PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 24.Hafta | Kasımpaşa 2 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11

Oruç
04.03.2013, 22:55
Serkan da ilginç adam. İlk yarıda önde oynuyor güya, ileriye çıkmaktan aciz. İkinci yarı bek oynuyor sürekli bindirme yapıyor.

Hey Allah'ım ya.

biltrabzon
04.03.2013, 22:55
Maalesef kimse savunmasin,bu enkazi yaratan Senol Günes kacmistir.Ona hakkimi helal etmiyorum.Sokaktan 11 adam toplasan daha iyi oynar 2 senede takimi dibe vurdurdu.Bu vizyonsuz adami takimin basina getirmek büyük hataydi.Her gidisinde bir enkaz birakti ve toparlamasi cok zor oluyor.Bence en büyük hesap ondan sorulmali,bu futbolculari ruhen bitirmistir.

DeAgLeMaNyAq
04.03.2013, 22:56
Bunları yazarken bile utanıyoruz ama kalan 10 maçta 12 puan bizi ligde tutar. İkili averajlar da önemli. Elazığ ile durumumuz eşit olduğundan genel averaja bakılacak. Kalan haftalarda özellikle İBB, Ordu ve Akhisar maçlarından 9 puan almamız lazım. Geri kalan maçlardaki galibiyetler ekstra olur...

asilhamsi
Akşam akşam güldürdün beni markus

Adam ribaunta cıkar gibi topa cıkmıs yakın mesafe diyor.

Bariz bir penaltı ve bariz bir gol.

inadina61_08
bu oyuncu kadrosu ile bu kadar olur...
BİZİ BU DURUMA DÜŞÜRENLER
SIRASI İLE

SADRİ ŞENER transferler yönetim tarzı ve yaptığı bir ton hata
NEVZAT ŞAKAR başkanın adamı
DİĞER YÖNETİCİLER trabzonun sırtlanları
ÖZKAN SÜMER trabzonun ilerlemesine ve büyümesine engel olan kişi
ŞENOL GÜNEŞ takımın başındayken hiç bir şeye ses çıkartmadı sadri şenerin uşağı oldu ses çıkartsa sadri şenerin onu göndermeye ne çapı yeter nede trabzonsporluluğu
TEKNİK KADRO, ANTRENÖRLER
FUTBOLCULAR
TARAFTAR

Peki bunları herkes kabul ediyor, bu akşam ve önceki maçlarda sahada ben sağa sola saldıran 11 oyuncu gördüm, ne yerinde pres ne uyumlu pres hiç birşey yok, sistem zaten yok, suçlusu kim, kadro buysa ona göre oynat, ilk yarı orta saha varmıydı? varda benmi görmedim? bunun da suçlusu da tolunay kafkas'dır Trabzonspor onunla seneyede böyle olur, dolduracak gelecek vaadeden 18-20 lik çocukları, kadro da kim top oynayacak, sadri şener düşmüş para derdini Transfer mi yapacak zannediyorsunuz, seçimlere kadar borcu bir şekilde kapatma derdine düşecek ki ibra edilsin.

gudoz81
04.03.2013, 22:57
inanın her hafta düşme potasındakiler yenilsin diye bakıyorum malum bizim kazanacağımız yok

ilyskm
Bazı arkadaşlar kupada final oynayacağımızı sanıyorlar daha sivas ile maçımız var hani son maçta pozisyon bulamayıp 2 tane yediğimiz...

Berke6198
Bizim taraftarda bir acayip, başkan iki tatlı dilli, duygulu konuşma yapınca salıyorlar kendilerini. Başkan haklı başkan haklı.

La adam sömürüyor bizi huuuu!!

arifberkay
Maalesef kimse savunmasin,bu enkazi yaratan Senol Günes kacmistir.Ona hakkimi helal etmiyorum.Sokaktan 11 adam toplasan daha iyi oynar 2 senede takimi dibe vurdurdu.Bu vizyonsuz adami takimin basina getirmek büyük hataydi.Her gidisinde bir enkaz birakti ve toparlamasi cok zor oluyor.Bence en büyük hesap ondan sorulmali,bu futbolculari ruhen bitirmistir.

Evet kaçmıştır hem de ts-fb maçının olduğu gün sabahı şehirden kaçmıştır....Saldırmayın yalan mı?

Nihat Günay
Kümede kalırsak (inşallah) ilk iş Gökdeniz geri alınmalı.

Sahada gözlerinden ateş çıkan futbolcu istiyorum...

Yeter da...

polatmu
04.03.2013, 22:58
Hala tükürdüğünü yalamamak için suçu Şenol Güneş'e atanlar var ya ... anladınız siz.

tabi sütten çıkmadır kendisi sorumluda biziz transfet komitesini biz kurduk bu oyuncuları biz getirdik gitmek için transferin bitmesini biz bekledik pahalı transfer bize yaramaz deyip n doyeyi biz veto ettik.......................

Enes Başkaya60
Sadri ŞENER UEFA'ya yazı yazsana Ligden düşüyoruz diye sen duruyorsun...

Berke6198
Bir daha ki transferimiz, Sadri Şener İN Galatasaray

bordox
04.03.2013, 22:59
Ben böyle bir şeyi ilk defa gördüm sanırım,gol yememek için devre arasında alt ligden alınan ve asıl mevkisi stoper olan tecrübesiz Abdullah Karmil'in yaptığı hatalar sonucunda iki gol yedik ve oyundan alındı,takım biraz daha oynar bir hale geldi.
Bunu bu şekilde olmayacağını da hem basın hem forum da insanlar bas bas bağırdı.
Peki bunu göremeyen bir Hoca sizce neyi görebilir?

asilhamsi
Sadri bu aksam Trabzona dönmemeli.

Bu enkazın bir numaralı sorumlusu o ve yandasları.

İhaleler ellerinden alınmasın diye şike hakkında da konusmuyorlar artık.

şenol.08.borçkalı
serkan da ilginç adam. Ilk yarıda önde oynuyor güya, ileriye çıkmaktan aciz. Ikinci yarı bek oynuyor sürekli bindirme yapıyor.

Hey allah'ım ya.

serkanı memlekete falan gidince görürsem şunu kesin soracağım..

Arkadaş sendeki bu seytan tüyü nedir ??

Söylede bizde dünyalığımızı kurtaralım..

Birisi tolunay hocayı tanıyorsa lütfen soylesin..

Futbol kosma ve mucadele etmekle beraber üretmektir de aynı zamanda..

üretirsen büyük takımdasın ..

Bana serkanIın son 7 senede orta yaparak asist yaptığı 5 gol gosterebilirmisin tolunay hocam ??

Yok ise nedir bu hayranlık bu adama ??

Alika87
Özümüze dönme vakti geldi, ama kulübün kaymagindan o kadar yiyen var ki, özüne dönmek mümkün degil. Bu kadar paralar dönen yerde, renk sevdasini kim takar. Belki bana kizacaksiniz, ama ben bazen düsünüyorum, bu takim küme düsse, bize yeniden dogma firsati dogar. Sonucta bu akbabalar ve keneler seneye de olacak, yönetim degisse bile ve ayni düzen devam edecek. Düs kümeye , maddi anlamda ciddi sekilde kücül, oyuncularin büyük kismi gider zaten, cünkü sanirim cogunun sözlesmesi sadece süper lig icin gecerli. Yeniden bir baslangic olur, cünkü su an ki trabzonspor, gercek trabzonsporun yolundan coktan sapmis bir takim.

Kader KORELİ
Hiç kusura bakmayın, ama aşık olan hayatında bir kere de olsa kalkar Trabzon'a gider takımını destekler.
Almanya'dan Sivas'a deplasmana gidenler, kalkıp Macaristan'dan İsviçre'ye arabayla gidip UEFA'yı protesto edenler var.

Maçları İstanbul'da oynamak, kulübün adını İstanbulspor olarak değiştirmek gibi bir şey,
seksen darbesinden sonraki sürecin sonunda yenilgi ilanı olur.

Özgür Öztürk
04.03.2013, 23:00
Rezillik diz boyu.

samway
belkı dıyecegım sey cok sacma gelıcektır ama altında ınanın kı cok onemlı bır gercek var !!!

sımdı sorarım kı ;

bız neden parcalı formamızla bordo mavı cızgılı formamızla oynamıyoruz ? işte ruhumuz burda bıtmıs aslında

onur ve tolga dısındakı hıcbır futbolcu aldıgı parayı gram haketmıyor

el fanatico
işin ilginci bri ben görmüyorumdur inşallah, Tolunay geldiğinden beri iyi futbol oynayamadık hiçbir maçta.... Antep maçı dahil ki o maçta Antep deli gibi pozisyon kaçırdı...

Şenol Güneş en azından tek tük iyi (idarelik) oynatıyordu bu takımı...

Adrianı ve sol bek Emersonu keserek Zokora-Colmana bel bağlayarak olmaz bu iş...

Berke6198
Biz diyoruz ki taraftarlık görevimizi yerine getirelim, en azından görev kısmını yerine getirelim. Geri kalan aşk ve duyulan büyük sevgi kısmı zaten güzel galibiyetler sonunda gelir diyoruz...

Adamlar sanki dalga geçiyorlar, biz onların peşinden gittikçe onlar bizim yüzümüzü kara çıkarıyorlar.

Furkan Özdem
Ayın futbolcusu henrige :D

inadina61_08
Sadri bu aksam Trabzona dönmemeli.

Bu enkazın bir numaralı sorumlusu o ve yandasları.

İhaleler ellerinden alınmasın diye şike hakkında da konusmuyorlar artık.

zaten gelmiyor ki geliyormı yoksa, onun meskeni istanbul değilmi arada bir geliyor diye biliyorum, bence sadri şenerden önce olcan-halil-serkan istanbulda kalmalı.

arifberkay
tabi sütten çıkmadır kendisi sorumluda biziz transfet komitesini biz kurduk bu oyuncuları biz getirdik gitmek için transferin bitmesini biz bekledik pahalı transfer bize yaramaz deyip n doyeyi biz veto ettik.......................

Hay ağzına sağlık

ibilek
04.03.2013, 23:01
Serkan da ilginç adam. İlk yarıda önde oynuyor güya, ileriye çıkmaktan aciz. İkinci yarı bek oynuyor sürekli bindirme yapıyor.

Hey Allah'ım ya.

Hayır şunu anlayamıyorum, serkandan sağ açık yaratma abdullahdan sağ bek yaratmaya çalışmanın mantığı nedir.
elimizde 11 yabancı var ama biz 5 yabancı ile maça başlıyoruz.zokora denen adamın bir şey yapmadığını bir tek benmi görüyorum.

adrian gibi en golcu oyuncuyu oynatma ma mantığı nedir.

emre ile başlasak 2-0 değilde 4-0 mı yenilecektik

fteotdgs

Tolunay Kafkas'i sacmasapan oyuncu secimlerini ayri tutarsam tamamen katiliyorum.

Fatih Öztürk
Büyük camiaların taraftarları bu rezilliğin hesabını havaalanında,tesislerde sormayacakmı?ne bılim, Istanbul takım taraftarları takımları bızim takımın beşte biri kadar kötü olunca dünyalarını başlarına yıkıyorda!

ozzy!
Vay be 2 kümede kalıp kalmama konusunda tartışıyoruz. Bizi bu hallere düşürenler utansın.

Defol git Sadri!

Gurpas
bence futbolcularda küme düşme psikolojisine büründüler ve asıl kötü olan bu

Ahmet Kuru
Bu akşam maçı izlemedim. Sinirlenmeyeyim diye. iyiki izlemedim.

bu saatten sonra Sadri Şener'in o koltukda durması demek Trabzonspor taraftarı ile dalga geçmesi demektir.!

'' Ben Trabzonspor'dan daha büyüğüm '' demektir. Taraftarın Her şekilde Sadri Şener'i o koltuktan indirmek için mücadeleye başlaması gerekmektedir.
Bu akşam ki maç için söylenecek sözler bence bu kadardır.!

samway
04.03.2013, 23:02
hersey ersun yanal ı gonderdıgımızde baslamıstı ...

Veysel
04.03.2013, 23:03
Bu futbolcular niye bize bu kadar kızgın biz bunlara ne yaptık neden bizden nefret ederlermiş gibi oyun oynuyorlar ne yaptık biz sizlere çocuklar ne yaptık söyleyin hatamız nedir bilelim düzeltelim. Allah aşkına yapmayın böyle etmeyin ne olur içimizi karartıyorsunuz haftamızı zindan ediyorsunuz. Allah rızası için söyleyin suçumuz nedir

bordox
Valla biraz Trabzon şehri kendine çeki düzen versin bence.Bakanı kafa yapar,başkanı kafa yapar,Hocası kafa yapar,futbolcusu kafa yapar?Bu insanlar o şehri ve insanını bu kadar kolay kandırabileceğini düşünüyorsa sorun kimde acaba?

ilyskm
bence futbolcularda küme düşme psikolojisine büründüler ve asıl kötü olan bu

Aynen

Çağatay_
Arkadaşlar ne yapacağız, moralim çok bozuk. Hastaydım ben, maça gidemedim diye üzülüyordum.

