PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 26.Hafta | Bursaspor 3 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13

Alihan Ertürk
16.03.2013, 00:14
Trabzon'da takımı karşılayacak, protesto edeceksiniz de futbolcuların yarısı Bursa'dan direkt İstanbul'a geçecek.. Kime isyan edeceksiniz?

Tuğrul
16.03.2013, 00:16
Eve ancak varabildik. İyi ıslandık, donumuza kadar denen cinsten...

Öncelikle şunu belirtmeliyim, yazmadan önce geriye doğru okudum yazılanları. Anladım ki TV'den seyretmekle tribünden seyretmek arasında sandığımdan çok daha fazla fark var.

Sevgili arkadaşlar, kardeşler...

Bir kere, sebebini anlayamadığımız bir şekilde, rakip topu kapar kapmaz Cech adındaki gariban kardeşimiz ısrarla stoper mevkiine kaçtı. Delirdik tribünde... Buradaki arkadaşlar Olcan'a yükleniyor ama Cech eğer dahice bir taktik nedeniyle değil de, dahice bir şahsi kademe anlayışıyla bunu yaptıysa bu gece bavulunu toplamalıdır. Yeter be kardeşim, yol geçen hanı oldu o kanat.

Çok konuşmaya, çok anlatmaya, eleştirmeye, atıp tutmaya ve kesip doğramaya mecalim yok... Üzgünüm...

Yalnız, bir şeyi söylemezsem çatlarım... Bamba denen tuhaf adam, gerçekten bomba... Her maç kendi kalemize gol denemesi yaptığı için değil... Her mağlubiyet sonrası sırıta sırıta rakibin top toplayıcı çocuklarına bile sarılıp, mutluluk pozları vermesi kanıma dokunuyor. Benim için bu adamın Trabzonspor kariyeri bu akşam bitmelidir. Bunu yapacak delikanlı bir yönetim ve teknik ekip olmadığını bilerek söylüyorum bunu... Fakat geri dönmeye parası olmayan Zonguldak'tan gelmiş çocukların ızdırabına şahit olan gözlerim, onu artık yok sayacaktır... Defolup gitmesini rica ediyorum.

Son söz:

1 kişiye 30 kişi saldırmayı adamlık zanneden zavallı sürüsü bir grup var malum. Yine yaptılar şovlarını... Tellerin üstündeki muhtemelen ilkokul mezunu ve 110 kelimeyle Türkçe konuşabilen iki vatandaş alttan emir alıp tribünü provoke etti. Bu herifleri temizleyecek bir güç yoksa tribünlerden, bu kadar aciz ise bu kulüp, düşelim gitsin...

Gurbetçi gençler sanırım İstanbul'dan çıkıp gelmişler. Durduk yere bursa seyircisini tahrik etti. Trabzon-Bursa küfürleşmesine önayak oldu.Dikkat edersen TS-BS arasında hiç husumette yoktu.

Ezan okunuyor. Bu gerizekalı 15-20 kişilik grup tezahürat ediyor. Küfür ediyor.

Bence deplasman maçlarında bu gruba bilet verilmemeli.

vampir
16.03.2013, 00:16
İbb'yi de silmek lazım.Malum partinin belediyesi.

partinin takımı artık kasımpaşa ayrıca ibb artık fazla geliyor lige taraftarı hiçbirşeyi yok 3 istanbul kulübü varken benim görüşüm ibb de düşme adayları arasında

Faruk BERBER
16.03.2013, 00:18
Sezon öncesi bir şey diyemezdim,çünkü aldıkları yolu,kendilerini hangi noktaya taşıdıklarını görmemiştim.Sizce de adamları görmeden karar vermek saçma olmaz mıydı bu durumda ?

Şimdi cevaplıyorum,Olcan değil Yusuf,Colman değil Abdülkadir,Emerson değil Kadir.

Mücadele çok şeyi değiştirir,Trabzonspor mücadele etseydi şu an daha üst sıralardaydık emin olun.

Ayrıca bu çocuklar safi mücadeleden ibaret kazmalar değil ki,Yusuf Olcandan çok daha yetenekli,Abdülkadir Colmandan çok daha verimli olur .Kadir belki mükemmel,hayallerdeki gibi bir sol bek değil ama inanın Cech ile Emersondan bir eksiği yok ayrıca savunmada onlara nazaran daha dengeli.

İnanın kaybedecek bir şeyimiz yok,bu gençler yanlarında 3 tane çok kaliteli yabancı transferle,forvet,orta saha,ve sağ kanat olmak üzere,çok iyi işler başarabilirler.

Öncelikle Olcan da bize gelmeden önce gayet iyi oynuyordu, bir döneme bakmak sağlıklı olmuyor.

Dediğin takımın bir hedefi var, oyuncuların hedefi var, bizdekiler gibi değil o yüzden o başarılı oyunlarını Trabzon'da göstermeleri kolay değil.

Mücadele ettikleri yer dere, birden okyanusa girecekler.

Ben yeterli olacaklarını düşünmüyorum dediğim gibi, bize çok daha farklı oyuncular lazım şu sezondan sonra.

Bu arada genç felan demişsin de Kadir Keleş 25 yaşında Volkan Şen'den 2 yaş büyük.

Gençlik çok önemli değil.

Neyse, daha transfer sezonuna var.

saffet61
Gurbetçi gençler sanırım İstanbul'dan çıkıp gelmişler. Durduk yere bursa seyircisini tahrik etti. Trabzon-Bursa küfürleşmesine önayak oldu.Dikkat edersen TS-BS arasında hiç husumette yoktu.

Ne oldu tam olarak tribünde kavga çıkmış galiba öylemi ?

vampir
Trabzon'da takımı karşılayacak, protesto edeceksiniz de futbolcuların yarısı Bursa'dan direkt İstanbul'a geçecek.. Kime isyan edeceksiniz?

bu yönetim yönetimse bunları trabzona getirmeli ve taraftarın protestosunu ve daha fazlasını yaşamalılar ondan sonra ne cehenneme gidiceklerse gitsinler

erdo6
16.03.2013, 00:19
Arkadaşlar hemen her hafta hakem hataları oluyor inanamıyorum resmen kabullenmiş durumdayız
bu maçta en az 4 pozizyonda hakemin kasıtlı tutumu yüzünden maç resmen gitti

bursanın 2 'inci golü öncesi bize yapılan bir faul olmasına rağmen topu karşı tarafa vermesi sonucu yediğimiz gol

adriana yapılan harekete adam faul bile çalmadı ya serkanın ceza sahasında biçilmesi

kaleci ile karşı karşıya kaldığımız 2 pozisyonda ofsayt diye topun kesilmesi ve basit sarı kartlar

artık buna dur demek lazım resmen hakemler tarafından katlediyoruz bu nereye kadar gidecek

Uğur KÜÇÜK
16.03.2013, 00:19
Ne oldu tam olarak tribünde kavga çıkmış galiba öylemi ?

O malum grup 1 taraftara saldırdı 30 kişiye 1 abimizin dediği gibi....

Bazı Trabzonsporlulardan ben utanıyorum adamı hastanelik etti şerefsizler,köpekler...

mertacar
16.03.2013, 00:21
bu takımın üzerinden faruk özak elini çekmediği sürece,sadri şenerde gitmediği sürece bu takım düzelmez.
bu basiretsiz sadri şener trabzona sokulmamalı,bu takımı bu hale getiren odur.hesabınıda o verecek !

Oğuz B.
16.03.2013, 00:21
3. gol için görüşüm şu; Olcan geriden koşuyor ama yetişemeyeceği bariz. Cech denen "sol bek"in topa koşmaya mecali olmadığı gibi rakip topa vurduktan sonra topun önüne atlamak değil de toptan korunmak derdinde. Onur ise -canımız ciğerimiz orası ayrı ama- kesinlikle konsantre değildi o an. Top çok sert gelse de Onur'a yakışmadı kapattığı köşeden o golü yemesi. İlk iki golde ise yapabileceği hiç bir şey yoktu.

3. gol için yazdığın hariç geri kalan her cümlene imzamı atarım.

Dakika 2'de sol bek nereye çıkar, golde özellikle baktım ekranda görünmüyor bile. ( Cech bu takımda net olarak oynamamalı )

Çok basit gol yiyoruz, Bursa doğru düzgün gelmeden 3 attı.

Bence biz de atacağımız max. golü attık, buna rağmen puan alamadık.

İşimiz çok zor.

bordox
16.03.2013, 00:22
O malum grup 1 taraftara saldırdı 30 kişiye 1 abimizin dediği gibi....

Bazı Trabzonsporlulardan ben utanıyorum adamı hastanelik etti şerefsizler,köpekler...

Diğer taraftarlar neden o adamı korumadı,30 kişiye de 300 kişi dalsalar kim ne yapabilir di?Bana dokunmayan yılan misali.

vampir
16.03.2013, 00:22
Bu takimin en onemli sorunu defansidir.bursa gibi bir deplasmanda 2 gol atabiliyorsun ama kalende onur gibi kalecin olmasina ragmen 3 gol yiyorsan o defans kevgirdir.allah askina bu cech celustka mustafa hangi super lig takiminda banko oynarlar hic dusundunuzmu

başka kimi oynatacaksın kadromuz mükemmelmi bu takım şenolun eseri bence ona twit at

zizu41
16.03.2013, 00:25
yazıklar olsun hepsine

Alihan Ertürk
Tribündeki olay Gurbetçi Gençler'in ''Sadri Şener İstifa'' diye bağırıp tüm tribünün de buna destek vermesini istemesi ile başladı. Trabzonlu Gençler üyeleri kendi havalarında besteler söylüyor diye GG'den 2-3 kişi bizim bulunduğumuz tarafta olan TG'lilere saldırdı sonra iki grup birbirine girdi; Çevik kuvvet tribüne girip müdahale etmek zorunda kaldı.

FC-ST-PAULI-61
Bu arada Henriquenin Golünde ilk pozisyonda Top cizigiyi net gecmisti ama Hakemler orda henüz vermemisti Golü.Yani bukadarda olmaz.

yatara
Allah Askina Senol Günes, Bukadar kazmayi ayni takima toplarken akli neredeydi?

Devre Arasi neden tek gercek forvetimiz Vitteki yolladik?

vampir
Uyanın beyler tolga bence bu ligdeki en kötü kalecilerden onurda eh işte bu kaleciler şenol hocanın sisteminden dolayı yani defasif oyunundan dolayı iyi gibi gözüktüler yoksa öyle mükemmel kaleciler değil şenol hoca zamanında takımı 11 kişi geriye çektiği için takım en fazla 2-3 pozüsyon veriyordu işte gerçekler ortaya çıktı

DeAgLeMaNyAq
16.03.2013, 00:26
FB gibi sözde büyük ve bizi çekemeyen diğer Anadolu takımlarının sürekli "Trabzon kümeye" sözlerini anlayabiliyorum ama Bursa taraftarı çok ayıp etti. Ömrü hayatlarında görebilecekleri en büyük başarıdaki payımız çok çabuk unutulmuş. Bursa tabii ki kendi hakkıyla şampiyon oldu ama buna bizim vesile olduğumuz da unutulmamalı. Diğer yandan aklıevvel FB'lilerin alın işte artık maçlar tertemiz şike yapamıyorsunuz haliniz ortada sözleri çok canımı yakıyor. Çok ciddiye alınacak bir iddia değil ama kötüye giden tabloda iyice dillendirilmeye çalışılan bir safsata. Gören de 10-11'de 82 puanı alan takım bu halde sanacaklar. Ne diyelim böyle sözlerin edilmesine sebep olanlar utansın...

saffet61
16.03.2013, 00:26
Uyanın beyler tolga bence bu ligdeki en kötü kalecilerden onurda eh işte bu kaleciler şenol hocanın sisteminden dolayı yani defasif oyunundan dolayı iyi gibi gözüktüler yoksa öyle mükemmel kaleciler değil şenol hoca zamanında takımı 11 kişi geriye çektiği için takım en fazla 2-3 pozüsyon veriyordu işte gerçekler ortaya çıktı

Habu ne diyo ya :)

gabriel omar
16.03.2013, 00:27
Öncelikle Olcan da bize gelmeden önce gayet iyi oynuyordu, bir döneme bakmak sağlıklı olmuyor.

Dediğin takımın bir hedefi var, oyuncuların hedefi var, bizdekiler gibi değil o yüzden o başarılı oyunlarını Trabzon'da göstermeleri kolay değil.

Mücadele ettikleri yer dere, birden okyanusa girecekler.

Ben yeterli olacaklarını düşünmüyorum dediğim gibi, bize çok daha farklı oyuncular lazım şu sezondan sonra.

Bu arada genç felan demişsin de Kadir Keleş 25 yaşında Volkan Şen'den 2 yaş büyük.

Gençlik çok önemli değil.

Neyse, daha transfer sezonuna var.

Kast ettiğim oyuncuların geneliydi,takdir edersiniz ki 1 2 tane 24,25 yaşında adam yaş ortalamasını çok da bozmaz.

Sizin görüşünüzdür saygı duyarım fakat ben kendilerine güvenildiği takdirde çok faydalı olacaklarına gönülden inanıyorum.Hem öyle ya da böyle yeni bir yerli iskeleti kuracağız mecburen.Ve bu iskelete en az 2 sene tahammül edeceğiz.Bu durumda bu yerlileri 1461den seçmek bana göre daha mantıklı,aksi halde Alman 3.liginden gurbetçileri toplayacaklar yerli iskelet diyerek.

Madem mali olarak küçülmeye gireceğiz,madem bir iskelet kurmak için 2 3 sene bekleyeceğiz o zaman bu oyuncular hiç değilse kendi altyapımızın ürünü,ne yapabileceklerini az çok kestirebileceğimiz oyuncular olsun.

