PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 26.Hafta | Bursaspor 3 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13

Cagdas Topal
15.03.2013, 22:10
Sizin gibi taraftarların defolup gitmesi gerekiyor..

Adamlar 34 hafta mücadele etsin sonra biz şampiyon yaptık diye hava yapalım bu mu lan taraftarlık ?

zafercalikoglu
bence Colman,Asıl Volkanı tokatlaması gerekiyordu...

Bekir
34 hafta adamlar canla başla mücadele etti sonra onları biz şampiyon yaptık hadi ordan .

Biz sadece vesile olduk . Bunu kafanıza sokun

Bizim yerimizde Barcelona da olsa o maçta yatardı,Bursalı yavşaklar da kafasına soksun bu Türk futbolundaki hiçbir takım o maçta şikecilerden puan almazdı,basbaya biz şampiyon yaptı,biz olmasak onlar tarihlerinde şampiyonluk göremezlerdi

Horispin
Arkadaşlar teker teker oyunculara tepki göstermek anlamsız bu takımda SiSTEM YOK. 1461 sistemi sayesinde ayakta.bi sene önce ş ligi oynayıp üçüncü olan takım küme düşmeye gidiyo.Hangi oyuncuyu koyarsan koy sonuç aynı olacak.Futbolcular psikolojik olarak çökmüş.Nolucak böyle bilmiyorum.

outoftime
biz parayı seven oyuncu da taraftar da istemiyoruz

Mert'
Iyilik yapani :mad:

Usta yapma 2-3 tane karaktersiz için kendini de banlatma.

Bülent AKBULUT61
http://img163.imageshack.us/img163/7447/2y0xtjcubaetvduzsusbcb.mp4

Mustafa burda kendini ne sanıyor

61boyboy
15.03.2013, 22:11
Dünyada o dediğinden kalmadı be arkadaşım. Tek başına artık kimse maç kazandıramıyor. Ne messi nede ronaldo.
doğru diyosun ama son saniyeye kadar varıyla yoğuyla her maçta mücadele etsin kimse ona 11 kişiyi tek başına yensin demiyor. Ne olursa olsun arkadaşına öyle bir hareket yapmamalı. Hele ki cik tv kameraları önünde.

Arif Timurcioğlu
Yahu küme düşüyoruz mücadele sıfır bizim taraftarın derdi colman mustafa. Sadri hala koltuğunda oturuyor bunun hesabını kimse sormuyor.

Ali YİĞİT
Brava Tolunay gel madalyanı vereyim

Emrah Akcagöz
İyilik meleği.

haymatloshan
Yumlu gibi zekasız adamı savunmayın,ne anlıyor da adamı çekiştirmeye gidiyor.Colman'ı futbola küstüren Şenol ve Tolunay,adam art niyetli olmasa koşmaz.Aksine kabullenemiyor bu durumu,belkide hayatında kazanabileceği en yüksek paraları burada kazandı ve 3 yıldır takımı motivasyonsuz ve hedefsiz bırakanlar yüzünden bu hale geldi.

Cihansev
Colman ozur diler gibi gitti batallanin yanina sonra batalla ne dediyse delirdi

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

hyasin61
Sol tarafın degısmesı lazım bugun bursa hep ordan geldı olcan-marek macı katlettı

uzungöllü
Aynen öyle,o pas müthisti.Nasil izliyorlar Maci anlamiyorum.

bizimkilerin iyi oynadı demesi için 3 gol atması lazım oyuncunun... henrique öküzü 3 pozisyon üst üste harcadı...

kopeli
Adamlar 34 hafta mücadele etsin sonra biz şampiyon yaptık diye hava yapalım bu mu lan taraftarlık ?

Kardesim sen 33.hafta cok iyi mücadele etmis olabilirsin.Neticesi itibariyle Şampiyonluk son haftaya kalmıstı ve 1 maca bakıyordu.Gittik fener'e 2 puan kaybettirdik ve resmen ellerinden kupayı alıp,Bursa'ya yolladık.

powerts61
Colman ellerin dert görmesin..

Murat'
15.03.2013, 22:12

Mustafa ile Colman'ın pozisyonunda Colman yüzde bir milyon haklı.Senin ne işin var orda.İki tane vatandaş, ne konuştuklarından, ne ettiklerinden gram anlamazsın gidersin yanlarına.Aynısını fenerbahçe maçında da Baroni'ye yapmıştı.

Uğur Ö.
http://s1.directupload.net/images/130315/g49luf2d.swf

Mustafa saha içindeki gereksiz hareketlerine bir yenisini eklemiş.

53karakan53
nasil taraftarsınız siz yahu ulen ne kadar adam gibi oyuncumuz vardıysa ne anasını ne bilmem neyini bıraktınız, çıkın siz oynayın yada verin parasını adam gibi bi topçu alın beğenmiyorsanız, Colman ne yapmış 2. yarı oyuna girdi 2 kez henriyi kafa kafaya pozizyona soktu boş kaleye atamıyor adamlar onada mı yetişip gol atsın ayıp be , takıma bu denli zarar veren bi taraftar topluluğu daha yoktur ...

Sadri Şener de nasıl ki nuri ucubesinden ucube bir takım devraldı ( bügün yine o ucube kılıklılar gelmeye çalışıyor belli bu ) yine öyle bitik ucube içinde topa vurmayı bilmeyen bi takım bıraksın bunlarada bi sizlerd onlarda rahat etsin ... İŞTE O ZAMAN RAHAT EDERSİNİZ .. İnşallah 1461 de tamamen satılırda ordaki hiçbir değerin zerre faydası olmaz TS ye ...

Ayıp yaptıklarınız be şikebahçeymiş hiçbiri kendi içimizdeki şikecilerden , yobaz beyinlerden , çıkarcılardan daha fazla zarar vermedi TS ye yazıklar olsun be ... Başka da birşey demiyorum ...

Emirhan Çorumlu
Bakalim Sadri Sener bizi hangi esprisiyle güldürecek bugün.

Bu Takimin koysan Playstation, XBOX, Wii, PSP, Gameboy, Atari, Sega vs. de Sampiyon olur ama PC de olamiyor Farkina vardim der herhalde...

arifberkay
Colman Gs yolcusudur onur la birlikte....

Oğuzhan
Henrique takımın en iyisi düşünün artık ne hallere düştük.

Hqmi
15.03.2013, 22:13
ulan colman'ın yarısı kadar hırs olsa diğer topçularda bu durumda olmazdık. açın maçı izleyin tekrar colman girdikten sonra ne yapmış.

Ömer SEVİNÇ
mustafa sabote mi etmiş?
:)
yahu sabotajın anlamını bilmiyorsunuz herhalde, oyle ya!
:)
mustafa neyi yapabiliyorken yapmamış da sabote etmiş?
benim tuttugum takımda mustafa gibi volkan gibi olcan gibi sıfır numara yetenek eksi akıl eksi ciddiyet adamlar olmaz, olmamalı!
top mustafaya gelince sinirden arkamı donuyorum, 'iyi niyetliyim ama, tahtayım' bakıslarından kaçıyorum..
sonerin fiziği yetersiz, halilin aklı..
henrique ne deve ne kuş..
sapara iyidir, adrian iyidir onlar da istikrarsız..
beyler bu takım yedeklerini yenemez, bundan sonra maç beklemeyin!
kume düşmezsek çok sevineceğim!
yazık oldu bu şehire, delirttiler, zavallı moduna soktular bizi..
kaldıramadık, aşırı duygusallıktan geberip gideceğiz!
nasipte ne varsa o olur tabii ama artık gerçeklerle yüzleşelim..
matematik olarak da düşmenin en büyük adayıyız..
tek bir takımı bile yenemeyiz, evet evet, tek bir takımı bile..
bazı takımlar iki kişi eksik çıksalar, bazıları kaleyi boş bıraksa (cok cıddıyım) bu takım kimseyi yenemez!
bu futbol işine bir nokta koymanın zamanı gelmiş artık..
zamanında iyi yapmış olmak yetseydi osmanlı batmazdı..
batacağız, kurtuluşu yok!

Ey gidi zamanında en iyimser üye seçilen stichus'a bak.

powerts61
Profil resmi bamba olupta colmana sallamakta ayrı güzel ya :)

Ali YİĞİT
Mustafa Yumlu takımın ağabeyi ya. Geçen hafta da Fernandes'i teskin ediyordu.

Yunus Emre SEYHAN
Bağıra Bağıra 2 yıldır söylüyoruz buradan.

Mustafa Yumlu bırak Trabzonspor'u, süper lig ayarında bir futbolcu değil. Aynı şeyleri Aykut içinde söyleyebiliriz mesela. peki bu adamlar niye takımda? Trabzon'lular diye.

ALDENİRO
bu ne kalabalık

Oruç
Nereye şampiyon yaptın ?

Deplasmanda Fb'den 1 puan aldık diye adamları şampiyon mu yapmış olduk ? Ki o maçta futbol falanda oynamadık, fb becerip atamadı sadece.

Öyle konuşuyorsunuz ki sanki adamlar 34 hafta futbol oynamadılar hiç

Öyle konuştun ki sanki ben Bursa hiç bir şey yapmadı dedim.

Bu mesajdan bunu çıkardıysan(ız) uzatmanın manası yok.

MuratJ
mustafa futbolu bırakmalı. kadro dışı kalmalı yeter artık. gitsin 1461 de devam etsin. güzel iş bollukta geçinip gider. şanslı adam.

Nihat Güneş
O kadar işte.

Mustafa yakışıklı değil ya o suçlu. Bizim taraftarın bu saç stil karizma takıntısı hiç bitmedi bitmeyecek zaten.

Colman kadar takımı satan bir adam daha görmedim ben bu takımda. Yeteneksizdir diğerleri bir şey diyemem. Ama yetenekli olduğu, maçı çevirebilecek potansiyeli olduğu halde hiçbir şey yapmayan tek Colman'ı gördüm ben. Düşene bir tekme attığı yetmiyor rakiplerin, bir tekme de Colman atıyor.