Gittim maçı izledim, ama hüsran. Ne olacak böyle ?

yaranozlu
Futbolcusu serkan, halil, celutska; hocası tolunay; hakemleri Türk; tarftarı da Trabzonlu ve gurbetçi gençler olan bir takım küme düşer, düşsün de zaten. Bütün iyi niyetine rağmen, Akçay dururken hiçbir başarısı olmayan Tolunayı başımıza bela eden şener de hatalarını artırarak tarihe geçecektir.

Maçı kasımpaşa tribününde izledim, adeta utandım.

Oruç
İBB, Akhisar,G:birliği maçlarından galibiyet bekliyorum.

39 puan bizi ligde tutar.

Kupada Fenerle final oynayıp avrupa vizesi alırsak iyidir (Fenere bir kere daha yenilmeye katlanmak zorunda kalırız)

Hayırlısıyla mayıs ayını bitirsek...

Burada bu saatten sonra önemli olan psikoloji. Takım zaten berbat durumda. Küme düşme psikolojisine kapıldıkları anda federasyon fırsatı kaçırmaz yollar bizi ptt'ye.

Bize bunları yazdıranlar utansın.

Berke6198
04.03.2013, 23:04
Ayın futbolcusu henrige :D

Henrique'yle aylık 800 liraya anlaştık, bizim tarlaları sürecek.

katre-i.matem

Hey Allah'ım ya.

Eğer arkanda bek değilde stoper oynarsa birde hocan aman orta sahadan ayrılmayın demişse garip bir durum yok demektir. Serkan orta saha oynar kotu bır sağ bek oynar ama sağ açık oynayamaz çunku adam geçemiyor. Karmil stoper oynar kulubede oturur ama sag bek oynamaz. Hee ama sen barutsan patlamaya geldiysen boyle patlarsın o ayrı

irfanb
Ne demisti Tolunay : Iyi futbolcunuz varsa sahada olmali .
Adrian su an itibariyle takimin gol yükünü ceken en iyi oyuncu.
Janko begensende begenmesende Avusturya Milli takiminda oynuyor,gol krali.
Neden kadroda yoklar ?

canavar61
04.03.2013, 23:05
Evet kaçmıştır hem de ts-fb maçının olduğu gün sabahı şehirden kaçmıştır....Saldırmayın yalan mı?

Keske Olcanlan Serkan Halilide alsaydi Serefsizler,
Suraya yaziyorum olcanlan serkan devam oynasin Trabzonspor kesinlikle Küme Düser.

Bunlar Azizin Tetikcileri

beitar
Olcan maç bittikten sonra çok neşeliydi

Turan Bebek
Özel kanallardan maç yayınlanmaya başladı başlayalı, iyi günde kötü günde bu takımın maçlarını çok zor kaçırmışımdır. Hep önceliğm olmuştur bu takım. Çocukların zamanından çalmışımdır...çarşı-pazardan erken dönmüşümdür hanımlan...düğünlerde bahane etmişimdir yada erken kaçmışımdır...misafirliği ertelemişimdir...daha bir sürü neden sayabilirim ancak yoruldum artık. Bir takım düşünün hoca dahil ne yaptığını bilen bi kişi olmaz mı takımda? Şut çekemiyoruz, kaleyi göremiyoruz, daha doğrusu burnumuzun ucunu göremiyoruz. Yazıklar olsun kelimesini çok kullandım bu gece...ve ilk defa aldığı paraları haram ettim o topçulara ve bu sorumsuz sorumlulara.

yavuzbaha
Ayın futbolcusu henrique,yılın yöneticisi Nevzat,asrın başkanı Sadri

TS-FAN
04.03.2013, 23:06
Siz ,bana, Elazığspor'a ikili averajda üstün olup olmadığımızı söyleyin!

Ogün'
04.03.2013, 23:06
İBB, Akhisar,G:birliği maçlarından galibiyet bekliyorum.

39 puan bizi ligde tutar.

Kupada Fenerle final oynayıp avrupa vizesi alırsak iyidir (Fenere bir kere daha yenilmeye katlanmak zorunda kalırız)

Hayırlısıyla mayıs ayını bitirsek...
Abi önce bir sivası eleyelim de Şikecilerle oynayacağımızda garanti değil.Eskişehir eleyebilir.Ordu'yu da yeneriz bence tabi Tolunay hoca kadroda acaip işler yapmaya devam etmezse.

Kader KORELİ
04.03.2013, 23:07
Bu futbolcular niye bize bu kadar kızgın biz bunlara ne yaptık neden bizden nefret ederlermiş gibi oyun oynuyorlar ne yaptık biz sizlere çocuklar ne yaptık söyleyin hatamız nedir bilelim düzeltelim. Allah aşkına yapmayın böyle etmeyin ne olur içimizi karartıyorsunuz haftamızı zindan ediyorsunuz. Allah rızası için söyleyin suçumuz nedir

Tam da bu bakış açısı yüzünden umursamazlar, gidip küsthalıklarının hesabını soracağınıza, havaalanında bir güzel karşılayacağınıza, 'bizim suçumuz neydi', 'niye oynamıyorsunuz', 'biz size ne yaptık'....

biltrabzon
Inanin cok kolay olacak maci bile zora sokan bu kadar cena...t bir takim olamaz.Senol Günes devre bitince sutlanmaliydi ve 3-5 futbolcuyla beraber.Ama yapilmadi ve bedelini ödüyoruz.

Mert'
Bu başkan ve yandaşları ne kadar yüzsüz hala istifa etmediler

şenol.08.borçkalı
04.03.2013, 23:08
bana deselerki kupamı ? yoksa ligte kalmamı ?

karar ver gerçekleşsin..

ligte kalmayı seçerim.

durum o kadar vahim..

evonon
ne düşmesi yahu herkes tutturmuş bir düşme.....hayal mi görüyorsunuz.....bırakın bu lafları beyler

Sadece okumak için girmiştim ama yazdığını görünce dayanamadım. Benim daha önce yazdıklarıma bakarsan bu forumdaki en ılımlı, en iyimser adamlardan olduğumu görürsün ama oynanan futbolu bırak ptt 1. ligi 2.ligde bile oynamıyorlar. Bu takım açık ara bu ligin en kötü takımı herşey olabilir düşmezsek şu anda altımızda olanlarda puan kaybedeceği için olur biz puan alacağımızdan değil.

Ve ayrıca millet çok komik bir şekilde kupa finaline çıkıp avrupaya gitmekten bahsediyor. Hangi topla Sivas'ı eleyecekler önce ben onu merak ediyorum.

Şenol Hoca'ya dünyanın lafı sayıldı burada şu andaki takım bin beteri. Colman bütün maç ne yaptı sarı kart peşinde koştu, Zokora ne yaptı hiçbir şey, Olcan hiçbirşey. Tolunay Hoca ne yaptı kafası oyunda olan biraz hırs belirtisi gösteren tek adamı Sapara'yı aldı oyundan Colman 90 dak oynadı. Daha da yazarsınız 11'lerinize Colman, Zokora, Yasin, Halil yazın yazın... Ya Allahım bu oyuna daha neyi konuşuyoruz. Bu takımda çıkıp futbol oynayacak 11 tane adam çıkmaz bu sene bu kadar rezillik olmaz.

Millet atıp tutarken ( takıma ) bende iyimserlik yapıp onlara kızıyordum ama az bile söylüyorlar. Bu kadar kepazeliği kenardaki hoca görmüyorsa oyun içinde bunun altında bir iş vardır.

Berkan
Burada yazan taraftarda ki istediğin 100 de 1i futbolcularda olsaydı bugün çok daha farklı şeyler konuşurduk. Boşuna başımız ağırdı akşam akşam. Boşuna sinirleniyoruz.

Veysel
04.03.2013, 23:09
Tam da bu bakış açısı yüzünden umursamazlar, gidip küsthalıklarının hesabını soracağınıza, havaalanında bir güzel karşılayacağınıza, 'bizim suçumuz neydi', 'niye oynamıyorsunuz', 'biz size ne yaptık'....

Ne yapacağımızı şaşırdık hocam vallaha şaşırdık

mashal61

Şenol Güneş bu takıma bir şampiyonluk kazandırdı. Kadroyu dağıtıp, abuk subuk transfer yapan yönetim değil de, en büyük hesap ondan sorulmalı öyle mi? Bence en büyük vefasızlık sizin gibilerden sorulmalı.

polatmu
hersey ersun yanal ı gonderdıgımızde baslamıstı ...

evet onun kurduğu kadronun üstüne jaja burak alındı şamp olduk kalsa da olabilirdik tabi paralel dünya teorisi olacak ama farklı bir yola girdik

Gurpas
hiç bir şeye tepki veremiyoruz o kadar aciz bir camia olduk

Estragon
04.03.2013, 23:10
TAKA: Gittiğiniz takımların sizi benimsemesini nasıl sağlıyorsunuz enerjinizi onlara nasıl aktarıyorsunuz?

AKÇAY; Mevlana’nın, ‘hataları örtmede gece gibi ol, tevazuda toprak gibi ol, sevgide güneş gibi ol ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol’ sözü benim için mihenktir. Maskelerim yoktur. Adalet duygusunu yüksekte tutmaya çalışan, oyuncuya forma verirken terazi hassasiyetine azami dikkat eden yapım var. Öyle oyuncu profilleri var ki antrenmanda yüksek performans sergiliyor ancak maç esnasında o performansın yüzde 50′sini alamıyorsunuz. Bu oyuncu teknik adamı yanıltıyor. İdman performansını maç performansı olarak geri alamıyorsunuz.

TAKA: Futbolcu dediğimiz kitle, eskiye göre daha egolu mu yaşıyor nedir?

AKÇAY; Oyuncularda eskiye nazaran o mütevaziliğin kaybolduğunu söyleyebilirim. O konularla ilgili söylemler yapıyoruz ancak bu konunun temelinde aile eğitimi yatıyor. Oyuncularıma bazen cezalar veriyorum. Fenerbahçe maçında Yusuf’u oyundan alma nedenim skor 2-2 iken arkadaşına pas vermemesi, bencil davranmasıydı. Böyle cezaları verirken rakip ayırt etmem duruma göre hareket etmem ceza vermiş isem rakibime karşı o oyuncuyu affetmem gibi bir şey söz konusu olmaz çünkü adaletli olmak zorundayım.

leviathan_-1461
colman,olcan gibi kız gibi oynayan futbolcularla bu işin olmayacağı belliydi..

Uğur KÜÇÜK
Keske Olcanlan Serkan Halilide alsaydi Serefsizler,
Suraya yaziyorum olcanlan serkan devam oynasin Trabzonspor kesinlikle Küme Düser.

Bunlar Azizin Tetikcileri

Çok absürd olacak ama ne olduysa fener şike yaptıktan sonra oldu...

Bu takımda ne kadar fenerli varsa bilerek sabote edıyor bu takımı...

Olcan zaten şerefsizin önde gideni de,serkan şikecilerin yardımcısı zaten...

Şikeyi kabul ediyorsak ,ki yapıldı,Serkan denen haysiyetsiz de Bjk macında takımı 10 kişi bırakmak için şike yapmıştır...

Açık ve net...

Zokora,Colman,Olcan Ve şikeci olduğu için SERKAN şu dakika kadro dışı kalmazsa biz kümeye düşeriz...

Takımı sabote edenler bunlar...

Bunları görmek çok mu zor Tolunay efendi.....

gudoz81
Eğer arkanda bek değilde stoper oynarsa birde hocan aman orta sahadan ayrılmayın demişse garip bir durum yok demektir. Serkan orta saha oynar kotu bır sağ bek oynar ama sağ açık oynayamaz çunku adam geçemiyor. Karmil stoper oynar kulubede oturur ama sag bek oynamaz. Hee ama sen barutsan patlamaya geldiysen boyle patlarsın o ayrı

denemekte fayda var diye düşünüyor olabilirmi hocamız
bi kerede çift forveti denesek 6 kişinin içinde kalmasa forvetimiz
henri janko halil 5-6 ya bir tek forvet oynamak zorunda kalmasalar orta saha oyuncularımız forvetlere yanaşsa
hücumda çoğalmayı denesek ..... of ya bu kadar kötü oynamak için bile antrenman yapmak lazım

Mehmet Alemdar
04.03.2013, 23:11
kaleciler hariç bütün futbolcular gitsin

samway
bu futbolcuları ısırgan otlarının oldugu yerde cıplak ayakla antreman yaptırcaksın bunlar ancak bundan anlar

Gurpas
colman, zokora, henrike kadro dışı bırakılmalı birde olcan.

asilhamsi
04.03.2013, 23:12
;1918951570']Bu başkan ve yandaşları ne kadar yüzsüz hala istifa etmediler

Hangi başkan?

