PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TB2L 30.Hafta | Yeşilgiresun Belediye 77-68 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3

exelans_25
27.03.2013, 18:04
Şampiyonluk yolunda başarılar Trabzonum

Ilelioglu
27.03.2013, 18:41
En zor maclarimizdan bir tanesi. Cok zor olacak, insallah kazanip yolumuza devam ederiz.

..

Ogün'
27.03.2013, 18:43
Büyük gün geldi desenize.Bu kadar muhabbetten sonra bu maçı kazanmak şart.Haydi Fırtına

Hamza Milet
27.03.2013, 18:43
Tuvaletimiz yok :D

lug03jpxkA4

S.ÖZKAN
27.03.2013, 18:48
Arkadaşlar herkesten ricam genelleme yapılmaması TS ye düşmanlık edenler Girensun lu maskesi takmış şikebahçe sülüksaray sekiztaş taraftarlarıdır bunlardan D.Karadenizin bütün illerinde var.Yoksa Giresun lu TS liler TS yi kemençe horon ile karşılar.

1996 şampiyonluğumuz çalındığında intihar eden renkdaşlarımızdan biri Giresun lu idi

Başarılar TRABZONSPOR

katre-i.matem
27.03.2013, 18:56
29. değil 30. hafta maçı başlığın değiştirilmesi gerekir sevgili yetkililer ;)

Ogün'
27.03.2013, 19:26
Kambala Türk yapılacakmış.Playofflar için transfer etsek çok iyi olur kanaatindeyim.

Veysel
27.03.2013, 19:30
Bunların nasıl Tuvaleti yok ya bizimkiler 1 lira alıyor iyi para :)

Tuğrul
27.03.2013, 19:31
Koç rotasyonu iyi ayarlamalı.

El amin ilk çeyrek ve 3.çeyrek full oynamalı. Toplam 5 dk. dinlenmeli. Sercan Topçu'ya 5 dakika sahada kalmalı. Zuza maksimum 30 dk. falan sahada olmalı. Alican ve Yunus 20-30 dk. civarında oynatılmalı.

Giresun'da Gordon'u Yunus, Alican, Orçun ve Umutcan değişerek savunmalı. El amin'i Gordon'a tutarsa boşuna efor harcar. Bütün gücünü ofansa vermeli.

Ribauntlarda kısalar yardımcı olmalı. Zuza net ribaunt alamıyor. Bu konuda oyunculara büyük görev düşüyor. El amin'in dripling üzerinden dışarıya çıkaracağı toplara yüksek isabetle oynanılmalı.

Ogün'
27.03.2013, 19:45
Giresunspor forumundan Trabzondaki maçtan sonra yapılmış bir yorum:
adamlar kendi evinde bile maça gelmiyorki. salon bomboştu dün. ki giresun maçı olmasa ve bukadar rakip taraftar gelmese okadar bile olmazdı. giresuna geleceklerini hiç sanmam. zaten ozamana kadar biz çoktan kopup gitmiş oluruz trabzondan önde.

Doğukan Uçan
27.03.2013, 20:35
Alex Gordon giresun'dan bu oyuncuyu çıkarsan düşmemeye oynar tek başına sırtlıyo adam bunu durdurursak en az 7-8 sayı farkla kazanırız bence.

Ogün'
27.03.2013, 20:48
Uşakta kaybetti.Kalan 5 maçı kazanıp lider bitirebiliriz.Kolay değil ama bunu başaracak gücümüz var.

Mehmet Cihan Kocaman
27.03.2013, 21:08
Bugün bir grup taraftar " Giresun'a gitmemiz engellenemez " diye bağırdı.

Ogün'
27.03.2013, 21:12
Giresunlular afiş çalışması yapmışlar.Hadi bunu anladık Hamsi diye dalga geçme nedir allah aşkına.Bunlar Giresunun hangi bölgede olduğunu bilmiyorlar galiba.Ağır gerizekalı bunları hazırlayanlar.

Hekimoğlu
27.03.2013, 21:40
Bu grubun bir yarası var ama ne, ben Giresun ile eskiden gelen bir sorun olduğunu hatırlamıyorum şimdi akılları sıra husumet yaratacaklar oysa ki bizimle uğraşanların acı sonları herkesin malumu.

exelans_25
27.03.2013, 21:43
bugün 37 dk oynayan alex gordon 15 dk oynayan el amin karşısında.yorgunluk önemli faktör

Mehmet Dinç
27.03.2013, 21:44
Bugün bir grup taraftar " Giresun'a gitmemiz engellenemez " diye bağırdı.

O taraftar grubuna sormak lazımdı bu zamana kadar neredeydiniz beyfendiler.

S.ÖZKAN
27.03.2013, 21:55
Giresunlular afiş çalışması yapmışlar.Hadi bunu anladık Hamsi diye dalga geçme nedir allah aşkına.Bunlar Giresunun hangi bölgede olduğunu bilmiyorlar galiba.Ağır gerizekalı bunları hazırlayanlar.

Ben Giresun Görele liyim bu dangalaklardan utanıyorum.Ne olduğunu bilmeyen bu adamlar kesinlikle hemşehrim falan değil benim hemşehrilerim TRABZONSPOR lular yoksa nufüs cüzdanlarında ne yazdığı zerre umurumda değil.

gabriel omar
27.03.2013, 22:02
Ben Giresun Görele liyim bu dangalaklardan utanıyorum.Ne olduğunu bilmeyen bu adamlar kesinlikle hemşehrim falan değil benim hemşehrilerim TRABZONSPOR lular yoksa nufüs cüzdanlarında ne yazdığı zerre umurumda değil.

Anlamıyorum abi,aynı bölgenin ,aynı kültürün insanıyız niye yoktan yere husumet çıkarmaya çalışıyorlar anlamıyorum.

S.ÖZKAN
27.03.2013, 22:09
Anlamıyorum abi,aynı bölgenin ,aynı kültürün insanıyız niye yoktan yere husumet çıkarmaya çalışıyorlar anlamıyorum.

Bu adamlara sorsak hangi takımlısınız diye verecekleri cevap belli şikebahçe sülüksaray sekiztaş durum bu kadar net.Yoksa TS li Giresun lular kemençe horon ile karşılar.

Adem Akyüz'
27.03.2013, 22:10
Arkadaşlar, defalarca söyledik. Bir şey söylerken genelleme yapmayalım lütfen.. Giresun doğumlu olup Trabzonspor'u tutan binlerce kişi var. Şampiyon olamadığımız sene intihar edenlerden birinin Giresun'lu olduğunu unutmayalım..

TS-FAN
27.03.2013, 22:12
Giresun,oyuna gelme!
Giresun Trabzon'dur-Trabzon da Giresun!
İyi olan kazansın.Biz her zaman kardeşiz!

gabriel omar
27.03.2013, 22:13
Bu adamlara sorsak hangi takımlısınız diye verecekleri cevap belli şikebahçe sülüksaray sekiztaş durum bu kadar net.Yoksa TS li Giresun lular kemençe horon ile karşılar.

Evet abi,bu husumeti çıkarmaya çalışanların gerçek Giresunlu olduğuna inanmıyorum.Olsa olsa kültürünü kaybetmiş,imitasyon İstanbullulardır.

Adem Akyüz'
27.03.2013, 22:16
Maç için söylenecek şey basit.. Alex Gordon'u durdurduğumuz vakit maç bizimdir.. Muhtemelen Alex'i Yunus savunacaktır. En azınan öyle olmalı, El- Amin savunursa hem çok başarılı olamaz, hem de fazla efor sarf edip maçtan erken kopabilir.. Son haftalardaki performansıyla Yunus, Alex'i iyi savunabilir diye düşünüyorum..

aksamvakti
27.03.2013, 22:34

bende giresun- tireboluluyum bu dıger Karadeniz illerinde nasıl bır cekememezlık varsa anlayamıyorum niye geriyorlar ortalıgı.. orduspor gıder otobus taslar, rize gider acılıs macına fb yi cagırır.. Senin bolgenın takımı cıkmıs TRABZONSPOR destekle iste aradan bir nehir bir dag gecıyor diye düşman oluyorsun.. Ama 1000 km otedekı İstanbul takımlarını desteklemeye utanmıyorsun gene asabım bozuldu..

Sacit
27.03.2013, 23:05
Giresunspor forumundan Trabzondaki maçtan sonra yapılmış bir yorum:
adamlar kendi evinde bile maça gelmiyorki. salon bomboştu dün. ki giresun maçı olmasa ve bukadar rakip taraftar gelmese okadar bile olmazdı. giresuna geleceklerini hiç sanmam. zaten ozamana kadar biz çoktan kopup gitmiş oluruz trabzondan önde.

