PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 27. Hafta | Kartalspor 1 - 2 1461 Trabzon | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2

Hasan YAYLI
17.03.2013, 14:58
Gururumuz,son aylarda yüzümüzün gülmesine vesile olan geleceğimize Şampiyonluk yolunda başarılar dilerim...

Tahir61
17.03.2013, 15:02
bu maçın inönüde oynanma ihtimali hiç yokmudur acep

Hasan YAYLI
17.03.2013, 15:02
Erdoğan Arıkan ‏@erdoganarikan

1461 Trabzon şehrin asi futbol ruhuyla oynuyor,Trabzonspor takımını 1461 in maçlarına götürüp izlettirmek lazım ...

Steril61
17.03.2013, 15:13
Ben bu maça gitmeyi düşünüyorum. Seyirci kapasitesi, rakip takıma ayrılan yer, bilet temini ve stada ulaşım noktasında bilgisi olan bir arkadaşımız açıklamada bulunursa seviniriz. 1461'i Kartal'da yalnız bırakmayalım.

Emirhan Makul
17.03.2013, 15:16
bu maçın inönüde oynanma ihtimali hiç yokmudur acep

Kesinlikle yoktur, adamlar küme düşüyor, binlerce taraftarı arkamıza almamızı istemezler :)

Dursun Ali Bahçekapılı
17.03.2013, 15:19
Ben bu maça gitmeyi düşünüyorum. Seyirci kapasitesi, rakip takıma ayrılan yer, bilet temini ve stada ulaşım noktasında bilgisi olan bir arkadaşımız açıklamada bulunursa seviniriz. 1461'i Kartal'da yalnız bırakmayalım.

Stada ulaşım cok kolay,
Kartal Merkezden yürüyerek 3 dk bile sürmez,
Haftaya bir mani olmazsa ben de oradayım
Minibüs yolunu kullanan tüm minibüs ve otobüsler için kartal merkezde inilebilir
Ahmet Şimşek kolejinin önünde inip e-5 istikametinde yukarı yürüyeceksiniz.

cakalkerem
17.03.2013, 15:21

[QUOTE=Emirhan Makul;1918969861]Kesinlikle yoktur, adamlar küme düşüyor, binlerce taraftarı arkamıza almamızı istemezler :)[/QUOTE

önümüz hafta bu maçtayım basın tribününde....aynı zamanda basın toplantısına da katılacağım...forma alacağım bizim çocuklardan....

kartalspor rakip taraftar açığın yarısını veriyor....yaklaşık 1000 kişi kadar oluyor....bazen kale arkası yan tarafını da verebiliyor...orada yaklaşık 200 kişi kadar.....

bilet almaya çalışırım size.......

stada ulaşım stad kartal merkezde ahmet şimşek lisesinin hemen arkası....

e-5 ten gelinince Kartal köprüsünden aşağı ineceksiniz....3 ışıklar da durusanız stad sağınızda kalır......

trenle gelecekler için tren istasyonu stada 300 metre yürüme mesafesinde.....

------

Dursun Ali Bahçekapılı
17.03.2013, 15:24
önümüz hafta bu maçtayım basın tribününde....aynı zamanda basın toplantısına da katılacağım...forma alacağım bizim çocuklardan....

kartalspor rakip taraftar açığın yarısını veriyor....yaklaşık 1000 kişi kadar oluyor....bazen kale arkası yan tarafını da verebiliyor...orada yaklaşık 200 kişi kadar.....

e-5 ten gelinince Kartal köprüsünden aşağı ineceksiniz....3 ışıklar da durusanız stad sağınızda kalır......

------
e-5ten gelirken 6. ışıklar degil mi hocam

cakalkerem
17.03.2013, 15:28
yok 1. ışıklar yemekhanenın olduğu yer....2 ışıklar eskı oto pazarına gıden yol...3 ışıklar iğdaş yukarısı-----4 ışıklar....stad...4 ışıklarmış...yanlış hatırlamıyorsam 5 ışıklar zaten merkez

Steril61
17.03.2013, 15:50
[QUOTE=Emirhan Makul;1918969861]Kesinlikle yoktur, adamlar küme düşüyor, binlerce taraftarı arkamıza almamızı istemezler :)[/QUOTE

------

Abi biletler ne zaman satışa çıkıyor. Ona göre buradan irtibat kurarız.

Bir de banliyöler kaç dakika arayla hareket ediyor? Haydarpaşa'dan yola çıksak 40 dakikada varır mıyız?

Hasan YAYLI
17.03.2013, 15:52

------

Bir formada ben isterim eğer mümkünse...

Alihan Ertürk
17.03.2013, 15:54
1461 Trabzon'un Kartal sorumlusu; Sultan Emirhan Makul'un tribün liderliğinde bu maçı alacaktır çocuklar inşallah.

Dursun Ali Bahçekapılı
17.03.2013, 16:12
yok 1. ışıklar yemekhanenın olduğu yer....2 ışıklar eskı oto pazarına gıden yol...3 ışıklar iğdaş yukarısı-----4 ışıklar....stad...4 ışıklarmış...yanlış hatırlamıyorsam 5 ışıklar zaten merkez

arada bir ışık atlıyorsun eski oto pazarı ile igdaş arasında 1 ışık daha var:)
neyse igdaşı gördükten sonra inerler:)
araba ile gelecekler stad civarında otopark yok stada yürüme mesafesinde bir yere park etmeleri gerekecek

Emirhan Makul
17.03.2013, 16:30
1461 Trabzon'un Kartal sorumlusu; Sultan Emirhan Makul'un tribün liderliğinde bu maçı alacaktır çocuklar inşallah.

O değilde kartalspor gol yedi denizli karşısında hunharca düşüyorlar, çok zor maç olacak.

drummerTS
17.03.2013, 16:35
1461deki cevahir yürekli çocuklar alnınızdan öpüyorum göğsümüzü kabarttınız..trabzonsporda görmek istiyorum çoğunuzu formaya saygınız var o sırtınızdaki teri forma aşkınızı hissettiriyorsunuz tam destek

Taha Muhammet
17.03.2013, 19:17
7 8 bin kişilik stad hepsini dolduralım işte :)

EnjoyTheMusic
17.03.2013, 19:33
deplasman maçlarında genellikle maçın sonuna doğru oyuncularda bir vurdumduymazlık oluyor.bu maçta olmaz inşallah

bordoylamavi
18.03.2013, 00:52
süpersiniz

Trabzon34
18.03.2013, 13:50
Kartal düşme hattında da olsa kendi sahasında çok daha iyi oynayan bir takım.. Bu hafta erciyes -rize maçı var o bakımdan kazanırsak yukarı bir ivme yakalayabiliriz.. Ancak Ankaragücü maçında gördük ki takım kırılgan olabiliyor.. Zor bir maç olucağını düşünüyorum.. Umarım kazanırız.. İsteyen istediğini düşünsün.. İçimiz kan ağlasa da bu takımın "her ihtimale karşı" en azından play off oynayabilecek bir sıralamayla ligi bitirmesi önemli.. Gerçi play off tan rize yi getirecekler gibi ama gene de belli olmaz.. Belki manisa çekilir aradan..

Hüseyin Başoğlu
18.03.2013, 13:51
Biletler sadece stattdanmı alınıyor yoksa internettende alma imkanımız warmı ?

Emrah Akcagöz
18.03.2013, 13:51
Ulan bu maç cumartesi öğlene verilir mi be. Ya akşama ver ya da pazara.

