PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 28. Hafta | Akhisar Bld 1 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu...

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7

Murat Erdem
07.04.2013, 18:40
şu rezaletin açıklaması, oyuncu kalitesi, taktik yetersizlik vs. değil...malum güç Trabzonspor'un bu durumda olmasını ve şike davasında ki savlarının hava da kalmasını istiyor...tabi ki bu sadece onların istemesi ile olacak değil...bu isteğe birilerinin yol vermesi gerek...işte o birileri Trabzonspor yönetim kurulu ve üzerinde ki eldir. İsim zikretmeye gerek yok. Bu isimler hepinizin malumu.

Uğur Demircioğlu
07.04.2013, 18:40
takımın başına Tolunay'ın gelmesi de tamamen politik. Şike sürecinde koca takımda bir Şenol hocanın sesi çıkıyordu. Tolunay gelmeden yaptığı açıklamayla zaten icraatlarını gösteriyordu. Şenol hoca gitti sorunlar bitti evet!!!

titanic
07.04.2013, 18:41
BUndan birkaç yıl önce üst sıraları zorlar, hevese gelip şampiyonluk istediğimizde şenol hocayı getirirdik.Şİmdi durum değişti süper lige çıkmak için herhangi bir hocaya ligde kalmak içinse giray bulak,yılmaz vural bizim için yeterli olacak.

ESER
Bu takımı, tesislerin bahçesindeki böceklerden bile daha erken, acilen, ivedilikle Zokora - Bamba belasından kurtarmak gerekir. Bir de bu maçta Alanzinho berbat oynadı fikrindeki arkadaşlar dalga mı geçiyor anlamak isterim doğrusu...

ayni fikirdeyim.

Serdar A
;1918991027']Takım inanılmz yeteneksiz hele o Olcan denen herif forum olmasa burada öyle laflar söylerimki neyse

Mümkünse herkes bu hassasiyette davransın .
Burası bir forum . Hatta bir camianın sanal vitrini .

Duygusal tatmin için başka sanal ortamları kullanın .

Mollasalihoğlu
07.04.2013, 18:42
Cenk'e 7 M € çektiler, Alper'e 5 M € sen olsan alır mıydın başkan? Ayrıca zamanında Olcan'ı, Adrian'ı, Henrique'yi, Volkan'a, Zokora'ya o paraları verdireceğine o zaman bu adamlar daha parlamadan keşfetseydin derler adama. Ersun Hoca örneğinde olduğu gibi.. Cenk bir dönemde 8-9 gol atınca 50 bin euro olan değerini 5 M € yapınca istemekle iyi hoca olunmuyor. Onu bizim mahallede kahvede sürekli maçları izleyen dayı da diyor. Şu çok iyi oynuyor he alsak mı ne etsek? Diye. Messi'de fena topçu değil demekle aynı kafaya denk geliyor. Aynı başkan değil mi Ersun Hoca'yla o kadroyu kuran? Bana bunu söyleyin? Her istediği futbolcuyu alan? Dik durmama, 1461 muhabbetine başkanı eleştirin. Ama bu konuda komik olmayın Şenol Güneş'i savunacağım diye. Sahadaki futbol bu seviyeye geldiyse Şenol Güneş'in suçu tamamiyle.

Ersun'a alınan Gökhan Ünal, Selçuk, Colman, Cale kaç paraydılar?

eraytaskin61
Benimki sadece rica hocam. Yoksa isteyen istediğini söyleyebilir. O beni bağlamaz ama bizim de bazı sorumluluklarımız var, onları yerine getirmeye çalışıyoruz.

çok şey yazdım sonra sildim neyse hiç bir şey söylemeyeceğim eyvallah sadece

Arif Timurcioğlu
Arkadaşlar burda tepkimizi koyuyoruz bmn trabzonspor taraftarının sesi ama neden avni akerde istifa diye bağrılmıyor bunun sorumlusu kim taraftarların başındakiler ne işe yarıyor?

Mert'
Taraftardada suç var hala yönetim savunuluyor küme düşüyoruz koskoca ts taraftarı hadlerini bildiremiyor mu bursa da olsa bu olay hepsini linç etmişlerdi

Giallorossi
Janko'yu öneren şu an oynatmayan Tolunay..

Cok enteresan noktaya degindin. Tolunay hoca bunun hesabini vermesi lazim. Bunu taraftara borclu.

Emrah Akcagöz
07.04.2013, 18:43
Hala Şenol hocadan bahsediyorlar. O da olsa durum farklı olmayacaktı. Neyin kafasını yaşıyorsunuz ? Sanki bu adamların alınmasına başkası göz yumdu.

Mollasalihoğlu
07.04.2013, 18:44
Hala Şenol hocadan bahsediyorlar. O da olsa durum farklı olmayacaktı. Neyin kafasını yaşıyorsunuz ? Sanki bu adamların alınmasına başkası göz yumdu.

Evet göz yummasa yönetim ya hemen istediklerini alacaktı ya da hemen istifa edecekti.

Ne kadar da güzel bir dünya :)

DEEP BLUE
Janko'yu öneren ve aldıran Giray Bulak'tır. Bir yanlışı düzeltmek istedim. Çok net biliyorum.

Bedri Sertkaya
Sorun sadece işler kötü gittiği zaman herkesin günah keçisi olması.Belli ki bu yıl böyle bitecek.Olumsuz gidiş gösteriyorki kupada finalede kalamayacağız.

Doğukan Uçan
Şenol güneş istifaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ibrahim
07.04.2013, 18:45
Janko'yu öneren ve aldıran Giray Bulak'tır. Bir yanlışı düzeltmek istedim. Çok net biliyorum.

Baskan bi ara Tolunay demisti?

Mert'
Arkadaşlar burda tepkimizi koyuyoruz bmn trabzonspor taraftarının sesi ama neden avni akerde istifa diye bağrılmıyor bunun sorumlusu kim taraftarların başındakiler ne işe yarıyor?

Emir geliyor heralde bağırmayın diye

Mollasalihoğlu

Başkanın "janko diye birini alıyoruz ne diyorsun?" diye sorduğu kişi kim onu biliyor musunuz çok net? :)

Bedri Sertkaya
07.04.2013, 18:46
Bir olumsuzluk bir uyumsuzluk bir huzursuzluk var.Teknik direktör değişimi de işleri değiştirmediğine göre takımın yarısından çoğu seneye gidecek.Yeni bir yapılanma şart.Çünkü bu malzeme ancak bu kadar olur.Şenol hoca tolunay hoca değil mourinho gelse şu kadroya gene aynı oynar bu takım.

r9emre
Ersun'a alınan Gökhan Ünal, Selçuk, Colman, Cale kaç paraydılar?

Colman 2,25, Selçuk 3, Cale 2,5. Egemen bedelsiz. Song bedelsiz.

Alper = Selçuk + Colman yani.

O kadroda tek pahalı futbolcu gereğinden Gökhan'dı o da 6,25'e alındı. 3,25 + Burak transferi yapıldı. O Burak'tan da 5 M € geldi. O takımdan hiç maddi kayıp yaşamadık. Ama Şenol Hoca'nın dönemi yapılan transferlerden nasıl kazıklar yiyeceğiz hesap kitap yaparız. Ki Selçuk'un son sene devre arası Gs ile imzaladığını Şenol Hoca biliyordu. Şampiyonluk mücadelesinden dolayı hiç kesmedi parlattıkça parlattı adamı geçen sene de Burak'ı biliyordu.

Uğur Demircioğlu
Sorun sadece işler kötü gittiği zaman herkesin günah keçisi olması.Belli ki bu yıl böyle bitecek.Olumsuz gidiş gösteriyorki kupada finalede kalamayacağız.

Türkiye kupasını alsak da bir şey değişmeyecek. Takım, yönetim, teknik heyet başarısız oldu.Sezon sonunda bırakmalı.

Mert'
07.04.2013, 18:47
Sahaya atlayıp kendi futbolcularımıza saldırsam ne cezası alırım kaç gün yatarım içerde bilen varmı?

Bedri Sertkaya
07.04.2013, 18:47
Hayır türkiye kupasını alırsak avrupada olacağız.Ve çok şey değişecek...

Türkiye kupasını alsak da bir şey değişmeyecek. Takım, yönetim, teknik heyet başarısız oldu.Sezon sonunda bırakmalı.

Emrah Akcagöz
07.04.2013, 18:48
Evet göz yummasa yönetim ya hemen istediklerini alacaktı ya da hemen istifa edecekti.

Ne kadar da güzel bir dünya :)
Bu yönetimden de bir cacık olmaz. Şenol hocanın o iki futbolcudan başka alternatifi de yoktu. En az yönetim kadar hocanın da kabahati var bu takımın kurulmasında.

Evet dünya güzel ama fani.

qlii
beyler gupayı alınca düşmekden gutduluyozmu ondan haber verin bize

Uğur Demircioğlu
;1918991059']Sahaya atlayıp kendi futbolcularımıza saldırsam ne cezası alırım kaç gün yatarım içerde bilen varmı?

Dün arenada atladılar hakeme saldırmak için bakalım ne kadar ceza yiyecek Ğs.

Mollasalihoğlu
Colman 2,25, Selçuk 3, Cale 2,5. Egemen bedelsiz. Song bedelsiz.

Alper = Selçuk + Colman yani.

O kadroda tek pahalı futbolcu gereğinden Gökhan'dı o da 6,25'e alındı. 3,25 + Burak transferi yapıldı. O Burak'tan da 5 M € geldi. O takımdan hiç maddi kayıp yaşamadık. Ama Şenol Hoca'nın dönemi yapılan transferlerden nasıl kazıklar yiyeceğiz hesap kitap yaparız. Ki Selçuk'un son sene devre arası Gs ile imzaladığını Şenol Hoca biliyordu. Şampiyonluk mücadelesinden dolayı hiç kesmedi parlattıkça parlattı adamı geçen sene de Burak'ı biliyordu.

Çok zorlama olmuş hesap..

2010-2011 sonrası Selçuk'u kaçırmasan, istediği Hasan ALi, Alper ve Cenk'i alsan hala kafaya oynuyordun.. Şenol Hoca biliyordu da o imzayı attıramayan yönetim bilmiyor muydu? Ne yapacaktı Selçuk'u kesip Ceyhun'u mu oynatacaktı 2010-2011'de?????

titanic
;1918991059']Sahaya atlayıp kendi futbolcularımıza saldırsam ne cezası alırım kaç gün yatarım içerde bilen varmı?

Onlar senin futbolcuların değil,kimin futbolcuları oldukları belli cezan değişmez rahat olma

r9emre
Bana 20 M € teklif etseniz Sadri Şener istifa diye bağırmam. Çünkü gelecek kişi gideni aratacak çok daha kötü olacak. Bu yazdığımı saklayın o zaman yeni başkanla ağlayanların suratını bunu okuyup kahkaha atacağım.

iso_4939
hep senol hocanın ıslerı bunlar ...istıfa senol hoca.

Mollasalihoğlu
07.04.2013, 18:49
Bu yönetimden de bir cacık olmaz. Şenol hocanın o iki futbolcudan başka alternatifi de yoktu. En az yönetim kadar hocanın da kabahati var bu takımın kurulmasında.

Evet dünya güzel ama fani.

"1,75'e alırız,"

"Alın."

"Adrian TS'de.."

Dünya fani. Sınav öbür tarafta.

DEEP BLUE
Başkanın "janko diye birini alıyoruz ne diyorsun?" diye sorduğu kişi kim onu biliyor musunuz çok net? :)

Evet biliyorum. Şenol hoca görüş bildirmeyince Tolunay ve bir kaç hocanın daha görüşü alındı. İsmi ortaya atıp ısrarcı olan Giray hocadır. Ona ait bir transferdir. Henüz görüşme safhasındayken yakınım olan bir program yapımcısından an be an almıştım gelişmeleri.

r9emre

Olcan'ı görsem ben dayak manyağı yapacağım. Hele ki İstanbul gecelerine aktığı günlerden birinde yakalarsam var ya o zaman aman aman..

eraytaskin61
Trabzonspor isyandır,başkaldırıdır..BOK kelimesi küfür olarak sayılıp yorumum siliniyor bide üstüne uyarı alıyorsam,birileri burda bile bize sansür,otorite uygulamaya çalışıyorsa benim burda işim olmaz,burasıda benim takımımı temsil edemez..not:küfür var, küfür var..bu sansürdür insanları kalıba sokmak üstünde otorite sağlamak istemektir ben bu işte yokum arkadaş..

