PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1461 Trabzon Play-Off Oynayamayacak!

Sezgin Öztürk
17.04.2013, 13:08
TFF'den şampiyonluk ve play-off yarışı veren iki kulübe şok!
Mücadele ettikleri ligde üst sıralarda yer alan 1461 Trabzon ve Buğşasspor'a TFF'den kötü haber geldi. TFF, 16 Nisan 2013 günü bu konuda aldığı yönetim kurulu kararını kulüplere bildirdi.
SPORX ÖZEL – Ligin sonunun yaklaşmasıyla birlikte yer aldıkları PTT 1.Lig ve Spor Toto 2.lig'de şampiyonluk ve play off mücadelesi veren 1461 Trabzonspor ve Polatlı Buğşasspor'a TFF Yönetim Kurulu'ndan kötü haber geldi.
TFF Yönetim Kurulu 16 Nisan 2013 günü aldığı yönetim kurulu kararıyla mevcut durumun devamı halinde PTT 1. Ligde 4. sırada yer alan 1461 Trabzon ile Spor Toto 2. Lig kırmızı grupta averajla ikinci sırada yer alan Polatlı Buğşasspor'un bir üst lige çıkmalarına veya play off'ta mücadele etmelerine yasak getirdi.
Alınan yönetim kurulu kararında Trabzonspor ile 1461 Trabzon'un, Ankaraspor ile Polatlı Buğşasspor ve Konyaspor ile Torku Konyaspor kulüplerine aralarındaki resmi bağın en geç 13 Mayıs 2013 tarihine kadar sonlandırılması konusunda ilgili kulüplere ihtarname gönderilmesi kararlaştırıldı.
İlgili kulüpler 13 Mayıs tarihine kadar aralarındaki resmi bağı sonlandıramadıkları takdirde play-of'ta mücadele etme hakkı kazansalar dahi play off müsabakalarına alınmayacaklar.

TFF bu kararıyla hakkında yeni sezonda Süper Lig'den başlayacak iddiaları dolaşan Ankaraspor A.Ş'nin de yeni sezonda PTT 1.Lig'de mücadele edeceği vurgusunu yapmış oldu. TFF Yönetim Kurulu'nun aldığı bu karar 17 Nisan 2013 günü ilgili kulüplere bildirildi.
HABER: Fatih ŞAMLIOĞLU

TSezgin61
17.04.2013, 13:12
Olmasi gereken birseydi zaten... Bunda sok olacak bir durum yok...

Hedefi belli niyeti belli. Futbolculara playoffa girikdigi icin prim verilmeli, iyi olan 3-4 tanesi Trabzonspora alinmali... Digerlerinle iyi bir konusma yapip yari dönem icin motive edilmeli...

Adem Akyüz'
17.04.2013, 13:23
Olması gereken de bu zaten.. Takımın kuruluş amacı belli ve bu amaca hizmet eden takımı satıp kendimize yeni bir rakip yaratmanın alemi yok. Üstelik takım satılırsa mecburen transfer döneminden önce satılacak. Bu da şu demek oluyor. Yusuf ERdoğan, Göksu, Kadir KEleş vs. gibi oyuncuları para verip almak zorunda kalırız. Tabi takımı satın alacak kişi satarsa..

Hüseyin Başoğlu
17.04.2013, 13:25
Çok güzel bir haber....Çok mutlu oldum açıkcası...

alper*
17.04.2013, 13:30
Harika bir haber :)

ibrahim
17.04.2013, 13:31
Şükür yaaa hakkkk!!!!

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

kürşat şen
17.04.2013, 13:34
1461'in amacı a takıma futbolcu yetiştirmektir..
süper lige çıkıp yarışmak değil..uzun yıllar böyle kalsın bank asyada..
çok nimetlerini göreceğiz 1461'in..

slmn
17.04.2013, 13:48
Cok guzel bi haber..

Ahmet Kuru
17.04.2013, 13:50
herkesin hem fikir olduğu 1461 Trabzon takımının amacı şuan yaptığıdır. Süper lige çıkıp burada mücadele etmesi değil. önemli olan oradan Trabzonspor'a kaliteli genç oyuncu yetiştirilmesi. önümüzdeki sezonda inşAllah 2-3 oyuncu oradan Trabzonspor'a gelecek ve 1461 Trabzon görevini yapmış olacak. Önümüzdeki sezonlarda da inşAllah aynı başarıyı elde edip yine aynı güzellikleri sahaya yansıtır ve hem bize hemde Türk futboluna iyi oyuncular yetiştirir...

kopeli
Takımın son haftalarda neden futbol oynamadıgı simdi daha iyi belli oluyor.Takımın hedefi kalmadı.

Oğuzhan
çok güzel haber yoksa kesin satardı bu yönetim takımı süper lige çıkartıp

Kadir Aydın
17.04.2013, 13:55
Heyy Allah'ım yaa. :) Bir anlasam sizi.

Tolga
17.04.2013, 14:00
Benim bu karardaki tek korkum şu ve 1461 ilgi odağı olduğunda beri kimsenin dillendirmediği bir olay.Başkan bu kulübü kapatmamız lâzım dediğinde maksadı neydi.

Bir üst tura çıkmaya hakkı olmayan takım ligde elde ettiği galibiyet-beraberlik ve lig durumu vs. paralarını alamıyor mu bu durumda.Atıyorum ligi ikinci bitirdik.PTT 1.Lig'den gelirler neye göre geliyor yada bir gelir oluyor mu bu kulübe ?

Tartışma konusu budur bence.

Murat Erdem
17.04.2013, 14:00
13 Mayıs'a kadar süre vermişler...gerekli devir işlemleri yapılmazsa, bu takımlar bir üst lige yükselemez denilmiş...13 Mayıs'a kadar köprünün altından daha çok su akıtır bizimkiler...

zafer6161
17.04.2013, 14:01
hedefsiz takımda kimse üst düzey mücadele etmez.....

bu nu unutmayın,,,seneye bu takım ligde kalmaya oynayacak,,,

bakalım o zaman kaç tane futbolcu alacağız...

Hüseyin Başoğlu
17.04.2013, 14:04
Benim bu karardaki tek korkum şu ve 1461 ilgi odağı olduğunda beri kimsenin dillendirmediği bir olay.Başkan bu kulübü kapatmamız lâzım dediğinde maksadı neydi.

Bir üst tura çıkmaya hakkı olmayan takım ligde elde ettiği galibiyet-beraberlik ve lig durumu vs. paralarını alamıyor mu bu durumda.Atıyorum ligi ikinci bitirdik.PTT 1.Lig'den gelirler neye göre geliyor yada bir gelir oluyor mu bu kulübe ?

Tartışma konusu budur bence.

Değil ...Parayı 2.olan kazanır ama play off oynama hakkını başkası devir alabilir...

Tolga
17.04.2013, 14:05
Şu an takımdaki formda ve ciddi anlamda hak eden futbolcular Allah'ın izniyle önümüzdeki sezon Trabzonspor kadrosunda yer almaya başlayınca hedefin ne olduğunuda görürüz be Zafer abi . . .

Hüseyin Başoğlu
17.04.2013, 14:05

abi bu hedefsiz olayına katılmıyorum....

Buraya aldığımız futbolcular 30 yaş üstü değil...17-23 yaş arası futbolcular...Bu futbolcular kendilerini kanıtlamaları lazım...

Kendini kanıtlama hakkı en büyük hedef değilmidir sence ?

Senede ise 2 futbolcu alsak bu çok büyük kar dır bizim için...Geri kalan futbolcuları süper lig deki takımlra kiralamalıyız...

Bu senenin ideal 11 inden 1-2 kişi hariç hiç kimse seneye 1461 de kalmamalı...

Tolga
17.04.2013, 14:06
Değil ...Parayı 2.olan kazanır ama play off oynama hakkını başkası devir alabilir...

Heh işte bebeğim, durum böyleyse Sadri Şener'e ölüm diyorum :D Benim tek korkum bu.Bu kulüp zaten birşekilde kendini geçindirecek parayla herşeyi yapacaktır.Maksat dere akmaya devam etsin.

mashal61
17.04.2013, 14:08
Bu ihtarnamenin play-off tan sonra yollanması gerekirdi, karara itiraz edilmeli.

1461'in çıkmasını istemiyordum, bu karardan sonra umarım çıkarlar.

zafer6161
17.04.2013, 14:12
Şu an takımdaki formda ve ciddi anlamda hak eden futbolcular Allah'ın izniyle önümüzdeki sezon Trabzonspor kadrosunda yer almaya başlayınca hedefin ne olduğunuda görürüz be Zafer abi . . .

bu seneyi geç,,,,bu sene futbolcular hem kupa da hem ligde olağanüstü efor sarfetti,ve ilk senesiydi,,,
peki neden bu takım bu seviyeye geldi,,,
sebebleri
mustafa hoca faktörü
süperlige belki çıkarız hesabı
trabzonspor faktörü

seneye hoca olmayacak
süper lige çıkma şansın olmayacak

tek hedef kalıyor,oda trabzonsporda ve ya başka büyük bir takımda oynamak...

demek istediğim seneye bu takım kafa olarak zirveye oynayamaz,zirveye oynayamayacağın dan dolayı da bu seneki eforu sarfedemessin,,

sessizkral_1
17.04.2013, 14:16
klüb satılacakmış sanırım , playoff a kalması için

ntvspor da son dakka haber geçiyor tff uyarı yazısı yollamış

sessizkral_1
17.04.2013, 14:21
trabzon 1461 başkanı ntvspora bağlandı

Şöyle konuştu

bize sezon başından beri 2 klübün arasındaki organik bağın kesilmesi için sürekli federasyonla iştirade halindeydik.

