PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 24.Hafta | Kasımpaşa 2 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11

Berke6198
04.03.2013, 22:13
Tribünde çıldırdık, 90 dakika bir gram katkı yapmayan Colman'ı sahada tutan Tolunay hoca yanında ki Adrian'ı resmen göz ardı etti.

Doğukan Uçan
Şu video yu izleyip futboldan sogumayan adam yokmudur acaba

Mert'
Bjk handikap 2 oynayacağım

murat karahasan
Bu takım futbolcular adam olsun ılk beste bıtırır kupayıda alır, ama bu takımda ıkı kalecı harıc bır tane adam yokkkkkkkk

iso61
04.03.2013, 22:14
oyuna resmen geride 4 stoper ortada ise ofansif yönü hiç olmayan topçularla başladık ilk yarı sadece olcan ileri gitmeye çalıştı...
ikinci yarı hareketliliğin sebebi stoperlerimizin daha önde basıp oyunu kurmaya çalışmasıdır.

GULER
Tolunay beyin egosu bu maglubiyetin tek sorumlusu. Adrian turkce kufur mu etmis de kadro disi birakiliyor, yoksa kisa surede lehce konusmayi mi ogrenmis.

Memduh
Az once ligtv'yi aradim. Sistem mademki bizi istemiyor, bizde sizi istemiyoruz artik. Tarafli yorumlarınız ve yanli tutumunuz bunu gosteriyor dedim. Hayir tüm takimlara esitiz deyince, sizin tepeler kime yakın oldugunuzu soyledi deyip abonelik iptal tehdidinde bulundum. Siz de yapin.

batugol
Ben burdan anlayamıyorum, birisi açıklarsa sevinirim, Trabzon'da taraftar neden tepki göstermiyor?

alıştık hocam alıştık

Berke6198
Evet, senelerdir bizim gördüğümüzü hocalar göremiyor. O takımda Colman'ın kötü oynadığını görüp Adrian'ı sokmuyorlar.

Ama bu zırt pırt hoca değişikliği yaparak çözülmez.

Alika87
Bazi arkadaslar sadece maglubiyetden sonra cikiyor ortada, hafta ici bir mesajini görmezsin, sanki kaybetmemiz icin pusada bekliyip, toplu halde buraya akin ediyorlar-

genç61
Bu takimi bu hale getiren sadri senerdir ve senol gunes hadi sadri cambaz bir adam ona guvenmiyoruz be senol hocam sezon basi biraksaydin bu topcularla olmaz deseydin niye demesin SENOL HOCA adam gibi adam olarak birseyler demeliydi

UĞUR DURTAŞ
Ayip mi???? Sende baskan gibi kagit üzerine koysan sampioynluga oynariz diyorsan yanilirsin..

Problemde aslinda hala durumun farkinda olmayanlar..hala biz trabzonsporuz bize bißey olmaz havasindan giderseniz kendinisi bir anda altta bulursunuz o zamanda hersey gec olmus olur
-------------------------------------

arkadaşlar işin şakası yok.bilinçli olun biraz.

puan cetvelini açın bakın

birde bjk ve bursa maçlarından alınan kötü sonuçları düşünün

bende istemem bunu ağzıma almak ama

gerçekçi olmak lazım.

M. Akif Yücesan
Demek mi neyimiiiiş, istifa çözüm değilmiş.

Şenol hoca oynatamıyor diyenler Tolunay hocanın nasıl oynattığınıda gördüler.

Şenol hocaya sadece oynatamadığından değil, bu takımın kurulmasına sesini çıkarmadığından kızdık...Adam olan adam, takım bu hale gelirken çıkar iki laf eder, Türk futbolunun sorunlarıyla uğraşana kadar...

murat karahasan
04.03.2013, 22:15
Trabzon haftaya bjk yı parcalar sızde gorursunuz

Oğuzhan Fidan
Ayip mi???? Sende baskan gibi kagit üzerine koysan sampioynluga oynariz diyorsan yanilirsin..

Problemde aslinda hala durumun farkinda olmayanlar..hala biz trabzonsporuz bize bişey olmaz havasindan giderseniz kendinisi bir anda altta bulursunuz o zamanda hersey gec olmus olur
bak kendi cevabını cümlende vermişsin ;) bu takımın küme düşme ihtimali olduğunu savunanlar herhangi bi anadolu takımını tuttuğunu zannediyo her yenilgiden sonra butür yorumları çocukluk olarak nitelendiriyorum sadece

Gurpas
İşin ilginç tarafı Trabzondaki taraftarıda mallaştırdılar kimse maçlara gitmiyor, destek olan yok, ateşleyici hiç bir unsur yok bugün elazığ taraftarı sahasını dolduruyor takımına destek oluyor, Avni Akrde ise durum tam tersi. Taraftar bile küme düştü anlayacağınız ne güzel camia be.

yorumsuz6117
Colman isabetli pas atmadan maçı bitirdi.

cakalkerem
04.03.2013, 22:16
kalede düştü

FC-ST-PAULI-61
Bu Cöpcü Kadroyu Senol Günes,Sadri Sener ve Nevzat Sakar kurdu.
En büyük suc onlarda.Tolunay Hocada Cöpcülerin Cöpcülerini oynatiyor.
Cöpcülere haksizlik ediyorum suanda.

meseco
Tolunay hocanın kafası fena karışıktı röportajda. Yani bir ara insan psikolojisi dersi almıştım konuşurken sergilediği tavır hiç sağlıklı değil. İnanın bana başkan desinki döv futbolcuları 1 tane sağlam bırakmaz öyle duruyor :D

zafer6161
şu kümeye düşecez gibi saçma sapan yorumlar yapan taraftar görmek istemiyorum kendinize gelin biraz ayıp ya

şu cümleni neye benzetiyorum biliyormusun

2009 da bursaspor şampiyon olamaz...........

katre-i.matem
Hakkını helal et Ziya Doğan valla günahını almışım gıyabında özür dilerim senden korkaklarda varmış

maxim
Bakın kızalım edelim, saçmalıklara isyan edelim ama küme müme demeyin kendi kendimizi rezil etmeyelim. Ağzınıza ne gelirse söyleyin haklısınız ama küme lafı biraz fantazi oluyor.

Herkes fikstürü yazmış, işte içerde Antalya maçı var mesela , daha 3 gün önce adamları kupadan elemedik mi, o kadar asılmalarına rağmen? Deplasmanda yendiğimiz ordu, gençler ile içerde oynuyoruz. Sırf bunları yendik mi zaten garantileriz matematiksel.

Kasımpaşa ligin kalburüstü takımı, Şota da sağlam oynatıyor, geçen hafta şikeciler nasıl yenebildi gördük. Bizim gibi dağılmış, çalkantıda bir takım için deplasmanda bu sonuç çok sürpriz değil, Tolunay hoca anlamsız işlere kalkmasa en az 1 puan alırdık yine de.

Dediğim gibi gözünüzü seveyim bağırın çağırın, boş kaleye kaçıran Henrique'ye saydırın, hocaya yüklenin, ama küme demeyin, gerek yok...Küme lafı etmeden de zaten yeterince rezil vaziyet.

Ogün YAZICI
sadri şener adrianı iyi bir paraya satmadıysa ben de bir şey bilmiyorum.

Berke6198
04.03.2013, 22:17
kalede düştü

Şöyle bir defansın arkasında oynayan bir kaleciden istikrarlı bir performans beklememiz garip bir bekleyiş olur.

Doğukan Uçan
Tolunay haftaya istifa eder etmediyse bursa maçından sonra kesin istifa eder.

Ilelioglu
Bu takim küme düsmezse bizim icin basaridir.

Bu takim küme düsebilir diyenler degil bizi bu duruma düsürenler utanmali.

Orasi kesin, ama ben yazayim simdiden heyecan yapmasin kimse. Sezon sonuna kadar istikrarsiz sonuclar almaya devam ederiz. 1 galibiyet 2 maglubiyet ara sira birde beraberlik, böyle gider ve sezon sonu gelir.

..

ozturk
Trabzon haftaya bjk yı parcalar sızde gorursunuz

Abi zaten canımız sıkkın

şenol.08.borçkalı
İşin ilginç tarafı Trabzondaki taraftarıda mallaştırdılar kimse maçlara gitmiyor, destek olan yok, ateşleyici hiç bir unsur yok bugün elazığ taraftarı sahasını dolduruyor takımına destek oluyor, Avni Akrde ise durum tam tersi. Taraftar bile küme düştü anlayacağınız ne güzel camia be.

takım macların istanbulda oynasın adam gibi stadda 3 senede bir kesin şampiyonuz.Trabzondakiler anca çekirdek yesin ..

Alper Beyazay
Hangi Gol? Ciddiyim ben bir ara Mutfaktaydim... Kacirdim mi? Tek bildigim Henrique nin Ofsayt Pozisyonundan Kasimpasaliya carpan ve Gol olan Top ama oda zaten Ofsayt ti Kabak gibi...

Mustafa itti(hakeme göre) diye golü vermedi hakem. Ortada itme falan yok tertemiz goldü.

arifberkay
04.03.2013, 22:18
Hoca istifa eder kimse Trabzonsporu küme düşüren hoca olarak anılmak istemez...

exelans_25
ya arkadaş gercekten duser miyiz

genç61
Koyun gibi bir taraftar olduk bir tepki bile koyamiyoruz topculari takim ne hale dusmus ne topcuya ne baskana ne hocaya tepki koyamiyoruz yaziklar olsun bizlere

hodlu
Koca bir çınar çöküyor ve herkes seyrediyor. Bu çınar sayesinde rüyalarında göremeyecekleri makamları görenler şimdi köşeye çekilmiş seyrediyorlar...

inadina61_08
Bazi arkadaslar sadece maglubiyetden sonra cikiyor ortada, hafta ici bir mesajini görmezsin, sanki kaybetmemiz icin pusada bekliyip, toplu halde buraya akin ediyorlar-

iki gün önce bu maçı kazanamayız dedim, neden mi?
Adrian oynamayacak çünkü güç savaşı var bu halde Trabzonspora yazık oluyor.
Bamba oynamayacak çünkü kendi kalesine gol attı her maçta kendi kalesine gol atacağım diye sözleşme imzaladı !
Karmil stoper oynamayacağı zaten belliydi !
serkan orta sahda oynayacağı da belliydi ki bu daha önce defalarca denedik olmayacağını körler bile anladı.
zaten halil eskiden beeri belli. hadi buyur kazan. Allah belanızı versin başka birşey demiyorum

Oğuzhan Fidan
Tribünde çıldırdık, 90 dakika bir gram katkı yapmayan Colman'ı sahada tutan Tolunay hoca yanında ki Adrian'ı resmen göz ardı etti.
;) tribünden bile belli oluyodu yani

Cafer Bulur
Bu Cöpcü Kadroyu Senol Günes,Sadri Sener ve Nevzat Sakar kurdu.
En büyük suc onlarda.Tolunay Hocada Cöpcülerin Cöpcülerini oynatiyor.
Cöpcülere haksizlik ediyorum suanda.