53karakan53
mustafa reşit akçay

haymatloshan
Alanzinho'ya methiyeler düzenler söyler mi ne yaptı bu adam?Kaç tane hızlı hücumu berbat etti ilk yarıda saydınız mı,benim saydığım 3 tane hızlı hücumu mahvetti,boş alan bulunca ileri koşu yapan ama ilerde ne yapacağını bilmeyen,ne oyun görüşü olan ne etrafındakileri oynatabilen birisi,1 tane orta yaptı o da son 5 dakika içerisindeydi.Bana veriyle konuşun lütfen,bu adam maç boyu vay be Alanzinho'ya bak ne güzel pas attı,ne güzel pozisyona soktu,vurdu kaleci çıkarttı diyeceğiniz hangi işi yaptı?Koca bir hiç,vasatı aşamayan takımda vasat oyuncuyu bile baş tacı ediyorsunuz,sorunlardan kaçılamaz.Adrian girdiğinde topu kanatlara açtı,girdi orta yaptı,girdi al ver yaptı,hangisini Alanzinho yaptı da süper oldu.Hayatınızda futbol oynadığınız mı bilmiyorum ama bizim zamanımızda halı sahada böyle sivri tipler vardı,boyu kısa ama biraz hızlı,alırdı topu 2 koşu yapar sonra ne yapacağını unutan tipler,Alanzinho bunlardan farksız.Karşınızdaki takım Akhisar ayrıca,hani olur BJK GS falan Alanzinho koşu yapar sonunu getiremez anlarım da sen bu takıma bile üstünlük kuramadın.

bordo(61)mavi
Şenol Hocayı şu an merak ediyorum... Kıs Kıs gülüyo mudur yoksa üzüntüsünden o da bizim gibi kahroluyormudur!!!

Mollasalihoğlu
07.04.2013, 18:50
Evet biliyorum. Şenol hoca görüş bildirmeyince Tolunay ve bir kaç hocanın daha görüşü alındı. İsmi ortaya atıp ısrarcı olan Giray hocadır. Ona ait bir transferdir. Henüz görüşme safhasındayken yakınım olan bir program yapımcısından an be an almıştım gelişmeleri.

Tolunay onay verince alındı. Başkan da bunu söyledi zaten tv'lere.

Edit: Şenol Hoca o tarz bir forvet istemiyordu, görüş bildirmedi demeyelim de geldiğinde öğrendi zaten Janko'yu.

Mehmet Cihan Kocaman
Havaalanına gidip protesto etmeyin, vereceğiniz dolmuş parasına yazık, değmez.

titanic
Tolunay Hoca kendisine yakışanı yapmalı ve takımı bu zor günlrinde yalnız bırakabilmelidir.Bu bile büyük bir olgunluk olsa gerek.Yönetimin bırakmasını da fedakarlık olarak açıklayabiliriz.Takımın en çok ihtiyacı olan şey de bu

Mert'
Yok ben kulüp bazında sormadım kendime acıyorum kaç gün yatarım içeride diye ama aynı gün ifade alıp salıyolar galiba

Uğur Demircioğlu
Hayır türkiye kupasını alırsak avrupada olacağız.Ve çok şey değişecek...

Geçen sene şampiyonlar ligindeydik ne değişti? Gruplara kaldık kasamız doldu ne oldu? İçimizdeki yiyicileri halledemedikten sonra Avrupaya da gitmeyelim. Nasıl olsa birilerin cepleri dolacak biz kahrolmaya devam edeceğiz. Kısır kadrolarla devam edeceğiz.

qlii
Baskan bi ara Tolunay demisti?
yok öle bişey demedim gurban

outlaws61
Dicek bişey yok ne yazık ki

Emrah Akcagöz
07.04.2013, 18:51
"1,75'e alırız,"

"Alın."

"Adrian TS'de.."

Dünya fani. Sınav öbür tarafta.
Henrique muhabbetini de yazın gerçekçi olsun.

Mollasalihoğlu
07.04.2013, 18:51
Henrique muhabbetini de yazın gerçekçi olsun.

Bizdeki detayını bilmiyorum ama Emenike'yi satan KArabük'ün 1,8 milyon €'ya almadığını biliyorum.

Deniz Tosunoğlu
07.04.2013, 18:52
Tolunay Kafkas'a karsiydim ve hala da karsiyim. Bana sallayanlar nerede? Güya Gaziantepspor macindan sonra sampiyonluga oynayacaktik..

Berke6198
Alanzinho maç boyu hiç bir şey yapmayıp, yapmış gibi göründü...

r9emre
Çok zorlama olmuş hesap..

2010-2011 sonrası Selçuk'u kaçırmasan, istediği Hasan ALi, Alper ve Cenk'i alsan hala kafaya oynuyordun.. Şenol Hoca biliyordu da o imzayı attıramayan yönetim bilmiyor muydu? Ne yapacaktı Selçuk'u kesip Ceyhun'u mu oynatacaktı 2010-2011'de?????

Biliyordu sene başı satılması gerekirdi imzalamadığı an ama buna taraftar ne derdi yine başkan suçlu ilan edilmeyecek miydi? Kimse Selçuk'a onun bunun çocuğu, dönek it demeyecekti.

Ya öyle bir şey Selçuk kaçırılmadı, Selçuk kendi kaçtı. 5 M € da versen yıllık gidecekti şu muhabbeti yapmayın artık keza Burak'da öyle adamlara ne yıllık ücretler teklif edildi. Gs'nin verdiğinden fazla yıllık ücret teklif edildi Selçuk'a.

Ben diyorum ki Alper, Hasan Ali parlayınca isteme, bana Hasan Ali'yi Cenk'i Almanya'dan ilk getiren sen ol. Burada anlaşamıyoruz galiba.

lazibere
2 sezondur burda bağırıyorum. TAKIM BİLİNÇLİ OLARAK KÜÇÜLTÜLÜYOR , SÜREKLİ YARIŞMACI TAKIM KURMAKTAN BIKTILAR, TRABZON DA ANTEP GİBİ BİR ŞEHİR TAKIMI OLSUN, ŞAMPİYON OLSUN YADA OLMASIN , FUTBOLCU SATALIM VE OYLE BİR KULUP OLALIM DİYORLAR diyordum.

Bu Proje devam ediyor. Bizim takımın bu seneden sonra asla Üst sıraları kovalayan bir takım olmayacağını düşünüyorum. Bu sözümün arkasındayım, Bundan sonra biz şampiyonluk lafları edemeyeceğiz. Ve klasık şehirler gibi çok kısa bir süre sonunda da bizim şehir de Galatalı ve fenerli taraftarlarla dolacaklar. Zaten bu sene oynadığımız bütün derbi maçlarında bile Onların taraftarları vardı.. Renkelerini belli etmiyorlar ama trübinlerimiz onlarla dolu..

Bu iddamın arkasındayım, Trabzonspor şampiyonluk yarışında olmayan bir takım olacak..

Mollasalihoğlu
07.04.2013, 18:53
Ben diyorum ki Alper, Hasan Ali parlayınca isteme, bana Hasan Ali'yi Cenk'i Almanya'dan ilk getiren sen ol. Burada anlaşamıyoruz galiba.

Trabzon şehir ve Trabzonspor taraftarı varken bu pek mümkün değil.

Mert'
07.04.2013, 18:53
Sıradan bir takımdan farkımız yok şuan

Giallorossi
07.04.2013, 18:54

Tolunay hoca olumlu görüs bildirdiyse bile bu yeterlidir. Sen olumlu dedigin futbolcuyu daha oynatmadan kadro disi biraktin. O oyuncuya verilen paralara yazik. Biri cikip bunun hesabini vermeli.

MDanışmaz

Kalınlaştırdığım yer Şenol hocanın en büyük eksikliği takıma futbolcu alınıyor hoca görüş bildirmiyor..

Berkan
Üstün bile oynayamadık. Tam bir hayal kırıklığı.

DEEP BLUE
07.04.2013, 18:55
Tolunay onay verince alındı. Başkan da bunu söyledi zaten tv'lere.

Edit: Şenol Hoca o tarz bir forvet istemiyordu, görüş bildirmedi demeyelim de geldiğinde öğrendi zaten Janko'yu.

Tamam öyle olsun :)

Ama neresinden bakarsak bakalım ucube bir durum. Hangisine yanalım bilmiyorum.

ALDENİRO
türkiye kupasını alacağımızı düşünenleri bi daha düşünmeye davet ediyorum...

Giallorossi
Biliyordu sene başı satılması gerekirdi imzalamadığı an ama buna taraftar ne derdi yine başkan suçlu ilan edilmeyecek miydi? Kimse Selçuk'a onun bunun çocuğu, dönek it demeyecekti.

Ya öyle bir şey Selçuk kaçırılmadı, Selçuk kendi kaçtı. 5 M € da versen yıllık gidecekti şu muhabbeti yapmayın artık keza Burak'da öyle adamlara ne yıllık ücretler teklif edildi. Gs'nin verdiğinden fazla yıllık ücret teklif edildi Selçuk'a.

Alim ve Ugur denen iki oyuncuyu ilk olarak biz getirdik Türkiye'ye. Ne oldu peki? 1 dakika bile oynamadilar. Onlarin sonu Zafer Yelen gibi olacak.

Travelair
Başkanın hafta arası "Telafisi kupa olur" lafı bugünkü yenilginin habercisiydi. Dikkat ediyorum, hep öyle oluyor. Yayıyorlar. Takım küme düşer de o kupayı alırsak o kupayla ne yapmayı düşünüyorsunuz başkan? Yağmurdan kaçarken doluya tutulmak mı demek lazım, ne lazım bilemiyorum

Ama kulüp küme düşerse kaçacak delik arasınlar

Mollasalihoğlu

Şenol Hoca'nın en büyük eksiği zaten yabancı portföyünün olmayışı.

Ama Tolunay Hoca olur verdiği adama şans vermiyorsa adını koyamıyorum ben..

lazibere
07.04.2013, 18:56
Bu saatten sonra, Hiç bir idareci takıma tavan yaptıramaz. Herkesin bir mazareti var; Bi enkaz devraldık edebiyatı bitmez 5 sene daha..

Bunun projesini burda yapan arkadaşları göremiyorum???
CERASUS gibi, Futbol emenje oyunlarından oyunculara bedel biçerek onları İstanbul takımlarına satma meraklısı olan kişiler nerdeler çok merak ediyorum?? İşte O transfer donemınde anlattım bunları..

BU KADRO İLK 10 GİREMEZ DEDİK.. DAHA LİG BAŞLAMAMIŞKEN AMA KIMSE ANLAMADI..

Süleyman Baykan
Bu kadar basiretsiz ve işe yaramaz adamı (futbolcu değiller çünü) bir araya getiren yönetimi kutlamak lazım:mad:

Yahu hoca diyorsunuz küme düşme ile aramızda 4-5 puan var hocanın motive etmesine ne gerek var çıkacan savaşacan küme düşüyoruz be var mı bundan ilerisi bu maça prim koydular ne oldu kız gibi topa vuran ne yaptığını bilemeyen bitse de gitsek havasında olan futbolcular şuan 26-27 kişilik kadroda 8-10 oyuncu var gerisini salıverin gitsin.

Bedri Sertkaya
BUradan sivası trabzonda izleyebilecek arkadaşlara çağrımdır.Sİvasspor taraftarını ve takımını öyle bir korkutunki bir daha konuşamasınlar!

zangari
takımın bu vurduymazlığına daha fazla kayıtsız kalamadım..tolunay hocayla olmaz bu ıs analasıldı..derhal tolunay kafkas ve yonetımden kurtulmalı ts..sezon sonuda bu yetekesız futbolcuların tamamından..ordu macını alamazsak efsanemız kume dusecek..bu takım hıc bır ılerleme kaydemedı sezon basıdnan berı aksıne her hafta kotuye gıttı gerıye gıttı ve suanda lıgın enkotu top oynayan takımıyız..artık trabzondan elını tasın altına koycak bırılerı cıkmalı ve yonetıme dur demelı..sezon sonuda ya mustafa hocayla devam edılsın yada sotayla alınabılınıyorsa..tolunayın oynattığı karaktersız futbolu ve transfer lıstesını kısısel kaprıslerını gordukden sonra barutunun nemlı cıktığı ortada onla olamz bu ıs..son olarakda bukadar kotu oyuncuları bır araya toplamayı basarabılen senol gunesede selamlar..ıstanbulda yat asağı ts aldığın paraları afıyetle ye sımdı..somurdunuz durdunuz el bırlığıyle ts yı en az şikecıler kadar zarar verdınız bıze..

bordox
Bana 20 M € teklif etseniz Sadri Şener istifa diye bağırmam. Çünkü gelecek kişi gideni aratacak çok daha kötü olacak. Bu yazdığımı saklayın o zaman yeni başkanla ağlayanların suratını bunu okuyup kahkaha atacağım.

Ben başkan olsam olmaz mı veya sen?Bu kadar mı yokluk içinde Trabzonspor camiası?Başkana falan gerek yok,yani Sadri Şener tipi kenti küçük gören bir başkana ve başkanın yanında olmayan yöneticiye.

Ben başkan olsam yapacağım çok basit,Mustafa Reşit Akçay'ı sportif direktör yaparım,Osman Özköylü'yü de Hoca.Bir daha da yanlarına uğramam.Bütçe belli,bütçeyi bozmayın size güveniyorum hadi bana eyvallah.Stad işini koştururum,Hes projesini dert ederim.
Espri de yapmam emin olun,kıçıkırık Türkiye Kupası'nı kazandığımız gece kör kütük şarhoş olup,kupayı darbuka da yapmam.

Serdar A
07.04.2013, 18:57
mustafa reşit akçay

Selvi gibi ümitler döndü birer iğdeye,
Geçti Bor'un pazarı, sür eşeğini Niğde'ye

lazibere
türkiye kupasını alacağımızı düşünenleri bi daha düşünmeye davet ediyorum...

Avrupa'ya gitmek mi?? Yemin ediyorum, Orya katılmayı isteyen bir tane yönetici yoktur bu takımda.. Hayal satıyorlar, hayal görüyorlar. Fenerin şampiyon olmasını dilemekten başka bir halt bildikleri yok.. Onların eline düştük

Düşünün, Bu akşam feber kazansın, Ligi de fener ilk 2 de bitirsin diye dua ediyorlarlardır..

