PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih "Sultan" Tekke

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14

Hasan Ayvenli
31.03.2006, 21:59
...... git Fatih A A Kadar yolun var Sen Den kurtuldugumuz gün Tekrar Mac Bakmaya baslayacagim Sen defolup gitmedigin sürece Futbol maci bakmiyacagim.

DEFOL DEFOL DEFOLyavas arkadas

falcon61
31.03.2006, 22:04
...... git Fatih A A Kadar yolun var Sen Den kurtuldugumuz gün Tekrar Mac Bakmaya baslayacagim Sen defolup gitmedigin sürece Futbol maci bakmiyacagim.

DEFOL DEFOL DEFOL

Sen maç bakma arkadas git önce konusmayi ögren elestiri baska teribiyesizligin lüzumu yok!!!smileys/smiley7.gif

TSelif
31.03.2006, 22:39

DEFOL DEFOL DEFOL

biraz daha saygili ol...Fatih i geç önce kendine ..kendini de geç burda yorum yazan herkese karsi biraz daha saygili olmalisin ..bunlar küfür içeriyor..kiniyorumsmileys/smiley7.gif

gurbetçi 61
31.03.2006, 23:33
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =bold>canavar Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>

DEFOL DEFOL DEFOL

</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

biraz saygili olmaliyiz,tamam bende fatihin gitmesini istiyorum ama elestiri yaparken seviyeli olmaliyiz

onurts61
01.04.2006, 09:45

DEFOL DEFOL DEFOL

Bu nedir yaaaa burasi bir topluluk , topluluk icinde bu tip konusmalar asla kabul edilmez , edilemez ,fatih tekkeden 31 gol attigi sezon bile hosnut degildim hal ,hareket ve davranislarindan dolayi bir cok elestiri yazisi yazdik onun hakkinda ama aklimin ucundan asla senin yazdiklarin gecmedi lutfen kendine gel burasi kahvehane degil insanlar her agzina geleni istedigi gibi soyleyemez site yetkililerinide yetkilerini kullanmaya cagiriyorum

uftinci
01.04.2006, 13:08
evet bencede elestiri de kullanilan kelimelere dikkat edilmeli. BAska bisey var fatihte aslinda bu 1-2 maçtir degil nerdeyse 8-9 haftadir var. Bi artislik var bi ruhsuzluk var. Kosmuyor, pas vermiyor, %100 lük gol pozisyonlarinda topu sürmek yerine uzaktan vurmayi deniyor.

Yaptigi is anca kaleye giden toplara sol ayagini altiyla dokunmak. At su üstündeki ölü topragini kaptan. Yada çik oynamak istemiyorsan bunu yöneticilere yada bize söyle. Bu formsuzlugu ile ona takimda 11'de yer veren vahid hocaya ayrica................smileys/smiley5.gif

Mollasalihoğlu
01.04.2006, 13:28

DEFOL DEFOL DEFOL

senin bilmem nerene kadar yolun var,size de zihniyetinize de...

Ayşe Aygün
01.04.2006, 13:29
Fatih kalka artik ayaga at üstündeki o ölü topragini.eski günlere dön yoks aburda bizi birbirimize düsüreceksin.

TSelif
01.04.2006, 13:39
Fatih kalka artik ayaga at üstündeki o ölü topragini.eski günlere dön yoks aburda bizi birbirimize düsüreceksin.

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif..

ya sanirim haklisin be aysem ama bu kadarina da pes yani resmen küfrediliyo. Benim degil Tekke kim olsa içim kaldirmaz bunu

mohikan
01.04.2006, 13:51
smileys/smiley1.gifsevgili fatih TEKKE eger avrupaya gitmeyi düsünüyorsa bu futbolla ingilterede degil afrikada bile oynayamassin..eger trabzondan ayrilmayi arzu ediyorsan senin en dogal hakkin basindan bir çok olumsuzluk geçti.gitmen normaldir ama su an trabzon formasi giyiyorsun hakkini vermelisinn.smileys/smiley17.gifsmileys/smiley17.gifbol sanslarrr

mohikan
01.04.2006, 14:04
TRABZON SPORLU kardeslerim....takim olarak zor günler geçiriyoruz.bu zor günlerde takimimizi yalniz birakmadan trübünlerde destekleyen kardeslerime tesekkür ederim...önümüzdeki yil umarim daha basarili bir takim kurup sampiyonluk ve avrupada basarili olmak istiyoruz...TRABZON SPORUN sampiyonluk özlemine son verecegini umdugum bu yönetim umarim kamu oyundaki söylentiler gibi ...... iktidarinin trabzondaki oy potansiyelini artirmak için kullandigi bir hobi olmaz..kamu oyu bu yönde oldukça hassas klubümüz siyasi emellere alet olmayacaktir....saygilarimla trabzon spor sevdalisi..

EyUp61
01.04.2006, 14:33
arkadaslar kaptan trabzonlu dogdu trabzonlu ölecek ama onu bu formadan uzaklastiranlar simdfi acaba utaniyorlar mi insallah bizi birakipta gitmez o türkiyenin bir numaralisidirsmileys/smiley32.gif

TrabZonSpor_.61
01.04.2006, 18:24
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifsevgili fatih TEKKE eger avrupaya gitmeyi düsünüyorsa bu futbolla ingilterede degil afrikada bile oynayamassin..eger trabzondan ayrilmayi arzu ediyorsan senin en dogal hakkin basindan bir çok olumsuzluk geçti.gitmen normaldir ama su an trabzon formasi giyiyorsun hakkini vermelisinn.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gifbol sanslarrr

Ulan nediyon senhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

sen beni taniyon mu ben asiye, senin azini yirtarim.

sen anca o takimlarda oynarsin guduk,munafik

Erbay
01.04.2006, 20:02
Abartmayin arkadaslar Fatih gitse küme düseriz be.Adam tüm sezonu sakat geçirdi yine 12 gol atti.Zaten takim 30 küsür gol atti.Yani takimin nerdeyse yarisi

61viya
01.04.2006, 20:55

DEFOL DEFOL DEFOL

senin bilmem nerene kadar yolun var,size de zihniyetinize de...

agzina saaaaglik...

Kendine saygisi olmayanlarin,baskasina saygi duymasini beklemek aptallik zaten!

Erdem Keser
01.04.2006, 21:32
sevgili kaptan bu sekilde yürüyerek kosmadan futbol oynamaya devam et sen elbet bu güne kadar neleri harcayan trabzonlular seninde biletini keser merak etme zaten kafan baska yerde oldugu sürecede bu takima hic bisey veremezsin biran once git ve formayi yuregiyle mücadele edecek cabalayacak olan ömer rizaya birak sunuda unutma trabzonu sen yapmadin trabzon seni sen yapti hickimse trabzonumdan üstün degil...........

frango
01.04.2006, 23:07
fatihde gitse gokdenizde gitse takima bisey olmaz yok takim kume dusermis birakin bu isi arkadaslar kimler gitti bu takimdan kimler birakti ki bunlardan en az 10 gomlek ustundulerde takima bisey olmadi da fatih gidersemi olacak
gitmek isteyenin yolu acik olsun

Hasan Cubukcu
02.04.2006, 12:07
Fatih bize iyi hizmet yapti takimdan ayrilsa bile küsdürmeden ayrilmasi lazim , bu zihniyet türk insaninda oldukca biz bir yere varamayiz . Senol günesde iyi hizmet yapti Ziya doganda ne oldu adamlari demedigmiz kalmadi , lütfen biraz daha sakin ve akilli olalim .

seffah
02.04.2006, 12:30
sanirim O nun ismi yeterli FATIH TEKKE

worldmaster
02.04.2006, 12:49
ne olursa olsun kimse Fatih'e böyle hitap etmemeli...

Erbay
02.04.2006, 18:11
Iste Fatih Tekke bu.Maçin sadece gollerini gördüm ama bunu söylememe yetti.

TSelif
02.04.2006, 18:17
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

hosgeldin SULTANIM...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Mollasalihoğlu
02.04.2006, 19:00
attigi goller kaleye gitmesin smileys/smiley2.gif

zky_ts
02.04.2006, 20:24
umarim bazi kisilere büyüklügünü tekrar göstermistir...smileys/smiley36.gifsultanimiz Fatih Tekke...yine müthistinsmileys/smiley32.gif

Adnan Mollasalihoğlu
02.04.2006, 21:17
attigi goller kaleye gitmesin smileys/smiley2.gif

Girmesin tabii girecek çok yer var...smileys/smiley7.gif

TSelif
02.04.2006, 21:40
Inadina BORDO MAVI

inadina TEKKE

Bülent Bayraktar
02.04.2006, 22:16
haftalardan sonra ilk kez iiyii oynadi kral

Nytre
03.04.2006, 02:04
f.tekke atinca güzel oluyor çünkü öyle alistirdi..

ancak yinede kendisine gelen toplardaki ustaligini ve bitiriciligini arar olduk... f.tekkenin trabzonsporluluguna güveniyorum ve inaniyorum...

geçen seneye avrupa muhabetti çiktiginda gitmtmesini istemistim ama bu sene artik gitmesini istiyorum.. iyi niyetle istiyorum... gitsin oynasin oynayamazsa yine bize gelir hiç olmazsa içinde "gidemedim" diye bir sey kalmaz.. akli oralarda kalmaz.

Oruç
03.04.2006, 11:15
Iste Fatih Tekke bu.Maçin sadece gollerini gördüm ama bunu söylememe yetti.

Dostum dün Kral mükemmele yakin oynadi.

O attigi kafa golünün bir benzerini 3.haftadaki A.gücü maçinda atmisti hatirlatirim.

Yaptigi asistte mükemmeldi.Alçak hakem 'ofsayt' diye 1 net golünü kesti.Yoksa hatr-rick yapacakti ama olsun.

Sessizlik lütfen...

Aslıhan
03.04.2006, 11:34
iste budur!! Kaptan seni hep böyle görmek istiyoruz

ayrica Fatih - Gökdeniz AS nihayet is basi yaptismileys/smiley36.gif

Selman
03.04.2006, 17:31
O her zaman kraldir.Onun gibi kafa gollerini kaç kisi atiyor Türkiye'de.Bu sayfalardan onun gitmesini isteyen arkadaslar Mehmet Yilmaz'mi atacak onun attigi golleri onu elestirenleri bende elestiriyorum...

Alemin Krali FATIH SULTAN TEKKE

Saygilarimla,

Sevgi
03.04.2006, 18:06
memleketimin güzel insani hiç degismeyecek.Arkadaslar görevini yapiyor isi gol atmak ve a-ta-cak.Birileri kendisine aga olmadigini hissettirdigi zamanlar golünü atiyor hepsi bu.

Agalik krallik devri bitmistir yasasin Demokrasi smileys/smiley4.gif

Mollasalihoğlu
03.04.2006, 18:36
memleketimin güzel insani hiç degismeyecek.Arkadaslar görevini yapiyor isi gol atmak ve a-ta-cak.Birileri kendisine aga olmadigini hissettirdigi zamanlar golünü atiyor hepsi bu.

Agalik krallik devri bitmistir yasasin Demokrasi smileys/smiley4.gif

mehmet yilmaz'in da ,litchkin'in de,misse misse'nin de,lange'nin de,hasan özer'in de,seyit cem'in de .... isleri gol atmak degil miydi??neredeydi demokrasi biz kafamizi duvarlara vururken kaçan gollerde?

sen sevmek zorunda degilsin fatih tekke'yi asiri derecede ama biz asiri seviyoruz ve sen de saygi bizim sevgimize saygi duymak zorundasin,demokrasi budur...

Nihat Güneş
03.04.2006, 21:15
fatih i asiri seven arkadaslaaaaarrrr.....fatih i asiri sevebilirsiniz hatta onu kral padisah sultan imparator ilan edebilirsiniz...ama onu çok seviyorsunuz diye elestirenleri çamur atiyor veya ... atiyor gibi seviyesizce elestiremezsiniz...elestiriye tahammül etmeyi ögreniniz.. gerçek demokrasi de bu olsa gerek....

Mollasalihoğlu
03.04.2006, 22:13
buraya döktürmeyin bana elestiri adi altinda TRABZONSPOR KAPTANI'na söylenenleri...Baskalari söylese kavga çikartacagim seyleri bizim taraftarimiz söyleyince bise diyemiyorum.. s..tir git bile dendi fatih tekke'ye...o zaman nerdeydiniz demokratik arkadaslar??

TSelif
03.04.2006, 22:24
buraya döktürmeyin bana elestiri adi altinda TRABZONSPOR KAPTANI'na söylenenleri...Baskalari söylese kavga çikartacagim seyleri bizim taraftarimiz söyleyince bise diyemiyorum.. s..tir git bile dendi fatih tekke'ye...o zaman nerdeydiniz demokratik arkadaslar??

Hatta daha agiri arkadasim. Önceki sayfalari açarsaniz görürsünüz. Terbiyesizlik dizboyusmileys/smiley7.gif

Ayrica TEKKE yi sadece biz SULTAN KRAL ilan etmedik . Bizden çok dünya bunu kabul etmis zaten.. 24 Nisan günü bunu bir kez daha gösterecek dosta düsmana smileys/smiley32.gif

Biz iyi gününde de kötü gününde de yanindayiz TEKKE..Yeter ki sen eski günlerine çabuk dönsmileys/smiley1.gif

Adnan Mollasalihoğlu
03.04.2006, 22:26
Senin gücün içimizdeki IRLANDALILARI da EZECEK...!!!

divranli
05.04.2006, 14:27
Krala Selam smileys/smiley2.gif

TrabZonSpor_.61
05.04.2006, 22:39
Sultana Selam Kaptana Selam Kisacasi Fatih Tekkeye Selam

Samsa
06.04.2006, 09:19
Krala Selam smileys/smiley2.gif

jilete devam :P smileys/smiley36.gif

Özsu
06.04.2006, 11:05
smileys/smiley2.gifimza kismima bakmak yeterli galiba

TEK KRAL TEK TEKKE FATIH TEKKE

Özsu
06.04.2006, 11:12
ayrica FATIH TEKKE BU TAKIMDA SAMPIYONLUK GÖRMEDEN GITMEM diyerek acik we net bir söyleyiste bulundu hala ne tartisiliyor anlamiyorum...Bizim kaptanimiz yalan soylemez ... yorum yaparken lutfen biraz daha saygi....smileys/smiley2.gif

FATIH SULTAN TEKKE

oflular1967
06.04.2006, 11:34
o bir yeteneko bir klas o bir trabzonlu alkislarrsmileys/smiley32.gif f_a_t_i_h__t_e_k_k_e&nbs p;trabzonsporumuzun 5. golü 9 numarali formasiyla fatihhhh tekke oooooooooooooooo

oflular1967
06.04.2006, 12:07
ben fatih tekkenin o kafa vuruslarina hastayim onun gibi yok türkiye de zaten de hakkini aldi ve almanya da gümüs kramponu almaya gitcek iste kim alabilir türkiye den onu bbir tek bizim kaptan en büyük kaptan fatih tekkesmileys/smiley20.gifnumara fatih reis oooooooooo fatih reis fatih tekke

Nytre
07.04.2006, 19:56
ondan her zaman gol bekliyoruz.. her an her dakika her maç...

ancak bazen çok yoruluyor.. bir türlü top gelmiyor o da ortasahaya gelip top almaya basliyor.. o zaman ki umudum kesilmeye basliyor...

forvetteki adamin ne isi var ortasahada? beceremiyoruz bazen fatihe top atmayi.

