PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Forması Kirletilemez! | İstanbul 2020 Reklamını İstemiyorum!..

Kaya
31.03.2013, 17:33
Görsel bulabilirsem paylaşacağım...

Ancak Trabzonspor Kulübü tarihinin en rezil sezonuna imza atmaya devam ediyor!..

Mustafa Çolak
31.03.2013, 17:59
Olmadı, Olmamalıydı.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/13207-7P1Y0F0P.jpg

Tolga
31.03.2013, 18:00
Şunu yapan bir başkanın ilk günden beri karşı tarafta olduğuna adım gibi eminim.Bu yapılan şerefsizliktir . . .

sanatik
31.03.2013, 18:00
Yönetim istifa. DERHAL.

zekeriyya
31.03.2013, 18:02
düzenin adamı oldu yönetim ulusal çıkarlar bir bize çıkar olmuyor
çıkar isteyen de yok hakkımızını çıkarsalar yeter

Vkgz
31.03.2013, 18:03
bu olmamış kaya'cım

futbolla alakası yok olimpiyatın.

he evet bende alınmasın istiyorum zaten favori japonya gösteriliyor ama güneydoğudaki bir kendimizi ayrıştırma yapmaya gerek yok.

Deniz Tosunoğlu
31.03.2013, 18:05
Yonetim ne yapsin? Yonetimin sucu yok bu konuda. Trabzonspor'un Ülkerle anlasmasi var. Ülkerin istedigi cümlelerini formalarin üstüne basmak zorundasin. Aksi taktirde Ülker, Trabzonspor'a büyük bir tazminat davasi acabilir .

RaşitCan
Formanın arkasına 2020 İstanbul olimp. oyunları değil 2020 İstanbul Bizans oyunları yazılmalı :)

Kaya
Şike yapan, yaptıran, destek veren ve gizleyen herkes şu an İstanbul 2020 için çabalıyor... Ben yokum...

Kaya
31.03.2013, 18:06
Yonetim ne yapsin? Yonetimin sucu yok bu konuda. Trabzonspor'un Ülkerle anlasmasi var. Ülkerin istedigi cümlelerini formalarin üstüne basmak zorundasin. Aksi taktirde büyük bir tazminat davasi acabilir Ülker.

Orası "ÜLKER" yazsın diye mi verildi?

Yoksa Ülker istediği her şeyi yazsın diye mi verildi?

İstediği her şeyi yazmanın ne kadar büyük bir riski var düşünebiliyor musun?

Ilelioglu
31.03.2013, 18:07
Şike yapan, yaptıran, destek veren ve gizleyen herkes şu an İstanbul 2020 için çabalıyor... Ben yokum...

Aynen katiliyorum. Bende yokum..

..

Deniz Tosunoğlu
31.03.2013, 18:09
Orası "ÜLKER" yazsın diye mi verildi?

Yoksa Ülker istediği her şeyi yazsın diye mi verildi?

İstediği her şeyi yazmanın ne kadar büyük bir riski var düşünebiliyor musun?

Anlasmayi okumadim ben abi. Ama cogu firmalar 'ülke adina reklam dahil' diye anlasma yapar diye biliyorum (en azindan burda böyle oluyor).

bordox
31.03.2013, 18:12
Taraftar nerde bu fındık fareleri nerde.

sanatik
31.03.2013, 18:13
Yonetim ne yapsin? Yonetimin sucu yok bu konuda. Trabzonspor'un Ülkerle anlasmasi var. Ülkerin istedigi cümlelerini formalarin üstüne basmak zorundasin. Aksi taktirde Ülker, Trabzonspor'a büyük bir tazminat davasi acabilir .

Trabzonspor olarak bunu yapabilmeli. Yoksa satilmis yalakalardan bir farki kalmiyor kulübün. Zaten su anki durumda bu durumda oldugumuzu gösteriyor maalesef.

Yönetim daha dogru dürüst hakkini arayaman bir durumdayken böyle seyleri onlardan beklemek cok yanlis tabii, hemen istifa edip bu isi becerebilenlere biraksinlar.

bikdik artik, yalakalardan.

"2010/2011 Sampiyonu Trabzonspor" de yazabilirdi yönetim oraya.

Kaya
31.03.2013, 18:16
Şikeden dolayı şikeciler ceza alamamışken;

Sırf ortam gerilmesin die Ülker şöyle bir yazı talep etse...

"Spor kardeşliktir"

Kabullenecek miyiz?

Ilelioglu
31.03.2013, 18:18
Arkadas herseye de muhalefet olmayin, bir konuda da birlik olalim.

Yönetim'in yaptigi yanlis, senin hakkini yiyenlere destek veriyorsun. Oysa senin tepkini koyman lazim.

..

erolizmts
31.03.2013, 18:18
Diğer maçların özetlerini izleyemedim. Diğer takımlar da formalarında olimpiyata yönelik düzenleme yaptı mı?

Hamza Milet
31.03.2013, 18:19
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370/2013/3/31/fft104mm2225494.jpg

Ilelioglu
31.03.2013, 18:21
Fenerin destek verdigi birseye bir kere bizim en basindan muhalefet olmamiz gerekiyor.

..

Enes Ünal Kaya
31.03.2013, 18:22
Bende İstemiyorum tüm saçmalıklar bizi buluyor

Deniz Tosunoğlu
31.03.2013, 18:24
Trabzonspor olarak bunu yapabilmeli. Yoksa satilmis yalakalardan bir farki kalmiyor kulübün. Zaten su anki durumda bu durumda oldugumuzu gösteriyor maalesef.

Yönetim daha dogru dürüst hakkini arayaman bir durumdayken böyle seyleri onlardan beklemek cok yanlis tabii, hemen istifa edip bu isi becerebilenlere biraksinlar.

bikdik artik, yalakalardan.

"2010/2011 Sampiyonu Trabzonspor" de yazabilirdi yönetim oraya.

Hukuki konularda cok zayif kaliyoruz. Hakkimizi arayamiyoruz. Futbolcularimiza sacma sapan madde koydurtuyoruz. Illa madde koyacaksan, 'bu madde sadece Avrupa kulüplerine gecerli' diye madde yaptiracaksin. AIHM basvurumuz kabul edilmedi, cünkü önce Yargitay'in kararini beklememiz lazim. Bunu her avukat bilmeli. Bu tür hatalar bize cok pahaliya mal oluyor. Bizim avukatlarimizda mi yanlis var, yönetimde mi, hic anlamadim..

Ilelioglu
31.03.2013, 18:26
Aynen oraya illa birsey yazdiracaksan, "2010/2011 sezonu Sampiyonu" yazdir..

..

Ahmet Kuru
31.03.2013, 18:32
İşte buna anlam veremiyorum...
Tarafın %90 lık kısmı buna tepkili...

Yahu Olimpiyatlar ile futbolun şikenin adaletin,hakkın hukukun ne alakası var..
olimpiyatlar istanbulda düzenleniyor bu Ülke topraklarının içinde oluyor demektir.
Buda Ülke menfaati,bu ülkenin reklamı, bu ülkenin simgesidir.
Bazen sap ile samanı yada elma ile armudu karıştırıyoruz gibi....

Yiğit Gayretli
31.03.2013, 18:45
Şikeden kendini temizleyememiş bir ülkede olimpiyat olmaz. Şikeden canı yanmış bir kulüp de buna alet olmaz...

bordox
31.03.2013, 18:46

olimpiyatlar istanbulda düzenleniyor bu Ülke topraklarının içinde oluyor demektir.

Sence şikeyi örten,spor ruhunun canına okuyan,sporun anlamını kavramamış sadece reklam ve popülerite için alınacak bir oyunlar sonrasında adamların bakın biz ne kadar başarılıyız demeleri mantıklı mı?

O kadar paraları varsa okul yapsınlar İstanbul'a üst kattaki 6 yaşındaki bebeyi ikili eğitim nedeniyle saat 06:0'da uyandırıp karanlıkta yollara dökmesinler.

Ilelioglu
31.03.2013, 18:46

Ülke menfaati, peki ya bizim hakkimiz?

Ülke menfaati diyip kandiriyorlar bizi. Tipki müslümanlik diyip kandirdiklari gibi..

..

Doğukan Uçan
31.03.2013, 18:49
ulan trabzon'da böyle organizasyon olsa formanın arkasına trabzon 2020 diye kim yazdırırdı ?

Ahmet Kuru
31.03.2013, 18:53
Sence şikeyi örten,spor ruhunun canına okuyan,sporun anlamını kavramamış sadece reklam ve popülerite için alınacak bir oyunlar sonrasında adamların bakın biz ne kadar başarılıyız demeleri mantıklı mı?

O kadar paraları varsa okul yapsınlar İstanbul'a üst kattaki 6 yaşındaki bebeyi ikili eğitim nedeniyle saat 06:0'da uyandırıp karanlıkta yollara dökmesinler.

Herşeyi neden şikeye bağlıyoruz?
ben bunu anlamıyorum...
bunlar bizim hakkımızı,emeğimizi,sevincimizi, herşeyimizi çaldı ya... Bunlara verilecek cevap herşeye karşı çıkmak ,ela ile armudu karıştırmak değil...
Madem ki sen benim hakkımı emeğimi çaldın.. ben seninle öyle bir mücadele edeceğim ki.. Hakkımı emeğimi çalsan da eze eze şampiyon olacağım,gözünüze sokacağım başarıyı diyerek cevap verebilirsin. Klüp paraları cukka ederek değil.!

Olimpiyatlara destek verenler diyorlarki şikeyi unutturanlar...
Olimpiyata destek verenler bu ülkenin en zenginleri...
Senin kendi zenginlerin sana destek veriyormu ki?
Bak Ulusoya,cevahire ıvırına zıvırına...

Eğer sen düşmanını arayacaksan uzağa değil içindekine bak...

6 yaşındaki çocuğa gelince....

Ben karda kışda yağmurda çamurda okula gidebilmek için 3 km yol gidiyordum.. oda sabahın 6 sında bi zahmet kalsın.!

Tolga
31.03.2013, 18:54
Şikeden kendini temizleyememiş bir ülkede olimpiyat olmaz. Şikeden canı yanmış bir kulüp de buna alet olmaz...

Bunca yıldır noktalama ve imlâ hatası gördüm ama böyle nokta görmedim . . .

XP

Ahmet Kuru
Ülke menfaati, peki ya bizim hakkimiz?

Ülke menfaati diyip kandiriyorlar bizi. Tipki müslümanlik diyip kandirdiklari gibi..

..

Biz hakkımızı elbet alacağız,ama bu dünyada ama ahirette.. Muhakkak ki herkes hesap verecek...
Ama biz hakkımızı olur olmaz şeylere itiraz ve tepki ederek alamayız.

Deniz Tosunoğlu
Trabzon'da genclik olimpiyatlari vardi, 2011 senesinde galiba? 'Trabzon 2011' diye kimse yazdirmadi Istanbul takimlarina..

sanatik
31.03.2013, 18:56
Trabzon kentide kendini cok temiz sananlara dogru dürüst tepki veremedigi sürece biz burda daha cok ileri geri konusuruz.

Asil meseyi anlatamiyoruz maalesef. Halen niye tepki veriyorsunuz deniyor. Mesele islerine geldigi zaman hemen seni alet yapabilmeleridir.

Alet olma diyoruz Hakkini al alana kadar bare alet olma.

ibrahim
31.03.2013, 18:57
Hangi ülke menfaatidir bu? Tüm kurumlariyla adaletin, hakkimiz olanin önüne can siperhane dikilmis ülkemi? Yemisim öyle ülkenin menfaatini...

Ilelioglu
31.03.2013, 18:57
Biz hakkımızı elbet alacağız,ama bu dünyada ama ahirette.. Muhakkak ki herkes hesap verecek...

Hesap verecek diyip kendimizi avutuyoruz, kimsenin hesap verdigi yok. Ridvan'la kahvalti yapiyorlar. Olimpiyat icin gelen heyeti şikecinin yanina gönderiyorlar, fotolari boy boy facebook'dan paylasiyorlar.

Bizimle dalga geciyorlar, ama sen halen ülke menfaati diyorsun. Ülke menfaatini düsünenler ilk önce ülkesi icin adaleti saglasinlar. Müslümanim diyip hak yiyenlerin samimiyetine inanmam ben.

..

mashal61
31.03.2013, 18:58
İstanbul 2020'yi de, reklamını da istemiyorum. Şikenin en önemli merkezi olan İstanbul'a, böyle önemli bir spor organizasyonunun verilmesi de son derece manidardır. Lafı dolandırmaya gerek yok; bu organizasyon şikenin üstünü örtme planının bir parçasıdır.

sanatik
31.03.2013, 19:01
Hesap verecek diyip kendimizi avutuyoruz, kimsenin hesap verdigi yok. Ridvan'la kahvalti yapiyorlar. Olimpiyat icin gelen heyeti şikecinin yanina gönderiyorlar, fotolari boy boy facebook'dan paylasiyorlar.

