PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 25. Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Beşiktaş | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9

serdaracıl
09.03.2013, 21:57
Mustafa neler yapmış öyle

Doğukan Uçan
09.03.2013, 21:57
Şampiyonu şikebahçe-gavatsaray maçı belirleyecek lig çoktan tasarlandı.

metehan
09.03.2013, 21:58
Biraz sakin olmak lazım. Her kafadan ayrı bir ses çıkıyor. Bu şartlarda aklı olan da aklını kaybeder :)

Bu sezon için yapılması gereken şey, kalan maçlarda maksimum puanı alıp bu sezonu kazasız belasız bitirmek. O nedenle oyuncunları ve hocanın performansının tartışmanın fazla bir yararı yok.

serdaracıl
09.03.2013, 21:58
bu sırrı bizimlede paylaşır mı acaba:)

Bence bugünkü kadro iyiydi. Halil ve Serkan zayıf halkalar . Olcan eh işte

memozcan
09.03.2013, 21:59
henriqeye bugün ödül verilmiş.. o kadar para veriyoruz bi de üstüne ödül veriyoruz:)

Mert Pasa
09.03.2013, 22:00
Gunun guzelligi Sonerin performansi,insallah 11den dusmez bir daha

Meriç Kurt
09.03.2013, 22:00
Ben bu maçta sadece ve ilk defa yönetimi beğendim, hafta basından Viyana yapılan hakem bjk li açıklamaları ilk defa tarafsız bir hakem bize seyrettirdi.

memozcan
09.03.2013, 22:01
Bence bugünkü kadro iyiydi. Halil ve Serkan zayıf halkalar . Olcan eh işte

hocanın ideal 11'i bu akşamki kadro diyosunuz yani.. hocanın kafasında birtek hücum hattı net gibi..

Uğur KÜÇÜK
Volkan Sen ıyı futbolcu ,adam amelıyat olmadıgından sakatlıklarla ugrasıp durdu sonra tam ıyılestı derken tekrar sakatlandı ,daha yenı yenı toparladım dıyor kaldı kı kacamak dovusmuyor adam topu ıstıyor ınsıyatıf alıyor.

Yüzde yüz haklısın...

Olcan ve Halil denen futbolcu bozuntuları ise ne yapıyor....

Olcan maç boyu sol kanatta bekliyor...

Ne ortasahaya girip top alıyor,ne de ileriye yardıma gidiyor...

Ancak sol kanatta topla buluşunca bir şeyler yapmaya çalışıyor,onu da sağolsun eline yüzüne bulaştırıyor....

Halil denen kazma ise arkadaş yok bu futbolcu filan değil....

Bir pozisyonda cezaalanında topla uğraştı durdu,resmen vurmamak,topu kaleye yuvarlamamak için direndi....

Şu ikisi sezon sonu mutlaka gitmeli....

Halil gidecek de Olcan efendiyi Kasımpaşa'YA kakalamalıyız...

En azından İstanbul'da oynar hazretleri...

ölümüne_1461
tolunay hoca konusunda cok erken konusmusuz su oyunu beğenen hoca basarı sağlarmı acaba seneye haıkatenmı beğendı yoksa trubunleremı oynuyor..

B.AKDEMİR
Tolunay hoca bundan sonra ilk 11 de 1-2 oyuncu değişir kadro ile fazla oynamayız demiş.İstikrar şart.Alanzinhodan kesinlikle daha fazla yararlanmalı en azından 2-3 maç aldırır bize.

The Ciks
Net bir forvet olmadıgı ıcın ortasaha adamlarına kızmaya hakkımız yok....

ve net bır forvet arkası olmadıgı ıcın...

yıne ortasaha adamlarına kızmaya hakkımız yok...

ve defansa ıse hıc yok...

30 golun altında kalan her takım toplu halde bu tur kırılmalar yasar...

hem takımın hem yonetımın degısmesi gereklı...

voleyı vuracaklar....bıraz ınce görün...

-----------

memozcan
09.03.2013, 22:02
Biraz sakin olmak lazım. Her kafadan ayrı bir ses çıkıyor. Bu şartlarda aklı olan da aklını kaybeder :)

Bu sezon için yapılması gereken şey, kalan maçlarda maksimum puanı alıp bu sezonu kazasız belasız bitirmek. O nedenle oyuncunları ve hocanın performansının tartışmanın fazla bir yararı yok.

takım iyiyken tartışma, kötüyken tartışma..ortası da bizde yok.. ne ara tartışacağız abi..:)

Gökhan Baymak
09.03.2013, 22:02
Kadromuz:

---------Onur---------
Celu--Zokora--Bamba--Cech
-----------------------------
-------Colman---Soner-------
-------------Adrian----------
Volkan------------------Olcan
------------Emre------------

olmalı.. Serkan ve Halil'in 11'de başlaması saçmalık.. Seneye Forvet ve Stoper, Sol bek, Sağ bek trasnfer ederek başlamalıyız.. Öncelik bu mevkiler..

Doğukan Uçan
09.03.2013, 22:04
tam fiyasko maç oldu :D

Kadir Aydın
09.03.2013, 22:04
Birkaç yorum da ben yapayım.
Soner ile inşallah istikrar sağlanır ve bu çocuk kaybolup gitmez.
Bu maç için Adrian'a laf atanları Allah'a havale ediyorum. Çıkışa geçen adamı saçma sapan işler yüzünden kadrodan kesip oynatma sonra bu moralle iyi performans bekle.
Yine de iyi direndi.
Bir diğer eleştirim taraftara boş laf atanlara. Sizi de Allah'a havale ediyorum.
Yazık ve günahtır. Ağır konuşurum da susuyorum.
Halil, Serkan ve Olcan'dan usandım.
Tolunay Kafkas bu tercihlerle devam etsin. Daha çok bekleriz.

Haklısın, elimizde dani alves, cristian tello ve david villa var. Bunlar varken hocanın halil, olcan, serkan tercihlerini ben de yadirgiyorum.

Royal Heart
09.03.2013, 22:05

-----------

Ince ayar, ince zekâ, ince görüs. Almis bir "ince" trendi gidiyor ama Trabzon bundan nasiplenemiyor ne hikmetse.

Uğur KÜÇÜK
09.03.2013, 22:05
Serkan oynayacaksa sağbek de oynamalı arkadaş...

Nedir bu Serkan düşmanlığı...

Takımda Bir tek büyük takımda oynadığının farkında olan Serkan....

Bugün de maçı çok isteyenlerden biriydi...

Sene sonuna kadar artık sağbek de Serkan olmalı...

Sibel
09.03.2013, 22:08
Haklısın, elimizde dani alves, cristian tello ve david villa var. Bunlar varken hocanın halil, olcan, serkan tercihlerini ben de yadirgiyorum.

Yadirgamaya devam edin o zaman. Benim elimde Emre, Celustka, Zeki var, Volkan var.
En fazla onlar kadar kötü oynarlar.

Kadir Aydın
09.03.2013, 22:10
Yadirgamaya devam edin o zaman. Benim elimde Emre, Celustka, Zeki var, Volkan var.
En fazla onlar kadar kötü oynarlar.

Yani sırf elestireyim diye ne kadar zorluyorsunuz kendinizi. O adamları da gördü bu gözler, o adamları da...

vendercan
09.03.2013, 22:11
Ya şu Alanzinho hayranlığını anlamıyorum!..

Evet sempatik adam.Ancak o kadar...Adam 5 yılda toplasan 5 tane adam gibi maç oynadı...Değil Trabzonspor'da 1461'de bile yeri yok!..

Sadece Alanzinho değil,kaleciler ve genç oyuncular hariç diğer işe yaramazları hepsinin yolu açık olsun!..

Cafer Bulur
09.03.2013, 22:14
Ya şu Alanzinho hayranlığını anlamıyorum!..

Evet sempatik adam.Ancak o kadar...Adam 5 yılda toplasan 5 tane adam gibi maç oynadı...Değil Trabzonspor'da 1461'de bile yeri yok!..

Sadece Alanzinho değil,kaleciler ve genç oyuncular hariç diğer işe yaramazları hepsinin yolu açık olsun!..

Gelecek sezon bu takimda bamba dahil,zokora dahil,colman dahil belki adrian haricinde hicbir yabanci oyuncu kalmamali.

Bu tip siradan yabancilara ihtiyacimiz yok,bir sezonda 3-5 mac oynayan yabancilarla bu isin yürümedigini artik anlamis olmamiz gerekir.

Tuğrul
09.03.2013, 22:15
Bu Trabzonspor taraftarina ne oldu?

Tiyatro izler gibi mac izliyorlar,tezahürat yok islik yok destek yok hicbirsey yok kocaman bir sifir.

Takimi bilmiyorum ama bu taraftar bu ligde küme düsmüstür.

Derbilerdeki en vurdumduymaz, duyarsız bir taraftar grubu vardı.

Devre arasında yayıncı kuruluş taraftarı gösterdi. Açıkçası çekirdek çitlemeleri beni şok etti. Futbolcular ne kadar ruhsuzsa taraftar da o kadar ruhsuz ve heyacansızdı.

TSezgin61
09.03.2013, 22:15
Tolunay hoca ne yapsin mesela. Kadro kurun deseniz ayni kadroyu kurariz hepimiz. Forvete cagresizlikten ya emre ya henrique yada halili bizde koyariz. Hangisinle sonuca gidecez? Hicbirinle...

Elimizdeki kadroyu en iyi sekilde oynatmaya calisiyor hoca.

Transfer istememesine takildi herkes, evet hataydi. Daha önceden hazirlikli olup bunu görmeliydiki bu forvetlerle olmaz diye... Bu futbolculari motiveyle tekrar ayaga kaldiririm diye düsündü...

Hasta sandigi takim ölü cikti. Diriltmeye calisiyor simdi, hepsi bu.
Yüklenmeye gerek yok. Heleki senol günes ironisi yapmaya hic gerek yok, lakin "yoruldum" dediktrn sonra malesef transferlere bile karismadi... Yani bu futbolcu kadrosu birazda onun kabahati.

Tolunay hocaya destek!

Hüseyin Başoğlu
09.03.2013, 22:16
Derbilerdeki en vurdumduymaz, duyarsız bir taraftar grubu vardı.

Devre arasında yayıncı kuruluş taraftarı gösterdi. Açıkçası çekirdek çitlemeleri beni şok etti. Futbolcular ne kadar ruhsuzsa taraftar da o kadar ruhsuz ve heyacansızdı.

Yok canım Yönetim İstifa diye bağırırken baya bi ruhlulardı....

Muhalif
Fb başlığı şikebahçeydi bu başlıkta şiketaş olabilirdi bence. sonuçta bjk yöneticileri de şikeden ceza aldı. onların şikeli kupası da hala müzelerinde.
Maça gelirsek , hiç gelmeyelim boşverin.

vendercan
Gelecek sezon bu takimda bamba dahil,zokora dahil,colman dahil belki adrian haricinde hicbir yabanci oyuncu kalmamali.

Bu tip siradan yabancilara ihtiyacimiz yok,bir sezonda 3-5 mac oynayan yabancilarla bu isin yürümedigini artik anlamis olmamiz gerekir.

Aynen!..

Kaan Ergüney
09.03.2013, 22:17
Sezon başından beri iki takımında bu denli temposuz bir maç oynadığını görmedim diyebilirim. İki takımda ağırdan aldı işi. Trabzonspor biraz daha fazla topla oynadı gözüktü. Bunu sebebi Beşiktaş'ın bunu kabullenmesiydi. Bundan önceki maçlarda hiç bir rakip bize bu kadar rahat pas yapma fırsatı vermedi. Beşiktaş'ta isteksizdi.
Maçın başında söylemiştim, Alanzinho düşünülebilirdi ilk 11 de diye. En azından daha erken girebilirdi oyuna. Bizim takımda dikine oynayıp adam eksiltebilen, pozisyon oluşturabilen oyuncu sayısı az. Biraz Alanzinho'da var bu özellikler. Örneğin Trabzonspor kontraya çıkacaksa bu işi en iyi yapabilecek adam Alanzinho'dur. Her türlü hızlı hücum için bire bir adam geçme için yine Alanzinho'dur. Diğerleri koşacakta, durup düşünecekte pas verecekte... ohooo...
Olcan'ın arkasında hücum anlamında onu destekleyecek adam olmadıkça sol kanattan verim alamayız. Sağ kanat bildiğiniz gibi. Serkan iyi niyetli koşuyor, mücadele ediyor ama kapasitesi belli. Yinede her zaman bir standartı olduğu için bu takımda şimdilik iş yapar diyebilirim. Zokora ağır ve giderek ağırlaşıyor. Ama akılcı uzun isabetli paslarından dolayı vasatın üzerindeydi. İleride çabuk oynayan ve bu pasları pozisyona çevirecek adam olmadığından boşa gidiyor ayrı mesele. Onur yine işini layıkıyla yaptı.
Bursa maçı için maalesef çok umutlu değilim. Bu maçtan çok daha zor ve tempolu geçecektir.
Netice: Bir fırsat daha değerlendirilemedi. Bu Beşiktaş'ı mutlaka yenmeliydik kanaatindeyim.

Sibel
09.03.2013, 22:17
Yani sırf elestireyim diye ne kadar zorluyorsunuz kendinizi. O adamları da gördü bu gözler, o adamları da...

Saygımdan size cevap verdim. Siz zorlamayın isterseniz.
Size Halil'le mutluluklar.

İsa
09.03.2013, 22:18
Hocanın sonunda sene başında ligin en az gol yiyen tandemini hatırması güzel oldu...

serdaracıl
09.03.2013, 22:19
Tolunay hoca ne yapsin mesela. Kadro kurun deseniz ayni kadroyu kurariz hepimiz. Forvete cagresizlikten ya emre ya henrique yada halili bizde koyariz. Hangisinle sonuca gidecez? Hicbirinle...

Elimizdeki kadroyu en iyi sekilde oynatmaya calisiyor hoca.

Transfer istememesine takildi herkes, evet hataydi. Daha önceden hazirlikli olup bunu görmeliydiki bu forvetlerle olmaz diye... Bu futbolculari motiveyle tekrar ayaga kaldiririm diye düsündü...

Hasta sandigi takim ölü cikti. Diriltmeye calisiyor simdi, hepsi bu.
Yüklenmeye gerek yok. Heleki senol günes ironisi yapmaya hic gerek yok, lakin "yoruldum" dediktrn sonra malesef transferlere bile karismadi... Yani bu futbolcu kadrosu birazda onun kabahati.

Tolunay hocaya destek!

En aklı başında yorum. Tolunay hoca resmileşmeden Önce demediğimi bırakmadım. Ama şimdi destek zamanı:)

ALDENİRO
bu maçta adrianı beğenmeyenler var...acaba adriandan daha iyi topçumuz kim merak ettim...?

asilhamsi

bence sizde sırf korumak icin konusuyorsunuz su an.

Halil ve olcanın 90 dakika boyunca yaptıkları olumlu hareket sayısı 3 u bulmaz(ikisinin toplam).

Heleki hucum hattının tek is yapan adamı henrique cıkarılıp halil 90 dakika sahada kalıyorsa cok yazık .

Osman Yavuz
Soner haricinde elle tutulur bir oyuncumuz yok

asilhamsi
09.03.2013, 22:20
adrian,soner,alanzinho uclusunu yedekte bırakmak gibi bir luksumuz yok.

vendercan
09.03.2013, 22:21
Hocanın sonunda se
ne başında ligin en az gol yiyen tandemini hatırması güzel oldu...

Bence tandem değil, Onur az gol yenmesindeki nedendir!..

Bu tandemde oynayan oyunculardan Mustafa hariç hepsinin yatacak yeri yok!..

Allah Onur'a zeval vermesin!...

