PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yazıklar Olsun!

Ender Kuyumcu
14.04.2013, 20:26
Bugün akşam üzeri haber ajanslarına aşağıda paylaştığım görüntüler damgasını vurdu.

Çevre ve Şehircilik bakanı Erdoğan Bayraktar'ın yanına gelen KANSER HASTASI ÇARESİZ bir genç kız Bayraktar'dan tedavisinde kendisine yardımda bulunması için ricada bulunuyor.

Bayraktar da bunun üzerine bir dilenciye para verir edasıyla bu çaresiz geç kızın eline para sıkıştırıyor.

Bu durumun vermiş olduğu utanç ve hayal kırıklığıyla parayı bakana iade eden genç kız kendisinin dilenci olmadığını ve sadece kanser tedavisinde yardım isteğinde bulunduğunu söylüyor ve göz yaşlarına boğuluyor.

Öncelikle hem genç kardeşimize hem de bu ve benzeri hastalıklar yüzünden yaşam veren herkese Allah'tan acil şifa dilerim.

Bu görüntüler her insan evladı tarafından ibretle izlenmesi ve ders çıkarılması gereken görüntüler ve bu görüntülerdeki kişi maalesef bizim bir hemşehrimiz.

Bir zamanlar ince ince ayar yapıyoruz kupa Trabzon'a gelecek diyen sonra da Trabzon şikeyi unuttu diyen hemşehrimiz.

Kanser hastası çaresiz bir genç kıza bile bu kadar duyarsız olabilen birinden bu şehrin şikeye ve Trabzonspor'a karşı duyarlı olmasını beklemesi de ayrıca büyük hayalperestliktir.

Yazık hem de çok yazık...

Not : Bu başlığa siyasi içerikli ve şike ya da başka bir konuyla alakalı yorumlar yazmayın lütfen. Bu başlık sadece bir insanlık ayıbının paylaşılması için açılmıştır.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GVgknDM45-o

Hüseyin Başoğlu
14.04.2013, 20:29
insanı memletinden memleketlisinden iğrendiriyor...Allah bildiği gibi yapsın böylelerini...

Doğukan Uçan
14.04.2013, 20:30
bu siyasetci futbolcu sanatcı bunların yarısı adam degil ama milyarlar para kazanıyolar şansa dünyanın adaleti yok

Öznur61
14.04.2013, 20:30
harbiden çok ayıp etmiş.
parayı ver sonra da düşürme de..
kızın ruh halini hiç düşünme zaten.
parayı hiç vermesen daha iyiymiş..

kamaleyte
14.04.2013, 20:34
Bu gibi insanları seçip milletvekili bakan yap sonra sana dilenci muamelesi yapsın ayıptır be.

Kaya
14.04.2013, 20:34
#ParanBatsınErdoğanBayraktar

tolga1461
14.04.2013, 20:39
içim parçalandı. kız konuşamadı bile hıçkırmaktan. Bunlar nasıl insan. 2 telefona bakacak halbuki. Eline para sıkıştırıyor ya. Şerefsiz...

Kameralar iyice toplanınca da yanlış anladı diyo. lan neyini yanlış anlayacak. o kadar parayı öbür dünyaya mı getireceksin. Sevap yap. Görünürde aşırı din taraftarısınız. Halkı din ile sömürmekten başka yaptığınız bişey yok. Müslüman bunu yapar mı?

Keşke birilerini harekete geçirebilsek bu iş için. Ama bu adam değil. Yardım edebilecek başka birisini. Belki bu yüzsüz utanır. (pek sanmıyorum ama)

Mert'
14.04.2013, 20:40
Kıza üzüldüm ne oldu durumu acaba sağlıklı mı

zafer6161
14.04.2013, 20:42
kaç para verdi merak ettim.taş patlasa 200.300 tl civarı,sen o anda kıza milyarlar da döksen o kızı dilenci yerine sokma hakkın yoktu.birde para verdim diye övünüyor,,para vereceksen çekersin bir tarafa,dertini tasasını dinlersin,ve gerekeni yaparsın.kameralar önünde kızı rencide etmenin anlamı yok

Courage
14.04.2013, 20:44
Göstermek moda oldu zaten; yediğini göster,içtiğini göster,yaptığın yardımı(!) göster.

Bari sonradan ulaşıp bir şekilde halletseler ilaç problemini.

Hüseyin Başoğlu
14.04.2013, 20:46
sinirime giden sanki memur maaşıyla geçiniyormuş gibi para verdim daha napıyım diyor..Bide utanmadan camiye gidiyor namz kılmaya

Ulan adi herif sen o vicdansızlığı öküzlüğü yaptıktan sonra namaz kılsan nolucak...

zafer6161
14.04.2013, 20:47
http://www.beyazgazete.com/video/anahaber/star-tv-62/2013/03/10/bakan-dan-100-er-tl-harclik-386421.html

şow yapmayı da çok iyi biliyor,

Sevda61
14.04.2013, 20:47
Hakikaten yazıklar olsun bu ve bunun gibilere daha söylenecek laf bulamıyorum...

polatmu
14.04.2013, 20:53
bu adama çok görmüyorum; kameralar falan olmasa amaaan daha ne yapayım ben der döner gider miydi acaba.....

İlker Yazıcıoğlu
14.04.2013, 20:54
Söyleyecek çok şey var da...
Yazmayım buraya,bıktım bu hayvan artığı adamların ince ayarlarından,hukuksuzluğundan,şerefsizliğinden.... .
Yazık valla...
Size de yazık,size inanana da yazık,size toz kondurmayanlara da yazık.
Allah belanızı versin...

Mert'
14.04.2013, 20:54
Bu adam(!) kulübün içine sokulmamalı kesinlikle binaya bile yaklaştırılmamalı

Mustafa Ayazoğlu
14.04.2013, 20:58
eyvah eyvah :(

jako13
14.04.2013, 20:59
kurt puslu havayı sever...kulübün yanına başta akp olmak üzere siyasileri yaklaştırmayalım. Trabzonspor trabzonda büyüktür arkadaşlar uyanık olalım. Bayraktar denen cinconlu kendine yakışanı yapmıştır helal olsun bacıma "adamlık" dersi vermiştir.