Bizimle dalga geciyorlar, ama sen halen ülke menfaati diyorsun. Ülke menfaatini düsünenler ilk önce ülkesi icin adaleti saglasinlar. Müslümanim diyip hak yiyenlerin samimiyetine inanmam ben.

..

Pim Pis Sikeci ceza yemis mapus yatmis Aziz Yildirimin istanbul 2020 ile alakasi nedir ?

Onun sayesindemi alacaklar ? O zaman iyi para veriyorlar yine anlasilan.

Yeter yaa.

Şenol Altunsoy
31.03.2013, 19:01
Ülke menfaatini yiyim adamlar fb yi düşürmemek de ülke menfaati diyor geçin bu işleri

Bu ülkede spor temizlenmedikten sora ne milli takımını tutarım ne de herhangi bir

organizasyonunu desteklerim.Bunu diyen arkadaşlara artık bir daha düşün de demiyorum

Bugüne kadar düşünemediyse o kafada da şike kafası vardır.Son bir söz daha ben hakkımı bu dünyada

almak istiyorum.Bunun için kavga veriyorum sen o formanın arkasına "şike şike şampiyon fb" yazsa

mecburum diye o formayla mı sahaya çıkacaksın.Futbol saha içinde de oynana kadar bunların hiçbir

şeyini kabul etmem.İşte o zaman hem kendime hem adalet duyguma hem takımıma ihanet etmiş olurum.

Her düzeyse şikecilerle birlikte olmak isteyenler de gitsin onların yanında safını tutsun olimpiyat düzenlesin

milli maça gitsin.

bordox
31.03.2013, 19:05
Herşeyi neden şikeye bağlıyoruz?
ben bunu anlamıyorum...
bunlar bizim hakkımızı,emeğimizi,sevincimizi, herşeyimizi çaldı ya... Bunlara verilecek cevap herşeye karşı çıkmak ,ela ile armudu karıştırmak değil...
Madem ki sen benim hakkımı emeğimi çaldın.. ben seninle öyle bir mücadele edeceğim ki.. Hakkımı emeğimi çalsan da eze eze şampiyon olacağım,gözünüze sokacağım başarıyı diyerek cevap verebilirsin. Klüp paraları cukka ederek değil.!

Olimpiyatlara destek verenler diyorlarki şikeyi unutturanlar...
Olimpiyata destek verenler bu ülkenin en zenginleri...
Senin kendi zenginlerin sana destek veriyormu ki?
Bak Ulusoya,cevahire ıvırına zıvırına...

Eğer sen düşmanını arayacaksan uzağa değil içindekine bak...

6 yaşındaki çocuğa gelince....

Ben karda kışda yağmurda çamurda okula gidebilmek için 3 km yol gidiyordum.. oda sabahın 6 sında bi zahmet kalsın.!

Beni zenginler falan bağlamaz kardeşim,onların ürkütmeyecekleri fincancı katırları olabilir,ben vatandaş olarak bu zihniyetin Olimpiyatı haketmediğini biliyorum ve bu adamların spora sadece reklam olarak baktıklarını görüyorum.

Spor mücadele ederken rakibe saygı duymaktır ve dürüstçe yarışmaktır bunu kavramamış insanlar eliyle bu ülkeye Olimpiyat gelirse spor ne olursa olsun kazanmak olarak algılanacak ve bir gençlik mahvolacaktır.Çünkü bu zihniyetin ne olduğunu gördü insanlar şike sürecinde ve o insanlar bugün hala sporun içindeler.
Fıfa'ya verilen dosyanın bir benzerini Olimpiyat Komitesi ,Tokyo ve Madrid Olimpiyat yetkililerine de gönderip bu rezillikleri örten insanların eliyle Olimpiyatları kirletmeyin demeliyiz,bu ülkeye yapılacak en büyük iyilik olur bu.

Sen karda kışda o kadar yol yürüdün o zorluğu biliyorsun,6 yaşındaki çocuğu,gelişim çağında yarım uyku ile eğitmeye kalkmasına o paraları kimsenin kullanmayacağı spor tesisleri yerine önceliğimiz olan eğitime harcayın demen gerekirken ben yaşadım onlarda yaşasın bu zorluğu?
Mantıklı mı?

Ahmet Kuru
31.03.2013, 19:11
Olimpiyatlara adaylık süreci 3 temmuz dan öncedir.kaldı ki bundan öncede defalarca olimpiyatlara aday olduk.Hepsinde de şikeyi unutturmak için mi yaptık? adı istanbul 2020 değil de konya 2020 olsaydı eminim ki bu kadar tepki toplamayacaktı. ama istanbul olunca takımlar ile şehri birbirinden ayırt edemez olduk...

Herkesin düşüncesidir saygı duyarım...

ama şike ile olimpiyatlar birbirinden ayrıdır...

Ilelioglu
31.03.2013, 19:14
Olimpiyatlara adaylık süreci 3 temmuz dan öncedir.kaldı ki bundan öncede defalarca olimpiyatlara aday olduk.Hepsinde de şikeyi unutturmak için mi yaptık? adı istanbul 2020 değil de konya 2020 olsaydı eminim ki bu kadar tepki toplamayacaktı. ama istanbul olunca takımlar ile şehri birbirinden ayırt edemez olduk...

Bunlarin tüm projelerine muhalefetiz, hakkimiz verilene kadarda bu böyle devam edecek.

Ülke menfaatini düsünenler ilk önce ülkesinde adaleti saglasin.

..

Şenol Altunsoy
31.03.2013, 19:18

Olimpiyatlara aday olan kafayla şikecilerin kafası aynıdır yani ta kendileridir.

İstanbul şehri de o kafanın simgesidir bu 3 temmuzdan önce de böyleydi

3 temmuz bunu resmileştirdi hepsi bu. Sanırım sen İstanbul Dükalığı derken

sadece 3 takımı kast ediyorsun halbuki o zihniyetin adı

Ahmet Kuru
31.03.2013, 19:19
Beni zenginler falan bağlamaz kardeşim,onların ürkütmeyecekleri fincancı katırları olabilir,ben vatandaş olarak bu zihniyetin Olimpiyatı haketmediğini biliyorum ve bu adamların spora sadece reklam olarak baktıklarını görüyorum.

Spor mücadele ederken rakibe saygı duymaktır ve dürüstçe yarışmaktır bunu kavramamış insanlar eliyle bu ülkeye Olimpiyat gelirse spor ne olursa olsun kazanmak olarak algılanacak ve bir gençlik mahvolacaktır.Çünkü bu zihniyetin ne olduğunu gördü insanlar şike sürecinde ve o insanlar bugün hala sporun içindeler.
Fıfa'ya verilen dosyanın bir benzerini Olimpiyat Komitesi ,Tokyo ve Madrid Olimpiyat yetkililerine de gönderip bu rezillikleri örten insanların eliyle Olimpiyatları kirletmeyin demeliyiz,bu ülkeye yapılacak en büyük iyilik olur bu.

Sen karda kışda o kadar yol yürüdün o zorluğu biliyorsun,6 yaşındaki çocuğu,gelişim çağında yarım uyku ile eğitmeye kalkmasına o paraları kimsenin kullanmayacağı spor tesisleri yerine önceliğimiz olan eğitime harcayın demen gerekirken ben yaşadım onlarda yaşasın bu zorluğu?
Mantıklı mı?

Gençlik eğer başkalarının şerefsizlikleriyle lekelenecekse, şerefsizlikten etkilenecek bir gençliğe sahipsek zaten vay halimize...

Sizin mantığınıza göre..
Ozaman ülkeye turistte gelmeden,yabancı yatırımda yapmasın, hatta ambargo uygulansın..Neden çünkü şike var..
Elbetteki 3 temmuzdan bu yana yaşanan bir adaletsizlik,hukuksuzluk,güçlünün yanında olmak var.
ama bunu ülkede bütün gelişmelere yaymak ne kadar doğru?

6 yaşındaki çocuk meselesi...

Benim 7 tane yeğenim var ve çoğu sabah erken okula gidiyor... ama bir tanesi bile uykusuz okula gitmiyor... ama benim yeğenlerim akşam 22:00 dan sonra da ayakta durmuyor.
Meseleyi çarpıtmanın bir anlamı olduğunu düşünmüyorum..

ibrahim
31.03.2013, 19:20
Bazi mazosist taraftarlarimizin hosuna gidiyor galiba bu görüntüler...

http://joganita.net/media/k2/items/cache/64f1bd36159ab528d3f0e600c8367f84_M.jpg

Ahmet Kuru
31.03.2013, 19:22
Olimpiyatlara aday olan kafayla şikecilerin kafası aynıdır yani ta kendileridir.

İstanbul şehri de o kafanın simgesidir bu 3 temmuzdan önce de böyleydi

3 temmuz bunu resmileştirdi hepsi bu. Sanırım sen İstanbul Dükalığı derken

sadece 3 takımı kast ediyorsun halbuki o zihniyetin adı

Şenol abi, ozaman bende derim ki sana ne işin var istanbul da?
Niye istanbulun ekmeğini yiyorsun...
eğer ki şehir ile kafaları yada fikirleri zihniyeti karıştırırsan çok yanlış bir yola çkarız...
örneğin ; istanbulda çok trafik var şikayetcisin... Ama istanbuldan ekmek yiyorsun,ticaret yapıyorsan o kalabalık sayesinde yapıyorsun..

sonuç olarak şehir ayrı,şike ap ayrı...

Öznur61
31.03.2013, 19:26
ooow bende sabahtan beri bişeyler görüyorum bu konuyla ilgili ama bakamamıştım ve anlamamıştım..
o formanın arkasında ki yazı ne öyle istanbul 2020 !! yuh yani..

Courage
31.03.2013, 19:28
Bir pankarta falan değilde özellikle formaya yazılması resmen ''dosyayı elden vermenin'' misillemesi gibi...

Bu tabloya bakarak şunuda çıkarabiliriz;
Şayet şikeciler (olur ya) bir şekilde UEFA baskısıyla küme düşürülürse o senenin ertesi TFF ve diğerleri elden gelen herşeyi ama herşeyi yaparak (içine istediğinizi katın) bizide küme düşüreceklerdir.

Ama ben ona bile razıyım,yeter ki suç varsa cezada olsun!

sanatik
31.03.2013, 19:43
eğer ki şehir ile kafaları yada fikirleri zihniyeti karıştırırsan çok yanlış bir yola çkarız...
örneğin ; istanbulda çok trafik var şikayetcisin... Ama istanbuldan ekmek yiyorsun,ticaret yapıyorsan o kalabalık sayesinde yapıyorsun..

Basit bir istanbul düsmanligi degilki bu. Türkiye 2020 yazarsa durum degisecekmiydi ? Trabzonu futbol organizasyonunda arasinda görmek istemeyen bir ülkeden bahsediyoruz.

Hakkini alabilemek icin onlara ezilmekmi gerekiyor ?

Meselesi sadece istanbul 2020 olarak göremezsin. 2 yildir bir mesaj bekliyoruz yetkililerden ve tek gördügümüz sey sus pus. Sanki hic bir sey olmadi. Tepkimiz buna yoksa hickimsenin bir sey diyecegi yok.

Ahmet Kuru
31.03.2013, 19:52
Basit bir istanbul düsmanligi degilki bu. Türkiye 2020 yazarsa durum degisecekmiydi ? Trabzonu futbol organizasyonunda arasinda görmek istemeyen bir ülkeden bahsediyoruz.

Hakkini alabilemek icin onlara ezilmekmi gerekiyor ?

Meselesi sadece istanbul 2020 olarak göremezsin. 2 yildir bir mesaj bekliyoruz yetkililerden ve tek gördügümüz sey sus pus. Sanki hic bir sey olmadi. Tepkimiz buna yoksa hickimsenin bir sey diyecegi yok.

Sen öyle düşünüyorsun...Başkaları öyle değil ama..

ama emin ol ki, istanbul değil başka bir şehir olsaydı tepki böyle olmazdı...

beitar
31.03.2013, 20:05
Bravo, hakkımızı yiyen, kupamızı vermeyenlerin reklamını yapıyoruz, daha fazla ne söylenir ki?

Şu İstanbul 2020 yazısını formamızda görünce iğreniyorum, şike olimpiyatları

Mehmet BAŞ
31.03.2013, 20:07
Ahmet Kuru....

Kardeşim bu konu ile ilgili yazdığın tüm yorumlara katılıyorum.

Her şeye muhalefet olmak sizleri sadece küçük düşürür.

Doğru konuya doğru yerde tepki göstermek lazım.

Sap ile samanı ayırmak lazım...

bordox
31.03.2013, 20:07
Gençlik eğer başkalarının şerefsizlikleriyle lekelenecekse, şerefsizlikten etkilenecek bir gençliğe sahipsek zaten vay halimize...

