PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR - V.Manisaspor

Sayfa : 1 2 3 4 [5]

karaca
14.08.2006, 10:07
Bende AĞaoĞlunu İsteyenlerdenİm Ne Yazikkİ Trabzon YÖnetİmİ Tam Olarak SeÇİmle İŞ BaŞina Gelmİyor DÜn AkŞam Telegolu Seyrettİysenİz Bazi Şeyler Dahada BerraklaŞiyo
MaÇa Gelİnce Hem YÖnetİm Hemde Lazaronİ Becerİksİzlİklerİnİ Ortaya Koyuyor
HÜseyİnİ Zenİt İstemİŞ DÜn AkŞamdan Sonra Satalim Gİtsİn
Merak Edİyorum Ergİn KeleŞ Ne Zaman Bu Takimda 90 Dakİka Bİ MaÇ Oynayacak Ta İtalyayaÜÇ Gol Atan Bu Adami İzleyebİleceĞİz
Olay Öze DÖnmektİr
Olay Trabzonun YÜcelmesİnİ İstemektİr
Şu Ankİ YÖnetİ Sadece Kendİ İsİmlerİnİ YÜceltmek İÇİn Orda
Lazaronİye 1 Mİlyon Halİle 1 Mİlyon
Bu DeĞİrmenİn Suyu Nerden Fatİhİn Parasi
Taraftarin Sabri Bİttİ
KonuŞan DeĞİl İŞ Yapan YÖnetİ İstİyoruz
Albayrak DÜn Hakem Hakkinda KonuŞurken Kendİ AcİzlİĞİnİ Ortaya KoymuŞtur
Bunlari SÖylemek DeĞİl SeÇİmİne Yardim EttİĞİn Ulusoyun
Kapisini Çal Hakkini Ara
Galatasaraya Kupa VereceĞİne Trabzonun İŞİne Baksin
Yerİ Gelİnce Trabzonluyum Dİye Dolanmasini Bİlİyor
Trabzonspor Kendİnİ Bulmali

kolombo
14.08.2006, 10:07
Trabzonspor yeni bir yapılanma içerisinde bu tür sonuçlara kendiniz alıştırın bu takım kazanmaya alışana kadar baya puan kaybedecez. Ancak sabredilirse gelecek adına güzel sinyaller veriyorlar. En büyük soru işareti Lazaroni... Hüsnü Özkara kendisini yönlendirmesi lazım... Aklıma Şenl Güneş geldi birden yardımcı antröner olduğu yıllarda az hocanın ayağını kaydırmadı. Hüsnü Hoca erken mi başladı bu işe artık bilemiyorum...
Olacak olacak herşey güzel olacak...
kardeş çok ii niyetlisin ama bence kendini kandırıyorsun.

kolombo
14.08.2006, 10:10
arkadaşlar ağaoğlu radyosporda her pazartesi saat 12-13 arası canlı yayında bence grup olarak ufakdan kulağına su kaçırmamız lazım...

Emorfo
14.08.2006, 10:10
kardeş çok ii niyetlisin ama bence kendini kandırıyorsun.

Ben düşüncelerimde, ön yargılarımda pek yanılmam... Bu takımdan zaten sezon başında dediğim gibi şampiyonluk felan beklemiyorum ancak sabredilirse yönetimin söz verdiği 3 sene içerisinde şampiyonluk hedefi gerçekleşir diye düşünüyorum...

kolombo
14.08.2006, 10:14
Ben düşüncelerimde, ön yargılarımda pek yanılmam... Bu takımdan zaten sezon başında dediğim gibi şampiyonluk felan beklemiyorum ancak sabredilirse yönetimin söz verdiği 3 sene içerisinde şampiyonluk hedefi gerçekleşir diye düşünüyorum...karedş nerede yaşıyosun bilmiyorum ama trabzonda, yönetim içine bakınca aynı takımdaki gibi huzur ve istikrar yok bence bu şartlarda senin beklentinde bana göre bir hayal

Emorfo
14.08.2006, 10:17
karedş nerede yaşıyosun bilmiyorum ama trabzonda, yönetim içine bakınca aynı takımdaki gibi huzur ve istikrar yok bence bu şartlarda senin beklentinde bana göre bir hayal

Trabzon'da zaten hiç bir zaman birlik sağlanamadı ki Trabzon'da herşeyin içinde bir ayrılık var gurbette birbirine destek veren Trabzonlular, Trabzon'da bir birlerini xxxxxxxx derdinde. Bence sen fazla Ağaoğlu hayalleri kuruyorsun ki temennilerini yazmışsın...

ÇaGaTaY
bjk yapamadığımızı yaptı.ricardinhjo yu aldı... bizim hala çalışmalar sürüyor.3 maçta galibiyet yok!!!

Külünkoğlu
Öyle bir maç oynandı ki, bu maç kadar takımı, taraftarı ve yöneticiyi bu kadar deşifre eden maç yoktur heralde.

Takım: Yazmaya elimizin gitmiyor ama biz yine de yazalım bu takım kanatlardan açık veriyor, orta göbekden defalarca deliniyor, Savunma mı yapıyor ? orta sahada hiç yoksun keza forvette de adama sorarlar sen ne oynuyorsun ne yapıyorsun. Hangi mevkiyi tutmaya kalksan kopuyor. Onun için daha fazla yazmayacağım.

Teknik adam: Birleri bu adama Trabzonda Trabzonspor'un tek bir amacı olması gerektiğini iyi anlatması gerekiyor. Takımın gole ihtiyacı olduğu anda forveti üçlemek yerine gole en yakın iki adamı dışarı almak neyin nesidir ? beraberliğe mi yatıyorsun ? Özellikle Yattara'yı dışarı alarak takımın zaten birkaç gram olan ruhunu bitirdin. Sende bu keşmekeşlik ve aymazlıkdan yeterince nasibini almışsın anlaşılan.

Yönetim : İlk maç ve İstifa sesleri aklınıza bir şey geliyor mu ?

Taraftar : Zerre kadar övgü ve iyi niyeti haketmiyor. Takımı desteklemek adına kalearkasındakiler hariç hiçbir şey yapmayan güruh sadece hakeme homudandılar ama sadece homurdandılar. Ofsayttan bir penaltı veren nerdeyse bütün takdir haklarını vestel'e veren hakemi protesto bile edemediler. Maçın sonlarına doğru yapılan Fatih Tekke tezahuratını yapanlar arasında eminimki bir çoğu da Fatih bizdeyken sövüp saymasını da iyi bilirlerdi. İdda ediyorum Türkiye liglerinin en kötü taraftarı bizde. Bir an önce stadın inşasına başlanılması ve Trabzonsporun derhal bu şehirden uzaklaşması gerekiyor.

İpliğimizi tez zamanda pazara çıkan Vestel'e ve babasını aratmayan cem deda'ya teşekkürler.

G.YAZICI
14.08.2006, 10:18
Yazik Çok Yazik .....

mahmuter61
14.08.2006, 10:18
Resmi sitede Albayrak ve seyitoğlu komik açıklamalar yapmış.Ya kardeşim neyin zamanıbe!Ne zamanından bahsediyosunuz!!!Nerdeyse 1 senedir takımın başındasın öyle abidik gubudik transferle şampiyonluğa oynanmaz.Kimse şampiyonluk hayali kurmasın gerçekçi olalım artık.Her sene küçülüyoruz dağılıyoruz.Lazoroninin kariyeri ne?Vahid hocayı bombardumana tutanlar nerede???Taraftar olarak artık uyanmalıyız!Bu yönetim parasız ve parasız şampiyon olunmaz!Reklam için oraya gelenleri lanetliyorum!Bu taraftarı hiçe sayanlara yazıklar olsun!Avni Akeri uzun zamandır böyle dolu görmedik ve bundan sonrada göremeyiz!!!İlk geldiğinde sevindiydik ama büyük hayal kırıklığı yaşattın sayın başkan.İyice düşmeden git artık iyice taraftar sana yüklenmeden git de kurtulalım!!!

kolombo
14.08.2006, 10:21
Trabzon'da zaten hiç bir zaman birlik sağlanamadı ki Trabzon'da herşeyin içinde bir ayrılık var gurbette birbirine destek veren Trabzonlular, Trabzon'da bir birlerini dikmenin derdinde. Bence sen fazla Ağaoğlu hayalleri kuruyorsun ki temennilerini yazmışsın...xxxxx fikirine sonuna kadar katılıyorum birlik ve beraberlik anlamında. benim ağaoğlu hayalimin senin 3 yılı içindeki şampiyonluk hayalinden daha gerçekçi olduğunu düşünüyorum.şunuda biliorum ki bu klübe ondan başka güzel günler gösterecek kişi olamaz.bildiğin biri varsa söyle..

kudu_61
14.08.2006, 10:22
arkadaşlar ağaoğlu radyosporda her pazartesi saat 12-13 arası canlı yayında bence grup olarak ufakdan kulağına su kaçırmamız lazım...

Bence bu işin peşinden çok koşmayalım arkadaşlar adam Türk futbolunu kurtarıyor ona çok ihtiyacımız varken yanımızda olmadı o hep türk futbolunu kurtarmaya çalıştı bırakalım kurtarsın

G.YAZICI
14.08.2006, 10:22
Bu Kadar Acİz Bİr Futbol AnlayiŞini Anlayamiyorum Ne Defans Ne Orta Saha Ne Forvet HİÇ Bİrsey Yok Takimda Ondan Sonra Çikacaksin Yok Hakem Puanimizi Çaldi Yok Öyle Yok BÖyle GeÇelİm Bunlari Kerİz Yok KarŞinizda Bu Futbolla Birakin ŞampiyonluĞu BeŞİncİ Falan Olalim Yeter Bİze

champions
14.08.2006, 10:24
tek forvetle hiçbişey yapamayız acilen çok iyi bi forvet alınması ve umutla yanyana oynaması lazım

Emorfo
14.08.2006, 10:25
Ağaoğlu'nu bende çok severim Trabzonspor'a başkan olarak yakışacağını düşünüyorum... Ancak sürekli hoca yönetim değişiklikleri bize çok zaman kaybettirdi. Sürekli deneyerek ne zaman aradığımız hocayı ve yönetimi bulacağız... Siyasiler gibi denemediğimiz adam mı kaldı :)

G.YAZICI
14.08.2006, 10:26
Lanet Olsun BÖyle Kadere .... Her Sene BÖyle İŞte Bİr Umut Dİyoruz Ama Lİg BaŞlamadan Hayallerİmİz Bİtİyor Yaziktir GÜnahtir Bu Taraftara...

mahmuter61
14.08.2006, 10:26
Arkadaşım taraftarla ilgili yazına sonuna kadar katılıyorum.Ama bu yönetimin geldiği günden beri ne beklentisi olduğunu anlayamadım!Evet bu takımın başına AHMET AĞAOĞLUNDAN başkası yalandır!!!Hayatımız boyunca da şampiyonluk göremeyiz ve kimse bu yönde tellallık yapmasın.Biribirimizi avutmaya gerek yok!

kolombo
14.08.2006, 10:28
Ağaoğlu'nu bende çok severim Trabzonspor'a başkan olarak yakışacağını düşünüyorum... Ancak sürekli hoca yönetim değişiklikleri bize çok zaman kaybettirdi. Sürekli deneyerek ne zaman aradığımız hocayı ve yönetimi bulacağız... Siyasiler gibi denemediğimiz adam mı kaldı :)ağaoğlunun denenme gibi bi durumu söz konusu değil sanırım. bilgi olarak fazlası ile ona güveniyorum.en önemli özelliğide şu andaki vizyonu ve elini atmış olduğu işlerdeki takipciliği ve başarısı...

tsligenc
14.08.2006, 10:29
Bole taraftar olmaz.
Arkadaslar inanın dogruya dogru GS,FB,BJK maclarını izlerken basım agrıyo butun mac tirbunler deli gibi bagırıolar. Ama bizim avnii akerde sorsan dunyanın en süper taraftarlıgı yapılıyor ama nedense tvden biz bişe duymuors. Bence bizim tribunlerde cok gusel cekirdek yeniyor. Ve ancak umut gol kacırınca takım üzerine gölge etmek istercesine Fatih Tekke tezehuratları. 22 yasinda futbolcuya yapılcak iş midir bu? Son 20 dak mac 1-1 bizim statta çıt yok, yattara da cıkınca herkes bitse de gitsek dermişcesine ne takımı ateşleyen bişe var, ne de en kucuk bi tezahurat. FB yi son dakka aldgı maclarla ballı takım die adlandırırken hic kimse farketmio fb nin son 20dak içinde taraftarın destegiyle nasıl gaza geldiğini.
Yok yok bu taraftarlıkla şampiyon fln olunmaz. O kadar Ts yi seven taraftar tribunde bagırmazken Hasan haricinde diger futbolcuların canlarını ortaya koymasını bekliyosunuz.

G.YAZICI
14.08.2006, 10:30
Ayip Beyler Ayip Ya Bu İŞİ Yapin Yada Defolun Gİdİn Futbolcular,teknİk DİrektÖr,yÖnetİm Her Kİmse Bu İŞİn Sorumlusu Artik Bulamiyorum Bunun Cevabini Kanser Gİbİ BİŞey İŞte Bu Takimin Rahatsizligi Hep ÇÖzÜmsÜzlÜk....

DİNÇ
14.08.2006, 10:32
Ben düşüncelerimde, ön yargılarımda pek yanılmam... Bu takımdan zaten sezon başında dediğim gibi şampiyonluk felan beklemiyorum ancak sabredilirse yönetimin söz verdiği 3 sene içerisinde şampiyonluk hedefi gerçekleşir diye düşünüyorum...

Biz 22 yıldır ne 3 seneler bekledik...Daha 200 yıl bekleriz...
Bu yönetim varken takımın yeri 9-14.lük arası...Başkan ve Lazaroni olmasın Bu takım ilk 8 arasında yerini alır...
Bu yönetimden salata ve cacık dahil hiç bir şey olmaz....
Adam çıkmış hakeme laf ediyor....Nedir maksadın?

V.Manisanın penaltısı offside değil...
Yattaranın pozisyonu penaltı değil...

Ha tamam bazı pozisyonlarda hakem hata yaptı...Ama lehimize de hata yaptı...

Trabzonspor öze dönmedikçe istanbul artıkları ve küme düşme adayı olan takımlardan alınan futbolcularla bir yere varılmaz...

Bu sene şampiyonluk gitti gibi birşey...Boş yere F.Akyele,Çağdaşa,Ö.Rızaya,Erdinçe,Gökdenize,Hüseyi ne,Musaya para kaçırmayıp,teşekkür edip takımla ilişiğini keseceksin...Paf takımında iyi oyuncuları alacaksın takıma....
Bu sene pişirip seneye ya da sonraki seneye inançla şampiyonluk adayı olursun...

Daha sezonun başı,herşey düzelir,zaman lazım diyenlere de şunu söyleyebilirim,
Bu zamanı gençlerimize harcayalım...Bu sene Atı alan üsküdarı geçmek üzere...
Karamsar ve hayalci değilim...Gerçekleri anlatmaya çalıştım...

kolombo
14.08.2006, 10:32
benim bundan sonrası için yönetimden ve hocadan çok fazla bi beklentim yok ama öyle zannediyorum ki bu klübe gönül verenler olarak en yüksek oranda etrafında birleşecek olduğumuz kişi sayın ağaoğludur sanırım mevcut yönetimi rencide ve al aşağı etmeden taraftar grupları olarak ağaoğlunun etrafında birleşebiliriz...

