PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 24.Hafta | Kasımpaşa 2 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11

serdaracıl
05.03.2013, 00:19
Elazığ bu hırs ve istekle bence büyük ihtimal bizim üstümüzde bitirir ligi. Biraz olsun güvendiğim tek şey altımızdaki takımlar da tıpkı bizim gibi istikrarsız ve isteksiz futbol oynuyor.

Antep ordu ve biz. En büyük adaylar

Royal Heart
05.03.2013, 00:19
Tek ve dogru cözüm nedir, ne yapmali herkes buna odaklansin ! Izlenecek bir durum yok.

Faruk UYSAL
05.03.2013, 00:20
Çok garip bir lig yaşıyoruz. Bu akşam Kasımpaşa'yı yenseydik ilk dört hesapları yapıyor olacaktık; yenildik, kaç puan alırsak ligde kalırızı konuşmaya başladık.
Golcü, golcü, golcü...
Maalesef iyi bir golcümüz yok. Olcan maçın ilk dakikalarında girdiği pozisyonu değerlendirebilseydi sonuç değişik olabilirdi.
Henrike, Halil, Colman, Zokora formsuz ya da yetersiz. Giray da istenilen düzeyde değil. Karmil'in kademe anlayışı yok, hücumda zaten yok. Hoş, şu an takımımızda kim var ki iyi?..
Bu sezon hayırlı bir şekilde bir an evvel bitmeli...

Erdal DİLEK
05.03.2013, 00:21
bamba neden oynamıyor, tolunay sen ne ayaksın, halilin vurduğu şutları emre vuramaz mı. bu takımın futbolcuya ihtiyacı olduğunu anlayamayacak kadar hoca mısın. .

Turan AKYILDIZ
FC Seoul'den yalvara yalvara getirdiler adamı. Adam oradaki sevgiyi ve rahatı bırakıp, Trabzonspor var diye geldi. Bizim yaptıklarımıza bakınca, üzülüyorum gerçekten.

yahu Allah aşkına bırakalım şu muhabbeti...Şenol hoca artılarıyla eksileriyle bir efsanedir...artık yok gitti...gidişi hatada olsa doğruda olsa şuan yok...bu tartışmalarda onu geri getirmeyecek...yapılacak iş taraftarlarımızın futbolcuları bir kenara çekip adam akıllı hesap sormaları...yanlış anlamayın öle şiddet değil...oturup konuşulmalı...dertleri ne...neden böyle umursamaz tavırları var...istemiyorlarsa buyursun gitsinler şehirden de takımdan da ama aldıkları paraları hak etsinler...başkana hocaya kızmış olabilirler ama bu taraftarı kırmaya hiç birinin hakkı yok...ben hala hiç sevmesemde tümerin dediklerini doğru buluyorum ve de kendi açımdanda inanıyorum böyle birşeyin olduğuna...bu topçular Şenol hocayı yediler bırakın Tolunay hocayı Morinhoyu bile yerler...bu takımın bu kadar ruhsuz ve kötü olduğuna beni asla kimse inandıramaz..var birşeyler ...dolaplar dönüyor ama ne....

TS-FAN
Ben puan hesabı yerine ikili averaj hesabı yapıyorum.Cidden!
Antep'e ,Elazığ'a üstünüz.
Gençler'e büyük olasılıkla üstün olacağız.
Ordu Kayseri,İBB kritik.Bu üç takıma da üstünlük kurmalıyız.

vendercan
Kaç gol atmış kaç asist yapmış messimiz? :)

Yanlış anlaşılmasın elimizdekilerden en kötüsü alanzinho demiyorum. Ancak Trabzonspor'a yakışmayan, üst düzey futbol oynayamayan oyunculardan biri alan. Misal alan gönderilse 1461den yerine jebrin alınsa kesinlikle hissetmeyiz eksikliğini...

Alanzinho 1461'de kadroya bile giremez!..

5 yılda ,toplam adam gibi 5 maç oynayamayan adamdan medet umulmaz!!!

Furkan Özdem
2 sene önce yani düzenli 11 oynayan oyuncularımız olduğu zamanlarda performansından memnun olmadığım 3 oyuncu Cale, Serkan ve Umut Bulut'tu.

Şu an ise umut ve caleyi arıyorum. Serkan konusunda ise diğer oyuncular berbat oynadığından da serkanın oyunu gözüme hoş geliyor. 2 senede iyi yol kat etmişiz.

SILENT06
05.03.2013, 00:22
Tek ve dogru cözüm nedir, ne yapmali herkes buna odaklansin ! Izlenecek bir durum yok.

Batan gemiyi ilk yabancı futbolcuların terkettiğini hepimiz biliyoruz. Yabancıların tamamını gemiden en erken zamanda atmak yerlilerle yola devam etmek gerekir. Emre-Soner-Aykut(bugünkü colmandan iyidir)- zeki-abdullah vs...

Berkan
05.03.2013, 00:23
Bu yorumları yazdıranlar utansın.

Doğan BULAT
05.03.2013, 00:25
Tolunay yönetimin maşasıdır bu kadar net..

TS-FAN
Takım daima böyle olacaksa, çok yaşamak sıkıntılı bir süreç olabilir, emin değilim... Siz de çok yaşayınız efendim, Halil'siz, Olcan'sız, Volkan'sız, Colman'sız... (Bu son cümleyi İsmail YK'ya göndersem besteler mi acaba?)

Takım bu sezon böyle olacak..Alışmışlar yenilgiye..Hazırlıklı olup yaşama sarılalım :)

Erdal DİLEK
hala tek tek futbolcu tartışan arkadaşlar var, değil mustafa stopr halil forvet puyol stoper ronaldo forvet olsa 90 metrelik sahada 70 metrede futbol oynmaya calışan bir takımın gol atması veya gol yememesi tamamen rakip takımın hata yapıb yapmamasına bağlıdır. bu kadar basit. akhisar elazığ mersin ordu genler hatta eskiehirin ne kadrosu var bir bakın. . .

salihismet
e aynı ts şimdi de küme düşmeye oynuyor o zaman şenol güneşle ne alakası var derim ben! adamcılık ve yalakalık derken neyi kastediyorsun anlamadım.
söylediklerimi tekrardan ifade edersem: şenol güneş trabzonspora gelecek en iyi TDdir. 96,2005 ve 2011 de biz camia olarak yapılan pislikleri hissedip görsek de bunu tepkiye dönüştüremedik, gücümüzü iç çekişmelere harcadık, takımdaşlık yapmadık.
şenol güneş transfer listesi vermiyormuş, e şimdi tolunay hoca transfer listesi verdi bakalım nolcak! ben hocalık kalitesinden bahsediyorum sen listeden... çok farklı yerlerdeyiz!

Evet Senol Günes bu takimin tek teknik drektörü olacak kisidir, ancak onun istedigi bir yönetim sekli olursa.
Ben sezonu bitiripte ayrildigini hatirlamiyorum, hep istifa edip gitmisdir. Trabzonspora yapilan yanlislari
anlatarak gitseydi Trabzonspor bu hallere düsmezdi. Bugünkü durumunda bas sorumlusu kendisidir, eger
bu takimi kendisi kurmadiysa bunu acik acik sezon basinda söyleyebilirdi, birakip gitmeyle Trabzonspora cok mu
fayda sagladi acaba? Sezon basinda gitseydi takim kesinlikle bu durumlara düsmezdi.

Trabzonda futbolu ve teknik drektörlügü cok iyi bilmek yeterli olmuyor, yönetimide yöneteceksin,
yada oraya hic gelmeyeceksin. Yönetimi derken insaat sektörinden gelen yöneticileri kasettim.
Trabzonsporun baskanligindan gelip, Türkiye cumhuriyeti bakanligina kadar yükselenler Trabzonsporu
bir basamak yükseltemediler. basit bir un fabrikasi olan kisinin verdiklerinin onda birini veremediler, maddi
degil, yönetim bazinda veremediler. Futbolu cok iyi bilen bir Trabzondan , futbolu bilmeyen yönetici
bulupta secmek büyük bir marifet olsa gerek, yada bir terslik var.

DEEP BLUE
05.03.2013, 00:26
Takımın, kulübün ve hatta camianın dişleri sökülmüş, biz hala dişleri kırılan Şenol hocanın ruhundan medet umuyoruz. Yapmayın arkadaşlar, mezar başına çaput bağlayan adam durumuna düşmeyelim. Biraz önümüze bakalım.

Not: Diş deyince, 120 dakika gol atamadan elendiğimiz Macar devi Videoton'un kalecisi de diş özürlüydü. Bu adam leblebi yese acaba ordan düşer mi diye bir soru kemirip durmuştu zavallı beynimi... Konuyla alakası yok, öylesine şeyettiydim.

Kader KORELİ
05.03.2013, 00:26
Maçlar 90 dk. değil de 45 dk sürmüş olsaydı, yani ilk yarı sonuçlarına göre puanlar dağıtılmış olsaydı 4. sıradaydık şu an.
Bunu nasıl yorumlamak lazım? İkinci yarılarda neden bu kadar kötü bu takım? Şikebahçe'de durum tam tersi.

İlk yarı sonuçlarına bakıldığında 13. sırada olan şikebahçe, ikinci yarı sonuçlarında 1. sırada. Ne garip.

Biz ise 2. yarı sonuçlarında 14. sıradayız.

http://i47.tinypic.com/30ccb9y.jpg

Royal Heart
05.03.2013, 00:27
Batan gemiyi ilk yabancı futbolcuların terkettiğini hepimiz biliyoruz. Yabancıların tamamını gemiden en erken zamanda atmak yerlilerle yola devam etmek gerekir. Emre-Soner-Aykut(bugünkü colmandan iyidir)- zeki-abdullah vs...

Yerlilerin de pek farki yok gibi. Idmanda kendini göstereni kesecek degil ya. Mustafa bile bugün attigin golde gülüp geciyorsa ciddi bir ciddiyetsizlik var demektir. Önce bunu cözmeli. Yerli yabanci ayrimi net olarak cözüm olmaz, Celu'nun niyetine kim ne diyebilir sahada ?

yavuzbaha
05.03.2013, 00:30
Bize lazım olan 1461 ruhudur.

Ruh önemli ama yetmez,iyi futbol,iyi oyuncularla oynanır...1461 i izlerekn büyük keyif duyuyorum,fakat onun da kendine göre sikleti var,sdece ruh la olsaydı kupa da gruptan çıkardı...Oraya kadar Ruh la ve kalitesiyle geldi ama futbolda ruh bir yere kadar...Bu takımda vasat üstü yetenekli 1 kişi bile var mı? Süper ligin kalitesi çok yükseldi,para babaları futbola el attı,süpermarketlerin yanındaki bakkal gibi olmamak için,kalburüstü futbolculara ve süper beyinli,basiret sahibi,2 düşünüp 1 konuşan yöneticilere ihtiyaç var...

Berkan
05.03.2013, 00:31
Kadro dışı bırakılanda yok arkadaş. Ben kabullenemiyorum bu durumu .

Biz Trabzonsporuz arkadaş ne kümeye düşmesi. Şu futbol bize yakışmıyor, adamlar mücadele bile etmiyor. Kaybedebilirsin tabi ki ama mücadele ederek, bunların yaptığı nedir daha doğrusu yapmadığı !

SILENT06
05.03.2013, 00:31
Tolunay yönetimin maşasıdır bu kadar net..

Tolunay, bu yönetimin transferdeki olsun, yönetimdeki olsun, başarısızlıklarını ört bas etme çabasından başka birşey değildir. 12 tane yabancı var takımda. Toplasan hepsini bir Fernandes etmez...

Berke6198
05.03.2013, 00:33
Gerçekten yenilgi psikolojisi olarak değerlendiriyorum, ancak çok komik yorumlar okuyorum :)

kalavara
05.03.2013, 00:33
Evet Senol Günes bu takimin tek teknik drektörü olacak kisidir, ancak onun istedigi bir yönetim sekli olursa.
Ben sezonu bitiripte ayrildigini hatirlamiyorum, hep istifa edip gitmisdir. Trabzonspora yapilan yanlislari
anlatarak gitseydi Trabzonspor bu hallere düsmezdi. Bugünkü durumunda bas sorumlusu kendisidir, eger
bu takimi kendisi kurmadiysa bunu acik acik sezon basinda söyleyebilirdi, birakip gitmeyle Trabzonspora cok mu
fayda sagladi acaba? Sezon basinda gitseydi takim kesinlikle bu durumlara düsmezdi.

Trabzonda futbolu ve teknik drektörlügü cok iyi bilmek yeterli olmuyor, yönetimide yöneteceksin,
yada oraya hic gelmeyeceksin. Yönetimi derken insaat sektörinden gelen yöneticileri kasettim.
Trabzonsporun baskanligindan gelip, Türkiye cumhuriyeti bakanligina kadar yükselenler Trabzonsporu
bir basamak yükseltemediler. basit bir un fabrikasi olan kisinin verdiklerinin onda birini veremediler, maddi
degil, yönetim bazinda veremediler. Futbolu cok iyi bilen bir Trabzondan , futbolu bilmeyen yönetici
bulupta secmek büyük bir marifet olsa gerek, yada bir terslik var.

şenol güneş zaman zaman bu minvalde açıklamalar yaptı ama herkesin dikkatleri başka yerdeydi, hem lafın tamamına gerek yok.herkes biliyor zaten.
yazdıklarının geri kalan kısmına katılıyorum, haklısın.

