PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Revizyon: Kim Gitsin Kim Kalsın ?

Bayundur Han
13.03.2013, 18:50
Para varmi, alan/satan varmi demeden soyle bir revizyon yapalim dedik.

Bence:

kisadan:

Kalsin:

Abdullah Karmil
Adrian Mierzejewski
Alim Öztürk
Emre Güral
Halil Altıntop
Marek Cech
Marek Sapara
Mustafa Yumlu
Olcan Adın
Onur Recep Kıvrak
Remzi Giray Kaçar
Serkan Balcı
Soner Aydoğdu
Souleman Bamba
Tolga Zengin
Uğur Dündar
Zeki Ayvaz
Zeki Yavru

Satilsin:

Satilsin:

Alan Carlos Gomes da Costa (Alanzinho)
Aykut Akgün
Déguy Alain Didier Zokora
Emerson Da Conceiçao
Gustavo Colman
Marc Janko
Ondrej Celustka
Paulo Henrique Carneiro Filho
Yasin Öztekin
Volkan Şen

ibrahim
13.03.2013, 18:59
Önce senin avatardan baslasak? :)

kopeli
13.03.2013, 19:04
Su an icin hicbir oyuncumuz para etmez.

Alika87
13.03.2013, 19:04
yani diyorsun, olmayan paramizi tazminatlara ödeyelim. bir oyuncuyu göndermek o kadar kolay degil.

Bayundur Han
13.03.2013, 19:07
yani diyorsun, olmayan paramizi tazminatlara ödeyelim. bir oyuncuyu göndermek o kadar kolay degil.

Bir aralar bu durumlardan daha kotu durumdaydik. Bilmiyorum hatirliyormusun. O zamanlar Ozkan Sumer geldi Brezilyadan falan futbolcu buldu topladi duzeltti. Bazen kullerimizden yeniden bitmek gerekiyor. Bu futbolcularin kalmasi Trabzona hayir getirmez. Sadri Sener isin icine etmistir. Gidip Janko mankoya 6 milyon verip isin icine etmistir. Satilabiliniyorsa satilsin diyorum. Satamiyorsak mecbur idare edecegiz.

Ömer Faruk61
13.03.2013, 19:08
Sapara,Cech,Halil Kalıyor?

Alanzinho,Celutska gönderiliyor neden?

omondoles
Tolga kalsın.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Bayundur Han
Önce senin avatardan baslasak? :)

Ben Trabzonda gol kralli ve sampiyon Burak'i avatara aldim:P

Bayundur Han
13.03.2013, 19:12
Sapara,Cech,Halil Kalıyor?

Alanzinho,Celutska gönderiliyor neden?

Alanzinho senede bir kac mac oynayip idare ediyor. Bazi maclarda varmi yokmu belli degil. Onunla kiyaslarsan Sapara kendi Milli takiminda catir patir oynuyor.
Cech ayri konu. Gitmesini cok isterim. Ama sol arkaya yillardir adam alamiyoruz simdimi bulacagiz? En azindan orayi idare ediyor.
Halil iyi bir alternatif olarak kalsin. Yorulan defanslara pres yapar.
Celutska dersen iyi futbolcu ama bu adamin mevkii ne? Hala anlamis degilim. Bir sol bir sag. Oyle olmaz. Defans dersen o zaman Giray, Bamba Mustafa ne olacak? Solun alternatifi diyorsan bence oraya genc turk bulunmasi gerek. Baska belki Zokoranin isini yapar.

Murat'
13.03.2013, 19:16
Kamlası gerekenleri yazalım daha kolay olsun.

Tolga Zengin
Giray Kaçar
Mustafa Yumlu
Abdullah Karmil
Celutska
Emre Güral
Alim Öztürk
Uğur Dündar
Soner
Adrian

Gerisini hiç düşünmeden yollayın gitsin.

Hüseyin Başoğlu
13.03.2013, 19:17
Uzun bir liste olcak :)

Gitsin:Nevzat Şakar,Hasan Yener,Zokora,Adrian,Cech,Emerson,Serkan,Volkan,Yas in,Celustka,Onur,Alanzinho,Aykut,EmreGüral,Halil,C olman,Sapara,Henriqie,Giray..
Bonservis geliri en az 20 milyon euro yu bulur...Yıllık maaş olaylarınada girersek klüp büyük bir yükten kurtulur....

Gelsin:Fatih Öztürk,Göksu,Caner,Kadir,Abdülkadir,GökhanAlsan,Al perPotuk,MuhammetDemir,ErenDerdiyok,AraounaKone,Je brin,Ahmetİlhan,Sefa Yılmaz...

İddia Ediyorum klüp en az senede 10 milyon euro rahatlar....

Bud Spencer
13.03.2013, 19:21
celu kesinlikle gidecek

hem gitmek istiyor hemde almanyadan talipleri var

tolga giray yumlu haric hepsi gidebilir

kopeli
13.03.2013, 19:21
1)Kerim Frei
2)Tolga Cigerci
3)Samed Yesil
4)Alper Potuk
5)Aykut Demir
6)Serdar Aziz
7)Sadio Mané
8)Imoh Ezekiel

Bu cocuklar gelsin.

Ertan1982
13.03.2013, 19:22
celu kesinlikle gidecek

hem gitmek istiyor hemde almanyadan talipleri var

tolga giray yumlu haric hepsi gidebilir

fazla bonservis gelmez.En fazla 2 mio.O da az bana göre Celu gibi defans allroundaya.

cakalkerem
13.03.2013, 19:24
Kalacaklar;

Onur
Tolga
Giray,
Adrian,
Soner,
Janko
Bamba
Celutska
Alan

gerisi hikaye

Berke6198
13.03.2013, 19:24
Bu topa hiç girmeyeceğim, o kadar çok düşündüğüm şey var ki...

İlker Yazıcıoğlu
13.03.2013, 19:27
Adem ,Alan için nasıl gitsin dersin anlamıyorum?
Adrian'la birlikte kalması gereken tek yabancıdır.

marcusjava
13.03.2013, 19:29
-colman-zoko-

olcan-soner-adrian

orta sahası hiç de kötü değil. önlerine de hızlı bir forvet. ortadan delen bi takım görmek istiyorum. Kanattan kalecinin kucağına atılan toplar bizi bitirdi yemin ediyorum. İlk gitmesi gerekenler: halil, henriqe, janko ve emre güral'dır.

cerasus
13.03.2013, 19:36
Tolga, Onur, Emre ve Giray kalsin. Tek gitmesini istedigim futbolcu ise Halil. Digerleri kalsa da olur, kalmasa da olur. Gerci gitmesi gereken cok futbolcu var ama durumumuz iyi olmadigindan kalsalar da bir sey demem, Halil disinda.

alper*
13.03.2013, 19:44
Bamba, Adrian, Celutska hariç tüm yabancılar gönderilmelidir.

Ömer Faruk61
13.03.2013, 19:45
Tolga, Onur, Emre ve Giray kalsin. Tek gitmesini istedigim futbolcu ise Halil. Digerleri kalsa da olur, kalmasa da olur. Gerci gitmesi gereken cok futbolcu var ama durumumuz iyi olmadigindan kalsalar da bir sey demem, Halil disinda.

Neden Halil ?

olcay_61
13.03.2013, 20:10
kalsın : onur, tolga,giray,zeki,soner,olcan,adrian,emre
kalabilir : celutska ( her bölgenin yedeği adam)
gerisi kalmasada olur

cerasus
13.03.2013, 20:12
Neden Halil ?

Her anlamda eksisi olan bir futbolcu. Nerden baslasam ki? Hüseyin Cimsir'den sonra Halili kaldiramiyorum acikcasi. Bu kadar kabiliyetsiz, yeteneksiz, bu kadar top kaybeden, takima zarar veren baska bir futbolcu yok kadromuzda.
Her mac ama her mac 1 kisi eksik oynuyor takim eger Halil oyundaysa.

Ömer Faruk61
13.03.2013, 20:15
Her anlamda eksisi olan bir futbolcu. Nerden baslasam ki? Hüseyin Cimsir'den sonra Halili kaldiramiyorum acikcasi. Bu kadar kabiliyetsiz, yeteneksiz, bu kadar top kaybeden, takima zarar veren baska bir futbolcu yok kadromuzda.
Her mac ama her mac 1 kisi eksik oynuyor takim eger Halil oyundaysa.

Eyvallah..Sadece Halil yazınca başka bir neden mi var diye düşündüm.. :)

okan6161
13.03.2013, 20:15
kalması gerekenler
onur
tolga
giray
abdullah
soner
olcan
adrian
alanzinho ( yabancı olarak kesinlikle kalmalı )
celutska
volkan
zeki
emre

inception61
13.03.2013, 20:16
TRABZONSPOR:satılsın
1461TRABZON:ALINSIN

FC-ST-PAULI-61
13.03.2013, 20:21
Onur,Soner,Bamba,Zokora,Zeki,Emre,Volkan kalsin benim istegim bu.

Henrique ve Yasin kovulsun.

Halil,sapara,alan,,emerson,cech,Janko,serkan satilmali.

Diger Oyuncular satilsada olur kalsada olur.

Gelecek Oyuncularda hem kaliteli olsun hem ruhsuz olmasin mümkünse.

Muhalif
13.03.2013, 20:28
Tüm yabancılarla yollar ayrılabilir. Hatta ayrılmalıdır bence. Kalması gerektiğini düşündüklerimi yazayım daha kısa olsun.

Tolga-Onur-Karmil-Giray-Mustafa-Zeki-Olcan-Soner-Emre.

Gerisine ne bonservis verilirse hemen verilmeli.

Harun_ayar_ts
13.03.2013, 20:30
kalması gerekenler : alınmasını istedigim oyuncular : mehmet ekici - Beñat Etxebarria -alper potuk - veysel sarı -

onur
tolga
zeki yavru
mustafa yumlu
karmil
alim öztürk
giray
ugur dündar
soner
adrian (süpheli )
olcan
emre güral

umut22
13.03.2013, 20:35
onur
tolga

içimden başka yazmak gelmiyor nedense.

Emirhan Çorumlu
13.03.2013, 21:12
Kalsin:
Onur
Tolga
Karmil
Bamba
Giray
Celustka
Zeki
Zokora (Iyi bir Teklif gelirse kesin gitmeli ama)
Soner
Colman (Toparlarsa kalsin yoksa iyi bir Teklifte Zokora gibi satilsin)
Adrian
Olcan
Volkan (Toparlarsa ve oynarsa kalsin yoksa hep sakat olacaksa gönderilsin)
Emre Güral
A.Öztürk (1461'e gönderilsin)
U.Dündar (1461'e gönderilsin)
U.Sonay (1461'e gönderilsin)

Bence gerisi gönderilsin... 1461' den alinacak epey Oyuncu var bence... En azindan yukardaki 3 Oyuncu oraya kiralanmali... Alim, Ugur ve Ufuk...

Gelsin:
Fatih (1461)
Cok kaliteli bir Stoper
Göksu (1461)
1-2 kaliteli Sol Bek
Orhan Gülle
Alper Potuk/Okay Yokuslu
Zokora gidecek olursa Wanyama yada Kara tarzi bir Oyuncu
Jebrin (1461)
Yusuf (1461)
Volkan gidecek olursa 2 Sag Kanat... Ahmet Ilhan ve Djalma olabilir...
Muhammet Demir
Eneramo (bedava)
Emenike veyahut Bony Tarzinda bir kaliteli Golcü

antagonist
13.03.2013, 21:14
Tüm yabancılarla yollar ayrılabilir. Hatta ayrılmalıdır bence. Kalması gerektiğini düşündüklerimi yazayım daha kısa olsun.

Tolga-Onur-Karmil-Giray-Mustafa-Zeki-Olcan-Soner-Emre.

Gerisine ne bonservis verilirse hemen verilmeli.

Olcan?

Gökhan Topsakal
13.03.2013, 21:18
FM 2013 de bile ilk kez bu kadar zorlanıyorum...

Takımı temizlemek için resmen 2 senem gidiyo=)( fm de bile yani...)

