partiden siyaset yapmayı tercih etmesidir.
Aslen Trabzonlu olan bir dönem Trabzonlular Derneği Başkanlığı da yapan Macit Haldız, siyasete önce ANAP`ta başladı.
Sonra AKP`ye geçen Macit Haldız, Osman Pepe`nin de en yakın adamlarından birisidir.
Belki tesadüftür ama Osman Pepe, Çevre ve Orman Bakanı olunca Macit Haldız`ın işleri de o dönemde inanılmaz açılmaya başladı.
Müteahhitlik yaparken Macit Haldız bu kez otomotiv işine girdi. Önce Mazda bayiliğini aldı. Sonra Pegueot bayiliğini alan Macit Haldız bunlara dev plazalar da yapmayı ihmal etmedi. Sonra Nuh Çimento`nun bütün okul işlerini ve inşaat işlerini alan Macit Haldız, Demirören Grubu ile de çalışmaya başladı.
Artık hem Nuh Grubu`nun hem de Demirören Grubu`nun neredeyse kadrolu müteahhidi durumunda.
Halen bu iki büyük grubun İstanbul`da çok ama çok büyük işlerini yapıyor.
Yani kriz Macit Haldız`ı hiç ama hiç etkilemedi.
Dörtnala koşuyor.
Tutabilene de aşk olsun.
Ne diyelim Allah Macit Haldız`a çok ama çok daha büyük işler versin.

10 Mayıs 2010

Oğuzhan Fidan
19.05.2013, 16:49
:) çoğu kişinin yaşına bakarak ciddiye almamak gerekiyomuş demekki onu anladık :)) bordomavi.net

gerenimo
19.05.2013, 16:50
Millet havaya girmiş bile :)

Ne demiş büyüklerimiz:

"Paran yoksaaaaaaaa, ezerler seni."

son dönemde ortaya çıkan,bir diğer büyüğümüz de, "paran yoksa yarışamazsın" demiş.

gerçi bu kulüp parasızlıktan,kalecisi madenci eldiveniyle antreman yaparak,futbolcusunun eşinden bileziklerini borç alarak deplasman yaparak şampiyon olmuştur ama...

Ogün'
19.05.2013, 16:50
Bu Levent Eyüpoğlu Gsli.Attığı tweetlerden öyle bir çıkarım yaptım.

winner
19.05.2013, 16:53
Bir de muharrem usta'ya siyasetin adayı dediğimiz zaman kızdılar...

Evet liste siyaset konusunda çok profesyonel...

Listedeki isimlerin neredeyse tamamı iktidar partisi ile dolaylı değil doğrudan ilişki içinde...Bu isimler google'e iktidar partisi ile aynı cümlede yazıldığı zaman epeyce bir şey çıkıyor...

Tesadüfün böylesi...

gerenimo
19.05.2013, 16:55
Bir zamanlar bütün dünyanın tanıdığı, yıkılamaz denilen dev ve köklü şirketler birer birer ekonomik kriz sonunda battılar ya da küçüldüler.
Aynı şekilde ülkemizde de yüzlerce büyük şirket ya battı ya da ciddi bir ekonomik kriz içine girdi.
Bu kadar büyük ekonomik kriz doğal olarak Kocaeli`deki pek çok şirketi de etkiledi. İlimizde de ülkemizde ve tüm dünya da olduğu gibi bir zamanların büyük şirketleri battılar.
Ama ilimizde ekonomik krizden etkilenmeyen hatta ve hatta bu ekonomik krizde hiç beklenmedik şekilde büyüyen az sayıda kişi de oldu.
Çok değil bundan 10 yıl öncesine kadar Bayındırlık İl Müdürlüğü`nde okul ihalelerine girmek için şirketlerinin yeterlilik belgesi olmadığı için başka kişilerin şirketleri adına ihalelere giren, 150- 200 milyarlık işleri almak için mücadele eden Macit Haldız artık trilyonluk işleri imza atıp dörtnala koşuyor.
Bir yandan şirketlerini inanılmaz bir hızla büyüten diğer taraftan da siyasetten hiç kopmayan Macit Haldız`ın en büyük özelliği ise hep iktidardaki partiden siyaset yapmayı tercih etmesidir.
Aslen Trabzonlu olan bir dönem Trabzonlular Derneği Başkanlığı da yapan Macit Haldız, siyasete önce ANAP`ta başladı.
Sonra AKP`ye geçen Macit Haldız, Osman Pepe`nin de en yakın adamlarından birisidir.
Belki tesadüftür ama Osman Pepe, Çevre ve Orman Bakanı olunca Macit Haldız`ın işleri de o dönemde inanılmaz açılmaya başladı.
Müteahhitlik yaparken Macit Haldız bu kez otomotiv işine girdi. Önce Mazda bayiliğini aldı. Sonra Pegueot bayiliğini alan Macit Haldız bunlara dev plazalar da yapmayı ihmal etmedi. Sonra Nuh Çimento`nun bütün okul işlerini ve inşaat işlerini alan Macit Haldız, Demirören Grubu ile de çalışmaya başladı.
Artık hem Nuh Grubu`nun hem de Demirören Grubu`nun neredeyse kadrolu müteahhidi durumunda.
Dörtnala koşuyor.
Tutabilene de aşk olsun.

10 Mayıs 2010

ne güzel ilişkiler. demirörenin taşeronu demirörene karşı mücadele verecek, akp nin gölgesinde hem siyaset hem ticaret yapan,akp futbol politikasına karşı dik duracak..
şikecilerin sponsoru şikecilerden şampiyonluğumuzu alacak onların cezalandırılmasını sağlayacak...
yiyenlere afiyet olsun...

Sefa
19.05.2013, 16:56
ne güzel ilişkiler. demirörenin taşeronu demirörene karşı mücadele verecek, akp nin gölgesinde hem siyaset hem ticaret yapan,akp futbol politikasına karşı dik duracak..
şikecilerin sponsoru şikecilerden şampiyonluğumuzu alacak onların cezalandırılmasını sağlayacak...

Öyle deme paran yoksa hiç bir şeysin. Ayrıca dünya kulübü olacaksın. Yersen.. :)

Fatih
19.05.2013, 16:59

Muharrem Usta'nın durup dururken Trabzonspor aşkı depreşmedi.Usta'yla beraber normalleşme sürecine gireceğiz Fb ve TFF ile sıfır sorun bu arada belki şampiyon bile olabiliriz kimbilir.

Ahmet ÇOLAK
19.05.2013, 17:00
Dörtnala koşuyor.
Tutabilene de aşk olsun.

10 Mayıs 2010

yazıyı kırparak verdin belki bazı yerleri hoşuna gitmedi.

DEEP BLUE
19.05.2013, 17:00
Bu Levent Eyüpoğlu Gsli.Attığı tweetlerden öyle bir çıkarım yaptım.

Sözkonusu Eyüboğlu sülalesi, Trabzon Maçka'lı olanlar değil... Bunlar Rize'lidir... Ağabeyi İshak Eyüboğlu Fenerbahçe'lidir... Ama Trabzonspor'a da sempati duyan ve iş hayatının gereği olarak zaman zaman destek veren bir Fenerli...:o Nasıl oluyorsa işte...