Bir ara bu Colman efendini yaptığı pas hatalarını sayayım dedim Hüseyin uyardı abi isabetlileri say daha kolay olur diye, harbiden öyle oldu. Top kaptırır, olur olmadık yerde prese başlar yerini kaybeder, cezasahası içinde millet birbirini kırar bu adam ortsahadan izler, maç içinde yediği çalımların haddi hesabı olmaz, her maçta sarı kartı vardır,4 senedir birkez sakatlanıp da sağlık ekibi içeri girmemiştir hem de ortasaha elemanı dbu adam...Ama işte 50 metrede atağa kalkan adama basit araya bir top atar atarken de vucudu esner filan şekilli gözükür kral ilan edilir. Ondan sonra da Ts taraftarı futboldan anlar peh...

Ilelioglu
34 hafta adamlar canla başla mücadele etti sonra onları biz şampiyon yaptık hadi ordan .

Biz sadece vesile olduk . Bunu kafanıza sokun

Fenere karsi kaybetseydik ne yazacaktin? Bursa canla basla mücadele etti mi? Esamesi bile okunmayacakti.

..

biltrabzon
mustafa yumlu o tokati haketti.90 dakika bir adam aldigi her topu rakibe verirmi.Yetenek fukarasi seni.

hyasin61
brava tolunay gel madalyanı vereyim

tolunay'a madalya verıyorsan ,SENOL GUNES'ın heykelı dıkılsın takımı bu hale getırdıgı ıcın

F.Levent Yavuz
Colman'dan aynı tokadı tüm oyunculara, hocaya, başkana alayına bekliyoruz!

oğ 61 efsanesi
15.03.2013, 22:14
Mustafa iyi niyetli bir çocuk.Arkadaşının kavga etmesine izin mi vermeliydi? Colman delikanlıysa hırsını Mustiden değil Batalladan alsaydı.

U.Sadıkoğlu
Küme düşüyoruz...

serdaracıl
Hoca batallayi izledi resmen adam bı önlem alir

Bülent AKBULUT61
Mustafa ile Colman'ın pozisyonunda Colman yüzde bir milyon haklı.Senin ne işin var orda.

bir milyon değil 100 milyon kere haklı Mustafayı hemen kadro dışı bırakılmalı

AYYILDIZ
Mustafa Yumlu git Batalla'nin korumasi ol.Yeter artik.Duzene isyan eden futbolcularla kalan 8 hafta oynanmali.
Mactan sonra Bamba ve Volkan'in keyfi yerindeydi derhal kadro disi kalmalilar.
Sadri Sener sana da helal olsun.

Giallorossi
15.03.2013, 22:15
Yumlu gibi zekasız adamı savunmayın,ne anlıyor da adamı çekiştirmeye gidiyor.Colman'ı futbola küstüren Şenol ve Tolunay,adam art niyetli olmasa koşmaz.Aksine kabullenemiyor bu durumu,belkide hayatında kazanabileceği en yüksek paraları burada kazandı ve 3 yıldır takımı motivasyonsuz ve hedefsiz bırakanlar yüzünden bu hale geldi.

Ne? Senol Günes ve Tolunay hoca mi küstürdü? Bu kadar nankör olmayin. Adam her devre arasi kampa gec kalir buna ragmen hicbir zaman ceza yemedi. Bu mu küstürmek? Yatsin kalksin onlara dua etsin. Bu takimda oynayabilecek biri kesinlikle degil colman.

Erdal DİLEK
FİNAL: antalya macı kaybedildiği anda daha macları seyretmenize gerek yok küme düşülmüş demektir.

oğ 61 efsanesi
Colman hırslı falan değil o pozisyonda. Kişisel meselesinden dolayı orada..Takımla ne alakası var?

arifberkay
Küme düşüyoruz...

Kimin umrunda?

MuratJ
10-15 dakika süre aldı bugün Colman. Ortasahada ne kadar bastı ne kadar koştu ne kadar ısırdı rakibi. Takımı ne kadar ileri çıkardı. Ne kadar asist denemesi yaptı. maçı izleyenler bunları göz önüne getirsin. sonra aldığı süreye oranlasın. bu akşam takımda ki en önemli oyuncu yine colman çıkacaktır. hoca senin neyine colmanı kesmek. yerine serkanı koyuyorsun birde. böyle gelir 3 atar sana bursa işte.

hyasin61
Mustafa iyi niyetli bir çocuk.Arkadaşının kavga etmesine izin mi vermeliydi? Colman delikanlıysa hırsını Mustiden değil Batalladan alsaydı.

kavga falan yok ortada ,adam omzuna sarılmıs batallıan medenı bır sekılde tartısıyordular takı mustafa gelene kadar

Oğuzhan Fidan
allah aşkına maçla ilgili yorum yapmayın ! takımın halini görün ne durumdayız ona bakın bırakın şu analiz işlerini ! takım gidiyor eyy trabzon uyan artık !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ogün'
Colmanına da Mustafasını da Takım kümeye gidiyor kümeye

Fatih Özkan
Fanatik ‏@fanatikcomtr
Bursaspor taraftarlarının yaptığı "Trabzon kümeye" tezahüratı Trabzonsporlular'ın tepkisini çekti...

Allahını seversen adamların haber diye paylaştığı twite bakar mısın ?
Ama suç onlarda değil...
Onların bu şekilde konuşmasına vesile olanlarda...

fteotdgs
Millet birbirinize girmeyin bosu bosuna. Kime ne yarari var bunun? 8 mac mi kaldi simdi? En az 3 galibiyet alirsak yirtariz. Bu maci kaybettik kotu oldu tabii ama zaten mantik "0" puan yazmisti bu mac icin. Kaybettigimiz, hesapta olmayan bir sey yok yani bu hafta :(

Oğuzhan
Bir ara bu Colman efendini yaptığı pas hatalarını sayayım dedim Hüseyin uyardı abi isabetlileri say daha kolay olur diye, harbiden öyle oldu. Top kaptırır, olur olmadık yerde prese başlar yerini kaybeder, cezasahası içinde millet birbirini kırar bu adam ortsahadan izler, maç içinde yediği çalımların haddi hesabı olmaz, her maçta sarı kartı vardır,4 senedir birkez sakatlanıp da sağlık ekibi içeri girmemiştir hem de ortasaha elemanı dbu adam...Ama işte 50 metrede atağa kalkan adama basit araya bir top atar atarken de vucudu esner filan şekilli gözükür kral ilan edilir. Ondan sonra da Ts taraftarı futboldan anlar peh...

Nihayet futbol bilen bir adam çıktı şurada. Neymiş Colman oyuna girmiş de pas atmış pozisyona sokmuş. Ulan direk diksen oraya bi tane bir olumlu şey yapar. 20 topun 15'ini kaptırdı. Koşmuyor bir şey yapmıyor bilerek yalandan koşuyor milletin üzerine çalım yiyor. Tekme sallıyor millete bilerek atılmak için takımı satıyor. Düdükten sonra topa vuruyor sırf atılmak için. Maçtan sonra gitmiş atılamadı ya rahat edemedi milletle didişiyor hala. Kralsın be Colman harbiden kralsın.

Erdal DİLEK
15.03.2013, 22:16
Sadri bu akşam bir ihale daha almış mıdır acaba, 93 trilyonluk. . .

Ali YİĞİT
Henrique takımın en iyisi düşünün artık ne hallere düştük.

Senin ki duvara yazı yazmayın derken duvarı karalamak gibi bişey olmuş.

Henrique'ye sallayıp, Bamba'yı profil fotografı yapmışsın bişey demiyorum artık.

Mert'
Şu Sadriyi veya yöneticileri sokakta görsem dalıcam valla yeter artık :mad:

Veysel
Küme düşüyoruz...

Şakamısın hocam ne küme düşmesi henrique halil goller atıp kazanacağız kadromuz yeterli espirili bir başkanımız adaletli bir ülkemiz var herşey güllük gülistan napıyorsun sabote etmeye mi geldin sen kesin fenerlisindir !

akin0834
Hoca batallayi izledi resmen adam bı önlem alir

işte takımın vizyonu...işte taraftarın vizyonu...bukadar düştük mü bee...biz onlara değil onlar bize önlem almalı...yönetim bitti..snra takım bitti..şimdide taraftar bitio...en dipteyiz en dipte!!!

Ogün'
Ha birde Serkan'a yapılan net bir penaltı var ama pek konuşulmaz.

Yunus Danışmaz
Onur da sezon sonu gider galatasaraya. Takımın da %80i yollanır, ilk sezon başarı gelmez, yine seneye deriz, yine her zaman Trabzonspor deriz..

Maammet
Zor günler geçiriyoruz Allah yardımcımız olsun,şu pislig bitse ligde kalsak gerisi önemli değil.Zor günlerimizde düşmanlarımızı tanıdık veya tekrar hatırladık.Sadri şener ve ekibi bir dahaki sezon için yola devam diyecekse takımda köklü bir değişime giderek bunu göstermelidirler.

serdaracıl
Tolunay ile de olmayacak

FC-ST-PAULI-61
15.03.2013, 22:17
Ofsaytin ne oldugunu bilmeyen Henrique,Ayakta duramayan Halil,yari ölü cech,Amatör Yumlu varsa küme düsebiliriz.Benim tek umidim Orduspor.Onlarda berbat,bizden bile kötü.

Taha Muhammet
Buna ofsayt vermedi hakem, bundan önceki pozisyona ofsayt verdi.

Şunu paylaşıp durmayın, komik oluyorsunuz!

nereye vermedi

Ozan Yazıcı
Küme düşme sınırı en çok kaç puana çıkmıştı bizim ligde acaba..?
40'lı puanlarda düşen oldu mu hiç?

Arif Timurcioğlu
Şuan tek hayalim var tv de son dakika:Sadri Şener istifa etti. Gerisi kesmez beni.

Yasin Altuntas
Ne kavgasi ???? Colman sakin bir sekilde Batalla ile konusuyor, Mustafa artistlik havasinda sanki birsey anliyor araya giriyor. Sen önce git topunu oyna saha disi seyleri birak !!!!

Sent from my iPhone using Tepetaklak

Mehmet Cihan Kocaman
Colman-Celu değişikliği 2-1 öndeyken yapılsaydı şimdi çok farklı şeyler konuşacaktık.
O süre içerisinde bursanın tek topla orta sahayı geçtiğini göremedi mi tolunay?

Yunus Emre SEYHAN

Yanılmıyorsam Altay 42 puan ile küme düştü ~Yanılıyor olabilirim bu rakam 40 olabilir

TS-AKCAABAT-61
usaklar bi sakin olun, kizarak bisey elde edilmez. daha 8 hafta var.

