PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uyanalım artık!!Bu klibi izlerken sinir krizi geçirdim!!

Gamze
05.08.2006, 16:06
Ataturk'u, silah arkadaslarini ve TURK milletini
yerlere vuran bu grubun albumu TURKIYE de en cok satan yabanci album...
Emperyalizm,maalesef ulkemize her alanda saldirmaya ve bizleri yipratmaya devam ediyor. Ve bizler de bu adamlara prim veriyoruz!!
Ancak bu ulkenin yurtsever evlatlari, emperyalizme gereken cevabi verdigi gun, butun bu sacmaliklar
da son bulacaktir !
*Klibi Izlemek icin tiklayin...
>>>>>**http://www.youtube.com/v/tyzsfHXq-c0 **

*System of a Down, 1993 yılında Los Angeles, Amerika Birleşik Devletleri'nde kurulmus bir alternatif metal muzik grubudur. Grup uyelerinden Serj Tankian'n, Daron Malakian ile studyo kaydi sirasinda tanismasiyla birlikte grubun temelleri
atilmistir. System of a Down, muziginde Ermeni kulturu ile metal muzigi birlestirerek eserler sunmustur. Toxicity adli albumlerinde, Onno Tunc'un kardesi
Arto Tuncboyaciyan ile birlikte calismislar ve albumun son sarkisi olan Aerials'tan sonra gizli parca olarak Arto adli muzigi eklemislerdir.

'Köpekler ve Türkler giremez'

UNLU heavy metal grubu Slayer'n bir yurtdisi konseri sirasinda alt grup olarak sahne alan System Of A Down'un hazırladigi biletlerde, 'Kopekler ve Turkler giremez' yazisi buyuk tepki cekmisti. Slayer'n 2004 Istanbul konserinde alt grup olarak Turkiye'ye gelmesi beklenen Systems Of A Down, Turklerin tepkisinden korkutlari icin konsere gelmemisti. System Of A Down grubu Serj Tankian (vokal+keyboard) , Daron Malakian (gitar+vokal) ve Shavo Odadjian (bass) ve John Dolmayan'dan olusuyor. Kadrosu ile 1993 ylnda Soil adyla calmaya baslayan grup daha sonra 1995'te Daron Malakian'n bir siirinden esinlenerek, System Of A Down adini aldi.

OLAY SARKININ SOZLERI

Holy Mountains (Kutsal Daglar)
Onlarin akildan cikmayan gorunuslerini hissedebiliyor musun?
Onlarin akildan cikmayan gorünüslerini hissedebiliyor musun?
Yalanci, Katil, Seytan
Aras Nehri'ne don
Birinin anlamsiz bakislari
kendini savasta hissetti
Yalanci, Katil, Seytan
Aras Nehri'ne don
Ozgurluk, Ozgurluk, Ozguruz, Ozguruz
Kutsal daglar duyabiliyor musun?
Yalancı, Katil, seytan
Aras Nehri'ne dön
Biri hepsini kana boyayın dedi...
Yalancı, Katil, seytan
Aras Nehri'ne dn
ozgurluk, ozgurluk, ozguruz, ozguruz
Onlarn hepsi geri dondu
Dağ yamacında dinleniyorlar oğrendik ki
sizde hiç
Gurur yokmu, katiller, i.neler (burayı Atatruk'un resmi
geldiinde söylüyorlar!!)
Aras Nehri'ne dönün
Onların hepsi geri dondu
Dağ yamacnda dinleniyorlar öğrendik ki
sizde hiç
Gurur yokmu, katiller, i.neler
Aras Nehri'ne dönün
özgürlük, özgürlük, özgürüz, özgürüz

yeter artık...bu şerefsizlere prim vermeyelim...UYANALIM!!!bunu ulaştırabildiğiniz kadar kişiye ulaştırın...olur ya belki aralarında bu heriflerin hayranları vardır!!!

Gamze
05.08.2006, 16:26
not:klipte Atatürk ve silah arkadaşlarının resimlerinin üzerine not düşülmüş : Ermeni soykırımı sorumlusu die...Ahmed Nejat'ın resminin üzerindeyse 'katil' yazıyor...yok böyle birşey ya..sinir küpüne döndüm!!