Dehşet bir analiz yapmış her kimse !!
Yazık cidden çok yazık, cahil olmak çok kötü bir durum..

Hamdi Karamahmutoğlu
27.03.2013, 23:33
Yahu eti ne butu ne bunların?
Gordon'suz kümede kalma mücadelesi verecek bir takım, didişecek, çarpacak bir yer arıyor ve ligin en iddialı takımı karşısında saçma gerekçelerle bahaneler uyduruyor.

FC-ST-PAULI-61
27.03.2013, 23:44
Bu Giresunun Pivotu cogu zaman faul problemi yasiyor yanilmiyorsam.
Cokta iyi gitmiyor,ilk Maclarda daha iyidi.Alexi tutarsak kazaniriz.Bizde Erdem ve Zuza bu Macta etkili olur gibi geliyor bana ve tabikide Khalid.

Mehmet Cihan Kocaman
27.03.2013, 23:51
Ofoegbu her maç faul problemine yakalanıyor. Burdaki maçta da erken 5'lemişti.
Eğer aynı sorunu yaşarsa Giresun'un pota altı hakimiyeti sıfıra iner ve tamamen dış şutlara kalırlar.

Bence Giresun'u yeneriz. Hem de 8-10 sayı farkla.

Ilelioglu
28.03.2013, 00:16
Ofoegbu her maç faul problemine yakalanıyor. Burdaki maçta da erken 5'lemişti.
Eğer aynı sorunu yaşarsa Giresun'un pota altı hakimiyeti sıfıra iner ve tamamen dış şutlara kalırlar.

Bence Giresun'u yeneriz. Hem de 8-10 sayı farkla.

Tamamda bu Alex denilen adam zaten iyi 3'lük atiyor. Bizimde en büyük zaaflarimizdan bir tanesi bu. Ne yapip edip bu adami tutmaliyiz, yoksa kaybedecegimizi düsünüyorum ben.

Belli ki Bandirma maci bircogumuzu yaniltmis.

..

Adem Akyüz'
28.03.2013, 00:32
Tamamda bu Alex denilen adam zaten iyi 3'lük atiyor. Bizimde en büyük zaaflarimizdan bir tanesi bu. Ne yapip edip bu adami tutmaliyiz, yoksa kaybedecegimizi düsünüyorum ben.

..

Son maçlarda Alex'in isabet oranı çok düşük, Ayrıca muhtemelen Alex'i savunacak oyuncumuz Yunus olacak. Son 6-7 maçtır çok iyi bir çizgi yakaladı, özellikle savunmada.. Aynı performansı devam ettirirse Alex'in hızını kesebilir.

POYRAZ
28.03.2013, 04:04
Haydi cocuklar göreyim sizi.
Arkadaslar karsilasmayi yayinlayan bir kanal var mi acaba?

bahadır2561
28.03.2013, 07:37
Şunlara bi çaklim da sussunlar

Cengiz Çubukcu
28.03.2013, 08:02
yazılan çizilenlere bakılınca şu maç bitse de iki komşu şehir arasındaki doğan gerginlik bir son bulsa....

Doğukan Uçan
28.03.2013, 08:26
ciddiye almaya gerek yok karadenizdeki bütün takımlar arasında rekabet var , kimin büyük oldugunu bütün türkiye biliyor.

exelans_25
28.03.2013, 08:46
giresunu dun izledik tamamen alex Gordonun eline bakan bir takım. john ofoegbu faul problemine çok erken yakalanıyor. Eğer zuza rezalet bir oyun ortaya koymaz ortalamasını yakalar ve hakemler biraz ortadan çalarsa maç bizim

Mehmet Cihan Kocaman
28.03.2013, 13:09

..

Arkadaşım Giresun hemen hemen her maç 30-35 üçlük deniyor ve en fazla 10 tanesini sokuyor. Tamam Alex'in dış şutları iyi olabilir ama sadece dışardan atarak ancak İzmir vb. takımlara karşı kazanabilirsin.

Biz onların pota altı hakimiyetini bitirirsek maçı alırız. Sadece Bandırma maçında değil hemen her maç böyle oynuyor Giresun. Mesela Vestel maçını son 3 fakikada Alex'in insanüstü performansıyla kazandılar.

exelans_25
28.03.2013, 13:21
Arkadaşım Giresun hemen hemen her maç 30-35 üçlük deniyor ve en fazla 10 tanesini sokuyor. Tamam Alex'in dış şutları iyi olabilir ama sadece dışardan atarak ancak İzmir vb. takımlara karşı kazanabilirsin.

Biz onların pota altı hakimiyetini bitirirsek maçı alırız. Sadece Bandırma maçında değil hemen her maç böyle oynuyor Giresun. Mesela Vestel maçını son 3 fakikada Alex'in insanüstü performansıyla kazandılar.

gecen haftaki Göztepe macini da son anda kazandılar üçlük isabetleri cok kotu. bu maçta ismail ve ofoegbuyu biraz iyi savunursak kolaylasacaktir isler pota altinda erdem de geri döndü dünkü oyunuyla

yeşilova61
28.03.2013, 14:07
gıresunda gorele orduda unye artvınde hopa dısındakı bunlarında yarısını almak lazım,rızenın yuzde 20sı dısında butun karadenız trabzona dusmandır sebebıde cok acıktır cekememezlık..cunku trabzon sosyal kulturel sıyası jeopolıtık ve spor alanıdna uzak ara karadenız ıllerı arasında 1.sıradadır..sadece karadenızde değıl turkıeydede hatırı sayılır yerı vardır..onun ıcın kardeslık komsuluk falan hıkaye cekemeyen anten taksın dıyıp gececeksınız ..bızım onların kardeslığıne dostluğuna ıhtıyacımız yok varsın onlar dusunsunler..

tahsinsever
28.03.2013, 14:22
trabzon ve giresun arasında geçmişten gelen bir husumet yok bugün noldu kim ortamı geriyor bu iş kime yarıyor bu bize yakışmıyor trabzon.rize.ordu.giresun bunların arasında bir sorun olması benim için kardeş kavgasından farksız her iki takımın sağ duyulu taraftarların ve her iki takımın yönetiminin birlik olup bu iş daha fazla büyümeden çözmeliyiz.

yeşilova61
28.03.2013, 14:31
trabzon ve giresun arasında geçmişten gelen bir husumet yok bugün noldu kim ortamı geriyor bu iş kime yarıyor bu bize yakışmıyor trabzon.rize.ordu.giresun bunların arasında bir sorun olması benim için kardeş kavgasından farksız her iki takımın sağ duyulu taraftarların ve her iki takımın yönetiminin birlik olup bu iş daha fazla büyümeden çözmeliyiz.
husumetmı yok bak sana bır anı..sampıyon olduğumuz sezon son mac orduda orduyla..bıze 1 puan yetıyor ..ordu o gune akdar oynamadığı futbolu oynuyor akın akın trabzon kalesıne gelıyor,dakka 90 kaptan üstün kornerden gelen topa yukselıyor kafayı vuruyor top catala gıderken senol gunes kedı gıbı zıplayıp topu alıyor mac bıtıyor..trabzonspor sampıyon oluyor..trabzonspor taraftarının ordudan cıkıp gıresun goreleye gelene kadar yolda otobuslerıde taslanıyor 61 plakalı ozel vasıtalarıda ..goreleye gelındığınde bordomavı bayraklarla karsılanıyor ve horon kuruluyor..bu bızzat babamın anlattığı anıdır daha bunun gıbı 10larcası var..hala daha kardeslık var dıyorsun o baska bız hermzan abılık yapmak ıstemısızdır ama onlar hermzan ıstanbul tarafında yer almıslardır..kardeslıkde hıkayadır..

Sacit
28.03.2013, 15:13
Bu maçın diğer maçlardan farkı yok.
Kazanan avantaj elde edecek, kaybeden ise diğer maçlara bakacak.

