PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 25. Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Beşiktaş | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9

Mete DORUK
07.03.2013, 22:55
Bizim takimin dusmesinden bahsedilince kiziyoruz ama gercekleride gormek lazim. Neredeyse.dusecegiz ve kalan maclar en zorlu maclar. Durust olmak gerekirse bu oyuncularla ve olmayan sistemimizle sonuna kadar hakediyoruz. Kimse kusura bakmasin :((

S.ÖZKAN
07.03.2013, 22:58
Bu takımda en büyük sorun psikolojik tamam iyi değiliz ama bu kadar da kötü değiliz iyi günde taraftar olmak kolay önemli olan kötü günde sahip çıkmak.Haydi renktaşlar düşman sevindirmeyelim güzel günler yakın

yavuzbaha
07.03.2013, 23:04
Bu takımda en büyük sorun pikolojik tamam iyi değiliz ama bu kadar da kötü değiliz iyi günde taraftar olmak kolay önemli olan kötü günde sahip çıkmak.Haydi renktaşlar düşman sevindirmeyelim güzel günler yakın

kardeş,pozitif düşünüyorsun ama realist bakınca futbolcularımız çok kaliteli değil...vasat altı,vasat ve 1-2 tane vasatın az üstü futbolcularımız var...İnan kalecilerimizden başka hiçbir topçumuza hiçbir üst düzey takım göz koymaz...teknik olarak iyi oyuncularımız da kondisyon ve fizik güç yok,takım oyunu yok....En iyi oyuncumuz Olcan,inanılmaz savruk ve sürekliliği yok,ısıran topçumuz yok,lider oyuncumuz yok...İyi bir yedek olması hasebiyle Alanzinho ve Sapara hariç tüm yabancılar gönderilmeli bence

Doğukan Uçan
YUH İddaa bizi favori göstermiş 2.20 beraberlik 3.20 beşiktaş 2.30 :D

Fatih Öztürk
Bu takımda en büyük sorun psikolojik tamam iyi değiliz ama bu kadar da kötü değiliz iyi günde taraftar olmak kolay önemli olan kötü günde sahip çıkmak.Haydi renktaşlar düşman sevindirmeyelim güzel günler yakın

Aynen dediğin gibi dostum.hep destek,tam destek.

S.ÖZKAN
07.03.2013, 23:05
kardeş,pozitif düşünüyorsun ama realist bakınca futbolcularımız çok kaliteli değil...vasat altı,vasat ve 1-2 tane vasatın az üstü futbolcularımız var...İnan kalecilerimizden başka hiçbir topçumuza hiçbir üst düzey takım göz koymaz...teknik olarak iyi oyuncularımız da kondisyon ve fizik güç yok,takım oyunu yok....En iyi oyuncumuz Olcan,inanılmaz savruk ve sürekliliği yok,ısıran topçumuz yok,lider oyuncumuz yok...İyi bir yedek olması hasebiyle Alanzinho ve Sapara hariç tüm yabancılar gönderilmeli bence

Bizden üst sırada olan takımların kaçının kadrosu bizden daha iyi?

S.ÖZKAN
07.03.2013, 23:07

O kadro şampiyonluğa oynayamazdı-şampiyon olamazdı tamam da..
Her şeye rağmen lig’de olması gereken yer ilk dört’ün içerisiydi.
Olmamasının ve bu durumlara düşmesinin sebebi; futbolcuların aşırı eleştirilerden etkilenmeleridir.
Zira...
Çoğu futbolsever teknik direktörün, teknik, taktik, fizik kondisyon yönünden futbolcuları iyi çalıştırıp onları belirli bir form düzeyine getirdiği takdirde takımlarının başarılı olacağını sanırlar.
Elbette bu varsayımda hakikat payı yüksektir. Ancak futbolun da bir noktada insan tarafından oynandığını, insanın engin ve kırılgan, zihinsel-ruhsal dünyası olduğunu unutmamak gerekir.
Eleştiri yağmuru altında kalan oyuncular, stres altında oldukları için tanınmaz halde olurlar.
Stres altında kalan kişilerde böbrek üstü bezleri ‘Cortisol’ adı verilen hormon salgılamaya başlar.
Fazla salgılanan bu hormon ilgili kişiyi mücadele etmemeye, dahası kaçmaya zorlar.
Savunma sistemini zayıflatıp, kişiyi halsiz bırakır.
Uzun süre stres altında kalan kişilerde düşünme kapasitesi azalır, bloke olur. Hata payı yükselir.
*
Bu stres yenilebilir mi?
Çaresi “ Duygu eğitimidir/ Duygu dopingidir”
YAVUZ AKSAL www.karadenizdesonnokta.com

S.ÖZKAN
07.03.2013, 23:14

Ya kusura bakma ben evde izlerken strese giriyorum seyirci ne zaman yuhalamaya başlıyacak diye sahada ki adam nasıl girmesin.

Siz TRABZON da kendi aranızdasınız asıl burada şikecileri ve onları yandaşlarının sülksaraylılar ve sekiztaşlıların alaylarına aşağılamalarına maruz kalan biziz buna rağmen hep destek tam destek diyoruz.Sene başından beri stadı kaç kere doldurdunuz futbolcuları 1 yıldan beri aşağılıyorsunuz ne moral bıraktınız ne istek.2011 kadrosunda ki oyunculara Hugo Bross zamanında ki halleri ortada sonra aynı adamların yaptıklarıda ortada demek ki moral önemli.Bir de unutmadan Umut Bulut bu takımdan taraftar yüzünde gitti.

yavuzbaha
07.03.2013, 23:16
Bizden üst sırada olan takımların kaçının kadrosu bizden daha iyi?

tümü daha iyi...
sol bekin yok...
önliberon hakem gibi dolanıyor,hücum özürlü...
orta sahanda kağnı arabası,hatalı pas uzmanı Colman
sağ açık yok
sol açık bal yapmaz arı Olcan
en önemlisi ise son vuruşcun kim ? inan yemin ederim Türkiye nin en berbat sanrtraforları bizde
-----------------------------------------

S.ÖZKAN
07.03.2013, 23:18
Selçuk İnan ın kız arkadaşı ile Arda Turan ın kız arkadaşı çok iyi arkadaş İstanbul a gitmesini isteyen kız arkadaşı.Burak mevzusuna gelince kalmak isteyen adam şu kadar paraya serbest kalır maddesi koyun yoksa imza atmam demez.Onur içinde aynısı geçerli

İlker Yazıcıoğlu
07.03.2013, 23:18
YUH İddaa bizi favori göstermiş 2.20 beraberlik 3.20 beşiktaş 2.30 :D

Şaşırmadım hatta bizim oranı daha düşük bekliyordum Doğukan.
Beşiktaş'ı darmadağın edeceğiz gibi bir his var içimde.Takıma güvendiğim için değil,halimiz ortada ama bu takım birine feci patlayacak.Umut ediyorum o takın Beşiktaş olur.

yavuzbaha
07.03.2013, 23:19
Ya kusura bakma ben evde izlerken strese giriyorum seyirci ne zaman yuhalamaya başlıyacak diye sahada ki adam nasıl girmesin.

Siz TRABZON da kendi aranızdasınız asıl burada şikecileri ve onları yandaşlarının sülksaraylılar ve sekiztaşlıların alaylarına aşağılamalarına maruz kalan biziz buna rağmen hep destek tam destek diyoruz.Sene başından beri stadı kaç kere doldurdunuz futbolcuları 1 yıldan beri aşağılıyorsunuz ne moral bıraktınız ne istek.2011 kadrosunda ki oyunculara Hugo Bross zamanında ki halleri ortada sonra aynı adamların yaptıklarıda ortada demek ki moral önemli.Bir de unutmadan Umut Bulut bu takımdan taraftar yüzünde gitti.

ne aşağılaması kardeş,kimseyi aşağıladığım yok...Umut Bulut un da burdayken hayranıydım...Futbolcuların hiçbirine de kızmıyorum...Adamların ne suçu var,ellerinden geleni yapıyorlar,bence gayet te özverililer,ben onlara bir suç bulmuyorum,herkesin söylediği gibi bence ruhsuz felan da değiller (colman hariç)...adam ne yapsın kapasitesi bu kadar,ben bu takıma böyle transferler yapılmamalı diyorum sadece

S.ÖZKAN
07.03.2013, 23:20
tümü daha iyi...
sol bekin yok...
önliberon hakem gibi dolanıyor,hücum özürlü...
orta sahanda kağnı arabası,hatalı pas uzmanı Colman
sağ açık yok
sol açık bal yapmaz arı Olcan
en önemlisi ise son vuruşcun kim ? inan yemin ederim Türkiye nin en berbat sanrtraforları bizde
-----------------------------------------

Hürriyet Zokora dan iyimi.Fildişi Sahili Türkiye yi beşler ZOkora orada as oynuyor Hürriyet Türk Milli takımının kapısındanmı geçti bu zamana kadar.

Colman satılacak haberi çıkınca ortalığı yıkmadımı taraftar şimdi kötü

S.ÖZKAN
07.03.2013, 23:23
ne aşağılaması kardeş,kimseyi aşağıladığım yok...Umut Bulut un da burdayken hayranıydım...Futbolcuların hiçbirine de kızmıyorum...Adamların ne suçu var,ellerinden geleni yapıyorlar,bence gayet te özverililer,ben onlara bir suç bulmuyorum,herkesin söylediği gibi bence ruhsuz felan da değiller (colman hariç)...adam ne yapsın kapasitesi bu kadar,ben bu takıma böyle transferler yapılmamalı diyorum sadece

Ben size aşağıladınız demedim siz orada kendi aranızdasınız bizim gibi sinir bozucu laflara maruz kalmıyorsunuz dedim.Bu takım şampionluğa oynayamaz ama yeri ilk beş Bu adamlar şampiyonlar liginde oynadı ve bizi hiç utandırmadı

S.ÖZKAN
07.03.2013, 23:26
Biz aynı kadro ile inter i yendik kimse bunu aklından çıkarmasın

yavuzbaha
07.03.2013, 23:29
Biz aynı kadro ile inter i yendik kimse bunu aklından çıkarmasın

mahalle takımı videoton a da 210 dakika gol atamadık

Samet Yildirim
07.03.2013, 23:30
Insallah yeneriz..müthis olur...

Sacma sapan kadro ile cikmayiz sahaya insallah...

S.ÖZKAN
07.03.2013, 23:31
O mahalle takımının gruplarda kimleri yendiğini bi kontrol edin isterseniz.

Hayatta ne kendimizi küçük görmek nede başkasını küçük görmek bize birey kazandırmaz aksine kaybettirir

S.ÖZKAN
07.03.2013, 23:34
Insallah yeneriz..müthis olur...

Sacma sapan kadro ile cikmayiz sahaya insallah...

Önce inanacağız sonra sahaya tribüne kızgınlıkla korkuyla evhamla endişeyle değil hırsla coşkuyla geleceğiz o zaman sonunu Allah tan isteme hakkımız olur.

S.ÖZKAN
07.03.2013, 23:42
Bazı arkadaşlar çoktan teslim bayrağını çekmişler nerede sizin inatçılığınız azminiz kararlılığınız.Eğer umut bitmişse maça çıkmayalım.Yok eğer umut varsa bu bu teslimiyetçilik niye öleceksem de çarpışarak ölürüm.

Sözün bitiği yerdeyiz yok şudur yok budur şöyle olsaydı bu şunu yaptı o bunu yaptı rüzgar esti kuş uçtu bırakın bunları artık.Başka Ts yok.Ya kazanacağız ya kazanacağız.

Erdal DİLEK
08.03.2013, 00:08
70 metrede top oynamya devam edersek yine yeniliriz. Yoksa ersan emre mcgrecor veli oğuzhan niang dede toraman bizde bile oynamaz. . .

yavuzbaha
08.03.2013, 00:16
Yeneceğimize inanabilirim ama Henrique nin gol atabileceğine inanamayrım

TS-FAN
08.03.2013, 00:21
Takım yenilgiye abone.
Beraberlik alamıyoruz..Ya yeniyoruz ya da yeniliyoruz.
Yenilgi büyük olasılık..
Kötüden daha kötü günler sonrası..