Levent Eyüboğlu'nun hangi takımı tuttuğunu ise bilmiyorum.

Mert'
19.05.2013, 17:04
Levent Eyüboğlu fanatik gs li ve Usta seçilirse yönetimde olacak? Vay be.

gerenimo
19.05.2013, 17:10
Muharrem Usta'nın durup dururken Trabzonspor aşkı depreşmedi.Usta'yla beraber normalleşme sürecine gireceğiz Fb ve TFF ile sıfır sorun bu arada belki şampiyon bile olabiliriz kimbilir.

bize biçilen rol lige renk katmak. bu rolün dışına çıkmamamız gerektiği son 2 sezondır dikte ediliyor. şimdi bu role uygun adamı başkan seçmemiz dayatılıyor.

tristram
19.05.2013, 17:10
dun muharrem usta'nin sekreteri aradi..ankara'da sali gunu rixos hotelinde kokteyl varmis..bilgilendirme toplantisi yapacakmis.
davetiyeyide gonderdiler..anlasilan bu adam bu yola bas koymus:)

winner
19.05.2013, 17:11
Doktor iktidar partisinden milletvekili aday adayı olmuştu sanırım şimdi de bir belediye başkan adaylığı için ismi geçiyormuş...

Yine sendika başkanı da yerel seçimde iktidar partisinden adı geçen bir kişi...

Dünürlerin şirketinden bir yönetim kurulu üyesi var...Yine yukarıdaki yazıda ismi geçen iktidara yakın! iş adamı var...

Müteaahhitler zaten iktidar partisinin doğal üyesi gibi, listede yer alan Beyoğlu'ndaki Emek sinemasını yıkacak şirketin sahibi olan kişiye "iktidarın adamımısınız "diye sorulmuştu tv'de birkaç gün önce o da gülerek "yok yani, tabi evet" şeklinde cevap vermişti...

Başkan adayı zaten malum...

En azından çıkıp insanlara gerçeği söyleyin,kıvırmayın...

Burada ve genel kurul'da usta'yı destekleyenlerde kimseyi aptal sanmasın...

İlker Gazioğlu
19.05.2013, 17:13
Futbolumuz uzun yıllardır çamurun içinde yuvarlanıyor ama 2011 yılı ocak ayından itibaren ise alenen masa başında yazılan bir ligimiz var. 3 Temmuz 2011'e kadar Aziz yazdı, sonrasında da siyaset - medya ortaklığı ile yeni bir senaryo yazılıyor. Şike operasyonundan sonra artık saha sonuçlarını saha dışı olaylarla tahmin edebiliyoruz. Bizim senaryoda şöyle ,Muharrem Usta başkan olur . Seneye özellikle mart-nisan aylarına (yerel seçimler) kadar şampiyonluk yarışının içinde oluruz. Ama senaryoda şampiyon gs yazıyor ve onlar olurlar. Biz 2014-2015 sezonunda pisligin üzerine sünger çekme karşılığı şampiyon oluruz. Stadta o sezon sonunda biter .Genel seçimlerde gelir falan filan. Türkiye'de futbol bu, iktidarı ile , muhalefeti ile, medyası ile.

Fatih
19.05.2013, 17:17
yazıyı kırparak verdin belki bazı yerleri hoşuna gitmedi.

http://www.bizimkocaeli.com/Spor/guncel/21693-macit-haldizi-tutabilene-ask-olsun.html

Bak bakalım neresini kırpmışım.

gerenimo
19.05.2013, 17:22
Futbolumuz uzun yıllardır çamurun içinde yuvarlanıyor ama 2011 yılı ocak ayından itibaren ise alenen masa başında yazılan bir ligimiz var. 3 Temmuz 2011'e kadar Aziz yazdı, sonrasında da siyaset - medya ortaklığı ile yeni bir senaryo yazılıyor. Şike operasyonundan sonra artık saha sonuçlarını saha dışı olaylarla tahmin edebiliyoruz. Bizim senaryoda şöyle ,Muharrem Usta başkan olur . Seneye özellikle mart-nisan aylarına (yerel seçimler) kadar şampiyonluk yarışının içinde oluruz. Ama senaryoda şampiyon gs yazıyor ve onlar olurlar. Biz 2014-2015 sezonunda pisligin üzerine sünger çekme karşılığı şampiyon oluruz. Stadta o sezon sonunda biter .Genel seçimlerde gelir falan filan. Türkiye'de futbol bu, iktidarı ile , muhalefeti ile, medyası ile.

trabzonspor son yıllarda 2 kere sistemin çarkına çomak sokmuştur. hiç kimse beklemez ve istemezken son maçta direnerek bursanın şampiyon olmasının önünü açmış,bir sonraki sezon da yarışı son dakikaya kadar kovalayarak şike olayının ortaya çıkmasını sağlamıştır.

sistemi sarsan bu iki olan neticesinde de bedel ödetilmiş,gözdağı verilmiştir. şimdi sıra trabzonsporu terbiye ederek sisteme entegre etme sürecidir. m.usta ve ekibi bu misyonla hazırlanmış ve ortaya sürülmüştür. hamamcılar odası seçiminde bile yönetim belirleyen akp, trabzonspor için bu yönetimi uygun görmüştür.

klüp üyeleri sisteme entegre olacak,lige renk katacak bir trabzonspor mu yoksa hak ve adalet için,siyasi iktidarın bile karşısında duran bir trabzonspor mu kararını verecek.

Mustafa Ayazoğlu
19.05.2013, 17:27
başkan adayları her şeyi fırsat bilip mesaj atıyor :)

Ahmet ÇOLAK
19.05.2013, 17:30
http://www.bizimkocaeli.com/Spor/guncel/21693-macit-haldizi-tutabilene-ask-olsun.html

Bak bakalım neresini kırpmışım.

özür diliyorum farklı bir haberle karıştırdım yazıyı http://www.ozgurkocaeli.com.tr/makale/bazilari-icin-para-kazanmak-ne-kolay-92919.html burda ki bazı kelimeler dikkatimi çekmişti sizin yazınızda göremeyince böyle düşündüm kusura bakmayın

Fatih
19.05.2013, 17:31
özür diliyorum farklı bir haberle karıştırdım yazıyı http://www.ozgurkocaeli.com.tr/makale/bazilari-icin-para-kazanmak-ne-kolay-92919.html burda ki bazı kelimeler dikkatimi çekmişti sizin yazınızda göremeyince böyle düşündüm kusura bakmayın

Mühim değil olur arada.:)

Ertan1982
19.05.2013, 17:31
Vay listeye bak.Trabzonsporu düzene köpeklik yaptirmak icin toplanan cift takimlilar ve yandaslar.Yazik.

Cagdas Topal
19.05.2013, 17:34
M.Usta harbiden Profesyonel adamları almış inşallah dedikleri sözde kalmaz eğer başkan olursa

Saka gibi ya hala saf gibi inanan renkdaslarim var .

