PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 27.Hafta | Trabzonspor 2-0 MP Antalyaspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8]

Travelair
31.03.2013, 19:05
Elazigspor yapmisti bunu. Taraftarlari "Trabzon kümeye" diye bagirmisti, Yönetimide özür diledi.

..

Evet güzel bir davranış, teşekkürler

Ilelioglu
31.03.2013, 19:06
Bu arada taraftar ilk yarı çok iyiydi.
İkinci yarı bir ara durakladı o kadar.
Laf atacak yer arayanlar boşa uğraşmasın yani!

Bu kadar önyargili olma Sibel :) Taraftara laf atan olmadi simdiye kadar, sadece kümeye bagrilmasina tepki gösterdik, cünkü empati yapmakta herzaman fayda var, ayni süreci biz yasiyoruz suan.

Taraftar bu mac iyidi ben begendim, hakemi biraz daha baski altina alabilirseler cok iyi olacak. :)

..

FC-ST-PAULI-61
31.03.2013, 19:06
Bu Hakem nekadar artniyetliydi yahu böyle birsey olamaz.
Mactan öncede demistik.Ugur Incemanin kart görmemesi mucize.
Verilmeyen kartlar,verilmeyen fauller...... Süleyman Abay senin gibi Hakemlere yaziklar olsun.
Birde celustkaya yapilan Faulü unuttum,orda neredeyse Gol atacaktilar.
Mac 0-0ken Antalya Zamana oynuyor birsey demedi,bize 86.Dakikada bile "zaman oynadigimiz icin" kart veriyor.

61trabzonomer
31.03.2013, 19:07
Takım berbat oynuyor kazandığıma bile çok sevinemedim,taraftarların eli öpülmeli valla destek mi destek,herşey var ama oyun yok.

serkan olcan colman şart bu arada.

Öznur61
31.03.2013, 19:12
maçı izleyemedim şimdi özetine bakıcam..
ama heralde uzun zamandır bu kadar birşeye sevinmemiştim :D

Doğukan Uçan
31.03.2013, 19:13
Samsun Kümeye

Ordu Kümeye

Giresun Kümeye

Hepsi de düşüyor ahahah ahahahah ahahah ahahahahah

Ilelioglu
31.03.2013, 19:16
Sonra Trabzon kümeye bagrildi mi tepki gösteriyoruz ama. Empati yapmak bu kadar mi zor?

..

Sacit
31.03.2013, 19:20
Cemaat burdayken yazalım;

Cumartesi günü çok kritik bir basketbol maçımız var. Trabzon'daki taraftarımız basketbol takımımızın yanında olduğunu göstersin. Artık klasik cümleleri söylemekten bıktık !
Beko basketbol ligine çıkarken sende destek ver. Basketbolu sahiplen, 19 Mayıs Spor Salonunda yerini al, şampiyonluğa beraber gidelim.

Trabzonsporlu olan herkesin basketbol takımını sahiplenmesi zorunlu görevidir.

#DalgaDalgaŞampiyonluğa

Courage
31.03.2013, 19:24
Futbol ne kadar basit bir oyun değil mi? Özellikle ligimizde!

Herkes üzerine düşenin %50'ini yapsa maçı kazanıyorsun, %75'ini yapsan (şampiyonlukta dahil) iyi bir derece alabiliyorsun.

Küme düşecez diye sıkıntıya girmiş kardeşilerimizi rahatlatması ve oyunculara özgüven getirmesi bakımından çok kritik maçtı,devamıda gelecektir.

Ekibimizi ve Henrique'yi kutluyorum.:ok

Tayfun
31.03.2013, 19:25
Galibiyet güzel, hangi amaç doğrultusunda alındığını düşününce üzüntü verici...

Doğukan Uçan
31.03.2013, 19:27
Janko yılın en büyük kazıgı . Adam 90 dakika oynamadan gidecek o kadar para verildi yazıktır

Ogün YAZICI
31.03.2013, 19:30
skor kimseyi yanıltmasın.halil ve volkan çok yetersizdi.kanatları kullanamadık.henrique ve alanzinho sayesinde pozisyonlar üretebildik.

Sibel
31.03.2013, 19:31
Bu kadar önyargili olma Sibel :) Taraftara laf atan olmadi simdiye kadar, sadece kümeye bagrilmasina tepki gösterdik, cünkü empati yapmakta herzaman fayda var, ayni süreci biz yasiyoruz suan.

Taraftar bu mac iyidi ben begendim, hakemi biraz daha baski altina alabilirseler cok iyi olacak. :)

..

Maçlara günler kala taraftara sayıp sövenler önyargılı değil de ben önyargılı oldum.
Hiç sorun değil.:)
Sen üstüne alınma. Bazıları sırf Trabzon taraftarını eleştirmek için nefes alıyor.
Hep biz laf yiyoruz. Bırak da biraz ben de bu şehri, en azından savunulması gerekenleri savunayim.
Ayrıca bugün hakeme gayet tepki gösterildi. Kulağım hâlâ zonkluyor.

alper*
31.03.2013, 19:31
Merak ettim 1461'in çıkmasını istiyor musunuz?

%61 Loading...
Tabi ki hayır.

alper*
31.03.2013, 19:32
Ordu kümeye diyince Ordu kümeye düşüyor mu?
Onu bilmiyorum ama bize kümeye diyenler düşüyor.
Hayır, bu iddiaya önceden son derece saçma olarak bakardım ama görünen köy kılavuz istemiyor şu anda. :)

Mert'
31.03.2013, 19:33
Seneye umarım sürekli gol pozisyonuna giren heyecandan oturamayacağımız bir takım olur..

Ilelioglu
31.03.2013, 19:37
Maçlara günler kala taraftara sayıp sövenler önyargılı değil de ben önyargılı oldum.
Hiç sorun değil.:)
Sen üstüne alınma. Bazıları sırf Trabzon taraftarını eleştirmek için nefes alıyor.
Hep biz laf yiyoruz. Bırak da biraz ben de bu şehri, en azından savunulması gerekenleri savunayim.
Ayrıca bugün hakeme gayet tepki gösterildi. Kulağım hâlâ zonkluyor.

Onlarda önyargili elbet. :) Ben üstüme alinmiyorum, ama sanki sen aliniyorsun gibi geliyor bana. Taraftari elestirdigimiz zaman görevini yerine getirmeyenleri kast ediyoruz, belki sen görevini yerine getiriyorsun, getirip getirmedigini bilemem tabi :D, bu bakimdan görevlerini yerine getirmeyenler üzerlerine alinsinlar.

..

Mehmet Fatih Silik
31.03.2013, 19:38
mac sonu yayini ne zaman olacak radyoda ?

Mert'
31.03.2013, 19:39
Elazığ yeniliyor bir iyi haberde bu

Oruç
31.03.2013, 19:42
Lafa gelince şöyle büyüğüz, böyle büyüğüz falan.

Sonra yok 'Ordu kümeye...'

Trabzonspor, Trabzon il sınırlarını da fikir sınırlarını da aşalı yıllar oldu. Hakikaten komik oluyor bu tarz şeyler.

Uzaktan bir Trabzonsporlu olarak böyle görüyorum ben.

Sibel
31.03.2013, 19:43
Onlarda önyargili elbet. :) Ben üstüme alinmiyorum, ama sanki sen aliniyorsun gibi geliyor bana. Taraftari elestirdigimiz zaman görevini yerine getirmeyenleri kast ediyoruz, belki sen görevini yerine getiriyorsun, getirip getirmedigini bilemem tabi :D, bu bakimdan görevlerini yerine getirmeyenler üzerlerine alinsinlar.

..

Hiç ayrım yapılmıyor Fatih. Trabzon için neler yazılıyor, ben görevimi yerine getirsem de alınıyorum.
Alınırım. Yok yere hakaret yiyen herkesi savunurum.
Çünkü dediğim gibi, sırf Trabzon taraftarını eleştirmek için yaşayanlar var.
Herkes haddini bilsin. Uzaktan atıp tutmakla olmuyor o iş.
Bazıları da tam bunu yapıyor işte.
Neyse.:) ekrana ses gelmiyor çoğu kez. Bilin diye yazdım merak edenlere.
:)

Berke6198
31.03.2013, 19:45
Sizlere bir şey soracağım; Zamanında Fanatik mi, Fotomaç mı ne, şöyle bir başlık atmıştı bizim için "Fener'e de böyle oynasaydınız ya köpekler"...

Buna yakın bir başlık atmışlardı, benim için zahmete girip, bu haberi bulabilecek olan var mı ?

Sacit
31.03.2013, 19:47
Bu maçla ilgili söylenecek yegane cümle, Trabzonspor taraftarının vizyonu ve düşüncesinin çok kıt olduğudur. Yahu sanane orduspor'dan samsunspor'dan bilmem kimden.. bunlar kimdir de ağzına alıyorsun bu takımları ?

Bunlar senin rakibin değil.. kafanızı çalıştırın artık, kaale almayacaksın, hatta yokmuş gibi davranacaksın.

Ilelioglu
31.03.2013, 19:50
Hiç ayrım yapılmıyor Fatih. Trabzon için neler yazılıyor, ben görevimi yerine getirsem de alınıyorum.
Alınırım. Yok yere hakaret yiyen herkesi savunurum.
Çünkü dediğim gibi, sırf Trabzon taraftarını eleştirmek için yaşayanlar var.
Herkes haddini bilsin. Uzaktan atıp tutmakla olmuyor o iş.
Bazıları da tam bunu yapıyor işte.
Neyse.:) ekrana ses gelmiyor çoğu kez. Bilin diye yazdım merak edenlere.
:)

Uzaktan? :) Bu laf bana mi? :D

Küfür edildigi zaman ekrana ses gelmiyor evet, ama islik calininca bunun sesini kisacak hali yok yayinci kurulusun. Hakemi daha fazla baski altina almak lazim. Eskiden Avni Aker'de sahit oldugumuz seyler bunlar. Biraz degiskenlik var, gözlerim hep o eski Taraftari ariyor.

Neyse, sanirim bulundugumuz konum ilede alakasi var. Sampiyonluga oynarken daha farkli bir atmosfer oluyor cünkü.

..

ergin cesit
31.03.2013, 19:52
tribünlerin bir bölümü bağırdı ordu kümeye diye. herkez onlar gibi düşünmüyor zaten fakat yinede olmaması lazım.

beitar
31.03.2013, 19:53
bu galibiyete sevinmedim, istanbul 2020 reklamını yaparak sanki istanbula biat sözü verip bunun karşılığında hakemler yakamızı bırakmış gibi

istanbul 2020 yazısı Trabzonspor ruhuna çok aykırı

Ilelioglu
31.03.2013, 19:55
Hakemler dogramaya devam ediyor. Yakamizi biraktiklari yok.

..

Samet Yildirim
31.03.2013, 19:57
Hakettik oyun olarak iyi oynamasakda...

Zokora-Volkan-Henriqe iyi isler yaptilar...zaman zaman Alanzinho da buna dahil...

Doğukan Uçan
31.03.2013, 19:59
Henrique - Volkan - Alanzinho Maçı aldı.

vendercan
31.03.2013, 20:10
bu galibiyete sevinmedim, istanbul 2020 reklamını yaparak sanki istanbula biat sözü verip bunun karşılığında hakemler yakamızı bırakmış gibi

istanbul 2020 yazısı Trabzonspor ruhuna çok aykırı

Ben görüşlerinize asla katılmıyorum!..Ayrıca bu görüşlerin Trabzon ve Trabzonspor için oldukça tehlikeli olduğunu düşünüyorum!..

