PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 27.Hafta | Trabzonspor 2-0 MP Antalyaspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8

Badaloğlu
30.03.2013, 23:48
Gaziantep-Eskişehir maçındaki gollere bakarsanız Eskişehir, Antep'i çok sıkmamış gibi görünüyor. Özellikle gollerde Alper'i dikkatlice izleyin ve milli takım seviyesine gelmiş bir oyuncuya yakışmayacak derecede mücadele ettiğini sizde görün... İlk golde defans ise tam komedi ama Alper'i özellikle izleyin! Hele de o ikinci gol öncesi kaptırdığı topun ardından kendini yere bırakması ise tam komedi :)

İlk gol:
http://www.ligtv.com.tr/goller/spor-toto-super-lig#video
İkinci gol:
http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/goller/2012-2013/27/gaziantepspor/cenk-tosun-11171

NOT: Maçı tamamen izlemedim ama özetlerde bir oyuncu bu kadar sırıtır mı?

Veysel
30.03.2013, 23:54
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/intro/30_03_2013-2U9G.jpg

Mesaj alındı :)

vampir
30.03.2013, 23:54
Muhtemel ilk on bir su sekilde...(sporx'e göre)

http://www.footballuser.com/formations/2013/03/676310_Trabzonspor.jpg

Antalya büyük ihtimalle sol tarafimizdan gelmeyi tercih edecektir, burada Volkan'a cok büyük is düsüyor tabiki. Cech'e yardimci olmali.

Soner-Zokora-Adrian orta sahasi da biraz gücsüz kaliyor. Bütün yük Zokora'nin omuzlarinda olacak defansif anlamda.

..

dostum bu şekilleri nasıl ççıkarıyorsun saha futbolcu dizilimi bewnde kadro kurdumda yapamıyorum senin yaptığın gibi

Veysel
30.03.2013, 23:56
dostum bu şekilleri nasıl ççıkarıyorsun saha futbolcu dizilimi bewnde kadro kurdumda yapamıyorum senin yaptığın gibi

http://www.footballuser.com/post

1. Choose your team: İlk başa Ülke
2. Bölüme : Trabzonspor

Yandaki Boşluğa İsimler ; Add diyorsun.
Sonra altında çıkan isimleri sürüklüyorsun

Bu kadar :)

vampir
30.03.2013, 23:57
bizi en çok kıskanan çekmeyen hertürlü hainliği yapacak takımların başında rize gelir ikinci sıarda samsun karadenizde tek bizi seven takımlar karabük ve artvinspordur

Ilelioglu
30.03.2013, 23:59
Satılan bilet durumu ne?Stad dolar mı?

Bilmiyorum , ama dolmaz....:)

..

Bedri Sertkaya
31.03.2013, 00:02
Maçta patlama bekliyorum.SKor ve oyun olarak bir patlama.Sanırım Antalya maçında çok efor ve skor kaydedecez.

vampir
31.03.2013, 00:03
Bilmiyorum , ama dolmaz....:)

..

YAWW ZATEN bu biletlerin yüzde 70 i belediyede çalışan memur takımlarına verilmedimi kombinede yani asdla bir taraftar olamayan çekirdekçilere verilmedimi geriye yüzde 30 luk bir bilet kalıyor oda 7-8 bin filandır bu maçtada bu biletler bitmezsse biz harbi düşmeyi hakediyoruz takım ruhsuız onu biliyoruzda taraftar ruhsuz oldumu işimiz biter

Badaloğlu
31.03.2013, 00:05
bizi en çok kıskanan çekmeyen hertürlü hainliği yapacak takımların başında rize gelir ikinci sıarda samsun karadenizde tek bizi seven takımlar karabük ve artvinspordur

Yahu bırakın bu sevişme fantazilerini... Bizi kimse sevmesin sorun değil. Yeterki biz çıkalım Trabzonspor gibi oynayalım, bize yeter! Bu arada geçen sene Karabük'te bize neler yapıldığını unuttunuz mu? Burak'ın suratına buz parçası atılmıştı. Bizi Karabük'te seven gene Trabzon'dan göç eden bizim insanımızdır...

vampir
31.03.2013, 00:06

eyvallah kardeşim

FC-ST-PAULI-61
31.03.2013, 00:07
Yarin Taraftar Takimi desteklesin,gecen Sene Kayseriye karsi kendi sahamizda cok güzel bir Atmosfer vardi.Lütfen cekirdekciler gelmesin,onlar oldumu bu henriqueler falan dahada laubali oynuyor.
90 Dakika baski istiyoruz haydi yenelim su sifoyu haydi beyler herkes Stada!

Emirhan Makul
31.03.2013, 00:08
Ya lafa bak Seyirci mi olacaksın yoksa takımın bir parçası mı, ya arkadaş tüm olaylara asıl sen seyircisin, birde kalkmış mesaj falan veriyor, gidecek olan gider maça, ayrıca gitmeyecek olanların zaten hiç bir şey umrunda değil şehirde, onları kimse geri döndüremez.

S.ÖZKAN
Yeter artık çıkalım kazanalım.Bize her koldan saldıranların ağızını tıkayalım

serkanholep
yeri değiil ama şike sürecinde fb karşısında duran takımlar doğranmaya devam ediyor

cüneyt şerefsizinin özetlerde bile orduyu doğradığı belli oluyor

bizim taraftar olarak antalya karşısında önce hakemi yenmemiz gerekebilir

Veysel
31.03.2013, 00:10
Ya lafa bak Seyirci mi olacaksın yoksa takımın bir parçası mı, ya arkadaş tüm olaylara asıl sen seyircisin, birde kalkmış mesaj falan veriyor, gidecek olan gider maça, ayrıca gitmeyecek olanların zaten hiç bir şey umrunda değil şehirde, onları kimse geri döndüremez.

Hocam seviyorum ben valla böyle olayları kulüp fazla organizasyon içine girmiyor kendi içinde oynuyor böyle içten mesaj verme hareketlilik falan iyi oluyor bence :)

Emirhan Makul
31.03.2013, 00:11
Hocam seviyorum ben valla böyle olayları kulüp fazla organizasyon içine girmiyor kendi içinde oynuyor böyle içten mesaj verme hareketlilik falan iyi oluyor bence :)

Ya olayın farkındayım bende ama sinirleniyorum bunu yazın diyen adam bir halta yaramıyor onu biliyorum ya darlanıyorum :)

Alihan Ertürk
31.03.2013, 00:13
Yarın kaybedince potaya oturuyor muyuz iyice?

polatmu
31.03.2013, 00:15
Yahu bırakın bu sevişme fantazilerini... Bizi kimse sevmesin sorun değil. Yeterki biz çıkalım Trabzonspor gibi oynayalım, bize yeter! Bu arada geçen sene Karabük'te bize neler yapıldığını unuttunuz mu? Burak'ın suratına buz parçası atılmıştı. Bizi Karabük'te seven gene Trabzon'dan göç eden bizim insanımızdır...

o buz parçasını büyük ihtimalle pislik bir ist yalakası atmıştır; karabükte sevenler trabzondan göç edenlerse biz neyiz onu merak ediyorum bu bakış açısı bana ters geliyor

Bedri Sertkaya
31.03.2013, 00:15
Yarın Korkutucu bir atmosferde rakip zaten maça yenik başlayacak.O yüzden ben şimdiden önümüzdeki haftaki rakibimizde Akhisar olacağı için 6 puan cepte diyorum.Sivasla olan kupa maçını düşünüyorum...O maçta avantaj elde edersek kupada da finale ligde de yükselişe geçeriz.Yani hesap basit Önündeki 3 maçı kazan kaosdan çık!

Veysel
31.03.2013, 00:17
Yarın kaybedince potaya oturuyor muyuz iyice?

Kaybetmek mi :) en az 2 farklı alacağız bu maçı ben takımıma güveniyorum. Bizi bu rezillikten kurtaracaklar

Bedri Sertkaya
31.03.2013, 00:18
Kaybetmek mi :) en az 2 farklı alacağız bu maçı ben takımıma güveniyorum. Bizi bu rezillikten kurtaracaklar

İki fark az 6 farkla alacağız!Bir yere yaz bunu!

Sefaenes
31.03.2013, 00:23
Bu macta Taraftar 90 takimi desteklemeli
bu macta herhangi hakem yüzünden kaybedilen puanlar mactan sonra bu hakemin elini kolunu salliyarak cikmamali
Bu macta 8 puan disindaki sonuc ne futbolcular nede yönetim kalmali
artik yeter ya bütün ilkleri yasadik son ilki yasamak istemiyorum

serkanholep
31.03.2013, 00:23
İki fark az 6 farkla alacağız!Bir yere yaz bunu!

esmesen de gürle hesabı yapılıdığı çoğu maçta hüsran olmuştur bizim için

herşeye hazırlıklı olmak, gereken tepkiyi doğru göstermek için sakin olmakta fayda var

vampir
31.03.2013, 00:24

dostum yaptım kadroyuda kurdum sonra kopyalayıp yada masa üstüne kaydedip bordo mavi nette mesaj bölümüne yapıştırıyorum yada masa üsütnden kaydırıp yapıştırıyorum demi

Bedri Sertkaya
31.03.2013, 00:25
esmesen de gürle hesabı yapılıdığı çoğu maçta hüsran olmuştur bizim için

herşeye hazırlıklı olmak, gereken tepkiyi doğru göstermek için sakin olmakta fayda var

Esmeyi bırak futbolcuları onuru,şerefi var.Ve bu maçta bunu onlarda göreceksiniz.Özellikle TOlunay Kafkas çok motive edici ve harbe çıkar gibi çıkaracak bizimkiler.Maç ilk 10 20 dakikada biter.Takıma inancım ve hissim tamdır.

