PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 26.Hafta | Bursaspor 3 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

salih21789
10.03.2013, 23:33
Azizenin tehdit ettigi an kameralara çeklimiş uefaya fakslanmış diyorlar yazıklar olsun adamların haklarını nasıl yediler bu arada dikkatimi çeken şu çogu medya bursasporun yanında rıdvan dilmen dahil kaya çilingiroğlu diyorki bursa buraya kadar bile iyi geldi antep maçını bi izleyin hakem nasıl yenilmesine sebep oldu diyor.

Alihan Ertürk
10.03.2013, 23:34
Haftaya maçı Bursa'ya verecekler.

İki maçta da saha dışı olaylarla kaybetmiş olacağız yani.. Gerçi zaten yeniliriz ama orası ayrı.

vampir
10.03.2013, 23:37
bursaya yeniliriz onu geçtimde ben bizim taraftarın ne kadare ruhsuz olduğuna takıldımne bir tepki ne bir isyan demek biz korkak bir taraftarız polis o kadar pısırığız ki polis gelip kale arkasında bize biber gaqzı sıkıabiliyor biz bitmişiz ruh olmuşuz tepki sıfır ne diyim koyun olmuşuz biz ah bee nerde eski cehennem avni aker ve cesuryürekli taraftar hepsi buhar oldu galiba alooo beyler burda kümeye gidiyoruz son 3 e düşünce heralde ayıkıcaksınız durumu bu avni akere kim geliyor merek ediyorum trabzonun en uysal en korkak adamlarımı özellikle seçilip getiriliyor

serdaracıl
10.03.2013, 23:39
Bursa taş gibi takım yenebileceğimizi sanmıyorum.

Tek ümidim haftaya yeterince konsantre olamamaları.

U.Sadıkoğlu
10.03.2013, 23:39
Yenemeyeceğiz bu kesin fakat tribün bazında bir protesto düzenlenirse mükemmel olur...

serdaracıl
10.03.2013, 23:41
Azizenin tehdit ettigi an kameralara çeklimiş uefaya fakslanmış diyorlar yazıklar olsun adamların haklarını nasıl yediler bu arada dikkatimi çeken şu çogu medya bursasporun yanında rıdvan dilmen dahil kaya çilingiroğlu diyorki bursa buraya kadar bile iyi geldi antep maçını bi izleyin hakem nasıl yenilmesine sebep oldu diyor.

Bunlar göstermelik destek. Yarın hepsi unutulur herkes işine bakar

forsa61
10.03.2013, 23:45
cok kritik mac maalesef, bir puan alabilirsek cok iyi olur.

artık puan kaybı olmaması lazım, içerideki macları kontrollu oynayarak kazanıp deplasmanda ise bir puanlık oynamak zorundayız. 1 puanlık maclardan uc puan cıkarabilirsek ligde kalırız. 5 mac kazanabilseler yeter.

forsa61
10.03.2013, 23:47
onur-serkan-mustafa-bamba-cech-colman-sapara-soner-olcan-adrian (halil)-henrique

bu 11 ile maca cıkarız gibime geliyor. insallah uc puan alabiliriz.

Turan AKYILDIZ
10.03.2013, 23:49
evet durumumuz kötü ama alt tarafda en iyi fikstürü olan biz gibi duruyoruz.. ordunun maclari cok zor ayni sekilde karabük,elazig,ibb ve gaziantepde hep birbiriyle oynayacak.. bir diger avantajimiz ise bizim elazig, ordu ve antepe ikili averaj avantajimiz var sene sonunda ayni puanda olursak isimize yariyor..
diger bir nokta akhisarla 3 hafta sonra oynayacagiz ve akhisar az cok o zamana havlu atmis olur ayni sekilde orduyla evimizde oynayacagimiz mac kilit macdir o maci aldigimiz takdirde cok büyük avantaj yakalariz..
haftaya bursada en azindan 1 puan isimizi görebilir daha sonra antalya, akhisar ve ordu maclari var bunlardanda 7 puan cikardikmi ligde kaliriz..
son hafta gs sampiyonlugu garantiledigi takdirde maca yedeklerle cikacak oradanda en azindan beraberlik aliriz gibi geliyor..
ya ben ne yapiyorum!.. Trabzonsporun kümede kalmasi icin hesap yapiyorum.. Ne diyeyim bizi bu duruma düsürenleri Allaha havale ediyorum!..

yahu anlamıyorum neden utanıyoruz...olabilir dünyada her takımın başına gelebilecek bir durum bu...bu sene takım hakkaten rayından çıktı...hakemlerde çıkardılar bu raydan bizi...ama olan oldu neden desteklemiyoruz bu takımı...hep eleştiri eleştiri...hane pazara kadar değil mezara kadar trabzonspor diyorduk...eee hep iyi gündemi olacak taraftarlık...daha 2 sene evvel o çok övülen ğs aynı bizim durumda değilmiydi..üstelik onlar bizim gibi hakemler tarafından doğranılmıyordu...kollandıkları halde ne kadar puan toplayabildikleri aşikar...maalesef ki maalesef bizim taraftarımız bitmiş..önceden avni akerde çok maç izlerdim hiç bir iddaamız olmadığı halde bile takımı nasıl ateşlerdi seyirci...bir maç hatırlıyorum selahattin vardı bizim adam maçın adamı öyle iyi oynuyor 2 de gol atmış dakka 85 mi 88 mi ne gol kaçırdı seyircimiz öyle bir tepki gösterdiki..şimdi nerde....şu son 3-4 senedir acayip bir taraftar profili türedi..resmen statta çekirdek çıtlayıp köfte ekmek yiyorlar çay içiyorlar ya...sankim kahvaltıya yada öğle yemeğine gelmişler....arkadaşlar hepimizin içi burkuluyor biliyorum ama takıma kötü günde sahip çıkılmadıkça taraftarlığın ne anlamı var...başkanlar ve topçular gelir geçer aslolan o formadır o Trabzonspor ismidir...gerisi teferruattır...çalıştığım yerde bir tane tsli renktaşım yok..her hafta tonla laf yiyorum ama hepsiylede öyle bir başa çıkıyorum ki...seslerini kesiyorlar...hep destek tam destek...elbet düzlüğe çıkacağız...altın altındır çamura düşse bile...unutmayalım yöneticiler ve topçular taraftarlarımız böyle herşeye tepkisiz kaldıkça istedikleri gibi atlarını sürerler...

Emrah Akcagöz
10.03.2013, 23:51
Bursa'nın bu akşam böyle katledilmesinden sonra bizim o maçı kazanacağımız varsa bile kazandırmazlar bize.

SeRHaD
10.03.2013, 23:52
Ligi 4.bitireceksek yenmeliyiz.

tarsus
10.03.2013, 23:53
Fenerasyonu,sikebahceyi,azizeyi,tupcuyu protesto etmek icin bu haftaki mac hem bizim hemde bursa icin bir sanstir.bu olaylardan sonra mac boyunca yapilacak tezaruhatlarla kulaklara pankartlarla goze hitap edilmeli,ayrica ilk bes dk topa vurmadan iki takim beklerse ortak tepkimizi ortaya koymus oluruz

forsa61
10.03.2013, 23:54
halile kızan taraftar sahada yuruyen adriana ve aldıgı ger topu ezen henrique'ye ses cıkarmıyor. halil belki kısıtlı yeteneklere sahip ancak sonuna kadar mucadele ediyor.

olcan'a laf eden taraftar, elde avucta orta sahayı ileri tasıyan tek adam oldugunu unutuyor. bu saatten sonra olcana ve halile destek olmak sart. puan olarak halimiz ortada.

U.Sadıkoğlu
10.03.2013, 23:54

Gerçekten bunu inanarak mı yazdınız ?

zafercalikoglu
10.03.2013, 23:55
[QUOTE=SeRHaD;1918960942]Ligi 4.bitireceksek yenmeliyiz.[/QUOTE

bu sene ilk 10 da kalmak bile başarıdır,

Bugün bursasporu izledim,akıllı oynasak 2-3 adamını kilitlersek mactan puan alırız..

vampir
10.03.2013, 23:56
yok şu oynasın bu oynasın taktik tekniik bnunlar hikaye bi aylın artık beyler herşey ayarlanıyor arı ne kadar psikopat sesin çoıkarsa o kadar güçlüsün kimse burda şöyle oynayalım şu oynamalı fairplay efendilikten bahsetmesin efendi ola ola kümeye kadar geldik takip edenler bilir şikebbahçemnin başkanı gene korüdordaa hakemitehdit etmiş bu ülkede işler böyle gidiyor benim üzüldüğüm bizim koyun olmamız nerde be eski trabzonlular herkesin korktuğu trabzonlular siz hala taktik teknikten efendi olmaktan bahsedin size iyi uykular

FC-ST-PAULI-61
10.03.2013, 23:56
Ben alttan dördüncü olursak sevinirim.
4.olmak zaten imkansiz,önümüzde cok Takim var,hepsi Mac keybedecekte biz seri yakalayacagiz.... hayatta olmaz.

Turan AKYILDIZ
11.03.2013, 00:00
Gerçekten bunu inanarak mı yazdınız ?

neden inanılmasın...olmayacak bir şey mi...hep olumlu düşünsek ne olur ölürmüyüz...ha olmadı ne yapalım en azından bir hedef uğruna savaşmış oluruz...takımı ayağa kaldıracak taraftardır ama taraftarlarımızda ümidini yitirmiş...neyse herkese iyi geceler...olumsuz hava içimi kararttı benim...en iyisi tüm hafta hiç bir haberi okumamak...

U.Sadıkoğlu
11.03.2013, 00:01
Bursa 0 , Antalya 1 , Akhisar 0 , Ordu 1 , Eskişehir 0 , Gençler 3 , Kayseri 1 , İBB 3 ,GS 0 alırsak kümede kalırmıyız ne diyorsunuz ?

U.Sadıkoğlu
11.03.2013, 00:02
neden inanılmasın...olmayacak bir şey mi...hep olumlu düşünsek ne olur ölürmüyüz...ha olmadı ne yapalım en azından bir hedef uğruna savaşmış oluruz...takımı ayağa kaldıracak taraftardır ama taraftarlarımızda ümidini yitirmiş...

Abicim fikirlerine saygım sonsuz iyimser ve duygusal yaklaşımınıda anlıyorum fakat şu anda Lig'de bizim gibi berbat futbol oynayan bir takım yok Akhisar bile bizden iyi mücadele ediyor.. Bu futbolla küme düşmezsek iyidir diyorum ve üstüne basa basa söylüyorum son haftaya kadar bu stresi yaşayacağız kalıbımı basarım...

vendercan
11.03.2013, 00:03

Çok iyimsersiniz!..

Kümede kalma korkusunu son haftaya kadar yaşamayalım yeter!..

Yunus Emre SEYHAN
11.03.2013, 00:04
Düşme korkusunu yaşıyoruz.

Açık ve net bir durum bu.

Takımda golcü yok , ligin en kalitesiz defans hattına sahibiz, Mustafa , Abdullah, Aykut gibi bir alt lig seviyesinde ki futbolcularımız var, ve bu adamlar ciddi ciddi ilk 11 'de şans buluyorlar. Mesela Zokora'nın yokluğunda bu hafta Aykut oynayacaktır .

Takımı sırtlaması gereken Colman , Zokora , Bamba, Olcan, Adrian gibi isimler çok formsuz. Muhtemelen kariyerlerinin en kötü dönemlerini yaşıyorlar. Ön plana çıkıp takımın yükünü çekebilen futbolcu yok. Zaten 4-5 futbolcumuz iyi oynasa diğerleri pek sırıtmayacak, belirli bir tempoya erişebileceğiz.

Herşeyden öncesi golü kim atacak ? Şuan ki kadromuz da Süper Ligde 1 sezona göre gol ortalaması 6-7 golden yukarı olan hiç bir futbolcu yok. Acı ama gerçek..

Örnek bir kadrodan bahsedelim.

Onur-Serkan-Bamba-Giray-Cech-Colman-Zokora-Adrian-Alanzinho-Halil-Olcan

Cech, Bamba süper ligde golleri yok.
Taktir edersiniz ki Onur'unda yok.
Serkan ise bunca yıllık kariyerinde süper ligde sadece 1 gol atmış.
Zokora'nın son 10 yılda attığı 1 gol bile yok.
Alanzinho, ortalama 28.4 maçta bir gol atıyor.
Adrian,Olcan,Halil bir nebze iyiler ama kesinlikle golcü değiller.

uzungöllü
11.03.2013, 00:04
Bursa 0 , Antalya 1 , Akhisar 0 , Ordu 1 , Eskişehir 0 , Gençler 3 , Kayseri 1 , İBB 3 ,GS 0 alırsak kümede kalırmıyız ne diyorsunuz ?

şu hesapları yapacak günleri de gördük ya Allah belanızı versin tepeden tırnağa hepinizin... yazık değil mi bize !!!

Turan AKYILDIZ
11.03.2013, 00:05
Abicim fikirlerine saygım sonsuz iyimser ve duygusal yaklaşımınıda anlıyorum fakat şu anda Lig'de bizim gibi berbat futbol oynayan bir takım yok Akhisar bile bizden iyi mücadele ediyor.. Bu futbolla küme düşmezsek iyidir diyorum ve üstüne basa basa söylüyorum son haftaya kadar bu stresi yaşayacağız kalıbımı basarım...

yaşayacağız değil bile bile yaşatacakalr bize...sonrada güya kıyak yaptık ayaklarına yatacakalr şikeyi kupayı unutun sesinizi kesin bakın sizede kıyak geçiliyor sesinizi kısın oturun aşağı diyecekelr...

vendercan
11.03.2013, 00:05

Gerçekçi bakış!..Ancak 42-43 yapamazsak küme düşeriz!..

