PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 28. Hafta | Gaziantep B.B. 1-0 1461 Trabzon | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2]

Ömer Sak
31.03.2013, 14:55
Abdullah Halman gibi futbolculari gördükce Türkiye'den neden adam gibi topcu cikmadigini anliyorum :)

Berke6198
31.03.2013, 14:55
Neyse 1461'i geçtik, asıl olaya kilitlenmemiz lâzım... gerçi ne kadar kilitleneceğiz o biraz sorun.

Emirhan Makul
31.03.2013, 14:56
Mehmet Sıddık'ın saçları gibi bir futbol oynadık.

3 haftadır bu futbolu oynuyorduk, kartalspor'u aşırı kötü olduğu için malup ettik. Bu takımı bu hale Trabzonspor yönetimi getirdi, sezon sonuna doğru ortaya atılan fikirler dedikodular ve gerçekler dolayısıyla herkes soğudu futboldan yani böyle seziyorum, olmayabilirde.

Düşündüğümüzde bir az kendimizi yerlerine koyarsak, bir takımda top koşturuyorsun, çıkma mücadelesi veriyorsun, sen mi satılacaksın, hocan mı satılacak, takımı komple mi satacaklar belli değil.

Kötü oynadığımız maçlarda performansları düşen futbolcular Ofeoduydu ve gözümüze batan Mustafa Tiryaki peki neden kanat ve orta sahanı sattın ofeodu forvet değil kanat oynuyor mustafa yedek değil forvet oynuyor, dolayısıyla da olmuyor, senin sattığın adamlarla elin takımı her maçını kazanıyor galibiyet serisi yapıyor sen ise kaybediyorsun.

1461'in malzemecisine kadar her kişiyi tebrik ederim, son maçları izlediğimizden eminim, bu takımı bir mal gibi mülk gibi satacaklar peşkeş çekecekler farkındayım, bağlandım fakat şimdilerde umursamıyorum, 2-3 maç daha izleyip sonra bakmayacağım, sonu olan şeylere bağlanıp üzülmek istemiyorum. Mustafa Reşit Akçay hocayada yeni takımında diğer futbolculara da yeni takımlarında başarılar diliyorum, yaptıkları işe uzun uzun yazılar yazılabilir çocuklarımıza uzun uzun anlatılabilir belki bir gün iyi insanlar başımıza gelir ise bu devrim ateşini tekrar yakıp süper ligi böyle bir sistem ile alt edebiliriz, sanmıyorum ama umarım hayal etmek güzeldir.

Mehmet Dinç
Sağlık olsun çocuklar.

Yunus Danışmaz
Ya neyin çirkefliğiymiş bu anlamadım ki! gören de maçı hakettik, sağlı sollu saldırdık sanacak :D

yorumsuz6117
Playoff garantiydi zaten ama ilk 2 artık çok zor.

Hürgün Aygün
Rakip ancak bu kadar çirkef olabilirdi.Ancak takımın oyunu da iyi değildi özellikle ilk yarı sezonun en etkisiz maçlarından birini oynadık.

Tahir61
Reşit hocam çıkmak istemiyoruz bunu aklına sok

abdullah halmandan vazgeç hüseyin yahyaoğluna kalan maçlarda şans ver ne olur hocam

Kaan
31.03.2013, 14:57
1461 Trabzon'un kuruluş amacı Trabzonspor'a oyuncu yetiştirmek değil miydi? Neden hâlâ Abdullah'ta diretiyoruz? Gelmiş 26 yaşına, belli ki bir şey de olmayacak. Bunun yerine neden Hüseyin Yahyaoğlu denenmiyor?

kopeli
31.03.2013, 14:58
cok kötü oldu,bence ilk 2 şansımız zora girdi..

Kader KORELİ
Sanki bile bile yenmek istemedik, öyle bir maç çıkardılar. Hep bu takımın geleceği ne olacak belirsizliği yüzünden. Bir yönetici çıkıp adam gibi bu takımın geleceği şudur, nokta, diyemiyor. Borç batağına sokuyorlar kulübü sonra böyle başarılı unsurlarımızın da içine ediyorlar para için, Trabzonspor kulübü yöneticilerinin alayının ... bir yönetici kadrosu ancak bu kadar bir kulübün içine edebilir.

Royal Heart
Sağlık olsun, kazanırız diye tahmin ediyordum ancak olmadı.

Ertan1982
gbb bu sezon 3-4 macina baktim. ya berabere biter diye düsündüm yada bir taraf 1:0 alir dedim kendime mac öncesi.cok uyuz bir top oynuyorlar.sadece bize karsi degil.genel olarak.

Hamza Milet
Nasıl altyapıdan bi takımımız kaybettiğinde ses çıkarmıyorsam, bunada ses etmiyorum. Böyle böyle öğrenecekler. Saçma sapan konuşmanın lüzumu yok, kendinize gelin!

