PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şener: Telafisi Kupa Olur

oflukaan
04.04.2013, 21:44
4.04.2013 Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, kötü geçen sezonun tek telafisinin Türkiye Kupası'nı kazanmak olduğunu söyledi.

Başkan Sadri Şener, Antalyaspor karşısında alınan 2-0'lık galibiyetin camiada moralleri bir nebze de olsa düzelttiğini belirterek, "Önümüzde 7 maçımız var ve hepsi birbirinden önemli. Şuna eminim ki, teknik heyetimiz ve futbolcularımız her şeyin çok iyi bilincinde. Artık önümüzde Akhisar Belediye maçı var ve bu karşılaşmayı da kazanıp şehrimizin ve camiamızın yüzünü güldürmek istiyoruz. Ben de Manisa'ya gidip takımın yanında olacağım. Kadromuzdaki oyuncularımızın kaliteli ve kendine has özellikleri olan oyuncular olduğunu hep söyledim, yine söylüyorum. Eminim ki bir iki galibiyetten sonra özgüvenlerini kazanıp takımı en iyi yere çıkartacaklardır" dedi.
SEZONUN TELAFİSİ KUPA!
Başkan Sadri Şener, yarı finalinde Sivasspor ile karşılaşacakları Ziraat Türkiye Kupası'nı kazanmak istediklerinin de altını çizerek şöyle devam etti: "Bu sezon herkesin kabul ettiği gibi bize ve kadromuzdaki oyuncuların kalitesine yakışmayan sonuçlar aldık. Böyle istenmeyen şekilde geçen bir sezonun tek telafisi Türkiye Kupası'nı kazanmamız olur. Sivasspor ile deplasmanda oynayacağımız maçta avantajlı bir skor elde ederek Avni Aker'deki maçta finale yükselen taraf olmayı arzuluyoruz. Sivasspor engelini aştıktan sonra eminim ki final çok farklı bir havada oynanacak. Oyuncularımız böyle kötü sonuçlar aldıkları, bizi ve taraftarı üzdükleri bir sezonda kendilerini affettirmek için eminim o kupayı kazanacaktır."

Bu sezonun telafisi olmaz!
Trabzonspor'u bu duruma düşürenlerin derhal istifa etmesi gerekir!!!

000061
04.04.2013, 21:51
Ne telafiymiş arkadaş.

oflukaan
04.04.2013, 21:53
Yönetim hala futbolcuları ve şenol güneşi suçluyor dön bir kendine bak yaptığın hatalar yanlışlar 1000 i geçti. 3 yaşındaki çocuk bile anlıyor!

Helvacı61
04.04.2013, 23:55
bu kadar hırsızlığı yapıpta bir kupa aldın diye bu camia seni orada oturtursa ve yeni sezona seninle başlarsa trabzonsporu bırakacağım...

Veysel
05.04.2013, 00:08
Nedir bu herkesin ağzında yok Trabzon'u bırakacam falan bırakın
Zaten tutmadınız ki...
Tapatalk

Helvacı61
05.04.2013, 00:20
Zaten tutmadınız ki...
Tapatalk

neden zorunuza gidiyor...biz trabzonsporu tutmanın bedelini ödüyoruz..ben her ay trabzonspor markalarına para veriyorsam sadri şener sağa sola peşkeş çekip cebini doldurup..ondan sonrada bu camiayı aşağılasın diye vermiyorum...şampiyonlar ligine katılan takımı sağa sola peşkeş çekmiş kimi oyuncuyu seçim malzemesi yapmak kimini komisyon karşılığı verip, yaptığı onlarca yanlış transferle bugün küme düşme hattında ecel terleri döktüren ..klübün hisselerini satmış borç batağına sokmuş birine nedir bu hayranlık...1461 i tutar tertemiz çocukların mücadelesini izlerim daha iyi..

Veysel
05.04.2013, 00:22
Ben tepkimi kongrede oyumu vererek yaparım gerçek taraftarlık budur geçiniz..

Tapatalk

Helvacı61
05.04.2013, 00:31
herkesin yönetemine saygı duyarım...yöntem ne olursa olsun sadri şener mayısta gitmeli bu yönetimle transfer sezonuna girip kabus yaşamak istemiyorum..

DNA-TS
05.04.2013, 00:31
sezonun telafisini sandıkta görürsünüz sadri bey!