ESER
08.03.2013, 00:21
Eskiden top yuvarlaktı, şimdi ise hakemler...

http://img24.imageshack.us/img24/6126/new86004661b.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/24/new86004661b.jpg/)

Abi yazini okuyunca aklima birden bu foto geldi:)

DeAgLeMaNyAq
08.03.2013, 00:22
İlk 11: Onur, Serkan, Giray, Bamba, Celustka, Zokora, Colman, Adrian, Olcan, Volkan, Henrique
Yedekler: Tolga, Mustafa, Zeki, Soner, Sapara, Alanzinho, Halil
Kadro dışı: Zeki Ayvaz, Abdullah, Alim, Cech, Emerson, Uğur, Ufuk, Aykut, Yasin, Emre, Janko

Erdal DİLEK
08.03.2013, 00:29
Sapara duran toplarda cok etkili oynamalı

Fatih Öztürk
08.03.2013, 01:20
Bamba inanılmaz kötü ve vurdumduymaz oynuyor.defansın Girayla Mustafaya emanet edilmesi uygun.sağ bek Serkan,sola Celustka,Zokora,Sapara çift ön libero,ön tarafta Adrian,Olcan,Halil,Henrique oynaması gerekli.(bence)

Oğuz B.
08.03.2013, 01:28
Beyler, bu maç bir değişiklik yapın ve koşmayı deneyin. Güzel şeylerin olacağını göreceksiniz.

Bol şans.

Fatih Özkan
08.03.2013, 01:30
İsteyin lan!
Bi defa da isteyin!

emre6167
08.03.2013, 01:54
En yoğun olması gereken başlık bence.Bu maça kimsenin yoğunlaşmadığını görüyorum, bence bu sezonki kader maçımız.

POYRAZ
08.03.2013, 01:57
Kazanacagiz.

demir
08.03.2013, 02:08
takım suan oyle bor durumdaki ne spor haberlerıne bakabılıyoruz nede bısey hatta bazı arkADASlarımızın sagda solda ben 1461 i tutuyorum dıyenler varmıs.. bır cogumuz ıyı gun taraftarlarıymısız ?? takım adım adım sampıyonluga kosarken en buyuk baskan bızeher yer trabzon..... isler kotu gıderken herkes yonetım ıstıfa ?? takımımız gozumuzun onunde erıyıp gıderken kımız sıyasetın pesınde kımımız haklı davamızın pesınde mucadele ederken bırılerınınde bu takımdakı cocuklara sahıp cıkması lazım .. onlarca taraftar gurubunun oldugu trabzonda bu haldekı takıma bıraz can verecek seyırcı lazım artık bırakalım oturmayı onlarıda yanlız bıraktık.. tarıhının en zor donemını yasayan trabzonspora destek olmayacaksak hıc kımse bu takımı tuttugunu soylemesın bız onlara dık oyna derken kendı yapamadıgımızı onlardan ıstemeyelım...

SensitiveLord61
08.03.2013, 02:16
Geçen sezon İstanbuldaki maçı hatırlatırım.Adrian ve Volkan ın çok iyi oynadığı maç yendiğimiz maç.O kadroya baktığımızda bu durumlara düşmemizin nedenleri çok açık.

Yiğit Gayretli
08.03.2013, 02:59
Kenarda ne kadar oynamayı bekleyen, aç adam varsa oynat. Bize yetenekten ziyade hırs lazım.

kayseriliyiz
08.03.2013, 03:56
aydinus hakem olduguna göre
kazanmak hayal

ihsan candas
08.03.2013, 04:12
bence bu hafta kazanıp,sonra kaldığımız yerden çuvallamaya devam edeceğiz...

Alper Beyazay
08.03.2013, 06:06
Düşme hattına daha da yaklaşırız maç sonunda. Hiç umudum yok.

omondoles
08.03.2013, 06:43
Kenarda ne kadar oynamayı bekleyen, aç adam varsa oynat. Bize yetenekten ziyade hırs lazım.

Aynen katılıyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

cenk52
08.03.2013, 08:45
Dün gece rüyamda1-1 gördüm. Golümüzü ofsayttan attık. uykum devam ederken; bu bir rüya olmalı çünkü bizim lehimize hakem hatası anca rüyalarda olur dedim.

kaan61
08.03.2013, 08:59
Her varyasyonu denedik. Kazanmak için mücadele etmemiz lazım, şanslı olmamız lazım , iş futbolcularda onlar kazanma isteklerini gösterecekler bizlerde destekleyeceğiz başka türlü bu durumdan kurtulamayız. Kasımpaşa maçının son 15 - 20 dakikası fena değildik , ancak beceriksiz , şanssız ve hakeme karşı oynadık... Mücadele , Şans , beceri ve tarafsız bir hakem ile kazanabileceğimiz bir maç. Playstation da maç oynarkenki heyecanı maçlarda ne zaman yaşarsa bizim futbolcular o zaman bişeyler düzeliyor demektir.

.........................Onur ........................

Serkan ........ Giray ...... Bamba ....... Celustka

.............. Zokora ..... Colman.................

Halil ............... Adrian ............... Olcan

................... Henrique ......................

Tolunay hocanın kadrosu bu olur diye düşünüyorum.

Veysel
08.03.2013, 09:26
İyi oyuncu degil koşacak basacak kazanmaya ac adamlar oynat hoca tabi varsa!

Tapatalk

evonon
08.03.2013, 09:37
Kim olduğu önemli değil zaten bütün oyuncularımız rezil durumda ama en azından iki forvet oynayalım, bu kadar beceriksiz ve kötü top oynarken bir de tek forveti ileri de yalnız bırakmak akıl alır şey değil. Ne yazık ki maçların çoğunu da böyle oynadık bu sene

evonon
08.03.2013, 09:38
Bir de bu maçta Colman veya Zokora çift sarıdan garanti kırmızıyı görür kaç maçtır uğraşıyorlar bu maçta kesin becerirler

Berkan
08.03.2013, 09:39
----------------Onur-----------------
Abdullah---Giray---Mustafa---Celustka
---------------Zokora----------------
---------Sapara-------Colman--------
Serkan--------------------------Olcan
------------Henrique------------------

Hayal kurmaya gerek yok.

Edit: Sabah sabah Onur haberlerini okuyunca anlamadan kaleye Tolga'yı yazdım :(

İ. SARAL
08.03.2013, 10:42
Umarım Adrian ve Bamba oynar. En iyi 2 yabancımız ama oynamıyorlar burada bir yanlışlık var

İ. SARAL
08.03.2013, 10:44
Serkan Balcı'nın paraşüt gibi inen ortalarına mahkum etme bizi hoca :)

Dip.Ing.Mag.
08.03.2013, 11:12
Her varyasyonu denedik. Kazanmak için mücadele etmemiz lazım, şanslı olmamız lazım , iş futbolcularda onlar kazanma isteklerini gösterecekler bizlerde destekleyeceğiz başka türlü bu durumdan kurtulamayız. Kasımpaşa maçının son 15 - 20 dakikası fena değildik , ancak beceriksiz , şanssız ve hakeme karşı oynadık... Mücadele , Şans , beceri ve tarafsız bir hakem ile kazanabileceğimiz bir maç. Playstation da maç oynarkenki heyecanı maçlarda ne zaman yaşarsa bizim futbolcular o zaman bişeyler düzeliyor demektir.

ben olsam adriani solda soneri ortada oynatirdim. celu nun yerine de yerli biri kim olursa olsun. celutska dan bek olmaz bunu ne zaman anliyacagiz!?

Mustafa Umut
08.03.2013, 11:17
http://img24.imageshack.us/img24/6126/new86004661b.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/24/new86004661b.jpg/)

Abi yazini okuyunca aklima birden bu foto geldi:)

Bekir görmesin..Affetmez

Mellih
08.03.2013, 11:31
Sapara duran toplarda cok etkili oynamalı

+ defanstada iyi basmalı..

delikoyun
08.03.2013, 11:38
keşke tolunay mustafa tiryaki barış memiş sıddık istemi göksu yusuf gökhan gibi oyunuclardan faydalansaydı bence yanlış yaptı hiç hazırlık yapmamış futbolcuları tanımadan işe koyulmuş bence beşiktaş maçında yine hırssız isteksiz oynarsa bunlar kesin yeniliriz ben kazanacağımızı zannetmiyorum kesinlikle mağlubiyet halinde tolunay istifa etmeli sadri şener mustafa reşit akçayı iş başına getirmeli

asilhamsi
08.03.2013, 11:46
keşke tolunay mustafa tiryaki barış memiş sıddık istemi göksu yusuf gökhan gibi oyunuclardan faydalansaydı bence yanlış yaptı hiç hazırlık yapmamış futbolcuları tanımadan işe koyulmuş bence beşiktaş maçında yine hırssız isteksiz oynarsa bunlar kesin yeniliriz ben kazanacağımızı zannetmiyorum kesinlikle mağlubiyet halinde tolunay istifa etmeli sadri şener mustafa reşit akçayı iş başına getirmeli

sadri once kendi istifa etsin.

Bir kadroda ben yazayım kontrollu oyunla daha once sonuc alamadık kesinlikle agrasif oynamalıyız.

-------------------------onur-------------------------
zeki--------giray-----------------bamba-----------celustka
---------zokora(mecburen)---------colman(mecburen)-------
adrian----------------soner------------------------alanzinho
-------------emre------------------------------------

Adem Erdoğan
08.03.2013, 12:03
Her derbi maçı öncesi fener maçı rüyası görüyorum arkadaş nasıl bir piskopatlıktır bu. 9-9 bitiyordu maç. :)

iso_4939
08.03.2013, 12:18
bu kazmaların macından cok mersin,elazıg,akhısar,antep,ibb,ordu,karabük,sivas macları daha cok önemlı bence...
nede olsa onların bı sekılde kazanmaması lazım..
bu ruhsuzların bu macı bosverın fıkstür,deki hangı macı kazanır dersınız.

Hasan61
08.03.2013, 12:35
Fener maçlarımızı B.Yıldırım veya C.Çakır
Beşiktaş maçlarımızı Aydınus yönetir.
Böyle gelmiş,böyle gider.

kalavara
08.03.2013, 12:35
Tolunay hoca henüz tek bir taktik deha ışığı göstermedi, hatta aksine ligin kötü antrenörlerinin bile yapmayacağı oyuncu seçimi ve taktik hatalar hatalar yaptı...

FC-ST-PAULI-61
08.03.2013, 12:38
Tolunay Hoca Adrian oynayacak demis.Sonerde görev alabilir demis.
Volkan Mac Kadrosunda olacakmis,solda maalesef Cech olacakmis,onu Holosko bitirir.

Doğukan Uçan
08.03.2013, 12:41
büyük maçlarda üstünlük kurdugumuz tek takım beşiktaş , bence en kötü berabere bitecek aha buraya yazıyorum.

Furkan S.
08.03.2013, 13:25
Sadri Şener:''Kadro dışı kalan oyunculardan kulüp bulmalarını istedik,artık bizimle olmayacaklar.''

Mehmet BAŞ
08.03.2013, 14:05

Bu kadro doğru kadro olur.
Halil ve Henrique'yi beğenmeyen olabilir. Fakat eldeki oyunculara bakınca ve form durumlarını değerlendirince bu kadro oynamalı diyorum.

Bir tek Olcan-Alanzinho değişikliği iyi olur bu kadroda... Onda da yabancı kontenjanı sıkıntısı var. Sapara-Colman veya Sapara-Zokora değişikliği de iyi gelebilir.

Aslında sıkıntımız kimin oynadığı değil, ilk 11'in çok değişiyor olması. İstikrar yok. Belli bir oyuncu topluluğunu sürekli oynatmak lazım. İstikrar lazım. en büyük sorun bence budur.

ölümüne_1461
08.03.2013, 14:22
hocanın artık adam gıbı kadro cıakrması lazım..zekı bamba adrıan emre alanzınho ılk11 baslamalı..durum cıddı kaprıse gerek yok..

UĞUR DURTAŞ
08.03.2013, 14:44
takım bu kadar kötüyken

aylardır,

olcan,colman,halil

gibi,

takımı sabote eden oyuncuların,

kadro dışı kalmasını istedim.

takımın silkinmesi için.

kulubü ve takımı yönetemeyen (şener/kafkas)

zihniyet,

kadroya giremeyen oyuncuları kadro dışı bırakmalarına

şaşırmadım.

şaşıran varmı?

Tahir61
08.03.2013, 14:54
antep-akhisar

elazığ-ordu

Trabzon-bjk

bu maçların sonucu çok çok önemli :(

ARAF
08.03.2013, 15:08

.............. Zokora ..... soner.................

adrian ............... colman ............... Olcan

................... emre ......................