SILENT06
05.03.2013, 00:35
Yerlilerin de pek farki yok gibi. Idmanda kendini göstereni kesecek degil ya. Mustafa bile bugün attigin golde gülüp geciyorsa ciddi bir ciddiyetsizlik var demektir. Önce bunu cözmeli. Yerli yabanci ayrimi net olarak cözüm olmaz, Celu'nun niyetine kim ne diyebilir sahada ?

Yabancılar bu konularda biraz daha duygusuz oluyorlar.Onu demek istedim.Maksat niyette değil.Bakış açısında.Ona kalsa bamba yı yerden yere vurdular ama o da senin bahsettiğin manada celutskadan farklı değildi.tek maçla yerin dibine soktular adamı.sanki herkes formunun zirvesinde,herkes hatasız ve canla başla oynuyormuş gibi...

Fatih Öztürk
05.03.2013, 00:35
Takımın, kulübün ve hatta camianın dişleri sökülmüş, biz hala dişleri kırılan Şenol hocanın ruhundan medet umuyoruz. Yapmayın arkadaşlar, mezar başına çaput bağlayan adam durumuna düşmeyelim. Biraz önümüze bakalım.

Not: Diş deyince, 120 dakika gol atamadan elendiğimiz Macar devi Videoton'un kalecisi de diş özürlüydü. Bu adam leblebi yese acaba ordan düşer mi diye bir soru kemirip durmuştu zavallı beynimi... Konuyla alakası yok, öylesine şeyettiydim.

Sizin aylardır alanen Şenol Güneş düşmanlığı yaptığınızı az çok bilen var burda.onun için fazla görmüyorum bu yazdıklarınızı.

Berke6198
05.03.2013, 00:37
"Nasıl az yeniliriz" hesabı yapmaya bile başladık, şaka gibi :)

Cagdas Topal
05.03.2013, 00:38
Ben puan hesabı yerine ikili averaj hesabı yapıyorum.Cidden!
Antep'e ,Elazığ'a üstünüz.
Gençler'e büyük olasılıkla üstün olacağız.
Ordu Kayseri,İBB kritik.Bu üç takıma da üstünlük kurmalıyız.

Elazig ile esit averajlar 2-0 , 1-3 .

yavuzbaha
05.03.2013, 00:38
Şenol Güneş in bazı artıları olsa da eksileri de baya var...açıkçası çok süper bir hoca olduğunu düşünmüyorum ama Tolunay,Şenol Güneş in yanında hoca dahi sayılmaz..

yavuzbaha
05.03.2013, 00:39

bu mesajları okurken dumura uğruyorum....vay be yaptığımız hesaplara bak...tam arşivlik

TSezgin61
Tolunay su anda elestirilecek en son kisidir...

Suanda bu yönetim gitmedigi sürece bizi kimse kurtaramaz.

Tolunay hoca iyi hocadir, elinde kadro yok... Nereyi tutsa elinde kaliyor

Erdal DİLEK
aziz sadri elele, şikeciler şampiyon olmaktan çok bizim düşmemizi istiyor, sadride onların isteğini yapıyor

yavuzbaha
05.03.2013, 00:40
Ünal Karaman a yapılan ayıp ın ceremesini mi çekiyoruz ne

DEEP BLUE
05.03.2013, 00:41
Saat 12'yi geçti ve bu saatten sonra yazacaklarımdan ben de emin değilim... Bu önemli saptamayı yaptıktan sonra önemli bir fikrim var, onu belirteyim;

Değerli takımımız Beşiktaş maçına 8-1-0,5 tertibiyle çıkmalıdır. Kadro şu şekilde olabilir;

.............................................Sapar a(bence kalede daha iyi olur).........................
Zeki...Karmil.......Musti.......Bomba......Kiray.. ...Celutska......Çek........Emerson..........
.........................................Özevlat Aykut............................................. ...............
.........................................Taze Baba Halil .................................................. ......

Cagdas Topal
05.03.2013, 00:42
bu mesajları okurken dumura uğruyorum....vay be yaptığımız hesaplara bak...tam arşivlik

Napalım abi elimizden birşey gelmiyor . Olanları anlamaya çalışıyoruz sadece :(

salihismet
05.03.2013, 00:42
şenol güneş zaman zaman bu minvalde açıklamalar yaptı ama herkesin dikkatleri başka yerdeydi, hem lafın tamamına gerek yok.herkes biliyor zaten.
yazdıklarının geri kalan kısmına katılıyorum, haklısın.

Sirf aciklama yapmanin yeterli olmadigini gelinen bu noktadan cok daha iyi görüyoruz, yani bana bunlari
verdiler bi deneyeyim bakalim olur mu, bu mu yani? Denedim olmadi, istifa ediyorum.

Berkan
05.03.2013, 00:46
Haftada bir zevkimiz var ona da birazcık saygı duyun. Birazcık istekli oynasanız ne olurdu. Her hafta aynı film ben sıkıldım izlemekten, 45 dk dayanabiliyorum.

TS-FAN
05.03.2013, 00:46

Senin hesabın ne :) "Ligi iyi bir yerde bitirmek" falan mı ? :)
Ya da,"Ligi yukarılarda bitirmek" de olabilir.
Olmayacağı kesin olsa da :)

yavuzbaha
05.03.2013, 00:47
pardon az önceki mesajı ben yazmadım,salak bir akrabam var o yazdı,özür dilerim

r9emre
05.03.2013, 00:47
O kadar kötüydü ki takımımızın sahadaki en iyi ve en yararlı oynayan futbolcumuz Henrique'ydi varın siz düşünün durumu.

TS-FAN
05.03.2013, 00:48

Ama biz deplasmanda gol attık :)
Averaj hesabını bilen var mı?
Gerçekten bilmek istiyorum.

DEEP BLUE
05.03.2013, 00:50
Sizin aylardır alanen Şenol Güneş düşmanlığı yaptığınızı az çok bilen var burda.onun için fazla görmüyorum bu yazdıklarınızı.

Teşekkür ediyorum. Fazla görmeniz halinde kendimi çok kötü hissedebilirdim. Yapmadığınız için minnetarım.

Yalauz, düşmanlık sözcüğünün anlamı üzerinde biraz daha çalışmanızı rica ediyorum. Benim düşmanım yoktur ayrıca... Sadece dost olamayacaklarım vardır ki, Şenol hoca bu gruba girmez... Dışarıda kendisiyle ne derece dost olup olmadığımızla ilgili bir fikriniz olmadığı için yazmak zorunda kaldım. (Hayret, BMN yönetimi beni muma çevirmiş gerçekten, şu naifliğe, şu hümanizme, şu üslubun yumuşaklığına bakınız...)

Samet Çepni
05.03.2013, 00:51

ikili averajla trabzonspor üstün neyse belkide sapara nın 90nıncı dakikada attığı frikiğe sevinmeliyiz

Samet Çepni
05.03.2013, 00:53

ikili averaj trabzonspor üstün sıkıntı olmaz

SILENT06
Nette arıyorum bulamıyorum. Bu Emre-Soner-Adrian sakat yada cezalı mı? Özellikle soneri çok merak ediyorum...

Royal Heart
Yabancılar bu konularda biraz daha duygusuz oluyorlar.Onu demek istedim.Maksat niyette değil.Bakış açısında.Ona kalsa bamba yı yerden yere vurdular ama o da senin bahsettiğin manada celutskadan farklı değildi.tek maçla yerin dibine soktular adamı.sanki herkes formunun zirvesinde,herkes hatasız ve canla başla oynuyormuş gibi...

Ben de onu anlatmaya calisiyorum iste duyguya gerek yok, profesyonel bir calisan olarak maaslarinin karsiligini versinler kâfi. Acaba paralari mi yatmiyor ?

salihismet
05.03.2013, 00:54
Teşekkür ediyorum. Fazla görmeniz halinde kendimi çok kötü hissedebilirdim. Yapmadığınız için minnetarım.

Yalauz, düşmanlık sözcüğünün anlamı üzerinde biraz daha çalışmanızı rica ediyorum. Benim düşmanım yoktur ayrıca... Sadece dost olamayacaklarım vardır ki, Şenol hoca bu gruba girmez... Dışarıda kendisiyle ne derece dost olup olmadığımızla ilgili bir fikriniz olmadığı için yazmak zorunda kaldım. (Hayret, BMN yönetimi beni muma çevirmiş gerçekten, şu naifliğe, şu hümanizme, şu üslubun yumuşaklığına bakınız...)

BMN yönetiminin muma cevirme yetenegi oldugunu bilmiyordum, yada ben rastlamadim..

Yaşar
05.03.2013, 00:55
Övgüler dizilen Bjk'ın ortasahasında Toraman ve Veli Kavlak oynuyor, bizim ortasahada ise Zokora-Colman...
Adamalrın kulübede çoluk çocuk oturuyor, biz ise neden şu adam oynamaz da bu oynarın tartışmasını yapıyoruz...
Bu kadro şampiyon olacak yeterlilikte değildir kabul ama küme düşme hattında dolaşacak yetersizlikte de değildir...
Senin ortasaha adamlarından herhangi ikisini Bjk'a ver, şampiyon olur...

Cagdas Topal
05.03.2013, 00:55

Deplasmanda gol diye birsey yok .

U.Sadıkoğlu
05.03.2013, 00:56
Küme düşeceğiz... Böyle giderse düşeceğiz bu kadar basit..

salihismet
05.03.2013, 00:57
Nette arıyorum bulamıyorum. Bu Emre-Soner-Adrian sakat yada cezalı mı? Özellikle soneri çok merak ediyorum...

Bastakiler sakat olunca, haliyle cogu kisiyide kendileri gibi sakat görüyorlar, fazla kurcalayipta bas agirtma bence.

Fatih Özkan
Bunları döve döve bu şehirden kovmak lazım!

DEEP BLUE
BMN yönetiminin muma cevirme yetenegi oldugunu bilmiyordum, yada ben rastlamadim..

Ben gençliğin ne olduğunu biliyordum, onlar ise yaşlılığı bilmiyorlardı, anlaşamıyorduk... Ve ben bunu başarmak adına genç olmaya karar verdim, hepsi bu... Sigındi yok.

Erdal DİLEK
Sıralamada 10. Sıralamada olmamız herkesi yanıltıyor, oysaki düşme hattıyla puanımız sadece 3. . .

SILENT06
05.03.2013, 00:59
Övgüler dizilen Bjk'ın ortasahasında Toraman ve Veli Kavlak oynuyor, bizim ortasahada ise Zokora-Colman...
Adamalrın kulübede çoluk çocuk oturuyor, biz ise neden şu adam oynamaz da bu oynarın tartışmasını yapıyoruz...
Bu kadro şampiyon olacak yeterlilikte değildir kabul ama küme düşme hattında dolaşacak yetersizlikte de değildir...

BJK'nin kadrosu öyle ahım şahım değil. Fakat kabul etmek gerekir ki, Fernandes gibi bir oyuncuları var.Adam tek başına bir takım gibi. FB ile olan maçında Fernandesin olmadığı pozisyon varmıydı hatırlamıyorum.Adam tam bir on numara...Colman ve Zokora'yı toplayıp beşle çarpsan Fernandes etmez...

DEEP BLUE
05.03.2013, 01:01

Şahane ve yalın bir tesbit. Hatta bir tanesiyle bile şampiyon olmuşlukları vardır; Yusuf...

Fatih Öztürk
05.03.2013, 01:02

Kendinizi kötü hissetmenize gerek yok.sizin gibi Şenol hoca düşmanı çok var burda.yalnız değilsiniz.

DeAgLeMaNyAq
05.03.2013, 01:03

ikili averajla trabzonspor üstün neyse belkide sapara nın 90nıncı dakikada attığı frikiğe sevinmeliyiz

Elazığ ile ikili averajda üstün değil eşitiz. Deplasman golleri etkilemiyor. Lâkin ikili averaj eşit olduğunda genel averaja bakılıyor. Mevcut puan durumunda Elazığ'ın gol averajı -15, bizim ise -3. Ligin ilk yarısında en az gol yiyen takım, ligin ikinci yarısında en çok gol yiyen takım haline geldi. O yüzden gol averajında Elazığ bizi geçerse şaşırmam...

DEEP BLUE
05.03.2013, 01:04
BJK'nin kadrosu öyle ahım şahım değil. Fakat kabul etmek gerekir ki, Fernandes gibi bir oyuncuları var.Adam tek başına bir takım gibi. FB ile olan maçında Fernandesin olmadığı pozisyon varmıydı hatırlamıyorum.Adam tam bir on numara...Colman ve Zokora'yı toplayıp beşle çarpsan Fernandes etmez...

En acısı da Fernandes için BJK'ın ödediği bonservis bedeli... 2.3 milyon avro... En iyisi susayım.

salihismet
05.03.2013, 01:06
Ben gençliğin ne olduğunu biliyordum, onlar ise yaşlılığı bilmiyorlardı, anlaşamıyorduk... Ve ben bunu başarmak adına genç olmaya karar verdim, hepsi bu... Sigındi yok.

iyi bir karar vermissiniz, onlarda yaslaninca gencligi daha iyi anlayacaklardir mutlaka, ama sizi tekrar bulabilirler mi ondan
pek emin degilim?

Fatih Özkan
05.03.2013, 01:07
Cidden aklım almıyor...
Kabullenemiyorum...

salihismet
05.03.2013, 01:09
En acısı da Fernandes için BJK'ın ödediği bonservis bedeli... 2.3 milyon avro... En iyisi susayım.

bizdeki bonservis bedelleri tam olarak kasaya yansimiyor, sikenin sahaya yansimadigi gibi...