Uğur KÜÇÜK
09.03.2013, 22:22
bu maçta adrianı beğenmeyenler var...acaba adriandan daha iyi topçumuz kim merak ettim...?

Adrian diğer maçlara oranla bariz bir şekilde iyi değildi ama bunda 2 maçtır kesik yemesinin büyük bir payı var...

Haftaya daha iyi bir Adrian izliceğimize adım gibi eminim...

Bu kadro Olcan ve Halil dışında mümkünse sezon sonuna kadar değişmesin...

mashal61
09.03.2013, 22:22

-----------
Aynen. Teknik direktör değişikliğini de eklersek tamam olur. Forvet arkası için Jebrin var aslında, ama mutlaka çok kaliteli bir yabancı santrafor alınmalı.

Oğuzhan Fidan
09.03.2013, 22:23
çok kolay kazanabilcemiz bi maçı kazanamadık ! malesef tarihin en kötü kadrosu kesinlikle buna katılıyorum artık

memoFli
Ne maçdı bee heyecandan yorgun düşüp uyumuşum...

Cafer Bulur
Hocanın sonunda sene başında ligin en az gol yiyen tandemini hatırması güzel oldu...

Mactan önce mustafa-bamba oynayacak dendiginde seni hatirladim iyi de oldu her ne kadar bamba oldukca siritsa da özellikle onur un kurtardigi pozisyonda niangi döndürmemeliydi.

Giray in sahalara dönmesine sevindik ama kendisinin cok hata yaptigi ve tartisilmaz olmadigi da ortada.

Taha Muhammet
volkan 2 3 kere hilbertin içindenmi geçmeye çalıştı banamı öyle geldi karşında adam var sen inatla topu ona doğru sürüp çarpıosun mantık nedir

Tuğrul
Tolunay hoca oyuncu değişliklerinde kendisine tepki gösteren tribüne dönerek alkışlaması istemediğimiz bir manzara oldu.

O taraftarlar Şenol hoca'nın tasarruflarında hassas olmamıştı. Tepki göstermemişti.

Ben de burada eleştiriyorum ama tribündeki taraftarın görevi takımı desteklemek. Köstek olmak değil.

Kaan Ergüney
09.03.2013, 22:24
Koşmayan, ağır ağır paslaşan, sanki maç öncesi ısınmaya çıkmış takımlar gibi oynadı iki takımda. Özellikle ilk yarı aynen böyle geçti. Neden saldırmadık neden pres yapmadık anlamıyorum, anlayamıyorum. Seyircimiz coşturmaya ve gole teşvik de etti, bizim futbolcular umursamaz bir halde oynamayı sürdürdüler. Kaza golü yaşasaydık ne olacaktı? İş işen geçtikten sonra saldırsan ne olur? Zaten yapı kırılgan, öz güven diye bir şey kalmamış futbolcularda. Yazık çok yazık!

Hekimoğlu
09.03.2013, 22:24
Bu Beşiktaş mı şampiyon olacak pehh 1 puan için gelmişler bizim forvetimiz olsa rahat harcarız bunları.

Hüseyin Başoğlu
09.03.2013, 22:26

Beğenmemekten çok iyi oynamadı işte olmayan bir şeyi söyleyip iftiramı atıyoruz adama ?? Nasıl iyi oynadığında helal olsun diyorsak kötü oynadığında bugün kötüydü diyoruz....Kötü değildi ama acayip verimsizdi bugün...

Kadir
09.03.2013, 22:27
Dandik bir maç oynandı.

ALDENİRO
bu maç bu sezon oynadığımız en iyi maçlardan biriydi...alanları iyi kapattık hava toplarında etkiliydik...daha etkin oynadık...gereksiz paslaşmalar oldukça azdı...verkaç yapabildik...oyucular zaman zaman yer değiştirdi ve farklı varyasyonlar yapabildik...toplu savunma yapabildik...vs..vs..

L.Burrows
Adrianla alanzinhoyu beğenmeyen arkadaşlarımız var. Herkez bittide onlara geldi sıra.

Kaan Ergüney
09.03.2013, 22:28
Bu Beşiktaş mı şampiyon olacak pehh 1 puan için gelmişler bizim forvetimiz olsa rahat harcarız bunları.

Biz de iyi forvet olsaydı bile, böyle durarak, düşünerek bekleyerek oynarsak, baskı kurmak için pres yapmazsak 90 dk daha devam etse yine 0-0 biterdi. Çünkü dediğin gibi, Beşiktaş'ta da bir yavaşlık ve isteksizlik vardı.

Furkan Özdem
09.03.2013, 22:28
Maçın ikinci yarısının ortalarındaki istifa sesleri saçmalık ötesiydi...

Uğur KÜÇÜK
09.03.2013, 22:29
Ben Trabzon'u takip etmem,Halil Altıntop da direklere vurur mu hep syn.arkadaşlar...
Cevap:Halil bırak direği, vurduğu topların hepsi dağlara taşlara gidiyor

Hiç abisine çekmemiş :)

Millet bile dalga geçiyor ama yok arkadaş yarım forvetimiz bile yok....

objek
09.03.2013, 22:30
bu maç bu sezon oynadığımız en iyi maçlardan biriydi...alanları iyi kapattık hava toplarında etkiliydik...daha etkin oynadık...gereksiz paslaşmalar oldukça azdı...verkaç yapabildik...oyucular zaman zaman yer değiştirdi ve farklı varyasyonlar yapabildik...toplu savunma yapabildik...vs..vs..

Bu mactaki goruntu aldatici olabilir bjk cok kotuydu

Oğuzhan
09.03.2013, 22:32
Beşiktaş'a boş alan bırakmadan akıllı oyun oynadık. Bundan sonra bütün maçları böyle oynamamız lazım en azından bir puan almalıyız her maçtan. Öyle cengaver gibi başlayıp 1 gol yiyince kırılıp maç kaybetmektense böylesi daha iyi.

Kaan Ergüney
09.03.2013, 22:35
Taraftar da ikiye bölünmüşlük var haklı olarak. Maçın başından beri istifa diye bağırsalardı eğer kim ne hakla bağırma diyebilir ki? Ama yine öz verili davrandılar bence. Bizimkiler bir gol bile atamadılar.

Ağır ağır paslaş, yaylada mangal yakmaya gelmiş hepsi. Sanki şampiyonluğu garantilemiş gibi ne koşan var ne basan... Beşiktaş'ta baştan razı zaten böyle oyuna. Bir acayip maç oldu.

Kadir Aydın
bence sizde sırf korumak icin konusuyorsunuz su an.

Halil ve olcanın 90 dakika boyunca yaptıkları olumlu hareket sayısı 3 u bulmaz(ikisinin toplam).

Heleki hucum hattının tek is yapan adamı henrique cıkarılıp halil 90 dakika sahada kalıyorsa cok yazık .

Cözüm var mı cözüm? Bundan bahsedin. Elestirmek kolay oluyor. Bu takıma a,b,c hangi isimi koyarsanız koyun degisen bir sey olmayacak. Capi bu kadar bu takımın, bunu idrak etmek istemiyorsunuz siz.

Mert'
Şu sezon bi bitse..

Cafer Bulur
09.03.2013, 22:36
Bugün yedeklerimiz bjk nin yedeklerinden daha kaliteliydi ama sonuclar ortada.

Kadromuz cok kötü gibi görünsede aslinda 10.cu siralarda dolasmasi gereken bir takim degil.

Bu sezon hicbir zaman takim olamadik,yoksa bireysel olarak bakildiginda bizden üstte olan takimlardan daha kötü degiliz.

Ha su var,ligin en kötü forvet hattina sahibiz,mersinde akhisarda bile bizden daha iyi golcüler var....

İsa
09.03.2013, 22:36
Mactan önce mustafa-bamba oynayacak dendiginde seni hatirladim iyi de oldu her ne kadar bamba oldukca siritsa da özellikle onur un kurtardigi pozisyonda niangi döndürmemeliydi.

Giray in sahalara dönmesine sevindik ama kendisinin cok hata yaptigi ve tartisilmaz olmadigi da ortada.

Sonuç rakip ligin en çok gol atan ekibiydi.

Mustafa daha önde basarak savunma yapınca iyi.

Bamba'da onun arkasını topladığında iyi.

Bence oldukça uyumlu bir ikili oynadıkça daha iyi olacaklar...

Kaan Ergüney
09.03.2013, 22:38
1461 i izledikçe çözüm M.R. Akçay diyesim geliyor. Ama yok işte, futbolcu da da ruh kalmayınca kim gelirse aynı olur.

Uğur KÜÇÜK
Bugün yedeklerimiz bjk nin yedeklerinden daha kaliteliydi ama sonuclar ortada.

Kadromuz cok kötü gibi görünsede aslinda 10.cu siralarda dolasmasi gereken bir takim degil.

Bu sezon hicbir zaman takim olamadik,yoksa bireysel olarak bakildiginda bizden üstte olan takimlardan daha kötü degiliz.

Ha su var,ligin en kötü forvet hattina sahibiz,mersinde akhisarda bile bizden daha iyi golcüler var....

Sezonun özeti....

Kazandığımız maçları da bireysel beceri ile kazanıyoruz...

Bu yüzden kalan haftalarda Alanzınho,Volkan,Soner daha fazla süre almalı yoksa her maçımız ölüm kalım maçı olacak...

Emrah Akcagöz
Sonuç rakip ligin en çok gol atan ekibiydi.

Mustafa daha önde basarak savunma yapınca iyi.

Bamba'da onun arkasını topladığında iyi.

Bence oldukça uyumlu bir ikili oynadıkça daha iyi olacaklar...
Sezon başında da bu ikili vardı ve gayet uyumlulardı.

Ali İhsan
Soner'in yerine Colman olsaydı bu maç bu sakinlikte geçmezdi.

murat3861
09.03.2013, 22:39
Ben bugün ki kadroyu oyunu beğendim defans ve orta saha görevini yaptı maalesef gol pozisyonuna giremiyoruz girdiklerimizi de atamıyoruz bu takıma birinci sınıf bir golcü şarttır artık kadro istikrarını da yakalamamız gerekiyor

Uğur KÜÇÜK
09.03.2013, 22:40

Soner bugün 3 maçtır ruh gibi dolanan Colman'dan çok daha iyiydi...

Hem defansif hem ofansif olarak....

Beni şaşırtan Zokora oldu...

Bugün maçın en iyisiydi....

Cafer Bulur
09.03.2013, 22:40
Firat aydinus da mükemmel bir mac yönetti,sasirdim dogrusu.

Tek hatasi bence volkan a yaptigi faulden dolayi hilbert e kart vermemesiydi,onun disinda cok iyi bir hakem izledik.

Kaan Ergüney
09.03.2013, 22:43

Haklısın, Beşiktaş'a güzel asistler yapabilirdi Colman. Colman kadar kritik yerlerde pas hatası yapıp takımına büyük zararlar veren futbolcu son dönemlerde aklıma gelmiyor. Hesapta adam oyun kurucu. İyi ki oynamadı.
Haftalardır adam düzelecek diye bekledik, Ankara'da vapur beklesek daha iyiydi:)

Cafer Bulur
09.03.2013, 22:43
Bugünkü maca ragmen düsme korkusu yasamiyor degilim.

Yarin elazig yenerse 30 yapacak ve antep düsme barajinda 29 puanla olacak.

Bu durumda düsme hattiyla aramizdaki fark 2 ye inecek.

Haftaya rakip bursa,tehlikenin farkindamiyiz?

Uğur KÜÇÜK
09.03.2013, 22:45
Bugünkü maca ragmen düsme korkusu yasamiyor degilim.

Yarin elazig yenerse 30 yapacak ve antep düsme barajinda 29 puanla olacak.

Bu durumda düsme hattiyla aramizdaki fark 2 ye inecek.

Haftaya rakip bursa,tehlikenin farkindamiyiz?

Bursa'da Basser ve Pinto 3 hafta sakatlıklarından dolayı sahada olmayacaklar...

Pinto'suz ileride top tutup oyunu çeviremiyorlar...

Yarın fener ile oynayacaklar ve muhtemel ki yenilecekler...

Tek dikkat etmemiz gereken adam Batalla...

Ve eskisi gibi seyirci desteği yok takımlarına...

Ben haftaya 3 puan bekliyorum takımdan,maç ne kadar zor geçecek olsa da...

Hüseyin Başoğlu
09.03.2013, 22:45
Firat aydinusa düşücek bir pozisyon olmadı....Hafta içindeki açıklamalar ve şu sıralardaki hakem tartışmalarına konu olmamak içinde kıytırık pozisyonlar için hedef olmak istemediğini düşünüyorum...o sayede rahat bir maç izledik...

Kaan Ergüney
09.03.2013, 22:48
Hakem için de kolay maç oldu. Öyle fazla tartışılabilecek bir pozisyon yok ki... Sahaya hava almaya çıkmış 22 tane adam vardı diyeceğim, Onur'a ayıp olacak.

biltrabzon
09.03.2013, 22:48
Gercekten hakem mükemmeldi,art niyetli olsa ilk yari niang in bir iki pozisyonu vardi yumluyla,faul calabilirdi.

Uğur KÜÇÜK
09.03.2013, 22:50
Gercekten hakem mükemmeldi,art niyetli olsa ilk yari niang in bir iki pozisyonu vardi yumluyla,faul calabilirdi.

Fırat Aydınus bence ligin en iyi hakemi ama Bjk'lı...

Gönlü kayıyor bu adamın Bjk maçlarında...

Ama bugün gerçekten iyi bir maç yönetti....

Emrah Akcagöz
Demekki adil maç yönetimi için yönetimden 1-2 kişinin maç öncesinde hakem hakkında konuşması gerekiyormuş.

İsa
Olcan ve Halil yerine Colman-Emre ikilisi yerleştiğinde bu takım takır takır oynamaya başlar...

Cafer Bulur
09.03.2013, 22:51
Bursa'da Basser ve Pinto 3 hafta sakatlıklarından dolayı sahada olmayacaklar...

Pinto'suz ileride top tutup oyunu çeviremiyorlar...

Yarın fener ile oynayacaklar ve muhtemel ki yenilecekler...

Tek dikkat etmemiz gereken adam Batalla...

Ve eskisi gibi seyirci desteği yok takımlarına...

Ben haftaya 3 puan bekliyorum takımdan,maç ne kadar zor geçecek olsa da...

Ben bugünde 3 puan bekliyordum takimdan ama olmadi,olmuyor.

Bursa her zaman zor bir deplasmandir ki yine isimiz zor olacak.

Her ne kadar kabul etmek istemesek de su halimizle ligin düsme adaylarindan biriyiz maalesef.

Lige sampiyonluk parolasiyla basladik düsmeme mücadelesi veriyoruz Trabzonspor tarihinde böyle bir skandal görülmemistir.

Sadri sener bjk ye yenilirsek istifa ederiz dedi ama hic beklememeli yarin kongre karari alinmali mayis icin...

TSezgin61
09.03.2013, 22:52
Sen gerektigi zaman dogru aciklamalari yaparsan hakem seni dogramaz!

Her alanda gec kaldik, uyuduk!

Kaan Ergüney
09.03.2013, 22:52
Colman yedek kulübesine yerleşse daha iyi olur gibime geliyor. Emre için ise bende kesinlikle şans verilmeli ve ısrar edilmeli düşüncesindeyim.

Uğur KÜÇÜK
09.03.2013, 22:55
Ya arkadaş bu Emre gelen hocalara ana avrat sövmüyorsa forvette oynamayı en çok o hakediyor...

Ben Jaja'nın verdiği katkıyı vereceğini düşünüyorum...

Niye şans bulamıyor kafam almıyor....

İlk 11'i geçtim,ilk 18'de yok...