Futbol federasyonu 13 mayıs'a kadar süre verdi.

Trabzonspor zaten devir ve satış işlemlerine başladı.

3 hafta süre var önümüzde 3 hafta içindede bu gerçekleşecektir.
Ve 1461 Süper lige çıkacaktır.

Tolga
17.04.2013, 14:22
bu seneyi geç,,,,bu sene futbolcular hem kupa da hem ligde olağanüstü efor sarfetti,ve ilk senesiydi,,,
peki neden bu takım bu seviyeye geldi,,,
sebebleri
mustafa hoca faktörü
süperlige belki çıkarız hesabı
trabzonspor faktörü

seneye hoca olmayacak
süper lige çıkma şansın olmayacak

tek hedef kalıyor,oda trabzonsporda ve ya başka büyük bir takımda oynamak...

demek istediğim seneye bu takım kafa olarak zirveye oynayamaz,zirveye oynayamayacağın dan dolayı da bu seneki eforu sarfedemessin,,

Mustafa Hoca faktörünü aktif eden yönetim vardı işte.Yani bu düşündüklerimizi gerçekleştirmesi için yönetim orada abi :D Sen gerçekçi yazıyorsun ben olması gerekeni :D Farkımız burada yani, ancak temel düşüncede birleşmemiz lâzım, gel Söğütlü'de buluşup Mersin'e denize gidek :D

Murat Engin Akyüz
17.04.2013, 14:23

Bu takımın zaten tek başına taşıdığı tek misyon "oyuncu yetiştirme" üzerinedir.Buradaki futbolcuların da bunun bilincinde olması gerek.Trabzonspor'a geçiş unsuru üzerine motive olamayan futbolcudan zaten bize pek de hayır gelmez diye düşünüyorum.
Ayrıca bu olay dünyada sadece bizde yok bildiğim kadarıyla.Örneğin Barcelona B takımının oyuncularının La Liga'ya çıkma hedefiyle orada bulunduklarını hiç zannetmiyorum.

Emirhan Makul
17.04.2013, 14:23
Umarım defolup gidecekleri bir mevkide bir klübü satıp gitmezler.

Sefa Alış
17.04.2013, 14:24
Madem satacaklardı niye kurdular acaba?
Ne kadar vizyon sahibi bir klübüz. Pilot takım oluşturuyoruz bize alt yapıdan oyuncular yetiştirsin diye,sonra satıyoruz. :)

kürşat şen
17.04.2013, 14:30
girmiyorum play-off'a..madem o sıralamaya girdim 1461'i sıralamanın dışına alıp yedinci bitiren bir takımı alırlar..bu kadar basit..

Tolga
17.04.2013, 14:32
girmiyorum play-off'a..madem o sıralamaya girdim 1461'i sıralamanın dışına alıp yedinci bitiren bir takımı alırlar..bu kadar basit..

Türkiye'de basit olan tek şey hile yapmaktır.

Ömer Faruk61
17.04.2013, 14:32
Bu takımı da satıyorlar yani..1461 Başkanına da yazıklar olsun.....

kürşat şen
17.04.2013, 14:35
ispanya ikinci liginde barcelona ve real madridin pilot takımları var..
bunlar şampiyon ya da play-off potasında bitirdikleri zaman sıralamada alta doğru kaydırıyorlar..
bizde bu olmuyor mu..satılması mı gerekiyor illa..

Hüseyin Başoğlu
17.04.2013, 14:35
Bu takımı da satıyorlar yani..1461 Başkanına da yazıklar olsun.....

MRA da 1461 Başkanıda Çok istediler çıkmayı 2 side gözümdeki saygılarını kaybederler 1461 satılırsa.....Umarım satılıcak haberleri doğru çıkmaz....Sadri Başkanıda affetmem bu konuda...

Ahmet Kuru
17.04.2013, 14:46
Vay Sadri Şener vay... Gider ayak yine yaptı yapacağını...!

Mert Oğuzlu61
17.04.2013, 14:47
MRA da 1461 Başkanıda Çok istediler çıkmayı 2 side gözümdeki saygılarını kaybederler 1461 satılırsa.....Umarım satılıcak haberleri doğru çıkmaz....Sadri Başkanıda affetmem bu konuda...

MRA nın hedefleri olamaz mı adamın yerinde olsan ne yaparsın, ben olsam hedefsiz bir takımda iki dakka durmam, durarım diyenede hadi ordan derim, hiçbir teknik adam hedefsiz bir takım çalıştırmak istemez.

sezon sonu bıraksa süper ligden illaki talipleri olur MRA nın... vizyon sahibi bir teknik adam olduğu belli, illaki süper ligden bir takımı alıp birşeyler başarmak isteyecektir.

S.ÖZKAN
17.04.2013, 14:48
1461 pilot takım değil mi?O zaman ptt 1 ligde kalsın ve işini yapmaya yani oyuncu yetiştirmeye devam etsin.Neyin kavgası bu anlamıyorum ki

Necmettin ALTUNTAŞ
17.04.2013, 14:51
ispanya ikinci liginde barcelona ve real madridin pilot takımları var..
bunlar şampiyon ya da play-off potasında bitirdikleri zaman sıralamada alta doğru kaydırıyorlar..
bizde bu olmuyor mu..satılması mı gerekiyor illa..

Bu takım olurda şampiyon olursa federasyon ne yapar.Amaç Trabzonspora darbe vurma isteğidir.Gerisi boş.Bunların gözü dönmüş. Vurabildikleri kadar vuracaklar.Sonra dönüp yaptıklarıyla övünüp bir yerlerini yırtarcasına tepine tepine güleceklerdir.Ne zevk ama...Sadizmin ayak sesleri...

ibrahim
17.04.2013, 15:05

Aynen...

serdar
17.04.2013, 15:08
Cikamiyacaklarina sevindim... satmak, devretmek veya Trabzonspordan bagi koparmak isteyenler, Trabzonspor ile bagilari hemen koparilsin... 2 gün ilerisinde ne olabilecegini düsünemeyenler yönetmesin bu takimi...

Bera B.
17.04.2013, 15:16
Başlık yanıltıcı, daha belli değilmiş durum. Takımın satış işlemleri olacak ggibi konuşulmuş bir önceki sayfada - bence inşallah satılmaz ve play offlara girilmez-.

alper*
17.04.2013, 15:19

Şöyle konuştu

bize sezon başından beri 2 klübün arasındaki organik bağın kesilmesi için sürekli federasyonla iştirade halindeydik.

Bu dedikleri olsun Trabzonspor ve 1461 ya da bir başka herhangi bir futbol takımının taraftarlığını yapmam.

Mehdi
17.04.2013, 15:31
Tamam beklenen bir şeydi,ya satılacak ya da aynı ligde kalacak da bu ohh şükür,müthiş haber muhabbeti nedir ya:)Adamlar beklenen resti çekmiş,önemli olan bizim hamlemiz zaten.

Açın şu başlığı içerisi hava alsın biraz.

kürşat şen
17.04.2013, 15:37
durum 1:kulüp satmıyorum dedi ,takım play off potasında bitirdi..ne olacak.maddeler ne diyor..
durum 2:kulüp satmıyorum dedi,yedek takımla maçlara çıkılıp play off'on dışında kalındı.bir şey olur mu?
bu ali cengiz oyunu..sadri şener'in aklında ne zamandır şu kulübü satmak var..bakın tff emir verdi satmak durumundayım diyecek..olay budur..oyuna geliyoruz yine..komplo teorisi gibi olaya bakıyorum ama durum bu..tamam anladım tff bunu sana diyebilir ama sen yapmak zorunda değilsin..bank asya statüsünün maddelerini açıp okursun..eğer bu takım satılırsa daha çok diz döveriz biz haliller olcanlar ile..yusuf-abdülkadir-gökhan-fatih gibi oyuncular kazandık ya..paradan daha değerli..satıldığı zaman görürüm ben o halleri..başkan gider ayak kulübün içine etmesin afedersin

Murat'
17.04.2013, 15:42
Güzel haber, bizimkiler artık maçlara asılmaz.

Adem Akyüz'
17.04.2013, 15:48

Şöyle konuştu

Geleceğimizi satıyoruz desene.. Yusuf Erdoğan, Göksu Alhas, Kadir Keleş, Jebrin, Kaleci Fatih.. Hepsine teker teker para sayacağız yani ..

murat
17.04.2013, 15:49
Federasyonu sevmiyoruz ama karar dogru.

S.ÖZKAN
17.04.2013, 15:57
Önümüzde iki seçenek var.

1-Süper ligde oynayacaksa SATILACAK.

2-SATILMASI istenmezse PTT 1 Ligde oynayacak.

(Ben 2 seçenekten yanayım)

Ömer Sak
17.04.2013, 15:59
Baglari kopardik farz edelim Süper Lig'e cikacagimizin garantisi varmi ? Play Off'ta yenilirsek hersey bosunamiydi ?

Gökhan Koç
17.04.2013, 16:04
1461 Trabzon bir alt ligde kaldıkça Trabzonspor'u güçlendirecektir.

Bunun için özellikle satalım istiyorlar, süper lige bile çıkmasına razılar.

Playofflara katılmaya gerek yok bence,

Hasan YAYLI
17.04.2013, 16:10
Bu karar sevinemeyeceğim...Başımızda ki atıp tutmayı çok seven insanlar,kısa süreyi bahane edip alel acele bu takımı satacaklar....Yeni başkan'ın seçimi bu konuda çok önemliydi...

Eğer satma girişiminde bulunurlarsa bu takımı,elimizden geleni yapıp buna engel olmalıyız....Bu takımın süper lige çıkamayacağını yeni öğrenmedik,alt yapın sayılan bu takımı mücadelenin çok daha üst düzey olan bir ligde oynatıyorsun,bundan daha büyük bir nimet bulamassın...Ama şimdi oluşturduğun borçlarıa bu takımı yama yapmak için uğraşıyorsun...

