PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kayseri Maçının Hakemi: Cem Papila!

Adnan Mollasalihoğlu
03.08.2006, 17:10
Bu ş....... herifin ne işi var hala bizim maçımızda.Yönetim uyuma sesini çıkar İSTEMİYORUZ bu ş.......

Recep Çaltepe
03.08.2006, 17:13
herkesin gözü üstünde olacak onun, yapsın bakalım bişeyler yiyosa bu sefer.

laz_hayri_61
03.08.2006, 17:15
bu adi, şerefsiz herifin ne işi var bizim maçımızda...bence hakemi atayan kurum bunu kasıtlı olarak atadı

Mehmet_Mercanlı
03.08.2006, 17:16
herkesin gözü üstünde olacak onun, yapsın bakalım bişeyler yiyosa bu sefer.
yapar bunlar yapar bunların ALLAHTAN korkusu yok kimden korkucaklar kişiliksiz insanlar bunların kendilerine saygısı yok bunlar onurunu halsiyetini 3 kuruşa satan insanlar.. bunlar herşeyi yapar milyonlarca insanın önünde bize neler yaptı gene yapar dunyada en teğlıkeli insanI
ALLAH KORKUSU OLMAYAN İNSANDIR:mad:

agahozlu
03.08.2006, 17:16
kayseri maçından devam etsek bu konuya daha iyi olur.boş yere fazla konu olmasın farklı yerlerde tartışıyoruz olmuyor.

Mehmet_Mercanlı
03.08.2006, 17:19
kayseri maçından devam etsek bu konuya daha iyi olur.boş yere fazla konu olmasın farklı yerlerde tartışıyoruz olmuyor. EVET YA BAŞIMDONUYO Bİ ORAY Bİ BURAYA COK ŞAÇMA kusura bakmayın önemli konu ama her muhappede farklı konuda acmıyalım arkadaşlar yanlış anlamayın yanı ordancık oraya gir olmuyo yanı

Külünkoğlu
03.08.2006, 17:21
Komplo teorisi üretiyorum.

Trabzonspor yıllar sonra iyi bir transfer yaptı. Yabancılarından (Yattara, Simko, Stephanov, Marcelinho) 4 tanesi üst düzey oyuncular. KAfadn kesmek lazım ama neyle ? kayseri deplasman, eh tribunlerden de fazla tepki alamayacağın bir maç yürü be papila kim tutar seni.

Şekip mosturoğlunun sıra arkadaşı işler tıkırında galiba ilk maçta 2005'de katlettiğin Trabzonsporun maçı...

Ömer Aydın
03.08.2006, 17:21
Beyler adama hakaret etmeyin, ban yersiniz...

ben yedim vallaha,bi daha o s.... lafini adina alan ne olsun :D :D :D

Mehmet_Mercanlı
03.08.2006, 17:23
Komplo teorisi üretiyorum.

Trabzonspor yıllar sonra iyi bir transfer yaptı. Yabancılarından (Yattara, Simko, Stephanov, Marcelinho) 4 tanesi üst düzey oyuncular. KAfadn kesmek lazım ama neyle ? kayseri deplasman, eh tribunlerden de fazla tepki alamayacağın bir maç yürü be papila kim tutar seni.

Şekip mosturoğlunun sıra arkadaşı işler tıkırında galiba ilk maçta 2005'de katlettiğin Trabzonsporun maçı...
evet ya hiç transfer yapmaya gelmiyo 2 adam aldık kortular hemen papıla ulan nebiçim memleket be

ozturk
Ya bu adam sonunda zaten bize maç yönetecekti. Ne yaparsak yapalım. Federasyon yine veriyor bu adamı.İnşallah papilaya rağmen kazanırız...

kuzey_lee
arkadaşlar saçmalamayın lütfen..geçen seneden böyle olacağı söylenmişti zaten..farkındaysanız gs'nin istemediği cünayt çakır da gs maçına verildi..

aynı cem papila beşiktaş maçı yonetti..

Külünkoğlu
03.08.2006, 17:24
Bu adam yüzünden 30.000 kişi yürümedi mi ? bu ne demek oluyor şimdi !

Yönetim ! bu maçın hakemi değişmeli !

TSKara61
03.08.2006, 17:26
Arkadaşlar, bende şaşırdım Cem Papilanın seçiminede, bi kömple varsa niye ismi lekelenmiş birisinlen yapsınlar bu işi? Gözler zaten Papilanın üstünde olacak. Şahsen ben bişe yapmak isteseydem adı şikeci diye geçen bi hakem değilde, adı duyulmamış veya TSlen kötü arası olmayan bi hakemlen yapardım.

champions
03.08.2006, 17:27
öyle bi oyun oynamalıyız ki hakem falan bize sökmeyecek hakemide yeneriz biz siz merak etmeyin bu tür olası şeyleri maçtan sonra tartışsak daha iyi olur bence sonuçta hakemi değiştiremeyiz

Cemalettin Taşkın
03.08.2006, 17:28
Arkadaşlar, bende şaşırdım Cem Papilanın seçiminede, bi kömple varsa niye ismi lekelenmiş birisinlen yapsınlar bu işi? Gözler zaten Papilanın üstünde olacak. Şahsen ben bişe yapmak isteseydem adı şikeci diye geçen bi hakem değilde, adı duyulmamış veya TSlen kötü arası olmayan bi hakemlen yapardım.

çok iyimsersin. cem papila trabzona gıcık bir hakem neler yapacağını göreceğiz.

DİNÇ
03.08.2006, 17:29
Yaw celallenmeyin...Belki aklı başına gelmiştir...Hani geçen sene barışmıştı bizimle...

Hele bir maçımızı yönetsin...Maçın içine ederse gerkeni yaparız...Ama ters bir şey yapacağını sanmıyorum...
Hatta ilk maçımızda bize uğurlu gelecek...Cem Papila...

Mehmet_Mercanlı
03.08.2006, 17:30
öyle bi oyun oynamalıyız ki hakem falan bize sökmeyecek hakemide yeneriz biz siz merak etmeyin bu tür olası şeyleri maçtan sonra tartışsak daha iyi olur bence sonuçta hakemi değiştiremeyiz
benim hakemden yana korkumyok hakenlede olsalar tff da olsalar yenicez ama benim uyuz olduğum konu bizle dalga gecer gibi ilk macımıza onu vermeleri bize 2. sınıf muamelesi yapılıyo gibi hissettim kendimi

TSunami
03.08.2006, 17:32
sanırım daha ilk haftadan bunu kasıtlı olarak yaptılar.
Trabzon maçına papila cincon maçına çakır. federasyon bu şekilde otorite kurmak istiyor. haluk yıllarca millete kupa dağıttı otoriteyi bizimle sağlamak istiyor.
bu kabul edilemez bir durumdur. en azından bu hakem müsvettesi nasıl olurda kendisine "banka hesapları incelensin" diyen bir kulübün maçını tarafsız yönetir.

şimdi bu adamın yönettiği maçı kazanabiliriz, lehimize de karar verebilir. mesele bu değil. Trabzonspor yönetimi bu adamı bir daha istemiyoruz demiş ve 30000 kişi bunun için yürümüştür.

Erbay
03.08.2006, 17:44
Erkekse Trabzonda maç yönetsin.Bundan sonra Cem Papila'yı deplansmanlarda göreceğiz

Erdogdu61
03.08.2006, 17:49
bence bu s.... bize yag cekecek ve bize calacak. korkak herif, seni affeden seni gibi olsun.

eren_61
03.08.2006, 17:53
hay ben boyle sistemin .......... ne bu şimdi bu adamı yiyosa trabzona verselerye.inşallah yanlış düdükler çalar da hakemlik kariyeri tamamen biter.pislik köpek

İslam Sezer
03.08.2006, 17:55
hiç sanmıyorum.tam tersine bakın sadece fenere değil kayseriyede ezdirdim bu trabzonu der gibi daha çok ev sahibi takım lehine düdük çalacak.özellikle kıritik düdüklerle yenilmemize sebep olabilir.

