PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonsporlu gs atkisi takar mi

Mert Pasa
02.04.2013, 10:52
Arkadaslar,cildirmis durumdayim,bizim icimizden cikan bizim taraftarimiz olan insanlar nasil bu kadar suursuz,gaflat ve dalalet icinde olabilir.

Bir de haber Trabzonsporlulari istemiyoruz seklinde verilmis,kendimi kaybetmis durumdayim.

Yaziklar olsun o formayi boyle ahlaksiz ortamlara sokanlara

http://www.skorer.tv/video-izle/Madrid-yolunda-gerginlik--O9QduhzrsBIz.html

Ahmet Kuru
02.04.2013, 10:55
burada asıl ayıp şerefsiz gslilerindir...

Mert Pasa
02.04.2013, 10:56
asil ayip serefsiz oldugu bilinen insanlarin bu kadar olaydan sonra hala dost olabileceklerini dusunmektir

alper*
02.04.2013, 10:58
O maça gidenler Trabzonsporlu ise ben Trabzonsporlu değilim.

tans
02.04.2013, 11:04
fenerliler bağırıyorlardı "trabzonspor galatasaray'ın yardakçısı" diye. al işte kanıtlar. rezil olduk resmen. daha neyi kime anlatacaksın. biz trabzonlu sadece trabzonsporu tutar derken adamlar galatasaray maçına kalıp madrid'e gidiyor. fener şike yaptı da biz ne yaptık. gittik 4 yedik 20 dakikada. şike diye suçladığın adam da bunları göstermez mi sana. kaç kere fener maçında hırsla oynayıpta galatasaray maçlarında yattık.

yazıklar olsun kulübü bu durumlara sokana. uzun süreden beridir foruma girip yazmıyordum. bu olayı görüp yazmak istedim. ben artık takım falan tutmuyorum arkadaş.

Mert Pasa
02.04.2013, 11:08
tans kardesim guzel bir atasozu der ki ''papaza kizip oruc bozulmaz''

uzerine Trabzonspor formasi giyen herkes bir sekilde kazanilmayi hakeder,sadece o suurun onlara kisa zamanda nasip olmasini diliyorum.

polatmu
02.04.2013, 11:15
ulan o kadar paran var hiç mi birşey bulamadın harcayacakta şu yavşaksarayın maçına gidiyorsun şuursuz herif bir de kavga ediyor aranıza gireceğim diye....

Veysel
02.04.2013, 11:17
fenerliler bağırıyorlardı "trabzonspor galatasaray'ın yardakçısı" diye. al işte kanıtlar. rezil olduk resmen. daha neyi kime anlatacaksın. biz trabzonlu sadece trabzonsporu tutar derken adamlar galatasaray maçına kalıp madrid'e gidiyor. fener şike yaptı da biz ne yaptık. gittik 4 yedik 20 dakikada. şike diye suçladığın adam da bunları göstermez mi sana. kaç kere fener maçında hırsla oynayıpta galatasaray maçlarında yattık.

yazıklar olsun kulübü bu durumlara sokana. uzun süreden beridir foruma girip yazmıyordum. bu olayı görüp yazmak istedim. ben artık takım falan tutmuyorum arkadaş.

Defol o zaman bura Trabzonspor taraftar formu

Tapatalk

Mustafa Yılmaz.20
02.04.2013, 11:20
Böyle adamlar yüzünden elalemden gs'nin yancısı muamelesi görüyoruz ya ona yanıyorum. Bu adamlar Trabzonsporlu falan olamaz. Hayır Real Madrid deplasmanıdır gitmek istersin falan ama Trabzonspor formasıyla gs'yi desteklemeye niye gidiyorsun be adam.

Burçak
02.04.2013, 11:23
http://www2.webaslan.com/img/2013/04/02/Screenshot_3.jpg
http://www2.webaslan.com/img/5/2013/screenshot_2-1364888164.jpg

Madridi izlemeye gidiyolardır. Yavşaksarayın peşine değil heralde

DİNÇ
Yavaş Yavaş küçültüyorlar bizi...

Yazıklar olsun...

Ne işin var Madrid'de ?

Sana da yazıklar olsun Sayın Sadri Şener...

Elindeki yıldızlarını bu asalaklara kaptırdın....

Yazıklar olsun böyle taraftara ve böyle başkana....

ESER
adamlar dogru soylemis. ne isi var Trabzonsporlunun gs pesinde madrid'te.

ozturk
02.04.2013, 11:28
rezillik...

Yiğit Gayretli
02.04.2013, 11:30
Konuşmaya değecek hadiseler değil...