Trabzon ve dolayısıyla Trabzonspor bu ülkenin temel direğidir; ülkenin sahiplenmesi hususunda önemli misyonu vardır!..

Velhasıl kelam ülke için zerrece faydası olacak her hadiseye Trabzonspor tam destek vermelidir!!!

Tahir61
31.03.2013, 20:11
http://b1303.hizliresim.com/17/z/lnjb2.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Ilelioglu
31.03.2013, 20:13
Ben görüşlerinize asla katılmıyorum!..Ayrıca bu görüşlerin Trabzon ve Trabzonspor için oldukça tehlikeli olduğunu düşünüyorum!..

Trabzon ve dolayısıyla Trabzonspor bu ülkenin temel direğidir; ülkenin sahiplenmesi hususunda önemli misyonu vardır!..

Velhasıl kelam ülke için zerrece faydası olacak her hadiseye Trabzonspor tam destek vermelidir!!!

Diyorlarki Fenerin düsürülmemesi ülke menfaati icin. Bu durumda ülke menfaati icin şikeye mi destek verelim?

Ülke menfaatini düsünenler ilk önce adaleti saglasinlar.

..

Helvacı61
31.03.2013, 20:17
bu 3 puan ilaç gibi ben bu takım kimseyi yenemez dedim...nitekim bişey oynamadı...bereket rakibimiz antalyada tatile başlayan bir takımdı...şimdi ateş çemberinden çıktık sayılır sadri şener ve tayfası yavaş yavaş bavulunu hazırlasın sanmasınlarki bu hırsızlıklıklar kapanacak

vendercan
31.03.2013, 20:17
Samsun Kümeye

Ordu Kümeye

Giresun Kümeye

Hepsi de düşüyor ahahah ahahahah ahahah ahahahahah

Yanlış ve tehlikeli bakış...

Trabzonspor, önce Trabzon'un, sonra Karadenizin bayrağıdır!..

Bu bayrağın daha da ışıldaması için Karadeniz'de ki bütün şehirleri kucaklaşmalıyız!..Üç beş şom ağızlı,haksız yorum yapanları kaale almamalıyız!..

Büyümek, daha da büyümek hoşgörülü ve kucaklayıcı olmakla mümkün...Aksi halde , küçük olsun benim olsun sığ mantığı hakim olur!..

vendercan
31.03.2013, 20:19
Diyorlarki Fenerin düsürülmemesi ülke menfaati icin. Bu durumda ülke menfaati icin şikeye mi destek verelim?

..
Hocam, sapla samanı ayırma vaktidir!..

Domuza kızıp oruç bozulmaz!..

Mehmet BAŞ
31.03.2013, 20:20
Hükümeti eleştirirken edep sınırlarını aşanlar,
Sadri ŞENER'i eleştirirken edep sınırlarnı aşanlar,
Şenol GÜNEŞ'i eleştirirken edep sınırlarını aşanlar,
Burak YILMAZ'ı eleştirirken edep sınırlarını aşanlar
Ve niceleri....

Başkalarını eleştirmek ne kadar kolay dimi?

Bir çırpıda eleştiriyi basıyorsunuz...

Peki soruyorum sezon başından beri maça gitmeyen bu taraftar kendini hiç eleştiriyor mu?
Bu sezon dolu tribünlere oynadığımız 5. maçtı Antalyaspor maçı...

Diğer maçlarda taş çatlasa 10 bin seyirciye ulaşamadık...
Bugünlerde olmamızın tek sebebi sadece Sadri ŞENER mi?
Evet bende Sadri ŞENER'i eleştiriyorum.
Fakat o maça gitmeyen seyircimizi Sadri ŞENER'den daha çok eleştiriyorum.

Hiç kusura bakmayalım ama en az Sadri ŞENER kadar taraftarımız da suçludur.

Sadri ŞENER'e kızıp Trabzonspor'a sırtını dönenler iki kat daha suçludur.

Biraz aynaya bakmak lazım.

Ilelioglu
31.03.2013, 20:21

Sapla samani ayiramayan sensin bence. Ülke menfaati diyip kandiriyorlar sizi.

Kirli ellerin projelerine benim destegim yok. Hakkimiz verilene kadarda bu böyle kalacak.

..

Sibel
31.03.2013, 20:26
Uzaktan? :) Bu laf bana mi? :D

Küfür edildigi zaman ekrana ses gelmiyor evet, ama islik calininca bunun sesini kisacak hali yok yayinci kurulusun. Hakemi daha fazla baski altina almak lazim. Eskiden Avni Aker'de sahit oldugumuz seyler bunlar. Biraz degiskenlik var, gözlerim hep o eski Taraftari ariyor.

Neyse, sanirim bulundugumuz konum ilede alakasi var. Sampiyonluga oynarken daha farkli bir atmosfer oluyor cünkü.

..

Tabii ki sana değil Fatih.:)
Sıkıntı yok. Ben de eleştiriyorum zaten.
Sen beni anlamadin.:)

Samet Yildirim
31.03.2013, 20:28
Haa unutmusum...

Adrian nasil oynamaz ? Bunun mantikli aciklamasi yok benim adima...

Tolunay Hoca sacmalamasin...

bahadır2561
31.03.2013, 20:28
Bu samsun yine Trabzon kumeye diye bagiriyor
Ilk once sirinler ordu
Sonra sehri asansor samsun
Sonra da yesil giresun

Amator kumeye kadar yolunuz var yolunuz acik olsun

kayseriliyiz
31.03.2013, 20:29
su takimdan seneye 10 ise yaramaz adami gönderip
yerine 5 tane diri tuttugunu koparan 25 yas alti oyuncu alinsa
Bu takim sampiyon olur
Alper mutlak alinmali 5,6,7 neyse verilsin

gece_bekcisi
31.03.2013, 20:30
Ilk once sirinler ordu
Sonra da yesil giresun

Anadoluya şampiyonluk getirdik kötümü yaptık :) Ne bu şiddet bu Celal. Antalya maçındaki gibi kenetlenmeliyiz yoksa çakallarla dolu bu lig

ibrahim
31.03.2013, 20:34
Haa unutmusum...

Adrian nasil oynamaz ? Bunun mantikli aciklamasi yok benim adima...

Tolunay Hoca sacmalamasin...

Senol Hoca 10 hafta oynatmadi, 11.-14. hafta arasi bomba gibi patladi.

Ayni seyi deniyor olabilirmi? :)

yeşilova61
31.03.2013, 20:37

şakacı...

Samet Yildirim
31.03.2013, 20:38
Senol Hoca 10 hafta oynatmadi, 11.-14. hafta arasi bomba gibi patladi.

Ayni seyi deniyor olabilirmi? :)

Oyle birseyler deniyor heralde...

yeşilova61
31.03.2013, 20:39
Ilk once sirinler ordu
Sonra da yesil giresun

oyle deme sımdı yıne cıakrlar bunlarla uğrasmamalıyız uymamalıyız dıyen gercek taraftarlar..

yeşilova61
31.03.2013, 20:40
Sapla samani ayiramayan sensin bence. Ülke menfaati diyip kandiriyorlar sizi.

Kirli ellerin projelerine benim destegim yok. Hakkimiz verilene kadarda bu böyle kalacak.

..
helal olsun ımzamı atıyorum:alkış::alkış::alkış:

gece_bekcisi
31.03.2013, 20:41
helal olsun ımzamı atıyorum:alkış::alkış::alkış:

Bende imzamı atarım..

Cyzio
31.03.2013, 20:45

..

Aynen sizin gibi düşünüyorum. Çok güzel bir örnek vermişsiniz.

Ben bu tartışmada sizin saflarınızdayım.

.

bahadır2561
31.03.2013, 20:45
oyle deme sımdı yıne cıakrlar bunlarla uğrasmamalıyız uymamalıyız dıyen gercek taraftarlar..

Valla hic umrumda olmaz, gercek taraftarlarin ne dedigi
Trabzonspor bunlarin bi tarafina bisey mi yapmis da durup durup bizi sayikliyorlar
Insallah 2 hafta sonra Ordu'yu biz gondrrecegiz ptt'ye.

ibrahim
31.03.2013, 20:52
Genclerbirliginin gol yemesi iyi oldu. Bir iki galibiyetle 6. siralar uzak degil...

Hüseyin Başoğlu
31.03.2013, 20:58
İzlemedim maçı yenmiş olmamız sevindirici :)

nasıl oynadılar bari bizimkiler

hodlu
31.03.2013, 21:00
Her şeye rağmen kazanmak çok güzel bir duygu. Tüm ekibe teşekkür ediyorum. Maçın genelinde çok iyi oynamadık ama derli toplu-disiplinli bir oyun oynadık. İki gol attık en az 4 tane %100 gollük pozisyon kaçırdık. Trabzonspor'un çökmesini bekleyen şikeci ordusunu sevindirmediğimiz için de ayrıca mutluyum...

hodlu
31.03.2013, 21:03
Henrique takımı adeta üç puana götüren adam oldu. Volkan iyi sinyaller verdi umarım daha iyi olur. Soner yavaş yavaş takıma ısınıyor.Zokora arada bir soğukkanlılığını gösterdi. Gerisini beğendiğimi söyleyemem...Ama yavaş yavaş takım ayağa kalkacak inşallah...

Berke6198
31.03.2013, 21:03
Ayrıca anlamadığım, 2023 reklamları yapmakta neyin nesiydi ?

oflum61
31.03.2013, 21:06

Seni anlayan beri gelsin. Yoksa sende "Gekasi alsaydik bu duruma düsmezdik", Sadri Sener istifa futboldan anlamiyor, Tolganin yerine ille da Onur oynasin,.... diyenlerdenmisin.

Adalet yerini bulmadimi futbolda onlarin olsun, domuz da!

Bugün bir cay ocaginda 30-40 kisiye yakin fb nin macini izlemek icin toplanmis arkadaslar, tanidiklar, fanatik geri zekali fbliler, yaslilar ve en önde de cocuklar. Hepisine yüksek sesle "Daha siz fenerin macina mi bakiyorsunuz, bu lige mi bakiyorsunuz, yazik yazik....su cocuklara yazik gelecegini karartiyorsunuz, eger hirsizlik yaparsalar sakin sasirmayin.... dedim.

Bu hak yerini bulana kadar böyle. Trabzon maciu 2:0 almis, 9:0 almis, alanzinho henrigue iyi oynamis hic önemi YOK. Ligde oynamasi hata...

Berke6198
31.03.2013, 21:24
Tolunay hoca amigoluğa karar vermiş herhalde, her maç her maç.

hyasin61
31.03.2013, 21:29
Tolunay hoca amigoluğa karar vermiş herhalde, her maç her maç.

kulubede durup mac ızleyen hocalardan daha ıyıdır

Ali Turhal
31.03.2013, 21:40
kasımpaşa uefa'ya gidiyo
Gittiği gibi geri gelir

katre-i.matem
31.03.2013, 21:41
Henrique tartışmasız maçın yıldızı.. Eğer ileride kendine bir partner bulabilseydi kendiside atabilirdi. Yasin e attırdığı gol sezonun asisti olmaya adaydır. emre inanılmaz iştahlıydı keşke 10 dakika once oyuna girseydi.. kenardan gelen herkes katkı verdi Galibiyet vardı ama iyi futbol yoktu çok kötü bir antalya vardı karşımızda. Bu galibiyetle belki ürkekliğimizi üzerimizden atarız..