Cagdas Topal

Bursaspor 42 ile düştü

ozturk
Bakalım Tolunay ne sallayacak

kopeli
15.03.2013, 22:18
Onur'un aklı coktan çelindi.Performans düsüklügünün sebebi bu.

samway
A ltı yıldır stad yapılacak
K adro yeterli
P tt ligine doğru

Ogün'
Ofsaytin ne oldugunu bilmeyen Henrique,Ayakta duramayan Halil,yari ölü cech,Amatör Yumlu varsa küme düsebiliriz.Benim tek umidim Orduspor.Onlarda berbat,bizden bile kötü.
Ordu içerde istekli arzulu oynuyor en azından bizim gidişat kötü.

L.Burrows
Vay arkadaş be. Bu takımı izleye izleye iyice soğumaya başlıyorum futboldan. Ne keyifle izlerdim bir zamanlar. Mustafa yumlular, marek cechler, henriqueler, olcanlar yemin ediyorum bezdirdi beni futboldan. Futbolun tüm güzelliklerini unuttum. Bizi bu adamları izlemeye mecbur edenleri allah bildiği gibi yapsın.

MuratJ
10-15 dakika süre aldı bugün Colman. Ortasahada ne kadar bastı ne kadar koştu ne kadar ısırdı rakibi. Takımı ne kadar ileri çıkardı. Ne kadar asist denemesi yaptı. maçı izleyenler bunları göz önüne getirsin. sonra aldığı süreye oranlasın. bu akşam takımda ki en önemli oyuncu yine colman çıkacaktır. hoca senin neyine colmanı kesmek. yerine serkanı koyuyorsun birde. böyle gelir 3 atar sana bursa işte.

bamba gitsin basketbol oynasın. serkan Allahından bulsun. cech zaten 6 ay ömrü kalmış gitsin karısıyla son günlerini geçirsin. mustafa dönsün köyüne şehre inmemek üzere. olcana araba çarpsın. halil rehabilitasyon merkezine yatırılsın.

oğ 61 efsanesi
İkide bir "düşme" lafını bari biz ağzımıza alıp komik olmayalım.Her büyük takım yaşar bunları bazen.Sonra işler düzelir,unutulur.

Oğuzhan
15.03.2013, 22:19
Senin ki duvara yazı yazmayın derken duvarı karalamak gibi bişey olmuş.

Henrique'ye sallayıp, Bamba'yı profil fotografı yapmışsın bişey demiyorum artık.

Ben o profil fotoğrafını Fenerbahçe maçından sonra destek için yapmıştım kardeşim yeni yapmadım. Düşene bir tekme de biz vurmayalım diye. Ama sabrımı bugün taşırdı o da hele kendi kalesine atmaya çalıştığı pozisyon çileden çıkardı beni.

CEMEFKER
Yazmayacaktım, girmeyecektim şu foruma ancak dayanamadım.........Bundan önce son yazdığım yazıda bu yönetim ile yolun sonunun Şenol Hoca'nın ve Ünal Karaman'ın gönderiliş biçimi ile sonunun geldiğini söylemiştim.....Birşey biliyoruz ki yazıyoruz, tecrübe ile sabittir hayat dediğin şey.....

Birilerini harcayarak biryerlere geleceğine inanmak saflıktır.....

Bazılarının hayal kırıklığı üzerine kurulan bir yapı sonunda bir şekilde kabusa döner.....

BizBiz bu futbol denen arenada hangi araçlarla mücadele edeceğimizi daha bilmiyoruz....Tutturmuşuz bi saygılı anadolu abisi , dürüst takım imajı......Elin oğlu hertürlü götürüyor malı....

Ey taraftar ! Ey bordomavi mecnunları ! Senin onurlu duruş (!) sergileyerek fb ile berabere kalarak Bursa'ya kazandırdığın şampiyonluğun ne anlama geldiğini çok daha ii anla....

O senesi fb'yi kupadan eden bir Trabzonspor arkasına fb'yi şampiyonluktan etmesi, fb düşmanlığının ateşini, fitilini tutuşturmuştur.....Bu areneda başarılı olmak istiyorsan her zaman desteğini alacağın ( ne yazık ki ) bir büyük takıma ihtiyacın olacaktı, bu takım da bana göre fb idi ...fb düşman gibi düşmandı .....gs gibi adam ayartan değil....Selçuk İnan'ı hangi çakma kabadayı teknik adamın ayarladığını herkes biliyor....Aynı şekilde Engin'i , Burak'ı......İçten çökertiler bizi.....ancak bizim azılı düşman ilan ettiğimiz fb ve aziz yıldırım bize Burak'ı vererek üste para da cabası, Gökhan Ünal'ı bizden almıştı, bir nevi kurtarmıştı diyelim.....Herşeyi geçersek fb bize açıktan vuruyor bazıları gibi arkadan gancık gibi değil....Bu takımı kimin boşaltığı herkesçe malum....

"Münafik kafirden eşeddir" diye boşuna dememişler....

Bu arenada kimse sütten çıkmış ak kaşık değil.....Şike denen şeyi yapmayan kalmış mıdır çok merak ediyorum... Ancak bizim beceremediğimizi biliyoruz.....

İşin içinde bu kadar paralar dönecek, yayıncı kuruluş, borsa.....Ya gidin Allah aşkına, aksini düşünmek genç liseli kızın spor tutkuluğundan öteye geçmez.

Hangi yönden girsem bilmiyorum ki ....Alın işte Bursa maçında yıllardır futbol arenasında sus pus olan bir ağabayimiz endam ediyor...Şike sürecinde nerdeydiniz...Seçim sandığı mı yaklaştı.....Hangi taraftan tutsak bir sürü boşluk, elimiz boşlukta kalıyor....Acıyorum kendime, bu taraftara, tribünde yaz kış yorulan hırpalanan insanlara, hadi kendimi ve benim gibi yolun yarısını devirenleri geçtim, gençlere....

Şu takım ve klup bu arenadan çekilse de rahatlasak camia olarak.....Bu takım bu şekilde bir alt lige gideceğine 3 Temmuz sürecinde tff denen çakma yapının aldığı şike sahaya yansımamıştır kararı sonrası ligden onurumuz ile " Bu kadar haspanın olduğu hamamda mert'in işi yoktur" diyerek çekilebilseydik.....

Stop. (Mayıs sonu görüşürüz inşallah)

fteotdgs
Onur'un aklı coktan çelindi.Performans düsüklügünün sebebi bu.

Kardes cok buyuk iddia atiyorsun ortaya simdi. Kaynagin var mi?

serdaracıl
işte takımın vizyonu...işte taraftarın vizyonu...bukadar düştük mü bee...biz onlara değil onlar bize önlem almalı...yönetim bitti..snra takım bitti..şimdide taraftar bitio...en dipteyiz en dipte!!!

Bı git işine zaten canım burnumda

Nihat Güneş
İşin vahim tarafı hakem kararlarına Tolunay Hoca hiç tepki vermedi, Antepte adamın sahadan atılmadığı maç yok. Çok eneteresan bir durum..

t.gokce
Colman hırslı falan değil o pozisyonda. Kişisel meselesinden dolayı orada..Takımla ne alakası var?

mesela,alacak verecek meselesimi,kız meselesimi..?:D

TS-AKCAABAT-61
15.03.2013, 22:20
panige gerek yok. küfüre gerek yok. oyuncu kadrosu bu, bunlarla basarcaz, baska care yok. psikolojimizi bozmayalim.

MuratJ
2-1 öne geçtiğimiz anda dakika 20lerde serkan-colman değişikliği olsaydı bugün kazanmıştık. maçı izlerken yalvarmıştım sesli şekilde tolunay hocaya.

Öznur61
olsun be trabzonum ben seni böylede severim!! *ÖLÜMÜNE*

AKSOY_61
espri yap baskan!

yorumsuz6117
Tolunay ile de olmayacak

Yaw ne alaka bu kadroyla Mourinho olsa bi .... olmaz.

metehan
Böyle hesaplar yapma :)

Benim hatırladığım Bursa 40 puanla küme düşmüştü. Yılmaz Vural, bu seneki küme barajını 39 olarak vermişti ama Elazığ bunu geçecek gibi :)

Mert'
İkide bir "düşme" lafını bari biz ağzımıza alıp komik olmayalım.Her büyük takım yaşar bunları bazen.Sonra işler düzelir,unutulur.

Şu adam fake hesap ya fenerli falan heralde hala banlanmamış avatar ve imzalarından belli zaten :mad:

Bülent AKBULUT61
adam orda kendi vatandaşıyla konuşuyor gelmiş ordan artist mustafa kendince bir şeyler yapmaya çalışıyor Colman az bile yapmış şöyle gözunun ortasına vuracan yumruğu sen kimsin Mustafa ilk önce adam akıllı top oynamasını becer nerden o eziktaş macında gol attı atmaz olaydı

littlebighorn
ben çok yorum yapmam. %99 bu takım küme düşer. herkes kendini hazırlasın.
Dua edelim 1461 çıksın.

samway
15.03.2013, 22:21
bu sene gelıp gecer belkı kotu son da olabılır ama bursa sen tam bır nonoşsun

oğ 61 efsanesi
mesela,alacak verecek meselesimi,kız meselesimi..?:D

Colman efendinin artistliğini bozacak bir şey olabilir.

TS-AKCAABAT-61
beyler kim ne derse desin, su an kaleye gececek adam tolgadir. onur bu yükü kaldiramiyo.

Punisher-61
En yüksek puanla bursa düsmüstü 40 puanla...

41 puanla ligi garantileriz..

Antalya akhisar ve ordu maclarinda 9 puan alacgiz size ne kadar sacma gelsede

Sent from my iPhone using Tapatalk

mhs61

şu düşünce yapısına hayranım böyle devam edelim hep son haftalada görecem sizleri

mackali_81
15.03.2013, 22:22
Tolunay'ın bakışı konuşması bittiğini gösteriyor. Bizi diğer takımlar kurtarabilir ancak. Bunlar bitmiş!!!

bordox
Çok güzel oluyor bence,kılcal damarlarına kadar bir sallansın bakalım camia.Ne kadarlık hükmümüz varmış görelim.Maç beklediğimden iyiydi bizim adımıza,en azından açık oynayan takımlara gol atabiliyoruz bu da bir şey.Halil ve Olcan ikinci yarı yine bitikleri oynadılar.Çok çabuk düştüler oyunda ilerde Henri yalnız kalıyor ama ona da çare yok.

