PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fener Tarihe Geçmiş! :D

Şentürk
10.08.2006, 15:28
EN ERKEN GOL
Fenerbahçe, Dinamo Kiev maçının 20. saniyesinde yediği golle, Avrupa’da en erken gol yiyen takım oldu. Dinamo’nun Brezilyalısı Rincon ise en erken gol atan futbolcu unvanını aldı.

Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi 3. Eleme Turu ilk maçında Dinamo Kiev karşısında maçın başlama vuruşu sonrası yediği golle Avrupa’da tarihe geçti. Sarı lacivertli temsilcimiz Avrupa’da en erken gol yiyen takım oldu. Dinamo Kiev’in Brezilyalı Diogo Rincon ise sarı lacivertlilerin eski futbolcusu Rebrov’un Rüştü’den dönen topunu ağlara yollayarak 20. saniyede attığı bu golle Avrupa’da en erken futbolcu unvanını aldı.

bu ikincisi bir de cl de 0 çeken iki takımdan biri olarak:D

Recep Çaltepe
10.08.2006, 15:36
İşte bu ya! Allah sonunda fenerlilerin gönlüne göre verdi, yıllardır yaptıkları duayı kabul etti ve sonunda febe 100. yılında, hem de daha yeni başlamışken, Avrupa'nın tarihine geçti.

Tabrikler kendilerine, bu başarıları(!)nın devamını diliyorum.

Bu arada son dakika gelişmesi; azize yıldırım, az önce Lig Tv'ye yaptığı açıklamada, "hedeflerinin bundan sonraki ilk Avrupa Kupası maçında 19. saniyede gol yemek olduğunu" söyledi. "Biz yediğimiz gollerin saniyesini saha içinde değil saha dışında oluşturmayı öğrendik: eğer kazara 21. saniyede gol yersek onu tipeksle "19" yapmayı düşünüyoruz."

Tansu Onur Erdoğan
10.08.2006, 15:38
muhahaah rezilbahçee

Şentürk
10.08.2006, 15:39
İşte bu ya! Allah sonunda fenerlilerin gönlüne göre verdi, yıllardır yaptıkları duayı kabul etti ve sonunda febe 100. yılında, hem de daha yeni başlamışken, Avrupa'nın tarihine geçti.

Tabrikler kendilerine, bu başarıları(!)nın devamını diliyorum.

Bu arada son dakika gelişmesi; azize yıldırım, az önce Lig Tv'ye yaptığı açıklamada, "hedeflerinin bundan sonraki ilk Avrupa Kupası maçında 19. saniyede gol yemek olduğunu" söyledi. "Biz yediğimiz gollerin saniyesini saha içinde değil saha dışında oluşturmayı öğrendik: eğer kazara 21. saniyede gol yersek onu tipeksle "19" yapmayı düşünüyoruz."

dehşet yaa...:D :D :D

The Legend
10.08.2006, 19:49
zuhahahaaaaaaaa :D

ts_fan
10.08.2006, 20:06
Yaa ne söylenir bu takıma ve taraftarına?İş yerimde çalışan bir Fenerbahçe'li bu mizahı duruma karşı aynen şu ifadeyi kullandı; ''Ne güzel işte, sonuç itibariyle tarihe geçtik'' hemde bunu ciddi ciddi söylüyor, gel de gülmaaa:)Eziklik tavan yapmış bu Fenerbahçe'lilerde, muhaha:D

antagonist
10.08.2006, 20:12
zuahahha:D :D :D
Bu ezikler bi de "FC Kösice" takımından sonra Şampiyonlar Ligi'nin en kötü performans gösteren takımıydı.Kösice de 0 çekmiş,Fener'den 1-2 gol az atmış...
Bu eziklere Edirne'den sonrası haram,yurtdışına çıkma yasağı konulsun bu eziklere...:D

Muhalif
11.08.2006, 09:39
Az kaldı biz de geçiyorduk dün tarihe.. fenerden 1 dk sonra yedik golü.. üstelik penaltı da gol olsaydı üst üste 2 kez rum takımına elenerek ayrı bir tarih yazabilirdik! Gülme komşuna mı denir artık her neyse.. onlardan da komşu olmaz ya..

