PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Onur Recep Kıvrak GS Kulübüne Satıldı mı?

Ender Kuyumcu
03.04.2013, 13:14
An önce aldığım bir haberde Onur Recep Kıvrak için GS Kulübüyle anlaşıldığı ve Onur'un satışının yapıldığını öğrendim.

Bu bilgi GS Kulübüne çok yakın bir kişi tarafından iletilmiştir.

Hatta TS kulübünün bu satış karşılığında çekler aldığı da iddia edilmektedir.

2010-2011 yılı Şampiyon kadrosunu haraç mezat satan ve bazılarından para bile alamayan sadri şener ve ekibi son darbeyi de Onur Recep Kıvrak'la vurmaya hazırlanıyor.

Kulüp hisselerinin son satışlarla toplamda % 43'ünü satmış bulunan sadri şener ve ekibi sıfır borca yakın aldıkları kulübü resmi rakamlarla an itibari ile 169 milyon TL borca sokmuş durumdalar.

Bu borcun 200 milyon TL civarında olduğu söylenmekte.

Sezon sonu büyük ihtimalle 1461 Trabzon'u da satıp kendilerine maddi kaynak yaratacaklardır. Bu yönde çalışmalara başladılar zaten.

TS kulübü hızla batma noktasına doğru ilerliyor ve bu başkan ve yönetim kaldığı müddetçe bu sene olmazsa seneye bu takımı kesinlikle küme düşürecekler.

Şike lobisinin cezalandırmaya çalıştığı Tranzonspor'umuzu sadri şener ve ekibinin de katkılarıyla bu hale getirdiler.

UYANIN ARTIK!!!

ozturk
03.04.2013, 13:15
İşin maddi boyutu bir yana prestij açısından rezillik..

Elalemin diline düşüyoruz iyice.

Rasim YILMAZ
03.04.2013, 13:21
Ender Bey ,

Böyle birşey olabileceğine imkan vermiyorum.

Çünkü sözü geçen iki kulüp İMKB 'de işlem gören , halka açık şirketlerdir. Kamuoyu Aydınlatma Platformuna bildirim yapılmadan , içinde çekler (finans) dönen böyle bir alışverişe girmeleri , çok büyük cezai uygulamalarla karşı karşıya kalma durumlarını doğuracaktır.

Satılma olayı gerçekleşmemiştir fakat bu gerçekleşmeyeceği anlamına da gelmez:)

Bu tip haberlerin Trabzonspor camiasını Onur'un satılma sürecine hazırlama olarak değerlendiriyorum. Yani bir nevi yavaştan camia yı alıştırma durumu...

Saygılar..

Akşam maçta görüşürüz....:)

Hamdi Karamahmutoğlu
03.04.2013, 13:21
Büyük rezillikler döndüğü aşikar.
Sadri ve yuvarlak masa şövalyeleri o koltukta oturduğu sürece her yeni güne yeni bir kepazelikle uyanmamız işten bile değil.

Kaya
03.04.2013, 13:22
Egemen'e benzer şekilde anlaşılmıştır...

Ama şu an öyle bir şey denilerek açıklamalar yapılır...

Sezon sonunda vedalaşılır...

Bence Onur'un işini bitirdiler...

Fatih Özkan
03.04.2013, 13:22
Gerçekten büyük rezillik olur...
Bokunu çıkarmasınlar!

Ahmet Kapıcıoğlu
03.04.2013, 13:23
Bu haberleri israrla gormemezlikten geliyorum inanmak istemiyorum..
Trabzonun abileri,Agalari neyi bekliyor Kulup BATIYOOOR

artvints
03.04.2013, 13:34
kendi kaynaklarına sırtını dön, vizyon mizyon deyip milleti kandırarak borca ve faize mahkum et, kaynakları da satmak zorunda kal.ulan hep aynı şekilde kurumlar batırılıyor.
artık anlamak zorundayız.klübe bilgi getirecek,eğitimci getirecek tesis yapacak kişiler görevi devralmalı.
borç aldın, oyuncu aldın olmadı, satamadın yenisini aldın olmadı başarıda gelmedi borç büyüdü.bunun sonu çok net bir şekilde batmaktır, başarı gelse bile, büyük resimde pek bişey değişmez.
onun yerine eğitimci getirirsin tesislerini yaparsın, ve ham maddeyi işlersin, bu kadar basit.hem klübün de şehre ekonomik katkısı olmuş olur, halk da daha çok sahiplenir.öteki türlü oyuncular para ver getir, onlarda işlerini yarım yamalak yapsın.zaten bahane de hazır diğer takımlar bizden daha güçlü zengin.kaderimize razı olalım.benim tuttuğum trabzonspor bu değil.

KoRNea
03.04.2013, 13:36
15 Milyon çok iyi miktar. Ama gsye satılmasın. gs harici her takıma gidebilir, fener dahil.

Berkan
03.04.2013, 13:39
Düştüğümüz duruma bak.

Kale içten gitmiş asıl şikeciler bizim yönetimde. Yazıklar olsun.

Burçak
03.04.2013, 13:43
Eğer bu gerçekleşirse ''Onurunuzuda satın aldık'' diyenlere yönetim ne cevap verecek ?!!!!!

ilhan
03.04.2013, 13:43
Onur'un durumu çok farklı. :) Öyle ki, sözleşmesindeki maddede geçerli olan parayı kim getirirse ona satılması söz konusu. O madde yönetimin elini güçlendiriyor. Her halükarda satacaklardı. Şimdi satarlarsa "maddeden yararlandı" yalanı ile taraftara yem atacaklar. Kadro içerisinde elden para karşı çıkarılacak her futbolcu sezon sonu satılırsa kimse şaşırmasın.

Sezon sonunda öyle ahım şahım transfer dönemi de olmayacak. Ama yine har vurup harman savuracaklar.

Adem Akyüz'
03.04.2013, 13:44
Arkadaşlar. Her şey ortada anlaşmalar yapıldı. Onur seneye Galatasaray'dadır.. Başkan önce Onur hiçbir yere gitmiyor dedi, sonra 7,5 milyon euro ne kadar ediyor haberiniz var mı dedi. Ardından bir anda 1461'dan Fatih kadroya dahil edilecek denildi. Sonra Onur'un sözleşme yenilendi ama özel madde kaldırılmadı sadece sonraki satıştan %25 pay eklendi.. Bu gidişat belli.. Takımın borcu aldı başını gidiyor. Ha onurdan gelecek parayla borç mu ödenecek emin değilim. Birilerinin cebine de gidebilir o para. Ama gerçek olan şu ki ONUR seneye Galatasaray'da !

Adem Erdoğan
03.04.2013, 13:47
Şaşırtıcı olmadı.

Burçak
03.04.2013, 13:48
Yönetimlerin ne kadar önemli olduğunu son zamanlarda yakınen gördük.
Önceden de star futbolcularımızı isteyenler çok olurdu.
Hatta adı lazım değil bazıları köpekler gibi kulübün önünde yatardı o adamları alabilmek için.
Ama kulüp dik durur kendi silahımı sana niye vereyim der sktir ederdi!
şimdi ise olanlar ortada. böyle bir satış olmayacak denen herkes elden çıkarıldı.
Bunun mimarı ise mevcut yönetimdir.
Yönetim gadromuz yedersiz!

mashal61
03.04.2013, 13:53
Taraftarın büyük kısmının olan bitenden haberi yok ya da işlerine gelmiyor.

Puan durumunda biraz yukarılarda olsak, başkan Aralık'ta aday olacağını bile açıklardı.

Neyse ki öyle bir ihtimal yok.

ESER
03.04.2013, 14:00
sezon sonu onuru hain ilan eder. kendisinin en iyi becerebildigi is budur.

alper*
03.04.2013, 14:05
Trabzonspor'un % 25'i halka açık. % 43 hangi oran?
Halka açık kısmın % 43'ü satıldıysa bu demektir ki şirketin yüzde onu satılmış.

Taner Uykuçeken
03.04.2013, 14:10
Tamam satacaklarda bari şu geseye satmasınlar
bir yönetim bu kadar mı camiasına uzak taraftarına ilgisiz olur arkadaş
taraftarın o camiaya bakışından da mı bihaberler....
Uefa ve Fifa ya yaptığımız mail fax telefon organizasyonundan birde Kulübe yapmak lazım
ciddiyim gitsin şikecilere satsınlar ama bu çirkeflere satmasınlar bunu kaldıramam

biltrabzon
03.04.2013, 14:11
Baslik satildi mi diye atilmis.Onur u Trabzonspor un satma yetkisi yok ki;parayi yatiran alir zaten.Bu sözlesmeyi ben degil Onur yapti biraz olaya bu taraftan baksak.O maddeyi koydurmak yerine normal sözlesme uzatmasi yapsaydi.Yönetimi elestirdiginiz kadar bu tür sözlesmeleri kulübe dayatan futbolculari elestirsek.Gitttikleri kulübe niye böyle maddeler koyup sözlesme imzalamiyorlar.Bunlar kendilerini uyanik zannediyor,ama helal bizim taraftar yiyor ve suclu Sadri Sener oluyor.

murat
03.04.2013, 14:11
spekulatif bir haber, zaten sozlesmesindeki madde onun transferini engellememize yetmez. Ozel bir baslik acilmasi anlamsiz bence...

İskender Çakmak
03.04.2013, 14:14
En sonunda kafayı yiyeceğim. Onur transferini hazmedemem. Yönetim inşallah böyle bir işe girmemiştir.

MuratJ
03.04.2013, 14:16
Trabzonspor artık bu ülkenin en küçük takımlarından biridir. Trabzonspor küçük takımdır. Hain yönetim bilinçli şekilde bu takımı küçülttü bağırdım bu yönetime hak ettiklerini söyledim ceza aldım. Taraftarında umursamazlığı ve katkılarıyla koca Trabzonspor artık küçük takımdır. Egemen Selçuk Burak ve doğruysa Onur bu rezilliklerin olduğu takım Kayseri'den Akhisar'dan bile daha küçük takımdır. Büyük takımla alakası yoktur. Yazıklar olsun hain peşkeşçi yönetime hakettiğini vermeyen bu taraftara. Ama inşallah doğru değildir. Dediğim gibi doğruysa Trabzonspor prestiji olmayan bu ligin en küçük takımıdır. Bunu kabul etmeyen kendisini kandırır anca.

zahido
03.04.2013, 14:16
Bariz belliydi..

Şaşırmış olmayı çok isterdim..