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Muhammet Kurt
19.05.2013, 17:38

Ne yapalim, duzen boyle, artik Trabzonsporun basina kim gelirse gelsin arkadas umurumda degil... Siz bazi tehlikenin durumunu farkindamisiniz? Trabzonspor 96 dan itibaren kuculdu !!! Surec de devam ediyor. Gecmisinle bu kadar ovunen bir taraftar gormedim. Neymis efendim Barcelonayi yenmisiz, liverpool yenmisiz, bilmem kimi yenmisiz, netice? Bunlari sen yenince dunya kulubu mu oldun? Artik birseyi kabul edelim, Trabzonspor artik ismiyle var, gucuyle artik yok.. Gucu olsaydi, kim ne derse dersin bu duruma dusmezdi, kimse kupayi elinden alamazdi, kimse sike yapmaya cesaret edemezdi. Ama Trabzonsporu sallayan kim? Istatiskler ortada... Benim oglumu Trabzonsporlu yapana kadar anam agladi, sonra benden fanatik oldu. Ama simdi goruyorum artik orali bile degil, okulda fenerliler, galatasaraylilar bana cosuyor diyor artik. Bende ona seneye daha guclu Trabzonspor gelecek diyorum bana verdigi cevap hep aynisini diyorsun.

Sike olayinda da oglum bana diyor, bu saatten sonra ben kupayi aldiktan sonra ne yapayim, ben son macta sevinmek istiyordum, sampiyonlugun tadini taze taze yasamak istiyordum. Arkadaslar, Trabzonsporun taraftar sayisi her sene hizla dusuyor, istedigin kadar sen Trabzonspor askindan bahset, yeni nesil NETICE gormek istiyor, sike olayindan sonra oglum iki sene Trabzonsporun rezil durumunu goruyor. Yeni nesil Sampiyonluk gormek istiyor, netice gormek istiyor, rakibini ezen, futbol oyniyan bir takim gormek istiyor. Boyle olunca yeni taraftar demek, yeni taraftar guc demek, sponsor demek, sponsor demek para demek, para demek guc demek. Bugun senin yonetimin Turkiyenin onde gelen is adamlari olsaydi, medya, siyaset, yaptirim gucu olsaydi hangi serefsiz Trabzonsporun kupasini calmaya cesaret edebilirdi? Ne taraftar gucun var, ne sportif gucun var, ne yonetici gucun var ve gel bu pisliklerle savas...

Neticede Fener uctu gidiyor, ekonomisini daha da guclendir, takimii daha da guclendir ve seni perisan etti !!! Medyasiyla, siyasetiyle, parasinla ezdi gecti. Simdi de birbirimize girdik. Arkadas kimse bana burada hayal anlatmazsin, ben bir iki sene daha bekliyemem, bana seneye sampiyonluga yarisacak bir kadro, kurumsallasmak adina (guc olmak) projeleri olan, ve bu arada da HUKUKU yonden sike savasini devam edecek bir yonetim varsa benim basimin ustunde yeri var... Borclanarak degil, kaynak yaratarak buyuyen bir Trabzonspor istiyorum... Herhalde bu da benim hakkimdir...

omondoles
19.05.2013, 17:51
Çocukluk gençlik ve dava arkadaşım ben biliyorum :)

Peki abi görüştün mü kendisiyle? Ne diyor? MU kapatır mı şikeyi?

%61 Loading...

cakalkerem
19.05.2013, 18:03
şike malesef yargıtayı bekleyecek...Onlara da ne olduysa hala bir karar veremediler.....

Şenol Altunsoy
19.05.2013, 18:07
Peki abi görüştün mü kendisiyle? Ne diyor? MU kapatır mı şikeyi?

%61 Loading...

Yeni görüştüm yarın uzun uzun konuşucaz

DeAgLeMaNyAq
19.05.2013, 18:28
şike malesef yargıtayı bekleyecek...Onlara da ne olduysa hala bir karar veremediler.....

Ufuk Özerten yargıtay kararı bir şey değiştirmez dedi...

FC-ST-PAULI-61
19.05.2013, 18:29
Ufuk Özerten kendini ne saniyor utanmaz Adam nasil degistirmez ?

Fatih
19.05.2013, 18:31

Muharrem Usta da öyle söylüyor sıkıntı yok.:)

Cengiz
19.05.2013, 18:35
50 bin kişiyi İstinye'ye yık bakalım değişiyor mu değişmiyor mu.

DeAgLeMaNyAq
19.05.2013, 18:35
Ufuk Özerten kendini ne saniyor utanmaz Adam nasil degistirmez ?

Ben de başından beri aynısını söylüyorum. UEFA FB'ye ceza vermeden o kupa zor gelir...

Muharrem Usta da öyle söylüyor sıkıntı yok.:)

Muharrem Usta önce yıllardır gittiği Trabzonspor maçlarında çekilmiş fotoğraflarını yayınlasın ondan sonra Trabzonspor'luyum desin...

Tuğrul
19.05.2013, 18:40
Muharrem Usta'yı yönlendiren kişiler, danışmanları kimse. Taraftarı mest edecek, gönlünü hoş tutacak mesaj vermesi yönünde tenkit etmeli.

Muharrem Usta tribüne oynamayı beceremiyor. Seçime de fazla zaman kalmadı. Kendisine önyargı ile bakan. Henüz kararı netleşmeyen delegeleri ikna etmek için 2010-2011 şampiyonluğumuzun akıbetine realist konuşmak yerine şova ve taraftara oynayan bir strateji geliştirmeli.

kral 61
19.05.2013, 18:41
50 bin kişiyi İstinye'ye yık bakalım değişiyor mu değişmiyor mu.

Harbiden Yıkalım artık hakkımız olanı istiyoruz vermezseniz tahtınızı başınıza yıkarız

kurt61
19.05.2013, 18:45

Zaten onlar da Trabzonspor'a yönetici olsak da 10'ar milyon versek diye bekliyorlardı yıllardır:)

colman
19.05.2013, 18:49
yargıtay kararı verecek sen hiç bişey değişmez diyecen o zaman senin orda ne işin var demekki sende şikenin içindesin karar veremezsen verenler gelir defolup gidersin...

mawro61
19.05.2013, 18:49
iyi düşünmek lazım. listelere bakınca bir ilkokulun voleybol takımının maçlarında servis ile getir götür işlerini dahi organize edemeyecek insanlar var.
koskoca trabzonspor ayağa düşüp rezilde edilebilir.

özgür6161
19.05.2013, 19:11
ganzilis tv ‏@ganzilistv 37 dk
Hazır yazmaya başlamışken sıkça soruluyor; Sadri Şener için klip yapmayacağım, onu kliple anlatamam ama o benim efsanem olarak kalacak.

seyduna_efil
19.05.2013, 19:11
Biri Muharrem Usta'yı acilen uyarmalı.

Ve her demecinde "kupayı geri getireceğim" yalanını ifade etmeli

Yani taraftarımı galayana getirecek,tribüne oynayacak söylemlerde bulunmalı.

Çünkü burda herkes "gerçekleşmesi imkansız " vaatlerden çok hoşlanıyor,öyle anladım ben.

Yunus Emre SEYHAN
19.05.2013, 19:13

Çünkü burda herkes "gerçekleşmesi imkansız " vaatlerden çok hoşlanıyor,öyle anladım ben.

Bencede. En fazla Cas'a gidip tazminat alabiliriz.