Hamza Milet
05.04.2013, 00:32
Hemserim telafisi kupa diyorsunda onunda garantisi yok,
Ben bu futbolla sivasta yenilecegimizi düsünüyorum.

bach72
05.04.2013, 00:38
Telafisi,Sadri Şener ve avanesinin kulüpten bir an önce defolup gitmesi olur.

sanatik
05.04.2013, 00:40
küme düsmek üzere olan takimin baskani kupayi alirsak (alamayacaginin göstergesi aslinda bu aciklama !) sezonu kurtardik mantiginda maalesef.

Sanki kulübü baskalari yönetti.

alper*
05.04.2013, 00:47
Bu sezonun telafisi yok. Ayrıca kupa mupa da hayal.

yorumsuz6117
05.04.2013, 00:50
Bu takım kupa alamaz.

nakzo
05.04.2013, 01:00
Avrupada yarı final oynayan feneri, tıbbi atık dolu kadronla mı yeneceksin? Ha sadri bey ha ha ha aha aha ahahaah ahha haaaaa haaaa sana sadece acıyorum, sus bir susda daha fazla tiksindirme kendinden. fener en az 4 atar senin takımına senin takımına diyorum çünkü bu ucubeler benim TRABZONSPORUMUN oyuncuları olamaz.

ilhan
05.04.2013, 01:15
2010-2011 sezonunda şampiyonluk kazandık ve yönetim o kupayı o süreçten sonra alamadı. O kupayı almadıkları sürece hiçbir sözlerine itimatım yoktur.

Ender Kuyumcu
05.04.2013, 01:20
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO sadri şener yaşıyormuş!!!!!!!!!!!!!!!!

Haftalardır takım sahada doğranıyor, Giresun'da basketbolcular canını zor kurtarıyor, kulüp borç batağında, futbolcuların alacaklarının ödenmesi için sürekli hisse satışı yapılıyor sadri'den ne ses var ne seda ama takım bir galibiyet alınca demeç vermeler başlamış.

mhs61
05.04.2013, 02:00
kupa filan umrumda değil şu sezon bitsin hyırlısı ile sadri ve savaşcıları kenara çekilsin yeter. Gerçi sonra gelen kim olursa olsun gine umudum olmayacak neyse bakalım önümüze

İlker Yazıcıoğlu
05.04.2013, 03:08
Adam ne derse kabahat.Berbat bir dönem geçirdiğimizi bilmiyor mu kendisi sanki?
Şu kötü sezonda en azından Türkiye kupasını alalım diyor adam.
Var mı aksini düşünen?
Tamam ,eleştirelim de,havadan nem kapmanın da gereği yok.

sifuni
05.04.2013, 03:39
Son vurgunu yapip kacacak klüp büyük bir bosluga düsecek toparlanmasi 5-10 seneyi bulacak yine bize hüsran yine bize hasret :(

arifberkay
05.04.2013, 07:58
Hala kadro kaliteli diyor ya bayılacağım...

ozturk
05.04.2013, 08:03
bu fb den mi alacakmışız kupa yı?

asilhamsi
05.04.2013, 08:08
Yönetim beceriksiz degil ihanet icindedir.

Ne kadar erken gorevi bırakırsa o kadar karlıyız.Mayısta bu is bitmeli.

Gurpas
05.04.2013, 08:29
Fener iyi takım olmuş

Celal Demir
05.04.2013, 08:47
Fener iyi takım olmuş

iyi olurlar tabi adamlar şike sürecinden dahada güçlenerek çıktı biz hariç kim olsa dahada güçlenirdi gayet doğal...

Tayfun
05.04.2013, 08:52
Sezonun telafisi Türkiye Kupası olmasa bile, finalde şikecilere karşı alınacak kupanın yeri ayrı olacaktır, anlamlı olacaktır. Ama kesinlikle bir sezonun telafisi değildir. Bu sezon taraftarın başı öne eğik geziyorsa sebebi yine yönetim ve futbolculardır .

ofluakrep
05.04.2013, 09:09
herkes birşeyler yazıyor. yazdıklarınız yanlış ta diil doğru, doğru ama bu adamı , sadri şeneri göndermek için ne yapıyoruz. adam (adam demeye 41 şahit lazım) Trabzonsporu mahvetti...Hiç olmadığı kadar kötü yönetildi...Sattı sattı sattı....hala daha satmaya devam ediyor. Bu adama kim dur diyecek...Arkadaşlar böyle giderse Onurumuz da elden gidiyor....