Göreve geldigi gün transfer istemiyorum diyen benmiydim?

iso61
peşin hükümlü olmak istemiyorum ama eğer adrianın oynamaya engel bir durumu yoksa ve buna rağmen tolunay hoca colman gibi bir faciayla onu değişmiyor ise tolunay hocanın bu işten anlamadığına imzamı basarım.

Berke6198
04.03.2013, 22:19
Şenol hocaya sadece oynatamadığından değil, bu takımın kurulmasına sesini çıkarmadığından kızdık...Adam olan adam, takım bu hale gelirken çıkar iki laf eder, Türk futbolunun sorunlarıyla uğraşana kadar...

Tolunay hocada sezon başı transfer istemediğini dile getirdi.

Hoca değişikliği çözüm falan değil, çıkıp iki gaz verip kaçan hocalarıda istemiyoruz klüpte.

Adam Trabzonspor ruhunu geri getireceğiz dedi, ligde sürünüyoruz resmen, neyin ruhundan bahsediyor Tolunay Kafkas? Ben bu gün tribünde kimin neler yaptığını o kadar net gördüm ki. Colman efendi maç boyu kaçtı resmen...

mashal61
Tolunay haftaya istifa eder etmediyse bursa maçından sonra kesin istifa eder.

Ucuz kurtulmuş oluruz.

zafer6161
bak kendi cevabını cümlende vermişsin ;) bu takımın küme düşme ihtimali olduğunu savunanlar herhangi bi anadolu takımını tuttuğunu zannediyo her yenilgiden sonra butür yorumları çocukluk olarak nitelendiriyorum sadece

şu anda biz neyiz,,,,,,,,,, ????

her yenilgiden diyorsun...puan aldığımız maç varmı ???

ozturk
Oyuncuları anlamak zor demiş seni anlamak ta zor hoca

Berkan
Bu kadro düzelecek seneye şampiyonluğa oynayacak. tabi tabi öyle ya.

Alper Beyazay
ya arkadaş gercekten duser miyiz

16. ile aramızda 3 paun fark var. Haftaya Beşiktaş, sonra Bursa yenerse ? Devamını getirmiyorum ki daha Gs ezikleriyle bile oynamadık. Onlar bize fark atar.

şenol.08.borçkalı
evet kardesım sıkıntılı olduğum zamanlarda yazaıyorum ..?? senın ıcın ne sakıncası var onu anlamadım ??

ne yapalım tam tersinimi yapalım..??

İyi günlerde paso yazalım , kotu gunlerde hıc konusmayalımki köle olalım öylemi ??

Burası fenev değil , TS birader..

zavlili
04.03.2013, 22:20
Alanzinho : ortasahada fiziğinden ötürü bir iki adam geçen , final pası atamayan , şut gücü bulunmayan , şut çekemeyen futbolcu
Halil Altıntop : Son sahibini arayan , gücü kalmamış bir tank kadar ağır , faul almak için yere yatan forvet
Marek Chech : böyle solbek olmaz , herkes geçiyor adamı , bitik fiziği ile son demini yaşıyor , sol taraf yayla
Marek Sapara : yorgun savaşçı , adam savaşıyor tüm gücüyle
Emerson : bek olarak iyi ama ileride çok ağır , çıkamıyor atağa
Giray : Kötünün iyisi
M.Yumlu : tel maşa , nice hataları var
Bamba : kötünün iyisi
Henrique :Alanzinhoyla beraber sopayla kovalanacak topçu , geldiğinden beri hiçbirşey yapamadı , boş kaleye atıpta birde sevinmesi , zavallı
Serkan Balcı : sağ bek olarak her takımda oynar FB , GS hariç
Colman : Gamsız , ruhsuz , umursamaz topçu , futbolu biliyor ama ? birde Arjantin milli takımında oynamak istiyomuş , komik
Zokora : onun yaşı için burası iyi yer , para güzel , memur zihniyetiyle oynuyor , kavga etmek ister gibi herkesle , yakında gider
Olcan : Takımın kaleye topu taşıyan tek adamı , her zaman oynar
Aykut : dümdüz , yetenekli mi ? hayır , PTT liginde vardır yüzlercesi , yazık verilen mil. euroya
Janko : ihtiyacı olunmayan forfet tipi , hollandadan biriyle takas yapılabilir , orada hala kredisi var
Celutska : fiziği olan , oyun bilgisi olmayan
Soner : teknik olduğunu ki pek çok solak böyledir , sahada güzelce gezen , pas atıp toptan kaçan saklanan futbolcu , orta saha oyunu forse eder saklanmaz umarım okuyorsundur ama parayı aldın yatsanda Ankarada tüm sülalene yeter niye zorluyasın ki kendini

özçelik61
takimi bu kadroyla bu hale getiren Senol Günestir. Elazigspora yenilmedi mi???

eline transferin son günü sıkıştırılan ruhsuz eniklerle ne yapabilirdi ? trabzonspor tarihinde verilmeyen 1,5 milyon eurolar takımdaki çöplere garanti para olarak veriliyor, bu adam zaten ruhsuz niye oynasın?..

geçiniz bu ayakları 3 senede size bir şampiyonluk bir kez türkiye kupası bir süper kupa alan adamı hedef tahtasına koydular-koydunuz...

sabır yok malesef bizde malesef...

özgür6161
Helal olsun sana Tümer Metin...

Çok doğru konuştu...

Tek şey söyledi ama sorunun en önemli kaynağını söyledi...

Helal olsun sana Tümer...

İçten söylediklerinin hepsine katılıyorum...

Markus Merk'te çok güzel konuşuyor şuan...

Mellih
hemen üst 2 mesajına bak adamlar ne yazmıslar ? soner defansif oynatılıyor ve kendini gösteremiyor. sen adamı hemen vasat topcu ilan etmişsin. futboldan ne kadar cok anlıyosun hayran kaldım doğrusu. adamı birde ofansif olarak görelim bakalım ondan sonra yapalım yorumları. soner kalitelidir.

arkadaşım.. soner iyi olsa.. hadi iyi demeyelim yetenekli diyelim. antrenmanda filan kendini hücumcu olarak göstermez miydi. antrenörler çok mu salak, defansa gömsün adamı. yeteneği yok, gücü ve hırsı hiç yok onları konuşmuyorum zaten. ben bu takımda engin baytarın oynadığını da bilirim. (gücüyle, yeteneğiyle, hırsıyla) hatta defansta oynadığını da bilirim. oynayacak adam oynar..

Salih Yazıcı
Göreve geldigi gün transfer istemiyorum diyen benmiydim?

yapma abi 1 günde sadece kazık yersin

batugol
bu oyunla ve kadro yapisiyla duseriz

Berke6198
Yediğimiz küfürlerden azıcık futbolcuların yüzü kızarsa keşke.

Başkan 2. yarı gitti mi ? İlk yarı sonunda göremedimde.

ilyskm
35 puan yeter mi ligte kalmaya?

Ilelioglu
04.03.2013, 22:21
Bizim gibi dağılmış, çalkantıda bir takım için deplasmanda bu sonuç çok sürpriz değil, Tolunay hoca anlamsız işlere kalkmasa en az 1 puan alırdık yine de.

Dediğim gibi gözünüzü seveyim bağırın çağırın, boş kaleye kaçıran Henrique'ye saydırın, hocaya yüklenin, ama küme demeyin, gerek yok...Küme lafı etmeden de zaten yeterince rezil vaziyet.

Aynen katiliyorum. Hoca ikinci yaridaki gibi baslasa 1 puan alirdik. Neymis efendim Abdullah sag bek oynayacakmis.

Tolunay Hoca artik inadindan vazgecip Abdullah'i Stoper, Adrian'i da ilk on bir oynatmali.

..

katre-i.matem

Çok doğru konuştu...

Ne dedi ?

kalavara
sorular

1- emre güral halil'in, henrique'nin, olcan'ın, sapara'nın hangi yaptığını yapamıyor da bir türlü çıkamıyor o sahaya??

2- abdullah'ın sağ bek oynaması nedir? yani bildiğin nedir? nasıl bir şeydir?

3- nasıl oluyorda akhisar trabzonspor'dan daha önde baskı yapabiliyor maç boyunca?

tespitler

1- sezonun ilk çeyreği oynandıktan sonra bu takımın şenol hocayı da yönetimi de (hak ettiler) yiyeceği belliydi, söylemiştim.

2- tolunay efendi şenol güneşin yarısı kadar hocalık yapamaz, yapamayacak.

3- yönetim TFFye savaş açmıyorsa başka birşeyler vardır dönen, her maç, her maç hatta her maç hakemler bir takımı harcıyorsa savaş çıkmalı savaş!!!!

Mustafa Ayazoğlu

yılmaz vural 39 puan alırız demişti.

Onur
En çok neye gülüyorum biliyor musunuz?

Şu maçtan sonra "Futbolculara Hakaret" sebebiyle forumdaşlara ceza verilmesine.

uzungöllü
04.03.2013, 22:22
Tolunay Kafkas, “inişli çıkışlı bir grafik izliyoruz. Çok kötü oynadık yaptıklarımızın tam tersi bir Trabzon var elimize geçen fırsatları değerlendiremedik. Maalesef yenildik üzgünüz Kasımpaşa’ya teşekkür ederim. Oyuncularımızı anlamakta mümkünde değil.”dedi.

Oyunculara yüklenen Kafkas, “ oyuncularımızın inişli çıkışlı olması bir anlam yok bir sorun var sorunun kaynağını bulacağız yani. Ya tamam ya devam olacak. Ligdeki durumumuz daha kötü ama maç kazanacağız yeneceğiz yenmek zorundayız.

sen de ağla sen de .....

zafercalikoglu
tümer metin doğru tespit oyuncular,trabzonsporu sabote ediyor..

katre-i.matem
Tolunay Kafkas imza töreninde garson misali sadriciğimin sandalyesini çekip güzelce oturttuktan sonra oturdn ya sende işte o zaman sende çapını belli ettin

Alihan Ertürk

Bırakalım sövün gitsin o zaman.

Daha mı iyi olur?

UĞUR DURTAŞ
adem büyük denen adam

tüm oyuncularımızı maymuna çevirdi.

----------------------------------------------------------------------
bu takım nasıl ayağa kalkar?

yarin colman ve halil kadro dışı bırakılmalı.

yoksa vay halimize

Kader KORELİ
04.03.2013, 22:23

hele şükür biri dillendirdi.

Punisher-61
Markus merk az önce cok güzel bisey söyledi..

"Trabzonsporda bazi oyuncular kafalarinda sezonu ve trabzonsporu bitirmis" buda cok tehlikeli

Oğuzhan Fidan
şu anda biz neyiz,,,,,,,,,, ????

her yenilgiden diyorsun...puan aldığımız maç varmı ???
sana cvp verme gereği duymuyorum

özgür6161
Tümer METİN:''Tolunay hocamm görr artık görrr.Bu futbolcular Şenol hocayı da kandırdı sen de kandırıyor.Ben eminim antremanda deliler gibi koşup mücadele ediyorlardır formayı kapmak için.Sahada yürüyor bu futbolcular,bitmişler.En azından bu sezon kafasında Trabzonspor'u ve Trabzon şehrini bitirmişler.Taraftarı da kandırıyor bu futbolcular.Neşteri vur artık Tolunay hocam.Doğru kişilere vur neşteri.''