Gelecek olan para kasamıza asla girmeyecek....ŞL den gelen parayı gören oldu mu? ... Hisse satışlarından gelen para da mı yetmedi borçlara?... Durum bu,projeyi kurdukları için onu satmayı ve ondan kar elde etmeyi kendilerine hak göremez kimse...

Taner Gündoğdu
17.04.2013, 16:12

1461 başkanı gerekeni söylemiş... Sadri başkan gider ayak yaptı yine yapacağını!

Hasan YAYLI
17.04.2013, 16:13
Bu oyuncuları motive edecek şey,aralarından gerçekten hakedenleri A takıma almaktır...Süper lige çıkmayı hakeden oyuncular da hakettileri yere ulaşmış olurlar...Bu kadar basit...

Bizde oynayacak oyuncu bu takımda yok diyorsan,bu takım görevini yapmıyor demektir...Gönderirsin kadroyu,yetenekli gençlerle tekrardan oluşturursun yeni 1461 Trabzon'u...Diğerleri de giderler süper ligde ki diğer takımlara...

Bu takımı satmak yapılacak en saçma iş olur...

İlker Gazioğlu
17.04.2013, 16:14
Ben 1461'in öyle kolay kolay satılabileceğini düşünmüyorum en azından bu kadar kısa sürede .Yanlış biliyorsam arkadaşlar düzeltir ama TFF takımların başka bir şehire taşınmasına yasak getirdi. Satın alındı ve Trabzon'da kaldı diyelim , Tabzonspor'la bağı kalmayınca taraftar desteği bulabilir mi ?ve böyle bir takıma kim bu kadar para yatırır. Bu süreçte göstermelik bir devir yapılabilir. Bence doğru olan da bu , hem bu tartışmaların önüne de geçmiş oluruz.

1461'in süper lige çıkmasına daha önce karşıydım ama artık öyle düşünmüyorum. Pekala süper ligde de Trabzonspor'a futbolcu yetiştirebilir. Şöyle hayal ediyorum, süper lige çıkınca 1461 ölçeğinde bir takım için iyi bir yayın geliri olacak. Mesela şikeci Manisaspor çıkıp bu parayı alacağını bizim takımlarımız alsın. Yine yetenekli genç yerli ve yabancı oyuncular üzerinden bir transfer politikası izlesin, kulüp borçlanmadan ufak bütçelerle devam etsin. Küme düşse de çok önemli değil. Önemli olan Trabzonspor'a oyuncu yetiştirme misyonu kaybolmasın.

Tolga
17.04.2013, 16:15

1461 başkanı gerekeni söylemiş... Sadri başkan gider ayak yaptı yine yapacağını!

Bu şartlar oluşursa Trabzonspor'un derhal kendi kendini feshi, kulübün kapatılması, stadın yakılması, tesislerin yakılması, Trabzonspor'a ait herşeyin yok olması gerekir.

Uğurtan
17.04.2013, 16:24
Süper Lig'e çıkmadan aynen devam edebileceğini belirten doğru bir karar geldi.

Buna hamle devir yapıp devam etmek mi?

Bir daha ne kombinesini alırım 1461'in ne destek olurum.

MRA'da hedefi varsa başka kulübe gitsin.

Trabzon'un 2. bir Süper Lig kulübüne ihtiyacı yok.

İhtiyacı olan oyuncu yetiştiren bir alt kulüptü.

Ama malesef kronik hastalığımız bu bizim.

Planlar 3-5 senelik yapılır gündelik olarak bozulur.

Gökhan Koç
17.04.2013, 16:25
Playofflara alınmamak nedir ya, lige almıyorsun anladık da playofflara niye almıyorsun ?

"Çünkü birinci oldular ve süper lige çıkmadılar" dedirtmemek için almıyorlar playoff'a

pek tabi playoff oynatıp sonra gene almayabilirlerdi,

Fenerbahçeye yapamadıklarını 1461'e yapacaklar, dahası zaten 1461'in TS'ye güç verdiğini bildikleri için öldürmeye çalışıyorlar,

Helal olsun yaa,,

gabriel omar
17.04.2013, 16:28
Mustafa Hocanın takımı üst lige çıkarmak istemesinde yanlış bir şey yok.Hedefleri olan bir adama yerinde say diyemezsiniz.Ama bu kulübün üst lige çıkmaması gerektiği de bellidir.O yüzden sene sonunda Mustafa hocayla yollar ayrılacaktır.Gönlüm her ne kadar Trabzonspora gelmesini istese de bu olmayacak gibi.

Her neyse,1461 1.ligde kalmalı,Mutafa hocadan sonra onun kurduğu sistemi aynen devam ettirecek biri gelmeli takımın başına.

Gökhan Koç
17.04.2013, 16:29
Mustafa Hocanın takımı üst lige çıkarmak istemesinde yanlış bir şey yok.Hedefleri olan bir adama yerinde say diyemezsiniz.Ama bu kulübün üst lige çıkmaması gerektiği de bellidir.O yüzden sene sonunda Mustafa hocayla yollar ayrılacaktır.Gönlüm her ne kadar Trabzonspora gelmesini istese de bu olmayacak gibi.

Her neyse,1461 1.ligde kalmalı,Mutafa hocadan sonra onun kurduğu sistemi aynen devam ettirecek biri gelmeli takımın başına.

Mustafa Hocayı süper lige çıkar, her sözünü dinleyen Tolunayı bir alt lige indir olsun bitsin.

gabriel omar
17.04.2013, 16:34
Mustafa Hocayı süper lige çıkar, her sözünü dinleyen Tolunayı bir alt lige indir olsun bitsin.

Kadroları değişelim diyorsunuz yani :)

Açıkçası Tolunay hoca bana ümit vermiyor.Trabzonsporun gerçekleştireceği yeni yapılanmayı Mustafa hoca ile gerçekleştirmesi gerektiğine inanıyorum ama şartlar elvemeyecek gibi görünüyor.

zafer6161
17.04.2013, 16:36
şu da var,takım eğer super lige çıkmadan satışı geçekleştirirse
ya super lige çıkamassa ne olacak ....
sözleşmeyi iptalmi edecek

Gökhan Koç
17.04.2013, 16:37
Kadroları değişelim diyorsunuz yani :)

Açıkçası Tolunay hoca bana ümit vermiyor.Trabzonsporun gerçekleştireceği yeni yapılanmayı Mustafa hoca ile gerçekleştirmesi gerektiğine inanıyorum ama şartlar elvemeyecek gibi görünüyor.

Tolunay hocaya benimde güvenim sıfır, TS'nin başkanı olsam önümüzdeki sene düşünmeden ve tereddüt etmeden Mustafa Hocayı getiririm takımın başına.

Gökhan Koç
17.04.2013, 16:38
şu da var,takım eğer super lige çıkmadan satışı geçekleştirirse
ya super lige çıkamassa ne olacak ....
sözleşmeyi iptalmi edecek

Süperlige çıkma hakkı kazandıktan sonra fiyatı artar diye şimdiden sattırtmaya çalışıyor karaktersizler, bizimkilerde biraz akıldan noksan olduğu için kabul ediyor bunu.

MuratJ
17.04.2013, 16:38
sadri şener giderayak 1461i de, tolgayıda, onuruda satma planında bence. bu klübü satmaktan başka birşey yapmadı. büyüklüğünü ayaklar altına aldı. bunlara engel olamayan taraftar ve şehir bir daha taraftarım diye dolaşmasın. memleketim ve taraftar bu süreçte çok güzel ne olduğunu açık etti.

mustafa hoca süper lig istiyorsa anında versin istifasını çeksin gitsin. 1461in hedefi her zaman bank asyada oynayıp Trabzonspora oyuncu yetiştirmektir. bu amaçtan sapanlar oradan çekip gitsinler. bu takım Trabzonspor'un değil mi ? 1461 yönetimide hocasıda çeksin gitsin. bu takım amacından sapamaz. her zaman orada oynayacak. Trabzonspor gibi büyük klüpte oynamak isteyen genç futbolcularda her zaman bu hedefle oynayacaklar orada. bu amaca uymayan kimse orada 1 gün daha durmasın. hedefin bu olduğunu açık açık dikte etmeyen bunun yerine satma hevesine giren yönetim ve başkan ihanetlerine yenisini eklemiştir.

bu işlemler gerçekleşsin kendim bu takıma büyük takım demem. artık şehir takımı demiyorum. şehrinde taraftarı yok.

Taner Uykuçeken
17.04.2013, 16:45
Kayseri Erciyes ile Kayserispor arasında hukuki bir bağ var mı
yok ise bunlar nasıl hem isimlerini hem de renklerini değiştirdiler
kuralllar her zaman ki gibi sadece Trabzonspor' mı uygulanıyor
1461 Trabzon'u satmak için fırsat kollayan Sadri Şener'e gündoğdu
şu Trabzonspor takımın yaşadıklarına ve camianın tepkisizliğine bakıyorum da
camia ölmüş selası okunuyor ama haberi yok

Travelair
17.04.2013, 16:47
Bence:

1- Tff'nin 1461'i Playoff'tan men etmesi yanlış bir karardır. Playoffu hak ediyorsa oynamalıdır. Hakkımız, hukukumuz aranmalıdır. Gerekirse tazminat davası açılmalıdır

2- 1461'in devri ya da satışı kabul edilemez. Büyük yatırım yapılmıştır. Hedef Ptt liginde Trabzonspor'a futbolcu yetiştirmektir. O hedef de başarılmaktadır. Satmak ya da devretmek amaca ihanet etmektir

3- Mustafa Reşit Akçay 1461'e imza atarken 1461'in misyonunu bilerek imza attı. Şimdi projenin başındaki isim olarak "Ben rekabetçi hocayım" demesi bu ne perhiz bu ne lahana turşusu manasına gelir. O zaman zamanında neden geldin? Bunun yanında bu sezon oraya gönderdiğimiz gençleri de Trabzonspor'a hazırlamak mecburiyetindeyken belki de süperlig uğruna başarılı kadro bozulmamakta, Oğulcan, Batuhan, Hüseyin'i sahada görememekteyiz

4- 1461'i örneğin 3 ukalalardan birine yakın varlıklı bir işadamı alırsa şehre bulaşacak olası fitnelerden bizi kim nasıl kurtaracak?

