PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Başkan Adayı Emre Aksoy'a Silahlı Saldırı !

Burçak
23.04.2013, 13:26
http://www.haber61.net/d/news/79831.jpg
TS başkan adayına saldırı
Son dakika!

Kısa adı TSGİAD olan Trabzon Sanayici Genç İşadamları Derneği Başkanı ve Trabzonspor başkan adayı mütehahhit Emre Aksoy'un evinin önündeki arabası kurşunlandı.

Haber61.net istihbarat servisine ulaşan bilgiye göre Aksoy'un aracına 2 kurşun isabet etti.

Detaylar gelecek..
http://www.haber61.net/ts-baskan-adayina-saldiri-144806h.htm

AYYILDIZ
23.04.2013, 13:27
Çok ilginç. Yine neler dönüyor acaba arka planda. Bu olaydan sonra oyum Emre Aksoy'a.

Burçak
23.04.2013, 13:27
Ahmet Ağaoğlunun başına gelenler gibi . pis kokular var. bakalım neler çıkacak altından.

Bülent AKBULUT61
23.04.2013, 13:30
Maşallah teksası geçtik önune gelen kurşun sıkıyor Hayırlısı

gece_bekcisi
23.04.2013, 13:31
Ne entrikalar dönüyor hayırlısı bakalım. Belki kişisel bir hesaplaşma olabilir.

Salih Yazıcı
23.04.2013, 13:33
Demekki kendisi doğru yolda buda trabzondaki bazılarını rahatsız etmiş

uzungöllü
23.04.2013, 13:33
kendimize sıktığımızı namerde,hırsıza sıkmadık...

ophius
23.04.2013, 13:39
welcome to trabzon

Fatih Özkan
23.04.2013, 13:41
Ne entrikalar dönüyor hayırlısı bakalım. Belki kişisel bir hesaplaşma olabilir.

Böyle bir zamana denk gelmesi "kişisel" olayını ortadan kaldırıyor.

OFLU
23.04.2013, 13:45
Heh Şimdi Oldu. Hep Aynı senaryo. Derin Trabzon işbaşında.

Alihan Ertürk
23.04.2013, 13:49
http://www.takaonline.com/o-ruh-geri-gelecek.html

18 Mart tarihli açıklamalarına bakın...

Adaylığını açıkladığında sırf ''genç'' olmasından dolayı, hiç tanımıyor olsam da bu isme sıcak bakmıştım.. Ve bugün başına gelen olaylar gösteriyor ki doğru yoldaymış kendileri..

Trabzon çok kötü bir şehir..
Oyunları bitmiyor bu şehrin.

Kaya
23.04.2013, 13:52
Yuhhh...

alper*
23.04.2013, 13:55
Trabzonspor'dan soğuma sebepleri vol. 99.

Kasım BEKTAŞ
23.04.2013, 13:56
demek doğru adam bu kişi...
oyu olanlar iyi düşünsün...

Fatih Öztürk
23.04.2013, 13:58
Kardeşim ne kadar senarist taraftarlarımız var burda.yahu belkide kişisel husumetlerinden yada ne bileyim işiyle gücüyle alakalı birileriyle problemi olamazmı?yani hemende Trabzonspora ilişkilendirdiniz ya konuyu pes vallahi.

İskender Çakmak
23.04.2013, 13:59
bu kurşunlama işleri bizde moda zaten. Yine neler dönüyor kim bilir?

Alihan Ertürk
23.04.2013, 14:00
Kardeşim ne kadar senarist taraftarlarımız var burda.yahu belkide kişisel husumetlerinden yada ne bileyim işiyle gücüyle alakalı birileriyle problemi olamazmı?yani hemende Trabzonspora ilişkilendirdiniz ya konuyu pes vallahi.

Daha önce hiç olmayan bir şey bu zaten.. Günlük güneşlik Trabzon'da hava.

Bence siz çok iyimser düşünüyorsunuz bu konuda.

tolga1461
23.04.2013, 14:03
derin trabzonspor yine kendini gösterdi. Bu kaçıncı başkan adayına kaçıncı tehdit. Bu adamı tanımam etmem ama demek ki iyi birisi ki bunlar oluyor. Takımın başına borcu olan batmış eski yöneticileri getirmeliyiz çünkü.Hep böyle olmadı mı?

özgür6161
23.04.2013, 14:11

:) dediğin gibi abi çok güldüm yorumlara...

Demek doğru kişi buymuş oylar EMRE'ye...

Ya bu işin Trabzonsporla alakası yok...

Akşam öğrenirsiniz gerçeği :)

Aslında ilgimi çeken birşey daha var.

Bir yazı yazmıştım burada...

Taraftar profili yanlış yöne kaymaya başlayacak bu konjonktürde demeye kalmadan taraftar mesnetsizce düşünmeye başladı...

Ya diktatöre sarılacak...

Ya da mağdur pozisyonunda olana...(Mağdurum diye gelenler de zamanla dikatatörleşir ya neyse...)

O yazıyı tekrar paylaşacağım burada...

Hasan YAYLI
23.04.2013, 14:13
Tek başkan adayı çıkar bizi bu kaostan kurtarır şimdi...

İzleyelim bakalım kahramanımız kim olacak...

Fatih Öztürk
23.04.2013, 14:16
Daha önce hiç olmayan bir şey bu zaten.. Günlük güneşlik Trabzon'da hava.

Bence siz çok iyimser düşünüyorsunuz bu konuda.

Emre Aksoy kimdir necidir tek bir fikre bile sahip olmadan hadiseyi Trabzonspor üzerinden tartışmak ne kadar doğru?

:) dediğin gibi abi çok güldüm yorumlara...

Demek doğru kişi buymuş oylar EMRE'ye...

Ya bu işin Trabzonsporla alakası yok...

Akşam öğrenirsiniz gerçeği :)

Aslında ilgimi çeken birşey daha var.

Bir yazı yazmıştım burada...

Taraftar profili yanlış yöne kaymaya başlayacak bu konjonktürde demeye kalmadan taraftar mesnetsizce düşünmeye başladı...

Ya diktatöre sarılacak...

Ya da mağdur pozisyonunda olana...(Mağdurum diye gelenler de zamanla dikatatörleşir ya neyse...)

O yazıyı tekrar paylaşacağım burada...

Bende küçük bir senaryo yazdım Özgürüm.

Emre Aksoy gündeme şak diye oturmak için arabasını kurşunlattı!!!

Olurmu olur,senaryo değilmi? :)

Hasan YAYLI
23.04.2013, 14:16
Oylar Emre'ye falan değil,ancak normal bir olay da değil bu....

Milletin düşünceleri üzerinden kendi kişisel egolarınızı tatmin etmek uğruna çok bilmişlik yapmayın...

Hasan YAYLI
23.04.2013, 14:19
Trabzon Sanayici ve Girişimci İşadamları Derneği (TSGİAD) Başkanı Emre Aksoy, Trabzonspor'un aralık ayında yapılacak genel kurulunda aday olarak başkanlık için yarışacaklarını söyledi.
NORMAL ZAMANDA YAPILACAK

Ligde zor günler geçirdiği için teknik ekip değişimi yaşayan Trabzonspor'da muhalefetin olağanüstü kongre isteğini, geçtiğimiz günlerde yazılı bir açıklama yaparak boşa çıkaran yönetim kurulu, kongrenin normal zamanı olan Aralık 2013'te yapılacağını açıkladı. Başkan Sadri Şener'de yaptığı açıklamada kongreden önce durumu değerlendireceğini, ancak şimdilik yeniden aday olmayı düşünmediğini söyleyince kulisler hareketlendi.

MUHTEMEL ADAYLAR

Aralık ayında yapılacak kongrede başkan adayı olacağına kesin gözle bakılan İbrahim Hacıosmanoğlu ve Metin Atasoy'un yanı sıra İbrahim Usta'nın adı da adaylar arasında geçmeye başlarken Trabzon Sanayici ve Girişimci İşadamları Derneği (TSGİAD) bünyesinden bir başkan adayı da yönetime talip olduğunu açıkladı.

"ŞİKE SÜRECİNDE GÜÇ KAYBEDİLDİ"

TSGİAD Başkanı Emre Aksoy, yaptığı yazılı açıklamada son yılların en kötü sezonunu geçiren bordo mavili ekibin 3 Temmuz şike sürecinden bugüne, yönetim ve takım bazında yıpranarak güç kaybettiğini belirterek şu görüşleri savundu:

"PROJELERİMİZ VAR"

"Özlenen Trabzonspor ruhunu yeniden yaşatabilmek, camiayı yeniden ayağa kaldırabilmek, elde edilen 7 Süper Lig şampiyonluğuna yenilerini ekleyerek tarihi başarılara ve sevinçlere yeniden yelken açabilmek, geleceğe dair Trabzonspor için önemli bir takım projelere imza atabilmek için Trabzonspor'un başkanlığına talip olduk. Trabzonspor için birbirinden farklı 21 proje geliştirdik. Başta şeffaflık ve inovasyon (yenilenme) olmak üzere yabancı okullardan TS Club mağazalarına, kadro yapısından transfer politikasına kadar birçok yeni projeye imza atmak için hazırız."

"GÜNÜNÜ KULÜP İÇİN GEÇİREN YÖNETİM"

Oluşturulacak yönetimin çoğunluğunun Trabzon'da yaşayan Trabzonsporlu saygın insanlardan kurulu olacağı da vurgulayan Aksoy, "Trabzon'da yaşayan ve gününün önemli bir bölümünü kendi işinden önce Trabzonspor'a ayırabilen bir yönetim kuracağız. Trabzonspor yıllardır İstanbul'dan idare ediliyor. Bu anlayış çerçevesinde Trabzonspor'a şu ana kadar herhangi bir katkı sağlanamadı" diye konuştu.

Kim olduğunu bu silahlı saldırı haberini okuyana kadar bilmiyordum ama daha önce hakkında çıkan başka bir haberden hakkında pozitif düşünceye sahip olduğumu söyleyebilirim...

Ahmet Kuru
23.04.2013, 14:26
Yine birileri birşeyler yapma beşinde....

özgür6161
23.04.2013, 14:34
Emre Aksoy kimdir necidir tek bir fikre bile sahip olmadan hadiseyi Trabzonspor üzerinden tartışmak ne kadar doğru?

Bende küçük bir senaryo yazdım Özgürüm.

Daha önce de yapılan şeyler arasında bu da var...

Ama Trabzonsporla alakalı bir durum değil abi bunu biliyorum.Akşama öğrenir herkes durumu ;)

Derin Trabzon Emre Aksoy'u vuracak kadar aciz olsaydı keşke...