Burada dikkat ettim de herkes yeşilgiresun ve uşak üniversitesi maçlarına odaklanmış. fakat dikkat etmemiz gereken kendi evimizde oynayacağımız akhisar belediye maçıdır. akhisar belediye güçlü bir takım ve bu takımı ciddiye almalıyız.

tahsinsever
28.03.2013, 15:25
husumetmı yok bak sana bır anı..sampıyon olduğumuz sezon son mac orduda orduyla..bıze 1 puan yetıyor ..ordu o gune akdar oynamadığı futbolu oynuyor akın akın trabzon kalesıne gelıyor,dakka 90 kaptan üstün kornerden gelen topa yukselıyor kafayı vuruyor top catala gıderken senol gunes kedı gıbı zıplayıp topu alıyor mac bıtıyor..trabzonspor sampıyon oluyor..trabzonspor taraftarının ordudan cıkıp gıresun goreleye gelene kadar yolda otobuslerıde taslanıyor 61 plakalı ozel vasıtalarıda ..goreleye gelındığınde bordomavı bayraklarla karsılanıyor ve horon kuruluyor..bu bızzat babamın anlattığı anıdır daha bunun gıbı 10larcası var..hala daha kardeslık var dıyorsun o baska bız hermzan abılık yapmak ıstemısızdır ama onlar hermzan ıstanbul tarafında yer almıslardır..kardeslıkde hıkayadır..

bu anlattıkların doğru olabilir üzülerek okudum ama bu işi kan davasına çevirmek ne onlara nede bize birşey kazandırmaz.

alper*
28.03.2013, 15:37
:)

Sacit
28.03.2013, 15:43
Federasyondan cevap geldi mi ? salon değişikliği durumu belirsizliğini koruyor sanırım

Mehmet Cihan Kocaman
28.03.2013, 15:51
Salonun değişeceğini sanmıyorum.
Biletler satışa çıktı.

Sacit
28.03.2013, 16:06
Salonun değişeceğini sanmıyorum.
Biletler satışa çıktı.

Maça 2 gün var ve biletler satışa çıktı. Bu ne gazdır :)
Bu durumda basketbol federasyonu gerekli talimatı rakip takıma vermiştir.

Ilelioglu
28.03.2013, 16:09

10 tane dedigim 30 sayi yapar :D

Insallah dedigin gibi olur.:)

..

Fatih Solmaz
28.03.2013, 16:22
Giresunla gerginliğimizin sebebi ne?

Mehmet Cihan Kocaman
28.03.2013, 16:28
10 tane dedigim 30 sayi yapar :D

Insallah dedigin gibi olur.:)

..

valla 30-40 tane üçlük deneyip sadece 10 tanesini sokuyorsan facia..

İçerde kaybettikleri İbb maçından beri çok kötü oynuyorlar. Pivotları hemen her maç faul problemine yakalanıyor. Bu nedenle de hep üçlük deniyorlar.

İBB maçında 12/46 üçlük ve 75-80 kaybettiler.
Vestel maçında 12/36 üçlük ve 85-93 kazandılar.
Final maçında 7/32 üçlük ve 79-67 kazandılar.
Daçka maçında 6/33 üçlük ve 84-73 kaybettiler.
Göztepe maçında 9/43 üçlük ve 71-69 kazandılar.
Bandırma maçında 11/38 üçlük ve 77-62 kaybettiler.

Sacit
28.03.2013, 16:35
Giresunla gerginliğimizin sebebi ne?

Kıskançlık, en önemli sebep..

Bunun dışında ilk maçta küçük bir tartışmanın çıkması.. ki bu tartışma onların ergen taraftarının çıkardığı olay yüzünden kaynaklanıyor.. hepsi bu

Anlamsız ve boş işler..

Mustafa Hazıroğlu
28.03.2013, 16:53
Maçı tv vericek mi ?

colman
28.03.2013, 17:02
bende giresunluyum ama bana göre ilk önce trabzonumun başarısıdır daha sonra bölge takımları çünkü trabzonspor temsilimizdir karadenizin ve türkiyenin lokomotividir....

uzungöllü
28.03.2013, 17:08
Trabzon'un ve Trabzonspor'un sporda,siyasette,ekonomide,sanatta vs DOSTU,KARDEŞİ yoktur olamaz...

Karadeniz denince akla gelen ilk şehir Trabzon'dur bundandır ki bizi RAKİP gören herkes hıncını almaya çalışmakta...

Kardeş değil SAYGI isterim onuda şehir olarak tarihime bakanlar anlayıp görsün... göremeyen anten taksın...

Sacit
28.03.2013, 17:36
Trabzonspor taraftarının en yoğun olduğu bir şehirde böyle akıl almaz olayların yaşanmasını ben idrak edemiyorum. Burada Yeşilgiresun yönetimi fazla ileriye gidiyor, basketbola yakışmayan ve basketbolun Karadeniz'de yayılması için elimizden gelen yapmamız gerekirken yeşilgiresun yönetimi buna engel oluyor.

Yegane arzumuz bu çocukça davranışların sona ermesidir.

Doğukan Uçan
28.03.2013, 17:54
bende giresunluyum ama bana göre ilk önce trabzonumun başarısıdır daha sonra bölge takımları çünkü trabzonspor temsilimizdir karadenizin ve türkiyenin lokomotividir....

helal reis

mavikan
28.03.2013, 18:08

amma sallamışsın.. yaşın kaç da , biliyorsun!?

Hekimoğlu
28.03.2013, 19:06
valla 30-40 tane üçlük deneyip sadece 10 tanesini sokuyorsan facia..

İçerde kaybettikleri İbb maçından beri çok kötü oynuyorlar. Pivotları hemen her maç faul problemine yakalanıyor. Bu nedenle de hep üçlük deniyorlar.

İBB maçında 12/46 üçlük ve 75-80 kaybettiler.
Vestel maçında 12/36 üçlük ve 85-93 kazandılar.
Final maçında 7/32 üçlük ve 79-67 kazandılar.
Daçka maçında 6/33 üçlük ve 84-73 kaybettiler.
Göztepe maçında 9/43 üçlük ve 71-69 kazandılar.
Bandırma maçında 11/38 üçlük ve 77-62 kaybettiler.Bize atacakları tutar, 46 üçlük denemesi ha.:eek:

mavikan
28.03.2013, 19:07
1. şampiyonluk.. 75-76 sezonu.. TS:2 ORDU:0.. sondan 5. hafta
2. şampiyonluk.. 76-77 sezonu.. TS:1 ORDU:0.. sondan 10.hafta
3.şampiyonluk.. 78-79 sezonu.. TS:0 ORDU:0.. sondan 15.hafta
4.şampiyonluk.. 79-80 sezonu.. ORDU:1 TS:2.. sondan 2.hafta 4 puan farkla zaten şampiyonuz (2 puanlı sistem) son maç kendi sahamızda bursa ile berabere..
5.şampiyonluk.. 80-81 sezonu.. ORDU:0 TS:2.. sondan 12.hafta ordu küme düşmüş!!
6.şampiyonluk.. 83-84 sezonu.. TS:1 ORDU:0.. sondan 7.hafta

ahan da istatistiki deliller!

memozcan
28.03.2013, 23:43
arkadaşlar rakibin adı "giresun" değil "yeşilgiresun belediye".. lütfen bu bilinçle hareket edelim .. yeşilgiresun yönetiminin yaptıklarını giresun şehrine mal edemeyiz.. unutulmamalı ki, trabzonsporun en fazla taraftarı trabzonlulardan sonra giresunlular arasındadır..

ve unutulmamalı ki, trabzonspor için 96 yılında hayatını incir ağacının dalında sonlandıran mehmet dalman görelelidir..

SEDER
28.03.2013, 23:43
Defelarca yazdım gene yeri geldi yazayım: bizim için hemşeri trabzon lu olan değil trabzonsporlu olandır. Trabzonspor lu olmayan trabzonlu benim için bir hiçtir. Ancak trabzonsporlu giresunlu-artvinli-rizeli-urfalı-ankaralı-v.s. Kardeşten ötedir. Bu olayın arkasında malesef fener taraftarı olan giresunlular vardır. Yoksa giresunlular adam gibi adamdır ve inşallah 1.lige çıkarlar. Çok abartmaya gerek yok...sağda solda trabzon alehine yorum yazanların hesaplarına profillerine baktım dediğim gibi alayı şikebahçeli.giresun umurlarında bile değillll

Sacit
29.03.2013, 01:03
Değerli Trabzonsporlu dostlarımdan rica ediyorum,

Biz sadece maçı konuşalım ve maçın analizini yapalım. kazanmak için takımın ne yapması gerekiyor, rakibin dezavantajları nedir bunları konuşalım. Her mesaj da bu iğrenç olayı gündeme getirmeyin.

Eğer ki aksi bir durum olursa bununla basketbol yönetimi ilgilenir

Murat'
29.03.2013, 08:36
Defelarca yazdım gene yeri geldi yazayım: bizim için hemşeri trabzon lu olan değil trabzonsporlu olandır. Trabzonspor lu olmayan trabzonlu benim için bir hiçtir. Ancak trabzonsporlu giresunlu-artvinli-rizeli-urfalı-ankaralı-v.s. Kardeşten ötedir. Bu olayın arkasında malesef fener taraftarı olan giresunlular vardır. Yoksa giresunlular adam gibi adamdır ve inşallah 1.lige çıkarlar. Çok abartmaya gerek yok...sağda solda trabzon alehine yorum yazanların hesaplarına profillerine baktım dediğim gibi alayı şikebahçeli.giresun umurlarında bile değillll

Sağduyulu mesajınız için teşekkürler.