Yine de Hacıosmanoğlu diyorum ben. Gelsin , ortalığı karıştırsın biraz

cakalkerem
19.05.2013, 19:17
mafyaysa mafya

zaferyıldız
19.05.2013, 19:19
muharrem ustanın listesi trabzonspor camiası için oluşturulan akil adamlar listesidir.
bu adamlara kızamıyorum düzen bu ,
yine eskisi gibi biz olarak, düzenle savaşarak bir şey elde edebilirmiyiz? bundan da çok kuşkuluyuz artık.
ancak ruhumuzu satmak da sinmiyor içimize
o zaman niye trabzonsporluyuz?

Hüseyin Başoğlu
19.05.2013, 19:25
Sadri başkan ikna olmak istiyorsa edelim :)

Bilal Karadeniz
19.05.2013, 19:35
Sadri başkan ikna olmak istiyorsa edelim :)

kardeşim adam 10 kere söyledi aday olmuyacağım diye daha düne kadar burda büyük bir çoğunluk kulübü batırdın istifa et mithat halis vb menajerlere para yediriyosun kulüb'ün borcu 200 milyon tl oldu çek git vb söylemlerde bulundu şimdi başkan olsa 2-3 kötü sonuçda bu sefer teneke bağlayıp gönderirler.

logitech
19.05.2013, 19:47
muharrem usta'nın en fanatikleri cevap versin. gerçekten bu adamın trabzonsporlu olduğuna inanıyor musunuz?

Tuğrul
19.05.2013, 19:50
Muharrem Usta'nın çeşitli söyleşilerde, toplantılarda söylediği ana temalar şunlar.

- TS kurumsallaşacak. Profesyonel bir yapı ile yönetilecek.( Ceo, İcra kurulu başkanı )
- Dünya kulübü olacağız.
- Altyapıdan üstyapıya her yıl 2 tane oyuncu çıkacak( Dortmund modeli yanlış olsa da çünkü Götse dışında bir oyuncu çıkaramadılar)
- TSTV kurulacak(Umarım havada bırakmaz)
- Gelirlerimiz kısa vadede 75 milyon tl'den 125 tl'ye çıkacak( Belki de en önemlisi )
- Taraftar sayımız artacak( Başarı ile gerçekleşebilir)
- Akyazı stadını verimli kullanacağız(gs kadar olmasa da maksimum oranda gelir elde edeceğiz)

Mustafa YILMAZ
19.05.2013, 19:55
muharrem usta olmasında kim olursa olsun. albayrak 2 kendisi oda liman ihalesini Trabzonspor'dan almıştı usta'da gitsin its. kulüplerine sponsor olsun ikiside Trabzonspor'lu değil sistemin adamları o sistem onlara ihtiyaç duyarsa böyle ortaya çıkarlar işte. zarar görürüz o başkan olursa.

sadri şener şike sürecinde tek başına kaldı onunda gücü yetmeyince sustu susturuldu yeniden aday ve başkan olmasını isterdim eğer olmuyorsada muharrem usta'ya karşı birini mutlaka desteklemeli.

Ertan1982
19.05.2013, 20:07
Muharrem Usta'nın çeşitli söyleşilerde, toplantılarda söylediği ana temalar şunlar.

- TS kurumsallaşacak. Profesyonel bir yapı ile yönetilecek.( Ceo, İcra kurulu başkanı )
- Dünya kulübü olacağız.
Altyapıdan üstyapıya her yıl 2 tane oyuncu çıkacak( Dortmund modeli yanlış olsa da çünkü Götse dışında bir oyuncu çıkaramadılar)
- Gelirlerimiz kısa vadede 75 milyon tl'den 125 tl'ye çıkacak( Belki de en önemlisi )
- Akyazı stadını verimli kullanacağız(gs kadar olmasa da maksimum oranda gelir elde edeceğiz)

bunlari gercekten söylediyse tam salliyor.tampolitikaci kimne duymak istiyorsa onu söyliyor.

My
19.05.2013, 20:12
fenerbahçe ile normalleşme isteniyorsa, bu konuların bir daha kolay kolay gündeme gelinmemesi isteniyorsa, artık geçmişi unutup önümüze bakıcaz deniyorsa Muharrem Usta.

Tuğrul
bunlari gercekten söylediyse tam salliyor.tampolitikaci kimne duymak istiyorsa onu söyliyor.

Sallasa daha farklı şeyler söyler.

Ben başkan olursam 10-11 şampiyonluk kupası müzemize girecektir. Şampiyonluklara ambargo koyacağız vs..

Ali Şahin
Yeni görüştüm yarın uzun uzun konuşucaz

Abi bizide bilgilendirirsen iyi olacak kafalar cok karisik

Serdar A
19.05.2013, 20:14
mafyaysa mafya

Hangi mafya ?

My
19.05.2013, 20:16

Ben başkan olursam 10-11 şampiyonluk kupası müzemize girecektir. Şampiyonluklara ambargo koyacağız vs..Her şeyi söyler, vaad eder ama şike konusunda Madrit'ten giriyor Endülüs'ten çıkıyor Usta'mız. Geçmişe takılıp kalmayın diyor adam. Artık önümüze bakıcaz diyor. Daha ne demesini bekliyoruzki.

My
19.05.2013, 20:22
Bazı arkadaşlar çok önemli bir şeyi gözden kaçırıyor. Güçlü olucaz artık deniyor da güç zenginlikle, patronlarla, parayla, pulla olacak işdeğil. Zira güçse en babası fbnin arkasında şu anda. Usta'yı ve yönetimin cebinden çıkaracak adamlar fbde. Sermayesinden tutun başbakanına kadar ki zaten en önemli engel koyu fbli başbakan. Bunu aşmanın yolu da güçle, parayla, patronlarla vs. değil akılla, cesaretle ve samimiyetle, samimi Trabzonsporlu'lukla tüm iç-dış hukuki adımların atılmasıyladır.

Serdar A
19.05.2013, 20:22

- Dünya kulübü olacağız.
- Altyapıdan üstyapıya her yıl 2 tane oyuncu çıkacak( Dortmund modeli yanlış olsa da çünkü Götse dışında bir oyuncu çıkaramadılar)

-Tüm adaylar bu vaade sahip
-Tamamen popülist bir ifade , 15-20 yıllık bir istikrar ve kalıcı büyüme olmaksızın ve sizi diğerlerinden ayıran kültürel mirasınız olmadan üst klasman takımların arasında yer almak mümkün değil .
-Tüm adayların 1461'e yaklaşımı bir birine çok yakın .
-TSTV Saner Ayar döneminde klübe ek gelir sağlayamaz düşüncesi ile askıya alınmıştı , o dönem çok ciddi fizibilite çalışması oldu . Sadri Şener'in önemli hatalarından biriydi bana göre , M.Usta'nın bu vaadi çok yerinde .
-Klübün gelecek yıl gelirleri 100 milyon lira üzerinde gerçekleşecek . Futbolcu satışları ile 125 milyon lira hedefi yakalanır .
-Sportif başarılarla gelecektir ve ucu açık bir süreci içeriyor .
-Akyazı stadı , Sadri Şener'e karşı kullanılmış en büyük silahlardan biriydi , temeli atılırsa hangi başkan gelirse gelsin , çok ciddi bir kaynağa 'konacaktır' , fakat stad gelirlerinin %100'e ulaşması 2015'i bulacak .