Emirhan Makul
18.03.2013, 14:02
Kartal düşme hattında da olsa kendi sahasında çok daha iyi oynayan bir takım.. Bu hafta erciyes -rize maçı var o bakımdan kazanırsak yukarı bir ivme yakalayabiliriz.. Ancak Ankaragücü maçında gördük ki takım kırılgan olabiliyor.. Zor bir maç olucağını düşünüyorum.. Umarım kazanırız.. İsteyen istediğini düşünsün.. İçimiz kan ağlasa da bu takımın "her ihtimale karşı" en azından play off oynayabilecek bir sıralamayla ligi bitirmesi önemli.. Gerçi play off tan rize yi getirecekler gibi ama gene de belli olmaz.. Belki manisa çekilir aradan..

Bence Play off'â rize ile beraber kalacağız, onla oynayacağımız maçlarda yine siyasi baskı olacak maçı vermemiz için, umarım bu satılmışlığın karşısında MRA hoca dik durur ve tüm maçlarda rizeyi yenmeye oynatır takımı.

Adem Erdoğan
18.03.2013, 14:08
Maçın cumartesi günü 2'de olması çok iyi olmuş. İş güç çıkmazsa inşallah maçtayım.

kopeli
18.03.2013, 14:13
Kartal bu sezon 25 puanın 17'sini evinde almıs.Kümede kalmaya oynuyorlar ve muhakkak direnis göstereceklerdir.Deplasmanlarda kötü sonuclar aldıgımız düsünülürse cok zorlu bir mac olacak.

ölümüne_1461
18.03.2013, 14:50
bılet sıkıntı olur stat kucuk erkenden almak lazım bedne orda olcam..

Yavuz Bektaş
18.03.2013, 21:04

ben inşallah gidicem zaten kartaldayım :D stat 1.lige uygun kale arkası misafir tribüne ait inşallah gurbetçi gençler veya başka bir grup maça organize olur

bileti stattan alabilirsiniz en fazla 10 liradır herhalde

kadıköy yönündense 16y 17 21a kartal merkezden geçer karşıdan geleceksen 500t ye binip kartal köprüsünde inip minibüslere binebilirsin

kartal köprüsünden geçen otobüslere binebilirsin bunlar birkaçı

Yavuz Bektaş
18.03.2013, 21:05
Ulan bu maç cumartesi öğlene verilir mi be. Ya akşama ver ya da pazara.

statda aydınlatma yok

güneyli
18.03.2013, 21:20
6 ay bu maçı bekle.Sonra 14-16 saatleri arası veli görüşme olsun..Zınk diye yerine otur.Velilerle konuşurken laptoptan maç izlemek ilginç olacak..sessizce .heyecan bu olsa gerek.

Hüseyin Başoğlu
18.03.2013, 21:23
biletler satışa çıktımı ?

Berat
18.03.2013, 23:02
Biletlerle ilgili bilgi alıp da paylaşmayan Fenerli olsun. (Beddualarımız yederli)

Yavuz Bektaş
19.03.2013, 15:32
[QUOTE=Berat;1918971505]Biletlerle ilgili bilgi alıp da paylaşmayan Fenerli olsun. (Beddualarımız yederli)[/QUOTE

kartalda oturuyorum statda bilet gişeleri bile açılmıyo bazen bedavaya alınıyo seyirci çok rahat bilet bulursunuz ben de maçtan 30 dk önce gidicem en kötü ihtimalle kartal tribününe gidersiniz stat dolmuyor

Emirhan Makul
19.03.2013, 15:50
Kartal bu sezon 25 puanın 17'sini evinde almıs.Kümede kalmaya oynuyorlar ve muhakkak direnis göstereceklerdir.Deplasmanlarda kötü sonuclar aldıgımız düsünülürse cok zorlu bir mac olacak.

Kartalspor'un tarihine bakılırsa çok enteresan bir şey vardır, en alt sırada bile olsalar, küme düşmeleri kesinleşse bile İzmir ve Karadeniz takımlarından puan alırlar, bakınız Trabzonda ki maç o maçı yenildik saçma bir şekilde haybeye giden 3 puandı, bence bu maçda da puan kaybı olabilir.

Hüseyin Sahtiyan
20.03.2013, 08:52
Hem de bizi yendiklerinde dışarda beraberlikleri dahi yoktu :/

Bu takım için Van'a bile giderim diyorken Kartal'da yakalayıp gitmemek terbiyesizlik olur (: İnşallah Erciyes-Rize maçının oynandığı haftada bir aksilik yaşamayız.

Külünkoğlu
20.03.2013, 09:00
Bu maça gidilir. Berat bilet işi sende. :)

Emre GÜRDAL
20.03.2013, 09:33
Valla bilsemki bilet bulacam gelcm ama nnerde sadec kartalda binlerce trabzonlu var...

Berke6198
20.03.2013, 09:39
Evet gidilebilitesi yüksek bir maç :)

winner
20.03.2013, 09:45
Kartalspor köklü bir kulüp altyapısından çok sayıda önemli oyuncu yetiştirdi bugüne kadar...

Olcan Adın,volkan demirel,egemen korkmaz,servet çetin,saffet akyüz gibi...

Yıllarca çok maçına gittim maç izlemesi keyifli bir stadı vardır...

Stadın en güzel yerlerinden birisini de rakip taraftara ayırırlar hem de neredeyse kapasitenin 1/3'ünü...Çok rahat 2000-2.500 rakip taraftar olabilir...

Genel de maçlar olaysız geçer saha dışında pek bir şey olmaz...Ama her takımın olduğu gibi burada da it,kopuk tayfa vardır az da olsa...

Stada en rahat geliş Kadıköy'den trenle olur...Tren istasyonu stad arası yürüme 15 dakika...Ya da yine kadıköy üzerinden otobüs ya da minibüs tercih edilebilir...Avrupa yakasından Şişli'den çift katlı otobüsler var...Stadın yeri oldukça merkezi...

Eğer tek gelinecekse maça stada girene kadar bayrak,atkı,forma gibi şeylerin çok fazla göze batmayacak şekilde taşınması iyi olur...Birkaç serseri çıkabilir yolunuza canınız sıkılır...

Kartalspor'un durumu çok zor ciddi anlamda küme düşme tehlikesi var...Taraftarı da takım da bu maçı çok isteyecektir...Saha içi tansiyonu yüksek ve zor bir maç olacağı kesin...

Bu arada Kartal'da nerede güzel yemek yenilir derseniz hemen meydan'da belediye'nin karşısındaki dönerciyi tavsiye edebilirim..

alper*
20.03.2013, 09:46
15-20 sene Kartal'da otur Trabzonspor gelmesin, sonra ... :(

Ertuğrul ATALAY
20.03.2013, 09:50
Cezalı sakat oyuncularımız var mı?Bildiğim kadarıyla kalecimiz kırmızı kart cezalısı.Cezası bitti mi?

Hüseyin Sahtiyan
20.03.2013, 14:58
Biletlerin 20 Lira olacağı söyleniyo, yemin ederim oha oha oha millet nasıl fırsatçı anasını satayım ya :/

Emirhan Makul
20.03.2013, 15:30
Kartalspor'lular için olaylı geçmiş ve geçecek olan iki maç vardır biri Kocaelispor diğeri Maltepespor ikisinde de gelirler kartalı dağıtırlar giderler :) Pek bir cacık yok yani, her zaman ki deplasman adaplarına uyulduğu taktirde bir şey olacağını zannetmiyorum, ha gerginler mi evet dibine kadar gerginler çünkü takım küme düşüyor. Semte Trabzonspor'lular geliyor diye bu maça kartalsporla alakası olmayan fenerliside gider gs'liside bjk'liside bitlissporlusuda gider bize zıt kim varsa gider bence tıka basa dolu bir maç olacaktır.

