PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez!

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61

Serdar Dilekoğlu
15.07.2011, 22:04
Bu arada Tarkan konserinin şehitlerden dolayı yarıda kesilmesini protesto edenleri kınıyorum.

Ciddi ciddi Trabzon da bunu yapan var mı?

LazAnisT
15.07.2011, 22:34
Siirtte polis aracına saldırı 1 polis şehit oldu.

Ilelioglu
15.07.2011, 22:52
Allah rahmet eylesin, mekanlari cennet olsun.

Ilelioglu
15.07.2011, 22:53
''Milletimizin başı sağolsun'' demekten ben bıktım usandım artık. Yeter artık!!! Bu ülkeyi yönetenler neyi bekliyor? Şehit haberlerini bu kadar kolay nasıl kanıksadık?

Yahu neyi konuşuyoruz ki? Bırakın Kandil'e girmeyi, ABD'den izin almadan daha İmralı'ya giremiyoruz :mad:

Bu konuda cok sey sormak istiyorum ama is Siyasete giriyor diye yazamiyorum.

Serdar Dilekoğlu
15.07.2011, 23:05
Siirt te bir can daha verdik. Şimdi liderlerden bir açıklama daha gelir terörü lanetliyoruz diye. bende sizleri lanetliyorum her defasında ama çözüm olmuyor.

Mesut
15.07.2011, 23:11
Ciddi ciddi Trabzon da bunu yapan var mı?
İlk başta haberi okuduğumda gururlandım helal olsun dedım sonra haberın videosunu izliyim dedim izlemez olaydım.
Devammm Devammm diye tezahuratda bulundular.Utandım

Uğur Ö.
15.07.2011, 23:11
İyice kudurdu şerefsiz herifler.Allah rahmet eylesin polisimize.Böyle bir günde bile saldıracak kadar aşağılık bir örgüt

Samet Türkmen
15.07.2011, 23:28
Hadi yine ortak açıklama yapın. Allah belanızı versin ,Dünyanın en güçlü ordularından birine sahibiz, dağda gezen çapulculara hadlerini bildiremiyoruz. O aldığınız paralar, maaşlar, bir işçinin maaşı kadar benzin yakan makam arabalarınız size haram olsun !

TSelif
15.07.2011, 23:53
Bu geceki dualarımızın çok büyük bir bölümünde yer aldınız. ALLAH hepinize gani gani rahmet etsin .
ALLAH ana babalarına PEYGAMBER sabrı versin :(

Murat GENEL
16.07.2011, 00:01
yeni moda da ''teröre karşı kararlı mücadelemiz'' hayırlı işler..

Berat Akçay
16.07.2011, 00:13
Milletin sabrını mı deniyorlar ? Bardak taşma noktasına geldi..

İmralı'daki it beslenmemeli artık.ASILMALI

Ilelioglu
16.07.2011, 00:53
Bu konuda cok sey sormak istiyorum ama is Siyasete giriyor diye yazamiyorum.

Yazmak istemiyorum ama yine dayanamadim;

Su terör örgütünün silah alisini kesmek bu kadar zormu?

Yada biryerden bunlara gelen paralari?

Bu konu neden irdelenmezde, ancak laf yapilir anlamis degilim.

Bunun üzerine gitmek lazim, daha bunun gibi bircok sey var.

61_Hasan_69
16.07.2011, 01:38
http://www.facebook.com/video/video.php?v=457198057667

Sefer A.
16.07.2011, 02:46
Bu arada Tarkan konserinin şehitlerden dolayı yarıda kesilmesini protesto edenleri kınıyorum.

ben de eğer onlara ağız payı verilmediyse o ağızlarının paylarını vermeyenleri kınıyorum....
Trabzon iyice bozuyor bozuluyor.... rezalet

Uğur Ö.
16.07.2011, 03:46
Tarkan hiç başlamasaydı konsere en iyisi olurdu

Ertan1982
16.07.2011, 10:31
Yazmak istemiyorum ama yine dayanamadim;

Su terör örgütünün silah alisini kesmek bu kadar zormu?

Yada biryerden bunlara gelen paralari?

Bu konu neden irdelenmezde, ancak laf yapilir anlamis degilim.

Bunun üzerine gitmek lazim, daha bunun gibi bircok sey var.
Amerikalilarin,Ruslarin,Israilerin yaptiklarini yapacaksin.Bunlara silah satanin 7 sülalesini özel birim göndererek yok edeceksin.o zaman kimse cesaret edip bunlara silah satamaz.

Mehmet
16.07.2011, 10:56
ermeni asalaklarının yok olduğu gibi bu zerduşlarda inşallah yok olacaklar.

Şehitlerimize rahmet, ülkemizin başı sağ olsun.

Hekimoğlu
16.07.2011, 12:44
Kaynağı kurutacaksın ki bu kadar zaiyat verme adamlar Kandildeki inlerinde kış aylarında nerde ne eylem yapacağını planlıyor biz de seyrediyoruz yeri yurdu belli bu şerefsizlerin.

bronsdelta61
16.07.2011, 13:00
bana kimse masal okumasın.! Bu ülkede terörle mücadele edilmiyor vesselam!!

10-15 tane piç, orosbu çocuğu 75 milyon nüfusa sahip bir ülkenin fidanlarını kırabiliyorsa, ve benim ülkem buna dur diyecek kapasitesi varken diyemiyorsa fazla konuşmanın bir anlamı yok. Terörle mücadeleymiş, hadi canım!!

Sabahleyin bir subay ve bir doktoru karşısında gören bir anne babanın ızdırabını acısını anlayabildiğimiz gün bu iş biter.. Bu kadar basit !!

Tamil gerillaları 1983'den beri hükümetle savaşıyordu. Hem öyle böyle bir örgütde değildi bu. Adamların savaş uçağı bile vardı. Ama bu işi bitirmeye kararlı bir hükümet karşısında yok oldular. Bir sri lanka kadar olamıyor muyuz? Ne kadar daha çekeceğiz bu acıyı?

yarali askerler

j.uzm.onb. Regaip Özdemİr trabzon / arakli / İstanbul ağır yaralı (gata)

trabzon araklı değirmencik köyünden (eski adı ağnas). Karın boşluğu parcalanmış diyorlar:(

allah'ım sen görüyorsun ya rabbim.

benİm uzaktan akrabam olur kendİsİ. Ankarada gatada yatiyor. 10 dakİka Önce akrabalirmla konuŞtum. Durumu İyİye gİdİyor. DÜn amelİyata almiŞtilar. BugÜn İyİymİŞ. Şuuru aÇilmiŞ. Rabbİm onu vatanimiza baĞiŞladi.

Eto'o
16.07.2011, 14:18
Diyarbakır'da 13 Askerimiz ŞEHİT oldu!
oldumu aga sehitler olmez lutfen basligi degistirin hayvan olmediki oldu diyoruz SEHIT VERDIK deyin lutfen

.....
16.07.2011, 18:15
Diyarbakır'da şehit olan 8 asker toprağa verildi

http://image.haber7.com/haber/haber7/photos/2010/463820110715032235126.jpg (http://www.haber7.com/) Önceki gün terör örgütü PKK'nın Diyarbakır'ın Silvan ilçesindeki hain saldırısında şehit düşen 13 askerimizden 8'i toprağa veriliyor. Bugün Toprağa verilen şehitlerimiz:
[/URL]
(http://uyelik.haber7.com/uye-islem.php?cmd=addNews&nID=764498)
16 Temmuz 2011 14:46

Mustafa Güney ve Gökhan Yıldırım Adana,
Noyan Aydın Zonguldak-Ereğli
Aykut Delimehmetoğlu Ankara-Çubuk
Mehmet Kaz Gaziantep-Nizip
Necmettin Torun Samsun-Alaçam
Emrah Eker Giresun-Dereli
Gökhan Kaplan Tekirdağ-Şarköy
[U]ANKARA:

Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde teröristlerle girilen çatışmada şehit düşen Jandarma Komando Onbaşı Aykut Delimehmetoğlu, Ankara'nın Çubuk ilçesinde dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Çubuk Merkez Camii'nde öğle namazını müteakip cenaze töreni düzenlendi.

Törene Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Konaner, üst düzey askeri yetkililer ve çok sayıda vatandaş katıldı. Cenaze törenine katılanlar, şehidin annesi Gülnur ve babası Beytullah Delimehmetoğlu ile yakınlarına taziyelerini iletti.

Delimehmetoğlu'nun cenaze namazında askerler ve siyasiler yan yana saf tuttu. Cenazenin ardından şehit onbaşının naaşı top arabasına konularak cenaze marşı eşliğinde tören geçişi yapıldı. Cenaze töreni sırasında Aykut Delimehmetoğlu'nun anne ve babası gözyaşlarına boğuldu.

GİRESUN

Diyarbakır'ın Silvan ilçesi kırsalında PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen 13 askerden biri olan Jandarma Komando Çavuş Emrah Eker, Giresun'un Dereli ilçesine bağlı Yavuzkemal beldesinde son yolculuğuna uğurlandı.

Şehit Emrah Eker için Yavuzkemal belde merkezinde düzenlenen törene; Giresun Valisi Dursun Ali Şahin, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgenaral Erhan Güder, AK Parti Grup Başkan Vekili Nurettin Canikli, CHP Genel Başkan Yardımcısı Volkan Canalioğlu, şehit yakınları ve vatandaşlar katıldı. Törende şehidin tabutuna sarılan anne Medine Eker, "Bir evladım daha var. Onun da vatan uğruna gerekirse şehit olmasını istiyorum" derken, tören boyunca evladının fotoğrafını kucağından bırakmadı.

Jandarma Albay İsmail Çetinbaş'ın konuşmasının ardından, İl Müftüsü Necati Akkuş tarafından cenaze namazı kıldırıldı. Şehit askerin cenazesi, daha sonra silah arkadaşlarının omuzlarında belde merkezindeki aile kabristanlığında toprağa verildi.

ADANA
Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde şehit olan 13 askerden Adanalı uzman çavuşlar Mustafa Güney ve Gökhan Yıldırım'ın cenazesi son yolculuğuna uğurlandı. Güney ve Yıldırım için öğle namazını müteakip Sabancı Merkez Camiinde cenaze töreni düzenlendi.
Törene Vali İlhan Atış, 6. Kolordu Komutanı Korgeneral Mehmet Eröz, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Ali Lapanta, AK Parti Adana milletvekilleri Necdet Ünüvar ve Mehmet Şükrü Erdinç, CHP milletvekilleri Ümit Özgümüş, Turgay Develi, MHP milletvekilleri Seyfettin Yılmaz, Ali Halaman, askeri ve mülkü erkânın yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.
Emniyet Müdürlüğü ekipleri, tören boyunca geniş güvenlik önlemleri aldı. Ömer Çelik, Vali İlhan Atış ile cenaze törenine gelirken kendilerine ülkücü diyen bir grup tarafından yuhalandı.
Adana Müftüsü İsmail Canbolat tarafından kılınan cenaze namazının ardından şehitler son yolculuğuna silah arkadaşlarının omuzlarında uğurlandı. Cenazeye katılan vatandaşlar sık sık ‘Şehitler ölmez vatan bölünmez', 'Askere uzanan eller kırılsın” şeklinde sloganlar attı. Top arabasına konulan şehitlerin al bayrağa sarılı tabuna asker selamı veren Ömer Çelik, bir grubun saldırısı girişimiyle karşı karşıya kaldı. Grubun, ‘Hükümet istifa, mecliste PKK’lı istemiyoruz’ şeklindeki sloganlar atarak küfürler etmesi üzerine Çelik, aracına bindirilerek şehidin toprağa verileceği Ceyhan’ın Doruk köyüne gitti.
Bu sırada otomobili yumruklayan grup ile polis arasında arbede yaşandı. Ekipler ayrıca milletvekillerinin araçlarına saldırıp hakaret ettiği gerekçesiyle 1 kişiyi polis aracına aldı. Kalabalığın tepkisi üzerine bu kişi daha sonra serbest bırakıldı.
Polisin sakinleştirmekte zorlandığı grup, cenazelerin ve Ömer Çelik’in camiden ayrılmasının ardından tekbirler getirerek dağıldı. Daha önceki bir şehit töreninde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın gönderdiği çelenge yönelik saldırı nedeniyle polis bu kez çelenklerin başında görev aldı.
Şehitlerden Gökhan Yıldırım’ın cenazesi Ceyhan ilçesine bağlı Doruk köyünde, Mustafa Güney’in ise Yüreğir ilçesine bağlı Çelemli köyünde toprağa verilecek.
SAMSUN