Jade
11.08.2006, 12:25
ya arkadaşlar bırakın artık başkalarının başarısızlığında mutluluk aramayı.. ne oldu yani çok mu sevinilecek bi şey bir türk takımının bilmem kaçıncı saniyede gol yemesi..başkalarının acılarıyla dalga geçmeyin..dün akşam gördük bizim takımı da 3.dk gol yedik.. penaltıyı attıklarını hayal bile etmek istemiyorum..iki yıl üstüste rumların mahalle takımına elenmek??? bundan daha büyük bi rekor tanımazdım ben, tarihe geçmek 30.sn yenen golle değil böyle olurdu işte!!!

kendi işimize bakalım ve avrupa da türk takımlarını kayıtsız şartsız destekleyelim.LÜTFEN!!! önemsiz gibi görünebilir ama önemli bir ayrıntı.

Mert67
11.08.2006, 12:30
harbiden rezil olmuşlar rezil bahçe

Kul
11.08.2006, 12:39
100. yıllarında tarihe geçtiler inanamıyorum ya..:'( :D:D

Aslıhan
11.08.2006, 12:42
100. yıllarında tarihe geçtiler inanamıyorum ya..:'( :D:D

eee gözleri aydın :eek: daha nice tarihe(!) geçmelleri dileğiyle

en sonun da avrupa kulübü oldular işte :rolleyes:

Sevgi
11.08.2006, 12:58
ya arkadaşlar bırakın artık başkalarının başarısızlığında mutluluk aramayı.. ne oldu yani çok mu sevinilecek bi şey bir türk takımının bilmem kaçıncı saniyede gol yemesi..başkalarının acılarıyla dalga geçmeyin..dün akşam gördük bizim takımı da 3.dk gol yedik.. penaltıyı attıklarını hayal bile etmek istemiyorum..iki yıl üstüste rumların mahalle takımına elenmek??? bundan daha büyük bi rekor tanımazdım ben, tarihe geçmek 30.sn yenen golle değil böyle olurdu işte!!!

kendi işimize bakalım ve avrupa da türk takımlarını kayıtsız şartsız destekleyelim.LÜTFEN!!! önemsiz gibi görünebilir ama önemli bir ayrıntı.

fb dışındakileri desteklesek olmaz mı ? Şahsen yunanlılarla yaptıkları maçlar dışında fb yi destekleyemiyorum istesemde bunu yapamıyorum.erciyese atılan 6 gol sonrası fb yi dünya takımı ilan edip yere göğe sığdıramayanların kiev maçı sonrası nerde olduklarını merak ediyorum.Birileri şu gerçeği kabullenmeli fb dış kuvvetlerden gelen destekler olmazsa ligde ilk beşe giremez.

fb mağlubiyetlerinden sonra mutlumu oluyorum? Hayır.Hakem yokmuydu maçta diye eğleniyorum hepsi o kadar :D

fb dışındaki tüm takımalrımıza Avrupa kupalarında başarılar diliyorum.

Aslıhan
11.08.2006, 13:03
avrupa maçlarında hakemlerin fener aleyhine düdük çalmasına bayılıyorum ve kocaman bir oooohhhh çekiyorum beter olun diyorum.
Kimse kusura bakmasın istesemde feneri tutamıyorum . Yani zorla olmuyo işte :D

zafer6161
11.08.2006, 13:29
avrupalı fener
guınese haber verelim deftere yazsın

Selman
11.08.2006, 14:12
avrupalı fener
guınese haber verelim deftere yazsın

Bildiğim kadarıyla guınese yetkilileri rekoru canlı izleyerek kayıtlara geçiyor.Yani bunu geçemezler.Ama fazlada beklemezler gibime geliyor.Bu fb her an bir rekora daha imza atabilir.:)

Jade
11.08.2006, 15:53
fb dışındakileri desteklesek olmaz mı ? Şahsen yunanlılarla yaptıkları maçlar dışında fb yi destekleyemiyorum istesemde bunu yapamıyorum.erciyese atılan 6 gol sonrası fb yi dünya takımı ilan edip yere göğe sığdıramayanların kiev maçı sonrası nerde olduklarını merak ediyorum.Birileri şu gerçeği kabullenmeli fb dış kuvvetlerden gelen destekler olmazsa ligde ilk beşe giremez.

fb mağlubiyetlerinden sonra mutlumu oluyorum? Hayır.Hakem yokmuydu maçta diye eğleniyorum hepsi o kadar :D

fb dışındaki tüm takımalrımıza Avrupa kupalarında başarılar diliyorum.

kimseye kimseye zorla destek vermek zorunda değil..zaten kimsenin desteği ya da kösteği sonucu değiştirmiyor.. ama ben böyle başlıklardan hazzetmiyorum açıkçası.. yok o eziktaş yok bu çizik taş.. biz kendi işimize bakalım.. görüldüğü gibi bizim takım da çok matah sayılmaz.....kendine güvenen insan karşısındaki tebrik eder ya da üzüntüsünü paylaşır..başkalarının başarılarını hazmetmek büyüklükten gelir eziklikten değil..

yine de ben inanıyorum ki herhangi bir türk takımı (fb bile olsa) kupada final oynasa herkes canı gönülden onu destekler.. çünkü o anın havası çok farklı..