SILENT06
05.03.2013, 01:10
Cidden aklım almıyor...
Kabullenemiyorum...

Yalnız değilsin...

DEEP BLUE
05.03.2013, 01:11
Kendinizi kötü hissetmenize gerek yok.sizin gibi Şenol hoca düşmanı çok var burda.yalnız değilsiniz.

Ben Şenol hoca düşmanı değilim diyorum, siz yalnız değilsiniz, düşmansınız diyorsunuz... Bu kadar ısrarcı olunca ben de tereddüte düştüm doğrusu.

Hep söylerim, bu forumda çok şey öğreniyor insan... Daha önce hain bir Fenerli olduğumu öğrendiğim bu forum sayesinde, şimdi de Şenol hoca düşmanı olduğumu öğrendim. Bence Milli Eğitim Bakanlığı, okul kavramını kaldırıp tüm çocukları buraya yönlendirmeli... Mesela Nil olduğunu zanneden biri, buradaki üstün kişilik analiz sistemi sayesinde pekala Rüzgar olduğunu öğrenip yeni bir sayfa açabilir. Şahane bir yer, seviyorum yani...

Furkan Özdem
05.03.2013, 01:11
Gol yiyince takım çöküyor anlamak mümkün değil. 1 maç bile mi geriden gelerek kazanılmaz.

Düşündüm de geriye düştükten sonra sadece beraberliği yakaladık o maçlar da kayseri ve mersin maçları (1-1). Aksine öne geçip kaybettiğimiz 2 maç var antalya ve ibb(2-1). Oyuncular takımı ne kadar önemsiyor ortada.

Berkan
05.03.2013, 01:12
Birileri mağlubiyeti kabullenebilir ama ben kabullenmiyorum.

Elinden geleni yaparsın ve sonunda kaybedebilirsin ama bu isteksizlik nedir ? Faturada kimseye kesilmiyor, her hafta aynı tas aynı hamam.

Üzülüyorum...

SILENT06
05.03.2013, 01:13
Gol yiyince takım çöküyor anlamak mümkün değil. 1 maç bile mi geriden gelerek kazanılmaz.

Düşündüm de geriye düştükten sonra sadece beraberliği yakaladık o maçlar da kayseri ve mersin maçları (1-1). Aksine öne geçip kaybettiğimiz 2 maç var antalya ve ibb(2-1). Oyuncular takımı ne kadar önemsiyor ortada.

BJK'nin futbolcusu Olcay, kendi kale direğinin dibinden 92 metrelik depar atıp gol atar, bizimkiler önündeki topa koşamaz. Olayın özeti budur...

Royal Heart
05.03.2013, 01:14
Kisa vadede cözüm futbolculara akilci bir taraftar tepkisi, uzun vadede ise yönetim degisimi (ne kadar erken o kadar iyi). Baska bir cikar yol görmüyorum.

salihismet
05.03.2013, 01:16
Birileri mağlubiyeti kabullenebilir ama ben kabullenmiyorum.

Elinden geleni yaparsın ve sonunda kaybedebilirsin ama bu isteksizlik nedir ? Faturada kimseye kesilmiyor, her hafta aynı tas aynı hamam.

Üzülüyorum...

Kimsenin göbek attigi yok, herkes üzülüyor, ancak bunu bi dahaki maca yansitmamak lazim. ayrica fatura kesme zamanida
degil, bu tasla bu hamamla devam etmek zorzndayiz.

DEEP BLUE
05.03.2013, 01:17
Gençler, üzülmeyin bu kadar... Çiçekleri düşünün, çiçeklerden bal yapan arıları... Köyünüzdeki çam ormanlarının sakız kokusunu... Sonra karşı tepede otlayan ineğin(sığır da olabilir) çıngırak sesini dinleyin... Köy kahvesinde anlatılan fıkraları... En önemlisi, türküler, türkülerimiz... Çok önemli bunlar...

Furkan Özdem
BJK'nin futbolcusu Olcay, kendi kale direğinin dibinden 92 metrelik depar atıp gol atar, bizimkiler önündeki topa koşamaz. Olayın özeti budur...

Bugünkü maçta birkaç kere yaşandı misal. Rakip oyuncu 3 4 kişinin arasından sıyrılıp gidiyor. Hadi oldu da yediniz çalımı. Peşinden 1 kişi koşmaz mı?

Maçlarda resmen Trabzonspor sahipsiz kalmış gibi hissediyorum. Tek endişelenen biz taraftarlarız...

Emirhan Uludüz
İşte bu yüzden her şampiyonluğa oynadığımız sene millet tarafından fener bjk gs iyi değil ondan şampiyonluğa oynuyorsunuz yorumları yapılıyor. Çünkü 10 senede bir şampiyonluğa oynayıp geri kalan seneler orta sıralardayız.

Emirhan Uludüz
05.03.2013, 01:19
Bugünkü maçta birkaç kere yaşandı misal. Rakip oyuncu 3 4 kişinin arasından sıyrılıp gidiyor. Hadi oldu da yediniz çalımı. Peşinden 1 kişi koşmaz mı?

Maçlarda resmen Trabzonspor sahipsiz kalmış gibi hissediyorum. Tek endişelenen biz taraftarlarız...

Ceza sahamız içerisinde dalga geçer gibi yapılan pasları görünce halı saha maçı izliyorum zannettim. Olur ya atak yapan takım fark ile öndedir maç artık gösteri maçı olmuştur aynen o hesap.

SILENT06
05.03.2013, 01:20

Aynen... Adım gibi eminim futbolcuların çoğunluğu acaba hangi takıma kapak atarım hesabında... Herşey yalan dolan... Tek gerçek biz taraftarlar...

Berkan
05.03.2013, 01:20
Kimsenin göbek attigi yok, herkes üzülüyor, ancak bunu bi dahaki maca yansitmamak lazim. ayrica fatura kesme zamanida
degil, bu tasla bu hamamla devam etmek zorzndayiz.

Ruhsuz futbolcuları kastediyordum.

En az 3 tane kadro dışı bırakmadığın sürece bu takım böyle ruhsuz olarak gider.

salihismet
05.03.2013, 01:22

Ben bu maci izleyemedim, ancak sizden anladigima göre golü yiyene kadar cökmüs degildik.

DEEP BLUE
05.03.2013, 01:22
Herşey bir yana, Olcan kardeşimizin çalışa çalışa günün birinde bir rakibin içinden geçeceğine inanıyorum. Ben inandım Olcan kardeşim, sen de inan... (Bu arada teyzemin oğlu Sabri'ye benzeyen bıyığını kesmen çok isabet olmuş, bıyıklı bir hayalet olmaz çünkü)

Cagdas Topal
05.03.2013, 01:23
Uykularım kaçtı . Futbolcularda az da olsa umursuyor mudur bu durumu :(

Skor 1-0 iken çaresizce radyodan gol beklemek . Haketmedik biz bunu :(

Semih AYDIN
05.03.2013, 01:23
Colk cocuk uc kurusluk taraftar dalga gecti bizle stadda kendimi hic bu kadar kotu hissetmemistim :(

SILENT06
05.03.2013, 01:24
Ben bu maci izleyemedim, ancak sizden anladigima göre golü yiyene kadar cökmüs degildik.

Golü yiyene kadar ortada birşey yoktu. Ciddi manada yoktu. Bir pozisyon vardı Olcan'ın sanırım.Onun dışında gole kadar rakip kaleye gittik mi onu da hatırlamıyorum. İlk yarı berbat bir oyun sergiledik.

salihismet
05.03.2013, 01:26
Ruhsuz futbolcuları kastediyordum.

En az 3 tane kadro dışı bırakmadığın sürece bu takım böyle ruhsuz olarak gider.

bu saatten sonra bunlar cözüm degil, tren coktan kacti, bundan sonra treni raydan cikarmamanin yollarini
aramak lazim.

TS-FAN
05.03.2013, 01:28
Herşey bir yana, Olcan kardeşimizin çalışa çalışa günün birinde bir rakibin içinden geçeceğine inanıyorum. Ben inandım Olcan kardeşim, sen de inan... (Bu arada teyzemin oğlu Sabri'ye benzeyen bıyığını kesmen çok isabet olmuş, bıyıklı bir hayalet olmaz çünkü)

Ama lütfen! Rakibin içinden geçme konusunda Henri'nin eline su dökemez.Burda anlaşalım sayın abim :)
Henri Henri, evet..O uçaktan indirdiğimiz gürbüz çocuk.

DEEP BLUE
05.03.2013, 01:30
bu saatten sonra bunlar cözüm degil, tren coktan kacti, bundan sonra treni raydan cikarmamanin yollarini
aramak lazim.

Bence treni raydan çıkaralım. Problem trende değil, rayda olabilir. Bizim ray uçuruma dönmüş yüzünü...

SILENT06
05.03.2013, 01:31
http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2012-2013/24/kasimpasa-trabzonspor/?stage=18314&highlight=2728

Allah aşkına Kalu Uche'nin golü esnasında Colman'ı bir izleyin... 01.21-01.27 arasında...

salihismet
05.03.2013, 01:32
Neyse arkadaslar, herkese iyi geceler, fazla kafa yormayin, hocamiz bu is ya düzelecek ya düzelecek dedi.
Kime mesaj verdiginide bi anlayabilsem, bana olmadigindan eminim....

DEEP BLUE
05.03.2013, 01:34
Ama lütfen! Rakibin içinden geçme konusunda Henri'nin eline su dökemez.Burda anlaşalım sayın abim :)
Henri Henri, evet..O uçaktan indirdiğimiz gürbüz çocuk.

Ha evet evet, indiği için uçağın seyahat süresince %15 yakıt tasarrufu yapmasına sebep olan o toraman çocuk... Seviyorum aslında, hiç değilse sedece sağ ayağıyla kaçırıyor golü. Sağ ve sol vurup aynı yerden aynı kavisle, 7 metrelik kalenin 14 metre uzağından auta top atabilen cinsi de var bunun. Onu sevmiyorum.

beitar
05.03.2013, 01:35
Arkadaşlar durum iyi değil ama en azından küme falan düşmeyiz o kadarda değil, bu sezon bizi yenen takımlar bizimle belki alay etmiş olabilirler ama elbet o takımları yine kümeye biz yollayacağız

Trabzonspor ne olursa olsun Trabzonspordur, bu günler geçecek, desteğe devam

gabriel omar
05.03.2013, 01:37
Alman 4.liginden sol bek,Belçika 2. liginden stoper alıp getirene kadar Yusufu,Jebrini,Abdülkadiri,Kadiri,bu takıma katsaydın ya.3 aydır izlediği halde bu takımda eksik mevki göremeyen,ölmüş adamlardan hala fayda bekleyen biri nasıl teknik direktör oluyor bize ,bu kısım biraz karışık.

Hiç kusura bakma hocam ,geldiğinden beri ısınamadım sana.Daha geldiğinde transfer yapmazsan kumar oynayıp hem bizi hem kendini riske atacaksın dedim,bugün nasıl bir kumar oynadığın çok net ortaya çıktı.

Sen şucusun ,bucusun tabirlerini hiç sevmedim.Ama artık kullanacağım.Ben Mustafa Reşit Akçaycıyım,Tolunay hocam sende benim için yalnız bir emanetçisin artık orada.

SILENT06
05.03.2013, 01:38
Arkadaşlar durum iyi değil ama en azından küme falan düşmeyiz o kadarda değil, bu sezon bizi yenen takımlar bizimle belki alay etmiş olabilirler ama elbet o takımları yine kümeye biz yollayacağız

Trabzonspor ne olursa olsun Trabzonspordur, bu günler geçecek, desteğe devam

Beşiktaş-Bursa-Antalya bu maçlardan hangisini kesin kazanırız diyebiliriz ki. Takımın şu halini görünce, kabus görmemek elde değil...

salihismet
05.03.2013, 01:39
Bence treni raydan çıkaralım. Problem trende değil, rayda olabilir. Bizim ray uçuruma dönmüş yüzünü...

treni raydan cikaririz o önemli degilde, öküzlere yazik olacak diye korkuyorum, zavallilar nereye bakacaklar sonra.

DEEP BLUE
05.03.2013, 01:43
treni raydan cikaririz o önemli degilde, öküzlere yazik olacak diye korkuyorum, zavallilar nereye bakacaklar sonra.

Bence Tolunay bey'in guguluna bakabilirler. Kurumsal temsil, hedef gerçekleşme oranı, müşteri odaklı yönetim biçiminin tüm ayrıntılarını görebilirler o feste. Geleceklerini görebilirler... Çok şey görebilirler...

TS-FAN
05.03.2013, 01:44
Ha evet evet, indiği için uçağın seyahat süresince %15 yakıt tasarrufu yapmasına sebep olan o toraman çocuk... Seviyorum aslında, hiç değilse sedece sağ ayağıyla kaçırıyor golü. Sağ ve sol vurup aynı yerden aynı kavisle, 7 metrelik kalenin 14 metre uzağından auta top atabilen cinsi de var bunun. Onu sevmiyorum.

Sevilmeyecek kadar var yani :) Ama ben ikisini de sevmiyorum.

salihismet
05.03.2013, 01:45
Alman 4.liginden sol bek,Belçika 2. liginden stoper alıp getirene kadar Yusufu,Jebrini,Abdülkadiri,Kadiri,bu takıma katsaydın ya.3 aydır izlediği halde bu takımda eksik mevki göremeyen,ölmüş adamlardan hala fayda bekleyen biri nasıl teknik direktör oluyor bize ,bu kısım biraz karışık.

