PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 26.Hafta | Bursaspor 3 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

DEEP BLUE
12.03.2013, 21:19
Şu ülkede futbol adına bana en komik gelen şey her takımın bir takımla sanki kuralmış gibi dost olma münasebetidir. Sadece bir takımla da değil taraftarlar sanki aralarında anlaşmış da 5-6 kulüp kardeş oluyor. Sonra aradan 1 ay geçince hepsi de kanlı bıçaklı. Her pankart asanla veya alkışlayanla dost mu olacağız biz. Karadeniz takımlarının dostluklarını görüyoruz. Hele de Bursaspor gibi "kadınları bile bıçaklamaktan çekinmeyen" bir taraftar güruhuyla dost, kardeş olmayı kaldıramam ben. Diyarbakırspor'a yaptıkları çirkinlikler üzerine hâlâ daha içimde bir nefret duygusu var. Çok yakın zamanlarda Bursaspor taraftarlarının bize karşı yaptıkları terbiyesizlikleri unutmuş değilim. Şiddet yanlısı, kindar bir tarafım da yok. Affetmek büyük bir erdemdir. Fakat hatalardan ders çıkartmayı bilmen gerekir. Bursaspor taraftarında bu yok. Aynı şiddet, aynı terör devam ediyor. ve gittikçe artan şiddetkar tavırlarıyla gurur duyuyorlar. Bursa'da Diyarbakırspor taraftarları arasında çıkan olaylar medyada yer almazken; sevgili medya 6 mart 2010 tarihli Diyarbakırspor-Bursaspor maçını aylar öncesinden duyuruyordu. Kimse kusura bakmasın ve hangi görüşten olursa olsun çocukların başlarını yaralayıp, kadınları bıçaklayan bir taraftar grubunun insanlığından şüphe ederim ben. Bize yapılanlardan bahsetmedim bile.
Kardeş senin sinirlerin mi bozuk?

deadpool
12.03.2013, 21:23
Pinto konusunda katılmıyorum. Kesinlikle tehlikeli olabilecek zeki forvet. Olmaması avantaj.

Sakatlıklarının etkileyeceğini düşündüğüm için tehlikeli olamazlar dedim, yoksa Bursa'nın her bir yabancısı bize ders olacak nitelikte neredeyse.

Çakıroğlu İhsan
12.03.2013, 21:38
Yalnız bu maçı alırsak aramızdaki puan farkı 3 e iniyormuş haberim yok :)

F.Levent Yavuz
12.03.2013, 21:40
Şu ülkede futbol adına bana en komik gelen şey her takımın bir takımla sanki kuralmış gibi dost olma münasebetidir. Sadece bir takımla da değil taraftarlar sanki aralarında anlaşmış da 5-6 kulüp kardeş oluyor. Sonra aradan 1 ay geçince hepsi de kanlı bıçaklı. Her pankart asanla veya alkışlayanla dost mu olacağız biz. Karadeniz takımlarının dostluklarını görüyoruz. Hele de Bursaspor gibi "kadınları bile bıçaklamaktan çekinmeyen" bir taraftar güruhuyla dost, kardeş olmayı kaldıramam ben. Diyarbakırspor'a yaptıkları çirkinlikler üzerine hâlâ daha içimde bir nefret duygusu var. Çok yakın zamanlarda Bursaspor taraftarlarının bize karşı yaptıkları terbiyesizlikleri unutmuş değilim. Şiddet yanlısı, kindar bir tarafım da yok. Affetmek büyük bir erdemdir. Fakat hatalardan ders çıkartmayı bilmen gerekir. Bursaspor taraftarında bu yok. Aynı şiddet, aynı terör devam ediyor. ve gittikçe artan şiddetkar tavırlarıyla gurur duyuyorlar. Bursa'da Diyarbakırspor taraftarları arasında çıkan olaylar medyada yer almazken; sevgili medya 6 mart 2010 tarihli Diyarbakırspor-Bursaspor maçını aylar öncesinden duyuruyordu. Kimse kusura bakmasın ve hangi görüşten olursa olsun çocukların başlarını yaralayıp, kadınları bıçaklayan bir taraftar grubunun insanlığından şüphe ederim ben. Bize yapılanlardan bahsetmedim bile.

Tamamen katılıyorum. Hatalarından ders çıkarmayan bir grup Bursa taraftarı var. Bursaspor taraftarının maç öncesi Kadıköy'de kadınlara saldırmış olması affedilir bir durum değil.

Yönetimin açıklamasında buna değinmemiş olması da ayrı bir ayıp

vendercan
12.03.2013, 22:50
Trabzonspor'u seven insanlar istiyoruz!..

hodlu
12.03.2013, 23:08
Shalce attı beee gooooooooooooooooooooollllllllllllllllllllllllllll llllllllll

DEEP BLUE
12.03.2013, 23:20
Tamamen katılıyorum. Hatalarından ders çıkarmayan bir grup Bursa taraftarı var. Bursaspor taraftarının maç öncesi Kadıköy'de kadınlara saldırmış olması affedilir bir durum değil.

Yönetimin açıklamasında buna değinmemiş olması da ayrı bir ayıp
Bu yazıyı bir yabancı okusa, bu manada bizim taraftarın John Sebastian Bach dinleyen, sabah akşam Japon restoranlarında Suşi yiyen, yaşam koçları eşliğinde NLP eğitimi alan hümanist bir oluşum olduğunu sanır.

Daha geçen yıl, İstiklal Caddesinde eylem yapan ÖDP'lileri PKK'lı diye nitelendirip saldıran, dayak atan, bunu maharetmiş gibi youtube'a ekleyenler,

Ve yine birkaç hafta önce, Kasımpaşa maçında çocuklarının önünde 30 kişinin saldırısına uğrayıp kendi taraftarından ölesiye dayak yiyen babanın dramı gözlerimizin önünde dururken,

biz, başkalarının ne kadar şiddet eğilimli olduklarını yazıp nefret tohumu saçmaya devam ediyoruz.

Kimse size kardeş olun demiyor... Ama iki tarafın altı üstü 200 fanatiği için düşman olmanın da manası yok. Ben 15 yıldır bu şehirde huzurla yaşıyorum. Dilediğim zaman bordo mavi formamı giyip, dilediğim yere gidiyorum. Daha bir tane yan gözle bakanı görmedim. Bizim taraftarın burada her maç esnasında Bursa insanına top mop filan diye yaptığı, adı tezahürat olan çirkinliği saymıyorum bile...

Ne yapmaya çalışıyorsunuz anlamak mümkün değil...

Alihan Ertürk
12.03.2013, 23:31
Maça İstanbul'dan geleceğim ve yaklaşık 5 gibi Bursa merkezde olabilirim. Daha önceden tecrübe edindiğim için o saate kadar bilet kalmaz. Bursa'dan bilet konusunda yardımcı olabilecek var mı ?

Özelden görüşelim. :)

ophius
12.03.2013, 23:31
Yalnız bu maçı alırsak aramızdaki puan farkı 3 e iniyormuş haberim yok :)

alamazsan 9 :) bi de bu açıdan bak derim

Courage
13.03.2013, 00:00
Bu yazıyı bir yabancı okusa, bu manada bizim taraftarın John Sebastian Bach dinleyen, sabah akşam Japon restoranlarında Suşi yiyen, yaşam koçları eşliğinde NLP eğitimi alan hümanist bir oluşum olduğunu sanır.

Daha geçen yıl, İstiklal Caddesinde eylem yapan ÖDP'lileri PKK'lı diye nitelendirip saldıran, dayak atan, bunu maharetmiş gibi youtube'a ekleyenler,

Ve yine birkaç hafta önce, Kasımpaşa maçında çocuklarının önünde 30 kişinin saldırısına uğrayıp kendi taraftarından ölesiye dayak yiyen babanın dramı gözlerimizin önünde dururken,

biz, başkalarının ne kadar şiddet eğilimli olduklarını yazıp nefret tohumu saçmaya devam ediyoruz.

Kimse size kardeş olun demiyor... Ama iki tarafın altı üstü 200 fanatiği için düşman olmanın da manası yok. Ben 15 yıldır bu şehirde huzurla yaşıyorum. Dilediğim zaman bordo mavi formamı giyip, dilediğim yere gidiyorum. Daha bir tane yan gözle bakanı görmedim. Bizim taraftarın burada her maç esnasında Bursa insanına top mop filan diye yaptığı, adı tezahürat olan çirkinliği saymıyorum bile...

Sağduyulu tavrınız için teşekkür ederim,gerçekten buna ihityacımız var.

Bursa'da şayet söylediğiniz kadar özgürseniz ve belkide maç atmosferi yüzünden deplasmana gelen taraftarımızla Bursalılar arasında bir takım sürtüşmeler olduysa ama bu genele yansımıyorsa yapılacak mantıklı iş bellidir.

''Asgari müştereklerde birleşip, şike konusunda hep beraber yürüyebilmek!'' (Yahu insan düşmanından bile öğrenebilir;şerefsizler menfaatleri oldumu nasılda kolkola? )

B.AKDEMİR
13.03.2013, 00:31
Selçuk,Burak,Umut 'un yanına bir Sneijner bir Hamit adamlar şampiyonlar liginde çeyrek finalde.Biz ise hayal bile edemeyeceğimiz bir noktaya geriledik.Burak'ın yüzündeki o inat ve o hırsı görünce insan ister istemez 2011 sezonunu özlüyor ve üzülüyor.

İsyan etmezde ne yapar insan!

Birileri ya bir yol bulsun ya da yoldan çekilsin kardeşim,bu sene ölümüne savaşıp kötü rüyadan uyanmalı ve seneye ise kafaya oynayan bir takım kurmalıyız.Ama öncelikle şu Nevzat Şakar,Hasan Yener zihniyetinden kurtulmalı ve adam gibi transferler yapmalıyız.

Kadro yazalım diyoruz aklımıza ilk gelen Onur ya da Tolga gerisi boş.

OYılmaz
13.03.2013, 00:34

Hümanist olmak için Bach dinleyip, Suşi yemeye gerek yok sanırım. Genelleme yapmak yanlış olabilir. Trabzonspor taraftarı da aynısı yapıyorsa o da suçludur. İstiklal'deki Ödp olaylarında bir grup kesim ellerinde bira şişeleriyle tekbir getirip Ödp'lilere saldırıyordu. Ama bir yandan başka bir Trabzonspor'lu taraftar grubu 1 Mayıs'ta Agos gazetesinin önünden geçerken "Faşizme inat kardeşimsin Hrant" sloganları da atıyordu. Şenol Güneş edebinden biraz edep alacaksak; Şenol Güneş'in Hrant Dink'in ailesine ziyarette bulunduğu günleri de hatırlamamız gerekir. Medya'da yer almadı orası ayrı bir konu. Çünkü medya Trabzonspor taraftarının şiddetten beslenen kesimiyle besleniyor. Hümanist Trabzonspor taraftarını ne yapsın medya ! Aynı taraftar "Trabzonspor kalene gol atma Uzungöl'e Hes yapma" eylemlerinde de bulunmuştur. Peki ya medya'ya yansıması ?

Olay Bursa'lılar şiddet yanlısıysa biz de çok mu insanseveriz olayı değil. Olay Bursaspor taraftarlarının yıllardır gösterdikleri şiddetten ders çıkarmamalarıdır. Keza Beşiktaş olayı vardır ki Bursaspor'un küme düşmesini Beşiktaş'a bağlarlar. Bursaspor o sezon adeta düşmek için çabaladı. Şiddetten beslenen insan başkalarında sorunu arar. Fenerbahçe taraftarlarıyla aralarında hiç bir sorun olmamasına rağmen bile keyfi olarak düşmanlık tohumları ekiyorlar. Bursaspor taraftarları bunu hep yapıyor. Bu benim tespitimdir en azından. Bize beslemek istedikleri düşmanlık ise yine keyfi bir düşmanlık besleme çabasıdır. Şiddetten zevk alan adam iflah olmaz.

DEEP BLUE
13.03.2013, 01:11
Hümanist olmak için Bach dinleyip, Suşi yemeye gerek yok sanırım. Genelleme yapmak yanlış olabilir. Trabzonspor taraftarı da aynısı yapıyorsa o da suçludur. İstiklal'deki Ödp olaylarında bir grup kesim ellerinde bira şişeleriyle tekbir getirip Ödp'lilere saldırıyordu. Ama bir yandan başka bir Trabzonspor'lu taraftar grubu 1 Mayıs'ta Agos gazetesinin önünden geçerken "Faşizme inat kardeşimsin Hrant" sloganları da atıyordu. Şenol Güneş edebinden biraz edep alacaksak; Şenol Güneş'in Hrant Dink'in ailesine ziyarette bulunduğu günleri de hatırlamamız gerekir. Medya'da yer almadı orası ayrı bir konu. Çünkü medya Trabzonspor taraftarının şiddetten beslenen kesimiyle besleniyor. Hümanist Trabzonspor taraftarını ne yapsın medya ! Aynı taraftar "Trabzonspor kalene gol atma Uzungöl'e Hes yapma" eylemlerinde de bulunmuştur. Peki ya medya'ya yansıması ?

