PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 26.Hafta | Bursaspor 3 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13

cyberentalpi
15.03.2013, 22:44
Nereye şampiyon yaptın ?

Deplasmanda Fb'den 1 puan aldık diye adamları şampiyon mu yapmış olduk ? Ki o maçta futbol falanda oynamadık, fb becerip atamadı sadece.

Öyle konuşuyorsunuz ki sanki adamlar 34 hafta futbol oynamadılar hiç

ama maci satmadikta.
Onur ve Giray muhtesemdi

zafercalikoglu
Kimse şu ortamdan pay çıkarıp Şenol Güneş'i tekrar göz nuru yapmaya kalkmasın. Kimse vazgeçilmez değildir. Hocayla şampiyonluklar yaşadık sevindik üzüldük Allah razı olsun yaşattıkları için ama onun çalışma tarzı bizim şu bitik takım için maalesef uygun değildi. Maalesef oyuncu izleme, satın alma gibi konularda ligin en yetersiz hocasıydı. Şu ligde kalabilirsek inşallah bu sene seneye çok güzel şeyler yapabiliriz 1461'den gelecek adamlarla birlikte.

kardeş güzel yorum yaptın,da şu lig bi bitse bu sezon ,bencede 1461 den en az 4-5 oyuncu almalıyız...

Bera B.
Yav Mustafa salla şimdi kalbi malbi. Seni görünce sahada benim her türlü organım acıyor bırak bu lafları ya.

Ilelioglu
Yönetim macin hakemine tepki göstermeli, birsey yaptiklari yok zaten! Halen uyuyorlar...!

Tamam takim kötü, tamam herseyimiz berbat, eee birde hakemlerin dogramasina izin verme eyy Yönetim..! Uyan be uyaaann..!!

..

Mert'
Kötü oynayabilirsin ama kötü koşamazsın.

hyasin61
Allaha yakın bize uzak olsun artık yeter...

Tolunay hocanın bırseyler kattıgı gercek takım pozısyona gırıyor ,senol gunes ıle pozısyona gıremıyorduk

Burçak
maçtan simdi geldim gurbetçi gençler trabzonlu gençler kavgasi rezaletti

biz bitmişiz harbi harbi bitmişiz...

zafer6161
Olsun 6 gün sonra Drogheda ile maçımız var, o maçla telafi ederiz.

farklı yeneriz,,,

takımın morale ihtiyacı var

aynen 1461 i nasıl yendiğimiz gibi !!!

akin0834
15.03.2013, 22:45
2 haftalık arada cok şeyler yapılmalı...yönetim tolunay ıda alıp gitmeli...secim yapılmalı...takımın basına mustafa reşit akcay getirilmeli en azından szon sonuna kadar...

Hasan Cubukcu
su dipten bir cikalim orasi ne sadri snere kalir nede bazi ruhsuz futbolculara , allahin izniyle cikacagiz ama sadrinin basina neler gelecegini simdiden sevinclen bekliyorum .

birde bizim efsane , is adamlarimiz nerde ,zengin is adamlarimiz (ama kansiz is adamlari ) ne ise yarar .

Ilelioglu
Millet soyunma odalarini basiyor, hakem odalarini basiyor. Aldigi ceza ortada, bizim Yönetim ise hakeme tepki koymaktan bile aciz, 15 haftadir dograniyoruz..!

..

Ergin Varlibas
Olabilir Ergin ben böyle bakıyorum ve herzamanda söyluyorum ister bana kızın ister kızmayın Şenol Güneşin Trabzonlu olmadığını bilsem derimki ve ağır konuşurum Şenol Güneş şimdiye kadar gelmiş hocaların içinde bu takıma en büyük İhaneti yapmıştır ve kaçmıştır

Hicbirseyden haberiniz olmadigi icin haklisiniz boyle dusunmekte. Takimi sabote edenler acik ve net. SUC YOKKEN SUC ARAYANLAR SUC VARKEN SUCLUYU BULAMIYORLAR

faysal
Bu kez Emre Güral olsam oynarsam macta gol atmazdim bakarsin belki oynatir bu kez adami ligde :) Her hazirlik macinda gol attiginda yaranamiyor adam.

oynamayan adamları kadro duşı burakıyolar oynayanlar süper oynuyorya..

zafercalikoglu
colman batallayı dövecekti, nede olsa vatandaşı,araya giren Mustafa yedi şamarı,araya girmeyecen Mustafa ,araya maçta girecen ,batallaya kafa vurdutmayacan....

qlii
15.03.2013, 22:46
Zadriii zaarttriiiiiii yaptıgın espirilerde kurtarmıyor takımı yeter emme takımın kanını.

Doğukan Uçan
vira hariç hiçbir taraftar grubu stada sokulmamalıdır bence.adamlar beste yapiyor,pankart yapiyor takıma destek veriyor.diger gruplara bak birbirlerini yiyolar heryerde kral gözükme çabasındalar yazık bir tane icraat yok.

Mesut
http://img163.imageshack.us/img163/7447/2y0xtjcubaetvduzsusbcb.mp4
Yumlunun burada amacı ne adamlar konuşuyor.

salihismet
Top kontrolünü beceremeyen bir takimda kaleciye bu kadar geri pas verilir mi, defansda topu kim
aliyorsa gözü kapali vuruyor ileri, zaten bu toplari kontrol edemiyoruz, kafaya cikarken asagi sinen oyuncu olur mu,
bu ne yahu?

serdaracıl
vay be,hakemde doğramış bizi,gecen hafta şükrü saraçoğlunda ,bursa maçını izledim,ve yazdım burda,batalla ,sener ve 5 numaralarıkilitle bitsin bu iş,ama ruh yok,
yazık oldu tolunay hocaya ,morinya gelse,bi bok olmaz,...
bizi bu hale düşüren basta ;TFF,ve yöneticilere,daha ne diyeyimmm.....

Tolunay hoca bu oyunculara yeteri önlem almamış gibi

Ilelioglu

Bizde onu anlayamadik zaten.

..

Emrah Akcagöz
Küme düşmeyiz, Adaletli hakemlerle düşmeyiz,
Hakem ağalar bu akşam ne yaptı, Adrian'ın yediği tekmeleri görmedi-2 tane sarı kartlık biri ceza sahası önünde,
serkanın bence penaltısı verilmedi, o pzosiyon 3 istanbullulara gelse kesin çalardı
Kartları bize daha rahat çıkardı, bence bamba 2. sarıdan atılabilirdi.
Bu hakemler ve Söz vermiş TFF ile biz küme düşeriz.
Bir yorum bakın ne demiş : Colmanın bölgesinde Serkan oynuyorsa ve ben colmanın yerinde olsam takımda onur dışında herkesi döverdim.

İlk geldiğinde kadro dışı bırakacak o kadar adam varken hiç yapmadı,
Sırf para istedi diye adamları kadro dışı bıraktı.
Serkanı hala orta sahada deniyor,
Formda adrian yeniden küstürüldü.
Oyuncu seçimleri ile futbolcular kafalarında takımı zaten bitirmiş,
Arkadaşlık deseniz artık birbirine girer hale gelmiş, Colman haklı mı haklı keşke herkese dalsaydı, bu kadar geniş bir futbolcu topluluğu varken benim sözcüm oldu. Arkadaşlık yok, düşenin yanına giden yok, haklı neden mi adam 2 yıldır oynamıyor zaten yerine serkan oynadığında da ben olsam bende bu hale gelirdim, ya kadroya alma yada böyle dalga geçme. her türlü sapara oynardı serkan yerine. neyse, yaptığı ayıbı 2 yıldır yapıyor Günaydın tepki verenler. bakalım tolunay kafkasın gücü kime yetecek yermi olcanı, serkanı, ikinci yarı hiç ortada olmayan halili kadro dışı bırakmaya. Yalandan oynuyormuş gibi görünen bu adamlar varken colman daha çok kavga çıkarır.
Mustafa gitsin diyemeyen Trabzonlular, ne hayrını gördünüz,
Şenol hoca ile yönetim arasındaki inatlaşma takımı bu hale getirmiştir.
sadri Şener istifa edemez çünkü bu işin sonunda başına gelecekleri tahmin ediyordur, sadri şener gitmeden bu hakem tiyatrosunu izlemeye devam edeceğiz, belli ki yukarılardan biri talimatı vermiş(ben artık buna inanıyorum tamamen)
Bir de maçın 72. dakikasında mücadeleyi bırakan futbolcuların Allah belasını versin.
Birde bu durumdayken ne kadar çok sevenimiz olduğunu da öğrendik, türk futbolu zarar görmesin Trabzonspor kme düşmüş kimin umurunda kaç kişiyiz ki, topu tüfeği 3-5 milyon taraftar bunların yarısının oyunu alsam yeter.
Bu akşam Birşeyler olmalı, itin köpeğin maskarası olduk, karanlığın peşinde ışık falan beklemeye gerek yok o güneşin önüne perde çekilmiş.

Unutumadan tribünde Bir milletvekili vardı tanıyan oldu mu? hakem maçı ilk yarıda bitirdiğinde memnunmuydu acaba. Günaydın.
Gecenin hatta sezonun özeti bu yorumda.

faysal
su dipten bir cikalim orasi ne sadri snere kalir nede bazi ruhsuz futbolculara , allahin izniyle cikacagiz ama sadrinin basina neler gelecegini simdiden sevinclen bekliyorum .

birde bizim efsane , is adamlarimiz nerde ,zengin is adamlarimiz (ama kansiz is adamlari ) ne ise yarar .

Yok kimse eskden bölemiydi resmen diplere gidiyoruz herkez suskun..

Berkan
15.03.2013, 22:47
Tolunay hocanın bırseyler kattıgı gercek takım pozısyona gırıyor ,senol gunes ıle pozısyona gıremıyorduk

Şenol hoca varken maçları seyrediyor muydunuz merak ettim gerçekten. Tolunay hoca kabahatlidir hiç bir zaman demedim ama böyle alakasız yorumlarda bulunmayalım.

zafercalikoglu
2 haftalık arada cok şeyler yapılmalı...yönetim tolunay ıda alıp gitmeli...secim yapılmalı...takımın basına mustafa reşit akcay getirilmeli en azından szon sonuna kadar...

sorun hocada değil takım kurgusunda ,mustafa hoca gelecekse 4-5 oyuncu ile gelmesi gerekiyor..

TS-AKCAABAT-61
Mustafa hocanın elındekı kadro daha ıyı ondandır ıyı futbol ıyı oyuncularla oynanır bunu unutmayın

iyi oyun iyi sistemle olur, iyi oyuncularla degil.
bak 1461den apo sercan ve emre gitti, oyunundan ne kaybetti, hicbise, cünkü 1461 de ve mustafa hocada sistem var.

Yavuz Bektaş
colman sinirliydi batallanın omuzuna elini atmış konuşuyolardı mustafa niye girdi araya colman hiç de batallaya dalacak gibi değildi /colmanın yaptığı tabiikide yanlış

ozturk
Bir kere de bizim başkan hakeme bağırıp küfretse 21 gün birşey değil

Berke6198
Alnımdan ense köküme doğru derin bir ağrı saplanıyor, her yenilgiden sonra.

faysal
15.03.2013, 22:48

o pozisyonda Colman bataşaya sert sett kızıyodu....Mustafa burda ne diye araya girmiş.

zafer6161
vira hariç hiçbir taraftar grubu stada sokulmamalıdır bence.adamlar beste yapiyor,pankart yapiyor takıma destek veriyor.diger gruplara bak birbirlerini yiyolar heryerde kral gözükme çabasındalar yazık bir tane icraat yok.

işte o yüzden dünyada 1 trübünde 20 tane grup olan tek kulubüz

Bülent AKBULUT61

artis olacakmış yanlış meslek seçmiş Yumlu efendi adam orda iyi veya kötu vatandaşıyla konuşuyor yumluda artislık yapıyor

61boyboy
Bu yönetimle gelecek yıllarımızda heba olur. Bir an önce istifa etmeliler.Yeni gelen yönetimde gelecek seneki kadro planlamasını yapmalı. Seneye iyi bir kadro oluşturursak aynı sene bile meyevesini alabiliriz. Kimsenin şüphesi olmasın takımımız kendini toparlayıp bu durumu atlatacaktır. Lütfen sağ duyulu davranalım.

Veysel
15.03.2013, 22:49
Maçı izlemeye gelmiyorsun be adam çık ana avrat dümdüz gitsene bu şerefsizlere ne iş yaparsın be adam nerdesin şimdi başkan severdim seni bir numaralı düşmanım olmaya başladın başkann

Berke6198
Gaziantep küme düşme hattında, aramızdaki puan farkı "2" devam devam, aynen böyle devam.

salihismet
Tek başına kurtardığı maclara say renktaş

Bakin Onur oynadi oynayali Eskisehir kupa macida dahil 7 tane hatali gol yedi.

vendercan
Ben 35 yaşındayım.Kardeşimin formundan yazıyorum!..7 yaşından beri Trabzonspor'un her maçını takip ettim..

Kesinlikle bu Trabzonspor'a acil müdahele edilmezse küme düşer!..İlk defa küme düşme korkusunu yaşıyorum!..Trabzonsporlular iş başına!!!

Sadri Şener ve Nevzat Şakar gibi adamların yatacak yeri yok!..

Artist,cahil ve gereksiz büyük konuşan ve de garip tercihler yapan Tolunay ile olmuyor!..

Takım yenilsinde o, bu , şu gitsin ya da gelsin diyenleri kınıyorum!..Bu Trabzonspor'a ihanettir!..

Hepimiz, her Trabzonspor'lu imkan nispetince her maça gidip kulübe sahip çıkıp;isyan etmelidir!..

Yaksa küme düşme duygusunu ilk defa yaşayacağız!!!

Gün Trabzonspor'a sahip çıkma vaktidir!!!...

biltrabzon
Berbat oynamadik ilk yari.Serkan da takimin en iyisi idi.Serkanin bu takimda oynayacagi tek yer orta saha olmali.Bu aksam Serkan i elestirenler art niyetlidir.Bursa ya zaten yenilecegiz diyenler niye firtina kopariyorsunuz ki?Bu aksam özellikle ilk yari oynanan futbolu devam ettirsinler,adam gibi hakemle bu takim kimseye yenilmez.Bursa 1 hafta agladi ve memesini aldi.Tuncay i atamadi serefsiz hakem,serkan in pozisyonu yüzde 1 milyon penalti idi.Adriana ilk yari yapilan sari kartlik hareketi devam ettirdi.Yeri gelmisken Adrian yüzünden ilk yari yenik duruma düstük.Onun yerine sapara yada colman olsa idi ilk yariyi en kötü 2-1 bitirirdik.