Burçak
31.03.2013, 21:46
Henrique çok güzel asist yaptı.

Berke6198
31.03.2013, 21:52
kulubede durup mac ızleyen hocalardan daha ıyıdır

Bu kadar hareketlenme iyi değil, başka hocalarla dalga geçiyoruz şovcu şovcu diye, aynı duruma gelmeye gerek yok...

bir kere yaparsın tamamdır...

Hoca 70 küsür dakika orada rezilleri oynayan, adı duyulmayan Halil'i oyunda tutup izledi.. :) :) maçı izlemediğini nereden çıkardınız ?

cyberentalpi
31.03.2013, 21:58
İstanbul 2020 gunun fiyaskosu. ulker den bu takımı kurtarmalıyız

cakalkerem
31.03.2013, 22:26
her zaman dediğim gibi henrique kötü değil bence ama yalnız kaloyor...yanın da halil gibi bir partneri var adam ne yapsın

Furkan
31.03.2013, 22:26
İstanbul 2020 gunun fiyaskosu. ulker den bu takımı kurtarmalıyız

Zaten ülker bizim ve bjk'nin sponsporluklarından çekilmedi mi ?

Bedri Sertkaya
31.03.2013, 22:29
Takım bu sene seri galibiyet alamayacak gibi dengesiz oynuyor.Maçı henrique'nin yeteneği aldı.

Berke6198
31.03.2013, 22:29
Zaten ülker bizim ve bjk'nin sponsporluklarından çekilmedi mi ?

Geçen sezon çekilmişti ancak bu sene yeniden aldılar sponsorluğu.

Mehmet SELEN
31.03.2013, 22:31
Ve niceleri....

Peki soruyorum sezon başından beri maça gitmeyen bu taraftar kendini hiç eleştiriyor mu?

Biraz aynaya bakmak lazım.

Aynen katılıyorum.Taraftar profilimiz sadece başarıya endeksli.takımı başarılı bulmuyorsa maça gitmiyor.

ozturk
31.03.2013, 22:32
http://tr-tr.facebook.com/video/video.php?v=447343471946715

Furkan
31.03.2013, 22:32
Geçen sezon çekilmişti ancak bu sene yeniden aldılar sponsorluğu.

http://www.haberevet.com/haber/20130327/677185/ulker-5-bin-kisi-alacak.html

Bu haberden çıkarmam gereken sonuç (+ bjk taraftarının twitterdaki protestosundan) ülkerin bizimle sözleşme yenilemeyeceği değil mi ?

DEEP BLUE
31.03.2013, 22:40
Yıllarca, ''Karadeniz takımları sayesinde 6 şampiyonluk aldınız'' diyen futbol bilginleriyle uğraştım. Şimdi iyi oluyor komşuların gerçek yüzlerinin görülmesi...

Rize-Giresun-Ordu veya Samsun... Hiçbiri diğerinden farklı değil... Ordu'yu yenerek alt lige göndermek çok zevkli olacak. Kankalarıyla beraberlik maçları oynayıp mutlu mutlu çiçek verirler birbirlerine...

ALDENİRO
31.03.2013, 22:47
bu maçı kazanmamızın tek nedeni benim maçı izlememiş olmam...

Berke6198
31.03.2013, 22:47
http://www.haberevet.com/haber/20130327/677185/ulker-5-bin-kisi-alacak.html

Bu haberden çıkarmam gereken sonuç (+ bjk taraftarının twitterdaki protestosundan) ülkerin bizimle sözleşme yenilemeyeceği değil mi ?

Vallahi yenileyecekler mi, yenilemeyecekler mi, bilmiyorum ama şu anda bizim Ülker'le anlaşmamız var. Yani sponsorumuz durumundalar, en azından bu sene için.

Oğuzhan
31.03.2013, 22:53
Henrinin yaşı genç uğraşmak lazım ya bilekleri falan çok iyi asist özellikleri çok iyi. Yanında birisiyle beraber oynasa her sene en az 10-12 tane asist yapar tahminim. Muhteşem şeyler yapıyor sahada oynadığı zaman, ama oynayamadığı zaman da hiç çekilmiyor. Kendine güveniyle alakalı sanırım maça iyi başlarsa o güvenle iyi oynuyor ama kötü başlarsa iyice sıvıyor :)

Cafer Bulur
31.03.2013, 22:55
Yıllarca, ''Karadeniz takımları sayesinde 6 şampiyonluk aldınız'' diyen futbol bilginleriyle uğraştım. Şimdi iyi oluyor komşuların gerçek yüzlerinin görülmesi...

Rize-Giresun-Ordu veya Samsun... Hiçbiri diğerinden farklı değil... Ordu'yu yenerek alt lige göndermek çok zevkli olacak. Kankalarıyla beraberlik maçları oynayıp mutlu mutlu çiçek verirler birbirlerine...

Istanbul belediye son 10 yilda deplasmanda en cok kazandigimiz rakip,bu herseyi anlatiyor olmali.

jako13
31.03.2013, 22:59
haftaya akhisarı deplasmanda yener isek bir oh deriz.! Kupa programı başlamadan bir önce bu sıkıntılı durumdan kurtulmalıyız..

Berke6198
31.03.2013, 22:59
Henrinin yaşı genç uğraşmak lazım ya bilekleri falan çok iyi asist özellikleri çok iyi. Yanında birisiyle beraber oynasa her sene en az 10-12 tane asist yapar tahminim. Muhteşem şeyler yapıyor sahada oynadığı zaman, ama oynayamadığı zaman da hiç çekilmiyor. Kendine güveniyle alakalı sanırım maça iyi başlarsa o güvenle iyi oynuyor ama kötü başlarsa iyice sıvıyor :)

Henrique'ye yeteneksiz diyen yok zaten, yani çok yetenekli, ancak beynini kullanamıyor, oyunu oynarken beynini kullanamıyor.

asilhamsi
31.03.2013, 23:14
Sonra Trabzon kümeye bagrildi mi tepki gösteriyoruz ama. Empati yapmak bu kadar mi zor?

..

yemişim empatiyi

bizi kıskanan tüm karadeniz takımlarını,kümeye diye bagıran tüm anadolu takımlarını düşürmek boynumuzun borcu.

Hasan YAYLI
31.03.2013, 23:21
Bursaspor kalecisi Harun'un maç sonunda neler yaptığını gördünüz mü :O yeri değil ama..

DeAgLeMaNyAq
31.03.2013, 23:23
Gittiği gibi geri gelir

Orası belli olmaz. UEFA Kupası 2004'ten beri gruplu oynanıyor ve biz bu geçen 10 yılın 7'sinde elemelerde elendik bir türlü gruplara kalamadık. Kasımpaşa hiç Avrupa'da olmadığından elemelerde seri başı olamayacak olsa da gruplara kalıp bizim şimdiye kadar yapamadığımızı yapabilirler...

FC-ST-PAULI-61
31.03.2013, 23:27
Henrique'ye yeteneksiz diyen yok zaten, yani çok yetenekli, ancak beynini kullanamıyor, oyunu oynarken beynini kullanamıyor.
Henriquenin Gol vurusu kötü.Bazen 1-2 calim atiyor okadar.
Kacirdigi Golleri unutmamak lazim.Kafa vurusu zaten yok.Yani yetersiz.
Kim ne derse desin TRABZONSPOR icin yetersiz.Elazigsporda falan oynar.
Henrique kalmali diyen Trabzonsporun büyüklügünü bilmiyor diye düsünüyorum.
Suanki Kadromuzda en az 13 Oyuncu gitmeli.Cech gibi mesela.Bu nedir Allah Askina burasi Trabzon.Vallahi üzülüyorum Kasimpasali Uche falan gördügümde diyorum kendime niye bizde yok böyle Adam diye.Insallah Seneye iyi bir Kadro kurulurda sustururuz bu Istanbul Medyasini.

asilhamsi
31.03.2013, 23:33
Lafa gelince şöyle büyüğüz, böyle büyüğüz falan.

Sonra yok 'Ordu kümeye...'

Trabzonspor, Trabzon il sınırlarını da fikir sınırlarını da aşalı yıllar oldu. Hakikaten komik oluyor bu tarz şeyler.

Uzaktan bir Trabzonsporlu olarak böyle görüyorum ben.

Şu büyüklük kavramını bir acıklasanıza bu cahil kardeşinizde nasiplensin.

Trabzonspor Trabzona sıgmayacak kadar buyuktur soylemi en kibar ifadeyle kestanenin kabugundan cıktıktan sonra onu begenmemesine benzer.

Bu takım bu begenmediginiz taraftar grubu ile buyuk olmustur.

Aslını inkar eden İstanbul takımlarını tutan bebeler gibi konusmayı bırakın artık.

Biz mayası bu topraklarda yogrulmus insanlarız kilometrelerce uzakta olsakta.

Bu arada Trabzonspora kim ne yaparsa cok daha fazlasıyla her platformda cevap verilmeli.Bu bu sezon ordu onumuzdeki sene Chelsea olur.

Bu kimi zaman tezaruhatla kimi zaman sahadaki futbolla olur.

Aslolan bir sey varsa oda bu asil renkler kendisine yapılan herseyden ve herkesden er yada gec intikamını alacaktır.

serkanholep
31.03.2013, 23:36
işimize yarayacak tek adam adriandır

alan ve celutska da joker olarak kullanılabilir

bamba,zokora,henri,janko,emerson,sapara,colman tamamı gitmeli

aykut,serkan,onur ya da tolga,yasin,halil de yerli gideceklerden

tamamen yenilenmeliyiz

bu gideceklerden gelen paralarla en az 3 sükse transfer yapmalıyız

gerisi 1461 ve beleş oyuncu olabilir

Oğuz ZEYTİN
31.03.2013, 23:49
Beşiktaş lehine tezahürat yapıldığı doğru mu?

FC-ST-PAULI-61
31.03.2013, 23:50
Bu yeni Stad nezaman bitecek ? Avni Akerde olmaz artik,bizede güzel Stad lazim.
Deplasman havasi olusmuyor Avni Akerde.

Tuğrul
31.03.2013, 23:56
Kimse bugün yapılan tezahüratları mazur karşılamamalı.

Rakibimiz Ordu, Giresun, Samsun değildir. Şöyle bir düşünelim. Osmanlı devleti içeride Akkayonlu, Karamanoğlu beyliği ile enerjisini içeride harcamadı. Kardeş kavgası çıkarmadı. Aksine batı'ya ilerleyerek taraftarlarını çoğalttı. Ne oldu. 3 kıta 7 cihana hükmetti.

TS'un muhatabı yerel takımlar olmamalı. Daima sağduyudan, hoşgöründen yana olmalıyız. Kısır çekişmelerinin içine girmemeliyiz. Avrupa ve İstanbul mücadele edecek misyona sahip olmalıdır.

Ömer SEVİNÇ
31.03.2013, 23:59
Bu yeni Stad nezaman bitecek ? Avni Akerde olmaz artik,bizede güzel Stad lazim.
Deplasman havasi olusmuyor Avni Akerde.

Zamanında nasıl oluşuyordu? Bu değişik taraftar bizde oldukça maracanada oynasak bişey değişmez.

Fatih Özkan
01.04.2013, 00:00
Beşiktaş lehine tezahürat yapıldığı doğru mu?

Deniz tarafı kale arkasındayım fakat duymadım...
Bahsi bile geçmedi... :confused:

61_Hasan_69
01.04.2013, 00:05
Bugün maçı izlemedim ve kazandık acaba sezon sonuna kadar hiç bi maçı izlemesemmi

Oğuz ZEYTİN
01.04.2013, 00:12
Deniz tarafı kale arkasındayım fakat duymadım...
Bahsi bile geçmedi... :confused:

Teşekkürler.

