PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fikstürümüz Gerçekten Avantajlı Mı ?

ophius
16.03.2013, 10:46
Hocamız fikstür avantajlı gibi gözüküyor dedi dünkü maçtan sonra
Fikstürümüzü bir hatırlatıyım öncelikle

Trabzon-Antalya
Akhisar-Trabzon
Trabzon-Ordu
Eskişehir-Trabzon
Trabzon-Gençlerbirliği
Kayseri-Trabzon
Trabzon-İBB
Galatasaray-Trabzon

Valla ben şahsen akhisar açık oynarsa belki oradan 3 puan gelirse gelir diye düşünüyorum onun haricinde kalan deplasmanlarımızdan 3 puan alacağımızı düşünmüyorum...Kendi evimizdeki maçların da ikisi düşme potasındaki ekiplerle...
Bu fikstürün neresi avantajlı anlamadım...

Punisher-61
16.03.2013, 10:51

Trabzon-Antalya
Akhisar-Trabzon
Trabzon-Ordu
Eskişehir-Trabzon
Trabzon-Gençlerbirliği
Kayseri-Trabzon
Trabzon-İBB
Galatasaray-Trabzon

Valla ben şahsen akhisar açık oynarsa belki oradan 3 puan gelirse gelir diye düşünüyorum onun haricinde kalan deplasmanlarımızdan 3 puan alacağımızı düşünmüyorum...Kendi evimizdeki maçların da ikisi düşme potasındaki ekiplerle...

antalya 3
akhisar 3
ordu 3
eskisehir 0-1
genclerbirligi 1-3
kayseri 0
ibb 1
galatasaray 0

Punisher-61
16.03.2013, 10:57
bizim fikstürümüz digerlerinde cok daha avantajli..biz bu fikstürden cekiniyorsak ordu simdide kiliti vursun kapiya

Ordunun Maclari:

Gaziantep
sivas (d)
fenerbahce
tranzonspor (d)
kasimpasa
besiktas (d)
bursaspor
antalya (d)
akhisar

Adem Akyüz'
16.03.2013, 10:58
Bu kadroya ve isteksiz futbolcularla hiçbir fikstür avantaj değildir.. Görünürde formsuz takımlarla oynayacağız ama unutmayalım ki şu an bu ligin en kötü futbolunu oynayan takım biziz..

ferdeco128
16.03.2013, 11:04
Fisktür avantajımız yok çünkü bizimle oynayan takımlar bir hafta önce şikebahçe ile oynuyorlar ve hakem onları biçiyor, hakemler elleriyle maçı şikebahçeye veriyorlar. Bir hafta sonra bizle oynadıkları vakitte hakem bizi biçiyor. demirören ve aziz'in kontrolündeki mhk'nin bu oyunu bozulmazsa sıkıntı aynen devam eder.

Samet GÜVEN
16.03.2013, 11:18
ophius kardeşim. Bende bunu düşünmüştüm ve bjk maçından önce bu tabloyu hazırlamıştım. Aslında avantajlı değil fikstürümüz ama alttaki kalabalık ve diğer takımların fikstürü işimizi kolaylaştırıyor. İBB ya da Ordu düşecek. İBB yi hükümet düşürmeyeceğine göre Ordu düşecek. Burada aslolan bizim Ordu ve İBB yi yenmemiz. Böyle bir durumda kalan maçlardan 2 yada 3 beraberlik bile neredeyse bize yetiyor.

http://d1303.hizliresim.com/17/5/ks21r.jpg

Hamdi Karamahmutoğlu
16.03.2013, 11:19
Kadronun kafa yapısı, formsuzluğu her türlü fikstürü dezavantaja çevirebilir.

vyno
16.03.2013, 11:20
Ne hallere düştük arkadaş ya.

Murat'
16.03.2013, 11:20
Antalya, Akhisar ve Ordu maçlarını kazanacağımıza inanıyorum.

kürşat şen
16.03.2013, 11:36
kısa mantıkla şunu söylerim..
evde 4 maç var..
12 puan al bitir..
antalya-ordu-ibb-gençler..

HOPA'LI TS'Lİ
16.03.2013, 11:38
bizim fikstürümüz digerlerinde cok daha avantajli..biz bu fikstürden cekiniyorsak ordu simdide kiliti vursun kapiya

Ordunun Maclari:

Gaziantep
sivas (d)
fenerbahce
tranzonspor (d)
kasimpasa
besiktas (d)
bursaspor
antalya (d)
akhisar

Ordunun fikstürünü görünce işimizin kolay olduğunu anladım ve çok rahatladım

Teşekkürler...