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Aynen öyle

Berke6198
Adamların teknik direktörlerini duyuyorum oradan, durun durun, acele etmeyin, at taca at at, hoca bitir bitir, hocam sarı kart yok mu ???, hocam kaç dakika oldu bitirsene maçı...

Çirkeflik şovu yaptılar resmen.

Necmettin ALTUNTAŞ
31.03.2013, 15:00
Arkadaşlar!Bu alt yapı takımımız.Yenmesini istememiz normal ama yenildiğimiz de sağa sola suç bulmanın anlamı yok.Ancak benim tuhafıma giden adamlar sanki Trabzonspor'u yenmiş gibi sevinmeleri.Adamlara bir tamtam lazım.

Kader KORELİ
31.03.2013, 15:00
Adamların teknik direktörlerini duyuyorum oradan, durun durun, acele etmeyin, at taca at at, hoca bitir bitir, hocam sarı kart yok mu ???, hocam kaç dakika oldu bitirsene maçı...

Çirkeflik şovu yaptılar resmen.

artı son dakikalarda en az beş kere yere yattı oyuncuları, beşer kez 2 dakika oyunu durdular. Bu çirkeflik değil de ne?

Berke6198
31.03.2013, 15:01
artı son dakikalarda en az beş kere yere yattı oyuncuları, beşer kez 2 dakika oyunu durdular. Bu çirkeflik değil de ne?

Adamlar ellerinden ne geliyorsa yaptılar.

Tahir61
31.03.2013, 15:02
Sanki bile bile yenmek istemedik, öyle bir maç çıkardılar. Hep bu takımın geleceği ne olacak belirsizliği yüzünden. Bir yönetici çıkıp adam gibi bu takımın geleceği şudur, nokta, diyemiyor. Borç batağına sokuyorlar kulübü sonra böyle başarılı unsurlarımızın da içine ediyorlar para için, Trabzonspor kulübü yöneticilerinin alayının ... bir yönetici kadrosu ancak bu kadar bir kulübün içine edebilir.

zaten en büyük sorunumuz bu yılışık bir yönetim var kimse net değil hiçbir sorun hakkında net konuşulmuyor neyin ne olduğunu ne olacağını kimse bilmiyor bildirmiyorlar günlük değil anlık plnlamalar konuşmalar geçistirmler yapılıyor yazıkkk

Hasan YAYLI
31.03.2013, 15:03
Düşme potasından çıkmış oldular şimdilik...
Yalnız çok hoş olmayan hareketlerde bulundular,hepimizde nefret oluşturmaya yetti...

RoyalEvil61
31.03.2013, 15:06
türkiyenin 2. liginde 3. siradalar. havalara bak ya :rolleyes:

Sefaenes
31.03.2013, 15:09
saglik olsun önumuzdeki macta telafi ederiz. Halmani hocamiz nasil sans veriyor tek onu anlamiyorum bari 18 yasindaki bir oyuncularimiza verse inan tecrübe kazanir daha iyi oynar. Neyse her maci galibiyetle kapatacak degiliz tabiki yenildiklerimizde olacak

Ertan 51
31.03.2013, 15:10
1461 kere helal olsun bizim uşaklara,
bu kadar dışlanmışlıktan,belirsizlikten sonra bile adamlar aslanlar gibi mücadele ediyor,
her türlü takdiri,her türlü saygıyı hak ediyorlar.

Rakip sıkıntılı bölgedeydi zaman çalma,çirkefleşme derken malesef doğal şeyler oldu bunlar artık büyütecek bişi yok,
iyi oynamadık ama tüm takımlarımızdaki kangrenimiz olan golcü eksikliği gine karşımıza çıktı,ilerde bitirici bir oyuncumuz olsa daha farklı bitebilirdi maç.

Sağlık olsun,sıkmayın canınızı,gururumuzsunuz,seviyoruz sizleri.

omondoles
31.03.2013, 15:22
1461 Trabzon'un kuruluş amacı Trabzonspor'a oyuncu yetiştirmek değil miydi? Neden hâlâ Abdullah'ta diretiyoruz? Gelmiş 26 yaşına, belli ki bir şey de olmayacak. Bunun yerine neden Hüseyin Yahyaoğlu denenmiyor?

Bu sorunun cevabı senin gibi kaç kişinin düşündüğünde saklı...

Bu arada Seninle aynı fikirdeyim.

%61 Loading...