TSelif
07.04.2006, 20:11
Farkindaysaniz Gökdeniz güzel oynadigi zaman Simek te iyi oldugu zaman FATIH gayet rahat oynuyo dimi

Zeki Çelenkoğlu
07.04.2006, 20:39
iyi futbolcu ama, trabzonspor &lt; fatih, bu durum kötü..smileys/smiley24.gif

Nytre
07.04.2006, 21:15
Farkindaysaniz Gökdeniz güzel oynadigi zaman Simek te iyi oldugu zaman FATIH gayet rahat oynuyo dimi

ben bunu fatihe atilan toplarin fazlaliginada bagliyorum...

Oruç
07.04.2006, 21:53

Bu formül hangi kaynakta var ? Hiç bir yerde bulamadim (!)?

TSelif
07.04.2006, 22:02

Böyle bir seyi kim nezaman söyledi arkadasim ya..

Ne demek Trabzonspor&lt;Fatih..Hayret bisey ya ..Bu zamana kadar kim TRABZONSPOR umuzdan büyük oldu ki ..FATIH e burda yapilan iyi elestirilerden bu sonucu çikarmissan bravo yani ne diyilebilir bilmiyorum...FATIH iyi bir futbolcu evet. Sirasi geldiginde övülecek yeri geldiginde elestirilecek..

Hiç kimse TRABZONSPOR dan üstün olamaz . FATIH i FATIH TEKKE yapan TRABZONSPOR umdur...Bunu zaten kendi de söylüyor..

Ben sahsen TEKKE siz bir TRABZONSPOR eksik bir TRABZONSPOR dur derim o kadar ... Taki yerine kendisi gibi baska bir KRAL gelene kadar...

Bülent Bayraktar
09.04.2006, 21:47
snde yettin artik adam gibi oynayacaksan oyna oynamayacaksan DEFOL GITsmileys/smiley7.gif çok istedigin avrupaya...smileys/smiley7.gif yaptigin labali asirtmalar canimi sikmaya basladi artiksmileys/smiley7.gif

Onur
09.04.2006, 22:29
Fatih çok iyi bir oyuncu.

FAKAT ÇOK KÖTÜ BIR GOLCÜ!!!!</span>

Onur
09.04.2006, 22:32

Ne demek Trabzonspor&lt;Fatih..Hayret bisey ya ..Bu zamana kadar kim TRABZONSPOR umuzdan büyük oldu ki ..FATIH e burda yapilan iyi elestirilerden bu sonucu çikarmissan bravo yani ne diyilebilir bilmiyorum...FATIH iyi bir futbolcu evet. Sirasi geldiginde övülecek yeri geldiginde elestirilecek..

Hiç kimse TRABZONSPOR dan üstün olamaz . FATIH i FATIH TEKKE yapan TRABZONSPOR umdur...Bunu zaten kendi de söylüyor..

Ben sahsen TEKKE siz bir TRABZONSPOR eksik bir TRABZONSPOR dur derim o kadar ... Taki yerine kendisi gibi baska bir KRAL gelene kadar...

Girdigi pozisyonlarin yarisini gol atan biri gelsin Fatih Tekke'yi aramam.
Benim için
2 Basit GOL &gt; 1 Süper GOL</span></font>

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
10.04.2006, 00:30
Sadece sanssizdi
moral verilmesi lazim yeni sezon için...

Samsa
10.04.2006, 09:15
2 Basit Gol &gt; 1 süper gol. Katiliyorum smileys/smiley32.gif

Bence seneye fatih bizde olmayacak. gitmeyi kafasina koymus.

uftinci
10.04.2006, 11:28
ya sev ya terket....

frango
10.04.2006, 13:16
o pozisyonda olemi vurulur arkadas allahini seven solesin bu 1 deyil 2 deyil her macta yappiyo bunu biraz daha ciddiye al kardesim bu isi o topa asilip gol yapacaksin ne asirtmasi arkadas deli olacagim yaaa

Murat'
10.04.2006, 13:36
bence fatih trabzonspora verebileceklerini verdi avrupaya gitme ahyali de var gitsin

yavuzselim_61
10.04.2006, 13:51
Arkadaslara kesinlikle katiliyorum. Bunun böyle olacagi belliydi, sürekli bi laubalilik... Nedir bu kardesim, adam sahaya çikmis, her pozisyondan sonra topuseyrediyor, biraz oynasana, hakeme bakar, futbolcuya bakar.Ondan sonra da Yattara kötü orta yaptimi el kol hareketiyapar. Yeter artik oynayacaksan oyna, yoksa Trabzonspor'a ne Fatih'ler geldi ,yine de gelir Edited by: yavuzselim_61

Bülent Bayraktar
10.04.2006, 17:38
fatih bize artik yaramaz

Selman
10.04.2006, 23:41
Tabi gitsinde kim gelecek?

Bir kaç sayfa önce sormustum ama cevap gelmedi.

Onun fiyatinda ortalama 20-10 asist yapabilecek onun attigi golleri atabilecek bir tane futbolcu söylermisiniz bana?

Tabiyki çok var ama birde su var.

Türkiye'ye ve Trabzon'a nasil getireceksiniz?

antifatih
11.04.2006, 01:20
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124 rowSpan=2> </TD>
<TD vAlign=top align=left width=276>''YAPICI BIR YAZI''
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>BUGÜN GAZETESI YAZARI KENAN KARCI'DAN DEGERLENDIRME:

YAPICI BIR YAZI...

Inanin bana bu Trabzonspor, Bayanlar Ligi?nde oynasa ilk üçe giremez. Hani, ?Kiz gibi oynuyorlar? tabiri var ya, bunlara ?cuk? oturur.
O kadar hissiz, inançsiz ve dirençsizler ki, tarif etmekte kelimeler kifayetsiz kalir. Ikili mücadelelerde nazik, sut atarken kibar, top sürerken kivraklar (!..)

Herkes bu durumu, ?Özgüvenlerini yitirmisler? seklinde açikliyor ama ben ayni görüste degilim. Trilyonlari alip, yan gelip yatiyorlar. ?Biz Trabzonsporuz nasil olsa yeneriz? havasindalar. Ama bu kafa yapisinin Trabzon?a o nami, sani kazandiranlara saygisizlik ve ihanet oldugunu bilmeliler.

Trabzonspor yönetimi seçildiginde Asbaskan Hasim Saitoglu bana, ?Önce mevcut oyunculari rehabilite edeceklerini? söylemisti. Iyi niyetle oyuncularin paralarini zamaninda ödediler, bir dediklerini iki etmediler, gerçekten psikolojik terapi uyguladilar. Ama ?Cehenneme giden yollar iyi niyet taslariyla döselidir? sözünü dogrularcasina futbolcular iyi niyeti suistimal ettiler.

Simdi yönetim, ?Beni yutamazsin, bogazina takilirim? zihniyetinde olanlara haddini bildirmeli, ibretlik bir ceza vermeli.

Bir futbol takimi elbette maç kaybedebilir, elbette hedeflerinden kopabilir ama onurlu ve serefli bir sekilde formasinin hakkini vermek için terini sahada akitir. Inanin bana küme düsmek üzere olan Malatyaspor bunlardan daha inançli ve dirençli. Onlarin bulundugu yer, bunlarin oldugundan daha çok saygiyi hak ediyor.

Bazi Trabzonsporlu dostlarim, elestirilerimin sert oldugunu, daha yapici olmam gerektigini salik veriyorlar. Ama hayalleri yikilan milyonlarca Trabzonspor taraftarinin hayallerini kim yapacak? O hayalleri yikanlara karsi kusura bakmayin, ben yapici olamam. Maç izlerken yüregi kan aglayan o insanlarin duygularina tercüman olmak için çok daha agir yazi yazmak gerekir. Anorthosis?ten bugüne kadar olanlari düsünün ve siz iyi niyetli olun bakalim...
</TD></TR></T></TABLE>

Colakoglu
11.04.2006, 01:57
<t>
</t><table cellpadding="0" cellspacing="0" width="400">
<t><tr bgcolor="#ffffff">
<td rowspan="2" align="left" valign="top" width="124"> </font></font></font></font></font></font></font></font></font>

</td>
<td align="left" valign="top" width="276">''YAPICI BIR YAZI''
</font></font></font></font></font></font></font></td></tr>
<tr>
<td align="left" valign="top" width="276">BUGÜN GAZETESI YAZARI KENAN KARCI'DAN DEGERLENDIRME:

YAPICI BIR YAZI...

Inanin
bana bu Trabzonspor, Bayanlar Ligi?nde oynasa ilk üçe giremez. Hani,
?Kiz gibi oynuyorlar? tabiri var ya, bunlara ?cuk? oturur.
O kadar
hissiz, inançsiz ve dirençsizler ki, tarif etmekte kelimeler kifayetsiz
kalir. Ikili mücadelelerde nazik, sut atarken kibar, top sürerken
kivraklar (!..)

Herkes bu durumu, ?Özgüvenlerini yitirmisler?
seklinde açikliyor ama ben ayni görüste degilim. Trilyonlari alip, yan
gelip yatiyorlar. ?Biz Trabzonsporuz nasil olsa yeneriz? havasindalar.
Ama bu kafa yapisinin Trabzon?a o nami, sani kazandiranlara saygisizlik
ve ihanet oldugunu bilmeliler.

Trabzonspor yönetimi
seçildiginde Asbaskan Hasim Saitoglu bana, ?Önce mevcut oyunculari
rehabilite edeceklerini? söylemisti. Iyi niyetle oyuncularin paralarini
zamaninda ödediler, bir dediklerini iki etmediler, gerçekten psikolojik
terapi uyguladilar. Ama ?Cehenneme giden yollar iyi niyet taslariyla
döselidir? sözünü dogrularcasina futbolcular iyi niyeti suistimal
ettiler.

Simdi yönetim, ?Beni yutamazsin, bogazina takilirim? zihniyetinde olanlara haddini bildirmeli, ibretlik bir ceza vermeli.

Bir
futbol takimi elbette maç kaybedebilir, elbette hedeflerinden kopabilir
ama onurlu ve serefli bir sekilde formasinin hakkini vermek için terini
sahada akitir. Inanin bana küme düsmek üzere olan Malatyaspor bunlardan
daha inançli ve dirençli. Onlarin bulundugu yer, bunlarin oldugundan
daha çok saygiyi hak ediyor.

Bazi Trabzonsporlu dostlarim,
elestirilerimin sert oldugunu, daha yapici olmam gerektigini salik
veriyorlar. Ama hayalleri yikilan milyonlarca Trabzonspor taraftarinin
hayallerini kim yapacak? O hayalleri yikanlara karsi kusura bakmayin,
ben yapici olamam. Maç izlerken yüregi kan aglayan o insanlarin
duygularina tercüman olmak için çok daha agir yazi yazmak gerekir.
Anorthosis?ten bugüne kadar olanlari düsünün ve siz iyi niyetli olun
bakalim...
</font></font></font></font></font></font></font></font></font></font></font></font></font></font></td></tr></t></table>

tamam adamin yazdiklarini anladikta senin nickin ne öyle " antifatih " hayirdir hangi fatihe karsisin.....

Özsu
11.04.2006, 11:50
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">o senin için öyLe, beLki bize göre tam tersi beLkide bazi arkadasLar da sana katilir! ancak Lütfen biraz saygi göstereLim görüsLere!!!</TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=19430640>

iyi futbolcu ama, trabzonspor &lt; fatih, bu durum kötü..http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley24.gif

Girdigi pozisyonlarin yarisini gol atan biri gelsin Fatih Tekke'yi aramam.
Benim için
2 Basit GOL &gt; 1 Süper GOL
</BLOCKQUOTE>

Özsu
11.04.2006, 12:09
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> FATIH TEKKE</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<BLOCKQUOTE id=97d7f33>
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=667fc693>
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

tekrarediyorumFATIH TEKKE BU TAKIMDA SAMPIYONLUK GÖRMEDEN GITMEM diyerek acik we net bir söyleyiste bulundu hala ne tartisiliyor anlamiyorum...Bizim kaptanimiz yalan soylemez ... yorum yaparken lutfen biraz daha saygiLi oLaLim....http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

adam goLLeri atinca hemen kraLimiz oLuyor... sadece iyi gününde yanindayiz... bu dostLukmudur? kardesLikmidir? zaten dedigim gibi adam gitmiycem dedi sampiyon oLmadan daha ne söyLesin? siz gazeteLerde i birtakim uydurmaLara bakmayin! onLar bizi yikmak için... zaten biz bu çirkinLikLere , küstahLiklara kafa tutarak TRABZONSPOR oLduk biz, hakkimizLa , emegimizLe,biLegimizin gücüyLe geLdik buraLara! aman arkadasLar birde birbirimize düsmeyeLim... dista bir savas warken, içimizdede ayri bir savas çikarmayaLim... yoksa gün oLur dewran döner Trabzonspor biter , biz biteriz...

Fatih Tekke 'ye nasiL diL uzatiLir anLamiyorum, hiç mi üzüLmüyorsunuz bu haksiz yorumLari yazarken_? sayet ben okurken üzüLüyorum we moraLim bozuLuyor... eger zamanimiz olursa bi arastiraLim adamin hayatini?futboLcuLugu tartisiLmaz hadi onu da bir kenara ataLim kisiLiginLe oLsun durusunLa oLsun tam bir idoL! onLari da bir kenara birakip söyLe ufak bir anaLiz yapaLim, eger Fatih TEKKE Trabzonsporumuzda oLmasaydi , napardik? ........ cewap yokmu, kim ne derse desin tek bir cewap su, Fatih Tekke olmasaydi baskasi oLurdu ancak onun kadar iyi oLamazdi. dolayisiyla Trabzonda o kadar iyi oLamazdi... he daha iyiLeri yokmu, ewet war...

ANCAK DAHA IYISINI BULANA KADAR TEK KRAL

</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=b39ae05d>http://www.bordomavi.net/bmn/forum/uploads/ozgur/2006-04-11_120855_adsiz.JPG
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T><T>
<T>

DAHA IYISINI BULUN TARTISALIM!!!</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></T></TABLE></BLOCKQUOTE></BLOCKQUOTE></BLOCKQUOTE>Edited by: oz_gur

Özsu
11.04.2006, 13:58
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">bu böyLe biLine!!!</TD></TR>

Selman
11.04.2006, 23:52
Arkadasim senin yazdiklarinin üstüne laf gelecegini sanmiyorum.Bu saaate kadarda gelmemis zaten.Ama merak etme bu hafta iyi oynarsa bu sayfada yine Fatih Sultan Tekke yazilarini görebilirsin...

no NAME
12.04.2006, 19:28
Arkadasim senin yazdiklarinin üstüne laf gelecegini sanmiyorum.Bu saaate kadarda gelmemis zaten.Ama merak etme bu hafta iyi oynarsa bu sayfada yine Fatih Sultan Tekke yazilarini görebilirsin...

bu cümle herseyi ifade ediyor.yapilalacak teksey "lafin sonuna en büyügünden ( .) koymaktir. agzina , fikrine saglik hocam. saygiyla.

FANATIK52
12.04.2006, 19:33
ben simdiden yaziyorum fatih sultan tekke

Selman
12.04.2006, 19:43
Fm avcilari demisti geçenlerde arkadasin biri kulaklari çinlasin.

Hala bulamadinizmi daha iyisini bosuna aramayin su an taraftar onu bitirmek üzere.

TSelif
12.04.2006, 19:59

Hala bulamadinizmi daha iyisini bosuna aramayin su an taraftar onu bitirmek üzere.

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Umarim FATIH i aramak zorunda kalmayizsmileys/smiley19.gif

Selman
12.04.2006, 20:13

Merak etmeyin su an arama durumundayiz.Özelliklere gelince;

1-Trabzonsporlu olacak.

2-Takimda sampiyon olmadan bir yere gitmem diyecek.