Mustafa Ayazoğlu
14.04.2013, 21:02
bu böyle bütün vatandaşları makarna ile, 3-5 kuruş ile satın alabildiklerini sanıyorlar

insanlık bir kez daha ölür

Mert'
14.04.2013, 21:05
dağıttığıda kulüpten arakladığı paralardır kesin

ilhan
14.04.2013, 21:06
;1919000898']Kıza üzüldüm ne oldu durumu acaba sağlıklı mı

Kanser hastası o genç kız.

Mert'
14.04.2013, 21:07
Kanser hastası o genç kız.

Evet biliyorum acaba hastalığı nasıl iyileşme varmı diyecektim ki yeni olmuş olay..

Fatih
14.04.2013, 21:08
Biz neyin ne olduğunu çok net görüyoruz umarım saygı değer hemşehrilerim de görür!..

atigol
14.04.2013, 21:09
ince ince çalışan bakan bu kez ince düşünememiş. Koyunlar yine otlamaya devam edecek ama biz yine tepkimizi gösterelim

Samet Türkmen
14.04.2013, 21:25
1yıl öncesinde zorlu bir kemoterapi aldım.1 yıl öncesindekinin haricinde ilkokuldan sonra da bir çeşit kanseri yendim.

Kemoterapi alan hastalar duygularını gizleyemez. Tedavi sırasında alıngan olurlar. Bir de şunu düşünürler "Ailem masrafları karşılayabiliyor mu ? Elinde olmadan bu düşünce kemirir hastanın aklını...

Demek istediğim o bayan arkadaşımızın oraya gelişinin arkasında o kadar derin duygular,umutlar var ki...

Kısaca , benzer seyleri ben de yaşadım. O kardeşimizin yaşadığı kırgınlığı tarif etmek imkansız. İnsanların önünde duygularının bu kadar aşağılandığını,küçük düşürüldüğünü her hatırladığında içi kan ağlayacak. Boğazı düğümlenecek.

Bu olaydan sonra onu sadece çok sayıda insanın desteği mutlu eder.Özürler işlemez...

Hasan YAYLI
14.04.2013, 21:28
Sen kimsin de yardım edeceksin,bu nasıl bir kibir nasıl kendini bilmezliktir...Şifayı verecek olan Allah karşına gencecik bir kızı çıkarmış aracı olmanı istiyor sen bunu bile eline yüzüne bulaştırıyorsun...

O kızın hakkını hiçbir yerde ödeyemezsin sen....

O kardeşimizin dedikleri anlayıp dinlemeden eline para tutuşturmaya çalışıyorsun,marifetmiş gibi de öğüt veriyorsun birde..Sok onu cebine düşürme sakın...:mad: ... Hemşerim olmasından değil,insanlığımdan utandım...

Ah benim canım kardeşim :( Allah tez zamanda sağlığına kavuşmanı nasip eylesin...Elinde iktidarı olduğunu sandığın bu zavallı insanlara seni mahkum etmesin bir daha inş.

Mustafa Ayazoğlu
14.04.2013, 21:29
Anladığım kadarıyla bu bayan benim de çok yakın zamanda atlattığım bir hastalıkla mücadele ediyor. 1 yıl öncesindekinin haricinde ilkokuldan sonra da bir çeşit kanseri yendim.

Kemoterapi alan hastalar duygularını gizleyemez. Tedavi sırasında alıngan olurlar. Bir de şunu düşünürler "Ailem masrafları karşılayabiliyor mu ? Elinde olmadan bu düşünce kemirir hastanın aklını...

Demek istediğim o bayan arkadaşımızın oraya gelişinin arkasında o kadar derin duygular,umutlar var ki...

Kısaca , benzer seyleri ben de yaşadım. O kardeşimizin yaşadığı kırgınlığı tarif etmek imkansız. İnsanların önünde duygularının bu kadar aşağılandığını,küçük düşürüldüğünü her hatırladığında içi kan ağlayacak. Boğazı düğümlenecek.

Bu olaydan sonra onu sadece çok sayıda insanın desteği mutlu eder.Özürler işlemez...

hastalık boyutu insanlık adına bir dram , utanç

bu nasıl bir vicdan

Hasan YAYLI
14.04.2013, 21:31
Ankara da mı oluyor bu olay?

Serdar A
14.04.2013, 21:32
Kızın hali yürek parçalayıcı . O yaşta hem psikolojik olarak hemde verdiği acılarla kanser illetine direnmek zorunda ve belliki ailesinin imkanları çok sınırlı . Zaten çoğumuz biliyoruz bu ülkede kanser illetinin pençesine bir düştün mü; doktoru, hastahanesi insan sağlığı üzerinden inanılmaz bir kazanç şebekesi kurmuş durumda . Bu şebekenin ağında varını yoğunu tüketiyorsun . Kızcağız ne diyor ilaçlarımı getiremiyorum ama hayata tutunmak istiyorum bana yardım edin .

Bu Erdoğan Bayraktar'da gerçekten algılama ve iletişim kabiliyeti sıfır . Arkada ezan okunuyor beraberinde valisi müsteşarı camiye yetişiyorsun : Allah işte önüne bir sebep çıkarıyor , sebepleneceğin yerde kızı rencide ediyorsun . Videonun sonunda anladığım kadarıyla yanındakiler bakanı uyarıyor ve yediği haltın farkına varıyor . Ama iş geçtikten sonra , yani insan kendi karakterini ve kabiliyetini açık ettikten sonra ne yapsan beyhude .

Bir diğer başlıkta da benzer bir şey konuşuyoruz aslında . Bu ülkede herkese seçilme hakkı var ama bir de yazılı olmayan kurallar var . Bu vekiller feodal bir demokrasinin temsilcileri . Bu genç kızın gibi ailelerin evinde dertlerini dinleyerek seçilen vekiller olmadıkça bunlar hep yaşanacaktır .

emre81
14.04.2013, 21:40
Ah ah konuşsam tesiri yok, sussam gönül razı değil. Havaalanından taraftarlar tezahüratla yollamıştı değil mi sayın Bakanı ne diyelim durmak yok yola devam...