Hiç kusura bakma hocam ,geldiğinden beri ısınamadım sana.Daha geldiğinde transfer yapmazsan kumar oynayıp hem bizi hem kendini riske atacaksın dedim,bugün nasıl bir kumar oynadığın çok net ortaya çıktı.

Sen şucusun ,bucusun tabirlerini hiç sevmedim.Ama artık kullanacağım.Ben Mustafa Reşit Akçaycıyım,Tolunay hocam sende benim için yalnız bir emanetçisin artık orada.

Mustafa Resit Akcayin hocaligini az cok gördük, ancak eger biraz delilik yoksa onda trabzonda hocalik yapamaz, zira Özkan
Sümerde olan delilikten ben onda göremedim.

TS-FAN
05.03.2013, 01:49
Bence Tolunay bey'in guguluna bakabilirler. Kurumsal temsil, hedef gerçekleşme oranı, müşteri odaklı yönetim biçiminin tüm ayrıntılarını görebilirler o feste. Geleceklerini görebilirler... Çok şey görebilirler...

Kurumsal temsil: "Yapacak da bir şey yok.Söylenecek de bir şey yok.(TS TD 'si T.Kafkas)" demek olsa gerek..
http://www.ligtv.com.tr/haber/ya-duzelecek-ya-duzelecek

gabriel omar
05.03.2013, 01:50
Mustafa Resit Akcayin hocaligini az cok gördük, ancak eger biraz delilik yoksa onda trabzonda hocalik yapamaz, zira Özkan
Sümerde olan delilikten ben onda göremedim.

Sırf idealleri uğruna ,işini kaybetme tehlikesini göze alarak ,arabasını satıp Ajaxa eğitim almaya giden,maddi açıdan ve üst liglerden daha iyi teklifler varken gelip 2.ligde zorla tutunmuş bir takımın başına geçen bir adam yeterince delidir merak etmeyin :)

Tabi bu delilik derken ,cesaret anlamında dediğinizi varsayıyorum.

İlker Gazioğlu
05.03.2013, 01:51
Takım sabote ediliyor. Hiç mazeret kabul etmiyorum. Kadro yetersiz olabilir ama 30 puanın açıklaması kadro yetersizliği olmaz. İlk yarı Karabük , Elazığ , Sivas , Kasımpaşa maçlarında 10 puan çıkardık ikinci yarı sıfır. Kadro dışı bırakılması gereken futbolcular var başta Zokora , Colman . Buna dur demezsek çok daha sıkıntılı günler geçireceğiz.

salihismet
05.03.2013, 01:51

Bu fes isini ben bu gece biraz düsüneyim, bundan bayagi bi seyler cikacaga benziyor, öküzlere birakilmayacak
kadar önem arzediyor bu fes. Iyi geceler herkese.

HH_52
05.03.2013, 01:53
Trabzonspora puan durumuna göre aşaya ilerliyor. Performans olarak hiç iyi durumda değil. Futbolcularda artık işi bırakmış.

Şaka maka derken Trabzonspor düşme potasında ve düşme tehlikesi olan takımların başında geliyor.

Fikstürü hiçte iç açıcı değil....

http://c1303.hizliresim.com/17/5/krrn6.jpg

http://c1303.hizliresim.com/17/5/krrq1.jpg

Sushi07
05.03.2013, 01:55
Öncelikle Sabri Şener gitmeli. Onunun yüzünden:

- iyi oyuncuları kaybettik
- yalnış transfer politikası uygulandı
- hocamızı kaybettik ve yerine eşdeğer bir hoca gelmedi

Oyunculardan:

Onur ve Tolga: tatışmasız bu takımın en istikrarlı iki oyuncusu
Cech: Geldiğinden beri oyunu pek değişmedi, yabancı kontenjanını boşu boşuna dolduruyor - gitmeli
Zeki: Keşke sakatlanmasaydı, geleceğin oyuncusu - kalmalı
Serkan: Zeki oynarsa ancak yedek olabilir bana kalırsa - kalabilir / gidebilir
Emerson: İyi oyunlar, ama kötü oyunlarda çıkardı, ama eldeki iyilerder - kalmalı
Giray: Takımda canla başla Trabzon için oynayan bir oyuncu - kalmalı
Mustafa: Trabzon'lu ve canla başla onuyor, iyi veya kötü, iyi yedek olabilir - kalmalı
Bamba: bir hatadan dolayı silinmesini anlamadım, iyi bir stoper - kalmalı
Abdullah: 1 iyiy 2 kötü maç, ama geç ve kazanılması gereken bir oyuncu - kalmalı
Celu: Geldiği günden beri bence iyi performans gösterdi - kalmalı
Colman: geçen senelere bakarsam, en değerli oyuncularımzdan, kalmak isterse sevinirim, ama kafasında bu takımı bitirmiş
görünüyor o yüzden gitmesinde fayda var - kalabilir / gidebilir
Zokora: takıma geldiği günden beri tecrübesi haricinde pek faydasını görmedim, yabancı kontenjanı dolduruyor - gitmeli
Yasin: Diyeceğim bir şey yok. Bir olumlu maçını görmedim. Trabzonu sadece İstanbul takımlarına gitmek için kullanıyor - gitmeli
Volkan: En istikrarsın oyuncu gözümde. Sadece kendini göstermek için sahada. Bu kadar sakat olması, kendine iyi bakmamasının
sonucudur. Yasin gibi İstanbul takımlarına gidebilmek için sahada - gitmeli
Olcan: geçen seneki Olcan'ı göz önünde bulundurursam, bu takımda kesinlikle oynabilir. Potansiyeli var ama şu an tüm takım gibi
güvensiz ve isteksiz. Tekrar form tutarsa yararlı bir oyuncu - kalmalı
Aykut: Zokora'nın yaptığını yapabilir, kendini halen geliştirebilir. Daha fazla şans bulmasını dilerim - kalmalı
Adrian: Şu an en iyilerinden. Hoca neden oynatmadı, hatte 18 almadı herhalde sadece kendisi biliyor. Gelecek sezon, hele hele
Colman gidecek olursa orta sahadaki en öenmli oyuncu olabilir - kalmalı
Alanzinho: Geldiği günden beri üst üste 4-5 maç iyi oynadığını görmedim. Forrest Gump'ın çukulata kutusu gibi, ne çıkacağı
belli değil. İyi bir alternatif - gidebilir / kalabilir
Sapara: Geldi, kiralayıp verdeik, geri geldi. Oynatıldı, oynatılmadı. Potasiyel görüyorum - kalmalı
Soner: bence çok yetenekli, ama şu an şans bulamıyor. geleceğin takımında bence - kalmalı
Emre: bence hocanın oynatmamasının nedeni, Emre'yi gelecel sene için kesin planladığı. Başka bir açıklaması olamaz.
Kesinlikle ilk forvetimiz olma adayı - kalmalı
Halil: Geçen seneki Halil, Burak yokken avrupa lidinde bizi taşıdı. İyi oynayabildiğini biliryorsuz. Halil daha çok takım oyuncusu
olduğundan, takım kötüyse oda kötü. Tecrübesi ve oyun ahlakının takıma faydası olduğunu düşünüyorum - kalmalı
Henrique: Geldiği günden beri 1 iyi maçını hatırlıyorum. Sonra sakatlandı, hiç verim yok. Son maç attığı gol yanıltıyor.
Ben bu takımın forveti olarak kesinlikle görmüyorum - gitmeli
Janko: Çok şansız bir sezon geldi. Tüm takım kötü olduğundan ne yapabileceğini tam göremedik. Kanatlar iyi olsa, eminim
gol atar. Kişilik olarak çok beyefendi ve iyi niyetli bir oyuncu - kalabilir / gidebilir

Diğer yeni oyuncuları ne yazıkkı göremedik. Hayırlısı, inşallah küme düşmeyiz, düşersek toparlanması çok zor, bütün iyi oyuncuları kaybederiz.....

Ama yine şunu söylüyorum: Tolunay Kafkas ile bu iş uzun vaadede (anlaşılan kısadada) OLMAZ!!!!!!

DEEP BLUE
05.03.2013, 01:56
''Söyleyecek birşey yok, konuşacak birşey yok, niye böyle oluyor bilmiyorum, ya düzelecek ya düzelecek'' diyor ve huzurlarınızdan hürmetlerle ayrılıyorum sayın seyirciler...

salihismet
05.03.2013, 01:57
Sırf idealleri uğruna ,işini kaybetme tehlikesini göze alıp ,arabasını satıp Ajaxa eğitim almaya giden,maddi açıdan ve üst liglerden daha iyi teklifler varken gelip 2.ligde zorla tutunmuş bir takımın başına geçen bir adam yeterince delidir merak etmeyin :)

Tabi bu delilik derken ,cesaret anlamında dediğinizi varsayıyorum.

kesinlikle cesaret anlaminda söyledim, benim tek hoca adayim kendisidir, ancak bu yönetim anlayisiyla degil
elbette, yoksa o da yok olup gider, wenbleyde final oynama rüyasi bile insani heyacanlandiriyor, yani
adamin ne atesle nede barutla isi var, onun hedefi futbol oynatmak, cene yapmak degil.

Fanatik34
05.03.2013, 01:57
Sadri Sener´i, Sadri Sener yapan bizzat Senol Günes´tir (kizacak olanlar icin sansi diyelim). Onsuz bir hictir...bugün görüldügü üzere! Tolunay Kafkas daha geldigi ilk gün tekledi. Hadi taviz verdin (ki kisiligine göre yapmis olmasi kendisine ters) haftalardir ne yapmaya calisiyor, anlayan beri gelsin?!

Onur kalede haftalardan beri kötü, hicbir extrasi yok..

Bamba formsuz bunu anladim, biliyorm. Giray rahatsizligindan sonra tekrar ayni forma ulasmasi güc görünüyor ama o haliyle bile digerlerinden kötü degil, hatta iyi (kötünün iyisi)

Zokora kafa olarak burada degil (olmasa bile dogru motivasyon ile liderlik yapabilir) ki muhtemel nereye gideceginin hesabini yapiyordur.

Colman´a hic girmiyorum.

Olcan ise tam komedi..her mac 90 dk.

Ve bu oyunculari hala daha birarada oynatmaya calisan bir Hoca..ki öyle bir Hoca´ki, bu sezon takimin en iyisi olan Adrian´i bir kalemde silen zât-i muhterem...

HH_52
05.03.2013, 01:58
http://c1303.hizliresim.com/17/5/krrn6.jpg

http://c1303.hizliresim.com/17/5/krrq1.jpg

Durum çok vahim. Trabzonspor bu Fikstürden 10 puan bile çıkaramaz. Millet gelecek sezonun hesaplarını yapsın dursun. PTT Ligi için mi o hesaplar???

gabriel omar
05.03.2013, 02:01
kesinlikle cesaret anlaminda söyledim, benim tek hoca adayim kendisidir, ancak bu yönetim anlayisiyla degil
elbette, yoksa o da yok olup gider, wenbleyde final oynama rüyasi bile insani heyacanlandiriyor, yani
adamin ne atesle nede barutla isi var, onun hedefi futbol oynatmak, cene yapmak degil.

Bakalım ,sene sonu ne gösterecek.

Berke6198
05.03.2013, 02:07
http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2012-2013/24/kasimpasa-trabzonspor/?stage=18314&highlight=2728

Allah aşkına Kalu Uche'nin golü esnasında Colman'ı bir izleyin... 01.21-01.27 arasında...

Tüh ya, adamın sinemasını bölmüşüz meğerse.

Berke6198
05.03.2013, 02:16
Millete bir şey diyecek yüz bırakmadılar insanda. Bir şey konuşturacak yüz bırakmadılar.

Taha Muhammet
05.03.2013, 02:33
1461 den göksu ile jebrinin kiralık sözleşmesi fesh olsa bizde oynayabiliolarmı

HH_52
05.03.2013, 02:42
1461 den göksu ile jebrinin kiralık sözleşmesi fesh olsa bizde oynayabiliolarmı

Yok. O iş ara transfer dönemi bitene kadar yapılmalıydı. Artık geçti. Bu kadroyla devam edecek mecburen... :(

vampir
05.03.2013, 02:43
Bu takım küme düşmez diyorum. Oynadığı ya da oynayacağı futbolla değil, siyasi ve ekonomik meseleden dolayı küme düşmez. Düşürmezler!! Malum her şeyi para olarak gören mevcut siyasi otorite Trabzonspor a sıradan bir rol tanımlamış, şampiyon olmasa da ara sıra yukarıyı zorlasın ama hep var olsun istemektedir. O nedenle kendinizi parçalamayın arkadaşlar. İstesek bu takımı düşürmezler...

Hani o mağaralarına çekilmiş milletvekillerimiz var ya hani; işte onlar bu zamanda gerekli siyasi oyunlarını yaparak bu takımı ligde tutarlar...
Birileri yine günü kurtarır, olan Trabzonspor sevdalılarına olur... Siyasetin oyuncağı haline gelmiş Futbolda Trabzonspor da satrançtaki piyonlardan biridir işte birilerinin nazarında...