Adnan Mollasalihoğlu
maçtan simdi geldim gurbetçi gençler trabzonlu gençler kavgasi rezaletti

İyi olmuş benim içinde vursaymış Gurbetçiler Yönetimin tokmakçılarına ;)

Yavuz Bektaş
neyse arkadaş GAROMUZ YEDERLİ BOŞVERİN MAÇI OKEYE DÖRDÜNCÜ LAZIM

FC-ST-PAULI-61
15.03.2013, 22:50
Senol Günes,Sadri Sener ve Nevzat Sakara yaziklar olsun kurduklari Kadroya bak vay be.
Tolunay Hoca böyle Amatörlerin Transferine izin vermezdi.Küme düsersek Tolunay Hocaya hic kizmam.

serkanholep
15.03.2013, 22:51
Bu yönetimle gelecek yıllarımızda heba olur. Bir an önce istifa etmeliler.Yeni gelen yönetimde gelecek seneki kadro planlamasını yapmalı. Seneye iyi bir kadro oluşturursak aynı sene bile meyevesini alabiliriz. Kimsenin şüphesi olmasın takımımız kendini toparlayıp bu durumu atlatacaktır. Lütfen sağ duyulu davranalım.

kümede kalırsak tolunay hoca bişeyler yapabilir ama önemlşi olan kümede kalmak

Taner Uykuçeken
kurtuluş reçetesini açıklıyorum;
şike davasından vazgeçtik adalet umrumuzda değil hakımızı istemiyoruz diyin
kalan 8 maçıda kazanırız

serdaracıl
Tolunay hoca çok üzgün

B.AKDEMİR
Hangi gazeteyi hangi siteyi okursan oku altında ki yorumlar bize olan nefretini kusanlarla dolu.Bunlara bizi rezil ettiniz,düşmanlarımızı sevindirdiniz ya yazıklar olsun. Herkesin bir mesleği var,bir işi var herkes en iyi yapabildiği işi yapıyor.Bu sorunu biz mi çözeceğiz?yönetim mi?teknik hocamı?yokmu arkadaş akıllı biri.Çeksin çıkarsın bizi şu cehennemden.Düşmeyeceğimize yürekten inanıyorum ama her hafta birilerinin alay konusu olmayı hak etmiyoruz.Yeter artık!

zx61
Yuh ya bizim taraftarda birbirine girmis demek yazıklar olsun ya ..su günlerde yapılacak is mi? Ciddi anlamda kümeye oynuyoruz :(
Bursayı anlamak gercekten zor , samsun düsme kalma macına cıktığında kendisinden nefret etmeme rağmen gözü yaslı taraftarlarına cok üzülmüstüm..babam bosver hakettiler demisti oysa ben bizim gibi yürekten takımına bağlı olanları düsünüp üzülmüstüm..su Bursayla okadar hukukumuz oldu 'Trabzon kümeye ' duyduk bu macta..taraflı da olsa insalığını kaybetmemeli bir insan!

zafercalikoglu
İyi olmuş benim içinde vursaymış Gurbetçiler Yönetimin tokmakçılarına ;)

kavga tribüne sıçramış,
yöniretim şakşakçıları ile gerçek anlamda gurbetçi gençler,
arkadaaşlar yeni sezona muhakkak yeni bir yönetimle girmemiz gerekiyor,...bu kesinleştiii...sadri başkan içinde bir kan değişimi olur.....

Bülent AKBULUT61
kalan 8 maçıda kazanırız

aynen Taner katılıyorum sana

Berke6198
He ayrıca, Onur'un yediği 3.gol şaka gibiydi. Onur'un o konuda büyük bir hatası var. Kolunun yanından geçiyor top. O golün gol olma sebebi Onur'dur.

hyasin61
iyi oyun iyi sistemle olur, iyi oyuncularla degil.
bak 1461den apo sercan ve emre gitti, oyunundan ne kaybetti, hicbise, cünkü 1461 de ve mustafa hocada sistem var.

1461 de kı oyuncular bu takımdakı bazı oyunculardan daha yeteneklı bunu goz ardı etmeyın

serkanholep
15.03.2013, 22:52
Senol Günes,Sadri Sener ve Nevzat Sakara yaziklar olsun kurduklari Kadroya bak vay be.
Tolunay Hoca böyle Amatörlerin Transferine izin vermezdi.Küme düsersek Tolunay Hocaya hic kizmam.

son zamanlarda nevzat şakarın konuştuğunu duydunuzmu

neden çıkıp konuşmuyor beceriksiz herif

zafer6161
işin ilginç tarafı açıklama yapan futbolcular ve teknik kadro da artık zor durumda olduğumuzu kavradı

sedatalis82
son dakikaya kadar bursa seyircisini takdir ettim trabzon kümeye bağırmadılar diye
son dakikada tezahurat yüzüme tokat gibi patladı
yok arkadaş düşenin dostu olmaz

Ilelioglu
kalan 8 maçıda kazanırız

Kümede düssek hakli davamizdan vazgecmeyiz bunu herkes anlasin bence.

Bu günler gelip gececek elbet.

..

biltrabzon
maç ne ara 2-0 oldu?

ben bu mactan bahsetmiyorum,yenildigimiz maclardan bahsettim.2-1 öndeyken o kurtarislari yapacaksinki takim ayakta kalsin uzaydan gelen topu yersen bu takim bu hale gelir.Zaten pamuk ipligine bagli durumumuz.

FC-ST-PAULI-61
15.03.2013, 22:54
Gökdeniz gibi hem kaliteli olan ve ruhsuz olmayan Adamlar istiyorum.Buraya yaziyorum Barcelona ve Interden sonra ceyrek finalde Chelseayede Gol atacak.Adam 33 yasinda neler yapiyor dün izledim Macini.

zafercalikoglu
o pozisyonda Colman bataşaya sert sett kızıyodu....Mustafa burda ne diye araya girmiş.

colman haklı demiyorum ama,mustafa kardeşim ne giriyon araya ,adam kızgın ,asabi...bence sallayaende bambayı şamarlaman lazımdı,o kafayı nasıl vurdurur batallaya

Esmoface
Faruk Özak lafı bir kere geçmemiş, arada kaynamasın.
Şu olası seçimlere ramak kala alev alan Trabzonspor sevgisine bayılıyorum bu tip adam(!)ların.

Kadromuz mükemmel olmayabilir; ama bu kadro kümeye oynayacak bir kadro da değil; istediği kadar kırılgan olsun.
Bu bahanenin arkasına yeteri kadar sığındık.

Bir kere de bu aşağılık ligde ve kulüp yapımızda sözü geçen kalleşler üzerine gidelim hakettiği kadar.
Hayattaki doğrularını para uğruna satacak kadar zavallı olan hakemler bizi doğrar, 1-2 cümlede geçiştiririz.
Beyhzadeleri satabildiği kadar satar, "borçlanarak büyüyüyoruz, normal" diye geçiştiririz.
Faruk Özak ve saz ekibi vur patlasın çal oynasın havasında devam eder hayatlarına.
Yaptığı şike kadar düşürülmesi gerekenlerin maçını, başkanlarıyla beraber devletin bakanları izler, bir de utanmadan tebrik mesajı yazarlar, umursamayız.
Herkese eşit mesafede durması gerekenler pisliklerimi ortaya çıkarır korkusundan malum başkanı kurtarmak için gecenin köründe yasa değiştirtir.
Göstermelik muhalefetler her olayda yaptığı numaralık muhalefeti bu konuda umursamaz bile, açık açık hak yiyicilerin yanında tavır sergiler.

Varsa yoksa Şenol Güneş, Mustafa Hoca, Tolunay Hoca muhabbeti.
En başarılısı bile geçici başarı getirecek. 10 senemiz kurtulsa 11. sene aynı şekilde tekrar ezileceğiz.
Tepkiyi, doğru kişilere olsa bile, yanlış zamanda yanlış mercilere gösteriyoruz.

Küme düşelim, hakemler bizi oyarken, diğer bütün şerefsizler ellerini okşarken küme düşelim; ama bu hırsızların, kan emicilerinin hepsine tepkimizi en yüksek seviyede göstere göstere.
Bana bunu yaparsan sonucu bu olur diye diye.

Emrah Akcagöz
He bu arada öve öve bitiremediğiniz Alanzinho da erkenden girdi oyuna ama hiçbir faydası yoktu.

inadina61_08
15.03.2013, 22:55
Tolunay hoca çok üzgün

bana da 1,250 milyon dolar versinler şimdi üzüşdüğümden daha fazla üzülemem hemde parasıyla, Tolunayın işi bu, kimseden iyilik beklemiyorum herkes işini yapsın, en büyük hatayı ilk geldiği gün kadro dışılar yapmayarak yaptı,
vitek arada bir gol atıyordu sattırdı, adrianı küstürdü, colman=serkan yaptı, keşke maç sonunda herkes birbirini dövseydi.
Taraftar dışında üzülen tanımıyorum artık, üzülmemek kendi elinde benimse kumanda dışında elimden birşey gelmiyor. keşke sadri şeneri bir yerde görsem, bir laf söylerim sadece. Geçmişten bugüne "böyle üzülenler" bizi bitirdi.

kudu_89
Çok iyi de oldu , çok güzel iyi oldu taam mı! Şimdi meselam colman olayını çohg ğarıştırdılar. Ha! Aralarında bi fark ğaldı O farhınan çok güzel oldu. Meselam herkesin hayatına kimse garışamaz. Ha nasıl garışamaz; colman bu şekil gonuşur, bu futbolcu şu şekil konuşur. Ha heç kimse kimseye bi garışma hakkı yoğh .."Özgürlüğü Bi dir" Ha mustafa yumlu : Gurban olduğum ya Resulallahtan gelebilir amma Lakin ki öyle değildir. Yeah yoruğnlamam bu ğadar. Haydi hayırlı işler...

güneyli
Kavga olduysa zerre üzülmem.kavga yapacak güçleri olan oyuncularımız daha ölmemiş demek ki..Bu kavgadan ve devamındaki gelişmelerden beklentim var..Normal giden bir kabullenilmişlik vardı.Kavga öfkeden..akıllar başa gelince akıllı işler çıkar..Ölü toprağı kalkar üzerimizden.sonuç kötü de..daha kötüsü vurdumduymazlık..belki bıçağın kemiğe dayandığını ilan eden bir maç olur umarım.colmanın tokadı yapılışı çok çirkinde olsa takımın kendine gelmesinin başlangıcı olsun..

61boyboy
15.03.2013, 22:56
kümede kalırsak tolunay hoca bişeyler yapabilir ama önemlşi olan kümede kalmak
Allahın izniyle bu vakitten sonra böyle şeyler olmaz arkadaşım. Oyuncularda artık işin cidiyetini anladılar. Bugünkü maçta bunun parıltıları vardı. Ben şu fikstürde en az 10 puan alabileceğimizi düşünüyorum.

Mert'
Gökdeniz gibi hem kaliteli olan ve ruhsuz olmayan Adamlar istiyorum.Buraya yaziyorum Barcelona ve Interden sonra ceyrek finalde Chelseayede Gol atacak.Adam 33 yasinda neler yapiyor dün izledim Macini.

Kesinlikle katılıyorum geri alınmalı böyle adamlar lazım bize ayrıca rubin chelseayi eleyecek

kalavara
kalan 8 maçıda kazanırız

üstüne sadece şunu eklemek istiyorum, özkan sümer neden istifa etmişti, hatırlıyor musunuz??? :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Hasan Cubukcu
Bakin Onur oynadi oynayali Eskisehir kupa macida dahil 7 tane hatali gol yedi.

sacmalama , hep ayni yorumlar suralara birbirinizi elestirmek icindegil, birbirinizlen dalasmak icin degil bu forum trabzonsporu daha yükseklere tasimak icin yapilmisdir yapcaksaniz düzgün yorum yapin kendi basit teorilerinizi buralara yazmayin sizden de daha akilsiz kisiler var malesseeff size inaniyorlar .

lafimin tümü sana degil , herkes stressli yorum yapacaksaniz yapici yorum yapin .

Berkan
Kaybettiğimiz zaman sadece taraftar üzülüyordur onun haricindekilere inanmıyorum. Akşam akşam kronik Trabzonspor baş ağrısı başladı Allahınızdan bulun.

Yavuz Bektaş
gollere geleceksek 3.üde olcanın kanadından allah alllah 2.golde bamba ibrahimi tutuyor halil batallayı boş bıraktı 3.gol onurun bu sezonki ilk büyük hatası o da önemli değil mağlubiyeti onura yıkacaksak vay halimize

forsa61
elazıg-eskisehir macının ozetine bakıyorum, elazıg nasıl berabere kalmıs anlamak mumkun degil. felaket kotu bir takımlar. bikaç maglubiyet alsınlar kesin duserler.

Berke6198
15.03.2013, 22:57
Bari dedik, Cemil Usta'nın ruhuna hitaben oynayın, savaşın...

Julen Guerrero
bence kume de kalmamiz bize bagli degil rakiplereimize bagli malesefki

faysal
Faruk Özak lafı bir kere geçmemiş, arada kaynamasın.
Şu olası seçimlere ramak kala alev alan Trabzonspor sevgisine bayılıyorum bu tip adam(!)ların.

Kadromuz mükemmel olmayabilir; ama bu kadro kümeye oynayacak bir kadro da değil; istediği kadar kırılgan olsun.
Bu bahanenin arkasına yeteri kadar sığındık.

Bir kere de bu aşağılık ligde ve kulüp yapımızda sözü geçen kalleşler üzerine gidelim hakettiği kadar.
Hayattaki doğrularını para uğruna satacak kadar zavallı olan hakemler bizi doğrar, 1-2 cümlede geçiştiririz.
Beyhzadeleri satabildiği kadar satar, "borçlanarak büyüyüyoruz, normal" diye geçiştiririz.
Faruk Özak ve saz ekibi vur patlasın çal oynasın havasında devam eder hayatlarına.
Yaptığı şike kadar düşürülmesi gerekenlerin maçını, başkanlarıyla beraber devletin bakanları izler, bir de utanmadan tebrik mesajı yazarlar, umursamayız.
Herkese eşit mesafede durması gerekenler pisliklerimi ortaya çıkarır korkusundan malum başkanı kurtarmak için gecenin köründe yasa değiştirtir.
Göstermelik muhalefetler her olayda yaptığı numaralık muhalefeti bu konuda umursamaz bile, açık açık hak yiyicilerin yanında tavır sergiler.

Varsa yoksa Şenol Güneş, Mustafa Hoca, Tolunay Hoca muhabbeti.
En başarılısı bile geçici başarı getirecek. 10 senemiz kurtulsa 11. sene aynı şekilde tekrar ezileceğiz.
Tepkiyi, doğru kişilere olsa bile, yanlış zamanda yanlış mercilere gösteriyoruz.