Hamdi Karamahmutoğlu
17.04.2013, 16:51
Satmayı hobi edinen bir yönetim için bu fırsat bulunmaz nimet.

Ogün'
17.04.2013, 16:53
Tam meyvelerini toplamaya başlayacağımız,sistemini oturttuğumuz bir projenin satılması saçmalıktır.Acaba 50-60 milyon euro'ya filan satıcaklarını mı düşünüyorlar?Maksimum 10-15 e satarsın.Bu parayı Trabzonspor'a kazandıracağın bir kaç oyuncu ve satacağın oyuncularla rahatça kazanırsın.Sadri Şener ve yönetimi Trabzonsporu baltalamaya devam ediyor sonra da Şehri destek vermemekle suçluyor.Elimizi kolumuzu kesmeye devam ediyorlar bakalım nereye kadar gidecek bu.

Taner Gündoğdu
17.04.2013, 16:58
mustafa hocanın hedefleri nelerdir? Trabzonspor'a futbolcu yetiştirmekten daha önemli bir hedef var mıdır?

61trabzonomer
17.04.2013, 16:59
bu yönetim giderse çok ayıp eder ,inş ne takım satılır nede yönetim gider.

Travelair
17.04.2013, 16:59
Siz satmayı iyi bilirsiniz... Devretme daha rezalet olur. Proje devam etmelidir

MuratJ
17.04.2013, 17:00
Bence:

1- Tff'nin 1461'i Playoff'tan men etmesi yanlış bir karardır. Playoffu hak ediyorsa oynamalıdır. Hakkımız, hukukumuz aranmalıdır. Gerekirse tazminat davası açılmalıdır

2- 1461'in devri ya da satışı kabul edilemez. Büyük yatırım yapılmıştır. Hedef Ptt liginde Trabzonspor'a futbolcu yetiştirmektir. O hedef de başarılmaktadır. Satmak ya da devretmek amaca ihanet etmektir

3- Mustafa Reşit Akçay 1461'e imza atarken 1461'in misyonunu bilerek imza attı. Şimdi projenin başındaki isim olarak "Ben rekabetçi hocayım" demesi bu ne perhiz bu ne lahana turşusu manasına gelir. O zaman zamanında neden geldin? Bunun yanında bu sezon oraya gönderdiğimiz gençleri de Trabzonspor'a hazırlamak mecburiyetindeyken belki de süperlig uğruna başarılı kadro bozulmamakta, Oğulcan, Batuhan, Hüseyin'i sahada görememekteyiz

4- 1461'i örneğin 3 ukalalardan birine yakın varlıklı bir işadamı alırsa şehre bulaşacak olası fitnelerden bizi kim nasıl kurtaracak?

55 yaşlarına gelene kadar nerelerdeydi mustafa hoca ? bu projeyi bilerek imza attı bu takıma. belkide onunda hiç beklemediği birşeyler kazanılınca hedeflerden saptılar. başka şeyler istediler. 1461 denen takım Trabzonspor'un malıdır malı. bildiğin malıdır. amacı misyonu bellidir. amacı her zaman alt ligde oynayarak Trabzonspor'a oyuncu yetiştirmektir. orada oynayan genç oyuncular bu hedefle bu amaçla orada mücadele edecekler. amaçları orada sivrilip Trabzonspor'a yada başka takıma transfer olmaktır. başka birşey değil. önce bu hedeften sapan 1461 yönetimi ve teknik heyetiyse 1 gün daha kalmadan çekip gitsinler. 55 yaşlarına gelene kadar ortalıkta görünmeyen mustafa hocaya mourinho muamelesi yapılmasını anlamıyorum. kendisi için çok uygun proje orası. ha işler değiştiyse güle güle sevgili hocam. bu Trabzonspor malı olan klübün amacı bellidir. yazın süper ligden takım ararsın çok istiyorsan.

yeter artık nerede bu şehir ? bu şehir ne yapar ? bu kadar mı Trabzonspor düşmanı bu Trabzon şehri ?

peşkeşçi satıcı sadri şener ve ekibi giderayak bir ihanet daha yapmaya fırsat bulmamalı. yahu en azından deklarasyon yayınlasın yok mu bu klübün hiç sahibi taraftarı ?

talsuv61
17.04.2013, 17:01
Şu işi kitabına uydurmak bu kadar zor mu, hele de Türkiye gibi bir ülkede ?

DeAgLeMaNyAq
17.04.2013, 17:03
Hadi devir gerçekleşti diyelim. Peki 1461 play off'ta elenirse ne olacak?

Ahmet AYDIN-28
17.04.2013, 17:03
"İlgili kulüpler 13 Mayıs tarihine kadar aralarındaki resmi bağı sonlandıramadıkları takdirde play-of'ta mücadele etme hakkı kazansalar dahi play off müsabakalarına alınmayacaklar."

nedir ya. Ya Trabzonspor 13 Mayıs itibari ile ligde kalmayı garantileyemedi tff'de 1461'i play-of'a almadı. Allah vermesin düştük ligden ne b. yiyecek tff?

61trabzonomer
17.04.2013, 17:04
Hadi devir gerçekleşti diyelim. Peki 1461 play off'ta elenirse ne olacak?

ki sakatlar falan var muhtemelen çıkamaz, yakacaklar 1461 i

MuratJ
17.04.2013, 17:08
peşkeşçi satıcı sadri şener 1461 zaten bu lige çıkamaz. satışa kılıf uydurmak için tüpçüyle bu konuyu ayarlamadıysan bende birşey bilmiyorum. ama yemezler.

Berkan
17.04.2013, 17:11
1461'in satılma düşüncesi bile uzun süreçte başarı beklenmediğinin ispatıdır.

iso_4939
17.04.2013, 17:46
taktılar ıllade cıksın lıge dıye cıkmasın kardesım 1461 önemı trabzonspora futbolcu yetıstırmek degılmı..

sifuni
17.04.2013, 17:49
Oynamasin ben zaaten cikmasini istemiyorum Pilot takim görevine PTT liginde devam etsin.

Ahmet Kuru
17.04.2013, 17:50
yahu 1.lige çıkacakda ne olacak? Asansör olacak bir aşağı bir yukarı ne gereği var..
Mustafa hoca böyle hedefsiz bir takımı çalıştırmak istemez ise . keyfi bilir. bir mustafa gider diğer gelir.

iso_4939
17.04.2013, 17:55
ıspanyada da aynı real olsun barca olsın hepsının b takımı bır alt lıgde oynuyoır sampıyon olsalarda cıkamıyorlar..
bız bu ısı takıntı halıne getırdık .

Oğuz ZEYTİN
17.04.2013, 18:07
Kusura bakmayın ama bu durumu açıklayacak daha naif bir tabir yok: Tam bir geri zekalılık örneği!

Verdikleri röportajlarda "A takımla yanyana idman yapıyoruz. Hedefimiz gelecek yıllarda Trabzonspor forması giymek" diyenler bugün kendilerinin Süper Lig'e layık olduğunu söylüyor. Yani Sivas da olur, Eskişehir vs.

Bugüne kadar "satılmasın, her türlü zorluğa rağmen pilot takım projesi devam etsin" diyordum ancak bu teknik kadro ve oyuncu topluluğunun derdi Trabzonspor filan değilmiş. İyi bir fiyata hemen satılsın. İki kupa maçı kazanınca kendilerini TRABZONSPOR'dan büyük görmeye başlayanlara verecek sevgi yok bende.

Kadir Aydın
17.04.2013, 18:13
Nabza göre serbet veren taraftarimiz var. Dün okum diyen bugün b.kum diyor.

Takimin amaci belli. Sanki takım kurulurken söz verdiler size takim süper lige cikacak diye.

Riyayı bırakın iki dakika da biraz dürüst olun.

EROS87
17.04.2013, 18:18
2-3 oyuncuyu trabzonspora alıp, gitmek isteyenlere yol vereceksin. u18 ve a2 temelli, 2-3 tane tecrübeli oyuncuyla ligde kalacak puanı toplayacaksın. zor muydu bunu yapmak.

Ertan1982
17.04.2013, 18:44
Altinordu Türkiyede su an en prof takim.Zaten buca altyapisini calisitiran adam aldi.Onlarda Gümüs ordu diye Pilot takimi var bir alt liginde.Öyle bir yapi ile ilerliyorlar.Dünyada örnek cok.2-3 kurusa herseyi satmak olmaz.Almanya da Herman Gerland diye bir adam var Bayern altyapisinin efsanesi.Bir Prof liglerde sansimi deniyim dedi rezil oldu Bayerne geri döndü.Mustafa Hocanin da akibeti o olacak.Iyi altyapi antrönörleri var ama Prof ligte basarili olamazlar.

Devredeceklermis.belese mi vereceksiniz kime para yedireceksiniz??pesin 30-40 Mio verebilen birisi var mi??