61-POWER-2
11.08.2006, 16:20
cok iyi olmus ezikbahceye...:D

Burçak
11.08.2006, 16:50
zaten nekadar olumsuz bi rekor var bunlarda. o yönden kimse bunların eline su dökemez :D :D

ts_fan
11.08.2006, 17:01
Mümkünse Trabzonspor hariç herhangi bir takım final oynamasın.Oynarsa da ben desteklemem, cevap hakkı doğmasın kimseye, bu konuda böyle düşünüyorum.Varsa yoksa Trabzonspor, diğerleri için içim bile titremez.

Akın_61
11.08.2006, 17:20
fenerede bu yakışır........

TS-Karadeniz
11.08.2006, 20:36
Az kaldı biz de geçiyorduk dün tarihe.. fenerden 1 dk sonra yedik golü.. üstelik penaltı da gol olsaydı üst üste 2 kez rum takımına elenerek ayrı bir tarih yazabilirdik! Gülme komşuna mı denir artık her neyse.. onlardan da komşu olmaz ya..

katiliyorum... once kendimize bakalim.

Emre B.
11.08.2006, 21:21
Bravo Fenere

Vegas
12.08.2006, 05:37
Adamlar her firsatta tarih yazacagiz diyorlardi ve yazdilar iste.

Bazen forumlarda ilklerin takimi diye liste olustururlar, bunu da eklemeyi unutmaslar yeni listelerine

Sevgi
12.08.2006, 08:53
kimseye kimseye zorla destek vermek zorunda değil..zaten kimsenin desteği ya da kösteği sonucu değiştirmiyor.. ama ben böyle başlıklardan hazzetmiyorum açıkçası.. yok o eziktaş yok bu çizik taş.. biz kendi işimize bakalım.. görüldüğü gibi bizim takım da çok matah sayılmaz.....kendine güvenen insan karşısındaki tebrik eder ya da üzüntüsünü paylaşır..başkalarının başarılarını hazmetmek büyüklükten gelir eziklikten değil..

yine de ben inanıyorum ki herhangi bir türk takımı (fb bile olsa) kupada final oynasa herkes canı gönülden onu destekler.. çünkü o anın havası çok farklı..

Türkiyede hertürlü masabaşı oyunlarıyla şampiyon olan benim futbolcumun emeğini,taraftarımın umudunu,mutluluğunu kafasına vura vura zorla elinden aldıktan sonra günlerce,aylarca yaptıkları bütün pislikleri görmezden gelerek ne kadar büyük olduklarını konuşanlara birilerinin haddini bildirmesi gerekiyor, günümüzün şartlarında (çıkar, menfaat) bu Türkiye'de mümkün olmuyor.Ve hakettikleri cevabı avrupa kupası maçlarında alıyorlar hemde yüzyılın takımı olarak,hemde transfere en çok para harcayan takım olarak.Çıktıkları her avrupa kupası maçında süper ligde aldıkları haksız puanlar tek tek önlerine diziliyor ve bu beni mutlu ediyor.Çalınan emek değil hakedilen mağlubiyet mutlu ediyor beni.Ayrıca fenerbahçe cumhuriyeti diye pankart asan bir takım Türkiye Cumhuriyetinin takımı olamaz.Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran namerttir.Vatan bölünmez tektir.

Avrupa kupası maçlarında hangi takım final oynarsa oynasın onu desteklerim,destekledimde.fb hariç demiyorum onların finale çıkabilme gibi bir lüksleri yok maalesef :D

TSigalko
12.08.2006, 12:04
Baktılar tarihe başka türlü geçemiyecez.Bu şekilde tarihe bir geçiş yapalım dediler.Zaten tarihte isyan etmişti artık "şunları tarihe sokalımda ağlamasınlar" diye :D

Külünkoğlu
12.08.2006, 20:07
geçmiş örneklere baktığımızda negatifliğin her alanında tarihe geçeceklerinden şüphemiz mi var arkadaşlar ? yapmayın yau. :D

Emre B.
12.08.2006, 21:47
Fenerbahçe koskoca Balkan Kupasını kazanan takım.Niye dalga geçiyosunuz?