MuratJ
03.04.2013, 14:17
Bu gerçekse bu yönetimi tek tek meydanda dövmeyen asmayan Trabzon şehride yok olsun! Sadri arkadaşlarınla ihanetlerin bedelini ağır ödemelisin

Yunus Emre SEYHAN
03.04.2013, 14:19
Haftalar öncesinden yazdım, hatta başlık açtım. Başlık bir yönetici tarafından kilitlendi. Heralde Yönetici olmadığım için kilitlendi(!)

alper*
03.04.2013, 14:19
Ben böyle utançları kaldıramıyorum artık.

Dün havalaanında Trabzonspor formasıyla GS peşinden koşan taraftarlar yarın Onur'un GS'ye satışı bilmem ne...

Ya ben her şeyi hazmediyorum hani küme düşersin rezil top oynarsın 10-0 yenil falan mesele değil...

Ama böyle GS'nin arka bahçesi gibi görülmek beni utandırıyor.

15-20 senedir takımı takip ediyorum hiçbir zaman hiçbir şeyinden hiçbir başarısızlığından asla utanmadım ama artık utanıyorum böyle şeylerden.

Trabzonsporluyum demeye utanır hale geldim.

Olur da 1461 birinci lige çıkar ve olur da birine satılırsa ve yine olur da Trabzon takımı kimliğini koruyarak İstanbul'da mücadeleye devam ederse

Trabzonspor diye bir şey kalmaz. Vefa, Göztepe neyse Trabzonspor da o olur.

Emrah Akcagöz
03.04.2013, 14:20
Diyelim adamlar 7,5 milyon €'yu verdi ancak Onur gitmek istemezse ne olacak ?

Bu konuda önemli bir nokta da Onur'un parayı yatıran kulübe imza atması değil mi ?

Ayrıca olaya sadece maddi yönden bakarsak şu an için 7,5 milyon € kulüp için mükkemmel bir para. Ancak o paraya Onur gidince iş değişiyor.

MuratJ
03.04.2013, 14:21
Hadi birşeyler yapalım küçülmesin iyice Trabzonspor kel Sadri ve hain arkadaşları nerede dövelim birşeyler yapalım peşkeşçilere ????? Yaşasın egemen yaşasın Selçuk yaşasın yattara yaşasın Gökdeniz yaşasın Burak kahrolsun lanet olsun gebersin yalancı peşkeşçi hain kelaynak Sadri ve arkadaşları !!!!!

Yunus Emre SEYHAN
03.04.2013, 14:21
Diyelim adamlar 7,5 milyon €'yu verdi ancak Onur gitmek istemezse ne olacak ?

Bu konuda önemli bir nokta da Onur'un parayı yatıran kulübe imza atması değil mi ?

Onur istemez ise hiç bir yere gitmez.
Ama istememe gibi bir durum söz konusu olamaz. Bizden 1.3 alıyorsa Galatasaray ona en az 2.3 verecektir.
1 milyon euro az bir rakam değil.

MuratJ
03.04.2013, 14:22
Trabzonspor artık bu ülkenin en küçük takımlarından biridir. Trabzonspor küçük takımdır. Hain yönetim bilinçli şekilde bu takımı küçülttü bağırdım bu yönetime hak ettiklerini söyledim ceza aldım. Taraftarında umursamazlığı ve katkılarıyla koca Trabzonspor artık küçük takımdır. Egemen Selçuk Burak ve doğruysa Onur bu rezilliklerin olduğu takım Kayseri'den Akhisar'dan bile daha küçük takımdır. Büyük takımla alakası yoktur. Yazıklar olsun hain peşkeşçi yönetime hakettiğini vermeyen bu taraftara. Ama inşallah doğru değildir. Dediğim gibi doğruysa Trabzonspor prestiji olmayan bu ligin en küçük takımıdır. Bunu kabul etmeyen kendisini kandırır anca.

ferdeco128
03.04.2013, 14:23
Haberin gerçek olduğunu sanmıyorum. Bir kere Onur niye gitmek istesin ki? Futbolcu istemedikten sonra hiçkimse hiçbir şey yapamaz.

Emrah Akcagöz
03.04.2013, 14:25
Öncelikle gsnin Muslera'yı satması gerek. Yani ben Onur'un gidipte Muslera'nın arkasında oynamak isteyeceğini sanmıyorum.

Ustaalioğlu
03.04.2013, 14:27
Ah ah, Al henrikeyi, zokorayı, bilmemkimi 5 milyona, sat onuru 7milyona, olacak iş değil...

Ender Kuyumcu
03.04.2013, 14:27
Onur gitmek istemez diyenlere toplu cevap:

Ogün ve Abdullah da gitmek istemedi.

Egemen de gitmek istemedi, hatta adam o yaşta hüngür hüngür ağladı.

Kulüp sizi satmayı kafasına koymuşsa bedavaya oynamayı kabul etseniz bile gidersiniz.

Celal Demir
03.04.2013, 14:28
bizi bu durumlara getirenlerden farkın yok Sadri bey tez zamanda defolup gitmen dileğiyle... Adamlar gs nin altyapısı oldunuz deyip dalga geçiyorlarya bizde çok kızıyoruz hani... yalanmı ?

Emrah Akcagöz
03.04.2013, 14:30

Egemen de gitmek istemedi, hatta adan o yaşta hüngür hüngür ağladı.

Kulüp sizi satmayı kafasına koymuşsa bedavaya oynamayı kabul etseniz bile gidersiniz.
Ogün ve Abdullah'a pek birşey diyemem ama Egemen bende soru işareti yaratıyor.

biltrabzon
03.04.2013, 14:32

Egemen de gitmek istemedi, hatta adan o yaşta hüngür hüngür ağladı.

Pardon Egemen mi gitmek istemedi?(Egemen in para icin sattigi kulüpleri yanyana koysan 3.köprüyü insaa edersin)Yada gitmek istemeyen Onur mu 7.5 milyon euro getiren alir maddesini koyduran,yada baska onur mu var bizdede biz bilmiyoruz.

kalavara
03.04.2013, 14:37
böyle başlık mı olur efendim!
hem böyle bir şey olacaksa bile ne gs klübü ne de ts bugünden yapmazlar bunu,yapamazlar.
siz de söylediniz bu takımdan kimler gitmedi ki!
onur'un yurtiçine transfer edilmesi her ne kadar hepimizi yaralayacak olsa da bizi çaresizliğe sürükleyecek bir şey değildir, olacaksa olur!
yönetim satılanlardan çok alınanlarla eleştirilmelidir ve baskı yapılacaksa orada baskı yapılmalıdır!

ozturk

Cidden Egemen gitmek istemedi mi?

Fatih Özkan

Egemen ?
Midesiz Egemen ?
Para için emeğini çalan, terini hiçe sayan bir kulübe giden bir adamı şurda savunmanın manası nedir anlamıyorum ?
Hüngür hüngür ağlamışmış (!)
İsterse kendini assın o şikecilerin formasını sırtına geçirdikten sonra...

zahido
03.04.2013, 14:38
Birbirinizi kandırmayın profesyonel olarak düşünün..

Kimse amme hizmeti yapmıyor burda.. Adamlar bu işten para kazanıyorlar..

Burak niçin gittiyse Onurda oyuzden gidicek..

Burakta çok sevdi bu takımı ama hedefsizlik yuzunden gitti..

Kimse bizim hedefimiz şu bu demesin.. Herşey ortada işte..

Yönetimin işbilmezliği sayesinde cillop gibi kadro gitti..

Biz bu yönetimle daha çok soğuk sular içeriz boyle transferlerin ardından..

ferdeco128
03.04.2013, 14:41
Futbolcu kalıyorum veya şu kulübe gitmek istemiyorum dedikten sonra bir yere gidemez. Futbolcunun seçim hakkı her zaman vardır. 7.5 milyon şartı olduğu sürece yönetimin transferde söz hakkı yoktur. O parayı getiren kulüp futbolcuyla anlaşır transfer eder veya anlaşamaz, transfer gerçekleşmez. Burada söz hakkı futbolcuda.

biltrabzon
03.04.2013, 14:42
Egemen ?
Midesiz Egemen ?
Para için emeğini çalan, terini hiçe sayan bir kulübe giden bir adamı şurda savunmanın manası nedir anlamıyorum ?
Hüngür hüngür ağlamışmış (!)
İsterse kendini assın o şikecilerin formasını sırtına geçirdikten sonra...

Bunun manasini ben söyleyeyim,simdiki yönetimi devirmek icin bir operasyon baslatildi ve üzülerek görüyorum ki bu operasyon bordo mavi net sayfalarinada yansidi.Egemen gibi bir haysi....z üzerinden bile yönetime vurmak,belden asagi vurmak gibidir bence.

Emrah Akcagöz
03.04.2013, 14:44
Bu konu ile ilgili yönetime kabahat bulacağımız tek konu o maddenin kaldırılmaması.

ahamitokutan
nevzat şakar ve hasan yener den yönetici olursa daha çooook böyle başlıklar göreceğiz.gerçi artık yıldız namına futbolcumuz da kalmadı ya neyse.nefret ediyorum bu ikiliden...

Tayfun
Onur satılabilir gayet de doğaldır, sözleşmesindeki para iyi para yalnız;
Onur'un verdiği demeçler "gidersem Avrupada iyi bir takım olur" sözünden sonra kalkıp diğer sözünü yiyen futbolcular gibi gs'ye giderse biraz "adamlık,vicdan" muhasebesi yapması gerekir kendisinin.
Yönetim için Onur'un gittiği takım hiç mi hiç önemli değil onlar için para ön planda, kaldıki satılan futbolculardan elde edilen paranın nerelere gittiği de muallak.

Onur'un Trabzonspor'dan gidişi çoğu taraftarımızı üzmez fakat, kalkıp gs'ye gitmesi tepki çekecektir şüphesiz. Neden? Çünkü Trabzonspor'un değerli taşarından, tutup da Halil gitse gs'ye davul zurna ile yolcu ederiz kendi elimizle neden? çünkü Trabzonspor için varlığı ile yokluğu arasında pek fark olmaz... Bu insanların bana değer verdiği yerde kalırım şahsen...

Ergin Varlibas
03.04.2013, 14:46
An önce aldığım bir haberde Onur Recep Kıvrak için GS Kulübüyle anlaşıldığı ve Onur'un satışının yapıldığını öğrendim.

Bu bilgi GS Kulübüne çok yakın bir kişi tarafından iletilmiştir.

Hatta TS kulübünün bu satış karşılığında çekler aldığı da iddia edilmektedir.

2010-2011 yılı Şampiyon kadrosunu haraç mezat satan ve bazılarından para bile alamayan sadri şener ve ekibi son darbeyi de Onur Recep Kıvrak'la vurmaya hazırlanıyor.

Kulüp hisselerinin son satışlarla toplamda % 43'ünü satmış bulunan sadri şener ve ekibi sıfır borca yakın aldıkları kulübü resmi rakamlarla an itibari ile 169 milyon TL borca sokmuş durumdalar.