Hani diyoruz ya takımı siyasete bulaştırmayın diye, kusura bakmayın malzemecisinden bulaşıkçısına kadar siyasete bulaştırılmıştır bu takım. O halde herkes kuralına göre oynasın oyunu... Siz de çıkın siyasileri OY ile tehdit edin siz de istediğinizi elde edin. Oyun kuralına göre oynanır.

Maça gelince kötü oynadık ilk yarı, ikinci yarı olması gereken kişiler olması gereken yerde oynatılınca takım atak yapmaya başladı ve pozisyona girdi... Beğenirsiniz beğenmezsiniz elinizde Halil var mecburen bu adamı oynatacaksınız... Abdullah sağ bek oynamaz bunu 10 yaşındaki çocuklar bile biliyor fakat Tolunay Hoca fantezi peşinde... Formda bir Adrian varken sen hala Olcan gibi ruhsuz ve beceriksiz bir oyuncuyu neden sahada tutarsın ki? Alanzinho gibi her zaman tehlikeli bir adamı neden zora girince alıyorsun sadece? Colman ve Zokora yı konuşmaya gerek yok... Resmen dökülüyorlar ama elinde başka adam yok... Emerson u bir anda kesmek niye? Emre Güral hiç mi oynamayı haketmiyor... Daha sorulacak çok soru var da neyse....

Sonuç olarak siyasiler bu takımı düşürmez. Paranın uşağı olmuş Digitürk ailesi Trabzonspor düşmesin diye elinden geleni yapar... Yani sizin anlıyacağınız el birliği ile Trabzonspor u yıkıp parçalayanlar şimdi düşürmemek için aynı çabayı gösterirler.

bu ligde 4 büyükten başkası şampiyon olamaz deniyordu ama oldu artık devir değişti olacak olanlar kimsenin olamasını beklediği şeyler olmuyor

vampir
05.03.2013, 02:54
Günahı, günah keçisi olması... Takımda herkes performansının zirvesinde ve kimse hata yapmıyor. Bir o yapıyor ya. O yüzden...

bambanın günahıonun yerine alınıcak yabncı var tolunayın listede günahı bu

Mustafa DEMİRTAŞ
05.03.2013, 07:15
tolunay hoca sadri başkana bir transfer listesi daha verir yenilgiyi unuturlar.

Ertan 51
05.03.2013, 07:40
Dün ilk defa saldırdı takım,sağdan soldan geldi,bişiler yapmaya çalıştı heyecan uyandırdı,
fakat bunları ne zaman yaptı ?
2-0 geriye düştükten sonra,
madem bu şekilde oynardınız da niye kırıtıp dururdunuz acaba,
sonrasında şansınız olmayınca hakem denen satılmış ta görevini yapınca sonuç bu oluyor işte.

Hayat zaten zor,yoruyor insanı da üstüne bir de Trabzonsporun bu hallere düşünce çok daha fazla yoruluyor ve üzülüyorsun,enerjin kalmıyor,canın yanıyor,çocuğuna söyleyecek yalanın kalmıyor,hayata küsüyorsun.
Bişiler yapıp bu kötü gidişi düzeltmek lazım bu böyle gitmez.

ozturk
05.03.2013, 07:52
Bu günleri de mi görecektik..

Yazıklar olsun..

Courage
05.03.2013, 07:53
Elindeki tek gol yapan adamı kadroya almazda artık gol nedir unutmuş Sapara,Colman,Zokora(ki adamın kariyerinde attığı gol 3 yada 4! ) ile başlarsan olacağı buydu hocam.

Ne var yani ben anlayamıyorum, ikinci yarının ilk 20 dakikasında rakip kalede pozisyon üstüne pozisyon bulan formatta oynasaydın ? Kaybetme riskin %50 / %50 ise -ve her hafta tek pozisyon o'da gol olursa ne ala olmazsa üzerine yediğini çıkaramıyorsan - farklı bir şeyler denemek vakti değilmi hocam?

Hocanın en büyük hatası göreve gelir gelmez kadro dışı bırakma tedbirini almamasıydı.O'da önceki gibi elimdekileri göreyim hevesiyle her hafta yap-boz oynuyor.

Kardeşim sen bu takımı (belli ki) 1 seneden fazla alıcı gözüyle izlemişssin. Kafanda belirlediğin bir 11'in yok mu? Geçen hafta rakibinin (Mersin) sol açığı en tehlikeli adamı olduğundan (Culio) Abdullah Karmil'i sağ bek oynatmanı anladım. İkiside hız olarak eşit olduklarından planın tuttu adamı kitleyip maçı bir kontra golüyle aldın.

Ya bu maç? Viduez'in Abdullah'ı uçurtma yapıp uçurtacağını göremedinmi? Elinde madem en hızlı sağ bek serkan var onu koyacaksın karşısına. Bu kadar mı hazırlıklısız geldini İstanbul'a?

Maçı izlerken utandım yeminle.Takım kendi 18'inden topu alıyor birbirleri arasında ağır ağır top çeviriyor ortada ileriye kaçan tek adam yok. Sonra pozisyon bulacağız,NAH bulursun.

Şu 1461 nasıl hücüm ediyor bir izlesinler utanmaz herifler!

Dip.Ing.Mag.
05.03.2013, 07:53
Bu takımda futbolcu diye geçinenler var ve bunları oynatan hoca da var. Tolunayla da hiç nir değişiklik yok aynı Şenol hoca ne yapıyosa o da onu yapıyor.

Mesela zokora hemen kadro dışı bırakılmalı. Bakım yıllarca alt liglerde kanatlarda oynamış biri olarak söylüyorum celutska denen futbol fukarası ancak halısahada oynar. Colman denen adam zaten kafasında bitirmiş TrabZon U onunda kadro dışı kalması lazım. Yani Tolunay I'n artık kestirmesi lazım kim bu takımda kalmak ve ruhunu ortaya koymak istiyor diye onları oynatmalı yoksa bu kadro seçimleri ile devam ederse ben art niyet ararım ve bizi ligden düşürür bu mantaliteyle.

İskender Çakmak
05.03.2013, 08:00
Kadro dışı şart oldu. Futbolculara dur denmeli artık. Her hafta bize yakışmıyor bize yakışmıyor diye demeç vereceklerine kendilerine ne yakışıyormuş yapsınlarda görelim. Futbolcuların sahadaki vaziyetlerini ruhsuzluk diyede tanımlıyamıyorum. Bunun adı ancak şerefsizlik olur. O formayı sahaya koysunlar bu takımın tarihini hatırlayarak mücadele eder.

Dip.Ing.Mag.
05.03.2013, 08:01
Tolunayla Şenol hocanın tek farkı; Şenol hocaya hiç olmazsa berbat oynayıp berabere kalıyoruz. Tolunayla direkt yeniliyoruz. Şenol hoca oyuncular duygusal diyordu tolunayda aynısını diyor. Tolunay diyor ki ben anlamıyorum oyuncular bir maç iyi öbür maç kötü; biri hatırlatsın ona ki, Şenol hoca da bunu anlamadığı için gitti yerine o geldi diye.

Ayrıca Tolunay bana 3 ay verin diyor. Ulan 3 ay sonra zaten lig bitiyor! Küme düşürmem için mi istedi bu süreyi anlamadımki. Hiç mi bir düzelme olmaz takımda. Bursa'ya bakın Hikmet Karaman geldıkten sonra.

fazlabişey istemiyoruz bari berabere kal be hoca! Kalan maçları berabere kalsan düşmeyiz!

Oğuzhan Turhan
05.03.2013, 08:02
Çoğunluk bu takım küme düşürülmez diyor fakat bende şöyle diyorum; seneye şikebahçe ile birlikte PTT 1. liginde mücadele edersek kimse şaşırmasın.

Emrah Akcagöz
05.03.2013, 08:15
Şike yaparak maçı kazanacağımızı iddia eden arkadaşa selamlarımı iletiyorum.

katre-i.matem
05.03.2013, 08:15
Bu işte bir terslik var halbu ki Şenol Hoca gidince her şey düzelecekti başkanın B planı devredeydi neden böyle oldu :s

Tolga Okumuş
05.03.2013, 08:19
Maç içerisinde sinirden güldüğüm o kadar çok pozisyon oldu ki.
Örneğin maçın sonlarına doğru Celustka'nın taç çizgisine paralel sürdüğü topun-daha doğrusu süremediği- bir şekilde becerip taça çıkarması,
Halil'in kale ağzından muhteşem şutları,
Trabzonspor gibi bir takımın taç kullanma şeklinin,taçı kullanan topçuya yaklaşan oyuncunun topu sadece kafa ile arkaya aşırtmak kadar basit bir zekaya sahip olduğunu görmek-çünkü top direk Kasımpaşalıya gitti,hemde baskı falan olmadan-
Sapara'nın Trabzonspor'un 10 numarası olarak oynaması,
Henrique'nin boş kaleye atamadığı pozisyon,
Mustafa ile Celustka'nın çarpışıp topu Uche'ye vermeleri,
Giray'ın ilk golde pozisyona arkasını dönmesi,
Yine Giray'ın 70.dk larda ayak dışı pasının saha zemininden 10-15m üstünden taça gitmesşkjmerjgsdvtryjntfgbd

Külünkoğlu
05.03.2013, 08:25
Bekarken yenildiğimiz maç sonrası annem fırçalardı "niye yenildiniz!" şimdi oğlum soruyor "niye yenildik!" ben ne yapayım arkadaş!

Dip.Ing.Mag.
05.03.2013, 08:25
Onur - değerlendirmeye bile gerek yok. Onu çıkart tamamen biteriz.

Karmil - tecrübesiz , sag bekin adamı degil.

Serkan - artık onunda Trabzonspor da miladı doldu. Hemen göderilmeli.

Zokora - kesinlikle bu takımın el freni. Kendini kasmayan futbolu 10 metre karede oynayan biri hemen gönderilmeli

Halil- çakma halil sezai. Kendi burda aklı Almanya'da aklı burda olsa da yetenek fakiri.

Celutska- hayatımda gördüğüm en yeteneksiz en düz defans oyuncusu. 1461 den kimi koyarsan koy ondan on bin kat dana iyi oynar.

Colman- kafasında coktan bitirmiş Trabzonspor'u. Acilen elde. Çıkartılmalı.

Yumlu- bu takımın ancak yedeği olmalı
Giray- çok formsuz form tutarsa 11 de oynayabilir.
Sapara- belkide takımda aklı ile oynayan tek oyuncu. Ama yanındakiler mal olunca onda bişey yapamıyor. Yine de genclerin önünün açılması için gönderilmeli.

Henrique- adama güreşçi dendi adam hiç bir ikili mücadeleden galip çıkamıyor. Nasıl güreşçiye!? Hızlı ama kazma bize yaramaz elden çıkarılmalı.

Dip.Ing.Mag.
05.03.2013, 08:29
Maç içerisinde sinirden güldüğüm o kadar çok pozisyon oldu ki.
Örneğin maçın sonlarına doğru Celustka'nın taç çizgisine paralel sürdüğü topun-daha doğrusu süremediği- bir şekilde becerip taça çıkarması,
Halil'in kale ağzından muhteşem şutları,
Trabzonspor gibi bir takımın taç kullanma şeklinin,taçı kullanan topçuya yaklaşan oyuncunun topu sadece kafa ile arkaya aşırtmak kadar basit bir zekaya sahip olduğunu görmek-çünkü top direk Kasımpaşalıya gitti,hemde baskı falan olmadan-
Sapara'nın Trabzonspor'un 10 numarası olarak oynaması,
Henrique'nin boş kaleye atamadığı pozisyon,
Mustafa ile Celustka'nın çarpışıp topu Uche'ye vermeleri,
Giray'ın ilk golde pozisyona arkasını dönmesi,
Yine Giray'ın 70.dk larda ayak dışı pasının saha zemininden 10-15m üstünden taça gitmesşkjmerjgsdvtryjntfgbd

Bunlara İnan hepimiz gülmüşüzdür. Şu celutska yı varya Akhisar 11 de oynatırsa ben bir daha futbol izlemicem o kadar düz bir oyuncu yani.

şenol.08.borçkalı
05.03.2013, 08:30
olan oldu artık ağlamanın vaktı değil.. herseye yenıden baslamalı.. ilk hedef beşiktaş .. savaşacaksın arkadaş savaşacaksın .onurunla gururunla savasacaksın...ne olursa olsun beşiktaşa en azından yenılmeyeceksın..

bu arada bmn yöneticilerine sesleniyorum.taraftar olarak sadece burada yazacakmıyız?

bir açıklama yokmu ? mecazı olarak futbolcuların kulakları cekılmeyecekmi ? bir uyarı yapılmayacakmı ?

Ağırlığımız nerede ?? taraftar olarak motivasyon etme gibi bir görevimiz yokmu ??

kuru kalabalık mıyız yoksa ??

veya bizdemi çekirdekçiyiz ??

Celal Demir
05.03.2013, 08:31
Çoğunluk bu takım küme düşürülmez diyor fakat bende şöyle diyorum; seneye şikebahçe ile birlikte PTT 1. liginde mücadele edersek kimse şaşırmasın.

ahada benim düşündüğüm şeyi düşünen biri çıktı...

Külünkoğlu
05.03.2013, 08:33
olan oldu artık ağlamanın vaktı değil.. herseye yenıden baslamalı.. ilk hedef beşiktaş .. savaşacaksın arkadaş savaşacaksın .onurunla gururunla savasacaksın...ne olursa olsun beşiktaşa en azından yenılmeyeceksın..

bu arada bmn yöneticilerine sesleniyorum.taraftar olarak sadece burada yazacakmıyız?

bir açıklama yokmu ? mecazı olarak futbolcuların kulakları cekılmeyecekmi ? bir uyarı yapılmayacakmı ?