Harun
03.08.2006, 17:57
Pa-Pi- cu-lo
Pa-pi la-bi
Pa-pi-pa-pi bengami

Sizleri Avniaker'de de görmek isteriz.

Küçükalioğlu
03.08.2006, 18:00
insanlığından bile şüphe ettiğim bu yaratığın bizim lehimize karar vereceğini aklımın ucundan bile geçmiyor daha öncede yazdığım gibi bu adam yüzünden 2006-2007 sezonunun ilk cezasını biz alacağız.

degok
03.08.2006, 18:03
yok artık bunu yapmış olamazlar. Dikkat ederseniz kayseri deplasmanındaki açılış maçına veriyolar adamı. Nabzı yüksek olacak bir maç çünkü. Ayak oyunları hemen başladı.

eys_61
03.08.2006, 18:08
kayserililer de pekala çıkıp Trabzonspor'a karşı geçmişte yaptığı haksızlıklardan dolayı bu maçta taraflı tutum sergileyeceğini iddia edebilir.
bunları geçelim derim ben gidip yenip döneceğiz.

haa papila Trabzon'da maç yönetebilir mi? - Zor

Mustafa Önal
03.08.2006, 18:09
bu sezon başlamadan hakemlerle uğraşmaya başlamayalım. o hıyarın adını ağzıma bile almak istemiyorum ve daha maçlarımızda görmek istemiyorum. hele trabzonda hiç .

TSelif
03.08.2006, 18:11
Azizin uşağı şimdide ıhh ıhh lara yalakalık yaparsın .Adi papila

Mehmet
03.08.2006, 18:14
Ulan Şimdi Laz kafasıyla bişey diyeceğim provakatör olacağım. Allah allah.. La havle.

erdal6167
03.08.2006, 18:19
bu mac onun tarbzonsporla barışma macı olacak bakın görün. ulusoy boşna yönlendirmez onu bizim maca. herşey kugulu.

Murat GENEL
03.08.2006, 18:23
eğer mhk bu işin üstüne gittiğini zannediyosa yanılıyo yiyosa avniakerde maç versin

poetricus
03.08.2006, 18:25
Bu maç onun Tarbzonspor'la barışma maçı olacak. Bakın, görün! Ulusoy boşuna yönlendirmez onu bizim maça.

Aman istemez. Ulusoy şimdi bizi Mutlu Çelik'le de batıştırmaya falan kalkar. Ben bile sükûnetimi bir adet 14'lüyle değiştirebilirim. Arkadaşların tepkilerini doğru değilse bile normal karşılıyorum. Sütten o kadar ağzımız yanfdı ki bırakın yoğurdu, dondurmaya bile üfler olduk. Adam(!) geçmişten sabıkalı. Lehimize bir düdük çalsa Kayserililer'in gazabından korkar. Ayrıca Haluk Ulusoy takımlara istemedikleri hakemleri vererek nabız yokluyor. Bir süre sonra en az sesini çıkarana dayılanmaya başlar. En az kimin mi sesi çıkar?

Şaka mı şimdi bu soru?

metehan
03.08.2006, 18:52
Bence de bu maç, Papila'nın bizimle barışmak isteyeceği bir maç olabilir. Bu ülkede işler tuhaf yürüyor. Ama ben, Papila'dan nefret ettiğim için bizi kayırmasını hiç istemem. Önyargı ile çıkacaksa yine Kayseri'yi tutsun, istemem. Papila'ya düdük çaldırmak hakemlik adına utançtır. Zira bu adamın iyi niyetli olmadığı artık ispatlandı. Korkak Mustafa Çulcu'nun başkanı olduğu MHK secur davranmaya çalışıyor. GS maçına da Cüneyt Çakır verildi. Bu tür hareketlerle biraz umutlanır gibi oluyorum, sonra aklıma Mustafa Çulcu'nun hakemliği geliyor ve yine yüzüm asılıyor.

Şike söylentilerinin ayyuka çıktığı bu dönemde işler daha da zorlaştı.

My
03.08.2006, 19:16
Ula ha bu şerefisizin bizim maçta ne işi var. La Havle...

Ahmet ÇAKAR olayını hatırlayanlar vardır muhakkak. Bize bi kelek yaptıydı adamın anasını altı hafta her statta, her şehirde ağlattık. Adam sonunda ya artık yeter ya, n'olur yapmayın diye ekran ekran ağlamıştı.

Bu adam çok ucuz yırttı. Yaptığıyla kaldı. Kaldığı gibi üzerine birde Trabzon'a gitti. Şimdi de maçımızı yöneticek köpoolu :mad:

fincher
03.08.2006, 19:30
sanki mhk ve diğer hakemler çok şerefli de cem papilayı istemiyoruz.o maçta emri papila aldı ve uyguladı,başkası da olsa sonuç değişmezdi.kişiler mühim değil burda,cem papilanın o maçı kendi hür iradesiylemi öyle yönettiğini düşünüyorsunuz?ali,veli,cem farketmez.mhk ve federasyon satılmış kurumlar,maçımızı cem yönetse nolur yönetmese nolur?

Selman
03.08.2006, 19:38
sanki mhk ve diğer hakemler çok şerefli de cem papilayı istemiyoruz.o maçta emri papila aldı ve uyguladı,başkası da olsa sonuç değişmezdi.kişiler mühim değil burda,cem papilanın o maçı kendi hür iradesiylemi öyle yönettiğini düşünüyorsunuz?ali,veli,cem farketmez.mhk ve federasyon satılmış kurumlar,maçımızı cem yönetse nolur yönetmese nolur?
Kesinlikle öyle.Ama olayın tetikçisi Cem Papila olduğundan hiç sevemiyoruz.Bencede hepsi aynı fabrikadan çıkmış robot gibi.Yüklüyorsun programı basıyorsun düğmelerine sen ne yüklediysen onu yapıyorlar.

Semih GÜL
03.08.2006, 19:41
Bu kadarmı açiziz şuan gördüm hakemi,içimdeki sinir böle bir adaletsizliği bu kadar rahat klup ve taraftar olarak kabullenmemiz.

Olmaz böyle şey bu kadarınıı artık kabullenemiyorum.

invisibleman
03.08.2006, 19:43
Benim hocam hakemlik yapmakta ve bu adamı tanıyor...Kendisiyle konusmustum bana onun aslında dürüst biri oldugunu ama niye böyle serefsizlikler yaptıgını anlayamadıgını söylemişti..

Harun
03.08.2006, 19:43
eğer mhk bu işin üstüne gittiğini zannediyosa yanılıyo yiyosa avniakerde maç versin

Bu maçta bize göstereceği töleransla(buna adım gibi eminim,burası Türkiye ve MHk ise) kendini Avni Aker'e hazırlayacaktır zaten merak etme.

l-m
03.08.2006, 19:44
Eğer yine bir katliam olacaksa bizim aleyhimize olmasını tercih ederim. Esas kötülüğü bizi kayırarak yapar ama kişilik olarak geçen sene aldığı dersten etkilenerek bizi kayırabileceğini düşünüyorum, umarım yanlış saatin bile günde 2 kez doğruyu göstermesi gibi yılda bir kez bile olsa(!) bu maçta adil bir yönetim gösterir. Ulusoy, MHK,vb. bizden uzak dursun yeter, hakem hatası ile alınacak bir galibiyet 3-4 farklı bir mağlubiyetten farklı bir anlam taşımıyor benim için, dokunmasınlar Trabzonspor'a, futbol kuralları işlesin.