Takımımız galip gelip yoluna devam edecek inşallah.

Mehmet Cihan Kocaman
29.03.2013, 08:48
Onlara en büyük darbeyi galibiyetle indiririz.
Son 1 gün, artık sadece maçı konuşalım.

alper*
29.03.2013, 09:26
Bizde gerginlik olmadan rekabet olmuyor :)

Tayfun
29.03.2013, 10:35
Bu konu abartıldıkça abartıldı arkadaş, cürmü kadar yer yakarlar !

"Trabzonspor'lu Giresunlular" adamdır, Giresun'un diğer kesimi teferruattır...

exelans_25
29.03.2013, 10:40
Yarın sov var sov el amin önderliğindeki Trabzonspor bi tarafini indirecek findik kurtlarının

Mehmet Dinç
29.03.2013, 11:17
Maç tbftv den canlı yayınlanacak..başlığa eklenirse iyi olur.

Murat'
29.03.2013, 11:39
Tbf Tv yayını inşallah eski yayınlar gibi olmaz.

exelans_25
29.03.2013, 11:52
takimin form durumu mükemmel bunun karşılığında giresunun form durumu gittikce geri gidiyor sakin olursak cok rahat kazaniriz

Burçak
29.03.2013, 12:48

özet aynen bu şekilde.
Provakatörlere aldanmayın. Giresun umurlarında değil.

Meriç Kurt
29.03.2013, 13:56
Bize heryer Trabzon diye bağıran Trabzonlu üniversiteli gençlere saldıran Giresunlu arkadaşlar orda olacak büyük ihtimalle,Giresun halkına bu olayı yıkmamalıyız ama Giresun halkıda bu pislikleri aralarından temizlemeli.

Hamdi Karamahmutoğlu
29.03.2013, 14:11
Sıkıntılı bir ortam oluşacak.
Çünkü haftalardır Giresun cephesi ortalığı ateşe vermeye çalışıyor.

yeşilova61
29.03.2013, 14:15
amma sallamışsın.. yaşın kaç da , biliyorsun!?
okuduğunu anlamakdan acız kısılerle ısım olamz hemen yas muhabbetı hemen yas muhabbetı bu ne cahıllıkdır..yasım 30 ..ıyıce gozlerıne acar okursan anıyı aktaranın babam olduğunu gorursun aynı sekılde o gun maca gıden bır cok akrabamda aynı seylerı soyluyor..sallamakla da ısım olmaz baskalarına ıftıra atmaklada..ısıne bak sımdı..ben ıspatla konusurum acar bakarsın alttakı klınkı son mac kımle skor ve sampıyon kım olduğuna ayrıca ordunun kadrosundada ustun dıye kaptan varmı yokmu buda sana ders olsun..
http://www.mackolik.com/Team/Default.aspx?id=4&season=1978/1979

Hamza Milet
29.03.2013, 14:23
Giresundan korkan giresun gibi olsun, k*çim kadar yer oldu basimiza bela.
Taraftarimiz gider, takimimiz gider showunu yapar farki atar ve gelir, okadar.
Hiçbir platforumda maçimiz dahi olmayan siradan bir sehirin siradan takimi.

Mehmet Cihan Kocaman
29.03.2013, 14:44
Maçı yayınlamak isteyen Kadırga TV'ye Yeşilgiresun yönetiminden olumsuz yanıt geldi.

Şu süreçte ortamı geren tamamen Giresun yöneticileridir.

Mehmet Cihan Kocaman
29.03.2013, 14:48
Ben bu olayları tüm Giresun halkına mal etmeyelim sadece birkaç provakatörün işi vs. söylemlerine katılmıyorum.
Karadenizdeki şehirlerin tümü Trabzon'u kıskanır. Facebook'taki Giresun sayfalarında herkes bizim hakkımızda kötü konuşuyor. Bir tane Giresunlu görmedim bizim lehimizde konuşan.

Hepsi kıskanç. Özellikle Ordu ve Giresun halkı Trabzon'daki havalimanını bile kıskanıyor.

Bu yüzden ben fazla iyimser yaklaşamıyorum. Dertleri Trabzonsporla değil, Trabzonla.

Burçak
29.03.2013, 15:02
Yeşil Giresun Belediyespor'dan Taraftar Kotasından Sonra Yönetici Kotası
Trabzonspor Basketbol Kulübü Genel Sekreteri Münir Koçhan hafta sonu Yeşil Giresun Belediyespor ile oynayacakları maçla ilgili olarak Yeşil Giresun Belediyespor Yönetimi’nin kendilerini tahrik etme adına her türlü uygulamayı yaptığını söyledi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Koçhan, daha önce taraftar getirmemeleri konusunda kendilerine yazı geldiğini, şimdi ise yönetim kuruluna kota koyduklarını belirtti. Müsabakaya yalnızca 5 yönetici alabileceklerini ifade eden Yeşil Giresun Belediyespor Yönetimi’nin tavrını anlayamadıklarını ifade eden Koçhan, eğer rakip takımın tavrı böyle devam ederse maça çıkmamayı bile göze alacaklarını söyledi. Müsabakanın tamamıyla sahada oynanacağının altını çizen Koçhan “Bu tür manasız yaklaşımlar ortamı germekten öte başka bir sonuç doğurmaz. Bizim kaç yönetici ile nereye gideceğimize ne Giresun Valiliği Yeşil Giresun Belediyeaspor Kulübü karar veremez. Dileğimiz Yeşil Giresun Yönetimi bu yanlıştan en kısa zamanda döner” dedi.

Kaynak: IHA

Hamza Milet
29.03.2013, 15:04
Ben bu olayları tüm Giresun halkına mal etmeyelim sadece birkaç provakatörün işi vs. söylemlerine katılmıyorum.
Karadenizdeki şehirlerin tümü Trabzon'u kıskanır. Facebook'taki Giresun sayfalarında herkes bizim hakkımızda kötü konuşuyor. Bir tane Giresunlu görmedim bizim lehimizde konuşan.

Hepsi kıskanç. Özellikle Ordu ve Giresun halkı Trabzon'daki havalimanını bile kıskanıyor.

Bu yüzden ben fazla iyimser yaklaşamıyorum. Dertleri Trabzonsporla değil, Trabzonla.

Samsun, Ordu, Giresun müthis kiskanç ya, haset etme ne olur çalis sizinde olur :D

exelans_25
29.03.2013, 15:14
su Karadenizlilerin trabzonu cekememe durumu nedir arkadas ya biz Erzurumluyuz trabzonu çok seviyoruz adamlar komşu sehirlerine düşmanlık besliyor.kendinizi bosa yirtmayin hicbirinizin ne bir müzesi ne de herhangi bir dalda bir kupacigi vardir birakin kiskancligi da marka olmuş bir sehre saygı duyun

Burçak
29.03.2013, 15:14
İstanbul yalaması sempatizanın attığı manşete bakarmısınız :D

TRABZON'UN GÖZÜ EPEY KORKMUŞ

Hafta sonu Yeşil Giresun Belediyespor'un konuğu olacak olan Trabzonsporlular maçı Giresun'da oynamamak için her yolu denemeyi sürdürüyor.

Hafta sonu Yeşil Giresun Belediyespor'un konuğu olacak olan Trabzonsporlular maçı Giresun'da oynamamak için her yolu denemeyi sürdürüyor.
Trabzonspor Basketbol Kulübü Genel Sekreteri Münir Koçhan YGBS Yönetimi’nin kendilerini tahrik etme adına her türlü uygulamayı yaptığını iddia ettiler.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Koçhan, daha önce taraftar getirmemeleri konusunda kendilerine yazı geldiğini, şimdi ise yönetim kuruluna kota koyduklarını belirtti. Müsabakaya yalnızca 5 yönetici alabileceklerini ifade eden Yeşil Giresun Belediyespor Yönetimi’nin tavrını anlayamadıklarını ifade eden Koçhan, eğer rakip takımın tavrı böyle devam ederse maça çıkmamayı bile göze alacaklarını söyledi.
Müsabakanın tamamıyla sahada oynanacağının altını çizen Koçhan “Bu tür manasız yaklaşımlar ortamı germekten öte başka bir sonuç doğurmaz. Bizim kaç yönetici ile nereye gideceğimize ne Giresun Valiliği Yeşil Giresun Belediyespor Kulübü karar veremez. Dileğimiz Yeşil Giresun Yönetimi bu yanlıştan en kısa zamanda döner” dedi.
http://www.giresunsporgazete.com/haber_detay.asp?haberID=4913

Hamza Milet
29.03.2013, 15:16
su Karadenizlilerin trabzonu cekememe durumu nedir arkadas ya biz Erzurumluyuz trabzonu çok seviyoruz adamlar komşu sehirlerine düşmanlık besliyor.kendinizi bosa yirtmayin hicbirinizin ne bir müzesi ne de herhangi bir dalda bir kupacigi vardir birakin kiskancligi da marka olmuş bir sehre saygı duyun

Gümüşhane hariç ama :)

Mehmet Cihan Kocaman
29.03.2013, 15:17
Gelişim Koleji 32-48 Maliye Milli Piyango ilk yarı

Tarık Talsık
29.03.2013, 15:19
Seneye kafamda tasarladığım bir kadro var,tabiki 1. lige çıkar isek bunu buradaki arkadaşlarla paylaşmak isterim. Çocukluğumdan beri basketbol ile büyüyen biri olarak yazacağım kadro bizi 1. ligde rahatlıkla zirveye oynatır, 5 mio gibi bi rakamla bu takım kurulabilir.