Yasin Altuntas
17.04.2013, 18:56
Hisse satim islemleri baslamis bile ..... :((((

Ertan1982
17.04.2013, 19:01
babanizin malini mi satiyorsunuz.verin 40-50 Mio Pesin defolup gidin.ertesi sene ptt sonra sebatin sonu.Trabzonspor ne kadar para haradi bu proje icin.

Selman
17.04.2013, 20:58
Bu zevkimiz kalmıştı elimizde sanırım onu da satacaklar.Tam tüccar zihniyetlilerin eline düştük.

cakalkerem
17.04.2013, 21:02
anlamadım ki..önetim ne yapmaya çalışıyor kim alacak kime satacak..sıcak paraya ihtiyac var..kesinlikle satılacaktır....

aptaca bir hikaye ama bakalım sonu ne olacak

ahamitokutan
17.04.2013, 21:09
yönetiminden oyuncusuna teknik kadrosundan taraftarına bu zihniyet değişmediği sürece bizim camiadan bi nane olmaz arkadaşlar.zihniyet değişmeli kafalar değişmeli.o da zor.benim bir tek beklentim kaldı.hakettiğimiz 2010-2011 sezonu şampiyonluk kupasının müzeye geldiğini görebilmek.o gün gelirse eğer bir gün inşallah daha da takip etmeyeceğim futbolu...

Ilelioglu
17.04.2013, 21:19
Ne güzel iste :)

Insallah bir sacmalik yaparda baglari koparmazlar, aksi taktirde 1461'in cikmamasi icin dua edecegim. Maalesef bu duruma geldik.

..

memozcan
17.04.2013, 21:32
m. akçay hoca tutturdu bi süper ligde oynamak istiyoruz teranesini.. iyide adama sormazlar mı kaç maçtır takım dökülüyor.. ne oyun var ne sonuç.. tamam çıkacaksın da ne olacak.. amaç sürdürülebilir başarı ise yavaş yavaş meyve vermeye başlayan bu sistem neden sürdürülmez?

eraytaskin61
17.04.2013, 21:38
ya ne işi var ligde mustaffa hoca çalışmak istiyosa gitsin ne bu assolist edaları kimse trabzondan büyük değil.sen geldin futbolcu yetirşirmeye adını duyurdun şimdi rivrivriv

atomantcum
17.04.2013, 22:16
Cok guzel bir gelisme. Boyle olmasi gerekiyordu zaten. Mustafa Resit Akcay bile sene basinda diyordu ki, Trabzonspor bir tane, bu takimin misyonu belli diye. Sonradan satilacagi konusulmaya baslayinca o da hirslanmisti. Bunda Trabzonspor teknik direktorluk teklifi gelmemesinin de etkisi var. Umalim ki Trabzonspor yonetimi bu takimi satmaya kalkismasin.

atomantcum
17.04.2013, 22:26
Kusura bakmayın ama bu durumu açıklayacak daha naif bir tabir yok: Tam bir geri zekalılık örneği!

Verdikleri röportajlarda "A takımla yanyana idman yapıyoruz. Hedefimiz gelecek yıllarda Trabzonspor forması giymek" diyenler bugün kendilerinin Süper Lig'e layık olduğunu söylüyor. Yani Sivas da olur, Eskişehir vs.

Bugüne kadar "satılmasın, her türlü zorluğa rağmen pilot takım projesi devam etsin" diyordum ancak bu teknik kadro ve oyuncu topluluğunun derdi Trabzonspor filan değilmiş. İyi bir fiyata hemen satılsın. İki kupa maçı kazanınca kendilerini TRABZONSPOR'dan büyük görmeye başlayanlara verecek sevgi yok bende.

Sen kendi yetistirdigin oyunculara sirtini donersen adamlar ne dese hakli. Trabzonsporda bu uzun yillardir var, kendi oyuncumuza daha cok oncelik tanimamiz gerekirken iyice batiriyoruz. Kac senedir bu takimda kac tane altyapidan gelme oyuncu gorduk? Tolganin bile iki sene oncesine kadar esamesi okunmuyordu, Onur sakatlaninca degeri anlasildi. Simdi de 1461 ekibinde oyuncular guvensiz, devre arasinda kadroya bir tek abdullah katildi, hem de boyle kotu bir donemde. Genclere sans verilmedigi cok acik. Ne desin adamlar, "Ya senbeni almiyosun ama ben yine de aptal gibi senin beni almani bekliycem, ikinci ligde takilirim boyle sen rahat ol" mu deseydi? Bir suru yildiz oyuncunun trabzonlu oldugunu goruyoruz sonradan, sasiriyoruz nasil gozden kacti bu oyuncu diye. Sonra ogreniyoruz ki onu birileri bizim izleme komitelerine israrla onermis ama bizimkiler avanta koparamayacaklar diye izleme zahmetine bile katlanmamislar. O hayrani oldugunuz Yusuf bile altyapida begenilmeyip gonderilmis ilk etapta, adamlar tabi ki kuser, ister istemez baska arayislara yonelir. Sen o guveni saglarsan; hak edene, emek verene, kulubu sahiplenene formayi emanet edersen o oyuncu da seni yari yolda birakmaz. Bir insan bir kulube baglilik gosterecekse bu genc yasta olur, en onemli izler bu ilk yillarda olur.

maxim
17.04.2013, 22:32
Biri bana şunu açıklayabilir mi...

Trabzonspor ile bağlarını kopardın ve play-offa katıldın aferin.

Peki çıkamazsan ne olacak????

DeAgLeMaNyAq
17.04.2013, 22:55

Aynı soruyu önceki sayfada sordum cevap yok... :)

Hadi onu geçtim millet kulübü sattınız falan diyor da kime satmışlar alıcı kim?

Misina
17.04.2013, 23:11
Mustafa hoca sezon sonu ayrılacak yeni gelecek teknik heyetle takımın bu yılki kadar başarılı olacağını düşünmüyorum.Takımın iskeleti sayılan 4-5 oyuncu Trabzonspora alınacak gibi görünüyor diğer oyunculardan bazıları da süper lig takımlarına transfer olur.Dolayısıyla yeni sezonda bu yılki kadar başarılı olmayan 1461 her yıl dert olmaktan çıkıp misyonuna uygun şekilde hizmet tmeye devam edecek

maxim
17.04.2013, 23:21
Aynı soruyu önceki sayfada sordum cevap yok... :)

Hadi onu geçtim millet kulübü sattınız falan diyor da kime satmışlar alıcı kim?

alıştık artık ama burada hukuksuzluğun da daniskası var... sezon bitmeden ne hakla 1461'i play-offlara almıyor tff?

bir arkadaşın yazdığı gibi, sen nerden biliyorsun Trabzonspor'un ligde kalacağını şimdiden? (düşme riskimiz var anlamında demiyorum, düşmeyiz bence de, kararın dandikliğine vurgu için :D)

bariz zarf atılıyor ortaya, kulübü yok etmek için... ulan keşke 2-3 hafta üstüste yenilse de play off dışında kalsa bari takım...

iş işten geçmeden kamuoyu oluşturulmalı, özellikle devredildikten sonra lige çıkamazsa ne olacak sorusu gündeme sokulmalı...

Mustafa Çolak
17.04.2013, 23:29
Tabiki de lige çıkmamalı, kulübün oluşturulma sebebi oyuncu yetiştirmek.
Aynı lige gelip rakip olmak değil.

RaşitCan
17.04.2013, 23:45
tff fb ile ilgili karar verirken 100bin düşünüyo ama valla 1461 ve TS olunca konu titizlikte sınır yok netler profesyoneller ya mayısın bilmem kaçına kadar halledin yoksa ha !!! utanmaz arsızlar
1461 in çıkması konusu ise çıkmasın zaten takımın amacı belli gerekirse hepsini TS ye çıkarsınlar oyuncuların şimdi oynayanlardan en azından ruh farkı olarak 61 kat fazlalar.

yorumsuz6117
18.04.2013, 00:16

?????????????? :D

siradan
18.04.2013, 00:17
Devredilecek mi ? Devredilmesin. Pilot takım olarak devam etsinler. Hem devretsek kaç para kazanabiliriz ki ?

ibrahim
18.04.2013, 00:32
Faceden Suat Başkana ulaşsak, ikna etmeye çalışsak falan bi işe yararmı acaba?

Edit: Özel mesaj gönderilmiyormuş kendisine...

Ahmet AYDIN-28
18.04.2013, 00:39
Önceki sayfalarda değişik şekilde sordum tekrar soruyorum.
tff'nin bu kararı Trabzonspor kesinlikle küme düşemez anlamına da gelmiyor mu?

Çağatay_
18.04.2013, 01:20
Bu takımın zaten tek başına taşıdığı tek misyon "oyuncu yetiştirme" üzerinedir.Buradaki futbolcuların da bunun bilincinde olması gerek.Trabzonspor'a geçiş unsuru üzerine motive olamayan futbolcudan zaten bize pek de hayır gelmez diye düşünüyorum.
Ayrıca bu olay dünyada sadece bizde yok bildiğim kadarıyla.Örneğin Barcelona B takımının oyuncularının La Liga'ya çıkma hedefiyle orada bulunduklarını hiç zannetmiyorum.

Barcelona B

Castilla (Real Madrid)

Villareal B ve daha niceleri...

---

Eğer ille Süper Lig'de mücadele eden bir kulüp ile bağımız olsun istiyorsak (Süper Lig tecrübesi olan isimleri kadroya katabilmek açısından) yine örnek alacağımız kulüp Real Madrid olmalıdır.