Samsun, Şehit Torun’u son yolculuğuna uğurladı
Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde şehit olan Jandarma Komando Çavuş Necmettin Torun, memleketi Samsun’un Alaçam ilçesi Yoğunpelit Köyü'nde toprağa verildi.
Diyarbakır 7. Kolordu Komutanlığında düzenlenen törenin ardından Türk Hava Kuvvetleri’ne ait askeri uçakla Çarşamba Havaalanı’na getirilen şehit Necmettin Torun’un naaşı, törenle Alaçam ilçesine gönderilmişti. Sabah saatlerinde Alaçam Devlet Hastanesi’nden alınan şehidin cenazesi için ilçe meydanında küçük çaplı tören düzenlendi. Evlerin balkonlarının Türk bayrakları ile süslendiği ilçedeki törenin ardından cenaze Yoğunpelit köyüne doğru yola çıkarıldı.
Köyün mera alanındaki cenaze törenine Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, Garnizon Komutanı Tümgeneral Ömer Bayraklı, milletvekillerinden Ahmet Yeni, Çağatay Kılıç, Tülay Bakır, Haluk Koç, ihsan Kalkavan ve Cemalettin Şimşek, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Doğru, İl Emniyet Müdürü Hulusi Çelik ile çok sayıda askeri ve sivil erkan katıldı. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner de törene çelenk gönderdi.
Katılımın yoğun olması sebebiyle araçlarını yok kenarlarına bırakan Samsunluların yürüyerek geldikleri tören alanında baba Şükrü Torun, güçlükle ayakta dururken, kendisini Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç teselli etmeye çalıştı. Anne Satu Torun ise baygınlık geçirdi. Sağlık ekipleri tarafından ambulansa alınan anne Torun, tıbbi müdahale ile sakinleştirildi. Şehidin ablası Hediye Torun başka olmak üzere yakınları ise sinir krizleri geçirdi. Şehidin küçük kardeşleri olan 7 yaşındaki Kemal ile 6 yaşındaki Sefa da cenaze törenine katıldı.
Öğle namazının ardından şehit Necmettin Torun için cenaze namazı kılındı. Dualar edildikten sonra şehit Necmettin Torun, tören mangası eşliğinde aile kabistanlığındaki son yolculuğuna uğurlandı.
Bu arada Samsun il merkezinde bir araya gelen bir grup lise öğrencisi, şehitler için yürüyüş düzenledi. Ellerinde Türk bayrakları ile Çiftlik Caddesi'nden yürüyüşe başlayan öğrenciler, Atatürk Anıtı önüne geldi. Burada şehitler için saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşı okuyan öğrenciler, daha sonra da sessizce dağıldı.
AĞRI
Diyarbakır'ın Silvan ilçesi kırsalında güvenlik güçleri ile terör örgütü üyeleri arasında çıkan çatışmada şehit düşen Jandarma Komando Er Vefa Çelik'in cenazesi, memleketi Ağrı'da toprağa verildi.
Şehit Jandarma Komando Er Vefa Çelik'in Türk bayrağına sarılı naaşı, Diyarbakır'da düzenlenen törenin ardından askeri uçakla memleketi Ağrı'ya getirildi.
Ağrı Havaalanı'nda askerlerin omzunda uçaktan indirilen şehidin naaşı, Yüzüncü Yıl Mahallesi'ndeki baba evine götürüldü. Burada, Kürtçe ağıtlar yakarak gözyaşı döken yakınları, güçlükle sakinleştirildi. Şehidin cenazesi, daha sonra Yavuz Camisi'ne getirildi.
Müftü Vekili Şevket Dilmaç, cenaze namazı öncesinde yaptığı konuşmada, şehidin ailesine ve yakınlarına başsağlığı diledi. Dilmaç, şehitliğin, Allah'ın insanlara bahşettiği yüce bir mertebe olduğuna ve Hazreti Muhammed'in de şehitlik mertebesini sürekli övdüğüne değinerek, ''Allah bir daha bu tür şeyler için bizi bir araya getirmesin. Bu son şehidimiz olsun. Şehidimiz Allah yolunda kanını feda etmiştir. Şerefli bir ölümle gitmiştir. Biz Allah'tan geldik yine ona döneceğiz. Şehidimize Allah'tan af, rahmet, mağfiret ve gani gani rahmet diliyoruz. Ruhu şad olsun'' dedi.
Şehit Çelik'in Türk bayrağına sarılı tabutu, kılınan cenaze namazının ardından bir süre omuzlarda taşınarak askeri araca konuldu. Cenaze, uzun araç konvoyu eşliğinde kent merkezindeki şehitliğe götürülerek gözyaşları arasında defnedildi.
GAZİANTEP
Diyarbakır'ın Silvan ilçesi kırsalında teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Komando Çavuş Mehmet Kaz, memleketi Gaziantep'te toprağa verildi.
Şehit Jandarma Komando Çavuş Mehmet Kaz'ın cenazesi Nizip Devlet Hastanesi morgundan alınarak kortej eşliğinde dedesinin evinin bulunduğu Fevzipaşa Mahallesi'ne getirildi. Cenazenin getirilişi sırasında şehidin yakınları ağıtlar yaktı, sinir krizi geçirenler oldu. Bazı vatandaşlar ise terör örgütü aleyhine sloganlar attı.
Anne İslim Kaz, ''Bundan sonra benim üç askerim var. Onlar da kızlarım. Gerekirse kızlarımı bile askere gönderirim, vatan sağ olsun'' dedi.
Cenaze daha sonra namazın kılınacağı Hazreti Hatice Kübra Camisi'ne getirildi. Caminin etrafında güvenlik önlemi alındı. Çok sayıda vatandaş cami etrafında ellerinde Türk bayrakları ile bekledi. Çevredeki birçok eve Türk Bayrağı asıldığı görüldü. Nizip Belediyesi, Jandarma Komando Çavuş Mehmet Kaz'ın şehit olduğunu belirten ve cenazeyle ilgili bilgi veren anonslar yaptı.
TEKİRDAĞ
Muhterem Erkul - Silvan'daki hain saldırıda şehit olan Jandarma Komando Er Gökhan Kaplan, Tekirdağ'ın Şarköy ilçesine bağlı Yörgüç köyünde toprağa verildi.
Tekirdağ Devlet Hastanesi morgundan alınan şehit erin Türk Bayrağı'na sarılı Kaplan'ın cenazesi, Yörgüç köyündeki evinin önüne getirildi. Bu sırada Kaplan'ın yakınlarının tabuta sarılarak ağlarken, bazı yakınlarının da fenalaştıkları gözlendi.
Evin önünde duaların okunması ve helallik alınmasının ardından şehidin cenazesi, köy camisine getirildi.
Buradaki törene şehidin annesi Nevin, babası Ahmet, ağabeyleri İsmail ve Reşat Kaplan ile yakınlarının yanı sıra Orman ve Su İşleri Bakanı Veysal Eroğlu, Tekirdağ Valisi Zübeyir Kemelek, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ömer Faruk Küçük, Kaymakam Ziya Türkdoğan, milletvekilleri, askeri erkan, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İHA- CİHAN - AA

.....
16.07.2011, 18:18
(http://www.haber7.com/haber/20110716/Diyarbakirda-sehit-olan-8-asker-topraga-verildi.php)
http://image.haber7.com/haber/haber7/bigmanset/306120110716020007207.jpg (http://www.haber7.com/haber/20110716/Diyarbakirda-sehit-olan-8-asker-topraga-verildi.php)

Yeter artık. Bu ülkede Şehit haberi duymak istemiyoruz.

Ne gerekiyorsa yapılsın. Gerekiyorsa taş taş üzerinde kalmasın.

13 değil 1 tane askerin bile tırnağına dokunamazlar.

Ateş düştüğü yeri yakıyor.

Sibel
16.07.2011, 20:48
Allah'ım yardım et...

Mustafa AYDIN
16.07.2011, 20:58
Diyarbakırda 13 şehit,bugün trabzonda otobüs dereye uçtu 8 ölü,2 gündür hiç iyi haberler alamıyoruz.Allah hepsine gani gani rahmet eylesin

colman
16.07.2011, 21:00
ALLAH rahmet eylesin

Hüseyin İlkin
16.07.2011, 21:53
Şehitlerimizin yakınlarına Allah sabır versin.

Başımız sağolsun.

Fanatik34
17.07.2011, 00:35
Artik devir degisti..bu terörün baska ülkelere bulasma vakti geldi!

Elin Alman´i, Rus´u, Yahudi´si bunlara silah satiyor..biz niye bu ülkelerin icine girmiyoruz? Mesela su Almanya´da patlayacak bir bomba (tabi ki hic kimsenin bile yaralanmadigi) PKK imzasi ile bize neler kazandirir...

Bizim canimizin yandigi yeter, digerlerininde cani yanarsa bu illetten kurtuluruz..olmazsa dünya´yi yakar onlari da bu Cehennemin icinde yanmasini saglariz.

Ben artik Sehit haberi duymak istemiyorum, bunun sorumlusu herkesi yakmaya hazirim!!!!!!!!!

Ilelioglu
17.07.2011, 00:39
Artik devir degisti..bu terörün baska ülkelere bulasma vakti geldi!

Elin Alman´i, Rus´u, Yahudi´si bunlara silah satiyor..biz niye bu ülkelerin icine girmiyoruz? Mesela su Almanya´da patlayacak bir bomba (tabi ki hic kimsenin bile yaralanmadigi) PKK imzasi ile bize neler kazandirir...

Bizim canimizin yandigi yeter, digerlerininde cani yanarsa bu illetten kurtuluruz..olmazsa dünya´yi yakar onlari da bu Cehennemin icinde yanmasini saglariz.

Ben artik Sehit haberi duymak istemiyorum, bunun sorumlusu herkesi yakmaya hazirim!!!!!!!!!

Sattirmayacaksin iste...! Baski yapacaksin, öyle bir baski ki karsisinda duramayacak. Bu arada Almanlarin silah sattigini düsünmüyorum.

Baktin olmuyor, savas ile tehdit edeceksin, baktin yine olmuyor, bu sefer harbiden savas acacaksin.

DKaraduman
17.07.2011, 01:54
"Eğer sınırlarınızda sorun varsa, düzeltmenin tek yolu sınırlarınızı genişletmektir." demiş Attila. Şimdi böyle söyleyince faşist damgası yiyoruz.

Sattirmayacaksin iste...! Baski yapacaksin, öyle bir baski ki karsisinda duramayacak. Bu arada Almanlarin silah sattigini düsünmüyorum.

Baktin olmuyor, savas ile tehdit edeceksin, baktin yine olmuyor, bu sefer harbiden savas acacaksin.

Başımızdakilerin en büyük müttefiğimiz dedikleri kişiler satıyor silahı, nereye savaş açıyorsun?

Kendilerini geçerliliğini yitirmiş "Ya Amerika dostu, ya Rusya dostu olacaksın." tezine kaptırmış, gidiyor dangalaklar.

Semih58
17.07.2011, 10:43
Amerika, Rusya, İsrail, İngiltere,Fransa'ya hatırı sayılır İhracat yapar da, bunlara muhtaç kalmazsak bu bela biter.Yoksa , Allah göstermesin; taş taş üstünde kalmaz.

nahkog3
17.07.2011, 10:51
13 asker işte burada şehit oldu?
17 Temmuz 2011 / 10:41
Diyarbakır Silvan'daki çatışmadan yaralı kurtulan askerler çatışmanın detaylarını anlattı.

Diyarbakır Silvan’daki çatışmada yaralanan askerler Diyarbakır Asker Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Çatışmayı Habertürk’e anlatan ve filmlerdeki savaş sahnelerini yaşadıklarını söyleyen askerler bazı arkadaşlarında çelik yelek bulunmadığını ve bazı silahların tutukluk yaptığını anlattı. Askerler, yangın ve dumanın şehit sayısını artırdığını vurguladı.
Bir asker olayın ayrıntılarını şöyle anlattı:
İKİ BÖLÜK: Lice’de kaçırılan askerleri aramak için 10 Temmuz’da 92 asker arama tarama faaliyetine çıktık. Hazro İlçe Jandarma’ya roketatarlı saldırının ardından, kaçan PKK’lıları yakalamak için ilçeye hareket ettik. Ancak PKK’lılarla karşılaşmadık. Silvan-Kulp-Batman istikametine doğru yeniden arazi arama tarama faaliyetlerine başladık.
ABLUKA: Bölgeyi jandarma özel harekât timleri, komando taburları ve özel eğitimli askeri bölüklerle ablukaya almıştık. Dolapdere Köyü’ne 5 kilometremesafede Roşan Deresi ile Çemşin Deresi arasında 04.00’te konaklama kararı aldık. Askerler yorgundu, nöbetçiler de dinlendikten sonra intikale devam edilecekti.
ROKETATAR: Saat 13.30’da roketatarlı saldırı ile ateş başladı. Tabur hemen toparlandı. Ancak nöbetteki 4 arkadaşımız şehit edilmişti. Onların yerine teröristler siper almıştı. Otlar bir insan boyu, görüşmesafemiz 15metre ancak vardı.Mevzilerimize el bombası atmaya başladılar. Kuru otlar tutuştu. Rüzgâr da vardı, kısa sürede yangın etrafımızı sardı.
YANDILAR: Yaralı bazı arkadaşlarımız sürünerek kayalıkların arkasına giremediler ve yanarak şehit oldular. Her taraftan mermi yağıyordu. Makineli tüfeklerin yerini tespit etmişlerdi, onlar da bize doğru ateş etmeye başladılar. Yangından dolayı duman her tarafımızı kapladı.
BUNLAR BİTTİ: PKK’lıların arkasındaki grup, Kürtçe, ‘Bunlar bitti, hepsini öldürün, saldırın’ diye emir veriyordu. Yangın onların bulunduğu bölgeye de yayıldı. Arkadaki grup, öndeki PKK’lıları zorlasa da onlar cesaret edip gelemediler. Sonra arkamızdan bir grup bize ateş etmeye başladı. Ormana girsek 4 tarafımız çevrilmiş. Yaşanacak panikle herkesi şehit etmeyi planlamışlar.
PÜSKÜRTTÜK: Biz toparlanarak bize saldıran 30-35 PKK’lıyı püskürttük. Nöbetçilerimizin şehit olduğu hâkim kayalıkları yeniden ele geçirdik. Çok sayıda yaralıları vardı ve onlar da ateşin ortasında kalmışlardı. Bir ara telsizde teröristleri azarlayan biri, yaralıları bırakıp kaçmalarını söyledi. Onlar da can havliyle çekildi.
ÇATIŞMA 40 DAKİKA SÜRDÜ
Hastanede tedavi gören askerler çatışmanın yaklaşık 40 dakika sürdüğünü ve uçakların bölgeye hiç gelmediğini anlattı. Başından hafif yaralanan tabur komutanları binbaşının bölgeye gelen kobralardan (helikopter) PKK’lıların olması ihtimaline karşı çevreyi taramalarını istediğini daha sonra Sikorsky helikopterlerin yaralıları hastaneye getirdiğini anlattılar.
Güvenlik zafiyeti bulunmadığını belirten askerler, şehitlerin yüreklerini dağladığını “Vatan sağolsun” dediklerini, ancak yapılan haberlerin morallerini bozduğunu söylediler.
Bir asker de çatışmanın çıkmasından birkaç dakika sonra medyanın son dakika haberleri vermesinin düşündürücü olduğunu savundu. Köylülerin evlerine mermi isabet ettiği yönündeki iddiaları kesin bir dille yalanlayan askerler, kırsal alanda tepeleri aşan 5 kilometre mesafe atan silahlarının olmadığını anlattı. Askerler ailelerinin yanlarına getirilmesiyle biraz moral bulmuş.
SEVİNÇ KUCAKLAŞMASI
Bu arada yaralı askerler Ankara GATA’da tedavisi süren ağır yaralı Onbaşı Regaip Özdemir’in gözlerini açtığı haberini birbirlerine sarılarak kutladı.

haber61

Ertan1982
17.07.2011, 11:02

Almalar Dünyada 3 Numaraya yükseldi silah satislarinda.Adamlar Libya vs Ülkelere dolayli yollardan Silah gönderiyor.Almanlari ve BNDyi fazla pasif sanmayin.Adamlar Hitler olmasaydi bu isleri daha rahat yapardi ama icerde ve disarda tepki cekmemek icin gizli yollardan yapiyorlar bu isi.Genelikle Dogublok üretim silahlari yolluyorlar bunlara lazim oldugu örgütlere.Dogublok baglantilari bunlarin cok güclü.

Cikarlari ne diye soracaksaniz Silah satarak kredi vererek para kazanmak.Yunanistanin batma sebebinden en büyük nedenlerinden bir tanesi asiri derecede Silah alimi.Cogunlukla Amerikan ve Alman Firmalarindan.

Harun
17.07.2011, 11:20
Kardeşim vatani görevini şuan Silvan Jandanma Taburunda sürdürmekte.Şehit olanların hepsi o taburun askerleri.Hatta şehit olanlardan bir tanesi kardeşimin altlı üstlü yattığı ranza arkadaşı.
Bunları neden yazıyorum, şu durumda dahi nasıl bir psikolojiye sahip olduğumu kendi kendime sorgularken,şehit aile yakınlarını düşünmek bile istemiyorum.
Bu kadar kolay mı? Bu kadar basit mi? insan öldürmek.Madem basit ise biz niye öldüremiyoruz?Operasyonların başlaması , teröristlerin öldürülmesi için illa şehit vermemizmi bekleniyor?Halkın galyana gelip tepki vermesi için can mı? vermemiz gerek.
Yazacak çok şey var.Herkes çok şey biliyor ama icraat yok.Televizyon karşısına çıkıp , şu yapılmalı bu yapılmalı demek artık klişeleşti.Bu olayda 3-5 ay sonra unutulur Ta ki yeni şehitler verene kadar...

EmreTS1967
17.07.2011, 19:06
Arkadaşlar bu olaylar 30 senedir var ve hala çözülemiyor.Kimseninde kuzey ıraka girmeye niyeti yok.Operasyon yapmak için bile amerikadan izin alıyoruz bu şekilde hiç bişey çözülmez.

Çözüm yöntemleri

1)Doğuda biryerde operasyon yapmaya kalktığın zaman ırak veya suriyeye kaçıyorlar.2 ülkede kürt nüfusu fazla ve teröre destek veriyorlar.Zaten ıraktaki yönetimi biliyosunuz.Amerika kuzey ırakta kürdistan diye bir ad koydu ve orada yönetimi barzani ve talabaniyi getirdi.Bunlarda pkkya yani teröre çok destek veriyorlar.Pkklıların olası operasyonlarda ırağa kaçmasına izin veriyorlar.