Ali İhsan
16.03.2013, 00:27
Şu takımdan önümüzdeki seneye bir tane futbolcu, teknik adam, yönetici bile kalmasın istiyorum.

Hepsi bol bol paraları aldılar, semirdiler, hepsi defolsun!

vampir
16.03.2013, 00:28
Allah Askina Senol Günes, Bukadar kazmayi ayni takima toplarken akli neredeydi?

Devre Arasi neden tek gercek forvetimiz Vitteki yolladik?

şenol hoca sevgili koresine giymek için sattı trabzonsporu olay budur başkana kızmayın ersun yenel kimi isterse aldı ama şenol güneş kimseyi aldırmadı ve en gel oldu başkanımıza sırf takımı kötü götürüp istifa edebilmek için koresine gidebilmek için ve sonunda istediğine ulaştı bu takımın bu hali şenol güneş yüzündendir

Mustafa Ayazoğlu
amaç Trabzonspor' ezmek ve sesini çıkarmasını engellemek

sadri şener de oyunun bir parçası oldu.

akp sadri şener i istemiyor.

biltrabzon
Tolunay hoca hakkında haber61'in yaptıkları ayıptır. Bu takımın bu hallere gelmesinde suçlu arayacaksak ve Tolunay Kafkas' ta suclanacaksa suclama sırasında tepede başkaları olur futbolculardan sonra da listede Tolunay hoca olur. Hocayı zaten değiştik sorun ortadan kalkmamışsa demek problem'in çözümü için hoca değişikliğinin dışında bir eylem yapılmalı.

Haber 61 takimi 2 senedir bitiren,futbol oynamayi unutturan Senol Günes e bunu yapsaydi bu halde olmazdik.Ama Tolunay Kafkas in oldugu yere her köse basina eski topcu ve adamlarini koyamayacaklari icin simdiden basladilar.Izleme komitelerinde bunlarin yani trabzonun öz evlatlari yokmuydu,izledikleri adamlari kör olsa begenip almazdi.Giray Bulak lara,Serdar Bali lere is bulamayinca saldiracaklar tabiki.

vendercan
16.03.2013, 00:29
Bu Trabzonspor küme düşer !..Gerçi şike,teşvik dolu;kanunların değiştirilip başbakanın hırsızları kolladığı bir ligde Trabzonspor olamamalıydı!..Zamanında Beşiktaş'ın,Fener pardon Şikebahçe'nin,Galatasaray'ın şikeyle ligde kaldığı zamanlar mevcuttu!..Trabzonspor bunları beceremeyeceğinden "zaten becermemeli de "...Trabzonspor küme düşer!..Herkesin keyfi gelir!..Böylece belki komisyoncu yöneticilerden,işbilmez teknik adamlardan,ruhsuz oyunculardan temizlenir Trabzonspor!.

Burçak
Habu ne diyo ya :)

heee de ona görmezden gel sonra :)

DEEP BLUE

Aklın yolu bir. Neye ve kime hizmet ediyor bu zihniyet anlamadım. Rezil olduk.

61_Hasan_69
16.03.2013, 00:30
Bugün tribündeki malum taraftara bu takım fazla bile.

zizu41
terbiyesiz colman yumluya vurmuş.. neden battalla sert girdi sakatlanmaması lazım kimle anlaştıysa artık... terbiyesiz hala bu adamı sevenler var takımda

Mustafa Ayazoğlu
faruk bakanlığı elinden alındı bir sonra ki dönem millet vekilide olamaz

başkanlığa mı hazırlanıyor

akp sadri şener i istemediği aşikar

uzungöllü

o yüzden mi her ikisi de milli takıma çağrıldı...

mağlubiyet bizi de bozdu arada saçmalıyoruz...

onur ve tolga bu ligin en iyi kalecilerinden...

defans gevgür gibi yol geçen hanı gibi...

mustafa-bamba-cech-celutska dörtlüsüne halı sahada görev vermem ben...

onur-tolga bu takımda en son suçlanacak oyunculardır...

mertacar
trabzon taraftarı bumudur protestoyu unutmuşuz küme düşüyoruz trabzon şehrinden ses seda yok neyi bekliyoruz tranzonsporun küme düşmesini mi?Ben Ankaradayım ve Ankaradan Trabzona gelmeye hazırım organize olalım yarın çok geç olabilir.Trabzonspora sahip çıkma zamanıdır Trabzonspor bizimdir!

hasan8861
16.03.2013, 00:31
Allahım bu kabustan ne zaman uyanacaz.Nedir çektiğimiz bu çile 3 saattir kendime gelemiyorum bu takım nasıl bu hale geldi... bu takımı nasıl bir oyunun içine ittiler!!Bu oyuncular nasıl ruhsuzlaştırıldı!!yazıklar olsun takımı bu hale getirenlere,siyasetealet edenlere,çıkarlarına alet edenlere

Ali İhsan
Hala Şenol Güneş'i suçlayanlar var, yuh yani bi de sevgili koresine gidecekmiş

Şenol Güneş bıraktığında bu takımın zirveyle 10, düşme hattıyla 6 puan farklı vardı.

Şimdi ise zirve ile 20 düşme hattıyla 1 puan farkımız var!

Bizimle beraber hoca değiştiren Bursa o günden beri uçuyor, bizim yeni gelen hoca niye ivme getiremedi?

orhan42

iyi misin sen.İçtiğin ne ise fazla içme ondan..:mad:

Alihan Ertürk
Milli takım arasını +1 hafta daha uzatmak için mi kart görüp cezalı duruma düştü acaba Colman efendi ?

oflukaan
oyuncuların hatalarını yazmaya kalksam yarın anca biter!!!
olcan serkan cech celutska mustafa bir tanesinde pozisyon bilgisi yok ayıptır yahu ne kademeye giriyorlar ne adam tutuyolar ! hepsi rezalet bu kadar parayı hak etmiyo hiç biri 1461 deki çocuklardan çok mu iyiler ?

Mustafa Ayazoğlu
16.03.2013, 00:32
Trabzonspor başarılı olamaz ise, kupa için adalet için sesini kısarız oyunu tuttu.

futbolcular sahada seyirci tribünde birbirine giriyor

akp bizi fena yaptı

tabi chp ve mhp nin duruşu da leş avcısı

vampir
16.03.2013, 00:33
heee de ona görmezden gel sonra :)

bende sizi görmezden geliyorum yazdıklarımı anlama kapasiteniz yok

61_Hasan_69
16.03.2013, 00:34

Dediklerinin elle tutulur bir tarafı yok ki

Mustafa Ayazoğlu
adrian - henrique - zokora - vittek - sapara - cech - celuska - emerson - janko

transferleri takımı bitirdi

yatara
Allah Askina, Olcan, Alanzinho,Adrian,Serkan,Mustafa,Cech,Celustka,Zoko ra,Vollkan,Halil bunlarin hic biri birdaha TS formasi giyinmesin genclerle cikalim sahaya rezil olacagimiz kadar olduk zaaten

FC-ST-PAULI-61
Düsersek Oyuncular kazandiklari bütün Parayi geri versin utanmaz Adamlar.
Bu Maci alirsaniz 10.000 sunu alirsaniz 30.000 diye Prim veriyoruz.
Birde Ceza verilsin su Puan Durumuna bakin Ayip.Birde Ceza verin bunlara.
Zorunuma gidiyor Parayi haketmiyorlar.Bunlar bukadar Para aliyorsa Zeki Yavru 10 Milyon Euro almali.

yorumsuz6117
31 puanın 10'unu Onur tek başına aldı. Bu adamın kötü oynamaya hakkı yok mu ?

Mustafa Ayazoğlu
16.03.2013, 00:35
takımın tek sorunu 2 yıl içinde işe yarar 1 yabancı bile transfer edemedi.

TEK SUÇLU SADRİ ŞENER

RaşitCan
16.03.2013, 00:36
Sen ya sadri şenersin yada nevzat şakar :D

vampir
iyi misin sen.İçtiğin ne ise fazla içme ondan..:mad:

dostum bi mantıklı düşün ben fanatik trabzonsporlyum şenol güneş nasıl oynatıyordu takımı ne kadar pozüsyon veriyorduk bi geçmişe dön istersen biz çok az pozüsyon veriyorduk nedenide fuul defansa yönelmemizden dolayıydı ee tabi fuul defans yapınca azda pozüsyon veriyorsun ve kaleciler iyi gib gözüküyor az yediğin için ben yanlış bişey yazmıyorum ee peki madem bu kaleciler süper süpermen neden şimdi kovayla gol yiyorlar sen bi açıklasana bana

Mustafa Ayazoğlu
adrian - henrique - zokora - sapara - cech - celuska - emerson - janko - bamba - colman

bu yabancılar ile

hiç bir zaman ilk 4 giremeyiz

vampir
16.03.2013, 00:37

anlamıyorsunuz harbiden anlamıyorsunuz

Mustafa Ayazoğlu
16.03.2013, 00:38
1461

fener ve galatasaray ı istanbulda yenebiliyorsa

kadro da sorun vardır.

uzungöllü

bu gece beni gülümseten tek şey... Allah iyiliğini versin kardeşim :):):)

FC-ST-PAULI-61
adrian - henrique - zokora - sapara - cech - celuska - emerson - janko - bamba - colman

bu yabancılar ile

hiç bir zaman ilk 4 giremeyiz
Gecen Sene bunlarla ücüncü olduk.Janko ve Emerson zaten cok az oynadi sadece Bamba geldi.Ama orda Burak vardi.Bizim Forvetlerimiz cok kötü.
Ndoye alinsaydi en kötü ihtimalle 5.olurduk.

Mustafa Ayazoğlu
16.03.2013, 00:39
mustafa reşit akçay ı harcıyacağına tolunay ı harcıyoruz

kupayı alamaz ise ateş-barut yalan olur

RaşitCan
bu gece beni gülümseten tek şey... Allah iyiliğini versin kardeşim :):):)
Amin cümlemizin :D

ibrahim
adrian - henrique - zokora - vittek - sapara - cech - celuska - emerson - janko

transferleri takımı bitirdi

Adrian 5,5
+ Henrique 4.2
+ Zokora 5
+ Janko 2,5
+ Emerson 1,5

= 18,7 Milyon Euro

Bu parayla ne futbolcular alirdin kim bilir...

yatara
bu yorum süper yalniz :D:D:D

DiYARBAKIR_SPOR15 Mart 2013 - 23:09madem size heryer trabzon,o zaman biraz da asya liginde dolasin,heryerinin tadini cikarin.

Burçak
16.03.2013, 00:40

Sen kalkar takımda elle tutulur tek adamı da yerin dibine sokarsan ciddiye almam.
Beğenmediğin Onur olmasaydı şimdi mevcut puanın yarısına sahiptik belkide.
Defalarca ipten aldı takımı.

bordox
16.03.2013, 00:40
1461

fener ve galatasaray ı istanbulda yenebiliyorsa

kadro da sorun vardır.

O kadronun mimarı kim Tolunay Kafkas değil de.

hodlu
16.03.2013, 00:41
Böyle tepkisiz taraftara, böyle vurdumduymaz şehre bu takım ve alınan sonuçlar az bile. Her maç verilmeyen ya golümüz var ya penaltımız var. Yöneticiler ve tüm camia hepinize yazıklar olsun.... Koca bir efsane yok oldu sayenizde.....

vampir
Dediklerinin elle tutulur bir tarafı yok ki

neden yok dostum madem bu kaleciler süper mükemmel neden kovayla gol yiyorlar bence süper kaleci değiller sadece şenol hocanın aşırı ölümüne defasif oyunundan dolayı iyi gibi gözüktüler işte normal oynayınca gerçekler ortaya çıktı

FC-ST-PAULI-61
bu yorum süper yalniz :D:D:D

DiYARBAKIR_SPOR15 Mart 2013 - 23:09madem size heryer trabzon,o zaman biraz da asya liginde dolasin,heryerinin tadini cikarin.
Diyarbakir ne ya :D Onlar Asya Ligini bile göremezler daha :D

hakankutlu
16.03.2013, 00:42
Şenol GÜNEŞ e laf edenler artık kan deüğişimi lazım diyenler şimdi de Tolunay Kafkas'a mı sallıyorlar. Sen elindekinin kıymetini bilemedin taraftar... en iyisi biz bank asyaya 1461 süper lige çıksın daha iyi olacak her takım hakettiği yerde oynamış olur

vampir
O kadronun mimarı kim Tolunay Kafkas değil de.
o maçlar iddaa ve satış maçları amaç trabzonsporu bitirmek ayıkın artık saf olmayın

Burçak

Benim tahminim şuanlık %51 Sadri Şener.
Nevzat Şakar olsa Dolga Zengin diye yazardı üstteki mesajda.

DEEP BLUE
16.03.2013, 00:43
Maç 1-2...

Bursa tribünleri susmuş ve endişeli... Malum grubun tezahüratı; Bursa sustu bizi izliyor!!!

O andan itibaren Bursa tribünleri hareketleniyor ve takımına itici güç olmaya başlıyor. Az sonra de goller geldi zaten. Malum zatlar uyuyan rakibi uyandırıp ayağımıza kurşun sıktılar yani...

Bir de bu adamların biz zoru var; Ay ayol, i.ne i.ne Bursa!!! Rakip tribünlerden bize yönelik bir ters reaksiyon yokken, Bursa'lıların cinsel tercihleri üzerinde hassasiyetle duruyorlar. Amaç ne, kime hizmet eder bu cahilce hareketler, anlamak mümkün değil.

Dakika 63...

Malum adamların bu kez hedefi Sadri başkan...

Maçın bitmesine 30 dakika var. Takıma destek verelim, olmazsa bakarız istifaya filen değil mi... Yok olmaz, o an istifa etmeli başkan...

Kim bu adamlar yahu! Gerçekten derin derin incelemek lazım...