Ertan1982
19.05.2013, 20:27

Ben başkan olursam 10-11 şampiyonluk kupası müzemize girecektir. Şampiyonluklara ambargo koyacağız vs..

1.Dünya Kulübüdiyor.Futbol Dünyasindan bir haber oldu ordan belli oluyor.Türkiyeden Dünya Kulübü cikmaz cünkü Dünya bizi Katar kategorisinde görüyor.
2.Altyapi konu.Bundesliga hatta Dortmundile kiyaslamak istioyrsan ilk önce 40*40 fabrika ekmek yemesilazim Tüm Türkiye.Gencler ve birkac ege kulübü haric.Hem ha diye olmaz bu olay en az 5 sene zaman lazim.5 sene zamani olmaz o koltukta.
3.kisa vaadene ne türlü bir zaman dilimiolarak görüyor?2 sene diyelim.Bu demek oluyorki 2 sene icinde 66% büyümeli o rakam.Sportif basari olmadan büyümez hatta kücülür o rakam.Ve zaten gercekci olarak 2 sene basari yakalayamaz bu takim.

Tuğrul
19.05.2013, 20:35
Her şeyi söyler, vaad eder ama şike konusunda Madrit'ten giriyor Endülüs'ten çıkıyor Usta'mız. Geçmişe takılıp kalmayın diyor adam. Artık önümüze bakıcaz diyor. Daha ne demesini bekliyoruzki.

Yargıtay kararı çıksın. fenerin herhangi bir yöneticisi cezalandırılsın. Camianın ve taraftarın baskısı ile ister istemez bu sorumluluğu alacaktır. Şike meselesi öyle kolayca vazgeçilecek halı altına süpürülecek bir mesele değildir.

Tuğrul
19.05.2013, 20:43
-Tüm adaylar bu vaade sahip
-Tamamen popülist bir ifade , 15-20 yıllık bir istikrar ve kalıcı büyüme olmaksızın ve sizi diğerlerinden ayıran kültürel mirasınız olmadan üst klasman takımların arasında yer almak mümkün değil .
-Tüm adayların 1461'e yaklaşımı bir birine çok yakın .
-TSTV Saner Ayar döneminde klübe ek gelir sağlayamaz düşüncesi ile askıya alınmıştı , o dönem çok ciddi fizibilite çalışması oldu . Sadri Şener'in önemli hatalarından biriydi bana göre , M.Usta'nın bu vaadi çok yerinde .
-Klübün gelecek yıl gelirleri 100 milyon lira üzerinde gerçekleşecek . Futbolcu satışları ile 125 milyon lira hedefi yakalanır .
-Sportif başarılarla gelecektir ve ucu açık bir süreci içeriyor .
-Akyazı stadı , Sadri Şener'e karşı kullanılmış en büyük silahlardan biriydi , temeli atılırsa hangi başkan gelirse gelsin , çok ciddi bir kaynağa 'konacaktır' , fakat stad gelirlerinin %100'e ulaşması 2015'i bulacak .

- Diğer adayların projesi, vaadi yok. Kulübü küçültmek istiyorlar
- Kulübün gelirleri önümüzdeki yıl 100 milyon tl olacak diyorsun. Kaynak. Muharrem Usta gelirlerimize bakmaksızın 50 milyon tl koyacağını söylüyor.
- Akyazı projesi Sadri Şener'e karşı kullanıldığını düşünmüyorum. Öyle bir komplo teorisi içinde değilim. Ayrıca stadı verimli kullanmak için işletmesi, isim hakkı gibi hususların kullanılması lazım. Yoksa Ts staddan öyle sanıldığı gibi yüksek gelirler elde edemez

Mehmet BAŞ
19.05.2013, 20:45

Haklısın kardeşim,

Hacıosmanoğlu gibi çıkıp şov içerikli mesajlar vermektense varsın gerçekleri söylesin...

Herkes biliyor ki siyasiler istemeden o kupayı geri alamayız.

Şimdi Hacıosmanoğlu'nun sözlerine inananlar 2 ay sonra ''Vahh vahhh'' diye söylenmeye başlamaları çok uzak değil...

Hacıosmanoğlu önce siyasileri eleştiriyor kupa onlarda diyor, daha sonra da başbakanımızın adaletine güveniyoruz diyor.

Şimdi bu adamın sözlerinin hangisi doğru? Hangisine inanalım.

Başkanlık yarışının başından beri Muharrem Bey ve Hakan Bey hiç söylemlerini değiştirmedi. O nedenle bu şike konusunda ikisinin dürüst olduğuna inanıyorum.

Ayrıca Trabzonspor başkanı mahalle delikanlıları, kabadayı gibi konuşamaz!

Ben hiç yakıştıramıyorum...

Umarım hayırlısı olur...

Umarım M.USTA kazanır.

Hüseyin Başoğlu
19.05.2013, 20:46
Hakan Kulaçoğlu 1461 den 7 oyuncu alıcaz diyince Kulaçoğluna sen t.d.misin bilmem ne die eleştiriler geliyor

Usta her yıl 2 futbolcu alt yapıdan gelicek diyince vizyon ve proje sahibimi oluyor :)

Uğur Ö.
19.05.2013, 20:48
Zaten şampiyonluğu geri getirceğim diyene inanıyormusunuz.Bana şampiyonluğa oynatacağım desin.Biraz gerçeklerden bahsetsinler.

erkankoc
19.05.2013, 20:54
Usta ismi giderek ilgi cekici oluyor

Serdar A
19.05.2013, 20:56
- Kulübün gelirleri önümüzdeki yıl 100 milyon tl olacak diyorsun. Kaynak. Muharrem Usta gelirlerimize bakmaksızın 50 milyon tl koyacağını söylüyor.
- Akyazı projesi Sadri Şener'e karşı kullanıldığını düşünmüyorum. Öyle bir komplo teorisi içinde değilim. Ayrıca stadı verimli kullanmak için işletmesi, isim hakkı gibi hususların kullanılması lazım. Yoksa Ts staddan öyle sanıldığı gibi yüksek gelirler elde edemez

M.Usta'nın propagandasına ilgi gösterdiğin kadar , resmi sitede yayınlanan mali tablolara da göz gezdirirsen , görürsün klübün planlanan gelirlerini ...
Forumda da paylaşıldı bu tablolar , aratırsan bulursun .

M.Usta klübe borç verecek , finansman sağlayacak yani . Bunun dışında klübün bir ticari değeri var ; örneğin göğüs reklamını yıllık 3 milyon eurodan veriyoruz , bu alanlarda FARK YARATACAK ne katkısı olacak , henüz muamma yuvarlak ifadeler kullanıyor .

Avni Akerde 18bin kombine satan bir yönetimin akyazı stadından faydalanamaması bir eksikliktir ve buna işaret ediyorum . Sadri Şener başkanlığa gelirken may tesislerinin dhmiye devri ve yeni akyazı stadı masadaydı , şu an görevden ayrılıyor ve bu iki konu halen masada .