Ağırlığımız nerede ?? taraftar olarak motivasyon etme gibi bir görevimiz yokmu ??

kuru kalabalık mıyız yoksa ??

veya bizdemi çekirdekçiyiz ??
Aslında şu soruş tarzınızla cevabı haketmiyorsunuz ya yine de cevap verelim, evet bir bildiri yayınlayacağız.

Tayfun
05.03.2013, 08:39
İyi futbol iyi futbolcularla oynanır, bu kadar enkazı bir araya getirirsen puan sıralamasında da enkazın altında kalırsın .

şenol.08.borçkalı
05.03.2013, 08:40
Aslında şu soruş tarzınızla cevabı haketmiyorsunuz ya yine de cevap verelim, evet bir bildiri yayınlayacağız.

Soruş tarzım biraz sert olmus haklısınız.haklısınız.Ama gerçekten çok sinirliyiz bizde.
Bu arada açıklamanın biraz sert olmasını rica ederim.Öyle bir sert olsunki temeli sağlam olmayan umursamazlar bu depremın altında kalsın..
Selamlar,

Dip.Ing.Mag.
05.03.2013, 08:42

Sormuş tarzında bence Abes bir durum yok. Nasıl algıladınız anlayamadım!? Kaldı ki şu durumda olan bir takımın taraftarı olarak gayette normal bir soru tarzıydı.

İkincisi bildiri yayınlamak yeterli mi sizce? Hepimiz gayet iyi biliyoruz ki bu takım 6. Sıraya düştüğü an ortalık yanardı yer yerinden oynardı. Şimdi bu durumda sadece bildirimi. Bu oyuncuların yönetimin gözleri korkutulmazsa bizi düşürürler...

Ustaalioğlu
05.03.2013, 08:42
Zaten gol atamıyoruz attıklarımızı da hakem vermiyor, bu sene tff çok kararlı, bizi düşürecekler sanırım...

ozturk
05.03.2013, 08:43
Tolunaya Adrian ve Emre konusunu soracak bir yerel medya mensubu çıkmadı mı?

HOPA'LI TS'Lİ
2010-2011 sezonu
R. TAYYİP ERDOĞAN STADI DAK. 75
KASIMPAŞA: 0 TRABZONSPOR: 7
TS’li oyuncular rakip kaleye gitmeyip insanlık yaparak skoru 7-0’da bırakıyorlar.
TS taraftarı Kasımpaşa kümeye diye bağırmıyor, kendi takımını destekleyip alkışlıyor.

2012-2013 sezonu
R. TAYYİP ERDOĞAN STADI DAK. 45
KASIMPAŞA: 2 TRABZONSPOR: 0
Kasımpaşa taraftarı “Trabzon kümeye” diye bağırıyor.

DÜŞENİN DOSTU OLMAZ.
ELAZIĞ'DAN SONRA KASIMPAŞA DA TRABZON KÜMEYE DİYE BAĞIRDI. AAMA 2. YARI SUSTULAR, BİRİLERİ ÖYLE BAĞIRMAYIN DEDİ MUHTEMELEN.
DÜŞÜŞÜNÜZ BİZİM ELİMİZDEN OLSUN ELAZIĞ VE KASIMPAŞA.

Alptekin Akyazı

Metin abi tesislere gitme vakti geldi geciyor bile. Toplanmak kamuoyu olusturmak lazim.

Külünkoğlu
Sormuş tarzında bence Abes bir durum yok. Nasıl algıladınız anlayamadım!? Kaldı ki şu durumda olan bir takımın taraftarı olarak gayette normal bir soru tarzıydı.

İkincisi bildiri yayınlamak yeterli mi sizce? Hepimiz gayet iyi biliyoruz ki bu takım 6. Sıraya düştüğü an ortalık yanardı yer yerinden oynardı. Şimdi bu durumda sadece bildirimi. Bu oyuncuların yönetimin gözleri korkutulmazsa bizi düşürürler...
Soruyu soran haklısınız diyerek kabul ediyor siz etmiyorsunuz, ilginç...

HOPA'LI TS'Lİ
05.03.2013, 08:45
Zaten gol atamıyoruz attıklarımızı da hakem vermiyor, bu sene tff çok kararlı, bizi düşürecekler sanırım...

Bu kaçıncı hakem katliamı

Dün Colman ve tüpçüye ettiğim küfrün sayısını hatırlamıyorum

S.tir git Colman köpeği

Olcan ve Zokora da sahada gezinenlerden

Alper Calik
05.03.2013, 08:45
Ateş ile barut bir kez daha patlayamadı.

Futbolcular Şenol hocayı dinlememeye başlamışlardı. Görünen o ki Tolunay umurlarında bile değil.

Bir de üstüne Tolunay ın muhteşem teknik direktörlüğü ile netice bu.

İnsanın artık izleyesi de gelmiyor bu takımı. Haftaya yense ne olacak? Hiçbirşey.

Futbolcuların çoğu formaya ve bize ihanet içinde.

ozturk
05.03.2013, 08:48
Ateş ile barut bir kez daha patlayamadı.

Futbolcular Şenol hocayı dinlememeye başlamışlardı. Görünen o ki Tolunay umurlarında bile değil.

Bir de üstüne Tolunay ın muhteşem teknik direktörlüğü ile netice bu.

İnsanın artık izleyesi de gelmiyor bu takımı. Haftaya yense ne olacak? Hiçbirşey.

Futbolcuların çoğu formaya ve bize ihanet içinde.

Bence futbolcuların durumunu anlatan en güzel kelime..

Maalesef.

Dip.Ing.Mag.
05.03.2013, 08:50
Soruyu soran haklısınız diyerek kabul ediyor siz etmiyorsunuz, ilginç...

Ben sizin gibi algılamadım. Neyse o kadar da önemli degil zaten. Ben cıddı ciddi meram ediyorum dag radikal bir şeyler yapılmayacak mı taraftar acısından baktığımız da! Yani yönetim , futbolcular coktan kabullenmişler bu durumu. Peki bizde mi kabulleneceğiz? Benim ağrıma gidiyor artık nasıl bir ölü toprağı atıldı bu. Takımın üzerine ki herkesi sindirmiş.

agahozlu
05.03.2013, 08:52
Dün, bildiğim en az 4 kişi hayatında ilk kez maç bitmeden tribünden çıktı, biri de benim. Kalecilerimizin bireysel yeteneği dışında takımımızda pozitif bir nokta yok.

Punisher-61
05.03.2013, 08:54
Gadro hala yeterli mi sakar

Travelair
05.03.2013, 08:56
İlk gole baktım. Abdullah Karmil sağ bek yapılmış. Stopere kayıyor, hatasını izleyen Serkan mevkiyi doldurmak yerine kaçan oyuncuyu ve maçı izliyor... 2. golde sadece rakibi seyreden birsürü futbolcu var. Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın havası hakim. Nasıl olsa onlara dokunan birşey yok. Bir de bu takım futbolcularında zeka geriliği var. Öteki türlü ihanet ediyorlar ya da bahis oynuyorlar diyeceğim olmayacak

haymatloshan
05.03.2013, 08:56
Dün maçtan önce buraya Karmil'den sağ bek,Serkan'dan sağ kanat veya orta saha yapmaya çalışırsa 1 puan dahi almak zor olur dedim ve gördük.Tolunay bu işi yapabilecek kapasitede değil.Karmil sağ bek iken sağdan gelen hiç bir atakta sağ tarafta değil,defansın içine doğru girdi ve ilk golü de onun yerini kaybetmesinden yedik.Takımda 1 tane Trabzonlu futbolcu var o da Yumlu,bunları köyüne postalayacaksın,herkes futbolcu olmak zorunda değil,yapamadıklarını kabul ettirmek lazım.Defansa top geliyor bam güm ileri vuruyorlar,1 kerede topu tutup oyun kurmuyorlar.İleri desen,ilerde top tutacak,çoğalacak yapıda oyuncu yok,kaleye şut atan topçu yoktu ilk yarıda.Henri'ye top getirmeleri lazım oysa adam kendi top alıp milleti pozisyona soktu 2.yarıda kaç kere.Olcan'ın sözleşmesi feshedilmeli,Halil'in öyle,Zokora'nın öyle.Colman'a kredi tanınmamalı,Adrian'ı 1 maçta kesti attı,halbuki Colman son 4-5 maçtır oynamıyor,top kaptırınca kendini attırmaya yönelik adam kovalıyor.

Erdem Keser
05.03.2013, 08:58
Bu mağlubiyetin tek sorumlusu teknik direktördur.Mersin maçına aynı kadro ve düzenle çıktın, futbol olarak sahada sefilleri oynadın.Şans golüyle kazandın.Kupa maçına aynı kadroyla başladın,Antalya mecburi değişikliğe kadar sana top göstermedi, yine rezil bir oyun.Bugün de aynı kadro.Be adam hiç mi kafan basmıyor.Üzerinde durduğu kadro oynamıyor ışte, halen o koca kafanın dikine ne diye gidiyorsun.Neyin ısrarı neyin korkusu.Bu takımın bu kadro yapısıyla oynamayacağını on yaşındaki yeğenim iki haftadır görüyor.Yazıklar olsun.

serdar avcı
05.03.2013, 08:58
Bu maç bizim ligde kalma maçımızdı,geçmiş olsun artık,beraberlik bile ilaç olurdu,tünelin sonunda malesef ptt 1lig gözüküyor.

Samet GÜVEN
05.03.2013, 08:59
Tolunay hocayı yeterince tanıdığımı zannediyordum. Bu olanların tek bir açıklaması var. Aziz-Aykut ilişkisinin kopyasının bizde de olması. Başka kimse bana anlatamaz. Yoksa bu adam kesinlikle bu oyuncuları oynatmaz. Başkan oyuncuların düşen değerlerini biraz olsun arttırmak için oynatmasını söylemiştir. Yoksa mümkün değil arkadaş.

Halil nedir arkadaş. Aykut nedir de colmanın yerine oyuna girecek. Zokora ne yapar mustafa ile colman arasını tavaf etmekten başka.

Serkan ın sağ açıkta ne işi var. Adam geçip sıfıra inip orta mı yapacak.

Abdullahtan bek olmayacağını mersin maçında görmedin mi? ne bu ısrar.

Takımın en iyi stoperi kendi kalesine gol attı giyotine bağlandı.

Adrian sana ne yaptı arkadaş. Tek skorer adam, tek pozisyon üreten adam.

Tolunay hocanın gelişine en çok sevinenlerdenim yalan yok. Ama başkanın oyuncağı olarak geleceğini bilmiyordum. Şenol Güneşin hatalarını katlayacağına ihtimal vermiyordum. En azından geçmişi öyle değildi. Zannettik ki Soner takıma ısındırılacak, Emre; saçmalayan halil ve henrique abisinin yerine şans bulacak. Takım koşacak, savaşacak. Biz bu nedenle ümitlendik Tolunay hocadan.

Asıl beklentim seneye idi, o ümitlerinde içine etti sağolsun. Allahtan M. Reşit hoca gelmedi takımın başına. Bu oyuncu grubu bu adamın kariyerini başlamadan bitirecekti. En azından şimdi o sağlam kafayla işini yapabiliyor.

Meriç Kurt
05.03.2013, 09:01
Tribünleri satılmış bir Trabzonspor var siz hala göremiyormusunuz.Taraftar adı altında geçinen ve bu işi meslek edinmiş biz olmazsak kimse burda bağırmaz diyede nam salmış gruplar paralarını aldıkça gerisi önemli değil.Adam iki hafta önce sadri istifa diyor o ara ne vaad ediliyorsa bir sonraki hafta birden sadriyi destekliyor.SATILDIK ARKADAŞLAR SATILDIKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

UĞUR DURTAŞ
05.03.2013, 09:07
ben ukala veya çok bilmiş biri değilim.

yıllardır takımımızla ilgili düşükdüklerimi yönetim veya hoca aylardan sonra yapıyor.

şenol hoca zamanında söyleyip yazdım.

olcanı ve halili süresiz kadro dışı bırakın dedim.

takımın kendine gelmesi için böyle bir karar şart oldu.

puan cetveline bakılsın.ne demek istediğim anlaşılır.

yine sezon öncesi ve devre arası colman sapara alanzinyo henrıgue satılsın veya takasta kullanılsın dedim.

ama büyüklerimiz yapmadı.bu isimlere inandı.

sonuç ortada.

bu hafta bjk

sonraki hafta bursa

ligin en kötü topunu oynayan takımız.

bu iki takıma yenilme ihtimali çok yüksek.

inşallah olmaz,olursa olağanüstü hal ilan edilir.

evet olağan üstü hal ilan edilir

sirenler ciddi ciddi çalmaya başlar.