Sizin mantığınıza göre..
Ozaman ülkeye turistte gelmeden,yabancı yatırımda yapmasın, hatta ambargo uygulansın..Neden çünkü şike var..
Elbetteki 3 temmuzdan bu yana yaşanan bir adaletsizlik,hukuksuzluk,güçlünün yanında olmak var.
ama bunu ülkede bütün gelişmelere yaymak ne kadar doğru?

6 yaşındaki çocuk meselesi...

Benim 7 tane yeğenim var ve çoğu sabah erken okula gidiyor... ama bir tanesi bile uykusuz okula gitmiyor... ama benim yeğenlerim akşam 22:00 dan sonra da ayakta durmuyor.
Meseleyi çarpıtmanın bir anlamı olduğunu düşünmüyorum..

Neyi savunuyorsun anlamıyorum bu şikeci zihniyetin eliyle gelecek olimpiyatın manası olmaz.Sporun ruhunu anlamamış insanlar diyorum,bu adamların tek bir derdi var yapılacak işlerle dağıtılacak rantlar ve turist parası.
Sporun ruhunu anlayan adamlar şikecileri spordan temizleyene kadar Olimpiyatlara katılmayalım derlerse belki inandırıcı olur.

Yeğenlerini bilemiyorum ama benim üst kattaki bebenin saat 06:00'da kalkıp 006:45'de ders başı yapmasının nedeni başka okul olmadığı için (bu s 60 aylık mevzusu nedeniyle)ikili eğitim yapılıyor olması ve sınıflarda 40 kişilik.
Yani o kadar para varsa okul yapsınlar,öğretmen alsınlar eğitimi kaliteli hale getirsinler.
Gösteriş için Olimpiyat alacaklar,sonra oralara giden de olmayacak.Olimpiyat stadını hikayesi ortada.

ÜNAL
31.03.2013, 20:24
Trabzonspor kulübünün bir itibarı var. Taraftarının bir duruşu var. 50 sene daha şampiyon olmayalım itibarımız ayakta dursun. Ülke bu kirini,içindeki pislikleri temizlemeden sağlıklı anlamda organizasyonlara destek vermemizi kimse beklemesin ve kusura bakmasın.

Cyzio
31.03.2013, 20:37

Sevgili Yiğit'le ilk defa bir mesajında %100 aynı düşünceyi paylaşıyorum :).

.

Kadir Aydın
31.03.2013, 21:40
Onların alacağı organizasyonun da olimpiyatlarının Banane sizin reklamınızdan! Ülke sporunun anasını sattınız şikeyle bir de utanmadan olimpiyata aday oluyor yüzsüzler.

krdnz
31.03.2013, 21:41
İstanbul Olimpiyatından bize ne yahu?

Şenol Altunsoy
31.03.2013, 22:02

Ahmet bunları düşünerek mi yazdın gerçekten benim şehirle sorunum yok yazdım ya zihniyetle sorunum var

Bu da İstanbul ismiyle simgeleşiyor bu şehirde yaşamayı ben seçmedim ama seçebilirdim de sen ya

sorunu kavrıyamıyorsun ya inadına yapıyorsun ya da gerçekten Aziz Yıldırımla aynı kafadasın

Bu şehirde dürüst biçimde yaşayıp emeğimle de paramı kazanıyorum kimseye de adaletsizlik yapmıyorum

Bu olimpiyat Trabzon'da dahil hangi şehirde yapılsa karşı çıkardım.Son olarak söylüyorum spor temizlenmeden bu

ülkeye SU yok...

Şenol Altunsoy
31.03.2013, 22:03

Bu arada merak ettim Olimpiyat Komitesi tanıtım grubundan falan mısın?

Mert M.
31.03.2013, 22:12
Ya hocam tayyip erdoğan'a hiç bir şekilde tepki koymayıp bunun üstüne bir de şakşakçısı faruk özak'ı tribüne alan bir şehirsin, neyin 2020'sine tepki gösteriyorsun sorarım sana Allah aşkına?

cem1990
31.03.2013, 22:17
Bana gore de gereksiz bir tepki veriliyor.
istanbula muhalefet olalim da nasil olursak olalim
olimpiyat nere futbol nere.

yavuzbaha
31.03.2013, 22:29
İstanbul kutsal bir sehirdir...bu başlık rezilc
Ce bir baslik...spor ile başka seyleri birbirine çok bulaştırmaya basladiniz...mill maclarda rakibi tutarsınız,ne oluyor ya...biz evvela Türküz Türk..militanlar sarmış bu forumu

ibrahim
31.03.2013, 22:50
Türküm ama keriz değilim. Her sömürüldüğümde milliyetçilik ayağına bastırılmaktan bıktım. Bu oyun sökmüyor bende artık. Yiyenlere afiyet olsun.

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

DEEP BLUE
31.03.2013, 22:53
Sap ile samanı karıştırmayalım, ülke menfaatleri filan diyenlere sorum şu;

Sap kim, saman kim?

Bu sap hep bize girmek zorunda mı?

Yiyorsa Diyarbakırspor'un arkasına yazdırsınlar o hikayeyi... Benim ülkem Trabzon, Milli Takımım Trabzonspor... Yeterince net!

krdnz
31.03.2013, 23:01
Söylendiyse tekrar olacak ama İSTANBUL 2020 yazısı Ülker tarafından kendi reklamı yerine konmuş.

sanatik
31.03.2013, 23:08
Türküm ama keriz değilim. Her sömürüldüğümde milliyetçilik ayağına bastırılmaktan bıktım. Bu oyun sökmüyor bende artık. Yiyenlere afiyet olsun.

Olurmu canim, Gazsaray ile Sikebahce Yari final oynuyor ülke adina ne önemli basarilar elde ediyorlar artik hep birlik olmaliyiz ve ...

ne yapalim canim biz o kupayi, kalsin Sikecilerde, Basbakanda sevinsin yazik ülke icin yapmadigi kalmadi, olan bize olsun yine 10 yil dedilde bu sefer 20 yil kaybedelim, yeterki ülke kazansin sikeciler ceza almadan kurtulsun.

Üstelik istanbul 2020 ülkemizde yazanasak olsa kaz tane madalya alabilecegiz bu sikeye ceza veremeyen anlayis ile ?

Daha yazilacak cok sey var ama yazmaya gerek yok her gün ettigim beddualar yeter.

objek
31.03.2013, 23:10
Oncelikle olimpiyat komitesinin ulkemizdeki sike olaylarinin hukumet ve federesyon is birliginde hasir alti edilerek kapatilmaya calisildigini bir sekilde aktarmamiz lazim gerisi onlarin bilecegi seyler en azindan bir durus ve durum degerlendirmesi ortaya cikmis olur

Cafer Bulur
31.03.2013, 23:26
Bende bu reklam isini yadirgadim,olacak is degil.

Trabzonsporun bir misyonu ve bir durusu olmali,maalesef yönetim her alanda oldugu gibi bu alanda da iflas etmistir.

Bu yönetimden kurtulmamizi geciktirdigi icin antalya galibiyetine bile tam anlamda sevinemiyorum.

Ömer Faruk61
31.03.2013, 23:28
Ak Parti Takım kursun, şikeyi örtbas eden padişahımızın hayranları da o takımı tutsun bir zahmet....

tarsus
31.03.2013, 23:35
ülkerin kendi reklam yerine bu yazıyı koydurması bizim yönetimin basitliği acizliğidir.ülkerin her istediği yayınlanır gibi saçma bir mantık olamaz.yarın ülker o kendi alanı dediği yere 2010-2011 şampiyonu fenerbahçe diye yazsa bu yönetim formaya bunudamı yazdıracak!burada birbirimizi kırıyoruz yiyoruz ama yönetim bizim kadar bu takımı düsünmüyor.

Emre EFENDİOGLU
31.03.2013, 23:45
Kanıma dokundu bu reklam.
İnşallah başka ülke alır, şikecilerin ülkesine olimpiyat yakışmaz.

bach72
01.04.2013, 00:00
Olimpiyat ruhu, İstanbul'un şike, doping, ırkçılık ruhu ile kirlenmemeli...2020 Olimpiyatları için Tokyo'yu destekliyorum...

Kadir Aydın
01.04.2013, 00:03
Bir de o var tabii. Tokyo dururken istanbul a köprünün direklerini verirler.

Mehmet BAL
01.04.2013, 00:10
Söylendiyse tekrar olacak ama İSTANBUL 2020 yazısı Ülker tarafından kendi reklamı yerine konmuş.

daha önce de soruldu galiba da gene soruyum ülker (veya reklam veren herhangi bir firma) oraya istediği herşeyi yazdırabiliyor mu?

Burçak
01.04.2013, 00:30
Olimpiyat ruhu, İstanbul'un şike, doping, ırkçılık ruhu ile kirlenmemeli...2020 Olimpiyatları için Tokyo'yu destekliyorum...

bu konuyla alakalı anket bir şey olursa herkes paylaşsın burda . Tokyoya verelim oyları. Şikesiz şaibesiz bir spor izleyelim.

Alper Calik
01.04.2013, 00:52
Arkada kalmasin.

Ülke menfaatini yiyim adamlar fb yi düşürmemek de ülke menfaati diyor geçin bu işleri

Bu ülkede spor temizlenmedikten sora ne milli takımını tutarım ne de herhangi bir

organizasyonunu desteklerim.Bunu diyen arkadaşlara artık bir daha düşün de demiyorum

Bugüne kadar düşünemediyse o kafada da şike kafası vardır.Son bir söz daha ben hakkımı bu dünyada

almak istiyorum.Bunun için kavga veriyorum sen o formanın arkasına "şike şike şampiyon fb" yazsa

mecburum diye o formayla mı sahaya çıkacaksın.Futbol saha içinde de oynana kadar bunların hiçbir

şeyini kabul etmem.İşte o zaman hem kendime hem adalet duyguma hem takımıma ihanet etmiş olurum.

Her düzeyse şikecilerle birlikte olmak isteyenler de gitsin onların yanında safını tutsun olimpiyat düzenlesin

milli maça gitsin.

Mehmet BAL
01.04.2013, 00:54

milli maça gitsin.
:alkış::alkış::alkış:

Helvacı61
01.04.2013, 00:59
bu başlğa katılıyor ve destekliyorum..olimpiyat gibi sporun ruhu türkiyede olmamalı..türkiye sporun en ahlaksız yapıldığı yer

Helvacı61
01.04.2013, 01:05

... spor dostluk kardeşlik değilmi olimpiyattaki 5 halka 5 anakaranın birleştirici simgesi değilmi...???????türkiyede olimpiyat demek sporun ruhuna aykırı.. türkiyenin reklamı oldu merak etme şikecileri aklayıp dünyada şikeyi aklayan tek ülkeyiz...

Oğuzhan Fidan
01.04.2013, 01:05
oylar tokyoya işte o kadar !

Ahmet Kuru
01.04.2013, 01:08
Ahmet bunları düşünerek mi yazdın gerçekten benim şehirle sorunum yok yazdım ya zihniyetle sorunum var

Bu da İstanbul ismiyle simgeleşiyor bu şehirde yaşamayı ben seçmedim ama seçebilirdim de sen ya

sorunu kavrıyamıyorsun ya inadına yapıyorsun ya da gerçekten Aziz Yıldırımla aynı kafadasın

Bu şehirde dürüst biçimde yaşayıp emeğimle de paramı kazanıyorum kimseye de adaletsizlik yapmıyorum

Bu olimpiyat Trabzon'da dahil hangi şehirde yapılsa karşı çıkardım.Son olarak söylüyorum spor temizlenmeden bu

ülkeye SU yok...

Şenol abi, benim aziz yıldırımla ıvırla zıvırla aynı kafada yada düşüncede olduğumu da nerden çıkardın?

Benim savunduğum tek şey burda Ülkem...
Spor bakanıymış,hükümetmiş vs benim umurumda değil...

Bu olimpiyattan kazanılan reklam,Ülke tanıtımı,turizm para,vs vs...
Bunun kazancını saymakla bitmez..

Benim derdim bunlar...

Sizin dediğiniz varsayımla yola çıkarsak eğer;
Bu hükümet şikeye ön ayak oldu ve bu yüzden bu ülke için yapılacak her türlü şeye karşıyız. Spor olsun olimpiyat olsun,ekonomik olsun,siyasi olsun... Olsun da olsun...

Biz şike ile olan mücadelemizi bu tip platformlara köstek olarak değil,doğru yerde doğru zamanda, yönetimin yapamadığı protesto ve hak arama mücadelesi yapmaktır.
Allah a şükürde yönetimin beceremediği şeyleri taraftar olarak biz yaptık, yapmayada devam edeceğiz...

ama bu olimpiyat meselesi farklı,bambaşka birşey.

Deniyor ki sporda adaletin olmadığı yerde, olimpiyat olamaz..

uefa da da adalet yok görüyoruz. ozaman orayada katılmayalım protesto edelim.Edebilirmiyiz camia olarak? Şampiyonlar ligine katılma hakkı kazandığımız halde '' hayır efendim ben gelmiyorum,siz adalet ,hak hukuk nedir bilmiyorsunuz böyle birşeyin içinde olmayacağım'' diyebilecekmiyiz? diyemeyeceğiz...