12 kişilik kadrom şöyle.

1-Earl Rowland 2-Ceyhun Altay 3-Nemanja Bjelica 4-Ali Karadeniz 5-John Bryant ilk 5 ismim böyle bunlardan Bjelica'yı almak biraz zorlar ama vizyon ve hedefler anlatılarak ikna edilebilir,sonuçta Dorsey gibi bir pivot bile Antep'e gelebiliyor basketbol ve futbol arasında far var neyse geçelim işin bench kısmına.

6-Soner Şentürk 7-Jonathon Gibson 8-Maxim Mutaf 9-Ersin Dağlı 10-Dorsey 11-Can Altıntığ 12-Orhan Hacıyeva

Benim kadrom budur dostlarım 5 yabancılı ve 2'de devşirme oyuncuyu sayarsak 7 yabancılı bi oluşum iddaa ediyorum bu kadro BBL'yi çok rahat en üst seviyede götürür, umarım taraftar ve yöneticilerimizin vizyonuda benim kadar büyüktür.

Hamza Milet
29.03.2013, 15:26
İstanbul yalaması sempatizanın attığı manşete bakarmısınız :D

TRABZON'UN GÖZÜ EPEY KORKMUŞ

Trabzonspor Basketbol Kulübü Genel Sekreteri Münir Koçhan YGBS Yönetimi’nin kendilerini tahrik etme adına her türlü uygulamayı yaptığını iddia ettiler.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Koçhan, daha önce taraftar getirmemeleri konusunda kendilerine yazı geldiğini, şimdi ise yönetim kuruluna kota koyduklarını belirtti. Müsabakaya yalnızca 5 yönetici alabileceklerini ifade eden Yeşil Giresun Belediyespor Yönetimi’nin tavrını anlayamadıklarını ifade eden Koçhan, eğer rakip takımın tavrı böyle devam ederse maça çıkmamayı bile göze alacaklarını söyledi.
Müsabakanın tamamıyla sahada oynanacağının altını çizen Koçhan “Bu tür manasız yaklaşımlar ortamı germekten öte başka bir sonuç doğurmaz. Bizim kaç yönetici ile nereye gideceğimize ne Giresun Valiliği Yeşil Giresun Belediyespor Kulübü karar veremez. Dileğimiz Yeşil Giresun Yönetimi bu yanlıştan en kısa zamanda döner” dedi.
http://www.giresunsporgazete.com/haber_detay.asp?haberID=4913

Haber okadar saçmaki
Bizim gözümüz neyden korkmus acaba? Onu yazmamislar?
Maça çikmamak demek korkmakmi?
O korkak dediginiz adamlar maça gitmek için hertürlü sartlari zorluyor
Taraftar desen ayni, yönetim desen ayni. Günde 100 küsür ziyaretciyi asamayan bir sitenin yapip yapacagi haber ve manset anca bukadar olur. :D
Ve yine .. o korkak dediginiz kulübün yönetimi sizin için maç düzenliyor sirf size para kazandirabilmek için ..
Sizin yaptiginiza bakin .. Tesekkürünüz böyle olacaksa birdaha Trabzona bekleriz.

Fatih Öztürk
29.03.2013, 15:38
Yeşil Giresunspora yakıştıramadım.böyle komşuluk olmaz.

Mehmet Cihan Kocaman
29.03.2013, 15:40
Gelişim 43-50 Milli Piyango

Maliye inanılmaz top kayıpları yapıyor, Gelişim 12-13 tane hücum ribaundu aldı.

Mehmet Cihan Kocaman
29.03.2013, 15:50
3. Periyot sonucu

Gelişim 51-57 Maliye

Tarık Talsık
29.03.2013, 15:50
Gelişim 51-57 Milli Piyango 3. periyot skoru.

Ustaalioğlu
29.03.2013, 16:05
El Amin faul atışını sayıya her çevirdiğinde bjk taraftarı AMİİİNNNN diye bağırıyormuş. Biz de yapıyor muyuz benzer şovları?

Mehmet Cihan Kocaman
29.03.2013, 16:11
El Amin faul atışını sayıya her çevirdiğinde bjk taraftarı AMİİİNNNN diye bağırıyormuş. Biz de yapıyor muyuz benzer şovları?

Sadece faul atışlarında değil, her basketinde bağırıyoruz :)

Tarık Talsık
29.03.2013, 16:12

Benim fikrim bağırılmamalı, o köpeklerin yaptığını bizim yapmamamız gerekir.

Mehmet Cihan Kocaman
29.03.2013, 16:15
Gelişim 70-77 Maliye maç sonucu

Mehmet Cihan Kocaman
29.03.2013, 16:17
Play-Off'larda inşallah Maliye ile eşleşme imkanımız olur.

Ogün'
29.03.2013, 16:24
Play-Off'larda inşallah Maliye ile eşleşme imkanımız olur.
İlk 2ye girip Uşakla eşlememeliyiz.Hem zorlu rakip hem de hakemlerde biraz Uşak'a yardım ediyorlar son haftalarda.Playoff2ta eğer transfer yapan takım olmazsa '' ki bence olacak.'' şuan Uşakla biz çıkarız.

Mehmet Cihan Kocaman
29.03.2013, 16:32
Play-Off ' ta herkes transfer yapacaktır.
Biz de boş durmamalıyız. Pota altına takviye şart.
Bu arada play-off ' ta 3 yabancı kuralı var mı?

exelans_25
29.03.2013, 16:41
selcuk kisa transferi yapacakmis biz de play offlara atletik uzun almaliyiz

Murat'
29.03.2013, 16:46
Seneye kafamda tasarladığım bir kadro var,tabiki 1. lige çıkar isek bunu buradaki arkadaşlarla paylaşmak isterim. Çocukluğumdan beri basketbol ile büyüyen biri olarak yazacağım kadro bizi 1. ligde rahatlıkla zirveye oynatır, 5 mio gibi bi rakamla bu takım kurulabilir.

12 kişilik kadrom şöyle.

1-Earl Rowland 2-Ceyhun Altay 3-Nemanja Bjelica 4-Ali Karadeniz 5-John Bryant ilk 5 ismim böyle bunlardan Bjelica'yı almak biraz zorlar ama vizyon ve hedefler anlatılarak ikna edilebilir,sonuçta Dorsey gibi bir pivot bile Antep'e gelebiliyor basketbol ve futbol arasında far var neyse geçelim işin bench kısmına.

6-Soner Şentürk 7-Jonathon Gibson 8-Maxim Mutaf 9-Ersin Dağlı 10-Dorsey 11-Can Altıntığ 12-Orhan Hacıyeva

Benim kadrom budur dostlarım 5 yabancılı ve 2'de devşirme oyuncuyu sayarsak 7 yabancılı bi oluşum iddaa ediyorum bu kadro BBL'yi çok rahat en üst seviyede götürür, umarım taraftar ve yöneticilerimizin vizyonuda benim kadar büyüktür.

Kadro iyi fakat ilk sene için oldukça maliyetli, ayrıca kadroda sadece 1 tane devşirme oyuncu bulundurulabiliyor.

Ogün'
29.03.2013, 16:49
Kambalayı alsak nasıl olur?

Mehmet Cihan Kocaman
29.03.2013, 16:51
Yarın şu Giresun'u yenelim çok şey olur.
Maçtan sonra Giresunlularla toschak geçmek için sabırsızlanıyorum :)
Bi tarafları kalktı..

https://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=589605614384769&set=a.498577746820890.119624.206092316069436&type=1&theater

Tarık Talsık
29.03.2013, 16:53
Kadro iyi fakat ilk sene için oldukça maliyetli, ayrıca kadroda sadece 1 tane devşirme oyuncu bulundurulabiliyor.