Cafer Bulur
08.03.2013, 15:15
Aglanacak halimizin en büyük kaniti henrique nin ayin futbolcusu secilmesidir.

Eger bjk maci kaybedilirse stad yangin yerine dönmeli,yönetim ve futbolculara haddi bildirilmelidir.

özgür6161
08.03.2013, 15:31
Şuan BJK kafilesi Trabzon'a indi...

S.ÖZKAN
08.03.2013, 15:34
Kazanacağız

Ergin Varlibas
08.03.2013, 15:39
Su Soneri Allahinizi severseniz Forvet arkasi yazmayin, ya da Colmani, ya da Selcuk Inani. Bu oyuncular forvet arkasi oynayacak ozelliklere sahip degil. 3 u de rahat oynamayi seven, geriden oyun kuran oyuncular.

Mehmet BAŞ
08.03.2013, 15:39
takım bu kadar kötüyken

aylardır,

olcan,colman,halil

gibi,

takımı sabote eden oyuncuların,

kadro dışı kalmasını istedim.

takımın silkinmesi için.

kulubü ve takımı yönetemeyen (şener/kafkas)

zihniyet,

kadroya giremeyen oyuncuları kadro dışı bırakmalarına

şaşırmadım.

şaşıran varmı?

Senin istediğin şey şu aşamada yapılmaz. Senin bu dediğini yapmak intihar etmektir. Eminim ki sezon sonu büyük neşter vurulacaktır bu kadroya... Senin benim gördüğümü Tolunay Hoca da görüyordur elbet... Biraz sabır edin arkadaşlar. Bir anda bu saydığın oyuncuların hepsine neşter vuramazsın şu haldeyken... Sezon sonunu beklemek durumundayız.

Mehmet BAŞ
08.03.2013, 15:43

Eger bjk maci kaybedilirse stad yangin yerine dönmeli,yönetim ve futbolculara haddi bildirilmelidir.

Stadyumu yangın yerine döndürerek ne kazanacaksın? Ya da olay çıkararak? Ya da Sadri Şener'i istifa ettirerek? Şurada ligin bitmesine 2 ay kalmış, biraz sabır edin. Sadri Şener zaten kongrede bırakacağım diyor.

Beşiktaş maçında yenilgi olursa o futbolcuları otobüse bindirmeden taraftar karşısına çıkaralım. Mehmet Ali Yılmaz tesislerine gitmelerine mani olalım. Taraftarın onlardan neler beklediğini olay çıkarmadan gösterelim. Yıkarak dökerek değil...

Hasan Habip Özbay
08.03.2013, 15:46
bu hafta çok önemli maçlar var gençler puan alır bu akşam cincondan kesin bizde yeneriz asla ümitsiz değilim zira farkım bu haftaya bursadan 1 puan garanti antalayayı zaten mutlaka yenmeliyiz akhisar 3 puana nefes alırız

Mehmet BAŞ
08.03.2013, 15:48
Trabzonspor’un en büyük gücünün taraftarı ve şehrine tutkuyla bağlı insanları olduğunu vurgulayan Tolunay Kafkas, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Diğer takımların başka dinamikleri var ama Trabzonspor’un başka gücü yok ki. Biz zamanında takıma tutkuluyduk. Buraya dışarıdan geldik ama Trabzonsporlu olduk. Bizim gibi 3–5 arkadaşım da böyleydi. Şota Gürcistan’dan geldi, iyi bir Trabzonsporlu oldu. Şimdi değişen bir takım değerler var ama Trabzonspor bunları kaçırdı. O değerlerle bir takım insanları yetiştirmek lazım. İş sadece para verip oynatmakla olmuyor. Para en tehlikeli şeydir. Parayla iş yapan adamdan çok üst düzey şeyler beklememek gerekir. O değerleri mevcut takım içinde yaratmalıyız. Oyuncular da sonuçta insan. Duygularına hitap edebilirsin, içine girebilirsin. Takımların inişleri çıkışları olabilir. Şuna emin olun, bu sezon böyle geçer ama gelecek sezon takımı şampiyonluğa oynatırız. Yoksa talip olmazdık. Biz güçlüyüz. Bunu laf olsun diye söylemiyorum. Diğerlerinde istedikleri kadar para olsun. Bir insandaki en büyük silah tutkudur, inançtır. Topla–tüfekle, 30 milyon taraftarla gelsin inançlı insana bir şey yapamazsın. Bunun örneklerini daha önce yaşadık. Hepsinde bizden daha çok para vardı ama eziyorduk hepsini."

Arkadaşlar Tolunay Hocanın bu dediğini yapmak için bu sezon taraftar olarak ne yaptık diye bir sorun kendinize... Avni Aker bu sene bir tek Bursa, Gs ve Fb maçında 20,000 sınırının üzerine çıktı. Diğer maçların hepsi 10,000 altı seyirci ile oynandı... Diyeceksiniz ki yönetime tepkiliyiz. İyi hoş da Trabzonspor'a sırtınızı dönüyorsunuz farkettiniz mi? Yönetime en iyi tepkiyi stadyumda gösterebilirsiniz hiç tasvip etmesem de...
Demem o ki cuvaldızı da biraz kendimize batıralım olur mu...

Ahmet_28
08.03.2013, 15:48

henrique'de şaşırdı hayret etti :D ben böyle bişey görmedim kafam bimilyon olsa genede yanlışlıklada olsa oy vermezdim o adama.

Hasan Habip Özbay
08.03.2013, 15:49
adam gibimaç olur

Mert M.
08.03.2013, 15:54
Trabzonspor’un en büyük gücünün taraftarı ve şehrine tutkuyla bağlı insanları olduğunu vurgulayan Tolunay Kafkas, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Diğer takımların başka dinamikleri var ama Trabzonspor’un başka gücü yok ki. Biz zamanında takıma tutkuluyduk. Buraya dışarıdan geldik ama Trabzonsporlu olduk. Bizim gibi 3–5 arkadaşım da böyleydi. Şota Gürcistan’dan geldi, iyi bir Trabzonsporlu oldu. Şimdi değişen bir takım değerler var ama Trabzonspor bunları kaçırdı. O değerlerle bir takım insanları yetiştirmek lazım. İş sadece para verip oynatmakla olmuyor. Para en tehlikeli şeydir. Parayla iş yapan adamdan çok üst düzey şeyler beklememek gerekir. O değerleri mevcut takım içinde yaratmalıyız. Oyuncular da sonuçta insan. Duygularına hitap edebilirsin, içine girebilirsin. Takımların inişleri çıkışları olabilir. Şuna emin olun, bu sezon böyle geçer ama gelecek sezon takımı şampiyonluğa oynatırız. Yoksa talip olmazdık. Biz güçlüyüz. Bunu laf olsun diye söylemiyorum. Diğerlerinde istedikleri kadar para olsun. Bir insandaki en büyük silah tutkudur, inançtır. Topla–tüfekle, 30 milyon taraftarla gelsin inançlı insana bir şey yapamazsın. Bunun örneklerini daha önce yaşadık. Hepsinde bizden daha çok para vardı ama eziyorduk hepsini."

Arkadaşlar Tolunay Hocanın bu dediğini yapmak için bu sezon taraftar olarak ne yaptık diye bir sorun kendinize... Avni Aker bu sene bir tek Bursa, Gs ve Fb maçında 20,000 sınırının üzerine çıktı. Diğer maçların hepsi 10,000 altı seyirci ile oynandı... Diyeceksiniz ki yönetime tepkiliyiz. İyi hoş da Trabzonspor'a sırtınızı dönüyorsunuz farkettiniz mi? Yönetime en iyi tepkiyi stadyumda gösterebilirsiniz hiç tasvip etmesem de...
Demem o ki cuvaldızı da biraz kendimize batıralım olur mu...

Renktaş; uğraşın nedir, ne iş yapıyorsun, ne kadar boş zamanın var bilmiyorum ama forumda daha çok yazmanı ve yazılarını okumayı tercih ederim açık söylemek gerekirse :)

Sefaenes
08.03.2013, 15:55
Sadri Şener:''Kadro dışı kalan oyunculardan kulüp bulmalarını istedik,artık bizimle olmayacaklar.''

Acaba kötü yöneticiler icinde gecerli mi. Kötü oyniyan oyuncuyu en kötü itimal satarasin ya ayni durum yöneticiler icin mi

Bud Spencer
08.03.2013, 15:58
Bamba inanılmaz kötü ve vurdumduymaz oynuyor.defansın Girayla Mustafaya emanet edilmesi uygun.sağ bek Serkan,sola Celustka,Zokora,Sapara çift ön libero,ön tarafta Adrian,Olcan,Halil,Henrique oynaması gerekli.(bence)

buna imzami atarim. yanliz bamba konusunda biraz sert olmus:)

inception61
08.03.2013, 16:03
Trabzonspor'un yarın akşam sahasında ağırlayacağı Beşiktaş Trabzon'a geldi. Saat 15.30 sularında kente gelen Beşiktaş kafilesini bir grup taraftar karşılayarak yöneticilere ve futbolculara çiçek verdi. Beşiktaş'ta ,yöneticiler Zorlu Grand Otel'de futbolcular ise Nov Otel'de kalacak.

Beşiktaşlı futbolcuları Nov Otel'de Beşiktaşlı taraftarlar büyük bir coşkuyla karşıladı. 150 civarı taraftar Çarşı pankartları açarak kafileye meşaleler eşilğinde tezahuratlarda bulundu.

ÇOK güzel hareketler işte dostluk ama sayı az keşke 1000 kişi olsaymışlar:D

Harun_ayar_ts
08.03.2013, 16:19
abone oldugumuz skor 3-0 veya 3-1 yeniliriz

Trapezunt
08.03.2013, 16:23
Çok basit bir örnek ile görüşümü açıklayayım da havada kalmasın.

Trabzonspor - Beşiktaş eski maçları ile ilgili çıkan ilk haber ; Ligtv : http://www.ligtv.com.tr/haber/trabzon-3luk-atti, Sonraki haber ; http://www.ligtv.com.tr/haber/firtina-inonuyu-vurdu

Bu reklam sektöründe bilindik bir durumdur. Bir şeyin sonucunu önceden anımsatarak olağan hale getirirsiniz. Maalesef durum bu. Bu benim görüşüm tabii. Fakat umarım en azından bu maç için yanılmam.

Semra
08.03.2013, 16:28
Bu maçı inşallah alırız, hakem temiz bir maç yönetirse niçin olmasın?
Fb maçına başladığımız gibi başlarsak ve ''attıklarımız sayılırsa'' galibiyet hiç de uzak değil.
Biz yalnızca emeğimizle galip geliriz

Oğuzhan
08.03.2013, 16:33
en iyi ihtimalle maç berabere biter, eğer biraz şanslı olurlarsa kazanırlar, hakem de yardım ederse fark yeriz gene 3-0 falan.

UğuR
08.03.2013, 16:36
http://www.bordomavi.net/

Doğukan Uçan
08.03.2013, 16:42
oho bune beyler ? http://61saat.com/haber/besiktas-trabzona-geldi-40584.html

ölümüne_1461
08.03.2013, 16:42
[QUOTE=inception61;1918956437]Trabzonspor'un yarın akşam sahasında ağırlayacağı Beşiktaş Trabzon'a geldi. Saat 15.30 sularında kente gelen Beşiktaş kafilesini bir grup taraftar karşılayarak yöneticilere ve futbolculara çiçek verdi. Beşiktaş'ta ,yöneticiler Zorlu Grand Otel'de futbolcular ise Nov Otel'de kalacak.

Beşiktaşlı futbolcuları Nov Otel'de Beşiktaşlı taraftarlar büyük bir coşkuyla karşıladı. 150 civarı taraftar Çarşı pankartları açarak kafileye meşaleler eşilğinde tezahuratlarda bulundu.

ÇOK güzel hareketler işte dostluk ama sayı az keşke 1000 kişi QUOTE]

http://www.haber61.net/besiktas-trabzona-geldi-2220g-p49.htm
hermzankı gıbı rızelı yavsaklar fenevlısı gelır onlar gasyeylısı gelır onlar 8taslısı gelır onlar sımdı neden senelerdır asansor takım olduklarını kumelerde surunduklerını anladınızmı..meydanı bos buldular novotel sehrın dısında arabayla 20dakkada gelıyor 10dakka sov yapıp kacıyorlar akıllarınca..