Acaba Başka bir takımla mı görüşüyor da yönetimin kulağına gitti kadrodışı kaldı...

Anlamıyorum...

Ali İhsan
09.03.2013, 22:59
Soner bugün 3 maçtır ruh gibi dolanan Colman'dan çok daha iyiydi...

Hem defansif hem ofansif olarak....

Beni şaşırtan Zokora oldu...

Bugün maçın en iyisiydi....

Haklısın, Beşiktaş'a güzel asistler yapabilirdi Colman. Colman kadar kritik yerlerde pas hatası yapıp takımına büyük zararlar veren futbolcu son dönemlerde aklıma gelmiyor. Hesapta adam oyun kurucu. İyi ki oynamadı.
Haftalardır adam düzelecek diye bekledik, Ankara'da vapur beklesek daha iyiydi:)

Ben de bu amaçla yazmıştım, aslında yemdi.

Colman'ın fantezileri etrafında kendisini idare edecek oyuncular olmayınca bize çok pahalıya patlıyor.

Soner gerekmedikçe risk almadı, sağlam oynadı, Olcan'a attığı pas ile de kalitesini gösterdi.

Kaan Ergüney
09.03.2013, 23:02
Soner iyiydi bence de, daha fazla şans bulursa daha da iyi olabilir.

inadina61_08
09.03.2013, 23:03
Şenol hoca'da Tolunay hocada Halilden vazgeçmiyorsa,
Her ikiside sonerin kalitesine güvenip puan cetveli yüzünden şans vermediğini düşünsemde,
ikiside olcansız kadro kurmuyorsa
ikiside serkandan vazgeçmiyorsa
yada özetle ikisinin de oyuncu tercihleri birbirine yakınsa ve ben bunu eleştiriyorsam ben "futbol" dan anlamıyorum demekten başka bir çarem yok.
Çünkü alternatifleri olsa da alternatiflerinin sürpriz yumurta gibi ne çıkacakları bilmeden riske girmemeyi düşündüler ve düşünüyorlar.

Haydi bakalım Allah sonumuzu Hayır etsin, yazıklar olsun, bu puanı o forma aldı futbolcular değil. hepsinin sözleşmesi uzatılmalı ve bursasporun ozan'a yaptığı gibi yapılmalı. hatta daha beterini, çünkü bunlar o formayı haketmiyor.

leviathan_-1461
09.03.2013, 23:04
Sen gerektigi zaman dogru aciklamalari yaparsan hakem seni dogramaz!

Her alanda gec kaldik, uyuduk!

Uyuyanların başında taraftar geliyor, millet bizi her hafta doğruyor adamlar burda bizde hak edecek oyunu oynamadık diyorlar..

leviathan_-1461
09.03.2013, 23:07
Yav bjk nın oyuna sokacağı yedeği bile yok adamlar 2. sırada nasıl oluyor anlamıyorum..

haymatloshan

Colman'ın fantezileri etrafında kendisini idare edecek oyuncular olmayınca bize çok pahalıya patlıyor.

Soner gerekmedikçe risk almadı, sağlam oynadı, Olcan'a attığı pas ile de kalitesini gösterdi.

İlk yarı istisnasız her topu geri oynadı,Adrian'a pas atmamak için elinden geleni yaptı,Adrian'da sürekli geri gelerek pasifize oldu maçta aynı Henri gibi,kanatlar beslemeyince forveti o da orta saha kanat neresi olursa olsun gidiyor.Burak gibi sadece ilerde beklese emin olun bu adamda atar onun attığı kadar gol.Adrian oyundan çıkınca 2 kere ileri top götürdü Soner onun haricinde başka hiç bir şey yapmadı,ilk yarı takımın en çok koşanı yazıyor,Hasan Üçüncü'de çok koşuyordu zamanında,ama adı Hasan Üçüncü'ydü fazlası yok yani.Colman bu haliyle oynasın demiyorum,bize ölümü gösterip sıtmaya razı ediyorlar ona yanıyorum.

Ömer Sak
Emre her hazirlik macinda gol atiyor.
Ordu karsisinda 90dka sahada kaldi ve zor bir deplasmandan 3puan aldik.
Antalyaspor kupa macinda son dakikalar oyuna girip bir assist yapti.
Ligde az sayidada olsa forma sansi buldu son dakikalarda olumsuz bir görüntüde goremedim o maclarda.

Halil , Henrique gibi oyuncuara verilen sans onada verilmesi lazim.

Sefa Murat Dokuz
09.03.2013, 23:14
Maç çok sıkıcıydı o kadar sıkıcıydı ki Top Bjk ye gerçince kapsak da değişen bişey olmıcak gibi izledim rahat rahat. Hücumda son hareketlerde iş bitiriciliği yapamadık. Maça oyun olarak da iyi başladık aslında Bjk toplasan 5 pas üst üste yapamadı maçta. Öyle Fernandes de olmasa ortadan da gelemeyeceklerdi hiç . İki takımda rağzı gibiydi zaten. Bireysel performans için; Onur/8 iyi bir maç çıkardı çok iş düşmedi ama böyle pozisyonsuz maçta bile 1i yer tutması diğeri çok iyi reflexi ile 2 net gol çıkardı. Soğuk geçen maçlar için o niangın vuruşuna 10 kaleciden 9'u sadece bakar. Serkan/7 Oldukça iyi bir maç çıkardı şaşırdım doğrusu bazen çizgide çok olumlu paslar attı dikine ortalarda biraz daha dikkatli kullansa topu gol bulabilirdik. Bamba/6 sezon başındaki görüntüsünden çok uzak gerçekten. Mustafa/7 hiç beğenmediğim bir oyuncu ama çok kritik 1-2 top kesti. Yinede futbolu aklı ile oynamıyor çok sıkıntısı var. Rakip çok kritik yerde topu kaybetmişken kaleciye döndü bir pozisyonda 5-6 tane Bjk li direk oyundan düşmüştü. Cech/5 sırıtmadı çünkü adamlarda kanat oyuncusu yok ama ileri 0'dı şut falan denedi de bizim bekimiz olamaz bu adam mümkün değil. Zokora/7 İlk yarı rezil bir oyun oynadı 2 kere kırmızı görebilirdi ilk yarı direkten döndü ama 2. Yarı çok sakindi geriden oyunu iyi yönetti. Yinede Oğuzhan'ın kalabalıktan çıktığı bir pozisyon var şaka gibi resmen yanında refakatçi diye duruyor Soner ve Zoko o kadar rahat geçti ki kendi bile şaşırdı geri döndü. Soner/6 bence sırıtmadı hatta Colman'ın yarısı kadar da top kaybetmedi umarı kesik yemez. Adrian/6 final bölgesinde çok daha bitirici olmalıydı anlamsız tercihleri oldu daha iyi olması lazım. Olcan/5 Kötüydü yani daha doğrusu son maçlardaki gibi verimsiz bir oyunu var. Halil/5 Çok gereksiz top kayıpları yaptı onu geçtim bir insan kaleye şut atmak yerine önü boşken biri gelsede topu çıkarsam diye bekleyip topu kaybeder mi sen forvetsin vur en azından Halil'den bir halt olmaz. Henrique/6 Bu takımın ilerde iş yapabilecek tek oyuncusu adam ilginç işler yapabiliyor. Yoruldu felan dedi spiker ama neden bu kadar erken çıktı anlamadı 10 tane Halil eder. Serviste yapan bir adam. Sapara hayal kırıklığı yarattı. Volkan yine çabaladı bildiğimiz Volkan daha çok şans bulmalı Halil'in yerine oynar denenir en azından. Alanzinho için süre kısıtlıydı daha erken girse o düşük tempoda tembelleşmiş oyuncular içinde fark yaratabilirdi.

özçelik61
09.03.2013, 23:14

hele şükür colman konusunda hemfikir olduğum birkaç isim çıktı..Bu adam amatör altı top kaybı ile oynuyor, öyle kritik yerde öyle dandikçe ....

fteotdgs
09.03.2013, 23:18
hele şükür colman konusunda hemfikir olduğum birkaç isim çıktı..Bu adam amatör altı top kaybı ile oynuyor, öyle kritik yerde öyle dandikçe ....

Colman'in bileti coktan kesilmeliydi. Adamin Trabzonspor'u kafasinda aylar yillar once bitirdigini nedense bir bizim teknik direktorler anlamiyor.:(

Tansu Onur Erdoğan
09.03.2013, 23:24
colman ve amatörlük?
az için ayık olun , sacma sapan konusmayım

omondoles
09.03.2013, 23:25
Colman'in bileti coktan kesilmeliydi. Adamin Trabzonspor'u kafasinda aylar yillar once bitirdigini nedense bir bizim teknik direktorler anlamiyor.:(

Para ettiğinde gönderse idik lanet olsun yönetim ededik, samimi değiliz vesselam.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Mustafa Ayazoğlu
09.03.2013, 23:25
0-0 gs
0-3 fb
0-0 bjk
0-1 bursa
0-3 eskişehir

bu 5 takıma avni akerde gol atamadık

özçelik61
09.03.2013, 23:27
colman ve amatörlük?
az için ayık olun , sacma sapan konusmayım
fikirlere saygılı olun, amatör topçu denmedi "amatör altı top kaybı dendi"..burda herkes "en az" sizin kadar futboldan anlıyor buna da emin olun.

beitar
Soner iyiydi bence de, daha fazla şans bulursa daha da iyi olabilir.

Soner ne yaptı ? Korkaklıktan hep geriye oynamaktan başka bişey yapamadı, hiç sorumluluk almaz top geldimi dön geri, kusura bakmayın ama artık bıraksın yakamızı

TS-FAN
Bu saatten sonra yenilmemek başarı. "Bu takım" için bu cümle bile fazla.

Erdal DİLEK
09.03.2013, 23:31
o değilde DÜN BURADA BÜTÜN PARASINI BJK BASIP TESELLİ OLACAK bir arkadaş vardı, nerde kim teselli ediyor onu acaba

beitar
09.03.2013, 23:31
o değilde DÜN BURADA BÜTÜN PARASINI BJK BASIP TESELLİ OLACAK bir arkadaş vardı, nerde kim teselli ediyor onu acaba

zuhahahahahah :D paralar getti

Erdal DİLEK
09.03.2013, 23:32
takım kümeye gidiyor haberiniz olsun. bursayı yenemeyiz. antalya akhisar ordu 9 puan şart ama çok zor

şuanada küme hattına girmediysek altımızadakiler hareket etmiyor ondan

farozlufatih61
09.03.2013, 23:33
Colmanın ölüsü 100 adrian eder.............

farozlufatih61
09.03.2013, 23:35
Hatta 1000 adrian eder

alone_6161
09.03.2013, 23:36
Soner potansiyeli olan bir oyuncu. Oyunun savunma yönünde daha sert, daha yırtıcı olmalı ve fizik gücünü arttırmalı. Ayrıca biraz daha cesaretli olup sorumluluk almalı, daha fazla dikine paslar vermeli ve daha fazla topu alıp ileriye taşımalı. Kendisini bu yönlerde geliştirirse oyunun her iki yönünü oynayan mükemmel bir oyuncu olur, hem Trabzonspor'umuzun, hem Milli Takım'ımızın değişmez oyuncusu olur.

Bu seviyede kalırsa Erman Özgür ayarında bir oyuncu olarak kalır.

Mehmet BAŞ
09.03.2013, 23:36
Hoca geçmiş istatistiklere baktı muhtemelen. Giray ve Bamba'nın yanyana oynadığı maçların skorlarına bakarsan pek iç açıcı değil. Mustafa ve Bamba ikilisi ise şimdiye kadar en az gol yiyen ikiliydi...

Bu doğru bir tespit. Bamba ve Giray uyumlu değil... Fakat Mustafa ve Bamba daha uyumlu ve dirençli bir görüntü veriyorlar. Yeni sezon için Giray ve Bamba denenebilir fakat sezon sonuna kadar Bamba ve Mustafa oynamalı...

Erdal DİLEK
09.03.2013, 23:37
Colmanın ölüsü 100 adrian eder.............

100 adrian 1 topçu etmez rekndaş malesef

el fanatico
09.03.2013, 23:40
bamba kötünün iyisi, yeni sezonda güvenilip oynatılacak bir defans değil... dikkat edrsieniz çoğu müdahelesi amatörce, niang ı döndürdüğü pozisyon çok acemiceydi...

farozlufatih61
09.03.2013, 23:41
Zokora bomba bamba yumlu serkan cech emerson adrian olcan halil sapara janko henrigue yaz yaz bitmiyor vay anasını sayın seyirciler inanılacak gibi değil nasılda buldular bizi hiçmi bir tane adam gibi oynayan olmaz yok yok yok vesselam......

ilhan
09.03.2013, 23:44
Şapkadan tavşan çıkardı Soner. Olcan'a harika bir servis yaptı. Ama değerlendiremedik. Maçın tek akılda kalacak pozisyonu oydu. Bir de Onur'un birebirde Niang'ın topunu harika refleksle çelmesiydi.
*
Soner ayrı bir parantez açılacak oyuncu. O çocuğa şans vermeyerek çok şey kaybettik. Olcan'a o açıdan öyle bitirici bir pas atacak adam yok ligde. Maçta çok kötü görünürsün, iki tane öyle pas atarsın maçı alırsın. O pozisyon golle sonuçlansa maç bizimdi, değerlendiremedik.

Soner 10 numara ve biz onu 6 numara ve 8 numarada adam kovalasın, pres yapsın, savunmadan top çıkarsın diye izlemeye çalışıyoruz.

arifberkay
09.03.2013, 23:45
Maçı izlemedim.Buradaki arkadaslar takım bomboş aynı tas aynı hamam diyor muhterem hocamız takım çok iyiydi tek eksik goldü demiş...Kime inanayım tabiki buradaki arkadaslara bu çöplerin iyi olma ihtimalleri yok

el fanatico
09.03.2013, 23:46
soner bence bugün colman dan daha iyi oynadı... kasımpaşa maşında colmanın isabetli pasını hatırlayan var mı? şaka demiyorum ''isabetli'' pastan bahsediyorum...

soner bugün defansa da yardım etti ayrıca... ön libero gibi oynadı zaten... ilk yarıda olcay ın mutlak golünü de kesen adamdı...

colman bin tane adrian eder lafı da colmanın hangi istatistiğine dayanılarak söyleniyor meraak etmedim değil...

farozlufatih61
09.03.2013, 23:47
100 adrian 1 topçu etmez rekndaş malesef

3 gol atmakla kahraman ilan edilmişti bizim taraftar portföyümüz işte bu......

ilhan
09.03.2013, 23:49
Soner'i hoca 6-7 haftada bir kez oynatıyor, taraftar çıkıp 'sorumluluk almıyor' diye eleştiriyor. Oynat her maç sorumluluğun kralını alsın.

el fanatico
09.03.2013, 23:50
Takımımızda bugün oynayan 11 den onur-serkan-yumlu-soner-adrian dışında, yedeklerden de tolga-giray-alanzinho dışında kalmayı hakeden bir oyuncu dahi yok bence...

omondoles
09.03.2013, 23:52
Takımımızda bugün oynayan 11 den onur-serkan-yumlu-soner-adrian dışında, yedeklerden de tolga-giray-alanzinho dışında kalmayı hakeden bir oyuncu dahi yok bence...

Bence bu saydıklarımız içinde kalmayı hakeden oyuncular; onur, soner, adrian(?), Tolga.

el fanatico
09.03.2013, 23:54
Bence bu saydıklarımız içinde kalmayı hakeden oyuncular; onur, soner, adrian(?), Tolga.

yumlu, giray, serkan, alanzinho... seneye yedek de lazım diye yazdım...

edimurphy_61
09.03.2013, 23:55
Soner çok temiz ve net oynadı. Başarılıydı.