Misina
14.04.2013, 21:42
2011 yılı yaz aylarında seçim süreci yaşanırken Of'ta köylerde dağıtılan gıda kolileri içinden bu adamın seçim broşürleri çıkmıştı.Gelen tepkiler üzerine Allah rızası için yardım yapıyoruz diye kendini savunmuştu.Ne hikmetse 2011 yazında Allah rızası için yardım yapanlar 2012 yazında Allah rızasını hatırlamamıştı.

Kendi menfaatleri için Ülkenin geleceğini bir kaç çuval kömüre bırakan zihniyetin bu hareketini normal karşlııyorum !

Jester
14.04.2013, 21:49
İstersen Türkiye'nin tamamını yıkıp yeniden yap,
Öküzsün ve hep öküz kalacaksın...

Samet Türkmen
14.04.2013, 21:50
Sağlık sigortasıymış,devlet karşılıyormuş deyip geçmeyin. Yetmez o arkadaşlar,yetmiyor. Hele yurtdışıyla bağlantılı bir durum varsa daha zor.

Allah tez zamanda şifa versin. Bu tip seyler fiziki değil,ruhen zorlar insanı. Yukarıda duyguları gizleyemezler yazdım ama aynı zamanda demir gibi bir kalp gerektirir.Büyük bir sabır ister.

Neyse,kusura bakmayın.Ben fazlasıyla doluyum bu olaydan dolayı bu gece.

Oğuz B.
14.04.2013, 21:51
Arkada ezan sesi var..

Yunusça söylemek gerekirse;

bir kez gönül yıktınsa
bu kıldığın namaz değil
yetmiş iki millet dahi
elin yüzün yumaz değil

Milleti dilendiriciliğe alıştırmaya çalışsalarda bu toprağın hamurunda var "gönül". Yıkamazlar, güçleri yetmez.

Yazıklar olsun..

Mert'
14.04.2013, 21:53
Arkadaş için kampanya falan düzenlenebilirmi gerçi hiç bir şey bunun yaptığı ayıbı örtemez ama..

Ertan1982
14.04.2013, 21:58
Bir laf vardir Mühendis(Bakan) oldun ama adam olamamisin.Tam buna laik.Yazik fazla söze gerek yok.

Mert Oğuzlu61
14.04.2013, 21:58
tamam dinsel konularda çok zayıfım ancak birazcık anlayabilmişsem bu işi, bu adamın şu dakkadan sonra yapacağı hayırlar sevaplar başını kurtarmaz, bu kızın göz yaşları ahirette onu yakacaktır.

Allah belasını versin. başkada birşey demiyorum.

omondoles
14.04.2013, 21:59
Allah senin belanı versin!

Yaşar
14.04.2013, 22:00
Bunların Trabzonlu olduğuna inanmıyorum....
Trabzon'dan böyle adamlar çıkmaz....

Gökhan Koç
14.04.2013, 22:00
www.bmnradyo.com

bu konu ile başlayacağız şimdi programa

Süleyman Özcan
14.04.2013, 22:10
Bu adam insansa, ben hayvanım.

colman
14.04.2013, 22:27
ALLAH şifa versin kardeşime ve bunun gibilerinide ALLAH islah etsin...

Özgür Öztürk
14.04.2013, 22:38
Lanet olsun senin gibi insancığa!
Ya Rab sen her şeyi gören ve işitensin,
Kendini insan sanan bu zavallıyı sana havale ediyoruz.

yakın
14.04.2013, 22:45
Allah islah etsin...

Samet Türkmen
14.04.2013, 22:54
43 numaralı mesajı hiç yazılmamış varsayıyorum.

ardasa61
14.04.2013, 22:57
"şahsı itibarsızlaştırma"

olmayan şey azalmaz diye biliyorum ama...

OYılmaz
14.04.2013, 22:58
Yorum yapamıyorum. Gerçekten yorum yapamıyorum.

Murat Erdem
14.04.2013, 23:05
sövmeye günah diyenin de...

bordoylamavi
14.04.2013, 23:18
kanser hastası bir gence bakanın yaptığına bak bir de amerikan futbolcularının 7 yaşındaki kanser hastası çocuk için yaptıklarına bak
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_Jmisv1Spck

bordox
14.04.2013, 23:26
Allah o hasta kardeşimize şifa versin,umarım bir insan evladı zengin Trabzonlu çıkıp yardımcı olur bakanın bu hödüklüğünü örtmek için.Burdan bir kampanya olursa da elimden geleni yaparım.

Mehmet Fatih Silik
14.04.2013, 23:30
Icim parcalandi abi yaa...yemin ediyorum cok duygulandim...

Kiz gelmi$ orda derdini anlatiyor bir konuyu payla$iyor adam(!) cebine bayram harcligi koyar gibi para koyuyor bide "daha ne yapayim?" diyor...

ALLAH! Bir tek ona siginiyorum...o görüyor, i$itiyor ve biliyor!

Kiza rabbim en acilinden $ifalar versin...gözya$i, gözya$imizdir...

emre81
14.04.2013, 23:38
Her şerde bir hayır vardır diyerek bu kardeşimiz için birşeyler yapamazmıyız Edirne'deydi sanırım özellikle burada olan arkadaşlarımız varsa birşeyler organize edebilirlerse ben şahsen kendi adıma katılımcı olurum birşeyler yapılabilir mi ne dersiniz.

ibilek
14.04.2013, 23:51
Bazı kanser ilaçları Türkiye de yok maalesef, bazı ilaçlar konusunda anlaşmazlık olmuş bu yüzden distribütör firmalar ilaçları getirmiyorlar.Dolayısı ile Almanya da yaşayan tanıdık birileri vasıtası ile getiriliyor o ilaçlar.Bu olayda da kızcağız sanırım bu konuda yardım istemeye kalkmış ama para bu ülkede herşeyi çözdüğü için bakanımız kızı dinlemek yerine hemen para verip sorunu çözmüş !

ne demek lazım ne yapmak lazım bilmiyorum...O kızcağızı dinleseydi keşke ve para yerine yardımcılarına talimat verseydi de ilaçlar gelseydi çok şık olurdu.