İşimiz daha kolay olurdu o zaman...

özgür6161
23.04.2013, 14:38
Oylar Emre'ye falan değil,ancak normal bir olay da değil bu....

Milletin düşünceleri üzerinden kendi kişisel egolarınızı tatmin etmek uğruna çok bilmişlik yapmayın...

Ego?

Tatmin?

Kesinlikle haklısın...

Aşşağıda alıntıladığın yazıdaki gibi ne çok şeyler anlatmış değil mi Emre?...

Bütün başkan adaylarına bakın üç aşağıya beş yukarıya aynı şeyleri söyledi.

Yineliyorum Nevzat Şakar'da vurulmuştu.Derin Trabzon istemediği için mi?Nevzat doğru işler yaptığı için mi?Bazılarının söylemi çok komik.Onlara çanak tutanlar daha komik.Biraz daha sağduyulu düşünün.

Neyse ya konuşmaya değmez bir konu...

Bekir
23.04.2013, 14:39
Emre Aksoy oy bile alamaz,kim ne diye Trabzonsporla alakalı Emre Aksoy'u kurşunlatsın ki?

Çok tuhaf bir olay.

özgür6161
23.04.2013, 14:43
Saldırı ile ilgili görüşlerini 61saat.com'a konuşan başkan adayı Aksoy, “Kimseyle husumetin yok. Tehdit falan da edilmedim bu saldırı öncesi. Çok şükür bir şeyimiz yok. Bu saldırının Başkan adaylığım ile ilgili olduğunu düşünmek istemesem de geçmişte yaşanan bir Ahmet Ağaoğlu hadisesi var. Birkaç kişinin yaptığı bu münferit saldırıyı birilerine mal etmek doğru olmaz. Ben Trabzonsporluyum. Bu saldırıyı gerçekleştirenler bilsinler ki böyle ufak gözdağları ile beni yolumdan çeviremezler. Biz Trabzonspor için elimizi değil bedenimizi taşın altına koyduk ve yolumuza devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Neden kurşunlandığını bilmemezlikten gelen adam verdiği örneklerle aslında istediği duruma getirmeye çalışıyor hadiseyi...

Aklı selim arkadaşlara soruyorum...

Siz derin Trabzon kanadında olsanız böyle bir dönemde karşı tarafa pirim verecek ki bu isim Emre Aksoy bu davranışta bulunurmuydunuz?

Alaaddin Çakıcı örneğini vermiş...

Ya allahım güleceğim ağlanacak halimize...

Bu adam başkan adayı değil mi?

Offf offf

özgür6161
23.04.2013, 14:44
Emre Aksoy oy bile alamaz,kim ne diye Trabzonsporla alakalı Emre Aksoy'u kurşunlatsın ki?

Çok tuhaf bir olay.

Ya buna gülüyorum zaaten...

Kendisini ciddiye almış bu arkadaş fazlasıyla...

Polis şahsı ortaya çıkardığında nasıl geveliyecek konuyu çok merak ediyorum...

özgür6161
23.04.2013, 14:48
Saldırı ile ilgili görüşlerini 61saat.com'a konuşan başkan adayı Aksoy, “Kimseyle husumetin yok. Tehdit falan da edilmedim bu saldırı öncesi. Çok şükür bir şeyimiz yok. Bu saldırının Başkan adaylığım ile ilgili olduğunu düşünmek istemesem de geçmişte yaşanan bir Ahmet Ağaoğlu hadisesi var. Birkaç kişinin yaptığı bu münferit saldırıyı birilerine mal etmek doğru olmaz. Ben Trabzonsporluyum. Bu saldırıyı gerçekleştirenler bilsinler ki böyle ufak gözdağları ile beni yolumdan çeviremezler. Biz Trabzonspor için elimizi değil bedenimizi taşın altına koyduk ve yolumuza devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Bedenini koymuş taşın altına...

Ne yapmış bu şahıs Trabzon'a bu güne kadar?

Geçtim herşeyi en azından konumu itibariyle yerel medyada bile şike süreci olsun başka şeyler olsun ne yapmış bu arkadaş?

Vizyonu nedir?Nasıl bir system öngörüyor Trabzonspor için?Yaptıkları yapacaklarının teminatımı imiş?

Ve derin Trabzon bu adamı kurşunlamış...

Nevzat Şakar'a boşuna sövdük o zaman biz bu kadar...

Ne mübarek adammış...Ticari ilişkilerinden vurulan adam kahraman ilan edilseydi o zaman...

ibrahim
Doğru söyle Özgür senmi furdun oni?? :P

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Hamza Milet
Böyle bir zamana denk gelmesi "kişisel" olayını ortadan kaldırıyor.

Aynen

Emre GÜRDAL
23.04.2013, 14:49
ulan be şerefsizler trabzon şehri 2 senedir hak arıyo adalet arıyo kurşunu kendize degil gidin g....yıyosa azize sıkın yıldırım'a sıkın la ne adamsınız ya...

zafer6161
23.04.2013, 14:50
bence olayın başkanlıkla alakası yok...şahsi meseledir,çünkü bu adamın başkan seçilemeyeceğini 5 yaşındaki çocukta biliyor,,,

ancak şöyle bir durum olur,buna verilecek oylardan dolayı diğer başkan adaylarının oylarında kayıp olabilir,,,
bir nevi çekil tehditi de olabilir

özgür6161
23.04.2013, 14:52
Genç dediğimiz adamlar bile köhneleşmiş oyunlara girerek mi artık Trabzonspor başkanlığına talip oluyor...

Kusura bakmayın bu tür adamları gördükçe sinirlerim zıplıyor...

Ya sen genç bir adamsın...

Yüreğini koy ortaya projelerin ve ekibinle gel...Tanıt bize ekibini....Adam gibi çık...Yöneticilerini tanıt hepsinin görevlerini ifşa et..Yapamazsak gideriz bu koltuktan diyebilme cesaretini göster...Ekibinin donanımını göster...

Adamı biri kurşunlamış...

Bizi kimse yıldırımaz daha yaralı parmağa iş...memiş biz bedenimizi koyduk bu işe falan filan...

Genç olarak vizyonu geniş olacağına hala yok yönetim bunu yaptı böyleydi şöyleydi...

Sen ne yapacaklarını anlat...

Dinamizmini göster...

Neyse hayal kırıklığına uğramaktan bıktık ya....

zafer6161
23.04.2013, 14:53
yada arabayı çekti kimsenin göremeyeceği ormanlık alana,kapılarına bir iki kurşun sıktı,şehire geldikten sonrada beni kurşunladılar,,,

reklam ,kendini tanıtma,bundan iyi reklam olmaz..olamazmı

Emre GÜRDAL
23.04.2013, 14:53

Bedenini koymuş taşın altına...

Ne yapmış bu şahıs Trabzon'a bu güne kadar?

Geçtim herşeyi en azından konumu itibariyle yerel medyada bile şike süreci olsun başka şeyler olsun ne yapmış bu arkadaş?

Vizyonu nedir?Nasıl bir system öngörüyor Trabzonspor için?Yaptıkları yapacaklarının teminatımı imiş?

Ve derin Trabzon bu adamı kurşunlamış...

Nevzat Şakar'a boşuna sövdük o zaman biz bu kadar...

Ne mübarek adammış...Ticari ilişkilerinden vurulan adam kahraman ilan edilseydi o zaman...

özgür ben sendne şüpheleniyorum:D ama sunu belirtmek lazım kı baskan adayımızda belirtmiş zaten ahmet agaoglu olayını sölemiş ona benzetmiş yanı böle secim üstü olaylara kusura bakmada oraya yoralım yanı...bıde adam ne demıs bızı bole gozdagları vererk korkutamazlar demıs evet trabzonspor başkanı böle olmalı...

Emre GÜRDAL
23.04.2013, 14:55
Genç dediğimiz adamlar bile köhneleşmiş oyunlara girerek mi artık Trabzonspor başkanlığına talip oluyor...

Kusura bakmayın bu tür adamları gördükçe sinirlerim zıplıyor...

Ya sen genç bir adamsın...

Yüreğini koy ortaya projelerin ve ekibinle gel...Tanıt bize ekibini....Adam gibi çık...Yöneticilerini tanıt hepsinin görevlerini ifşa et..Yapamazsak gideriz bu koltuktan diyebilme cesaretini göster...Ekibinin donanımını göster...

Adamı biri kurşunlamış...

Bizi kimse yıldırımaz daha yaralı parmağa iş...memiş biz bedenimizi koyduk bu işe falan filan...

Genç olarak vizyonu geniş olacağına hala yok yönetim bunu yaptı böyleydi şöyleydi...

Sen ne yapacaklarını anlat...

Dinamizmini göster...

Neyse hayal kırıklığına uğramaktan bıktık ya....

zaten yarın basın acıklaması yapacagım dıyor bır yazıda...

özgür6161
23.04.2013, 14:55
Doğru söyle Özgür senmi furdun oni?? :P

Ya olay başka biliyorum...

Böyle dik duramayan hemen olaydan nemalanmaya çalışanlara sinirleniyorum...

Sen genç bir kişi olarak Trabzonspor başkanlığına adaysın...

Dik duracaksın ya...

Ne o öyle ben kimseyi suçlamam kimseyle husumetim yok ama budur şudur diye...

Geç kardeşim bu işleri...

Dik duramadığından vallahi ben gerçekten vurucam bu adamı ya :)

serkanholep
23.04.2013, 14:57
trabzon kenti trabzonsporu aşağı çekiyor

ne futbolcu gelir ne de kalır

taşınması lazım

kendi futbolcusunu kurşunlayan,döven başka şehir var mı yahu

trabzonu her anlamda bitirdiler

özgür6161
23.04.2013, 14:58
özgür ben sendne şüpheleniyorum:D ama sunu belirtmek lazım kı baskan adayımızda belirtmiş zaten ahmet agaoglu olayını sölemiş ona benzetmiş yanı böle secim üstü olaylara kusura bakmada oraya yoralım yanı...bıde adam ne demıs bızı bole gozdagları vererk korkutamazlar demıs evet trabzonspor başkanı böle olmalı...

Ben de diyorum ki bu şahsa Ahmet Ağaoğlu olayıyla kendisini kıyaslamasın...

O konularla kendisini kıyaslaması için daha kırk fırın ekmek yemesi gerekir...

Yarın basın açıklaması yapsa ne olacak...

Bakın uyanık olun...

Polis adamı yakalayamazsa bu işi süper kendisine yoracak...

Polis adamı yakalarsa adam ne diyecek?