Komşunun işi hayli zor gözüküyor

HOPA'LI TS'Lİ
16.03.2013, 11:39
Antalya, Akhisar ve Ordu maçlarını kazanacağımıza inanıyorum.

aynen

bitsin artık bu kahır ve işkence sezonu

zekeriyya
16.03.2013, 11:40
küme düşmeme hesapları yapıyoruz ya gerisi yalan
sadri ve yönetim ne zaman uyanacaksın artık uyan

zafer6161
16.03.2013, 11:41
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1918951881&postcount=2237

tarsus
16.03.2013, 11:45
Son 4 hafta bize gore gercekten futbol oynayan ve sah dis olaylardada guclu takimlarla oynadik.bundan sonra antalya haric tam bize gore futbolu berbat basa oynanayan takmlarla oynayacak olmamiz buyuk sans.fiksturu gordukten sonra orduya gecmis olsun simdiden

Bedri Sertkaya
16.03.2013, 11:50
Antalyayı zorda olsa yeneriz.
Akhisarı kontrayla yenerizz.Ordu'yu yeneriz.Eskişehir bilemiyorum.
Gençler 3 ihtimalli.Kayseri'ye yeniliriz.Belediye berabere.Galatasaray zaten şampiyonluğu garantiler.Onlarıda yeneriz.

Yani 10 puan alıyoruz.41 puanla ligi bitiriyoruz ki.Kötü bir puan.Tarihimizde yok.Bu iyi ihtimalli tahminimdi.Bu savunmayla orta sahayla.ZOkorasız 1 puanı cebe koyup 3 için oynamak zor.Artık bana kalsa bütün maçları alabileceğini bile düşünürdüm.Ama inanın hakem kösteğinide düşününce...İnadına bütün maçları alarak 55 puan yapan bir takımı sırtımda taşırım.

Trabzon-Antalya
Akhisar-Trabzon
Trabzon-Ordu
Eskişehir-Trabzon
Trabzon-Gençlerbirliği
Kayseri-Trabzon
Trabzon-İBB
Galatasaray-Trabzon

ophius
16.03.2013, 12:11
Antalyayı zorda olsa yeneriz.
Akhisarı kontrayla yenerizz.Ordu'yu yeneriz.Eskişehir bilemiyorum.
Gençler 3 ihtimalli.Kayseri'ye yeniliriz.Belediye berabere.Galatasaray zaten şampiyonluğu garantiler.Onlarıda yeneriz.

Yani 10 puan alıyoruz.41 puanla ligi bitiriyoruz ki.Kötü bir puan.Tarihimizde yok.Bu iyi ihtimalli tahminimdi.Bu savunmayla orta sahayla.ZOkorasız 1 puanı cebe koyup 3 için oynamak zor.Artık bana kalsa bütün maçları alabileceğini bile düşünürdüm.Ama inanın hakem kösteğinide düşününce...İnadına bütün maçları alarak 55 puan yapan bir takımı sırtımda taşırım.

55 puan olayını geç hocam öncelikle...bence 41 olsun allah bereket versin
takım rahatlıkla gol atamıyor ve bu da yetmezmiş gibi takım savunmasını ligde mersin ve akhisar dahil en kötü yapan takım olduğumuz için leblebi gibi gol yiyoruz...bu şartlarda kolay kolay maç kazanacağımızı düşünmüyorum
kendi evimizde tabiki galip gelmeliyiz ama olur da gelemezsek alacağımız bir puanlar çok önemli diye düşünüyorum
mesela kendi evimizde+deplasmanda oynacağımız ardışık maçlardan minimum3 puan almalıyız...4 puan süper olur ama işte olur da bu ikililerden 1 puan olursak o zaman çanlar çalmaya başlar bizim için

galatasary garantilese dahi maçı sana vermez, hafızanı tazeleyim izin verirsen;
5-6 sene önce şampiyonluk iddiamız az da olsa vardı yanılmıyorsanson 2 ya da 3 maça taşımak istiyorduk...fenerle çekişiyoruz yine yani gs nin en büyük ezeli rakibi...neyse işte maç trabzonda...gs ligde en ufak iddası olmamasına rağmen 4-2 yenmişti bizi hatırlıyorsan...o nedenle çantada keklik gibi görme istanbul takımları ile olan maçları...

Mellih
16.03.2013, 12:12
şu sıkışık pozisyonda önümüzdeki 2 maçı kazanacağımızı düşünüyorum. aksi takdirde işin şakası kalmaz..

ölümüne_1461
16.03.2013, 12:20
hangı avantaj ya tarıhımızın en kotu sezonunu yasıyoruz her takım ıcerde dısarda bızı yener hemde ezerekk..henrıkeyle serkanla halılle cech le devam et sen hoca..zekıler emreler klubeye bıle gıremezken..

Ustaalioğlu
16.03.2013, 12:47
İlk 3 maçtan 9 puan alacağız. Buna inancım tam, oyuncu kalitesi bu kadar düşük olmasına rağmen...