Şu maçlarda para vermemek için tribünde oturup espiri yapan adam mı?

Çok büyük bir ihanet ve oyunun içerisindeyiz.

Eğer bir deli çıkıp bu düzeni bozmazsa çok kötü şeyler yaşayacağız.

Kader KORELİ
04.03.2013, 23:12
Size ilginç bir bilgi. Bugüne kadar oynanan 24 maç 90 dakika değil de 45 dakika sürseydi, yani ilk yarı sonucuna göre puanlar dağıtılsaydı, şu an ligde 4. sıradaydık.

Berke6198
04.03.2013, 23:13
kaleciler hariç bütün futbolcular gitsin

Sonra bu klübü nasıl toparlamayı düşünüyorsunuz ?

Ilelioglu

karar ver gerçekleşsin..

ligte kalmayı seçerim.

durum o kadar vahim..

Ne olursa olsursa hakkimi isterim. Ligde kalmayi hak ediyorsam kalirim zaten.

..

TS-FAN
Bu 10 hafta geçmeeeez!

gudoz81
04.03.2013, 23:14

karar ver gerçekleşsin..

ligte kalmayı seçerim.

durum o kadar vahim..

bu vehametin oyuncularda farkındamı acaba

Ilelioglu
Size ilginç bir bilgi. Bugüne kadar oynanan 24 maç 90 dakika değil de 45 dakika sürseydi, yani ilk yarı sonucuna göre puanlar dağıtılsaydı, şu an ligde 4. sıradaydık.

Ilgincmis gercekten.

..

samway

bu da benden olsun halamın bıyıgı olsa amcam olurdu :)

polatmu
Şenol Güneş bu takıma bir şampiyonluk kazandırdı. Kadroyu dağıtıp, abuk subuk transfer yapan yönetim değil de, en büyük hesap ondan sorulmalı öyle mi? Bence en büyük vefasızlık sizin gibilerden sorulmalı.

adamcılık yapılmasa çok daha iyi olur kimseyi olduğundan büyük yüce görmeyin lütfen....

Royal Heart
04.03.2013, 23:15
Ciddi ciddi 1461 ile Trabzonspor'un yeri mi değiştirlmek isteniyor acaba diye düşünüyorum. Kupa meselesi hesabı bozuyor. Absürd ötesi bir tablo ile karşı karşıyayız.

fteotdgs

Iceride disarida hic kimse gitmesin maclara. Olacagindan degil de oylesine soyluyorum iste. Yoksa, “taraftarlik” mefhumu da diger cok onemli bir mefhum gibi kazinmis bu halkin bilincine, cikmaz kolay kolay. Takimlar, spor bizler icin vardir, eglenmemiz icin vardir. Eger bunu basaramiyorlarsa talep/seyirci dolayisi ile gelir duser. Bu kadar basit aslinda. Tabii bu anlayis kodamanlarin isine gelmediginden pompalayip duruyorlar “guce tapma”yi, “herseyden onemli olan sonuctur” anlayisini, bir takimi “olumune sevmeler”’i ve tabii hemen arkasindan kombine biletleri, lisansli urunleri. Etinden, sutunden, kemiginden bile yararlaniyorlar ey taraftar. Neyse… Insallah kume dusmeyiz. Bu sezon da utanc sezonumuz olarak gecsin tarihe.

Mert'
İlk defa lig bitse kurtulsak diyorum

canavar61
Çok absürd olacak ama ne olduysa fener şike yaptıktan sonra oldu...

Bu takımda ne kadar fenerli varsa bilerek sabote edıyor bu takımı...

Olcan zaten şerefsizin önde gideni de,serkan şikecilerin yardımcısı zaten...

Şikeyi kabul ediyorsak ,ki yapıldı,Serkan denen haysiyetsiz de Bjk macında takımı 10 kişi bırakmak için şike yapmıştır...

Açık ve net...

Zokora,Colman,Olcan Ve şikeci olduğu için SERKAN şu dakika kadro dışı kalmazsa biz kümeye düşeriz...

Takımı sabote edenler bunlar...

Bunları görmek çok mu zor Tolunay efendi.....

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Trabzonun kurtulusu icin en az benim gibi düsünen birisi oldugu icin Sevindim.

biltrabzon

SENIN YASIN SENOL GÜNES IN BIRAKTIGI ENKAZLARA YETMEZ.Yönetimi savunan yok ben geminin sahibiysem,senol günes te kaptani.Ya istedigi sekil gemiyi yürütecekti yada en yakin limanda inip gidecekti,kimseye hikaye anlatmasin bu takimin vebali onun üzerinedir.Baskan ve yönetim futboldan anlamiyor kabul demekki o hic anlamiyor,anlasaydi bu enkaz olmazdi zaten.

şenol.08.borçkalı
zokora maça değil ringe cıkıyor..mübarek adam kababayı filmi çekiyor sanki sahada..

bu arada Tolunay hoca sert ıyıdır diyoruz ama bu bugün birsey dıkkatımı cektı.

İlk yarıda (ikinciyi bilmiyorum sinirden seyretmedim çünkü ) herıque beyoğlun da yürüyor gibiydi arkadaş ??

mesela bir poziyonda aldı sol acık olcana verdi , eee bekliyor amcam '' gitsene kossana arkadaş ceza sahasına '' yok .. adam öle yürüyor..

Ben Tolunay hocanın yerinde olsam o anda ( sanırım 20. dk ) kenara alırdım..

Takımdaki futbolculardaki genel sorun

1 ruhsuzluz
2 giydikleri formanın ağırlığını bilmiyorlar
3 lağubalilik
4 umursamazlık
5 sallamazlık

Hoca bu gece bunlara balans ayarını ıyı vermeli..Bu takım sahipsiz değil..

herkesin eli tittiyor , kalpten gideceğiz sinirden..

samway
04.03.2013, 23:16
huseyın hasan celalettın koşun gelin gari sizleri arar olduk !!!

Kader KORELİ
04.03.2013, 23:17
bu da benden olsun halamın bıyıgı olsa amcam olurdu :)

:)

bir bak istersen

http://www.stats.betradar.com/s4/?clientid=145&language=de#2_1,3_46,22_1,5_4993,9_overview,25_1,7 2_2

Enstand tam maç

2. Halbzeit de 2. yarı sonuçlarına göre gösteriyor tabelayı, onda 14. sıradayız.

qlii
olcan,henrique,colman,zokora,serkan bu adamlar kadro dışı bırakılmalı ve bunlar gidici adamlar.tolunaycığımız sezon sonuna kadar idare ediyormuş.zadri çıkar tvlerde gençlere bırakalım yerlerimizi der halen gözünün önündeki mustafa akçayı göremez.

arifberkay
SENIN YASIN SENOL GÜNES IN BIRAKTIGI ENKAZLARA YETMEZ.Yönetimi savunan yok ben geminin sahibiysem,senol günes te kaptani.Ya istedigi sekil gemiyi yürütecekti yada en yakin limanda inip gidecekti,kimseye hikaye anlatmasin bu takimin vebali onun üzerinedir.Baskan ve yönetim futboldan anlamiyor kabul demekki o hic anlamiyor,anlasaydi bu enkaz olmazdi zaten.

Senin de ağzın bal yesin

samway
04.03.2013, 23:18
ısrarla sorucam bu emre neden ılk 11 oynamaz ? bu kazma halılhenrıguejanko oynarken ?

Mert'
BJK gibi maç başladığı an 90 dk yönetim istifa diye bagirilmali rezil olmuştu Yıldırım köpeği

Royal Heart
Taraftar da bu saatten sonra gidip tesislerde takımı pohpohlamayacak, motivasyon vereyim diyorlar ancak ters tepiyor belli ki.

asilhamsi
04.03.2013, 23:19
2 yöntem var basarı için

ya şampiyon oldugumuz seneki gibi yetenekli ve kendini buyuk takımlara pazarlamaya meraklı adamlar bulup oynayacaksın

yada daha önceki sampiyonluklarda oldugu gibi takıma asık trabzonsporlu futbolcular bulacaksın.

Birinci yolu sectiginizde kadroyu elde tutmak mumkun olmuyor

2.yolu sectıgınızde rakip Avni akerde korner atınca seviniyor.

Ibo61
maca bakmadim...iyikide bakmamisim...biraz önce özetine baktim sadece.....olcan teke tek durumunda golü atsa 1-0 öne gececegiz!!!

Ama olcan artisti gol atma yerine mac sonunda forma degistiriyor!!! Ben bu takimda Olcan ve Henrique KAZMASINI görmek istemiyorum artik!!!! Biktim bunlardan!!!!! Ruhsuzlar....

samway
:)

bir bak istersen

http://www.stats.betradar.com/s4/?clientid=145&language=de#2_1,3_46,22_1,5_4993,9_overview,25_1,7 2_2

Enstand tam maç

2. Halbzeit de 2. yarı sonuçlarına göre gösteriyor tabelayı, onda 14. sıradayız.

error verıyo acılmıyo sayfa hepten error olduk

Turan Bebek
04.03.2013, 23:20
Adrian neden oynamaz bilen var mı?

cakalkerem
sabah diyordum akşama eziyet var yine arkadaşlar bakındı bu ne diyor diye...

"dedim Trabzon'un maçı var hepsi güldü

Azerbaycan
Yapılması gereken şudur; Bu sene ligde kalmak (Artık bunada fazla inanmıyorum) gelecek sene Onur,Tolga hariç herkesi ama herkesi takımdan yollamak.Benim elimde olsaydı eğer Mustafa hocayı takımın başına getirmek ve Sadri denen adamı sonsuza kadar Trabzon Spor'dan uzaklaştırmak.Haftaya Beşiktaş sonra Bursa 2 mağlubiyet ile sondan 3. oluruz.Tepki varmı ? Yok o zaman herkes sussun ve otursun.Biz uzaktayız Trabzonda olanların bütün yapabilecekleri bumu ? Bu taraftar Şenol hocaya dediklerinden dolayı yaptıklarından dolayı benim gözümde ligden ve çaptan düşmüştür.Umarım Ligde kalırız kalamazsak ben utanır Trabzon Sporlu olduğumu söyleyemem.Yazık bu günlere gelmemizi sağlayanlar kına yaksınlar !

cubido
Ligin en kötü hem de açık ara en kötü santraforları bizde.
Bugün bu kadar kötü futbola rağmen ikinci yarı necati, gekas, semih şentürk, cenk tosun, bobo, uche, hatta adem büyük yani ligdeki takımlardan herhangi birinin bir santraforu olsaydı bu maçı 2-3'e getirebilirdik.
Tabi oyuncu kalitesi haricinde kadro matemetiğindeki sorun da çok kötü etkiliyor bizi. Bazı bölgelerde çok fazla alternatif varken bazı bölgelerde ligin en zayıf takımıyız.
Üzerine bir de kırılgan oyuncu yapısı ve tüm takımın psikoljindeki dibe vuruş eklendinde bu tablonun ortaya çıkması normal.
Tüm bunlara rağmen bu takım iyi işler yapar mı ? Yapar ama stressiz bir ortamda olmaları lazım. Şu andaki stresle bugün kaçırdıkları gibi goller kaçırırlar çünkü panikten elleri ayakları birbirine dolaşıyor.
Beni asıl düşündüren kadro matematiği, futbolcuların kalitesi, futbolcuların paniği değil , maç sonu Tolunay Kafkas'ın söyledikleri hatta söylediklerinden öte vücud dili. Tolunay Kafkas paniklemiş bu çok net. O esip gürleyen aslan gitmiş mahallede milletin bacağına sürtünen kedi gelmiş. Çaresiz, ne yapacını bilemeyen, suçu başkalarına atan tam bir kaybeden görüntüsü verdi bana.
Bakın çok net söylüyorum bu takım haftaya beşiktaş'a yenilirse düşme ihtimali düşmeme ihtimalinin önüne geçer.
Hiç afra tafra yapmayalım, yönetimi, teknik dirktörü, futbolcuları eleştireceğiz ama şimdi değil. Haftaya Trabzonspor tarihinin en kritik maçlarından birini oynayacak bu takım, sakın ola öncesinde hata yapmayalım.
Gün destek günüdür, haftaya böyle ruhsuz oynarlarasa içimizde ne varsa dökelim ama önce şu maçı bir geçelim.
Ligin son haftası ana avrat sövdüğümüz burak ve selçuk'un insafına kalmak istemiyorsak, iş oralara varmadan elimizden gelen tüm desteği vermeliyiz takıma da hocaya da.

bordox

Bırakın şu Şenol Güneş'i savunmayı artık,kadroda 12 yabancı var ele gelir bir tane adam yok,olanı da eldeki iyi futbolcuların gidişine ses çıkarmayarak kafada bitirdi,transfer için yetki verdiği isim Giray Bulak.
Bu günkü durumun iki sorumlusu var elindeki gücü kullanmayarak kendisini ezdiren Şenol Güneş ve onu kullanan Sadri Şener.Tabi buna göz yuman camia da ortak.

samway
04.03.2013, 23:21
haftaya herkes maca gıdıp mac dudugu ıle herkes stadı terk etse ne guzel olur cok guzel bı tepkı olur ama ıste onuda yapamayız herkes cıkar bazı yalaka gruplar ıcerde kalır ofsaytı bozarlar !!!