Önemli olan rize'nin zor maça çıktığı haftayı kayıpsız geçip onları altımıza almak bunun dışında hiç bir şey önemli değil.

winner
20.03.2013, 16:52
Kartalspor'lular için olaylı geçmiş ve geçecek olan iki maç vardır biri Kocaelispor diğeri Maltepespor ikisinde de gelirler kartalı dağıtırlar giderler :) Pek bir cacık yok yani, her zaman ki deplasman adaplarına uyulduğu taktirde bir şey olacağını zannetmiyorum, ha gerginler mi evet dibine kadar gerginler çünkü takım küme düşüyor. Semte Trabzonspor'lular geliyor diye bu maça kartalsporla alakası olmayan fenerliside gider gs'liside bjk'liside bitlissporlusuda gider bize zıt kim varsa gider bence tıka basa dolu bir maç olacaktır.

Önemli olan rize'nin zor maça çıktığı haftayı kayıpsız geçip onları altımıza almak bunun dışında hiç bir şey önemli değil.

Yıllarca Kartal'da oturdum,Kartalspor maçlarına gittim dağılan bir şey görmedim...

Kartal hala yerinde ama diğerleri amatör yolunda:)

Şaka bir yana çok sayıda genç geliyor maçlarına,hele böyle kritik maçlara, tribünlerin %70'i 20 yaş altından oluşuyor, haliyle kanları kaynıyor taşkınlıklar olabiliyor...

İstanbul takımlarıyla oynanan maçlarda genelde saha dışı olaylar olabiliyor özellikle kasımpaşa ve son yıllrda güngören ile oynanan maçlar öncesi ve sonrası çok gergin geçiyor...Keza kocaeli maçları...en son ankaragücü maçı da olaylı geçti...

Bu maça Kartal çok önem veriyor,tarihinde hiç küme düşmeyen bir kulüp şimdi ciddi tehlike altında... kritik bir maç ve stad dışı çok kalabalık, gergin ve ateşli olacak...

Kartalspor taraftarı semt duygusuyla bağlı taraftar olduğu için hepsi gs,fb veya bjk taraftarı aynı zamanda arada benim gibiler çıkıyor sadece:)

Keyifli bir futbol günü olacaktır...

Mehmet Cihan Kocaman
20.03.2013, 17:08
Trt 1

Hüseyin Başoğlu
20.03.2013, 17:20
Bugün gittim stada belki açıktır gişeler bilet alırım diye maalesef değilmiş maç günü deli gibi sıraya katlanıcaz mecbur veyahut araya kaynayıp girmeye bakıcaz:D

Onur Akyüz
20.03.2013, 17:22
1-4

Rüyamda gördüm, evi arabayı satın ula. :)

Fatih
20.03.2013, 17:22
20 TL Kartal da işi biliyor.:)

Hüseyin Sahtiyan
20.03.2013, 17:27
Bugün gittim stada belki açıktır gişeler bilet alırım diye maalesef değilmiş maç günü deli gibi sıraya katlanıcaz mecbur veyahut araya kaynayıp girmeye bakıcaz:D

TS Clup Kartal'da satılıyormuş biletler hocam.

Alihan Ertürk
20.03.2013, 17:39
Bilet fiyatları 20 TL.

Saltuk Buğra
20.03.2013, 17:59
Satışa çıktı biletler

RaşitCan
20.03.2013, 18:32
Şüphesiz ki ; 1461 ezip geçer..

Hüseyin Başoğlu
20.03.2013, 20:10
TS Clup Kartal'da satılıyormuş biletler hocam.

teşekkür ettim adaşım hemen arayıp ayırttım kendime yarın uğrayıp alıcam :)

Emirhan Makul
20.03.2013, 21:54
Tahmini olarak kaç bilet satışa çıktı acaba ?

Hüseyin Sahtiyan
21.03.2013, 08:51
500 diyen var 750 diyen var ama Kartalspor'un deplasman tribün kapasitesi 500.

cakalkerem
21.03.2013, 10:41
Biletler bugün itibari ile Kartalspor kulüp binasından 20 tl karşılığında temin edilecektir arkadaşlar....

Emirhan Makul
21.03.2013, 10:44
500 diyen var 750 diyen var ama Kartalspor'un deplasman tribün kapasitesi 500.

750 basılmış 400'ü TS Clup'a verilmiş sanırım 350'lisi de klüp binasında satılıyor.

cakalkerem
21.03.2013, 10:45
7000 kişi orurarak 10000 kişi ayakta.....% 5 i 500 kişi yapıyor beyler.....

cakalkerem
21.03.2013, 11:05
400bilet TS clup ta...100 ü satılmış...100 ü gurbetçi gençlere ayrıldı kalan bilet sayısı 200 adet.....

İsteyen için telefon numarası:370 46 25

Adres ise: Tamirhane dur...Üsküdar cad....Minübüs yolu üzerinde.....Cevizli tren istasyonunu geçince ilk ışıklarda inin...50 metre ileride......

Ertan1982
21.03.2013, 12:45
milli takima cagrilan oyuncular.Oyniyacak mi ynamiyacak mi Bu macta??

Hüseyin Başoğlu
21.03.2013, 15:23
Bugün gittim aldım biletlerimi rahatladım :) (durak69 da döner yeme sevdasına kıl payı 61 nolu koltuğu almayı kaçırdım ama neyse durak69 un dönerine değer :))

Emirhan Makul
21.03.2013, 15:42
Şuanda ki potansiyele bakılırsa kalabalık olacağız.

Murat 61
21.03.2013, 15:47
Geliyorum. Akşama gidip Cevizli TS Club'dan alıyorum biletimi.

İlçeme gelmiş takım, kaçar mı bu maç.

Hüseyin Sahtiyan
21.03.2013, 15:48
400bilet TS clup ta...100 ü satılmış...100 ü gurbetçi gençlere ayrıldı kalan bilet sayısı 200 adet.....

İsteyen için telefon numarası:370 46 25

Adres ise: Tamirhane dur...Üsküdar cad....Minübüs yolu üzerinde.....Cevizli tren istasyonunu geçince ilk ışıklarda inin...50 metre ileride......

Biz henüz bilet ayırmadık kim uyduruyor bunları ya (: Aslında ayırmaya niyetliydikte sanırım TS Clup'taki arkadaşlar karşı buna. Biletle beraber gelenler için birşeyler satma amacı da var doğal olarak. Bitmesin diye fırsat bulan müsait olan arkadaşlara veriyoruz para gidip alıyoruz gün boyu biz.

Ben Kapasitenin tam dolacağı fikrindeyim. Öyle taşma maşma, ek tribün fln sanmıyorum, inşAllah yanılırım. İnsanlar netten yazıyor da yazıyor fakat daha yeni Galatasaray maçı oynadık, taş çatlasın bin kişi vardı. Takım Fenerbahçe'yi yendi otele 50 kişi gelmedi. Sorsak milyon kişi bu ruha hayran, Trabzon'dakilere laf yapar ama burdakilerde pek farklı değil yani kimse kusura bakmasın.

cakalkerem
21.03.2013, 15:52
Biz henüz bilet ayırmadık kim uyduruyor bunları ya (: Aslında ayırmaya niyetliydikte sanırım TS Clup'taki arkadaşlar karşı buna. Biletle beraber gelenler için birşeyler satma amacı da var doğal olarak. Bitmesin diye fırsat bulan müsait olan arkadaşlara veriyoruz para gidip alıyoruz gün boyu biz.