Küme düşelim, hakemler bizi oyarken, diğer bütün şerefsizler ellerini okşarken küme düşelim; ama bu hırsızların, kan emicilerinin hepsine tepkimizi en yüksek seviyede göstere göstere.
Bana bunu yaparsan sonucu bu olur diye diye.

çok doğru aynen katılıyorum ..

Mert'
15.03.2013, 22:58
Yöneticiler kapayabilirmi şu forumu misafirlere?

sedatalis82
15.03.2013, 22:58
hocam hala olcan ve halilden medet umuyorsun
nasıl olacak senle bu iş

farozlufatih61
15.03.2013, 22:59
İnsan ne yazacağını bilemiyor böyle durumlarda gözlerimizin önünde bir dev yok olup gidiyor ve biz çaresizlik içinde yok olmasını ancak izleyebiliyoruz elimizden bir şey gelmiyor.....

Burada bir birine laf yetiştirenleride anlıyorum yazdıklarından ne kadar üzgün oldukları anlaşılıyor..

Nereye saldıracaklarını kimi hedef tahtasına koyacaklarını şuanki durumda kayraya bilecek durumda değiller değiliz....

Bu takımı bu hale getirip bu taraftarın psikolojisini bu derece bozanların yatacak yeri yoktur...

Başta şenol güneş nevzat şakar hasan yener ve tabiki sadri şener denen kan emiciler......

Hiç doymadılar 20 yıldır bu takımın sırtından götürdülerde götürdüler ama bir türlü doyuma ulaşamadı vampirler....

O kadar doluyumki herşeyden daha üstte tuttuğum TRABZONSPOR'umun bu durumu beni yıprattı ama o kan emici vampirler hala kamera karşısında espiri yaparak kahkaha atabiliyor.

Gelde buna yanma,kahrolma sessiz kal nasıl sessiz kalabilir insan taş olsa çatlar lanet olsun koskoca TRABZONSPOR'umu bu henrigue cech adrian bamba yumlu serkan olcan celutska halil gibi futbol fukarası ruhsuzlara teslim edenlere.....

F.Levent Yavuz
üstüne sadece şunu eklemek istiyorum, özkan sümer neden istifa etmişti, hatırlıyor musunuz??? :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Bu forumda Özkan Sümer çok ağır da eleştirildi. Neden istifa etti bir hatırlayalım:

Trabzonspor - Fenerbahçe maçında çıkan olaylardan sonra, F.Bahçe'ye verilen 1 maçlık cezanın, dün yapılan Tahkim Kurulu toplantısıyla kaldırılmasına tepki gösteren Sümer, "Tribünlerde bizim başlattığımız centilmenlik, maalesef takdir görmedi. F.Bahçe'nin cezası da kaldırıldı. Ben kulübümü koruyamadım. Mahçubum. İstifa ediyorum" dedi.

Mert'
Fanatik.com.tr
SİZCE BU SEZON HANGİ 3 TAKIM SÜPER LİG'DEN DÜŞECEK?

Şu Fanatiğe ana bacı söveceğim karaktersizler nazire yapıyorlar sanki şerefsizler önce Trabzonspor küme düşebilir dediler şimdide soruyolar kimler düşer

Ilelioglu
Kurtulus recetesi cok basit, bizi bu duruma düsürenlere, bu duruma düsmemize vesile olanlara gereken tepki verilmelidir.

Siyasilerden bahsediyorum. Yakin gelecekte tek tek bu sehre gelecekler.

http://www.haber61.net/devlet-bahceli-trabzona-geliyor-141429h.htm

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 17 Mart pazar günü Trabzon’a yapacağı ziyaret öncesi teşkilat seferber oldu. 18 teşkilatla birlikte Genel Başkan Bahçeli’nin Beşikdüzü’nde karşılanacağı ve aynı gün saat 13.00’te Zorlu Grand Otel’de STK temsilcileri ve vatandaşlara konuşacağı kaydedildi.

http://i48.tinypic.com/5my71s.jpg

..

Hasan Cubukcu
bence kume de kalmamiz bize bagli degil rakiplereimize bagli malesefki

haklisin biraz ama kurtuldugmuz an o sadrinin koltugu patlatmamiz gerekiyor , yönetici o bizi o hallere sokanlardan birisidir .

Oğuzhan
Allahın izniyle bu vakitten sonra böyle şeyler olmaz arkadaşım. Oyuncularda artık işin cidiyetini anladılar. Bugünkü maçta bunun parıltıları vardı. Ben şu fikstürde en az 10 puan alabileceğimizi düşünüyorum.

Oyuncular işin ciddiyetini anladı he hocam.

Oyuna girmiş yarım saat top oynayacak adam 3 tane sarı kartlık hareket yapıyor sırf kendisini attırmak için. Düdükten sonra vurdu hakem vermedi kartını. Daha sonra koştu adama yapıştırdı bi tane sırf atılmak için. Fuck off dedi hakeme ağznı okudum net şekilde atamadı gene hakem.

Hakeme laf diyoruz tamam da ikinci yarının başında Bamba'nın arkadan vurduğu pozisyon %100 sarı kart atılması lazımdı oyundan.

zaferyıldız
15.03.2013, 23:00
Aslında kötü degıldık , gol atmayı becerdık bu seferde arka çok açık verdı
Onur takımın fısını cektı malesef çok kötüydü
Alanzınho degısıklıgı hıc ıse yaramadı
Ancak golcümüz olsa colman gırdıkten sonra rahat bır asıst alırdı
Hakemler bızı ezmeye çok yatkın
Bu takım bu sene Burak kalsa 2. Olurdu bundan emınım
Devre arası golcü transferı yapmamak büyük hataydı

vendercan
Kümede düssek hakli davamizdan vazgecmeyiz bunu herkes anlasin bence.

Bu günler gelip gececek elbet.

..

Helal olsun!..

Taner Uykuçeken
Şenol Güneş Sadri Şener ve Nevzat Şakar'ın aralarındaki kişisel husumet TRABZONSPOR'U bu hale getirdi,
çok şeyde istememişti aslında bu taraftar sadece JAJA ve N'Doye

Yavuz Bektaş
forumda 300 kişiyiz şu an ben net söylüyorum bana aileme yetecek kadar ve biraz da kenara koyacak kadar para versinler tesislerden çıkmam kaybettiğim her top için kafamı kırarım eminim hepimiz bunu yaparız olcan her top kaybettiğinde içim parçalanıyo yeter artık ama ya yazık bize alın beni antremana 3 ay da hazır olurum parada istemem hatta ama oynayın artık

Berke6198
Sen öldür, biz yine sevelim Trabzon'um.

Emrah Akcagöz
Arkadaşlar sayfayı misafirlere kapatmak için neyi bekliyorsunuz ? Burada neredeyse 10 kişi yazdı. Neyi bekliyorsunuz ?

serdaracıl
Faruk özak'dan tiksindim resmen

TSezgin61
15.03.2013, 23:01
Bittik... Öldük...

Cok zaman önce bir arkadas paylasmisti siirden alinti yapip,

"Vurulduk ey halkim, unutma bizi !!! "

biltrabzon
Eskisehir elazig macinada baktim eskisehir neler yapti lauballi oynamakmi dersin,bir metreden topu kaleye vurmamak mi dersin.Elazig in 2.golünde tello topu rahat oynayacakken, taca cikmasi icin ugrasip topu elazig li oyuncuya verip adamin golü yapmasi mi dersin.Ne dersen de bu takim harbiden tescilli §ikeci,bakin bize nasil saldircaklar ac köpek gibi.

HardrhymeR
Bari dedik, Cemil Usta'nın ruhuna hitaben oynayın, savaşın...
Dozer Cemil'i takan kim var yönetimde ve takımda. Herkes cebinin derdine düşmüş.

Tekrardan Ruhun Şâd Olsun Nam-ı değer "Dozer" Cemil

Gordon Freeman
Renktaşlarım ,

Yakıp yıkma işi sezon sonundakı iş
Şuanda tek düşünmemiz gereken bu takımın moralini nasıl yukseltırız
Nası destek oluruz.Sezon bıtınce zaten gereken kelleler alınacak

TS-FAN
Sahada mücadele etmeyen takımın bir de kalitesi düşükse sonu belli..
Bu takımın tek kurtuluşu var..Sahada kavga!
O da yapıldı zaten, ama kendi aramızda..(!)
Olsun be,sonunda -kendi kendimizle de olsa- kavga ettik.
Devamını bekliyoruz!
Zira kavga etmeyene ekmek yok!

kudu_89
;1918967054']Fanatik.com.tr
SİZCE BU SEZON HANGİ 3 TAKIM SÜPER LİG'DEN DÜŞECEK?

Şu Fanatiğe ana bacı söveceğim karaktersizler nazire yapıyorlar sanki şerefsizler önce Trabzonspor küme düşebilir dediler şimdide soruyolar kimler düşer

yanlış hatırlamıyosam bi yöneticisi trabzonluydu bu gazetenin. en ufak başarımız olduğunda çok manşette atıyorlar.

vendercan
15.03.2013, 23:02
Kurtulus recetesi cok basit, bizi bu duruma düsürenlere, bu duruma düsmemize vesile olanlara gereken tepki verilmelidir.

Siyasilerden bahsediyorum. Yakin gelecekte tek tek bu sehre gelecekler.

http://www.haber61.net/devlet-bahceli-trabzona-geliyor-141429h.htm

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 17 Mart pazar günü Trabzon’a yapacağı ziyaret öncesi teşkilat seferber oldu. 18 teşkilatla birlikte Genel Başkan Bahçeli’nin Beşikdüzü’nde karşılanacağı ve aynı gün saat 13.00’te Zorlu Grand Otel’de STK temsilcileri ve vatandaşlara konuşacağı kaydedildi.

http://i48.tinypic.com/5my71s.jpg

..

Helal olsun!..

memmedaga
Mersin macını kazandıgımız icin cok şanslıyız,Mersin macının degerini simdi cok daha iyi anladım.O macı kaybetsek,yüzde 100 düsmüstük.

sımdıde yuzde 90 dustuk

ınanılır gıbı değil en az 5 maç kazanmamız gerekiyor takım hiç ama hiiiç ümit elazığ oyunu hırsı bu takım ligde kalır dedirtir

düştüğümüz hale bak küme düşmekten bahsedşyoruz

Mellih

..

kanka iyi güzelde hep buraya takılarakda takımı bu hale getirdik. o konu da dava devam ediyor.. tabiki katılıyoruz, tepkimiz var.. ben ne zaman olursa ordayım ama..

takımın bu hale düşmesinde çuvaldız kendimize..

ibrahim tolgun
15.03.2013, 23:03
kalan 8 maçıda kazanırız

:alkış:

serdaracıl
Hakem tetikçi

FC-ST-PAULI-61
12 Yabanci Trabzonsporda oynuyorsa Trabzonsporun ruhu kalmaz.
Trabzonsporda oynayan Oyuncu hirsli,Güclü,inatci,agresif olacak.
Bu yabancilarin cogunda yok bunlar.Adamlar Parayi aliyorla gerisi onlar icin önemli degil.
Sampiyon oldugumuz Senede hirsli ve kaliteli yerli Oyuncularla Sampiyon olduk.
Jaja haric büyük katki veren yabanci yoktu.Birde Colman vardi.

Kimse kusura bakmasin Engin Baytari bile özledim Futbolunu ve hirsini begeniyordum.

Hasan Cubukcu
15.03.2013, 23:04
Helal olsun!..

iste bu pozitif , olmak gerekiyor .

hersey düzelecek düzelmesde ugrasacagiz daha dikkatli olacagiz daha caliskan olacagiz, dah cok sevecegiz ama asla yilmayacagiz .

forsa61
halil altıntopa neden kızılıyor anlamak mumkun degil, yetenekleri kısıtlı olabilir ancak kimse ruhsuz ruhsuz sahada geziyor diyemez.

TSezgin61
Taraftar havaalaninda tepki gösterecekmi? Tesisler basilacakmi?

kalavara
Bu forumda Özkan Sümer çok ağır da eleştirildi. Neden istifa etti bir hatırlayalım:

Trabzonspor - Fenerbahçe maçında çıkan olaylardan sonra, F.Bahçe'ye verilen 1 maçlık cezanın, dün yapılan Tahkim Kurulu toplantısıyla kaldırılmasına tepki gösteren Sümer, "Tribünlerde bizim başlattığımız centilmenlik, maalesef takdir görmedi. F.Bahçe'nin cezası da kaldırıldı. Ben kulübümü koruyamadım. Mahçubum. İstifa ediyorum" dedi.

o ceza neden kaldırılmıştı onu hatırlıyor musun??? işin özünü kaçırdın gibi geldi bana.

Mert'
12 Yabanci Trabzonsporda oynuyorsa Trabzonsporun ruhu kalmaz.
Trabzonsporda oynayan Oyuncu hirsli,Güclü,inatci,agresif olacak.
Bu yabancilarin cogunda yok bunlar.Adamlar Parayi aliyorla gerisi onlar icin önemli degil.
Sampiyon oldugumuz Senede hirsli ve kaliteli yerli Oyuncularla Sampiyon olduk.
Jaja haric büyük katki veren yabanci yoktu.

Kimse kusura bakmasin Engin Baytari bile özledim Futbolunu ve hirsini begeniyordum.

ah jaja ah

Yavuz Bektaş
15.03.2013, 23:05
Hakem tetikçi

hakeme de değinelim futbolu katletti tamamen düşmanımızdı vermediği fouller verdği kartlar neden olarak takım+hakem rahatça diyebiliriz

Hasan Cubukcu

bence su durumdan kurtuldugmuz zaman yapilacak isler bunlar tesis degilde sadrini koltugu adam yedi bitirdi bizi .

Soner Albayrak
Öğrenilmiş çaresizlik.

TSezgin61
o ceza neden kaldırılmıştı onu hatırlıyor musun??? işin özünü kaçırdın gibi geldi bana.

Recep tayip abimiz "fenere verilen cezayi haksiz görüyorum" demisti...

Allah belalarini versin siyasilerin

josemourinho
gs li arkadaş dalga geçiyor vicdanımız sızlıyor diye.kedi köpeğin maskarası olduk:(

zaferyıldız
15.03.2013, 23:06
kalan 8 maçıda kazanırız

Aynen bu ,

O yüzden ben takımın mucadelesını onemsıyorum
Bugün bır ara yaptıkları gıbı yeterkı mücadele ..
Azızın sagına soluna bakan dolayan duzendeyız
Unutmayalım

Ts taraftarı haftaya stadı doldurup takımına destek olacak
Başka bırsey degıl

Royal Heart
"." kadar Trabzonspor düsünmeyenler var Yönetim'de. Acele ve akil kararlar almali camia. Aralik beklenmemeli, cok gec olacak yoksa.

