PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1461 Trabzon'un Satış Durumu

sefayasin
18.04.2013, 08:40
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu, PTT 1. Lig'de mücadele eden 1461 Trabzon için Trabzonspor'u uyardı. TFF'den bordomavili kulübe gönderilen yazıyada 1461 ile ilgili kararın 13 Mayıs'a kadar kararın verilmesini talep edildi. PTT 1. Lig'de 4. sırada yer alan 1461, eğer Trabzonspor ile organik bağı kesilmezse play-off'lara alınmayacak. 7. sıradaki takım play-off'ta mücadele edecek. Bu uyarıdan sonra Trabzonspor, kulübün önünü açmak için 1461'i devretme kararı aldı. 1461 bu ay içerisinde satılacakmıs..
haber61,fotomaç ve fanatikte aynı haberler mevcut..

bu takımın satilmasi iyi bir şey mi? ben satilmasini ne uygun ne mantikli buluyorum. Her şeye para gözüyle bakar oldu bu yönetim çok değerli bir şeyi yarınlarımızı satıyor olmayalım.

Burçak
18.04.2013, 08:42
Sebatspora devredilebilir. Aynı misyonu orda yerine getirebilir.
Sebatsporda bölgesel amatör ligden kurtulur..

Misina
18.04.2013, 08:59
Sebat'a devredilirse kulüp bir kaç yıl içinde Akçaabat Sebatın kaderini tekrar yaşar.Kulübün Trabzonspor bünyesinde çıkacaksa adresi Belediye olmalı diye düşnüyorum.

sefayasin
18.04.2013, 11:00
üst lige çıkmadigi sürece trabzonspor bünyesinden çıkmasina gerek yok. Üst lige çıkacak die a.sebata devredilirse burdan trabzonspora oyuncu kazandırılabilinir mi? sizce bu mantıklı mi? O zaman maçlarıda versinler demekle aynı sey olmaz mi bu

Royal Heart
18.04.2013, 11:29
Gitmeden son sakasini da yapacak Yönetim demek. :) Bir kulüp Yönetimi kendi kulübüne bu kadar güzel hizmet edebilir. Daha ne kaldi ?

Veysel
18.04.2013, 11:53
Gitmeden son sakasini da yapacak Yönetim demek. :) Bir kulüp Yönetimi kendi kulübüne bu kadar güzel hizmet edebilir. Daha ne kaldi ?

Keyfemi satıyor?

Anomim is Tapatalk 61 v2. Ts Edition pack

Royal Heart
18.04.2013, 11:58
Keyfemi satıyor?

1461 ne icin kuruldu ? Kritik nokta budur degerlendirme icin.

Hüseyin Başoğlu
18.04.2013, 11:58
Benim anlayamadığım şey satılyormu devirmi ediliyor ??

Devir ediliyorsa klüp bundan herhangi bir maddi kazanç sağlayamıcaktır....Bize bağlı bir adam devredilip aynı işlevi görmesi istenicektir..(ki bence çok tehlikeli ve olmaması gereken bir şey)

Satılıyorsa arkadaş kime satılıyor ne kadara satılıyor hiç bir bilgi yok ortada...Satılıyor olsa bunu borsada belirtmek zorunda değillermi ??

Emrah Akcagöz
18.04.2013, 12:13
Adamların başkanı Süper Ligde oynamak istiyoruz diyor. Bize gerekli futbolcuları alıp yol verilmesi en doğrusudur bence.

sessizkral_1
18.04.2013, 13:05
Göksu, fatih ve 1-2 oyuncu alınıp 30 milyon tl ye satılsın

gelen para ile

alper+veysel = 7 milyon euro

+ sağlam bir forvet alınsın

gabriel omar
18.04.2013, 13:11
Adamların başkanı Süper Ligde oynamak istiyoruz diyor. Bize gerekli futbolcuları alıp yol verilmesi en doğrusudur bence.

1461 Trabzonsporun mülküdür.Suat Şenin herhangi bir tasarruf hakkı yok.İlk defa doğru bir proje yaptık,tam meyvelerini toplayacağımız zaman satmak da ne demekmiş ?

Kulübü satarsa Sadri Şener satar başka kimseye kabahat bulmayalım.

ibrahim
18.04.2013, 13:32
Keyfemi satıyor?

Evet, keyfe harcanan parayı bir şekilde geri kazanmak için satılıyor...

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Emrah Akcagöz
18.04.2013, 13:46
1461 Trabzonsporun mülküdür.Suat Şenin herhangi bir tasarruf hakkı yok.İlk defa doğru bir proje yaptık,tam meyvelerini toplayacağımız zaman satmak da ne demekmiş ?