Mehmet BAŞ
05.04.2013, 09:58
Arkadaşlar tamam haklısınız, Sadri ŞENER bu sene çok kötü yönetti takımı...
Hatta buna yönetme bile denmez ya neyse...

Fakat biraz haksızlık yaptığımızı düşünüyorum Sadri ŞENER'e...
Tüm Türkiye, Fenerbahçe düşmesin diye uğraştı. Herkes Fenerbahçe'nin yanında yer aldı...
Bu kadar güçlü bir cephe karşısında Trabzonspor camiası birlik olamadı, dağıldı...
Sadri ŞENER'e kaç tane milletvekilimiz destek oldu? Kaç tane iş adamımız sahip çıktı?
Sizi destekleyen birilerini bulamazsanız kendinizi ni kadar güçlü hissedebilirsiniz ki?
Ben biraz Trabzonspor camiasını eleştiriyorum bu konuda...
Sorun aslında bizde...
Biz bir yumruk olamadık, bir bütün olamadık...
Haliyle de dağıldık, parçalandık...
Tıpkı 1997 yılında olduğu gibi...
Camia bütünleşmiş olsaydı inanın birçok şeyi aşacaktık...
Maalesef ki "Bütün Olamamak" cezasını cekiyoruz hala...
Klüp Başkanı, yöneticileri, efsaneleri, teknik adamları, futbolcuları ve taraftarı ile ortak bir tavır sergiledik mi?
Sergileyemedik...
Önce aynaya bakmamız lazım...
Biz ne kadar birlik olduk ki?
Ortada bir başarısızlık varsa fatura da önce antrenör sonra da başkana kesilir...
Bunu farketmemiz lazım.
Sözlerimden Sadri ŞENER'i savunduğum anlamı çıkmasın.
Ben camia olarak da büyük hatalar yaptığımızı düşünüyorum.
Nasıl ki en yeteneksiz adamlardan oluşan bir futbol takımı, "takım olma ruhunu" yakalayınca çatır çatır oynuyor,
Aynı şekilde en yetenekliler de takım olamadığı için oynayamıyorsa
Camialar da bütün olamadığında dağılmaya, ezilmeye mahkum olurlar.
Bu sözlerim hem yönetime, hem taraftara, hem de camianın önde gelen lider kişiliklerine...

Alper Calik
05.04.2013, 10:12
Ender Bey,

Elbette yasiyor, daha satilacak Onur ve 1461 var. Elimizde kalan 1-2 formda oyuncuyu da satacak ki rahatlasin.

Ne yapacagiz Onur u? Tursunu mu kuracagiz ;)

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO sadri şener yaşıyormuş!!!!!!!!!!!!!!!!

Haftalardır takım sahada doğranıyor, Giresun'da basketbolcular canını zor kurtarıyor, kulüp borç batağında, futbolcuların alacaklarının ödenmesi için sürekli hisse satışı yapılıyor sadri'den ne ses var ne seda ama takım bir galibiyet alınca demeç vermeler başlamış.

cakalkerem
05.04.2013, 10:20
o hikayeleri çok okuduk her sene aynı terhane....nedir bu bir senede kupadan elensek te telafisi lig şampiyonluğu dense.......

Celal Demir
05.04.2013, 11:37
Arkadaşlar tamam haklısınız, Sadri ŞENER bu sene çok kötü yönetti takımı...
Hatta buna yönetme bile denmez ya neyse...

Fakat biraz haksızlık yaptığımızı düşünüyorum Sadri ŞENER'e...
Tüm Türkiye, Fenerbahçe düşmesin diye uğraştı. Herkes Fenerbahçe'nin yanında yer aldı...
Bu kadar güçlü bir cephe karşısında Trabzonspor camiası birlik olamadı, dağıldı...
Sadri ŞENER'e kaç tane milletvekilimiz destek oldu? Kaç tane iş adamımız sahip çıktı?
Sizi destekleyen birilerini bulamazsanız kendinizi ni kadar güçlü hissedebilirsiniz ki?
Ben biraz Trabzonspor camiasını eleştiriyorum bu konuda...
Sorun aslında bizde...
Biz bir yumruk olamadık, bir bütün olamadık...
Haliyle de dağıldık, parçalandık...
Tıpkı 1997 yılında olduğu gibi...
Camia bütünleşmiş olsaydı inanın birçok şeyi aşacaktık...
Maalesef ki "Bütün Olamamak" cezasını cekiyoruz hala...
Klüp Başkanı, yöneticileri, efsaneleri, teknik adamları, futbolcuları ve taraftarı ile ortak bir tavır sergiledik mi?
Sergileyemedik...
Önce aynaya bakmamız lazım...
Biz ne kadar birlik olduk ki?
Ortada bir başarısızlık varsa fatura da önce antrenör sonra da başkana kesilir...
Bunu farketmemiz lazım.
Sözlerimden Sadri ŞENER'i savunduğum anlamı çıkmasın.
Ben camia olarak da büyük hatalar yaptığımızı düşünüyorum.
Nasıl ki en yeteneksiz adamlardan oluşan bir futbol takımı, "takım olma ruhunu" yakalayınca çatır çatır oynuyor,
Aynı şekilde en yetenekliler de takım olamadığı için oynayamıyorsa
Camialar da bütün olamadığında dağılmaya, ezilmeye mahkum olurlar.
Bu sözlerim hem yönetime, hem taraftara, hem de camianın önde gelen lider kişiliklerine...