İflastır bu iflas ama Borsaya bildirilmiyor maalesef

Mert'
Takım acayip yeteneksiz

r9emre
Trabzon şehir ve Trabzonspor taraftarı varken bu pek mümkün değil.

Yapacak hoca buraya gelmeden 3 yıllık sözleşmesini. Taraftarını şeyine bile takmadan ilk sene takımını kuracak bu tarzda oyuncularla ona küfür edenler nasıl olsa ertesi sene başarı gelince padişahım çok yaşa çekecek böyle bir milletiz çünkü biz.

FC-ST-PAULI-61
07.04.2013, 18:58
Ndoyeyi aldirmayan niye hesap vermiyor,bu Nevzat hala nasil görevde ?
28 Macta 30 Gol attik Ayip.

Oruç
Trabzonspor isyandır,başkaldırıdır..BOK kelimesi küfür olarak sayılıp yorumum siliniyor bide üstüne uyarı alıyorsam,birileri burda bile bize sansür,otorite uygulamaya çalışıyorsa benim burda işim olmaz,burasıda benim takımımı temsil edemez..not:küfür var, küfür var..bu sansürdür insanları kalıba sokmak üstünde otorite sağlamak istemektir ben bu işte yokum arkadaş..

Bahsi geçen mesajın devamında 'Allah belanızı versin...' dediğini de yazmış olsaydın keşke Eray.

Başka bir mesajında 'giren mal, çıkan mal...' dediğini de yazmış olsaydın keşke Eray.

Kim haklı şimdi ? Sen mi ? Kurallara göre ceza alman gerekiyor ama elimizden geldiğince töleranslı davranmaya çalışıyoruz buna rağmen 'sansürcü, otoriter' oluyoruz. Kaldı ki o uyarıyı geneli kapsayacak şekilde yaptık, kişisel değildi. Kişisel olsa açık açık isim yazıp belirtirdik.

Şimdi üstte büyük harflerle yazılan kelime var diye mesajını sildik mi ?

*

Forum yöneticileri hakkında herhangi bir şikayetiniz varsa Yönetim Kurulu üyeleriyle iletişime geçerseniz gereken neyse yapılır. Hiç kuşkunuz olmasın.

Sevgiler, saygılar.

DEEP BLUE
Tolunay hoca olumlu görüs bildirdiyse bile bu yeterlidir. Sen olumlu dedigin futbolcuyu daha oynatmadan kadro disi biraktin. O oyuncuya verilen paralara yazik. Biri cikip bunun hesabini vermeli.

Tolunay hocayı savunmak adına söylemiyorum ama kendisine sorulan soru şu;

Pivot santrfor arıyoruz ve Giray hocanın önerisi Marc Janko, ne dersin?

Siz olsanız ne derdiniz?

winner
yılmaz büyükaydın'ın teknik dehası! bu sefer maçı kurtaramadı...

geçen sezon ki psv maçından sonra ilk defa geçen hafta Avni Aker'de maç izledim ama maçtan çok bizim kulübeyi izlemişim galiba iki golü de göremedim....

bir futbol şubesi sorumlusunun teknik direktörden daha çok kenara gelip taktik verdiğini,adeta teknik sorumlu gibi davrandığını gördüm hayatımda ilk defa...

kolay değil takımı ve şehri yerel seçimlere hazırlıyor kendisi...

içeride o kadar büyük bir kaos varki evimin salonundan görebiliyorum bunu...

yazık bu takımı karşılıksız seven, göz yaşı döken taraftara...

iso_4939
07.04.2013, 18:59
bazı futbolcular harıç futbolcuların umrunda degıl bu durum.....

lazibere
07.04.2013, 19:00
Kımse masala anlatmasın, sahada kazandığı şampiyonluğu, masa başında hemde kendi yöneticilerinin beceriksizliği ile kaybeden bir takım camia bile değildir. Sadece o baronların kuklasıdır. Koca trabzonspor kupasına sahip çıkamıyor ve siyasilerin ağılarına bakar hale geliyorsa, kupamızı elimizden alan siyasileri hala baştacı etmeyi marifet sayan takımlar, ligden düşmeyi hak ederler.. Bizim adamlığımızı bir satılığa çıkarmıştır bu şerefsiler

Süleyman Baykan
Şenol Hoca'nın en büyük eksiği zaten yabancı portföyünün olmayışı.

Ama Tolunay Hoca olur verdiği adama şans vermiyorsa adını koyamıyorum ben..

Şenol Hoca'ya bir ekleme yapayım bende abi yönetim kimi alırsa tamam demesi belli oyuncuların üzerinde ısrar edip yönetime baskı yapmaması eğer böyle bir şey yapsaydı kazanan o olurdu çünkü Şenol Güneş ismi yönetimden daha büyük ve saygı değer bu kozu sezon başı yönetime karşı kullanmadı hep sessiz kaldı kimi aldılarsa tamam dedi ve sonunda olan Trabzonspor'a ve kendisine oldu.

Emrah Akcagöz
Bu takım Türkiye Kupası'nı da alamaz. Hoca destek istiyor ama gidişat kötü yahu. 2. lig ayarındaki kadrosuyla bir takım çıkıp seni top oynatmadan yeniyor. Destek vermeyince de taraftar şöyle taraftar böyle. Dua edin sizi yakalayıp dayak atmıyorlar.

ibrahim
07.04.2013, 19:01
Selvi gibi ümitler döndü birer iğdeye,
Geçti Bor'un pazarı, sür eşeğini Niğde'ye

Abi bu seneyi kurtarirsak Mustafa hocayi ikna etme sansimiz varmi? Bence var.

Taraftarda bitiyor her sey. Tolunayin bana bir sans verin ayagina kadro kurmasina izin vermemeliyiz. Cünkü kulübün kasasindan cikacak paralarin gidecegi yerler belli.

Giallorossi
07.04.2013, 19:01
bazı futbolcular harıç futbolcuların umrunda degıl bu durum.....

Umrunda olan futbolcu sayisi bir elde sayilacak kadar az. Kim olduklari az cok belli zaten. Bunlardan birtanesini yönetim pazarlayip satmaya calisiyor. Simdiden paha bicmis bile.

Bedri Sertkaya
07.04.2013, 19:02
Hayır uefada gruplara kalırsak o bile bana yeter.En azından maçlar için Trabzon'a gelirim.Türkiye liginde şampiyon olmadıktan sonra tek hedef avrupa olmalı.Gerisi hikaye.

Geçen sene şampiyonlar ligindeydik ne değişti? Gruplara kaldık kasamız doldu ne oldu? İçimizdeki yiyicileri halledemedikten sonra Avrupaya da gitmeyelim. Nasıl olsa birilerin cepleri dolacak biz kahrolmaya devam edeceğiz. Kısır kadrolarla devam edeceğiz.

DEEP BLUE
07.04.2013, 19:03
yılmaz büyükaydın'ın teknik dehası! bu sefer maçı kurtaramadı...

geçen sezon ki psv maçından sonra ilk defa geçen hafta Avni Aker'de maç izledim ama maçtan çok bizim kulübeyi izlemişim galiba iki golü de göremedim....

bir futbol şubesi sorumlusunun teknik direktörden daha çok kenara gelip taktik verdiğini,adeta teknik sorumlu gibi davrandığını gördüm hayatımda ilk defa...

kolay değil takımı ve şehri yerel seçimlere hazırlıyor kendisi...

içeride o kadar büyük bir kaos varki evimin salonundan görebiliyorum bunu...

yazık bu takımı karşılıksız seven, göz yaşı döken taraftara...

Bu olay gerçekse çok gülerim. :):):)

Yılmaz, liseden sınıf arkadaşımdır ve o sınıftan kızlar dahil maça götüremediğimiz tek kişidir. Gerçekten çok komik...:):):)

lazibere
Şenol Hoca'ya bir ekleme yapayım bende abi yönetim kimi alırsa tamam demesi belli oyuncuların üzerinde ısrar edip yönetime baskı yapmaması eğer böyle bir şey yapsaydı kazanan o olurdu çünkü Şenol Güneş ismi yönetimden daha büyük ve saygı değer bu kozu sezon başı yönetime karşı kullanmadı hep sessiz kaldı kimi aldılarsa tamam dedi ve sonunda olan Trabzonspor'a ve kendisine oldu.

Şenol Hoca sadece adam gibi adamdır, Ama asla Hoca falan değildir. Hoca olan adam, Takım kurar, Transfer yaptırır. Yaptıramıyorsa, yaptıracağı yere gider, Fuzuli laga luga yapmaya da gerek yok. Bu takım Şenol Hoca nın basiretsizliği ve Sadri Şener'le arasındakı problemi içine atmasıyla kurulmuş ve sessiz kalarak çöküşümüzün hazırlanmasına sebep olmuş bir adamdır. Oysa o güç elinde vardı ama o kendini harcamayı tercih etti..

hodlu
Tüüühh yazıklar olsun, 90 dakika sahaya turistik gezi için çıkan bu ruhsuzlara ne diyeyim bilmem ki...............

CAFER ÖZER
07.04.2013, 19:04
Tolunay derhal istifa edip bırakmalı
Takıma vereceği hiçbir şey yok
Akhisar çift forvet
Trabzon forvetsiz
Adama adrian ne yaptıysa takımdan kesiyor
Halil de Halil yeter ya takım kümeye gidiyor

Mert'
07.04.2013, 19:04
Cenk'e burun kıvırıyoruz şuan ama bu yönetim gitmezse transfer bile yapmaz yine aynı kadroyla oynatır bunlar yüzsüzler

FC-ST-PAULI-61
07.04.2013, 19:05
Bizim Teknik Direktörümüz Tolunay Kafkastir.Seneyede kalacaktir.Ne Mustafa Akcayi.
Bu Kadro inanilmaz kötü.Bu Oyunculardan hicbirsey olmaz.Seneye kendi Kadrosuyla basarisiz olursa
anlarim ama simdi biraz haksizlik oluyor bence.
Eger Ligde kalirsak bu Transfer Dönemi bizim icin cok önemli olacak.
Bu Kadrodan en az 15 Oyuncu gitmeli en az! Ve 10-15 Oyuncu gelmeli.
Peki bunlari Nevzat Sakarli bir Yönetim yapabilecekmi?
Hic sanmiyorum!!!!

lazibere
Haydi taraftarımız, fener orduyu yensin diye dua etmeye başlayın....bu günleri bize yaşatanların ben taaaaaa ........

Ben etmeyeceğim ama, ordu kaansın, hak ediyorsa haftaya da bizi yenerse ligde kalsın.. Hadi ordum.. Feber dunya bir araya gelse de benım düşmanımdır ve oyle de öleceğim

cubido
Tolunay Kafkas'ın gerek her hafta değişik takım kurup, hatta bir hafta 11 oynattığını öbür hafta kadroya almaması ve vücud dili bana çok net şu mesajı veriyor;
Bu takım benim takımım değil, malzeme bu, bu takımdan hiçbir halt olmaz, benim işim önümüzdeki sene başlar.
Bunu demeçleri ile de destekliyor zaten.
Benim tahminim Tolunay bu takımın başına geçtiğinde "ben bu takımı hemen ayağa kaldırırım "diye düşündü ama evdeki hesap çarşıya uymadı.
Ben Trabzonspor taraftarıyım, bu takım başarılı olacaksa sabrederim 1-2 sezon daha ama içimde bir umut olması lazım.
Ersun yenal bu takımın başına getirildiği gün hiç unutmuyorum arkadaşlarımızla birbirimizi arayıp"tamam şimdi oldu artık agresif, hücum futbolu oynayan bir takımımız olacak ve şampiyonluğa oynayacağız" diye heyacanla yorumlamıştık bu gelişmeyi.
Tolunay Kafkas geldiğinde böyle vir heyecanım olmadı.
Şu ana kadarki kadro istikrarsızlığı(seçimi demiyorum istikrarsızlığı) ve oynatamadığı(oynattığı demiyorum oynatamadığı) futbolla bendeki soru işaretleri negatif yönde netleşmeye başladı.
Tamam bu takım onun takımı değil, kendi takımıyla bir şansı hakediyor ancak önümüzdeki senenin ilk sezonu da sistemsiz-karaktersiz bir futbol oynamaya devam edersek bu takım 1 sezondan çok daha fazla şey kaybeder, benim korkum bu.

