PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ts Habercisi

Selman
11.08.2006, 02:18
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/tshabercisi_haber.gif TS HABERCİSİ yayında
Bundan böyle internet sitemizdeki haber, resim ve görüntülerden anında haberdar olmanızı sağlayacak “TS HABERCİSİ” yayına girdi. Kulübümüzün Bilgi İşlem Departmanı tarafından geliştirilen "TS Habercisi" internete bağlı olduğunuz sürece kulübümüzle ilgili haberler, duyurular anında size ulaşacak.

Uygulama bilgisayarınıza yüklendikten sonra bilgisayarınızın her açılışında otomatik olarak çalışacak ve kapatmadığınız sürece arka planda çalışmasını sürdürecek.

TS HABERCİSİ’yle ilgili daha detaylı bilgileri http://www.trabzonspor.org.tr/tshabercisi.asp linkinde bulabilir ve aynı linkten yüklemeyi de gerçekleştirebilirsiniz.

Gerçekten güzel düşünülmüş bir çalışma.

Oğuzhan Görkan
11.08.2006, 02:46
bencede iyi olmuş ben sevdim

tamuğ yamtar
11.08.2006, 03:10
Ben de okudum bugün resmi sitede.

İnşallah başarılı olur. Güzel bir uygulama.

saglam
11.08.2006, 12:23
"Bmn haber alarm" diye bir konu açıp orada önermiştim. Sanırım konu silinmiş:) Herneyse, bunu bizim sitemiz de yapabilir. Forum değişikliği nedeniyle yaşanan yoğunlukda sona erdi sanırım.

EmrahYalçınalp
11.08.2006, 14:40
Son derece anlamsız bulduğum bir uygulama. Ya da şöyle söyleyeyim, çok güzel olabilecek bir uygulama böyle anlamsız hale getirilebilirdi.

Fıkradaki Temel'in yazdığı bilgisayar virüsüne benzemiş. Hani kullanıcıya "sayın kullanıcı, bu bir virüstür. Lütfen exe uzantılı dosyayı çift tıklayarak programı kurun" uyarısı veren :D

Madem böyle bir program yaptınız, yeni bir haber olunca kendiliğinden çıksın bir küçük pencerede, tıklayalım bakalın ne olmuş. Bu programı açıp çalıştırcağıma explorer'ı çalıştırır kendi haberime kendim bakarım zaten. Eninde sonunda sizin programı da tıklayınca orası açılıyor, niye vakiy kaybedeyim?

Velhasılı, fikir iyi de, uygulama biçimiyle fuzuli olmuş...

TSigalko
11.08.2006, 15:22
Son derece anlamsız bulduğum bir uygulama. Ya da şöyle söyleyeyim, çok güzel olabilecek bir uygulama böyle anlamsız hale getirilebilirdi.

Fıkradaki Temel'in yazdığı bilgisayar virüsüne benzemiş. Hani kullanıcıya "sayın kullanıcı, bu bir virüstür. Lütfen exe uzantılı dosyayı çift tıklayarak programı kurun" uyarısı veren :D

Madem böyle bir program yaptınız, yeni bir haber olunca kendiliğinden çıksın bir küçük pencerede, tıklayalım bakalın ne olmuş. Bu programı açıp çalıştırcağıma explorer'ı çalıştırır kendi haberime kendim bakarım zaten. Eninde sonunda sizin programı da tıklayınca orası açılıyor, niye vakiy kaybedeyim?

Abi hiç olmazsa bildirim alanında şekil duruyo:)

kudu_61
11.08.2006, 15:24

Ama zaten yeni bir haber çıkınca küçük bir kutuda bilgi veriyor ki

sarman61
11.08.2006, 17:44

bende aynısın diyecektim. Hatta az önce uy aha dedi. Bende Allah dedim ne oluyoruz. Mehersem hüseyin milli takım kadrosuna çağrılmış.