Bu borcun 200 milyon TL civarında olduğu söylenmekte.

Sezon sonu büyük ihtimalle 1461 Trabzon'u da satıp kendilerine maddi kaynak yaratacaklardır. Bu yönde çalışmalara başladılar zaten.

TS kulübü hızla batma noktasına doğru ilerliyor ve bu başkan ve yönetim kaldığı müddetçe bu sene olmazsa seneye bu takımı kesinlikle küme düşürecekler.

Şike lobisinin cezalandırmaya çalıştığı Tranzonspor'umuzu sadri şener ve ekibinin de katkılarıyla bu hale getirdiler.

UYANIN ARTIK!!!

Bende cok onemli bir yerden duyum aldim da , artik burda soyleyemiyoruz sonra dalga geciyorlar haha. Ama malesef dogru :(

Emrah Akcagöz
03.04.2013, 14:47
Gereksiz bir başlık. Bu başlıkta ancak taraftar birbirine düşer.

leviathan_-1461
03.04.2013, 14:47
Dün üzerine günlerce konuşulması gereken trabzonspor taraftarının madride gidişi başlığı apar topar kapatılırken, bugün editörler duyum aldım diye saçma bir başlık açıyor.. ilginç tutum..

Travelair
03.04.2013, 14:48
Olayın gidişatını gözönüne getirdiğimde ben de gs'ye gittiğini düşünüyorum. Yalnızca formaliteler kaldı. Allah bu yönetimi nasıl biliyorsa öyle yapsın...

Hasan Habip Özbay
03.04.2013, 14:51
her şey para değil onur kesin ve kesin gs ye gitmeyecek ama sezon sonu kesin avrupada oynayacak buda benim kesin bilgilerim

Ömer Faruk61
03.04.2013, 14:52
Ulan çıldıracağım şikecilere satın şerefsiz karaktersizlere satmayın.....

Cagdas Topal
03.04.2013, 14:52
Bu başlığı biz açmış olsaydık kilit yemişti başlık .

Çifte standart bu olsa gerek .

X kulübe yakın kaynaklar ne ya satılır satılmaz orasını bilemem ama böyle duyumculukla biryere varamazsınız .

Fatih Öztürk
03.04.2013, 14:55
Bu yönetimden her saçmalık beklenir.

biltrabzon
03.04.2013, 14:56
Duyumlarla acilan bir basligin tek amaci,simdiki yönetimi devirmek hesabi yapanlara hizmet etmektir.Burda insanlari galyana getirip kiskirtmaktir.Egemen i bile mülayim gösterenlerin neyi amacladiklarini görmeyecek kadar saf olmayalim.

oflubektas
03.04.2013, 14:58

X kulübe yakın kaynaklar ne ya satılır satılmaz orasını bilemem ama böyle duyumculukla biryere varamazsınız .

Aynen öyle !

Diyelim ki anlaşıldı ve gidecek, ön protokol ve her ne zıkkımsa imzalandı.

Biz ne yapacağız??

Ayrıca benim de bu sabah aldığım bir duyuma göre Valdes'in Psg maçında yediği golden sonra Barcelona başkanı Sadri Şener'i telefonla arayarak "o çocuğu mutlaka istiyorum, değil 7,5, 77,5 bile vermeye razıyım" demiş :)

Yunus Emre SEYHAN
Duyumlarla acilan bir basligin tek amaci,simdiki yönetimi devirmek hesabi yapanlara hizmet etmektir.Burda insanlari galyana getirip kiskirtmaktir.Egemen i bile mülayim gösterenlerin neyi amacladiklarini görmeyecek kadar saf olmayalim.

Egemen dediğimiz adam lig bitmeden 2 hafta önce Beşiktaş ile anlaşmış adamdır.
Şimdi ise kendi emeklerini çalan Fenerbahce takımında forma giyiyor.
Yapıcı eleştirilere eyvallah, yönetim başarısız hatta gitmeli tamam ama bunlara hiç gerek yok.

oksoholu
Felaket tellalları iş başında onur gider fatih gelir ve giden onurun parası ile alper gelir bu bir tasarruftur hocanın vereceği karardır ‘’alsak da olur almasak da olur’’ demek değildir eğer böyle uygun görüyorsa onurda gider herkes de gider
Bize iki yıldız kaleci lükstür bunu göremiyor musunuz takımın baştan sona yenilenmesi lazım ben olsam kimseyi bırakmazdım yeni bir takım kurardım

ibrahim
03.04.2013, 15:01
Onur "fahri Trabzonluyum" dediği an iş yönetimden çıktı benim için. Ya adam gibi lafında duracak hakkını verecek Trabzonluluğun/Trabzonsporluluğun, yada iki üç kuruş için şerefsizce lafını yiye yiye terkedip gidecek bu şehri.

Kim ne derse desin tüm kozlar kendi elinde. Ya kalır yedek oynarsın, yada istediğimiz kulübe gidersin deme gibi bir durumuda yok yönetimin. Herkes eline bakıyor çünkü. gsye gittiği an kendi isteğiyle gitmiş olacak. (zaten maddede bu şekilde koyulmuş)

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Mehmet BAŞ
03.04.2013, 15:02
Klübün battığı filan yok...
Yok yere panik olmaya da lüzum yok...
Sadri ŞENER'in iyi bir yönetim sergilemediği de doğrudur.
Fakat tüm Türkiye'nin beyaz dediğine biz siyah dediğimiz için şu an tüm çevreler tarafından sıkıştırılıyoruz.
Sıkıştırılan kişi sen, ben değiliz. Bizzat Sadri ŞENER'dir...
Evet Sadri ŞENER kötü bir yönetim sergiliyor. Bence de istifa etmelidir.
Fakat şunu unutmayın bu adama herkes bir yerlerden baskı yapıyor.
Neden?
Şike davasının üzerini örtmediği için...
Diyeceksiniz ki, bu adam şike davasında dünya kadar hata yaptı.
Hatta Klübe ihanet etti...
Haklısınız çok hata yaptı. Bazı yapılması gerekenleri yapmadı ya da geç kaldı...
Ama bu adam ŞİKE YAPMADI...
Tüm Türkiye'nin üzerine gelmesine ne kadar dayanabilirdi ki Sadri ŞENER?
Biraz Empati yapın...
İçinde bulunduğu psikolojik durumu biraz düşünün...
Baskı altında olan hiç kimse sağlıklı kararlar alamaz...
Sadri ŞENER de inanılmaz bocaladı son dönemlerde...
Yargısız infaz yapmaya lüzum yok...

Cagdas Topal
03.04.2013, 15:03
Sırf bu başlık yüzünden 10 larca kötü yorum okudum şuan burada . Ben de Sadri Şener ' i çok eleştiriyorum ama böyle dayanağı olmayan düşüncelerle yönetimi eleştirmek çok "aptalca" kusura bakmasın kime .

Onur ' u satarlarsa satarlar Fatih - Tolga bu ligi götürecek kapasitedeler , Cenk ve Alper alınsa hoş olmaz mı ? Neyin saldırganlığı bu ?

biltrabzon
03.04.2013, 15:04
Egemen dediğimiz adam lig bitmeden 2 hafta önce Beşiktaş ile anlaşmış adamdır.
Şimdi ise kendi emeklerini çalan Fenerbahce takımında forma giyiyor.
Yapıcı eleştirilere eyvallah, yönetim başarısız hatta gitmeli tamam ama bunlara hiç gerek yok.

Aynen kardesim insanlari saf zannediyorlar,yönetim basarisiz bunu bizde biliyoruz ama,burda ihale yönetimden cok Onur a kaliyor,görecegiz sezon sonu avrupa mi?Trabzonspor mu?Yönetim gider büyük ihtimal Onur da gitmek istemezse sIkIntI yok.Ne bu siddet bu celal.

Travelair
03.04.2013, 15:20
Onur gidecekse tutamazsın ama en azından adamın gitmesi için her türlü ortamı yaratmazsın...

Geçen günlerdeki yönetimin son Onur açıklaması. Ne anlıyorsanız..

Şakar konuşmasını şöyle sürdürdü;

"Çok daha iyi olacağız. Milli takım maçları nedeniyle lige verilen arada gerekli çalışmaları yaptı. 10-15 günlük dönemde çok iyi çalıştılar. Arkadaşlık bağı da çok güçlü. Hiçbir sorun yok. Bizim inancımız tam. Takım daha iyi olacak. Onur bizim mukaveleli oyuncumuz. Şu anda bize gelen resmi bir teklif yok. Onur Trabzonspor'un başarısı için çalışıyor. Şu anda transferi konuşmanın yeri ve zamanı değil. Günü geldiğinde konuşuruz. Galatasaray'ın Onur'u gündeminde olduğuna dair haberlerle ilgili yorum yapmak istemiyorum" dedi.

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20130327/Umuta_kapimiz_acik.html

Ilelioglu
03.04.2013, 15:22
Onur o maddeyi oraya koydurarak Trabzonspor defterini kendi kapatmistir bence. Neden böyle bir madde koydurttu?

Avrupa'dan iyi bir teklif gelse Onur'u zorla tutacak degildik sonucta.

Bu acidan tek suclunun Yönetim olmadigi asikar, ama Yönetim en basindan bu gibi isimleri kadro disi birakabilseydi is buralara gelmezdi. Maalesef diyorum sadece...

Arkadaslarin yazdigi gibi manevi acidan deger kaybediyoruz, rezil oluyoruz...

1461'i satmalari durumunda ise tek suclu kendileri olacaktir, faciadan baska birsey degildir.

..

OYılmaz
03.04.2013, 15:25
Duyumlarla bir yere varmaya çalışırsak Transfer Başlığındaki duyumlarla Dünya'nın en iyi kadrosu bizdeydi. Başlık muallakta ve kesin bir şey yok. Bu başlığın açılma nedeni Onur'u sattırmayalım, göz yummayalım gibi bir şey olsaydı tamam. Bmn yönetim kurulundan birisinin böyle bir başlık açıp taraftarların duygularıyla oynaması çok yanlış. Eğer elde çok somut veriler var ise bu başlık adı altında bir an önce yayınlanmalıdır. Satılmış olabilir. Ancak ihtimaller üzerinden kanıt aramaya çalışıyorsak bu başlıkta boş konuşuyoruz demektir. "Bu bilgi GS Kulübüne çok yakın bir kişi tarafından iletilmiştir." "Hatta TS kulübünün bu satış karşılığında çekler aldığı da iddia edilmektedir." gibi ilk ifade kesinlik belirtirken; ikinci ifade iddia'dan ibarettir. Kesin bir şey varsa bu başlık altında paylaşılmalıdır.

serkanholep
03.04.2013, 15:30
öyle veya böyle onur gider bence

gönül isterki yurt dışına gitsin ama yurt dışından o parayı verecek yoktur

gs takımı yerlileştirmek için teklif yapacaktır ve onur gitmek istiyorsa gidecektir

gitmek istemeyip yollanıyorsa çıkıp adam gibi söyle bu yönetimin de ipi çekilmiş olur

gidenlerden hangisi çıkıpta ben kalmak istedim ama zorla gönderdiler dedi

tranzon yıldızı parlamış veya yıldız oyunculara dar gelen bir yer

ya istanbula taşınacaksın ya da bu tür durumlara alışık olacaksın

ha önemli olan sözleşmedeki maddeden değil kendi belirleyeceğin miktara veya takasa satabilmek oyuncunu

örnek gökhan ünal,fatih,gökdeniz

Mert Pasa
03.04.2013, 15:31
Gereksiz bir başlık. Bu başlıkta ancak taraftar birbirine düşer.

