PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Formalarımız (2006-2007)

Sayfa : [1] 2

selçukabi
11.08.2006, 15:04
Nasıl olur da böyle bir karar alınır anlamıyorum.Herkesin çok sevdiği ve renklerimizi en güzel vurgulayan formalardan olan çubuklu formalardan bu sezon üretilmeyecek anladığım kadarıyla.İşte resmi site haberi ve resimleri
http://www.trabzonspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&PID=449&HaberID=34249

Salih61
11.08.2006, 15:05
Nasıl yok...Wallaha Bu sefer yönetime kızarım...

sbay
11.08.2006, 15:06
bu sene forma almam.alınırsa çubuklu alınırdı onuda yapmamışlar...

Şentürk
11.08.2006, 15:09
nasıl olmaz çubuklu forma yaw:mad: :mad: :mad:

Selman
11.08.2006, 15:09
Çubuklu forma üretilmeyeceği nerde yazıyor acaba abi.Belki ilerleyen günlerde yaparlar.Normal formaları 15 gün sonra üreten çubuklusunu 6 ayda anca üretir belki:mad:

Badaloğlu
11.08.2006, 15:14
Yahu akşam zaten pumanın o formalarını göründe midem bulandı ya...O nasıl bir yaka kesimidir?Allahım forma neredeyse futbolcun vücudundan çıkacak gibi...Puma iğrençsin...Bu sene nasılda alacağım o formalardan bilmiyorum!...Hiç sevmedim...Hele birde çubuklu yapmamışlar,ne diyeyim bu şaşkınlara?Allahınızdan bulun be...

DİNÇ
11.08.2006, 15:14
Zaten bence Pumanın formaları iğrenç olmuş...Hele o yuvarlak yakalar...
Bir de resmi sitede yazmışlar ''Taraftarın yoğun ilgisini bekliyoruz'' diye...
İnsaf yani...Biz taraftar olarak karşılık beklemiyoruz ama azıcık da olsa bir tebessüm tattırın bize de ondan sonra yoğun ilgi bekleyin...
Alın Ricardinho yu izdiham olsun...

Trapezus_
11.08.2006, 15:17
Zaten bence Pumanın formaları iğrenç olmuş...Hele o yuvarlak yakalar...
Bir de resmi sitede yazmışlar ''Taraftarın yoğun ilgisini bekliyoruz'' diye...
İnsaf yani...Biz taraftar olarak karşılık beklemiyoruz ama azıcık da olsa bir tebessüm tattırın bize de ondan sonra yoğun ilgi bekleyin...
Alın Ricardinho yu izdiham olsun...marcelinho yetmiyor mu kardeşşşşşş

Ali İhsan
11.08.2006, 15:20
marcelinho yetmiyor mu kardeşşşşşş

Marcelinho'nun tadı kaçtı. Ağızda eridi bitti. Yenisi gelsin...

Burçak
11.08.2006, 15:20
çubuklu formalar olmadan olurmu yaa. yahu yavaş yavaş Trabzonsporun öz şeyşlerini bitirmeyemi çalışıyolar diye düşünmeye başladım artık. TS forması deyince akıla klasik çubuklu forma gelir. bi hata yapıpta çubuyklu forma üretmiyoruz demezler heralde...

Uğurtan
11.08.2006, 15:21
yaw hemen de bekliosunuz ha olumsuz bişe olsunda tepki verelim diye uff yani bu bizim taraftarda öldürdü beni yaa..kim dedi ki sadece bu 3 formayla oynicaz diye yaw? çubuklu forma var! daha yetişmemiş olabilir bunuda eleştirebiliriz bununda üslubu var ama daha dk 10 hemen buraya gelip çubuklu forma yok diye başlık açanda art niyet ararım abi..

Nytre
11.08.2006, 15:22
yaka mı? nerede? o ne biçim yakadır öyle.. emanet gibi duruyor...

yönetim yönetememeye devam ediyor..

Trapezus_
11.08.2006, 15:23
yaw cubuklu forma olmazsa olmaz ama bazı arkadaslar bu olayı ricardinho ilişkisi içinde kısır bir döngü durumuna düşürüyorlar amaç üzüm yemek degil bagcıyı dövmek

Burçak
11.08.2006, 15:26
yaw cubuklu forma olmazsa olmaz ama bazı arkadaslar bu olayı ricardinho ilişkisi içinde kısır bir döngü durumuna düşürüyorlar amaç üzüm yemek degil bagcıyı dövmek
avatarındaki resmi görünce aklıma geldi. serbest kürsüdeki faruk Kanca topicine gidip bakim bulunmuşmu . son durum nedir. ;)

Umut ÖZTÜRK
11.08.2006, 15:43
Arkadaşlar Puma nın bu seneki forma dizaynı tüm takımlar için aynı model. bütün puma giyen hem klüp hemde milli takım formalarına bakın tamamı aynı standart. bence formalar çok kötü değil kumaşı da çok kaliteli.
137
138
139

Oğuzhan Görkan
11.08.2006, 15:44
bu yönetimde artık işi çığırından çıkarıyor yeter bee!

sbay
11.08.2006, 15:45
dün akşam formalar sanki kışlıktı.kollarıda kısa olmasa vay futbolcuların haline.boğazlarına kadar yaka geliyodu.kalecimiz zaten bi giymiş Allah muhafaza.45 derecede eşorfman altı giymiş.o oynarken ben terledim...

Muhammet_61
11.08.2006, 15:46
Çubuklu forma olması şart değil bence de. Bu tasarımlar hoş, İçindekiler boş olmasın.:)

Emre B.
11.08.2006, 15:55
Çubuklu forma üretilcek diye duymuştum

Külünkoğlu
11.08.2006, 15:55
Arjantin'in dünya kupasında giydiği model olsa neyse adamlar here yere amblemlerini basmışlar. Ayıptır ne öyle damgalı damgalı..

k@ndemir
11.08.2006, 15:57
çubuklu forma bu senede olmasın!olduda ne oldu senelerce!

Burçak
11.08.2006, 15:57
hersene değişik renkte forma üretilecekti. turuncu ile başlayıp su yeşili ile geçen sene devam etmişti bu. ama busene böyle bi uygulama yok heralde.

zanoylu
11.08.2006, 16:06
dün akşam formalar sanki kışlıktı.kollarıda kısa olmasa vay futbolcuların haline.boğazlarına kadar yaka geliyodu.kalecimiz zaten bi giymiş Allah muhafaza.45 derecede eşorfman altı giymiş.o oynarken ben terledim...
Kaleci ile ilgili söylediklerine sadece bir yorumun olacak,bazı insanların özelliğindendir bence Tolganın kiside bundandır bence,bende uzun eşoftman altı giymeden hayatta oynayamam o şekilde kendimi rahat hissederim havanın durumu ne olursa olsun. Bunu eleştirmek babında da söylemiyorum.Aynı durum bendede var o bakımdan :)

Cabri61
11.08.2006, 16:07
formalarda tasarım adına bir şey görüyor musunuz Allah aşkına????????
çubuklu taraftar formasına devam...

ts_fan
11.08.2006, 16:13
Gerçekten çok kaliteli işler çıkarıyor bu yönetim, durun bakalım daha nelere şahit olacağız?Bu sene Kadıköy'de, Dolmabahçe'de, Mecidiyeköy'de çubuklu forma ile olamayacağız öyle mi?

''Trabzonspor'da Harikalar Kumpanyası'' devam ediyor, bitmedi.Devam edecek:mad:

Sevgi
11.08.2006, 16:21
nasıl yok ya kafayı yemiş bunlar.Öubuklu formanın TRABZONSPOR için bir klasik olduğundan bihaberler mi? böyle saçmalık mı olur :S

Recep Çaltepe
11.08.2006, 16:22
Bu yönetimden "normal" bir icraat beklemek gerçekdışı olurdu zaten.

Yönetim, yeni "icraat"larını bekliyoruz. Taraftarı kesmez bu kadarı.

Formalar çok yaratıcı olmuş bu arada, yapanın ellerine sağlık. :mad:

Ben bile bunlardan daha iyi yönetirim kulübü, yalnız benim param yok, size yıldız sözü veremem ona göre.

TSKara61
11.08.2006, 16:33
Ya arkadaşlar çubuklu forma olmayacağı 100 de 100 kesinmi şimdi???

erdal6167
11.08.2006, 16:42
cubuklu forma vardır arkadaşlar onsuz olmaz zaten onu herkes biliyor

DİNÇ
11.08.2006, 16:48
marcelinho yetmiyor mu kardeşşşşşş

Yetmiyor demekki Kayseri Dağıttı bizi...
Marcelinho iyi transfer ama tek başına ne yapar???
Orta sahaya oyun kurucu bir sol almak lazım...

İyi oyuncunun forması çok satar...Kim alır hasanın hüseyinin ömer rızanın formasını...
Ricardinho gelsin 5 forma alıp 4 ünü dağıtacağım....

Hekimoğlu
11.08.2006, 16:49
çubuklu forma tek beklediğim formaydı şimdi forma alma ihtimalim çok düşük yinede yakından bir bakmak lazım bu formalara ,çubuklu forma nasıl olmaz rezalet ötesi birşey allah beyin vermemiş bunlara.

Harun-61
11.08.2006, 16:51
Arjantin'in dünya kupasında giydiği model olsa neyse adamlar here yere amblemlerini basmışlar. Ayıptır ne öyle damgalı damgalı..

abi, arjantin adidas giymi$ti sanirim ...?

sarman61
11.08.2006, 16:52
Arkadaşlar belki kimileri kızacak ama bu iş tam komedi oldu. Yahu bizim rengimiz ne bordo mavi. Bu renklerle bir çuvalı boyayıp satsınlar alır giyer ve öyle dolaşırım. Yemişim çubuğunu bırakn Allahızı severseniz. Ne bu yaw yok çubuklu forma yokmuş. Ben bu takımın renklerine aşığım çubuklarına deil.

Hekimoğlu
11.08.2006, 17:00
Arkadaşlar belki kimileri kızacak ama bu iş tam komedi oldu. Yahu bizim rengimiz ne bordo mavi. Bu renklerle bir çuvalı boyayıp satsınlar alır giyer ve öyle dolaşırım. Yemişim çubuğunu bırakn Allahızı severseniz. Ne bu yaw yok çubuklu forma yokmuş. Ben bu takımın renklerine aşığım çubuklarına deil.geçelim artık bu çuvalda olsa giyerim laflarını ,mesela trabzonspor 3.ligede düşse de biz trabzonsporluyuz deyip 3.lige düşmesine göz mü yumalım.ben çubuklu trabzonspor formasını seviyorum arkadaş.

DİNÇ
11.08.2006, 17:03
geçelim artık bu çuvalda olsa giyerim laflarını ,mesela trabzonspor 3.ligede düşse de biz trabzonsporluyuz deyip 3.lige düşmesine göz mü yumalım.ben çubuklu trabzonspor formasını seviyorum arkadaş.

Ben Formaya değilde giyene bakıyorum...
Giyen kaliteli olursa forma çuvaldan yapılsa ne olur?
Çuvaldan formamız olsun ama şampiyon olalım...

My
11.08.2006, 17:05
Trabzonspor'un İstanbul temsilciliğine telefon açtım arkadşlar sıkı durun :D

Çubuklu formalarımız üretimine eylül 1 den sonra başlanıcakmış. Satışı ise ''inşallah'', ''umuyoruz'' ekim ayında olabilirmiş.