Derin Trabzon iş yaptı mı ahmet ağaoğlunun kaçtığı gibi seninde çoktan kaçmış olman gerekirdi...

Neyse...

Royal Heart
23.04.2013, 15:05
Trabzon'u kurşunlarla ön plâna çıkaralım aynen devam(!)

Bülent AKBULUT61
23.04.2013, 15:07
yada arabayı çekti kimsenin göremeyeceği ormanlık alana,kapılarına bir iki kurşun sıktı,şehire geldikten sonrada beni kurşunladılar,,,

reklam ,kendini tanıtma,bundan iyi reklam olmaz..olamazmı

evet olabilir güzel bir reklam ama bu kadarda manyak değildir yada TRABZONSPORUN başına geçmek için her yolu deniyor seveyim böyle mucadeleci kişileri

M. Akif Yücesan
23.04.2013, 15:14
Trabzonluların Trabzonspor'a yaptığını Aziz Yıldıvım bile yapmamıştır...

Murat'
23.04.2013, 15:14
İşin aslını öğrenmeden oylar Emre Aksoy'a diyenler bile olmuş.Adamın kişisel husumeti olabilir, daha önceden yapmış olduğu bir işten kaynaklı bir düşmanlık olabilir bunu Trabzonspor'a sakın bağlamayın.

000061
23.04.2013, 15:32

Şerefsizim aklıma geldiydi, benden uzun yaşayacaksın ;)

000061
23.04.2013, 15:36
Özgür abi sen başkan ol kulübe. (ciddi)

özgür6161
23.04.2013, 15:42
Özgür abi sen başkan ol kulübe. (ciddi)

Estağfurullah kardeşim...

Doğruyu söyleyeni...

Başkasının çıkarına dokunan şeyleri söyleyeni...

Birilerinin bir tarafına batan adamı fazla tutmazlar belli yerlerde...

Nitekim hayatımda yaşadığım şeyler bu oldu hep...

Benim tek bir hayalim var beni bilen bilir ve anlayan anlamıştır...

Dışarıya sevimli gözüküp içten pazarlıkçı adilerle benim derdim...

Ne bu dünyayı ne de bu kulübü bunlara bırakmamak için kendimce elimden geleni yapıyorum...

Başka da bir gayem yok...

Oğuz ZEYTİN
23.04.2013, 15:51
Öncelikle geçmiş olsun. Hem şahsa hem de Trabzonspor'a.

1) Değerli genç iş adamı, eğer Trabzonspor'a başkan adayı olmasaydı, bu saldırı bu kadar ses getirir miydi?

2) Ortada derinlerden gelen bir yıldırma mesajı varsa ayıp. Buna karşın, bir plan doğrultusunda mağduriyet oynama hevesiyse, kötü bir reklam. Evet, reklam ve ne yazık ki reklamın kötüsü-iyisi olmaz diye saçma bir inanış var.

3) Genç adayımız, bugün kaybetti. Bu olayın adaylığıyla ilgisi yoksa da, gerçekten mağdur da olsa kaybetti. Çünkü geçmişteki benzer örnekler, o kişilerin aleyhine gelişti. Sayın Aksoy da benzer süreçlerden geçeceğini ilk açıklamalarda gösterdi.

4) Kulübümüz bu olayı kınayacak bir mesaj geçecek mi? Çok önemli mi? Bence önemli.

5) "Trabzonspor için elimizi değil bedenimizi taşın altına koyduk" :)

Kusura bakmayın, niyet okumak değil derdim. Ama samimi değilmiş gibi geliyor bana.

Tekrar büyük geçmiş olsun.

NOT: Yıllardır Trabzonspor için düşlediğim, tabandan gelen genç bir oluşum olduğu için takip ediyorum sayın adayımızı.

Şimdiye kadar adı geçen adaylar arasında Hakan Hoca'yla birlikte olumlu yaklaştığım iki cepheden biriydi.

özgür6161
23.04.2013, 15:56
TAKA: Şike sürecinde Fenerbahçe Başkanı Sayın Aziz Yıldırımın davranışlarını onaylıyor musunuz? Başkan Aziz Yıldırım ile ilgili düşünceleriniz nedir?

METİN ATASOY: Aziz Yıldırım Fenerbahçe Başkanı olarak kulübü için kendi ahlaki değerleri doğrultusunda hayat anlayışına göre ne yapması gerekiyorsa onu yapmıştır. Bu belki Fenerbahçe’ye fayda getirmiş gibi gözükse de, bence getirmemiştir. Fenerbahçe’yi diğer takımlardan ayrıştırmaya itmiştir. Fenerbahçe’yi yalnızlaştırmıştır. Aziz Yıldırımı şahsen tanımıyorum ama Türk futbolu için önemli bir dinamizminin olduğunu düşünmüyorum. Eğer Türk futbolundan Aziz Yıldırım gibiler giderlerse Fenerbahçe de rahatlar, Türk futbolu da rahatlar.

Bunun gibi şike hakkında bir sürü şeyler söylemiş...

İbrahim Hacıosmanoğlu’ndan Aziz Yıldırım’a; Utan be ayıp...

Şike konusunda yığınla birşeyler söylemiş...

"ŞİKE SÜRECİNDE GÜÇ KAYBEDİLDİ"

TSGİAD Başkanı Emre Aksoy, yaptığı yazılı açıklamada son yılların en kötü sezonunu geçiren bordo mavili ekibin 3 Temmuz şike sürecinden bugüne, yönetim ve takım bazında yıpranarak güç kaybettiğini belirterek şu görüşleri savundu:

"PROJELERİMİZ VAR"

"Özlenen Trabzonspor ruhunu yeniden yaşatabilmek, camiayı yeniden ayağa kaldırabilmek, elde edilen 7 Süper Lig şampiyonluğuna yenilerini ekleyerek tarihi başarılara ve sevinçlere yeniden yelken açabilmek, geleceğe dair Trabzonspor için önemli bir takım projelere imza atabilmek için Trabzonspor'un başkanlığına talip olduk. Trabzonspor için birbirinden farklı 21 proje geliştirdik. Başta şeffaflık ve inovasyon (yenilenme) olmak üzere yabancı okullardan TS Club mağazalarına, kadro yapısından transfer politikasına kadar birçok yeni projeye imza atmak için hazırız."

"GÜNÜNÜ KULÜP İÇİN GEÇİREN YÖNETİM"

Oluşturulacak yönetimin çoğunluğunun Trabzon'da yaşayan Trabzonsporlu saygın insanlardan kurulu olacağı da vurgulayan Aksoy, "Trabzon'da yaşayan ve gününün önemli bir bölümünü kendi işinden önce Trabzonspor'a ayırabilen bir yönetim kuracağız. Trabzonspor yıllardır İstanbul'dan idare ediliyor. Bu anlayış çerçevesinde Trabzonspor'a şu ana kadar herhangi bir katkı sağlanamadı" diye konuştu.

Bu yukarıdaki isimlerden Emre Aksoy dahil...

Şike vb. konularda neler yapılacağını?

Nasıl olacağını anlatmış mı?

bu konunun teknik detaylarına hakim olarak birşeyleri yapabileceğine inanıyormuymuş?

Ne imiş projesi bu konuda?

Bakın bugün ben de başkan adayı olsam aynı şeyleri söylerdim...

Kendini kurşunlattırdığı falan yok...

Durum başka dedim...

Derin Trabzon'un bu işi yapmak isteseydi şuan Emre Aksoy konuşamıyordu keşke bu kadar zayıf olsaydı derin Trabzon dedikleri güruh dedim...

özgür6161
23.04.2013, 16:00
Öncelikle geçmiş olsun. Hem şahsa hem de Trabzonspor'a.

1) Değerli genç iş adamı, eğer Trabzonspor'a başkan adayı olmasaydı, bu saldırı bu kadar ses getirir miydi?

2) Ortada derinlerden gelen bir yıldırma mesajı varsa ayıp. Buna karşın, bir plan doğrultusunda mağduriyet oynama hevesiyse, kötü bir reklam. Evet, reklam ve ne yazık ki reklamın kötüsü-iyisi olmaz diye saçma bir inanış var.

3) Genç adayımız, bugün kaybetti. Bu olayın adaylığıyla ilgisi yoksa da, gerçekten mağdur da olsa kaybetti. Çünkü geçmişteki benzer örnekler, o kişilerin aleyhine gelişti. Sayın Aksoy da benzer süreçlerden geçeceğini ilk açıklamalarda gösterdi.

4) Kulübümüz bu olayı kınayacak bir mesaj geçecek mi? Çok önemli mi? Bence önemli.

5) "Trabzonspor için elimizi değil bedenimizi taşın altına koyduk" :)

Kusura bakmayın, niyet okumak değil derdim. Ama samimi değilmiş gibi geliyor bana.

Tekrar büyük geçmiş olsun.

NOT: Yıllardır Trabzonspor için düşlediğim, tabandan gelen genç bir oluşum olduğu için takip ediyorum sayın adayımızı.

Şimdiye kadar adı geçen adaylar arasında Hakan Hoca'yla birlikte olumlu yaklaştığım iki cepheden biriydi.

Oğuz bey tamamiyle aynı düşüncedeyim ve bildiklerimde bunu teyid ediyor...

Emre beyden ben de ilk başlarda umutluydum...

Bir kere genç birisi...

Kızıyorum ona şuan hem de çok...

Daha önceki yazdıklarımda aslında bunun etkisi var..

Ya sen genç bir iş adamısın...

Projelerin vizyonun olmalı sen başkan adayısın...

Herkesin ümit ettiği profildesin...

Kurşunlanmak kahramanlıkmış gibi demeç veriyorsun ve kişisel bir hsuumeti bildiğin halde....

Buradaki arkadaşlar da sırf muhalefet olmak için laf atıyor...

Beyler içim kan ağlıyor ne hallere düştük diye...

bordox
23.04.2013, 16:03
Derin Trabzon'un bu işi yapmak isteseydi şuan Emre Aksoy konuşamıyordu keşke bu kadar zayıf olsaydı derin Trabzon dedikleri güruh dedim...

Emre Aksoy'a geçmiş olsun.

Nasıl bir derin Trabzon bu,sizin anlattığınıza bakılırsa Emre Aksoy'u isteseler konuşturmayacak kadar gözü dönmüş,Trabzonspor'u şike ile yenenlere ses çıkarmayacak kadar da kuzu gibi.
Çelişkiye şaşırmamak imkansız.

beitar
23.04.2013, 16:07
Hadi buna sallıyorsunuzda diğer başkan adaylarını bu kadar savunma ne diye? ben bunu anlayamadım, diğer başkan adaylarının şikeye karşı bakış açısı ve vizyonları daha tatmin edici sanırım

özgür6161
23.04.2013, 16:14
Emre Aksoy'a geçmiş olsun.