Real Madrid bir çok oyuncusunu Getafe'ye kiralık vermiş veya satmıştır. Aralarında organik bağ olmamasına rağmen iyi ilişkileri vardır. Eğer bir şeyler olur da Ankaragücü Süper Lig'e çıkarsa onlarla bu tip yazısız bir anlaşma yapılarak Süper Lig düzeyine erişmiş oyuncularımızı kiralık verebiliriz.(Sevdiğim bir camia olduğu için söyledim, başka takım da olabilir tabii) GS-Arda Turan-Manisa olayı gibi... Patlamayı GS'de yapsa da Manisa'da iyi bir performans sergiledi ve Süper Lig tecrübesi kazandı.

İşleri çok zorlaştırmamak gerekir. 1461 Trabzon'un bir misyonu vardır ve alınan oyunculara bu misyon iyice tanımlanmalıdır. Onların hayali Trabzonspor olmalıdır, ve buna inanmaları gerekir.

Eğer 1461'deki oyuncular Trabzonspor bünyesine katılarak, 11'de yer bulursa, veya Süper Lig bünyesinde Kayserispor, Akhisar Belediyespor gibi takımlara kiralanarak sezonun 2. yarısı bizde şans bulursa, bu takımın amacını herkes anlar.

1461 hedefsiz değil, aksine Trabzonspor'a oyuncu yetiştirme hedefi bulunan, ve ülkemizde bu işin örneğini oluşturabilecek bir takımdır.

Ilelioglu
18.04.2013, 01:26
Basligin adini "Oh be, (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1919005421#post1919005421)1461 Trabzon Play-Off Oynayamayacak!" diye degistirsek daha iyi olur. ;) Veya 1461 amacindan saptirilamayacak gibi.

..

gabriel omar
18.04.2013, 01:33
Bu kulüp satılamaz.Hedefleri ve misyonu belli olan bir kulüp bu.Mustafa hocanın daha fazlasını istemesini anlarım ve yolu da açılacaktır zaten,ama oyuncular için en büyük hedef ve motivasyon kaynağı Trabzonsporda oynamak.Bunun haricinde bir motivasyona ihtiyaçları yok.

4 5 oyuncu Trabzonspora,4 5 oyuncu diğer süper lig takımlarına .Bundan ala motivasyon kaynağı mı olur futbolcu için ?

Mustafa hocanın durumu ise farklı.Bir teknik direktörün yüksek hedefleri olmasını kınayamazsınız.Sen otur oturduğun yerde bize futbolcu yetiştir diyemezsiniz.Futbolcu ve teknik direktörün motivasyon kaynağı farklıdır.Bu ayrımı görmelisiniz.Mustafa hoca 1461i bugünkü konumuna getirerek ,Trabzonspora olan borcunu kapatmıştır.Sene sonunda ayrılmak istemesini saygıyla karşılamak gerekir.Ayrıca Mustafa hoca kimdir o gider başkası gelir diyenler,lütfen o gelmeden önceki 1461in durumuna da bir baksınlar.

Gönül onu Trabzonsporun ya da daha büyük yetkilerle bütün altyapının başında görmek ister ama olmazsa da yapacak bir şey yok.Hocanın hedefleri 1461 ile örtüşmüyorsa yapılacak bir şey yok.Teşekkür edip,saygılı bir şekilde yollar ayrılır.Bu kadar basit.

DeAgLeMaNyAq
18.04.2013, 03:19
Basligin adini "Oh be, (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1919005421#post1919005421)1461 Trabzon Play-Off Oynayamayacak!" diye degistirsek daha iyi olur. ;) Veya 1461 amacindan saptirilamayacak gibi.

..

Başlığı komple okumadın sanırım. Takımı devrediyorlar olur da Süper Lig'e çıkarsa da satacaklar. Takımın 3 haftadır galibiyeti yok ama kalan 4 maçta 5-6 puan alınırsa play off'a kalırlar...

Yaşar
18.04.2013, 03:34
Olması gereken oldu, mevcut durumda çıkamayacağı belliydi.
Bir hedef koyabilmek adına satılacağı söyleniyor ama ben satılacağını da düşünmüyorum.
Takım direk çıkamayacak, bügğk ihtimalle Play- off potasında kalacak.
satılsa bile Manisa, konya , Adana veya İzmir takımları arasından çıkamaz.

okan6161
18.04.2013, 08:23
yazının tarihi yanlış bu takım ya çıkamazsa ne olacak 1461 trabzonspora oyuncu yetiştirsin diye var satılmaması gerek

must61
18.04.2013, 09:12
Ben böyle aptalca bir proje böyle aptalca bir karar görmedim.

Trabzonspor yönetimi takım satılırsa gelecek 3 kuruşun peşinde, 1461 yönetimi takımı süper lige çıkarma peşinde.

Pilot takım nedir arkadaş.Ne işe yarar.Sizin yapacağınız işin de projenin de ...

ibrahim
18.04.2013, 09:27
Olması gereken oldu, mevcut durumda çıkamayacağı belliydi.
Bir hedef koyabilmek adına satılacağı söyleniyor ama ben satılacağını da düşünmüyorum.
Takım direk çıkamayacak, bügğk ihtimalle Play- off potasında kalacak.
satılsa bile Manisa, konya , Adana veya İzmir takımları arasından çıkamaz.

İnşallah..

zafer6161
18.04.2013, 09:53
takımı dışarıya satmayacaklar,,
büyük ihtimal,ofspor,sebatspor gibi isim hakkını alacaklar,,

bağları koparacaklar,ama kopmamış gibi olacak,,,

ve bütün futbolcuları trabzon kendi bümnyesine alacak,sattığı takımada hepsini kiralık verecek..bu her sene bu şek,lde devam edecek...

futbolcuların parasını ise diğer takım verecek....

tabi bu eski yönetimin düşüncesi,,,yeni gelen yönetim ne yapar bilemiyorum

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
18.04.2013, 10:01
Satılmasına tamamen karşıyım,
Play-off oynamasına da lige çıkmasına da gerek yok,
Sadece amacına uygun yeni Yusuf'lar, Karmil'ler yetiştirsin.

Hüseyin Kurt
18.04.2013, 12:07
http://www.sabah.com.tr/SabahSpor/Futbol/2013/04/18/bir-gorus-lig-serbest-playoff-yasak

Yazı güzel...

Ahmet Başkaya
18.04.2013, 12:21
Barcelona B , kaç yıldır 2.ligde deli gibi de topçu yetişiyor .

Oğuzhan Fidan
18.04.2013, 12:25
çıkmasın zaten istediğimizde o. misyonu ve vizyonuna uygun bank asyada devam

Ahmet Kuru
18.04.2013, 12:30
bunun tartışılması bile yanlış aslında. Bu takımın alınış,kuruluş amacı neydi? Arkasında Trabzonspor olmasaydı bu derece başarılı olurmuydu? Satılacak da ne olacak? asansör takımı haline gelecek.. Hedef isteyecen hoca da futbolcuda gitsin hedefleri olan takıma. Trabzonspor için hayli önemli bir bu oluşumu yakmayın,yıkmayın.

Yasin Altuntas
18.04.2013, 17:54
Besle kargayi, oysun gözünü (tabi bizim Yönetim'in sadece para sevdasi icin böyle bir emir vermedigini umarak söylüyorum bunu)

Ne diyelim insallah cikamazlar .......:(

aksamvakti
18.04.2013, 18:08
Barselona B ornek alınmalı suyu bulandırmamalıyız.. yusuf, goksu, abdulkadır al Trabzonspor'a.. A2 takımdan U19 U18 takımından koy futbolcuları 1461 Trabzon'a bu şekilde devam edin. O belli scalayı yakalayamayan futbolcularıda satıp klubun kendını devam ettırmesını saglamak yeterli..

Bakın daha 2 yılda Mustafa yumlu, zeki yavru, abdullah karmıl geldı.. tamam belkı suan'a kadar cok verımlı olamadılar ama bu kalıtede topcuları bıle yedek klubene koyman 5 mılyon euro demek..

Tuğrul
18.04.2013, 18:31
PTT liginde konaklama ve seyahat gibi masrafları TFF'nın karşıladığını biliyorum. Bu yüzden pilot takımın bize fazla maliyeti yok. Oyunculara ödenen ücretler de makul seviyede.

Bizim başkan yakında Ünal Aysal bizi de satın alır gibi bir demeci vardı. Görünen o ki 1461'i gs'ye satıp bize son kazığını atacak. İşin olumlu tarafı ise gs'ye oyuncu vermekten kurtulacağız. Belki bunu düşünmüş olabilir.

Sibel
19.04.2013, 12:06
Geçmiş olsun.
Hep var olması gerektiğini düşündüğümüz pilot takımımız vardı.
Artık onu da satıyorlar.
Bu bize katkı değil büyük zarar verecek.
Yazık.

Travelair
19.04.2013, 12:22
http://www.sabah.com.tr/SabahSpor/Futbol/2013/04/18/bir-gorus-lig-serbest-playoff-yasak

Yazı güzel...

Ben de dün dedim, bu yasak hukuka aykırıdır. Trabzonspor Tff'ye dava açmalıdır. Tabi yönetim yönetim olsa açardı ama hizmet kime belli değil

Ömer Faruk61
19.04.2013, 12:47
Hayal ettiğimiz,Düşündüğümüz bir futbol düzeni kesinlikle olmayacaktır..Trabzonspor da End.futbolun kulu olmuştur..Herşeyi geçtim bu çoçukların futbol motivasyonunu bitiyorsunuz bee.Allah kahretsin sizi..Yok satılacak Yok lige çıkacak mı yok bilmem ne...Yazıklar olsun...

Erdal DİLEK
19.04.2013, 12:55
Aynı durumda istanbul takımları olsa tff ve spor hukukcuları aşağı çeker yukarı ittirir bu konuyu onların isteği doğrultusunda sıkıntı olmayacak şekilde hallederlerdi.

