PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Sultan Tekke

ibrahim
10.04.2013, 05:13
Asagidaki haberi okuyunca paylasabilecek uygun bir yer bulamadim.

Nostalji bölümünde Szymkowiak ve Marcelinho basliklarini görünce Fatih Tekkeninde bu bölümde kendine ait bir basliginin olmasi gerektigini düsünerekten ben acayim dedim.

Trabzonsporlu eski futbolcu Fatih Tekke, Trabzonspor'un durumunu değerlendirdi.

http://www.trtspor.com.tr/Gallery/Images/Haber/Resized/0904fatihtekke.jpg

Trabzonsporlu eski futbolcu Fatih Tekke, Trabzonspor'da şu anda bir çöküntü, enkaz dönemi geçirdiğini ve bunu temizlemenin kolay olmayacağını söyledi.

Manavgat'ta Veteranlar turnuvasında Trabzon forması altında mücadele eden Fatih Tekke, Trabzon camiasının çok büyük bir aile olduğunu belirterek, "Herkesin bir birine ihtiyacı olan bir aile. Neticede Türk futbolunun geleceği burada ki beyinlerde yüreklerde. Dolayısıyla hocaların, antrenörlerin bir birlerine yakınlaşması için bu tarz etkinlikler gayet hoş. Trabzon'un durumu ile ilgili konuşulacak çok fazla bir şey yok. Bununla ilgili gerekli açıklamayı zaten geçen haftalarda yaptık. Umuyorum en kısa sürede özlenen Trabzonspor kimliği ile ruhu ile tekrar döner sahalarda olur" dedi.

Trabszonspor'un şu andaki durumuna üzüldüklerinin altını çizen Fatih Tekke, futbolda, sorumlularının sorumluluk alması gerektiğini ifade ederek, "Şuan camiada en kötü şey, bu gidişata bir tepki yok. Yani ayağa kalkma bir birliktelik yok. Bu birliktelikten kasıt bir araya toplanmak değil, Trabzonspor için en doğru kararları almak ve uygulamak. Hem söylemsel hem eylemsel. Umarım yakın zamanda sorumlular gerekli sorumluluklarını yerine getireceklerdir. Trabzonspor'da istenilen düzeyde bir yönetim veya bir takımla devam edecektir. Ümidimiz bu yönde inşallah bu gerçekleşir. Sadece görev yapmak adına görev yapmak değil, Trabzonspor'a gerçek anlamda hizmet edeceğimi düşünenler varsa görev şekli yeri hiç önemli değil. Ama bunun gerçekten istenmesi lazım. Umuyorum biz dışarıda da kalsak, hiç dışarıda olmadığı gibi içerideyiz. Çünkü bu takım bizim takımımız. Çok iyi ileriye götürmek istiyoruz, kötü olduğumuz zaman da üzülüyoruz. Umuyorum benimle görüşen birçok arkadaş var. Trabzonspor beklenenden daha güçlü olacak ama biraz zaman gerekli. Bir çöküntü, bir enkaz var bana göre bunu temizlemek kolay değil. Bu işin devamlılığı planlanarak yapılması lazım dedi.

Kaynak: Sabah.com.tr

Ahmet Kuru
10.04.2013, 16:37
seveniyle sevmeyeniyle yapmış olduklarıyla efsaneler arasındadır...
Ayrıca güzel insandır..

kalavara
10.04.2013, 21:09
Asagidaki haberi okuyunca paylasabilecek uygun bir yer bulamadim.

Nostalji bölümünde Szymkowiak ve Marcelinho basliklarini görünce Fatih Tekkeninde bu bölümde kendine ait bir basliginin olmasi gerektigini düsünerekten ben acayim dedim.

Trabzonsporlu eski futbolcu Fatih Tekke, Trabzonspor'un durumunu değerlendirdi.

http://www.trtspor.com.tr/Gallery/Images/Haber/Resized/0904fatihtekke.jpg

Trabzonsporlu eski futbolcu Fatih Tekke, Trabzonspor'da şu anda bir çöküntü, enkaz dönemi geçirdiğini ve bunu temizlemenin kolay olmayacağını söyledi.

Manavgat'ta Veteranlar turnuvasında Trabzon forması altında mücadele eden Fatih Tekke, Trabzon camiasının çok büyük bir aile olduğunu belirterek, "Herkesin bir birine ihtiyacı olan bir aile. Neticede Türk futbolunun geleceği burada ki beyinlerde yüreklerde. Dolayısıyla hocaların, antrenörlerin bir birlerine yakınlaşması için bu tarz etkinlikler gayet hoş. Trabzon'un durumu ile ilgili konuşulacak çok fazla bir şey yok. Bununla ilgili gerekli açıklamayı zaten geçen haftalarda yaptık. Umuyorum en kısa sürede özlenen Trabzonspor kimliği ile ruhu ile tekrar döner sahalarda olur" dedi.

Trabszonspor'un şu andaki durumuna üzüldüklerinin altını çizen Fatih Tekke, futbolda, sorumlularının sorumluluk alması gerektiğini ifade ederek, "Şuan camiada en kötü şey, bu gidişata bir tepki yok. Yani ayağa kalkma bir birliktelik yok. Bu birliktelikten kasıt bir araya toplanmak değil, Trabzonspor için en doğru kararları almak ve uygulamak. Hem söylemsel hem eylemsel. Umarım yakın zamanda sorumlular gerekli sorumluluklarını yerine getireceklerdir. Trabzonspor'da istenilen düzeyde bir yönetim veya bir takımla devam edecektir. Ümidimiz bu yönde inşallah bu gerçekleşir. Sadece görev yapmak adına görev yapmak değil, Trabzonspor'a gerçek anlamda hizmet edeceğimi düşünenler varsa görev şekli yeri hiç önemli değil. Ama bunun gerçekten istenmesi lazım. Umuyorum biz dışarıda da kalsak, hiç dışarıda olmadığı gibi içerideyiz. Çünkü bu takım bizim takımımız. Çok iyi ileriye götürmek istiyoruz, kötü olduğumuz zaman da üzülüyoruz. Umuyorum benimle görüşen birçok arkadaş var. Trabzonspor beklenenden daha güçlü olacak ama biraz zaman gerekli. Bir çöküntü, bir enkaz var bana göre bunu temizlemek kolay değil. Bu işin devamlılığı planlanarak yapılması lazım dedi.

Kaynak: Sabah.com.tr

bence şimdi konuşmadı ve bu şekilde konuşması yanlış olmuş. şike süreciyle ilgili kamuoyu yaratacak açıklama yapma imkanı varken susarsan ve bugün (takım- camia yerlerdeyken ) konuşursan olmaz fatih efendi, olmaz!
yakışmaz!

Sefaenes
11.04.2013, 00:51
Rusya dan geldiginde almaliydik ama malesef transferlerde yönetim daima hata yapti Halil den 10 gömlek üstündür. Gerci Bjk gitmeklede hata yapti ne olursa olsun 3 serefsizin formasini giymemeliydi ama Fatih Tekkeyi yinede severim keske genc olsa tekrar Trabzonspor formasi giyebilse

GencZonguldak
11.04.2013, 01:26
Bir kez daha trabzonspor forması giymesini ve futbolu trabzonda bırakmasını çok istiyordum ama malesef yönetim yüzünden olmadı.

şimdi fatih tekke'nin varisi olan muhammet demir hep aklımın ucunda. bordo mavili forma altında fatih tekke'ye benzer hatta daha üstün bir kariyer yaşamasını isterim. gol krallığı, şampiyonluk gibi..

Emirhan Makul
11.04.2013, 01:30
Rusya dan geldiginde almaliydik ama malesef transferlerde yönetim daima hata yapti Halil den 10 gömlek üstündür. Gerci Bjk gitmeklede hata yapti ne olursa olsun 3 serefsizin formasini giymemeliydi ama Fatih Tekkeyi yinede severim keske genc olsa tekrar Trabzonspor formasi giyebilse

Menajeri şike çetesinin kurucusu Olgun Peker'di bu yüzden transfer edilmedi. Ötesi berisi yok maalesef abi.

sifuni
11.04.2013, 02:48
Menajeri şike çetesinin kurucusu Olgun Peker'di bu yüzden transfer edilmedi. Ötesi berisi yok maalesef abi.

Sike konusunda hassas olan bir yönetimimiz olsa Baris Özbek'in bu takimda forma giyememesi gerekirdi. Transfer edilmemesinin sebebi Olgun Peker oldugunu düsünmüyorum

Ömer SEVİNÇ
11.04.2013, 11:41
Şike değil menejer konusunda hassaslar.

Ahmet Kuru
11.04.2013, 12:13
Şike değil menejer konusunda hassaslar.

menejerler konusunda hassaslar derken? anlayamadım....

Fatih Özkan
11.04.2013, 14:45
Attığı golleri eleştiremem elbet.
Lakin Beşiktaş formasını giydiği gün benim için bitmiştir.
Efsane falan değildir gözümde.

Berkan
12.04.2013, 12:55
Kral.

61_Hasan_69
14.04.2013, 14:31
Kral trt 3 te bir programa katıldı ailesiyle. Çok güzel bir ailesi var çokta güzel konuştular. Özellikle programın sonunda Fatih Tekkenin oğlu keşke babam bütün golleri fenerbahçeye atsaydı demesi herkesi güldürdü :)

Mustafa ÖZDEMİR
14.04.2013, 16:54
yeni yönetim bu adamı bu takıma getirecektir...

ibrahim
14.04.2013, 18:01
Kral trt 3 te bir programa katıldı ailesiyle. Çok güzel bir ailesi var çokta güzel konuştular. Özellikle programın sonunda Fatih Tekkenin oğlu keşke babam bütün golleri fenerbahçeye atsaydı demesi herkesi güldürdü :)

Bende izledim. Biz onun için ölüp biterken çocuklarının babalarından haberi bile yok. Aslında o kadarda iyi bir futbolcu değilmiş. :D

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Emirhan Makul
14.04.2013, 18:06
Sike konusunda hassas olan bir yönetimimiz olsa Baris Özbek'in bu takimda forma giyememesi gerekirdi. Transfer edilmemesinin sebebi Olgun Peker oldugunu düsünmüyorum

Şike konusunda hassas olan tek kişi Hayrettin Hacısalihoğluydu oda fatih tekkeden dolayı gönderildi, sessiz sedasız ama ite kaka aralarından attılar onu sonra siyasetin yani şikecilerin dediklerine boyun eğdiler. Hayrettin bence kilit adam.