Çok demode ama söylemeden geçemeyeceğim: Böyle gençleri Avni Aker'de de görmek isteriz..

Cenkhan
03.08.2006, 20:07
İnşallah bizim lehimize eyyam yapmaz satılmış herif.

kenone
03.08.2006, 20:16
aynı teraneyi mutlu çelik olayında da yaşamıştık Akçabaat maçına verilmişti ve o maçta bize meğilli bir maç yönetmişti ama bu onun bizim gözümüzdeki yerinden en ufak bir oynama yapmamıştı bu durumda da Cem Papila ya olan nefretimiz azalmayacak daha da artacakatır hiç şüphesi olmasın kimsenin

Trapezus_
03.08.2006, 20:24
Cem Papiladan bir pislig daha bekliyorum umarım yapmaz:mad:

Külünkoğlu
03.08.2006, 20:28
Bu maçta ne yaparsa yapsın aleyhte veya lehte ki en son istediğim şey lehte bir şeyler yapmasıdır. Giden şampiyonluğumuzu ve galibiyetimizi geri getirmeyecek. 2005 yılında yaşadığım hadisenin hiçbir zaman geri dönüşü olmayacak ve ben hayatımın geri kalan bölümünde belalarla kufurlerle anacağım.

Bu bana yetecek mi elbetteki yetmeyecek sonra o uğursuz sözleri gelecek aklıma, hakemlik müessessinden geçinen, bütün bir yılın emeğini çalıp emeğin başkentinden geldiğini söyleyen papila zihnimde her daim kalacak. Unutmadık unutmayız...

LazAnisT
03.08.2006, 20:32
federasyonun planı diye düşünüyorum.adnan polat cüneyt çakırı bir daha istemiyoruz demişti bu haftaki maçlarının hakemi cüneyt çakır.fenerliler bu sene beşiktaşla oynadıkları maçı yöneten bülent demirlek içinde aynı şeyleri söyledi.bu haftaki hakemleri yine o vede tabiki trabzon ve cem papila.

Naim
03.08.2006, 20:47
Aynen ilk hafta takımların direk vukuatlı olduğu hakemler maçlara verilmiş
bekleyelim görelim
ulusoyun delikanlılığı sadece Trabzonamı söküyor yoksa herkese
ben istediğimi veririm mesajımı geçiliyor

salihismet
03.08.2006, 21:30
Hakmlrle ugra$mayi hic dogru bulmuyorum, hele oynanacak olan bir macin hakemini bu $ekil ele$tirmek cok yanli$.

Mustafa YILMAZ
03.08.2006, 21:31
Türkiyenin en büyük emek hırsızı cem papilaa! onu çok iyi tanıyoruz...

Fanatik28
03.08.2006, 22:13
Arkadaslar, oyun icinde oyun var gibi. Biz taraftar olarak maca kadar gerekli tepkimizi vermemiz lazim. Yahu bu adam bizim Sampiyonlugumuzu elimizden aldi. Hem Gaziantep, hemde Fener macinda. Oyuncularimizin cok dikkatli olmasi lazim. Nitekim üc sezon önce ligin ilk haftasinda hangi Hakemdi hatirlamiyorum ama Yattara ve Hüseyin`i Konya macinda oyundan ne kadar kolay attigini unutmayalim. O senede yeni Ceza talimatnameleri cikmisti. Bu sezonki daha berbat gibi görüküyor.
Zamaninda Erman Toroglu`ndanda cok cekmistik. Ne zaman ki bu adam bu macta akillanmistir, maci iyi yönetir derken, hep daha berbat bir yönetim göstermistir.
Eger mac öncesi taraftar olarak gerekli tepkiyi gösterebilirsek, ne Papila ayni hatalari yapabilir, nede Federasyon Papila`yi bir daha Trabzon macina vermez. Ama tepkisiz kalip, herseyi sineye cekersek, vay o zaman bizim halimize.

Bir teori, eger papila su maci iyi yönetirse, hem bizi yumusatir, hemde Federasyonu rahatlatir. Ellerine ilk firsat gectigindede, Trabzon`da önemli bir maca atanir. O macta da berbat bir Yönetim gösterir, stad karisir, Papila elini kolunu sallaya sallaya stattan cikar. Ama Trabzon kulübü cok agir bir ceza alir.

selcuk
03.08.2006, 22:16
papilla yi trabzonda görmek istiyoruk diye tezahürat yapalim :D

KuĞu
03.08.2006, 23:02
şampiyonluğumuzun çalınmasına alet olmuş ve muhtemelen birileri tarafından ödüllendirilmiş bir adamla nasıl barış yapılması düşünülüyor ne barışından bahsediyorsunuz siz:mad:

bu adamı İSTEMİYORUM adı ts ile birdaha anılmamalı, adının ts ile geçtiği en son şey fenere maçı satmıştım-satmıştı-sattı olarak kalmalıydı:mad:

nekadar kolay herşey yaa aylarca verilen emekler çekilen kahırlar şampiyonlukla süslenecek derken biri çıkıyor tüm birikiminizi çalıp gidiyor üstelik çalmadım diyerek hırsızlıktan sonra yüzzüslük ve yalancılıkla insanoğlunun olabileceği en iğren hali alıyor:mad:

bu adam günah çıkarmış özür dilemiş mi? ki affedelim! bu adam bu olaydan duyduğu pişmanlığı nezaman dilegetirmiş?!

kayseriyi yenemeyeceğimizi düşünüp papiladan kaypaklık bekleyenleride kınıyorum:mad:

TEK KELİMEYLE REZALET! BAŞKAN GİTTİ MARCELINHO BOMBAN GÖZÜMDE!
dostluk barış kardeşlik geç bu işleri, rum maçı için bile aynı şeyleri söylemişsin ne alaka herkes öyle olmadığını biliyor onlar da bizde! Bu papila olayının farkı ne? sahte bir tebessüm Allah b versin Papila maçta ayağın kırılsın!

Nytre
03.08.2006, 23:04
c.papila denen adi herifi istemiyorum!...
onun yaptığı şey affedilemez!...
kim diyebilir ki? "o adam iyi niyetliydi?"
kayseri maçında orada olacak taraftarlarımız gereken tepkiyi verecektir..

vse61
04.08.2006, 03:19
Bu satılık herifin yaptığı hata falan olamaz... onun için bence aynı şekilde karşılık almalı.. yine bir kırmızı kart organizasyonuyla azizin papilasına gününü gösterebiliriz... insanın içinden ağzı dolabildiğince küfretmek geliyor ama olan bizim sahaya olur, kapatırlar...

Cenkhan
04.08.2006, 04:14
Maç Kayseri'de. Ama başka takımların maçlarına da sorunlu oldukları hakemler atanmış. Enteresan..

Külünkoğlu
04.08.2006, 08:47
Hakmlrle ugra$mayi hic dogru bulmuyorum, hele oynanacak olan bir macin hakemini bu $ekil ele$tirmek cok yanli$.

Biz seni tutmayalım da ne söylemek istediğini açıkca söyle. Daha geçen seneydi, hiçbirimiz balık hafızasına sahip değiliz. Trabzon'da Ankara'da İstanbul'da niçin yüründü ? Türkiye'nin her yerindeki Trabzonspor taraftarı neden galyana geldi ?

eren_61
04.08.2006, 08:57
maç oynanmadan çnce eleştirme o zaman sen bittikten sonra eleştirirsin.hani fb maçındaki olaylar yüzünden o kadar ayağa kalktık.ama maçtan sonra ne işe yaradı(maç açısından).maç bizim olmadı.ama sesimizi ve gücümüzü herkez gördü.