Hasan61
16.03.2013, 12:51
3 maç minimum 7 alamazsak,düşeriz.

katre-i.matem
16.03.2013, 12:54
Tolunay Bey in fikstur avantajından kastı şu. Rakıplerımız İBB ve Ordu ile iç sahada oynayacagız

cubido
16.03.2013, 12:57
Düşmeyiz arkadaşlar panik yapmayın. Benim üzüntüm takımın bu hale gelmesine. He stadda çapulcuların"trabzon kümeye" diye afgurması sinirimi bozuyor.
Fikstüre gelince ilk 3 puanı son haftaya yazın bence. Ontarihte gs şampiyonluğu garantilemiş olur. Eğer bizim kazanmamızgereken bir maç olursa kazanır merak etmeyin.
Bu hafta antalya'yı yenerseknmoral depolarız.
Herkes elazığ diyor amatehlikede olan 6-7 takım var. Hepsi virden 3 puan alamayacağına göre bu kadar panik yapmaya gerek yok. 42 puan alan kalır bence.

Ömer Faruk61
16.03.2013, 12:58
Bana göre futbolcuların colman dışında, hakemin verdiği kararlara tepkileri durumu göstermiştir.Bu takım küme düşer Mucize olmazsa...

Ender Kuyumcu
16.03.2013, 13:05
Bunları tartışıyor olmak bile TS için utanç verici bir durum ve bu utancın baş mimarı olan sadri şener maalesef hala kulübün başında.

Şikeyi konuşan, TS'un bu ruhsuz kadrosuna bir nebze olsun ruh katabilen Şenol Güneş'i takımdan uzaklaştırıp yerine ŞİKE OLDUĞUNA İNANMAYAN ve benim işim sahada diyen tolunay kafkası getiren sadri şener eminim eseriyle gurur duyuyordur.

Sahada yaşadığımız hakem katliamlarına sesini çıkarmayan bir başkan ve hoca mevcut.

Bu durum göz önüne alındığında en kestirme yol taraftarın büyük baskısı ile içerideki maçları almak olacaktır.

Olası bir Akhisar galibiyeti de TS'un ligde kalışını garantileyecektir.

Bu sezon küme düşmesek bile sadri şener illetinden kurtulmadığımız ve takımı tolunay kafkas gibi şikecilerin ağzıyla konuşan hocalara teslim ettiğimiz sürece eminim seneye düşeriz.

Hasan61
16.03.2013, 13:09
3 maçta yeterli puanı alamazsak sıkınytı yüksek ama en kötü ilk sekizde bitireceğimizi düşünüyorum.

chener
16.03.2013, 13:16
eskiden şampiyonluk hesabı yapardık.küme düşme hesabı yapmakta heyecanlıymış.bize bu duyguyu yaşatan kukla yönetime,hedefsiz teknik direktörlere,hayttan bezmiş gibi oynayan futbolculara,tribünde takımı için değil de parasını verene tezahürat yapan taraftara teşekkür etmek boynumuzun borcudur.

ophius
16.03.2013, 13:25
Bunları tartışıyor olmak bile TS için utanç verici bir durum ve bu utancın baş mimarı olan sadri şener maalesef hala kulübün başında.

Şikeyi konuşan, TS'un bu ruhsuz kadrosuna bir nebze olsun ruh katabilen Şenol Güneş'i takımdan uzaklaştırıp yerine ŞİKE OLDUĞUNA İNANMAYAN ve benim işim sahada diyen tolunay kafkası getiren sadri şener eminim eseriyle gurur duyuyordur.

Sahada yaşadığımız hakem katliamlarına sesini çıkarmayan bir başkan ve hoca mevcut.

Bu durum göz önüne alındığında en kestirme yol taraftarın büyük baskısı ile içerideki maçları almak olacaktır.

Bu sezon küme düşmesek bile sadri şener illetinden kurtulmadığımız ve takımı tolunay kafkas gibi şikecilerin ağzıyla konuşan hocalara teslim ettiğimiz sürece eminim seneye düşeriz.

ender bey dediklerinize bir cümle hariç katılmakla beraber birşey sormak istiyoruz
trabzonspor en son ne zaman büyük bir baskı vs ile kendi sahasında maç aldı ? hatırlıyormusunuz?
avni aker ne yazıkki artık rakip takımlar için bir cehennem değil adeta cennetten bir köşe sanki

Tahir61
16.03.2013, 13:28
ordu antep maçının kaybedeni ligden düşer berabere biterse iki üç hafta daha küme düşmeyi tartışırız

Ender Kuyumcu
16.03.2013, 13:32
ender bey dediklerinize bir cümle hariç katılmakla beraber birşey sormak istiyoruz
trabzonspor en son ne zaman büyük bir baskı vs ile kendi sahasında maç aldı ? hatırlıyormusunuz?
avni aker ne yazıkki artık rakip takımlar için bir cehennem değil adeta cennetten bir köşe sanki

ne zaman ki biletler çeşitli siyasiler aracılığıyla belli taraftar gruplarına, sponsorlar, valilik vb. kurumlar tarafından taraftarlığı tartışılacak kişilere dağıtılmaya başlandı bu baskı da ortadan kalkmış oldu.

gerçek taraftarın taşın altına elini sokup gerekli desteği vermesi en azından bize düşme utancını yaşatma gayreti olanlara inat bu atmosferi yaratması gerekiyor.