Sufyu_41
Şu maçı hatırlayanlar mutlaka olucaktır.Avni Aker'de beşiktaş 4-0 önde taraftar halen son nefesine kadar bağırıyor takımı destekliyor.Skor 5-0 olduğun'da koltuklar sökülüyor,sahaya atılıyor,yakılıyor...Böyle birşey bekliyorum taraftardan artık.Bukadar ruhsuz oynayamaz bir takım .Ama hocaya halen destek vermek istiyorum ama anlıyamıyorum hocayı? Kadroya almadığı okadar adamı satıcak mı yoksa yoksası ne öğrenmek istiyorum inan.Hadi Emerson ile jankoyu göndericen'de Emre güral ??? Soner???ya bunlar bunlarıdamı göndereceksin???

Doğukan Uçan
adem büyük her trabzonspor maçlarında savunmayı dağıtıyor resmen bizim memleketten bu çocuk

Ilelioglu

Neresi komik? O zaman herkes küfür etsin?

Kurallar uygulandi, anormal bir durum söz konusu degil.

..

hüseyin1975
Tolunay Kafkas, “inişli çıkışlı bir grafik izliyoruz. Çok kötü oynadık yaptıklarımızın tam tersi bir Trabzon var elimize geçen fırsatları değerlendiremedik. Maalesef yenildik üzgünüz Kasımpaşa’ya teşekkür ederim. Oyuncularımızı anlamakta mümkünde değil.”dedi.

Berke6198
04.03.2013, 22:24
Bize şu halleri reva görenlerinde cezası kesilsin.

Şu takıma Trabzonspor demeye bin şahit lazım.

nakzo

Çok doğru konuştu...

ne söyledi dostum

Berkan
Birisi kadro dışı kalsın bari ya. Yazıktır, günahtır arkadaş.

serdaracıl
Yediğimiz küfürlerden azıcık futbolcuların yüzü kızarsa keşke.

Başkan 2. yarı gitti mi ? İlk yarı sonunda göremedimde.

Gitmiş

Cafer Bulur
Colman ve zokora sahtekarlari oynamaya devam ederse bu takim küme düser.

Tümer yalanci diyor ama bizde sahtekar oyuncular cok,zokora,olcan ve zokora gibi.

şenol.08.borçkalı
bu takım ''kume dusecek dıyenlere'' kızanlara sesleniyorum..

ALOO ,, 1. LİG TARİHİMİZDEKİ EN KÖTÜ SEZONUMUZ..

KUME DÜŞÜYORUZ..MİLLET UYUMAYA DEVAM EDERSEK KUME DUSECEĞİZ...ALOOO

KIMSENIN OZELLIKLE FUTBOLCULARIN UMRUNDA DEĞİL.....

SİZ NEDEN BAHSEDİYORSUNUZ ,

YOKSA SİZDE ÇEKİRDEK YİYEN TS TARAFTARLARINDANMISINIZ. ??

zafer6161
sana cvp verme gereği duymuyorum

saygı duyarım..........;)

ama rüyadan da uyanmanı dilerim

Öznur61
04.03.2013, 22:25

oyuncularımızı anlamak mümkün değilmi pıahh..

Ali İhsan

Daha mı iyi olur?

Bize her hafta hakaret edenlere ceza veriliyor mu?

Şikeciler yıllardır hakeret ediyorlar

Siyaset hakaret ediyor

Hakemler, federasyon, kurullar hakaret ediyor

Şimdi de oyuncularımız hakaret ediyor

okan6161
maçta vira ve trabzonlu gençler pankartını indirmeye çalışın gurbetçi gençlere yazıklar olsun . Yıllardır birlik ve beraberlik olmadıgından kaybediyoruz yazık !!!!!!!!!!

bunu gençlerbirliğini yendiğimiz maçda da yapmışdı gurbetçi gençler

özgür6161
ne söyledi dostum

Tümer METİN:''Tolunay hocamm görr artık görrr.Bu futbolcular Şenol hocayı da kandırdı sen de kandırıyor.Ben eminim antremanda deliler gibi koşup mücadele ediyorlardır formayı kapmak için.Sahada yürüyor bu futbolcular,bitmişler.En azından bu sezon kafasında Trabzonspor'u ve Trabzon şehrini bitirmişler.Taraftarı da kandırıyor bu futbolcular.Neşteri vur artık Tolunay hocam.Doğru kişilere vur neşteri.''

batugol
eger tolunay
olcan colman zokora henrique ile oynamaya devam ederse
sabote ediyor demektir

zavlili
Alanzinho : ortasahada fiziğinden ötürü bir iki adam geçen , final pası atamayan , şut gücü bulunmayan , şut çekemeyen futbolcu
Halil Altıntop : Son sahibini arayan , gücü kalmamış bir tank kadar ağır , faul almak için yere yatan forvet
Marek Chech : böyle solbek olmaz , herkes geçiyor adamı , bitik fiziği ile son demini yaşıyor , sol taraf yayla
Marek Sapara : yorgun savaşçı , adam savaşıyor tüm gücüyle
Emerson : bek olarak iyi ama ileride çok ağır , çıkamıyor atağa
Giray : Kötünün iyisi
M.Yumlu : tel maşa , nice hataları var
Bamba : kötünün iyisi
Henrique :Alanzinhoyla beraber sopayla kovalanacak topçu , geldiğinden beri hiçbirşey yapamadı , boş kaleye atıpta birde sevinmesi , zavallı
Serkan Balcı : sağ bek olarak her takımda oynar FB , GS hariç
Colman : Gamsız , ruhsuz , umursamaz topçu , futbolu biliyor ama ? birde Arjantin milli takımında oynamak istiyomuş , komik
Zokora : onun yaşı için burası iyi yer , para güzel , memur zihniyetiyle oynuyor , kavga etmek ister gibi herkesle , yakında gider
Olcan : Takımın kaleye topu taşıyan tek adamı , her zaman oynar
Aykut : dümdüz , yetenekli mi ? hayır , PTT liginde vardır yüzlercesi , yazık verilen mil. euroya
Janko : ihtiyacı olunmayan forfet tipi , hollandadan biriyle takas yapılabilir , orada hala kredisi var
Celutska : fiziği olan , oyun bilgisi olmayan
Soner : teknik olduğunu ki pek çok solak böyledir , sahada güzelce gezen , pas atıp toptan kaçan saklanan futbolcu , orta saha oyunu forse eder saklanmaz umarım okuyorsundur ama parayı aldın yatsanda Ankarada tüm sülalene yeter niye zorluyasın ki kendini

Berke6198
04.03.2013, 22:26

Şimdi şöyle bir şey söyleyeceğim, sen Karmil'in ne zaman sağ bek oynayabildiğini, orayı becerebildiğini gördünde onu orada oynatıyorsun ? Karmil resmen orada sırıttı, sırıttı ne kelime, her pozisyonda A.Büyük arkada bomboş duruyor, Kasımpaşa topu arkaya sarkıtsa 3.gol işten değil, bizim Karmil Musti'nin sırtına yapışmış defans yapıyorlar güyaa. Fesupanallah!!!

genç61
Onun bunun tipine laf soylecene baskan don takimin haline bir bak TELEVOLE BASKANI gibisin surekli kameralara cik.a hastaligin nedir kardesim senin takim la ilgili cik bir seyler soyle anlat vaklim birak milletin sifatini tipini acikla hata nerde

Mellih
Trabzonspor ceketini koysa küme düşmez..
Ama bu takım Trabzonspor değil..

Gurpas
Colman, Zokora, Henrike,Olcan ve Halil kadro dışı bırakılmalı

Oğuzhan Fidan
tolunay hocada dişli yorumlar yapsın artık sağa sola laf yetiştirip bahane türetmesin iş yapsın ! yönetim toplantı felan yapması gerekiyo şu saatlerde ama ses seda yok sanırım ! gerçi sadri bodrumda yazlığında takılıyodur çok sevdiği bodrumunda. yolda görsem sevmem bu adamı artık

Ilelioglu

Elazig böyle devam ederse yetmez tabiki. Ben 40 olarak belirledim. Yani 10 puan almak lazim geriye kalan 10 macta. 30 puanin 10'unu...:)

..

Onur

Daha mı iyi olur?

Hakaret içerikli mesajı silersin. Olur biter.

Durum ortada. Sanki millet keyfinden gelip burda futbolculara sallıyor. Yazık günah "MİLYONLUK" lar ceza almaya değer mi?

el fanatico
ya arkadaş adrian ve emerson ne kadar formsuz olsa da hepsinden daha iyi oynar ya.... şu maçta emesrson oynasa, çarpık çarpık koşan celustka ve olcan dan (ikisini nasıl aynı kanatta oynattıysa hoca) daha etkili olurdu... en azından teknik, ayağı düzgün ne de olsa brezilyalı...

hiçbirşey olmasa adrian bir iki şut çeker gol atardık... şu takım bu maçta adrian yok diye zokora ve colman var diye yenildi... yanlış mıyım? bunun sorumlusu da Tolunaydır...

sene sonuna kadar adrian, emerson ve alanzinho oynamaz veya yedek bırakılırsa takımımızı çok zor günler bekliyor bence...

Kader KORELİ
Bu takımı sabote edenlerin en başında Halil geliyor. Neşteri vurmasına vursun da bu karaktersiz oyuncularla kurulu kadronun yarısı gider oyuncu kalmaz, artık nasıl olacaksa, özellikle vurgulamış DOĞRU kişilere vur diye, Adrian ve Emre o karaktere sahip insanlara benzemiyorlar, onları kesiyor, Olcan, Colman gibiler oynuyor.

katre-i.matem

Eyvallah..

E. Okan Bülbül
04.03.2013, 22:27

Çok doğru konuştu...

Hocam özet geçer misin rica etsem ?

özgür6161
Colman:''İlk yarıyı resmen rakibe hediye ettik.Haftaya Beşiktaş maçı var.Antrenmanlar da iyi çalışıp haftaya iyi bir futbol oynamak istiyoruz.''

Sufyu_41
ne söyledi dostum

Dediki trabzonsporlu futbolcular kafa olarak trabzonu bitirmiş ...Bu oyuncular şenol güneşi'de senide kandırıyorlar hocam.Eminim idmanda köpek gibi koşuyorlardır gözüne girmek için ama herşey ortada ....

Uğur KÜÇÜK

Daha mı iyi olur?

Daha iyi olur ...

Ama yetmez,o tesislerde sağlam bir dayak atılmadıktan sonra...

Şehirde rahat rahat gezmelerini engellemedikten sonra...

Anlayacakları dilden konuşçan bu haysiyetsizlere....

