PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 27.Hafta | Trabzonspor 2-0 MP Antalyaspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8

Fatih Solmaz
24.03.2013, 22:06
karadeniz takımı kalmasın bizden başka.....
yok daha neler.

cakalkerem
24.03.2013, 22:09
yok daha neler.

valla ben istemiyorum...hele ki önceki sene ki.

" Burası her yer değil burası şehri SAMSUn" yazısını tüm kapalı tribünde görünce daha da işkillendim...

Rizespor'un Fenerbahçeye kucak açtığını bilmeyen mi var....

Ordu aleyhimize ne tezararruatlar yaptı .......

hangisi iyiliğimizi ister ki...

hepsi hikaye

asilhamsi
24.03.2013, 22:28
Aynı gorusteyim Trabzonspor ve 1461 Trabzon haric karadeniz takımları hic umurumda degil.

demir
24.03.2013, 22:32
karadenız ve anadoluya bız sahıp cıkmazsak nerde kaldı bızım abılıgımız ??? kendı sorunlarımızla ugrasmakdan onlarla ılgılenemedıgımız gercegını unutmayalım... turk futbolunda bır devrım olacaksa bunu bızden baskası yapamaz unutmayın ve bunu tek basımıza yapamayacagımızı 2010-2011 sezonunda gorduk bu adı karaktersızlerı devırdık ama yıkamadık bu sefer tum karadenızle bırlıkte ezıp gecmemız sart oldu...

cakalkerem
24.03.2013, 22:37
karadenız ve anadoluya bız sahıp cıkmazsak nerde kaldı bızım abılıgımız ??? kendı sorunlarımızla ugrasmakdan onlarla ılgılenemedıgımız gercegını unutmayalım... turk futbolunda bır devrım olacaksa bunu bızden baskası yapamaz unutmayın ve bunu tek basımıza yapamayacagımızı 2010-2011 sezonunda gorduk bu adı karaktersızlerı devırdık ama yıkamadık bu sefer tum karadenızle bırlıkte ezıp gecmemız sart oldu...

hocam iyi hoş diyorsun da şampiyon olacağımız sene Van'ı yenemiyorsan ne abiliği, Eskişehir'de ne abilliği, Antalya'da ne abiliği, Ankaragücün'de ne abiliği bu işler bitti artık...gerekirse herkesi eze eze yeneceksin......Bak şike sürecinde sana sahip çıkan kim oldu.....Kimse arkanda durabildi mi?

Kendinden başka dostun yok...Bunun için de kuvettli olacaksın güçlü olacaksın.....biz herkese iyilik yaparken hepsi tarafından sırtımızdan vurulduk malesef

okan6161
24.03.2013, 22:38
diğerr karadeniz takımlarının sahalarında trabzonspora küfrediliyor bunlar hangi bölgenin takımı hani dayanışma

demir
24.03.2013, 22:41
hocam iyi hoş diyorsun da şampiyon olacağımız sene Van'ı yenemiyorsan ne abiliği, Eskişehir'de ne abilliği, Antalya'da ne abiliği, Ankaragücün'de ne abiliği bu işler bitti artık...gerekirse herkesi eze eze yeneceksin......Bak şike sürecinde sana sahip çıkan kim oldu.....Kimse arkanda durabildi mi?

Kendinden başka dostun yok...Bunun için de kuvettli olacaksın güçlü olacaksın.....biz herkese iyilik yaparken hepsi tarafından sırtımızdan vurulduk malesef

sıke surecınde 6 takım arkamızdaydı bızım baskan sızın bılmedıklerınızı bılıyorum dıyıp tupcuye destek olana kadar sorun yoktu oda bızım hatamız... van gıbı eskısehır gıbı ornekler tabıkı var herzamanda oldu ama sunudea dusun onların abılıgı para ıle verıyorlar parayı calıyorlar dudugu bızde boyle bır profıl olusması mumkun degıl paramız olsada bu sekılde mac kazanamayacagımıza gore bız bu takımların taraftarlarının gonlunu kazanacagız gerısı kendı kendıne gelecek...

cakalkerem
24.03.2013, 22:43
o zaman biz her zaman gönüllerin şampiyonu olarak kalırız malesef.....

belki de senin dediklerin doğrudur ama iyilikten her zaman maraz doğar derler......

Dolayısı ile ne oldu biz yine gönüllerin şampiyonu olarak kalırız.....

Emirhan Makul
24.03.2013, 22:54
Karadeniz takımı konusunda aynı görüşteyim. Karadeniz bölgesinde bizden başka hiç bir takım süper ligde olmamalı. Hatta daha alt liglere düşmeliler, hepsinden nefret ediyorum. Özellikle Rize,samsun,ordu umarım bir gün kapanırlar, helak olurlar klüp olarak.

leons61
24.03.2013, 22:55
rahat olun ne düşmesi..düşecekler belli..mersin,akhisar, ordu......tabiki düşme düşmiycezde,bizim orda ne işimiz var..bu ne kepazelik agalar...asıl sorun bu...

kartal-1461 maçındaydım çocuklar nasıl mücadele ediyor...eyi de taraftar vardı.o 1461 den en az 4-5 topçunun yeni sezonda a takıma alınması şart..yabancılardan hangisine teklif gelirse gönderceksin azaltacaksın mümkün olduğunca...

asilhamsi
24.03.2013, 22:55

bu kardes meselesini bir kalemde gecin.Futbolda artık karakter degil para on planda.Anadolu takımlarının bir cogunun yoneticileri para icin kendilerini bile satarlar.

asilhamsi
24.03.2013, 22:56
sıke surecınde 6 takım arkamızdaydı bızım baskan sızın bılmedıklerınızı bılıyorum dıyıp tupcuye destek olana kadar sorun yoktu oda bızım hatamız... van gıbı eskısehır gıbı ornekler tabıkı var herzamanda oldu ama sunudea dusun onların abılıgı para ıle verıyorlar parayı calıyorlar dudugu bızde boyle bır profıl olusması mumkun degıl paramız olsada bu sekılde mac kazanamayacagımıza gore bız bu takımların taraftarlarının gonlunu kazanacagız gerısı kendı kendıne gelecek...

Şike sürecinde tüm takımlar arkamıza geçti siz farkında değilsiniz.

asilhamsi
24.03.2013, 22:57
Karadeniz takımı konusunda aynı görüşteyim. Karadeniz bölgesinde bizden başka hiç bir takım süper ligde olmamalı. Hatta daha alt liglere düşmeliler, hepsinden nefret ediyorum. Özellikle Rize,samsun,ordu umarım bir gün kapanırlar, helak olurlar klüp olarak.

bende kesinlikle böyle düşünüyorum.Hepsi Trabzonsporu kıskanıyor onun yerinde olmak istiyor ve her kötü şeye seviniyor.

Elimizden gelse de hepsini küme düşürme şerefine nail olsak.

leons61
24.03.2013, 23:15
[QUOTE=asilhamsi;1918976556]bende kesinlikle böyle düşünüyorum.Hepsi Trabzonsporu kıskanıyor onun yerinde olmak istiyor ve her kötü şeye seviniyor.

Elimizden gelse de hepsini küme düşürme şerefine nail olsak.[/

sadece karadeniz takımları da değil tüm aadolu takımları tökezleyelim diye dört gözle beklerler her zaman...samsun taraftarı geçen trabzon kümeye diye bağırıyordu...karadeniz takımlarının taraftarını dikkate alıp muhattap olmamak lazım...adamlar bizim pilot takımın kafaya oynadığı yerde kümeye oynayıp bize laf etmeye çalışıyor...pardon siz kimsiniz

cakalkerem
24.03.2013, 23:39
onlar şehri samsun

Azerbaycan
24.03.2013, 23:45
Düşecek takımlar belli Mersin,Akhisar Ordu onların üsütnde karabük kalır.Ama bizim bunu konusuyor olmamız bile utanc verici.

Cihat K
24.03.2013, 23:54

başbakandan dolayı bende rizeyi pek sevmem ama bize karşı çapraz bir hareketini görnedim rizenin çoğu maçta bile bizim lehimize bağırıyorlar.samsun,ordu,karabük,giresuna sonuna kadar katılıyorum sana...

FC-ST-PAULI-61
24.03.2013, 23:58
Mersin'den sonra Ordu ve Akhisar düşer, bu kesinleşti gibi.
Zira iki takım da birbirini takip ediyor ve fb, ts, kasımpaşa, beşiktaş ve bursaspor maçları var arka arkaya.
Biz Akhisara yenilmemeliyiz ve Orduyu kendi Sahamizda yenmeliyiz.

Laz_61
25.03.2013, 00:04
Az önce 94 de Aston Villayi elediğimiz macı izledim onu birak 2 sene önce canli san siroda İnter macı geliyor aklıma kafayı yer insan ya bu ne rezillik bu ne kepazelik kendinize gelin çıkamazsınız o şehirden yoksa akıllı olun

Ilelioglu
25.03.2013, 00:54
Eski MHK başkanından 'Trabzonspor' itirafı

Giriş: 24 Mart 2013 12:115,119 OkunmaGüncelleme: 24 Mart 2013 12:111 Yorum

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu (MHK) eski başkanı Mustafa Çulcu, bu sezon hakemlerden yana canı yanan kulüplerin başında Trabzonspor'un geldiğini söyledi.

Bir televizyon programına katılan MHK eski başkanı Mustafa Çulcu bu sezon hakemlerden yana en çok canı yanan takımların başında Trabzonspor geldiğini belirterek, ''Trabzonspor'a karşı yapılan hakem hataları kasıtlı mı yapıldı bilemiyorum ama hakemler yüzenden çok puanları gitti. Trabzonspor'dan sonra Beşiktaş hakem mağduru oldu. Aynı şeyleri Galatasaray ve Fenerbahçe için söylemek mümkün değil'' dedi.
Çulcu, amatör ligdeki hakemlerin üç aydır paralarını alamadıklarını Süper Lig maçlarında görev yapanların ise içeride 6'şar maçlık alacaklarının bulunduğunu ifade etti.
Kaynak: İHA

Yönetim Hakemlere toz kondurmuyor ne yazikki. CD hazirliyorlarmis, yahu tepkini zamaninda koymadiktan sonra ne anlami var??...