Kadir Aydın
09.03.2013, 23:56
Soner'i hoca 6-7 haftada bir kez oynatıyor, taraftar çıkıp 'sorumluluk almıyor' diye eleştiriyor. Oynat her maç sorumluluğun kralını alsın.

En son oynadiginda da; "bu adami kim nereden bulmus? cavcav bizi iyi kazıklamıs" diyen biz degil miydik? Simdi ne degisti?

el fanatico
09.03.2013, 23:58
Soner çok temiz ve net oynadı. Başarılıydı.

hiç birşey yapmadı diyen biri en azından colman efendi gibi en kritik yerde top kaybetmediğini dahi görebilir...

bence çok başarılıydı ayrıca... topla oynama yüzdemiz bjkden fazlaydı maç boyunca... bunun en önemli sebebi bence soner...

Yiğit Gayretli
09.03.2013, 23:59

Örnek; oynadığım kulüpte hoca da beni ilk 11 oynatmıyor. Hatta çoğunlukla başka mevkilerde deniyor. Oynadığım zamanlarda, süre aldığım zamanlarda da haliyle özgüvenim düşük oluyor. Sorumluluk almıyorum, riskli hareketlerden kaçınıyorum. Daha çok garantiyi seçiyorum.

Şimdi ligler arasında dağlar kadar fark var evet; ama insan psikolojisi aynı. 10 maç üst üste ısrar edilmiş oyuncunun psikolojisi ve oyun içindeki özgüveni ile 3-5 maçta bir süre bulan oyuncunun ki bir olmaz.

omondoles
Soner iyi, güzelde çok yumuşak bir oyuncu. Türkiye şartlarında işi zor.

Erdal DİLEK
Soner emre zeki, bu üçünü istiyorum

asilhamsi
10.03.2013, 00:00
Olcan ve Halil yerine Colman-Emre ikilisi yerleştiğinde bu takım takır takır oynamaya başlar...

bir tık ileri gideyim olcan ve halil oynamasın 9 kisi oynayalım takım daha kötü olmaz.

Ben bu kadar etkisiz ve isteksiz oynayan oyuncu görmedim.

biltrabzon
10.03.2013, 00:01
Bende maci izledim Soner de bu kadar abartilacak bir numara göremedim,Volkan Sen yerine bir Colman hamlesi yapilsa idi mac dönerdi gibime geliyor.

el fanatico
10.03.2013, 00:04
Bende maci izledim Soner de bu kadar abartilacak bir numara göremedim,Volkan Sen yerine bir Colman hamlesi yapilsa idi mac dönerdi gibime geliyor.

abi iki senedir colman ile dönen bir maç hatırlamıyorum... ha volkan iyi diye demiyorum... volkan da çok kötüydü...

soner ön libero oynadı bugün... ilerde burak gibi bir santraforumuz olsa yapılan paslar daha değerli olurdu elbet... misal bugün olcan ile yaptığı duvar pası bence 10 numara idi...

ayrıca ilk yarıda olcayın golünü kesmesi de maç için önemli bir hamleydi bence...

biltrabzon
10.03.2013, 00:10
abi iki senedir colman ile dönen bir maç hatırlamıyorum... ha volkan iyi diye demiyorum... volkan da çok kötüydü...

soner ön libero oynadı bugün... ilerde burak gibi bir santraforumuz olsa yapılan paslar daha değerli olurdu elbet... misal bugün olcan ile yaptığı duvar pası bence 10 numara idi...

ayrıca ilk yarıda olcayın golünü kesmesi de maç için önemli bir hamleydi bence...

Zaten belirtiyorum,Volkan Sen yerine colman girse idi.En azindan colman birine pas atmayi denerdi,Volkan Sen gibi calimlayacak adam bulamayinca, kendine calim atmaya kalkmazdi.Ve bu adami kurtarici diye oyuna sokan tolanay hocaya ne demeli.

ilhan
10.03.2013, 00:10
En son oynadiginda da; "bu adami kim nereden bulmus? cavcav bizi iyi kazıklamıs" diyen biz degil miydik? Simdi ne degisti?

Siz olabilirsiniz ama ben şimdiye kadar böyle bir yorumda bulunmadım.

Alihan Ertürk
10.03.2013, 00:13
Soner iyi, güzelde çok yumuşak bir oyuncu. Türkiye şartlarında işi zor.

Soner'i Avrupa'dan mı getirdik?

Çatır çatır oynuyordu çocuk Ankara'da... Şans verilseydi en azından gelecek sene adına onu kazanmış olurduk.

Yaşar
10.03.2013, 00:13
2 takımın kadrolarına(yedek kulğbesi de dahil) bakınca arada ciddi anlamda bir kalite farkı olduğunu görülüyor ama ne hikmetse puan tabelasında tam tersi bir durum söz konusu...
Trabzonspor takımının ortasaha oyuncularından herhangi bir ikisini Bjk takımına koysan şu an lider olurlardı...
Ama takımın ön tarafta inanılmaz sorunları var ve bu sorun mevcut oyuncularla çözülecek gibi de değil...
Olcan yerine Alanzinho, Halil yerine de Volkan Şen ile bir nebze kalite artabilir ama yine de çare olmaz...
Seneye o bölgeyi komple değiştirmek gerekiyor...
Takımda topu ayağına aldığında en çok heyecanlandıran adam Adrian ama ne hikmetse ilk çıkan da o oluyor maçlarda...
Durağan oynaması dışında aldığı her topu olumlu kullandı ve ön tarafta skoru değiştirebilecek tek adam...
Soner'i görünce bir maçta 172636535 tane top kaybıyla oynayan Colman'ın bı takımda yeri olmadığını da anlamış oldum...
Maçta daha iyi oynayan takım Trabzonspor'du ama pozisyona girme sıkıntısı yaşadık...
Zokora yerine de artık birilerinin bulunması gerekiyor...
onun oynadığı her maç diken üstünde maç izliyorum...
İyi başladığı maçta saçma sapan bir kartla yine kaçak güreşmeye mecbur kaldı kalan dakikalarda...

el fanatico
10.03.2013, 00:14
Zaten belirtiyorum,Volkan Sen yerine colman girse idi.En azindan colman birine pas atmayi denerdi,Volkan Sen gibi calimlayacak adam bulamayinca, kendine calim atmaya kalkmazdi.Ve bu adami kurtarici diye oyuna sokan tolanay hocaya ne demeli.

bi ara bomboş saparaya pas atmadı topa basıp dönerek çalım atmaya kalkıştı top kornere gitti ya, işte orada bu adama 4-4,5 verip de alanları yad ettim...

Furkan Özdem
10.03.2013, 00:14
İyi oynayanı eleştirme huyu taraftarımızın bir kısmının beynine işlemiş artık.

Turan AKYILDIZ
10.03.2013, 00:15

sizde yani anında Xavi, İniesta olsun istiyorsunuz...adamı bir maç oynat 10 maç oynatma sonra verim bekle...30 luk Saparayı vurdumduymaz Colmanı her maç kaçak güreşen Zokorayı izleyeceğime 22 yaşında gencecik Sonerin her türlü rezilliğine katlanırım...nedir bu kadar genç oyuncuları eleştirmek bizim taraftarda anlamıyorum...

Erdal DİLEK
10.03.2013, 00:16
Penaltısız 25. Hafta

TRABZONSPORUN PENALTICISI KİM

Doğukan Uçan
10.03.2013, 00:19
samet aybaba 1 puanı sevinmiş demek gekas bizde olsaydi tamamdı iş ah yazık be

Sushi07
10.03.2013, 00:19
Maçı seyrederken neredeyse uyuyacaktım, ama anlaşılır bir durum, iki takımda kritik bir durumda.

Maç öncesi çoğu burada 3-0,4-0 kaybederiz diye yazdı, hadi o zaman takımı eleştirdiniz anladım, 1 puan derbinde öyle veya böyle almışsınız, halen aynı futbolculara eleştiriler devam ediyor. Birde seyirci kendini bir eleştirsin.

1. Stad dolu değildi - nerede takıma destek?
2. Maç sanki boş stadta oynandı, hemen hemen hiç bir ses çıkmadı, nerede destek?

Gelelim eleştirilen oyunculara:

1. Serkan: Oynamasın deniliyor. Bugün bence sahada en istekli ve en iyilerindeni. Sağ kanatda Olçay hiç gözükmediyse, bu onun
ve Halil'in yaptığı presten'de kaynaklanıyor. Zeki oynarsa yadırgamam, ama takımı kurtarmak isteyen nadir oyunculardan
2. Olcan: Kadro dışı bırakmak isteyen çok. İyi güzel, yerine kimi koydunuz? Volkan oynadığı zamanlar, burada onada bu yazılar
yazıldı, girdi ne yaptı? Yine aynı dripling girişimleri, yine aynı şey... yoksa Yasini'mi tekrar görmek istiyorsunuz
3. Halil: Halil'siz son 2 oyunu gördük. Çarezizliklten Serkan orada oynadı ne oldu? 0 orta, 0 pozisyon. Halil girdiği oyunlarda
hareketlilik getirdi ve bir gercek var, kolay kolay gol gelmiyor o kanattan. Ayrıca koşamıyor falan deniliyor, ama nedense
her maç ya en koç koşan veya en çok koşanlardan
4. Colman: Hak verdiğim Colman, Soner sakatlanmadan'da evvel iyi oynamıştı, bugün colman'ı hiç aratmadı, hatta eminim daha az
pas hatası yaptı. Kesinlikle Colman'ın yerine görmek isterim

Takım tedirgin, hata yapmamaya, puan kaybetmemeye çalışıyor, tabiiki istediği gibi oynayamıyorlar, ama en azından çalışıyorlar bunun içinde takımdaki oyuncuları takdir etmek lazım.

Turan AKYILDIZ
10.03.2013, 00:20
2 takımın kadrolarına(yedek kulğbesi de dahil) bakınca arada ciddi anlamda bir kalite farkı olduğunu görülüyor ama ne hikmetse puan tabelasında tam tersi bir durum söz konusu...
Trabzonspor takımının ortasaha oyuncularından herhangi bir ikisini Bjk takımına koysan şu an lider olurlardı...
Ama takımın ön tarafta inanılmaz sorunları var ve bu sorun mevcut oyuncularla çözülecek gibi de değil...
Olcan yerine Alanzinho, Halil yerine de Volkan Şen ile bir nebze kalite artabilir ama yine de çare olmaz...
Seneye o bölgeyi komple değiştirmek gerekiyor...
Takımda topu ayağına aldığında en çok heyecanlandıran adam Adrian ama ne hikmetse ilk çıkan da o oluyor maçlarda...
Durağan oynaması dışında aldığı her topu olumlu kullandı ve ön tarafta skoru değiştirebilecek tek adam...
Soner'i görünce bir maçta 172636535 tane top kaybıyla oynayan Colman'ın bı takımda yeri olmadığını da anlamış oldum...
Maçta daha iyi oynayan takım Trabzonspor'du ama pozisyona girme sıkıntısı yaşadık...
Zokora yerine de artık birilerinin bulunması gerekiyor...
onun oynadığı her maç diken üstünde maç izliyorum...
İyi başladığı maçta saçma sapan bir kartla yine kaçak güreşmeye mecbur kaldı kalan dakikalarda...

aynen öle gencecik Sonere laf edenler Zokoranın her maç etliye sütlüye karışmadan oynamasına laf etmiyorlar...ayrıca herkesin dediği gibi kötü bir kadromuz yok sadece uyumsuzluk ve psikolojik sorunumuz var...ha yine üstlere oynayamazdık ama bu hallere düşecek takımda değildik...dediğiniz gibi iyi bir golcümüz yok maalesef...boş kaleye bile gol atamayan topçularımız var...birde bazı futbolcularımızda umursamaz vari tavırlar var...

edimurphy_61
10.03.2013, 00:25
Şimdi bize penaltı verilmiyor diye eleştiriyoruz ama biz kaç kere ceza sahasına gırıyoruzkı bir maçta.

serdaracıl
10.03.2013, 00:25
sizde yani anında Xavi, İniesta olsun istiyorsunuz...adamı bir maç oynat 10 maç oynatma sonra verim bekle...30 luk Saparayı vurdumduymaz Colmanı her maç kaçak güreşen Zokorayı izleyeceğime 22 yaşında gencecik Sonerin her türlü rezilliğine katlanırım...nedir bu kadar genç oyuncuları eleştirmek bizim taraftarda anlamıyorum...

Aynen ben de

biltrabzon
10.03.2013, 00:27
Deve arasi Milan Baros hamlesi iyi giderdi ama hazret Senol Günes varken olmazdi.Sadri baskanin dedigi gibi hatalarimdan biri,Senol Günes in görevine devre arasi son verip,yeni gelen hocayla beraber 1-2 transfer yapabilirdik.Devre arasini yeni hocayla calisarak gecirirdik.Bende katiliyorum gs maci bittigi gibi ,Senol Günes e yol verilip en azindan yurt icinden bir golcü alinsaydi inanin simdi baska seyler konusuyorduk.

omondoles
10.03.2013, 00:28
Soner'i Avrupa'dan mı getirdik?

Çatır çatır oynuyordu çocuk Ankara'da... Şans verilseydi en azından gelecek sene adına onu kazanmış olurduk.

Şans konusuna katılıyorum ama bu sonerin yumuşak oyuncu olduğu gerçeğini değiştirmez.

Alihan Ertürk
10.03.2013, 00:36
Şans konusuna katılıyorum ama bu sonerin yumuşak oyuncu olduğu gerçeğini değiştirmez.

Yumuşak oyuncu olması bir avantaj. Nuri de yumuşak bana göre ve ikisini nedense hep benzetirim. Bileklerine hakim oyuncu candır. Her türlü pas atar bu çocuk yeter ki önünde değerlendirebilecek adamları koyabilelim.

İkili mücadelelerde de çok sıkıntısı yok bence.

DeAgLeMaNyAq
10.03.2013, 00:36
Penaltısız 25. Hafta

TRABZONSPORUN PENALTICISI KİM

Gol atamayan, ceza sahasına girmekten aciz bir takım olunca penaltı kazanmaması çok sürpriz değil. Bu sezon hakem hatalarıyla 3-4 penaltımız verilmedi ama her takıma aşağı yukarı o civarda bir tarife uygulanıyor. Bu arada penaltıcımız Colman. Ama bugün sahada olmadığı için Adrian atardı...

Mehmet BAŞ
10.03.2013, 00:48
Hiç nedeni yokken sırf takıma kızdığı için maça gitmeyen Trabzonspor taraftarının takımı eleştirmeye hakkı yok...
Çıkıp takım neden top oynamıyor demesin bu şahıslar...
Futbol güzel ambiansta oynanır.
Bu sene Avni Aker kaç tane maçta 15 Bin seyircinin üzerine çıktı?
Biraz da otururup kendimizi eleştirelim.
Avni Aker'i rakiplere Cennet eden biraz da taraftardır.
Takımın suçu vardır, peki taraftar neden sırtını dönüyor? Kime sırt dönüyorsunuz farkediyor musunuz?
Kimse kusura bakmasın. Taraftarımız her şeyi çok iyi bildiğini zannediyor.
Fakat küfürden başka bir şey yapmıyor...
Takıma küsmek ne demek?
Böyle daha mı iyi oluyor?

Furkan Özdem
10.03.2013, 00:49
Yumuşak oyuncu olması bir avantaj. Nuri de yumuşak bana göre ve ikisini nedense hep benzetirim. Bileklerine hakim oyuncu candır. Her türlü pas atar bu çocuk yeter ki önünde değerlendirebilecek adamları koyabilelim.

İkili mücadelelerde de çok sıkıntısı yok bence.