Alihan Ertürk
31.03.2013, 15:25
Sağlık olsun bu takıma sırt döneni Allah çarpar.

r9emre
31.03.2013, 15:40
Bu takımdan ne bekliyorsunuz anlamıyorum? Adamlar daha yeni çıkmış şu lige hemen hop süper lige çıksın. Bu kadar sabırsız bir millet olamaz arkadaş ya olamaz yemin ederim. Sene başı bu takımın amacı üst lige çıkmak mıydı oynayamayan A takım futbolcularına, gençlere maç kondisyonu kazandırmak, gelişimlerine yardımcı olmaktı. Futbolcu, taktik eleştiriye hak veririm. Ama kaybedildi diye zerre üzülmem ya da bağırıp çağırmam. Düşmesinler yeter benim için. Benim için 3. bitirmeleri şu ligi muazzam bir başarıdır ki Sercan gibi takımın en iyi futbolcusu gittikten sonra. Trabzonspor zirveye oynadığı zamanlar Fatih Tekke'nin takımdan koparıldığını düşünün devre arasında takım ne hale gelirdi 2004-2005 sezonunda. Azıcık mantıklı olalım, mantıklı hareket edelim. Sabretmeyi öğrenelim. Fazla para harcamadan, yetiştirdikleri ile büyük işler yapan her takım sabırla büyük takım oldular. Biz Fenerbahçe ya da Galatasaray değiliz öyle parayla çatır çutur futbolcu alıp, parayla şampiyon olalım. Biz ya Dortmund, ya Porto olacağız ya da her sene max 3-4. olarak sıradan yabancılarla Avrupa'da bir iki maç oynayıp eleneceğiz. Bu kararı verin artık ne istiyorsunuz?

yeşilova61
31.03.2013, 15:46
takım 2.yarı oynadığı futbolla yenılgıyı hakettı..ılk 2 gırme sansı kalmadı bu macın ardından bence playof oynar tff oynatırsa..fatıh trabzonsporun kalesınde oynayacak duzeyde değıl henuz golde hatalıydı..abdullah halmanada dıkkat edıyorum oyuna her gırdığınde gol yıyoruz ya yenılıyoruz ya berabere bıtıyor tesaduf olamaz en az 5 .macı bu hatırladığım..ofeodu ve tıryakının olusu bıle daha ıydır halmandan..

qlii
31.03.2013, 15:49
Bu belediyenin çok kişiliksiz karaktersiz dangalak oyunculardan kurulu bir ekip olduğunu bilmiyordum.Bundan sonra belediyenin maçlarına sağlık ekipleriyle beraber 2-3 ebe de getirtsinler.Kaleci desen sibop arıyor oyuncular gökyüzünü seyrediyor.Fenerin maçı olsa tatil ederler.

güneyli
31.03.2013, 15:53
Sabah namazını müteakip yapılan maçta mücadele eden kazandı..Bizmkiler ilk yarı bir gol atsalar fark olurdu.lakin antep bbs o kadar zorladıkı ayaklara kramp girdi.Yinede sağlık olsun..ilk iki ihtimalinin azalması abilerini kımıldatır umarım..

Ilelioglu
31.03.2013, 16:01
Pozisyon buluyoruz ama atmakta sorun var, tipki Trabzonspor'da oldugu gibi. Mücadele anlaminda iyiz, yanliz bazen yedek kulübeninde iyi olmasi gerekir, bizde öylede bir sorun var. Mesela giren oyuncular, Abdullah ve Mehmet'in pek yararlari olmadi.

Yedigimiz golde de kalecinin hatasi var. Saglik olsun :)

..

cakalkerem
31.03.2013, 16:58
mustafa o golu kaçırmasaydı maçta fark olurdu

Mert Oğuzlu61
31.03.2013, 17:01
bu takım zaten şampiyonda olsa üst lige çıkamayacak, stres yapmaya gerek yok oyuncularıda strese sokmanın bir anlamı yok. bu takımın hedefi yer yıl ilk 4 olmalı bence. çıkamasada bu seneki gibi başarılı işlere imza atsın.

ve tabi asıl hedef her yıl ''en az'' 2 tane genç ve yetenekli ismi TS ye kazandırmak olmalı. mesela bu yıl birçok isim ön plana çıktı, biliyorsunuz zaten saymaya gerek yok bunları...

bence tek başarısızlık yabancı konusunda: bu takım için özel olarak, genç, yetenekli ve maliyeti ucuz olacak isimler araştırılmalı. sadece yerlilerle olmaz, yusuf un yanında şu takımdan emenike gibi bir canavar daha çıksa fena mı olurdu, mesela yani ? ofuedu var ancak şuan için yetersiz gözüküyor. yinede şuanki mevcut kadronun hücumcularından daha fazla katkı yapar orası kesin !

ersun yanal olsa 1461 i çok güzel kullanırdı, faty papy yi aldırdığında adam fifa tarafından afrika kıtasında geleceği olan ilk 10 topçu arasındaydı, brüls alındığında belçika ümit millisinin kaptanıydı. böyle geleceği olan adamlar alınmalı 1461 e, iyi bir scout sistemi şart... ersun yanal yok, ee bu işe kafa yorması gereken kişide bence mustafa reşit akçay değil... zaten onunda sezon sonu bırakma olayı var, bu işe nasıl çare bulacaklar merak ediyorum. mustafa hocanın gidişi çok üzücü olur.