..

mkmoglu
25.03.2013, 07:48
bu kafayla büyük olunmaz her şehirde aykiri insanlar çıkabilir.kadiköydeki trabzonluların büyük çoğunluğu şikeci takımı tutuyor..o kötü bu kötü biz neyiz..antalya maçinnda çekirdek şatişi yasaklanmalı..maçi seyirci almali

cakalkerem
25.03.2013, 09:10
cumartesi oynana maçta golü yiyince gördüm ki Trabzon taraftarı iyice sus pus oluyor.....neyse orası deplasman ama en azından kendi evimizde oynadığımız maçlarda 90 dakika durmadan tezerruhatta bulunmalıyız

ESER
25.03.2013, 10:09

hocam biz kimsenin abisi mabisi degiliz, Trabzonspor kendi ayaklari uzerinde duran 81 vilayette taraftari ve sevmeyeni olan bir kulup sadece.

fbnin altina yatip , metreslik eden takimlarin alayi anadolu takimi diye gecinen takimlar. kime neyin abiligi ? Turkiye'de futbolun realitesi belli. bizim haricimizde bir kac takim sayabiliriz kitlelesmis ve camia olabilmis, bu uc bes takim disindakilerin alayi istanbulun altina yatmayi seref sayan, serefi namusu iki naylon posete , bir bont cantaya sigabilen futbol dernekleri sadece. boyle bir duzende bize dusen bu karaktersiz kuluplere abilik degil firsatini bulunca onlari s......

demir
25.03.2013, 10:19
hocam biz kimsenin abisi mabisi degiliz, Trabzonspor kendi ayaklari uzerinde duran 81 vilayette taraftari ve sevmeyeni olan bir kulup sadece.

fbnin altina yatip , metreslik eden takimlarin alayi anadolu takimi diye gecinen takimlar. kime neyin abiligi ? Turkiye'de futbolun realitesi belli. bizim haricimizde bir kac takim sayabiliriz kitlelesmis ve camia olabilmis, bu uc bes takim disindakilerin alayi istanbulun altina yatmayi seref sayan, serefi namusu iki naylon posete , bir bont cantaya sigabilen futbol dernekleri sadece. boyle bir duzende bize dusen bu karaktersiz kuluplere abilik degil firsatini bulunca onlari s......

sorun da burada canım kardesım TARABZONSPOR bu tabuyu yıkmak ıcın var ... neden takımımıza Dik oyna dıyoruz ?? kendı yapamadıgımız neyı Takımmızdan ısteyebılırızkı ??? bız bıldıgımız dogrudan sapmayıp kendı yolumuzda yurudukce bızı kım durduabılır ??? evet bız daima yanlız yuruyecegız ama bazı onurlu takım ve taaftarlar bızım bu dık durusumuzu godukce onlarda bızım tarafımızda olacaktır.. belkı zamanla belkı hemen... bu ulkede onurlu gururlu ınsanların bıttıgıne ınanmak ıstemıyorum ..

serkanholep
25.03.2013, 10:29
yahu şu tezahürat işini çok büyütüyoruz

biz sanki rakiplere canlarım sizi seviyoruz diye mi tezahürat yapıyoruz

hep karşıyı suçluyoruz nedense

karadeniz takımları ile düşmanlık yapmak yapımıza aykırı bence

Berke6198
25.03.2013, 10:35
Geçen senelerde ki maçları kıyas alıp buraya bunları yazmak çok yanlış.

Ne de olsa ortada takımla uğraşmayan, takım yönetmekten hiç anlamayan bir yönetim var. Şampiyon olduğumuz senede baktığımız zaman takımın tıkır tıkır top oynayıp yeri geldiği zaman 7 tanede attığı görüldü.Ancak şu anda ben buradan görebiliyorum ki, bir adam pas atacak birini atarken hepsi ya rakibin arkasında bekliyor, yada çok uzakta oluyorlar. Pas akışını sağlayacak canlılık yok takımda. Ruhu bir kenara bıraktım, herkes sahada yürüyor yani kimse gelipte tıkır tıkır pas yapalım, işte efendim sen bana pas ver bende ona pas vereyim durumu yok... yazık vallahi.

Meriç Kurt
25.03.2013, 10:48
Takımımızın en zor ve dönüm maçı lütfen klübü tekel olmuş sadece maaşlı taraftarlık yapan kişilere bırakmayalım.Lütfen stada gelin ve destek olun.
ÖNEMLİ NOT:Lütfen çekirdek almayınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Doğukan Uçan
25.03.2013, 14:09
a2 ligi : göztepe 4 trabzonspor 1 dakika 57 bunlarından abilerinden farkı yok

Cafer Bulur
25.03.2013, 15:53
En pahali bilet 25 liradan satisa cikarilmis.

Sen adam gibi transfer yapmazsan,takimi dibe vurdurursan iste böyle tipis tipis bilet fiyatlarini indirirsin.

Umarim tribünler dolar ama sanmiyorum yine büyük bosluklar olacaktir.

Samet Yildirim
25.03.2013, 16:14
Antalya macinin en yuksek bileti 25 lira....fazla soze gerek yok sanirim...hele hele mac bide pazar gunu...

Samet Yildirim
25.03.2013, 16:56
Olcan, Colman ve Serkan cezali yoklar...

Muhtemelen

Onur
Celu----Mustafa---Bamba---Cech
----------Zoko---Soner---------
---Volkan ?----Adrian------Halil
--------------Henrique---------

Veya Henrique solda halil önde olur.

Böyle yapar Hoca gibime geliyor.

Doğukan Uçan
25.03.2013, 18:56
bu maç bizimdir inşallah

Doğukan Uçan
25.03.2013, 18:58
Takımımıza başarılar

http://img2.beynet.com/alan/6/haber/2011/12/Trabzon-Taraftari-Su-Metris-in-Onu-ile-Hazirlaniyor_1324377484.jpg?t=news

iso61
25.03.2013, 23:52
bu maçta tribünler dolup taşmalı çok sağlam destek olmalı taraftar takıma. o gün türübünler yönetim istifa gibi saçma sapan sloganların yeri olmamalı.

matalar
26.03.2013, 00:54
Olcan, Colman ve Serkan cezali yoklar...

Muhtemelen

Onur
Celu----Mustafa---Bamba---Cech
----------Zoko---Soner---------
---Volkan ?----Adrian------Halil
--------------Henrique---------

Veya Henrique solda halil önde olur.

Böyle yapar Hoca gibime geliyor.

bu celu ile henrique ye tahammül edemiyorum.volkan da çabası.
zeki ve emre tercihimdir

jojuk
26.03.2013, 00:59
maça gidmeyi düşünmüyorum yenilip o hüznü avni akerde yaşamak kötü bişey

jacek cyzıo
26.03.2013, 01:43
ALLAHIM İNŞALLAH KAZANIRIZ.iyi futbol önemli değil.şans yanımızda olsun.

SALDIRAY
26.03.2013, 02:41
Antalya macinin en yuksek bileti 25 lira....fazla soze gerek yok sanirim...hele hele mac bide pazar gunu...

Bilet bedava olsa ne yazar ? Taraftar gitmesin maçlara. Bu rezil oyuncuları izlemeye gitmeyin. Boş koltuklara oynasınlar. Tamam yönetim %70 başarısız ancak şuan bile yönetim,teknik ekip vs. değişse bu oyunculardan bir cacık olur mu? Bu adamlar para alıyorlar sonuçta. Kasımpaşa kadar becerip top oynayamıyorlar. Formanın,aldığı paranın hakkını veren 3-4 oyuncu dışında bu sezon hiç bir topçuya hakkımı helal etmiyorum. Haram zıkkım olsun aldıkları paralar.

Süleyman50
26.03.2013, 08:24
kazanmaktan başka bir sonucu düşünmek bile istemiyorum...

Veysel
26.03.2013, 08:30
Saldıray'a katılıyorum kimse gitmesin ha giden haindir o leş futbolcuları izlemeye hatta bmn organızasyon yapsın Gs macına gidiyoruz diye

Tapatalk

iso61
26.03.2013, 13:45
ya bazen anlamakta güçlük çekiyorum siz nasıl taraftarsınız. neymiş efendim kimse gitmesinmiş... siz bir hayat sürmüyor musunuz? insan değil misiniz? sizlerin başarısızlıkları olduğu zaman aileniz etrafınızda size destek verebilecek herkes sizi yüzüstü bıraksa hoşunuza gider mi? istemez misiniz böyle bir dönemde etrafınızdakilerin desteğiyle ayağa kalkmayı...

yani bu empatiyi kuramayacak kadar mı köreldi sizlerin duyguları ve ben eminimki bu tür yorumları yapan sizler hiçbir zaman bir sonraki hamleyi hesaplamadınız ve geleceği görmediniz ya da görmek istemediniz.

Burdada aynı şeyi yapıyorsunuz verecek olduğunuz tepkinin nelere sebep olacağını düşünmüyorsunuz hiçbir zaman...

böyle olmaya devam edin harikasınız... hatta gidin böyle bir süreçte yönetim istifa hoca istifa diye bağıran grup yüksek zekalı arkadaşın arasına girin sizlerde bağırın...

görmüyor musunuz rakiplerinizi kötü günde nasıl kenetleniyorlar... şike sürecinde fener taraftarını görmediniz mi? tek derdiniz birileri istifa etsin... hiç düşünüyor musunuz kim gelecek diye böylesine büyük ekonomik bir gücü yönetmek kolay mı sadece ortada sportif olaylar yok dikkatli düşünün gelen kişilerin farklı meziyetleri de olmalı ve şu an için öyle bir oluşum yok ne yazık ki...

siz tıpkı çözüm önerisi sunmayan muhalefetler gibi davranıyorsunuz şu an...
bu olaylar sizlerin laptopu kuçağınıza alıp ya da bilmem ne marka akıllı telefonunuzdan foruma bir takıp saçmalıklar yazmanız kadar kolay değil ne yazıkki arkadaşlar...

Soner Albayrak
26.03.2013, 13:55
80. dakikaya 3-0 önde girsek bile kalan 10 dakikada 4 gol yiyebilecek bir takımız malesef. Nasıl geldik bu günlere of of.

Uğur KÜÇÜK
26.03.2013, 14:12
Onur gs'ye gitcek,maçlara konsantre olamıyor,böyle olcaksa kabaca gitsin diyerekten bir hafta cezayı yedik...

Sağol Bmn,helal olsun sizlere...

Allah yardımcımız olsun...

Kalede canımız,kanımız Tolga'nın olması dileğiyle...

Vurduğumuz gol olsun inşallah...

Süleyman50
26.03.2013, 15:09
kupa maçlarını kazandık ama ligde yanlış hatırlamıyorsam 4-5 maçtır yenemiyoruz...

Doğukan Uçan
26.03.2013, 15:35
ilk golü yemezsek maçı alırız.

ARAF
26.03.2013, 15:40
kazanırız inşallah

vampir
26.03.2013, 16:44
Hala bilet fiyatları 25 tl ya kardeşim trabzonspor küme düşüyor siz hala biletten para kazanma derdindesiniz seçmecemi geldiniz başımıza 3 puamı alırsak zaten 1 milyon tl para alıyorsun tff den daha neyin peşindesin yapsana bilet fiyatlarını 5 tl de stad tıklım tıklım dolsun

DeAgLeMaNyAq
26.03.2013, 16:44
Kafkas'ın dönen toplar konusunda da Zokora'yı uyardığı, Fildişili oyuncudan müsait her durumda şut çekmesini istediği belirtildi.

Az biraz mantıklı haber yapın da...

vampir
26.03.2013, 16:46
Kyaseride stad bilet fiyatları kaç tl biliyormusunuz beyler 1 tl evet 1 tl adamlar yeterki stad dolsun zaten tffden 3 puan alırsak 1 milyon tl geliyor düşüncesindeler ama bizim çok akılı kurnaz yönetimimiz hala 25 tl gibi fiyatlar çıkarıyor sanki tüm iş adamları zenginler trabzondaymış gibi ztaen para yok kardeşim maçamı gelmemizi istemiyorsunuz neyin peşindesiniz

vampir
26.03.2013, 16:48
Ama benim dediğime gelicekler 2 maç sonra görün bilet fiyatlarını paçaları tutuşunca yumurta dayanınca o zman 1 tl 5 tl yapıcaklar umarım çok geç olmaz

Emrah Akcagöz
26.03.2013, 16:51
İkinci yarı pek maçlarını izlemedim ancak Antalya ilk yarıya göre biraz daha formsuz gibi.

Doğukan Uçan
26.03.2013, 18:49
beyler bu maça gelecez fakat avni akerin oralarda nerede otopark var arabayı rahat koyabilecegimiz bilen var mı

uzungöllü
26.03.2013, 18:58
beyler bu maça gelecez fakat avni akerin oralarda nerede otopark var arabayı rahat koyabilecegimiz bilen var mı

en iyisi ayasofya kavşağında sahile bırak 7-8 dk da stada yürü. hem maç çıkışı sıkışık trafiğe maruz kalmazsın...

cakalkerem
26.03.2013, 22:44
evet milli maçlar geldi sıra geldi artık bizim yükselişimize...inşallah şu maçla birlikte puanlları almaya başlarız

Sibel
27.03.2013, 00:16
Bi geç artık zaman.
Biz de huzur bulalım statta.