Adalet ve hukuk aramak Ülkeyi her anlamda karşına almak,olur olmaz şeylere tepki göstermekle olmaz...

Bu sadece benim fikrim.

Şenol Altunsoy
01.04.2013, 02:13
Ahmet daha sana lafım yok sadece seninle aynı yerde değiliz bunu bilmeni istiyorum

Eğer anlayışın buysa ki bu ben mücadelemi bu kafayla veremem kusura bakma

Benim adalet anlayışım bir kupadan ibaret değil ülkenin her alanında işte sokakta otobüste

olimpiyat düzenlemede bunu hak etmede her alanda bunu istemekten geçiyor

Sana Aziz Yıldırımlı Aykut Kocamanlı Olimpiyat tanıtımında kolay gelsin

Dedim ya ayrı yerlerdeyiz.

Sefer A.
01.04.2013, 02:19
Ahmet daha sana lafım yok sadece seninle aynı yerde değiliz bunu bilmeni istiyorum

Benim adalet anlayışım bir kupadan ibaret değil ülkenin her alanında işte sokakta otobüste

aynen öyle, Helal olsun

mesela kupayi falan geçtim, bir baskan (sikebahçe baskani) sike islerine bulasiyor, ceza yiyor, hapis yatiyor, hükümlü, 1 sene yatiyor çikiyor baskanligina devam edebiliyor.... bu ne biçim istir bu ne rezalettir ? ömür boyu olmasa bile 10 20 sene ceza yemesi lazim baskanlik yöneticilik yapmamasi lazim

iyi o zaman ben de baskan olayim sike yapayim kupa kazanayim ceza yiyeyim 1sene yatayim çikayim oh isten yine ben kârli çikayim, ne güzel bu hayat böyle bee.

Sefer A.
01.04.2013, 02:21
Şenol abi, benim aziz yıldırımla ıvırla zıvırla aynı kafada yada düşüncede olduğumu da nerden çıkardın?

Benim derdim bunlar...

Sizin dediğiniz varsayımla yola çıkarsak eğer;
Bu hükümet şikeye ön ayak oldu ve bu yüzden bu ülke için yapılacak her türlü şeye karşıyız. Spor olsun olimpiyat olsun,ekonomik olsun,siyasi olsun... Olsun da olsun...

Biz şike ile olan mücadelemizi bu tip platformlara köstek olarak değil,doğru yerde doğru zamanda, yönetimin yapamadığı protesto ve hak arama mücadelesi yapmaktır.
Allah a şükürde yönetimin beceremediği şeyleri taraftar olarak biz yaptık, yapmayada devam edeceğiz...

ama bu olimpiyat meselesi farklı,bambaşka birşey.

Deniyor ki sporda adaletin olmadığı yerde, olimpiyat olamaz..

uefa da da adalet yok görüyoruz. ozaman orayada katılmayalım protesto edelim.Edebilirmiyiz camia olarak? Şampiyonlar ligine katılma hakkı kazandığımız halde '' hayır efendim ben gelmiyorum,siz adalet ,hak hukuk nedir bilmiyorsunuz böyle birşeyin içinde olmayacağım'' diyebilecekmiyiz? diyemeyeceğiz...

Adalet ve hukuk aramak Ülkeyi her anlamda karşına almak,olur olmaz şeylere tepki göstermekle olmaz...

Bu sadece benim fikrim.

seni sadece söyle anlayabilirim
"Ülke kalici, hükümetler geçici" anlayisiyla hareket edersen....
tek bu yani, baska bir sekilde savunulamaz bence
ama yazdigim sekilde düsünüyorsan anlarim saygim sonsuz ben de az çok öyle düsünebilirim ama yine de daha çok desteklemeyenler tarafindayim..

Courage
01.04.2013, 02:48

:ok Teşekkürler.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Dön,dolaş yine aynı yere geliniyor ; Ekonomik kazanımların herşeyin üstünde tutulması.

Sahi TFF şikecileri niye düşürememişti? Alın size bizim bir kısım ''taraftarımızla'', birileri arasında ortak payda!

Ahmet Karadeniz
01.04.2013, 03:17

ahirette gelen hakkı ben ne yapıyım şimdi bişey diyecektim de neyse....

Trabzon'da ekmek vardı da biz mi yemedik! bu ülkede son 50 yılda ne yatırım yapıldı Trabzon'a da konusuyosun. yok neymiş ülkeye kazanım İstanbula yapılacak olimpiyatlar ülkeye kazanımı olmaz yapılan şehre kazanımı olur kaldı ki İstanbula gerek var mı bence yok zaten ülkenin en fazla yatırım yapılan şehri ben desteklemiyorum kardeşim var mı.

serdar
01.04.2013, 05:29
Sike mike olimpiyat bi kenara.... Formamizda hic bir sekilde Istanbul yazmamali...Istanbul güzel bir sehir, severim... Ama Formamizda yazmamali...

artvints
01.04.2013, 05:38
üstünde istanbul yazan tişörtle sahaya çıkmakta son noktadır heralde, kardeşim o kadar sıkıntı çekmişsin, reklamı da almayıver bir tepki falan koy, iyice ruhsuz sıradan bir klüp yaptılar, niye tutuyorum ben bu takımı diye sorgular oldum.
Bir yer fethedilirken bayrağı dikerlermiş ya ondan sonra fethedildi gözüyle bakarmış millet,piskolojik olarak çaresiz duruma düşüersin, bu da ona benziyor.

mashal61
01.04.2013, 06:47
Olimpiyatı savunan, Türkiye milli takımını destekleyen ve ülke menfaatine inananlar bu davadan hiçbir şey anlamamışlar demektir.

Bana göre yıldırım demirören'e oy veren Trabzonspor yönetiminden farkları yoktur.

Celal Demir
01.04.2013, 08:49
istesek noluristemesek nolur sanki bizi takan yönetim var... sahi yönetim nerde kimin kuklalığını yapıyor ?

Murat Acar
01.04.2013, 08:51
Dün akşam o reklamı bende üzülerek gördüm bu konuda gerekeni yapmalı yetkililer.bu reklam kalkmalı

Gökhan Döner
01.04.2013, 09:14
Sponsorumuz Ülker olduktan sonra yazdırmamak imkansız bişey.
Sponsorluğu iptal ettirdiğimizde o zaman yazdırmazsın.

serkanholep
01.04.2013, 09:15
ülkemin bu durumundan utanan biri olarak ne olimpiyat ne milli başarı istemiyorum + olmamasını istiyorum

özellikler trabzonsporun üzerine basarak yükseltilen fb ve gs avrupada türkiyeyi temsil ediyor ve "harikalar yaratıyor"

yapılan bu adaletsizlikten amacı sadece yaşamını sürdürmek olan anadolu kulüpleri de memnun

çünkü yemleri veriliyor

gerçek trabzon taraftarı (hani futbolcularda aradığımız o ruh)ne olimpiyat ister ne ulusal başarı

adalet yerini bulana kadar ne yazık ki biz yapayalnızız

Anıl C
01.04.2013, 10:02
bence sorun sirtimizda istanbul yazmasi degil.
asil sorun şikebahce'nin ve hukumetin markasi olan ulker yazisini tasimamizdir.
gecen yil forma aldigimda bu yuzden o markayi yazdirtmadim.
tepki koyacaksaniz dogru yere koyun.

İskender Çakmak
01.04.2013, 10:05
1 tane futbolcumuz keşke üzerini bantlayıp çıksaydı. Ama o da yok. Üzüldüm biz o formayı giyip çıkmamalıydık.

Serdar A
01.04.2013, 10:34
Ben anlayamıyorum .
Kulübün duruşu ve sahip olması gereken temel refleksleri körelmiş, bitkisel hayatta .
Taraftarının beklentisine , taraftarı temsilen klübü yönetenler ses vermiyorsa , biz neyin peşindeyiz ...
Sizler klübün yenen hakkı ile alakalı bir şeyler için çırpınırken , muktedir Trabzonspor yönetimi seni masada satıyor .
Başkan , neyin başkanı olduğunu transfer dönemlerinde hatırlıyor . O gelen-giden transferlerin arkasında dönen dolaplarda da her kim ki bu klübün varlıklarını boşaltıyorsa , günahı onun boynuna ...
Şike'nin üstünün örtülmesine yardımı olan isimleri bir listeleyin , burada lanetle anılanların hepsinin üstünde kendi kulübünün başkanı var .
Ondan sonra kalkmış , neden formanın arkasında ülker var diye soruluyor .
Olmasın mı ?
Bu başkana , bundan iyisi yakışır mı ?
Trabzonspor nerede ? Sadri babanın çiftliği spor .
Trabzonspor'un ruhu , 1461'de . Ona da istanbullardan müşteri aranıyor , peşin fiyatına taksitle ...

Hep sağa sola vuruluyor , ortaya vuracak cesaret yok .
Eh bu kadar vicdanı yalanla uyuttuktan sonra , klavye delikanlılığın da lüzumu yok .

Meriç Kurt
01.04.2013, 10:45
Eğer bu ülkede olimpiyatlara izin verirsek,bizim onlardan ne farkımız kalır.Zengin fabrikatör gariban birini öldürsün,ama hapse girersem fabrikayı kapatırım herkezi işsiz bırakırım desin.Ne yapacağız bu şerefsizi hapse atmıyacakmıyız.Eğer bu adamı hapse atmazsan yarın evine gelir....... yine bir şey yapamazsın.Olimpiyat temiz spor demek bu kadar pisliğin içine girmek Trabzonsporluyu bırak bir TÜRKE yakışmaz.

Ahmet Kuru
01.04.2013, 10:47
herkesin düşüncesi kendisine... Saygı duyarım. Ama aynı saygı edebi,ahlakı beklerim..

ben 6 yıldır bu forumda yazı yazıyorum, organizasyonlara katılıyorum ve kimsenin düşüncesine karşı tek bir edepsiz cevabım olmamıştır.kimseye karşı bir saygısızlığım olmamıştır. aslını ıspat eden biri varsa bir daha bu foruma girmem !
Bazı yorumlara bakıyorum,kişilikten eser kalmamış, edep nedir bilmeyen ,saygı nedir bilmeyen şahıslar benim fikrime diyor ki '' önce adalet'' Bende onlara diyorum ki adaletten önce ''İNSAN''....

ben olimpiyata şehir ve şahıslar ile değil ülke bütünüyle bakıyorum...

Eğer adalet için bir birşeylere karşı çıkacaksak bunun için şikeyi beklememeliydik.
Bu ülkede Adaletsizlik 3 temmuzdan sonra mı başladı?
Sporda adaletsizlik 3 temmuzda mı belli oldu? bundan önce yokmuydu?

Herşeyde adalet olsun ondan sonra olimpiyat olsun ben ondan sonra desteklerim , o olmadan hiçbirşeye destek olmam demek ile polyanacılık oynamak arasında hiçbir fark yoktur.

Ayrıca ; Milli Takım konusuna gelince ;

Üzerinde Ay-Yıldız var ise,rengide kırmızı - beyaz ise , benim için konu bitmiştir. yöneten,oynatan, oynayan kim olursa olsun...

cyberentalpi
01.04.2013, 10:55
Bana gore de gereksiz bir tepki veriliyor.
istanbula muhalefet olalim da nasil olursak olalim
olimpiyat nere futbol nere.

gorursun 2 gun sonra
koca kafalı arda ve emre belezoglan ın oldugu sevgi bocegi gibi oldugu
Ts yi ipine bile takjmadıkları tanıtım filmnlerini

iso_4939
01.04.2013, 11:25
sıradan bır anadolu takımından farkımız kalmadı ..
haksız ceza verılır herkesınkı ertelenır bızımkı kalıcı...
göz göre göre gol,ofsayt,penaltı,faul verılmez ..
agzını acsan dogru dısıplın kuruluna..
abı demek kı yonetımın elınden de bısey gelmıyor.
sonucta tff baskanının oraya iktıdar emrıyle geldıgı ve bu sıke olayını kaptılmasını ıetenıldıgı..
daha hagı reklam olayını buyutuyoruz..
belıkıde tehdıt edıldı yonetım susun yoksa sızı küme düsürürüz rezıl ederız ugrasırız falan fılan..
olmadı yasa cıkarırız cekerız sızı lıgden...
sımdıolmaz olmaz demeyın bu ülkede hersey olur...

Serdar A
01.04.2013, 11:29
sıradan bır anadolu takımından farkımız kalmadı ..
haksız ceza verılır herkesınkı ertelenır bızımkı kalıcı...
göz göre göre gol,ofsayt,penaltı,faul verılmez ..
agzını acsan dogru dısıplın kuruluna..
abı demek kı yonetımın elınden de bısey gelmıyor.
sonucta tff baskanının oraya iktıdar emrıyle geldıgı ve bu sıke olayını kaptılmasını ıetenıldıgı..
daha hagı reklam olayını buyutuyoruz..
belıkıde tehdıt edıldı yonetım susun yoksa sızı küme düsürürüz rezıl ederız ugrasırız falan fılan..
olmadı yasa cıkarırız cekerız sızı lıgden...
sımdıolmaz olmaz demeyın bu ülkede hersey olur...