Nasıl bir derin Trabzon bu,sizin anlattığınıza bakılırsa Emre Aksoy'u isteseler konuşturmayacak kadar gözü dönmüş,Trabzonspor'u şike ile yenenlere ses çıkarmayacak kadar da kuzu gibi.
Çelişkiye şaşırmamak imkansız.

Arkasında ipleri tutan adamlar var ise olur...

Daha açıklayıcı ve örnek vererek konuşayım...

Mesela Nafiz Özak'ı alalım ele...

Kimdir Nafiz Özak?Başkanlık yapmış bu kulüpte...

Trabzonda haliyle etkisi olan bir isim...

Geneli itibariyle sakin,dürüst ve abi rolünde...

Çok güzel...

İktidar partisi haliyle böyle bir kişiye ihtiyaç duyar bu şehirde...

Şehrin özellikleri de malum...

Bakanlık görevi münasebetiyle iyice şehire empoze edilir bu isim...

Kafalarda bir iş yaptırılacaksa önce Nafiz abiye gidilmeli intibası yaratılır.Şehir buna alıştırılır...

Önemli bir mihenk taşına dönüşür bu şekilde...

Bu aslında etabın ilk ayağıdır...

İkinci bir ayak ise şehrin dinamiklerini toparlayacak isimler...

Bu kişiler belirlenir...Onlarla güç(iktidar) olarak temasa geçilir ve grift ilişkiler kullanılır...

Yer tahsisi,bazı izinler ve yatırımlarda kolaylık...Bu kişiler çok öenmlidir zira şehrin kontrolü onlar üzerinden sağlanır...

Mesela iş verir bu kişi,yardıma koşar,problem çözer...

Herkesin X abisi konumuna gelir ve herkesi bir yandan da korkutur...

Son olarak ticaret erbabları bu potada eritilir...

Dünün müthiş solcuları bugün sağcı,sağcıları solcu olur...

Ticari olarak gücü elinde tutan insanlarla bir dizi etkileşim kurarlar ve çemberi artık iyice daraltırlar...

Kentin mafyavari abisi ve ticari erbablarının isimlerini siz koyun artık...

Kent içinde bazı denge subabları vardır...

Özellikle Trabzon için Trabzonspor mesela...

Eğer bu konuda kaybederlerse diğer yapıyı elde tutmak zorlaşır...

Derin Trabzonun arkasında bu ekonomik,siyasi ve kültürel yapıyı yönlendirmek isteyenler vardır...

Şuan ellerinde tuttukları düzeni Trabzonspor konusunda bozmamaya gayret gösteriyorlar...

Bakın kast ettiğim hükümetin de arkasında duran kişiler.(Cemaat değil)

Burada biraz bahsetmiştim bu konudan...

Bu kadar kompleks ve grift bir ilişki...

Bu kadar büyük bir oluşumun yanında Emre Aksoy'un durumunu tekrar gözden geçirin ve demecini tekrar okuyun derim ben...

talsuv61
23.04.2013, 16:14
Saldırı ile ilgili görüşlerini 61saat.com'a konuşan başkan adayı Aksoy, Kimseyle husumetin yok. Tehdit falan da edilmedim bu saldırı öncesi. Çok şükür bir şeyimiz yok. Bu saldırının Başkan adaylığım ile ilgili olduğunu düşünmek istemesem de geçmişte yaşanan bir Ahmet Ağaoğlu hadisesi var. Birkaç kişinin yaptığı bu münferit saldırıyı birilerine mal etmek doğru olmaz. Ben Trabzonsporluyum. Bu saldırıyı gerçekleştirenler bilsinler ki böyle ufak gözdağları ile beni yolumdan çeviremezler. Biz Trabzonspor için elimizi değil bedenimizi taşın altına koyduk ve yolumuza devam ediyoruz ifadelerini kullandı.

Neden kurşunlandığını bilmemezlikten gelen adam verdiği örneklerle aslında istediği duruma getirmeye çalışıyor hadiseyi...

Aklı selim arkadaşlara soruyorum...

Siz derin Trabzon kanadında olsanız böyle bir dönemde karşı tarafa pirim verecek ki bu isim Emre Aksoy bu davranışta bulunurmuydunuz?

Alaaddin Çakıcı örneğini vermiş...

Ya allahım güleceğim ağlanacak halimize...

Bu adam başkan adayı değil mi?

Offf offf

Eklediğin şeyi iyi oku, Alaattin çakıcı örneği mi veriyor Ahmet Ağaoğlu örneği mi ?

özgür6161
23.04.2013, 16:15
Hadi buna sallıyorsunuzda diğer başkan adaylarını bu kadar savunma ne diye? ben bunu anlayamadım, diğer başkan adaylarının şikeye karşı bakış açısı ve vizyonları daha tatmin edici sanırım

Aynen öyle hiçbirinin birbirinden farkı yok neredeyse..

Hepsi aynı şeyleri söylüyor...

Hasan YAYLI
23.04.2013, 16:16
Nevzat Şakar kurşunlandığında anında öğrenmiştik ne için vurulduğunu....

Böyle olayların meydana gelme sebebi birilerine mesaj vermektir...

Mağduru oynanıp da Trabzonspor başkanlığına geleceğini sanan adam ahmaktır...

Bu insanın başkan adayı olurken reklama ihtiyacı var mıydı yok muydu bunu düşünmek gerekir...

Böylesi saçma bir entrikaya tenezzül edecek birisi mi,yoksa bu iplerde hiç işi olmayan birisi mi? ... Buna cevap verecek kadar Emre Aksoy'u tanıyan beri gelsin...

Akşama öğrenirsiniz diyenler de ne biliyorsa açıkca söylesin...

mavikan
23.04.2013, 16:16
game of thrabzones!!! :).. bize üç ejderhalı bir khaalesi lazım.. :)

özgür6161
23.04.2013, 16:17
Eklediğin şeyi iyi oku, Alaattin çakıcı örneği mi veriyor Ahmet Ağaoğlu örneği mi ?

Abi senin olaydan hiç haberin yok o zaman...

Sen bence öğrenebiliyorsan bir önce olayı öğren istersen abi...

DeAgLeMaNyAq
23.04.2013, 16:17
Yine başa dönmüşüz...

Serdær
23.04.2013, 16:19
Şaşırmıyorum artık bu tip olaylara .

toksoy61
emre aksoy başkanlık için çok güçlü bir aday değil. kazanacak bir durumuda yok. başkanlık yarışı için kurşunlandığı düşüncesine pek katılmıyorum. mantıklı gelmiyor. inşaat işleri ile uğraşıyor. ortaklıkları vardır. bence iş ilişkisi yüzünden olabilir

özgür6161
Nevzat Şakar kurşunlandığında anında öğrenmiştik ne için vurulduğunu....

Böyle olayların meydana gelme sebebi birilerine mesaj vermektir...

Mağduru oynanıp da Trabzonspor başkanlığına geleceğini sanan adam ahmaktır...

Bu insanın başkan adayı olurken reklama ihtiyacı var mıydı yok muydu bunu düşünmek gerekir...

Böylesi saçma bir entrikaya tenezzül edecek birisi mi,yoksa bu iplerde hiç işi olmayan birisi mi? ... Buna cevap verecek kadar Emre Aksoy'u tanıyan beri gelsin...

Akşama öğrenirsiniz diyenler de ne biliyorsa açıkca söylesin...

Adli bir olay şuanda jandarmada bildiğim kadarıyla...

Daha önce başım ağrıdı...

Basın birşeyler söylemeden ben birşey diyemem...

Akşam açıklarlar herhalde birşeyler...

Valla Emre Aksoy konusunda çok ciddiye almıyorum...

Ciddi bir aday olsaydı bu entrikalara başvururdu belki derdim...

özgür6161
23.04.2013, 16:20
emre aksoy başkanlık için çok güçlü bir aday değil. kazanacak bir durumuda yok. başkanlık yarışı için kurşunlandığı düşüncesine pek katılmıyorum. mantıklı gelmiyor. inşaat işleri ile uğraşıyor. ortaklıkları vardır. bence iş ilişkisi yüzünden olabilir

Zaten sebepte bu...Kendisinin bunu ima etmesi komik...

bordox
23.04.2013, 16:25
Arkasında ipleri tutan adamlar var ise olur...

Daha açıklayıcı ve örnek vererek konuşayım...

Mesela Nafiz Özak'ı alalım ele...

Kimdir Nafiz Özak?Başkanlık yapmış bu kulüpte...

Trabzonda haliyle etkisi olan bir isim...

Geneli itibariyle sakin,dürüst ve abi rolünde...

Çok güzel...

İktidar partisi haliyle böyle bir kişiye ihtiyaç duyar bu şehirde...

Şehrin özellikleri de malum...

Bakanlık görevi münasebetiyle iyice şehire empoze edilir bu isim...

Kafalarda bir iş yaptırılacaksa önce Nafiz abiye gidilmeli intibası yaratılır.Şehir buna alıştırılır...

Önemli bir mihenk taşına dönüşür bu şekilde...

Bu aslında etabın ilk ayağıdır...

İkinci bir ayak ise şehrin dinamiklerini toparlayacak isimler...

Bu kişiler belirlenir...Onlarla güç(iktidar) olarak temasa geçilir ve grift ilişkiler kullanılır...

Yer tahsisi,bazı izinler ve yatırımlarda kolaylık...Bu kişiler çok öenmlidir zira şehrin kontrolü onlar üzerinden sağlanır...

Mesela iş verir bu kişi,yardıma koşar,problem çözer...

Herkesin X abisi konumuna gelir ve herkesi bir yandan da korkutur...

Son olarak ticaret erbabları bu potada eritilir...

Dünün müthiş solcuları bugün sağcı,sağcıları solcu olur...

Ticari olarak gücü elinde tutan insanlarla bir dizi etkileşim kurarlar ve çemberi artık iyice daraltırlar...

Kentin mafyavari abisi ve ticari erbablarının isimlerini siz koyun artık...

Kent içinde bazı denge subabları vardır...

Özellikle Trabzon için Trabzonspor mesela...

Eğer bu konuda kaybederlerse diğer yapıyı elde tutmak zorlaşır...

Derin Trabzonun arkasında bu ekonomik,siyasi ve kültürel yapıyı yönlendirmek isteyenler vardır...

Şuan ellerinde tuttukları düzeni Trabzonspor konusunda bozmamaya gayret gösteriyorlar...