Allah yardımcısı olsun, allah şifa versin...

Güzel yurdumdan insan manzaraları...

Sorumluluklarım olmasa köyüme gidip yerleşip herşeyden uzaklaşmak istiyorum...

AYYILDIZ
14.04.2013, 23:56
Yazıklar olsun tek kelimeyle.

Zafer Fidan
14.04.2013, 23:58
Gece gece moralim bozuluyor. O .... fazla birsey demek istemiyorum zaten. Bunun bedelini ödeyeceksin, hic kimse merak etmesin. Allaha havale ediyorum.

Kardesimize'de Allah acil sifalar versin.

Gökhan Koç
15.04.2013, 00:34
Bu gazete çılgınlar gibi Erdoğan Bayraktar reklamı yapıyor www.karadenizdesonnokta.com

Eğer birşeyler yapmak isteyen varsa, burdan başlayabilir.

AhmetG.
15.04.2013, 00:35
.

alper*
15.04.2013, 00:37
Olayı önce gazateden okudum. İçim acıdı.
Sonra TV'den izleyince bir kat daha üzüldüm.

Ama böyle bir başlığın yeri Ganita bile değildir.
Bir de siyaset yapmayın diye not düşülmüş ama siyasetin daniskası bu başlığın Trabzonspor'un en büyük taraftar forumunda yer almasıdır.

sanatik
15.04.2013, 00:38
;1919000914']Bu adam(!) kulübün içine sokulmamalı kesinlikle binaya bile yaklaştırılmamalı

Hastaneyede sokmamali böyle "Düsüncesizleri".

Hasan Cubukcu
15.04.2013, 00:42
kütük kafali bakan .

kizinda allah yardimcisi olsun .

zaferyıldız
15.04.2013, 00:43
Bu adamın devırdıgı çamlar
Çok çalışıyor didiniyor ama ınsanlık ölmüş farkında bile değil
gerçekten nasıl uyuyabiliyor böyleleri ?

RaşitCan
15.04.2013, 00:45
Ver parayı yolla sanki halkın hizmetkarı bakan ! değil şatosundan çıkmış veremle boğuşan halktan birine bir kese altın veren lord..
Allah sizi bildiği gibi yapsın kıldığın namaz boşa gösteriş namazından başka bir şey değil!

Hasan Cubukcu
15.04.2013, 00:59
aynisi benimde aklimdan gecti gösteris olsun diyee yat kalk , oy toplayayim diye milleti kandir , milleti mal yerine koy yalan söyle dilenci gibi para ver .

Allah senin ve seningibilerin allah belasini versin !

Ahmet Kuru
15.04.2013, 01:05
Sağ elin verdiğini sol el görmemeli..Ama malesef ülkemizde siyasiler özellikle yaptıkları yardımları medyanın malzemesi haline getirip oy için ek kaynak olarak görüyorlar. söylenecek birşey yok. yazık....

Mevlam kardeşimize de acil şifalar versin.

POYRAZ
15.04.2013, 01:11
1yıl öncesinde zorlu bir kemoterapi aldım.1 yıl öncesindekinin haricinde ilkokuldan sonra da bir çeşit kanseri yendim.

Gecmis olsun kardesim.

bangkook_61
15.04.2013, 01:16
Bu arkadaşımız için BMN yönetimi bir kampanya yapabilir mi acaba ? Ben de seve seve elimden geldiğince destek olurum.

Badaloğlu
15.04.2013, 01:17
Bugün akşam üzeri haber ajanslarına aşağıda paylaştığım görüntüler damgasını vurdu.

Çevre ve Şehircilik bakanı Erdoğan Bayraktar'ın yanına gelen KANSER HASTASI ÇARESİZ bir genç kız Bayraktar'dan tedavisinde kendisine yardımda bulunması için ricada bulunuyor.

Bayraktar da bunun üzerine bir dilenciye para verir edasıyla bu çaresiz geç kızın eline para sıkıştırıyor.

Bu durumun vermiş olduğu utanç ve hayal kırıklığıyla parayı bakana iade eden genç kız kendisinin dilenci olmadığını ve sadece kanser tedavisinde yardım isteğinde bulunduğunu söylüyor ve göz yaşlarına boğuluyor.

Öncelikle hem genç kardeşimize hem de bu ve benzeri hastalıklar yüzünden yaşam veren herkese Allah'tan acil şifa dilerim.

Bu görüntüler her insan evladı tarafından ibretle izlenmesi ve ders çıkarılması gereken görüntüler ve bu görüntülerdeki kişi maalesef bizim bir hemşehrimiz.

Bir zamanlar ince ince ayar yapıyoruz kupa Trabzon'a gelecek diyen sonra da Trabzon şikeyi unuttu diyen hemşehrimiz.

Kanser hastası çaresiz bir genç kıza bile bu kadar duyarsız olabilen birinden bu şehrin şikeye ve Trabzonspor'a karşı duyarlı olmasını beklemesi de ayrıca büyük hayalperestliktir.

Yazık hem de çok yazık...

Not : Bu başlığa siyasi içerikli ve şike ya da başka bir konuyla alakalı yorumlar yazmayın lütfen. Bu başlık sadece bir insanlık ayıbının paylaşılması için açılmıştır.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GVgknDM45-o

Kızı kanserden beter ettin. Öldürmekten beter ettin... hasta bir insanın hasasiyetini anlamayacak kadar duygusuz, ruhsuz bir adamsın. Her işinizi parayla ölçtüğünüz için, karşınızdakinide 200 TL verip başıandan savdın. Oysa kanser hastası genç bir kıza birazcık güleryüz gösterseydin ona bir tebessüm etseydin, devletin güler yüzünü ona gösterseydin, o illet hastalıkla yanlız mücadele etmediğini anlasaydı kızcağız.

