PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 26.Hafta | Bursaspor 3 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13]

Giallorossi
16.03.2013, 15:32
Umut 15 gol
Jaja 12 gol
Trabzonspor 2013 kadrosu 28 gol

Umuta laf edenler cok komik duruma düsüyor. Suan kadroda Umutun oynadigi futbolun yarisini oynayan oyuncu yok.

Armağan Dere
16.03.2013, 15:34
Ne farkeder ki ? Umut kadar gol atacak bir topcu daha var mı su an kadroda ?

Çok gol kaçırabilir ama neticesinde cokta gol posizyonuna giriyordu,gol posizyonuna da girmek bir beceri.

:):)..
tamam.
o sezon brozek değil necatiyle bile şampiyon olurdun!

Hasan Cubukcu
16.03.2013, 15:34
Umut yok bos konusuklar !!!

hodlu
16.03.2013, 15:39
Trabzonspor takımı 'para' için oyuncu satmaz satmamalı. Fatih Tekke'yi 7.5 milyon avroya sattık ama yerini doldurmak için neredeyse 15 milyon avro harcadık. Selçuk-Egemen için harcadığımız para 30 Milyon avroya yaklaştı. Şimdi beyefendiler elde kalan iki kalecimizi satmaya hazırlanıyor. Nasıl olsa bu takım sahipsiz. Sadri bey,Nevzat bey,Hasan Yener istediğiniz gibi at koşturmaya devam edin....

zaferyıldız
16.03.2013, 15:41
hesap sorulacak çok kurum ve kişiler var ancak sırası değil
bu taraftar takıma sahip çıkmalı ve avni akeri kendi futbolcusu için itici bir güç olacak cehenmeme çevirmeli
sadece bir kaç maç...zor değil ...şehir dışından da trabzona maça gitmeli ...zaman şimdi
takım az biraz güven buldu
dün yine şansızdık,hakem yine kötüydü..
2-1 öne geçtikten sonra hakem kendini fb maçında sansa 4-1 öne geçerdik
azizin iki yanında hükümetin köpekleri dolanıyor evet ..işte biz de o lig de oynuyoruz
devletin onlarca memuru aylarca peşinde dolanıp hakkında örgüt şike ..vs diye karar verip ceza kesilen adamın yönettiği futbol liginde oynuyoruz
benim için takımın verdiği mücadele kutsaldır
bir çok oyuncu farkında olmayabilir ...olacaklar ,bunu biz taraftar yapacak
birbirimizle uğraşmayı bırakmamız için allah bize fırsat veriyor onu bile kavrayamıyoruz,trabzonun meselesi bu

metastatic
16.03.2013, 15:46
HADİ ORDAN burada kime artistlik yapıyorsun sen banane rizespordan BEN TRABZONLU DEĞİLİM AMA TRABZONSPORLUYUM diğer takımlar benim için bir şey ifade etmez ama TRABZONLULARI bilmem:cool:

Merak ettim kime artistlik yapıyormuşum?
Yazımı baştan bir daha oku. "Rizeliyim ve Trabzonspor'un başarılı olmasını arzu ederim" cümlemde seni rahatsız eden ne? Rizeli olmam mı yoksa Trabzonspor'un başarılı olmasını arzu etmem mi?
Diğer takımlar senin için birşey ifade etmezse o vakit "Neden bütün statlarda 'Trabzon Kümeye' diye bağırıyorlar" şeklinde serzenişte bulunmayacaksın.
Karadeniz takımlarının dayanışma içinde olması Trabzonspor'a zarar değil yarar getirir.

gabriel omar
16.03.2013, 15:59
Merak ettim kime artistlik yapıyormuşum?
Yazımı baştan bir daha oku. "Rizeliyim ve Trabzonspor'un başarılı olmasını arzu ederim" cümlemde seni rahatsız eden ne? Rizeli olmam mı yoksa Trabzonspor'un başarılı olmasını arzu etmem mi?
Diğer takımlar senin için birşey ifade etmezse o vakit "Neden bütün statlarda 'Trabzon Kümeye' diye bağırıyorlar" şeklinde serzenişte bulunmayacaksın.
Karadeniz takımlarının dayanışma içinde olması Trabzonspor'a zarar değil yarar getirir.