Olay Bursa'lılar şiddet yanlısıysa biz de çok mu insanseveriz olayı değil. Olay Bursaspor taraftarlarının yıllardır gösterdikleri şiddetten ders çıkarmamalarıdır. Keza Beşiktaş olayı vardır ki Bursaspor'un küme düşmesini Beşiktaş'a bağlarlar. Bursaspor o sezon adeta düşmek için çabaladı. Şiddetten beslenen insan başkalarında sorunu arar. Fenerbahçe taraftarlarıyla aralarında hiç bir sorun olmamasına rağmen bile keyfi olarak düşmanlık tohumları ekiyorlar. Bursaspor taraftarları bunu hep yapıyor. Bu benim tespitimdir en azından. Bize beslemek istedikleri düşmanlık ise yine keyfi bir düşmanlık besleme çabasıdır. Şiddetten zevk alan adam iflah olmaz.

Canım kardeşim,

Genelleme yapmak yanlıştır dedikten 2 cümle sonra Bursaspor taraftarı şöyledir böyledir genellemesini yaparsan, gerisini okumaya gerek kalmıyor.

Beni Bursa kulübünün avukatı sanacak millet. Ama söylemeden geçemeyeceğim;

Fenerbahçe taraftarlarıyla hiç bir sorunu olmayan Bursaspor taraftarı şeklinde bir saptama yapmışsınız... Bunu bilebilmek için burada yaşamanız ve çok gözlem yapmanız gerekir, bu bir...

İkincisi, adamların şampiyon olduğu sene ne demişti FB yöneticileri;

''Biz Bursa'yı ciddiye almadık, başkalarıyla uğraşırken onlar aradan sıyrıldı''...

Üzerine, bir yıl sonra şike hadiseleri patladı. Bak bakalım 18 maçta 17 galibiyet alan FB'den tek puanı kim almış... Buradaki insanları çok hafife alıyor uzaktan bakanlar. Bunlar da görüyor herşeyi, bunların da vicdan sahibi olanı var, bunlar da biliyor temiz futbolun önündeki engellerin kim olduğunu... Senin ''durup dururken düşmanlık'' zannettiğin şeyin arkasındaki toplumsal algıyı doğru analiz edemezsen, iddiaların daima havada kalır. En azından bu şehirde yaşayan bizler için...

Diğer yazdıklarına cevap vermeye gerek duymuyorum...

Not: Ne derece önemlidir bilemem ama 1 Mayıs'ta ben de oradaydım... Yanımda iki Bursasporlu, iki Galatasaraylı can dostumla birlikte... Ne yapalım şimdi, diğerlerini faşist ilan edip Deniz Gezmiş'in yeşil parkasını bordo maviye mi boyayalım... Yeterince nettir umarım...

Sefaenes
13.03.2013, 01:46
ya forvetde paf takimda oyuncu oynatsalar cokmu kötü oynar schalkedeki Draxler kac yasinda Almanya liginde kac mac oynadigini biliyormu. Ne zaman söyle cesaretli bir hocamiz olacak 18 yasinda ilk 11 oynatacak. bu arada Draxler 20 yasinda 67 mac oynamis :34 bolersek 17 yasinda ilk macina baslamis. Biz kazmalari seyretmekden baska birsey yapamiyoruz. Bizim genc dediklerimiz 22 yasinda oluyor

TS-FAN
13.03.2013, 02:23
Bu maç diğerlerinden farklı olmayacak bana göre..
Takım bu durumdan nasıl çıkacak onu düşünüyorum..

ErtuGrul
13.03.2013, 04:16
Beşiktaş maçına 0 puan yazmıştım, tahmin ettiğimin 1 puan üstündeyiz.Bu maçtan 0 puan beliyorum.Yeneceğimiz takımlar; Akhisar, Ordu,Gençler veya İst.Belediye maçlarından birisi olacak.Bu 4 maçtan 9 puan alıp bu seneyi kazasız atlatırız....Sene sonunda olağanüstü kongre ile yönetim kamburundan kurtulup önümüze bakarız artık....+1puan bu maç için süpriz olur...

asilhamsi
13.03.2013, 08:32
Karakterlilerle oynuyoruz, halimiz ortada :)

Karakter felan hikaye, eğer amaç başarılı olmaksa.

diyorsunki basarı icin her yol mubah

eger karaktersizlerle basarılı olursan yasayacagın en kucuk olumsuzlukta seni bırakıp giderler.

Bence transferlerdeki bir numaralı etken karakter ve yetenek olmalı.Takımı satan,basamak olarak goren İstanbul sevdalılarını izlemekteen sıkıldım artık.

Takımda 11 tane Trabzonspor taraftarı olmalı.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
13.03.2013, 09:53
Kafkas'ın ilk gaz modundan çıktığını düşünüyorum,
Son BJK Maçında nispeten planlı bir oyunumuz vardı.
Türkiye'de kimseye top oynatmayabilecek kadar geniş alternatifli bir orta sahamız var ama gol yollarında bir o kadar da kısırız.
Ortasahayı elimizde tutmadığımız her maçta da kaybetmye mahkumuz.
Buradan çıkacak sonuç orta sahada oyunu yönetme zorunluluğumuzdur.
Eğer bunu başarabilirsek en kötü ihtimalle beraberlik garanti olur diye düşünüyorum.
Hasbelkader erken bir gol bulabilirsek de galibiyet çok uzak değil.

Yan nasip deyip desteklemek ve dua etmek lazım.

DİNÇ
13.03.2013, 09:55
Bence Bursa'yı Bursa'da yeneceğiz...

Ve bu ilk olmayacak...

TSunami_69
13.03.2013, 10:19
bursayı bursada yenmesine yeneriz de sıkıntı avni akerdeki maçlardaa..

delikoyun
13.03.2013, 10:29
her maç sıkıntılı olucak artık işimiz zor önümüzdeki sene kesinlikle trabzon kökenli 18 kişilik kadro şart böyle olmaz resmen sabotaj var bir daha asla böyle bir kadro yapılmamalı yabancı artık alınmamalı

Gökçebey
13.03.2013, 10:35
Yıllar önce Bursa'da maçımız var. Maçı radyodan dinliyorum. 1-1 devam ediyor. Kapattım radyoyu. Son bir kaç dakika kala tekrar açtım. Spiker aynen şöyle diyordu;

Ünal'ın attığı golle skor 2-1 oldu.

Ne yapsam bilemedim. Tribünleri duymaya çalışıyorum, heyecandan ayağa fırladım, ince biz çizgi. Ya sevinçten zıplayacağım, ya da kahrolup ağlayacağım. Bekledim. Bekledim. Bekledim.

Ta ki spiker Trabzonspor deplasmanda 2-1 öne geçti diyene kadar. Gerisini hatırlamıyorum.

O zaman Bursa'da da bir Ünal vardı. :)

Allah cuma günü tekrarını nasip eder inşallah.

Gurpas
13.03.2013, 10:37
Bursayı yeneceğiz

kadir57
13.03.2013, 10:51
Beşiktaş maçına 0 puan yazmıştım, tahmin ettiğimin 1 puan üstündeyiz.Bu maçtan 0 puan beliyorum.Yeneceğimiz takımlar; Akhisar, Ordu,Gençler veya İst.Belediye maçlarından birisi olacak.Bu 4 maçtan 9 puan alıp bu seneyi kazasız atlatırız....Sene sonunda olağanüstü kongre ile yönetim kamburundan kurtulup önümüze bakarız artık....+1puan bu maç için süpriz olur...
9 puan yeter mi bize..

Kader KORELİ
13.03.2013, 10:56
Şimdi bizim takım 4-3-3 nasıl oynayacak?

iso_4939
13.03.2013, 10:57
acaba bızım kazmalar hıc sampıyonlar lıgı maclarını ızlemıyorlarmı aga..
ızleseler zaten utanırlar onlar futbolcu ıse bız neyız diye ..

hasan8861
13.03.2013, 11:54
inşallah galip geliriz ne diyeyim yazık takımda bu kadar ruhsuz varken çok şey istiyorum ama..hiç hakları yokken mılyonlarca euroyu cebe ındırırken kahrını biz çekiyoruz ya yazıklar olsun..takımın bu sene futbol oynadığı tek maç var oda ilk yarıdaki şikecilerle yaptığımız maç ondada nasıl o kadar iyi oynayabildik hala daha çözemiyorum ama..hadi oyunu geçtim tamam beceriksizsiniz oynayamıyosunuz bari mücadele edin aldığınız paranın hakkını verin yada birbirinize sahip çıkın takım olun..maçı izliyorum arkadaş hakem yanlış karar veriyo itiraz eden oyuncu 1 bilemedin 2...haftasonu gs gençlerbirliği maçında hakem penaltıyı verdi bütün gençlerli oyuncular hakemın üzerine çullandı..mesela olimpiyattaki ibb maçında gözümüzün önünde ekrem ekşioğlu serkanı resmen dövdü bizim adamlar oralı değil 1 2 tanesi gidiyo ayırmaya...bu kadar mı uzak olunur takım ruhundan takım olma olgusundan...benim futbolda en çok sevdiğim hoşuma giden şey hırstır mücadeledir..ama takımı 2-0 geride yürürken görmek çileden çıkartıyor..bu adamlar neyin peşinde neyin hesabında anlamıyorum..neyse diyecek çok şey var ama ne desek boş..inşallah sene sonunda bu çöplüklerden kurtulurz

Ogün YAZICI
13.03.2013, 11:55
beşiktaş maçı öyküsünü izliyorum tolga ve olcan hakeme bitir artık diye işaret yapıyorlar.artık bu takım maç kazansa ne olur.yazıklar olsun...

Samet Türkmen
13.03.2013, 11:56
Kesin galibiz.

ozturk
13.03.2013, 11:59
beşiktaş maçı öyküsünü izliyorum tolga ve olcan hakeme bitir artık diye işaret yapıyorlar.artık bu takım maç kazansa ne olur.yazıklar olsun...

yuh ya.

Yazıklar olsun..

İskender YILMAZ
13.03.2013, 12:02
Şimdi bizim takım 4-3-3 nasıl oynayacak?

... Colman .. Zokora .. Soner ...

... Henrique .. Adrian .. Emre ...

Hasan Habip Özbay
13.03.2013, 12:03
valla bjk maç videosu sonu bencede utanç verici hiç yakışmadı hiç ama bursa maçı 1-1 berabere biter yazdım iki takım taraftarı 34. dakikada beyaz mendil sallayacak iyi bir tepki olacak kanısındayım burssporlu arkadaşlar haber gönderip duruyor yapmalıyız

alper*
13.03.2013, 12:27
... Colman .. Zokora .. Soner ...

... Henrique .. Adrian .. Emre ...

Bu 4-3-3 değil 4-1-2-1-2.
4-3-3 'te bir tane ST lazım sana. Bir tane LW bir tane RW. Hadi Emre ve Henrique var diyelim. 3.sü yok :)
İleri üçlü şöyle olabilir.
Volkan - Henrique - Emre
Volkan - Janko - Emre
Henrique - Janko - Emre

Kemal Öztel
13.03.2013, 12:36
__________________ONUR____________________
SERKAN__GIRAY_____BAMBA___CELUTSKA
____________COLMAN_SONER______________
VOLKAN________ADRIAN__________OLCAN
__________________EMRE______________________

Emre Gural üzerinde ısrar edilmeli diye dusunuyorum en azından şimdiden bitirdiğimiz bu sezon için...

insallah kazanıcaz...

Bera B.
13.03.2013, 12:38
4 3 3'e geçmişiz. Biz ne oynuyorduk ki sanki?

UĞUR DURTAŞ
13.03.2013, 12:47
neye dayanarak bursa yı yeneriz diyoruz.

ligin en kötü topunu oynuyoruz.

bjk sezonun en kötü oyununu oynadı onu bile yenemedik.

çok şey istemiyoruz geçen hafta asılan pankart misalii....

bir kere de oynayın beeee...

çok mu şey istiyoruz.

Tolga Okumuş
13.03.2013, 13:04
Bu sezon oynadığımız 2 BJK maçınında sonu utanç verici.

Emirhan Çorumlu
13.03.2013, 13:23
-----.Onur Kivrak-----.
Zeki-Giray-Bamba-Celu
--.Colman--Soner A.--
Volkan-.Adrian--Olcan
----.Henrique/Emre----

Emirhan Çorumlu
13.03.2013, 13:24
__________________ONUR____________________
SERKAN__GIRAY_____BAMBA___CELUTSKA
____________COLMAN_SONER______________
VOLKAN________ADRIAN__________OLCAN
__________________EMRE______________________

Emre Gural üzerinde ısrar edilmeli diye dusunuyorum en azından şimdiden bitirdiğimiz bu sezon için...

insallah kazanıcaz...