Ben Kapasitenin tam dolacağı fikrindeyim. Öyle taşma maşma, ek tribün fln sanmıyorum, inşAllah yanılırım. İnsanlar netten yazıyor da yazıyor fakat daha yeni Galatasaray maçı oynadık, taş çatlasın bin kişi vardı. Takım Fenerbahçe'yi yendi otele 50 kişi gelmedi. Sorsak milyon kişi bu ruha hayran, Trabzon'dakilere laf yapar ama burdakilerde pek farklı değil yani kimse kusura bakmasın.

Hocam söyleyen Trabzonspor Clup sahibi.....ne diyeyim ben

Cafer Bulur
21.03.2013, 15:53
Cok zor bir mac olacak bizim icin,kartalspor ters bir takim.

Bu sezon bu tip takimlara karsi genelde puan kaybettik,umarim bu sefer isi tersine ceviririz-

Hüseyin Başoğlu
21.03.2013, 15:55
Biz henüz bilet ayırmadık kim uyduruyor bunları ya (: Aslında ayırmaya niyetliydikte sanırım TS Clup'taki arkadaşlar karşı buna.

Dün ayırttım bugün gittim aldım biletleri hocam :) öyle maç günü alıyım felan dersen yok mok ediyor ama yarın gelip alıyım siz ayırın dedim tamam dedi direk hatta bugün gittiğimde önündeki defterde ayırtanların felan isimleri wardı :D

cakalkerem
21.03.2013, 15:57
Ben Kartalspor'un her maçına gidiyorum ....Bu maçta kimi tutacağımı açıkça bilemiyorum....Bilsem ki Trabzonspor süper lige çıkacak bu yönetim adam gibi işler yapacak bu takımı 1. ligde tutacak sonuna kadar desteklerim.......

Ama birde madalyonun diğer yüzü var....Kartalspor yenilirse küme düşme olayı daha derinleşecek malesef......

Mevcut durumda ve şartlarda Kartalspor'un bizi yenebileceğine ihtimal dahil vermiyorum ama ilk yarıda ki maçı düşünürsek Kartal ters takım açıkcası ama bu sene çok kötü....Gol atamıyor takım....Cezalılar döndü takıma.....Güzel ve keyifli bir maç izleriz umarım....

He birkaç arkadaş yorum yapmış...Gerçekten Kartalspor için 2 düşman takım vardır...Birisi Kocaeli diğeri Maltepe.....Bir de geçan maç Ankaragücü maçında olaylar çıktı ama Ankaragücü'lülerin olayları çıkardığı kameralar ile kanıtlandı.....Neyse umarım güzel maç olur...Maç akşamı fotoları paylaşırım...

Basın toplantısına da katılacağım bir aksilik olmaz ise...Sorulmasını istediğiniz soru varsa sorabilirim

Emirhan Makul
21.03.2013, 23:54
Skor tahminim 2-1 malubiyet yada 1-1 berabere. Şu ana kadar izmir ve karadeniz takımlarınla oynadığı maçların %80'inden puan almıştır kartal, küme düşmeye oynayan takım, ölümüne oynar, milli takıma giden futbolcular var sanırım bizde.

temel_yilmaz
22.03.2013, 14:59
Bu maçı alırsak play off garanti olur.
Az önce 1461 yöneticisi ile konuşma imkanım oldu Kadir,Yusuf,Abdulkadir,Fatih bu dört arkadaş seneye Trabzonspor'da oynayacak.
Fatih ile ön protokol yapıldı,hocayı Ankaraspor istiyor.
Ankaraspor 1.lige çıkarırlarsa Mustafa Reşit Akçay yüzde 90 orada senelik 800 bin euro gibi bir rakam konuşuluyor.

Oyuncuların Trabzonspor kadrosuna girme konusunda temkinliler 2 sene önce amatörde oynayan çocuklar Trabzonspor forması ile bocalarmı onu düşünüyorlar.Birde Yusuf harıl harıl oyunun defansif tarafını çalışıyor, çalıştırılıyor..

Haberler 1461 de bu yönde,umarım dağılmaz bu hava ve takım.

Ertan1982
22.03.2013, 15:06
O zaman Onur yolcu.Göksu ve Jebrini de isterdim.

gabriel omar
22.03.2013, 15:24
Az önce 1461 yöneticisi ile konuşma imkanım oldu Kadir,Yusuf,Abdulkadir,Fatih bu dört arkadaş seneye Trabzonspor'da oynayacak.
Ankaraspor 1.lige çıkarırlarsa Mustafa Reşit Akçay yüzde 90 orada senelik 800 bin euro gibi bir rakam konuşuluyor.

Oyuncuların Trabzonspor kadrosuna girme konusunda temkinliler 2 sene önce amatörde oynayan çocuklar Trabzonspor forması ile bocalarmı onu düşünüyorlar.Birde Yusuf harıl harıl oyunun defansif tarafını çalışıyo çalıştırılıyor..

Haberler 1461 de bu yönde,umarım dağılmaz bu hava bu takım.

Güzel haberler.Ama Mustafa hoca elden kaçmamalı.Zaten takım bu halde devam ederse şiddetle ihtiyacımız olacak kendisine.

ibrahim
22.03.2013, 15:31
Mustafa hoca giderse aglarim, net...

Hamza Milet
22.03.2013, 21:22
Cezali olmasaydim bu basligida açacaktim ama olsun farketmez

Futbolu özledik çocuklar ya, şöyle bir hafta sonu futbol keyfi yasatin yine bize ..

Basarilar, arkandayiz ..

TRT bu hafta sadece 1461 Trabzon - Kartalspor maçini TRT 1e yayinlatiyor, gurur duydum. :)

Ilk maçin rövansini alma zamani, hakemler yine çok sakincali ..

Malum orta hakem HALİS ÖZKAHYA yalova bölgesinden

1. yardimci hakem cem satman

2. yardimci hakem ali saygın ögel (bursa)

Hadi bakalim hayirlisi

Berke6198
22.03.2013, 21:29
Kartal'ı yeneriz.

Hamza Milet
22.03.2013, 21:45
Simdi baktimda, Kartal maçi yarinki basket maçimizla birlikte saat 2de basliyor
Ya bak su tesadüfe :D

cakalkerem
22.03.2013, 21:45
Berke yenmesek? olmaz mı?

Emirhan Makul
22.03.2013, 21:48
Rizenin, Erciyesle oynadığı hafta mutlak 3 puan gerekli, parçalamamız lazım.

Sibel
23.03.2013, 10:04
İnşallah 3 puanı alırız ya.

Ertan1982
23.03.2013, 10:05
Abdulkadir haric herkez gitmis.Yusuf Ogulcan sonradan milli takima katilacak mis Rizeliler gibi.

cakalkerem
23.03.2013, 10:26
Haydi maça....br iki

cubido
23.03.2013, 10:34

Oyuncuların Trabzonspor kadrosuna girme konusunda temkinliler 2 sene önce amatörde oynayan çocuklar Trabzonspor forması ile bocalarmı onu düşünüyorlar.Birde Yusuf harıl harıl oyunun defansif tarafını çalışıyor, çalıştırılıyor..

Haberler 1461 de bu yönde,umarım dağılmaz bu hava ve takım.