FC-ST-PAULI-61
Antalya,Akhisar Ordu gelecek 3 Macimiz.Bu Maclardan 9 Puan almaliyiz.En kötü Ihtimalle 7.
7 alamazsak düseriz.

ordu-ts
Aklınızı başınıza alın ,ayıp ayıp hepinize ayıp daha 8 hafta var küme düşeceğiz diye burayı velveleye veriyorsunuz, takım hepden çöp olsa,yönetim hepden çöp olsa bu takımın taraftarı takımına sahip cıkar ve o takımı ligde tutacak gücdedir... kardeşim bırakın velveleyi,atıp tutmayı , bu takımı sene sonuna kadar full destekle ayakta tutalım ,sonra yönetimde ,futbolcularda kovulur ama o iş şu anki iş değil, camiaya,bordo maviye ihanet etmeyelim,hain olmayalım ,yeter.

oğ 61 efsanesi
;1918966686']Şu adam fake hesap ya fenerli falan heralde hala banlanmamış avatar ve imzalarından belli zaten :mad:

FatihTekkeSporluyum aslında.

hyasin61
Tolunay Kafkas :aslında zevklı ve ceısmelı mac oldu ,2-1 den sonra basıt goller yedık faturası agır oldu.cok fazla soyleyecek bır sey yok.Zaman zaman her takımın ınıslı cıkıslı durumları vardır ,fıkstur avantajlı gozukmeye basladı artık mac kazanmak durumundayız bundan sonra ıcerde dısarda kazanmak zorundayız.Takımın kapasıtesı daha ıyı olabılır fakat kırılgan bır yapıya burunuyor.Artık toparlanmalıyız bu 15 gunluk arayı ıyı degerlendırmelıyız

KemalisTS
Adamlar bizim topçularla Real Madrid'le eşleşiyor biz burda küme muhabbeti yapıyoruz.Yönetime bak yönetime...Tolunay hoca sen de bırak Allah aşkına Colman gibi adam duruyor Serkan'ı onun mevkisinde oynatıyorsun.Sıkıldım artık! Bıktırdınız bizi be!

TheCrow
15.03.2013, 22:23

selçuk'ta da aynısı olmuştu. "Ne oldu bu adama adım atamıyor" derken puan farkı kapandı, şampiyonluk gitti. Bir daha o serbest kalma maddesini ağzına alan futbolcu olursa direkt paf takıma göndermemiz lazım, hiç soru sormadan.

inception61

kardeş ne güzel profilin var senin:cool:

samway
senol gunes oturdugun yerden ızlıyomusun şaheserini allah senı bıldıgı gıbı yapsın takımı mahfettın sonra da bastın gıttın cok seyler saydırıyorum sana yurekten

Cagdas Topal
Bu takım arka arkaya 3 maçtan 9 puan alamaz hayal kurmayın .

Mert'

İstanbul yalakası olduğun belli

Ozan Yazıcı

Yediği üçüncü golden iyi kaynak mı olur..

ensar_61
Yeter artık takımım günden güne geriye gidiyo biz hiçbirşey yapamıyoruz.tek sevdam yerlerde sürünüyo kimsenin umrunda değil.bu takımı bu hale düşürenlere ben hakkımı helal etmiyorum.trabzonum için döktüğüm gözyaşlarının hesabını veremesinler.

Emirhan Çorumlu
15.03.2013, 22:24
Tolunay Kafkas:

Zevkli ve Cekismeli Mac oldu... 2-1 den sonra basit Goller yedik... Sonucu agir oldu... Zevkli Müsabaka oldu... Yapacak birsey yok... Söylenecek birsey yok...

Zaman Zaman her Takimin inisleri ve cikislari var... Bizde malesef bu Duruma geldik... Her Mac cok zor... Oynamadan kazanilmiyor... Artik Mac kazanmak zorundayiz... Yoksa cok kötü Sonuclar olusabilir...

Takimin Kapasitesi daha iyi olabilir fakat kirilgan bir Yapiya sahipler... Özellikle Gol yedikten sonra... Bunlari daha iyi toparlamamiz gerekiyor bu 15 Günlük arada ve Antalya Macini mutlaka kazanmak zorunda Trabzonspor...

Meshur KIRILGAN Yapi yine...

TS-AKCAABAT-61
bu küme düsme kelimelerini lütfen beyninizden silin. sakin lütfen, daha 8 hafta var. birbirimize takilmakla oyunculara simdilik takilmakla bisey elde edemeyiz. sezon sonu hesaplar görülür.

oğ 61 efsanesi
gerizekalı elazığla aranda 1 puan var aç bak puan tablosuna, şu futbolla elazığ mı düşer trabzon mu ?! durumun hala farkında değilsen kısaca anlatayım dedim.

Çok ayıp.Neden kendinize saygı göstermiyorsunuz?

mashal61
Aklınızı başınıza alın ,ayıp ayıp hepinize ayıp daha 8 hafta var küme düşeceğiz diye burayı velveleye veriyorsunuz, takım hepden çöp olsa,yönetim hepden çöp olsa bu takımın taraftarı takımına sahip cıkar ve o takımı ligde tutacak gücdedir... kardeşim bırakın velveleyi,atıp tutmayı , bu takımı sene sonuna kadar full destekle ayakta tutalım ,sonra yönetimde ,futbolcularda kovulur ama o iş şu anki iş değil, camiaya,bordo maviye ihanet etmeyelim,hain olmayalım ,yeter.

Hainlerin kim olduğu belli.

Bu taraftarın kulüpten bir çıkarı yok ki hain olsun.

Mert'
kardeş ne güzel profilin var senin:cool:

Fake hesap civciv sanırım gelmiş burda dalga geçiyor hesapta böyle ince zekalı mesajlarla hala banlanmamış adminler görmüyor mu :mad:

Doğukan Uçan
Ligin ilk yarısında 17 maçta 15 gol yiyen ( 0,88 ortalama ) Trabzonspor, 2.Yarıda 9 maçta 17 gol ( 1,89 ortalama ) yedi.

Ömer Faruk61
og 61 efsanesine laf yok o bif Efsane :D

fteotdgs
Antalya,Akhisar Ordu gelecek 3 Macimiz.Bu Maclardan 9 Puan almaliyiz.En kötü Ihtimalle 7.
7 alamazsak düseriz.

Katiliyorum. En az 7 puan, 6 puan bile olmaz. 6 puan, ancak Antalya'ya kaybedersek. Akhisar ve Ordu maclari kesinlikle 2 galibiyet olmali. Bu iki macin ikisini de kazanamazsak kesin olarak duseriz diyorum.

TheCrow

Ben de tam tersini düşünüyorum, biz hele düşme hattına yaklaşalım, düşeceğimiz yoksa bile o taraftar takımı küme düşürtür.

uzungöllü
tolunay kafkas-şenol güneş iğrenç takım oynatıyor...

tolunay kafkas ve şenol güneş maç sonu açıklamaları birebir aynı...

ilk yarı 24 puan ikinci yarı 9 maç 7 puan...

eeee ne fark var arada arkadaş !!! yeter ulan yeter haysiyetsiz şeref yoksunu insanlar...

Giallorossi
Tolunay hocadan Nevzat/Hasan vari aciklamalar. Bunlar kulübede hazir metin bulunduruyor takima göreve gelen bu metni ezberliyor her zaman ayni aciklama.

Erdal DİLEK
15.03.2013, 22:25
Aziz sadri elele trabzon kümeye. . .

Kader KORELİ
Bu kötü durumun sebepleri çok, ama sebeplerini konuşacak, panik yapacak zaman değil şu an, aklıselim olmalı, yoksa denizde boğulan adam gibi şuursuzca çırpınırsak, soğunkanlı olmazsak, kaosa sokarsak kendi kendimizi küme düşer bu takım, şakası yok artık bu işin.

Oruç
Hoca haftalardır 'yapacak bir şey yok...' deyip duruyor.

Şaka gibi.

nilay_
ben çok yorum yapmam. %99 bu takım küme düşer. herkes kendini hazırlasın.
Dua edelim 1461 çıksın.
oldu tamam

Doğukan Uçan
Çok ayıp.Neden kendinize saygı göstermiyorsunuz?

Fake hesap banlayın şunu

ozturk
Nş hiç gözükmüyor ortalarda transfer döneminde zıplar ekranlara

Mustafa Ayazoğlu
Küme düşmeyiz elbet ama artık taraftarın olaya el koyması lazım bu yönetim ile OLMAZ

sadri şener hem kupayı , hem şenol güneş'i hem takımı feda etti.

Yattaraci-genc
sene başında transfer yokken bile formamızdaki armanın bile ilk 4'e gireceğinden eminken şimdi düşermiyiz düşmezmiyiz onu hesaplıyoruz.Allah binbir türlü belanızı versin.

Oğuzhan Fidan
düşmekten bahsetmek dahi istemiyorum ama daha radikal kararlar alınması gerekir . köklü değişiklik şart !! tepkiyi trabzondaki taraftar oluşumları koymalı neyi bekliyolar anlamış değilim !! yönetim sizidemi besliyo yoksa??

Sinan Sağlam
15.03.2013, 22:26
Tolunay'ı dinledim karnıma ağrılar girdi : Iğğğğğğğğğğğ ığğğğğğğğğğğğğ ığğğğğğğğğğğğğğğğ

Ha bi şey daha söylemeye çalıştı : Antreman performanslarıyla maç performansları arasında pek fark yok ... Ne demek istiyo şimdi bu adam ; bu takımın eti budu budur küme de düşebiliriz mi diyor ???

Beyin ölümü gerçekleşmiş , fişini çekip doğru Sülüklüye...

Harun
Benim anlamadığım nokta neyi eleştirdiğiniz.Takım bugün iyi top oynadı.Diğer sönük maçlara göre daha derli toplu idi.Adamların gol harici pozisyonu varda ben mi görmedim?
Ligdeki kritik durumumuz anlamsız yorumlara sebeb oluyor.1-0 dan 2-1 e maç geldiğinde yazılanları yazan siz değilmiş gibisiniz.

Burçak
Şaka gibi yaa.
Gadromuz yederli dediler. Dalga geçtiler.
Bir zamanlar ligi 2. - 3. bitirdik diye tepki koyan taraftar da yok oldu gitti.
Nelerin hesabını yapar olduk.