Serkan' in yerine Zeki... :)

ErtuGrul
13.03.2013, 14:07
9 puan yeter mi bize..

+9=40 yapar.40 puan yeterlidir bir kazaya uğramamak için.

Mustafa Umut
13.03.2013, 14:12
Keşke hoca sezon sonuna kadar Emre'de ısrarcı olsa. Kazanabileceğimiz bir genç forvet varken verimsiz forvetlere ilk 11'de şans tanımak neden?

Ayhan Yüksek
13.03.2013, 14:15
Daha erken ama umarım maç oynanabilir,meteroloji Cuma günü için tam fırtına uyarısı vermiş 80-100km/h Bursadada lodosun çok etkili olduğu aşikarhayırlısı olsun bakalım.

vampir
13.03.2013, 15:16
Daha erken ama umarım maç oynanabilir,meteroloji Cuma günü için tam fırtına uyarısı vermiş 80-100km/h Bursadada lodosun çok etkili olduğu aşikarhayırlısı olsun bakalım.
fırtına bana yabancı gelmiyor eskiden fırtınaydık şimdi ruhsuz bir meltem olduk

Buğracan61
13.03.2013, 15:18
Beşiktaş maçından daha tehlikeli, 1-1 yada 2-2 beraber kalırız diye düşünüyorum.

vampir
13.03.2013, 15:19
sadece onur-alanzinho-adrian kalsın sıfırdan 5-6 tane 1461 den futbolcu alınsın özellikle yusuf mutlaka alınsın cesur yürekli cengaver hırslı korkusuz futbolcular alınsın bize trabzonsporlu olduğumuzu yeniden hissettirsinler

kopeli
13.03.2013, 15:19
.......Soner...Zokora...Sapara....

.......Henriqe....Janko....Adrian.....

vampir
13.03.2013, 15:20
Beşiktaş maçından daha tehlikeli, 1-1 yada 2-2 beraber kalırız diye düşünüyorum.
beraberliğin yenilgiden farkı yok üç puanlı sistemde

kopeli
13.03.2013, 15:21
beraberliğin yenilgiden farkı yok üç puanlı sistemde

Şampiyonlugu 1 puan ile kacırdık.Yenilmekten ise 1 puan almak çok iyidir.

vampir
13.03.2013, 15:23
elezığın sivas ve eskişehirle maçları var sivasta eskişehirde bize düşman olan takımlar şikebahçenin ayakçıları o yüzden bu iki takım elazığa maçları satar göründe izleyin hesağlamama göre elazığ 44 puan yapar kesinlikle 45 puanı bulmalıyız yoksa düşeriz

vampir
13.03.2013, 15:24
alttaki rakipler 3 puanlarla geliyorlar ve artık yakalandık alttakiler 3 puanı aldığı an 1 puanın yenilmekle farkı yok

Veysel
13.03.2013, 15:26

Kacırmadık Sampiyon olduk biz beyfendi!

Tapatalk

vampir
13.03.2013, 15:28

Tapatalk
dostum biz kalben inanıyoruz ama birde gerçekler var müzemizde hala altı şampiyonluk kupamız var

kopeli
13.03.2013, 15:30

Tapatalk

Ben burda 1 puanın önemine dikkat çekmek istedim.Netice itibari ile bizim için 2010-2011 Şampiyonu Trabzonspor ama bu sadece bizim icin böyle.1 puan daha fazlamız olsa şikeye rağmen Resmi olarak Şampiyon olacaktık.

Burçak
13.03.2013, 15:32
Siz kimsiniz yaa. Her şeyi biliyorsunuz.
Gadromuz Yederli

vampir
13.03.2013, 15:36
Siz kimsiniz yaa. Her şeyi biliyorsunuz.
Gadromuz Yederli
doğru bankasya için yeterli

mahmuter61
13.03.2013, 15:57
Bursalılar cuma günü Allah a şükrediyor Trabzon Kümeye diye bağırma fırsatını onlara verdiği için!!! Kimse bu Bursanın ayak oyunlarına gelmesin!!!Fener maçında mağdur olmuşlar falan filan ayağına salakça onlara destek ayağı kimse yapmasın sonra maçın son 10-15 dakikasında ah vah yaparlar çok benden demesi.

mahmuter61
13.03.2013, 15:59
valla bjk maç videosu sonu bencede utanç verici hiç yakışmadı hiç ama bursa maçı 1-1 berabere biter yazdım iki takım taraftarı 34. dakikada beyaz mendil sallayacak iyi bir tepki olacak kanısındayım burssporlu arkadaşlar haber gönderip duruyor yapmalıyız

senin arkadaşların yanlış haber yolluyor,Trabzon kümeye diye bağıracak bunlar berabermi bağıracaksınız ozamanda?

kopeli
13.03.2013, 16:03
Bursa'yı Şampiyon eden biziz.Geçmişi unutmasınlar.Biz fbye yenilseydik,timsah gözyaslarını döken Bursasporlu'lar olurdu.

Mehmet Cihan Kocaman
13.03.2013, 16:04
Bir Bursa forumuna bakayım dedim. Acaba onlar da bizim gibi düşünüyor mu diye.
Çoğunluk Trabzon kümeye diye bağıralım diyor. Bazıları şikeci bile diyor.
En mağdur bizken bizim de bu düzenin içinde olduğumuz söyleniyor.
Sözün özü, malesef Bursa taraftarı bizim gibi düşünmüyor. Bmn Bursa jest olsun diye hazırladığı pankartı açmasın bence.
Çünkü Cuma akşamı maçı izlerken bol bol 'Trabzon kümeye' sesleri duyucaz.

Buyrun bursa forumundan bir yorum..

evet bitmez içimdeki bu nefret bunlara, bu düzene karşı hele hele bu düzenin içinde olupta sözde bunlara tepki gösterenlere hiç bitmez. Her maçta bize dakikalarca küfür edenlere hiç bitmez daha çok artar.

10bin kişi olan Sivas maçına da Bursaspor sevgisi için gittim, ilk yarının son maçında 8bin kişi olan G.Birliği maçına da açık kalenin yarısı fenerli dolu olan maça da.. bu maça da Bursaspor sevgisi için gidicem.

stada girdiklerinde ilk yaptıkları şey ''ay ayol'' olan şerefsizlere liverpool demişsin çok mu? gerçi bizim konuşmamız yanlış trabzon deplasmanı yapanlar anlatsın nasıl bir ortam..

Haaa.. bu maçta Trabzon kümeye diye bağırana kadar önce kendi işlerimizi halledelim. Madem tekrar bir bütünlük sağlanmaya çalışılıyor yürüyüş falan yapılcak deniyor, yapalım. Trabzondan önce kendi işimizi halledelim sonrası zaten kolay.

vampir
13.03.2013, 16:05
Sistem bizi yok etmek için ayarlanmış bursa fb ye yenildiriliyorki bize karşı hırslı çıksınlar bi bakın bakalım bizle oynacak takımlar bir önceki hafta ne yapmış ayrıca bu sistem şikebahçeyi şampiyon yapmak için son maçta biz düşmemek için kesin puan almamız gerekirken gs de şampiyon olmak için kesin kazanması gereken bir maça çıkıcak ve kıyamette o gün kopmasından korkuyorum biz elazığla çekişirken elazığın sivas ve eskişehirle maçları var ve bu iki takım fenberin ayakçıları elazığa yatıcak durumumuz çok korkunç işallah düşmeyiz çepeçevre sarılmış durumdayız fenerasyon hakemler ulusal medya bizi düşürmek için herkes anormal bir çaba sarfediyor bu ligde tek dostumuz olan kulüplerin bjk-bursa-karabük olduğunu düşünüyorum şunu unutmayalım bizle oynayacak rakip bir hafta önce ne yapıyor kesin yenildiriliyor

vampir
13.03.2013, 16:10
tesisleri basmamız lazım en az 1000 kişi bunlar ancak zopadan anlar belki korkudan oynarlar o zaman yoksa düşürücekler bu ruhsuzlar sürüsü aşkımızı

Mehmet Cihan Kocaman
13.03.2013, 16:11
Kertenkeleler dediler.. Kafamıza musluk attılar.. Tribünlerde küfrettiler...

Bu taraftar bazlı...

Yönetimi Demirörene şampiyonluk karşılığı destek verdi.. Kendisi açıkladı.. Tapelerde isimleri geçti.. Yargılandılar..

Bu adamlarla mı şikeye karşı ortak hareket yapacağız... Tamam....

Mehmet Cihan Kocaman
13.03.2013, 16:21
Bir sezonda 34 maç oynuyoruz. Puan açısından hepsi birbirinden önemli ama birkaçı benim için daha önemli, birkaçını yenmek daha önemli.

Fenerbahçe
Galatasaray
Beşiktaş
Eskişehirspor
Sivasspor
Bursaspor

yine o maçlardan biri. ben de dostluk isteyenlerdendim ama okuduklarımdan sonra vazgeçtim. Dost da olmayalım düşman da. Biz işimize bakalım.

Dipnot: Aramızda 6 puan olmasına rağmen nasıl 'Trabzon kümeye' diye bağıracaklar merak ediyorum. Yendiğimiz takdirde bursa da potaya giriyor. :)

Mehmet Cihan Kocaman
13.03.2013, 16:22
------------------------------Onur----------------------------

Serkan-----------Giray-------------Bamba------------Cech

-----------------Colman----------Soner---------------------

Volkan--------------------Adrian-----------------------Olcan

---------------------------Henrique---------------------------

Samet Türkmen
13.03.2013, 16:30
Bu kadar gönderme içeren mesajlar her maç öncesi olabilir. Her ne kadar artık umutlarım azalsa da inşallah şikeye karşı ortak bir tavır alınır.

Şike olayını hâla tam kavramış değil Bursaspor taraftarı. Sistem,düzen vs onların umurunda değil. Unuturlar 1 galibiyet sonra.

vampir
13.03.2013, 16:31
.............................................onur. .................................................. .......clestuca....................bamba.......... .abdullah....................zeki................. .................................................. .................................................. .........................sapara..........soner.... .......zokora..................................... ..........volkan...............alanzinho.......... olcan............................................. .............................. Adrian............................................ ........

vampir
13.03.2013, 16:36
------------------------------Onur----------------------------

Serkan-----------Giray-------------Bamba------------Cech

-----------------Colman----------Soner---------------------

Volkan--------------------Adrian-----------------------Olcan

---------------------------Henrique---------------------------

HENRUGİE (BEŞPARA ETMEZ) giray (saatli bomba) colman(ruhsuz umursamaz) serkan (gobekli şişko devri geçti yetersiz)

Soner Albayrak
13.03.2013, 16:37
Bursa bizi paket yapar gönderiz evimize.

vampir
13.03.2013, 16:40
adrian kesinlikle forvet oynamalıdır adam gol atmayı biliyor yetenekli ayrıca bizim çok bilmiş taraftarımız neden alanzinhoyu hiç kadroya yazmazlar maçın gidişatını değiştiricek en yetenekli futbolcu alanzinhodur

Erkin
13.03.2013, 16:43
Hakem Serkan Çınar.. Bu tarz maçlarda sıkıntı yaşayan bir arkadaş.. Hayırlısı olur umarım..

ESER
13.03.2013, 16:44
Bu kadar gönderme içeren mesajlar her maç öncesi olabilir. Her ne kadar artık umutlarım azalsa da inşallah şikeye karşı ortak bir tavır alınır.

Şike olayını hâla tam kavramış değil Bursaspor taraftarı. Sistem,düzen vs onların umurunda değil. Unuturlar 1 galibiyet sonra.

aynen,

kaldi ki adamlar kufur etmedikleri surece istedigi tezahurati da yaparlar. Trabzon kumeye demis ve kumeye dusmuslukleri de var ustelik :) sunu dediler bunu dedilere takilmaya gerek yok. adam sonucta kendi takimini desteklemek ve rakibi baski altina alip demoralize etmek icin oradalar. kumeye diye bagirana degil kume dusme potasinda gezinmemize sebep olan yonetici ve futbolcu musvettelerine kizmak lazim .

Mehmet Cihan Kocaman
13.03.2013, 16:59
Selçuk Cansal ;

Sen de hoşgeldin :)

U.Sadıkoğlu
13.03.2013, 17:05
Pinto , Belluschi , Serdar Aziz, Batalla.. Adamların her mevkisinde kalibresi tavan yapmış oyuncular var malesef bizim tüm mevkilerden 2'şer adam alsak bir Batalla oluşturamayız :)

Skor tahminim 3-1 kaybederiz...

U.Sadıkoğlu
13.03.2013, 17:07
Kertenkeleler dediler.. Kafamıza musluk attılar.. Tribünlerde küfrettiler...

Bu taraftar bazlı...

Yönetimi Demirörene şampiyonluk karşılığı destek verdi.. Kendisi açıkladı.. Tapelerde isimleri geçti.. Yargılandılar..