TS-FAN
Seneye şu gitsin bu kalsın diyenlere şunu sormak isterim:Bu takım seneye süper ligde olacak mı?
Takım düşüyor millet !

Mustafa Ayazoğlu
unutmayın ki 2 yıl önce galatasaray küme düşmeye oynarken şimdi şampiyonlar liginde çeyrek final oynuyor.

adnan polat ı çizdiler , iyi bir transfer politikası ile şampiyon oldular

sadri şener derhal BIRAKTIRILMALI

yok mu bizim bir İnan Kıraç ımız

Fanatik34
16.03.2013, 00:44
Relax olun..2 yil önce bu takim küme düsme tehlikesi yasayacak dense, kafayi yerdim. Simdi ise düsmek bile kulaga zor gelmiyor..cünkü belkide bu sekilde herseyi resetleyip, icimizdeki Akbabalardan kurtulabiliriz!

Göreve gelip, takimin en iyi oyuncusunu keserek bindigi dali kesen Tolunay Kafkas, bu hezimetlerin en büyük sorumlusudur.
Cünkü Bilgisayar´da bile kimin eline versen bu takimi, bu duruma gelmezzz

federer61
Ey güzel Allah ım futbol sevgimi aldın şu Trabzonspor sevgisini de al da bitsin bu eziyet !

Julen Guerrero
bu gunlerde olmamizin en buyuk nedeni sikye ve sikeye destek olanlara verdigimiz tepkidir.
herseyden once bunu unutmayalim
AMACLARI BIZI SUSTURMAK ve SIKEYI UNUTTURMAK
twitterda turgay demirin yazdiklarina biraz bakin, disardan bakan bir gozle durumu iyi ozetlemis
sunu bilsin ki herkes trabzonspor kume de dusse kupada da elense, ne olursa olsun
bu ses susmayacak
2010-2011 YILI TERTEMIZ SAMPIYONU TRABZONSPOR DUR
VE fener sikeci bir takimdir

hodlu
16.03.2013, 00:45
Gelelim Colman fiyaskosuna.. Yuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhh yazıklar olsun, Şenol hocadan Tolunaya kadar. Bu takım içinde ihaneti oynayan adamdan halen medet bekleyenlere yazık... Yahu kovun bu adamı ne bekliyorsunuz Allahınızı severseniz.............

mertacar
16.03.2013, 00:46
Böyle tepkisiz taraftara, böyle vurdumduymaz şehre bu takım ve alınan sonuçlar az bile. Her maç verilmeyen ya golümüz var ya penaltımız var. Yöneticiler ve tüm camia hepinize yazıklar olsun.... Koca bir efsane yok oldu sayenizde.....

+236556

Yorumu okuyunca icim rahatladi yalnizim saniyordum.

Erdinç Dilek
serdar aziz e taktım ben, fener maçında sakattı 1 haftada ne oldu da diklendi ayağa kalktı varını yoğunu ortaya koydu

Fanatik34
unutmayın ki 2 yıl önce galatasaray küme düşmeye oynarken şimdi şampiyonlar liginde çeyrek final oynuyor.

adnan polat ı çizdiler , iyi bir transfer politikası ile şampiyon oldular

sadri şener derhal BIRAKTIRILMALI

yok mu bizim bir İnan Kıraç ımızIyi bir transfer politikasi mi???

vampir
16.03.2013, 00:47
Sen kalkar takımda elle tutulur tek adamı da yerin dibine sokarsan ciddiye almam.

beyenmiyorum demedim süper kaleciler değil diyorum onları süper gibi gösteren ve tüm taraftarı kandıran (ben hariç) şenol güneşin oyun anlayışı ve sistemiydi

RaşitCan
Evet viskiyide fazla kaçırmış olabilir.

phoenixx
O yorum yapan Diyarbakır rumuzlu arkadaş çok yanlış anlamış "Bize Her Yer Trabzon" lafını. Asya ligine düşsekte düşmesekte, oralar da bizim için zaten Trabzon'du. Bizim için çarpan yüreğin bulunduğu her yer her zaman Trabzon'u gösterir, eskiden de böyleydi, şimdi de böyle, gelecekte de öyle olacak.

Erdal DİLEK
16.03.2013, 00:49
Yazık!!!

ibrahim
16.03.2013, 00:50
Iyi bir transfer politikasi mi???

Bence cok iyi.

Adamlar gücsüz oldugu icin Sampiyonlugu calinmis takimin futbolcularini alip kendi gücleri ile birlestirdiler.

Sonuc ortada...

vampir
Sadece takımını ölümüne seven bir trabzonsporlyum sadri şener yada nevzat şakar değilim kusura bakmayın gerçekler acıtır siz iddada sadece favori takıma oynuyorsunuz ben sürprizleri biliyorum bu dediklerimi işallah anlayabilmişsinizdir

mertacar
Hani diyoruz ya futbolcularda ruh kalmamis! Asil taraftarda kalmamis susup bekliyoruz.Sanal ortamda herkes kral ama.

salih21789
16.03.2013, 00:51
Bursanın yabancıları berbat bizimkilerde.

Erdal DİLEK
Hala colmanı savunan arkadaşlara trabzonspor kadar şaşıyorum.

Takım ilk yarı ilk 7 haftaya göre daha derli topluydu.

Kadroda istikrar gerekiyor her hafta farklı kadro felaket getirir.

Takımın en iyisi sonerdi

Mustafa Ayazoğlu
Iyi bir transfer politikasi mi???

kale : muslera
defans : ebue, ujfaluji
orta saha : selçuk , melo , engin
forvet : elmander

7 transfer ile şampiyon oldular

DEEP BLUE
16.03.2013, 00:52
Colman satılsın demiştik. Trabzonspor camiası, azami performans aldığı oyuncuların 3-4 yıllık görev süreleri sonunda gitmeleri gerçeğini içselleştirmelidir. Mesele, yerlerine koyulacak isimlerin doğru tesbiti meselesidir.

Takımı bozuyor, sahada koşmadan geziyor denen oyucu iki senede 60 gol attı, bu taraftara yaranamadı. Şimdi ŞL'de havasını atıyor haklı olarak. Biz de Halil'e kaldık... İşin özeti bu...

Sushi07
16.03.2013, 00:53
Öncelikle LigTV'ye kızacağım. Dikkat ettiniz mi, yoksa benmi yalnış gördüm, ilk 11'de Glowacki görünüyordu?????????????????

Gelelim maça, ilk dak. golden sonra maç bitti dedim, duşa girdim çıktım, maç 1-2 olmuş, iki golüde kaçırmışım. Vay dedeim, bunların akılları yerine gelmiş. Sonra 3-2 oldu, hadi dedim daha komple bir 45 dak. var, böyle oynarsak belki, belki......

Onur: Çok iyi kaleci olduğundan bir şüphem yok, ama kaptanın geri dönme vakti olduğunu düşünüyorum!!!!
Mustafa: Bugün savunma en sayıf bölümdü, ama Mustafa yinede aralarında en iyilerindendi
Bamba: Sarı kart görmesine rahmen, halen hırçın oynadı, resmen at beni dedi. Yine neredeyse kendi kalemize gol atıyordu,
ayrıca bu sefer yalnışlıkla ayağı değmedi... oynadığı zaman hep tedirginim, sonra gidip bir gol çıkardı
Celu: Bu sefer yine sağda, Halil'le önde iyi anlaşıyor, o kanattan hemen hemen hiç atak gelmedi
Cech: Tüm ataklar en sayıf sol kanattan geldi. Olcan'a çok suç veremiyorum, çünkü hep arkaya geldi, ama ne yazıkkı geneldede
kaçırdı, gözüm Cech aradı ama göremedi. Defans'ta en sayıf halka
Soner: Sürekli oynatılmalı. Yine en faydalı orta saha oyuncusuydu. Enfes bir pas ile takımın öne geçmesini sağladı
Adrian: Takımın kötü zamanında en iyisiydi, hoca neden onu bir kaç maç kadroya almadı herhalde sadece o ve allah biliyor
Tekrar takıma döndükten sonra, tüm ritmi bozulmuş. Bugün pek faydalı değildi.
Serkan: Orta sahada iyi olmadığını hoca gördü, ve o yüzden Beşiktaş maçında tekrar savunmaya aldı demişken, bugün yine
orada başladı. Orta sahada faydadlı değil. Celu çıktıktan sonra ancak arkaya geçti. Halil'le iyi kapattılar o kanadı.
Olcan: Defansa bu kadar yardım etmek durumunda olmasa, daha fazla öne çıkabilecekti. Çıktığı zamanlar etkiliydi, Halil'e pası
iyi düşünülmüştü, sonradan herhalde yorgunluktan oyundan düştü.
Halil: İstekliydi, ilk şutu savunmaya çarmasa belki gol olabilirdi. Golü gerçekten güzeldi. İlk yarıda yine en çok koşan, bu
o kantta savunmaya'da ne kadar yardım ettiğini gösteriyor, zaten o kanttan hiç atak gelmedi
Henri: Bu adamı çözemiyorum. Gol atıyor (Burağın Schalke'ye attığı golle benziyordu azcık) sonra kayboluyor. Sonra çıkıyor
kaçırıyor, sonra yine kayboluyor... iyimiydi, kötümüydü bugün bilemiyorum.

Alanzinho: Forrest Gump'ın çikolata kutusundan, bugün güzel birşey çıkmadı
Volkan: Herhalde gelecek maç Olcan'ın yokluğunda ilk 11'de.
Colman: Yasin, Emerson ve Janko ile çalışmaya başlasın artık, kötü olan takım ruhunu dahada bozmaya gerek yok.
Batalla'ya yaptığı faul, rahat kırmızı olabilirdi

Allah bize acısın.....

hodlu
Transfer ettiğin topçuya parasını garanti verirsen, yani oynasa da oynamasa da para garanti ise o topçu geri zekalımı ki çıksın canını dişinie takıp oynasın. Hangi yabancı oyuncudan takım ruhu bekliyor bu taraftar anlamıyorum....

tskolik34
Bi takimda teknik direktör degisince biraz kipirdanma olur bizimkinde neden olmaz ya da skoru koruyamaz

RaşitCan
Sadece takımını ölümüne seven bir trabzonsporlyum sadri şener yada nevzat şakar değilim kusura bakmayın gerçekler acıtır siz iddada sadece favori takıma oynuyorsunuz ben sürprizleri biliyorum bu dediklerimi işallah anlayabilmişsinizdir
Faruk özak ?
şaka bi yana tolga da onur da bu takımda adm gibi 2 adam onları satarsak sahiden Trabzonsporu ölümüne sevmeyip Trabzonsporu öldüresiye sevmiş oluruz.

UĞUR DURTAŞ
*küfür etmemek için bu saate kadar bekledim.
*yorumları okudum.
*çoğu yorumlar bizlere bişe kazandırmayan mesajlar
*mantıklı olanlarda var mutlaka
*beni yanlış anlamayın lütfen
*sezon öncesi şenol hoca kendinde değil dedim.
*bu sezon zorla tutuldu
*kendini maçlara veremiyor dedim.
*2 ay içerisinde trübünlerden istifa sesleri yükselir dedim.
*adam gibi transfer yapmayan yönetim içinde dedim
*colman geçen yıl isteksiz oynadı
*bu sezon başı satılsın dedim.
*saparayı verin antepe dedim
*alın serdarı dedim.
*alanzinyoyu es ese verin artı para verin
*alın alperi dedim
*gol yollarında inanılmaz derecede yetersiz olduğumuzu herkes biliyor.
*tüm golcülerimizi toplasan
*bir necati etmez,
*bir webo etmez
*bir nobre etmez
*bir lua lua etmez.
*bu oyuncuları alın dedim.
*sesimi duyuramadım.
*şenol hoca gitmeden
*olcan takımı sabote ediyor dedim.
*kesinlikle kadro dışı kalması gereken bir oyuncu
*hala edilmedi.
*takımın kendine gelmesi için olcan kadro dışı kalmalı
*bir ay önce tehlike potasına ciddi ciddi giriyoruz dedim.
*güldüler bana
*gelinen nokta yı tolunay hoca dillendiremiyor.
*bizler aptal değiliz.
*gerçekçi olmak lazım.
*bu saatden sonra
*hedef belirlenmeli
*hedefimiz
*bunu yazmak çok acı bir şey ama
*hedefimiz
*lig de kalmak tır.
*çok net

hodlu
16.03.2013, 00:55
Birisi bu takımı durdursun yoksa işin sonu kötü ne olur birisi bir şey yapsın....

Kader KORELİ
16.03.2013, 00:55
Baştaki şerefsizden, spor bakanından, TFF başkanından, TFF'sinden, MHK'sinden, ulusal basınından, UEFA'sından, FİFA'sından, şikeye başvuran zavallılardan, satılık, namussuz hakemlerden, futbolculardan, sessiz kalan, kıç yalayan tüm Trabzon milletvekillerinden, Trabzonlulardan ve Türk halkından, Trabzonspor'dan rant sağlayan siyasetçilerden ve herkesten, kendi aralarında didişen taraftar gruplarından, haberciliği yerlerde sürünen yerel basından, ruhsuz futbolculardan, basiretsiz, beceriksiz yöneticilerden, futbolda sistemsizlikten, haklı olanı sindirmeye çalışan bu düzenden, bu dünyanın adaletinden bıktım usandım, insan çok sevdiği çok sevdiği takımına sahip çıkmak istiyor bir şekilde, ama neresinden tutasından da bir şey yapasın, her şey bozulmuş, kirlenmiş, çürümüş.