Gelecek olanlara sevindim.herkes göksu'yu bekliyordu ama hep söyledim bu fizikle sağbek olarak şansı çok azdı. Sağ ön denenebilir ama onun için de bireysel yetenekleri yeterli değil.
Sağlık olsun.
Ben jebrin'i de görmek isterdim. Tabi bu arada jebrin hala bizim oyuncumuz , 1461'de kiralık diye biliyorum(barış memiş'le birlikte). Bu nedenle onu saymamış olabilirler.

cubido
23.03.2013, 10:36
Çok istememe rağmen(hatta 1 yıldır ts maçlarının hiçbirinde bu kadar şstek duymadım maça gitmek için) ufaklığın hastalığı nedeniyle gidemiyorum.
Umarım güzel bir futbolla kazanırız.

alper*
23.03.2013, 10:42
Çok istememe rağmen(hatta 1 yıldır ts maçlarının hiçbirinde bu kadar şstek duymadım maça gitmek için) ufaklığın hastalığı nedeniyle gidemiyorum.
Umarım güzel bir futbolla kazanırız.
Geçmiş olsun abi, Allah şifa versin.

Uğur Kalyoncu
23.03.2013, 10:57
Abdulkadirin olmaması kötü oldu.Özellikle onu izliyordum.

temel_yilmaz
23.03.2013, 11:02
Gelecek olanlara sevindim.herkes göksu'yu bekliyordu ama hep söyledim bu fizikle sağbek olarak şansı çok azdı. Sağ ön denenebilir ama onun için de bireysel yetenekleri yeterli değil.
Sağlık olsun.
Ben jebrin'i de görmek isterdim. Tabi bu arada jebrin hala bizim oyuncumuz , 1461'de kiralık diye biliyorum(barış memiş'le birlikte). Bu nedenle onu saymamış olabilirler.

Barış ve Jebrin Trabzonspor futbolcusu olduğu için pek konuşmuyorlar :)

Göksu konusunda herkesin bir nebzede olsa çekincesi var,Göksu bence serkan balcı örneği orta sahada da değerlendirebilir ama yukarısı konusunda Trabzonspor teknik ekibinin kafasında soru işaretleri var bence Göksu için çok geçmeden orta saha seçenekleri değerlendirilmeli..

Gökhanı sordum yukarısı için çok ümitli değiller yani futbolculuğundan ziyade bu çocukların yarısı amatörden geldi tek sorun bu gözüküyor uyumbaşka bir sorun yok bence bir kaç futbolcu 1 sezon daha değerlendirilmeli 1461 takımı içerisinde başlarında hocası kalması şartı ile.

cakalkerem
23.03.2013, 11:06
1461 zaten pilot takım olarak kurulmadı mı?
Açıkcası ben süper ligde olmaları fikrine pek sıcak bakmıyorum....O zaman aynı şehirden 2 takım.....Trabzon'un kapasitesi belli zaten...Her maça giden izleyici sayısı belli....Hafta da 2 maç izleyebilecek kişilerin(maddi olarak) sayısı az....Şehir 2 ye bölüneceğine, 1461 bank asya'da kalsın bize oyuncu yetiştirsin yeter...her sene 2-3 oyuncu alt yapıdan(porto gibi) A takıma çıkartısak kendi öz çocuklarımızdan daha başarılı oluruz...2-3 senelik bir birikim 3-4 tane kaliteli yabancı ile tozunu attırız bu ligin.....

Ertan1982
23.03.2013, 11:14
benim bildim Göksu zaten Trabzonun Futbolcusu sadece kiralik.Trabzonsporda düsünmüyorsalar yol versinler sansini tsl denesin.Yasida artik geliyor.Yetenek statüsünden Avrupada coktan cikmisti.

Millet gene ayni kisir tartismalara giriyor.1461 tsl ayakta duramaz.Trabzonspor Trabzon icin tsl yeterde artar bile.Bizim millet komplo teorisini cok sever.Bir akcaabat cikti kabak bizim basimiza degil bjk nin basina patladi.Bursalilar bizi düsürdünüz diye.Kademe kademe liglerde 1 er takim olabilir paf takimi gibi.verirsin paftaki oyunculari 17 yasinda yeteneklereine göre takimlara bakarsin nasil gelisiyor.

ptt:1461
2.Lig:kim varsa artik.
3.Lig:Kanuni.

Oğuz B.
23.03.2013, 11:15
Bu sene gülen yüzümüz oldunuz. Aynen devam..

özgür6161
23.03.2013, 11:21
Tühhh ya şuan Uludağdayım ve maç esnasında yola çıkacağım :(

Umarım kazanırız...

zizu41
23.03.2013, 11:23
Bu maç berabere biter diye düşünüyorum...

Ertan1982
23.03.2013, 11:30
Ha bunlar amatörden geldiler Trabzonsporda yapamazlar diyorsalar.Sezon öncesi hepsini bir denemeye alirlar 1 ay bakarlar ne ne diye ona göre karar verirler.beimde teretütlerim var bazi oyuncularda ben öyle yapadim.Ciddi takimlarla hazirlik maci yapip denerdim.Az cok belli olur ondan sonra ise yarar mi yaramaz mi.

ardasa61
23.03.2013, 11:31
Barış ve Jebrin Trabzonspor futbolcusu olduğu için pek konuşmuyorlar :)

Göksu konusunda herkesin bir nebzede olsa çekincesi var,Göksu bence serkan balcı örneği orta sahada da değerlendirebilir ama yukarısı konusunda Trabzonspor teknik ekibinin kafasında soru işaretleri var bence Göksu için çok geçmeden orta saha seçenekleri değerlendirilmeli..

Gökhanı sordum yukarısı için çok ümitli değiller yani futbolculuğundan ziyade bu çocukların yarısı amatörden geldi tek sorun bu gözüküyor uyumbaşka bir sorun yok bence bir kaç futbolcu 1 sezon daha değerlendirilmeli 1461 takımı içerisinde başlarında hocası kalması şartı ile.

Gökhan'ın alınması lazım A takıma. Aykut'un bile süre bulduğu bir takımda uyum sorunu çekmez bence :)

Hüseyin Kurt
23.03.2013, 11:42
Maç naklen verilecek mi?

Berke6198
23.03.2013, 11:42
1461'den Trabzonspor'a gelmesi gerekenler belli oldu artık...

vendercan
23.03.2013, 11:48
Serkan gibi kısır bir adam, yıllardır oldukça dolgun bir ücretle ve de vasat bir oyunla Trabzonspor'da oynuyorsa...Göksü gibi sıfır maliyetli ve de en önemlisi Trbzonsporlu kardeşimizin yer bulamaması oldukça düşündürücü...

Düşünsenize yıllarda bu ligde adam gibi oynayan Trabzonlu Kasımpaşa'da ki Abdulkadir varken kimlere ne kadar para verilip ; ne kadar verim alındı?..

Bugün de bu kafa yüzünden , koca Trabzonspor kümede kalma mücadelesinde zorlanıyor!!!

Cengiz
23.03.2013, 11:49
Maç naklen verilecek mi?

TRT1'den verilecek

61_Hasan_69
23.03.2013, 11:50
Bana göre ilk gelecek isim Kadir Keleş olmalı sonra sırayla Yusuf , Göksu , Abdulkadir , Onurun gitme durumuna göre Fatih , Jebrin ve Gökhan

vendercan
23.03.2013, 11:50
Kartal'da Lütfi Kırdar Hastanesinde toplanıp , maça 3 kişi gidiyoruz!..

Nihat Güneş
23.03.2013, 12:15
Abdülkadir'in olmaması kötü oldu .