Muhammet_61
11.08.2006, 18:07
Düşünce iyi de bazı hataları var. Duruyo duruyo uy aha uy aha bakıyorum eski haberi söylüyo " lazaroni: maça hazırız" :D

Remzi
12.08.2006, 00:28
iyi olmuş iyi...

EmrahYalçınalp
12.08.2006, 09:53
O zaman benim PC'den kaynaklanan bir hata da olabilir. Bir de notebook'ta deneyeyim. Peşin peşin özür dileyeyim de, üzerimde kalmasın :)

immortal_TS
12.08.2006, 09:56
bende aynısın diyecektim. Hatta az önce uy aha dedi. Bende Allah dedim ne oluyoruz. Mehersem hüseyin milli takım kadrosuna çağrılmış.

:D:D
Güzel bir uygulama bence.

ErayAkyüz
12.08.2006, 10:30
cok guzelf

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
12.08.2006, 11:19
adam gibi güzel haberler gelecekse komple bilgisayarı tahsis edelim
ama nerde... :)

Selman
12.08.2006, 12:23
Sadece Trabzonspor'umzla ilgili bilgiler vermiyor.Her türlü spordan ve kulüpten bilgiler geliyor.Arkadaşların dediği gibi 1 sıkıntısı birde güzelliği var.

Bildirim alanında Ts logosu çok şık.

Verdiği bir haberi tekrardan vermeside kötü.Bunu da düzeltirseler daha iyi olacak.Bununla ilgili bir mail atmış bulunmaktayım.

Naim
12.08.2006, 12:47
Büyük olay becerip bir web sayfası yapamayan büyük profesyönellerimiz haberci yapmışlar
hay hay
fotoğraf çekmeyi bilen birisi varsa önce onu işe alıp Forma resimlerini adam gibi yaparak başlayabilirler

İslam Sezer
12.08.2006, 14:04
bence iyi olmuş.zaten kaçırmıyorduk ama atlama şansımız olmaz hiçbir haberi

Kasım Hilal
12.08.2006, 14:12
Şimdilik bence böyle bir şeyin düşünülmesi yeter..
Eksikler mutlaka düzeltilir (umarım)!

tigin
12.08.2006, 15:11
"Bmn haber alarm" diye bir konu açıp orada önermiştim. Sanırım konu silinmiş:) Herneyse, bunu bizim sitemiz de yapabilir. Forum değişikliği nedeniyle yaşanan yoğunlukda sona erdi sanırım.

başlık silinmedi serkan.sadece ben cevap yazmıştım o sebeple ücra köşelerde kalmış.
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=1531

lazoğlu_61
12.08.2006, 21:18
yavaş yavaş gelişme var hadi hayırlısı

saglam
13.08.2006, 15:21
başlık silinmedi serkan.sadece ben cevap yazmıştım o sebeple ücra köşelerde kalmış.
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=1531

Şimdi yine baktım, "özellikleri göster" kısmında sıralama sorgusunu değiştirince görüntüleniyor.

"Bunun biraz değişik versiyonunu yapabilirmiyiz?" diye araştırmadayım. Netleşirse sizinle irtibata geçeceğim;)

maskeli61
13.08.2006, 18:09
Hayirli Olsun..

yalnizefe
13.08.2006, 21:03
güzel bir program tavsiye ederim.hızlı erişim için güzel

beratiabi
13.08.2006, 23:04
BİRGÜN HERKES TRABZONSPORLU OLMASIN BIRAKIN O ŞEREF SADECE BİZDE KALSIN"

Bu sözü çok beğendim ve ekliyorum çok saçma bir uygulama site yönetimi ne kadar başarısız ve acemi ise bunlarda aynı derecede başarısız ve acemi. Yönetimin bizi rezil ettiği yetmiyormuşcasına birşeyler yapmaya kalkan bu ikilide hem acemi hem beceriksiz. Birşeyi yapmak için yapmak başka adam gibi yapmak başka. Derlerya bırak dağınık kalsın işte öyle birşey.