RaşitCan
16.03.2013, 00:56
*küfür etmemek için bu saate kadar bekledim.
*yorumları okudum.
*çoğu yorumlar bizlere bişe kazandırmayan mesajlar
*mantıklı olanlarda var mutlaka
*beni yanlış anlamayın lütfen
*sezon öncesi şenol hoca kendinde değil dedim.
*bu sezon zorla tutuldu
*kendini maçlara veremiyor dedim.
*2 ay içerisinde trübünlerden istifa sesleri yükselir dedim.
*adam gibi transfer yapmayan yönetim içinde dedim
*colman geçen yıl isteksiz oynadı
*bu sezon başı satılsın dedim.
*saparayı verin antepe dedim
*alın serdarı dedim.
*alanzinyoyu es ese verin artı para verin
*alın alperi dedim
*gol yollarında inanılmaz derecede yetersiz olduğumuzu herkes biliyor.
*tüm golcülerimizi toplasan
*bir necati etmez,
*bir webo etmez
*bir nobre etmez
*bir lua lua etmez.
*bu oyuncuları alın dedim.
*sesimi duyuramadım.
*şenol hoca gitmeden
*olcan takımı sabote ediyor dedim.
*kesinlikle kadro dışı kalması gereken bir oyuncu
*hala edilmedi.
*takımın kendine gelmesi için olcan kadro dışı kalmalı
*bir ay önce tehlike potasına ciddi ciddi giriyoruz dedim.
*güldüler bana
*gelinen nokta yı tolunay hoca dillendiremiyor.
*bizler aptal değiliz.
*gerçekçi olmak lazım.
*bu saatden sonra
*hedef belirlenmeli
*hedefimiz
*bunu yazmak çok acı bir şey ama
*hedefimiz
*lig de kalmak tır.
*çok net
İyide bunu herkes yönetim de dahil biliyor bunları yaptırmak için ne yapmak lazım ?

Mustafa Ayazoğlu
16.03.2013, 00:56
takımda birşeyler dönüyor ve sadri şener e siyasi komplo yapılıyor

futbolcularda bunu biliyor ya oynayamıyor ya hakemler engel oluyor , yada bilerek oynamıyor komploya destek oluyorlar

Mustafa Ayazoğlu
16.03.2013, 00:57
derin bir sabotaj var , şikeden beter.

Fanatik34
16.03.2013, 00:57
Bence cok iyi.

Adamlar gücsüz oldugu icin Sampiyonlugu calinmis takimin futbolcularini alip kendi gücleri ile birlestirdiler.

Sonuc ortada...Cok iyi oldgu icin hala defanslari *SOS* veriyor! Kaldi ki gecen sezon daha derli toplu oynarken, takimi bozdular!

CL´de ceyrekfinal oynamalari sadece sansötesi..Braga ve Cluj gibi 2. sinif takimlarin arasindan siyrilmak cok zor degil, inanin ;) hele ki Schalke´yi elemek...Huntelaar´i birak, Jones oynamis olsa ;)

Gecen sezon ise uyduruk plaoff sayesinde sampiyon oldular. Sikebahce´nin zaten sampiyon olmasi olasi degildi, geriye rakipte kalmadi..

Mellih
16.03.2013, 00:58
yönetimde farkındadır yaptığı hataların.. keşke şunu almasaydık, şunu satmasaydık diye onlarda diyordur.. ama zamanında çıkıp açık açık konuşmayı bilecekler.. sadri bey en son lig tvye çıktığında "kötüyüz" bile diyemedi. 3. ile puan farkımız az filan dedi.. yaww sen de biliyosun durum belli.. oyalama ortalığı sökmüyor bu laflar.. şenol güneşte zamanında konuşmadı, bomba elinde patladı.

Trabzonsporun menfaatleri için konuşmayanlar asıl Trabzonsporun menfaatleri için konuşsunlar..

zizu41
trabzonda olan Taraftarlar!!!!!!!!! bu formamızı kirletenleri protesto etmeyecek mi?

Doğan BULAT
Gece 1de taraftar havaalanina gidiyormus protesto icin dogrumu

Bu taraftar onu da beceremez.. Hemde gecenin 1 inde.. rahatını bozmaz onlar...Bırakın da uyumaya devam etsinler !

TSezgin61
takımda birşeyler dönüyor ve sadri şener e siyasi komplo yapılıyor

futbolcularda bunu biliyor ya oynayamıyor ya hakemler engel oluyor , yada bilerek oynamıyor komploya destek oluyorlar

Takimin sikintisi iste bu.. Yönetim gitmeli, ama yerine taraftarin istedigi kisi gelmeli

DEEP BLUE
16.03.2013, 00:59
Bi takimda teknik direktör degisince biraz kipirdanma olur bizimkinde neden olmaz ya da skoru koruyamaz

Çünkü onların yeni teknik direktörü sahada ne olup bittiğini anlamak için 3 gol yemeyi beklemez. (Cech 90 dk. sahada kaldığına göre dönüş uçağında bile anlayamamış olmalı)

Ali İhsan
16.03.2013, 01:00
Sadri Şener'e komplo falan yapılmıyor, komplonun kendisi Sadri Şener tarafından yapılıyor. Bunu anlamayanlar şöyle bir geçmişi film şeridi gibi hatırlasın.

Burçak
16.03.2013, 01:00
bi yandan da satılık hakemlerle uğraşıyoruz.
bize karşı acayip doldurulmuşlar.
şuna ofsayt kaldıran hakem o düdüğü ya assın yada......

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/733987_10151494499358088_1418951296_n.jpg

Mustafa Ayazoğlu
16.03.2013, 01:01
videoton maçı habercisiydi 120 dk gol atamadık :)

tıpkı liverpool maçı gibi nasıl iyi oynayıp kaybettik ama ayakta alkışladık takımı o sezon şampiyon olduk

Erdal DİLEK
16.03.2013, 01:02
Bize karşı acayip doldurulmuşlar.

[ımg]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/733987_10151494499358088_1418951296_n.jpg[/ımg]

bu pozisyon değil adrian ofsayt. . .

ibrahim
16.03.2013, 01:02
Cok iyi oldgu icin hala defanslari *SOS* veriyor! Kaldi ki gecen sezon daha derli toplu oynarken, takimi bozdular!

CL´de ceyrekfinal oynamalari sadece sansötesi..Braga ve Cluj gibi 2. sinif takimlarin arasindan siyrilmak cok zor degil, inanin ;) hele ki Schalke´yi elemek...Huntelaar´i birak, Jones oynamis olsa ;)

Gecen sezon ise uyduruk plaoff sayesinde sampiyon oldular. Sikebahce´nin zaten sampiyon olmasi olasi degildi, geriye rakipte kalmadi..

Iste ordada güc devreye giriyor. Sezon bitsin konusacagim dedikten sonra baslayan hareketlenmeler falan.

Ayni güc bizde olsaydi 2010-2011 sezonu sampiyonu bizdik. fenerin sikesi konusulmuyor olacakti bugün.

Fanatik34
16.03.2013, 01:03

7 transfer ile şampiyon oldularGecen sezon playoff oynanmasa sampiyon olmalari? hele ki hakem katikisina hic girmiyorum..

playoff sayesinde biz ve Eziktas´i elediler. Sikebahce´nin sampiyon olmasi ise sikenin aciga cikmasi demekti

Mustafa Ayazoğlu
16.03.2013, 01:04
Sadri Şener'e komplo falan yapılmıyor, komplonun kendisi Sadri Şener tarafından yapılıyor. Bunu anlamayanlar şöyle bir geçmişi film şeridi gibi hatırlasın.

sadri şener de sisteme gücü yetmedi onlarla birlik olmaya karar verdi , inat uğruna Trabzonspor'u bitirdi

şenol güneş bunu gördü ve bıraktı

Ali İhsan
Ligin ilk yarısının en az gol yiyen takımı

İkinci yarı birden ligin en çok gol yiyen takımı oldu.

Keşke Şenol hoca o sıkıcı futbolunu devam ettirseydi, yukarı yönlü ivme için bastırmasaydı da hiç olmasa düşme muhabbeti olmasaydı.

Sercan Keleş
Ben Futboldan mı anlamıyorum Colman Oyuna Girince Biz Daha Derli Toplu oynadık Adam Ayağına top Tutmaya Başladı Bu takıma denemeye gerek yok emersonu colmanı zokorayı volkan - olcan alanzinho oynamalı

----------------Zokora
Volkan ---- Colman -- Alanzinho -- Olcan

--------------Henrique

5 tane defansif ortasahaya ne gerek var ya

vampir
16.03.2013, 01:05

7 transfer ile şampiyon oldular

dostum sadece selçukla burağı yaz yeterli bu arada burağı yazmamışsın

Erdal DİLEK
Başkan nerde başkan bilen var mı. Azizin yanında mı yoksa. Kutlama yapıyorlardır. . .

DEEP BLUE
Tolunay hocayı akıllı bilirdim, yanılmışım... Şenol Güneş'le girdiği içsel yarışın kurbanı olarak egolarına yenildi. Büyük resmi göremedi. Şimdi bin pişmandır biliyorum ama çok geç.

Çok yüksek ihtimal vermesem de, kazara küme düşersek ''takım süper lige çıkana kadar para istemiyorum'' diyeceğini duyar gibiyim. Son kozu bu olacak. Kendisini köşeye sıkıştırdı.

gabriel omar
16.03.2013, 01:06

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/733987_10151494499358088_1418951296_n.jpg

Yalnız hatırladığım kadarıyla burda ofsayt Henriqueye çalınmadı,topu alan Adrian ofsayt pozisyonundaydı ona çalındı.

Kader KORELİ
Taraftar olarak ne yapabiliriz, ne yapmalıyız?

Geç olmadan şu futbolcuları bir tartaklamakta fayda var mı? Ciddi ciddi düşünmek lazım bunu; geçmişte de örnekleri var sanırım.

federer61
Takimin sikintisi iste bu.. Yönetim gitmeli, ama yerine taraftarin istedigi kisi gelmeli

2 maçtır görmüyor musunuz takımın başına kimin geçeceğini ? 3 dönem milletvekili

olmuş,bu dönem milletvekili olamayacak,haliyle AKP nin Trabzonspor için uygun

gördüğü tek isim Faruk abimiz !

Tuğrul
16.03.2013, 01:07
Hala colmanı savunan arkadaşlara trabzonspor kadar şaşıyorum.

Takım ilk yarı ilk 7 haftaya göre daha derli topluydu.

Kadroda istikrar gerekiyor her hafta farklı kadro felaket getirir.

Takımın en iyisi sonerdi

İlk yarıda iyi oynadığımız söylenemez. Hatta rüzgar avantajını değerlendiremedik.

Rüzgarı arkana almışsın. Bursa'nın ileriye attığı her topu kendi sahasına düşüyor. Pas isabet oranı düşmüş.

Bizim takım bu avantajı önde baskı yaparak, rakibi hataya sürükleyerek maçı ilk yarıda bitirmeliydi.

Ama velakin öyle olmadı. Olcan, Cech,Halil ve stopelerin defansif olarak gösterdikleri acziyet maçı ilk yarıda bitirdi.

Devre arasında bu tespitler ışığında hiç şansımızın olmadığı kanaatindeydim ki öyle oldu. Bursa ceza sahasına dahi yaklaştırmadı.

Olcan,Halil,Colman,Bamba,Cech ile istikrar çok anlamsız. Ne dersin haksız mıyım ?

Fanatik34
Iste ordada güc devreye giriyor. Sezon bitsin konusacagim dedikten sonra baslayan hareketlenmeler falan.

Ayni güc bizde olsaydi 2010-2011 sezonu sampiyonu bizdik. fenerin sikesi konusulmuyor olacakti bugün.Bende onu diyorum, onlari sampiyon yapan transfer degil, bizzat gücleri!

Yoksa o FT denen isbilmez, transfer konusunda Senol Günes´ten de kötü..Senol Hoca en azindan kabul ediyor!

1996´da transferleri yapan bizzat Faruk Süren´di, onun sayesinde bugün bulundugu yerde beceriksiz FT iste..

maxim
yav o bu değil de Serkan'ı biçtikleri pozisyona nasıl penaltı çıkmadı :S

lazibere
Yoruma gerek yok, Sezon başındna beri ben yorum yapıyorum ama birileri sadece iş olsun diye konuşuyordu. Eser burda, Cenaze ortada , sadece nereye defnedileceği konuşuluyor.

Celustka
Bomba
Cech
Mustafa
Giray
Volkan
Olcan
Soner
Yasın

Kımı sayarsanız sayın, hiç biri ama hiç biri bizim takımın oyuncusu değil...

Bir takımda , 0 puandakı bir takımda bile Hoca değişirse bile en kötü 2 - 3 maç kazanırsın.

Elazığı gibi bir takım bile toplarlıyor sa ve bizi geçiyorsa, Bıu duruma düşmemeizdekı en büyük etken , Sadri Şener 'in iş bizlemzliği ve Hocaların da iş bilmezliği seyretmesidir. Tolunaya Hocam sana üzülüyorum ama bu adamlardan topçu falan olmaz. Yazık çok yazık

Bu kadro bu hallere nasıl getirildi hayretler içindeyim

Elin takımları, Sende kı futbolcularla Şampiyonlar Liginde feyk atarken, Biz ise Düşmemek için kıpraşıyoruz.

Yöneticinin marifeti işte budur.. Akıllı adamlar nerdeler belli oluyor... Yazılla rolsun hepsine hakkım varsa helal etmiyorum aksine haram zıkkım olsun diyorum. Benm harcadağım paralardan boğazlarından bir gram ekmek geçtiyse gözlerinden gelsin diyorum

mertacar
16.03.2013, 01:08
Aman kime neyi anlatmaya calisiyorum ki.Hadi iyi uykular halkim.. bendede direnecek guc kalmadi artik ! Uyandiginizda gec olmaz umarim.

vampir
16.03.2013, 01:09

haklısın bu allahsızların yönetimini görünce insan katil olabilir bu ne nefret bu ne trabzonspor korkusu bu ne Alahsızlıktır tabi başkanımız mehmet ali yılmaz yada ibrahim hacıosmanoğplu gibi cengaver ve cesur yürekler olsaydı bunları yapmak aklının ucundan bile geçmezdi bu fenerasyon ve ulusal basının

vampir
16.03.2013, 01:10
Bu taraftar onu da beceremez.. Hemde gecenin 1 inde.. rahatını bozmaz onlar...Bırakın da uyumaya devam etsinler !