Kesinlikle. Ben de hep Nuriye benzetirim Soneri. (Sol ayaklılar, fizikleri benzer, şutları iyi, pas konusunda iyiler vs...) Hatta defansif açıdan daha iyi olduğunu düşünüyorum.

reisoğlu61
10.03.2013, 00:50
yarinki elazig-ordu macinin sonucu cok önemli
ne durumlara düstük be

Ilelioglu
10.03.2013, 00:53
Soner 10 numara ve biz onu 6 numara ve 8 numarada adam kovalasın, pres yapsın, savunmadan top çıkarsın diye izlemeye çalışıyoruz.

Aynen katiliyorum. Maalesef o bölgede Adrian ve Alan gibi oyuncular var elimizde. Aslinda Soner'in oynamasi gereken yer tamda orasi.

..

Ilelioglu
10.03.2013, 00:55
3 gol atmakla kahraman ilan edilmişti bizim taraftar portföyümüz işte bu......

Adam 3 mactir oynamiyor, ne bekliyordunuz?

Ki bence ona ragmen fena degildi, atamiyor olabilir ama pozisyona giriyor en azindan. Bazilari onuda yapamiyor.

..

Alihan Ertürk
10.03.2013, 00:55
Önümüzdeki yıl -inşallah düşmezsek- kesinlikle ilk11'in en az 7 oyuncusu yerli olmalı.. Yerli iskeletle şampiyon oldu hep bu takım ve yine öyle olacak. Zorlamanın anlamı yok genç ve yerli oyunculara döneceğiz.

Bunun için de çok güzel bir fırsatımız var. Beşiktaş'ın yaptığının çok daha fazlasını yapabiliriz 1461 Trabzon'dan gelecek futbolcularla. Bunlara Soner ,Abdullah,Zeki, Onur da eklenince müthiş bir ''takım'' yapabiliriz. Takım oluruz gerçekten...

Ilelioglu
10.03.2013, 00:57
Su süre zarfinda genc oyuncularida kazanmayi denemedik maalesef. Emre ve Soner gibi isimler hep yedek beklediler. Cok büyük bir hata ve gelecek sezon icin önemli bir kayip bence.

..

DEEP BLUE
10.03.2013, 00:58
Elimde olsa, Onur ve Alan dışında tüm takımı değiştiririm.

Gerçi buradaki yorumların çoğunu okuyunca futboldan filan anlamadığımı düşünüyorum. Çünkü TS taraftarına göre fayda ve emek değil yetenek önemli... Beş kişinin arasına tek başına attığın Henri, sağdan soldan bindiren, geri gelip rakibi kesen, top çıkaran Olcan ve canını dişine takan Serkan hep kötü oluyor ama, yandakine arkadakine 3 metrelik paslarla idare eden genç yetenek(!) Soner, halı saha topçusu Adrian acaip fayda(!) sağlamış oluyorlar...

Kimse kendini kandırmasın, Soner ve Adrian'dan şampiyon takım oyuncusu çıkmaz. Kafasını yardı diye methiyeler dizilip, kadroların neredeyse tamamına banko yazılan Zeki'den şampiyon takım oyuncusu çıkmaz... Hep söylediğim gibi, kinetik koordinasyon sorunu olan Yumlu, tek hamlelik Giray, skor ne olursa olsun mutlu olan hümanist Bamba veya ürkek Cech, şampiyon takımda banko oynayacak oyuncular değil...

Colman'ı yazmaya gerek yok. Çoktan gitmeliydi... Volkan, boş alan bulursa oynar. Bursa'da soldan Ozan, ortadan Sercan bindirince boş alan bulup gidiyordu. Trabzon'da asla tutunamayacaktır. Halil'den bahsedecek kadar enerjim kalmadı, benim yerime siz yazın...Sapara, Vittek, Holmen veya Holosko... Orta Avrupa ülkelerinin disiplinli ama düz oyuncularına para vermeyi her zaman abesle iştigal olarak görmüşümdür.

Seneye, 1461'den 6 oyuncu, Ozan İpek ve Alper banko alınmalı. Ancak, iyi bir yabancı sağ bek, yisyiri ama hareketli bir zenci santrfor, göbeğe iki dünya yıldızı ve Premier lig tecrübesi olan bir stoper alınmazsa, bu yıldan çok farklı olmaz...

İnsan önce kendini kandırır. Oysa gerçekler acıdır...

omondoles
10.03.2013, 01:02
Durarak top oynuyoruz vesselam.

Hasan61
10.03.2013, 01:06
Son hatta kadar kötü olduğumuzu düşünmüyorum ama forvet yok.

kayseriliyiz
10.03.2013, 01:12
Soner Türkiyenin en yetenekli genç oyunculardan biri
Genç olmasi avantaj güçsüz deniyor güçlenebilir gelisime açik
kaldi ki avrupada öyle çok oyuncu var
ilk aklima gelen PSg'den Verrati adam 20 yasinda görsen futbolcu demezsin
Adrian'a gelince adam zor dönemde takimi ayakta tek basina tutmaya çalisti
Adama hiç güvenilmedi 1 maç oyna 3 maç yok
Böyle oyuncu kazanmak anca PES'de olur
Futbolcu psikolojisi buna izin vermez
Nasil ki kritik bir maçta kurtarici diye son 10-15 dakika 18 yasinda bir futbolcuyu oyuna alirsan risktir
ya kazanirsin tutar adam maç çevirir yada yildizi yanmadan söner bu durumda böyle
Bence Trabzonsporun kadrosu kötü degil kesinlikle
Ama hiçbir hoca elindeki futbolculara göre sistem kurmuyor
hep ayni sablonda oyuncularin ismini degistirerek ilerlemeye çalisiliyor
Halbuki Trabzonsporun bu oyuncu grubuyla oynayabilecegi tek sistem
4-4-1-1'dir benim nacizene görüsüm budur
Bende hocalik yapiyorum ve hiçbir zaman bir sistemde israr edilemeyecegini
Hem ligdeki egitmenlerimizden ögrendim hem eski hocalarimdan hemde tecrube edindim
En ideal kadro bence su olur

.............................onur................. ...................
zeki........bamba................mustafa(giray)... .....emerson

...................soner..............zokora...... .................
......halil(volkan)............................... .......olcan(adrian)

......................alanzinho( 10numara degilde 9.5 olarak)..
.............................janko................ .......................

batugol
10.03.2013, 01:14
takim biraz isteyince top oynuyor
son zamanlardaki oyunu nedeniyle adrian kalsin tum yabancilar gidebilir
bu sene benim gozume en cok batan ve alinmasini istedigim iki futbolcu
emre colak ve adem buyuk

ibrahim ŞEN
10.03.2013, 01:15
Elimde olsa, Onur ve Alan dışında tüm takımı değiştiririm.

Gerçi buradaki yorumların çoğunu okuyunca futboldan filan anlamadığımı düşünüyorum. Çünkü TS taraftarına göre fayda ve emek değil yetenek önemli... Beş kişinin arasına tek başına attığın Henri, sağdan soldan bindiren, geri gelip rakibi kesen, top çıkaran Olcan ve canını dişine takan Serkan hep kötü oluyor ama, yandakine arkadakine 3 metrelik paslarla idare eden genç yetenek(!) Soner, halı saha topçusu Adrian acaip fayda(!) sağlamış oluyorlar...

Kimse kendini kandırmasın, Soner ve Adrian'dan şampiyon takım oyuncusu çıkmaz. Kafasını yardı diye methiyeler dizilip, kadroların neredeyse tamamına banko yazılan Zeki'den şampiyon takım oyuncusu çıkmaz... Hep söylediğim gibi, kinetik koordinasyon sorunu olan Yumlu, tek hamlelik Giray, skor ne olursa olsun mutlu olan hümanist Bamba veya ürkek Cech, şampiyon takımda banko oynayacak oyuncular değil...

Colman'ı yazmaya gerek yok. Çoktan gitmeliydi... Volkan, boş alan bulursa oynar. Bursa'da soldan Ozan, ortadan Sercan bindirince boş alan bulup gidiyordu. Trabzon'da asla tutunamayacaktır. Halil'den bahsedecek kadar enerjim kalmadı, benim yerime siz yazın...Sapara, Vittek, Holmen veya Holosko... Orta Avrupa ülkelerinin disiplinli ama düz oyuncularına para vermeyi her zaman abesle iştigal olarak görmüşümdür.

Seneye, 1461'den 6 oyuncu, Ozan İpek ve Alper banko alınmalı. Ancak, iyi bir yabancı sağ bek, yisyiri ama hareketli bir zenci santrfor, göbeğe iki dünya yıldızı ve Premier lig tecrübesi olan bir stoper alınmazsa, bu yıldan çok farklı olmaz...

İnsan önce kendini kandırır. Oysa gerçekler acıdır...

Sadece Zeki ve Serkan kısmına katılmıyorum. Zekı ezbere oynamayan bı futbolcu.

Courage
10.03.2013, 01:15
Oyuna güzel başladık,Mustafanın kafası girse çok daha iyi başlamış olacaktık ki maaalesef :(

-Atamıyorsan yeme zihniyetinin devreye girmesi
-Henrique gibi bir futbol kaatilinin işgal ettiği ileri hücum bölgesi
-Halil'in bir türlü içeri katedememesi,orta açsada muhatap olacak uzunluk ve tecrübede kimselerin olmaması
-Onurun yakın mesafe müthiş kurtarışı
-Sağ açık Volkanı ters kanatta oynatıldığından solda ayağına gelen ve pekala sürerek hızlıca kaleye gidebileceği yerde içe gireyim diye topu ezip atakların içine etmesi

nedeniyle beraberliği almış olduk.

Hayırlı olsun! Haftaya Bursa'dan en kötü beraberlik sonraki haftalarda da birkaç galibiyet, ciddi ciddi küme düşeceğimiz endişesinde olan bir kısım taraftarımızı rahatlatır.

İyi geceler ;)

Berke6198
10.03.2013, 01:35
Alanzinho gibi adamı 82.dakikada oyuna sokuyor... yerine soktuğu adam Sapara, Sapara'da hiç bir numara yok. Ne olacak bizim bu halimiz. Değişikliklerden bir gram anlamayan bir t.d ile devam ediyoruz yolumuza.

matalar
10.03.2013, 01:39
emre güral neden 90 dakika şans bulamaz.
herique'den daha kötü oynama ihtimali yok enazından

Berke6198
10.03.2013, 01:41
emre güral neden 90 dakika şans bulamaz.
herique'den daha kötü oynama ihtimali yok enazından

Haftalardır aynısını önüme gelene soruyorum, kimse cevap veremiyor...

beitar
10.03.2013, 01:45
şu soner ne yaptıda bu kadar övülüyor? hayır ben başka maç mı izledim acaba diye düşünüyorum

hayatımda bu kadar kötü oyuncu görmedim, korkaklıktan ne yapacağını şaşırıyor, top geldimi korkudan hemen geri pas, hiç sorumluluk almıyor top benden gitsinde ne olursa olsun zihniyetinde

ondan futbolcu falan olmaz bıraksın bu işleri

onun yaptığını futbolcu ile olmayan normal bir insan yine yapar

Yaşar
10.03.2013, 01:47
şu soner ne yaptıda bu kadar övülüyor? hayır ben başka maç mı izledim acaba diye düşünüyorum

hayatımda bu kadar kötü oyuncu görmedim, korkaklıktan ne yapacağını şaşırıyor, top geldimi korkudan hemen geri pas, hiç sorumluluk almıyor top benden gitsinde ne olursa olsun zihniyetinde

Her maç 433928899438 tane pas hatası Colman'ı gördü bu gözler, onun yanında Soner Messi bence...

beitar
10.03.2013, 01:50
Her maç 433928899438 tane pas hatası Colman'ı gördü bu gözler, onun yanında Soner Messi bence...

sonerin bir maçta gol atma ihtimali milyarda sıfır, ligin en kötü oyuncusu

Hasan61
10.03.2013, 01:51

Belli ki başka maç izlediniz.

DEEP BLUE
10.03.2013, 01:51

Tamamen aynı görüşteyim. Bu futbol anlayışı ve mentaliteyle Tavşanlı Linyit veya Karşıyaka'da iyi bir alternatif olur. Ama bu kulübün ''babası cami yaptırmış efendi çocukları zengin etme'' misyonu varken, böyle çakma İdo Tatlıses'ler çok ekmek yer daha...

Berke6198
10.03.2013, 01:52

Abi ciddi mi söylüyorsun, şaka mı yapıyorsun ? Yani ben anlamıyorum, Türkiye'nin en yetenekli, en potansiyelli orta saha oyuncularından birisi sende, (hemde Türk) biz diyoruz ki bu Soner ne yaptı. Yani şu maçı ciddi ciddi oturup izlediysen Soner'in nasıl oynadığını, neler yaptığını görmüşsündür. Ben her pozisyonda ölümüne girdiği mücadelede bir ruh gördüm, verdiği ara paslarında bir yetenek gördüm.

Daha ne sayayım size ? Adam resmen çabaladı bu gün. Sahanın en iyisiydi. Ne istiyoruz Ronaldo falan mı ? Alıp uçursun mu bizi maç içinde ? Yani Türkiye'de Türk orta saha olarak en iyilerinden birisi bizdeyken böyle yersizce gömmek bence çok anlamsız. Soner bu gün "varını yoğunu ortaya koydu."

Nasıl bir sorumluluk almasını bekliyoruz ki ? Takımı alıp sırtlasın, götürsün uçursun, sorumluluk bekliyorsak her hafta ilk 11 oynayan oyuncularadan bekleyelim sorumluluk. Bir hücum oyuncusu olarak Olcan nerede ? Soruyorum size, Trabzonspor'da oynadığı mevkiide Soner'den iyisi var mı ?

Özgür Öztürk
10.03.2013, 01:53
Durarak top oynuyoruz vesselam.

Durarak mı ?
Yatarak demek istedin sanırım.

Berke6198
10.03.2013, 01:57
Yok yok, bizim taraftar hiç bir şeyi hak etmiyor, vereceksin aslında şu takıma Hasan Üçüncü'yü, Hüseyin Çimşir'i, Ayman'ı, kaleyede koy Petkovic'i.

Her maç şu izlediğinin beş katı moralin bozulacak.

asilhamsi
10.03.2013, 01:58
futbolcular hakkında carpıcı yorumlar yapıp daha sonra ben futboldan anlamıyorum diyerek ironi yapmak cok moda oldu.

Ornegin soner.Bugünkü mactan sonra yeteneksiz,gucsuz hatta korkak diye yaftalanmıs bazı arkadaslar tarafından.

Bugun uzun sure sonra ilk defa bir takıma ortasaha ustunlugunu kabul ettirdik.Bunun sebebi aldıgı her topla tek top oynamaya calısan(size gore dopla dripling yapmayıp adamın icinden gecmeye calısmamak korkaklıksa bilemem),oyunu yonlendiren,olcana attıgı topta oldugu gibi ara topları atan,defansa yardım eden soner faktoru vardı.Ama eger yalandan adam kovalayan,bir tane dahi top kazanmayan colmanla devam etmek istiyorsanız saygı duyarım.

Eger tolunay hoca hucum hattının en iyi adamı henrique yi dısarı almasa ve alanzinhoyu erken oyuna surse bu macı almamız ıcten bile degildi.

Berke6198
10.03.2013, 02:00
Ben maç boyu Soner'in dikine çok yerinde ve isabetli paslar attığını gördüm. Ciddi diyorum şöyle bir adama hangi konuda kötü diyebiliyoruz ? Tabii gözlerimiz alıştı ya, Sapara'lara...