Sahaya insanlar giriyor, stadta insanlar bıçaklanıyor ama ceza alan yok. Herşeyi kendilerine göre yorumluyorlar. . .

iso_4939
19.04.2013, 13:21
1461 satacaklar tolgayı satacaklar sezon bıtımınde de onur gayseye yollanır olduda bıttı masallah derız...

Travelair
19.04.2013, 17:51
Büyükaydın, 1461 Trabzon takımının satışının planlandığı şeklindeki söylentiler konusunda ise "Aynı hisseleri olan iki kulübün aynı ligde oynamaması gibi sıkıntı var ortada. Bunu en son Türkiye Futbol Federasyonu yaptığı toplantıda karar alarak yazılı olarak bize deklare etti, bir süre koydu. Bu süre zarfında şirket hisselerinin bir başkasına devri gerekiyor. Bunun alt yapısını oluşturuyoruz. Bu tarihe kadar bir şekilde karar vererek yapacağız." dedi.

Devri gerekiyormuş. Bir de devredecekler... Siz satmasını çok iyi bilirsiniz

http://www.goal.com/tr/news/453/transfer-dosyas%C4%B1/2013/04/19/3915326/tolgaya-teklif-yok?source=breakingnews&ICID=HP_BN_3

Ertan1982
20.04.2013, 12:06
takim 100% Play-off lardan cikamaiyacak.Forvet hattimiz cok zayif.birde genc oyuncularda sezon sonu düsüs cok belli oldu.Bu normal birsey.Sakatliklarda var zaten.Caner yok Ofo yok.Devretmek hicbir artisi olmaz.Belki birkac mac ekstra oynanir.

Sezon sonu alinmai gerekenler alinmali.Müsterisi olan ve Düsünülmeyen.Misal Mustafa´lar gibi Abdullah gibi vs satilmali.Yeni genc oyunculara yer acilmali.

Kanun de alina bilinir misal.

Not.Jebrinde sakatmis.

Gelecek maclar sakatlik ceza olmasa 100% böyle olacak.

---------Fatih------------
göksu-mehmet---Mustafa ---kadir
Baris----Abdulkadir---Emrullah--Yusuf
-----------Gökhan-----------------
-------------Mustafa--------------

Barisin yerine Mehmet Siddik
Mustafa Tirkaykinin yerine Abdullah
Gökhanin yerine iyilesirse Jebrin.

Takimda baska alternatifler yok.

Belki Ogulcan ve Batuhan oynarlar o kadar.Bu kadro Play-off götüremez.Bosuna devretmesinler.

Soner Albayrak
20.04.2013, 14:47
Bu hayatta herkezin br amacı ve hedefi olmalıydı.
Şimdi bu çocukların peşinden koşacakları şey ne olacak?

serdar
20.04.2013, 21:01
Bu hayatta herkezin br amacı ve hedefi olmalıydı.
Şimdi bu çocukların peşinden koşacakları şey ne olacak?

1461 Trabzonda oynayan her Futbolcunun hedefi Trabzonsporda oynamak olmali... Baska bir hedefi varsa 1461 Trabzonda olmamali.

serdar
20.04.2013, 21:03
Iki takim ayni ligde oynayamazmis? Lan su takimlari ayni ligde oynat diyenmi var???

Vkgz
20.04.2013, 22:59
zaten bildiğimiz birşey bu olay. önemi yok. barcelona'nın barcelona b'si varsa bizimde 1461imiz var.

İbrahim CİHAN
20.04.2013, 23:16
1461i satmaya çalışan ve oyuncuların hedefi kalmadı zihniyetini anlamak cidden mümkün değil. ben şahsen anlayamıyorum. 1461deki oyuncuların çoğunun küçüklüklerinden beri hayalini kurduğu Trabzonspor formasını giyebilme hedefi var daha ne olsun. Trabzonsporlu olmayanlar için de keza Trabzonspor forması giyebilme şansları var. bundan büyük hedef mi olur? geleceğimizi sattırmayın.

Oğuzhan Fidan
20.04.2013, 23:17
ciddi ciddi projeyi elden çıkartıyolar ve trabzondaki taraftarda bunu izliyor. izleyin devam edin sıkıntı yok

Yasin Altuntas
21.04.2013, 01:01
Kendi takimimizin kaybetmesini ister olduk.................

aksamvakti
21.04.2013, 14:30
Ben süper lig de istemıyorum 1461'i asli gorevi bu takımın Trabzonspor'a oyuncu vermek degıl mı? Bir işide bulandırmasanız olmaz.. oyuncu hedefsız kalıyormus boyle sacmalık olabılır mı vıtrın orası genc topcular için..

yıllarca 3. ligde oynayan Emrullah alıp parlatan 1461 degılmı bu klubün bir amacıda oyuncuların Anadoluda ziyan olmasın diye kurulmadı mi?

Seneye takım dagılır hoca ve futbolcular baska kluplere gıtmek ıster deniyor. Giden gitsin A2 U17 U18 topla bir takım daha kur biz şamiyon olsun istemıyoruz !461'i her yıl bir topcu versın Trabzon'a

Ali İhsan
21.04.2013, 14:41
Trabzonspor'un yönetim başarısızlığını ortaya serdiği, 5 milyon euro verilerek alınan adamlardan daha iyilerini 100 bin tlye yetiştirebileceğimiz ortaya çıktığı için çöpe atılıyor bu takım...

serdar
21.04.2013, 16:30
Kendi takimimizin kaybetmesini ister olduk.................

Kendi takimimizin kaybetmesini istemezsek, kendi takimimizi kaybedecegiz malesef...

OnurKul
21.04.2013, 16:32
1461 Trabzon oyuncu yetiştirme amaçlı kurulmuştur. Real Madrid B gibi olamalıdır bu bağlamda Süper Lig' çıkmaması isabetlidir.

Giallorossi
21.04.2013, 16:39
Bu gidisle play-off zaten zor görünüyor. Yönetim gitmeden önce son sakasini yapip satmaz/devretmez pilot takimi. Yeni gelecek yönetim insallah kullanmasini ve degerlendirmesini bilir. Elimizde cok güzel imkan varken bozmayalim.

Ertan1982
21.04.2013, 17:20
Bu takim Play-off ile cikamaz.Bosuna devretmeyin.Zor gol atiyoruz kolay gol yiyoruz.Kadro zaten daraldi.Sakatlik ceza ile zaten as oyuncu yok takimda.Degisikler hep ayni.Halma cikar Tiryaki girer,Siddik cikar bairs girer.veya tersi.3 degisiklikte duruma göre genclerden olur.

Ahmet ÇOLAK
25.04.2013, 19:23
bugün dolmuşta 1461 antrönörlerinden biriyle yan yanaydık şoförle konuşuyolardı 1461in satışı için değilde trabzonspor aş bünyesinden ayrılması için başvuru yapılmış ve çıkabilirse 1. ligde pilot takım gibi kullanılması düşünülüyormuş. ayrıca mustafa hocanın da durumu belli değil gidebilir de kalabilirde. birde eğer çıkarsa 1. lige elde kalmış yabancı futbolcular oraya verilebilirmiş. cech henriqe gibi. ama çıkabileceklerini de sanmıyorum bu saatten sonra ofoedu sezonu kamış forvetin yok düzgün zor.. tabi birde yeni yönetim gelince onların uygulayacağı şeyde önemli..

EROS87
26.04.2013, 00:23
bu takım 1461 ismiyle mücadele ettiği sürece bu devir konuları hep gündeme gelecek.

Trabzonspor B ismiyle mücadele edip, lig devam ederken de burdaki oyuncuları alıp Trabzonsporda değerlendirme imkanı sağlanmalı, tıpkı ispanyadaki gibi.

pilot takımını mantığı budur.

Emirhan Uludüz
26.04.2013, 01:29
Bu olayı futbolcular başlattı. Bir ara her maçtan sonra bize Trabzonsporun pilot takımı denilmesini istemiyoruz biz kendimiz zaten bir kulübüz falan saçma sapan beyanlar verdiler maçlardan sonra. Sanki süper lige çıkacaklarda şampiyon olacaklar dur işte 1461 de en geç 2 sene içinde süper lige transferin garanti zaten.

EROS87 ninde dediği gibi takımın ismini Trabzonspor B olarak değiştirip ptt de devam edilmesi gerekiyor.

diensi61
26.04.2013, 22:07
takımın ligde tutunabilmesi için 2-3 tane tecrübeli isim olmalı. bunu dışında 21-22 yaşını geçmiş oyuncu bile bulunmamalı bu takımda.
a2den bu yıl 1461 e giden batuhan(19) ve hüseyin(19),
altaydan gelen oğulcan(21)
bu oyuncuların şans bulması gerekiyordu.

DeAgLeMaNyAq
27.04.2013, 02:16
Devir yapıldıktan sonra oyuncu alışverişleri nasıl olacak bilgisi olan var mı?

alper*
27.04.2013, 02:53
Şike yapan takım ligde 40+ maç oynayabilir ama şike yapma ihtimali olan takım 1 maç bile yapamaz :)
Akıl mantık alıyor mu?

bangkook_61
27.04.2013, 04:01
Devir yapıldıktan sonra oyuncu alışverişleri nasıl olacak bilgisi olan var mı?

Devirden önce istenen oyuncularla anlaşmalar imzalanır sıkıntı olmaz

serdar
07.05.2013, 19:42
1461 satilmayacak, devredilmeyecek... oh beeeeee.... bu cok güzel bir haber...

okan6161
07.05.2013, 19:48
1461 Trabzonda oynayan her Futbolcunun hedefi Trabzonsporda oynamak olmali... Baska bir hedefi varsa 1461 Trabzonda olmamali.