Bu adamlarla mı şikeye karşı ortak hareket yapacağız... Tamam....

Bursa'dan kim yargılandı merak ettim..

Ve bizim yönetimimiz de yargılandı..

Ve biz ne yaptıkta adamların ne yapmasını bekledik..

Şu pankartı kaç Anadolu takımı açtı.. ?

http://www.futbolingo.com/img/2012/10/20/bursa_kapali_cezaevine_hosgeldiniz.jpg

Burada ki " Emeği çalınan " takım biz oluyoruz bilmem farkındamısın..

Cafer Bulur
13.03.2013, 17:07
Pinto , Belluschi , Serdar Aziz, Batalla.. Adamların her mevkisinde kalibresi tavan yapmış oyuncular var malesef bizim tüm mevkilerden 2'şer adam alsak bir Batalla oluşturamayız :)

Skor tahminim 3-1 kaybederiz...

Bu maci kazanamazsak küme düseriz,acik ve net.

Yumurta tavugun götüne gelmeden kazanma vakti,aksi durumda düsmeye hazir olalim.

Bera B.
13.03.2013, 17:14
Ayıntap düşer diye düşünüyorum. Bizim de durumumuz pek parlak değil. Bu maç için niyeyse içimde bir rahatlık falan var (bjk için de benzer bir his vardı, kaybetmeyeceğimizi düşünüyordum) benzer bir skor olabilir. Antalya'ya karşı var olan şanssızlığımızı kırdık, o maçta kazanabiliriz tekrardan.

Emrah Akcagöz
13.03.2013, 17:16
Ben de yenileceğimizi düşünüyorum ancak sakın ama sakın bursasporlulara güvenipte bir iş yapılmaya kalkışılmasın.

Bizim bizden başka dostumuz yok !

mekatronik
13.03.2013, 17:17
Bursa fener maçında oynadığı gibi oynarsa bizi biraz zor yener, ilk yarı çok iyi top çevirdiler ancak pintonun eksikliği çok belli oluyordu, bizim maçta oynayacaksa dikkat etmek lazım. Batalla çok etkisizdi umarım bizim maçtada böyle oynar.
Benim tahminim beraberlik üzerine, başladığı gibi biter maç. Temennim o ki; kinci yarıları oyundan düşen bursaya bir tane atar,üzerine yatar, rahat bir nefes alırız.

Mehmet Cihan Kocaman
13.03.2013, 17:20
Bursa'dan kim yargılandı merak ettim..

Ve bizim yönetimimiz de yargılandı..

Ve biz ne yaptıkta adamların ne yapmasını bekledik..

Şu pankartı kaç Anadolu takımı açtı.. ?

http://www.futbolingo.com/img/2012/10/20/bursa_kapali_cezaevine_hosgeldiniz.jpg

Burada ki " Emeği çalınan " takım biz oluyoruz bilmem farkındamısın..

Bu mesajı ben yazmadım. Bursaspor forumunda bursalının biri yazdı. Ben kopyaladım sadece.
Şimdi ne diyeceksin?

U.Sadıkoğlu
13.03.2013, 17:21
Bu mesajı ben yazmadım. Bursaspor forumunda bursalının biri yazdı. Ben kopyaladım sadece.
Şimdi ne diyeceksin?

Haklı bir mesaj olmuş...

Mehmet Cihan Kocaman
13.03.2013, 17:22
Haklı bir mesaj olmuş...

O herif yazdığında haklı yani.
Biz yargılandık diye şikeciyiz öyle mi? tamam.

Emrah Akcagöz
13.03.2013, 17:22
Önde basıp, rakip ceza sahasında çoğalabilirsek oyunun kaderini değiştirebiliriz.

U.Sadıkoğlu
13.03.2013, 17:23
O herif yazdığında haklı yani.
Biz yargılandık diye şikeciyiz öyle mi? tamam.

Bize şikeci demiyor , Yönetimimizin duruşundan dolayı adam bizi beğenmiyor ve haklı..

Sadri Şener , Yıldırım Demirören için el kaldırmadı mı ?

Kaldırdı...

FC-ST-PAULI-61
13.03.2013, 17:30
Ne cok merakli var bursayla falan dost olmaya.Gs tur atladi diye sevinenler,bursayla dost olmak isteyenler.....
Nedense diger Takimin Taraftari öyle düsünmüyor.Birakin artik bu Isler.Trabzonsporun tek Dostu 1461 Trabzondur.

Cafer Bulur
13.03.2013, 17:38
Ne cok merakli var bursayla falan dost olmaya.Gs tur atladi diye sevinenler,bursayla dost olmak isteyenler.....
Nedense diger Takimin Taraftari öyle düsünmüyor.Birakin artik bu Isler.Trabzonsporun tek Dostu 1461 Trabzondur.

O bile degildir,ayni ligde oynasak 1461 Trabzonspora celme bile atar.:)

Mert M.
13.03.2013, 17:40

Paranın başrolde olduğu hiçbir sektörde dostluk diye bir kavram yok renktaş; ben görmedim. Varsa yoksa menfaat vardır, başka da birşey değil.

Murat 61
13.03.2013, 17:53
adrian kesinlikle forvet oynamalıdır adam gol atmayı biliyor yetenekli ayrıca bizim çok bilmiş taraftarımız neden alanzinhoyu hiç kadroya yazmazlar maçın gidişatını değiştiricek en yetenekli futbolcu alanzinhodur

Adrian'ı beğenirim, en iyilerimizden bir tanesidir eyvallah.

Ancak yetenekli dediğin adam, galatasaray ve Beşiktaş maçlarında yakaladığı o 2 pozisyonu gol yapmalıydı.

Düşündükçe soğuk terler döküyorum.

Cafer Bulur
13.03.2013, 18:06
onur
serkan mustafa bamba cech
colman soner
volkan adrian olcan
henrique

Bence bu kadroyla oynamaliyiz.

DEEP BLUE
13.03.2013, 18:06
aynen,

kaldi ki adamlar kufur etmedikleri surece istedigi tezahurati da yaparlar. Trabzon kumeye demis ve kumeye dusmuslukleri de var ustelik :) sunu dediler bunu dedilere takilmaya gerek yok. adam sonucta kendi takimini desteklemek ve rakibi baski altina alip demoralize etmek icin oradalar. kumeye diye bagirana degil kume dusme potasinda gezinmemize sebep olan yonetici ve futbolcu musvettelerine kizmak lazim .

Bazen ümidimi yitiriyorum forumdan ve sonra böyle aklı başında bir yazı okuyup yeniden ümitleniyorum.

Cafer Bulur
13.03.2013, 18:14
Yönetim aciklama yapmalidir hakem konusunda.

Gecen hafta bursa nin hakki yendi bu durum bu hafta bizim aleyhimize dönmemeli diye.

Türkiye de bu isler böyle yürüyor,hakkini korumak icin konusmak zorundasin.

Emrah Akcagöz
13.03.2013, 18:16
onur
colman soner
volkan adrian olcan
henrique

Cafer abi Colman yerine Serkan ve sağbeke düzelmiş ise Zeki ile çıksak ya da Celustka oynasa daha iyi olmaz mı ?

Tuğrul
13.03.2013, 18:16
onur
colman soner
volkan adrian olcan
henrique

Bursa'nın karşısına bu kadro yapısı ile çıkılırsa tecavüze uğrarırız.

Volkan, Olcan, Henrique ve Colman gibi oyunun sadece tek yönünü oynayan ve ikili mücadelelerde ayakta kalamayan adamları taşıyamayız.

Colman'ın yerine Serkan-Aykut. Sağ bek. Zeki yavru.

Volkan yerine Sapara-Alan oynamalı.

Emrah Akcagöz
13.03.2013, 18:17
Yönetim aciklama yapmalidir hakem konusunda.

Gecen hafta bursa nin hakki yendi bu durum bu hafta bizim aleyhimize dönmemeli diye.

Türkiye de bu isler böyle yürüyor,hakkini korumak icin konusmak zorundasin.
Bkz. bjk maçı öncesi.

cakalkerem
13.03.2013, 18:21
bursa iyi takım hatta bizden çok daha iyi bir takım

İlyas Özdemir
13.03.2013, 18:22
bursa stadında açılan pankart gibi pankart trabzonda açılabildimi son fb maçında kale arkasında 2010-2011 sezonu şampiyonu trabzonspor yazan pankart maç başlamasına 5 dakıka kala asıldı ve sadece 2-3 dakıka açılı kalabildi bende şahsen berabe kalabiliriz diye düşünüyorum

Cafer Bulur
13.03.2013, 18:23
Bursa'nın karşısına bu kadro yapısı ile çıkılırsa tecavüze uğrarırız.

Volkan, Olcan, Henrique ve Colman gibi oyunun sadece tek yönünü oynayan ve ikili mücadelelerde ayakta kalamayan adamları taşıyamayız.

Colman'ın yerine Serkan-Aykut. Sağ bek. Zeki yavru.

Volkan yerine Sapara-Alan oynamalı.

Ben kadro istikrarindan yanayim,artik takim ruhuyla ön planda olmaliyiz.

Zokora cezali onun yerine mecburen colman oynayacak,halil sagacikta verimli olmadigi icin onun yerine volkan i uygun gördüm.

Serkan gecen hafta fena degildi,kesik yemesi dogru olmaz zeki nin hazir oldugunu sanmiyorum.

Cafer Bulur
13.03.2013, 18:26
Cafer abi Colman yerine Serkan ve sağbeke düzelmiş ise Zeki ile çıksak ya da Celustka oynasa daha iyi olmaz mı ?

Serkan bozan bir oyuncu ama üretken degil colman oynarsa bence daha verimli olur.

Colman istedimi oynuyor ,ona sorumluluklari hatirlatilarak iyi bir gaz verilmeli ve faydalanilmali.

Ayrica defans dörtlüsü mecbur kalmadikca bozulmamali ne cektiyse her hafta farkli kadrolarla oynamaktan cekmedik mi?

ESER
13.03.2013, 18:28
Bazen ümidimi yitiriyorum forumdan ve sonra böyle aklı başında bir yazı okuyup yeniden ümitleniyorum.

eyvallah abi , tesekkur ediyorum.

vampir
13.03.2013, 18:40
...............................................onu r................................................. ............clestuca................bamba......... .......abdullah...............zeki................ .....................soner................sapara.. ..........zokora.................................. .....................volkan................alanzin ho............olcan............................... ..............................................adri an................................................ ..........

vampir
13.03.2013, 18:41
niye bozuk çıkıyor

vampir
13.03.2013, 18:43
---------------------------------0nur------------------------------------------------clestuca---------bamba--------abdullah--------------------------------------soner---------------sapara----------zokora--------------------------------------volkan-----alanzinho----------olcan-----------------------------------------------------adrian----------------------

ESER
13.03.2013, 18:46
---------------------------------0nur------------------------------------------------clestuca---------bamba--------abdullah--------------------------------------soner---------------sapara----------zokora--------------------------------------volkan-----alanzinho----------olcan-----------------------------------------------------adrian----------------------

sahaya yayilista bir sorun varmis gibi gorunuyor:p

Cafer Bulur
13.03.2013, 18:47
Artik takimin ve hocanin kis uykusundan uyanmasinin vakti geldi.

Simdiye kadar uyuduklari yetmistir herhalde,simdi oynama ve kazanma vakti.

Bu maci öyle ya da böyle kazanmaliyiz,bunun lami cimi yok.

vampir
13.03.2013, 18:47
onur

clestuca bamba abdullah zeki

soner sapara zokora

volkan alanzinho olcan

adrian

okan6161
13.03.2013, 20:21
-----------------onur----------------

serkan-----giray---bamba-----celutska--

-------------soner---colman-------

volkan----------adrian--------olcan---

---------------henriqe--------------

Harun_ayar_ts
13.03.2013, 20:33
1-0 biter

umut22
13.03.2013, 20:38
1-1

ophius
13.03.2013, 20:41
bursa 1 ya dA 2-0 alır diye düşünüyorum
bizden iyi takımlar oyuncuları da bizden kaliteli...ev sahibi avantajını kullnıyorlar...yenmemeleri için sebep yok

Tolga Okumuş
13.03.2013, 21:24
Artik takimin ve hocanin kis uykusundan uyanmasinin vakti geldi.

Simdiye kadar uyuduklari yetmistir herhalde,simdi oynama ve kazanma vakti.

Bu maci öyle ya da böyle kazanmaliyiz,bunun lami cimi yok.

Abi sen inanıyor musun dediklerine?

Bunlar o uykudan uyanmaz.Pozisyona giremeyen bir takımdan bahsediyoruz.

Elazığ bile son 3 maçından galip ayrıldı.Tehlike çanları ciddi ciddi çalıyor.

Son 5 maçta kaç gol attık? Sezonun en kötü BJK sini bile yenemiyoruz.

Bence Trabzonspor'un kazanması değil,altımızdaki rakiplerin kaybetmesiyle ligde kalırız.