Ufuk
14.04.2013, 23:15
Attığı golleri eleştiremem elbet.
Lakin Beşiktaş formasını giydiği gün benim için bitmiştir.
Efsane falan değildir gözümde.

Sonuçta bu adamlar profesyonel futbolcu. Bizler gibi düşünmesini bekleyemeyiz. Bu adamlar futbol oynayarak para kazanıyorlar. Trabzonsporun bir teklifi olsa Beşiktaşa gideceğine ihtimal dahi vermiyorum. Zaten zenitteyken Trabzonspora gelmek istiyorum diye çok kez röportaj vermişti. Bizim taraftan teklif olmayınca da para kazanmak için Beşiktaşa gitmesi çok normal. Ayrıca transfer olurken yaptığı konuşma herkesin harcı değil.

sifuni
15.04.2013, 04:53
Şike konusunda hassas olan tek kişi Hayrettin Hacısalihoğluydu oda fatih tekkeden dolayı gönderildi, sessiz sedasız ama ite kaka aralarından attılar onu sonra siyasetin yani şikecilerin dediklerine boyun eğdiler. Hayrettin bence kilit adam.

Bazilari Fatih Tekkenin silahli saldiri olayindaki karsi avukatin suan yönetimde oldugunu ve gelmeme sebebinin bu adam oldugunu söylüyordu baskalari olayda Hayrettin Hacisalihoglunun etkin oldugu söyleniyor ancak isin dogrusunu bilmiyorum ancak bu olay harici Hayrettin görevdeyken suan Nevzat Sakar icin denilenlerin aynisi ona da söyleniyordu (bencil,capsiz,vizyonsuz,Klübü ciftlige cevirdi tarim yapiyor tarzi söylemler vardi) aslinda iyi birisimiymis ???

Ortaya cikan sonuc: Sadri Sener tepkileri baskalarin üzerine yikmakta cok maharetli.

tsuzmani
18.04.2013, 09:48
bazı sıkıntıları oldu rusyada acil gelmesi lazımdı napacaktı ki senin için bitti diye gelmicekti mi yapmayın adamı hiç mi dinlemiyonuz...

tsuzmani
18.04.2013, 10:00
yönetim pazar günü ünal hocayı yollar zenite klüp kapalı hoca geri gelir açıklama yaptırılır kendine kimse benle görüşmedi diye. fatih kendi anlatıyor bunu, sordum diyor zenit yöneticilerine benim için geldiler görüşmemişsiniz diye onlarda bize kimse gelmedi görüşmek için diyor fatihe, fatih diyor işte malum pazar günü gelmiş hoca diye;olay pazar klüp kapalı yöneticilerin haberi yok orası şirket tabi bizim gibi yolgeçen hanı değil. sonra fatih açıklamalar karşısında kimse benim kadar trabzonsporlu değil buna ünal karaman da dahil diyor ve kesik yiyor yönetimden o dönem fatihin telefonu kapalı deniyor ulaşamadık deniyor(sadri basgan) fatih stadın yanında antrönerler derneğinde basın toplantısı yapıyor ben burdayım telefonum açık kimse aramadı diye... yılan hikayesi mubarek... ama kendi evlatlarımızı hep böyle harcıyoz diye bişe olmuyo bu takımdan sanırım bu gidişat olmayacağını gösteriyor özellikle benim gibi trabzonda yaşayan arkadaşlarım daha çok etlileniyor bu işten yazık bize valla...

Harun-61
27.05.2013, 12:02
???
http://www.karadenizdesonnokta.com.tr/haber-detay/4313/Fatih-Tekke-sportif-direktor

:)

Veysel
27.05.2013, 12:27
Bir sen eksiktin gel

GencZonguldak
27.05.2013, 16:07
Yuvana hoşgeldin reyiz. Çok süper oldu çok.

ibrahim
27.05.2013, 21:19
Allahina kurban reis. Ait oldugun yere hosgeldin. :)

cakalkerem
27.05.2013, 21:23
gol sorununu çözemezsek ara sıra oyuna alabilirmiyiz:=)

Ufuk
27.05.2013, 22:15
sevindim de tekke yöneticilkten ne anlıyor acaba?

Hatice Aslan
27.05.2013, 23:45
Bizim okula gittiğimiz dönem Messi değil, Ronaldinho, Fatih Sultan Tekke, Gökdeniz Karadeniz konuşuluyordu..

Yuvana hoşgeldin KRAL!

Alika87
28.05.2013, 00:44
sevindim de tekke yöneticilkten ne anlıyor acaba?

bir kac isim sayayim sana bundesliga'dan, hepsi direk futbol kariyerinden sonra menejerlige baslamis: Uli Hoeness, Horst Held, Freddi Bobic, Michael Zorc. Bunlar sadece simdi aklima gelenler, bir arastir basarilari ne ve neler yapmislar.

Berkan
28.05.2013, 13:24
Hoşgeldin KRAL.

ibrahim
04.10.2013, 22:54
Ooooo ooo ooo oooo Fatih Tekke laralaraliralay laraliralay lalalalaaaay Fatih Tekke!

Ünaldan kurtulduk, gel artik be kaptannn. Muhammet Demiri varliginla bile ikna edersin mesela. Oguzhani biraz zor ama onuda ikna edebilirsin kaptan. Sen yeterki gel dizilirler kendileri zaten.

Ufuk
04.10.2013, 23:53
bir kac isim sayayim sana bundesliga'dan, hepsi direk futbol kariyerinden sonra menejerlige baslamis: Uli Hoeness, Horst Held, Freddi Bobic, Michael Zorc. Bunlar sadece simdi aklima gelenler, bir arastir basarilari ne ve neler yapmislar.

:) Türkiye sınırları içersinde örnek verirsen daha iyi olur.

Ganzilis
19.07.2014, 00:23
Senin sayende Trabzonspor'lu olmuş biri olarak, emeklerimizi çalanlarla yan yana olman ne üzücü

https://twitter.com/tekke_fatih/status/490223410455527424
https://twitter.com/tekke_fatih/status/490224202189111297
https://twitter.com/tekke_fatih/status/490226689788891136

Bare efsane dediklerimiz yapmasın bunu...

Fatih Birinci
19.07.2014, 00:25
Gercekten cok üzüldüm

Emirhan Makul
19.07.2014, 00:34
Bu yeni öğrenilen bir şey değil ki neden herkes şaşırdı bilmiyorum ? Şike çetesinin mimarı olgun peker ile yatıp kalktığı için bu adam bu takıma gelemedi, ağladı sızladı gelemedi, onlarla kucak kucağa olması bjk transferi hepsi bunun sonucuydu şimdi bir iftara katılmış rte ile romantik pozlar vermiş çok etkileyici değil.

kuzeylive
19.07.2014, 01:47
Senin için ağladığım günleri bilirim yazık, çok yazık !

bordomavi1
19.07.2014, 01:53
Hiç kimse mükemmel değildir. Hemen saldırmayalım bence.

Harun-61
19.07.2014, 02:11
Davete icabet Sünnet'dir ;)

Cyzio
19.07.2014, 02:16

Öyledir de, ya Aziz Yıldırm davet etseydi?

.

Harun-61
19.07.2014, 02:17
Öyledir de, ya Aziz Yıldırm davet etseydi?

.

Fıkıh'de hile diye bir mevzu var hocam, ilm-i siayaset'de der büyükler :)

Cyzio
19.07.2014, 02:24
Fıkıh'de hile diye bir mevzu var hocam, ilm-i siayaset'de der büyükler :)

İddialı olduğum bir konu değil. Konuşup yanlış birşey yazmaktansa, susmam evlâdır :).

.

melih61
19.07.2014, 11:04

Davete katılmak sünnettir doğru ama yakasından düşmemek?

Berkan
19.07.2014, 17:56
Yakışmadı kral :(

Trabzonsporking
19.07.2014, 23:53
Sen gittikten sonra bu takım henriquelere kaldı

Alihan Ertürk
20.07.2014, 02:23
Sultan mı ? Artık öyle bir şey yok..

Murathan
20.07.2014, 06:55
http://www.sentezhaber.com/images/haberler/trabzonsporda_taraftar_fatih_tekkeyi_istiyor_h9321 1.jpg

adamın hası, selam olsun sana!

Emirhan Makul
20.07.2014, 13:34
Bazennnn ülkücü bazen cemaattçii
O mafyanın gözbebeği
Olgun pekerle kanka olan
Stv'ye konuk olan
Akp'ye hurma olan
Çakma imitasyon fatih sultannnnnnnn (Melodi Dombıra)

UZUN ADAM AŞIĞI KISA ADAM.

Ahmet Kuru
20.07.2014, 17:02
Biz öyle kolay kolay sevmeyiz, sevdik mi de kolay vazgeçmeyiz.!

Adem Erdoğan
20.07.2014, 19:55
Fatih Sultan Tekke !

O kadar..

Sercan Keleş
20.07.2014, 19:59
İnsanların siyasi düşüncesi sizi ne ilgilendiriyor acaba ?

Terzioğlu
21.07.2014, 06:12
Sacmaliga bak. Babaniz erdoganci olsa onuda mi sevmeyeceksiniz? Fatih Tekke kraldir her zaman öyle kalacak. Büyük kaptan.