Rizelilerin takımlarına daha çok destek çıkması lazım.Hele İstanbul takımlarına hiç prim vermemeliler.Onlar hamsiler,laz kafalılar diye dalga geçerken yalnız Trabzonla değil,bütün bir Doğu Karadeniz kültürüyle dalga geçiyorlar.Bütün Doğu Karadeniz şehirlerinin bunun farkına varmasını diliyorum.

metastatic
16.03.2013, 16:07
Rizelilerin takımlarına daha çok destek çıkması lazım.Hele İstanbul takımlarına hiç prim vermemeliler.Onlar hamsiler,laz kafalılar diye dalga geçerken yalnız Trabzonla değil,bütün bir Doğu Karadeniz kültürüyle dalga geçiyorlar.Bütün Doğu Karadeniz şehirlerinin bunun farkına varmasını diliyorum.
Bu konuda hemfikiriz.Maalesef kendi memleketlerinin takımlarını tutmayıp,İstanbul takımlarının peşinden koşanlara bende ifrit oluyorum.Bunların Mesut Özil'e kızmamaları gerektiğini de belirtiyorum.Onun Alman milli takımını seçmesiyle,bir başkasının kendi memleketinin takımı tutmaması bence aynıdır.Arada fark yok.
Olayı Rize değilde Karadeniz insanı olarak değerlendirirsek daha sağlıklı olur.

Ama seninle aynı düşünüyorum bu konuda.

gabriel omar
16.03.2013, 16:13
Bu konuda hemfikiriz.Maalesef kendi memleketlerinin takımlarını tutmayıp,İstanbul takımlarının peşinden koşanlara bende ifrit oluyorum.Bunların Mesut Özil'e kızmamaları gerektiğini de belirtiyorum.Onun Alman milli takımını seçmesiyle,bir başkasının kendi memleketinin takımı tutmaması bence aynıdır.Arada fark yok.
Olayı Rize değilde Karadeniz insanı olarak değerlendirirsek daha sağlıklı olur.

Ama seninle aynı düşünüyorum bu konuda.

Yok ben de genel olarak Doğu Karadenizi kast ediyorum zaten.Siz Rize dediğiniz için örnek olarak kullandım sadece.

Berkan
16.03.2013, 16:17
http://i47.tinypic.com/ff4oxw.jpg

Nereden nereye

UĞUR DURTAŞ
16.03.2013, 16:19
hesap sorulacak çok kurum ve kişiler var ancak sırası değil
bu taraftar takıma sahip çıkmalı ve avni akeri kendi futbolcusu için itici bir güç olacak cehenmeme çevirmeli
sadece bir kaç maç...zor değil ...şehir dışından da trabzona maça gitmeli ...zaman şimdi
takım az biraz güven buldu
dün yine şansızdık,hakem yine kötüydü..
2-1 öne geçtikten sonra hakem kendini fb maçında sansa 4-1 öne geçerdik
azizin iki yanında hükümetin köpekleri dolanıyor evet ..işte biz de o lig de oynuyoruz
devletin onlarca memuru aylarca peşinde dolanıp hakkında örgüt şike ..vs diye karar verip ceza kesilen adamın yönettiği futbol liginde oynuyoruz
benim için takımın verdiği mücadele kutsaldır
bir çok oyuncu farkında olmayabilir ...olacaklar ,bunu biz taraftar yapacak
birbirimizle uğraşmayı bırakmamız için allah bize fırsat veriyor onu bile kavrayamıyoruz,trabzonun meselesi bu
kardeş merhaba,

sizin gibi düşünüyorum.