Yani ilk yapmamız gereken suriye ve ırak sınırlarına askerlerimizi yerleştirerek teröristlere kaçabilecek bir yer bırakmamak.Tabi buna talabani ve barzani karşı çıkacaktır.Ama biz bunlardan hiç çekinmeyerek ırak ve suriye sınırlarını kontrolümüz altına almamız gerekiyor.

Sonrada karadan 20 bin askerle sıcak çatışmaya girip bunların tamamını temizlemiz şart.Tabiki bu durumda kayıplarımız olacaktır ama biz nasıl çanakkalede vatanımızı kurtardıysak buradada bunların kökünü kazımak için herşeyi göze almalıyız.Yani mutlaka bu durumdada acı kayıplar olacaktır.Bu şekilde çözülebilir.

2)İlk yöntemde diyelimki başarılı olamadık yani bitirdik ama tekrar türediler ve yine aynı şeyi yapmaya devam ediyorlar mesela diye düşünürsek ozaman şimdi yazacağım ikinci yöntem devreye girecek.

Türkiyede kaç kürt var bilmiyorum ama diyelimki 6 milyon var.Bunların en son takip ettiğim kadarıyla 2 milyonu bdpye oy vermiş.Bakın dikkatinizi çekerim hepsi vermemiş.Bu 2 milyon bdpye oy verenler aynı zamanda bdpye oy vermekle pkkya teröre destek vermiş oluyorlar.

Bu durumdada yapılacak tek bişey var.

Seçimde herşey kayıt altındadır isim isim.2 milyon bdye oy veren kürtlerin listesini çıkaracaksın ve bunları toplu halde olmazsa teker teker ülke dışına neresi olursa örneğin kuzey ırağa atacaksın.Ama böyle olmaz diyosanda bu bdpye oy veren 2 milyon kürtü teker teker öldürüp aleme ibretlik bir ders vereceksin.

Bakın şunu söyliyim tekrardan.Bu ülkede nekadar kürt var bilmiyorum ama bunların hepsi bdpye oy vermiyor.En sonki seçimde bdpye oy veren kürtlerin sayısı 2 milyon.Yani bdpye oy vermeyen terörü desteklemeyen kürtler yine bizim vatanımızın insanlarıdır.

Benim bahsettiğim kürtler bdpye oy verenlerdir.Bu oy verenlerin en sonki seçimde sayıları 2 milyondur.Benim yukarıda ikinci maddede anlatıklarım bunlara karşı yapılmasını istediğim şeylerdir.

3)Bu en sonki yöntemin ne olduğunu biliyorsunuz az çok ve bunu hiçbir türk evladı istemez.Hiçbir vatan evladı ülkesinin bölünmesini istemez.Bu yöntem bdpnin istediği demokratik özerklik yöntemidir.

Ama tekrar söylüyorum bu bdpliler için hayaldir ve hiçbir zaman gerçekleşmeyecek bişeydir.

Son cümlelerimi söylemek istiyorum.

Biz vatanımızı hiç kimseye böldürmeyiz arkadaş.Vatanımız uğruna ölmeye ve öldürmeye hazırız.

Tolga Kurt
17.07.2011, 19:07
http://www.facebook.com/video/video.php?v=138238702924340&oid=127440673934395&comments

MuratJ
17.07.2011, 19:09
İdam kararı çıkarılsın teslim alınanlar sallandırılsın! Terör barındıran dağlar, şehirler yakılsın!! Son olarak temizlik bittiğinde o bölgelere Anadolu'dan Türk aileleri göç ettirilsin. İskan politikası yani... Artık gereken bu tarz yaklaşımlardır!

bdp terör yuvaları yok edilmeli! Bugün emniyet Taksimde izin vermedi orayı yıkmamıza! Şerefsiz it soyları bugün bile bize karşı taş atabilme cürreti gösterdiler! Türk Milleti adamsa bundan sonra o it soylarının kafasını kendisi ezer!

Uğur Ö.
17.07.2011, 19:29
İdam kararı çıkarılsın teslim alınanlar sallandırılsın! Terör barındıran dağlar, şehirler yakılsın!! Son olarak temizlik bittiğinde o bölgelere Anadolu'dan Türk aileleri göç ettirilsin. İskan politikası yani... Artık gereken bu tarz yaklaşımlardır!

bdp terör yuvaları yok edilmeli! Bugün emniyet Taksimde izin vermedi orayı yıkmamıza! Şerefsiz it soyları bugün bile bize karşı taş atabilme cürreti gösterdiler! Türk Milleti adamsa bundan sonra o it soylarının kafasını kendisi ezer!
Oyunu save lemeyi unutma

Keşke yapabilsek ama kolay değil işte

MuratJ
17.07.2011, 20:07
Oyunu save lemeyi unutma

Keşke yapabilsek ama kolay değil işte
halkta ve devlette yürek olsa çok kolay hemde çok. ama dediğin gibi kolay değil çünkü o yürek devlette yok. ne yazık kı artık bu halktada yok!

İsmail ALİOĞLU
17.07.2011, 20:27
Sağıroğlu Otelin önü az evvel ana baba günüydü. kürtlere girişmişler.

sancakbeyi_61
17.07.2011, 21:53
Trabzondaki bugünkü yürüyüş Trabzona yakışmadı..cok daha fazla kalabalık olması gerekıyordu...başka şeyler için toplanan taraftar gruplarımız nerdeydi çok merak ettim!

Fanatik34
17.07.2011, 23:54
Suriye´den icsavas yüzünden kacip ülkemize siginanlarin arasindan ülkemize teröristlerin sizmadigini kim bana garanti edebilir?

Zamaninda binlerce terörist bu yolla ülkemize sizmis iken...

Herkes dogudai teröristleri düsünüyor ama bunlarin büyük sehirlerdeki yapilanmasini hic düsünüyor mu? Özellikle Istanbul
Ben Atisalaninda kaliyorum ve buranin cevresi bunlarin yaygin oldugu yerler..en büyük sorun kürt kardeslerimizi bunlardan ayirt edemiyoruz...

Bilâl ÇOBAN
17.07.2011, 23:58
Bakınız; imzam..

amour_61
18.07.2011, 12:14
Şimdi bir çoğunuz yadırgıyacak beni ama dünkü yürüyüşün en önünde Beşiktaş forması giyen bir şovmen vardı o arkadaş kimse tamamen art niyetli olduğunu düşünüyorum ben o yürüyüşte Trabzonspor forması giyen birini görmedim.Niye şart mıydı Beşiktaş formasıyla Trabzon'da yürüyüşe katılmak. Neyi göstermeye çalıştın Türkiye'ye Ben Trabzon'un göbeğinde bu formayı giyerim mi dedin. Çok güzel şov yaptı yaptırtanlarada helal olsun.

Kaya
18.07.2011, 12:21
Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına da sabırlar dilerim...

EmreTS1967
18.07.2011, 15:39
Arkadaşlar bu olaylar 30 senedir var ve hala çözülemiyor.Kimseninde kuzey ıraka girmeye niyeti yok.Operasyon yapmak için bile amerikadan izin alıyoruz bu şekilde hiç bişey çözülmez.

Çözüm yöntemleri

1)Doğuda biryerde operasyon yapmaya kalktığın zaman ırak veya suriyeye kaçıyorlar.2 ülkede kürt nüfusu fazla ve teröre destek veriyorlar.Zaten ıraktaki yönetimi biliyosunuz.Amerika kuzey ırakta kürdistan diye bir ad koydu ve orada yönetimi barzani ve talabaniyi getirdi.Bunlarda pkkya yani teröre çok destek veriyorlar.Pkklıların olası operasyonlarda ırağa kaçmasına izin veriyorlar.

Yani ilk yapmamız gereken suriye ve ırak sınırlarına askerlerimizi yerleştirerek teröristlere kaçabilecek bir yer bırakmamak.Tabi buna talabani ve barzani karşı çıkacaktır.Ama biz bunlardan hiç çekinmeyerek ırak ve suriye sınırlarını kontrolümüz altına almamız gerekiyor.

Sonrada karadan 20 bin askerle sıcak çatışmaya girip bunların tamamını temizlemiz şart.Tabiki bu durumda kayıplarımız olacaktır ama biz nasıl çanakkalede vatanımızı kurtardıysak buradada bunların kökünü kazımak için herşeyi göze almalıyız.Yani mutlaka bu durumdada acı kayıplar olacaktır.Bu şekilde çözülebilir.

2)İlk yöntemde diyelimki başarılı olamadık yani bitirdik ama tekrar türediler ve yine aynı şeyi yapmaya devam ediyorlar mesela diye düşünürsek ozaman şimdi yazacağım ikinci yöntem devreye girecek.

Türkiyede kaç kürt var bilmiyorum ama diyelimki 6 milyon var.Bunların en son takip ettiğim kadarıyla 2 milyonu bdpye oy vermiş.Bakın dikkatinizi çekerim hepsi vermemiş.Bu 2 milyon bdpye oy verenler aynı zamanda bdpye oy vermekle pkkya teröre destek vermiş oluyorlar.

Bu durumdada yapılacak tek bişey var.

Seçimde herşey kayıt altındadır isim isim.2 milyon bdye oy veren kürtlerin listesini çıkaracaksın ve bunları toplu halde olmazsa teker teker ülke dışına neresi olursa örneğin kuzey ırağa atacaksın.Ama böyle olmaz diyosanda bu bdpye oy veren 2 milyon kürtü teker teker öldürüp aleme ibretlik bir ders vereceksin.

Bakın şunu söyliyim tekrardan.Bu ülkede nekadar kürt var bilmiyorum ama bunların hepsi bdpye oy vermiyor.En sonki seçimde bdpye oy veren kürtlerin sayısı 2 milyon.Yani bdpye oy vermeyen terörü desteklemeyen kürtler yine bizim vatanımızın insanlarıdır.

Benim bahsettiğim kürtler bdpye oy verenlerdir.Bu oy verenlerin en sonki seçimde sayıları 2 milyondur.Benim yukarıda ikinci maddede anlatıklarım bunlara karşı yapılmasını istediğim şeylerdir.

3)Bu en sonki yöntemin ne olduğunu biliyorsunuz az çok ve bunu hiçbir türk evladı istemez.Hiçbir vatan evladı ülkesinin bölünmesini istemez.Bu yöntem bdpnin istediği demokratik özerklik yöntemidir.

Ama tekrar söylüyorum bu bdpliler için hayaldir ve hiçbir zaman gerçekleşmeyecek bişeydir.

Son cümlelerimi söylemek istiyorum.

Biz vatanımızı hiç kimseye böldürmeyiz arkadaş.Vatanımız uğruna ölmeye ve öldürmeye hazırız.

Uğur Ö.
18.07.2011, 17:36
Silahla çözüm olmayacağını hala anlamadıkmı.Öldür öldür bitmiyor işte.Biri gidiyor biri geliyor.Bu işin temel sorunu bu işten kar çıkaran adamlardır.Onları temizlemeden bu iş bitmeyecek.Yukarıdaki çözüm yollarının çoğu hayal ürünü

Halmanli
18.07.2011, 23:23
Bir askeri kaçırıldı diye ülke işgal eden 1500 kişiyi öldüren ülke varken,
Akdeniz’in ortasında uluslararası sularda, sivil gemiyi basıp 9 tane insanı öldüren ülke varken.
Ve bu ülkeye hiçbir yaptırım uyuglanmadığı ortada iken,

ve herşeyden önemlisi,

Kandil orda dururken bu iş bitmez.

pkk gündüz vakti kimlik kontrolü yapıyor mu ? yapıyor. Hadi “arazi dağlık” yalanına sığınalım.
Sadece şunu soralım İstanbul K.Armutlu’da neden senelerden beri polis karakolu olmadığını anlatacak biri var mı?
Böyle devlet olur mu ?

Türkiye Cumhuriyeti Devlet’i “Devlet” olma vasfını, Sosyal ve askeri alanda bir türlü gösterememesi terörün tek sebebidir.

Gerçekten böyle bir devlet olurmu sorusuna cevap veremiyorum. Dünya üzerinde böyle yaşayan bir devlet daha varmıdır?

Tuncelide pkklılar Karakol inşaatında çalışan işçileri kaçırdı. Akıbetlerini bilmiyorum, Devlete bak işçisini kendi topraklarında koruyamıyor.

Hakkari yada Vanda kepenk kapatmaya zorlanmasına direnen ve pkklıyı vuran vatandaş hala cezaevinde değilmi? Devlete bakın, hem kendi sınırları içerisinde vatandaşının çalışma özgürlüğünü sağlayamıyor hemde ceza veriyor!!!!

Ben Diyarbakırda 2008-2009da askerliğimi yaptım, koca askerlikte 2 kez çarşıya çıkabildik, tüm çarşıların iptal gerekçesi GÜVENLİK. Devlete bakın kendi sınırları içerisinde askerinin güvenliğini sağlayamıyor. Askerinin çarşıya rahat rahat çıkamıyorsa orada anormal bir durum vardır yani OHAL vardır, Sen ilan etsende OHAL vardır ilan etmesende.

Nasıl oluyor anlayamıyorum, artık anlamayada çalışmıyorum. Allah yardım etsin bu millete başka diyecek birşey yok

Halmanli
18.07.2011, 23:26
Suriye´den icsavas yüzünden kacip ülkemize siginanlarin arasindan ülkemize teröristlerin sizmadigini kim bana garanti edebilir?

Zamaninda binlerce terörist bu yolla ülkemize sizmis iken...

..

Şimdi gelirler, aç karınlarını doyururlar şükran Turkiya şukran Turkiya derler 10-15 yıl sonra iyice üreyince buralar bizim, buralar zaten bizimdi, TC hakkımızı yiyor derler Mİ?

Bkz. Saddam'dan kaçıp 90'da gelen ıraklı kürtler

Faik Yılmaz
19.07.2011, 09:20
Şimdi gelirler, aç karınlarını doyururlar şükran Turkiya şukran Turkiya derler 10-15 yıl sonra iyice üreyince buralar bizim, buralar zaten bizimdi, TC hakkımızı yiyor derler Mİ?

Bkz. Saddam'dan kaçıp 90'da gelen ıraklı kürtler

O olay çok büyük bir sorun olmuştu bizim açımızdan yüzbinlerce mültecinin yanında binlerce teröriristte byük bir imkan bulmuş... Sınırdan yüzlerce zayiatla girecek yerde ellerinin kollarırı salllaya sallaya içeri girmişlerdi....

Ve terörrün bitmeme nedenlerinden biriside ırak işgali sonunda olan kaosla birlikte mültecilerle ülkmize giren terörristlerdir....

Ancak şimdi kesinlikel mülteciler bir alandan dışarı çıkartımıyor. her türlü ihtiyaçları o alanda sağlanıyor....

Bu konuda ders alınmş gibi....

TSelif
24.07.2011, 11:55
Mardinde 3 şehit daha verdik hain pusu sonucunda :(
ALLAH rahmet etsin ne diyelim ateş yakıyo işte düştüğü yeri ama !

Acı haber: 3 şehit!
24 Temmuz 2011 / 09:43
Türkiye güne acı haberle başladı...