Hekimoğlu
11.08.2006, 17:06
Ben Formaya değilde giyene bakıyorum...
Giyen kaliteli olursa forma çuvaldan yapılsa ne olur?
Çuvaldan formamız olsun ama şampiyon olalım...bi siz bakıyorsunuz zaten formanın içindekilere biz sadece formanın dizaynıyla ilgileniyoruz dimi!

Külünkoğlu
11.08.2006, 17:11
abi, arjantin adidas giymi$ti sanirim ...?

Güzel KArdeşim biliyorum adidas giydiğini, ben çizgili yapmıyorsan hiç olmazsa o model gibi bir şey yap anlamında söyledim.

sarman61
11.08.2006, 17:15
geçelim artık bu çuvalda olsa giyerim laflarını ,mesela trabzonspor 3.ligede düşse de biz trabzonsporluyuz deyip 3.lige düşmesine göz mü yumalım.ben çubuklu trabzonspor formasını seviyorum arkadaş.

Arkadaşım ne alaka 3.lige düşme muhabbeti. Yani çubuklu forma olmazsa 3. lige düşeceğiz. Benim kızdığım nokta şu klübün tüm işleri bitti bir çubuklu forması kaldı. Yapmayın Allah aşkına.

Şu klübümüzün web sayfasına bakın ne rezil durumda. Ardından şu formaların fotograflarını nerede çekmişler kutunun üzerinde yani bir platform oluşturmamışlar. Yani klübün bir sürü sorunu var siz ama çubuklu forma diyorusunuz.

ts_fan
11.08.2006, 17:17

Çubuklu formalarımız üretimine eylül 1 den sonra başlanıcakmış. Satışı ise ''inşallah'', ''umuyoruz'' ekim ayında olabilirmiş.

Harika bir planlama, kusursuz bir pazara girme ve pazarlama stratejisi.Anlayışıyla farklı, yaptıklarıyla farklı, bu Trabzonspor Yönetimi çok ama çok farklı:confused:Maşallah, aman nazar değmesin!!!

selçukabi
11.08.2006, 17:23
Harika bir planlama, kusursuz bir pazara girme ve pazarlama stratejisi.Anlayışıyla farklı, yaptıklarıyla farklı, bu Trabzonspor Yönetimi çok ama çok farklı:confused:Maşallah, aman nazar değmesin!!!

Recep sen ne diyosun, Puma'nın formaları daha bugün geldi.Benim gibi iznini Trabzonda bitirip geçiren bissürü gurbetçi ( özellikle yurt dışından gelen insanlar) var bu adamlar nasıl forma alacak.Herkes benim gibi görmeden beğenmeden kardeşinin kargo yapmasıyla forma alır mı sanıyorsun.Bunlar eski genel müdürün gidişiyle alakalı. Adamı yolladılar yeri boş kaldı.Yazıklar olsun başka birşey demiyorum.

Kadir Aydın
11.08.2006, 17:24

Bu dediğini okuyana kadar baya bi sinirliydim. İnşallah dediğin gibi olur. Gerçi
puma nın çubuklularını daha önce de gördük ya neyse...

Hekimoğlu
11.08.2006, 17:25
Arkadaşım ne alaka 3.lige düşme muhabbeti. Yani çubuklu forma olmazsa 3. lige düşeceğiz. Benim kızdığım nokta şu klübün tüm işleri bitti bir çubuklu forması kaldı. Yapmayın Allah aşkına.

Şu klübümüzün web sayfasına bakın ne rezil durumda. Ardından şu formaların fotograflarını nerede çekmişler kutunun üzerinde yani bir platform oluşturmamışlar. Yani klübün bir sürü sorunu var siz ama çubuklu forma diyorusunuz.iyi oku ben çubuklu forma olmazsa 3.lige düşeriz mi diyorum?uyuz olduğum bir diğer cümlede trabzonspor'un bütün sorunları bittide sıra şuna mı geldi buna mı geldi gibi laflar.

Yako
11.08.2006, 17:25
VAlla ben Beyaz Forma ya hasta oldum. Az sonra da gıdıp alıcam bı tane... Cevahır TS Club da olucam saat 19.00 gıbı...

My
11.08.2006, 17:26
Biliyor musunuz bilmiyorum ama Bursa Spor'un da başı aynı şekilde dertte. Bursa PUMA'yla mahkemelik olmak üzere yani yada oldu bile.

Burçak
11.08.2006, 17:32
yahu şu konuda bile sırf muhalefet olmak için yazanlar var gibi görünüyor. insanların çubuklu formayı istemesi kadar doğal ne var. kabul etsenizde etmesenizde trabzonspor forması deyince akla çubuklu forma geliyor. ve klasik herkes tarafından tartışmasız kabul edilen formamız çubuklu forma. sanki çubuklu formayı istemek acayip bişeymöiş gibi alaksız biçimde banane çubuklarından içindekinme bakarım ben vb. ifadeler kullanılıyor. yapmayın Allah aşkına. çok şeymi istiyoruz . istemeyi bırak temennilerimizi iletiyoruz. istemeyelimmi yani çubuklu formamız olmasını. suçmu bu.?

eys_61
11.08.2006, 17:32
şahsen bu formalardansa iki tane TS Club forması almayı tercih ederim (çubuklu+turuncu)

sarman61
11.08.2006, 17:37
iyi oku ben çubuklu forma olmazsa 3.lige düşeriz mi diyorum?uyuz olduğum bir diğer cümlede trabzonspor'un bütün sorunları bittide sıra şuna mı geldi buna mı geldi gibi laflar.

Neyse boşver arkadaşım valla çubuklu forma harbiden bir sorun oldu. Baksana tartışmaya başladık. Seni yanlış anladım kusura bakma.

Selman
11.08.2006, 17:40
Çubuklu forma üretilmeyeceği nerde yazıyor acaba abi.Belki ilerleyen günlerde yaparlar.Normal formaları 15 gün sonra üreten çubuklusunu 6 ayda anca üretir belki:mad:

Ben 6 ay demiştim ama çok şükür o kadar beklemeyeceğiz.:mad:

LazAnisT
11.08.2006, 18:11
bence bu sene çubuklu olmasın.yoksa o güzelim formadanda soğuyacaz.çünkü bu seneki formaLar her yönüyle kötü.özellikle yaka kısmı.puma ya yazıklar olsun adi herifler.

eren_61
11.08.2006, 18:50
ya nasıl olurda özel bir tasarım hazırlanmaz anlamıyorum.ya bu adamlarla neden anlaştık o zaman.biz ts clup olarakta bu formaları hatta çubuklu formaları yapıyoduk.

Cengiz Çubukcu
11.08.2006, 19:05
ben de aylardır formaları hasretle bekliyordum, ama resmen bunun adı beceriksizlik...sezon başladı ve formalar daha piyasaya yeni düştü ...çubuklu forma olmazsa bu iş olmaz....

corleone
11.08.2006, 19:07
hayatımda ilk kez bu sene çubuklu forma alacaktım, şansa bak, mantığa bak, ekim ayıymış, tek kelime ile rezalet, sorumsuzluk...

laz_hayri_61
11.08.2006, 20:09
tam bir fiyasko..tam bir rezalet..nasıl çubuklu forma olmaz ya

UmutBaykan
11.08.2006, 20:21
olurmu ya olurmu.çubuklu forma olmadan ya.anlamıyorum bu yönetimi ya

grandiose
11.08.2006, 20:22
ticaret anlayışı sıfır.... beklentiye karşılık sıfır... pazarlama sıfır.. kurumsallaşma sıfır..senelerdir beğenilerek giyilen ve kulüple özdeşleşmiş en hakiki forma dizaynımız saçma bi kararla bu sene basılmıyor imal edilmiyor.. anlayan beri gele...

TameRHan
11.08.2006, 20:37
bu kadar sade ve basit bir formayı zaten yapsa yapsa puma yapardı. ne estetık var ne de ınsanın gozune hos gelen bır sey. formalar kesınlıkle degısmelı

Kemençeci
11.08.2006, 20:43
Berbat etmedikleri bir forma kalmıştı ona da el attılar. Yürü başkan & yönetim kim tutar seni.

gkhn61
11.08.2006, 20:52
saçmalıktan başka bişey değil yaptıkları...........

KaRaKaN61
11.08.2006, 20:53
Yakalari hicte guzel degil gercekten, hani kendi markamiz vardi ?

Erbay
11.08.2006, 21:37
İlk defa forma alacaktım rezilliğe bak.3 tane puma damgası var.Bu forma Puma'nın reklam forması mı yoksa Trabzonspor'un resmi forması mı?

The Legend
11.08.2006, 21:56
klasik puma ve sonuç rezalet.

t.s.a.l.61
11.08.2006, 22:00
yaa bunlar ne biçim formalar yaaa resmen t-shirt gibi tek renk desen bişe de yok dümdüz töbe töbe yaw

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
11.08.2006, 22:26
bir takımın klasik formasını yapamaıyorsa bi sponsor o sponsorluğu yapmasın!..
Ben çubuklu formadan başka forma almam
gerçi TRABZONSPOR'um olmasa bu pumadan forma almam ama...

yönetime mail fln atalım bişe yapalım tasarımı "özgün" olsun
bi de formada bi TS amblemi 3 tane puma amblemi var
oldu olacak takımın adını puma spor yapalım...
hayret bişey..
zaten sahada oyuncularımız da dökülüyor performanslar rezil...

son söz:

çizgili forma yoksa öbürlerini alan da yok!..

puma amblemi 1 tane yetemiş mi?

Adnan Mollasalihoğlu
11.08.2006, 22:29
Almam abii almam bu kadar basit kimse almasın gider bebek donu alırım Ts cluptan Puma forma almam...

Remzi
12.08.2006, 00:26
cubuklu formayı bırakın üzerinde herhangi bir çizik bile yok forma ile alakalı..

Miraç Atalay Çiftçi
12.08.2006, 00:53
Çubuklu forma yapılacak deniyor.Zaten yapmazlarsa bu gidişle formanın çubuklarını nereden bulacagımız belli.Merak etmesinler.Hak ettikleri muamelyi yaparız icabında...

Sinan Akyıldız
12.08.2006, 01:22
http://img118.imageshack.us/img118/337/tsyeniformanb5.png

Koca Trabzonsporun formasını 2 karton parçasıyla resmi siteye koyan zihniyete binlerce kez yazıklar olsun...:mad: :mad: :mad:

TURHAN
12.08.2006, 01:24
bir takımın klasik formasını yapamaıyorsa bi sponsor o sponsorluğu yapmasın!..
Ben çubuklu formadan başka forma almam
gerçi TRABZONSPOR'um olmasa bu pumadan forma almam ama...

yönetime mail fln atalım bişe yapalım tasarımı "özgün" olsun
bi de formada bi TS amblemi 3 tane puma amblemi var
oldu olacak takımın adını puma spor yapalım...
hayret bişey..
zaten sahada oyuncularımız da dökülüyor performanslar rezil...

son söz:

çizgili forma yoksa öbürlerini alan da yok!..

puma amblemi 1 tane yetemiş mi?
Çok sevilen Kappa formasında kaç amblem vardı ki?