Cengiz
11.03.2013, 00:06
Bursa bugün top falan oynamadı, maçı izlemeden yorum yapanlar hemen belli oluyor
gol yediklerinde hiç reaksiyon veremediler o açıdan bizimle eşdeğerler
ilk gol çok önemli

Berke6198
11.03.2013, 00:12

Ligi 4. bitirmek-Trabzonspor-bu kadro-oyun ?Gerçekten bunlar arasında bir bağ kurabildiyseniz 4.lüğe yakışıyoruz demektir.

vendercan
11.03.2013, 00:14
halile kızan taraftar sahada yuruyen adriana ve aldıgı ger topu ezen henrique'ye ses cıkarmıyor. halil belki kısıtlı yeteneklere sahip ancak sonuna kadar mucadele ediyor.

olcan'a laf eden taraftar, elde avucta orta sahayı ileri tasıyan tek adam oldugunu unutuyor. bu saatten sonra olcana ve halile destek olmak sart. puan olarak halimiz ortada.

Denize düşen yılana sarılır misali mi?..

Bu oyuncular bence 2. ligde bile zor oynar!..

Ayrıca Olcan'da ki o göbek de ne?..Halil heyecanını kaybetmiş!..Yabancıları alan komisyonculara söyleyecek söz bulamıyorum!..

Bu takımdan kaleciler ve gençler hariç herkes defolsun!..

Mustafa Ayazoğlu
11.03.2013, 00:15
raad olun küme düşmeyiz

gelecek yıl sadri ve tolunay iyi bir kadro kurar şampiyonluğa oynar mıyız?

yoksa 2 yıldır çekilen ezikliği tekrar yaşatırlar mı?

fener avni akerde elini konulu sallayarak maç kazanıyor.

iyi bir kadro kurmak lazım.

Erdal DİLEK
11.03.2013, 00:18
#TemizFutbolİçinBURSASPORveTRABZONSPORelele BENCE MANTIKLI, MACÖNCESİ VE SONRASI

beitar
11.03.2013, 00:23
raad olun küme düşmeyiz

gelecek yıl sadri ve tolunay iyi bir kadro kurar şampiyonluğa oynar mıyız?

yoksa 2 yıldır çekilen ezikliği tekrar yaşatırlar mı?

fener avni akerde elini konulu sallayarak maç kazanıyor.

iyi bir kadro kurmak lazım.

valla raad olamıyoruz :D

sezon bitsin yine gadro yederli laflarını duyarız

henrique 1 gol atar balına göndermezler

şu an kulübün kasasından fare düşse başı yarılır, metelik yok takımda

federer61
11.03.2013, 00:27
Beşiktaş maçı için de Beşiktaş ın Fenerbahçe maçı temposuna bakarak yenileceğimiz düşüncesindeydi.Bugün de aynı hava var.Ben tıpkı Beşiktaş maçı anlayışı ile en az 1 puanla döneceğimizi düşünüyorum,yeter ki tansiyonu ve moralleri olması gereken seviyede tutalım

vampir
11.03.2013, 00:30
Gerçekçi bakış!..Ancak 42-43 yapamazsak küme düşeriz!..
elezığ 44 puan alıcak bize düşman sivas ve eskişehir elezığa yatar anlaşıldı elezığ kümede tutulucak durum çok sakatg benden demesi

ahmet aydın
11.03.2013, 00:31
Bursadaki arkadaşlarla pankart çalışması yapabiliriz.Tepkimizi direk olarak ligtv'ye ntvspor'a spor yazarlarına, yorumcularına, basına karşı koyalım bu ülkede futbolun bu hale gelmesinin sebebi onlar

kudu_61
11.03.2013, 01:12
eğer o 3 lü potaya girersek bi daha ordan çıkamayız ya adam gibi kampa al tolunay bu futbolcuları yada sonuna razı ol pazardan pazara Trabzonsporu yaşamakla olmaz bu iş iş çok ciddi ve bu gamsızlar bu ciddiyetin farkında değil yoksa şut çekerlerdi en azından o top kaleye girmezse maç kazanamayız bunun farkında değil bu gamsızlar acaba hangisi şu anda TRABZONSPOR u düşünüyordur çoook merak ediyorum bursa maçı çok ama çok zor kesinlikle kazanabileceğimizi düşünmüyorum inşallah beraberlik alabiliriz bu berberlik bize ışık tutar ama yenilirsek çok radikal kararlar lazım sene sonuna kadar kamp gibi bu utanç sizin pisliği temizleyin eldeki topçular bence kaliteli olcan volkan adrian colman alan zokora bamba giray onur tolga bunları işle ruhlarına gir kanlarını iç ama hazırla bu saydığım adamlar bu ligde OYNARLARSA ÇOK RAHAT MAÇ ALIR İLK 3 E GİRER

Laz_61
11.03.2013, 01:18
bence en zor fiktür antep ve ibb de var...en az bi 10 puan daha yapmaliyiz

Erdal DİLEK
11.03.2013, 01:19
Düşme hattıyla aramızda 2 puan kaldı ve forvetimiz yok. . .

Tehlike çok yakın. . .

kurtcebe
11.03.2013, 01:29

Bursa 1 (Belki 0); Antalya 3; Akhisar 3; Ordu 3; Eskişehir 0 (Belki 1), Gençler 3; Kayseri 1; İBB 1 (Belki 3); GS 1
Bence böyle olacak.
Küme düşmeden başka bir şey konuşmuyorunuz. Bu takım küme düşmez.

Erdal DİLEK
11.03.2013, 01:32
Bu sene önce kümede kalmak sonrada son hafta gs yi şampiyonluktan etmek bana yeter. Ama işimiz zor. Bursa muhtemelen yenilecek bu kaos oluşturur antalya ve akhisar ordu macları zora girer. Ama bursayı yenersek ilk 5 e girebiliriz inşallah

TS-FAN
11.03.2013, 01:43
Takım can çekişiyor,millet düşmeyiz,rahat olun diyor..
2-3 hafta sonra gerçekler kapıya daha sert tıklatacak!
Bu rahatlığı veren ne?
Takım oyn(ya)mıyor.Psikoloji yerlerde..
Allah sonumuzu hayretsin..

Laz_61
11.03.2013, 01:53
Milli Mac arasi yararmi bize acaba

yatara
11.03.2013, 02:20
yeterince puanimiz olsa, beraber protesto yapardik saha icinde ama ölüm kalim maci

tsefsanesi
11.03.2013, 02:45
yüzde yüz galip gelmemiz gereken bir maç, allah utandırmasın.

sadık
11.03.2013, 07:20
çok zor bir maç olacak ama üç puan ı bir şekilde alırız diyorum.

kopeli
11.03.2013, 08:34
Bursa bugün top falan oynamadı, maçı izlemeden yorum yapanlar hemen belli oluyor
gol yediklerinde hiç reaksiyon veremediler o açıdan bizimle eşdeğerler
ilk gol çok önemli

şikecilere karsı bizden daha iyi oynadıkları kesin,hakem sikecilerin hem ofsayt hem faul olan 2.golünü vermeseydi,bence bursa puan cıkartabilirdi.sikeciler 2.yarıda top falan oynamadı 3 tane posizyonları var,3'üde gol oldu.Diyorum ya Bal üzerine kurulmus bir takım..

Travelair
11.03.2013, 08:36
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/puandurumu.html

Gurpas
11.03.2013, 08:41
Kazanmaktan başka şansları yok futbolcuların onu bunu bilmem

haymatloshan
11.03.2013, 08:43
Eylem derken,mesela ne yapılmalı?Bir öneriniz var mı?Mesela ne yapılırsa Trabzon şehri, ya bizim bir takımımız var,zamanında çok ekmek yedik onun üzerinden,namımız yürüdü,ülkenin her şehrinde saygı gördük,her bölgeden taraftarımız oldu,iki sezon önce de destansı bir şampiyonluk yaşattı ama şimdi de kötü durumda ne oldu bunlara bir bakalım der?
Arkadaş maça gitmiye üşeniyor insanlar,maça gelenler ölü gibi varlıklar,sahada tam onlara göre bir takım var.

Bu takım küme düşerse bu yüzden düşer kalitesizlikten değil,ruhsuzluktan şehrin ruhsuzluğu aynen takıma geçmiş anlamıyorum ki şu şehrin suyuna uyku ilacımı atıyorlar.
Bir sene önce 'Kupa için ince ince çalışıyoruz diyen atama bakan bir sene sonra o iş mazi oldu,biz unuttuk' diye koca şehirle dalga geçti yav kimsenin zoruna da mı gitmiyor?

Evet bu takım kime düşer,golcümüz yok lafları dışında ne yapılmalı önerilerini alalım.Bu adamlara biraz daha bu lafları duyurusak inan elleri ayaklarına dolanır.

Şike süreciyle birlikte TFF'nin (Mehmet Ali dönemindeki yani),görevi kötüye kullandığını yazdım ama burada kimse çıkıp organize olmadı.TFF'yi istifaya çağırmaktan başka bir şey yapmadı,forum ahalisi olarak sadece e-mail kampanyası yapıldı.Devlet başkanı Trabzon'a geldi gitti,bir kere bile istekler dile getirilmedi.

3 yılda takımda bütün iyi futbolcular yollandı,içimdeki kötü niyetli yöneticiler ayıklanmadı,vizyon daraltıldı.Şener'in başkan olmadan ve başkanlık dönemi mal varlığı incelenmeli.

Kadro dışı bırakılması gereken Olcan,Colman,Zokora gibi topçularken,sen oynatmadığın oyuncular kadro dışı bıraktın ve sözüm ona çözümü buldun.

Takımın BJK önünde vasat bile olmayan oyuna 3 maymunu oynayarak ligde kalacağını düşünüyorsun teknik heyette dahil olmak üzere.

Her hafta hakem hatalarına rağmen 1 İstanbul takımı kadar sesin soluğun çıkmıyor.Görevi kötüye kullanmaktan mahkemeye 1 dilekçe veremiyorsun.

Seçim oyunu olan Akyazı projesine sesin çıkmıyor.

Eylem yapacaksan,o sahada 1 dakika yerinden kımıldamayacaksın en fazla 1 gol yersin fazlasına kurallar izin vermiyor...

Doğukan Uçan
11.03.2013, 09:17
4 galibiyet alırız

toksoy61
11.03.2013, 10:02
Bursa dan bu halde puan alamayız normalde. ama bu hafta yenilmeleri ve zirveden uzaklaşmaları yüzünden 1 puan alma şansımız olabilir.

İlker Gazioğlu
11.03.2013, 10:04
Bursa maçından alınacak 1 puana iyidir derim. Önemli olan arkasından gelecek Antalya - Akhisar - Orduspor maçlarında 9 puan almalıyız. Ligden düşecek 3.takım İBB,Karabük,Ordu veya G.Antep'den biri olur. İBB 6 haftadır maç kazanamıyor, Karabük ise 7 . Orduspor'un durumu da malum. Ah keşke bu duruma hiç düşmeseydik , küme olayının ağza alınması bile bana koyuyor ama ne yapalım bu sene böyle geçecek.

Doğukan Uçan
11.03.2013, 10:09
biraz önce bu maçı izledim http://www.youtube.com/watch?v=PlSA5RJNvRs

mertacar
11.03.2013, 10:09
--------------------onur-------------------------
-zeki--------yumlu-----bamba---cech-----
-----------------serkan--soner---------------
-volkan------------adrian-----------olcan--
---------------------emre----------------------

Ortasahada zokora yok.onun yerine ne colman ne saparayi yazdim cunku bizi bu hale onlar getirdi.serkani cok elestiren biri olarak en azindan mucadelesinden suphe duymuyorum yetenekleri kisitli.ama colman efendide yetenek varda ne oluyor? takimi sabote ediyor.serkan en azindan kosar,mucadele eder ve batallayi bezdirir.
Sag bekede yine mucadelesinden suphe duymadigimiz zeki gecer.
Sag acigada volkani yazdim en azindan halil gibi heyecanini kaybetmemis birseyler yapmak istiyor.oyunun gidisatina gore alanzinho yerine girebilir.solda olcana mecburuz.
Forvet ise artik emreyi dene be hocam.
Kadroda 3 yabanci var,yerlilerle devam etmeliyiz.

Ertan 51
11.03.2013, 10:11
Son haftalarda ilk defa tahminde bulunmak geldi içimden,
KAZANACAĞIZ,öyle zor da olmayacak,
bana güvenin,3 puan benden,içiniz rahat olsun;)

cakalkerem
11.03.2013, 11:35

Hocam sanki rüyadaymışım gibi geldi..inşallah dediğiniz gibi olur ama çok zor bence....

ölümüne_1461
11.03.2013, 11:36
bızım sansımıza lıg bu sene 40puanında ustune cıkabılır baraj olarak..en az 9 puan ıhtıyacımız var..ısımız zor tek avantajımız ıbb genclerbırlığı ve orduyla ıcerde oynayacak olmamız..bu senekı ıs saha performansına bakıldığında bununda neresı avantaj oda bılınmez..cıft forvetlı oyuna donmedıkce ts 4 4 2 oynamadıkca ıcerde dısarda her takım bızı ezer zıra pozısyon uretıp baskı kuramaıyoruzkı rakıp takıp savunma yapsın defansıyla bırlıkde sureklı yuklenıyolar bızım kaleye..emreye artık sans verılmelı henrıke ve halılden bır cacık olcağı yok..

ölümüne_1461
11.03.2013, 11:41
Düşme hattıyla aramızda 2 puan kaldı ve forvetimiz yok. . .

Tehlike çok yakın. . .
ve emre oynatılmamakda ısrar edılıyor..

cakalkerem
11.03.2013, 11:42
janko da öyle malesef

yatmaztara
11.03.2013, 12:03
biraz önce bu maçı izledim http://www.youtube.com/watch?v=PlSA5RJNvRs

özeti kim yapmışsa nerdeyse golleri koymıcakmış

Oğuzhan
11.03.2013, 12:13
Hakemler talimatlarla Bursaspor lehinde kararlar çalacaklar bu maçta da bunu görmek için kör olmaya gerek yok. Senelerdir böyle oldu bu işler.

Hüseyin Başoğlu
11.03.2013, 12:19
ve emre oynatılmamakda ısrar edılıyor..