SALDIRAY
27.03.2013, 02:38
ya bazen anlamakta güçlük çekiyorum siz nasıl taraftarsınız. neymiş efendim kimse gitmesinmiş... siz bir hayat sürmüyor musunuz? insan değil misiniz? sizlerin başarısızlıkları olduğu zaman aileniz etrafınızda size destek verebilecek herkes sizi yüzüstü bıraksa hoşunuza gider mi? istemez misiniz böyle bir dönemde etrafınızdakilerin desteğiyle ayağa kalkmayı...

yani bu empatiyi kuramayacak kadar mı köreldi sizlerin duyguları ve ben eminimki bu tür yorumları yapan sizler hiçbir zaman bir sonraki hamleyi hesaplamadınız ve geleceği görmediniz ya da görmek istemediniz.

Burdada aynı şeyi yapıyorsunuz verecek olduğunuz tepkinin nelere sebep olacağını düşünmüyorsunuz hiçbir zaman...

böyle olmaya devam edin harikasınız... hatta gidin böyle bir süreçte yönetim istifa hoca istifa diye bağıran grup yüksek zekalı arkadaşın arasına girin sizlerde bağırın...

görmüyor musunuz rakiplerinizi kötü günde nasıl kenetleniyorlar... şike sürecinde fener taraftarını görmediniz mi? tek derdiniz birileri istifa etsin... hiç düşünüyor musunuz kim gelecek diye böylesine büyük ekonomik bir gücü yönetmek kolay mı sadece ortada sportif olaylar yok dikkatli düşünün gelen kişilerin farklı meziyetleri de olmalı ve şu an için öyle bir oluşum yok ne yazık ki...

siz tıpkı çözüm önerisi sunmayan muhalefetler gibi davranıyorsunuz şu an...
bu olaylar sizlerin laptopu kuçağınıza alıp ya da bilmem ne marka akıllı telefonunuzdan foruma bir takıp saçmalıklar yazmanız kadar kolay değil ne yazıkki arkadaşlar...

Sana göre saçmalık bana göre gerçekler. Ben, yönetimin takımı dingonun ahırı gibi kullanmasını izlemek zorunda değilim. Futbolcularında aldıkları paranın hakkını vermesini istiyorum. Bizler taraftarız evet. Ama bu takım kimsenin oyuncağı değil. Bu takımı bu hale sokanlar derhal gitmesi gerekiyor. Örnek verdiğin takım taraftarları statlarını yakan,bulunduğu semti yıkan,oyuncularını döven leş bir taraftar. Örnek çok yanlış. Aile bağı ile manevi bir değeri nasıl ilişkilendirdiniz hayret doğrusu. Ne alakası var ?

Ben şimdi maçlara gideceğim
Her sene formamı vs. alacağım
Taraftar kartları vs. kullanacağım

Kısaca kulübe destek sağlayacağım;

ama yönetim paraları çar çur edecek,futbolcular sahada ruhsuz gezecek öyle mi? Komişum ben o havalara.

Sadri bey kulübe ilk zamanlardaki bağışlarını acı şekilde geri almıştır. Bunu anlamayacak kadar saf olamaz kimse. Şampiyon takım öyle veya böyle dağıldı. Biraz oradan geldi. Avrupa'da hatrı sayılır para kazandık. Nerde arkadaşım bu paralar ?

Tolunay hoca gelecek,kafasına göre racon kesecek. Kessin tabi ama bu kadro dışı bıraktıkları oyuncuları veya düşünmedikleri oyuncuları fesh edin gitsin kardeşim neden para saçıyoruz bunlara ?

Biraz ayık olun ya. Gözünüzü seveyim.

Asi Çaykaralı61
27.03.2013, 03:41
Antalya maçı ile beraber artık kötü gidişata dur diyeceğiz.İnşALLAH güzel bir maç olur 3 puanda bizim olur :)

katre-i.matem
27.03.2013, 09:47
Yaklaşık 7 hafta sonra ilk defa takımımı favori gördüğüm bir maç. Olcan ve Colman yoksa bu takım her daim favoridir ve Antalyaspor u da yenecektir.

cakalkerem
27.03.2013, 09:50
Antalya maçı ile beraber artık kötü gidişata dur diyeceğiz.İnşALLAH güzel bir maç olur 3 puanda bizim olur :)

her hafta aynısını diyoruzda inşallah bu hafta gerçekleşir

TSezgin61
27.03.2013, 10:19
Eger milli mac arasina ragmen takimda bir degisim olmazsa ve ayni ruhsuz ve ne yaptigini bilmeyen bir takim görürsek tolunay hocaya olan full inancim sifirlanir...

Ha desteklerim, ama basari orantili olur... Tek hatasinda elestiririm...

Bu milli ara az buz birsey degil, takimi toparlayabilmis olmasi lazim azda olsa

vampir
27.03.2013, 10:29
Eger milli mac arasina ragmen takimda bir degisim olmazsa ve ayni ruhsuz ve ne yaptigini bilmeyen bir takim görürsek tolunay hocaya olan full inancim sifirlanir...

Ha desteklerim, ama basari orantili olur... Tek hatasinda elestiririm...

Bu milli ara az buz birsey degil, takimi toparlayabilmis olmasi lazim azda olsa

Tolunay hoca bu takımın yüzde 90 nını göndericek bunu takımda biliyor o yüzden oynamıyorlar olayın hocayla bir aslakası yok futbolcular hainlik yapıyor takımı satıyor

vampir
27.03.2013, 11:02
15 gün var. Bence bu arada hiç çalışmayın. Zaten çalışmıyorsunuz ya orası ayrı.
Sadece düşünün; biz kimiz, neredeyiz, burada ne yapıyoruz diye.

trabzonsporda oynayan futbolcular sadece parayı düşünür. Kim olduğunu bilen nerede olduğunu bilen futbolcular 1461 de

evonon
27.03.2013, 12:13
Tolunay hoca bu takımın yüzde 90 nını göndericek bunu takımda biliyor o yüzden oynamıyorlar olayın hocayla bir aslakası yok futbolcular hainlik yapıyor takımı satıyor

Keşke gönderse ama bence hiçbirine talip çıkmayınca kimseyi göndermeyecek çoğu gelecek sene de kalacak

mit_o
27.03.2013, 12:44
antalya-akhisar-ordu bu maçlardan kesinlikle 9 puan toplamalıyız

61trabzonomer
27.03.2013, 13:40
1461 için bu maçta bi pankar asılsa çok iyi olur.

Maça gelince umarım çıkışı başlatan maç olur.

61trabzonomer
27.03.2013, 13:42

atomantcum
27.03.2013, 13:44
Arkadaslar maca gidecek olan herkes 1461in satilmasiyla ilgili protesto etsin. Trabzonun hem bugunu hem de gelecegi icin en onemli konu bu. Taraftarlar olarak sesimizi duyurabildigimiz yer stadyumdur. Organize ve israrli bir sekilde, "Kulubu sattirmayiz" sloganlariyla mesajimizi yonetime iletelim. Mac biletleri zaten sudan ucuz. Normalde gitmeyecek olanlar bile, sirf 1461e sahip cikmak icin bu maca gitsin. Taraftarlik bu gunlerde belli olur. Bu mesaji konustugunuz gorustugunuz herkese yayin. Belki pankart vs zor olur, alinir mi bilmiyorum o konulari ama protesto icin cok onemli bir konu.

DeAgLeMaNyAq
27.03.2013, 16:20

Kadroda 29 oyuncu var. % 90'ı gidecekse gereye eldekilerden 3'ü kalacak demektir. Sezon başında 3 oyuncuya kulüp bulun sizi düşünmüyoruz diyen ama onları bir türlü gönderemeyen yönetim sezon sonunda 26 oyuncuyu gönderebilirse ayakta alkışlarım. Gidecek oyuncu sayısı 10'u geçmez bence...

İ. SARAL
27.03.2013, 16:36
antalya-akhisar-ordu bu maçlardan kesinlikle 9 puan toplamalıyız

Bildiğim tek bir şey var o da Akhisarı kesinlikle yenemeyiz berabere kalırsak iyidir.

Erbay
27.03.2013, 16:55
Bu maçı kaybedersek olacakları düşünmek istemiyorum. O yüzden ne yapıp edip kazanacak futbolcular.

Recep Çaltepe
27.03.2013, 17:00
Maçın hakemi Süleyman Abay.. Ligin en kötü hakemi belki de.. İki tür sonuç çıkarıyorum;

1) Bu adam maçı kötü yönetecek, bizim aleyhimize olacak, sezon başından beri süren sıkıntımız devam etmiş olacak
2) Bu adam maçı kötü yönetecek, bizim lehimize olacak, Trabzonspor hakemleri etkiledi(!) olacak

Zor ama, umarım maçı iyi yönetir de 2 madde de devre dışı kalır..

Sibel
27.03.2013, 17:00
Ne hikmetse bir heyecan var içimde.
3 gecedir takımı rüyamda görüyorum.
Şimdiden maç havasına girdim. Sanki hiç o puanda değilmiş gibi.:)
:sevinç:

Ilelioglu
27.03.2013, 17:08
Avni Aker de 90 dk. 1461 i sattirmayiz, devrettirmeyiz, Süper Lige cikarttirmayiz tezahurat yapalim, pankartlar yapalim... Yani Trabzonda olan arkadaslar yapsin... Bu Trabzonspor icin herseyden önemli... Bari kongreye kadar satmasalar, yeni yönetim karar verse keske... Bu Yönetimden baska kimse satmaz veya devretmez ve Süperlige cikartmaz bu altin degerindeki Pilot takimi...

Aynen katiliyorum.

..

Mert M.
27.03.2013, 17:13
Artık kazanma vaktidir. Süreyse süre, bayağı bir tatil yaptı takım zihnen. Motivasyon(!) olarak bir sıkıntımız yoksa artık şu son düzlüğü tertemiz bir şekilde dönüp önümüze bakmalıyız.
Dileyelim ki bunun başlangıcı Antalya maçı ile olsun. Güldürün artık yüzümüzü.

Hamza Milet
27.03.2013, 18:25
Zaten rezalet ve ötesi top oynuyoruz, birde maça giresunlu hakem veriliyorsa artik çikin isin içinden!

S.ÖZKAN
27.03.2013, 19:05
Zaten rezalet ve ötesi top oynuyoruz, birde maça giresunlu hakem veriliyorsa artik çikin isin içinden!

Rica etsem genelleme yapmasak en azından Giresun lu TS lilerin hatırına unutmayalım ki 1996 yılında şampiyonluğumuz çalındığında intihar eden 2 kişiden biri Giresun lu idi.Hakemlerin %90 bize düşman olması zaten bilinen gerçek.

TS ye düşmanlık yapanlar Giresun da ki istanbul takımlarının taraftarları.

Hem unutmyalım ki ömer temelli tahir kum ve benzerleride Trabzon lu.(TS ye düşmanlık yapıp nasıl Trabzon lu oluyorlar ise artık)

Oğuzhan Fidan
27.03.2013, 19:28
takım aynı oynayacaktır hakem hatası olmaz futbol şansı yanımızda olursa kazanırız. Zaten kesin kazanmamız gereken bi maç bundan sonraki her maç final bizim için varını yoğunu ortaya koymalılar.. Içimde heyecan dahi yok nedense artık ölü toprağı var üzerimizde gerçeklerden kaçmayıp dikkatli oynamak zorundalar

FC-ST-PAULI-61
27.03.2013, 19:58
Macin Hakemi Süleyman Abay.Okadar gicik bir Adamki.
Neyse hepsi ayni zaten.

atomantcum
27.03.2013, 19:59
Arkadaslar maca gidecek olan herkes 1461in satilmasiyla ilgili protesto etsin. Trabzonun hem bugunu hem de gelecegi icin en onemli konu bu. Taraftarlar olarak sesimizi duyurabildigimiz yer stadyumdur. Organize ve israrli bir sekilde, "Kulubu sattirmayiz" sloganlariyla mesajimizi yonetime iletelim. Mac biletleri zaten sudan ucuz. Normalde gitmeyecek olanlar bile, sirf 1461e sahip cikmak icin bu maca gitsin. Taraftarlik bu gunlerde belli olur. Bu mesaji konustugunuz gorustugunuz herkese yayin. Belki pankart vs zor olur, alinir mi bilmiyorum o konulari ama protesto icin cok onemli bir konu.