TSigalko
12.08.2006, 01:28
Çubuklu forma olmadan olurmu yaa

Berat
12.08.2006, 02:14
Yeni yönetimle uyuşmayan Müdürler görevden alındığında başkan daha iyilerinin geleceğini söylemişti yanlış hatırlamıyorsam.. Lafla peynir gemisi yürümüyor maalesef..Önceki yönetimin başlattığı kurumsallaşma ve her işin profesyoneli tarafından yapılması olayı yavaş yavaş kalkıyor gibi..

tamuğ yamtar
12.08.2006, 02:43
Ricardinho gelsin 5 forma alıp 4 ünü dağıtacağım....

Ricardinhoyu bjk aldı bildiğim kadarıyla.

Lig Tv nin yalancısıyım. Başkanlarıda açıklamış herhalde.

Masrafa girmene gerek kalmadı kardeşim.

Geçmiş olsun.

Uğurtan
12.08.2006, 04:12
1-Evet geç kaldılar eleştirelim Lig başladı bir kulübün formaları nasl olur da hala mağazalarda olmaz!
2-Armalardan bahsedenler saydımız 3 arma var pumayla ilgili pek o çok sevdiğiniz kappa lara bakarmısnız kaç tane var diye?
3-"Çubuklu yapilmicak mı tüü allah belanızı versin!" tepkisiyle yazmaya lüzum yok biraz daha sakin puma dan daha mı çok forma satılsın istiyosunuz? puma da biliyor çubuklu forma olmazsa olmazdır yani olacaktır..
4-Merak ediyorum kayseri maçı bir umut APOEL maçı ise bir çıkış olsaydı yani yenseydik bugün bu tepkiler olacakmıydı?

Merak işte...Yaptığım muhalefet değil albayrağı da bu olayı da eleştiririm kimseye ne çok yakın ne çok uzağım tek yakın olduğum bordo mavi renkler ve trabzonsporumdur! Şu an ne mi yapıorum kulübün en çok ihtiyacı olan şeyi sağduyu....
birgün olursa bu taraftarımızda EN BÜYÜK TRANSFER olucak...

ekrembulut
12.08.2006, 09:48
yeni formaları az önce ts nin siteden baktım.tek kelimeyle berbat.sanki amatör takım forması.
trabzonsporuma böyle formalar hiç yakışmıyor.zaten puma ile daha öncedende çalışmıştık ve yine böyle formalar yapmıştı...

sarman61
12.08.2006, 09:50
http://img118.imageshack.us/img118/337/tsyeniformanb5.png

Koca Trabzonsporun formasını 2 karton parçasıyla resmi siteye koyan zihniyete binlerce kez yazıklar olsun...:mad: :mad: :mad:

Aynen bende bu olaya kızdım . Diğer takımlar şovla tanıtırken formalarını bizimkiler kartonla. Valla bu adamlara bu işin yolunu öğretsinler. Bizim büyük bir kyüp olduğumuzu amatör klüp olmadığımızı.

mahmuter61
12.08.2006, 09:58
Bizim TS CLUB formaları daha güzel.İptal etsinler pumayla anlaşmayı para verilip alınacak forma değil gerçektn tek kelimeyle rezalet.Adidas dururken pumayı neden tercih ettiler!

Burçak
12.08.2006, 10:01
ben 3 farklı adrese mail gönderdim şimdi. ayıptır yaa. karton üzerinde fotoğraf çek resmi siteye koy. ne güzel yaa.

Nytre
12.08.2006, 10:05
görünen resim zihniyetin işareti...

My
12.08.2006, 10:13
Valla ben ciddi ciddi bu yönetimden korkmaya başladım...

Acaba diyorum kendi şirketlerinde de aynı derece amatörlüklere izin verirlermiydi. Yoksa kıyameti mi koparırlardı.

Ayrıca dikkatimi çeken birşey daha var. Söylemezsem çatlarım anasını satayım. En azından forma alan arkadaşlar bir bakarsa. Armamızın üzerindeki mavi açık mavi değil neredeyse lacicarta vuruyor.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
12.08.2006, 10:20
Çok sevilen Kappa formasında kaç amblem vardı ki?

kappada da çok vardı ama bunlar benim gözüme battı.
tasarımın önemi çıkıyor burada da meydana

ErayAkyüz
12.08.2006, 10:30
formalar kötu bencede

a f s
12.08.2006, 10:39
Büyük markalar her yıl belli modeller çıkarıyor ve bunun dışına çıkmıyorlar. Bilgisayarlardaki oyunlardan satış üretim maliyetlerine, o yılki modaya kadar bir sürü etken var.

Çubuklu forma mutlaka olacaktır. Yok yere heyecan yapmaya gerek yok! Şükür sezon bitmeden formaların bir kısmını gördük. Ve bordo formalar Almanyadaki gibi janjanlı değil. Kumaş kalitesini de elimize alıp dokunmadan karar vermek zor.

Pumanın orijinal sitesinde italya formalarının gözümüze güzel görünmesinin nedeni profesyonel çekim. Karton kutu üstünde fotoğraf çeken kadar böylesine büyük bir markanın buna hazırlık yapmaması da Pumayı suçlu kılıyor bence. Sanki pumanın cebine para girmeyecekmiş gibi. Puma da kabahatli bu süreçke en baştan sona kadar.

Bence asıl kızgınlığımız yönetimin bir dünya markası olan pumayı bile taraftarına profesyonelce sunamayıp, forma işini ellerine yüzlerine bulaştırmaları ve bu konuda taraftara ne bir açıkla ne de bir tarih vermemeleri. ( Kısaca takmamaları )

Ve bunca taraftar heyecanla ürün almayı beklerken ortada hiçbirşeyin olmaması. O kadar kızmışız ki taşbaşı işi TS Clup ürünlerini bile arar olmuşuz.

Sonuçta forma kalitesi ve modeli en güzel yine Kappaydı.

Yönetime tepkimizi ve isteklerimizi demokratik şekilde duyurmazsak ( ben bu konularda defalarca faks ve mail yolladım ) bu adamlar bu zihniyetle devam eder biz de kendi kendimize kızar çubuklu formaları görünce sakinleşiriz.

Kappa Altıntop'un eski takımının sponsoru ve yine güzel formalar yapmışlar bu sene alman ligini izlerseniz görebilirsiniz. Bize ve Werder Bremene turuncuyu yardımcı renk önermişlerdi. Aslında her sene farklı yapıyorlardı, sonraki sene su yeşili, bu yılda gördüğüm kadarıyla fosfor yardımcı renk geçen seneki Barcelona forması gibi. Bordo ile güzel durmuş ama sarıyı da çağrıştırdığı için biz de kabul görmezdi. Liverpoolun yeni formasını inceleyin tek kelime ile iğrenç.

Kappalı dönem başarıları ve güzel futboluyla bize uğur getirmiş ve taraflı tarafsız herkesce sevilmişti.

İnşallah bizimle özdeşleşen Kappa ile bir gün yine anlaşırlar. Çubuklu formalarımızı da heyecanla bekliyorum.

Ayrıca Fatih'in 9 numaralı forması da satılmalı bence
Ayrıca 40.yıl nostalji formaları da çıkabilir sırt numaraları efsane futbolcuların olan. ( diyorum ama bu zihniyetle bu formalar yetişmez bari 100.yıl formalarının siparişlerini şimdiden verseler )

Mavi forma bordo şort konusunda görüşlerinizi bekliyorum

The Legend
12.08.2006, 11:00
seneye adidasla anlaşılmasını diliyorum.

145

Sinan Akyıldız
12.08.2006, 11:08
seneye adidasla anlaşılmasını diliyorum.

145

Adidas bu işi ciddi yapan tek marka bence , ama ciddi markayla anlaşmak için ciddi yönetim lazım ama nerde

Adam bir sezon giyeceği formayı 2 karton parçası üzerinde tanıtıyo sonra taraftar formasını giysin stadı hınca hınç doldursun diyo yok ya

Başkan giy formanı çık tribüne o kartonları da yanına al :D yağmur yağarsa lazım olur...

a f s
12.08.2006, 11:23
Adidadas'ın formalarını beğenmiyorum. Tek tip konusunda üstlerine yok.Bu seneki Liverpool formalarına bir bakın. Bize en yakışan forma yine Kappa.

Kappanın beden konusunda uyarılması gerekiyor o kadar. Avrupalılar bizden daha kilolu adamlar bütün dünyaya normal satarken biz yalnızca beden kesimi konusunda sıkıntı yaşamıştık o kadar. Formanın kalitesi içinde ferah tutmasının yanında üzerindeki rengi de güzel göstermesine neden oluyordu. Aynı renkler farklı kumaşlarda farklı görülebiliyor. Kappa kumaş kalitesi konusunda modelleri kadar iddalıydı.
Bu seneden geçtik seneye Kappayla anlaşsak bari.
Modeller konusunda resmi sitede anket olsaydı keşke hep beraber seçerdik güzelce.

Sinan Akyıldız
12.08.2006, 11:34
Bahsedilen Liverpool formaları :

avrupa kupası forması :

http://img301.imageshack.us/img301/2026/liverpool1ng5.jpg

dış saha forması :

http://img301.imageshack.us/img301/2348/liverpool2dd0.jpg

iç saha forması :

http://img226.imageshack.us/img226/2258/liverpool3zg0.jpg

Çok güzel oldukları söylenemez ama en azından kötü bile olsa kendine özgü tasarımları var

Bence nike da adidasta bazen kötü formalar yapabiliyo hatta nike ın bu dünya kupasında ürettiği bütün formalar tek kelimeyle iğrençti :D

Akın_61
12.08.2006, 11:49
nasıl bir mantıkla çubuklu forma üretmezler anlayamıyorum....diğerleri hep aynı tip zaten......bu adamlar bu işten anlamıyolar...

frango
12.08.2006, 11:53
evet onu bunu bılmem arkadas cbuklu formalar nasıl olurda olmaz abi bu adamlar harbıden işten anlamıyo

Naim
12.08.2006, 12:03
şimdi bu puma konusunda defaatle bilgi veren yazı yazan bir arkadaş olarak bir iki kelam etmek isterdim ama malisef tatil rehavetiyle pek yazasım gelmiyor
şimdi Çubuklku forma mutlaka olacak ama zaman için arkadaşlar yazmış geç olacaktır
ama bu konuda en az suş sahibi pumadır

Tamamiyle çok geç şekilde puma ile anlaşan yönetim bu konuda çok suçludur
her şeyde yönetimi suçlama bahanesiyle yazanlar olabilir
ama transfer ve stad konusunda başka etmenler olabilir ama forma konusunda direk olarak suçlu yönetimdir
çok geç anlaşılıp tasarımlara okeyleri çok geç vermişlerdir çubuklu tasarım ilk olarak yapılacak olandır dememişlerdir
forma tanıtımı için bir geçe yapmayı vaz geçip iki kartonla tanıtanlardan başka ne bekliyorsunuz ki
akıllarına edeyim
bu kadar net

Colakoglu
12.08.2006, 12:13
Beyler forma konusunda yazilanlara katiliyorum,benim bi sorum var,öyle görünüyoki bu sene sezon acilisida yapmadik ?? Bununla ilgili bilgisi olan varmi ??

Sinan Akyıldız
12.08.2006, 12:17
Ordu spor maçını sanırım sezon açılışı gibi gösterdiler ama sadece onlar gördü biz ne açılış gördük ne sezon bu sezon açılmadan kapandı yani :D

Selman
12.08.2006, 12:18
Beyler forma konusunda yazilanlara katiliyorum,benim bi sorum var,öyle görünüyoki bu sene sezon acilisida yapmadik ?? Bununla ilgili bilgisi olan varmi ??