Berke6198
Kim diyor küme düşmez ? Ben küme düşmemek, hatta yukarı çıkmak için çabalayan bir Trabzonspor göremiyorum. Farklı maçlar mı izliyoruz yoksa ?

Doğukan Uçan
Trabzon şehrinde birlik ve beraberlik yoktur arkadaşlar trabzonda yasayanlar iyi bilir büyük maçların hepsine geliriz bazılarında rastladım taraftar grupları kendileriyle kavga ediyor,10 kişi toplanan taraftar grubu olusturuyo herkes kafasına göre kral gibi takılıyor.

Oğuzhan Fidan
Trabzonspor ceketini koysa küme düşmez..
Ama bu takım Trabzonspor değil..
duygusal yaklaşıyosun olaya biz anadolunun sıradan bi kulübüyüz :) neyse uzatmaya gerek yok bu konuları isteyen istediği gibi düşünsün ama şu sezon bitsin artık bunaldık

şenol.08.borçkalı
04.03.2013, 22:28
alanzinho : Ortasahada fiziğinden ötürü bir iki adam geçen , final pası atamayan , şut gücü bulunmayan , şut çekemeyen futbolcu
halil altıntop : Son sahibini arayan , gücü kalmamış bir tank kadar ağır , faul almak için yere yatan forvet
marek chech : Böyle solbek olmaz , herkes geçiyor adamı , bitik fiziği ile son demini yaşıyor , sol taraf yayla
marek sapara : Yorgun savaşçı , adam savaşıyor tüm gücüyle
emerson : Bek olarak iyi ama ileride çok ağır , çıkamıyor atağa
giray : Kötünün iyisi
m.yumlu : Tel maşa , nice hataları var
bamba : Kötünün iyisi
henrique :alanzinhoyla beraber sopayla kovalanacak topçu , geldiğinden beri hiçbirşey yapamadı , boş kaleye atıpta birde sevinmesi , zavallı
serkan balcı : Sağ bek olarak her takımda oynar fb , gs hariç
colman : Gamsız , ruhsuz , umursamaz topçu , futbolu biliyor ama ? Birde arjantin milli takımında oynamak istiyomuş , komik
zokora : Onun yaşı için burası iyi yer , para güzel , memur zihniyetiyle oynuyor , kavga etmek ister gibi herkesle , yakında gider
olcan : Takımın kaleye topu taşıyan tek adamı , her zaman oynar
aykut : Dümdüz , yetenekli mi ? Hayır , ptt liginde vardır yüzlercesi , yazık verilen mil. Euroya
janko : Ihtiyacı olunmayan forfet tipi , hollandadan biriyle takas yapılabilir , orada hala kredisi var
celutska : Fiziği olan , oyun bilgisi olmayan
soner : Teknik olduğunu ki pek çok solak böyledir , sahada güzelce gezen , pas atıp toptan kaçan saklanan futbolcu , orta saha oyunu forse eder saklanmaz umarım okuyorsundur ama parayı aldın yatsanda ankarada tüm sülalene yeter niye zorluyasın ki kendini

kardesım senı canı gonulden tebrık edıyorum..frekansımız aynı

özgür6161
Hocam özet geçer misin rica etsem ?

Ilelioglu

Seni kim anliyor peki?

Adrian yok, Abdullah sag bek? Henrique'ye destek verebilecek bir orta saha yok? Ilk önce bunlari acikla...?

Olcan neden her mac ilk on birde?

..

zafercalikoglu
Gelecek yil farkli bir kadro yapisina girmeye gerek yok.

Sanki 3-5 futbolcu alinca kesin sampiyon olacagiz.

bjk'yi örnek alalim, 1461'den 7-8 oyuncuyu kadro'ya direk monte edelim
gerekirse 3 yilimiz heba olsun.

.

küme düşme seneryolarına pek inanmıyorum bu takım havada karada ligde kalır onemli olan sezon sonu ,yeni takımın nasıl kurulcagıdır,eğer hoca hala olcanda ısrar ederse,vay ki vay halimize,
8 futbolcu 1461 den TS ye okadar,...

mashal61
2 sene önce 7-0 yendiğimiz takıma, 2 sene sonra 2 farklı mağlup oluyoruz.

Bunun tek sorumlusu yönetimdir.

Turan AKYILDIZ
04.03.2013, 22:29

bunu ben her maç sonrası söylüyorum hepimiz elimizi vicdanımıza koyup cevap verelim tamam bu takım süper değil ama bu durumlardada olacak bir takım değil...birileri sabote ediyor gibime geliyoe benim...başta colman var futbolculardan...al bu topçuları başka takımlara koy biz bunları niye bulamıyoruz diye hayıflanırız...hepsi için demiyorum ama en azından 8-9 topçumuz bence gayet yeterli düzeydeler ama bişeler oluyor takımda..yenilmeleri koymuyor bana o kadar küfürler hakaretler yiyorlar maçlarda hakemler haklarını yiyor topçulardan gık yok...bu sizin tuhafınıza gitmiyor mu...ben işgilleniyorum bu durumdan...

okan6161
bu hafta beşiktaşda yener hepden kabusları görmeye başlarız

zavlili
:alkış:
sorular

1- emre güral halil'in, henrique'nin, olcan'ın, sapara'nın hangi yaptığını yapamıyor da bir türlü çıkamıyor o sahaya??

2- abdullah'ın sağ bek oynaması nedir? yani bildiğin nedir? nasıl bir şeydir?

3- nasıl oluyorda akhisar trabzonspor'dan daha önde baskı yapabiliyor maç boyunca?

tespitler

1- sezonun ilk çeyreği oynandıktan sonra bu takımın şenol hocayı da yönetimi de (hak ettiler) yiyeceği belliydi, söylemiştim.

2- tolunay efendi şenol güneşin yarısı kadar hocalık yapamaz, yapamayacak.

3- yönetim TFFye savaş açmıyorsa başka birşeyler vardır dönen, her maç, her maç hatta her maç hakemler bir takımı harcıyorsa savaş çıkmalı savaş!!!!

Oruç
Bunlara zamanında 7 değil 17 tane atmak lazımdı. Şimdi utanmadan tezahürat yapıyorlar.

Bu takımı bu hallere düşürenler utansın.

Doğukan Uçan
04.03.2013, 22:30
Önce trabzon şehrinin birlik olması lazım her kafadan ayrı ses çıkıyor.

Örnek Avni Akerdeki Şikebahçe maçı kale arkası sadri şenere destek veriyor , maraton yönetim , sadri şener istifa diyor birbirlerini yuhalıyolar

eraytaskin61
bu zokora geldiginden beri kaç maç kendini verip oynadı adam gibi tipini görünce baa bişey oluyo

kursat1313
colman çıldırrtı beni bugün keza halilde öyle yazık şenol hocam bu futbolcular yüzünden gitti ve bu gidişle küme düşeceğiz galiba koca bir çınar yıkılıyor

yorumsuz6117
duygusal yaklaşıyosun olaya biz anadolunun sıradan bi kulübüyüz :) neyse uzatmaya gerek yok bu konuları isteyen istediği gibi düşünsün ama şu sezon bitsin artık bunaldık

Hayır biz Anadolu'nun sıradan bi kulübü değiliz. Anadolu'nun en kötü kulübüyüz.

Süleyman Baykan
Bir kaç kadro dışı şart yoksa gidişat iyi değil takımda hiç bir şekilde birlik yok sezon sonu her şeyin sil baştan olması lazım bu takımda...

Alihan Ertürk
Hakaret içerikli mesajı silersin. Olur biter.

Durum ortada. Sanki millet keyfinden gelip burda futbolculara sallıyor. Yazık günah "MİLYONLUK" lar ceza almaya değer mi?

O dengeyi sağlıyoruz elbette, her önümüze gelene de ceza vermiyoruz.

İlgi alaka için teşekkürler.

Estragon
havaalanında protesto etmenin takıma faydası da olmayacak bence. Taraftar takıma sahip çıksın diyeceğim ama olmayacağını biliyorum. Ne biliyim çok fena kapana sıkıştık.

ilyskm
Maalesef bu takımı bu durumdan kurtarmak için elimize geçen fırsatı kaybettik bunu sadri ve şenol denen iş bilmeyenlere borçluyuz ve maalesef kurtuluşumuz yok gibi duruyor çünkü bu kadro bu ligte hiç bir takımı yenemez, yani işin özeti küme düşme sürecini hiç yaşamamış bir kadro bu kötü gidişatı çeviremez ve küme düşeriz...

Berke6198

Bizi bu hale getirdiler, zamanında Trabzonspor'la maç yapmaktan korkan,çekinen takımlar, şimdi kendi elleriyle bize geliyorlar.

Bizi sıradan yaptılar, efsane bir klübü sıradanlaştırdılar.

Nihat Güneş
Bu formanın ölüsü maç alır olayı sadece üç eziklerde olur beyler, onlarda hakem ve federasyon destekliler. Sen Trabzonsporsun arkanda hakemi medyası tff si yok. Koşmazsan mücadele etmezsen hakemi de icabında yenmezsen nah kalırsın ligde, öyle bir düşürürler ki hem de ...

Veysel
;1918951111']Bjk handikap 2 oynayacağım

İnşallah yatarsın

özgür6161
04.03.2013, 22:31
Zokora:''Performansta inanılmaz bir düşüş yaşıyoruz.Öenmli yanı naif kaybediyoruz.Mücadelede naif kalıyoruz.Haftaya beşiktaş maçı çok önemli olacak.''

murat karahasan
Arkadaslar bu olcanı bu takımda nasıl tutarlar ulan ona verılen sans kımseye verılmedı ona gosterılen tolerans kımseye gosterılmedı ornek bamba,soner,emre,adrıan vs adam karsı karsıya gol atma ozurlu mal fener macındada aynısını yaptı ve dıkkat edın gerıye hıc yardımı yok

Oğuzhan Fidan
beşiktaş tsyi yenemez haftaya :) iddialı bi yorum yapıyorum .. ve bu msjımı quote yapabilirsiniz yenilirsek

arifberkay
hoca buyuk konuşmuş tebrikler

Royal Heart
Ersun Yanal gelir suçludur, Hugo Broos gelir suçludur, Şenol Güneş gelir suçludur, Tolunay Kafkas gelir suçludur. Sizce de sorunun temeli gerçekten teknik direktör müdür ? Şenol Güneş transfer yapamamakla eleştirildi, halbuki kadroyu şampiyonluğa taşıyan da kendisiydi. O zaman transfer politikanı değiştirecek ve bu işi ona bırakmayacaktın. Sadece elindekini harmanlayabiliyordu ya o imkân doğrultusunda hareket edecektin o zaman. Maliyete mi itiraz etti, maliyete sen karışma diyecektin o zaman. Kimin yetkileri nerede sınırlı belli değil, kulüp vizyonu ve sorumluluklar belli değil. Kimin nerede nasıl at koşturduğu belli değil. Ama senin her zaman alternatif B, C, D... planların var. Sadri Şener asli sorumludur tüm olup bitenlerden kimse kusura bakmasın. 82 puanın aslan payını Sadri Şener'e verenler, gelinen noktanın 1. sorumlusu onun olduğunu da kabullenecekler kimse kusura bakmasın. Aralık çok geç olacak bu gidişle, şakası kalmadı.