İspanya ve İngiltere liginde gol krallıkları var ya beyfendinin gelip onun bizi kurtarmasını bekliyoruz....

2 teknik adamda bu adama güvenip forma vermiyor ve hala size göre suçlu teknik direktörmü ??

İskender YILMAZ
11.03.2013, 12:31
İspanya ve İngiltere liginde gol krallıkları var ya beyfendinin gelip onun bizi kurtarmasını bekliyoruz....

2 teknik adamda bu adama güvenip forma vermiyor ve hala size göre suçlu teknik direktörmü ??

İspanya ve İngiltere liginde gol krallıkları olan adamlarla oynuyoruz ya haklısın onlar varken Emre'nin şans bulması abes olur.

2 teknik adamın güvenip forma verdikleri bizi bu hale getirdi. Yok suçlu benim tabiki, benim çıkıp oynayıp Trabzonspor'u layık olduğu yerlere getirmem lazımdı haklısın.

Hasbinallah.

Hüseyin Başoğlu
11.03.2013, 12:35
İspanya ve İngiltere liginde gol krallıkları olan adamlarla oynuyoruz ya haklısın onlar varken Emre'nin şans bulması abes olur.

2 teknik adamın güvenip forma verdikleri bizi bu hale getirdi. Yok suçlu benim tabiki, benim çıkıp oynayıp Trabzonspor'u layık olduğu yerlere getirmem lazımdı haklısın.

Hasbinallah.

Belçika ve Almanya ligi gol krallarıyla oynuyoruz evet....

Demek istediğim 2 teknik direktörde bu adamda bi halt olsa görse niye oynatmasın ?? Ajanmı bu adamlar Trabzonspor kaybetsin diyemi geldiler ?? Antreman Performansı kötü demekki sahaya çıktığında malum 1 şut dışında bir şeyinide ben göremedim....Yıllarını futbola vermiş 2 teknik adam bilmiyo ve sizmi biliyorsunuz da bu adam oynamalı diyorsunuz ???

İskender YILMAZ
11.03.2013, 12:42
Belçika ve Almanya ligi gol krallarıyla oynuyoruz evet....

Demek istediğim 2 teknik direktörde bu adamda bi halt olsa görse niye oynatmasın ?? Ajanmı bu adamlar Trabzonspor kaybetsin diyemi geldiler ?? Antreman Performansı kötü demekki sahaya çıktığında malum 1 şut dışında bir şeyinide ben göremedim....Yıllarını futbola vermiş 2 teknik adam bilmiyo ve sizmi biliyorsunuz da bu adam oynamalı diyorsunuz ???

Halil'in Almanya'da gol krallığı yok bu 1. İkincisi olsa da yemişim öyle gol kralını, Jun da gol kralı ünvanıyla gelmişti bize. Görünen köy kılavuz istemez, ne Henrique ne de Halil tek forvet oynadığında gol atmakta inanılmaz zorlanıyoruz/zorlanacağız. Hatta atamayacağız, son 5 haftada 1 gol atmış bu takım. Ne demek bu ya ne demek?

Oynattıkları kısa dönemde gördük çocuktaki potansiyeli. Ayrıca teknik direktörün açıklamalarına göre çocukta bir halt göremediğinden değil sözüm ona bu sezon tecrübeli oyunculara şans vermek istediğinden oynatmıyormuş Emre'yi, seneye kadroda olacakmış. Siz çok biliyorsunuz zaten. Antreman performansı mı kötü adam her oynadığı hazırlık maçında bir yığın gol atıyor, resmi maçlarda da şans bulduğu her dakika kalitesini bağıra bağıra gösteriyor.

He evet bakış açın buysa evet o iki teknik adam bilmiyor, ben daha iyi biliyorum. Henrique'nin Halil'in tek forvet oynadığı bir takımın acizliğini izlemeye tahammül edemiyorum ben artık.

zeki gursoy
11.03.2013, 13:05
biz haftaya son üç takımın içinde oluruz. avarajla belki üstte olabiliriz ama puan olarak aynı, görüntü bu... İBB nin fikstürü kötü büyük ihtimalle sezon sonu düşen üçüncü takım olacaktır ama bizimde bu sene çektiğimizi baharı gören sokak iti çekmemiştir...bu arada bu bile iyi bir temenni he... vay anasını ya..:)

zeki gursoy
11.03.2013, 13:06
bursadan alınacak beraberlik çok iyi bir neticedir, galip gelme şansımız yok, mağlup olmasak yeterli...

SADECETRABZON61
11.03.2013, 13:06
Bursaspor fenerden 4 yemiş ve biz kazancağız hemde Bursa gibi zor deplasmanda bu ruhsuz takımla bazı arkadaşlar hayal aleminde yaşıyor.Bursaspor banko bu maçta.

Bilâl ÇOBAN
11.03.2013, 13:59
Adrian - Soner - Colman ortasahasını izleyeceğiz. Muhtemelen seneye bu üçlüden oluşacak orta alanımız.

Mahmut Yilmaz
11.03.2013, 14:49
İstanbul tayfasından kimler maça geliyor?

Doğukan Uçan
11.03.2013, 14:54
en güzel deplasmanlar karıköy deplasmanı ve bursa deplasmanı olur her zaman gidenler bilir.

kopeli
11.03.2013, 14:57
.....Zokora...Soner....

...........Adrian....

..Halil....Janko...Henriqe...

sikeciler 4-2-1-3 ile basarılı sonuclar almaya basladı,bizde bir deneyek.

kursat1313
11.03.2013, 15:17

inşallah

Onur Akyüz
11.03.2013, 15:22
3 gollü mağlubiyetlerimize bir yenisini daha ekleriz, acı ama gerçek çaresizce bu rezil ruhsuz takımı izliyoruz.

Sibel
11.03.2013, 15:30
Bakarsın hoca Adrian'ı keser.:rolleyes:

Arif Timurcioğlu
11.03.2013, 15:32
Adrian - Soner - Colman ortasahasını izleyeceğiz. Muhtemelen seneye bu üçlüden oluşacak orta alanımız. Seneyede bu üçlüden oluşacaksa ortasaha birdahaki senede ziyan colmanı izliyeceğime 1461 den gökhanla abdulkadiri izlerim daha iyi.

Onur Akyüz
11.03.2013, 15:35
Ben hocanın yerinde olsam sadece Adrian'ı değil Olcan'ı, Zokora'yı, Colman'ı, Henri'yi, Bamba'yı, Cech'i, Sapara'yı, Yasin'i, Emerson'u da keserdim, yatırır kıtır kıtır keserdim.

Arif Timurcioğlu
11.03.2013, 15:37
Ben yerinde olsam sadece Adrian'ı değil Olcan'ı, Zokora'yı, Colman'ı, Henri'yi, Bamba'yı, Cech'i, Sapara'yı, Yasin'i keserdim, yatırır kıtır kıtır keserdim. Zaten olması gerekende bu.

Onur Akyüz
11.03.2013, 15:39
Zaten olması gerekende bu.

Ben anlayamıyorum zaten o rezilliği izlerken nasıl tekme tokat saldırmıyor bunlara, hadi sahaya girip yapmıyosun devre arası bari bi tazyikli su tut!

zaferyıldız
11.03.2013, 15:40
Rahat olunacak bir durum yok hele hoca ve futbolcular için hiç yok

hatta ben futbolcuların çok ciddi şekilde üstüne gidilmesi taraftarıyım hoca bunu yapmalı

lastik koparan şimdiden gitsin saha da sağlam adamlar oynasın

pezo gibi sahada sallanan adamlar istemiyoruz

sorun düşme meselesi değil ,düşdüğümüz durumdur sorun!

bursa maçına inşallah gideceğim, yenilmeyiz diye düşünüyorum

mesele şu ki yenmeliyiz artık

sahaya adları önemsiz ancak kazanmaya kitlenmiş adamlar çıkarmayı hoca başarmalı

Doğukan Uçan
11.03.2013, 16:20
cuma günü maç mı olur ya

iso_4939
11.03.2013, 16:28
ulan su elazıg akhısarda antep de oynayan futbolcular kadar hırs yok bızım ruhsuzlarda ona delırıyorum..

Ali İhsan
11.03.2013, 16:45
Bu maçta bir puan falan iyi değildir.

Trabzonspor'un bu maçta üç puana ihtiyacı vardır.

Trabzonspor bjk maçında iyi de oynamamıştır ve aldığı bir puana sevinme hakkı yoktur.

Doğukan Uçan
11.03.2013, 16:54
beşiktaş ta iyi oynamadı , iki takımda sahaya beraberlik için çıktıgı bariz belli son yıllarda bu kadar kötü berbat maç oynanmadı.ikiside yenilmemek için oynadı.

Yavuz Bektaş
11.03.2013, 17:08
kazanırsak takım adına iyi moral olur kaybedersek işler iyice kötüye gidicektir beraberliği düşünmemeliyiz bile
bursanın aklı fb maçında kalmışken ve sakatları varken yenelim şu takımı

Fatih Öztürk
11.03.2013, 17:08
Bu maçta bir puan falan iyi değildir.

Trabzonspor'un bu maçta üç puana ihtiyacı vardır.

Trabzonspor bjk maçında iyi de oynamamıştır ve aldığı bir puana sevinme hakkı yoktur.

Aynen dediğin gibi renkdaş.iyi oynadıysak kalemizde nasıl 4-5 pozisyon verdik?

Bursasporu yenemezsek sıkıntılar katlanacak.inşallah yeneriz.ama ya yenemezsek?ya yenilirsek?ya alttaki takımlar kazanırsa o zaman 15.sıraya düşme ihtimalimiz güçlenecek.Allahım aklıma mukayyet ol.

Samet Yildirim
11.03.2013, 18:10
Galip gelsek müthis olur. Artik rezil oynasakda önemli degil mühim olan 3 Puan. Yenilme hakkimiz yok.

Tahir61
11.03.2013, 18:14
http://www.facebook.com/events/123854517798031/

BENİM BİR ÖNERİM VAR, ŞİKE OLAYINDAN EN ÇOK CANI YANAN İKİ TAKIM BURSAMIZ VE TRABZON BU HAFTA BURSADA KARŞILAŞACAK. İKİ TAKIMDA ANLAŞSIN, 3 TEMMUZA ATFEN MAÇIN BAŞLAMASIYLA 3 DAKİKA FUTBOLCULAR OLDUĞU YERE OTURSUN VE TÜM TARAFTARLAR BEYAZ MENDİL SALLASIN. PROTESTOMUZU YAPALIM YETER ARTIK PARAYLA ŞİKEYLE HAKEMLERLE TEHDİTLERLE KAZANILAN ŞAMPİYONLUKLAR CANIMIZA TAK DEDİ, ALLAH AŞKINA ÖN AYAK OLUN BU
PROTESTOYU YAPALIM...

vampir
11.03.2013, 18:36

BENİM BİR ÖNERİM VAR, ŞİKE OLAYINDAN EN ÇOK CANI YANAN İKİ TAKIM BURSAMIZ VE TRABZON BU HAFTA BURSADA KARŞILAŞACAK. İKİ TAKIMDA ANLAŞSIN, 3 TEMMUZA ATFEN MAÇIN BAŞLAMASIYLA 3 DAKİKA FUTBOLCULAR OLDUĞU YERE OTURSUN VE TÜM TARAFTARLAR BEYAZ MENDİL SALLASIN. PROTESTOMUZU YAPALIM YETER ARTIK PARAYLA ŞİKEYLE HAKEMLERLE TEHDİTLERLE KAZANILAN ŞAMPİYONLUKLAR CANIMIZA TAK DEDİ, ALLAH AŞKINA ÖN AYAK OLUN BU
PROTESTOYU YAPALIM...
mükemmelsindostum benim gibi aykırı düşünceler yazan bir adamı bile şaşırttın bu düşünceni canı gönülden desdekliyorum tüm dünya bu olayı konuşur yapabilsek keşke tebrik ederim mükemmel düşünmüşsün

Oğuzhan
11.03.2013, 18:57
yenilmeden tamamlamamız şart bu maçı.

olası bir mağlubiyette işler içinden çıkılmaz bir hal alır.

2-0 geriye düşsek bile oyundan kopmadan 1 puan için saldırmamız lazım tabii ki ama bizim takımın bunu yapabilecek gücü yok.

sonimp
11.03.2013, 19:18

PROTESTOYU YAPALIM...

Bu dediğiniz ya da buna benzer ses getirici bir eylem kalan kısa sürede organize edilebilir mi bilemiyorum ama yapılabilirse güzel olur. O adam hala koridorlarda boy gösterirken birşeyler yapmalıyız; yarın çok geç olmadan...

Emin Danışmaz
11.03.2013, 19:51
Trabzon rezilleri oynadığı şu günlerde bu maç'ı alacaktır.2-0

biltrabzon
11.03.2013, 19:55
Biz 2 yildir rezil oynuyoruz,bari bir mac rakip rezil oynasin.Alacagiz baska yolu yok 2-1.

Vkgz
11.03.2013, 19:57
kazanmamız mucize bana göre. olcanmı halilmi henriqmi saparamı adrianmı gol atacak? zor iş.

Ali İhsan
11.03.2013, 20:08

PROTESTOYU YAPALIM...

Vederson da yapacak mı?

Kaya
11.03.2013, 20:13
Nasıl bir maç olur bilinmez ama galibiyet çok zor.

En iyi ihtimal 1 puan diyorum. Yokuş aşağı gidiyoruz... :(

Yaşar
11.03.2013, 20:33
1 hafta önce fb ile oynayıp canı yakılan takımların haklı bağırışlarının diyetini şimdiye kadar bize ödettiler.
Normal bir hakem performansı olursa kazanacağımızı düşünüyorm

Berkan
11.03.2013, 20:43
Lig bir an önce bitsin. Puan durumuna baktıkça utanıyorum, düşme hattıyla aramızda 2 puan olmasına utanıyorum.

Birileri Trabzonspor'un sözlükteki anlamını hatırlaması lazım. Oynayın artık yeter !