Senin ne sandığını bilemem , stadyum gelirleri , özellikle 50 loca ve yaklaşık yarısı numaralı gerçekleşecek kapasitenin %50'si civarında kombine satışı yaz transfer döneminde kayda değer bir kaynak üretir , ayrıca stadyum altında yer alacak ticari birimler , haftalık maç hasılatları ve tribün blokların sezonluk sponsorluk anlaşmaları yekünde ciddi bir kaynak oluşturmaktadır . Bu kaynak , klübün iddia gelirlerinden yahut Türkiye kupasını alırsa toplayacağı yayın gelirlerinden kat be kat fazladır .

cakalkerem
19.05.2013, 20:58
kasmayın kendinizi sunun surasında kaç gün kaldı ki?

Ahmet Kuru
19.05.2013, 21:04
Başkan Sadri Şener bugün Habertürk e konuk oldu mu acaba bilgisi olan var mı?

Sefa
19.05.2013, 21:05

Muharrem Usta'nın 75 Milyon dediği gelir zaten 125 Milyon TL. Bu da Sadri Şener gibi kendi yalanlarını millete inandırmaya çalışıyor.

Usta önce gelir gider tablolarına baksın.. 1 Yıllık sürede beklenen gelir 128 ile 155 Milyon TL aralığı..

Sayfa-9

http://www.trabzonspor.org.tr/upload/sportif/dosyalar/201209_.pdf

Cihat K
19.05.2013, 21:15
Başkan Sadri Şener bugün Habertürk e konuk oldu mu acaba bilgisi olan var mı?

dün beyaz tv ye yaptığı açıklmalarının aynısını yaptı.aday olmayacağını fb gs ile barışmayacaklarını vs aynı şeyleri söyledi yani..

lopsang
19.05.2013, 21:17
Muharrem Usta'nın 75 Milyon dediği gelir zaten 125 Milyon TL. Bu da Sadri Şener gibi kendi yalanlarını millete inandırmaya çalışıyor.

Usta önce gelir gider tablolarına baksın.. 1 Yıllık sürede beklenen gelir 128 ile 155 Milyon TL aralığı..

Sayfa-9

Yalnız dikkat etmek lazım, oradaki tahmini gelirdir ve Futbol A.Ş.'den beklenen gelir 20 milyon dolar, hisse satışı yapılarak 20 milyon tl ye yakıın bir gelir elde edildi, yani tahminde yanılıdlar...ikinci gelir kalemi 8-10 milyon euro luk transfer girdisi, kim satılacak sizce ? Kısacası sizin yazdığınız o tahmini gelir kalemi içinde, ekstralar var ,her sene gerçekleşmez bunlar, ortalama geliri nedir Ts nin ona bakmak lazım.

Sefa
19.05.2013, 21:22
Yalnız dikkat etmek lazım, oradaki tahmini gelirdir ve Futbol A.Ş.'den beklenen gelir 20 milyon dolar, hisse satışı yapılarak 20 milyon tl ye yakıın bir gelir elde edildi, yani tahminde yanılıdlar...ikinci gelir kalemi 8-10 milyon euro luk transfer girdisi, kim satılacak sizce ? Kısacası sizin yazdığınız o tahmini gelir kalemi içinde, ekstralar var ,her sene gerçekleşmez bunlar, ortalama geliri nedir Ts nin ona bakmak lazım.

Tabi ki tahmini gelirler olacak. Fazla da olabilir az da transferi soruyorsanız R.O.K - 7,5 Milyon €

Keşke bu gelir olmasa ama büyük ihtimalle olacak.

Mustafa Ayazoğlu
19.05.2013, 21:27
Bu takım seneye şampiyonluğa oynamaz mı?

bakalım ünal aysal'ımız kim olacak

http://s1305.hizliresim.com/19/m/n7q7g.jpg

exelans_25
19.05.2013, 21:35
güçlü yönetim=güçlü Trabzonspor ben bu yüzden ustayı destekliyorum

Kaan Kaya
19.05.2013, 21:39
İbrahim Hacıosmanoğlu

lopsang
19.05.2013, 21:40
Tabi ki tahmini gelirler olacak. Fazla da olabilir az da transferi soruyorsanız R.O.K - 7,5 Milyon €

Keşke bu gelir olmasa ama büyük ihtimalle olacak.

Tahminiden kastım şu, takımın ortalama geliri kabaca 75 milyon tl deniyor; yayın hakları, sponsor geliri, kombine ve bilet satışları, ts club geliri vb..Hisse satışını her zaman yapamazsın zaten klübün elinde % 57 lik bir pay kaldı...Diğer yandan şunu açıkça söyleyebilirim, kısa vadede bankalara olan borçlar yapılandırılabilir,zaten gelen tüm yönetimler öyle yapacaktır, stadın ihale aşamasının tamamlanması ile, BJK nın yaptığı gibi stadın isim hakkı satılacaktır,tribünlere isim verilerek spnsor gelirleri de arttırılacaktır, locaların satışı agresif bir politika ile rahatça gerçekleştirilebilir, dolayısıyla, gelirlerin ortalama 125-150 milyon tl arasına çıkarılması için potansiyel başkanların elinde ciddi bir imkan olduğunu düşünüyorum

atillati
19.05.2013, 21:46
Başkan adayımız Metin Atasoy Kadırga Tv de canlı yayında.

cakalkerem
19.05.2013, 21:47
ne diyor ki

Tuğrul
19.05.2013, 21:48
Kısa vadeli finansal borç 99 milyon tl ( 1 yıl içinde ödeneceğini farz etmişler. Ama evdeki hesap çarşıya uymuyor )

Kısa vadeli ticari borç 17 milyon tl ( Futbolculara, kulüplere yapılan ödemeler)

Kısa vadeli diğer borç 42 milyon tl ( Vergi, sosyal kesintiler. )

Borçları çevirmekte, ödemekte sorun yaşanıyor. Kısa vadede bu kadar borcun birikmesi ürkütücü. Ayağını yorganına göre uzatmamışlar. Bankalar haciz işlemi başlatırlarsa şaşırmam.

Kısa vadeli borcumuz 159. Uzun vadeli borcumuz ise 21 milyon tl. Toplam 180 milyon tl borcumuz var.

atillati
19.05.2013, 21:54
ne diyor ki

Selam söylüyor size.

ardasa61
19.05.2013, 21:57
Kısa vadeli finansal borç 99 milyon tl ( 1 yıl içinde ödeneceğini farz etmişler. Ama evdeki hesap çarşıya uymuyor )

Kısa vadeli ticari borç 17 milyon tl ( Futbolculara, kulüplere yapılan ödemeler)

Kısa vadeli diğer borç 42 milyon tl ( Vergi, sosyal kesintiler. )

Borçları çevirmekte, ödemekte sorun yaşanıyor. Kısa vadede bu kadar borcun birikmesi ürkütücü. Ayağını yorganına göre uzatmamışlar. Bankalar haciz işlemi başlatırlarsa şaşırmam.

Kısa vadeli borcumuz 159. Uzun vadeli borcumuz ise 21 milyon tl. Toplam 180 milyon tl borcumuz var.

Metin Atasoy mu demiş bunu?

DeAgLeMaNyAq
19.05.2013, 21:59
Rıdvan: "Sadri Şener aday olmamalı ama olursa saygı duyarız..."