Doğukan Uçan
beşiktaş yensin feda nasıl olur görsün zadri

Cagdas Topal

Haklı adam . Yemin ederim sinirden ağlamamak icin kendimi zor tutuyorum :(

serdaracıl
Rakibi biraz analiz eden hoca Adem Büyük'ün karşısında karmil'i oynatmaz.

E. Okan Bülbül
10. haftadan beri dedim bu topçular sabote ediyor takımı büyük bi kısmı sabote ediyor Şenol hocanın başını yiyecekler dedim yediler aynen devam ediyorlar

Napoli
Boyle adamlar yonetici oldugu surece Trabzonspor cok dusmemeye oynar...

http://d1303.hizliresim.com/17/4/krkdu.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

katre-i.matem
04.03.2013, 22:32
Tümer METİN : Olcan a iki çift lafım var. Bu pozisyonun izahı yok. Bu golu atacaksın artık. Bu pozisyondan sonra kaleye gidemedin

Berke6198
Bir şey diyeceğim, biz bu adamlara 7 tane atarken Şenol Güneş yok muydu klübün başında ?

Futbolcusunu elinde tutmak bir teknik direktörün görevi midir ? Teknik direktör denilen kişiye fikirleri sorulur, transfer için fikirleri alınır.

Bir futbolcunun elde tutulup tutulmaması klübe bağlıdır.

arifberkay
Zokora:''Performansta inanılmaz bir düşüş yaşıyoruz.Öenmli yanı naif kaybediyoruz.Mücadelede naif kalıyoruz.Haftaya beşiktaş maçı çok önemli olacak.''

Naif değil sahtekarsın sahtekar açık ve net

Oğuzhan Fidan
inşallah yatarsın
:d :d

Sufyu_41
takım'da birkere birlik beraberlik yok.Oyuncu düşüyor yanına gelen yok..Çok kötü durumdayız çok..Allahım sen bize trabzonspor taraftarına sabır ver sabır

Cihan Ince
Eger haftaya, ayri telden bagiran iki grup göreyim, bu "taraftar" da benim gözümde bitmistir.. Böyle bir günde bari birlik olun.. Yok su grup bu genclik, brakin su ayaklari ya.. Haftaya girtlagi yirtilana kadar birlikte bagirmaz ise, birlik olamaz ise bu taraftar, demek ki onlar da takimin düsmesine razi.. Acik ve net

şenol.08.borçkalı
takım istanbula gelmeli.. Trabzonda bu is yürümez artık ..görün..

haftaya benımle iddiaya giren varmı ?? mac öncesi ve mac esnasında en az 100 kişi tv ekranında çekirdek yerken cıkacak..

Aynalar güzeldir, bakılırsa tabıkı .. kımse kusura bakmasın..

Mellih
04.03.2013, 22:33
beşiktaş tsyi yenemez haftaya :) iddialı bi yorum yapıyorum .. ve bu msjımı quote yapabilirsiniz yenilirsek

çok iddialı bi yorum değilki.. yenemez demişsin. evet olabilir, berabere biter, 1-1 biter.. haa dersinki 5-0 yeneriz. o iddialı olur

Ilelioglu
Kadro disilar haftalar önce gelmeliydi..Ayrica Tolunay Hoca kadro disi birakmasin, en iyi adamlari birakir sonra.

Adrian, Bamba gibi isimler kadro disi kalirlar sonra.

..

Doğukan Uçan
Volkan şen 2 maç üst üste oynamadi , istanbul takımlarına gitsin bale gibi oynar kanatta.

Murat'
04.03.2013, 22:34
Nevzat Şakar'ı bu yönetime sokanları Allah bildiği gibi yapsın.Birisi şunlara Trabzonspor'un kuyumcu falan olmadığını söylesin.

E. Okan Bülbül
04.03.2013, 22:35
Beşiktaş şampiyonluğa göz kırptı adamlar süper bi hava yakaladı puan almamız mümkün değil...

Doğukan Uçan
Halil nevzat şakar henrique olcan janko gibi adamlar milyarlar kazanıyor , maden işçisi 20 saat çalışıyor 100 tl zor alıyor adaletine sokayım dünya.

şenol.08.borçkalı
Volkan şen 2 maç üst üste oynamadi , istanbul takımlarına gitsin bale gibi oynar kanatta.

bırak kardesım ne volkan senı ??

adam yere düşünce kalkmıyor.Ondan gelen hayır HALİLden gelsin..

Halil zaten Allahlık ..

Anlıyacağın hepsi Allah'lık

İleli
tumer metin ozetlemis durumumuzu bende haftalardir aynisini dusunuyorum, bu insanlar takimi resmen sabote ediyor birileri bunlara dur demeli artik...millet 1 puan icin canini disine takiyor bizimkiler yuruyor sahada ya yuruyor, altta yazdigim skorlar kaybettigimiz maclarin skorlari hepsi net skor net!

Uyan ey TRABZON SEHRI UYAN!

1-3
3-1
2-0
0-3
2-0

Berkan
Başkan transfer sezonunda kadro kuracak gene şampiyonluğa oynuyacaz ya. Tabi tabi olacak o işler.

murat karahasan
Rahat olun bu hafta bjk yı haftayada bursayı parcalarız gorursunuz bu formanın ölüsü parcalar bjk yı ayrıca haftaya stadya manyak bır atmosfer olacak ınsallah ıstanbuldan bu maca gelıcem sımdı destek zamanı sonra herkesle hesaplasırız beyler.

Berke6198
6 pasın içinden gol atamayan, boş kaleye gol atamayan forvetlerle bir ligi götürmeye çalışıyoruz.

Sufyu_41

haftaya benımle iddiaya giren varmı ?? mac öncesi ve mac esnasında en az 100 kişi tv ekranında çekirdek yerken cıkacak..

bırakın artık bu çekirdek mevzusunu!!!! Taraftar kaç senedir yiyiyor çaren yok ???Yok sattırmayacaksın felan hikaye..Traftar grupları gençsinler oraya derseniz bu sefer kale arkasında yerler bunu engelleyemesssiniz.

iso61
04.03.2013, 22:36
Sivas----------------------ordu-------------------karabük
-----------------------------------------------------------
antalya---i-------------elazığ----d-------------eskişehir-i
akhisar---d-------------antep-----i-------------gençler---d
ordu------i-------------sivas-----d-------------kayseri---i
eskişehir-d-------------fener-----i-------------belediye--d
gençer----i-------------trabzon---d-------------galatas---i
kayseri---d-------------kasımpş---i-------------mersin----i
belediye--i-------------beşiktaş--d-------------elazığ----d
galata----d-------------bursa-----i-------------antep-----i
karabük---i-------------antalya---d-------------sivas-----d
elazığ----d-------------akhisar---i-------------fener-----i
--------------------------
belediye------------------antep-------------------elazığ
--------------------------------------------------------
kayseri---i-------------akhisar---i-------------ordu------i
mersin----i-------------ordu------d-------------eskişehir-d
galata----d-------------eskişehir-i-------------gençler---i
karabük---i-------------gençler---d-------------kayseri---d
elazığ----d-------------kayseri---i-------------belediye--i
antep-----i-------------belediye--d-------------galata----d
sivas-----d-------------galata----i-------------karabük---i
fener-----i-------------karabük---d-------------mersin----d
trabzon---d-------------elazığ----i-------------antep-----d
kasımpşa--i-------------mersin----d-------------sivas-----i

bu fikstülere göre biz ligde kalırız...

cakalkerem
beşiktaşı yener herşey düzelir

arifberkay
oyuncuları anlıyamıyormuş seni anlayan var mı hoca....

gudoz81
kandıran çok olcan, colman artık oynamasın zokora yeter artık
her maça geride başlayıp çıkması gereken kadroya dönüp hakeme kurban giden kaçıncı maç bu
bizim insanımız korktuguna bişe yapamaz hacıosmanoğlu lazım bunlara köpeğe köpek muamelesi yapacak birisi lazım stendapçı başkanla olmaz

limpb82
Bu takim cifr forvete donmeli kesinlikle...tek forvet oynayamiyor pozisyon bulamiyor..bamba soner alanzinho kesinlikle bu takimda oynamali...

Veysel
Colman:''İlk yarıyı resmen rakibe hediye ettik.Haftaya Beşiktaş maçı var.Antrenmanlar da iyi çalışıp haftaya iyi bir futbol oynamak istiyoruz.''

Tövbe estağfullah Allah'ım sen bana sabır ver günaha sokuyorlar akşam akşam yetmedikleri gibi hala..

el fanatico
inşallah Tolunay, tükürdüğümü yalamam diye Adrianı yine oynatmamazlık yapmaz... keza Emersonu... ya arkadaş ben anlamıyorum Tolunay ilk geldiğinde Emersonu stoper oynattı, bu adam orda bile sırıtmadı... bu adam ne yapmaya çalışıyor... ne yapıyorsan emin ol hiç zamanı değil Tolunay efendi...

Harun_ayar_ts
04.03.2013, 22:37
Rahat olun bu hafta bjk yı haftayada bursayı parcalarız gorursunuz bu formanın ölüsü parcalar bjk yı ayrıca haftaya stadya manyak bır atmosfer olacak ınsallah ıstanbuldan bu maca gelıcem sımdı destek zamanı sonra herkesle hesaplasırız beyler.

bu oyundan sonra bu kdar takıma güvenmek inanılır gibi dgil

kalavara
taraftarımız içinde şu olcan'ı beğenen varsa uzağı göremiyordur, tek bir olumlu bir hareketi yok, karşısındaki bekini asla kovalamaz, o bölgeden 20 tane gol yedik, yok böyle bir şey, takımda asla kesilmeyen oyuncu????!!!!

Emrah Akcagöz
Ne bekliyorduk ? Kasımpaşa maçını kazanmayı mı ? Lütfen gerçekçi olalım bu takım öyle 3-4 maç peş peşe kazanamaz. Futbolcular resmen yürüyor. İlk yarıyı izledim ikinci yarı kapattım maçı. Bu maçtan sonra da takımı sabote edenler kadro dışı bırakılmazsa önümüzdeki haftalar bizim için çok daha kötü geçebilir.

Ilelioglu
Kulübün amatörce yönetildigini yeni mi anladiniz? :)

Yabanci Transferlerin cogunu Yönetim kendi kafasina yapti.

..

Kader KORELİ
6 pasın içinden gol atamayan, boş kaleye gol atamayan forvetlerle bir ligi götürmeye çalışıyoruz.

atamayan değil, bilinçli şekilde atmayan forvetlerle ligi götürmeye çalışıyoruz.

okan6161
her şeye yeniden yeni kişilerle başlamak gerekir

başkan : ibrahim hacıosmanoğlu
teknik adam tolunay ...........

