PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : PTT 1. Lig 32. Hafta | samsunspor 0 - 0 1461 Trabzon | Maç Sonucu

Hamza Milet
21.04.2013, 16:04
Takımımıza Samsunspor maçında başarılar dileriz.

http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370/2013/3/5/fft104mm2176446.jpg

Kaan
21.04.2013, 16:53
Öyle bir maç olsun ki sezon sonu "Evet, sizi biz düşürdük!" diyebilelim. :cool:

Furkan Özdem
21.04.2013, 17:28
Sinir bozucu bir maç olacak. Defansımız son zamanlarda çok saçmaladı inşallah kazanırız.

gece_bekcisi
21.04.2013, 17:31
Ofeodu işe jebrin umarım oynar. Ne kadar önemli olduğunu oynadığımız maçlarda gördük. Canı gönülden başarılar

Hamza Milet
21.04.2013, 17:33
Basligi hangi yönetici degistirdi sorabilirmiyim?
1. ligin ismi bikere TFF degil PTT ..
TFF ismini yazmak çok keyifli oluyor herhalde!

Kaan
21.04.2013, 17:39
Ofeodu işe jebrin umarım oynar. Ne kadar önemli olduğunu oynadığımız maçlarda gördük. Canı gönülden başarılar

Ofoedu sezonu kapatmış. Jebrin daha önemli zaten, umarım oynar.

Canberk
21.04.2013, 18:18
Basligi hangi yönetici degistirdi sorabilirmiyim?
1. ligin ismi bikere TFF degil PTT ..
TFF ismini yazmak çok keyifli oluyor herhalde!

Sakin ol bir yanlışlık olmuştur düzeltiyorum.

Hamdi Karamahmutoğlu
21.04.2013, 18:34
Bu maçı alırsak Ligi 3.sırada tamamlamamız garanti olur.

ibrahim
21.04.2013, 20:11
Haaydi bismillah. Bu sefer bizim elimizden olsun...

http://tr-security.net/wp-content/uploads/samsun-s%c3%bcperligten-d%c3%bc%c5%9ft%c3%bc.jpg

Kazım Uzunboy
21.04.2013, 22:32
Bu maçı inşallah kazanırız ama Samsunspor galip gelecekmiş gibi geliyor bana.

Daha iyi konsantre olanın kazanacağı bir maç ve Samsunspor evinde bize karşı daha etkili olacaktır.

Kontralarla gireceğimiz pozisyonlara bağlı..

talsuv61
21.04.2013, 22:36
Bizim takım son haftalarda bi acayipleşti sanki play ofa kalmak istemiyorlar.

ibrahim
21.04.2013, 22:37

Nasil istemiyorlar golden sonra yiktilar ortaligi. Sinirlenip kapatmama neden oldu o görüntü..

oflukaan
21.04.2013, 22:53
samsun kümeye...

uzungöllü
21.04.2013, 23:18

Atilla Dilaver ‏@AtillaDilaver 13 dk
TSlilere müjde; 1461'in satılması mümkün görünmüyor. 1461 TS üzerinden alınan önemli meblağlarda krediler var.

Vocal Anestezist ‏@VocalAnestezist 5 dk
Sayın @atilladilaver 'in verdiği bilgi yanlıştır.. 1461 kulübünün hiç bir borcu yoktur, bankalar dahil..

oyunlar oyunlar oyunlarrrrrr....

Mustafa Ayazoğlu
21.04.2013, 23:21
samsun ve ordu yiyin birbirini , rize geliyor ama akıllı olsun.

Burçak
21.04.2013, 23:34
Yılladır bizi Trabzonspor düşürdü diye kendi uydurdukları yalana inandılar.
Yeni nesli de buna inandırdılar.
Madem bu yalana inandınız her fırsatta kin kustunuz..
Madem adımızı çıkardınız bizi düşürdünüz diye..
Bu maç inşallah bu gerçek olur. Bunu siz istediniz..

Yaşar
21.04.2013, 23:46
Galibiyet durumunda inanılmaz bir sevinç yaşayacağım...
Trabzon kümeye bağıranların pilot takımımızdan çekecekleri olsun.

Mustafa Çolak
22.04.2013, 00:05
Yıllardır söylerler siz kimsiniz ki koskoca Trabzonspor tenezzül edip sizi küme düşürsün.
Siz ancak o çamur attığınız kulübün pilot takımı ile maça çıkıp ligde kalma mücadelesi verirsiniz.

talsuv61
22.04.2013, 12:44
BU maça gidecem inşallah yeneriz ve samsuna by by deriz.

talsuv61
22.04.2013, 12:45
Nasil istemiyorlar golden sonra yiktilar ortaligi. Sinirlenip kapatmama neden oldu o görüntü..

Sene başından beri istikrarlı olan takım son 4-5 maçtır galibiyete hasret kaldı. Kesin favori oldukları maçları bile kazanamıyorar

Erkin
22.04.2013, 13:14
Başkanın dünyadan haberi yok heralde ya da satış yapacaklar maçta bu ne sevgi mesajlarıdır.. Kendi kendimize dost edinmişiz haberimiz mi yok.. Öte yandan vay anasını herşey sosyal medya zaten arkadaş.. İnsanlar salak kimin ne yaptığını bilmiyor, 2 cümle görünce hemen delirip oraya buraya saldırmaya başlıyorlar diyip işin içinden çıkın..

" 1461 Trabzon Başkanından Şaşırtan Samsunspor Açıklaması

Oynadıkları her maçın 61. Dakikasında Trabzonspor'a hakaret ve küfürlü tezahürat yapan Samsunspor ile ilgilii açıklamalar yaptı.

Spor Toto Süper Lige çıkma hedefi doğrultusunda mücadele eden 1461 Trabzon, zirve yarışında son 4. haftada 10 puan kaybederek yara aldı. Zirve yarışında beklemediği puan kayıplarını yaşayan Karadeniz ekibinde gözler Samsunspor ile oynanacak müsabakaya çevrildi.