Allah aşkına elini vicdanına koyarak söyle ;
O makamı milyonları temsilen dolduran kişi sen olsaydın ve temsil ettiğin hakkın gaspında elinden hiç bir şey gelmediyse , gelmiyorsa ve gelmeyecekse , hangi sebeple ısrarla orayı işgal edersin ?

fındıkoğlu
01.04.2013, 11:29
Bu konunun ne şikeyle nede TRABZONSPORLA alakası vardır... Öyle olsaydı HIRSIZLAR'ın bulunduğu ligden de çekilmemiz icabederdi...
Ülke içinse yapılan sonuna kadar desteklenmelidir....
Bu hafta maçları izlemedim sabah gazeteye bakınca fb'li futbolcuların formalarında istanbul 2020 yazısını görünce içimden bizimkinde de yazıyomudur diye geçti; Baktım bizim futbolcuların formalarında da aynı yazıyı görünce tamam dedim... Benim için sorun ortadan kalkmıştır.....;)

Gökhan Koç
01.04.2013, 11:37
Hiçbir avrupalının izlemediği bir lig'de takımların formaları arkasına "İstanbul 2020" yazmak, olimpiyat tanıtımı değil probagandadır.

Yani maksat olimpiyatları almak değil, halka şunu göstermektir ; "bakın olimpiyatlar için mücadele ediyoruz".

Bugüne kadar tek işi düzgün yapamamış bu hükümetin olimpiyatları alması mucizedir, lakin onlarda bunun gayet farkındalar,

Trabzonspor'un sırtındaki yazıya itiraz ediyor olmak, sindiremiyor olmak olimpiyatlara karşı olduğumuz anlamına gelmesin.

Hükümete ve hükümet yalakalığına karşıyız !

Sizce sayın başbakan o kadar yabancı basın mensubunu ülkeye sokacak kadar .... mı ?

Oyunlar, oyunlar, oyunlar

Umarım sırtımızdaki o iğrençliği çıkarırken bizi olimpiyat düşmanı sıfatı ile başbaşa bırakmazlar,

Bunu yapmaya çalıştıklarına adım gibi eminim.

Benim olimpiyatlar ile münasebetim sırtımızdaki yazıdan öteye geçmeyecektir çünkü biliyorum ki gram kımıldamasak bile o olimpiyatlar alınamaz.

Dolayısıyla enerjimi olimpiyatlara değil direk muhattabına yönelteceğim.

ibrahim
01.04.2013, 11:41
Olurmu canim, Gazsaray ile Sikebahce Yari final oynuyor ülke adina ne önemli basarilar elde ediyorlar artik hep birlik olmaliyiz ve ...

ne yapalim canim biz o kupayi, kalsin Sikecilerde, Basbakanda sevinsin yazik ülke icin yapmadigi kalmadi, olan bize olsun yine 10 yil dedilde bu sefer 20 yil kaybedelim, yeterki ülke kazansin sikeciler ceza almadan kurtulsun.

Üstelik istanbul 2020 ülkemizde yazanasak olsa kaz tane madalya alabilecegiz bu sikeye ceza veremeyen anlayis ile ?

Daha yazilacak cok sey var ama yazmaya gerek yok her gün ettigim beddualar yeter.

Ben "aramızda mezhebi geniş taraftarlarımız var" diyince kızıyorlar bana. Oynanan oyun bu kadar netken hala kırmızıdan, beyazdan, vatan, millet, Sakaryadan, menfaatinden bahsediyor bu arkadaşlar. Hakkatten pes diyorum, bu kadarda olmazki...

Ahmet Karadeniz
01.04.2013, 12:11
Sponsorumuz Ülker olduktan sonra yazdırmamak imkansız bişey.
Sponsorluğu iptal ettirdiğimizde o zaman yazdırmazsın.

benim bilidğim sponsorluk süresi bitti diye hatta haberleri falan da geçmişti Ülker'in futbol'a sponsor olmaktan vazgeçtiğiyle alakalı

Meriç Kurt
01.04.2013, 13:52
Yenilemek icap etti; Eğer bu ülkede olimpiyatlara izin verirsek,bizim onlardan ne farkımız kalır.Zengin fabrikatör gariban birini öldürsün,ama hapse girersem fabrikayı kapatırım herkezi işsiz bırakırım desin.Ne yapacağız bu şerefsizi hapse atmıyacakmıyız.Eğer bu adamı hapse atmazsan yarın evine gelir....... yine bir şey yapamazsın.Olimpiyat temiz spor demek bu kadar pisliğin içine girmek Trabzonsporluyu bırak bir TÜRKE yakışmaz.

Hazar_
01.04.2013, 13:55
Olimpiyatı neden istemiyorsunuz ? Böyle yaparak İstanbul'la savaşılmaz, böyle yaparak hak elde edilmez. Olimpiyatın ne olduğunu bilmiyor bu ülke hala. Olimpiyat bu ülkenin insanına saf rekabetin sporun ne olduğunu öğretecek eski duyguları hatırlatacak tek unsur. O yüzden ben sonuna kadar destekliyorum. Desteklediğim için ne Fenerliyim ne de şikeci.

Zaten bu anlayışta olduğumuz için 100 yıl geriden geliyoruz olimpiyatı düzenleyebilecek ülkelerden. Yazık. Olimpiyatlar bu ülkenin insanına çok şey katabilirdi.

ilhan
01.04.2013, 13:58
benim bilidğim sponsorluk süresi bitti diye hatta haberleri falan da geçmişti Ülker'in futbol'a sponsor olmaktan vazgeçtiğiyle alakalı

Bu sezon ülkerin Trabzonspor, bursaspor ve bjk ile sponsorluk anlaşmalarının süresi doluyor. Uzatmama kararı aldıklarını açıkladılar. gs ve fb ile olan sponsorlukları devam ediyor. Biteceği zaman tekrar masaya oturup uzatabileceklerini söylediler. Yani futboldan ellerini ayaklarını çekeceklermiş ama gs ve fb'den çekmeyeceklermiş.

Badaloğlu
01.04.2013, 14:00

Benim derdim bunlar...

http://tinypic.com/view.php?pic=flg8s2&s=6

Ahmetciğim formamızın illada arkasına birşey yazmak gerekiyorsa neden Expo 2016 Antalya yazmıyoruz? Expo dediğin olay az birşey değildir. Organizasyon İstanbul'da olunca büyük takımların formalarının arkasına 2020 yazmayı akıl edenler, iş Antalya'ya gelince beyinleri çalışmıyor mu?

Expo bana göre olimpiyattan daha önemli. Olimpiyat dediğin 2 hafta sonra bitecek ve elimizde sadece tesisler kalacak. Expo ise öyle değil, iş adamları, yatırımcılar, bu işlerle uğraşanlar kalıcı anlaşmalara imzalar atarak iş, istihdam ve ihracat kapısını aralayacaktır. 2020'de olimpiyatlar İstanbul'da yapıldı diye ülkemizei 2025'te gideyimde ziyaret edeyim, zamanında çok güzel tanıtmışlardı diyen olmayacak. Ama Expo 2016 öyle değil!

Ayrıca ülkemize gelen olimpiyat komitesini ŞİKEBAHÇE'ye götürmek, Aziz ile görüştürmek hangi sivri zekalının işidir? Şikecilerle boy boy fotoğraflar çektirerek şikenin üstü örtülmek istenmek değilde nedir bu rezillik? Ben siyaset ve siyesetçilere inanmam. Siyasetçilerin kafalarında kırk tilki dolaşır, kırkınında kuyruğu birbirine değmez! Şimdi soralım bakalım bu görüntüler seni rahatsız etmedi mi? Şike ile olimpiyatı yanyana getirmek bizden başka kimin aklına gelebilridi? Olimpiyat ruhuna yakıştı mı bu rezil görüntüler?

Dünya Botanik Expo'su Antalya'da 2016'da yapılacak. Dünyanın sayılı organizasyonlarından biridir bu Expo 2016 Antalya. Öyle olimpiyatlar gibi 2 hafta da değil, tam 6 ay sürecek. Sonra İstanbul'un tanıtımı için olimpiyatlara ihtiyacı olduğuna inanmıyorum. İstanbul zaten başlı başına cazibe merkezidir. gelecek adam zaten gelir İstanbul'a... Formamızın arkasına birşey yazacaksak ''Expo 2016 Antalya'' yazalım daha makbul geçer. En azından şikeye hizmet etmemiş olursun!

http://www.atso.org.tr/icerik/3/213/expo-2016.html

Hazar_
01.04.2013, 14:02
"Olimpiyat dediğin 2 hafta sonra bitecek ve elimizde sadece tesisler kalacak"

gerisini okumadım.

ilhan
01.04.2013, 14:05
Formula 1 pisti yapıldı.
İnsanlarda bir heyecan.
Çığır açıldı, artık her şey daha güzel olacak.
Formula 1'e ilgi artacak.
1. sezon,
2. sezon,
3. sezon..
???
???
???

İstanbul'da f1 pisti var. Sadece var. :)

Ahmet Kuru
01.04.2013, 14:15

Ahmetciğim formamızın illada arkasına birşey yazmak gerekiyorsa neden Expo 2016 Antalya yazmıyoruz? Expo dediğin olay az birşey değildir. Organizasyon İstanbul'da olunca büyük takımların formalarının arkasına 2020 yazmayı akıl edenler, iş Antalya'ya gelince beyinleri çalışmıyor mu?

Expo bana göre olimpiyattan daha önemli. Olimpiyat dediğin 2 hafta sonra bitecek ve elimizde sadece tesisler kalacak. Expo ise öyle değil, iş adamları, yatırımcılar, bu işlerle uğraşanlar kalıcı anlaşmalara imzalar atarak iş, istihdam ve ihracat kapısını aralayacaktır. 2020'de olimpiyatlar İstanbul'da yapıldı diye ülkemizei 2025'te gideyimde ziyaret edeyim, zamanında çok güzel tanıtmışlardı diyen olmayacak. Ama Expo 2016 öyle değil!

Ayrıca ülkemize gelen olimpiyat komitesini ŞİKEBAHÇE'ye götürmek, Aziz ile görüştürmek hangi sivri zekalının işidir? Şikecilerle boy boy fotoğraflar çektirerek şikenin üstü örtülmek istenmek değilde nedir bu rezillik? Ben siyaset ve siyesetçilere inanmam. Siyasetçilerin kafalarında kırk tilki dolaşır, kırkınında kuyruğu birbirine değmez! Şimdi soralım bakalım bu görüntüler seni rahatsız etmedi mi? Şike ile olimpiyatı yanyana getirmek bizden başka kimin aklına gelebilridi? Olimpiyat ruhuna yakıştı mı bu rezil görüntüler?

Dünya Botanik Expo'su Antalya'da 2016'da yapılacak. Dünyanın sayılı organizasyonlarından biridir bu Expo 2016 Antalya. Öyle olimpiyatlar gibi 2 hafta da değil, tam 6 ay sürecek. Sonra İstanbul'un tanıtımı için olimpiyatlara ihtiyacı olduğuna inanmıyorum. İstanbul zaten başlı başına cazibe merkezidir. gelecek adam zaten gelir İstanbul'a... Formamızın arkasına birşey yazacaksak ''Expo 2016 Antalya'' yazalım daha makbul geçer. En azından şikeye hizmet etmemiş olursun!

Ahmet abi, olimpiyat süreci şikeden önce olan birşey...

şikeciler ile fotoğraf çektirmek onlara konukları ziyaret ettirmek elbetteki doğru değil. Buna sen tepkini koy. Bu böyle olmaz de. Buna karşı çıkalım.Ama Olimpiyatlara değil.. Expo 2016 Antalya dediğin oyunları kim yapıyor? yine biz...olimpiyat oyunlarını istanbulda olmasını isteyenlerin yapıyor.ona neden karşı çıkmıyorsunda buna çıkıyorsun?
Burada mesele istanbul olmasıdır... Benim itirazımda bunadır...
Sırf istanbulda yapılıyor diye olimpiyatlar millet bir galeyan içinde...
İstanbul'un reklama ihtiyacı olmayabilir,ama atinanında yoktur. tokyo nunda parisinde londranında..