Kulübü satarsa Sadri Şener satar başka kimseye kabahat bulmayalım.
Suat Şen'in boy boy açıklamarı neyin nesi o zaman ? Hangi akla hizmet illede süper lig diyor ?

Normal şartlar altında satılmasını bende istemem ama zırt bırt ben bu isterim ben şunu isterim demek de neyin nesi ?

gabriel omar
18.04.2013, 13:50
Suat Şen'in boy boy açıklamarı neyin nesi o zaman ? Hangi akla hizmet illede süper lig diyor ?

Normal şartlar altında satılmasını bende istemem ama zırt bırt ben bu isterim ben şunu isterim demek de neyin nesi ?

Kendisinin bu konuda bir yetkisi yok ki.Hep konuşsa ne olacak ?Demek ki üstünde yetkisi olan birileri ona yol veriyor ki o da konuşuyor.Sadri Şener açık açık çıkıp bu kulüp satılmayacak,misyonu bellidir dese 1461 başkanı bunun aksinde beyanat verebilir mi ?

Emrah Akcagöz
18.04.2013, 14:07
Kendisinin bu konuda bir yetkisi yok ki.Hep konuşsa ne olacak ?Demek ki üstünde yetkisi olan birileri ona yol veriyor ki o da konuşuyor.Sadri Şener açık açık çıkıp bu kulüp satılmayacak,misyonu bellidir dese 1461 başkanı bunun aksinde beyanat verebilir mi ?
O konuda haklısın ona birşey diyemem. Çünkü Sadri Şener'in hele Süper Lig'e çıksınlar bakarız gibisinden bir demeci vardı yanlış hatırlamıyorsam. Ancak ben Suat Şen'e çok fena halde takıldım.

Hüseyin Başoğlu
18.04.2013, 14:52
1461 Satılıyormu Devir mi Ediliyor bence asıl soru bu...

Satılıyorsa kime devir ediliyorsa kime ??

Bence ikisininde olmaması lazım ama olucaksa ne olduğunu bilmemiz lazım...

Sefaenes
18.04.2013, 16:31
önetim asla 1461 ouncu alamaz satarlarsa usufu Istanbul takimlarindan birinde görürüz sonra kafamisi vururuz. bu önetime saits yasagi getirmeli

Ömer Faruk61
18.04.2013, 16:34
En büyük ihanet bence budur.

gabriel omar
18.04.2013, 16:51
Kırk yılın başı bir doğru iş yaptık onu da satmaya uğraşıyoruz.Doğru değil belki ama artık 1461in her hafta puan kaybetmesini istiyorum.Çıksınlar Playoff potasından da kurtulalım bu satış işinden.

Murat'
18.04.2013, 16:57

gelen para ile

O parayı kimse vermez, kendimizi kandırmayalım.

Zaten o kadar para etseydi şu ana kadar yüz kere satılmıştı kulüp.

Ömer Faruk61
18.04.2013, 17:10
13 mayısa kadar satacaksan klubü nasıl oyuncu alacaksın? Transfer döneminde değiliz..Trabzonspordan kiralık olmayıp,direk bonservisi 1461 te olan oyuncular var...

Fatih Özkan
18.04.2013, 17:53
Satmak bu projeyi, emeği heba etmek olur...
Biz de bunu çok iyi başarıyoruz...

Bud Spencer
18.04.2013, 18:07
bu takimin baskanida teknik adamida derhal istifa etsin! kendi menfaatlerini Trabzonsporun üstünde tutuyorlar. buraya gelmeden önce bu takimin hedefi belliydi simdi degistiriyorlar. aynisi sadri sener ve ekibi icinde gecerli. gitmeden önce bir kez daha sirtimizdan vurun bizi

yeter ulan yeter!!

Ugur Kurucelik
18.04.2013, 19:32
Şu dünyada pilot takımını satmak isteyen tek kulüp biziz herhalde. B. München, r. Madrid. Barcelona bunların hepsi salak bi biz akıllıyız. Geleceğimizi satıp gelen paraları henriqelere volkan şenlere, barış özbeklere yediririz artık.

Yahu bu takımın süper Lig'de ne işi var? Neyimize yarayacak? Zamanında sebat oynadıda ne oldu?

Bugüne kadar yönetim menajerlere bilerek para yediriyor diyenlere hep kızdım ama yine bizi o menajerlere muhtaç etmek istiyorlar diye algılıyorum bu satma işini.