çok doğru bir tespit

ramazan-54
07.05.2013, 20:11
1461 satilmayacak, devredilmeyecek... oh beeeeee.... bu cok güzel bir haber...

kaynak ?

Murat'
07.05.2013, 20:12
Şunun şurasında 6 gün kalmış, 6 günde kulüp mü satılırmış.

Doğukan Uçan
07.05.2013, 20:17
doğru karar adana demir yada adanaspor play off'ta olsun.

barcelona b , villarreal b , real madrid b , var alt liglerde bizimkide böyle olsun

DeAgLeMaNyAq
07.05.2013, 20:20
Şunun şurasında 6 gün kalmış, 6 günde kulüp mü satılırmış.

Satış sonraki aşamaydı yoksa hisseleri devretmek 1 günlük iş...

serdar
07.05.2013, 20:27
kaynak ?

Sadri Senerin aciklamasi... ajansspor da okudum...

Adem Akyüz'
07.05.2013, 20:53
Çok güzel haber..

Yasin Altuntas
07.05.2013, 21:08
Cok iyi bir Haber gercekten icim rahatladi.

Tuğrul
07.05.2013, 21:23
Olması gereken de buydu.

Pilot takımın önemi büyük. Elbette doğru kullanılırsa. Sen gider Abdullah halman, Mustafa, Göksu ve Barış ile oynarsan pek kıymeti yok. Ancak Salih Uçan, Oğuzhan, Atabey Çiçek ile oynarsan değeri artar.

Seneye U-20, u18 ve u17'den ve Avrupa'da ki gurbetçi oyuncular iyi araştırılırılıp yerleştirilirse hem TS'a hem de milli takıma önemli hizmet verecek bir takım kimyası oluşturabiliriz.

Cengiz
07.05.2013, 21:27
Takım amacına uygun olarak kullanılmaya devam edilmeli. doğru karar

ihsan candas
08.05.2013, 00:05
hem trabzonspor hem de konyaspor adına sevindim izninizle

Ahmet Kuru
08.05.2013, 00:13
Sonunda beklenen haber geldi.. Çok şükür...

bkandil
08.05.2013, 00:23
Doğru bir karar olmuş, hayırlısı olsun...

alper*
08.05.2013, 15:11
1461 satılmıyor.

Hüdai Pervaneli
08.05.2013, 16:07
Bu takimin Amaci Trabzonsproa Futbolcu Yetistirmek diye ben biliyorum Bir üst Ligde ne isleri var

61_Hasan_69
08.05.2013, 16:09
oh be sonunda doğru bir karar

Royal Heart
08.05.2013, 16:24
Doğru olduğuna inandığım bir karar. Hayırlı olsun.

DeAgLeMaNyAq
08.05.2013, 16:35
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/13513-3A1E4F0V.jpg

Şeker çocuk seni...

bkandil
08.05.2013, 17:00
1461'in hocası Play-off için konuştu
1461 Trabzon'un hocası Akçay yönetimin aldığı karar saygı duyduklarını söyledi

1461 Trabzon Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay 1461 Trabzon’un Play-off lara katılamamasıyla ilgili alınan kararı haber61net’e değerlendirdi. Başarılı teknik adam Akçay Trabzonspor yönetiminin aldığı bu karara herkesin saygı duyması gerektiğini ifade ederek”Sonuçta kulüp yönetim kurulunun almış olduğu bir karar. Saygı duyulması gereken bir karardır. İcra ve İcrayı yöneten kişiler bu konuyla ilgili çok detaylı bir araştırma yapmış olmalılar ki sonuçta bu yıl için Play-Off’lara ve süper lige çıkış yolunu geciktirmek ya da ertelemek ya da sonuçlandırmak yolunu setçiler.

Umarım bu karar Trabzonspor’un geleceği ile ilgili eğitim platformu için olumlu olur. Ama dediğim gibi bu bir görüştür. Bu görüşün karşısına farklı tartışılabilir beyin fırtınası yaratılabilir fikirler çıkabilir.

Sanıyorum önümüzdeki günlerde seçim sonrası bu düşüncelerin masaya yatırılacağını, bir tartışma ve bir beyin fırtınası yaratılarak 1461 Trabzon’un platformunun hangi değerlerle hangi felsefe ile devam etmesine karar verilecektir. Ama bana fikrimi sorduğunuzda hedef koyulmasının performansı yukarıya çektiğini söyleyebilirim.

Bu hedef koymalardan vazgeçilmemeli, korkulmamalı diye düşünüyorum. Trabzonspor büyük bir camia, her sorunu çözebilecek argümanları ve formları vardır. Dolayısıyla ben oyuncuların önüne bir hatta birkaç hedef koyularak onların performanslarını ve gelişimlerini desteklemek gerektiğini düşünüyorum.

BİZİM İÇİN ORTAYA NE ÇIKACAK BİLMİYORUZ

1461 Trabzon’un başarılı teknik adamı Mustafa Akçay kendisinin yeni sezonla ilgili planlamasının ne olduğunuda haber61.net'e açıklerken ilginç ifadeler kullandı. Akçay Yaşanan seçim sürecinin sonucunu bekleyeceklerini ifade ederek” Sonuçta seçim süreci yaşıyoruz. Bu seçim sürecinden sonra icrayı kim belirleyecek onları beklemek gerek.

Seçimden sonra icra heyeti belirlendiğinde yani uygulayıcılar yerini aldıktan sonra herkes için yeni bir hamle yeni bir proje geliştirilebilir. Bizler içinde ortaya ne çıkacağını bilmiyoruz. Bu süreci bekleyeceğiz. Seçim sürecinden sonra ancak bizde o gidişata göre kararlar vermeyi uygun gördük. Seçim sonucunu beklemeyi uygun görüyoruz.

http://www.haber61.net/1461in-hocasi-play-off-icin-konustu-146177h.htm

Enes Başkaya60
08.05.2013, 17:02
Güzel Karar.. Hayırlısı olsun....

Vkgz
08.05.2013, 17:07
Sadri Şenere zorda olsa kararı aldırdık tabi gidecek olmasıda bunda etken. Güzel oldu.

orhan42
08.05.2013, 17:31
Hem Trabzonspor hem de memleketim Konya adına sevindim..Bu takımı bu kıvama getirip birilerine peşkeş çekmek içime sinen bir nokta değildi dorğusu..Ama bu takımdan en az 3-4 futbolcu a takıma monte edilmez ise sene başında bana göre pilot takım olmasının da bir anlamı kalmaz..

chener
08.05.2013, 18:01
1461'in pilot takım kalması güzel ama şimdi iş yönetimlere düşüyor.pilot takımdan a takıma hakkedenin yükseltileceği bir yapı oluşturmak lazım.abuk-subuk yabancı transferleri yapılmaya devam ederse pilot takımda anlamsız kalıyor.

diskus
08.05.2013, 19:43
cok güzel olmus iyiki satamamislar.

Adem Erdoğan
08.05.2013, 21:09
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/13513-3A1E4F0V.jpg

Şeker çocuk seni...

"Dişlerimuz yederli"

aksamvakti
08.05.2013, 21:21
Sadri Şener taraftarın sesıne kulak verdi sonunda

Asıl bundan sonrası onemlı yapılması gereken 22-16 yas arası gurbetcı U 18 17 A2 buradakı topcuları ıyı secıp bu lıgde kalmalı takım..

Elimdeki belli bir skalanın altında olan topcularıda satmamız gerek..

Yeni oguzhan, salih gibi topcuları bulmamız Trabzonspora kazandırmamız lazım..

Ilelioglu
08.05.2013, 21:22
Böyle devam. Amacindan sapmamali.

..

Karasoy
08.05.2013, 23:53
Demekki bir yıl boyunca tiyatro izlemişiz ligtemn düşn Kartalspor'un ve Tavşanlının suçu neydi sorarım?

ibrahim
09.05.2013, 00:22
Demekki bir yıl boyunca tiyatro izlemişiz ligtemn düşn Kartalspor'un ve Tavşanlının suçu neydi sorarım?

Barcelona taraftarları 30 yıldır tiyatromu izliyor İspanyanın ikinci liginde?

Uluhan
09.05.2013, 02:51
Asıl olması gereken de buydu..Seneye sanş bulacak yeni gençleri izlemek için sabırsızlanıyorum; bu proje kulüp için çok önemli bir dönüm noktası oldu.

Courage
09.05.2013, 03:02
Burada oynayan oyuncuların motive olabilmeleri için geriye tek bir şey kalıyor; İyi performans gösterenlerin A takıma alındığını ve forma verildiğini görmeleri.

Bu yapılmazsa Trabzon'un özçocuğu bile olsa kimse oynamaz artık.

Taner Gündoğdu
09.05.2013, 08:37
Burada oynayan oyuncuların motive olabilmeleri için geriye tek bir şey kalıyor; İyi performans gösterenlerin A takıma alındığını ve forma verildiğini görmeleri.

Bu yapılmazsa Trabzon'un özçocuğu bile olsa kimse oynamaz artık.

projenin asıl amacı bu olduğuna göre yapılmalı. takımın satılmayacağının açıklanmasıyla projenin ilk hedefi gerçekleşmiş ve pilot takım bir alt ligde kendine yer bulmuştur ve inşallah da orada kalıcı olurlar. çok değil her sene 2-3 oyuncu A takıma alınsa, 2-3 oyuncu satılsa tüm Trabzon kökenli oyunculara umut kapısı olur ve şevk ile çalışırlar.

bu transfer dönemi çok kritik bu takımın geleceği için. yusuf, gökhan,fatih, caner, göksu, aldülkadir gibi isimlerden 2-3 tanesinin A takıma alınması çok büyük başarı olur