2002 yılında aynı durumdaydık.

takıma şimdikinden daha fazla kıszgınlığım vardı.

ama sezon sonuna kadar destek şarttı.

eşim hamileydi.

samsum deplasmanına gittik.

takımı destekledik
2-1 yenmiştik.
hakem saduk ilhan dı

kişiliksiz sonra yıllar dan sonra çıktı samsunun penaltısının çalamadım demişti.

antalya maçında destek şart,

sadri için değil

tolunay içinde değil

futbolcular için hiç değil

takıma sevdamızdan dolayı

o stad dolmalı

ve 90.dak.susmamalıyız.

metastatic
16.03.2013, 16:20
Yok ben de genel olarak Doğu Karadenizi kast ediyorum zaten.Siz Rize dediğiniz için örnek olarak kullandım sadece.

EyvAllah o zaman.Dediğim gibi aynı fikirdeyiz.
Ama bu 3 büyük takımı büyük yapan tek şey;İstanbul'dur.İstanbul'un cazibesi bu takımlara taraftar çekiyor. Bu 3 takım başka şehirde kurulsalardı Göztepe,Altay..vs durumuna düşerlerdi. Yani her insanı çektiği gibi Karadeniz insanında çekiyor İstanbul.Bu yüzden Karadeniz takımlarının işi zor oluyor her Anadolu takımı gibi.
Neyse umarım kısa zamanda Trabzonspor hakkettiği yerlere gelir diyeyim.
İyi günler size.

Tolga Okumuş
16.03.2013, 16:20
Marek Cech futbolun ırzına namusuna tecavüz ediyor oynadığı her maç.

Bu adam nasıl bir futbolcu?

Cafer Bulur
16.03.2013, 16:29
Bir takim düsününkü 3-2 geride olmasina ragmen rakibe baski yapmaktan aciz.

Bir takim düsününkü defans yapmaktan aciz.

Bir takim düsününkü hakki olan faul veya penaltiyi istemekten aciz.

Bir takim düsününkü rakiple kavga edecegine takim arkadasina saldiriyor.

Bir hoca düsününkü yeni geldigi takima hicbir sey verememis,aksine gitgide batiriyor.

Bir yönetim düsününkü takimi yönetmekten aciz,hicbir sey umurunda degil sucu hakemlere yüklemeye calisiyor.

Bir camia düsününkü yönetime karsi bir catlak ses yok ve muhalefeti hic yok.

Bir taraftar toplulugu düsününkü adeta afyonla uyutulmus gibi ve giki cikmiyor.

Kusura bakmayin ama böyle kötü bir takim süper ligde mersin ve akhisar haric yok ve böyle bir takim ligden düser.

Gurpas
16.03.2013, 16:31
Bu sene bordo formayi giydimiz her macta yenildik
Begenmedimiz mavi formayi giydigimiz hic bir maci kaybetmedik

Bu saatten sonra bunlari bile hesaplamali vizyon yoksunu kro yoneticiler

Gurpas
16.03.2013, 16:33
Bu arada kale Onur dan alinmali artik

zaferyıldız
16.03.2013, 16:40
evet kalede tolganın olması bulunduğumuz durumda daha iyi olacak ,aynı fikirdeyim.

Cafer Bulur
16.03.2013, 16:48
Yarin ordu ve antep muhtemelen berabere kalir ve düsme hattiyla aramizda 1 puan kaliyor.

4 hafta önce düsme hattiyla aramizda 6 puan varken 1 e iniyor ve halen daha düsmeyiz diyenler var.

Uyusun da büyüsün Trabzonsporum,ninnii ninnii......

Berkan
16.03.2013, 16:55
Kümeye düşersek bile 1461 çıkacağı için küçük bir isim değişikliği yaparız ve herşey toz pembe olur renkdaşlar. Sıkıntı etmeyin (!)

Ozan Yazıcı
16.03.2013, 16:57
Yahu hala Umut Bulut diyenler var..

Doğukan Uçan
16.03.2013, 16:58
Umutun ölüsü bile her sene 15 gol atıyodu , boşuna tartışmayın

hodlu
16.03.2013, 17:27
Yarin ordu ve antep muhtemelen berabere kalir ve düsme hattiyla aramizda 1 puan kaliyor.

4 hafta önce düsme hattiyla aramizda 6 puan varken 1 e iniyor ve halen daha düsmeyiz diyenler var.