tüpçüde fenerbahçe düşmesin diye uğraştı bizim başkan gitti fenerbahçemiz diye açıklama yapan adama oy verdi.. muhalefet edenede ince zedüşünmek lazım deyip dalga geçti.. peki sonra ne oldu? bu olaylar bile istifa sebebidir. bence.

umit077
05.04.2013, 11:42
başkan boşver kupayı. artık bu kirli ligde oynayan bir takım görmek istemiyorum. oynadıkça kirletiyorlar. kupa kalsın ama bu kirli lig oynanmasın. oynatılmasın. bazen nerede o eski Trabzonspor taraftarı diyorum. Hakkı yenilecekti de trabzonda bir daha maç oynanacaktı! Sadece trabzonda değil ülkede hiç bir yerde maç oynanmazdı. düzenin takımı olmaktansa kendi ipini çekmeyi yeğlerim.

zekeriyya
05.04.2013, 12:03
telafi Kötü bir etkiyi veya sonucu başka bir etki ile yok etme, karşılama, yerine koyma.
en azından sonucun kötü olduğunu biliyor :)

Burçak
05.04.2013, 12:16
kupada giderse söyleyecek bişeyin kalmıyor başkann..

Adnan Mollasalihoğlu
05.04.2013, 12:26
Zaten tutmadınız ki...
Tapatalk

Senin de sıkıntın Başkanı sevmeyenlerle galiba arkadaş...Söyle Başkanın hikmetini de bizde bilelim.Fenerbahçe'ye emek hırsızı diyoruz ama içimizdeki Hırsızlara gelince ÇIT yok gözünü sevdiğimin TRABZON'u CADI KAZANI bu kadar kaynamaz.

Sibel
05.04.2013, 12:29
Sizin yapamadıklarınızın ve yaptıklarınızın telafisi ne olacak Sayın Şener?

Yiğit Gayretli
05.04.2013, 12:39
Borç 200 milyon :)

FC-ST-PAULI-61
05.04.2013, 12:42
Bu Sezonun telafisi olamaz.Bu Kadroda Kupa mupa alamaz.

Murat Altun
05.04.2013, 12:46
Sadri Şener bizi salak mı sanıyor yoksa gerçekten böyle saçma konuşmalarına kendisi inanacak kadar safmı

Hüseyin Kurt
05.04.2013, 12:47
Senin telafin ne olur Sadri Şener?

kürşat şen
05.04.2013, 13:36
elde avuçta ne kaldı geriye,yerde kalan kurumuş bir yaprak gibi...

munzevil
05.04.2013, 14:21
Pilav olmadı lapaya dön,giden herkesin arkasından konuş bok at böyle başkanlıkmı olur.
oysa çok severdim başkanımızı,
her konuşması skandal vesselam.
şimdide günü kurtarma adına kupaya sarıl peh peh peh....

Koray
05.04.2013, 14:30
Zamaninda istifa seslerine muhalefet degilde destek verseydiniz 3-5 ihaleye Trabzon ve Trabzonsporu satan bu adam suan o koltukta oturmuyor olurdu simdi ugrasin durun.