Hqmi
08.03.2013, 16:43
Olcan, Serkan, Halilsiz bir kadro ne zaman göreceğiz artık yemin ederim maçlardan soğudum.

beitar
08.03.2013, 16:46
çarşı rize, siz bunlara topçu vermeye devam edin

kusura bakmayın ama Trabzon şehri bitmiş, amerikan askerlerini davulla zurnayla karşılamakla şu görüntü arasında fark yok

sekiztaşı yenip göndermek farz oldu

Trabzon olarak bence herhangi bir anadolu şehirinden farkımız kalmadı, son zamanlardaki hamleler bu amaçlaydı ve başarılıda oldular

bu sezon kümede kalırsak onada şükür ederiz, seneye ilk 8e girersek başarı sayarız artık

Şu görüntü Trabzon şehri için bir utanç lekesidir, amerikanın askerlerinden bir farkı yok oraya gelenlerin, paralı işgalci askerler

ahmet aydın
08.03.2013, 16:51
Bu maçı kazanacağımızı düşünmüyorum

beitar
08.03.2013, 16:53
Bu maçı kazanacağımızı düşünmüyorum

Bu maçı kazansak bile artık farketmez, Trabzon istanbul egemenliğine girmiştir artık, şu lanet görüntülere baksanıza, Trabzon artık işgal edilmiş

kazansak bile sıradan bir anadolu takımın galibiyeti olacak

beş sıfır yenilmeye razıyım ama şu görüntüleri hazmedemiyorum

bu rezaleti gördükten sonra artık kupa mupa verilmesin haketmiyoruz, işte ancak layığımız henqirue olcan gibi topçular kümede kalma savaşı, burada taraftar ingiliz gazetesine uğraşıp haber yaptırıyor ama bir taraftan muhafazakar Trabzon halkı liverppooltaşı bağırlarına basıyor, yerim ben öyle muhafazakarlığı

ölümüne_1461
08.03.2013, 17:00
Bu maçı kazansak bile artık farketmez, Trabzon istanbul egemenliğine girmiştir artık, şu lanet görüntülere baksanıza, Trabzon artık işgal edilmiş

bu rezaleti gördükten sonra artık kupa mupa verilmesin haketmiyoruz, işte ancak layığımız henqirue olcan gibi topçular kümede kalma savaşı, burada taraftar ingiliz gazetesine uğraşıp haber yaptırıyor ama bir taraftan muhafazakar Trabzon halkı liverppooltaşı bağırlarına basıyor, yerim ben öyle muhafazakarlığı
abartma ya neyın ne olduğunu bılmeden.. otel sehrın dısında adamlar araclarla gelıp 5dakka akılalrınca polıs kordonu altında sov yapıp kacarcasına sehrı terk edıyolar bunuda delıkanlılık sayıyorlar..formalı vazıyette trabzon merkezde dolassınlarda gorelım..vay anasını ya ne ısgalcılığı kaldı ne muhafazakarlığı ne kupası mantalıteye bak..

S.ÖZKAN
08.03.2013, 17:14
Haydi renktaşlar iyi günde taraftar olmak kolay zor olanı kötü günde taraftar olabilmektir.Unutmayın ki bu kadro İnter i yendi.Stadı korkuyla endişeyle teslimiyetçilikle değil hırsla inançla doldurun.Hani biz inatçıydık kimseye boyun eğmezdik en güçlüleri yenendik istanbul hegemonyasına son verendik.Eğer öyleysek haydi göreve.

'Siper et gövdeni dursun bu hayasızca akın'

S.ÖZKAN
08.03.2013, 17:16

KTÜ de okuyan 50 öğrenci altı üstü.Polis kordonu altında 5 dakika sevinmişler.

Mete DORUK
08.03.2013, 17:38
Emre neden kadroda olmaz? Digerleri dahami iyi?

Elinde kotude olsa sol bek varken neden israrla baskasini oynatirsin?

Bamba gibi bir stoper varken Mustafa oynatilirmi?

Adrian tam formunu yakalamisken neden oynamaz?

Genclere sans verirsin diye sevindik Soner neden oynamaz?

Ah Tolunay Hoca... Bunlari cik cevapla gerekirse kume duselim sorun etmem.

Furkan Özdem
08.03.2013, 17:55
Spor Toto Süper Lig'de yarın Trabzonspor ile karşılaşacak olan Beşiktaş, Trabzon'a geldi.
Siyah-Biyazlı kafile THY'ye ait özel uçak ile Trabzon Hava Limanı'na indi. Bu sırada polis ekipleri çevrede geniş güvenlik önlemleri aldı.
Otobüsle konaklayacakları otele giden takımı, burada yaklaşık 100 kişilik taraftar grubu karşıladı. Meşaleler yakarak takımları lehine tezahürat yapan taraftarlar, güvenlik gerekçesiyle otel önüne alınmadı.

hey gidi...

Derbeder-53
08.03.2013, 18:30
Bu takıma yönetici olacak heriflerden istifa bekliyorum!
Bir yenilelim!

Oğuz ZEYTİN
08.03.2013, 18:31
Allah'ın izniyle çok çok rahat kazanacağımız maç.

Doğukan Uçan
08.03.2013, 18:49
bu çarşı rize her boktan çıkıyor arkadaş beşiktaş ile oynadıgımız maçlara deplasman yasagı olmadan önce biz trabzona gelirken her seferinde karsilasiyoduk bunlarla.

Oğuzhan
08.03.2013, 19:03
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370/2013/3/5/fft104mm2177097.jpg

Sahaya bu kadro çıkarsa 2-0 kazanırız. Benim takımımın gözünde bu çocuklardaki gibi ışıltı olması lazım. İnanmaları lazım. Savaşa, avlanmaya gidiyormuş gibi gözlerinin altına şerit çekmeleri lazım. Sahada basmadık yer bırakmamaları lazım. O armayı taşıyan formayla koşmamayı bırak, armayı görünce gözlerinin dolması lazım tıpkı taraftar gibi. Yoksa bir maç kazanırsın bir kaybedersin böyle gider her sene en iyi 4. lüğe oynarız.

axelman
08.03.2013, 19:13
Bugünki şiketimes haberinden sonra bu maçı bize vermezler.İnce ince doğranmaya hazırolun. :C

beitar
08.03.2013, 19:17
artık ince ince doğramıyorlar satırla katır kutur doğruyorlar, Trabzonun takımı iyi top oynamıyor nasıl olsa itiraz edemezler diye iyice eziyorlar, her hafta 1 golümüz sayılmıyor nasıl olacak bu iş?

ligden çekilelim

Ilelioglu
08.03.2013, 19:24
oho bune beyler ? http://61saat.com/haber/besiktas-trabzona-geldi-40584.html

CarsiRize pankarti var arkada, Rize ile ilgili bir sorunum yok ama ben hic CarsiOrdu veya CarsiGiresun görmedim bugüne kadar. En son Fener geldiginde yine Rizeli bir Grup pankart acmisti.

Besiktas ile aramizda sorun yok, bunu firsat bilip Trabzon'a gelmisler.

..

61_Hasan_69
08.03.2013, 19:33
Hey gidi Trabzon çarşı 100 kişiyle takımını karşılıyor.

ozzy!
08.03.2013, 19:34
A Haber'de Zeki Uzundurukan Adrian'ın taktiği beğenmediğini hocaya söylediği için oynamadığını söyledi.

serdaracıl
08.03.2013, 19:38
Hakemin hatalı kararlarını kuzu kuzu kabullenen bir takım görmek istemiyorum. Gerekirse hakeme sahayı dar edeceksin. Onu adil olmaya zorlayacaksin

Mustafa Ayazoğlu
08.03.2013, 19:44
gs bugün maçı alırsa

fark 8 olur bjk ile fener ile 10

sistem bunu kabul etmez. hakem ile bu maçı garanti altına aldılar

beitar
08.03.2013, 19:54
marek cech oynayacak büyük ihtimal, geçmiş olsun

Cafer Bulur
08.03.2013, 20:18
Hakemin hatalı kararlarını kuzu kuzu kabullenen bir takım görmek istemiyorum. Gerekirse hakeme sahayı dar edeceksin. Onu adil olmaya zorlayacaksin

Bunu yapabilecek oyunculara sahip olmadigimiz icin sürünüyoruz,sürünmeye de devam edecegiz.

Hakemler bizim aleyhimize kararlar verirken o kadar rahatlarki,bu rahatligi hicbir takima karsi yasamiyorlar.

Sadece oyuncular anlaminda degil taraftar bazinda da cok pasifiz,hakemleri zerre kadar etki altina alamiyoruz.

Dip.Ing.Mag.
08.03.2013, 20:22
Bi şu eboue ye bakıyorum bir de bizim Serkan a

Muhammed Ayaz
08.03.2013, 20:33
................................................to lga............................................... ..
.........zeki.................mustafa............. ...bamba.........celustka......................
...................................soner.......... ..adrian.......................................... .......
.................

arkadaşlar vallahi kadro yazamıyorum bi yardımcı olurmusunuz bizde sağ açık kimdi halilmiydi yasin miydi emre miydi çok kararsızım olcan sol açıkmı oynuyordu tek forvette henrique mi vardı yoksa halil mi sağ bekimiz kimdi serkanmı abdullahmı yoksa zekimi sol bekte celustkamı cech mi oynuyordu ön liberoda zokoramı oynar serkanmı oynar dersinizzzzz

OOOOOOOOOOOFFFFFFFFFFFFFFFFFF..................... ...........OOOOOOOOOOOOOOFFFFFFFFFFFFF

Erbay
08.03.2013, 20:35
Her zaman olduğu gibi dk 2'de falan topu rakibe verip, kalenin önüne yığılıp beklemeye başlar bizimkiler :)

cubido
08.03.2013, 20:38
.................................................. ..onur............................................ ..........

....serkan...............giray.................... .............bamba........................cech.... .

.................................................. zokora............................................ .........

.........................sapara................... .......................colman..................... .....

........halil..................................... henrique.................................olcan.... .....

Eğer bamba'nın yerine yumlu oynarsa halil'in yerine adrian'ın oynama ihtimali de olabilir.
Ne durumdayız Allahım ya, halil ve hanrique gibi adamların alternatifi yok kadroda.

Dip.Ing.Mag.
08.03.2013, 20:48
gs gencler macinda dört gözle genclerin gol atmasini bekliyordum dört gözle ta ki spiker 44 dk da gs 47 puanla lider gencler in 31 puani var ve 9. diyene kadar. sonra aklima geldi bizim rakip gs degil ki gencler diye.

Yavuz Bektaş
08.03.2013, 20:56
gs gencler macinda dört gözle genclerin gol atmasini bekliyordum dört gözle ta ki spiker 44 dk da gs 47 puanla lider gencler in 31 puani var ve 9. diyene kadar. sonra aklima geldi bizim rakip gs degil ki gencler diye.

bizi bu hale getirenler değil biz utanıyoruz bu durumdan

akin0834
08.03.2013, 21:19
gencler caktı..vlemencik attı....altıncı golü olduı adamın..ikinci yarı transferi..bizim halil janko henrique yi topla carp karekökünü al...bu adamın sağ bacağı olmaz...gencler buluo ya biz....yine isyan...

S.ÖZKAN
08.03.2013, 21:39
9,gb 1,gs yi yeniyorsa 10.TS 2.bjk yi yener.Yeter ki inanç ve hırs olsun hem taraftarda hem takımda :)

akin0834
08.03.2013, 21:43
bedava penaltı....kacırdı drogba...beter ol galatasaray

Cafer Bulur
08.03.2013, 21:52
Gs yenildi,bjk yenerse farki 3 e indirecek,bjk bu firsati kacirmak istemeyecektir.

Bu bizim icin hem avantaj hem de dezavantaj olabilir,tamamen takimin performansina bagli.

DeAgLeMaNyAq
08.03.2013, 21:56
Maçın değeri iyice arttı. BJK için farkı 2'ye indirme fırsatı var işimiz zor...

Veysel
08.03.2013, 21:58
Biz bu maçı yenilelim eşşekler gibi anıracam. Herkes duysun. Çoğu kişiylede iddaaya girdim. Ben takımıma güveniyorum.

Gurpas
08.03.2013, 21:58
şu ligdeki durumumuza bak.

