PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mario Götze | Bayern Münich

Doğukan Uçan
23.04.2013, 17:48
Hayırlı Olsun.

Ali Can
23.04.2013, 18:29
Bayern Münich fıstık gibi bir takımdı şimdi üstünede cilasını çekti bakalım daha kimler gelecek

Hamza Yilmaz
23.04.2013, 18:42
Dortmund da bizim duruma düstü. Oyunculari tutamiyorlar. Kagawa, Nuri, Lewandowski ve simdi Götze.

Hüseyin Başoğlu
23.04.2013, 19:15
Altyapısından yetişip ülkedeki başka takımlara giden futbolcuları oldum olası sevmem...İsterse yüzyılın performansını göstersin götze artık gözümden düştü izlemem takip etmem....

Ha ama 37 milyon hiç bişi götze için(biliyorum bunu çok yazdım ama musleranın 20 burak'ın 40 ettiği transfer gazetecileri açıklasın bakalım bunu :D:D)

bangkook_61
23.04.2013, 20:18
Mario Götze Dortmundlular ne yapsın ?

Dortmund'da Trabzonspor kaderini yaşıyor ama eminim ki bizim gibi gidenin arkasından ağıtlar yakmayacaklar. İşleyen makine düzenine uygun parçayı bulup yollarına devam edecekler.

ilhan
23.04.2013, 20:45
Jürgen Klopp noktayı koymuş. Lafı gediğine sağlam oturtmuş. Bizim de bir gün bu şekilde net ifadeler kullanan teknik direktörümüz olur umarım.

"Götze, favorisi Guardiola ile çalışmak için buradan ayrıldı. Boyumu 15 santim kısaltıp, İspanyolca konuşamam."

Tolga
23.04.2013, 21:01
Ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :D :D :D

Helal olsun Klopp . . .

gece_bekcisi
23.04.2013, 21:25
Klopp müthiş hoca. Yerine mutlaka birini dolduracaktır. Makine gibi işliyor takım Ts gibi değil ki..

Erbay
23.04.2013, 21:28
Reus da böyle gelmişti Dortmund'a. Klopp da demiş zaten. Birbirlerinden farkları yok :)

Berk
24.04.2013, 01:30
Reus da böyle gelmişti Dortmund'a. Klopp da demiş zaten. Birbirlerinden farkları yok :)

Bu transferi çirkinleştiren şey tamamen zamanlamasıdır.Götze sezon sonu gitse bence yine yanlış yapardı ama en azından daha etik bir transfer olurdu.Kulüp 96/97 yılında kazanılan Şampiyonlar Ligi kupasından sonraki en önemli maçlarına çıkacak şu 1 hafta içinde ama maçtan 1 gün önce böyle bir olay patlak veriyor.Bu sahaya nasıl yansıyacak göreceğiz ama kesinlikle futbol ahlakına aykırı bir davranış.

Ayrıca bu futbolculardaki para hırsına da aklıma almıyor ve hiçbir zaman anlayamayacağım bu işi.Dortmund'da doğmuşsun büyümüşsün, bu kulübün altyapısında yetişmişsin, takımın en iyi günlerini de görmüşsün en kötü günlerini de.Son 3 yılda da bu kulüp düştüğü yerden kalkıp tekrar zirveye çıkmış eski günlerine geri dönmüş.Harika bir taraftarın, çok iyi bir teknik direktörün var.Borussia Dortmund her futbolseverin sevdiği ve sempati duyduğu bir kulüp.Aldığın para zaten gayet iyi daha ne olsun be kardeşim gözünüz doysun ne diyeyim.Futboldan soğuyorum şöyle saçma sapan işleri gördükten sonra.

FC-ST-PAULI-61
24.04.2013, 01:59
Nasil fark yok.Gladbachtan Dortmunda gitti Reus.Gladbach Dortmundun Rakibi degil.Sampiyonlugada oynamazlar,Sampiyonlar Liginede gidemezler.
Götze ise Dortmundun Rakibine gidiyor.Bayernle Kupalari kazanacak,buda demek oluyorki yetistigi Dortmund Kupa alamayacak.Iste bu Hainliktir.Götze bir Haindir.Ayni Neuer gibi.
2014ten önce biyere gitmeyecegim dedi daha 1 Hafta önce.
En büyük hayalim büyük Dortmund Taraftarinin önünde Sampiyon olmakti ve bu gerceklesti dedi.Hedefim Real , Barca veya Manu diyordu :D