Haklısın devşirme konusunu atlamışım o vakit Ersin Dağlı silinir Nedim Yücel kadroya dahil edilir. 5 mio civarı bi paranın istense harcanabileceğine inanıyorum.

Mehmet Cihan Kocaman
29.03.2013, 17:02
Play-Off ' ta herkes transfer yapacaktır.
Biz de boş durmamalıyız. Pota altına takviye şart.
Bu arada play-off ' ta 3 yabancı kuralı var mı?

???

Murat'
29.03.2013, 17:11
Haklısın devşirme konusunu atlamışım o vakit Ersin Dağlı silinir Nedim Yücel kadroya dahil edilir. 5 mio civarı bi paranın istense harcanabileceğine inanıyorum.

Çıkamazsa kapatırız diyen bir başkandan 5 milyon euroluk bütçe kurmasını beklemek bieaz hayalcilik olur.

Oğuz ZEYTİN
29.03.2013, 17:37
Bir süredir basketbolla ilgili yazmıyorum. Bu konu için birkaç şey söylemek istedim:

Profesyonel ligde 5. yılımızdayız. Bu zaman içinde istikrarlı şekilde, her sezon bir-iki takımla sıkıntı yaşıyoruz. Haklıyız veya haksızız. Burası önemli değil. Ancak Trabzonsporlu kimliğimi bir yana bırakıp salt basketbolsever gözüyle baksam, "ne sorunlu kulüpmüş bu" derim. Yönetimleri, hocası, deplasman taraftarı...

Çok çok gereksiz yere büyültülmüş bir olay. Onların amacı, kendilerinden söz ettirmek. Bunun için de TRABZONSPOR'a saldırıyorlar. Bu kadar basit. Bizimkiler de hemen cevap veriyor. Asıl cevabı sahada vermeliyiz. Gidip yenersek, aksilik olmaz da yükselirsek biz hedefimize ulaşmış oluruz. Gerisi çok önemli mi?

Bırak almasınlar seyircimizi. Gitmek isteyenler, Giresun'da yaşayan Trabzonsporlular formasız, atkısız gitsin; nereden bilecekler Trabzonsporlu olduklarını.

İnşallah kazanırız.

mavikan
29.03.2013, 17:56
okuduğunu anlamakdan acız kısılerle ısım olamz hemen yas muhabbetı hemen yas muhabbetı bu ne cahıllıkdır..yasım 30 ..ıyıce gozlerıne acar okursan anıyı aktaranın babam olduğunu gorursun aynı sekılde o gun maca gıden bır cok akrabamda aynı seylerı soyluyor..sallamakla da ısım olmaz baskalarına ıftıra atmaklada..ısıne bak sımdı..ben ıspatla konusurum acar bakarsın alttakı klınkı son mac kımle skor ve sampıyon kım olduğuna ayrıca ordunun kadrosundada ustun dıye kaptan varmı yokmu buda sana ders olsun..
http://www.mackolik.com/Team/Default.aspx?id=4&season=1978/1979
işin olmadığı belli ...neyse ya! sen babanın yalancısısın ben de Trabzonspor klubünün.. klübün resmi internet sitesi maç arşivi yanlışsa eyvallah.. aynı zamanda Ordu BENİM MEMLEKETİM! ama TRABZONSPORluyum.. banane kaptanından!

Mehmet Cihan Kocaman
29.03.2013, 18:16
Küçük Erkek Takımımız, Erzurum'da devam eden Bölge Şampiyonası'nda Yeşilgiresun'u 58-56 mağlup ederek finale yükseldi.

abilerinden önce gereken cevabı vermiş miniklerimiz, helal olsun :)

Tuğrul
29.03.2013, 18:18
Ortamı kızıştırmanın manası yok. Gerginlikten kazanan taraf biz olmayız. Sağduyulu davranmak lazım

TS basket yöneticileri'nin oturup düşünmesi gereken konu Pelitlide ki salonu niye dolduramıyoruz. Ne yapmamız gerekir vs. gibi konulara çözüm bulmalı.

exelans_25
29.03.2013, 18:20
play off da 3 yabancı olayı hakikaten var mı acaba

Mehmet Cihan Kocaman
29.03.2013, 18:21

ben de onu soruyorum, öyle bi söylenti vardı.

Mehmet Cihan Kocaman
29.03.2013, 18:22
Play Off maçları Hayri Gür'de oynanmalı ve şehrin önemli yerlerinden otobüsler kaldırılmalı.
Maçların reklamı iyi yapılsın bakın nasıl doluyor o salon.

Tuğrul
29.03.2013, 18:32

Dobie'nin hazır kıta bekletilmesi, gönderilmemesi dedikoduları doğrular nitelikte.

Bandırma'da playofflara giremezse Raymond Mcdonald'i alabilirsek harika olur.

exelans_25
29.03.2013, 18:42
Dobie'nin hazır kıta bekletilmesi, gönderilmemesi dedikoduları doğrular nitelikte.

Bandırma'da playofflara giremezse Raymond Mcdonald'i alabilirsek harika olur.

raymond skyes gelsin mükemmel bir takım oluruz adam mükemmel bir pota altı zuzayı 4 numarada kullanabilir hoca o zaman.

exelans_25
29.03.2013, 18:43
giresun forumunu okuduktan sonra bunlara çakmak çok keyifli olacak bunu anladım :)

Mehmet Cihan Kocaman
29.03.2013, 18:44
giresun forumunu okuduktan sonra bunlara çakmak çok keyifli olacak bunu anladım :)

hangi forum ?

exelans_25
29.03.2013, 18:45
http://www.giresunspor.net/forum/showthread.php?tid=258&page=51

Mehmet Cihan Kocaman
29.03.2013, 18:46
http://www.giresunspor.net/forum/showthread.php?tid=258&page=51

he ben de okuyorum burayı :)

Oğuz ZEYTİN
29.03.2013, 18:46
Bornova Bld.

Banvit (Geçen sene deplasmandaki maç - Hakem hatası)

Türk Telekom (Sakota zamanı, Hakyemez'in kavgası)

Galatasaray'ın Antalya'ya yenilmesi

Bandırma K.

Olin Edirne

(Beko'daki ilk yıl) Akatlar'daki Bjk maçı Saner Ayar'ın tartışması

İlk yarıdaki Daçka maçı...

Bir çırpıda aklıma gelenler bunlar. Bazılarında sonuna kadar haklıydık da ne oldu parkede kazanamadıktan sonra?

exelans_25
29.03.2013, 18:48
3 yabancı olursa dobie yerine bence pota altı oyuncusu çok daha iyi olur

Doğukan Uçan
29.03.2013, 18:57
Ya bu ezikler neyi kanıtlamaya çalışıyor ?

Hem istanbul takımı tutarlar hem giresunsporu tutarlar bukalemun çocukları.

EROS87
29.03.2013, 19:02
yeşilgiresun yönetimine mi güleyim bizim taraftara mı güleyim bilemedim.
yahu yeşilgiresun kimdir de bu kadar dert yaptınız, üstüne yorumlar yapıyorsunuz. gündem yaratmak isteyen konuşulmak isteyen trabzona laf atacak tabiki. siz niye gelirsinzi bu oyuna.
futbolda tribünlerimiz samsunla uğraşır, basketbolda giresunla. iyice çaptan düşmüşüz.

Doğukan Uçan
29.03.2013, 19:04
Ya bu Samsun,Ordu,Giresun'a çok gülüyorum ne kadar trabzonla ugrassalar küme düşüyolar ahahah

Mehmet Cihan Kocaman
29.03.2013, 21:51
Torku Selçuk Üniversitesi bir dönem Daçka'da da forma giyen Quincy Douby ile anlaştı. Çok iyi transfer...

Hamdi Karamahmutoğlu
29.03.2013, 22:47
Torku Selçuk Üniversitesi bir dönem Daçka'da da forma giyen Quincy Douby ile anlaştı. Çok iyi transfer...

Selçuk'u playoffta istemem açıkçası.

exelans_25
29.03.2013, 23:21
douby nin selçuğa gelmesi çok zor.çinde iyi para kazanıyor inşallah da gelmez

Osman Yavuz
29.03.2013, 23:47
Giresun da hızla bir Samsun olma yolunda emin adımlarla ilerliyor:)

şakir oneal
30.03.2013, 01:44
beyler komik veya dikkat çekici mesaj var mı giresunun forumundan ? varsa burayada kopyalasanıza :D

benim bilgisayar nedense girmiyor..

iş yerinde giriyordu, evde bakarım diye bakmadım şimdi pazar gününe kadar bekleyemem :D

Doğukan Uçan
30.03.2013, 10:16
beyler kazandığımız 7 şampiyonluk giresunun hakkıymış öyle diyolar forumlarında :D :D :D

Mehmet Cihan Kocaman
30.03.2013, 11:50
Bugün günlerden #TrabzonsporBasketbol (https://twitter.com/search?q=%23TrabzonsporBasketbol&src=hash)

haydi susturun giresunu...