Aynen katiliyorum.

..
Arkadaslar su konulara yogunlasalim. Sirf bosa konusmus olmayalim, bir kez olsun da surdaki elestirilerimizi pozitif bir adim icin degerlendirelim. Ancak kuru kuru elestiriyoruz buralarda baska bisey degil

Doğukan Uçan
27.03.2013, 20:16
bu maçta susanı Allah affetmez.

Öznur61
27.03.2013, 20:25
maç zamanı gelse de maç izlesek :)

ANIL
27.03.2013, 22:02
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/intro/26_03_2013-1E8P.jpg

cakalkerem
27.03.2013, 23:11
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/intro/26_03_2013-1E8P.jpg

özledik sevinmeyi be

Berkan
28.03.2013, 00:09
Formayı görmeyi özledik başka bir şeyi değil.

Yunus Danışmaz
28.03.2013, 00:15
Renkleri özlemedik, sağolsun 1461 kapatıyor o özlemi de; takımı da özledik be abi...

Ertan1982
28.03.2013, 07:39
Tolunay hoca artik takimla oynama zamani gecti.Stoperlerde Giray Bamba oynamali.Mustafa yedek bile olmamali.Celu mutlaka oynamali.Sag mi sol mu ?Bana göre Sol Cech cok hata yapiyor.Sag tarafa da Zeki oynamali.Abdullah Sag bek degil.Ortasaha kontrolü elimizde tutmaliyiz.Galibiyet Sol bekte ve Ortasah kontrolünden geciyor.

Taraftar susmalali.Hakemi etki altina almali.Sikeciler vs hep öyle.Uslu oturup hak verilmez aksion ile hak alinir.

Su Olcana da bir ayar cekmek lazim artik.

B.AKDEMİR
28.03.2013, 09:16
Bu maçı inşaallah alacağız.Kaybetmeye tahammülümüz yok.Artık savaşarak kazanma zamanı!Savaşın ve kazanın!

figirm
28.03.2013, 11:20
Zor maç.Hoş bize her maç zor ama bu daha da zor.Çok iyi kontra yapan bir takım.Mehmet Özdilek, 'Trabzon kazanmak zorunda' diye açıklama yaptı,bu da demektir ki savunma yapıp kontra oynayacaklar.Eğer kazanmaya gelselerdi,işimiz daha kolay olurdu.Eğer ilk dakikalarda gol bulursak, Onur da Onur gibi oynarsa maçı alırız,aksi taktirde çok çok zor bir maç.

İ. SARAL
28.03.2013, 11:46
---------------onur----------------

zeki-----bamba-----giray------celustka

-----------soner--------zokora-------

volkan----------adrian---------halil

----------------henrique------------

Büyük ihtimal kadro böyle olur. Celustka yerine Cech, Giray yerine Mustafa'yı da tercih edebilir. Ama umarım Abdullahı sağ beke koymaz.

Furkan Dündar
28.03.2013, 11:57
bordoyla maviyi yan yana görmeyi özledik
gol olduğunda cılgınca bagırmayı özledik
yapılan hatalarda sinirlenmeyi özledik
eski ruhunuzu özledik
1-0 geriye düştüğün maçta
2-1 öne geçince çarsının içinde oldugum için
içten gollllll diye haykırmalarımı korusun diye polise sarılmamı özledim
geri dön Trabzonum yeter artık !
seni özledik !!!

Hasan Habip Özbay
28.03.2013, 11:58
bursadan maça gidecek varsa bende varım kesin galibiz çünkü bu maçta birliktelik olacak ve GÜÇ ortaya çıkacak haber bekliyorum

Necmettin ALTUNTAŞ
28.03.2013, 12:02
En önemli maçımız bu.Baçı muhakkak almamız lazım.Aksini düşünmüyorum bile.

haymatloshan
28.03.2013, 13:36
Antalya 2 haftadır yeniliyor,milli maç arasında bizden iyi hazırlandıklarını düşünüyorum ve bu hafta başkanın ipini çekecektir Mehmet,bakın görün.

zafercalikoglu
28.03.2013, 13:48
bu maç bizim bunun kçarı yok ,3-1

Mehmet Fatih Silik
28.03.2013, 15:52
In$allah milli takim maclarindan dolayi verilen arayi iyi degerlendiriyordur Tolunay hoca...
Bu macin telafisi YOK!
Sakin ola ALLAH korusun olasi bir puan kaybinda yine ayni naralari atmasin...
Maca hazir olmayanlari da kesinlikle 18'e almasin yeter...

cakalkerem
28.03.2013, 15:57
bordo maviyi de ama asıl olan içinde ki ruhu özledik...nerede karadenizin hırçın çocukları

kaan61
28.03.2013, 16:05
Kupa maçında beraberlik bize yetiyor diye günü kurtaran bir oyun ve yakaladığımız bir pozisyonu gole çevirip , antalyanın formsuz oluşundan faydalanarak kazandık. Bu pazarki maçın konumu daha farklı biz galibiyet içinmi oynayacağız ? Bulduğumuz az sayıda ki pozisyonu gole çevirebilecekmiyiz? Yenik duruma düşersek takım buna ne gibi bir direnç gösterecek ? Olum direnç gösterip bursa maçı gibi öne geçersek sonrasında skoru koruyabilecekmiyiz? Bizim milli maçlar nedeniyle milli futbolcularımızın olmayışı nedeniyle arayı iyi değerlendirdiğimizi düşünmüyorum. Umarım antalyanın formsuzluğu devam eder. Kazanmamız gerekiyor. Kazanacağızda ... Negatiflikleri pozitife çevirme haftalarını iyi değerlendireceğimizi düşünüyorum. Bu hafta iyi bir başlangıç olsun...

cakalkerem
28.03.2013, 16:10
maç neden 16 da

DeAgLeMaNyAq
28.03.2013, 17:16
maç neden 16 da

Zirveye oynamadığımız müddetçe büyük maçlar haricinde Cumartesi ve Pazar akşamı bize maç vermezler. Geriye ya Cuma veya Pazartesi akşamı ya da Cumartesi veya Pazar 16 saatleri kalıyor. Bu hafta milli maç olduğu için Cuma maçı yok. Pazartesi maçı da BJK'ye verildi...

Doğukan Uçan
28.03.2013, 17:55
Mehmet özdilek bu maçta oyun kontrolü bizde olacak diyor ve kazanıp dönecez demiş.

Ne diyo bu istanbulun çocugu

Kadir Yeter
28.03.2013, 18:17
maç neden 16 da

İnanmayacaksın amma, gerçek: Kaç günden beri, aydınlatma direklerinden birine iki karga, yakındaki çınar ağacından genç çalı kırıp taşıyor... dikkatimi çekti; bu kargalar, direğin etrafında döne- döne yükseliyor ve irtifa kazanıyorlar.

Bugün, öğleden sonra tam belli oldu... meğer, karga yuvası olmuş!... gece maçı da yoksa dondular desene...!

Sözüm şaka ile karışık ancak; doğrudur.

Kadir Yeter.
28.3.2013- TRABZON.

/forum.bordomavi.net/
Trabzonspor - MP Antalyaspor
cakalkerem'e

Mert'
28.03.2013, 18:26
Bu maçta mağlubiyet olursa yönetimin sonu gelir

Royal Heart
28.03.2013, 18:30
;1918980039']Bu maçta mağlubiyet olursa yönetimin sonu gelir

Yok yahu daha erken, 5-6 maglubiyet daha beklemek lâzim.

kaan61
29.03.2013, 08:23
Öyle yoookk... Maçın kontrolü sizin maç bizim mehmet Hocaaaa...

Ertan 51
29.03.2013, 09:20
29.03.2013
Trabzonspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Antalyaspor maçı 11'ini şekillendirmeye başladı.
Dün yapılan taktik çalışmada cezalı Serkan’ın yerinde Celustka’yı deneyen Kafkas, Colman’ın yokluğunda bu alanda cezası dolan Zokora’yı ilk 11 de oynatmayı planlıyor. Olcan’ın yerinde ise bu mevki için Volkan’ı deniyor. Kafkas dünkü taktik çalışmada 11’i Onur, Celustka, Mustafa, Bamba, Cech, Zokora, Soner, Adrian, Halil, Volkan ve Henrique şeklinde oluşturdu.

------------Onur-----------

Çelu---Mustafa----Bamba----Cech

-----Zokora----Soner-----

Volkan-----Adrian------Halil

----------Henrike-------

Giriş sayfamızdaki haberden böyle bir kadro çıkıyor,
Soner biraz geride kalıyor,Halil'in yeri biraz sırıttı gibi ama bence güzel kadro,
oyuncularımız karakterli ve hırslı olursa 3 bacılar dahil yenilmeyecek takım yok bı lig de ama dediğim gibi karakterli ve hırslı oynarlarsa.

kalavara
29.03.2013, 10:55
tolunay hocanın daha bir numarasını göremedik valla, ne organizasyon var ne de hırs. hadi hırsı geçtik, topçuların işi de organizasyon, taktik vs yerlerdeyiz hala. üstelik daha kötü bazı uygulamalar oldu,rakibin korner atışlarında tüm oyuncuların ceza sahası içinde olmaları, 4 stoperli denemeler, geriye düştüğümüz maçlarda hücum oyuncusu sayısının bir türlü artmaması gibi. geldiği günden bu güne aynı fikirdeyim, trabzonspor tolunay'a büyük gelir. bu maçı da alırsa oyuncular alır, tolunay'ın bir etkisinin olacağını zannetmiyorum maalesef!

Travelair
29.03.2013, 10:57
İlk golü bizim atmamız çok önemli

Sibel
29.03.2013, 11:08
İnşallah hava güzel olur. Bence de ilk golü biz bulmalıyız.
İnşallah galibiyet serisi başlar bu maçla.

kopeli
29.03.2013, 11:12
bizim en büyük sorunumuz müdafada,bir türlü rakip akımlarını durduramıyoruz.lig sonuna kadar her macta banko 2 gol yeriz diyebiliyorum,3 atarsak kazanırız..

Kaan Kaya
29.03.2013, 13:00
İnşallah kazanacağız.

E. Okan Bülbül
29.03.2013, 13:12
Yenilirsek bu takım düşer.Allah'ın izniyle yenecez inşallah.

SADECETRABZON61
29.03.2013, 14:33
Büyük bir destek bekliyorum bu maçta stad dolmalı taraftar inanmadan oyuncu inanmaz..Kritik bir maç..

yeşilova61
29.03.2013, 14:35
tolunay hocayı analayamıyorum ya serkanın yerıne celustkayı oynatcakmıs zekı dururken, cech yerıne oynat celustkayı hoca ne yapmaya calısıyorsun yıne halıl 11de emre dururken..zokoro yıne 11de yan pas gerı pas yapmayı cok ıyı becerıyorya ondandır heralde..benım tolunay hocaya ınancım yok hatalarında ısrar edıyor senol hoca gıbı boyle olmaz hanı genclere değer verırdın hoca bu adamlar sımdı oynamayacakda nezaman oynayacaklar takımın halınden cok mu memnunsun?bu 11 karsısında antalya zorlanmaz en fazla 1 puan alırız o da kalecmız gunundeyse..saka gıbı ya tff hakemler hatta bızım hoca yonetım el bırlığıyle trabzonu adeta kume dusurmek ıcın uğrasıyolar..

yeşilova61
29.03.2013, 14:36
;1918980039']Bu maçta mağlubiyet olursa yönetimin sonu gelir
yonetımın değıl sadece trabzonsporunda sonu gelır..