Tolga Okumuş
13.03.2013, 21:18
Kaleciler hariç Zeki,Emre,Soner,Giray,Yumlu,Abdullah Karmil'i bırakırım.
Geri kalanlara Allah selamet versin.

unaLhso
13.03.2013, 21:19
Kalmasını istediklerim

Abdullah Karmil
Adrian Mierzejewski
Alanzinho
Ondrej Celustka
Onur Kıvrak
Giray Kaçar
Bamba
Soner Aydoğdu

Kararsız

Didier Zokora
Emre Güral
Gustavo Colman
Paulo Henrique

delikoyun
13.03.2013, 21:21
tüm yabancılar gönderilmeli
tüm avrupa taranmalı trabzon kökenli oyuncular toplanmalı 1461 deki yusuf barış mustafa göksu caner kesin alınmalı

EnjoyTheMusic
13.03.2013, 21:40
çok düşünmeye gerek yok,bu takımda kaleciler tolga ve onur hariç hiçkimse formayı hak etmiyor.gelecek sezon hepsi gönderilmeli.yerlerine 1461 oyuncuları A takıma alınmalı ve satılan parayla sıradan değil kaliteli 3-4 yabancı oyuncu alınmalı.böyle yapılırsa seneye en kötü ihtimalle 10. sonraki seneye ise şampiyonluğa oynarız.

ama bunları düşünebilecek ilerigörüşlü yöneticiler nerdeeeeee

calavera
13.03.2013, 21:52
Kalsın:
Onur, Tolga

Bamba, Giray, Yumlu

Soner, Olcan

1 senelik daha kalma hakkı verilmesi gerekenler: Colman, Zeki,

Teklif varsa satılsın, yoksa kalsın : Zokora, Celustka

Takımda görmek istemediklerim

Adrian, Henrique, Alanzinho, Sapara, Serkan, Volkan, Aykut, Janko, Halil ve kalan herkes

Alper Potuk mutlaka alınmalı, Göksu ve Yusuf gelmeli, bi de alabiliyolars Gökdeniz dönsün. Umut Hakan Balta ve engin baytara hayır demem.

Mellih
13.03.2013, 21:57
olcan gitsin.. takım disiplinden en uzak oyuncu (ama tolunay paşanın adamı)

zafercalikoglu
13.03.2013, 22:05
hala olcan,celuska,bamba kalsın dersiniz,
kalacak 3-4 tane adam var kaleciler,
giray,soner,zeki,abdullah,,

Cafer Bulur
13.03.2013, 22:08
Hepsi gitse niye gönderildi demem,o derece kizginim takima.

Cogunlugu yeni ve diri bir takim istiyorum gelecek sezon.

Onur,tolga,zeki,mustafa,giray,soner,emre güral,adrian kalabilecek futbolcular digerlerinin hepsi gidebilir.

Bülent AKBULUT61
13.03.2013, 22:10
kaleciler hariç hepsi gitsin bana kalırsa bir takımda 2 iyi kaleci fazla ama nolur nolmaz dursunlar

Erdal DİLEK
13.03.2013, 22:11
Yalan yok bende fikerimi yazmaya girdim başlığa, şöyle bir yazılanlara baktım.

2 sayfada 28 kişilik kadronun içinde hepsi gitsin hepsin kalsın yazılmış.

Bence başlık kapatılsın gitsin. . .

Cafer Bulur
13.03.2013, 22:13
kaleciler hariç hepsi gitsin bana kalırsa bir takımda 2 iyi kaleci fazla ama nolur nolmaz dursunlar

Onur u avrupada bir takima satabilsek iyi olur,bu sekilde olasi transfer harcamalarinin bir bölümü kapatilmis olur.

vyno
13.03.2013, 22:14
Kaleciler ve yabancılardan alanzinyo adriyan bambayı bırakırım kalanına yol veririm sivastan ermanı ayrıca özer hurmacıyı ve umutu geri alırım Gurbetçi genç yeteneklerle sağlam sözleşmeler yapma yoluna giderim başka da yabancya gerek yok.

Bülent AKBULUT61
13.03.2013, 22:15
Onur u avrupada bir takima satabilsek iyi olur,bu sekilde olasi transfer harcamalarinin bir bölümü kapatilmis olur.

Avrupa olacaksa bende senin gibi düşünuyorum Cafer

arifberkay
13.03.2013, 22:53
Hasan yener nevzat şakar dan başlayalım...

Bayundur Han
14.03.2013, 00:13
Adem ,Alan için nasıl gitsin dersin anlamıyorum?
Adrian'la birlikte kalması gereken tek yabancıdır.

Alanzinho bir Jaja veya bir Adrian degil. Alanzinhoyu Senol Gunes ve Tolunay hoca hep alternatif olarak kullaniyorlar/kullandilar. Yedekten girecek maca hava getirecek. Ilk onbirde basladigi maclarda dogru durust oynuyamiyor. Bu adami biz alirken sol kanadin ilaci olarak aldik. Trabzonda solda dogru durust oynadigini hatirlamiyorum. Alanzinho boydan falan yascada genc saniliyor. Alanzinho 30 yasinda arkadaslar. Seneye 31. Yedekte duracaksa gitsin. Eger ilk onbirde oynayacaksa kalsin. Ama yedekte 30 yasindaki yabanci futbolcu niye duracak? Ben anlam veremiyorum. Pivot santroforun olur durur yedekte mac kilitlendiginde oynatirsin. Genc hizli oyuncun olur durur yedekte kontra futbola donunce sokarsin. Ha Alanzinhoda yapabilir bunu ama bana gore o is icin Emre Gural gibi oyuncu yeterli.

Bayundur Han
14.03.2013, 00:17
Kalsin:
Onur
Tolga
Karmil
Bamba
Giray
Celustka
Zeki
Zokora (Iyi bir Teklif gelirse kesin gitmeli ama)
Soner
Colman (Toparlarsa kalsin yoksa iyi bir Teklifte Zokora gibi satilsin)
Adrian
Olcan
Volkan (Toparlarsa ve oynarsa kalsin yoksa hep sakat olacaksa gönderilsin)
Emre Güral
A.Öztürk (1461'e gönderilsin)
U.Dündar (1461'e gönderilsin)
U.Sonay (1461'e gönderilsin)

Bence gerisi gönderilsin... 1461' den alinacak epey Oyuncu var bence... En azindan yukardaki 3 Oyuncu oraya kiralanmali... Alim, Ugur ve Ufuk...

Gelsin:
Fatih (1461)
Cok kaliteli bir Stoper
Göksu (1461)
1-2 kaliteli Sol Bek
Orhan Gülle
Alper Potuk/Okay Yokuslu
Zokora gidecek olursa Wanyama yada Kara tarzi bir Oyuncu
Jebrin (1461)
Yusuf (1461)
Volkan gidecek olursa 2 Sag Kanat... Ahmet Ilhan ve Djalma olabilir...
Muhammet Demir
Eneramo (bedava)
Emenike veyahut Bony Tarzinda bir kaliteli Golcü

Galatasaray aliyormus Alper Potuk'u. Su Bony super futbolcuda Vitesse birakmaz ucuza. Oyle bir adam lazim ama Trabzona Janko cok yanlis transfer oldu.

matalar
14.03.2013, 00:20
KALECİLER İLE SERKAN,GİRAY,OLCAN,SONER KALSIN.
YASİN,HENRİ,VOLKAN,EMERSON,COLMAN,sapara GÖNDERİLMELİ.
alanzinho adrian yedek olarak saklanabilir.diğerleri gitsede kalsada birşey farketmez.

oflukaan
14.03.2013, 00:29
Serkan
cech
emerson
janko
henrique
gitsin

onur
tolga
giray
bamba
zeki
kalsın

Oğuzhan Fidan
14.03.2013, 00:32
tolga kesinlikle satılmamalı.. ben çıkan haberlerin asparagas olduğunu düşünüyorum.2 kaleci fazla değil ihtiyactır

Oğuzhan Fidan
14.03.2013, 00:36
yabancılardan kalmasını istediklerim ve kesin kalacak olanlar. alanzinho , adrian , celutska , henrique.(colmanın artık faydalı olacağını düşünmüyorum) diğer tüm yabancıları göndermek lazım

Yiğit Gayretli
14.03.2013, 00:37
Revizyon "gitsin-kalsın" diye dümdüz yapılırsa sadece birileri gidip gelmiş olur.

Mühim olan sistemdir. Bir sistem dahilinde şu an en işe yaramaz futbolcu bile önemli bir yere sahip olabilir.

Öncelikle "bu takım ne oynacak ve o sistemin ihtiyaçları nedir?" soruları cevaplandırılmalı ve mantıklı bir planlama yapılmalıdır.

TS-FAN
14.03.2013, 01:55
Kim gitsin yerine kim kalsın daha doğru..
Zira takımda oynayabilecek futbolcu sayısı bir elin parmakları kadar.

Yaşar
14.03.2013, 01:55
Cech, Zokora, Janko, Sapara, Emerson ve Colman gitmesi gereken yabancılar...
Adrian, Bamba, Celustka, Alanzinho ve Henrique ise kalması gereken yabancılar...
Forvete yisyiri bir zenci alınmalı...
Bir yabancı stoper daha alınabilir(Kolou Toure gibi)

Yerlilerden ise Aykut Akgün, Yasin Öztekin, Halil Altıntop, Serkan gönderilmeli...
Sefa Yılmaz, Adem Büyük gibi yerliler kesinlikle alınmalı...
Cenk Tosun da forvete alternatif olarak alınabilir...
1461'den Göksu, Gökhan Alsan, Yusuf Erdoğan, Abdulkadir alınmalıdır...
Ortasahada Zokora ve Colman'ı gönderdiğimiz için o bölgeye adam yiyecek tarzda bir zenci(mümkünse Fransa liginden) ve sol beke iyi bir yerli oyuncu almalıyız...

:::::::::::::::::::::::::::Onur(Tolga):::::::::::: :::::::::::::
Zeki(Göksu):::::::::Toure(Giray)::::::::Bamba(Must afa):::::::::Solbek(Celustka)
:::::::::::::::::Adam yiyen zenci(Abdulkadir)::.:::::::Soner(Gökhan Alsan)
Volkan Şen(Sefa Yılmaz)::::::::::::::::Adrian(ALanzinho)(Adem Büyük)::::::::::::Yusuf Erdoğan(Olcan)
:::::::::::::::::::::::::::::::::Yisyiri Zenci(Cenk Tosun)(Henrique)(Emre Güral):::::::::::::::::::

Emirhan Çorumlu
14.03.2013, 02:07
Alanzinho bir Jaja veya bir Adrian degil. Alanzinhoyu Senol Gunes ve Tolunay hoca hep alternatif olarak kullaniyorlar/kullandilar. Yedekten girecek maca hava getirecek. Ilk onbirde basladigi maclarda dogru durust oynuyamiyor. Bu adami biz alirken sol kanadin ilaci olarak aldik. Trabzonda solda dogru durust oynadigini hatirlamiyorum. Alanzinho boydan falan yascada genc saniliyor. Alanzinho 30 yasinda arkadaslar. Seneye 31. Yedekte duracaksa gitsin. Eger ilk onbirde oynayacaksa kalsin. Ama yedekte 30 yasindaki yabanci futbolcu niye duracak? Ben anlam veremiyorum. Pivot santroforun olur durur yedekte mac kilitlendiginde oynatirsin. Genc hizli oyuncun olur durur yedekte kontra futbola donunce sokarsin. Ha Alanzinhoda yapabilir bunu ama bana gore o is icin Emre Gural gibi oyuncu yeterli.

Bence ilk 11 de oynatmaz Hoca kolay kolay... O yüzden gönderilmeli bence... Yedek olduktan sonra Jebrin' de oynar...

GencZonguldak
14.03.2013, 03:10
halil, henrique, janko, serkan, emerson, cech kesin gitsin.

kaliteli bir takım kurulursa volkan sağ kanat olcan sol kanatta iş yapar. adrian, sapara ve colmana da inancım tam. sonuçta yetenekli futbolcular. sadece işlenmeyi bekliyorlar.

ileriye de kaliteli bir forvet ve muhammet demir oynasa yedekeleri de emre güral olsa süper olur.

aslında önümüzdeki maçları da colman,sapara,adrian orta sahası olcan, volkan, emre güral hücum hattıyla adam gibi oynasak çok rahat maçlar kazanırız ama takımda ruh kalmamış.

en önemli transferimiz yine takım ruhu olacak anlaşılan.

Serdar A
14.03.2013, 07:51
Revizyon "gitsin-kalsın" diye dümdüz yapılırsa sadece birileri gidip gelmiş olur.

Mühim olan sistemdir. Bir sistem dahilinde şu an en işe yaramaz futbolcu bile önemli bir yere sahip olabilir.

Öncelikle "bu takım ne oynacak ve o sistemin ihtiyaçları nedir?" soruları cevaplandırılmalı ve mantıklı bir planlama yapılmalıdır.

Bravo .
Bu mesaj dışında okuduklarımın çoğu , fantaziden ibaret .

Ha illaki kim gitsin sorusuna cevap mı aranıyor ...
Takımın en değerli futbolcusu büyük ihtimalle yolcu mesela , hem de bir istanbul klübüne .
Altyapıdan savrulan gençleri geri kazanmayı başaran , bu açıdan Trabzon futbolunun başına gelen en güzel şey Mustafa hoca da gidici mesela ...
Takımı ile birlikte .

Neyin hesabını yapıyorsunuz anlamıyorum .
Henrike imiş , Halil imiş.
Geçin bu işleri ...

Travelair
14.03.2013, 08:08
Her yönüyle kaliteli futbolculara ihtiyacımız var ki takım ayağa kalksın. Ayağa kalkarsa taraftar da kalkar, camia da

gudoz81
14.03.2013, 09:00
önce bi sistem gelseydi neyin gideceğini daha kolay bulurduk

Bayundur Han
14.03.2013, 11:51
Bravo .