Uyusun da büyüsün Trabzonsporum,ninnii ninnii......

Şşşşşşşşşşşşşş ses yapmayın uyumakta olan koca bir cami var devam etsin uyumaya....

Furkan Özdem
16.03.2013, 17:29
Bitsin artık hayırlısıyla şu sezon... İşkence çekiyoruz resmen.

ölümüne_1461
16.03.2013, 17:37
bu ne yaptığını bılmez klubu değıl kendını dusunen sozde yonetıcı bozuntularından ve trabzonsporu sıyasetın maşsası yapan sıyası partı yalakalarından kurtarmadıkca klubu hıcbırsey değısmez..
tolunay hoca sendende umıdı kestım haftalardır ılerı gıtceğıne takım gerıye gıdıyor emre zekı neden oynamaz su kadroda elındekı oyunculardan cokmu memnunsun..

Oruç
16.03.2013, 18:15
Adamlar fırsat bulmuş, kaçırırlar mı ? Yönetim takımı bu hale getirirse, tff de düşmen için elinden geleni yapar böyle.

Allah sonumuzu hayır etsin.

Doğukan Uçan
16.03.2013, 18:55
halen daha Colman'ı savunanlar var forumda ?

Colman ne yapmış 1 tane kazandırdığı maç , tek başına aldıgı maç söyleyin.

Akşam ki pozisyon da hakem kırmızı vermedi batalla %100 haklı o müdahale adamın futbol hayatını bitirir.

Mustafa iyilikle Colman'ı çekiyor Batalla'nın yanından zaten maçı kaybetmezsin bide gelmiş Mustafa'ya artislik yapiyor.

Mustafa Kesinlikle haklidir.

Doğukan Uçan
16.03.2013, 18:57
Mustafayı tutmasalar görecektik O Zaman Colman'ı , sen kimsin de seni ayırmaya gelen arkadaşına vurmaya calisiyon !

Emre GÜRDAL
16.03.2013, 19:09
Colman bence o hizla sahada kosmayan oyunculara saldirsaydi keske...ayrica o harekti colman dgil mustafa yapmasi gerekiyodu..a.a ne yazikki colman yapti...mustafa sen bu macta ben senin bir sinirli hareketini veyda mac gidiyo bisler yaptigini gormedim en azinda colman icinde firtinlar koptgunj ortaya koydu yapistirdi tokati...

DEEP BLUE
16.03.2013, 21:28
Abi adam nasıl bitti? Hala Bakanlarla sarmaş dolaş...

Yumuşak geçiş diyelim bu duruma... MİT başkanının ifadeye çağrıldığı gün içerdeki mücadelenin boyutu genişledi, saflar netleşti gibi görünüyor. Başbakan bence o gün daha net gördü bazı şeyleri diye düşünüyorum. Sonra da Aziz Yıldırım'a paraşüt takıldı sert iniş olmasın diye.

Tahminim o ki, İmralı sürecinin devamı olarak ''toplumsal barış'' adı altında çok geniş bir af planı hazırlanıp, Ergenekon sanıkları ve Aziz efendi de bu torbanın içine konulacaktır. Ama ''seni kurtardık, şimdi başkanlığı bırak'' denilecektir...

Aziz Yıldırım sadece Türk futboluna değil, toplumsal barışa da çok zarar veriyor. Galatasaray ve BJK başkanlarının entellektüel donanımı ile söylemleri yanında, mahalle dilberi gibi kalır Aziz efendi. Yeni Türkiye düzeninde bu tip adamlara yer yok artık. Sadri başkanın gücü ise yetmedi bazı şeylere, çünkü açıkları vardı... Şimdi yalancıktan bir kupa muhabbeti ile günü kurtarmanın derdinde... Herşeye rağmen başkanımızdır, içerde ne olursa olsun, dışarıya karşı arkasında durmak lazımdı. Biz bunu yapamadık, hala yapamıyoruz. Onun üzerinden garip kılıklı bazı adamlar vasıtasıyla vuruluyor kulübe... Yani arada kaldı artık, kendisi de bilmiyor ne yapması gerektiğini...

