PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Yönetim Belirlenmeden Transfer Yapılmasın !

sessizkral_1
24.04.2013, 20:30
Sadri Şenerin açıklamalarına bakılırsa Transfer konusunda çalışmalar var.

Bence kongreden önce oyuncu transferi yapılması yanlış.Çalışmalar yapılabilir.Ancak daha yönetim değişecek belki yeni yönetim yeni teknik ekiple devam edecek.Yeni teknik ekip farklı bir transfer politikası, ve bütçe planlaması yapacak.

ibrahim
24.04.2013, 20:59
FM'de seçimler başlamadan önce transfer ambargosu oluyo. Yeni yönetim seçilene kadar transfer yapamıyorsun takıma. Gerçek hayattada varmı böyle bir şey?? :)

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Sefa
24.04.2013, 21:16
Seçim transfer döneminden önceye geldiği için böyle bir şey mümkün değil zaten..

Fatih Solmaz
24.04.2013, 21:19
her aklımıza gelen cümle için başlık açmak çok moda.

DeAgLeMaNyAq
24.04.2013, 21:26
Seçim transfer döneminden önceye geldiği için böyle bir şey mümkün değil zaten..

İyi de transferler Haziran'da yapılmaya başlanmıyor ki birçok kulüp Mayıs'ta hatta öncesinde ön protokol yapıyor. Misal herkes Selçuk İnan'ı Ünal Aysal gelir gelmez haftasında aldı zannediyor. Oysa Ocak ayında Adnan Polat yönetimi anlaşmıştı...

Sefa
24.04.2013, 21:41
İyi de transferler Haziran'da yapılmaya başlanmıyor ki birçok kulüp Mayıs'ta hatta öncesinde ön protokol yapıyor. Misal herkes Selçuk İnan'ı Ünal Aysal gelir gelmez haftasında aldı zannediyor. Oysa Ocak ayında Adnan Polat yönetimi anlaşmıştı...

Tamam da öncesinde ön protokol imzalarsın hatta sözleşme de imzalayabilirsin ama o sözleşmeyi transfer döneminde federasyona göndermek zorundasın. Yani Sadri Şener sözleşme imzalasa dahi Haziran'da gönderilmek zorunda yeni yönetim ister yollar ister yollamaz. Sadri Şener artık oyuncu katamaz Trabzonspor kadrosuna Başkan seçilmezse..

Cafer Bulur
24.04.2013, 22:15
Calismalar yapilmasi yanlis degil,arastirma ve ön görüsmeler yapilmali.

Oyuncuyla da anlasabilirsin,secilmezsen bile yeni yönetime devredersin olur biter.

Mesela bir alper potuk transferine kimse hayir demez herhalde...

Erdal DİLEK
24.04.2013, 22:51
Hı!!! Ben bırak kongreyi gelecek sezon ilk maca kadar transferi yetiştirsinler razıyım. .

oflukaan
24.04.2013, 23:17
sezon başında eneramo ya burun kıvırıyorduk şimdi bomba transfer olarak geçiyor !!!

artvints
24.04.2013, 23:46
ya ne olacağıdı???

oguzhanssan
24.04.2013, 23:49
şike sürecini takip etmeyecek akp yandaşlarını başkan olarak istemiyoruz. o kupa gelecek!

Helvacı61
24.04.2013, 23:58
bencede transferi yeni yönetimin yapması gerekir aksi halde mayısta kongrenin bir anlamı yok...gerçi bu beceriksiz yönetim forvet almak için transferin son gününde yaptı..

kudu_89
25.04.2013, 00:19
taraftar olarak camia nedir? büyüklük nedir? hepsinden bihaberiz demek. bizim belediyeden farkı yok o zaman takımın. deneme tahtası sanarsın. menajerlik oyunlarından fırlayan tipler futbolcu saydı gerçi bu forumlarda. bu yönetim kötü değildi. haksızlığa uğradılar. adnan menderesi asıp iadei itibar yapan devlet tarafından. elbet bir gün bizede sıra gelecek. şimdide taraftar haksızlık ediyor. sitemden sonra geleyim konuya. normal olarak adamlar işlerinin başında olduğu için işlerini yapıyor. iyi o zaman kongre var diye takım maçlarada gitmesin. sanki sihirli değnek değecek takıma. herkeste saçma bi beklenti oluştu. istikrar olmadan olmaz.

zeki gursoy
25.04.2013, 15:10
alper potuğu alsınlarda ister yeni yönetim alsın ister sadri şener alsın...sezonun tek transferi alperdir...
alınmalı..ünalın trabzona geldiği andan itibaren ortasahaya alınan en iyi adam olur..
selçuktan çok daha iyi..
baskı yapmak lazım..
illede alper...