çalmadan

bugün takımın kendine gelmesi için

olcan
colman
halili

kadro dışı bırakacaksın.

sayın yönetim
sayın tolunay hoca

DURAS
05.03.2013, 09:10
şu rezil sonuçlardan sonra hala kadro dışılar yoksa bize de ptt yakışır. elin oğlu tümer görüyor tolunay görmüyor futbolcuların artniyetli olduğunu... tolunaya ben sıcak bakmıştım ama daha ilk maçında sahaya çıkardığı kadroyu görünce bundanda birşey olmaz dedim. halille olcanla bu iş olsaydı futbolculuk kariyerin kadar td kariyeri olan şenol hoca başarılı olurdu. hala halil, olcan, serkan,zokora bilmem ne... futbolu beyniyle oynayan bir adriyan var onu da tolunay almıyor kadroya böylece beyni yerine başka yerleriyle oynayan adına ne dendiği bilmeyen bir oyun tarzımız oluyor. bu kadar odunu toplayanlar başta olmak üzere bu takımın tamamını göndermek lazım. giray ve mustafayı 1461 e göndermek geri kalanını da Trabzona sokmamak lazım( kalecileri saymıyorum ama onurdaki büyük düşüşüde önemsiyorum)..

kaan61
05.03.2013, 09:12
Tolunayla Şenol hocanın tek farkı; Şenol hocaya hiç olmazsa berbat oynayıp berabere kalıyoruz. Tolunayla direkt yeniliyoruz. Şenol hoca oyuncular duygusal diyordu tolunayda aynısını diyor. Tolunay diyor ki ben anlamıyorum oyuncular bir maç iyi öbür maç kötü; biri hatırlatsın ona ki, Şenol hoca da bunu anlamadığı için gitti yerine o geldi diye.

Ayrıca Tolunay bana 3 ay verin diyor. Ulan 3 ay sonra zaten lig bitiyor! Küme düşürmem için mi istedi bu süreyi anlamadımki. Hiç mi bir düzelme olmaz takımda. Bursa'ya bakın Hikmet Karaman geldıkten sonra.

fazlabişey istemiyoruz bari berabere kal be hoca! Kalan maçları berabere kalsan düşmeyiz!

Berabere kalmak için oynadık ilk yarı , yani kontrollü oyun ama 2 gol yedik. Beni korkutan bu... Henrikenin boş kaleye yuvarlayamadığı bir top , verilmeyen bir penaltı ve verilmeyen bir gol .... Oyunu çevireilecek şanslarıda bulduk risk aldığımız dönemde ama gol atamadık... Buda korkutucu ... Pozisyonun uzağnda olan Mustafanın itelemesine faul çalıp buz gibi golü vermeyen hakem ... Fikstüre bakınca kalan maçlardan şu maçı alırız değil şu maçtan puan alırız diyebileceğimiz net maç bile yok ( bU oyunları görünce ) ... küme düşme hattıyla puan farkı 3 .... Trajik bir korku filmi gibi...

haymatloshan
05.03.2013, 09:16
Henri'ye laf etmek doğru değil,adam cezasında durmalı sadece,diğer forvetler gibi ama adam her yere gidiyor top gelmeyince,2.yarıda kaç kere pozisyona soktu Halil'i Olcan'ı bir kere de adam kaleye karşı top almadı.

İlker Gazioğlu
05.03.2013, 09:20
Küme düşme olayını ağzıma bile almak istemiyorum. Olmaz böyle birşey diyorum ama dün maçı izlerken de düşündüm. Küme düşsek yabancı oyuncuların umrunda olur mu ? . Başta Colman ve Zokora olmak üzere uçağa bindikleri an unuturlar. O yüzden bu vurdum duymazları bir daha sahada görmek istemiyorum.Küme düşme hattındaki takımların hangisinin orta sahasından Colman veya Zokora gibi bir adam var. Keşke bizde de olmasaydılar , keşke bunlar gibi yetenekli ama umursamazlar yerine savaşan adamlarımız olsaydı.

Takımın iyi bir golcüsü yok , şu yok , bu yok sözleri artık benim için hiçbir şekilde mazeret değil. Bu kadro 10.sırada olacak bir kadro değil. İlk yarı yendiği takımlardan 2-3 gol yiyecek kadro hiç değil. Teknik heyet hesap verdi, sıra futbolcularda artık, kadro dışı bekliyorum. Oynamayan bu adamları ne sahada ne de Trabzon'da görmek istemiyorum.

Travelair
05.03.2013, 09:20
Bundan herhalde 2-3 ay kadar önce bir spor yazarı, adını hatırlamıyorum, şöyle diyordu: Trabzonspor olmaz ya küme düşmesi durumunda Kayserispor'un Kayseri Erciyes ile isim değişikliği gündeme gelebilir federasyonun buna önlem alması lazım. Hani olmaz ya...

Yani bu düşünceler spor yazarlarında her nedense aylar öncesinden oluşmuş

Bir de şimdi şunu diyenler var: Trabzonspor küme düşerse Ptt 1. lige düşmez, 1461 orda olduğundan direk 2. lige düşer...

Ne hesaplar var. Acaba bu hesaplara sahadaki futbolcularımız da katılıyor mu? Ben olsam canımla başımla herşeyimle mücadele ederim ama onlar etmiyor

haymatloshan
05.03.2013, 09:21
Beşiktaş-Bursa ve Antalya maçlarında düşeceğimiz ortaya çıkacak,sonra Galatasaray maçı var,gerisini siz düşünün.

atigol
05.03.2013, 09:23
Su haldeku bir takimda kadro disilarin olmasi lazim, ama bizde tam tersi oluyor oynamayan israrla cokda seyimde diyen futbolcular top oynamaya devam ediyor. Antremanda adrian 4, emre 3 gol atmis kadroya almiyorsun... Butun mac yuruyen adamlari 90 dakika sahada tutuyorsun, futbolcu kalitesi hakikaten dusuk olan bu kadroya radikal degisiklikler lazim

uzungöllü
05.03.2013, 09:23
takımın bu durumda olmasının temel sebebi taraftar şu anda...

çok açık ve sert mesaj veremedik ne takıma ne yönetime...

birşeyler yapılmalı çünkü oyuncular takımı sabote etmekte , ihanet etmekte ,bizle dalga geçmektedir !!!

Necmettin ALTUNTAŞ
05.03.2013, 09:24
Dünkü maçtan da anlıyoruz ki tff ve onun satılmış hakemleri sazı ellerine almış.Bizi kümeye göndermek için ellerinden ne geliyorsa yapıyorlar.Hakemin yaptığı hatalardan dolayı yönetimin ortalığı ayağa kaldırması gerekmiyor mu?Geçen hafta Kasımpaşa yönetimi bildiri yayınladı ve bu haftaki durum ortada.Allah yardımcımız olsun.Şikenin intikamını böyle alacaklar herhalde.

Fatih Öztürk
05.03.2013, 09:25
Çok çaresiz bırakıldık.nolacak böyle?

atigol
05.03.2013, 09:25
Birde dunku macda 4 defans oyuncusunda aslinda stoper, 4 orta saha oyuncusuda aslinda orta gobek oyuncusuydu. Yani 2 mevkinin adami 8 kisi sahada bu takim ne yapabilir soruyorum size

Travelair
05.03.2013, 09:35
Kasımpaşa bildirisinden sonra işgüzar bazıları çıkabilir demiştim ve uyarmıştım. Trabzonspor yönetimi bu uyarıyı yapmalıydı. Ama yönetim diye birşey mi var?

samway
05.03.2013, 09:38
eee trabzondakı arkadaslar cezayı kestı mı takıma ? protesto ne olacak ? yoksa sadri sener e yıne mı ses cıkarmıcaklar ya da o takımı satan ruhsuz topculara ?

ESER
05.03.2013, 09:46
onceden pazarlamacilar kapi kapi dolasirdi , simdi forum forum dolasir olmus. :)

Hürgün Aygün
05.03.2013, 09:48
Elazığspor ile aramızda 3 puan var sadece.Bu duruma düşmemize neden olanlara yazıklar olsun.Tez zamanda bırakırlar bu takımın yakasını inşallah.Onların yerine biz utanıyoruz.

samway
05.03.2013, 09:50
hayır hakem golumuzu vermıyo ıtıraz eden yok ulan tam sopalık bu sahtekarlar

UĞUR DURTAŞ
05.03.2013, 09:51
takımı satanlar var

takımı sabote edenler var.

ısrarla söylüyorum.

bu olcan

takımı sabote ediyor.

abdurrahman sağ bek(tsli)

sancak sol bek

bu iki oyuncu

apo ve celuskadan daha kaliteli ve daha verimli.

hırsızlar bu oyuncuları almak yerine uyduruk işe yaramaz oyuncularla doldurdular.

kardeşim birileri çıksın hesap sorsun

bu celuskanın 2. veya 3.lig oyuncusundan ne fazlası var.

fazlası yok eksiği var.

ulan kişiliğinden yoksun insanlar

aldığınız paralar haram olsun sizlere

burnunuzdan gelsin.

kişiliksizler.

UĞUR DURTAŞ
05.03.2013, 09:53
dün adem denen adam

her oyuncumuzun bellerini kırdı

maymuna çevirdi.

Berkan
05.03.2013, 09:56
Olcan ve birçoğu, takımı resmen sabote ediyor. Tolunay hocam artık faturayı kesmenin zamanı geldi. Gidişat iyi değil.

Dip.Ing.Mag.
05.03.2013, 09:57
hayır hakem golumuzu vermıyo ıtıraz eden yok ulan tam sopalık bu sahtekarlar

iste durumu özetleyen nokta da bu, bu takimda oynayan hic kimse özellikle dün aksam Trabzonspor icin bir sey yapmadi! kac pozisyon iptal oldu yoktan yere ve kimse itiraz etmedi! Allah belalarini versin diyecegim günaha girecegim ama bu böyle gitmez! sikeciler en ufak bir sey de hakemin etrafini 40 kisi sararken, bizde kimse 10 metre yaklasmiyor bile... bu takim sabote ediliyor. tesisler basilip bir kac kisi patanlanmadikca da düzelemyecekler.. bu takimi küme düsürmek istiyorlar... kafayi yiyecem...

Berkan
05.03.2013, 09:59
Bunlar mı iyi niyetli futbolcular ? Bence elden gidenler daha iyi niyetliydi, en azından formanın hakkını sonuna kadar veriyorlardı.

Travelair
05.03.2013, 09:59
Herkese kazandıklarının 2-3 katını bol bol veriyorlar. Bir de paralarını garanti yapıyorlar. Sonra? Duygusal kırıklıkları varmış. Olur tabi. Adam hiçbirşey yapmasa da bu soygun gibi paraları alacak. Ya yönetim?

Fatih Öztürk
05.03.2013, 10:01
dün adem denen adam

her oyuncumuzun bellerini kırdı

maymuna çevirdi.

2 sene önce M.İ.Yurdunda oynarken TRT spikeri Ademin 2011-2012 sezonunda Trabzonspor forması giyeceğini söylemişti.bu çocuğun o zaman bonservisi olsun olsun 1 milyon tl.acaba niye alınmadı?kanımca bu transferden para yiyemeyecekleri için!

İlker Gazioğlu
05.03.2013, 10:02
Sıra Takım Puan
1 Galatasaray 70
2 Beşiktaş 65
3 Fenerbahçe 64
4 Bursaspor 52
5 Eskişehirspor 51
6 Kasımpaşa 48
7 Antalyaspor 48
8 Sivasspor 47
9 Kayserispor 47
10 Trabzonspor 46
11 Gençlerbirliği 46
12 Gaziantepspor 42
13 Elazığspor 42
14 Karabükspor 40
15 Orduspor 39
16 Büyükşehir Bld. 35
17 Mersin İ.Y 34
18 Akhisar Bld. 22

Hiçbir futbolcumuz oturup böyle bir hesaplama yapmış mıdır bilmem ama ben hiç üşenmeden bunu puan tablosu ve fikstüre bakarak hesap yapıyorum :) sanki başka hiç bir işim yok.

Kalan maçlarımızda
Beşiktaş 0
Bursa 0
Antalya 3
Akhisar 3
Orduspor 3
Eskişehir 0
G.Birliği 3
Kayseri 1
İstanbul 3
G.Saray 0
16

Biraz cömert davrandığımın farkındayım :)

samway
05.03.2013, 10:04
hayır bısey sorcam sız nasıl dayanıyosunuz hem trabzonda olup hemde sunlara ıkı laf soylememeye walla eger 1-2 mac daha boyle gıderse ucak bıletımı alıp gelıcem tesıslere bana dusenı ben yapıcam cekırdek yıyıcılerede ıstanbuldan 5 kutu cekırdek getırcem

zeki gursoy
05.03.2013, 10:05
rezalet bir durum...sabaha kadar uyumadım sinirden...kimin ağzında sakız oluyoruz belli değil...olcan, colman zokora rezildiler...inşallah kümelik bir durum söz konusu olmaz, ozaman bakalım hangi futbolcu duracak Trabzonda...yakarlar Trabzonu yakarlar, bunu böyle bilsinler...ikinci golün hazırlanmasına bakın bütün topçular adamı seyrediyor, bi taneside baskı yapayım demiyor...onur tolga giray hariç hepsine kocaman bi..iktirin lan burdan denecek zaman gelecek ama önce küme işi ortadan kalkmalı, ne yapalım bu ruhsuzluara katlanıcaz...Tolunaya gelince: ilk yarı çıkabilecek en kötü kadroyu becerip sahaya sürmüşün, tüüü senin hocalığına....

Alper Calik
05.03.2013, 10:06
Trabzonspor A Takımının otobüsünden tercüman Halil i indirip, otobüsü 1461 tesislerine park edeceksin.
1461 otobüsüne Halil i bindirip tüm kadro ile de Trabzonspor tesislerine getireceksin.

Ancak böyle yaparsan
1461 BJK yı yener.
Trabzonpor da alt ligde olmasına rağmen yine yenilir.