Ilelioglu
31.03.2013, 00:26
dostum yaptım kadroyuda kurdum sonra kopyalayıp yada masa üstüne kaydedip bordo mavi nette mesaj bölümüne yapıştırıyorum yada masa üsütnden kaydırıp yapıştırıyorum demi

Orada son sirada forum icin yaziyor, onu kopyala buraya yapsitir. Img diye basliyor..

..

Badaloğlu
31.03.2013, 00:26
o buz parçasını büyük ihtimalle pislik bir ist yalakası atmıştır; karabükte sevenler trabzondan göç edenlerse biz neyiz onu merak ediyorum bu bakış açısı bana ters geliyor

Ben Karabük'te maç izledim ve gördüğümü yazdım sizin üzerinize almanıza gerek yok... Trabzonspor'u gerçekten sevenlerden bahsediyorum ben... Siz gerçekten seviyorsanız lafım size değildi zaten... Konuyu polemik yapmak istemiyorum. Seven can feda, sevmeyene elveda diyorum hepsi bu. Sempati, sevmek bana uymuyor futbolda!

vampir
31.03.2013, 00:27
Orada son sirada forum icin yaziyor, onu kopyala buraya yapsitir. Img diye basliyor..

..

heee ok çünkü kopyaladım masa üstünden çektim olmadı eyvallah kardeşim şimdi herkes kadro görsün geliyor :)

Veysel
31.03.2013, 00:30
heee ok çünkü kopyaladım masa üstünden çektim olmadı eyvallah kardeşim şimdi herkes kadro görsün geliyor :)

Bekliyoruz :)

vampir
31.03.2013, 00:30
dostum about this formation var son sırada

vampir
31.03.2013, 00:32
bu takım kesin ilk üçteydi

Ilelioglu
31.03.2013, 00:35
dostum about this formation var son sırada

En altta "save" yaziyor, ilk önce ona tikla, ondan önce formasyonu secmen lazim ama (4 numarada, 5'i es gec save e tikla)

Ondan sonra "forum icin" bir code var img diye basliyor onu kopyala buraya yapisitir.

..

vampir
31.03.2013, 00:37
En allta "save" yaziyor, ilk önce ona tikla
..

ok

vampir
31.03.2013, 00:44
En altta "save" yaziyor, ilk önce ona tikla, ondan önce formasyonu secmen lazim ama (4 numarada, 5'i es gec save e tikla)

Ondan sonra "forum icin" bir code var img diye basliyor onu kopyala buraya yapisitir.

..

eyvallah kardeşim oldu faceyi açmam gerekiyormu

vampir
31.03.2013, 00:46
oldu

Ilelioglu
31.03.2013, 00:47
eyvallah kardeşim oldu faceyi açmam gerekiyormu

Save yaptiysan dedigim gibi orada bir code var forum icin son siradaki, img diye basliyor. Onu kopyala buraya yapistir. Mesaj yaziyormus gibi...

..

vampir
31.03.2013, 00:49
kopyaladım yapıştırıyorum mesaj kutucuğu bomboş masa üstünede kaydetmiştim kadroyu ordan çekiyorum mesaj kutucuğunu ekran büyüyor hiç bir işlem yapamıyorum bordo mavi net fonksüyonunu kaybediyor garip bi durum

vampir
31.03.2013, 00:51
codeyi mesaj kutucuğuna kopyalayacağım

vampir
31.03.2013, 00:55
ımg code — copy and paste thıs to your forum:

Berke6198
31.03.2013, 00:56
Şampiyon oluruz.

Ilelioglu
31.03.2013, 00:57
ımg code — copy and paste thıs to your forum:

Bu yazinin hemen altindakini kopyalayip yapistiracaksin :D

..

vampir
31.03.2013, 01:03
http://f1303.hizliresim.com/17/z/lmrsj.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Berke6198
31.03.2013, 01:06
http://f1303.hizliresim.com/17/z/lmrsj.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Bu kadroyu cidden oturup, düşünüp mü yazdınız, yoksa dalga geçmek amaçlı mı ?

vampir
31.03.2013, 01:09
Bu kadroyu cidden oturup, düşünüp mü yazdınız, yoksa dalga geçmek amaçlı mı ?

yanlış olan yeri yazarmısın bende hertürlü açıklama var bu kadro ile ilgili istersen sen bir eleştirilerin yap bende kadroyu yazayım ayrıca colan olcan serkan cezalı ona göre kodroyu kurdum

vampir
31.03.2013, 01:14
yapsana eleştirini laf olsun diye konuşuyorsunuz kadromda kimi beyenmedin yaz hadi görelim bu arada yaşın harbi 14 se konuşmaya gerek yok

halilaziz61
31.03.2013, 01:15
bi kere kadroda forvet yok hoş şimdiki oynayanlardan bence başarılı olur ancak yine de adrian forvet değil...

Diğer yandan çok aşırı ofansif kadro olmuş savaşçı bir orta saha ve oyunun iki yönünü de oynayamıyorsan maç kazanman günümüz futbolunda çok zor. O yüzden kadroyu beğenmedim abi, orta saha zokora dışında çıtkırıldım oyunculardan kurulmuş, biz selçuk-colman ikilisi gibi iki yönlü oyunularla orta sahayı kurmadığımız zaman kazanmamız çok zor...
Pardon yaşınızı görmemiş renkdaş yerine abiyi ekliyorum...*

Berke6198
31.03.2013, 01:17
yapsana eleştirini laf olsun diye konuşuyorsunuz kadromda kimi beyenmedin yaz hadi görelim bu arada yaşın harbi 14 se konuşmaya gerek yok

Yaşım harbi 14, ve size şimdi söyleyeyim, sizden veya yazdıklarınızdan korkacağım yok, 30 yaşındasınız diye Futbol'u sizden daha az anlayacağım diye bir kuralda yok, ben size sadece ciddi mi veya şaka amaçlı mı yazdığınızı sordum, kadronuzu beğenmedim.

Eğer beğenmediğim yerleri dile getirmek isteseydim getirirdim, ama demek ki gerek görmüyorum ve dile getirmiyorum. Benim yaşımda padişah olanda vardı, 4-5 yaşında hafız olanda vardı. İş yaşta olsaydı :) :) :)

Siz Adrian'ı hangi maçta forvet gördünüz, bir de tek forvet oynatıyorsunuz ?

Zeki'nin sol bek oynadığını nereden çıkardınız ? Karmil'i sağ bek oynatarak, sağ bekimizi follofoş etmeye benzer bu hareket.

Ayrıca, Sapara-Zokora ilerlerinde Alanzinho hiçte iyi bir seçim değil...

Lütfen yazdıklarınıza biraz daha mantık ekleyin...

İskender YILMAZ
31.03.2013, 01:18
Onur, Zeki, Bamba, Giray, Celustka, Zokora, Soner, Alanzinho, Adrian, Henrique, Emre

Çok tatlı 11 olur.

DeAgLeMaNyAq
31.03.2013, 01:18
Şenol Hoca döneminde ligde Antalya galibiyetine hasret kaldık. Şeytanın bacağını kırsınlar artık. Ordu'nun düştüğü durum ve önündeki zorlu fikstürden sonra, bu maçta alınacak 3 puanla birlikte yakalanacak moralle birlikte Akhisar ve Ordu maçları da kazanılır ve uçak geç de olsa burnunu havaya kaldırır. Ama yarın kötü bir oyun ve sonuç bizi türbülansa sokup Akhisar maçını dahi tehlikeye atar...

vampir
31.03.2013, 01:20
Yaşım harbi 14, ve size şimdi söyleyeyim, sizden veya yazdıklarınızdan korkacağım yok, 30 yaşındasınız diye Futbol'u sizden daha az anlayacağım diye bir kuralda yok, ben size sadece ciddi mi veya şaka amaçlı mı yazdığınızı sordum, kadronuzu beğenmedim.

Eğer beğenmediğim yerleri dile getirmek isteseydim getirirdim, ama demek ki gerek görmüyorum ve dile getirmiyorum. Benim yaşımda padişah olanda vardı, 4-5 yaşında hafız olanda vardı. İş yaşta olsaydı :) :) :)

Zeki'nin sol bek oynadığını nereden çıkardınız ? Karmil'i sağ bek oynatarak, sağ bekimizi follofoş etmeye benzer bu hareket.

Ayrıca, Sapara-Zokora ilerlerinde Adrian hiçte iyi bir seçim değil... bu takımda Colman kötü bile olsa olmalıdır.

cevap vermiyorum ve açıklamalarıma geçiyorum

Berke6198
31.03.2013, 01:21
cevap vermiyorum ve açıklamalarıma geçiyorum

En iyisini yaparsınız, şayet verecek bir cevabınız varsa halen, vermenizide isterim.

Benim kimseden çekincem, korkum yoktur. Yorumumu yaparım. Beğenmediğimi dile getiririm.

Eğer benimle ilgili yazacak bir şeyleriniz varsa yazın, kendime buralardan pay çıkartıp yanlışlarımı düzeltmiş olurum. Ama benden önce siz kendi yanlışlarınızı bir arayın tarayın. Eminim çok şey bulacaksınız...

Trabzonspor'un ve Trabzon'un 14-15-16 yaş arası taraftarı çok fazla, gerçi BordoMavi.Net'inde o aralıkta üyesi çok fazla, beni yaşımdan dolayı iteleyerek, ciddiye almayarak sadece beni hedef almış olmuyorsunuz... bilginize sunayım dedim. :)

Ne var ki ben herkesin beni alkışlamasından, pohpohlamasından yanada değilim, bir hatam varsa söyleyin düzelteyim. Bu işler böyle olmuyor maalesef. :)

vampir
31.03.2013, 01:27
bi kere kadroda forvet yok hoş şimdiki oynayanlardan bence başarılı olur ancak yine de adrian forvet değil...