Berke6198
10.03.2013, 02:03
Ben Zokora'nında son 20-25 dakika gayet iyi top çaldığını gözlemledim, sarı kartı vardı, korkak oynuyordu biraz fazla çalım yiyiyordu tamamda, son 20 dakikada falan cesaretlendi, 5-6 pozisyon defanstan veya ortasahadan top çaldı ileri oynadı.

asilhamsi
10.03.2013, 02:09
soner-zokora ikilisi ile devam etmeliyiz.

on trafta adrian,alanzinho,henrique lusu keinlikle 11 oynamalı.

asilhamsi
10.03.2013, 02:11
---------------------onur----------------------
zeki----------mustafa---------bamba--------celustka
----------zokora-------soner-----------------------
volkan-----------adrian-----------------alanzinho
---------henrique------------------------------------

DEEP BLUE
10.03.2013, 02:11
futbolcular hakkında carpıcı yorumlar yapıp daha sonra ben futboldan anlamıyorum diyerek ironi yapmak cok moda oldu.

Ornegin soner.Bugünkü mactan sonra yeteneksiz,gucsuz hatta korkak diye yaftalanmıs bazı arkadaslar tarafından.

Bugun uzun sure sonra ilk defa bir takıma ortasaha ustunlugunu kabul ettirdik.Bunun sebebi aldıgı her topla tek top oynamaya calısan(size gore dopla dripling yapmayıp adamın icinden gecmeye calısmamak korkaklıksa bilemem),oyunu yonlendiren,olcana attıgı topta oldugu gibi ara topları atan,defansa yardım eden soner faktoru vardı.Ama eger yalandan adam kovalayan,bir tane dahi top kazanmayan colmanla devam etmek istiyorsanız saygı duyarım.

Eger tolunay hoca hucum hattının en iyi adamı henrique yi dısarı almasa ve alanzinhoyu erken oyuna surse bu macı almamız ıcten bile degildi.

Üstüme alınsam mı bilemedim...

Soner yetenekli ama korkak, insiyatif almayan ve orta alanın gerektirdiği göğüs göğüse çarpışmayı yapamayacak kadar kaçak oynayan bir kardeşimiz. Şu haliyle ikinci Erman Özgür vakası... Böyledir diye kapıya koyalım demiyorum ancak etliye sütlüye bulaşmayan bu futbol tarzı 1980'lerde bitti. Şu meşhur tek top oynuyor söylemine ise gülüyorum. 100 pasın 95'ini yana ve geriye 3 metrelik mesafeye atan oyuncu tek pas yapabilir, bu doğru... Ama içi boş paslar bunlar... Çok çalışması lazım çoook...

Diğer tüm yazdıklarınıza aynen katılıyorum...

Yaşar
10.03.2013, 02:13
Tamamen aynı görüşteyim. Bu futbol anlayışı ve mentaliteyle Tavşanlı Linyit veya Karşıyaka'da iyi bir alternatif olur. Ama bu kulübün ''babası cami yaptırmış efendi çocukları zengin etme'' misyonu varken, böyle çakma İdo Tatlıses'ler çok ekmek yer daha...

22 yaşında, gelişme potansiyeli olan, asıl mevkisi forvet arkası olmasına rağmen ortasahada oynayan bir oyuncu olarak Zokora, Colman, Olcan , Halil kadar şansı hakediyor abi...
Aslında mevcut takımda herkes aynı derecede şansı hakediyor, kullanabilene devam, kullanamayana da tamam diyeceksin....
Mesela Halil her maç oynarken Emre kadroya giremiyorsa,
Colman her maç oynarken Soner'e şans verilmiyorsa ,
Zeki'ye, Volkan Şen'e, Aykut'a yeteri kadar şans verilmiyorsa olmaz...

asilhamsi
10.03.2013, 02:15
Üstüme alınsam mı bilemedim...

Soner yetenekli ama korkak, insiyatif almayan ve orta alanın gerektirdiği göğüs göğüse çarpışmayı yapamayacak kadar kaçak oynayan bir kardeşimiz. Şu haliyle ikinci Erman Özgür vakası... Böyledir diye kapıya koyalım demiyorum ancak etliye sütlüye bulaşmayan bu futbol tarzı 1980'lerde bitti. Şu meşhur tek top oynuyor söylemine ise gülüyorum. 100 pasın 95'ini yana ve geriye 3 metrelik mesafeye atan oyuncu tek pas yapabilir, bu doğru... Ama içi boş paslar bunlar... Çok çalışması lazım çoook...

Diğer tüm yazdıklarınıza aynen katılıyorum...

size soyle katılıyorum soner mevcut yetenekleri ile daha fazla insiyatif almalı.

Ama ozellikle bu macı psikolojisi icerisinde bence oynayabilecegi en iyi oynadı.En azından colmanın yaptıgı gibi fantaziye girerek takımı zor durumda bırakmadı.

Eger en ileride ve onun hemen arkasında futbolu bilen 2 tane adam olsa diger tum oyuncuların performansı x2 olacagını dusunuyorum.

Cihansev
10.03.2013, 02:17
Yok yok, bizim taraftar hiç bir şeyi hak etmiyor, vereceksin aslında şu takıma Hasan Üçüncü'yü, Hüseyin Çimşir'i, Ayman'ı, kaleyede koy Petkovic'i.

İyi zamanlarındaki Hüseyin ÇİMŞİR şu takımda olacaktı belkide liderdik.. Yaşın nedeniyle hüseyinin ne kadar önemli olduğunu anlayamaman doğal..

asilhamsi
10.03.2013, 02:19
bu arada hem gökhan ünaldan hemde umut tan kendi adıma özür diliyorum.

Biz onlara kötü forvet diyorduk meger biz kötü forvet görmemişiz.

Arif Timurcioğlu
10.03.2013, 02:20
Yahu soner sanki her maç oynuyorda burada eleştiriliyor adam kadroya giremedi kaç hafta maç eksiği hat safhada yine böyle zorlu bir maçta sırıtmadı elinden geleni yaptı. Eleştirilecek en son oyuncu.

Arif Timurcioğlu
10.03.2013, 02:23
İyi zamanlarındaki Hüseyin ÇİMŞİR şu takımda olacaktı belkide liderdik.. Yaşın nedeniyle hüseyinin ne kadar önemli olduğunu anlayamaman doğal.. Şut çekmeyi bilmeyen geri pas hüseyin mi? Doğru bizden ayrıldıktan sonra bütün kulüpler peşinden koştu bir biz bilememişiz değerini.

Cihansev
10.03.2013, 02:25
Şut çekmeyi bilmeyen geri pas hüseyin mi? Doğru bizden ayrıldıktan sonra bütün kulüpler peşinden koştu bir biz bilememişiz değerini.
Bizden ayrıldıktan sonra Bursasporla şampiyon oldu o yaşında.. Şut Çekmeyi bilmiyordu ondan milli takıma çağrılıyordu .. Bu gün Zokora - Colman ikilisinin toplamından daha çok top keserdi Hüseyin

DEEP BLUE
10.03.2013, 02:28
22 yaşında, gelişme potansiyeli olan, asıl mevkisi forvet arkası olmasına rağmen ortasahada oynayan bir oyuncu olarak Zokora, Colman, Olcan , Halil kadar şansı hakediyor abi...
Aslında mevcut takımda herkes aynı derecede şansı hakediyor, kullanabilene devam, kullanamayana da tamam diyeceksin....
Mesela Halil her maç oynarken Emre kadroya giremiyorsa,
Colman her maç oynarken Soner'e şans verilmiyorsa ,
Zeki'ye, Volkan Şen'e, Aykut'a yeteri kadar şans verilmiyorsa olmaz...

Sevgili Yaşar,

forma şansı ve adalet konusunda farklı düşünmüyoruz. Bunlara tamam. Ancak ben iki tip oyuncudan asla hazzetmiyorum:

-Yeteneksiz, durağan kazmalar ve
-Yetenekli olup araziye uyanlar...

22 yaş bizde nedense çok genç kabul edilir. Bu konuda farklı düşünüyorum. Gelişime açık etiketini yapıştıracak isek, bunu bize göstermesi ''sadece hikayeden paslarla değil, oyuna fiziğini de ekleyerek adam geçebilen'' formata bürünmesi ile mümkün olur.

Mesela Alan'da tek pas oynayabilir ama Soner'de Alan gibi adam eksiltemiyorsa bir yanı hep eksik kalacaktır. Herkes Alan'a kızıyor... Neymiş top kaptırıyormuş... Adam risk alıyor, insiyatif kullanıyor, dikine adam eksilterek arkadaşlarına pozisyon yaratmaya çalışıyor. Sen bir tane adam geçmeden al-var ile maç bitireceksen onu Çimşir'de yapar Üçüncü'de...

Trapezunda
10.03.2013, 02:31

Petkoviç o zamanlar ligin en iyi kalecilerinden di. Bugün Onur ya da Tolga bizde olmasa
Gözüm kapali oynatirim onu. Bi volkan, cenk, vs. Den Daha iyiyidi. Hakkini verelim.

Arif Timurcioğlu
10.03.2013, 02:32
Bizden ayrıldıktan sonra Bursasporla şampiyon oldu o yaşında.. Şut Çekmeyi bilmiyordu ondan milli takıma çağrılıyordu .. Bu gün Zokora - Colman ikilisinin toplamından daha çok top keserdi Hüseyin Abi sanki bursayı o şampiyon yaptı kafadan oynadı sonra hep yedekti daha sonrada ne olduğunuda gördük süperligden bir tane talibi çıkmadı.

Oğuz B.
10.03.2013, 02:32
İyi futbol yoktu belki ama takım daha derli topluydu bugün.

Arif Timurcioğlu
10.03.2013, 02:37
Sevgili Yaşar,

forma şansı ve adalet konusunda farklı düşünmüyoruz. Bunlara tamam. Ancak ben iki tip oyuncudan asla hazzetmiyorum:

-Yeteneksiz, durağan kazmalar ve
-Yetenekli olup araziye uyanlar...

22 yaş bizde nedense çok genç kabul edilir. Bu konuda farklı düşünüyorum. Gelişime açık etiketini yapıştıracak isek, bunu bize göstermesi ''sadece hikayeden paslarla değil, oyuna fiziğini de ekleyerek adam geçebilen'' formata bürünmesi ile mümkün olur.

Mesela Alan'da tek pas oynayabilir ama Soner'de Alan gibi adam eksiltemiyorsa bir yanı hep eksik kalacaktır. Herkes Alan'a kızıyor... Neymiş top kaptırıyormuş... Adam risk alıyor, insiyatif kullanıyor, dikine adam eksilterek arkadaşlarına pozisyon yaratmaya çalışıyor. Sen bir tane adam geçmeden al-var ile maç bitireceksen onu Çimşir'de yapar Üçüncü'de... Yazdıklarında çok haklısın ama herkes adam geçecek diye birşey yok ki real deki xabi alonsonun bu güne kadar bir tane adam geçtiğini görmedim. Soner selçuk inan tipinde bir ortasaha oyuncusu göbekte ileri geri nereye koyarsan oynuyor yeterlimi şuan için değil ama arkadaşın dediği gibi 22 yaşında bu sene kaybedecek bir şeyimiz yok bari gelişmeye açık gelecekte bize bişeyler katabilecek oyuncular oynasın.

Trapezunda
10.03.2013, 02:37
Bugün schalke 04 dortmund macini izleyen oldumu aranizda?
Bi o maca bakin, bi bizim maca. Bizimkisi sanki agir cekim, amatör küme maci.
Halil kusura bakmasin, ama ayakta duracak hali yok. Hala medet umuluyor.
Henri yapayanliz, üc kisiyle bogusacak, sanki mubarek drogba. Macin büyük bölumü
Forvetsiz sayiliriz, neden bir emre yada janko oynamaz anlamis degilim. Alanzinho
82 den sonra maca alinir, ters kanat oynatilir. Adam gibi iki diagonal pas atilmaz,
Herkez durarak oynuyor, alana kacan yok, kacan varsa topu atan yok. Ama isin
Aci tarfi türk futbolu icin, karsinda ki lig 2. Cisi de masallah icler acisi. Yani de diyeyim.
Kimse bana bugün iyi oynadik, su bu iyi mucadele etti demesin, alman 3. Ligi takimi
Bugün ister bizi yada bjk yi duman ederdi.

el fanatico
10.03.2013, 02:41
adrian ın kaçırdığı golde, soner in olcana attığı pas on numaraydı... biraz şans bulsun colmandan daha iyi olduğunu herkes görecek...

el fanatico
10.03.2013, 02:42
bu maçta ön libero oynadı bir de soner...

DEEP BLUE
10.03.2013, 02:43
Bugün schalke 04 dortmund macini izleyen oldumu aranizda?
Bi o maca bakin, bi bizim maca. Bizimkisi sanki agir cekim, amatör küme maci.
Halil kusura bakmasin, ama ayakta duracak hali yok. Hala medet umuluyor.
Henri yapayanliz, üc kisiyle bogusacak, sanki mubarek drogba. Macin büyük bölumü
Forvetsiz sayiliriz, neden bir emre yada janko oynamaz anlamis degilim. Alanzinho
82 den sonra maca alinir, ters kanat oynatilir. Adam gibi iki diagonal pas atilmaz,
Herkez durarak oynuyor, alana kacan yok, kacan varsa topu atan yok. Ama isin
Aci tarfi türk futbolu icin, karsinda ki lig 2. Cisi de masallah icler acisi. Yani de diyeyim.
Kimse bana bugün iyi oynadik, su bu iyi mucadele etti demesin, alman 3. Ligi takimi
Bugün ister bizi yada bjk yi duman ederdi.

Mükemmel tesbitler... Özellikle ''alana kaçan yok, kaçan varsa topu atan yok'' kısmını neredeyse aynı kelimelerle her yerde konuşmaktan bıktım artık... Mahalle arası futbolunda bile ''boşa kaçmak'' veya ''top istemek'' deyimi vardır. Bizim takımın maaşallahı var, herkes heykel gibi bekliyor... Deli olmak işten değil...

DEEP BLUE
10.03.2013, 02:46
Yazdıklarında çok haklısın ama herkes adam geçecek diye birşey yok ki real deki xabi alonsonun bu güne kadar bir tane adam geçtiğini görmedim. Soner selçuk inan tipinde bir ortasaha oyuncusu göbekte ileri geri nereye koyarsan oynuyor yeterlimi şuan için değil ama arkadaşın dediği gibi 22 yaşında bu sene kaybedecek bir şeyimiz yok bari gelişmeye açık gelecekte bize bişeyler katabilecek oyuncular oynasın.

Sevgili kardeşim,

Xabi Alanso'nun adam geçmesi gerekmiyor ki... Önünde Ronaldo filan var, at önüne işi bitiriyo zaten... Senin önünde Halil var... Önüne atmayı bırak, bir de kullanma kılavuzu vermen lazım...

Arif Timurcioğlu
10.03.2013, 02:51
Sevgili kardeşim,

Xabi Alanso'nun adam geçmesi gerekmiyor ki... Önünde Ronaldo filan var, at önüne işi bitiriyo zaten... Senin önünde Halil var... Önüne atmayı bırak, bir de kullanma kılavuzu vermen lazım... Abi Önünde halil varsa sonerin suçu ne xabi alansoyuda koysan bu takıma önünde halilgiller oldukça birşey yapamaz.

el fanatico
10.03.2013, 02:54
adam geçme konusunda lafa karışıyım :) selçuk ta adam geçmiyordu, hala daha geçmiyor...

DEEP BLUE
10.03.2013, 02:56
Abi Önünde halil varsa sonerin suçu ne xabi alansoyuda koysan bu takıma önünde halilgiller oldukça birşey yapamaz.

İşte o nedenle diyoruz ya daha fazla insiyatif alsın diye... Beş orta saha, yarım forvet oynuyoruz. Topu attım işim bitti modunda top oynamak geliştirmez Soner'i... Ha, söylendiği kadar üst düzey yeteneklere sahip olmadığını düşünüyorum, o ayrı...