şenolkılınç
05.04.2013, 14:41
başkan neyin telafisinden bahsediyor anlamadım istanbulun arka bahçesi olmuşsun menajerler tasislerinde cirit atıyor. bu ülkenin en büyük spor adamı ŞENOL GÜNEŞ i küstürmüşsün . 3,sınıf topçulara neredeyse şehrin gsmh kadar para kaptırmışsın. takıma hatta bütün bölgeye anadoluyu düşman etmişsin. 3-5 emperyalist uşağa uyup hes ler bizim kazancımız deyip 20 günde ihale sonuçlandırdın ama iş akyazıya gelince yıllardır beklemedeyiz vs... daha bunu sayarım sen halen telafiden bahsediyorsun bırak başkan bu işleri

Erbay
05.04.2013, 14:43
Telafi olmaz. Olsa olsa teselli olur.

Emre ÖZTÜRK
05.04.2013, 14:46
Telafisi senin en kısa zamanda defolup gitmen olur.Gözün doysun daha ne kadar sömüreceksin bu takımı.Paraya bu kadar ihtiyacın varsa toplayalım aramızda birşeyler.Hala daha utanmadan suçu başkalarına atabiliyorsun helal sana.Rezil olduk tüm ülkeye,kazandığımız şampiyonluğu çaldılar çalanlara oy verdin.En iyi oyuncularımızı ğsyi yeniden şahlandırmak için üç kuruş para için peşkeş çektin.Selçuk'a Sadri Şener kalırsa bende kalırım açıklamalarını yaptırdığın günler dün gibi aklımızda.Defol Sadri :@

kürşat şen
05.04.2013, 14:59
sadri başkana''sen telafisi olmayan en büyük hatam benim''şarkısını armağan ediyorum trabzonspor taraftarları adına..

sifuni
05.04.2013, 15:56
Kupa Finaline cikip yenilmek (hemde Fenere karsi) belki cok kötü olacak ama takimimizin Kupayi almasini istemiyorum acikcasi. Tamam belki avrupa sansini getiriyor ve Prestij acisindan iyi ancak kötü giden seylerin üzerini kapatacagi düsüncesindeyim bilmem katilirmisiniz.

Fatih Özkan
05.04.2013, 16:08
Telafi kelimesi çok yanlış olmuş...
Denildiği gibi sadece ve sadece bir nebze teselli olur.
Bu sene başımıza gelenler ve yaşadığımız ilkler unutulmayacak neticede...

Doğukan Uçan
05.04.2013, 19:52
2010 daki finalde 1-0 da geriye düstügümüzde bile gol atacagımızdan süphem bile yoktu o derece emindik takımdan ama şimdi finalde bir kez daha fener ile karşılaşırsak kaybederiz çok zor imkansız hatta

Sefaenes
05.04.2013, 20:15
ya neyin tealfisini yapiyor Baskanimiz yasadigimiz ilk rezilliklerin telafisni bir Kupa alarak mi telafi edecek. Birde daha Finale daha kalmamisken oynadigimiz futbol rezil futbolsa neye göre güveniyor. Bu taraftar sezon basinda sezon ortasinda forvet lazim diye basbas bagirdi ama kadro yeterli diye Traftarla alay gectiler sonra kupa alip herseyi unutturacaklar ya ben yalanlara karnin artik tok. Bu senenin telafisi yok ne yazik ki kara leke olarak Trabzonspor tarihine gecti

Fatih
05.04.2013, 20:16
Hala kupa diyor.

Mehmet BAŞ
06.04.2013, 14:24
Arkadaşlar evet Sadri ŞENER çok hatalı...
Bunu herkes biliyor.
Fakat tek suçlu olarak Sadri ŞENER'i ilan etmek bence bazı sorunları görmemek demektir.

Sadri ŞENER suçlu da Trabzon şehrinin önde gelenleri suçlu değil mi?
Milletvekillerimiz suçlu değil mi?
Peki ya bakanlarımız?

Tüm bu adamları geçtim de biz taraftar olarak suçlu değil miyiz?
Şike sürecindeki hatalarımızı geçtim de şu Avni Aker'de bu sene 8-10 bin kişi ile maç oynattığımız için ne kdr suçluyuz sizce?
Türkiye gerçeklerini biliyorsunuz, sahada zaafiyete uğrarsanız masada konuşturmazlar sizi...
Bizim taraftar maça gitmemek ile kimin ekmeğine yağ sürdü acaba?
Biraz da bunları düşünelim...

Fatih Solmaz
06.04.2013, 14:41
o kupanın sapları ile dalga geçmesinler sonra? sadri şener senin kadar boş beleş bir adam yok.

Ali İhsan
06.04.2013, 14:45
2011 şampiyonluk kupası nerede Sadri bey?