Dunku gs atkili Trabzonsporlular gibi can acitan ve ustunde durulmasi gereken bir konuyu 30 dakikada 10 mesaja ulasmis halinde bir yonetici kardesimiz uzerinde konusmaya degmiyecegine hukmedip agzimiza tikadi ve kapatti.Simdi cok saglam duyum adiyla 3 sayfa spekulasyon serbest devam ediyor.

Ha,Onur satilmaz diyebiliyormuyum,yok tabiiki bu kadar seyden sonra hic bir seye sasirmamiz mumkun degil

Badaloğlu
03.04.2013, 15:40
Haftalar öncesinden yazdım, hatta başlık açtım. Başlık bir yönetici tarafından kilitlendi. Heralde Yönetici olmadığım için kilitlendi(!)

Yunus Emre kardeşim, senin başlığın o dönemde 'Onur kadro dışı bırakılsın'' diye açılmıştı. Yeni sezonda yapılanma ile ilgili birşeyler yazmıştın. Bunun yönetici ile başlığı açmasıyla alakası yok! Onur satıldı diye değildi senin başlığın!

Çağdaş kardeşim, bu başlığı açan kişi durup dururken böyle bir başlık açması için aklını peynik ekmekle yemesi lazımdı değil mi? Helede böyle bir başlığın BMN YK'da görevli bir arkadaşımızın tarafından açılması bence çok önemlidir. Bu olayı duyumcuk seviyesine indirmen senin bu haberi ne kadar küçümsediğini gösterir. Ama haberin kaynağını bilseydin bu yazdıklarını buraya yazmazdın...

Duyumlarla kim kimi devirebilmiş? Eğer bu gerçek değil ve sadece duyumsa zaten merak etme sevgili başkanımızı kimse koltuğundan deviremez. O daha oralarda oturup, kulübü bir o kadar daha borçlandırmadan bir yere gitmez!

Egemen kulüpte kalmak istiyordu! Bunu bilmiyorsan öğren o zaman... Adamın Beşiktaş'a gitmesinin tek nedeni futbolu çok iyi bilen(!) ''gadro yeterli'' deyip, Egemen'in yaşından dolayı kadroda olmasını istemeyen büyük Türk düşünürüdür.

Başlığı açan arkadaşımızın kimseyi burada galeyana getirmek gibi bir derdi yok. Zaten camianında galeyana gelmek gibi bir derdi yok! O yüzden sen rahat ol... Sadri başkanımız daha çok sürer bu kulübün saltanatını...

Kader KORELİ
03.04.2013, 15:40
Adam akıllı bir yönetimimiz olsa Onur'lu, Selçuk'lu, Burak'lı, Alper'li, Umut'lu bir kadromuz olurdu şu an, milli takımın 11'inin yarısı bizim oyuncumuz olurdu. İyi transferler yapılmış olduğunu ve Şenol hocanın bu kadroyla çalıştığını da düşünürsek çok iyi yerlerde olurduk şimdi, ama aksine dibe vurduk. Yönetimin yanında bir de şikeyle hakkımızın gasp edilmesinin bunda rolü var tabii.

serkanholep
03.04.2013, 15:45
Yunus Emre kardeşim, senin başlığın o dönemde 'Onur kadro dışı bırakılsın'' diye açılmıştı. Yeni sezonda yapılanma ile ilgili birşeyler yazmıştın. Bunun yönetici ile başlığı açmasıyla alakası yok! Onur satıldı diye değildi senin başlığın!

Çağdaş kardeşim, bu başlığı açan kişi durup dururken böyle bir başlık açması için aklını peynik ekmekle yemesi lazımdı değil mi? Helede böyle bir başlığın BMN YK'da görevli bir arkadaşımızın tarafından açılması bence çok önemlidir. Bu olayı duyumcuk seviyesine indirmen senin bu haberi ne kadar küçümsediğini gösterir. Ama haberin kaynağını bilseydin bu yazdıklarını buraya yazmazdın...

Duyumlarla kim kimi devirebilmiş? Eğer bu gerçek değil ve sadece duyumsa zaten merak etme sevgili başkanımızı kimse koltuğundan deviremez. o daha oralarda oturup, kulübü bir o kadar daha borçlandrımadan bir yere gitmez!

Egemen kulüpte kalmak istiyordu! Bunu bilmiyorsan öğren o zaman... Adamın Beşiktaş'a gitmesinin tek nedeni futbolu çok iyi bilen(!) ''gadro yeterli'' deyip, Egemen'in yaşından dolayı kadroda olmasını istemeyen büyük Türk düşünürüdür.

Başlığı açan arkadaşımızın kimseyi burada galeyana getirmek gibi bir derdi yok. Zaten camianında galeyana gelmek gibi bir derdi yok! O yüzden sen rahat ol... Sadri başkanımız daha çok sürer bu kulübün saltanatını...

peki isim verin o zaman da ona yüklenelim

çok duyum gördük burada fos çıktı transfer başlığında

bu satıştan onurun haberi varmı?

gs önce onurlamı amnlaştı yoksa ts ilemi?

açıklama ne zaman yapılacak?

muslera satılmış mı?

onur neden çıkıp medyada yalanlar söylüyor da yuvarlak cevaplar vermiyor?

onur zorlamı yollanıyor?

neden tolga geçmiyor o zaman kaleye?

vs vs vs vs soruların cevapları da vardır duyumcuda o zaman

Ilelioglu
03.04.2013, 15:46
Suan bu duruma gelmemizin temel sebebi yapilan şikedir.

Yanliz Taraftarin büyük gayreti ile CL'e gittik ve dünya kadar para girdi Kulübün kasasina. Ama maalesef Transferde yapilan sacma sapan hatalarin da bu durumda olmamizin katkisi var.

Elimizdeki isimleri kaybetmis olabiliriz, ama en azindan bu kadar dibe vurmamis olurduk.

En basit örnegi Henri ile Janko'ya 7 Mio. verene kadar, bir kere 7.5 Mio. verip N'Doye'yi alirdin. Cok basit hatalar maalesef.

..

Oğuzhan Fidan
03.04.2013, 15:46
bende sadri şener ve ekibine artık zerre güven duymuyorum.. kulüp borç batağının içinde bunu biliyoruz zaten boşuna gizlemeye çalışmasınlar. sportif başarı olmadığı zaman ekonomik olarak eriyor kulüp.. onur kıvrak'ı gsye satmazlar belki ama mutlaka gizlice birileriyle görüşüp iyi bir miktara sezon sonu satacaklar. zira maddi olarak sıfırız.

serkanholep
03.04.2013, 15:47
Adam akıllı bir yönetimimiz olsa Onur'lu, Selçuk'lu, Burak'lı, Alper'li, Umut'lu bir kadromuz olurdu şu an, milli takımın 11'inin yarısı bizim oyuncumuz olurdu. İyi transferler yapılmış olduğunu ve Şenol hocanın bu kadroyla çalıştığını da düşünürsek çok iyi yerlerde olurduk şimdi, ama aksine dibe vurduk. Yönetimin yanında bir de şikeyle hakkımızın gasp edilmesinin bunda rolü var tabii.

kardeş yıldız olupta takımda tutulan bir oyuncu göster

yerlinin yerlisi yabancının yabancısı farketmez

ogün,abdullah,hami,fatih,gökdeniz,teo,jaja,burak,s elçuk,umut, vs vs vs

o kadroyu oynatabildiğimiz kadar oynattık ve şampiyon olduk

daha tutamazsın o adamları trabzon şehrinde

Bera B.
03.04.2013, 15:48
Ben açıkça söyleyeyim kaldıramam.

Ilelioglu
03.04.2013, 15:48
Maddi olarak sifiriz, ama illa Onur'u mu satmaya calismak lazim? :) (Eger Yönetimin böyle bir düsüncesi varsa)

Henri, Adrian, Janko, Cech, Celustka, Emerson, Sapara, Colman, Alan ve niceleri...

Ilk önce bunlari bir sat! En son satmamiz gereken isimleri ilk satiyoruz.

..

Kader KORELİ
03.04.2013, 15:53
Merak ettiğim bir şey var, diğer büyük kulüplerin borçları da bu seviyelerde hatta daha yüksek değil mi?

cem1990
03.04.2013, 15:55
Vay anasını bir yazı yazdık pat diye silindi
Birilerinin kuyruğuna bastık anlaşılan.
----------------------

Şahsen onur gitmelidir gönül ister ki avrupa olsun ama madde koydurduğu gün onur'da rengini belli etmiştir.
Mesele madde de değil,yazılabilirdi Türk takımların birine gidemez diye
Adam kabul etmiyorsa kafasına silah dayayamazsın.
En fazla kadro dışı bırakırsın ki sonra da taraftar der ki niye bu adam oynamıyor.
Büyük takım tepeden yöneticiden başlar,kafan sakatsa oyuncu diretemezsin.İstediğin parayı öner adam gider.Trabzonsporlu olduğumuzdan fazlaca duygusallıkla bakıyoruz.Ama artık futbolda ticaret olmuş.

Berkan
03.04.2013, 15:55
Batan geminin son malları ...

ferdeco128
03.04.2013, 15:56
satacaklar. Sorun bu. Satıp veya satmama olayı yönetimin kontrolünde olan bir şeydir. Ama o 7.5 milyon şartı eklendikten sonra satıp-satmama durumu değil kalıp-kalmama durumu vardır. Yani yönetimin bu olayda söz hakkı kalmadı. X bir kulüp Onur'la anlaşıp paraya bankaya yatırdığı anda iş biter. Burada söz hakkı artık Onur'da. Onur, ben burada kalıyorum dedikten sonra hiçbir güç onu gönderemez. Şayet bir telkinde bulunulacaksa yönetime değil Onur'a yapılmalı.

krdnz
03.04.2013, 15:57
Jeffersonu Brezilyadan aldığımızda Brezilyalı taraftarlar kulübü basmış eylem yapmıştı.Biz ne yaparız bilmiyorum ama artık GS lilerin pis pis sırıtmalarından bıktım.