Takımın en değerli futbolcusu büyük ihtimalle yolcu mesela , hem de bir istanbul klübüne .
Altyapıdan savrulan gençleri geri kazanmayı başaran , bu açıdan Trabzon futbolunun başına gelen en güzel şey Mustafa hoca da gidici mesela ...
Takımı ile birlikte .

Geçin bu işleri ...

Sistem onemli bunu kimse inkar etmiyorki? Alt yapidan futbolcu cikmasi gerek, alt yapiya onem verilmesi gerek. Ama suan bir "sistem" var sahada. Bu sisteme gore bakiyoruz. Kadronu genis tutunca degisik sistemlerde oynatabilirsin. Suanki kadroda o genislik var ama futbolcularin bircogu vasat. Sistem diyerekten klişe islerede girmeye gerek yok. Yoksa bizde deriz: Yonetim onemli, yonetimin bir planlama yapmasi gerek, scoutlar bakip almasi gerek, bu takimda arkadasligi saglayacak futbolcular gerek, birlik beraberlik vs.. Bunu inkar eden yok. Ama bu futbolcu grubunun yetersiz olduguda bir gercek. Bu yuzden biraz fantezi birazda realist bakisla degisimin gerektigini soyluyoruz. Ki Tolunay hocada bu degisimin ilk sinyallerini verdi; Janko, Emerson ve yeni gelen gencler.

Taner Uykuçeken
14.03.2013, 11:55
Sadri Şener Mayıs ayında kongre'ye gitmezse
transfer döneminde
Onur'u geseye
Tolga'yı Beşiktaş'a
satar takımın kalesinide 1461 deki Fatih'e emanet eder

Bayundur Han
14.03.2013, 12:00
Sadri Şener Mayıs ayında kongre'ye gitmezse
transfer döneminde
Onur'u geseye
Tolga'yı Beşiktaş'a
satar takımın kalesinide 1461 deki Fatih'e emanet eder

Sadri Tolgayi ve Onuru satarsa birsey olur diyecektim ama hicbirseyde olmaz. Bi aralar Nuri Albayrak vardi yonetimi ibra edilmemisti. Ne oldu o is?

Sadrinin gitmesi gerek. Besiktas gibi yeniden yapilanmaya gecmemiz gerek. Adamlar o kadar borc icinden boyle bir takim cikardilar.

yatmaztara
14.03.2013, 12:04
off off tam aradığım başlık.
gitmesi icap edenler=Colman-sapara-adrian-cech-janko-henrique-volkan şen-yasin Onurada yurt dışından teklif gelirse 7, 8 milyon gibi satılsın.

adrianın yerine daha çok fervete dönük önemli anlarda adrian gibi kitlenmeyen soğuk kanlı, teknik birine ihtiyacımız var. adrian yedek kalınca oynayamaz gibime geliyor, o yüzden alanzinhonun kalmasından yanayım. ligin en iyi yedeği.

olcanda yufusla sol kanat için çekişir, yedek kalmayı sorun etmezse iyi bir yedek olarak kalabilir.

halilde bu senelik teklif gelmezse yedek olarak kalabilir.

zokora önde olduğumuz maçlarda oyuna girerek 3. bir orta saha olarak çok iş yapar, kalmalı. şampiyon olduğumuz yıl ceyhun gülselamla yaptığımız gibi :)

Togrul
14.03.2013, 12:09
Direk onbirde oynayacak olanlardan Onur, Tolga, Bamba, Colman, Soner, Adrian birde belki Henrike kalabilir.

Kesinlikle gitmesi gerekenler Mustafa, Giray, Serkan, Zokora, Halil, Alanzinho.

Hami KüçüKAslaN
14.03.2013, 12:27
FM 2013 de bile ilk kez bu kadar zorlanıyorum...

Takımı temizlemek için resmen 2 senem gidiyo=)( fm de bile yani...)

editör kullan

mertacar
14.03.2013, 12:30
Onu bunu bilmem ama 4 tane cok kaliteli transfer sart:
sol bek
oyun kurucu
sag acik
forvet

Samet GÜVEN
14.03.2013, 13:06
Bravo .

Takımı ile birlikte .

Geçin bu işleri ...

Takımı ile birlikte derken, 1461 satılacak galiba. Doğru mu anladım?

DURAS
14.03.2013, 13:28
şu anki kadrodan sadece tolga, onur, bamba,soner, giray ve zekiyi tutarım belki emreyi de tutarım gerisini koyveririm. 1461 den yusuf, jebrin, gökhan ve mehmeti alırım.eğer onur giderse de fatihi alırım. keşke bana sorsalar :))) ayrıca ne alpere ne cenke o kadar para verilir. makul fiyatlara ancak alınır. benim için makul fiyat alper için alanzinho ve 2 milyon avro cenk için sapara ve 1milyon avro....
alınabiliyorsa muhammed ve samed yeşilden birini alırım. çok maceraya gerek yok gohou ve lawalı alır takıma monte derim. gerisini de tolunay hoca halletsin değil mi :)))

İskender YILMAZ
14.03.2013, 13:28
Kesin kalmalı olanlar;

Onur, Zeki Yavru, Giray, Bamba, Celustka, Soner, Adrian, Olcan, Emre

Colman, Zokora, Alanzinho, Volkan, Tolga, Mustafa Yumlu, Abdullah Karmil de duruma göre..

ölümüne_1461
14.03.2013, 15:09
tolga onur emre zekı mustafa gıray bamba olcan karmıl adrıan alanzınho soner kalsın dığer hepsı satılsın...

Tayfun
15.03.2013, 09:18
Halil'i kalacak listesine yazanlara Halil para verip yorum yaptırmış heralde :)

Bayundur Han
15.03.2013, 10:40
Halil'i kalacak listesine yazanlara Halil para verip yorum yaptırmış heralde :)

Ben yedek olarak yazdim. Iyi bir yedek bide caliskanligi ile ornek olabilir.

Bayundur Han
15.03.2013, 10:46
Bu Alanzinho'nun neden kalmasini istiyorsunuz? Biri aciklayabilirmi? Bence 30 yasindaki yedek kalan bir yabanci futbolcunun takimda pek isi yok. Biri demisti Jebrinde yapar onun yaptigini.

İsa
15.03.2013, 10:50
Yıllık maliyeti bir milyonun üzerinde olan herkes gidebilir.

Yüksek maliyetli 2-3 hücüm oyuncusu dışında kalan mevkilerin tamamı orta ayarlı düşük maliyetli oyuncularla idare edilebilir...

Tayfun
15.03.2013, 10:57
Ben yedek olarak yazdim. Iyi bir yedek bide caliskanligi ile ornek olabilir.

Yedek lastik olarak bile kullanmam yolda bırakır adamı.

İsa
15.03.2013, 11:01
Alanzinho,Henrique,Janko,Halil,Olcan,Volkan

Yıllık 7-8 milyon euro kazanıp hiç bir şey üretmeyen 6 arkadaşımız.

Şunların yerinde 2 tane adam akıllı forvetimiz olsa kalan kısım Barış,Yusuf,Tiryaki ile doldurulur..

Bayundur Han
15.03.2013, 14:27
Yedek lastik olarak bile kullanmam yolda bırakır adamı.

Bir aralar Umut icinde bunlar deniliyordu ama gidince anladik degerini. Ha Halil ile Umut birmi? Degil. Bu yuzden yedek diyorum zaten. Ama dayeni bi yillik ucretine baktim 1 milyon 300 bin euro gibi ucuk bir fiyat gordum. Valla sasirdim. O kadar aldigini bilmiyordum. Adrian'in 800 bin euro aldigi takimda Halile bu para biraz ucuk gibi geliyor bana. Bu parayi aliyorsa direkt satilsin.

bu arada Baris Ozbek bile bir milyonun uzerinde aliyormus. Rezillik yav.

Barış Özbek: Galatasaray (3 Yıllık)
Bonservis Bedeli yok 2011-12 Sezonu için 1 milyon 15 bin Euro garanti ve 3 bin 125 Euro maç başı ücreti

Cihat K
15.03.2013, 14:35
giray,abdullah,cech,emerson,zokora,sapara,aykut,al anzinho,halil,henriqe,janko,yasin,volkan bunlar maliyetlerine bakılmadan elden çıkarılmalı
Yerlerrine 1461 den Yusuf,gökhan alsan,göksu kadroya dahil edilmeli
Orta sahaya 1 yabancı forvete de 2 yabancı olmak üzere 3 yabancı transfer edilmeli
Bi kaç yurt içinden yerli bi kaç tanede gurbetçi alınıp iyi bi iskelt kurulmalı

Cihat K
15.03.2013, 14:38
seneye on birimiz
onur
zeki ***** bamba *****
soner colman
adrian ***** *****
yıldızlı yerlere 5 tane nokta transfer yapıp seneye iyi bi iskelet kurabliriz.seneye şampiyonluk beklemek hayal

Tayfun
15.03.2013, 14:40
Bir aralar Umut icinde bunlar deniliyordu ama gidince anladik degerini. Ha Halil ile Umut birmi? Degil. Bu yuzden yedek diyorum zaten. Ama dayeni bi yillik ucretine baktim 1 milyon 300 bin euro gibi ucuk bir fiyat gordum. Valla sasirdim. O kadar aldigini bilmiyordum. Adrian'in 800 bin euro aldigi takimda Halile bu para biraz ucuk gibi geliyor bana. Bu parayi aliyorsa direkt satilsin.

Karaktersiz bir adam Halil, Eskişehir ile transfer görüşmesi yaparken gelip bize imza attı. Tıpkı profilindeki "Avrupaya gideceğim" yalanını söyleyen Burak gibi..
Böyle insanlar lazım değil, kaldı ki sahadaki performansı içler acısı, topa vurmaktan aciz... Tartışılacak bir yanı da yok aslında klavye başında parmaklarımı yormayacaktım onun için ama neyse.

Bayundur Han
15.03.2013, 15:42
Karaktersiz bir adam Halil, Eskişehir ile transfer görüşmesi yaparken gelip bize imza attı. Tıpkı profilindeki "Avrupaya gideceğim" yalanını söyleyen Burak gibi..
Böyle insanlar lazım değil, kaldı ki sahadaki performansı içler acısı, topa vurmaktan aciz... Tartışılacak bir yanı da yok aslında klavye başında parmaklarımı yormayacaktım onun için ama neyse.

Eskisehir isi veya Avrupaya gidecegim isi beni baglamaz. Sadri Senerin para verip vermemesine bagli bu isler. Veya kontrakti adam gibi yapip yapmamasina baglanir. Ister Avrupaya gider ister Galatasaraya gider. Bizim kendimize bakmamiz lazim. Halil'in karaktersiz olmasida beni pek baglamiyor. Jajada karaktersiz idi baska bir ornekte Cristiano Ronaldo ama catir catir oynuyorlar. Saha icerisinde oynasin ona gore para alsin. Halil yaptigina gore bence fazla para aliyor bu yuzden gitsin.

Burak demissin. Adam BJK'li oldugunu soyledi yinede GS aldi. Catir patir oynuyor. Buna bakmamiz lazim. Halil boyle oynuyamiyor ama iyi bir yedek olabilir. Yedek icinde aldigi para cok yuksek. Bu yuzden satilmali. Bana ne karakterinden? Nouma gibi elini sokarsa donuna verirsin cezasini. Bu isler profesyonel sekilde yurumeli. Oyle duygusallik yapmamamiz lazim. Burak bu takimda 33 gol atti para birakip gitti. Zadri adam gibi isini yapsaydi bunlari konusmuyorduk bile.

Ha karakterli, Trabzonu seven biri olursa iyi olurmu? Olur. Ama o bile bizi baglamaz. Sanki Real Madrid'de, Barca'da veya herhangi bir kulupte cok karakterli futbolcular oynuyor.

Bayundur Han
15.03.2013, 15:43
seneye on birimiz
onur
zeki ***** bamba *****
soner colman
adrian ***** *****
yıldızlı yerlere 5 tane nokta transfer yapıp seneye iyi bi iskelet kurabliriz.seneye şampiyonluk beklemek hayal

Soner iyi futbolcu ama biraz guclenmesi lazim..