Güzel güzel kendi oyuncumuzu menajerlere para yedirmeden yetiştirmekte neymiş, bas volkana 3.6 milyon € ver kendisine 1.3 milyon € yedir menejerine, bide taraftara hareket yapsin oh!

Travelair
19.04.2013, 11:18
Herhalde satılır ya da devredilir. Yok yok devredilir ki daha çok zarara uğrayalım. Ardından Yusuf da başka takıma satılır. Ardından başkan da çıkar bana söz verdiydi bir telefon geldi ki diye geveler durur. Ardından küstüm, ince zeka gerek ve kadromuz yeterli sürecine girilir. 1461'in kime verileceğine bakarak oy ve para hesapları yapılır...

kürşat şen
19.04.2013, 11:30
sadri şener giderayak son şakasını da yapacak bize..

Arif Timurcioğlu
19.04.2013, 13:40
Şu yönetim bir gitse karışmasa böyle işlere ayrıca ordaki futbolculardan yararlanmadan satmak çok saçma olur yemişim öyle pilot takımı.

Emirhan Makul
19.04.2013, 13:53
Mayıs'dan da önceye alınmalı kongre yoksa bizi bile satacaklar.

Murat'
19.04.2013, 13:58
Bu takımın amacı süper lige çıkmak mıydı yoksa Trabzonspor'a futbolcu yetiştirmek miydi?

Varsın oynamayalım play offta.Hadi diyelim takım satıldı play offta da oynadı.Peki bir üst lige çıkamazlarsa ne olacak.

Uluhan
22.04.2013, 05:59
Üst lige çıkması yada satılması pilot takımın kuruluş amacına ihanettir. Nasıl ki bu sene Yusuf, Abdulkadir, Gökhan, Kadir, Fatih vs. yeniden keşfettik/kazandık (umuyorum). Seneye de Hüseyin, Batuhan ve diğer oyunucları kazanmalıyız. Buna da en uygun yer P.T.T 1. ligi. Oyuncuların emeği, yöneticilerin emeği vs. Trabzonsporda oynamak ve Trabzonspora oyuncu yetiştirmekti ; bunun aksi bir düşünce bize yararlı olmayacaktır.

Kader KORELİ
22.04.2013, 16:49
Satılmasına karşıyım. Play-off'a katılmasın takım.
Şampiyon olmamızı istiyordum, ama Süper Lig'e çıkmamızı istemiyorum.
Her sezon şampiyonluk hedefiyle oynasınlar, ama hep 1. Lig'de kalsın 1461.

ibrahim
22.04.2013, 23:19
Satılmasına karşıyım. Play-off'a katılmasın takım.
Şampiyon olmamızı istiyordum, ama Süper Lig'e çıkmamızı istemiyorum.
Her sezon şampiyonluk hedefiyle oynasınlar, ama hep 1. Lig'de kalsın 1461.

Mümkün degil. Futbolculari, hocalari, baskanlari falan hepsi cikmayi koydular kafalarina...

qlii
22.04.2013, 23:29

gelen para ile

daşıma suyla değirmen dönmez mubarek.elinde değirme varken neden 2 çuval buğdaya satıyorsun.alperi afedersinde nah verirler

polatmu
24.04.2013, 10:42
bırakın olduğu gibi kalsın üst lige çıkmak gibi bir durum anlamsız her sene bir topçu çıksa ts ye işini yapmış olur ki eren sercan transferi gibi transferlerde başarıdır.... zararı olmaz karı olur bırakın böyle kalsın bu durumundan rahatsız olanlar önce kendileri yol alsın....

Travelair
24.04.2013, 11:21
Bence devredecekler. Muhtemelen de Trabzon'da oy sahibi birilerine...

İlker Gazioğlu
24.04.2013, 17:35
Satılacak muhabbeti dönüyor ama kim alacak . Bir tane talip bile yok ki takıma. Federasyonun takımların başka şehire taşınma yasağı var. Bu yasak devam ederken de 1461'e kimse talip olmaz. Ben satılacağını düşünmüyorum , göstermelik bir devir yapılacaktır.

Vkgz
24.04.2013, 18:40
satılması çok saçma

Ilelioglu
25.04.2013, 19:16
Baskan'in aciklamalarida o yönde zaten. Cok sacma ve amatörce bir mantik.

Zaten bu anlayis basarili ve istikrarli olmamizi engelliyor. Sahsi fikrim Kulüp satilir, Süper Lige cikar/cikamaz ondan sonra düser/düsmez ama er veya gec kapatilma noktasina gelir.