:alkış:

61_Hasan_69
16.03.2013, 01:10
Seneler önce yine bi bursa maçında Sercan'a çalınmayan bir ofsayt vardı hatırladınızmı gol olmuştu hani daha fazla konuşmaya gerek yok sanırım

Ali İhsan
16.03.2013, 01:11

Bu pozisyonda hakem haklıydı çünkü bir önceki pasta ofsayt vardı.

Ama ilk yarının sonunda Adrian gole giderken yapılan hareketin es geçilmesi

Serkan'a yapılan penaltının verilmemesi

Trabzonspor'un gole ihtiyacı olan her maçta olduğu gibi zaman geçirilmelere izin verilip maçın doğru dürüst uzatılmaması

Trabzonspor'a kartlar çatır çatır çıkarken rakibin es geçilmesi

Trabzonspor'un baş sabotörü Colman'ın gene hakettiği kırmızının verilmemesi

gibi hatalarını bulabiliriz.

vampir
16.03.2013, 01:12

taraftar kimi istiyor ben şahsen ibrahim hacıosmanoğlunu istiyorum ürkütücü delikanlı cesur cengaver gerçek bir trabzonlu siz kimi isterdiniz fairplaycı başkanlarımı

vampir
16.03.2013, 01:13
Ben Futboldan mı anlamıyorum Colman Oyuna Girince Biz Daha Derli Toplu oynadık Adam Ayağına top Tutmaya Başladı Bu takıma denemeye gerek yok emersonu colmanı zokorayı volkan - olcan alanzinho oynamalı

----------------Zokora
Volkan ---- Colman -- Alanzinho -- Olcan

--------------Henrique

5 tane defansif ortasahaya ne gerek var ya

forvete henrugiye koyarsan bu takım küme düşer

DEEP BLUE
16.03.2013, 01:14
taraftar kimi istiyor ben şahsen ibrahim hacıosmanoğlunu istiyorum ürkütücü delikanlı cesur cengaver gerçek bir trabzonlu siz kimi isterdiniz fairplaycı başkanlarımı

Yönetimde mutlaka olmalıdır. Ancak başkanlık başka bir şey. Hacıosmanoğlu'nun Teknik Direktör adayı Fatih Tekke... Anla işte...

faysal
16.03.2013, 01:14
videoton maçı habercisiydi 120 dk gol atamadık :)

tıpkı liverpool maçı gibi nasıl iyi oynayıp kaybettik ama ayakta alkışladık takımı o sezon şampiyon olduk

Kesinlikle sezon başından belliydi herşey bu maçtada çok belliydi.

Erdal DİLEK
16.03.2013, 01:15
ilk yarıda iyi oynadığımız söylenemez. Hatta rüzgar avantajını değerlendiremedik.

Rüzgarı arkana almışsın. Bursa'nın ileriye attığı her topu kendi sahasına düşüyor. Pas isabet oranı düşmüş.

Bizim takım bu avantajı önde baskı yaparak, rakibi hataya sürükleyerek maçı ilk yarıda bitirmeliydi.

Ama velakin öyle olmadı. Olcan, cech,halil ve stopelerin defansif olarak gösterdikleri acziyet maçı ilk yarıda bitirdi.

Devre arasında bu tespitler ışığında hiç şansımızın olmadığı kanaatindeydim ki öyle oldu. Bursa ceza sahasına dahi yaklaştırmadı.

Olcan,halil,colman,bamba,cech ile istikrar çok anlamsız. Ne dersin haksız mıyım ?

haklı mı haksız mı neye göre soruyorsun. Genel değerlendirme yaptıysan haklısın, benim yazdıklarıma cevaben yazdıysan bende haklıyım. Takım iyiydi demedim ben zaten. Sadece ilk 7 haftaya göre daha derli toplu dedim. Ama iyimiydsenin dediğin gibi değildi. Istikrar konusuna gelince o yazdığı isimler dışında kimi koysan aynı tek yolumuz bari biribirini tanıyan bir takım olsun. Yoksa kim var ki takımda. Olcan yerine yasin mi alanzinhomu, halil yerina volkan mı colman yerine sapara mı bamba yerine giray mı emerson mu kim.

azelea
16.03.2013, 01:15
ben acımı içime gömüyorum.
hiç birşey yazmıyorum, düşünmüyorum.

Kader KORELİ
16.03.2013, 01:16
ben acımı içime gömüyorum.
hiç birşey yazmıyorum, düşünmüyorum.

İnfantino'ya şu çocuğu bir sormalı.

Erdal DİLEK
16.03.2013, 01:16
yönetimde mutlaka olmalıdır. Ancak başkanlık başka bir şey. Hacıosmanoğlu'nun teknik direktör adayı fatih tekke... Anla işte...

abi bu başkanın getirdiği hocayı da görüyoruz. Azize yalakalık yapmaz en azından.

Emrah Akcagöz
16.03.2013, 01:17
Bu akşam nedendir bilmiyorum bu sayfa ısrarla misafirlere kapatılmadı. İlginç, çok ilginç.

faysal
16.03.2013, 01:17
Yönetimde mutlaka olmalıdır. Ancak başkanlık başka bir şey. Hacıosmanoğlu'nun Teknik Direktör adayı Fatih Tekke... Anla işte...

Bende ibrahim Hacıosmanoğlunu istiyorum dobra adam tvlerde yürekli konuşan nadir insanlardan....Hoca konusundada Fatih tekkeyi yardımcı Antrenör olarak düşünebilir....Akıllı biri daha tecrübesi olmayan hocalıkta fatih tekkeye kalkıpta takımı emanet etmez diye düşünüyorum.

Sefer A.
16.03.2013, 01:18

bize ancak Fatih Tekke gibileri yarar, gerisi hikaye, diger adaylari alalim da biz sizi anlayalim....

ibrahim
16.03.2013, 01:18

Ben ucarim mesela... :):)

DeAgLeMaNyAq
16.03.2013, 01:19
Mağlubiyet sayımız 11'e çıkmış bunun 7'si deplasmanda. 01-02'de 16 maçlık yenilgi rekorumuz vardı. 8 maçta 5 mağlubiyet daha alıp ona ulaşacağımızı sanmıyorum. Yalnız şu Elazığ ile ikili averaj mevzusunun gündeme gelmesi bence anlamsız. Adamlar son 4 haftada 10 puan aldı biz ise ligin ikinci yarısındaki 9 maçta 7 puan alabildik. Bu gidişle zaten önümüzde bitirecekler gibi gözüküyor. Daha önce arada Bursa, Antalya ve Gençlerbirliği'nden de puan alırız diyordum ama şu saatten sonra daha kötüyü düşünmeye başladım. 40 puanla ligden düşen bir Bursa vardı ama sanırım bu sene 40'ı bulan kurtarır. O yüzden Akhisar, Ordu ve İBB maçlarından 9 puan almak şartoğlu şart oldu...

Sefer A.
16.03.2013, 01:20
Bu akşam nedendir bilmiyorum bu sayfa ısrarla misafirlere kapatılmadı. İlginç, çok ilginç.

bmn yönetimi sabrimizi zorluyor resmen, yillardir böyle ama artik yeter arkadas

Hüseyin Başoğlu
noldu ya bursa ile kardeşlik naraları bu arada ?? karşılık buldumu çok merak ettim....

serdaracıl
bu pozisyon değil adrian ofsayt. . .

İyi izle Adrian da ofsayt değil pozisyon temiz.

Erdal DİLEK
16.03.2013, 01:21
bu akşam nedendir bilmiyorum bu sayfa ısrarla misafirlere kapatılmadı. Ilginç, çok ilginç.

şikecilerin keyfi tam gelsin diye sanırım. . .

DEEP BLUE
Ben ucarim mesela... :):)

Saygı duyarım :)

61_Hasan_69
havaalanında taraftarlar gergın sekılde beklıyor.....
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/377382_10151327856443519_2125935095_n.jpg

Mert'
16.03.2013, 01:22
Protesto var mı?

Erdal DİLEK
iyi izle adrian da ofsayt değil pozisyon temiz.

tamam. . .

Canberk
bmn yönetimi sabrimizi zorluyor resmen, yillardir böyle ama artik yeter arkadas

Çok özel durumlar hariç Genel kategorisini Misafirlere kapatmıyoruz arkadaşlar.Bu YILLARDIR böyle bu akşamlık değil.

Sabır zorlama konusuna gelince de karşılıklı yaşıyoruz bu duyguyu Sefer ;)

Kader KORELİ
16.03.2013, 01:24
Bir 'Forever Trabzon' eksikti, o da kuruldu, tam oldu. Canı sıkılan grup kuruyor.

FC-ST-PAULI-61
Daha cok kisi gitmeli ve bunlara su fenerlinin yaptigi gibi sorulmali " Are you big player" hahaha
http://www.youtube.com/watch?v=HWGPNZh_SA0

Sefer A.
Sakin ol kardeş. Dün de top demiştik, bugün de dedik. Biz kaşındık yani, tıpkı geçen yıl olduğu gibi.

Şu bilmem bi tarafına........ demişsin, merak ettim hangi tarafa? Bi yazsana.

cümlenin diger yarisinda ne yaziyor ? top mop demediysek te......
ama diyorsaniz ki biz kasindik, yazdiklarimin geçerliligi yoktur, ama o tarafi anlayan anladi skinti yok

ama ben inanmiyorum bizim kasindigimiza falan, stadda top mop tezahüratlari duymadim ama eger açiklik getirecek varsa yazsin bilelim olani biteni

ama dün bazi renkdaslarin yazdigi gibi, girisen biz olacagiz ama karsilik görmeyecegiz, dogru, sesleri kisilana dek kümeye diye bagirdilar bizim için, ama onlarinki bos bagirma, biz bagirdigimizda kiçlarina tekmeyi vurup uçurumdan asagi yollayacagiz onlari alt lige, rahat olsun herkes dert etmeyin ;)

Erdal DİLEK
çok özel durumlar hariç genel kategorisini misafirlere kapatmıyoruz arkadaşlar.bu yıllardır böyle bu akşamlık değil.

Sabır zorlama konusuna gelince de karşılıklı yaşıyoruz bu duyguyu sefer ;)

yav canberk kümeye gidiyoruz daha nasıl bir özel durum olabilir.

vampir
16.03.2013, 01:25

ibrahim hacıosmanoğlunun başkan olması için 60 yaşınamı gelmesi gerekiyor şimdiki çok övülen sadri şeneride görüyoruz başkanlık nasıo bişeymiş bi açıklarmısın ben hacıosmanoğlunda başkan olucak tüm kriterleri görüyorum bu külüpte özkan sümer başkan olduysa herkes olur senin dedğin futbolcu 20 yaşındaysa pişsin bi en az 25-26 olsun muhabbeti ama elin gevuru 18 de koyuyor a takıma bu saçmalık bak 1461 de yusuf var mükemml futbolcu ne yapması gerekiyor bizm galaksi takımımıza alınması için halil henrugie bundan iyimi çok altında ama yusuf pişsin deniyor senin başkan muhabbetinde buna benziyor kardeşim

hyasin61
16.03.2013, 01:25
Trabzon havaalanında sesler yükseliyormuş

salih21789
16.03.2013, 01:26
Bu zor günlerde bizi iki maçtada yendiler demiş arkadaşın birisi sayemizde şampiyon oldular demiş napacaklardı maça yatsalarmıydı böyle saçmalık olurmu gidip adam gibi oynayıp yenseydiniz adamlar rüzgara karşı oynayıp geriye düşmelerine ragmen 3 gol attılar batalla denen adamı bir tutamadılar ve herkes bu adamın tehlikeli birisi oldugunu bildigi halde kimsey birşey demeye hakkınız yok trabzon kümeye dediklerine gelince adamlar 90 dakka agızlarını açmadılar bizimkiler maglubiyeti kaldıramayınca adamlara tahrik edici söz söyleyince karşılık geldi kusura bakmayın hata bizde.

Erdal DİLEK
Hani pretesto var dı havalimanın da(uçak havalimanı) oldu mu var mı oaralarda hareketlilik. . .

Berke6198

Burada Ofsayt bayrağı Henrique için kalkmadı, Adrian için kalktı, Adrian'a pas atıldığında Adrian ofsayttı. :)

biltrabzon
Çok özel durumlar hariç Genel kategorisini Misafirlere kapatmıyoruz arkadaşlar.Bu YILLARDIR böyle bu akşamlık değil.

Kapatmayin zaten neden kapatacaksiniz ki,sonucta buraya giren misafirler sorumlu degil herhalde bu durumdan.Her seyi hallettik de foruma giren misafirleremi sansür uygulayacagiz.

Sefer A.
16.03.2013, 01:27

neden sabir zorluyormusum ne yapmisim ki ?

ne demek çok özel durum yahu, öyle bir kural mi var yaa yasak mi bu gibi zamanlarda misafire bilmem neye basliklari kapatmak ?
haa ama cevabiniz su olur simdi eminim : "bizim gizlimiz saklimiz yok" , bahaneye bak....

neyse

DEEP BLUE
noldu ya bursa ile kardeşlik naraları bu arada ?? karşılık buldumu çok merak ettim....

Naraları kabadayılar atar. Kardeşlik diyen olmadı, menfaatlerimiz gereği, düşmanlık değil, birlikte hareket etmek doğrudur dedik. Kendi adıma dediklerimin arkasındayım. Her iki tarafın uç beyleri müsaade etmez, bunu da bilirim. Yalnız burada durup durup sataşman, kendince belaltı vurman, özelden yazdığın cinsel mesajlardan daha çirkin. Bir müsaade et, üzüntümüzü yaşayalım adam gibi. Doğrusunu istersen, stada girerken İzmit'ten gelen gruba seni sordum, tanımıyoruz dediler. Keşke tanışsaydık.