Ali Özcan
12.08.2006, 22:24
Bir son dakika haberine göre Rüştü 22 saniye ile kırdığı Avrupa Kupaları tarihinin en erken golü rekorunu daha da geliştirmek için çalışmalara başlamış.Alınan duyumlara göre yeni hedefi Santra dan ilk 5 saniye içinde gol yemekmiş...

zafer6161
12.08.2006, 23:21
tarih yazar fener bozar:D

Berk Akçay
12.08.2006, 23:51
febeyede bu yakışırdı zaten :D:D:D

golebshera
19.08.2006, 14:17
katiliyorum... once kendimize bakalim.

Haklısınız, başkalarının başarısızlığıyla uğraşıp kendini kandırmak onlara yakışır bize değil.

Ama elde değil harbiden.. O maçta Kiev LÖNNK!! diye geçirdikçe ve o aziz firavunun o esnada nasıl morardığını hayal ettikçe eğleniyorum valla...

Fındık stresiyle boğulurken güldürdüler beni, Allahda onları güldürmesin, ne diyim..

golebshera
19.08.2006, 14:23
Avrupada rekor sahibi olmak kolay değil ama onlar dünya kulübü olduğu için Avrupa başarılarını pek önemsemezler.
Birde buna çok gülüyorum yaw, dünya kulübü..
Rekabet özürlü patojenik organizmalar, başarı için rakiplerinin başarısızlığını birinci kural sayan, sırf şampiyon olabilmek için türk futbolunun dibe vurmasını umursamayan bu pis bizans zihniyeti cevabını her yıl alıyor böyle. Ve hala akıllanmıyorlar.

trapesus
21.08.2006, 04:50
buna tıpta "erken boşalma" diyorlar. Cinsel bir işlev bozukluğu.

omer61
25.08.2006, 22:54
fenern awrupadaki başarılarına bir yenisi daha eklenmş oldu:
şampiyonlar liginde "0" çeken ilk takım
awrupada en erken gol yiyen takım :D

gitme fener şu awrupaya olmuyo işteee rezil ediyosun bizi :D

Burçak
26.08.2006, 10:48
dünya klübü olduğunu iddaa edenler yakın zamanda biz dünyayıda aştık galaksiler arası bi takımız derlerse şaşırmayın .nasılsa dilin kemiği yok. deplasmana marsa giderler :D

Vegas
26.08.2006, 10:51
adamlar kezman yenge ile birlikte onceki sezonlarda bizim transfer listesinde de olan bir brezilyali almislar. bakalim bu oyuncular kariyerlerine nasil bir rekor yazdirarak ayrilacaklar fenerden:D

54hamdi0061
26.08.2006, 13:45
fenerin tek rekoru en ereken gol yemesi değil değil şampiyonlar liginde '0' çekerek şampiyonlar ligi tarihinin en kötü ikinci takımı olmuş ikinciliğin sebebide attıkları gol............

hakanhan
31.08.2006, 04:04
ben galatasaraydan daha cok nefret ederim.. temellerinde fransız sevgisi vardir. ermenilere yakındırlar. fenerbahceyi ise rakibimiz olarak gorurum. ama yonetimi ise hep kürt kökenli buradada bir acayiplik var ama ben bunu cözemedim.. fenerliler memnunsa yöneticilerinin cogunun kürt kökenli olmalarından bana ne!! galatasaraysız bir lig dusunurum ama fenerbahcesiz bir lig asla dusunemem. fenerbahce galıbıyetleri bana zevk verir. gs malubıyetlerı ıse acı!!!

trap_zone_61
06.09.2006, 09:32
yaw şu fener ne zaman adam olacak :)

Adem Erdoğan
10.09.2006, 18:43
adamlar rekorların takımı.ş.l. sıfır çeken 2 takımdan 1 tanesi aynı zamanda.Bu arada bilmem duydunuzmu hiç cannes diye bi takımdan 2 maçta 11 gol yemişti.

Mehmet
16.09.2006, 15:57
F.BAHÇE'DE TARAFTAR TARTIŞILIYOR!..

Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Perşembe günü oynanan UEFA Kupası 1. Tur ilk maçında Randers ile karşılaşan Fenerbahçe'de tribünleri dolduran Sarı-Lacivertli taraftarlar tartışılıyor.
16 Eylül 2006 Cumartesi 14:12

Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Perşembe günü oynanan UEFA Kupası 1. Tur ilk maçında Randers ile karşılaşan Fenerbahçe'de tribünleri dolduran Sarı-Lacivertli taraftarlar tartışılıyor. 2-1 sonuçlanan maç boyunca tezahürat yapmayan ve suskun kalan seyirciler Fenerbahçe taraftar sitelerini de bir hayli kızdırdı...

İşte tepkiler:

"100. yılımızı yaşıyoruz. Bunu, futbolcu ıslıklayıp, küfür eden, sinemada film seyreder gibi statta boy gösteren kitle için hatırlatma baabında söylüyoruz. Hatırlatırız baylar, bayanlar bu yıl bizim 100. yılımız. Gelip maç seyrettiğiniz yer farkında mısınız ama bizim mabedimiz. Orada sizin terbiyesizliklerinize asla yer olmadı ve olmayacak. O mabed takıma her şart ve zeminde destek olmak için, rakiplere cehennemi yaşatmak için yapıldı. Siz orayı kendi futbolcularımıza cehenneme çevirin diye değil.
Biz Fenerbahçe taraftarıyız. Yıllardır verdiğimiz koşulsuz destekle herkese örnek olduk, örnek gösterildik. Biz ne Beşiktaş ne Galatasaray taraftarına benzeriz. "Hep destek, tam destek" ilkesi bizim tribünlerin bağrından çıkmıştır ve yıllardır buna uymanın nice yararlarını gördük. Bizim stadımızda böyle şeyler olmaz. Bindiğimiz dalı size kestirmeyeceğiz.
Biliyoruz bu hale gelişiniz, bu derece çoğalmanız yıllardır süre gelen bir süreç sonucu. Bir anda gökten zembille inmediniz. Yönetimin taraftarla kopukluğu sizleri bu derece palazlandırdı. Çoğaldıkça cesaretlenip, takım kaptanımıza, yılların emektarı büyük kalecimiz Rüştü`ye, Mahmut Hanefi`ye ve daha nicelerine küfür edecek kadar küstahlaştınız. Buna kimsenin hakkı yok.

Ama artık yeter!!!

Sayın Başkan ve yönetim kurulumuza sesleniyoruz. Bütün bunlara son vermek, tribünlerimizi eski enerjisine kavuşturmak sizin elinizde. Çıkın "Bu yapılanları kınıyoruz. Bundan sonra Rüştü`ye, Ümit`e veya başka bir futbolcumuza yapılan olumsuzlukları kendimize yapılmış sayacağız" deyin. Maç boyu oturan, sadece kendi futbolcusuna küfür ve hakaret etmek için ayaklanan bu kitle belki o zaman kendine gelir."

macka61
21.09.2006, 12:46
eziklere bu yakışır bide puan alamayan iki takımdan biri

champions
21.09.2006, 12:51
avrupadaki gururumuz fener alkışlıyoruz

Kazım Uzunboy
07.05.2008, 04:55
Fener bunu hep yapıyor :D

_SeRKaN_
07.05.2008, 12:01
Bir kere daha tarihe geçmişti..Şamp. liginde (0) çekerek..ççç

Cem Balcı
07.05.2008, 14:41
ççç..........:D

Murat Değirmenci
07.05.2008, 15:17
o bir avrupa takımı nede olsa :D

POYRAZ
07.05.2008, 17:08
20. Saniyede mi yemisler? Gec bile yemisler, yine de iyi kasmislar.

tsmetu
09.05.2008, 00:34
Ezik bahçe varmı ötesi

UmutBaykan
10.05.2008, 01:25
En güzeli 0 çekmesiççç

_SaMeT_
11.05.2008, 14:20
:alkış::alkış::alkış::alkış:Ben Fenerbahçe'yi birde Rincon'u tebrik ediyorum.Bizede ancak tebrik etmek düşer...:alkış::alkış::alkış::alkış:

ÜNAL
11.05.2008, 14:28
Avni Aker Stadyumuna gömmüştük dün akşam..

İz kalmış mı?:) Sankim Deivid in başını tam ezemedik:D

http://img233.imageshack.us/img233/2478/dde1e8ee35b320cc1a8c26cyf3.jpg (http://imageshack.us)

pReN@_61
11.05.2008, 16:38
rekorlar abidesi ezikbahçe..
çççççççççççç