Mehmet BAŞ
Bu takım küme düşmez diyorum. Oynadığı ya da oynayacağı futbolla değil, siyasi ve ekonomik meseleden dolayı küme düşmez. Düşürmezler!! Malum her şeyi para olarak gören mevcut siyasi otorite Trabzonspor a sıradan bir rol tanımlamış, şampiyon olmasa da ara sıra yukarıyı zorlasın ama hep var olsun istemektedir. O nedenle kendinizi parçalamayın arkadaşlar. İstesek bu takımı düşürmezler...

Hani o mağaralarına çekilmiş milletvekillerimiz var ya hani; işte onlar bu zamanda gerekli siyasi oyunlarını yaparak bu takımı ligde tutarlar...
Birileri yine günü kurtarır, olan Trabzonspor sevdalılarına olur... Siyasetin oyuncağı haline gelmiş Futbolda Trabzonspor da satrançtaki piyonlardan biridir işte birilerinin nazarında...

Hani diyoruz ya takımı siyasete bulaştırmayın diye, kusura bakmayın malzemecisinden bulaşıkçısına kadar siyasete bulaştırılmıştır bu takım. O halde herkes kuralına göre oynasın oyunu... Siz de çıkın siyasileri OY ile tehdit edin siz de istediğinizi elde edin. Oyun kuralına göre oynanır.

Maça gelince kötü oynadık ilk yarı, ikinci yarı olması gereken kişiler olması gereken yerde oynatılınca takım atak yapmaya başladı ve pozisyona girdi... Beğenirsiniz beğenmezsiniz elinizde Halil var mecburen bu adamı oynatacaksınız... Abdullah sağ bek oynamaz bunu 10 yaşındaki çocuklar bile biliyor fakat Tolunay Hoca fantezi peşinde... Formda bir Adrian varken sen hala Olcan gibi ruhsuz ve beceriksiz bir oyuncuyu neden sahada tutarsın ki? Alanzinho gibi her zaman tehlikeli bir adamı neden zora girince alıyorsun sadece? Colman ve Zokora yı konuşmaya gerek yok... Resmen dökülüyorlar ama elinde başka adam yok... Emerson u bir anda kesmek niye? Emre Güral hiç mi oynamayı haketmiyor... Daha sorulacak çok soru var da neyse....

Sonuç olarak siyasiler bu takımı düşürmez. Paranın uşağı olmuş Digitürk ailesi Trabzonspor düşmesin diye elinden geleni yapar... Yani sizin anlıyacağınız el birliği ile Trabzonspor u yıkıp parçalayanlar şimdi düşürmemek için aynı çabayı gösterirler.

kopuk61
Adrian neden oynamaz bilen var mı?

Renktasim al birini vur ötekine.

leviathan_-1461
ısrarla sorucam bu emre neden ılk 11 oynamaz ? bu kazma halılhenrıguejanko oynarken ?

bu kadroda forvet oynayacak tek adam henrike, topu alıp dönebiliyor,2 haftadır çevresindeki futbolcularıda oynatmaya başladı, topu saklayabiliyor..Yeterlimi dersen orası ayrı konu emre yerini tutarmı dersen tutmayacağını emreyi daha önce seyretsen anlarsın, emre adrian tarzı gezen bir oyuncu, tek forvet oynayamaz..

bluenight
04.03.2013, 23:22
şenolu arıyorum arkadaş yeter sadri takımın a. Koydun madde koydurmuyorsa imza atmıyormuş kadro dışı bırak aq lan sadri sattın takımı gs yalakası şeerefsz bilerek yapmadoysa bn biişi bilmiyorum taraftar ses çıkarmasın diye koydurdu o rakamı onurda gidecek gs ye sadri koycak cebine parayı şenol defans istedi almadılar forvet istedi lige başlamaya az kala janko alındı burak gitti sezon biter bitmez ... Yedin takımı bu yazımı okuyun kümeye düştük 10 maç var bjk bursa antalya yenermiyiz sizce hayır 15. İle 3 puan var aramızda bu takımı ne hale getirdin sadri ben bu ts yi bırakıyorum sadri gidene kadar nevzat gadro yeter diyen ağzına...

Fatih Öztürk
04.03.2013, 23:22
Sıkmayın canınızı.Sadri ve saz arkadaşlarının C planı vardır mutlaka.

ophius
04.03.2013, 23:23
65. dakikaydı sanırım 3e 2 geldiler
sonra biz geri koştuk neyse
adamlar cezasahasımızn önünde 3-4 pas yaptılar
kalede onur elini kaldırdı napıyonuz oluuummm ? der gibi
ama anlayana tabiki

Furkan Özdem
Kalan maçlar:

Beşiketaş
Bursa (D)
Antalya
Akhisar (D)
Ordu
Satılmışşehir (D)
Gençler
Kayseri (D)
İBB
Ğs(D)

Bu maçlarda 30 puandan maksimum alacağımız 15 puandır bence.

samway
bu kadroda forvet oynayacak tek adam henrike, topu alıp dönebiliyor,2 haftadır çevresindeki futbolcularıda oynatmaya başladı, topu saklayabiliyor..Yeterlimi dersen orası ayrı konu emre yerini tutarmı dersen tutmayacağını emreyi daha önce seyretsen anlarsın, emre adrian tarzı gezen bir oyuncu, tek forvet oynayamaz..

emreyı bucadan berı ızlerım en azından sutları saglam hee dersen kı tek forvet evet zor ama cıft forvet oynayan cehennememı gıdıyo ????? oynayalım cıft oynayalım cıfte tellı oynayalım bıseyler yapalım bu boyle olmıcak bellı !!!

Berke6198

Adrain mı al birini vur ötekine ? Şu anda bu takımı toparlayabilen, top tutan, top süren,top tutan daha doğrusu tutabilen nadir oyuncularımızdan.

Yani Adrian'ı da gözden çıkarırsak salalım kendimizi iyice.

kopuk61
04.03.2013, 23:24
Plan zamani bizim artik. yönetim sezon sonu gönderilmeli gerekirse tesisler yakilsin.

SILENT06
Colman, Benfica'ya transferine izin verilmediğinde, Trabzonspor'u kafasında bitirmiş zaten. Bunu anlamak çok zor değil. Sorunun hoca da olmadığını söyledik defalarca. Hoca değişikliği normalde 2-3 maç olumlu etkisi olurdu.Bizde kadro o kadar kötü ki ve birçok oyuncu Trabzonspor'u kafasında bitirmiş ki o bile olmadı.Tolunay'ın bu oyuncuları tespit edip takımdan kesmesi lazım. Tolunay bu oyuncuların antrenman performansına bakarsa bugünkü gibi yanılır. Nette aradım ama bu soner emre ve adrian sakat yada cezalı mı anlayamadım.

mashal61

YAŞLA OLSAYDI SADRİ ŞENER'İN KULÜBÜ ÇOK İYİ YÖNETİYOR OLMASI LAZIMDI. Ben Şenol Güneş'in bıraktığı enkazları değil, çalınan şampiyonluklarını görüyorum tarihe bakınca. Yaşın yetmez dediğiniz her bilgiye bir kaç tıklamayla ulaşılıyor günümüzde. Siz Trabzonspor'daki teknik direktörlerin istatistiklerini bir inceleyin mesela...

şenol.08.borçkalı

adrianda balet gibi bakmayın .. araya top atma özelliği yok..
Tek bir özelliği var iyi şut

Normalde bizim formanın ağırlığını oda hak etmiyor..

yokluktan onuda messi görüyor gözlerimiz.:)

Turan Bebek

Takımın en beceriklisini kesmek bize has olsa gerek...Fıkralarımız gibi.

Berke6198
04.03.2013, 23:25
Kalan maçlar:

Beşiketaş
Bursa (D)
Antalya
Akhisar (D)
Ordu
Satılmışşehir (D)
Gençler
Kayseri (D)
İBB
Ğs(D)

Beşiktaş yenilgi, Bursa yenilgi, Antalya yenilgi, Akhisar galibiyet, Ordu galibiyet,Satılmışşehir yenilgi, Gençler beraberlik,Kayseri galibiyet,İBB galibiyet, Gs yenilgi.

Furkan Özdem
04.03.2013, 23:26
adrianda balet gibi bakmayın .. araya top atma özelliği yok..
Tek bir özelliği var iyi şut

Normalde bizim formanın ağırlığını oda hak etmiyor..

yokluktan onuda messi görüyor gözlerimiz.:)

Colmanın şu oyunu yoklukta bile çekilmiyor. En azından hak eden alsın formayı. Bambanın günahı nedir bi de onu çözemedim.

Mert'
Vay be çok değil 2011 de 7 atıyorduk

Berke6198
Şenol Güneş'in bıraktığı enkaz diye kendini yırtanlar, Şenol Güneş'e oynatsın diye bırakılan enkazı neden değerlendirmiyorlar ?

leviathan_-1461
04.03.2013, 23:27
emreyı bucadan berı ızlerım en azından sutları saglam hee dersen kı tek forvet evet zor ama cıft forvet oynayan cehennememı gıdıyo ????? oynayalım cıft oynayalım cıfte tellı oynayalım bıseyler yapalım bu boyle olmıcak bellı !!!

Benim kadroma henrike ilerde arkalarında emre adrian ikilisi sağ açığı sol açığı salla gitsin, orta yapsak kim vuracak sanki. onların arkasında zokora,soner,sapara sağlam üçlü, gbeği iyi kapattıkmı, ilerdeki üçlü öyle böyle bir gol atar.

polatmu
04.03.2013, 23:27
yahu tolunayın geldiği iyi oldu adam hiç değilse transfer içiin liste vermiş çalışma yapmış bu minvalde temmuzu görmeden transfer işi bitmiş olur yoksa bazılarının toz konduramadığı şenol hocaları kalsa idi hem maç kaybetmeye hem de transferde saçmalaya devem edecektik

SILENT06
04.03.2013, 23:28
Colmanın şu oyunu yoklukta bile çekilmiyor. En azından hak eden alsın formayı. Bambanın günahı nedir bi de onu çözemedim.

Günahı, günah keçisi olması... Takımda herkes performansının zirvesinde ve kimse hata yapmıyor. Bir o yapıyor ya. O yüzden...

gudoz81
Kalan maçlar:

Beşiketaş
Bursa (D)
Antalya
Akhisar (D)
Ordu
Satılmışşehir (D)
Gençler
Kayseri (D)
İBB
Ğs(D)

bi daha düşünün ama iyi düşünün futbol olarak akhisar bizden iyi futbol oynuyor

balli_kuymak
Biz bu halimizle Türkiye kupasını alacaz hemi ?

Royal Heart
Sahaya kim çıkarsa çıksın pek bir şey değişmeyecek görünen o ki. Sorunun temelini görmek ve çözmek lâzım.

Mert'
yahu tolunayın geldiği iyi oldu adam hiç değilse transfer içiin liste vermiş çalışma yapmış bu minvalde temmuzu görmeden transfer işi bitmiş olur yoksa bazılarının toz konduramadığı şenol hocaları kalsa idi hem maç kaybetmeye hem de transferde saçmalaya devem edecektik

Ne büyük transfer Kabze yanında bi henrique daha alırlar

zavlili
04.03.2013, 23:30
Hala alanzinhonun iyi topçu olduğunu yazanlar var ....... Küçük takımın büyük topçusu olur

Mehmet BAŞ

Kusura bakma ama sizin gibi kafa yapısına sahip insanlar bugün Şenol Güneş i de arar durumdalar işte... Gelen gideni aratır... 5 yıl sonra gel kurtar bizi Şenol diye yalvarırsınız. Diyecek söz yok sizlere...

kopuk61
Takımın en beceriklisini kesmek bize has olsa gerek...Fıkralarımız gibi.

Ayagina top bekleyen futbolcu devri artik bitti biz haric.savasacak topcu lazim bunlarin hepsi ayni tip oyuncu savasmak isteselerde yapamazlar o yüzden bu durumdayiz.

qlii
trabzonun yenilmesine sevindim yensek bişey değişmeyecekti zadricim takıma mustafa hocayı getirmemekte ısrar etti.seneye seke seke almış olacak a takıma mustafa hocayı.tolunaycığımda ptt de ruhsuzlarıyla beraber top çevirir gençleri yetiştirir.kendide genç çok seviyorya gençleri

SILENT06
Şenol Güneş'in bıraktığı enkaz diye kendini yırtanlar, Şenol Güneş'e oynatsın diye bırakılan enkazı neden değerlendirmiyorlar ?