Tolga
21.07.2014, 13:19
Babam Erdoğancı, aramız bozuk :D

Emirhan Makul
21.07.2014, 13:52
Baba ile bir futbolcuyu kıyaslamak ovvv RTE aşkına ne yorumlar yapılıyor, seviyorsanız gidin konuşun bence zorlamaya gerek yok. Ayrıca babam akp'li olsa ona da bozuk atardım yani böyle saçma bir önerme de okumadım daha önce.

Fatih Tekke sadece gol kralıdır, ondan çok daha efsane futbolcular ve takım sembolleri vardır, tırnağı olamaz.

Oğuz ZEYTİN
21.07.2014, 17:19
Fatih "Yalaka" Tekke.

Terzioğlu
21.07.2014, 19:21
Baba ile bir futbolcuyu kıyaslamak ovvv RTE aşkına ne yorumlar yapılıyor, seviyorsanız gidin konuşun bence zorlamaya gerek yok. Ayrıca babam akp'li olsa ona da bozuk atardım yani böyle saçma bir önerme de okumadım daha önce.

Fatih Tekke sadece gol kralıdır, ondan çok daha efsane futbolcular ve takım sembolleri vardır, tırnağı olamaz.
Baba bir örnekti. Lafi istedigin gibi anlamak istersen tabi sacma gelir. Hadi baba degilde cok iyi bir arkadasin olsun seni mi kiracagiz. Ne olacak arani mi bozacaksin adam erdoganci diye?

Emirhan Makul
22.07.2014, 02:01
Baba bir örnekti. Lafi istedigin gibi anlamak istersen tabi sacma gelir. Hadi baba degilde cok iyi bir arkadasin olsun seni mi kiracagiz. Ne olacak arani mi bozacaksin adam erdoganci diye?

Hayır tabi ki, çok sıradan bir söylem olacak fakat akp'li arkadaşlarım var. Konu bu değil ki siz içinize şunu sindirebiliyorsanız, bende sizin görüşünüze saygı duyacağım sadece sindiğini söyleyin yeterli.

Fenerbahçe spor kulübünün mevcut futbolcu eski futbolcu ve camiasında ki en kokuşmuş ölmeye yüz tutmuş dedeler bile hatta ne olduğu belli olmayan oyuncular sanatçılar bile yada kariyerinin zirvesinde ki sanatçılar bile ne olursa olsun destek verirken;

Bizim efsanemiz dediğimiz ki bence değil fatih tekke'nin çok ufak çok basit bir dik duruşunu görememek ona tavır koymamıza yetmez mi ?

Sizce şike soruşturması camiamızın turnusol kağıdı değil midir ?

Çok mu az para kazandı fatih tekke, çok mu muhtaç, yetersiz başarısız sünepe bir insan mı iş bulamaz mı doğruların peşinde koşsa ? Ne olduğu belli olmayan insanlar bile bizim kulübümüzde yöneticilik ve teknik ekipte sorumlu olurken o olamaz mıydı ? Veya her şey bir görev alıp para kazanmak mıdır ? Bu kulüp ona en büyük parayı kazandırmış hatta odan en büyük parayı kazanmışken ?

Kişisel siyaset duruşuna ülkücülük ile başlayıp cemaat ekranlarında belgesellere katılıp akp iftarından sonlandıran bir kişinin siyasi duruşuna saygı duyulur mu ?

Değil fenerbahçe herhangi bir istanbul takımının afedersin çöpü bile ona destek verirken efsanemiz dediğimiz adam bir az olsun konuşup dik durup kişiliğini bize gösteremez miydi ?

Tüm bu yazdıklarımı rafa kaldırarak bir şey söylüyorum gerçekten bu olayın sorumlusunun tapeler ile hatta buluşmalar yönlendirmeler rüşvetler ile siyasi iktidar olan akp tarafından sümen altı edildiğine inanmıyorsanız görüşünüze, fatih tekkeye efsanem demenize son derece saygı duyuyorum gerçekten saygı duyuyorum ve bir şey de söyleyemem çok farklı bir şeye inanmışsınız demektir fakat insaniyet namına her şey ortadayken ufak bir dik duruş gösterebilirdi belkide bir eski futbolcumuz, bilemiyorum. Belkide ben haksızım uzun adam ve yanındakiler çok doğru ve güzel insanlar.

Harun-61
22.07.2014, 02:18
Insanlari yaptiklari bir hata veya olumsuz olay'dan dolayi bu sekilde yargilamak veya elestirmek abes-e istigal.

Terzioğlu
22.07.2014, 04:02
Hayır tabi ki, çok sıradan bir söylem olacak fakat akp'li arkadaşlarım var. Konu bu değil ki siz içinize şunu sindirebiliyorsanız, bende sizin görüşünüze saygı duyacağım sadece sindiğini söyleyin yeterli.

Fenerbahçe spor kulübünün mevcut futbolcu eski futbolcu ve camiasında ki en kokuşmuş ölmeye yüz tutmuş dedeler bile hatta ne olduğu belli olmayan oyuncular sanatçılar bile yada kariyerinin zirvesinde ki sanatçılar bile ne olursa olsun destek verirken;

Bizim efsanemiz dediğimiz ki bence değil fatih tekke'nin çok ufak çok basit bir dik duruşunu görememek ona tavır koymamıza yetmez mi ?

Sizce şike soruşturması camiamızın turnusol kağıdı değil midir ?

Çok mu az para kazandı fatih tekke, çok mu muhtaç, yetersiz başarısız sünepe bir insan mı iş bulamaz mı doğruların peşinde koşsa ? Ne olduğu belli olmayan insanlar bile bizim kulübümüzde yöneticilik ve teknik ekipte sorumlu olurken o olamaz mıydı ? Veya her şey bir görev alıp para kazanmak mıdır ? Bu kulüp ona en büyük parayı kazandırmış hatta odan en büyük parayı kazanmışken ?

Kişisel siyaset duruşuna ülkücülük ile başlayıp cemaat ekranlarında belgesellere katılıp akp iftarından sonlandıran bir kişinin siyasi duruşuna saygı duyulur mu ?

Değil fenerbahçe herhangi bir istanbul takımının afedersin çöpü bile ona destek verirken efsanemiz dediğimiz adam bir az olsun konuşup dik durup kişiliğini bize gösteremez miydi ?

Tüm bu yazdıklarımı rafa kaldırarak bir şey söylüyorum gerçekten bu olayın sorumlusunun tapeler ile hatta buluşmalar yönlendirmeler rüşvetler ile siyasi iktidar olan akp tarafından sümen altı edildiğine inanmıyorsanız görüşünüze, fatih tekkeye efsanem demenize son derece saygı duyuyorum gerçekten saygı duyuyorum ve bir şey de söyleyemem çok farklı bir şeye inanmışsınız demektir fakat insaniyet namına her şey ortadayken ufak bir dik duruş gösterebilirdi belkide bir eski futbolcumuz, bilemiyorum. Belkide ben haksızım uzun adam ve yanındakiler çok doğru ve güzel insanlar.
Dik durus konusunda hakli olabilirsin. Fakat Harun abi gerekeni söylemis. Bir hata yapmis olabilir. Ki bu sana göre bir hatadir, baskasina göre degildir. Ben hata olarak görmüyorum. Tek katildigim nokta bu sürecte biraz daha aktif olabilirdi.

Ben erdoganci falan degilim yanlis anlasilmasin. Ama kimseyi de siyasi görüsü yüzünden yargilamam. Bu benim düsüncem.

Kubilay ŞAHİN
22.07.2014, 12:08
Mesela iftara katılmak değil.

Mesele başını kaldırıp bir destek sözü dahi söylememesi. Bu zorlu zamanlarda en ufak bir tavrı bile olmaması.

Ve bunun üzerine gidip resim çekilmek uğruna şekillere girip üstüne üstlük paylaşması.

Kusura bakmayın ama efsane diye gözyaşı döktüğüm adam bunu yapamaz. Gidiyorsa bile ortalıkta görünmez belli etmez. Onu sahiplenen insanları düşünür. Onu müslümanıda sevdi ateistide sevdi. Diğer ırkları da sevdi. Antalya'da ufak bir çocuk. Trabzonla alakası yok. Nasıl Trabzonsporlu oldun diyorum. "Abi Fatih Tekke ye aşık olupda nasıl Trabzonsporlu olmiyim. Onun gibi dik duran birini ve onun takımını nasıl tutmiyim" diyor.

Yazık olmuş ona verilen değere..

Berkan
07.08.2014, 17:50
Zamanla gözümde krallıktan rezilliğe doğru hızla gidiyorsun :)

bthnbyrktr
08.08.2014, 14:47
Bu tarz eski futbolcularımızı alt yapıda kullanmalıyız. Akıl hocası olarak. Mesela Fatih Tekke, alt yapıda yetişecek olan forvet oyuncuları ile ilgilenmeli, öğütler vermeli. Bu tarz efsane futbolcularımız Trabzonspor'un geleceği olan çocuklara göz kulak olmalı.

Bir insanın siyasi görüşü sizin ile aynı olmayabilir. Fatih Tekke ile sizin ortak noktanız Trabzonspor ise ona saygı duymalısınız. He bunu bir kenara koyalım, siz kendiniz Trabzonspor'a hangi gün puanı getiren golü attınız?

poetricus
10.08.2014, 08:00
Trabzonspor'dan pek de karakterli adamlar çıkmıyor artık. Geçenlerde camiamızda neredeyse "Dede Korkut" olmuş bir büyüğümüzün milyonların gözü önünde Aziz Yıldırım'a yaptığı yalakalığı gördükten sonra kimseye kızamaz oldum. Belki de profesyonellik böyle bir şeydir; kariyer ve ikbal beklentisine sadakati feda etmek. Ölmek böyle bir şey olsa gerek.