Şöyle bir mesaj okudum da...

https://twitter.com/BesiktasFans/status/318381801510932480

ophius
01.04.2013, 00:13
Bugün maçı izlemedim ve kazandık acaba sezon sonuna kadar hiç bi maçı izlemesemmi

aynı olayı ben de yaptım
haftaya da akhisar maçı var ve izmirde oturuyorum :)
nasıl yapıcam bilmiyorum giderim heralde...duramam izmirde :/

61_Hasan_69
01.04.2013, 00:16
Yeni Beste ;
Haydi Cocuklar İnancımız Tam Yine Sizlere Onurlu Yaşayın Ali Kemal'le Dozer Cemil'le Elbet Geçer Bu Günler Döneriz Eskiye..

61_Hasan_69
01.04.2013, 00:17
aynı olayı ben de yaptım
haftaya da akhisar maçı var ve izmirde oturuyorum :)
nasıl yapıcam bilmiyorum giderim heralde...duramam izmirde :/

Yok abi biz maç falan izlemeyek :)

Furkan Özdem
01.04.2013, 00:32
Yeni Beste ;
Haydi Cocuklar İnancımız Tam Yine Sizlere Onurlu Yaşayın Ali Kemal'le Dozer Cemil'le Elbet Geçer Bu Günler Döneriz Eskiye..

10 dakika kadar statta uyku getirici bir beste söylendi bu o mu?

Direk ğsnin 2 sene önceki berbat halinde taraftarın söylediği uyuşuk "laylaylay saldır ğalatasaray" tezahüratı geldi aklıma. Takım zaten uyuşmuş, taraftarlardan çıt çıkmıyor, yarardan çok zararı vardı.

Bizdeki de aynı o hesaptı. En azından ben öyle hissettim. Biraz daha dinamik, hırslı, takımı sürükleyen bir havada olmalı taraftar...

Tarık Talsık
01.04.2013, 00:33
Volkan Şen'de olmasa halimiz içler acısı.Volkan CANDIR...

Erdal DİLEK
01.04.2013, 00:39
macın en iyisi alanzinho. bence tartışmasız. . .

AKSOY_61
01.04.2013, 00:46
henrike ne yapmış öyle ya

memozcan
01.04.2013, 00:47
yemişim empatiyi

bizi kıskanan tüm karadeniz takımlarını,kümeye diye bagıran tüm anadolu takımlarını düşürmek boynumuzun borcu.

tabi tabi bizim misyonumuz bu zaten.. fener gelsin her maç seni evinde yenip gitsin, cincon mağlubiyeti zaten kanıksanmış adamların pilot takımı olmuşuz biz hala orduyu düşürmenin hesaplarını yapalım.. büyük olmak için büyüklerle kapışacaksın..

memozcan
01.04.2013, 00:49
macın en iyisi alanzinho. bence tartışmasız. . .

maçın en kritik yerinde ikinci yarı bulduğumuz topu topu iki tane net pozisyonu neredeyse taca göndermeyi başararak bu anlamda sahanın en iyisi oldu bence.. bu maç berebere bitse aynısını mı düşünürdünüz merak ettim..

Mehmet BAL
01.04.2013, 00:52
tabi tabi bizim misyonumuz bu zaten.. fener gelsin her maç seni evinde yenip gitsin, cincon mağlubiyeti zaten kanıksanmış adamların pilot takımı olmuşuz biz hala orduyu düşürmenin hesaplarını yapalım.. büyük olmak için büyüklerle kapışacaksın..
bu karadeniz takımlarının bizimle alıp veremediği ne peki?
evet biz dün olduğu gibi bugünde-yarında üç kız kardeş başta olmak üzere hepsini yenmeliyiz kabul ama karadeniz takımlarınıda bize karşı olan tavır ve küme düşmemizi istemeleri de bi okadar manidar

memozcan
01.04.2013, 00:57
bu karadeniz takımlarının bizimle alıp veremediği ne peki?
evet biz dün olduğu gibi bugünde-yarında üç kız kardeş başta olmak üzere hepsini yenmeliyiz kabul ama karadeniz takımlarınıda bize karşı olan tavır ve küme düşmemizi istemeleri de bi okadar manidar

burda suçu biraz da kendimizde aramalıyız.. fenerbahçeye karşı olan nefrette neden fenerliler kendilerini sorgulamıyor diye kızıyorsak bu olayda da biz öncelikle iğneyi kendimize batırmalıyız.. dünkü yeşilgiresun maçında yaşananlar adli olaydır.. kesinlikle üstüne gidilmelidir altından mutlaka birilerinin parmağı çıkacak.. ama yapılanları bir şehre maletmek hele hele trabzondan sonra en fazla trabzonsporluya sahip şehre ergen ağzıyla hakaretler yağdırmak bu nefreti körüklemektedir..

vampir
01.04.2013, 00:58
henrugi türkiyeye gelmiş geçmiş en yeteneksiz brezilyalı futbolcudur bu henrugie adam geçemez gol atamaz kafa vuramaz hız desen kaplumbağa gibi ağırdır brezilya gibi bir futbol ülkesinden böyle adamı bulmak harbi yetenek işi henrugeye futbolcu diyen futbolu gözüyle değil gö... le izliyor bence önceden de yazmıştım bu takımdaki en yetenekli futbolcu alanzinhodur onunla birlikte adriandır gerisi hikaye haa pardon bide onur gerisi alt sıra takımlarında oynar hele bide colan hayranları yokmu onun uzun siyah saçları var yakışıklı ondanmı bu colman süper futbolcu colmanın karakteride futboldu beş para etmez maç seçer canı isterse oynar bazen futbolu bilmeyen gibi oynar amatör gibi oynar yani tam bir hain güvenilmez bir adamdır gidecek o kadar çok adam varki kimse tolunayı suçlamasın

Arif Timurcioğlu
01.04.2013, 00:58
Ve niceleri....

Biraz aynaya bakmak lazım. Hükümet ne alaka bu forumda anlayamadım eleştiren niye edep sınırlarını aşsın aşarsada kime ne?

Sadri Şeneri eleştirmiycekte kimi eleştirecek bu taraftar yaptığı transfer fiyaskolarından tut elimizdeki iyi oyuncuları kaybetmesinden tut gökdeniz yıldız değildir vs... daha niceleri eleştirinin en büyüğünü hak ediyor ben eleştiyorum edepsizim.

Burak Yılmaz Türkiyede Trabzonspordan başka bir takımda oynamam diyip 2 ay sonra başka takıma imza atıyor, bir hiçti dibe vurmuştu onu Burak Yılmaz yapan camiaya nankörlüğün kralını yaptı eleştiririm edepsizim.

vampir
01.04.2013, 01:00

dostum batıl inançlara takılma senle alakası yok

Mehmet BAL
01.04.2013, 01:06
burda suçu biraz da kendimizde aramalıyız.. fenerbahçeye karşı olan nefrette neden fenerliler kendilerini sorgulamıyor diye kızıyorsak bu olayda da biz öncelikle iğneyi kendimize batırmalıyız.. dünkü yeşilgiresun maçında yaşananlar adli olaydır.. kesinlikle üstüne gidilmelidir altından mutlaka birilerinin parmağı çıkacak.. ama yapılanları bir şehre maletmek hele hele trabzondan sonra en fazla trabzonsporluya sahip şehre ergen ağzıyla hakaretler yağdırmak bu nefreti körüklemektedir..
sadece yeşil giresun değil ki
bi kaç hafta önce k.erciyes samsun maçı taraftar trabzon kümeye diye bağırıyor.
ts-fener maçı fener rize de konaklıyor karadeniz rizedir.rize de fenerbahçedir afişini nasıl unutalım/görmezden gelelim
tamam yapılanları şehrin tamamına maletmeyelim ama üstünede gidelim

Erdal DİLEK
01.04.2013, 01:21
maçın en kritik yerinde ikinci yarı bulduğumuz topu topu iki tane net pozisyonu neredeyse taca göndermeyi başararak bu anlamda sahanın en iyisi oldu bence.. Bu maç berebere bitse aynısını mı düşünürdünüz merak ettim..

memozcan maca ne acıdan baktığına bağlı. Tabi sen başka beklersin ben başka. Attığımız ilk gol ceza sahasının yayına kadar topu o getirdi. Ha benim acımdan topu taca atmış veya gol pasını atmış cok önemli değil benim için öenemli olan topu alıp adam eksiltip karşı tarafa getiren tek futbolcuydu. Ama yinede senin dediğine gelirsek böyle gol attırsında 2 topuda taca atsın:))

Erdal DİLEK
01.04.2013, 01:23
Karıştırdığımız bir şey var bence;

taraftar geldikce takım top oynamaz, takım top oynadıkca taraftar gelir. Bu işlerde cıkarı olmayan tek taraf taraftardır ve sucsuzdur. .

ibrahim
01.04.2013, 01:23
Hükümet ne alaka bu forumda anlayamadım eleştiren niye edep sınırlarını aşsın aşarsada kime ne?

Sadri Şeneri eleştirmiycekte kimi eleştirecek bu taraftar yaptığı transfer fiyaskolarından tut elimizdeki iyi oyuncuları kaybetmesinden tut gökdeniz yıldız değildir vs... daha niceleri eleştirinin en büyüğünü hak ediyor ben eleştiyorum edepsizim.

Burak Yılmaz Türkiyede Trabzonspordan başka bir takımda oynamam diyip 2 ay sonra başka takıma imza atıyor, bir hiçti dibe vurmuştu onu Burak Yılmaz yapan camiaya nankörlüğün kralını yaptı eleştiririm edepsizim.

Bu arkadasin derdi Trabzonspor degil. Yazdigi 70 mesaji incelersen görürsün. Ortam durulduktan sonra firlar aniden, cevap verir sana, kendince hakli ciktigini zanneder, verdigin cevaba yine ayni taktigi uygular. Alistik biz...