Külünkoğlu
14.08.2006, 10:34

Bunları neye dayanarak söylüyorsun ?

bordox
Dün akşamın en önemli sorunu orta sahada Gökdeniz'in oyuna ne hücümda ne de defansda hiç bir katkısının olmamasıdır.O kadar rezalet top oynadı ama Lazaroni ona 90 dakika sabretti,gitti sahanın en iyilerini Yattara ve Umut'u çıkardı.Gökdeniz'e bu lüksü nasıl tanıyorlar anlamıyorum.Yattara bile adam kovalıyor,kaybettiği topun peşine gidiyor.

Bu orta saha nasıl ayakta kalsın nasıl top yapsın bu şekilde.
Marcelinho pas dağıtımında bence iyiydi ama kaçırdığı poziyonlar oldu iki tane net o pozisyonları onun kalitesindeki adamın atması gerekirdi.Sol kanat diye bir şey yok.Sağda Fatih Akyel vasat,onun yerine giren Musa ondan da kötü.

Dün Tolga helal olsun dedirtti.Bu adamı harcamamak gerekiyor.Jefferson'a yol verilsin bence.Boşa kontenjan kaplıyor.

Bir maçta bir futbol takımı için hangisi daha sinir bozucudur,rakibin iyi olması mı yoksa hakemin rezil olması mı?Bence ikincisi Cem Deda hakem falan değil olmaz da klasik Türkiye örneği hatır gönül ilişkisi içinde,baba kontenjanında hakem olmuş bir facia.Peki bizim başkan bu konuda konuşabilir mi?Tabiki hayır çünkü Haluk Ulusoy'u kendisi destekledi.Haluk Ulusoy dün takımının şampiyonluk kupasını verirken gevrek gevrek sırıtıyordu.Selçuk Dereli denen başka bir faciada Kayseri'nin bir penaltısını ve rakibin 10 kişi kalmasını yiyordu.

Taraftarımızda sağolsun yönetim istifa ve Fatih Tekke tezahuratı dışında pek sesini duyuramadı.Trabzonspor ne Nuri Albyarak'ın ne de Fatih Tekke'nin,Trabzonspor hepimizin ama kimin umrundaki.

kolombo
Ayip Beyler Ayip Ya Bu İŞİ Yapin Yada Defolun Gİdİn Futbolcular,teknİk DİrektÖr,yÖnetİm Her Kİmse Bu İŞİn Sorumlusu Artik Bulamiyorum Bunun Cevabini Kanser Gİbİ BİŞey İŞte Bu Takimin Rahatsizligi Hep ÇÖzÜmsÜzlÜk....kardeş bu klübün sorunu ahkamı keseni çok ama elini kaldırıp taşın altına koyanı olmamasından kaynaklanıyor...aynı bu forumdaki gibi....

DİNÇ
14.08.2006, 10:36
Bunları neye dayanarak söylüyorsun ?

http://www.maraton.com.tr/news.php?news_id=13704

Bunu sadece ben değil herkes söylüyor...Taraflı ya da tarafsız...

Külünkoğlu
14.08.2006, 10:39
Kurallar taraf veya tarafsıza göre yorumlanmaz. kural kuraldır.

Ofsayt : Topa vurulduğu anda rakip kale çizgisine en yakın olan futbolcu ofsayttır.
Yani topa vurulduğu anda bayrak kalkar o andan sonra ister elle kafayla gözle topu tutsanda, gol atsanda sonuç değişmez çünkü pozisyon ofsayt'tır.

Penaltı: O hızla giden adama düşmesi için küçük bir dokunuş yeterlidir. Adam bırak dokunmayı Yattarının kolunu sol eliyle arka tarafına doğru itiyor. Bu da futbolcunun dengesini bozmak için birebir hareketlerden biridir. Dışarda yapılmışsa faul içerde ise penaltıdır.

Bunu bilmek için kanser ve sabıkalı yorumlara ihtiyaç yoktur

Emorfo
14.08.2006, 10:41
ağaoğlunun denenme gibi bi durumu söz konusu değil sanırım. bilgi olarak fazlası ile ona güveniyorum.en önemli özelliğide şu andaki vizyonu ve elini atmış olduğu işlerdeki takipciliği ve başarısı...

Trabzonspor'da camia taraftar herkes bütünleşmediği sürece başarı imkansız. Bunu sağlamakta mevcut yönetimin görevi. Saha sonuçları iyi oldukça Trabzonspor başarılı oldukça çatlak ve art niyetli sesler biter herkes hedefe kitlenir. Camia tek bir isim altında birleşmediği sürece şampiyonluk sadece bir hayal... Bu nedenle Ağaoğlu ve ya bir başkası gelmesi bir şeyi değiştirmez. Şu yönetim stad olayını gerçekleştirmeden hiç bir yere gitmemeli...

Emorfo
14.08.2006, 10:43
Bu yönetim varken takımın yeri 9-14.lük arası...Başkan ve Lazaroni olmasın Bu takım ilk 8 arasında yerini alır...

Trabzonspor öze dönmedikçe istanbul artıkları ve küme düşme adayı olan takımlardan alınan futbolcularla bir yere varılmaz...

Bu sene şampiyonluk gitti gibi birşey...Boş yere F.Akyele,Çağdaşa,Ö.Rızaya,Erdinçe,Gökdenize,Hüseyi ne,Musaya para kaçırmayıp,teşekkür edip takımla ilişiğini keseceksin...Paf takımında iyi oyuncuları alacaksın takıma....
Bu sene pişirip seneye ya da sonraki seneye inançla şampiyonluk adayı olursun...

Kusura bakmayın fakat yaşınız kadar futbol seyretmemişsiniz... Futbol kullarını bile değiştirdiniz ne diyim daha :)

DİNÇ
14.08.2006, 10:45

Ofsayt : Topa vurulduğu anda rakip kale çizgisine en yakın olan futbolcu ofsayttır.
Yani topa vurulduğu anda bayrak kalkar o andan sonra ister elle kafayla gözle topu tutsanda, gol atsanda sonuç değişmez çünkü pozisyon ofsayt'tır.

Penaltı: O hızla giden adama düşmesi için küçük bir dokunuş yeterlidir. Adam bırak dokunmayı Yattarının kolunu sol eliyle arka tarafına doğru itiyor. Bu da futbolcunun dengesini bozmak için birebir hareketlerden biridir. Dışarda yapılmışsa faul içerde ise penaltıdır.

Hocam yapmayın Allah Aşkına,
Kuralları bir tek siz biliyorsunuz...
Adam bak ne güzel anlatmış, pozisyonda olan Offside değil...Diğeri pasif...

Yattaranın pozisyonu da temiz...Öyle bir kendini yere attı ki,beraber maç seyrettiğim 5 Trabzonsporlu arkadaşlarla pozisyonu tartışmadık bile....
Adam kolundan çekiyor ama yattara da çekiyor...Yattara öyle bir kendini yere atıyor ki önce düşeceği yeri hazırlıyor sonra düşüyor ama düşmesi gereken yerin ters tarafına...
Fizik kuralları altüst...

Ayrıca hakem berbat dahi olsa biz hakemden de berbattık...

frango
14.08.2006, 10:47
evet hakem kötü olabilir ama unutmayalımkı takımda en az onlar kadar kötü idi

Travelair
14.08.2006, 10:48

Zeki Çol'a dün akşamki yorumlarından ötürü gönderdiğim e-mail

Merhaba adım Akın. Trabzonspor taraftarıyım. 13 Ağustos 2006'da TRT 1'deki spor programınızda Trabzonspor'un pozisyonlarını yorumlamışsınız.

Futbol kuralları bilginizle demişsiniz ki "Bilmeyenler de öğrensin Fifa yeni kural çıkarttı, aktif sahada olsa bile topa dokunmazsa ofsayt olmaz. Bu nedenle pozisyonda ofsayt yok sonraki el hareketi penaltı"

Bu anlayışınızla ofsayt diye bir kuralın olmaması lazım. Ofsayt kuralında şöyle bir incelik de vardır. "Eğer rakip oyuncu aktif alanda top kendisine gelmediği halde ofsayttaysa kaleciyi şaşırtıyor demektir ve ofsayt sayılır"

Geçtiğimiz yıllarda Fenerbahçe maçlarında da bu tür haksızlıklar yapılmıştı Trabzonspor takımına. Haydi bunları geçtim bu kadar bariz ofsaytı nasıl görmezden gelip topun ayaktan çıktığı anı baz almazsınız? Sizin dediğiniz kural, topun gittiği yönde bulunan 2 yakın oyuncu için geçerli değildir. Farklı taraftarda bulunan uzak oyuncular için geçerlidir. Aksi halde ofsayt kuralı diye birşey kalmaz kaos olurdu. Acaba bu yanlış yorumunuza İstanbul takımlarının maçlarında da devam etme lüksünüz olacak mı çok merak ediyorum

Ardından yine bir yorumunuzda Yattara'nın ceza sahası içindeki düşürülüşüne "Yattara'ya yeteri kadar darbe yapılmadı. O darbeyle düşmemesi lazımdı" demişsiniz. Yattara o pozisyonda hızlı gidiyordu ve ceza sahasına girerken tabiri caizse "bir viraj" alıyordu. Rakibi de kolundan tutmuş çevirmiş Yattara'yı. Eğer geçmişte futbol oynadınızsa bunlar ışığında bu darbenin düşürülmek için yeterli bir darbe olduğunu anlamış olmanız lazımdı. Şayet tabiki elinizde bir "Darbe cetveli" yoksa...

Velhasıl görüşlerinize katılmıyorum. Siz ki Trabzonspor'u senelerce yazdınız. Böyle yorumlar yapmaya hakkınız yoktu. Yorumlarınızda adaleti sağlayamadınız

Külünkoğlu
14.08.2006, 10:49
@bmteam
Saçmalama, şurda bir izahat yapıyoruz. herşeyi bildiğimizi de nerden çıkardın ? Bir haltı erman toroğlu söyledi diye sanki hüküm verildi ve değiştirilemez. toroğlu'nun salakça yapılan yorumuna taraflı tarafsız demen hiçde doğru bir yaklaşım değil bu yoruma da hiçde katılacak değilim.

Ceza sahasının köşesinden penaltı noktası üzerine orta yapılacak ve burdaki iki oyuncudan birine pasif ofsayt diyeceksin kargalar bile güler buna.

bordox
14.08.2006, 10:52
Hocam yapmayın Allah Aşkına,
Kuralları bir tek siz biliyorsunuz...
Adam bak ne güzel anlatmış, pozisyonda olan Offside değil...Diğeri pasif...

Yattaranın pozisyonu da temiz...Öyle bir kendini yere attı ki,beraber maç seyrettiğim 5 Trabzonsporlu arkadaşlarla pozisyonu tartışmadık bile....
Adam kolundan çekiyor ama yattara da çekiyor...Yattara öyle bir kendini yere atıyor ki önce düşeceği yeri hazırlıyor sonra düşüyor ama düşmesi gereken yerin ters tarafına...
Fizik kuralları altüst...

Ayrıca hakem berbat dahi olsa biz hakemden de berbattık...

Penaltı pozisyonundan sonra yine ilk yarıda Tolga'nın son anda köşeden çıkardığı pozisyonda da pasif ofsaymıydı acaba?
Hakeme fatura etmek değil amaç bir takımı berbat bir hakem kadar hiç bir şey bozamaz.Simek'i bile çıldırttı.

DİNÇ
14.08.2006, 10:53
Kusura bakmayın fakat yaşınız kadar futbol seyretmemişsiniz... Futbol kullarını bile değiştirdiniz ne diyim daha :)

Sen merak etme çok maç seyretmem ama 30 yaşıma kadar futbol oynadım...(Halı sahada değil)
Futbol oynamayan maçta kimin ne yaptığını anlayamayabiliyor...

Külünkoğlu
14.08.2006, 10:54
Avantaj kurallarını defalarca hiçe saymasını hiç karıştırmayalım. yoksa ona da bir kulp bulunur hali hazırda bekleniyor zaten.

DİNÇ
14.08.2006, 10:58
@bmteam
Saçmalama, şurda bir izahat yapıyoruz. herşeyi bildiğimizi de nerden çıkardın ? Bir haltı erman toroğlu söyledi diye sanki hüküm verildi ve değiştirilemez. toroğlu'nun salakça yapılan yorumuna taraflı tarafsız demen hiçde doğru bir yaklaşım değil bu yoruma da hiçde katılacak değilim.

Ceza sahasının köşesinden penaltı noktası üzerine orta yapılacak ve burdaki iki oyuncudan birine pasif ofsayt diyeceksin kargalar bile güler buna.

Hocam kargalar gülüyor ama hakemler gülmüyor...
Ayrıca sadece erman toroğlunun yorumu değil sana onlarca link veririm bu pozisyonlar için ama vaktim yok...

Bizim burada yapmamız gereken hakem şöyle olduğu için yenildik demek değil...Takım kötü...Ölüyü nasıl diriltiriz...Ona bakalım...En kolay olanı hakem penaltı verdi vermedi diyerek oyalanmak...Tecrübe ile sabittir...
Allah sonumuzu hayır etsin...
İnşallah yakında düzeliriz...

Emorfo
14.08.2006, 10:59
Sen merak etme çok maç seyretmem ama 30 yaşıma kadar futbol oynadım...(Halı sahada değil)
Futbol oynamayan maçta kimin ne yaptığını anlayamayabiliyor...

30 yaşına kadar futbol oynayıp ceza sahasına yapılan ortada önde olan rakip oyuncunun ofsayt olduğunu ve ya olmadığını Erman Toroğlun'dan öğreniyorsanız boşuna futbol oynamışsınız... Benim de 4 sene amatör futbol yaşantım oldu forvet oynardım sık sık ofsayta kalırdım öğrenene kadar baya sıkıntı çekmiştim. Bu pozisyona ofsayt değildir diyen insanın futbol bilgisinden şüphe ederim...

Külünkoğlu
14.08.2006, 11:00
Bizim kötü olduğumuzu söylemeye gerek yok, ama hakemi haklı çıkarmaya da gerek yok.

cagatay006
14.08.2006, 11:02
Turkcell Süper Ligi Puan Durumu

Sıra Takımlar O G B M A Y Av. P

1 Fenerbahçe 2 2 0 0 8 0 8 6
2 Konyaspor 2 1 1 0 2 1 1 4
3 V.Manisaspor 2 1 1 0 2 1 1 4
4 Kayserispor 1 1 0 0 1 0 1 3
5 Beşiktaş 2 1 0 1 2 2 0 3
6 Sivasspor 2 1 0 1 2 2 0 3
7 Gençlerbirliği 2 1 0 1 2 3 -1 3
8 K.Erciyesspor 2 1 0 1 2 7 -5 3
9 B.B Ankaraspor 2 0 2 0 2 2 0 2
10 Ankaragücü 2 0 2 0 1 1 0 2
11 Sakaryaspor 2 0 2 0 1 1 0 2
12 Antalyaspor 2 0 2 0 0 0 0 2
13 Galatasaray 1 0 1 0 1 1 0 1
14 G.Antepspor 2 0 1 1 2 3 -1 1
15 Bursaspor 2 0 1 1 1 2 -1 1
16 Denizlispor 2 0 1 1 1 2 -1 1
17 Ç.Rizespor 2 0 1 1 0 1 -1 1
18 Trabzonspor 2 0 1 1 1 2 -1 1

şu hale bak yazıklar olsun

Remzi
14.08.2006, 11:02
30 yaşına kadar futbol oynayıp ceza sahasına yapılan ortada önde olan rakip oyuncunun ofsayt olduğunu ve ya olmadığını Erman Toroğlun'dan öğreniyorsanız boşuna futbol oynamışsınız... Benim de 4 sene amatör futbol yaşantım oldu forvet oynardım sık sık ofsayta kalırdım öğrenene kadar baya sıkıntı çekmiştim. Bu pozisyona ofsayt değildir diyen insanın futbol bilgisinden şüphe ederim...
++++++++++++1967

iyattara
14.08.2006, 11:03

evet 8 sene once ofsayt tanımı boyleydi keşke yine 8 sene once olsa da ofsayt olsaydı pozisyon, ama maalesef artık ofsayt olan adama dogru top atılmadan adam topla buluşmadan bayrak kalkmıyor

ts_fan
14.08.2006, 11:05
Maçın hakemi rezalet ötesiydi ama bizim taraftarda hep aynı terane.Neymiş efendim takım hocadan daha kötüymüş.Eyvallah takım çok kötü olabilir ama takımın kötü olması demek hakemin tüm kararlarında aleyhimize düdük çalabileceği anlamına gelmemeli.Bariz ofsayt olan bir pozisyona uzanmış bir el neticesi aleyhimize verilen penaltı, rakibini süratle geçip ekarte ettikten hemen sonra çekilme sonucu çalınmayan penaltımız, en az 3-4 kere bariz avantaj olan atağımızın art niyetli bir şekilde kesilmesi, ...Hakem hakemliğini yapacak, hakem sahaya çıktığında bir takım kötü oynamışmış, zaten galibiyeti haketmemişmiş v.b türevi şeylerin arkasına sığınamaz ve bunların takdiri ne hakemin işi, ne de futbolu çok bilen!!! taraftarın işidir.