Bursaspor taraftarı bu akşam güzel götürdü her şeyi.
Maç esnasında helal olsun küme muhabbeti yapmadılar derken maçın sonuna saklamışlar bu tezahuratı.
Ama onlara da kızamıyorum. Çünkü zamanında bizde yaptık aynı şeyleri. Bağırdık kümeye diye...

mackali_81
15.03.2013, 22:27
Böylesine kritik bir anda bile Tolunay'ın demeci ne kadar da idare-i maslahat tarzında. Trabzonsporlu adamın gözlerinden ateş çıkmalı. Durumu düzeltecek şok daha yansımamış bunlara.

Bülent AKBULUT61

Şaka gibi.

Ne yapacak Oruç bu ruhsuz oyuncularla anca bu kadar

61boyboy
Arkadaşlar rahat olun küme falan düşmeyiz. Böyle fantastik düşünceleri bir kenara bırakıp seneye kuracağımız kadromuzun planını yapalım. Bursasporu yenemedik doğru ama önümüzde koca sekiz hafta var alacağımnız 7-8 puan. 8 haftadan en az 12 puan çıkarırız rahat olun.

littlebighorn
bir sözüm de taraftara bu taraftar küme düşmeyi takımdan fazla hakkediyor. hiç kimseyi eleştirmesin. herkes önce kendine baksın.

Paulo Henrique
trabzon 40 puana ulaşırsa küme düşmez ama gazianteple elazığa da bağlı bu durum

inception61
lan o.ğ efsanesi sana saralım biraz naber nasılsın panpa:cool:

Kader KORELİ
15.03.2013, 22:28
Önümüzdeki sezondan itibaren bu takımın başına Mustafa Reşit Akçay geçmeli. Bir felsefe, düşünce, sistem lazım, öyle ateşle, barutla olmuyor.

ordu-ts
Hainlerin kim olduğu belli.

Bu taraftarın kulüpten bir çıkarı yok ki hain olsun.

hainler belli ama en kötü günde taraftarda arkasını dönmemeli, 8 mac var,bu işi temizleyip sene sonu esas hainleri kovma zamanı gelir ama şu an ortalığı karıştıran her kim olursa olsun haindir..

HardrhymeR
bir sözüm de taraftara bu taraftar küme düşmeyi takımdan fazla hakkediyor. hiç kimseyi eleştirmesin. herkes önce kendine baksın.
+1

hala rahat olun düşmeyiz falan diye zırvalayanlar var hiçbir zaman tehlikenin farkında olmadık olamadık hala da olmuyoruz !

M. Fatih ALEMDAR
gerizekalı elazığla aranda 1 puan var aç bak puan tablosuna, şu futbolla elazığ mı düşer trabzon mu ?! durumun hala farkında değilsen kısaca anlatayım dedim.

Terbiyesizlik yapma. Renkdasina saygili ol.
Gerizekalik konusunda sen o hakaret ettigin renkdastan daha ondesin inan bana.

Sent from my iPhone using Tapatalk61

Hasan Cubukcu
sakin olun beyler , hirslan kalkan zararlan oturur .

biraz dikkatli olalim pekde iyi durumda degiliz herkes bizim üzerimize oynuyor birde birbirimizlen ugrasmayalim .

arifberkay
Hoca da anlamış kendisinden ve takımdan cacık olmayacağını...

Arda'
Elazığ böyle giderse düşmez zaten. Düşmeye en büyük 3. aday Antep, Ordu ve biziz maalesef.

Oğuzhan
Hala hocaya şey bulanlar var. Bu takım bu kadar arkadaş ötesi yok yahu bu adamlarla bu kadar futbol oynanır. Bizim hiçbir zaman futbol şansımız olmadı. Bugün yediğimiz 2. ve 3. goller cidden senede bir kere atılacak gollerdi onlar da bize rastladı.

Ozan Yazıcı
Eyvah ki ne eyvah..

TheCrow
Böyle hesaplar yapma :)

Benim hatırladığım Bursa 40 puanla küme düşmüştü. Yılmaz Vural, bu seneki küme barajını 39 olarak vermişti ama Elazığ bunu geçecek gibi :)

Biz şampiyonluğa oynadığımız sene mutlaka şampiyonluk barajı 80 puanın üzerindedir, yoksa 65 puan alan şampiyon olur. Küme düşme ihtimalimiz varsa da barajın 45-50 puan arasında olması beklenir. Ne güzel ülkede yaşıyoruz biz arkadaş...

fteotdgs
Arkadaşlar rahat olun küme falan düşmeyiz. Böyle fantastik düşünceleri bir kenara bırakıp seneye kuracağımız kadromuzun planını yapalım. Bursasporu yenemedik doğru ama önümüzde koca sekiz hafta var alacağımnız 7-8 puan. 8 haftadan en az 12 puan çıkarırız rahat olun.

Normal sartlar altinda dediklerine katilabilirdim belki ama takimin son haftalardaki performansini dusununce Akhisar macindan bile emin olamiyorum artik. Durum bazilarinin sandigindan cok daha kotu.

Giallorossi
15.03.2013, 22:29
Ne yapacak Oruç bu ruhsuz oyuncularla anca bu kadar

Oyuncular ruhsuz ise Senol Günesin sucu neydi ? Onca hakarete magruz kaldi adama küfür edildi bu forumda. Bana "bu kadroyu o kurdu" gibi yalanlari yutturmaya calismayin. Hepimiz bu kulüpte transfer isini kimlerin yaptigini cok iyi biliyoruz.

Emirhan Çorumlu

Şaka gibi.

Madem yapacak birseyin yoktu... Ne halt yemeye geldin ozaman? Bize bariz bir Sekilde Kurtarici lazimdi... Bu Göreve gelmedende belliydi... Eger Kurtarici olmayacaksan bu Sezon icin ne diye geldin?

Mehmet Fatih Silik
Tamam kadromuz kötü...

Tamam cok zor dönemden geciyoruz...

Iyi de arkada$ tüm bunlar hirsli oynamaya engel mi ? giydigin forman icin kendini parcalamaya engel mi...aldigin paranin hakkini vermeye engel mi ???

Ne demek yahu kazanirsan 30.000 prim? Ne yaptilar ki bu güne kadar bu parayi hak edecek ?? Bana biri bunu anlatsin abi yaa...

Ulan Be$ikta$ borc bataginda yüzüyor ama adamlarda hirs var...kim derdi bu halleriyle bu konuma geleceklerini...ben dahil küme dü$erler diyordum...ama $i$ tersine döndü i$te...

Espirili ba$kanimiz gitsin $imdi bilgisayara versin kadroyu $ampiyon yapip eglensin kendi kendine...

Mert'
Şu oğ 61 midir nedir banlayın şunu lütfen sinirim bozuluyor şikeci seviniyordur buraya da eğlenmeye gelmiş

Ozan Yazıcı
Biz şampiyonluğa oynadığımız sene mutlaka şampiyonluk barajı 80 puanın üzerindedir, yoksa 65 puan alan şampiyon olur. Küme düşme ihtimalimiz varsa da barajın 45-50 puan arasında olması beklenir. Ne güzel ülkede yaşıyoruz biz arkadaş...

10 numara tespit

oğ 61 efsanesi
15.03.2013, 22:30
yani şu küme düşme lafını nasıl ağzınıza alıyorsunuz? o zaman ligde kalırsa da bu takım iflah olmaz.taraftarı için küme düşme neredeyse kabul edilebilir bir şey olmuş.

mackali_81
Yahu bu takım gol atamıyor. Akhisar sana defans yaptığında nasıl gol atacaksın ki Akhisar en kolay maçın.

Yavuz Bektaş
her şeyi geçtim 26 haftadır anlayamadığım bişey var olcan serkan cech halil başta olmak üzere bu oyuncular nasıl 11 e çıkıyor anlamıyorum bakın ben düşüceksek onur-tolga-mustafa-abdullah-zeki-ufuk-emre gibi oyuncular yüzünden düşmek isitorum olcan serkan cech halil gibiler yüzünden değil

FC-ST-PAULI-61
Elazığ böyle giderse düşmez zaten. Düşmeye en büyük 3. aday Antep, Ordu ve biziz maalesef.
Antepte düsmez Renktas.
Bence 3 Aday var Ordu,Belediye ve biz.Belediyede artik Webo yok,onlarin Iside zor.

Burçak

Elazığ bu akşam 1 puan aldı. Puanlar eşit artık.

TRABZONSPOR A.Ş. 2-0 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 3-1 TRABZONSPOR A.Ş.

Allahtan ikili averajda onlardan öndeyiz.
Vah Trabzonum vahh

Murat'
Şenol Güneş gidince de takımın düzelmeyeceğini biliyorduk.

Bu enkazın en büyük sebebi yönetim sonra da Şenol Güneş'tir.

ozturk
15.03.2013, 22:31
Benim anlamadığım nokta neyi eleştirdiğiniz.Takım bugün iyi top oynadı.Diğer sönük maçlara göre daha derli toplu idi.Adamların gol harici pozisyonu varda ben mi görmedim?
Ligdeki kritik durumumuz anlamsız yorumlara sebeb oluyor.1-0 dan 2-1 e maç geldiğinde yazılanları yazan siz değilmiş gibisiniz.

Şenol da yok nasılsa kuşlar ağaçlar böcekler :rolleyes:

zx61
Valla oğ efsanesi sikecilerden degil bildigim kadarıyla..su igrenc gunde renk veriyo foruma ne banlanması :)

Allahım samPiyonluk heyecanindan daha heyecanlı düscez mi kalcaz mı korkusu :(

since1967_
Tek dertleri Sadri ŞENER, şike çetesi Sadri'yi yollarsa merak etmeyin Trabzonspor hızla yükselişe geçecektir. Şenol'u yolladılar şikeyi dillendiren tek kişi Sadri başkan kaldı, o da gider Trabzon düze çıkar. Bunları göremiyormusunuz?

phoenixx
şikebahçe, Bursa, Elazığ, Samsun vs. vs. bize kümeye diye bağırmaları ancak ve ancak kuyruk acılarının, hazımsızlıklarının bir yansımasıdır. O kadar iyi biliyorlar ki, Trabzonspor sadece bir takım taraftarları da sadece taraftar değil. O bir direnişin, o bir başkaldırışın, haksızlığa, güce, paraya isyanın simgesidir. Bu misyon onların hiçbir zaman sahip olmadıkları ve olamayacakları bir onurdur. Evet, onların alıp veremedikleri bu onurdur.