Cafer Bulur
13.03.2013, 21:48
Abi sen inanıyor musun dediklerine?

Bunlar o uykudan uyanmaz.Pozisyona giremeyen bir takımdan bahsediyoruz.

Elazığ bile son 3 maçından galip ayrıldı.Tehlike çanları ciddi ciddi çalıyor.

Son 5 maçta kaç gol attık? Sezonun en kötü BJK sini bile yenemiyoruz.

Bence Trabzonspor'un kazanması değil,altımızdaki rakiplerin kaybetmesiyle ligde kalırız.

Tehlike canlari ciddi ciddi bizim icin caldigindan dolayi bursayi yenemezsek küme düseriz diyorum.

Rakiplerimizin kaybetmesiyle ligde kaliriz diyorsun ama mac kazanamadigin sürece patagonya liginde bile ligde kalamazsin...

hos_cocuk61
13.03.2013, 22:00
________________Onur

Zeki_______Mustafa____Bamba_____Cech

__________Colman_____Soner

Alanzinho_______Adrian________Volkan

____________Henrique

Bordo_MaviM_61
13.03.2013, 22:06
onur

soner sapara zokora

volkan alanzinho olcan

adrian

12 Kişi olduğu için mi :)

biltrabzon
13.03.2013, 22:11
Fazla kasmayin her türlü yenecegiz.Bahse giren?

Cafer Bulur
13.03.2013, 22:12

Kime güveniyorsun tolunaya mi,henriqueye mi adriana mi yoksa halile mi?:)

Erdal DİLEK
13.03.2013, 22:13
Zor maç. . . O kadar

artvints
12 Kişi olduğu için mi :)

12 kişi oynasak anca yeneriz anlamına geliyo.eee haksız da sayılmaz.

zafercalikoglu
fener-bursa macını tribünden bir arkadaşımın daveti üzerine izledim,sistemli ve diri, bir takım bursa ,ama zayıf yönleri fazla ,bence bizim orta saha gününde olursa macı alırız..tabi birazda akıllı oynamak lazım,batallaya dikkat yeter,,

Cafer Bulur
13.03.2013, 22:21
Transfer dönemi halen daha bitmis degil.

Martins levante ile olan sözlesmesini feshetmis,alalim iste daha neyi bekliyoruz?

Bildigim kadariyla kulüpsüz oyuncular her zaman baska bir kulüple anlasabiliyorlar yanlismiyim?

U.Sadıkoğlu
13.03.2013, 22:48

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTqB6dt65w5rSkMp7tW0od2W2F3pKQH7 jv3RoVGZclmGyHPRdZeWA

zizu41
13.03.2013, 22:53
1 puan iyi puan bu maç için...

Cafer Bulur
13.03.2013, 22:58
1 puan iyi puan bu maç için...

Tabii canim,40 puanla cok rahat bir konumdayiz degil mi?:rolleyes:

ENGİN ÖZTÜRK
13.03.2013, 23:10
Hayatımda ilk defa taraftarımızın bursadan korktuğunu görüyorum.Yapmayın etmeyin basar geçeriz renkdaşlar sıkntı yok..

Alihan Ertürk
13.03.2013, 23:12
Bize ayrılan kısım tamamiyle dolacak gibi.. Belki taraftar desteğiyle maçı alabiliriz diyorum.

Ama yine de emin olamıyorum.

memmedaga
13.03.2013, 23:17
http://video.fanatik.com.tr/diger/tolga-besiktasta/40332

ne diyo la bu serefsiz serhatmidir nedir

yok tolga buraya gelsin bize istanbula yakin olsun

siz kimsiniz guya sen trabzonspor muhabirisin

su fanatikten bmn lutfen alinti yapip ana sayfada yayinlamasin

U.Sadıkoğlu
13.03.2013, 23:41
Bize ayrılan kısım tamamiyle dolacak gibi.. Belki taraftar desteğiyle maçı alabiliriz diyorum.

Ama yine de emin olamıyorum.

Texas'ı bastırabilirseniz :alkış: :)

Yaşar
13.03.2013, 23:43
onur

soner sapara zokora

volkan alanzinho olcan

adrian

Ancak böyle yeneriz zaten, 12 ye 11 oynanırsa...

Alihan Ertürk
13.03.2013, 23:46
Texas'ı bastırabilirseniz :alkış: :)

Bir g... oluş hikayeleri var geçtiğimiz sene 61'de o bize yeter vallahi.
Tam onlar söverken tüm tribün asker selamı vermiştik.. Utanmışlardır inşallah. :)

Bastırma konusuna gelince.. Çok rahat bastırılabilir zor değil. Yeter ki takımda kıpırtı olsun.

61_Hasan_69
14.03.2013, 00:03
2010-2011 sezonunda bursa maçındaki gibi tribün yapabilirsek maçıda alabiliriz :)

Veysel
14.03.2013, 00:08

:)

Tapatalk

GULER
14.03.2013, 00:18
Bu hafta menude seftali var diyecegim ama bizim futbolcularin pek istahi yok. O yuzden kaybedecegimizi tahmin ediyorum.

U.Sadıkoğlu
14.03.2013, 00:21
Bir g... oluş hikayeleri var geçtiğimiz sene 61'de o bize yeter vallahi.
Tam onlar söverken tüm tribün asker selamı vermiştik.. Utanmışlardır inşallah. :)

Bastırma konusuna gelince.. Çok rahat bastırılabilir zor değil. Yeter ki takımda kıpırtı olsun.

inşallah kardeşim.

matalar
14.03.2013, 00:22
-----------------onur----------------

serkan-----giray---bamba-----celutska--

-------------soner---colman-------

volkan----------adrian--------olcan---

---------------henriqe--------------

henri yi yazmayın gözünüzü seveyim.futboldan soğudum.

vampir
14.03.2013, 00:26

dalgınlığıma gelmiş ok volkanı çıkardım kadrodan

Kaan Ergüney
14.03.2013, 00:27
Nereden başlasam bilemiyorum... Ama bu maç için de mevcut kadro adına konuşmamız gerekiyor. Bir kere forvetler yetersiz, bulduğunu da atamıyor. Orta alanın üretkenliği az, ileriye net paslar da çıkarmakta güçlük yaşıyoruz. Tek forvet hata olur, geriye yaslanmak hata olur. Kontra denemekle de sonuç olumlu olmaz diye düşünüyorum. Atak, saldırgan bir futbol ortaya koymamız lazım. Beşiktaş maçının temposundan çok daha hızlı geçecek bir maç Bursa maçı. Bu yüzden orta alanı kalabalık tutup, hücumda çabuk çoğalmamız gerekiyor. Bununla birlikte orta saha oyuncularımız çok koşarak savunmaya da yardımcı olmalı.
Yani bu sene hiç oynamadığımız gibi oynamalıyız. (Oynayın artık bir kere)
Alanzinho, Adrian, Sapara Aykut ve Zeki ile başlanmalı diye düşünüyorum.

Mücadele gücü ve direnci yüksek oyuncular teknik kapasitesi olan ve dripling yapabilen oyuncular ile desteklenmeli Şut denemesi çok yapılmalı. Biz bu yıl bu konuda da çok eksiğiz. Doldur boşalt yapmaktansa uzaktan şutların daha etkili olacağı düşüncesindeyim. Özellikle Sapara, Adrian ve Alanzinho sık sık şut denemeli. Zaten organizasyon problemi yaşayan takımların oyunu rakip alana yıkmasına en yardımcı etken şut denemeleridir. İsabetli pas oranımızın düşük olmasının yanı sıra organize paslarla hücumda çoğalmakta sorun yaşayan bir takımız. Bu yüzden uzaktan şutlara ağırlık verilmeli.

vampir
14.03.2013, 00:33
Nereden başlasam bilemiyorum... Ama bu maç için de mevcut kadro adına konuşmamız gerekiyor. Bir kere forvetler yetersiz, bulduğunu da atamıyor. Orta alanın üretkenliği az, ileriye net paslar da çıkarmakta güçlük yaşıyoruz. Tek forvet hata olur, geriye yaslanmak hata olur. Kontra denemekle de sonuç olumlu olmaz diye düşünüyorum. Atak, saldırgan bir futbol ortaya koymamız lazım. Beşiktaş maçının temposundan çok daha hızlı geçecek bir maç Bursa maçı. Bu yüzden orta alanı kalabalık tutup, hücumda çabuk çoğalmamız gerekiyor. Bununla birlikte orta saha oyuncularımız çok koşarak savunmaya da yardımcı olmalı.
Yani bu sene hiç oynamadığımız gibi oynamalıyız. (Oynayın artık bir kere)
Alanzinho, Adrian, Sapara Aykut ve Zeki ile başlanmalı diye düşünüyorum.

Mücadele gücü ve direnci yüksek oyuncular teknik kapasitesi olan ve dripling yapabilen oyuncular ile desteklenmeli Şut denemesi çok yapılmalı. Biz bu yıl bu konuda da çok eksiğiz. Doldur boşalt yapmaktansa uzaktan şutların daha etkili olacağı düşüncesindeyim. Özellikle Sapara, Adrian ve Alanzinho sık sık şut denemeli. Zaten organizasyon problemi yaşayan takımların oyunu rakip alana yıkmasına en yardımcı etken şut denemeleridir. İsabetli pas oranımızın düşük olmasının yanı sıra organize paslarla hücumda çoğalmakta sorun yaşayan bir takımız. Bu yüzden uzaktan şutlara ağırlık verilmeli.

amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok adrian gibi süper bir adamın var koyucaksın onu forvete adam baştan aşağı yetenek ayrıca çok akkılı zeki hızlı çalım atabilen ve on numara golcü özelliği var henrugie gibi kendini kaldırmaktan aciz kaplumbağa hızında çalım atamıyan gol atmayı bilmeyen rezilyanın yüzkarı bir futbolcuyla oynayacağına adrianı koyucaksın forvete ayrıca futbol eşşek gibi koşmak demek değildir iyi futbol iyi futbolcularla yetenekli futbolcularla oynanır adrianın arkasınada koyucan alanzinhoyu onların geriyede sapara soner zokorayı koyucan kanadada olcanı bu kadar basir işte

vampir
14.03.2013, 00:38
-----------------------------onur--------------------------------------------
clestuca-----------bamba------------abdullah-------------zeki------
--------soner----------------sapara-----------zokora---------------------------------------------alanzinho-------olcan---------------------------------
------------------------------adrian------------------------------------

colman ruhsuzunu kadroya almam volkan daha sakatlıktan yeni çıktı henrugiye takımdan kovarım NOT:bu takımdaki en yetenekli futbolcu alanzinhodur kimsede yazmaz kadrosuna ya milletin gözünde sorun var yada ben körüm alanzinho mükemmel bir futbolcudur tabi eşşek gibi koşmuyor pres yapmıyor derseniz eşşek gibi koşan kazmalarla kümeye kadar geldik iyi futbol iyi futbolcularla yetenekli futbolcularla oynanır

Oğuzhan
Hocam tamam önde çok alternatif var orta sahada ondan değiştiriyorsun da şu savunmayı bir oturt aynı kadroyla çık maçlara be hocam ya. Her maç değişir mi savunma hattı hem de 2 kişi falan değişiyor tek bir kişi değil.

Onur - Zeki - Mustafa - Bamba - Cech - Soner - Sapara - Volkan - Olcan - Adrian - Henrique

Oğuzhan Fidan
bursa an itibariyle ters gelecektir bize ama onu düze çevirmekte bizim işimiz ;)

Kaan Ergüney
14.03.2013, 00:42
amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok adrian gibi süper bir adamın var koyucaksın onu forvete adam baştan aşağı yetenek ayrıca çok akkılı zeki hızlı çalım atabilen ve on numara golcü özelliği var henrugie gibi kendini kaldırmaktan aciz kaplumbağa hızında çalım atamıyan gol atmayı bilmeyen rezilyanın yüzkarı bir futbolcuyla oynayacağına adrianı koyucaksın forvete ayrıca futbol eşşek gibi koşmak demek değildir iyi futbol iyi futbolcularla yetenekli futbolcularla oynanır adrianın arkasınada koyucan alanzinhoyu onların geriyede sapara soner zokorayı koyucan kanadada olcanı bu kadar basir işte

zaten hemen hemen aynı şeyleri düşünüyoruz. elbette boşa koşmaya gerek yok. Ama Trabzonspor'a bu yıl baktığın zaman gerektiği kadar da koşmamış olduğunu rahatlıkla her maç görüyorsundur. Ya da Beşiktaş'a bak. Son maç hariç bulunduğu konuma koşarak, mücadele ederek geldi. Yoksa kadrosu bizden iyi değil. Adrian'ı koy forvete, neden olmasın... Ama orta sahada direncin zayıfsa istediğin kadar teknik ol, sonuç almakta sıkıntı yaşıyorsun. Bu maçta Zokora cezalı diye biliyorum.