Hamdi Karamahmutoğlu
15.03.2013, 16:00
KALMALI
Abdullah Karmil
Adrian Mierzejewski
Alan Carlos Gomes da Costa (Alanzinho)
Alim Öztürk
Emre Güral
Mustafa Yumlu
Olcan Adın
Ondrej Celustka
Onur Recep Kıvrak
Paulo Henrique Carneiro Filho
Remzi Giray Kaçar
Soner Aydoğdu
Soulemane Bamba
Tolga Zengin
Uğur Dündar
Zeki Ayvaz
Zeki Yavru

SATILMALI
Aykut Akgün
Emerson Da Conceiçao
Gustavo Colman
Marek Sapara
Marc Janko
Yasin Öztekin
Volkan Şen

ACİLEN TAKIMDAN UZAKLAŞTIRILMALI (Talip çıkacağını sanmadıklarım, sözleşme fesh edilebilir.)
Déguy Alain Didier Zokora
Halil Altıntop
Marek Cech
Serkan Balcı

Steril61
15.03.2013, 16:08
Bence Takımdan Kesinlikle Gönderilmesi Gerekenler:

Henrique
Marek Cech
Janko
Halil
Bamba
Zokora
Colman
Serkan
Olcan
Aykut Akgün
Yasin

Takımda Kalması Gerekenler:

Onur Kıvrak
Tolga
Zeki Yavru
Mustafa Yumlu
Abdullah Karmil
Celustka
Emerson
Giray
Soner
Alanzinho
Sapara
Volkan Şen
Emre Güral
Adrian

Ertan 51
15.03.2013, 16:19
Transfer başlığında zaten yazıyoruz da buraya da yazıyım da eksik kalmayım :)

Yerli:
Yasin-Aykut-Serkan-Emre-Halil kesin gitsin,
Olcan-Volkan dan birisi kesin gitsin.

Yabancı:
Emerson-Sapara-Alanzinho-Henrike-Janko-Zokora-Cech-Çelustka kesin gitsin,
Colman bu karakter yapısıyla devam edecekse o da gitsin.

Gitsinler de huzur bulalım,
isimleri var kendileri yok ruhsuzların.

SeRHaD
15.03.2013, 16:22
Onur,tolga,giray,soner,zeki,mustafa,abdullah dışında yerli,&yabancı hepsinin satılabilme ihtimali olmalı.Terim geldi kadronun %98 ini değiştirdi,adam madridle oynayacak şimdi,bizim de öyle bi revizyona ihtiyacımız var.1-2 kişiyle olacak iş değil.

Emrah Akcagöz
15.03.2013, 16:35
Abdullah Karmil
Adrian Mierzejewski
Alim Öztürk
Emre Güral
Mustafa Yumlu
Onur Recep Kıvrak
Soner Aydoğdu
Tolga Zengin
Uğur Dündar
Zeki Yavru

Bunlar kalsın ek olarak belki Bamba da kalabilir.

Hıdır ÇALIŞAN
15.03.2013, 16:39
Yönetim gitsin hepsi adam gibi top oynar. Bakınız. YATTARA "SADRİ ŞENER FUTBOLCULARI ADAM YERİNE KOYMUYORDU."

cem1990
15.03.2013, 17:26
Yabancılardan bamba,celu ve adrian kalsın.
Volkan,olcan,halil,göbekli,aykut,yasin vesaire mümkünse uzaklara gitsin.
YÖNETİM MUTLAKA GİTMELİ
*******Onur*******
**zeki**giray**bamba** celu**
*****gökhan*****
***soner***alper***
****adrian *****
****xx*****xx****

Kanat görevlerini bekler üstlenmeli.Beklerin açıklarını gökhan kapatmalı veya başka bir futbolcu ile.Forvete adamım yok zenci iki forvet iyi olur.

UĞUR DURTAŞ
15.03.2013, 17:36
bizler çok ama çok duygusal insanlarız.

takım küme düşme potasında arkadaşlar,

şu anda yabancı oyuncuların katkısı sıfır.

duygusallık yapılmamalı.

tüm

yabancılar dönderilmeli.

halil gönderilmeli

serkan gönderilmeli

aykut gönderilmeli

yasin gönderilmeli

mustafa gönderilmeli

giray gönderilmeli

volkan gönderilmeli

emre gönderilmeli

genç61
15.03.2013, 21:00
şener gitsin çekirdekci taraftar gitsin topcuların alayı gitsin yeter be yeter

EnjoyTheMusic
15.03.2013, 21:01
onur,tolga,mustafa ve giray ve forma şansı bulamayan Trabzonlu gençler kalsın;geri kalanların hepsi kovulmalı

Kasım Hilal
15.03.2013, 21:44
Tolga
Onur
Zeki Ayvaz
Zeki Yavru
Abdullah
Mustafa Yumlu
Giray
Soner
Adrian
Emre Güral kalsın...

Gerisini istemiyorum ben...

orhan42
15.03.2013, 21:56
Düşüyoruz ne gitmesi ne kalması be..

Yavuz Selim Bal
15.03.2013, 22:03
Önce yönetim Peşine Tolunay. Sezon sonuda futbolcular

TSelif
15.03.2013, 22:07
TRABZONSPOR A takımı gitsin
1461 TRABZON PİLOT takımı kalsın

İsmail ALİOĞLU
15.03.2013, 22:11
Kim gitsin kim kalsın derken bir bütün olarak düşünün. Sadece takım değil, camiadan yani.

Öncelikle ilk gitmesi gereken yönetimdir. En büyük taze kan budur işte.

Sonra Tolunay. Yerine bu şehrin baskısını kaldırabilecek adam gelmeli. Şenol Güneş gibisi varmı bilmiyorum.

Son olarakta futbolcuları elekten geçirmeye başlayacaksın. Benim dememlede olmuyor yani.

erolizmts
15.03.2013, 22:16
Valla sadece "kimler kalsın" diye sorulsa daha mantıklı olurdu. Çünkü Onur, Tolga dışında kalmalı diyebileceğim üçüncü bir oyuncu yazamıyorum.

ibrahim ŞEN
16.03.2013, 01:22
Ben burdakı cogu arkadas kadar iyimser olamıcam. Her nekadar sistemsizlikten dolayı bu futbolcuların bukadar kotu oldugunu dusunsemde psikolojik olarak Kaleciler+Zeki+Soner+Alanzinho dısında hıcbırısını gormek istemiyorum bidahaki sezon.

Mustafa Umut
16.03.2013, 01:25
Trabzon gitsin 1461 kalsın?

Kader KORELİ
16.03.2013, 01:51
Adrian ve Bamba dışında tüm yabancılar gitmeli.

ibrahim
16.03.2013, 01:52
Tolunay gitsin Mustafa hoca gelsin. O bilir kimin gidip kalacagini...

OnurKul
16.03.2013, 01:53
Yönetim, Tolunay, Colman, Emerson, Janko, Volkan Şen, Henrique hemen aklıma gelen isimler.

memozcan
16.03.2013, 02:28
kalemize çekilen şuta kıçını dönen kim varsa gönderilsin!!!! bu günkü maçta da ikinci golde defan oyuncumuz kendini sakınıyor nedense.. canın çıksın geber sahada ama o 3 puanı takımına kazandır be adam.. emin ol o 3 puan senden çok daha değerlidir..

ErtuGrul
16.03.2013, 02:52
İnşallah bu ruhsuzlardan önce birkaçımız kalpten gitmez...

Sefa
16.03.2013, 02:59
Onur, Tolga ve Soner haricini dök çöpe..

toksoy61
16.03.2013, 06:31
sezon bitmeden adamları göndereceğiz dersen bu saatten sonra onlardan nasıl verim alacaksınız. adamlar kafalarında TS yi bitirirler sonrada sürünürüz.

Bayundur Han
16.03.2013, 08:44
sezon bitmeden adamları göndereceğiz dersen bu saatten sonra onlardan nasıl verim alacaksınız. adamlar kafalarında TS yi bitirirler sonrada sürünürüz.

Simdiki halimizden farki ne?

Yonetim Senol hocayi daha erken birakacakti. Hoca psikolojikmen coktu, takimida cokturdu. Bu takim bir kere talim degil.

Necmettin ALTUNTAŞ
16.03.2013, 09:01
Sezon sonunda Tolga hariç yönetim dahil alayı gitsin.

uzungöllü
16.03.2013, 09:14
revizyona kalkışılsa bu takımda 11 çıkaramazsınız sahaya... bir şekilde sezon sonuna kadar idare edilmeli...

oyuncularda bunun farkında onlara mecburuz ama sezon sonu geldiğinde kör kazıklara oturtulmaları lazım...

bize ihanet edenlerin hepsi bedelini misli misli ödemeli ödeyecektir de !!!

İlyas Özdemir
16.03.2013, 09:28
başta şahaser yönetim kurulu ve tolga ve onur hariç topçuların alayı giderken tolunayıda götürsünler

mit_o
16.03.2013, 09:49
Colman,Henrique,Janko,Emerson,Cech,Bamba,Volkan,Ya sin satılmalı...

Ama başta YÖNETİMİN gitmesi lazım !

Punisher-61
16.03.2013, 10:14
türklerden :

mustafa yumlu...serkan balci....volkan sen ve yasin bunlar kesin gitmeli...

yabancilardan:

zokora....colman...henrique...cech...celuska...eme rson...janko..

Bayundur Han
16.03.2013, 10:16
gecende sormustum yine soruyorum. Bu alanzinhoyu neden bu kadar tutuyorsunuz?

mit_o
16.03.2013, 10:28
gecende sormustum yine soruyorum. Bu alanzinhoyu neden bu kadar tutuyorsunuz?

topu ileriye taşıyacak orta sahada ondan hızlı bücür bir futbolcu yokta ondan !
kötünün iyisi yani !

Bayundur Han
16.03.2013, 11:23
topu ileriye taşıyacak orta sahada ondan hızlı bücür bir futbolcu yokta ondan !
kötünün iyisi yani !

Haklisin fakat yeni kadro yapisinda bence Alanzinhonun isi yok. Bir arkadas demisti Jebrinde yapar onun yaptigini. Alanzinho 30 yasinda. Bence satilmasi gerek. Seneye kurulacak kadroda bence Alanzinhoya yer olmamali.

Turgay Atalay
16.03.2013, 14:31
Onur, Tolga, Soner ve Abdullah kalsın. Diğerlerinin tamamı (yöneticiler dahil) gitsin, bir tanesine bile üzülecek durumda değiliz. Gerçi hepsini toplasan 5 milyon euro etmezler ya, durumun vehametine bakar mısınız. Bravo yönetim, fenerin ve satılmış federasyonun yapamadığını siz kendi ellerinizle yaptınız.

Harun
16.03.2013, 16:09
Yabancıların tamamı.
Yerlilerden Soner,Giray,Onur,Tolga,Olcan,Volkan kalmalı diğerleri gönderilmeli.

BirolKarali
16.03.2013, 19:00
colman-holmen takası;
henrique kendini aşmaya başladı;
göksu ve yusuf çağırılmalı;
bamba,cech,halil,janko,emerson gitmeli;
kaptan kendi kararını kendi vermeli;
serkan beye de jubile yaptırılsın taraftar kurtulsun :D

cyberentalpi
17.03.2013, 00:30
yabancılardan belki alanzinho kalabilir alayı gitmeli
yerlilerde soner islenmeli. Olcan iyi takımda iyi olur. Giray kalabilir.

Ben farklı olarak bize iki tane ust duzey kaleci fazla diyorum. Onur tercihim olsaca tolga yada onur artık yedek kalmazlar.Onur daha iiyi ama Tolga daha bir Ts li. Ben Tolga kalsin derim. 1461 kalecisi yedegimiz olmalı.

TS-FAN
17.03.2013, 00:34
Takım düşüyor..Hepsi gidebilir..Lânet olsun !

Sibel
17.03.2013, 11:07
Herkes gitsin, ruh gelsin. Bir yerlerde kalmışsa hâlâ...

faysal
17.03.2013, 11:45
Yönetim ve tolunay ve bu formanın ağırlığını kaldıramayan topçular gitsin...Mustafa hoca gelsin dahada başarılı oluruz.

Bayundur Han
17.03.2013, 13:37
Yönetim ve tolunay ve bu formanın ağırlığını kaldıramayan topçular gitsin...Mustafa hoca gelsin dahada başarılı oluruz.

Tolunay hocanin kotu hoca oldugunu sanmiyorum. Cok kotu zamanda geldi. Bir iki galibiyet alsaydi belki birseyler oldurdu. Onlarda gelmedi. Simdide kadro disilar falan artik zor toparlar. Takim icerisinde iyi planlanmis bir revizyona gider yada baska hoca gelir bunu yapar.

Ben teknik direktor degisecekse ya Shota gelsin yada Mustafa hoca gelsin diyorum. Ikiside Hollanda'daki alt yapi sistemini iyi bilen total futboldan anlayan insanlar. Mustafa hoca Fatih Tekke ve Gokdeniz Karadeniz gibi yildizlarin yetismesinde emegi olan bir hoca. Bence Sota onun genci.

Steril61
17.03.2013, 15:20

Henrique
Marek Cech
Janko
Halil
Bamba
Zokora
Colman
Serkan
Olcan
Aykut Akgün
Yasin

Onur Kıvrak
Tolga
Zeki Yavru
Mustafa Yumlu
Abdullah Karmil
Celustka
Emerson
Giray
Soner
Alanzinho
Sapara
Volkan Şen
Emre Güral
Adrian

qlii
17.03.2013, 16:12
kalması gerekenler:

adrian, serkan(ortasaha oynayacaksa) celutska, tolga giray abdullah bide yeni alınan o genç çocuklar.takımı şampiyon yapabilecek kadroyu görmek isteyenler imzama tıklasınb

mashal61
17.03.2013, 16:18
Trabzonsporlular kalsın.