Diğer yandan çok aşırı ofansif kadro olmuş savaşçı bir orta saha ve oyunun iki yönünü de oynayamıyorsan maç kazanman günümüz futbolunda çok zor. O yüzden kadroyu beğenmedim abi, orta saha zokora dışında çıtkırıldım oyunculardan kurulmuş, biz selçuk-colman ikilisi gibi iki yönlü oyunularla orta sahayı kurmadığımız zaman kazanmamız çok zor...
Pardon yaşınızı görmemiş renkdaş yerine abiyi ekliyorum...*

şimdiye kadar forvet varmıydı hangisi forvettii henruge kazmasımı halil mi jankomu kimdi arkadaşım forvet bunlar kazma forveti boşver futbolcu bile değil ayrıca henrugie türkiyeye gelmiş geçmiş en yeteneksiz futbolcudur kadroma ofansif demişsin kendi sdahamızda neasıl kadro kurucan defansif kadromu bu kadro karşı kaleye yüklenicek ve yetenekli bir kadrodur iyi futbol yetenekli futbolcularla oynaır kazmalarla eşşek gibi koşanlarla değil eşşek gibi koşanlar press derdinde olanlar gördük işte kümeye oynuyoruz bu ne pressmiş bee eeee o zmöan hasanı hüseyini niye gönderdik derdiniz presse orta sahada zokora ok saparada savaşan oyunu iki yönlü oynayan bir futbolcu şimdi soner deme soner kız gibi oynuyor kendine güvensiz ts nin ağırlığını kaldıramıyor tam unutuyordum forvete adrinı nedne koydum biliyormusun henrugeyi izliyorum gelmiş geçmiş en yeteneksiz brezilyalı futbolcu ne adam çalımlayablir ne gol atar ne pas verebilir ne bir hız var aynı kaplıumbağa gibi ağır adrina gelince çalımd aatıyor çok zekide gol vuruşlarıda henrugeye bin basar ayrıca bu takımdaki en yetenekli futbolcular adrian ve alanzinhodur onlardan sonrada clestucadır

halilaziz61
31.03.2013, 01:27
En iyisini yaparsınız, şayet verecek bir cevabınız varsa halen, vermenizide isterim.

Benim kimseden çekincem, korkum yoktur. Yorumumu yaparım. Beğenmediğimi dile getiririm.

Eğer benimle ilgili yazacak bir şeyleriniz varsa yazın, kendime buralardan pay çıkartıp yanlışlarımı düzeltmiş olurum. Ama benden önce siz kendi yanlışlarınızı bir arayın tarayın. Eminim çok şey bulacaksınız...

Trabzonspor'un ve Trabzon'un 14-15-16 yaş arası taraftarı çok fazla, gerçi BordoMavi.Net'inde o aralıkta üyesi çok fazla, beni yaşımdan dolayı iteleyerek, ciddiye almayarak sadece beni hedef almış olmuyorsunuz... bilginize sunayım dedim. :)

Berke kardeş heyecanını ve cesaretini anlayışla karşılıyorum, ama büyüklerimize karşı biraz daha alttan alarak konuşmak bize bir şey kaybettirmez, kimse kimseyi kırmamış olur o zaman...

Berke6198
31.03.2013, 01:30
Berke kardeş heyecanını ve cesaretini anlayışla karşılıyorum, ama büyüklerimize karşı biraz daha alttan alarak konuşmak bize bir şey kaybettirmez, kimse kimseyi kırmamış olur o zaman...

Anlıyorum abi, benimde soru üslubum biraz yanlıştı, ancak ben bunu dalga geçerek sormadım, ciddi anlamda sordum. Çünkü bazen dalga geçmek için yapıyorlar o zamanda sazan gibi atlamış oluyoruz. :)

Ama şu tavrı ilk uygulayan kişi "Vampir" adlı üye değil. Daha öncede bunlara maruz kaldım. Ama bu biraz daha devam ederse büyük anlamda tepkimi ortaya koyacağım.

halilaziz61
31.03.2013, 01:30
şimdiye kadar forvet varmıydı hangisi forvettii henruge kazmasımı halil mi jankomu kimdi arkadaşım forvet bunlar kazma forveti boşver futbolcu bile değil ayrıca henrugie türkiyeye gelmiş geçmiş en yeteneksiz futbolcudur kadroma ofansif demişsin kendi sdahamızda neasıl kadro kurucan defansif kadromu bu kadro karşı kaleye yüklenicek ve yetenekli bir kadrodur iyi futbol yetenekli futbolcularla oynaır kazmalarla eşşek gibi koşanlarla değil eşşek gibi koşanlar press derdinde olanlar gördük işte kümeye oynuyoruz bu ne pressmiş bee eeee o zmöan hasanı hüseyini niye gönderdik derdiniz presse orta sahada zokora ok saparada savaşan oyunu iki yönlü oynayan bir futbolcu şimdi soner deme soner kız gibi oynuyor kendine güvensiz ts nin ağırlığını kaldıramıyor tam unutuyordum forvete adrinı nedne koydum biliyormusun henrugeyi izliyorum gelmiş geçmiş en yeteneksiz brezilyalı futbolcu ne adam çalımlayablir ne gol atar ne pas verebilir ne bir hız var aynı kaplıumbağa gibi ağır adrina gelince çalımd aatıyor çok zekide gol vuruşlarıda henrugeye bin basar ayrıca bu takımdaki en yetenekli futbolcular adrian ve alanzinhodur onlardan sonrada clestucadır

Abi zaten dedim şimdiki forvetlerden iyi olur diye ancak yine de kadro çok ofansif savunma yapmayan yapamayan oyunculardan kurulu, bu da kolay gol yememize sebep oluyor maalesef, bence tolunayın en büyük hatası geldiği gün forvet istetmemesi ve henriq gidecekken gönderilmesine engel olmasıdır, janko ya hiç şans verilmedi forvet oynayabilir yetenekli bir futbolcu yazık ediliyor ayrıca....

halilaziz61
31.03.2013, 01:33
Anlıyorum abi, benimde soru üslubum biraz yanlıştı, ancak ben bunu dalga geçerek sormadım, ciddi anlamda sordum. Çünkü bazen dalga geçmek için yapıyorlar o zamanda sazan gibi atlamış oluyoruz. :)

Ama şu tavrı ilk uygulayan kişi "Vampir" adlı üye değil. Daha öncede bunlara maruz kaldım. Ama bu biraz daha devam ederse büyük anlamda tepkimi ortaya koyacağım.

Tamam kardeş mesele yok o zaman, ben senin ciddi sorduğunu anladım merak etme...

vampir
31.03.2013, 01:38
colmanı hayatta kadroma almam çünkü kafasına eserse oynayan bir adam kimi maçlarda amatör gibi hatta futbolu bilmiyormuş gibi güvenilmez bir adam ve uzun siyah saçları yakışıklılığından dolayı gereğinden fazla büyültülen bir futbolcu bence boş bir futbolcu büyük takım futbolcusu değil henrugie türkiyeye gelen en yeteneksiz brezilyalı futbolcudur adam geçemez koşamaz(kaplumbağa gibi ağırdır) çalım atamaz pas veremez gol atamaz yani seçmecemi aldık bunu bilmiyorum futbolcu değil benim gözümde şimdi benim süper futbolcularıma geleyim alanzinho onu izlerken gerçekten futboldan zevk alıyorum bir umut doğuyor içimde hızı tekniği çalımları akılı alanzinho harcanıyor bize bence on numara futbolcu boyuna takılan azzekalılar messi 1.90 boyundamı yada maradona ikiside 165 civarlarında alanzinhoya press yaptırmayacaksın onun yeteneklerini kullanıcaksın herkes press diye diye kazmalarla kümeye kadar geldik iyi futbol yetenekli futbolcularla oynanır adrian ülkesi polonyada 2 yıl yılın futbolcusu seçilşmiş benim gs li arkadaşların hasta olduğu keşke bizde oynasa dediği bir futbolcudur adrian futbol aklı olarak mükemmel gol vuruşları çok iyyi adam çalımlayabilen akıllıca pas veren ve çok hızlı kurnaz bir futbolcudur o yüzden onu forvete koydum kazma henruge forvete olsadas ona bin tabe pas versende ne koşabiliyor ne çalım atabiliyor ne gol atabliyor merak eden kadromu neden yaptım kimi beyenmedi direk yazssın bende açıklamamı yapayım

serkanholep
31.03.2013, 01:38
bu seneyi volkan,soner,giray,olcan,adrian gibi oyuncularımızın kemik olduğu bir sene olarak bitirmek istiyorum

Berke6198
31.03.2013, 01:44
bu seneyi volkan,soner,giray,olcan,adrian gibi oyuncularımızın kemik olduğu bir sene olarak bitirmek istiyorum

Olcan'ın ilk oynadığı, ilk sahaya çıktığı İBB maçında sol kanattan topu aldığında, olağanüstü hızından dolayı bir ara topu arkasında unuttuğunu bile hatırlıyorum. Şimdi dönüp bakıyoruz,

O Olcan nerede, bu Olcan nerede...

FC-ST-PAULI-61
31.03.2013, 01:44
---------------------onur---------------
zeki--------aykut------bamba----celu-----------
-------------zokora--soner---------------------
volkan---------adrian-----------alan---------------
---------------Emre-------------------------------

Benim Kadrom bu olurdu.Yasin veya Henrique oynarsa Isimiz cooooook zor.
Stoperde Aykutu oynatirdim fizigi cok iyi.3.Lig topcusu Yumlu ve beyiniyle oynamayan Giray yerine Aykutu oynatirdim.Ilerde Emre kesinlikle oynamali ama zaten olmaz maalesef Türkiyeye gelmis gecmis en kötü Brezilyali Henrique oynayacak.Allahim nolur su kabus Seneyi atlatalim düsmeyelim.Sezon sonunda defolup gitsin bunlar.Insan Kadroya baktimi hem üzülüyor hem sinirleniyor.