Mustafa Umut
01.04.2013, 01:26
Henrique için hep 'düşündüğünü yapabilse' diyordum. Bu sefer yapmış :D

Etem Güner
01.04.2013, 01:28
Orduspor Yönetimi Cuper'in istifasını kabul ederek, Ünal Karaman'la anlaşmaya vardı. Ligde kalınırsa 1+1 yıllık sözleşme imzalanacak. (MorbeyazNet) hadi hayırlısı ünal intikam zamanı demesin

61_Hasan_69
01.04.2013, 01:33
maçın 90 dakikasını izleyeceğim bir yer varmı ?

memozcan
01.04.2013, 01:33
sadece yeşil giresun değil ki
bi kaç hafta önce k.erciyes samsun maçı taraftar trabzon kümeye diye bağırıyor.
ts-fener maçı fener rize de konaklıyor karadeniz rizedir.rize de fenerbahçedir afişini nasıl unutalım/görmezden gelelim
tamam yapılanları şehrin tamamına maletmeyelim ama üstünede gidelim

40 tane rizeli tanıyorsam -ki komşularımızın çoğu rizeli- nerdeyse alayı feneri tutuyor.. ve fener maç kaybettiğinde adamlar dünyaya küsüyor, rizespor amatöre düşse bu kadar üzülmeyecek sanırsın.. ama geri kalanlar arasında trabzonsporu tutanlar da var ve onların hatrına asla genelleme yapamam..

sanırım burada kulübümüzün daha çok pr çalışması yapıp komşu illerde takımımıza sempatiyi artırmak için daha çok girişimde bulunması lazım.. camiaların büyüklüğü biraz da taraftar sayısıyla alakalıdır.. bu bağlamda taraftar sayımızı en fazla komşu illerde artırabiliriz ki en başta bu illerdeki kanaat önderleri hedeflenmelidir..

vampir
01.04.2013, 01:38
maçın 90 dakikasını izleyeceğim bir yer varmı ?

kardeş geniş özet trt yada digitürkte bakabilirsin ama 90 dakikayı izlemk istiyorsun o zman googl a trabzonspor-antalyasapor 90 dakika yaz çıkar heralde bi siteler

Berke6198
01.04.2013, 01:39
Henriquenin Gol vurusu kötü.Bazen 1-2 calim atiyor okadar.
Kacirdigi Golleri unutmamak lazim.Kafa vurusu zaten yok.Yani yetersiz.
Kim ne derse desin TRABZONSPOR icin yetersiz.Elazigsporda falan oynar.
Henrique kalmali diyen Trabzonsporun büyüklügünü bilmiyor diye düsünüyorum.
Suanki Kadromuzda en az 13 Oyuncu gitmeli.Cech gibi mesela.Bu nedir Allah Askina burasi Trabzon.Vallahi üzülüyorum Kasimpasali Uche falan gördügümde diyorum kendime niye bizde yok böyle Adam diye.Insallah Seneye iyi bir Kadro kurulurda sustururuz bu Istanbul Medyasini.

Bizde olması gereken Uche değil, Sow... bence Sow bu takıma çok şeyler katar.

Ama tabii alınmaz. Geleceğinide zannetmiyorum. Yönetim hiç bir şey yapamıyorsa bare gitsin Eneramo'yu alsın.

61_Hasan_69
01.04.2013, 01:41
kardeş geniş özet trt yada digitürkte bakabilirsin ama 90 dakikayı izlemk istiyorsun o zman googl a trabzonspor-antalyasapor 90 dakika yaz çıkar heralde bi siteler

90 dakikayı arıyorumda bulamadım

eraytaskin61
01.04.2013, 01:46
henrique gelmiş geçmiş en iyi yabancılarımızdan değil ama adam çabalıyor,yetenek adınada çıkartabildiği kadar bişeyler çıkartıyor bu kadar ön yargıyla öyleydi böyleydi demek niye anlamıyorum

Zafer Fidan
01.04.2013, 01:50
henrugi türkiyeye gelmiş geçmiş en yeteneksiz brezilyalı futbolcudur bu henrugie adam geçemez gol atamaz kafa vuramaz hız desen kaplumbağa gibi ağırdır brezilya gibi bir futbol ülkesinden böyle adamı bulmak harbi yetenek işi henrugeye futbolcu diyen futbolu gözüyle değil gö... le izliyor bence önceden de yazmıştım bu takımdaki en yetenekli futbolcu alanzinhodur onunla birlikte adriandır gerisi hikaye haa pardon bide onur gerisi alt sıra takımlarında oynar hele bide colan hayranları yokmu onun uzun siyah saçları var yakışıklı ondanmı bu colman süper futbolcu colmanın karakteride futboldu beş para etmez maç seçer canı isterse oynar bazen futbolu bilmeyen gibi oynar amatör gibi oynar yani tam bir hain güvenilmez bir adamdır gidecek o kadar çok adam varki kimse tolunayı suçlamasın

Bi karar vermedin :D

henrugi
henrugie
henrugeye

Oğuz B.
01.04.2013, 01:55
Çok iyi oldu bu 3 puan.
Artık maç maç odaklanmalıyız.
Hedefimiz bir sonraki maç olmalı.

vampir
01.04.2013, 01:59
henrique gelmiş geçmiş en iyi yabancılarımızdan değil ama adam çabalıyor,yetenek adınada çıkartabildiği kadar bişeyler çıkartıyor bu kadar ön yargıyla öyleydi böyleydi demek niye anlamıyorum

çabamı kardeşim sen ben de çabalıyoruz ayda 900tl -1500 tl için ne çabası kardeşim burası huzur evi adam yetiştirme yerimi biz kaç yıldır şampiyon olamıyoruz çabalıyor dediğin adam sülalesini kurtarak milyon euroları kazanıyor sen ne kazandın hayatın garantidemi biz şampiyon olmak istiyorsak yetenekli adamlara ihtiyacımız var henruge cech emerson vb kazmalara değil adamlar cebi doldurup gidiyor olan gene trabzonspora biz taraftara oluyor henruge eşşeği çabalasa ne olur çabalamasa ne olur bilmemkaçıncı maçına çıktı adam bildiğin eşşek kazma işte adamda yetenek yok o bin yılda çabalasa bişey değişmez yazık yaa bizim taraftara çabalıyor diyor

FC-ST-PAULI-61
01.04.2013, 02:04
çabamı kardeşim sen ben de çabalıyoruz ayda 900tl -1500 tl için ne çabası kardeşim burası huzur evi adam yetiştirme yerimi biz kaç yıldır şampiyon olamıyoruz çabalıyor dediğin adam sülalesini kurtarak milyon euroları kazanıyor sen ne kazandın hayatın garantidemi biz şampiyon olmak istiyorsak yetenekli adamlara ihtiyacımız var henruge cech emerson vb kazmalara değil adamlar cebi doldurup gidiyor olan gene trabzonspora biz taraftara oluyor henruge eşşeği çabalasa ne olur çabalamasa ne olur bilmemkaçıncı maçına çıktı adam bildiğin eşşek kazma işte adamda yetenek yok o bin yılda çabalasa bişey değişmez yazık yaa bizim taraftara çabalıyor diyor
Bende herzaman diyorum Henrique Türkiyeye gelmis en kötü Brezilyali.
Bunun gibi 5.sinif yabanciya bu paralari harcamak yerine genc türkü oynat madem iyi Adam alamiyorsan.

eraytaskin61
01.04.2013, 02:12

çabalayan adama çabalamıyor mu diyeyim ? adamda kafada bi sorun var yeteneklerini icraata dönüştüremiyor, özgüveni yok bilinçsiz oynuyor ama takımda çoğu futbolcudan çabaladıgını görüyorum bir kaç maçtır özellikle..söylediklerinde haklısın bu camia daha iyi futbolcuları hakediyor orası ayrı

TS-FAN
01.04.2013, 02:16
Sonunda kazandık.
Maçı izlemediğim gibi,internetten sonucu bile takip etmedim.
Takımdan korktuğum ve sonuçtan korktuğum için..
Tv de spor programı denk geldi.Spiker "haftanın sonuçları şöyle"dediğinde içimden "inşallah inşallah,lütfen,Allah'ım" diyerek ekrana baktım.
Lanet olasıcalar da sonuçların en altına koymuşlar :)
Sonucu gördüğümde; Ohhhh bee ! demişim. :)
Trabzonsporum'a teşekkürler.

Etem Güner
01.04.2013, 02:27
Kümede kalma mücadelesi veren Samsunspor'un, kendi evinde Manisaspor 2-1 yendiği maçta bir skandala imza atıldı.

Maçın 61. Dakikasında " Trabzon Kümeye " diye tezahürat eden Samsunspor taraftarları, maç sonunda futbolcuları Lokman Gör'ü tribünlere doğru çağırdı.

Aslen Rizeli olan, futbol hayatına Fenerbahçe'de başlayan, geçtiğimiz sene Antalyaspor'dan Samsunspor'a transferi gerçekleşen Lokman Gör, maç sonunda yaptıklarıyla, profesyonel futbol hayatında çirkin bir olaya imza attı.

Samsunspor tribünlerine önce "hindi baba hindi" diye seslenen Lokman Gör 'ün daha sonrasında taraftarları ateşleyerek " Trabzon'a bindi " şeklinde tempo tutması şaşkınlıkla karşılandı.

Bir çok gözlemcinin içinde gerçekleşen bu olay sonrasında, Samsunspor kulübünün ve TFF'nin tavrı merak konusu olmaya başladı.

HaberTS Özel Haber / Ali Çil

vampir
01.04.2013, 02:28
çabalayan adama çabalamıyor mu diyeyim ? adamda kafada bi sorun var yeteneklerini icraata dönüştüremiyor, özgüveni yok bilinçsiz oynuyor ama takımda çoğu futbolcudan çabaladıgını görüyorum bir kaç maçtır özellikle..söylediklerinde haklısın bu camia daha iyi futbolcuları hakediyor orası ayrı

kardeşim benim yazıyı bi daha oku istersen çaba maba hikaye biz bu henrugeyi kaç maçtır izliyoruz adamda yetenek yok işte onun çabasınımı izleyeceğiz ömrümüz geçti be burağı bitmişken süper tar yaparız selçuğu düşen takımdan alıp süper yaparız onlar bizi satar şimdide henruyge gibi yeteneksiz birinin çabasınımı bekliyeceğiz henruge yerine koy adrişanı forvete gör bak sonra takımı adamda yetenek yok yok kardeşim işte o dünyanınsonuna kadar çabalasa ne olur ben takımı izlerken bi zevk aldığım umutlandığımın iki futbolcu var ilki alanzinho ikincisi adrian şunu unutma KArdeşim iyi futbol ve başarılar yetenekli futbolcularla kazanılır henruge gibi kazmalarla değil

vampir
01.04.2013, 02:33
Kümede kalma mücadelesi veren Samsunspor'un, kendi evinde Manisaspor 2-1 yendiği maçta bir skandala imza atıldı.

Maçın 61. Dakikasında " Trabzon Kümeye " diye tezahürat eden Samsunspor taraftarları, maç sonunda futbolcuları Lokman Gör'ü tribünlere doğru çağırdı.

Aslen Rizeli olan, futbol hayatına Fenerbahçe'de başlayan, geçtiğimiz sene Antalyaspor'dan Samsunspor'a transferi gerçekleşen Lokman Gör, maç sonunda yaptıklarıyla, profesyonel futbol hayatında çirkin bir olaya imza attı.

Samsunspor tribünlerine önce "hindi baba hindi" diye seslenen Lokman Gör 'ün daha sonrasında taraftarları ateşleyerek " Trabzon'a bindi " şeklinde tempo tutması şaşkınlıkla karşılandı.

Bir çok gözlemcinin içinde gerçekleşen bu olay sonrasında, Samsunspor kulübünün ve TFF'nin tavrı merak konusu olmaya başladı.

kardeşim en başta rize sonra samsun sonrada ordu gibi takınlar bizi en çok kıskanan çekemyen her türlü hainliği yapacak karaktersiz takınlardır zaten şehirlerindede çoğu insan bjk gs şikebahçeyi tutsar bu olaya neden şaşırdınki karadenizde bizi sevmeyen çekemeyen kıskanan takımlar rize samsun ordu başta gelir ama onlar istesede istemese heppsinin babası biziz karadenizin kralı hükümdarı ababsı trabzonspordur trabzonla çekişen ya küme düşer yada çok şeyini kaybeder ama bu gerizekalılar bizi o ıkadar çekemiyorki o kadar kibir riya kıskançlık gözlerini bürümüş ki bunu göremezler son olarakta karadenizde bize dosat olanlar başta karabük sonra artvin sonra herşeye rağmen giresundur

Berke6198
01.04.2013, 02:33

henrugi
henrugie
henrugeye

:) :) :)

vampir
01.04.2013, 03:15

henrugi
henrugie
henrugeye

valla baravo bi ton şey yazdım anladığın bummu ben hzılı yazıyorum klavyeden ha henrugie haa henrgaaa hada henruzibidin ne farkeder koskaca yazdığım yazıda henrugaaaaaaaaaaaaa ismine takılmışın nefarkederki yazdığım adam kazma yeteneksiz trabzonsporda asla oynayamayacak bir adam aslında karar vermen basit bizi kümeye getiren trabzonspor forvetinden bahsediyorum yoksa tanımıyormusun forvetteki mükemmel brazilyalıyı

ibrahim
01.04.2013, 03:22
Heruzibittin hahahahahha :D :D :D

Aldınmı cevabını he?? :D :D

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

İleli
01.04.2013, 04:19
su sezonu sag salim bir bitirelimde su enkazdan(futbocu grubu)kurtulalim!