Mehmet Cihan Kocaman
30.03.2013, 12:00
Bu arada rüyamda maçı 91-99 aldığımızı gördüm :)
Amin diyelim o zaman hep beraber :)

Necmettin ALTUNTAŞ
30.03.2013, 12:06
Anlımızın akıyla çıkağız bu maçtan inşallah.

Mehmet Cihan Kocaman
30.03.2013, 12:07
tuğba karaca‏@TugbaKaracaKuce (karaca‏@TugbaKaracaKuce) 5 dk (https://twitter.com/TugbaKaracaKuce/status/317938980924571649)

#TrabzonsporBasketbol (https://twitter.com/search?q=%23TrabzonsporBasketbol&src=hash) Giresuna dogru yola cikan takimimiza basarilar diliyorum,10.galibiyetimizle donun insallah,Allah yardimciniz olsun

Necmettin ALTUNTAŞ
30.03.2013, 12:09
tuğba karaca‏@TugbaKaracaKuce (karaca‏@TugbaKaracaKuce) 5 dk (https://twitter.com/TugbaKaracaKuce/status/317938980924571649)

#TrabzonsporBasketbol (https://twitter.com/search?q=%23TrabzonsporBasketbol&src=hash) Giresuna dogru yola cikan takimimiza basarilar diliyorum,10.galibiyetimizle donun insallah,Allah yardimciniz olsun

Amin.

Mehmet Cihan Kocaman
30.03.2013, 12:11
Küçük takımımız bugün Bölge Şampiyonası finalinde Ordu Altaş Soyaspor'u mağlup ederek şampiyon oldu!

Burak DERELİ
30.03.2013, 12:55
Düzenleme yapılırken başlık taşınmıştı, tekrar genele alındı başlık

exelans_25
30.03.2013, 12:57
bugün insallah Allahin izniyle paramparça edeceğiz yeşil fındık kurtlarını

Alihan Ertürk
30.03.2013, 12:58
Takip edemiyorum 1-2 haftadır. TBF sitesinden yada bir yerel kanaldan bu maçın yayını olacak mı ?

Veysel
30.03.2013, 13:02
Rahat alacagız

Tapatalk

Hasan YAYLI
30.03.2013, 13:08
Burdan da dönersek sağsalim artık çıktık diyeceğim...

Kaan
30.03.2013, 13:10
Giresunlular özel hazırlanıyor maça. Taraftarlarımız maça gidemeyecek ama parkede bitiririz işi, birkaç yıl konuşamazlar.

Hadlerini bildirmeye 4 saatten az bir zaman kaldı... Galibiyetle şenlensin buralar. :sevinç:

Hasan YAYLI
30.03.2013, 13:12
Taraftarın alınmaması ne kadar büyük korku içinde olduklarını gösteriyor...Atmosferden etkilenmeden oyunumuza bakıp maçı almalıyız....

Çok güzel olacak :)

Mustafa Yılmaz.20
30.03.2013, 13:14
Maçı tbftv yayınlayacak.

exelans_25
30.03.2013, 13:16
atmosferden etkilenmeyecek oyuncularimiz fazlasiyla var el amin zuza Önder erdem

Kaan
30.03.2013, 13:20
atmosferden etkilenmeyecek oyuncularimiz fazlasiyla var el amin zuza Önder erdem

Ben genelinin atmosferden etkilenmeyeceğini düşünüyorum ama kriz anında takımı yönetebilecek, ateşleyebilecek tek oyuncumuz El-Amin. Belki bir de Erdem...

Bir Fırat ruhu lazımdı şu maç. :rolleyes:

Mehmet Cihan Kocaman
30.03.2013, 13:21
Bu tuğba karaca kimdir tam olarak. Güzel twitler atıyor :)

Kaan
30.03.2013, 13:22
Bu tuğba karaca kimdir tam olarak. Güzel twitler atıyor :)

Cömert Küce'nin eşi. 2003'te Türkiye güzeli seçilmiş bir de, dipnot olarak düşelim. :p

Mehmet Cihan Kocaman
30.03.2013, 13:25
Cömert Küce'nin eşi. 2003'te Türkiye güzeli seçilmiş bir de, dipnot olarak düşelim. :p

Türkiye güzeli seçildiğini biliyordum. :D
Güzel yazıyor kadın helal olsun :)

Sacit
30.03.2013, 13:56
Açıkçası söylemek gerekirse benim aklım haftaya oynayacağımız Akhisar belediye maçında..
Akhisar belediye maçını daha çok düşünüyorum, çok kurnaz bir takım..

Osman Yavuz
30.03.2013, 14:05
Şampiyonluk yakın Giresun'u yakın...

Hamza Milet
30.03.2013, 15:03
Maçi yayinlayacak TBF TVyi nerden ve nasil bulabiliriz?

Berke6198
30.03.2013, 15:05
Maç bir kanalda yayınlanıyor mu ?

Furkan Özdem
30.03.2013, 15:12
Maçi yayinlayacak TBF TVyi nerden ve nasil bulabiliriz?

http://tbftv.erstream.com/

Hamza Milet
30.03.2013, 15:14

Eyvallah sagol renktas

Berke6198
30.03.2013, 15:19
Yayınımız birazdan başlayacaktır, bizden ayrılmayın diyor... hala tık yok.

exelans_25
30.03.2013, 15:20
Yayınımız birazdan başlayacaktır, bizden ayrılmayın diyor... hala tık yok.

maç 5te.başlığa baksaydın keşke bunu yazmadan önce

Berke6198
30.03.2013, 15:24
maç 5te.başlığa baksaydın keşke bunu yazmadan önce

Pardon, şimdi gördüm, ben maçı 3 gibi görmüşüm.

Mert'
30.03.2013, 15:28
Alırız umarım

Mehmet Cihan Kocaman
30.03.2013, 16:08
https://www.facebook.com/photo.php?v=10151311958351496

yuh ya yuh.. bizim fenere yaptığımız tezahüratı söylüyorlar :D :D :D

Hamza Milet
30.03.2013, 16:12
Tamponunuzdan kan alacagız alçaklar, kan!

Hamza Milet
30.03.2013, 16:14
Yayin açildi, herkez açsin yayini

Furkan Özdem
30.03.2013, 16:14
https://www.facebook.com/photo.php?v=10151311958351496

yuh ya yuh.. bizim fenere yaptığımız tezahüratı söylüyorlar :D :D :D

Biz yine de soğukkanlılığımızı koruyalım da... Sonra düşmanlığı başlatan sizsiniz diyorlar... Çift takımlı karaktersizler.

Hamza Milet
30.03.2013, 16:17
Findiklari olmasa Türkiyenin en geride kalmis sehirlerinden birisi olacaktilar, simdi gelmisler güya basketbol kültürleri varmis gibi artistlik yapiyorlar, o küfürleri sporcularimiz size yedirir insallah

exelans_25
30.03.2013, 16:18
rahat kazanacağız

Hamza Milet
30.03.2013, 16:19
Harlem shakeyi en kralini biz maçtan sonra yaptiracaz apaçilere, neymis ''burasi giresun'' ''welcome to hell'' :D:D
Gülermisin aglarmisin, lan siz bizim dengimizmisinizki öyle pankartlar açiyorsunuz :D

exelans_25
30.03.2013, 16:20
salona bak tavuk kümesi mübarek :D bunlara çakmak çoook keyifli olacak

Hamza Milet
30.03.2013, 16:21
salona bak tavuk kümesi mübarek :D bunlara çakmak çoook keyifli olacak

Belediyenin destekledigi takima bu salon çok bile :D

Hamza Milet
30.03.2013, 16:24
Sadri Sener sen Shakhtar Donetskle özel maçi aliyordunya bu fukaralara 5 kurus kazandirabilmek için .. :D

Mehmet Cihan Kocaman
30.03.2013, 16:25
En son geçen sene Beşiktaş Milangaz maçının son 2 dakikasında bu kadar heyecanlanmıştım :)

Osman Yavuz
30.03.2013, 16:26
Giresun'da .öt baş oynaması had safhaya ulaşmış. Gerekli cevabı vereceğiz Allah'ın izniyle...