DİNÇ
14.08.2006, 11:06

Kardeşim...
1. Boşuna futbol oynanmaz...Para kazandım...
2. Erman Toroğlu dahil herkesten birşeyler öğrenmeye çalışırım...Senden bile...Ama senin de bilgilerini UpDate etmen gerekiyor herhalde...
3. İki pozisyona takılıp kaldınız...Bunu anlatmaya çalışıyorum...Avantaj kuralları alt üst oldu...Hakem kartları ortalığa saçtı...

TSelif
14.08.2006, 11:08
Allah aşkına biri şu cem'lere dur desin artık ..

ts_fan
14.08.2006, 11:11
Allah aşkına biri şu cem'lere dur desin artık ..

Alacağız birini aşağıya, öyle görünüyor:)

sarman61
14.08.2006, 11:11
hakem neyi katletti yaa, tamam birkaç pozisyonda oyunu durdurdu gereksiz yere onun dışında penaltımız verilmedi, onların penaltısı penaltı değildi öylemi.. sen eline öyle smaç yapar gibi uza-tırsan topa ofsaytı değil seni elini görür hakem, yattara sende kolunun çekildiği tarafa değil aksi yönüne düşersen hakem bunuda yemez, bu kadar basit eğer yattara kolunu çekildiği yöne doğru dtüşsse idi bakın nasıl verilirdi o penaltı..

Arkadaşım sen maçı nerede izledin bizim penaltı pozisyonumuz penaltı tamam ama onların aynı pozisyonu oldu musa büyük dü yanlış hatırlamıyorsam orta yaptı ceza sahası içinde rakip oyuncu koluna değdi bu da penaltı olacak o zaman bu yan hakem ilk yarıda stepanovun kini gördüde bunu mu görmedi. Yattaranın penaltısı nerde. Bir de avantaja bırakma diye bir olay var. Bu hakam avantaja bırakma olayını kavrayamadı. Galiba. birisi buna öğretsin avantaja bırakma işini.

Travelair
14.08.2006, 11:13
Kardeş o pozisyonlarla maçlar gidiyor. 3 ukalalara karşı penaltılar çalınmıyor. Nasıl şampiyonluğu kaybettik son zamanlarda bir oralara da bak istersen. 2 pozisyon deyip geçiştirilecek işler değil bu. Dünyanın parası emeği yatırılıyor buraya. Kendi aramızda dahi birlik yok. Hala bilmemkimin linkleriyle bilmemkimi savunuyoruz. Sanki bilmiyorum hakemlerin ne olduklarını. Kendini kandırma bizi de kandırmaya çalışma tabiri caizse

Emorfo
14.08.2006, 11:13
Kardeşim...
2. Erman Toroğlu dahil herkesten birşeyler öğrenmeye çalışırım...Senden bile...
3. İki pozisyona takılıp kaldınız...Bunu anlatmaya çalışıyorum...Avantaj kuralları alt üst oldu...Hakem kartları ortalığa saçtı...

Para kazanmanız güzel tabiki sonuçta futbolculuk bir meslek... Bu gün hakem iyi maç yönetti diyen spor yorumcularının yorumları, aynı hakemin aynı kararları bizim lehimize verseydi aynı pozisyonda biz penaltı atsaydık aynı poziyonlarda rakibin atakları avantaj kuralına bakılmadan kesilseydi, yattaranın düşürüldüğü pozisyonda rakip futbolcu olsaydı ve penaltı yine verilmeseydi, bu futbol otoritesi olarak geçinen adamların yorumları çok ama çok farklı olacaktı hakem maçı katletmiş olacaktı. Ama Trabzonspor'un aleyhine olduğu zaman herşeyi şirin göstermek için kılı kırk yararlar.

Bu nedenle tv lerde yorumcu diye geçinen gereksiz insanları izlemem yorumlarını ciddiye almam...

bahadır2561
14.08.2006, 11:16
hakem hatalıydı...
taraftar hatalıydı..
yönetim hatalıydı..
t.d hatalıydı..
bi çift lafım var lazaroniye eyy hocam çift ön liberolu oyun oynuyorsun birisi hüseyin görevi kesicilik..diğer ön libero hasan bunun görevi oyun kurmak olmalı ama hasanda o özellik yok..polonya milli takım oyuncusu kenarda oturuyor hasanla baslıyorsun..eyvallah hasan mucadele etti çırpındı ama gel gelelim olmuyor işte...
hüsranlardayız yine..

Erbay
14.08.2006, 11:18
Kendi evimizde oynadık beş dakika baskı kuramadık.Böyle takım olmaz olsun.Marcelinho bile gol atamıyorsa....

FaLqOn_61
14.08.2006, 11:19
Bazı kişiler burda oturmuş penaltı mı değilmi tartışması yapıyor hala.Çok açık ve net bir pozisyon bu.Adam ofsayt durumunda.Kesinlikle penaltı yok.Hakem orda ne yapmaya çalıştı anlamış değilim.PEkiiii sen orda penaltı veriyosun o zaman ne diye kart göstermiyosun.Adam kasıtlı el atmış topa. Başka bir pozisyonda yattara için kendini yere atmış adam diyolar.O kadar hızla giden adama üflesen dengesi bozulur ki adam kolunda tutup çekmiş.Eğer bu penaltı diilse daha hangisi penaltı olacak

Hep bize lehimize değildi de hatalar.Hasanını sarı kartı var.Son zamanlarda birine taban girdi adamın ayağı sakatlandı.Orda niye kart verip dışarı atmadı onu.

Bu hakemlerle Türk Futbolu hiçbir yere gelemezzz!!!!!!

bordox
14.08.2006, 11:21
Kardeşim...
2. Erman Toroğlu dahil herkesten birşeyler öğrenmeye çalışırım...Senden bile...Ama senin de bilgilerini UpDate etmen gerekiyor herhalde...

Sadece tek bir soru cevaplarsan sevinirim,futbol oynamış biri olarak sahada rakibin güçlü olması mı yoksa hakemin rezil olması futbolcuyu daha çabuk oyundan düşürür.
Objektif olarak cevaplarsan sevinirim.

Asla hakemin arkasına sığınmıyorum,kimse de sığınmamalı ama Cem Deda hakem falan olamaz.Olsa olsa babasının kontenjanından torpilli hakem olur.Erman denen adam sanki çok iyi hakem de birde yorum yapıyor.Ağzı laf yaptığı için orda o kabzımal bozuntusu.

ts_fan
14.08.2006, 11:23
TV yorumcularının ağzı ile burda yazılar yazılacaksa, ooo desenize işimiz var.Siz TV'larda yorum!!! yapan o adamları ciddi ciddi izleyip onlardan birşey mi alıyorsunuz, yoksa programın başından sonuna kadar 7 sülalelerine selam mı yolluyorsunuz?Ben selamlarımı yolluyorum, çok keyifli oluyor, deneyin sizde:)

FaLqOn_61
14.08.2006, 11:24
Hımmm bazı kişiler tutturmuş takım iyi oynamadı diye.Allah aşkına fenerin ilk hafta oynadığı oyunun hemen hemen aynısını oynadık dün.Lütfen gerçekçi gözle bakalım oyuna.Takım aslanlar gibi çıkıp oyununu oynadı ama maleseff gol atmaya adamımız yok.Takımda bir golcü adam olsaydı inanın fenerin ilk hafta attığı farkı atabilirdik.Sayısız gol pozisyonumuz var.Acaba daha ne yapması lazım takımın iyi oynaması için???

korsan61
14.08.2006, 11:25
Ben bu hakemi savunan arkadaşları anlamıyorum hakem çok iyi yönetmiş olabilir size göre ama burda trabzonsporun puan kaybetmesinin verdiği üzüntüyle belkide kendimizi rahatlatmak istiyoruz bence kimse bu tetikcileri savunmasın hakem rezildi ve sahaya seyircileri indirmek için elinden geleni yaptı..

Selman
14.08.2006, 11:27
TV yorumcularının ağzı ile burda yazılar yazılacaksa, ooo desenize işimiz var.Siz TV'larda yorum!!! yapan o adamları ciddi ciddi izleyip onlardan birşey mi alıyorsunuz, yoksa programın başından sonuna kadar 7 sülalelerine selam mı yolluyorsunuz?Ben selamlarımı yolluyorum, çok keyifli oluyor, deneyin sizde:)

Sadece selam mı?Arada mail atarak imzalı kaşeli kucak dolusu sevgilerimi iletiyorum.He bu güne kadar mailim hiç okunmadı ama olsun:D

degok
14.08.2006, 11:28

Sevgili yöneticim. Ofsayt ile ilgili olarak söylediğin kuralın uygulaması dünya kupası ile birlikte değişti. Fifa hakemlere artık ofsayt durumunda bayrağı kaldırmadan önce bekleyin diyor. Top eğer ofsaytdaki oyuncuya giderse yada ofsaytdaki oyuncu topa hareketlenirse bayrağı kaldırın diyor. Dikkat edersen pozisyonda önde ofsaytda olmayan bir manisalı topçu daha var. Top onada gidebilir mantığı ile bayrağın kalkmaması doğru bir karar. Ancak ben yan hakemin bunu süzüp de bayrağı kaldırmadığına inanmıyorum. Bence top ofsayttaki manisalıya da gitse kaldırmayacaktı.

DİNÇ
14.08.2006, 11:31
Sadece tek bir soru cevaplarsan sevinirim,futbol oynamış biri olarak sahada rakibin güçlü olması mı yoksa hakemin rezil olması futbolcuyu daha çabuk oyundan düşürür.
Objektif olarak cevaplarsan sevinirim.

Asla hakemin arkasına sığınmıyorum,kimse de sığınmamalı ama Cem Deda hakem falan olamaz.Olsa olsa babasının kontenjanından torpilli hakem olur.Erman denen adam sanki çok iyi hakem de birde yorum yapıyor.Ağzı laf yaptığı için orda o kabzımal bozuntusu.

İkiside birbirinden beterdir...
Rakip iyiyse ayakların titrer...Ne yapacağını şaşırırsın...Sistem mistem işlemez...Top kaleden uzaklaşsın da ne olursa olsun diye bakarsın(Defans oyuncusu olarak)...
Hakem kötüyse sinirlenirsin...Takımda herkes kart görür...Hak eden,etmeyen...

Cem Dedadan hakem olmaz...Çok doğru...
Ama ''Takım iyi...yarışmacı şampiyonluğa oynayacak bir takım kurduk'' diyen insan nasıl?
Ben yenilgiyi ya da beraberliği değil kandırılmayı kaldıramıyorum...
Yoksa hakem filan işin tuzu biberi....

Selman
14.08.2006, 11:36
Niyetleri belli hakemleri, Federasyonun başına geçmesinde emeğimiz olan bir Haluk Ulusoy neden bizim maçlara verir.

Futbolcuyu rakipten çok hakem sindirir.O kadar emek veriyorsun adamın(!) elinde bir düdük herşeyi berbat ediyor.

Maçtan sonra da çıkıp ağlamanın bir faydası yok.(Sözüm paralı başkana)

Hafta 2 olmuş rakiplerimiz aleyhine daha bir tane yanlış düdük yok.Biz nelerle uğraşıyoruz.Ağırlığını baştan koyacaksın.

gerçekefsane
14.08.2006, 11:37
V.manisa'nın pozisyonu ofsaytmış, ofsayt değilmiş bunları geçtim. Trabzonspor sahadamıydı. Trabzonspor futbol takımı ne yaptı. Hiç bir şey.

Lazaroni, yönetime ve futbolculara Puan cetvelini göstereceksin.

yeni transfer gelecekmi, daha neyi bekliyorlar anlayamadım. Madem liste verilmiş, o zaman transferi gerçekleştir, neyi bekliyor yönetim yada KANCA

Erdinç Dilek
14.08.2006, 11:37
Arkadaşım sen maçı nerede izledin bizim penaltı pozisyonumuz penaltı tamam ama onların aynı pozisyonu oldu musa büyük dü yanlış hatırlamıyorsam orta yaptı ceza sahası içinde rakip oyuncu koluna değdi bu da penaltı olacak o zaman bu yan hakem ilk yarıda stepanovun kini gördüde bunu mu görmedi. Yattaranın penaltısı nerde. Bir de avantaja bırakma diye bir olay var. Bu hakam avantaja bırakma olayını kavrayamadı. Galiba. birisi buna öğretsin avantaja bırakma işini.
arkadaştan kart aldım evde izledim maçı. o bahsettiğin ve stepanovun pozisyonuna benzeyen dediğin pozisyonda dikkat edersen oyuncunun kolları vücudu ile bitişik ve sırtını dönerek karşılıyor stepanov ise koluyla birlikte kafasını uzatarak kafa vurmaya çalışıyorum izlenimi vererek pozisyonu örtmeye çalıştı. bu söylediklerim iki pozisyon hakkında tekrar düşünmeni sağlar sanırım. yattaraya müdahale var ama yattara ters tarafa kendisini bıraktığı için hakem beni aldatmaya çalışıyor dedi ve devam ettirdi eğer kolunu çektiği yöne doğru düşse kimse ama kimse es geçemezdi o pozisyonu.. sana katıldığım tek nokta ise evet avantajlarımızı katletti ve kredisini tüketti.

hayat61
14.08.2006, 11:40
Pazar gün 8:45 kalk maça kadar işlerimi bitireceğim diye koşuştur sonuç:İlk yarının son 15 dak dışında kötü oyun,kötü hakem,saman alevi gibi takımı destekleyen taraftar ve şakayla karışık takımı bırakıp başka takım tutacağım diyen bir kardeş oooofffff(demokratız ya tabi bırakabilirsin ama başka takım tutamazsın diye cevap verdim ama ben yine neden Trabzonsporu tuttuğumu tekrar tekrar anlatacağım ne olur ne olmaz)
Berbat oynamamız hakemin hatalarını görmemize engel değil.Hakem kötüydü.Verilen yada verilmeyen penaltı pozisyonlar olmasa hakem maçı iyi yönetmiş olacak mıydı?Kötü yönetimiyle maçın sonucunu etkilediğini düşünüyorum.Ama bizde bu etkiyi yok edecek oyun sergilemedik.Zaten az pozisyon üretiyorsun birde bunları çömerçe harca.Takımda kimin ne yaptığı belli değil kendilerininde bildiklerinden şüpeliyim.
Sezona iyi başladıkta ne oldu;kötü başlayıp iyi bitireceğiz.:)

The Legend
14.08.2006, 11:41
sayın başkan çabuk bi çare bulun eriyoruz.