Salih Yazıcı
özkan sümerin atay aktuğun ve nuri albayrak günağı bu takımı düşürmemekmiydi onlar görevlerini onurlarıyla bırakırken şimdikiler koltuğa yapıştı

TS-AKCAABAT-61
15.03.2013, 23:07

sayin basbakanimizi anmak üzereyim!!

Oğuzhan
ya hakem hakem şu maçta 2 tane faulümüzü vermedi hakem başka ne yaptı. belki bir tane de sarı kart vermemiştir.

bambayı da atması gerekiyordu ikinci yarının hemen başında atmadı.

bugün maçı hiç kimse kusura bakmasın olcan ile onur ikilisi verdi.

olcan 2 pozisyonda da bekine yetişemedi, onur da hatalı gol yedi bu kadar basit.

biltrabzon
Kesinlikle bu aksamki macta adrian haric kimse siritmadi ilk yari.Bence 2 yil oynanan en iyi futbol oynandi ama,defans ve kaleci sacmalayinca takim o bildigimiz pisikopata baglandi yine.

Ilelioglu
kanka iyi güzelde hep buraya takılarakda takımı bu hale getirdik. o konu da dava devam ediyor.. tabiki katılıyoruz, tepkimiz var.. ben ne zaman olursa ordayım ama..

takımın bu hale düşmesinde çuvaldız kendimize..

Takim bizim buna takilmamizdan bu hale gelmedi, takim zaten bu hale getirilmisti coktan.

..

mashal61
Küme düşmede rakiplerimiz Karabükspor Gençlerbirliği ile deplasmanda oynayacak. İstanbul belediye sahasında mersin'i konuk ediyor. Diğer 2 rakibimiz birbiriyle oynuyor. Ordu-Antep maçı var. Bu bizim için avantaj.

Küme düşeceğimizi sanmıyorum. Sadri şenere sorsak zaten matematikten anlamayan adamlar derdi. Bakın matematik gayet açık.

zx61
Bazen öyle seyler hayal ediyorum ki..mesela baskan gitmis ,yönetim degismis ,ülkede sözü gecen zengin bir baskanımız olmus ayrıca Sadri gibi de yumusak degil sert biri..sonra bütün bu ruhsuzlar gitmis yerlerine 1461den birkac kisi ,ve kaliteli yabancılar gelmis..ilk sezon sampiyonluk ardından CL de büyük başarılar..hayali bile güzelmis malesef bizim icin bunlar bence gercekten hayal..yazdığımı ğs yaptı evet ama bu bana güc vermiyor aksine umutlarımı bile söndürüyor..ğs okadar ittirmelerle zor sampiyon oldu zar zor grubu cıkti vs..destek olan onlarca faktör olduğu halde :(
Bizim bence yönetim degisse bile birdahiki sezon orta sıralara oynarız ..sonra yeni baskan derki ee düsmeye oynayan takımı aldık ..bu böyle gider anlayacagınız.

Mert'
15.03.2013, 23:08
Tümer anlatırken o bile üzüldü trabzona bakışlarından belli oluyordu bizim yöneticiler espri yapıyolardır hala..

Berkan
Üzülen sadece taraftar :( ... Bi zevkimiz var onunda içine ....mayın ne olur, yeterince destek oluyoruz sizde bize saygı duyun ne olur.

haymatloshan
Faruk özak'dan tiksindim resmen

Ulusal basında mıydı yoksa yerel basında mı neydi bu hafta içi,Faruk Özak ile ilgili bir haber vardı ve haberde güya buna demişler ki Vanspor kalecisini satın al,verin parasını şampiyon olun diye,bu da güya kovmuş diye haber yapılmıştı.Bu haberlerin yapılma sebebi devlet eliyle olan işler.Faruk Özak oylamaya bile katılmamış,biz bu adamları başkan sıfatıyla tepemize dikmişiz zamanında.

61boyboy

Oyuna girmiş yarım saat top oynayacak adam 3 tane sarı kartlık hareket yapıyor sırf kendisini attırmak için. Düdükten sonra vurdu hakem vermedi kartını. Daha sonra koştu adama yapıştırdı bi tane sırf atılmak için. Fuck off dedi hakeme ağznı okudum net şekilde atamadı gene hakem.

Hakeme laf diyoruz tamam da ikinci yarının başında Bamba'nın arkadan vurduğu pozisyon %100 sarı kart atılması lazımdı oyundan.
Arkadaşım olan oldu. Ben bu hafta kazanacağımıza inanıyorum. Oyuncularda sadece yenilgilerin psikolojik bitkinliği var bundan sonra ki ilk hafta kazanacağımıza inanıyorum. Bir kaç galibiyet bizi moral motivasyon olarakda yükdeltir.

kalavara
15.03.2013, 23:09
sayin basbakanimizi anmak üzereyim!!

mesele tek başına o değil, mesele bu sistem her daim aynısını yapacak, temizlik bize çoooook uzak!

HardrhymeR

Ancak buradan atıp tutarız. şuan kaç Trabzon'Lu rahatını bozar kim bilir?

illa ki bi 50 100 kişi toplanır ama ancak bu kadar. bu takım sadece Trabzon'un takımı değil karadenizin tüm Türkiye'nin takımıdır. Bu yüzden sorumluluğunuz büyüktür Trabzon'lu renktaşlarım

@Sinop

serdaracıl
Bu marek ceh'i dayak manyagi yapacaksın

Ilelioglu
ya hakem hakem şu maçta 2 tane faulümüzü vermedi hakem başka ne yaptı. belki bir tane de sarı kart vermemiştir.
.

Bu kötü futbola birde hakem hatasi eklenmemeli, bunu diyoruz biz, zaten zor kazaniyoruz birde hakemlerin dogramasina izin verirsek sen düsün artik.

..

Berke6198
iste bu pozitif , olmak gerekiyor .

hersey düzelecek düzelmesde ugrasacagiz daha dikkatli olacagiz daha caliskan olacagiz, dah cok sevecegiz ama asla yilmayacagiz .

Abi kusura bakmada artık bunun pozitif tarafı falan kalmadı. Gelen geçen öpüyor bizi. Trabzonspor bu mu Allah aşkına ? Anadolu'nun Fırtınası, Trabzon Fırtınası bu mudur ?

Yani artık pozitif anlamda bir şey kalmadı elimizde -0,-1,-2...

Hqmi

orda colman topu tertemiz aldı gole gidiyor hakem oyunu kesiyor. anasına sövse hakkıdır.

keşke 2 tane adamımız daha olaydı böyle. gol atıyoruz net golü vermiyor hakem bizimkiler aval aval bakıyor. saçma sapan kart yiyoruz veya ofsayt yiyoruz bi tane itiraz eden yok.

FC-ST-PAULI-61
31.03.13: Trabzonspor - Antalyaspor
07.04.13: Akhisar - Trabzonspor
14.04.13 Trabzonspor - Orduspor
21.04.13 Eskişehirspor - Trabzonspor
28.04.13 Trabzonspor - Gençlerbirliği
05.05.13 Kayserispor - Trabzonspor
12.05.13 Trabzonspor - I.B.B
19.05.13 Galatasaray - Trabzonspor

Kendi Sahamizdaki Maclar cok zor degil,Hakemler karismazsa kazanabilriz.
Kenetlenmemiz lazim bu Maclarda Stad dolmali.Ezmeliyiz Rakipleri.Sanki Barcelonayla oynuyoruz onlardada Is yok.Bu Sene Ligde kalirsak Seneye bu ruhsuzlardan kurtulup 1461den 4-5 Oyuncu ve 5-6 baska Transferle yeni Kadroyla Sampiyonluga oynayacagimizdan eminim.

Kader KORELİ
Asbaşkan nerede? Yönetimden diğer yöneticiler nerede?

Bir ara Nevzat Şakar'ın söyleşilerinden, demeçlerinden geçilmiyordu, şimdi nerde?

Suç bizde, böyle öküzlere teslim ediyoruz kulübü, sesimizi de çıkarmıyoruz.

forsa61
15.03.2013, 23:10
ozete baktım da adamların ilk uc sutu gol olmus. biz de kısmetsizlik var maalesef. biraz agzımızdan kotu lafları uzak tutmamız lazım. Rabbim haklı olan davamızda sebat ederek serefimizle devam etmemizi nasip eder insallah...

Oğuzhan
Bu kötü futbola birde hakem hatasi eklenmemeli, bunu diyoruz biz, zaten zor kazaniyoruz birde hakemlerin dogramasina izin verirsek sen düsün artik.

..

bambanın pozisyon % bir milyon kırmızı kart ikinci yarının ilk dakikalarında.

arkadan çift girdi adama böyle net sarı kart olamaz hakem eyyam yaptı vermedi eşitledi.

Emrah Akcagöz

olcan 2 pozisyonda da bekine yetişemedi, onur da hatalı gol yedi bu kadar basit.
Serkan Balcı'nın pozisyonu net penaltı, Musa Çağıran net kırmızı kartlık. Tuncay Şanlı, Serdar Aziz ve Edu'nun yaptığı hareketleri tekrar izlemeni tavsiye ederim. E gelde bu denli yönetimin olduğu maçta rakibe yapış saldır.

Berke6198

Tuncay'ın 5 metrelik açık ofsaytını görmezken, bizim santimlik ofsaytımızı çok iyi gördü ama :)

Tuğrul
Maçtan şimdi geldim.

Bu takım çok net. Küme düşer. Forması falan kurtarmaz.

Rüzgara karşı oynayan Bursaspor 3 tane gol buluyor. Rüzgarını arkasına alan bizim molozlar 3 tane gol yiyor.

Gurbetçi gençler denilen tribün grubu soyutlanmalı. Tecrit edilmeli. Ben böyle zekadan yoksun taraftar grubu görmedim. Bursa taraftarını gereksiz yere tahrik etti. Sonra da Bursa seyircisinin fener aleyhine yaptığı tezahüratlara tempo tutması işin tezatlığını apaçık gösteriyor. Çevik kuvveti de içeriye sokmaları, kendi içlerinde kavga etmeleri falan olayın ayrı boyutu.

devran
15.03.2013, 23:11
Ey Trabzonspor taraftarı yenildikten sonra değil, maçın başında yönetimi istifaya çağıracaksın ki bir işe yarasın

vendercan
15.03.2013, 23:12
gs li arkadaş dalga geçiyor vicdanımız sızlıyor diye.kedi köpeğin maskarası olduk:(

Ben şahsen Galatasaray'ı Fenerbahçe'den daha tehlikeli görürüm!..Çünkü GS hep sinsi olarak altımızı oymuştur!..FB daha aleni pis işler çevirmiştir!..

Ilelioglu
15.03.2013, 23:13

arkadan çift girdi adama böyle net sarı kart olamaz hakem eyyam yaptı vermedi eşitledi.

Yahu Taraftar olun birakin objektif olmayi, Taraftar dedigin taraf olur objektif olmaz. Banane Bursa'dan ben kendimi düsünürüm arkadas. Hele ki su saate.

Adam en ufak birseyde hakem odasi basiyor, uyanin artik, top kosturdugumuz arena adaletli degil. Kisasa kisas...

Yönetim uyuma sende..!

..

Hasan Cubukcu
Bazen öyle seyler hayal ediyorum ki..mesela baskan gitmis ,yönetim degismis ,ülkede sözü gecen zengin bir baskanımız olmus ayrıca Sadri gibi de yumusak degil sert biri..sonra bütün bu ruhsuzlar gitmis yerlerine 1461den birkac kisi ,ve kaliteli yabancılar gelmis..ilk sezon sampiyonluk ardından CL de büyük başarılar..hayali bile güzelmis malesef bizim icin bunlar bence gercekten hayal..yazdığımı ğs yaptı evet ama bu bana güc vermiyor aksine umutlarımı bile söndürüyor..ğs okadar ittirmelerle zor sampiyon oldu zar zor grubu cıkti vs..destek olan onlarca faktör olduğu halde :(
Bizim bence yönetim degisse bile birdahiki sezon orta sıralara oynarız ..sonra yeni baskan derki ee düsmeye oynayan takımı aldık ..bu böyle gider anlayacagınız.

bakin hic bir Takim baskani para kulübe hediye etmiyor 1 veriyorsa 2 aliyor birakin zengin baskanlari , yöneticilik yapacak kalitede baskan lazim bi´ze projeleri olacak , cevresi olacak zenginleride geldide ne oldi gitti ucuz fiyata istanbulda bezin istasyonumuzu satti .

memmedaga

onu israrla oynatani?

biltrabzon
bir git ya bambanin pozisyonu kirmiziymis,bamba nin pozisyonuna gelene kadar hakem isi baglamis bu nerden bahsediyor.

Azerbaycan
Tolunay hemen istifa etmeli eğer birazcık adamsa.Yerine hemen Mustafa Akçay getirilmeli.Beyler şaka değil küme düşmemize az kaldı.Hala uyanmadınız mı ? Taraftar desen taraftarımızda iş yok yönetimde iş yok hocada iş yok ulan bir Televizyon kanalımız bile yok.kıçı kırık Bursanın var bizim yok.Eğer Trabzon küme düşerse tutmam takım felan bir daha da ne Bordo mavi derim nede başka birşey.Şu fani dünyaya bu stresi çekmeye mi geldik arkadaş ? Şu düştüğümüz duruma bakin yazık ya şaka gibi.Hala başkana itiraz yok Trabzonda bravo.Trabzonlular bir tepki gçstermiyor da Trabzonlu olmayan bizlermi tepki gösterecegiz.Sahip çıkın takımınıza bırakın şimdi şikeyi onu bunu lig düşüyoruz ulan yerim şikenizi rezil kepaze oluyoruz uyanın birşeyler yapın !!!

Oğuzhan
15.03.2013, 23:14
Yahu Taraftar olun birakin objektif olmayi, Taraftar dedigin taraf olur objektif olmaz. Banane Bursa'dan ben kendimi düsünürüm arkadas. Hele ki su saate.

Adam en ufak birseyde hakem odasi basiyor, uyanin artik, top kosturdugumuz arena adaletli degil. Kisasa kisas...

Yönetim uyuma sende..!

..

onu yapacak ben değilim onu dediğin gibi yönetim olacak, ben takımımın durumunu objektif olarak değerlendiririm sadece. ben burada taraftarlık yapsam da bunun ne bana ne takıma katkısı olmaz. ama yöneticiler çıkıp cıngar çıkarırsalar her hatadan sonra bir şeyler değişebilir.

ben gördüğümü söylüyorum bugün hakem bizden birisini atmadı net şekilde, bizim aleyhimizde de kararlar verdi ama maçı bizden alan şey onur ve olcan'ın bireysel performansları oldu.