Chiko
17.03.2013, 16:32

Henrique
Marek Cech
Janko
Halil
Bamba
Zokora
Colman
Serkan
Olcan
Aykut Akgün
Yasin

Onur Kıvrak
Tolga
Zeki Yavru
Mustafa Yumlu
Abdullah Karmil
Celustka
Emerson
Giray
Soner
Alanzinho
Sapara
Volkan Şen
Emre Güral
Adrian

Olcan kalmali diyorum. Bu sezon Olcan'a baya gicik oldum ama iyi giden bir takimda kesinlikle katkisi olur.
Colman'i ne kadar sevsem de, maalesef gitme zamani gelmistir. Zokora da öyle.
Abdullah ve Mustafa bizde oynayacak kapasite de degiller. Kiralik olarak düsünülebilirler.

Digerlerine katiliyorum.

emretrabzon61
17.03.2013, 17:52
Kesinlikle Gitmesi Gerekenler

Sol Bamba

Marek Cech

Serkan Balcı

Zokora

Aykut

Colman

Sapara

Alanzinho

Olcan

Volkan

Henrique

Halil

Janko

Burda 1-2 oyuncu kalabilir aslında ama ben bunlardan gelebilecek parayla iyi futbolcular alabileceğimizi düşünüyorum.

Mellih
17.03.2013, 19:12
henrique arada gol atıyor, kalan haftalarda yanlışlıkla patlama yapar filan, bizimkiler aldanır sonra takımda kalır diye korkuyorum

A. Aydın
17.03.2013, 19:24
Gitmesi gerekenler:
Giray
Serkan
Mustafa
Zokora
Sapara
Adrian
Alanziho
Volkan
Henrique
Janko
Emerson
Cech
Aykut
Halil
Colman
....

Kalması gerekenler :
Emre güral
Soner
Kalecilerden biri
Celutska

Giray, mustafa ve aykut un kesinlikel takımda işleri yok. 3 de 3. sınıf topçu.

Mehmet
17.03.2013, 19:34
Takım da 2 tane iyi kalecimiz var.
Ben bu kulübe şu anlık Trabzonspor dışından kesinlikle futbolcu almam.
1461 futbolcularının yarısı ile Trabzonspor takımın yarısını takas yaparım.

Kulüp bu sene maç kazanamıyor dolayısı ile para kazanamadı. Ne ile transfer yapacaklar.

Tek ekonomik çözüm bu şekilde olur.

İnfantino
17.03.2013, 20:01
KALACAKLAR

1-Onur Recep Kıvrak
2-Tolga Zengin
3-Giray Kaçar
4-Soner Aydoğdu
5-Emre Güral
6-Adrian Mierzejewski
7-Alanzinho
8-Mustafa Yumlu
9-Sol Bamba
10-Olcan Adın
11-Yasin Öztekin
12-Abdullah Karmil
13-Zeki Yavru

GİDECEKLER:

1-Paulo Henrique
2-Halil Altıntop
3-Marek Sapara
4-Marek Cech
5-Volkan Şen
6-Marc Janko
7-Celustka
8-Serkan Balcı
9-Didier Zokora
10-Gustavo Colman
11-Aykut Akgün
12-Emerson

forsa61
17.03.2013, 20:21
Yabancı oyuncu coplugunun temizlenmesi:
1. Sapara : turkiye içerisinde takasta kullanılabilir. Colman'ı gonderip takımda tutulabilir.
2. Colman : arjantin veya portekiz'e satılabilir. Hatta arjantinden takasla oyuncu alabiliriz.
3. Zokora: katar veya rusyaya satılabilir.
4. Bamba : rusya veya katar'a satılabilir,
5. Celutska : ulkesine geri doner,
6. Janko : almanya, hollanda veya avusturya gibi ulkelerde alıcı bulur.
7. Emerson : ancak brezilya'da oynar.
8. Alanzinho: Türkiye'de takasta kullanılabilir.
9. Henrique : 23 yasında olmasından dolayı avrupa'da bir yere kiralık verilebilir.
10. Cech : direkt serbest bırakalım zaten sozlesmesi bitecek diye biliyorum.
11. Adrian: kesinlikle dayanıksız ve tek yonlu oyuncu. Turkiye'de iş yapmaz. Ulkesine geri donebilir. Ancak ona bizim verdigimiz rakamı kim verecek ki?

Turk oyuncular:
Serkan balcı: sezon sonu serbest kalır
Volkan sen: takasta kullanılsın zaten sozlesmesi sezon sonu bitecek elde patlayabilir veya bi sezon oynar ondan sonra da bedava kacar.
Yasin: kiralık verilebilir ancak kesinlikle satmamak lazım.
Emre gural: sisteme uygun degilse kiralık verilsin.
Halil Altıntop: mucadele gucunu sevsem dahi yetenek olarak trabzonsporda oynayamaz.
Aykut: 1461'e gonderilsin, orada bir sure takılsın.

1461'de alınabilecek oyuncular:
Yusuf: sol kanat için iyi adam insallah sımarmassa cok iyi olacaktır.
Abdulkadir: mucadele gucu ve top teknigi bizim orta sahadaki hiçbir adamda maalesef yok. Iki yonlu rahatlıkla oynayabiliyor.
Gokhan Alsan: Orta sahada tamamlayıcı oyuncu rahatlıkla olabilir.
Goksu : serkan kadar en az oynayabilecek yetenekte.

hodlu
17.03.2013, 20:29
Tolga-Onur-Zeki-Mustafa Yumlu-A.Karmil-Giray-Volkan-Aykut-Soner-Olcan-Celustka-Adrian-Emre-Alan hariç geri kalan top yekün kapının önüne konmalı. Aksi taktirde gelecek yıl bu 31 puanı bile ararız.............

Hqmi
17.03.2013, 20:36
ilk etapta kesinlikle kovulması gerekenler; olcan, serkan, halil

arifberkay
17.03.2013, 20:56
Hasan yener-nevzat şakar-halil-serkan-olcan ve tüm yabancılar gitmeli...

gabriel omar
17.03.2013, 22:20
Biz gidelim onlar kalsın.Zira takımı nerden tutsan elinde kalıyor.

hodlu
17.03.2013, 22:28
Sadri Şener yönetimi gidip de tekrar Faruk Özak gelecekse; Trabzon şehride,A.Aker stadıda onlara dar edilecektir unutmasınlar....

Yunus Emre SEYHAN
17.03.2013, 22:30
Kalması gerekenler: Tolga,Onur,Zeki,Colman(Kafa yapısı olarak iyi bir Colman)
Diğerlerinin gitmesinde bir sıkıntı yok

Rama61
18.03.2013, 01:57
Kalsin:tolga, onur, Soner, olcan, Abdullah, emre, Giray, uğur, alim,adrian
Gitsin :alan, janko, Colman, sapara, celutska, cech, henrike, emerson, zokora, bamba, halil, serkan, yumlu, zeki, Aykut, volkan, yasin,

canavar61
18.03.2013, 19:41
Trabzonsporlular kalsın.

Arkadaslar sadece Trabzonsporlular kalsin Cünki onlar yenilsede Onlara inanirim ama ötekilerin TRABZONSPORu Sabote ettigini Düsünüyorum.

Hatirlayin olcan'in fb ye Kaleciylen karsi karsiya at(a)madigi golleri.

Herkes sapkasini önüne koysun düsünsün a.y icin serkani olcani halili satin almak ZON OLMASA GEREK.

KIM NE DERSE DESIN fenev kökenli topcular gitmedigi sürece cakallarin maskarasi olmaktan KURTULAMAYIZ.

canavar61
18.03.2013, 19:44
Sadri Şener yönetimi gidip de tekrar Faruk Özak gelecekse; Trabzon şehride,A.Aker stadıda onlara dar edilecektir unutmasınlar....

Aynen öyle Disardayken ne yaptiki iceriye gelip ne yapacak.

Ertuğrul ATALAY
18.03.2013, 19:45
Şu an Onurumuz dışında hepsi gitmeli ama...Bence sezon sonuna kadar sabretmeliyiz..Gerçekçi olmalıyız.

canavar61
18.03.2013, 19:48
Yabancı oyuncu coplugunun temizlenmesi:
1. Sapara : turkiye içerisinde takasta kullanılabilir. Colman'ı gonderip takımda tutulabilir.
2. Colman : arjantin veya portekiz'e satılabilir. Hatta arjantinden takasla oyuncu alabiliriz.
3. Zokora: katar veya rusyaya satılabilir.
4. Bamba : rusya veya katar'a satılabilir,
5. Celutska : ulkesine geri doner,
6. Janko : almanya, hollanda veya avusturya gibi ulkelerde alıcı bulur.
7. Emerson : ancak brezilya'da oynar.
8. Alanzinho: Türkiye'de takasta kullanılabilir.
9. Henrique : 23 yasında olmasından dolayı avrupa'da bir yere kiralık verilebilir.
10. Cech : direkt serbest bırakalım zaten sozlesmesi bitecek diye biliyorum.
11. Adrian: kesinlikle dayanıksız ve tek yonlu oyuncu. Turkiye'de iş yapmaz. Ulkesine geri donebilir. Ancak ona bizim verdigimiz rakamı kim verecek ki?

Turk oyuncular:
Serkan balcı: sezon sonu serbest kalır
Volkan sen: takasta kullanılsın zaten sozlesmesi sezon sonu bitecek elde patlayabilir veya bi sezon oynar ondan sonra da bedava kacar.
Yasin: kiralık verilebilir ancak kesinlikle satmamak lazım.
Emre gural: sisteme uygun degilse kiralık verilsin.
Halil Altıntop: mucadele gucunu sevsem dahi yetenek olarak trabzonsporda oynayamaz.
Aykut: 1461'e gonderilsin, orada bir sure takılsın.

1461'de alınabilecek oyuncular:
Yusuf: sol kanat için iyi adam insallah sımarmassa cok iyi olacaktır.
Abdulkadir: mucadele gucu ve top teknigi bizim orta sahadaki hiçbir adamda maalesef yok. Iki yonlu rahatlıkla oynayabiliyor.
Gokhan Alsan: Orta sahada tamamlayıcı oyuncu rahatlıkla olabilir.
Goksu : serkan kadar en az oynayabilecek yetenekte.

Eger TRABZONSPOR Sampiyonluga oyniycaksa ki Öyle O Zaman Bu Yabancilarin hicbiri TRABZONSPORUMU Syapiyon yapacak Topcu Diyil.

Iskelet Yerlinin Yerlisi en Fazlada 3 Yabanci YILDIZ (Herkesin kabullendigi) Alinmali

Napoli
18.03.2013, 20:09
Valla cok net diyecegiğim malzmecisinden doktoruna,Doktorundan,Top toplaycısna,Top toplayıcsndan,Baskanına,Baskanında,futbolcusuna kadar herkes gitmeli... cok cıddı dıyorum herkes.

biltrabzon
18.03.2013, 20:27

Henrique
Marek Cech
Janko
Halil
Bamba
Zokora
Colman
Serkan
Olcan
Aykut Akgün
Yasin

Onur Kıvrak
Tolga
Zeki Yavru
Mustafa Yumlu
Abdullah Karmil
Celustka
Emerson
Giray
Soner
Alanzinho
Sapara
Volkan Şen
Emre Güral
Adrian

Volkan Sen???????????????????????????Kalmali buda güzel!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tayfun
04.06.2013, 11:50
Yabancı kalitemiz çok düşük, daha vahim olanı yerli kalitemiz de düşük.

Yabancılardan Adrian hariç diğerleri ile yollar ayrılmalı.
Olay sadece göndermek değil alınacak olan isimlerde önemli rol oynayacak.
Revizyon'u teknik ekip imza attıktan sonra gerçekleştirir umarım,

Doğukan Uçan
04.06.2013, 13:18
onur tolga giray adrian olcan zeki abdullah karmil hariç geriye kalanların tamamı satılsın

Mert'
04.06.2013, 13:26
Paulo Henrique ilk önce gitmesi gereken kişi

Misina
04.06.2013, 13:36
Onur,Tolga,Zeki Yavru,Giray,Mustafa,Celustka,Zokora,Soner,Aykut,Ad rian,Halil,Emre dışındakilerin hepsi gönderilmeli.

Uğur ve Alim gibi imleme şansı bulamadığımız oyuncular 1461e gönderilsin.