3-Her maç onca tekme yiyecek sesi çikmayacak.

4-Sakat sakat takimi için oynayacak.(Anelka kaç para aliyo haberiniz varmi?)

5-33 gol atip"Dünyaninen golcüleri" siralamasindaikincilik ödülünü almaya hak kazanacak.

6-En kötü oldugu sezonda bile(bu sezon) 14 gol atacak.(Su ana kadar)

7-Esinin ve kendisinin arabasi kursunlanacak futbolunu oynamaya devam edecek.

Su anlik aklima gelenler bunlar.

Allah askina böyle bir adami nerden ve nasil getireceksiniz beyler bayanlar?Edited by: ts_kolik

61_dnc_TS
12.04.2006, 21:13

Merak etmeyin su an arama durumundayiz.Özelliklere gelince;

1-Trabzonsporlu olacak.

2-Takimda sampiyon olmadan bir yere gitmem diyecek.

3-Her maç onca tekme yiyecek sesi çikmayacak.

4-Sakat sakat takimi için oynayacak.(Anelka kaç para aliyo haberiniz varmi?)

5-33 gol atip"Dünyaninen golcüleri" siralamasindaikincilik ödülünü almaya hak kazanacak.

6-En kötü oldugu sezonda bile(bu sezon) 14 gol atacak.(Su ana kadar)

7-Esinin ve kendisinin arabasi kursunlanacak futbolunu oynamaya devam edecek.

Su anlik aklima gelenler bunlar.

Allah askina böyle bir adami nerden ve nasil getireceksiniz beyler bayanlar?

smileys/smiley32.gifFatihsmileys/smiley32.gifSultansmileys/smiley32.gifTekkesmileys/smiley32.gif

TSelif
12.04.2006, 21:27
Daha iyisini bilen biri varsa buyursun ..öneriler!

Not: Yukarida sayilan ve sayilmayan bütün özelliklere uyacak

Iyi ve kötü günde

Hep arkandayiz TEKKE

Özsu
13.04.2006, 00:00
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">yüzde yüz katiLiyorum... elif hanimin görüsLeri her zaman önemLidir benim için... umarim sizin içinde hep öyLe oLur... cünkü gerçek bir trabzonLu!!! arkandayuz!!!</TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=614b5fbf>

Iyi ve kötü günde

Hep arkandayiz TEKKE </BLOCKQUOTE>

antifatih
13.04.2006, 01:24
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=3 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText vAlign=top background="" bgColor=#f8f8fc><A name=371903></A>tselif
Kidemli Üye
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/3_star_rating.gif
forum_images/blank.gif
bmn | Trabzon

Yer: Turkey
Baglanti Durumu: Offline
Gönderilenler: 1587 </TD>
<TD =text vAlign=top background="" bgColor=#f8f8fc>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText width="80%">Gönderen: 12-Nisan-2006 Saat 21:27 | Kayitli IP </TD>
<TD noWrap align=right width="20%">http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/report_ic&#111;n.gif (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/report_post.asp?PID=371903&amp;FID=4&amp;TID=22&amp;TPN=92) http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/quote_ic&#111;n.gif (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/edit_post.asp?M=Q&amp;PID=371903&amp;TPN=92) </TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>
</TD></TR></T></TABLE>

Iyi ve kötü günde

Hep arkandayiz TEKKE

Aman Hep Arkasinda Dur Sakin Önüne gecme Yoksa Tekmeyi yersin.</TD></TR></T></TABLE>

zurnaci61
13.04.2006, 11:19
FATIH BABA SEN BIZIM HERSEYIMIZSIN

TSelif
13.04.2006, 12:36
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=3 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top background="" bgColor=#f8f8fc ="smText"><A name=371903></A>tselif
Kidemli Üye
http://antistanbul.sitemynet.com/images/1.gif
bmn | Trabzon

<TD vAlign=top background="" bgColor=#f8f8fc ="text">
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD width="80%" ="smText">Gönderen: 12-Nisan-2006 Saat 21:27 | Kayitli IP </TD>
<TD noWrap align=right width="20%">http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/report_ic&#111;n.gif (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/report_post.asp?PID=371903&amp;FID=4&amp;TID=22&amp;TPN=92) http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/quote_ic&#111;n.gif (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/edit_post.asp?M=Q&amp;PID=371903&amp;TPN=92) </TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>
</TD></TR></T></T></TABLE>

Iyi ve kötü günde

Hep arkandayiz TEKKE

Aman Hep Arkasinda Dur Sakin Önüne gecme Yoksa Tekmeyi yersin.</TD></TR></T></T></TABLE>

Terbiyesizligin luzumu yok .. Laflarina dikkat et lütfen.. Biseyleri alinti alip illada yorum yapman gerekirse bu benimki olmasin bir daha ..

Ayrica kimin arkasinda olup olmayacagimizda seni ilgilendirmez "antifatih"bey!!!

Özsu
13.04.2006, 12:55
<T>

terbiyesizLigin we saçmaLamanin Luzumu yok antifatih... kendini biyerLer de ispatLamakistiyorsan o burasi oLmasin! TRABZONUMUzu FATIHimizi yedirmeyiz sana... zaten bunLari yazan nasiL trabzonLu oLur anLamiyorum... hiç bir seye saygin yoksa bir hanima saygi göstermeyi ögren bari önce

kendini tatmin etmek için dolanma burda

fazla durmassin da böyLe giderse</TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=270418a>

<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=3 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top background="" bgColor=#f8f8fc ="smText"><A name=371903></A>tselif
Kidemli Üye
http://antistanbul.sitemynet.com/images/1.gif
bmn | Trabzon

<TD vAlign=top background="" bgColor=#f8f8fc ="text">
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD width="80%" ="smText">Gönderen: 12-Nisan-2006 Saat 21:27 | Kayitli IP </TD>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>

Iyi ve kötü günde

Hep arkandayiz TEKKE

Aman Hep Arkasinda Dur Sakin Önüne gecme Yoksa Tekmeyi yersin.</TD></TR></T></T></TABLE> </BLOCKQUOTE>

POYRAZ
13.04.2006, 16:09
snde yettin artik adam gibi oynayacaksan oyna oynamayacaksan DEFOL GITsmileys/smiley7.gif çok istedigin avrupaya...smileys/smiley7.gif yaptigin labali asirtmalar canimi sikmaya basladi artiksmileys/smiley7.gif

Ne diyorsun sen be. Bu kulüpten ancak senin gibi taraftarlar defolur giderler anladin mi? Trabzonspor'un ne sana, ne de senin gibi sahtekar taraftarlara ihtiyaci var. Eger Fatih'e bile "Defol" deme nankörlügünü gösteriyorsan ötekiler icin ne söyleceksin?

FORVETTE TEK BAŞINA FATİH TEKKE

Takımda gol yükü Fatih Tekke'nin sırtında. Kaptan 37 golün, 14'üne imzasını attı. Yattara ve Szymkowiak 5'er golle Fatih'e eşlik ettiler. Devre arasında gönderilen Mehmet Yılmaz ve Kürşat'ın da 2'şer golü bulunurken, diğer goller; Ali Güzeldal, Djokaj, Erdinç,
Lee, Ferhat, Gökdeniz ve Ömer Rıza'dan geldi.

Ya aslinda bize Fatih gibi futbolcular cok fazla.
Ben iki yil boyunca takimi tek basima tasiyacagim, en kritik maclarda bile takimi canimi disime takip kurtracagim, attigim gollerin güzelligi hala konusulacak, her macta herkez bana kurtarici gözüyle bakacak, Türkiye'de ki baska takimlarin transfer listesinde olacagim ve Trabzonspor formasi hepsinden agir bastigi icin gitmeyecegim, Türkiye'de Trabzonspor'dan baska kulüpte oynamayacagimi söyleyecegim, yillar sonra ilk kez gol krali Trabzon'dan dedirtecegim ve gol krali olacagim, sayisiz ameliyat ve kirik cikik gecirdigim halde yine de takim benim üstümde olacak, Avrupa'da ayni kalitede futbolcularin aldigi paranin en fazla yarisi kadar para alacagim ama takimda komple bir düsüs oldugu zaman bunun faturasi bazi taraftarlar tarafindan bana cikartilacak öyle mi?
Kral Fatih, en iyi teklifi degerlendirip Avrupa'ya git, senin yerinde ben olsam öyle yapardim hic beklemezdim !!!

Herkez aklini basina devsirsin. Fatih TEKKE olmasa halimiz nice olurdu. Bir düsünün bakalim son yillarda Türkiye'ye böyle bir forvet gelmis mi, ya da onun gibi bir forveti kac milyon dolara getirebilirsiniz? Her futbolcu gibi onun da gol kacirmaya hakki var. Ama sizin taraftar olarak kendi kulübünüzün ve Türkiye'nin gelmis gecmis en büyük golcülerinden birisi icin "Defol" diyerek nankörlük yapmaya hakkiniz yok.

POYRAZ
13.04.2006, 16:16
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400><T>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124 rowSpan=2></TD>
<TD vAlign=top align=left width=276>''YAPICI BIR YAZI''
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>BUGÜN GAZETESI YAZARI KENAN KARCI'DAN DEGERLENDIRME:

YAPICI BIR YAZI...

Inanin bana bu Trabzonspor, Bayanlar Ligi?nde oynasa ilk üçe giremez. Hani, ?Kiz gibi oynuyorlar? tabiri var ya, bunlara ?cuk? oturur.
O kadar hissiz, inançsiz ve dirençsizler ki, tarif etmekte kelimeler kifayetsiz kalir. Ikili mücadelelerde nazik, sut atarken kibar, top sürerken kivraklar (!..)

Sen pis bir ezikten baska hic bir bok degilsin. Belani bulup defolmussun zaten siteden. Kendi yerine defol ve bir daha da buraya gelme. Rumuza bak rumuza "antifatih" ulan senin nickinden belli ezik köpegi oldugun. hadi bakalim cöp kovasina yallaaaahhhhh.

cakirahmed
13.04.2006, 17:54
her zaman olumsuzluklar yasanabilir hayatta herzaman ters giden birseyler olabilir ailemizle sorun yasariz ,bazen sevgilimizle , arkadaslarimizla, esimizle, çocuklarimizla, ama kimseyi bir anda silip atmayiz hayatimizdan. degerlerimize sahip çikmamiz gerekir. biz koskocaman bir aileyiz kenetlenip siki siki sarilip bu isin üstesinden gelmeyi basarmaliyiz. baska çaremizde yoktur aslinda herseye ragmen seviyorum seni fatih tekke tüm taraftararda seviyor buna inan basarilarinin devamini dilerim hep en iyisi olursun insallah.

ALLAH yar ve yardimcin olsun

TSelif
13.04.2006, 18:05
Iyi ve ya kötü .. Bu FATIH TEKKE bile olsa herkesin elestirilme hakki vardir. Yalniz bu saygisizlik boyutunu asmamali.. Fikrini belirtmede herkes özgürdür evet ama sinir asildimi is degisir arkadas...Hele de küfür karistimi bambaska bir boyut alir olay..

Degil FATIH TEKKE ..TRABZONSPOR umun formasini giyen hiç bir futbolcumuza bu kadar hakaret yapilmamali

ahmetto
13.04.2006, 18:34
BU ANTIFATIH HALEN BURALARDAMI DOLASIYOR YA TERBIYESIZ ADAM

Bülent Bayraktar
13.04.2006, 18:46
habu antifatih kim be

Bülent Bayraktar
13.04.2006, 18:50
bu anti fatih kesin ts li degil eziklerden geldi buraya laf atmaya

Bülent Bayraktar
13.04.2006, 18:53

Ne diyorsun sen be. Bu kulüpten ancak senin gibi taraftarlar defolur giderler anladin mi? Trabzonspor'un ne sana, ne de senin gibi sahtekar taraftarlara ihtiyaci var. Eger Fatih'e bile "Defol" deme nankörlügünü gösteriyorsan ötekiler icin ne söyleceksin?

FORVETTE TEK BASINA FATIH TEKKE

Takimda gol yükü Fatih Tekke'nin sirtinda. Kaptan 37 golün, 14'üne imzasini atti. Yattara ve Szymkowiak 5'er golle Fatih'e eslik ettiler. Devre arasinda gönderilen Mehmet Yilmaz ve Kürsat'in da 2'ser golü bulunurken, diger goller; Ali Güzeldal, Djokaj, Erdinç,
Lee, Ferhat, Gökdeniz ve Ömer Riza'dan geldi.

Ya aslinda bize Fatih gibi futbolcular cok fazla.
Ben iki yil boyunca takimi tek basima tasiyacagim, en kritik maclarda bile takimi canimi disime takip kurtracagim, attigim gollerin güzelligi hala konusulacak, her macta herkez bana kurtarici gözüyle bakacak, Türkiye'de ki baska takimlarin transfer listesinde olacagim ve Trabzonspor formasi hepsinden agir bastigi icin gitmeyecegim, Türkiye'de Trabzonspor'dan baska kulüpte oynamayacagimi söyleyecegim, yillar sonra ilk kez gol krali Trabzon'dan dedirtecegim ve gol krali olacagim, sayisiz ameliyat ve kirik cikik gecirdigim halde yine de takim benim üstümde olacak, Avrupa'da ayni kalitede futbolcularin aldigi paranin en fazla yarisi kadar para alacagim ama takimda komple bir düsüs oldugu zaman bunun faturasi bazi taraftarlar tarafindan bana cikartilacak öyle mi?
Kral Fatih, en iyi teklifi degerlendirip Avrupa'ya git, senin yerinde ben olsam öyle yapardim hic beklemezdim !!!

Herkez aklini basina devsirsin. Fatih TEKKE olmasa halimiz nice olurdu. Bir düsünün bakalim son yillarda Türkiye'ye böyle bir forvet gelmis mi, ya da onun gibi bir forveti kac milyon dolara getirebilirsiniz? Her futbolcu gibi onun da gol kacirmaya hakki var. Ama sizin taraftar olarak kendi kulübünüzün ve Türkiye'nin gelmis gecmis en büyük golcülerinden birisi icin "Defol" diyerek nankörlük yapmaya hakkiniz yok.

abi tmm kizmakta belki hakli olabilirsin ama bn kendi yorumumu yaptim burada herkes özgür degilmi tabi sinirlari asmadikça!!!!!!!

POYRAZ
13.04.2006, 19:03
Fatih'e "Defol" demene kizdim. Ayrica Avrupa'ya gitmek istedigini nereden cikartiyorsunuz. Üc bes tane ezik gazetesenin yazdigi haberlere inanarak Fatih'in Avrupa sevdasi icinoynamadigi gibi bir izlenim cikiyor ortaya. Fatih elinden geleni yapiyor. Avrupa'ya gitmek her futbolcunun hayalidir ama Fatih bu yüzden oynamayacak adam degil. O takimini satmaz.

Erbay
13.04.2006, 19:20
Fatih Tekke Avrupada oynamayi kesinlikle hak ediyor.Onu izlemek bizim için de gurur olur.Söyle Chelseaye veya baska büyük bir takima gol atsa ne kadar güzel olur.O anda tüylerimin diken diken olacagindan süphem yok.Gitse de kesinlikle kizmam

Selman
13.04.2006, 20:26
Ama bu takimlardan da teklif yok yanilmiyorsam.Yukarida arkadasin dedigi gibi Istanbul medyasi salliyor bizde yiyiyoruz.Wigan'a gidipte ne yapacak.Wigan kim be daha ismini bile yzmayi bilmiyorum sahsen.

SULTAN BIZIMDIR BIZIM KALACAK....