Derin Trabzon
10.08.2014, 18:55
Bu tarz eski futbolcularımızı alt yapıda kullanmalıyız. Akıl hocası olarak. Mesela Fatih Tekke, alt yapıda yetişecek olan forvet oyuncuları ile ilgilenmeli, öğütler vermeli. Bu tarz efsane futbolcularımız Trabzonspor'un geleceği olan çocuklara göz kulak olmalı.

Bir insanın siyasi görüşü sizin ile aynı olmayabilir. Fatih Tekke ile sizin ortak noktanız Trabzonspor ise ona saygı duymalısınız. He bunu bir kenara koyalım, siz kendiniz Trabzonspor'a hangi gün puanı getiren golü attınız?

Biz insanlara siyasi görüşlerinden dolayı kızmıyoruz, Trabzonsporun ırzına geçenlere tepki koyamadıkları için kızıyoruz. Gerçi sende bunu çok iyi biliyorsunda işine gelmiyor.

Bu konuda Trabzonlular şu partililer bu partililer, şu siyasi görüşlüler bu siyasi görüşlüler diye ayrılmıyor, şerefliler ve şerefsizler, namuslular ve namussuzlar, dik duranlar ve ezikler, onurlular ve yalakalar diye ayrılıyor.

Emirhan Makul
10.08.2014, 23:37

O zaman bizim de Allah belamızı versin ki hiç bir halta yaramıyoruz ya, en nefret ettiğim iş bu "sen ne yaptın" "sen ne yapabilirsin" hiç bir şey yapma zorunluluğumuz yok bu takımı sevmek sahiplenmek için futbolcu mu olmak gerekir, ne ile anlatayım sana para ile mi manevi olarak mı anlatayım ki ikisinden de söz etmeyi sevmiyorum ama bu mudur işin kanıtı ya, sen gol attın mı hayır atmadım. Eğer gol atmak gerekiyor ise konuşmak eleştirmek için herkes futbolcu olsun o zaman, böyle bir yaklaşım olamaz ya, acaba sürmeneden çıkar deplasmana gidebilir miydi beni geç kıçında donu olmayan adamın ülkenin en ücra köşelerine giden bir taraftar gibi yapabilir miydi ? Kimse kimsenin Trabzonspor'luluğunu ölçmesin ya hele hele trilyonlar kazanan bir insan ile hiç karşılaştırmasın, şükürler olsun ne nispet olsun diye şike örgütünün lideri olgun pekerin emri ile beşiktaş forması giymedim şükürler olsun bu gol atmaktan çok değerli bir şey benim vicdanımda.

Berkan
11.08.2014, 09:51
Mantığa bak. O zaman en Trabzonsporlu Burak Yılmaz. 1 senede en fazla golü o attı.

Bu kadar dar bakışa sahip düşünce olabilir mi ?

Harun-61
22.07.2015, 18:42
tekke suan bir takim ile anlastimi ?

Teoman Karadeniz
22.07.2015, 19:54
http://i.hizliresim.com/5kod8A.jpg (https://hizliresim.com/5kod8A)

Fatih Tekke'nin Zenit'te kaldırdığı UEFA Cup, Super Cup ve Rusya Ligi Kupası'nı görmek nasıl oldu.

Fatih Çelik
09.01.2016, 14:54
Luce'nin gelip gelmediğinin en önemli işareti olabilir bence. Şu an anlaşılsa mesela :)

Ozan Yılmaz
23.01.2016, 15:53
yine gelmedi :(

Ozan Yılmaz
05.02.2016, 18:55
Büyük Futbolcuydun vesselam Sultan Tekke

yGuvjIqvZMM

amour_61
07.03.2016, 22:29
https://www.youtube.com/watch?v=fBemHbfE_w4 Bu yüzden seviyorum seni Kralsın kral :D

Faruk BERBER
08.03.2016, 12:47
"En azından benim için istediğim zaman yanıyor"

:D

esra61
26.07.2016, 01:32
Herkesin Trabzonsporla tanışmasında bir isim ön plana çıkar ,bazen bunlar isimler olarak çoğalabilir tabi.
Benim en çok sevdiğim isim zamanında Fatih Tekkeydi.
Sonra gidicekti gitmiycekti bir suru konu geçmişti gündemde, dualar ederdim gitmesin diye, bir kere gorebiliyim diye çok istemiştim zamanında ama o zaman küçüktük,göremedik. Gittiğinde üzüntüden ağlamistim.Sonra...
Sonra ne mi oldu ben büyüdüm ve doğrulara yanlışları ayırt edebiliyordum artık.Rusyada güzel güzel oyununu oynarken Beşiktaşa geldi ve imzayı attı .
Trabzonsporun benim gözümdeki sembol oyuncusu bunu yapınca dedim bu adam benim Trabzonsporum en önemli ismi olamaz ,dusuncemde dahil.
Sonra şike mücadelesi, demeçleri derken soğudum.
Şimdi mi ?
Şimdi ise benim için en değerli oyuncu ,simge niteliğindeki efsane isim Onur Recep Kıvrak.
Kral senide çok severdim ama işte eskiden. Şimdi sadece futbolcu olarak seviyorum o kadar.

Uğur Kalyoncu
26.07.2016, 11:46
Profilim resmimde duvarda formasi asili olan gonlumun sultani arkadas...

Furkan Tütüncü
30.07.2016, 02:08
https://j.gifs.com/EREvMv.gif

Trabzonspor'a gelmiş en iyi forvettir. Unutulmaz...

Harun-61
07.11.2016, 22:29
Büyükşehir Gaziantepspor, teknik direktör Fatih Tekke ile anlaştı. (via @leventumiterol (https://twitter.com/leventumiterol))

selcuk
08.11.2016, 01:03
basarilar kaptan
sevindirici haber

amour_61
08.11.2016, 12:21
Büyükşehir Gaziantepspor, teknik direktör FatihTekke ile anlaştı. (via @leventumiterol (https://twitter.com/leventumiterol))

Allah utandırmasın başarılar Fatih Sultan Tekke

Faruk BERBER
08.11.2016, 20:01
Gaziantep Bld. için Metin Diyadin yazılıyor şimdi de, Fatih Tekke olayı resmiyet kazanmadı.

Ozan Yılmaz
08.11.2016, 21:07
Bir F.Tekke klasiği oldu bu olay yalnız.

Ozan Yılmaz
10.11.2016, 17:34
ve yine yeniden yaşanan aynı son:

TFF 1'inci Lig takımlarından Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (http://www.transfermarkt.com.tr/gaziantep-buyuk%C5%9Fehir-belediyespor/startseite/verein/2832), teknik direktör Metin Diyadin (http://www.transfermarkt.com.tr/metin-diyadin/profil/trainer/5199) ile 1 yıllığına anlaşma sağladı.

selcuk
10.11.2016, 19:43
saglik olsun

Ozan Yılmaz
03.08.2017, 17:41
https://www.youtube.com/watch?v=Q_ETvFrJ6Go

gerçek kral

Adem CAKIR
04.08.2017, 12:26
Videoyu izleyip duygulanmamak elde değil.
Fatih yada diğerlerini altyapılardan başlatarak, eğiterek A takım teknik kadrosu içerisine belki de başına taşımak kulübün misyonlarından biri olmalı.
Bu açıdan Fatih, Bosingwa gibi değerlere bu camiaya hizmet etme fırsatının sağlanması gerekiyor.

Faruk BERBER
04.08.2017, 12:30
Adem CAKIR Fatih Tekke hedefi çok çok yukarıya koymuş. Kendisini hocalık yaptığı sürede birazcık takip ettim. Çok gereksiz noktalara vurgu yaparak geleceği hakkında birazcık sinyal verdi. Boluspor'u çalışıtırırken evinde hala soba yaktığını, köyde büyüdüğünü ve geçmişini unutmadığını falan anlattı ki, tamamen skandal benim için bu açıklama :).

Eğer bu zihniyetle devam ederse en fazla MRA olur. Onun da bu tarz gereksiz açıklamaları oluyor genellikle.

Yurtdışına açılıp kendisini geliştirmesi gerekiyor Fatih Tekke'nin böyle gariban edebiyatı türünden ilerleyecekse hiç başlamasın mesleğe, menajer falan olsun derim.

selcuk
04.08.2017, 12:36
Faruk BERBER baskanin kolnde sport management okuma teklifinide geri cevirmisti...

Faruk BERBER
04.08.2017, 12:37
Faruk BERBER baskanin kolnde sport management okuma teklifinide geri cevirmisti...

Buyur işte, çok soba yakar o zaman bu kafayla :)

selcuk
04.08.2017, 12:44
Buyur işte, çok soba yakar o zaman bu kafayla :)

o okula girmek cogu amerikan elit okulundan daha zor, not ortalaman 2 den kötü olmamali,spor kisminda özellikle yüzme sinavi bayagi agir...
eski prof lar icin ek kontenjan var, direk girebiliyor ama niyeyse bizden kimse bunu kullanmiyor

bu okulunun direk etkisi varmi sorarsan, son yillar tuchel ve nagelsmann kisa dönemden en yüksek puanlan bitirenlerden

yani gayet etkili bir egitim

Adem CAKIR
04.08.2017, 14:15
@Adem CAKIR (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=3932) Fatih Tekke hedefi çok çok yukarıya koymuş. Kendisini hocalık yaptığı sürede birazcık takip ettim. Çok gereksiz noktalara vurgu yaparak geleceği hakkında birazcık sinyal verdi. Boluspor'u çalışıtırırken evinde hala soba yaktığını, köyde büyüdüğünü ve geçmişini unutmadığını falan anlattı ki, tamamen skandal benim için bu açıklama :).
Eğer bu zihniyetle devam ederse en fazla MRA olur. Onun da bu tarz gereksiz açıklamaları oluyor genellikle.
Yurtdışına açılıp kendisini geliştirmesi gerekiyor Fatih Tekke'nin böyle gariban edebiyatı türünden ilerleyecekse hiç başlamasın mesleğe, menajer falan olsun derim.
Tespitlerinde haklısın. Sadece onun için değil bir çok değer böyle kaybolup gidiyor.
Bu yüzden "altyapılardan başlatarak, eğiterek A takım teknik kadrosu içerisine belki de başına taşımak kulübün misyonlarından biri olmalı." dedim.
Eğitim sadece taktik varyasyonları, antreman sistemlerini öğrenmek olmamalı. Basınla ilişkiler, oyuncularla ilişkiler, kulüp ekonomisi, yabancı dil vs. bu misyonun içinde eyer almalı.Bir de bu röportajda ayar olduğum bir konu var. Şu dil meselesi. Eğer biz hem yarışmacı hem de oyuncu ihraç edecek bir kulüp olacaksak, yada bu takıma dönem dönem yabancı hocaların gelme ihtimali varsa daha alt yapıda bu dil meselesi çözülmeli. Hadi kulüp ihmalkar. Dar görüşlü. Kardeşim futbolcu olarak kamyonla para kazanıyorsunuz. Bir hoca tutup kendini ifade edecek kadar en az bir yabancı dil öğrenmek çok mu zor. Milyonluk arabalara biniyorsunuz ama. Anlamıyorum bazen insanları. Neyse hayırlı Cumalar...