61_Hasan_69
23.03.2013, 12:31
Abdülkadir'in olmaması kötü oldu .

Hasan Batuhan var sıkıntı yok :)

guarin
23.03.2013, 12:31
Bana göre ilk gelecek isim Kadir Keleş olmalı sonra sırayla Yusuf , Göksu , Abdulkadir , Onurun gitme durumuna göre Fatih , Jebrin ve Gökhan
kesinlikle katılıyorum. mehmet kuroglu yu da ekleye bılırız.

Fatih Öztürk
23.03.2013, 12:39
Serkan gibi kısır bir adam, yıllardır oldukça dolgun bir ücretle ve de vasat bir oyunla Trabzonspor'da oynuyorsa...Göksü gibi sıfır maliyetli ve de en önemlisi Trbzonsporlu kardeşimizin yer bulamaması oldukça düşündürücü...

Düşünsenize yıllarda bu ligde adam gibi oynayan Trabzonlu Kasımpaşa'da ki Abdulkadir varken kimlere ne kadar para verilip ; ne kadar verim alındı?..

Bugün de bu kafa yüzünden , koca Trabzonspor kümede kalma mücadelesinde zorlanıyor!!!

Serkan 6 senedir formamızı adam gibi temsil eden bir kaç futbolcudan biri.sorun çıkarmadan her maçı çıkarıyor.takım kötü olunca futbolcuda kötü olabilıyor.Kasımpaşadakı Abdurrahmana kadar düştüysek eski oyuncumuz Emrah Erenıde düşünebılırız!

Fatih Öztürk
23.03.2013, 12:42
Arkadaşıma bilet lazım.fazla bileti olupta elinden çıkarmak isteyen varsa lütfen özelden bana ulaşsın.

Arif Timurcioğlu
23.03.2013, 12:46
Güzel maç olacak bu takımı izlemekten zevk alıyorum.

Tahir61
23.03.2013, 12:48
seneye sol taraf birbirini iyi tanıyan tamamlayan yerli genç yusf ve kadir e emanet edilecek gibi

sağ tarafa da böyle bir çözüm şart zeki/göksunun önüne iyi bir sağ açık ki bize bir kaptanın da lazım olduğu düşünülürse gökdeniz olmalı diyorum

Nihat Güneş
23.03.2013, 12:59
Hasan Batuhan var sıkıntı yok :)

Oynarsa çok mutlu olurum...

İnşallah temiz yüzü ,efendiliği kadar da yeteneklidir :)

61_Hasan_69
23.03.2013, 13:03
Oynarsa çok mutlu olurum...

İnşallah temiz yüzü ,efendiliği kadar da yeteneklidir :)

Zamanında Chelsea istiyo diye haberler çıkmıştı. Fb maçında son anlarda oyuna girip bir asist yaparak kalitesini gösterdi aslında bugünde oynar umarım.

Samet Yildirim
23.03.2013, 13:06
Ilk 11 ?

Furkan S.
23.03.2013, 13:08
Fatih, Göksu, Mustafa, Mehmet, Jebrin, Gökhan, Yusuf, Ofoedu, Emrullah, Caner, Kadir

Tahir61
23.03.2013, 13:11
göksu sağ açık !

Ömer Sak
23.03.2013, 13:11
Cikabilecegimiz en iyi 11.

İskender YILMAZ
23.03.2013, 13:12
Mustafa hangi Mustafa? Akbaş mı Tiryaki mi?

61_Hasan_69
23.03.2013, 13:12
Yedekler: Yakup Bugun, Barış Memiş, Oğulcan Gökçe, Mustafa Akbaş, Mehmet Sıddık İstemi, Abdullah Halman, Ömer Halis Güven

Canberk
23.03.2013, 13:16

Sanırım Akbaş

Samet Yildirim
23.03.2013, 13:17
Ogulcan cürüdü yedeklerde...

Sefa
23.03.2013, 13:19

Tiryaki..

61_Hasan_69
23.03.2013, 13:19
Sanırım Akbaş

Tiryaki

Cihat K
23.03.2013, 13:21
göksu sağ açık !

mustafa tiryaki oynuyorsa göksu sağ açıkta oynayamaz ki.

Cihat K
23.03.2013, 13:23
Ogulcan cürüdü yedeklerde...

caner ve mehmet iyi ama orda şu an onları kesip oğulcanı oynatmak haksızlık olur gibi...

Tahir61
23.03.2013, 13:24
mustafa tiryaki oynuyorsa göksu sağ açıkta oynayamaz ki.

akbaş zannettim

EROS87
23.03.2013, 13:30
yusuf----mustafa----ofuedu

--jebrin--emrullah--gökhan--

kadir--caner--mehmet--göksu

-----------fatih-----------

yedekler
yakup, b.memiş, oğulcan, sıddık, m.akbaş, a.halman, ö. halis

Ertan1982
23.03.2013, 13:32
yusuf----mustafa----ofuedu

--jebrin--emrullah--gökhan--

kadir--caner--mehmet--göksu

-----------fatih-----------

yedekler
yakup, b.memiş, oğulcan, sıddık, m.akbaş, a.halman, ö. halis

sakatlik olmasa girecek oyunculari da söyliyim.Memis siddik ve Halman.

Konya macina bakiyorum.Konya sezona düzgün baslasaydi cikmaya cok yakin olurdular.2 sene önce herkez Ali Dere diyordu.Artik yedek.Gözden düatü alina bilinir 1461 icin.Ömer Ali de fena degil.

Hotaman
23.03.2013, 13:49
Biraz seri yazalım arkadaşlar forum pek havaya girmiş gibi görünmüyor. =)

haymatloshan
23.03.2013, 13:55
Bol gollü maç olur umarım.

Yasin Altuntas
23.03.2013, 13:55
Mac bizimdir beyler hadi !!

Sent from my iPhone using Tepetaklak

yatmaztara
23.03.2013, 13:56
http://www.digiturkplay.com.tr/CANLI-TV/TRT-1-HD/

Ertan1982
23.03.2013, 13:57
stad baya bos

Furkan Özdem
Bu hafta rakipler birbiriyle oynuyor kazanmaliyiz. Haydi FIRTINA!

Mert'
Alırız maçı

haymatloshan
23.03.2013, 13:58
Bizim maçlara neden bu adamları veriyorlar yahu,yine hakem sorunsalı...

Yasin Altuntas
23.03.2013, 14:04
Ofsayt ???!!!???

Furkan Özdem
Emrullah Kokoç'ta Pirlo sakinliği var resmen :D

İskender Çakmak
Maçı yine webtv mi veriyor? Veriyorsa link verir misiniz?

Burak DERELİ
23.03.2013, 14:05
TRT 1 veriyor maçı

Emre GÜRDAL
23.03.2013, 14:09
Bir tetikcide burdq la onasil ofsyt...

Tunç Tosun
23.03.2013, 14:09
TRT 1 de verilen maçın kalitesi WEB Tv dekilerden düşük.. Gerçekten kötü yönetiliyor TRT

Arif Timurcioğlu
23.03.2013, 14:13
Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool be

Furkan Özdem
Goooooooooooooooolllllll gökhan!!

odyseuys
gol :))

haymatloshan
Gol oldu,Gökhan.Bizim hangi orta saha ceza sahasının içine giriyor...