Heyamola
11.03.2013, 20:53
Bursa taraftarı twıtterda "#BursaTrabzonEleleŞikeyeKarşıTribüne" dıye paylasımlarda bulunuyo guzel bır protesto olursa guzel olur. Ayrıca mac hakkında da oyuncular artık sorumluluk almaya baslar dıye umuyorum bursa fener kasısında cok kotuydu 3 puan sart ve alacagımıza ınanıyorum

beitar
11.03.2013, 21:11
Bizim futbolculara bakıyorum hepsi korkak, kaleye şut çekmeye halleri yok, kalenin dibinde hala yan pas yapıyorlar ulan barselonamısınız siz?

hele soner efendi ayağına top geldimi tir tir titriyor hemen geri pas atıyor, top benden gitsinde ne olursa olsun mantığı, bu oyuncular Trabzonspora yakışmıyor, bu takımda dozer cemiller oynadı topu aldımı gözü dönüyordu tek başına yenmek için oynuyordu birde sonere bakın, şimdi berabere kaldık ya ayvayı yedik başımıza yıldız kesildi

Berke6198
11.03.2013, 21:12
Düşmeyiz düşeriz, şakaları bir yanada, düşme potasıyla aramızda kaç puan var Allah aşkına ?

savsat
11.03.2013, 21:24
son maça bakarak bursanın bayağı bir kötü çizgide olduğu düşünülebilir.biraz sıkı durursak maçı alırız tahmin ediyorum.

cakalkerem
11.03.2013, 21:25
Galip gelsek müthis olur. Artik rezil oynasakda önemli degil mühim olan 3 Puan. Yenilme hakkimiz yok.

yenilmeden tamamlamamız şart bu maçı.

olası bir mağlubiyette işler içinden çıkılmaz bir hal alır.

2-0 geriye düşsek bile oyundan kopmadan 1 puan için saldırmamız lazım tabii ki ama bizim takımın bunu yapabilecek gücü yok.

Trabzon rezilleri oynadığı şu günlerde bu maç'ı alacaktır.2-0

1 hafta önce fb ile oynayıp canı yakılan takımların haklı bağırışlarının diyetini şimdiye kadar bize ödettiler.
Normal bir hakem performansı olursa kazanacağımızı düşünüyorm

iyi de nasıl kazanacağız...gol atmadan kazanılmaz ve biz bunu bir türlü başaramıyoruz malesef...bu kadar kısır olduğumuz dönemi hatırlayamıyorum.....

Tahir61
11.03.2013, 21:28
Vederson da yapacak mı?

bursanın dik duruşu dedik de bu vederson hala yeşil beyaz forma giyiyor değil mi unutmuşum :(

yavuzbaha
11.03.2013, 21:30
bursanın dik duruşu dedik de bu vederson hala yeşil beyaz forma giyiyor değil mi unutmuşum :(

Serkan balcı da bordo mavi

serdaracıl
11.03.2013, 21:31
Bizim futbolculara bakıyorum hepsi korkak, kaleye şut çekmeye halleri yok, kalenin dibinde hala yan pas yapıyorlar ulan barselonamısınız siz?

hele soner efendi ayağına top geldimi tir tir titriyor hemen geri pas atıyor, top benden gitsinde ne olursa olsun mantığı, bu oyuncular Trabzonspora yakışmıyor, bu takımda dozer cemiller oynadı topu aldımı gözü dönüyordu tek başına yenmek için oynuyordu birde sonere bakın, şimdi berabere kaldık ya ayvayı yedik başımıza yıldız kesildi

Dozer Cemili ben izleyemedim. Ama büyük bir oyuncu olduğunu biliyorum. Soneri ise izledim iyi oynadı. Ayaklarının titreşimini de görmedim. Ortasahada tek başına direndi. Zokora takozunu idare etti. Adriana top çıkardı. Basit oynuyor bize şovmen lazım.

cakalkerem
11.03.2013, 21:31
geçmişe mazi...yenmemiz gerekir ama nasıl...

Hqmi
11.03.2013, 21:33
gözüme bütün takımlar real madrid gibi geliyor.

Uğur Kalyoncu
11.03.2013, 21:39
zokora ve soner sorumluk almıyor,rakibin arkasına saklanıyorlar.takım ileri gidemiyor.Ne kadar savruk olsada eldeki en yetenekli topçumuz Colman ve bu maçta kesinlikle sahada olmalı.Zokoranın yokluğunda ortada colman ve soner olursa bellushci ve batalla ortadan deler geçerler.onun için Aykut da ilk 11 de çıkmalı.Ve mümkünse artık Halile teşekkür edilip Emre en azından 18 de yer bulmalı.

Berke6198
11.03.2013, 21:43
Soner hakkında yorumları okuyarak taraftarın psikolojisini rahatlıkla çözebiliyorum.

kudu_61
11.03.2013, 22:11
bursaspor taraftarının face de başlattığı akımı destekliyor ve bursaspor taraftarı ile beraber hareket edilmesini istiyorum bu şike sürecinde maçlarımızda bizim açamadığımız pankartları HEM BURSADA HEM KADIKÖYDE AÇAN BURSASPOR TARAFTARINA SONSUZ TEŞEKKÜRLER EDİYORUM ve içimde artık ayrı bir yerinizin olduğunu söylüyorum teşekkürler texas teşekkürler bursaspor taraftarı

maça gelince çok ama çok zor bir maç bizim için inşallah puan yada puanlar alırız

kudu_61
11.03.2013, 22:14
Vederson da yapacak mı?cem papilanın yönettiği fener forması giyen serkanda yapacaktır buna emin ol

Oğuz B.
11.03.2013, 22:16
Anahtar kelime şu; " BİZ İNANIYORDUK"

http://www.youtube.com/watch?v=Bu_lUgMaXEA

Gerisi hikaye..

kudu_61
11.03.2013, 22:18
bu maç hırsınız ön planda olmasın gurbetçi gençler ŞİKE KARŞISINDA BİZİM GİBİ DİK DURAN BURSASPOR TARAFTARI İLE BERABER HAREKET EDELİM 1 kerede 1 büyük olan bir kulüb taraftarı yanımızdayken elimizin tersiyle itmeyelim FENERBAHÇE ŞİKECİDİR GÜHAKHARDIR EMEK HIRSIZIDIR bunu dile getiren 2 kulübün maçında bu sefer dostluk kazansın ŞİKE KAYBETSİN

cyberentalpi
11.03.2013, 22:20

aylarca Barıs Özbek denen sikeciyi takımda tutunca Bursa ya soz soylemeye hakkımız kalıyor mu

Emre GÜRDAL
11.03.2013, 22:23
gözüme bütün takımlar real madrid gibi geliyor.

Butun takimlar madridse bzde barca oluriz insallah...

chener
11.03.2013, 22:36
küme düşme barajnı 2 puan üzerindeyiz.artık sözün bittiği yere geldik.zaten ne oynadığı belli olmayan bu takım küme stresine de girerse vay halimize.bu oyunla ligde tüm takımlar bizi yener.bursada bunlardan biri.ligin en çok gol atan 6. takımıyla en az gol atan 4. takımının maçı.iç sahada 2 defa yenilen dış sahada 3 defa yenenin maçı.artık bu istatistikten galibiyet çıkar mı orası bizim hayal dünyamıza kalmış.

DeAgLeMaNyAq
11.03.2013, 22:42
küme düşme barajnı 2 puan üzerindeyiz.artık sözün bittiği yere geldik.zaten ne oynadığı belli olmayan bu takım küme stresine de girerse vay halimize.bu oyunla ligde tüm takımlar bizi yener.bursada bunlardan biri.ligin en çok gol atan 6. takımıyla en az gol atan 4. takımının maçı.iç sahada 2 defa yenilen dış sahada 3 defa yenenin maçı.artık bu istatistikten galibiyet çıkar mı orası bizim hayal dünyamıza kalmış.

Spor Toto Süper Ligi Maçları kısmında tehlikedeki takımların kalan maçlarını paylaştım. Çoğu birbirleriyle oynayacağı için hepsinin çıkış yapma şansı yok. Biz ise 9 maçın 6'sını yukarıdaki takımlarla oynayacağız. Bu açıdan bir avantajımız var. Tabii şimdiye kadar istisnalar haricinde üstteki takımları yenemediğimiz gerçeği de var...

DEEP BLUE
11.03.2013, 22:45
Trabzon ve Bursa'nın kulüp ve taraftar bazında iyi ilişkiler içinde olması her iki tarafın menfaatinedir. Üstelik pek çoğumuzun erkekliğiyle alay ettiği Bursa, şike sürecinde başkanından taraftarına en az bizim kadar direniş göstermiştir.

Bu maçta kalıcı bir dostluğun temelleri atılsın istiyorum. Ne bizler onların erkekliğine dil uzatacak bir seviyesizlik yapalım, ne de onlar kümeye filan gibi saçmalıklar yapsınlar. Bu iki kulübün dostluğu, yaratacağı çekim gücünün de etkisiyle, Türk futbolunda taşları yerinden oynatır. Lütfen akıl ve sağduyu...

Kaya
11.03.2013, 22:52
Trabzon ve Bursa'nın kulüp ve taraftar bazında iyi ilişkiler içinde olması her iki tarafın menfaatinedir. Üstelik pek çoğumuzun erkekliğiyle alay ettiği Bursa, şike sürecinde başkanından taraftarına en az bizim kadar direniş göstermiştir.

Bu maçta kalıcı bir dostluğun temelleri atılsın istiyorum. Ne bizler onların erkekliğine dil uzatacak bir seviyesizlik yapalım, ne de onlar kümeye filan gibi saçmalıklar yapsınlar. Bu iki kulübün dostluğu, yaratacağı çekim gücünün de etkisiyle, Türk futbolunda taşları yerinden oynatır. Lütfen akıl ve sağduyu...

İlk sınavı özellikle Bursaspor taraftarı verecek. Sonuçta kendileri ev sahibi...

Hayırlısı...

metehan
11.03.2013, 22:53

Takım sana emanet bu hafta, en azından 1 puan alırsın herhalde :)

TS-Bursa ilişkisine gelince. Bence de artık birşeyler yapılmalı. Şüphelerim olmakla birlikte, Bursa ile bu birlikteliği sağlayabilirsek iyi olur. İki takımla uğraşmak, tek takımla uğraşmaktan zordur her zaman :)

hodlu
11.03.2013, 22:53
Bakıyorum herkeste inanılmaz bir vazgeçmişlik var. Sitede bile bakıyorum alakasız başlıklar açılmış yorum yapılıyor. Yahu takım inanılmaz derecede kötü oynuyor. Kötü oyu bir kenara sahada 2-3 genç hariç kimse isyan etmiyor. Yönetim herşey yolundaymış gibi tıp oynuyor. Oysa uçuruma doğru gidiyoruz. Site yöneticilerine çağrı yapıyorum 2-3 başlık hariç bütün başlıklar kapatılsın ve tüm taraftarlar tüm camia tek yürek olsun....Yoksa iş işten geçmiş olacak.....

Gurpas
11.03.2013, 22:54
Bırakın arkadaşlar Bursayla mursayla dost olmaya gerek yok bu takımlar bizim rakiplerimiz eşyanın doğasına aykırı rakiple dost olunurmu

Gurpas
11.03.2013, 22:55
Bakıyorum herkeste inanılmaz bir vazgeçmişlik var. Sitede bile bakıyorum alakasız başlıklar açılmış yorum yapılıyor. Yahu takım inanılmaz derecede kötü oynuyor. Kötü oyu bir kenara sahada 2-3 genç hariç kimse isyan etmiyor. Yönetim herşey yolundaymış gibi tıp oynuyor. Oysa uçuruma doğru gidiyoruz. Site yöneticilerine çağrı yapıyorum 2-3 başlık hariç bütün başlıklar kapatılsın ve tüm taraftarlar tüm camia tek yürek olsun....Yoksa iş işten geçmiş olacak.....

Neden uçurum en fazla küme düşersin dünyanın sonu değil

DEEP BLUE
11.03.2013, 22:59
İlk sınavı özellikle Bursaspor taraftarı verecek. Sonuçta kendileri ev sahibi...

Hayırlısı...

Kaya bey,

geçen sezon oynanan maçta, bize hiç bir sataşma olmamasına rağmen, özellikle İstanbul'dan gelen taraftar grubumuz ''o malum'' tezahüratla fitili ateşledi. Yapmayın etmeyin dedik, saldırıya uğradık kendi taraftarımız tarafından. Çuvaldızı kendimize batıralım önce. Her iki taraf da çok akıllı olmalı, sağduyulu olmalı...

hodlu
11.03.2013, 22:59
Zil takar oynarsın küme düşersek Allah korusun, nasıl olsa dünyanın sonu değil ya....

Kaya
11.03.2013, 23:00
Kaya bey,

geçen sezon oynanan maçta, bize hiç bir sataşma olmamasına rağmen, özellikle İstanbul'dan gelen taraftar grubumuz ''o malum'' tezahüratla fitili ateşledi. Yapmayın etmeyin dedik, saldırıya uğradık kendi taraftarımız tarafından. Çuvaldızı kendimize batıralım önce. Her iki taraf da çok akıllı olmalı, sağduyulu olmalı...

Geçmişe yönelik yaşananlara bir şey diyemem... Haklı veya haksız olduğumuz noktalar muhakkak vardır...

Sonuçta temiz bir sayfa açılacaksa ilk maç Bursa'da olması sebebiyle Bursaspor taraftarının tutumu daha önemli...

Tabiki deplasman taraftarı olarak umarım karşı tarafı boş yere rahatsız edecek bir adım atmayız...

Full HD
11.03.2013, 23:01
Neden uçurum en fazla küme düşersin dünyanın sonu değil

Düsmek sorun degilde düsmeyi hak eden takim yani sikeciler bizimle iyi dalga gececek! Ben bunu kabul edemiyorum ey gidi adalet.