Benim düşüncemde bu mantıkla olimpiyatlara hayır demek mantıksız...
Adalet diyorsun,şike diyorsun, benim hakkım yendi diyorsun ama onlarla aynı ligde,onların yönettiği bir ligde mücadele ediyorsun. Madem öyle ligden çekilelimde görelim.. uefa kararını hala açıklamadı,orada dönen rüşvetler konuşuluyor. Gelecek sezon uefaya katılma hakkı kazansak bile gitmeyelim. Adaletsiz orası. Yapabilecekmiyiz bunları? yaparsak ozaman derim ki '' haa evet biz herşeyi adalet, hak hukuk için yapıyoruz ''

Türkiye'de adaleti aramak demek sadece şike den ibaret değil abi...
Madem ki biz adeletsiz düzene karşı çıkıyoruz o zaman herşeye tepkimizi koyacağız...ne kadar adaletsizlik varsa duyarsız kalmayacağız.işimize gelene evet,gelmeyene hayır demekle olmaz bu işler. herşeye tepkimizi koymuyorsak eğer futbolun dışındaki ülke menfaatine olan şeylere tepki değil, eleştirimizi yaparak,doğrusu söyleyip,yanlışını düzeltmek için mücadele etmeliyiz...
Buda benim düşüncem...

Ben bu tepkilerin ardında siyasi düşüncelerin yattığına da eminim....

Not : akp li kesinlikle değilim..!

Not 2 : iş yerinden yazıyorum bazı cümleleri karıştırarak yazmışda olabilirim. Kusura bakmayın.

Badaloğlu
01.04.2013, 14:21
"Olimpiyat dediğin 2 hafta sonra bitecek ve elimizde sadece tesisler kalacak"

gerisini okumadım.

Okuyup okumamak tabiki senin bileceğin bir iş... Ama keşke şu linkte yazılanları okusaydın...

''EXPO’ya 5 milyon yabancı, 3 milyon da yerli turistin gelmesi tahmin edilmektedir''

Değerli kardeşim, anladığım kadarıyla Trabzon'da yaşıyorsun. 2011 yaz oyunları için Trabzon'da yapılan tesisleri bu zamana kadar kaç kere gidip gördün, ya da orada gidip herhangi bir aktivite yaptın mı?

Yani benim yazdıklarımın içinde seçip o cümleyi aldın ama şikeci,erle ilgili yazılanlar senin ilgini çekmedi öyle mi? Bende sana daha fazla yorum yapmak istemiyorum.

Ustaalioğlu
01.04.2013, 14:22
http://skorer.milliyet.com.tr/2020-olimpiyat-oyunlari-icin-istanbul-a-yapilmasi-planlanan-tesisler/-/galeridetay/1687812/default.htm?PAGE=15
tümü yaptığı yanlış projeler nedeni ile batık toki mütahitlerini kurtarır bu projeler...

Serdar A
01.04.2013, 14:35
Formula 1 pisti yapıldı.
İnsanlarda bir heyecan.
Çığır açıldı, artık her şey daha güzel olacak.
Formula 1'e ilgi artacak.
1. sezon,
2. sezon,
3. sezon..
???
???
???

İstanbul'da f1 pisti var. Sadece var. :)

Tesisi işletemiyoruz .
Bu beceriksizlin sonuçlarını katlayansa öncül olarak kentlerimizin sağlıklı master planları olmaması ardıl olarak yalnız futbola biraz da basketbol dışında yerleşmiş bir spor kültürümüzün olmaması yatıyor .

Asıl yakıcı örnek olimpiyat köyü . Korkunç para harcandı oraya . Sırf bu yüzden yıkılamıyor .İstanbul 2020'yi alamazsa ki -çok büyük ihtimalle Tokyo'ya gidecek , belki 6.'da işi öğrenmiş oluruz . İspanya'ya giderse artık 2030'lı yıllara kısmet diyeceğiz . :)

yeşilova61
01.04.2013, 14:38
Hiçbir avrupalının izlemediği bir lig'de takımların formaları arkasına "İstanbul 2020" yazmak, olimpiyat tanıtımı değil probagandadır.

Yani maksat olimpiyatları almak değil, halka şunu göstermektir ; "bakın olimpiyatlar için mücadele ediyoruz".

Bugüne kadar tek işi düzgün yapamamış bu hükümetin olimpiyatları alması mucizedir, lakin onlarda bunun gayet farkındalar,

Trabzonspor'un sırtındaki yazıya itiraz ediyor olmak, sindiremiyor olmak olimpiyatlara karşı olduğumuz anlamına gelmesin.

Hükümete ve hükümet yalakalığına karşıyız !

Sizce sayın başbakan o kadar yabancı basın mensubunu ülkeye sokacak kadar .... mı ?

Oyunlar, oyunlar, oyunlar

Umarım sırtımızdaki o iğrençliği çıkarırken bizi olimpiyat düşmanı sıfatı ile başbaşa bırakmazlar,

Bunu yapmaya çalıştıklarına adım gibi eminim.

Benim olimpiyatlar ile münasebetim sırtımızdaki yazıdan öteye geçmeyecektir çünkü biliyorum ki gram kımıldamasak bile o olimpiyatlar alınamaz.

Dolayısıyla enerjimi olimpiyatlara değil direk muhattabına yönelteceğim.
dun bunların aynısını antalya macı forumuna yazdığımızda bızı vatan haınlığıyle suclayan ınce zekalı tarafatarlar oldu!senın anlayacağın trabzonda ampul zıhnıyetınden yana değısen hıcbırsey yok malesef..

haymatloshan
01.04.2013, 14:41
Şampiyonluk yaşamış 5 takımın yaptığı ülke için faydası olacağı kesin olan bir olaya sığ bir bakış açısıyla yaklaşma hakikaten bizi ayaklara düşürüyor.Forum yöneticileri de buna çanak tutuyor,ayrıştırıcılığı geçelim,Ülker destekli olması,devlet başkanı onaylı olmasında ne var bu kadar büyütülecek anlamadım(yaptıklarını,söylemlerini beğendiğim anlaşılmasın ).Türkiye Avrupa'nın en çok turist çeken ilk 5 ülkesi arasında,böyle çekememezlik olamaz,o zaman İstanbul'da maçlara da gelmeyin arkadaşlar,rakip takımın kasasına giriyor paranın çoğu.Ufkunuzu açın biraz,bir şike süreci yaşıyoruz diye dünyadan kopuk mu yaşayalım.Neredeyse formaya kutsiyet atfedeceksiniz kendinize gelin.

Düzene başkaldıracağız diye kendimizi rezil etmenin manası yok,ufak hesaplar peşinde olacağımıza Trabzon neden bu kadar ekonomik anlamda geri plana itilmiş,neden oy zamanı Trabzon akıllarını geliyor,neden hala stad projesi çözüme kavuşmamış onları düşünelim.

İstanbul sadece Türkiye'nin değil Dünya'nın en önemli şehirlerinden birisidir,bu olimpiyatlar vesilesiyle daha da yaşanır kılınacaktır,bundan rahatsızlık duyarcasına tepki koymak yakışmaz.Kendi kendimizi ötekileştirip,Türkiye'den izole etmeye çalışmaktır yaptığınız.

cerasus
Trabzonspor formasi üzerinde Istanbul yaziyor diye kirlenecek bir forma degil.

Hatta bundan gurur bile duyabilecek bir yapiya sahiptir cünki ülkesi icin elinden geleni yapar.

Ancak olimpiyat dedigimiz olusum temizligi, birligi ve insanligi sporun cercevesi icinde birlestirir. Dünyanin tüm insanlarinin esit ve adil bir ortamda mücadelelerini vermeleri icin yapilan bir olaydir. Iste bana göre sorun da budur.
Sporun ruhuna aykiri bir yapilanma var. Istanbul 2020 sporun ruhuna aykiri bir yapidadir.
Ahlaksiz, adaletsiz ve cirkin bir dönemdeyiz spor acisindan. O yüzden böyle bir organizasyona destek vermemiz dogru degil.

Istanbul yaziyor diye degil veya politik oldugu icin de degil. Biz sportmen bir kulüp olmak istiyorsak, bir spor kulübünün gerektigi gibi davranmaliyiz. Sporun temsil ettigi degerleri en üstte tutmaliyiz. Ve bu Istanbul 2020 organizasyonu sporun en ilkel temelleri üzerine dayanmiyor. Bu sebepden dolayi ben yakisik bulmadim. Bir spor kulübü olarak bu reklamin formamizda olmasini yakistiramadim.

Greenpeace tisörtleri üzerinde araba egzozu reklamlarinin olmasi gibi bir sey.
Verdigim bu örnekte aykirilik hemen göze batiyor ama bu forma olayinda maalesef aykiriligi görenler azinlikta. Bir spor kulübünün üzerinde olimpiyat reklami var, bunun neresinde aykirilik var ki diyenler cogunlukta maalesef.

Badaloğlu
Ahmet abi, olimpiyat süreci şikeden önce olan birşey...

şikeciler ile fotoğraf çektirmek onlara konukları ziyaret ettirmek elbetteki doğru değil. Buna sen tepkini koy. Bu böyle olmaz de. Buna karşı çıkalım.Ama Olimpiyatlara değil.. Expo 2016 Antalya dediğin oyunları kim yapıyor? yine biz...olimpiyat oyunlarını istanbulda olmasını isteyenlerin yapıyor.ona neden karşı çıkmıyorsunda buna çıkıyorsun?
Burada mesele istanbul olmasıdır... Benim itirazımda bunadır...
Sırf istanbulda yapılıyor diye olimpiyatlar millet bir galeyan içinde...
İstanbul'un reklama ihtiyacı olmayabilir,ama atinanında yoktur. tokyo nunda parisinde londranında..

Benim düşüncemde bu mantıkla olimpiyatlara hayır demek mantıksız...
Adalet diyorsun,şike diyorsun, benim hakkım yendi diyorsun ama onlarla aynı ligde,onların yönettiği bir ligde mücadele ediyorsun. Madem öyle ligden çekilelimde görelim.. uefa kararını hala açıklamadı,orada dönen rüşvetler konuşuluyor. Gelecek sezon uefaya katılma hakkı kazansak bile gitmeyelim. Adaletsiz orası. Yapabilecekmiyiz bunları? yaparsak ozaman derim ki '' haa evet biz herşeyi adalet, hak hukuk için yapıyoruz ''

Türkiye'de adaleti aramak demek sadece şike den ibaret değil abi...
Madem ki biz adeletsiz düzene karşı çıkıyoruz o zaman herşeye tepkimizi koyacağız...ne kadar adaletsizlik varsa duyarsız kalmayacağız.işimize gelene evet,gelmeyene hayır demekle olmaz bu işler. herşeye tepkimizi koymuyorsak eğer futbolun dışındaki ülke menfaatine olan şeylere tepki değil, eleştirimizi yaparak,doğrusu söyleyip,yanlışını düzeltmek için mücadele etmeliyiz...
Buda benim düşüncem...

Ben bu tepkilerin ardında siyasi düşüncelerin yattığına da eminim....

Not : akp li kesinlikle değilim..!

Not 2 : iş yerinden yazıyorum bazı cümleleri karıştırarak yazmışda olabilirim. Kusura bakmayın.

Ahmetciğim, öncelikle birşeyi düzeltelim ''Expo 2016 Antalya'' olimpiyat oyunları değildir. Bu konuda şu linki okursan konuya daha vakıf olursun.

Ben kendi adıma yazdıklarımı siyasetle ilgili olmadığını söylemeliyim. Bu konuda Facebook sayfasında gerekli tepkimi verdim ve beni orada banladılar. Bu konuda ne düşünüyorsam ona göre hareket ettim. Ve gereken tepkimi ortaya koydum.

UEFA'ya katılmayalım, lig'e katılmayalım... Bu dediklerin hepsine bende katılırım. Hatta üstüne, madem oynuyoruz özellikle Fener maçlarına içerde dışarda çıkmayarak tepkimizi koyalım diyorum. Bu konuda bende senin gibi düşünüyorum. Ama bizim başkanın bu konuda bu zamana kadar verdiği tepki ya da vermediği tepki ortada. İcra yeri başkanlık koltuğudur...

UEFA ile ilgili geçen İnfantıno çıktı bir açıklama yaptı. Şike konusunda Türkiye ile ilgili dosyanın halen daha incelendiğini ve konuyu kapatmadıklarını özellikle söyledi.

Bak Ahmetciğim, gene birşeyi düzeltelim. Ben kendi adıma olimpiyatlara karşı değilim. Olimpiyatların bu şekilide ülkemizde yapılmak istenmesine karşıyım. Yani bu ülkede olimpiyat yapmak için Aziz'i ziyaret mi etmek gerekiyor bu ülkede?

ilhan
01.04.2013, 14:45
Tesisi işletemiyoruz .
Bu beceriksizlin sonuçlarını katlayansa öncül olarak kentlerimizin sağlıklı master planları olmaması ardıl olarak yalnız futbola biraz da basketbol dışında yerleşmiş bir spor kültürümüzün olmaması yatıyor .

Asıl yakıcı örnek olimpiyat köyü . Korkunç para harcandı oraya . Sırf bu yüzden yıkılamıyor .İstanbul 2020'yi alamazsa ki -çok büyük ihtimalle Tokyo'ya gidecek , belki 6.'da işi öğrenmiş oluruz . İspanya'ya giderse artık 2030'lı yıllara kısmet diyeceğiz . :)

Olimpiyatlarda en başarısız ülkelerden birisi olarak talip olduk. Gönül ister İstanbul alsın olimpiyatları. O zaman zaten hemen hemen tüm spor dallarında ne kadar beceriksiz ve yetersiz bir ülke olduğumuzu tüm dünya görecek.