Berke6198
31.03.2013, 01:49

Stoperde Aykutu oynatirdim fizigi cok iyi.3.Lig topcusu Yumlu ve beyiniyle oynamayan Giray yerine Aykutu oynatirdim.Ilerde Emre kesinlikle oynamali ama zaten olmaz maalesef Türkiyeye gelmis gecmis en kötü Brezilyali Henrique oynayacak.Allahim nolur su kabus Seneyi atlatalim düsmeyelim.Sezon sonunda defolup gitsin bunlar.Insan Kadroya baktimi hem üzülüyor hem sinirleniyor.

Aykut dışında, gayet makul bir kadro bence.

vampir
31.03.2013, 01:49
Abi zaten dedim şimdiki forvetlerden iyi olur diye ancak yine de kadro çok ofansif savunma yapmayan yapamayan oyunculardan kurulu, bu da kolay gol yememize sebep oluyor maalesef, bence tolunayın en büyük hatası geldiği gün forvet istetmemesi ve henriq gidecekken gönderilmesine engel olmasıdır, janko ya hiç şans verilmedi forvet oynayabilir yetenekli bir futbolcu yazık ediliyor ayrıca....

kardeşim maçları izliyoruz istersen 6 tane orta saha koy bizim orta sahamızı gene kolay geçiyorlar ayrıca sapara zokora savaşçı özellikle sapara teknik bir futbolcu olay press değil yetenekli futbolcularla kadroyu kurmaktır 90 dakika pres yaparsın kazmalarla k0-1 kaybedersin çünkü forvetin yeteneksiz ben gol sorunu çözmek için adrianı koydum forvete bence mükemmle olur tabi bu kadromu tolunay hoca kurmaz adrianı orta sahada oynatır adrian 5-6 net pas atar henrugie kazmasına oda atamaz biz bu filmleri çok gördük tolunayın forvet istememesi düşüncene katılıyorum belki istedi alınamadı oda ayrı konudur ama henrugeyi kesinlikle göndermeliydi gördüğüm en yeteneksiz brezilyalı futbolcu bu adam jankoya gelince bence on numara forvet tam bir golcü iyi bir takımda mesela gs yada şikebahçe de oynasaydı inan gol kralı olurdu bizim takım top oynamıyor jankoda harcandı janko bize gelince inanamamıştım bence mükemmel bir forvet ama iyi takımda

vampir
31.03.2013, 01:52
eyyy kadro kuran kardeşlerim bu takımdaki en yetenekli futbolcu alanzinhoyu hiç düşünmeyişinizin sebebbi nedir alanzinho trabzonspordaki en yetenekli hızlı adam geçen gol atan futbolcudur ama kimsede yazmaz herşeeşşek gibi koşup press yapmakmıdır yada boyu kısda diyemi almıyorsunuz alanzinhoyu hee bu arada gökdeniz messi maradona bunlar alanzinhoyla aynı botda bi açıklama yapın bi zahmet alanzinho nasıl kadroya alınmaz

vampir
31.03.2013, 02:02
Aykut dışında, gayet makul bir kadro bence.

tebrikler aykut on numara omış stoperde bence çok iyi düşünmüşsün soneri yazma dicem ama mecburen yazmışsın yabancı sınırından dolayı cech i çıkarıp abdullahı koysa sola defansa sonra orta sahayada spaparayı koysan güzel olurdu ama aykut bence stoperde on numara olmuş

vampir
31.03.2013, 02:05
tebrikler aykut on numara omış stoperde bence çok iyi düşünmüşsün soneri yazma dicem ama mecburen yazmışsın yabancı sınırından dolayı cech i çıkarıp abdullahı koysa sola defansa sonra orta sahayada spaparayı koysan güzel olurdu ama aykut bence stoperde on numara olmuş

heee bu arada hiçbir hoca emreyi oynatmıyor bu çocukta bir sorun var galiba yoksa hazırlık maçlarında bi ton gol atıyor ben kadroma yazıcaktım ama kimse oynatmadı bu adamı ama kesinlikle bir karakter yada kişisel olark sorun var yoksa emre banko oynamalıdı forvettte not: kazmalar henrugie halil vb oynjyor emre oynamıyor zorla kendimizi düşürücez bu kadroda alanzinho adrian emre banko ilk onbirde oynayp 90 dakika çıkarılmammalıdır

serkanholep
31.03.2013, 02:08
aykut ve bamba yavaş ve hamle yetersizliği var

kesin kırmızı kart olur

ben yerli olduğundan ve tecrübesinden dolayı girayı 11 de isterim diğerleri TS nin defasnı olabilecek kapasitede değil

bamba boş yere yabancı kontejyanını işgal ediyor

onur-zeki-giray-mecburen bamba-cech-zokora-soner-volkan-alan-adrian-henriqe

olcan sanırım cezalı. başka cezalı varmı bilmiyorum

Berke6198
31.03.2013, 02:10
Herkese iyi geceler, yarın İnşallah güzel bir galibiyet alıp, güzel bir seri yakalarız.

kayseriliyiz
31.03.2013, 02:11
Bizim oynayacagimiz sistem bu oyuncu grubuyla anca 4-4-1-1 olur daha dogrusu 4-1-3-1-1
Yani su sekil
...................onur.....................
zeki......giray........bamba....celu
...............zokora.............
..colman...soner.......adrian
..............alan...............
.............emre........

Kanat oyuncularimizda is yok malesef onlarsiz belki daha iyi oynariz

Deniz Tosunoğlu
31.03.2013, 02:12
heee bu arada hiçbir hoca emreyi oynatmıyor bu çocukta bir sorun var galiba yoksa hazırlık maçlarında bi ton gol atıyor ben kadroma yazıcaktım ama kimse oynatmadı bu adamı ama kesinlikle bir karakter yada kişisel olark sorun var yoksa emre banko oynamalıdı forvettte not: kazmalar henrugie halil vb oynjyor emre oynamıyor zorla kendimizi düşürücez bu kadroda alanzinho adrian emre banko ilk onbirde oynayp 90 dakika çıkarılmammalıdır

Abi bosver öyle düsünenleri. Öyle düsünenler zaten futboldan anlamaz. Alanzinho her zaman lazim.

matalar
31.03.2013, 02:13
Onur
zeki-giray-bamba-cech
zokora-soner
adrian
halil-alanzinho
emre

ben bu kadro ile çıkarım

kayseriliyiz
31.03.2013, 02:14
Herkese iyi geceler, yarın İnşallah güzel bir galibiyet alıp, güzel bir seri yakalarız.

Iyi geceler Berke görüsürüz
Fazla ikili dialoga girme
abi tavsiyesi seni seven birisi olarak yanlis anlama yani

vampir
31.03.2013, 02:17
aykut ve bamba yavaş ve hamle yetersizliği var

kesin kırmızı kart olur

ben yerli olduğundan ve tecrübesinden dolayı girayı 11 de isterim diğerleri TS nin defasnı olabilecek kapasitede değil

bamba boş yere yabancı kontejyanını işgal ediyor

onur-zeki-giray-mecburen bamba-cech-zokora-soner-volkan-alan-adrian-henriqe

olcan sanırım cezalı. başka cezalı varmı bilmiyorum

mecburen kadro bu ayrıca alanzinhoyu niye hiç düşünmedin herkes gibi sen maçları izlemiyormusun alanzinho bu takımın en yetenekli dikine oynayıp adam geçen gol atan gol pası veren futbolcusu delircem yaa kimse alanzinhoyu yazmıyor kadrosuna yeteneksiz kazmalarla kümeye kadar geldik kümeye gelirken alanzinho ve adrian oynatılmadı görün şu gerçeği iyi futbol yetenekli futbolcularla oynanır kazmalar eşşşek gibi koşanlarla değil ayrıca giray çok ağr ve saatli bomba ama mustafa giray biri oynaycak tercihine saygı duyuyorujm ama henrugeyi forvete koyduğunu görünce harbi futboldan anlamıyorsun geçmiş bi kaç sayfaya bak kadro kurmuştum

matalar
31.03.2013, 02:19
önümüzdek 2 maçı kazanırsak malesef ordu küme düşer.
eğer kazanamazsak ordu ile yapacağımız maça bağlanır iş.düşmenin en büyük adayı biz oluruz.
keşke sivas düşseydi.ama bugün kurtardılar paçayı

Berke6198
31.03.2013, 02:20
Iyi geceler Berke görüsürüz
Fazla ikili dialoga girme
abi tavsiyesi seni seven birisi olarak yanlis anlama yani

Eyvallah abi :)

vampir
31.03.2013, 02:20
Bizim oynayacagimiz sistem bu oyuncu grubuyla anca 4-4-1-1 olur daha dogrusu 4-1-3-1-1
Yani su sekil
...................onur.....................
zeki......giray........bamba....celu
...............zokora.............
..colman...soner.......adrian
..............alan...............
.............emre........