DEEP BLUE
10.03.2013, 02:59
adam geçme konusunda lafa karışıyım :) selçuk ta adam geçmiyordu, hala daha geçmiyor...

Evet haklısın... Önünde Jaja, Umut, Burak, yanında Engin ve Yattara varken adam geçmeye çalışmak komik olurdu zaten... Snaider - Drogba filan demiyorum bile...

el fanatico
10.03.2013, 03:01
bizim takımda selçuk oynasaydı... ve bir arapası deneseydi acaba golü kim atardı merak ediyorum? ayrıca sonerin bu kadro içinde değilde daha iyi bir kadro içinde değerlendirilmesi lazım... kendisi adam eksiltmeden çok isabetli pas, ara pası vb. gibi özelliklere sahip...

DEEP BLUE
10.03.2013, 03:03
bizim takımda selçuk oynasaydı... ve bir arapası deneseydi acaba golü kim atardı merak ediyorum? ayrıca sonerin bu kadro içinde değilde daha iyi bir kadro içinde değerlendirilmesi lazım... kendisi adam eksiltmeden çok isabetli pas, ara pası vb. gibi özelliklere sahip...

Katılıyorum. Ama bu fiziki dirençle olmaz...

el fanatico
10.03.2013, 03:04
Tolunay hoca soneri oynatacaksa alanzinhoyu da oynatması lazım bence... takımda alazinhodan başka adam eksiltebilecek oyuncumuz maalesef yok... gol atmak istiyorsak bu tip bir oyuncuya da ihtiyacımız var...

Yaşar
10.03.2013, 03:04
İşte o nedenle diyoruz ya daha fazla insiyatif alsın diye... Beş orta saha, yarım forvet oynuyoruz. Topu attım işim bitti modunda top oynamak geliştirmez Soner'i... Ha, söylendiği kadar üst düzey yeteneklere sahip olmadığını düşünüyorum, o ayrı...

Genç oyuncu tespitine katılıyorum abi, öyle ki genç dediğin adam 18-19 yaşlarında kendini gösterir, 22sinde takımının yıldızı olur...
Ama Türkiye'de 2 senen öncesine kadar kocamış Semih'e bile genç deniliyorken bizim SOner'e genç dememizi çok görme:)
Ben Soner'İn oynadıkça, maç eksiğini giderdikçe daha fazla sorumluluk alacağını düşünüyorum...
Takımın içinde bulunduğu durum futbolcuların özgüvenlerini ve sorumluluk alma duygularını engelliyor...

DEEP BLUE
10.03.2013, 03:11
Takımın içinde bulunduğu durum futbolcuların özgüvenlerini ve sorumluluk alma duygularını engelliyor...

Sevgili Yaşar, çok doğru söylüyorsun. Ancak, her kriz, fırsatları da barındırır içinde... İşte şahane fırsat, genç Soner çıksın ve beklenmedik işler yapsın, kral olsun... Yana - geriye top atmakla lider oyuncu olunmaz ki... Ekstra katkıyı şimdi yapmayacaksa ne zaman yapacak... Kümeye gidiyoruz yav...

Arif Timurcioğlu
10.03.2013, 03:13
Türkiye liginde malesef futbolcular 25 inden sonra pişiyor.

Bugün kendimi bildim bileli (belki başka zamanda olmuştur ama hatırlamıyorum) 1 puan aldığımıza sevindim. Düşündümde yazık be bizim gibi büyük kulübe yakışıyormu bunları yaşamak yazıklar olsun bunları bize yaşatanlara.

DEEP BLUE
10.03.2013, 03:16
Gençler,

Saat sabahın üçbuçuğu olmuş, hala Soner'in ara paslarıyla oyalıyorsunuz beni. Yatacam kardeşim, bırakın yakamı da...

Herkese iyi uykular, Halil'in gol kralı olduğu, Yumlu'nun geriden oyun kurduğu, Tolunay'ın Alan'ı oyuna zamanında aldığı rüralar diliyorum...

kudu_61
10.03.2013, 03:39
Bizden ayrıldıktan sonra Bursasporla şampiyon oldu o yaşında.. Şut Çekmeyi bilmiyordu ondan milli takıma çağrılıyordu .. Bu gün Zokora - Colman ikilisinin toplamından daha çok top keserdi HüseyinBizden ayrılıp şampiyon olmayan kaldı mı ogün abdullah ile başla sonra tekke sonra gökdeniz ondan sonra hüseyinle devam et demek işin sırrı hüseyin de değilniş ki şampiyonluğun ertesi sene gönderildi denize düşüp yılana sarılmak gibi birşey hüseyini şu anda övmek bu takım yıllarca torpilli futbolcularla uğraştı hasanlar hüseyinler gibi askerler hep ezildi bu takımda dhaneler sommersler gibi iyiler kötü yönetimle elde tutulamadı küstürülenler barıştırılamadı kaybedilen tekrar kazanılamadı kadro da ki torpilli şişkinliği yüzünden tırnaklarıyla kaza kaza bu takımı bu hale getirdiler yavaş yavaş sindire sindire sindirte sindirte seyirci bugün fatih stadında gazozuna maç izler gibiydi haklılar o heyacanı bırakmadılar teofilo marcelinho jaja tekke gökdeniz burak selçuk egemen ve hatta umut elde tutulamadı iş bilmez transfer komitelerimiz bize halili emersonu jankoyu henrique yi kakaladı YAZIK YA KOSKOCA BİR TAKIMI NE HALE GETİRDİLER

SALDIRAY
10.03.2013, 03:43
Halil serkan cale henrique sapara falan bu takımda direk 11 de oynuyorsa Soner de oynar. bu kadar basit. soner iyi oyuncu yemeyin arkadasım hakkını. sanki herkes 4*4lük bi soner goze battı.

kudu_61
10.03.2013, 03:47
ipi çekilecek isim mi lazım sana hala tolunay hoca öğüt mü vereyim sana sen çimlerden geldin de colman derhal kadro dışı bırakılmalı isteksiz olduğu için halil almanyaya gönderilmeli yetersiz olduğu için bugün altay eyüp maçında görevliydim TRABZONSPOR un kıymetinin bilmeyenlerden birisinin (eyüp sporlu ersen martin) halini görünce anladım tekrar ne kadar büyük takım olduğumuzu bu takımı gole taşıyabilecek tek isim kulübede çürütülmemeli (alanzinho) gerekirse oyun onun üstüne kurulmalı hazırlık maçlarının gol kralı üstünde ısrarla durulmalı (emre) bu takımda emrenin günahı ne hala anlayamadım çelutskayı ne zaman sağ bekte denedin de bugün kadro dışı kaldı bu adam nerdeyse kaleciden forvet yapacağız....

Etem Güner
10.03.2013, 06:36
Maçın 81. dakikasına dikkat edin arkadaşlar spiker alanzinhoyu anlatırken geldiği takımı başarılarını anlattı,2009 yılında trabzonspora geldiğini ve 2010 da kupayı kazandığını söyledi ve aniden sustu acaba birşeylermi oluyor yavaş yavaş ...................!

Ertan 51
10.03.2013, 07:52
Rakiplerimizin forvet hattı kadar olabilseydi bizim forvet hattımız şimdi bu takım çok daha başka yerlerde olurdu,şimdi biz de çok daha başka şeyler konuşuyor olurduk.Genel anlamda sıkıntılar var ama en büyük sıkıntı takımda gol atma becerisi gösterebilecek oyuncu yok.

Mehmet
10.03.2013, 07:55
Alanzinho gibi adamı 82.dakikada oyuna sokuyor... yerine soktuğu adam Sapara, Sapara'da hiç bir numara yok. Ne olacak bizim bu halimiz. Değişikliklerden bir gram anlamayan bir t.d ile devam ediyoruz yolumuza.

Ben de olsam aynısını yapardım.
Alanzinyo iyi futbolcu sevdiğim futbolcu.
Ancak takım takım oyunu oynayamadığı için Alanzinyo bireysel oyuna kaçıyor,
bu seferde fiziği yetmiyor, sürekli top kaptırması can sıkıcı, bu hareketler benim canımı sıkıyor.

Asıl asıl takım oyununu bozan oyunculardan biri de Zokora bu kadar bodoslama oyuncu olamaz, Allahdan haftaya cezalı duruma düştü ve onun hatalarını görmekten kurtulmuş oluyorum.

Netice itibarı ile 0 - 0 sonuç bence çok iyi. Takımda bu hafta bir kıpırdama var.
Ligin büyük takımlarından zirveye oynayan bir takımdan bir puan almak gayet güzel bir sonuç.

Keşke geçen hafta da 1 puan alabilmiş olsaydık.

Ligde sıralamada 10. sıranın altına düşme sıkıntı verecek bize malesef.

Tüm bu olumsuz şartlara rağmen bir KUPA hayalimiz hedefimiz var.

Ligde de bu sene zirve için değil ligden düşmemek için heyecan yaşıyoruz.

Trabzonspor sen nelere kadirsin.

Ertan1982
10.03.2013, 08:01
10-12 Puan alalim ve su cenabet sezonu bitirsek.Kadro cöp.Yönetimin ve Senol Günesin büyük eseri kadro.Oyuncu koleksiyonu yapar gibi müsterisi olmayan vasat alti tüm oyunculari yüksek paralara kadroda tutular iyi oyunular gitti.Ya tutamadilar yada oyuncu kalmak istemedi ayri bir konu.Ama su saaten sonra sunu diyorum Allah bizi iktidar yalakasi Yönetimden ve Karar verecek mevkide olan bir senol Günesten Korusun.

Travelair
10.03.2013, 08:09
henriqeye bugün ödül verilmiş.. o kadar para veriyoruz bi de üstüne ödül veriyoruz:)

Berlin Film Festivali en iyi erkek futbolcu mu?

cubido
10.03.2013, 08:20
Biz biraz toparlamıştık ama bjk'de çok çok kötüydü. Bizim toparlanmamızın yetip yetmeyeceğin haftaya daha iyi anlarız sanırım.
Bjk resmen 1 puana oynadı. Oyuncu değişiklikleri de bunu gösteriyordu zaten.
Bizde Soner'i ve mustafa'yı(bunu pek sık söylemem:) ) beğendim. Onur herzamanki gibiydi.
Henrique'de bir miktar toparlanma var.
Soner'den ben de çok umutluydum. Onu selçuk'a benzetiyorum. Önümüzdei yıl daha iyi bir takımda o da kendini gösterecek fırsatı bulacaktır.
Evet risk almıyor ama şu anda bulunduğumuz ortamda risk alsa ve hatay yapsa trabzon kariyeri bitebilir. Ben böyle düşünmüyorum ama 22 yaşındaki bu çocuk böyle düşünüyor olabilir.
Hala herkes emre de emre diye hocayı eleştiriyor. Arkadaşlar takımda forvet yok emre 18'e giremiyor. Takım düşme potasında hocanın kapris yapacak hali mi var. Adam demekki haketmiyor formayı.
Bugün bjk maçında sapara ve colman yedeklerdeyken soner oynuyorsa ben hocayı eleştiremem emre konusunda. Emre dönsün kendine baksın biraz da.

Necmettin ALTUNTAŞ
10.03.2013, 08:40
1 puan iyidir.Haftaya Antalyayı yener düzlüğe çıkarız.

anth
10.03.2013, 09:14
Bu maçta beni mutlu eden tek olay Soner'in güzel oyunudur. Orta sahada tek başına direndi....

kalan maçlarda kötüde oynasa devamlı oynaması lazım, seneye çok ihtiyacımız olacak...

Ertan 51
10.03.2013, 09:18
1 puan iyidir.Haftaya Antalyayı yener düzlüğe çıkarız.
Necmettin Abi haftaya Bursa'ya gideceğiz,öbür hafta Antalya bize gelecek.
ha biliyorum da Bursa maçından ümidim yok Antalya'yı yensinler yeter diyorsan onu bilmem :)

Travelair
10.03.2013, 09:23
Seri galibiyetler alamazsak işimiz zor. O yüzden sırf büyük maçlar değil, tüm maçlara tam konsantrasyon ile çıkmalıyız

Sufyu_41
10.03.2013, 09:32
Sa arkadaşlar
Herkezin gördüğünü ,tüm türkiyenin görebildiğini tolunay hoca göremiyor mu ?görmek istemiyor mu onu anlamış değilim...

Necmettin ALTUNTAŞ
10.03.2013, 09:32
Necmettin Abi haftaya Bursa'ya gideceğiz,öbür hafta Antalya bize gelecek.
ha biliyorum da Bursa maçından ümidim yok Antalya'yı yensinler yeter diyorsan onu bilmem :)

Ertan yeğen.Bir puanı Bursa maçı için söylemiştim zaten.1pan Bursadan 3 puan Antalyadan alırsak 35 puan eder.En kötü ihtimalle küme düşme sınırı 40 puan.Bu oluşacak moralle 40 puanın üstüne rahat çıkarız.

İlyas Özdemir
10.03.2013, 09:34
konu başlığını tamamen okuyamadım dün akşamki polis şiddeti dile getirilmişmi bunlar neden en ufak bir olayda biber gazı sıkıyorlar neden tribünden adam almaya çalışıyorlar trabzon ufak şehir ertesi gün çağır karakola gelsin bu neyin debdebesi ayrıca orda köşede 1-2 grup şiddet görürken öteki gürühlar neden tepkisiz kalır biz eskiden ist da bir renktaşımıza saldırı oldumu kendimize yapılmış gibi karşı koyardık trabzonspor ruhunu kaybetmiş ama şehir takımdan önce ruhunu şeytana satmış ayıptır beyler ayıp gün gelir devran döner bir gün biryerlerde sıkıştırılırsınız bakarsınız gelsinlerde kurtarsınlar diye

Göktuğ Altuntaş
10.03.2013, 09:49
rezil bir maçtı acıkcası helede besiktas böyle oynarken yenememek dahada sinir bozucuydu.

İskender Çakmak
10.03.2013, 10:12
Baskılı futbol falan Beklemiyordum bir gol bulup onu korumaya yönelik bir mac olacağını düşünüyordum gol bulamadık maalesef beraberlik ve ya mağlubiyet fark etmiyor galip gelmeliydik

İskender Çakmak
10.03.2013, 10:16
adrian ın kaçırdığı golde, soner in olcana attığı pas on numaraydı... biraz şans bulsun colmandan daha iyi olduğunu herkes görecek...

Kesinlikle katılıyorum. Soner bizim gelecegimiz. Colman ne zaman oynayacak diye bekleyeceksek bırakın soner hatalı oynasın bırakın kötü oynasın. Sabretmeye hazırım.

M.ALİ ÇOKLUK
10.03.2013, 10:26
Zeki varken sezon sonu gidecek yağ tulumu serkanı,emre gibi yetenekli gelecek vaadeden topçun varken güreşçi herique yi polonya milli takımının beyni adrian varken sezon sonu gitmeyi kafasına koymuş 30luk mal halili oynatanın futbol bilgisinden şüphe ederim bu kafanın yeri antep karabük elazığ falandır.

M.ALİ ÇOKLUK
10.03.2013, 10:28
Kendi sahanda avni akerde 8taş çift forvet çıkıyor sen 0.5 forvet henrique ile çıkıyosun onuda ikinci yarı 0-0 ı korumak için alıyosun yerine orta sahaya saparayı alıyosun sonra antrenorum dıye tribe giriyosun kulübede burayı antep ya da kayseri sandı heralde.

serdaracıl
10.03.2013, 10:29
Bazıları futbolu beğenmemiş. Aksine ben çok beğendim. Türkiye'de futbolun seviyesi zaten bu. Ne bekliyorlar anlamadım. Beğenmeyen gitsin katar ligini izlesin:)

serdaracıl
10.03.2013, 10:30
Kendi sahanda avni akerde 8taş çift forvet çıkıyor sen 0.5 forvet henrique ile çıkıyosun onuda ikinci yarı 0-0 ı korumak için alıyosun yerine orta sahaya saparayı alıyosun sonra antrenorum dıye tribe giriyosun kulübede burayı antep ya da kayseri sandı heralde.