Bakın kast ettiğim hükümetin de arkasında duran kişiler.(Cemaat değil)

Burada biraz bahsetmiştim bu konudan...

Bu kadar kompleks ve grift bir ilişki...

Bu kadar büyük bir oluşumun yanında Emre Aksoy'un durumunu tekrar gözden geçirin ve demecini tekrar okuyun derim ben...

Bu söylediklerinize bir itirazım yok,güçlerin ve paranın nasıl paylaşıldığı konusunda aşağı yukarı hep bu şekilde olur,üçlü sac ayağı kurulur,para gücü-siyasi nüfuz ve yer altı.

Benim itirazım bu kadar gözü kara adamların varlığı ortadayken nasıl olur da Trabzonspor'a kumpas kurulur?Demek ki hükümleri Trabzon'daki masumlara yönelik,yani bir nevi Trabzon şehri çıkarına konuşacakları korkutmaya yönelmişler.
Koca şehri maddi ve manevi haraca bağlamışlar ama kimse de ses edemiyor.

Peki bu adamlara saygı nerden geliyor?Bunları herkes biliyorsa,herkesi nasıl köle olmaya ikna etmişler ki?

GÖLONSA
23.04.2013, 16:32
Bu olayın Trabzonspor'un başkanlığıyla alakası olduğunu hiç sanmıyorum.Ciddi bir rakip değildi diğerleri için.

Ama eninde sonunda konu buna bağlanacak,bazı mütareke medyası tarafından gündemde tutulacak.En azından gerçek tam olarak anlaşılıncaya kadar.Ve akıllarda da bu şekilde kalacak.

özgür6161
23.04.2013, 16:36
Bu söylediklerinize bir itirazım yok,güçlerin ve paranın nasıl paylaşıldığı konusunda aşağı yukarı hep bu şekilde olur,üçlü sac ayağı kurulur,para gücü-siyasi nüfuz ve yer altı.

Benim itirazım bu kadar gözü kara adamların varlığı ortadayken nasıl olur da Trabzonspor'a kumpas kurulur?Demek ki hükümleri Trabzon'daki masumlara yönelik,yani bir nevi Trabzon şehri çıkarına konuşacakları korkutmaya yönelmişler.
Koca şehri maddi ve manevi haraca bağlamışlar ama kimse de ses edemiyor.

Peki bu adamlara saygı nerden geliyor?Bunları herkes biliyorsa,herkesi nasıl köle olmaya ikna etmişler ki?

Çok güzel noktaları yakaladın şimdi hocam...

gözü kara adamlar eskidendi...Artık yok öyle birşey...

Aslında Trabzon şehrinin sindirilmesidir benim anlatmak istediğim olay...

Fotoğrafa büyük açıdan bakılmalı...

1997'de başlayan Rahmi Koç ve Bartholomeos'un Trabzondaki toplantıları,Rahip Santaro cinayeti,Ogün Samast olayları Trabzon halıkına ciddi baskı uygulattırdı...

Tabi detaylarda çok konu var ama temel taşlar az-çok bunlar...

Peki neden?Neden Trabzon halkı sindirildi-sindiriliyor...

Neden koç ve patrik burada çok önemli bir toplantı gerçekleştirdiler...

Çok kısa ve detaysız birşey söyleyeceğim...

Amerikan ordusu çekilirken Afganistandan Trabzon havalimanını kullanıyor...

Neden bölgeye en yakın ve en güvenli liman-havaalanı burada...

Stratejik bir üs...

2015 yılında ortaasyada ciddi enerji anlaşmalar yapılacak...

İsteyene sadece bir site vereyim...

http://www.cfr.org/

Takip edebilirler...

Enerji nakil hatları Trabzon'un güneyinden geçecek ve Trabzon üs olarak ciddi bir konuma sahip...

Doğu karadenizde Petrobras-TPAO Doğalgaz-Petrol aramaları sonlandırıldı.Raporu okuyan var mı?

Trabzon çok kritik...Ama şehir sindirilmeli evvela bu süreci devam ettirebilmek için..

Koç-Patrik ziyareti Pontos'u canlandırmaya yönelikti bu arada...

Bahsettiğimiz 3 ayaktan bir tanesidir Trabzonspor...

Trabzonspor sadece sportif faaliyetleri olan bir kulüp değil maalesef..

Şehrin dengelerini oluşturan unsurlardan birisi olmuştur...

Bu yüzden hiçbirşey kolay değildir...

Umarım birşeyler anlatabilmişimdir...

bordox
23.04.2013, 16:47
Herkesin bir planı bir kumpası vardır da benim bildiğim Trabzon insanı kendisine biçilen elbiseyi o plan yapanlara eteklik olarak giydirir.Tarihine bakınca çıkardığım sonuç bu.
Hele bir niyetleri iyice çıksın ortaya,Allah ömür verirse görürüz hep beraber.

serkanholep
23.04.2013, 16:50
trabzonspor trabzondan istanbula taşınmadıktan sonra sürekli başarı veya başarı imkansız gibi birşey

Travelair
23.04.2013, 16:52
Ego?

Tatmin?

Kesinlikle haklısın...

Aşşağıda alıntıladığın yazıdaki gibi ne çok şeyler anlatmış değil mi Emre?...

Bütün başkan adaylarına bakın üç aşağıya beş yukarıya aynı şeyleri söyledi.

Yineliyorum Nevzat Şakar'da vurulmuştu.Derin Trabzon istemediği için mi?Nevzat doğru işler yaptığı için mi?Bazılarının söylemi çok komik.Onlara çanak tutanlar daha komik.Biraz daha sağduyulu düşünün.

Neyse ya konuşmaya değmez bir konu...

Sahi ben de onu sormaya gelmiştim. Nevzat Şakar neden vuruldu?

özgür6161
23.04.2013, 16:52
Herkesin bir planı bir kumpası vardır da benim bildiğim Trabzon insanı kendisine biçilen elbiseyi o plan yapanlara eteklik olarak giydirir.Tarihine bakınca çıkardığım sonuç bu.
Hele bir niyetleri iyice çıksın ortaya,Allah ömür verirse görürüz hep beraber.

İnşallah...

Bu seçimlerde 3 büyük siyasi parti oyları bölüşecek...

%70 bilin kimin olacak :)

En son seçim anketinde %48 gümrükçüoğlunu desteklemiş..

Kimse boş atmayacak anlaşılan...

Seçim zamanı biraz paracıklar döner ve %70 zorlarlar...

Sonra başbakan gelir Trabzon'a bizimkilerde boynuna Trabzonspor kaşkolu atar ve sen eksik olma başımızdan usta derler...

Trabzon'a kupa verildiğinde bizim inceci bakan gibi başlar hak ve adaletten bahsetmeye...

Naralar atar bizimkilerde alkışlar...

Bugünleri bir sen ve benim gibiler hatırlar...

Gerisi hikaye...

Hekimoğlu
23.04.2013, 16:54
trabzonspor trabzondan istanbula taşınmadıktan sonra sürekli başarı veya başarı imkansız gibi birşey
Al işte başlığın geleceği nokta buydu,bu arkadaşın başkan olabileceğini kim düşünüyordu allasen bu kurşunlanma olayını Trabzonspor başkan adaylığıyla ilişkilendirmek Trabzon şehrine saldırmak ne demek arkadaş biri Trabzon çok kötü şehir der biri Trabzonspor'dan soğuma nedeni der çıkın biraz temiz hava alın.

serkanholep
23.04.2013, 17:01
Al işte başlığın geleceği nokta buydu,bu arkadaşın başkan olabileceğini kim düşünüyordu allasen bu kurşunlanma olayını Trabzonspor başkan adaylığıyla ilişkilendirmek Trabzon şehrine saldırmak ne demek arkadaş biri Trabzon çok kötü şehir der biri Trabzonspor'dan soğuma nedeni der çıkın biraz temiz hava alın.

yukarda da yazdım

bizde trabzonluyuz ve insanımızı çok iyi tanıyoruz

kendi oyuncusunu kurşunlatan,döven,yöneticileri sürekli silahlı saldırılara bi şekilde maruz kalan,ülkedei son dönemde silahlı gündem yaratan olayların temelinde trabzon var

siilahla inanılmaz bir bağı olan insanlarız ve olur olmaz yerde kullanmayı adet edinmişiz

ve safız

trabzonu ve trabzonsporu bilmeyen bir yıldız oyuncu bu tür haberleri görürrse gidermi ts ye

iş adamı diyosunuz husumeti vardır diyosunuz da yok mu başka şehirlerde iş adamı olup husumeti olan

trabzon şehir olarak trabzonsporu aşağı çekiyor

bu net birşey

Helvacı61
23.04.2013, 17:03
adamlar kupamızı gasp ettiler..trabzonlulara etmedikleri küfür hakaret kalmadı..bir tanesinin burnu kanamadı..nerdeydi bu yavşaklar..trabzonsporu yönetmeye aday biriniimi buldular

güneyli
23.04.2013, 17:04
Bu olay bizim gibi dışarıdan Trabzonsporlular olarak şahsi meseledende olsa altında başkanlık süreciyle ilgili yorumlarda yaptırıyor.İşin özeti bu aralar Trabzona sus payı olarak verilen rantın paylaşılma mücadelesi çetin geçecek..ihaleler felan..Pasta küçülünce kavga büyük olur.Hayırlısı dışarıdan takip ediyoruz.

salihismet
23.04.2013, 17:04
kursunlanan arabanin icinde kimse yoktu galiba?

Hüseyin Başoğlu
23.04.2013, 17:30
Gülüyorum sadece :)

Ahmet Kuru
23.04.2013, 17:31
Seçim zamanlarında camianın böyle şeyler ile anılması bize zarar veren bir durum.
Bu saldırının Ahmet Ağaoğlu olayı gibi seçim ile alakalı olduğunu açıkcası düşünmüyorum. ama kimseyi de bilmediğimiz birşeyden ötürü suçlamakta olmaz. Umarım kokusu yakında çıkar...

bitirim
23.04.2013, 17:32
Daha düne kadar adamı tanıyan yokken bu gün gündeme oturdu. Neredeyse seçiminde önüne geçecek. Her şeyi boş verinde bu adam kimdir veya diğer adaylar nedir başkan seçilseler Trabzonsporumuza ne verebilirler bence konuşulması gerekenler bunlar olmalıydı

Doğukan Uçan
23.04.2013, 17:35
böyle olaylar trabzon'da hep oluyor tesadüf degil ki :)

salihismet
23.04.2013, 17:38
iyiki 50 milyon dolarla geliyor diye lanse deilen baskan adayimiza birsey olmadi, durup dururken
o 50 milyon dolardanda olmayalim. Demek ki para verenin arabasina birsey olmuyor.

yerel basina bakarsan adam parayi candasina koydu Trabzonspora dogru kosuyor. Acaba
Trabzonsporu yönetecek yeterliliktemidir, sirf parayla bu islerin yürümedigini hala daha anlamayanlar
var, görünen o. benim düsüncem zengin adam akilli olur, böyle parayi dagitmak icin yer arayan adam
nasil zengin oludu pek anlamis degilim, hayirlisi olur insallah.