Parana tüküreyim senin... ''düşürmesinmiş'' düşse ne olur o kağıt parçası! Kızı ayakta gebertmişisin sen her tarafı para olsa ne yazar kağıt parçasının. ''yardım edeyim'' diyor utanmadan. O da sana zaten başta bana yardım edin dedi ama sen ne yaptın? kıza dilenci muamelesi yaptın.

Bakan olmuşsun ama harbiden boş bakıyorsun! Yazıklar olsun sana...

faysal
15.04.2013, 01:31
Allah yardımcısı olsun bu kardeşimizin,umarım bu amansız illeti yener.....Bu ülkenin bakanı olarak derdini daha iyi anlamalıydı herşey para deil...

sanatik
15.04.2013, 01:40
Bu arkadaşımız için BMN yönetimi bir kampanya yapabilir mi acaba ? Ben de seve seve elimden geldiğince destek olurum.

cok iyi fikir.

Ender Kuyumcu
15.04.2013, 02:04
Diyanet İşleri resmi twitter hesabının attığı tweet :

T.C. Diyanet İşleri ‏@DiyanetResmi 2h
Şüphesiz ki Allah, adil olanları sever. #AdaletininYanındayızErdoğanBAYRAKTAR

İlker Yazıcıoğlu
15.04.2013, 02:11
Çürümüş siyasetin çürümüş karaktersizleri...
Nefretim her gün biraz daha büyüyor.
Yozlaşmış,yobaz,adi,yalaka ve haysiyetsiz,onursuz siyasetinizin içine tüküreyim.
İnsanlığın kokmuş,leş artığı mahlukatları.

Sefer A.
15.04.2013, 04:40
Diyanet İşleri resmi twitter hesabının attığı tweet :

T.C. Diyanet İşleri ‏@DiyanetResmi 2h
Şüphesiz ki Allah, adil olanları sever. #AdaletininYanındayızErdoğanBAYRAKTAR

oha :eek:

destek veriyorlar yani bakana he mi ? yanlis mi anladim

Sefer A.
15.04.2013, 04:42
yazacak pek bir sey yok

ALLAH yardimcisi olsun kardesimizin, acil sifalar diliyoruz kendisine

bayraktar ise daha önce kaç defa belirttigimi dogrular sekilde davrandi, köy muhtari olamayacak kadar kafasiz olan biri bakan oluyor iste bu memlekette

yazik

must61
15.04.2013, 04:58
Şu ana kadar izlemeyen varsa bıraksın kesinlikle izlemesin.

Travelair
15.04.2013, 08:34
Başımıza gelenler de aynı kafa yapısının ürünü. Sorunları algılayamıyor, çözümleri bulamıyorlar. Allah ıslah etsin

Travelair
15.04.2013, 08:44
Bize yapılan farklı mıydı? Hak arayışımızı kupaya indirgeyenler, kupanın sapını alırsınız diyenler, Şampiyonlar Ligi'nden zaten dünyanın parasını aldınız daha ne diyenler, gizli şirke sapıyorsunuz diyenler...

Tayfun
15.04.2013, 08:44

Arkadaşa katılıyorum, bize yakışanı yapalım bende destek olurum, eminim çoğu kişi olur burda...

Ahmet Kuru
15.04.2013, 08:49
Ama Bakan Erdoğan Bayraktar'ın da bu durumdan rahatsız olduğunu düşünüyorum. Yada öyle olmasını istediğim için bu düşünce içindeyim. Kendiside olayın bu derece gelişeceğini, hasta kardeşimizin bu şekilde geri dönüş yapacağını düşünmemiştir. Ama bu ülkede bakanlık yapan bir insanın o durumda yapacağı tek şey, arkasında 20-30 kişi geliyor,kendi danışmanları ,ziyaret ettiği şehrin önde gelen siyasileri vs. onlara tek bir hareketiyle ''kardeşimizle ilgilenen ve yardımcı olun'' demesi herşeyi çözecekti ama yapamadı... Yakışmadı...

winner
15.04.2013, 09:01
Özellikle son 4-5 yıldır ülkede o kadar kadar tiksindirici şeyler oluyor ki...Bu sadece bir tanesi...

İnsanın çok zoruna gidiyor...Bu ülke için en büyük felaket bugünkü gibi tek adam yönetimidir...

Medya,üniversiteler,STK'lar kimse korkusundan konuşamıyor...

Hüseyin Kurt
15.04.2013, 09:16
İktidar sahibi olmak insanları bu kadar kör,kalpsiz ve milletinden uzak etmemeli.
Nasıl bir mantık,arkasından bir de camiye gidiyor namaz kılmaya.
Bir insanın kalbini,onurunu kırdıktan sonra istediğin kadar namaz kıl,camiye git ne fayda.

winner
15.04.2013, 09:25
Görüntüyü izlerken gözlerim doldu...

"insanlıkla ilgili hayal kırıklığına uğradım yine, anlaşılan çaresizliği hiç tatmamışsınız hayatınızda" lafları çok ağır gerçekten...

Cami avlusunun önünde,mahiyetin ve kameralarla ibadet etmeye gelmişsin bir insan gelip tedavisiyle ilgili senden yani devletinden yardım istiyor sen cebine para sıkıştırıp göndermeye çalışıyorsun...

İşte bunların vatandaşa bakışı, cebine para koy,karnı doysun gerisi önemli değil onlar sadece paraya bakar...İnsanlık onuru,gurur,haysiyet bizim insanımızda ne arar kafası....

Bir de diyor ki "o paraları düşürme orada epeyce var"...Muhtemelen çocuklara verilen bayram harçlığından hallice bir para için...İnsanın yüzü kızarır biraz...