Kanat oyuncularimizda is yok malesef onlarsiz belki daha iyi oynariz

adrian yanlış yerde gibi alanzinho ile yer değiştirmen lazımayrıca colman çakalı ve ruhsuzunu kadroya almamamn lazımdı onun yerişne sapara bin kat daha verimli nedir bu colman hayranlığı anlamdım

vampir
31.03.2013, 02:21
önümüzdek 2 maçı kazanırsak malesef ordu küme düşer.
eğer kazanamazsak ordu ile yapacağımız maça bağlanır iş.düşmenin en büyük adayı biz oluruz.
keşke sivas düşseydi.ama bugün kurtardılar paçayı

malesef bu uyuz köpekler kurtardılar

matalar
31.03.2013, 02:23
adrian yanlış yerde gibi alanzinho ile yer değiştirmen lazımayrıca colman çakalı ve ruhsuzunu kadroya almamamn lazımdı onun yerişne sapara bin kat daha verimli nedir bu colman hayranlığı anlamdım

takım bozuk olunca oyuncularda bozuluyor.
ister istemez motivasyon düşüyor.
geçen seneki zokora,olcan,colman ile bu seneki bir mi.

serkanholep
31.03.2013, 02:24
mecburen kadro bu ayrıca alanzinhoyu niye hiç düşünmedin herkes gibi sen maçları izlemiyormusun alanzinho bu takımın en yetenekli dikine oynayıp adam geçen gol atan gol pası veren futbolcusu delircem yaa kimse alanzinhoyu yazmıyor kadrosuna yeteneksiz kazmalarla kümeye kadar geldik kümeye gelirken alanzinho ve adrian oynatılmadı görün şu gerçeği iyi futbol yetenekli futbolcularla oynanır kazmalar eşşşek gibi koşanlarla değil ayrıca giray çok ağr ve saatli bomba ama mustafa giray biri oynaycak tercihine saygı duyuyorujm ama henrugeyi forvete koyduğunu görünce harbi futboldan anlamıyorsun geçmiş bi kaç sayfaya bak kadro kurmuştum

futboldan anlayıp anlamamak kişiye göre değişir de yazılanları okumak değişmez

kadroya bi daha bak

alan yazıyor orda

ha 11 oynayacak oyuncumudur yoksa sonra girdiğinde daha mı faydalı olur orası tartışılır

ayrıca eldeki en yetenekli forvet henrique olmasa da bireaz da pazarlama stratejisi olarak bakılabilir

giray saatli bomba ama şampiyon olduğumuz sene defansın asıydı

ayrıca yetenek istiyorsan volkan,olcan,soner,adrian,alan bunlar hep yetenekli ama verim alınamıyor

problem çok daha başka bizim takımda

bursa bizim kovduğumuz keçeli hüseyin ve futbolun son demindeki tandoğan,ömer gibi adamların yanına volkan,sercan,batalla gibi adamlarla şampiyon oldu

çok fazla etken var futbolda

saha içi saha dışı

kayseriliyiz
31.03.2013, 02:29

Abi
Adrian milli takimda o bölgede oynuyor ve gayet basarili zaten kanat oyuncusu olarak düsünmedim
Colman'a gelince onu yaziyorum Nasrettin hocanin isi "ya tutarsa" diye bir ihtimal oynar yani
Saparada olabilir ama bana göre bi farklari yok

matalar
31.03.2013, 02:30
futboldan anlayıp anlamamak kişiye göre değişir de yazılanları okumak değişmez

kadroya bi daha bak

alan yazıyor orda

ha 11 oynayacak oyuncumudur yoksa sonra girdiğinde daha mı faydalı olur orası tartışılır

ayrıca eldeki en yetenekli forvet henrique olmasa da bireaz da pazarlama stratejisi olarak bakılabilir

giray saatli bomba ama şampiyon olduğumuz sene defansın asıydı

ayrıca yetenek istiyorsan volkan,olcan,soner,adrian,alan bunlar hep yetenekli ama verim alınamıyor

problem çok daha başka bizim takımda

bursa bizim kovduğumuz keçeli hüseyin ve futbolun son demindeki tandoğan,ömer gibi adamların yanına volkan,sercan,batalla gibi adamlarla şampiyon oldu

çok fazla etken var futbolda

saha içi saha dışı

bursa o kadro ile nasıl şampiyon oldu hayret.
gerçi son maç önlerini açtık bu sene küme tezahüratı yaptılar.
insanın aklına hemen deve ile başlayan atasözü geliyor

vampir
31.03.2013, 02:30

Ayrıca, Sapara-Zokora ilerlerinde Alanzinho hiçte iyi bir seçim değil...

bunlar boş laf sadece kadroyu beyenmemişsin eleştiri getiremiyorosun kardeşim ve ayrıca alanzinho yanlış seçim diyorsan sen futbolu bence izleme çünkü futbolu bilmiyorsun bence

kayseriliyiz
31.03.2013, 02:34
takım bozuk olunca oyuncularda bozuluyor.
ister istemez motivasyon düşüyor.
geçen seneki zokora,olcan,colman ile bu seneki bir mi.

Bizim bilmedigimiz nice sey var
Yine bugün bir duyum aldim
Avrupadaki gurbetçilerin yetenekli olanini degilde torpilli olanini getiriyorlar denemeye bizim kulübe
Ya birde avrupadaki gibi islesin sistem
Neden Fransada torpille futbolcu olunmuyorda Türkiyede olunuyor
Neyse bunlar baska konu

matalar
31.03.2013, 02:37
Bizim bilmedigimiz nice sey var
Yine bugün bir duyum aldim
Avrupadaki gurbetçilerin yetenekli olanini degilde torpilli olanini getiriyorlar denemeye bizim kulübe
Ya birde avrupadaki gibi islesin sistem
Neden Fransada torpille futbolcu olunmuyorda Türkiyede olunuyor
Neyse bunlar baska konu

ülkemizde torpille olmayan ne var ki.
şampiyonluğumuzun verilmesi için bile elin keferelerinden adalet bekliyoruz.
gerisini düşünelim işte

kayseriliyiz
31.03.2013, 02:40
Bu maçi alacagiz 3-1
içime bir umut düstü gece gece :D

TS-FAN
31.03.2013, 02:41
Maçın hakemi Süleyman Abay..
Kendileri oyunu zırt pırt kesmeye çok meraklıdır.
Bir Antalya maçı bilirim ki,evlere şenlik..
Maçı soğutmaya çalışan Antalyasporlu oyuncuların ekmeğine yağ sürmüştü..
Hakem açısından bakınca,tam da Antalyaspor'un istediği hakem bence..
Sözün özü,Trabzonspor kadar,hakemden de korkuyorum.

FC-ST-PAULI-61
31.03.2013, 04:16
Maçın hakemi Süleyman Abay..
Kendileri oyunu zırt pırt kesmeye çok meraklıdır.
Bir Antalya maçı bilirim ki,evlere şenlik..
Maçı soğutmaya çalışan Antalyasporlu oyuncuların ekmeğine yağ sürmüştü..
Hakem açısından bakınca,tam da Antalyaspor'un istediği hakem bence..
Sözün özü,Trabzonspor kadar,hakemden de korkuyorum.
Abi bunu bende farkettim bu Hakem böyle bizim Maclarda.
Oyüzden erken Gol bulmaliyiz.Orta Sahada bile düdügümü bekle diyen Hakemdir bizim Maclarimizda bu Abay.

DeAgLeMaNyAq
31.03.2013, 04:59
Kalan maçlarda Abdullah, Zeki, Aykut ve Emre'yi beklemeyin. Abdullah Mustafa'dan, Zeki Celustka'dan, Aykut Zokora'dan, Emre Halil'den daha iyi performans sergiler diyebilirsiniz ama takımın durumu ortadayken hoca açık olarak bu riski alamam dedi. Bu saatten sonra oynayacak tek genç Soner olur...

Courage
31.03.2013, 06:25
saat 6:24

gelde uyu!

İnşallah,heyecanıma ve stresime değecek bir sonuç alırız.

Tarık Talsık
31.03.2013, 07:34
Kazanacağız...

kalkanbalığı
31.03.2013, 09:04
Kadro dışı kalması gereken isimlerin başında Volkan Şen geliyor. ama sahaya Volkan çıkacak.
Cech milli takımda bile 90 dakika forma giyemezken Yine sahada olacak.
Zokora geri paas yaparak isabetli pas oranını yine %85lere çıkaracak. Adı iyi futbolcu olacak.
Halil yine sahanın gözükmeeyen yerlerinde koşacak ama maça katkısı olmayacak.
Antalya bizi dağıtır. Fazla umutlanmayın.
Tolunay düşürür bizi....

omondoles
31.03.2013, 09:08
@vampir kardeş colman konusunda sana sonuna kadar katılıyorum ama bence alanzinho da bu kategoridedir. Yakışıklı değil ama sevimli ve göze hoş gelen hareketler yaparak taraftarın gönlünde taht kurmuş. Adrian'ın Bitiriciliği konusunda sana katılıyorum. Bencede adrian bu takımın en iyi bitirici vuruşu olan oyuncusu fakat Adrian'ı ezerler, top göstermezler. Ayrıca henrique konusunda genel olarak hak versem de çok acımasızca eleştirmişsin. Adrian'da henrique'de ilk geldiklerinde kötü değildiler. Şahsen ben adrian ve henrique'yi Tolunay hocanın kuracağı kadroda görmek isterim.

@kalkanbalığı güzel söylüyorsun da renkdaş malzeme bu ne yapalım? Bu sene hedefimiz ligde kalmak ve kupa sayesinde Avrupa'ya gitmek olmalıdır.

%61 Loading...

Göktuğ Altuntaş
31.03.2013, 09:50
öyle böyle alırız gibime geliyor ..

Ali Özcan
31.03.2013, 10:22
Taktiğe falan gerek yok...

Hoca maçtam önce puan durumunu göstersin tahtada...

Stad hoparlöründen sadece ve sadece HAYDE çalsın Kazım Ağabeyden...

Skorboard tan 2010-2011 yılının maçları gösterilsin...

Sahaya futbolcular değil, adamlar çıksın...

5 olmazsa ben adam değilim...