Yaşar
24.04.2013, 03:02
Nasil fark yok.Gladbachtan Dortmunda gitti Reus.Gladbach Dortmundun Rakibi degil.Sampiyonlugada oynamazlar,Sampiyonlar Liginede gidemezler.
Götze ise Dortmundun Rakibine gidiyor.Bayernle Kupalari kazanacak,buda demek oluyorki yetistigi Dortmund Kupa alamayacak.Iste bu Hainliktir.Götze bir Haindir.Ayni Neuer gibi.
2014ten önce biyere gitmeyecegim dedi daha 1 Hafta önce.
En büyük hayalim büyük Dortmund Taraftarinin önünde Sampiyon olmakti ve bu gerceklesti dedi.Hedefim Real , Barca veya Manu diyordu :D

M.gladbach şampiyonlar Ligi ön elemesi oynamadu mı bu sene?
Almanya'da Bayern Münih aynen gs'nin yaptığını yapıyor ve kendini takipsiz göstermek için bütün yıldızları toplıyor...

İbrahim CİHAN
24.04.2013, 03:50
Bu transferi çirkinleştiren şey tamamen zamanlamasıdır.Götze sezon sonu gitse bence yine yanlış yapardı ama en azından daha etik bir transfer olurdu.Kulüp 96/97 yılında kazanılan Şampiyonlar Ligi kupasından sonraki en önemli maçlarına çıkacak şu 1 hafta içinde ama maçtan 1 gün önce böyle bir olay patlak veriyor.Bu sahaya nasıl yansıyacak göreceğiz ama kesinlikle futbol ahlakına aykırı bir davranış.

Ayrıca bu futbolculardaki para hırsına da aklıma almıyor ve hiçbir zaman anlayamayacağım bu işi.Dortmund'da doğmuşsun büyümüşsün, bu kulübün altyapısında yetişmişsin, takımın en iyi günlerini de görmüşsün en kötü günlerini de.Son 3 yılda da bu kulüp düştüğü yerden kalkıp tekrar zirveye çıkmış eski günlerine geri dönmüş.Harika bir taraftarın, çok iyi bir teknik direktörün var.Borussia Dortmund her futbolseverin sevdiği ve sempati duyduğu bir kulüp.Aldığın para zaten gayet iyi daha ne olsun be kardeşim gözünüz doysun ne diyeyim.Futboldan soğuyorum şöyle saçma sapan işleri gördükten sonra.

Kesinlikle aynı fikirdeyim. Şenol Hoca demişti ya hani "eskiden açlar oynar; zenginler izlerdi. şimdi ise açlar izlerken zenginler oynuyor" diye. aslında zenginler şuan öyle aç ki doymak bilmiyolar zaten milyon eurolar kazanıyorlar ama daha da fazlasını istiyorlar hep. ama neymiş? onlar profesyonel :) belki şuan bol keseden atıyo diyebilirsiniz ama benim için paradan profesyonellikten daha önemli şeyler olurdu eğer futbolcu olsaydım. mesela para için asla kulübümü satmazdım hele yıllarımı harcadığım bi kulübü asla satmazdım. ne profesyonellikmiş arkadaş.. futbol sadece para değil. ben nedved gibi oyuncuları seviyorum. "futbolcular gider adamlar kalır" çünkü.

Oğuz B.
24.04.2013, 09:48
Mario, soyadına yakışanı yapmış.

Erbay
24.04.2013, 14:59
Berk ve sevgili St.Pauli :)

Zamanlama falan bunlar ayrıntı :D Oyuncu açısından bakmadım zaten. Oyuncu hain bana göre de. Kulüp açısından baktım. Klopp "Biz Reus'u nasıl aldıysak, Münih de Götze'yi öyle aldı" dedi.

St.Pauli, tabii sen Almanya'dasın takımlar arası duyguyu, nefreti iyi biliyorsun ama transfer politikası bakımından ben arada bir fark göremedim.

Tayfun
24.04.2013, 16:35
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370/2013/4/24/fft104mm2267171.jpg

Tepkiler başlamış :)

Klopp o para ile müthiş işler çıkartır, bakalım futbol piyasasına ne gibi futbolcular armağan edecek Klopp ...

ibrahim
24.04.2013, 16:40
Dortmundsporlu arkadaşlarım Götzede suç bulmuyorlar. Satın alma opsiyonunu koyan yönetime kızgınlar. :)

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Emrah Akcagöz
24.04.2013, 16:47
Bu transfer bana bir başka dokundu arkadaş. Klopp'u anlayabiliyorum. Sonuçta fmde de olsa bende B.Dortmund'un başındayım.

Ulan Götze götze ettin bizi.

:D