Ne diyeyim size inanan,o koltukta oturmanızı sağlayan halka ben ne diyeyim....

alone_6161
15.04.2013, 09:27

Sonuna kadar katılıyorum. Kardeşimize ulaşmalı, elimizden gelen yardımı, maddi, manevi yapmalıyız. Ben elimden geldiğince varım.

bahadır2561
15.04.2013, 09:30
"Onlar gözleri var görmezler, kulaklari var işitmezler, dilleri var hakikati söylemezler"

yaranozlu
15.04.2013, 09:38
Ne kadar rezil adam varsa memleketim oftan çıkması düşündürücü. Nuri albayrak, oktay saral, erdoğan bayraktar vs. Liste uzar gider. Yeni nesil oflular böyle maalesef. Eskiden delikanlılıklarıyla ve ünlü alim hocalarıyla nam yapmış ofumuzu rezil edenlere lanet olsun!

yaranozlu
15.04.2013, 09:46
Bi daha izledim ama izlenecek gibi değil! Bu ne idüğü belirsiz nesneye oy verip, hem Trabzonsporumuza hem de ülkemize zarar veren insanlara da yazıklar olsun! Ben şu anda şirkette tek Trabzonlu olarak bu adamdan(adam denemez) utanıyorum. Bir de namaza gidiyor. Allah belanızı versin!

bahadır2561
15.04.2013, 09:55
Alinlariniz secdeye degdigi kadar biraz da kalpleriniz secdeye degse

alper*
15.04.2013, 10:08
Abi arkadaşın tepkisinden sonra senin mesaj 31. mesaj iken; ilgili mesaj silindiği için 30. mesaj olmuştur büyük ihtimalle. Sinirlenmeyelim :)

Emre Emiroğlu
15.04.2013, 10:26
Bu herifle ben aynı Allaha inanıyor olamayız. Ben öyle inancın ...

Fatih Öztürk
15.04.2013, 10:45
Ne kadar rezil adam varsa memleketim oftan çıkması düşündürücü. Nuri albayrak, oktay saral, erdoğan bayraktar vs. Liste uzar gider. Yeni nesil oflular böyle maalesef. Eskiden delikanlılıklarıyla ve ünlü alim hocalarıyla nam yapmış ofumuzu rezil edenlere lanet olsun!

Nuri Albayrakın kötü yönetim göstermesi rezil bir kişilik taşıdığı anlamınamı geliyor?yeni nesil diyorsunda arkadaşım bu insanlar 55-65 yaşlarında.senin Ofunu kimsenin rezil ettiği yok.rezillik genelde.rezillik Trabzonsporun hakkının gasbedilmesine seyirci kalan meclisteki 100 küsür tane Trabzon kökenli vekillerdedir.

Gurpas
15.04.2013, 10:46
Yobaz adam

uzungöllü
15.04.2013, 10:54
Trabzonlu olmaktan ve bunu söylemekten hep onur duydum ve gururlandım...
Ancak bakanın görüntülerinden O kişinin Trabzonlu olmasından onun adına da hicap duydum

Fatih Öztürk
15.04.2013, 10:54
Sağlık sistemi oturdu diye yırtınan hükümet bu gibi durumlardan utanıyormudur acaba?

Samet Demir
15.04.2013, 11:17
bu ülkede kanser hastası neden ilaç bulamaz. bakın alamaz demiyorum "bulamaz" diyorum. benzer bir durum bir arkadaşımın başına geliyor şu an. kanser hastası ama devletin ilgili firmayla anlaşamaması nedeniyle ülkede gerekli ilaç yok. yurt dışındaki akrabalarından bulmaya çalışıyorlar ilacı.

krdnz
15.04.2013, 11:29
Adam konuşmayı bilmiyor : GSnin stad açılışında gördük

Ne dediğini bilmiyor : İnce ince çalışıyoruz diyerek şikecilerin eline malzeme verdiğinde gördük

Ne yaptığını bilmiyor : Hasta kıza dilenci muamelesi yaparken gördük

*Ama gel görki bu adam bakan olmuş..

Tayfun
15.04.2013, 11:31
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın ilaç alabilmesi için yardım amaçlı verdiği parayı, dilenci olmadığını belirterek ağlayarak iade eden genç kız hastaneye yatırıldı.

Bakan Bayraktar’ın talimatı üzerine Valilik tarafından yapılan araştırmada kanser tedavisi gördüğü öğrenilen genç kızın, Trakya Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü 3’üncü sınıf öğrencisi 23 yaşındaki Dilek Özçelik olduğu öğrenildi. Valiliğin Dilek Özçelik’le temasa geçildiği belirtildi.
Valiliğin irtibata geçtiği Özçelik, tedavi için hastaneye yatırıldı.

Kaynak: Şike yandaşı yayıncı bir kuruluş, yazmaya gerek yok.

krdnz
15.04.2013, 11:37
Trabzonspor taraftarı adalet beklerken "merak etmeyin ince ince çalışıyoruz" demekle yardım isteyen kıza "al bu parayı düşürme" demenin hiçbir farkı yok..

Trabzonspor taraftarı kendi hakkını ve adaleti istediğine göre kapalı kapılar arkasında ince ince çalışmaya gerek olmadığı gibi hasta kızın yardım talebi maneviyatı çiğnemeden,rencide etmeden çözülmesi gereken ve cebine sokuşturduğun üç kuruşla hallolacak bir şey değil..

Mert M.
15.04.2013, 11:50
Bu görüntülerden sonra insanlık namına mı üzüleyim yoksa işlediği söylenen sağlık sisteminin durumuna mı üzüleyim bilemedim. Biri yazık, diğer ayıp!
Bu millete bu davranış müstehak ama!
Ders alın ders!

Ceyhun Dündar
15.04.2013, 12:15
İnsanlar hakettiği gibi yönetilir!
O kıza o hareketi yapan bakan değil aslında sen ben biz türkiye halkı.

Anıl C
15.04.2013, 12:19
Trabzon'lu olsam bu adamla aynı memleketli olmaktan utanırdım.
Adamın sıfatında hayır yok bi defa.

Serhat ŞAHİN
15.04.2013, 12:23
Toplum olarak nereden nereye geldiğimizin basit bir örnetği aslında bu.
Yardımsever, misafirperver olarak yardım eden biz.
artık duyarsız olduk, görmezden geliyoruz. yanımızda birşey olunca, aman bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın olayı.