1461 Trabzon Başkanı Suat Şen, son haftalarda beklemedikleri puan kayıplarını yaşadıklarını belirterek, "Bazılarında kötü oynadık puan hak etmedik bazılarını iyi oynadık ama puan alamadık. Göztepe karşısında belki de sezonun en iyi oynadığımız 3-5 maçında biri olarak sayabileceğimiz bir maçtı. Şansız bir maç oldu bizim için. Maçtan önce özlenen 1461 Trabzon'u izlettireceğimizi söylemiştik ve sonunda da kazanan biz olacağız diye ifade etmiştik. Özlenen 1461 Trabzon izlettirdik ama müsabakayı kazanamadık. Berabere kaldık. Sakat oyuncularımızdan dolayı rotasyon sıkıntımız var. Rakiplerimizden en az 10 maç daha fazla yaptık. Önümüzde Samsunspor maçı var. Samsunspor maçında öncelikli Karadeniz dostluğunun kazanmasını istiyorum. İzleyicilere zevkli bir müsabaka izlettirmeyi amaçlıyoruz. Hak edenin kazanacağı bir maç olacaktır."dedi

Karadeniz iki büyük kentinin dostça mücadele edeceğine olan inancın tam olduğunu dile getiren Şen, "İki il arasında bugüne kadar gelen dostluğu sosyal medyadaki işler bozamaz. İki güzide il arasındaki dostluğu futbol müsabakası bozamaz. Ortamı germek isteyenlerin ne 1461 Trabzon ile ne de Samsunspor ile bir ilgisi vardır. Bunun altında başka hesaplar aramanın başka bir alemi yoktur. Dostluğun kazanacağına inanıyoruz ve sonunda da hak edenin kazanacağı bir maç olacaktır." ifadesini kullandı.

Trabzon ve Samsun'un eskiden beri gelen dostluğunu sosyal medyadaki işlerin bozamayacağını söylen Suat Şen'e hatırlatıyoruz. Yan kısımda yayınladığımız haber maç sonunda profesyonel oyuncuları ile taraftarı arasında gerçekleşti. Sosyal medyada değil!

Peki böyle disiplinsiz davranış sergileyen futbolcularına, eskiden beri dost olduğumuz kulüp yönetici ve yetkilileri ne ceza verdi? "

Hasan YAYLI
22.04.2013, 15:56
Şu Samsun'un düşüşüne bu sefer gerçekten sebep olalım istiyorum...

Necmettin ALTUNTAŞ
22.04.2013, 18:14
Bu Samsunla ne zaman dost olduk ki.Ben bu yaşıma geldim hiç hatırlamıyorum.Hatırlayan beri gelsin.

61_Hasan_69
22.04.2013, 18:17
Kaç haftadır ilk kez 1461 in galip gelmesini istiyorum :)

Mustafa Umut
22.04.2013, 18:36
Büyük ihtimalle tribünde olacağım hadi hayırlısı..

serdar
22.04.2013, 18:36
Ben yenilmemizi istiyorum, karsimizdaki takim kim olursa olsun...

Trabzon34
24.04.2013, 16:22
Alakasız bir maçtan sonra bile Trabzon a küfür eden, nerdeyse her maçta "kümeye" diye bağıran, aynaya bakmadan bizimle aşık atabileceğini sananları hayal aleminden çıkarma vakti geldi.. Umarım oyuncularımız maçın öneminin farkındadır.. Dandirikten teyyare bir 1.lig maçında "hindi" li tezahüratı "Trabzon" ile söylemeye dili varan bir taraftar topluluğu var.. Benim hiç bir karadeniz takımına karşı düşmanlığım yok.. Hepsi başarılı olsun isterim ama artık yeter.. hiçb,iri bizden kaynaklanmayan bir düşmanlık hikayesidir gidiyor.. Madem ki kendilerini bizimle eş görme cüretini gösteriyorlar, öyleyse buna sahada cevap vernmek istiyorum.. Bu genç çocukların omzuna da çok yük vermek istemiyorum... Kazanamazlarsa da canları sağ olsun.. Ama bu maçın önemini anlasınlar, ona göre mücadele etsinler istiyorum.. zaten normal oyunumuzu oynarsak kazanırız diye umuyorum.. Bu sene GS ve ŞB karşısında başımızı dik tuttunuz.. 1.ligde iz bıraktınız.. Bu kadar kötü sezonda yüreğimizi ısıttınız.. Sahadaki oyununuzla hislerimize tercüman oldunuz.. O yüzden "haydi bir daha" demek istiyorum.. İnşallah..

bariskaratas
24.04.2013, 16:26
ya pilot takım satılır mı hiç ya?
bacelona b real madrid b satacakmısınız dediler mi hiç?

Emrah Akcagöz
24.04.2013, 16:43
Maçın hemen başında Samsun öne geçsin ataklarının ardı arkası kesilmesin.

85'te 1-1 yapalım.

90+2'de de son noktayı koyup kümeye yollayalım.

61_Hasan_69
24.04.2013, 16:50
Başkanın dünyadan haberi yok heralde ya da satış yapacaklar maçta bu ne sevgi mesajlarıdır.. Kendi kendimize dost edinmişiz haberimiz mi yok.. Öte yandan vay anasını herşey sosyal medya zaten arkadaş.. İnsanlar salak kimin ne yaptığını bilmiyor, 2 cümle görünce hemen delirip oraya buraya saldırmaya başlıyorlar diyip işin içinden çıkın..

" 1461 Trabzon Başkanından Şaşırtan Samsunspor Açıklaması

Oynadıkları her maçın 61. Dakikasında Trabzonspor'a hakaret ve küfürlü tezahürat yapan Samsunspor ile ilgilii açıklamalar yaptı.

Spor Toto Süper Lige çıkma hedefi doğrultusunda mücadele eden 1461 Trabzon, zirve yarışında son 4. haftada 10 puan kaybederek yara aldı. Zirve yarışında beklemediği puan kayıplarını yaşayan Karadeniz ekibinde gözler Samsunspor ile oynanacak müsabakaya çevrildi.