Bülent Bayraktar
13.04.2006, 22:44
Fatih'e "Defol" demene kizdim. Ayrica Avrupa'ya gitmek istedigini nereden cikartiyorsunuz. Üc bes tane ezik gazetesenin yazdigi haberlere inanarak Fatih'in Avrupa sevdasi icinoynamadigi gibi bir izlenim cikiyor ortaya. Fatih elinden geleni yapiyor. Avrupa'ya gitmek her futbolcunun hayalidir ama Fatih bu yüzden oynamayacak adam degil. O takimini satmaz.

insallah öle olur seneye gene bizimle olur

salihtopal48
13.04.2006, 23:27
fatih trabzonu gol kralligiyla trabzonu sampiyon yapmadan surdan suraya gidemez

Edited by: salihtopal48

Onur
14.04.2006, 11:18
Tabi gitsinde kim gelecek?

Bir kaç sayfa önce sormustum ama cevap gelmedi.

Onun fiyatinda ortalama 20-10 asist yapabilecek onun attigi golleri atabilecek bir tane futbolcu söylermisiniz bana?

Tabiyki çok var ama birde su var.

Türkiye'ye ve Trabzon'a nasil getireceksiniz?

Evet onun attigi 14 golden 10 u atacak oyuncu getiremeyiz. Fakat onun kaçirigi (en az) 30 pozisyonu gol atacak futbolcu getirebiliriz....

Mollasalihoğlu
14.04.2006, 11:29
onun kaçirdigi o pozisyonlara girecek adam kim,onu da söyle bilelim..

Fatih gitsin diyenler,hayal mahsulüsünüz !! smileys/smiley36.gif

Nihat Güneş
14.04.2006, 12:10
fatih madem bu kadar yetenkli degerli hatta size öre ronaldinho ayarinda topçuysa ve madem siz bu kadar futboldan anliyorsaniz...milan in chelasenin barcelonanin real madridin yuventusun bayern in futbolcu izleme birimleri futboldan anlamiyorlar mi...en büyük ve en ciddi taliplis wigan denen premier lige yeni çikmis bir takim.. yapmayin arkadaslar fatih sizin için yildiz hatta bir superstar olabilir ama....avrupa piyasasinda esamesi okunmayan bir futbolcudur...ve lütfen artik gerçek degerini kabul edniz.... fatih e 10 milyon 20 milyon hatta 50 milyon euro deger biçildi bu forumda- futboldan çok anladigini iddia eden arkadaslar tarafindan....hayla mahsulü hangisi sizce!!!!

Özsu
14.04.2006, 12:17
<T>

arkadasim daha juventus yazamamisin bu bir

ikincisi premier lige yeni cikmisi takim dedigin wigan takip edersen eger lig basinda ilk 3teydi ki suanda gayet iyi oynuyor... o takimdaki oyuncuLara bi bakarsan forwetlerinde adriano cinsinde adamlari war we fatihe talipler... her seyi geç premier lig sonuçta...

fatihi bu kadar istemiyorsunuz , ama onun ayarinda trabzonlu we kaliteli kimin gelecegini düsünüyorsunuz anlamiyorum</TD></TR>

Mollasalihoğlu
14.04.2006, 12:23
fatih madem bu kadar yetenkli degerli hatta size öre ronaldinho ayarinda topçuysa ve madem siz bu kadar futboldan anliyorsaniz...milan in chelasenin barcelonanin real madridin yuventusun bayern in futbolcu izleme birimleri futboldan anlamiyorlar mi...en büyük ve en ciddi taliplis wigan denen premier lige yeni çikmis bir takim.. yapmayin arkadaslar fatih sizin için yildiz hatta bir superstar olabilir ama....avrupa piyasasinda esamesi okunmayan bir futbolcudur...ve lütfen artik gerçek degerini kabul edniz.... fatih e 10 milyon 20 milyon hatta 50 milyon euro deger biçildi bu forumda- futboldan çok anladigini iddia eden arkadaslar tarafindan....hayla mahsulü hangisi sizce!!!!

Anlamak istemiyorsunuz.Fatih Tekke'yi 3 milyon euro'ya sattik diyelim,hani sizin gözünüzde degeri o ya.Tomas Jun'u mu alip koyacaz 3,5 milyon euro'ya..Fatih Tekke'yi gönderdigin an,hem yabanci kontenjanindan bir kayip yasayacaksin(o ayarda bir türk yok!),hem de bir kumar oynayacaksin,söyleriz gülsen'in sarkisini..Ya tutarsa diye..Tomas Jun tutmadi,Augustine tutmadi,Rune Lange tutmadi..Sota ve Hami'den sonra(Campbell da iyiydi) bizim bu ayarda oyuncumuz olmadi,her ne kadar siz begemeseniz de..

Hayal mahsulü biziz evet,Fatih'i sisiriyoruz ama siz de elle tutulur cevaplar verin su sorularimiza da patlatin bu sisirme adami !!

TSelif
14.04.2006, 12:25
Evet FATIH i kaybetmek istemeyenler futboldan anlamiyor .. Buyrun siz anlayin futboldan Biz geçen yilda anlamiyoduk futboldan zaten.. Valla FATIH i yok etmektense futboldan anlamamayi tercih ederim.

TSelif
14.04.2006, 12:30
FATIH e gümüs ayakkabiyi layik görenler ve 24 Nisan günü almanya daki törende bulunanlarda anlamiyodur futboldan ... Edited by: tselif

Özsu
14.04.2006, 12:34
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif</TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=f3fd3b2e>
<DIV align=left></DIV></BLOCKQUOTE>Edited by: oz_gur

wien_ts
14.04.2006, 12:38
maci izleyememistim pazar gunu..dun trt3 teki tekrarini seyrettim..fatihin o kacirdigi golu izleyince baya sac bas yoldum ama normaldir her gelen topu gol atacak diye bisey yok.bu yuzden onu suclamayalim lutfen arkadaslar..ama benim dikkatimi ceken o kacan pozisyondan sonra macin bitmesine yakin yattara topu sagdan ortaliyo fatih kafaya cikiyo ama kaleci topu yumrukluyo sonradan gelen gokdenizde kaleciye faul yapiyo..hatirlarsiniz o pozisyonu kaleci baya yerdede yatmis yani..bu pozisyonda dikkatimi ceken, fatih kafaya cikiyo ama kaleci vuruyo topa ama fatih hemen yine kafasini tutuyo(hani su son zamanlardaki muthis hareketi) donup arkasina dusen topa hamle etmek yerine..bu sene fatih hava topu gelipte kaptirinca hemen kafasini tutuyo donupte tekrar topa mudahele etmiyo..aliskanlik yapmis bu galiba fatihte..gecen seneki kafa gollerini hatirladikca bu fatih gecen seneki fatihmi diyorum..neyse insallah kisa zamanda kendini toplar..hakemlerle degilde topla oynamaya baslar tekrar...

Nihat Güneş
14.04.2006, 12:46
oz_gur kardesim seninkine bel alti vurmak derler...ben elestiri yaptim sense yanlislik y tusuna basmami ön plana çikardin bravo ne diyimmm..merak etme senin yasin kadar ben futbolla ugrastim oynadim seyrettim ..juventusun nasil yazilacagini biliyorum...bu da ikii...diger arkadaslara gelince ben fatih illa satilsin demiyorum..tabiki yerine ondan daha yetenekli biri gelmedigi sürece satilmasinin trabzonumuza faydali olmayacagi kesin...benim itirazim fatih i destekleyen arkadaslarin onu çok fazla abartmalari...gümüs ayakkabidan bahsediyorsunuz...liglerin kalitelerini gözönüne almanizda fayda var...benim futbol degerlerime göre..fatih avrupa ayarinda bir futbolcu degil...ne hizi ne çabuklugu ne de profosyonellik anlayisi bunun için yeterli degil..tamam sizinde belirttiginiz ve benim de kabul ettigim gibi çok inanilmaz goller attigi ve oyun görüsü ve pasör özelligi gözardi edilemez ..yanliz arkadaslar unutmayin burasi türkiye ligi..türkiyeee süeeeerr ligiii...ne uefa da ne sampiyonlar liginde ne orda ne burda birtek takimimiz yok...fatih burada bu tür golleri atabilir...ama avrupa baska ...etrafinda dönemez...ben sadece bunu belirttim...türkiye standartalarinda degerlendirmelerinizi yapiyorsunuz...ben bunu sadece fatih için degil..tüm diger sanal futbol yildizlarimiz için soylüyorum..bence kimseyi fazla ne sisirelim ne de yerelim...hakiyla muamele edelim...yoksa kimseye çamur atmak gibi bir derdim de yok...tabiki yerine iyi bir oyuncu alinmayacaksa satilmasin bole bir israrimiz yok...sonuçta türkiye liglerinde herzeman is yapabilecek bir futbolcu....

tekrar ediyorum ben satilsin veya satilmasin demiyorum...sadece avrupa satandartalarinda iyi bir golcü olmadigini belirtiyorum ..derdim budur...

Özsu
14.04.2006, 12:49
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=54ebfc3>
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">nihat kardes sayfa 91 deki fatih icin yorumumu oku daha iyi anlatmis olurum heralde kendimi</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE></BLOCKQUOTE>Edited by: oz_gur

Nihat Güneş
14.04.2006, 12:52
Trabzonsporlu Fatih Tekke 31 golle ikinci olurken, gümüs ayakkabi veya gümüs madalya ile ödüllendirilecek. Almanya Bonn merkezli kurulusun çalismalarina göre 2005 yilinda birincilik ödülünü 33 lig maçinda 33 golle Japonya'da oynayan Brezilyali Clemerson de Araujo Soares' verirken, ikincilik ödülünü 34 lig maçinda 31 golle Fatih Tekke'ye verdi. Üçüncülük ise 34 lig maçinda 29 golle Hollanda'da oynayan Dirk Kuijt'e gitti. Trabzonsporlu Fatih Tekke 2004-2005 sezonunda attigi 31 golle "Dünyanin en golcüleri" siralamasinda ikincilik ödülünü 24 Nisan'da Almanya'da düzenlenecek bir törenle alacak.

kaynak...futbolig.com

arkadaslar isimlere dikkatiniz çekerim....nerde henry ..nerde etoo..nerde shevcenko..nerde ibrahimoviç..nerde nistelroy...demek bu futbolcular sizin kriterlerinize göre daha büyük futbolcular...nerde ronaldo...

baska bir sey demiyorum...

Nihat Güneş
14.04.2006, 13:08

Anlamak istemiyorsunuz.Fatih Tekke'yi 3 milyon euro'ya sattik diyelim,hani sizin gözünüzde degeri o ya.Tomas Jun'u mu alip koyacaz 3,5 milyon euro'ya..Fatih Tekke'yi gönderdigin an,hem yabanci kontenjanindan bir kayip yasayacaksin(o ayarda bir türk yok!),hem de bir kumar oynayacaksin,söyleriz gülsen'in sarkisini..Ya tutarsa diye..Tomas Jun tutmadi,Augustine tutmadi,Rune Lange tutmadi..Sota ve Hami'den sonra(Campbell da iyiydi) bizim bu ayarda oyuncumuz olmadi,her ne kadar siz begemeseniz de..

Hayal mahsulü biziz evet,Fatih'i sisiriyoruz ama siz de elle tutulur cevaplar verin su sorularimiza da patlatin bu sisirme adami !!

yerine alinabilecek 2 tane çok iyi oyuncu vardi..ama malum takim içi dengeler yine belimizi büktü!!!

1.maciej zurawski(celtic)

2.deivid de souza (sporting lizbon)

umarim sorulariniza cevap olabilmistir....

zurawski gümüs ayakkabi almamistir ama polonyayi tek basina szymekle baraber dünya kupasina gtürmüstür...hersene krakow u sampiyon yapmistir..simdi de celtic de sov yapmaktadir...ddeivid de souza ise robinho ile beraber santosu zirveye tasimistir..ve simdi sporting lisbonda ...

bana göre ikiside fatihten çok daha kaliteli oyuncular..ve almaya çalistigimiz zaman fiyatlari 3 milyon euro civarindaydi.belki daha da azdi....ama iste o malum takim içi dengeler yokmuuuu!!!!!

POYRAZ
14.04.2006, 16:59

Okudugun yazilari iyice kavramani tavsiye ederim. Kimse Ronaldinho ile bir tutmuyor Fatihi'i. Ayrica Fatih'in Avrupa futbol piyasasinda esamesinin okunmadigini söylüyorsun, evet bu dogru fakat bunu söylüyorsan o zaman bana Avrupa futbol piyasasinda esamesinin okundugu bir Türk futbolcunun ismini söylemek zorundasin. Ama Ronaldinho gibi futbolcularin ismini kullandigin bir platformda bana Serhat gibi futbolculardan söz etme sakin. Hic bir futbolcu ne kadar iyi oynarsa oynasin Türkiye'de oynadiktan sonra Avrupa'nin dev kulüplerinde oynayamaz. Futbolda biraz da marka önemlidir.

Zamaninda Sevsenko ünlü degilken denenmek icin Trabzon'a getirilip idmanlara cikartilmisti ve zamanin hocasi tarafindan begenilmeyip "Bizim sokaga atacak paramiz yok" denilmisti. Bunun tam tersi olsaydi, Sevsenko Trabzon'da kalip bize oynasaydi ve gol krali olsaydi Avrupa'nin hic bir kulübü bu adami yine almazdi, cünkü Türkiye onlardan yillar sonra modern futbolu benimsedi, cünkü Türkiye onlardan 8 gol yedigi zaman "Yenildik ama ezilmedik" diyordu. Bir futbolcunun kaliteli oldugunu ispat etmesi icin belki Real Madrid'de falan oynamasi gerekiyor ama söz konusu futbulcu eger Türkiye'de oynuyorsa bu imkansiza yakindir.

Ama haklisiniz sizler. Fatih takim ne kadar kötü olsa da yine gol atmali, hangi kötüm olaylari yasarsa yasasin o bir robot oldugu icin onun etkilenmeye hakki olmamali, cikip sakat sakat oynamali ve bu durumda gol atamayinca acimasizca elestirilmeli, hic bir seye hakki olmamali, Avrupa'nin en ünlü futbolculari bile azaman zaman sacma sapan goller kacirmasina ragmen Fatih'in buna hakki olmamali, cünkü o bir robot ve kendisine yapilan programlama geregi buna hakki yoktur, kendi ayarindaki futbolcular Türkiye'de kendisinden daha cok para alip takimlarini tek baslarina sirtlayamamalarina ragmen Fatih az para alip takimi tek basina götürmelidir.

Bana hic kimse Türkiye'de Fatih gibi bir topcu gösteremez.

Sizin gibi taraftarlara hem Fatih, hem de Trabzonspor coktur. Fatih'i bu kadar cok elestiren arkadaslar saniyorum onu yollayip yerine kendi ceplerinden para verip Ronaldinho ve Sheva gibi futbolcular getireceklerdir.

TSelif
14.04.2006, 17:21
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

frango
14.04.2006, 17:28
bu takimi sampiyon yapamadiktan sonra ismi ne olursa olsun istoyosa ve klupde kazanacaksa hemen gonderilmele avrupaya bu fatihde olabnilir gokdenizde olabilir

bu takimdan ne adamlar gittide bundan kotu duruma dusmedik fatihde gidebilir bu takimda kimse ama hiç kimse vazgecilmez deyildir ama bazilari kendini bole goruyolar

POYRAZ
14.04.2006, 18:13
Takimi sampiyon yapmak sadece futbolcuyla olmuyorki. Öyle olsaydi 2 sezon önce sampiyon olurduk. Ayrica Fatih'ten tek basina sampiyonluk istemek ne kadar mantikli?