Bir sen eksiktin... :)

ardasa61
19.05.2013, 22:02
sadri başgan hep sarhoşken doğruları söyledi. eğer alkolik olacaksa gelsin tekrar :D

gerenimo
19.05.2013, 22:02
Rıdvan: "Sadri Şener aday olmamalı ama olursa saygı duyarız..."

Bir sen eksiktin... :)

neden aday olmaması gerektiğini de açıllamayı lütfetseydi keşke. zaten m.ustayı destekleyici demeci de olmuş. bizim başkanlık işinde bir şeytan eksikti tam oldu.

DeAgLeMaNyAq
19.05.2013, 22:03
neden aday olmaması gerektiğini de açıllamayı lütfetseydi keşke. zaten m.ustayı destekleyici demeci de olmuş. bizim başkanlık işinde bir şeytan eksikti tam oldu.

FB ile aramız inşallah düzelmeyecek dost olmayacağız açıklamalarından dolayı...

Tuğrul
19.05.2013, 22:04
Metin Atasoy mu demiş bunu?

Burada yazıyor.

Christian Brüls'e TS'a dava açıp kazanmış. 3.5 Milyon euro vermişiz.

Eren ve Sercan'dan 700 bin lira kazanmışız.

Muharrem Usta başkan olmazsa karanlık bir döneme gireriz

seyduna_efil
19.05.2013, 22:04
M.Usta "gelirleri artıracağım,kulüp profesyonel olacak,ceo larla şirket mantığında yönetilecek" vaadinde bulunur ancak bu vaatler popülist bulunur..

Ancak Hacı' " kupayı,boğaz köprüsünden horonlarla getireceğim" vaadinde bulunur,herkes inanır bu söyleme..

Taraftarımız iyice garipleşti.

Aldatılmayı iyice kanıksadı taraftar galiba...

ardasa61
19.05.2013, 22:06

Burada yazıyor.

Muharrem Usta başkan olmazsa bu günleri mumla ararız. Karanlık dönem yaşarız

farzedelim ki, o iyilik meleği usta başkan olamadı. ne olacak?

ardasa61
19.05.2013, 22:08
M.Usta "gelirleri artıracağım,kulüp profesyonel olacak,ceo larla şirket mantığında yönetilecek" vaadinde bulunur ancak bu vaatler popülist bulunur..

Ancak Hacı' " kupayı,boğaz köprüsünden horonlarla getireceğim" vaadinde bulunur,herkes inanır bu söyleme..

kim çıkıp hacının bu söylemini kesin yapacağına inandığını ifade etti? kendi kendinize hayali düşmanlar yaratıp oynuyorsunuz. bu taraftar bu zihniyete ancak güler...

evrents
19.05.2013, 22:14
Tabi ki İbrahim Hacıosmanoğlu.Bu adam şikecilere pabuç bırakmaz.Bakınız iki sene önceki konuşması.Başkan olursam Aziz Yıldırım'la ilgili daha çok konuşacağım diyor.Şikeyle ilgili çok sert açıklamalar yaptıydı zamanında.

GbqnxP1PoPc
T2cjap-epp4

Tuğrul
19.05.2013, 22:15
farzedelim ki, o iyilik meleği usta başkan olamadı. ne olacak?

Gördün mü Sadri Şener'ini ne yapmış. Kısa vadeli borcumuz 142 milyon tl. Maliye ekipleri kulübün varlıklarını haczetmeyi gelince ne tepki göstereceksin. Merak ediyorum. İflas etme noktasına gelmişiz. Ağlanacak halimize gülüyorsun.

Ama Muharrem Usta'ya çamur atmaktan da imtina etmiyorsunuz.

evrents
19.05.2013, 22:15
Muharrem Usta geçen sene basketbol takımımızdan sponsorluğunu çekip, galatasaray basketbol takımına vermişti.Kesinlikle başkanımız olmamalıdır.

Sefa
19.05.2013, 22:17

Millet vaatlere değil samimiyete inanıyor.

Hacıosmanoğlu diyor ki şikecilerle mücadelemiz devam edecek.

Usta diyor ki biz yeni yapılanmaya gidip Şampiyon olmaya çalışacağız 2011'i unutacağız..

özgür6161
Gördün mü Sadri Şener'ini ne yapmış. Kısa vadeli borcumuz 142 milyon tl. Maliye ekipleri kulübün varlıklarını haczetmeyi gelince ne tepki göstereceksin. Merak ediyorum. İflas etme noktasına gelmişiz. Ağlanacak halimize gülüyorsun.

Kısa vadeli borç 142 değil 173 milyon TL...

Ayırca kısa vadeli boçr 1 yıl içinde ödenen borç değildir...

seyduna_efil
kim çıkıp hacının bu söylemini kesin yapacağına inandığını ifade etti? kendi kendinize hayali düşmanlar yaratıp oynuyorsunuz. bu taraftar bu zihniyete ancak güler...

Arka sayfaları aç oku görürsün o hayali kişileri.

Forum öyle bir duruma geldi ki Usta,taraftarları olmayacağını bildiği kupa vaadiyle kandırmadığı için hain ilan edildi; diğer adaylar getireceğim dediği için baş tacı.

Ne zamandan beri bizi olmayacak şeylerle kandıranları baş tacı eder olduk

blues
19.05.2013, 22:21

Profesyonellesmeden senin anladigin sey ile benim anladigim sey arasinda daglar,ucurumlar,ovalar hatta vadiler var! yönetici sana o parayi sadaka niyetine vermeyecek! MAY da vermisti,Albayrakta vermisti. Özellikle albayrak parasini alabilmek icin kongreyi ertelemis bizi dünya aleme rezil etmis ve mali kongrede de onay alamamisti! Bumudur Profesyonellik? Ancak yazdiginin ironi oldugunu varsayiyorum,)

TSelif
19.05.2013, 22:21
Arka sayfaları aç oku görürsün o hayali kişileri.

Forum öyle bir duruma geldi ki Usta,taraftarları olmayacağını bildiği kupa vaadiyle kandırmadığı için hain ilan edildi; diğer adaylar getireceğim dediği için baş tacı.

Ne zamandan beri bizi olmayacak şeylerle kandıranları baş tacı eder olduk

Nasıl yani olmayacağını bildiği kupa vaadi...
O kupa bu şehre gelecek ama nasıl olursa olsun gelecek ( ALLAH'ın adaletine güveniyorum)

burasıdaTRABZON
19.05.2013, 22:22
muharrem ustaya kızıyosak sadri şeneri öldürmeliyiz(bence sadri başkan efsanedir son 10 yılın en iyisidir)
neden ;

1)Y.D.ye verdiği destek

2)muharrem usta için sadeceo trabzonsporu ileriye taşıyabilir yorumu yaptığı için

3)chpli heyeti karşılayan nevzat şakarı basının taraftarın önüne attığı için

TSelif
19.05.2013, 22:24

Burada yazıyor.

Muharrem Usta başkan olmazsa karanlık bir döneme gireriz
Bu adam aday olmasaydı ne olacaktı. Kaybolup gidecektik demek ki.
Sanki adam cebinden para verecek

Tuğrul
19.05.2013, 22:27
Kısa vadeli borç 142 değil 173 milyon TL...