1461 Trabzon Başkanı Suat Şen, son haftalarda beklemedikleri puan kayıplarını yaşadıklarını belirterek, "Bazılarında kötü oynadık puan hak etmedik bazılarını iyi oynadık ama puan alamadık. Göztepe karşısında belki de sezonun en iyi oynadığımız 3-5 maçında biri olarak sayabileceğimiz bir maçtı. Şansız bir maç oldu bizim için. Maçtan önce özlenen 1461 Trabzon'u izlettireceğimizi söylemiştik ve sonunda da kazanan biz olacağız diye ifade etmiştik. Özlenen 1461 Trabzon izlettirdik ama müsabakayı kazanamadık. Berabere kaldık. Sakat oyuncularımızdan dolayı rotasyon sıkıntımız var. Rakiplerimizden en az 10 maç daha fazla yaptık. Önümüzde Samsunspor maçı var. Samsunspor maçında öncelikli Karadeniz dostluğunun kazanmasını istiyorum. İzleyicilere zevkli bir müsabaka izlettirmeyi amaçlıyoruz. Hak edenin kazanacağı bir maç olacaktır."dedi

Karadeniz iki büyük kentinin dostça mücadele edeceğine olan inancın tam olduğunu dile getiren Şen, "İki il arasında bugüne kadar gelen dostluğu sosyal medyadaki işler bozamaz. İki güzide il arasındaki dostluğu futbol müsabakası bozamaz. Ortamı germek isteyenlerin ne 1461 Trabzon ile ne de Samsunspor ile bir ilgisi vardır. Bunun altında başka hesaplar aramanın başka bir alemi yoktur. Dostluğun kazanacağına inanıyoruz ve sonunda da hak edenin kazanacağı bir maç olacaktır." ifadesini kullandı.

Trabzon ve Samsun'un eskiden beri gelen dostluğunu sosyal medyadaki işlerin bozamayacağını söylen Suat Şen'e hatırlatıyoruz. Yan kısımda yayınladığımız haber maç sonunda profesyonel oyuncuları ile taraftarı arasında gerçekleşti. Sosyal medyada değil!

Peki böyle disiplinsiz davranış sergileyen futbolcularına, eskiden beri dost olduğumuz kulüp yönetici ve yetkilileri ne ceza verdi? "

Bu açıklamayı yapan bir başkan Samsunsporla aramız iyice bozulmasın diye onlara bu maçıda verir.

Osman Yavuz
24.04.2013, 18:16
Maçın hemen başında Samsun öne geçsin ataklarının ardı arkası kesilmesin.

85'te 1-1 yapalım.

90+2'de de son noktayı koyup kümeye yollayalım.

Çok acımasızsın Emrah :):)

SADECETRABZON61
24.04.2013, 19:29
Puan alacağımızı hiç sanmıyorum.

Uğurtan
24.04.2013, 20:37
Evet bu maçı alsınlar başka bir şey istemiyorum.

Samsun'u yollayalım 2. Lig B Kategorisine.

Dönülmez amatör yolculukları başlasın.

TSarıalioğlu
25.04.2013, 11:27
Samsunu Yollıyaaaak Da Gerisi Önemsizz

Hasan Habip Özbay
25.04.2013, 12:44
her türlü provakosyana hazır olun aman dikkat zaten normal şartlarda yeneriz samsun ateşe düşer kendileri düşünsün

gabriel omar
25.04.2013, 16:17
Vurup geçeceğiz.

ahamitokutan
25.04.2013, 16:24
herkesin ortak kanaati gibi bence de yenip samsunu eşek cennetine gönderip sezonu kapatabiliriz :)

Öznur61
25.04.2013, 16:29
yenicez inşallah :)

cem1990
25.04.2013, 16:35
Bu maçı alırız
Tek dileğim alehimizde küfürler edilsin
Bizim çocuklar duyunca icaplarına bakarlar.

OFLU
25.04.2013, 16:47
Samsun Kümeye!

SADECETRABZON61
25.04.2013, 17:04
Bu maçı alırız
Tek dileğim alehimizde küfürler edilsin
Bizim çocuklar duyunca icaplarına bakarlar.

Bu maçı alacağını sanmıyorum 1461'in..

Gökhan ARSLAN
25.04.2013, 17:05
İnşallah kazanırız
Diğer maçlar önemli değil de bu maçı almalıyız

Mehmet Cihan Kocaman
25.04.2013, 17:10
Yenmek yenilmek önemli değil burda.
Samsun isterse 4 atsın, kazansın.
Burda mühim olan Samsun'un PTT 1. Lig'de pilot takımımızla mücadele ettiği :D

Pilot takımımızın şampiyonluğa oynadığı bir ligde Samsun kümeye oynuyor. :)

Emrah Akcagöz
25.04.2013, 17:23
Çok acımasızsın Emrah :):)
Aslen Samsunluyum ancak taraftarından ve kulüpten nefret ediyorum.

2010-2011 sezonu ligin ikinci yarısı başlamış bende askere gideceğim diye bir memlekete gideyim dedim. Neyse samsun-Altay maçı var bir pazar akşamı saat 7'de aynı gün ve saatte fb-Trabzonspor maçı var. Niyetim fb ile oynayacağımız maçı izlemek ancak çok samimi bir arkadaşım ille tutturdu samsun maçına gidelim diye. Peki tamam diyip, gittik maça. Tabi o zamanlar samsuna böyle ayar olmuyorum.

Girdik maça tezahüratlar falan derken "... Trabzon olamazsın şampiyon." Hemen telefona sarıldım bir baktım fb öne geçmiş. Tabi bunlar böle şerefsizlik yapınca daha kim destek verir. Maç boyunca 3-4 defa daha böyle şerefsizlik yaptılar. Maçı bırakıp çıkacaktım arkadaşın ısrarı üzerine kaldım. Ama gittiğime gideceğime bin pişman oldum.

Bundan sonra samsunun diğer istanbul takımlarından hiçbir farkı kalmadı gözümde. Beter olsunlar.

Doğukan Uçan
25.04.2013, 19:47
herkes gelsin maça samsuna

Sibel
25.04.2013, 20:03
İnşallah fark atarız.
Kümeye Samsun!

Berat
25.04.2013, 20:20
Bizimkilerin Trabzon'daki maçtan sonra Twitter'dan attığı twitleri hatırlıyorum da; bence farklı bir motivasyonla çıkacaklar maça. Hakemin yönetimi maçın kilit noktası olacak. Hakem izin verirse oynar bizimkiler bu maç...Bu maç, o maç!