Erdal DİLEK
İyi izle Adrian da ofsayt değil pozisyon temiz.

Burada Ofsayt bayrağı Henrique için kalkmadı, Adrian için kalktı, Adrian'a pas atıldığında Adrian ofsayttı. :).....

vampir
havaalanında taraftarlar gergın sekılde beklıyor.....
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/377382_10151327856443519_2125935095_n.jpg

sadece alkışlamayın ulan bunlar alkıştan anlamıyor adam gib bişeyler yapın mesela zopa

61_Hasan_69
16.03.2013, 01:28
Kalabalık artıyomuş havaalanında

Kader KORELİ
16.03.2013, 01:30
''Havalimanında emniyet jopla müdaheleyi uyguladı!
Ortam gergin!''

İlker Reis iş başında, helal olsun, gidip İsviçre'de protestoyu da düzenliyor, Almanya'dan gelip Trabzon'da oyuncuları da protesto ediyor, Trabzonlu uyusun!

DEEP BLUE
ibrahim hacıosmanoğlunun başkan olması için 60 yaşınamı gelmesi gerekiyor şimdiki çok övülen sadri şeneride görüyoruz başkanlık nasıo bişeymiş bi açıklarmısın ben hacıosmanoğlunda başkan olucak tüm kriterleri görüyorum bu külüpte özkan sümer başkan olduysa herkes olur senin dedğin futbolcu 20 yaşındaysa pişsin bi en az 25-26 olsun muhabbeti ama elin gevuru 18 de koyuyor a takıma bu saçmalık bak 1461 de yusuf var mükemml futbolcu ne yapması gerekiyor bizm galaksi takımımıza alınması için halil henrugie bundan iyimi çok altında ama yusuf pişsin deniyor senin başkan muhabbetinde buna benziyor kardeşim

Kardeş, ben Çanakkale boğazı dedim, sen ne anladın?

ibrahim
Futbolcularin ucagi inince sadece Trabzona dönen futbolculari karsilayabilecekler. Ruhsuzlar toplulugu baska yerlere gidiyor ama...

Canberk
neden sabir zorluyormusum ne yapmisim ki ?

ne demek çok özel durum yahu, öyle bir kural mi var yaa yasak mi bu gibi zamanlarda misafire bilmem neye basliklari kapatmak ?
haa ama cevabiniz su olur simdi eminim : "bizim gizlimiz saklimiz yok" , bahaneye bak....

neyse

Sakin olman faydalı olacak.Bana forumu misafire kapatmamın kâr'ını söyler misin ? İnan sen öyle yazmasan ben yazacaktım gizlimiz saklımız yok diye.Bahane değil gerçek bu.

Sefer A.
16.03.2013, 01:31
jàjà'yi bu takimdan gönderdik ya fuzuli yere, bu günleri hak ediyoruz o kadar net

Hüseyin Başoğlu
16.03.2013, 01:32
jàjà'yi bu takimdan gönderdik ya fuzuli yere, bu günleri hak ediyoruz o kadar net

he canına yanıyım peygamber olarak gelsin jaja takımın başına evi arabayı klübü tesisleri jajanın üstüne yapalım komple kurtulalım dertten...bu kadar geçmişe bağlı kalınmaz ya....

TSezgin61
Ortam gergin!''

İlker Reis iş başında, helal olsun, gidip İsviçre'de protestoyu da düzenliyor, Almanya'dan gelip Trabzon'da oyuncuları da protesto ediyor, Trabzonlu uyusun!

Ilker dedigin hangi ilker?

vampir
Naraları kabadayılar atar. Kardeşlik diyen olmadı, menfaatlerimiz gereği, düşmanlık değil, birlikte hareket etmek doğrudur dedik. Kendi adıma dediklerimin arkasındayım. Her iki tarafın uç beyleri müsaade etmez, bunu da bilirim. Yalnız burada durup durup sataşman, kendince belaltı vurman, özelden yazdığın cinsel mesajlardan daha çirkin. Bir müsaade et, üzüntümüzü yaşayalım adım gibi. Doğrusunu istersen, stada girerken İzmit'ten gelen gruba seni sordum, tanımıyoruz dediler. Keşke tanışsaydık.

gerek yok deep bu yorumuna arkadaş hepimiz bunalımdayız biz hepimiz trabzonsporluyuz aynı yolun yolcusuyuz arkadaş bu yorumunda haksızda değil ayrıca bursayı biz şampiyon yaptık bu zor zamanımızda bize en son darbeyi vurması gerekn takım bursaydı ve oda sırtımızdan bıçakladı bizi oda brütüslüğünü yaptı

ibrahim
16.03.2013, 01:33

Hanaudaki Ilkerden bahsediyo galiba

FC-ST-PAULI-61
Aynen öyle.Adam gibi yönetilsek suanda ilerde Ndoye arkasinda Jajayi izliyorduk.

vampir
he canına yanıyım peygamber olarak gelsin jaja takımın başına evi arabayı klübü tesisleri jajanın üstüne yapalım komple kurtulalım dertten...bu kadar geçmişe bağlı kalınmaz ya....

sefer haklı sen haksızsın hüseyin ayrıca hüseyin insan psikolojkisi ve futboldan anlamyorsun

Berke6198
16.03.2013, 01:34
Bu gün hakemleri bırakalım, normallerine göre daha az eyyam yaptılar... :) :)

Onu bunu cidden bırakalım, bu takım nedir böyle abilerim, ablalarım ?

ibrahim
Aynen öyle.Adam gibi yönetilsek suanda ilerde Ndoye arkasinda Jajayi izliyorduk.

Ha illa aglatip kaderine küstürecen adami (yani beni) -.-

DEEP BLUE
gerek yok deep bu yorumuna arkadaş hepimiz bunalımdayız biz hepimiz trabzonsporluyuz aynı yolun yolcusuyuz arkadaş bu yorumunda haksızda değil ayrıca bursayı biz şampiyon yaptık bu zor zamanımızda bize en son darbeyi vurması gerekn takım bursaydı ve oda sırtımızdan bıçakladı bizi oda brütüslüğünü yaptı
Sen bilmiyorsun, bu arkadaşın derdi benimle... Yoksa yemişim Bursa'yı.

serdaracıl
Burada Ofsayt bayrağı Henrique için kalkmadı, Adrian için kalktı, Adrian'a pas atıldığında Adrian ofsayttı. :)

Adrian da ofsayt değil pozisyon tamamen temiz

Sefer A.
16.03.2013, 01:35
Ortam gergin!''

Trabzon'da artik sanirim garip isler dönüyor, Trabzonspor taraftarina pkk muamelesi gösterip onlari gaza getirip pkkli gibi davranmalarina sebep olmak gibi.... tam da su fuski yiyen sürecin ekmegine yag sürecek nitelikte, aha Trabzon halki da polise sunu bunu yapti pkklilardan farki yok bu fasistlerin densin diye ;)
ee biz fener taraftari degiliz ki polise yaptigimiz devlet malina verdigimiz zarar polis arabasini devirmemiz gündeme gelmesin :)

Yaşar
sefer haklı sen haksızsın hüseyin ayrıca hüseyin insan psikolojkisi ve futboldan anlamyorsun

Bir psikoloğumuz eksikti zaten, hoş geldin...
Bizim psikolojimiz ne olacak?

azelea
Bence takımın başına yılmaz vural'ın hemen çok acil getirilmesi lazım.
ilk antremanda yılmaz vural antremanları basına ve dünyaya kapatacak
sonra "dayak serbest" emri gelecek.

ondan sonra gör hafta sonuki maçını........

şaka bir yana çok kötü bir durumdayız.

1- Yönetim tam rezil rüsvay
2- Kadromuz yederli.
3- tff ve hakemler tamamen aleyhimizde
4- teknik kadro açıklamalarından anlaşılacağı gibi . "bu seferde olmadı kem küm hüm....."

lehimize olan hiçbirşey yok.

vampir

Allahını seversen şu hain colmanı çıkar yazından o gitarist ve canı istedimi oynayan colman ne boyamış sizin gözünüzü arkadaş ya ayrıca çokta süper futbolcuymuş gibi colmanda colman ada yakışıklı diye heralde colman hayrınlığı karekteride futboluda beş para etmez

Kader KORELİ
16.03.2013, 01:36

VirAvrupa'nın lideri, çok da genç, İsviçre'deki protestoyu o organize etmişti, iznini almıştı, ordan tanıyorum, demek istediğim adam Almanya'da olmasına rağmen her şeyini ortaya koyuyor, Trabzon'da yaşayıp da havaalanına gidemeyenlere sözüm.

FC-ST-PAULI-61
16.03.2013, 01:36
Ha illa aglatip kaderine küstürecen adami (yani beni) -.-
Bizim iki senedir yasadiklarimiz gercekten inanilmaz.Bukadarda olmaz yani bütün kötü seyler bizi buluyor.

vampir
16.03.2013, 01:37
Bence takımın başına yılmaz vural'ın hemen çok acil getirilmesi lazım.
ilk antremanda yılmaz vural antremanları basına ve dünyaya kapatacak
sonra "dayak serbest" emri gelecek.

ondan sonra gör hafta sonuki maçını........

şaka bir yana çok kötü bir durumdayız.

1- Yönetim tam rezil rüsvay
2- Kadromuz yederli.
3- tff ve hakemler tamamen aleyhimizde
4- teknik kadro açıklamalarından anlaşılacağı gibi . "bu seferde olmadı kem küm hüm....."

lehimize olan hiçbirşey yok.

şaka değil dayak serbest olmalı hem hoca hem taraftar bakımından bu ruhsuzlar ancak dayaktan anlar gerisi hikaye

Kader KORELİ
16.03.2013, 01:37
Trabzon'da artik sanirim garip isler dönüyor, Trabzonspor taraftarina pkk muamelesi gösterip onlari gaza getirip pkkli gibi davranmalarina sebep olmak gibi.... tam da su fuski yiyen sürecin ekmegine yag sürecek nitelikte, aha Trabzon halki da polise sunu bunu yapti pkklilardan farki yok bu fasistlerin densin diye ;)
ee biz fener taraftari degiliz ki polise yaptigimiz devlet malina verdigimiz zarar polis arabasini devirmemiz gündeme gelmesin :)

öyle bir grup değiller, gayet bilinçli, sağduyulu taraftarlar.

TSezgin61
16.03.2013, 01:38
VirAvrupa'nın lideri, çok da genç, İsviçre'deki protestoyu o organize etmişti, iznini almıştı, ordan tanıyorum, demek istediğim adam Almanya'da olmasına rağmen her şeyini ortaya koyuyor, Trabzon'da yaşayıp da havaalanına gidemeyenlere sözüm.

arkadasim zaten. Ama orda oldugunu bilmiyordum, ilker diyince sasirdim ondan sordum...

Hüseyin Başoğlu
16.03.2013, 01:39

Psikoloji ?? Kalsın öyle psikoloji ya Trabzonspor bugünlere sadece sahada oynayarak gelmedi hocam....Benim için herşey sahada oynanan futbol değil zaten türkiyedede futbolun sahada oynanmadığı ortada...Futbolcu kapasitesi ve bilgisi anca jaja kadar olunca futboldan anlanıyorsa ben anlamıyım futboldan boşwer sen anla anladığın kadar....

Berke6198
Bir adama bağlı kalma olayımız zaten bizi mahvediyor, tamam elimizden bir Jaja geçti ancak, Jaja'lar yok mu ? Var... gitsinler onları alsınlar, bu kadar Jaja isteniyor madem.

azelea
herkes fikrini yazıyor. ben şimdiye kadar şu gitsin bu gelsin diye birşey yazmadım aha şimdi yazıyorum.

türk futbolcular kolay ama yabancıların hepsini kesinlikle göndermemiz gerekiyor.

faysal
16.03.2013, 01:40
Ertuğrul sağlam zamanında bir kişiliği vardı bursanın oda gitmiş, ilerde onlarda bizden dahada beter olurlar unmarım. birde hikmet karamanın gollerden sonraki hareketlerine bakarsan sanarsın şampiyon olmuşlar....Bursanın trabzon kümeye demesi gözümde istanbul takımlarından bir farkı kalmamasını sağladı ..

Kader KORELİ
16.03.2013, 01:40
arkadasim zaten. Ama orda oldugunu bilmiyordum, ilker diyince sasirdim ondan sordum...

öyle anladım ben yazdıklarından, belki yanlış anladım, ama önceden haberini de vermiş, saat kaçta yola çıkacaklarını, nerden geçeeklerini vs. Trabzon'dadır büyük ihtimalle.

vampir
16.03.2013, 01:42
Bir psikoloğumuz eksikti zaten, hoş geldin...
Bizim psikolojimiz ne olacak?

yazdıımı anlamamışsın bi daha oku:)

Hüseyin Başoğlu
16.03.2013, 01:43
Bir adama bağlı kalma olayımız zaten bizi mahvediyor, tamam elimizden bir Jaja geçti ancak, Jaja'lar yok mu ? Var... gitsinler onları alsınlar, bu kadar Jaja isteniyor madem.

Akıllanmıcaklar canım benim....Colmana bağlandılar gereğinden fazla değer verdiler colman reyiz molman reyiz bugün yaptığı ortada....Gereğinden fazla değer verirsen sen şampiyonluk kaçtı diye ağladığında adam takmaz bile kaçar gider alem yapar sen ah jaja jaja diye ağlarsın....Biz 4 gözle bekleriz takımın kampa gelsin görelim hazırlık maçlarında diye adam kampa gelmez hala colman reyiz denmeye devam edilir oda böyle burnumuza s...r....