Mardin'in Ömerli ilçesi'nde pusuya düşürülen 2 astsubay 1 uzman çavuş şehit edildi.
Bölgede operasyon başlatılırken, şehit askerlerin cenazeleri otopsi için Diyarbakır'a getirildiği belirtildi. Diyarbakır'da şehit askerler için uğurlama töreni yapılacağı öğrenildi.
Ömerli ilçesine bağlı İkipınar köyü Jandarma karakolunda görevli olan 2 Astsubay Başçavuş ve 1 uzman çavuş köyde davet edildikleri bir evden karakola dönerken, PKK'lıların kurduğu pusuya düştü.
Çıkan çatışma sonucu, Gaziantep Nurdağı nüfusuna kayıtlı Astsubay Başçavuş Erhan Gül, Kırıkkale merkez nüfusuna kayıtlı Astsubay Başçavuş Sadık Güllü ve Gaziantep merkez nüfusuna kayıtlı uzman çavuş Ali Öztürk şehit oldu. Saldırıdan sonra bölgede geniş çaplı operasyon başlatıldı.
Şehit Astsubaylar ve uzman çavuşun cenazeleri otopsi için Diyarbakır Asker Hastanesine kaldırıldı. Şehit askerler için Diyarbakır'da bugün uğurlama töreni yapılacağı belirtildi.

agahozlu
31.07.2011, 00:56
Kahramanmaraş'ta saldırı!
Kahramanmaraş'ta bir şehit...
30 Temmuz 2011 Cumartesi, 18:01:31

Kahramanmaraş'ın Ekinözü ilçesinde, jandarma trafik timine düzenlenen saldırıda 1 astsubay şehit oldu, 2 uzman çavuş yaralandı.

AA muhabirlerinin edindiği bilgiye göre, Ekinözü ilçesi Gellezif mevkisinde, jandarma trafik timine saldırı düzenlendi. Saldırıda ilk belirlemelere göre 1 astsubay şehit oldu, 2 uzman çavuş yaralandı.

http://www.haberturk.com/yasam/haber/653363-kahramanmarasta-saldiri

pReN@_61
01.08.2011, 17:05
Van (http://www.milliyet.com.tr/index/Van)'ın Başkale (http://www.milliyet.com.tr/index/Baskale) ilçesi Gedikbaşı mevkiinde askeri konvoya ateş açıldı. 3 askerin şehit olduğu 3 askerinde yaralandığı bildirildi.
Ayrıca köye gitmekte olan konvoyun arkasında bulunan Başkale Kaymakamı Bilgihan Bayer (http://www.milliyet.com.tr/index/BAYER) ile korumasının da yaralandığı belirtildi..

Kaya
01.08.2011, 17:45
3 şehitimize Allah rahmet, yakınlarına, ordumuza ve Türk Milleti'ne sabırlar dilerim...

Ramazan ayının ilk gününde 3 aileyi ve onların akrabalarına bu acıyı yaşatanların Allah cezasını versin...

Şerefsiz doğdunuz, şerefsiz gebereceksiniz!

Çağatay Özmen
01.08.2011, 17:56
bundan sonra medyada yankı bulması için en az 10 şehit vermemiz gerek demek ki... her gün 2 3 şehit veriliyor ama kimseden çıt yok

Mustafa ÖZDEMİR
01.08.2011, 18:15
yine 3 şehit verdik.başımzı sağolsun...

Fatih Özkan
01.08.2011, 18:19
Allah rahmet eylesin...

kemal koç
01.08.2011, 18:21
şu lafada çok uyuz oluyorum ha nasıl ölmez öldü gitti işte bide ana babalarına sorun bakalım ölür mü ölmez mi

Sibel
01.08.2011, 18:21
Bitmeyecek mi!!!!

Özgür ŞANLAN
01.08.2011, 18:32
Şu mübarek günlerde vatan evlatlarına kasteden zalimleri sen büyük azabını tattır onlara yarabbi.

Şehitlerimize Allah'tan rahmet dilerim.tüm türkiye'nin başı sağolsun

OLCAY ÇAKIR
01.08.2011, 18:48
Ülkemizin başı sağolsun.

Ailelerine Allah'tan sabır dilerim....

a f s
01.08.2011, 19:03
Allahım, bu aziz ve mübarek günde anaların yüreğine acı, evlerin orta yerine ateş düşürenleri Kahhar isminin kudretince kahret. Bu kutsal oruç günlerinde hiç bir kutsalı olmayanların oyunlarına başlarına geçir, bayramı görmelerini nasip etme.

Fatih Solmaz
01.08.2011, 23:29
bir askerimiz şehit olduğunda bin askerimiz şehit olmuş gibi davranmadığımız sürece bu böyle sürüp gidecek.

MuratJ
02.08.2011, 01:19
Şehitlerin sebebi bu halktır. Bu halk Türk olduğunun farkına vardığı gün bunlar son bulacaktır.

Samet Türkmen
02.08.2011, 01:41
Barış,barış politikası,barışa katkı,Türkiye bölgede örnek ... Bravo. İşte sonuçları ortada. Hay sşzşn barışınızın !! Barış, aptalca durup izlemek değildir. Önce pislikleri temizlersin sonra barış olur. Sana hali hazırda saldıran birisiyle barış olmaz. Onlar ancak sağlam,askeri cevaplardan anlarlar.

Allah'ın laneti onların üzerine olsun.

Sefa Murat Dokuz
02.08.2011, 13:43
Şehitlerin sebebi bu halktır. Bu halk Türk olduğunun farkına vardığı gün bunlar son bulacaktır.
:alkış::alkış::alkış::alkış:

Allah rahmet eylesin

Canberk
02.08.2011, 15:09
bundan sonra medyada yankı bulması için en az 10 şehit vermemiz gerek demek ki... her gün 2 3 şehit veriliyor ama kimseden çıt yok

Bünye alıştı dostum.Bu şerefsiz köpeklere edecek tek laf kalmadı artık YETER

Atmaca
02.08.2011, 16:39
Senol Günes ilahi adalet dedigi vakit cogumuz belki gülüp gecti.
Bende aynisini diyorum, Ilahi adalet tecelli edecek, er yada gec.
O zaman hepbirlikte görecegiz o katillerin halini.
Namazla dalga gecen, orucla, ramazanla alakasi olmayan o Zerdüstleri görecegiz.

Sefa Murat Dokuz
02.08.2011, 19:28
Böyle mantık mı olur, işi allaha bırakıp bekleyecekmiyiz. Saçmalığın daniskası.
Elinde güç var yetki var yapmayın, Allah bu dünyadaki her kötülüğe karşı koyacak olsaydı... anlayın !
Onlar cezalarını öteki tarafta çeker ama bu dünyada biz üzerimize gerekeni yapmalıyız, Allah'tan bekler durursak daha çok şehit haberi görür el açar arkalarından dua ederiz!

Ertan1982
13.08.2011, 17:10
Karayilan Iran tarafindan yakalandi diye haber gecmis TRT.Dogruysa Apo pez .. yaptigimiz hatayi tekrar etmemelyiz.Yeni bas gelmeden Kandili ve cevresini bitirmeliyiz.

http://gundem.milliyet.com.tr/-teror-elebasi-karayilan-yakalandi-iddiasi/gundem/gundemdetay/13.08.2011/1426391/default.htm

Ha bide iade talebi felan yapmasin bizimkiler.Iranda asilsin Köpek soyu.

irfanköse276
13.08.2011, 17:21
TRT haberi geri çekti..

Fırat haber ajansı da yalanladı haberi..

Ertan1982
13.08.2011, 17:27
Hey gidi TRT.Eskiden en güveniilir kanaldi benim gözümde simdi iyice ayak altinda.Transfer haberlerindede salliyorlar burdada salladilar.

.....
13.08.2011, 17:37
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=31780&page=4

Şehitlerimiz için hatim indiriyoruz.

bordo61
13.08.2011, 17:38
Trt haberi geri geçmemiş

Devletin televizyonu iddia edildi dermi ya , yakalandı mı yakalanmadı mı

.....
13.08.2011, 23:32
Şırnak'ta askere saldırı: 3 şehit

http://image.haber7.com/haber/haber7/photos/2010/886120110813112750964.jpg (http://www.haber7.com/)

(http://www.haber7.com/) Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde askeri birliğe uzun namlulu silahlarla ateş açıldı. Saldırıda, ilk bilgilere göre 3 asker şehit oldu.

İHA'nın haberine göre, ilçe girişine yakın bir bölgedeki 2'inci Köprü mevkiinde, operasyondan dönen askeri birliğe bir grup terörist tarafından uzun namlulu silahlarla ateş açıldı.

Olayda, ilk bilgilere göre 3 asker şehit oldu.

Bölgede geniş çaplı operasyon başlatıldı.

Cem Akyüz
13.08.2011, 23:34
Karayılan'ın yakalandığı söylentisi var ortalıkta

Mesut
13.08.2011, 23:48
3 askerimiz şehit başımız sağolsun
Özel harekatçıyı o kadar dillendirdin nerede bunlar.Ne zaman göreve başlıcaklar

Sibel
13.08.2011, 23:49
Allah'tan bulun.Yetmedi mi bu kadar can,bu kadar gözyaşı!
Allahım sabır ver,yardım et,dayanılmıyor artık bu acılara.

Yasin T.
13.08.2011, 23:54
Her gün 1989556234458 şehit haberi var ama siyasiler kılını kıpırdatmıyor.

agahozlu
14.08.2011, 00:38
İşi "adam öldürmek adam yakalamak" olan özel eğitimli askerlerimiz bölgeye gitmediği müddetçe üzülerek söylüyorum ki şehitlerimiz devam eder.
Gerek doğu bölgesinde gerek diğer vatan topraklarında olsun mecburi hizmetini yapan askerlerimiz zaten doğru düzgün savaş eğitimi almıyor buna rağmen sistem gereği araziye gidebiliyor.Sonuç ortada...
Askerlik benim gözümde ciddi anlamda yapıldığı takdirde (profesyonel askerlikten bahsediyorum) çok zor ve kutsal bir meslektir.Şehit ailelerine Allah sabır versin.

MuratJ
14.08.2011, 02:21
kimse kimseyi kandırmasın. bu devlet terörle mücadele etmiyor ki. terörle mücadele eden komutanlar içeriye alınırken TÜRK askerine kurşun sıkan şerefsiz it soyları elini kolunu sallaya sallaya sokaklarda cirit atıyor, meclise giriyor...vs

bu zihniyettir bu askerlerin ölümüne sebep olan. yaklaşık 10 yılda bu zihniyetin can aldığı asker sayısı 870lere ulaştı. lanet olsun.

TÜRKLÜĞÜN yeryüzündeki yüz karası olan Türkiye halkına yazıklar olsun. TÜRK ten başka herşey oldu bu halk herşey!

Canberk
14.08.2011, 02:29
Yeter lan yeter yine mi şehit. Hemde 3 tane. Nereye kadar bu yaa. Bu konuda yetkili olup kılını kıpırdatmayanın allah bin belasını versin çoluğunun çocuğunun gün yüzünü göstertmesin iki yakası iki cihandada bir araya gelmesin. Bu ne böyle yaa hergün şehit şehit. Hava durumu izler gibi şehit haberi mi izleyeceğiz her gün yaa .

Mert Oğuzlu61
14.08.2011, 02:47
kimse kimseyi kandırmasın. bu devlet terörle mücadele etmiyor ki. terörle mücadele eden komutanlar içeriye alınırken TÜRK askerine kurşun sıkan şerefsiz it soyları elini kolunu sallaya sallaya sokaklarda cirit atıyor, meclise giriyor...vs

bu zihniyettir bu askerlerin ölümüne sebep olan. yaklaşık 10 yılda bu zihniyetin can aldığı asker sayısı 870lere ulaştı. lanet olsun.

TÜRKLÜĞÜN yeryüzündeki yüz karası olan Türkiye halkına yazıklar olsun. TÜRK ten başka herşey oldu bu halk herşey!

birşeyler yazacaktım ama sen düşüncelerimi yansıtmışın... daha söylenecek birşey yok, ben bu ülkenin insanından nefret ediyorum. ileri gider ağır şeyler yazarım ama ne gerek var, benim insanım suratına tükürsen yarabbi şükür diyecek kıvama gelmiş, türk milleti şöyledir türk milleti böyledir.. türk milleti koyundur arkadaş güdeceksin alayını olay budur, güdüyorlar işte görüldüğü üzere...... yarabbi şükür, bunada şükür be aç değiliz açıkta değiliz. (!)

Vkgz
14.08.2011, 11:51
İran pJak'ın kuzey Irak kamplarının kontrolünü ele geçirdi.

http://www.bbc.co.uk/news/world-middle-east-14189313

LazAnisT
14.08.2011, 12:30
Son Dakika:İran, terör örgütü PKK’nın elebaşlarından Murat Karayılan’ın yakalandığını doğruladı

Mesut
14.08.2011, 12:33
Son Dakika:İran, terör örgütü PKK’nın elebaşlarından Murat Karayılan’ın yakalandığını doğruladı
bu iyi oldu işte

Emirhan Makul
14.08.2011, 12:35
Teslim alırız sonra güzel bir adaya yada yarım ada olsun oraya yerleştiririz örgütü daha iyi yöneteceğine eminim.

Mustafa ÖZDEMİR
14.08.2011, 12:36
gereğini yaparlar kimse merak etmesin.onlar bizim gibi teröristleri kurtarmak için yasalar çıkarmazlar...

Adem Erdoğan
14.08.2011, 12:40
İran'ın yakalaması gerçekten de çok iyi oldu.

Mesut
14.08.2011, 12:40
Biz yakalasak bu kadar sevinmezdım
İran niye versın kendide uğraşıyor terörle daha geçen gün 5 askerini öldürdüler

Sibel
14.08.2011, 12:45
Yeter anaların ağladığı,yeter gözyaşlarımız.
Meclisimde evlatlarımı öldürenleri barındırmak mı benim demokrasi anlayışım?
Yumruğunu masaya vuramayacak kadar aciz midir Türk devleti? Tarihimiz bizden utanıyor,yazıklar olsun.
Ne dönüyor,ne yapmaya çalışıyorlar bilmiyorum ama,ya bir düzen getirirler,ya da bu işi kökünden kazırlar.Yeter!
Herkesin evladı bazılarınınki gibi vali denetiminde askerlik yapmıyor.Allah kahretsin!

Ömer Faruk61
14.08.2011, 13:21
‎34 günde toplam 44 şehit verdik.istikrar sürsün Türkiye büyüsün dediniz,büyüyen tek şey anaların yüreğindeki acı ve bizim içimizdeki nefret!!!! İran gereğini yapar. biz imralıdaki hayvanı Nelson Mandela yapacaz yakında....

Adem Erdoğan
14.08.2011, 13:31
Sapla samanı ayırtedelim; terör 30 senedir var.

1993 yılı irdelenmeli.

Ömer Faruk61
14.08.2011, 13:38
Sapla samanı ayırtedelim; terör 30 senedir var.

1993 yılı irdelenmeli.

Terör 30 senedir var ancak 2000 ve 2001 yılında şehit var mı ona bak? haa belki şerefsizler krizden etkilenmişlerdir değil mi yazıktır.açılım dediler dirilttiler terörü...

Mesut
14.08.2011, 13:45
Terör 30 senedir var ancak 2000 ve 2001 yılında şehit var mı ona bak? haa belki şerefsizler krizden etkilenmişlerdir değil mi yazıktır.açılım dediler dirilttiler terörü...
2000-2001de belkide istedikleri gibi davranıyorlardı.Hükümetın yanlışları var elbetde ama sadece hükümete yüklenmek yanlış olur.

Mert Oğuzlu61
14.08.2011, 14:28
2001’de teröre verdiğimiz şehit sayısı sıfırdı. 2002’de ise sadece 6 askerimiz terör saldırılarında şehit düştü. İşte rakamlar. Sıfır olan şehit sayısı AKP döneminde nasıl üç haneli sayıları buldu.