Adem Akyüz'
25.04.2013, 21:27
Tek isteğim taraftarın bize küfür etmesi. Bu bile sahadaki futbolcuların hırslanması için yeterli olacaktır.. Yıllardır söyledikleri Siz bizi küme düşürdünüz lafını şimdi gerçeğe dönüştürme vaktidir.

Fatih Solmaz
25.04.2013, 21:30
galibiyet yetmiyor bana küme düşmeli samsun.

Berke6198
25.04.2013, 21:48
Her türlü yenmeliyiz.

Semih AYDIN
25.04.2013, 23:22
Adamlar 3D kareografi yapacaklar :))

Burçak
26.04.2013, 18:58
hangi adamlar

sbay
28.04.2013, 10:22
dün alınan galibiyetten sonra bugün uşakları biraz olsun keyifle izliyecem.sıra sizde uşaklar.

fatsalıdeniz
28.04.2013, 10:45
geçdiğimiz yıl samsun - sivasspor macı son maç bende o zaman samsun da yaşıyorum , şehiri başdan aşağı süslediler , macdan öncede çiftliğin başından stada kadar yürüyecekler diye duyurdular , samsunspora zerre kadar sevgim yok ama küme düşmelerini de istemiyorum , şehre diğer takımlar gelecek bende maçlara gidecem diye düşsün istemiyorum. Mac günü bende bir iki arkadaşımla şimdi aklıma gelmiyor balıkçının önündeki buluşma noktasına gittik , epey bir kalabalık var yolu trafiğe kapatmışlar , şehir takıma sahip çıkmış , atmosfer gayet güzel ,ama söyleyebilecek tek bir marşları ve sözleri olmadığından mıdır yada hayattaki tek sorunları bizmiyiz bilmem ama bütün yol boyunca TRABZONSPOR a küfür ettiler , sonra sivas bunlar 2 tane çaktı , kümeye gittiler , bu senede 1461 çaksın bir aşağıya düşsünler.

aynı şeyleri ordu lu olmama ragmen ordu da da yaşadım , trabzonspor formasıyla gezmek bile risk faktörü oldu , biz akil insanlar olup da çözüm süreci bulamayacağımıza göre sonuna kadar bunlarla savaşalım , her ikiside ordu , samsunda düşsün

Emirhan Makul
28.04.2013, 11:07
Samsun'u umarım yeneriz, 1461'in satılacağı ve MRA'ın gideceği haberinden sonra hiç bir maçlarını izlemedim, izlemeyide düşünmüyorum, bence bu rüya bitti, seneye olmayacak, olsa da dağılacak bir takım, tüm futbolculara ve teknik ekibe başarılar diliyorum.

Tolunay Abdioğlu
28.04.2013, 11:18
Kurulurken açıklandığı amacından saptırıldı. Bu takımın amacı Bank Asya'da oynayıp Trabzonspor'a futbolcu ve antrenör yetiştirmek olmalı. Sadri Şener ve ekibi bu oluşumu kurdu. Ama her zaman ki gibi batırmayı da başardılar. Bu çocukların her birinde Trabzonspor'luluk ruhu var. Bunu zedeleyecek her türlü işe karşıyım! MRA, çok değerli bir insan. Kendisi de küstürüldü. Sercan'ın Rize'ye satılması da ayrı bir saçmalık. Bu rüyayı bitirmeye çalışanlar büyük gaflet içindeler!

Yusuf,Abdülkadir,Caner,Göksu,Gökhan,Kadir Keleş! Bu oyuncular seneye Trabzonspor'da muhakkak olmalı...

Helvacı61
28.04.2013, 11:25
bence 1461 trabzon dağılmaz ve satılmamalı faailyetlerine bulunduğu ligde devam etmeli...bu kadar kısa zamanda bu kadar oyuncu çıkaran bir yapı korunmalıdır...bugünkü maça gelince ben şu an bir samsunspor taraftarı olmak istemem her maç küfür ettiğin bir şehrin plot takımıyla maç yapacaksın ve küme düşme hattındasın..her maç arkasından küfür ettiğin şehrin çocuklarının yüzlerine küfür edecek kadar adammısınız..hayır değilsiniz ve maç bitene kadar edemeyeceksiniz ..ama o çocuklar ettiğiniz küfürleri umarım orada size yedirecek..küfür edenlerin bizansın çocukları olduğunu herkes bildiği için samsunlu arkadaşların alınmasına gerek yok..

Adem Akyüz'
28.04.2013, 11:26
Son haftalardaki kötü gidişat umarım bu maçta son bulur. Samsun taraftarının edeceği her küfürde bizim oyuncularımızın hırsı artacaktır. Bu yüzden bu maçtan galibiyet bekliyorum..

Mehmet Cihan Kocaman
28.04.2013, 13:08
1461TRABZON; Fatih, Göksu, Mehmet, Mustafa , Kadir, Abdulkadir, Emrullah, Gökhan, Barış, Yusuf, Mustafa

Jebrin nerde beyler?

cakalkerem
28.04.2013, 13:09
Be Kartalspor-Adanaspor maçında olacağım...İnşallah hem Kartal hemde 1461 iki takımımda galip gelir...Şu Şehr-i Samsun'a bir ders olsun.....

Eğer başkanlar birşeyler ayarlamadıysa

HOPA'LI TS'Lİ
28.04.2013, 13:10
Maç 14.00'de TRT HABER kanalında.

61. dakikalarda Trabzon kümeye diye bağıran ORDU artık düştü.

Umarım bugün 1461 de Samsun'a çakar da, 61. dakikalarda Trabzon kümeye diye bağıran Samsun son 2 hafta görür hanyayı konyayı.

Hadi 1461 göreyim seni.

Kaan
28.04.2013, 13:11
1461TRABZON; Fatih, Göksu, Mehmet, Mustafa , Kadir, Abdulkadir, Emrullah, Gökhan, Barış, Yusuf, Mustafa

Jebrin nerde beyler?

Jebrin'le Ofoedu 3 haftadır yok. Sakat ikisi de.

cakalkerem
28.04.2013, 13:14
o zaman gol filan atamayız geçen hafta zar zor 1 taneyle yırttık ama bu hafta zor

Helvacı61
28.04.2013, 13:17

Jebrin nerde beyler?