Transferi ellerine yüzüne bulaştırmış bir yönetim sezon açılışı nasıl yapsın.Marce'yi daha önce transfer etseler yaparlardı belki ama zaman kalmadı.Bence korktular taraftar baskısından.

h@msi61
12.08.2006, 12:19
geçen sene mankenlerle tanıtmıştık formaları, adeta şova dönüşmüştü bu olay. bu sene resmi çekilip siteye koyuluyor. ayrıca yönetim hangi formanın ne kadar satıldığını bilmiyor mu acaba çok merak ediyorum, geçen sene çubukludan başka forma görmedim kimsenin üstünde. hadi diyelim değişiklik olsun diye çubuklu yapmadın, bari özel bir dizayn olsun, o da yok.

My
12.08.2006, 13:07

Sezon açılışı yok. Forma defilesi yok. Çubuklu forma yok. 2 ağustos es geçildi. Benim şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Oruç
12.08.2006, 13:12
Yönetim başarılarına (!) bir yenisini daha ekledi, baravo. Aralık'a da az kaldı sayın Başkan...

Selman
12.08.2006, 13:12
Sezon açılışı yok. Forma defilesi yok. Çubuklu forma yok. 2 ağustos es geçildi. Benim şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Ek olarak.Yıldız yok.Geçtim yıldızı uefa bile başladı hala transfer yok.Stad konusu tam bir muamma.Yönetim içinde birlik yok.Yok oğlu yok.

Şenol YİĞİT
12.08.2006, 13:15
Ek olarak.Yıldız yok.Geçtim yıldızı uefa bile başladı hala transfer yok.Stad konusu tam bir muamma.Yönetim içinde birlik yok.Yok oğlu yok.

Bide bizim kanca yok...onu unuttun!!!adam kayboldu gitti valla...

Mustafa Önal
12.08.2006, 13:18
NASIL İŞ ÇUBUKLU FORMAYI İNKAR ETMEK TRABZONSPORU İNKAR ETMEK DEMEKTİR. avrupa da bütün köklü kulüpler belli bir formalarıyla tanınır. üste gördük liverpoolunu formalarını nerde ne giyce belli. aynı şekilde barçada da belli.biz neden belli bir düzende forma giymiyoz. bırakın belli düzeni çubuklu formamız yok daha. evlere şenlik. oldu çbuklu yokken renklaride armayıda değiştirelim sayın albayrak.

Burçak
12.08.2006, 13:28
Sezon açılışı yok.
Forma defilesi yok.
Çubuklu forma yok.
2 ağustos es geçildi.
Benim şimdilik aklıma gelenler bunlar.
çok güzel bi şekilde defile ile forma tanıtımı yaparken şimdi iki karton parçası üzerinde forma tanıtır olduk.
lig başladı kanca piyasada yok transfer yok. ( yabancı kontenjanımız boş olsa adamlar hazır hemen gelecek diyenlerden kontenjan boş olduğu halde ses yok)

önemli ayrıntılar. nereye gidiyoruz biz

Sinan Akyıldız
12.08.2006, 13:50
çok güzel bi şekilde defile ile forma tanıtımı yaparken şimdi iki karton parçası üzerinde forma tanıtır olduk.
lig başladı kanca piyasada yok transfer yok. ( yabancı kontenjanımız boş olsa adamlar hazır hemen gelecek diyenlerden kontenjan boş olduğu halde ses yok)

+ brezilya ve arjantinden anlaşılan değerleri 12 milyon € ( yada dolar ) olan transferlerimiz
+ yıldız satıp yıldız almayacağız ( bkz : Fatih Tekke )
+ tüm transferler kamp dönemine yetişecek
+ 1-1 lik rum maçına sevinmeler ( bkz : resmi site girişi "tur bize yakınmış" çocuk kandırın siz )

++++
artılar bitmez , eğer kongre aralıktaysa yönetim şimdiden toparlanmaya başlasın benim önerim ...

violentia
12.08.2006, 13:53

bu yönetim adam olmaz.. Gelirken 4 büyük yok tek büyük var (!) diyen sevgili başkanımız bizi 4. büyüklükten de alıkoyar nitelikte icraatler yapıyor. Bunlar belki ufak ayrıntılar forma defilesi, tanıtım, sezon açılışı, dizayn vs. ama büyük takımı büyük takım yapan unsurları es geçersiniz büyükken küçük durumuna gelirsiniz.. Bir an önce yönetim aklını başına devşirmeli ve büyük icraatlerde bulunmalı ses getirmeli. (Şu ana kadar ses getiren tek icraat Marcelinho'nun gelişi ve Fatih Tekke'nin gidişi (!) )

Kasım Hilal
12.08.2006, 13:57
Zaten ben hiç sevemedim çubuklu formayı..
Olsa iyi olurdu ama benim asıl dükkat ettiğim satışa sunulan formalara baktım da bizimkilerin rumlrala oynarken kullandığı formalar farklıymış gibi geldi bana!

Sinan Akyıldız
12.08.2006, 14:03
http://img222.imageshack.us/img222/2889/celticformafg2.jpg

Celtic için bu forma ne ise TRABZONSPOR için de çubuklu forma o demektir bence eğer yönetim biraz büyük klüp yöneticiliği görmek istiyosa bi kaçtane avrupa klübünün resmi sitesine girsin

Yok öyle real , barca , man utd felan değil gir hertanın , liverpool un yada ne biliyim villarealin sitesine de pazarlama nasıl yapılırmış öğren adam yeni formalarını nasıl koymuş pazarlama yaptıgı yere

Sen al eline 2 karton parçası sür koyunlara bunlar yeni sezon formanızdır diye artık koyunluk devri bitti başkan !!! Kendine gel bu klübü büyük bi klüp gibi yönet yada topla bavulunu istanbul b.b nin başkanlığına devam et ...

DKaraduman
12.08.2006, 14:30
Çubuklu forma olmalıydı tabii ama şampiyonluk için çubuklu forma şart değil. O forma içinde de ruhsuzluk devam edecekse 1 sene giymeyiversinler. Büyüklük adına yapınlan defile, tanıtım gibi şebekliklere karşıyım.

karaca
12.08.2006, 14:36
BÖyle BİŞey Yok Sen Kendİ Markani Resmen Batiriyorsun Gİdİp Pumanin Şekİlsİz Formalarini Oyuncularina Gİydİrİyosun
Bu BÖyle Olmaz
Madem Parali YÖnetİm Dİyoruz
Bİr Kerede Kulubun Elİndekİlerİ Koruyarak BİŞeyler Kazanmasini SaĞlasinlar
Tekkeden Gelen Parada Bİr GÜn Bİter Ama Sİzİn Bu ŞÖhret İÇİn Yaptiklariniz Nasil Unutulacak Merak Edİyorum
Bİr Zamanlar Bİrİrlerİde Takimda Trabzonlu Futbolcu Kalmasin DemİŞlerdİ Ama Şİmdİ Sari Lacİvertlİlerİn BaŞkanlarina Kirgin Olmaktan Öteye Gİdemİyolar

Remzi
12.08.2006, 16:09
bence yönetime mail yağmuruna tutmamız lazım bu konuda çünkü bu tür aynı çeşit formalar TRABZONSPORun trarihinde görülmemiş formalardır.TS CLUb bile çubuklu forma yaparken puma neden bu işten vazgeçti zormu geldi çubuklu forma yapmak..
bu formanın dizaynını yapan the legende de teşekkür ediyoruz.
http:/forum.bordomavi.net/attachment.php?attachmentid=145&d=1155369595 (http://forum.bordomavi.net/attachment.php?attachmentid=145&d=1155369595)

#10 Fietra
12.08.2006, 16:21
Az önce Sadri Şener'de sordum çubuklu formalar ne zaman gelecek diye cevap Ağustos sonu şeklindeydi.İnanılmaz derecede rezalet yahu.Hiç çıkartmasınlar bari bıraksınlar zahmet etmesinler.Bi forma dizaynı yapmıslar renkleri degistir bas mağazalar nedir bu ya.TsClub'ın gözünü yiyim.

Zaten forma tanıtımı da yapmadılar.Acaba caiz değil midir nedir.

a f s
12.08.2006, 16:33
Hemen gaza gelmek doğamızda var. Çubuklu forma yok diye kim dedi. Çubuklu forma çıkacak. Geçen hafta bu formaları bile görmemiştik.

Forma konusunda yönetime de pumayı da suçlu buluyorum ama ortada bir gerçek var formalar 4 çeşit BEYAZ, MAVİ, BORDO, ÇUBUKLU.

Hemen görmedik diye yok saymayalım beyler.

Umut ÖZTÜRK
12.08.2006, 16:36
Arkadaşlar dün istanbul cevahir ts club taydım 3 çeşit formalarımız gelmiş. anlamakta güçlük çekiyorum bu pumayı neden bu kadar şuçluyosunuz? gidin bi formaların kalitesini görün bence harika.

Mustafa Enez
12.08.2006, 17:46
aslında yukarda bir arkadaşın dediği doğru.celtic örneği.adamların belki de 50 yıldır aynı forma dizaynı var.ve sponsor firma değişse de bu dizayn değişmiyor.doğrusu da bu.

Mustafa Enez
12.08.2006, 17:49
bu sezon formaların gecikmesinin de pumanın hatası olduğunu sanmıyorum.bence yönetim geçen yılki formaların elde kalanlarının satılabilmesi amacıyla bu işi geciktirdi.yoksa çok pimpirikli veya önyargılımıyım...

cIlgInIm
12.08.2006, 17:49
cubuklu forma giydikde ne oldu şampiyonmu olduk cubuksuz olsun bizim olsun

a f s
12.08.2006, 18:52
cubuklu forma giydikde ne oldu şampiyonmu olduk cubuksuz olsun bizim olsun

Hem çubuklu giyelim, hem formalarımız güzel olsun, güzel futbol, bol golle şampiyon olalım.

Can basten
12.08.2006, 20:37
Trabzonspor'un klasik bir forması varsa o da hiç şüphesiz ki bordo-mavi çubuklu formadır. Hangi akla hizmet böye bir karara imza attılar anlamak mümkün değil. Kulübe mail atarak şikayetmizi dile getirmeliyiz..

Bu arada forma niye 3-4 Puma amblemiyle bezeli acaba???

beratiabi
12.08.2006, 21:03
Bu yönetim bizim hangi değerlerimize sahip çıktıki şimdi çubuklu formaları tartışıyoruz. Bu yönetim değilmi bizim baştacımız Fatih'imizin arkasında dağ gibi durmak yerine fareler gibi kaçışmayı tercih ettiler. Ona destek çıkmadılar umarım Gökdenize sahip çıkarlar. Ama şu an gözümde umarım yanlış hatırlamıyorumdurki büyük ihtimalle doğru hatırlıyorum lyon zaferi deplasmanda ve çubuklu formalar hamilerin ünalların orhanların sırtındaydı.Bu yönetimde azıcık adamlık olsa bunları söyledik ama bu sebeblerden dolayı yapamıyoruz veyahutta şu zaman yapacağız diye bir açıklama yapıp taraftarın beklentilerine cevap verirler.