Aynen. Eline gerekli enstrüman verilince, milli takımı dünya 3. yaparak kendisini kanıtlamış birine çok fazla haksızlık yapıldı. Saygısızca gönderilmesi bile bizim gibi bir camiaya yakışmadı.

Ali İhsan

Transfer listesine gerek yok 1461deki oyuncular PTT 1.ligde işimize yararlar!

zafer6161
04.03.2013, 23:31
Beşiktaş yenilgi, Bursa yenilgi, Antalya yenilgi, Akhisar galibiyet, Ordu galibiyet,Satılmışşehir yenilgi, Gençler beraberlik,Kayseri galibiyet,İBB galibiyet, Gs yenilgi.

gs şmpluğu garantilerse umut.burak selçuk drogba.ebue bize maçı verir.o yüzden diyorum en banko maçımız gs diye,ama kimse anlamıyor

Furkan Özdem
04.03.2013, 23:31
Hala alanzinhonun iyi topçu olduğunu yazanlar var ....... Küçük takımın büyük topçusu olur

Aynen öyle! Ne anlıyorlar anlamadım. 5 maçta 1 oynar taraftarı kandırır anca.

federer61
04.03.2013, 23:32
Bu forumda bunları okumak da varmış.Bu moral bozukluğuyla ancak uyurum ben, o da uyuyabilirsem !

Uğur KÜÇÜK

Sana helal olsun kardeşim....

O yılı unutmuş burdakiler de Hugo Bross kovulup ,5 oyuncu kadrodışı kaldığınan kadroyu alan bendim de Şenol hocaya verdım o da şampiyon yaptı...

Anlayın artık Sadri denen başkan bozuntusu takımı bu hallere getiren en önemli şahıs....

Allah onu bildiği gibi yapsın....

İstanbul nere Trabzon nere diye diye takımı çöplüğe döndürdü....

Yeter artık şikeyi de kapatan kendisidir...

Bunu 3-5 yıl sonra anlıcak bu taraftar ama iş işten geçmiş olacak....

Berat Akçay

Hay Şenol Güneş kadar başınıza taş düşsün .

polatmu
YAŞLA OLSAYDI SADRİ ŞENER'İN KULÜBÜ ÇOK İYİ YÖNETİYOR OLMASI LAZIMDI. Ben Şenol Güneş'in bıraktığı enkazları değil, çalınan şampiyonluklarını görüyorum tarihe bakınca. Yaşın yetmez dediğiniz her bilgiye bir kaç tıklamayla ulaşılıyor günümüzde. Siz Trabzonspor'daki teknik direktörlerin istatistiklerini bir inceleyin mesela...

tıklamak ayrı yaşamak ayrı genç dostum; şenol güneşi sahiplenmen hoş birşey ama biraz daha objektif bak; sadri şener şenol güneşe teslim oldu kendi sonunu da hazırladı jaja da n'doye de bugün takımda olabilrdi..... uzun mevzular

TS-FAN
04.03.2013, 23:33
Kendi sahandaki maçları alsan 5 galibiyet eder..
Ama hangi takımla?!
Elazığ'a Sapara'nın attığı golle ligde kalabiliriz.
Zira ikili averaj önemli!
Bu takımı kuranlar ne ahlar aldı aaah!

canavar61
Aynen. Eline gerekli enstrüman verilince, milli takımı dünya 3. yaparak kendisini kanıtlamış birine çok fazla haksızlık yapıldı. Saygısızca gönderilmesi bile bizim gibi bir camiaya yakışmadı.

tekrar soracagim klise olacak "Kimi yendide Büyük Dünya 3. sü oldu"?

arifberkay
arada bir iddaa oynarım yanlışlıkla kasımpaşaya verdim son maçım tutmamasını çok istedim ama tuttu

Kader KORELİ
Şu an takımda Tolga, Onur, Zeki ve Soner dışında taraftar olarak sevdiğim ve kalmasını isteyeceğim hiçbir oyuncu yok.

zavlili
Mustafa Reşit Akçay gelmelidir ................ boşuna kimse yazmasın , en doğrusunu yapacağına güvenim tamdır , Tolunay Kafkas ? ne yapmış ?????

Mert'
11 tane adam bulurum idmana çıkaralım daha iyi mücadele ederiz

kalavara

ayıp valla, Trabzonsporlular olarak biz şenol güneş'in kazandığı hiç bir şampiyonluğa sahip çıkamadık, şimdi de ona sallıyoruz, bu camia bugün düştüğü durumu sonuna kadar hakediyormuş demek ki!

polatmu
04.03.2013, 23:34
;1918951689']Ne büyük transfer Kabze yanında bi henrique daha alırlar

sen fanatik haberiyle bu yorumu yapıyorsan ne deyim bilemedim....

el fanatico

takımda iyi topçu gösterin 3 tane helal olsun... Alanzinho bu sene oynadığında kötü oynadı mı ben hatırlamıyorum...

Takım real madrid biz mesut özili kesip alanzinhoyu oynatsın diyoruz zaten Tolunaya...

SILENT06

Taraftarı kandırmayan topçu hangisi acaba? Bana göre bütün yabancılar oynuyormuş gibi taklit yapıyor şu anda.

vendercan
Şurası kesin, açık ara ligin en kötü, en dengesiz,en yumuşak ,en inançsız, en kalitesiz takımıyız!..

Açıkçası küme düşersek hiç şaşırmayacağım!..Bu kafayla önlenemez son!..

Veysel
Mustafa hocayı bende isterim ama bu yönetimle beraber değil !

ayazali
Taraftar olarak artık birşeyler yapmalıyız.Bu takım bizim onların değil.Yüreksiz oynayanların yada takımı yönetenlerin KALEMİ KIRILMALI...

zafer6161
şenol güneş neden gitti,,,

baktıki bu takımdan cacık olmaz.küme düşer falan.ihale bana kalmasın diye...

Mert'
04.03.2013, 23:35
sen fanatik haberiyle bu yorumu yapıyorsan ne deyim bilemedim....

Bu yönetimin çapı anca Kabze gibi gs nin çöpleri olur

hodlu
Öyle bir enkaz kaldı ki bu enkazı kim nasıl kaldırır bilemiyorum. Gidişat çoook kötü. Ne yapacağız renkdaşlar. Derhal birşeyler yapmalıyız....

Furkan Özdem
Konu ne saçma yerlere geldi arkadaş. Şenol Güneş gitti ve takım hala aynı. Daha ne dünya üçüncülüğü felan sorgulanıyor? Bu takım ne zaman şampiyonluğa oynadıysa Şenol Güneş ya futbolcuydu ya da teknik direktör. Bu kadar da vefasız olmayın.

arifberkay
sabah hiçbirşey olmamış gibi idmana çıkacaklar makar yapacaklar değil mi utanmadan sıkılmadan

qlii
rahat olun zadrinin bir B planı vardı bu böyle z ye kadar gider.kendisi çok seviyorya plan yapmayı.canlı yayında yeirn dibine soktu takımı.

SILENT06
tekrar soracagim klise olacak "Kimi yendide Büyük Dünya 3. sü oldu"?

Kimi yendiği sonucu değiştiriyor mu?

fteotdgs
04.03.2013, 23:36

Kardesim sunu anlamak cok mu zor? Senol Gunes kendisine bu takim birakilirken nerdeydi? "Boyle olmaz" diyemez miydi? Demedi ya da diyemedi, bu takima razi oldu, razi olunca da sorumlulugunu da aldi. Sezonun ilk macindan birakana kadar o razi oldugu takimla ve kendisi ile olmadigini goremedi mi? Istifa etmek icin niye bu kadar bekledi? Yok, daha once iki kere istifa etmis, yonetim geri aldirmis kararini. Yonetim basina silah mi dayadi Senol Gunes'in istifa etmesin diye, ailesini rehin mi aldi (tovbe estagfurullah)? Senol Gunes bugun geldigimiz durumun ikinci sorumlusudur (birinci az farkla yonetim). Siz hala devam edin kendisini savunmaya.

Berkan
Bir futbolcu kötü oynayabilir ama kötü koşamaz.

vendercan

Bence toplam 5 yılda 5 maç oynamıştır!..

Zaten bu takım hep Alanzinho gibi yalandan, gölge oyun oynayan adamlarla dolu!..

Böyle yönetim,böyle oyuncular,artist hocayla buraya kadar!..

SILENT06
04.03.2013, 23:37
Konu ne saçma yerlere geldi arkadaş. Şenol Güneş gitti ve takım hala aynı. Daha ne dünya üçüncülüğü felan sorgulanıyor? Bu takım ne zaman şampiyonluğa oynadıysa Şenol Güneş ya futbolcuydu ya da teknik direktör. Bu kadar da vefasız olmayın.

Bu vefasız taraftara bu çok bile. En azından saygı duymayı bilmek lazım...

canavar61
04.03.2013, 23:37
şenol güneş neden gitti,,,

baktıki bu takımdan cacık olmaz.küme düşer falan.ihale bana kalmasın diye...

:alkış::alkış::alkış:

Berke6198
04.03.2013, 23:38
Kardesim sunu anlamak cok mu zor? Senol Gunes kendisine bu takim birakilirken nerdeydi? "Boyle olmaz" diyemez miydi? Demedi ya da diyemedi, bu takima razi oldu, razi olunca da sorumlulugunu da aldi. Sezonun ilk macindan birakana kadar o razi oldugu takimla ve kendisi ile olmadigini goremedi mi? Istifa etmek icin niye bu kadar bekledi? Yok, daha once iki kere istifa etmis, yonetim geri aldirmis kararini. Yonetim basina silah mi dayadi Senol Gunes'in istifa etmesin diye, ailesini rehin mi aldi (tovbe estagfurullah)? Senol Gunes bugun geldigimiz durumun ikinci sorumlusudur (birinci az farkla yonetim). Siz hala devam edin kendisini savunmaya.

Basın toplantısını dinlediyseniz kendisine böyle bir imkan sunulmadığınıda öğrenmiş olmanız gerekmektedir, "İstediğim oyuncular gönderildi, istemediklerim kaldı, haberim olmadan, bana sorulmadan transferler yapıldı" demişti kendisi...

Mert'
Kimi yendiği sonucu değiştiriyor mu?

2000 yılı uefayi alan gs takım iskeletiyle almadı mi

polatmu
ayıp valla, Trabzonsporlular olarak biz şenol güneş'in kazandığı hiç bir şampiyonluğa sahip çıkamadık, şimdi de ona sallıyoruz, bu camia bugün düştüğü durumu sonuna kadar hakediyormuş demek ki!

1996
2005
2011

neye sahip çıkmamışız ne yapmamısız sen şenol güneş şamp oldu diyorsun ben ts şamp oldu diyorum ben adamcılık yapmıyorum yapmayın diyorum neye sahip çıkmamışız savcı karşısında ts yi savunurken şenol güneşi değil ts mi düşünüyordum ben adamcılık yapmam yalakalığı da sevmem fıtratım böyle....

qlii
04.03.2013, 23:39
takımın bu günlere gelmesinde büyük emeği geçen zadricime teşekkür ediyoruz ve kendisini trabzonsporun düşüşü hakkında konuşması için piste davet ediyoruz.''Biz istanbul takımı değiliz taraftarımız az ühühühühü.bizim c planımız var ama.d planımızda var.tolunay hocayı çok seviyorum öle böle değil bana çok güzel bi transfer listesi verdi.çok iyi herşey süper mükkemmel''

fteotdgs
04.03.2013, 23:40
Basın toplantısını dinlediyseniz kendisine böyle bir imkan sunulmadığınıda öğrenmiş olmanız gerekmektedir, "İstediğim oyuncular gönderildi, istemediklerim kaldı, haberim olmadan, bana sorulmadan transferler yapıldı" demişti kendisi...

Iyi ya iste. Niye o zaman birakmiyor, birakmadi? Madem buna razi geldin, bunun sorumluluguna da ortak oldun o zaman. Madem razi geldin, devam ettin, en sonunda havlu attiginda sikayet eder gibi bundan niye bahsediyorsun? Sen bu takimin teknik direktoru degil miydin tum bunlar olurken?

SILENT06
04.03.2013, 23:40
;1918951742']2000 yılı uefayi alan gs takım iskeletiyle almadı mi

Benim soruma cevap alamadım. O takımı oynatan kimdi?

zavlili
04.03.2013, 23:41
takımda iyi topçu gösterin 3 tane helal olsun... Alanzinho bu sene oynadığında kötü oynadı mı ben hatırlamıyorum...