Küme düşme konusuna gelince... Bazen ben de endişeleniyorum. Ama uzun uzun düşününce ve bazı parçaları yan yana koyunca, düşürülecek takımın biz olmadığımız kanaatine varıyorum. İBB gidebilir fikrindeyim, gözden çıkarılmış gibi duruyor. Ama kulağımız fena halde çekiliyor. Bizler büyük resmi göremedik, yek vücut olamadık. Bedel ödüyoruz...

Şimdilik bu kadar...

hodlu
16.03.2013, 22:15
Colman üç yıldır yemin olsun ki iki gram top oynamıyor. Onu kovamayan,halen daha sahaya süren hocalara ne demeli, aslında o tokat onlara atıldı...

asilhamsi
16.03.2013, 22:52
Önce şunu açıkca belirteyim hem tüm Anadolu ekiplerinde hemde karadeniz takımlarında Trabzonspor un büyüklügünü hazmedememe durumu var.

Hic ayak yapmasınlar Trabzona uzuluyoruz diye.Hepsinin gözü bizim koltugumuzda..Trabzonspor un yerinde olmak icin can atıyorlar.

Ancak bizim yasadıklarımızı onlar ruyalarında bile goremezler.

Biz her zaman tek tabancayız..Tarih boyunca boyle olduk boyle olmaya devam edecegiz..Bunu pesinen kabul edelim..

Tekrar ediyorum bir savasın tam ortasındayız..Fenerasyon,hakemler,koltugumuzda gozu olan takımlar...Dusmanı say say bitmez...

Buda yetmiyormus gibi icerideki hainler..

Ama her zaman oldugu gibi bu durumun ustesinden bordo ve mavi forma tek basına gelecek..Bundan suphem yok..

Asıl soru su:

Bu savasın neresindeyiz?

Sahadaki futbolcular,teknik ekip ve yonetim ısrarla bu savasın dısında kalmaya calısıyorlar.

Berkan
16.03.2013, 22:59
2-1 öne geçtiğimiz maçı inançsız bir şekilde 3-2 verdik. Takım gol atsa bile skoru koruyacak disiplin yok.

Uğur Kalyoncu
16.03.2013, 23:04
Hala o kadro dışı kalsın buna tokat atsınlar şunu Trabzona sokmasınlar muhabbetleri dönüyor.Öyle bir eylem olacaksa devre arasında olacaktı artık lale devre geçti..Şu saatten sonra tüm topçulardan üst düzey performans alınmaya çalışılmalı.Colman gönülsüz Adrian oynamıyor Jankonun boyu uzun diye oynatmayıp Halilin ayağına bakmaya devam edersek gideceğimiz yer belli..Zaman futbolculara hesap sorma zamanı değil köprüyü geçene kadar mecburen ayıya dayı diyeceğiz..

kudu_61
16.03.2013, 23:12
colman kaç haftadır kendini attırmak için elinden geleni yapıyor bu olay mı görüldü sadece siz tarafından COLMAN DERHAL KADRO DIŞI BIRAKILMALI
rakibe girişleri bile her pozisyonda rezalet defol git artık colman yazıklar olsun takımı bu hale getirenlere

inadina61_08
16.03.2013, 23:28
3 yaşındaki bir çocuk düşünün, evin içinde dolaşırken gözü birden çakmağa ilişiyor, Anne mutfakta yemek peşinde baba işte, çocuk çakmağı alıyor bir kaç denemeden sonra alev alıyor, İtfaiye ve polis işlerini yaptıktan sonra; sizce suçlu kimdir?(soru 1)
Aradan yıllar geçiyor, aklı herşeye ermeyen çocuk büyüyüp kocaman adam oluyor, sobayı yakmak için elinde çakmağı alıyor ve gaz döktüğü sobaya çakıyor, birden alev alıyor soba üzerindeki kurumuya bırakılmış çamaşırlar, itfaiye ve polisden faslından sonra soru 2:Suçlu kim?