Nihat Güneş
14.04.2006, 20:26
kimse kimsenin trabzonsporlulugunu tartismaya açmasin...ben fatihle ilgili elestiri yaptim poyraz kardesim sense beni lestiriyorsun..trabznun bana çok oldugunu soylemek senin ve kimsenin haddi degil...haddini bil önce...kimin ne kadar trabzonsporlu oldugunu veya neyin neye çok oldugunu sen tayin edemzsin..sen ve senin gibi fatihi körü körüne savunan arkadaslarin sorunu bu iste...size göre fatih i lestiren trabzonlu olamaz veya trabzon ona büyük gelir...ben fatih i elestirdim ..elestirilerim sana mantiksiz gelebilir..mantikli gelmek zorunda da degil...

ben hiçbir türk futbolcusunu zaten yildiz oldugunu düsünmüyorum ...bu forumu dikkatle takip edersen ona 50 milyon euro deger biçilen yazilari okuyabilirsin..bu da onu ronaldinho veya shevchenkoyla bir tutmak degildir de nedir...

lütfen altini çizerek söylüyorum herkes elestiri yapsin ama kimse kimsenin trabzonsporlulugunu tartismasin...ben tartismiyorum...hepinizin takimimiza yürekten bagli insanlar oldugunuz düsünüyorumm...bundan zerre süphem yok..lakin fikirlerimiz uyusmayabilir...buna da saygi duyarim....

61*TS*61
14.04.2006, 21:04
kanimiz canimissin serefli sanimissin FATIH TEKKE, Dünyanin gelmis gecmis en süper oyuncularindan biri, trabzonu tasiyan kalbi trabzonla atan canimiz FATIH, basarilarina devam böle FATIH SULTAN TEKKE

Özsu
14.04.2006, 21:18
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif
<T>

onurts61
14.04.2006, 22:09
kanimiz canimissin serefli sanimissin FATIH TEKKE, Dünyanin gelmis gecmis en süper oyuncularindan biri, trabzonu tasiyan kalbi trabzonla atan canimiz FATIH, basarilarina devam böle FATIH SULTAN TEKKE

Kac kupa aldi bu adam , kac sampiyonluk yasatti , avrupada bizi nerelere getirdi de bu kadar ovgu aliyor , gittigi hangi takimda uzun sure tutunabildi veya yeteneginin hepsini trabzonsporumuz icin kullanabiliyormu yoksa keyfi istedigi zamanmi oynuyor , haftada cikmadigi antreman sayisi ciktigindan daha fazla trabzondaki futbolcuya dayali sistemin onderi fatih tekke cok klas goller atiyor , hava toplarinda cok iyi olsun o kadar 1.2 milyon dolar yillik kazanci var hakkini verecek tabi o paranin 2 hafta yedek oturtulsun huzursuzluk cikartacak iste boyle biri sultanimiz ama oyle bir taraftar kitlesi varki hatalarini gormuyor yada gormek istemiyor hani bilirsiniz insan sevdiginin hata yapabilecegini kabullenmez onu elestiren biri ciktimida onu trabzonsporlu olmamakla suclarsiniz ben trabzonspora sevdaliyim fatih tekkeye degil ve su cok onemli onu elestirenlerin yazilarina dikkat edin cunku 2 turlu elestiri vardir oyuncunun eksik yonlerini soyleyenler ve oyuncuya iftira atanlar ikincisi tasvip edilemez ama burda onu elestirenlerin hepsi onun eksik yonlerini gostermeye calisiyor ve dediklerinde yalan veya yanlis bir sey varsa o iftiraya girer ama iftira edeni henuz gormedim isin ozu cok istiyorum avrupaya gitmesini hakan in torina seferinin aynisi olacak orda antremana cikmayana ekmek yok kosmayana savasmayana ekmek yok orda etrafinda bile donemez fatih kafasini kaldirana kadar topu kaybeder 5 hafta sonra yuvama geri dondum uyum sorunu yasadim der 64. sayfanin ilk mesajinda fatihle ilgili bazi tesbitlerim var lutfen okuyun ve nerde yanlis yazdigimi bana bildirinki hatalarim i duzelteyim.

Onur
14.04.2006, 22:34

Evet evet Fatih tek basina giriyo o pozisyonlara. Ona atilan paslari unutun...

Onur
14.04.2006, 22:38
FATIH e gümüs ayakkabiyi layik görenler ve 24 Nisan günü almanya daki törende bulunanlarda anlamiyodur futboldan ...

O törende altin ayakkabiyi da japonyada adi sani duyulmamis bir futbol aliyor.(Bilginize...)

Onur
14.04.2006, 22:39
kimse kimsenin trabzonsporlulugunu tartismaya açmasin...ben fatihle ilgili elestiri yaptim poyraz kardesim sense beni lestiriyorsun..trabznun bana çok oldugunu soylemek senin ve kimsenin haddi degil...haddini bil önce...kimin ne kadar trabzonsporlu oldugunu veya neyin neye çok oldugunu sen tayin edemzsin..sen ve senin gibi fatihi körü körüne savunan arkadaslarin sorunu bu iste...size göre fatih i lestiren trabzonlu olamaz veya trabzon ona büyük gelir...ben fatih i elestirdim ..elestirilerim sana mantiksiz gelebilir..mantikli gelmek zorunda da degil...

ben hiçbir türk futbolcusunu zaten yildiz oldugunu düsünmüyorum ...bu forumu dikkatle takip edersen ona 50 milyon euro deger biçilen yazilari okuyabilirsin..bu da onu ronaldinho veya shevchenkoyla bir tutmak degildir de nedir...

lütfen altini çizerek söylüyorum herkes elestiri yapsin ama kimse kimsenin trabzonsporlulugunu tartismasin...ben tartismiyorum...hepinizin takimimiza yürekten bagli insanlar oldugunuz düsünüyorumm...bundan zerre süphem yok..lakin fikirlerimiz uyusmayabilir...buna da saygi duyarim....

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

yasemin61
14.04.2006, 22:41
ALEM BUYSA KRAL FATIH ABIM

Ya su dünyada fatih abimi görmeden gidecem heralde.fatih abi dünya çapinda bir futbolcu Avrupada olsaydi degeri paha biçilmez olurdu.burda anlasilmiyo diye bakamyin.kaptanimizi çok seviyorum.

Onur
14.04.2006, 22:41
FATIH TEKKE, Dünyanin gelmis gecmis en süper oyuncularindan biri

Abart abart hatta birinci. Pele , Maradona filan hepsine ders verir...

yasemin61
14.04.2006, 22:46
smileys/smiley7.gifBIFUTBOLCUDA SADECE ÇOK IYI FUTBOL OYNAMAK YETERLI DEGILDIR.HATTA KISILIK BUNDAN ÖNCE GELIR SONUNA KADAR FATIH ABIM smileys/smiley7.gifABIME LAF YOKK...smileys/smiley32.gif

TSelif
14.04.2006, 22:53
Fatih TEKKE hep bizim kralimiz ...Öylede kalacak.. Çok daha iyisini yapabilen varsa buyursun lütfen!

Onur
14.04.2006, 22:53
smileys/smiley7.gifBIFUTBOLCUDA SADECE ÇOK IYI FUTBOL OYNAMAK YETERLI DEGILDIR.HATTA KISILIK BUNDAN ÖNCE GELIR SONUNA KADAR FATIH ABIM smileys/smiley7.gifABIME LAF YOKK...smileys/smiley32.gif
O zaman bizim caminin hocasini da oynatalim. Deli top oynuyo. Kisilik olarakta üstüne tanimam!!!smileys/smiley7.gif

TSelif
14.04.2006, 23:00
Kralsin TEKKEEEEEEEEEEsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

zky_ts
14.04.2006, 23:09
sultanimiz TEKKEEEEE...

TSelif
14.04.2006, 23:30
Fatih ' lerin olsun senin düsünme sakin
Arslanlar gibi yüreklerine bir bakin
Tarihler yazdik destanlar yazdik
Istanbul'dan Trabzon'a fetihler yaptik
Haykirdik gücümüzü tüm dünyaya

zurnaci61
15.04.2006, 00:14
yaa fatihe sallayanlarin ben niyetini anlamis degilim.herkesin gorusune saygi gostermekgerekir ama fatih giderse sampiyonluga oynayacagimizimi saniyosunuz.dam yarim ayakla anorthosis maçlarinda golunu cakti iki lig 2. ve 2kupada basrol oynadi. adam 33gol atarak golkrali oldu gumus ayakkabiyi aldi fazla gol atti diye yine elestiriliyo. adam turkiyenin en yeteneklive karakterli topçusun ustelik forma asigi ama bunlar yetmez. haklisiniz bi futbolcuda bunlar bulunmamasi gereken ozellikler bencede gitsin fatih tekke.

Onur
15.04.2006, 00:20
yaa fatihe sallayanlarin ben niyetini anlamis degilim.herkesin gorusune saygi gostermekgerekir ama fatih giderse sampiyonluga oynayacagimizimi saniyosunuz.dam yarim ayakla anorthosis maçlarinda golunu cakti iki lig 2. ve 2kupada basrol oynadi. adam 33gol atarak golkrali oldu gumus ayakkabiyi aldi fazla gol atti diye yine elestiriliyo. adam turkiyenin en yeteneklive karakterli topçusun ustelik forma asigi ama bunlar yetmez. haklisiniz bi futbolcuda bunlar bulunmamasi gereken ozellikler bencede gitsin fatih tekke.

Fatih'e elestiri yapilitor. farkinda isen. Gitsin diyen yoq. Ama siz onu o kadar el üstünde tutuyorsunuz ki elestiri bile kaldiramiyorsunuz. Gün gelince o na gerektiginden fazla deger verdiginizi ve diger futbolculara haksizlik yaptiginizi anlayacaksiniz.
2 Basit GOL &gt; 1 Süper GOL</span></font>

zurnaci61
15.04.2006, 00:22
onu o gun gelince dusunuruz

TSelif
15.04.2006, 00:24
Hepsi bizim futbolcumuz ..biz hepsine sahip çikmasini biliriz..Iyi günde de kötü günde de.. Geçen yil kral sultan olan simdi yerden yere vuruluyor

Onur
15.04.2006, 00:25
Peki burda sizi uyarmaya çalisanlara yaptiginiz haksizligi hatirlayacak misiniz? Merak ediyorum dogrusu...

Onur
15.04.2006, 00:26
Hepsi bizim futbolcumuz ..biz hepsine sahip çikmasini biliriz..Iyi günde de kötü günde de.. Geçen yil kral sultan olan simdi yerden yere vuruluyor

Kim yerden yere vuruluyor?

TSelif
15.04.2006, 00:35
ben yorum yaptim arkadasim . Neden üstüne aliniyosunEdited by: tselif

Onur
15.04.2006, 00:41
Bende bana söyledigini söylemedim ki. Bu takimda yerden yere vurulan sadece taraftardir. Yerden yere vurulmayi birak elestiri bile yapilamayan biri hakkinda böyle yazman garibime gitti sadece.(tselif e yaziyorum)

TSelif
15.04.2006, 00:50
Fatih TEKKE için bundan önce ki sayfalarda öyle kötü seyler söylendi ki arkadasim...(sen söyledin demedim zaten)...küfür bile edildi ona ..sence hak ediyo mu? Degil TEKKE hiç bir futbolcumuza küfretmeye hakkimiz yok. Tabiki elestirilecek..eger silinmemisse o sayfanin numarasini bile verebilirim burdan(bkz:88.sayfa)

Ben sadece FATIH TEKKE bu kadar hakareti haketmedigini savunuyorum.. Yok sa evet kötü oynuyo farkindayim ..ama o 24 nisan günü gümüs ayakkabiyi alirken TRABZONSPOR umuzu temsil ederek alacak..

Onu da HAMI gibi yem etmemeliyiz birilerine Edited by: tselif

ts_fan
15.04.2006, 02:18
Fatih yem olmaz, merak etmeyin.

Yemle alakaki ne olur?-Tekke olsa olsa karsisindakini yem edersmileys/smiley2.gifEdited by: ts_fan

TSelif
15.04.2006, 02:23
Kimi yem etmis simdiye kadar. Takimda ondan çok daha iyi biri mi vardida gönderdi onu.. Jun gol kraliydi , onun yüzünden mi gitti yoksa.. Gökdenizi neden sahiplendi?

ts_fan
15.04.2006, 02:27
Hiçbir sey disaridan göründügü gibi degil, içerde neler dönüyor neler,sakin olun, tek adama kitlenip kalmayin, önce TS gelir sonra yine TS gelir.Isimler gidicidir, kurum bakidir, bunu sakin unutmayin.

TSelif
15.04.2006, 02:35
Tabi ki önce ve her zaman TRABZONSPOR gelir , gelmeli desmileys/smiley32.gif

Ama benim anlamadigim (senin için söylemiyorum ts_fan) FATIH tekke geçen yil bu takimi (tek basina olmasa da ) sirtlayan adam oldu. 34 lig maçinda 31 gol atip kral olurken neden bunlar tartisilmadi ..O zamanda bu tartismalar olsaydi tamam derim demek ki FATIH iyi bir futbolcu degilmis.Simdi takimin günah keçisi ilan edildi.

Küfre varacak kadar hakaret edilmeyi hak etmedi bizim kaptanimiz . Ben sadece bunu söylüyorum o kadar.

onurts61
15.04.2006, 13:14
Tabi ki önce ve her zaman TRABZONSPOR gelir , gelmeli desmileys/smiley32.gif

Ama benim anlamadigim (senin için söylemiyorum ts_fan) FATIH tekke geçen yil bu takimi (tek basina olmasa da ) sirtlayan adam oldu. 34 lig maçinda 31 gol atip kral olurken neden bunlar tartisilmadi ..O zamanda bu tartismalar olsaydi tamam derim demek ki FATIH iyi bir futbolcu degilmis.Simdi takimin günah keçisi ilan edildi.

Küfre varacak kadar hakaret edilmeyi hak etmedi bizim kaptanimiz . Ben sadece bunu söylüyorum o kadar.