Sacit
11.03.2013, 23:02
Bırakın arkadaşlar Bursayla mursayla dost olmaya gerek yok bu takımlar bizim rakiplerimiz eşyanın doğasına aykırı rakiple dost olunurmu

Sen kurduğun cümlelere daha çok dikkat et, burada insanları yanlış yönlendiriyorsun

İlker Yazıcıoğlu
11.03.2013, 23:03
Valla arkadaşlar tamam iyi durumda değiliz de şu düşme muhabbetini lütfen bırakalım artık.
Abartmayalım.Afedersiniz ama suyu çıktı bu işin.

DEEP BLUE
11.03.2013, 23:04
Takım sana emanet bu hafta, en azından 1 puan alırsın herhalde :)

TS-Bursa ilişkisine gelince. Bence de artık birşeyler yapılmalı. Şüphelerim olmakla birlikte, Bursa ile bu birlikteliği sağlayabilirsek iyi olur. İki takımla uğraşmak, tek takımla uğraşmaktan zordur her zaman :)

Ula Metehan, hala haber yok mu merkezden? Dağıldık gittik, halimize bak.

Bu arada, her yıl olduğu gibi, maçtan bir gece öncesi otelde ve takımın yanında olacağız oğlumla. Gelmek isteyenler için bir notum olacak: Takım Çelik Palas'ta kalacaksa boşuna gelmesin kimse, lobiye alınmazsınız. Bu konuda talimat çok net. Ha, sen nasıl giriyosun yanlarına derseniz, torpil derim...

Necmettin ALTUNTAŞ
11.03.2013, 23:04
Düsmek sorun degilde düsmeyi hak eden takim yani sikeciler bizimle iyi dalga gececek! Ben bunu kabul edemiyorum ey gidi adalet.

Şu düşme lafını sık sık terennüm etmesek...

DEEP BLUE
11.03.2013, 23:07

Tabi canım, Şanlıurfa'yla filan derin dostluk, eşyanın tabiatına aykırı değil...

Kardeşim bırakın bu hamaset edebiyatını... Rakiple dost olunur, şikeciyle olunmaz...

metehan
11.03.2013, 23:11
Ula Metehan, hala haber yok mu merkezden? Dağıldık gittik, halimize bak...
Merkezden haber yok. Böyle de iyisin, birşey olmaz :)

Oğuz B.
11.03.2013, 23:14
Kesinlikle öyle. Ne düşmesi, iyi durumda değiliz eyvallah ama burası Trabzonspor. Allah'ın izni ve yardımıyla bizim beyzadelerde biraz koşmaya niyetlenirse bu sezonu ilk dörte tamamlar. Kupa maçında feneri sahaya gömeriz. İnşallah.

Valla arkadaşlar tamam iyi durumda değiliz de şu düşme muhabbetini lütfen bırakalım artık.
Abartmayalım.Afedersiniz ama suyu çıktı bu işin.

metehan
11.03.2013, 23:14
Tabi canım, Şanlıurfa'yla filan derin dostluk, eşyanın tabiatına aykırı değil...

Kardeşim bırakın bu hamaset edebiyatını... Rakiple dost olunur, şikeciyle olunmaz...
Bence de şike konusunda şu an tarafımıza çekebileceğimiz tek takım Bursaspor. Yönetim bazında olmaz da seyirci bazında bir işbirliği yapılabilir. Bursaspor taraftarı da şikeye tepki veriyor. Artık basit işleri bırakıp, Türk futbolunun içinde yüzdüğü bu pisliğe karşı ne kadar ses çıkarılabilirse o kadarını yapmak lazım. Zira gelinen nokta hakikaten mide bulandırıcı.

Heyamola
11.03.2013, 23:22
Ne olursa olsun bursayla dostluk sart onlar bu yolda bızımle olan tek takım neredeyse gecmısı bırakıp guzel ılıskıler baslatılabılır ancak taraftar grupları bolunmemelı buna bı cozum lazım suan yerı degıl ama yeter bı 10-15 taraftar grubu boyle bı sacmalık olmaz her kafandan bır ses cıkıyor besıktasla mac yapıyoruz dogru duzgun bagıran yok yazık edılıyo bu sehıre ama egolarına yedıremıyolar herhalde bıze her yer Trabzon kıtabında da yazdıgı gıbı "asker yoktur memleketımde herkes komutandır" bu laf Trabzonspor taraftarının ozetıdır ve cok buyuk sorundur

Oğuzhan
11.03.2013, 23:26
arkadaş nasıl bir mantıktır bu ya bunlar bizim rakibimiz dostumuz falan olamaz nasıl bir mantıktır.

istanbul yapılanmasıyla başka türlü nasıl başa çıkacaksın ?

bakmayın gösterişten kavga falan ettiklerine hepsi birbirinin arkasını kolluyor tıpkı Aziz'in Adnan Polat'a söylediği gibi bu anadoludan şampiyon çıkarsa bunlarla başa çıkamayız.

Heyamola
11.03.2013, 23:30
arkadaş nasıl bir mantıktır bu ya bunlar bizim rakibimiz dostumuz falan olamaz nasıl bir mantıktır.

istanbul yapılanmasıyla başka türlü nasıl başa çıkacaksın ?

bakmayın gösterişten kavga falan ettiklerine hepsi birbirinin arkasını kolluyor tıpkı Aziz'in Adnan Polat'a söylediği gibi bu anadoludan şampiyon çıkarsa bunlarla başa çıkamayız.

Dostumuz olsun dıyoruz kotu bır sey degıl bu sadece taraftar olarak ılıskılerımızın ıyı oldugu bı takım olmus olur ve bu takımın anadolunun bızden sonrakı tek sampıyonu olması manıdar olur kısısel dusuncem tabı bızımkılerın kafasında ınsanlarla kımse dost olmak ıster mı bılemem daha kendı ıcımızde dost olamamısız baska takımla mı olucaz hayal tabı

salih21789
11.03.2013, 23:34
Tamam bizim rakibimiz ona diyecek birşey yok ama şu göz ardı edilemez adamlar tek başına dik duruş sergiliyorlar ve onların yaptıgını biz bile yapamadık diger anadolu takımlarından çok farklılar şikeciler 17 maçta 16 galibiyet aldılar para karşılıgında bir tek bursaya takıldılar diger anadolu takımlarından en az birisi puan kaybetmeleri için oynasalardı puan olarak onların sikecilerin üstüne çıkacaktık yalanmı ts den sonra bir tek takım bilirim oda bursaspor bdp li kadınlarada saldırmışlar istanbulda iyi yapmışlar helal olsun.

Oğuzhan
11.03.2013, 23:43
Tamam bizim rakibimiz ona diyecek birşey yok ama şu göz ardı edilemez adamlar tek başına dik duruş sergiliyorlar ve onların yaptıgını biz bile yapamadık diger anadolu takımlarından çok farklılar şikeciler 17 maçta 16 galibiyet aldılar para karşılıgında bir tek bursaya takıldılar diger anadolu takımlarından en az birisi puan kaybetmeleri için oynasalardı puan olarak onların sikecilerin üstüne çıkacaktık yalanmı ts den sonra bir tek takım bilirim oda bursaspor bdp li kadınlarada saldırmışlar istanbulda iyi yapmışlar helal olsun.

aynen öyle.

şampiyon olduğumuz sene onlardan daha iyi kadrosu olan anadolu takımları vardı ama yatmayı tercih ettiler şikecilere.

DEEP BLUE
11.03.2013, 23:47
15 yıldır bu şehirde yaşıyorum. Bilinenin aksine bize çok benziyorlar, deli dolu adamlar... Hatta bizim son halimizden daha deli... Seviyorum bu şehrin insanını, kim ne derse desin... Üstelik yine bilinenin aksine, içten içe bizi yakın buluyorlar kendilerine...

Artık değişmeli bazı şeyler, karşı karşıya olmak yerine beraber olmalıyız... İnanın çok şey değişir, paçaları tutuşur birilerinin. Keşke dostluk adına güzel şeyler olsa tribünde...

FC-ST-PAULI-61
11.03.2013, 23:51
Bursayi hic sevmem onlardan dost falan olmaz.Insallah kazaniriz.

DEEP BLUE
11.03.2013, 23:53
Bursayi hic sevmem onlardan dost falan olmaz.Insallah kazaniriz.

Kimden dost olur? Bir de ne kadar yaşadınız Bursa'da?

Mustafa Ayazoğlu
11.03.2013, 23:55
“…Doğrular idare, acizler şikayet ve NAMUSTAN YOKSUN OLANLAR İFTİRA EDERLER …”

(Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Dergisi, Şubat 2013, Başyazı)

Kasımpaşa A.Ş.’den kamuoyuna saygı ile duyurulur.

10 numara acıklama kısa ve net

Oğuzhan
11.03.2013, 23:56
Allah aşkına ne yaptı size Bursalılar ?

Tanımadan etmeden kesin cümlelerle şuraya yazılar yazmayın. Bursalı arkadaşlarımın hepsi gayet iyi insanlar. Ayrıca karakterli bir şehir. Ona buna 2 menfaat için yavşamıyorlar. Şike sürecinde bizden daha fazla dik durdular. Bizim başkanımız Demirören için oy kullanırken onlar kullanmadılar.

Şikecilere bizden daha anlamlı bir pankart açtılar.

Yaşar
11.03.2013, 23:56
Bursaspor taraftarları arasında da bizim taraftarlar gibi birkaç yüz tane muhalif çıkacağını düşünmekle beraber Trabzon insanına ve Trabzonspor takımına en çok benzeyen halk olan Bursa halkıyla ve Bursaspor takımıyla dost olabilmenin önemli bir adım olabileceğini düşünüyorum...

Mustafa Ayazoğlu
11.03.2013, 23:58

elazığ, bursa , eskişehir, gaziantep , sivas

bunlar anadolu kulüpleri ortak bir dava.

tek sorun bu kulüpleri yöneten aziz yıldırım ın emirinde olan kişiler.

Hüseyin Başoğlu
11.03.2013, 23:59
Dostluk düşünceleri güzel ama imkansız...

Steril61
11.03.2013, 23:59
bursaspordan fark yemesinler kâfi...

Mustafa Ayazoğlu
12.03.2013, 00:00
bursa ile rakip olacağız ama sadece maçlarda ortak bir dava üzerine savaşıyoruz.

61_Hasan_69
12.03.2013, 00:01
Dik duruş Bursaspor !
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/391725_4714312025440_820444547_n.jpg

FC-ST-PAULI-61
12.03.2013, 00:01
Bursada yasamama gerek yok.Gözlerim ve Kulaklarim var Bursalilar bize herzaman igrenc küfürler etti,en komigi bizden büyük Kulüp olduklarini düsünoyorlar ve 2010-2011 Sezonunda Trabzonsporda Sike yapti Sampiyonlugumuzu istiyoruz diyen Bursalilar vardi.

DEEP BLUE
12.03.2013, 00:02
İmkansız diye bir şey yoktur...

Mustafa Ayazoğlu
12.03.2013, 00:02
bursa şampiyon bir anadolu şehrinin trübünleri 3 kız kardeşin etkisinde değildir

rakibiz ama dostuz da.

Mustafa Ayazoğlu
12.03.2013, 00:03
bursaspor'a 2010 yılında son maçta yapılan dostluktur

fener diğer 16 takım galatasaray , beşiktaş dahil maçı alır şampiyon olurdu.

61_Hasan_69
12.03.2013, 00:04
Ben Bursada doğdum ve burada büyüdüm tanıdığım gerçek bursasporluların çoğu ts ye sempatisi var. Belki bana denk geldiler bilmiyorum ama çevrem hep öyle.

metehan
12.03.2013, 00:06
İşlem tamam :)

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/644189_353188778123672_1242215426_n.jpg

Oğuzhan
12.03.2013, 00:07
Bursada yasamama gerek yok.Gözlerim ve Kulaklarim var Bursalilar bize herzaman igrenc küfürler etti,en komigi bizden büyük Kulüp olduklarini düsünoyorlar ve 2010-2011 Sezonunda Trabzonsporda Sike yapti Sampiyonlugumuzu istiyoruz diyen Bursalilar vardi.

Ona bakarsan bizde de Fenerbahçe şampiyon olsun tek anadolu şampiyonu biz kalalım diyen insanlar vardı. 1-2 kişinin söylediğini camialara mal edemezsiniz.

Bursaspor şampiyonluk kutlamalarında futbolcular Trabzonspor formalarıyla kutluyorlardı hatırlıyor musunuz bilmiyorum. Emeğe saygı duyan bir camia.

uzungöllü
Trabzonsporlunun Trabzonsporludan başka dostu yoktur olamaz... ne bursa nede başkası...

En kötü dönemimizde kimin ne mal olduğu görüldü, kötü durumumuz herkesin ağzının suyunu akıttı...

Ancak Bursaspor dik duruşun,cesaretin,adamlığın timsalidir son dönemlerde...

İlker Yazıcıoğlu
Hep aynı kısır döngüye giriyoruz taraftar olarak,gerek burada gerekse de başka yerlerde.
Herhangibir takımı dost bellemenin ve ya oa özellikle düşmanlık beslemenin bir anlamı yok.Haklıya destek çıkana eyvallah deriz,köpeklik yapana da kemik atarız olur biter.
Şİke sürecinden önce buradaki mesajlara bakın.Fener taraftarı aslında delikanlıdır easa şerefsizler cimbomlulardır mesajları forumu süsler durur.Ama bir şike sürecinden sonra fenr yine tukaka oldu.
He,bana sorarsan,şike sürecine rağmen gs camiası fenerden daha şirret bir camiadır hala.

Demem o ki,dost ve düşman belirlemeye gerek yok.
Bizi seven Bursalılar da var,nefret eden de var.
Bizimle sidik yarışı etmeye kimsenin gücü yetmez.Tarihimiz ve potansiyelimiz ortada.
Yalnız sırtımızı Anadolu takımlarına dönmemeliyiz her ne olursa olsun.
İstanbul takımlarına yaranan her kimse,kendi sorunlarıdır.
Ne yarananları düşman bellemeye,ne de yaranmayanları dost olarak görmeye gerek yok.
Bizim kendi dertlerimiz var,onlar yeter de artar bile.