Takım real madrid biz mesut özili kesip alanzinhoyu oynatsın diyoruz zaten Tolunaya...
orta sahada cüce fiziğinden iki kişinin içinden çıkınca bizim cahil taraftar birşey zannediyor , Başkan dahil (çok heyecanlanıyormuş , bilmiyor futbolu ne yapsın) bana final pası veremeyen asist yapamayan, kaleye şut çekme gücü olmayan bi adamı mı övüyorsun sen , sopayla kovalarım onu Trabzondan Henriqe ile beraber , Alanzinho ne yapmış ?

Berke6198
04.03.2013, 23:42
Iyi ya iste. Niye o zaman birakmiyor, birakmadi? Madem buna razi geldin, bunun sorumluluguna da ortak oldun o zaman. Madem razi geldin, devam ettin, en sonunda havlu attiginda sikayet eder gibi bundan niye bahsediyorsun? Sen bu takimin teknik direktoru degil miydin tum bunlar olurken?

Her şans bulduğunda başkana sallayan bir kişi zaten, öyle çekip gitmek kolay mı ?

Hiç kimseden öyle bir kahramanlık bekleyemeyiz. Bu dertten yakınan bir çok T.D var, neden hepsi bırakmıyor ? Hepsi bıraktıktan sonra açıklıyor ?

Kahramanlık yapmak kolay mı?

biltrabzon
04.03.2013, 23:43

Kimi istedi mesela senol günes,birakin bu isleri, senol günes e sorsan messi yi istermisin o kim hangi takimda oynuyor der.Durmasaydi kardesim adamlik yapip istifa etseydi,biz cok takimla idmana cikmadan istifa eden hoca gördük.Sebeb yönetimle anlasamamak ve hedeflerin ayni olmamasi.Siz neyi kimi savunuyorsunuz.Bu yönetimin hatasi varsa senol günes masum olamaz en az onlar kadar hatalidir.Bu takimin vebalide onun üzerinedir nokta.

vendercan
04.03.2013, 23:44
Tarih, 2012-2013 sezonunda küme düşen takımlar arasında Trabzonspor'u yazmaz inşallah!!!

Mert'

Bana göre başarılı teknik direktör Jürgen klopp gibilerdir kendi kurduğu kadroyla kendisinden kaç kat büyük maliyetli Bayern ı ezip geçti

Fatih Öztürk
Hey Allahım.Şenol hoca hem futbolcu hemde t.dırektör olarak Trabzonsporun en büyük efsanesidir.hatta Türkiyenın en büyüğüdür.varmı itirazı olan?

Berke6198
Kimi istedi mesela senol günes,birakin bu isleri, senol günes e sorsan messi yi istermisin o kim hangi takimda oynuyor der.Durmasaydi kardesim adamlik yapip istifa etseydi,biz cok takimla idmana cikmadan istifa eden hoca gördük.Sebeb yönetimle anlasamamak ve hedeflerin ayni olmamasi.Siz neyi kimi savunuyorsunuz.Bu yönetimin hatasi varsa senol günes masum olamaz en az onlar kadar hatalidir.Bu takimin vebalide onun üzerinedir nokta.

Tamam ;)

zavlili
Marek Chech , Kadir Keleşten ne kadar iyidir ? cevap lütfen

arimseli
04.03.2013, 23:45
Bu sonuç TS taraftarının eseridir.
Beş para etmez Colman gibileri yıllardır baş tacı edip, Umut'ları kovan taraftar şimdi zeytinyağı gibi üste çıkar gene...

kudu_61
bu rezalete biri dur desin afrika kupasında oynayan bamba nerde ki sen hala yumlu peşindesin adrian kime ne yaptı açıklansın emre niye yetersiz bilmek istiyorum bu kadar yetersiz kadro içerisinde sercan ve eren niye para için satılıyor bilmek istiyorum halil hala nasıl kurtarıcı olarak görülüyor alan niye 2. yarı hücum oynatmak için takım kurtarmak için oyuna alınıyorda ilk 11 oynamıyor

serdaracıl
Arkadaş takım düşüyor muhabbete bak.

Berke6198

Evet, ikiside futbolcu değil. :)

canavar61
04.03.2013, 23:46

O takimi Hakan Okan oynatiyordu Eger öyle olmasaydi senin Taptigin S.G en az Bir tane Trabzonluyu kadroya alirdi Oraya giderken göstermelik bile olsa.

sen simdi Trabzonda Futbolcu yoktu dersin onuda Söyliyim F.Tekke Gökdeniz .

Benim icin Bu ZAD o günden Sonra Kendi kariyeri icin Ist. yalakaligi yapandan öte degildir.

MehmeTS_ADANA
bence kimsenin sucu yok eğer şampiyonluğumuz resmi olarak verilseydi bu takım bu duruma düşermiydi.hayır. kimse bizden yana değil herkes hırsızdan yana böyle bir düzende trabzon gibi küçük bir şehrin takımının 3 eziklerle baş edip her sene şampiyonluğa oynamasını beklemek hayalcilikten öte değil.kardeşim takım 5 senede iyi kötü bir kadro kuruyor şampiyon oluyor izin verilmiyor.kimseye bir şey yapamıyorsun.bir takım mahkeme tarafından şike yapmaktan suçlu bulunuyor kimse birşey yapmıyor.bu düzende ne bekliyorsunuz bir sene 3. bir sene 10 . bu kadar basit

samway
tek ıstedıgım su avnı akerde seyırcılerın ızledıgı bır trabzonspor 1461 trabzon hazırlık macı bı oynasalar bızde ızlesek ne guzel olur dı mı !!!

DEEP BLUE
04.03.2013, 23:47
Sahada çapulcu değil hakem olsaydı, şimdi başka şeyler konuşuyor olurduk... Sakin olun gençler, şimdi destek zamanı... Küme düşebileceğimizi sanmıyorum. 2001'de daha beterini de gördük. Sakin, lütfen sakin... Şu sezon bir bitsin hele... Neyi yakıp yıkacaksak o zaman yapalım...

zavlili
iyidir veya değildir yazarsan iyi olur genç

el fanatico
orta sahada cüce fiziğinden iki kişinin içinden çıkınca bizim cahil taraftar birşey zannediyor , Başkan dahil (çok heyecanlanıyormuş , bilmiyor futbolu ne yapsın) bana final pası veremeyen asist yapamayan, kaleye şut çekme gücü olmayan bi adamı mı övüyorsun sen , sopayla kovalarım onu Trabzondan Henriqe ile beraber , Alanzinho ne yapmış ?

Alanzinhoyu övmüyorum da Adrian ile beraber en azından birşey yapar dediğim tek oyuncu... diğer tarafta halil, olcan, janko hatta colmanı düşününce...

Ömer1967
04.03.2013, 23:48
önümüzdeki 2 maç yeniliriz sonraki 3 maç yeneriz

faysal
Bunları izlerken insan futboldan soğuyo Aşkımız her daim trabzonspor ama yeter bu oynamayan topçularla nereye kadar gidilcek bunlara kadro dışıdamı yok dur deyin artık yeter...Korku filmi gibi takım...

Berke6198
Geçen hafta 1 dakika kala oyuna girdi ama küsmeden oynadı. Bu takımda kalmayı hak edenlerden ilk sıradasın Alanzinho.

fteotdgs
04.03.2013, 23:49
Her şans bulduğunda başkana sallayan bir kişi zaten, öyle çekip gitmek kolay mı ?

Hiç kimseden öyle bir kahramanlık bekleyemeyiz. Bu dertten yakınan bir çok T.D var, neden hepsi bırakmıyor ? Hepsi bıraktıktan sonra açıklıyor ?

Kahramanlık yapmak kolay mı?

Baska teknik direktorleri bilemem. Acikcasi umrumda da degil su an. Oyle cekip gitmek tabii ki kolay olmasa gerek. Hele bir insanin bir ailesi oldu mu, oyle tek basina iken yapacagi cogu seyi yapamaz, eli kolu baglanir, kolay degil. Bunlari biliyorum, bilecek yastayim ve tum bunlari bilirken yine bunlari diyorum. Madem Senol Gunes bu bahsettigimiz seylere razi oldu zamaninda, devam etti, sorumluluk aldi, takimin teknik direktoru olarak bu yanlislara ortak oldu. Sonra takim tamami ile enkaz haline gelmisken nihayet istifa ettiginde bunlari diyorsa, demisse, kusura bakmasin cok bos konusmus. Ve yine sunu diyorum: Senol Gunes'in bugun geldigimiz noktada savunulacak hicbir yanini goremiyorum ben.

Bud Spencer
04.03.2013, 23:50
artisi yok eksigi var abi

hatta bu liste uzar

SILENT06
;1918951761']Bana göre başarılı teknik direktör Jürgen klopp gibilerdir kendi kurduğu kadroyla kendisinden kaç kat büyük maliyetli Bayern ı ezip geçti

Hala o zaman milli takımın çoğunluğunun GS'lilerden oluşmuş olması sonucu değiştirir mi dedim cevap alamadım. O kadronun başında Ersun Yanal veya Yılmaz Vural veya Hikmet Karaman dan herhangi birisi olsaydı da dünya 3. olurmuydu.

Acaba diyorum ; bu başarıyı Şenol Hoca değil de Aykut Kocaman kazanmış olsa idi FB taraftarı da sizin gibi mi düşünürdü. Bence yere göğe sığdıramazlardı... Bizim saygımız bu kadar işte...

zavlili
Geçen hafta 1 dakika kala oyuna girdi ama küsmeden oynadı. Bu takımda kalmayı hak edenlerden ilk sıradasın Alanzinho.
kendisinin bi bok olmadan 2 milyon euroya oynayan topçu olduğunu biliyor ondandır , al götür senin olsun

vendercan
04.03.2013, 23:51
Ya Allah aşkına bu Tolunay artisti neden Emre'ye ve Adrian'a taktı?.. Bilen varsa bi açıklarsa sevinirim!..

Bizim neden kompleksiz hocamız hiç olmadı!..Bakın Lucescu,Fatih Terim'e adamlar Sergen'den ,Melo'dan,Engin Baytar'dan faydalandılar?!.

Bizimkiler elinde ki en iyi hucum oyuncularını tu kaka ediyıor?!. Nerede Jaja, nerede Baytar, nerede Teofilo,nerede Adrian...Emre...

ARTİST TOLUNAY!!!

polatmu
04.03.2013, 23:51
;1918951761']Bana göre başarılı teknik direktör Jürgen klopp gibilerdir kendi kurduğu kadroyla kendisinden kaç kat büyük maliyetli Bayern ı ezip geçti

o adama hayranım müthiş biri mustafa hocanın sarışını gibi ilerde mustafa hoca da bizde aynı etkiyi yapar belki

Furkan Özdem
04.03.2013, 23:52
Tamam küme düşmedik ve bu lanet sezonu atlattık diyelim. Bu takımda oynamayı hak etmeyen oyuncuların gideceğini kim garanti edebiliyor? 30 futbolcu var 25i boş. Bu 25 oyuncudan kaçı gider? 2 mi 3 mü?!

SILENT06
O takimi Hakan Okan oynatiyordu Eger öyle olmasaydi senin Taptigin S.G en az Bir tane Trabzonluyu kadroya alirdi Oraya giderken göstermelik bile olsa.

Benim icin Bu ZAD o günden Sonra Kendi kariyeri icin Ist. yalakaligi yapandan öte degildir.

Hakan Okan şimdi ne iş yapıyor? Ne başarısı var? Madem o kadar başarılı imiş...

Berke6198
kendisinin bi bok olmadan 2 milyon euroya oynayan topçu olduğunu biliyor ondandır , al götür senin olsun

Şaşıyorum size şu an, bir dakika.... şaştım :)

Bud Spencer
Tamam küme düşmedik ve bu lanet sezonu atlattık diyelim. Bu takımda oynamayı hak etmeyen oyuncuların gideceğini kim garanti edebiliyor? 30 futbolcu var 25i boş. Bu 25 oyuncudan kaçı gider? 2 mi 3 mü?!

bende bundan korkuyorum
insallah yaniltirlar bizi

DeAgLeMaNyAq
04.03.2013, 23:54
Alt sıralardaki takımların ligin ikinci yarısında topladıkları puanlar:

10-TRABZONSPOR: 6
11-KARDEMİR DEMİRÇELİK KARABÜKSPOR: 5
12-ORDUSPOR: 9
14-SİVASSPOR: 7
14-GAZİANTEPSPOR: 8
15-İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR: 7
16-SANİCA BORU ELAZIĞSPOR: 11
17-AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR: 7
18-MERSİN İDMANYURDU: 5

mashal61
04.03.2013, 23:54
tıklamak ayrı yaşamak ayrı genç dostum; şenol güneşi sahiplenmen hoş birşey ama biraz daha objektif bak; sadri şener şenol güneşe teslim oldu kendi sonunu da hazırladı jaja da n'doye de bugün takımda olabilrdi..... uzun mevzular

Şenol Güneş ve Sadri Şener birbirinden tamamen farklı iki insan. Sadri Şener Şenol Güneş'e güvenmeseydi şimdiye kadar çoktan gitmişti. Şenol Güneş sayesinde fazla bile kaldı o koltukta.