FaLqOn_61
14.08.2006, 11:42
Arkadaşlar yönetimin adam gibi yönetim olmadığını anlamanın en basit yolu..YAa hangi yönetim uefa ya listeyi verdikten 1GÜN(cük) sonra adam alır.Senin marcelinho yu alacağın heralde 1 günde belirlenmedi dimi. Bakın rakip fenere adamlar daha oyuncuyu(lugano galiba adını tam hatırlamadım) bırak almayı konuşmadan uefa listesine verdiler. Bizim yönetim bu kadar anlıyo futboldan işte.Onlara ver limanı işletsinler...

Burçak
14.08.2006, 11:43
öyle yada böyle bu takımı taban yaptırdılar . göz göre göre hergeçen yıl dahada eriyoruz.
96 yılından beri 10 yıl geçmiş. daha dün gibi hatırlıyorum o günleri. o maçtan sonra trabzonspor 10 yıl geriye gider denirdi. kabullenmek istemezdik. ama daha beter olduk. o günlerde yemin ediyorum oynadığımız maçlarda acaba kaç fark atardık diye muhabbetler ederdik aramızda. kimsenin aklından bırakın kaybetmeyi beraberlik geçmezdi. işte trabzonsporu o halden bugüne getirdiler.
dün avniakerde maçta olanlar bunu daha iyi görebilmiştir. 1 0 yenik durumdayken 1 1 yaptık maçı. bende dahil çılgınlar gibi sevindik. sanki bi avrupa maçında önemli bi takıma gol atmış gibi. sanki şampiyonluk maçıymış gibi. golden 1 dk sonra herkesin sevincini bitirip maça döndüğümüzde kendi kendime sordum. bu sevinç niye.bunlar sıradan maçlardı. böyle maçlarda gol diye bağırır izlerdik maçımızı. bu kadar abartılacak kadar sevinecek bi maçmıydı bu. biz niye bu haldeyiz. vestele karşı berabere olduk diye bu sevinçmi yaşanmalıydı. işte takımın ne hallerde olduğunun en güzel göstergesi bu.
bizi bu hale düşürenlere Yazıklar Olsun..

FaLqOn_61
14.08.2006, 11:46
öyle yada böyle bu takımı taban yaptırdılar . göz göre göre hergeçen yıl dahada eriyoruz.
96 yılından beri 10 yıl geçmiş. daha dün gibi hatırlıyorum o günleri. o maçtan sonra trabzonspor 10 yıl geriye gider denirdi. kabullenmek istemezdik. ama daha beter olduk. o günlerde yemin ediyorum oynadığımız maçlarda acaba kaç fark atardık diye muhabbetler ederdik aramızda. kimsenin aklından bırakın kaybetmeyi beraberlik geçmezdi. işte trabzonsporu o halden bugüne getirdiler.
dün avniakerde maçta olanlar bunu daha iyi görebilmiştir. 1 0 yenik durumdayken 1 1 yaptık maçı. bende dahil çılgınlar gibi sevindik. sanki bi avrupa maçında önemli bi takıma gol atmış gibi. sanki şampiyonluk maçıymış gibi. golden 1 dk sonra herkesin sevincini bitirip maça döndüğümüzde kendi kendime sordum. bu sevinç niye.bunlar sıradan maçlardı. böyle maçlarda gol diye bağırır izlerdik maçımızı. bu kadar abartılacak kadar sevinecek bi maçmıydı bu. biz niye bu haldeyiz. vestele karşı berabere olduk diye bu sevinçmi yaşanmalıydı. işte takımın ne hallerde olduğunun en güzel göstergesi bu.
bizi bu hale düşürenlere Yazıklar Olsun..

Açık ve net

Külünkoğlu
14.08.2006, 11:50
Sevgili yöneticim. Ofsayt ile ilgili olarak söylediğin kuralın uygulaması dünya kupası ile birlikte değişti. Fifa hakemlere artık ofsayt durumunda bayrağı kaldırmadan önce bekleyin diyor. Top eğer ofsaytdaki oyuncuya giderse yada ofsaytdaki oyuncu topa hareketlenirse bayrağı kaldırın diyor. Dikkat edersen pozisyonda önde ofsaytda olmayan bir manisalı topçu daha var. Top onada gidebilir mantığı ile bayrağın kalkmaması doğru bir karar. Ancak ben yan hakemin bunu süzüp de bayrağı kaldırmadığına inanmıyorum. Bence top ofsayttaki manisalıya da gitse kaldırmayacaktı.

Değerli Kardeşim, başta söylemen gerekeni sonda söylemişsin, bu anasını sattıım kuralları neden bizim aleyhimize işler ? Bizim aleyhimize olan bir pozisyon iki türlü yorumlanıyor bilmem ne maddesinin bilmem ne bendini çıkartıyorlar, aynı pozisyonu yok o madde geçerliliğini yitirdi şimdi şu karar var diye %100 ters bir şekilde yorumlanabiliyor.

Ortada bir Türkiye gerçeği var ve bu gerçeklik neticesinde biz her seferinde güme gidiyoruz.

Külünkoğlu
14.08.2006, 11:55
Arkadaşım sen maçı nerede izledin bizim penaltı pozisyonumuz....

arkadaştan kart aldım evde izledim maçı...

Arada bilerek yada bilemeyerek yapılan bu espri kaynamasın. Teşekkürler Erdinç.:)

Ycandan
14.08.2006, 12:01
Sonuçta hakemler sonuca ve şampiyonluğa 100% etki ediyor.Selçuk dereli geçen hafta fenere bu haftada gs ye karşı hem erciyesin hemde kayserinin maçlarının en kritik anlarında hemde kırmızı kartda çıkacağı pzisyonlarda penaltı çalmadı.Cem deda ve yardımcısı rahatlıkla ofsayt kaldırılabileceği ve penaltı çalınabileceği pozisyonlarda hemde Avni Akerde lehimize çalamıyorlar.Sorun tamamen burda.Hekemler neden bize gelince çok cesaretli oluyorlar.Kesinlikle bir şeyler yapılamalı.Bu sezon gittikçe geçen sezona benzemeye başladı.Ha İsmet arzuman ha cem deda ha samsun ha manisa her şey aynı.Sonumuz aynı olmaz inşallah.

kolombo
14.08.2006, 12:06
ağaoğlu'nun başkan olmasını öneren arkadaşlardan bir ricam var... ben şahsen kendisini tanımıyorum hakkında da bir bilgim yok.. zahmet olmaz ise en azından başlıklar halinde ağaoğlu kimdir? bu konuda bize bilgi verirlerse sevinirim... nuri albayrak'a ben de kızıyorum ama en azından yerine alternatif kim olabilir hakkında bir kaç satır bilgimiz olsun...

selamlar
şu anda aç netten radyo sporu dinle çünkü programı var fikir sahibi olursun sanırım

Barış BAKIRTAŞ
14.08.2006, 12:17
Penaltı tarştışılması gereken bir pozisyon o açıdan yan hakem topun kime gideceğini göremez açık ve net ofsaytı pozisyon. Birde son anda tolganın direk dibinden çıkardığı bir pozisyon vardı serbest vuruştan yapılan ortada manisalı topa vuruyor vurduğu andan aktif alan içinde tolganın önünde manisalı futbolcu var hem tolganın pozsiyonunu bozuyor hemde top ona doğru gidiyor. O gol olsaydı açık bir ofsayt söz konusuydu yine aynı yan hakem. Taktir haklarında kesinlikle vestelde yanaydı hakem ayrıca avantaj kurallarını uygulamada özürlü bir orta hakem mevcuttu sahada.
Taraftar Fatih Tekke diye bağarıyor (dakika 83) Karşılaşma berabere sürüyor ve galip gelebilirsin. Neden Fatih Tekke diye bağarıp takımın morali bozuluyor ? Ayrıca bu dakikaya kadar doğru düzgün desteğin olmamış takımı ateşlememişsin. Bekliyoruzki takım bişeyler yapsın bizde bağaralım.
Bir türlü baskı kuramadık orta sahada organize olamamız hem savunmamızı hemde forvetimizi zor durumda bıraktı. Ben takımın 10 yıldız alabilecek tek adamı vardı oda Hasan.
Şu bir gerçekki kaçıdığımız pozisyonlardan yarısını atabilimiş olsaydık şimdi herkes burada takımı göklere çıkartıyor olacaktı.

Erdinç Dilek
14.08.2006, 12:24
Arada bilerek yada bilemeyerek yapılan bu espri kaynamasın. Teşekkürler Erdinç.:)

önemli değil:)

Taner Uykuçeken
14.08.2006, 12:24
Hakem Hatalıydı LAzoroni hatalıydı Taraftar Hatalıydı tamam ama takım içindede bir hata vardı bu takımın sahada Lider pozisyonunda oyuncusu yoktu kaptan Hüseyin lider olacak vasfa sahip değil Syzmek ilk yılki syzmek olsa rahat yapar ama değil marce daha takıma kendini kabul ettirememiş lider olamaz bu eksiklik bir an önce giderilmeli

Oruç
14.08.2006, 12:29
Hüseyin + 61 NO'lu futbolcunun bu takıma verdikleri bir şey yok. Yıllardır 61 kaleciyle karşı karşıya pozisyon kaçırıyor hiç kimse 'laubali' hareket yaptı demiyor. Fatih O'na göre daha az kaçırıyor ama O'nun ki 'laubali' sınıfına giriyor. Hüseyin gibi 50 bin tane adam var karın tokluğuna oynatılabilecek. ''TS'nin 15 trilyonunun düşünen'' başkan bu iki futbolcunun aldığı trilyonları da düşünseniz ya !!!

Halilhodziç'e sistemsiz diyorduk Lazaroninin de maşallah ondan aşağı kalır yanı yok. Gaziantep deplasmanında da yukarıda belirttiğim oyuncular oynarsa yeniliriz. Tolga dün gayet iyi oynadı. Benim korkum geçen yıl 3-4 maç iyi oynayan Tolga'yı Halilhodziç gibi kesmeyi düşünmesi. Zaten Jefferson'da oynarsa yenmek mucize olur.

Forma maç kazanmıyor. Öyle olsaydı Milan, Barça ve R. Madrid her maçını kazanırdı.

Bu takıma sol kanat + gol vuruşları iyi bir forvet alınmadıkça uefa kupasına bile katılamayız.

Sahi Trabzonspor'un 15 trilyonuyla ne yaptınız ???

EmrahYalçınalp
14.08.2006, 12:30
hakem hatalıydı...
taraftar hatalıydı..
yönetim hatalıydı..
t.d hatalıydı..
bi çift lafım var lazaroniye eyy hocam çift ön liberolu oyun oynuyorsun birisi hüseyin görevi kesicilik..diğer ön libero hasan bunun görevi oyun kurmak olmalı ama hasanda o özellik yok..polonya milli takım oyuncusu kenarda oturuyor hasanla baslıyorsun..eyvallah hasan mucadele etti çırpındı ama gel gelelim olmuyor işte...
hüsranlardayız yine..

Böyle mantık olur mu? Forvette iki adam oynatanlara "sen sağ ayağınla, sen de sol ayağınla gol at" demek ne kadar anlamlıysa ön liberolara da "sen kes, sen oyun kur" demek o kadar anlamlı. Hüseyin'in istatistiklerinde ne deniyor bilemem. Ama istatistiklere göre dünyadaki her beş kişiden biri Çinli, ben haftalardır tek bir Çinli görmedim. Adamın top kesme gibi bir özelliği yok. Sadece uzayda bir yer kapladığı için top onun olduğu yere geliyor, ona doknuyor ve delip geçemediği için de durmuş oluyor. Şimdi Hasan ne yapamadı da Hüseyin'e reva gördüğün bu kesiciliği beceremedi, onu merak ediyorum. Bu arada kendine yapılan faule rağmen Marce'ye attığı nefis top gol olsaydı ne diyecektin?

EmrahYalçınalp
14.08.2006, 12:32
Hüseyin + 61 NO'lu futbolcunun bu takıma verdikleri bir şey yok. Yıllardır 61 kaleciyle karşı karşıya pozisyon kaçırıyor hiç kimse 'laubali' hareket yaptı demiyor. Fatih O'na göre daha az kaçırıyor ama O'nun ki 'laubali' sınıfına giriyor. Hüseyin gibi 50 bin tane adam var karın tokluğuna oynatılabilecek. ''TS'nin 15 trilyonunun düşünen'' başkan bu iki futbolcunun aldığı trilyonları da düşünseniz ya !!!

Fatih sağbek, sık sık gol pozisyonuna giremez ki "laubali" olsun. :D

Oruç
14.08.2006, 12:34
Fatih sağbek, sık sık gol pozisyonuna giremez ki "laubali" olsun. :D

Sağbek Fatih mi demişim ? Pardon O Tekke Fatih olacaktı... :)

Burçak
14.08.2006, 12:37
radyosporu dinleyin Ahmet Ağaoğlu konuşuyor.

EmrahYalçınalp
14.08.2006, 12:38
Sağbek Fatih mi demişim ? Pardon O Tekke Fatih olacaktı... :)

Yok sen sadece "Fatih" demişsin de, ben Zenit'in oyuncusunun Vestel maçı başlığında işi olacağını düşünemediğimden olsa gerek, idrak edememişim. Diğer takımların oyuncularını zırt-bırt konuşacaksak Sergen'den bahsetmek isterim. O da gitmek istemiş ve gitmişti... Bu hafta gayet iyi mücadele etti, 2 de gol attı. Bizde olsa Vestel'e karşı iş yapardı valla...

champions
14.08.2006, 12:39
ahmet ağaoğlu gibi bi trabzonsporlu varken bu adamın trabzonspor içinde neden olmadığını bilmiyorum kesinlikle yönetimde yer almalıdır keşke başkan olsa

bahadır2561
14.08.2006, 12:41
Böyle mantık olur mu? Forvette iki adam oynatanlara "sen sağ ayağınla, sen de sol ayağınla gol at" demek ne kadar anlamlıysa ön liberolara da "sen kes, sen oyun kur" demek o kadar anlamlı. Hüseyin'in istatistiklerinde ne deniyor bilemem. Ama istatistiklere göre dünyadaki her beş kişiden biri Çinli, ben haftalardır tek bir Çinli görmedim. Adamın top kesme gibi bir özelliği yok. Sadece uzayda bir yer kapladığı için top onun olduğu yere geliyor, ona doknuyor ve delip geçemediği için de durmuş oluyor. Şimdi Hasan ne yapamadı da Hüseyin'e reva gördüğün bu kesiciliği beceremedi, onu merak ediyorum. Bu arada kendine yapılan faule rağmen Marce'ye attığı nefis top gol olsaydı ne diyecektin?

takrar diyorum eger çift ön libero oynatırsan yukarıda saydıklarımı yapmak zorundasın yapamazsan böyle tartışıp dururuz...
ben yukarıda söyledim hasan oynadı çırpındı bişler yapmaya çalıştı ama eger şampiyonluk istiyorsak bu işler hasanla hüseyinle yürümaz(şahsi fikrim)...geçen yılki gayse maçında da nefis bi asist yaptı o zaman bu adam niye her zaamn 11de başlamıyo ben bunu sorarım? ayda yılda 1 kez oynadı bi asist yaptı diye her maç 11 de mi başlayacak?* szymek'i kesiyorsan oynatacagın adam da onun ayarında olmalı..demek istediğim hasan la hüseyin le olmaz bu işler....