Uluhan
13.08.2006, 17:07
valla ben formaları beğenmedim..Çubuklu forma bizimle özdeşlişmiş bişeydir bence çıkarmaları lazım

okan6161
13.08.2006, 17:15
adam gbi formamız vardı onuda yapmıyorlar bunlar ne yapmaya çalışıyor bi fikri olan varmı bulardan adam olmaz bular para kazanmak istemiyorlar

yalnizefe
13.08.2006, 21:01
baya kötü olmuş.ne diyeyim siz yeterince söylemişsiniz

TURHAN
13.08.2006, 22:01
Ula bizim taraftar niye böyle negatif anlamadım yahu...Ya 3-4 tane puma arması var diyorlar.Ya kappadada aynı şekilde 3 tane vardı tek farkı pumada omuzda, kappada kollarda idi.Ben şahsen ne Puma yönetimine nede Puma formalarına suç buluyorum.1. suçlu yönetim ; formaları tüm taraftarın görebileceği şekilde tanıtım yapılmadı, taraftar hiç sayıldı.2. suçlu taraftar ; adam resimden görüyor muşamba gibi diyor formaya, ya hele bir dur elledinmi giydinmi formayı ki ezbere konuşuyorsun.Biz taraftar olarak birlik değiliz ki , birlik olsak yönetimden bu konuda açıklama isterdik.Burada biz konuşuyoruz biz duyuyoruz.Kendimize negatif enerji yayıyoruz.

Oğuzhan Görkan
13.08.2006, 22:05
Hemen gaza gelmek doğamızda var. Çubuklu forma yok diye kim dedi. Çubuklu forma çıkacak. Geçen hafta bu formaları bile görmemiştik.

Forma konusunda yönetime de pumayı da suçlu buluyorum ama ortada bir gerçek var formalar 4 çeşit BEYAZ, MAVİ, BORDO, ÇUBUKLU.

Hemen görmedik diye yok saymayalım beyler.

lig başlamış kardeşim lig 5 hafta sonra formalar daha yeni üretiliyor sence kim hatalı???

selçukabi
14.08.2006, 08:56
Nasıl olur da böyle bir karar alınır anlamıyorum.Herkesin çok sevdiği ve renklerimizi en güzel vurgulayan formalardan olan çubuklu formalardan bu sezon üretilmeyecek anladığım kadarıyla.İşte resmi site haberi ve resimleri
http://www.trabzonspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&PID=449&HaberID=34249
Bazı arkadaşlar çubuklu forma bu sene var sonra çıkacak demişler, resmi sitede verilen haberi bir dikkatli okuyun bakalım ne diyor.Yoksa ben mi yanlış yorumluyorum.

zafercalikoglu
14.08.2006, 09:00
kan akybetmeye devam ediyoruz formamızı da kaybettik bakalım sırada ne var,

a f s
14.08.2006, 10:37
lig başlamış kardeşim lig 5 hafta sonra formalar daha yeni üretiliyor sence kim hatalı???

Tabii ki yönetim hatalı. Puma da hatalı. Sanki bu işten para kazanmayacakmış gibi formaların lansmanını kulübe bırakmaları da hata ( karton kutular üstünde fotoğraf ) Geç anlaşılmış, üretim gecikmiş ama hiç değilse tasarımları duyursalardı. Ya da bir açıklama yapsalardı.

Yönetimin ve pumanın hatalı olması başka şey, çubuklu forma çıkmayacakmış demek başka. Çubuklu forma olacak.

Bizim sesimizi yönetime duyurmamız lazım yoksa kendi kendimize üzülürüz o kadar.

frango
14.08.2006, 10:52
her zaman her yerde çubuklu forma taraftarıyım çubuklu formanın yeri ayrıdır ama nedense yönetim bunun farkında deyil

Mustafa YILMAZ
14.08.2006, 11:53
rezalet! ulan zaten forma kesimi iyi değil bi yaka var ki akıllara zarar hani 3-4 yaşlarında ki çocuklar dışarda oynar hep terleyijnce yakalarını falan çekiştiriler yakada gevşer iyice aynı onlar gibi.. hadi onu geçtim çubuklu forma yok!!

ahmetto
14.08.2006, 13:07
trabzonsporumuzla özdezleşmiş çubuklu forma nasıl olmazmış bu nasıl iştir ya eski köye yeni adetler mi getiriyor bunlar

28TS61
14.08.2006, 13:41
evet malesef yok cubuklu forma bu sene yok

melihkuzey
14.08.2006, 15:20
yeni formalar öyle böyle değil tam bir felaket. çubuklu formayı bekliyoruz. yapacağız demişlerse yapsınlar ama emin olun onlar da berbat olacak. ben bu sene ki kadar berbat bir sezon başlangıcı bilmiyorum. herşey çok kötü gidiyor. ne transferler, ne formalar ne de maçlar. Allah'ım ne günah işledik de bizi böyle imtihan ediyorsun. gerçekten çok büyük bir hayal kırıklığı yaşıyorum bu sene. eğer forma dizaynlarını hiç uğraşmadan böyle abuk subuk yapacaklardı keşke beni çağırsalardı. ben tekstil dizaynından anlarım. 5 ayrı dizaynla hemen yönetimin karşısına çıkmaya hazırım. baksınlar forma nasıl hazırlanırmış. o asil renklere hangi dizaynlar layıkmış. yerim puma'sını mumasını. böyle abidik gubidik iş olmaz.

Ayşe Aygün
14.08.2006, 15:21
Çubuklu FORMA Yoksa bende FORMA filan almıyorum. elimdeki çubukluları giyerim.

@FLU
14.08.2006, 15:25
dağıtırım uleynn pumayı zaten 24 ağustosta maçtayım hele şu rumlara bir elenelim varya yakıcam stadı

Erbay
14.08.2006, 16:58
Eski formalar satıştaysa bari onlardan alalım.Bilgisi olan var mı?

Ozan
14.08.2006, 17:05
Eski formalar satıştaysa bari onlardan alalım.Bilgisi olan var mı?

eski ts club formalarının satışı sürüyor . marcelinho yazılı felan ellerinde kalınca öyle yapıp satmaya çalışıyorlar ama var eski formalarda yine.

Oğuz
14.08.2006, 17:28
Çubuklu forma olsa ne olur. Formanın içindekilere bakmak lazım.
Yine de formanın kralı çubukludur. Çıkana kadar bu sene forma almayacağım.

TSknbkTS
14.08.2006, 17:37

Celtic için bu forma ne ise TRABZONSPOR için de çubuklu forma o demektir bence eğer yönetim biraz büyük klüp yöneticiliği görmek istiyosa bi kaçtane avrupa klübünün resmi sitesine girsin

Yok öyle real , barca , man utd felan değil gir hertanın , liverpool un yada ne biliyim villarealin sitesine de pazarlama nasıl yapılırmış öğren adam yeni formalarını nasıl koymuş pazarlama yaptıgı yere

Sen al eline 2 karton parçası sür koyunlara bunlar yeni sezon formanızdır diye artık koyunluk devri bitti başkan !!! Kendine gel bu klübü büyük bi klüp gibi yönet yada topla bavulunu istanbul b.b nin başkanlığına devam et ...

Utanç vericiydi

Koskoca Trabzonspor yeni sezon formalarını taraftarına sunuyor ne bir reklam, ne defile, ne tanıtım ne haber (ki bir bursalının giydiği formayı bordo-mavi de olsa giymem) koy iki tane mukavvanın üstüne göster sitede , alırsanız alın almazsanız keyfiniz bilir.Bu ne biçim bir zihniyet.Hiç mi dünyada neler olup bittiğini görmüyorsunuz.Bu kulüplerin gelir kalemlerinin başında forma satışı gelmiyor mu.Siz Büyük Trabzonspor taraftarını nasıl bu kadar aşağılarsınız aklım bir türlü almıyor.Alın o formaları.kıvırın sonrada ütüleyin giyin.Düşündükçe küfredesim geliyor ya...O formaların ne alakası var bizimle yaaa...Allah topunuzun .....

oguzkoc
14.08.2006, 17:43
ne puma, ne nike, ne kappa ne de ts club....

yılların emektarı adidas, bundan yıllar önce herkesin formasını yapan ve herkesi o formaları sevdiren adidas yapsın formaları gene bak neler oluyor? bu işi adidastan daha iyi yapan yoktur arkadaşlar işletme okuduğım için takip ediyorum bu tür pazarları... adidas öyle gösterişe değil herzaman geleneğe ve bağlılığa önem vermiştir... gelir trabzona gönderir adamlarını halkın içine girer ve forma nedir halktan öğrenir sonra da dizaynlayıp üretir. pazarlamayı da adidastan daha iyi kimse yapamaz...

a f s
14.08.2006, 18:15
Vestel, FB ve GSnin adidas giymesinden midir bilmiyorum adidas soğuk geliyor bana. Bizim ruhumuza en uygun yine Kappa diyorum.

Tasarımcı olarak görüşüm: modelleri, kumaş kalitesiyle Kappa bizim için daha uygun.

Çubuklu formamız da er yada geç çıkacaktır. Merak etmeyin.

Adem Erdoğan
14.08.2006, 22:59
Bi renklerimiz kalmıştı güzel olan onlarıda ayırıp ettiler içine.

GULER
15.08.2006, 11:46
Arkadaslar valla ben bu yonetimden sizin kadar bende birsey anlamadim ama bi bekleyip gorelim. Ben sahsen yeni pumayi ismarlamistim arkadastan( ben hollandada oturuyorum) ama gec ciktigi icin arkadas alamadi! mecburen ts club formasini aldirdim ki ben hic begenmiyorum.
Insallah yonetim dedigi gibi bu kulube zaman lagzim ama yonetim mutlaka ve mutLAKA DAHA PROEFSIONEL olmalidir. ne bu ya formalari karton ustunde tanitmak gec gelen transferler falan filan.

a f s
15.08.2006, 12:24
Fransa Liginden takip ettigim kadariyla tahminim çubuklu formanın modeli böyle olacak

a f s
15.08.2006, 13:56
Çubuklu forma için model tahminim. Fransa liginde giyen takımlar var. Arkası sade çubuklar pek fazla gorunmuyor.

Mehmet Alemdar
15.08.2006, 14:09
bence trabzonsporun en iii formaları çubuklu bordo mavi bu senede oda yok tam oldu

a f s
15.08.2006, 15:56
Fatih simdilik aramızda yok ama olsa nasıl olur diye bi bakayım dedim

zafercalikoglu
15.08.2006, 17:15
çubuklu forma isteriz,

Mustafa Ayazoğlu
16.08.2006, 02:57
Çubuklu Forma İsterİz..

Oğuzhan Görkan
16.08.2006, 03:00
Çubuklu FORMA Yoksa bende FORMA filan almıyorum. elimdeki çubukluları giyerim.

aslında en iyi tepki bu biliyor musunuz geçen senenin çubuklu formalarından isticeksin ts clublardan,satışı olmayınca aklı başına gelir o zmn çubuklu üretmemek neymiş!!!:mad:

My
16.08.2006, 03:11
La bunlarla başa çıkılmaz. Bunuda anlamazlar bu sefer vay be bayağı rağbet var diye Ts Club'ların çubuklularına talim ettirirler bizi.

Oğuzhan Görkan
16.08.2006, 03:21
La bunlarla başa çıkılmaz. Bunuda anlamazlar bu sefer vay be bayağı rağbet var diye Ts Club'ların çubuklularına talim ettirirler bizi.

oda doğru walla:D
baktımda bu sene takıma olaylara biz yön verdik hep ona mail buna mail derken bakmışız ki takımın üzerinde nüfuzumuz war artık:D

a f s
17.08.2006, 14:29
Yeni çubuklu forma ile ilgili örnek tasarım tahminlerim şimdilik.