Erdinç Dilek
04.08.2006, 08:59
valla arkadaşlar istesekte istmesekte adam bizim maçı yönetecek, inşallah eziklerin karşılaşmalarında yaptığı hoşgörüyü bu maçta yin ealeyhimizde göstermez, temennim bu olur ancak bu saatten sonra, ha bakarsınız maç öncesi ısınırken sakatlanıverir ne bileyim tansiyonu düşer dua edelim:)

laz_rail_61
04.08.2006, 09:10
Bu hafta barıştırma haftası seçilmiş geyse nin maçına istemedikleri hakemi vermişler bizim maça ise febe li papilayı affedermiyiz barışırmıyız hayır trabzon da maça verin ozaman barışalım ! kayseri de olan taraftarlarımız gerekeni yapacaklardır göz göre göre dalga geçiyorlar versenize trabzondaki maça papilayı veremezler veremezler veremezler...

Colakoglu
04.08.2006, 09:19
Ancak kayserideki maca vermeye cesaretleri yeter zaten,bide trabzona versinlerde göreyim bu seref...sizi...

kuzey_lee
04.08.2006, 09:19
Aynen ilk hafta takımların direk vukuatlı olduğu hakemler maçlara verilmiş
bekleyelim görelim
ulusoyun delikanlılığı sadece Trabzonamı söküyor yoksa herkese
ben istediğimi veririm mesajımı geçiliyor

yazını tam ortadan böl,2.tarafta sorduğun sorunun cevabı ilk tarafta var..

bu olay çok abartılmamalı bence.sonuçta geçen seneden söylendi böyle olacağı

Bülent Şirin
04.08.2006, 09:29
Papila’nın kötü maç yöneteceğini sanmıyorum. Bu filmin benzerini daha önce görmüştük. Tabii kovboy yine attan düşerse… :D

Geçmiş yıllarda Ahmet Çakar ve Erman Toroğlu adlı hakemlerin bizi katlettikten bir yada iki sezon sonra, bizim adımıza “hatasız” maçlar yönettiklerini hatırlıyorum. Hangi maçlar olduğu aklımda kalmadı, çünkü katlettikleri maçlar kritik olanlardı; “gönlümüzü aldıkları” maçlar ise kıytırık…

Tahminim yine bir gönül alma operasyonu olacaktır, çünkü ligin büyük takımları ile halihazırda faal hakemliğe devam eden bir şahsın ilanihaye hasım kalması "sistem"i aksatır. ;)

SDanışmaz
04.08.2006, 09:31
Bu maçta bize karşı hiç bir şey yap(a)maz...

DKaraduman
04.08.2006, 09:48
Bence de bu maçta bişey yapabileceğini zannetmiyorum ama iyi dayak yer..

TSelif
04.08.2006, 09:49
Ağzı ile kuş tutsa , bütün düdükleri lehimize çalsa kim geri döndürebilir 2 sezon öncesini . İzlediğim yerden ağlayarak çıktığım o maçı ben unutmadım:mad:
:mad: Canın cehenneme adi palipa:mad:

ozcan_asanoglu
04.08.2006, 09:51
Papila’nın kötü maç yöneteceğini sanmıyorum. Bu filmin benzerini daha önce görmüştük. Tabii kovboy yine attan düşerse… :D

Geçmiş yıllarda Ahmet Çakar ve Erman Toroğlu adlı hakemlerin bizi katlettikten bir yada iki sezon sonra, bizim adımıza “hatasız” maçlar yönettiklerini hatırlıyorum. Hangi maçlar olduğu aklımda kalmadı, çünkü katlettikleri maçlar kritik olanlardı; “gönlümüzü aldıkları” maçlar ise kıytırık…

Tahminim yine bir gönül alma operasyonu olacaktır, çünkü ligin büyük takımları ile halihazırda faal hakemliğe devam eden bir şahsın ilanihaye hasım kalması "sistem"i aksatır. ;)

abi yani papila "haftanın düdüğü" olmaya aday diyosun...

laz_rail_61
04.08.2006, 09:54
Maça gidebilen herkes cebine kırmızı kart alsın şişt şişt papila deyip kartı çıkaralım o zaman anlar barıştık mı barışmadık mı avni akere de bekleriz nasıl ev sahipliği yaparız bi bilsen ah ulan federasyon versene papila ağbimi avni akere de bi ağırlasak onu gayseriyi yenicez papila bu ziyareti kabul etmeyiz gene bekleriz avni akere...

Bülent Şirin
04.08.2006, 09:57
abi yani papila "haftanın düdüğü" olmaya aday diyosun...

Bence yüksek bir ihtimal Özcan... Ancak "Sistem"in bir başka adayı daha var bence, biliyorsun Cüneyt Çakır da G.Saray maçına atandı...;)

Onur Muhcu
04.08.2006, 10:00
Cem Papila, O unutulmaz skandal maçta ''HIRSIZLIK'' yapıp emeğimizi çalmıştır, Ancak bu demek değildir ki artık hiç bir maçımıza verilmeyecek ..! Sonuçta şu durumda hakem statüsünde ve maç yönetme yetkisine sahip, Federasyon yetkililerinin Trabzonspor taraftarının CEM PAPİLA'ya karşı olan tutumunu bildiği için ilk maçımızda Cem PAPİLA'yı hakem olarak atamış ve Trabzonspor taraftarı ile Cem PAPİLA arasındaki soğukluğun bir nebze ısınması adına karar vermiştir.
Unutulmaması Gereken Bir Gerçek Daha Vardır. TRABZONSPOR taraftarı aynı kişiden gelecek bir tane daha hatayı affetmeyecektir.

Gözümüz Üstünde Cem PAPİLA, 30.000 kişi sokakta yürümüştü, ama bir daha hata yaparsan unutmaki O, 30.000 Kişi Sokakta yürümeyecekler, SENİN ÜZERİNE YÜRÜYECEKLER . .

Ayşe Aygün
04.08.2006, 10:02
Ben bu adamı çok seviroyorum. Her tv çıkışta bol bol k.... ederek dejarj oluyorum. Yine 90 dk. onu görerek tv hem maç izleyip hem dejarj olacağım.

Emre B.
04.08.2006, 10:19
Trabzonda bir maça verselerya

Ali Özcan
04.08.2006, 10:34
arkadaşlar mhk papilayı trabzona gönderecek kadar bunamadı daha.ama bu maçta lehimize düdükler çalıp trabzona gelebilmek için referans ve kredi oluşturmaya çalışacaktır ama büyük trabzonsporumuzun papila gibi şerefsizlerden elde edeceği bir haksız kazancı asla ve asla istemiyoruz.Herşey adil olsun yenersek yeneriz yenilirsek(Allah korusun) dünyanın sonu değil.Daha ligin başı mutlaka telafisi olur.

Cemalettin Taşkın
04.08.2006, 11:53
cem papilayı ne trabzonda ne de deplasmanda trabzon maçlarında görmek istemiyorum adamın ismi bile yetiyor daha şimdiden gerildik.

Mert67
04.08.2006, 11:58
bu sefer çok büyük hata yapacağını sanmıyorum ama yine de keşke verilmeseydi.

SiNaNi
04.08.2006, 13:49
Trabzonspor cephesinde ligin ilk maçı.Taraftarın gözü yeni transferler ve takımın uyumunda.Kim takar maçın hakemini...felsefesiyle yapılan bir atama.Bu terbiyesiz adam olmasa belki de şampiyon olacaktık.Yiyorsa Avni Akerde bi maça versinler.Fener,cimbom istediğinde hakemler istifa ettiriliyor.Bize gelince 1 yıl sonra hemen maça atanıyor.Cem Papilla yanlıdır,terbiyesizdir.Tüm maçlarımızı dört dörtlük yönetse de bu gerçek değişmeyecek. Umarım Avni Aker'e gelmeye yeltenmez.