Oruç
14.08.2006, 12:45
Yok sen sadece "Fatih" demişsin de, ben Zenit'in oyuncusunun Vestel maçı başlığında işi olacağını düşünemediğimden olsa gerek, idrak edememişim. Diğer takımların oyuncularını zırt-bırt konuşacaksak Sergen'den bahsetmek isterim. O da gitmek istemiş ve gitmişti... Bu hafta gayet iyi mücadele etti, 2 de gol attı. Bizde olsa Vestel'e karşı iş yapardı valla...

Ben orda sadace bir hatırlatma yapmak istedim. Keşke yapmasaydım. Bizden giden Kaptan'ımızı sürekli eleştirenler adı 'bahis' skandalına karışan TS forması giyen futbolcuya tepki götereceği yerde O'na sahip çıkarsa O'da şımarır ve eski huylarına devam eder. Kaybeden de Trabzonspor olur.

EmrahYalçınalp
14.08.2006, 12:51
Ben orda sadace bir hatırlatma yapmak istedim. Keşke yapmasaydım. Bizden giden Kaptan'ımızı sürekli eleştirenler adı 'bahis' skandalına karışan TS forması giyen futbolcuya tepki götereceği yerde O'na sahip çıkarsa O'da şımarır ve eski huylarına devam eder. Kaybeden de Trabzonspor olur.
Allah (bahis oynayarak da olsa, olur olmaz her zaman "gidecem" diye yırtınıp kendi istediği yere değil, kulübün istediği yere gittikten sonra "hala inanamıyorum" diyerek de olsa, gencecik adam attığı gole bile sevinememişken kulübede oturuyorken karşısındaki tribünden giden topçunun adını bağırarak da olsa, başka yollarla da olsa...) Trabzonspor'a kendi egosunu tatmin etmek için zarar veren herkesi bildiği gibi yapsın. Ahan da budur Gökdeniz hakkındaki görüşlerim, çok merak ediyorsan... "Belasını versin" diyemiyorum, çünkü Gökdeniz hala topçumuz ve bu ceza gerektirir.

Burçak
14.08.2006, 12:51
Ahmet Ağaoğlu (radyospor)
bana 36 saat kala dayatmalar yapıldı. bunu yapanların içinde trbzn merkezi ilçeleri federasyonda vardı.
ben kendi ekibimi kendim yaparım dışardan listeme kimseyi almam dedim

spiker ts a başkan olmak neden birileri için önemli. o yönetime adam sokmak neden önemli?
ağaoğlubutür yerler bazıları için önemli dir. benim ve benim gibi düşünenler içinde hizmet edilecek yerlerdir. ben işimden gücümden aile hayatımdan herşeyden fedakarlık ederek hiç bi getirisi olmayan sadece götürüsü olan bi işte niye başkasının elini öpeyim. eğer o şekilde başkalarının verdiği isimleri listelerine alanların kendi çıkarları vardır demektir.

ahmetto
14.08.2006, 12:58
yazık oldu yazık allah böyle hakemlerin belasını versin maçı seyrederken beni bir ton günaha soktu

Oruç
14.08.2006, 12:59
@perhaps

61 no'lu futbolcu hakkında 'iyi düşünüyorsun, O'nu savundun' demedim. 'Bağrımıza basalım, evladımız, yavrumuz...' vb kelimeler kullanan taraftar ve yöneticilere dedim. Ve O şahsiyet böyle oynamaya devam edecekse satılsın da kurtulalım. Zaman geçirmenin anlamı yok. Parayı düşünen başkan neden O futbolcuyu da satmıyorsun. Az mı teklif ettiler yoksa ?

Son olarak eski oyuncumuz( ismini telafuz etmiyorum kimse rahatsız olmasın (sözüm sana değilim adminim :) ) bu takımdayken 61 nolu futbolcunun O'nun olmadığı maçlarda hemen hemen her zaman kötü oynamıştır. 61 giden oyuncumuz olmadan bir hiçtir. Lütfen bunu idrak edelim.

bordox
14.08.2006, 13:06
Ahmet Ağaoğlu (radyospor)
bana 36 saat kala dayatmalar yapıldı. bunu yapanların içinde trbzn merkezi ilçeleri federasyonda vardı.
ben kendi ekibimi kendim yaparım dışardan listeme kimseyi almam dedim

spiker ts a başkan olmak neden birileri için önemli. o yönetime adam sokmak neden önemli?
ağaoğlubutür yerler bazıları için önemli dir. benim ve benim gibi düşünenler içinde hizmet edilecek yerlerdir. ben işimden gücümden aile hayatımdan herşeyden fedakarlık ederek hiç bi getirisi olmayan sadece götürüsü olan bi işte niye başkasının elini öpeyim. eğer o şekilde başkalarının verdiği isimleri listelerine alanların kendi çıkarları vardır demektir.

Ağaoğlu iyice medya işine sardı.Bu adam nasıl gelip bize Başkan olacak.ne biliyim bu adamdan bundan sonra iyi bir asbaşkan,danışman olur ama Başkanlık makamının bir ağırlığı vardır icabında,yoksa yanılıyor muyum?
Birde şu anlattıklarını bilememde Kaya Çilingiroğlu ile arkadaşlık yapan bir adam,ondan medet uman adam bana biraz hikaye bir adam olarak geliyor.

Mehmet
14.08.2006, 13:09
Arkadaşlar bu hoca ile olmayacak. Bu hocanın başarılı bir kariyeri yok.
Nereye gitmişse batırmış. Zaten başarısız olduğu çok değişik ülkeler de
kısa dönem takım çalıştırmış olmasından anlaşılıyor.
Bir dönem İtalya da yanılmıyorsam Fiorentina idi,, adamlar İtalya ve Avrupa şampiyonluğu için çok yıldız futbolcular transfer etmişler. Takımın başınada bu
Lazaroniyi almışlar. Lazaroni'yi 8. hafta kovmuşlar. Yani 8 haftada 5 mağlubiyet, 2 beraberlik ile bir galibiyet alabilmişler. Bu adam hoca değil
işi bilmiyor. 3 haftadır sahaya sürdüğü oyuncular ve oyun esnasında değiştirdiği oyunculardan belli etmedimi kendini. Türkiye de hiç hocalık yapmamış birisi Trabzonspor'un başına geçsin bu hocadan daha iyi hocalık yapar. Kesinlikle bu hocadan hayır gelmez vakit erken bir çare bulunmalı.
Tutmayacak göle maya atıpda yoğurt olacak diye beklemenin anlamı yok.

http://img85.imageshack.us/img85/8899/puansonuho5.jpg

Gamze
14.08.2006, 13:09
gökdeniz için kendimce hep şunu söylerdim...bu takım ve bu taraftar ona sahip çıktı..başka bir takımda olsaydı kuvvetle muhtemeldir ki şu anda yeri pek de yüksek olmayacaktı..ama o hala TS futbolcusu..ona sahip çıkıldı..bunun bir karşılığı olmalıydı..o formanın hakkını vermeliydi ama görüyoruz ki o bunun pek farkında diil!!yaptığı hatayla TSun da adını kirletmiş olmasına rağmen hala bizimle..ama hala hiçbir şey yapmıor..istanbul üniversitesi forumunda dalga geçiyorlar gökdenizle TSla ve sırf arkadaş oldukları için fatihle!!cevaplarını verdim sustular evet ama bu zihniyetlerini değiştirmedi..insanlar TS için TS futbolcusu için bunları dşünmeye başladı bir tek topçunun yaptıklrı yüzünden..TS kulübü bunu sırtlandı oyuncusuna sahip çıktı..ama sahip çıkılan kişilik hala başka alemlerde gibi..yazık..

manisaya da puan bıraktık..bakalım bu sezon başımıza daha neler gelecek..

champions
14.08.2006, 13:17
gökdenizden bu sene çok umutluydum ama ne yazıkki şu son suçlama vardı hani ifade falan verdi başladı yine geçen sezon gibi düşüşe geçmeye zaten terimde milli takıma almadı yeterince ts un adını kötüledi (ne zaman şike konuşulsa konu gökdenize dolayısıyla ts ye geliyo bu da bizim için koskoca bi utanç)eğer isteyen bi kulüp varsa bence satılmalıdır yoksa yeni bi suçla yeni ve daha ağır bi ceza alma ihtimali var böyle bişey olursa çok kötü olur

Remzi
14.08.2006, 13:21
Ağaoğlu iyice medya işine sardı.Bu adam nasıl gelip bize Başkan olacak.ne biliyim bu adamdan bundan sonra iyi bir asbaşkan,danışman olur ama Başkanlık makamının bir ağırlığı vardır icabında,yoksa yanılıyor muyum?
Birde şu anlattıklarını bilememde Kaya Çilingiroğlu ile arkadaşlık yapan bir adam,ondan medet uman adam bana biraz hikaye bir adam olarak geliyor.
iyi ya işte medyayıda arkamıza alırız hep üç eziklerin medyası olacak değil yaa.
Hem şimdiki başkan nsl inşaat işlerini yürütüyosa AĞAOĞLUdayürütebilir.:cool:

a f s
14.08.2006, 13:32
Artık yeni bir heyecanla izleyeceğiz maçları küme düşecek miyiz, düşmeycekmiyiz diye. Yönetimlerde hocalarda 3 aylık olsun. İstikrar başarı hak götüre.

Şentürk
14.08.2006, 13:39
bjk yapamadığımızı yaptı.ricardinhjo yu aldı... bizim hala çalışmalar sürüyor.3 maçta galibiyet yok!!!
interneysınıldaki alex cuma günü trabzona geliyor faruk kanca ile.

tamersoz
14.08.2006, 13:40
dün maçta takımdan çok hakeme ve özellikle taraftara çok kızdım bizim taraftarımız neden böyle yapıyor neden yönetim istifa etsin neden buna bir ceva bulamıyorum takımımız dün akşam belirli bölümlerde çok güsel oynadı yapmaları gerekenleri yaptı ancak son vuruşlarda başarı yoktu ben eminimki bu takım 2 haftaya kadar adam olur biz hakeme karşı bu sonucu aldığımız için mutluyum...taraftar olarak bize düşen takıma köstek olmak değil aksine takıma destek olmaktır lütfen bu bilinçlşe maçı seyredelim bide kralı unutalım artık bizim artık bi umutumuz var bu çocuğu küstürmeyelim o bizim için elinden geleni yapıyor..

tamersoz
14.08.2006, 13:41

kanca brezilyadaki tatili sonucu bi oyuncumu getirecekmiş bana hiç inandırıcı gelmiyor hemde gelsede o oyuncunun ne yararı olacak onuda bilmiyom çünkü bunu alan adam faruk kanca çok iyi anlarya futbolcudan!!!!

champions
14.08.2006, 13:42

kesinmi yoksa sallama bi haber mi sadece

Selman
14.08.2006, 13:46

Bu adam kaçıncı plan? A mı? B mi? Z mi?

Şentürk
14.08.2006, 13:50
trabzonspor 3 maçtır üstüne kata kata oynuyor,suan gözüken tek sorun son vuruşlardaki beceriksizliğimiz vestele 5 atacak yerde maç 1-1 bitiyor olacak iş değil!
ayrıca lazaroninin sisteminide anlamış değilim bir bakıyorum gökdeniz sagda solda ortada ,bir bakıyorum yattara aynı marce aynı,bakıyorum yine bizim orta alanı hasan ve hüseyin gibi en iyi yaptıgı şey kesicilik olan adamlar tsnin en önemli noktası olan orta alanda oynuyorlar,dün aksam hüseyin berbat ötesi idi,hasan ondan daha iyi oynadı o zaman hüseyini dışarı alıcan kardeşim birinden biri oynayacak ikisi bir olmazzz.
maçtan önce szymeki türübüne çağıran taraftarlar,onun oley çekmesindeki hırsı bile hissetmişti,alan daraltarak oynayan vestelin karsısında orta sahadan geniş,ters ve düzgün paslar atabilen szymekin olmayısını hayretle izledim ben!
ayrıca yattara belki aşırı iyi değildi maçta ama müthiş bir hırsla oynuyordu,ayrıca son anlarda tam etkili oynamaya başlamışken onu oyundan almakla hangi akla hizmet ediliyor anlamış değilim.
saha da varlığıyla yokluğu belli olmayan gökdeniz ile,varlığı zarar veren hüseyin neden? doksan dakika oynuyor kafam basmıyor!
tüm bunlara hakemde eklenince!!!

ama olumsuz olan her şeye rağmen ben takımın daha iyi olacağına inanıyorum,eğerki birileri lazaroniye doğru yolu gösterirse veya kendi görürse...

28TS61
14.08.2006, 13:52
yazik yazik cok yazik bizim bu taraftar olarak caktiklerimiz bu ne bicim takim ya bence haftaya antepe karsida bir rezalet olur gibimie gelyior eger bu takim toparlanmassa hic oyun kurma becerisi yok takimda sanki tenis oynuyorlar gelen topa güm diye rakip sahaya vuruyorlar

birde staddaki seyircilere seslenmek gerek burda
HIC SES YOK STADDA ATMOSFER SIFIR NE TEZAHURAT NE BISEY ANCAK YAN HAKEME YABANCI MADDE ATIN KÜLÜP CEZA ALSIN BU MU SIZIN TARAFTARLIGINIZ BENCE BOS TRIBÜNLERDE OYNASA TS BUNDAN SONRA MACLARINI DAHA IYI OLUR ZATEN TRIBÜNLERDEN DESTEK GELMIYOR ANCAK ORDA OTURMUSLAR CEKIRDEK CITLATIYORLAR NE BAYRAK VER NE FORMA MILLETIN ÜZERINDE HERKES SIVIL GELMIS MACA
ARTIK BU TRABZONDAKI MACA GIDEN TARAFTARLARIMIZDAN NEFRET ETMEYE BASLADIM SIZLER SADECE IYI GÜN DE TS NIN YANINDASINIZ

UMARIM HERKES TS TARAFTARI OLARAK NE YAPMAMIZ GEREKTIGINI BILIYORDUR TAKIMIN YANINDA OLMAMIZ LAZIM HEMDE SONUNA KADAR IYI VE KÖTÜ GÜNDE

Şentürk
14.08.2006, 13:52
Bu adam kaçıncı plan? A mı? B mi? Z mi?
valla onu bilmiyorum ama kesin olan bir şey varki faruk kanca dönüyor artık:D
yanındada alex i getiriyor(libertotores yarı finalinde izledim onu çok klas teknik ve iyi sut vuran bir adam ayrıca genç olması avantajlı,bence iyi oldu bu transfer)

Fatih Akgün
14.08.2006, 14:00
arkadaşlar bu saatten sonra kaka yı alsa kaç yazar trabzon tarihinde hiç bu kadar rezil görmemiştim ne taptığını bilmeyen bir yönetim teknik kadro ve futbolcular var tüm aleme rezil oluyoruz yazıklar olsun

Mare
14.08.2006, 14:11
Fb geçen sezon 3 mağlubiyet almış. Bunlardan ikisi Kayseri ve Manisa'ya karşı. Üstelik Kayseri de Manisa da bu sezon kadrolarını bozmadılar hatta güçlendirdiler. Bizim ise kadromuz henüz oturmuş bile değil. Takmın yarısı değişti. Sezona böyle bir fikstürle başlamak (Kayseri, Apoel, Manisa), bizim için çok kötü oldu. Nispeten daha zayıf takımlarla eşleşebilir, sezona iyi girip özgüven kazanarak devam edebilirdik. Olmadı. İşimiz iyice zorlaştı.