Ilelioglu
03.04.2013, 15:57
Merak ettiğim bir şey var, diğer büyük kulüplerin borçları da bu seviyelerde hatta daha yüksek değil mi?

Dahada yüksek, ama onlarin gelirleri ile seninkiler bir degil.

Senide bu yüzden Sampiyon yapmiyorlar zaten, yada birsekil engelliyorlar, cünkü kendi carklarini döndürebilmek icin her yil olmasada iki yilda bir Sampiyonluk parasina (+SL parasi) ihtiyac duyuyorlar.

Mesela gs 5 sene arka arkaya Sampiyon olamasin batma durumuna gelir, ayni sekilde Besiktas ve Fener. Sistem bu maalesef.

..

Kader KORELİ
03.04.2013, 15:58
Vay anasını bir yazı yazdık pat diye silindi
Birilerinin kuyruğuna bastık anlaşılan.
----------------------

Şahsen onur gitmelidir gönül ister ki avrupa olsun ama madde koydurduğu gün onur'da rengini belli etmiştir.
Mesele madde de değil,yazılabilirdi Türk takımların birine gidemez diye
Adam kabul etmiyorsa kafasına silah dayayamazsın.
En fazla kadro dışı bırakırsın ki sonra da taraftar der ki niye bu adam oynamıyor.
Büyük takım tepeden yöneticiden başlar,kafan sakatsa oyuncu diretemezsin.İstediğin parayı öner adam gider.Trabzonsporlu olduğumuzdan fazlaca duygusallıkla bakıyoruz.Ama artık futbolda ticaret olmuş.

Eğer önümüzdeki sezon için doğru dürüst bir kadro kurulmayacaksa ben de aynı görüşteyim; bunu Onur'un başlığında da yazdım.
Böyle iyi bir kalecinin bizde heba olmasını istemiyorum, ama gidecekse, satılacaksa da bu ğs olmasın.

Kadir
03.04.2013, 15:59
O maddeyi onur ekletmişse gitmesi zaten oldukça doğal. bundan sonra hiçbir futbolcu için ağıtlar yakmaya gerek yok ruhsuz adamlar varsa eğer defolup gitsinler.

artvints
03.04.2013, 16:01
bu durumu düzgün şekilde, ortaya koyup tartışmak lazım.bosman kanunundan sonra futbolcular sözleşmeleri bittiğinde serbest kalıyor.önceden sözleşme bitse bile böyle bir serbestlik yoktu bunu ortaya koyalım.
yönetim de kendi içinde haklı futbolcular sözleşmeleri uzatmak istediğimizde bu tip maddeler ekletiyorlar, biz de kabul etmek zorunda kalıyoruz diyorlar.benim için trabzonspor yönetiminin suçu futbolcu satmak değildir.çünkü futbolcu gitmek isterse bunu durduracak bir sistem yok.

yönetimin suçlu olduğu konu yarattığı acizlik imajı.oyuncular bu maddeyi eklettiği andan itabaren, sen artık bu oyuncunun alternatifini hazırlamaya başlamak zorundasın.taraftara da bu gitti ama arkadan iyi bir oyuncu hazırlıyoruz o oynayacak imajı yaratmalısın.borçla tüketimle yani bu klübü hiçbir zaman istediğimiz yere getiremeyecek araçlarla sonuç almak istemeleridir yönetimi suçlu kılan.

hoş ben de kime ne söylüyorum, o şekilde yönetilseydi klüp bu oyuncular da gitmek istemezdi ya da direk avrupaya gitmek isterlerdi.ya da biz satmak zorundayız seni derdik.çünkü arkadan oyuncu geliyor, hem onun önünü açıcaz hem de kaynak yaratıcaz.ideali budur.trabzonspor için biçilmiş kaftandır bu sistem.çünkü içinde bulunduğumuz sistemin kurallarıyla oynarsan başarılı olamazsın, çünkü o senaryonun kazananları baştan bellidir.inanmıyosan aç bak işte son 15 senedir kimler şampiyon, başarılı olmuş.büyük resme bakmak lazım aksi takdirde başarısız kalıcaz.amaç aslında başarılı falan da olmak değil ama bu kadar enerji emek kavgalarla boşa harcanıyor.üretimin, doğru iyi eğitimin tadına vardığında başarı zaten gelecektir.başarıyla birlikte şehre mutluluk da gelecektir.

cem1990
03.04.2013, 16:02
O maddeyi onur ekletmişse gitmesi zaten oldukça doğal. bundan sonra hiçbir futbolcu için ağıtlar yakmaya gerek yok ruhsuz adamlar varsa eğer defolup gitsinler.

Bu kadar
Başlık bile gereksiz.
Oyuncular tertemiz yönetici kirli anlayışı var bizde.

Berkan
03.04.2013, 16:02
Şampiyon kadrodan elde kalanlar bile gidiyor ama kimsede demiyor ağa bu ne ? Hepsi mi karaktersiz arkadaş.

ozanım
03.04.2013, 16:03
vay arkadaş daha 1 saat önce sikeci biriyle tartısıyodum o bizden için bu sene gs ye yedek parça olarak kimi yolluyacaksınız dedi bıktım yeter başka takıma bedava ver gs ye verme...

nakzo
03.04.2013, 16:09
Hep dedim sürekli diyecem. sadri şener Trabzonspor tarihinin her yönüyle en kötü başkanıdır. Nuri Albayrağın tırnağı bile olamaz tırnağı. Trabzonsporu mahalle takımı yaptı yalaka güruhuda onu her eleştirene ceza verdi ne oldiiiii şimdi Trabzonspor diye bir takım kaldımı ortada? Geçen sezon demiştim, bu sezon demiştim. sadri şener ve şenol güneş Trabzonsporun deccallarıdır ve bu kulübün önünden bile geçrilimemelidirler.Fazla söze gerek yok bu adam derhal ordan aşağı indirlmelidir. Ey kongre üyeleri balimi çektiniz neden hiç sesiniz çıkmıyor.

Royal Heart
03.04.2013, 16:11
Gs Onur ile anlasti mi olacakti baslik sanirim. Maddenin yazilmasina müsaade ettikten sonra parayi veren kulüp kim olursa olsun kimle anlasirsa o kulübe gidecekti Onur. Futbolcular önünde Trabzonspor'u itibarsizlastirdi Yönetim ve "kücülme"nin dibini görene kadar da kalacaklar bu gidisle. Kogre karari icin ne bekleniyor halâ?! Taraftar olarak da sinifta kaldik. Zor durumdayiz destek verelim, bahane de bu.

Ilelioglu
03.04.2013, 16:11
O degilde, bu borc isinede dikkat etmek lazim, zira Financial Fairplay basimizi agritabilir.

..

Fatih Özkan
03.04.2013, 16:12

Bu da var tabi.
Gerçekten Trabzonspor sevgisine sahip biri böyle bir madde koydurtur mu ?
Yok gelecekmiş, yok kariyermiş bilmem ne...
Geçiniz...
Paraysa para...
Kamyon yükü ile para kazanmıyorlar mı ?

Berkan
03.04.2013, 16:13
Bursa yönetimi kadar olamıyorlar.

nakzo
03.04.2013, 16:15
Defaol sadri defol sadri defol sadri defol sadri

Ilelioglu
03.04.2013, 16:15
Bursa yönetimi kadar olamıyorlar.

Bkn. Ozan Ipek :)

Veya Kayserispor Ali Turan'a neler yapmisti :D Tek suclu Yönetim degil, ama onlarinda sucu var.

..

serkanholep
03.04.2013, 16:16
Hep dedim sürekli diyecem. sadri şener Trabzonspor tarihinin her yönüyle en kötü başkanıdır. Nuri Albayrağın tırnağı bile olamaz tırnağı. Trabzonsporu mahalle takımı yaptı yalaka güruhuda onu her eleştirene ceza verdi ne oldiiiii şimdi Trabzonspor diye bir takım kaldımı ortada? Geçen sezon demiştim, bu sezon demiştim. sadri şener ve şenol güneş Trabzonsporun deccallarıdır ve bu kulübün önünden bile geçrilimemelidirler.Fazla söze gerek yok bu adam derhal ordan aşağı indirlmelidir. Ey kongre üyeleri balimi çektiniz neden hiç sesiniz çıkmıyor.

yahu neye göre söylüyorsunuz bunu

adam geldikten sonra takım türkiye kupası,süper kupa,ŞL,şampiyonluk yaşadı

şike sürecinde bütün devlet, medya,zengin züppeler karşısında ne yapılabilir

bordox
03.04.2013, 16:18
Bursaspor'a helal olsun demek düşüyor bize bknz: Sercan,Ozan İpek,Volkan süründürdüler,futbol hayatlarını bitirdiler.
Salon erkeği,Trabzon şehrini küçümseyen,göşteriş manyağı ve tabii ki espiritüel başkanımızın bizi getirip bıraktığı yer,hakkını alamamış ve prestij olarak kaybetmiş bir takım.

Futbolcuları niye suçluyoruz ki,tamam belki gitmek istiyorlar ama karşındaki başkana,yönetime bak,yani ben olsam ben de durmam.

Ilelioglu
Bence birde "Onur sözlesmesine neden serbest kalir maddesi koydurttu?" Basligi acilmali.

..

Şahinoğlu
Bu başlık çok gereksiz olmuş Bmn yönetiminde olan Ender Kuyumcu gs yönetimine yakın bir arkadaştan duyum aldım sözünü yakıştıramadım darılmaca gücenmece yok, sözleşmesine 7.5 milyon maddesini eklettirdiğini duyduğum gün Onur benim için bitmiştir , yönetim başarısızdır doğrudur fakat şimdiden Onur'u satıp çeklerini alacak kadar karaktersiz değiller sonuçta onlarda Trabzonspor'lu Ender bey sizin gs li arkadaşınıza itimat edemeyeğim zira benimde gs li arkadaşlarım var ve hepsi bana kardeş takımsınız der ama içten içe bizi kıskanırlar sizin arkadaşınızda muhtemel böyledir yani Trabzonspor'u çekemeyen fb'yle aralarındaki rekabetin önüne Trabzonspor'un geçmesinden dolayı hasetlik içinde olan biridir çok iyi insandır vs ama inanın tüm gsliler benim yakınım olanlar bile böyle o yüzden zaten kötü mutsuz geçen günlerimizde birde bari siz şu adamların oltasına gelmeyin Trabzonspor'lu olan ama başarısız bir yönetim sergileyen başkan ve yönetim kuruluna günahıyla sevabıyla eleştirin ama bunu gs li arkadaşlarınız lafı ile istanbul medyasının galyanları ile değil kendi fikriniz zikriniz ile eleştirin günahtır , bence Onur gs ile anlaştı o maddeyi boşuna koydurmadı o maddeyi koyduğu için yönetimi eleştirelim ama gsye sattı diyip bel altı vurmayalım bize yakışmıyor saygılar.