Mehmet Fatih Silik
04.08.2017, 14:31
Bi seni zamaninda geri alamadik KRAL! :)

İlker Yazıcıoğlu
04.08.2017, 14:39
Hocalık tarafını bir geliştirse, her türlü gelir takımın başına ama önce kendini geliştirecek.
Antrenörlük lisansı var mı bilmiyorum.Yoksa onun ayıbı.

Varsa da yetmez, bir takım veya bir kaç takımda uzun süreli çalışıp,lig tecrübesi kazanması, kendini başka takım veya takımlarda kanıtlaması lazım...

artvints
04.08.2017, 14:47
Bu kadar duygusal bir adamin iyi hoca olmasi çok zor.

TSelif
04.08.2017, 15:02
Bi seni zamaninda geri alamadik KRAL! :)

Yalvardı Sadri Şener'e al şu adamı diye. Almadı

Mehmet Fatih Silik
04.08.2017, 15:09
Yalvardı Sadri Şener'e al şu adamı diye. Almadı

Kim? Kendisi mi?

TSelif
04.08.2017, 15:10
Yalvardık olacaktı ama kendi de kaç kere haber gönderdi alın beni diye.. Dönüp bakmadı bile

Mehmet Fatih Silik
04.08.2017, 16:07
Travma yaratmisti bizde. Hatta hatirlarsan basin toplantisi yapip getirsinler bos kagida imza atayim demisti. Cok büyük yaradir icimde bu olay. Burak'in olmasina bir o kadar sevindim bu yüzden.

selcuk
07.10.2017, 20:58
Manisaspor @Manisasporresmi (https://twitter.com/Manisasporresmi)

Yeni teknik direktörümüz Fatih Tekke
http://www.manisaspor.org.tr/5992-Haber-yeni-teknik-direktorumuz-fatih-tekke … (https://t.co/oQTKXkpij0)

https://pbs.twimg.com/media/DLjB3Y1XcAAPYQg.jpg

basarilar sultan

Uğur Ö.
07.10.2017, 22:32
Geliştir kendini Sultan. Bir gün yolumuz kesişecek.

Mustafa YILMAZ
07.10.2017, 22:37
komple forvet. müthişti izlemek.

manisa olmasa iyidi. neyse inşallah başarılı olur.

zenit'te oynadı, muhtemelen çevresi vardır ona yol açacak birisi onu kullanıp iyi bir hocanın yanında staj görmeliydi yada farklı bir eğitim. kendini geliştirme kısmında eksik kalıyor gibi.

hocalıktan ziyade sanki futbol direktörlüğü daha iyi gider gibi.

Berkan
08.10.2017, 11:36
Başarılı olmanı dilerim

61_Hasan_69
08.10.2017, 14:27
Kendisini çok severim ama görünen o ki hiç bir zaman iyi bir teknik direktör olamayacak. Inşallah beni yaniltir ama manisaspor ile ona en fazla 5 hafta veriyorum . Sonrası ya istifa ya görevden alınma

ibrahim
09.10.2017, 11:43
O şikecilerden başka takım yok muydu çalıştıracak?

batuhanTs
09.10.2017, 18:45
Ne kadar iyi oyuncuysa o kadar kötü hoca

Oğuz ZEYTİN
09.10.2017, 19:17
Bu sabah Lig Radyo'da Takım Saati (Program adını karıştırmış olabilirim. 9:03'teki program) bölümünde Beşiktaş Efsanesi olarak duyuruldu.

pazarkapılı
10.10.2017, 16:50
"aynı zamanda" bir trabzonspor efsanesi olarak yarım sezonluk macerasıyla besiktas efsanesi de olması olmay basarabilmesi beni fazlasıyla mutlu eder....

MuratB.
16.10.2017, 04:14
Başarılar kaptan

special one
22.10.2017, 16:08
Mağlubiyetsiz giresun u yenmek kolay değil

Tebrikler hocam

Başarılarının devamını diliyorum

Fatih Çelik
22.10.2017, 16:17
İnşallah başımıza musallat olmaz uzun bi dönem.

Şu anki kariyeri için başarılar.

Arda'
24.11.2017, 22:38
Hami'den iyi TD olacağını düşünüyorum zor durumdaki Manisanın başına geçmesi orada güzel futbol oynatması bile bişeydir bugün Adana Demiri yendiler 2-1. Manisanın 9 puanı silindi bu arada.

Yiğit Gayretli
13.12.2017, 10:09
Keşke biraz alt yapılarda çalışsaydın...

oflubektas
19.12.2017, 09:39
Bu sabah Lig Radyo'da Takım Saati (Program adını karıştırmış olabilirim. 9:03'teki program) bölümünde Beşiktaş Efsanesi olarak duyuruldu.

Schuster'e efsane sövmek dışında beşiktaş'ta başka bir becerisini hatırlamıyorum :)

Fatih büyük yetenekti, belki de iyi ve mert bir insan ama çok sorunlu. O kadar kavga dövüşten sonra kendini dine verdi, dindar hali de huyunu değiştirmedi. Normal konuştuğunda bile adama dalacakmış gibi bakıyor.

O karakterden iyi hoca olacağını sanmıyorum, inşallah yanılırım.

selcuk
19.12.2017, 14:44
Schuster'e efsane sövmek dışında beşiktaş'ta başka bir becerisini hatırlamıyorum :)

Fatih büyük yetenekti, belki de iyi ve mert bir insan ama çok sorunlu. O kadar kavga dövüşten sonra kendini dine verdi, dindar hali de huyunu değiştirmedi. Normal konuştuğunda bile adama dalacakmış gibi bakıyor.

O karakterden iyi hoca olacağını sanmıyorum, inşallah yanılırım.

karekter olarak sorun görmüyorum ben

bielsa, halilhodzic karekterleri oluyorsa onunkide olur, bence en büyük sorunu egitim almayisi.

bizim senol günese verdigimiz egitimi modern futbolda kimse riske edemez, bunu hamide gördük, ondan cogu seyi okulda ögrenmek zorunlu.

görünüse göre gelecegin en büyük türk teknik direktörü kenen kocak olacak, büyüklerden kim ilk getirirse lige ambargo koyacagina inaniyorum.

İlker Yazıcıoğlu
19.12.2017, 19:44
Gelmiş geçmiş en büyük Türk santraforudur...
Sadece yanlış topraklarda doğmuştu,malesef...

Ama hoca olmaz sanırım kraldan...

kadirgazioglu
12.02.2018, 13:46
Şenol Güneş'in yardımcısı olsa keşke (araları nasıl bilmiyorum)

Faruk BERBER
12.02.2018, 14:59
Denizlispor'un başına geçti. Yine genellikle maddi anlamda zorluk yaşayan, düşme hattına demir atmış, bir üstündeki takımla 7 puan farkı olan bir takıma imza attı.

Kariyer planlaması yapamıyor. Birisi elinden tutmazsa başlamadan yok olacak.

Oruç
12.02.2018, 19:22
Gençliğimin kahramanı. Fotoğraf çektiğim tek futbolcu. O zaman böyle akıllı telefon da yok tabi. Havaalanında bizim takımı görünce nasıl heyecanlanmıştım. Hele Tekke kapıdan çıkınca kalbim öyle bir atıyordu ki. Ah ulan ne günlerdi be. Trabzonspor forması altında izlediğim en komple golcüydü Tekke. Teknik direktör olur mu bilmem ama onun gibisi bir daha zor gelir Trabzonspor’a.

Arda'
13.02.2018, 20:03
Gençliğimin kahramanı. Fotoğraf çektiğim tek futbolcu. O zaman böyle akıllı telefon da yok tabi. Havaalanında bizim takımı görünce nasıl heyecanlanmıştım. Hele Tekke kapıdan çıkınca kalbim öyle bir atıyordu ki. Ah ulan ne günlerdi be. Trabzonspor forması altında izlediğim en komple golcüydü Tekke. Teknik direktör olur mu bilmem ama onun gibisi bir daha zor gelir Trabzonspor’a.

TD olarak Rıza hocadan kötü olmaz kesinlikle. Manisadayken kendisini takip ediyordum o kadar puanı silinen takımda yine fena iş yapmadı, zaten Manisanın topladığı puanlara bakılırsa Tekke zamanında çoğu. İleride zaten Trabzonsporun başına geçecek o kesin ama çok fazla takım değiştirmeye başladı, Yılmaz Vural modundan çıkması lazım.

memozcan
14.02.2018, 02:55
yanlış bir girdapa girdiğini düşünüyorum.. iki sene sonra 7 tane ikinci lig takımı çalıştırmış biri olarak bizim takımın başına musallat olacak ve hami'yi aratmayacaktır.. umarım yanılırım..

kendisinin yabancı dil öğrenmek ve kendini geliştirmek adına dışarda bir takımda kurs görmesi gerekirdi... eğer bunlara sahipse içerde çanakkale dardanel gibi bir proje takımında ya da trabzonsporun U 15 falan gibi bir altyapı takımında çalışması gerekirdi..

umarım ben yanılırım ama bu konularda maalesef hiç yanılmadım..