Sevgili arkadasim fatih gecen yil 31 gol atarken onun eksik yonlerini soyleyenler vardi bu grubun icinde bende vardim yukaridaki yazinda yoktu diyorsun be gercegi yansitmiyor elbette fatih e duydugunuz sevgi ye saygi duymak lazim ama bunun anlami onun eksik yonlerini dile getirmemek degildir simdi sana soruyorum fatih ile ilgili bir olumsuz yazin var ben goremedim peki burdan fatih kusursuzdur anlamini cikarabilirmiyiz elbette hayir onun icin sevdiginiz insanlarin hatalarini gormeye calisin ve o hatalari soyleyenlere karsi hemen tavir almayin once o insanlarin ne dedigini iyice anlamaya calisin kimsenin ben dahil fatih ten nefret ettigini sanmayin ama beklentilerimize cevap vermesini istiyoruz ve beklentilere cevap verecek kapasitede ama malesef sahaya yansitamiyor 31 gol atti evet buyuk basari ama gecen yil sadece laubalilik yuzunde kacirdigi goleeri sayabildinmi iste biz hem 31 gol atti deyip onu onurlandiriyoruz ama kacirdigi laubali golerden sonrada elestiriyoruz aramizdaki fark bu sevdigin insanin hatalarini gormemek soylememek ona iyilik degildir kendini gitgide firavun mertebesine yerlestirir tarihe donup bakarsan firavun nasil dogmustur anlarsin yaptigin herseyin dogru oldugu kabul edildi kimse itiraz edemedi oda kendini buna inandirmaya basladi ve sonunda hasa kendini tanri ilan etti fatih kendini tanri ilan ettigi falan yok ama oyle bir hale geldiki iyide yapsa kotu yapsa herkes onu basustunde tutuyor oda kendini artik trabzonsporun ustunde gormeye basliyor takimi icin sonuna kadar mucadele ediyor deniliyor ben buna katilmiyorum takimini seven insan tum idmanlara cikar guclu olur savasacak gucu olur fatihin cikmadigi antreman sayisi ciktigindan fazla belli bolumunu sakatlik diyebiliriz ama buyuk bolumu tembelliktir ondan sonra sahada dustumu veya hakemi aldatmaya yonelik hareketleri yaptimi yerden 20 saniyden once kalkmiyor zaten hakemi aldatmaya yonelik hareketleri yapmasinin altinda yatan olay gucsuzlugudur bunun nedenide calismayi sevmeyen birisidir eger takimin kaptaniysa en cok o savasacak ki digerleri onu gorup kendi limitlerini zorlasinlar ama fatih te malesef bu yok elbette futbolculari sevmek lazim bazilarini ozel sevmek lazim ornegin ben ne olursa olsun gokdenizin ozel hayraniyim ama yeri geldiginde onu yerin dibine sokacak laflari soyleyebiliyorum sizdende ricam fatih i elbette sevin degerli bir oyuncumuzdur ama hakettigi kadar eger dozu kacirirsaniz kendi elinizle yari firavun olmasini saglarsiniz unutmayin oda bir insan

Malum turk insaninin belirgin ozellikleri vardir ornegin adam suleyman demirel e demedigini birakmaz onu yerin dibine sokar gunun birinde demirel e yaklasir onun elini oper olay sadece budur o adam icin artik demirel ulu birisidir cunku elini opmustur ayni seyin fatih icinde gecerli oldugunu dusunuyorum trabzon kucuk bir sehir fatih le yolda karsilasmistir fatih e merhana nasilsin demistir , fatihte karsilik vermistir yani turkiye ligi gol krali onu muhattap almistir bu insanin cok hosuna gider bu insan icin fatih artik dokunulmazdir ona kimse birsey diyemez cunku fatih ona merhaba demistir onun gozunde fatih bambaska biridir sahada savasmasada hata yapsada onemli degil cunku ona merhaba demistir tabi bu yazdigim herkes icin gecerli degil ama emin olun aramizda bu mantikta olan insanlar varEdited by: onurts61

Özsu
15.04.2006, 13:27
yoruma saygi gosteririsde lutfen haddinizi bilerek... üstüne alan alsinsmileys/smiley2.gif

tekkeye laf yok

onurts61
15.04.2006, 13:33
yoruma saygi gosteririsde lutfen haddinizi bilerek... üstüne alan alsinsmileys/smiley2.gif

tekkeye laf yok

Pardon sevgili arkadasim haddini bilmek demekle fatihin elestirilmesini mi kastediyorsun kusur bakmasin fatih tekke ama benden daha iyi trabzonsporlu ve ya herhangi bir taraftardan daha iyi trabzonsporlu oldugunu sanmiyorum yillik dunyanin parasini aliyor , ben hic bir sey almiyorum gurur ve cogu zaman uzuntuden baska takim yenildimi geceleri zor uyuyorum acaba fatih te oylemi olsa bile bi taraftar kadar degil emin ol tekkeye laf yok demissin yoksa sendemi merhabacilardansinsmileys/smiley2.gif

TSelif
15.04.2006, 14:07
Her zaman ayni seyi yazmaktan biktim ..

Ben kendi adima konusuyorum . Kimse Fatih i sevmek yada taktir etmek zorunda da degil .ama nedense benim yaptigim her yorumdan sonra alinti yapilarak göndermeler yapiliyor. Buda beni rahatsiz ediyor açikçasi.

Ben kabul ediyorum . Fatih kötü sezonunu geçiriyo .( Gerçi hepsi ayni da.) Ama tekrar söylüyorum.. Ben burda sanki Fatih in fedaisi falan konumuna geldim. Kendi gerçeklerimi yazmam bu kadar rahatsiz edici olmamali. Illada bana cevap vermek zorunda dadegil kimse

Ben fikirlerimi sunuyorum ve benim bildigim tek gerçek var.

Bunu da yazip ortam düzelene kadar TEKKE için tek bir kelime dahi yazmayacagim(her yazimin altinda bir alinti yazi görmek istemiyorum artik)

Benim TRABZONSPOR um benim için çok kutsal. Hiç bir kisi ya da kisiler onun üzerine çikamaz . FATIH TEKKE de benim için dünyanin en kaliteli futbolcularindan biri (kötü oynasada bu böyle) Türkiye de baska bir takimin formasini giymedikten sonra FATIH benim için TRABZONSPORun en TRABZON lufutbolcusudur..

kutoz
15.04.2006, 15:25
Kaptan, gün senin günün. Hat trickmidir nedir, ondan yapta gözümüz gönlümüz açilsin.

Özsu
15.04.2006, 16:51
onur sen merhaba ya takmisin...

onu bunu birakta bida kopyalamiyim 91 deki sayfaya bak tekrar tekrar yazmaktan usandim

SAYFA 91DE FATIHLE ILGILI GORUSLERIM ACIK WE NET SEKILDE YAZIYOR

biz kardesiz diyoruz , anlayan yok... neyse rahata sal sen, boskoy yaa haklisin, jun olsa daha iyi olurdu bizde.. allam yaa, kasitlimi yapionuz anlamiom...

neyse daha fazla polemie gerek yok...

Mollasalihoğlu
15.04.2006, 16:55

walla çok gol var penalti noktasindan da uzaktan kafayla attigi,onlar da pas tabi..kornerlerden yan toplardan..her ne olursa olsun 31 gol!! bos kaleye olsun da atsin baska birisi raziyim...

bi de zurawski,david de souza demisler fatih'in yerine..Dedigim gibi,ya tutarsa taktigi..Fatih'i gönderirsek ne malum Zurawski gibi tutacakadam yerine yeni bir Tomas Jun almayacagimiz? Büyük bir risk..30 metreden asirtma attginda kral,kaçirdi mi laubali..smileys/smiley5.gif

POYRAZ
15.04.2006, 17:24

Öncelikle haddini bilmesi gerekinin sen oldugunu önemli belirtir ve kelimeleri ice okuma tavsiye ederim. Ben kimse icin "Su kadar Trabzonsporludur" demedim. Ama bu takimin senin ve senin gibi emek degeri bilmeyen taraftarlar icin fazla oldugunu söylemek benim en demokratik haklarimdan bir tanesidir. Belki iyi bir Trabzonspor'lu olabilirsin, buna bir sey diyemem ama üzerine basa basa söylüyorum, bu takim sana ve senin gibi düsenenlere fazla arkadasim.

Evet, ben de herkezin görüslerine saygi duyarim ama elestirilmesi gereken kisi elestiriliyorsa, aksi taktirde elestirilmemesi gerekn elestiriliyorsa o kisiyi elbette savunurum. Benim görüsüm Fatih'i elestirenler icin icin onun gibi bir futbolcu ve Trabzonspor kulübünün fazla oldugudur.

Özsu
15.04.2006, 17:33

Özsu
15.04.2006, 17:34
oflee61 sonuna kadar katiLiyorumsmileys/smiley2.gif

Nihat Güneş
15.04.2006, 20:10

Öncelikle haddini bilmesi gerekinin sen oldugunu önemli belirtir ve kelimeleri ice okuma tavsiye ederim. Ben kimse icin "Su kadar Trabzonsporludur" demedim. Ama bu takimin senin ve senin gibi emek degeri bilmeyen taraftarlar icin fazla oldugunu söylemek benim en demokratik haklarimdan bir tanesidir. Belki iyi bir Trabzonspor'lu olabilirsin, buna bir sey diyemem ama üzerine basa basa söylüyorum, bu takim sana ve senin gibi düsenenlere fazla arkadasim.

Evet, ben de herkezin görüslerine saygi duyarim ama elestirilmesi gereken kisi elestiriliyorsa, aksi taktirde elestirilmemesi gerekn elestiriliyorsa o kisiyi elbette savunurum. Benim görüsüm Fatih'i elestirenler icin icin onun gibi bir futbolcu ve Trabzonspor kulübünün fazla oldugudur.

bu yazinin üzerine birsey yazmam!!!

frango
15.04.2006, 22:29
ortami ggermenin bi anlami yok herkesin gorusune saygi duymaliyiz ben diyarbakir macina bakarak bi yorum yapayim maçi canli izledim trubunden ve fatihte kesin bi problem var maçtan once takimi trubune inatla çagiran cilginlarin yanina getirmedi takimi bunuda demeden gecemeyecem

Özsu
16.04.2006, 13:28
o yazininin üstüne bir sey yaziLmaz zaten

uslanmazlaz
16.04.2006, 14:12
kaptan bugün bir gol daha atti sakat olmasa garanti bu senede kralliga oynardi .

Özsu
16.04.2006, 14:32

Şentürk
16.04.2006, 15:04
<TABLE cellSpacing=0>
<T>
<TR>
<TD ="txttop style4">Fileler gole doymaz
Affi yoktur,hiç durmaz
Takar doksana topu
Istemesse de rakip yasar elektrosoku
Hiç anlamaz onu bunu...

Tarih yazdi altin kapli deftere
Eder rakipleri deli divane
Kral olmasi bahane,golleri sahane
Kraldir padisahtir yakisir tarihe
Engelleyemez onu hiç kimse

SEN BASKASIN FATIH SULTAN TEKKE

(bunu bir bayan taraftar yazdi tekke için tekke ye verdi o da okudu çok mutlu oldu valla bence de güzel olmus sonunu özellikle çok begendim)</TD></TR>
<TR>
<TD ="txtbottom style4">
</TD></TR></T></TABLE>

POYRAZ
16.04.2006, 16:03
ortami ggermenin bi anlami yok herkesin gorusune saygi duymaliyiz ben diyarbakir macina bakarak bi yorum yapayim maçi canli izledim trubunden ve fatihte kesin bi problem var maçtan once takimi trubune inatla çagiran cilginlarin yanina getirmedi takimi bunuda demeden gecemeyecem

Görüslere saygi duyulmadigi gibi bir düsünceye neden kapildin? Herkez gibi ben de düsüncemi ifade ettigim zaman bu düsünceye saygisizlik mi oluyor?

Alptuğ
16.04.2006, 16:43
gencler ve erciyes maclarinda begenmemisstim kaptani bu maçta yine golunu atti insallah kalan maçlarla birlikte 20 golle bitirir ligi

frango
16.04.2006, 20:28
bu maçta biraz daha dikkatli olsa gol sayisini cok daha fazla artirabilirdi

Hüseyin Çümen
16.04.2006, 22:46
insallah gitmez seneye yanina kalite transfer yaparizorta sahada kuvvetlenirse senelerin gol rekorunu kirariz

Onur
16.04.2006, 22:57

walla çok gol var penalti noktasindan da uzaktan kafayla attigi,onlar da pas tabi..kornerlerden yan toplardan..her ne olursa olsun 31 gol!! bos kaleye olsun da atsin baska birisi raziyim...

bi de zurawski,david de souza demisler fatih'in yerine..Dedigim gibi,ya tutarsa taktigi..Fatih'i gönderirsek ne malum Zurawski gibi tutacakadam yerine yeni bir Tomas Jun almayacagimiz? Büyük bir risk..30 metreden asirtma attginda kral,kaçirdi mi laubali..smileys/smiley5.gif
30 degil isterse Adana'dan Avni Aker deki kaleye asirtma atsa gene LAUBALi...
(tabii bana göre laubalilik sana göre klassssmileys/smiley11.gif)

Oruç
17.04.2006, 11:03
Birilerinin elinde 'Laubalimetre (!)' mi var? Varsa bize de gönderebilirler mi acaba...

Onur
17.04.2006, 17:23
Kusura bakma bizim laubalimetremiz gözlerimizdir. O yüzden gönderemiyoruz!!!

Nihat Güneş
17.04.2006, 19:40
Kusura bakma bizim laubalimetremiz gözlerimizdir. O yüzden gönderemiyoruz!!!

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Özsu
17.04.2006, 20:33
siz dewam edin yaa... egLenin önemLi degiL

he de geç tabiri war yaa!!! hee

alisari.78
17.04.2006, 22:34
ACA YENI BIR FATIH TEKKE NEZAMAN GELIR.O BIR TAKIMIN BASINA GELEBILCEK EN GÜZEL SEY OLSA GEREK.AMA ÇOK ISTEDIGIN AVRUPAYA GITMENI SENIN ADINA GERÇEK OLMASINI ÇOK ISTIYORUM.AMA KENDI ADIMA YERIN DOLMAYACAGI IÇIN ÇOK ÜZÜLÜRÜM.

Özsu
18.04.2006, 12:20

Murat Acar
20.04.2006, 15:16
Arkadaslar bu adam bunca zaman sakat sakat oynadi igneyle bitirdi geçen sezon çok maçi.yaptigi fedakarliklar içinde laubalimi ki acep...

Ayhan Yüksek
20.04.2006, 15:22
Arkadaslar bu adam bunca zaman sakat sakat oynadi igneyle bitirdi geçen sezon çok maçi.yaptigi fedakarliklar içinde laubalimi ki acep...

Selman
20.04.2006, 17:31
Biz baska maçi arkadaslar baska maçi izliyorlar sanirim.Yoksa biz aston villanin maçlarinimi izliyoruz Fatih Tekke'yi savunan arkadaslar.(Hani renkler ayniya o bakimdan)

Fatih Tekke'yi tabiki elestirecez.Ama elinizi vicdaniniza koyun bakin parmaklariniz nasil yaziyor.

Özsu
20.04.2006, 18:41

Onur
20.04.2006, 20:26
Yaff bi de ben bu terimi anlamiyorum. fedakârlik yapti. Kardesim tabii yapacak. Yok öyle 3 kurusa 5 köfte . Aldigi paranin karsiligini verecek herkes. Bunu Fatih için demiyorum sadece. Siz burda onun yaptigi fedakârliklari degil de taraftarin yaptiklarini yazin hele bir. O zaman sizin taraftarligiza gönülden inanirim.

Selman
21.04.2006, 00:39
Her zaman ayni seyi yazmaktan biktim ..

Ben kendi adima konusuyorum . Kimse Fatih i sevmek yada taktir etmek zorunda da degil .ama nedense benim yaptigim her yorumdan sonra alinti yapilarak göndermeler yapiliyor. Buda beni rahatsiz ediyor açikçasi.

Ben kabul ediyorum . Fatih kötü sezonunu geçiriyo .( Gerçi hepsi ayni da.) Ama tekrar söylüyorum.. Ben burda sanki Fatih in fedaisi falan konumuna geldim. Kendi gerçeklerimi yazmam bu kadar rahatsiz edici olmamali. Illada bana cevap vermek zorunda dadegil kimse

Ben fikirlerimi sunuyorum ve benim bildigim tek gerçek var.

Bunu da yazip ortam düzelene kadar TEKKE için tek bir kelime dahi yazmayacagim(her yazimin altinda bir alinti yazi görmek istemiyorum artik)

Benim TRABZONSPOR um benim için çok kutsal. Hiç bir kisi ya da kisiler onun üzerine çikamaz . FATIH TEKKE de benim için dünyanin en kaliteli futbolcularindan biri (kötü oynasada bu böyle) Türkiye de baska bir takimin formasini giymedikten sonra FATIH benim için TRABZONSPORun en TRABZON lufutbolcusudur..

Bir Fatih Tekke savunucusu(savunucusu diyiyorum çünkü o kadar çok yerli yersiz saldiran varki) bu kadar çabuk pes etmemeli diye düsünüyorum.

Bu forumda hep anlatmaya çalistigimiz olaylar vardi.Elestirin ama saldirmayin dedik, elinizi vicdaniniza koyun dedik ama dinletemedik.