Ayhan Yüksek
Ucuz kahramanlık yapmanın bir manası yok Tolunay efendi,zor durumdasın ama Colmanı Emreyi 18 e almıyorsun nekadar kötüde olsa Colman bu zor günlerde gereklidir bence, kafayı sıyırmak üzereyim bu Halil olayı nedir arkadaş bilmediğimiz birşey mi var nedir bu adamı hala il sınırlarında tutan,kestiğin cezalandırdığın adamlardan ne fazlası varda takımın değişmezi,Zeki Yavru niye değerlendirilmiyorda yeteneksiz Celustka yı izliyoruz hala,Cech denen adam neden katlanıyoruz yok mu orda oynayacak herhangi biri boş olsada olur o taraf Adrian Halilin yaptığı hangi şeyi yapamıyorda kesiliyor,oyuncu değişiklikleri saçma ötesi Yasin ne yaptıda çıkmadı,neyin kafasını yaşıyorsun Tolunay efendi ve yönetim arkanıza bakmadan gidin artı,son olarak Antalya maçından sonra yalancı baharla 3. lük hayali kuran kardeşler bu takım ligde kalırsa bizim için kardır bu sene malesef acı gerçek bu.

arifberkay
Bu taraftar istediğini yollar istediğini aldırır yeter ki birlik olsun ama nerdeeee

biltrabzon
Olcan denilen soytari derhal kadro disi birakilmali.Ama kime söylüyoruz hersey bos.Sehir bile kabullenmis, sindirilmis susturulmus.Maalesef oturup izlemekten baska care kalmadi.Bunlarin bir kac tanesinin agzini burnunu kirip ellerine vereceksin,ondan sonrada si....olup gidecek.Ama yapacak insan kalmadi sehirde.

mehmet83
07.04.2013, 19:06

Senol hoca gitmeli diyordun. Tolunay hoca hakkinda ne dusunuyorsun abi? Bana hic umit vermiyor ne yazikki. Sen ne dusunuyorsun abi?

Mert'
07.04.2013, 19:07
Şu Olcan'ın evi nerde burda gidip basalım kadro dışı bırakılmalı yeter rezil insan

Uğur Kalyoncu
07.04.2013, 19:08
Bu takım şu performansla puan olarak kafa kafaya olsa düşmenin en büyük adayı olurdu..

Geçen hafta volkanın geri pasını hakan içeri almasaydı biz o maçı da zor kazanırdık..

Tolunay artık burnunu kaf dağından indirmeli gerkirse colman ve adrianın kapısında yatacaksın arkadaş bu adamlardan başka sana maç

kazandıracak adam yok.

Tolunayı takımın başında belki de en fazla görmek isteyenlerden biri bendim ama şu sahada koşamayan yürüyemeyen Halile şans verdiğini

görünce ona olan bütün saygım gitti..

Ve sadri şener birazcık şeref ve haysiyetin varsa istifa edersin.Ama sanmıyorum bir transfer dönemi daha geçirmeden gitmezsin sen..

Allah sonumuzu hayır etsin..

Berkan
Kadronun bu halde olması tamamen sorumsuzluktur. Alınan futbolculara bir bakın ya. Vasat vasat vasat.

FC-ST-PAULI-61
;1918991165']Şu Olcan'ın evi nerde burda gidip basalım kadro dışı bırakılmalı yeter rezil insan
Olcandan önce bircok Oyuncu var ama.Olcan girdi Oyuna Pozisyona girdi Yasin 90 Dakikada hicbirsey bile yapmadi.Hicbirsey yapmasa belki 1-1 bitebilirdi ama cok sacma Toplar kaybetti.

winner
07.04.2013, 19:09
Bu olay gerçekse çok gülerim. :):):)

Yılmaz, liseden sınıf arkadaşımdır ve o sınıftan kızlar dahil maça götüremediğimiz tek kişidir. Gerçekten çok komik...:):):)

Bu olay yaklaşık 10 metre önümde gerçekleşti...

Tolunay Kafkas çoğunlukla kulübede, futbol şubesi sorumlusu ise teknik adam için ayrılan çizginin sonuna kadar gelip taktik veriyor, eliyle oyunculara bir şeyler işaret ediyor...Çıkan futbolcu önce onun eline vuruyor sonra kulübeye gidiyor...

İstanbul'dan arkadaşlarım Trabzonspor'un teknik direktörü mü değişti diye aradılar...

Tribünde arka sıralardan Tolunay Kafkas istifa mı etti, yardımcısı mı maça çıktı diye soranlar bile oldu...

arifberkay
Adamlar oynamıyor iplemiyor ama doüru dürüst kadro dışı bile yok ayıptır günahtır....

kalavara
tolunay hoca hiç bir ışık vermiyor, bence çok kötü değişikler yapıyor, kadro seçimlerinde de hata var amma ve lakin bu topçulara da sabretmek zor iş! her biri rezil, utanmaz!

Uğur Kalyoncu
07.04.2013, 19:10
Hala o kadro dışı bırakılsın bu kadrodışı bırakılsın..Janko kadrodışı kalmasa şimdi faydalanırdık.Oldu Olcan Adrian colman sapara hepsi kadro dışı kalsın eksikleri bmn den seçerler artık.Kimse kadrodışı kalmayacak arkadaş köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyeceğiz.Sezon sonu yollarını ayırırsın gider.

arifberkay
07.04.2013, 19:10
Başkan acaba Tolunat takımı küme düşürsün diye mi getirdi....Ama sakın yanlış anlamayın Şenol hocayı savunmuyorum bu rezilliğin baş sorumlusu o dur...

Yiğit Gayretli
07.04.2013, 19:11
Kalınlaştırdığım yer Şenol hocanın en büyük eksikliği takıma futbolcu alınıyor hoca görüş bildirmiyor..

O kısım eksiklik falan değil. Menajer transferi istemiyor.

Üzerinde şaibe dolaşan tüm transferlere uzak. İşin özü budur...

kalavara
Bizim Teknik Direktörümüz Tolunay Kafkastir.Seneyede kalacaktir.Ne Mustafa Akcayi.
Bu Kadro inanilmaz kötü.Bu Oyunculardan hicbirsey olmaz.Seneye kendi Kadrosuyla basarisiz olursa
anlarim ama simdi biraz haksizlik oluyor bence.
Eger Ligde kalirsak bu Transfer Dönemi bizim icin cok önemli olacak.
Bu Kadrodan en az 15 Oyuncu gitmeli en az! Ve 10-15 Oyuncu gelmeli.
Peki bunlari Nevzat Sakarli bir Yönetim yapabilecekmi?
Hic sanmiyorum!!!!

iyi de dostum bu kadro bu kadar kötüyken şenol hocayı neden harcadık? ve daha önemlisi şenol hoca istifa ettiğinde yarım saat sonra trabzona gelen adam bu sorumluluğu da almış demektir!

Mert'
Olcandan önce bircok Oyuncu var ama.Olcan girdi Oyuna Pozisyona girdi Yasin 90 Dakikada hicbirsey bile yapmadi.Hicbirsey yapmasa belki 1-1 bitebilirdi ama cok sacma Toplar kaybetti.

Bu olcan ibb maçındada aynısını yaptı son dakika serbest vuruş kullanılıyor herkes içeride son saniye adam gitti kurtarıcı olmak için kaleye vurdu auta attı bugünde saçma sapan şutlar çekiyor kurtarıcı olmak için çok bencil biri

Berkan
07.04.2013, 19:13
C planı ne acaba, ilerleyen haftalarda devreye girer tahtta kalmak için.

Mert'
07.04.2013, 19:13
Ligde kalmayı hak etmiyoruz hak ediyoruz diyen varmı çok merak ediyorum ordu maça fena başladı böyle hırs mücadele yok goller kaçıyor adamlar hak ediyor en azından

FC-ST-PAULI-61
07.04.2013, 19:14
iyi de dostum bu kadro bu kadar kötüyken şenol hocayı neden harcadık? ve daha önemlisi şenol hoca istifa ettiğinde yarım saat sonra trabzona gelen adam bu sorumluluğu da almış demektir!
Abi bu Kadroyu Yönetimle beraber Senol Hoca kurdu.Bazilari diyorki Yönetim aldi,ozaman izin vermeseydi.Takimin Teknik Direktörüyse böyle olmamali.
Öyüzden gidisi dogruydu.

eraytaskin61
07.04.2013, 19:15
Bahsi geçen mesajın devamında 'Allah belanızı versin...' dediğini de yazmış olsaydın keşke Eray.

Başka bir mesajında 'giren mal, çıkan mal...' dediğini de yazmış olsaydın keşke Eray.

Kim haklı şimdi ? Sen mi ? Kurallara göre ceza alman gerekiyor ama elimizden geldiğince töleranslı davranmaya çalışıyoruz buna rağmen 'sansürcü, otoriter' oluyoruz. Kaldı ki o uyarıyı geneli kapsayacak şekilde yaptık, kişisel değildi. Kişisel olsa açık açık isim yazıp belirtirdik.

Şimdi üstte büyük harflerle yazılan kelime var diye mesajını sildik mi ?

*

Forum yöneticileri hakkında herhangi bir şikayetiniz varsa Yönetim Kurulu üyeleriyle iletişime geçerseniz gereken neyse yapılır. Hiç kuşkunuz olmasın.

Sevgiler, saygılar.
vay be ne ağır konuşmuşum utandım söylediklerimden :))) şu savunmayı keşke hiç yapmasaydın söylediklerimin arkasındayım kes cezamı kardeş.bu son yaptıgında telefon dinleme gibi oldu afişe ettin beni farkında olmadan sistemin adamı olmuşsun kardeşim başarılarının devamını dilerim..

zangari
bızdekı oyuncuların en az yarısı 2.lig topcusu..kupayı falan gectım sıvas bızı evıre cevıre yener lıgde kalalım ve sezon sonudna oyle bır baskan adayı cıksınkı ne hoca kalsın ne topcular sıl basdan yenıden dıyebılelım..tolunay hoca 1cm ılerıye tasıyamadı takımı geldığınden berı ne oynadığımız bellı değıl..transfer lıstesıde ortalarda dolasıyor alparslanlar hasan kabzeler falan yok hoca sen ts 3 gomlek az gelırsın..sezon sonu yenı bır yonetım yenı baskan sota veya mustfa hoca ve herseyden onemlısı yenı vızyon sahıbı basarıya ac toprağı yıyecek adamlar lazım bıze..

serdaracıl
[QUOTE=DEEP BLUE;1918991130]Tolunay hocayı savunmak adına söylemiyorum ama kendisine sorulan soru şu;

Pivot santrfor arıyoruz ve Giray hocanın önerisi Marc Janko, ne dersin?

Siz olsanız ne derdiniz?[Gi/QUOTE]

Giray öneriyorsa uzak durun derdim

arifberkay
07.04.2013, 19:16
Nevzat Şakar-hasan yener Allahımdan bulun....

Berkan
07.04.2013, 19:17
Hep Nevzat Şakar ve Hasan Yener'e yükleniyoruz ama diğer yöneticiler ne iş yapar ? Neden hiç konuşmazlar.

serdaracıl
07.04.2013, 19:17
Sadri onurun varsa istifa eder gidersin

Doğukan Uçan
07.04.2013, 19:18
Ordu bugün yenerse haftaya trabzon'da savaş var !

Berkan
07.04.2013, 19:18
Sadri onurun varsa istifa eder gidersin

Onuru şuan var ama sezon sonunda serbest kalabilir.

bach72
07.04.2013, 19:19
Orduspor'un ataklarında gerim gerim geriliyorum.Allah seni bildiği gibi yapsın Sadri..

iso_4939
07.04.2013, 19:19
ya anlamadıgım sey bır hoca takımının futbolcusuna nasıl gıcık olur tirip atıp kadroya bıle almaz..
boyle bır mantıksızlık olabılırmı ..
hangı buyuk takımın hocası yapar bunu bana bırı soylesın.

Oruç
07.04.2013, 19:20
vay be ne ağır konuşmuşum utandım söylediklerimden :))) şu savunmayı keşke hiç yapmasaydın söylediklerimin arkasından kes cezamı kardeş.bu son yaptıgında telefon dinleme gibi oldu afişe ettin beni farkında olmadan sistemin adamı olmuşsun kardeşim başarılarının devamını dilerim..

Eray kardeşim, amacım seni deşifre etmek falan değildi. Sen ulu orta bazı ithamlarda bulununca ben de mecburen bazı şeyleri 'ulu orta' yazmak zorunda kaldım. Kaldı ki burası mahkeme değil ki savunma yapasın. BMN'in işleyişi için, seviyesinin korunması için bir takım kurallar mevcut ve yöneticiler de dahil herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. Durum bu.

Sevgiler, saygılar.

arifberkay
Haftaya orduyu yenip kolbastı oynarız yine....