Artık Trabzonspor Taraftarının Futbolcuya bağlı değil Klübüne bağlı olması lazım...Her şartta haklı veyahut haksızda olsa Klübü desteklemeleri lazım futbolcuları değil....

Sercan Keleş
Ertuğrul sağlam zamanında bir kişiliği vardı bursanın oda gitmiş, ilerde onlarda bizden dahada beter olurlar unmarım. birde hikmet karamanın gollerden sonraki hareketlerine bakarsan sanarsın şampiyon olmuşlar....Bursanın trabzon kümeye demesi gözümde istanbul takımlarından bir farkı kalmamasını sağladı ..

bursayı Diğer anadolu takımlarından ayıran özellik ney biliyormusunuz hocam

eskişehir taraftarı fenerbahçe galatasaray beşiktaş trabzonsporu tutan bile var kayserininde öyle sadece kayserisporu destekleyen olmadığı için Fenerbahçeliler bağırmıştır dersin.

ama bursanın seyircisinin büyük bölümünün tuttuğu takım sadece bursaspordur ve bize kümeye diye bağırmaları onların kansızlığıdır.

birde ben birşey merak ediyorum arkadaşlar ?

Biz trabzonda elazığla oynarken yada başka bir takımla oynarken onların kümeye diye tezavruat yaptıkmı ?

Berke6198
Bizde Bursaspor'a, maç öncesi şikeyle beraber savaşalım, haksızlığa birlikte göğüs gerelim diye gaz verdiklerinde destek olmuştum,

Bursa'nın bize yaptıklarını bilen kişilerden biriyim ancak yinede adalet yolunda haksızlığa göğüs geren herkes dostumdur düşüncesiyle yola çıktım destek verdim ama adamların planları varmış meğerse.

Skoru garantiye alınca başladılar bize saydırmaya... bu gün bir kez daha anladım ki, Bursaspor'a Bursaspor'u tutanlara güven olmaz, iki yüzlü hainler.

azelea
biraz ütopya geliyordu ama artık tek yapılması gereken m,reşid akçay tolunay saçmaladı da saçmaladı

tolunay yerine şota'nın getirilmesi gerekiyordu.

biltrabzon
16.03.2013, 01:44
yazdıımı anlamamışsın bi daha oku:)

senınkıde laf mı yanı adam psıkolojımız ne olacak dıyor zaten,nasıl anlasın sorun psıkolojık:d:d:d:d.:):):)

TSezgin61
16.03.2013, 01:45
öyle anladım ben yazdıklarından, belki yanlış anladım, ama önceden haberini de vermiş, saat kaçta yola çıkacaklarını, nerden geçeeklerini vs. Trabzon'dadır büyük ihtimalle.

Iyiki orda diyelim ozaman... Bu arada yine iyi kalabalik var havaalaninda

azelea
16.03.2013, 01:46
34 hafta adamlar canla başla mücadele etti sonra onları biz şampiyon yaptık hadi ordan .

Biz sadece vesile olduk . Bunu kafanıza sokun

böyle düşünenlerde var ama hiç düşünmezler mi?
eğer trabzonspor bursanın şampiyon olmasını istemeseydi bu çok kolaydı..

Sercan Keleş
birde dipnot olarak ekliyrum jaja bizde olsaydı ilk 3te olurduk bizde gol atacak adam yok pavel brozek bile olsa yeterdi.

vampir
Psikoloji ?? Kalsın öyle psikoloji ya Trabzonspor bugünlere sadece sahada oynayarak gelmedi hocam....Benim için herşey sahada oynanan futbol değil zaten türkiyedede futbolun sahada oynanmadığı ortada...Futbolcu kapasitesi ve bilgisi anca jaja kadar olunca futboldan anlanıyorsa ben anlamıyım futboldan boşwer sen anla anladığın kadar....

ben şöyle anlıyorum jajayı alnzinhoyu fatih tekkeyi gökdenizi vb adamları izleyince harbi bunlar futbolcu yetenelki futbol izlediğimi hissediyorum ve görüyorum yok jaja içki içmiş aleme gitmiş eee ne yapsın adam milyon eurolar kazanıyor evinemi kapansın rahipmi olsun ben sahaya bakarım sizin atladığınız nokta bu ben iyi futbol güzel futbol ve başarılar iyi ve yetenekli futbolcularla kazanılır görüşündeyim özel hayatı beni ilgilendirmez

faysal
bursayı Diğer anadolu takımlarından ayıran özellik ney biliyormusunuz hocam

eskişehir taraftarı fenerbahçe galatasaray beşiktaş trabzonsporu tutan bile var kayserininde öyle sadece kayserisporu destekleyen olmadığı için Fenerbahçeliler bağırmıştır dersin.

ama bursanın seyircisinin büyük bölümünün tuttuğu takım sadece bursaspordur ve bize kümeye diye bağırmaları onların kansızlığıdır.

birde ben birşey merak ediyorum arkadaşlar ?

Biz trabzonda elazığla oynarken yada başka bir takımla oynarken onların kümeye diye tezavruat yaptıkmı ?

Benim hatırladığım kadarıyla kimseye yapmadık,ama bunları unutmamılıyızki devran tersine döndümü alsınlar ağızlarının payını..

Berke6198
16.03.2013, 01:48
Şimdi baktığımız zaman olay, Şota'da,Tolunay'da veya M.R.A'da bitmiyor, sonuçta adamların ellerinde ki kadro belli.

Sözlerini net hatırlamıyorum ama olayın mantığı hala aklımda,

Tunga abi şöyle demişti radyo yayınında; Size bir un verseler, bir muz verseler, bir de çikolata verseler, hadi bize bundan çilekli pasta yap deseler, yapabilir misin ? Demişti. Bu örneğe bayılmıştım gerçekten. Aslında her şeyi özetliyor bu örnek.

faysal
16.03.2013, 01:48
birde dipnot olarak ekliyrum jaja bizde olsaydı ilk 3te olurduk bizde gol atacak adam yok pavel brozek bile olsa yeterdi.

haklısın pavel bile bizim ilerde iş yapardı ..

biltrabzon
16.03.2013, 01:50
Merak etmeyin önümüzdeki 3 mac 9 puan garanti,birde belediyeyi yendik mi etti 12 yeter mi? yeter.(keske bende inanabilsem bu yazdiklarima)

vampir
16.03.2013, 01:51
haklısın pavel bile bizim ilerde iş yapardı ..

pawel on numara golcüydü harcandı ben onun ülke milli takımında ve geldiği takımdaki maçlarını takip ediyordum tam golcüydü onu harcıyan şenol güneş

Hüseyin Başoğlu
16.03.2013, 01:51
ben şöyle anlıyorum jajayı alnzinhoyu fatih tekkeyi gökdenizi vb adamları izleyince harbi bunlar futbolcu yetenelki futbol izlediğimi hissediyorum ve görüyorum yok jaja içki içmiş aleme gitmiş eee ne yapsın adam milyon eurolar kazanıyor evinemi kapansın rahipmi olsun ben sahaya bakarım sizin atladığınız nokta bu ben iyi futbol güzel futbol ve başarılar iyi ve yetenekli futbolcularla kazanılır görüşündeyim özel hayatı beni ilgilendirmez

Size göre olabilir bişi diyemem...Ama farklı düşünenlerede saygınız olucak..Yoksa saygı bulamazsınız...Futbolcunun özel hayatına gelince..Futbolcular büyük topluluklara hitap ve temsil eden ve rol model olma özelliği olan kişilerdir...Bu yüzden özel hayatlarına dikkat etmeliler...Her teknik direktörde bunu bekler her taraftarda bekleyebilir....Bunun örneklerinide verebilirim istersen...

Mesela Real madridde Fabio Coentrao Sigara içerkenmiydi yada o tarz bir şey içerkenmi ne kameralara yakalanıyor bir sonraki gün Real madridden para cezası yiyor....Mesela Gs de emre çolak gece klubunde fotoğrafları çıktı anında ceza yedi....Size göre ilgilendirmeyebilir ama bu işler böyler...Milyonlar kazanıyorsan özel yaşamınada yediğinede içtiğinede karışırlar....

DEEP BLUE
16.03.2013, 01:53
Meseleyi ''Jaja'' da kimmiş düzeyine indirgeyebilen forum sakinleri,

Mesela sadece Jaja'nın yetenekleri değildir. Ondan beterini yapan ve üstelik onun onda biri kadar yeteneği olmayan adamlara dokunulmuyor olmasının verdiği ''adaletsiz'' atmosferdir. Takımın altını oyuyor bu durum. Herkes şu durumda ''bana dokunulmaz nasılsa'' modunda... Bu adamlardan başarı bekliyoruz.

TSezgin61
16.03.2013, 01:54
Takim kümeye gidiyor twitterda millet hala siir, nutuk, fantezi pesinde...

Ulan düsüyoruz su durumu kurtaralim...

ENGİN ÖZTÜRK
16.03.2013, 01:54
Lütfen şuraya düştük ettik battık diye mesaj atıp rakip taraftarların ağzındaki salyaları akıtmayın..Bursaspor taraftarı biz sizin kadar büyük takım değiliz düşemeyiz biz başaramayız bunu o sizin büyüklüğünüz..

Berke6198
16.03.2013, 01:55
Bakın, futbolcu içer, içmez diye bir kural yok. Adam maçlara çıkıyor diye sen onun rutin yaşamına set çekemezsin. Ancak bununda bir dozu olur, bir seviyesi olur.

Yani trafiğin ortasında afedersinizde kimse elinde içki şişesiyle poz vermez şakır şakır kayıt altında ki kameralara. Buradanda anlaşılıyor ki Jaja'nın orada kafası güzelmiş.

Bu tür alışkanlıklar oyuncunun takım içindeki hâl ve hareketlerini olumsuz şekilde etkiler. Bunun seviyesi belirlenmediği sürece hem futbolcuya hem klübe zarar olarak geri dönecektir...

Ama kimseyi içki içiyor diye kadrodan çıkaramaz, veya gönderemezsin. Bu bir saçmalıktır. Düpediz saçmalık!

Sonuçta kimse kimsenin ahlâkından sorumlu değil.

Kader KORELİ
16.03.2013, 01:57
ne oldu bu karşılama işi? saat ikiye geliyor..

vampir
Size göre olabilir bişi diyemem...Ama farklı düşünenlerede saygınız olucak..Yoksa saygı bulamazsınız...Futbolcunun özel hayatına gelince..Futbolcular büyük topluluklara hitap ve temsil eden ve rol model olma özelliği olan kişilerdir...Bu yüzden özel hayatlarına dikkat etmeliler...Her teknik direktörde bunu bekler her taraftarda bekleyebilir....Bunun örneklerinide verebilirim istersen...

Mesela Real madridde Fabio Coentrao Sigara içerkenmiydi yada o tarz bir şey içerkenmi ne kameralara yakalanıyor bir sonraki gün Real madridden para cezası yiyor....Mesela Gs de emre çolak gece klubunde fotoğrafları çıktı anında ceza yedi....Size göre ilgilendirmeyebilir ama bu işler böyler...Milyonlar kazanıyorsan özel yaşamınada yediğinede içtiğinede karışırlar....
bende şunu diyim o zaman drogba liladadydı geçende sheneader partideydi burak selçuk bunlarda barlarda bjk li fernandez her akşam alemlerde ee sonuç bunlarda para bol yiyicek içicekler ne yaparlarsa yapsınlar sahada sorun oldumu bizhesabıbı sorarız kimsede kimseye örnekj olma gibi bir durum yok sende her yıl milyon eurolar kazansaydın senide görürsük kardeş

faysal
pawel on numara golcüydü harcandı ben onun ülke milli takımında ve geldiği takımdaki maçlarını takip ediyordum tam golcüydü onu harcıyan şenol güneş

bende harcandığını düşünüyorum adam kendini gösteremedi doğru dürüst :) ideal bir kadromuz yokki iki senedir halan daha bilinmeyen bir denklem.

Fanatik34
16.03.2013, 01:58
VirAvrupa'nın lideri, çok da genç, İsviçre'deki protestoyu o organize etmişti, iznini almıştı, ordan tanıyorum, demek istediğim adam Almanya'da olmasına rağmen her şeyini ortaya koyuyor, Trabzon'da yaşayıp da havaalanına gidemeyenlere sözüm.Trabzon insani suspus edilmis, bu serefsiz Teröristler bosuna mi Karadeniz turuna cikip nabiz yoklamak istedi? Ama gereken cevabi Sinop´ta aldilar, orda almasalar ben gibi Topal Osman´in torunlari zaten onlara gerekenleri gösterecek!

Birakin artik su Ibrahim gibi sadece agiz yapan Baskan adaylarini..Trabzonspor´un gücü taraftarinda..onu en iyi denetleyen, kullanabilen bu ülkeye hükmeder!

Hüseyin Başoğlu
16.03.2013, 01:59
bende şunu diyim o zaman drogba liladadydı geçende sheneader partideydi burak selçuk bunlarda barlarda bjk li fernandez her akşam alemlerde ee sonuç bunlarda para bol yiyicek içicekler ne yaparlarsa yapsınlar sahada sorun oldumu bizhesabıbı sorarız kimsede kimseye örnekj olma gibi bir durum yok sende her yıl milyon eurolar kazansaydın senide görürsük kardeş

Bak hocam bunlar bunu düzeyli yapıyor ellerinde içki boy boy gazetelere çıkmıyorlar kendi hallerinde gidip eğlenirler mesela zokora gibi kimse bişi dedimi ? adma kendini saklmaya çalıştı felan kimsenin gıkı çıktımı ?? Ama jaja ayarı kaçırıyordu..

vampir

bende bişey göremedim gitmiştir 25 kişi alkışlamıştır sanki bu ruhsuzlar alkıştan anlayacakmış gibi bunlara zopa lazım gerisi teferruat

Mert'
Murat özari bile anladı takımın halini yönetim anlayamadı

61_Hasan_69
Facebookta gördüm ama doğrumu acaba
Son DAKIKA ;
Trabzonsorlu futbolcular soyunma odasinda yumruklastilar. Colman soyunma odasinin camlarini kirdi..