Kaan Ergüney
14.03.2013, 00:43
Aynen en yetenekli, en çok pozisyon üreten, dikine oynayabilen en iyi adam bence de Alanzinho. Mutlaka oynaması gerekiyor.

Hıdır ÇALIŞAN
14.03.2013, 00:50
Kazanacağız ve kazan kaynamayacak.

vampir
14.03.2013, 00:53
zaten hemen hemen aynı şeyleri düşünüyoruz. elbette boşa koşmaya gerek yok. Ama Trabzonspor'a bu yıl baktığın zaman gerektiği kadar da koşmamış olduğunu rahatlıkla her maç görüyorsundur. Ya da Beşiktaş'a bak. Son maç hariç bulunduğu konuma koşarak, mücadele ederek geldi. Yoksa kadrosu bizden iyi değil. Adrian'ı koy forvete, neden olmasın... Ama orta sahada direncin zayıfsa istediğin kadar teknik ol, sonuç almakta sıkıntı yaşıyorsun. Bu maçta Zokora cezalı diye biliyorum.

dostum bu takım koşmaz nedenmi çünkü ruhsuzlar ayrıca koşsalar bile kazma çok olduğu için hiçbir şey ifade etmiyor gene çok rahat orta sahamızı geçiyor her takım o zman kazmalara katlanmaya gerek yok futbol yetenek işidir maratona çıkmıyorlar yetenek olmadıktan sonra eşşek gibi koşsalar ne farkederki ayrıca benim kadroda zokorada saparada sonerde yeterince koşuyor colmanı hayatta takıma almam o ruhsuz hain colmanı çünkü o canı isterse oynuyor yada koşuyor yani herşey colman beyin isteğine kalmışki öyle abartıldığı kjadar bir adamda değil bazen amatör futbolcu gibi oynuyor kurduğum kadro orta sahayı hızlı geçen bir kadro yani orta sahada savaş olmayacak hızlı adamlar var sadece sapara sonerin ara paslarına bakar yoksa savaş gibi orta sahada boğuşsalar ne yazar gene yeniliriz bu takım hedefe gidemiyor çünkü hoca yanlış adamları seçiyor ve sadece savaşmaya yönelik düşünüyor kadro kurarken

DeAgLeMaNyAq
14.03.2013, 00:56
Bursa deplasmanları bana bir türlü yaramıyor. Kaç sezondur maç kaçırdığımı hatırlamıyorum ama sanırım bu maç kaçacak. Birkaç sezon önce yine Bursa deplasmanı olduğu gün askere teslim olmuştum...

vampir
14.03.2013, 00:57
forvette henrugie(brezilyadan türkiyeye gelmiş geçmiş en yeteneksiz brezilyalı futbolcudur kendisi çalım atamaz kaplumbağa gibi ağırdır gol yeteneği sıfırdır koşamaz) kazması varsa colman ruhsuzu varsa ve alanzinho adrian ilk 11 de başlamassa kesin yeniliriz

FC-ST-PAULI-61
14.03.2013, 01:08
forvette henrugie(brezilyadan türkiyeye gelmiş geçmiş en yeteneksiz brezilyalı futbolcudur kendisi çalım atamaz kaplumbağa gibi ağırdır gol yeteneği sıfırdır koşamaz) kazması varsa colman ruhsuzu varsa ve alanzinho adrian ilk 11 de başlamassa kesin yeniliriz
Aynen öyle forvetsiz oynayalim daha iyi.
Ligin her Takiminda iyi Golcü var koskoca Trabzonsporda yok ya
inanilir gibi degil.

POYRAZ
14.03.2013, 03:44
Dün Google'dan aratarak taraftar sitelerini buldum ve bir göz attim.
Büyük cogunlugu bizi sevmiyor. Maca gelince, eger kontrolü elimize
alabilirsek kazanacagimizi yada en kötü ihtimal berabere
kalabilecegimizi düsünüyorum. Yok, kontrolü kaybedersek yenilgi kacinilmaz olacaktir. Sonucta tarihimizin belkide en kötü futbolunu oynuyoruz.
Kaybedersek iyice asagiya inecegiz ve Trabzonspor'un her hafta
kaybolan marka degeri iyice eksiye dogru kaymis olacak.
Umarim kazaniriz. Ah Sadri ne diyeyim ben sana?
Su kadroyu nasil becerdinde su hale getirdin anlayamiyorum.

ErtuGrul
14.03.2013, 05:22
Onur

Zeki-Karmil-Bamba-Çelutska

Soner-Colman-Sapara

Volkan-Emre-Adrian

Bir maçada böyle çıkalım....

SALDIRAY
14.03.2013, 05:53
Bursa ya kayarız herkes kotu gunleri unutur gider. 3-4 seri mac yakalarız ligide ilk 6 da falan bitiririz ,tr kupasını alırız hersey bal kaymak olur. ama bu vasıfsız yonetım takımın basında kalmaya devam eder.. işin kotusu tr kupasını alınca yönetim biz basarılı olduk,doğru teknik adamı getirdik takımın basına gibi sözler sarfedecek ya ben ona tav olurum işte. gerci bu kafayla tr kupasıda yalan olacak. Seneye %75 avrupada olmayız

Gurpas
14.03.2013, 08:23
Ben yeneceğimize inanıyorum herkes inanırsa başarabiliriz:)

ozturk
14.03.2013, 08:39
Trabzonspor yerli ve kaliteli forveti olmadığı zamanlarda hep bir bocalama yaşıyor.

İnşallah bu buhranlı günler atlatılır ve güzel bir kadro kurulur. Özellikle yerli kaliteli bir forvet takıma monte edilmeli.

Burçak
14.03.2013, 08:55
2 sene önce şampiyonlar liginde Lile maçı kadromuz (1-1)

--------------Tolga---------------

Celustka---Giray--Glowacki---Cech

---------Zokora--Colman----------

Serkan-------Halil-----------Adrian

-------------Pawel----------------

Yedekler: Zeki,Mustafa,Ferhat,Aykut,Sapara,Alanzinho,Paulo Henrique

Bakıyorsun kadrolar neredeyse aynı.
peki ne olduda işler değişti. sıkıntı nerede?

Hüseyin Sahtiyan
14.03.2013, 09:01
Burçak geçen sene de 52 puan toplayabilmiştik. Ligde herhangi bir iddiamız yoktu yani. Lille maçında da iyi oynamamıştık ayrıca. Saçma sapan bir penaltıyla gol atmayı becerebilmiştik. Bu takımın 2010-2011 sezonu bittikten sonraki günden itibaren sıkıntısı var. Geçen sene bitirici bir forvetin olunca bu seneki kadar kötü değildin. Bu sene o da gidince dibe vurdun.

S.ÖZKAN
14.03.2013, 09:05
Kazanacağız

Berke6198
14.03.2013, 09:15
Hoca Emre'yi iyice unuttu anlaşılan...

Doğukan Uçan
14.03.2013, 09:18
biletler bitmiş heralde

kopeli
14.03.2013, 09:23
2 sene önce şampiyonlar liginde Lile maçı kadromuz (1-1)

--------------Tolga---------------

Celustka---Giray--Glowacki---Cech

---------Zokora--Colman----------

Serkan-------Halil-----------Adrian

-------------Pawel----------------

Yedekler: Zeki,Mustafa,Ferhat,Aykut,Sapara,Alanzinho,Paulo Henrique

Bakıyorsun kadrolar neredeyse aynı.
peki ne olduda işler değişti. sıkıntı nerede?

Özgüven yok,İnanç yok.Kafa olarak futbolcular ligi çoktan bitirdiler.

Samet Yildirim
14.03.2013, 13:02
Allahin izniyle yenecegiz insallah...

Muhtemelen Tolunay Hoca su kadro ile cikar..

----------------Onur------------
Zeki-------Mustafa---Bamba---Cech
------------Serkan-Soner-------
--------------Adrian-------------
--Halil-------------------Olcan
------------Henrique-------------

ozturk
14.03.2013, 13:03
Zokora alemlerdeymiş. Biz de başarı bekleyelim..

Oğuzhan
14.03.2013, 13:04
Zokora alemlerdeymiş. Biz de başarı bekleyelim..

Alemde olmasında herhangi bir sıkıntı yok da sırf aleme gidebilmek için bilerek cezalı duruma düştüyse orada sıkıntı var.

Ustaalioğlu
14.03.2013, 13:59
Alemde olmasında herhangi bir sıkıntı yok da sırf aleme gidebilmek için bilerek cezalı duruma düştüyse orada sıkıntı var.

Zokora yetenekli olmadığı için sorun değil, TS de kalabilir. Alemci ve yeteneksiz oyuncu göze batmıyor. Jaja ve Engin gibi yetenekli ve alemciysen hemen kapının önüne koyulması lazım.

Ustaalioğlu
14.03.2013, 14:01
Ben bu sene küme düşeceğimizden ciddi ciddi endişe duyuyorum.

katre-i.matem
14.03.2013, 14:15
Emre yine kadroda yok.. Yürü be Tolunay Kafkas kim tutar seni Halil ile Henrique kurtaracak Trabzonspor u zaten. Gerçekten merak ediyorum Emre nin yapamayıp diğer forvetlerin yapabildiği şeyler neler ? Emre üst düzey bir golcü diye demiyorum ama son 5 maçında 1 gol atan boş kaleye bile gol atamayan bir takımın forvetinde değişiklik neden yapılmaz bunu bilmek istiyorum.

tarsus
14.03.2013, 14:26
Hislerim kuvvetlidir,bu maci 3-1 alacaz bir kenara yazin

FC-ST-PAULI-61
14.03.2013, 14:28
Insallah öyle olur.Ama ben 3 Sut atacagimizi bile düsünmüyorum.

Samet GÜVEN
14.03.2013, 14:53
Bu Emre ile ilgili hakikaten ciddi bir sorun var heralde. Şenol Hoca zamanında da bu dönemde de aynı. duyduğumuz idmanlarda gol attığı, bildiğimiz hazırlık maçlarında gol attığı. eee nerde bu adam. niye kadrolara giremiyor.

yok arkadaş, kesin var bişiyler. Başka hiç bir mantıklı açıklaması yok bu işin.

ölümüne_1461
14.03.2013, 15:06
emreyle alıp veremedığı nedır hocanın henrıke ve halıle nasıl katlanır anlamıs değılım?cıksın acıklama yapsın emre yada hoca..

oflubektas
14.03.2013, 15:07
Bursa ligin en iyi top oynayan takımlarından biri, Hikmet Karaman'ın takımları da hoca göreve başladığında ilk 10 hafta iyi top oynar, sonra da mantarlamaya başlar :)

Bursa maçın favorisidir. Türkiye'nin 4.büyük ekonomisine sahip (pek yakında 3.İzmir'i de sollayacak) olan iş ve sanayi şehri Bursa'da maçın Cuma günü oynanması bizim için avantajdır. Ayrıca beşiktaş maçında biraz derli topluyduk ama tempomuz çok düşüktü. Aynı tempoyla Bursa'ya dayanamayız.

Beraberlik iyi sonuç, galibiyetimiz ise süpriz olur.

ibrahim
14.03.2013, 15:13

Yani 2-1? :P

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

vampir
14.03.2013, 15:15
arkadaşlar hayel aleminde yaşamayın sanki haftalardır bu takımı izlemiyormuşsunuz gibi bir yorum bu 3 gol peki kim atıcak 3 golü yeteneksiz kaplumbağa hızlı henrugiemi bu takım 1 gol atsın ve ölümüne defans zaman geçirme filan kazansında ancakta öyle kazanır

Cihat K
14.03.2013, 15:18
bu maçta beraberlik bence iyi sonuç yenilmemek de çok önemli sonrasında Antalya,akhisar ve ordudan 9 puan çıkarırız ve ligde kalırız endişe etmeyin...

zaferyıldız
14.03.2013, 15:51
İnşallah yanılırım ama volkan duygusal bir tip ve bursa trübinlerini gereksiz yere gerip maçın havasını üst seviyeye çıkarabilir ,hoca volkandan bu maç özel birşeyler bekliyor ...yanlış maç olabilir

mahmuter61
14.03.2013, 16:05

doğru tespit.

61_Hasan_69
14.03.2013, 16:18
biletler bitmiş heralde

Daha satışa bile çıkmadı biletler :)

UĞUR DURTAŞ
14.03.2013, 16:19
bizim takımın rintmini olcan bozdu.

bizi aldatıyor.

3-4 maç saha da görünmüyor.takımı eksik oynatıyor.

1 maç bir gol atıyor veya asist yapıyor.bununla mutlu oluyoruz.

kesinlikle kadro dışı kalması gereken kişi olcan olmalıydı.

zaten kadroya giremeyen janko/yasin/emerson olmamalıydı.

bu kadro dışılar takımı kendine getiremezdi getirmedide zaten.

ama olcan kadro dışı kalsaydı.bjk yi de yenerdik bursayıda antalyayıda...

görünen net bir şey var.

o da

ligin en etkisiz topunu çok acı ama biz oynuyoruz.

bu durumda çıkış içinde olan bursayı nasıl yeneriz diyebilirim.

bir kerede oynayın diyoruzya

inşallah o maç bursa maçı olur.