Oğuzhan
29.03.2013, 14:45

Trabzonspor'un sonu gelmez.

oflubektas
29.03.2013, 14:51

Aklıma bu durumla ilgili bir karikatür geldi. İstihbaratta görevli doktor ile ajan James Bond arasında geçiyor :

Doktor - "Evet ajan Bond, etrafın silahlı adamlarla sarılmış ve hiçbir çaren kalmadığında mutlaka bu hapı yut

Bond - "Yutunca ne olacak ?"

Doktor - "Hapı yutmuş olacaksın" :)

Tarık Talsık
29.03.2013, 15:00
Bamba tartışmasız bu ligin en kaliteli stoperi..

Samet Yildirim
29.03.2013, 15:09
Sanirim böyle olaca...

-----------------Onur----------------
Celustka-----Musti---Bamba----Cech
------------Zokora-Soner------------
---------------Adrian--------------
---Volkan-----------------Halil------
--------------Henrique--------------

Hamza Milet
29.03.2013, 15:12

Öyle idi ..

Tarık Talsık
29.03.2013, 15:22
Öyle idi ..

Öyle kalacak.

Oğuzhan Fidan
29.03.2013, 15:36
şu vakitten sonra her kesimi baskı altına almak zorundayız. bariz şekilde trabzonu küme düşürmeye çalışıyolar. yıldırım demirören bunu çok istiyor ama başaramayacak ! akıllı davranın başkana sallamak yerine federasyon ve fb ve gsye gerekli tepkiyi koyun stadda. İçimizde bir olalım sezon sonu istediğiniz yere sallayın sorun yok

serkanholep
29.03.2013, 15:40

ne diyon sen ya

tam bomba adam

hamle eksikliği var ve bence gönderilecekler arasında yer almalı

hangi özelliği beğeniliyor ki

zeki diye sağ bekde adamımız var ve bu adam a2 milli takımın oynayan elemanı

neden oynatılmıyor anlamıyorum

serkanholep
29.03.2013, 15:42
Sanirim böyle olaca...

-----------------Onur----------------
Celustka-----Musti---Bamba----Cech
------------Zokora-Soner------------
---------------Adrian--------------
---Volkan-----------------Halil------
--------------Henrique--------------

musti yerine cezalı veya sakat değilse giray oynamalı

celu nun yerine zeki oynamalı

halil in yerine alan da oynayabilir ama 2. yarı girip daha faydalı olma ihtimali var

Tarık Talsık
29.03.2013, 15:46
ne diyon sen ya

tam bomba adam

hamle eksikliği var ve bence gönderilecekler arasında yer almalı

hangi özelliği beğeniliyor ki

zeki diye sağ bekde adamımız var ve bu adam a2 milli takımın oynayan elemanı

neden oynatılmıyor anlamıyorum

En hızlı stoperimiz, en iyi kafa topuna yükselen stoperimiz, ayağı en düzgün olan stoperimiz, en atletik stoperimiz bana göre kafası tek çalışan stoperimiz, komple takımı varsayarsak ise beyni olan 5-6 kişiden biri daha sayayım mı..

serkanholep
29.03.2013, 15:59
En hızlı stoperimiz, en iyi kafa topuna yükselen stoperimiz, ayağı en düzgün olan stoperimiz, en atletik stoperimiz bana göre kafası tek çalışan stoperimiz, komple takımı varsayarsak ise beyni olan 5-6 kişiden biri daha sayayım mı..

takımda karşılaştırdıkların yumlu,karmil,giray

ligdeki en iyi stoper de neyin nesi

ilk 10 bile giremez bence

yabancı kontejyanını kalitesiz bir şekilde işgalden başka bişey değil

Emirhan Çorumlu
29.03.2013, 16:08
-----.Onur Kivrak------
Celu-Giray-Bamba-Cech
---Zokora-.Soner------
Zeki---Adrian---Volkan
-----.Henrique---------

Bence ilk 11 böyle olmali...

Tarık Talsık
29.03.2013, 16:08
takımda karşılaştırdıkların yumlu,karmil,giray

ligdeki en iyi stoper de neyin nesi

ilk 10 bile giremez bence

yabancı kontejyanını kalitesiz bir şekilde işgalden başka bişey değil

Siz bana hangi özelliğini beğendiğimi sordunuz bende cevapladım. Ben bu ligde Bamba'dan daha iyi sıçrayan,atletik ve güçlü bi stoper tanımıyorum uzun mesafede hız olarak ise Dany ve İbrahim Öztürk geçebilir belki.

Ustaalioğlu
29.03.2013, 16:11
Mücadele etmemiz lazım, yoksa yenebileceğimiz takım yok.
Takımda yetenekli adam yok ama var olanlar mücadele de etmiyor...

serkanholep
29.03.2013, 16:16
Mücadele etmemiz lazım, yoksa yenebileceğimiz takım yok.
Takımda yetenekli adam yok ama var olanlar mücadele de etmiyor...

aslında bana göre yetenek olarak iyi takımız fakat mücadele olmadığı için kaybediyoruz

volkan bursayı şampiyon yapan oyunculardan biri

olcan ın antepte yaptıkları belli

giray şampiyon olduğumuz sene sürekli oynadı ve milli oldu sanırım

kalecilerimiz zaten süper

adrian polonya a milli bir oyuncu

kadro dışı kalan emerson benficada sürekli oynayan bir adamdı

soner en yetenekli ortasaha oyuncularından biri yerli olarak

ileri uçta kaliteli diyebi,leceğim adam yok ve sanırım sorunun büyük kısmı da orda

bir necati hamlesi bile bizi çok rahatlatmış olurdu sene başı

Hasan Habip Özbay
29.03.2013, 16:25
volkanın maçı olur 2-0 alırız bide maça çok gitmek istiyorum ama yanlız olmaz gidecek varsa bursadan ben varım

Tarık Talsık
29.03.2013, 16:25
aslında bana göre yetenek olarak iyi takımız fakat mücadele olmadığı için kaybediyoruz

volkan bursayı şampiyon yapan oyunculardan biri

olcan ın antepte yaptıkları belli

giray şampiyon olduğumuz sene sürekli oynadı ve milli oldu sanırım

kalecilerimiz zaten süper

adrian polonya a milli bir oyuncu

kadro dışı kalan emerson benficada sürekli oynayan bir adamdı

soner en yetenekli ortasaha oyuncularından biri yerli olarak

ileri uçta kaliteli diyebi,leceğim adam yok ve sanırım sorunun büyük kısmı da orda

bir necati hamlesi bile bizi çok rahatlatmış olurdu sene başı

Yukarda Allah var Allah diyen Necatiyi bu takım kadrosunda görmek istemek..

Emirhan Çorumlu
29.03.2013, 16:28
Icimden 3-1 geciyor nedense.... :)

serkanholep
29.03.2013, 16:29
Yukarda Allah var Allah diyen Necatiyi bu takım kadrosunda görmek istemek..

ne demek istediğini anlamadım ama necati veya nobre farketmez kaliteli bir forvet olsun dedim. gekas da olurdu mesela

Furkan S.
29.03.2013, 16:42
Hayırlısıyla Maçtayız :)

Tarık Talsık
29.03.2013, 16:50
ne demek istediğini anlamadım ama necati veya nobre farketmez kaliteli bir forvet olsun dedim. gekas da olurdu mesela

2003-2004 sezonunda 33. haftaya gelinmiş iken bizim puanımız 71 Fenerin ise 73'tü ve sahamızda Galatasaray ile oynayacaktık maçtan önce basın yapmadığını bırakmadı Gs maçı verecek falan filan Ergun Gürsoy Ts'nin şampiyon olmasını istiyor gibi bir düzüne kışkırtıcı haber ortaya atıldı.

Bu maçta Necati şerefsizi 2 gol attı ve 4-2 kazandılar Avni Akerde benim kızdığım nokta Necatinin attığı 2 gol veya kaybetmek değil. Necatinin maçtan sonra çıkıp yukarıda Allah var Allah diye çığırmasıydı benim gözümde katıksız .... Necati.

Not: O sezon Gs herzamanki gibi Fb'ye karşı galibiyet alamamıştır.

Mert M.
29.03.2013, 16:58
2003-2004 sezonunda 33. haftaya gelinmiş iken bizim puanımız 71 Fenerin ise 73'tü ve sahamızda Galatasaray ile oynayacaktık maçtan önce basın yapmadığını bırakmadı Gs maçı verecek falan filan Ergun Gürsoy Ts'nin şampiyon olmasını istiyor gibi bir düzüne kışkırtıcı haber ortaya atıldı.

Bu maçta Necati şerefsizi 2 gol attı ve 4-2 kazandılar Avni Akerde benim kızdığım nokta Necatinin attığı 2 gol veya kaybetmek değil. Necatinin maçtan sonra çıkıp yukarıda Allah var Allah diye çığırmasıydı benim gözümde katıksız .... Necati.

Not: O sezon Gs herzamanki gibi Fb'ye karşı galibiyet alamamıştır.

Zaten bu düzende birinin diğerinden farkı yok. Aralarındaki sidik yarışı olmasa milleti nasıl uyutup rant elde edecekler başka türlü?

FC-ST-PAULI-61
29.03.2013, 17:09
Suanki Kadromuzdan biktim.O kalitesiz ruhsuz Oyunculari 8 Lig arti en fazla 3 Kupa Macinda izleyecegiz.

DeAgLeMaNyAq
29.03.2013, 17:43
Suanki Kadromuzdan biktim.O kalitesiz ruhsuz Oyunculari 8 Lig arti en fazla 3 Kupa Macinda izleyecegiz.

Oyuncuların ruhsuzluklarından bıktım demen daha doğru. Geçen sene de aynı kadro vardı Şampiyonlar Ligi'nde bu kadro 7 puan aldı. Ciddi anlamda sadece Burak gitti onun da Şampiyonlar Ligi'nde katkısı değil zararı oldu...

cakalkerem
29.03.2013, 17:46
onu bunu bilmem yenemezsek işler karışır

Tuğrul
29.03.2013, 18:24
Antalya rakip kim olursa olsun pozitif ve açık futbol oynayan bir ekip. Bulundukları konum da rahat. fener karşısında çok dominant bir oyun oynadılar. Ancak deplasmanda felaket oynuyorlar.

Bir maç için ilk defa bu kadar ümitliyim. Maçı ilk yarıda bitirebilirz.

Doğukan Uçan
29.03.2013, 19:02
100 misli bastım 1.60 oran öyle çok güveniyorum ki takıma.

Anıl C
29.03.2013, 19:05
taraftar coşarsa takımda ayak uydurur onlara

Doğukan Uçan
29.03.2013, 19:08
sivas maçı ne zaman bilen var mı ????????????????????????????????

Bera B.
29.03.2013, 19:44
Rüyamda 0 - 2 yenildiğimizi ve kanın gövdeyi götürdüğünü gördüm bu sonuçla. Hayırlısı. Rüyalarım çıkar diyemem ama durup dururken de maç skoru gördüğüm çok çok nadirdir.

Oğuzhan
29.03.2013, 19:56
bence bu maçı alacağız rahat.

3-0 falan diyorum ben.

Mert'
29.03.2013, 20:10
Klasik maç önü çoğu kişi alırız diyor ama maç saati küfürler uçuşur.

DeAgLeMaNyAq
29.03.2013, 20:10
sivas maçı ne zaman bilen var mı ????????????????????????????????