2003 yılında 21 şehit
2004 yılında 73 şehit
2005 yılında 92 şehit
2006 yılında 121 şehit
2007 yılında 118 şehit
2008 yılında 150 şehit
2009 yılında 135 şehit verdik.

2010 yılına gelindiğinde, iktidarın “demokratik açılım” söylemleri de meyvesini(!) vermeye başladı. Terör saldırıları bir anda artarken, eylemlerin yalnızca Güneydoğu bölgelerinde sınırlı kalmadığı gözlendi.

NOT: son 1 ayda 44 şehit verdik !!! iran 5-10 askeri için pjak ın kökünü kuruttu !

Ömer Faruk61
14.08.2011, 14:51
"Beytüşşebaptır burası batıda şafak sayanların değil teskereye bir gün kala şehit olanların yeri" şehit er Onur Karakuş

Canberk
14.08.2011, 15:35
2001’de teröre verdiğimiz şehit sayısı sıfırdı. 2002’de ise sadece 6 askerimiz terör saldırılarında şehit düştü. İşte rakamlar. Sıfır olan şehit sayısı AKP döneminde nasıl üç haneli sayıları buldu.

2003 yılında 21 şehit
2004 yılında 73 şehit
2005 yılında 92 şehit
2006 yılında 121 şehit
2007 yılında 118 şehit
2008 yılında 150 şehit
2009 yılında 135 şehit verdik.

2010 yılına gelindiğinde, iktidarın “demokratik açılım” söylemleri de meyvesini(!) vermeye başladı. Terör saldırıları bir anda artarken, eylemlerin yalnızca Güneydoğu bölgelerinde sınırlı kalmadığı gözlendi.

NOT: son 1 ayda 44 şehit verdik !!! iran 5-10 askeri için pjak ın kökünü kuruttu !

Habu nedir yaa . Şu tabloya bak allah belanızı versin bu ne ya.
İran asacak o şerefsizi. Biz geri almayacağız.

MuratJ
14.08.2011, 15:44
Fars mollaları kadar olamadık. Terör direk TÜRK'e saldırıyor ancak Türkiye terör ile mücadele etmiyor. Bu devleti bu kadar aciz duruma getirenler haindir. Amerikan islamını ortadoğuya yayma görevindeler. Ondan dolayıdır ki Suriye'de Amerikanın istekleri, Türk askerinden çok daha önemlidir onlar için. Hizmetkar hainler! İran inşallah bunlara teslim etmez o iti. Şöyle güzel bi sallandırsalar it soyunu da keyif yapa yapa izlesek.

Terörist olanı terör destekçisi olanı öldüreceksin. Terörle mücadele budur.

macka61
14.08.2011, 16:10
Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum mekanları cennet olsun vatanımız sağ olsun

irfanb
14.08.2011, 17:25
İlgilenelim lütfen!

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=31780

Samet Türkmen
15.08.2011, 23:37
1 askerimiz daha şehit olmuş. Allah rahmet eylesin.

Hoşlanmadığım bir konu var ; Şehit haberi geldiği zaman konu genele alınıyor. Tamam güzel. Ama sonra neden yine buraya koyuluyor ? Kazım Koyuncu konusu sürekli genelde ise bu konu hayli hayli orada olmalı. Ne zararı var ki bu konunun sürekli orada durmasının ?

Ya Kazım Koyuncu konusunu da buraya almalısınız ya da bu konu da sürekli orada kalmalı.

Ganita gibi bir başlığı olan yerde durmamalı bu konu.

Bir Kazım Koyuncu'dur gidiyor arkadaş !

Volkan Baş
17.08.2011, 02:35
Allah Tum Turk Askerlerıni Korusun.

Sibel
17.08.2011, 06:54
Bizim terörden daha önemli işlerimiz var.
İstanbul'a 3.köprü,boğaza çılgın proje,TOKİ'ye arsa yetiştirme,ülke ülke dolaşıp demokrasi konuşma,şarkılar yapıp klipler çekme,açılım yapmak,mecliste it barındırmak,bütün parti ayakları birbirini yemek,hisseler almak,hisseler satmak,vesaire,neyse...
A'sı,B'si,C'si...Hiç farketmiyor da,istersen Türkiye'yi dünyanın en zengin ülkesi yap,çalış çabala,yırtın dövün.
Evlatlarımızın ölmesinden,Türk kanının her gün akmasından daha önemli ne olabilir?
Bence hiç bir şey...
Artık,haddinden fazla geç kalınmışken,daha fazla ört pas edilmesin ,gereken yapılsın.Yeter,yetti artık.

Samet Türkmen
17.08.2011, 10:51
Bizim terörden daha önemli işlerimiz var.
İstanbul'a 3.köprü,boğaza çılgın proje,TOKİ'ye arsa yetiştirme,ülke ülke dolaşıp demokrasi konuşma,şarkılar yapıp klipler çekme,açılım yapmak,mecliste it barındırmak,bütün parti ayakları birbirini yemek,hisseler almak,hisseler satmak,vesaire,neyse...
A'sı,B'si,C'si...Hiç farketmiyor da,istersen Türkiye'yi dünyanın en zengin ülkesi yap,çalış çabala,yırtın dövün.
Evlatlarımızın ölmesinden,Türk kanının her gün akmasından daha önemli ne olabilir?
Bence hiç bir şey...
Artık,haddinden fazla geç kalınmışken,daha fazla ört pas edilmesin ,gereken yapılsın.Yeter,yetti artık.

Suriye imiş dana önemli olan. Öyle ya bizim iç meselemiz diyor. Sınırın bu tarafını hallettilerde çok bir de o yanı çıktı.

Cengiz
17.08.2011, 11:09
Hakkari'de mayınlı saldırı: 7 şehit

Hakkari-Çukurca karayolunda meydana gelen mayınlı saldırıda şehit olan askerlerin sayısı 7'ye yükseldi.
Alınan bilgiye göre, patlama, Hakkari-Çukurca karayolunun 15'inci kilometresindeki Vali Erdoğan Gürbüz Çeşmesi yakınlarında bu sabah saat 09.00'da meydana geldi. Askeri konvoyun geçişi sırasında meydana gelen patlamada ilk belirlemelere göre 1 asker hayatını kaybetti, çok sayıda asker de yaralandı. Yaralı askerlerden 6'sının hayatını kaybetmei üzerine şehit sayısı 7'ye yükseldi

http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=1170067&title=hakkaride-mayinli-saldiri-7-sehit

Samet Türkmen
17.08.2011, 11:18
Saldırırlar. Ne de olsa mübarek Ramazan'ın hürmetine birşey yapmayacağız !!!!!! Lan adam saldırıyor işte. Mübarekliği mi var bunu. Kızılderili misin sen ? Akşam olunca savaşmam falan.

Haram ay diyorsun. Haram ama neye haram. Adam bize ateş açıyor !

Yavuz Selim Bal
17.08.2011, 11:21
Hakkari- Çukurca karayolunun 15.inci kilometresindeki Vali Erdoğan Gürbüz Çeşmesi yakınlarında bu sabah saat 09.00'da askeri konvoyun geçişi sırasında patlama meydana geldi.

Mayın patlaması sonrasında bölgeye giden askeri birliğin pusuya düşürüldüğü ve çatışmanın çıktığı yönünde bilgilir de var.

Saldırıda ilk bilgilere göre, 8 asker şehit düştü.

Allah belanızı versin hain köpekler.

Mollasalihoğlu
17.08.2011, 11:23
Ramazan bitince soracağız hesabını(!)..

Allah belalarını versin..

Biz bu şehitlere layık olabiliyor muyuz? Tartışılır..

Kamil Çakmak
17.08.2011, 11:24
Allah rahmet eylesin, vatan sağolsun.

Yahu ne yapılacaksa yapılsın neden bayramdan sonraya bırakılıyorki? Sanki bu şehitler Ramazanda verilmiyormu?
ne bekliyorsunuz daha?

Samet Türkmen
17.08.2011, 11:24
O bölgede özerk olduk diye halay tepen, terör örgütüne destek çıkan halkın da Allah belasını versin.

Emirhan Ömeroğlu
17.08.2011, 11:25
Şehitler ölüyor Vatan bölünüyor.

Nur içinde yatasınız.

esra61
17.08.2011, 11:25
hergün bir şehit haberi görücem diye korkarak televizyona ve internete bakıyorum...
artık bişiler yapma vakti geldide geçiyor...
şehit ailelerine taziyede bulunarak acılarınız acımızdır diyoruzda ne kadar geçerli bu biz 1 saat üzülürken o aile hayat boyu üzülüyor evlatlarına..........

TÜRKİYEM BAŞIN SAOLSUN.....

Külünkoğlu
17.08.2011, 11:26
Allah topunuzun belanızı versin ulan !

Top yekün harekat mı olacak kandil yerlebir mi edilecek ne olacaksa olsun artık !

Bu ŞEHİT'lerin kanı bu kadar ucuz mu !

Misina
17.08.2011, 11:27
Ramazandan sonra size göstereceğiz blöfünü duyan itler Ramazan'da darbe üstüne darbe vuruyor.

Artık ne rahmet ne de baş sağlığı dileyeceğim.Seçim sürecinde menfaatleri gereği PKK ile işbirliği yapanlar seçimde istediklerini elde ettikten sonra herşey eskisi gibi oldu.Allah bin belasını versin terörü cesaretlendirenlerin.

Gökhan Döner
17.08.2011, 11:29
Ne kadar daha vereceğiz bu şehitlerimizi
ne kadar daha nereye kadar sabredeceğiz.

Emre GÜRDAL
17.08.2011, 11:31
o bölgede bu şeref yoksunlarına taviz veren yataklık yapan ne kadar insan demeye dilim varmıyo şerefsiz varsa hepsinin allah cehennem azabında yakar inşallah...

Külünkoğlu
17.08.2011, 11:32
Allah'ım sen aklıma mukayet ol !

1 askeri kaçırıldı diye bir ülke işgal eden 1500 tane sivil öldüren, ve hiçbir yaptırım uygulanmayan bir ülke var bu dünyada.

Bizim askerimizin senelerden beri oluk oluk kanı akıyor canları alınıyor. Bu durumu kaderimiz yapanların ayrım yapmaksızın söylüyorum Allah belalarını versin !

bahadır2561
17.08.2011, 11:33
Mübarek aylardayız böyle başlık acmayın hele bi cıksın bu ay hallederiz (!)

Teröre maddi-manevi kim destek veriyorsa, kapalı kapılar ardında kim pazarlık yapıyorsa Allah belasını versin,kahretsin.

Selçuk Aydın61
17.08.2011, 11:37
TÜrk mİlletİ sİze mİnnettardir hakkinizi bİze helal edİn...........

Barış Cem
17.08.2011, 11:40
Ramazan'dan sonra çok sert bir kınama mesajı bekliyorum en fazla,

Lanet olsun

Külünkoğlu
17.08.2011, 11:42
İki patlama, 8 Asker Şehit, biri Binbaşı. Yaralılardan durumu ağır olanlar var.

Samet Türkmen
17.08.2011, 11:43
Neymiş sivil ölmesin, hedefleri özenle seçiyoruz da bilmem ne de bilmem ne. Orayı cehenneme çevirmemiz lazım. İşi olmayan o kırsalda olmayacak kardeşim. Operasyon yaparken bu adam acaba çoban diye mi düşüneceğim !!!

Yahu şuraya bak. Geçen operasyonda bile. Bir K.Irak'a gireceği diye yalvarmadığımız amerika yetkilisi kalmadı. Ne üzücüdür ki hükümetin bence gerçek başı amerika'da özel korumada yaşıyor. Bu kadar iğrenç bir durum. Hepimiz biliyoruz pkk yı kimin desteklediğini. Orada içtiği su haram olsun.

ofli
17.08.2011, 11:44
Allah rahmet elesin!

Ya arkadaslar, biz niye bu hakkari'yi, harita'dan silmiyoruz? burasi pkk yatagi oldugu ap acik belli. orada halk'ta bunlara destek cikiyor. madem öyle sür askeri, hepsini temizle...

Mustafa Ayazoğlu
17.08.2011, 11:45
Yazık oluyor bu ülkenin gençlerine.

Başbakan'ın Ramazan'dan sonra "gösteririz gününüzü" açıklaması son derece vahim oldu.

Şehitlerimizin ailelerine Allah sabır versin.

Kaya
Ramazan sonrası neden bekleniyor...

Ramazan'da senin askerini kıyıyorlar...

Zaman - mekan belirtmeden ordu artık dalmalı!

Ezmeden, yıkmadan, harap etmeden çıkmamalı!

Analarını ağlatmalı artık!

Barış Cem
Bazı yayın organları z..n , t....f gazetesi s......u tv gibi az rütbeli şehit vermemizden rahatsızlık duyuyorlardı, birkaç gün önce yüzbaşı şimdi binbaşı şehit verdik kına yakabilirler, eskiden böyle değildik

bu kadar şehite tepkisiz kalan bu halka yazıklar olsun , herkes kredi faizleri, dolar euro, banka hesapları dışında hiç bir şeyi önemsemiyor acı gerçek bu, halk olma vasfımızı yitirdik, bizi birey birey yok ediyorlar

Necmettin ALTUNTAŞ
17.08.2011, 11:46
"siz şehitten başka birşey bilmez misiniz" diyenlere ithaf olunur.Memleketin evlatları artık bir bir değil 5er 10 ar toprağa düşüyor.ALLAH HEPİNİZİN belasını versin.

Kaya
17.08.2011, 11:47
Ramazan'da bu vatanın analarını ağlatanlara ne yapılacak?

Aciz Türkiye!

Şahinoğlu
17.08.2011, 11:48
Ben böyle düzenin böyle ülkenin vatandaşı olmaktan utanç duyar oldum , Allah(c.c) rahmet etsin o gencecik yüreklere.

Numan Yerlikaya
17.08.2011, 11:48
Başımız Sağolsun
Vatan Sağolsun!!

murat
17.08.2011, 11:49
Biz millet olarak cok insafliyiz. Gidip heryeri kadin cocuk demeden bombaliyamiyoruz cok sukur ama bu isin bir cozumu olmali. En azindan daha egitimli askerlerle savasmamiz lazim ve artik kandil falan bitmelidir! Bu nedir ya basimizin ucunda terorist kampi var...

agahozlu
17.08.2011, 11:50
Şimdi 8 asker şehit oldu bir kaç gün boyunca akşamları tartışmalı programlar yaparlar. Birileri bağlanır Ramazan sonrası operasyon olacak diye mama verir.

Halbuki onların olmasa bile 1 askerimizin ayağı incindiğinde bizim canımız yanıyor. Bu askerlerimiz durduk yerde yolda giderken şehit oluyor yazıktır günahtır.Mayın patlıyor, pusu kuruluyor...
Millet dünyanın bir ucundan diğer ucuna petrol için savaşmaya gidiyor. Senin ülkende her gün en az bir kişi şehit oluyor sen bekliyorsun.

Şehit olanlar Adana'dan çiftçi Ahmet'in oğlu, Konya'dan esnaf Mehmet'in oğlu,Trabzon'dan balıkçı Mustafa'nın oğlu olunca sözde Ramazan sonrası bekleniyor. O meclisten birinin kimsesi (Allah muhafaza tabi ki hiç şehit vermeyelim) şehit olsa böyle mi olacak.

Bölgede geniş çaplı operasyon başlamıştır merak etmeyin. Oturup izlemeye devam!

cemoli5408
17.08.2011, 11:52
bir kaç saat öfke nöbeti, sonra yine herkes hayatına aynen devam. bu ülke rezil bir halde... Allah rahmet eylesin, gencecik çocuklar bir anda bütün umutlarıyla beraber toprağa gitti...