1461den Göksu,Caner,Kadir,Abdülkadir Yusuf ve Gökhan Alsan alınmalı.Dış transferde Aykut Demir Umut Bulut ve Eneramo hamleleri takımı uçurur.

iso_4939
04.06.2013, 13:36
bence yabancılardan bır adrıan ıkı janko kalsın dıgerlerını kovala.

el fanatico
04.06.2013, 13:42
yabancı adrian dan başkası kalmasın bence... zokora kesinlikle gitsin... orta saha da bir stoper görmek istemiyorum ben artık... bamba para ödenip de gel defansta oyna denecek bir yabancı hiç değil... ne yumlu ne giray onun kadar hata yapmıyorlar... colman daha oynamaz gibi... o da gitsin... alanzinho da aynı şekilde... geriye kalanı zaten saymıyorum bile hepsi gitsin...

Bir adrian var başka da bu takımda oynasın denilebilcek yabancı yok bence... yabancı kontenjan israfına gerek yok...

Mert Acar
04.06.2013, 13:49
Onur,Tolga,Zeki A.,Zeki Yavru,Göksu Alhas,Giray Kaçar,Mustafa Yumlu,O.Celutska,Kadir Keleş,Soner Aydoğdu,Abdülkadir Özdemir,Gökhan Alsan,Olcan Adın,Yusuf Erdoğan,Adrian M.,Emre Güral

Al sana 16 kişilik kadro.

1 yerli,1 yabancı stoper.
1 yabancı sol bek
1 yabancı merkezi o.saha
1 yerli,1 yabancı kanat
1 yerli,1 yabancı forvet

Eder sana mis gibi 24 kişilik kadro.

POYRAZ
04.06.2013, 14:09
Valla arkadaslar ben o gitsin bu gitsin demeyecegim.
Bu camia kimlerin gitmesi gerektigini biliyor.
Sirf kendisi kahraman olmak icin müsait pozisyondaki arkadasina
pasi vermeyip, kendisi dar acida olmasina ragmen gol atmaya calisip
takimin puanini pic eden oyuncular gitmeli. Mac bitsede eve gitsek
havasindaki oyuncular gitmeli. Hoca daha iyi bilir kimlerin gidecegini.
Gidecek olanlar da gelecek olanlar da kulübümüz icin hayirli olur Insallah.

Courage
04.06.2013, 14:17
Yediği paranın hakkını vermeyen ''haramzade köpeklerin'' hepsi gitsin.

Kaybettiğinde hırsından ağlayacak kim varsa kalsın.

Togrul
04.06.2013, 14:29
Trabzonsporun son iki yılının en büyük kandirmacalarından birincisi olan Zokora gönderilmeli. Colman, Alanzinyo, Yanko, Emerson, Çelustka da gönderilmeli.
İki tane yerli veya yabnçı ilk onbirde oynayacak stoper alınmalı. Çünkü bizim güzelim kalecilere yazık oluyor Mustafayla Girayın arkasında kalecilik yapmak hemde Trabzonsporda.

Oğuz ZEYTİN
06.06.2013, 12:28
BONSERVİS BEDELİ KARŞILIĞI

Alanzinho
Zokora
Cech / Emerson (Biri kalabilir)
Colman
Henrique (Kiralık olabilir)
Onur
Bamba
Volkan
Yasin
(Çok istiyorsa) Tolga

SERBEST

Serkan

KESİN KALMASI GEREKENLER

Soner
Adrian
Sapara
Celustka
Janko
Halil

demirel
06.06.2013, 12:40
Volkan şen varsa ben yokum :D

Adem Akyüz'
06.06.2013, 12:56
Onur Tolga ikilisinden birisi, Zeki Yavru, Abdullah Karmil, Giray Kaçar, Celustka, Soner Aydoğdu ve Adrian dışında zarar etmemek şartıyla hepsi gönderilsin..

Harun-61
06.06.2013, 12:58
Hoca aciklama yapti az evvel, Trabzonspor'un cok kaliteli yabancilari var, farkli stratejiler ile deneyecegiz gibi birsey dedi.

owwww :(

Cihat K
06.06.2013, 13:08
onur veya tolgadan biri mustafa-abdullah-bamba-emerson-cech-zokora-colman-sapara-alanzinho-henriqe-janko-volkan-yasin bunlarla kesin olarak yollar ayrılmalı.

fatih-göksu-caner-kadir-abdulkadir-gökhan-yusuf 1461 den alınmalı.

1 yabancı 1 yerli stoper bir yabancı solbek jaja tipinde bir oyuncu çok iyi bir santaforla taş gibi takım oluruz.

onur
zeki giray xxxxxx xxxxxx
soner colman
jaja
adrian xxxxx yusuf

2.takım
fatih
göksu caner celustka kadir
abdulkadir gökhan
olcan emre halil
gekas

MuratJ
06.06.2013, 13:16
Görünen o ki küçük Trabzonspor gerçeği resmileşmeden önce paydaş hacı ve felaket Akçay gitsin. Hacı bugün söylediklerini kongre sürecinde söyleseydi 500 oy az alırdı. Yaptığı dürüstlük değil. Bugün gelip yabancılar kaliteli diyor ekibi. Ne giden olacak ne gelen dürüst olup bunları söyleseydi 500 oy az alırdı. Akçay'ın da çapı belli ki linyit kadar en fazla 1461 kadar hayal aleminde huzur evine falan geldiğini sanıyor.

Bu takımdan Serkan bamba karmil Mustafa Cech emerson sapara Aykut Yasin Halil henrique janko ilk etapta kesinlikle düşünülmeden gönderilmesi gereken isimler. 1461 haricinde üst düzey yabancı stoper, üst düzey ofansif ortasaha, üst düzey yabancı golcü yapılması gereken net yabancı transferdir. Bunlara kaliteli 3-4 yerli De eklenmeli.

Akçay'ın çapı bu kadar değilmiş. Lig başlasın maksimum 3 ay ömrü var Akçay'ın. Aralık'ta da paydaş hacı gitmek zorunda kalacak. Bunların ikisi umrumda değil. Olan yine Trabzonspor'a olacak.

Uğurtan
06.06.2013, 13:32
FM oynamaya başlamayın.

Transferden daha mühim şeyler var.

ESER
06.06.2013, 13:33
Görünen o ki küçük Trabzonspor gerçeği resmileşmeden önce paydaş hacı ve felaket Akçay gitsin. Hacı bugün söylediklerini kongre sürecinde söyleseydi 500 oy az alırdı. Yaptığı dürüstlük değil. Bugün gelip yabancılar kaliteli diyor ekibi. Ne giden olacak ne gelen dürüst olup bunları söyleseydi 500 oy az alırdı. Akçay'ın da çapı belli ki linyit kadar en fazla 1461 kadar hayal aleminde huzur evine falan geldiğini sanıyor.

Bu takımdan Serkan bamba karmil Mustafa Cech emerson sapara Aykut Yasin Halil henrique janko ilk etapta kesinlikle düşünülmeden gönderilmesi gereken isimler. 1461 haricinde üst düzey yabancı stoper, üst düzey ofansif ortasaha, üst düzey yabancı golcü yapılması gereken net yabancı transferdir. Bunlara kaliteli 3-4 yerli De eklenmeli.

Akçay'ın çapı bu kadar değilmiş. Lig başlasın maksimum 3 ay ömrü var Akçay'ın. Aralık'ta da paydaş hacı gitmek zorunda kalacak. Bunların ikisi umrumda değil. Olan yine Trabzonspor'a olacak.

sanirim bir kez bile olumlu bir mesajini okumak nasip olmayacak..

poetricus
06.06.2013, 13:45

Yöneticilik böyle bir şey galiba; muhalefette doğruyu söyleyip iktidarda yanlışları yapmak...

Bayundur Han
06.06.2013, 14:03
Kim gitsin kim kalsin dedigimizde cok degisik yerlerdeydik. Sener henuz gitmemisti. Transfer falan konusulmaya basliyordu yavas yavas. Ama bugun bakiyoruzki Mustafa Resit Akcay diyorki yabancilari kazanacagiz. Acaba transfer falan yapilmayacakmi? diye dusunuyorum.

Gökhan Koç
06.06.2013, 14:04
Yöneticilik böyle bir şey galiba; muhalefette doğruyu söyleyip iktidarda yanlışları yapmak...

Her ikiside kolay olduğu için galiba :)

Kamil Çakmak
06.06.2013, 14:21
Kaleciler, Giray ve biraz daha güçlenmiş Soner dışında Trabzonspor'u hedefe götürecek Futbolcu göremiyorum.

Geçen yıl saçlarımda aklar çoğaldı.

Bunda kesinlikle Kadronun katkısı vardı.:)

alone_6161
06.06.2013, 14:34
Yabancı oyuncularımıza biz müşteri ararsak bonservis bedelleri gerçek değerinin %50'sine iner. Almak istediğiniz oyuncuyu da klübü satışa koymadıysa bonservis bedeli ederinin en az 1,5 katına çıkar. Mali tabloda da ortada iken haliyle verim alınabilecek, ikna edilebilecek yabancılarla devam edilecek, iyi kötü alıcı çıkan yabancılara da yol verilecek. Allah sonumuzu hayır etsin.

murat
06.06.2013, 14:52
Yöneticilik acisindan en dogrusu budur. "biz butun yabancilar yollayip yerlerine yenisini alacagiz" dediginde senin yabancilarin degeri tamamen yok olur. Sen "hepsini affediyorum, ama talibi cikanlararinda onunu kesmem" gibi laflar edersen, veya MRA gibi konusursan ozaman kafasina gitmeyi koyan futbolcuda fedakarlik yapmasi lazim olacak.

Futbolcu hem tazminat alsin hem beles gönder, olmaz arkadas! En cok Tolunay'a kizdigim noktada budur. Colman, Janko, Emerson, Bamba ve Alanzinho'nun bize maliyetini biliyormu? Kadro disi birakmak okadar kolay olmamali! Trabzonspor'un her kurusu onemlidir, yanlislari yanlisla kapatip zararmi edelim? Kadromuzdaki yabancilar cok ustun yetenekli degilselerde gayette kalitelidir en azindan adrian,sapara,zokora,colman bu ligin cok ustunde futbolcular. Janko ve Cech de benim acimdan gayet yeterlilerdir.

Bu yönetim oncelikle dogru fiyatlara yabancilarin bir bolumunu gonderip 1 stoper 1 de forvet alsinlar benim icin onumuzdeki sene ilk 3 icin yeterlidir.

Not olarakata sunu belirteyim, ben bu yönetimi secimden önce desteklemedim ve simdide dogru yönetim olduklarindan emin degilim ama gelip cebinden 50 milyon lira ortaya koymadiktan sonra transfer felan yalan olur.

el fanatico
06.06.2013, 14:52
Ne olursa olsun en az bir üst düzey stoper ve bir de üst düzey bir santrafora kesinlikle ihtiyacımız var...

İ. SARAL
06.06.2013, 15:55
Bamba kalsın, çok iyi bir santrafor alalım yeter.

Ömer SEVİNÇ
06.06.2013, 16:10
Takımda para edecek kim kaldıysa onlar gider. Çöpler kalır.

Helvacı61
06.06.2013, 16:23
giray onur adrian halil soner kalsın diğerleri gitsin..kalan 20 oyuncunun tamamını paralı parasız veya takasta bir şekilde elden çıkarılsın..3 iyi oyuncu alsınlar 1461 takımına yerleştirip lige aynen devam ben 1461 takımının oyuncularına güveniyorum sadece kaliteli 2 golcu ve bir stoper ihtiyacı var..yani 20 oyuncuya karşılık 3 oyuncu istiyorum ..bu travesti oyuncuların arasında 1461 oyuncularıda kaybolacak

poetricus
06.06.2013, 16:36
Takımda para edecek kim kaldıysa onlar gider. Çöpler kalır.
Sabit transfer politikamız. İşin özü bu kadar sade anlatılabilirdi ancak...

bangkook_61
06.06.2013, 16:38
1461'den gelecek oyuncuların dışında bir tane süratli, ayağa iyi oynayan stoper ve bir tane A kalite forvet olmazsa olmaz. Bu iki transfer bile yeter üst sıralar için. Hoca derse ki benim elimde Janko var ben onu kullanırım o bile olur.

Helvacı61
06.06.2013, 16:47
1461'den gelecek oyuncuların dışında bir tane süratli, ayağa iyi oynayan stoper ve bir tane A kalite forvet olmazsa olmaz. Bu iki transfer bile yeter üst sıralar için. Hoca derse ki benim elimde Janko var ben onu kullanırım o bile olur.

burada kiritik olan şey ana iskeletin 1461 olması yani 1461 takımına giray soner onur adrianı monte edip bir stoper ve golcu aldınmı takım kesinlikle ilk 3 e oynar..hatta stopere bile ihtiyac yok..sadece 2 tane kaliteli golcu enoramoya bobo ya bile razıyım..

Helvacı61
06.06.2013, 16:49
1461 den oyuncu alıp bu oyuncu müsvettelerinin arasına koyunca onlarıda kaybederiz .abdullah karmil, zeki ne hale geldi..jebrinin satılması büyük hata olur..jebrin elimizdeki yabancılardan iyi oyuncu

Mehmet Fatih Silik
06.06.2013, 18:48
Bugünki basin toplantisini ba$tan sona kadar izleyebilecegim bir yer var mi ?