cIlgInIm
14.08.2006, 14:11
takım 3 5 hafta sonra herkesin gözdesiolacak bir takım bu bir gercek.. her sene oldugu gibi trabzonun önünü baştan keserler sonra fırtına gbi esiyor derler ve bizde tühh keşke ligin başına manisayı yensek keşke öyle olsa böyle olsa diye dövünür dururuz .. bu 20 küsür yıldır böyle oldu böylede gider.. ne zaman ki takımın başına arbi harbi delikanlı gibi bir trabzonspor taarftarı başkan olana kadar.. milletfatih tekke diye bagırıyor seyirci umut bulut diye bagırın kardeşim . fatihe düşen poziyonlar umut a düştüde atamadımı.. ne yapacaz fatihi gericagırıp trabzonspor tarihi boyunca oıynatcak halimiz yok.. el alem ardasıyla gol atıyor biz hala fatih peşinde ya.. ne taraftar var ne yönetim var ne ruh var .. bunlrın olmadıgı bi takımdan şampiyonluk beklemek hata ..

gerçekefsane
14.08.2006, 14:14

gerçekmi :eek: , Faruk Kanca geliyor mu :eek: . Müjdeler olsun :)

Bugün bayram, erken kalkın çoçuklar :D :D :D

Salih61
14.08.2006, 14:14
Arkadaslar bu işl Lazaroni denen İtalyan mafyası tipli adamla olmuyacagı anlaşıldı...Bir insan bu kadar mı olur...Amacın ne?...Sen kendi evinde oynuyorsun rakibi bogman lazım ama Hasan oynuyor Szymek yedeklerde bu ne demek?...Kardeşim ben rakipden korkuyorum demektir...Ayrıca ilerde hala Ersen Martin yok...Arkadaslar Ersen Martin Hakan şükür tipinde bir futbolcudur ceza alanında iyi toplar indirir...Rakip defansı bunaltır...Ama onu da oynatmamış...Kayseri Maçının en iyi oyuncularından Musayı yedege koymuş...Defans gene çakılı oynamış...Böyle bir taktikle siz çok kolay gol yersiniz...Eger ortasaha güçlü olsa...Zaten defansa çok iş düşmez...Ama Lazaroni beyfendi çok hatalar yapıyor ve yapmaya devam ediyor...Defansif bir oyun taktigi uyguluyor...Allah Aşkına Halilhodzic neden gitti...Neden Zamanında Ziya Doganı eleştirdik...Defansif futbolu bize en iyi oynatan kişi Ziya Dogandı çünkü onun oyun anlayışında OrtaSaha çok güçlüydü...Sürekli hızlı toplarla çıkıyorduk...Ama yok bizim bu lazaroni derhal kovmamız lazım...Kısaca LAZARONİ GO HOME!!!!

Harun
14.08.2006, 14:31
Dünkü maçla ilgili ele alınacak o kadar çok şey var ki hangisinden başlayayım bilemiyorum.Öncelikle Lazoroniye rağmen takımda bir önceki maçlara göre biraz daha istek ve mücadale gördüm.Trabzonspor çift forvet oynamadığı sürece gol atmakta sürekli zorlanacaktır.Marce,Gökdeniz,Hüseyin dün sahada gezinirken sahada birşeyler yapmaya çalışan Yattara,Umut ve Fatih oyundan alınıp,baskımızı frenleyen bir hocaya sahibiz malesef.Oyunu nasıl okuyor nasıl takip ediyor anlam veremiyorum.Fatih Akyel'in sağdan bindirmeleri çok iyiydi dün.Hasan'da beklentileri aşan bir performans sergiledi.Gökdeniz'in yerine Musa,Hüseyin'in yerine Şimek,Marce'nin yerine de Ersen Martin alınsaydı maçı kazanabileceğimizden emindim.Hakem ve taraftara diyecek bir şey bulamıyorum.Her ikisi de herzamn yaptıklarını yaptılar.

fırtına
14.08.2006, 14:41
çok iyi bir sol açık ve çok iyi bir gölcüye acilen ihtiyacımız var.

oflu_ömer
14.08.2006, 14:42
sayin baskanimizin basina yapmis oldugu bir aciklamayi dile gedirmek isdiyorum (ne diyor sayin baskanimiz yeni yapilanma icerisindeyiz)allah askina bu sözleri gelmis gecmis eski yönediciler den mi ögrendin sende ..BIZE YAPILANMA FELAN LAZIM DEIL BIZE SAMPIYONLUK LAZIM YEDER ARTIK DIYORUZ :::YÖNEDIM OLARAK KENDINIZE GELIN VE SÖZLERINIZIN ARKASINDA DURUN (bir de su konuyu cok merak ediyorum trabzonsporun katrosunu kimler kuruyor hangi yönedicilerin barmagi var bu isde BIZ BIZIK BIZ BUYUGUZ BIZ TRABZOPSPORLUYUZ :::

kuzey_lee
14.08.2006, 14:42
şu türkiye futbol ligi çok ama çok kalitesiz..hele hele rakip oyuncular çok salak..

sen git koskoca orta sahada,sağından solunda geçebilecekken,sepet gibi duran hüseyine ver topu.sonra da istatistiklerde hüseyinin top çalma özelliği çok çıksın..beceriksiz,hiç bir işe yaramaz hüseyin için de sonra çıksın ''top kesiyor'' desinler.olacak iş değil..

(ciddimiyim?)

Salih61
14.08.2006, 14:47
şu türkiye futbol ligi çok ama çok kalitesiz..hele hele rakip oyuncular çok salak..

sen git koskoca orta sahada,sağından solunda geçebilecekken,sepet gibi duran hüseyine ver topu.sonra da istatistiklerde hüseyinin top çalma özelliği çok çıksın..beceriksiz,hiç bir işe yaramaz hüseyin için de sonra çıksın ''top kesiyor'' desinler.olacak iş değil..

(ciddimiyim?)
Uzun süre sonra Fatih e katılıyorum...Hüseyin gerçekden çok sırıtmaya başladı...Bence kaptanlıkda ondan alınmalı...Marcelinho olsun...Yattara olsun...Szymek olsun...Yani Yabancı olsun...O olmasın...Birde lütfen sayın yönetim Allah Rızası için şu Lazaroniyi kovun...REZİL OLUYORUZ...GÜLÜNÇ DURUMA DÜŞÜYORUZ...LÜTFEN!!!

Nytre
14.08.2006, 14:48
hüseyine top vermek yerine direk öbür tarafa top verebiliriz :)
hüseyinin iyi yönleri var ama olumlu yönleri az...

manisa maçında her yer sos veriyordu... ama acilen murat ocakın yerine kaliteli bir adam lazım. ayrıca kendi sahanda tek forvet oynamak yakıştı mı bize?_

Salih61
14.08.2006, 14:50

manisa maçında her yer sos veriyordu... ama acilen murat ocakın yerine kaliteli bir adam lazım. ayrıca kendi sahanda tek forvet oynamak yakıştı mı bize?_
Ben o Lazaroni denen ...... ta ........ Anlayan anlamıştır...Akşam az daha sinirden telefonu duvara atıyordum...Bu kadar da olmaz...

SDanışmaz
14.08.2006, 14:55
Yine sahada ne yaptığını biLmeyen bir Trabzonspor vardı...

Babam buğün dayanamayıp yine kLübü aradı ve yetkiLi bir kişiyLe konuştu. Konuşmayı özetLersek kısaca "Sabretmemizi" söyLemiş.

kuzey_lee
14.08.2006, 14:57
Uzun süre sonra Fatih e katılıyorum...Hüseyin gerçekden çok sırıtmaya başladı...Bence kaptanlıkda ondan alınmalı...Marcelinho olsun...Yattara olsun...Szymek olsun...Yani Yabancı olsun...O olmasın...Birde lütfen sayın yönetim Allah Rızası için şu Lazaroniyi kovun...REZİL OLUYORUZ...GÜLÜNÇ DURUMA DÜŞÜYORUZ...LÜTFEN!!!

yazımın sonunda parantez içinde ciddimiyim demiştim..

şimdi söylüyorum,ciddi değilim..ironi yaptım biraz.yani maalesef yine benle aynı görüşte değilsin :D :D

arkadaşlar biraz kafanızı kaldırın allah aşkına.yani hüseyine edilebilecek en büyük hakaretler (sepet dahi denildi) ediliyor burda..

yani hüseyin çok boş da o zaman bu ligdeki forvet,orta saha oyuncuları da çok boş çok aptal..gidiyorlar koca orta sahada (60 mt) 1 metre çapındaki adama tosluyorlar..olacak iş değil

@FLU
14.08.2006, 15:02
kaleciler güven vermiyor

defans da dikiş tutturamadık sağı solu göbeği devamlı değişiyor ve çok çok basit hatalar yapılıyor

orta saha defansdan topu alacak oyun kuracak hala bir liderimiz yok orta sahadaki toplar gördümki kalecimize geri gidiyor bu da yeni çıktı oyun kurmakta çok zorlanıyoruz

forvet desen bomboş fatih tekkenin gidişi forvet hattımızı bitirmiş

musa büyük - takıma sokmam kimdir bu adam ne yapmış bu yaşına kadar

ersen martin - iyi bir forvet olsa namı yürürdü beşiktaş da oynamayan adam burda hiç oynayamaz mehmet yılmaz ondan daha iyidir

umut bulut - umut veriyor ama gene de bence bu takımın yükünü kaldıramaz heleki tek başına mümkün değil

cem demir - kırk fırın ekmek yemesi lazım trabzonspordan bahsediyoruz

murat ocak - sen kimsin murat ocak tanıt kenidini bize torpilin mi var
marcelinho - bu dünya yıldızı falan değil hava civa 2 tane bomboş pozisyonda gol yapamıyorsan yıldızım diye gezmiycen topçu kendini belli eder arkadaşlar bence faydalı olur ama yıldız değil o yıldızsa ben ay 'ım

çağdaş - hata yapan savunmacı istemiyorum ben ya apoel maçında elle kestiği topta kırmızı kart yerine sarı ile yırttı adam kaçırıyor ikinci erdinç vakası gibi geldi bana

ömer rıza ve celo da bu takıma yakışmıyorlar bence

melihkuzey
14.08.2006, 15:08
tansiyon mansiyon kalmadı ben de artık. kaybedeceğiimizi bildiğim için hafta maçı seyretmemiştim ama bu hafta seyrettiklerime inanamıyorum. takım hala antreman havasında. takımı kurmakla görevli teknik direktörümüzün ilk onbiri ve sonraki değişikliklerini anlamakda ben çok zorlandım. takımın defansı tam bir felaket. Allah'tan rakip takımda berbat ve tolga şanslı günündeydi. yoksa ikinci mağlubiyet kaçınılmazdı. bir de galatasaray maçını seyrettim. ben bu gerets'i gerçekten tebrik etmek istiyorum. ortada takım diye bişey yok aslında ama öyle bir teknik yönetim var ki geçen haftanın mağrur takımı kayseriyi rezil rüsva ettiler. maalesef bu trabzonspor'dan çok korkuyorum arkadaşlar. çünkü bu takım bize bu sene çok büyük üzüntüler yaşatabilir. yapılabilecek yeni transferleri de geçtim artık. bu takım hasan üçüncülere, hüseyinlere kaldıysa herşeye hazırlıklı olmamız lazım. Allah korusun ama bu lig ikinci bir bursaspor vakasını yaşayabilir.

Erdinç Dilek
14.08.2006, 15:11
arkadaşlar bu saatten sonra kaka yı alsa kaç yazar trabzon tarihinde hiç bu kadar rezil görmemiştim ne taptığını bilmeyen bir yönetim teknik kadro ve futbolcular var tüm aleme rezil oluyoruz yazıklar olsun

kat kat katılıyorum...kafa beyinlerde ve maalesef biz hep kötüyü örnek alıyoruz inanın gelende onlara uyacak..yatmak daha kolay çünkü.. nasıl olsa geliyor paralar.. iyileştirin hüseyini mi? daha pas atacak abeysiiii

sbay
14.08.2006, 15:13
bu orta sahayla bu takımdan hiç bişe olmaz.hüseyin takımın önündeki en büyük engel.oyun kuramıyo.pas yapamıyo.bir tek kesiyo.onuda doğru dürüst yapamıyor.hocada izliyor.....

Doğan BULAT
14.08.2006, 15:18
Bu takımdan bişey olmaz bu hocadan bişey olmaz kimse kızmasın ama bu taraftardanda bişey olmaz

Telha TANYILDIZI
14.08.2006, 15:34
laylay looom ne güzel cumhuriyet bayramı

Travelair
14.08.2006, 15:36
Futbolcular ve teknik kadro yönetim artık kulübü dingonun ahırı olarak görmekten vazgeçmeli.

Futbolcu düşünüyor oh sağlam paraya imza attım zaten rekabet, beni zorlayacak birisi yok, istediğim gibi nara atarım. İster oynarım ister oynamam. İster topa uçarım penaltı yaptırırım ister yakasından çekerim, ister diklenirim, ister yürüyerek oyuna girerim havamı basarım, ister çalım atarım ister pas veririm, istersem hiç oynamam daha fazla alanlar oynasın bana ne?!!

Teknik direktör ise benzer şekilde diyor sağlam sözleşmem var, tazminatım var, zaten tadım yok, futbolcuları tanı ligi tanı, üzerime gelirlerse daha iyi, kovarlar bedavadan para kazanırım

Yönetim mi?

-Yahu Haşim Bey benim işler çok çoğun sen Trabzonspor'u idare edemez misin?

-Ne demek başkanım ederim tabi ki ama senin halihazırda bir sağ kolun var çok hırçın bişey

-E peki ne yapalım?

-Şimdi sen onu İspanya'ya gönder gerisini bana bırak. Transferler konusunda da endişelenme seni zora asla sokmam, el bebek gül bebek geçiniriz. Ama fiyatların düşmesi lazım Sonbaharla birlikte transferleri halletmiş oluruz yaprak gibi dökülürüz bir süre ama idare etsinler artık. Yalnız başkanım kulak tıkacı masraflarımız artacaktır haberiniz olsun

- Ya o kadar da olsun ne yapalım Herşey Trabzonspor için...

-Tamam oldu bu iş?!!

( Tabiki bu bir senaryo. Ama neden böyle senaryoları akıllara getiriyorlar? Yazık değil mi?)

////

Trabzonspor'un başına dediğini yapacak, yarar sağlayacak, özveri gösterecek, iş ahlakı olan,yaptıkları ile saygı duyulacak, sözü dinlenen isimler lazım. Şimdiki yönetim böyle değildir demek istemiyorum ama balık baştan kokar bu da yatsınamaz büyük bir GERÇEK

Mehmet
14.08.2006, 15:49
murat ocak - sen kimsin murat ocak tanıt kenidini bize torpilin mi var
marcelinho - bu dünya yıldızı falan değil hava civa 2 tane bomboş pozisyonda gol yapamıyorsan yıldızım diye gezmiycen topçu kendini belli eder arkadaşlar bence faydalı olur ama yıldız değil o yıldızsa ben ay 'ım

Tesbit ve sitemlerinizin hepsi doğrudur kardeşim.
Tüm taraftarlar haklılar zaten.
28 tane a takım kadrosunda futbolcu var.
Ama ortada ideal bir takım yok.

macka61
14.08.2006, 15:51
acilen takımın toparlanması lazım ve de defans orta saha ve forvete 1er transfer şart yattara marce defansa gelior defansımız çok ağır szymeki neden oynatmıyor bu takımda acilen bazı değişiklik mulaka olmalı

Salih61
14.08.2006, 15:52
Marcelinhoya Zaman tanıyın...Ne bu ya...Az mantıklı taraftar olun...La ilahe ilallah ya..