Tasarımlar Fransa ligindeki Nice takımının bu yıl giydiği Puma çubuklu formasının. Aynı tasarım üzerinde yalnızca renklerimizi denedim. Formaların arkaları sade. Orijinallerini şortlar ve arka zeminledeki baskın renkle ( bordo veya mavi ) görmek lazım . En önemliside formayı futbolcularımızın üzerinde görmek lazım.

Benimki sadece tahmin, bakalım önümüzdeki günlerde karşımıza ne çıkacak

cIlgInIm
17.08.2006, 15:19
formayı bile tartışır olmuşuz yaaa formayla ne alaka bu iş ya takımda ruh yok ki trabzon ruhunu taşıyan forma giyecekler yaa.. iyi karar bence o ruha sahip olan oyuncular gelmeden o formaya yazık günahtır :D

Çetin
17.08.2006, 17:19
adidas zamanında ki çubuklu formaların yerini hiçbirşey almıyor. formalarımız o kadar yavan geliyor ki internetten barça forması siparişi verdim o renkte güzel bir formam olsun diye.

Mert67
17.08.2006, 17:31
@a f s
yaptığın formalar gerçekten süper olmuş.yıllardan beri şöyle forma yapmadılar.

Gürkan
17.08.2006, 17:37
Arkadaşlar belki kimileri kızacak ama bu iş tam komedi oldu. Yahu bizim rengimiz ne bordo mavi. Bu renklerle bir çuvalı boyayıp satsınlar alır giyer ve öyle dolaşırım. Yemişim çubuğunu bırakn Allahızı severseniz. Ne bu yaw yok çubuklu forma yokmuş. Ben bu takımın renklerine aşığım çubuklarına deil.

ne mutlu sana ozaman ne diye yazaysın. al bı kac tane un cuvalı bıde kumas boyası boya bordo mavıye gıy. yakısır.

tum dunya zaten renklerı ıcın degıl formasının dızaynı ıcın sevıyo takımını bı sen renklere asıksın.

ozaman sende hafıften aston vılla sempatısıde vardır.nede olsa bordo mavı.

bu formalar olmamıs arkadaslar.bumu dızayn bunu yaptım dıyen cıksında kım yapmıs gorelım bunun ıcın ugrasmı vermıs.yahu yakalr ters bır kere arkaya bakıyo. begenenlerıne anlamsı degılım ben vestel macını ızleyemedım ama kayserı macındakı forma ve yakaları benı bıtırdı.

Gürkan
17.08.2006, 17:39

helal aynen boyle dusunuyorum

a f s
17.08.2006, 19:55
ronmaster tarafından yazılan
Çubuklu formalar Apoel macında giyilecek ilk defa
Cubuk kalınlıkları 5 cm olacak
Fransa da nice takımının giydi formaların bordo mavi olanlarını yaptıklarını ilettiler
Yaka ile alakalı olarak yakaların genişliği bir miktar daha düşürülecek
sonucta ben giydiğimde sorun olmadıama Hüseyin gibi bazı topcular dar forma istemiyormuş o nedenle yakalar hüseyinde çok sırıttı deniliyor

tek renk formalardan klubden istenilen biimlerdi deniliyiro
fakat anlaşma geç oldu o yüzden tüm dünyaya yapılan tasarım yapıldı deniliyor
önümüzde ki aydan itibaren gelecek sezonun ürünleri üzerine tasarımar başayacak
birde cubuklu formaların arkaları düz mavi ağırlıklı olacak numaralar bordo veya beyaz olacak
(mış)

Puma Türkiye Takım Sproları Müdürü nden alınan bilgiler

Karşımıza pumanın bu yıl seçtiği tasarımlar çıkacak bundan kaçış yok.

Örnek olarak Fransa liginden Nice takımını verdim, çünkü büyük ihtimalle seçilmiş olan modellerden biri bu.
Çubuk kalınlıklarını da inceltmeleri mantıklı çünkü geçen sene yeterince kalındı zaten. Değişiklik yapmak isteyeceklerdir.

Bana sorsalar birçok taraftar gibi model ve kumaş kalitesi olarak Kappa derim ama bu seneden geçti artık. Türk bayrağını takabilmek için inşallah Türkiye kupasını almamız veya Şampiyon olmamız gerekiyor.

Uefaya kalır başarılarımız artarsa bu formaları da severiz ön yargılı olmayalım.
Ve seneye Kappa olması için yönetime baskıda bulunalım

kivancpehlivan
17.08.2006, 23:24
valla çubuklu formamız bu olacaksa kesinlikle almam,ben değişiklik olsun koleksiyonumda die beyaz alacam :)

Gürkan
18.08.2006, 11:36
neden beyaz forma yerine hem değişiklik hemde uzun zamandır kulanılmadığı için parçalı forma üretilmdi mesela 88-89 sezonundaki gibi.

serdar61
18.08.2006, 22:08
o kadar direndim 25 liralık formayı almıycam yenisi olsun diye ama fos çıktı napalım yinede alıcam o puma formayı mavi olanını alıcam giyemsemde alıcam

Remzi
18.08.2006, 22:17
http://forum.bordomavi.net/attachment.php?attachmentid=190&d=1155833732
bence bu forma gayet güzel arkası daha da güzel...

Cengiz Çubukcu
18.08.2006, 22:21
eğer forma buysa ben beğenmedim....

Remzi
18.08.2006, 22:27
forma o değil zaten sadece a f s nin yaptığı bi photoshoptu.Gerçeğini görünce anlıcaksın nsl oluğunu .

keles76
18.08.2006, 22:28
ben beyazı beğendim diğerleri bildik şeyler bide klasik olsun diye çubuklu yapılabilirdi.

ÇaGaTaY
18.08.2006, 23:05
bu abi buranın başlığı değiştirilsin çünkü gerçeği yansıtmıyo

U.Sadıkoğlu
18.08.2006, 23:07
Celtic ve liverpool un formaları 10 numara

Halit Aydın
18.08.2006, 23:40
abi bu başlıga da koyayım dedim:D

Gürkan
19.08.2006, 08:59
yılardan berı ıkı duz model bır cubuklu model neden duzler yerıne degısıkler denemıyor.

mesela celtı gıbı yaan cızgılı
yada hırvatsıtan gıbı karelı vs.

tamam cubuklu klasık olsun ama duzlerın yanına veya yerıne degısık bır dızayn denene bılır.

bırde sadece 4 çeşit formamı yapılabılıyo yanı kuralı bumu.yoksa takımlar ole mı yapyorlar.

a f s
19.08.2006, 12:57
Karadeniz'in ruhu: Bordo mavi

Sezona bordo, mavi ve beyaz zemin üzerinde çeşitli logo ve detayların bulunduğu 3 farklı forma ile merhaba diyen Trabzonspor kurulduğu yıllardaki renk araştırmalarını İdmanocağı grubunun "koyu bordo", İdmangücü'nün ise "açık mavi" istemeleri üzerine bu renkleri klasik kulüp renkleri olarak kabul etti. Bordo-mavi, Trabzonspor için ana renkleri oluştursa da her takım gibi arada bazı renkleri de kullanmayı ihmal etmedi. Bir dönem oldukça fazla konuşulan Kappa'nın hazırladığı turuncu forma gibi. Trabzonspor Tic. Ürünler Ticaret AŞ Genel Müdürü Doğan Ertuğrul, "Her kulüp kendi tarihinin ve renklerinin ifade ettiği anlamlara göre hareket ederek fanwear koleksiyonlarını hazırlamaktadır. Ancak kulüp bir spor markası ile sponsorluk anlaşması yapmış ise, bu takdirde doğal olarak bu markanın da karakteristik çizgileri ve trendi ön plana çıkmaktadır. Ancak artık kulüpler, çeşitlilik yaratarak daha yaygın talepler sağlamak için kendi markalarını oluşturup ön plana çıkarma çalışmaları yapmaktadır." diyor.

Zaman Cumaertesi eki

Ve tasarımcı olarak ( grafik tasarımcısı bir creatif direktörüm )formalarla ilgili benim yorumum şöyle:

Bu sene puma ile anlaştığımıza göre puma modellerinden kaçış yok. Büyük klübüz niye bize özel tasarım yok diyoruz ama şampiyonlar liginde hiç oynamamış uefada gruplara kalmamış bir takımı dünya tanımıyor maalesef. Bütün takımlar anlaştıkları sponsorların seçtikleri modelleri giyiyorlar. Kendine has çizgisi olan takımlar Celtix, Ajax,, Bordoux, Barcelona, Gs, FB, gibi takımlar. Tarih içinde kendileriyle özdeşlemiş formalar giyiyorlar. Marka değişseler bile belli standartları var hepsinin. Hatırlarsanız Barcelona bir dönem Kappa giyiyordu.Bütün markalar her sene modanın etkisiyle ana çizgiyi bozmayacak küçük değişiklikler yapıyorlar. Çizgiler kalınlaşıyor inceliyor, yaka, kol, şort modelleri değişiyor. Bu gayet normal çünkü yıllarca yanı şeyi giyemezsiniz. Her yıl yeni model ve yeni formalar satmalısınız. İç saha deplasman taraftar formaları var hepsinin.

Son yıllarda tekstikdeki gelişmeler kumaş kaliteleri sporcuların performansını artırıcı ve rahat hissetmelerini sağlayacak şekilde tasarlandı.

Trabzonspor'un geçmişine doğru bir bakalım; Kappa ile anlaşıncaya kadar kendiyle alakası olmayan bir sürü forma giydi. Renkler modeller bugün düşününce komik geliyor insana. Kappa bize kumaş kalitesini, modeli ve rengi öğretti. Her yıl bir yenilik ve heyecan oluşturuyordu. Taraftar forması kavramını çıkardı. Turuncuyu bize sevdirdi. Takımımıza çok yakışıyordu ve Kappa giydiğimiz dönem çok başarılıydık. TS Clup dönemi tasarım ve ürün kalitesi konusunda çok geri kaldı. Kulüp bu dönemi buyük markalarla pazarlık şansı için kullandı.
Puma dönemi başladı. Almanyada giyilen janjanlı formalar, bir türlü göremediğimiz çubuklu forma, yaka modeli derken bugüne geldik. Çubuklu forma puma yetkilisinin açıkladığına göre Fransız Nice takımının modelinden olacak. Bunu perşembe günü göreceğiz zaten. Gelecek sene de inşallah yine Kappa ile anlaşılır. Ve modeller resmi siteden anketle taraftara sunulur.

Hiç bir markanın bize özel tasarım yapacağı falan yok. Bizim renklerimizi en güzel gösteren forma çubuklu formamız. Çünkü iki rengi bir arada görebiliyoruz. Renklerimiz kimsede olmadığı için çok şanslıyız beyler, bu bizi iyice özel kılıyor. Mavi formaların altında bordo şortlar güzel gidiyor. Paflar giydi birçok kez A takım da denemeli bence.

Perşembe günü çubuklu formayı görünce ben demiştim diyeceğim. Siz ne dersiniz?