TekfurÇayır 61
16.03.2013, 13:42

Ender hocam, Tolunay hocanın şikeye inanmadığına dâir bir açıklaması var mı?

kopeli
16.03.2013, 13:43
Umarım 34. haftaya kadar kümede kalmayı garantileriz.

Yaşar
16.03.2013, 14:04
Bu fikstür en kötü 15 puan yapar...
Bu da 46 puan yapar ki Ordu, İ.B.B ve Gaziantep'in bu puanlara ulaşabileceğini düşünmüyorum...

Doğukan Uçan
16.03.2013, 14:08
bELEDİYE DE YENİYO ŞUAN 42 PUAN ALAMAYAN TAKIM KÜME DÜŞER AÇIK VE NET

Ömer Faruk61
16.03.2013, 14:11
Bu fikstür en kötü 15 puan yapar...
Bu da 46 puan yapar ki Ordu, İ.B.B ve Gaziantep'in bu puanlara ulaşabileceğini düşünmüyorum...

Çok iyimsersin abi...Nasıl 15 puan alacak bu takım?

Ender Kuyumcu
16.03.2013, 14:13
Ender hocam, Tolunay hocanın şikeye inanmadığına dâir bir açıklaması var mı?

Bir değil birden fazla var.

Şikeyi konuşmak istemiyorum demek, 2011 yılındaki şampiyonluğumuzdan kaçan şampiyonluk olarak bahsetmek bile yeterli ama o yönde de açıklaması var geçen sene içinde.

haymatloshan
16.03.2013, 14:13
9 haftada toplam 7 puan almışsın,kalan maçlardan 7 puan alacağımızı düşünenler var.Siz yatın kalkın düşme puanı yüksek olmasın,yoksa bu futbolcularla ve bu teknik heyetle bir halt olmaz.

Bud Spencer
16.03.2013, 14:21
ordunun fikstürü gercekten cok zorlu

mersin akhisar ve ordu düser insallah

TekfurÇayır 61
16.03.2013, 14:23
Bir değil birden fazla var.

Şikeyi konuşmak istemiyorum demek, 2011 yılındaki şampiyonluğumuzdan kaçan şampiyonluk olarak bahsetmek bile yeterli ama o yönde de açıklaması var geçen sene içinde.

Bunu hiç ummmazdım Tolunay hocadan.

Yaşar
16.03.2013, 14:24
Çok iyimsersin abi...Nasıl 15 puan alacak bu takım?

İçerideki Antalya, Ordu, Gençlerbirliği ve İ.B.B maçlarını kazanabileceklerini düşünüyorum...
Akhisar Belediye deplasmanını da 3 puan yazdım...

haymatloshan
16.03.2013, 14:29
Yahu hala yönetimi başımızda tutan Trabzon halkı bunları hak ediyor arkadaş.Sen altındaki bütün takımlara yenilmişsin neredeyse,üstündekileri mi yeneceksin de yok kalırız küme de,yok problem falan modunda devam ediyorsunuz.Elazığ,Karabük,Sivas,Fenerbahçe,Kasımp aşa ve Bursa 2.yarı da yenildiğimiz takımlar bunlar,9 maçta 6 yenilgi almışsın huuu,duyuyor musun 9 maçta 6 yenilgi almışsın.Uyumaya devam et Trabzon halkı.

Harun
16.03.2013, 14:32
Zamanın birinde biri şampiyon olmamız için küme düşmemiz gerekir demişti .kim dedihatırlamıyorum ama adım adım o yöne gidiyoruz.

orhan42
16.03.2013, 21:13
Akhisar ve Ordu maalesef bu dönemde gerçek rakiplerimiz..En az 4 puan almamız lazım ki rahatlayabilelim..

TS-FAN
16.03.2013, 21:32
Ruhsuz takım.
Her şey beklenir bu takımdan.
Düşersek hiç şaşırmayacağım.
Psikolojik olarak hazırlanmaktayım.

Cafer Bulur
16.03.2013, 21:34
Takimin iyi olacak ki fikstür avantajimiz olsun.

Fikstürümüz iyi ama takim,hoca ve yönetim berbat.

Futbol sansina ihtiyacimiz var,yoksa bu takim küme düsecektir.

Ilelioglu
16.03.2013, 21:37
Bence hic kimsenin tahmin edemeyecegi bir sekilde bitecek bu sezon.

..

Cafer Bulur
16.03.2013, 21:38
Bence hic kimsenin tahmin edemeyecegi bir sekilde bitecek bu sezon.