şunlara bak be %100 yerli

Mehmet Cihan Kocaman
28.04.2013, 13:17
Caner, Jebrin, Ofoedu çok önemli eksikler.
Haydi 1461!

#FIRTINApilot :)

Hamza Milet
28.04.2013, 13:35

Öyle birsey varmis dogru,
'Hosgeldin Kirmizi Grup' seklinde olacakmis ..

Mehmet Cihan Kocaman
28.04.2013, 13:36
Ya Şehr-i Samsun diyorlar ya gülüyorum.
Ulan şehirlerinin yarısı İstanbul takımlarını tutuyor. Facebook'ta bi Samsun sayfsına girdim az önce.
Yorumlara bakıyorum, 'Galatasaraylıyım, memleketimin takımı samsun saldır' , 'haydi samsu, bugün gönlümüz senle' diye yazanlar var.
Profillerine bakın Fenerli vs.

Bu adamlar kalkmış bizle sidik yarışına giriyorlar.
Yahu hepsini geçtim bugün PTT 1. Ligi'nde kümeye oynuyorlar ve lige çıkma mücadelesi veren pilot takımımızla oynuyorlar :D

Hamza Milet
28.04.2013, 13:37
Buarada maç TRT HABER'de ..

Sefaenes
28.04.2013, 13:43
eskiden samsunu cok seviyordum ama eskiden insallah onlari bu macla düsürürüz Hakem adilik yapmazsa

Hamza Milet
28.04.2013, 13:43
Hakem Bülent Yildirim! :)

Necmettin ALTUNTAŞ
28.04.2013, 13:47
Hakem Bülent Yildirim! :)

eyvah!

Mert'
28.04.2013, 13:48
Yenelim şunları küme düşsünler

Sadettin_
28.04.2013, 13:51
istanbulda hava cok güzel ama ben evdeyim takılcak kimse yok bari maçı izleyeyim

Alihan Ertürk
28.04.2013, 13:54
Saldır 1461 Trabzon !

Fark atsak ne güzel olur bugün.

Ömer Sak
28.04.2013, 13:56
Daha büyük bir bez bulamadilarmi. Samsun yazisini zorla sigdirmislar beze :)

Alihan Ertürk
28.04.2013, 13:58
''Burası Karadeniz, Burada Kral Biziz'' pankartını stadından indirmeyen Orduspor'un ne hallere düştüğünü görüyorsunuz,

Şimdi de samsun stadında ''Kuzeyin Kralı Samsun'' pankartı açıldı..

AKSOY_61
28.04.2013, 14:01
Önüne gelen karadenizin bilmemnesiyiz diyor.
Bu ezikliğin dışa vurumu heralde.

Yunus Danışmaz
28.04.2013, 14:01
King of the North'u aydım ya:DDD

Mert'
28.04.2013, 14:05
Rize macı hangi kanalda?

Alihan Ertürk
28.04.2013, 14:06
Şuan oynanan maçların yayınlandığı kanallar;

TRT Haber : samsun-1461 Trabzon
TRT Spor : Konya-Manisa
TRT Avaz : Erciyes-Karşıyaka
TRT Anadolu : Rize-Ankaragücü
TRT 6 : Bolu-Buca

Sefaenes
28.04.2013, 14:14
su hakeme avrupada hakemler bagrizmiyor anlina sariyi yapistiriyor ama Türkiyede serbest versene Samsunluga o hareketten sonra sariyi

alper*
28.04.2013, 14:15
Bu arada Adana'dan gol haberi geldi.

alper*
28.04.2013, 14:20
Emrullah uzaktan vurdu. Aynı uzaklıktan dışarı çıtkı top.

alper*
28.04.2013, 14:23
Uzaktan inanılmaz vurdu Yusuf idrekten geri geldi.

TSemih61
28.04.2013, 14:23
Yusuf'un uzaktan şutunda top direkten döndü.

ibrahim
28.04.2013, 14:24
Herif geze geze geldi resmen...

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Doğukan Uçan
28.04.2013, 14:25
Göztepe attı , samsun kümeyeeeeeeeeeee

Sefaenes
28.04.2013, 14:26
Göztepe attı , samsun kümeyeeeeeeeeeee

insallah
Afferim Fatih

Zafer Fidan
28.04.2013, 14:27
Tavsanli da atti :D

Arif Timurcioğlu
28.04.2013, 14:27
Fatih formunda bugün yine bizim açımızdan kötü ve isteksiz bir maç.

Kaan
28.04.2013, 14:28
14. Göztepe 37
15. samsun 35
16. Tavşanlı 33

Şu anki durum bu. Hadi Tavşanlı bir gol daha...

kadere61
28.04.2013, 14:30
hadi 1461 yurtdışında 3 küsür oranı vardı 2 dedim.

Kaan
28.04.2013, 14:34
Yedi Tavşanlı :o

artvints
28.04.2013, 14:38
1461 maçlarında takımın fiziksel mücadelesinden haz alıyorum.acayip güçlü gözüküyolar, sonuna kadar en son kapasitede mücadele ettikleri yansıyo bana.trabzonsporda ise tam tersi.

memozcan
28.04.2013, 14:40
ofsayt canavarı barış iş başında.. bu konuda ısaacla yarışır..

bu arada kokoç ve defansta m. kuruoğlu haftalardır çok formsuz oynuyorlar..

Mehmet Fatih Silik
28.04.2013, 14:40
Mustafa hoca cappiyi ters takmis...yakisir hocam :D

ibrahim
28.04.2013, 14:45
Ah ulan iyi gelmiştik...

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Öznur61
28.04.2013, 14:46
maç hangi kanalda ?

Zafer Fidan
28.04.2013, 14:47
maç hangi kanalda ?

TRT haber

Ertan1982
28.04.2013, 14:48
Takimi devretmesinler.Play-off dan cikamaz takim.Forvette cok etkisizis.Ortasaha gol yükünü cekemiyor.

kudu_89
28.04.2013, 14:48
bu barış torpille girmiş trabzona çok belli.

Zafer Fidan
28.04.2013, 14:50
Takimi devretmesinler.Play-off dan cikamaz takim.Forvette cok etkisizis.Ortasaha gol yükünü cekemiyor.