şenol.08.borçkalı
06.06.2013, 19:30
Soner, Yumlu ve kaleciler kalsın takımı tamamı gonderilsin bence.

cakalkerem
06.06.2013, 19:45
İŞE YARAMAZLAR ORDUSU KALEcİLER HARİÇ HEPSİ SATILSIN.....

Ahmet Kuru
06.06.2013, 20:41
Tolga,Onur, Giray, Mustafa, Zeki, Adrian,Olcan,Soner kesinlikle kalsın... Diğerleri para kazandırmak kaydı ile cehennemin dibine kadar gidebilir.!

zafercalikoglu
06.06.2013, 22:30
serkan...miladı doldu,
colman ,,artık bize bişey vermez...
emerson,cech ikisi bitane etmez,
volkan şen,karektersiz..acilen gitmeli,
yasin ,buda gitsin yusuf geliyoo,
2.kaleci fazla bu sezon boşuna maliyet,kim isterlerse onu gondersinler

şimdiden 7 oyuncu gönderdimmm

zafercalikoglu
06.06.2013, 22:31
he olcan da gidbilir maliyetine bakılarak,bize az parayla çok iş yapan adam lazım
zoko reis e de yol verilebilir...

6Şafak Aydın1
07.06.2013, 03:08

Eger öyle birsey olsa muhalefettekilerin söylediklerini uygulasinlar.

USTA Abdurrahman
07.06.2013, 04:11
Yabancılardan Colman ve Adrian Kalmalı. İkisinin de kumaşı Çok iyi , bi şekilde takıma kazandırılmaları gerek.

İskender Çakmak
07.06.2013, 07:45
Ben bu başlığa bizim ilk onsekizi yapıştırırım. Şaka bir yana sağlam revizyona ihtiyacımız var. Ama bu zamana kadar kadroyla alakalı hiç bir şekilde yenilik de yok. Sıkıntılı bir transfer süreci bizi bekliyor. Yabancılardan Adrian ve Colman haricinde kalanları ile yollar ayrılmalı. Yerlilerden ise Volkan Şen'i bu takımda kesinlikle görmek istemiyorum. Yasin,Olcan,Halil ve Aykut'u da göndermeliyiz.

Mehmet Ç.
07.06.2013, 11:40
Kesin gitmesi gereken yabancilar:

-Adrian
-Zokora
-Emerson
-Cech
-Sapara
-Henrique
-Bamba

Faydalanmamiz gereken yabancilar:

-Colman
-Alanzinho
-Janko
-Celustka

Kesin gitmesi gereken yerliler:

-Aykut
-Halil
-Emre
-Mustafa
-Serkan
-Yasin

Faydalanmamiz gereken yerliler:

-Onur
-Tolga
-Olcan
-Volkan
-Giray
-Soner

---

Takimda 10 kisi disinda herkez gidebilir bence.

Gümüshane
07.06.2013, 12:04
gitmesi gereken yabancilar arasina Adriani neden koyduk biri aciklasin

Kader KORELİ
07.06.2013, 12:22
1) Emerson, cech ikilisinden biri kesinlikle...

2) Volkan Şen kesinlikle

3) Serkan Balcı kesinlikle

4) Marek Sapara kesinlikle

Diğerlerinde hoca nasıl istiyorsa öyle karar versin de bu saydıklarımı hiç görmek istemiyorum takımda.

Mehmet BAŞ
07.06.2013, 12:23
Bizim insanımız ne çok biliyor, 3-5 kişi kalsın diğerleri gitsin diyorlar...

Hayatınızda hiç yöneticilik yaptınız mı? Onu da geçtim şu menajer oyunlarını bile oynamışsanız pratikte böyle bir şeyin olmayacağını biliyorsunuz...

O nedenle olabilecek ve makul olan şeyleri yazalım.

15-20 futbolcuyu nereye gönderiyorsunuz? Böyle bir şey olabilir mi Allah aşkına...

Gitsin dediğiniz oyuncuların çoğundan verim sağlayamadık değişik sebeplerle.

Bu oyunculardan %80-90 verim alınırsa takımı taşırlar.

Sabır edeceksiniz. Madem bu yönetimi seçtik, madem futbolcu alacak paramız yok, sabır edeceksiniz!

Bartuğ13
08.06.2013, 00:10
tolga, onur, giray(yedek olarak), yumlu(yedek olarak), soner, adrian, olcan, halil kalmalı. onun dışında gidenlere üzülmem.

bamba, zokora, emerson, yasin gitmezse üzülürüm bu takımın boşa harcadığı paralar.

Aslında tüm takım MRA'nın takdirine göre olmalı ancak bu isimler zaten onun oynatmak istediği oyuna uymazlar. Koşmayacak, sahada ruhunu koymayacak herkes gidecektir. Bunu MRA sağlar buna inanıyorum.

3-4 transfer beklentiyi azalmak içindir, uygun zemin oluşursa herkes gönderilip yerine biri getirilebilir.

kudu_61
08.06.2013, 03:04
colman bu takımı resmen satmıştır hala neyi düşünüyoruz biz anlamıyorum kesinlikle satılmalıdır
emerson bize fayda sağlayacak bir futbolcu asla değil satılmalı
mustafa yumlu Trabzonlu diye bi hasan bi hüseyin fobisi yaşamak istemiyorum şampiyon olacak takım stoperi değil satılmalı
volkan o var diye sağ açık almayacaksak kesinlikle satılmalı volkan bitmiş yeteneksiz ve bencil bir futbolcu bursanın hızlı olduğu dönem vardı başka olmadı kesinlikle satılmalı
bamba kafasında bitmiş bir TRABZONSPOR var kesinlikle gitmeli
sapara mum alevi gibi bir var bir yok satılabilir
cech konusunda iyi bir sol bek bulmayacaksak kalmalı en kararsız olduğum futbolcumuz

alan kalmalı-adrian-henrique kalmalı

Bera B.
08.06.2013, 03:31
Başlık bile takımın durumunu yansıtıyor, kim gitsin kim kalsın yazıyor, kim gelsin yok.

Not: Transfer başlığını biliyorum. Kinaye yaptım.

Necmettin ALTUNTAŞ
08.06.2013, 04:40
Bütün yabancılar gitsin.

Doğukan Uçan
08.06.2013, 08:45
kimsenin gideceği yok boşuna yazıyoz

titanic
08.06.2013, 18:53
heosi gitsin kaleciler hariç bir de adrian kalabilir

Alican Altunbaş
08.06.2013, 18:55
Giden gitsin kalan sağlar bizumdur.

Burak_52
08.06.2013, 20:50
tolga ve onur kalsın sonra kim giderse gitsin çoğu gönderilmeli hatta

Süleyman Baykan
08.06.2013, 22:34
2013-2014 Futbol A takım kadrosu...

Kaleciler: Onur Kıvrak - Tolga Zengin - Fatih Öztürk

Sağ Bek: Alpaslan Öztürk - Zeki Yavru

Stoper: Giray Kaçar - Renato Civelli - Caner Osmanpaşa - Aykut Demir

Sol Bek: Martin Olsson - Kadir Keleş

Orta Saha: Didier Zokora - Soner Aydoğdu - Gökhan Alsan - Gustavo Colman - Torric Jebrin

Sağ Kanat: Göksu Alhas - Volkan Şen

Sol Kanat: Olcan Adın - Yusuf Erdoğan

Forvet Arkası: Adrian Mierjiewski - Jackson Coelho (Jaja)

Forvet: Alfred Finnbogason - Umut Bulut - Halil Altıntop

1461'e gidecekler : Alim Öztürk - Uğur Dündar - Zeki Ayvaz
Kiralık Gidecekler: Henrique - Emre Güral - Abdullah Karmil

Gönderilecekler:
Aykut Akgün
Mustafa Yumlu
Sol Bamba
Celustka
Marc Janko
Emerson
Marek Cech
Marek Sapara
Alanzinho
Yasin Öztekin

serrayasir
08.06.2013, 23:12
gidecekleri kiralik verelim de zarar etmeyelim bari

kotan61
08.06.2013, 23:19
onur, tolga, giray, adrian, emregüral, zeki kalmalıııı
gersinin hepsi götlerine tekmeyi vurup gönderilmeli

poetricus
09.06.2013, 00:25
Kimin gidip kimin kalacağını hep futbolcular üzerinden tartışıyoruz, tartışmalıyız da. İhmal etmemiz gereken bir nokta daha var: Sayıları 300'ü çoktan aşmış, teyit edemediğimiz bazı bilgilere göre 500'ü bulmuş ne iş yaptığı belli olmayan, hatta bir kısmı tesislerimizde hiç görünmeyip her ay ortası bankamatikten maaş çeken "personelin" de ayıklanması gerekiyor. Futbolcuları göndermekten daha zor olan da bu...

bkandil
09.06.2013, 00:33
Kimin gidip kimin kalacağını hep futbolcular üzerinden tartışıyoruz, tartışmalıyız da. İhmal etmemiz gereken bir nokta daha var: Sayıları 300'ü çoktan aşmış, teyit edemediğimiz bazı bilgilere göre 500'ü bulmuş ne iş yaptığı belli olmayan, hatta bir kısmı tesislerimizde hiç görünmeyip her ay ortası bankamatikten maaş çeken "personelin" de ayıklanması gerekiyor. Futbolcuları göndermekten daha zor olan da bu...

Ne değişecek ki,

Yanlış hatırlamıyoram Sadri Şener Albayrak'tan görevi devraldığında personel için böyle bir hamle yapılmıştı. Bahsettiğiniz şekilde çalışan!!! personel ile yollar ayrılmıştı, sonrasında asbaşkanın firmasından çıkarılan personelin kulübe monte edildiği iddiları v.s. ayyuka çıkmıştı.
Aradan geçen sürede bakıyoruz ki yapılan iş personel ayıklama değil, isim listesinin değişikliğe uğramasıymış...

poetricus
09.06.2013, 01:27
Benim ayıklamadan kastım değiştirmek değil, fiyat performans oranı ve maksimum verimlilik ilkesi gereğince personel sayısını makul bir rakama çekmek.

Sadri Şener yönetimi devraldığında 180 personel vardı, kısa bir sürede 112'ye indi, ardından 307'ye çıktı. Şu an, doğrulama imkanım olmadı ama, 520 kişiden bahsediliyor. Bunların ne yaptığı konusuna girmeyeceğim.

O zamanki asbaşkan için ortaya atılan iddialar tamamen doğruydu. İşten çıkardığı adamları Trabzonspor'da işe aldı. Böylece tazminat ödemekten kurtuldu. O kişiler kulüp bünyesinde hala çalışıyor(!). Adam gitti ama tası tarağı hala içerde.

Kimsenin ekmeğiyle oynamak istemem, ama Trabzonspor yağmalık değil.

SALDIRAY
09.06.2013, 03:11
Janko yu kullanamıyoruz. Elde Volkan,Olcan ve Yusuf gibi kanatlar var. Janko bence kalmalı.

cakalkerem
09.06.2013, 12:42
colman kesinlikle gönderilmeli....affedilir yanı yok....

Doğukan Uçan
09.06.2013, 15:39
colman kesinlikle gönderilmeli....affedilir yanı yok....

:alkış::alkış:

CEMEFKER
09.06.2013, 16:16
Acil gitmesi gerekenler önem sırasına göre;
1- Colman, ( Gönderilmeli. Unutulmamalı, 4 senedir yatıyor)
2- Zokora ( Elinde bomba ile dolaşıyor, en son Taksim Gezi Parkı'nda görülmüş, boşuna umut bağlanıp geri kalan gençler heba edilmemeli)
3- Bamba, ( Gitmek istiyorum dedi, mesajı verdi zaten )
4- Volkan Şen ( Tavırları ile kendini biryerlerde, herşeyden öte TS'nin üzerine görme çabası içerisinde, boşa kürek sallanıyor ona umut bağlanarak, zaten Hami Mandıralı ile yapamaz Hami'nin onun hakkında söylediklerinden sonra)
5- Emerson (Sözleşmesinin meyvesini toplayanlardan,gönderilmeli)
6- Alim , (Tolunay getirmişti, 1461'e)
7- Uğur Dündar ( 1461'e )
8- Alanzinho ( İş yapan iyi niyetli yabancılardan, ancak yabancı kontenjanını yedek olarak doldurması boşa maaliyet)

Yukardakilerin dışında kalan;
1- Marek Cech ( sola iyi bir yabancı alınırsa yollanmalı)
2- Marek Sapara ( kalmalı) ,
3- Adrian ( 1 yılda Mustafa Hoca elinde denenmeli)
4- Henrike ( fiziği ile birşeyler peşinde ancak yerine Eneramo çok daha iş yapar takımda, yollanmalı Eneramo veya benzeri alınırsa )
5- Janko ( 1 yılda Musafa Hoca elinde denenmeli)

SADECETRABZON61
09.06.2013, 17:07
Sapara giray Tolga mustafa onur alanzinho kalmalı diğer hepsi gitmeli..