Bülent AKBULUT61
15.03.2013, 23:15

evet dayak manyağı yapacazda ilk önce onun önunde oynayan adamlara 100 adet kırbaçlamak lazım azcıkta olsa adama yardımcı olsalar

serdaracıl
Şu colman ile Mustafa'ya ne demeli arkadaş

zx61
Ey Trabzonspor taraftarı yenildikten sonra değil, maçın başında yönetimi istifaya çağıracaksın ki bir işe yarasın

Kardes istifa etseler ne olacak ki senol gunes istifa etti de ne oldu sanki? Transfer yapabilecek mi gelen yönetim ..o da eldekilere mahkum devam edecek bu eldekilerle de bir halt olmayacagına göre..bari full yerli cıkalım maclara oyuncular anlar halimizden de üzülür belki oynarlar..

memmedaga
bankasyada gorusurz arkadaslar kimse bana kizmasin

su takim zerre kadar inanc umut vermiyor bana.
takimda sadece 3 bilemedin caini disine takarak oynuyor gerisi bos

Tolunay hoca da bos nedenmi.

yahu arkadas tamam,yeni geldin bu oyunculari sen getirmedin ama

zaten Senol hoca karman corman ,her hafta ayri taktik ayri takim kuruyordu sen ne yapiyorsun?

kisaca artik bu haftadan itibaren takip etmeyi brakacam bu yasta Allah korusun.....

uzun bir muddet gorusmemek uzere.....

oğ 61 efsanesi

o işi colman'a bırakın

Hasan Cubukcu
15.03.2013, 23:16
Maçtan şimdi geldim.

Bu takım çok net. Küme düşer. Forması falan kurtarmaz.

Rüzgara karşı oynayan Bursaspor 3 tane gol buluyor. Rüzgarını arkasına alan bizim molozlar 3 tane gol yiyor.

Gurbetçi gençler denilen tribün grubu soyutlanmalı. Tecrit edilmeli. Ben böyle zekadan yoksun taraftar grubu görmedim. Bursa taraftarını gereksiz yere tahrik etti. Sonra da Bursa seyircisinin fener aleyhine yaptığı tezahüratlara tempo tutması işin tezatlığını apaçık gösteriyor. Çevik kuvveti de içeriye sokmaları, kendi içlerinde kavga etmeleri falan olayın ayrı boyutu.

kac defa böyle taraftar gruplarina rasladik onun icinde deminden birseyler yazmidim bizim taraftarlarin icin ama millet okumak degilde kendini tatmin ettirmenin pesinde .

Ilelioglu
15.03.2013, 23:16
Cech'i mi dayak manyagi yapmaliyiz? Yahu güldürmeyin, sol beke kim geciyorsa olmuyor, demekki önünde oynayaninda bunda payi var. Olcan kac kere yardima geldi Cech'e...?

..

Emrah Akcagöz
15.03.2013, 23:17
Taraftarın hali ortada hakemin net hatalarının da etkisiyle kaybettiğimiz maçta neredeyse hakem çok iyi yönetti diyecekler. Yazık.

Berke6198
15.03.2013, 23:17
Şu Lube Ayar mıdır nedir, şu adiyide konuşturduk...

devran
15.03.2013, 23:18
Kardes istifa etseler ne olacak ki senol gunes istifa etti de ne oldu sanki? Transfer yapabilecek mi gelen yönetim ..o da eldekilere mahkum devam edecek bu eldekilerle de bir halt olmayacagına göre..bari full yerli cıkalım maclara oyuncular anlar halimizden de üzülür belki oynarlar..

etsinler kardeşim ben anlamam hak etmedikleri yerde oturmayacaklar babalarının malı değil trabzonspor ne yararına bakarım ne zararına defolup gidecekler rezil kepazeler

Mert'
Şu Altan Tanrıkulu denen pis herife koz veriyorlar ona sinir oluyorum

Bülent AKBULUT61
Cech'i mi dayak manyagi yapmaliyiz? Yahu güldürmeyin, sol beke kim geciyorsa olmuyor, demekki önünde oynayaninda bunda payi var. Olcan kac kere yardima geldi Cech'e...?

..

evet dediğin doğru adama kızalımda bir kerede onun önunde oynayan ruhsuzlar laf söyleyelim bu maçta bir kere bile görmedim gelipte Ceche yardımcı bile olmadılar

Gordon Freeman
Tolunay Kafkas:

Zevkli ve Cekismeli Mac oldu... 2-1 den sonra basit Goller yedik... Sonucu agir oldu... Zevkli Müsabaka oldu... Yapacak birsey yok... Söylenecek birsey yok...

Zaman Zaman her Takimin inisleri ve cikislari var... Bizde malesef bu Duruma geldik... Her Mac cok zor... Oynamadan kazanilmiyor... Artik Mac kazanmak zorundayiz... Yoksa cok kötü Sonuclar olusabilir...

Takimin Kapasitesi daha iyi olabilir fakat kirilgan bir Yapiya sahipler... Özellikle Gol yedikten sonra... Bunlari daha iyi toparlamamiz gerekiyor bu 15 Günlük arada ve Antalya Macini mutlaka kazanmak zorunda Trabzonspor...

Meshur KIRILGAN Yapi yine...

E Haksız mı.Şu takımdakı kırılganlıgı gormuyormusun.
1 Gol yiyoruz hemen küsüyor bızımkıler oyuna.
Herkes duygusal bı felç geçirmiş.

TheCrow
15.03.2013, 23:19

hakem ilk golde Henrique tamamlamasaydı net golü vermeyecekti, bu sezon verilmeyen 4. golümüz olacaktı. Adrian'ın pozisyonunda bursalıya sarı göstereceği yerde devam dedi, aynı hareketi yapan bizden kim olursa olsun sarı gösterdi, ceza yayı üzerinde olmasa faul verirdi kesin. Henrique'nin pozisyonunu ofsayt diye kestiler, adam 5 metre geriden çıktı, Colman topu çaldı az adamla yakaladık, tabanı gösteren bursalı olduğu halde hakem onlara faul verdi. Ben papila faciasından sonra bu kadar net kötü niyetli bir hakem hatırlamıyorum. bizimkiler hala kırılgan nesnelerden bahsetsin, arkadaş bir yönetici çıkıp da "bir daha hakem hakkımızı yerse bedelini ödetiriz" desin, esmesende gürle be arkadaş, çıt yok.

61boyboy
15.03.2013, 23:20
;1918967161']Şu Altan Tanrıkulu denen pis herife koz veriyorlar ona sinir oluyorum
şikecilerin yalakasını ciddiye alıp izlemeyin bile.

güneyli
15.03.2013, 23:21

..

Hep şeneri önde olcanı arkada gördüm.Şenerin arkada olduğu pozisyonlarda da olcanı geçtiğini gördüm.cehin tek başına nefesi yetmez o koridorda..Birazda destek..Tek gs maçında destek verdi olcan..gs pozisyona giremedi o kanattan..

zx61
bakin hic bir Takim baskani para kulübe hediye etmiyor 1 veriyorsa 2 aliyor birakin zengin baskanlari , yöneticilik yapacak kalitede baskan lazim bi´ze projeleri olacak , cevresi olacak zenginleride geldide ne oldi gitti ucuz fiyata istanbulda bezin istasyonumuzu satti .

Hayal iste renktas ..ben öyle zengin olsam bir dk bile düsünmem cebimden cok seyler yaparım ama malesef öyle biri yok suan bilinen..bari vizyonlu ,tutarlı ,sert bir baskanımız olsa inanın öyle cok kisi var Trabzonlu su forumda bile kulubu rahat yönetebilecek kisiler vardır..

Hıdır ÇALIŞAN
Hak ettiğimiz bir mağlubiyetti. Trabzonspor camiası, yönetimi olarak dibe doğru hızla gitmeyi hak ediyor. Sizler değilmiydiniz "finansal" başarının yanında gelmeyen sportif başarıya "leş kargaları" gibi üşüşüp yönetimi devirmeye çalışanlar ? AHLAK fakiri insanların ardına sığınıp geçmişe sövenleri destekleyenler... Sizler şimdi "maddi" ve "manevi" dibe vuruşun mimarlarısınız. Sizler Trabzonspor'u tepede görmeye alışamayacak, basitleşmesine şahit olup ışık tutacak insanlarsınız.

akin0834
tolunay mac sonu : adalet örümcek ağı gibidir..güclü olan ağı yırtar..gücsüz olan sarma sarar...trabzonspor gücsüz bi camiamı eyy tolunay..sıradan bi anadolu takımımıyız biz tolunay...seni oraya o örümcek ağını yırtasın diye gitirdiler..sen kendini gücsüz tarafta görüyosun...yazık...

Hıdır ÇALIŞAN
15.03.2013, 23:22
Colman'ın hırsına kurban oldugu anda hıncını alamamasın sebebi de Trabzon'lu kardeşi Mustafa.

zaferyıldız
15.03.2013, 23:23
Hakeme kötüydü .....bıze kötüydü

Doğan BULAT
Bu takıma da bu taraftara da bank asya yakışır.. Düşsünler gram üzülmem.. Bugüne kadar Trabzonspor için gö..ümüzü yırttık ta ne oldu? Milyon dolarları yediler.. Sadri istifa diyince de kendi taraftarına saldıran asalaklar doldu.. Satılmışlar bu takım layık bunlara... inşallah düşeriz:mad:

Mert'
şikecilerin yalakasını ciddiye alıp izlemeyin bile.

Orta Saha diye saçma program var bütün fenerliler toplanmış haftayı değerlendiriyorlar hesapta orda dikkatimi çekti kafayı bozmuş şikecilerle hayatı fener olmuş

Oğuzhan
bizim takıma gelen felsefe yapmaya başlıyor arkadaş ya. adalet vermiyorlar tamam da sen de kendi işini tam yap önce kardeşim ya.

olcan denen adamın kanattan gol atmayan asist yapmayan sağ bek kalmadı. hala Olcan oynuyor her hafta. ayıptır yahu.

Hıdır ÇALIŞAN
15.03.2013, 23:24
Faruk Nafiz Özak ve ekibi Trabzonspor'u bu hallere getirdi. Hakem ELAZIĞ maçında son dakika da penaltı vererek Trabzonspor'u korudu. Şanslıyız gençler, Sadri başkanın desteklediği Yıldırım Demirören'e duacıyız.

Hasan Cubukcu
15.03.2013, 23:25
Hayal iste renktas ..ben öyle zengin olsam bir dk bile düsünmem cebimden cok seyler yaparım ama malesef öyle biri yok suan bilinen..bari vizyonlu ,tutarlı ,sert bir baskanımız olsa inanın öyle cok kisi var Trabzonlu su forumda bile kulubu rahat yönetebilecek kisiler vardır..

herhalde burda daha kaliteli baskan vardir ama isin icinde para var bir is adami takima para vermek icin baskan olmaz .

bizim millet anlamadi gitti .

serdaracıl
15.03.2013, 23:25
Henrikenin ofsayt pozisyonu tam komedi Allah belanızı versin hakem diye

OZDEN61
15.03.2013, 23:26
o gitmeli bu gitmeli, ne kadar çok adam gönderen var. kulübün sitesine bi girin, kaç hoca gelmiş gitmiş, kaç futbolcu gelmiş gitmiş. gidişten memnun olan yoktur. ama kimsenin elinde de sihirli bir değnek yok. biri gidince anında her şey değişmeyecek. yönetimin bir sürü hatası var. yanlış futbolcu seçimleri var. futbolcuların bazılarında ruh yok. ama 2011 yılında şampiyonluğumuzu verselerdi bu kadro dagılırmıydı. trabzonun siyasetcilerinin hicmi sucu yok. hala meydanlar siyasi partilerce kalabalık. sene sonuna kadar sabredeceğiz ve keskin kararlar alınmalı.

peki her şey güzelken ne oldu. yine taraftarımız o gitmeli bu gitmeli diye yazdı durdu, tribünde küfretti yuhladı. en yakın ersun zamanından başlayalım. sıfırdan kurduğu, hiçbir futbolcunun daha önce bir arada oynamadığı dönemlerde şampiyonluğa oynadık. sonucunda olmadı ama iyi bir takım işareti vardı. hoca yuhlandı, futbolcuya küfredildi. ama tribün rahat vermedi hoca gitti. ersun selçuğu oynatırdı yok onun prensimiymiş, umut u niye oynatıyormuş... ersunun kurduğu kadroya 1-2 takviye ile şenol hoca geldi, gayette başarılı oldu. bir türkiye kupası, süper kupa ve şampiyonluk yaşattı. bunlar olurken yine hocaya eleştiriler ve futbolculara küfürler oldu. yine gidenler oldu. gidenler bakın hep iyi kulüplere gitti. ve değerlerine değer kattılar.

geçmişe bir dönelim, yerel gazete haberlerini ve tribün tepkilerini hatırlayalım. bizim taraftar profili ve tepkisi bence tez konusu olur. tepki siyasilere, yönetime, futbolculara şu an verilmeliyken hep iyi zamanlarda verilip takımın kötü gidişatını hızlandırdı.

Berke6198
15.03.2013, 23:27
Ben kaçar, daha fazla sinirim bozulmadan, gideyim...

TS-AKCAABAT-61
15.03.2013, 23:28
La o değilde ben bizim taraftarın iki dakikada nasılda colman düşmanı olduğunu çözemedim. Hadi onu geçtik bizim taraftara sorun Trabzonspor'da beğendiğin bir futbolcu var mı?Cevap veremez çünkü her maça gittiğinde 90 dakika bıkmadan usanmadan Trabzonspoırlu bütün topçulara yaptıkları her hatada bağırır. Sorsan ondan başka Trabzonspor'u kimse daha çok sevemez.

yapma etme renktas, her girisi foul ve sari kart.

Ilelioglu
15.03.2013, 23:29
Hakem dogramis resmen, macin özetini izleyin.

..

MuratB.
15.03.2013, 23:30
Açıkcası Trabzonspor'un düştüğü şu durumun kesinlikle tesadüf olduğunu sanmıyorum.

Tesadüften kastım şu, çalınan şampiyonluğumuz sonrasında gerek UEFA'ya gerek TFF'ye karşı gerekli hamleleri( en azından taraftar bazında) yaparak sürecin taze kalmasını sağladık. Tabi bu durum hiç kimsenin hoşuna gitmedi.

Bu nedenle Trabzonspor öyle bir duruma düşürülmeliydi ki başka bir şeyle uğraşacak takati kalmamalıydı. Başarılı oldular şimdilik.

