PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aziz'imin Elinde Oyuncak

Berke6198
13.03.2013, 23:31
Aziz’imin Elinde Oyuncak

Aziz’imin elinde oyuncak olan bu medyanın Trabzonspor tarafından hiç irdelenmemesinin nedeni nedir acaba ?

Yöneticilerimiz bu kadar mı Trabzonsporlu değil ? Umudumuzu bu kadar mı kaybettik ?

Senelerdir Aziz’in ve diğer İstanbul takımlarının ellerinde dönüp dolaşan medya ve yayın kuruluşlarına taraftarlar olarak tepkimizi koyduk, ama ciddi anlamda klübümüze baktığımız zaman çok büyük bir eksiklik çektiğimizde malûmunuz.

Gazetelerde “köpekler” diye başlık atılarak bile hakarete maruz kaldığımız zamanlar, yönetimin hiç bir şey yapmadan aynı doğrultuda devam etmesi onlarca eksiklere, bir eksik daha ekliyor.

Daha medya ve diğer yayın kuruluşlarına lafını dinletemeyen, etkisi olmayan bir yönetimin şike konusunda aktif olmasını beklemek “saflık” olur.

1 seneninde üzerine yayılan bu iğrenç süreçte, herkesin gerçek kimliğinin gün yüzüne çıktığı bu süreçte, yönetimimizin ve başkanımızında kimliği gün yüzüne çıkmış durumdadır. Medyayı dengelemek konusunda bir başarıya ulaşamasak bile, bir denemeye bile yeltenmeyen yönetimin hâlâ bu klüpten ekmek yemesi, veya klübü idari anlamda yönetmesi büyük bir terbiyesizliktir.

Son zamanlarda açık açık yanlarını(taraflarını) açıklayan yayın kuruluşlarını gördük, örnek veriyorum;Fanatik,Fotomaç,Ntv,Cnn ve daha niceleri.

Aklıma gelen gazeteleri saydım, tabiiki bunlar gün geçtikçe artıyor, Trabzonspor’u karşısına alan yayın kuruluşları gün geçtikçe açığa çıkıyor.

Şikeden 1 yıl hüküm giymiş bir insanı televizyona çıkararak, akıl karıştıran ve böyle bir insana her türlü konuşma imkânı veren bir yayın kuruluşuna Trabzonspor yönetimi, başkanı neden tepkisini koymadı ? Bu süreçte olay sadece gerçek anlamda “Trabzonsporlulara” neden bırakıldı ?Bunun sebebi nedir ? Yönetimin dış etkenler konusunda iyice kontrolü kaybettiği şu senelerde, klübün içinide kaybetmeye hazır olduğu görülmekte.

İsim vermek istemiyorum ancak Trabzonsporun genç takımında, alt yapısında oynayan futbolculara baktığımız zaman tamamen Trabzonspor yapısından uzak, Trabzonsporluluktan uzak bir futbolcu nesli yetiştiğini görüyoruz. O formayı giyebilmek için canını verebilecek sporcu arkadaşlar, yetenekli çocuklar veya gençler varken, tamamen İstanbul takımlarını destekleyen zihniyetlerden bir altyapı oluşturulması büyük bir cehallettir.

Yakın zamanda emin olalım ki yönetim hem kendi içindeki hakimiyeti kaybedecek, hemde tamamen dış etkenlere kurban gidecektir. Bu süreçte büyük “Trabzonspor taraftarı”nın verdiği mücadele büyüktür. Bunun büyük bir önderi olan BordoMavi.Net’te sadece “Trabzonsporluların” oluşturduğu bir topluluktur... bir nevi Trabzonsporun sivil toplum örgütü gibi diyebiliriz.

Trabzonspor yönetiminin son yıllarda kaybettiği ne varsa şu anda taraftarımızın koruması altında, bu konuda taraftarlarımızdan sabır istiyoruz, emek istiyoruz, çaba istiyoruz. Trabzonsporun hiç bir türlü açıkta ve sahipsiz kalmadığını göstermek istiyoruz ki, son zamanlarda başardığımız onca işler varken, bu işi yarıda bırakmak büyük bir aptallık olur. Bu kadar gelmişken, fırsatçı “seyircilere” ortalığı bırakmamak gerekmektedir.

Aziz’in iyice oyuncağı haline gelen Trabzonspor yönetimi ve Türkiye’nin, sahipsiz kalmadığını bilemelerini isteriz.

Saygılarımı sunarım...

murat şahin
13.03.2013, 23:56
http://www.youtube.com/watch?v=6HzBGSeY_wo

Berke6198
14.03.2013, 00:00
http://www.youtube.com/watch?v=6HzBGSeY_wo

Tebrik ediyorum gerçekten Sadri Şener'i :) süper yapmış :) Ne demek istediğimi anlamışsınızdır umarım, iyi akşamlar :)

Yiğit Gayretli
14.03.2013, 00:32
Yönetimden umudu kestik. Maalesef bu mücadele tüm yüküyle gönüllüsü ve tarafı olanların omzuna bindirildi. He biz şikayetçi miyiz? Hayır. Ama en azından sorumluluk bilinciyle çalışan yöneticiler istiyoruz. Atması gereken her adımı taraftarının zorlamasıyla atan bir yönetim, sürecin bize dayattığı mücadeleden daha çok yoruyor maalesef.

Eline sağlık karındaş.