PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şikebahçe Boş Durmuyor

atomantcum
01.04.2013, 19:46
Kendileriyle ya da rakipleriyle alakalı olan biten her şeyden sonra bir basın açıklaması yaparak kimi zaman taraftarlarını galeyana getirmeye, kimi zaman da federasyonu ve hakemleri tehdit etmeye çalışan Şikebahçe'den alıştığımız türde bir açıklama daha geldi (aşağıda). Akhisar maçında sayılmayan gollerinin üstüne giderek, kalan haftalarda oynayacakları maçlarda kendileri lehine karar verilmesi yönünde açıktan bir propaganda yürütüyorlar. Buna benzer beyanlarına daha önce de çok rastladık ve her seferinde de gördük ki, böyle tehditkar ifadeleri sonucunda hakemler bu baskı ve tehdit altında kalıp yanlı kararlara imza atıyorlar. 22.haftada takmımızla oynadıkları maçta benzer pozisyonda lehlerine karar verildiği gerçeğini bile görmezden gelen, unutturmaya çalışan şikebahçe yönetiminin bu ahlaksız tavrı karşısında yönetimimizin uyumamasını, haklı tepkimizi göstermesini istiyoruz.

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=34107

"31 Mart 2013 tarihinde Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda oynanan Fenerbahçe-Akhisar Belediyespor karşılaşmasının 36.dakikasında takımımızın Moussa Sow ile bulduğu golün, geçerli sayılmaması, kamuoyunun malumu.
Topun, çizgiyi tam anlamıyla geçtiği ve her nedense gol olarak değerlendirilmediği pozisyon ile ilgili yorumu, kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.
Ancak;
Her maçın final niteliğinde olduğu haftalara girilmişken, yapılan bu hayati hatanın; kulübümüzün farkında olduğu kadar ‘gerekli mercilerin de ’ farkında olup olmadığı konusunda, ciddi endişelerimiz bulunmaktadır.
Belirtmek isteriz ki pozisyonun hakem hatasından ziyade olağan insan hatası olarak değerlendirilebilmesi şeklindeki genel görüşe karşı çıkmamakla birlikte, final haftalarının yaşandığı bu dönemde ‘Hakemlerin gözünden kaçtı’ tanımı ile değerlendiremeyeceğimiz bu hatanın, önümüzdeki maçlarda yeniden yaşanıp yaşanmayacağına dair endişelerimiz sürmektedir.
Özellikle bu nedenle Merkez Hakem Kurulu Başkanı Sayın Zekeriya Alp’in de konuya dair görüş ve yorumlarını merakla beklemekteyiz.
Lig maçlarının ardından bağlandığı çeşitli televizyon kanallarında, maçlarda görev alan hakemlere dair; maçtan maça hatta takımdan takıma değişen yorumlarını izlemeye alıştığımız Sayın Alp, dünkü maçın ardından ise ne yazık ki hiçbir yayına bağlanmamış, takımımızın -sayılmayan golü- ile ilgili herhangi bir yorum ve değerlendirmede bulunmamıştır.
Sayın Alp’in, Beşiktaş JK ile oynadığımız maçtan önce hakem hataları ve bu hataların bir takım üzerinde yoğunlaştığı; maçtan sonra ise maçı yöneten ve yine 1 golümüzü geçerli saymayan hakeme dair yaptığı yorum ve değerlendirmeler hala hafızalardayken, konu Fenerbahçe’nin yaşadığı haksızlıklar olduğunda bu kişilerin büründüğü sessizlik, düşündürücü olduğu kadar hayatın olağan akışına da uygun değildir.
Bilinmelidir ki, Fenerbahçe’nin uğradığı/uğrayacağı her türlü haksızlık karşısındaki kararlı tutumumuz devam etmekle birlikte Fenerbahçe’nin haklarının korunmasına dair mücadelemiz müsabaka sonuçlarına bağlı kalmaksızın kararlılıkla sürecektir."

Tuğrul
01.04.2013, 19:55
TS- fener maçında skor 0-0'ken Adrian çizgiye geçen golü, Kuyt'un ofsayttan attığı gole ne demeli ?

fener son 4 sezondur şampiyon olamıyor. Koltuk sallantıda. Panik içindeler.

gs şampiyon olursa aziz ve ekibi orada kalamaz. Bu yüzden şampiyon gs olmalı.

katre-i.matem
01.04.2013, 19:56
şerefsiz evlatlarının şu açıklamasından sonra bu şeref yoksunları ile yaptığımız maçta verilmeyen golümüzle alakalı bir açıklama yapmaz ise yönetimimiz bir kez daha yazıklar olsun onlara da..

TurnaSuyu
01.04.2013, 19:56
Yüzsüz adi köpekler!

atomantcum
01.04.2013, 20:04
TS- fener maçında skor 0-0'ken Adrian çizgiye geçen golü, Kuyt'un ofsayttan attığı gole ne demeli ?

fener son 4 sezondur şampiyon olamıyor. Koltuk sallantıda. Panik içindeler.

gs şampiyon olursa aziz ve ekibi orada kalamaz. Bu yüzden şampiyon gs olmalı.