FaNaTiKcAkAbO
19.08.2006, 13:18
cubuklu isteriz cubuklu isteriz:)

bahadır2561
19.08.2006, 13:19
beyaz formada gayet hoş...

serkanisp
19.08.2006, 13:24
ne alaka arkadaşlar olduda ne oldu filan yazmış bazı arkadaşlarımız. Ya naıl olduda ne oldu daha ne olsun şampiyonluk resimlerine bakın arkadaşlar.bir arkadaşımız iyi yazmış içindekiler önemli formanın diye ama çubuklu forma TRABZONSPOR KLASİĞİDİR. unutmayalım bence ben çoks eviyorum çubuklu formayı. Ailemde seviyor. tanıdığım trabzonsporlular dernektekilerde öyle diyor. Bence acilen PUMA ya çubuklu formalardan numune yaptırılıp okeyi verilip üretime geçilmelidir. gene pumanın koşan futbolcu işlemeleri olsun ama çubuklarımızıda koysunlar. O ne biçim yaka öyle. afedersiniz yazmadan geçemicem karadeniz insanı erkek tir. Öyle ibne yakalı formalarla sahaya çıkarsa bırakın galibiyeti kızlar gibi koşmasından başka bişi beklemem ben. SONUÇ FORMAN ÖNEMLİDİR. KENDİNE

sweetrose
19.08.2006, 17:43
herkes çubuklu forma için bekliyor.... geçen senenin en çok satılan formasına bakın hangisi die?

Mustafa Ayazoğlu
19.08.2006, 21:49
çubuklu forma nie yapılmadı ki? çubuklu formadan vaz geçilir mi?

nedeni herneyse çok aptalcadır..

Oğuzhan Görkan
20.08.2006, 00:17
şimdi kesinleşti mi?
yok mu bu sene çubuklu???

Şenol YİĞİT
20.08.2006, 00:22
şimdi kesinleşti mi?
yok mu bu sene çubuklu???

Perşembe günü göreceğiz apoel maçında ilk defa giyecekler...

Oğuzhan Görkan
20.08.2006, 00:25

hayırlısı bakalım!inş. bunuda berbat etmezler

Hasan Ayvenli
20.08.2006, 01:08
bu formaları yapmak için çok uğraşmışlar mı acaba merak ediyorum
dümdüz forma üzerine reklam ve puma amblemleri sora satışa sun töbe töbe

k@ndemir
20.08.2006, 01:15
abi bu başlıga da koyayım dedim:D
şunun gibi olsun bidaha alcam

TSKara61
20.08.2006, 05:40
Benim yaptığım tasarım böyle. Pumanın şimdiki standart çubuklu forması.

http://img134.imageshack.us/img134/4629/forma1bh4.jpg

Gürkan
20.08.2006, 08:54
şimdi taraftar çubuklu forma istiyomu istiyo ozaman yapacaksın.bu bir.

ikincisi ne demek forma önemli değil içindeki önemli ,herşeye bu acıdan mı bakacagız.

stad değil içinde oynanan futbol önemli, ozaman stada da gerek yok.
ikideibr konu yok çuvalda giyerim yok içindeki adam olsun forma önemli değil lafları.

kimse iyi futbol kaliteli oyuncu olmasın yeterki formalar güzel olsun demiyo ki. onlar zaten olması gerken şeyler. o sizin bahsettiğiniz 30 sen önceydi.parası olan bırı formaları bulur bulusturur(forma derken sımdıkı gıbı degıl haaa rengı bordo mavı ıste) takım sahaya cıkardı.

gunumuzde forma etıket. gelır kaynagı vıtrın. kacımız forması guzel dıye yabancı takımların formalarını aldı kım bılır.
ama siz ütopya istiyorsunuz.takım cuval gıysın ama sampıyonluklar ve basarılar elde atsın etmese bıle taraftar gıdıp cuvallardan 2 ser 3 er alsın.bı tane un cuvalı bı tanae seker cuvalı bır odun cuvalı haaa bırde yün cuvalı.

trabzonspora deger vermek ayrı sey forması ıy guzel kalıtelı olun dıyenler yeterınce sevmıyo ıyı olursa gıyerım mı dıyo. almayacagım dıyenler (bende dahıl) trabzonsporumuza layık gormedıgımızden. adamlar ugrasmadan emek vermeden ıkı tane kuması boyayacaklar Trabzonsporlu nasılsa alır.koy ustune puma amblemını sat gıtsın. yok ole yagma. takımım sahaya tırıl tırıl cıkacak.jılet gıbı. mılletın agzı acık kalacak.trabzonsporlusu degıl baska takımlardan bıle almak ısteyecekler.(daha önce örneklerini gördük- hatta kappa zamanı kappa nın magzasındakı eleman formalarınız cok hosuma gıdıyo ben de aldım bır tane dedı.)

futbol futbolcu kalıtesını ayrı tartısalım.forma ıle karıstırmayalım.

formalarımız bol cesıtlı kaıtelı ve guzel olsun.

melihkuzey
20.08.2006, 18:50
artık bu sene geçti. olanlar oldu. puma ne dayattıysa takım onları giyecek. ama ben burdan yönetimdeki ilgililere sesleniyorum. "seneye kendi tasarımımızı yapacağız" desinler ve beni çağırsınlar. forma kumaşını kimden en iyisini temin ediyorlarsa etsinler gerisine karışmasınlar. ikisi nostalji formatında 6 değişik tasarımı hemen internet üzerinden taraftarın beğenisine sunarız. beğenilen en az 3 tanesini irmaya veririz bunlardan yap kardeşim deriz. ondan sonra bakın bakalım forma satışları nasıl artıyormuş.

Burçak
20.08.2006, 19:07
artık bu sene geçti. olanlar oldu. puma ne dayattıysa takım onları giyecek. ama ben burdan yönetimdeki ilgililere sesleniyorum. "seneye kendi tasarımımızı yapacağız" desinler ve beni çağırsınlar. forma kumaşını kimden en iyisini temin ediyorlarsa etsinler gerisine karışmasınlar. ikisi nostalji formatında 6 değişik tasarımı hemen internet üzerinden taraftarın beğenisine sunarız. beğenilen en az 3 tanesini irmaya veririz bunlardan yap kardeşim deriz. ondan sonra bakın bakalım forma satışları nasıl artıyormuş.

ilgili olsaydı bu konuyu tartışıyo olmazdıkki. bizim derdimiz zaten bu konulara karşı ilgili birinin olmaması. :(

hamibasoglu
21.08.2006, 17:00
Arkadaş,yönetim taraftarı dinlese şampiyon olacağız zaten.Yattaranın kafasını görmeden ben Trabzonsporun maçı olduğunu anlamıyorum.
YETEEEEEEEEEEEEEEER ARTIIIIIIIIIIK ÇUBUKLU FORMA İSTORUZ.
BU TAKIM KİMSENİN MALI DEĞİL DEĞİL!!!
BU TAKIM TRABZONSPORLULARIN VE TRABZONSPORLULAR DA ÇUBUKLU VE GERÇEK BORDO MAVİ RENKLİ FORMA İSTİYOR.
YA ALLAH AŞKINA KİM KARAR VERİYOR BU SAÇMA FORMALARA?
HELE GEÇEN SENEKİ TURUNCU FORMAYA KARAR VEREN KİM?
RESMEN İHANET EDİYORLAR EFSANEYE.
YETER SÖZ TARAFTARIN!!!!!!!!!!!

Gürkan
21.08.2006, 17:02
antep macında seramonıde baktımda sankı dılencıler toplanmıs mac yapıyo hepsı hınt fakırı gıbıydı.

TSelif
21.08.2006, 17:03
Bu sene neyimiz var ki çubuklu formamız olsun:mad: :mad:

İslam Sezer
21.08.2006, 17:09

inşallah uğurlu gelir de ezer geçeriz şu rumları.

k@ndemir
21.08.2006, 17:14
24 sene çubuklu formamız olduda noldu!koskoca bi yalan oldu!

kadron maç kazanmaya elverişli diilse çubuklunun kralı olsun ne fark eder

Gürkan
21.08.2006, 17:27
24 sene çubuklu formamız olduda noldu!koskoca bi yalan oldu!

kadron maç kazanmaya elverişli diilse çubuklunun kralı olsun ne fark eder

maç kazanmak ayrı ıyı oynamak ayrı
forma ayrı karıstırmayın yaaaa.

ozaman dergıde olmasın kac senedır var bır seymı oldu.
stadta olmasın olduda noldu.

Burçak
21.08.2006, 17:29
ben artık formadanda vazgeçtim ortada takım yok

k@ndemir
21.08.2006, 17:30
tmm çubuklu forma çıktımı değişen bişey olcak mı?ama bişeyden eminim burda formaları eleştirenler,çubuklu çıkarsa alırım başka almam diyenlerin çoğu almayacak!

sırf muhalefet olsun diye yapılıyor.buda beni rahatsız ediyor!

gugula
21.08.2006, 17:35
Bu sene neyimiz var ki çubuklu formamız olsun:mad: :mad:

hay sen cok yasa elimden aldın aynısını yazacaktım

Kasım Hilal
21.08.2006, 17:36
Diyelim ki oldu çubuklu formamız..
NE değişecek?
Şu anda forma düşünecek halim yok vallahi!

gugula
21.08.2006, 17:49
Diyelim ki oldu çubuklu formamız..
NE değişecek?
Şu anda forma düşünecek halim yok vallahi!
oynadığımız rakıplere bordo mavi renkler hiç değilse kimlen karşılaştıklarını hatırlatır. adamların karşısına cık sen beyaz formalan olacağı budur........

bahadır2561
21.08.2006, 17:50
beyaz forma da gayet hoş duruyo..
bizden başka herkes begeniyor nedense...

Gürkan
21.08.2006, 17:54
tmm çubuklu forma çıktımı değişen bişey olcak mı?ama bişeyden eminim burda formaları eleştirenler,çubuklu çıkarsa alırım başka almam diyenlerin çoğu almayacak!

sırf muhalefet olsun diye yapılıyor.buda beni rahatsız ediyor!

sadece cubuklu cıkması degıl sımdıkı formalrında yakalrı ıgrenc.guzel olsa neden almayalım.evde bı suru cubuklu var zaten.cubuklu cıksın ayrı.guzel olsa duz formada alırız.yada mesela parcalı.

Gürkan
21.08.2006, 17:54
beyaz forma da gayet hoş duruyo..
bizden başka herkes begeniyor nedense...

neden acaba
onlar trabzonsporu bızden cok sevıyo demekkı

KuĞu
21.08.2006, 22:26
Benim yaptığım tasarım böyle. Pumanın şimdiki standart çubuklu forması.

http://img134.imageshack.us/img134/4629/forma1bh4.jpg
arma kötü duruyor rozet gibi mümkünse klasik çevresi altın sarısı işlemeli olanı yerleştirebilirmisin

k@ndemir
21.08.2006, 22:33
sadece cubuklu cıkması degıl sımdıkı formalrında yakalrı ıgrenc.guzel olsa neden almayalım.evde bı suru cubuklu var zaten.cubuklu cıksın ayrı.guzel olsa duz formada alırız.yada mesela parcalı.

sevgili abicim senin alıp almamana dicek lafım yoq!ben geneli kapsayarak söylüyorum!

hep muhalefet hep muhalefet,allah aşkına bu huyumuzdan vazgeçelim!takıma faydası varsa hep beraber yapalım ama faydası olmadıgı ortada!

yoq teri emiyo mu emmio mu?neden parçalı bu formalar,tanıtımında neden iki karton arasına sıkıştırdılar formaları falanda filan!

benim söylemek istedigim şu:çubuklu formalar çıksın alalım diyenlerin çogu almayacak,maksat muhalefet olsun sayfa dolsun!

bunları söylerken yönetim yanlısı oldugumu düşünmeyin,yönetim karşıtıyım ama forma konusunda suçlu olduklarını düşünmüyorum!