Gelelim özüne,Olay colman-olcan-halil problemi değil bence mesela; colman gitmek istedi zorla tuttun, biraz oynadı sakatlık falan derken yeniden oynamaya başladı,
Aradan bir süre geçti, bir baktı kendisinin yarı yeteneğinde ve yarısı kadar koşmayan xxx.özbek gibi adamlar kendisinden kat kat fazla para alıyor, yönetime gitti bari zam dedi, olmaz denilip gönderildi, şimdi sen colman olsan ne yaparsın.
Yada senin yerine serkan oynasaydı o bölgedeki sıfır yeteneğine rağmen.
Sorun colman sorunu değil, sorun "TAKIM" sorunu, herkes suçlu adrian birden neden kesildi, janko,emerson,yasin para içinmi kadro dışı kaldı? gerçekten kadro dışı kalması gerekenler-takımı satanlar, umursamayanlar- suçlayacak adam bulmak kolay öze inmek zor, işin özü;
siyaset bizi yedi bitirdi,
Şenol hoca ve Sadri Başkan birbirini yedi bitirdi,
Sadri şener transfer yalanlarını hocanın üzerine atıp olmayacak transferler için hocayı öne çıkardı
hoca transferde isim vermeyip belki olabilicekleri veto etti.
Olan kime oldu.
Yönetim İstifa.şike olayı umurunda değil, skorlarda umurunda değil, Trabzona gelmeyen gelmekten çekinen istifa derler diye korkan bir başkan istemiyorum.
Başkan ne demişti; Onlar taraftar herşeyi derler(o sözü üzerine düşünmemiştim ancak şimdi anlamı kim ne derse desin çokda umurumda değil)

gudoz81
16.03.2013, 23:31
Yumuşak geçiş diyelim bu duruma... MİT başkanının ifadeye çağrıldığı gün içerdeki mücadelenin boyutu genişledi, saflar netleşti gibi görünüyor. Başbakan bence o gün daha net gördü bazı şeyleri diye düşünüyorum. Sonra da Aziz Yıldırım'a paraşüt takıldı sert iniş olmasın diye.

Tahminim o ki, İmralı sürecinin devamı olarak ''toplumsal barış'' adı altında çok geniş bir af planı hazırlanıp, Ergenekon sanıkları ve Aziz efendi de bu torbanın içine konulacaktır. Ama ''seni kurtardık, şimdi başkanlığı bırak'' denilecektir...

Aziz Yıldırım sadece Türk futboluna değil, toplumsal barışa da çok zarar veriyor. Galatasaray ve BJK başkanlarının entellektüel donanımı ile söylemleri yanında, mahalle dilberi gibi kalır Aziz efendi. Yeni Türkiye düzeninde bu tip adamlara yer yok artık. Sadri başkanın gücü ise yetmedi bazı şeylere, çünkü açıkları vardı... Şimdi yalancıktan bir kupa muhabbeti ile günü kurtarmanın derdinde... Herşeye rağmen başkanımızdır, içerde ne olursa olsun, dışarıya karşı arkasında durmak lazımdı. Biz bunu yapamadık, hala yapamıyoruz. Onun üzerinden garip kılıklı bazı adamlar vasıtasıyla vuruluyor kulübe... Yani arada kaldı artık, kendisi de bilmiyor ne yapması gerektiğini...

Küme düşme konusuna gelince... Bazen ben de endişeleniyorum. Ama uzun uzun düşününce ve bazı parçaları yan yana koyunca, düşürülecek takımın biz olmadığımız kanaatine varıyorum. İBB gidebilir fikrindeyim, gözden çıkarılmış gibi duruyor. Ama kulağımız fena halde çekiliyor. Bizler büyük resmi göremedik, yek vücut olamadık. Bedel ödüyoruz...