..
Nasil yani?:)

Ilelioglu
16.03.2013, 21:44
Nasil yani?:)

Izle ve gör diyorum sadece. :)

..

alper*
16.03.2013, 21:45
Neleri tartışıyoruz ya :)

krdnz
16.03.2013, 21:51
Düşmekten değil düşme hakemler v.s. yardımıyla kümede kalmaktan korkarım ben..

Bu sene bize yapılanlar ortada..Maç saatleri,hakem hataları v.s..Ama bu saatten sonra dalavereyle bizi ligde tutmaya çalışırlarsa buna ilk tepkiyi biz vermeliyiz.

Mellih
16.03.2013, 21:53
ordu maçını kaybetmemek gerekir..

Furkan Özdem
16.03.2013, 22:11
Fikstür ne olursa olsun çantada keklik bir takım yok. Hele hele biz bu durumdayken "büyük ihtimal kazanırız" diyebileceğim takım da yok. Oyuncular çıkıp oynayacak, gerekirse hakemi de yenecek ve maçları alacak. Başka çare yok...

fteotdgs
16.03.2013, 22:18

Olaylari takip edebildigim kadari ile benim bildiklerim (yanlislar varsa duzeltin lutfen):
1. Senol Gunes son istifasindan once farkli zamanlarda iki kere daha istifa etmis ama yonetim, yani S. Sener kendisini bu kararindan dondurmus.
2. Senol Gunes'in istifa edene kadarki surec icersinde sike ile ilgili demecleri herkesin malumu. Mamafih, Senol Gunes'in bu demeclerine deginilirken israrla su iki ayrinti atlaniyor: 1. Teknik direktorlugu surecinde yardimcisi U. Karaman, Mecnun baskanina herkesin gozleri onunde selamlar yollarken ve sonrasinda, istifa edene kadar, en azindan bizim bildigimiz kadari ile tek bir tepki vermemis olmasi. 2. Kendisinin durup dururken verdigi "Aykut hoca ve ogrencilerinin suclu olduklarina inanmiyorum (ya da buna yakin bir cumle)" demec. (Boyle bir sey mumkun olabilir mi? Allah askina vicdaninizi dinleyip de soyleyin, boyle bir sey olabilir mi?)
Su iki ayrintiyi hatirladigimda kendisinin kalan tum demecleri benim icin havada kaliyor. "Bu ne perhiz bu ne lahana tursusu" bir nevi.

Yonetimin S. Gunes'i gondermek icin komplo kurdugu teorisi ise bana mantikli gelmiyor. Daha once iki kere istifadan dondurdugun bir adami aylar ile olculebilecek bir surede niye bu sefer gitmesi icin "komplo" kurar bir kurum/insan?

Tolunay hocanin sike hakkindaki durusu daha bastan yanlis. Sirf bu sebeple boyle birinin yonetim tarafindan takimin basina getirilmesi hata(ydi). Gerci U. Karaman'a malum hareketinden oturu bir tepki vermekten aciz, sike surecinde yapmadigi hata, acizlik kalmayan bir yonetime yakisir bir karar idi, belirtmek lazim.

Ali Can
16.03.2013, 22:21
düştüğümüz hallere bak, utanç verici

fteotdgs
16.03.2013, 22:21
Fikstür ne olursa olsun çantada keklik bir takım yok. Hele hele biz bu durumdayken "büyük ihtimal kazanırız" diyebileceğim takım da yok. Oyuncular çıkıp oynayacak, gerekirse hakemi de yenecek ve maçları alacak. Başka çare yok...

Akhisar'dan fark yesek sasirmam su asamada. O yuzden fiksture bakmanin hicbir manasi yok su an.

Vkgz
16.03.2013, 23:01
küme düşme potasındaki takımlar arasında en avantajlı fikstüre sahibiz iç saha maçları açısından!!!

istifa sadri.

Tahir61
16.03.2013, 23:54
Düşmekten değil düşme hakemler v.s. yardımıyla kümede kalmaktan korkarım ben..

Bu sene bize yapılanlar ortada..Maç saatleri,hakem hataları v.s..Ama bu saatten sonra dalavereyle bizi ligde tutmaya çalışırlarsa buna ilk tepkiyi biz vermeliyiz.

faruk özak maçlara gelmeye başladı yakında uydurma penaltılar filan bize verilmeye başlanır

Erdal DİLEK
16.03.2013, 23:58
Benim tahminim önümüzdeki 3 macı alırsak ligi 45-50 puan arası tamamlarız ama antalyaya yenilirsek düşeriz. .

TS-FAN
17.03.2013, 00:14
Benim tahminim önümüzdeki 3 macı alırsak ligi 45-50 puan arası tamamlarız ama antalyaya yenilirsek düşeriz. .