TheRapZoNe
04.08.2006, 14:19
Kabus gecesinin başrol oyuncusu cem, İnşallah bu maçta da aynı hataları tekrar etmez..
Trabzonsporluların nefreti hala üzerinde cem papila!..

Emre Emiroğlu
04.08.2006, 14:25
Heralde Verecekler Abartmayalım Arkadaşlar. İç Saha oLsa Neyse.. İÇerde Dısarda Bize Ve Beşiktaşa Cem Papilayı Vermezseler Anında '' Takımlar MHK yi Yönlendiriyor ' diye Programlar Yapılır Sözde Spor Programlarında.. Bunu Dedirtmemek İçin Deplasman Maclarına Papilayı Verdiler.. Hadi Avni Akere Versinlerde Görelim.

ozcan_asanoglu
04.08.2006, 14:41
bu maç normal geçerse 1-2 ay sonra fazla zor gözükmeyen bir maçta Trabzondadır merak etmeyin...

Murat Acar
04.08.2006, 14:47
Versinler Versinler.Artık hakemleride federasyonuda rakipleri
de yenemeden şampiyon olamayacağımızı anlamamız lazım sadece futbol sahada oynanmıyor arkadaşlar bunu artık öğrenmemiz lazım.papilayıda verseler hatta ali şeni bile hakem olarak verseler yenmemiz lazım yoksa şampiyon olamayacağımızı bilmemiz lazım arkadaşlar.Son şampiyonluktaki dalaveraları ne çabuk unuttunuz.hadi artık böyle şeylerle uğraşmayı bırakalımda her halükarda takımımızın 12. adamı olalım HAYDİ ARTK HAYDİİİİ

Nytre
04.08.2006, 14:51
Senin Gücün Karanlığı Yırtar!....

Külünkoğlu
04.08.2006, 14:51
Bazı arkadaşların fazlaca iyi niyetlerinden kuşku duymaya başladım.

Diğer takım maçlarına da o takımlarca istenmeyen hakemler verilmiş miş.

Bu hakemlerden hangisi şampiyonluğu belirleyecek bir maçta bariz hatalar yaparak şampiyonluğu bir tarafa hediye etmiştir ? o maçtan sonra bir özrünü duydunuz mu şahsın ? bilakis su üstüne çıkma çabalarını diklenmelerini ne çabuk unuttunuz ? Ya sabır diyorum başka bir şey demiyorum.

Fanatik28
04.08.2006, 15:52

Diğer takım maçlarına da o takımlarca istenmeyen hakemler verilmiş miş.

Bu hakemlerden hangisi şampiyonluğu belirleyecek bir maçta bariz hatalar yaparak şampiyonluğu bir tarafa hediye etmiştir ? o maçtan sonra bir özrünü duydunuz mu şahsın ? bilakis su üstüne çıkma çabalarını diklenmelerini ne çabuk unuttunuz ? Ya sabır diyorum başka bir şey demiyorum.

Yani benden cok yasayacaksin. Papila sadece Fb macini degil, ondan önceki
Antep macini da katletmistir. Bunu ne cabuk unuttunuz. Gösterdigi sekiz sari kart, caldigi yanli düdükler, dahada önemlisi mac 2-2 iken 85. dk. verilmeyen bariz penaltimiz.
Cüneyt Cakir ne yapmis, GS`yi Sampiyonluk macinda mi yakmis. Bir kötü mac yönetmis. O zaman bizim Türkiye`deki bütün hakemleri protesto etmemiz lazim.
BJK`ye gelince, gösterdigi 5 kirmizi kart hakli oldugu halde, maca istenmiyor.
FB´ye gelince, onlarin zaten hic mazereti yok. Ama onlar elle attiklari golleri görmeyen Hakemleri isterler.

selcjK
04.08.2006, 16:40
delikanlı olan hata yapar

Akın_61
04.08.2006, 16:57
bu ne cesaret bu ne kepazelik...bu mhk dangalakmı bizim maça bu herifi verdiler....ula bu adam yaşadığına şükretsin şerfsz,bidaha trabzonspor maçı yenetmek onamı kalmış....dangalak mhk bu yüzsüzlükle yarın bu herifi bizim önemli maçlarımız da veriri....bu olaya tepkimizi koymalıyız.....

Muhammet_61
04.08.2006, 17:28
bu ne cesaret bu ne kepazelik...bu mhk dangalakmı bizim maça bu herifi verdiler....ula bu adam yaşadığına şükretsin şerfsz,bidaha trabzonspor maçı yenetmek onamı kalmış....dangalak mhk bu yüzsüzlükle yarın bu herifi bizim önemli maçlarımız da veriri....bu olaya tepkimizi koymalıyız.....

Deplasmandaki maçlarımıza verebilir ama Avni Aker'e gönderemez. Yürek ister:)

uftinci
04.08.2006, 17:32
HAdi bakalım cem hoca fener maçının acısını çıkar. Kayseriye 5 atmamıza yardımcı ol...

sarman61
04.08.2006, 18:11
HAdi bakalım cem hoca fener maçının acısını çıkar. Kayseriye 5 atmamıza yardımcı ol...

Yok hocam bize yardım etmesin yardıma ihtiyacımız yok adil yönetsin yeter.

Kasım Hilal
04.08.2006, 21:40
Hani maşallah..
29 tane hakem var ligde..
Çoğu şainbeli..
Biri damgalı..
Bula bula onu buldular..
Kasten yaptılar bence..
Sırf olay çıksın diye..
Ama Allah'ın izniyle maçı alıp (inşallah farklı) cem papillaya da mesaj vereceğiz..
Trabzon'a da bekleriz kendilerini..

KuĞu
04.08.2006, 22:23
cem papila inşaallah ishal olur maça çıkamazsın :mad:

Berat
04.08.2006, 22:25
Eğer dengesiz bir maç yönetecekse , dengesizlik içeren kararlarının bizim aleyhimize olmasını tercih ederim..

grandiose
04.08.2006, 22:36
Federasyon aklı sıra dediğim dedik mesajı vermeye ve mevcut husumetleri başlangıçta gidermeye çalışıyor... Federasyonlar adam gibi görev yapsaydı, Trabzonsporun şampiyonluk hanesinde şu an en az +2 şampiyonluk olurdu... bıraksınlar bu işleri.... ömrübillah unutulmayacak o kepaze adam...

beratiabi
04.08.2006, 23:35
Evet sevgili arkadaşlar diğer kardeş sitelerdede aynı şeyi söyledim. Federasyon adeta bizimle dalga geçer gibi bize meydan okur gibi İlk maçımıza bizim
şampiyonluğumuzu elimizden alan satılmış hakemi atadı ve bizden halen daha doğru dürüst bir tepki yok bu olay beni çok üzmekte. Bu konuda kendimi yanlız hissediyor gibiyim. Futbol federasyonu ve cem papilanın sonuna kadar karşısındayım. Ulusoy Şenol Güneşe yanlış yaptı Trabzonspora yanlış yaptı demek oluyorki içimizdeki düşmanlardan biriside o bazı yalak kalemler her ne kadar Trabzonspor taraftarı olduğunu söylesede bir faydasını göremedik zarardan başka zatende istemeyiz. Arkadaşlar bu maçta değil sadece sonuna kadar Cem papila düşmanıyız Unutmadık Unutturmayacağız. Cem Papila bizim şampiyonluğumuzu elimizden almıştır onun yanına bırakmayacağız varmısınız.