Sadece biz insanlar değil, tüm medya-basın ilgiyi futbol ve basketbola çevirdi. Bir lokantada her çeşit yemek, tatlı vardır. Ama hep gidip aynı şeyleri yer kalkarız. Diğerlerini hiç denemeyiz bile. Çünkü daha önceden yemedik, yiyeni de görmedik. Yesek belki daha çok severiz. :) Futbol ve basketbol dışındaki branşlarda böyle bir şey işte.

Ahmet Kuru
01.04.2013, 15:00
Ahmetciğim, öncelikle birşeyi düzeltelim ''Expo 2016 Antalya'' olimpiyat oyunları değildir. Bu konuda şu linki okursan konuya daha vakıf olursun.

Ben kendi adıma yazdıklarımı siyasetle ilgili olmadığını söylemeliyim. Bu konuda Facebook sayfasında gerekli tepkimi verdim ve beni orada banladılar. Bu konuda ne düşünüyorsam ona göre hareket ettim. Ve gereken tepkimi ortaya koydum.

UEFA'ya katılmayalım, lig'e katılmayalım... Bu dediklerin hepsine bende katılırım. Hatta üstüne, madem oynuyoruz özellikle Fener maçlarına içerde dışarda çıkmayarak tepkimizi koyalım diyorum. Bu konuda bende senin gibi düşünüyorum. Ama bizim başkanın bu konuda bu zamana kadar verdiği tepki ya da vermediği tepki ortada. İcra yeri başkanlık koltuğudur...

UEFA ile ilgili geçen İnfantıno çıktı bir açıklama yaptı. Şike konusunda Türkiye ile ilgili dosyanın halen daha incelendiğini ve konuyu kapatmadıklarını özellikle söyledi.

Bak Ahmetciğim, gene birşeyi düzeltelim. Ben kendi adıma olimpiyatlara karşı değilim. Olimpiyatların bu şekilide ülkemizde yapılmak istenmesine karşıyım. Yani bu ülkede olimpiyat yapmak için Aziz'i ziyaret mi etmek gerekiyor bu ülkede?

Ahmet abi,seninle anlaşıyoruz:)

sonunda belirttiğin hususdan elbetteki bende rahatsızım. ama Tepkimizi olimpiyatlara değil aziz yıldırıma ve onun gibilerin bu oyunlarla beraber anılmasına koymak gerekir. benim de demek istediğim husus bu...

Bu şike süreci bizi yaraladı evet,biz bu süreçten temiz olmamızla beraber doğru orantılı olarak güçlü çıkamadık. Bunun nedenlerini zaten 2 yıldır tartışıyoruz..

Ama bu haksızlığı bu vijdansızlığı, bu adaletsizliği, herşeye olur olmaz tepki ile değil olması gerektiği gibi yapmamız gerekiyor.
Yönetimin yapamadığını taraftar olarak biz yaptık. kimi az kimi çok bu işe emek sarf etti.. mücadele verdi. ama bunun yanında bazı şeyleride gözden kaçırdık...
Bir Trabzonlunun Milli maç sonunda '' oh be yenildi Milli Takım '' demesini ben kendi adıma yediremiyorum.! benim memleketimin insanı bu kadar olamaz diyorum...Ama oluyor. neymiş.. federasyonmuş, şikeymiş. Siyasetmiş...
Benim Milli formam eğer uluslararası bir arenada mücadele ediyorsa onun yenilmesine sevinmemin hiçbir tarifide,açıklamasıda yoktur,olamazda... Sebep ne olursa olsun....

Olimpiyatlar ile Milli maçın arasında benim gözümde hiçbir fark yoktur..
Olimpiyatlar kazanılır,yeterince değerlendirilmez,rezil oluruz vs vs bunlar tartışılır. Ama Olimpiyatlara karşı sipher olmak. tabiri caizse kahrolsun istanbul 2020 demek,benim hayata bakış açıma ters. Ben böyle yetişmedim,böyle gelenek görmedim,böyle büyümedim...

Senin düşüncelerinde siyaset yoktur abi ama olimpiyata karşı çıkanlar hepsi hedef olarak siyaseti gösteriyor.. neden? çünkü başbakan kupamı çaldı... Evet çaldı... ama sadece kupamı çaldı(ve içinde bir çok şeyi )...

umarım abi ne demek istediğimi anlamışsındır.

Anıl C
01.04.2013, 16:21

Bir Antalyalı olarak abi dediğin gibi daha önemli olan expo 2016'nın tanıtımı ne zaman yapılır biliyomusun?
antalya büyükşehir belediyesi akp'ye geçtiği zaman.
siyasete girmek istemiyorum ama bu işler memlekette böyle malesef...
istanbul 2020'de o hesap işte
emir yukarıdan geldi.
kimsenin gücü yetmiyo sesini çıkarmaya...

gudoz81
01.04.2013, 16:58
Allah aşkına elini vicdanına koyarak söyle ;
O makamı milyonları temsilen dolduran kişi sen olsaydın ve temsil ettiğin hakkın gaspında elinden hiç bir şey gelmediyse , gelmiyorsa ve gelmeyecekse , hangi sebeple ısrarla orayı işgal edersin ?

nasrettin hocanın bi fıkrasında dediği gibi aklına bişey söylemek gelmiyorsa inmektemi gelmiyor...
haklısın arkadaşım ama yerine kim ?

Mert M.
01.04.2013, 17:12
Her şey sahte ve şaşırıyorum herkes bu sahteliğe ortak olmak istiyor. İğrenç bir düzenin içinde yaşıyoruz ve kimse sesini çıkarmıyor. Çıkarmak isteyenlerin de vur kafasına ezilsin. Böyle devam ettiği müddetçe daha çok kahraman aranır, kurtarıcı yolu gözlenir. Güya ahlak düzeni yönetiyor ülkeyi ama en büyük edepsizliği kendileri yapıyor. Bir de insanlar bunu alkışlıyor. Komik hatta trajikomik.

zafercalikoglu
01.04.2013, 17:17
bence cok önemli değil,para gelecekse sıkıntı yok,parasızsa o zaman iş başka

Badaloğlu
01.04.2013, 17:22
Ahmet abi,seninle anlaşıyoruz:)

sonunda belirttiğin hususdan elbetteki bende rahatsızım. ama Tepkimizi olimpiyatlara değil aziz yıldırıma ve onun gibilerin bu oyunlarla beraber anılmasına koymak gerekir. benim de demek istediğim husus bu...

Bu şike süreci bizi yaraladı evet,biz bu süreçten temiz olmamızla beraber doğru orantılı olarak güçlü çıkamadık. Bunun nedenlerini zaten 2 yıldır tartışıyoruz..

Ama bu haksızlığı bu vijdansızlığı, bu adaletsizliği, herşeye olur olmaz tepki ile değil olması gerektiği gibi yapmamız gerekiyor.
Yönetimin yapamadığını taraftar olarak biz yaptık. kimi az kimi çok bu işe emek sarf etti.. mücadele verdi. ama bunun yanında bazı şeyleride gözden kaçırdık...
Bir Trabzonlunun Milli maç sonunda '' oh be yenildi Milli Takım '' demesini ben kendi adıma yediremiyorum.! benim memleketimin insanı bu kadar olamaz diyorum...Ama oluyor. neymiş.. federasyonmuş, şikeymiş. Siyasetmiş...
Benim Milli formam eğer uluslararası bir arenada mücadele ediyorsa onun yenilmesine sevinmemin hiçbir tarifide,açıklamasıda yoktur,olamazda... Sebep ne olursa olsun....

Olimpiyatlar ile Milli maçın arasında benim gözümde hiçbir fark yoktur..
Olimpiyatlar kazanılır,yeterince değerlendirilmez,rezil oluruz vs vs bunlar tartışılır. Ama Olimpiyatlara karşı sipher olmak. tabiri caizse kahrolsun istanbul 2020 demek,benim hayata bakış açıma ters. Ben böyle yetişmedim,böyle gelenek görmedim,böyle büyümedim...

Senin düşüncelerinde siyaset yoktur abi ama olimpiyata karşı çıkanlar hepsi hedef olarak siyaseti gösteriyor.. neden? çünkü başbakan kupamı çaldı... Evet çaldı... ama sadece kupamı çaldı(ve içinde bir çok şeyi )...

umarım abi ne demek istediğimi anlamışsındır.

Ahmetciğim,

Meslede o zaten... İnsanlar durup dururken milli takım yenildi diye sevinmiyor. Bizi bu hale getirenlerin hiç mi suçu yok? En başta da milli takım aday kadrolarının bu ülkede nasıl seçildiğine bakacaksın. Oğuz Çetin zamanında milli takımda kalecilerinden Tolga'yı çift kale maçında ilerde oynatmıştır. Bunu şikebahçenin kalecisi Volkan'a yapamamıştır. O günden bugüne zihniyet değişmedi. O yüzden insanların bu tarz tepki vermesini haklı buluyorum.

Bana kalırsa asıl sıkıntı tepki vermemektedir. Yanlışları sorgulamayalım mı? Şahsen bende milli takımın maçlarını izlemiyorum. Tüpçü'nün TFF başkanı olduğu, Emre'nin milli takımın kaptanı olduğu, Volkan'ın gazetecileri evden aldırdığı bir milli takımı izlemek istemiyorum. TV'de bu adamları görünce sanki bana küfür ediyorlar gibime geliyor. Olayı sadece milli takıma indirgeyip üzerinden memleket meselesi havalarını da, doğru bulmuyorum.

Bir Trabzon'lunun Milli maç sonunda '' oh be yenildi Milli Takım '' tarzındaki konuşmaların sebebi aslında uğradığımız haksılığa karşı bir karşı duruş, isyandır. Önce ülkemizdeki bu şike pisliği, temizlenecek ki, içerdeki birlik sağlansın. Bunu yapmayan bir TFF başkanı başarılı olabilir mi?

Bunu böyle algılamalısın. Yoksa bu tarz tepki verenler milli takımı sevmiyor ya da hain hiç değiller. Onlar sadece haklarını yiyenlerin, hiçte hak etmedikleri halde o makamları işgal ediyorlar diye düşünüyorlar. Yoksa körü körüne milli takımı desteklemek hiçbirşeyi bu ülkede düzeltmiyor. Desteklemeyende ülkesini sevmiyor anlamı çıkmasın. Her türlü rezilliği yapan adamlar o makamlarda onlar bu vatanı seviyor ama biz sevmiyoruz öyle mi?

Biz olimpiyatlara karşı değiliz. Biz bize dayatılana karşıyız... Olimpiyat komitesi ülkemize geliyor, ama şikebahçe kulübünü ziyaret ediyor! neden peki? Bu işi kim planlıyor? kim organize ediyor? Bunlar sizi rahatsız etmiyor mu? Bunlar mı ülkesini çok seviyor? Olimpiyat konmitesi neden Beşiktaş ve Galatasaray kulüplerinide ziyaret etmemiş?

Ali Koç, komite başkanına Aziz'i tanıştırıyor. Ali Koç kulüpte görevlide değil!!! nedir bu rezilliğin perde arkası diye hiç düşünüyormuyuz?

Bir Antalyalı olarak abi dediğin gibi daha önemli olan expo 2016'nın tanıtımı ne zaman yapılır biliyomusun?
antalya büyükşehir belediyesi akp'ye geçtiği zaman.
siyasete girmek istemiyorum ama bu işler memlekette böyle malesef...
istanbul 2020'de o hesap işte
emir yukarıdan geldi.
kimsenin gücü yetmiyo sesini çıkarmaya...

Expo 2016 Antalya... Ülkemize sırf bu organizasyondan dolayı gelmesi beklenen yabancı turist sayısı 5 milyon, yerli turist sayısı ise 3 milyon... Böyle bir organizasyonda ak partisi, chp'si olur mu? Hani ülke meselesiydi bu? Tıpkı olimpiyatlar gibi!!!

temel_yilmaz
01.04.2013, 18:08
Profesyönel düşünce tarzının olmayışı ile biat kültürünün harmanlanmış, aman bana birşey olmasın mantığının ortaya çıkardığı bir yemek Trabzonspor.
Ne demek sponsor Ülker o yazdırıyor.
Ülker alayanızın ... dese yazılacakmı yani..
Bir antlaşma yapılıp karşılığında para alınıyor antlaşmanın içeriğinde yokmu detaylar,markanın reklamı logosu olur ülker derseki şu yazılacak yazılacakmı yani..

Kaldıki burası kadar dandik,plastik naylon poşet bir düşünce tarzının hakim olduğu bir ülke yok,olamaz da.

Akhisarın formasına 2020 yazsan ne olucak,2022020 yazsan yada Trabzonspor formasına ne olucak madem yerel reklam istiyorsun en iyisi tv reklamıdır parayı yandaşa,çarçur etmeye,yalakalığa harcamaya bayılıyor bu ülke.