Zaten PlayOff yasagi gelmedimi.

Fatih Özkan
28.04.2013, 14:50
Takımda istek yok.

Alihan Ertürk
28.04.2013, 14:51
Lige çıkmamak için mücadele ediyoruz zaten.

Ertan1982
28.04.2013, 14:54
Zaten PlayOff yasagi gelmedimi.

yok .lig bitene kadar süre var.devrederse play - off oynaya bilirler.ama deymez.cikamazlar.

memozcan
28.04.2013, 14:54
sırf barışı kazanmak için oynetılmasını yanlış buluyorum.. adam resmen yokum diyor..

Ertan1982
28.04.2013, 14:56
sırf barışı kazanmak için oynetılmasını yanlış buluyorum.. adam resmen yokum diyor..

Baska birisi yok ki daha.siddik var o da fizik olarak gücsüz.

Zafer Fidan
28.04.2013, 15:03
Barisdan asla iyi bir futbolcu olmaz.

Hasan YAYLI
28.04.2013, 15:04
Yatcaz kalkcaz,yatcaz kalkcaz,yatcaz kalkcaz hoop kümedeyiz :D

Öznur61
28.04.2013, 15:05
Yatcaz kalkcaz,yatcaz kalkcaz,yatcaz kalkcaz hoop kümedeyiz :D

:D:D

Mustafa Çolak
28.04.2013, 15:06
Fatih yine çok önemli kurtarışlar yapıyor.
Şükürler olsun kalecilerden yana bir sıkıntımız yok.

memozcan
28.04.2013, 15:06
Baska birisi yok ki daha.siddik var o da fizik olarak gücsüz.

17-18 yaşında çocuklar var yedekte.. koy onları oynasın.. ankaragücü o yaşta çocuklarla 4 attı samsunspora..

Öznur61
28.04.2013, 15:11
samsun atacak gibi duruyor :/
biraz da daha canlı oynasak..

Mustafa Çolak
28.04.2013, 15:12
Ofsayta biraz daha dikkat etmeleri lazım, özellikle Barış.

Murat'
28.04.2013, 15:16
Ne kadar isteksiz oynuyor bizimkiler,

Sefaenes
28.04.2013, 15:17
faulden sonra samsunlu duruyor duruyor sonra topa vuruyor sari yok bunu bizimkiler yapsa sariyi cikartir

U.Sadıkoğlu
28.04.2013, 15:18
Takım isteksiz olabilir oyuncuların önünde bir hedef yok çünkü akıbetleri belirsiz biraz onlarıda anlamaya çalışın...

Sefaenes
28.04.2013, 15:22
samsun kümeye diye bagiriyor bizimkiler helal olsun

Hasan YAYLI
28.04.2013, 15:23
Takımdan Yusuf ve Fatih dışında kimseyi almıcaz doğrultusunda açıklamalar yaparsan eğer böyle dağıtırsın takımı...Sercan ve Eren'i bile satanlar bizi A takıma almaz düşüncesi hepsinin aklında eminim ki...

Bu Kafa karışıklığı be moralsizlikle sahaya çıkan oyuncularda böyle idareten maçlar oynar...

Mehmet Cihan Kocaman
28.04.2013, 15:27
Kavga çıktı.

Hasan YAYLI
Polis müdahelesi geldi...

Samsun kümeye dedik zorlarına mı gitti :D

Ulan sizinle ne alakası vardı da bize 61. dk da küfredip kümeye diye tempo tutuyordunuz...

Beter olun şimdi...

Öznur61
yiyin birbirinizi yiyin :D

nuri45
bu samsunlular ne hazimsizlar ya. Nedir bunlarin alip veremedigi.

alper*
1461'den en az 6 oyuncu seneye direkt bizde oynar. Çok rahat.

danger00
28.04.2013, 15:29
yusuf sağ ayağını kullana bilse goldü

Mustafa Çolak
28.04.2013, 15:30
"Gamze Bal : Öfkeli şirin"
:)

alper*
28.04.2013, 15:31
Bu Yusuf nasıl bir adam ya bir orada bir burada? :)

kudu_89
28.04.2013, 15:33
Takımdan Yusuf ve Fatih dışında kimseyi almıcaz doğrultusunda açıklamalar yaparsan eğer böyle dağıtırsın takımı...Sercan ve Eren'i bile satanlar bizi A takıma almaz düşüncesi hepsinin aklında eminim ki...

Bu Kafa karışıklığı be moralsizlikle sahaya çıkan oyuncularda böyle idareten maçlar oynar...

bu bahane değil fenerbahçede oyna o zaman. hedefin bu olsun. bence bu adamlar a takımda oynasa böyle oynar zaten. bu bir psikolojik süreç. sürekli ödül veremezsin. biraz yaptığın işi keyifle yapman gerek. bak yusufa hakediyor, oynuyor. öyle göklere çıkarmanın alemi yok. bu barış ilk gözüktüğünde yeni gökdeniz falanlar başladı. oyun mantığından belliydi o zamanlar hiçbirşey olmayacağı. fiziksel olarak çok iyi olabilirsin. hızlı, çevik, kıvrak... ama kafanla oynarsan iz bırakırsın. bergkamp, zidane, vieri gibi.

Öznur61
28.04.2013, 15:34
hayde yaa gol atın :p

FC-ST-PAULI-61
28.04.2013, 15:35
siddik istemi bu fizikle anca u 15de oynar

alper*
28.04.2013, 15:36
Gökhan tam bir Gerrard.

biltrabzon
28.04.2013, 15:40
Hoca emrullah Kokoc cok kötü al disari,yerine koy ofansif birini.Ama gördügüm kadariyla gol atmak gibi bir derdiniz yok.

FC-ST-PAULI-61
28.04.2013, 15:44
Ogulcan cok iyi sol ayakli stopere benziyor,fizigi müthis.

biltrabzon
28.04.2013, 15:45
Kadir Keles in topu stop edisine hastayim,adamda harika bir teknik var.