Bu takım 2 kez üst üste kaç kez kazanmış ki 3 maç kazansın.
3 maç kazanmak bu takım için bir ütopyadır,ulaşılmazdır.
Düşmek düşmemekten daha yakın..

bordox
17.03.2013, 00:19
düştüğümüz hallere bak, utanç verici

Utanç verici olan bir şey yok,eğer seni sen yapan şeylere burun kıvırmaya başladın ve bunu bir marifet gibi görüyorsan kaderin sillesini yersin.Futbol bir oyun ve oyunda utanılacak durum seninle aynı duyguları paylaşmayan insanların seni kandıracak kadar kendinden habersiz olman ve bunun getirdiği özgüven eksikliği.

Erdal DİLEK
17.03.2013, 00:24
bu takım 2 kez üst üste kaç kez kazanmış ki 3 maç kazansın.
3 maç kazanmak bu takım için bir ütopyadır,ulaşılmazdır.
Düşmek düşmemekten daha yakın..

son iki mac ilk 7 haftaya göre daha derli tolu takım bana göre, aksilik bjk ve bursa ile oynanamamız. Eğer devam ederse umudum var ama antalya macında mağlubiyet takımı dağıtır. .

Hamdi Karamahmutoğlu
17.03.2013, 00:32
Pes etmek yok Trabzonsporlu.
Genetiğine ihanet etme.
Değil küme düşmek, ilk 10'un haricinde bir yer bize yakışmaz.

Berk
17.03.2013, 12:04
Hiçbir maç oynanmadan kazanılmaz yada kaybedilmez.Bu fikstürü avantajlı hali getirebilmemiz için öncelikle Antalya ve Akhisar maçlarından mutlaka 6 puan çıkarmalıyız.Aksi takdirde şuankinden daha sıkıntılı günler yaşayacağız.Şahsi fikrim önümüzdeki 3 maçtan 3 galibiyet alacağımız yönünde.

haymatloshan
17.03.2013, 18:47
Akhisar geliyor,herkes 2 takım düştü gözüyle bakıyor ama hiç belli olmaz,Akhisar iyi top oynuyor.Biz küme düşeriz,ama Fenerbahçe kararı açıklanır o düşürülür ve tekrar lige çıkarız bunun planı yapılıyor diye düşünüyorum.

TS-FAN
17.03.2013, 18:50
Akhisar geliyor,herkes 2 takım düştü gözüyle bakıyor ama hiç belli olmaz,Akhisar iyi top oynuyor.Biz küme düşeriz,ama Fenerbahçe kararı açıklanır o düşürülür ve tekrar lige çıkarız bunun planı yapılıyor diye düşünüyorum.

Gördüğüm en hayal ötesi espri :)
Bizim düşeceğimiz kısmı değil,yanlış anlaşılmasın..
Fb nin yerine ligde kalacağımız bölümü için deim :D

kopeli
17.03.2013, 18:51
Müthiş derecede zorlu bir fikstür.

haymatloshan
17.03.2013, 18:54
Gördüğüm en hayal ötesi espri :)
Bizim düşeceğimiz kısmı değil,yanlış anlaşılmasın..
Fb nin yerine ligde kalacağımız bölümü için deim :D

Görürsün yakın zamanda.

Hekimoğlu
17.03.2013, 18:57
Bu soruya Sadri Şener cevap versin.Belki cevap verirken biraz yüzü kızarır.Yanındakine sormaya gerek yok ona göre Gadromuz Yederli.

faysal
17.03.2013, 20:18
fikstürümüzün hiç nir avantajı yok en kolay dediğimiz maçlarda neler yaşadık Allah sonumuzu hayır eylesin.

murat
17.03.2013, 21:48
Bukadar karamsar olmak icin ben bir neden gormuyorum. Herkesin aksine bence gayet iyi bir kadromuz var. Bugun adaletli hakemlerle oynasaydik cok degisik yerde olurduk. Ayrica onemli gucumuz olan defansimizin devre arasi bir anda "yok" olmasi(giray ve bamba uzun zaman yoktular) ister istemez bizi zor duruma dusurdu ve cok kotu maclar oynadik. Benim gorusun Bursada galibiyeti biz hakkettik ayni bjk karsi hakkettigimiz gibi Turkiye kupasinda 6 da 5 yapanda bu takimdir. Biraz sans birazda adalet olursa yenilmeyiz son maca kadar.