DİNÇ
14.08.2006, 15:56
Marcelinhoya Zaman tanıyın...Ne bu ya...Az mantıklı taraftar olun...La ilahe ilallah ya..

Yaşa yaw...Tam bende bunu yazacaktım...Adam daha yeni Karadeniz nefesinden içine çekti...
2-3 haftaya kadar süper olacak bu takım...Yeterki biraz destek olalım...
Nasıl destek olabiliriz?
Mesela en azından köstek olmayarak...
Futbolcuyu yuhlamayarak...
Yönetim istifa demeyerek...(2-3 ay sabredin...)
Antrenmanlarda futbolcuları onore ederek...
Yarından itibaren Antrenmanları basalım ve futbolculara destek olalım...
Ne olursa olsun onların yanındayız...
Bir form tutarlarsa bizi kimse tutamaz...

Salih61
14.08.2006, 16:00
Yaşa yaw...Tam bende bunu yazacaktım...Adam daha yeni Karadeniz nefesinden içine çekti...
2-3 haftaya kadar süper olacak bu takım...Yeterki biraz destek olalım...
Nasıl destek olabiliriz?
Mesela en azından köstek olmayarak...
Futbolcuyu yuhlamayarak...
Yönetim istifa demeyerek...(2-3 ay sabredin...)
Antrenmanlarda futbolcuları onore ederek...
Yarından itibaren Antrenmanları basalım ve futbolculara destek olalım...
Ne olursa olsun onların yanındayız...
Bir form tutarlarsa bizi kimse tutamaz...
Arkadasım yolda giderken kafana saksı mı düştü?...Ya da Güneşlenirken Kafana Güneş mi geçti?...Yani yönetimin ezeli eleştirmenlerinden biriydin...Şaşırdım dogrusu...

Salih61
14.08.2006, 16:09
HACIOSMANOĞLU, SERT ÇIKTI: HAKEMLERİN SAHİPLERİNE GEREKENİ SÖYLERİZ

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu ise maçın hakemi Cem Deda'ya eleştirilerde bulundu. Hacıosmanoğlu, penaltı pozisyonu öncesi ofsayt olduğunu savunarak, ”Yattara'nın da düşürülüşü var, onu vermiyorlar. Cem Papila'ya adam gibi maç yönetsin derken latife olarak söylemiştim. Bütün hakem arkadaşların hatası olabilir. Ama takdir haklarını kasıtlı bir şekilde kullanan, seyirciyi galeyana getiren hakemlerin sahipleri vardır. Biz onların sahiplerine gerekeni söyleriz. Onlar da gerekeni yaparlar” dedi.

Takım olarak tam hazır olmadıklarını ifade eden Hacıosmanoğlu, ”Ama Vestel Manisaspor maçında takım daha hırslı oynadı. 1-1'lik sonuç Trabzonspor'a yakışmaz. Trabzonspor'un hep galip gelmesi lazım. İlerleyen günlerde eksiklikleri de tamamlayarak, daha iyi bir Trabzonspor seyrederiz diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Helal olsun gene iyi konuştu...

DİNÇ
14.08.2006, 16:21
Arkadasım yolda giderken kafana saksı mı düştü?...Ya da Güneşlenirken Kafana Güneş mi geçti?...Yani yönetimin ezeli eleştirmenlerinden biriydin...Şaşırdım dogrusu...

Herhalde eleştireceğim...
Bu yönetime oy veren eli kırılasıcalardan biriyim maalesef...
Taa izmirden kalkıp O'na oy verdik ama adam konuşunca acaip etkilendim...

Arkadaşlarla ortak karar aldık...2,3 ay eleştiri yok...Sadece destek var...
Bu Trabzonspor bizim...Kimsenin değil...Kol kırılır yen içinde kalır...

Trabzonspor başarısız olunca olan biz taraftara oluyor...
İşyerimde suratıma bakan Trabzonspor bu hafta ne yapmış anlıyor...
Terör estiriyorum anlayacağınız...

Ama Tüm üyeler birbirine destek mesajı yolluyor...
Şimdi destek olma zamanı...
Biraz sabredelim...
Allah büyük...
Bu sene zaten ümidimi kestim ama güzel zevk veren futbol oynayalım bana yeter...
Bu sene inşaalah en kötü 3. oluruz...

SZYMEK55
14.08.2006, 16:28
ya ben maçın ilk yarısını izledim. ii oynadık bana göre. kadro tercihiyle ilgili olarak sadece hasanın yerinde szymeki bekliodum ama olmadı. bence ii yoldayız. biraz daha sabır diorum ben de. tek forvet tercihini tebrik ediyorum hocamızın

trbznspr
14.08.2006, 16:59
mactan resim ve videolar..

http://www.kalearkasi.net/multimedia.php

Barış
14.08.2006, 17:03
ne yazık ki top rakipteyken ona basacak topu hemen alacak bi takımımız yok,holosko alıyor lop kaleye,zelenka alıyor lop ceza sahasına.hüseyin ve hasanın olan bu görevi hasan çok çok iyi yaptı ama hüseyin gün geçtikçe kötüye gidiyor.

Sacit
14.08.2006, 17:04
rakip takım ceza sahamıza bu kadar kolay gelebiliyosa ben o takımın oyun anlayışın dan şüphe duyarım.tek forvetle de bu iş olmaz.

Oğuz
14.08.2006, 17:22
8. sırada bitirirsek ligi başarı sayarım. Şampiyonluğa oynayacak takımımız yok.. O vizyonda hocamız da yok. Yönetimin basireti ortada. Bir yalanın peşinden koşmaya gerek yok. Bu takıma düne kadar sadece sol kanat lazım diyordum. Dün gördüm ki, bu takıma bir stoper, bir sol bek, bir sol açık ve bir forvet olmak üzere 4 oyuncu lazım. Hem de kalbur üstü oyuncular. Onları da bulup getirecek yönetim kurulumuz yok. Sonumuzu göremiyorum. Yazık bize..

iyattara
14.08.2006, 17:37
1 Fenerbahçe 2 2 0 0 8 0 6 +8 1 1 0 0 6 0 3 +6 1 1 0 0 2 0 3 +2
2 Galatasaray 2 1 1 0 5 1 4 +4 1 1 0 0 4 0 3 +4 1 0 1 0 1 1 1 0
3 Konyaspor 2 1 1 0 2 1 4 +1 1 0 1 0 1 1 1 0 1 1 0 0 1 0 3 +1
4 Vestel Manisa 2 1 1 0 2 1 4 +1 1 1 0 0 1 0 3 +1 1 0 1 0 1 1 1 0
5 Beşiktaş 2 1 0 1 2 2 3 0 1 1 0 0 2 1 3 +1 1 0 0 1 0 1 0 -1
6 Gençlerbirliği 2 1 0 1 2 3 3 -1 1 0 0 1 0 2 0 -2 1 1 0 0 2 1 3 +1
7 Kayserispor 2 1 0 1 1 4 3 -3 1 1 0 0 1 0 3 +1 1 0 0 1 0 4 0 -4
8 Erciyesspor 2 1 0 1 2 7 3 -5 1 1 0 0 2 1 3 +1 1 0 0 1 0 6 0 -6
9 Ankaraspor 2 0 2 0 2 2 2 0 1 0 1 0 1 1 1 0 1 0 1 0 1 1 1 0
10 Ankaragücü 2 0 2 0 1 1 2 0 1 0 1 0 1 1 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0
11 Çaykur Rizespor 2 0 2 0 1 1 2 0 1 0 1 0 1 1 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0
12 Sakaryaspor 2 0 2 0 1 1 2 0 1 0 1 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 1 1 0
13 Antalyaspor 2 0 2 0 0 0 2 0 1 0 1 0 0 0 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0
14 Gaziantepspor 2 0 1 1 2 3 1 -1 1 0 1 0 1 1 1 0 1 0 0 1 1 2 0 -1
15 Sivasspor 2 0 1 1 2 3 1 -1 1 0 0 1 1 2 0 -1 1 0 1 0 1 1 1 0
16 Bursaspor 2 0 1 1 1 2 1 -1 1 0 1 0 0 0 1 0 1 0 0 1 1 2 0 -1
17 Denizlispor 2 0 1 1 1 2 1 -1 1 0 0 1 0 1 0 -1 1 0 1 0 1 1 1 0
18 Trabzonspor 2 0 1 1 1 2 1 -1 1 0 1 0 1 1 1 0 1 0 0 1 0 1 0 -1

İleli
14.08.2006, 17:59
ıyı oynadık yuzde yuzluk pozısyonları harcadık hakem 2 penaltıyı vermedı her mac boyle olmaz acılacaz ınsallah...

oktay çavuşoğlu
14.08.2006, 17:59
bende nereden başlayacağımı şaşırdım.gerçi mevcut transferleri gördükten sonra ve en iyi futbolcunu sattıktan sonra bu durum kaçınılmazdı.ben en başta yönetimi suçlu ve sorumlu görüyorum.halen daha alınması lazım gelen oyuncuları alamadıkları ve verdikleri sözleri çiğneyip geçtiklerini görüyorum.bu her yönetimin maalesef gelirken verdiği sözlere benzedi.bir tek marcelinho ile olmaz ve olmadı da.bu adam bizde fazlasıylan oynar ama bu kadar eksik ve yetersiz futbolcularlan ve daha yeni intibak etmesinden dolayı hani derler ya nereden geldim buraya der gibi oynuyor.umut dan bende çok umutluyum.ama şimdi en büyük handikabı tek başına kalması forvette.ben onu alındığında tekke ile çok iyi bir ikili olacaklar diye çok isabetli transfer dedim.çünkü yıllardır fatih in yanına bunun tipinde çok koşan pres yapan kafasına ve ayağına hakim ve en önemlisi tek vuruş yapabilen bir forvet arar dururduk.o nihayet gelmişken bukez fatih i öyle yada böyle yolladılar.madem bu duruma düşürdüler forveti.en azından kendi saha maçlarımızda 2 forvet ile oynamamız gerekir diye düşünüyorum.ve umut un yanında da en iyi oynayacak kişi ersen martin i görüyorum.çünkü zaten gelen takımlar defans yapıyor.sağdan soldan gelen ortalarda tek forvetlen ne yapabilirsiniz ki.sonuçta forvette umut tan vazgeçilmemesi gerekiyor.ama dün vestel maçında tek gol ümidin umut u ve belkide en tehlikeli pozisyonları hazırlayacak yattar yı oyundan almak maçı berabere bitirmeyi istemekle aynı şeydi.marcelinho ise nerede oynar tam anlamış değilim.çok teknik değil ki bu kadar pozisyon harcadı durdu.bu yüzden forvet olmaz.ama ısrarla forvet gibi oynatılıyor.gelelim orta sahaya.bu yönetim ve teknik kadro herhalde orta sahada bizim göremediğimiz bir oyun kurucu bulmuş ki hala transfer yapmadı.şu bjk nın yeni aldığı ricardinho kaç aydan beri bizim alacaklarımız arasındaydı ve bence bize cuk diye otururdu.bakın göreceksiniz neler yapacağını bjk da.ve fiyatıda marcelinho dan azmış.neyi beklediler bizimkiler anlamadım bu konuda.bu transfer işinin sorumluları kimdir ne eder ne düşünürler çok merak ediyorum.bakalım güya birini alacaklarmış hala bekliyoruz.kalecilerimiz yol geçen hanı.hiç biri güven vermiyor.bunu bile bile neden bu kadar bekliyorlar yada bunlardan sezon sonunda ne bekliyorlar bende anlamış değilim.şu anda 2 hafta geçti ve ligin sonuncusuyuz.inşallah lig sonunda buralara yakın yerlerde olmayız.bu haftada gaziantep maçımız var.ben galibiyet beklemiyorum.yine en iyi ihtimalle beraberlik gözüküyor bize

Adem CAKIR
14.08.2006, 18:04
Bence karamsar olmanın bir anlamı yok.
Daha ikinci hafta ve isyan etmek için en az 4 hafta daha sabretmek gerekir diye düşünüyorum. Takımımızın ihtiyacı olan bir iki akıllı transfer ve zaman.
Umarım yanılmam ve Kazanan Trabzonspor'umuz olur...

Herhalde eleştireceğim...
Bu yönetime oy veren eli kırılasıcalardan biriyim maalesef...
Taa izmirden kalkıp O'na oy verdik ama adam konuşunca acaip etkilendim...

Arkadaşlarla ortak karar aldık...2,3 ay eleştiri yok...Sadece destek var...
Bu Trabzonspor bizim...Kimsenin değil...Kol kırılır yen içinde kalır...

Trabzonspor başarısız olunca olan biz taraftara oluyor...
İşyerimde suratıma bakan Trabzonspor bu hafta ne yapmış anlıyor...
Terör estiriyorum anlayacağınız...

Ama Tüm üyeler birbirine destek mesajı yolluyor...
Şimdi destek olma zamanı...
Biraz sabredelim...
Allah büyük...
Bu sene zaten ümidimi kestim ama güzel zevk veren futbol oynayalım bana yeter...
Bu sene inşaalah en kötü 3. oluruz...

TSelif
14.08.2006, 18:05

Kaç yıldır aynı şeyi yapmıyo muyuz ki ? Değişen bişey yok.:mad:

ErayAkyüz
14.08.2006, 18:15
ya bence dun ii top oynadık kayseri macına gore en fazla 3- 4 hafta sonra takım oturur diorum ben umutluyum tabii lazaranoi akıllı baslı kadroyla cıkarsa maclara

Travelair
14.08.2006, 18:53
Belki takım dayanır ama bu forum üstüste bir yenilgi daha kaldıramaz :)

Akın_61
14.08.2006, 19:08
karamsar olmayalım...takım her maçta daha iyi oynuyor....bence antepi yeneriz ve ondan sonraki haftalar çok daha iyi oynamaya başlarız...her şeye her mevkideki oyuncuta yönetime helede t.direktöre bukadar yüklenmeyelim, bukadarda eleştiri olamaz.....bu kadar fazla eleştiri yaradan fazla zarara sebep olur.....