Hüseyin Başoğlu
23.04.2013, 17:38
Hadi böyle bir olay başına geldi....Durumu fırsata çevirmek istedin...Allah askına yaptığın açıklama ne ya :D

TSarıalioğlu
23.04.2013, 17:44
Bence Trabzonla Alakalı Değildir.

salihismet
23.04.2013, 17:54
Bence Trabzonla Alakalı Değildir.

Olsa bile hic kafa yormaya degmez.

Tuğrul
23.04.2013, 17:55
Bu saldırıyı yapan failler bulunsun. Konuşturulsun. Şahsi mesele mi yoksa TS ile ilgili mi ?

Olayın sis perdesi aralandıktan sonra görüş belirtilebilir. Şu anda söylediklerimiz hepsi lafı güzah kalıyor.

Şenol Altunsoy
23.04.2013, 18:29
Buraya konu olmuşsunuz http://www.61medya.com/emre-aksoya-silahli-saldiri-olayinda-sok-iddia.html

Hasan YAYLI
23.04.2013, 18:38
Buraya konu olmuşsunuz http://www.61medya.com/emre-aksoya-silahli-saldiri-olayinda-sok-iddia.html

Yuh ya..

Adamlar isim vererek haber yapmışlar birde :)

Tolga
23.04.2013, 18:39
Anaaaa :D :D :D

Zafer Abi meşhur olmuşsun :D :D :D

Şenol Altunsoy
23.04.2013, 18:40
Burada espri yapılıyor adamlar ciddi ciddi haber yapıyor ne günlere kaldık.

ozturk
23.04.2013, 18:54

yok artık :D:D:D

işte BMN nin gücü :D

Ender Kuyumcu
23.04.2013, 18:58
Lüzumsuz yapılan tartışmaya daha da lüzumsuz yapılan bir haber bu medya61 sitesinin yaptığı.

Farazi yorumlar üzerinden haber yapıldığına ilk defa şahit oldum ama forumun da kahvehaneye çevrilmesi açıkçası beni rahatsız ediyor.

Hakaret ve küfür etmeden her türlü yorum yapmakta serbestsiniz tabi ki ama sonuç itibari ile ortada bir kurşunlanma olayı var ve bu şahıs da her kim olursa olsun Trabzonspor'un başkan adayı.

Yorum yaparken ya da senaryo yazarken ya da sanki bir şeyler biliyormuş imasında bulunuyorken aşırıya kaçmamak lazım.

Eğer konu aydınlanır ve bu kişinin bazılarınızın iddia ettiği gibi reklam amaçlı bu olaya giriştiği tespit edilirse o zaman herkes istediği gibi eleştirip dalga geçmekte serbesttir.

Bu konunun en azından olay açıklığa kavuşana kadar bu yönde sulandırılmamasını ve manipüle edilmemesini rica ediyorum.

Oğuz B.
23.04.2013, 19:00
Bir de şok iddaa yazmışlar, bu ülkede gazetecilik bu noktada ne yazıkki.

serkanholep
23.04.2013, 19:03
Bir de şok iddaa yazmışlar, bu ülkede gazetecilik bu noktada ne yazıkki.

medya dediğin siteyi kendileri ve akrabalarından başka okuyan açan yoktur

trabzonun yerel basınını da takip eden kaç kişi ki

haber bültenleri gibi kötü ve olumsuz olan (büyük boyutta) haberler ülke basınında minnacık haberler olarak yer alır

kendimizi çok büyütüyoruz

Oğuz B.
23.04.2013, 19:12
Bu sadece sizin de dediğiniz gibi küçük bir örnek. Fakat ulasal basında aynı kafa yapısında. Haberler masa başı veya ısmarlama. Şike iddanamesinde de açıkça gördükki ulusal basınımızda da"başlık attırma" çok da zor bir olay değil ne yazıkki.
Onurlu ve kişilikli gazeteciler ise ya yok sayılıyor yada zindana atılıyor olmadı öldürülüyor.

Meydan kaldı bu şaklabanlara. Gazetecilik mesleğine ihanet ediyorlar her şeyden önce..

medya dediğin siteyi kendileri ve akrabalarından başka okuyan açan yoktur

trabzonun yerel basınını da takip eden kaç kişi ki

haber bültenleri gibi kötü ve olumsuz olan (büyük boyutta) haberler ülke basınında minnacık haberler olarak yer alır

kendimizi çok büyütüyoruz

Courage
23.04.2013, 19:26
Çok güzel noktaları yakaladın şimdi hocam...

gözü kara adamlar eskidendi...Artık yok öyle birşey...

Aslında Trabzon şehrinin sindirilmesidir benim anlatmak istediğim olay...

Fotoğrafa büyük açıdan bakılmalı...

1997'de başlayan Rahmi Koç ve Bartholomeos'un Trabzondaki toplantıları,Rahip Santaro cinayeti,Ogün Samast olayları Trabzon halıkına ciddi baskı uygulattırdı...

Tabi detaylarda çok konu var ama temel taşlar az-çok bunlar...

Peki neden?Neden Trabzon halkı sindirildi-sindiriliyor...

Neden koç ve patrik burada çok önemli bir toplantı gerçekleştirdiler...

Çok kısa ve detaysız birşey söyleyeceğim...

Amerikan ordusu çekilirken Afganistandan Trabzon havalimanını kullanıyor...

Neden bölgeye en yakın ve en güvenli liman-havaalanı burada...

Stratejik bir üs...

2015 yılında ortaasyada ciddi enerji anlaşmalar yapılacak...

İsteyene sadece bir site vereyim...

http://www.cfr.org/

Takip edebilirler...

Enerji nakil hatları Trabzon'un güneyinden geçecek ve Trabzon üs olarak ciddi bir konuma sahip...

Doğu karadenizde Petrobras-TPAO Doğalgaz-Petrol aramaları sonlandırıldı.Raporu okuyan var mı?

Trabzon çok kritik...Ama şehir sindirilmeli evvela bu süreci devam ettirebilmek için..

Koç-Patrik ziyareti Pontos'u canlandırmaya yönelikti bu arada...

Bahsettiğimiz 3 ayaktan bir tanesidir Trabzonspor...

Trabzonspor sadece sportif faaliyetleri olan bir kulüp değil maalesef..

Şehrin dengelerini oluşturan unsurlardan birisi olmuştur...

Bu yüzden hiçbirşey kolay değildir...

Umarım birşeyler anlatabilmişimdir...

Diyarbakırda BOP projesinin Türkiye ve Ortadoğu ayağının merkezi...

Malatya,önümüzdeki dönem muhtemel İran - Suriye saldırılarının başlangıcının yapılacağı ve Siyonist devletin füzelerden savunulacağı yer...

Ama bölge halkını,böyle dinamikler (!) zerre frenleyebilmiş değil? Belki de yiyip içtiklerimizden oluyordur :rolleyes:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Özgür bey, birbiriyle zahiren çok ilgiliymiş gibi gözüken ama o kadar sebep-sonuç ilişkisi kurulamayacak şeylere haddinden fazla önem atfetmeyin. Trabzon'un üzerine kurulan baskının en önemli ayağı dış güçler değil iç güçler bile değil çevre şehirlerin baskısıdır bana göre.

Trabzonspor,şu haliyle İstanbul'dan rol çalamaz ama en kötü durumda bile pekala bütün bölgenin önüne geçmektedir. Sahi Samsun,Zonguldak limanlarının stratejik önemi ve yıllık yük kapasitesi Trabzon'dan daha mı küçük?

Ya da Karadeniz'in ilk büyükşehir'İ hangisiydi?....

özgür6161
23.04.2013, 20:30
Diyarbakırda BOP projesinin Türkiye ve Ortadoğu ayağının merkezi...

Malatya,önümüzdeki dönem muhtemel İran - Suriye saldırılarının başlangıcının yapılacağı ve Siyonist devletin füzelerden savunulacağı yer...

Ama bölge halkını,böyle dinamikler (!) zerre frenleyebilmiş değil? Belki de yiyip içtiklerimizden oluyordur :rolleyes:

Özgür bey, birbiriyle zahiren çok ilgiliymiş gibi gözüken ama o kadar sebep-sonuç ilişkisi kurulamayacak şeylere haddinden fazla önem atfetmeyin. Trabzon'un üzerine kurulan baskının en önemli ayağı dış güçler değil iç güçler bile değil çevre şehirlerin baskısıdır bana göre.

Trabzonspor,şu haliyle İstanbul'dan rol çalamaz ama en kötü durumda bile pekala bütün bölgenin önüne geçmektedir. Sahi Samsun,Zonguldak limanlarının stratejik önemi ve yıllık yük kapasitesi Trabzon'dan daha mı küçük?

Ya da Karadeniz'in ilk büyükşehir'İ hangisiydi?....

Ne demek istediğimi anlamadığın ilk satırlarından belli oluyor.

Dış-İç güç dengesine girmek ve yahut bunu bu şekilde değerlendirmek anlamsız...

Bunun komşu illerle alakasını hiç anlamadım zaten...

Alakasız olabilir dediğin konu hakkında nedense son paragrafında bir soru yönelterek ilgi kurmuşsun...

Basında yazanları tekrarlamak hoş değil...

He merak etme zaten İran-Suriye savaşı olmayacak...

Konuyu sulandırmaktan öteye gitmez bu tür söylemler...

Keşke bana katılmadığın noktaları belirterek açıklayarak söyleseydin...

Bu tür söylemler emin ol çok eskidi...

Neyse kal sağlıcakla...

Edit: Samsun limanı ve yahut zonguldak limanı Trabzondan küçük değil.Keşke bana nedenini sorup hangi amaçla söylediğimi öğrenseydin.

Ya da laf biraz akıllılık yapıp bahsettiğim konuları birleştirseydin...Belki birşeyler anlardın...

Trabzon Limanı PETROL BORU HATTTININ geçeceği yerin hemen üzerinde...En yakın Liman....

Zonguldak uzak mı kaldı?Bu yüzden hiç alakası olmayabilir mi?Hala faal bir havaalanı yok ve uçuş koordinatlar uygun değil mi yoksa?