öyle resimler koymuşlarki klibe eğer bilmesem ben bile inanıcam Türklerin katil olduğuna!!!kim bilir Ermeni die gösterdikleri o insanlar belki de Türk'tür!!!seneler boyunca Ermeni toplu mezarı olarak gösterdikleri mezardakilerin aslıda Ermenilerce katledilmiş Türkler olduğunun ortaya çıkması gibi bu da ortaya çıkar!!!yakındır!!!

Nytre
05.08.2006, 17:53
bunlara bunu yaptıranlar kim acaba?

abd.de kaç kişi türkiyenin yerini biliyor...

Nytre
05.08.2006, 17:59
yapsın bizimkilerde böyle bir klip...

Gamze
05.08.2006, 18:00
bi anlayabilsek!!!işte türkiyeyi türkleri bilmeyenler buna kanıyo!!!bilenlerinse bu işine gelio!!fransada yasa çıkarıolardı!neymiş ermeni soykırımı yoktur dienler ceza alacakmış!!yuhhh yazıklar olsun be!!!

Gamze
05.08.2006, 18:03
bizimkiler bilemiorum neyi beklio??gelin herkes elindeki belgeleri koysun ortaya bir sonuca varalım dioruz biz ama tabii kendine güvenemeyen ermeniler bunu kabul etmio!!biz de boş boş beklioruz...dünyayı kandırıo bu adamlar..bu kadar sessiz kalınırmı ya??

Selman
05.08.2006, 18:26
Bu tamamen psikolojik bir savaştır.Fransızlar ermeni yasa tasarısını biz tepki vermesekte çıkarmazlardı bana göre.Yıllardan beri bunlardan çektik ama biz hala herkeze yalakalık yapıyoruz.
Rumlar kıbrıs haritasını değiştirir.Danimarkalılar Peygamberimiz hakkında karikatürler yayınlarlar.Fransızlar Ermeni yasa tasarısı hazırlar.
Bizde sessiz kalmaya devam ederiz!

Gamze
05.08.2006, 18:28
Bu tamamen psikolojik bir savaştır.Fransızlar ermeni yasa tasarısını biz tepki vermesekte çıkarmazlardı bana göre.Yıllardan beri bunlardan çektik ama biz hala herkeze yalakalık yapıyoruz.
Rumlar kıbrıs haritasını değiştirir.Danimarkalılar Peygamberimiz hakkında karikatürler yayınlarlar.Fransızlar Ermeni yasa tasarısı hazırlar.
Bizde sessiz kalmaya devam ederiz!

işte bizim hastalığımız!!kendini savunamama!!ezik duruş!!!sözümona büyüklerin kanatları altına sığınış!!!sesimizi yükseltemioruz...reklamımızı yapamıoruz!!!

Salih61
06.08.2006, 14:15
Klip de ki resimlerin fotomontaj oldugu çok açık bir şekilde görünüyor...Yani 10 yaşında ki çocuk bile anlar...Ayrıca bazı resimler tehcir sırasında çekilmiş...Sadece bir tane resmin gerçek oldugu ben şahsen biliyorum oda 3 kişinin çırılçıplak köprüden asıldıgı resimdir...O resimde ki kişiler azılı ermeni çetecileridir ve yakalanıp idam edilmişlerdir...O resimde idam resimleridir...Yani resmen bir propoganda devam ediyor...Biz buna sessiz olmamalıyız...Biz de birşeyler yapmalıyız...

macka61
08.08.2006, 19:41
şerefsizler YÜCE ALLAHIM en kısa zamanda derslerini verir o günleride görmek bana nasip olur inşallah

Recep Çaltepe
08.08.2006, 19:44
yapsın bizimkilerde böyle bir klip...

Var zaten.
http://www.youtube.com/watch?v=xhT9OT0AaJQ

Büyle bir topik eski forum zamanında açılmıştı, o zamanlar da bayağı bi konuşulduydu.