Bence aziz ve ekibi gitmesinler, feneri iyice pisligin icine batirsinlar; o kadar batirsinlar ki, fener bi daha ayaga kalkamasin. Cunku aziz gittiginde butun taraftarlari arkasindan yuhalayacaklar, zaten sike yapmisti, onu gonderdik kulup tertemiz oldu havalarina girecekler, yaptiklarinin utancini yasamayacaklar. Yeni gelen de ondan kalan mirasi devam ettirecek ayni sekilde.

Meriç Kurt
01.04.2013, 23:04
Buna yeni başlık acmak isterdim ama yetkim yok,su an telefonlar genc fenerlilerin Aziz hakkında açıklamaları var seyredin

Cengiz
01.04.2013, 23:07
Allah insanı vicdansız etmesin, başka açıklaması yok

Hasan YAYLI
01.04.2013, 23:31
Bu haber beni ne şaşırttı ne de sinirledirdi...Rahat olun sizde,adamlar hep yüzsüzdüler bundan sonra da başka türlü davranacaklarını beklemiyorduk zaten değil mi?

Bizim maçın üzerinden kaç hafta geçti ki,Adrian'ın o golünü unutmuş olmasalar gerek...Şampiyonluk elde etmek için her yolu mübah gören camia ve taraftarı...

Bir gün sonları gelecek,ben o günü bekliyorum...

SEDER
01.04.2013, 23:38
Yüzsüz demek övgüdür bu zerzevatlara..bu kadar masa başı oyun bu kadar fitne bu kadar fesat bu kadar hırsızlıkla dünyaya rezil oldular hala uslanmadılar hala akıllanmadılar.can çıkar huy çıkmaz diye boşuna dememişler..ulan adama demezlermi maç sıfır sıfırken Trabzonun aynı şekilde sayılmayan golüne neden ses çıkartmadın.Lahanayı yerken kıtır kıtır, sapına gelince meeeee meeeee....

Burçak
01.04.2013, 23:41
bunlar insan değil ya şikeci emek hırsızları

Yaşar
02.04.2013, 00:19
Bize ne arkadaşlar?
Şampiyonluk yarışında rakipleri kim?
Bize aynılarını yaptıklarında kimsenin sesi çıktı mı?
Beni ilgilendirmiyor.
Her maç elle gol de atsalar, uyduruk penaltı da atsalar ilgilendirmiyor.

atomantcum
02.04.2013, 01:59
Bize ne arkadaşlar?
Şampiyonluk yarışında rakipleri kim?
Bize aynılarını yaptıklarında kimsenin sesi çıktı mı?
Beni ilgilendirmiyor.
Her maç elle gol de atsalar, uyduruk penaltı da atsalar ilgilendirmiyor.

Anliyorum, sike davasinda yalniz birakildigimiz icin bunu soyluyorsunuz ama bence dogru bir yaklasim degil. Bu ligde birlikte oynadigimiz surece her zaman rakibimizdir ve bu ligle ilgili her durum bizi de ilgilendirir. Bugun yapan yarin da yapar, o zaman da bir sey deme hakkin olmaz. Bana dokunmayan yilan bin yasasin gibi bir dusunceye siddetle karsi cikiyorum. Kimse icin degil, trabzonsporun hakkini korumak icin sesimizi cikariyoruz biz. Kaldi ki, fener rakibimiz olmasaydi bile vicdanen ilgilendirirdi.

"Kupanin sampiyonlugun pesinde degiliz, adaletin saglanmasini istiyoruz. Temiz lig istiyoruz" diye cikmadik mi meydanlara? Sadri sener hakkinda da suclamalar oldugunda "Bizim de sucumuz varsa biz de cekeriz cezasini, yeter ki adalet saglansin" diye bosuna mi dedik? Bu is trabzonspor - fenerbahce mevzusu degil.

Yaşar
02.04.2013, 02:38
Anliyorum, sike davasinda yalniz birakildigimiz icin bunu soyluyorsunuz ama bence dogru bir yaklasim degil. Bu ligde birlikte oynadigimiz surece her zaman rakibimizdir ve bu ligle ilgili her durum bizi de ilgilendirir. Bugun yapan yarin da yapar, o zaman da bir sey deme hakkin olmaz. Bana dokunmayan yilan bin yasasin gibi bir dusunceye siddetle karsi cikiyorum. Kimse icin degil, trabzonsporun hakkini korumak icin sesimizi cikariyoruz biz. Kaldi ki, fener rakibimiz olmasaydi bile vicdanen ilgilendirirdi.

"Kupanin sampiyonlugun pesinde degiliz, adaletin saglanmasini istiyoruz. Temiz lig istiyoruz" diye cikmadik mi meydanlara? Sadri sener hakkinda da suclamalar oldugunda "Bizim de sucumuz varsa biz de cekeriz cezasini, yeter ki adalet saglansin" diye bosuna mi dedik? Bu is trabzonspor - fenerbahce mevzusu degil.