Sefaenes
28.04.2013, 15:48
hakem bizim oyuncugu itekliyi faul vermiyor onlara birsey oldumu hemen veriyor

ozturk
28.04.2013, 15:54
0-0 bitti...

biltrabzon
28.04.2013, 15:55
Emrullah kokoc ne gereksiz adam,her pozisyonu ezdi bugün.Aldigi her topu ileri yerine geriye yada yana oynadi.

macka61
rize çıktı super lige tebrikler

Onur Akyüz
Şehr-i elevator.

alper*
:D

Mustafa Çolak
28.04.2013, 15:56
Tebrikler 1461

ozturk
28.04.2013, 15:57
kartalın yenmesi güzel oldu..

ardasa61
28.04.2013, 15:57
gökhan ve kadir çok teknik seneye çok işimize yararlar

Oğuzhan
28.04.2013, 15:58
Ogulcan cok iyi sol ayakli stopere benziyor,fizigi müthis.

Fiziği müthiş derken duba gibi adam yahu nesi müthiş. Hem kısa hem kilosu var ve doğal olarak da yavaş. Bu kiloyla mümkün değil oynaması kilo verip süratlenmesi lazım.

Mehmet S. Pervan
28.04.2013, 15:58
3. olmanın elemelerde nasıl bir avantajı var? veya var mı?

DeAgLeMaNyAq
28.04.2013, 15:59
Galibiyet hasreti 5 haftaya çıktı. Son 2 hafta bakalım ne olacak. Sen gel 32 hafta boyunca play off içerisinde kal son 2 haftada bu şansı kaybet olacak iş değil. Bakalım son 2 maçta 3-4 puan alabilecekler mi...

3. olmanın elemelerde nasıl bir avantajı var? veya var mı?

3-6 4-5 ile oynayacak...

Öznur61
28.04.2013, 15:59
aslında bizim rahatlıkla alabileceğimiz bir maçtı..
neyse sağlık olsun :)

Arda Yavuz
28.04.2013, 16:00
Sercan ve Eren satılmasaydı,hadi onu geçtim 4 haftadır bu kadar puan kaybedilmeseydi onu da Jebrinle Ofinin olmayışına bağlıyorum.Çok rahat ilk 2 de yer alırdık

nchls
28.04.2013, 16:01
maçın en iyisi kadir keleşti.ondan sonra gökhan. oynadığı kısa süreye rağmen oğulcanıda beğendim.ilk geldiğinde çok zayıftı fiziklenmiş baya. Geri kalana vasatın altında oynadı. Özellikle abdülkadir çok kötüydü bugün bence. Neyse yani galip gelmiş gelmemişler pek önemli .olsun okadar

Alihan Ertürk
28.04.2013, 16:03
Keşke Kayseri gibi biz de Süper Lig'de 2 takımla mücadele etme fırsatını geri tepmeseydik.

Emrah Akcagöz
28.04.2013, 16:04
Samsun kümeye.

:D

Bordo_MaviM_61
28.04.2013, 16:06
Oğulcan Egemen'in daha fiziklisi, tekniği ve genci..

Ilelioglu
28.04.2013, 16:12
Yensek ne süper olacakti. Neyse buda iyidir :)

..

Alihan Ertürk
28.04.2013, 16:14
Oğulcan iyi bir izlenim verdi kısa sürede.
Kendini geliştirirse Trabzonspor'da şans bulacaktır ilerleyen yıllarda.

Ilelioglu
28.04.2013, 16:16
Samsun'u umarım yeneriz, 1461'in satılacağı ve MRA'ın gideceği haberinden sonra hiç bir maçlarını izlemedim, izlemeyide düşünmüyorum, bence bu rüya bitti, seneye olmayacak, olsa da dağılacak bir takım, tüm futbolculara ve teknik ekibe başarılar diliyorum.

Aynen bende ondan sonra izlemeyi biraktim, hatta yenmesini bile istemiyorum bu mac haric tabi.

..

Cihansev
28.04.2013, 16:21
Takımda Trabzonsporda oynayabileck bi Gökhan var gibi.. Yusufu fazla abarttık sanki bu gün vasat bi görüntüsü vardı

bordox
28.04.2013, 16:24
Ogulcan'ı beğendim ne yaptığını bilen bir hali var.Kadir keleş,Abdulkadir,Göksu,Yusuf,Gökhan ve Fatih'i umarım seneye Trabzonspor'da görürüz.Samsun'a sonraki maçlarında başarılar,bizle uğraşmayı da artık bıraksınlar,uğraştıkça batıyorlar.

Kaan
28.04.2013, 16:25
Takımda Trabzonsporda oynayabileck bi Gökhan var gibi.. Yusufu fazla abarttık sanki bu gün vasat bi görüntüsü vardı

Ben her maçta yazıyorum. Yusuf maçta üç depar atıp iki de gol atınca kral oldu. Tamam kötü değil ama abartıldığı kadar da yok.

Trabzonspor'a çıkartılacak ilk isim Kadir'dir, Gökhan da iyidir.

Gurpas
28.04.2013, 16:27
1461 deki bir yıldız varsa buda yusuf tur. geri kalan futbolcularımız iyi mücadele ediyor olabilir ama gerektiği zaman takımını ipten alabilecek kapasiteye sahip değiller bu Yusufta var

beitar
28.04.2013, 16:29
Rizeyle dostluk kardeşlik edebiyatı yapanlar son maçı iyi izlesin, sırf trabzon çıkmasın diye öyle bir asılacak ki maça patronları fenere yaranmak için, bunu ben söylemiyorum izleyin o maçı. Trabzon olmasa zor çıkarlardı trabzon beleşe en iyi topçularını verdi ama kardeş şehir sandığınız kişileri iyi izleyin

Hasan YAYLI
28.04.2013, 16:30
Genç oyuncu çalışacak,geliştirecek kendisini...

Yusuf bile tam hazır değil ama süper lig onun için çok daha yararlı olur kanaatindeyim...

Oğulcan ve diğerleri daha çok çalışmalılar...

Oğuzhan
28.04.2013, 16:30
Ben her maçta yazıyorum. Yusuf maçta üç depar atıp iki de gol atınca kral oldu. Tamam kötü değil ama abartıldığı kadar da yok.

Trabzonspor'a çıkartılacak ilk isim Kadir'dir, Gökhan da iyidir.