Sahadaki mücadeleye, direnişe, isyana şimdi bir de saha dışı eklendi. Trabzonspor yine paranın, siyasetin, gücün karşısına dikilmiş, bir davanın peşinden gitme misyonuna sahip. Tek başına savaşıyor, kimseden yardım beklemeden. Ne Bursa, ne Samsun, ne Elazığ ne de diğerleri. Ne şimdi, ne de sonra bu mücadelenin bayraktarlığın yapamayacaklar. Bu onurlu direnişin de öncüsü olamayacaklar.

Bu toprakların yapısıdır bu isyan, onurlu direniş, inat, düşse de yenilse de asla taviz vermeden, boyun eğmeden yenilmek. İyi bilirler ki, bu fıtrata hiç sahip olamayacaklar, o yüzden ulaşamadıkları ciğere murdar demeleri.

Murat'

Vah Trabzonum vahh

Deplasman golüne bakılmıyor ikili averajda, fark eşit olduğu için genel averaja bakılacak.

Oğuzhan
15.03.2013, 22:32
Hala küme düşme düşüncesini fantastik olarak gören arkadaşlar var burada :)

Her hafta yeniliyoruz beyler ne bekliyorsunuz havadan puan mı gelip de kurtaracak bizi ?

Maç kazanmadan nasıl kümede kalmayı düşünüyor böyle yazanlar anlatsınlar da biraz da biz rahatlayalım. Antalyaspor ile oynuyorsun hiç de şansın tutmaz vurup geçerlerse bittin resmen bittin.

Bülent AKBULUT61
Oyuncular ruhsuz ise Senol Günesin sucu neydi ? Onca hakarete magruz kaldi adama küfür edildi bu forumda. Bana "bu kadroyu o kurdu" gibi yalanlari yutturmaya calismayin. Hepimiz bu kulüpte tranfer isini kimleirn yaptigini cok iyi biliyoruz.

tamamda bu ruhsuz oyuncuları Şenol Güneş yarattı jaja'yı inat etti almadı şu adamı alalım lazım lazım olur demedi demedi demedi uzar gider bu takımı bu hale getiren birincisi Şenol Güneş ikincisi Sadri Şenerdir

Nihat Güneş
Oyuncular ruhsuz ise Senol Günesin sucu neydi ? Onca hakarete magruz kaldi adama küfür edildi bu forumda. Bana "bu kadroyu o kurdu" gibi yalanlari yutturmaya calismayin. Hepimiz bu kulüpte tranfer isini kimleirn yaptigini cok iyi biliyoruz.

Morinho ne der bilir misin ? Bir oyuncuyu transfer ederken dikkat ettiğim en önemli özelliği takımı için savaşmasıdır.Ruhudur...

Doldurmasaydın ozaman bu ruhsuzları takıma derler adama...Alsanız da olur almasanız da demeseydin.

Ki bence bu işin ruhla alakası yok :) Adamların kapasitesi yok, ruhları olsa ne yazar.

bordox
Beyler bir sakin önce.Kimse bu takımı taraftar kadar sevemez,eninde sonunda taraftar takımı bu durumdan çıkaracak.Artık ne Tolunay Hoca'ya ne futbolcuya ne de yöneticiye saldırmanın bize bir fayda vermeyeceğini anlayalım.Onların durumunu daha zorlaştırmanın bize de takıma da faydası olmaz.
Zor durumda kimin nasıl davrandığı önemli,bu takımın en zor günlerindeyiz elimizi taşın altına sokacağız,şimdi 15 gün var.Bu 15 günde kendilerini rehabilite etsinler,ortamı kaosa sürüklemenin inanın en çok bize zararı olacak.Onlar parasını alır,hayatlarına devam eder.

Arda'
Antepte düsmez Renktas.
Bence 3 Aday var Ordu,Belediye ve biz.Belediyede artik Webo yok,onlarin Iside zor.

Aynen belediyeyi unuttum bide onlar var. Zaten düşmezsek bu bizim başarımızdan değil diğer takımların enayiliğindendir.

akin0834
bu mağlubiyetin tek iyi yönü yönetimin pılını pırtını alıp istifa etmesi olur...allah bizi bunlardan kurtarsın..heleki nevzat şakar..bizle dalga geciyodu sezon basında gadromuz yeterli diye..heleki sadri şener...taraftar vefasız diyodu trt 1 de gecen hafta...bırakın gidin defolun trabzondan...biz sahip cıkarız bu takıma..

TS-AKCAABAT-61
15.03.2013, 22:33
recete hazir, sene sonu mustafa hoca tsnin basina gececek, takimin yarisini kovacak, 1461den epey oyuncu alacak. en gec 3 sene sonra ts sampiyon olmazsa ben de ts taraftari kalcam.

yorumsuz6117

Vah Trabzonum vahh

2. averajda önde değiliz. Deplasman golü kuralı kalkalı çok oldu.

salihismet

Senol Günesinde hatasi var bu iste. Bundan sonra ruhlardan sorumlu birde hoca aliriz.

Mert'
Valla oğ efsanesi sikecilerden degil bildigim kadarıyla..su igrenc gunde renk veriyo foruma ne banlanması :)

Allahım sam
ğs lidir o zaman ya da zeka yaşı 0-5

oğ 61 efsanesi

Allahım sam

Teşekkürler. Ben de üzgün olduğum zamanlarda,mağlubiyetlerde geliyorum maç başlıklarına zaten.

Ilelioglu
Senol Günes sezon sonuna kadar kalsaydi en azindan. Sabirsizlik bizi ne hale getirdi.

..

Bülent AKBULUT61

+1 katılıyorum size tek Şuçlu Şenol Güneştir

kopeli
bursa taraftarı kalleştir,bu aksam bu dersi cıkardım.

Mustafa Ayazoğlu
elazığ yanlış hedef asıl rakip ibb :)

Erdal DİLEK
şu formu misafire kapatacak bir yönetici yok mu şu forumda

Harun
Şenol da yok nasılsa kuşlar ağaçlar böcekler :rolleyes:

Bahsettiklerin doğada geçerli sahada değil.Şenol Güneş'in atıkları bunlar....

Burçak
15.03.2013, 22:34

Zaten olurda küme düşerse takım olan taraftara olacak.
ee PTT 1. ligde biletler şimdiki kadar para etmez.......
Maç önleri 20 liralık biletleri maça bilet maça bilet diyerek 10 liraya satanlar. nereden geliyor bu değirmenin suyu????????????
Böyük Trabzonspor taraftarı. Çok seviyorlar kulüplerini.!!

Ergin Varlibas
tamamda bu ruhsuz oyuncuları Şenol Güneş yarattı jaja'yı inat etti almadı şu adamı alalım lazım lazım olur demedi demedi demedi uzar gider bu takımı bu hale getiren birincisi Şenol Güneş ikincisi Sadri Şenerdir

inat etti almadimi ? siz gormek istediginiz gibi gorun herseyi , boyle devam.

fteotdgs
Şenol hocayı gönderince her şey düzelecekti?
Ne oldu?
Hiç bir şey düzelmedi dimi?
Ben Tolunay Kafkas kötüdür demiyorum, kimse yanlış anlamasın.
Söylemek istediğim şey sorun aslında teknik kadroda değil sorun daha farklı yerlerde.
Ben sadece bizim yani taraftarların yaptıkları yanlışı dile getirmek istiyorum.
Öncelikle şu papağan modundan bir çıkmamız gerekiyor. Yani gazetede okuduğumuz tv de izlediğimiz saçma haberleri sabah uyandığımızda sağda solda papağan gibi çığırıp Trabzonsporu zor duruma sokmanın bize hiç bir karı yok.Sırf bu yüzden Trazonspor'un yakın tarihlerde ki en başarılı teknik adamına, özünde Trabzonsporu barındıran bir insana yaptığımız eşeklik gibi.Şimdi aynı şeyleri Colmana yapıyoruz. Colman belkide uzun zamandır Trabzonspor'a gelen yabancı oyuncular arasında işini yapıyor diyebileceğimiz nadir insanlardan biriydi, yakın zamana kadar. Hiç düşündünüz mü Colman hangi pozisyon olursa olsun topu bırakır oyuna devam ederdi hakemler ile diyaloğa girmezdi faul yapardı ama oradan hemen ayrılırdı, yada biri ona faul yaptığında abartmadan devam ederdi. Her topa basar ölü toplardan pozisyon yaratır ve goller attırırdı. Her maçtan sonra yapılan istatistiklerde en çok koşan topçuydu Colman.Cesur, korkusuz, yılmayan, mücadeleci bir fotbol tarzı vardı.Okadar maça kaptırırdı kendini ki bazı maçlarda pozisyonları değil de sadece onu izlerdim top nerede olursa olsun Colman hep oralardaydı. Ne değişti peki? Bu futbolcuyu bukadar agrasif yapan ne?
Bir futbolcunun oynamamasının bir kaç nedeni olabilir.

a: Parasını alamaz, alana kadar uyku moduna geçer.
b: Takım arkadaşları ile arası iyi değildir (istenmeyen biridir)
c: Yönetimle veya Teknik kadro ile ters düşmüştür.
d: Aslında oynuyordur ama takımın tamamı kötü oynadığı için oynadığı futbol gözükmüyordur.
e: Artık oynadığı takımda misyonunu tamamladığına inanır ( yeni ve iyi bir teklif almıştır )

Aklıma gelenler bunlar şimdilik. Yani Colman kötü bir futbolcu asla değil, bir çok maçı çeviren adamdır Colman. Ama her nedense adam oynamıyor. Aslında Colmanı göndermek cözüm değil, çözüm oynamamasının nedenini bulmak ve ortadan kaldırmaktır.

Baskasini bilmem ama ben defalarca ayrintilari ile, sebepleri ile Senol Gunes'in sezonun ilk macindan sonra istifa etmesi gerektigini yazdim. Bunu soylemek, iddia etmek ne papaganlik, ne eseklik.

Yavuz Bektaş
ben şenol hocaya taktik yüzünden kızmadım bence şenol hocanın tek sucu dağılan kadroyu tekrar toplayamamaktı ben şu oyuncuyu istiyorum demedi

Bülent AKBULUT61

bende bunu anlamıyorum niye açarlar anlamadım gitti

Berke6198
15.03.2013, 22:35
Maçı izlerken kahroldum, yeter da artık yeter.