Şimdilik bu kadar...

aynen aynen aynen
kaybettirilen puanlar la biz şimdi en az 40 puan yapmıştık son ana kadar vuracaklar bize
ama düşürmeye cesaretleri olmaz heleki hakemler eliyle çünkü resmen hakemler eliyle vuruyorlar bize
takım çok kötüü oynarda düşer düşsün zaten ama bakın maçlara hakem rezaleti hep

iskenderunlu
16.03.2013, 23:49
kahroluyorum arkadaş

Erdal DİLEK
17.03.2013, 00:05
trabzonspor takımı 'para' için oyuncu satmaz satmamalı. Fatih tekke'yi 7.5 milyon avroya sattık ama yerini doldurmak için neredeyse 15 milyon avro harcadık. Selçuk-egemen için harcadığımız para 30 milyon avroya yaklaştı. şimdi beyefendiler elde kalan iki kalecimizi satmaya hazırlanıyor. Nasıl olsa bu takım sahipsiz. Sadri bey,nevzat bey,hasan yener istediğiniz gibi at koşturmaya devam edin....

trabzonspor para için adam satmalı, adamlar kendileri gitmemeli. Trabzonsporun adamları tutma gibi bir durumu yok, olmadı. Bize düşen bu durumu lehimize cavirmek. . .

Fanatik34
17.03.2013, 00:12
O ''kimse''lerden biri benim.

Başka bir forumda 7-0'lık Kasımpaşa maçı öncesi Selçuk'un GS ile anlaştığını ve gideceğini yazmıştım. Burada o forumdan olan arkadaşlar biliyor.

Ama Egemen konusu öyle değil kardeşim. Birebir şahidiyim. O sezon devre arasından itibaren Egemen yok sayıldı. Görüşmedi başkan, hep salladı. Bakarız, hallederiz diyerek oyaladı. Neticede profesyonel oyuncu, kalmak için görüşme talebi bile reddedildiğinde başka kulüple anlaşırsa neden hain oluyor. Aynı Egemen'in Trabzon'da yaptığı G.menkul yatırımlarını bilen bilir. Gidecek adam yapar mı bunu. Ayrıca, bu adam İstanbul düşkünüyse, BJK'den ayrılma döneminde neden bizehemen imzaya hazır olduğunu sğylesin. O tarihte ülkenin en iyi yerli stoperi kabul ediliyordu ve her yerde piyasası vardı. Yapmayın, bu kadar kolay harcamayın insanları. Egemen, çoğu Trabzon'ludan daha delikanlıdır bunu bilin.Su yazdiklarinizi en az 10 kez arka arkaya yazarsaniz, belki anlayanlar cogalacaktir!

Bu Yönetimin tek derdi, kendi futbolcularini Bizansa pazarlamak. Selcuk konusunu zaten bilen bilen biliyor. Bilmelerine ragmen Sadri cikiyor "o bana söz verdi" diye taraftari kandiriyordu.

hatirlatirim, Giray´in sözlesmesinde de 4-5 milyon € luk bir rakam var ama o Bizans´a gitmiyor. Senol Hoca istemedigi icin takimda kaldi, yoksa o rakama coktan yurtdisinda oynamaya baslamisti

kopuk61
17.03.2013, 00:22
Alttaki linkte Baskan acikliyor bu meseleleri sabredebilen izlesin egemen gidisi parasal diyor.

Tikla (http://www.ligtv.com.tr/haber/sener-ile-dobra-dobra)

umarim link yasakli degildir.

Furkan Dündar
17.03.2013, 01:10
dışarıya değil içime ağlıyorum maçları izledikçe daha çok psikolojim bozuluyor allah yardımcımız olsun

Courage
17.03.2013, 01:22
Maçı işim olduğundan izleyemedim ama geniş özetine baktım şimdi.

Valla genel olarak bilmem ama ilk yarıda yaptığımız hücum girişimlerini daha önce hiç izlememiştim (ilerleme var yani :rolleyes: )
Bursa gibi deplasmanda 2-1 öne geçmişsen gerekirse 11 kişiyi kale önüne yığacaksın ne yerden bitme Battalla o kafayı vurabilecek ne de o sağ açık o şutu atabilecek!