SALDIRAY
17.03.2013, 22:10
Kalan maçların tamamını kazansak ligi çok farklı bir yerde bitirebiliriz. Biz kötüyüz ama ilk 4'ün haricinde ki takımlarda çok kötü. Kasımpaşa 4. sırada ve bizimle puan farkı 9. Hemen ardından gelen takımla ise 6 puan fark var. Kapanır mı? Adam gibi seri yakalasak son 2-3 haftaya ilk 6 içinde oluruz. İlk 5 için şansımız var ama asıl mesele biz kalan maçları kazanır mıyız? Bence en kötü 2 galibiyet alır kümede son anda kalırız.

mawro61
17.03.2013, 23:46
Trabzon düşmez süründürür.Düşürülmez de bence.

oflukaan
17.03.2013, 23:55
12 puanın altında alırsak kesin küme düşeriz.

omondoles
18.03.2013, 00:23
Ey gidi... 2 sene önce şampiyonluk için fikstüre bakarken şimdi ligde kalmak için bakıyoruz.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Kader KORELİ
18.03.2013, 00:36
2 sezon önce son haftalarda her maç nasıl final maçı gibiydise bu sezon bundan sonraki maçlar da ligde kalmak için final maç gibi, o kadar ciddi durum, ben ne yazıkki küme düşme ihtimalizime yüksek buluyorum. Futbolcuların, teknik direktörün, yönetimin, taraftarın da buna bu gözle bakıp hareket etmesi daha sağlıklı olur, yoksa yok bizim formamız, armamız bile yeter ligde kalmaya diye düşünür ve kendi içimizde bu kötü durumdan dolayı didişmeye devam edersek, bunun sonu çok kötü olabilir. Hesaplar sezon sonunda görülür.

OYılmaz
18.03.2013, 00:50
Düştüğümüz hallere bak içim acıyor. Daha şampiyonluk görememişken küme düşmeyi göreceğiz. Bu kabus bir an önce bitmeli.

azelea
18.03.2013, 01:08
fikstür ve oynanacak maçları tek tek yazmak ve puan dağılımı yapmak istemiyorum ama; şöyle bir mantık geliyor aklıma
ligin bitimine 7 hafta var.
ilk üç veya dört haftada alacağımız puanlara göre son maçlarımızın durumu şekillenir diye düşünüyorum.

ilk maçlarımızda 9 puan çıkarabilirsek rahatlarız. ama son maçlara kalırsak halimiz tek kelimeyle "harap".
çünkü bu ligde bu sezon her takım trabzonsporu rahat rahat yenebilecek seviyededir. Ve bunun tam aksinide söyleyebiliriz bu trabzonspor bu sezon bu ligde hiçbir takımı yenemez.

son üç maçımız kayseri, ibb ve gs ile oynayacağız. Büyük bir ihtimalle kayseri ve ibb ligde kalma mücadelesi verecekler. Gs ise son maça şampiyonluk maçı için girerse her halükarda işimiz zor.

bu oynayacağımız antalya, akhisar, ordu ve gençler maçında işi koparmamız lazım.

ophius
31.03.2013, 23:40
valla artık ip çok da bizim elimizde değil gibime geliyor...
bizim gayretimiz alacağımız puanlar değil de rakiplerin kaybedeceği puanlar kaderimizi belirleyecek diye düşünüyorum
baksanıza haftaya ibb-karabük ordu-şikebahçe kayseri-elazığ maçları var

ophius
31.03.2013, 23:41
ordu haftaya fenere kaybedip sonra bi de biz geçirdik mi küme düşer diye düşünüyorum ki inşallah düşerler

Ahmet Kuru
01.04.2013, 01:16
genel olarak fikstür seçimlerinde fb bjk yada gs yi takip ediyoruz.. bu nasıl oluyor çözebilmiş değilim.!

Burçak
01.04.2013, 08:34
Ligin en az gol atan 4. takımıyız.

AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - 23
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR - 24
MERSİN İDMANYURDU -27
TRABZONSPOR - 30

alone_6161
01.04.2013, 08:48
ordu haftaya fenere kaybedip sonra bi de biz geçirdik mi küme düşer diye düşünüyorum ki inşallah düşerler

Ben Karadeniz takımlarının her daim Süper Ligde olmasını isterim. İnşallah Ordu düşmez.

Burçak
01.04.2013, 08:55
Saçma sapan şekilde bizi Trabzon düşürdü diye yırtınıyorlar yıllardır.
Bizle ne alakası var, bize gelene kadar herkese kaybetmişsiniz Trabzonspor yenince bizim adımız düşürdüye çıkmış öylemi .. desekte yok.. Trabzon küme düşürmüş bunları..
Madem adımız çıkmış bu defa gerçekten düşmeleri için elimizden geleni yapalım.
İşin ilginç tarafı herkese yenil yenil trabzon yendimi bizi düşürdünüz olsun adı.
gelin bakalım..