İlker Yazıcıoğlu
12.03.2013, 00:08
bursaspor'a 2010 yılında son maçta yapılan dostluktur

fener diğer 16 takım galatasaray , beşiktaş dahil maçı alır şampiyon olurdu.

Nasıl yani?
Bursa şampiyon olsun diye mi fenerle berabere kaldık demek istiyorsun?
Ben mi yanlış anladım?

DEEP BLUE
12.03.2013, 00:09

Yıllardır deplasmana giderim. En ağır küfürü İzmit İsmetpaşa Stadında görmüştüm. Küfür etmeyen tribün mü var? Geçen sezon, en ufak bir sataşmada bulunmadı adamlar ama bizimkiler dayanamayıp top mop muhabbetine girince karşılık geldi. Dürüst olmak lazım, o tribünde olanların canlı şahidiyim.

Aklın varsa, önce kendi içindeki küfürbaz ve hainleri temizleyeceksin. Burada yaşamadan 3.000 km öteden gözler ve kulaklara fazla güvenmekle hata yaparsın. Biz burada bu insanlarla birlikte yaşıyoruz, çok şey paylaşıyoruz. Yalan borcumuz mu var? Neyse onu söylüyoruz.

TS-FAN
12.03.2013, 00:09
İmkansız diye bir şey yoktur...

Tam da yenmemiz imkânsız diyecektim ki bu mesajı gördüm..
Evet,imkânsız diye bir şey yoktur.
Ama bizim yenmemiz imkânsız :D

Mustafa Ayazoğlu
12.03.2013, 00:10
Nasıl yani?
Bursa şampiyon olsun diye mi fenerle berabere kaldık demek istiyorsun?
Ben mi yanlış anladım?

düşün fener son maçı sivas ile oynuyordu skor 4-3 olurdu

eskişehir ile 3-1

fark var ilahi adalette

Alihan Ertürk
12.03.2013, 00:12
Kendimizce bir şeyler yapacağız.. Ama Bursaspor'a yaranmak için değil; büyüklüğümüzü göstermek için.

Cuma akşamı bizim tribündeki hareketimiz ne kadar olumlu olursa olsun küfür yiyeceğimizi de adım gibi biliyorum.

Mustafa Ayazoğlu
12.03.2013, 00:13
kimilerinin dediği gibi Trabzon da Colman penaltıyı atsa savcı belki dosyayı açmayacaktı.

fener tarihi bir kepazelik yaşadı, altından kalkabilecek mi 1000 yıl daha hayır :)

1 çalınan şampiyonluk mu , tarihi rezillik mi?

EROS87
bizim taraftar da alem. bi takımla ya düşman olacaklar ya dost. normal rakip olarak göremiyor.

FC-ST-PAULI-61
Yıllardır deplasmana giderim. En ağır küfürü İzmit İsmetpaşa Stadında görmüştüm. Küfür etmeyen tribün mü var? Geçen sezon, en ufak bir sataşmada bulunmadı adamlar ama bizimkiler dayanamayıp top mop muhabbetine girince karşılık geldi. Dürüst olmak lazım, o tribünde olanların canlı şahidiyim.

Aklın varsa, önce kendi içindeki küfürbaz ve hainleri temizleyeceksin. Burada yaşamadan 3.000 km öteden gözler ve kulaklara fazla güvenmekle hata yaparsın. Biz burada bu insanlarla birlikte yaşıyoruz, çok şey paylaşıyoruz. Yalan borcumuz mu var? Neyse onu söylüyoruz.
Abi bilemiyorum Bursada yasayan bazi Trabzonlularda Bursalilar bizi kiskaniyor diyor ve Bursaspordan nefret ediyor napacagiz simdi ?
Bircok Bursasporlular bizden büyük kulüp olduklarini ve 2011de Tsde pislige karistigini ve Bursasporun gercek Sampiyon oldugunu söylüyor.
Bu forumdada Bursada yasayip Bursasporlular icin olumsuz konusan görmüstüm.

Yaşar
12.03.2013, 00:14
Bursa, Eskişehir ve Trabzon elele verebilmeyi başarabilirse, İstanbul takımlarının bir bacağından yakalamış oluruz...

DEEP BLUE
12.03.2013, 00:14
İşlem tamam :)

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/644189_353188778123672_1242215426_n.jpg

Metehan bu pankart dahil (Beşevler girişinde asılı durdu aylarca), şehrin dört bir yanında bizzat kendim çektiğim onlarca benzer fotoğrafı paylaştım burada... Çok küfür yedim. Aman dikkat...

U.Sadıkoğlu
12.03.2013, 00:15
Ulan Bursa'nın tribününü mü tartışıyoruz ? Keşke her düşman Bursa gibi olsa...!

61_Hasan_69
12.03.2013, 00:15
Bursa, Eskişehir ve Trabzon elele verebilmeyi başarabilirse, İstanbul takımlarının bir bacağından yakalamış oluruz...

Eskişehir ? ? :eek:

Alihan Ertürk
12.03.2013, 00:17
Metehan bu pankart dahil (Beşevler girişinde asılı durdu aylarca), şehrin dört bir yanında bizzat kendim çektiğim onlarca benzer fotoğrafı paylaştım burada... Çok küfür yedim. Aman dikkat...

Peki bu pankartı kimin yaptırdığını biliyor musunuz?

Bunun gibi çeşitli örnekler de var, Altıparmak caddesine Bursa ve Trabzonspor bayrakları çekildi trafik kapatılıp vs...

Bunların hepsinde de girişim bizden geldi Bursasporlular'dan değil.. Ha müsade ettiler orası ayrı ama 2011'deki maçta taraftarımızın fileleri yırtmasıyla ve Engin'in üçlüsüyle gerilen ortam halen devam ediyor.

Kardeşlik naraları atan grup ise Bursaspor tribününde yeri olmayan, sözü geçmeyen bir grup yürekli insan. Bu şekilde hiç bir yere varılamaz.. Biz tribünde adımımızı atacağız ama yine küfür yiyeceğimizi biliyorum. :)

Yaşar
12.03.2013, 00:18
Eskişehir ? ? :eek:

Eskişehir mükemmel bir futbol şehridir, o bakımdan söylemiştim...
Ama şikeli sezon tarihlerinde kara bir leke olarak kalacak ve o sezonu yaşayan herkes o yapılanı unutmayacak...

DEEP BLUE
12.03.2013, 00:19
Tam da yenmemiz imkânsız diyecektim ki bu mesajı gördüm..
Evet,imkânsız diye bir şey yoktur.
Ama bizim yenmemiz imkânsız :D

O da imkansız değil :):):) Orta saha ile bütünleşen Halil, havada 3 dakika asılı kalıp top çıkaran Yumlu, al gülüm ver gülüm genç Soner'in (genç olması çok önemli) yan pasları galibiyet getirebilir. Ha, bir de Polonya'nın Maradona'sı var tabi... Neden olmasın...

hyasin61
12.03.2013, 00:21
Bursa'nın gerek sampıyon oldugu sene futbolcuların ve ozellıkle Ertugrul Sağlam'ın acıklamaları ve gerekse bu sıke surecınde federasyona karsı olan dık durusları yeterli bu yuzden tartısmaya gerek yok

DEEP BLUE
12.03.2013, 00:25
Peki bu pankartı kimin yaptırdığını biliyor musunuz?

Bunun gibi çeşitli örnekler de var, Altıparmak caddesine Bursa ve Trabzonspor bayrakları çekildi trafik kapatılıp vs...

Bunların hepsinde de girişim bizden geldi Bursasporlular'dan değil.. Ha müsade ettiler orası ayrı ama 2011'deki maçta taraftarımızın fileleri yırtmasıyla ve Engin'in üçlüsüyle gerilen ortam halen devam ediyor.

Kardeşlik naraları atan grup ise Bursaspor tribününde yeri olmayan, sözü geçmeyen bir grup yürekli insan. Bu şekilde hiç bir yere varılamaz.. Biz tribünde adımımızı atacağız ama yine küfür yiyeceğimizi biliyorum. :)

Kardeş,
Altıparmak SSK önündeki benzer pankartın asıldığı gün, o pankartın altında TEXAS lideri Selim'in konuşması arşivlerde duruyor. Durum hiç de senin anlattığın gibi değildi yani. Ortamı geren en önemli şey ise Engin'in üçlü çektirmesi değil, adamlara ısrarla top mop gibi saçma sapan sözlerle yüklenmemiz oldu... O malum üçlü tuzu biberi oldu işin...

Bundan daha önemlisi, ne yapalım şimdi, savaş mı açalım bu insanlara? Karşılıklı yanlışlar yaptık ve diyoruz ki bu defa da karşılıklı doğruları yapalım.

Cihat K
12.03.2013, 00:25
Dik duruş Bursaspor !
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/391725_4714312025440_820444547_n.jpg
Bursasporlular şikebahçe maçında bu pankartı açtılar ya bursaya saygı duymalıyız her zaman her yerde anti İstanbul diyorlar türkiyede başka hangi şehirlerde açıldı bu tip pankart Eskişehir,mersin,antalya,ordu,karabük...

uzungöllü
12.03.2013, 00:26
Eskişehir mükemmel bir futbol şehridir, o bakımdan söylemiştim...
Ama şikeli sezon tarihlerinde kara bir leke olarak kalacak ve o sezonu yaşayan herkes o yapılanı unutmayacak...

eskişehiri çok iyi bilirim... eğer sütü bozuk olmasalardı şike yapmaz karşı dururlardı...

bize aptalca kuyruk acıları olduğundan kanı bozuk olduklarını malum sezonda gösterdiler...

Cihat K
12.03.2013, 00:26
Bursa'nın gerek sampıyon oldugu sene futbolcuların ve ozellıkle Ertugrul Sağlam'ın acıklamaları ve gerekse bu sıke surecınde federasyona karsı olan dık durusları yeterli bu yuzden tartısmaya gerek yok
kesinlikle katılıyorum diğer klupler gibi birilerinin köpekliğini yapmadılar

Alihan Ertürk
12.03.2013, 00:27
Kardeş,
Altıparmak SSK önündeki benzer pankartın asıldığı gün, o pankartın altında TEXAS lideri Selim'in konuşması arşivlerde duruyor. Durum hiç de senin anlattığın gibi değildi yani. Ortamı geren en önemli şey ise Engin'in üçlü çektirmesi değil, adamlara ısrarla top mop gibi saçma sapan sözlerle yüklenmemiz oldu... O malum üçlü tuzu biberi oldu işin...

Bundan daha önemlisi, ne yapalım şimdi, savaş mı açalım bu insanlara? Karşılıklı yanlışlar yaptık ve diyoruz ki bu defa da karşılıklı doğruları yapalım.

Tamam. Ben de diyorum ki Cuma günü tribünde açacağımız pankartla yine adımı biz atacağız.

Ama buna karşılık görebilecek miyiz? Hiç sanmıyorum.. Çünkü bize bakışları iyi değil.

Derseler ki düşmanımın düşmanı dostumdur o zaman iyi şeyler olabilir.

uzungöllü
12.03.2013, 00:28
Bursasporlular şikebahçe maçında bu pankartı açtılar ya bursaya saygı duymalıyız her zaman her yerde anti İstanbul diyorlar türkiyede başka hangi şehirlerde açıldı bu tip pankart Eskişehir,mersin,antalya,ordu,karabük...

kayserispor'da açtı pankart !!! üstelik takım otosu taşlandı...

TS-FAN
12.03.2013, 00:29
O da imkansız değil :):):) Orta saha ile bütünleşen Halil, havada 3 dakika asılı kalıp top çıkaran Yumlu, al gülüm ver gülüm genç Soner'in (genç olması çok önemli) yan pasları galibiyet getirebilir. Ha, bir de Polonya'nın Maradona'sı var tabi... Neden olmasın...

Neden olmasın :rolleyes:

http://www.youtube.com/watch?v=ev0FjKwNkzc
Bize çok uyduğunu düşünüyorum..Evet,neden olmasın :confused:

Emrah Akcagöz
12.03.2013, 00:33
Bizim bizden başka doztumuz yok. Sütten aǧzımız yandı bir kere. Adımlarımızı sağlam atmalıyız.

DEEP BLUE
12.03.2013, 00:37
Abi bilemiyorum Bursada yasayan bazi Trabzonlularda Bursalilar bizi kiskaniyor diyor ve Bursaspordan nefret ediyor napacagiz simdi ?
Bircok Bursasporlular bizden büyük kulüp olduklarini ve 2011de Tsde pislige karistigini ve Bursasporun gercek Sampiyon oldugunu söylüyor.
Bu forumdada Bursada yasayip Bursasporlular icin olumsuz konusan görmüstüm.

Güzel kardeşim, başkalarının dolmuşuna gelme. Bizi biraz kıskanarak da olsa örnek aldıkları doğrudur ve bunu hiç gizlemezler. Buradaki yerel TV'ler güçlüdür, çok sayıda spor programı yapılır ve içlerindeki bir veya iki manyak dışındaki tüm akil adamlar bizim hakkımızı verirler. Çok örnek yazabilirim.

Daha büyük kulübüz diyen bir tane Bursa'lı görmedim. Üstelik daha büyük kulüp oldukları da doğrudur, sadece kendileri bile farkında değil. Senin borcun 140 milyon TL, adamın borcu 24 milyon... Senin oyuncularını satmak için üstüne para vermen lazım, adamın neredeyse tüm oyuncularına talipli var. Senin stadının 5 yıldır üstü açık, millet Klu Klax Klan örgüt mensubu gibi maç seyrediyor,adamların stadı stat. Sana stat diye yörük çadırı yapılıyor, bir tane yöneticin gık diyemiyor. Adamlar taraftarına sorup stat yapıyor. Kulüp tarafı böyle... Acı ama gerçek...