Ama Şenol Güneş'e teslim oldu demişsiniz, hiç katılmıyorum.

vendercan
04.03.2013, 23:55

Arkadaşım Cale'den beri 5 sol bek alındı; hepsi birbirinden kötü!..Ama komisyonları yağlı!...

Ya en küçük örnekte, bu geceki Abdurrahman yaklaşık 10 sene önce Sebat'tayken alınmadı!..10 senedir Serkan gibi kazmalara para veriyoruz!!!

Bu Trabzonlu çocukların vebalini iş bilmez yönetici ve hocalar ödemeli!!!!!

Emirhan Çorumlu
04.03.2013, 23:56
Kalan maçlar:

Beşiketaş
Bursa (D)
Antalya
Akhisar (D)
Ordu
Satılmışşehir (D)
Gençler
Kayseri (D)
İBB
Ğs(D)

11-12 Puan aliriz ancak...

Fatih Öztürk
04.03.2013, 23:56

Demek en azından bı Trabzonluyu götürmesi lazımdı?ıste bu torpili yapmadığı için efsanedir Şenol hoca.2000 euro şampıyonasındada vardı gs'nın yıldızları?nıye başarılı olamadı o kadroyla Mustafa Denizli?hocanın zaaflarını bile bilmeden eleştiriyorsunuz.Hakan Şükür dünya kupasında oynatılmasın diye ulusal medyada ağız bırliği yapan mahlukatlara inat onu sahaya süren ve herkese adeta sus payı veren Şenol hoca değılmıydı?korkmayın konuşun bunları.ulusal medyayla aynı telden çalmayın!

ozturk
04.03.2013, 23:57
Forum ahalisine Müslüm Gürsesten Talihsizler şarkısını armağan ediyorum günün anlam ve önemine binaen :)

arimseli
Kendimizi aldatmaya gerek yok.
Mevcut kadro içerisinde defanstan gayrısı içerisinde oynayabilecek kapasitede Alanzinho, Soner, Yasin ve Emre var.
Gerisi halı saha futbolcusu bile değil.

TS-FAN
Elazığspor ve Akhisar,hatta ve hatta MİY'den bile daha inançsız bir takım!
MİY li oyuncu Culio'nun ruhu hangi futbolcumuzda var?
Yemin ediyorum Trabzon'da olsam kendimi tutamam!
Kötü futbolcusunuz tamam da ,mücadele etmemek nedir!

murat3861
Maça başlayan 11 çok hatalıydı ikinci yarı iyi oynadık ama golcümüz olmadığı için atamadık çok ciddi küme düşme tehlikemiz var inşallah 1461 lige çıkar

fteotdgs
04.03.2013, 23:58

Kalan 10 mactan toplam 10 puan alirsak kaliriz bence. Gayet macerali olur yalniz, bi tarafimizdan trake solunumuna geceriz yusuf yusuf atmaktan.

Bud Spencer
04.03.2013, 23:59
40-42puanla bitiririz insallah ligi

seneyede 15-20 topcu yollanmali

hic bir yabanci kalsin istemiyorum yerlilerdende halil serkan aykut yasin emre böyle devam edecekse olcanda!!! bye bye!!

erdo6
05.03.2013, 00:00
Ya Allah aşkına bu Tolunay artisti neden Emre'ye ve Adrian'a taktı?.. Bilen varsa bi açıklarsa sevinirim!..

Bizim neden kompleksiz hocamız hiç olmadı!..Bakın Lucescu,Fatih Terim'e adamlar Sergen'den ,Melo'dan,Engin Baytar'dan faydalandılar?!.

Bizimkiler elinde ki en iyi hucum oyuncularını tu kaka ediyıor?!. Nerede Jaja, nerede Baytar, nerede Teofilo,nerede Adrian...Emre...

ARTİST TOLUNAY!!!

hafta arası maçta biri 4 diğeri 3 gol attıda ondan

geri zekalı tolunay bu takıma ancak malzemeci olur

vendercan
[QUOTE=M.Berke Gayretli;1918951788]Geçen hafta 1 dakika kala oyuna girdi ama küsmeden oynadı. Bu takımda kalmayı hak edenlerden ilk sıradasın Alanzinho.[/

Evet parasını alıyor ne de olsa!..

Alanzinho'yu Trabzonspor'da tutmak futbola ve Trabzonspor'a ihanettir!..

Adam 5 yılda ,toplam 5 maç adam gibi oynamış ;bu adamdan medet ummak ;kafayı kuma gömmektir!!!

61_Hasan_69
şaka maka elazığla aramızda 3 puan var adamlar bizden daha çok istiyorlar

salihismet
Yenilmisiz yine, hayret, hicte alisik olmadigimiz bir durum. Maca bakmadim, merak edip sonucunuda ögrenmedim,
yeniliriz korkusuda varya. Neyse, önümüzddeki yillara bakacagiz artik.

Emrah Akcagöz
Bu lig böyle bitmez. Allah yar ve yardımcımız olsun.

faysal
05.03.2013, 00:01

Elazığ çok diri takım,yılmaz vural lazım bu takıma aslın gerektiğinde topçuyu korkutçak...Bu futbolcuların hakkındanda o gelir..

Alper Beyazay
05.03.2013, 00:02
Kalan maçlar:

Beşiketaş
Bursa (D)
Antalya
Akhisar (D)
Ordu
Satılmışşehir (D)
Gençler
Kayseri (D)
İBB
Ğs(D)

Beşiktaş - 0
Bursa - 0
Antalya - 1
Akhisar - 3
Ordu - 3
Eskişehir - 0
Gençler - 1
Kayseri - 1
İbb - 3
Gs - 0

En iyi ihtimalle bunlar. En fazla 12 puan alırız.

hodlu
05.03.2013, 00:02
Tolunay hocanın büyük transferleri nerde onları oynatsın bari............

Emirhan Çorumlu
05.03.2013, 00:03
Kalan maçlar:

Beşiketaş
Bursa (D)
Antalya
Akhisar (D)
Ordu
Satılmışşehir (D)
Gençler
Kayseri (D)
İBB
Ğs(D)

BJK 1 Puan (Zor yeneriz ama yenilmeyiz bence)
Bursa 0-1 Puan (Yenemeyiz)
Antalya 1/3 Puan (Yenilmeyiz)
Akhisar 3 Puan (Yenilmeyiz)
Ordu 3 Puan (Yenilmeyiz)
EsEs 0-1 Puan (Yenemeyiz)
Gencler 1/3 Puan (Yenilmeyiz)
Kayser 0-1 Puan (Yenemeyiz)
IBB 1/3 Puan (Yenilmeyiz)
GS 0 Puan (Yenemeyiz)

En az 10 en fazla 19 Puan... (Bence)

Uğur Ö.
05.03.2013, 00:03
42 puan bile yetmeyebilir.Yok ya kendimi üzmeyeyim izlemeyeceğim artık maç

Ufuk
05.03.2013, 00:04
Ne kadar kötü oynasakta ikinci yarı bi kıpırdandı bi gol güme gitti. Bide sanki penaltıyı atladı hakem. orda net göremedim ama kasımpaşalı 22 nin elle müdehalesi var ama alıştığımızdan olsa gerek eskisi kadar koymuyo zaten futbolcular da itiraz etmiyolar. hakem kafasına göre takılıyo haliyle. nizami gol atmışın hakem iptal etmiş ne yaptım hocam diyosun bu mudur hırs?

kalavara
1996
2005
2011

neye sahip çıkmamışız ne yapmamısız sen şenol güneş şamp oldu diyorsun ben ts şamp oldu diyorum ben adamcılık yapmıyorum yapmayın diyorum neye sahip çıkmamışız savcı karşısında ts yi savunurken şenol güneşi değil ts mi düşünüyordum ben adamcılık yapmam yalakalığı da sevmem fıtratım böyle....

e aynı ts şimdi de küme düşmeye oynuyor o zaman şenol güneşle ne alakası var derim ben! adamcılık ve yalakalık derken neyi kastediyorsun anlamadım.
söylediklerimi tekrardan ifade edersem: şenol güneş trabzonspora gelecek en iyi TDdir. 96,2005 ve 2011 de biz camia olarak yapılan pislikleri hissedip görsek de bunu tepkiye dönüştüremedik, gücümüzü iç çekişmelere harcadık, takımdaşlık yapmadık.
şenol güneş transfer listesi vermiyormuş, e şimdi tolunay hoca transfer listesi verdi bakalım nolcak! ben hocalık kalitesinden bahsediyorum sen listeden... çok farklı yerlerdeyiz!

vendercan
Elazığspor ve Akhisar,hatta ve hatta MİY'den bile daha inançsız bir takım!
MİY li oyuncu Culio'nun ruhu hangi futbolcumuzda var?
Yemin ediyorum Trabzon'da olsam kendimi tutamam!
Kötü futbolcusunuz tamam da ,mücadele etmemek nedir!

Az bile yazmışsınız.... %100 katılıyorum!..

Eğri oturup doğru konuşalım ....Bu durumda...

1 numaralı küme düşme adayı Trabzonspor'dur!!!

salihismet
hafta arası maçta biri 4 diğeri 3 gol attıda ondan

geri zekalı tolunay bu takıma ancak malzemeci olur

Valla cok ayip, yani kendi takiminin hocasina bu sözleri söylemek gercekten ayip.

DEEP BLUE
Alanzinho hariç tüm yabancılar (başta Colman bey olmak üzere) gönderilmeli sezon sonu... 1461 takviyeli genç ve çok koşan yeni kadroda maksimum 5 yabancı olmalı... Bunların ikisi dünya yıldızı olmalı...

Yerlileri sayıp canımı sıkmak istemiyorum, kabak gibi görünüyor zaten...

Not: İçinde hakaret olmayan bir yazıdan ötürü, hakaret suçuyla iki hafta banlanan DEEP BLUE abiniz yola geldi, son durulama suyuna yumoş katılmış yeni üslubuyla sahalara döndü. Başkanı espri, hocası fantazi, oyuncusu rakip forma, seyircisi tuzlu çekirdek peşindeki camianın büyüğüne de bu yakışır zaten...

SILENT06
05.03.2013, 00:05
Demek en azından bı Trabzonluyu götürmesi lazımdı?ıste bu torpili yapmadığı için efsanedir Şenol hoca.2000 euro şampıyonasındada vardı gs'nın yıldızları?nıye başarılı olamadı o kadroyla Mustafa Denizli?hocanın zaaflarını bile bilmeden eleştiriyorsunuz.Hakan Şükür dünya kupasında oynatılmasın diye ulusal medyada ağız bırliği yapan mahlukatlara inat onu sahaya süren ve herkese adeta sus payı veren Şenol hoca değılmıydı?korkmayın konuşun bunları.ulusal medyayla aynı telden çalmayın!

FC Seoul'den yalvara yalvara getirdiler adamı. Adam oradaki sevgiyi ve rahatı bırakıp, Trabzonspor var diye geldi. Bizim yaptıklarımıza bakınca, üzülüyorum gerçekten.

61_Hasan_69
05.03.2013, 00:06
Hala topu ileriye taşıyabilen tek oyuncumuz Alanzinho geyiğimi dönüyor burada ?

fteotdgs
05.03.2013, 00:07
42 puan bile yetmeyebilir.Yok ya kendimi üzmeyeyim izlemeyeceğim artık maç

Iki ayrinti var. Biri puan cetvelinde bizim civarimizda sezonun bu zamaninda hic olmadigi kadar cok takim var. Bu takimlar birbirleri ile cok mac yapacak, dolayisi ile alinan puan miktari ve dusme (puan) limiti dusecek. Ote yandan son 4-5 haftada ozellikle hedefsiz kalan takimlar hedefsiz! maclara cikacaklar, kume dusmemek icin oynayan takimlara karsi.

Badaloğlu
05.03.2013, 00:08
Sırf bu eziyete katlanmamak adına maçları izlemiyorum, maçlara da gitmiyorum... Ama buna rağmen uykular haram bana. Her telofonuma gelen gol mesaj sesinden ''ulan gene mi gol yedik'' psikozundan, midemiz delindi sıkıntıdan.

Yeter ulan yeter!... Sene sonu bir an evvel gelmeli. Yoksa çekilecek çile değil bu yaşta çok fazla koyuyor. Trabzonspor'lu olmamız için bize kimse birşey anlatmadı, söylemedi. Babam bize Trabzonspor'lu olmamaz için bir şeyler anlatmadı. Biz otomatikmen Trabzonspor'lu olduk.Zira bizim çocukluğumuzda fırtına kasıp kavuruyordu ortalığı.

Ama şimdi biz çocuklarımıza bu durumu izah edemiyoruz. Babamızda böyle durumlar yaşamadığı için onlardan nasıl davranılması gerektiğinide öğrenemedik. Haliyle manevi sıkıntımız 3 puandan çok fazla...