Serdar A
01.04.2013, 05:22
Yanlış ve tehlikeli bakış...

Trabzonspor, önce Trabzon'un, sonra Karadenizin bayrağıdır!..

Bu bayrağın daha da ışıldaması için Karadeniz'de ki bütün şehirleri kucaklaşmalıyız!..Üç beş şom ağızlı,haksız yorum yapanları kaale almamalıyız!..

Büyümek, daha da büyümek hoşgörülü ve kucaklayıcı olmakla mümkün...Aksi halde , küçük olsun benim olsun sığ mantığı hakim olur!..

Trabzonspor , onun sebebi varlığını anlayanların bayrağıdır .
Niğde'nin , Kastamonu'nun , Urfa'nın insanlarının bayrağıdır .
Öncesi , sonrası bu ülkenin her köşesinindir . Bir insan vucudunun organları gibi , sadece kalbi Trabzon'da atar .

Sercan Keleş
01.04.2013, 05:43
:) Maçın İlk Dakikalarında Giresun'a Kümeye giye bağıranları kınıyorum. Giresunsporu Tutmayıpta Fenerbahçe'yi destekleyen Bir takım Taraftarın Yaptığı Yanlışı O İlin tamamına Yüklemek Çok Büyük Bir Saçmalıktır. Galatasaray'ın Siz Mersin İdman Yurdunu Kâle aldığını gördünüz mü ? Galatasaray 2 Sene Öncesinde Ligden Düşme Potasına Girdiğinde Gittiği Bütün Deplasmanlarda Kümeye Tezevruatları Atıldı. Bunları Önemsemezsen ve Karşılık Vermezsen Sorunu Kökten Çözersin. Senin Rakibin Giresun mu ki Gidipte Giresunspor Kümeye Yada Samsunspor Kümeye Yada Rizespor Kümeye Diye Bağırıyorsun. Prestij Kaybı olarak Görüyorum. Trabzonspor Türkiye'nin En Büyük Takımıdır , Bizim Taraftarımız Yaptığı yanlışlarıda Ben Trabzonspor'uma Yükleyemem. Ben Vize Haftası Sınavlarına Çalışmayıpta Maçı İzleyecek Kadar Çok Seviyorum Trabzonspor'u , Okulu Bir Dönem Uzatacak Kadar Çok Seviyorum Trabzonsporu. Rizeliyimde. Lütfen Az Anlayışlı Olun. 96 Kaçan Şampiyonlukta İntihar Edenlerden Birisi Giresunluydu. En Azından Böyle Abilere Saygıdan Susalım. bizim rakibimiz Değil Samsun Ordu Giresun.

Maça gelirsek Kazanmamız gerekirdi Kazandık. İyi Top Oynamadık.

İskender Çakmak
01.04.2013, 07:32
Galip geldiğimiz için mutluyuz. ;)

Ertan 51
01.04.2013, 07:48
Öncesi , sonrası bu ülkenin her köşesinindir . Bir insan vucudunun organları gibi , sadece kalbi Trabzon'da atar .
Niğde'yi gördüm ya sabah sabah acayip duygulandım :o
Ata na Rahmet Serdar'ım.

Galibiyet ne mükemmel bişimiş arkadaş özlemişiz valla,
en mutlu olduğum yanı evimizin 7 yaşındaki Trabzonsporlusundan skor saklamaya çalışmadım aksine tv.lerden 2-0 ı bulup bulup izlettirmeye çalıştım:)

Henrike yetersiz, kalsın da demiyorum ama yanında bitirici bir golcü olsa hem kendisi hem takım çok daha iyi yerlerde olabilirdi diye düşündüm dün akşam.Top saklamaları,top tutmaları,servisleri çok iyi geldi bana.
Sahanın en sinir olduğum adamı ise Alanzinho idi,insan olarak sempatik ve sorunsuz birisi ama futbolcu olarak anca ülkesinde yada böyle layt oynanan ligler neresi ise orda oynar,resmen kız gibi vuruyor toplara ve inanılmaz verimsiz.
Neyse bi 3 puan da haftaya alalım da şike yaptığını ahlaksızlığını unutup ta Trabzon kümeye mi gidiyor diyenlerin o logar ağızlarını bi kapatalım.

Seyircimize,hocamıza,futbolcularımıza teşekkürler,sayenizde oldu,çok ta iyi oldu:alkış:

Travelair
01.04.2013, 08:12
http://www.radyospor.com/CMS/CMS/Haberler/Headline/31032013_Trabzonspor-2-0-Antalyaspor-.jpg

Kaynak: radyospor.com

zekeriyya
01.04.2013, 08:28
geyse maçı dahil her maçtan puan çıkaracağız bence

kaan61
01.04.2013, 08:34
90 dakikayı arıyorumda bulamadım

90 dk yı izlemek vakit kaybı ... özeti izleseniz bence daha iyi ... maçta 2 antalya pozisyonu bizim 2 gölümüz alanzinhonun dağa taşa vurduğu 2 şut var... onlarda özette mevcuttur. Kaliteli bir maç değildi ama kazanmak güzel . Sezon sonuna kadar böyle kazansak hiç şikayet etmem. Akhisar ve Ordu maçlarından minimum 4 puan almalıyız. Henrike anlamsız boğuşmalara giriyor ancak yasine verdiği pasdan önce okadar sıkışık alndan topu çıkarabilip hemen peşinden topu hafif kaldırarak yasinin önüne bırakması onda bişilerin olabileceği kanısını uyandırdı :)

Alper Calik
01.04.2013, 08:38
Arkadaslar,

Sonuc kesinlesti mi? tff skoru tescilledi mi?

Aldigim duyumlara gore "top filelere yeterince sert carpmadigi icin" goller gecersiz sayilacakmis.

Erkenden sevinmeyelim :)

Murat Acar
01.04.2013, 08:48
:) Maçın İlk Dakikalarında Giresun'a Kümeye giye bağıranları kınıyorum. Giresunsporu Tutmayıpta Fenerbahçe'yi destekleyen Bir takım Taraftarın Yaptığı Yanlışı O İlin tamamına Yüklemek Çok Büyük Bir Saçmalıktır. Galatasaray'ın Siz Mersin İdman Yurdunu Kâle aldığını gördünüz mü ? Galatasaray 2 Sene Öncesinde Ligden Düşme Potasına Girdiğinde Gittiği Bütün Deplasmanlarda Kümeye Tezevruatları Atıldı. Bunları Önemsemezsen ve Karşılık Vermezsen Sorunu Kökten Çözersin. Senin Rakibin Giresun mu ki Gidipte Giresunspor Kümeye Yada Samsunspor Kümeye Yada Rizespor Kümeye Diye Bağırıyorsun. Prestij Kaybı olarak Görüyorum. Trabzonspor Türkiye'nin En Büyük Takımıdır , Bizim Taraftarımız Yaptığı yanlışlarıda Ben Trabzonspor'uma Yükleyemem. Ben Vize Haftası Sınavlarına Çalışmayıpta Maçı İzleyecek Kadar Çok Seviyorum Trabzonspor'u , Okulu Bir Dönem Uzatacak Kadar Çok Seviyorum Trabzonsporu. Rizeliyimde. Lütfen Az Anlayışlı Olun. 96 Kaçan Şampiyonlukta İntihar Edenlerden Birisi Giresunluydu. En Azından Böyle Abilere Saygıdan Susalım. bizim rakibimiz Değil Samsun Ordu Giresun.

Nekadar güzel anlatmışsın gerçekten böyle düşünenlerin daha çok olduğunu düşünüyorum.Çok sevdiğim Rizeliler var TRABZONSPORLU hiç sevmediğim Artvinliler var şikebahçeli gayseli becekeli...Bizim rakibimiz değil özellikle KARADENİZ takımları onların azınlık bir taraftarı ne derse desin Tüm ille bağdaşmaz çoğunluğu bile dese bu sözleri Biz bu Ülkenin En büyük Takımıyız ve onların seviyesine inmemeliyiz.Gülüp geçmeliyiz.Gün Olur devran döner yine gelir bize muhtaç olurlar kapımıza gelenide boş çevirmek olmaz .Bu yıl Rize için yapılan 2 transfer belkide Rizeyi Süper lige çıkaracak...Kimse Bunu dillendirmez.Vermese vermezdi Trabzonspor o iki futbolcuyu.İşte büyüklük böyle olur.Biz ne kadar kızsakta doğru bir hamle yapılmıştı o konuda bile...

ozturk
01.04.2013, 09:18
En iyi ihtimal beraberlik bekliyordukgalibiyet güzel oldu..

Doğukan Uçan
01.04.2013, 09:22
1-0 kazandıgımız kupa macında antalya daha etkiliydi

Mustafa Yılmaz.20
01.04.2013, 09:29

Forumda şu an kadar gördüğüm en doğru ve en güzel mesajlardan biri..

serkanholep
01.04.2013, 09:31
maçı izlemedim

sadece özetler oradada 3-5 pozisyon vardı

ama maçın başlangıcından neredeyse sonlarına kadar forumu okudu

volkana giydirilmiş maçın başından beri

ama golünü de atmış

volkan bursanın şampiyonluğunda etkili olmuş bir kanat oyuncusu

önemli kanat oyuncularımız var ama takım uyumsuz

volkanın hırslı olduğu yazılmış ve bu çok iyi

alan 11 oyuncusu değil son 20 dakika oyuncusu

henri acaba kendine gelir mi. en azından diğer lerine göre yaşı genç (janko,cech,emerson,sapara,bamba,zokora)

giray sakat mı formsuz mu bilmiyorum ama yumlunun yerine oynamalı bence

artık önümüzdeki 2 maçı alıp kupaya odaklanmalıyız. ligde de önümüzdeki sene oynatacağımız kadroda yer alacak oyuncuları oynatmaya başlamalıyız

emre,volkan,tolga,giray,abdullah,yumlu,celu,adrian ,henri,soner,olcan gibi

zeki gursoy
01.04.2013, 09:46
bu sadece 3 puan değil herşeydi.
cansuyu diyebiliriz bizim için...
şimdi akhisarla berabere, dönüşte orduyu vurdukmu iş tamamdır...
kazasızca bu sezonu bitirelim...
sonrası bu sezonu hatırlatacak ne varsa, hepsini bırakalım...
para kazanmaya gerek yok serbest bıraksakta kardayız...
yasin, soner, kaleciler belki bi kaç kişi daha...
sonrasımı alayını sat...satamadığını serbest bırak..
ruhsuz şarlatanlar..
5 sene oldu sigarayı bıraktım...
ne badireler atlattım başlamadım...
az kalsın başlayacaktım bunların yüzünden...
ruhsuzlar...

Mustafa OK
01.04.2013, 09:53

bir Giresunlu ve Trabzonsporlu olarak hay ağzına sağlık diyorum....