Dedikodu 2061 tam bizlik aslında,çünkü şehrin yörüngesi tamamen dedikodu ekseninde.

HH_52
01.04.2013, 19:14
Şikeyi örten bir Başbakanın istediği 2020 İstanbul Olimpiyatlarına karşıyım.

RTE oy veren Trabzonlular birdaha Trabzonporu ağzlarına almasınlar....

Yaşar
01.04.2013, 20:24
İstanbul şehrini spordan ayrı olarak düşünecek olursak Dünya'nın sayılı şehirlerinden birisi olduğu gerçeğini göz ardı edemeyiz.
Yani Atina'da, Londra'da Olimpiyat yapılmışsa İstanbul'da da yapılabilir.
Ama işin içine sportif yarış girince İstanbul şehrinin bütün cazibesi yalan oluyor.

DEEP BLUE
01.04.2013, 21:18
Olimpiyat yemini şu şekildedir ;

“Olimpiyat Oyunlarında ülkemin şerefi ve sporun zaferi için kurallara uyarak dürüst yarışacağımıza ve gerçek sportmenlik ruhu içinde mücadele edeceğimize and içeriz.”

Bu yemini, ilk defa tava sapı tutan yeni gelin gibi coşarak, ''koyduk mu'' diye anıran Avarel Volkan, veya 100 mg'lık Xanax fitili kadar boyuyla, Negro uzmanı kesilen küfürbaz Belözoğlan, vicdanı titremeden yapsın, ben Olimpiyat meşalesini ellerimle yakarım.

Tolga
01.04.2013, 21:52

“Olimpiyat Oyunlarında ülkemin şerefi ve sporun zaferi için kurallara uyarak dürüst yarışacağımıza ve gerçek sportmenlik ruhu içinde mücadele edeceğimize and içeriz.”

Bu yemini, ilk defa tava sapı tutan yeni gelin gibi coşarak, ''koyduk mu'' diye anıran Avarel Volkan, veya 100 mg'lık Xanax fitili kadar boyuyla, Negro uzmanı kesilen küfürbaz Belözoğlan, vicdanı titremeden yapsın, ben Olimpiyat meşalesini ellerimle yakarım.

Oda birşey mi :D Ben öyle bir yerimle yakarım ki foruma yazamam :D

Courage
01.04.2013, 21:59
İstanbulda,ülkeyi temsilen herhangi bir spor organizasyonunun olmasına karşıyız.

Yoksa diğer faaliyetlerin (ekonomik,kültürel) hepsine birden nasıl muhalefet edelim,akıl var mantık var Olimpiyat istanbul'cu arkadaşlar!

Ülkemizde yaşanan şike sürecini baştan anlatmaya gerek yok buradaki herkes biliyor, böyle kirli bir ülkenin olimpiyat ısrarında tanıtım /maddi getiri derdinden çok uluslararası kamuoyunda aklanma çabası kör göze parmak görünmektedir. Ve bu işe her olur veren adam dolaylı yoldan Şike sürecinde itibarı ayağı düşen ülke sporuna katkıda (!) bulunmuş olmaktadır.

Yıldırım demirörenlerin,Suat kılıçların bundan böyle daha neşeli kahkalar atmasını isteyenler buyursun,tişörtünü giyip tanıtım toplantılarında bayrak sallasın. Ama bu yaptığının nereleri dolaylı olarak etkilediğini unutmasın.

(ayrıca bir kimsenin İstanbulda oturması,orada geçimini temin etmesi ile Olimpiyat karşıtı olmasında herhangi bir çelişki yoktur, ''yediği kaba sıçmak'' tanımını yanlış yerde kullanıyorsunuz!)

Yaşar
01.04.2013, 22:49

Bu çok iyiydi abi...:D

hodlu
01.04.2013, 22:51
Trabzonspor'u kim yönetiyor belli oluyor. Bizlerden yetki alarak bizlere rağmen yapılan her türlü icraate karşıyım. Lütfen bu kulübü artık Trabzonspor'lu insanlar yönetsin....

cyberentalpi
02.04.2013, 01:02
Bu sezon ülkerin Trabzonspor, bursaspor ve bjk ile sponsorluk anlaşmalarının süresi doluyor. Uzatmama kararı aldıklarını açıkladılar. gs ve fb ile olan sponsorlukları devam ediyor. Biteceği zaman tekrar masaya oturup uzatabileceklerini söylediler. Yani futboldan ellerini ayaklarını çekeceklermiş ama gs ve fb'den çekmeyeceklermiş.

Ts ne zaman ulkerden acibademden medical park tan meden beklerse zarar eder.
Burda Medical park sponsor oldugunda olmasin ismimize yakısmaz dedik
ne oldu yarı yolda bıraktılar.

ülker in amacı fb-gs ligi. basktte fb-gs ligi

ülker ürünü almamaya çalışırım. ulker Ts den defolsun.

Alper Calik
02.04.2013, 08:57
Hala ülke menfaati ülke menfaati diyen siyasi körlük içinde olanlara "mermere yazilacak" bir aciklama olmus.

Anlayana.

alper*
02.04.2013, 09:15
Başta futbol olmak üzere; tüm toplu spor organizasyonlarına olan ilgi, amatör ruhun yerini astronomik miktarda destekler içeren sponsorluk anlaşmaları reklam gelirleri petrol sermayesinin alması üzerine azalmaya başladı.

Birinci olup rekor kıran birçok sporcunun ardından doping dedikodu veya gerçekleri ortaya çıkınca insanlar hevesini kaybetti.

Ülkemizde de özellikle bizim açımızdan futbola olan ilginin azalmasının sebebi de buna benzerdir.

Zaten şu aşamada insanları futbol etrafında toplayan futbolun getirdiği heyecan değil tamamen para ve spor dışındaki kötü rekabet ve üstün gelme çabasıdır.

Ahmet Kuru
02.04.2013, 09:59
Ahmetciğim,

Meslede o zaten... İnsanlar durup dururken milli takım yenildi diye sevinmiyor. Bizi bu hale getirenlerin hiç mi suçu yok? En başta da milli takım aday kadrolarının bu ülkede nasıl seçildiğine bakacaksın. Oğuz Çetin zamanında milli takımda kalecilerinden Tolga'yı çift kale maçında ilerde oynatmıştır. Bunu şikebahçenin kalecisi Volkan'a yapamamıştır. O günden bugüne zihniyet değişmedi. O yüzden insanların bu tarz tepki vermesini haklı buluyorum.

Bana kalırsa asıl sıkıntı tepki vermemektedir. Yanlışları sorgulamayalım mı? Şahsen bende milli takımın maçlarını izlemiyorum. Tüpçü'nün TFF başkanı olduğu, Emre'nin milli takımın kaptanı olduğu, Volkan'ın gazetecileri evden aldırdığı bir milli takımı izlemek istemiyorum. TV'de bu adamları görünce sanki bana küfür ediyorlar gibime geliyor. Olayı sadece milli takıma indirgeyip üzerinden memleket meselesi havalarını da, doğru bulmuyorum.

Bir Trabzon'lunun Milli maç sonunda '' oh be yenildi Milli Takım '' tarzındaki konuşmaların sebebi aslında uğradığımız haksılığa karşı bir karşı duruş, isyandır. Önce ülkemizdeki bu şike pisliği, temizlenecek ki, içerdeki birlik sağlansın. Bunu yapmayan bir TFF başkanı başarılı olabilir mi?

Bunu böyle algılamalısın. Yoksa bu tarz tepki verenler milli takımı sevmiyor ya da hain hiç değiller. Onlar sadece haklarını yiyenlerin, hiçte hak etmedikleri halde o makamları işgal ediyorlar diye düşünüyorlar. Yoksa körü körüne milli takımı desteklemek hiçbirşeyi bu ülkede düzeltmiyor. Desteklemeyende ülkesini sevmiyor anlamı çıkmasın. Her türlü rezilliği yapan adamlar o makamlarda onlar bu vatanı seviyor ama biz sevmiyoruz öyle mi?

Biz olimpiyatlara karşı değiliz. Biz bize dayatılana karşıyız... Olimpiyat komitesi ülkemize geliyor, ama şikebahçe kulübünü ziyaret ediyor! neden peki? Bu işi kim planlıyor? kim organize ediyor? Bunlar sizi rahatsız etmiyor mu? Bunlar mı ülkesini çok seviyor? Olimpiyat konmitesi neden Beşiktaş ve Galatasaray kulüplerinide ziyaret etmemiş?

Ali Koç, komite başkanına Aziz'i tanıştırıyor. Ali Koç kulüpte görevlide değil!!! nedir bu rezilliğin perde arkası diye hiç düşünüyormuyuz?

Expo 2016 Antalya... Ülkemize sırf bu organizasyondan dolayı gelmesi beklenen yabancı turist sayısı 5 milyon, yerli turist sayısı ise 3 milyon... Böyle bir organizasyonda ak partisi, chp'si olur mu? Hani ülke meselesiydi bu? Tıpkı olimpiyatlar gibi!!!

Ahmet abi, yukarıda yazdıklarının %99 una katılıyorum. ve bende farklı düşünmüyorum...Olimpiyatları kazanalım inşAllah derkende senin yukarıda belirttiğin terbiyesizliği,şikecilerin bu işin içine çekilmesini elbette midem kaldırmıyor. Ben itiraz ettiğim konu zaten bunlar değil abi,sende biliyorsun. ben Taraftar olarak olur olmaz herşeye tepki vermemize, bu olmasın şu olmasın,orada o isim varsa hayır istemeyiz vs gibi bana göre anlamsız ve gereksiz tepkiler olmasındadır.

konu aslında çok farklı noktalara geldi.. başlangıçta benim tepkim istanbul 2020 adına verilen tepkideydi, şehir olarak istanbula bakılan bakış açısındaydı...

sonuç olarak abi, farklı düşünmüyoruz,aynı düşünüyoruz sadece bazı şeylere farklı bakıyoruz... okadarda olur:)

DEEP BLUE
02.04.2013, 10:04
Zenci dervişlerin fikri neyse, zikri de o'dur...

Ertan 51
02.04.2013, 10:05
2020 yi bize vermesinler diye kampanya yapalım dedim hep,
mail yollayalım şike-torpil-şiddet-ırkçılık-siyaset üzerine,
hala daha şansımız var ve olimpiyat komitesini bilgilendirelim diyorum.
Bu sebeple de formalarımız da görmekten rahatsız olurum,
inşallah ne formamızda yazar ne 2020 bizim olur.

Tolga
02.04.2013, 10:31
2020 yi bize vermesinler diye kampanya yapalım dedim hep,
mail yollayalım şike-torpil-şiddet-ırkçılık-siyaset üzerine,
hala daha şansımız var ve olimpiyat komitesini bilgilendirelim diyorum.
Bu sebeple de formalarımız da görmekten rahatsız olurum,
inşallah ne formamızda yazar ne 2020 bizim olur.

Bence mükemmel bir fikir ...

Berke6198
02.04.2013, 10:31
Maçta bunu formamızın arkasında ilk gördüğüm andan beri yazıklar olsun demekten alamıyorum kendimi...

Bize bu yakışmadı, Trabzonspor'a bu yakışmadı, şike mücadelesi verdiğin şehrin reklamını alıyorsun, bir de şike yapmış bir ülkeyi Olimpiyat düzenlenmesi konusunda destekliyorsun... PEH!

zekeriyya
02.04.2013, 12:05
istanbul 2020 yazmışsın çokmu forma üstü geyse atkısı havaalanlarınde video çek haber ol
sınırı varmı yozlaşmışlığın ?

beitar
02.04.2013, 12:26
madridi desteklemeye gidiyorlarsa orası ayrı yolları açık ola ama gs için gidiyorlarsa rezalet

Kadir Aydın
02.04.2013, 13:56
Mesajimi editleyene kadar keske toptan silseydiniz. Bu kadar koymazdi o zaman.

Bu sekilde olunca sanki yazdiklarim şikeci güruhun canini yakmis da onlar müdahale etmis gibi geliyor.

BOZOHAN
02.04.2013, 14:13
bu uygulamayı kabul edeninde yapanında allah cezasını versin başkada bişey demiyorum.

Kamil Çakmak
02.04.2013, 15:13
Ben bu ülkede futbol adına bütün başarılara karşıyım. Ta ki hakkımız verilene ve şikecilerin ceza yemelerine kadar. Allah türk futbolunun belasını versin.

Hamdi Karamahmutoğlu
02.04.2013, 15:17
Hiçbir şekilde İstanbul adı formalarımıza yer almamalı.
Bizim yaradılışımıza, gayemize ters.

ozturk
04.04.2013, 08:35
Mali açıdan zor durumda olduğumuzdan 2. ve 3. sınıf yabancılara milyonlarca eurolar saçtığımızdan bu reklamı almak durumunda kaldık bence..

Yazık..