Tunç Tosun
helal olsun Mustafa ya :)

Burak DERELİ
Gökhan attı 1-0 öne geçtik

Yasin Altuntas
GOOOOOOOOL

GÖKHANNNNNNNN

İskender Çakmak
gooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllll Gökhan

hyasin61
mukemmel vurdu yalnız

Giallorossi
Goool Gökhannn

yatmaztara
gol gökhan :D

Ömer Faruk61
gollllllllllllllllllllllll

Necmettin ALTUNTAŞ
23.03.2013, 14:14
Aslanlarım benim.Devamı gelir inşallah.

Uğur Kalyoncu
aslanlarım benim :)

Tahir61
t,ryaki bana falcao gibi gözükmeye başladı

Tahir61
23.03.2013, 14:15
baskette de 18-9 öndeyiz :)

Mert'
23.03.2013, 14:16
2 kaçtı

Arif Timurcioğlu
Saha baya kötü bizim çocuklar çok iyi ama.

Yasin Altuntas
Mehmet Kuruoglu'dan tam bir Pirlo pasi !!!!!

Furkan Özdem
Yusuf ceza sahasında biraz daha sakin olması lazım

Burak DERELİ
Yusuf biraz daha iyi indirebilseydi gol atabilirdik

Ömer Faruk61
23.03.2013, 14:19
Bu çoçukların oynadıkları futbola bakıp hiç utanıyorlar mı? hiç kaleciye geri pas veriyorlar mı?...Helal olsun hepinize....

Berke6198
23.03.2013, 14:20
Bu Mustafa adam öldürür :)

Arif Timurcioğlu
23.03.2013, 14:23
Saha biraz daha düzgün olsa daha zevkli olacaktı maç.

İskender Çakmak
23.03.2013, 14:26
Yine donmaya başladı.

Emre GÜRDAL
23.03.2013, 14:28
Fatih te onur vari hareketler var....gol sevincine baksana...

Yasin Altuntas
23.03.2013, 14:28
Orta sahada Abdulkadir'in eksikligi belli oluyor. Takim yinede cok iyi su ana kadar.

Giallorossi
23.03.2013, 14:31
Fatih süper cikardi

Furkan Özdem
23.03.2013, 14:32
Topa sahip olmamız lazım sıkıntı yaşamaya başladık..

odyseuys
23.03.2013, 14:32
kartal bizim takımın kanat etkin olduğunun farkında ona göre önlem almış, gol dışında iyi de tuttular oyunu. gol de iyi oyunun meyvesi değildi doğrusu.
merkezden yüklenirsek açarız rakibi, jebrinin biraz daha öne atması gerek kendini.

Sefaenes
23.03.2013, 14:33
Afferim Fatih ne cizgiyi gecmesi ya Kartalsporlular hangi gözle bakiyor ama hakem verseydi sasmazdim cünkü iclerinde Trabzonspor düsmanligi hat sayfada

toksoy61
23.03.2013, 14:34
2 kaçtı

Furkan Özdem
Ah ulan ofoedu.. Topun dibine ne güzel girdi diyodum tam da

odyseuys
ofeden çok güzel hareketler. bir dahaki gol olur inşallah.

Sefaenes
23.03.2013, 14:35
bu kacarmi ya neyse insallah birdahakini atariz

Doğukan Uçan
23.03.2013, 14:36
ofoedu kolay pozisyonları atamıyor her maç aynı

Furkan Özdem
23.03.2013, 14:39
ofoedu kolay pozisyonları atamıyor her maç aynı

Pozisyonu o hale iyi getirdi ama. Kesinlikle yetenekli ama biraz kendini geliştirmesi lazım.

toksoy61
23.03.2013, 14:39
yalnız kötü oynamaya başladık. kartal baya pozisyona girmeye başladı

haymatloshan
23.03.2013, 14:40
Abdülkadir orta sahada olmayınca topu tutmakta zorlanıyorlar,saha hayli kötü bu yüzden iyi koşular yapamıyorlar topla.

Yunus Emre SEYHAN
23.03.2013, 14:40
Gol geliyorum diyor.

biltrabzon
23.03.2013, 14:43
Kartal eziyor bitimkileri.

Burak DERELİ
23.03.2013, 14:46
Gayet güzel gidiyor maç, o kadarda tek kale maç oynayacak takım değiliz. Atak yiyoruz yiyecez de ama şuan üstünlük bizde her alanda

Sibel
23.03.2013, 14:47
Taraftardan çıt çıkmıyor. Ama orası İstanbul.
Trabzon olsa beladan asagilamaktan gecilmezdi burda.

Burak DERELİ
23.03.2013, 14:49
Hadi İstanbul bağırmıyor bağırsada deplasman ses çıkmıyor, Avni Aker de deplasman değil heralde çıkacak orada ses her zaman

Uğur Kalyoncu
23.03.2013, 14:51
Kanatlarda barış ve yusuf ile oynadığımızda daha etkili oluyoruz.ofoedu oyunda hiç yok ama barış demek ki nasıl bir ruh halindeyse her hoca ondan kolayllıkla vazgeçebiliyor.

Alihan Ertürk

Ben aradım, konuştum ses seviyemiz yederli.. :)

TV'ye yansımıyor sadece.

Tahir61
fatih,caner,jebrin ve emrullah biraz iyiler diğerleri tutuk bugün nedense

Doğukan Uçan
Taraftarın herkes tarafından bildigi beste felan yokki 50 tane grup var kimse bise bilmiyo ne yapsın

TSemih61
23.03.2013, 14:52
TFF ilk iş olarak alt liglerin sahalarını iyileştirmeli. Böyle kötü stadlar oyuncu da oynama isteği bırakmaz.Yeteneğini de gösteremez oyuncular.

ibrahim
23.03.2013, 14:53
Kartal eziyor bitimkileri.

Yo bence tam ezemiyorlar. Defansımızın bileğini bükemediler daha. :)

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Oğuzhan
23.03.2013, 14:53
TFF ilk iş olarak alt liglerin sahalarını iyileştirmeli. Böyle kötü stadlar oyuncu da oynama isteği bırakmaz.Yeteneğini de gösteremez oyuncular.

böyle zeminde oynayacaklarına suni çimde oynasınlar daha iyi arkadaş adam top sürecek sprint atacak top sağa sola kaçıyor ayaklarından.

gerçi süper lig takımları bile zemin işini halledebilmiş değil daha bizim ülkede alt liglerdekilere yüklenmek için önce yukardakilerin düzeltmesi lazım.

Sacit
23.03.2013, 14:54
Basketbol, ilk yarı sonucu: İzmir BŞB. 28 - 45 Trabzonspor

Sibel
23.03.2013, 14:54
Ben aradım, konuştum ses seviyemiz yederli.. :)

TV'ye yansımıyor sadece.

Avni Aker'de de mikrofon yok. Kapalıda var bir tek.
*
Burak bahane arayana bahane çok.

Tahir61
23.03.2013, 14:55
Trabzon kanuni ve of kritik maçlar oynuyorlar ikisi de önde çok şükür

FC-ST-PAULI-61
Baris memis girmesin Takima yardim etmiyor.Ofoedu ondan daha iyi ve ciddi.
Gökhanimda herzamanki gibi bu süpriz kosulari yapti.Bunu Tsdekiler yapmiyor.
Holmen ve Gökhan Alsan herzaman giriyor o tehlikeli Bölgeye.

emre duman
türkiye ligi çoban ligidir beyler kalite beklemek saçmalık olur

gabriel omar
23.03.2013, 14:57
Gökhanla Emrullah çok silik bugün,pasları çok isabetsiz.Tabi bunda zeminin de etkisi olabilir ama genel olarak ağır kalıyorlar.Jebrin de bugün yeterince sorumluluk almayınca orta sahada kitlendik biraz.