Mert'
08.03.2013, 21:59
Yenilirsek daha da kötüye gidiyoruz gençlerde yendi

beitar
08.03.2013, 22:01
Arkadaşlar ne olursa olsun neticede bir derbi maçıdır, eğer bamba gibi maçı elimizle hediye etmezsek biz bu karga sürüsünü dağıtırız, Allahaşkına YENİN ŞUNLERI EN NEFRET ETTİĞİM TAKIM ŞUNLAR

başka bişey istemiyorum yeterki şu işgalcileri, paralı asker tiplileri sahaya gömün

bu maçı alırsak puan

İlker Gazioğlu
08.03.2013, 22:02
Beşiktaş kesinlikle kazanmak isteyecek , farkı 2'ye düşürme şansı geçti ellerine . Dikkatli ve sabırlı oynarsak Beşiktaş'a gol atarız , yeter ki yemeyelim.

İlker Yazıcıoğlu
08.03.2013, 22:02
Ey gidi Özgür Yankaya.
gs maçında verdiği penaltıyla neremle güleceğimin kararını henüz veremedim.
Sen ne kadar büyüksün Allah'ım.Drogba ayağını çimlere takınca penaltı güme gitti.
Verilen penaltıya bak.Allah belanızı versin şerefsiz herifler....

S.ÖZKAN
08.03.2013, 22:03
Biz bu maçı yenilelim eşşekler gibi anıracam. Herkes duysun. Çoğu kişiylede iddaaya girdim. Ben takımıma güveniyorum.

Taraftar dediğin böyle olur yoksa takım iyi durumdayken herkes sahip çıkar güvenir.

Doğukan Uçan
08.03.2013, 22:03
Gençlerbirliği yendi şaka maka bir yana gidiyoruz , yarın beşiktaş'ta şampiyonluk şansı arttı yenmek için oynayacak 3-3 felan bitebilir bence bol gollü maç olacak.

Mert'
08.03.2013, 22:06
Yenersek şaşırmam ama süpriz olur

DeAgLeMaNyAq
08.03.2013, 22:06
;1918956895']Yenilirsek daha da kötüye gidiyoruz gençlerde yendi

Onlar zaten üstümüzdeydi biz altımıza bakalım. Elazığ - Ordu ile Antep - Akhisar'la berabere kalsın. Kayseri İBB'yi, Antalya Sivas'ı, Eskişehir'de Karabük'ü yensin bize yeter...

Sibel
08.03.2013, 22:07
Bence alırız.
Çünkü almak zorundayız.

beitar
08.03.2013, 22:08
şunları büyütmeyin gözünüzde, anadolu takımı yenmekten daha kolay bunları yenmesi

bu halimizle feneri bile perişana ederdik golümüz verilseydi ve bamba olmasaydı

Alihan Ertürk
Hayde bakalım umarım güzel bir galibiyet alırız...

Morale ihtiyacımız var.. Kazanalım sürprizlerle gelelim karşınıza.

yavuzbaha
gencler caktı..vlemencik attı....altıncı golü olduı adamın..ikinci yarı transferi..bizim halil janko henrique yi topla carp karekökünü al...bu adamın sağ bacağı olmaz...gencler buluo ya biz....yine isyan...

Henrique yi alırken bu adamı önermişler,hem de yarı fiyatına...bizimkiler beğenmemiş...sinirden delirmemek işten değil....Adamın bugün attığı kafa golünü hernique ömrünce atamaz

Ogün'
08.03.2013, 22:09
Kazanın artık yeter

Oğuzhan Fidan
08.03.2013, 22:09
http://www.youtube.com/watch?v=isuWE5NK_Vc&feature=player_embedded bu ne laa ?

delikoyun
08.03.2013, 22:13
takım korkunç formsuz mümkün değil yenmemiz mucize olur bence yenilerle bir şeyler yaparsa yapar cesur olucak uğur sol bek aldırdı oynatıcak alim stoper aldırdı oynatıcak bir şeyler yapıcak yolu yok ufuk sonay oynatıcak bir şeyler yapıcak yolu yok aykut zeki oynatıcak bence 6-7 oyuncu sezon sonuna kadar trabzon kökenli olmalı

İlker Yazıcıoğlu
08.03.2013, 22:15
http://www.youtube.com/watch?v=isuWE5NK_Vc&feature=player_embedded bu ne laa ?

Çarşı Rize yazıyor zaten arkadaki afişte ve formalarında.Bu Rize tam sopalık...

Sacit
08.03.2013, 22:16
Trabzonspor bu kadro ile derbi kazanamaz

Oğuzhan
08.03.2013, 22:17
Bizim maçların tamamının kaderini hakemler ve şans faktörü etkiliyor. Sahadaki takımların kalitesiyle sonuç alındığı 2-3 maçımız belki olmuştur bütün sezondur.

Uğur GEMİCİOĞLU
08.03.2013, 22:18
Gençler'in galibiyetinden sonra puan durumuna baktım. Galibiyeti geçtim bu takımın ne yapıp edip yenilmemesi gerekiyor yarın. Kazanırsak yerimiz değişmeyecek. Düşme hattı belli olmaya başladı. Alttaki 2 takım büyük ihtimal gider. 16. sıra için ise 7 aday var.

delikoyun
08.03.2013, 22:18
trabzon kökenli 6-7 oyuncu banko oynamalı sonumuz çok kötü yoksa g. birliği kazanmış elezığ kolay pes etmez yolu yok

F.Levent Yavuz
08.03.2013, 22:19
İki tarafta da stres bir milyon

Futbol çıkmaz ama her sonuç normal sayılır

Fatih Özkan
08.03.2013, 22:20
Kazanırsak sürpriz olur ama mükemmel olur!

zaferyıldız
08.03.2013, 22:22
Ya derbi merbi diye abartmaya gerek yok oyle bir bjk da yok
soyle antalyayi yener gibi yenip gececen bunlari
AMA biz antalyayi yenemiyoruz su ara sorun bu
taraftar onemli, sikecilerdeki gibi sansiz olmassak aliriz bu maci ya

Ilelioglu
08.03.2013, 22:24
Volkan Sen'in oynama ihtimali mi varmis?

..

Fatih Özkan
08.03.2013, 22:27
Volkan Sen'in oynama ihtimali mi varmis?

..

http://www.zaguda.net/haber/trabzonspor/iste-trabzonsporun--muhtemel-11/11102.html

Burda öyle yazıyor.

Furkan Özdem
08.03.2013, 22:30
25 hafta oldu hala ilk 11in 6sı 7si kesin şu isimler olur diyemiyoruz.

Ilelioglu
08.03.2013, 22:32
http://www.zaguda.net/haber/trabzonspor/iste-trabzonsporun--muhtemel-11/11102.html

Burda öyle yazıyor.

Begendim ilk on biri, ne kadar bazi oyuncularin su performanslari ile formayi hak etmediklerini düsünsemde, böylesi en mantiklisi :)

http://www.footballuser.com/formations/2013/03/660288_Trabzonspor.jpg

..

FC-ST-PAULI-61
08.03.2013, 22:40
Forveti Henrique olan bir Takim derbi kazanamaz.Bunu zaten Kadiköyde görmüstük ordada
1 metreden Topu direge vurmustu.8jknin forveti Niang bizim forvetimiz henrique.
Gerisini siz düsünün.Defanstada onlar daha iyi.Hilbert serkandan,ersan yumludan,sivok giraydan,
gökhan cechten iyi.
Orta Sahada biz daha iyiyiz diye düsünüyorum ama yetmiyor.Sol tarafimiz otoban olur.
Hilbert ve Holosko Cech ve Olcanin oldugu kanadi yürüyerek gecer.
Adrian oynasin bari,Gol atar diyebilecegim tek Oyuncu.Belkide Olcan.Niangida durduracak tek Adam Bamba.Holoskoya karsida celustkayi koyacaksin cech denen oyuncuyu degil.

DeAgLeMaNyAq
08.03.2013, 22:40
25 hafta oldu hala ilk 11in 6sı 7si kesin şu isimler olur diyemiyoruz.

6'sı kesin geri kalan 5'i tahmin edilemiyor...

Onur, Serkan, Giray, Zokora, Colman, Olcan sakat veya cezalı değillerse kesik yemeyen oyuncular...

fteotdgs
08.03.2013, 22:46
Forveti Henrique olan bir Takim derbi kazanamaz.Bunu zaten Kadiköyde görmüstük ordada
1 metreden Topu direge vurmustu.8jknin forveti Niang bizim forvetimiz henrique.
Gerisini siz düsünün.Defanstada onlar daha iyi.Hilbert serkandan,ersan yumludan,sivok giraydan,
gökhan cechten iyi.
Orta Sahada biz daha iyiyiz diye düsünüyorum ama yetmiyor.Sol tarafimiz otoban olur.
Hilbert ve Holosko Cech ve Olcanin oldugu kanadi yürüyerek gecer.
Adrian oynasin bari,Gol atar diyebilecegim tek Oyuncu.Belkide Olcan.Niangida durduracak tek Adam Bamba.Holoskoya karsida celustkayi koyacaksin cech denen oyuncuyu degil.

Hakikaten ne var su Henrique'de bizim goremedigimiz? Kendisinin cismini ilk gordugum gunden beri soyluyorum: Olmaz kardesim olmaz, bu adam adi super lig'deki hicbir takimin oyuncusu olamaz. Su adama S. Gunes'in, simdi T. Kafkas'in verdigi sansi diger yabancilarin bircogu gormedi. Kafkas anca gitsin, Henrique'i ucak kapilarindan dondursun, Adrian'i kadro disi biraksin. Disiplin abidesi hoca!

Sibel
08.03.2013, 22:48
2-1 alırız. Golün biri Adrian'dan diğeri süpriz bir isimden gelir.

Mert'
08.03.2013, 22:50
Adrian oynamazsa söveceğim bu sefer.

Dip.Ing.Mag.
08.03.2013, 22:52
arkadaslar Inter'i deplasmanda yendigimiz macta 4-4-2 ile oynamisiz:

----------------Tolga-------------
celutska---giray---glowacki--cech
---------zokora---colman---------
serkan--------------------Alanzinho
--------Halil------Henrique---------

Trabzonda 1-1 berabere kaldigimiz macta da 4-3-2-1 ile oynamisiz:

---------------Tolga-------------
Celutska---Giray---Glowacki--Cech
---Balci-----Zokora---Colman-----
------Alanzinho-----Halil----------
-----------Burak-----------------

iki macin kadrosunu ve taktik secimlerini yazdim. Karsilastirmasi size kalmis. Biz bu kadrolarla gercekten iyi mücadele ettik ve iyi puanlar topladik. varin gerisini siz düsünün. mevcut kadro ile de istenilse bu buhrandan kolaylikla cikilabilir...

polatmu
08.03.2013, 22:52

sürpriz isim bende zokora olurdu; kariyerinde 1 golü vardı galiba;)

Tayfun Aydın
08.03.2013, 23:13
Bu sene artık bitsin seneye M.Reşit Akçay ın kuracağı saldıran agresif bir takım istiyorum. sol kanadında Yusuf un sağ bekin de Göksu nun ön liberosunda Emrullah ın kalesinde Onur un olduğu savaşan bir takım istiyorum. Bitsin artık bu sezon

İskender YILMAZ
08.03.2013, 23:17
Allah'ım ne olur kazanalım şu maçı. Maddi manevi dönüm noktamız bu maç.

Sefaenes
08.03.2013, 23:18
Altintop soyismi olanlar oynamasin gitsinler komedi yapsinlar Burhan Altintopla 2 altintop gol atmasini bilmiyor diyeri en azindan direkleri buluyor bizdeki ise karavana. Insallah bu macta 3 puan alacagiz sayet bu macta da hakem hatasinla puan kaybedersek bu hakem elini kolunu salliyarak giderse yaziklar olsun insanlari zorla suc tesvik ediyorlar. Hakem hatalarine ne lehimize ne aleyhimize yeteeeeeeeeeer diyorum gerci lehimize yok

Kadir Yeter
08.03.2013, 23:20
Çarşı Rize yazıyor zaten arkadaki afişte ve formalarında.Bu Rize tam sopalık...

Şenol Güneş'in Rize'deki maçta, başına gelen taşı kim atmıştı ki!?

Kadir Yeter.

Selçuk Aydın61
08.03.2013, 23:21
çok korkuyorum çok karanlık önümüz...

Hüseyin Başoğlu
08.03.2013, 23:22

sibel hep böyle yapıyorsun bahtı kapanıyor bak adrianın :D yine sayılmazsa bir golü gör sen yaygarayı :D:D

Berke6198
08.03.2013, 23:29
;1918956978']Adrian oynamazsa söveceğim bu sefer.