Ama biz son sözümüzü henüz söylemedik.

FC-ST-PAULI-61
Bu Takima devre arasinda 1461den sol bek Kadir Keles yüzde bin alinmaliydi!!!!!

vampir
DESTEK verdik el üstünde tuttuk kral popstar muamelesi yaptık bu ruhsuzlara en sonda yönetim 30 bin tl maç primi verdi gene olmadı 30 bin tl bir memurun ömür boyu çalışıp emekli olunca aladığı emekli ikramiyesidir buda fayda vermedi bunların hakettiği ve anlayacağı dil sopadır en az 1000 kişi tesisleri basıp bunların ağzını burnunu kırmalıdır o zaman belki ancak korkudan oynarlar

Oğuzhan
15.03.2013, 23:31
1461'in sol bekini ve sol ön oyuncusunu alsaydık en az 12 puan fazla toplamıştık bak açık söylüyorum. Her takım solumuzdan geldi vurdu geçti bize. Hep yazıyorum bize asist yapmayan, gol atmayan sağ bek kalmadı. Gökhan Gönül geldi bomboş attı, Adem Alkaşi çıktı ortayı yaptı asist yaptı. Bugün adam bir gol bir asistle oynadı. Eboue geçen sene geldi attı. Tahmin edin bakalım bu bütün maçlarda sol önde hangi futbolcumuz oynuyordu?

serdaracıl
15.03.2013, 23:31
Faruk Nafiz Özak ve ekibi Trabzonspor'u bu hallere getirdi. Hakem ELAZIĞ maçında son dakika da penaltı vererek Trabzonspor'u korudu. Şanslıyız gençler, Sadri başkanın desteklediği Yıldırım Demirören'e duacıyız.

Kimsenin korumasına ihtiyacımız yok

Hasan Cubukcu
15.03.2013, 23:32
La o değilde ben bizim taraftarın iki dakikada nasılda colman düşmanı olduğunu çözemedim. Hadi onu geçtik bizim taraftara sorun Trabzonspor'da beğendiğin bir futbolcu var mı? Cevap veremez çünkü her maça gittiğinde 90 dakika bıkmadan usanmadan Trabzonspoırlu bütün topçulara yaptıkları her hatada bağırır. Sorsan ondan başka Trabzonspor'u kimse daha çok sevemez.

milanoya git hersey süper mac öncesi süper mac da güzel bizim taraftar fuck you mailand bagiriyor gelde sen bu seyirciye anlam ver .

helede sahad bir trabzonlu futbolcu görmesinler (kiskanclik varya ) hata bekliyorlar elestirmek icin . tipik kütük kafali taraftar birde o dedigim taraftarladan daha kafasizida oldugu icin onalara uyanlarda var .

uzungöllü

caner-mehmet-yusuf-göksu-kadir-jebrin... hatta emrullah bile... hepsi şu ankilerden kat kat iyi oynardı...

üstelik maç başına 30.000 lira almadan...

ibrahim
1461'in sol bekini ve sol ön oyuncusunu alsaydık en az 12 puan fazla toplamıştık bak açık söylüyorum. Her takım solumuzdan geldi vurdu geçti bize. Hep yazıyorum bize asist yapmayan, gol atmayan sağ bek kalmadı. Gökhan Gönül geldi bomboş attı, Adem Alkaşi çıktı ortayı yaptı asist yaptı. Bugün adam bir gol bir asistle oynadı. Eboue geçen sene geldi attı. Tahmin edin bakalım bu bütün maçlarda sol önde hangi futbolcumuz oynuyordu?

Olcan

HardrhymeR
15.03.2013, 23:33

alsak ne olacak Abdullahı aldık ama hala bamba mıdır bomba mıdır onunla mustafa oynuyor...

FC-ST-PAULI-61
15.03.2013, 23:34
caner-mehmet-yusuf-göksu-kadir-jebrin... hatta emrullah bile... hepsi şu ankilerden kat kat iyi oynardı...

üstelik maç başına 30.000 lira almadan...
Aynen öyle.Bunlarin heps bizimkilerden iyi ve savasiyor.

gumushaneli29
Ben izlemiyorum artık maçları.Taraftarım ama bu genç yaşta ölmek hiç iyi olmaz.Maçıda yorumlamayacağım, (nesini yorumlayacaksak izlemediğim maçın)Ancak ilk yarıda gördüğüm takımın buralara geleceğini o zamanlardan fark etmiştim.Takımda adam akıllı tek bir oyuncu olmaz mı?Yok işte.Bana kimse şu takımdan şu adamı alın Bursa'ya koyun oynar diyemez.Yanılgıdır bu.Forvetlere bak attıkları gollere bak.Çok komik ya.Ben bile profesyonel futbolcu olmamama rağmen Jankonun attığı bir golü on beş maçın birinde atardım.Gelelim diğer noktaya.Bu takımda Emre Güral diye bir çocuk var.Oynatılsa beş maç form tutsa ligi kırıp geçirecek.Ancak ona forma verilmiyor.Tolunay'ın apar topar aldırdığı Alim ve Uğur kadroya dahi girmiyor.Be hoca niye aldırdın o zaman bu adamları?Yazık değil mi paralara?Lig bitti.Oynatılmayan oyuncular (genç)menegar oyununda alınıp alt takıma kiralanır.Sen onu bile yapmadın.Nasıl gelişecek bu çocuklar?Yarın öbür gün futbolu unuttuklarında sahaya sürüp bak elimizde patladı demeyin.Soner Aydoğdu Zokora denen adamı beşe çarpar.Gençlerbirliğinde yaptıkları ortada.Eee nerde bu adam?Köreltme meselesi işte.Sen oynatacaktın bu adamları sene başında.Sistem dersen sıfır.Sol bek deneme yanılma tahtasına döndü.Cale'yi beğenmiyorduk ama Cale bunlardan beş gömlek üstündü.En azından kanadını kapatıyordu.Off ne desek boş.Bu takım böyle aşağı kümeye gider.

forsa61
hakemler + mucadele yoksunu adamlarla ancak bu kadar olur. canınızı sıkmayın. yukarıdaki takımları bu adamlar zor yener. bugunki mucadele fazla bile.

kalan 8 haftada ne yapıp edip 4-5 galibiyet sart. onunla ligde kalır, onumuzdeki senenin hesaplarını yaparız.

sadri sener ve faruk ozak kafalı zihniyet ince zeka diyerek kendilerini dusurdukleri komik durum sonrası gorevi bırakmalıydı. bursa ve gs bile bizim baskandan omurgalı durdular maalesef. mevcut tff'nin hakemlerle bize yaptıgı operasyon her hafta kendini belli ediyor. adaletin topuzu maalesef hep rakiplerimiz yonune kacıyor.

Dilerim Rabbimden, bu miskin durumdan en kısa surede cıkalım. antalya macını kazanacagımızı ve 3 haftalık bir seri yakalanacagını dusunuyorum. sonraki 3 hafta asıl kritik surec; cunku orada kayseri ve eskisehir ile deplasmanda oynayacagız. bu deplasmanlardan 4 puan cıkarsa. 33. hafta ibb macına rahat cıkarız. aksini dusunmek bile istemiyorum.

bu hafta asagıdaki sıraları ilgilendiren enteresan maclar var. bakalım gorelim neler olacak...

vendercan
15.03.2013, 23:35

Kafayı Trabzonspor'un iyiliği için yoran kafalar olsaydı bu konumda olunur muydu?

vampir
15.03.2013, 23:35
BU forumda eskişehir ve sivasın elezaığa yatacağını defalarca yazdım çünkü bu iki kulüp bize düşman kulüpler bizi düşürmek için babaları olan şikebahçenin emriyle elazığa yatıcaklar dedim gene haklı çıktım sivasta yatıcak elezığa göründe izleyin ayrıca alanzinho ilk 11 de başlamassa kesin kaybederiz demiştim oda tuttu

Oğuzhan
15.03.2013, 23:36
alsak ne olacak Abdullahı aldık ama hala bamba mıdır bomba mıdır onunla mustafa oynuyor...

Hocam o adam alternatif olarak alındı zaten Giray dönünce de şansı iyice azaldı zaten.

Ama 1461 takımının sol tarafı komple bizim takımdan daha iyi.

Bamba formsuz döndü berbat da oynuyor ama Afrika kupasına gitmeden önce en az gol yiyen savunma bizdeydi adam da gayet iyi oynuyordu.

Alper Calik
15.03.2013, 23:37
ilk yari çok iyi oynadik

Onur rezalet goller yedi, Bursalilarin disari attigi, Onur un seyrettigi pozisyonlar da ayri, kesinlikle oyunda filan degil (acaba nereye gitsem, buralari nasil terketsem moduna gecmis). Kafasi sahada degil, kac mactir boyle.

2. yari Tolunay in tamamen yanlis Gustavo Volkan degisiklikleri, en iyi oynayan takimi eski haline getirdi.

Gustavo rezil oynadi ama hakeme sovmesinde yerden goge kadar hakli. Ayagini azicik kaldirmis. Topa temiz sekilde vurmus. Topu almis. Rakibe degmemis. Rakibin ayagi daha fazla havada ! Ama sair karti Gustavo Colman goruyor. Hakem REZALETTI. Tum mac rezaletti, Colman i da cildirtti. Tabi bu oynamamasi icin sebep olamaz.

Mustafa nin son 10 dakikada, topu havaya dikmesi insani oldurur ! 10 dakika kalmis. Sanki biz zaman gecirmeye oynuyoruz. Topu yere indireceklerine, havaya sisirip sisirip duruyorlar.

Hepiniz gibi ben de suna uzuluyorum

Yenilmemize degil !
Ezik oynayip, formanin hakkini vermeyip, kumeye tezahuratlarini rakiplere cektirip kabullenmeye kimsenin hakki yok. Bu takimda cok az formayi hak eden var.

Bazi ezik Bursali taraftarlar bir ara Onur a kufur ettiler. Eger dogru duyduysam yaziklar olsun o eziklere ! Siz Onur un sayesinde ruyanizda goremeyeceginiz sampiyonlugu gordunuz. Sonra da Trabzonspor sayesinde.

Az akilli bazi kufur eden Bursa taraftari ! Kimin sayesinde sampiyon oldunuz siz? Turkiye de baska hangi takim son macta sikebahceye direnirdi?

Yaziklar olsun.

Bizi bu adamlara rezil edenlere oncelikle futbolcularimiza ve yoneticilere yaziklar olsun.

En basta da bu isi 2 senedir planlayan siyasilerin tez zamanda yuce Allah cezasini versin.

Yaşar
15.03.2013, 23:38
Sinir hastası oldum bu takım yüzünden, maç izlediğim kahvede uzatma dakilalarında sinirimden yanımdaki sandalyeyi yere vurdum, mahallede bir saygınlığımız vardı o da gitti sayelerinde.

sanatik
15.03.2013, 23:38
genc oyunculari bu takima ekleyip onlarida bitirceksiniz ?

Bu oyun anlayisi ile hicbir sansimiz yok. Kafa olarak bitmisiz.

Tolunay Kafkasinda bize fazla birsey verebilecegini düsünmüyorum. Takim dahada cok agresiv olup harakiri yapiyor.

colman bile fittirdiysa tamamdir.

Mert'
15.03.2013, 23:39
1461 var Allah'dan yoksa ne yapacaktık acaba

vampir
15.03.2013, 23:40
Bursayı biz şampiyon yaptık karşılığında bizi iki maçtada yendiler bu zor durumumuzda ayrıca kümeye diye bağırdılar oğlanlık ibnelik bu oluyor demekki

Faruk BERBER
15.03.2013, 23:41
;1918967257']1461 var Allah'dan yoksa ne yapacaktık acaba

Trabzonspor bu haldeyken, kimse kusura bakmasın da 1461'i iplemiyorum.

Hiçbir anlamı yok şuan benim için.

Avunamam onlarla, takımımız bu kadar kötüyken, eğer avunursam bu takımı bırakırsam o zaman skor taraftarı oluyorum.

Varsa yoksa Trabzonspor.

vampir
15.03.2013, 23:43

Avunamam onlarla, takımımız bu kadar kötüyken, eğer avunursam bu takımı bırakırsam o zaman skor taraftarı oluyorum.

Varsa yoksa Trabzonspor.

katılıyorum biz trabzonsporluyuz 1461 kimdir arkadaş ok severiz yavru kulübümüz ama aslolan trabzonspordur gerisi hikaye

Hıdır ÇALIŞAN
15.03.2013, 23:44
Bursayı biz şampiyon yaptık karşılığında bizi iki maçtada yendiler bu zor durumumuzda ayrıca kümeye diye bağırdılar oğlanlık ibnelik bu oluyor demekki

Sen Bursa'dan mı medet umuyorsun ? Adamları şampiyon yapmak için yenmedik biz Fener'i!

vendercan

Adam olmak gerek!..Kimse için oynamamak,kimse için yatmamak bu oyunun kuralında!..Sadece adam gibi kendişn için onurunla oynamak var!..

Ancak bir zamanlar Beşiktaş'a puan verip kümede kalmasını sağlamıştık!..Sonra o Beşiktaş başımıza çok çorap ördü!..Şimdide Bursa mı?..ya da başkası?!.

akin0834
bu gece trabzon havaalnında takımı büyük bir protesto bekliyor...

Mert'

Varsa yoksa Trabzonspor.

Hayır burda kastım oyuncu anlamındaydı şu zor ekonomik günlerde şu ruhu olan gençler olmasa ne yapacaktık.

mashal61
15.03.2013, 23:45
1461 Trabzonspor'a mı oyuncu yetiştiriyordu, gsye mi?

gumushaneli29
15.03.2013, 23:46
İnşallah.Mümkünse kente sokulmamalılar.Ne bu ya.Tesadüfen Mersin'i yenmesek şimdi düşme hattındaydık.

Faruk BERBER
15.03.2013, 23:46
Bu arada şuna açıklık getirelim, biz Fenerbahçe ile Bursaspor şampiyon olsun diye değil, Fenerbahçe şampiyon olmasın diye berabere kaldık. Yani Bursa değil de Eskişehir de olsa Kayseri de olsa biz o maçta yenilmeyecektik.

Oğuzhan
15.03.2013, 23:47
Bursayı şampiyon yaptık laflarını da bırakın bizi ufaltır bu tür laflar. Biz sahada yapmamız gerekeni yaptık malum maçta, her maç gibi mücadele etti takım. Bursaspor kendisi başarılı oldu sezon boyunca ve şampiyon oldular.