İlk maç 17-19 Nisan arasında ancak FB'nin Avrupa Ligi çeyrek finalinde ne yapacağını bekleyip ona göre ikinci maçla birlikte açıklayacaklar sanırım. FB elenirse ikinci maç 23-25 Nisan ya da 1-3 Mayıs'ta oynanır. Olur da FB yarı finale kalırsa o zaman ikinci maç 8-10 Mayıs arasında olur. Bu gerçeklirse de muhtemelen final geçen sene olduğu gibi lig bittikten sonrasına kalır...

Mert'
29.03.2013, 20:29
BİLGİ - Medical Park Antalyaspor, yüz elli bir (151) gündür deplasmanda yüzü gülmüyor. Deplasmanda en son galibiyetini, ligin dokuzuncu haftasında 3-1 mağlup ettikleri Fenerbahçe karşısında aldılar.

Beyler ? :)

Fatih Özkan
29.03.2013, 20:33
;1918980759']BİLGİ - Medical Park Antalyaspor, yüz elli bir (151) gündür deplasmanda yüzü gülmüyor. Deplasmanda en son galibiyetini, ligin dokuzuncu haftasında 3-1 mağlup ettikleri Fenerbahçe karşısında aldılar.

Ortada yaşanacak bir ilk olsaydı ihtimal verirdim :)
Sadece uzunca zamandır deplasmanda kazanamıyorlar o kadar :)

Ertan1982
29.03.2013, 20:33
Hadi 5:0 6:1 havalrda ucusun burda.Sonra basarsiniz Kalayi.Puan Cetveline bakin ondan sonra öyle konusun.

Ogün'
29.03.2013, 20:34
;1918980759']BİLGİ - Medical Park Antalyaspor, yüz elli bir (151) gündür deplasmanda yüzü gülmüyor. Deplasmanda en son galibiyetini, ligin dokuzuncu haftasında 3-1 mağlup ettikleri Fenerbahçe karşısında aldılar.

:(

Sibel
29.03.2013, 20:39
Bi gelse şu maç artık...

Ilelioglu
29.03.2013, 20:43
Bu mac Taraftar bazinda da ciddiye alinmali, bazilari garantiden bahsediyorlar. :)

Bu mac cok zor gececek oysa.

..

FC-ST-PAULI-61
29.03.2013, 20:58
Oyuncuların ruhsuzluklarından bıktım demen daha doğru. Geçen sene de aynı kadro vardı Şampiyonlar Ligi'nde bu kadro 7 puan aldı. Ciddi anlamda sadece Burak gitti onun da Şampiyonlar Ligi'nde katkısı değil zararı oldu...
Aslinda haklisin.Ama iste forvet cok önemli.Burak Yilmaza bak birde Henriqueye.
Sampiyonlar Liginde ilerde oynarken Halil kosabiliyordu,mücadele ediyordu simdi kanatta bitmis yürüyemiyor.Janko bizim olmayan "sisteme" uymuyor,halilin pili bitti,henrique güresci.Bu Macta Olcanda yok.Kim atacak Golü cok merak ediyorum.

U.Sadıkoğlu
29.03.2013, 21:42
Küme düşeceğiz malesef :)

Turan AKYILDIZ
29.03.2013, 21:55
Küme düşeceğiz malesef :)

bu kadar basit yani...aman takım iyi ki bir köstekledi..vurun abalıya...

Berke6198
29.03.2013, 22:45
Milli aralar bizi iyice soğutuyor... zaten şu sıralar Futbol'dan soğumuş durumdayız, bir de günlerce uzak kalınca iyice soğuyoruz.

Çok tedirginim.

yatmaztara
29.03.2013, 23:00
bu dandik dediğimiz kadro bile kazanamk isterse kazanır. yumurta kapıda dayandı bence kazanıcaz

Cafer Bulur
29.03.2013, 23:10
tolga
celu mustafa giray cech
soner zokora
sapara
volkan adrian
henrique

Oğuzhan Fidan
29.03.2013, 23:18
takıma artık gram güvenim kalmadı.. allah sonumuzu hayır etsin diyorum. ne yönetim kalır ne futbolcu hepsini vururlar açık konuşuyorum. bu şehir kaldırmaz bunu türkiye yanar. bunun bilincindedirler umarım

Berke6198
29.03.2013, 23:35
Kadromuz yeteneksiz değil, yani yeteneksiz olan bir sürü kişi var ancak, bu sıraları hak edecek kadar kötü bir kadromuz olduğuna inanmıyorum. Kasımpaşa'nın şu anda bizden kötü bir kadrosu var. Ve Kasımpaşa'nın ilk 5'te dolaşmasının sebebi, Kasımpaşa'yı Kasımpaşa yapan bütün oyuncuların neredeyse her maç varlarını yoklarını ortaya koymalarıdır.

Kasımpaşa'nın takımı kurtarabilecek bütün oyuncuları canla başla mücadele ediyorlar, neredeyse her maç... bizde eksik olanda bu işte. Bizde potansiyeli Kasımpaşa'dan 10 kat yüksek oyuncular olmasına rağmen bizimkiler her maç rezil bir top oynuyor.

Gerçekten isteyen, oyunu gerçekten okuyan, oyuna hakim olmak isteyen bir takım olmak bizim için şu kadro ile hiçte zor değil. Ancak gelin görün ki sanki biz bunun tersini diyormuşuz gibi, sahaya çıkıp rezilleri oynuyorlar.

Biz gerçekten bu sıraları hak etmiyoruz, kadromuz ilk 5'te olacak bir kadro... ama ne yazık ki Trabzonspor bu sene can çekişiyor...

kncyalcin
30.03.2013, 00:09
bu takım maç falan kazanamaz. üzgünüm arkadaşlar ama oyuncularda ne kazanma hırsı ne de savaşma ruhu kalmış.. geçmiş ola. Zaten sahada rakipten üstün oynadığımız bir oyun daha görmedim, belki 2-3 maç hepsi bu..

matalar
30.03.2013, 00:21
yine abuk sabuk bir kadro bekliyorum.
celustka,volkan ve henrique nin olduğu.....

Cafer Bulur
30.03.2013, 00:30
yine abuk sabuk bir kadro bekliyorum.
celustka,volkan ve henrique nin olduğu.....
Sen nasil bir kadro öneriyorsun?

Veysel
30.03.2013, 00:33
Verecez odunu

Tapatalk

batugol
30.03.2013, 00:33
bi kanalda kafkas oyunculari motive ediyormus diye haber vardi
la havle cektim

Courage
30.03.2013, 00:35
29.03.2013
Trabzonspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Antalyaspor maçı 11'ini şekillendirmeye başladı.
Dün yapılan taktik çalışmada cezalı Serkan’ın yerinde Celustka’yı deneyen Kafkas, Colman’ın yokluğunda bu alanda cezası dolan Zokora’yı ilk 11 de oynatmayı planlıyor. Olcan’ın yerinde ise bu mevki için Volkan’ı deniyor. Kafkas dünkü taktik çalışmada 11’i Onur, Celustka, Mustafa, Bamba, Cech, Zokora, Soner, Adrian, Halil, Volkan ve Henrique şeklinde oluşturdu.

------------Onur-----------

Çelu---Mustafa----Bamba----Cech

-----Zokora----Soner-----

Volkan-----Adrian------Halil

----------Henrike-------

Giriş sayfamızdaki haberden böyle bir kadro çıkıyor,
Soner biraz geride kalıyor,Halil'in yeri biraz sırıttı gibi ama bence güzel kadro,
oyuncularımız karakterli ve hırslı olursa 3 bacılar dahil yenilmeyecek takım yok bı lig de ama dediğim gibi karakterli ve hırslı oynarlarsa.

----------------Onur----------------

-----Celu ------Mustafa -------Bamba-------

Volkan --------------------------------Cech

-----------------Zokora-----------------

---------Soner ---------------Adrian---------

--------------------Halil --------------------

-------------------Henrique-----------------

3-2-1-2-1-1

Biraz farklı şeyler denesin.

kncyalcin
30.03.2013, 00:42
Aslında temel olarak diziliş hiçbirşey değiştirmiyor sadece oyun taktii ve hem hücumda hem de savunmada takım olarak hareket etmekle alakalı bir durum. Oyuncuların birbirlerine alan açarak oynamaları ve birbilerinin açıkları kapatma çabaları oyunun şeklini belirliyor. Malesef bizim takım durarak oynuyor, hem hücumda hem de savunma da bu yzden ne hücum edebiliyoruz ne de savunma yapabiliyoruz..

Hürgün Aygün
30.03.2013, 01:06
Mağlubiyet sonrasını düşünmek bile istemiyorum.:(

kayseriliyiz
30.03.2013, 02:02
Sezonun en önemli maçi

Furkan Özdem
30.03.2013, 02:23
Sezonun en önemli maçi

Haftaya da Akhisarla oynayacağız. Sonra ordu... Aslında geriye kalan her maçımız "sezonun en önemli maçı".

vampir
30.03.2013, 02:36
gerizekalı hoca alanzinhoyu oynat alanzinhoyu delirteme bizi yakarız bu şehri de takımıda deliricem yaa bu takımın skor yapan gol pası veren adam eksilten en yetenekli futbolcusu alanzinhodur tüm hocalarda takar niyee preess yapmıyorumuş lan press yapanlarla kümeye kadar geldiniz 3 ouan başarılar iyi futbol yetenekli iyi futbolcularla oynanır ve kazanılır preessinizi yiyim sizin bunlar ztaen presss te yapmaz ruh yok bunlarda trabzonlular hariç paraya tapmış bunlar trabzonspor umurlarında bile değil yenemessek cehennneme herkes hazır olsun sizin anlayacağınız ancak sadece zopadır parada primde taraftar desteğide işe yaramıyor

unyeli_ts_82
30.03.2013, 02:59
Bu maçta 3-5-2 denenmeli...Futbolcuları ve teknik direktörü değiştiremeyeceğimize göre sistemi değiştirmeliyiz

unyeli_ts_82
30.03.2013, 03:23
-----onur----

---bamba--mustafa--giray

---celu--zokora--soner--cech

----------adrian-------------

---henrike-------halil

bu onbir ile başlarsak kazanırız diye düşünüyorum.

Gundo
30.03.2013, 04:06
Yensekte yenilsekte hic bir sey fark etmez. Artik alistik. Maglubiyet aliyoruz, herkes yani Trabzonsporun yenilmesi normalmis gibi konusuyor. Her macta alacagimiza inanirim. Ama neden bu sefer oyle bir inanc yok. Birakmadilar cunku. Ama insallah yanilirim. Tahminim, berabere biter.

Birde kimse galibiyet alirsak duzeliriz, seri yapariz, su olur, bu olur demesin. Hic bir sey olmuyor. Galibiyet aliyoruz, sonraki hafta yine sahadan siliniyoruz.

Bu sezonu artik boyle bitirecegiz. Seneyede belli eder kendini takim ilk uc bes haftada. Hadi hayirlisi.

mertacar
30.03.2013, 08:10
2010-2011 sezonu şampiyonluk kupasının hakkı olduğu halde kulübe verilmediğini ileri süren Trabzonspor, birçok platformda kendisini ‘şampiyon’ ilan etmişti. Bordo-Mavililer takım otobüsünün üzerinde yer alan ve kazanılan kupaları simgeleyen amblemlere 2010-2011 kupasını da ekletmiş, internet sitesindeki haberlerde ‘şampiyon takımımız’ ifadesini kullanmaya başlamıştı. Ancak bir süre önce internet sitesindeki haberlerde, “şampiyon takımımız” yerine sadece “takımımız” ifadesi kullanılmaya başlandığı dikkat çekti.

kaan61
30.03.2013, 09:12
aslinda haklisin.ama iste forvet cok önemli.burak yilmaza bak birde henriqueye.
Sampiyonlar liginde ilerde oynarken halil kosabiliyordu,mücadele ediyordu simdi kanatta bitmis yürüyemiyor.janko bizim olmayan "sisteme" uymuyor,halilin pili bitti,henrique güresci.bu macta olcanda yok.kim atacak golü cok merak ediyorum.

gol yemezsek 0 - 0 biter...