Adam kadroda yok abi :)

Berke6198
08.03.2013, 23:30
arkadaslar Inter'i deplasmanda yendigimiz macta 4-4-2 ile oynamisiz:

----------------Tolga-------------
celutska---giray---glowacki--cech
---------zokora---colman---------
serkan--------------------Alanzinho
--------Halil------Henrique---------

Trabzonda 1-1 berabere kaldigimiz macta da 4-3-2-1 ile oynamisiz:

---------------Tolga-------------
Celutska---Giray---Glowacki--Cech
---Balci-----Zokora---Colman-----
------Alanzinho-----Halil----------
-----------Burak-----------------

iki macin kadrosunu ve taktik secimlerini yazdim. Karsilastirmasi size kalmis. Biz bu kadrolarla gercekten iyi mücadele ettik ve iyi puanlar topladik. varin gerisini siz düsünün. mevcut kadro ile de istenilse bu buhrandan kolaylikla cikilabilir...

Yalnız İnter'i yendiğimiz zamanı, maçı baz alarak kadro yaparsak yine yeniliriz, çünkü İnter maçında kötü oynamıştık, Tolga'nın bizi ipten kurtardığınıda unutmayalım.

Karambolde yakaladığımız bir golle yenmiştik.

Oğuz B.
08.03.2013, 23:33
Adrian'ın dışında kim atarsa süpriz olur zaten. :)

Doğukan Uçan
08.03.2013, 23:35
gençlerbirligi bile yendi alttakiler ekstra galibiyetler bile almaya basladılar şakayı bıraksın herkes artık yenildigimiz vakit işimiz çok ama çok zor olur kimse düşmez diye örnek yoktur.juventus marsilya glasgow rangers en büyük örnek

Soner Albayrak
08.03.2013, 23:35
Al sana ekstra anlam yüklenmiş bir maç daha. Böyle şeyler yaramıyor bize kaybederiz büyük ihtimal.

Oğuz B.
08.03.2013, 23:38
Artık her maç ekstra anlam taşıyor. Zaten futbol oynamıyoruz iyi futbol beklentisi de kalmadı ama alınacak her puan çok ama çok değerli.

Al sana ekstra anlam yüklenmiş bir maç daha. Böyle şeyler yaramıyor bize kaybederiz büyük ihtimal.

Mert'
08.03.2013, 23:41
Adam kadroda yok abi :)

Sıkıyorsa oynatmasınlar bu sefer oynatmak zorunda. :D

Oğuzhan
08.03.2013, 23:41
adrian oynamazsa orta sahamız otoban olur yine, top falan tutamayız ayağımızda.

colman ve zokora ruh gibi dolaşacaklar yine orta sahada her zamanki gibi.

beni utandırsınlar ben gelip özür dilerim onlardan ama ben utanmak için 10 maçtır bekliyorum bir türlü utandıramadılar beni.

Berke6198
08.03.2013, 23:44
Ben Adrian ve Janko kadroya alınmadı diye okudum, yanlış mı okumuşum ?

Cafer Bulur
08.03.2013, 23:45
onur
serkan giray bamba cech
zokora colman
halil adrian olcan
henrique

Can karyagdinin muhtemel kadrosu bu.

kudu_61
08.03.2013, 23:46
bu kargalar yarın yenmek için çıkacaklar maça çok pozisyon yakalarız adam gibi oynarsak ve atarsak alırız maçı

serdaracıl
08.03.2013, 23:52
Adrianin maçı

Cafer Bulur
08.03.2013, 23:54
Tümer metin:Sampiyon olmak istiyorsaniz karabükün,eskisehirin,bursanin,fb nin yaptigi gibi Trabzonsporu yenmek zorundasiniz.

Bizim futbolcular adam olsa sirf bu adami susturmak icin bjk yi cimlere gömer ve mac sonunda da göndermesini yapar.

FC-ST-PAULI-61
08.03.2013, 23:56
Tümer metin:Sampiyon olmak istiyorsaniz karabükün,eskisehirin,bursanin,fb nin yaptigi gibi Trabzonsporu yenmek zorundasiniz.

Bizim futbolcular adam olsa sirf bu adami susturmak icin bjk yi cimlere gömer ve mac sonunda da göndermesini yapar.
Tümer okadar gereksiz bir Adam ki,inanilmaz bos konusuyor Ligtvde.
Herzaman ayni sacmaliklar.Igrenc birsey.

Oğuzhan
08.03.2013, 23:58

futbolcular adam olsalar o takımlara yenilmezlerdi zaten o yüzden onlardan adamlık beklemek biraz hayalciliğe kaçıyor.

Fatih Öztürk
08.03.2013, 23:59
Bamba çok kötü yerine Mustafa oynamalı.Colman sene başından beri takımı sabote ediyor Sapara oynamalı.Celustka kötünün iyisı kesinlikle solda oynatılmalı.Cech'in oynatılmasına anlam veremiyorum.Tolunay hoca bilhassa yabancı oyuncuları hala tanıyamamış.

Cafer Bulur
09.03.2013, 00:00
futbolcular adam olsalar o takımlara yenilmezlerdi zaten o yüzden onlardan adamlık beklemek biraz hayalciliğe kaçıyor.

Dogru diyorsun ama kör tavuk bile bazen hedefi vurur,bizim oyuncular hicmi bir büyük mac kazanamayacak?

savsat
09.03.2013, 00:00
zeki yavru , düzelmedi mi hala? onun enerjisi,çevikliği lazım. serkan'a tahammülümüz yok. sahada gördük mü maçtan ümidi kesiyoruz.inşallah mücadele eden adamlarla başlar.

Bülent AKBULUT61
09.03.2013, 00:04
İnşallah Tolunay hoca Adrianı oynatmamazlık yapmaz yoksa iyice gözumuzden düşer o kadarda güvenmiştim Tolunay hocay bizdede şans yok beterin beteri varmış

TSezgin61
09.03.2013, 00:05
Cok zor. Imkansiza yakinindan hemde...

Bejeke baya yüklenecek, firsati kacirmak istemezler...

Bizimkilerde biraz onur gurur seref varsa oynarlar. Bu maci alamayan oyuncularin hepsi onur haric gitsin..

Alihan Ertürk
09.03.2013, 00:06
Adrian yine oynamaz.. Sanırım Tolunay hocayla aralarında bir şey geçti yada özel hayatı ile alakalı.

Bülent AKBULUT61
09.03.2013, 00:10
Adrian yine oynamaz.. Sanırım Tolunay hocayla aralarında bir şey geçti yada özel hayatı ile alakalı.

ne varmış özel hayatında Alihan

Fatih Öztürk
09.03.2013, 00:11
Beşiktaşı yarı alanımızda karşılamak yerine önde basarız dıye umut ediyorum.tüm toplar Adrian merkezli dağıtılırsa bır çok pozisyon buluruz.

Ilelioglu
09.03.2013, 00:12
Adrian yoksa isimiz cok daha zor.

..

Mert'
09.03.2013, 00:12
Bizim futbolcularında hep özel hayatı sorunlu oluyor anlamadım gitti hep de iyi oyuncular..

TSezgin61
09.03.2013, 00:13
Elinde bamba var oynatmiyorsun... Cok ayip ediyoruz.

Fanteziye gerek yoktu, cikmamiz gereken kadro belliydi,

Serkan...giray...bamba...chech
...........colman....zokora.........
Yasin...........adrian.........olcan
................henrique..............

Offff.... Yine sikinti yine sikinti

Oğuzhan
09.03.2013, 00:14
Dogru diyorsun ama kör tavuk bile bazen hedefi vurur,bizim oyuncular hicmi bir büyük mac kazanamayacak?

abi kör tavukluk bir şey yok koşmassan istemezsen bir kere bile kazanamazsın, on sene de oynasan kazanamazsın.

canlı izleyince rezillik çok daha netti televizyondan gene bu kadar gözükmüyor.

zokora ile colman yarım kişilik iş yapıyorlar beraber orta sahada. gariban sapara da bütün maç deli gibi pres yapıyor ama arkasından onunla beraber rakibe basan kimse olmayınca o da yoruluyor adamlar top diye oynuyorlar onunla.

bütün mesela orada kopuyor orta sahamızdaki 2 adam da formsuzluğun dibine vurmuş durumdalar. formsuzluktan ziyade umursamazlık diyelim zira bir oyuncu formsuz olsa bile koşmaması için bahanesi olamaz.

Fatih Öztürk
09.03.2013, 00:15
Adrian oynatılmazsa tamamen şansa kalır işimiz.kötü takımın yinede en iyisi Adrian.

Alihan Ertürk
09.03.2013, 00:18
ne varmış özel hayatında Alihan

Ligtv spikeri söylemişti geçen hocaya sorduğunda ''Her şey maç yada idmanda görüldüğü gibi değil, bilmediğiniz şeyler vardır belkide'' demiş Tolunay Kafkas.

DeAgLeMaNyAq
09.03.2013, 00:19
Adrian'ın Hoca'ya sistem eleştirisi yaptığına falan inanmıyorum. 9 maç yedek kalınca sesi çıkmayan adam 2 maç oynamadı diye mi kazan kaldıracak...

Ali İhsan
09.03.2013, 00:21
Adrian'ın Hoca'ya sistem eleştirisi yaptığına falan inanmıyorum. 9 maç yedek kalınca sesi çıkmayan adam 2 maç oynamadı diye mi kazan kaldıracak...

Yaptıysa da bence bi düşünsün hoca belki de haklıdır?

Güya kötü gidişi durdurmak için hoca değiştirdik, ligde hoca değiştirip de berbat hale gelen bir biz varız, Yılmaz Vural'ı bile almış olsak 6 puan fazlamız olurdu.

Samet Çepni
09.03.2013, 00:21
------------onur----------------
-----zeki,giray,mustafa,cech-----
--halil,soner,adrian,serkan,olcan--
------------emre----------------
artık zokora ve colmanın ruhsuz futbolundan bıktım soner ve serkan ön libero halil ve olcan kanat .sakatlığı yoksa halil yerine volkanı izlemeyi tercih ederim. emre ve adrian uyumlu olacaktır

özgür6161
09.03.2013, 00:23
Lig TV de Can Karyağdı biraz önce Adrian'ın oynatılmasını beklediklerini ve Tolunay hocanın Adrian'ı derbiye özel olarak hazırladığını söyledi...

Biraz önce Lig TV de Trabzonspor hakkında konuştular 15 dakika ve gözlerim doldu ağladım...

Söyledikleri çok doğruydu...

Tümer METİN:''Biraz ama biraz olsun onurları varsa adamlıkları karakterleri varsa bu maçı alırlar.Almaları gerekiyor.Trabzon farklı bir şehirdir.Tamam aklında Trabzon,Trabzonspor yok.Sezon sonu gideceğim gözüyle bakıyorsun.Nasıl gidcekesin?Ağzıma almak istemiyorum,bu takım o pozisyona gelirse allah korusun.Bu şehirden nasıl çıkıp gidebileceksin.Trabzon şehri farklıdır seni oradan çıkarmazlar.''

Okay KARACAN:''Geçen hafta Samet Aybaba Barboros bulvarında 10,000 kişiyi görünce bu maçı aldık zaten diye düşünmüştüm demişti.Trabzon halkı,herkes takım otobüsünün geçeceği heryeri binlerce kişi doldurmalı.Artık tamamiyle kenetlenme zamanıdır Trabzon için.Bütün güçleriyle kenetlenip futbolcu ve taraftar birbirlerine kenetlenmeli.''

Tümer METİN:''Artık Kasparov gibi satranç oyunu mu olur Trabzonspor için Vatan-Millet-Sakarya mı olur bilmem ama adamlık savaşıdır bu.Varını yoğunu ortaya koyup savaşmaktır bu.Yarın Sanica Boru Elazığspor Orduspor'u yenerse puanlar eşitleniyor ve düşme hattına giriyorsun.Artık zamanı geldi.''

ve gözümden yaşlar süzülür...

Oğuzhan
09.03.2013, 00:25
taraftara gram kızmam bundan sonra.

taraftarın bu takıma katacak hiçbir şeyi yok.

bunlar ölmüş ama cenazeleri kalkmamış.

ruhsuzluk iliklerine kadar işlemiş, bugün de şu maç bitse de eve gitsek havasındalar.

taraftar isterse 500 dakika bağırsın bunlara bunların içinde gram istek oluşmaz galibiyet için.

Fatih Öztürk
09.03.2013, 00:25
Yaptıysa da bence bi düşünsün hoca belki de haklıdır?