Oğuzhan
14.03.2013, 16:27
Herkes Henrique'ye sallıyor ama son maçta da gayet iyiydi bence.

zizu41
14.03.2013, 16:27
Tabii canim,40 puanla cok rahat bir konumdayiz degil mi?:rolleyes:

puanımızda çok değil ama bursayı yenemeyız. bizim takım berbat

İ. SARAL
14.03.2013, 16:31
Herkes Henrique'ye sallıyor ama son maçta da gayet iyiydi bence.

Son 3 maçtır iyi bencede. Oynadıkça daha da iyi olacak bu kesin. Emre Emre diyorsunuz da demek ki bir sıkıntı var bu adamda hiç bir hoca oynatmıyor fazla büyütmeyin gözünüzde.

zizu41
14.03.2013, 16:51
Onur
celu-bamba-yumlu-cech
sapara soner
serkan-adrian-alan
henriqe

Benim kadromda bu böyle olmalı takım.. mücadele etmezlerse kim oynarsa oynasın zaten kazanamayız..

Hüseyin Başoğlu
14.03.2013, 16:57
Son 3 maçtır iyi bencede. Oynadıkça daha da iyi olacak bu kesin. Emre Emre diyorsunuz da demek ki bir sıkıntı var bu adamda hiç bir hoca oynatmıyor fazla büyütmeyin gözünüzde.

bizim takımda oynamayan adam messi kesilir milletin gözünde...

faysal
14.03.2013, 17:08
Önemli bir maç umarım güzel bir sonuçla döneriz..

Behçet61
14.03.2013, 17:14
Onur
celu-bamba-yumlu-cech
sapara soner
serkan-adrian-alan
henriqe

Benim kadromda bu böyle olmalı takım.. mücadele etmezlerse kim oynarsa oynasın zaten kazanamayız..

Senin bu kadronla Bursa oynamadan bize 3 tane atar:)

zizu41
14.03.2013, 17:27
Senin bu kadronla Bursa oynamadan bize 3 tane atar:)

bu kadroda ne eksik biliyor musun Behçet Arkadaşım.. sadece 1 golcu..
sence neden 3 atar bursa buze benım kurdugum kadroya?

okan6161
14.03.2013, 17:35

son maçlarda çok azimli güzelde oynuyor sezon sonuna kadar daha iyi olabilir

Cihat K
14.03.2013, 18:49
bu kadroda ne eksik biliyor musun Behçet Arkadaşım.. sadece 1 golcu..
sence neden 3 atar bursa buze benım kurdugum kadroya?
çünkü 7 yabancı varhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon7.gif

Emirhan Makul
14.03.2013, 18:50
Emre'yi de kadro dışı bıraksında rahatlasın hoca.

Dip.Ing.Mag.
14.03.2013, 19:03
Bu seneki en büyük dezavantajlarımızdan bir tanesi de lig fixtüründe şikecileri takip etmemiz oldu. Adamların alavera dala veya ile yendikleri takımlar bize Aslan kesiliyorlar üst üste puan kayıpları yaşamamak için.

beitar
14.03.2013, 19:13
şu maçı kazanırsak ŞL hiçte hayal değil ama yeter ki şu maçı alalım

yorumsuz6117
14.03.2013, 19:17
Kadroya alınmayanlar kimler ?

ALDENİRO
14.03.2013, 19:26

ŞL derken?!

Cihat K
14.03.2013, 19:27
Kadroya alınmayanlar kimler ?
emerson,janko,abdullah,alim,uğur,emre,yasin ve cezalı zokora yok...

ALDENİRO
14.03.2013, 19:28

takip...

Faruk BERBER
ŞL derken?!

ŞTT 1. Lig

Cihat K
abi sen puan durumuna bakmadın galiba 2. ile aramızda 9 puan var ve onlarla maçımızı oynadık.bu sene kupayı alalım yeter.

iso_4939
14.03.2013, 19:32
Emre'yi de kadro dışı bıraksında rahatlasın hoca.

öyle deme büyük hoca ya...

Faruk BERBER
14.03.2013, 19:33
Şu kıyaslama yakınlık hesaplarında puan değil, oynadığımız oyuna bakın.

Üstündeki takımla 10 altındaki takımla da 10 puan fark varsa, biz alt tarafa yakınız ;)

DEEP BLUE
14.03.2013, 19:41
Bugün Bursa havaalanında takımı karşılamaya giden arkadaşların söyledikleri hiç iç açıcı değil. Kalabalık bir grupla ve konvoy eşliğinde takımı havaalanından kalacakları otele getiren taraftarlarımızın tesbitleri şu şekilde;

-Oyuncuların kesinlikle yüzleri gülmüyor.
-O kadar tezahürata rağmen taraftarlara bakmamışlar bile...
-Taraftarın ''kaldırın başınızı, biz arkanızdayız'' şeklindeki moral vermeye çalışan haykırışlarına bile duyarsız kalmışlar.
-Ümitli olan dik duran tek kişi Tolunay hoca imiş.
-Oyuncuların kafalarında lig bitmiş gibi.
-Bu asık suratlı ve bitik adamlarla yarın maç alamayız diyorlar.
-Gördüğümüz manzara umutlarımızı bitme noktasına getirdi, küme düşeriz bu oyuncularla, derler...

İçlerinde yıllardır tanıdığım ve analizlerine güvendiğim genç kardeşlerimin gördükleri manzara bu. İşlerim nedeniyle, 15 yıldır ilk kez gidemedim takımın yanına ama pek de birşey kaybetmemişim gibi duruyor.

Ali İhsan
14.03.2013, 19:49
Bu maçtan sonra da kötü gidişe dur demek için Emre, Alim, Uğur, Zeki Yavru kadrodışı bırakılır.

61Cem61
14.03.2013, 19:56

O kadın dediklerin imkanı bulduğunda bu ülkede ki her Türkü zevkle öldürebilecek zihniyetteler.Diyarbakırlıların %90 ı da ayrım yapmadan milli kimliğimize sövüp saymakta aynı şekilde imkan aramakta.
Terörün devam ettiği bir yer görmek istiyorsan sempati duyguğun güruhlara bak.Irkçılığı ve terörizmi silah,demokrasi ve barış kelimelerini kalkan edinmişlere karşı bakarken iyi niyet ile enayilik arasında ki ince çizgiyi geçmeyelim.

Sevda61
14.03.2013, 19:59
evet koptu ama geri geldi

devran
14.03.2013, 20:19
bilet kaldı mı beyler ? bilgisi olan yazsın lütfen

polatmu
14.03.2013, 20:20
Bugün Bursa havaalanında takımı karşılamaya giden arkadaşların söyledikleri hiç iç açıcı değil. Kalabalık bir grupla ve konvoy eşliğinde takımı havaalanından kalacakları otele getiren taraftarlarımızın tesbitleri şu şekilde;

-Taraftarın ''kaldırın başınızı, biz arkanızdayız'' şeklindeki moral vermeye çalışan haykırışlarına bile duyarsız kalmışlar.
-Gördüğümüz manzara umutlarımızı bitme noktasına getirdi, küme düşeriz bu oyuncularla, derler...

İçlerinde yıllardır tanıdığım ve analizlerine güvendiğim genç kardeşlerimin gördükleri manzara bu. İşlerim nedeniyle, 15 yıldır ilk kez gidemedim takımın yanına ama pek de birşey kaybetmemişim gibi duruyor.

hangi yüzle bakacaklar ağabey reziller sürüsü....

Necmettin ALTUNTAŞ
14.03.2013, 20:38
hangi yüzle bakacaklar ağabey reziller sürüsü....

Desenize ölmüşüz.o zaman eyvah ki eyvah.

61_Hasan_69
14.03.2013, 21:05
bilet kaldı mı beyler ? bilgisi olan yazsın lütfen

Yarın çıkacak abi biletler satışa

Hürgün Aygün
14.03.2013, 21:10
Takımın durumu her ne kadar kötü olsa da yarın tribünde olacağız.İnşallah 3 puanla döneriz...

salih21789
14.03.2013, 21:44
Bursayı yenemezse bu takıma yazıklar olsun başka birşey demiyorum batalla belluschi göze batıyor diyorlar bence şişirmişler bu oyuncuları batalla 11 gol 10 asist ile oynuyormuş asist kralı batalla 11 golle ligin en çok 14 gol atan forvet oyuncularına kafa tutuyormuş orta saha oyuncusu olmasına ragmen 2 metrelik iveşaya aşırtma gol atıyormuş falan filan geçin bunları bala şansa gidiyor işte 160 lık adamı da tutamıyorlar ya ligdeki takımlar buda bu ligin kalitesizligini gösterir yeteneksiz batallanın kalitesi ortaya çıkmış olur otamatikmen.

SADECETRABZON61
14.03.2013, 21:50
Yarın için fazla hayal kurmaya bakmayalım Bursa bizi yener ondan sonraki hafta kimle oynuyorsak belki yeneriz.

TSemih61
14.03.2013, 22:24
Yarın maçtayım inşallah. Takım rezil olsa da senede bir kere takımını görmek istiyor insan.

DEEP BLUE
14.03.2013, 22:26
Yarın tribünde görüşmek üzere...

Mert'
14.03.2013, 22:33
Berabere bitecek gibi

Berat Akçay
14.03.2013, 22:34
Takımın durumu her ne kadar kötü olsa da yarın tribünde olacağız.İnşallah 3 puanla döneriz...

Biraz umutluydum oda gitti :D Ah Hürgün .

drmx_alican
14.03.2013, 22:35
inşallah bu maçı alacağız :))

biltrabzon
14.03.2013, 22:49

Trabzonspor'u Bursa'ya götüren özel uçak Samsun-Bursa arasında türbülansa yakalandı. Kopuk kopuk 15 dakika aşırı derece sarsılan uçakta futbolcuları ve kabin ekibi panikledi. 160 kişilik uçakta toplam 30 dakika süren türbülans sonrası Trabzonspor ekibi Bursa'ya iniş yaptı.

Mollasalihoğlu
14.03.2013, 23:33
Yarın kazanacağımızı düşünüyorum.. bjk maçındaki taktik ve sistem lig sonu için en makul ve mantıklısı.. Bozulmadan devam eder inşallah. Gözüm Soner'in üstünde olacak yine..

Hamdi Karamahmutoğlu
14.03.2013, 23:36
Yarınki kadrodan ziyade Emre Güral'ın kabahatini merak ediyorum ben.

yorumsuz6117
14.03.2013, 23:38
Trabzonspor'un maç kazanacak gücü yok. 1 puan alırsak öpüp başınıza koyun.

Sibel
14.03.2013, 23:41
Bir umut vardı o da gitti... :(

Tecrübesi yokmuş. Halil gibi gol atamamayı henüz öğrenememiş.

hodlu
14.03.2013, 23:44
Yahu kimde hangi ruhu arıyoruz. Kaç tane Trabzonsporlu oyuncu çıkacak sahaya ki taraftarın yüzüne baksın ya da formasının hakkını versin....

memozcan
15.03.2013, 00:17

madem kadroda yok ben olsam zokorayla reinaya giderdim:)

Berke6198
15.03.2013, 00:18
2-0 kazanacağız. Böyle bitmezse maçtan sonra beni bulun.

Cafer Bulur
15.03.2013, 00:20
Yahu kimde hangi ruhu arıyoruz. Kaç tane Trabzonsporlu oyuncu çıkacak sahaya ki taraftarın yüzüne baksın ya da formasının hakkını versin....

Trabzonsporlu olmalari sart mi,profesyonellik diye bir sey var degil mi?

2011 sampiyonu Trabzonspor kadrosunda kac tane Trabzonsporlu vardi?

Samet Yildirim
15.03.2013, 00:22
Emre Güral konusunda Tolunay Hoca aciklama yapti.

Yeni sezonda Emre Güral-Tolunay Hoca hakkinda daha net konusabiliriz

Berke6198
15.03.2013, 00:22
Emre Güral konusunda Tolunay Hoca aciklama yapti.

Yeni sezonda Emre Güral-Tolunay Hoca hakkinda daha net konusabiliriz

Ne gibi bir açıklama yaptı ?

Samet Yildirim
15.03.2013, 00:25
Ne gibi bir açıklama yaptı ?

Emre Gural cok yetenekli ve degerli bir oyuncumuz, seneyede kadromuzda olacak. Su anki durumdan dolayi tecrübeli oyunculari kullanmakda dogru buluyorum.

--------

Artik dogru düsünce mi yanlis düsünce mi bilemem ama bunu dedi.

Hasan YAYLI
15.03.2013, 00:26
Elinde imkan olan herkes maça gidip takımımızı yalnız bırakmamalı bu zor günlerde...