İlk olarak bahsettiğim bu bölgede PONTOS olayları için Koç ve Patrik toplantısı bu bölgeninde gelecekte özerkliğe hazırlanması gerektiği ve Rum yönetimin başkenti Trabzon olduğu ve Dinamizmin burada olduğu için mi?

Batum bu projede bir kaç önemli makale ve stratejik bültende lojistik destek olarak ön plana çıkıyor.

Trabzon yerine Zonguldak olmalıydı dimi?

Neyse bu konu böyle uzar gider.BİLGİ SAHİBİ OLMADAN FİKİR SAHİBİ OLMAYALIM.

Küçük düşüyorsunuz...

Konu nereden nereye geldi hey allahım...

Özelden soracaksan bana anlatayım...

Sanmam ama ben yine de deneyeyim...

yeşilyalılı
23.04.2013, 20:39
Başkan adaylarımız foruma gelse onlara forum vasıtası ile sorularımızı sorsak nasıl olurdu?
Sadece basın açıklamasına bakarak ve söylenenlere bir eleştiri bile getirmeden nasılda adayları yetersiz buluyoruz. Neymiş adayın vizyonu yokmuş. Neymiş hiç şansı yokmuş. Lüften ama lüften eğer bir şeyler biliyorsanız ama forumda paylaşamıyorsanız bunları kendinize saklayın ve insanları yönlerdirmeyin.

Courage
23.04.2013, 21:01
Bölgede olan bazı hareketlenmelerden yola çıkarak insanların ortalığı bulandırmamaları için sindirildiğinden bahsetmişsiniz.

Bende buna karşılık yurdumuzun diğer bölgelerinde olan başka projelerden ve yöre halkına olan etkilerinden (etkisizliğinden) bahsettim. İyi bir karşılaştırma oldu bana göre.

Kaldı ki söylediklerinizde anlaşılmayacak bir taraf yok neyi anlamamışım? Üst perdeden konuşmak ego tatminine birebirdir ama bana bunu yapmayın. Siz söylediklerinizi Pentagon karargahından sızdırarakmı derlediniz yoksa?

İran -Suriye savaşı olacak olmayacak konusuna girmiyorum bile. Maşallah,bilgilerinizi edindiğiniz mecraadan o konu hakkındada brifing aldığınız belli. Şimdi mahçup olmayalım uzatarak :cool:

Bir şehrin stratejik konumu sadece Liman,havalimanı kapasitesi ölçülerek belirlenmez. Dışarıdan mal taşıtıp getirdiğin liman'ın ülkenin diğer yerleriyle lojistiği yoksa , o Liman yeraltı kaynaklarına yakın bir bölgede değilse hiç bir zaman 1.dereceden önem arz etmez.

Zonguldak,Samsun hatta Sinop Limanlarını ve bu şehirlerini konumlarını Trabzonla karşılaştırıp ona göre değerlendirin derim.

Hem Amerikanın bölgede tek müttefiki biz değiliz , haberiniz yoksa söyleyelim Bulgaristan ve Romanya'da artık NATO üyesi. Türkiyenin Limanları eskisi gibi olmazsa olmaz değil. (Sırada Ukraynada var)

Rum yönetiminin başkenti Pontus Rum devleti , Büyük Yunanistan hikayeleri.... Bunlar Ulus devletin vatandaşlarını birarada tutmak için yarattığı saçma hikayelerden bir kesittir. Aynı saçmalığın bir ayağıda Yunanistan'dadır elbette. Orda tersinden bir motivasyon söz konusu.Her ülkenin ve etnisitenin böyle olmayacak şeyleri bir yere not edip zamamn zaman ısıttığını ama bir gerçekliği olmadığınıda ilave ederek geçelim..

Böyle engin fikir denizinde yüzen birine özelden soru sormam çünkü vereceğiniz cevapla benim cehaletimi gidereceğinizi belirtiyorsunuz üstü kapalı olarak.

Bence bu hünerinizden herkse faydalanmalı.Ortaya konuşun en iyisi ;)

Cem Kıran
23.04.2013, 21:08
İçimizdeki bazı satılmışlar şike sürecinde susulması için hak arayan başkan istemiyorlar..Trabzon'un üzerine oynanan oyunlar ortada..

cakalkerem
23.04.2013, 21:11
bu nedir yahu...kim aday olacağım dese kurşun yağmuru başlıyor......

özgür6161
23.04.2013, 21:21
Bölgede olan bazı hareketlenmelerden yola çıkarak insanların ortalığı bulandırmamaları için sindirildiğinden bahsetmişsiniz.

Bende buna karşılık yurdumuzun diğer bölgelerinde olan başka projelerden ve yöre halkına olan etkilerinden (etkisizliğinden) bahsettim. İyi bir karşılaştırma oldu bana göre.

Kaldı ki söylediklerinizde anlaşılmayacak bir taraf yok neyi anlamamışım? Üst perdeden konuşmak ego tatminine birebirdir ama bana bunu yapmayın. Siz söylediklerinizi Pentagon karargahından sızdırarakmı derlediniz yoksa?

İran -Suriye savaşı olacak olmayacak konusuna girmiyorum bile. Maşallah,bilgilerinizi edindiğiniz mecraadan o konu hakkındada brifing aldığınız belli. Şimdi mahçup olmayalım uzatarak :cool:

Bir şehrin stratejik konumu sadece Liman,havalimanı kapasitesi ölçülerek belirlenmez. Dışarıdan mal taşıtıp getirdiğin liman'ın ülkenin diğer yerleriyle lojistiği yoksa , o Liman yeraltı kaynaklarına yakın bir bölgede değilse hiç bir zaman 1.dereceden önem arz etmez.

Zonguldak,Samsun hatta Sinop Limanlarını ve bu şehirlerini konumlarını Trabzonla karşılaştırıp ona göre değerlendirin derim.

Hem Amerikanın bölgede tek müttefiki biz değiliz , haberiniz yoksa söyleyelim Bulgaristan ve Romanya'da artık NATO üyesi. Türkiyenin Limanları eskisi gibi olmazsa olmaz değil. (Sırada Ukraynada var)

Rum yönetiminin başkenti Pontus Rum devleti , Büyük Yunanistan hikayeleri.... Bunlar Ulus devletin vatandaşlarını birarada tutmak için yarattığı saçma hikayelerden bir kesittir. Aynı saçmalığın bir ayağıda Yunanistan'dadır elbette. Orda tersinden bir motivasyon söz konusu.Her ülkenin ve etnisitenin böyle olmayacak şeyleri bir yere not edip zamamn zaman ısıttığını ama bir gerçekliği olmadığınıda ilave ederek geçelim..

Böyle engin fikir denizinde yüzen birine özelden soru sormam çünkü vereceğiniz cevapla benim cehaletimi gidereceğinizi belirtiyorsunuz üstü kapalı olarak.

Bence bu hünerinizden herkse faydalanmalı.Ortaya konuşun en iyisi ;)

Üst perdeden konuşmak ego tatminine birebirdir ama bana bunu yapmayın. Siz söylediklerinizi Pentagon karargahından sızdırarakmı derlediniz yoksa?

İran -Suriye savaşı olacak olmayacak konusuna girmiyorum bile. Maşallah,bilgilerinizi edindiğiniz mecraadan o konu hakkındada brifing aldığınız belli. Şimdi mahçup olmayalım uzatarak

Hala yaptığın şeyi ısrarla devam ettiriyorsun...

Pentagon'dan brifing almak vs.

Ben kusura bakma ama senin gibiler bitti sanıyordum ama hala bu paradoksa devam edenler varmış...

Neyse sizi de algılamak gerek...

Aslında burada cevap vermemek gerekiyordu zira konunun başlığına bakıp buraya gelenler bizim konuştuğumuz şeyleri görünce afallayacaklar...

Aslında üst perdeden bakıp ego tatmini yapan sen oldun...

Unutma benim söylediklerimi ti ye alarak...

Cümleleriniz bile değişmiyor :)Hep aynı...

Bilgilerinizi aldığınız mecradan...

Bunların bazılarını öğrenebileceğiniz sadece bir site bile verdim.Niyet başka olmasın lütfen...Bazı şeyleri sindirmeniz zaman alacak farkındayım...

Yukarıda bir şehrin öneminden bahsetmişsin...

Ya gerçekten gülüyorum.O şehrin özelliklerini neye dayanarak söyledin?

Benim anlattığımla ne alakası var?Ben sana şehrin özelliğinden de bahsettim.Vuku bulan olaylardan da...

Orada bir şehrin önemli olması için şunlar şunlar olması gerekmez demişsin ya...

Ben neden bahsediyorum sen ne anlatıyorsun?

Ben Trabzon'un konumundan bağıra bağıra bahsediyorum ama sen anlamamakta ısrar ediyorsun...

Neyse ..

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Evvela Reel Politikadan haberin yok...

Gerçekleşen stratejik atacklarla ilgili bilgin yok ve bana bu değilde bu niye diye çocukça sorular sorma...

Bak oturur biryerde sana saatlerce belgeler ve yazılar getirerek anlatırım herşeyi...

Bu çocuk oyuncağı değil anladın mı?

Nato'nun bütün üyelerini tamamiyle biliyorum...

Yalnız denge stratejisinden bile haberin yokken bana Bulgaristan ve Romanya'dan bahsetme istersen...

Burada ha diye anlatılacak şeyler değil...

Ben anlatmak istediğimi,açıkladım ve eminim beni anlayanlar anladı zaten...

Bahsettiğim toplantıdan,içeriğinden ve Amerika,Kanada ve Avustralya menşei olan bazı oluşumların finansal desteklerinin hangi gayeyi güttüğünü açıklayan bir MİT raporu bile var.

İki tarafın kullandığı obje diye nitelendirmek inan bihabersizliktir herşeyden..

Neyse bilgisi olupta sunan birisi varsa ona bu senın bıldıgın gıbı değil her iki tarafın hüsn-ü kuruntusu demek suretiyle bütün anlattıklarımı heba etme istersen...

Courage
23.04.2013, 21:30
Özgür bey

Anlaşılan sizin tarzınız; karşı tarafı bastırmak , yazdıklarını okumadan şöyle bir geçip bildik laflarla ''sıçıp sıvamak''tan ibaret.

Muhatabınız bir türlü dediğinizi anlamıyor,hiç birşeyden haberi yok,klişe sözleri yazıp duruyor üstelik sizin derinliğinize inmektende aciz.

Ne kadar asil bir duruş! Tam bir mütevazılık örneği.Verdiğiniz bilgilerle(!) bizim gibi zırcahillerin başını döndürdüğünüz mesajlarınızdaki tutumunuza yaraşır bir tutum.