Güya kötü gidişi durdurmak için hoca değiştirdik, ligde hoca değiştirip de berbat hale gelen bir biz varız, Yılmaz Vural'ı bile almış olsak 6 puan fazlamız olurdu.

Aynı fikirdeyim.

TSezgin61
09.03.2013, 00:27
Bitsin bu sezon... Hayirlisiyla bitsin artik.

Bu takimin üzerinden kirli ellerini cekmeyenler Allahindan bulsun...

Uymicaz, bu sisteme uymicaz!

cihayan
09.03.2013, 00:29
Arkadaslar bu Adrian febe macinda cok kotu oynadi da diger oyuncularimiz cok iyi mi oynadilar? Benim ozetlerden gordugum kadariyla macta yaptigimiz iki onemli gole yonelik organizasyonda da Adrian vardi. Birinde orta sahadan gol atti hakem es gecti, digerinde ikinci yarinin basinda Olcan'a al da at cinsinden mukemmel bir ara pasi atti, Olcan topu disariya yolladi. Zaten o gol olsa hersey degisebilirdi.

Simdi bu macta tum takim tamamen dokulurken, takimin tek sorumluluk alan, golu dusunen, gole yonelik hamle yapan oyuncusu tu kaka oldu cikti. Yani bir suru oyuncu iki yildir dokuluyor da goze batmiyor, yine her hafta sahada, bu Adrian ne etti de boyle surum surum surunduruluyor. Iyi kotu topu tutmasini, ileriye tasimasini, gole yonlendirmesini bilen takimin en yetenekli oyuncusunun boylesine haksizca harcanmasinin sebebi ne valla billa meraktan deliriyorum. Bir sey degil Tolunay hoca, Adrian'a karsi bu tutumuyla biz taraftarlar nezdinde guvenini ve sempatisini de yitiriyor, kendine de zarar veriyor. Yok gercekten insanlarda Adrian'in boyle bir muameleyi hak ettigine dair bir izlenim olsa zaten kimse bu kadar sorgulamaz.

Yarin Adrian sahada olmazsa gercekten Tolunay hoca cok buyuk bir risk almis olacaktir. Buna cesaret edecegini sanmam. Umarim kadroya ilk koyacagi isim Adrian olur.

Recep Çaltepe
09.03.2013, 00:35
Arkadaşlar, yarın akşam bu saatlerde, bu maçı 2-0 kazanmış olmanın verdiği mutlulukla bu konuyu okuyor olacağız.. :)

Fanatik34
09.03.2013, 00:36
Kendimi Adrian´in yerine koyuyorum (sizde koyun)

Oynatsalar bile iyi oynamasi benim icin sürpriz olur. Hele ki oynatildi ve iyi oynamadi, sakin ama sakin Adrian´i elestirmek gibi bir salaklikta bulunmayin cünkü bunun tek sorumlusu Teknik Heyet´tir. Cünkü Teknik Heyet´in tek sansi Adrian´in gösterecegi performans, gerisi yok!

Fatih Öztürk
09.03.2013, 00:41
Serkan ve Halile bir çok renkdaş kızabilir fakat bu tür maçlar için biçilmiş kaftan oldukları gerçeği var.keza Zokorada öyle.

Ömer Sak
09.03.2013, 00:43
Yarin nasil oynarsak oyniyalim nasil alinacaksa alinsin önemli olan 3 puan.

Fanatik34
09.03.2013, 00:44

Bizim futbolcular adam olsa sirf bu adami susturmak icin bjk yi cimlere gömer ve mac sonunda da göndermesini yapar.Adam bize iyilik yapiyor, daha ne istiyorsunuz ;)

Emirhan Çorumlu
09.03.2013, 00:53
Serkan ve Halile bir çok renkdaş kızabilir fakat bu tür maçlar için biçilmiş kaftan oldukları gerçeği var.keza Zokorada öyle.

Insallah ikiside oynamaz. Yarin oynarsalar harbiden görmüs oluruz bicilmis kaftan olduklarini... Hemde PTT 1.Lig icin...

Kader KORELİ
09.03.2013, 00:54
Şu PisLigTv yorumcuları kadar motive taraftar ve oyuncular görmüyorum bizde. Bu maçı da büyük ihtimalle kaybedeceğiz bence.

Veysel
09.03.2013, 00:55
Arkadaşlar, yarın akşam bu saatlerde, bu maçı 2-0 kazanmış olmanın verdiği mutlulukla bu konuyu okuyor olacağız.. :)

Adamsun,Saygılar :)

Tapatalk

alper*
09.03.2013, 00:59
Maçın skoru şimdiden bellidir. Bilenler bilir. Bizim bilmediğimiz o skoru belirleyenlerin ne istediği.
Açıp da maça bakmam bile.

Erdal DİLEK
09.03.2013, 01:00
I. Toraman-------veli kavlak

zokora--------colman

aklım almıyor arkadaş. . .

Kaan
09.03.2013, 01:04
Halil'i bilemiyorum ama Serkan akşamın bankolarından

Onur - Serkan, Giray, Bamba (Mustafa), Cech (Celustka) - Zokora, Colman, Adrian, Volkan (Alanzinho), Olcan, - Henrique (Halil)

memmedaga
09.03.2013, 01:06
tolunay kafkas cechte ne buluyor biri bana aciklasin

özgür6161
09.03.2013, 01:11
Bugüne kadar 10,000 bilet satılmış...

Yarın o stat dolup taşmazsa yuh olsun bize!!!

mehmets29
09.03.2013, 01:15
29 adam vardı kadroda. üçü genç oynamaz bu gidişle, 3 ü kadrodışı. 23 kaldı. iyi oldu böyle.

Mustafa Ayazoğlu
09.03.2013, 01:15
Trabzonspor da feda der.

Beşiktaş > Galatasaray + Fenerbahçe

memmedaga
09.03.2013, 01:16
bjklileri mesalelerle karsilamislar...

herseyi ozeti bu artik birak korkulan deplasman olmayi

siradan anadolu klupleri gibiyiz
Trabzonda herifler boy gosterisi yapiyorlar

Mustafa Ayazoğlu
09.03.2013, 01:18
bjklileri mesalelerle karsilamislar...

herseyi ozeti bu artik birak korkulan deplasman olmayi

siradan anadolu klupleri gibiyiz
Trabzonda herifler boy gosterisi yapiyorlar

Düzen bizzat bizi böyle görmek istiyor bir nevi ruhumuz çalınmış farkında değiliz.

özgür6161
09.03.2013, 01:20
tolunay kafkas cechte ne buluyor biri bana aciklasin

Daha çok mecburiyet...

Emerson hatalarından ötürü 2 maç oynamadı...

Sonrasında beyefendi İstanbuldaki maça gitmek istememiş...

Ben antrenmanlara çıkarım maçlara gelmem demiş ya adam...

Benim yerime Cech oynuyor nasıl olsa beni düşünmüyorsunuz maça gitmek istemiyorum demiş beyefendi...

Janko'da Menajerini Trabzon'a çağıracağını belirtmiş.Benim alacağım paranın hepsini peşin verin ve bonservisimi verin ben takım bulur giderim demiş...

Adama bak ya...

Tam dayaklık bunlar ya...

Hayatımda duymadığım şeyler bunlar.Biz de oramızı buramızı yırtıyoruz niye oynamıyorlar diye...

Adamın şeyinde değil ki Trabzon...Bana para verin gideyim diyor...

Bizim yerel basın da Janko parasını alamadığınından dolayı gitmek istiyor diye manşet atıyor...

La Havle Vela Kuvvete İlla Billahil Aliyyil Azim ...

İnşallah yanlış yazmamışımdır...

Ben baysball sopası yaptırıyorum demirden...Sezon sonu TT Arena'da ahtım var girecem bunlara''Laynnnnn diye dalıcam aralarına artık allah ne verdiyse.'''

-''Al sana bonservis...Al sana idman...güm pat çat girecem...Burama kadar geldi''

Bera B.
09.03.2013, 01:23
Maçı izleyemeyeceğim, uzun zaman sonra. İnşallah ben yokken kazanırız.

Mustafa Ayazoğlu
09.03.2013, 01:23
Bu maçı kaybetmek doğal sonuç kaybedilirse,

Trabzonspor'un ligde gelecek yıllarda var olabilme adına 2 maçı var (bjk ve gs) bu maçlarda yenilirse

2-3 yılda toparlanıp şampiyonluğa oynaması zor.

1 de kupa finali , kazanırsa özgüven yerine gelebilir. Aksi taktirde gidişat iyi değil.

Fatih Özkan
09.03.2013, 01:25
Tribünde olacağım.
Güzel şeyler konuşmak istiyorum artık...
Alt sıraları aklımın ucundan bile geçirmek istemiyorum...
Allah utandırmasın.

memmedaga
09.03.2013, 01:28
Tribünde olacağım.
Güzel şeyler konuşmak istiyorum artık...
Alt sıraları aklımın ucundan bile geçirmek istemiyorum...
Allah utandırmasın.

Allah utandırmasın kardeşim

blues
09.03.2013, 01:42
düsünüyorum da, simdi dört galibiyet daha fazla almis olsaydik yarin ki mac icin neler konusuyor,neler düsünüyor olacaktik?

Hem de uzaga gitmeden ligin ikinci yarisinda kaybettigimiz puanlari toplasak,nerelerde olacaktik.

Fenerbahce,erzincan,kasimpasa sivas üzerine yarin ki mactan alabilecegimiz üc puani eklesek 45 puanimiz olabilirdi!

Garip degil mi?

yatara
09.03.2013, 02:11
bu maci alacaz arkadaslar rahat olun

POYRAZ
09.03.2013, 02:39
Her ne kadar kötü bir siralamada olsakda, her ne kadar iyi futbol oynamiyorsakda

bu maci kazanacagiz. Derbilerin havasi her zaman baska olur. Kazanacagiz.

SADECETRABZON61
09.03.2013, 03:15
Pek Ümidim yok beraberlik bir ihtimal.

Emirhan Çorumlu
09.03.2013, 03:42
Onur
Zeki-Giray-Bamba/Karmil-Celu/Cech
Zokora-Colman
Adrian-Soner/Alan-Olcan
Emre Güral/Henrique

Halil ile Serkan oynamasin bana yeter...

oflukaan
09.03.2013, 04:42
bjk yi yenemezsek yönetim bırakacakmış. yenersek hiç sevinmeyeceğim. yenilirsek üzülmeyeceğim. aksine güzel günler yakındır diyip başkan adaylarını düşüneceğim. Örn: Mehmet Ali Yılmaz, Ahmet Ağaoğlu...

Gurpas
09.03.2013, 08:29
Arkadaşlar kusura bakmayın ama benim hiç umudum yok. Nedenmi bu takımda hangi futbolcuya güveniyorsunuz, bir tane yürekten oynayan adam yok

Gurpas
09.03.2013, 08:32
bu sene küme düşebiliriz çünkü futbolcu yapımız buna çok uygun maalesef. Türk deyip güvenebileceğimiz isimlerin başında gelen Olcan bile Kasımpaşa maçında öyle bir gol kaçırdıki bunu atamayan adam çıkıp beşiktaşımı yenecek, maçtan sonra gülmesi biz bu adamlaramı güveneceğiz.

Doğukan Uçan
09.03.2013, 08:48
Yola çıktık geliyoruz maça 5 kişi

exelans_25
09.03.2013, 08:59
birazcık şerefiniz namusunuz varsa bu maçı kazanırsınız

Ertan 51
09.03.2013, 09:07
Trabzonspor'un karşılaşmaya Onur, Serkan, Giray, Bamba, Celutska, Zokora, Colman, Adrian, Volkan, Olcan ve Henrique muhtemel 11'i ile çıkması bekleniyor.

-------------Onur-----------

Serkan---Giray----Bamba----Çelu

-------Zokora-----Colman----

Volkan------Adrian------Olcan

-----------Henrike----------

Çıkabilecek en ideal kadro bana göre,
Kırıtmadan adam gibi oynarlarsa bu kadro bjk yi yener,benim için hiç te sürpriz olmaz ama dediğim gibi samimi olacaklar adam gibi oynayacaklar,özellikle Colman ve Olcan.

Veysel
09.03.2013, 09:10
Kazanacağızzz

güneyli
09.03.2013, 09:12
Herşey ilk golü atmamıza bağlı.Bu maçta tv başına kurulacağız..Umarım üzüntüyle kalkmayız..Onurlu bir mücadele bekliyorum..