İnsanlığımızı kaybediyoruz. Bizi biz yapan değerleri kaybediyor.
Allah korkusu lafta kalıyor malesef...

Allah bizleri ISLAH etsin...

saygılar ve sevgiler

Badaloğlu
15.04.2013, 12:26
Maûn Suresi:

1- Dini yalanlayanı gördün mü?

2 - İşte o, öksüzü iter, kakar.

3 - Yoksulu doyurmaya önayak olmaz.

4 - Vay haline o namaz kılanların ki,

5 - Kıldıkları namazın değerine aldırış etmezler.

6 - Gösteriş yaparlar onlar,

7 - Ve yardımlığı sakınırlar (zekatı vermezler).

Tefsirci değiliz ama yukardaki şu ayetleri okuyunca, normal beyni olan her insan ne bu ayetlerde ne denmek istediğini çok net bir şekilde anlar... Ama normal üstü olan beyinler bu ülkede maalesef bakan! oluyor...

Bazen Allah insanların önüne böyle fırsatlar çıkarır. İnsanların öte dünya için yaptıklarının samimi olup olmadıklarına bakar. İşte bu olayda bunun bir benzeridir. Erdoğan Bayraktar bana göre sınıfta kalmıştır. Yaptığı ibadetlerde samimi olmadığı için, Allah'ta onu rezil etmiştir. Gösteriş için yaptığı ibadet bakalım onu kurtarabilecek mi?

Sen Türkiye Cumhuriyeti'nin bir bakanısın! Edirne Selimiye caminde Allah sana namaz kılmayı nasip etmiş. Peşinde bir ordu misali dolaşıyorsun, elini şıklatsan, o ilaçlar yurt dışından yola çıkar. Her türlü imkanınız var. Ama sen ne yaptın? Kızın eline para sıkıştırarak gösterişine gösteriş kattın...

Erdoğan Bayratar'ın Allah yardımcısı olsun...

mertacar
15.04.2013, 12:29
Yardim toplasak aslinda trabzon olarak cok buyuk bi meblag toplayamasak da en azindan memleketimizin duyarliligi konusunda ders veririz.erdogan bayraktara da tepkimizi koyariz.

Trapezunt
15.04.2013, 12:48
173 gün önce kanserden annesini kaybeden biri olarak söyleyecek çok şeyim var. Öncelikle o kemoterapiden dökülmüş saçları "bilerek kazıtılmış" olarak gösteren yandaş medyanın Allah Belasını versin. Kızın kaşları da kazıtılmış değil mi adi herifler. O Onkoloji bölümünde değil ilaç yemek dahli alamayacak onca insan var ki bunların vebali herkese yeter. Her gün ölüm çığlıkları ile kemoterapi alıyor hastalar. Yan koltuğunda kemoterapi alan hasta yarın ölüm belgesi alıyor. Bu ortamlarda tedavi oluyor bu insanlar. Yazık değil mi ? Doktorlar dahi söylüyor ki bu hastalığın tedavisi ilaç değil. Sadece bir yaşama sevinci, bir tebessüm bu hastalığın antikoru ve o kızın dudaklarından dökülen "insanlık konusunda bir kez daha hayal kırıklığına uğradım" sözü ölüm fermanı oldu. Yazıklar olsun sosyal devletinize. Bu durumu Cuma'ya yetişmesi gerekiyor diye yanıtlayanları da Allah bildiği gibi yapsın. Hangi yüzle eğiliyorsunuz ilahi huzura şaşırıyorum.

Mert M.
15.04.2013, 12:54
173 gün önce kanserden annesini kaybeden biri olarak söyleyecek çok şeyim var. Öncelikle o kemoterapiden dökülmüş saçları "bilerek kazıtılmış" olarak gösteren yandaş medyanın Allah Belasını versin. Kızın kaşları da kazıtılmış değil mi adi herifler. O Onkoloji bölümünde değil ilaç yemek dahli alamayacak onca insan var ki bunların vebali herkese yeter. Her gün ölüm çığlıkları ile kemoterapi alıyor hastalar. Yan koltuğunda kemoterapi alan hasta yarın ölüm belgesi alıyor. Bu ortamlarda tedavi oluyor bu insanlar. Yazık değil mi ? Doktorlar dahi söylüyor ki bu hastalığın tedavisi ilaç değil. Sadece bir yaşama sevinci, bir tebessüm bu hastalığın antikoru ve o kızın dudaklarından dökülen "insanlık konusunda bir kez daha hayal kırıklığına uğradım" sözü ölüm fermanı oldu. Yazıklar olsun sosyal devletinize. Bu durumu Cuma'ya yetişmesi gerekiyor diye yanıtlayanları da Allah bildiği gibi yapsın. Hangi yüzle eğiliyorsunuz ilahi huzura şaşırıyorum.
Başın sağ olsun renktaş :(
Sözün bittiği yerdeyiz artık. Her şey bir tarafa.

angraf
15.04.2013, 12:54
Bakan olmuş ama adam olamamıs.

Yiğit Gayretli
15.04.2013, 13:00
"Görüyorum ki çaresizliği hiç tatmamışsınız hayatınızda."

Hasta kardeşimiz gerekeni söylemiş malum şahıs hakkında... Ben bu kelimelerden fazlasını bilmiyorum.

zekeriyya
15.04.2013, 13:03
iğriti oldum bunlardan iyice

Ender Kuyumcu
15.04.2013, 13:04

Öncelikle başın sağlosun, Allah anneciğinin mekanını cennet etsin...

Senin de dediğin gibi tüm hastalıklarda olduğu gibi kanser hastalığında da hastanın moralinin yüksek tutulması çok önemli.

Allah bütün hastaların yardımcısı olsun.

Alper Calik
15.04.2013, 13:23
Allah rahmet eylesin, sizlere sabirlar versin ...

Emre Çömez
15.04.2013, 13:53
http://radorecdn.bobiler.org/upload/photographs/30254668344.jpg

Adnan Mollasalihoğlu
15.04.2013, 13:56
Şaşacak birşey yok ki DİNLERİ İMANLARI PARA olan güruhtan ne bekliyoduk ki ?