Mustafa ÖZDEMİR
30.03.2013, 09:57
gümbürtüye gitmemek için kazanmak lazım...

Doğukan Uçan
30.03.2013, 10:17
gol yemezsek 0 - 0 biter...

http://inciswf.com/1298832300.swf

asilhamsi
30.03.2013, 10:19

tartışmasız oldugu kesin böyle bir öngörüyü tartısmaya bile gerek yok.

haymatloshan
30.03.2013, 10:29
Büyük ihtimalle,teknik adamın ve yönetimin son maçı olacaktır.Bizim takım şu haliyle hiçbir maça motive olarak çıkamıyor,gol atınca da yiyince de dağılıyor,kaldıki mücadele edecek güçleri dahi yokken,kupadan elediğin Antalya'yı yeneceğini düşünüyorsan hayalcilikten öteye gidemezsin.Beraberlik alıp 1 hafta daha can çekişmektense yenilelim ve bu adamlar defolup gitsinler.İliğini kuruttular,transfer başlığında paylaşılan ekonomik göstergeler işimizin hiç doğru gitmediğini gösteriyor.

Helvacı61
30.03.2013, 10:33
trabzonspor camiası maçlara gereğinden fazla anlam yüklemeye başladı..sıradan bir maça bu kadar anlam yüklemek bence yanlış hiçkimse üstüne düşen görevi yapmadığı için çenesine vuruyor...beni asıl endişelendiren budur..yoksa trabzonsporun oyuncu kadrosu antalyayı iyi bir mücadele ile zaten yener yenmekle kalmaz dağıtır...kendimizi gererek kazandımız bir maç hatırlamıyorum...

61trabzonomer
30.03.2013, 10:34
tam kırılma noktası yada toparlanma,ulan 15 gün aradan ddolayımı yoksa maçın öneminden dolayımıdır nedir bilinmez çabucak gelsin maç saati istiyorum.

Mellih
30.03.2013, 10:57
kazanmalıyız, aksinde olacakları düşünemiyorum bile

cakalkerem
30.03.2013, 11:10
aksinde birşey olmayacak

OFLU
30.03.2013, 11:18
Kazanmaktan başka çare kalmadı, gerçi kaç haftadır aynı şeyi söylüyoruz fakat değişen hiç bir şey yok. Futbolcuların kafasındakilerle bizim hissettiklerimiz arasında en ufak bir kesişme noktası yok ne yazık ki. Kaybedersek düşeceğimizi düşünüyorum.

yatmaztara
30.03.2013, 11:49
http://www.fanatik.com.tr/sampiyon-kaldirildi_3_Detail_35_304808.htm hemen bi açıklama gerek. zaten şampiyonluğumuz belli, bunu daha fazla yazmaya gerek yoktu.o yüzden yazmıyoruz, anlamayan kalmadı zaten gibi birşey yazılabilir.

iso_4939
30.03.2013, 11:56
satılmıs fanatıgın haberıne guzel yorumladım..sessız kalmayın arkadaslar.

Berke6198
30.03.2013, 12:30
http://www.fanatik.com.tr/sampiyon-kaldirildi_3_Detail_35_304808.htm hemen bi açıklama gerek. zaten şampiyonluğumuz belli, bunu daha fazla yazmaya gerek yoktu.o yüzden yazmıyoruz, anlamayan kalmadı zaten gibi birşey yazılabilir.

Bizim her türlü açığımızı yakalamaya çalışıyorlar. Şeref yoksunları.

sametaydin
30.03.2013, 12:37
Döve döve bu maç alınmalı.

Nihat Güneş
30.03.2013, 12:40
Taraftarın Volkan'dan ümidi kestiği maç olur... Olcan'ın olmaması büyük avantaj.

Hamle için topu ayağına bekleyen stoper! Yumlu kesinlikle oynamamalı. Yine eldekilerin en iyisi Giray Bamba ikilisi.

Yavuz Bektaş
30.03.2013, 12:46
olcan ve serkansız bir maç nasıl da özlemişim inşallah kazanırız

ahamitokutan
30.03.2013, 12:47
bugun basket maçı var başlık genelden taşınmış.nedenini bilen varsa bi yönetici açıklayabilir mi?

Muhammed Ayaz
30.03.2013, 12:51
.................................................. ...onur........................................... ..........
............zeki..................giray........... .........bamba..............cech.................. ..
.................................soner............ ....zokora........................................ .......
..............volkan.............................. ...........................yasin.................. .......
............................................adrian .................................................. ..........
.............................................henri que............................................... ........

bence bu kadro ile çıkar tolunay hoca

unyeli_ts_82
30.03.2013, 14:14
Bu maçta alınacak olumsuz bir sonuca taraftar okkalı bir tepki koymalı...Futbolcular, yönetim ve teknik heyet protesto edilmelidir. Trabzonspor ulan bu boru mu?

Mert'
30.03.2013, 14:19
Volkan Şen'den birşey olmaz yine pek birşey beklemeyin dün de Uğur Melekeyi dinledim Volkan büyük takımda oynayamaz diyordu

Tarık Talsık
30.03.2013, 14:46
;1918981059']Volkan Şen'den birşey olmaz yine pek birşey beklemeyin dün de Uğur Melekeyi dinledim Volkan büyük takımda oynayamaz diyordu

Uğur Meleke söyleyince kesin bi yargıya vardık haklısın.Bende sana şunu söyleyeyim geçen gün lig tvde Uğur Meleke;Gökhan Zan çok beğendiğim bir futbolcu dedi...

Volkan Şen bizim 30 yıla yaklaşan şampiyonluk hasretini Bursaspor gibi bi takımda yaşayan ve o sezonki takımı 4-5 kişi ile birlikte sırtlayan isimdi siz hala İstanbul basının martavallarını dinlemeye devam edin.

ibrahim
30.03.2013, 15:02
Gün ve saat apaçık göstermiyormu planlanan şeyi?

Bu maçtan mümkünatı yok 3 puan alamayız...

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Mert'
30.03.2013, 15:29
Uğur Meleke söyleyince kesin bi yargıya vardık haklısın.Bende sana şunu söyleyeyim geçen gün lig tvde Uğur Meleke;Gökhan Zan çok beğendiğim bir futbolcu dedi...

Volkan Şen bizim 30 yıla yaklaşan şampiyonluk hasretini Bursaspor gibi bi takımda yaşayan ve o sezonki takımı 4-5 kişi ile birlikte sırtlayan isimdi siz hala İstanbul basının martavallarını dinlemeye devam edin.

Umarim utandırır beni ne diyim

Nihat Güneş
30.03.2013, 15:47
Volkan Şen i özetlerden izlersek evet Bursayı tek başına şampiyon yaptı deriz ha bir de göz var nizam var deler ya , üstüste 3 maç izleyen bi halt olmayacağını anlar ama ben yine de anlayamayanlar için bi kaç istatistik vereyim...

Bursaspor 2007-2008 25 maç 2 gol 4 asist
Bursaspor 2008-2009 25 maç 1 gol 6 asist
Bursaspor 2009-2010 27 maç 6 gol 5 asist hani şu Şampiyon yaptığı sezon
Bursapsor 2010-2011 27 maç 2 gol 3 asist (MAçların yarısından fazlası yedek)

Bu gol asist istatistiklerinin bu kadar az olmasının ve son senesinde Bursa da şampiyon oldukları sezon yedek başladığı maç sayısının fazla olmasının sebebi 90 dakika dikkatle izlerseniz kolaylıkla anlaşılıyor aslında, inanılmaz bencil sürekli hakemlerle didişen ve sürekli sakatlanan bir oyuncu, Bursa taraftarının son senesinde en sevmediği oyuncu açık ara...Yani az biraz futbol izleyen adamın Uğur Melekymi neymiş dinlemesine gerek yok, alınırken de söylemiştim tarihimizin an yağlı kazıklarından birisidir. Geçmiş olsun, yarın oynarsa canlı canlı izlersiniz...

Tarık Talsık
30.03.2013, 16:36
Volkan Şen i özetlerden izlersek evet Bursayı tek başına şampiyon yaptı deriz ha bir de göz var nizam var deler ya , üstüste 3 maç izleyen bi halt olmayacağını anlar ama ben yine de anlayamayanlar için bi kaç istatistik vereyim...

Bursaspor 2007-2008 25 maç 2 gol 4 asist
Bursaspor 2008-2009 25 maç 1 gol 6 asist
Bursaspor 2009-2010 27 maç 6 gol 5 asist hani şu Şampiyon yaptığı sezon
Bursapsor 2010-2011 27 maç 2 gol 3 asist (MAçların yarısından fazlası yedek)

Bu gol asist istatistiklerinin bu kadar az olmasının ve son senesinde Bursa da şampiyon oldukları sezon yedek başladığı maç sayısının fazla olmasının sebebi 90 dakika dikkatle izlerseniz kolaylıkla anlaşılıyor aslında, inanılmaz bencil sürekli hakemlerle didişen ve sürekli sakatlanan bir oyuncu, Bursa taraftarının son senesinde en sevmediği oyuncu açık ara...Yani az biraz futbol izleyen adamın Uğur Melekymi neymiş dinlemesine gerek yok, alınırken de söylemiştim tarihimizin an yağlı kazıklarından birisidir. Geçmiş olsun, yarın oynarsa canlı canlı izlersiniz...

Senin maç izlediğini bile düşünmüyorum.Volkan son senesinde sakatlıklar ve Ertugrul Sağlamla uğraştı.Ayrıca 6 gol 7 asist yapmıştır burda ayak yapmanın alemi yok.27 maçta 6 gol 7 asist bence muazzamdır...

Önce istatistik verilerini doğru vermelisin,bu adam bunları yaptığı sene 22 yaşındaydı Bursa'da ayağına topu alınca korkulan 3 adamdan biriydi.(Ozan ve Batalla ile birlikte)

Delici ve çizgiye inerek ortalarıyla şampiyonlukta büyük katkı sağladı.Diğer bi öngörün olan taraftarın en nefret ettiği oyuncuydu sözüne gelelim, hic Bursada yaşadın mı bilmiyorum ama ben çok zamanımı geçirdim Bursa'dan her giden adam stada başka takıml geldiğinde tepki görmüştür en son oynadığımız maça bi bak istersen Volkan'a ne derece tepki verildi...

Şu an bir çok Bursasporlu arkadaşım Volkan ve Ergiç'i göndermesinin çok büyük hata olduğu görüşünde Ertuğrul Sağlam için burda bol keseden sallamakla bitmiyor iş.

Son olarak 22 yaşında şampiyon olmuş takımda 27 maçda 6 gol 7 asist yapan bir Türk futbolcusu göster seninde futbol izleyiş ve anlayış tarzını görelim..

Hamza Milet
30.03.2013, 16:54
Gaziantepspor 2-0 eskisehir

ilk yari sonucu

ophius
30.03.2013, 17:06
Gaziantepspor 2-0 eskisehir

ilk yari sonucu

valla baktıkça moralim bozuluyor bu skorlara lanet olsun ya

Ustaalioğlu
30.03.2013, 17:12
Antep yeniyor, ligin en kötü takımları bile maç kazanabiliyor, birtek biz maç kazanamıyoruz...

[KAPLAN]
30.03.2013, 17:27
Senin maç izlediğini bile düşünmüyorum.Volkan son senesinde sakatlıklar ve Ertugrul Sağlamla uğraştı.Ayrıca 6 gol 7 asist yapmıştır burda ayak yapmanın alemi yok.27 maçta 6 gol 7 asist bence muazzamdır...

