PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şike Davasında Emenike'ye Beraat Kararı Verildi

Veysel
25.04.2013, 11:26
Futbolda şike' davasında şike suçundan 1 yıldan 3 yıla kadar hapisle cezalandırılması talep edilen Emanuel Emenike beraat etti.

Celal Demir
25.04.2013, 11:48
ben olan hiçbir şeye şaşırmıyorum şahsen...

magicyattara
25.04.2013, 11:50
emenike beraat ettiyse,aynı mahkemeden ceza alanların halini düşünün artık..

murat
25.04.2013, 12:03
Cok ilginc, sikecilerin taraftarlarinin yorumlarini okudum. Adalet yerini buldu, bak sike yapmamisiz gibi soylemleri var. Bir insan bukadar geri zekalimi olur arkadas? Beraat gelince kabulleniyorsun ama baskan ceza alinca mahkeme "duzmece" oluyor. Boyle beyinsiz bir topluluk dunyanin baska biryerinde yoktur sanirim, nekadarda egitim alsak cok cahil milletiz malesef.

Celal Demir
25.04.2013, 12:04
Cok ilginc, sikecilerin taraftarlarinin yorumlarini okudum. Adalet yerini buldu, bak sike yapmamisiz gibi soylemleri var. Bir insan bukadar geri zekalimi olur arkadas? Beraat gelince kabulleniyorsun ama baskan ceza alinca mahkeme "duzmece" oluyor. Boyle beyinsiz bir topluluk dunyanin baska biryerinde yoktur sanirim, nekadarda egitim alsak cok cahil milletiz malesef.

aynı fenerli emimin aziz ceza aldığında bu "mahkeme bize ceza vermek için kuruldu" demiştir :D

Emrah Akcagöz
25.04.2013, 12:06
Biraz saçma olacak ama bence yurt dışında olduğundan dolayı işin uzamaması için beraat kararı verilmiş olabilir.

alone_6161
25.04.2013, 12:18
Şekip Mosturoğlu'na da avukatlık hayatı bitmemesi için tabandan ceza verildiğini duymuştum. Emenike için de aynı düşünceden ceza verilmediğini düşünüyorum.

Serdær
25.04.2013, 12:47
1- EMENİKE NİÇİN BERAAT ETTİ:
Emenike'nin beraat kararı HUKUKİ BİR HATADIR.
Bu beraatin nedeni 16.ACM'nin şike davasına yönelik ceza

2- siyaseti ile ilgilidir. Beraatın nedeni Emenike'nin manajeri Erdem Konyar'ın beraat kararıdır.
Erdem Konyar'ın beraat kararına TS itiraz

3- etmişti.Çünkü;Emenike ile şikecilerin irtibatı menajeri vasıtasıyla kurulmuştur.
TS avukatı Nusret Yılmaz, müdahillik mütalaasında

4- durumu gayet net olarak ortaya koymasına rağmen, maalesef heyet hatalı bir karar vermiştir.
Bu karar TS tarafından temyiz edilecektir.

5- Emenike'nin beraat kararı, şike davasının bütününü etkilemeyeceği gibi ana dava kararlarına TS'nin itiraz ettiğini tekrar hatırlatalım.

Mert M.
25.04.2013, 13:00
Adalet diye bir kavram yoktur. Fazla beklenti içine girmeyiniz. Ne çok üzülünüz, ne de çok sevininiz.

S.ÖZKAN
25.04.2013, 13:01
Emenike beraat etmis olabilir ama onlarcasi mshkum oldu.Bu beraat bizim hakli oldugumuz gercegini degistirmezz

Sümeyye Şahin
25.04.2013, 13:09
Beraat etmek, aklanmak, 'suçlu' bulunmamak.

Güzelim kelimeleri ne hallere düşürüyorlar.

ilhan
25.04.2013, 13:48
Kız çocuklarına tecavüzün suç sayılmadığı ülkede şikeyi de suç olmaktan çıkaracaklar diye endişe duyuyorum, kaygılanıyorum.

Sefaenes
25.04.2013, 14:48
Kız çocuklarına tecavüzün suç sayılmadığı ülkede şikeyi de suç olmaktan çıkaracaklar diye endişe duyuyorum, kaygılanıyorum.

dogru söze ne denirki yanina teröristlerin ve şike itibar gördügü bir ülkede yasiyoruz bari aziz ve apo el ele versinler bu ülkeyi yönetsinlerki insanlar belki ozaman uyanir. Namuslu yasamak nerdese suc olacak

toksoy61
25.04.2013, 15:01
emenikeye niye takılıp kalıyorsunuz anlayamıyorum. bizim için önemli olan fb li yöneticlerin suçlu bulunduğudur. futbolcularla işimiz olmaz. tek derdimiz yargıtay ın bu kararı onaylaması. gerisi bizi ilgilendirmiyor. isterseler emenikeye yılın namuslu ödülünü versinler önemli değil. önemli olan ve bizim lehimize verilen fb li yöneticilerin mahkumiyet kararıdır.

gece_bekcisi
25.04.2013, 15:02
Yakında Azize ve diğer şike çetelerine beraat yada yumuşatma gelirse hiç şaşırmam. Burası Türkiye. Paran varsa güçlüsündür , paran ve gücün varsa adaletde senden yanadır. Bir an önce cezalarının verilmesi ve hakkımız olan şampiyonluğun verilmesi dileğiyle..

zafer6161
25.04.2013, 16:33
http://radorecdn.bobiler.org/upload/photographs/23763462969.jpg

Gökhan ARSLAN
25.04.2013, 17:06
Allah'ınızdan bulun..

DeAgLeMaNyAq
25.04.2013, 17:23
FB'li kafası diye hep dalga geçip duruyorlar ya şu karardan sonra nasıl bir şey olduğunu iyice anladım. Emenike beraat etti diye FB beraat etti falan sananlar var yahu. Ülkede öyle bir hukuk sistemi var ki 9 ay önce verilen cezaların hepsi unutulmuş gibi...

Mert'
25.04.2013, 18:01
Ne bekliyorduk ki ülkede adalet mi var sanki