beratiabi
04.08.2006, 23:38
Evet buradan birde Delikanlı olduğun düşünen Federasyona bir göndermede bulunuyorum kimse kusura bakmasın konu bunla alakalı değil diye. Eğer o kadar delikanlı ise ilerleyen haftalarda çok gergin bir maçta ve Trabzonumuzun sahasında maça hakem olarak Cem Papilayı atasında ben onun ne kadar delikanlı olduğunu anlayayım. Yok öyle ucuz delikanlılık sayın ulusoy. Delikanlılık varsa bunu sana bırakmazlar.

champions
05.08.2006, 07:28
fazla söze gerek yok herhalde;
Adam gibi yönetsin

İbrahim Hacıosmanoğlu, Kayseri maçının hakemi Cem Papila için şampiyonluğa mal olan F.Bahçe maçını unutmadık. Adam gibi maç yönetsin dedi

‘Mustafa Çulcu’yu aradım’
MHK Başkanı Mustafa Çulcu’nun ligin ilk haftasına ilişkin yaptığı atamalar büyük bir cesaret örneği olarak karşılanırken, Trabzonspor İkinci Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’ndan müthiş bir açıklama geldi. FANATİK’e konuşan Hacıosmanoğlu, “Taraftarımız gönlünü ferah tutsun. Bana gelen tepkiler üzerine MHK Başkanı Sayın Çulcu’yu aradım. Cesur kararından dolayı tebrik ettim. Ancak kendisinde de ricada bulundum. Şampiyonluğumuza mal olan Fenerbahçe-Trabzonspor maçındaki yönetimini unutmadık” dedi.

‘Her hataya tavır koyarız’
Bu tür bir hataya kesinlikle tahammüllerinin olmadığını söyleyen Hacıosmanoğlu sözlerini şöyle tamamladı: “Çıksın maçını adam gibi yönetsin. Sonuç ne olursa olsun bizim istediğimiz hakemlerin herkese eşit mesafede durması. Hakemlerin üzerinde baskı oluşturmak istemiyoruz. Bizim aleyhimize oluşacak hatalara ne kadar tepki göstereceksek, Kayserispor aleyhine ortaya çıkacak hataya da aynı şekilde tavır koyarız. Trabzonspor üzerinde oyunlar oynamasına müsade etmeyiz” dedi.

bordo61
05.08.2006, 09:24
bu sefer bir olay çıkarabileceğini sanmıyorum

grandiose
05.08.2006, 09:32
bu sefer bir olay çıkarıp çıkarmaması sorun değil arkadaşlar.... bu maçı tarihin en mükemmel yönetilen maçı olarak yönetse de sorun değil..Emek çalınmıştır bi kere.. ve bunu asla hiçbirşey geri getiremez...ve emeğimizi çalan cem papila, her hafta maçımıza atansa ve 34 hafta mükemmel maç yönetse ne yazar....

agahozlu
05.08.2006, 10:30
ibrahim hacıosmanoğlu'nu tebrik etmeden geçemeyeceğim.Şampiyonluğumuzla oynayan bir hakemi asla iyi hatırlamam onun hakkında iyi düşünmem.Avni Aker e hiç gelmesin! Atay başkanın açıklmasını hatırlıyorum"papilayı Trabzona verirlerse olaylardan sorumlu değiliz "demişti.çıksın adam gibi maç yönetsin.ne bize ne onlara yakın olsun.zor ama adam gibi yönetsin şu maçı katletmesin...

Gürkan
05.08.2006, 10:36
ibrahim hacıosmanoğlu'nu tebrik etmeden geçemeyeceğim.Şampiyonluğumuzla oynayan bir hakemi asla iyi hatırlamam onun hakkında iyi düşünmem.Avni Aker e hiç gelmesin! Atay başkanın açıklmasını hatırlıyorum"papilayı Trabzona verirlerse olaylardan sorumlu değiliz "demişti.çıksın adam gibi maç yönetsin.ne bize ne onlara yakın olsun.zor ama adam gibi yönetsin şu maçı katletmesin...

zaten hiçbir trabzonsporlu hakemin bizi tutmasını istemez.adil olsunlar yeter.bizim güzümüzzaten yeter yenmeye gayseriyi.

hayırlısı...

Şentürk
05.08.2006, 11:07
cem papila bu maçtada trabzonspor alehinde tarihi hatalar yaparsa hakemliği tarihe gömülür.

Ali Özcan
05.08.2006, 11:33
ya cem papila bu maçı süper yönetse nolur?Ortada çalınmış kocaman bir sezonun emeği ve bir şampiyonluk var.Bizim için bitmiştir bu adam?

Berk Akçay
05.08.2006, 11:51
sanırım cem papila bize karşı böyle bir hatayı daha yapmaz yapamaz

Adem CAKIR
05.08.2006, 12:10
Yooo yapabilir. İntiharın etmenin ilginç bir şekli olarak literatüre geçebilir...

poetricus
05.08.2006, 12:55

Diğer takım maçlarına da o takımlarca istenmeyen hakemler verilmişmiş.

Bu hakemlerden hangisi şampiyonluğu belirleyecek bir maçta bariz hatalar(!) yaparak şampiyonluğu bir tarafa hediye etmiştir ? O maçtan sonra bir özrünü duydunuz mu şahsın ? Bilakis su üstüne çıkma çabalarını diklenmelerini ne çabuk unuttunuz? Ya sabır diyorum başka bir şey demiyorum.

Altına tereddütsüz imza atabileceğim ifadeler. Bu arada bir şey daha: Aynı Cem Papila'yı Samsunspor maçında Beşiktaşlı futbolculara gösterdiği kırmızı kartlar yüzünden ipe çeken medyanın ve kerameti kendinden menkul spor otoritelerinin Trabzonspor'u katlettiği malum maçtan sonra kendisine "söz hakkı", "savunma hakkı" gibi bahanelerle bol bol şov yaptırdıklarını da unutmamalı.
Cem Papila bugün de bundan sonra da mükemmel yönetimler sergileyebilir. Ama benim gözümdeki değeri değişmez. Hatırlarsanız bir zamanlar bir Oğuz Sarvan vardı. Ne zaman FB'nin başı dara düşse ortaya çıkardı. Nedense Cem Papila bana onun gibi tetikçi, infazcı bir satılmış gibi geliyor ve bu fikrim de kolay kolay değişmeyecek.

Mehmet_Mercanlı
05.08.2006, 13:01
arkadaşlar kendinizi kandırmayın HATA DEĞİL ONUN kasıtlı olarak yapıldığını anlıyamıyorsanız...
tedavi olun.

Mehmet_Mercanlı
05.08.2006, 13:04
cem papıla karektersiz,halsıyetsız,kişilıksiz,onursuz,namusus z,şerefsiz ........dir
KAYNAK=DİYANET İŞLERİ' yasası made 553 yasa 6 (kendini parayla satan diye başlıyo)

Hasan Cubukcu
06.08.2006, 00:59
Bugünki yenilgiden fazla üzülmedim ama bu adami sahda gördügümde gözlerime inanamadim , 20000 kisini emegi böyle basite alinamaz bence , bunun tek sorumlusu yönetim , cezasi agir olacak !!!!!!!!
Bir sürü seyler yazmak istiyorum ama olmuyor bence allah belalarini versin demeklende olmuyor bu dünyada cem papilanin cezasini insallah ben verecegim allah büyüktür insallah bir gün o firsat elime gecerse yapacagimi biliyorum .

Keleşoğlu
06.08.2006, 01:07
papila kartlar bi tarafına...

eys_61
06.08.2006, 01:25
ortada bir maç yönetir gibi gözüktü.Kartlar konusunda bize karşı ne kadar cömert davrandıysa kayseriye de bir o kadar tolerans gösterdi.Mümkünse bir daha görüşmemeyi diliyorum kendisiyle.