F. Yıldırım
09.06.2013, 17:49
Emre Güral, Adrian, Onur, Tolga haricindeki herkes gitse süper olur fakat gidişata bakılırsa hepsi elimizde kalacak.

MuratJ
09.06.2013, 19:28
İnşallah başarılı olur yönetimde hocada ama gördüğüm gerçekler ölçüsünde yorum yapmak zorundayım. Ben Trabzonspor'un durumuna göre yorum yapıyorum sadece.

Şartlar çok kötü, felaket diyelim en kötü şartlar altında minimum yapılması gerekenleri söyleyeyim oradan yola çıkalım. Serkan, Bamba, Karmil, Cech, Emerson, Sapara, Alan, Yasin, Henrique, Halil, Janko en kötü şartların altında gönderilmesi gereken isimler bunlar. Fazlası normalde ama hadi diyelim durumlar kötü bunlar gidecek o zaman. Geleceklere bakarsak 1461 harici konuşuyorum. Çok üst düzey yabancı stoper, Aykut Demir, 1 bek, Alparslan, Jaja, Yabancı kaliteli golcü, Muhammet olmak üzere 7 transfer şart. Minimum şartları konuşuyorum. Hadi diyelim durum çok kötü bunları yapacak o zaman. Yanlarına 1461'den 3-4 adam eklenir.

Bunları tarihin en rezil en kalitesiz en ruhsuz Trabzonspor'una yapmayacaksan seni desteklemem, Aralık'ta da futbol gerçeklerinin altında ezilir yalan olur gidersin.

Bu kadro şakaya gelmez beyler. Ersun Yanal'ın yaptığı revizyonu bunlar yapamayacaksa onlar yalan olup gider ben onlara değil Trabzonspor'un giden 1 sezonuna daha yanarım.

ibrahim
09.06.2013, 19:56
Hoca dedigi gibi futbolcularin kalplerine ulasabildigi taktirde herkes kalabilir. Futbolcu psikolojilerinde uzmanlasmis olan hocamiza bu konuda güveniyorum.

taita
09.06.2013, 20:59
JAJA gelsin de kim giderse gitsin..

Cihansev
09.06.2013, 21:44
JAJA gelsin de kim giderse gitsin..

Jaja gelmesinde kim gelirse gelsin

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

cakalkerem
09.06.2013, 21:48
oynayacaklar koşacaklar mücadele edecekleri tutalım veya gelsin...

yatanlara hayır hepsi gitsin

taita
09.06.2013, 21:51

Sarhoş ve alemciyken 14 gol ve ona yakın da asist yaptığına göre azıcık ayıkken neler yapar. Bana sahada klas hareketler yapıp maç kazanacak adam lazım. Ahlak ve dürüstük para etseydi, herhalde 2011 deki şampiyonluğu çoktan almştık. Maçı oynasın kazansın dışarıda ne yaparsa yapsın.

Bayundur Han
09.06.2013, 22:52
En buyuk sorunumuz gol arkadaslar. Golcu geldimi bu takim zaten oynadiginin uzerine katar. Gecen sezonda az gol yedik ama azda attik. Sorun apacik golcu. Defans, orta saha ve forvete alacagimiz 3 oyuncu bide gereken baska bir yerde 4cu oyuncu ile bu is kapanir bence.

Jebrin yazmissiniz. Jebrin Fransaya falan gidiyor yaziyordu gazetelerde. Pek forma sansi bulamamis 1461'de. Trabzonsporda oynamasi zor o zaman.

DEEP BLUE
09.06.2013, 22:57

Jaja gelsin de, kim gelmezse gelmesin.

zafercalikoglu
10.06.2013, 13:35
oynatmayacagımız sıkıntı cekecegimiz adamları kirlalamakta faytda var,mesala emerson,cech,gibi,maliyetleri yüksek seneye sözleşmeleri bitiyor,,hala bir transfer yapılmaması da ilginç daha 1461 den gelecek oyuncular belli degil..

hamdi_61
10.06.2013, 14:09
emerson,bamba,zokora,alanzinho,cech,celustka,colma n, henrique,aykut akgün,yasin gitsin gerisi kalsın.

poetricus
10.06.2013, 15:03
Jaja geldi mi?
Serkan kaldı mı?

Turgay Atalay
10.06.2013, 15:07
Keşke elimde bir sihirli değnek olsa da, Onur, Soner ve Olcan dışındaki tüm futbolcukların takımla olan bağını kesebilsem. O canım forma altında o futbolcukları görmek zulüm geliyor bana.

poetricus
10.06.2013, 15:08
Keşke elimde bir sihirli değnek olsa da, Onur, Soner ve Olcan dışındaki tüm futbolcukların takımla olan bağını kesebilsem. O canım forma altında o futbolcukları görmek zulüm geliyor bana.
Kardeş o değneği ben de aradım ama meğer başkalarının elindeymiş, şikeyi kapatmak için kullanılıyormuş. Ümidini kes...

Ender Kuyumcu
10.06.2013, 15:14
Kim gitmeliye cevap verirsem çok uzun olacağından kim kalmalıya cevap vereyim :)

Tolga ve Onur'dan bir tanesi ( İkisi de kalsa olur ama ben ikisin de kalecilik yapmasını istiyorum )

Mustafa Yumlu, Olcan, Soner ve Adrian.

Gerisini de doldur 1461'den oynasın.

Nasıl olsa bunların para verip de adam gibi transfer yapacağı yok bari bu formayı hak etmeyip milyon avrolar kazananlardan kurtulalım.

Bera B.
10.06.2013, 15:18
Jaja geldi mi?
Serkan kaldı mı?

issiz jaja geldi mi?
serkan bizden gitti mi?
imdi yürek yırtılır.

Bedri Sertkaya
10.06.2013, 15:34
Yumlu(Fesh ile gönderilebilir),cech,sapara,emerson,colman(satılab ilirse),zokora(satılabilirse),volkan şen,zeki yavru,adrian(satılabilirse) gitsin diyorum.Adını hatırlamadığım diğer gereksiz adamlarda gidebilir.

Gökhan Uzun
12.06.2013, 23:46
Bence transfer politikasına göre bir yol izlemek en mantıklısı. Eğer transfer yapılmayacaksa elimizdeki her futbolcudan max. verim alınmaya çalışılmalı. Eğer birkaç transfer yapma durumumuz olursa bence gitmesi gerekenler:

Zeki Ayvaz- Gerek kalmadı çünkü Tolga ve Onurun kalacağını açıkladılar bir de Fatihi eklersek gereksiz gözüküyor. 1461 e kiralamak bir seçenek olabilir.

Sol Bamba- Kalma ihtimali kalmadı zaten. Muhtemelen Fransadan veya o civarlardan bir takıma gönderilmesi en mantıklısı.

Alim Öztürk - Açıkçası kalmasını istediğim bir futbolcu ama yönetim ve teknik kadronun stoper depolamasından dolayı 1461 e kiralanması bizim için elzem bence.

Uğur Dündar - Hiç bilmiyorum ama çok genç kalsa da gitse de farketmez gidecekse ilk adres 1461 olmalı.

Emerson - Artık stoperden bozma bekler günümüzde pek iş yapmıyor. Stoper olarak kullanılacaksa kalabilir ama isteksiz ve verimsiz oyunu gönderilme sebebi olmalıdır. En az zararla yollanmalı bence.

Zokora - En başından beri ısınamadım ve sevemedim malesef. Tam bir rotasyon topçusu çünkü oyunun sadece tek tarafında (o da yarım yamalak şekilde ) var bence ve kesinlikle toplu oyunda bir kişi eksik bırakıyor.Bu kadar maliyetli bir topçunun TS'da rotasyon ihtimali malesef yok. Bu kadar tecrübeli bir oyuncuya göre insiyatif almaması en büyük dezavantajı ve FİFA olayından sonra ilk sırada gönderilmesi gereken yabancı bence.

Colman - Malesef duraksayarak yazdım adını. Orta saha göbek oyuncuları sıralamasında ligin en iyi 5 oyuncusundan biri bana göre malesef ama malesef kafasında bitirmiş durumda bence. Adını üzülerek buraya yazıyorum. TS'daki miladını doldurdu. Keşke doldurmayaydı. Rahatlıkla talip bulunabilir. Ganzilistv abinin (Adını bilmiyorum :D ) videolarıyla bile 5 milyon eurodan açabiliriz pazarlık fiyatını bence :)

Sapara - Alıcısı olduğu için yazdım. Kalmasında bir sıkıntı yok bence işleyen bir sistemin kuvvetli dişlilerinden biri olabilir. Zararsız ve sorunsuz bir topçu. Kesinlikle TS'a yakıştığını düşünüyorum ama amaç kontenjan azaltılması ise buraya yazılır.

Volkan şen - Açıklama yapmama gerek yok sanırım. Korner direği-taç çizgisi ikilisi ile arasındaki platonik aşkı bitirebilirse Avni Akerde maç izlemeye gelebilir.

Paulo Henrique - Sanırım Benfica maçından sonra malulen emekli falan oldu ve bizim haberimiz yok. Yetenekli ve fizikli ama kullanabiliyor mu hayır. Trabzonsporda olmadı belki başka bir takımda..

Bir de soru işareti olanlar veya kampta izlenmesi gerekenler var:

Abdullah Karmil - Açıkçası TS da çok bir varlık gösteremedi bunu genç(!) olmasına bağlayabiliriz. Kamp döneminde göstereceği performansa göre kalması veya gitmesine karar verilir. Çünkü stoper adaylarına bakılınca birçok ismin buraya aday olduğunu görmekteyiz.

Celutska - Pozitif oyun ucuz yabancı defansın jokeri. hiçbir zaman başka takımın radarına girmez TS'dan da kimse gitsin demez bence. Kamp performansına bakılmalı.

Aykut - Kendini geliştirdi. Kampta da devam ederse kalması çok muhtemel. Stoper ve ön libero oynaması ekstra avantaj ama giderse de üzülmem açıkçası.

Emre Güral - Malulen emekli oldu galiba Henrique gibi. Sesi sedası çıkmıyor tweet de atmıyor galiba. Yetenekli ama iki hoca da oynatmadı bir sıkıntı olmalı. Kamp süreci herşeyi netleştirecektir.

Janko - Belki eleştirilebilirim ama ben Jankoyu çok seviyorum. Çok profesyonel ve gerçekten fiziğine göre ayakları düzgün ve esnek bir futbolcu. Geçmişine de bakıldığında kesinlikle bir şansı daha hakediyor. Her sisteme adapte olamaması ve oynadığı zaman oyunun üstüne kurulması gerektiği için hocanın güveniyle de alakalı forma giymesi ve verimli olması. Kalmasını ve forvetimiz olmasını çok isterim.

Halil - Son haftalardaki çıkışı ve Türk pasaportu tutunabileceği yegane şeyler. Eğer genç oyuncular akıllı olursa Halil Almanya uçak biletlerine bakmaya başlayabilir. Kalması durumunda iyi bir yedek olur.

ilhan
12.06.2013, 23:57
Kaç gündür başlığa girip girip çıkıyorum uzun yazarım kimse okumaz diye. :) Ama Gökhan Uzun sağolsun döktürmüş. Hemen hemen hepsine katılıyorum.

t.gokce
13.06.2013, 07:16
colman,zokorra,cech,janko,emerson,celustka,jaja alınacaksa alanzinho bunlar gitse kafi.

kalacaklar.sol bamba,adrian,henriuqe,sapara,onur,tolga,olcan,sone r,halil

alınacaklar,jaja,babel,aykut,ibricic,özgür çek,bamba gidecekse diego ve 1461 den gelecekler..

tabi bunun olması hayalden de öte..

ugurTS1989
13.06.2013, 11:38
bence yönetimin buraya bi göz atması lazım
http://www2.sporx.com/futbol/transfer/dunya/avrupada-kontrati-biten-yildizlarSXGLQ14073SXQ

61trabzonomer
13.06.2013, 11:47
bence yönetimin buraya bi göz atması lazım
http://www2.sporx.com/futbol/transfer/dunya/avrupada-kontrati-biten-yildizlarSXGLQ14073SXQ

şaka maka güzel oyuncular var hee

Kader KORELİ
13.06.2013, 11:55
Zokora FIFA'ya sikayet etmis bizi. Yine Zokora, Emerson, Cech, Colman, Vittek ve Alanzinho kulübe ihtar cekmisler. Alacaklari ödenmezse serbest kalacaklar ve bundan sonra sözlesme sonlarina kadar alacaklari paralari onlara ödemek zorunda kalacagiz... Durum bu.

ugurTS1989
13.06.2013, 12:20
şaka maka güzel oyuncular var hee

bomba transfer yapıp bonservisine 7-8 m euro verene kadar burdan 2 tane yıldız al senelık 3-4 m euro vermeyı tercıh ederdım