Tayfun
15.04.2013, 13:58
http://l1304.hizliresim.com/18/h/m362j.jpg

Böbiler.org

Necmettin ALTUNTAŞ
15.04.2013, 14:04
Söylenecek söz yok.Ancak aklıma merhum Akif'in dizeleri geldi. .....acırım tükürüğe,tükürsem yüzüne.

ilhan
15.04.2013, 14:43
Başınız sağolsun.
Allah annenizin mekanını cennet eylesin.

Courage
15.04.2013, 15:02

Başınız sağolsun evvela.

Sizinde dediğiniz gibi,hükümet taraftarı medyada rezilce şeyler yazılıp çiziliyor işi kızın provakatörlüğüne kadar vardırdılar. Özellikle haberlerin altına girilen yorumlar iyice zıvanadan çıkmış durumda. İnsanların ne kadar vicdansızlaşabileceğinin kanıtı olarak saklanmalı o yorumlar bence. Tarihe not düşülmeli bugün.

İkinci bir kesimde varki bunların arasında,aslında yapılan kepazeliği görüyor ama dil'i bir türlü Bakan'ı tel'in etmeye,kınamaya varmıyor! Bu ne aşkmış,bunlar babalarını bile keser hükümet için :cool:

Emirhan Uludüz
15.04.2013, 15:05
Bunlar babadan oğula nesil...

ibrahim
15.04.2013, 15:08
Kiz parayi almis, beklemis beklemis, sonradan gidip geri vermis, sov yapmis diye kiviranlar ve bu yüzsüz suratsiza destek cikanlar basta olmak üzere topunun Allah belasini versin. Kökleri en tez zamanda kurur insallah.

Gamze
15.04.2013, 15:45
Allah kimsenin başına vermesin bu hastalığı.
ve Allah kimseyi Bayraktar gibilerinin eline düşürmesin.

bu nasıl hassasiyetten uzak bir tavır, nasıl acımasızca, küçümser, aşağılar bir yaklaşımdır?
bu nasıl vicdandır yahu.

yazıklar olsun.

Berk
15.04.2013, 16:02
Kanser hastası arkadaşımızın bu vicdansızca ve rezil hareket karşısındaki duruşu, tavrı ve bugünkü açıklamalarına duygulanmamak ve hayran olmamak elde değil.Bu düzgün ve onurlu insanın en kısa zamanda sağlığına kavuşmasını diliyorum.

Bakan olacak şahıs hakkında çok fazla konuşmaya gerek yok.İnsanlık ve vicdan konularıyla alakası olmadığı açık.O kızın hastalığının tedavisi var ama bu adam ve onun zihniyetindekilerin tedavisi yok.Aslında bunu sadece tek kişi için söylemek yanlış olur, şuan makam sahibi çoğu kişinin de benzer zihniyette olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca bu insanları devlet yönetimine getirenler de bu kadar yanlışa, haksızlığa, zulüme gereken tepkiyi koyamayanlar ve ot gibi yaşayıp sadece kendi menfaatlerini düşünenler malesef.Toplumdaki vicdan ve ahlak seviyesinin her geçen gün dibe doğru gitmesine şaşırmamak gerek.

Büyük geçmiş olsun Samet.

Başınız sağolsun, söylediklerinize katılmamak mümkün değil.

Gökhan Koç
15.04.2013, 16:33
Maûn Suresi:

1- Dini yalanlayanı gördün mü?

2 - İşte o, öksüzü iter, kakar.

3 - Yoksulu doyurmaya önayak olmaz.

4 - Vay haline o namaz kılanların ki,

5 - Kıldıkları namazın değerine aldırış etmezler.

6 - Gösteriş yaparlar onlar,

7 - Ve yardımlığı sakınırlar (zekatı vermezler).

Tefsirci değiliz ama yukardaki şu ayetleri okuyunca, normal beyni olan her insan ne bu ayetlerde ne denmek istediğini çok net bir şekilde anlar... Ama normal üstü olan beyinler bu ülkede maalesef bakan! oluyor...

Bazen Allah insanların önüne böyle fırsatlar çıkarır. İnsanların öte dünya için yaptıklarının samimi olup olmadıklarına bakar. İşte bu olayda bunun bir benzeridir. Erdoğan Bayraktar bana göre sınıfta kalmıştır. Yaptığı ibadetlerde samimi olmadığı için, Allah'ta onu rezil etmiştir. Gösteriş için yaptığı ibadet bakalım onu kurtarabilecek mi?

Sen Türkiye Cumhuriyeti'nin bir bakanısın! Edirne Selimiye caminde Allah sana namaz kılmayı nasip etmiş. Peşinde bir ordu misali dolaşıyorsun, elini şıklatsan, o ilaçlar yurt dışından yola çıkar. Her türlü imkanınız var. Ama sen ne yaptın? Kızın eline para sıkıştırarak gösterişine gösteriş kattın...

Erdoğan Bayratar'ın Allah yardımcısı olsun...

Budur,

artvints
15.04.2013, 17:28
artık yapılabilecek son şey olarak bakan karşısına çıkan kızın ruh halini düşünemeyen bakanın yaptırdığı ruhsuz evlerde oturmamak iyi bir tepki olabilir.her yerde kentsel dönüşüm var.projenin başında bu adam var.görevden alınması için iyi bir slogan olabilir.hiçbirşey olmazsa kendilerine çeki düzen verirler, belki heryere birbirinin kopyası evleri yapmaktan vazgeçerler.birazdaha düşünceli olurlar ne biliyim.

Tanju
15.04.2013, 17:31
Böyle onurlu insanları görmek ne güzel, umarım hastalığı da bu dik duruşun önünde fazla duramaz tez vakitte geçer. Bayraktar ve onun gibilere lafım yok, maalesef mecliste öylelerden geçilmiyor.

Zafer Fidan
16.04.2013, 00:49
http://webtv.hurriyet.com.tr/2/47923/0/1/kanser-hastasi-kizin-ders-veren-aciklamasi.aspx