Mert Acar
14.02.2018, 11:49
İyi bir hocanın yanında yardımcı olarak bulunup, 2-3 sene sistemini oturtabileceği bir süperlig takımında çalışmalı... O zaman kralın yeterliliğini anlarız.

Ogün YAZICI
17.02.2018, 17:40
Denizlispor'un başında çıktığı ilk maçta Giresunspor'u deplasmanda 2-0 yendi.

Basarili olmasını çok istiyorum
Fatih-Hüseyin-Gökdeniz koalisyonunu 3 yıl içerisinde takımın başında göreceğimizi düşünüyorum

Ozan Yılmaz
17.02.2018, 17:44
giresunu deplasmanda yendiğiniz için ayrıca tebrik ederim kral

selcuk
17.02.2018, 17:45
tebrik ederiz

selcuk
18.02.2018, 03:28
ne cavani, ne mbappe nede neymarda tek cözüm fatih sultan tekke

https://www.youtube.com/watch?v=Cg3cvcnpXcA

adamlar biliyor bir efsanenin nasil onurlandirilacagini

selcuk
18.02.2018, 03:33
izledikce izleyesi geliyor insanin

https://www.youtube.com/watch?v=7KkWviaH7So

ccd6167
18.02.2018, 12:00
Salak salak takımlarda hocalık yapana kadar git avrupada eğitim kral.. zamanını boşa öldürüyorsun o takımlarda..

Mustafa YILMAZ
18.02.2018, 14:27
artık hoca diyeceğiz ona. düşünce yapısı farklı oyuncuykende böyleydi o yüzden eğitim yerine işin içinde kalmaya çalışıyor doğru yanlış onun için zaman gösterecek. inşallah başarılı olur.

ne cavani, ne mbappe nede neymarda tek cözüm fatih sultan tekke

https://www.youtube.com/watch?v=Cg3cvcnpXcA

adamlar biliyor bir efsanenin nasil onurlandirilacagini

komple forvet fatih sultan tekke oynamasa bile komple dünya takımlarının özlemle andığı tek oyuncu

Ahmet Malkoçoğlu
21.02.2018, 17:47
2 de 2 yaptı kolay değil. Rakipler Giresun ve Ümraniye .

Mert Acar
21.02.2018, 18:19
İyi gitmeni ve gelişmeni o kadar çok istiyorum ki kral..İnşallah futbolculuğunda olduğu gibi adım adım gider ve o seviyeye yükselirsin.

Kemence_61
21.02.2018, 20:42
2 haftada 2 galibiyet, Başlangıç için oldukça güzel, Üzerine katarak gider inşallah.

Faruk BERBER
21.02.2018, 20:44
Fatih Tekke'ye neden ilk kez takım çalıştırıyormuş gibi davranılıyor ? :)

İlk takımı değil arkadaşlar. Kayseri Erciyes, Boluspor, Manisaspor gibi takımları çalıştırdı.

Bu 4. takımı.

selcuk
21.02.2018, 20:45
Fatih Tekke'ye neden ilk kez takım çalıştırıyormuş gibi davranılıyor ? :)

İlk takımı değil arkadaşlar. Kayseri Erciyes, Boluspor, Manisaspor gibi takımları çalıştırdı.

Bu 4. takımı.

pro lisansi aldimi

Faruk BERBER
21.02.2018, 20:46
pro lisansi aldimi

Takımları çalıştırdı. Şuan da takımın başında ama TFF'de yine onun adı yok.

selcuk
21.02.2018, 20:48
Takımları çalıştırdı. Şuan da takımın başında ama TFF'de yine onun adı yok.

yani halen amatör

bakalim sergen mi fatih mi önce pro lisansi alacak

bu kafaylan bi yere varamaz

Faruk BERBER
21.02.2018, 20:51
yani halen amatör

bakalim sergen mi fatih mi önce pro lisansi alacak

bu kafaylan bi yere varamaz

Ben Tekke'nin hocalık durumunu yorumlamadan kariyer planlamasında çok kötü kararlar verdiğini düşünüyorum.

Neredeyse düşmesi garantilenmiş Manisaspor'a gitti imza attı. 7-8 hafta sonra ayrıldı. İlk görevi K.Erciyes, düşme hattının dibindeydi, oraya gitti. Takım küme düştü. Onlu veya değil, sonuçta takımlar küme düşüyor. Mesela Denizli'ye de öyle geldi. 7 puan vardı üst sırasındaki takım ile, geldiği ilk maçı kaybetse rakip kazansa puan farkı 10.Tek maçta küme düşmüş gibi bir şey olacaktı. Neden bu tür takımlarla anlaşıyor hiç aklım almıyor. Bu şekilde devam ederse bir yere varamaz.

Ayrıca Manisa da Denizli de maddi açıdan çok zor kulüpler. Bu tür buhranlar yaşayacağına gidip yurt dışında 2 yıl geçirse daha iyi olmaz mı acaba ? Pratik daha önemli belki de, direkt takımı tek başına yönetmenin daha fazla tecrübe katacağını da düşünüyor olabilir ama henüz kariyerinin başında fazla riske giriyor gibi geliyor bana.

selcuk
21.02.2018, 20:55
Ben Tekke'nin hocalık durumunu yorumlamadan kariyer planlamasında çok kötü kararlar verdiğini düşünüyorum.

Neredeyse düşmesi garantilenmiş Manisaspor'a gitti imza attı. 7-8 hafta sonra ayrıldı. İlk görevi K.Erciyes, düşme hattının dibindeydi, oraya gitti. Takım küme düştü. Onlu veya değil, sonuçta takımlar küme düşüyor. Mesela Denizli'ye de öyle geldi. 7 puan vardı üst sırasındaki takım ile, geldiği ilk maçı kaybetse rakip kazansa puan farkı 10.Tek maçta küme düşmüş gibi bir şey olacaktı. Neden bu tür takımlarla anlaşıyor hiç aklım almıyor. Bu şekilde devam ederse bir yere varamaz.

ne yaptigini bilmedigi icin

hic bir egitim almadan hocaliga giristi

ayni kafaylan devam ediyor...

Faruk BERBER
21.02.2018, 20:57
ne yaptigini bilmedigi icin

hic bir egitim almadan hocaliga giristi

ayni kafaylan devam ediyor...

Ama sırf Trabzonspor'un çok iyi bir forvetiydi diye şu başlığa 2'de 2 yaptı diye bize yakıştıranlar var :)

40 fırın ekmek yemesi lazım.

Az önce o yüzden yazdım sanki ilk takımı Denizli'ymiş gibi davranılıyor. Teknik direktörlük kariyerine 2'de 2 ile başlamış gibi yazılıyor. Alakası yok. Yukarıda yazdım durumunu.

selcuk
21.02.2018, 21:21
Ama sırf Trabzonspor'un çok iyi bir forvetiydi diye şu başlığa 2'de 2 yaptı diye bize yakıştıranlar var :)

40 fırın ekmek yemesi lazım.

Az önce o yüzden yazdım sanki ilk takımı Denizli'ymiş gibi davranılıyor. Teknik direktörlük kariyerine 2'de 2 ile başlamış gibi yazılıyor. Alakası yok. Yukarıda yazdım durumunu.

öyle ramazan övücü tekrar as takima koyanda var transfer basliginda

Mert Acar
22.02.2018, 01:19
Dipden başlaması her türlü iyidir.. O zaman geldiği yerin kıymetini bilir.Bazı eski futbolcular gibi ağlamıyor adam bana görev verin diye..Nerede zor var oraya gidiyor.Futbolculuğunda da zoru seçmişti Antep tercihi ile.
Tabiki 2 galibet aldı diye Trabzona hoca olacak hali yok ama birçok insan simge bir ismin başarılı olmasını istiyor ve seviniyor.Bundan doğal birşey yok.
Burayı tam olarak hakettiği zaman gelmeli.Erken gelirse Kralı da harcarız.
En az 2 sene süperlig de çalışmalı.. Bir de iyi bir hocanın yanında çıraklık yapsa çok iyi olur..Misal Şenol hocayla.Ama Kral yapmaz onu :)

selcuk
22.02.2018, 03:24
Dipden başlaması her türlü iyidir.. O zaman geldiği yerin kıymetini bilir.Bazı eski futbolcular gibi ağlamıyor adam bana görev verin diye..Nerede zor var oraya gidiyor.Futbolculuğunda da zoru seçmişti Antep tercihi ile.
Tabiki 2 galibet aldı diye Trabzona hoca olacak hali yok ama birçok insan simge bir ismin başarılı olmasını istiyor ve seviniyor.Bundan doğal birşey yok.
Burayı tam olarak hakettiği zaman gelmeli.Erken gelirse Kralı da harcarız.
En az 2 sene süperlig de çalışmalı.. Bir de iyi bir hocanın yanında çıraklık yapsa çok iyi olur..Misal Şenol hocayla.Ama Kral yapmaz onu :)

yasindan bilmiyorsun sanirim

fatih tekke antepe giderek bisey secmedi, bu sacmalik

1995/96 sezonunda, o büyük sezonda o büyük kadronun 12.- 13. oyuncusuydu, yani as takimda kendine yer acmisdi

sezon icinde bir antrenmanda mehmet ipek ile birbirine girdiler, kaptan ünal bunlari ayirdi hazarladi ve takimdan ikiside yollandi.

fatih sanirim ermanin transferinde sürgüne yollandi

zoru secti vs... hikaye, disiplinsizlikten gönderildi

Mert Acar
22.02.2018, 07:15
yasindan bilmiyorsun sanirim

fatih tekke antepe giderek bisey secmedi, bu sacmalik

1995/96 sezonunda, o büyük sezonda o büyük kadronun 12.- 13. oyuncusuydu, yani as takimda kendine yer acmisdi

sezon icinde bir antrenmanda mehmet ipek ile birbirine girdiler, kaptan ünal bunlari ayirdi hazarladi ve takimdan ikiside yollandi.

fatih sanirim ermanin transferinde sürgüne yollandi

zoru secti vs... hikaye, disiplinsizlikten gönderildi

Bizzat kendi gitmek istediğini Caner Cuvalcıoglu anlatıyor
.https://youtu.be/_TbXpJkw8I0

selcuk
22.02.2018, 14:41
Bizzat kendi gitmek istediğini Caner Cuvalcıoglu anlatıyor
.https://youtu.be/_TbXpJkw8I0

hikaye anlatiyor, o yillari yasamis herkese sorabilirsin

special one
22.02.2018, 17:39
Denizlispor'un başına geçti. Yine genellikle maddi anlamda zorluk yaşayan, düşme hattına demir atmış, bir üstündeki takımla 7 puan farkı olan bir takıma imza attı.