----------------------onur --------

iyi bir sağ bek-----giray-------tecrübeli bir adam----yıllar sonra bir sol bek

olcan-------alanzinho----alper potuk-----yusuf (1461)

fatih tekke gibi iki forvet

olabilirmi ki

Mellih
04.03.2013, 22:38

güldürdü... :D

Berkan
Günah keçisi Bamba Adrian ve Emre ya en çok ona yanıyorum.

nakzo
Çok üzgünüm arkadaşlar yaşım 30 tansiyonum şuanda 16 benim tansiyonum 12 yi geçmezdi acile gidiyorum şimdi bu takım küme düşerse ben yaşayamam harbiden yaşayamam birşeyler yapın yapalım birşeyler birşeyler ..................

objek
04.03.2013, 22:39
Buyuk takimlar hedeften uzaklasinca darbe ustune darbe yerler gs iki sezon once ligi kacinci bitirmisti?

Gurpas
04.03.2013, 22:40
Maç sonunda Olcan ın güldüğü doğrumu

Punisher-61
Takima alrsin 12 yabanciyi trabzonspor denen türkiyenin en büyük kulüblerinden biri umrunda olmaz... Kendini düsünür takimi takmaz...

Bu takimin yabancilari formanin hakkini bilerek vermiyorlar...

Nihat Günay

İstersen takımın adını da bakırköyspor yapalım....

Ne diyor Şenol Hoca; Bu takımın kökü Trabzon'da dalları tüm dünyada.

Senin dediğini yapmak takımın kökünü kurutmaktır.

Oğuz B.
Tamam da kadro ne kadar kötü olursa olsun "mücadele " etmemelerinin sebebi nedir?.

Olcan Bir ara Türkiye'nin en iyisi diyorduk. Yaş : 28
Colman: İyi olduğunda, maçı istediğinde neler yaptığı malum. Yaş: 28
Zokora: Fildişi Milli Takımının kaptanı. Yaş : 33
Giray: Milli takıma neden alınmadığını sorguladığımız günler uzak değil. Yaş: 28
Henriqe: Bir Benfica maçı var sonrası yok ama çok genç. Yaş: 23
Halil: İyi-kötü milli oyuncuydu aldığımızda. Yaş:31
Serkan: Şampiyon olduğumuz sene son dkya kadar koşan Serkan nerede. Yaş:30
Volkan: Bursa'yı şampiyon yapanlardan. Yaş: 26

Bamba- Adrian -Sapara- cech- Janko milli oyuncular ve oyandıkları milli takımlar bizim milli takımı şuan rahat yener.

Daha fazla uzatmanın anlamı yok.

Bu adamlar nasıl bu kadar ruhsuz ve isteksiz. Koşmuyorlar bile...

Zokora dışında hiç biri "yaşlı" sayılmaz.

Neden koşmuyorlar bir türlü anlayamıyorum. Dk 60 da nasıl 28 yaşındaki oyuncunun yürüyecek mecali kalmaz.

şenol.08.borçkalı
yapılması gerekenler..

1-Takım havalimanında en az 5000 kısı tarafından sessızce protesto edilmeli..
2-En az 7 futbolcu kadro dısı kalmalı ( serkan , halil , emerson ,zokora,colman,HENRIQUE,mustafa,
3-Avnı Akerde hafta sonu BJK macında ÇEKİRDEK YEMEK VE OTURMAK YASAKLANMALI..

iŞTE OZAMAN BELKİ KÜMEDE KALIRIZ.

kümede kaldıktan sonra,

yönetim istifa etmeli .
en az 25 futbolcu takımdan kovulmalı ve yeni futbolcular alınmalı..
yeni bir transfer komitesi kurulmalı ( içinde taraftarlarda olacak..Onlara gözlük lazım )
Maçlar bir istanbulda bir trabzonda oynanmalı..

polatmu
Beşiktaş şampiyonluğa göz kırptı adamlar süper bi hava yakaladı puan almamız mümkün değil...

yapma bunu da gördüm ya bjk yi yerim ben beee

zavlili
04.03.2013, 22:41

yap 20 bin kişilk stad yap devasa otopark , gör her hafta ful

Punisher-61
04.03.2013, 22:41
Tümer metin futbolculara acayip sinirli...her yorumunda bunu acikca belli ediyor..

forsa61
04.03.2013, 22:42
kalan maclar:

- bjk (iç saha); deplasman galibiyetlerinde ikinci sırada. olcay ve holosko ile niang var. hızlılar bizim savunmayı epey yoracaklar. bamba ve zokorayı ozellikle bu maca hazırlaması lazım yoksa maglubiyet kacınılmaz.

- bursa (dış saha); içeride sadece 2 maglubiyet almıs. takımları gayet diri, bu halimizle en iyi beraberlik alınır.

- antalya (iç saha); antalya deplasmanda bizden bile kotu. bu macta belki galip gelebiliriz.

- akhisar (dış saha); en cok maglubiyeti olan takım iç sahada. hucum yapacaz derken bu arkadaslardan belki uc puan alırız. o haftaya kadar dusecekleri kesinlesirse salabilirler.

- ordu (iç saha); deplasmanda galibiyetleri yok, ancak bu sene cok ilkleri yasadık. yine yasatabilirler, form tutuyorlar. karabuk macında fena oynadılar. 1 puan bu macta iyidir.

- eskisehir (dıs saha); içeride risk alıyorlar ancak 2 maglubiyetleri var. en fazla 1 puan alırız buradan da.

- genclerbirliği (iç saha); dengeli bir takım, deplasmanda bizden cok daha iyiler maalesef. uc puana yakın olabiliriz ancak beraberlik iyi sonuc.

- kayseri (dıs saha); içeride forvetleri bobo ile baskılı oynuyorlar ve sadece 2 mac kaybetmişler. buradan en iyi ihtimal 1 puan.

- ibb (iç saha); takım dengesiz bomba gibi ancak deplasmanda cok da iyi degiller. bu macı alırız die dusunuyorum.

- gs (deplasman); eger sampiyonlukları garanti de olsa adlarını lekelemezler. cıkar yenerler.

tum bu maclarda en iyi ihtimalle yenebileceklerimiz: akhisar, ordu, gbirliği, ibb (en fazla 12 puan)

beraberlik alınabilecekler: kayseri, bursa, eskisehir (3 puan)

suanki puanımız 30 + 15 (en fazla) = 45 (ligde kalır mıyız acaba?)

gecen yılda 56 puan almıstık. degisen bişey olmamıs aslında ama akıllanamamısız yazık...

el fanatico
kaosu falan üzülmeyi bırakalım arkadaşlar... çözüm üretelim çözüm... Trabzondakiler gitsin anterenmana Adriana Onura falan tezahürat yapsın... Alanzinhoyada Emersona da yoksa bu adam yine kesik atacak... Birşeyden anlamıyor anlaşıldı inşallah inat etmez...

Şaka yapmıyorum cidden antrenmana falan gidilsin...

Süleyman Baykan
Serkan,Colman,Olcan,Henrique,Halil kadro dışı bırakılmalı.

Onur-Zeki-Bamba-Giray-Celutska-Zokora-Soner-Adrian-Alanzinho-Volkan-Emre bu oyuncularda ısrar etmeli hoca 11 konusunda.

şenol.08.borçkalı
İstersen takımın adını da bakırköyspor yapalım....

Ne diyor Şenol Hoca; Bu takımın kökü Trabzon'da dalları tüm dünyada.

Senin dediğini yapmak takımın kökünü kurutmaktır.

bırak bu isleri birader..sen sadece trabzonmu sanıyorsun Trabzonsporu ?? BEN ARTVINLIYIM ISTANBULDA DOĞMUSUM ?? benım ne sucum var.ben daha iyi sahip cıkarım diyorum.Ne kökünden bahsediyorsun sen ??

Nihat Günay

dürüstçe cevap ver, bu dediğin yapılsa üst üste kaç maça gidersin?

irfanb
http://img62.imageshack.us/img62/9017/sadri.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/62/sadri.jpg/)

iso61
Tamam da kadro ne kadar kötü olursa olsun "mücadele " etmemelerinin sebebi nedir?.

Olcan Bir ara Türkiye'nin en iyisi diyorduk. Yaş : 28
Colman: İyi olduğunda, maçı istediğinde neler yaptığı malum. Yaş: 28
Zokora: Fildişi Milli Takımının kaptanı. Yaş : 33
Giray: Milli takıma neden alınmadığını sorguladığımız günler uzak değil. Yaş: 28
Henriqe: Bir Benfica maçı var sonrası yok ama çok genç. Yaş: 23
Halil: İyi-kötü milli oyuncuydu aldığımızda. Yaş:31
Serkan: Şampiyon olduğumuz sene son dkya kadar koşan Serkan nerede. Yaş:30
Volkan: Bursa'yı şampiyon yapanlardan. Yaş: 26

Bamba- Adrian -Sapara- cech- Janko milli oyuncular ve oyandıkları milli takımlar bizim milli takımı şuan rahat yener.

Daha fazla uzatmanın anlamı yok.

Bu adamlar nasıl bu kadar ruhsuz ve isteksiz. Koşmuyorlar bile...

Zokora dışında hiç biri "yaşlı" sayılmaz.

Neden koşmuyorlar bir türlü anlayamıyorum. Dk 60 da nasıl 28 yaşındaki oyuncunun yürüyecek mecali kalmaz.

sorunun cevabı çok basit rakiplerin dünyanın en iyi kondiyonerlerini fizyoterapistlerini bulup getirmeye çalışırken bizimkiler 20 yıl öncesinin zihniyetiyle hareket ettiler... bu takımda 2 yıldır kondisyon problemi var

Bülent AKBULUT61
haftaya yenilirsek arkadaşlar hazır olun 1.lige şaka değil bunlar gerçek uyanın artık eziktaşada yenilirsek ondan sonra fedarasyonun eline düşersin bu kadar basit

SeRHaD
Maçta oynamayanlardan bir kadro yazdım kagıda

kalede tolga,defansta bamba zeki cech,emerson,orta sahada yasin soner alan.,adrian emre,janko yani bu gün oynayan herkesi değişsen takım daha kötü olamazdı.Şenol hocanın hatalarını tekrar ediyor toluna hoca.Millet kıcını yırtıyo emre güral diye,ulan bi 45 dk oynatın şu cocugu ölmezsiniz ya !

özgür6161
Maç sonunda Olcan ın güldüğü doğrumu

Forma değiştirirken gülüyordu...

Zokora röportaj verirken gülüyordu...

Ya bu adamlar Trabzon'u düşünseydi sahada böyle mi olurlardı...

arifberkay
04.03.2013, 22:43
Bjk yi yener kolbastı oynarlar

Berkan
Bu takımı Paris te oynat bi cacık olmaz.