Raskolnikof
14.08.2006, 19:33
Arkadaslar halen bu takım daha iyiye gidecek yok efendim gun gectikce oturacak gibi deyimlere katılmıyorum. Lig basladı sonucuyuz. Atı alan uskudarı gecıyor. Senelerdir; yonetim yanllışlıkları, "hep geleceğin takımını hazırlıyoruz" denen deyimler bizleri kahır sahibi yapti. İcimizde ki genç arkadaşlardan birçoğu şampiyonluk nedir bilmiyor.
Bu kafayla devam edersek ilk onda kendimize yer buluruz ancak.
Vahid gitmeden çok şey söyledi ama dinleyen olmadı. ya sabır diyip 3 sene bekleyeceksiniz yada paraya kıyıp transfer yapacak ve şampiyon olacaksınız.
Bana kalırsa 10. hafta gibi lazoroni gider. Devre arasında da kesin olmamakla birlikte yönetim gider.
vestel' i, kayseri' yi ( gs den dört yedi) yenemiyorsun; kimi yenecekssin Allah Aşkına

İslam Sezer
14.08.2006, 19:37
karamsar olmayalım...takım her maçta daha iyi oynuyor....bence antepi yeneriz ve ondan sonraki haftalar çok daha iyi oynamaya başlarız...her şeye her mevkideki oyuncuta yönetime helede t.direktöre bukadar yüklenmeyelim, bukadarda eleştiri olamaz.....bu kadar fazla eleştiri yaradan fazla zarara sebep olur.....

inşallah dediğin gibi olur ama bunada hakemler izin vermez.bakın gs-kayseri maçında maç 0-0 iken kayserinin penaltısını es geçti hakem verse 0-1.Sonuç çok farklı olurdu.Bizde hakem ofsaytı görmeyip aleyhimize penaltıyı hiç düşünmeden verirken lehimize verilmesi gerekeni es geçti.yani demem o ki bizim ligde herşey aynı.Tamam takımın yönetimi,teknik direktörü,oyuncuları hatalı peki ya hakem ne karışır yönetsene adilce yönetimini kazanmamızdan korkanlar kim?,moralli olmamızı takımızın oturup lig şampiyonluğuna oynamasını istemeyenler kim?Babası kılıklı hakemler kimden ne talimatı alıyor?Aynı yönetimi hakemler İstanbul takımlarının evinde hatta deplasmanda oynadığı maçlarda neden gösteremiyor?Deveye dormuşlar sırtın neden eğri?Nerem doğru ki demiş misali bu ülkede o kadar adaletsizlik içinde futbolda adalet ne arar.Adalet olsa olsa Haluk Ulusoy ve onun gibilerin koynundadır.

TSigalko
14.08.2006, 19:38
Yok abi devre arasına kadar doğru dürüst maç izleyemeyiz.Devre arasında Lazaroni gönderilir,Sola ve kaleye bir takviye yapılırsa 2.liği belki kovalayabiliriz.tabi diğer takımların ne yapacağına bağlı bu birazda.

poetricus
14.08.2006, 19:53
İki ucu da sivri değnek! Nereden başlasam acaba? Sahaya yayılış tertibi diyeceğim ama ortada öyle bir tertip falan yok. Hani futbolcularımız düşman karşısına çıkan yeniçeriler misali; "Hamle et bre kâfir!" dercesine rakibe sahayı dar edecek bir gayret sarf etseler taktik hatalardan, son vuruş becerisi noksanlıklarından, hakemlerden falan bahsedeceğim ama heyhat! Futbolcularımızın neredeyse tamamı pasif oynuyor. İkili mücadelelerin büyük bir kısmı daha başlamadan kaybedilmiş zaten. Manisasporlu herhangi bir futbolcu birkaç metre geriden gelip bizimkinin önündeki topu alıyor ama ne gam. Hava topları evlere şenlik olduğu halde ele geçen her top inadına şişiriliyor. Defansımız tam saatli bomba. Daha dün Chelsa'nın transfer listesindeki Stephanov'a bir haller olmuş. Sağından soluna dönmesi hicri takvimle bir güneş yılı alıyor. Yaptırdığı penaltıya ne demeli? Geçen maç Celalettin şimdi o. Her hafta kura ile kazma seçimi mi yapılıyor nedir? Dörtlü savunmadan bahsediliyor o dört kişiyi oyunda görene aşk olsun. Çağdaş'tan bahsetmeye bile gerek yok. Kazmanın teki. Onun yerine lise bahçelerinde top oynayan çocuklardan birini alsalar daha faydalı olur. Kayseri maçından bahsederken Lazaroni'nin tek forvet saplantısı olduğundan bahsetmiştim. Tövbeler olsun. Adamda galiba tek orta saha ve tek defans saplantısı da var. Sahaya sürdüğü kadro hiçbir yerde kalabalık değil. Birkaç defa kadroyu sayıp sahada on bir kişi olup olmadığını kontrol etmem gerekti. Bırakın oyun okumayı, taktiği, mücadele azmini takımda kondisyon bile yok. Maçın ilk yarısında serbest oynayan Yattara dışında neredeyse kimse koşmuyor. Oyuncularımız pası e-mail yoluyla attachment olarak beklemekteler. Rakip yarı sahada Umut yalnız adam. Zaman zaman sıkılıp top almak için geriye gelince kimse kalmıyor. Ersun Yanal ve Vestel Manisasporlu futbolcular bir puana razıydı. Ama onca kazmayı bir arada görünce galibiyeti istedi. Yani iştahını biz açtık. Bütün bunlara rağmen etkili olduğumuz dakikalar da oldu. Ama onlarda da ya kazmanın birinin top kaptırması yüzünden ya da bir son vuruş beceriksizliği yüzünden, tıpkı ödediğimiz her kuruş verginin yeni vergi, akaryakıt zammı, kurtarılan banka ve affedilen holding borcu olarak geri dönmesi gibi, karşı atak olarak bize döndü. defansımız zaman zaman yediği seri çalımlarla rezil rüsva oldu. Artık "akıllı savaşçılar", "ilerde pozisyon üretirken arkada açık vermeyen takım", taraftarın istediği Trabzonspor" gibi saçmalıkları duymak bile istemiyorum.

Oyuna ağırlığımızı kısmen de olsa koyduğumuz dakikalarda hiç hesaba katmadığımız iki kişi devreye girdi: Lazaroni ve Cem Deda!
Lazaroni için daha fazla bir şey demeye gerek yok. Cem Deda için ne diyeyim. Herifi hiç sevmedim. Zaten babasını da sevmezdim. Hadi Milan'ın pozisyonunda offside'ı pasif olarak değerlendirdin, hadi hizadaydı dedin. Peki ya Yattara'nın ceza sahasında karga tulumba indirilmesini nasıl görmezsin? Ya her kontra atağımızı kesen düdüklere ne demeli. Szymkowiak'ı bile çıldırttın! Ya gözünün önünde Marcelinho'nun biçilmesini neyle açıklayacağız? Görünen o ki sen de adaşın gibisin.
Bu arada Federasyon'un başındaki Adam Trabzonlu değil miydi? Oraya seçilmesini büyük ölçüde Trabzonspor yönetimine borçlu değil miydi?
Allah haksızın belasını versin!

Şimdi iyimser olmam gerekiyor değil mi? İyimser olmamı sağlayacak ne var? Süper Lig'de ilk 18'e girdik! Ne büyük başarı. İki haftada bir gol atıp bir puan topladık. Bravo! İnce eleyip sık dokuyalım Trabzonspor'un sokağa atacak golü yok. Az ve öz! Fark yiyeceğimiz maçları ya terk farkla ya da berabere bitiyoruz. Bravo! Yaşasın Ömrü Olan!

Beni teselli eden tek olumlu şey Umut’un ilk golünü atması ve taraftarın ona sahip çıkması oldu.

çilgin hamsi
14.08.2006, 20:30
Bu takıma düne kadar sadece sol kanat lazım diyordum. Dün gördüm ki, bu takıma bir stoper, bir sol bek, bir sol açık ve bir forvet olmak üzere 4 oyuncu lazım. ..

Dogru dedin de bence bu takima once adam gibi yonetim lazim adamlar Trabzonun kac ayini heba ettiler. Hala daha yaptiklari birsey yok

güvençelik
14.08.2006, 22:52
herkes bir şeyler yazıp.bir şeyler söylemekte.ligin sonuncusu olduğumuza göre herkes ne söylerse söylesin haklıdır .7 yaşından bu yana bu takımı tutuyorum ,hayatımın sonuna kadarda bu takımı tutacağım yani bu yaşdan sonra takım değiştirmeyi düşünmediğimize göre bu takım bizim çok zor günler geçiriyor takımımıza sahip çıkmak gerekir .vestel maçındaki oyun diğer maçlara göre daha iyiydi futbolcular daha istekliydi hakem efendi ikili mücadelelerde biraz bizi tutsaydı [istanbul takımlarına yapıldığı gibi]biz maçtan galip gelirdik kimsede trabzon hakkında bu kadar kötümser olmazdı .Lazaroni antep maçına elimizdeki az sayıdaki AS futbolcuları yedek çıkartmazsa ben bu maçta iyi futbol ve iyi skor bekliyorum .....

Berk Akçay
14.08.2006, 22:56
dün gece bekledigim gibi kötü bir oyun oynadık ve çok kişiyi üzdük hem bizim kötü oynamamız hemde hakemın birazda yapmış oldugu hatalar çok üzerimize geldi ama bakalım zaman tanıyoruz her zamanki gibi hayırlısı olur inşallah

#10 Fietra
15.08.2006, 00:18
Hakem kötüydü,takım kötüydü,yönetim kötüydü,teknik heyet kötüydü sonuç beraberlik ee o da güzel.

hakanhan
15.08.2006, 08:46
vestel manisa macinda şansizdik takım futbolcuları bırbırlerıne daha alısamadılar sanıyorum. gol pozizyonuna gırıyorlar ama son vurusu bitirici vurusu yapamıyorlar. ama bir seye deginmek istiyorum.. bu takımda hüseyin el freni bu kadar top kaybi topu olumlu kulanamayan ne ileriye katkı yapabilen nede geriye katkı yapabilen bir oyuncu oldum olasi su hüseyinin oyununu kabulenemedim. futbolda ön liberoda 2000 lerden sonra cıkmaya basladi. ön libero demek benim anladıgım kadarıyla gelen atakları savusturmak defansdan cıkan topuda ılerıye ıyı kullanmak bır tur dınamo ama hüseyin dinemomu onu bilmiyorum halada anlamıs degilim.. ya hasan ücüncü onu sadece gülerek izliyorum..

Küçükalioğlu
15.08.2006, 10:12
herkes bir şeyler yazıp.bir şeyler söylemekte.ligin sonuncusu olduğumuza göre herkes ne söylerse söylesin haklıdır .7 yaşından bu yana bu takımı tutuyorum ,hayatımın sonuna kadarda bu takımı tutacağım yani bu yaşdan sonra takım değiştirmeyi düşünmediğimize göre bu takım bizim çok zor günler geçiriyor takımımıza sahip çıkmak gerekir .vestel maçındaki oyun diğer maçlara göre daha iyiydi futbolcular daha istekliydi hakem efendi ikili mücadelelerde biraz bizi tutsaydı [istanbul takımlarına yapıldığı gibi]biz maçtan galip gelirdik kimsede trabzon hakkında bu kadar kötümser olmazdı .Lazaroni antep maçına elimizdeki az sayıdaki AS futbolcuları yedek çıkartmazsa ben bu maçta iyi futbol ve iyi skor bekliyorum .....
vay be ne adamı üye yapmışım yakışır güven abi yürü bee kim tutar seni :D

61viya
15.08.2006, 14:21
Her kötü biten maçımızdan sonra yaptığım gibi,Pazar gecesi de azıcık kafa dağıtmak için aldım elime FITINA,İHTİLAL,EFSANE TRABZONSPORU..Başladım sayfaları karıştırmaya...

Antalyalı olan,Tarsusta ddoğan ve Mersinde oturan biri olduğum içn,en büyük korkum belki de olur da birgün çocuğum olursa,onun başka takımı tutmasıdır..allah korusun..:) İşte tam da bunla ilgili bir yazı çarptı gözüme.."BEN SENİN BABANIM YAVRUM,BU DA BİZİM TAKIMIMIZ" diye....Zaten daha önce birkaç kez okuduğum kitabın,bu kısmını bir daha okumaya başladım...Çocukların anlayabileceği şekilde onlara neden bu takımı tutmamız gerektiğini anlatmamızı öneriyordu yazar..Orda çocukların başarılı olandan yana olduğunu,çünkü onlar için futbolun aslında bir oyuncak oldu,ve çok sık oyuncak değiştirdikleri yaılıyordu..Ve iyordu ki,eğer bir maçta yenilmişsek ve çocuk pazartesi sendromları yaşadığı bir anda "Biz niye bu takımı tutuyoruz?" derse eer,ona şöyle diyin....(aklımda kaldığı kadarıyla)

Çocuğum,ben hasta olsam,sen benim baban olmamı istemeyecekmisin? Sırf hastayım diye benden vaz mı geçeceksin? Ya da sen hasta olsan,ben seni evlatlıktan red mi edicem? Hayır,daha sıkı sarılıcaz birbirizim..Daha çok yanında olacağız birbirimizin...Hastalık geçici olabilir,biraz uzun süreli olabilir...Ama el ele verip atlatacağız bunu....

Galiba bunu hiç unutmamk gerek...
Ve her hastalıkta çok daha fazla sarılmak sevdiğimz şeylere....

tamersoz
15.08.2006, 15:55
Her kötü biten maçımızdan sonra yaptığım gibi,Pazar gecesi de azıcık kafa dağıtmak için aldım elime FITINA,İHTİLAL,EFSANE TRABZONSPORU..Başladım sayfaları karıştırmaya...

Antalyalı olan,Tarsusta ddoğan ve Mersinde oturan biri olduğum içn,en büyük korkum belki de olur da birgün çocuğum olursa,onun başka takımı tutmasıdır..allah korusun..:) İşte tam da bunla ilgili bir yazı çarptı gözüme.."BEN SENİN BABANIM YAVRUM,BU DA BİZİM TAKIMIMIZ" diye....Zaten daha önce birkaç kez okuduğum kitabın,bu kısmını bir daha okumaya başladım...Çocukların anlayabileceği şekilde onlara neden bu takımı tutmamız gerektiğini anlatmamızı öneriyordu yazar..Orda çocukların başarılı olandan yana olduğunu,çünkü onlar için futbolun aslında bir oyuncak oldu,ve çok sık oyuncak değiştirdikleri yaılıyordu..Ve iyordu ki,eğer bir maçta yenilmişsek ve çocuk pazartesi sendromları yaşadığı bir anda "Biz niye bu takımı tutuyoruz?" derse eer,ona şöyle diyin....(aklımda kaldığı kadarıyla)

Çocuğum,ben hasta olsam,sen benim baban olmamı istemeyecekmisin? Sırf hastayım diye benden vaz mı geçeceksin? Ya da sen hasta olsan,ben seni evlatlıktan red mi edicem? Hayır,daha sıkı sarılıcaz birbirizim..Daha çok yanında olacağız birbirimizin...Hastalık geçici olabilir,biraz uzun süreli olabilir...Ama el ele verip atlatacağız bunu....

Bu yazıyı herkesin okuması hatta ezberlemesi lazım.... 61viya eline sağlık teşekkürler...

Adem CAKIR
15.08.2006, 16:41

Ellerine sağlık...

yaranozlu
15.08.2006, 20:31
ah hakem ah.... buraya bişeler yazcaktım ama neyse, eğer annelerini, eşlerini, bacılarını seviyosa bu hakemler bizle uğraşmazlar, adam gibi maç yönetirler. bu ne rezillik yaa... gs her hafta 5 penaltı atar, aleyhine penaltı verilmez(mondragona kırmızı da var) sonra şampiyonluğa oynayalım. ama küme de düşsek biz bu yüzden büyüğüz.. ah deda ah... senin babanı da sevmezdim, ..... kurusu...

Ömer Aydın
20.08.2006, 00:21
Beyler ben 1 hafta yoktum,Fransada Tatildeydim.

Umut Bulutun golünü nerden izleyebilirim?

TSigalko
20.08.2006, 00:22
Lig Tv'nin sitesinden izlenebiliyordu.

Ömer Aydın
20.08.2006, 06:29
Lig Tv'nin sitesinden izlenebiliyordu.

Nedense Quicktime Error veriyor....

Download yok mu?

Emre B.
20.08.2006, 11:23
Bu maçta televizyona çıkmışım.Keşke kazansaydık.Hakem yaktı bizi