Adam adrianı forvete çekti bence iyi hamleydi. Hocanın hamleleri iyiydi bence

inadina61_08
10.03.2013, 10:33
janko dan sonra emerson da fifa ya başvurmuş, alacaklarını istiyormuş, ah sadri şener ah, ne hale düşürdün mali olarak mahvettin kulübü, hisse satarak bu işi geçiştirebilirsin ancak bitiremezsin bizde transfer bekleyeceğiz senden.

serdaracıl
10.03.2013, 10:38
Çocuk çoluğun arasına dalıp biber gazı sıkmak da ne oluyor. Burası stadyum savaş meydanı değil, karşindakiler insan. Oraya dalıyorsun allah korusun izdihama bile yol açabilirsin. Bu mu müdahale yöntemin. Masum insanlara zarar veriyorsun. Polisin yaptığı son derece yanlış.

ESER
10.03.2013, 10:39
janko dan sonra emerson da fifa ya başvurmuş, alacaklarını istiyormuş, ah sadri şener ah, ne hale düşürdün mali olarak mahvettin kulübü, hisse satarak bu işi geçiştirebilirsin ancak bitiremezsin bizde transfer bekleyeceğiz senden.

ilk firsatta kustum ayaklari yapip tuyecegine eminim. kulubu bu kadar borca soktun elestirisine karsi kendisini yuceltmek icin bu aralar her firsatta su kadar para bagisladim hikayeleri okumakta.. bu kulubun sadri sener ve benzeri tiplerden kurtulmasi sart

serdaracıl
10.03.2013, 10:41

Şu niteliksiz adamlarla kulübü muhatap ediyorlarya birşey demiyorum. Janko nedir emerson nedir allah aşkına

kopeli
10.03.2013, 10:46
Şu Olcay'ı gördükçe,biz Eren Albayrak'ı nasıl verdik diyorum.Sol kanatın değişmez ismi olurdu.

M.ALİ ÇOKLUK
10.03.2013, 10:46
Adam adrianı forvete çekti bence iyi hamleydi. Hocanın hamleleri iyiydi bence

Adrian forvet mi ? Trabzonspor deneme tahtasımı hadi aldı diyelim forvete kaleye şutu varmı forvete geçtikten sonra .

asilhamsi
10.03.2013, 10:58
Halil serkan cale henrique sapara falan bu takımda direk 11 de oynuyorsa Soner de oynar. bu kadar basit. soner iyi oyuncu yemeyin arkadasım hakkını. sanki herkes 4*4lük bi soner goze battı.

cale dedinizde aklıma geldi begenmedigimiz cale su an deseki gelip sol bek oynayayım sizin takımda kosa kosa havaalanına giderim karsılamaya

61_Hasan_69
10.03.2013, 10:59
Bu polislerin yaptığı neydi tribünde ?

tsukru61
10.03.2013, 11:32
Bizden mikrofonu gören "İyi oynadık" dedi. Samet Aybaba ise "Sezonun en kötü bjksi" dedi.

Maçtan önce beraberliğe göbek atardık. Öyle de oldu.

serdaracıl
10.03.2013, 11:37
Bizden mikrofonu gören "İyi oynadık" dedi. Samet Aybaba ise "Sezonun en kötü bjksi" dedi.

Maçtan önce beraberliğe göbek atardık. Öyle de oldu.

Şampiyonluk havasına girmiş bir takıma karşı oynadık. Kazansalar şampiyonluğa ortak olacaklardı kazanamadılar kötü oynadık sakatlar vardı vesaire ayak yapıyorlar. Ayrıca bizim takım iyi oynadı. Bu oyunu sürdürüp gol organizasyonları da yapabilirsek sıkıntılı dönemi atlatırız.

polatmu
10.03.2013, 11:38
Bazıları futbolu beğenmemiş. Aksine ben çok beğendim. Türkiye'de futbolun seviyesi zaten bu. Ne bekliyorlar anlamadım. Beğenmeyen gitsin katar ligini izlesin:)

+1

Hıdır ÇALIŞAN
10.03.2013, 11:42
Bütün bunların sebebi kulubu ticari manada hiç zayıflatmamış sportif manada bazı şanssızlıklardan ötürü başarı yakalayamamış eski yönetimimize atılmış çamur ve iftiraların sonucudur...

serdaracıl
10.03.2013, 11:42
Bugün bir arkadaşıma 60 puan alan şampiyon olacak öyle 17'de 16 devirleri bitti dedim sustu kaldı. Harbi neydi öyle ya. Şimdi bak her takım diğerini yeniyor. Kora kor maçlar oynanıyor. Bir de şu hakemlere yönelik bir operasyon olsa da adam gibi maç yönetseler tadından yenmeyecek.

serdaracıl
10.03.2013, 11:45
Bütün bunların sebebi kulubu ticari manada hiç zayıflatmamış sportif manada bazı şanssızlıklardan ötürü başarı yakalayamamış eski yönetimimize atılmış çamur ve iftiraların sonucudur...

Her ne kadar karşı dursam da Trabzonspor'un kurtuluşu şu santral projesiyle yeni stadyumda. Başka türlü bu İstanbul ile başa çıkamayacağız. Ayrıca 1461 de bizim kurtuluşumuz olacak.

M.ALİ ÇOKLUK
10.03.2013, 11:46
Biz iyi oynadık diyen arkadaşlar saha içinde neleri iyi yaptığımızıda yazarlarsa daha bi içi dolu olur.

serdaracıl
10.03.2013, 11:48
Biz iyi oynadık diyen arkadaşlar saha içinde neleri iyi yaptığımızıda yazarlarsa daha bi içi dolu olur.

İyi oynadık derken eski maçlara nazaran. Kasımpaşa maçının ikinci yarısından itibaren bi farklılık var.

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2013, 11:49
Adam gibi golcü olsa maçı alırdık ama sanki BJK da narkoz yemiş gibiydi. Açıkçası daha agresif ve ısıran bir BJK bekliyordum. Bir an önce GS maçına kadar 41-42 puan yapmalıyız, yoksa o düşündüğümüz olayı aklıma getirmek bile istemiyorum.

Polisin kendi sahamızda taraftarımıza yaptığı muameleyi ise kınıyorum.

Janko, Emerson gibi sözüm ona sözde kalburüstü oyuncuları alacaksın, sonra takımdan keseceksin, onlar da FIFA'ya gidecek.

Ah Sadri ah, tff seçimlerinde tüpçüye verdiğin destekteki yanlışın, katlanarak sürüyor. Mehvettin takımın itibarını ve bizim moralimizi.

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2013, 11:51
Bugün bir arkadaşıma 60 puan alan şampiyon olacak öyle 17'de 16 devirleri bitti dedim sustu kaldı. Harbi neydi öyle ya. Şimdi bak her takım diğerini yeniyor. Kora kor maçlar oynanıyor. Bir de şu hakemlere yönelik bir operasyon olsa da adam gibi maç yönetseler tadından yenmeyecek.

17/16 şikeyle yapıldı, bu sene şampiyonluk barajı 3 puanlı sistem başladığından bu yana rekorla 64-65 lerde kalacak ve uzun yıllar kırılamayacak dedi maçtan önce Uğur MELEKE

M.ALİ ÇOKLUK
10.03.2013, 11:51
Sıradan bi anadolu kulübü olma yolunda hizla ilerliyoruz tolunay hoca oyundan memnun oyuncalırına teşekkür ediyor utanmasa alınlarından öpecek.Taraftar memnun bunada şükür diyor bekle bizi orta sıralar biz geliyoruz.

haymatloshan
10.03.2013, 11:52
Bizim iyi oyun anlayışımız,es kaza yakaladığımız 1-2 pozisyon ve gol yemediğimiz her maç.Soner'i ilahlaştırıyor bazıları,yahu kadın liginde dahi oynayamaz,harcarlar onu orada.Eli belinde top oynayanı da ilk defa görüyorum.Topu 1 kere ileri taşımadı ilk yarı,2.yarı BJK'nin orta sahası çöktü ve Adrian çıkınca Soner topu 2 evet,sayıyla 2 kere ileri götürdü.Soner bu takımda oynayacak oyuncu değil,Abdülkadir ve Gökhan gibi bu yörenin çocuklarına hakarettir.Korkmuyorlar en azından rakipten,bir adam ilk yarı boyunca hiç mi ileri top atmaz,hiç mi topla koşu yapmaz.Alıp her topu defansa verince pas yüzdemiz mi artmış oluyor,faydalı paslaşmadıktan sonraistersen 1.000 pas yap,Chelsea Barcelona'yı elediği maçta 90 dakika da sadece 94 pas yaptı.

serdaracıl
10.03.2013, 11:56
Bizim iyi oyun anlayışımız,es kaza yakaladığımız 1-2 pozisyon ve gol yemediğimiz her maç.Soner'i ilahlaştırıyor bazıları,yahu kadın liginde dahi oynayamaz,harcarlar onu orada.Eli belinde top oynayanı da ilk defa görüyorum.Topu 1 kere ileri taşımadı ilk yarı,2.yarı BJK'nin orta sahası çöktü ve Adrian çıkınca Soner topu 2 evet,sayıyla 2 kere ileri götürdü.Soner bu takımda oynayacak oyuncu değil,Abdülkadir ve Gökhan gibi bu yörenin çocuklarına hakarettir.Korkmuyorlar en azından rakipten,bir adam ilk yarı boyunca hiç mi ileri top atmaz,hiç mi topla koşu yapmaz.Alıp her topu defansa verince pas yüzdemiz mi artmış oluyor,faydalı paslaşmadıktan sonraistersen 1.000 pas yap,Chelsea Barcelona'yı elediği maçta 90 dakika da sadece 94 pas yaptı.

Bu bjk'nın ortasahası neden çöktü bir de onu anlatsana. Zokora gibi bir takozun yanında oynadı. Fernandeze karşı oynadı daha ne yapsın uşak

haymatloshan
10.03.2013, 11:59
Bu bjk'nın ortasahası neden çöktü bir de onu anlatsana. Zokora gibi bir takozun yanında oynadı. Fernandeze karşı oynadı daha ne yapsın uşak

Zokora kadar bile ileri çıkmadı bu maçta,topu orta saha oyuncularının hiç birine vermedi,Fernandes top mu oynadı dün?Kendinizi kandırmayın arkadaşlar,BJK dün en kötü topunu oynadı,hatta basiretleri bağlandı top oynamadılar,ligin en çok gol atan takımı bizim takımın hatası hariç pozisyona girmedi,maç o kadar kısırdıki nasıl bittiğini bile anlamadık.Sanki Soner çok pres yaptı,top kaptı da defansif görev yapmış oldu.2 takımda beraberlik için sahaya çıktı ve aldılar 1'er puanı.

Elazığ ve Sivas bugün kazanırsa siz o zaman görürsünüz çümbüşü,bu vasat bile olmayan takımla Bursa'yı Bursa'da mı yeneceğiz?

serdaracıl
10.03.2013, 12:04
Zokora kadar bile ileri çıkmadı bu maçta,topu orta saha oyuncularının hiç birine vermedi,Fernandes top mu oynadı dün?Kendinizi kandırmayın arkadaşlar,BJK dün en kötü top mu oynadı,hatta basiretleri bağlandı top oynamadılar,ligin en çok gol atan takımı bizim takımın hatası hariç pozisyona girmedi,maç o kadar kısırdıki nasıl bittiğini bile anlamadık.Sanki Soner çok pres yaptı,top kaptı da defansif görev yapmış oldu.2 takımda beraberlik için sahaya çıktı ve aldılar 1'er puanı.

Elazığ ve Sivas bugün kazanırsa siz o zaman görürsünüz çümbüşü,bu vasat bile olmayan takımla Bursa'yı Bursa'da mı yeneceğiz?

Belki bursanın da basireti bağlanır ne malum. Ben soner ve adrian rakibin ortasahasını sildi gibi gördüm ama meğer basiretleri bağlanmış

Erbay
Golü yemeyince direncimiz arttı, daha doğrusu düşmedi. Abartmaya gerek yok. Futbolcular da iyi oynadık falan diyor, endişe verici :) Dengeyi bozmakta ve geriden gelmekte çok zorlanıyoruz. Kısaca bu takım galibiyet almakta inanılmaz zorlanıyor ve zorlanacak gibi. Dk.10'da falan bir gol yesek al sana şb maçına dönerdi maç. İkinci yarı bitmiş rakibi yenemeyip yalandan pas yapmak da enteresan. Alanımızı kapatıp, sözde "kontrollü" denilen saçma sapan bir sistemle niye oynuyoruz diyemiyorum gerçi. Çünkü bu takım açık oynasa her takımdan 2-3 yeme kapasitesi var.

cem1990
Şu Olcay'ı gördükçe,biz Eren Albayrak'ı nasıl verdik diyorum.Sol kanatın değişmez ismi olurdu.

Canlı canlı izliyorum ereni rize de
Bir numara yok eren de Ts futbolcusu olamaz
Kafasini kaldırmadan rastgele orta kesen adam.

İskender YILMAZ
10.03.2013, 12:07
Herhangi bir şekilde gol atma meziyetinde araya koşu yapabilen, kafasında gol atma düşüncesi olan, birazcık çabuk bir santraforumuz olsaydı 2-0, 3-0 kazanacağımız maçtı. Zaten bahsettiğim meziyette bir santraforumuz olsaydı kafadan 15 puan fazlamız vardı ve şampiyonluk potasındaydık.

inadina61_08
10.03.2013, 12:20
Bizim maçlardaki sıkıntımız forvetten önce defans ile orta saha arasındaki uçurum rakipler orayı çok hızlı geçiyor böyle olunca çok pozisyon veriyoruz. sebebi de ileride top kaybettiğimizde yerinde ve sistemli pres olmayışı, dün dikkat ettim, top kaybettiğimizde 4 kişi ileride kalıyor ve geri gelişleri yürüyerek oluyor, orta sahamızı rakipler çok hızlı geçiyor maalesef. bu sorunu çözersek kalan maçlarda daha rahat ederiz.

yatmaztara
10.03.2013, 12:28
adrian anca bu kadarını yapabilir. beklediğimden bile iyi oynuyo aslında. mesela geçen sene ilk alındığı gün bu adam bir tane bile gol atamaz demiştim, sanırım 2 tane atmıştı, beni utandırmıştı!

taraftar38
10.03.2013, 12:29
Dün trabzon maçı kazanabilirdi ama oyuncular kahraman olmaya çalışıyor.
Araya atılmayan ,geç kalınan 3 pozisyon hatırlıyorum sapara adrian ve olcan
Adrian olcana atmadı geç kaldı sonra geçmedi pas
olcan halile atmadı kaleyi düşündü
sapara ise hiç kimseyi düşünmeden kaleye vurmaya çalışıyor..
Anladığım kadarıyla oyuncular şuan kurtarıcı/kahraman/medyatik olmaya çalışıyor
Belki uzaktan şut atıp veya kendi gidip gol atınca gördüğü muamele, buna sebeb oluyor veya ts şuan takım olamamış durumda oyuncular ne yapacağını bilmeden sahada dolanıyor.Bunların hepsi birdende geçerli olabilir.Bu net gösteriyor ki şuan trabzondaki sıkıntı hoanın otoriter olup yanlışları göstermesiyle geçilebilir.Bu haliyle bencillikle gol olmaz.