Doğukan Uçan
01.04.2013, 09:17
ilk 4 çok zor kalan maçları alsak bile kasımpaşa koptu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
01.04.2013, 09:50
Fkstür falan hikaye bu takımın "kafası" bozuk...
Şu mantıkla sürekli "Siirt Köy Hizmetleri" ile maç yapsak yine zorlu derim o fikstüre...
Takım ne kendine, ne hocaya ne de yönetime inanmıyor...

serkanholep
01.04.2013, 09:53
tek tek bakıldığında takımımız en azından ilk 6 da yer alacak kalitede

ama ahenk yok

ayrıca huzuru kaçıran takımı sabote eden oyuncularımız var

zafercalikoglu
01.04.2013, 17:29
az kaldı mayısa gelsinde görelim şu atıp tutan muhalefeti,bakalım kim aday oluyor kim geliyor,kim gidiyorr,,
antalya 3 akhisar 3 ordu 3 eskişehşir 1 gencler 3 kayseri 1 ibb3 gs 0
toplam :15-17 arası puan alırız,ve ligi ilk 5 de bile bitirebiliriz..

ophius
20.04.2013, 23:46
ne şans ki halen avantajlıyız
ama bizim fikstürden değil de daha çok alttaki rakiplerin birbiriyle veya güçlü ekiplerle oynamasından dolayı

Helvacı61
20.04.2013, 23:51
bizim fikstür avantajdı taki akhisar maçına kadar..akhisara yenilince adamlar lige tutundu.. şu an fikstürdeki tek avantajımız ibb ile sahamızda oynayacak olmamız...ibb hariç alttaki takımların tamamı bizi geçer..ibb ile düşmeme maçına çıkarız..ama satılmışşehirden alınacak beraberlik dahi bize avantaj sağlar..

ibrahim
20.04.2013, 23:52
Kendi evimizdeki maclardan 4 puan cikarsak yeter diye düsünüyorum. 6 puan alacagimiza inaniyorum ben.

ophius
21.04.2013, 00:03
Kendi evimizdeki maclardan 4 puan cikarsak yeter diye düsünüyorum. 6 puan alacagimiza inaniyorum ben.

gol atamıyor ki takım...ben 6 puan zor diyorum..en iyi ihtimalle 4
es es kayseri ve gs deplasmanlarına maksimum 1 puan diyorum bu arada

fteotdgs
21.04.2013, 03:49

Bu hafta buyuk ihtimal Eskisehir'e kaybedecegiz, Gencler FB'ye mutlaka yenilecek. Haftaya iki tehlikeyi ensesinde hisseden takimin maci olacak Trabzon'da. Ben diyorum ki, o maci kazanamazsak (berabere bile kalsak) kume duseriz. Cunku aksi halde kalan 3 haftada Kayseri ve GS deplasmanlarinda normal sartlarda sanmiyorum ki bu takim bir varlik gostersin. Aradaki haftada, evimizdeki son macta ise IBB ile karsilacagiz. Benim bildigim Trabzonspor, hele hele bu sezonki Trabzonspor, o maci, tansiyon, dusme tehlikesi o kadar yuksekken kesinlikle kazanamaz. Gencler macimiz kilit macimiz olur diyorum yine :)

ibrahim
21.04.2013, 04:11
gol atamıyor ki takım...ben 6 puan zor diyorum..en iyi ihtimalle 4
es es kayseri ve gs deplasmanlarına maksimum 1 puan diyorum bu arada

Bu hafta buyuk ihtimal Eskisehir'e kaybedecegiz, Gencler FB'ye mutlaka yenilecek. Haftaya iki tehlikeyi ensesinde hisseden takimin maci olacak Trabzon'da. Ben diyorum ki, o maci kazanamazsak (berabere bile kalsak) kume duseriz. Cunku aksi halde kalan 3 haftada Kayseri ve GS deplasmanlarinda normal sartlarda sanmiyorum ki bu takim bir varlik gostersin. Aradaki haftada, evimizdeki son macta ise IBB ile karsilacagiz. Benim bildigim Trabzonspor, hele hele bu sezonki Trabzonspor, o maci, tansiyon, dusme tehlikesi o kadar yuksekken kesinlikle kazanamaz. Gencler macimiz kilit macimiz olur diyorum yine :)

Gol atamayan, bir türlü futbol oynayamayan takım beşiktaştan puan alıp, Antalya ve Ordu gibi hayati maçları kazandıya. Bir şekil o maçları atlattıya. Başta federasyon ve hakemlerin tüm manipülasyonlarına karşı hala devrilmedikya. Tüm bu yaşadıklarımızdan dolayı ilahi destek aldığımıza okadar eminimki. Hayatımda hiç bir konuda bu kadar emin olmadım. İçim o kadar rahatki anlatamam. Düşmeye falan ihtimal bile vermiyorum. :)

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

HOPA'LI TS'Lİ
21.04.2013, 11:35
Akhisar ligde kalma barajını yükseltti. 41 yapan garanti kalır.

2003-2004 sezonunda bursa 40 puanla düşmüştü.

Ah Trabzonum ah, bu 2. devre bizi öldürdün. Al şu 4 puanı da, son GS maçına en az 41 puanla çık.

HOPA'LI TS'Lİ
21.04.2013, 11:37
Satılmışşehirden alınacak 1 puan ligde kesin kalacağımızın müjdesi olur.

Bitsin şu işkence sezonu.

faysal
21.04.2013, 11:38
Bir galibiyet daha almamız şart oldu yoksa tehlike halan daha var..