Mert'
15.03.2013, 23:47

Hasta olmasam gidecektim kesin mi protesto olacağı?

vampir
15.03.2013, 23:48
Sen Bursa'dan mı medet umuyorsun ? Adamları şampiyon yapmak için yenmedik biz Fener'i!

medet umma gibi bir derdim yok sadece dünya halinde ah de vefa diye birşey vardır arkadaş durum çok kötü harbi kümeye gidiyoruz demek istediğimi çözememişsin bu kötü durumumuzda bize en son darbeyi vurması gereken takım bursadır

Faruk BERBER
15.03.2013, 23:48
;1918967282']Hayır burda kastım oyuncu anlamındaydı şu zor ekonomik günlerde şu ruhu olan gençler olmasa ne yapacaktık.

Oyuncu mu aldık oradan ?

Alacağımız yine garanti değil bu yönetim ile.

O oyuncular bizi kurtaracak seviyede mi ?

Şuan çok kötüyüz diye size iyi geliyor olabilirler fakat ne Kadir Keleş, ne Abdülkadir, ne Jebrin bu takımda ilk 11 olamaz.

Yusuf yedek kalır, Göksu Zeki ile değişir.

Olayı abartmamak gerek.

Diyeceğin şey olsun yine de mücadele eder, sonuçta yenilirsin bu sefer mücadele eder.

Değişen tek şey o olur yani, fazla ümit bağlamamak lazım o oyunculara.

Yasin Berber
15.03.2013, 23:50
BU forumda eskişehir ve sivasın elezaığa yatacağını defalarca yazdım çünkü bu iki kulüp bize düşman kulüpler bizi düşürmek için babaları olan şikebahçenin emriyle elazığa yatıcaklar dedim gene haklı çıktım sivasta yatıcak elezığa göründe izleyin ayrıca alanzinho ilk 11 de başlamassa kesin kaybederiz demiştim oda tuttu

Bravoo hepsini bildin..... Yine hikayeler yazmaya başarısızlığımızı bir şeylere endekslemeye başladık....Sorun medya hakem dış güçler değil, hem bu saydıklarımız etki olsa bile ancak bizi şampiyonluktan alı koyabilir küme düşme potasına asla getiremez. Şu an Başkanım cümlesiyle yüzü gülen bir başkanımız var. sorun derin Trabzonsporda ve şu an yönetenlerde.....

Alper Calik
15.03.2013, 23:50
Bursayi sampiyon yaptik. Bizi ufaltacak birsey yok.
"Bursa sampiyon olsun diye oynamadik !"

Biz adam gibi normal oyunumzu oynadik.

Arada cok fark var.

Kimin sampiyon olacagina bakmadan oynadik. Bursa ile cekisiyordu, Bursa oldu.

Peki baska kim bu sekilde oynardi? Kimse oynamazdi. Onu soylemeye calisiyoruz. Yoksa bize ne Bursa dan.

Hal boyle iken Bursali bazi taraftarlarin yaptigi cok cirkin ve asagilik.

Oğuzhan
15.03.2013, 23:51
Oyuncu mu aldık oradan ?

Şuan çok kötüyüz diye size iyi geliyor olabilirler fakat ne Kadir Keleş, ne Abdülkadir, ne Jebrin bu takımda ilk 11 olamaz.

Olayı abartmamak gerek.

Diyeceğin şey olsun yine de mücadele eder, sonuçta yenilirsin bu sefer mücadele eder.

Yusuf Krasic,Stoch,Kuyt,Olcay,Olcan hepsinden çok daha yetenekli ve başarılı bir oyuncu. Bence siz bizim yeteneklerimizi ufak görüyorsunuz.

Göksu da gayet iyi bir sağ bek. Göndersinler diğerlerini celu serkan falan zeki ve göksu oynar sağ bek olarak bu takımda senelerce.

yorumsuz6117
15.03.2013, 23:51
Takımın kapasitesi belli bu sezon böyle devam yapacak bişey yok demiş kısaca Tolunay Kafkas.

vampir
15.03.2013, 23:53
Adam olmak gerek!..Kimse için oynamamak,kimse için yatmamak bu oyunun kuralında!..Sadece adam gibi kendişn için onurunla oynamak var!..

Ancak bir zamanlar Beşiktaş'a puan verip kümede kalmasını sağlamıştık!..Sonra o Beşiktaş başımıza çok çorap ördü!..Şimdide Bursa mı?..ya da başkası?!.

onurmu unur ruhu inancı olan insanda olur bunlar ona çok uzak bunlar bildiğin ruhsuz trabzonspor umurlarında bile değil düşmüş umurlarında değil sadece bizim umrumuzda o yüzden bunların anlayacağı dil zopadır o zaman korkudan belki oynarlar 30 bin tl maç primide işe yaramadı 30 bin tl bir memurun ömür boyu çalışıp aldığı emekli ikramiyesidir tesisler en az 1000 kişi ile basılıp bunların ağzının burnunun kırlılması gerekmektedir tek çıkar yol zopadır para destek sevgi onları popstar muamelesi bir işe yaramamıştır gerçek budur demek istediğimi ayıkamamışsın bize en son darbayi bursanın vurması lazımdı onları şampiyon yapan biziz

zafer6161
15.03.2013, 23:56

iyide rakibimiz elazığ değil,,,her nedense elazığ hep hedef gösterildi,,

elazığ bu ligden düşecek en son takımlardan biri

esas rakibimiz,karabük.ibb.antep,ordu,

millet tutturmuş elazığ bizi geçti,biz düştük,
sanki aramızda elazığ dan başka takım yok.........

NFeS NeVa
15.03.2013, 23:57
Onurun yedigi gollerin bir tanesn Tolga yese,ülkeyi dar edenler,Onurun kac haftadir leblebi gol yemesini görmezden geliyorlar...o 3. golü yeme lüksü yoktur ts kalecisinin,hele ki bu durumda...
ayrica sezon basindan beri rakiplerin vurdugu toplar,ya carpip yada bosta kalip,kaleye vurduklarinda inanilmaz noktalara gidiyor,müdale etmesi imkansiz sayisiz gol yedik bu sene,kötü oynuyoruz evet fakat top bu seneki kadar bizi hic sevmemezlik etmemisti..

gabriel omar
Oyuncu mu aldık oradan ?

Olayı abartmamak gerek.

Beşiktaş Olcayla,Uğur Boralla,Neciple feda diye diye üçüncü sıraya çıktı.

O saydıklarınız bu takımda yanlarında 3 iyi yabancıyla oynasınlar 4.lükten aşağı düşerlerse gelin suratıma tükürün.

yatara
1461 1461 diyenler 1461 tutsun , 1461 hic bir zaman TSnin yerine alamayacak en gec 1-2 sene sonra 1461 yok olacak, bakalim kimle kiyaslicaniz bizi ozaman. Sadece birtane Trabzonspor var, 1461 gecici bir heves 1-2 macaldilar diye havaya kapildi herkez. Gercekleri söylemek gerekirse 1461 beni hic ilgilendirmiyor zaaten belli ordan hic biri bizim ilk 11de forma giymeyecek.

İbrahim Gökhun Öztürk
15.03.2013, 23:58
Tolunay hoca hakkında haber61'in yaptıkları ayıptır. Bu takımın bu hallere gelmesinde suçlu arayacaksak ve Tolunay Kafkas' ta suclanacaksa suclama sırasında tepede başkaları olur futbolculardan sonra da listede Tolunay hoca olur. Hocayı zaten değiştik sorun ortadan kalkmamışsa demek problem'in çözümü için hoca değişikliğinin dışında bir eylem yapılmalı.

vampir
15.03.2013, 23:58
Bravoo hepsini bildin..... Yine hikayeler yazmaya başarısızlığımızı bir şeylere endekslemeye başladık....Sorun medya hakem dış güçler değil, hem bu saydıklarımız etki olsa bile ancak bizi şampiyonluktan alı koyabilir küme düşme potasına asla getiremez. Şu an Başkanım cümlesiyle yüzü gülen bir başkanımız var. sorun derin Trabzonsporda ve şu an yönetenlerde.....

benim bilmek gibi bir derdim yok brader ben sadce trabzonspor sevgimden dolayı hissettiklerimi yazdım ve herzamnki gibi doğru tahmin etttim tahminim doğru çıktığı için mutlu değilim biz trabzonsporluyuz yanlışları yazmamız lazım ayrıca ne içiyorsan bırak bence biz kümeye gidiyoruz potadayız hocam artık sırat köprüsündeyiz senin ayıkamadığın durum ne biliyormusun sen sorunuda bilmiyorsun sorun hakemler medya ve dış güçlerin ta kendisi

Yasin Berber
15.03.2013, 23:59
benim bilmek gibi bir derdim yok brader ben sadce trabzonspor sevgimden dolayı hissettiklerimi yazdım ve herzamnki gibi doğru tahmin etttim tahminim doğru çıktığı için mutlu değilim biz trabzonsporluyuz yanlışları yazmamız lazım ayrıca ne içiyorsan bırak bence biz kümeye gidiyoruz potadayız hocam artık sırat köprüsündeyiz senin ayıkamadığın durum ne biliyormusun sen sorunuda bilmiyorsun sorun hakemler medya ve dış güçlerin ta kendisi

La he la he tamam he

Alihan Ertürk
15.03.2013, 23:59
Maç başından itibaren bize söven Açık Kale'deki Bursasporlulara teşekkür ediyorum. Çünkü TeXas gibi alçakça hareket etmediler, net oldular.

Texas'ın federasyon ve fenerbahçe karşıtı sloganlarına bizim akıllılar hemen destek verdi, ama biz bir şey bağırınca aynı yönde onlardan ses çıkmadı.. Çıkmadı çünkü bir planları vardı !..

90 dakika sustular.. Renklerini belli etmediler. Skoru garantiye alınca ''Trabzon Kümeye'' diye bağırmaya başladılar.. ''Şerefsiz'' yakıştırmasını yaptığım bu insanlar beni yanıltmadılar, iyi oldu.. Güzel oldu.

phoenixx
16.03.2013, 00:00
Trabzon halkı, takımı protesto ettikten sonra dönsün kendi elleriyle yarattığı ve kendilerini öldüren siyasi cellatlarını da protesto etsin bir zahmet. Sonra da dönsün ben ne yaptım, celladımı kendi yarattım diye kendisini protesto etsin bir zahmet. Bir kez olsun geçim kaygısı, ihale, rant, istikbal hesabı yapmadan, çıkarı peşinde koşmadan sadece Trabzonspor'u düşünsün. Unutmasın, mezara parayı, makamı, mevkiyi götürmeyecek, kişiliğini götürecek.

Yaşar
Ey Trabzonspor taraftarı kendine gel...
Trabzonspor sizin sandığınız gibi bir camia değildir...
Kimsenin bize puan bağışlamasına ihtiyacımız yok, Allah'ın izniyle çıkarız önümüzdeki maçları kazanır, düştüğümüz gibi ayağa kalkarız.
Trabzonspor küme düşmez, bundan kimsenin korkusu olmasın.

gumushaneli29
Tolunay hoca hakkında haber61'in yaptıkları ayıptır. Bu takımın bu hallere gelmesinde suçlu arayacaksak ve Tolunay Kafkas' ta suclanacaksa suclama sırasında tepede başkaları olur futbolculardan sonra da listede Tolunay hoca olur. Hocayı zaten değiştik sorun ortadan kalkmamışsa demek problem'in çözümü için hoca değişikliğinin dışında bir eylem yapılmalı.

futbolcular değişmeli baştan aşağı.heyecanı olan oyuncular olmalı.janko, emerson gibiler değil.

mashal61
16.03.2013, 00:01

O saydıklarınız bu takımda yanlarında 3 iyi yabancıyla oynasınlar 4.lükten aşağı düşerlerse gelin suratıma tükürün.

Bunu herkes görüyor da birilerinin işine gelmiyor demek ki. Yabancı alıp menajer ücreti ödemeyi tercih ediyorlar!

FC-ST-PAULI-61
16.03.2013, 00:01
Protesto yapilmali ama kesinlikle.Oyuncak Isi degil bu.Nerde olduklarini bilsinler.Ondan sonra evde
Mac basina aldigi 10.000 Euroya sayabilir Cech tamam ama bu Gece önce Protesto olmali.

Faruk BERBER
16.03.2013, 00:02

Hiç sanmıyorum o kadronun ilk 4'e gireceğini şahsen.

Bu kadro bile bu haldeyken.

Şimdi size sezon öncesi Olcan mı Yusuf mu deseler hangini seçerdiniz ?

Emerson mu Kadir Keleş mi ?

Colman mı Abdülkadir mi ?

2. yazdıklarım daha fazla mücadele eder ona diyeceğim yok, fakat puan olarak bişey değiştiremezler.

Bunu demek istiyorum.

TSezgin61
16.03.2013, 00:02
Gece 1de taraftar havaalanina gidiyormus protesto icin dogrumu

iso61
16.03.2013, 00:03
tolunay hocanın bu işte hiçbir kabahati yok yönetim ve şenol hoca elbirliğiyle takımı bu hale getirdiler.

hodlu
16.03.2013, 00:03
Maçı izleyemedim. Ama 1 puan için bile umudum yoktu. Koskoca takımımız ne hallerde ama hiçbir gelişme yaşanmıyor. Bir başkan adayı çıkmıyor Sadri Şener ise kalan iyi topçuları gs ve bjk takımlarına satmaya hazırlanıyor...

Oğuz B.
16.03.2013, 00:04
Bu tip maçta bu denli basit goller yiyemezsin. Yersen de sonuç böyle olur.

1- Dk. 2, sol bekin yerinde değil. Ve gol.
2- 1,70 cm boyundaki adama kafa vurduruyorsun ve yanında kimse yok. Ve gol.
3- Adam sağ çaprazda önünde iki kişi var buna rağmen vuruyor ve kapattığı köşeden kalecin topa dokunamıyor. Ve gol.

Ne kadar iyi oynarsan oyna ne kadar istersen iste bu tip gollerden sonra hepsi boş. Yazıktır, ayıptır.

Ayrıca ulan hakem Serkan'ı biçtikleri an, en az iki tane penaltı eder. Allah belanızı versin gözünüzün önü.

Son olarak bir kaç saniyeliğine ekrana gelen "bakan" senden nefret ediyorum.

vampir
16.03.2013, 00:05
iyide rakibimiz elazığ değil,,,her nedense elazığ hep hedef gösterildi,,

elazığ bu ligden düşecek en son takımlardan biri

esas rakibimiz,karabük.ibb.antep,ordu,

millet tutturmuş elazığ bizi geçti,biz düştük,
sanki aramızda elazığ dan başka takım yok.........

elazığ en diplerdeydi ve ben defalarca elazığın düşmeyeceğini yazmıştım sebebimde bayağı bir doğuda olduğu için ülke bütünlüğü için ligde tutulur demiştim elazığ dilimize dolandı ok haklısınız elazığ dediğim gibi yırttı ve düşmeyecek ayrıca sivasta yatıcak elazığa bunuda belirtiyim eskişehirinde babası şikebahenin talimatıyla yatacağını söylemiştim millet gülmüştü neyse düşecek 4 takım adayı bence karabük-gaziantep-ibb-trabzonspordur ayrıca ordu düşmez yeni büyükşehir oldu kesinlikle ordu düşmeyecek

akin0834
16.03.2013, 00:05
;1918967294']Hasta olmasam gidecektim kesin mi protesto olacağı?