Hocam çocuk iyi takımda oynarsa çok büyük potansiyeli var. Adamın önüne top atarsanız rakibin üç metre arkasından basıp adamı geçer gol yapar topu. Bu ülkede Gökhan Gönül ve Sabri'yi süratiyle geçebilen tek futbolcu bunu gördüm ben yok daha :D

Cihansev
28.04.2013, 16:43
Rizeyle dostluk kardeşlik edebiyatı yapanlar son maçı iyi izlesin, sırf trabzon çıkmasın diye öyle bir asılacak ki maça patronları fenere yaranmak için, bunu ben söylemiyorum izleyin o maçı. Trabzon olmasa zor çıkarlardı trabzon beleşe en iyi topçularını verdi ama kardeş şehir sandığınız kişileri iyi izleyin

O maç bizim .. Rizeyle orduyla aramızı açmaya çalışan zihniyetler rizelide olsa orduluda olsa trabzonluda olsa aynı kafa.. sen 15-16 yaşındaki ergenleri kaale alıp onlar gibi düşünürsün

cakalkerem
28.04.2013, 17:03
samsun ile berabere kalmak çok iyi....Kartalspor adanayı 3 ledi.....göztepede yenilseydi harika olacaktı neyse artık...önümüz haftaya bakacağız....

Kürşad61*
28.04.2013, 17:27
samsun taraftarı kadar pislik bişe görmedım oaly çıkarmaktan başka işleri yok biber gazınıda yedik. İnşallah kümelere düşmeye doyamazlarda gözden kaybolurlar :D

Mustafa Umut
28.04.2013, 18:00
samsun taraftarı kadar pislik bişe görmedım oaly çıkarmaktan başka işleri yok biber gazınıda yedik. İnşallah kümelere düşmeye doyamazlarda gözden kaybolurlar :D

Allah hepsinin belasını versin. Beter olsunlar. Stada mı gittik cepheye mi belli değil.

Hamdi Karamahmutoğlu
28.04.2013, 18:03
Son 2 maçı kazanırsak 3. olma şansımız bir hayli fazla.

biltrabzon
28.04.2013, 18:08
Kaleci Fatih,Kadir Keles,Gökhan Alsan ve Yusuf Erdogan Trabzonspor da olmali,digerleri ptt 1.lige devam.

Burçak
28.04.2013, 22:49
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/21113_532913743413553_881200209_n.jpg

Bursadan bir kareymiş. :)

aktan61
28.04.2013, 23:19
emin ol bundan daha pislik başka bir topluluk olamaz..

ibrahim
28.04.2013, 23:21

Gökhan Alsan ‏@gokhanalsan 5h
Bordo Mavi'nin hazımsızlığını yaşayanlara Kızılay'ın stoklarındaki sodaların tamamı bile yetmez.

Gökhan Alsanin yukardaki mesajina gelen bir samsunlu tweeti.

@gokhanalsan Hazmedemiyoruz lan var mı bi diyeceğin sevmiyoruz sizi nefret ediyoruz tiksiniyoruz iğreniyoruz var mı söyle bi itirazın?

:D:D

Kürşad61*
29.04.2013, 00:01
[QUOTE=ibrahim;1919018027]Gökhan Alsan ‏@gokhanalsan 5h
Bordo Mavi'nin hazımsızlığını yaşayanlara Kızılay'ın stoklarındaki sodaların tamamı bile yetmez.

Gökhan Alsanin yukardaki mesajina gelen bir samsunlu tweeti.

@gokhanalsan Hazmedemiyoruz lan var mı bi diyeceğin sevmiyoruz sizi nefret ediyoruz tiksiniyoruz iğreniyoruz var mı söyle bi itirazın?

:Diyi demiş göksu :D :D

ibrahim
29.04.2013, 00:20
Kökandi o kökan. :):)

61_Hasan_69
29.04.2013, 02:56

İnşallah dediğin gibi maça asılırlarda çıkamayız hiç bir yere. 1461 in yeri Ptt 1. ligdir.

uzungöllü
29.04.2013, 18:15
http://www.hedefhalk.com/root.vol?title=zoru-seviyoruz&exec=page&nid=531786

bu derece kin duymaktalar... yazık çok yazık... umarım ligden düşersiniz...

alper*
29.04.2013, 18:21
Köşe yazısı mı o?

uzungöllü
29.04.2013, 18:23
Köşe yazısı mı o?

evet samsunda yerel gazetede bir köşe yazısı

TS61_NL
29.04.2013, 18:32
evet samsunda yerel gazetede bir köşe yazısı

"Adam" rakip takimin adini bile bilmiyor yanlis yaziyor serefsiz....Amatore kadar yolunuz var asansor takimi....

D.Metin KULAK
29.04.2013, 19:04
Haaydi bismillah. Bu sefer bizim elimizden olsun...

http://tr-security.net/wp-content/uploads/samsun-s%c3%bcperligten-d%c3%bc%c5%9ft%c3%bc.jpg

Bu resmi desteklememek hainlik olur sanırım. :)

Hamza Milet
29.04.2013, 19:19
http://www.hedefhalk.com/root.vol?title=zoru-seviyoruz&exec=page&nid=531786

bu derece kin duymaktalar... yazık çok yazık... umarım ligden düşersiniz...

http://www.hedefhalk.com/newpics/11427/yazar/ilan-resim-344936549663.jpg

Tipini ******** o 1 puani senin ****** ***** *********
Anladin sen onu!
Samsun KÜMEYE ULAN

Hamza Milet
29.04.2013, 19:24
Sokakta yürümesini bilmeyen adamlarin eline kalem veriyorlar, yazinin sonunu ''Beni konuşturmayın!'' diyerek bitiriyor ..
Konusturursak ne olur la? Trabzona her geldiginizde palamutu yiyorsunuz zaten, artik o islere 1461 Trabzon bakiyor.
Sen git kralin gelsin!

Burçak
29.04.2013, 21:13
şu tipe baksanıza meymenet var mı Allah aşkına.
Konudan yeni haberdar oldum .
Buraya yazmayayım konu hakkımdaki düşüncemi en güzeli....

Galiba dıbırdan bahseden kişinin dıbırı yetmemiş ki yazıyı siteden kaldırmışlar...