Ali İhsan
Tümer Metin bile anladı ama bizim camia anlayamadı.

genç61
Taraftar gruplari sampiyonluga oynarken gs maci sonrasi takimi havalimaninda karsilamisti hadi simdi de karsilayin tepki koyun ki size taraftar diyim

Cihan Ince
04.03.2013, 22:44
Ben betoncivisine sonuna kadar katiliyorum.. Bu tanim iki yil önce sampiyonluga oynarken de tribünlerin cogu cekirdek ile savasiyordu.. 100 grup da birbirleri ile savasiyordu.. Futbolcular kötü olabilir, ama taraftar anlaminda rezaletiz.. Haftaya hayati bir maca cikiyoruz, yine ayni senaryo .. Taraftar futbolculari uyutacak.. Futbolcular taraftari degil.. Herseyimiz ile berbatiz.. Mazide kaldi eski günler.. Hak ediyoruz arkadas küme düsmeyi..

asem61
yokmu su trabzonda bu yönetime haddini bildirecek trabzonlular, bu gurbette geberdik ya. ne utanmaz yüzsüz insanlar bunlar. ulan hicmi serefiniz yok. bu takimi nasil öldürdün SADRI. ; onurlu insanlar basaramadiklarinda görevi birakabilen insanlardir, SIZDE HICMI ONUR YOK

arifberkay

gülerler tabi neyden kimden çekinecekler ki

şenol.08.borçkalı

allah ın adını anıyorum kombine alırım

yavuzbaha
atamayan değil, bilinçli şekilde atmayan forvetlerle ligi götürmeye çalışıyoruz.

ETma ya...fazla film seyretme

murat karahasan
Gulmek ıcın haftayı bekleyın. Ayrıca haftaya oyun falan olmaz cunku Sahada savas olacak. Nerden bılıyorsun demeyın.tecrube dıyelım!

Enes Ünal Kaya
http://img62.imageshack.us/img62/9017/sadri.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/62/sadri.jpg/)

Hehe Son Cümle Hariç Mükkemlel Yazmışsın He :) Son Cümlede Ritim Kaçırdım :)

Gurpas
biz trabzonspor isek bu futbolculara bir ders ve ril me li

Furkan Özdem
her şeye yeniden yeni kişilerle başlamak gerekir

başkan : ibrahim hacıosmanoğlu
teknik adam tolunay ...........

----------------------onur --------

iyi bir sağ bek-----giray-------tecrübeli bir adam----yıllar sonra bir sol bek

olcan-------alanzinho----alper potuk-----yusuf (1461)

fatih tekke gibi iki forvet

olabilirmi ki

Giray'ı yazıyorsun Bambayı silmişsin. Hangisi daha iyi Allah aşkına?

biltrabzon
04.03.2013, 22:45
Bu rezil takimin 2.yari sansi yüzde 5 olsa mac 3-2 olurdu acik ve net.Bir ugursuzluk oldugu kesin,hocayami giderler yoksa,trabzon umu terkederler bilmem.Kasimpasa iyi bir takim degil onu bile becerip yenemediler.Bundan sonra avatr resmimi degistiriyorum,colman ve zokora ya tarihi ceza verip kadro disi birakacaksin acik ve net.

Ilelioglu

Öze dönme vakti, azda olsa dönmek lazim. Geri kalaninida yürekli adamlar ile doldurmak lazim.

..

inadina61_08
Çok üzgünüm arkadaşlar yaşım 30 tansiyonum şuanda 16 benim tansiyonum 12 yi geçmezdi acile gidiyorum şimdi bu takım küme düşerse ben yaşayamam harbiden yaşayamam birşeyler yapın yapalım birşeyler birşeyler ..................

Hastaneye gidecek kadar olmasada ensem ağrıdan kopmak üzere Allah şifa versin dikkat et renkdaş dibe vurduk artık, küme düşme potasındayız, düşmeyiz demek ne kadar çok içimden geçsede federasyon bu işi de ayarlar demeden geçemiyorum, tansiyon 18 olmaz inşallah, bu seneyi kurtaralım seneye tolunay ve bütün oyuncuları postalarız İnşallah. kimse geçmesin bu takımın başına bu halde olmak için başa gerek yok ki, kadro dışı yok, sistem yok, motivasyon yok, sağa sola saldıran 11 oyuncu için TD olmaya da gerek yok.

Faruk UYSAL
Maçı ekrandan oldukça dikatli izledim. Biz mücadele ediyoruz. Gerçekten. Sahada çirkeflik yapmadan bütün oyuncularımız koşuyor, elinden geldiğince savaşıyor. Ama maalesef kalitemiz yok, inanç yok. Bu takım Eğirdir Dağ Komonda Taburunda 1 yıl eğitimden geçirilsin bundan daha fazla mücadele edemez.
Maalesef akordu bozuk saz gibiyiz. Belki Sapara'yı x takıma göndersek, döktürür; Colman y takımına gitse harikalar yaratır; Henrike z takımında ekibini uçurur...Ama bizde yetersiz görünüyorlar. Halil ceza sahası içinde önüne bırakılan topu 30 metre farkla hem de 2 defa dışarı atıyor. Halbuki topa vuracak gibi yapıp 1 metre sola çekse önü açılacak ama yapmıyor, yapamıyor... Golü atabileceğine inanmıyor.
Savunma desen evlere şenlik...
Bir takım düşünün ki mağlubiyet sonrasında bile alkışlanabilecek en az 2-3 oyuncu bulabilirsiniz...
Ama bizde yok.
Sonuç olarak kim ne derse desin sezon başından bu yana en çok iyi bir golcünün eksikliğini hissediyoruz.

Enes Ünal Kaya

Bende Yeminle Kombine Alırdım..

Her Hafta Sonu Atkı Bere Takanlara Özeniyorum , Elalemin Haftasonu Ne Güzel Takımıyla Geçiyor Vs ..

Ama Trabzonspor Trabzonda Kalmalı Bence.. Bu 1461 İçin Yapılabilir.

beitar
04.03.2013, 22:46
Şu takım küme düşsün yemin ediyorum kendimi öldürürüm sıkarım kafama

Kader KORELİ
04.03.2013, 22:47
Kulüp binasını başlarına yıkmalı, oyuncuları havaalanında darp etmeli diyesim var, ama öyle bir durumdayızki, hatanın telafisi yok artık, yönetimden taraftara herkes aklıselim olup şu durumdan nasıl çıkarız ona bakmalı, haftaya bjk maçında şehir kenetlenmeli, ordan alınacak puan/ puanlar çok önemli. Kavganın, neşterin sırası değil, o iş sezon sonunda görülür.

Ve, bu benim için çok önemli, Mustafa Reşit Akçay'a şans verilmeli, o kadar çok istiyorumki bunu. 1461'den istediği oyuncuları alıp geçsin takımın başına, iki sezon içinde şampiyonluğun bir numaralı adayı yapar takımı, ne olur artık kendi değerlerimizi görerim.

Berke6198
Futbolcunun ağzını burnunu kırmakla, futbolcu dövmekle bir şey değişmez...

Vereceksin yolu.

polatmu
Bende Yeminle Kombine Alırdım..

Her Hafta Sonu Atkı Bere Takanlara Özeniyorum , Elalemin Haftasonu Ne Güzel Takımıyla Geçiyor Vs ..

Ama Trabzonspor Trabzonda Kalmalı Bence.. Bu 1461 İçin Yapılabilir.

1461 şehir değiştiremez kurallar....

OYılmaz
-----------------------Onur----------------------

Zeki(Göksu)-------Mustafa--------Caner---------(Transfer)

Barış Memiş---Gökhan Alsan---Soner Aydoğdu----Yusuf Erdoğan

------------(Transfer)----(Transfer)------------

Gelecek olan oyuncularla beraber şu kadro çok net şampiyonluğa oynar.

ilyskm
Bu takım küme gider baglasan durmaz, 1461 e tam destek...

MDanışmaz
Bu takım bu kadar işte geçen sene Burak vardı atıyordu yoksa geçen senede farkeden birşey yoktu bu takım iki senedir aynı sorumluların umrunda değil biri çekip gitti diğeri de espri yapıyor ihale Tolunay hocaya kaldı o da ne yapacağını şaşırdı..

Alika87
04.03.2013, 22:48

bu takim istanbulun takimi degil, istanbulda bir sürü takim var, mutlaka rengi bordomavi olan bir takim var. Sanki cekirdekciler yüzünden takim bu hallerde, 1 kurus etmeyen adamlara 5 verirsen, sonuc böyle hüsran olur.

şenol.08.borçkalı

:alkış::alkış:

en azından ruhu olur..

Berke6198
Colman Allah seni ıslah etsin, kötü oynamak için elinden geleni yaptın resmen.

Bizim futbolcular rakip cezaalanı içinde veriyorlar sırtlarını rakiplerine pas atacak adam arıyorlar.

ozzy!
Tolunay dedik bu da aynı çıktı. Arkadaş takım bitmiş halde koy şu gençleri, günü kurtarmaya çalışıyor resmen.
Adrian'ı oynatmamasının hiçbir açıklaması olamaz. Futbol cahili olmak lazım oynatmamak için. Karmil'den sağ bek, Serkan'dan sağ açık. Allah'ım sabır ver.

vampir
futbolcunun ağzını burnunu kırmakla, futbolcu dövmekle bir şey değişmez...

Vereceksin yolu.

vereceksin yolu derken onlar bizezaten veriyor yolu görmüyormusun kümeye gidiyoruz küme yolu

el fanatico
04.03.2013, 22:49
:alkış::alkış:

en azından ruhu olur..

sadece ruhu değil bence kalite olarak da daha iyiler...

Berke6198
04.03.2013, 22:49
Belki çok klişe olacak ama, al 1461'i lige, koy izle kardeşim. Yemin ediyorum 6 tane yeseler yine izlediğimiz Futbol'dan bir şey anlarız, gerçek anlamda Futbol izlemiş oluruz.

Berkan
04.03.2013, 22:50
Çoğu futbolcumuzda kümeye düşünce serbest kalma maddesi vardır bence. Yönetim buna cevap versin samimi şekilde.

Tuğrul

Bu takımla 2. yarıyı görmeden küme düşeriz.

polatmu
Bu takım küme gider baglasan durmaz, 1461 e tam destek...

bildiğim kadarıyla ts düşerse 1461 de 1 küme düşer otomatkman yani öyle asansör biri düşsün biri çıksın yok; öyle birşey olursa ben kahrolurum biterim kendime yakıştıramam...

farozlufatih61
Bu kadar beceriksiz bu kadar kalitesiz bu kadar boş adamı bugüne kadar hiç bir ligde hiç bir takımda bir arada görmemiştim...

Berke6198
vereceksin yolu derken onlar bizezaten veriyor yolu görmüyormusun kümeye gidiyoruz küme yolu

Vereceksin yolu tabi abi, istemeyene kapıyı göstereceksin. Tabii bizdede ne yönetim varya bunları yapacak :)

1461'de hırslı hevesli gençler kaynıyor.. al bir taneseni koy. Hepsi Trabzonspor forması giyebilmek için canını dişine takıyor.