Insallah amacindan saptirilmaz.

..

Misina
25.04.2013, 23:59
Sezon sonu Mustafa hoca ayrılacak takımın iskeletinden 4-5 oyuncu Trabzonspor'a 4-5 oyuncu da diğer kulüplere gidecek bu yıl ligi kasıp kavuran takım bozulacağı için gelecek yıl takım bu kadar başarılı olamayacak ve kulüpler arasındaki bağ sorun olmayacak,Play Off'u bahane edip 1461'i elden çıkarmak tarihi hata olur

Vkgz
06.05.2013, 17:57
satan haindir hemde gider ayak satan kime peşkeş çekecek oda ayrı nokta.

cakalkerem
06.05.2013, 23:29
son haberler var mı?

sifuni
06.05.2013, 23:49
INsallah Rizeye karsi kaybedip satilma durumunu ortadan kaldiririz.

forsa61
07.05.2013, 23:36
bence satılmamalı. bir yanım yukarı cıkmasını isterken, trabzondaki simsarlardan dolayı bir yanım istemiyor. sonra sebatın durumuna dusmesin insallah.

Ömer Faruk61
08.05.2013, 00:02
http://www.youtube.com/watch?v=FaMxOgPcKzM&list=UU0o2u8MGc_K3SiXLXiqrbJg&index=7

Kaptan videonun sonunda gereken söylemiş...

sifuni
08.05.2013, 01:02
Son aciklamalr satilmayacagi yönünde ama yinede korkuyorum.

İ. SARAL
08.05.2013, 15:14
Satılmayacakmış doğru olanda buydu.

Vkgz
08.05.2013, 16:56
Satılmama kararı verildi konu kapansın.. bir ömür boyu da açılmaz umarım. Sadri Şener ilk defa düzgün bir iş yaptı. ki nasıl döndü bilmem satmadan.

Emirhan Uludüz
09.05.2013, 01:27
futbolcular ve teknik direktör sizede öyle baskı yapsa sizde satılmasını gündeminize alırdınız. her maçtan sonra adamlar bize pilot takım gibi bakılmasın, biz ayrı takımız, süper lige çıkacaz gibi profesyonelliğin tamamen karşıtı açıklamalar yapıyorlar. süper lige çıksalar sanki demir atacaklar lige gördük sebatsporuda. şurada türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi projesini gerçekleştirmişken neredeyse elimizden kayıp gidecekti.

ibrahim
09.05.2013, 01:45
futbolcular ve teknik direktör sizede öyle baskı yapsa sizde satılmasını gündeminize alırdınız. her maçtan sonra adamlar bize pilot takım gibi bakılmasın, biz ayrı takımız, süper lige çıkacaz gibi profesyonelliğin tamamen karşıtı açıklamalar yapıyorlar. süper lige çıksalar sanki demir atacaklar lige gördük sebatsporuda. şurada türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi projesini gerçekleştirmişken neredeyse elimizden kayıp gidecekti.

Basta yayıncı trt bozuntusunun spikerleri olmak üzere medyanın, pilot takımının anlamını kavrayamamış taraftarların gazıyla yanlış düşüncelere kapıldılar.

Buna bide bi gün başka sonraki gün başka konuşan yöneticiler eklenince kendilerini şartlandırdılar haliyle.

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

İ. C. Ertem
09.05.2013, 22:05
arkadaş sebatsporu sürekli örnek vermenizin nedeni nedir? neden küçük görüyorsunuz bu takımları? trabzonspor kurumsal olarak daha yokken tütünspor idmanocağı sebatspor vardı ki sebatı bu hale getirenler Allahımdan bulsun... bu takımlarda bir şeyler yapabilir, bu lige ruh katabilir, ki bunu yaptı sebat.. trabzonspor şu anda a.ş. mantığı ile yürütüldüğü ve büyük olduğundan büyük olsun benim olsun mantığından vazgeçemiyorsunuz... araklıda ofta sebatta 1461 trabzonda bağımsız olarak hareket edebilmeli.. pilot takım diyerek küçültmeyin yerel takımlarımızı.

DÜZYURTSPORA DA HELAL OLSUN BU ARADA..

sifuni
09.05.2013, 23:33
Satılmamasına çok sevindim bence doğru karar. Şimdi A takıma gideceklerin yerine adam bulmamız gerekiyor

TSaskı
24.07.2013, 12:21
acaba şuan hala daha satılması düşünülüyormu ?

Anıl C
16.08.2013, 16:18
Bu konuda muharrem ustanın projesi esas alınmalıydı