Kariyer planlaması yapamıyor. Birisi elinden tutmazsa başlamadan yok olacak.
Türkiye de hocalık için lobi sağlam olacak yoksa o dediğin zor... mesela şu hikmet Karaman çapsiz adamın teki Alanya eceline susadi getirdi sonuç Karabük le beraber en büyük düşme adayım

bu tarz takımlarda kendini kanitlamaktan başka çaresi yok

Manisa gibi bir takımda mükemmel isleryapti

Ahmet Malkoçoğlu
25.02.2018, 17:34
Yine kazandı. 3 te 3. Rakip yine üst sıralardan Gazişehir

Ecthelion
25.02.2018, 17:49
Fatih "Sultan" Tekke :alkış::alkış:

selcuk
25.02.2018, 17:51
tebrikler, sanirim kariyerinde yeni rekor

Mustafa YILMAZ
25.02.2018, 18:48
oynatmaya çalıştığı sisteme uygun oyuncuları buldu galiba bu sefer üç zorlu maçtan 9 puan çıkarması hakikaten alkışlık.

Fatih Tekke: Allah biliyor, Teknik direktörlüğe başlamamın sebebi bir gün Trabzonspor'u şampiyon yapıp Avrupa'da kupalar kazanmak istememdir. Allah nasip ederse tırnaklarımla kazıyıp Trabzonspor teknik direktörü olmak istiyorum.

Emrah KabuL
25.02.2018, 19:54
3 maçını da kazandı.. umarım böyle devam eder.

special one
25.02.2018, 21:41
Manisa gibi bir takimda yaptiklariyla zaten alkisi haketmisti

Denizlispor da da üstüne koyarak gidiyor

Yolun acik olsun

Yiğit Gayretli
26.02.2018, 09:27
Hami de Trabzonspor'u amaçlıyordu ama lisansı bile yoktu...

Fatih akıllı adam. Camiayı da iyi tanıyor. Kaç kurşunu olduğunu iyi hesaplaması lazım!

cewat
26.02.2018, 10:36
Biraz aldatıcı olabilir. Fatih Tekke hayranlığımdan dolayı 2 haftadır maçlarına bakmaya çalışıyorum ve şanslı şekilde kazandığına emin olabilirsiniz. Zira 2 haftadır rakip çok daha iyi oynarken 10 kişi kalıyor ve ondan sonra Denizli kazanıyor bir şekilde. İnşAllah kazanmaya devam edip kendini de geliştirir ancak son 2 hafta gerçekten çok şanslıydı.

selcuk
26.02.2018, 15:43
Biraz aldatıcı olabilir. Fatih Tekke hayranlığımdan dolayı 2 haftadır maçlarına bakmaya çalışıyorum ve şanslı şekilde kazandığına emin olabilirsiniz. Zira 2 haftadır rakip çok daha iyi oynarken 10 kişi kalıyor ve ondan sonra Denizli kazanıyor bir şekilde. İnşAllah kazanmaya devam edip kendini de geliştirir ancak son 2 hafta gerçekten çok şanslıydı.

bu hafta haksiz sekilde kovuldugu manisaya oynayacak

direk rakibi ve eski takimi baskisi ve ilk kez favori olarak cikacak, kendini daha cok belli edecektir

cewat
26.02.2018, 15:54
bu hafta haksiz sekilde kovuldugu manisaya oynayacak

direk rakibi ve eski takimi baskisi ve ilk kez favori olarak cikacak, kendini daha cok belli edecektir

Evet belkide en önemli maçı bu. Zira hem en önemli rakibine psikolojik üstünlük sağlamış olacaktır, hemde kendi oyuncularını kümede kalma adına daha fazla motive edebilecektir.

Bu arada çok önemli bir gerçek var ki Denizli'nin oyuncuları cidden çok kötü ve kopuk. Hayırlısı olsun Tekke adına inşAllah..

selcuk
27.02.2018, 17:38
basin sagolsun sultan, Allah rahmet eylesin

Fatih Çelik
27.02.2018, 17:59
Dedesi vefat etmiş Sultan'ın.

Allah rahmet eylesin.

Mert Zaman
11.03.2018, 20:35
Sen kazandıkça mutlu olurum sultanım böyle devam

Fatih Çelik
12.03.2018, 20:56
Tebrik ederim. Mafyatik hallerin olmasaydı zamanında daha fazla ısınırdım ama sana :) Her şeye rağmen en sevdiğim oyunculardan...

champions
01.04.2018, 23:48
Yine kazandı, ligde tutarsa gerçekten büyük iş başarmış olacak.

Murat'
01.04.2018, 23:58
Takımını ligde tutacak inşallah.

ibrahim
02.04.2018, 03:32
Takımını kurtarırken şikecileri keleye atman zevkten dört köşe etti beni ya. :D

Fatih Öztürk
02.04.2018, 05:15
Başarılar Sultan Tekke.

oflubektas
02.04.2018, 10:58
Daha önce birkaç yerden duymuştum, dün akşam da Erdal Hoş söyledi, seneye TS teknik direktörü olursa şaşırmayın.

Ben de erken olacağını düşünüyorum, tecrübeli bir yabancının yanında en az bir sene yardımcı antrenör olarak kalsa daha iyi olabilir.

Fatih Çelik
02.04.2018, 11:20
Ben de erken falan diyorum da. Belki de yerlilerin başını ezecek tek yerli.

kani6161
07.04.2018, 21:12
Hacısalihoğlu aşbaşkan olduğu sürece Fatih Tekke maalesef getirilmez. Gelirse yönetimde çatlaklar oluşur.

ibrahim
07.04.2018, 22:01
Hacısalihoğlu aşbaşkan olduğu sürece Fatih Tekke maalesef getirilmez. Gelirse yönetimde çatlaklar oluşur.

En iyisi olur bence. Bir iki sene daha denesin dışarıda.

Haylaz ve kendi başına buyruk inatçı futbolcu Fatih Tekke dönemi biteli çok oldu. Olgun bir şekilde, tam teşekküllü bir teknik direktör olduktan sonra Fatih Tekkeyi kabul etmemezlik yapmaz kesinlikle.

Ali İhsan
07.04.2018, 23:04
Lisans vs sorunu var mı?

Hami yıllarca yatıp bir lisans bile almadan Trabzonspor'un başına geçme hayalleri kuruyordu

Not: Alt lig takımlarında gerçekten çok iyi iş çıkarıyor. Trabzonspor için çoook erken, artık süperligde kendini ispat etmeli

selcuk
07.04.2018, 23:30
Lisans vs sorunu var mı?

Hami yıllarca yatıp bir lisans bile almadan Trabzonspor'un başına geçme hayalleri kuruyordu

Not: Alt lig takımlarında gerçekten çok iyi iş çıkarıyor. Trabzonspor için çoook erken, artık süperligde kendini ispat etmeli

halen teknik sorunlu hamit cihan olarak geciyor

yani bu pro lisansi yok demek normalde

selcuk
14.04.2018, 14:58
rizeye karsi cok iyi oyun cikartiyorlar

birazdan 2. yari basliyacak

Uluhan
22.04.2018, 17:09
İzlediğim önceki maçlarda kaleyi koruyan Asil Kaan Güler gayet iyiyken , neden birden Zeki Ayvaz devraldı kaleyi ?

Bugün kötü bir maç çıkardı. Mehmet Akyüz'e duacı olması lazım

selcuk
22.04.2018, 18:34
İzlediğim önceki maçlarda kaleyi koruyan Asil Kaan Güler gayet iyiyken , neden birden Zeki Ayvaz devraldı kaleyi ?

Bugün kötü bir maç çıkardı. Mehmet Akyüz'e duacı olması lazım

altinordu macinin özetini izledin mi anlarsin diye düsünüyorum...

http://tr.beinsports.com/lig/spor-toto-1-lig/ozet/2017-2018/28/altinordu-2-1-denizlispor-mac-ozeti

Uluhan
22.04.2018, 18:53
altinordu macinin özetini izledin mi anlarsin diye düsünüyorum...

http://tr.beinsports.com/lig/spor-toto-1-lig/ozet/2017-2018/28/altinordu-2-1-denizlispor-mac-ozeti

Evet , ilk gol skandal , ikinci golde de yeterli reaksiyonu verememiş gibi.

selcuk
22.04.2018, 19:00
Evet , ilk gol skandal , ikinci golde de yeterli reaksiyonu verememiş gibi.

onlarin haricinde mac icinde 2 kezde Allah kurtarmisti...

zekide hatalar yapiyor ama simdilik kaleci sansi yaninda

eger fatih seneye denizlide kalacaksa ilk isi kaleci transferi olmali, bizim ugurcan iyi gider oraya...