OnurKul

Oha... Henrique gidince de badem gözlü olur.

faysal
Meseleyi ''Jaja'' da kimmiş düzeyine indirgeyebilen forum sakinleri,

Mesela sadece Jaja'nın yetenekleri değildir. Ondan beterini yapan ve üstelik onun onda biri kadar yeteneği olmayan adamlara dokunulmuyor olmasının verdiği ''adaletsiz'' atmosferdir. Takımın altını oyuyor bu durum. Herkes şu durumda ''bana dokunulmaz nasılsa'' modunda... Bu adamlardan başarı bekliyoruz.

bunda haklısın misal Alanzinhonun kontratını uzattılar adam sırra kadem bastı geleli kaç sene olmuş bende bu takıma daha bişey verdiğin görmedim attığı iki yada üç tane fantastik gol dışında..

vampir
16.03.2013, 02:00
Bak hocam bunlar bunu düzeyli yapıyor ellerinde içki boy boy gazetelere çıkmıyorlar kendi hallerinde gidip eğlenirler mesela zokora gibi kimse bişi dedimi ? adma kendini saklmaya çalıştı felan kimsenin gıkı çıktımı ?? Ama jaja ayarı kaçırıyordu..

ama jaja alemede gitse gece gündüz içdede sahada döktürüyordu geldimi jaja gibisi ondan sonra bide bunu de

memozcan
16.03.2013, 02:00
sadri başkan hala ince iş kalın doğrama işlerine girişmedi demi?

hani diyorya işlerin düzeleceğini bilsem 5 dakkada bırakırım.. emin olun bıraksa 5 dakikada düzelme emareleri başlar...

biltrabzon
16.03.2013, 02:01
Tolunay hoca gelince bayagi umutlandik,atesle barut yanyana geldi dedi hazir olun dedi.Sonumuz bu fikra gibi olmasin..........................

Of’lular toplanmışlar av tüfekleriyle Rusya’ya doğru ateş ediyolar. Bunu gören hacının biri;

- Ula oflular ne yapaysunuz aburaya.

-Rusyaynan savaş edeyruk haci.
...
- Ula av tüfeğiynen savaş olurmu hiç.

-Ya ne edcez haci emmi.

- Çekilin ordan bu benim işim.

- Bi gürgen ağacı kesin.
Oflular bi gürgen ağacı keserler.

- İçini oyun.
Oyarlar.

- İçini saçma barutla doldurun.
Doldururlar.

- Fitilini koyun ucuna, bide büyük demir.
Oflular hepsini yapar.

Hacı;
- Şimdi fitili ateşleyin.
Fitili bi ateşlerler. Büyük patlama 100 oflu şehit.

Fikri veren hacı;

- Ha burda 100 ölü varısa, rusyanın anasını .....… :)

özgür6161
16.03.2013, 02:01
Maçı izleyemedim.O saatte uçuyordum.Çok utanıyorum,kahroluyorum.Herkes hatalı ve suçlu.Daha kötüsü çözüm bulmaya yönelik yapılan hiçbirşey yok.Bunların hepsi taraftara ders olmalı.Herkese ders olmalı.Bu kişilerle bu kulüp bir daha yanyana dahi gelmemeli.Hoşçakalın.

FC-ST-PAULI-61
16.03.2013, 02:02
;1918967705']Murat özari bile anladı takımın halini yönetim anlayamadı
Ne diyorlar orda,Murat Özari gecen Hafta dogrulari söylemisti.
Fikret Enginde cok kötü falan dedi ama Trabzonspor düsmez dedi.

Berke6198
Maçı izleyemedim.O saatte uçuyordum.Çok utanıyorum,kahroluyorum.Herkes hatalı ve suçlu.Daha kötüsü çözüm bulmaya yönelik yapılan hiçbirşey yok.Bunların hepsi taraftara ders olmalı.Herkese ders olmalı.Bu kişilerle bu kulüp bir daha yanyana dahi gelmemeli.Hoşçakalın.

1 senedir ders görüyoruz.

ibrahim

"Ruhsuz ..neler ..tir olacak Trabzon bizimdir bizim olacak" "Formaları Çıkarın Çıplak Oynayın " gibi tezahüratlar yapiliyormus su an.

Öyle yaziyor bi face grubunda. Ama indilermi diye bilmiyorum.

memozcan
16.03.2013, 02:03
Facebookta gördüm ama doğrumu acaba
Son DAKIKA ;
Trabzonsorlu futbolcular soyunma odasinda yumruklastilar. Colman soyunma odasinin camlarini kirdi..

hiç ihtimal vermiyorum.. bizimkiler takım için terini dökmezken kanını mı dökecek?

FC-ST-PAULI-61
Biri Pawel demis,ben Piotri daha cok ariyorum.Cechten iyidi en azindan.Emersonda daha iyi.
Cech Celaleddinden sonra izledigim en kötü sol bek.

Mert'
Ne diyorlar orda,Murat Özari gecen Hafta dogrulari söylemisti.
Fikret Enginde cok kötü falan dedi ama Trabzonspor düsmez dedi.

Ts hayatta düşmez dedi murat Sadri Şenerin suçu bu hal falan diyo

vampir
16.03.2013, 02:04
bunda haklısın misal Alanzinhonun kontratını uzattılar adam sırra kadem bastı geleli kaç sene olmuş bende bu takıma daha bişey verdiğin görmedim attığı iki yada üç tane fantastik gol dışında..

hocalar rahatsız ve takıntılı hasta olduğu için alanzinho gibi bence bu takımdaki en yetenekli futbolcuyu oynatmadılar burda alanzinhoda bir gram suç yok dostum maçı izlerken sende görmüyormusun seni heycanlandıran hangi futbolcu var beni sadece alanzinho heycasnlandırıyor yok boy kısaymış pres yapmıyormuş eeşşek gibi pres yapanlarla kümeye kadar geldik alanzinho gökdeniz gibi dikine giden adam eksilten maçın kaderini değiştireblicek müthiş akıl ve yetenekli bir futbolcu bence vealanzinhodan pres beklemiyeceksin onun var olan yeteneklerini kulanıcaksın ama kimse bunu yapmadı press miş gördük presi kazmalarla küme düşme potasındayız iyi futbol yeteneli futbolcularla oynanır kazmalarla değil

Berke6198
16.03.2013, 02:06
Bu soyunma odasında kapışma haberinin aslı yoktur. Kim nereden uydurup çıkarmış bu haberi bilmiyorum ancak böyle bir haberin aslı yok.

memozcan
16.03.2013, 02:06
bizim topçulara bu mağlubiyete binaen iki günlük izin verilmeli.. zira reinada kurtlarını döksünler ve streslerinden arınsınlar.. çok yoruluyorlar.. bu kadar yüklenmek doğru değil kanımca!!!

vampir
16.03.2013, 02:07
Oha... Henrique gidince de badem gözlü olur.

henrugie gibi türkiyeyye gelmiş geçmiş en yeteneksiz brezilyalı futbolcu için bunu demeyiz merak etme

azelea
16.03.2013, 02:08
Tolunay hoca gelince bayagi umutlandik,atesle barut yanyana geldi dedi hazir olun dedi.Sonumuz bu fikra gibi olmasin..........................

Of’lular toplanmışlar av tüfekleriyle Rusya’ya doğru ateş ediyolar. Bunu gören hacının biri;

- Ula oflular ne yapaysunuz aburaya.

-Rusyaynan savaş edeyruk haci.
...
- Ula av tüfeğiynen savaş olurmu hiç.

-Ya ne edcez haci emmi.

- Çekilin ordan bu benim işim.

- Bi gürgen ağacı kesin.
Oflular bi gürgen ağacı keserler.

- İçini oyun.
Oyarlar.

- İçini saçma barutla doldurun.
Doldururlar.

- Fitilini koyun ucuna, bide büyük demir.
Oflular hepsini yapar.

Hacı;
- Şimdi fitili ateşleyin.
Fitili bi ateşlerler. Büyük patlama 100 oflu şehit.

Fikri veren hacı;

- Ha burda 100 ölü varısa, rusyanın anasını .....… :)

madem böyle bir fıkra geldi benden de bir tokat fıkrası

ikinci dunya savasi donemi.
Çekoslovakya alman işgali altında.
bir tren kompartımanı. içeride 4 kişi.
çekoslovak genç ve güzel bir kız, kızın anneannesi, alman bir subay ve çekoslovak yurtsever bir delikanlı.
yurtsever genc tabii ki alman subaya hayli kıl durumda.
derken tren bir tünele girer. ortalık kararır. karanlığın içinde bir öpücük sesi, ardından da bir tokat sesi duyulur.

tren tünelden çıktığında ise kimse renk vermemekte ama bir yandan da düsünmektedir.

genc kiz kendi kendine : "bu genc sanırım beni öpmeye çalıştı, yanlışlıkla da anneannemi öptü. oh olsun tokatı da yedi" diye düşünür.

kizin anneannesi ise "bu çocuk herhalde bizim kızı öptü, kızım da hakkettiği dersi verdi. oh olsun" diye düşünmektedir.

alman subay ise dertlidir. kendi kendine "ulan herif kızı öptü, tokatı yiyen biz olduk" der.

cekoslovak genc ise aklından şunları geçirir: "elimin tersini öpüp şu şerefsiz almana bir tokat attim ya. aklımı seveyim"

Berke6198
16.03.2013, 02:08
Herkese iyi geceler diliyorum, saygı çerçevesinde, sevgi çerçevesinde sürmesi dileğiyle...

İyi forumlar, iyi geceler...

faysal
16.03.2013, 02:09
hocalar rahatsız ve takıntılı hasta olduğu için alanzinho gibi bence bu takımdaki en yetenekli futbolcuyu oynatmadılar burda alanzinhoda bir gram suç yok dostum maçı izlerken sende görmüyormusun seni heycanlandıran hangi futbolcu var beni sadece alanzinho heycasnlandırıyor yok boy kısaymış pres yapmıyormuş eeşşek gibi pres yapanlarla kümeye kadar geldik alanzinho gökdeniz gibi dikine giden adam eksilten maçın kaderini değiştireblicek müthiş akıl ve yetenekli bir futbolcu bence vealanzinhodan pres beklemiyeceksin onun var olan yeteneklerini kulanıcaksın ama kimse bunu yapmadı press miş gördük presi kazmalarla küme düşme potasındayız iyi futbol yeteneli futbolcularla oynanır kazmalarla değil

bunda haklısın bende oynasın isterim yetenek var kullandığı anlarda oluyo ama bu takımda bu yeteneklerini gösteremiyo çünkü ilerde umut gibi delice koşan biri yok kimse basmıyo :) Tam kapasite 90 dakika çıkartamıyo bence .

memozcan
hala alanzinho diyenler var ilginç... bizim takımın düzelmesi için takım gerideyken, agzında sakız çiğneyip sağa bakıp sola pas vermeye çalışan birini tutup sahanın ortasında tekme tokap döveceksin ancak o zaman bişeyler olur!!!

CAFER ÖZER
Trabzonspor haksız yere oynatmadan gönderdiği oyuncuların ahını çekiyor
Etme bulma dünyası

azelea
16.03.2013, 02:10
Biri Pawel demis,ben Piotri daha cok ariyorum.Cechten iyidi en azindan.Emersonda daha iyi.
Cech Celaleddinden sonra izledigim en kötü sol bek.

işte denize düşen yılana sarılır misali..

faysal
16.03.2013, 02:12
Hoca getirseler futbolcuları okutsalar acabla ruhları gelirmi :)

hakankutlu
16.03.2013, 02:12
Az önce Colman'ın Mustafa YUMLU'ya attığı tokatı gördüm sonra Tolga Zengin'e yaptığı atarı evet bu adam artık btti acilen kadro dışı bırakılmalı ve sezon sonuda kapının önüne bırakılmalıdır

faysal
16.03.2013, 02:13
Belkide cin kaçtı bunların içine yoksa bunlar faydalı uşaklardı geldikleri takımda :)

hakankutlu
16.03.2013, 02:16
bu arada bu saatten sonra değil jaja george best'i mezarından kaldırsan kaç yazar bu takımda ruh olmadıktan sonra

memozcan
16.03.2013, 02:17
Az önce Colman'ın Mustafa YUMLU'ya attığı tokatı gördüm sonra Tolga Zengin'e yaptığı atarı evet bu adam artık btti acilen kadro dışı bırakılmalı ve sezon sonuda kapının önüne bırakılmalıdır

valla bu haber son haftalarda duyduğum en iyi haber.. demekki bizim oyuncular takım için yumruk atmayı ya da yemeyi göze almışlar.. ağzında ciklet sırıtan oyunculardansa takımı için kavga eden (haklı ya da haksız) oyuncular yeğdir..

vampir
16.03.2013, 02:17
Belkide cin kaçtı bunların içine yoksa bunlar faydalı uşaklardı geldikleri takımda :)

bunlar sağlam zopayı yerse belki içindeki cinler çıkar:)

faysal
16.03.2013, 02:18
bunlar sağlam zopayı yerse belki içindeki cinler çıkar:)

terapi iyi gelir diysin :)

DEEP BLUE
16.03.2013, 02:19
Maçı izleyemedim.O saatte uçuyordum..

Biz statta izledik, biz de uçtuk Özgür kardeşim. Hep beraber bindik bir alamete uçuyoruz kıyamete...

61_Hasan_69
16.03.2013, 02:19
http://www.facebook.com/photo.php?v=4143806888265&set=vb.394201680635484&type=2&theater