Önce istatistik verilerini doğru vermelisin,bu adam bunları yaptığı sene 22 yaşındaydı Bursa'da ayağına topu alınca korkulan 3 adamdan biriydi.(Ozan ve Batalla ile birlikte)

Delici ve çizgiye inerek ortalarıyla şampiyonlukta büyük katkı sağladı.Diğer bi öngörün olan taraftarın en nefret ettiği oyuncuydu sözüne gelelim, hic Bursada yaşadın mı bilmiyorum ama ben çok zamanımı geçirdim Bursa'dan her giden adam stada başka takıml geldiğinde tepki görmüştür en son oynadığımız maça bi bak istersen Volkan'a ne derece tepki verildi...

Şu an bir çok Bursasporlu arkadaşım Volkan ve Ergiç'i göndermesinin çok büyük hata olduğu görüşünde Ertuğrul Sağlam için burda bol keseden sallamakla bitmiyor iş.

Son olarak 22 yaşında şampiyon olmuş takımda 27 maçda 6 gol 7 asist yapan bir Türk futbolcusu göster seninde futbol izleyiş ve anlayış tarzını görelim..

Volkan bizim takıma yaramadı, yaramayacak da. Ne yazık ki şişirilmiş futbolcu örneğine en iyi uyan adamlardan biri.

haymatloshan
30.03.2013, 17:54
Düşecek takımlar arasında gösterilen Antep Eskişehir'i yendi,Ordu'da galip gelirse şaşırmamak gerek.Ligin en karaktersiz futbolunu biz oynuyoruz.Bakalım bu hafta kimlere sarılacak teknik direktör.

Tahir61
30.03.2013, 18:00
eskişehir düşme hattında :)

Ömer Sak
30.03.2013, 18:02
eskişehir düşme hattında :)

5 Puan üzerimizdeler insAllah yarin kazanirizda birazcikta olsa rahatlariz.

ophius
30.03.2013, 18:20
bana yine puan kaybedecez gibi geliyor hadi hayırlısı bakalım

Emre GÜRDAL
30.03.2013, 18:20
Antep kazanmiyo halil unal bulente vefa borcunu oduyo....

Erbay
30.03.2013, 18:41
Futbolcular maçın ciddiyetinin farkındalardır umarım. Olcan ve Colman'ın olmaması avantaj mı dezavantaj mı karar veremedim.

Dün abimle konuşuyoruz. Eksiklerden bahsederken; Olcan formsuz falan ama takımın en skoreri dedim. Manyak mısın oğlum diyo, Henrique var ya 4 golü var adamın diyo. Ciddi ciddi. Sanki 34353646435734 golü var dermiş gibi. Halimize bak.

Tahir61
30.03.2013, 18:43
----

hyasin61
30.03.2013, 18:56
Kazanacagız ve bence farklı bır galıbıyet olacak

Hasan YAYLI
30.03.2013, 19:24
Sivas-Ordu 1-1 berabere gidiyor...Maçta böyle sonuçlanır umarım....
Ordu kazanabilir de,sıkıntı olmaz :)

000061
30.03.2013, 19:26

:confused:

Nerde...

61trabzonomer
30.03.2013, 19:44

şimdi takım gol atamadığı için hiç olabiliritesi yok gibi,bu sene 1-0 olsun bizim olsun diyoruz hep, gol atamıyoruz çünkü

S.ÖZKAN
30.03.2013, 19:48
Sefer bizden zafer Allah tan VİRA BİSMİLLAH

hyasin61
30.03.2013, 19:58
olacak ıns oyle hıssedıyorum ,farklı bır galıbıyet alacagız ,oyuncular bu maca farklı bır anlam yukleyecekler bence bır cevap nıtelıgınde

Ömer Sak
30.03.2013, 20:11
Fark felan bekleyisinde degilim yeterki 3puan alalim nasil olursa olsun.

Bera B.
30.03.2013, 20:17
Çok sıkıntılı sonuçlar. İnşallah galip geliriz. Durum hiç iyi değil.

hyasin61
30.03.2013, 20:33
ordu attı

ensar_61
30.03.2013, 20:34
Ordu attı durum çok kritik artk.bu maçı almak farz oldu

Bera B.
30.03.2013, 20:34
Aha Ordu öne geçti. Yarın mutlaka galibiyet lazım. Sivas'ı altimiza alalım bari. Beraberlik daha iyi olurdu aslında ama.

Hasan YAYLI
30.03.2013, 20:39
Sivas-Ordu 1-1 berabere gidiyor...Maçta böyle sonuçlanır umarım....
Ordu kazanabilir de,sıkıntı olmaz :)

İstediğim olacak gibi :)

hyasin61
30.03.2013, 20:40
2-2 oldu

Hasan YAYLI
30.03.2013, 20:42
Sivas atmış yine...

Bera B.
30.03.2013, 20:43
Şükür Sivas attı.

Ömer Sak
30.03.2013, 20:46
Sivas 3-2 Ordu :D

Hasan YAYLI
30.03.2013, 20:48
Beraberlik iyiydi bee :)

Yunus Emre SEYHAN
30.03.2013, 20:50
Yarın maçı alırsak düşme hattı ile aramızda 5 puan fark olur .
Önümüzde Akhisar maçı da var. Kalan maçlara bakacak olursak Orduspor düştü diyebiliriz.
Artık Türkiye Kupası hariç önümüdeki yılın planlamasını yapabiliriz.
Mayısta kongre şart

Ilelioglu
30.03.2013, 20:55
Tamamda yarin maci alabilecekmiyiz sorun orada. :)

Ben bu ihtimali cok düsük görüyorum.

..

Mehmet Cihan Kocaman
30.03.2013, 20:58
Yarın rahat kazanıcaz.

Ilelioglu
30.03.2013, 21:05
Yarın rahat kazanıcaz.

Neye dayanarak "rahat" yaziyorsun, kadroya mi? Veya baska birseye mi?

..

Ilelioglu
30.03.2013, 21:11
Muhtemel ilk on bir su sekilde...(sporx'e göre)

http://www.footballuser.com/formations/2013/03/676310_Trabzonspor.jpg

Antalya büyük ihtimalle sol tarafimizdan gelmeyi tercih edecektir, burada Volkan'a cok büyük is düsüyor tabiki. Cech'e yardimci olmali.

Soner-Zokora-Adrian orta sahasi da biraz gücsüz kaliyor. Bütün yük Zokora'nin omuzlarinda olacak defansif anlamda.

..

Ömer Sak
30.03.2013, 21:13

..

Bizim taraftari biliyorsun her mac öncesi rahat kazaniriz diyorlar ardindan hep kaybediyoruz elbette bir gün dedikleri tutacak ardindanda ben demistim diyecekler ;)

Ilelioglu
30.03.2013, 21:14
Soner'in yerine Sapara tercihi olabilir, bu durumda Celustka yedege onun yerinede Zeki gecebilir diye düsünüyorum.

..

Mehmet Cihan Kocaman
30.03.2013, 21:16

..

Hislerime. Takıma milli maç arası yaramıştır bence. Antalya çok iyi oynamıyor. Kalan haftalarda ilk 5'i bile zorlayabiliriz.

Ilelioglu
30.03.2013, 21:20
Hislerime. Takıma milli maç arası yaramıştır bence. Antalya çok iyi oynamıyor. Kalan haftalarda ilk 5'i bile zorlayabiliriz.

Hislerin kazanariz diyor onu anliyorumda, bu "rahat" veya arka sayfalarda "garanti aliriz" ifadelerine bir anlam veremiyorum.

Antalya kötü oynayabilir, ama pozisyona girmekte zorlanmayan bir ekip, iyide kontra atak yapabilen bir ekip. Yani saldirsan dert, saldirmasan ayri bir dert.

Ayrica biz stresli, onlar rahat olan taraf. Bu mac cok zor olacak bence.

..

FC-ST-PAULI-61
30.03.2013, 21:22
Soner'in yerine Sapara tercihi olabilir, bu durumda Celustka yedege onun yerinede Zeki gecebilir diye düsünüyorum.

..
Yapma kardes sapara sonerin tirnagi olamaz.Artik sürekli oynamali Soner!
Bizim gelecegimiz Sonerdir sapara degil.Simdi bu durumda tecrübede falan kimse demesin Sonerde yanilmiyorsam 5 Senedir 1.Ligde oynuyor.

Ertan1982
30.03.2013, 21:24
Bizi bu durumlara düsürenler utansin.Zor mac olacak.gelen 3 maci alirsak gelecek sezon planlasmini yapabiliriz.

Tahir61
30.03.2013, 21:25
fenerbahçe ş.k.
TRABZONSPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
BURSASPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
AKHİSAR

ordu düştü gibi şurdan beraberlik bile çıkaramazlar

a.aker de şunları yenelim de bizim yüzümüzden düşsünler!

Ilelioglu
30.03.2013, 21:27
Yapma kardes sapara sonerin tirnagi olamaz.Artik sürekli oynamali Soner!
Bizim gelecegimiz Sonerdir sapara degil.Simdi bu durumda tecrübede falan kimse demesin Sonerde yanilmiyorsam 5 Senedir 1.Ligde oynuyor.

Yok tercübe degil, Sapara defansif anlamda daha iyi bence. Ayni sekilde ikili mücadelerde de öyle. O yönden Sapara oynasa daha iyi olur diye düsündüm, diger türlü bütün yük Zokora'nin omuzlarinda olacak.

..

FC-ST-PAULI-61
30.03.2013, 21:30
Yok tercübe degil, Sapara defansif anlamda daha iyi bence. Ayni sekilde ikili mücadelerde de öyle. O yönden Sapara oynasa daha iyi olur diye düsündüm, diger türlü bütün yük Zokora'nin omuzlarinda olacak.

..
Sapara kosamiyor bile renktas.Sadece agresif bakislari var diye yaniliyorsunuz :D
Soner inanilmaz kosuyor ve pas hatasi yapmayarak bizi rahatlatiyor.

Doğukan Uçan
30.03.2013, 23:28
Ordu , akhisar , mersin düştü .

her iddaasına girerim ?

Emirhan Makul
30.03.2013, 23:37
Ordu büyükşehir belediyesi olurken ki yaptığı gibi hileyle hurdayla yaptırsın yine bir şeyler mevcut hükümete düşmesin ligden.

Ogün'
30.03.2013, 23:37
Satılan bilet durumu ne?Stad dolar mı?

Ogün'
30.03.2013, 23:39
Ordu büyükşehir belediyesi olurken ki yaptığı gibi hileyle hurdayla yaptırsın yine bir şeyler mevcut hükümete düşmesin ligden.
O hile hurdadan çok seçim yatırımıydı.Ordunun belediye başkanı 2 dönemdir Dsp'li Seyit Torun.Bişeyler yapmak şarttı.

Emirhan Makul
30.03.2013, 23:44
O hile hurdadan çok seçim yatırımıydı.Ordunun belediye başkanı 2 dönemdir Dsp'li Seyit Torun.Bişeyler yapmak şarttı.

Demek böyle oluyor bu işler, birde takımı ligde tutsunlar bari, kim var ordunun yerine feda edilecek ?

Berkan
30.03.2013, 23:47
Kazanırız inşallah. Yenilsekde şaşırmam.

Ogün'
30.03.2013, 23:48
Demek böyle oluyor bu işler, birde takımı ligde tutsunlar bari, kim var ordunun yerine feda edilecek ?
Orduda Ordusporlu mu var?Çoğu ikilem yaşıyor hangi takımı tuttukları konusunda bu yüzden çoğu düşşe de rahatlasak modunda içten içe ama sadece Ordusporu tutanlarda var onlara saygım sonsuz.Ordu düşerse onlar için üzülürüm.Çoğunu tanıyorum çünkü.