Ömer Faruk61
Bu takım böyle oynamaya devam ettiği sürece küme düşmenin bir numaralı adayıdır..

Mert'

Kesinlikle katılıyorum misafirlere kapatılmalı sinirimiz bozuk adamlar gelip saçma saçma mesajlar atıyor olan burdakilere oluyor banlanıyorlar

Travelair
Eskiden olsa taraftar tesisleri basardı. Şimdi başkan bir espri yapıyor, ötekiler de bir uçak, bekle beni İstanbul

Mert Oğuzlu61
haftalardır çok sevdiğim forumuma girmiyorum bu gece girme gereği hissettim yeter artık herkesin colman olması lazım bu forumda, stadda, şu koca TS CAMİASINDA !!!

bizi bu hallere düşürenler hesabını bir bir vermeli, millete madara olduk yemin ederim utancımdan yerin dibine girdim bu gece artık uyuyabileceğimide sanmıyorum yeter be bu ne lan nasıl takım bu ?!

Öznur61
Son dakika!

Trabzonsporlu oyuncular soyunma odasında bırbırlerıyle yumruklastılar colman soyunma odasının camlarını kırdı.

arifberkay

Olay budur açık ve net....Şenol hocanın Ts-Fb maçının sabahı kenti terketmesi bu şehre bu insanlara yapılmış en buyuk terbiyesizliktir en buyuk saygısızlıktır...

yorumsuz6117
Bu takımı bilgisaraya koydum şampiyon oldu.

Oğuzhan
15.03.2013, 22:36
http://www.ntvspor.net/haber/futbol/84752/colmandan-mustafaya-tokat

utanmaz herif bütün haber sitelerinde dalga konusu olduk millete.

eğer rezil olmak istemiyorsan çıkar savaşırsın sahada maç alırsın. sahada yürüyüp yürüyüp sonra maçtan sonra yenilince millete saldırmayın it gibi. yenildiysen adabınla yürü git soyunma odasına millete de rezil etme takımı.

Berke6198
Bahsettiklerin doğada geçerli sahada değil.Şenol Güneş'in atıkları bunlar....

Şenol Güneş'e teslim edilen kadro farklı bir kadro muydu du da, Şenol Güneş'in atıkları oldu bu kadro?

salih21789
Batalla batalla bu adamda bir cacık yok sagolsunlar bizimkiler yıldız yaptı adamı yine.

akin0834
192 üye...236 misafir...kapatın şu formu misafirlere eyyy admin...adamlar zevk almak icin gelmişler...

F.Levent Yavuz
"Kırılgan yapıyı çözemiyoruz." Hocam durma o zaman. Bak Mustafa Akçay hoca var gelir zamklar çözer olayı. Hadi bu takım sana 3 numara büyük!

Murat'

Bu takım Commodere 64'te bile şampiyon olamaz.

Sadri Şener kesin abaküste falan şampiyon yapmıştır bu takımı.

CEMEFKER
Bazıları bıraksın artık şurda yarım elma gönül alma muhabbetlerini....Yok destekmiş, yok tam destekmiş.....Bırakın Allah aşkına bu renkler ömrümüzü yedi.....Hayatından vazgeçenlerin günahı neydi....96 yılında canına kıyan , 2010-2011 sezonu Eskişehir maçı sonrası intihar eden insanımızın, bu camiaya gönül verenlerin günahı neydi.....

Düşen düşer, geri kalan sağlarla takılmaya devam....Tanıdığım birçok gs'li, fb'li Trabzonlu var, hepsinin de keyifleri yerinde....Yedireyemeyenler yurt dışı takılabilir....Bir fiil Alman Dortmund'u tavsiye ederim...

Ya bırakın Allah aşkına, çekin fişi herkes evine....

Ilelioglu
15.03.2013, 22:37
Senol Günes'i arayacagiz ileride. Bugüne kadar hep öyle oldu zaten, cok sabirsiziz, bir sezon kötü gidince hemen aglamaya basladik, yeni teknik adam geldi degisen birsey yok.

Tolunay Hoca takima hirs bile katamamis. Bunun suclusuda mi Senol Hoca?

..

salihismet
bu mağlubiyetin tek iyi yönü yönetimin pılını pırtını alıp istifa etmesi olur...allah bizi bunlardan kurtarsın..heleki nevzat şakar..bizle dalga geciyodu sezon basında gadromuz yeterli diye..heleki sadri şener...taraftar vefasız diyodu trt 1 de gecen hafta...bırakın gidin defolun trabzondan...biz sahip cıkarız bu takıma..

Beceripte dogru dürüst oyuncu alamayan adam kadronun yeterli olup olmadigini
nasil anlasin, kafadan atti iste.

kopeli
Son dakika!

Trabzonsporlu oyuncular soyunma odasında bırbırlerıyle yumruklastılar colman soyunma odasının camlarını kırdı.
(sadece bi haber ne kadar doğru allah bilir )

Bir tarafları kesilmesinde,ne kadar cam varsa kırsınlar,belki şok etkisi yaratır da takım toparlanır.

Berke6198
Eskiden Trabzonsporluluğun bir ayrıcalığı, bir elitliği vardı, şimdi mahalle takımına çevirdiler koca Trabzonsporu.

inadina61_08
Küme düşmeyiz, Adaletli hakemlerle düşmeyiz,
Hakem ağalar bu akşam ne yaptı, Adrian'ın yediği tekmeleri görmedi-2 tane sarı kartlık biri ceza sahası önünde,
serkanın bence penaltısı verilmedi, o pzosiyon 3 istanbullulara gelse kesin çalardı
Kartları bize daha rahat çıkardı, bence bamba 2. sarıdan atılabilirdi.
Bu hakemler ve Söz vermiş TFF ile biz küme düşeriz.
Bir yorum bakın ne demiş : Colmanın bölgesinde Serkan oynuyorsa ve ben colmanın yerinde olsam takımda onur dışında herkesi döverdim.

İlk geldiğinde kadro dışı bırakacak o kadar adam varken hiç yapmadı,
Sırf para istedi diye adamları kadro dışı bıraktı.
Serkanı hala orta sahada deniyor,
Formda adrian yeniden küstürüldü.
Oyuncu seçimleri ile futbolcular kafalarında takımı zaten bitirmiş,
Arkadaşlık deseniz artık birbirine girer hale gelmiş, Colman haklı mı haklı keşke herkese dalsaydı, bu kadar geniş bir futbolcu topluluğu varken benim sözcüm oldu. Arkadaşlık yok, düşenin yanına giden yok, haklı neden mi adam 2 yıldır oynamıyor zaten yerine serkan oynadığında da ben olsam bende bu hale gelirdim, ya kadroya alma yada böyle dalga geçme. her türlü sapara oynardı serkan yerine. neyse, yaptığı ayıbı 2 yıldır yapıyor Günaydın tepki verenler. bakalım tolunay kafkasın gücü kime yetecek yermi olcanı, serkanı, ikinci yarı hiç ortada olmayan halili kadro dışı bırakmaya. Yalandan oynuyormuş gibi görünen bu adamlar varken colman daha çok kavga çıkarır.
Mustafa gitsin diyemeyen Trabzonlular, ne hayrını gördünüz,
Şenol hoca ile yönetim arasındaki inatlaşma takımı bu hale getirmiştir.
sadri Şener istifa edemez çünkü bu işin sonunda başına gelecekleri tahmin ediyordur, sadri şener gitmeden bu hakem tiyatrosunu izlemeye devam edeceğiz, belli ki yukarılardan biri talimatı vermiş(ben artık buna inanıyorum tamamen)
Bir de maçın 72. dakikasında mücadeleyi bırakan futbolcuların Allah belasını versin.
Birde bu durumdayken ne kadar çok sevenimiz olduğunu da öğrendik, türk futbolu zarar görmesin Trabzonspor kme düşmüş kimin umurunda kaç kişiyiz ki, topu tüfeği 3-5 milyon taraftar bunların yarısının oyunu alsam yeter.
Bu akşam Birşeyler olmalı, itin köpeğin maskarası olduk, karanlığın peşinde ışık falan beklemeye gerek yok o güneşin önüne perde çekilmiş.

Unutumadan tribünde Bir milletvekili vardı tanıyan oldu mu? hakem maçı ilk yarıda bitirdiğinde memnunmuydu acaba. Günaydın.

L.Burrows
15.03.2013, 22:38
Son 10 maçta 6 mağlubiyet 2 beraberlik 2 galibiyet.
Yenilen gol 17 atılan gol 9
Daha beterini görmemiştim hiç.

Erdal DİLEK
Isafire kapatın şu formu arkadaşım. . .

arifberkay
Senol Günes'i arayacagiz ileride. Bugüne kadar hep öyle oldu zaten, cok sabirsiziz, bir sezon kötü gidince hemen aglamaya basladik, yeni teknik adam geldi degisen birsey yok.

Tolunay Hoca takima hirs bile katamamis. Bunun suclusuda mi Senol Hoca?

..

Allaha yakın bize uzak olsun artık yeter...

uzungöllü
192 üye...236 misafir...kapatın şu formu misafirlere eyyy admin...adamlar zevk almak icin gelmişler...

katılıyorum...anlamıyorum burası ticarethane değil... kar amaçlı site değil... kapatın misafire sadece üye olanlar takılsın...

işiniz gücünüz milleti banlamak mesaj silmek başka yaptığınız bişey yok...

Emrah Akcagöz
Şenol Güneş'e teslim edilen kadro farklı bir kadro muydu du da, Şenol Güneş'in atıkları oldu bu kadro?
Bu kadro maalesef Üstad'a teslim edilmedi. O'na teslim edilen kadro daha farklı bir kadroydu.

Not: Üstad'ı kötüleme amaçlı falan yazmadım.

Bülent AKBULUT61

Olabilir Ergin ben böyle bakıyorum ve herzamanda söyluyorum ister bana kızın ister kızmayın Şenol Güneşin Trabzonlu olmadığını bilsem derimki ve ağır konuşurum Şenol Güneş şimdiye kadar gelmiş hocaların içinde bu takıma en büyük İhaneti yapmıştır ve kaçmıştır

exelans_25
maçtan simdi geldim gurbetçi gençler trabzonlu gençler kavgasi rezaletti

Ilelioglu
15.03.2013, 22:39
Hakemleride es geciyoruz herzamanki gibi, biran önce uyanip tepkimizi koymazsak her hafta dograyacaklar.