Ama sıkıntı yok hallederiz bir şekilde.Bu arada hakikaten Abdülkadirin eksikliği de belli oluyor.

Ömer Sak
23.03.2013, 15:02
Fatih gol pozisyonlari öyle bir rahatlikla cikartiyorki sanirsinki siradan bir pozisyon :)

Yasin Altuntas
23.03.2013, 15:02
Basketbol, ilk yarı sonucu: İzmir BŞB. 28 - 45 Trabzonspor

Iyi sonuc bilgi icin eyvallah :)

atomantcum
23.03.2013, 15:03
goruntu sizde de donuyor mu?

Giallorossi
23.03.2013, 15:05
http://www.antensiztv.com/trt1.html

Görüntü donuyor ise buradan izleyin

atomantcum
23.03.2013, 15:06
http://www.antensiztv.com/trt1.html

Görüntü donuyor ise buradan izleyin

Cok tesekkurler

toksoy61
23.03.2013, 15:10
adamlar gol üstüne gol kaçırıyorlar. hiç iyi değiliz açıkcası. oyuna hükmedemiyoruz

Alihan Ertürk
23.03.2013, 15:10
Sığmadı bizimkiler.. :)

Bir tribün daha açtılar statta Bordo-Mavi'ye ait.

ibrahim
23.03.2013, 15:11
Yusuf oğlum girme her yere daa!!

Giallorossi
23.03.2013, 15:12
Kartalspor mutlak gol pozisyonu kacirdi. Haklarini vermek lazim. Bizimkilerden daha istekli oynuyorlar. Küme düsme olasiligin getirdigi motivasyon var onlarda tabi. Bu demektir ki bizim A takim bir kac haftaya güzel futbol oynamaya basliyacak :)

serdaracıl
23.03.2013, 15:14
Yusuf ruh gibi sahada geziniyor bugün

Arif Timurcioğlu
23.03.2013, 15:15
Gökhan çok net kaçırdı.

Furkan Özdem
Acil gol lazım. Yeriz böyle devam edersek.

ibrahim
Nee vurdu Gökhan beeee

Yasin Altuntas
23.03.2013, 15:16
Kadir'den güzel orta, Gökhan az daha ikinciyi yaziyordu.

serdaracıl
23.03.2013, 15:16
Ahhhh ne guzelr organizasyon

serdaracıl
23.03.2013, 15:18
Hay Allah yaaa

Furkan Özdem
61de yedik....... Gol geliyorum diye haykırıyodu zaten.

Giallorossi
61de attilar.. Zaten gol geliyorum diyordu

Ogün'
Ulannn

Arif Timurcioğlu
Hay arkadaş ya fatih daha ne yapsın.

FC-ST-PAULI-61
Herzaman ayni Filmi izliyoruz,kaciriyoruz sonra yiyoruz.

Alihan Ertürk
Şans golü tamamiyle.

Kalenin her karışı kapalı ama top süzüle süzüle o iğne deliğini gitti buldu.

gurkankyildiz
23.03.2013, 15:19
kaleci ne yapsın arkadaş. Dönen top tıngır mıngır gol oldu hey allam ya.

ibrahim
Zorlan yedik. Fatihte kıvrandı durdu tutabilmek için...

toksoy61
beklenen golü yedik maalesef

serdaracıl
Stoperlere bak arkadaş bu çalimlar yenir mi

atomantcum
23.03.2013, 15:20
Gerci golde kalecinin hatasi yok ama ilk kurtardigi pozisyonda hic cikmamasi, karsida beklemesi garip geldi bana. Niye hic mehmet usluya dogru hamle yapmadi anlamadim, acisini daraltmasi lazim, sansina kurtardi gibi oldu.

biltrabzon
23.03.2013, 15:20
Zaten golün bu saate kadar gelmemesi mucize idi.Yazik hoca seyrediyor seyirciler gibi.Resmen eziliyor takim sahada.

Furkan Özdem
23.03.2013, 15:21
Tribündeki şikebahçeliler..............

Ertan 51
61 de yemiyeydik iyiydi:(

biltrabzon
Göksu Trabzonsporda oynar diyenlere cevaben,Göksu ancak top toplayici olur Trabzonspor da.

Giallorossi
Serefsizler tribünde is basinda..

Arif Timurcioğlu
23.03.2013, 15:22
Hakemler bizim için yemin etmiş sanki.

ahamitokutan
az yaptı sana meyreles suratına s.. sa yeriydi karaktersiz özkahya

Uğur Kalyoncu
Mustafa Reşit hoca iyi güzelde oyuna müdahele olayı hiç yok ya bekle hocam bekle...

Emre GÜRDAL
Sikeciler is basinda gordugunuz gibi...

Yunus Emre SEYHAN
2 adet onun bunun çocuğu gördüm Fenerbahce formalı.

zahido
23.03.2013, 15:23
Göksu Trabzonsporda oynar diyenlere cevaben,Göksu ancak top toplayici olur Trabzonspor da.

Sen mac izleme abi kendine başka hobiler bul..

Sibel
23.03.2013, 15:23
Pislik fenerliler olay çıkarma çabasında.

Ogün'
23.03.2013, 15:24
Bu takım geri yaslanınca golü görüyor kalesinde.Sürekli oynaması lazım takımın rolantiyi beceremiyoruz.

Emre GÜRDAL
23.03.2013, 15:26
Yusuf bugun pasif kaldi sanki...

Furkan Özdem
Değişiklik lazım..

Doğukan Uçan
kaçan gollere bak ya

Arif Timurcioğlu
23.03.2013, 15:27
Bunaltmaya başladık.

biltrabzon
23.03.2013, 15:27
Sen mac izleme abi kendine başka hobiler bul..

Senin futbol bilgin,Göksu nun yeteneksizligiyle es deger.Adam sadece mücadele ediyor,yetenek denilen hicbir sey yok.Birde solda oynayan Kadir Keles i izle topu alisi,pas verisi,Göksu düz topcu.

Ertan 51
23.03.2013, 15:28
Göksu,Reşit hoca derken lince başladık maşallahımız var,
ama az sonra bizim uşaklar gol atarsa ağız değiştiririz gine kahramanlarımız oluverirler bu isimler,
ne kadar skor taraftarı olmuşuz biz aman diyim.

toksoy61
bu takım defans yapamıyor, hücumu daha iyi oynuyorlar. kontra denedik galipken ama bulduklarımızı değerlendiremedik aynı zamanda bolcada pozisyon verdik. şimdi saldırıyoruz daha çok pozisyon buluyoruz

Furkan Özdem
Goooooooooooooooolllllllllllll mustafa!!!!! gollll beee

ahamitokutan
tiryakiiiiii

Sefaenes
23.03.2013, 15:29
Gooolll

Canberk
goooooooooolllll :)

hyasin61
cok ıyı hazırladılar golu

Alihan Ertürk
Gooooooooooooooooooooooool !

Tiryaki'nim Mustafa.. :)

Arif Timurcioğlu
Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooool
Fatih sanada helal olsun yüzde yüzü çıkardı.

Joacivil
ne lakayıt adam bunlaer
her maç saçma sapan harcıyorlar pozisyonları sonra yiyorlar
attık bu arada :D

toksoy61
golllllllllllllll

odyseuys
kaç topta çıktık sayan oldu mu? derslik gol.

Doğukan Uçan
ibrahimovic gibi vurdu mermi aynı kaleci izliyo :D