Ertuğrul ATALAY
01.04.2013, 10:14
bu sezon ilk kez organize bir defans izledim.rakip birçok pozisyonda ofsaytta kaldı.
en büyük handikapımız defanstı.Umarım böyle devam eder.

Gökçebey
01.04.2013, 10:26
Maçla ilgili güzel bir anektod: Yasin oyuna 81:09'da girdi, 81:55'te golünü attı. Oyuna girdikten 46 saniye sonra. :)

Burçak
01.04.2013, 10:33

Herkes okusun bu örnek yazıyı.
Sonuna kadar katılıyorum söylediklerine.
Hiç bir şekilde muhatap almayacak görmezden geleceksin. Onlara verilebilecek en iyi tepki budur . Görmezden gelmek..

Taraftarın eleştirilecek çok yönü var. Gereksiz yapılan tezahuratlar sadece rakibi gaza getiriyor .
Bu maç sonunda bile Kolbastı açıp takımdan oynamalarını beklemek ayıptır.
Altı üstü Antalyasporu yendik. Basit şeylere sevinir olduk.
İşin kötü tarafı bu gibi şeylere alışmak alıştırılmak. En tehlikelisi bu işte.

cakalkerem
01.04.2013, 10:41
bu samsunspor 'lu deyyuza ne oldu ki...ona giren çıkan neymiş merak ettim

kürşat şen
01.04.2013, 12:13
maçı stadda seyrettiğim için bazı şeyler daha net gözüktü..
bir kere bu maçta çok iyi savunma yaptık..
nedeni orta saha üçlüsünün rakibe yaptığı baskı ve kenar adamlarımızın beklere yardımı..
savunmada bamba biraz dengesiz geldi bana bu maçta..
hele maçın başında iki pas hatası biraz endişelendirdi taraftarı..
gelelim hucuma..hucumu yapamıyoruz..doğaçlama..
bir alanzinho var ona ayak uyduran yok..
volkan şen dün çok iyi niyetliydi mücadele etti ama temel oyun eksiklikleri var..
safkan gole uzak kanat oyuncusu modeli..
misal tersten gelen ataklarda 18'içine girmiyo..ceza sahası çizgisinin orda bekliyor..
bu özelliklerini geliştirirse daha çok gol atacağına inanıyorum..
aynı şey halil içinde geçerli..
dün bir pozisyonda alanzinho ilk yarıda topu aldı ayağında sürüyor gözü halil'de.
halil'den içeri girmesini bekliyor fakat halil köşe bayrağının istikametine doğru gidiyor..
bilmem anlatabildim mi..
demem şu ki kanat oyuncularımız forvet özellikli olmadığından hucumda bariz bi eksiklik yaşıyoruz..
ileride 4 oyuncumuz sabit oynuyor dönerek hareketli oynamıyorlar.twisted denilen olay yok bizde..
ben dün maçta sonere ayrı bir paragraf açmak istiyorum..
bence dün harika oynadı..iyi niyetliyi ve mücade azmi yüksek..
günü kurtardık işte durumun özeti budur..

Necmettin ALTUNTAŞ
01.04.2013, 12:16
bu samsunspor 'lu deyyuza ne oldu ki...ona giren çıkan neymiş merak ettim

Yeğen bu yeni değil ki.Biz kurulduğumuzdan beri böyle.Ben burada Giresun'u ayrı tutuyorum.Ben Giresun'un bize karşı böyle davranış sergilediğini hiç hatırlamıyorum.

Ahmet Kuru
01.04.2013, 12:25
belirtmeden geçemeyeceğim....
Dün hakem ince ince doğruyordu...
Hele bir pozisyonda Volkan a kalk yerden deyip azarlaması,diğer yandan antalyalı futbolcuya birşeyin var mı? demesi delirtti beni resmen.!

Fatih
01.04.2013, 12:40
Maç skoru ve Henrique'nin ikinci asisti dışında iyi bişey göremedim.Bu takım hocasız çıksa bundan kötüsünü oynamaz.Kimin ne yaptığı ne yapmak istediği belli değil.Takım olamadık saçmalığına inanmıyorum bizden kat be kat kalitesiz takımlar takır takır top oynuyor en azından üst üste üç pas yapıyor.Volkan'ın cılız vuruşu kaleci hatasıyla gol olunca ortalık Şen'lenmiş bence hiç öyle bir durum yok ilerleme falan da yok Volkan'ın Bursa'daki halinden eser yok yere düştüğünde canlanıyor herif.
Adrian hocanın istediklerini yapamıyor ama Halil yapıyor ilginç noktalardan biri de bu.Adrian orta sahanın her yerinde oynayacak kalitede bir adam ama değerlendiremiyoruz.Alanzinho topla koşarken iyi onun dışında ne yaptığını kendi de bilmiyor.Soner garibim defanstan top çıkaracağım diye yırtınıyor Zokora kaçak güreşçi.Celustka ve Cech değil bu takımda 1461'de bile oynamayaz bu halleriyle.Bamba'da da bir düşüş var Yumlu bildiğimiz gibi dandun.Takım hücum yapmaya korkuyor ceza sahasına iki kişiden fazla adam giremiyor bunlar hocanın düşüncesiyle alakalı şeyler.Ligin geri kalanından umudum yok umarım kupayı kazanırız.

Taraftarın maç sonu tezahüratları futbolcuların zaman geçirmeye yönelik hareketleri kulüp olarak 2 yılda nereden nereye geldiğimizin göstergesi.

asilhamsi
01.04.2013, 13:04

ben böylemi soyledim?Yorum yeteneginize hayran kaldım.Ordu yada samsunu dusurmek Trabzonspor icin hedef olmadı,olmaz hicbir zaman.

Ama eger bu pozisyon dogarsa karadeniz birligi gibi aptalca bahanelere sıgınarak bu takımlara iyilik yapmaya calısmak enayiliktir.

Bu maclarda cıkar topunu oynarsın skoru dusunmeden.

Ama dedigim gibi ne kadar karadeniz takımını aradan cıkartırsak o kadar iyi.

Fb,geyse,besiktas ile yaglı kaymaklı olan karadeniz takımları mevzu bahis Trabzonspor olunca geriliyorlar ne hikmetse.

Murat Keçeci
01.04.2013, 13:07
Maçı kazanmamızın ana sebebi bana göre kadro konusunda yavaş yavaş bir istikrar yakalayışımızdı diyebilirim.Onur-mustafa-bamba-cech-soner-zokora-henrique ve halilin bir istikrar yakalamasıyla daha derli toplu bir görüntü vermeye başladık.

Maçta öne çıkan isimler volkan-alanzınho-henrique idi.Şuanda forvet hattında henrique de ısrar etmemiz en doğru hamle oldu halil o mevki için yeterince güçlü değil jankoda sisteme uymuyor.Henrique çok yeterli görünmesede orta sahadan gelen oyunculara doğru tercihlerle pozisyona sokarak iki goldede görevini yaptı ancak kendisinin daha çok pozisyona girmesi gerekiyor bu da pozisyon bilgisi gerektiyor o yüzden sıkıntı yaşıyor.Alanzınho ise orta sahayı hızlı geçmemizde katkısı olduğu için öne çıkardım yoksa son hareketlerde hala çok zayıf.Volkan için birşeyler söyleyeceksek iç dünyasında ne sorunu var bilmiyorum ama türk futboluna ihanet ettiğini söyleyebilirim.Eğer kolay sakatlanma sorununu çözebilir ve kafasındakı sıkıntıları aşabilirse milli takımda olması gereken bir oyuncu.

Bu galibiyet baharın gelişi kadar anlamlı ve güzel bir galibiyet oldu.fakat bu galibiyeti daha anlamlı hale getirecek bir kaç galibiyet daha almalıyız.

Biraz da gelecek sezonla ilgili konuşursak şunu söyleyebilirim.Şuanki kadroyu iskelet kadro olarak görüp zayıf halkalardan bahsedeyim;

-----------onur-------------
xxxx---xxxx--bamba---xxxxx
---------zokora-----------
volkan---xxxx---soner--volkan
yusuf------------------ yusuf
olcan------------------ olcan
-----------xxxx-------------

Takımda bana göre zayıf halkalar burada beklerimiz yeterli değil stoperlerden bambayı da şuan için yeterli bulmasamda takım savunmasını iyi yaptığımız zaman nasıl katkı verdiğini gördüğümden ilkonbire koydum.Her koşulda yanına sağlam bir stoper gerekiyor.Orta sahada Zokora nın önünde Sonerin yeteneklerine inanıyorum fizik olarak güçlendiğinde bence selçuk inanı kesebilecek bir oyuncu fakat yanına mutlaka bir szmkowiak bulmamız gerekiyor.Orta sahada pas yapan bir takım haline tekrar dönüşebilmemiz için bu şart 82 puanı sadece kontra atak futbolu oynanayan bir takıma vermezler her türlü oyunu oynayabilecek bir takım olmalıyız.Kanatlarda ise yusuf,olcan ve volkana inanıyorum ama bu üç oyuncuya bir tane daha kanat oyuncusu katabilirsek çok daha iyi olur çünkü volkanın bir sezonda 30 maç oynadığını görmek zor,olcan ise yetenekli olsada tam manasıyla bir kanat oyuncusu görüntüsünde değil,yusufunda bir alt ligden gelip ne vereceğini tam emin olmadığımızdan Tolunay hocanın bu üç kanat oyuncusunun yanına potansiyeli olan milli takıma aday topla dikine gitmeyi seven bir oyuncu daha eklemeli.Gelelim forvet hattına transferde hata payının sıfır olması gereken mevkimiz mutlaka bu mevkiye 1 yabancı nokta atışı birinci santrafor olacak şekilde bir tane de genç yetenek olacak şeklide 2 transfer şart yani bir nokta atışı birde henriqueyi zorlayacak transfer gerekiyor.

serkanholep
01.04.2013, 13:14
jankoyu hangi akıllı transfer etti anlamıyorum

2-3 senedir splinter ve defansın arkasına koşu ypan forvetlerle oynayan bir takıma pat diye havadan etkili çok yavaş bir forvet almak kimin aklına gelmiş

yazık değilmi verilen paraya

sapara ve vittek de zamanında neden alındı dünya para verildi bu adamlara

cech varken neden emerson alındı. ya da cech yollanmadan. e şimdi yine cech oynuyor

adrian 5 milyon verildi de neden hemen oynayacak oyuncu değil. aynı henriwe gibi

selçuk gibi bir adamın gidiyor sen yerine defansif özeliği çok ağır basan zokorayı alıyosun

halil i eskişehir den kaçırıyosun anlaşmak yerine

forvetsizlik bas bas bağırırken ucuz ve kesin çözümleri gerçekleştirmiyorsun

aziz bile bize daha fazla kötülük yapamazdı bu aşamada

ilhan
01.04.2013, 13:20
Bu sezon ilk defa bir maçı imkanım varken izlemedim. Aslında izliyordum da Volkan'ın maçın başında kaçırdığı pozisyonu görünce dedim hiç gerek yok. İddaada oynadım ilk yarı 1 bıraktım :)
*
Kalan maçlarda artık iyi oynadık, kötü oynadık, şöyle oynadık, böyle oynadık, şu futbolcu böyleydi, şu futbolcu şöyleydi deme lüksümüz yok. Kalan her maçı kazanmak zorundayız. Ligde en iyi konumda sezonu tamamlamalıyız. Bu sezon öyle ya da böyle iyi veya kötü bir şekilde bitecek artık.