Fatih Özkan
31.03.2013, 10:32
Trabzon'da o kadar güzel bir hava var ki...
Tam bir bahar havası...
"Giy formanı git maça" diyor resmen...
Dolsun şu tribünler!

iso_4939
31.03.2013, 10:59
kümeyle aradakı fark sadece puan farkı degıl ruh farkıda var...

akin0834
31.03.2013, 11:09
bir kez daha , cok kez daha , asla son kez daha gurur duyuyorum trabzonsporumuzla...bu gün zor gün bizim icin..ama biz sonuna kadar senleyiz FIRTINA.

bahadır2561
31.03.2013, 11:35
Macin cok heyecanli, zevkli ve bol gollü geçecegini dusunuyorum
Ya da hava cok guzel oldugundan oyle gecmesini umuyorun :)

Travelair
31.03.2013, 11:58
Haydi artık, HAYDİİİİİİİİİ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

61trabzonomer
31.03.2013, 12:02
arekadaş 7 de uyandım 2 de yatmama rağmen ,maç geldi aklıma daha uyuyamadım,bugün farklı bişeyler olacak eminim :)

Özge
31.03.2013, 12:10
Yine zor olacak ama alacağız bu maçı. Buna inanmak istiyorum.

İskender Çakmak
31.03.2013, 12:14
Geçmiş maçlardaki sonuçlar futbolcuların kendilerine olan güvenlerini de sarsıttı. Çok iyi bir motivasyon gerekiyor. Hocanın işi zor. Takımı konsantre etmeli. Yoksa bu maç sonunda çok büyük olaylar olur.

yatmaztara
31.03.2013, 12:24
cech oynadığı sürece galibiyet alamayız!

asilhamsi
31.03.2013, 12:33

aykut karsıyakada stoper performansı ile en en iyi defans oyuncusu secilmisti.

Beni tek korkutan konu kimi zaman yaptıgı sert ve anlamsız mudahelerle kart gormeye cok yakın olması.

Ama teknik olarak oldukca iyi.

polatmu
31.03.2013, 12:45
Ben Karabük'te maç izledim ve gördüğümü yazdım sizin üzerinize almanıza gerek yok... Trabzonspor'u gerçekten sevenlerden bahsediyorum ben... Siz gerçekten seviyorsanız lafım size değildi zaten... Konuyu polemik yapmak istemiyorum. Seven can feda, sevmeyene elveda diyorum hepsi bu. Sempati, sevmek bana uymuyor futbolda!

sempati işini bende anlamıyorum inanın çevremde öyle trabzonlular var ki adam trabzona sempati duyuyor onun yeri ayrı diyor fb yi gs yi tutuyor; bense aslen çankırılıyım trabzonsporu çoğu trabzonludan daha çok seviyorum felsefesine kafa yoruyorum ist yalakalarına baş kaldırıyorum....

bir de bence en önemli tehlike küçük olsun bizim olsuncular; trabzonsporumuz bizim olsun dünyaya açılmasın büyük transferler büyük hedefler peşinde koşmasın; bunların da başında kulübe çöreklenmiş kimisi itibar kimisi para pul mevki peşinde olan yereller...

neyse şuna inan ağabey biz trabzonsporu da trabzonu da çok ama çok seviyoruz.... bizim sevgimiz gerçek çünkü ne doğumla ne kafa kağıdıyla ne de oralardaki çıkarlarımızla oluştu belki hiç gitmeyeceğim stadyum için savaşıyor kafa yoruyorum...

Berke6198
31.03.2013, 12:48
bunlar boş laf sadece kadroyu beyenmemişsin eleştiri getiremiyorosun kardeşim ve ayrıca alanzinho yanlış seçim diyorsan sen futbolu bence izleme çünkü futbolu bilmiyorsun bence

Ben sizin yazdığınız mesajlardan kimin boş kimin dolu olduğunu anladım... merak etmeyin :)

Eleştiri getiremeyen ben miyim şimdi ? Futboldan anladığınıza dair şüphe ediyorum. Hayatınızda kaç kere taktiksel düşündünüz merak ediyorum. Lütfen artık anlamsız mesajlar yazmayın :)

kopeli
31.03.2013, 13:21
2 tane gol yemessek kazanırız.

okan6161
31.03.2013, 13:42
---------------onur---------------

zeki------giray----mustafa-----cech

--------------soner--------------

volkan--------alanzinho---------adrian

-----------halil---henqi-----

Sibel
31.03.2013, 13:43
Muhteşem bir hava var. Bu sezon ilk kez üşümeden maç izleyeceğiz.

okan6161
31.03.2013, 13:44
aykut karsıyakada stoper performansı ile en en iyi defans oyuncusu secilmisti.

Beni tek korkutan konu kimi zaman yaptıgı sert ve anlamsız mudahelerle kart gormeye cok yakın olması.

Ama teknik olarak oldukca iyi.

aykut topçu değil yok öyle bir topcu ptt liginde bile oynayacak biri değil

yatmaztara
31.03.2013, 13:56
son 8 hafta kala amaçsız kalmaktansa küme düşmeme savaşımız var. yönetimi kutlamak gerek!

Ömer Sak
31.03.2013, 14:04
InsAllah hoca Alanzinho'yu oynatir Volkan tam bir kapali kutu neyapip yapmiyacagini bilmiyoruz bu mac deneme maci degil.

hasannuhoglu
31.03.2013, 14:12
Seni hak ve adaleti aradığın için planlı ve programlı olarak bu hallere düşüren TFF'ye,ülke yöneticilerine ve en önemlisi şikenin vücut bulduğu ahlaksız şikebahçe camiasına inat: SALDIR BORDO MAVİM !!!! RUHUN İÇİN OYNA

Bedri Sertkaya
31.03.2013, 14:22
İnşallah Yumlu oynamaz diyemiyorum.Yani Karmil stoperde olsa bu adamdan eksiği ne anlamıyorumki abicim?

bahadır2561
31.03.2013, 14:26
Tolunay hocaya dogum gunu hediyesi olarak 3 puani verirsiniz artik

Doğukan Uçan
31.03.2013, 14:26
Hava çok iyi

hyasin61
31.03.2013, 14:56
rahat olun alacagız bu macı kasayı bastım trabzona 2 orandan :)

Mert'
31.03.2013, 14:57
Sadri izliyor mu maçı? dün Rize de maçı izliyordu

Ömer Sak
31.03.2013, 14:59
;1918982437']Sadri izliyor mu maçı? dün Rize de maçı izliyordu

Rize'nin eksik mevkilerini tespit edip seneye 1461 Trabzon'dan takviye yapmak icin gitmistir :)

Hürgün Aygün
31.03.2013, 15:00
Rize'nin eksik mevkilerini tespit edip seneye 1461 Trabzon'dan takviye yapmak icin gitmistir :)
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

hyasin61
31.03.2013, 15:00
;1918982437']Sadri izliyor mu maçı? dün Rize de maçı izliyordu

baskan ve yonetım tam kadro bu macta

Soner Albayrak
31.03.2013, 15:01
Ya arkadaş herşey tamam da şu lanet olası golü kim atacak?

Bud Spencer
31.03.2013, 15:03
11ler eblli olmadimi

Tahir61
31.03.2013, 15:03
ilk 11'imiz:

Onur, Celustka, Mustafa, Bamba, Cech, Zokora, Soner, Alanzinho, Volkan, Halil, Henrique

ozturk
31.03.2013, 15:05
Ne halilmiş arkadaş

Mustafa Çolak
31.03.2013, 15:05
Alın şu maçıda bir hafta rahat gezelim.

Yavuz Bektaş
31.03.2013, 15:06
kadro iyi bence ama celustka-zeki olabilirdi ayrıca alan 2.yarı daha iyi olurdu

arifberkay
yuh be halil ve cech le kume dusecegiz

Ibrahim Gaygusuz
Yedeklerde Emre var

Mert'

Haklısın valla :)

Yavuz Bektaş
31.03.2013, 15:07
Yedeklerde Emre var

ee süper star! olcan olmayınca anca girdi çocuk

Ogün'
Zekiye noldu?

akin0834
trtspoar trabzondan canlı veriyor

FC-ST-PAULI-61
31.03.2013, 15:08
cech ve henrique onbirde olmamaliydi.Halilde oynamamaliydi.Adrian ve Emreyi görmek isterdim.

Mert'
Cidden zeki niye oynamıyor?

Ömer Sak
Zeki'nin sakatligi gecmistir yoksa A2 milli takima cagrilmazdi. Keske oynatilsaydi.

TSemih61
31.03.2013, 15:09
Halil yerine Adrian, Henrique yerine de Emre olmalıydı. Yine bize rezil 2 saat yaşatmazlar inşallah.

Mert'
trtspoar trabzondan canlı veriyor

Trtspor hala muhtemel 11 veriyor :D

Cihat K
Antalyaspor maçı ilk 11'imiz: Onur, Celustka, Mustafa, Bamba, Cech, Zokora, Soner, Alanzinho, Volkan, Halil, Henrique

Helvacı61
31.03.2013, 15:11
bu hocada adriana taktı...biz burda canımızla uğraşıyoruz ..teknik direktörler takıntı peşinde adrianın papucunu oynatırım henrigeyi oynatmam herkes elbirliği yapmış trabzonsporu düşürecekler...volkan var adrian yok ,acaba volkanın hangi özelliği adriandan daha iyi..2 ay ceza aldım...o zaman söylediklerime şimdi aynen katılıyorum...şimdi küme hattında boğuşuyoruz..tolunay hoca trabzonsporu kümeye düşürmeye gelmiş...

Arif Timurcioğlu
Halil yine oynuyor demek efsane golcü.

Oğuzhan
Volkan hadi bir şeyler yap artık be adam.

hyasin61
31.03.2013, 15:12
kadro ıyı alacagız bu macı ,volkan sen'e dıkkat onun macı olacak

Mert'
31.03.2013, 15:13
Adrian niye yok kafayı yiyeceğim

magnumm
31.03.2013, 15:13
Volkan bu mactada oynamassan gıt kardesım nereye gıdersen gıt

Ertan1982
31.03.2013, 15:15
yedekler kim?