Ertan 51
03.04.2013, 16:20
ğs ye satılması için ğs nin şartları uygun değil,uygun olsaydı konuşmaya bile gerek yoktu satıldı derdim ama muslera varken olmaz.

Ben Onur'u bir avrupa devinin kalesinde görmeyi çok isterim,
7.5 a ğs ye değil de 5 e Arsenal'e gitsin mesela,
nasıl olsa Tolga ve Fatihimiz var, kalede sıkıntı çekmeyiz.

Ilelioglu
03.04.2013, 16:21
ğs ye satılması için ğs nin şartları uygun değil,uygun olsaydı konuşmaya bile gerek yoktu satıldı derdim ama muslera varken olmaz.

Ben Onur'u bir avrupa devinin kalesinde görmeyi çok isterim,
7.5 a ğs ye değil de 5 e Arsenal'e gitsin mesela,
nasıl olsa Tolga ve Fatihimiz var kalede sıkıntı çekmeyiz.

Aynen, herzaman yaziyorum Man.Utd.'in kaleciye ihtiyaci var diye. :)

..

arifberkay
03.04.2013, 16:22
Bırakın kime giderse gitsin bu karakter yoksunlarıyla bir arada durup ne olacak...Gidenler bakın bugun nerde ?Onur kalsa onura yazık...

ferdeco128
03.04.2013, 16:23
Bence birde "Onur sözlesmesine neden serbest kalir maddesi koydurttu?" Basligi acilmali.

.. Esas tartışılması gereken bu. Niçin futbolcularımız bu maddeyi koyuyorlar? Demek o madde koyulmasa o sezon gidecekler, yönetimde onları takımda tutmak için o maddenin konulmasına izin veriyor.

Ertan 51
03.04.2013, 16:24
Bırakın kime giderse gitsin bu karakter yoksunlarıyla bir arada durup ne olacak...Gidenler bakın bugun nerde ?Onur kalsa onura yazık...
Gidenler çok karakterli yani...

serkanholep
03.04.2013, 16:25
Bursaspor'a helal olsun demek düşüyor bize bknz: Sercan,Ozan İpek,Volkan süründürdüler,futbol hayatlarını bitirdiler.
Salon erkeği,Trabzon şehrini küçümseyen,göşteriş manyağı ve tabii ki espiritüel başkanımızın bizi getirip bıraktığı yer,hakkını alamamış ve prestij olarak kaybetmiş bir takım.

Futbolcuları niye suçluyoruz ki,tamam belki gitmek istiyorlar ama karşındaki başkana,yönetime bak,yani ben olsam ben de durmam.

yahu şunu görememek görmek istememek neden

trabzon ile bursa şehrini düşünün

adam futbolcu ve yıldızı parladı. istanbul istiyor trabzon istiyor. nereye gider

trabzonda yıldızı parladı adamın durur mu yahu

bursada yıldızı parladı durur mu .

durur çünkü ailesi için kendi için her imkan var. hiç yoktan izmir istanbul gibi şehirlere yakın

selçuk ve burak ne yaşayabiliyor ve ne kadar ilgi görüyor trabzonda iken (ülke medyası ve ülke insanından)

oysa şimdi gündemin ortasında hatta dünyaca tanınabilecek düzeyde

bizim bu oyunculardan maksimum faydalanır maksimum paralara satmamız lazım

elimizde tutmamız imkansız

Badaloğlu
03.04.2013, 16:25
peki isim verin o zaman da ona yüklenelim

çok duyum gördük burada fos çıktı transfer başlığında

bu satıştan onurun haberi varmı?

gs önce onurlamı amnlaştı yoksa ts ilemi?

açıklama ne zaman yapılacak?

muslera satılmış mı?

onur neden çıkıp medyada yalanlar söylüyor da yuvarlak cevaplar vermiyor?

onur zorlamı yollanıyor?

neden tolga geçmiyor o zaman kaleye?

vs vs vs vs soruların cevapları da vardır duyumcuda o zaman

Adamın nesine yükleneceksin? Adam çekler bile alındı diyor ama şimdilik bunu açıklamayın diyor. Şimdi biz bu adamı nasıl deşifre edelim. Çünkü kendisinin ismi camiada çokça bilinen bir isim. Yüklenmek istiyorsanız kulübe yüklenin...

1461 Trabzon kalecisi Fatih seneye Trabzonspor'a Tolga'nın yedeği olarak gelir.Onur Galatasaray'a gider... Sadri Şener yalandan gene aramız Galatasaray ile çok bozuk der. Asla konuşmayacağız der ama bir bakarsınız Spartak Moskovaya satılan(!) Burak gibi Onur'da Galatasaray'ın formasını giyer.

NOT: Bu yorumları bana yazdıran kişinin söylediklerinin yalan olmasını diliyorum.Bari adamı Galatasaray'a satmayın yahu! Bu ne rezilliktir?

cem1990
03.04.2013, 16:27
Ücret konusuna takılmayalım,takılmamamız gerekiyor.
Sonuç olarak hepimizde bir şirkette çalışıyorsak daha biri iyi bir maaş önerdi mi oraya geçeriz.
1000 lira alıyorsan 3000 lira teklife yok denmez
Tamam oyuncuların para bedelleri biraz yüksek :) ama burdan vurmamamız gerekiyor kanaatimce.

bordox
03.04.2013, 16:28
Esas tartışılması gereken bu. Niçin futbolcularımız bu maddeyi koyuyorlar? Demek o madde koyulmasa o sezon gidecekler, yönetimde onları takımda tutmak için o maddenin konulmasına izin veriyor.

Trabzonspor'u o imajın içine sokarsan eğer,gelen futbolcu burayı atlama taşı olarak görür,buna kimse kızmasın,Sen diyeceksin ki burası Trabzonspor ve burada bizim kurallarımız geçerli ama işler bizim öngördüğümüz gibi yürümüyor.
En son gs maçında Burak Yılmaz taraftarın o kadar tepkisine rağmen ne yaptı?
Trabzonspor takım otobüsüne geldi,Şenol Güneş falan da vardı belki tam görmedim ama kalbim sizinle ve benzer laflarla şovunu yaptı gitti.

Taraftar ve takımın arasında en ufak ne fikir ne ruh bütünlüğü var.Yönetim zaten kolej takımı peşinde,hayır o kadar satıyorlar borç da büyüyor.Anlayan var mı?

Tarık Talsık
03.04.2013, 16:29
Onur bu takımdan ayrılmayacaktır,siz istesenizde istemesenizde bu takımın gerçek kaptanı odur ayrılacak bi kişi varsa Tolga'dır...

Fatih ise sezon sonu Onur'un yedeği olarak takıma dahil edileceltir.

evonon
03.04.2013, 16:29
Gerçekten de burda "Onuruda sattılar şerefsizler yuh artık" gibi konuşan arkadaşların neden sözleşmesine o maddeyi koydurduğuna dair Onur'a ya da zamanında Burak'a laf ettiğini göremiyorum. Adam sözleşmesine o maddeyi koyduruyorsa o madde olmadan imzalamıyorsa bunun suçlusu yönetim midir?

Giden hiçbir adamda yönetimi suçlu bulmuyorum. Trabzon gibi bi yerde İstanbul takımlarına ağzının suyu akan adamları tutmak imkansız "tutarım" diye sallayan da anca bu forumda sallar o kadar ve ayrıca oyuncuların da para için İstanbul'a gitmek istemeleri de gayet doğal birşey adamlar bu işten para kazanıyorlar kendileri için neyi doğru görürlerse onu yaparlar. Ben sadece gidenlerin ve varsa gideceklerin önceden "Trabzon'u bırakmam, benim için önce Trabzon gelir gibi" tribüne oynayan sözler söylemelerine sinirleniyorum. Yoksa elbette Burak'da gider Onur'da gider kim olursa olsun gider niye gitmesin? Bizim yapmamız gereken ve bu yönetimin en büyük beceriksizliği maliyeti düşük ama ileride iyi para edecek adamlar arayıp bulmamalarıdır. Burak'ın gitmesinde yönetimin kabahati ne yönetim mi dedi "Burak aslanım gel şuraya bi de 5 milyon maddesi koyalım da biz de zarar edelim" diye, koymazsan imzalamaz bedava giderdi ne sanıyorsunuz ki

Trabzonspor hiçbir zaman çok zengin ve İstanbul'la yarışacak bir klüp olamaz ki, millet 40000 lik stadı beğenmiyor, bırak 40000i 30000 kişilik stad yapsalar yine 15000 adam bulup yarısını dolduramayız Trabzon'da

evonon
03.04.2013, 16:33
Trabzonspor'u o imajın içine sokarsan eğer,gelen futbolcu burayı atlama taşı olarak görür,buna kimse kızmasın,Sen diyeceksin ki burası Trabzonspor ve burada bizim kurallarımız geçerli ama işler bizim öngördüğümüz gibi yürümüyor.
En son gs maçında Burak Yılmaz taraftarın o kadar tepkisine rağmen ne yaptı?
Trabzonspor takım otobüsüne geldi,Şenol Güneş falan da vardı belki tam görmedim ama kalbim sizinle ve benzer laflarla şovunu yaptı gitti.

Taraftar ve takımın arasında en ufak ne fikir ne ruh bütünlüğü var.Yönetim zaten kolej takımı peşinde,hayır o kadar satıyorlar borç da büyüyor.Anlayan var mı?

Onlarda kusura bakma abi evet Trabzonspor dur o zaman boş mukavele mi imzalayayım diyecek var mı böyle bir durum bildiğiniz, ya da o imaja nasıl sokulmuş bu takım ya da ne olsaydı o imaj olmazdı acaba

Ertan 51
Onur bu takımdan ayrılmayacaktır,siz istesenizde istemesenizde bu takımın gerçek kaptanı odur ayrılacak bi kişi varsa Tolga'dır...

Fatih ise sezon sonu Onur'un yedeği olarak takıma dahil edileceltir.
Renktaş bu tarz yaklaşımla insanı Onur düşmanı edersiniz haberin olsun,
birine sahip çıkayım derken diğerine bu gözle bakmak garip.