Mert'
Sadri şimdi istifa etmez Onur'u satsın öyle eder 7.5 az para değil onuda cebine indirir sonra eder

inadina61_08
07.04.2013, 19:22
Arkadaş kazandıktan sonra bir satır, kaybettikten sonrada aynı şeyi yapayım, yazacak o kadar çok şey var ancak;
1. Şimdi sen Şenol hoca zamanında hiç birşey oynamayan olcan ve Halil'e nasıl güveniyorsun.
2. geldiğinde kadro dışı bırakman gerekenleri bırakmayıp futbolculara siz ne derseniz o olur diyorsun
3. sonra birilerini kadro dış ıbırakıyorsun(tutarsızlık 1)
4. Sonra affediyorsun(tutarsızlık 2)
5. sonra asist ve gol atan adrianı kadroya almıyorsun
6. Zamanlar adriana muhtaç oluyor ve kurtarıcı yapıyorsun(tutarsızlık 3)
7. Adrian'a yaptığın şeyleri önce Alanzinhoya sonrada colmana uyguluyorsun.
8. Hadi bunlar topçu değil ama Halil ne peki
9. Takımda kimsenin seni sevmediği o kadar belli ki, senin için ekstra adım atmaz bu adamlar hoca
10. Ala-colman-adrian-sapara küstü ne kadar verimli olurlar, futbolcu belki olur dersin de şimdi neden kurtarıcı yapacaksın.
11. Emre nin günahı soyadı "altıntop" olmayışı mı ne buldun bu adamdan.
12. Haftaya serkan kadroya girerse biz senin hakkında ne düşünelim hoca. Serkan kadar topçu mu yok takımda.
13. Unutmadan serkanı şenol hoca bir kaç kez ortada denedi, o maçları da mı izlemedin de denedin 3 maç, ne geçti eline egonu tatmin ettinmi?
14. Son darbe: Gelişin böyle mi olmalıydı, Şenol hocadan büyükmüydün ki, Ateşle barut gazı verdin, ne oldu şimdi, gelirken bir arayıp sordun mu, Hocam ben gelecekmişim, ne düşünüyorsun diye, olmaz dese de gelseydin de apar topar gelmeseydin, Ah almış oldun mu hoca.
15. Bizim sorunumuz
----15.1 : Şenol hoca:Oyuncular değerlerini yitirmesin diye kadro dışılar yapmadı, iyi yaptı sanki; zamanında önlem alıp para, transfer ve zarar olaylarını düşünmeseydi hem gitmez hemde bu durumda olmazdık.
----15.2 : Madem gidecektin devre aasında neden gitmedin, gelen rahat rahat belki bir transfer yapsaydı.
----15.3 : Gidersem başıma ne gelir diye düşünen başkan olmasaydı şimdiye kadar 4 kez istifa etmesi gerekirdi, şikenin de peşini bırakmış bırakırsam mali olarak benim üzerime kalır korkusu olan bir başkanımız var, söz alsa bir dakika durmaz o ayrı.
----15.4 : Takımın parasını babasının parası gibi harcayan kendi parasını bile kullanamayan bir kişinin kulüp başkanın olması da içimi acıtıyor.
----15.5 : İnat etmeyip ortada çok önemli birşey yok diye düşündüğüm jaja yı alsaydın şimdi belki de ilk 5 i konuşuyorduk, hadi suç işledi, bir tek kültür bizde mi, geçen sene riera-melo ve enginin yaptıkları ve çözümlerini görmedi mi? ama bizde ego tavan. Hadi suçlu o zaman suçu ne?

Şimdi ne olacak; Bu akşam Tolunay hoca bırakmalı çünkü seneye olacaklar;
1. genç oyuncularla dolduracağız takımı,
2. Elimizde Futbolcuya benzeyen ne kadar beğenmesek de daha iyisi alınmayacağını düşünerek çok topçumuz satılacak, bunların başında colman-adrian da var ki bunlar pek bir paraya satılamayacak yine zarar edeceğiz.
3. Artık futbolcular Trabzona gelmek istemeyecek özellikle yerliler, çünkü gördükleri değer ortada, o değeri yitiren de TD ve Başkan'dır, ücret adaletsizliğinden, kadroya alınmalarına kadar : Örnek emre, Karmil(mustafadan neyi eksikse..neyse).

Adım adım gidiyoruz, bu yılı belki kurtarırız ama seneye, garantileriz diye düşündüğüm için çok endişeliyim. Unutmadan mali olarak da bitik durumdayız, Transfer beklemeyin Janko, emerson gibi defoluları alırız ancak.

Eleştirmek kolay çözümde uyduralım : herkes bir olacak;
Trabzonspora Trabzon ağırlıklı iki üç oyuncu alınacak, zeki, göksu veya başkası, kadro muhafaza edilecek, alan-sapara-janko-emerson-cech-olcan-aykut hatta zokora gönderilip bunların yerine iki tane çok ama çok kaliteli alınacak ki bunları satmayı becerebilirsen bedavaya gelir, 1 tane de yerli yeter.
Bunlar bir emir, böyle olursa kurtuluruz değil sadece bir tahmin, görüş olarak değerlendirip "emrin olur " gibi cümlelere girmeye gerek yok.

Haftaya bizim Ordusporu yenme ihtimalimiz, bu akşam fenerden puan alamazsa çok zor puan alırsa İMKANSIZ.
Kalan maçlar Ordu-Eski(D)-GEnçler-Kayseri(D)-İBB ve gs(D)
Bu hafta kazansaydık Tolunay kafkas rahatlar takım rahatlar, gideceklerin isimleri yayınlanır, kalacaklarla sahaya çıkardık, şimdi göndereceklerine kurtarıcı gözüyle bakacak-YERSEN.

serdaracıl
07.04.2013, 19:22
Tolunay bugün takımdan bile daha çaresizdi. Onun bitik yüz ifadesi beni bile umutsuzluğa sürükledi

azelea
07.04.2013, 19:23
istisnasız trabzonspor'da ne kadar yabancı varsa hepsi gönderilmeli. Yanlarında halil'de gitmeli.
olcan ve volkan'a gelince bunlarda boş davul gibi. adam olup oynayacaklarsa oynasınlar yok böyle laubali laubali oynayacaklarsa onlarıda postalamalı.

genç ve dinamik bir kadro kurulmalı. Yoksa bu futbolcularla morinyo'da çalışsa aynı durum olur. al birini vur ötekine.

cubido
07.04.2013, 19:24
En çok şaşırdığım şeyde şu; Tolunay Kafkas sinirli adamdır. Futbolcuyken de sinirliydi, antep ve kayseri'deyken de çileden çıktığı bir çok maç hatırlıyorum.
Şimdi o adam gitmiş yerine sinirleri alınmış bir adam gelmiş.
Bu bir gelişim mi yoksa vurdumduymazlık mı anlayamıyorum.

azelea
Tolunay bugün takımdan bile daha çaresizdi. Onun bitik yüz ifadesi beni bile umutsuzluğa sürükledi

evet yaa gerçekten tolunay'ın o halini görünce acıdım. Ne yapsın, bu futbolcularla bu kadar.

Mellih
Nevzat Şakar-hasan yener Allahımdan bulun....

yok brom onlar hafta içi açıklama yaparlar haberlerde görürüz.., hakemlerden çok puan kaybettik, hocamıza güveniyoruz zart zurt..

Bide habere hasan yenerin şu fotoğrafını koyarlar habere, tamamdır işte.. fix böyle oluyor

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5409-0V7G9Q0S.jpg

eraytaskin61
07.04.2013, 19:25
Eray kardeşim, amacım seni deşifre etmek falan değildi. Sen ulu orta bazı ithamlarda bulununca ben de mecburen bazı şeyleri 'ulu orta' yazmak zorunda kaldım. Kaldı ki burası mahkeme değil ki savunma yapasın. BMN'in işleyişi için, seviyesinin korunması için bir takım kurallar mevcut ve yöneticiler de dahil herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. Durum bu.

Sevgiler, saygılar.

seviyeyi bozan kelimelerimi sana tekrar ettirdim kusura bakma günahıma ortak ettim..sevgiler kardeşim

Sushi07
07.04.2013, 19:28
İlk olarak ilk 11 yanliş:

Yasin: haftalardır oynamamış, son maç 15 dak. oynamış gol attı diye ilk 11'de????????????????????????
Volkan: aylardır oynamamış, bir maç iyidi diye hemen ilk 11'de
Zeki: sakatlıktan önce oynuyordu, sakatlandı bir daha şans bulamadı, en iyi savaşanlardandı

Sadece Serkan ve Olcan'a OK derim!!!!!!!!!!!!!!!

Değişiklikler yalnış:

Volkan tamam, zaten hata olmuş peki neden Henri???????????????????????????????????????????
Yasin'in Volkan'dan veya Henri'den daha mı yi oynadı????????????????????????????

Gelelim şu bencil oyunculara: OLCAN & YASİN!!!!!!!!!!!!!!! Olcan'nın ve Halil'in girmesinle oyun düzeldi ve pres yaptık, ne için???????
Olcan ve Yasin saçma sapan vuruşlar yapsın diye!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aferim size!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

Helal olsun Akhisarın:
- seyircisine
- Gekas'ı geriten yönetime
- Gekas'a - adamın kendi ülkesi kendi takımı değil, sahada savaşıyor ve gol atıyor
- takıma: çünkü ne olduğunun bilincindeler ve herşeylerini ortaya koyuyorlar

Kupa mupa istemem, seneye avrupa'da rezil olmak var.

kalavara
07.04.2013, 19:30
Abi bu Kadroyu Yönetimle beraber Senol Hoca kurdu.Bazilari diyorki Yönetim aldi,ozaman izin vermeseydi.Takimin Teknik Direktörüyse böyle olmamali.
Öyüzden gidisi dogruydu.

başkan kendi söyledi, oyuncuları başka hocalara danıştım diye(eminim bunlardan biri de tolunaydır), şenol hoca ne zaman karışmış transfer işlerine de şimdi karışsın! adamın tarzı bu değil.

ibrahim
07.04.2013, 19:30
Baskanin keyfi yerinde.

GGencler1980 Gurbetçi Gençler 16m
Sadri Şener maç sonunda kebapçıda keyifle kebap yerken baskına uğrattık.. Biz Kahrolurken kimse keyif yapamaz.!
https://pbs.twimg.com/media/BHQuEYYCEAABANW.jpg

Bogazlarim kurudu bi bardak su icmeye halim yok adamdaki keyfe bak...

polatmu
07.04.2013, 19:31
zor dostum zor şu salak sezon bitmedi gitti; zor zamanlardan geçiyoruz geçerken yapacaklarımız geleceğimizi de inşa edecek; tekrar ediyorum bu takım tekrar inşa edilecekse tolunay ve ersun hocalardan birini isterdim tolunay hoca var haziran temmuz aylarında ne olacağını görmüş oluruz iyi mi kötü mü????? biraz daha sabır 7. olsan ne 8. olsan ne kupa gelse süper olacak......

sadri başkan da uzatmadan gitse iyi olacak yerine gelecek kişi önemli umarım ahmet ağaoğlu gelir tolunay hocaylada devam eder

inadina61_08
07.04.2013, 19:32
Baskanin keyfi yerinde.

Sadri Şener maç sonunda kebapçıda keyifle kebap yerken baskına uğrattık.. Biz Kahrolurken kimse keyif yapamaz.!

:mad: Çok pis beddua edesim var, twitter da böyle; abi adam yazar olmuş, hala yayladan .oktan püskülden resim paylaşıp maç dışında geyik yapıyor, Yok arkadaş Trabzonspor gerçekten biz gibi ÇIKARI olmayanların takımı gerisi külliyen şerefsiz.(kusura bakmayın-bu yaşta kriz geçirmek üzereyim)

cakalkerem
07.04.2013, 19:33
adamlar kahırdan yiyor

polatmu
07.04.2013, 19:34
başkan kendi söyledi, oyuncuları başka hocalara danıştım diye(eminim bunlardan biri de tolunaydır), şenol hoca ne zaman karışmış transfer işlerine de şimdi karışsın! adamın tarzı bu değil.

karışmadı da pahalı diye aldırmadıklarından ne haber? diğerlerinden bahsetmeye gerek yok neyse zaten bu konuda orta nokta yok...

Mert'
07.04.2013, 19:35
Baskanin keyfi yerinde.

vay utanmaz

Ogün'
Bitsin artık şu lanet sezon.

Ahmet Kuru
90 dk bitmiş ve Trabzonspor'un doğru düzgün kaleye şutu yok.. çok fazla birşey konuşmaya gerek yok bence bunun üzerine...

Mert'
07.04.2013, 19:38
Gurbetçi Gençler ‏@GGencler1980 39 sn
FARUK ÖZAK GURBETÇİ GENÇLERE YALVARDI. VE KULAĞIMIZA EĞİLEREK BU YÖNETİM GİDECEK. SABREDİN DEDİ. AMA KENDİSİNE... http://fb.me/2d4Pb4MZH

Canikli
Arkadaslar bu Yönetim, Trabzon´un gelmis gecmis en büyük borcunu yapti ve Trabzonspor A.S gecen Sene 50 milyonu askin Bilanco zarari etdi. Belkide bu zarar simdiye kadar Trabzon tarihindeki Özel Sirketlerde dahil en büyük zarar. Kasada maalesef Nakit darligi var ve bu darligida Borsa´da kelepir Fiyatina Trabzonspor Hisseleri satarak asmaya calisiyor. Bu Yönetim gitmedikce Trabzon´umuz kan kaybetmeye devam edecektir...

Orkun Özkaya
1. Diyorum ki Sadri Şener hisslerin bir kısmını daha hazır mal değerliyken elden çıkartıp akıllılık yapmış, bu gidişle ikinci ligdeki bir takımın hisseleri olarak hiç değerleri olmayacak.

2. Madem hisselerimiz halka açık ve sermaye piyasası kanununa tabii bir şirketiz, biz taraftarları bırakın acaba SPK bu kadar kötü yönetilip hisseleri değersiz hale getirilen bir şirketin hesabını yöneticilerden soracak mı

3. Bundan 2 ay evvel dalga geçerek söyleniyordu. TS ligden düşerse 1461'in 1. Lige çıkmasının önünde bir engel kalmaz diye. Belki bizim yöneticiler de C planı olarak "Bu takım düşsün, öbürü çıksın isim değişikliği yapıp devam ederiz" diye düşünüyorlardır, ben merak ediyorum TS borsaya kote olduğu için bu tarz bir değişiklik ne kadar olası ?

4. Halimize bak, kaç yıldır FB'ye beddua ediyoruz, bu gün geldiğimiz yerde neredeyse FB, Ordudan puan alsın diye duacıyız.