Karadeniz fırtınasından esinti bile kalmadı!!!

Sushi07
05.03.2013, 00:08
Futbolculardan önce, Sadri Şener ve Tolunay Kafkas gitmeli.

DEEP BLUE
05.03.2013, 00:09
Hala topu ileriye taşıyabilen tek oyuncumuz Alanzinho geyiğimi dönüyor burada ?

Hayatımda canlı geyik görmedim, tam cevap veremem bu sorunuza. Ama Alan bu takımın en extrem oyuncusudur. Ha, bir ren geyiği daha iyi final pası atabilir, onu bilemem...

Furkan Özdem
Elazığ bu hırs ve istekle bence büyük ihtimal bizim üstümüzde bitirir ligi. Biraz olsun güvendiğim tek şey altımızdaki takımlar da tıpkı bizim gibi istikrarsız ve isteksiz futbol oynuyor.

vendercan
2.yarı Giray'ın oynadığı bütün maçları kaybettik!!!

zafer6161
05.03.2013, 00:10
barca da messi neyse bizdede alanzinho dur

gerisi traşş

TS-FAN
Alanzinho hariç tüm yabancılar (başta Colman bey olmak üzere) gönderilmeli sezon sonu... 1461 takviyeli genç ve çok koşan yeni kadroda maksimum 5 yabancı olmalı... Bunların ikisi dünya yıldızı olmalı...

Yerlileri sayıp canımı sıkmak istemiyorum, kabak gibi görünüyor zaten...

Not: İçinde hakaret olmayan bir yazıdan ötürü, hakaret suçuyla iki hafta banlanan DEEP BLUE abiniz yola geldi, son durulama suyuna yumoş katılmış yeni üslubuyla sahalara döndü. Başkanı espri, hocası fantazi, oyuncusu rakip forma, seyircisi tuzlu çekirdek peşindeki camianın büyüğüne de bu yakışır zaten...

DEEP BLUE abim,şu sinir-stres içinde yüzümde bir tebessüm oluşturdunuz.Çok yaşayın :)

devran
yok şu yabancılar gitmeli yok bu yerliler kalmalı, 1461 den takviye yapılmalı. Geçin bunların hepsini, ortada tek gerçek var SADRİ ŞENER ve EKİBİ defolup gidecek. 1 telefonla futbolcu satan adam yarın bütün takımı satar. Bırakın gidin de yerinize onurlu insanlar gelsinler.

Veysel
2.yarı Giray'ın oynadığı bütün maçları kaybettik!!!

Yani ?

Royal Heart
05.03.2013, 00:11
Neyin tahminini yapiyorsunuz halâ, arkaya yaslanip batan gemiyi mi izliyoruz ?

kopuk61
05.03.2013, 00:12
Senol günes takimini dünya 3.sü yapmistir .Türkiye kupasini ve süper kupayi kazanmistir sikesiz 2010-11 sampiyonudur bunu tarih böyle yaziyoz kabul etsekte etmesekte.Bu sezon basarisizdir zaten kendiside basarisizim deyip istifa etti bu kadroda etkisi büyüktür yönetim kadar.sap ile samanı birbirine karıstiriyoruz gibime geliyor.Ayrica baskan basarisizim dedi hala duruyor en azindan sezon sonu gitmelidir.

Furkan Özdem
barca da messi neyse bizdede alanzinho dur

gerisi traşş

Kaç gol atmış kaç asist yapmış messimiz? :)

Yanlış anlaşılmasın elimizdekilerden en kötüsü alanzinho demiyorum. Ancak Trabzonspor'a yakışmayan, üst düzey futbol oynayamayan oyunculardan biri alan. Misal alan gönderilse 1461den yerine jebrin alınsa kesinlikle hissetmeyiz eksikliğini...

SILENT06
Sırf bu eziyete katlanmamak adına maçları izlemiyorum, maçlara da gitmiyorum... Ama buna rağmen uykular haram bana. Her telofonuma gelen gol mesaj sesinden ''ulan gene mi gol yedik'' psikozundan, midemiz delindi sıkıntıdan.

Yeter ulan yeter!... Sene sonu bir an evvel gelmeli. Yoksa çekilecek çile değil bu yaşta çok fazla koyuyor. Trabzonspor'lu olmamız için bize kimse birşey anlatmadı, söylemedi. Babam bize Trabzonspor'lu olmamaz için bir şeyler anlatmadı. Biz otomatikmen Trabzonspor'lu olduk.Zira bizim çocukluğumuzda fırtına kasıp kavuruyordu ortalığı.

Ama şimdi biz çocuklarımıza bu durumu izah edemiyoruz. Babamızda böyle durumlar yaşamadığı için onlardan nasıl davranılması gerektiğinide öğrenemedik. Haliyle manevi sıkıntımız 3 puandan çok fazla...

Karadeniz fırtınasından esinti bile kalmadı!!!

Valla felaket stres bastı beni de.Dayanılır gibi değil.Hoca değişikliği normalde ara gazı vazifesi görüp 2-3 maç kazandırırdı.Biz de o bile olmadı.Beğenmediğimiz aykut bugünkü colmandan iyi oynar mıydı? onu düşünüyorum.Adrian nerde onu düşünüyorum. Henrique forvet mi? Ya çıldırmamak işten bile değil...

zafer6161
05.03.2013, 00:13
Beşiktaş....1
Bursa (D)....0
Antalya..........1
Akhisar (D).........3
Ordu........3
Satılmışşehir (D).......0
Gençler...........1
Kayseri (D).........1
İBB...........3
Ğs(D)............(kümede kalmayı garantilersek 0 aksi takdirde 3)

l

yavuzbaha
05.03.2013, 00:14
Takımda lider oyuncu yok,insiyatif alan oyuncu yok,yıldız oyuncu yok...5 milyon avro luk topçu kadroda dahi yok...10 milyon tl lik zokora yı bi ara hakem sandım,hakem gibi dolanıp duruyor...Colman,Trabzonspor bayan takımında oynamalı...resmen "saldım çayıra mevlam kayıra"durumlarındayız

Yaşar
05.03.2013, 00:14
4 tane stoperden kurulu defans hattının, Zokora ve Colman gibi özürlü 2 ortasahanın ve iyi niyetli fakat yetersiz Serkan'dan oluşan sağ kanatın, Starwars filmlerindeki karakterlere nazire yaparasına adamların içinden geçmeye çalışan Olcan'ın ve Hepatit B hastası kılığındaki Sapara'nın, Sumo güreşçisi Henrique'nin oynadığı takım ancak Mersin maçındaki gibi cümbğr cemaat ileriye çıkan defansa ve Antalya maçındaki gibi Isaac'in yaptığı asist ile eksik yakalanan defansa karşı gol atabileceğini, maç kazanma ihtimali olmadığını defalarca söyledik de dinletemedik...
Takım 2. yarıda olması gereken dizilişe döndü ama sezon başından beri üzerimizde olan talihsizlik, becriksizlik ve hakem hataları ile maçı çevirebilmeyi başaramadı...
Bu akşam iyi bir ders olur umarım...
Karmil bir daha sağbek oynamaz...
Bamba, Adrian ve Alanzinho 11'de oynar, Colman , Zokora ve Olcan forma yüzü göremez inşallah...
Olur mu?
Bence olmayacak...
Bu da olmayacak...
O kulübeye oturan delileniyor, saçmalıkların ve fantezilerin uç noktalarında geziniyor...
Olan da biz taraftarrlara oluyor...

Fatih Öztürk
05.03.2013, 00:15
FC Seoul'den yalvara yalvara getirdiler adamı. Adam oradaki sevgiyi ve rahatı bırakıp, Trabzonspor var diye geldi. Bizim yaptıklarımıza bakınca, üzülüyorum gerçekten.

Futbolculuk yıllarında bır maçta pozısyon ıcabı rakıbıyle çarpışan Şenol hocanın ön taraftaki tüm dişlerı dökülür.maçı o haliyle tamamlarken kimsenın bundan haberi olmaz.utanır,sıkılır bu durumu ilgililere söylemeye.ve napar bılıyormusunuz?ertesı hafta ağzında dişsız deplasmana maça çıkar!!!böyle bır efsaneye laf atmak,istanbul yalakası demek düpe düz hainliktir.daha ileri gidip kimsenin kalbini kırmak ıstemıyorum.götü sıcak koltukta olup oturduğu yerden efsaneye ahkam kesenlere selam olsun!

TS-FAN
05.03.2013, 00:16
Elazığspor'a taktım galiba..Adamlar 9 defa yenilmiş,biz 10 defa!
Bu eziyet nedir böyle?
Şenol Güneş gelen faciayı izledi ve gitti.
Sıra Yönetimde..
Önce bir düzlüğe çıkabilsek..Ama nasıl!!

yavuzbaha
05.03.2013, 00:16
Kaç gol atmış kaç asist yapmış messimiz? :)

Yanlış anlaşılmasın elimizdekilerden en kötüsü alanzinho demiyorum. Ancak Trabzonspor'a yakışmayan, üst düzey futbol oynayamayan oyunculardan biri alan. Misal alan gönderilse 1461den yerine jebrin alınsa kesinlikle hissetmeyiz eksikliğini...

alanzinho yedekliği sorun etmeyen,oyuna sonradan girip hareketlilik getiren süper bir yedektir...asla satılmamalı...Takımda ahenk olsa,Alanzinho da Sapara da çok daha iyi oynar

Berkan
05.03.2013, 00:17
Bize lazım olan 1461 ruhudur.

DEEP BLUE
DEEP BLUE abim,şu sinir-stres içinde yüzümde bir tebessüm oluşturdunuz.Çok yaşayın :)

Takım daima böyle olacaksa, çok yaşamak sıkıntılı bir süreç olabilir, emin değilim... Siz de çok yaşayınız efendim, Halil'siz, Olcan'sız, Volkan'sız, Colman'sız... (Bu son cümleyi İsmail YK'ya göndersem besteler mi acaba?)

SILENT06
Futbolculuk yıllarında bır maçta pozısyon ıcabı rakıbıyle çarpışan Şenol hocanın ön taraftaki tüm dişlerı dökülür.maçı o haliyle tamamlarken kimsenın bundan haberi olmaz.utanır,sıkılır bu durumu ilgililere söylemeye.ve napar bılıyormusunuz?ertesı hafta ağzında dişsız deplasmana maça çıkar!!!böyle bır efsaneye laf atmak,istanbul yalakası demek düpe düz hainliktir.daha ileri gidip kimsenin kalbini kırmak ıstemıyorum.götü sıcak koltukta olup oturduğu yerden efsaneye ahkam kesenlere selam olsun!

Ağzına sağlık. Yüreğine sağlık.

Erdal DİLEK
BMN yönetimine teklifimdir, hani şu meşhur tahmin yarışmamız vardı ya oanun yeni versiyonunu yapalaım son 10 hafta. her hafat trabzonsporun ilk 11 i tahmin edelim, bilen arkadaşlar 10 puan alsın toplam 50 puanı gecene forma hediye edilsin.

bence kazanan cıkmaz. . .

vendercan
Yani ?

Bir takımda kim iyi ise oynar!..Giray'ın şu an yetersiz olduğu ortada!..Sanki sadece takımda abi ya da eski olup kaptan olduğundan oynuyor gibi bir hava var!!!

Bizim takımda sebepsiz yere görünürde en iyi forvet Adrian ve Emre "gadro" dışı!..

Kader KORELİ
Elazığspor'a taktım galiba..Adamlar 9 defa yenilmiş,biz 10 defa!
Bu eziyet nedir böyle?
Şenol Güneş gelen faciayı izledi ve gitti.
Sıra Yönetimde..
Önce bir düzlüğe çıkabilsek..Ama nasıl!!

Düzlüğe çıkabilme fırsatı geçti, Şenol hocadan sonra Tolunay Kafkas yanlış tercih oldu. Bundan sonrası şansa kalmış, oynadığımız futbol ortada.

Mustafa Ayazoğlu
05.03.2013, 00:18
Beşiktaş....1
Bursa (D)....0
Antalya..........1
Akhisar (D).........3
Ordu........3
Satılmışşehir (D).......0
Gençler...........1
Kayseri (D).........1
İBB...........3
Ğs(D)............(kümede kalmayı garantilersek 0 aksi takdirde 3)

l

antalya (3) belediye (3) gençler (1) kayseri (1) ordu (1) akhisar (1)

10 puan alır ligde kalır takım :)

vendercan
05.03.2013, 00:19
BMN yönetimine teklifimdir, hani şu meşhur tahmin yarışmamız vardı ya oanun yeni versiyonunu yapalaım son 10 hafta. her hafat trabzonsporun ilk 11 i tahmin edelim, bilen arkadaşlar 10 puan alsın toplam 50 puanı gecene forma hediye edilsin.

bence kazanan cıkmaz. . .

Gecenin en gülümseten yazısı!!!