..

faysal
Yönetim getirdiği tolunayıda alıp gitmelidir yeter artık kaç haftadır yeniliyoruz...Mustafa hoca gelmeli gençler oynamalı..

Cagdas Topal
Son dakika: Trabzonsporlu oyuncular soyunma odasında bırbırlerıyle yumruklastılar colman soyunma odasının camlarını kırdı....

Mesut
duyum.....

Son dakika: Trabzonsporlu oyuncular soyunma odasında bırbırlerıyle yumruklastılar colman soyunma odasının camlarını kırdı

facebook'dan bir trabzonspor sayfası ne kadar doğrudur bilemem

Doğukan Uçan
232 misafir sadri şener ve tayfası

devran
Sadri git artık al tolunayını da git allahını peygamberini seversen giiiiiit

Murat'
15.03.2013, 22:40
Misafirlere kapatın şu başlığı.

Mehmet Cihan Kocaman
Satacak bir şey kalmadı yeter, game over $adri $ener !

#SadirŞenerİstifa

biltrabzon
Ulan takim daha ne yapsin 2 gol atmissin,daha devre bitmeden salak gibi gol yiyip yeniliyorsun.Mac 2-0 ken kurtardigin topu neyleyim ben,bana ben öndeyken mac kurtaracaksin.Onur uzaydan gelen topu iceri aldi,ve golde takimin fisini cekti.

Arda'
Ziya Doğan gelse daha iyiydi valla üşüyoruz Ziya reyiz.

Oğuzhan
Kimse şu ortamdan pay çıkarıp Şenol Güneş'i tekrar göz nuru yapmaya kalkmasın. Kimse vazgeçilmez değildir. Hocayla şampiyonluklar yaşadık sevindik üzüldük Allah razı olsun yaşattıkları için ama onun çalışma tarzı bizim şu bitik takım için maalesef uygun değildi. Maalesef oyuncu izleme, satın alma gibi konularda ligin en yetersiz hocasıydı. Şu ligde kalabilirsek inşallah bu sene seneye çok güzel şeyler yapabiliriz 1461'den gelecek adamlarla birlikte.

Sinan Sağlam
Halil'den katkı bekleyip oynadığı her sezon min.15 golle oynayan Janko'yu kadro dışı , Emre Güral gibi gelecek vadeden bir yeteneği 18 dışında tutan Tolunay senin de kel kafana ...........

Şenol hoca anlamıyor diyoduk senin hiç alakan yokmuş futbolla...

Serkan - Halil - Olcan üçlüsüne forma veren adamın takımına futbol oynatması mümkün değildir...

Haa bu arada Mustafa Yumlu'nun futboldan para kazanması ile herhangi bir insana piyangodan para çıkması ihtimali eşittir.Varsayalım adam talihli , ağzında altın kaşıkla doğmuş...

Berke6198
Her Trabzonspor mçaından sonra başıma ağrılar giriyor, kendimi kahrediyorum bu topçuların amacı ne, neden oynamıyorlar ? Diye...

Ama baksana, adamların kafası rahat, hiç vicdanları sızlamıyor.

Murat'
15.03.2013, 22:41
Olsun 6 gün sonra Drogheda ile maçımız var, o maçla telafi ederiz.

Giallorossi

Bu takimi bu hale getirin en büyük suclu sampiyon takimi elinde tutamayan Sadri Senerdir. Senol Günesin bu oyunculari elde tutmak istemesi hangi oyuncularin lazim oldugunu belirtiyor zaten. Senol Günes veya herhangi hocanin verecegi transfer listesi ciddiye alindigini zannetmiyorum. Menajer önerisi transfer yapiliyor bu kulüpte.

hyasin61

Ndoye transferıne fesat karıstıran ısımler bır nevzat ıkı senol gunes

savsat
tolunay ne zaman ki serkan başta bazı oyuncuları def ederse işler yoluna girer. defans dersen defans yok,ofans dersen o da yok. halı sahada koyarsam adam değilim.

Oğuzhan Fidan
colman eğer bunları yaptıysa helal olsun ! bmn uyuma misafirlere kapat şu forumu

fteotdgs

Kac kere "save" ettin? :)

Harun
"Kırılgan yapı " ne demek anlamadım gitti.Kırılgansa kırılgan olmayanları süreceksin sahaya.Bir sonraki maça sıfır yabancı ile çıkalım.
Kimin hangi mevkide oynadığının bir önemi yok bu saatten sonra.

zx61
Teşekkürler. Ben de üzgün olduğum zamanlarda,mağlubiyetlerde geliyorum maç başlıklarına zaten.
İcimizde en azından bir tane olanlardan eğlence cıkaracak biri olmalı bence..yoksa kafayı yeriz bu takımla..evdeki herkes sinir küpü sanki birisi ölmüs gibi üzgün yazıklar olsun bizi bu hale düsürenlere..
Bu arada colman niye saldırdı mustafaya?
Mustafa colmani tuttu mac sonunda oyuzdense eger haklı adam ..belki hakkını arayacak senin gibi pısırık sekilde soyunma odasina gitmeyecek ne karısıyon adama?

Burçak
bu doğrumu yaa

Colman'dan Mustafa'ya tokat
Trabzonspor'un Arjantinli oyuncusu Gustavo Colman, Bursaspor maçı sonrası tartıştığı takım arkadaşı Mustafa Yumlu’ya tokat attı.
Bursaspor karşısında istediği sonucu alamayan Trabzonspor'da Colman ile Mustafa Yumlu arasında tokat krizi yaşandı.
Maç sonrası takım arkadaşı Mustafa Yumlu ile tartışan Gustavo Colman, sinirlerine hakim olamadı ve takım arkadaşına tokat attı. İki oyuncu arasındaki gerginliğin fazla büyümesine izin vermeyen Trabzonporlu futbolcular Colman ve Mustafa'yı olay yerinden uzaklaştırdı.

akin0834
15.03.2013, 22:42
şu forumda bi tane yönetici yokmu forumu misafire kapatacak...

Berke6198
Bir kerede şu başlıklara olumlu bir şeyler yazdırın, dişimi kıracağım vallahi.

zafercalikoglu
vay be,hakemde doğramış bizi,gecen hafta şükrü saraçoğlunda ,bursa maçını izledim,ve yazdım burda,batalla ,sener ve 5 numaralarıkilitle bitsin bu iş,ama ruh yok,
yazık oldu tolunay hocaya ,morinya gelse,bi bok olmaz,...
bizi bu hale düşüren basta ;TFF,ve yöneticilere,daha ne diyeyimmm.....

antagonist
bu doğrumu yaa

Colman'dan Mustafa'ya tokat
Trabzonspor'un Arjantinli oyuncusu Gustavo Colman, Bursaspor maçı sonrası tartıştığı takım arkadaşı Mustafa Yumlu’ya tokat attı.
Bursaspor karşısında istediği sonucu alamayan Trabzonspor'da Colman ile Mustafa Yumlu arasında tokat krizi yaşandı.
Maç sonrası takım arkadaşı Mustafa Yumlu ile tartışan Gustavo Colman, sinirlerine hakim olamadı ve takım arkadaşına tokat attı. İki oyuncu arasındaki gerginliğin fazla büyümesine izin vermeyen Trabzonporlu futbolcular Colman ve Mustafa'yı olay yerinden uzaklaştırdı.

http://img163.imageshack.us/img163/7447/2y0xtjcubaetvduzsusbcb.mp4

mertacar
Herkes dusmeyiz diyor ama ligin en berbat futbolunu biz oynuyoruz.Icimizden bizi yiyip bitirenler var.
+hakemler + tff ve tum takimlar karsimizda.
Uyumaya devam ey halkim ...

Oğuzhan
15.03.2013, 22:43
Ben fakülteler arası turnuvada maç kaybedince bile kafama takıyorum yahu gece yatarken nerede hata yaptım acaba diye hiçbir faydam yok oradan gidiyorum top oynuyorum zararım bile var her hafta bir yerim çekiyor antrenmansızlıktan, tırnağım kan topluyor. Ama bu adamlar trilyonlar alıyorlar ve içleri hiç sızlamıyor birkaç kişi dışında buna üzülüyorum ben en çok. Yusuf Erdoğan olsa sahada basmadık yer bırakmaz gerideyken ama bu ruhsuzlar topu orta sahadan bile geçirmekten aciz.

Ligde Elazığ bile geriye düştüğünde rakibe baskı kurmaya başlıyor. İkinci yarıda resmen orta sahayı zor geçtik.

Berke6198
Daha topu kontrol edemeyen adamı sen sahaya, "Santrafor" sıfatıyla sürersen, o adamdan tabii ki verim alamazsın, elinde gencecik, körpecik Emre Güral duruyor.

Oynatsan ne kaybedersin ha ? Daha fazla kaybedecek neyimiz kaldı ki zaten ?

hyasin61
"Kırılgan yapıyı çözemiyoruz." Hocam durma o zaman. Bak Mustafa Akçay hoca var gelir zamklar çözer olayı. Hadi bu takım sana 3 numara büyük!

Mustafa hocanın elındekı kadro daha ıyı ondandır ıyı futbol ıyı oyuncularla oynanır bunu unutmayın

Ömer Sak
Olsun 6 gün sonra Drogheda ile maçımız var, o maçla telafi ederiz.

Bu kez Emre Güral olsam oynarsam macta gol atmazdim bakarsin belki oynatir bu kez adami ligde :) Her hazirlik macinda gol attiginda yaranamiyor adam.

serdaracıl
Ulan takim daha ne yapsin 2 gol atmissin,daha devre bitmeden salak gibi gol yiyip yeniliyorsun.Mac 2-0 ken kurtardigin topu neyleyim ben,bana ben öndeyken mac kurtaracaksin.Onur uzaydan gelen topu iceri aldi,ve golde takimin fisini cekti.

Tek başına kurtardığı maclara say renktaş

Taha Muhammet

maç ne ara 2-0 oldu?

kopeli
Ulan birbirinizi neden dövüyorsunuz ? Duvara yumruk atın,kapıyı tekmeleyin..Olmadı gidin hakemin odasını basın,en azından bundan sonra yanlıs yapamazlar..