Ayırca kısa vadeli boçr 1 yıl içinde ödenen borç değildir...

Bankalara olan borcun 99 milyon tl. Bunların koyduğu şartlar hakkında fikrim yok. Ancak alacak konusunda titizler. Gözyaşı falan dinlemezler. Mali raporda bir yıl içinde ödenmesi gerektiğinin altını çizmişler. Ben onların yalancısıyım. Kısa vadeli borcun bu kadar çok birikmesi olayın vehametini daha çok artırıyor

Sefa
- Eskiden futbol oynuyormuşsunuz, sıkı Trabzonsporlusunuz. Yakında seçim var. Başkanlığı düşünüyor musunuz?

Ligdeki 9 takıma sponsoruz. Trabzonsporluyum, başka takımı tutmam mümkün değil. Beşiktaş'ın kutlamalarına Ünal Aysal gitti. Fikret Orman, “Ne güzel” dedi. Evet normali bu. Taraftarlar karışık oturabilmeli, maç sahada yapılmalı. Başkanlar fanatik olmamalı. Trabzonspor'un içinde olduğu durum çok üzücü. Seçimde ümit ediyorum iyi bir başkan gelir. Trabzonspor iyi bir yere taşınır.

M.Usta'nın 24 Mart'taki bir röportajından. Aklından o zaman Başkanlık geçmiyordu..

seyduna_efil
Millet vaatlere değil samimiyete inanıyor.

Hacıosmanoğlu diyor ki şikecilerle mücadelemiz devam edecek.

Usta diyor ki biz yeni yapılanmaya gidip Şampiyon olmaya çalışacağız 2011'i unutacağız..

Hacı her konuşmasında "kupayı geri getireceğim,ger getirdiğimde müzeyede koymayıp herkesin göreceği yerde sergileyeceğim" falan diyor. Pardon ama bu mu vaat değil ??

Hacı,külhan beyi gibi konuşuyor. Öyle bir yapısı var ki sanki her istediğini yapacakmış gibi konuşuyor. Böyle tiplerin genellikle söylemleri,icraatlarının hep önüne geçmiştir. Bu yüzden antipatik olurlar ve samimiyetlerini giderek yitirirler.

Usta'yı eleştiriyorsunuz ya şikecilere destek çıktığı için.

Sahi Sadri Başkan yargılanırken Hacı nerdeydi?? Adliyeye gidip destek çıktı mı başkana??

Ben,şike sürecinde,2011 den günümüze Hacının laftan başka bir icraatını görmedim. Gören varsa,bilen varsa anlatsın. Hep yaparım,ederim,alırım.

Hep laf,laf,laf...

Karnımız tok.

LANGARA
19.05.2013, 22:28
Hacıosmanoğlu bu akşam Sürmene'de idi. kendi mizacıyla alakalıdır büyük ihtimalle ama konuşmalarını pek heyecan verici bulmadım. konuşmasının önemli bir bölümünde Usta'ya yüklendi. En dikkat çekici söylemi kupayı Trabzon'a getireceğiz idi. Eğer seçilirse tribünlerdeki grupları ortadan kaldıracağından bahsetti. 20-30 tane maaşlı amigo çalıştıracaklarını söyledi. Trabzon'un mali durumunun bazılarının ifade ettiği gibi çok çok kötü olmadığını ancak bunu da düzelteceklerini söyledi. Ancak ve ancak tüm bunları nasıl yapacağına dair pek bir şey söylemedi.

TSelif
19.05.2013, 22:30
Hacı en azından LAF da olsa diyeceğini dedi. Ama diğeri bu dönmede Aykut iti ile Kığılı adisi ile boy boy foto vermekle meşguldü !!

Sefa
19.05.2013, 22:33
Hacı her konuşmasında "kupayı geri getireceğim,ger getirdiğimde müzeyede koymayıp herkesin göreceği yerde sergileyeceğim" falan diyor. Pardon ama bu mu vaat değil ??

Hacı,külhan beyi gibi konuşuyor. Öyle bir yapısı var ki sanki her istediğini yapacakmış gibi konuşuyor. Böyle tiplerin genellikle söylemleri,icraatlarının hep önüne geçmiştir. Bu yüzden antipatik olurlar ve samimiyetlerini giderek yitirirler.

Usta'yı eleştiriyorsunuz ya şikecilere destek çıktığı için.

Sahi Sadri Başkan yargılanırken Hacı nerdeydi?? Adliyeye gidip destek çıktı mı başkana??

Ben,şike sürecinde,2011 den günümüze Hacının laftan başka bir icraatını görmedim. Gören varsa,bilen varsa anlatsın. Hep yaparım,ederim,alırım.

Hep laf,laf,laf...

Karnımız tok.
Haklısın. Hacıosmanoğlu Şikecilere sponsor olup hakkımızı gasp edenlerle boy boy fotoğraf çektirmek gibi icraatlarda bulunmadı.

Yeniden yapılanmaya giden borç batağındaki oyuncularımızı gasp eden aklını çelen takıma 23 Milyon $'lık sponsorluk gibi icraatte de bulunmadı.

İyi ki icraat yapmadı.

Uğur Tüysüzoğlu
19.05.2013, 22:35
İbrahim Usta Trabzonspor başkanlığına oynuyordu ve azımsanamayacak bir kendine ait delegeside var.
Yanına 2 kere sadece İbrahim Hacıosmanoğlu gitmiş eğer başkan adayı olacaksan sana destek verim eğer olmayacaksan desteğini beklerim diye.
İbrahim Usta'da bunun üzerine sadece Hacıosmanoğlu'nun ziyareti nedeniyle destek veriyor.

Üstteki haber yakın kaynaklardan.

Diğer konu ise hangi başkan O kupayı alıp sallandıracağım derse yalan.
O kupayı ancak kamu vijdanı mahkeme uefa gibi baskılar ile alınabilir başkanın kendi lobisi ile değil.

Sadri Şener'de Akp'liler tarafından getirildi İbrahim Hacıosmanoğlu'da bir partilidir Usta'da Hakan Kulacaoğlu'da
Burada dikkat etmemiz gereken parti değil siyasiyle sevişip emir mi alacak kendi emirlerini siyasilere onaylatmak için diretecek mi diye.

DeAgLeMaNyAq
19.05.2013, 22:36
Metin Atasoy başta iyi imaj veriyordu ama ısrarla hem Sadri Şener hem de diğer adaylara sallayıp duruyor...

ardasa61
19.05.2013, 22:38

1- kimseye çamur attığım yok. muhalefeti sindiremediğiniz için görüşlerinize karşı çıkılmasına "çamur atma", "karalama kampanyası" olarak nitelemeniz karakterinizi gösteriyor.

2- sadri şener'im? benim sadri şener'im? sadri şener bu kulübün şu anki başkanıdır. ağzınıza alırken destur çekin böyle konularda. ben kimin başkan olması gerektiğini bilmiyorum, sadri şener dahil. yaptığı yanlışlar doğrular yan yana koyulur bunlar ayrı meselelerdir. ama muharrem ustaya karşı çıkan insanların hepsini onun bunun adamı olarak görmeniz çok açık söylüyorum, seviyenizi gösteriyor.