TheCrow
volkan maçta sakatlanıp çıkmazsa bence o bile büyük başarıdır.

forzaszgn
Ergun Ata ‏@ergunata 4 dk
Onur, Celutska, Bamba, Mustafa, Cech, Zokora, Soner, Halil, Alanzinho, Volkan, Henrique

Tahir61
hadi volkan halil cech henrike müthiş maç çıkarın da bi kaç kuruş edebilecek duruma gelin bari

Ogün'
31.03.2013, 15:16
Adrianın olmadığını yeni farkettim.Hoca sen biz delirtmeye mi çalışıyon allah aşkına?

Cagdas Topal
En azindan olcan yok bu da iyi . Adrian yokmus :(

akin0834
şu takımda gol atma potansiyeli en yüksek olan oyuncu adrian yok..kim atacak golü..
alanzinho 2.yarı oyuncusu...
celustka sağ bekde cok aksıyo...cech de öyle..kanatlarımız cok kotü..zeki neden yok enteresan
emre hala oynatılmıyo...tolunay ezbere oynatıyo takımı...hicbir katkısı olmadı maca...
antalyasspor tam kontra atak takımı...aissati * promise - tita- ömer...cok hızlılar

Sushi07
Adrian'ı hoca harcadı. Adam ikinci yarının en iyisiydi, oynatmadı ve moralini bozdu. Şimdi artık oynatmıyorda.
Alanzinho Forrest Gump'ın çikolata kutusu gibi - ne çıkacağı belli değil, umarım bugün iyi çıkar.

Ömer Sak
31.03.2013, 15:17
Evde oynadigimiz maclarda bence en etkili silahimiz Adrian oluyordu ancak oda yok 11'de.

Ogün'
En azindan olcan yok bu da iyi . Adrian yokmus :(
Daha beteri var Volkan.

Helvacı61
Volkan bu mactada oynamassan gıt kardesım nereye gıdersen gıt

volkan gitsinde trabzonsporda gidecek ..bıktım bu teknik direktör takıntılarından eli ayağı düzgün bir oyuncu var onada tolunay taktı...şimdi ben maç sonu yenilince kime saldırmam lazım adam bile bile lades diyor....

Sefaenes
Halil ne yapmistir de 11 de oynuyor Adrian ondan daha faydali oynadigi halde halilin oynamasina anlam veremiyorum adam maglubiyetleri normal görüyor takim düsse hic umurunda olmaz gidecek cünkü ama kadro disi yaptiklarimiz oynamiyan oyuncular. Buzusa bakmasin tolunay hoca atasle barut deyip elinde patlatti

Oğuzhan
Sağ bekte Zeki, Halil yerine de Adrian olmalıydı bence.

Cagdas Topal
31.03.2013, 15:18
Daha beteri var Volkan.

Olcan ve halilden kimse daha kotu olamaz .

forzaszgn
31.03.2013, 15:18
Renktaşlar lütfen şu olsaydı bu olsaydı bununla maç kazanılırmıyı bırakalım artık gün bunları konuşma günü değil o günlerde gelecek..

ŞİMDİ HEP DESTEK TAM DESTEK

hyasin61
31.03.2013, 15:19
volkan sen gol atar 6,50 ve ts macı alıra gırdık ıns ıkısıde gelır

Mert'
31.03.2013, 15:20
Halil reyiz hat trick yapacak :D

Tahir61
bursanın forma sırtında istanbul 2020 yazıyor umarım bizde de böyle bir saçmalık olmaz

illa olacakasa amblem yerine ampul (altı ok üç hilal) düşünelim

61_Hasan_69
Yedeklerde kim var ?

forzaszgn
31.03.2013, 15:21
Maça geçiyorum Allah utandırmasın inşallah sonunda güzel konuları konuşmaya geliriz

Cagdas Topal
bursanın forma sırtında istanbul 2020 yazıyor umarım bizde de böyle bir saçmalık olmaz

Bizde de yazicak .

Hamza Milet

Bizdede var :)

Tarık Talsık
Türkiyenin en iyi sağ açığı bugün sonunda 11'de.

61_Hasan_69
Çıldırıcam ya şu Halili gördükçe

Hamza Milet
31.03.2013, 15:23
Halil var, Adrian yok :)

Mert'
31.03.2013, 15:24
volkan sen gol atar 6,50 ve ts macı alıra gırdık ıns ıkısıde gelır

Volkan dan patlar gibi

Bilal Karadeniz
yedeklerde kim var?

Ogün'
Türkiyenin en iyi sağ açığı bugün sonunda 11'de.
Kimmiş o?

Harun
31.03.2013, 15:25
Lig tv nin hangi kanalı maçı veriyor arkadaşlar?

Mustafa Çolak
İddaa da Halil gol atamaz seçeneği oluyor mu?

Tarık Talsık
Tek maç 1.90 orandan 600 lira bastım Trabzonuma Volkan,Bamba,Soner ve Onur'un olduğu takımı bu ligde çok nadir yenerler.

31.03.2013 15:19209355577 600.00
Açık

EtkinlikOranTarih
1. Trabzonspor - Antalyaspor 1.9031.03.2013 16:00
Futbol - Türkiye - Türkiye Süper Ligi
Maç Kazananı , Bahisiniz:1

hyasin61
31.03.2013, 15:26
;1918982517']Volkan dan patlar gibi

ayrı ayrı teklı :)

Arif Timurcioğlu
31.03.2013, 15:26
Tek maç 1.90 orandan 600 lira bastım Trabzonuma Volkan,Bamba,Soner ve Onur'un olduğu takımı bu ligde çok nadir yenerler.

EtkinlikOranTarih
Maç Kazananı , Bahisiniz:1 İnşallah yazık olmaz 600 lirana :)

Hamza Milet
31.03.2013, 15:27
Kimmiş o?

Volkan Sen :D

Veysel
Görüşürüz beyler kazanıp geleceğiz :)

Mert'

Açık

EtkinlikOranTarih

Nerde 1.90 veriyor tempobet mi

Tarık Talsık
31.03.2013, 15:28
Kimmiş o?

Volkan Şen.

hyasin61
31.03.2013, 15:29
;1918982528']Nerde 1.90 veriyor tempobet mi

tempodan 2 orandan oynadım ben ,bır de 6,50 volkan sen gol atar

Tarık Talsık
31.03.2013, 15:29

Bets10 dostum 1.93 idi dün ama bugün oran düşmüş Volkan'ın 11 çıkacağı haberi ellerine çabuk ulaştı anlaşılan :)

FC-ST-PAULI-61
31.03.2013, 15:30
Henrique yine sacma sapan calim deneyecek,cech yine sacma sapan kademe hatasi yapacak,halil yine
gücsüz hali ile oynayacak,alanzinho yine nezaman pas verecegini bilmeyecek,yumlu yine inanilmaz calim yiyecek gibi geliyor bana :D

Harun
31.03.2013, 15:30
Yayın başladı mı arkadaşlar?

Berke6198
31.03.2013, 15:31
Az kaldı, çok heyecenlıyım. İnşallah şu maçtan bir galibiyet çıkartıp yolumuza bir seriyle devam ederiz.

Yavuz Bektaş
beyler halilin sakallar kaç cm olmuştur belki sakallara çarpar gol olur

61_Hasan_69
henrique yine sacma sapan calim deneyecek,cech yine sacma sapan kademe hatasi yapacak,halil yine
gücsüz hali ile oynayacak,alanzinho yine nezaman pas verecegini bilmeyecek,yumlu yine inanilmaz calim yiyecek gibi geliyor bana :d

+1967 :)

Mert'
31.03.2013, 15:32
tempodan 2 orandan oynadım ben ,bır de 6,50 volkan sen gol atar

Güvenilir mi tempobet para geç yatıyor diye duymuştum :)

Yunus Emre SEYHAN

Açık

EtkinlikOranTarih

Asgari ücretin 800 lira olduğu bir ülkede 600 TL bahisten kaybetmek adama koyabilir.
Şimdiden geçmiş olsun.

Harun
??

Mert'
31.03.2013, 15:33
??

204 şifreli hala

Berke6198
Onur, Celustka, Bamba, Mustafa, Cech, Zokora, Soner, Halil, Alanzinho, Volkan, Henrique

İlk 11'imiz.

Tarık Talsık
Henrique yine sacma sapan calim deneyecek,cech yine sacma sapan kademe hatasi yapacak,halil yine
gücsüz hali ile oynayacak,alanzinho yine nezaman pas verecegini bilmeyecek,yumlu yine inanilmaz calim yiyecek gibi geliyor bana :D

Henrique forvet bölgesinde Emre'yi ayrı tutarsak elimizdeki en iyi adam bana göre.

hyasin61
;1918982540']Güvenilir mi tempobet para geç yatıyor diye duymuştum :)

bır sıkıntı yasamadım para cekme konusunda yuklu mıktarlarda cektıgım zaman 2-3 gunu buluyor banka havalesı oldugu ıcın

Faruk BERBER
Yenilir kaosa bir halka daha ekleriz.

U.Sadıkoğlu
31.03.2013, 15:34
Arkadaşlar bu kadro ile 1 gol atsak başarıdır diyorum...

akin0834
beyler halilin sakallar kaç cm olmuştur belki sakallara çarpar gol olur

halil bugün iyi savaşırda muhteşem yüzyıl a transfer olur inş...mematiyle iyi ikili olur ondan..sakalsa sakal

hyasin61
Arkadaşlar bu kadro ile 1 gol atsak başarıdır diyorum...

1 den fazla atarız

Hamza Milet
;1918982544']204 şifreli hala

Ligtv sifresizdemi veriyor maçi uydudan?