Veysel
09.03.2013, 09:28
http://c1303.hizliresim.com/17/9/kw0j7.png

Şu Olcan'a Olcay yazmaları nerdeyse 1000 aştı kardeşim sen daha bizim futbolcuların gerçek adını bilmiyorsan daha ne bu işi yapıyorsun yayıncı kuruluş !

Adem Erdoğan
09.03.2013, 09:33
http://c1303.hizliresim.com/17/9/kw0j7.png

Şu Olcan'a Olcay yazmaları nerdeyse 1000 aştı kardeşim sen daha bizim futbolcuların gerçek adını bilmiyorsan daha ne bu işi yapıyorsun yayıncı kuruluş !

Bu salatalıklar Hrvoje yerine Hrboje yazdı Cale'nin adına uzun bir süre.
Bence bilinçli olarak yapılan birşeydi.

Hüseyin Başoğlu
09.03.2013, 09:36
Adam gibi oynasalar Zokora Colman Adrian orta sahasını bu ligde geçebilecek bir orta saha yok...buna selçuk melo sneijder 3 lüsüde dahil....

Ama oynamıyor eşşekler...Bizde burda çıldırıyoruz....

peker61
09.03.2013, 09:40
Trabzonspor'un karşılaşmaya Onur, Serkan, Giray, Bamba, Celutska, Zokora, Colman, Adrian, Volkan, Olcan ve Henrique muhtemel 11'i ile çıkması bekleniyor.

Kırıtmadan adam gibi oynarlarsa bu kadro bjk yi yener,benim için hiç te sürpriz olmaz ama dediğim gibi samimi olacaklar adam gibi oynayacaklar,özellikle Colman ve Olcan.

bencede iş yapacak tek kadro budur sadece henrige bozuyor oda mecburi istikamet gibi

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2013, 10:34
Bu onur maçını al Trabzonum.
GS yenilmesi kötü oldu, BJK bayağı asılacak.
Küme düşme stresi ve korkusu beni bitirdi.
Eserinle övün Sadri ŞENER.

yavuzbaha
09.03.2013, 10:34
Yeneceğimize inanıyorum ama gol atabileceğimize pek inanamıyorum...bjk kendi kalesine gol felan atabilir...

Oğuz ZEYTİN
09.03.2013, 10:51
Gol atamazmışız, fark yermişiz, Gs yenilmiş diye Bjk asılırmış...

İki gün kötü gittik diye hemen çekmişsiniz kılıçları. Gerçi eminim, hepiniz ne kadar kızsanız da, bu akşam kazandığımızda buraya gelip "hacı ben zaten demiştim, biliyordum, aferin lan Adrian, Zokora kralsın...vs." diyeceksiniz. Belki de haklı sebeplerle kendinizi, kötü bir skora şimdiden alıştırıyor olabilirsiniz.

Lakin her gün küfrettiğiniz şu salak boyalı medyanın "Trabzonspor tarihinde en kötü sezon", "Aha da küme düştü düşecekler", "Ahmet kadro dışı, Mehmet'e tarihi ceza" gibi zırvalarına aldırış etmeden bir kez olsun sahiplenin. İyisiyle kötüsüyle...

Bross zamanında "adam değil" dediklerimiz o sezonu kupayla, sonrakini ŞAMPİYONLUKLA tamamlamadı mı?

Demek ki dipten zirveye çıkmak imkansız değil!

Yeter ki sen iste! Öyle, işin kolayına kaçıp, "ama bunlar topçu değil..." gibi duyguların mantığın önüne geçtiği rahatlıklara savrulma.

Haa, illa duygularının esiri olacaksan BÜYÜK TRABZONSPOR'a olan SEVGİNİN esiri ol!

Sana her yer Trabzon'sa, gururla giy formanı bugün, öyle çık sokağa dünyanın her neresindeysen!

Yüzün gülsün!

Senin mutsuzluğunla mutlu olacak şikecileri mutlu etme!

(Sen de ben de eksikliklerimizi, yanlışlarımızı bilsek de) Unut bugün! Şahıslara kızgın olabilirsin ancak TRABZONSPOR'un bugün sana, bana hepimize ihtiyacı var!

Ve nihayetinde derim ki: Bu akşam Trabzonspor'un ölüsü, Beşiktaş'ın en diri haline yener! Hakemmiş, federasyonmuş... Topuyla tüfeğiyle gelsinler!

DİRENE DİRENE KAZANDIK! YİNE KAZANACAĞIZ!

(Hepinize selam ve sevgilerimle...)

Ömer SEVİNÇ
09.03.2013, 10:54
Final maçlarını, bu tarz mutlaka kazanması gereken maçları kazanamayan bizden başka bir takım varsa o da Beşiktaş. En büyük ümidim de bu zaten. Bir de gsnin dün kazanması onları strese sokacaktır. Biz rahatız bunu iyi değerlendirmemiz lazım.

tarsus
09.03.2013, 11:00
Sezon basindan buyana forvetsiz oynamaya zorlanan bu takm ustune oynayan forvetin bombos biri olmasindan dolayi hep bocaladi hep 1 kisi eksik oynadi.bugunku rakip en cok gol atan veyoyenlerden biri kalede ohura guveniyorum cok gol atmalari bize sökmez amaaaa cok gol yiyen defanslarina kim gol atacak onu hic bilmiyorum:-(bombos kaleye gol atamayan henrique mi yoksa ayda yilda birtane gol atan gol kisiri halilmi yoksa karsi karsiya kaldigi her pozisyonda kaleciye topu nisanlama yetenegine sahip olcanmi?atarsak mustafa veya girayin kafa goluyle atariz galibadan buyana

Soner Albayrak
09.03.2013, 11:09
Yenilmeyiz bu maçta merak etmeyin. Bizim borumuz anca BJK ye ötüyor son yıllarda.

haymatloshan
09.03.2013, 11:10

Çıkması gereken kadrodur bu,şu an elde bulunan en iyi kadro bu,ama nedense oynamıyorlar.Bu maçta da son 3-4 maçtaki gibi yanlış oyuncu ve yanlış mevki tercihi yaparsa kovulması gerekir teknik adamın,her ne kadar eski oyuncumuzda olsa.

Travelair
09.03.2013, 11:13
bjk yi yenemezsek yönetim bırakacakmış. yenersek hiç sevinmeyeceğim. yenilirsek üzülmeyeceğim. aksine güzel günler yakındır diyip başkan adaylarını düşüneceğim. Örn: Mehmet Ali Yılmaz, Ahmet Ağaoğlu...

Hayır yanlış aksettirildi. Bu bilgi yanlış. bjk maçından önce olası bir yenilgiye karşı değerlendirme toplantısı yapacağız dedi başkan

Ertan 51
09.03.2013, 11:16
Gol atamazmışız, fark yermişiz, Gs yenilmiş diye Bjk asılırmış...

İki gün kötü gittik diye hemen çekmişsiniz kılıçları. Gerçi eminim, hepiniz ne kadar kızsanız da, bu akşam kazandığımızda buraya gelip "hacı ben zaten demiştim, biliyordum, aferin lan Adrian, Zokora kralsın...vs." diyeceksiniz. Belki de haklı sebeplerle kendinizi, kötü bir skora şimdiden alıştırıyor olabilirsiniz.

Lakin her gün küfrettiğiniz şu salak boyalı medyanın "Trabzonspor tarihinde en kötü sezon", "Aha da küme düştü düşecekler", "Ahmet kadro dışı, Mehmet'e tarihi ceza" gibi zırvalarına aldırış etmeden bir kez olsun sahiplenin. İyisiyle kötüsüyle...

Bross zamanında "adam değil" dediklerimiz o sezonu kupayla, sonrakini ŞAMPİYONLUKLA tamamlamadı mı?

Demek ki dipten zirveye çıkmak imkansız değil!

Yeter ki sen iste! Öyle, işin kolayına kaçıp, "ama bunlar topçu değil..." gibi duyguların mantığın önüne geçtiği rahatlıklara savrulma.

Haa, illa duygularının esiri olacaksan BÜYÜK TRABZONSPOR'a olan SEVGİNİN esiri ol!

Sana her yer Trabzon'sa, gururla giy formanı bugün, öyle çık sokağa dünyanın her neresindeysen!

Yüzün gülsün!

Senin mutsuzluğunla mutlu olacak şikecileri mutlu etme!

(Sen de ben de eksikliklerimizi, yanlışlarımızı bilsek de) Unut bugün! Şahıslara kızgın olabilirsin ancak TRABZONSPOR'un bugün sana, bana hepimize ihtiyacı var!

Ve nihayetinde derim ki: Bu akşam Trabzonspor'un ölüsü, Beşiktaş'ın en diri haline yener! Hakemmiş, federasyonmuş... Topuyla tüfeğiyle gelsinler!

DİRENE DİRENE KAZANDIK! YİNE KAZANACAĞIZ!

(Hepinize selam ve sevgilerimle...)
Kurban olurum saa ben,
böyle yorumları görünce ayrı bir mutlu oluyorum ben.
Hatta durur mu bilmem ama ditroit te saçlı papaz gibi gıcık bi basketbolcu vardı onun yüzünden ditroit i hiç sevmezdim şimdi senin için ditroit sevesim geldi:D

Oğuz eksik olma kardeşim,iyi ki varsınız.

Kaan Ergüney
09.03.2013, 11:20
Şenol Güneş'in olduğu son dönem ve Tolunay Kafkas geldiğinden beri geçen süreye bir bakın. Zirvedeki takımların ardı ardına kaybettiği puanlara dikkat edin. Hiç bir takım arayı açamadı, zirveyle küme hattı arasında ne kadar kısa bir mesafe var konuşmaları çok yapıldı bu sezon. Tam Galatasaray biraz koptu gidiyor derken geçen hafta aldığı beraberlik ve dün aldığı yenilgi ile yine garantileyemedi konumunu.

Diyeceğim şu ki; Trabzonspor bu sene ne fırsatları harcadı saymakla bitmez. Bu fırsatları birazcık değerlendirebilseydi en kötü ihtimalle yine ilk 3 te olurdu. Ama rakipler yenildikçe bizimki de yenildi. Onlar yendiği zaman bizim ki puan kaybetmeye devam etti. Aralarındaki maçları da kazanmakta sıkıntı yaşıyor. Sonuç: Küme düşme hattıyla 3 puan.

Hep söylediğim, bu takım 3-4 maç galip gelse hem moral hem de puan durumu olarak çok farklı bir tablo çıkacak karşımıza. Bu maç bir milat olmalı. Beşiktaş galibiyetinin puanı da 3 ama moral puanı 3 puandan fazla. Bursa deplasmanına moralsiz gitmek gibi bir lüksümüz yok, kalmadı artık.

Son sözüm Colman'a... Arkadaş bu kadar pas hatası yapacaksan, bizlerde keyif bırakmayacaksan sen de futbolu bırak. Bu maçta iyi oyna, bir kere de takımı sırtladığını görelim. Sözüm ona takımın beyni sensin. Bütün fonksiyonlarını yitirmiş bir beyin gibi oynarsan bu takıma hiç bir artı sağlayamazsın. Oynadığın bölge en kritik ve aslında maçın kazanıldığı bölge. Pas yüzden yüksek olsun, mücadele et, sorumluluk al, isabetli şutlar dene...
Uzun zamandan beri hakkını veremediğin o asil formaya bari bugün layık ol, bizleri sevindir.

atomantcum
09.03.2013, 11:27

Başkan adayları olarak bunları düşünüyor olamazsın. Bu takımın kanını emmiş onca şampiyonluktan sonra takımı yıllarca geriye götürmüş mehmet ali yılmaz mı? Ahmet ağaoğlu'nun ise trabzonspor sevgisi tartışılmaz ama şöyle durumları da var, vizyon açısından.

http://nediyor.com/2012/10/380400/

Tahir61
09.03.2013, 11:30

bu kadronun şampiyonluğa oynaması lazımdı yazık

Travelair
09.03.2013, 11:32
Trabzonspor sahada aldığı başarısız sonuçların maddi kaybını telafi etmek ve futbolcularının alacaklarını ödemek için kulüp hisselerini satıyor. Yani başarısız futbolcuların başarısızlığının yarattıklarına kendini satarak futbolcu alacaklarına para yetiştirmeye çalışıyor. Trajikomik. Umarım artık buna bir son verirler

turphan
09.03.2013, 11:35
Beyler ,Ankara'da macı nerede izleyebiliriz?

Hüseyin Başoğlu
09.03.2013, 11:41

mehmet ali yılmaz düşünceksen fazla zorlama kendini....örnekleri dolu...