Galatasaray'a uyduruk penaltı çalındığında da aynı şeyler konuşulursa ''temiz futbol istiyoruz'' a gönülden inanır, sonuna kadar desteklerim...
Ama fb olacağına gs olsun mantığından nefret ediyorum ve fb'ye yapılanları görüp gs'ninkine ses çıkarmayan Trabzonspor taraftar güruhuna da sinir oluyorum...

Şampiyon kim olursa olsun, kim düşerse düşsün umrumda değil...

ErtuGrul
02.04.2013, 03:36
Ben helal olsun diyorum.Takımına sahip çıkmak böyle olur işte.Hakem hataları ile kaybettiğimiz puan sayısı yanılmıyorsam 16, verilmeyen gol sayımız 4,Offsiden yediğimiz goller en az 4, verilmeyen penaltılarımız, verilmeyen fauller ve sarı-kırmızı kartlar,bize karşı verilen haksız penaltılar....saymak ile bitmeyen hakem ve TFF oyunlarına karşı yönetimimizin ! , ne gibi bir tepkisi oldu? Koca bir hiç....Ne kadar haksızda olsalar,Şikebahce'nin yönetimi takımına sahip çıkıyor....

alone_6161
02.04.2013, 08:32
Yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış.

atomantcum
02.04.2013, 09:31
Galatasaray'a uyduruk penaltı çalındığında da aynı şeyler konuşulursa ''temiz futbol istiyoruz'' a gönülden inanır, sonuna kadar desteklerim...
Ama fb olacağına gs olsun mantığından nefret ediyorum ve fb'ye yapılanları görüp gs'ninkine ses çıkarmayan Trabzonspor taraftar güruhuna da sinir oluyorum...

Şampiyon kim olursa olsun, kim düşerse düşsün umrumda değil...

Hayir oyle bir mantik tasimiyoruz zaten. Konu haksiz penalti calinmasi filan degil. Bu baslikta bahsedilen olay, fenerin macindaki bir yanlis karar uzerinden yaptigi bu tarz basin aciklamalari ile hakemleri yonlendirmeye calismasi, aciktan tehdit etmesi.

Ustaalioğlu
02.04.2013, 09:48
Acizler şikayet eder diyorum...

Berke6198
02.04.2013, 10:09
Vallahi bende söyleyeyim şaşırmadım, Trabzonspor-Fenerbahçe maçında verilmeyen golümüzle ilgili "gol değil" iddiasını sonuna dek sürdürenler, başlarına en ufak bir olay gelince çirkefliğe vuruyorlar işi. Hemen başlıyorlar konuşmaya.

Bir de açıklamanın şu kısmı beni koparttı, "bu hatalı kararlar devam ettiği taktirde" bak bak, lafa bak. Asacak sanki milleti...

Çok boşlar çok.

Celal Demir
02.04.2013, 11:56
ne desem bilmiyorum bu yüzsüzlere kelimeler bile yetmez artık...

krdnz
02.04.2013, 16:35
İyi yapıyorlar...

Biz hariç hepsine müstehak.

Mert M.
02.04.2013, 16:43
Kendilerine yakışanı yapmaktan hiç bir zaman çekinmiyorlardı ki zaten! Çirkeflik!

Hamdi Karamahmutoğlu
02.04.2013, 16:46
İşleri hile, hurda zaten.

ozturk
04.04.2013, 08:38
İyi yapıyorlar...

Biz hariç hepsine müstehak.

Aynen,

Yüz verirsen tepene çıkar böyle. Az bile yapıyorlar.

Celal Demir
04.04.2013, 08:56
sadece kendi canın yandığında bağırmak değil.. başkalarına karşı haksızlık yapıldığındada çıkıp doğruları söylemek lazım.. adamlık bunu gerektirir...

zeki gursoy
04.04.2013, 12:43
katılıyorum bu yoruma....
bende aynısını çok kez söyledim, bırakın bu pislikle yaşasınlar...
onlarda biliyor şike yaptığını ama aziz ordayken söyleyecek maçaları yok...
gitsin aziz bak sen sövenleri...
kalsın aziz orda..
bu psilikle beraber yaşamaya devam edecekler...
içlerinde hep bi acıyla...

Bence aziz ve ekibi gitmesinler, feneri iyice pisligin icine batirsinlar; o kadar batirsinlar ki, fener bi daha ayaga kalkamasin. Cunku aziz gittiginde butun taraftarlari arkasindan yuhalayacaklar, zaten sike yapmisti, onu gonderdik kulup tertemiz oldu havalarina girecekler, yaptiklarinin utancini yasamayacaklar. Yeni gelen de ondan kalan mirasi devam ettirecek ayni sekilde.

a f s
04.04.2013, 13:17
Hem hırsız, hem arsızlar. Şu şımarıklıklarından gına geldi.