Sevgi
06.08.2006, 01:48
tam bir rezaletti.Kayserispor lu futbolcualra gerekli kartları göstermeyerek adamalra cesaret verdi.taban girme bir kere atlanır iki kere atlanır da 10 kerede atlanmazki sayın papila.Yönetimin uyarısı pek dikkate alınmamış galiba :D

Mehmet_Mercanlı
06.08.2006, 02:03
cem papıla karektersiz,halsıyetsız,kişilıksiz,onursuz,namusus z,şerefsiz ........dir

UğuR
06.08.2006, 02:07
Kartlarda bize bonkör davrandı,onların kasti ve atak kesen hareketlerine tölerans gösterdi.

poetricus
06.08.2006, 02:15
Kartlar konusuna katılıyorum yalnız bir şeyi de unutmayalım: Firavun, pardon Musa'nın ceza sahası içinde rakibine baldır bacak daldığı pozisyonda penaltı çalsaydı da gıkımızı çıkarmaya hakkımız olmazdı.

Erdogdu61
06.08.2006, 03:06
bence bu satilmis herif yüzünden yenilmedik. sen galibiyeti hak edecek futbol oyna ondan sonra yenilirsen hakemde sucu ara. ama sut cekemiyosan hakemede yüklenmiyeceksin.

agahozlu
06.08.2006, 07:53
biz bu maç için hakeme yüklenmiyoruz.ilk başta hatayı kendimizde aramalıyız.koşmadık yenild,k bu kadar basit bu iş.dünyada koşmassan mücadele etmezsen kaybedersin hayatta öyle değil mi?yalnız hakemide eleştirmek bize kullandığı onlara kullanmadığı kartlardan dolayı farz oldu.adam en az 5 defa bizimkileri uçurdu bu sadece faul veriyor.ilkinde uyar ikinci sarı değil at gitsin rakibi sakatlayıcı hareket iki ayğını yerden kesiyorsun adamın ayıp ya ayıp.bir daha bizim maçı yönetme karşımıza çıkma.

Mehmet
06.08.2006, 08:23
Papila maçı iyi gönetti gibi intibalar görüyorum
arkadaşların yorumlarından. Papila gene yaptı yapacağını sarı kartları
bize kullandı. Kayserispor futbolcuları kaç defa futbolcularımızın ayağını yerden kesti. Birde maç bittiğinde Papilanın görüntülerinden de anlaşılıyorki
yönettiği maçta Trabzonsporun yenilmesi hoşuna gitti yüz ifadesi ve dudak
kıvırmaları her şeyi belli ediyordu.
Ama bunları da fasa fiso geçelim de..
Asıl kızdığım taraf kendi takımımız. Cem forvette varlık gösteremiyordu neden erken değiştirilemedi? (CEM KÖTÜ DEMİYORUM) Cem'i oyundan alıp yerine bir defans oyuncusu bile koyulsa daha etkili olabilirdi ilerde.

EmrahYalçınalp
06.08.2006, 08:39
Kötü bir oyun ortaya koymamız paplia'nın intikam almak için fırsat kolladığı gerçeğini değiştiremez. Kayseri'de gördüğümüz papila'yı Trabzon'a da bekleriz.

gvnlp
06.08.2006, 09:04
Cem Papila da değil o fener maçını satan hakemi trabzona göndermeye, hiç bir mhk'de hiç bir federasyonda yetecek kadar g.. yoktur. MHK aklı sıra rest çekmiş deplasman maçına Papatyayı vererek Rest çekeceksen Trabzona gönder.

immortal_TS
06.08.2006, 09:06
Papila maçı iyi gönetti gibi intibalar görüyorum
arkadaşların yorumlarından. Papila gene yaptı yapacağını sarı kartları
bize kullandı. Kayserispor futbolcuları kaç defa futbolcularımızın ayağını yerden kesti. Birde maç bittiğinde Papilanın görüntülerinden de anlaşılıyorki
yönettiği maçta Trabzonsporun yenilmesi hoşuna gitti yüz ifadesi ve dudak
kıvırmaları her şeyi belli ediyordu.
Ama bunları da fasa fiso geçelim de..
Asıl kızdığım taraf kendi takımımız. Cem forvette varlık gösteremiyordu neden erken değiştirilemedi? (CEM KÖTÜ DEMİYORUM) Cem'i oyundan alıp yerine bir defans oyuncusu bile koyulsa daha etkili olabilirdi ilerde.

Mehmet abi KÖTÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ.

SiNo
06.08.2006, 10:13
maç boyunca papilayı sözdüm başka bir şey yapılamaz o emek hırsızına

The Legend
06.08.2006, 10:47
mümkünse bundan sonra hiçbir maçımıza verilmesin.dün yine inceden inceden işini gördü ş.refsiz.

Alpayer
06.08.2006, 10:53
abi böyle hakemlere bişe bulmayın vallaa..ilk önce takıma baklm onlar şe....sizlik yapıyo zaten hakem bu bşaka ne yapar ama bizi napıoruz ki hakemleree laf atalımm...ilk önce kaleye bi şut atalım sorada hakme suçlarız nie gol vermedin die...

Alpayer
06.08.2006, 11:00
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/050806mac7.jpg

abi hüseyinini sol eline bakın suratını asmış bide papilaya sarılmamış :) ahh bide mhk cesaretlenip trabzondaki bi maça da verseya papilayı

diskus
06.08.2006, 12:09
bu federasyondan da bu hakem kurulundan da baska bir sey beklenemez.adam bi kere adam olsa o mactan sonra hakemligi birakir di.demek hakemlik yaparken baska yerlerden aldigi yan gelir iyide onun icin brakmiyor hakemligi.bizim macta kötü degildi dün ama istemiyoruzzzzzzzzzz.yakinda bunu trabzona da gönderirler mac yönetsin diye.

Recep Çaltepe
06.08.2006, 12:11
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/050806mac7.jpg

abi hüseyinini sol eline bakın suratını asmış bide papilaya sarılmamış :) ahh bide mhk cesaretlenip trabzondaki bi maça da verseya papilayı

Bu seramoni sırasında Hüseyin'e özellikle dikkat etim, hiç pas vermedi, ve bu sırada sadece az bi süre küçük bir gülümseme attı o kadar.

ts_fan
06.08.2006, 14:32
Şampiyonluğumuzu çaldığındaki şeref yoksunu Papila ile dünkü maçtaki Papila arasındaki tek fark, bu sefer sonuca direkt etki edecek pozisyonlarda ortalıkta gözükmeyip, inceden inceye yine aleyhimize düdük çalmada hiçte çekinmeyen yönetim tarzıydı.Yani Papila yine aynı Papila'ydı, rakibin sarı kartlık 3-4 pozisyonunda sürekli pozisyonlara yakın olup sadece sözlü uyarılarla es geçmesi, rakibinde direncini artırdı.Alikıran baş kesen MHK, şeref yoksunu Papila'yı bir kere de Avni Aker'deki maçımıza versin bakalım:mad:

poetricus
06.08.2006, 14:45
Hani bir laf vardır:
Katranı kaynatsan olur mu şeker?
Cinsini ........ cinsine çeker!