Yunus Emre SEYHAN
30.03.2013, 16:27
Bunları dikkate bile almamak lazım, Aksi taktirde kendilerini birşey sanmaya devam edeceklerdir.

Hamza Milet
30.03.2013, 16:28
Basket degil boks maçi basliyor sanki, müziklere bak :D
Bukadar önemliymisiz demek :D

exelans_25
30.03.2013, 16:28
bak bak bak galibiyet yeminleri de edermişler :D ezikler

Hamza Milet
30.03.2013, 16:29
3lü olmadi :D

NEŞAT BAŞOĞLU
30.03.2013, 16:30
Kim ne ederse kendine eder diyip geçecez bizim 2. liglerde işimiz yok burdan bu anlaşılan ...

Mert'
30.03.2013, 16:34
Giresunda Zenci kim? İyi oyuncuya benziyor onun dışındakilerde bi halt yok

Yunus Emre SEYHAN
30.03.2013, 16:39
;1918981129']Giresunda Zenci kim? İyi oyuncuya benziyor onun dışındakilerde bi halt yok

Alex Raymond Gordon

Kendisi oynadıgımız ligin sayı ve asist lideri.

Furkan Özdem
30.03.2013, 16:39
;1918981129']Giresunda Zenci kim? İyi oyuncuya benziyor onun dışındakilerde bi halt yok

Alex Gordon. Takımlarının her şeyi o adam :)

Mert'
30.03.2013, 16:40
Belli ya ısınırken kaç tane 3 lük falan attı baya iyi oyuncu. :)

Hamza Milet
30.03.2013, 16:42
Bize sampiyonluk yazdiracaklarmis :D
Neremle gülsem bilemedim

exelans_25
30.03.2013, 16:44
sen ne büyüksün Trabzonspor

Hamza Milet
30.03.2013, 16:45
Bizim basantrenör baya bi karizmatik :)
Bordomavi kravat
Yayinda süper

Hamza Milet
30.03.2013, 16:47
Basketbolun Mourinhosuna karsi oynayacagiz :D

Mert'
30.03.2013, 16:49
Alıcaz sıkıntı yok :)

Osman Yavuz
30.03.2013, 16:50
Salonun %90'ı şikebahçelidir kesin...

Sacit
30.03.2013, 16:51
Yayın mükemmel

Mehmet Cihan Kocaman
30.03.2013, 16:53
Bu adam bizimkilerle ropörtaj yaptı mı hiç?

Furkan Özdem
30.03.2013, 16:55

Koçla yaptılar

exelans_25

koçla yaptı

Hamza Milet

Bizimkilerden ropörtaj yapacak kimse varmiki?
Antrenörle oldu sadece ..

Giresun yönetimi olay çikmamasi için ugrasiyormus/ugrasmis diyor baskanlari
Yok ya öylemi, tuvaletimiz yok diyen bizmiydik? gelmeyin diyen bizmiydik?

Hamza Milet
30.03.2013, 16:56
Aha bizim baskanda ordaymis :D

Mehmet Cihan Kocaman
30.03.2013, 16:57
başkan çok güzel konuştu.

Cihat K
30.03.2013, 16:58
çakma efes

yeşilova61
yayın lınkı avrmı beyler

Hamza Milet
Müzikler Efesten,
Besteler Istanbuldan,
Küfürlü tezahüratlar Samsundan,
Eeh nerde bu yaraticilik :D

Sacit
30.03.2013, 16:59
Başkan çok şık konuştu, Karadeniz de basketbol yayılmalı

exelans_25
bizim başkan on numara adam

Öznur61
yayın harbi iyiymiş..arada ses gidip geliyo ama sorun değil :D
son 1.5 dk :)

Osman Yavuz
Senden daha güzeli çalıyolar hahahaha

Furkan Özdem
30.03.2013, 17:00
Başkanların konuşmasına bakarak camia farkı anlaşılabilir :)

Hamza Milet
Milli takim 12 Dev adam sarkilari
NBA müzikleri
Boks sarkilari
Hahahahahaha :D

Berke6198
Allah yardımcıları olsun...

Aytaç AKINCI
30.03.2013, 17:01
haydi Bismillah..Allahım yüzümüzü kara çıkarma yarabbim...

Osman Yavuz
30.03.2013, 17:02
İyi başladık 2-0

Furkan Özdem
Hadi bismillah basketle başladık :)

yeşilova61
lınk lutfen

Mert'
30.03.2013, 17:03
http://tbftv.erstream.com/default.htm

Furkan Özdem
30.03.2013, 17:03
lınk lutfen

yeşilova61
30.03.2013, 17:04
eyvallah sağolun

Mert'
30.03.2013, 17:04
2 dir boş dönüyoruz farkı açabilirdik

şakir oneal
30.03.2013, 17:05
tv falan vermiyor dimi beyler

benim yayın donuyor. başka donan varmı herkes normal izliyormu ?

exelans_25
30.03.2013, 17:05
mal gordon olur olur sen at orta sahadan

exelans_25
30.03.2013, 17:06
zuzaaaaaaaaaaaaa

Mert'
30.03.2013, 17:07
Bu giresunlular yenilsin pislik çıkarırlar yediremeyip :)

Tahir61
30.03.2013, 17:07
ygrsbld ney lan

Ogün YAZICI
30.03.2013, 17:08
çok komik gözüküyor giresun taraftarı.yıllardır hatta tarihlerinde herhangi bir spor dalında iddialı bir maç oynamamalarından kaynaklanıyor bu :)

exelans_25
ofoegbu faul 1

Mert'
6-2 yeniyoruz

Berke6198
30.03.2013, 17:09
Bu El-Amin bir harika :)

Yunus Emre SEYHAN
Önder gereksiz 2 tane üçlük denedi

exelans_25
takım çok dengeli oynuyor nazar değmesin

Cihat K
30.03.2013, 17:10
lafa bak lafa

Mert'
30.03.2013, 17:10
Şampiyon olmaları engellenemez ha ona göre :)

Furkan Özdem
30.03.2013, 17:11
Modern basketbol taraftarı :D

Cihat K
el amini kızdırın kızdırun

exelans_25
hahahaha şampiyon olmaları engellenemezmiş yeşil eziklerin :D

Berke6198
Giresun yine pislik peşinde.

şakir oneal
30.03.2013, 17:13
beyler internet hızları nedir bende çok donuyor bir çaresi yokmu ?

exelans_25
şu boş üçlükleri sokacaksın umutcan

Mert'
Nası kaçtı o pota altı bomboş ya

Berke6198
El-Amin harika pas attı :) :) :)

Aytaç AKINCI
zuzaaa at şunu yaaa...resmen el-amin'in asistini yedi...

yeşilova61
30.03.2013, 17:14
benım yayın donuyor ya..

Ömer Sak
Cok gereksiz sayilar kaciriyoruz.

exelans_25
zuza nedir bu ya

Furkan Özdem
beyler internet hızları nedir bende çok donuyor bir çaresi yokmu ?

İnternet yavaşsa çaresi yok abi :) Bir sorun yok şu an bende.

Berke6198
30.03.2013, 17:15
Adamların salonları 3 metre kare.

Furkan Özdem
30.03.2013, 17:15
Amin.

Mert'
30.03.2013, 17:16
El-Amin 3 lük :)

şakir oneal
İnternet yavaşsa çaresi yok abi :) Bir sorun yok şu an bende.

bişey falan mı yüklicez acaba . karşımıza bişey çıkıyor ben kapatıyorum donarak açılıyor

exelans_25
yunus 2ledi çok kötü bu

Berke6198
30.03.2013, 17:17
Adam attı 3'lüğü...

Öznur61
off !!! :mad:

ibrahim
Oyun kaç kaç??

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Yunus İnce
30.03.2013, 17:18
El-Amin dışında bir akıllı basketbolcumuz daha olsa yeriz biz bunları. El-Amin hakikaten çok iyi.

Cihat K
bu şerefsiz spiker biz sayı giresun sayı atınca neden götünü yırtıyor acaba

Berke6198
Oyun kaç kaç??

15-11 yeniliyoruz...

Öznur61
Oyun kaç kaç??

15-11 öndeler abi.

Mert'
30.03.2013, 17:19
Girmeyen 3lükler bitirdi bizi

Osman Yavuz
30.03.2013, 17:19
Kötü oynuyoruz

Öznur61
30.03.2013, 17:20
valla ben izlemicem yaa ne zaman maçları izlesem yeniliyoruz.

Berke6198
30.03.2013, 17:20
Hep pota altı hep pota altı nereye kadar ? Şu pota altında kaybettiğimiz toplarla yenildik gittik resmen. 9 sayı fark yedik.