Bizi bu duruma sokan onlar biliyoruz tamam da bu sıkıntıdan uzaklaşmamızı sağlayacak olanlarda yine onlar...

Ben Allah korusun o kötü sahneyi yaşamak istemiyorum,tahlikenin farkında olmalıyız :(

Berke6198
15.03.2013, 00:27
Emre Gural cok yetenekli ve degerli bir oyuncumuz, seneyede kadromuzda olacak. Su anki durumdan dolayi tecrübeli oyunculari kullanmakda dogru buluyorum.

--------

Tabiiki yanlış bir düşünce. Tecrübesi falan filan, şu anda bizde oynayabilecek tek oyuncu, ofansif anlamda ileride kaç tane adam var ki ?

Samet Yildirim
15.03.2013, 00:32
Tabiiki yanlış bir düşünce. Tecrübesi falan filan, şu anda bizde oynayabilecek tek oyuncu, ofansif anlamda ileride kaç tane adam var ki ?

Belkide iyi bir takimda seneye oynamasi avantajli olur :)

Bana kalsa bende oynatirim o ayri bir mesele.

Ama Tolunay Hoca Emre Gürali silmedi seneye yine olacak kadroda.

Berke6198
15.03.2013, 00:41
Belkide iyi bir takimda seneye oynamasi avantajli olur :)

Bana kalsa bende oynatirim o ayri bir mesele.

Ama Tolunay Hoca Emre Gürali silmedi seneye yine olacak kadroda.

Acaba Tolunay Kafkas kendi kafasında transfer listesini belirlemiş midir ? Çünkü belirlemediyse yandık.

Artık avantaj yaratabilecek ne kadar oynatılabilecek futbolcu varsa oynatılmalıdır. Artık risk alma zamanı.

Samet Yildirim
15.03.2013, 00:43
Acaba Tolunay Kafkas kendi kafasında transfer listesini belirlemiş midir ? Çünkü belirlemediyse yandık.

Artık avantaj yaratabilecek ne kadar oynatılabilecek futbolcu varsa oynatılmalıdır. Artık risk alma zamanı.

Baskan Hoca yerli-yabanci listeyi verdi demisti.
Heralde belirledi gibi ama bize yinede belli olmaz.

TSezgin61
15.03.2013, 00:43

Tolunay hoca listeyi 2 hafta önce sadri senere verdi zaten

Berke6198
15.03.2013, 00:44
Tolunay hoca listeyi 2 hafta önce sadri senere verdi zaten

Baskan Hoca yerli-yabanci listeyi verdi demisti.
Heralde belirledi gibi ama bize yinede belli olmaz.

Bu olaydan haberim yoktu, yada unuttum. Hayırlısı bakalım.

Burçak
15.03.2013, 00:48

--------

bana kalırsa yanlış.
yani ligin sonu geldi artık.
emre hiç olmazsa şut çekiyor.
bi gayret içinde vurdumduymaz değil.
milyonluk adamlar kaçıracağına emre kaçırsın golleri.
en azından onu kazanma şansını denemiş olurduk...

Berke6198
15.03.2013, 00:51
Genç sayılabilecek ne kadar yetenekli oyuncu varsa artık oynatılmalıdır yani.

Daha ne kadar batabiliriz ?

atomantcum
15.03.2013, 01:09

--------

Her yerde yaziyorum ama Emre Gural ve Henrique yasitlar. Oynadiklari takimlar arasinda da oyle cok buyuk bi seviye farki yok. Tolunay hoca oyle diyo ama ya baska bisey var ve onu kapatmak icin soyluyo, ya da gercekten bu konuda gozu kor olmus. Yahu su henrique ile halil ile 90 diil 190 dakka oynasan gene gol atamiyosun bunu iki senedir gorduk. Oyle olduktan sonra isterse zamaninda barcelonada oynamis, dunya kupasi kaldirmis olsun. Ne menem biseymis bu tecrube ya. Bu kadar uyduruk, bu kadar hayali bi kavram olamaz ya. Adam tecrubeliyse bunu oyununda gorursun, gormen lazim. Eger goremiyorsan anlarsin ki adam o kadar yil bosa oynamis kendini gelistirememis. Valla benim tecrubeli oyuncularda farkettigim tek sey artik katir suratli oluyolar, istersek her mac yenilelim, her mac fark yiyelim adamlar bastan asagi sivasinlar, giklari cikmiyor. Ne bi hirs, ne bi mucadele. Biz tecrube filan istemiyoruz, 1976daki amator ruhu istiyoruz, zeki yavru gibi varini yogunu koyup mucadele eden, kaybedince aglayan genc oyunculari gormek istiyoruz.

Sercan Keleş
15.03.2013, 01:15
Bu maçtan Puan almak İstiyorsak Diziliş Şöyle olmalı.

Kaleci ; Tolga - Cehc - Celu - Serkan - Bamba - Colman - Volkan - Soner - Olcan - Halil - Henrique

Defans ; boş
Ortaaha ; Boş
Forvet ; Boş veya halili buraya çek farketmez.

Bu kadro Bir puan alabilir.

Yenmek İstiyorsanda.

Onur

Celu - Bamba - Mustafa - Cehc

Zeki - Abdullah - Giray - Serkan B

Alanzinho - Henrique

Sushi07
15.03.2013, 02:31
Genç sayılabilecek ne kadar yetenekli oyuncu varsa artık oynatılmalıdır yani.

Daha ne kadar batabiliriz ?

Lig deneme tahtası değil. Ucunda küme düşmek var.

POYRAZ
15.03.2013, 03:08

Moralim bozuldu.

asilhamsi
15.03.2013, 08:27
arkadaslar ben iş nedeniyle bursada olacagım ama isim saat 17:00 gibi bitecek.Bilet konusunda bana yardımcı olabilecek kimse var mı?

Ahmet Kuru
15.03.2013, 08:28
bende diyorum takım 3-4 gün öncesinden bursaya niye gitti? ( maçı pazar günü zannediyorum)
Meğer bugünmüş...
Vay be...
maçın günlerinide karıştırır olduk.

Tayfun
15.03.2013, 08:52
Bursa bu yıl bizden iyi "takım" kurdu, bir amaç doğrultusunda mücadele ediyorlar, bizim ise bir amacımız yok...
Şu oyuncu grubundan (sahada mücadele etmeyip yatan) nefret ediyorum bu sezon !

Samet GÜVEN
15.03.2013, 09:19
Tepki alacağım ama Emre Güral ın şu an bu takımda yeri yok. Olmayan sistemimize uymuyor. Buca da çok izlemiştim emreyi. Ne bir nokta santrafor ne de ofansif orta saha gibi oynamıyor. Hani mevkisinin ismini koysan sahada serbest bir adam gibi. Daha ziyade forvet arkası.

Henrique ve Halil in olduğu bölgede tek başına oynaması mümkün değil. o şekilde oynatılırsa takım orta sahayı geçemez. Rakiple vücut vücuda oyunda hep kaybeden taraf.

Emre yi biraz adrian gibi oynatmak gerekiyor ama o da şu an bize lüx. Bu nedenlerle Tolunay hocanın Emre yi şu an için değerlendirmemesini doğru buluyorum ama en azından kulübe de olmalı diye düşünüyorum.

Yalnız aklımın almadığı şey iki maç üstüste Abdullah tan bek yapmaya çalışması. İnanılmaz amatörceydi ve gelecek için bütün ümitlerimin içine etti.

Enes Ünal Kaya
15.03.2013, 09:47
Tepki alacağım ama Emre Güral ın şu an bu takımda yeri yok. Olmayan sistemimize uymuyor. Buca da çok izlemiştim emreyi. Ne bir nokta santrafor ne de ofansif orta saha gibi oynamıyor. Hani mevkisinin ismini koysan sahada serbest bir adam gibi. Daha ziyade forvet arkası.

senin bu dediğin özellik hiç bir forvetimizde yok

hiç yoktan emre hırslı ve şut atabilen bir oyuncu

Ömer SEVİNÇ
15.03.2013, 09:50
Mutlu olsalar, gülselerdi bu sefer de takım bu halde hala umursamaz umursamaz gülüyorlar denirdi. Bence umurlarında olmamasındansa kafalarını kaldıracak yüzleri olmaması daha iyidir.

Beşiktaş maçı çok önemli değildi ama bu Bursa maçı çok önemli. 3 puan alırsak hem küme düşme geyiklerine bir son nokta koymuş oluruz hem de 4.lük iddiası için ciddi bir adım atmış oluruz. Kazanmamız şart.

Mehmet BAŞ
15.03.2013, 10:18
Bana Emre Güral'ı savunmasın hiç kimse... Kupa maçlarında sonradan girdi peki ne yaptı? Fahiş goller kaçırdı, tıpkı Janko gibi... Bu çocuk ne yaptı ki bu kadar beklenti içine giriyorsunuz, oynadığı sürelerde yaptıkları ortada. 5-6 tane gol mü attı ki Emre Emre diye tutturuyorsunuz. Sizler gibi düşünmüyorum. Şenol Hocayı eleştirdiniz oynutmıyor diye, Tolunayı da eleştiriyorsunuz. Bence biraz da Emre yi eleştirin. İki hoca tarafından da oynatılmıyorsa hatayı Emre de aramakta fayda var.

Emre yetenekli bir çocuk fakat adı üstünde daha çocuk, olgun davranamıyor, hal ve hareketlerinden toy olduğu çok belli...

Emre sabır edecekve bekleyip bizde göreceğiz.

Mehmet BAŞ
15.03.2013, 10:24
Bir kere de şu kritik maçları kazanalım ya... Bu sene 4-5 maç oldu bu şekilde, yenersek üst sıralar için avantaj yakalayacağız. Bir kere de şans yüzümüze gülsün ya... İlk maçta Bursa'ya hakemler nedeniyle yenildik... Yine aynı şeyler yaşanmaz inş.

omondoles
15.03.2013, 10:34
Şenol Güneş'in teknik adamlığını hiç sevmiyorum hatta geç bile kalındı gitmesi için ama O'nun Tolunay'ın da neden Emre'yi oynatmadığını anlamadım. Bu çocuk hazırlık maçlarında iyi görüntü çizdi. son 15dk girdiği ve oynayamadığı maçları mı kriter olarak alıyoruz?

UğuR
15.03.2013, 10:36
Batalla ya önlem alınması lazım. Bursaspor bu adamın ayağına bakıyor. Sıkı markaj ile bu sorun halledilebilir...

Alanzinho kadroda kesinlikle olmalı.

Defans kurgusu bjk maçında olduğu gibi olmalı ve oynamalı...

Halil bence 11 de olmamalı...

Colman ilk 11 de olacak herhalde ama ne yazık ki hiç bir beklentim yok.

Henrique alternatifsiz olduğu için oynayacak... Dua etmekten başka çaremiz yok.

Bu maçı alırsa Alan ve Olcan alır...

Mustafa Umut
15.03.2013, 10:46
Emre'yi ne kadar geç oynatırsak o kadar geç kazanırız. Burak örneği gibi..
Ha diyeceksiniz ki erken de olsa geç de olsa sonu İstanbul,, haklısınız yani..

Burçak
15.03.2013, 10:51
Bursaspor taraftarı TFF yi protesto edecekmiş galiba.
İnşallah kalabalık olurlar.
Ama bizde böyle medya oldukça gündeme getirmezler bile.

Cem Papila adisini yaptığımız protesto da 30 bin kişi vardı ama medya görmezden gelmeye çalışıyordu.

http://www.milliyet.com.tr/2005/05/07/spor/resim/spo04.jpg

Bursanın merkez nüfusu bizim 5-6 mislimiz. 50 bin kişi olur en azından.

Hasan Habip Özbay
15.03.2013, 11:14
bu maça gidemiyorum fakat orhnaagzimizden araç kaldırıyoruz arkadaşlar tam desteğe devam ediyoruz orhangazi trabzon spor taraftarlar dernei her zaman desteğe devam edecek maç 2-1 lehimize sonuçlanır

Bud Spencer
15.03.2013, 11:27
Bana Emre Güral'ı savunmasın hiç kimse... Kupa maçlarında sonradan girdi peki ne yaptı? Fahiş goller kaçırdı, tıpkı Janko gibi... Bu çocuk ne yaptı ki bu kadar beklenti içine giriyorsunuz, oynadığı sürelerde yaptıkları ortada. 5-6 tane gol mü attı ki Emre Emre diye tutturuyorsunuz. Sizler gibi düşünmüyorum. Şenol Hocayı eleştirdiniz oynutmıyor diye, Tolunayı da eleştiriyorsunuz. Bence biraz da Emre yi eleştirin. İki hoca tarafından da oynatılmıyorsa hatayı Emre de aramakta fayda var.

Emre yetenekli bir çocuk fakat adı üstünde daha çocuk, olgun davranamıyor, hal ve hareketlerinden toy olduğu çok belli...

Emre sabır edecekve bekleyip bizde göreceğiz.

kesinlikle katiliyorum kardes