Hiç olmazsa şu ruhsuzlardan bin kat daha iyi futbol izletirler bizlere.

inadina61_08
bakın nasıl yönetiliyoruz borsada forumlardan bir yorum

Hissesini tepetaklak 4-5-6 kademe birden satarak dusurup sonrada ne varki satacagiz niye borsaya girdik bankada hisseler dursun diye mi diyen bir yonetim anlayisi olur mu? O tepetaklak sattigin hisse senin baskani oldugun sirketin hissesi, En cok sen sahip cikacakken bir gunde 1 milyon lot sattin.. Bunun aciklamasi ne olacak bankada sus mi duracak tabii satacagiz olmamaliydi........... baskansin diye herseyi keyfi yapacak diye kural mi var? Yildirim demiroren ibra olamadi simdi sadri seneride ibra etmeyecegiz deniyormus.. Artik herkesin kafasi karisik herkesde soru isareti var.. Besiktask macini 20-0 kazansalarda bana gore Sadri Sener istifa etmeli.. Sizi beni dinleyecek halleri yok ama Trabzonspor'a zarar veriyorlar..simdi bu macta gecti gitti.. Eee ne yapacaklar simdi? Teknik patron degisti, bir iki oyuncuyuda hic kadroya almiyorlar onlarida salladilar gene olmadi.. Kime geldi sira?? Devam ederse inanin daha zor gunler gelir.....

İşte sadri başkanın kulübü nasıl yönettiğini ve ne kadar umurunda olduğunun yorumu(Alıntıdır-arkadaş yorumları ve teknik analizleri ile önemli biridir, ayrıca halka arz edildiği günden beri alan bir sevdalıdır.)

şenol.08.borçkalı
bu takim istanbulun takimi degil, istanbulda bir sürü takim var, mutlaka rengi bordomavi olan bir takim var. Sanki cekirdekciler yüzünden takim bu hallerde, 1 kurus etmeyen adamlara 5 verirsen, sonuc böyle hüsran olur.

kardesım ben bırsey ıddıa edıyorum katılırsın katılmazsın..

ben bugun 32 yasına giriyorum .Adım Şenol , ( kimin adını almısım anlayın )

Hayatımda trabzonda hiç maça gitmedim ..

hep uzaktan sevdim..

biz uzaktan sevdalılar trabzondakilerden daha iyi takımımıza sahip cıkarız.motive ederiz ve gerektğinde yerınde kıyamet koparırız dıyorum..

BIZIMKISI ASK..

TRABZONDAKİ SEVGİ.

ARADAKI FARKI ANLADIN SEN ??

Çağatay_
04.03.2013, 22:51
Tümer metin futbolculara acayip sinirli...her yorumunda bunu acikca belli ediyor..

Bizim oyunculara di mi ?

Veysel
Çoğu futbolcumuzda kümeye düşünce serbest kalma maddesi vardır bence. Yönetim buna cevap versin samimi şekilde.

Hocam Allah rızası için banlattırmayın beni ne olur

Nihat Günay
İBB, Akhisar,G:birliği maçlarından galibiyet bekliyorum.

39 puan bizi ligde tutar.

Kupada Fenerle final oynayıp avrupa vizesi alırsak iyidir (Fenere bir kere daha yenilmeye katlanmak zorunda kalırız)

Hayırlısıyla mayıs ayını bitirsek...

Aker

Barış aynı barış gökhan ünalın sevgilisi, beş para etmez.

Uğur KÜÇÜK
04.03.2013, 22:52
Belki çok klişe olacak ama, al 1461'i lige, koy izle kardeşim. Yemin ediyorum 6 tane yeseler yine izlediğimiz Futbol'dan bir şey anlarız, gerçek anlamda Futbol izlemiş oluruz.

Şimdi şu takımla 1461 i yer değiştir DESELER...

Kim kabul etmez....

Düşecez ulan Düşecez...

Birşeyle yapılmalı acilen...

Allah yardımcımız olsun....

murat karahasan
Herkes haftaya avni akerde bulussun sımdıden organızasyonlar yapılsın parcalayalım bjk yı ınanın onlar suanda daha fazla cekınıyorlar . Trabzon:3 besıktas:0

Alper Calik
Tolunay !

Trabzonspor merakın varmış.
Şenol hoca gitmeden koşa koşa geldin (demek ki çok hazırlıklıydın)

ŞEnol hocanın gönderdiklerini geri aldın, oynattıklarını kadro dışı bıraktın (hakkın var, kendi oyuncu sistemini kuracaksın)

Şimdi de diyorsun ki

"Problemin ne olduğunu ben de bilmiyorum ama ya çözeceğiz ya çözeceğiz"

Sen bizimle dalga mı geçiyorsun? (futbolcular hem bizimle hem seninle dalga geçiyorlar, Şenol hoca ile de dalga geçtiler)

Madem problemin ne olduğunu bilmiyorsun, neden koşarak geldin?

cakalkerem
04.03.2013, 22:53
ne düşmesi yahu herkes tutturmuş bir düşme.....hayal mi görüyorsunuz.....bırakın bu lafları beyler

Furkan EMRE
http://g1303.hizliresim.com/17/4/krgsn.jpg

Yine, Yeni, Yeniden ...

Berke6198
Şimdi şu takımla 1461 i yer değiştir DESELER...

Kim kabul etmez....

Düşecez ulan Düşecez...

Birşeyle yapılmalı acilen...

Allah yardımcımız olsun....

Kim kabul etmez biliyor musun abi ? Bize bunları reva gören yönetim kabul etmez.

Nihat Günay

hep uzaktan sevdim..

biz uzaktan sevdalılar trabzondakilerden daha iyi takımımıza sahip cıkarız.motive ederiz ve gerektğinde yerınde kıyamet koparırız dıyorum..

BIZIMKISI ASK..

TRABZONDAKİ SEVGİ.

Takımı İstanbul'a taşıma, Artvin'e taşı....

Vallahi o zaman destek oluruz... İstanbul'dan mümkün olduğunca uzağa... ruhumuzun derinliklerine....

ilyskm
Ah Şenol hoca ah sene başından beri bu takımdan bir şey olmayacağını herkes gördü ama bir sen ve o sadri denen adam anlamadı, sanırım eserinle övünüyorsundur. Bu takım küme gidecek ve sen bir daha Trabzona ayak basamayacasin...

Berkan
Hocam Allah rızası için banlattırmayın beni ne olur

Bana neden kızıyorsun, kız ruhsuz oyuncularına. Ben sıcacık yerimden çıkıp maçı izlemeye gidiyorum, anca ilk yarıyı izleyerek dönüyorum.

Yazıklar olsun böyle kadroya. Ayıp.

gudoz81
valla takıma özgüven aşılaması gereken adam tolunay ama tanıdığımız tolunay bunu ne kadar yapabilir şüpheliyim
ziya doğan bizi bu sıraya düşürmezdi bunuda dedim ya ben kıyamet yakın

el fanatico
Bu takımla 2. yarıyı görmeden küme düşeriz.

Mustafa ile Caneri bilmem de ortasaha bence elimizdekinden daha ''kaliteli''... ayrıca ruhu da var...

oflukaan
04.03.2013, 22:54
bu oyuncu kadrosu ile bu kadar olur...
BİZİ BU DURUMA DÜŞÜRENLER
SIRASI İLE

SADRİ ŞENER transferler yönetim tarzı ve yaptığı bir ton hata
NEVZAT ŞAKAR başkanın adamı
DİĞER YÖNETİCİLER trabzonun sırtlanları
ÖZKAN SÜMER trabzonun ilerlemesine ve büyümesine engel olan kişi
ŞENOL GÜNEŞ takımın başındayken hiç bir şeye ses çıkartmadı sadri şenerin uşağı oldu ses çıkartsa sadri şenerin onu göndermeye ne çapı yeter nede trabzonsporluluğu
TEKNİK KADRO, ANTRENÖRLER
FUTBOLCULAR
TARAFTAR

arifberkay
Herkes haftaya avni akerde bulussun sımdıden organızasyonlar yapılsın parcalayalım bjk yı ınanın onlar suanda daha fazla cekınıyorlar . Trabzon:3 besıktas:0

Parçaladın 5-0 yendin ne olacak peki?

Alika87

hep uzaktan sevdim..

BIZIMKISI ASK..

TRABZONDAKİ SEVGİ.

abi ben seni de anliyorum, trabzondakiler trabzonspora tok, hep varmis hep olacak gibi bakiyorlar takima. Istanbuldakiler tabi daha iyi sahip cikar takimina, ama ne kadar? 1 sene mi, 5 senemi? Belli degil, ama trabzonsporu Istanbula tasirsan, mutlaka ismini de degistirmen lazim, misal BordoMavi Istanbulspor.

Berke6198
Ben bu takımda pası yanlış atınca telafi etmek için sahayı baştan sona koşan futbolcu istiyorum kardeşim. Yanlış pas atınca yerlere yığılan futbolcu değil!!!

Ali İhsan
Hala tükürdüğünü yalamamak için suçu Şenol Güneş'e atanlar var ya ... anladınız siz.

polatmu

bravo destek şart

yavuzbaha
04.03.2013, 22:55
merak ediyorum

1 zokora 10 selçuk ediyorsa,1 emrullah kaç Zokora ediyor....Gökdeniz yıldız değilse çoban yıldızı nasıl yön gösteriyor...Burak Rusya ya satılıyorsa,oradan saniyede nasıl istanbul a ışınlanıyor ?...tüp kafaya destek olunup sonra da eyvahlar ağıtı okumak nasıl bir basiret ?...vesaire vesaire...çözemedim aga

Gurpas
Trabzon insanınıda sindirdiler kimse maça gitmiyor

şenol.08.borçkalı
tolunay !

Trabzonspor merakın varmış.
şenol hoca gitmeden koşa koşa geldin (demek ki çok hazırlıklıydın)

şenol hocanın gönderdiklerini geri aldın, oynattıklarını kadro dışı bıraktın (hakkın var, kendi oyuncu sistemini kuracaksın)

şimdi de diyorsun ki

"problemin ne olduğunu ben de bilmiyorum ama ya çözeceğiz ya çözeceğiz"

sen bizimle dalga mı geçiyorsun? (futbolcular hem bizimle hem seninle dalga geçiyorlar, şenol hoca ile de dalga geçtiler)

madem problemin ne olduğunu bilmiyorsun, neden koşarak geldin?

problem belli kardesım ..

Bizim klup borsadan sonra kereste fabrıkası işine girmiş.

Işin kötüsü giden ve gelen ustabaşlarıda bu ağaçlardan anlamıyor maalesef..

Enes Başkaya60
Geçmiş Olsun..

Trabzonu bu hale getirenler utasnın...

Emre GÜRAL bir şey mi yaptı hocam sana burdaki tüm topçulardan daha istekli ya yazık ya sana senden bir cacık olmaz...

100 de yüz eminmim kim GS-TS maçı düşüp kalma maçımız olacak şimdiden söylüyorum..

Sadri şener İSTİFA...

Furkan Özdem
ne düşmesi yahu herkes tutturmuş bir düşme.....hayal mi görüyorsunuz.....bırakın bu lafları beyler

Abi haftaya bjk bizi yenerse "ki oldukça muhtemel" , elazığ da orduyu yenerse aynı puanda oluyoruz! Ne zaman konuşacağız düştükten sonra mı?