Serdar Dilekoğlu
Her günüm cenaze her günüm şehit
Çektiğim acıya yaradan şahit
Bunların sebebi bir it oğlu it
Uyan Türk evlâdı! Uyuma uyan

Samet Türkmen
Bir yanlışınız var. Biz artık operasyon yapmıyoruz. Kurtlar Vadisi'nin bir bölümünde bize yanlış yapanları basıyoruz o kadar.

Kardeşliğimizi kimse bölemez sözleri de yakındır ! Hay sizin kardeşliğinizin. Ne kardeşliği be. O soydan olanların evinde yemek yemiyorum ben !

Adem Erdoğan
17.08.2011, 11:53
2 tane savaş uçağı uçururlar göstermelik operasyon başladı olur.

Allah rahmet eylesin.

Murat Erdem
17.08.2011, 11:53
Ramazan ayı biter...bu sefer de "iki bayram arası operasyon uğursuzluk getirir" derler ( ! )

Devlet içinde şeyhülislam makamı kursunlarda...operasyon için münasip zaman fetvası alsınlar...

Sami Kuk
17.08.2011, 11:54
Şuan iktidarda başkası olsaydı yemin ederim taşlanarak öldürülürdü..2-3 ayda 50 ye yakın şehit verdik.3-5 çapulcadan baş edemiyorsanız bırakın ya

Şehit askerlermize Yüce Allah'tan rahmet, yakınlarına, ordumuza ve Türk Milleti'ne sabırlar dileriz...

Mustafa Ayazoğlu
17.08.2011, 11:54
Bu kadar güçlü bir ordu nasıl olur bir günde 8 şehit verir.

Bu göz yummadan başka bir şey değildir. "Meşru savunma" hakkı oluşturmak için, askerlerimizi bilerek şehit vermek çok üzücü.

Badaloğlu
17.08.2011, 11:55
Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şüheda fışkıracak toprağı sıksan, şüheda!
Canı, cananı, bütün varımı alsın da Huda,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

BAYRAK

Ey,mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
Kızkardeşimin gelinliği,şehidimin son örtüsü !
Işık ışık, dalga dalga bayrağım,
Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
mezarını kazacağım.
Seni selamlamadan uçan kuşun
yuvasını bozacağım.

Dalgalandığın yerde ne korku, ne keder...
Gölgende bana da, bana da yer ver !
Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar.
Yurda ay yıldızın ışığı yeter.

Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün.
Kızıllığında ısındık,
Dağlardan çöllere düşürdüğü gün.
Gölgene sığındık.

Ey, şimdi süzgün, rüzgarlarda dalgalan;
Barışın güvercini, savaşın kartalı...
Yüksek yerlerde açan çiçeğim;
Senin altında doğdum,
Senin dibinde öleceğim.

Arif Nİhat ASYA

Hakkınızı helal edin şehit kardeşim... Elimiz kolumuz bağlı birşey yapmadan siyasilerin hamasi nutuklarını dinleyerek bekliyoruz. Karşındaki mert bir düşman değilki adam gibi çatışalım. Namert it sürüleri dinsiz, imansız, Allah, Kuran ile dalga geçmeye çalışan şerefsiz yaratıklar. Daha bu adamların kellesini koparmak için neyi bekliyorsunuz? Yakın, yıkın, yerle bir edin ama bu işi artık bir bitirin...

Ömür Karadeniz
17.08.2011, 11:55
Allah şu ramazan günü belalarını versin,ben artık lanet okumak istemiyorum bu köpeklere birşeyler yapılsın istiyorum.

Murat Erdem
17.08.2011, 11:56
savunma bakanlığı internet sitesinden açıklama : "sabrımız taşmak üzere."

bi taşamadı gitti şu sabrınız...bi taşsın ulan...bi kere taşsın...

Serdar Dilekoğlu
17.08.2011, 11:56
Şimdi yine çıkarlar ekran başına teröre lanet okuyoruz lafları dolaşır.

Boşuna uğraşmayın beyler bende size hergün lanet okuyorum ama bir faydasını göremedim henüz.

ErtuGrul
17.08.2011, 11:57
Sehitlerimizin sehadetini Allah c.c. kabul etsin...giden bir canin yerini hicbirsey doldurmuyor...cok zor, ailerine Allah sabirlar versin...

7 AHMET 7
17.08.2011, 11:59
Allah (c.c) yakınlarına sabırlar versin..

cemoli5408
17.08.2011, 11:59
Bu kadar güçlü bir ordu nasıl olur bir günde 8 şehit verir.

Bu göz yummadan başka bir şey değildir. "Meşru savunma" hakkı oluşturmak için, askerlerimizi bilerek şehit vermek çok üzücü.
Bu kadar kesin ve net iddialarınız varsa çıkın açıklayın. kim bilerek askerini şehit etmelerine göz yumuyor? bu cümleyi söylemek çok kolay, ama ispatlamak zor iş.
şerefsizler aklına puştluk koymuşsa, üstüne bi kaç bomba yerleştirip istediği yerde hem kendini hemde masumları yok eder. bunun önüne geçmek çok zor iş. onun için adam gibi ülke yöneticileri lazım. çelik yumruk, merhametli yürekler lazım.

ayrıca ordumuz çok güçlü değil. gerçeği görelim. hem gece hem de gündüz, terörist gelip benim sınırımın içinde benim toprağımda at koşturabiliyorsa ve ben bunu engelleyemiyorsam ben güçlü müçlü değilim. tespiti hep yanlış yaptığımız için tedbiri hiç yapmıyoruz. çok zaafiyetimiz var ve bunu hayinler kullanıyor...

Cem Zırıh
17.08.2011, 12:00
Yeter artik biri dur desin yuregimizi yakan kanimizi doken serefsizlere Allah bin turlu belanizi versin INSALLAH !

Samet Türkmen
17.08.2011, 12:00
Milli Savunma Bakanı açıklama yapmış !!

Mücadelemizi hukuk ve demokrasi çerçevesinde sürdürecekmişiz !!!! Lanet olsun sana be adam !

bahadır2561
17.08.2011, 12:03
teröristlerle ''hukuk ve demokrasi'' cercevesinde mücadele edecegiz diyen bi adam gecmiş Milli Savunma Bakanı olmuş yazıklar olsun. .

Hasan61
17.08.2011, 12:03
ALLAH belalarını versin.

Şehitlerimize yüce ALLAH'tan rahmet diliyorum.

2386975. kez bıçak kemiğe dayanmıştır açıklamasını bekliyorum.

cemoli5408
17.08.2011, 12:04
Bir binbaşı, 8 asker şehit. geçen gün 3, evelki gün 13, 30 senede binlerce asker... hakkariyi haritadan silmeyen devlete ben devlet demem...

Külünkoğlu
17.08.2011, 12:04
- Şehit askerlerimizin kanı yerde kalmayacak,
- Terörle mücadele azmimiz artarak devam edecek,

komdere
17.08.2011, 12:05
Allah'ım sen ailelerine sabır ver.
Yeter durdurun artık bu kanı!!!

cemoli5408
17.08.2011, 12:06
"geniş çaplı" operasyonlar da başlar şimdi. zengin piçlerini korumak için fakir gençler ölmeye devam..

hamdi_61
17.08.2011, 12:06
Allah'ım sabırlar versin.Başımız Sağolsun.

Emre GÜRDAL
17.08.2011, 12:07
Bir binbaşı, 8 asker şehit. geçen gün 3, evelki gün 13, 30 senede binlerce asker... hakkariyi haritadan silmeyen devlete ben devlet demem...

hakkari'de bu ülkenin toprakları haritadan onu silecegimize girelim kuzey ırak'a oraları silelim olmaz mı?

Ertan 51
17.08.2011, 12:08
1 defa sadece 1 defa israil yöntemi uygulayın da kanı yerde kalmayacak hikayesi gerçek olsun.
Biz gibi değil de o medeniyeti ile övünen avrupalı gibi katliam yapabilseydik bu kadar azamazlardı ama yok biz de intikam duygusu.

Her bir şehidimin 10 katı leş önümüze sermedikçe,
hükümet te muhalefe te bu cinayeti işleyenlerden farksızdır artık benim gözümde,
hepisinin Allah belasını versin.

cemoli5408
17.08.2011, 12:09
hakkari'de bu ülkenin toprakları haritadan onu silecegimize girelim kuzey ırak'a oraları silelim olmaz mı?
bana her türlü uyar kardeşim.. hakkariyi gidip görmeni tavsiye ederim, orda askerlik yapmış biri olarak... sonra tekrar fikir paylaşırız...

Samet Türkmen
17.08.2011, 12:10
''Sabrımızı taşırmak istiyorlarmış'' öyle diyor bakan. Yav taşsın ne olacak sanki ? Ne sabırmış kardeşim taşmak bilmedi bir türlü. Şehit olanların aileleri de mi sabretsin ?

varsawa61
17.08.2011, 12:11
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT0DCVS4UQtglCUE2lNOZwoxSTuSKf2a u9pBJszQmb5rBkSZFVElg KAHROLSUN PKK.ALLAHIM Turk Milletine sabır versin.

Samet Türkmen
17.08.2011, 12:12
Forumdan rastgele iki mesaj :

''Hepsinin Allah belasını versin. Teröristlere lanet olsun''

''''Senin kupon nasıl, bizim maçların oranı ne '''''

Aynı anda yazılıyorlar.

Fatih Özkan
17.08.2011, 12:14
Ne yazayım ?
Ne diyim ?
Allah'ım sen büyüksün...

TSelif
17.08.2011, 12:14
- Şehit askerlerimizin kanı yerde kalmayacak,
- Terörle mücadele azmimiz artarak devam edecek,
Şehit sayımız artarak devam edecek yani :mad:
offffffff :mad:

muharrematasoy
17.08.2011, 12:16
ben olsam ülkenin başında gider "Blackwater" şirketiyle anlaşma yaparım, en fazla 1 sene içinde köklerini kazırlar o dağlarda karınca deliğine girselerde yokedilirler, mevzu bahis şirketi hiç sevmem nefret ederim ama adamlarda acıma yok arkadaş, para için babalarını bile bombalayacak bir şirket. bizim gibi terörist yakalayıp insan hakları vs. deyip salıvermiyorlar, ordumuza laf söylemiyorum bizim orduya kalsa terör merör kalmamıştı ama iş askerle çözülmüyor, işte görüyorsunuz "biz hak hukukla terörle mücadele edeceğiz" "ramazan ayında operasyon yapılmaz" diyen takım elbiseliler yüzünden terör devam ediyor

Ahmet Faruk
17.08.2011, 12:16
Allah rahmet etsin şehitlerimize.

cemoli5408
17.08.2011, 12:18
Türkiye-İran sınırında, karşılıklı karakollar var. İran'ın karakolları bildiğin orta çağdaki kalelere benziyor. gözcü kulesi 7-8 metre yukarlarda. bizim taraftaki karakollar ise İstanbul'daki gecekondulara benziyor çoğu yerde. askerler konteynırlarda yatıyor. bi saldırı yediğimizde orda avlamalık kuş gibi bekliyoruz.

askeri konvoyla bende geçiş yaptım belli bölgelerde, neredeyse tamamen Allah'a emanet gidiyosun, teröristin insafına kalmış(onlarda insaf yok). jamer cihazı güzergahın yarı yolunda geriye dönüyordu sürekli. yani yarıya kadar güvenli roket yememe açısından, yarıdan sonra tamamen Allah'a emanet.

geniş çaplı ve süreki geçiş yapılan bu güzergahlar geçiş öncesinde tamamen gözleme neden alınmaz? sürekli kullanılan güzergahlar neden setlerle çevrilmez? gözcü kuleleri, hatta çin seddi gibi setler güzergah ve sınırlara neden çekilmez?

çok soru var çok...

Samet Türkmen
17.08.2011, 12:19
Köşe yazarları da kendisine oy verenlerin sinirini yatıştırmak için hemen göreve çıkmışlar. Neymiş bölgeyi 90'lı yıllara götürecek hareketlere girişmemeliymişiz. Hukuk çerçevesinde diyorlar ? Hukuksuzluktan kasdettikleri neymiş ? Askeri operasyonlara neden hukuksuzluk diyor bu sözde ''müslüman'' vatan hainleri !

61_Hasan_69
17.08.2011, 12:19
Kürde fırsat verme yarab,
Sulha sultan olmasın,
Ayağını çarık sıksın Asla iflah olmasın.
Vur masasına al haracını karnı doymasın
Ol o çeşmeden rum içsin, yunan içsin, Kürde nasip etme Yarab

--Yavuz Sultan Selim--

Adem Erdoğan
17.08.2011, 12:20
ben olsam ülkenin başında gider "Blackwater" şirketiyle anlaşma yaparım, en fazla 1 sene içinde köklerini kazırlar o dağlarda karınca deliğine girselerde yokedilirler, mevzu bahis şirketi hiç sevmem nefret ederim ama adamlarda acıma yok arkadaş, para için babalarını bile bombalayacak bir şirket. bizim gibi terörist yakalayıp insan hakları vs. deyip salıvermiyorlar, ordumuza laf söylemiyorum bizim orduya kalsa terör merör kalmamıştı ama iş askerle çözülmüyor, işte görüyorsunuz "biz hak hukukla terörle mücadele edeceğiz" "ramazan ayında operasyon yapılmaz" diyen takım elbiseliler yüzünden terör devam ediyor

30 senedir olduğu gibi değilmi?

muharrematasoy
17.08.2011, 12:22
Türkiye-İran sınırında, karşılıklı karakollar var. İran'ın karakolları bildiğin orta çağdaki kalelere benziyor. gözcü kulesi 7-8 metre yukarlarda. bizim taraftaki karakollar ise İstanbul'daki gecekondulara benziyor çoğu yerde. askerler konteynırlarda yatıyor. bi saldırı yediğimizde orda avlamalık kuş gibi bekliyoruz.

askeri konvoyla bende geçiş yaptım belli bölgelerde, neredeyse tamamen Allah'a emanet gidiyosun, teröristin insafına kalmış(onlarda insaf yok). jamer cihazı güzergahın yarı yolunda geriye dönüyordu sürekli. yani yarıya kadar güvenli roket yememe açısından, yarıdan sonra tamamen Allah'a emanet.

geniş çaplı ve süreki geçiş yapılan bu güzergahlar geçiş öncesinde tamamen gözleme neden alınmaz? sürekli kullanılan güzergahlar neden setlerle çevrilmez? gözcü kuleleri, hatta çin seddi gibi setler güzergah ve sınırlara neden çekilmez?

çok soru var çok...

ordu bu konuyu çoğu kez hükümete açmış ama ödenek yok diye geri çevirilimiş, aynı hükümet 3 sene önce 8 trilyona amerikaya "kartal yuvası" diye tabir edilen nükleer ve biyolojik silaha dayanıklı üs yapmış

bunun üzerine ne konuşulabilir?

bahadır2561
editttttttttttttttttttt

cemoli5408
Köşe yazarları da kendisine oy verenlerin sinirini yatıştırmak için hemen göreve çıkmışlar. Neymiş bölgeyi 90'lı yıllara götürecek hareketlere girişmemeliymişiz. Hukuk çerçevesinde diyorlar ? Hukuksuzluktan kasdettikleri neymiş ? Askeri operasyonlara neden hukuksuzluk diyor bu sözde ''müslüman'' vatan hainleri !
Bunu şehit düşen gencecik çocukların ailesine kabul ettirsinler, bende ancak o zaman kabul ederim. Türkiye'de pislik diz boyu. ve bu gidişle bu ülke zor ayakta kalır, gerçeği görmek lazım. kararlı durmak, akıllı işler yapmak, kendini iyi korumak, düşmanı sağlam korkutmak lazım. madem bu bazı ülkeler terörü besliyor, teröründe bu işine geliyor, misal kim destek veriyor, amerika mı? yunanistan mı? ermenistan mı? rusya mı? gideceksin ordaki terör örgütlerine basacaksın silahı parayı, karıştır amerikayı rusyayı diyeceksin, içerde de teröre destek veren yerleri darmadağın edeceksin, ancak ozaman elin güçlenir. gerisi boş...