Fatih Tekke'nin gitmesi gerektigini düsünen arkadaslara yerine kim gelebilir diye sorduk.Cevap mi?Malesef alamadik.

Insanlar yazmak istedikleri yerlerden küstürülüyorlar.Ayni olay benimde basima baska bir topicte geldi.Yazmak içimden gelmiyor simdi.Ayni tepkilerle karsilasirim diye.

Fatih Tekke'yi elestiren arkadaslardantekrardan imzami okumalarini rica ediyorum...

@tselif

Bu sayfalara kadar Fatih Tekke hakkinda öyle veya böyle görüs bildirip tamda ona en çok destek verilmesi gereken yerde kaçip gitmeyi tercih etmenizi anlayabilmis degilim...

Saygilarimla,

zky_ts
21.04.2006, 00:49
evet ts_kolik sana sonuna kadar hak veriyorum...elifcigim yanlis yapiyorsun seni burda görmek istiyoruz...destek zamani ts_koliksmileys/smiley2.gif

Özsu
21.04.2006, 01:00
bencede katiLiyorum arkadassLar elif hanimida buradan küstürdükLeri için kiniyorum onLari!!!

Özsu
21.04.2006, 01:01
ts kolik we zekiyesmileys/smiley32.gif

Özsu
21.04.2006, 01:02
elif abLa sen hep üstünsün...

herkesten daha çok hakLsn

boswer onLarismileys/smiley32.gif

TSelif
21.04.2006, 01:02
Haklisiniz da bu formu bastan takip ederseniz hemen hemen her sayfada TEKKE için mutlaka biseyler yazdigimi görürsünüz. Ama son günlerde (takimimizin basarisiz sonuçlariyla birlikte) burda ortam o kadar gerildi ki ..sebeplerini yazmayacagim ama sikildim her yorumumun alinti yapilmasindan .. Biz burda TEKKE yi tabi ki elestiricez ..ama Onun için burda küfür eden bile oldu. Degil TEKKE hangi oyuncumuz olursa olsun ben buna müsaade etmem açikcasi. Ama yok az bisi dedik mi hemen bir yorum . Hatta baska topiklerde bile imzama avatarima bakip saldiriya geçen üyeler vardi. Bende herhangi bir saygisizliga sebebiyet vermemek için ortam düzelene kadar yazmak istemedim . Bu demek degildir ki artik bildigim gerçekleri savunmayacagim. Tabi ki benim bir dogrum var ve ben bunun hep arkasinda olacagim .

Destek zamani evet . Haklisiniz hemde 24 Nisan yaklasirken ... Dünya ikincisi TEKKE yi tekrar tebrik ediyorum ve tesekkür ediyorum. Bu gururu bize yasattigi içinsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifEdited by: tselif

Özsu
21.04.2006, 01:04

TSezgin61
21.04.2006, 02:18
ya su bmn de hersey harikada, kendi taraftarlarmizi küstürdükmü, yada birbirimizle tartisdikmi insanin isyan edesi geliyor. yaa yapmayin smileys/smiley7.gif

Murat Acar
21.04.2006, 08:47

Yaff bi de ben bu terimi anlamiyorum. fedakârlik yapti. Kardesim tabii yapacak. Yok öyle 3 kurusa 5 köfte . Aldigi paranin karsiligini verecek herkes. Bunu Fatih için demiyorum sadece. Siz burda onun yaptigi fedakârliklari degil de taraftarin yaptiklarini yazin hele bir. O zaman sizin taraftarligiza gönülden inanirim.
çok haklisin arkadasim diyecegim sana

Fedakarlik yapmasi konusunda.Yapacak mutlaka ama fatih bu fedakarligi amatörce yapti.hiç bir profesyonel futbolcunun yapmayacagi fedakarliklardi bunlar.

Tabiki elestiriyoruz kötü oynayinca keza sadece omu kötü oynuyor.

Ama kararinda elestirelim bunca hizmet vermis ve vermekte olan gol krali olmus bir kaptanimiza TARAFTAR olarak zor günlerde sahip çikmamiz gerekli diye düsünüyorum.

Taraftar olmak inanki futbolcu olmaktan daha zor bi sey.Biz Herseyimizle seviyoruz bu takimi.Herkes iyi günde herzaman destek verir Ama TARAFTAR HEMDE GERÇEK TARAFTAR herzaman takimina destek verendir.

Demiyorumki elestirmeyecegiz.Mutlaka elestiri olacakki hatalarini görüp arinmaya çalissinlar.Lakin biz karadeniz insanindaki kabullenememezlik dürtüsü her kötü gidisi dahada hizlandiriyor.

Benim en çok kizdigim ve anlamakta zorlandigim konu hemen Fatih gitsin satalim diyenlere.Su en kötü sezonunda bile gol kralligina oynayan bi futbolcuyu harcamak anca bosbogazlik gibi geliyor bana

Hadi satin diyorsunuz onun kalitesinde bi futbolcu kim var YURDUM insaninda bi gösterin bana.

Diyorumki elimizdeki degerlerin kiymetini bilelim.

Bakin hasan üçüncüye 3 ay öncesine kadar tek olumlu elestiri yoktu onun için bunlara bende dahil.Ama adam çikip canini disine takarak oynayinca herkesin düsüncesi degismeye basladi.

Yeteneklerinden süphe duyan varsa FATIH SULTAN TEKKENIN iste onunla tartisirim sonuna kadar.Onu elestirenler sadece bu sezonki kötü futbolunu kaale alarak yorum yapmasinlar.

Öncelikle geçen sezon adam gibi bi transfer yapmayan 3 ay brezilyalarda tatil yapip takima bi tane dogru dürüst futbolcu almayip Fatih gibi yetenekleri yanliz birakan yönetime çatsinlar diyorummm....

TSelif
21.04.2006, 09:34
Evet bu korkunç arenada tek forvetle oynamak zorunda Kaptan . Elin takimlarinin 2-3 yedek forveti varken biz tek forvetle oynamak zorundayiz ki kaptan bence sadece gol atmiyor. Yeri geldiginde orta sahada ya da taa savunmasina kadar gelip yardim ediyordu arkadaslarina.. Fatih Akyel den sonra artik savunmaya inmedigini farkettim.

Eger bu yilda en az Fatih kadar kaliteli 1 ya da 2 forvet alinmazsa iste FATIH in bittigi (hatta futbol hayatinin bittigi andir) diye düsünüyorum.Edited by: tselif

Özsu
21.04.2006, 09:41
Fatih Tekke bu takim için büyük hizmetLerde buLunmustur...

Ona sayginiz yoksa Trabzona sayginiz oLsun da eLestirirken beLki wicdaniniz sizLar diyorum, baska bir sey demiyorum

Ayhan Yüksek
21.04.2006, 10:45

çok haklisin arkadasim diyecegim sana

AAslinda yazacak pek sey yok arkadas gayet iyi ifade etmis,kardesim taraftar olamk mesakkatli bi is karsilik beklemeden ölümüne sevmek bu olayi futbolcularla niye karsilastiriyosun Onur kardesim onlar ise ekmek parasi gözüyle bakiyorlar kaldiki Fatihin yaptigi fedakarliklar Trabzon sevgisinin herseyden önce geldiginin bir kanitidir, elbette elestirilecektir ama insafsizca degil gelecek yil Fatihten çok faydalanacagiz kanaatindeyim ben saygilar....

Fedakarlik yapmasi konusunda.Yapacak mutlaka ama fatih bu fedakarligi amatörce yapti.hiç bir profesyonel futbolcunun yapmayacagi fedakarliklardi bunlar.

Tabiki elestiriyoruz kötü oynayinca keza sadece omu kötü oynuyor.

Ama kararinda elestirelim bunca hizmet vermis ve vermekte olan gol krali olmus bir kaptanimiza TARAFTAR olarak zor günlerde sahip çikmamiz gerekli diye düsünüyorum.

Taraftar olmak inanki futbolcu olmaktan daha zor bi sey.Biz Herseyimizle seviyoruz bu takimi.Herkes iyi günde herzaman destek verir Ama TARAFTAR HEMDE GERÇEK TARAFTAR herzaman takimina destek verendir.

Demiyorumki elestirmeyecegiz.Mutlaka elestiri olacakki hatalarini görüp arinmaya çalissinlar.Lakin biz karadeniz insanindaki kabullenememezlik dürtüsü her kötü gidisi dahada hizlandiriyor.

Benim en çok kizdigim ve anlamakta zorlandigim konu hemen Fatih gitsin satalim diyenlere.Su en kötü sezonunda bile gol kralligina oynayan bi futbolcuyu harcamak anca bosbogazlik gibi geliyor bana

Hadi satin diyorsunuz onun kalitesinde bi futbolcu kim var YURDUM insaninda bi gösterin bana.

Diyorumki elimizdeki degerlerin kiymetini bilelim.

Bakin hasan üçüncüye 3 ay öncesine kadar tek olumlu elestiri yoktu onun için bunlara bende dahil.Ama adam çikip canini disine takarak oynayinca herkesin düsüncesi degismeye basladi.

Yeteneklerinden süphe duyan varsa FATIH SULTAN TEKKENIN iste onunla tartisirim sonuna kadar.Onu elestirenler sadece bu sezonki kötü futbolunu kaale alarak yorum yapmasinlar.

Öncelikle geçen sezon adam gibi bi transfer yapmayan 3 ay brezilyalarda tatil yapip takima bi tane dogru dürüst futbolcu almayip Fatih gibi yetenekleri yanliz birakan yönetime çatsinlar diyorummm....

orhun_saglam
21.04.2006, 13:35
Canimiz sevgilimiz. Türkiyenin yetistirdigi en komplike forvet. Barça da görmek isterim. Barçaya gidemeyecekse baska hiçbiryere gitmesin bizde futbolu biraksin

herkese selam

Selman
21.04.2006, 18:22
Evet bu korkunç arenada tek forvetle oynamak zorunda Kaptan . Elin takimlarinin 2-3 yedek forveti varken biz tek forvetle oynamak zorundayiz ki kaptan bence sadece gol atmiyor. Yeri geldiginde orta sahada ya da taa savunmasina kadar gelip yardim ediyordu arkadaslarina.. Fatih Akyel den sonra artik savunmaya inmedigini farkettim.

Eger bu yilda en az Fatih kadar kaliteli 1 ya da 2 forvet alinmazsa iste FATIH in bittigi (hatta futbol hayatinin bittigi andir) diye düsünüyorum.

Hosgeldinizsmileys/smiley2.gif

Selman
21.04.2006, 18:42
@rutav

Bende seni alkisliyorum smileys/smiley32.gif

TSelif
21.04.2006, 18:42
@ts_kolik

Hosbulduksmileys/smiley2.gif

orgsav
21.04.2006, 21:05
arkadaslar merhaba,, bence fatihin takima yaptigi fedakarliklar ortada ama bir kisiyle olmuyor iste. ben fatihin artik avrupaya gitmesini düsünüyorum eger kendiside istiyorsa türkiye ligine fazla geliyor galiba...

Murat Acar
21.04.2006, 22:13
@rutav

Bende seni alkisliyorum smileys/smiley32.gif

Tesekkür ederim düsüncelerimi paylasmaniz bana onur verdi.

Hak eden herkim olursa olsun hak ettigi degeri almali.bende sizleri alkisliyorumsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifEdited by: rutav0861

Özsu
22.04.2006, 14:50
bende ikinizi aLkisLiyorum bu dostça konusmaLarinizdan

TSelif
23.04.2006, 16:41
FATIH SULTAN TEKKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEsmileys/smiley32.gif

Kiskananlar çatlasinsmileys/smiley2.gif

Aslıhan
23.04.2006, 16:55
elif i bir kez daha hakli çikardin KAPTAN smileys/smiley4.gif

Mollasalihoğlu
23.04.2006, 16:58
satalim yaa 2-3 milyon euro'ya

2. tomas jun'u da aliriz,kanser olma yolunda emin adimlarla ilerleriz sonra..smileys/smiley36.gif

kaptan ,Allah seni nazardan saklasin...

TSelif
23.04.2006, 16:59
Amiiiiiiiiiin!!!!smileys/smiley32.gif

TSelif
23.04.2006, 18:12
evet gerçek KRAL sensin TEKKE

Bu gollerin TEKKE DEFOL GIT diyenlerede KAPAK OLSUN

Erbay
23.04.2006, 18:19
17 golü oldu.Aslanim benim

TSelif
23.04.2006, 18:42
Hayir 18 golu var KAPTANIN smileys/smiley2.gif

Selman
23.04.2006, 18:47
Tabi ya satalim gitsin.Hirsi yok, karizmasi yok, gol pozisyonlarinda çok laubali vs. vs.

Tesekkürler KRALIM.

Seni Seviyoruz...

hay1699
23.04.2006, 18:47
4. golden sonra hasanla kucaklasmasi guzeldi smileys/smiley32.gif

Selman
23.04.2006, 18:49
Ne kadar ilginç dimi kiskananlar bizim içimizdesmileys/smiley5.gif

Nytre
23.04.2006, 18:57
fatih tekke yine konustu....

fatih tekke gitmek istiyorusa yine gitsin avrupaya... hani babam ve oglumda vardi ya gidenin önünde dag bile duramaz.. diyorlardi..

bu da öyle bir sey... fatih tekke artik kariyerini her futbolcu gibi avrupada devam ettirmek istiyor..

TSelif
23.04.2006, 19:10
Yakisir da FATIH TEKKE Avrupa yasmileys/smiley32.gif.. KRAL O çünküsmileys/smiley32.gif

The Legend
23.04.2006, 19:11
insallah yine gol krali olacak.

Selman
23.04.2006, 19:20
2 gol kaldi Gökhan Ünal'i yakalamasina sanirim.Onlarinda zaten pili bitti.Bu hafta eziklere 1 tane yazsin yeter zaten.

Saka maak en kötü oldugu sezonda bile gol kralligina oynuyor ama hala bazilarina! yaranamiyor...

canim TS
23.04.2006, 19:28
fazla söze gerek yok, yine muhtesem bir kafa golu öyle koseye vurduki, Adamin kafasini heykel yapmak lazim yazmistim bir kere. Insallah FB ye de atarsin güzel goller.

keramiya
23.04.2006, 19:41
KRAL bu sezon sakatliklarla,kursunlarla bogusurken bile bu kadar gol atti..kimse agzini açip aleyhine bise söyleymez ne içimizden ne disaridan..alkislar büyük kaptanasmileys/smiley32.gif

zky_ts
23.04.2006, 19:41
iste kralimiz birkez daha gösterdi kendini...büyüksün kaptan...hadi gol kralliginida bekliyoz pes etmedigini göster...helal sana alemin krali...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Hasan Arslan
23.04.2006, 19:52
kim ne derse desin bu ligin tek bir krali var o da FATIH SULTAN TEKKE...herkes ona biat etsin...insallah bu sene yine kral o olacak..büyük kaptan sen bizim HERSEYIMIZSIN.....

Murat Acar
23.04.2006, 20:18
Iste bu; Fatih takimi kafasinda bitirmis diyenlere örnek;

2 gölü atip 3 yü kaçirdiginda ellerini yukari dogru kaldirip ALLAHIM YARABBIM SABIR YA RABBIM DEDIGINI ben ispatradan duydum inanin..

BU TAKIM IÇIN HERSEYINI VERMEYE HAZIR BIR KRALA HALA LAF SÖYLÜYOSANIZ SIZI KAALE ALMIYORUM ARTIK...