Ama camia ve taraftar fazlalığı dersen durum değişir tabi... Gerçekler bunlar, bilesin...

hyasin61
12.03.2013, 00:41
Güzel kardeşim, başkalarının dolmuşuna gelme. Bizi biraz kıskanarak da olsa örnek aldıkları doğrudur ve bunu hiç gizlemezler. Buradaki yerel TV'ler güçlüdür, çok sayıda spor programı yapılır ve içlerindeki bir veya iki manyak dışındaki tüm akil adamlar bizim hakkımızı verirler. Çok örnek yazabilirim.

Daha büyük kulübüz diyen bir tane Bursa'lı görmedim. Üstelik daha büyük kulüp oldukları da doğrudur, sadece kendileri bile farkında değil. Senin borcun 140 milyon TL, adamın borcu 24 milyon... Senin oyuncularını satmak için üstüne para vermen lazım, adamın neredeyse tüm oyuncularına talipli var. Senin stadının 5 yıldır üstü açık, millet Klu Klax Klan örgüt mensubu gibi maç seyrediyor,adamların stadı stat. Sana stat diye yörük çadırı yapılıyor, bir tane yöneticin gık diyemiyor. Adamlar taraftarına sorup stat yapıyor. Kulüp tarafı böyle... Acı ama gerçek...

Ama camia ve taraftar fazlalığı dersen durum değişir tabi... Gerçekler bunlar, bilesin...

stad konusunda Real Madrid bile mevcut stadın uzerıne yapılacak olan degısıklerı ıceren 5 projeyı taraftarın oylamasına sundu

DEEP BLUE
12.03.2013, 00:42
Tamam. Ben de diyorum ki Cuma günü tribünde açacağımız pankartla yine adımı biz atacağız.

Ama buna karşılık görebilecek miyiz? Hiç sanmıyorum.. Çünkü bize bakışları iyi değil.

Derseler ki düşmanımın düşmanı dostumdur o zaman iyi şeyler olabilir.

Pankart mı hazırladınız cuma için? Eğer böyle bir jest yapılırsa ben karşılık göreceğinden eminim. Yeter ki İstanbul'dan gelecek bizim taraftar grubu adamların cinsel tercihleri üzerinden saçma sapan icraat yapmasın. Burada yaşayan herkes Zeki Müren filan değil... Gerçekten çok ayıp böyle şeyler...

Alihan Ertürk
12.03.2013, 00:45
Pankart mı hazırladınız cuma için? Eğer böyle bir jest yapılırsa ben karşılık göreceğinden eminim. Yeter ki İstanbul'dan gelecek bizim taraftar grubu adamların cinsel tercihleri üzerinden saçma sapan icraat yapmasın. Burada yaşayan herkes Zeki Müren filan değil... Gerçekten çok ayıp böyle şeyler...

Yarın basıma girecek inşallah. Özelden taslağını atabilirim.
Dediğim gibi jesti yapacağız.. Umarım ''hamsi'' vs.. şeylerle karşılık görmeyiz. :)

Ama konuştuğum insanlar fenerbahçe ve aziz yıldırım'a olağanüstü tepki olacağını söylüyor. Belkide onunla uğraşıp bize fırsat ayıramayacaklardır da.

DEEP BLUE
12.03.2013, 00:47
stad konusunda Real Madrid bile mevcut stadın uzerıne yapılacak olan degısıklerı ıceren 5 projeyı taraftarın oylamasına sundu

Bursaspor kulübü, yeni sezon formaları için taraftarın görüşünü alacak. Biz ne yapıyoruz, Ofspor'un bir sezon önce giydiği formayı, asalet başlığı altında yeni birşey gibi taraftara sunup yemesini bekliyoruz.

Bugün FSM'de GS Store'a girdim GS'li bir arkadaşımla... Şok oldum... Gerçekten şahane ürünler var. Ben TS Club'a girdiğimde para harcayacak bir şey bulmak için kendimi zorluyorum.

Velhasılı kelam, dert bin tane...

hyasin61
12.03.2013, 00:47
Dediğim gibi jesti yapacağız.. Umarım ''hamsi'' vs.. şeylerle karşılık görmeyiz. :)

Ama konuştuğum insanlar fenerbahçe ve aziz yıldırım'a olağanüstü tepki olacağını söylüyor. Belkide onunla uğraşıp bize fırsat ayıramayacaklardır da.

Bize de atabilir misiniz zahmet olmazsa ?

DEEP BLUE
12.03.2013, 00:49

Özelden atarsan sevinirim kardeşim... Memnun olurum. Ben de buradaki basın mensubu arkadaşları alttan alttan örgütlerim isterseniz. Maç öncesi atmosfere faydası olabilir.

bangkook_61
12.03.2013, 00:50
Bursa'yı rakip olarak severim, sayarım. Şehirlerinin takımlarını desteklemeleri saygı duyulması gereken bir rakip olduğunu gösterir. Her Bursa maçı öncesi bu forumda dostluk umudu olanlar ortaya çıkar ve her maçtan sonra da hiç dostumuz olmadığı olmayacağı bir kez daha anlaşılır.

Burada çok net şunu söyleyebilirim. Bursasporlular Cuma akşamı tüm güçleriyle sesleri kısılana dek Trabzon kümeye diye bağıracaklar. Bu ne kahinlik ne müneccimlik. Yaşar isek görürüz.

Alihan Ertürk
12.03.2013, 00:50
Özelden atarsan sevinirim kardeşim... Memnun olurum. Ben de buradaki basın mensubu arkadaşları alttan alttan örgütlerim isterseniz. Maç öncesi atmosfere faydası olabilir.

Valla çok iyi olur.

Ben Bursaspor ve Trabzonspor taraftarlarının aynı dava insanı olduğuna inanıyorum. Ama Bursaspor tribünleri biz bir numarayız havasında.

Buna son verirlerse birlikte güzel işler yaparız.. Biraz da bizim holiganlarda suç var sen ne diye kesiyorsun o fileyi...

hyasin61
12.03.2013, 00:52
Bursaspor kulübü, yeni sezon formaları için taraftarın görüşünü alacak. Biz ne yapıyoruz, Ofspor'un bir sezon önce giydiği formayı, asalet başlığı altında yeni birşey gibi taraftara sunup yemesini bekliyoruz.

Bugün FSM'de GS Store'a girdim GS'li bir arkadaşımla... Şok oldum... Gerçekten şahane ürünler var. Ben TS Club'a girdiğimde para harcayacak bir şey bulmak için kendimi zorluyorum.

Abicim sorsan elit kategorisinde olmasından kaynaklanıyor.Bızım formanın buyuklugunu ve agırlıgını bılse bızım yonetıcıler rest falan ceker ,nedir katalogdan formalar secmek.Tasarla bır kac forma sun taraftar onayına bak bakalım uretıcı fırma uretıyor mu uretmıyor mu

DEEP BLUE
12.03.2013, 00:52

Dünyanın akıllısı biz olduğumuz için yapmayız öyle şeyler... Zaten kimdir ki TS taraftarı, yat dersen yatan, kalk dersen kalkan müşteri... Ne diyeyim yahu, moralim bozuluyor, hem de çok...

Adem Akyüz'
12.03.2013, 00:56

Bize de gönderebilir misin :)

DEEP BLUE
12.03.2013, 00:57
Valla çok iyi olur.

Ben Bursaspor ve Trabzonspor taraftarlarının aynı dava insanı olduğuna inanıyorum. Ama Bursaspor tribünleri biz bir numarayız havasında.

Buna son verirlerse birlikte güzel işler yaparız.. Biraz da bizim holiganlarda suç var sen ne diye kesiyorsun o fileyi...

O fileyi kesen uşak, Saracoğlu deplasmanına giderken otobüste gazete kupürlerini çıkarıp resmini gösterdi bize... İyi uşaktı, sevimli ve komikti, holiganlıkla ilgisi yok aslında...:D

DEEP BLUE
12.03.2013, 00:59
Alihan kardeşim,

Pankart bence süper olmuş. Ebatları ne olacak? Elinize yüreğinize sağlık...:alkış::alkış::alkış:

Alihan Ertürk
12.03.2013, 00:59
O fileyi kesen uşak, Saracoğlu deplasmanına giderken otobüste gazete kupürlerini çıkarıp resmini gösterdi bize... İyi uşaktı, sevimli ve komikti, holiganlıkla ilgisi yok aslında...:D

Aynen kötü insan yok aramızda işin doğrusu bu.. Ama orada kaybediyor insan kendini işte. :)

gabriel omar
12.03.2013, 01:29

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=40963

Abi şu başlıkta bir renktaşımızın yaptığı forma tasarımları var.Şöyle özel,baktığın zaman bu Trabzonsporun formasıdır diye kendini belli edecek bir formayı ne zaman görebileceğiz bilmiyorum .Aynı basma kalıp formaları her sene önümüze koyuyorlar.

Tabi yetkililere sorsak eminim 50 tane bahane sayabilirler bu konuyla alakalı.

POYRAZ
12.03.2013, 02:15
Eminim kendimize zorla dost bulma konusunda kimse bizim kadar ugrasmiyordur.
Keske tüm kulüpler dost olabilse ama olmaz. Hele Türkiye'de hic olmaz.
Acaba bizim kadar onlar da dost canlisimilar?
Kücük bir kesimin haricinde hic sanmiyorum malesef.
Ha, hic degilse atin götündeki bit kadar bile degeri olmayan 5iva55por
gibi bizimle asik atmaya kalkismiyorlar. Bu bile kaydadeger olumlu bir davranistir.
Kendilerine saygi duymayi gerektiren bir davranistir.
Ama ondan gayrisi bence hikaye. Yanilmayi istiyorum.
Tesekkürler.

Murat Acar
12.03.2013, 08:52
Bursada yaşayan biri olarak.İlk bursaya yerleştiğimde Bursasporun kombinesini alıp maçlarını izlemeyi bile düşünmüştüm.Gerçi ayağımda uğurlu gelmiş geldiğim yıl şampiyon olmuşlardı...Ama o süper kupa maçını asla unutamam orada İngiliz uşağı takımına verdikleri desteği hiçbirzaman unutmayacağım...

Meriç Kurt
12.03.2013, 09:01
Başlık bulamadığım için buraya yazıyorum.Emniyete gittim,valiliğe faks çektim,belediyeye gittim ama bir çözüm bulamadım ve desteğinize ihtyiyacım var.Avni Aker maç sonu stad çıkışında(yavuz selim avni aker arası) maraton tribünü tek yerden boşalıyor ve merdivenin hemen başına minibüsler tek sıra halinde set örüyor,seyyar satıcılar kaldırımı daraltıyor,millet sıkışıyor,gidecek yer bulamıyor Türkiyenin hemen her stadına gittim ve bu rezillik sadece bizde var.Bir görevli gelipte burda insanların rahatça evlerine gitmelerini sağlamıyor.

Hıdır ÇALIŞAN
12.03.2013, 09:22
Bu deplasman ligin fişini çekmek için çok ideal. Hedeflenen 2.ligi garantilemek için mağlubiyet şart...

Mustafa Umut
12.03.2013, 09:22
Eskiden heyecanla beklediğimiz maçları artık korku ve heyecanla karışık bekliyoruz.

Berke6198
12.03.2013, 09:29
Bir maçı izlemeyeceğim diyorum, ama izlemeden edemiyorum. Kendimi sıkıntıya sokmayayım boş yere diyorum, şu oyunu izleyerek akşam akşam sinirlendirmeyeyim kendimi diyorum ama nafile. İzliyorum, yani izlemeden edemiyorum.

Maçtan sonrada sıkıntıya sokuyorum kendimi, sinirlerim fırlıyor boş yere.

kopeli
12.03.2013, 09:52
Büyük bir maç kazanmayı o kadar özledimki,Bursa'dan galibiyet ile ayrılırsak,torpil atacam:)

Ustaalioğlu
12.03.2013, 11:09
Dostluğu mostluğu bilmem, maçı kazanmamız lazım, beraberlik bize artık yetmez...

Mesut
12.03.2013, 11:11
Dostluk mu Bursaylamı saçmalamayın :)
Kazanmamız gereken bir maç

zaferyıldız
12.03.2013, 11:25
bursanın duruşu son bir kaç yıldır bir şekilde bize yakın ancak o kadar ,
burası türkiye ve düşene bir tekme de sen vur
güçlünün yanında ol ilkeleri herzaman geçerli.
bursa taraftarı bir ara bir şekilde trabzon kümeye bağıracaktır....
nasıl ki bizim taraftar bir şekilde bursaya o saçma tezahüratını bağırıyorsa
yenmemiz lazım gerisi boş

Heyamola
12.03.2013, 11:56
Dost olmayacaksan dusmanda olmayalım bız kufur ve hakaret ıceren tezaurat yapmayalım yeter eger onlar Trabzon kumeye vs. Gıbı bagırmaya baslarsa bızde karsılıgını verelım ancak onlar gecen sene oldugu gıbı sakınken bız kendı kendımıze kavga cıkartmayalım

yaranozlu
12.03.2013, 13:34
Anti istanbul konusunda bizden başka sadece bursasporun ismi verilebilir. Ama dostluk falan hikayedir. Trabzon kümeye diye bağırmak için sabırsızlanıyorlardır. Zaten bursa tribünlerinde sadece bursayı tutanlar fazla değil, bu sayıya da yeni ulaştılar. Dua etsinler şampiyon yaptık onları, yoksa eskisi gibi bir elin parmaklarını geçmezlerdi.

Herkes bursa için tekerlek der fakat eskişehirden 10 kat delikanlıdırlar.

Ahmet Kuru
12.03.2013, 13:57
Zor maç.. ama yenebilirizde. bursanın bugünü yarına uymuyor..
Nasip.

Veysel
12.03.2013, 14:04
Bırakın sunlari ya ne halleri varsa görsün

Tapatalk

Alihan Ertürk
12.03.2013, 15:06
Bilet fiyatları açıklandı. Misafir tribün 10 TL..

Maç günü Kültürpark Asayiş Şube önündeki gişeden alabilirsiniz.