Daha fazla cevap gereksiz,atmosferi kirletecek anlaşılan;)

Selametle

ibrahim
23.04.2013, 21:32
bu nedir yahu...kim aday olacağım dese kurşun yağmuru başlıyor......

Belkide sevinçtendir ve biz abartıyoruzdur? :D

özgür6161
23.04.2013, 21:37
Özgür bey

Anlaşılan sizin tarzınız; karşı tarafı bastırmak , yazdıklarını okumadan şöyle bir geçip bildik laflarla ''sıçıp sıvamak''tan ibaret.

Muhatabınız bir türlü dediğinizi anlamıyor,hiç birşeyden haberi yok,klişe sözleri yazıp duruyor üstelik sizin derinliğinize inmektende aciz.

Ne kadar asil bir duruş! Tam bir mütevazılık örneği.Verdiğiniz bilgilerle(!) bizim gibi zırcahillerin başını döndürdüğünüz mesajlarınızdaki tutumunuza yaraşır bir tutum.

Daha fazla cevap gereksiz,atmosferi kirletecek anlaşılan;)

Selametle

Renktaş ben seni anladım...

Bu yazacağın son dialogta da beni şaşırtmadın :)

Belki benden büyüksün ama meyve veren ağacı taşlarlar sözünü bana tekrar hatırlattınız...

Sizi ilk defa burada görüyorum tanımam etmem bile...

Uzun uzadiye yazdığım yazıyı ti ye alan bir yazı yazdınız ve bana hala orta oyunu yapıyorsunuz...

Engin bilgilerinizle biz mahlukatları bilgilendirdiniz vs.

Gerek var mı böyle şeylere allah aşkına...

Ne anlıyorsunuz birşeyler anlatmak isteyeni taşlamaktan?

Sonra gidip adama egonu tatmin etmektir diyorsunuz...

Güldürmeyin adamı ya :) Yağptığınıza bakın söylediğinize bakın allah aşkına kim ego tatmini yapıyor...

Söylediklerime katılmıyorsan katılmıyorum şu sebeplerden dolayı de geç...

Ti ye alıp bu ne anlatmış burada deyip hem de karşı tarafı megolamanlıkla suçlamak komik oluyor gerçekten...

Varsa bir sorun anlatayım dedim...

Özeline bak telefonumu bile vereyim dedim sana geleyim yanına belgeleri,yazıları ne varsa getireyim saatlerce oturayım anlatayım dedim...

Ben elmadan bahsederken sen armutu anlatıyorsun bana...

Gerçekten yakışmıyor renktaş...

Neyse umarım tatmin olmuşsundur artık...

Konuyu da sulandırdık sayende...

Tolga
23.04.2013, 21:43
Forumu zırcahillerle mahlukatlar basmış :D Admiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin :D :D :D

cakalkerem
23.04.2013, 21:47
ne ler oluyor yahu forumda

Courage
23.04.2013, 21:48
Altalta yazdığın satırların bir değeri olmadığı için onlara ekstra cevap yazmam gereksiz. He deyip geçiyorum (bu bile fazla)

Ama özelden bana yazdığın mesajınında ''bilgi belge yanına getireyim'' değil;

''Bir sorun var ise telefonumu dahil vereyim konuşalım''.

olduğunu,başlatmış olduğun komediyi okumak zorunda kalmış olan diğer forum üyelerine teşhir edelim.

özgür6161
23.04.2013, 21:51
Altalta yazdığın satırların bir değeri olmadığı için onlara ekstra cevap yazmam gereksiz. He deyip geçiyorum (bu bile fazla)

Ama özelden bana yazdığın mesajınında ''bilgi belge yanına getireyim'' değil;

''Bir sorun var ise telefonumu dahil vereyim konuşalım''.

olduğunu,başlatmış olduğun komediyi okumak zorunda kalmış olan diğer forum üyelerine teşhir edelim.

Arkadaşım senin sorunların var sanırım :)

Yazdığım aynen bu adam ne anlam çıkarmış ya :)

özgür6161 tarafından yazılan
Bak orayı gereksiz işgal ediyoruz.

Bir sorun var ise telefonumu dahil vereyim konuşalım...

İstersen buradan da sorabilirsin...

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX XXX

Soracak birşey yok.

Söylediklerinizi ve söyleyemediklerinizi yeterince anlamış durumdayım.

İyi akşamlar

Courage
23.04.2013, 21:57
Arkadaşım senin sorunların var sanırım :)

Yazdığım aynen bu adam ne anlam çıkarmış ya :)

özgür6161 tarafından yazılan
Bak orayı gereksiz işgal ediyoruz.

Bir sorun var ise telefonumu dahil vereyim konuşalım...

İstersen buradan da sorabilirsin...

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX XXX

Soracak birşey yok.

Söylediklerinizi ve söyleyemediklerinizi yeterince anlamış durumdayım.

İyi akşamlar

Benim bir anlam çıkardığım yok. Sadece yukarıda yazdım dediklerini yazmadığını belirttim. Kelimesi kelimesine kendi yazdığın mesajdada görünüyor zaten.

Sorunları olanın kim olduğu yazılarının içeriğinden belli değil mi?

özgür6161
23.04.2013, 21:59
Benim bir anlam çıkardığım yok. Sadece yukarıda yazdım dediklerini yazmadığını belirttim. Kelimesi kelimesine kendi yazdığın mesajdada görünüyor zaten.

Sorunları olanın kim olduğu yazılarının içeriğinden belli değil mi?

Ah be Salih sana daha önce yazdığım yazıları tekrar oku bu lafımı görünce de bir bardak su iç yat uyu be kardeşim...

Herkesten özür diliyorum bu bölümü mahvettik...

Yazılarımız silinirse daha iyi...

Herkese iyi geceler...

Edit: Sen fazla uğraşma bak burada yazıyor...

Evvela Reel Politikadan haberin yok...

Gerçekleşen stratejik atacklarla ilgili bilgin yok ve bana bu değilde bu niye diye çocukça sorular sorma...

Bak oturur biryerde sana saatlerce belgeler ve yazılar getirerek anlatırım herşeyi...

Courage
23.04.2013, 22:04
Ah be Salih sana daha önce yazdığım yazıları tekrar oku bu lafımı görünce de bir bardak su iç yat uyu be kardeşim...

Herkesten özür diliyorum bu bölümü mahvettik...

Yazılarımız silinirse daha iyi...

Herkese iyi geceler...

Okuma - Yazma egzersizini yapması gereken taraf sizsiniz.Hem siz benimkileri okumayın kendi mesajlarınızı okuyun kafi.;) (okuyup anlamlandırabilirseniz şayet)

özgür6161
23.04.2013, 22:05
Okuma - Yazma egzersizini yapması gereken taraf sizsiniz.Hem siz benimkileri okumayın kendi mesajlarınızı okuyun kafi.;) (okuyup anlamlandırabilirseniz şayet)

İyi geceler salih iyi geceler...

Hadi allah rahatlık versin...

Alihan Ertürk
23.04.2013, 22:09
Tam tahmin ettiğim şekilde ilerlemiş konu.

Tolga
23.04.2013, 22:11
Süvariler :D :D :D

Gökhan ARSLAN
23.04.2013, 22:34
Dejavu olduk sanki..

Tahir61
23.04.2013, 22:35
emre aksoyda ali koç silüetini benden başka gören yok mu

Serdar A
23.04.2013, 22:47
Lüzumsuz yapılan tartışmaya daha da lüzumsuz yapılan bir haber bu medya61 sitesinin yaptığı.

Farazi yorumlar üzerinden haber yapıldığına ilk defa şahit oldum ama forumun da kahvehaneye çevrilmesi açıkçası beni rahatsız ediyor.

Hakaret ve küfür etmeden her türlü yorum yapmakta serbestsiniz tabi ki ama sonuç itibari ile ortada bir kurşunlanma olayı var ve bu şahıs da her kim olursa olsun Trabzonspor'un başkan adayı.

Yorum yaparken ya da senaryo yazarken ya da sanki bir şeyler biliyormuş imasında bulunuyorken aşırıya kaçmamak lazım.

Eğer konu aydınlanır ve bu kişinin bazılarınızın iddia ettiği gibi reklam amaçlı bu olaya giriştiği tespit edilirse o zaman herkes istediği gibi eleştirip dalga geçmekte serbesttir.

Bu konunun en azından olay açıklığa kavuşana kadar bu yönde sulandırılmamasını ve manipüle edilmemesini rica ediyorum.
Boş bir kafa şeytanın çalışma odasıdır.

atillati
24.04.2013, 01:19
Emre Aksoy'a çok geçmiş olsun ama bu olayı Trabzonspor'a yükleyerek diğer başkan adaylarını zan altında bırakmayalım.Emre Aksoy'un arabası kurşunlandı bu yüzden başkan olmalı,doğru insan diyenler var böyle bir saçmalık yok ya.Emre Aksoy başkanlık seçimlerine sadece renk katar.Başkan olacak kapasiteside,tecrübeside yok.Diğer başkan adaylarının da kendisini tehtid edecek kadar ciddiye aldıklarını sanmıyorum.Bu dediğimden kurşunlama olayı kişiler ciddiye alındığında makul sayılabilir çıkarımını yapmayın tabi.

Gurpas
24.04.2013, 08:51
yiyin birbirinizi

Fatih Öztürk
24.04.2013, 10:13
Başlığın içinden petrol boru hattı geçti :D

OFLU
24.04.2013, 10:26
Ne oldu burda yahu?? Yok derin konularıda konuşalım da, Emre Aksoyun başkan adaylığı nasıl pentagona ve BOP'a bağlandı onu çözemedim.

tahsinsever
24.04.2013, 10:26
sayın emre aksoy'a geçmiş olsun yanlız trabzon emliyeti bu olayı mutlaka aydınlatmalı bu sadece emre aksoy'a değil trabzonspor'a sıkılan bir kurşundur en kısa zamanda kamuoyu aydınlatılmalıdır.

Ömer SEVİNÇ
24.04.2013, 10:30
Bu tip işlerden uzak bir başkanımız olsun artık.

ibrahim
24.04.2013, 10:44
İlüminatların suikast girişimlerinden şüpheleniyoruz. :S

Tayfun
24.04.2013, 10:44
Önce Fatih Tekke ve Gökdeniz'in arabaları,
Sonda direkt olarak Nevzat Şakar'a,
Şimdi ise başkan adayı Emre Aksoy'a...

Kurşunların gölgesinde "Spor kulübü"yönetmek ya da futbol oynamaya çalışmak, düzeltilmesi gereken onca şey varki ! Yazık.