Mesut
29.04.2018, 11:11
Tek maç kaldı kaptan dipten aldığın Denizlispor'u ligde tutabilirsen teknik direktör kariyerine büyük bir artı koyarsın seni yakından takip ediyoruz kaptan

Emre ÖZTÜRK
29.04.2018, 14:04
Son hafta çok kritik.Denizlispor'un işi gerçekten çok zor.İnşallah Sultan takımı ligde tutacak

A.Gökhan AKIN
29.04.2018, 14:16
Son hafta çok kritik.Denizlispor'un işi gerçekten çok zor.İnşallah Sultan takımı ligde tutacak

Denizlispor artık ligden düşmesi mucize ötesi bir durumla mümkün olur ancak
Aralarında 11 gol averaj farkı var samsun ile
hadi iş 3 lü averaja kaldı diyelim yine samsun düşüyor.
Kısacası Denizli Kümede kaldı..

Ya da benim bilmediğim bir hesaplama var :DD

Oğuz B.
29.04.2018, 16:53
Denizli 6 yer Samsun 6 atarsa ancak düşüyor.

Emre ÖZTÜRK
29.04.2018, 23:43
Denizlispor artık ligden düşmesi mucize ötesi bir durumla mümkün olur ancak
Aralarında 11 gol averaj farkı var samsun ile
hadi iş 3 lü averaja kaldı diyelim yine samsun düşüyor.
Kısacası Denizli Kümede kaldı..

Ya da benim bilmediğim bir hesaplama var :DD

Averaj olayına bakmamıştım.Mutlu oldu şimdi :)

M.Berke Gayretli
26.05.2018, 14:56
Kaptan geliyorsan kapıyı tıklat :)

A.Gökhan AKIN
26.05.2018, 16:40
işin garibi tekke den hiç ses seda çıkmıyor pusuya mı yattı ne etti

ibrahim
27.05.2018, 10:19
Valla gelirse ve bu başlığı Teknik kadro bölümüne almazsanız ayıp edersiniz. O kadarını diyorum size yani... :D

Arda'
03.06.2018, 02:59
İstanbulspor'un yeni teknik direktörü olmuş, başarılar sultana.

selcuk
03.06.2018, 03:31
hayirli olsun

simdi o firsat elinde

Sefa
03.06.2018, 03:59
İstanbulspor performansı kendisinin dönüm noktası olacaktır. Lige çıkartmayı başarabilirse bu performans bizim kulübün kapılarını açar yok kötü giderse sezon sonuna doğru yine bir takımı kurtarmakla meşgul olur..

Onur Akyüz
03.06.2018, 05:23
Hadi bakalım Sultan, şimdi elinde çok iyi bir fırsat var.

Hayırlı olsun!

Adem Akyüz'
03.06.2018, 07:44
Başarılar kaptan.. ınsallah cok başarılı olursun.

Faruk BERBER
03.06.2018, 14:14
Hayırlı olsun, başarılar.

Hele şükür eli yüzü düzgün bir takımla çalışacak.

pReN@_61
03.06.2018, 22:29
Başarılar dilerim

C.Guleryuz
04.06.2018, 07:25
Hayırlı olsun. Umarım başarılı olur.

jairzinho
05.06.2018, 11:09
hayırlı olsun

1.50 puan ortalaması tutturursa başarmıştır demek.

kadirgazioglu
03.08.2018, 11:34
13/08 Pazartesi 21:45 İstanbulspor - Afyonspor sezonun ilk maçına 10 gün kaldı

selcuk
07.08.2018, 02:06
Gaziantepspor Kulübü‏ @GaziantepsporSK
(https://twitter.com/GaziantepsporSK)

Teşekkürler Fatih TekkeGaziantepspor'umuzun bir başka eski futbolcusu Fatih Tekke'de 100 Kombine alarak destek oldu.. Eski futbolcularımızdan gelen destek bizleri gururlandırırken eski futbolcumuz Fatih Tekke'ye Teşekkür ediyoruz...

61_Hasan_69
13.08.2018, 23:11
Afyon maçı kadrosuna baktım bayağı bir genç oyuncu var takımında.
Umarım yetiştirici bir hoca olur.
1-0 önde ilk 30 dakika itibariyle Afyon karsisinda

Edit: 2-0 oldu bir zamanlarin cakma Messi'si Muhammet Demirci'nin golüyle :)

Edit 2 : Maç 4-0 oldu farka gidiyor

kadirgazioglu
04.01.2019, 17:48
Şenol Güneş'in yardımcısı olsa keşke (araları nasıl bilmiyorum)
Ünal Karaman'ın yardımcılığı olarak düzeltiyorum.

Çağatay96
01.03.2019, 22:19
Bir Anorthosis Famagusta maçıydı sakattı deplasmanda sonradan girmişti ve görevi tamamlamıştı ama üzülmüştük

jairzinho
02.03.2019, 01:25
hayırlı olsun

1.50 puan ortalaması tutturursa başarmıştır demek.

şu anda 1.16 puan ortalaması ile görev yapıyor.düşük ortalama maalesef.

https://www.transfermarkt.de/fatih-tekke/profil/trainer/29046

61_Hasan_69
04.03.2019, 01:20
Istanbulspor ile kümeye doğru hızlı bir gidişi var

61_Hasan_69
04.03.2019, 01:20
Istanbulspor ile kümeye doğru hızlı bir gidişi var

selimcoban
04.03.2019, 09:35
Istanbulspor yönetimini tebrik etmek lazım. Takımdaki istikrarsızlığa rağmen sezon sonuna kadar bekleyecekler belli ki, muhtemelen sezon sonu Fatih Tekke'yle yolları ayırırlar.
Gelelim Fatih Tekke ye; teknik direktör olmak için minimum şartları yerine getirmiş gibi ama ordan yürüyemeyeceksin. Bu iş zordur pislik olacaksın, yalancı olacaksın, alicengiz oyunları oynayacaksın, girdiğin kabın şeklini alacaksın... senden olmaz fatih sen böyle olamazsın. Yine futbolun içinde kendine başka roller arayabilirsin

61_Hasan_69
10.03.2019, 17:53
Kendi sahasinda 50 dakika 10 kişi oynayan Altınordu'dan puan alamadi.
Bugün ya yollar ayrilir ya da Istanbulspor için çok geç olur

Harun-61
11.03.2019, 13:03
Kendi sahasinda 50 dakika 10 kişi oynayan Altınordu'dan puan alamadi.
Bugün ya yollar ayrilir ya da Istanbulspor için çok geç olur

Yönetim düssek'de Tekke ile devam edecegiz demisti.

Ama 50 dakika 10 kisiye oynayan bir takim'a nasil 1 gol atamazsin kardesim ya ?!

Emrah KabuL
12.03.2019, 12:12
Fatih Tekke ile yollar ayrılmış.

Ozan Yılmaz
12.03.2019, 12:22
demek ki bu kadar iddialı konuşmamak lazımmış her ne olursa olsun

Faruk BERBER
12.03.2019, 12:46
Yönetim düssek de Tekke ile devam edecegiz demisti.

Düşmemek için yolları ayırdılar ama :)

kadirgazioglu
12.03.2019, 17:37
Ünal hocanın yanına lütfen. olduk, oldum vs... işlerini bıraksınlar

Sefer Asan
12.03.2019, 21:03
Sene basi Onur Ergün diye birini bize verecekler diye hava atacakti yönetimleri,,, utanmazlar....
Tekke sana da iyi oldu, fuzuli yere gittin oraya, taraftar yok bir sey yok, git Denizli ile mâcerâya devâm et ne karistiriyorsun isleri ?

selimcoban
12.03.2019, 23:10
Istanbulspor yönetimini tebrik etmek lazım. Takımdaki istikrarsızlığa rağmen sezon sonuna kadar bekleyecekler belli ki, muhtemelen sezon sonu Fatih Tekke'yle yolları ayırırlar.
Gelelim Fatih Tekke ye; teknik direktör olmak için minimum şartları yerine getirmiş gibi ama ordan yürüyemeyeceksin. Bu iş zordur pislik olacaksın, yalancı olacaksın, alicengiz oyunları oynayacaksın, girdiğin kabın şeklini alacaksın... senden olmaz fatih sen böyle olamazsın. Yine futbolun içinde kendine başka roller arayabilirsin

Demiştim

ÖmürKaradeniz61
13.03.2019, 18:38
Tekke çok dürüst,namuslu bir adamdır.Sağı solu arayıp beni x takıma hoca yapın diyecek biri değil.Bu futbol camiasında başarılı olma şansı yok.Ünal karaman bile Trabzonspora siyaset sayesinde gelmiştir.

Ozan Yılmaz
27.07.2019, 19:46
https://www.youtube.com/watch?v=-u9QLaO4RFw

şiir dizeleri gibi yazıyor golleri sultan tekke

pazarkapılı
28.07.2019, 22:22
trabzonsporun tarihininde yetistirdigi en iyi uc futbolcudan biri (diger ikisinin icinde alikemal serdar senol yok)... gidisinin ardindan tekrardan takima kazandirilmasi hem kendisi hemde trabzonsporun tarihinde yapilmis en dogru hareketlerden birisidir de...

hakki yenen oyuncudur kesinlikle...bir yandan da tugay gibi bir kafa yapisina sahip olamamasinin bedelini ingiltereye ispanyaya gidemeyerek odedigini dusunuyorum...turk futbolunun en yetenekli oyuncusu sergen olarak konusuluyorsa bu fatih in taninmamasindan dolayidir, ulkenin ayibidir (bu gercekten boyle)...zamaninda(ki buyuk cesaret isi) ersun yanalin hakan suukure tercih ettigi oyyuncudur da....

İlker Yazıcıoğlu
29.07.2019, 15:36
Tekke, Türk futbol tarihinin gelmiş geçmiş en iyi santraforudur. Benim açımdan tartışma konusu bile değildir,net...