Oruç
07.04.2013, 19:40
seviyeyi bozan kelimelerimi sana tekrar ettirdim kusura bakma günahıma ortak ettim..sevgiler kardeşim

Estağfirullah Eray kardeşim.

Dünya işleri için birbirimizi kırmaya, üzmeye gerek yok. Bir hatamız olduysa sen kusura bakma.

Sevgi, saygı bizden.

Fatih Özkan
07.04.2013, 19:40
;1918991253']Gurbetçi Gençler ‏@GGencler1980 39 sn
FARUK ÖZAK GURBETÇİ GENÇLERE YALVARDI. VE KULAĞIMIZA EĞİLEREK BU YÖNETİM GİDECEK. SABREDİN DEDİ. AMA KENDİSİNE... http://fb.me/2d4Pb4MZH

Becerip hakkımızı savunamayan Özak mı demiş bunu ?
Kendisi Spor Bakanı iken en ufak bir faydası dokunmuş mu Trabzonspor'a ?
Yoksa o da, diğerleri gibi güçlüden mi taraf olmuş ?
Trabzonspor'un başına bir maşa gelecek belli ki...
İstemiyorum!

Necmettin ALTUNTAŞ
07.04.2013, 19:41
Sevinelim mi bilmiyorum ama fener gol attı.

Togrul
07.04.2013, 19:42
Bu duruma düşen takımlarda öncelikle yönetim değişiliği gerekir.
Çünkü bütün politikaları iflas etmiştir.
Hoca ve oyuncu değişiklikleri bunan sonra düşünülebilir.

Fatih Özkan
07.04.2013, 19:42

Gerek yok bence...
Biz kendimize, işimize bakalım...

Ertan1982
07.04.2013, 19:44
su özaki sallayin.kendisi bir kukla.

Togrul
07.04.2013, 19:49

Sevinmek lazım. Biz zaten 4-5 puan alıp kümede kalırız merak etmeyin.

Asıl önmelisi fenerbahçenin ligi ilk ikide bitirmesidir.

Bu durumda türkiye kupası finalinde onlarla oynarsak herhalükarda avrupaya gideriz.

DEEP BLUE
07.04.2013, 19:50
Senol hoca gitmeli diyordun. Tolunay hoca hakkinda ne dusunuyorsun abi? Bana hic umit vermiyor ne yazikki. Sen ne dusunuyorsun abi?

Borç tavanda, kasada para yok. Bu aşamada maalesef Tolunay hocanın elindeki genç ve yetenekli oyuncu portföyüne ihtiyacımız olacak. İçlerinden kazanabileceğimiz kumaşı iyi çocuklar var.

Bununla birlikte, Tolunay hoca bizim ''kulüp'' için uygun olabilecek sınırlı sayıdaki isimlerden biridir. Önümüzdeki sezonu görüp ona göre değerlendirme yapmak daha doğru olur. Göreve gelen herkesin belli bir kredisi olmalı. Ancak bunu test etmenin en önemli kriteri kuracağı kadro...

Hele bir ligde kalmayı garantileyelim de...

inadina61_08
07.04.2013, 19:51

İşte kulübümüzün hali, Faruk Özak herşeye karar veren konumunda, NEDEN? Önümüze yine kendi ve birilerinin istediği kişiyi koyacaklar. Böyle olmasın diyeceğim ama kim takar bizi.

Murat'
07.04.2013, 19:55
Sevinmek lazım. Biz zaten 4-5 puan alıp kümede kalırız merak etmeyin.

Asıl önmelisi fenerbahçenin ligi ilk ikide bitirmesidir.

Bu durumda türkiye kupası finalinde onlarla oynarsak herhalükarda avrupaya gideriz.

Avrupa'ya gitsek ne olacak sanki, ilk turdan elenir geliriz.

ibrahim
İşte kulübümüzün hali, Faruk Özak herşeye karar veren konumunda, NEDEN? Önümüze yine kendi ve birilerinin istediği kişiyi koyacaklar. Böyle olmasın diyeceğim ama kim takar bizi.

Daha beteri kimseninde cikip bu yönetim sizin eseriniz diyememesi...

Doğukan Uçan
Ordu fenere yenilir , haftaya avni akerde bizde yendik mi daha sonra derler ki orduyu trabzon düşürdü ahahaha yıllarca böyle kandırdılar işte.

cubido
07.04.2013, 19:58
Şu karomuz çok kötü masallarını da yemeyelim artık.
Tamam şampiyonluk için yeterli bir kadromuz olmadığını herkes biliyor ama bu takım gs ve fb hariç her takımın kadrosu ile en az başabaş kalitededir.
En az 10 takımın kadrosundan da açık ara öndedir.
Bu takımın bu halde olmasının bir kaç nedeni var;
1)psikolojisi bitmiş durumda(hiç azımsanamayacak önemde bir etken ve kesinlikle düzeltilebilecek bir durumdur özellikle vizlere çok iş düşüyor burada)
2) futbolcuların bir kısmı sezon bitse de gitsek derdinde ve seneye bu takımda olmayacaklarını bildikleri için sonuçlar umurlarında bile değil(özellikle yabancı futbolcuların)
3)kadro seçimi ve taktiksel hatalar(bu da maalesef bir gerçek)

Bana göre yapılması gerekenler;
1)kesinlikle taraftar desteğini sonuna kadar vermeliyiz. Buntakımmküme düştüğünde hepsi defolup gidecekler. Kalan enkaz yine bizi üzecek. O yüzden kızım köprüleri yakmaktansa sonuna kadar desteklemeliyiz. Hesap sorulur ama şimdi değil, herşeyin bir zamanı var.
2) artık yola kimlerle devam edeceğimize karar veripher hafta farklı 18 kurmaktan vazgeçmeliyiz. oynayan da bilmeli ki hocanın tecihi benim. belki biraz daha sorumluluk alırlar
3)5-6 maç önce de yazmıştım.bu takım çok kırılgan. İlk golü yediği bir maçı çevirme şansı neredeyse yok denecek kadar az. Kümede kaldığımız kesinleşinceye kadar ortasahayı dirençli oyunculardan kurmalıyız.

orhan42
07.04.2013, 19:59
Şenol Güneş formsuzdu.Kafa olarak çok yıpranmıştı ve istediklerini yapmayan bu beceriksiz yönetim sebebi ile düşüncelerini sahaya yansıtamadı.Ha bir de sahtekar,ruhsuz,şerefsiz futbolcular da vardı işin içinde..İstifa ettirdik hocayı.yerine Barut geldi.Ama ıslak çıktı.Zaten patlatacak ateş de yoktu ya..Ve her yenilgi sonrası aynı teraneler.Aynı bahaneler.Kardeşim takımı babam Hüseyin Orhan çalıştırmıyor.Sen çalıştırıyorsun.Olcan'dan bi bok olmayacağını en cahil taraftar bile anladı sen anlayamadın.Halil denen zombiye katlanıyor diye Şenol hocaya demediğimizi bırakmadık sen hala bu adamdan medet umuyorsun.Herifler Gekas'ı alırken sen transfer istemedin.ne diyelim sana..Sen de başkanın da bi türlü adam edemediğin oyuncuların da bıktırdı bizi...

zafercalikoglu
iş şekilllenmeye başadı Tayyip babanın isteği kişi kulube başkan olacak bak demedi demeyin...

lazibere
Faruk Özak, Kulubun gizli başkanıdır. Sadri Şener, onların sayesinde ekmek yiyen bürakrattır. . Faruk efendi aynı zamanda Şikenin kapatılması için devreye giren adamlardandır. Şimdi çıkıp burda kahramanlık yapmasın, Nerde siyasetçi varsa topunun ..

DEEP BLUE
Yıllardır aynı şeyi yazar ve söylerim...

Türkiye'de kendine has ekolü olan iki hoca var; Ersun Yanal ve Samet Aybaba...

Sorulduğu için söylüyorum, başkan olsam ilk yapacağım iş Ersun hocayı ''en kötü ihtimalle'' transfer komitesinin başına getirmek olur...Selçuk'u FB'ye pazarlayan adam filan diye başlayacak olanlara da şunu söylüyorum peşinen; siz, bizden olanların yaptıklarını bilseniz nüfus kağıdındaki Trabzon yazısını sildirirsiniz...

Oruç
Yalniz su forumda da akli selim diye bisey yok. Gole kadar sakin sakin izleyenler bi gol yiyince hemen costular, kuplere bindiler. Gol atsak da omuzlarda tasiyacaklardi demek ki. Skor taraftarisiniz hepiniz

Antalya'yı yenince hemen dördüncüluk hesapları yapılmaya başlanmıştı oysa...

Bu iki mesaj bu akşamın özeti benim için.

:)

Murat Erdem
07.04.2013, 20:01
şu rezaletin açıklaması, oyuncu kalitesi, taktik yetersizlik vs. değil...malum güç Trabzonspor'un bu durumda olmasını ve şike davasında ki savlarının hava da kalmasını istiyor...tabi ki bu sadece onların istemesi ile olacak değil...bu isteğe birilerinin yol vermesi gerek...işte o birileri Trabzonspor yönetim kurulu ve üzerinde ki eldir. İsim zikretmeye gerek yok. Bu isimler hepinizin malumu.

demeden faruk ö. şakımış.

Royal Heart
Neden Olaganüsü Kongre karari alinmiyor ?

kalavara

nasıl bir utanmazlıktır bu faruk özak, nasıl bir ikiyüzlülüktür! adamla git yemek ye, kanka gibi davran, sonra ardından konuş;
başbakanın yalakalığından bıkma, tek laf edeme trabzonsporun kupası için sonra taraftar önüne kahraman edasıyla çık! pis insansın sen faruk özak, pis!

Hasan YAYLI
07.04.2013, 20:02
Arkadaşlar maçtan geldim,şimdi eve girdim....Bu kadar zavallı bir Trabzonspor daha önce izlememiştim...:mad:

FC-ST-PAULI-61
07.04.2013, 20:02
Çağdaş Atan(Twitter): "Trabzonspor taraftarı kardeşlerimde takımı desteklemeye devam etsin. Bu takım, bu durumdan güçlenerek çıkacaktır önümüzdeki sene."

Katiliyorum Cagdasa.Iyi bir Trabzonsporlu.Cechtente Yumludanda hala cok daha iyi oynardi.

Berke6198
07.04.2013, 20:04
Bu takım iyiyide kötü yapıyor yahu.

DEEP BLUE
07.04.2013, 20:05
Çağdaş Atan(Twitter): "Trabzonspor taraftarı kardeşlerimde takımı desteklemeye devam etsin. Bu takım, bu durumdan güçlenerek çıkacaktır önümüzdeki sene."

Katiliyorum Cagdasa.Iyi bir Trabzonsporlu.Cechtente Yumludanda hala cok daha iyi oynardi.

Akhisar'dan bizim Emrah ve Gekas'ı almış olsak, en az 5 sıra daha yukarda olurduk... Acı ama gerçek...

zafercalikoglu
07.04.2013, 20:05

aynen çağdaş gibi bizim mustafa ile bombayı 2 ye katlar,bu adamı hrzaman sevmişimdir...
başkan kebabcıya gidiyooo bizdramıyo bizde e mide ağrısından duramıyooozzz....Adaletmi bu Dünya,,,

ozturk
07.04.2013, 20:07
Reziller yazıklar olsun hiç mi gurur kalmadı sizde

Orkun Özkaya
07.04.2013, 20:08

Hocam orası ne şüphe gelecek sene banko şampiyonluğa oynarız bu gidişle, ikinci ligde de şampiyon olalım artık. Belki biz de 16/17 yaparız ne bileyim.

DEEP BLUE
Arkadaşlar maçtan geldim,şimdi eve girdim....Bu kadar zavallı bir Trabzonspor daha önce izlememiştim...:mad:

Çok şanslısın kardeş, biz eve giremiyoruz... Mudanya sahilinde martılara ekmek atmaktan helak oldum iki saattir. Salak salak geziyorum kendi kendime trip atarak... Birazdan polis gelip ''ne ayaksın birader sen'' diye alır beni... Eve gitsem hanıma çatacam... En iyisi ekmek atmaya devam...

yorumsuz6117
İyi bari Mayıs'ta gidiyorlar heralde.

Doğukan Uçan
07.04.2013, 20:09
12 mağlubiyet ne demek ?

serdaracıl
07.04.2013, 20:10
İyi bari Mayıs'ta gidiyorlar heralde.

Defolup gitsinler

ibrahim
07.04.2013, 20:10
12 mağlubiyet ne demek ?

28 macin neredeyse yarisi demek...

DEEP BLUE
07.04.2013, 20:11
Sevgili arkadaşlar,

bu akşamki skor, Halil ile Gekas arasındaki farktır... Deli olmak iş değil...

Berke6198
07.04.2013, 20:11
12 mağlubiyet ne demek ?

Trabzonspor'un çöküşü demek.

ozturk
07.04.2013, 20:12
Tolunay masal okumuş yine

Doğukan Uçan
07.04.2013, 20:14
5 Milyon euro'ya alınan Janko 2 maç üst üste oynamadan gönderilecek.