Mehdi
17.08.2011, 12:24
Allah Ebu Leheb cezasıyla yargılasın hepinizi kalleşin çocukları.

O şehitlerden birisi olmayı isterdim.Allah sabır versin.Başımız sağolsun.

Ömer Faruk61
17.08.2011, 12:25
Allah Belanızı versin.İki cihanda Bu Analar yakanızda şerefsiz çapulcular....

Samet Türkmen
17.08.2011, 12:25
Bunu şehit düşen gencecik çocukların ailesine kabul ettirsinler, bende ancak o zaman kabul ederim. Türkiye'de pislik diz boyu. ve bu gidişle bu ülke zor ayakta kalır, gerçeği görmek lazım. kararlı durmak, akıllı işler yapmak, kendini iyi korumak, düşmanı sağlam korkutmak lazım. madem bu bazı ülkeler terörü besliyor, teröründe bu işine geliyor, misal kim destek veriyor, amerika mı? yunanistan mı? ermenistan mı? rusya mı? gideceksin ordaki terör örgütlerine basacaksın silahı parayı, karıştır amerikayı rusyayı diyeceksin, içerde de teröre destek veren yerleri darmadağın edeceksin, ancak ozaman elin güçlenir. gerisi boş...

Keşke ama devletimizin dediği lafı da unutmamak lazım ''barışçıl politika''.

Savaş başlamış, milletin karnına kılıçlar giriyor, meydanda '' barış , barış'' diyen tek salak biziz. Durum resmen böyle.

muharrematasoy
17.08.2011, 12:26
30 senedir olduğu gibi değilmi?

Adem kardeşim, sende haklısın ama bu iş askerle orduyla biter mi? karşında bir düşman ordusu yok, bunların asıl başları mecliste ordu gelip meclistekileri mi alacak? dağdaki 3-5 çapulcuyu öldürüyorsun yine geliyorlar bunların takım elbiseli olanlarını alcaksın bu işte siyasetin işidir

amerika bile işgal etmeden önce diplomasiyle zemin hazırlıyor, yani siyaset olmadan terör çözülmez, ırak operasyonunu hatırlayın askerimizi amerika bir telefonla geri çektirtti

bu itlerin para kaynağı kasaları vs. avrupada, gidipte suriyelerde amerikanın çıkarlarını gözeteceklerine avrupaya gidip roj tvmidir nedir bunlar için bastırsınlar

cemoli5408
17.08.2011, 12:26
Keşke ama devletimizin dediği lafı da unutmamak lazım ''barışçıl politika''.

Savaş başlamış, milletin karnına kılıçlar giriyor, meydanda '' barış , barış'' diyen tek salak biziz. Durum resmen böyle.
Aynen öyle kardeşim, malesef aynen öyle...

61_Hasan_69
17.08.2011, 12:29
Yıllardır temizleyemediniz şu terörü, Yollayın 30 deplasman otobüsü,Temizleyelim kökünü !

Ömer Faruk61
17.08.2011, 12:30
Allah Belanızı versin.İki cihanda Bu Analar yakanızda şerefsiz çapulcular....

zekeriyya
17.08.2011, 12:31
insan ile demokrasi barış kardeşilk konuşulur
domuz ile değil

Osman Yavuz
17.08.2011, 12:38
Allah belalarını versin şerefsizlerin. Moralimizi yine bozdular. Artık uyanma vaktinin geçtiğini düşünüyorum.

inadina61_08
17.08.2011, 12:50
Bunlar ne insanlıktan nasibini almış nede hayvanlıktan, ikisi arasında kalmış kanları bozuk şerefi olmayan, ağzından salyalar akan Arabaya bağlanmış at gibi gittiği yeri göremeyen ne yaptığından haberi olmayacak kadar kuş beyinli, para yiyici ve çıkarcıların kölesi olmuş, yerin altı kabul etmeyecek yerin üstünde de Oksijen israfı yapan bir türdür,
Bu türe mensup birşeye ada tahsis edilmiş, insana benzeyenin idamı ve yasalarımıza İdamın geri gelmesi Şart oğlu şarttır, yakalana yok af tı yok itiraftı üç beş seneye geldiği yere gidiyor sanki hapis onun için tatil, ABD deki ceza sistemindeki idamları istiyorum...

Ali Turhal
17.08.2011, 12:58
Ne kadar tepkimizi göstersek ve nekadar sesimizi duyurssakta malesef bildiğini okuyor bu devlet,neymiş efendim misli ile cevap verecekmiş,neymiş efendim ramazan bayram sonrasını bekliyorlarmış,neymiş efendim ellerine bişey geçmiyor muş, neymiş efendim,terörle
bir yyere varılmazmış mışmış mış,hani aamerikka dostumuzdu bizi ayakta uyutuyorlar ,merak etmeyin çok kısa zamanda gündemi değiştirirler ve yne kısa zamanda şehit vermeye devam ederiz.çözümmü? önce insanları kelimelerinizle cümlelerinizle boğmayın,vede ülke dışına çıkıpta yok suriyeye yok mısıra yok libyaya vs müdahele girişiminde bulunmayn önce vatan sevgisi imandandır deyim profesyönelce askeri girişimlerle kökünü kazıyın,ve oranın halkının gözünü değil karnını dorurun vesselam

Yasin T.
17.08.2011, 13:01
Bıçak kemiğe dayandı.Ramazandan sonra yapacağımızı biliriz diyen sayın başbakanımızın ramazanını tebrik ediyorum.

güngör_81
17.08.2011, 13:04
Neden Ramazandan sonra şehit sayısı artıyor beklemenin manası yok.

bahadır2561
17.08.2011, 13:05
Dışişleri bakanımız daha Suriye nanesi yiyor

Samet Türkmen
17.08.2011, 13:07
Şimdi günler geçer, bakanlar kurulu toplanır. Sonra yine günler geçer konu MGK'ya taşınır. Yine günler geçer başbakan, Gen.Kur. Başkanı ile biraraya gelir. Yine günler geçer saçmalığın daniskası olan tezkere olayı meclise gelir. Yine günler geçer bu olay kapanır. Her zaman olduğu gibi. Ve sonrasında da bizler kardeşliği bozmak isteyen provokatörler olarak anılırız.

Cevikoglu
17.08.2011, 13:08
ya konuşulacak konumu şimdi somali'deki açlar varken
daha kendi insanımız aç, yolu olmayan okullar var bunları geçtim hazirandan beri 60'a yakın şehit verdik ama bizimkilerin derdi suriye,somali

Samet Türkmen
17.08.2011, 13:09
daha kendi insanımız aç, yolu olmayan okullar var bunları geçtim hazirandan beri 60'a yakın şehit verdik ama bizimkilerin derdi suriye,somali

Bu konuyu fırsat bilip somali olayına laf atmanız hiç yakışık değil.

61_Hasan_69
17.08.2011, 13:10

Kusura bakmayın ama Türkiyede kimse aç değil Somalideki insanlara göre..

ibrahim tolgun
17.08.2011, 13:11
kahbe oğlanlar,ulan bunları varya diri diri yakıcan hamam böceklerini...

ibrahim tolgun
17.08.2011, 13:13
bunlar ne şerefsiz insanlar ya,gerçi insan demeye şahit lazım,hamam böcekleri,lanet kahbeler,mübarek ayda insanlara acı cektiriyolar

KÖKSAL AYDIN
17.08.2011, 13:13
Yardımlarımız sürsün nereye gittiğini bilelim ama.

Somaliyle ilgili bir sorum var.Milyonlarca kadın ve çocuk açlıktan kırıldıkları için belli yerlere sığınıyorlar.

Peki bunların erkekleri ve büyük olan erkek çocukları neden ortada yok? bunlar nerede buna kafayı takmış durumdayım.

Onlar geride bırakıldı, kadın ve çocuklar geldi sığındı. Peki geride kalan erkekler açlıktan etkilenmiyor mu?

Yoksa giden yardımların bir bölümünü ele geçirip El Şebab örgütü gibi örgütlere mi aktarıyorlar.

Bunda bir iş var.

Salih Edip
17.08.2011, 13:29
Savaşta verilmiyor bu kadar kayıp , bizimkiler hala bıçak kemiğe dayandı bilmem ne ?

Dün bıçak kemiğe dayandı diyodun R.T.E. bugün gelen 8 şehit de kesmedi mi seni daha neyi bekliyonuz...

İçimizde görevini ihmal eden , suistimal eden , kötü niyetli ne kadar hain varsa Allah bin türlü belasını versin.

haltun
17.08.2011, 13:39
ne hoşgörü ne sabırmış bitmek bilmedi, olan vatanın gençlerine oluyor, tüm Türkiye'nin başı sağolsun

Samet Türkmen
17.08.2011, 13:41
Dışişleri bakanının cümlesinden alıntı : ''Bu tür saldırılar bizim kardeşlik kültürümüzü zedelemeyeceği gibi.... ''. Yorum yapmıyorum.

hodlu
17.08.2011, 13:43
Kahrolası şerefsiz adiler.Allah sizin belanızı versin tez elden.Ramazan günü yaradana açtım ellerimi oruçlu oruçlu sizi Allaha havale ediyorum....Anaların gözyaşı sizi boğsun inşallah..............

Mert Oğuzlu61
17.08.2011, 13:44
bıçak kemiğe dayandı dimi RTE ?! :mad:

ne yapacaksan yap artık be adam bırak suriye yi somali yi son 1 ayda 50 nin üzerinde şehidimiz var rekora koşuyoruz güney doğu tamamiyle pkk nın eline geçmiş durumda barış marış deme bizi bir kere daha rezil etme gir kandil e !!!!!!!! ramazan da pkk lı gebertmek günah değil tam tersine sevap olacaktır !!! birşeyler yapın artık........... :mad::mad:

hodlu
17.08.2011, 13:45
Kahrolası şerefsiz adiler.Allah sizin belanızı versin tez elden.Ramazan günü yaradana açtım ellerimi oruçlu oruçlu sizi Allaha havale ediyorum....Anaların gözyaşı sizi boğsun inşallah..............

hodlu
17.08.2011, 13:46
Dışişleri bakanının cümlesinden alıntı : ''Bu tür saldırılar bizim kardeşlik kültürümüzü zedelemeyeceği gibi.... ''. Yorum yapmıyorum.

Kendi çocuğu ölse, bu Ramazan günü bakalım kardeşlik duygularını nereye gömecek... Tövbe tövbe yaaaaa.....

Alican Altunbaş
17.08.2011, 13:49
Şerefsiz pislikler ...Köpek demiyorum hayvana saygısızlık olur...

Samet Türkmen
17.08.2011, 13:52
Ha unutmadan söyleyeyim , ''geniş çaplı operasyonlar'' başlamış :hırr:hırr

Samet Türkmen
17.08.2011, 13:59
Cumhurbaşkanı daha bölgeyi bilmiyor. Ya da biliyor da söylemiyor. Açıklamasından bir bölüm :

''Oradaki vatandaşların devlete bağlılığından korkan bir terör örgütü vardır, eylem bunun içindir.''

He yani. Sanki ilk defa böyle bir eylem oldu değil mi ? !

Mehmet Ç.
17.08.2011, 13:59
it amerika, bin ladini nasil öldürdü ve yakip denize atti?? kimse istemezmis böyle birini ülkesinde! Allah belanizi versin!!

basimiza aldik belayi öldüremiyoruzda.. kandili ates altina alamiyoruz..

zamaninda serefsizin geldigi ucagi düsürmediler simdi gittikce büyüyor..

ramazandan sonra operasyon baslayacakmis... 30. bayramida bir atlatalim derler...

bayramdan sonra yok o yok bu!!!

adami sinir hastasi ettiniz!

Basimiz sag olsun bu arada :(

SEDAT
17.08.2011, 14:01
- Yok bu sefer kesinn bıçak kemiğe dayandı , kesin bu sefer...

Deniz Tosunoğlu
17.08.2011, 14:07
Böyle bir adam nasil 50% alabilir (siyasi görüsüm yok)...Mitinglerinde bu köpekleri öldürmek bile gündeminde degildi... Hata biraz bizde o zaman..

altinkaya08
17.08.2011, 14:08
Hiç kimsenin bişey yapacağı yok.Olan yine gariban vatanseverlereve ailelerine oluyor.Kim ne derse desin.

a f s
17.08.2011, 14:08
Allah ailelerine ve milletimize sabır versin, son olsun.

Fatih Öztürk
17.08.2011, 14:18
Hiç kimsenin bişey yapacağı yok.Olan yine gariban vatanseverlereve ailelerine oluyor.Kim ne derse desin.

aynen öyle oluyor üstad.sanatçı,politikacı,zengin aile yavruları son model arabalarıyla şov yapıyor,askerliğini evine en yakın askerlik şubesinde oturarak yapıyor. benim gariban kardeşim gazi oluyor sakat kalıyor şehit oluyor ocaklara ateş düşüyor.

hükümetde dahil hepsini Allah islah etsin.25 yıldır bu acıyı yaşatanların hepsinin Allah belasını versin.

cenab-ı hak rahmet eylesin güzel,aslan yiğit kardeşlerime.

Bilâl ÇOBAN
17.08.2011, 14:20
Hep merak etmişimdir; bu ülkenin başbakanları - genelkurmay başkanları - generalleri - bakanları evlatlarını bir terör saldırısında şehit verseler tepkileri ne olurdu.. Gözü yaşlı garip anaya - babaya pişkin pişkin " evladınız bu vatan için şehit oldu " demek kolay...

Mert Oğuzlu61
17.08.2011, 14:35
Hep merak etmişimdir; bu ülkenin başbakanları - genelkurmay başkanları - generalleri - bakanları evlatlarını bir terör saldırısında şehit verseler tepkileri ne olurdu.. Gözü yaşlı garip anaya - babaya pişkin pişkin " evladınız bu vatan için şehit oldu " demek kolay...

aynı şeyi bende çok merak ediyorum. pisi pisine gidiyorlar, iran da 5 asker ölür pjak a kan kusturulur, israil in 2 askeri kaçırılır karşılığında binlerce can alınır. bizimkiler Atatürk ün yurtta sulh cihanda sulh lafının bişeyini çıkardılar. barış ve demokrasi kavramları bu ülkeye yanlış tanıtıldı !

herşeyi geçtim ben bunları korumak için gidicem orada gencecik yaşta canımı vericem öyle mi ? arkamda sevdiklerimi bırakıp ? vatanı korumakmış, kandil e giriyoruz desinler seve seve giderim ama o pislik yerde işim olmaz, geçen sene samsunda yaşlı bir amcayla bu konu üzerine sohpet etmiştik, dediklerine en sert tepkiyi ben vermiştim ama şimdi kafama dank etti, yok arkadaş adam haklıymış Allah düşürmesin beni oralara vatanı koruycam ayağına benim gözümde 5 para etmez insanlar için orada kurşun sıkamam ben !

ortada bir savaş yok ve bunca kayıp, kimseninde sesini çıkardığı yok ayıptır ya ayıptır, yazıktır günahtır ! 1 ayda 55-60 şehit nedir arkadaş bu millet iyice balık hafızalı oldu çıktı cebine üç kuruş giren hamd olsun karnım tok kafam rahat diyip geçinip gidiyor biraz geleceğinizi düşünün be. çocuklarınızı düşünün ?!