Selman
23.04.2006, 23:18
O bizim Gol kralimiz, O bizim 2005 yilinda dünyadaki en golcü ikinci ismimiz, o bizm Tekkemiz, o bizm robot adamimiz, o bizim kaptanimiz, o bizim SULTANIMIZ.

Alkislarimiz onun için tesekkürler Büyük KAPTAN...

TSelif
23.04.2006, 23:24
Su golünü attiktan sonra taraftarimiza dönüp formasini öpmesi....smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

TEKKE limeyle gerçek KRAL..Alem KRAL görsünsmileys/smiley2.gif

Selman
23.04.2006, 23:45
Yarinda ödülünü alacak Kral ama anlayana!

Özgür Öztürk
24.04.2006, 00:38

Anlamayanlarda anliyor ama isine gelmiyor.

Murat Acar
24.04.2006, 11:49

Anlamayanlarda anliyor ama isine gelmiyor.

Isine gelmeyen ne onlarin birde onu anlayabilsem.

Nasil taraftarliktir bu en güzide oyuncunu karalamaya göndermeye çalismak.

ALLAHASKINA anlayan varsa bi zahmet anlatsin ya

TSelif
24.04.2006, 11:54
FATIH zaten bugün gümüs ayakkabisini alarak anlatacak...

Ha bir kismini dün anlatti zaten ..devami da haftaya kaldigi yerden insallahsmileys/smiley32.gif

Tmac61
24.04.2006, 11:56
Fatih Tekke

Isterdiki gönül bu golleri bütün dünya izlesin bi barcelonada oyna Arsenalde oyna bizi gururlandir onurlandir dünyanin en büyük Türk oyuncusu ol...

frango
24.04.2006, 11:57
evet dun gene shov yapti fatih attigo son gol gercekten harikaydi ama solemeden gecemeyecegim oyundan cikarken kizmasi hiç dogru deyildi haftaya fener maci var diye hoca seni oyundan aliyo ki hakli zaten bide 90 dakka oynayacan diye bi kayde yok oyundan cikarken ömerin yanina gitmeyip direk soyunma odasina gitmenide dogru bulmadim

bunu solemenin zamanimiydi demeyin ben gorugumu solerim bunlari simdiden solemek lazim

TSelif
24.04.2006, 12:19
Maçi izleyemedim. TV de göstermedi . Bunu kizarak mi yapti ki? Yani kizdimi simdi Kaptan?

frango
24.04.2006, 12:29
ben maçtaydim oyuncu degisikligi yapilirken evet kizdi hatta biseler dedi ama uzaktaydik anlayamaik ama yerine giren omerin yanina gitmeden kale arkasindan soyunma odasina gitti giderkende omer rizzayi alkisladi ama ne olursa olsun oyundan cikarken omerin yanina gidip oradan cikmaliydi

TSelif
24.04.2006, 12:34
Bence bunu büyütmememiz gerekiyosmileys/smiley2.gif. Kimsenin o anki psikolojisini bilemeyiz dimi

Aslıhan
24.04.2006, 12:38
kiz yeter !

bu 99 sayfanin 90 i sana aittir heraldesmileys/smiley36.gif

TSelif
24.04.2006, 12:44
kiz yeter !

bu 99 sayfanin 90 i sana aittir heraldesmileys/smiley36.gif

Yetmez aslihancim yetmez...Daha yeni basladim .smileys/smiley36.gif

Dedimya bu TEKKE Türkiye de baksa bir takimin (özellikle eziklerden birinin ) formasini giymedigi sürece bizim hep bastacimiz olacaktirsmileys/smiley2.gif

Murat'
24.04.2006, 13:04
ona çalisirsak belki gol krali olabilir yinee

Samsa
24.04.2006, 14:35
zor ama imkansiz degil smileys/smiley1.gif daha dogrusu takimin kimseye çalisacak hali yok. pozisyonu yakalayan atacak golü. Tüm maçlari kazanmaliyiz Edited by: Samsa

Alptuğ
24.04.2006, 14:44
kaptanimizin fbye gollerini bekliyorum insallah kral da olacak

her maç resital veriyo sultanimiz

okan6161
24.04.2006, 16:54
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">kral gene dün ben kralim dedi </TD></TR>

Bülent Bayraktar
24.04.2006, 17:31
ödülünü ins. fb maçinda atacagi golle kutlar

Şentürk
24.04.2006, 17:36
türkiyede gelmis geçmis en süper santrofor, forvet,forvet arkasi,o.saha... neresi olursa o her yerde kral...

frango
24.04.2006, 17:49
Bence bunu büyütmememiz gerekiyosmileys/smiley2.gif. Kimsenin o anki psikolojisini bilemeyiz dimi

konu olayin buyutulup buyutulmemesi deyil sonuclar iyi giderken bunu solemek gerekiyo kotu oldugunda herkes soler dunku futboluna attigi gollere deyecek tek sozumuz yok ama cikarkenki hareketini tasvip etmek mumkun deyil baskasi yapsaydi bi yattara ornegin gene bolemi dusunulecekti

Oruç
24.04.2006, 20:12
Sessizlik lütfen!

KRAL'in önünde egilin!

Rize'ye attigi 3 gol de birbirinden güzeldi. Özellikle kafa gollerinin hastasiyim. Bize bu zevki tattirdigin için tesekkür ederim. Kral bu yil da tahtini kimselere birakmayacaktir Allah'in izniyle...(Rize-TS:1-6)

TSelif
24.04.2006, 21:08

konu olayin buyutulup buyutulmemesi deyil sonuclar iyi giderken bunu solemek gerekiyo kotu oldugunda herkes soler dunku futboluna attigi gollere deyecek tek sozumuz yok ama cikarkenki hareketini tasvip etmek mumkun deyil baskasi yapsaydi bi yattara ornegin gene bolemi dusunulecekti

Kendi adima konusuyorum ...KESINLIKLE EVET.

Degil Yattara Tayfun dahi olsaydi ayni düsünürdüm

Murat Acar
25.04.2006, 11:01

Kendi adima konusuyorum ...KESINLIKLE EVET.

Degil Yattara Tayfun dahi olsaydi ayni düsünürdüm

Gol kralligina gidiyorsun çokta pozisyon buluyosun hadi hoca oyunun ortasinda seni de çikardi ne yapardin arkadasim

Bi karadenizli olarak bu durumu FATIH SULTAN TEKKENIN hirsina bagliyorum

Lütfenö-k-ü-z altinda buzaga aramayalim.Edited by: rutav0861

TSelif
25.04.2006, 11:32
Tesekkürler KAPTAN

.Umarim bu yilda gol krali olup iki yil üstüste gol krali çikaran (yanilmiyorsam tabi)ilk takim biz oluruz..smileys/smiley32.gifTRABZON um .smileys/smiley32.gif

Oruç
25.04.2006, 11:45
Saban 3 sene oldu üst üste. Ama önemli degil. Kral'in aldigi 'Dünya'nin en çok gol atan (34 maç 31 gol) 2. oyuncusu' ödülü de kör gözlere armagan olsun... Edited by: thepatfhinder

Aslıhan
25.04.2006, 11:56
görmek istemeyenler gene görmeyecektir . ama bizim sevgimizkiralimiza fazlasiyla yeter.

Oruç
25.04.2006, 11:58
^

Edited by: thepatfhinder

Özsu
25.04.2006, 12:23
3gundur istanbuldayim... yeni geldim. dedim gelince bi kaptanimizin sayfasina bakayim, heralde eLestri yapanlar utanmistir diye ama ayni tas ayni hamam...

baskalari bizi cekemio.. siz kendinizi cekemionuzsmileys/smiley1.gif

gulunecek durum dogrusu...

neyse kaptan fatih sultan tekke ... seni cekemeyenler utansin diyelim gecelim. senin buyuklugune tartismak bile yersiz ama biliyoruzki turkiye burasi...

BIZ SENI SEWIYORUZ WE HEP SEWECEGIZ...

Samsa
25.04.2006, 12:40
Yasasin KRALimiz. smileys/smiley32.gif

ahmetto
25.04.2006, 19:13
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=758 align=center>
<T>
<TR vAlign=top>
<TD bgColor=#ffffff>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/sol_kvr.gif</TD>
<TD =metin width=588 bgColor=#ffffff>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/black.gif

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#9f3944>
<T>
<TR>
<TD =general2 width=568>Haberler</TD>
<TD>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/t_s.gif</TD></TR></T></TABLE>

<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Kaptan Bogaz?dan mesaj gönderdi http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/video.gif
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/250406fatih100.jpgAlmanya?da katildigi organizasyonun ardindan Türkiye?ye dönen kaptanimiz Fatih Tekke Istanbul?da bir bogaz gezisi yapti.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Baskan Yardimcimiz Yusuf Simsek?in yatiyla bogazi gezen kaptanimiz bir ara yatin dümenine geçerek rotayi da gösterdi.
Almanya'da aldigi ödülden dolayi çok mutlu oldugunu vurgulayan Fatih Tekke, "Geçen sezon gösterdigim performansin karsiligini güzel bir ödülle aldim. Bu tür organizasyonlarda Türk futbolunu temsil etmek gurur verici" ifadelerini kullandi.

Fenerbahçe maçiyla ilgili görüslerini de açiklayan Kaptan Fatih, "UEFA Kupasina katilmak için mücadele ediyor, her maçimiza kazanmak için çikiyoruz. Rakibimiz kim olursa olsun fark etmiyor. Kalan 3 maçimizi da galibiyet parolasiyla oynayacagiz. Fenerbahçe ve Galatasaray'in sampiyonluk yarisi bizi ilgilendirmiyor" diye konustu.

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/video.gif Fatih Tekke Bogaz Gezisi (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/videolar/250406bogaz.wmv)

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/250406fatih01.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/250406fatih02.jpg</CENTER></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

TSelif
25.04.2006, 20:17
Helal olsun HACIOSMANOGLUsmileys/smiley32.gif

Selman
25.04.2006, 20:36
Kesinlikle helal olsun.O ne güzel açiklamalar öyle.Bizi kendileri gibi sandilar s-e-r-e-f-s-i-z-l-e-rsmileys/smiley7.gif

Murat Acar
25.04.2006, 21:06
Kesinlikle helal olsun.O ne güzel açiklamalar öyle.Bizi kendileri gibi sandilar s-e-r-e-f-s-i-z-l-e-rsmileys/smiley7.gif

ne demiski bizde duyalim söyleyinde.

Hüseyin Çümen
25.04.2006, 21:35
24 golün 2 sini o atacak insallah bu hafta

Mollasalihoğlu
25.04.2006, 21:54
FATIH TEKKE

Biz daha yildiz birini çikarana kadar en iyisi bu !!!

Burçak
25.04.2006, 23:32
hem gol kralligi için hem ezikleri daha çok ezmek içintak gollerinikaptan.. parçala kuslari.

Selman
25.04.2006, 23:36

ne demiski bizde duyalim söyleyinde.

<DIV>http://www.ajansspor.com/resim/ibrahim_haciosmanoglu.jpg
<DIV id=ustbaslik>
<DIV id=Baslik>FB-GS tartismasi Trabzon'u kizdirdi !..</DIV>
<DIV style="HEIGHT: 5px"></DIV>
<DIV id=&#111;nyazi>Trabzonspor 2. Baskani Ibrahim Haciosmanoglu Habertürk TV?de yayinlanan Seref Tribünü programinda hem Galatasaray hem de Fenerbahçe tarafindan polemik konusu yapilmalarina sert tepki gösterdi..</DIV>
<DIV style="HEIGHT: 5px"></DIV></DIV></DIV>
<DIV>

Ibrahim Haciosmanoglu sunlari söyledi:

?Futbola hizmet sosyal hizmettir.. Yöneticilik yapan insanlarin hem ekonomik hem de sosyal gelismesini tamamlamis olmasi lazimdir.. Biz bu gelisimi tamamlamis yönetim kurulu üyelerinin sayisini yükseltirsek Türk futbolunu da yükseltiriz.."

"Adnan Polat?in çikip da Fenerbahçe yöneticilerinin Trabzonspor?u asagiladigini söylemesi o kadar çirkin ki .. Trabzonspor?u asagilayacak birisini bu ülkede göremiyorum.. Bu sözleri Polat?a yakistiramiyorum ve kiniyorum.. Kimse Trabzonspor kulübüyle böyle konusamaz.. Fenerbahçe yöneticilerinin Trabzonspor?u asagilamasi söz konusu olamaz.. O yöneticiler bizi çok iyi tanir, geçmiste de taniyorlardi, yarin da tanimayan olursa tanitiriz.. Ama eger Fenerbahçeli yöneticiler böyle bir sey söylerse onlari da kiniyorum.."

"Bizi küçümseyen varsa ahmaktir.. Bu tür açiklamalarin yapilmasi son derece çirkindir.. Bu iki kulübün yöneticileri baska kapiya gitsin.. Bizim ihtiyacimiz olan ligdeki konumuzu korumaktir.. Buna da gücümüz var.. Kendi entrikalarina bizi alet etmesinler.. Bizim Türkiye?de yenemeyecegimiz takim yok.. Biz ortamin gerilmesine müsaade etmeyecegiz.. Bizim görevimiz entrikalari bozmaktir.."

"Biz gaza gelmeyiz.. Gaza ne zaman basacagimizi biliriz, kimse ögretemez.. Biz daha düne kadar UEFA?ya gitmek için rakiplerimizin puan kaybini bekliyorduk; ama artik her sey bizim elimizde.. Yasadigimiz bu kadar olumsuzluga ragmen ligi 3. bitirme sansiniz var.. 3 maçimizda 9 puan alirsak ligi üçüncü tamamlariz.."

Buyur kardes.</DIV>Edited by: ts_kolik

sarman61
26.04.2006, 09:46
Güzel konusmus hll valla. Karizmatik adam. Nerde nasil konusulacagini biliyorsmileys/smiley2.gif

$FIRTINA61$
26.04.2006, 11:40
smileys/smiley32.gifGÖKDENIZ KARADENIZ

Aslıhan
26.04.2006, 12:12
hadi kaptan su görmek istemeyenlerede fb maçinda göster kim oldugunu SULTAN im

zanoylu
26.04.2006, 13:17
Açik söylemek gerekirse ben fatihin yerinde olsam su febe'ye gol atmak için çokta zorlamazdim kendimi,ben golü aticam bana ana avrat küfür eden taraftarin takimininsampiyon olmasina belkide vesile olacam varsin olmasin s....ler sampiyon

Ama febeyi yenmek için de deliriyorum ayri konu ne olacak simdi smileys/smiley5.gif

Murat Acar
26.04.2006, 15:39
Ts_Kolik Çok tesekkür ederim ellerine saglik o sözleri üsenmeden buraya tasidigin için.smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif.

Geçekten bize böyle sözünü esirgemeyecek yönetici lazim kendisini cani gönülden tebrik ediyorum.Daha önce benim yönetim hakkindaki yorumlarimi okudu iseniz hep dedim bu yönetime güveniyorum sözlerinde durup transfer isinide halledecek ve seneye bu takim sampiyon olacak diye.

Iste yöneticimiz hem gay seye hemde fe ve be yönetimine gerekli cevabi medyada veriyosa seneye bu takim onlari sahadada dize getirecektir.

KIMSENIN SÜPHESI OLMASIN

keramiya
26.04.2006, 15:55
Açik söylemek gerekirse ben fatihin yerinde olsam su febe'ye gol atmak için çokta zorlamazdim kendimi,ben golü aticam bana ana avrat küfür eden taraftarin takimininsampiyon olmasina belkide vesile olacam varsin olmasin s....ler sampiyon

Ama febeyi yenmek için de deliriyorum ayri konu ne olacak simdi smileys/smiley5.gif

walla ayni ikilemdeyim smileys/smiley5.gif