FC-ST-PAULI-61
31.03.2013, 15:35
Henrique forvet bölgesinde Emre'yi ayrı tutarsak elimizdeki en iyi adam bana göre.
Bana göre Türkiyeye gelen en kötü Brezilyali.Ilerde 3.Kaleci Zeki Ayvazi oynatirim daha iyi.Ama herkesin görüsü farklidir :)

Mustafa Çolak

Bursa maçı bitti açarlar kanalı.

Tarık Talsık
Asgari ücretin 800 lira olduğu bir ülkede 600 TL bahisten kaybetmek adama koyabilir.
Şimdiden geçmiş olsun.

3 saatte Nba'den 3000 TL kaybetmiş birine pek koymayabilir.Maçı alacağımıza yürekten inanıyorum.

haymatloshan
31.03.2013, 15:36
Bu kadronun galibiyeti sürpriz olur,golü kovalayan oyuncu dahi yok,Henrique iyice kaybolacak maçta,Adrian cezalı veya sakat değilse neden 11'de olmaz hala anlamış değilim,Alanzinho ile başlayıp neyi amaçlıyorsun,Halil 2 forvet oynayıp forvetlerden 1'i değilse neden sürekli verim alınamayan kanatta oynatılır.

Galibiyet dedim ama puan bile büyük sürpriz,2 haftadır buna mı çalışıyorlarmış.

Halil yerine Henrique'yi kanat oynat Emre'yi forvette dene,emin ol daha fazla etki sağlarsın hücumda.

Harun
Yayın açılsada kadroları bir görsek.Sonra yorum yaparız.

Hamza Milet
Ligtv sifresizdemi veriyor maçi uydudan?

Nedir bu benim yorumlarimdaki sansizligim
Her yazdigi yorum sayfanin son yorumu oluyor, kimse okumuyor :#

Mehmet Fatih Silik
31.03.2013, 15:37
stad niye bos la

Harun
31.03.2013, 15:38
Nedir bu benim yorumlarimdaki sansizligim
Her yazdigi yorum sayfanin son yorumu oluyor, kimse okumuyor :#

Şifreli veriyor.arkadaşın demek istediği maç saati yaklaştı ama hala ayayın açılmadı şifrede demek istiyor.

Mert'
31.03.2013, 15:39
Şifreli veriyor.arkadaşın demek istediği maç saati yaklaştı ama hala ayayın açılmadı şifrede demek istiyor.

Açıldı yayın

Harun
31.03.2013, 15:39
Ve yayın geldi...

61_Hasan_69
31.03.2013, 15:40
Bugün maçı izlemicem yenersek bu sezon hiç bir maçı izlemem :)

haymatloshan
31.03.2013, 15:41
Tolunay Kafkas'ın en ufak futbol bilgisi yok,oyuncuları da tanımıyor ayrıca.Antalya sana orta sahada at koşturacak sanıyorsun herhalde Alanzinho ile oyuna başlayarak.Halil kanat oynayamıyor ama hala kanat oynatmak için sahaya sürüyorsun,tabi maç içinde Henrique kanat Halil forvet olursa bir nebze olsun doğru tercih derim ama elinde genç ve dinamik oyuncular varken bu adamı oynatmak ihanettir.

2 haftadır söylediğimi söyleyeyim bu maç yönetimin ve teknik adamın son maçı olacaktır muhtemelen.

Ömer Sak
31.03.2013, 15:41
stad niye bos la

Bu kötü günde degilde nezaman yaninda olacagiz acaba merak ediyorum.

r9emre
31.03.2013, 15:42
Allah'a şükürler olsun ilk 11 nihayet Volkan Şen'i izleyeceğiz, müptezel Olcan ve Serkan'ı izlemeyeceğiz.

Harun
Kadroda bir Halil var sırıtan.Onun yerine Adrian oynayabilirdi.Fakat yedek kulubesinde bu sefer alternatif azalacak.Belkide bu yüzden oynamıyor olabilir.

Alihan Ertürk
Ağır yenilgi gelecek.

C.Altuntaş
31.03.2013, 15:43
sonunda emre guralı almıs 18e :)

Doğukan Uçan
31.03.2013, 15:43
Ordu akhisar mersin düştü

M.ALİ ÇOKLUK
31.03.2013, 15:45
çok afedersin tolunay hocam ama halil cech henrique ile sen bu maçı n.. alırsın.

Tarık Talsık
Ağır yenilgi gelecek.

Sebep Olcan ve Serkan gibi iki büyük yetenek yok diyemi.

DeAgLeMaNyAq
Bu maçta alınacak beraberlikte dahi 14.lüğe düşme ihtimalimiz var. O yüzden psikolojik açıdan mutlak galibiyet gerekiyor. Zaten bu maçı aldık mı büyük ihtimalle sezonu da kurtarıyoruz. Gözler özellikle Volkan ve Alanzinho'da olacak. Volkan kafasını kaldırmadan 3 kişi arasına girip kale çizgisine kadar gitmeyip biraz takım oyunu oynarsa çok faydalı olabilir diğer türlü yine saç baş yoldurur...

Berke6198
31.03.2013, 15:46
Çok samimi şekilde yazıyorum bunu, 2-1 alırız maçı.

zafer6161

tempo 2 veriyor.bende 100 bastım...
ayrıca ts 1.5 gol atar üstüde 2

onada 100 :D

güneyli
Kim oynarsa oynasın lehimize 1 gol olsun kafi.Bu dönemlerde geçecek..Lakin hırpalıyor..

haymatloshan
31.03.2013, 15:47

Hayır,Halil,Alanzinho olduğu için.

Oğuzhan
Zeki ile Volkan'ı deneseydik bence seneye için de hem görmüş olurduk. Eğer o ikili form tutarsa sağda solda da Kadir ile Yusuf kanatları etkin kullanabiliriz.

Mehmet Fatih Silik
Kadroda bir Halil var sırıtan.Onun yerine Adrian oynayabilirdi.Fakat yedek kulubesinde bu sefer alternatif azalacak.Belkide bu yüzden oynamıyor olabilir.

o zaman ama 7 yabanci oluyor sahada...
ilk 11 yine degisecek...sabredelim halil iyi oynayacak bence bugün...inaniyom ben

Erbay
Cech'in yerine birini bulamadık ya :) Yine rakip maden bulmuş gibi gelir ordan.

r9emre
Relax renktaşlar, Volkan Şen - Henrique akacak bu maç.

U.Sadıkoğlu

Cezalı olmasalardı onlarla birlikte gelecekti :D

zahido
31.03.2013, 15:48
Iyi dusunelim iyi olsun..

Alacagiz bu maci Allahin izniyle..

yorumsuz6117
Halil oynuyor iyi..

M.ALİ ÇOKLUK
Yok ya halili oynatıp adrianı kesen adam antrenör falan olamaz.

Tarık Talsık
Cezalı olmasalardı onlarla birlikte gelecekti :D

Onlar 11'in bankonun bankosu isimleri zaten koskoca Trabzonsporumun şu 2 rezil Fb yandaşı adamla devam etmesine tahammül edemiyorum.

Sertan Danışer
31.03.2013, 15:50
bu seneyi bilmem de önümüzde ki sene için kadro temennim
onur-zeki-giray-tecrübeli bir stoper-kadir-colman-soner-efektif bir orta saha-yusuf-yattara vari afrikalı-pehlivan gibi bir siyahi boğa

Faruk BERBER
Onlar 11'in bankonun bankosu isimleri zaten koskoca Trabzonsporumun şu 2 rezil Fb yandaşı adamla devam etmesine tahammül edemiyorum.

Gs fb yandaşı adam ile UEFA kupasını aldı.

yeşilova61
kadro felc tolunay hoca ne yapmaya calısıyor anlamadım..halılle nereye akdr adrıan nıye yok?zokora neden oynar 1 puan ıcınmı cıktık maça..

Mert'
tempo 2 veriyor.bende 100 bastım...
ayrıca ts 1.5 gol atar üstüde 2

onada 100 :D

Kasa fazla heralde :D

Alihan Ertürk
Serkan'ın olmayışı büyük avantaj.

Mert'
31.03.2013, 15:51
Hakan Arıkan oynuyor tehlikenin farkında mısınız

Tarık Talsık
31.03.2013, 15:52
Gs fb yandaşı adam ile UEFA kupasını aldı.

Bizde küme düşüyoruz ki Gs ve Fb kardeştir bunu unutmayın. Ayrıca Gs'nin uefa kupasını alışında Emre haysiyetsizinin payı yüzde 5 yoktur.

yatmaztara
celustkadan gol bekliyorum

hyasin61
Ağır yenilgi gelecek.

farklı galıbeyet gelecek

Tahir61
31.03.2013, 15:53
sağbek korayın golü var bugün

Royal Heart
31.03.2013, 15:53
Hoca hangi kadroyla çıksa eleştirilecek. Soner, Bamba ve Volkan tercihini olumlu buldum. Henrique ısrarı da şu kadroda sanırım en iyi tercih. Zeki'nin de oynamasını isterdim. Tartışılmayacak tek gerçek maçın ehemmiyeti.

Mert'
31.03.2013, 15:54
Hakan Arıkan panter kesilecek bugün bize

Yunus Emre SEYHAN
31.03.2013, 15:54
Bamba'dan gol bekliyorum.

Anıl C
31.03.2013, 15:55
stad niye bos la

takım kafaya oynadı mı stad dolu olur her zaman

hyasin61
31.03.2013, 15:56
volkan sen'ın macı olacak yazın bunu :)

r9emre
31.03.2013, 15:57
Sağ bek Göksu, sol bek Celustka, sol kanat Yusuf, sağ kanat Volkan Şen ne iyi olurdu şu an.