Travelair
17.08.2011, 14:35
Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Arkadaşlar durum ciddi. Türkiye'yi bölgesel bir savaşa çekmek isteyenler var. Bölücü terör örgütünü de bu yolda kullanıyorlar.

Adımlarımızı düşünerek atmamız lazım. Her türlü tedbiri de almak devletimizin görevi olmalı

mehmetali61_55
17.08.2011, 14:36
Allah Rahmet ehlesin,yakınlarının başı sağolsun.Artık bu işe ciddi anlamda dur denilmeli,Kuzey ırağamı girecez nere gireceksek girelim ama bu işi bitirelim...

Travelair
17.08.2011, 14:36
Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Arkadaşlar durum ciddi. Türkiye'yi bölgesel bir savaşa çekmek isteyenler var. Bölücü terör örgütünü de bu yolda kullanıyorlar.

Adımlarımızı düşünerek atmamız lazım. Her türlü tedbiri de almak devletimizin görevi olmalı

Kaya
17.08.2011, 14:43
Her şey hikaye kalıyor da,

Artık bu şehit haberleri için sevinen bir kesim var Türkiye'de...

İşte 30 yıllık mücadelenin geldiği nokta budur!

gokhan_61_
17.08.2011, 14:55
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/296259_10150262773044103_66565699102_7649106_94234 7_n.jpg

Erbay
17.08.2011, 14:58
Yeter ya yeteeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Devlet falan yok ortada.

Berat Akçay
17.08.2011, 14:59
İmralı'daki itle başlanmalı :mad:

Bahattin Aydın
17.08.2011, 15:05
Mekanları cennet olsun.Allah ailelerine sabır versin.

Serdær
17.08.2011, 15:11
http://im.haberturk.com/2011/08/17/660082_htmansetyeni.jpg?1313582341

7 askerin şehit (http://www.haberturk.com/etiket/şehit) olduğu bölgede bir patlama daha oldu. Patlama sonucunda 1 korucu şehit (http://www.haberturk.com/etiket/şehit) oldu.

61_Hasan_69
17.08.2011, 15:16
Kudurdu şerefsizler....!!!!

selokal61
17.08.2011, 15:23
Çok yakında yapılması düşünülen terörist ile yoğun ve etkili mücadele döneminin hazırlıklarını umarım devlet doğru bir şekilde yapmıştır çünkü plansız ve hazırlıksız yapılacak bir operasyon allah korusun başımıza daha büyük dertler açabilir...Hemen şehit haberi alır alınmaz paldır küldür büyük operasyonlar yapılmaz önce iyi bir şekilde hazırlanmak gerekiyor..Şehitlerimize rahmet diliyorum ....

gokhan_61_
17.08.2011, 15:25
alıstı millet artık. Haber kanalları eskiden 4-5 dk yer ayırırdı sehit haberlerine simdi ise 1 dakika anca sürüyor " Sehit er memleketinde topraga verildi" diyip kapatıyolar hemen. Hic tepki icerikli haber falan yaptıkları yok

Samet Türkmen
17.08.2011, 15:31
Her fırsatta ordumuzu karalamaya çalışanlara karşı isim vererek bir eleştiri yapacağım. Şehit haberinin ardından hemen yayınladıkları habere gelsin :

Bu gece yaşanan göktaşı yağmurunda 15 inek telef oldu.

Samanyoluhaber.com : '' Göktaşı yağmuru hakkında şok iddia : asteroidler ineklerin geçeceği güzergâhı önceden biliyor muydu ? ''

Ömer Faruk61
17.08.2011, 15:34
Ey, bu topraklar için toprağa düşmüş, asker!,Gökten ecdâd inerek öpse o pâk alnı değer.Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor Tevhid'i...Bedr'in arslanları ancak, bu kadar şanlı idi.Allah Şehitlerimizin ailelerine sabır versin.Şerefsiz çapulcular Yaktılar ciğerlerimizi.....

meseco
17.08.2011, 15:34
Arkadaşlar maalesef şehit sayısı 11 e yükseldi. Allah bin belalarını versin bu terör örgütünün. Hükümet derhal ne gerekiyorsa yapmalıdır.

samet söğüt
17.08.2011, 15:35
allah rahmet eylesin kederli ailelerine sabırlar ihsan eylesin mevlam...!

Samet Türkmen
17.08.2011, 15:38
Arkadaşlar artık bilelim şunu ; Türk ordusu güçlü bir ordu DEĞİL. Büyüktür, tarihi vardır ama şuan ki durum öyle değil. 1.Dünya savaşından kalma silahlar hâla envanterde ve kullanılıyor. Telsizlerimiz malum. Böyle onlarca örnek gelebilir aklınıza.

Mercedes fabrikadan uydu ile arabalarını kilitleyebiliyorken , bir savaş durumunda F-16 ları siz düşünün. Eski uçak kalkacakta, radar görevi görecekte F-16 onun aracılığıyla vuracakta. Bu kadar gerideyiz ordu olarak.

Hürgün Aygün
17.08.2011, 15:45
Bu yaratık köpeklere artık dicek laf yok ama bunların sebep olmasına gö göre göre izin veren herkese yapılabilecek şeyler var tabi yerse...

Harun-61
17.08.2011, 15:54
Abiler,
ben çok'mu safim yoksa yoksa bu işlerden gerçekten anlamıyormuyum ?

Kandil'e girmememizin nedeni nedir ?

Girelim şuraya alalım oraları ablukaya. Şehit'mi vereceğiz verelim.
Hergün 5-10 Şehit haberi alacağımıza bir günde gerekirse 100 Şehit verelim ama temizliyelim o şerefsizleri.

Dağlara gitmemeleri için Duvar v.b. gibi şeyler yapamazmıyız ?

.

Ahmet Öztürk
17.08.2011, 15:56
1 ayda 37 şehit.. Tam 37. Hala daha ramazandan sonrasını bekleyenlere yazıklar olsun.

Şehid olan askerlerimize Allah'tan rahmet, başta kederli aileleri olmak üzere Türk Milletine sabırlar dilerim..

Her şehidin arkasından dediğimizi diyelim de moda bozulmasın;

Vatan Sağolsun! Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez ! (son 1 ayda 37 asker öldü, doğuda özerklik ilan edildi. Bu lafı gözden mi geçirsek ?)

Samet Türkmen
17.08.2011, 15:58
Duvar olsa iyi Harun abi. Mayınsız bölgeleri temizlemek var ülkemizin gündeminde !

Cem Akyüz
17.08.2011, 15:58
Vatan sağolsun demiyorum.Nutuk atıp insanları kandırmaktan başka bişey yapmıyorlar.Önceden insanlar güle oynaya askere giderdi şimdi herkesin içinde bir korku var.Adamlar Ankara'da oturacak boş boş konuşacak gencecik fidanlar toprağa düşecek.Yok bıçak kemiğe dayandı yok geniş çaplı operasyon başladı alıştık bu laflara.Lafla peynir gemisi yürümüyor beyler.Adamsan yüreğin varsa alırsın sert kararlarını girersin kandil'e bu işi tamamen bitirirsin.İş tamamen bitsin gerekirse 100 şehit verin bu halk size birşey demez.Vatan sağolsun demek kolay ateş düştüğü yeri yakıyor çok yakın bir tanıdığım oğlunu şehit verdi toprağa acısı hala taze her gün ağlıyor

Berk
17.08.2011, 15:59
Şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı diliyorum.

Bu terör saldırısı da diğerleri gibi gündemden en geç yarın yada öbür gün düşer.Hükümetin gündem değiştirme politikasında sağladığı büyük başarılardan yola çıkarak 2-3 gün içinde yandaş medyada Ergenekon'da şok itiraf, Balyoz'de 5. perde, ordunun ihaneti, pkk vurdu komutanlar izledi vb. başlıklı manşetlerini görürüz.

Sırtını Amerika'ya dayamış ve emir almadan şurdan şuraya adım bile atamayan bir devletten terörle mücadele konusunda kararlı adımlar atmasını beklemek mantıksız.Son yıllarda çığrından çıkan terör saldırıları sonucunda değişen tek şey verdiğimiz şehit sayısı, yapılan açıklamalar ve izlenen politikalar aynı.Bugünkü açıklamalara bakın, yine farklı olmadığını göreceksiniz.

Sonuç olarak malesef yine olan genç yaşta hayatını kaybeden şehitlerimize ve bir ömür boyu bu acıyla yaşamak zorunda olan geride bıraktıklarına olacaktır.

Berk
17.08.2011, 16:01
Şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı diliyorum.

Bu terör saldırısı da diğerleri gibi gündemden en geç yarın yada öbür gün düşer.Hükümetin gündem değiştirme politikasında sağladığı büyük başarılardan yola çıkarak 2-3 gün içinde yandaş medyada Ergenekon'da şok itiraf, Balyoz'de 5. perde, ordunun ihaneti, pkk vurdu komutanlar izledi vb. başlıklı manşetlerini görürüz.

Sırtını Amerika'ya dayamış ve emir almadan şurdan şuraya adım bile atamayan bir devletten terörle mücadele konusunda kararlı adımlar atmasını beklemek mantıksız.Son yıllarda çığrından çıkan terör saldırıları sonucunda değişen tek şey verdiğimiz şehit sayısı, yapılan açıklamalar ve izlenen politikalar aynı.Bugünkü açıklamalara bakın, yine farklı olmadığını göreceksiniz.

Sonuç olarak malesef yine olan genç yaşta hayatını kaybeden şehitlerimize ve bir ömür boyu bu acıyla yaşamak zorunda olan geride bıraktıklarına olacaktır.

Helvacı61
17.08.2011, 16:03
arkadaşlar burası spor forumu bu haberleri zaten yeterince duyuyoyoruz. buraya koymanın bana göre gereksiz. ha madem koydunuz. bende diyorumki bu adamlar terörist başı ile masaya otururken niye tepki koymadınız. bu memlekette hiçbirimiz kürtler kadar özgür ve sorumsuz değiliz. halkımız hükümetin yaptığı işlere destek vermiş. devam et demiş bu sonuçlara katlanacak.

Ahmet Öztürk
17.08.2011, 16:04
http://www.internethaber.com/cukurcada-sehit-sayisi-11e-yukseldi-366239h.htm

Allah Rahmet Eylesin..

Erbay
17.08.2011, 16:05
Levent Kırca yıllar önce bir skeçinde diyordu ya; nerde bu devlet nerde bu pijamalarım.

DKaraduman
17.08.2011, 16:05
"Asmayalım da besleyelim mi?" diyen atalarını dinlemezsen böyle olurmuş demek ki. Başlarım insan haklarına, demokrasisine, barışına şimdi. Demokrasi ve barış ambalajı içinde insanları uyutuyorlar, halkın da umrunda değil açıkçası, "ben cebime girene bakarım" diyor. İsrail'e artistlik yapmaya gelince onlardan iyisi yok, kendi ülkelerindeki bir grup domuz sürüsüne "Ramazan bitsin de, bitene kadar doya doya istediğinizi yapın" mesajı veriyorlar. Ülke yönetmek bu kadar kolay çünkü...

Ben artık gerçek manada diyecek bir şey bulamıyorum maalesef. Küfür ruhun yelpazesidir ama ne kadar küfretsem rahatlayamıyorum. Yapalım geniş çaplı operasyonları, bombalayalım boş kayalıkları, 20 yıl sonra da bugün hakkında "O zamanlar iyiydi, en fazla 10 şehit verirdik, şimdi baksana Sivas'taki karakolu basıyorlar." deriz. Bunlar bu şekilde Ankara'ya ulaşana kadar büyüklerimiz (!) yerlerinden kıpırdamayacak anlaşılan diyeceğim ama başka şekilde Ankara'ya ulaşanlara da laf etmediklerine göre, bundan da o kadar ümitli değilim.

Başımız sağolsun.

Samet Türkmen
17.08.2011, 16:15
arkadaşlar burası spor forumu bu haberleri zaten yeterince duyuyoyoruz. buraya koymanın bana göre gereksiz. ha madem koydunuz. bende diyorumki bu adamlar terörist başı ile masaya otururken niye tepki koymadınız. bu memlekette hiçbirimiz kürtler kadar özgür ve sorumsuz değiliz. halkımız hükümetin yaptığı işlere destek vermiş. devam et demiş bu sonuçlara katlanacak.

Yav senin sorunun nedir bu forumun insanlarıyla ? Çık açıkça söyle ? Her konuda siz cahilsiniz, o zamanlar nerdeydiniz falan ? Şike konusunda forumdakilere saydığın küfürlere rağmen nasıl cezan kaldırıldı şoklardayım.

DeAgLeMaNyAq
17.08.2011, 16:16
Ramazan ramazan insan da ne huzur ne keyif bıraktılar. Allah şehit ailelerine sabırlar versin...

buserkan61
17.08.2011, 16:18
Allah rahmet eylesin, vatan sağolsun arkadaslar.
bir ölürüz ama bin doğarız ALLAHIN İZNİYLE.
daha sert tedbirler alınacak diyor hükümet bakalım görecez.

KÖKSAL AYDIN
17.08.2011, 16:22
Bu arada şehit sayısı 11 olmuş.

Ertuğrul ATALAY
17.08.2011, 16:22
Hepimizin başı sağolsun...Allah şehit yakınlarına sabır versin diyeceğim ama bizim sabrımız kalmadı.....

irfanb
17.08.2011, 16:23
Şehitlerımize Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dilerim.Milletimizin başı sağolsun.
13 Şehit verdiğimiz saldırı sonrası BMN olarak 14-07-2011 tarihinde BMN olarak bir Hatim başlığı açmıştık.
Bir aydır bir hatimi tamamlayamadık.Bu da bizim ayıbımız !!!

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=31780

Onlara yapabileceğimiz en kutsal görev buydu, onu da beceremedik.

gokhan_61_
17.08.2011, 16:25
Abiler,
ben çok'mu safim yoksa yoksa bu işlerden gerçekten anlamıyormuyum ?

Kandil'e girmememizin nedeni nedir ?

.

abdden emir bekliyorlardirr :mad::mad::mad::mad::mad:

Ertuğrul ATALAY
17.08.2011, 16:26
Bırakın suriyeyi libyayı ...hedef kandil...artık yeter...

Samet Türkmen
17.08.2011, 16:33
Yine burada bir arkadaş demişti . Beceremiyorsanız deplasman otobüsü yollayın.

muharrematasoy
17.08.2011, 16:36
Her fırsatta ordumuzu karalamaya çalışanlara karşı isim vererek bir eleştiri yapacağım. Şehit haberinin ardından hemen yayınladıkları habere gelsin :

Bu gece yaşanan göktaşı yağmurunda 15 inek telef oldu.

Samanyoluhaber.com : '' Göktaşı yağmuru hakkında şok iddia : asteroidler ineklerin geçeceği güzergâhı önceden biliyor muydu ? ''

şehitlere kelle diyenlerde vardı :mad:

bu haber gerçek olamaz diyordum girdim baktım maalesef gerçek, Allah belalarını versin bunların yaptıkları habere bak resmen dalga geçiyorlar

Erdinç Dilek
17.08.2011, 16:37
Strateji yanlış, sınırda görev yapan biri olarak en büyük hatamız bu 3 aylık eli tüfek tutan sebileri hayatı dağlarda geçenlerle mücadeleye gönderiyorsun, şartlar eşit değil olamazda, kesinlikle paralı ordu tipinde bir ordu oluşturulmalı hem işsizliğe çare bulunmuş olur bir nebze