Ceyhun Dündar
Onuru gaysee ye satarlarsa acıkca Allah kahretsin onları ne diyim.

serkanholep
03.04.2013, 16:34
o değilde bu yönetim burakı bedava alıp 5 e onuru çok ucuza (600 bin euro mu ne) 7,5 a satıyor

ticari olarak bakarsan kardır bu

selçuk ve egemen de para ile satılabilseydi çok iyi olurdu

zira bu oyuncuları tutmak imkansız bi erden sonra

Badaloğlu
03.04.2013, 16:35
Bu başlık çok gereksiz olmuş Bmn yönetiminde olan Ender Kuyumcu gs yönetimine yakın bir arkadaştan duyum aldım sözünü yakıştıramadım darılmaca gücenmece yok, sözleşmesine 7.5 milyon maddesini eklettirdiğini duyduğum gün Onur benim için bitmiştir , yönetim başarısızdır doğrudur fakat şimdiden Onur'u satıp çeklerini alacak kadar karaktersiz değiller sonuçta onlarda Trabzonspor'lu Ender bey sizin gs li arkadaşınıza itimat edemeyeğim zira benimde gs li arkadaşlarım var ve hepsi bana kardeş takımsınız der ama içten içe bizi kıskanırlar sizin arkadaşınızda muhtemel böyledir yani Trabzonspor'u çekemeyen fb'yle aralarındaki rekabetin önüne Trabzonspor'un geçmesinden dolayı hasetlik içinde olan biridir çok iyi insandır vs ama inanın tüm gsliler benim yakınım olanlar bile böyle o yüzden zaten kötü mutsuz geçen günlerimizde birde bari siz şu adamların oltasına gelmeyin Trabzonspor'lu olan ama başarısız bir yönetim sergileyen başkan ve yönetim kuruluna günahıyla sevabıyla eleştirin ama bunu gs li arkadaşlarınız lafı ile istanbul medyasının galyanları ile değil kendi fikriniz zikriniz ile eleştirin günahtır , bence Onur gs ile anlaştı o maddeyi boşuna koydurmadı o maddeyi koyduğu için yönetimi eleştirelim ama gsye sattı diyip bel altı vurmayalım bize yakışmıyor saygılar.

Emre, Ender'in Galatasaray'lı arkadaş demesine bakma sen. Kaynağı Trabzonspor'lu çok tanınmış biridir... Bu kadarını şimdilik bil, gerisini bilahere konuşuruz. Onur, gidersemde para kazansın kulüp diyerek böyle bir maddeye razı olmuş. Sonuçta Selçuk gibi bir adam Sadri Şener sayesinde bu kulüpten bedavadan uçtu gitti.

Açıkcası bende bu olayın olta olduğunu zannetmiyorum Emre... Kaynağa göre, bu satışın çekleri bile Trabzonspor kulübü tarafından alındığını söylüyor. Satmaları için sebep çok. En başta borç çok... 1461 Trabzon'da kaleci fatih var diye düşünüyordur ''gadrosu yeterli'' olan arkadaş...

toksoy61
03.04.2013, 16:35
o paraya gidecekse gitsin. zaten gitmek istemeyen adam o maddeyi koydurtmazdı. bu saatten sonra trabzonda kimse durmak istemez. takım darmadağın oldu, şehrin havası bitti. hepsi 3 temmuz süreci ve siyasilerin şikecileri desteklemeleri yüzünden oldu. ts dibe vurdu artık. belki küme düşmez o kadar.

evonon
03.04.2013, 16:36
Bir de Onur Gs'ye gitmek isterse Gs'de Onur'u almak isterse ve ortada böyle bir maddede varsa "Bari Gs'ye satmayın" cümlesinin nasıl bir geçerliliği olabilir? Sonuçta Gs o parayı isterse Onur'a verir Onur'da gelir klübe sayar alır bonservisini çeker gider.

Şahinoğlu
03.04.2013, 16:37
Bir kere daha yazacağım sözleşmesine 7.5 milyon eklettiğini duyduğum gün Onur bitmiştir benim için Trabzonspor'lu herkesin kanına dokunması lazım bunun zira benim dokundu, ha yönetim zaten başarısız bu konularda ama çekleri filan şimdiden alacak kadar şerefsiz değiller, giden gider artık bundan sonra Trabzon kökenli futbolcular daha çok olacak takımda bune ya top oynatmayı öğret azcık parlasın sonra avrupa hayalim var deyip istanbulun lüks hayatına yama kendini bumu karakter, efsane olmak ilerde futbolu bıraktığında seni her zaman sevecek her gittiğinde el üstünde tutacak bir şehrin ,bir takımın bir camianın parçası olmak önemli değilmi adam olan için bunlar önemlidir adam olmayanlar için lüks hayat para şan şöhret vs Tümer Metin gibi şimdi hangi camia seviyor adamın arkasından iyi konuşuyor hangisi teknik direktör olarak ilerde Tümer'i düşünür hiçbiri çünki camiaya mal olmak başka birşey Totti gibi Ünal gibi Dozer Cemil gibi Şenol Güneş gibi , yönetimlerde futbolcularda geçicidir efsaneler kalıcıdır Onur bizde kalarak efsane olabilirdi bizden gidip oda şan şöhret yolunu seçmiş yolu açık olsun Tolga gibi öz evlatlarımıza daha çok değer vermemiz lazım artık yönetime burdan sallamak kolay ama ama adam kafasına koydumu sen saraylar sersen altına yine gidecektir güle güle Onur.

Ertan 51
03.04.2013, 16:38
Emre, Ender'in Galatasaray'lı arkadaş demesine bakma sen. Kaynağı Trabzonspor'lu çok tanınmış biridir... Bu kadarını şimdilik bil, gerisini bilahere konuşuruz. Onur, gidersemde para kazansın kulüp diyerek böyle bir maddeye razı olmuş. Sonuçta Selçuk gibi bir adam Sadri Şener sayesinde bu kulüpten bedavadan uçtu gitti.

Açıkcası bende bu olayın olta olduğunu zannetmiyorum Emre... Kaynağa göre, bu satışın çekleri bile Trabzonspor kulübü tarafından alındığını söylüyor. Satmaları için sebep çok. En başta borç çok... 1461 Trabzon'da kaleci fatih var diye düşünüyordur ''gadrosu yeterli'' olan arkadaş...
Çekler alınmış,niye ler,tek çek alsa bari,hatta çek te almasın tık para istesin de ak gara belli olsun.

Fatih
03.04.2013, 16:38
Biz satmadık madde var diyecekler.

Badaloğlu
03.04.2013, 16:40
Bir de Onur Gs'ye gitmek isterse Gs'de Onur'u almak isterse ve ortada böyle bir maddede varsa "Bari Gs'ye satmayın" cümlesinin nasıl bir geçerliliği olabilir? Sonuçta Gs o parayı isterse Onur'a verir Onur'da gelir klübe sayar alır bonservisini çeker gider.

Güzel kardeşim, bunu bende biliyorum... Benimki sadece bir isyan. Adını ne koyarsan koy. Yani Galatasaray'a satılmasını istemiyorum tarzında yüksek sesle düşünmüşüm ve anında bunu yazdım. Herşeyin altında birşey aramayın...

zafercalikoglu
03.04.2013, 16:44
satılmışsa eger 10 milyon euro dan aşağı olmamalı,ayrıca bir başka kulube transfer olurkende %25 ni almak lazım,Buraktaki gibi

evonon
03.04.2013, 16:47
Güzel kardeşim, bunu bende biliyorum... Benimki sadece bir isyan. Adını ne koyarsan koy. Yani Galatasaray'a satılmasını istemiyorum tarzında yüksek sesle düşünmüşüm ve anında bunu yazdım. Herşeyin altında birşey aramayın...

Yok benimkide direk sana değildi aslında genel olarak bu cümle kalıbınaydı :)

evonon
03.04.2013, 16:48
satılmışsa eger 10 milyon euro dan aşağı olmamalı,ayrıca bir başka kulube transfer olurkende %25 ni almak lazım,Buraktaki gibi

Bir de Burak ilk gittiğinde hiç kimsenin böyle %25 falan dediği yoktu, ben pek gerçek olduğuna inanmıyorum bu %25 pay olayının doğruluğundan kesin emin olan var mı? ve eğer doğruysa Gs'de onu bu sezon satarsa ondan gelecek 3-5 milyon Euro arası para bile bence Burak'tan kazandık dediğimiz para anlamında çok önemli olur.

artvints
03.04.2013, 16:49
hala onur gs ye satılırsa diye cümleler okuyorum.o sözeşmeye o madde konulduktan sonra kontrol kaybedilmiştir.şimdi mesele bu satılma senaryosunun nasıl gerçekleşeceği?zaten kapalı kapılar ardında istanbul cennet gibi sunulmuştur onura ben eminim.bak selçuk,burak nerelere geldiler denilmiştir.ki belli oranda da haklıdır.geriye kalan tek sorun trabzonspor taraftarının rızası.o da ne kadar problem oluşturur onur için onu görücez.
ayrıca içlerinde onur un satılması en mantıklı olanı çünkü yerine rahatlıkla oynayabilecek iki kaleci var.ama biz kesinlikle istanbulu tasvip etmiyoruz.eğer onur trabzonsporlu olmak ne demek biraz anlamışsa, bizle aynı duyguları paylaşıyorsa hareketi de o yönde olur.yok değilse de sadece futbolcuymuş efsane değilmiş deriz.bütün bu sistemin yükünü de onur un üstüne yüklemek anlamsız.zaten ben de küfür edip hareketler yağdırmadım.sadece efsane olamaz yazdım.ayrıca yönetimin suçu ayrıca değerlendirilmeli ona hiç girmiyorum.

bordox
03.04.2013, 16:49
yahu şunu görememek görmek istememek neden

trabzon ile bursa şehrini düşünün

adam futbolcu ve yıldızı parladı. istanbul istiyor trabzon istiyor. nereye gider

trabzonda yıldızı parladı adamın durur mu yahu

bursada yıldızı parladı durur mu .

durur çünkü ailesi için kendi için her imkan var. hiç yoktan izmir istanbul gibi şehirlere yakın

selçuk ve burak ne yaşayabiliyor ve ne kadar ilgi görüyor trabzonda iken (ülke medyası ve ülke insanından)

oysa şimdi gündemin ortasında hatta dünyaca tanınabilecek düzeyde

bizim bu oyunculardan maksimum faydalanır maksimum paralara satmamız lazım

elimizde tutmamız imkansız

Trabzonspor olarak elimizde ne var?Bir kere insanlara şunu diyebiliyorsun bakın biz futbol şehriyiz.Ne devlet ne zenginler kulübünün parçası değil,sizi halkın ve ezilenin yanında olmaya çağırıyoruz.
Elinde bu imaj var bunu kullanabiliyor musun?Çok basit geliyor şimdi ama insanlara bir şeyin parçası olma duygusunu verebiliyor musun?Hadi bana İstanbul takımı olan bir taraftarın manasını anlat?Neden x'i değil de y'i tutuyorsun diye sorduğum hiç bir İstanbul takım taraftarı geçerli bir sebep söyleyemiyor ve bana da onu aşağılama zevki düşüyor.Acıyorum halinize diyorum,ne bir amacınız var ne bir anlamınız sadece tüketim unsurusunuz.Cevap veremiyorlar.
Futbolcuyu gittiğin her deplasmanda İstanbul takımı kadar taraftara oynatabiliyor musun?İstanbul takımları kadar olmasa da başarılı olduğunda gündemde misin?Şampiyonlar Ligi'nde oynadığın zaman şike konusu olmasa daha da gündemde olmaz mıydın?
Bursa şehri için İstabul'a yakın olmak avantajsa sen de her gün onlarca uçakla İstanbul'a yakınsın en az Bursa kadar.