Ertan1982
31.03.2013, 18:36
samsuna koyalim bu saaten sonra yeter.paf takimiz ile onlari yolcu etmek lazim.sonra hakli olarak agliya bilirler.ama bizim yönetim o macida verir bazilari samsun kalmasi istedikleri icin.

Furkan Özdem
31.03.2013, 18:45
Onur'u gönderip Trabzonspor kalesini Fatih'e emanet edenler var. Hey gidi...

Öznur61
31.03.2013, 19:13
bu mağlubiyetin ardından bide trabzonspor yenilseydi benim çok çok kötü olurdu (en azından bazı şeyler :))

ahamitokutan
31.03.2013, 19:47
iyi oldu yenildikleri üzülmedim.biraz gündemden düşsünler yoksa satacak bu hainler bu takımı.

vendercan
31.03.2013, 19:59
Barış Memiş'i neden hiç oynatmıyor Mustafa Hoca?..Takımın ihtiyacı ortadayken!..

Ilelioglu
31.03.2013, 20:03
Barış Memiş'i neden hiç oynatmıyor Mustafa Hoca?..Takımın ihtiyacı ortadayken!..

Evet ilginc. Mehmet Siddik israrini anlamis degilim zaten.

..

serdar
31.03.2013, 21:43
Iyiki yenildik... Cok sevindim...

memozcan
01.04.2013, 00:36
bora sevim maçtan en az 5 dakika çaldı, abdullah halman da biraz zorlasa o kadar çalacaktı nerdeyse.. bu kadar gereksiz bir golcü olur mu? son düdük çalmak üzere çaprazdan vole deniyorsun, boşta o kadar adam varken..

Veysel
01.04.2013, 00:58
Sokrates yapayım o bazılarına hocam :)

Tapatalk

Ertan 51
01.04.2013, 09:30
samsuna koyalim bu saaten sonra yeter.paf takimiz ile onlari yolcu etmek lazim.sonra hakli olarak agliya bilirler.ama bizim yönetim o macida verir bazilari samsun kalmasi istedikleri icin.
İlk 2 yi bende istemiyorum yoksa satacaklar takımı,
play-of a kalalım mümkünse adaşımın dediği gibi samsunu yenelim ve mümkünse düşürelim yeter,niye bunu diyorum, dün bizle alakası olmayan bir maçın 61. dakkasında edilen küfürler,maç sonu mayası bozuk bir futbolcusunun TS ye dil uzatması.
1461 takımı yürekli ve hissiyatlı uşaklardan kurulu,bunu dikkate alacaklardır;)

Trabzon34
01.04.2013, 09:33
Ne diyebiliriz ki bu takıma.. pek iyi oynamadık.. rakip bizden bugün daha çok mücadele etti.. üstelik rakip ligde pek de fazla bir derdi olmayan bir ekip.. onlarda bunun rahatlığı, biz de mücadelenin içinde olmanın verdiği stres yetmiyormuş gibi takım iyi giderken her şeyi bozma misyonu üstlenmiş yöneticilerimizin "şampiyon olursa satılıcak", "satışı için x ile görüşülüyor"..," x ile anlaşılamnadı y ile görüşülüyor"... gibi haberlerle takımı geriye itme çabaları... Bumu görelim, fark edelim.. Yönetimimiz bu takımın süper lige çıkmasını istemiyor.. Hatta o mücadelenin içinde olmasını bile istemiyor.. kafalarında "ya düşmesinler, orda takılsınlar.." var.. Bu motivasyonla başarı gelmez.. sonuçta bunlar genç oyuncular.. ki tecrübeli bile olsa bu"satılma" muhabbetleri insanı etkiler.. canları sağ olsun.. bu sezon hoş bir iz bıraktılar kalplerimizde.. Keyfini çıkaralım.. çünkü üzülerek söylüyorum hocamız sezon sonu gidebilir.. oyuncuların ise a takıma almadıklarını satabilirler.. seneye bu takımdan geriye pek bir şey kalmayabilir.. o yüzden keyfini sürelim.. Trabzon da olanlardan maçlarına gitmelerini rica ediyorum.. Gerçi şimdiye kadar hiç gitmeyenler ne diye gidicekler bilmiyorum ama, bir umut işte.. Benim için bu sezon kalan tek maç samsun maçı.. onu da kazanırlarsa başka da bir isteğim yok..