Papila aynı Papila. Altından semer vursan eşek yine eşektir!" misali. Akşam da pekçok hatası(!) vardı. Musa'nın pozisyonu hariç hep aleyhimize çalıştı. Emrah Hocam'ın söylediğine sonuna kadar aktılıyorum ama sormadan da edemiyorum:

Akşamki rezaletin sorumluları arasında bir sıralama yapılsa Papila kaçıncı sıradadır?
Elbette mazlumun günâhı zâlimi aklamaz ama akşam sahada Papila'nın çalacağı kadar emek sarfetmedik ki!

ts_fan
06.08.2006, 14:47
Çok doğru, o konuya hiç girmeyelim:)

poetricus
06.08.2006, 14:47
Kötü bir oyun ortaya koymamız Paplia'nın intikam almak için fırsat kolladığı gerçeğini değiştiremez. Kayseri'de gördüğümüz papila'yı Trabzon'a da bekleriz.

Geleceğinden emin olabilirsin Hoca'm. Daha doğrusu gönderileceğinden...

ahmetto
07.08.2006, 08:39
lanet olsun böyle hakemlere trabzona olan kinini yine sahada kustu. çifte standart uyguladı stepanovun hareketinde faul bile yokken sarı kart verdi dallama bülent üçüncü üç kere çift dalarak faul yaptı sadece tebessüm edetek geçiştirdi ne diyeyim ki böyle hakeme lanet olsun allah kahretsin bunları

Vegas
07.08.2006, 09:11
Skora bir tesiri dokundumu yine bu adamin?

laz_rail_61
07.08.2006, 09:25
Skora tesir etmesede, Trabzonspora 5 penaltı versede, rakibi 8 kişi bıraksada SEVMİYORUM SENİ PAPİLA misafirperverliğimizi sana Trabzon da göstermek isteriz sahamız kaç maç kapanırsa kapansın bekliyoruz hocam...

Vegas
07.08.2006, 09:38
Skora tesir etmesede, Trabzonspora 5 penaltı versede, rakibi 8 kişi bıraksada SEVMİYORUM SENİ PAPİLA misafirperverliğimizi sana Trabzon da göstermek isteriz sahamız kaç maç kapanırsa kapansın bekliyoruz hocam...

Egri oturup duz konusalim ama o ayaklari birakalim simdi. Bu adam fenere yaptigi tarihi torpilden sonra Trabzon sehrine gelerek bir acilisa birseye katildi. O zamanlarda da asip kesecegiz tipi soylemleri olanlar vardi, sonuc kocaman bir sifir; adami alkislamislar o gun. Trabzon'a mac yonetmeye de gelse ondan pek farki olmayacaktir.

noname
07.08.2006, 09:43
hakem olsaydı bülent bölükbaşı denen kasabı ilk yarıda oyundan atardı!

cIlgInIm
07.08.2006, 09:50
macın hakemi ne kadar papila olsada hakemle alakası olmayan bir mac. kayseri biraz sert oynadı. trabzonspor sert oynadı da izinmi vermedi.. trabzon gol attıda vermedimi. penaltımızımı vermedi hatta onların bi penaltısını vermedi bence.. ne kadar şerefsiz biride olsa papila bence kendini affettirmek için elinden geleni yaptı.. takımda düzen yok ki. sen tüm takım gökhan ünal diye bi adamın peşine koşarsan yersin golü.. bizim hoca öyle korkmuş ondan ki tüm takımı hucüm oyuncuları dahil adamın peşine taktı. sonra bizde hakem öyle etti böyle etti bırakın ya..

Ayşe Aygün
07.08.2006, 10:21
Zetn bakışları salak salakktı havalı bir şekilde sahada çıktı. nasıl trbnz maçını yönetiyorum diye.

sarman61
07.08.2006, 10:24
Herkez aynı kararda demekki.

Bülent Bölükbaşı kazmasının sert müdahalelerinde. Bu adam kırmızı kart alarak oyun dışına atılmalıydı. Her seferinde tebessüm. Ediyor dallama papilla. Ben o adama bir uçan kafa atacaktım 32 dişini birden dökecem. Yani o kadar sinir ediyor beni.

TSelif
07.08.2006, 10:25
Zetn bakışları salak salakktı havalı bir şekilde sahada çıktı. nasıl trbnz maçını yönetiyorum diye.

Eee ayşem sen epey deşarj olmuşundur.:D Valla bende sevmiycem bu herifi. :mad:
Ama papilayı seninle burda Avni Aker'de izlemek vardı yaaa:D

Ayşe Aygün
07.08.2006, 10:34
Eee ayşem sen epey deşarj olmuşundur.:D Valla bende sevmiycem bu herifi. :mad:
Ama papilayı seninle burda Avni Aker'de izlemek vardı yaaa:D

Elifim o zaman benim yüzümden en az 6 puan sişlindirdi. bu adama ayrı senpatım varda. çok severim kendilerini. ş............

Gürkan
07.08.2006, 10:41
maça skor konusunda tesiri olmadı aama sert oynayan kayseri oyuncularına kart göstermemesi bizim oyun kurmamıza engel oldu.zaten sıkıntılı olan kadro sert oyuna karsı ıyıce dagıldı.

zaten ole barız hata beklemıyodum, ınce ınce kıyacaklar.ama artık bunlara goze almalıyız.

şampiyon olacaksak savasımızı sadece sahada takımlara degıl tff na mhk na basına karsıda verceğiz.

FaLqOn_61
07.08.2006, 12:37
Bu adamın bizim maça verilmesi kadar saçma olan bişe yoktur heralde. Bu adam için tüm TRABZON kalktı yürüdü bea. Adamın ne anası ne bacısı kaldı sövülmedik. Bu adam bunların karşılığında nasıl tarafsız,kinsiz maç yönetebilir ki. Tff bişeler yapmaya çalışıyo ama işleri daha da karıştırdığının farkında diil!!!:mad:

TSelif
07.08.2006, 13:01
Elifim o zaman benim yüzümden en az 6 puan sişlindirdi. bu adama ayrı senpatım varda. çok severim kendilerini. ş............

Yok tek tek söyleyince bişey olmuyo .Koro halinde ki küfürlere ceza var:D

Hasan Cubukcu
07.08.2006, 13:02
Yönetim ve mhke yine sinifda kaldi olan trabzon taraftarina oldu yine .

laz_rail_61
07.08.2006, 16:03
Egri oturup duz konusalim ama o ayaklari birakalim simdi. Bu adam fenere yaptigi tarihi torpilden sonra Trabzon sehrine gelerek bir acilisa birseye katildi. O zamanlarda da asip kesecegiz tipi soylemleri olanlar vardi, sonuc kocaman bir sifir; adami alkislamislar o gun. Trabzon'a mac yonetmeye de gelse ondan pek farki olmayacaktir.

Bir halı saha turnuvası farklı bir avni aker farklı...ben o adamı sevmiyorum kafasına taş atılması gerekiyorsa sahamızın kapanması pahasına atarım çekip silahı vuramazsın tabi ki ama kafasına dikiş izi yetmez mi?

keles76
07.08.2006, 16:30
Skora bir tesiri dokundumu yine bu adamin?

hocam adam kayserinin kasaplarının önünü açtı bizimkileri cezalandırdı adamlar sürekli orta sahanın ortasında faul yapıp üstünlük sağladı bu bizim oyunumuzu bozdu ve onlarında topa sahip olmasını sağladı .Golden sonra sürekli zamana oynadı kayseri iki çıkan adamı 3 dakika çaldı kalecileri umutla girdiği olaydan sonra ayağına pansuman yaptırıyordu bunlar hep ek süredir bunu gözardı etti.

vse61
07.08.2006, 20:06
Yanarım yanarım bahçeli 7. cadde'de peşinden gidip de yetişemediğime yanarım.. ewi ordaymış heralde girdi ben geçen sene allah buldum i...yi derken.

Kemhacıoğlu
08.08.2006, 12:06
evini bilmem ama bürosu maltepede. tam yerini biliyorum... göstercem ona hele bi ankaraya gidiyim...