Ne kadar kötü bir yönetimimiz var burdan belli

Azerbaycan
Daha kötüsü nedir biliyor musunuz ? Bu yönetim ve hocanın ekibin gelecek sene de burada olması.Bence Yönetim hoca ve saz ekibi Onur haric bütün oyuncular ama hepsi defolup gitmeliler.Böyle olmazsa bir Iğdır'lı Azeri kardeşiniz olarak ben Trabzon Sporlulugumu askıya alacağım.Mecbur değilim bu derdi bu stresi çekmeye.Nevzat Şakar şakısın Şener keyfine baksın bizde kahrolalım.Benim için Trabzon Spor bu yönetim ve hoca oyuncular gidene kadar bitmiştir !

kalavara
faruk özak hamisi ne düşünüyor trabzonspor hakkında acaba, oynasaydınız mı diyor, torunlarına ne diyor, boşverin ts'yi gelin Fbli olun mu diyor? en önemlisi sen ne diyorsun faruk özak, sen????

Orkun Özkaya
Tolunay masal okumuş yine

her şey düzelecek mi diyor ?

Ogün YAZICI
07.04.2013, 20:15
Ordu bugün yenerse haftaya trabzon'da savaş var !

ordu bugün yense de yenilse de haftaya trabzonda savaş var.trabzona hakaret eden her şehir hakettiğini bulacak bu sefer gerçekten trabzon onları küme düşürecek !

Turan AKYILDIZ
07.04.2013, 20:16
Şu akhisar denen sirk takımını dahi yenemiyorsan bırak puan almıyorsan hiç başka söze gerek yok Allah baştan aşağıya hepinizin belasını versin.

başka söze gerek yok..ne hoca lazımdı ne yönetim ne taraftar bu rakibe karşı...futbolcular şu maçı alamadılar ya hepsinin yediği ekmekler ağızlarından burunlarından gelsin...önüne gelen takımlara yenilen zarzor 2-3 galibiyet alabilen takımada ezildiniz ya helal olsun size...

Doğukan Uçan
Gaziantepsporu avni akerde 4-0 yendigmizde adamlar bizim altımızdaydi simdi 36 puanı var helal olsun

özgür6161
Sadri Şener gözler yaşlı bir şekilde bırakıyorum diyor...

Mayıs'ta gidiyor doğru...

Aklıma gelen en büyük küfürü edebileceğim nafiz özak sabredin bu yönetim gidiyor yerine birini getireceğim diyor adeta...

Başarı bekliyoruz değil mi?

Bir kurban daha gitti...

Sıradaki kurban kim sizce?..

Hacıosmanoğlu,ahmet ağaoğlu ve yahut başkası...

sizce kim?..

orhan42
07.04.2013, 20:17
Sezon başı n'doye'yi alamadınız.Tamam anladık.Ulan Necati gibi bi forvet bedavaya duruyordu ortada.Hadi ona bakmadın.Gekas'ı nasıl görmedin.

Doğukan Uçan
07.04.2013, 20:17
Orduspor 0-2 Şikebahçe Dakika 57

haftaya tarihi fırsat geldi elimize

Hüseyin Başoğlu
07.04.2013, 20:18
Sadri Şener gözler yaşlı bir şekilde bırakıyorum diyor...

Mayıs'ta gidiyor doğru...

Aklıma gelen en büyük küfürü edebileceğim nafiz özak sabredin bu yönetim gidiyor yerine birini getireceğim diyor adeta...

Başarı bekliyoruz değil mi?

Bir kurban daha gitti...

Sıradaki kurban kim sizce?..

Hacıosmanoğlu,ahmet ağaoğlu ve yahut başkası...

sizce kim?..

Bunlardan icazet alıp gelen kurban değildir.....

Trabzon taraftarının yapması gereken en büyük iş şuan kongre üyesi olmaktır....

Belki sıradaki başkanda icazetle gelir ama ondan sonrakiler için planlanan oyunları bozmak adına yapılacak en büyük iştir...

ibrahim
07.04.2013, 20:20
Sezon başı n'doye'yi alamadınız.Tamam anladık.Ulan Necati gibi bi forvet bedavaya duruyordu ortada.Hadi ona bakmadın.Gekas'ı nasıl görmedin.

Necati bile benim ilkelerim var galatasarayli Necati olarak kalmak istiyorum dedi bizim gurursuz samar oglani yönetime...

Erbay
Ben böyle takımın canına yanarım.

hyasin61
ah nevzat ah su cocuga kıyamadın parayı

FC-ST-PAULI-61
07.04.2013, 20:23
ah nevzat ah su cocuga kıyamadın parayı
Nevzat Sakar bizde olmasa suanda müthis bir Takimimiz vardi.

hyasin61
07.04.2013, 20:25
Nevzat Sakar bizde olmasa suanda müthis bir Takimimiz vardi.

daha once buyuk maliyetlerle yapılan transferlere neden karısmamıs acaba bu nevzat ,parayı dusunduklerı halde klubun ekonomık bılancosu buysa allah bılır paraya kıysalar neler olcaktı

uzungöllü
07.04.2013, 20:26
büyük takım düşüş yaşar ama bu kadar da rezil edilmez arkadaş...

90 dk boyunca sadece bir pozisyon üretebildik üstelik rakip akhisar...

utanç verici bir durum... rezillik... onursuz,haysiyetsiz,kalitesiz,basiretsiz,ruhsuz oyuncular topluluğu...

üstüne tolunay hoca da eklenince rezil rüsvay olduk...

Trabzonspordan puan alamayan takım eşşektir... ligden düşmeyi hak eden takımlardan biri ordu diğeri biziz maalesef...

Erbay
07.04.2013, 20:27
Koşmuyorlar arkadaş. Rakibin yarısı kadar mücadele etmiyorlar. Bi onlardaki hırsa bakın bir de bizdekine. Bitmişler. Rahatlar ama.

Çıldırmamak elde değil.

Joacivil
07.04.2013, 20:29
birisi facebook ta nevzat şakarın numaralarını paylaşmış yazsam suç olur heralde

orhan42
07.04.2013, 20:31
Salih ve Emre her ikisi de geçen sezon aynı takımdaydılar. Birisi şikecilerin yükselen yıldızı.Diğeri hoca kaprisi sebebi ile kadro dışı..

özgür6161
Bunlardan icazet alıp gelen kurban değildir.....

Trabzon taraftarının yapması gereken en büyük iş şuan kongre üyesi olmaktır....

Belki sıradaki başkanda icazetle gelir ama ondan sonrakiler için planlanan oyunları bozmak adına yapılacak en büyük iştir...

eee nerede böyle bir taraftar?

Ben göremiyorum maalesef...

Bu hafta içi Trabzon'a gideceğim sırf oluşumu görebilmek için...

Ordu maçını izleyip 10 gün kalacağım...

Bu arada Ordulu kardeşlerimiz TRABZON KÜMEYE diye bağırıyor yine...

Haftaya sahada cevap veririz umarım...

forzaszgn
SŞ İSTİFA etti

Orkun Özkaya
07.04.2013, 20:32
...

Mehmet Cihan Kocaman
07.04.2013, 20:33
Sadri Şener istifa etti.

DEEP BLUE
07.04.2013, 20:33
SŞ İSTİFA etti

Kaynak?

forzaszgn
07.04.2013, 20:34
Kaynak?

abi 61 saat yazıyor ama daha önce twitterdan yazdılar

yemek yerken taraftarlar basmış istifa edeceğim demiş yönetimdekilere de söylemiş

Mehmet Cihan Kocaman
07.04.2013, 20:35
Kaynak serdar bali

arifberkay
GG izmir sadri şener ve özak ın yemek yediği restorana saldırmış kavga devam ediyor...

forzaszgn
http://www.61saat.com/futbol/baskan-sener-istifa-karari-aldi-h43400.html

Ömer Sak
07.04.2013, 20:36
TOLUNAY KAFKAS'TAN ŞENER'E REST
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in ayrılma kararı aldığını açıklamasının ardından Trabzonspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas'ta Şener'e görevini devam etmesi konusunda telkinlerde bulunduğu öğrenilirken "Eğer siz giderseniz bende giderim" dediği öğrenildi. Trabzonpor'da bu gece Trabzon'a dönecek. Başkan Şener ise İzmir Adnan Menderes Havalimanından İstanbul'a gidecek. Bordo-Mavili takım bugün sabah ışıkları ile son derece ilginç gelişmelere gebe olacak.

DEEP BLUE
07.04.2013, 20:37
abi 61 saat yazıyor ama daha önce twitterdan yazdılar

yemek yerken taraftarlar basmış istifa edeceğim demiş yönetimdekilere de söylemiş

İyi... Yılmaz Büyükaydın başkan olsun, dertler tamamen bitsin... Hafta sonları balığa, pikniğe filan gideriz hiç değilse... Her hafta sonu karıyla kavga etmekten, evden kovulmaktan bıktım anasını satayım.

Uğur Demircioğlu
07.04.2013, 20:37
http://www.61saat.com/futbol/baskan-sener-istifa-karari-aldi-h43400.html

Alayı gitsin Tolunay ben de giderim demiş durduğun kabahat.

forzaszgn
07.04.2013, 20:38
İyi... Yılmaz Büyükaydın başkan olsun, dertler tamamen bitsin... Hafta sonları balığa, pikniğe filan gideriz hiç değilse... Her hafta sonu karıyla kavga etmekten, evden kovulmaktan bıktım anasını satayım.

abi sen güldürdün ya şu halimle Allah ne muradın varsa versin:)

özgür6161
07.04.2013, 20:38
İstifa ettiği doğru ama geri aldı şuanlık...

Mayısta kongre var...

Bunu açıklayacak yarın başkan...

Şu 2 ay Trabzonspor'un geleceği için çok kritik olacak...

Haydi hayırlısı...

Giallorossi
07.04.2013, 20:39
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in ayrılma kararı aldığını açıklamasının ardından Trabzonspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas'ta Şener'e görevini devam etmesi konusunda telkinlerde bulunduğu öğrenilirken "Eğer siz giderseniz bende giderim" dediği öğrenildi. Trabzonpor'da bu gece Trabzon'a dönecek. Başkan Şener ise İzmir Adnan Menderes Havalimanından İstanbul'a gidecek. Bordo-Mavili takım bugün sabah ışıkları ile son derece ilginç gelişmelere gebe olacak.

Oooo bugün cifte bayram var desene

DEEP BLUE
07.04.2013, 20:40
Yılmaz Büyükaydın başkan,
Muzaffer Bilazer hoca,
Halil Altıntop santrfor,
Mustafa Yumlu stoper...

Efsane budur işte...

Ertan1982
07.04.2013, 20:40
İstifa ettiği doğru ama geri aldı şuanlık...

Mayısta kongre var...

Bunu açıklayacak yarın başkan...

Şu 2 ay Trabzonspor'un geleceği için çok kritik olacak...

Haydi hayırlısı...

dogrusu bu.birde ne politik destekli nede Trabzon kanadindan birini görmek istemiyorum yönetimde

DEEP BLUE
07.04.2013, 20:41
abi sen güldürdün ya şu halimle Allah ne muradın varsa versin:)

Senin de kardeşim... :D

arifberkay

Defolmazsan adam değilsin...

FC-ST-PAULI-61
Sadri Sener Istifa ederse iyi bir Kadro kuramayiz.Yerine ondan iyisi gelmez bence.
Kim gelsin ki ?
Gitmesi gereken Nevzat Sakardan hic ses seda yok.

özgür6161
07.04.2013, 20:42
dogrusu bu.birde ne politik destekli nede Trabzon kanadindan birini görmek istemiyorum yönetimde

Ya başkan delilik yapıyor ama dayanamıyor anladığım kadarıyla...

Bu akşam Ordu kazansaydı geri dahi almayacaktı istifasını...

Akbabalar devreye girmemesi için mayısa kadar bu enkaz gidecek...

Suçlu herkestir...

Orkun Özkaya
07.04.2013, 20:42
Takım İzmir'den kaçta uçacak bilen var mı ?

özgür6161
07.04.2013, 20:44
Takım İzmir'den kaçta uçacak bilen var mı ?

Uçak şuan havada...

Mellih
07.04.2013, 20:47
tolunay o lafı ettiyse gitmeli. aksine siz duruyosuz ben giderim demeliydi..

DEEP BLUE
07.04.2013, 20:48
Kafayı kıran, hocalıktan, yönetimden, doktorluktan istifa ediyor... Ulan biz nereden istifa edeceğiz... 63 akil adam arıyorum reçete verecek...

Orkun Özkaya
07.04.2013, 20:49
tolunay o lafı ettiyse gitmeli. aksine siz duruyosuz ben giderim demeliydi..

Takımı kim yapacak ? Aslında kim yaparsa yapsın daha iyi bir takım yapma ihtimali de var ama...

Sibel
07.04.2013, 20:50
Rezillik.
Tolunay Kafkas tam bir fiyasko ile maçı seyretti.
Diyecek bir şey yok. Hak ettik yenildik.
Adrian girdi de ileri top taşıdık. O iş 80'de olmuyor ama. Neyse.
Zoru görünce Adrian'ı oynatan hoca.
Peh!

serdaracıl
07.04.2013, 20:51
Bunlar da futbolculuktan istifa eder mı acaba? Henrike: futbolculuktan istifa ediyorum

Mellih
07.04.2013, 20:51
Takımı kim yapacak ? Aslında kim yaparsa yapsın daha iyi bir takım yapma ihtimali de var ama...