Yapmazsan,maçıda verirsin böyle giderse koltuğunuda verirsin Tolunay Hoca :mad:

serkanholep
17.03.2013, 01:29
bütün yabancılar gitsin arkadaş

bamba tam bomba

zokora dubaiye gitsin bi zahmet

cech,emerson,janko,henri kaynıyo türkiye hatta trabzon

colman gitmek istiyorum diye bas bas bağırıyo tutmak hata

celutska,adrian,alan bi ihtimal kalabilir

matalar
17.03.2013, 01:53
tolunaydan çok şey bekliyordum ama henriqe ye bu kadar sabreden adam benim gözümde bitmiştir.
henriqe salağını görünce artık kafamı çeviriyorum.futboldan soğuttu beni

POYRAZ
17.03.2013, 03:24
Sosyal medyada yapılan yorumlardan anladım ki düşenin gerçekten dostu olmaz... Ne kadar kin tutan varmış.

Bursa'nın Trabzon kümeye diye bağırmalarına gerçekten şaşırdım. Yakışmadı.
Bence hic sasirma renkdas.
Mactan önce burada sevgi pitirciklari dagitan
gönüldaslarimiz da umarim artik bu islerde
dost muhabbetinin hayalden öte olmadigini anlamislardir.
Ben kesinlikle dostlugu bizim kadar dert eden baska
bir camia daha olduguna inanmiyorum.
Oynadik ve yenildik hepsi bu.

Ahmet_28
18.03.2013, 12:17
adamlar resmen bilenmiş bize.henriqe kafayla vurmasa topa bariz içerideki topu bile gol saymayacaklardı.batalla ya helal olsun bit kadar adam kafayla gol attı hemde nerden.
başkan yani trabzonsporun en yetkili kişiside çıkıyor yıldırım beye(tüpçü) rica ettim hakem hataları konusunda.
ne ricası be adam soyunma odasına girip tehdit ediyor 2.yarı maçın şekli değişiyor.sen defol git kime rica ediyorsan edersin.sizin transfer politikanız yüzünden bu hale düştük sizde düşün artık yakamızdan.

uzungöllü
18.03.2013, 14:50
http://www.medyatrabzon.com/bursasporun-yildizi-trabzonspor-icin-besiktasa-rest-cekti-58142h.htm

sorumlulara yorum yapamıyorum.... adamlığını gol attıktan sonra sevinmeyerek gösterdin zaten... helal olsun sana...

özgür6161
18.03.2013, 14:56

Şimdilik bu kadar...

Güzel...

Durumu analiz edebilen birileri varmış demekki...

Abi söylediklerinle doğru yoldasın...

Birkaç yerde puzzle parçalarını hatalı yerlere koymuşsun...

Tekrar analiz etmeni tavsiye ediyorum herşeyi onlarda yerine oturacak...

metehan
19.03.2013, 23:32
O ''kimse''lerden biri benim.

Başka bir forumda 7-0'lık Kasımpaşa maçı öncesi Selçuk'un GS ile anlaştığını ve gideceğini yazmıştım. Burada o forumdan olan arkadaşlar biliyor.

Evet ben şahidim :) Hatta 7-0'dan sonra Selçuk'un takımı frenlemesine de çok kızmıştın :)

Egemen konusunda bence de yönetimin hatası var. Egemen, TS'da tutulabilirdi. Ama Selçuk hiçbir şekilde TS'da kalmayacaktı. 2011 sezonunun sonunda (henüz 3 Temmuz olmamıştı) Aziz Yıldırım da LİG TV'deki programda, Selçuk'un devre arası FB ile ön anlaşma imzalamak istediğini ama kendilerinin kabul etmediğini açıklamıştı.

DEEP BLUE
20.03.2013, 01:44
http://www.medyatrabzon.com/bursasporun-yildizi-trabzonspor-icin-besiktasa-rest-cekti-58142h.htm

sorumlulara yorum yapamıyorum.... adamlığını gol attıktan sonra sevinmeyerek gösterdin zaten... helal olsun sana...

Neden şaşırmıyoruz bunlara acaba... Ne kadar da olağan değil mi... İnsanın nutku tutuluyor...