Uğur KÜÇÜK
01.04.2013, 13:29
Ben burada Onur kardeşimden özür diliyorum....

Adı gibi onurlu,gururlu ve de en az bizler kadar TRABZONSPORLU bir kardeşimiz kendisi...

Artık önemli olan maçları iyi-kötü oyun ayırmadan kazanmak ve ligi iyi bir yerde bitirmektir...

Dün ki galibiyet bize gülümsemeyi hatırlattı,kahkahalarla gülmeyi de Cenabı Allah nasip etsin....

biltrabzon
01.04.2013, 13:41
Dün bazi yorumlarda Zokora yi elestirenleri gördüm,Zokora dün takimda oynayan en iyi adamdi.Keske hep böyle oynasa.

Mustafa Umut
01.04.2013, 14:18

henrugi
henrugie
henrugeye

Geçenlerde ben Celustka, Celustika, Çeluska üçlüsünü gördüm :)

yeşilova61
01.04.2013, 14:51
dun bır kez daha gordukkı bu takım sezon basından berı 1 arpa boyu yol katedememıs ve etceğıde yok lıg sonuna kadar ne oynadığımız bellı değıl hela 2.yarının ılk 25dakkası resmen sacmaladı takım gelen topu uzaklastırmakdan baska bısey yapmadı..kupa bu oyunla hayal..ligde kalmakda basarı sayılır bu sezon ıcın..gurescı henrıkenın yaptığı 2 asıst dısında hıcbır artık yok macda..sansa kazanılmıs bır mac daha volkanın golunde kalecı hata yapmasa yıen cok zorlanırdık 3 puan ıcın..halılı artık kadroda gormeye dayanamıyorum tıpkı vurdumduymaz zokora gıbı..bu takım dıbe durmus ve kadronun yenılenmesı oyun sablonun yenıden olusması ıcın de en az 3 sene lazım..bu takım 3 seneden once zor toparlanır helekı bu yonetımle asla..

yeşilova61
01.04.2013, 15:07
galibiyetı kümede kalmak için çok iyi methiye düzecek kadar büyütmek trabzonspora yapılan hakarettir.. trabzon şampiyonluğu kaçırdığı zaman alınan galıbıyetlerde sonucu az görürdük ..tolunay hoca bir galibiyet almış işte benim takımım diyor kümede kalmayı başarı zannediyor herhalde yazık bu senin işin değil ne oynadık ki benim takımım diyorsun senin takımın bu ise vay trabzonspurun haline gelecek sene de çile çile bülbülüm çile vesselam……………..

Nevzat KAĞAN
01.04.2013, 22:15
jankoyu hangi akıllı transfer etti anlamıyorum

2-3 senedir splinter ve defansın arkasına koşu ypan forvetlerle oynayan bir takıma pat diye havadan etkili çok yavaş bir forvet almak kimin aklına gelmiş

yazık değilmi verilen paraya

sapara ve vittek de zamanında neden alındı dünya para verildi bu adamlara

cech varken neden emerson alındı. Ya da cech yollanmadan. E şimdi yine cech oynuyor

adrian 5 milyon verildi de neden hemen oynayacak oyuncu değil. Aynı henriwe gibi

selçuk gibi bir adamın gidiyor sen yerine defansif özeliği çok ağır basan zokorayı alıyosun

halil i eskişehir den kaçırıyosun anlaşmak yerine

forvetsizlik bas bas bağırırken ucuz ve kesin çözümleri gerçekleştirmiyorsun

aziz bile bize daha fazla kötülük yapamazdı bu aşamada
katiliyorum.yonetimin son iki senede yaptigi kotulugu aziz bile yapmadi.

DEEP BLUE
01.04.2013, 23:20

Şeyi merak ettim, bu baba hindi Trabzon'a bindi, anladık... Peki Trabzon'dan inince kime bindi? Aklıma bir yer geliyor ama...

matalar
01.04.2013, 23:53
Maç skoru ve Henrique'nin ikinci asisti dışında iyi bişey göremedim.Bu takım hocasız çıksa bundan kötüsünü oynamaz.Kimin ne yaptığı ne yapmak istediği belli değil.Takım olamadık saçmalığına inanmıyorum bizden kat be kat kalitesiz takımlar takır takır top oynuyor en azından üst üste üç pas yapıyor.Volkan'ın cılız vuruşu kaleci hatasıyla gol olunca ortalık Şen'lenmiş bence hiç öyle bir durum yok ilerleme falan da yok Volkan'ın Bursa'daki halinden eser yok yere düştüğünde canlanıyor herif.
Adrian hocanın istediklerini yapamıyor ama Halil yapıyor ilginç noktalardan biri de bu.Adrian orta sahanın her yerinde oynayacak kalitede bir adam ama değerlendiremiyoruz.Alanzinho topla koşarken iyi onun dışında ne yaptığını kendi de bilmiyor.Soner garibim defanstan top çıkaracağım diye yırtınıyor Zokora kaçak güreşçi.Celustka ve Cech değil bu takımda 1461'de bile oynamayaz bu halleriyle.Bamba'da da bir düşüş var Yumlu bildiğimiz gibi dandun.Takım hücum yapmaya korkuyor ceza sahasına iki kişiden fazla adam giremiyor bunlar hocanın düşüncesiyle alakalı şeyler.Ligin geri kalanından umudum yok umarım kupayı kazanırız.

Taraftarın maç sonu tezahüratları futbolcuların zaman geçirmeye yönelik hareketleri kulüp olarak 2 yılda nereden nereye geldiğimizin göstergesi.

ZOKORA MAÇIN EN İYİSİYDİ.
VOLKANI BENDE BEĞENMİYORUM AMA BU MAÇTA İYİYDİ
defansa kadar gelip yardım etti.velhasıl iyi mücadele etti.
futbolcuları beğenmemek yaptıkları iyi işleri görmemeyi gerektirmez.

Kaan Ergüney
02.04.2013, 00:11
Alınan 3 puan lig sonuna kadar her zaman faydasını hissedeceğimiz önemde oldu. Artık bu ligin en iyi noktada bir an evvel bitsin diye bekliyoruz. Kupa moral ve bütünlük sağlamamız açısından önemli. En kötü sezonumuzda bile kupa alabilirsek ne mutlu bize.

Samsunsporlu oyuncunun yaptıkları için söyleyecek bir şey yok. Bu tip hareketlerle Trabzonspor küçülmez. Zaten Trabzonspor'u küçültmeye kimsenin gücü yetmez. Trabzonspor hala çok büyük olduğu için böle şeylere teşebbüs ediyorlar. Ettikleriyle de kalırlar.
Samsunlu,Rizeli, Adanalı, Konyalı,...Avrupalı, Afrikalı tüm Trabzonspor taraftarlarına selam olsun. Ortak değerimiz çok büyük bir Trabzonspordur.

bordoylamavi
02.04.2013, 00:19
maçın yıldız onurdu. maç sonunda tüm oyuncuları tebrik edip hepsine sarılıp tribünlere gitmresi sebebiyle. şu anda takımın direk kaptanlığını hak ediyor

matalar
02.04.2013, 00:27
Alınan 3 puan lig sonuna kadar her zaman faydasını hissedeceğimiz önemde oldu. Artık bu ligin en iyi noktada bir an evvel bitsin diye bekliyoruz. Kupa moral ve bütünlük sağlamamız açısından önemli. En kötü sezonumuzda bile kupa alabilirsek ne mutlu bize.

Samsunsporlu oyuncunun yaptıkları için söyleyecek bir şey yok. Bu tip hareketlerle Trabzonspor küçülmez. Zaten Trabzonspor'u küçültmeye kimsenin gücü yetmez. Trabzonspor hala çok büyük olduğu için böle şeylere teşebbüs ediyorlar. Ettikleriyle de kalırlar.
Samsunlu,Rizeli, Adanalı, Konyalı,...Avrupalı, Afrikalı tüm Trabzonspor taraftarlarına selam olsun. Ortak değerimiz çok büyük bir Trabzonspordur.

AYNEN,
o tip insancıkları kale alıp bütün karadenizli hemşehrilerimize cephe almak bizi de küçültür.
görmezden gelmek en iyisi

Fatih Özkan
02.04.2013, 10:52
SüperLig'de İnenler ve Çıkanlar
Türkiye Süper Ligi'nin son çeyreğine girilen haftalarda hem şampiyonluk hem küme düşmeme mücadelesi sıcaklığını koruyor. Puan tablosunda takımların birbirine yakınlığı sürerken bazı takımlar ilk yarıdaki puan performanslarından çok farklı bir grafik çizmekte. Benzer bir gidişin devam etmesi durumunda hem Avrupa kupalarına katılım sıralaması hem de tehlike bölgesinde, ilk yarı sonunda akla gelmeyen takımların sahne alması sürpriz olmayacak gibi görünüyor.
Takımların ilk yarıdaki on yedi haftada maç başına aldıkları puanlar ile ikinci yarının ilk on maçındaki puan ortalamalarını karşılaştırdığımızda çıkışta ve inişte olan takımlar ortaya çıkıyor. Aşağıdaki liste bize takımların ikinci yarıdaki puan ortalamaları ile ilk yarıdaki puan ortalamalarının farkını göstermekte. Listenin başında, ikinci yarıda ilk yarıya oranla maç başına 0.66 puan daha fazla alan Elazığspor bulunuyor.

Elazığspor, 0.66
Kasımpaşa, 0.65
Fenerbahçe, 0.61
Kayserispor, 0.58
Gençlerbirliği, 0.46
Gaziantepspor, 0.32
Akhisar B.Gençlik, 0.22
Bursaspor, 0.19
Galatasaray, 0.06
Sivasspor, 0.01
B.Belediyespor, -0.14
Beşiktaş, -0.16
Eskişehirspor, -0.21
Orduspor, -0.28
Mersin İ.Yurdu, -0.28
Trabzonspor, -0.41
Karabükspor, -0.51
Antalyaspor, -1.06

Yukarıdaki veriler bize ikinci yarının ilk on haftasında puan performansı açısından Galatasaray ile Sivasspor'un neredeyse ilk yarıdaki çizgilerini sürdürdüğünü, üst kısımdaki artı puanlı takımların çıkışta, alt kısımdaki eksi puanlı takımların ise inişte olduğunu söylüyor. Kalan yedi haftada da takımların birebir aynı şekilde puan kazanmaya ya da kaybetmeye devam edeceklerini öngörmek tabi ki mantıklı değil. Ancak ikinci yarıda en şiddetli düşüşü gösteren Trabzonspor, Karabükspor ve Antalyaspor yönetimleri için sorgulanması gereken noktalar olduğu da açık.

figirm
02.04.2013, 11:12
Kazanmak moral açısından harika oldu,açıkçası düşme ihtimalini hiçbir zaman yüksek görmedim.Takımıma değil,özellikle Ordunun fikstürüne bakarak bu güvene sahiptim.Artık bu defter kapandı.Kalan maçlarda önümüzdeki senenin yol haritası belirlenmeli.Gol atmasına rağmen (o mu attı kaleci Hakan mı yedi tartışılır) Volkana güvenerek yola çıkılmaz. Henrique kafa karıştırdı. Alanzinho tam bir keçi boynuzu.Bir lokma tat almak için bekle dur.Takımda büyük bir revizyon şart ama gelecek adamlar yeni kazıklar olmamalı.

ozturk
04.04.2013, 08:24
Bir galibiyetle herşey güllük gülistanlık olmaz.