DeAgLeMaNyAq
12.03.2013, 15:10
Bursa bu sezon evinde sadece İBB ve Kasımpaşa'ya kaybetti...

dolaylı
12.03.2013, 15:30
Herkes eskişehire tepki gösteriyor ama yönetim olarak şikeciler.İlk yarı Eskişehir de FB maçını stat da izledim inanın şikecilere gösterdikleri tepki bizim trabzondaki tepkiden az değildi.Bazıları ile konuştuğum da onlarda şike olayından dolayı yönetime tepkililer.Yani taraftar bazında kesinlikle şikecilere sempatileri yok.

Terzioğlu
12.03.2013, 15:51
Bursaspor ligde sevdiğim ender takimlardan biri. Umarım dostça bir mac olur.

-----------Onur------------
Zeki-Mustafa-Bamba-Cech
------Zokora-Colman------
Olcan-----Soner-----Adrian
---------Henrique----------

Benim dizilisim bu şekilde olurdu. Orta sahaya bol sut talimati verilmeli. Ayrıca pas trafigini yüksek seviyeye cikarabiliriz. Bu 11de biraz ısrar etsek aslında ligde iyi işler yapabiliriz bence.

HOPA'LI TS'Lİ
12.03.2013, 16:25
Bu maçı alırsak düşme kabusu ve stresi biter bence.

Golü, maç kazanmayı ne kadar özlemişiz.

Bu sene 25 korku filmi izledik, inşallah Bursa'da son bulur.

1461'den bayağı oyuncu gelecek Mayıs'ta. Dün akşam ÇAY TV'de 1461 TS Futbol şube sorumlusu Yavuz Bey açıkladı.

Bu sezonu atlatalım, gerisi kolay.

Kupayı da alırsak çok kötü bir sezonu mutlu ve karlı bitiririz.

Faruk BERBER
12.03.2013, 16:27
Bursaspor ligde sevdiğim ender takimlardan biri. Umarım dostça bir mac olur.

-----------Onur------------
Zeki-Mustafa-Bamba-Cech
------Zokora-Colman------
Olcan-----Soner-----Adrian
---------Henrique----------

Benim dizilisim bu şekilde olurdu. Orta sahaya bol sut talimati verilmeli. Ayrıca pas trafigini yüksek seviyeye cikarabiliriz. Bu 11de biraz ısrar etsek aslında ligde iyi işler yapabiliriz bence.

Zokora cezalı. Colman Soner yanyana oynar önde Adrian diye tahmin ediyorum.

Mümkünse Cech oynamasın.

Doğukan Uçan
12.03.2013, 16:27
bursaspor dan açıklama geldi http://www.fanatik.com.tr/gidip-aziz-yildirima-sorsunlar_3_Detail_244_301200.htm

kursat1313
12.03.2013, 17:36
Bir maçı izlemeyeceğim diyorum, ama izlemeden edemiyorum. Kendimi sıkıntıya sokmayayım boş yere diyorum, şu oyunu izleyerek akşam akşam sinirlendirmeyeyim kendimi diyorum ama nafile. İzliyorum, yani izlemeden edemiyorum.

Maçtan sonrada sıkıntıya sokuyorum kendimi, sinirlerim fırlıyor boş yere.

sanki beni tarif etmişsin abi ne kadar kızsamda gidip izliyorum maçı

Doğan BULAT
12.03.2013, 17:39
Son iki haftadır maç izlemeyi bıraktım..Özetlere bile bakmıyorum Ara sıra burdan yorumları okuyorum.. Sinir stres olmak istemeyenlere öneririm.. Bu kadar soğuttular ya bu takımdan yazıklar olsun.

Cengiz
12.03.2013, 17:46
başıma bir şey gelmeyecekse zokora'nın yokluğunda "orta sahanın ortasında" serkan oynamalı diyorum

Yavuz Bektaş
12.03.2013, 17:57
serkanın orta saha oynaması daha iyi ama defansı bi daha bozmayalım gol için adrianın oynaması şart volkan-adrian-olcan ileride halil daha iyi olur

Oruç
12.03.2013, 18:33
Orta sahada kıtlık olmalı ki Serkan'ı oynatıyoruz.

Doğukan Uçan
12.03.2013, 18:46
http://www.ekoayrinti.com/images/other/trabzonspor-bursaspor.jpg

Doğukan Uçan
12.03.2013, 18:53
http://www.224bursa.org/inc/uploads/image/6%20-%20Trabzon%20(1).JPG

TSemih61
12.03.2013, 19:02
Benim 11'de şöyle:
Zeki Mustafa Abdullah Cech
Volkan Soner Colman Alanzinho
----------Adrian------------
----------Emre-------------

ANIL
12.03.2013, 19:02

kadroya bak be :(

Doğukan Uçan
12.03.2013, 19:10
Süper Kupayı Kazanan Takım

http://2.bp.blogspot.com/_iZux4kDbhpc/TGAOWwqkrVI/AAAAAAAABF4/5igrmmP1LZc/s1600/5058-2C9N1X2Z2.jpg

uzungöllü
12.03.2013, 19:21
eski kadroları paylaştınızda noldu ? ne geçti elinize? zaten moral yok baktıkça daha kötü oldum :(:(:(:(

Vkgz
12.03.2013, 19:28
Bursa galip
Ordu evinde Galip Rakip Antep
İbb evinde Galip Rakip Mersin.
Elazığ-Karabükten biri galip
-----Sonrası------
Trabzonspor 31
Karabük-Elazığ 30
Antep 29
Akhisar 23
Mersin 20

Sadri Şener İstifa

Olmayacak ş değil inşallah olmaz.

#10 Fietra
12.03.2013, 19:34
Bilet fiyatları açıklandı. Misafir tribün 10 TL..

Maç günü Kültürpark Asayiş Şube önündeki gişeden alabilirsiniz.

Maça İstanbul'dan geleceğim ve yaklaşık 5 gibi Bursa merkezde olabilirim. Daha önceden tecrübe edindiğim için o saate kadar bilet kalmaz. Bursa'dan bilet konusunda yardımcı olabilecek var mı ?

kopeli
12.03.2013, 19:37

Bu resim,hüzünden başka birşey değil.

deadpool
12.03.2013, 19:46
Serdar Aziz, Pinto, Ferhat Kiraz ve Basser sakatmış. Pinto ve Basser kesin yok diğerlerini bilmiyorum ama oynasalar bile çok etkili olabileceklerini sanmıyorum. Burada kritik soru devreye giriyor; bir adet Batalla'yı tutmak ne kadar zor olabilir? Onu da cuma günü göreceğiz artık.

Berke6198
12.03.2013, 19:55

Orada bir sürü karaktersiz gördüm :)

kalavara
12.03.2013, 20:05
tolunay hocadan henüz bir taktik beceri görmedik, bjk maçı da dahil tolunay'ın şenol güneş'e nazaran hiçbir artısı olmadı hatta bence bir çok konuda daha kötü. bursa maçı gerçekleri gözler önüne serer.
1- olcan'ın kötü olduğu zamanlarda bile 11'de olması enteresan, o bölgede alanzinho,adrian,emre düşünülemez mi?
2- henrique'den nasıl bir sıçrama bekleniyor artık, anlamış değilim.
3- her maç idare eden zokora hakkında ne düşünüyor hoca?
ocak'tan beri fikrimi değiştiren bir şey olmadı, trabzonspor tolunay hoca'ya 10 gömlek büyük gelir!!

Furkan Tütüncü
12.03.2013, 20:16
emre güralı izlemek istiyorum :( ama eminim oynatmayacak yine halil-henrique eziyetini çekicez. off maç izlemek bile istemiyorum artık.

Cafer Bulur
12.03.2013, 20:25
Bu maci kazanamazsak küme düseriz.

Bursa iyi ama yenebilecegimiz bir takim,yeterki takim durumun ciddiyetinin farkinda olsun.

Yarin ah vah cekmemek icin bu maci kazanmak zorundayiz,son pismanlik fayda etmez.

Doğukan Uçan
12.03.2013, 20:26
batalla ve belluschi yi durdurursak mac bizimdir renktaslar

memozcan
12.03.2013, 20:30
gereksiz dostluk söylemleriyle sahadaki takımımızı yumuşatmaya gerek yok ama gereksiz gerginliğe de hiç mi hiç gerek yok.. hele hele "hop hop bursa top bursa", "bursa pabucu yarım , çık dışarıya oynayalım" gibi ergen tezahüretlarına da gerek yok..

şampiyon olduğumuz sene ki gerilime neden olan maçtaydım.. 1500 kişilk misafir tribününde en az 3000 kişi vardı, üstelik akın akın rakip tribüne sızan taraftarlarımız bizim olduğumuz tribüne koştular , ortam ister istemez gerildi, üstüne bu ergen tezahüratlar ve enginin üçlü çektirmesi, protokol tribünündeki kavga ve filelerin yırtılması tuz biber oldu.. böyle şeylere hiç gerek yok sahaya çıkıp rakibi yenip geçelim en önemlisi bu!!

Faruk BERBER
12.03.2013, 20:30
Orada bir sürü karaktersiz gördüm :)

Karakterlilerle oynuyoruz, halimiz ortada :)

Karakter felan hikaye, eğer amaç başarılı olmaksa.

Doğukan Uçan
12.03.2013, 20:47
gereksiz dostluk söylemleriyle sahadaki takımımızı yumuşatmaya gerek yok ama gereksiz gerginliğe de hiç mi hiç gerek yok.. hele hele "hop hop bursa top bursa", "bursa pabucu yarım , çık dışarıya oynayalım" gibi ergen tezahüretlarına da gerek yok..

şampiyon olduğumuz sene ki gerilime neden olan maçtaydım.. 1500 kişilk misafir tribününde en az 3000 kişi vardı, üstelik akın akın rakip tribüne sızan taraftarlarımız bizim olduğumuz tribüne koştular , ortam ister istemez gerildi, üstüne bu ergen tezahüratlar ve enginin üçlü çektirmesi, protokol tribünündeki kavga ve filelerin yırtılması tuz biber oldu.. böyle şeylere hiç gerek yok sahaya çıkıp rakibi yenip geçelim en önemlisi bu!!

bende o maçtaydım iğne atsan yere düşmezdi deplasman tarafı bursa tribününde olup izleyende vardı.

mertacar
12.03.2013, 20:57
Orta sahada kıtlık olmalı ki Serkan'ı oynatıyoruz.

Serkani en cok elestiren adamlarin basinda gelirim ama malesef bu mac serkan oynamali.
Nedeni ise colman bize ihanet ediyor antep macinda neler yapabilecegi gorduk ama beyfendinin keyfine gelirse oynuyor.serkan ise yetenegi kisitli evet ama mucadele ediyor sinirlarini zorluyor.

OYılmaz
12.03.2013, 21:01
Şu ülkede futbol adına bana en komik gelen şey her takımın bir takımla sanki kuralmış gibi dost olma münasebetidir. Sadece bir takımla da değil taraftarlar sanki aralarında anlaşmış da 5-6 kulüp kardeş oluyor. Sonra aradan 1 ay geçince hepsi de kanlı bıçaklı. Her pankart asanla veya alkışlayanla dost mu olacağız biz. Karadeniz takımlarının dostluklarını görüyoruz. Hele de Bursaspor gibi "kadınları bile bıçaklamaktan çekinmeyen" bir taraftar güruhuyla dost, kardeş olmayı kaldıramam ben. Diyarbakırspor'a yaptıkları çirkinlikler üzerine hâlâ daha içimde bir nefret duygusu var. Çok yakın zamanlarda Bursaspor taraftarlarının bize karşı yaptıkları terbiyesizlikleri unutmuş değilim. Şiddet yanlısı, kindar bir tarafım da yok. Affetmek büyük bir erdemdir. Fakat hatalardan ders çıkartmayı bilmen gerekir. Bursaspor taraftarında bu yok. Aynı şiddet, aynı terör devam ediyor. ve gittikçe artan şiddetkar tavırlarıyla gurur duyuyorlar. Bursa'da Diyarbakırspor taraftarları arasında çıkan olaylar medyada yer almazken; sevgili medya 6 mart 2010 tarihli Diyarbakırspor-Bursaspor maçını aylar öncesinden duyuruyordu. Kimse kusura bakmasın ve hangi görüşten olursa olsun çocukların başlarını yaralayıp, kadınları bıçaklayan bir taraftar grubunun insanlığından şüphe ederim ben. Bize yapılanlardan bahsetmedim bile.

Mustafa Umut
12.03.2013, 21:05
Serdar Aziz, Pinto, Ferhat Kiraz ve Basser sakatmış. Pinto ve Basser kesin yok diğerlerini bilmiyorum ama oynasalar bile çok etkili olabileceklerini sanmıyorum. Burada kritik soru devreye giriyor; bir adet Batalla'yı tutmak ne kadar zor olabilir? Onu da cuma günü göreceğiz artık.

Pinto konusunda katılmıyorum. Kesinlikle tehlikeli olabilecek zeki forvet. Olmaması avantaj.

nakzo
12.03.2013, 21:14
kadroya bak be :(

Engini piskopat diye gönder,Jajayı sapık alkolik diye gönder,ceyhunu gönder,caleyi göner ah şenol ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh yani düşündükçe dinden imandan çkartıyosun beni.İtinayla takım mahfedilir şu galatasarayın başınan koy şenolu çok değil 2 senede gs yide kümeye oynatmazsa ben ne olayım. Şu kadroyu ya arkadaş engin gibi adamı 1 milyon gibi bir rakama ceyhunu nerdeyse bedavaya insan çıldırıyor.Ondan sonra ondan sonra ne olacak on bir olmadı koca çınar Trabzonsporumuz şu yüzsüzlerin yüzünden at hırsızlarıyla oynamaya çalışıyor küme düşebilceğimiz trt nin anan haber bülteninde bile konuşuluyor.

TS-FAN
12.03.2013, 21:16
batalla ve belluschi yi durdurursak mac bizimdir renktaslar

Halbuki onların durduracağı bir Trabzonsporlu bile yok..
Bir Trabzonsporlu bir,yok!

beitar
12.03.2013, 21:17
-------------------------