önceki mesela takım kurmak değil, bu takımı imha etmek.. sülük gibi bişey.. kurtulmak kolay değil. takımı çıkma parçalardan kursan yine olur.

arifberkay
07.04.2013, 20:52
Arkadaslar Tolunay ın eşi başkanın akrabası mıdır bilen var mı?

realist07
07.04.2013, 20:54
Hasan Yener taraftar desteğine ihtiyacımız var demiş........zuhaaaaa

uzungöllü
07.04.2013, 20:54
merak ettiğim şey şu:hoca ne diyor da adrian yapmıyor?

gece dediği saatte mi yatmıyor? istediklerini mi yemiyor? sabah geç mi kalkıyor? tv'yi yakından mı izliyor?

ne arkadaş ne? bu adamla derdiniz ne? şenol hoca da tolunay hoca da bu adama takık...

herkes kendini takımdan üstün tutuyor... egolarınızla beraber defolun gidin...

atomania
07.04.2013, 20:55
arkadan tek pas yapabilen soneri cikar, tek santroforu cikar ( Diger Forvet Emreyi hic getirme) sonra disardan seyret. Daha önce Iddia oynadigim zamanlardan hatirlariyorum, Tolunayli Antepe hep alt oynardim cünkü az gol atardilar. Ates Barut sen bu isi unut.

özgür6161
07.04.2013, 20:59
Arkadaslar Tolunay ın eşi başkanın akrabası mıdır bilen var mı?

Bildiğim kadarıyla değil...

Olursa ben de şaşırırım...

Yok ya değil olsa duyardık...

karaman6106
07.04.2013, 21:00
geçenlerde çok yetkili birisine takıma sahip çıkın dedim o da bana sadri gitsin bakarız dedi manzara ortaya çıktı.

fteotdgs
07.04.2013, 21:02

gece dediği saatte mi yatmıyor? istediklerini mi yemiyor? sabah geç mi kalkıyor? tv'yi yakından mı izliyor?

ne arkadaş ne? bu adamla derdiniz ne? şenol hoca da tolunay hoca da bu adama takık...

Sutunu icmiyormus gece yatmadan once. Bir de cayi tek sekerli iciyormus hep. Biliyorsunuz cok buyuk suclar bunlar.

Berke6198
07.04.2013, 21:04
Şimdi bir dakika, başkanın bıraktığı doğru mu ? Kesin mi yani ?

Tuncer Çapa
07.04.2013, 21:05
30 yıldır Trabzonspor'un problemi ne yönetimler,ne başkanlar , ne de hocalardır. Trabzonspor un problemi taraftardır. Taraftar gitmeli bence. Yıllardır kendi futbolcusunu,yönetimini hocasını yuhalayan, aşağılayan bir topluluk var. Böyle bir taraftarın olduğu yerde başarı olmaz..Şenol gitsin diyenlere soruyorum Şenolun gitmesi çare oldu mu? Sadri gitsin diyenler için de aynı durum geçerli olacak. Sadri nin gitmesi de çare olmayacak. Yıllardır bu böyle sürüp gidiyor.Birileri gelip gidiyor. Tek kalan taraftar bence taraftar gitmeli....

DEEP BLUE
07.04.2013, 21:06
Bildiğim kadarıyla değil...

Olursa ben de şaşırırım...

Yok ya değil olsa duyardık...

Trabzon'da bitmez bu yakıştırmalar... Fatih Tekke Şenol Güneş'in damadıdır, Tolunay'ın eşi Sadri başkanın yeğenidir filan...

Başkan'ın C planındaki hoca kimin akrabası acep?

özgür6161
07.04.2013, 21:06

Sorun şu:Adrian dik başlı boyun eğmiyor...

Hocanın yanlışlarını yüzüne söylüyor...

Soyunma odasındaki yumruğu unutmuyor ve gıkını çıkarmadıkça Tolunay çıldırıyor...

Adrian'a söylenen modelde buradaki futbol hayatının biteceğini iliyor ve peki tamam hocam demiyor...

Adrian benim gözümde futbolculuğu kadar karakter olarakta adam gibi adam...

fteotdgs
07.04.2013, 21:08
30 yıldır Trabzonspor'un problemi ne yönetimler,ne başkanlar , ne de hocalardır. Trabzonspor un problemi taraftardır. Taraftar gitmeli bence. Yıllardır kendi futbolcusunu,yönetimini hocasını yuhalayan, aşağılayan bir topluluk var. Böyle bir taraftarın olduğu yerde başarı olmaz..Şenol gitsin diyenlere soruyorum Şenolun gitmesi çare oldu mu? Sadri gitsin diyenler için de aynı durum geçerli olacak. Sadri nin gitmesi de çare olmayacak. Yıllardır bu böyle sürüp gidiyor.Birileri gelip gidiyor. Tek kalan taraftar bence taraftar gitmeli....
Katilmiyorum. SG ancak isin icinden cikamayacagindan emin olduktan sonra birakti. Taraftarin bir sucu varsa bunun tam tersidir, yani gitmesi gerekenlere gerekli yeterli tepkiyi koyamamak.

Hüseyin Başoğlu
07.04.2013, 21:14
eee nerede böyle bir taraftar?

Ben göremiyorum maalesef...

Bu hafta içi Trabzon'a gideceğim sırf oluşumu görebilmek için...

Ordu maçını izleyip 10 gün kalacağım...

Bu arada Ordulu kardeşlerimiz TRABZON KÜMEYE diye bağırıyor yine...

Haftaya sahada cevap veririz umarım...

Yok işte maalesefki....

Taraftar olarak daha kendi içimizde bir olamıyoruz...

Böyle ortamda bir güzel yolarlar bizi çok normal zaten...

100.000 üye projesi gerçekleşse eminimki çok şey değişirdi...

forzaszgn
07.04.2013, 21:15
ergun ata az önce başkanla konuştuğunu ailesine danışacağını söylediğini yazdı bence olay bitmiştir

birileri zorluyor kesin mayısa kadar kal diye(faruk özak o birileri)

Hüseyin Başoğlu
07.04.2013, 21:17
özgür kardeşim daha önceki yazılarında başkan adayları belli demiştin....

Onlarda icazetle geliyorlar dimi :)

cemka
07.04.2013, 21:23
Bizim taraftar kendi değerlerine saldırdığı kadar, hakkını gasp eden şerefsizlere-haramilere saldırmış olsa idi, kimse bu takımın hakkını gasp etmeye yanaşamazdı bile... Gelen giden çapulcu laf atar oldu... Cem Papila; 2004-2005 sezonunda yaktı bizi, ne oldu sonra... Adam çıktı günümüzde spor programı yorumcusu oldu... Nasıl bir camiayız biz... Bu adamın o maçtan sonra Türk futbol tarihinde uzaklaştırılması gerekiyordu... Ne oldu; bu tip maçlar yüzünden ne yönetici kaldı ne hoca nede futbolcu... Tükettik her şeyi... Adamlarını haddini bildirmemiz gereken yerde kendimizi tükettik durduk.... Çok güçlü olduğumuz söyleniyor ama nafile... Tek güçlü olduğumuz nokta birbirimizi yemek...

Bizim aklı evvel taraftar; 2010-2011 sezonunda 82 puan toplayan hocayı bile tefe koydu... Karşısında bilmem kaç maçta şike yapan bir harami olduğunu bile bile yine özeleştiri yapıp değerlerimize saldırınlar oldu... Haramilerin isteği de buydu... Ben başkana da kızamıyorum... Toplumsal bir tepki koyup, fırtınalar koparmalıydık... Ama yapamadık... Şenol Güneşi, Ünal Hocayı yedik...

Bir şeyleri değiştirmediğimiz müddetçe böyle gelmiş böyle de gidecektir...

Uluhan
07.04.2013, 21:23

30 yıldır Trabzonspor'un sorunu sistemsizliktir; demek şu anda içinde bulunduğumuz durumda bile net değil bu.

TSelif
07.04.2013, 21:35
Tabiki suçlu taraftardır.
Adam TRABZON bostepede 3 tane rezidans alacak, Havaalanında villa alacak , 300 bin Tl'lik araba binecek ben de asgari ücretimle her hafta maça gideceğim, lisanslı ürün alacağım, kulübe üye olup aidat ödeyeceğim, dergisini , taraftar kartını, kredi kartını alacağım..
O maçtan sonra kebapçıda yicek, lailada eğlenecek
Ben eve gelip 3 tane apranax içeçeğim .
Suçlu benim evet bütün bunların yanında sahaya da girip o ruhsuzların yerine de oynamam lazım :)

Doğukan Uçan
07.04.2013, 21:38
Tolunay Kafkas, Trabzonspor başında çıktığı 9 lig maçında 10 puan toplayabildi!

atomania
07.04.2013, 21:47

Aynen, gecen sene burak 30 gol atmisken deplasmandaistanbul havalimaninda adama küfür ediyorlar, sonra niye gitti

Sefer A.
07.04.2013, 21:52
Bizim taraftar kendi değerlerine saldırdığı kadar, hakkını gasp eden şerefsizlere-haramilere saldırmış olsa idi, kimse bu takımın hakkını gasp etmeye yanaşamazdı bile... Gelen giden çapulcu laf atar oldu... Cem Papila; 2004-2005 sezonunda yaktı bizi, ne oldu sonra... Adam çıktı günümüzde spor programı yorumcusu oldu... Nasıl bir camiayız biz... Bu adamın o maçtan sonra Türk futbol tarihinde uzaklaştırılması gerekiyordu... Ne oldu; bu tip maçlar yüzünden ne yönetici kaldı ne hoca nede futbolcu... Tükettik her şeyi... Adamlarını haddini bildirmemiz gereken yerde kendimizi tükettik durduk.... Çok güçlü olduğumuz söyleniyor ama nafile... Tek güçlü olduğumuz nokta birbirimizi yemek...

Bizim aklı evvel taraftar; 2010-2011 sezonunda 82 puan toplayan hocayı bile tefe koydu... Karşısında bilmem kaç maçta şike yapan bir harami olduğunu bile bile yine özeleştiri yapıp değerlerimize saldırınlar oldu... Haramilerin isteği de buydu... Ben başkana da kızamıyorum... Toplumsal bir tepki koyup, fırtınalar koparmalıydık... Ama yapamadık... Şenol Güneşi, Ünal Hocayı yedik...

Bir şeyleri değiştirmediğimiz müddetçe böyle gelmiş böyle de gidecektir...

yok olur mu öyle sey siddete hayir :)
may da anca hincal'in ayagina siktirsin, gidip de papila'nin bülo yildirim'in ayagina siktirsa ya, siktirsa da görsek, o zaman bak bakalim yiyor mu evimizde golleri vermemek 3metre ofsaytlari görmemek ;)
neymis efendim takim kötü oynuyormus hakeme laf yok
ulan takim iyi oynadiginda ne oldu hakem bizi katletti ne yaptik? ha 2005'te yürüyüs düzenledik 100bin kisi sokaklara döküldü ama nerde Trabzon'da ve ne taskinlik ne bir sey, artik bunu anladim bu memlekette vahsi olacaksin vurup kiracaksin 100bin kisi çaktirmadan toplanip fb binasinin altini üstüne getireceksin tff binasini gerekise taslayacaksin yakacaksin ondan sonra bak bakalim seni istedikleri gibi oynatabiliyorlar mi....
bizim taraftar devam etsin yavsamaya, rakipleri çiçekle karsilamaya, rakip takimin formasini giymeye ;)

Sefer A.
07.04.2013, 21:53
Tolunay hoca Trabzonspor'u düsürmek için elinden geleni yapiyor, bu takima bunun için getirilmis birisi kendisi, benim fikrim bu....

memozcan
07.04.2013, 21:56
Sevgili arkadaşlar,

bu akşamki skor, Halil ile Gekas arasındaki farktır... Deli olmak iş değil...

rakip hoca çağdaşı çıkarıp gekası alıyor bizim hoca henriqeyi çıkarıp halili alıyor.. bu değişiklik bir fark değil midir?

nakzo
07.04.2013, 21:57
Hani ucubeler sirki diye bir film var izlediniz mi bilmiyorum.Bizim takım aynı öyle herbir kendince bir ucube şu mustafaının sahadaki duruşuna,zokora denen şebeğin, bamba denen hödüğün hal ve hareketkerine bakın 11 ucube var sahada ve biz başarı bekliyoruz nasıl olcak peki bu?

memozcan
07.04.2013, 22:02
tolunay hocadan oldukça umutluydum ama maalesef umudum tamamen kırıldı. gerek geliş şekli gerekse şu anki uygulamaları gelecek sezon için de umut vermiyor. hoca eğer adrianın hatası varsa kadro dışı bırakmalı yoksa faydalanmalıdır. ben adrianın sonradan girip maçı çevirdiğini ve alanzinhonun ilk 11 oynayıp etkili olduğunu hatırlamıyorum. mevcut kadroda ikisi birbirinin muadilidir. ilk yarı adrian yorulduğunda da alanı oyuna alırsın. 2 kere 2; 4 eder.
hoca golden önce kenardan takımı ateşlemeye çalışıyordu ama golü yiyince kedi gibi yerine oturdu. o anda bende ekran başında tüm ümidimi yitirdim maç için, sahadaki oyuncu da da aynısı olmuştur muhtemelen.. hiç işey yapamıyosan hakemin stüne yürü bişeyler yap..