Konu o değil,konu senin kendini nerde konumlandırdığın bakın futbolcu satmak yanlış değil ama hem silahını rakibine vermek hem de prestij kaybı tehlike,bu takımdan Fatih Tekke gibi birisi de gitti ama nereye?

Çok büyük bir yol ayrımı var ve Trabzonspor'un genlerini değiştirerek Trabzonspor'u garip bir durumun içine sokuyorlar.
Bakın ben her sezon başında Olimpiyat'ta bir hazırlık maçı olmalı ve o sezonun sinerji yüklemesi o stadta yapılmalı en 60 bin kişiye yıllar önce yazdım yönetimden bunu istedim,dedim ki o sezon gelen yeni adam nereye geldiğini bilsin,nasıl bir büyüklük içine girdiğini bilsin peki bu yapılıyor mu?
Çünkü Trabzonspor'u götürmek istedikleri yer iyi bir G.Birliği ve aradan paylarını alacak olanların mutluluğu ama Porto olamıyoruz?Soruyorum Porto'nun mu bizim mi daha çok taraftarımız var?Neden bu gücü kullanmak yerine bunu görmezden geliyoruz.

Konu şehir değil kesinlikle,konu samimiyet.Sadri Şener'in en ufak samimiyeti var mı?

krdnz
03.04.2013, 16:50
Başkan çıkmış bu sene bulunuğumuz noktayı değilde kaybettiğimiz maçlar yüzünden giden 12 milyon TL yi konuşuyor,Taraftar bari satılacaksa 7 değil 10 milyon olsun gibi şeyler ..

Takımın en iyi oyuncularını satarsan Bursada,Orduda,Elazığda orda burda "Trabzon kümeye" diye bağırırlar.Akıllı transfe yapıp elindeki iyi oyuncuları tutarsan başarı gelir..

serkanholep
Biz satmadık madde var diyecekler.

yok mu? maddeyi kim koymuş koydurmuş?neden koymuş koydurmuş?

çok soru barıdıran bir transfer olur ve sorular netlik kazanmazsa bence sorun onurdadır

ozturk
Besle büyüt kaymağını ğs yesin..

bu ne ya pffff

Şahinoğlu
03.04.2013, 16:52

Ben aynı fikirde değilim abi kusura bakmayın, Trabzonspor'un transferlerinde hem aldığı hem sattığı adamları sadece başkan ve Nevzat bilir Şenol Güneş'in bile haberi anlaştıktan sonra olurdu şimdiden hangi tanınmış Trabzonspor'lu öğrenebilmiş bu bilgiyi, ben sana olanı söyleyeyim Gs'nin futbolcuları ayartan bir timi varya Hasan ŞAş,Ümit Davala vs gibi şerefsizler, bunlar Onur'la anlaşmışlar kendi yönetimlerinede anlaştık sizde haberi servis edin demişler edinki Trabzonspor yönetiminin guardı düşsün taraftarları onları hedef alsın bizde işin içinden kolayca sıyrılalım Trabzonspor tarftarını karşımıza almayalım kardeş kulüp ayakları ile her sene kolayca puanlarını çalalım futbollcularını çalalım, ama Trabzon'a gittiğimizde fener gibi tepki çekmeyelim amaç budur ve başarılmıştır, efsane olmayı tercih etmeyen Onur benim için en büyük suçludur, Selçuk denen şerefsizse yaptığı açıklamada TT.Net arena inşaatı sürerken önünden geçiyordum ve inşallah birgün burda oynayıp şampiyonluklar yaşarım diye dua ediyordum diyen bir karaktersiz ki o günler Trabzonspor'un şampiyon olduğu kadroda oynuyordu kendisi, bu adam kalsa ne olacak kalmasa ne olacaktı yarım sezon iyi top oynadı okadar, yönetim suçludur vs ama en büyük suçlu futbolculardır.

Royal Heart
03.04.2013, 16:52
"Kupa geliyor, Uefa cezayi veriyor, Trabzonspor tazminat kazandi, 8. sampiyonlugun kadrosu yolda..." haberi duyamayacak bu taraftar, ne var ne yok olumsuz. Bunun olumluya dönmesi icin caba göstermeli. Cözüm nedir buna odaklanmali.

Travelair
03.04.2013, 16:54
Bu arada ben bu haberi 1-2 gün önce bir sitede gördüm hatırlıyorum

Tolga
03.04.2013, 16:57
Başkan ciddi ciddi maddi açığını oyuncularla kapatıyormuş :) 3 sezon üst üste.Anlamadığımız şey aradaki 200 milyon TL nereye gitti acep ?

İlker Gazioğlu
03.04.2013, 17:03
Bu iddialara inanmıyorum. Yönetimin doğrularını da yanlışları da var ama bu haberlerin yıpratma amaçlı yapıldığına düşünüyorum. G.Saray Trabzonspor yönetimi ile hiç muhattap olmadan Onur'u transfer edebilir , daha kendi kalecisini satmadan Trabzonspor'a çekler vermeye mi başladı. Yönlendirme amaçlı haber.

Mert M.
03.04.2013, 17:06
Hocam bu devirde hiçbir futbolcu, eğer herhangi bir klüple duygusal bir bağı yoksa ve başka bir klüp de ona burada aldığından daha fazla veriyorsa ve daha iyi imkanlar sunuyorsa orada durmaz. Çeker gider.
Çok da önemli değil giderse gitsin. Kaçaklar ordusuna yazarız kendisini, kara listeye çıkarırız. Tabii onun da diğerleri gibi midesi genişse söylediği sözleri unutabilecek kadar.

dr.wehbee
03.04.2013, 17:07
bu haberler yeni değil ki bundan yaklaşık 1 ay önce yönetimden biri ki adını vermeyeceğim Onuru 13 milyon euro ya galatasaraya sattık demişti. ikinci olarakta tolganın sezon sonunda bjk ye gitme durumu var demişti kesin olmamakla birlikte. ama Onur kesin satıldı..

Travelair
03.04.2013, 17:07
%25 maddesinin yeni sözleşmeyle eklendiği doğru mu?

Şahinoğlu
03.04.2013, 17:09
Hatırlatmak isterim bu özel madde peşin para içindir, Burak'ta olduğu gibi bankaya 5.milyonu yatırdılar aldılar çek filan hikaye yani haberin saçmalığı buradagelmeyin oltaya gs Trabzonspor yönetimiyle muhattap olmadan bankaya 7.5 milyon altını çiziyorum NAKİT olarak yatırırsa alır maddeyide değiştirdik bizim gibi taraftar zor bulunur ne hallere düştük zorla adam satıyoruz hemde nakit olan sözleşmeyi çekle satıyoruz bu haberlere inanmayın oltaya gelmeyin.

İlker Yazıcıoğlu
03.04.2013, 17:13
Bu haberleri israrla gormemezlikten geliyorum inanmak istemiyorum..
Trabzonun abileri,Agalari neyi bekliyor Kulup BATIYOOOR

Trabzon'un abi ve agalarının,insan artığından ibaret olduğunu şike sürecinde çok net bir şekilde gördük kardeşim.Artık bir hayırları dokunmaz bu saatten sonra.

serkanholep
03.04.2013, 17:14
aldığım duyuma göre yönetimden bir kişi ismini vermeyeceğim onur gs ye tolga bjk ye colman rizeye alan eskişehire verilmiş

kabze,ali tandoğan,hürriyet ile anlaşılmış

yuh artık diyorum

ferdeco128
03.04.2013, 17:16
bu haberler yeni değil ki bundan yaklaşık 1 ay önce yönetimden biri ki adını vermeyeceğim Onuru 13 milyon euro ya galatasaraya sattık demişti. ikinci olarakta tolganın sezon sonunda bjk ye gitme durumu var demişti kesin olmamakla birlikte. ama Onur kesin satıldı..
Birincisi; 7.5 milyon şartından sonra Onur'u kimse satamaz, ancak kendisi gitmek isterse ve o parayı veren kulüp çıkarsa gider. İkincisi; sözleşmede 7.5 yazıyorsa kimse 13 vermez. Size verilen bilginin doğru olmadığı burdan belli. O şarttan sonra Onur ile anlaşacak kulübün muhatabı yönetim değil bankadır. Son söz hakkıda Onur'dadır. Onur burada kalıyorum derse kalır.

Şahinoğlu
03.04.2013, 17:20
Bu konu kapansın diye yazıyorum tekrar 7.5 milyon euro NAKİT getiren Onur'u alır maddesini , Trabzonspor'a çekler şimdiden verildi diye haber servis etmek akla mantığa nasıl sığar sözleşme 7,5 milyon euro Nakit getiren alır şeklindedir tıpkı Burak'ta olduğu gibi 5 milyon nakiti getiren alırdı Burak'ı Gs hesaba yatırdı aldı artık çekleri yönetim aldı lafları dolaşmasın bizim gibi camiaya yakışmıyor üzülüyorum burada yazarken bile, sözleşme nakittir zira bu haberde gs medyasının servisidir bizde yemiş bulunduk neyse saygılar.

Necmettin ALTUNTAŞ
03.04.2013, 17:24
Niye transferi dillendiriyoruz anlamıyorum.Birileri bunu tartışmamızı mı istiyor acaba?Oyuna geliyoruz gibime geliyor.

Badaloğlu
03.04.2013, 17:28
Madem öyle bende bu başlığı BMN YK'nun bana vermiş olduğu yetkiyle kapatıyorum arkadaşlar. Sezon sonunu bekleyip görelim...

Bu arada yarın akşam, Atilla Dilaver'in Radyo BMN'de çıkacak olmasını unutmayın... En az bu transfer haberleri kadar kendisinden şike davasıyla ilgili süreci, yaşananları ilk ağızdan dinleme şansını yakalayacağız.

Eğer sorularınız varsa aşağıda linkini verdiğim başlığa sorularınızı yazın arkadaşlar. Yarın akşam saat 21:00'da herkes radyo BMN'de olsun...

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=41229