Kasım Hilal
21.08.2006, 22:35
Şu anda forma tartışacak halimiz yok bence..
Allah aşkın takım oynasın gözğsümüz kabarsın da isterse hiç forma olmasın, don atlet çıksınlar maça..
Biz de öyle izleyelim hatta..

bahadır2561
22.08.2006, 11:34
neden acaba
onlar trabzonsporu bızden cok sevıyo demekkı
ne alakası var takımın hali ortadayken biz daha cubuklu forma derdindeyiz..eyvallah bu bizim için bi simge degişilmez ama en önemli sorun bu değil..
acıklama yaptılar rum maçında giyecekler 2 gün sabır edin görün..
milleti galeyana getirmeyin..

28TS61
22.08.2006, 11:37
apoel macinda aldigim bilgiye göre takim cubuklu forma ile cikacakmis sahaya gerci bende pek inanmiyorum cunki bu sene cubuklu forma yok kolleksiyonda
yoksa coktan giymislerdi cubukluyu

ama forma suan önemli degil bu turu gecelim ve duzluge cikalim artik

Berk Akçay
22.08.2006, 11:43
çubulu forma yok takım yok bunun sonu nereye gidicek

İslam Sezer
22.08.2006, 12:13
aslında formalarla ilgili anket olmalı ve taraftarın görüşü alınmalı.önce turuncu şimdi beyaz ve sadece mavi formalar derken vallahi bordo maviye hasret kaldım.bordo-mavi çubuklu efsanevi formamı geri istiyorum.bu arada konu ile alakası yok ama kaliteli bir kaleci de istiyorum :-)

ahmetansu61
22.08.2006, 12:33
cubuklu forma yakında gelcekmiş. bordomaviye sordum

My
23.08.2006, 21:56
Bu sezon bizleri verem edebilmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Yarınki maçta çubuklu formalarımızla çıkabilirmişiz (!). Ben hiç ihtimal vermiyorum ama inşallah çıkılırda artık şu formalarımızı görürüz yani.

cipses
23.08.2006, 22:48
sanırım takım haketmeden o çubuklu formaları giymemeli
onu giymek için önce takım olmalı, haketmeli

Özkan Erdem
23.08.2006, 23:17
Şimdi Apoel maçında giyecekler mi, yoksa hakkaten yalan mı oldu çubuklu forma?

Gürkan
24.08.2006, 12:59
sanırım takım haketmeden o çubuklu formaları giymemeli
onu giymek için önce takım olmalı, haketmeli

istersen takım ıyı olana karada formada vermeyelım.baska forma ıle cıksınlar.

coach
24.08.2006, 13:13
istersen takım ıyı olana karada formada vermeyelım.baska forma ıle cıksınlar.
Trabzonspor mensubu herkim varsa ekrana çıktığı zaman Trabzonspor'un klasik çubuklu formasi ile sahaya çıkması gerektiğini söylüyor ama her ne hikmetse kimse oralı olmuyor ?

28TS61
24.08.2006, 13:16
arkadaslar ne zamandir diyorum ama dinleyen yokki

bu aksam apoel macinda buyuk bir ihtimalle cubuklu formayla cikilacak sahaya

ahmetto
24.08.2006, 13:21
ben çubuklu formayla çıkmalarını isterdim ama bu sezon hiçbirmaça çubuklu formayla çıkılmadı bu maçtada çıkmayacaklar herhalde

TSknbkTS
24.08.2006, 13:23
arkadaslar ne zamandir diyorum ama dinleyen yokki

bu aksam apoel macinda buyuk bir ihtimalle cubuklu formayla cikilacak sahaya

kim söyledi nerden biliyorsun
kaynak göster

Naim
24.08.2006, 14:29
Çubuklu formalar Trabzona ulaştırıldı
Bu akşam Takım Cubuklu forma ile sahada
Eğer futbolcular Başka model giymek istiyorum demezlerse
Kaynak
ben ve
Puma türkiye :D
Soranlara

k@ndemir
24.08.2006, 14:31
bilgilerin için teşekkürler!

kına yakın hadi çubuklu hayranları

Gürkan
24.08.2006, 14:33
bilgilerin için teşekkürler!

kına yakın hadi çubuklu hayranları

bu nasıl yazı şimdi ya.ne demek kına yakın.noldu kötü birşeymi oldu.anlat ta bilelim. hayır varsa çubuklu olmaması için bir sebep bilelim.

kına falan yakısyomu.

yazdıklarına dikkat et lütfen.

k@ndemir
24.08.2006, 14:36
ortalığı kopardınız çubuklu çubuklu die..alın işte bu akşam çubuklu forma varmış,bakalım değişen nolacak!ama onada bişey bulursunuz bundan eminim

since1967_
24.08.2006, 14:36
ya tabi çubuklu forma ile oynayalım. değerleri uğursuz geldi. bari forma maçları kazansın dimi ya.

Gürkan
24.08.2006, 14:53
ortalığı kopardınız çubuklu çubuklu die..alın işte bu akşam çubuklu forma varmış,bakalım değişen nolacak!ama onada bişey bulursunuz bundan eminim

çubuklu gıyerlerse ve yenılırsek sende muradına erersin.bizede kına yollarsın çubuklu dedınız de noldu dıye...

k@ndemir
24.08.2006, 14:57
deişen nolacak demekten kastım sizin yorumlarınız!çubukluyada bulacaksınız bi kusur bundan adım kadar eminim!

yönetimin ve hocanın gitmesi için takımın yenilgisini isteyenlere söylersin o ilk yazdıgını

Sacit
24.08.2006, 19:41
çubuklu formayla oynamak veya oynamamak birşeyi degiştirmez bence.önemli olan maçları kazanmamız.

Erdogdu61
24.08.2006, 22:55
formalar sahane olmus

Sefaenes
24.08.2006, 22:56
ya insan bunu pazar dan önce cikartirdi kardesim ozaman bize de getirirdi :( neyse en azindan beyazini aldik gurbette olmak zor

Orhan_Gazi
24.08.2006, 22:57
bazi arkadaslar beyenmedi cubuklu formalari ama ben cok begendim dogrusu...

Berat
24.08.2006, 22:59
Günün tek sevindirici tarafı formaların süper olması.. yönetim bu icraatiyle övünebilir mesela;)

SiNo
24.08.2006, 23:00
ilk galibiyet çubuklu ile alsana efsane forma varmı gerisi yalan

My
24.08.2006, 23:00
Benimde çok hoşuma gitti :) Yakalarıda düzeltmişler heralde. Bir an önce çıksada alsak hemen.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/240806mac16.jpg

SiNaNi
24.08.2006, 23:01
Formalar hoş olmuş

turkercan
24.08.2006, 23:03
uzaktan çok güsel görünüyolar inşallah yakındanda öyledir

Emre B.
24.08.2006, 23:03
Formalar güzel.Ama takımda o formaya yakışmayan kişiler var.

lzfy.1967
24.08.2006, 23:04
Bu formalari reklamsiz satin alabilirmiyiz?

TSknbkTS
24.08.2006, 23:04
bazi arkadaslar beyenmedi cubuklu formalari ama ben cok begendim dogrusu...

altın kaplama mı bekliyordu o arkadaşlar.bence harika olmuş.Puma bizi utandırdı gerçekten.Kappalardan sonraki en hoş formalar bence.

Kaya
24.08.2006, 23:06
Formanın ön tarafı gayet güzel. Yalnız arka tarafının önle alakası yok. Acemice yapılmış gibi geldi bana. Düz formanın önünü değiştirmişler sadece sanki.

DeAgLeMaNyAq
24.08.2006, 23:10
TS Club'a ne zaman gelir acaba?

Mustafa Ayazoğlu
24.08.2006, 23:13
Formalar çok kötü.

Selman
TS Club'a ne zaman gelir acaba?

Eylül ayının başında çıkacağını söylemişlerdi en son.Formaları bende beğendim.Kappa kadar olmasa da güzel.

Selman
Bu formalari reklamsiz satin alabilirmiyiz?

Reklamsız satın aldıkların lisanslı olamaz.Yani tscluptan alamazsın.

The Legend
çubuklu formamız nihayet geldi ve bence güzelde olmuş.

Mustafa Enez
24.08.2006, 23:14
formaların arkası berbat olmuş.keşke biraz çizgi yapsalardı arkalarına da...

turkercan
24.08.2006, 23:15
Formalar çok kötü.

bence senin gözlerin bozuk

GULER
24.08.2006, 23:17
cok guzel forma valla:D ciksa da hemen bir tane alsam:D:D

Uluhan
24.08.2006, 23:20
çubuklu formaları pek beğenmedim ama yinede alacam

Harun-61
24.08.2006, 23:43
Maca bakarken, Annem aynen $öyle dedi:

Formalar ne de güzelmi$, Puma'ninmi bunlar ? :D :D :D

Ayşe Aygün
24.08.2006, 23:45
Bu akşam tek hoşuma giden şey FORMALAR oldu. takımı sahada görünce evet çubuklu fgorma yapmışlar dedim.

selcuk
24.08.2006, 23:45
bence bütün formalarimiz güzel
sadece beyaz formanin sirtindaki mavi bordo olsa harika olacak su pumayla iletisimde olan ark lardan biri onlari arayib bi önerse onu

KuĞu
24.08.2006, 23:47
nesi var formanın yaa nesini beğenmediniz
bana astonvillayı yendiğimiz formayı anımsattı, düz formanın önüne çizgi yapmışlar evet ama kötü değil bence adamlara acele ettirdik sadece önünü yapabilmişler işte :)

gayet hoş bana nostalji gibi geldi,inşaallah logo uyduruk eğri büğrü değildir bu formalarda da zaten logonun düzgün yapıldığı tek formamız beğenilmeyen tsclub formalarımızdı. kappa dahil hepsi rezalet yamuk yumuktu:mad:

Bülent AKBULUT61
24.08.2006, 23:50
tek kelimeyle harika.cok güzel olmuş helal olsun PUMAYA

My
25.08.2006, 00:35
Şortlarda mavi oldumu var ya manyak olur :D

#10 Fietra
25.08.2006, 00:45
Formanın güzel olması Puma'nın ve yönetimin amatörlüğünü kapatmaz.Ağustos sonuna çubuklu forma mı çıkartılır?

ts_fan
25.08.2006, 00:49
Formalar güzel olmuş ama formanın içindekiler boş:mad:

tunganyan
25.08.2006, 00:49
öylesine yapılmış basit bi formaa..hiç dünya kupasındakilere benzemiyoo...bizim çubuklu formalara hiç benzemiyoo.onların bi asaleti vardı bugunkiler neydi öyle önden çubuklu arkadan düzz???enteresan!!!ayrıca uzakta ilk görünce renkleri tam seçemedim belki biraz abartılı olacak ama ormaları siyah beyaz gördüm yemin ederimm!!!!

Muhammet_61
25.08.2006, 00:50
Çubuklu forma te kelime ile "mükemmel" olmuş. Eski formlarımızı anımsatıyo. 95-96-97 yıllarındaki formalarımıza çok benziyor.

kivancpehlivan
25.08.2006, 01:05
çubukluda güzel olmuş ama ben değişiklik olsun die beyaz alacam :D