Trabzonspor taraftarları organize olarak gece saat 01:00 'da Trabzon Havaalanına giderek büyük bir protesto gösterisinde bulunacaklar...

Taraftarın sabrı tükendi...

vampir
16.03.2013, 00:06
tolunay hocanın bu işte hiçbir kabahati yok yönetim ve şenol hoca elbirliğiyle takımı bu hale getirdiler.

katılıyorum

vampir
16.03.2013, 00:07
Trabzonspor taraftarları organize olarak gece saat 01:00 'da Trabzon Havaalanına giderek büyük bir protesto gösterisinde bulunacaklar...

Taraftarın sabrı tükendi...

bulunacaklar derken kesin bir duyum mu aldınız tahminmi

Faruk BERBER
Bu tip maçta bu denli basit goller yiyemezsin. Yersen de sonuç böyle olur.

1- Dk. 2, sol bekin yerinde değil. Ve gol.
2- 1,70 cm boyundaki adama kafa vurduruyorsun ve yanında kimse yok. Ve gol.
3- Adam sağ çaprazda önünde iki kişi var buna rağmen vuruyor ve kapattığı köşeden kalecin topa dokunamıyor. Ve gol.

Ne kadar iyi oynarsan oyna ne kadar istersen iste bu tip gollerden sonra hepsi boş. Yazıktır, ayıptır.

Ayrıca ulan hakem Serkan'ı biçtikleri an, en az iki tane penaltı eder. Allah belanızı versin gözünüzün önü.

Son olarak bir kaç saniyeliğine ekrana gelen "bakan" senden nefret ediyorum.

3. gol için yazdığın hariç geri kalan her cümlene imzamı atarım.

Dakika 2'de sol bek nereye çıkar, golde özellikle baktım ekranda görünmüyor bile. ( Cech bu takımda net olarak oynamamalı )

Çok basit gol yiyoruz, Bursa doğru düzgün gelmeden 3 attı.

Bence biz de atacağımız max. golü attık, buna rağmen puan alamadık.

İşimiz çok zor.

uzungöllü

hoca enkaz devraldı doğru işi zor kolay değil...

ancak oynamayı hak etmeyenleri oynatarak yanlış yaptı ... mesela olcan-henrique-serkan gibi...

her takım soldan soldan yükleniyor ve karşılığını alıyor ... bu tesadüf değil...

takımın gole ihtiyacı varken aptalca egoları yüzünden janco ve emre küstürüldü ve takım henrique ye mahkum edildi...

yazılacak çok şey var ama ne fayda....

-fırtına-
16.03.2013, 00:08
Bu takım küme düşerse kilit vursunlar kapısına, herkes rağzı gelsin kaderine. Çünkü bu takım bir kere küme düştümü geri lige çıkıp 100 kerede şampiyon olsa tarihinin en büyük, en kara lekesi olarak kalacak ve hiç unutulmayacaktır.
Boşunada bursaya, elazığa, sivasa vs. kafanızı yormayın.
Hepsi aynı pisliğin değişik rengi işte.
Trabzonsporlunun, Trabzonsporludan başka dostu olmaz.
Önce şu tek hücreli yöneticilerden kurtulursak er yada geç, bize haddini bilmeyip saygısızlık edenlerede tokatı yapıştıracağımız güzel günler geri gelecektir.

TSezgin61
Imkani olan herkes mutlaka gitmeli havaalanina

DEEP BLUE
Eve ancak varabildik. İyi ıslandık, donumuza kadar denen cinsten...

Öncelikle şunu belirtmeliyim, yazmadan önce geriye doğru okudum yazılanları. Anladım ki TV'den seyretmekle tribünden seyretmek arasında sandığımdan çok daha fazla fark var.

Sevgili arkadaşlar, kardeşler...

Bir kere, sebebini anlayamadığımız bir şekilde, rakip topu kapar kapmaz Cech adındaki gariban kardeşimiz ısrarla stoper mevkiine kaçtı. Delirdik tribünde... Buradaki arkadaşlar Olcan'a yükleniyor ama Cech eğer dahice bir taktik nedeniyle değil de, dahice bir şahsi kademe anlayışıyla bunu yaptıysa bu gece bavulunu toplamalıdır. Yeter be kardeşim, yol geçen hanı oldu o kanat.

Çok konuşmaya, çok anlatmaya, eleştirmeye, atıp tutmaya ve kesip doğramaya mecalim yok... Üzgünüm...

Yalnız, bir şeyi söylemezsem çatlarım... Bamba denen tuhaf adam, gerçekten bomba... Her maç kendi kalemize gol denemesi yaptığı için değil... Her mağlubiyet sonrası sırıta sırıta rakibin top toplayıcı çocuklarına bile sarılıp, mutluluk pozları vermesi kanıma dokunuyor. Benim için bu adamın Trabzonspor kariyeri bu akşam bitmelidir. Bunu yapacak delikanlı bir yönetim ve teknik ekip olmadığını bilerek söylüyorum bunu... Fakat geri dönmeye parası olmayan Zonguldak'tan gelmiş çocukların ızdırabına şahit olan gözlerim, onu artık yok sayacaktır... Defolup gitmesini rica ediyorum.

Son söz:

1 kişiye 30 kişi saldırmayı adamlık zanneden zavallı sürüsü bir grup var malum. Yine yaptılar şovlarını... Tellerin üstündeki muhtemelen ilkokul mezunu ve 110 kelimeyle Türkçe konuşabilen iki vatandaş alttan emir alıp tribünü provoke etti. Bu herifleri temizleyecek bir güç yoksa tribünlerden, bu kadar aciz ise bu kulüp, düşelim gitsin...

gabriel omar
16.03.2013, 00:09
Hiç sanmıyorum o kadronun ilk 4'e gireceğini şahsen.

Bu kadro bile bu haldeyken.

Şimdi size sezon öncesi Olcan mı Yusuf mu deseler hangini seçerdiniz ?

Emerson mu Kadir Keleş mi ?

Colman mı Abdülkadir mi ?

2. yazdıklarım daha fazla mücadele eder ona diyeceğim yok, fakat puan olarak bişey değiştiremezler.

Bunu demek istiyorum.

Sezon öncesi bir şey diyemezdim,çünkü aldıkları yolu,kendilerini hangi noktaya taşıdıklarını görmemiştim.Sizce de adamları görmeden karar vermek saçma olmaz mıydı bu durumda ?

Şimdi cevaplıyorum,Olcan değil Yusuf,Colman değil Abdülkadir,Emerson değil Kadir.

Mücadele çok şeyi değiştirir,Trabzonspor mücadele etseydi şu an daha üst sıralardaydık emin olun.

Ayrıca bu çocuklar safi mücadeleden ibaret kazmalar değil ki,Yusuf Olcandan çok daha yetenekli,Abdülkadir Colmandan çok daha verimli olur .Kadir belki mükemmel,hayallerdeki gibi bir sol bek değil ama inanın Cech ile Emersondan bir eksiği yok ayrıca savunmada onlara nazaran daha dengeli.

İnanın kaybedecek bir şeyimiz yok,bu gençler yanlarında 3 tane çok kaliteli yabancı transferle,forvet,orta saha,ve sağ kanat olmak üzere,çok iyi işler başarabilirler.

gumushaneli29
Her şey Videoton maçları ile başladı.Eğer orada tur gelse idi bugün bu durumda olmazdık.Şimdi takımın üzerinde öğrenilmiş çaresizlik sendromu var ve bu kümeye kadar gider.

kadere61
futbolcular değişmeli baştan aşağı.heyecanı olan oyuncular olmalı.janko, emerson gibiler değil.

az demişler.

zx61
1461 1461 diyenler 1461 tutsun , 1461 hic bir zaman TSnin yerine alamayacak en gec 1-2 sene sonra 1461 yok olacak, bakalim kimle kiyaslicaniz bizi ozaman. Sadece birtane Trabzonspor var, 1461 gecici bir heves 1-2 macaldilar diye havaya kapildi herkez. Gercekleri söylemek gerekirse 1461 beni hic ilgilendirmiyor zaaten belli ordan hic biri bizim ilk 11de forma giymeyecek.

O kadar da degil kardes..tamam benim icin de Trabzonum düstükten sonra 1461 cıkmıs neye yarar..ama 1461in basarısına dil uzatamam..1461 lige cıkıp trabzonu bölecekse hic cıkmasın, simdiden taraftarımızda o potansiyeli görüyorum o yuzden cıkmasınlar daha iyi..

saffet61
16.03.2013, 00:10
Eve ancak varabildik. İyi ıslandık, donumuza kadar denen cinsten...

Öncelikle şunu belirtmeliyim, yazmadan önce geriye doğru okudum yazılanları. Anladım ki TV'den seyretmekle tribünden seyretmek arasında sandığımdan çok daha fazla fark var.

Sevgili arkadaşlar, kardeşler...

Bir kere, sebebini anlayamadığımız bir şekilde, rakip topu kapar kapmaz Cech adındaki gariban kardeşimiz ısrarla stoper mevkiine kaçtı. Delirdik tribünde... Buradaki arkadaşlar Olcan'a yükleniyor ama Cech eğer dahice bir taktik nedeniyle değil de, dahice bir şahsi kademe anlayışıyla bunu yaptıysa bu gece bavulunu toplamalıdır. Yeter be kardeşim, yol geçen hanı oldu o kanat.

Çok konuşmaya, çok anlatmaya, eleştirmeye, atıp tutmaya ve kesip doğramaya mecalim yok... Üzgünüm...

Yalnız, bir şeyi söylemezsem çatlarım... Bamba denen tuhaf adam, gerçekten bomba... Her maç kendi kalemize gol denemesi yaptığı için değil... Her mağlubiyet sonrası sırıta sırıta rakibin top toplayıcı çocuklarına bile sarılıp, mutluluk pozları vermesi kanıma dokunuyor. Benim için bu adamın Trabzonspor kariyeri bu akşam bitmelidir. Bunu yapacak delikanlı bir yönetim ve teknik ekip olmadığını bilerek söylüyorum bunu... Fakat geri dönmeye parası olmayan Zonguldak'tan gelmiş çocukların ızdırabına şahit olan gözlerim, onu artık yok sayacaktır... Defolup gitmesini rica ediyorum.

Son söz:

1 kişiye 30 kişi saldırmayı adamlık zanneden zavallı sürüsü bir grup var malum. Yine yaptılar şovlarını... Tellerin üstündeki muhtemelen ilkokul mezunu ve 110 kelimeyle Türkçe konuşabilen iki vatandaş alttan emir alıp tribünü provoke etti. Bu herifleri temizleyecek bir güç yoksa tribünlerden, bu kadar aciz ise bu kulüp, düşelim gitsin...

Ne oldu abi tribünlerde ?

akin0834
16.03.2013, 00:10
bulunacaklar derken kesin bir duyum mu aldınız tahminmi

facebook ve diğer gruplardan organize ediliyor
https://www.facebook.com/BizeHerYerTRABZONlu

gumushaneli29
16.03.2013, 00:11
elazığ en diplerdeydi ve ben defalarca elazığın düşmeyeceğini yazmıştım sebebimde bayağı bir doğuda olduğu için ülke bütünlüğü için ligde tutulur demiştim elazığ dilimize dolandı ok haklısınız elazığ dediğim gibi yırttı ve düşmeyecek ayrıca sivasta yatıcak elazığa bunuda belirtiyim eskişehirinde babası şikebahenin talimatıyla yatacağını söylemiştim millet gülmüştü neyse düşecek 4 takım adayı bence karabük-gaziantep-ibb-trabzonspordur ayrıca ordu düşmez yeni büyükşehir oldu kesinlikle ordu düşmeyecek
İbb'yi de silmek lazım.Malum partinin belediyesi.

saffet61
16.03.2013, 00:12
Şu taraftar kadar inansaydı takım
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/544614_614206145261062_1603318517_n.jpg

komandaralı
Be adamlar....bu zamana kadar gıgınızı çıkarmayacaksınız.....cumartesi günü meydanda 10 kişi toplanmayacak...siyasilere tek kelime söylemeyeceksiniz...şike sürecinde seyirci kalacaksınız,kalmaya devam edeceksiniz....takıma protesto yaptığında eline ne geçecek...mahkeme zamanı TS seyircisi neredeydi...yürüyün...nasıl olsa herkesin en kolay yükleneceği yer Trabzonspor takımı...

vampir
facebook ve diğer gruplardan organize ediliyor
https://www.facebook.com/BizeHerYerTRABZONlu

ah be kocaelindeyim trabzonda olsam kesin giderdim

tarsus
16.03.2013, 00:13
Bu takimin en onemli sorunu defansidir.bursa gibi bir deplasmanda 2 gol atabiliyorsun ama kalende onur gibi kalecin olmasina ragmen 3 gol yiyorsan o defans kevgirdir.allah askina bu cech celustka mustafa hangi super lig takiminda banko oynarlar hic dusundunuzmu

Ali İhsan
16.03.2013, 00:14
Koskoca ikinci yarı bir kaç cılız atak harici hiçbişey yapmayan

Rakipten daha çok zaman geçiren

İçlerinde belki bir kişinin bile maçı çevirebileceklerine inanmadığı

En son çıkması gereken adamın ilk çıktığı

İlk çıkması gereken adamın 90 dakika sahada yürüyüp boş kaleye attığı bir golle muhtemelen aylarca formayı garantilediği

En iyi ve doğru dürüst çabalayan tek oyuncusunun Henrique olduğu

Yerine geldiği Şenol Güneş'in çok eleştirilen hatalarının hepsini yapıp üstüne daha fazlasını ekleyen

7.5 milyon maddesi var gs alacak ühüüü diye ağlanılan kalecisinin ikinci yarının açık ara en fazla gol yiyen kalecisi olduğu

bir takımın bu maçı kazanması mucizeydi.

Bursa bir anda geri düştü ama asla futbolun doğrularından vazgeçmedi, tüm topları ortaalanda kaptılar, kanatlardan ataklar yaptılar, zaten kendiliğinden hata yapmaya müsait olan bir takıma bol bol hata yaptırıp skoru tekrar alınca maçı güzelce soğutup istediklerini aldılar.