Trabzonspor şikebahçeye kendi evinde 3-0 yenildi.
1461 ise aynı şikebahçeye şükrü saracoğlunda 3-2 yendi (Trabzonspor un 20 senedir yapamadığını yaptı)

Belki bu durumdan utanırlar da Kasımpaşa da oynarlar dedik.

Kasımpaşa da Trabzonspor u 2-0 yendi.

Ben sadece Trabzonsporlu futbolculardan utanıyorum artık. Midem bulanıyor. Bunlarda .... kalmamış.

Travelair
05.03.2013, 10:08
Çanlar Trabzonspor için çalıyor!

Trabzonspor'da hayal kırıklıkları devam ediyor! Kasımpaşa ile deplasmanda karşılaşan bordo mavililer, sahadan puansız ayrıldı, düşme potasına iyice yaklaştı..

http://www.ajansspor.com/futbol/mac/32546/machaberi/index.html

kürşat şen
05.03.2013, 10:08
undan 3 ay önce küme düştüğümüzün rüyasını görmüştüm..cidden..dalgasında değilim..gidiş o yönde malasef..
colmancılar başının üstünde tutsun colmanı..takıma ihanet edeceği kadar ediyor.1 maç oynadığı zaman her şey unutuluyor.ne güzel ya.
halil denen adam saf yeteneksiz.alman altyapısı eğitimi aldığı için kurtarıyor kıvırıyor..memur olur ama futbolcu kesinlikle olmaz.
tolunay hoca sert liseli müdür tavrından vazgeçsin..asarım keserim zamanı değil.
gidiş iyi değil..

Fatih Öztürk
05.03.2013, 10:10
hayır bısey sorcam sız nasıl dayanıyosunuz hem trabzonda olup hemde sunlara ıkı laf soylememeye walla eger 1-2 mac daha boyle gıderse ucak bıletımı alıp gelıcem tesıslere bana dusenı ben yapıcam cekırdek yıyıcılerede ıstanbuldan 5 kutu cekırdek getırcem

Dostum eskiden Trabzonspor taraftarı bırak 10.sıralarda gezinmeyi üst üste 2 mağlubiyete tesisleri, havaalanını basardı tepki gösterirdi.Trabzon insanın sinirleri alındı.yandan çarklı Faruk parmağının ucunda oynatıyor Trabzonu.sıkıntı yok yani!

Samet GÜVEN
05.03.2013, 10:11
Sıra Takım Puan
1 Galatasaray 70
2 Beşiktaş 65
3 Fenerbahçe 64
4 Bursaspor 52
5 Eskişehirspor 51
6 Kasımpaşa 48
7 Antalyaspor 48
8 Sivasspor 47
9 Kayserispor 47
10 Trabzonspor 46
11 Gençlerbirliği 46
12 Gaziantepspor 42
13 Elazığspor 42
14 Karabükspor 40
15 Orduspor 39
16 Büyükşehir Bld. 35
17 Mersin İ.Y 34
18 Akhisar Bld. 22

Hiçbir futbolcumuz oturup böyle bir hesaplama yapmış mıdır bilmem ama ben hiç üşenmeden bunu puan tablosu ve fikstüre bakarak hesap yapıyorum :) sanki başka hiç bir işim yok.

Kalan maçlarımızda
Beşiktaş 0 0
Bursa 0 0
Antalya 3 1
Akhisar 3 3
Orduspor 3 1
Eskişehir 0 0
G.Birliği 3 1
Kayseri 1 1
İstanbul 3 3
G.Saray 0 0
16 10

Biraz cömert davrandığımın farkındayım :)

İlker bende dünden beri aynını yapıyorum. Ama ben alttaki takımların sonuçlarına da tahmin yazıyorum. Benim tablom daha karamsar ve buna göre ya karabük ya da biz düşüyoruz.

Alper Calik
05.03.2013, 10:19
Trabzon şehri çok uzun zamandır taraftar baskısının en az hissedildiği şehir Türkiye de.
Öyle bir şey yok. Futbolcuların umrunda değil.

Yenil yenil yenil, PS oyna, film izle, antreman yap yine yenil.

Kimsenin birşey dediği yok.

Başkan desen bir dünya.

Yönetim desen kim ne yapar ne eder belli değil.

Bizim tarafta durum böyle iken, üstüne birde ilaveten: Karşımızda şikebahçe çetesi, siyasiler, tff ve tüm organizasyonları, yayıncı kuruluş ve ulusal medya.

Netice bu.

cyberentalpi
05.03.2013, 10:19
Dostum eskiden Trabzonspor taraftarı bırak 10.sıralarda gezinmeyi üst üste 2 mağlubiyete tesisleri, havaalanını basardı tepki gösterirdi.Trabzon insanın sinirleri alındı.yandan çarklı Faruk parmağının ucunda oynatıyor Trabzonu.sıkıntı yok yani!

Bana kalırsa Trabzon halkı icin Trabzonspor diye bir sey kalmadi.

İlker Gazioğlu
05.03.2013, 10:20
İlker bende dünden beri aynını yapıyorum. Ama ben alttaki takımların sonuçlarına da tahmin yazıyorum. Benim tablom daha karamsar ve buna göre ya karabük ya da biz düşüyoruz.

Bende üzerinde çok düşünmeden şimdi yaptım. Bence Belediye , Karabük veya Orduspor küme düşecek. Belediye 5 haftadır kazanamıyor. 3 tane beraberlik almış. Karabük zaten bizi , Fener'i ve G.Saray'ı deplasmanda yenememiş olsaydı çoktan küme düşmüştü. Bizden sonra ligdeki en acayip takım. Yani bu hesapları yapmak bile bana koyuyor ama bizi bu hale düşürenler utansın diyeceğim utanmazlar.

katre-i.matem
onceden pazarlamacilar kapi kapi dolasirdi , simdi forum forum dolasir olmus. :)

+1

samway
rezalet bir durum...sabaha kadar uyumadım sinirden...kimin ağzında sakız oluyoruz belli değil...olcan, colman zokora rezildiler...inşallah kümelik bir durum söz konusu olmaz, ozaman bakalım hangi futbolcu duracak Trabzonda...yakarlar Trabzonu yakarlar, bunu böyle bilsinler...ikinci golün hazırlanmasına bakın bütün topçular adamı seyrediyor, bi taneside baskı yapayım demiyor...onur tolga giray hariç hepsine kocaman bi..iktirin lan burdan denecek zaman gelecek ama önce küme işi ortadan kalkmalı, ne yapalım bu ruhsuzluara katlanıcaz...Tolunaya gelince: ilk yarı çıkabilecek en kötü kadroyu becerip sahaya sürmüşün, tüüü senin hocalığına....

merhaba renkdas

trabzonu yakarlar demıssın oyle bır dunya daha kalmadı ordakılerın beynı uyusmus artık onlar bırak trabzonu yakmayı kıbrıt yakamazlar !!!

temel_yilmaz
05.03.2013, 10:22
Hayır yahu, bu Yasin idmanda ne yapıyor bütün takımı ipe dizip golmü atıyorda son 5-10 dakika medet umuyorsun bu adamdan.

Bizim barut ıslanmışmı ne bir türlü patlamadı.

Murat Keçeci
05.03.2013, 10:25
Maçın başında yakaladığımız gol pozisyonu kırılma anı oldu sapara-olcan ikilisinin gerçekleştirdiği pozisyona benzer bir pozisyonla onların saparası yani ibricicin pasıyla onlar bunu gole çevirdi.Golden sonra yine konsantrasyon kaybıyla gelen ikinci gol.

Kadro kalitemizde ciddi düşüş var tamamlayıcı olması gereken abdullah karmil-mustafa-celustka gibi oyuncular ilk onbirde fizik gücü dalgalı serkan sapara onbirde ve forvette kullanmamız mecburiyet olan henrique ilk onbirde olunca her türlü skora hazır olmak gerek.Bu oyunculara kızamıyorum benim kızdığım oyuncular volkan şen-adrian-bamba gibi oyuncular potansiyeli olupta kadroya giremeyen her oyuncuya kızıyorum.Demek ki ciddiyetin farkında değiller.

Şurada 9 maç kaldı fazla birşey istemiyor bu taraftar bu 9 maçta giydiğiniz formanın hakkını verin sonra hangi futbolcu nereye gitmek istiyorsa yolu açık olsun.

Talat YAVUZ
05.03.2013, 10:28
Bazı arkadaslar trabzon halkı için trabzonspor diye birşey kalmadı yazmış,yalnız işin birde şu kısmı 90 lı yıllar gıbı değil artık insanların okadar kapital düzene oturttular ki borçtan sıkıntıdan hayat derdinden çirkinliklerden güçlünün hukuğundan tuş modundayız belkide ben böyleyim ama bu tepkisizliğimizi görünce genel halkımızın böyle olduğunu söylüyebilirim.

UĞUR DURTAŞ
05.03.2013, 10:30
takım inişli çıkışlı performans sergiliyormuş.nedeni bilmiyormuş.

tolunay hoca.....

iyi bir hoca
dünkü maçtan sonra

şu açıklamayı yapsaydı.

en büyük savunucusu ve destekleyicisi ben olurdum.

iki golde karmilin kanadından ve hatasından yedik.

sağ bekte karmili oynatmam hataydı demedi.

diyemedi.

böyle düşünmüyorsa

niçin ikinci yarı çıkardın.

gudoz81
05.03.2013, 10:32
federasyon bizi düşürmez diyenler şuan ki durumdan (en az 10 puanmız hakem hataları!!! ile gitti) federsyonun sorumlu olduğunuda hatırlasın
medet ummayalım yani belki şantaj için böyle yapılıyor sus yoksa düşersin yada sizi kurtardık bak demek için ŞİKE şatajı yapabilmek için.
iyi forvet çok ayıbı örtebilirdi bakınız 33 gol atan forvetin olduğu sezon

katre-i.matem
05.03.2013, 10:34
takım inişli çıkışlı performans sergiliyormuş.nedeni bilmiyormuş.

tolunay hoca.....

iyi bir hoca
dünkü maçtan sonra

şu açıklamayı yapsaydı.

en büyük savunucusu ve destekleyicisi ben olurdum.

iki golde karmilin kanadından ve hatasından yedik.

sağ bekte karmili oynatmam hataydı demedi.

diyemedi.

böyle düşünmüyorsa

niçin ikinci yarı çıkardın.

İkinci golde adem e o kafayı serkan vurdursa itin gözüne sokmustuk onu ki o durumda bile serkanı anlardım hadi boyu kısa top cok yuksekti felan ama karmil e ne demeli birde stoper adam kendınden 10 cm kısa adamın altında ezildi bozamadı bile pozisyonunu

gudoz81
05.03.2013, 10:35
bu arada akşamki maçın en iyisi henrike idi ama faydalanmayı beceremiyoruz tek forvet olmaz
ortasahada gereksiz beceriksiz kalabalık yerine ileri uçta birbirini destekleyen ve tamamlayan 2 forvet daha tehtitkar bence janko henri en mantıklısı

Dip.Ing.Mag.
05.03.2013, 10:42
Arkadaşlar bu takım ilk yarı 17 maçta sadece 15 gol yedi. Peki ne değişti ikinci yarı da böyle oldu hem de solda emerson oynarken yedi sadece 15 gol.

Serkan (Zeki) - Giray - bamba - emerson
Yasin - zokora - adrian - olcan
Sapara
Halil

Bu kadro ile oynuyorduk ve ligin en az gol atanlarından biriydik ama en az da gol yiyeniydik. Bu kadrodan da anlaşılacağı üzere colman I'n ikinci yarı takıma dahil olmasıyla çöktük resmen. Sadece onla alakalı degil ama o başladı başlayalı takım hiç oynayamıyor.

Berke6198
05.03.2013, 10:46
Henrique'yle tek forvet deneyen akıl zaten 1-0 yenik başlamıştır.

iso_4939
05.03.2013, 10:52
merhaba renkdas

trabzonu yakarlar demıssın oyle bır dunya daha kalmadı ordakılerın beynı uyusmus artık onlar bırak trabzonu yakmayı kıbrıt yakamazlar !!!

bırader bıraz akıllı yorum yap..terbıyesızlıgın anlamı yok sen kımsınde trabzon halkı ıcın boyle bır yorum yapabılıyorsun.

Nihat Güneş
05.03.2013, 10:54
Ortasahanizda Colman ve Zokora gibi kacak guresen oyuncular oldugu surece bu takim belini dogrultamaz. Olcan Yasin Halil Hanrique zaten bu adamlari saymaya gerek yok. Kapasiteleri bu kadar ama o Colman ve Zokora yok mu iste onlar ihanet edenler... Colman in hermac yedigi calimin yaptigi pas hatalarinin haddi hesabi yok. Ama iste adi Colman Arjantinli saclari da uzun latin e bazilari icin bunlar yeterli ha bir de kaptirdigi toplarin pesinden kosmasina pas atarkn vucudunun aldigi o inanilmaz estetiklige bayiliyorlar.

Samet GÜVEN
05.03.2013, 10:55
Bende üzerinde çok düşünmeden şimdi yaptım. Bence Belediye , Karabük veya Orduspor küme düşecek. Belediye 5 haftadır kazanamıyor. 3 tane beraberlik almış. Karabük zaten bizi , Fener'i ve G.Saray'ı deplasmanda yenememiş olsaydı çoktan küme düşmüştü. Bizden sonra ligdeki en acayip takım. Yani bu hesapları yapmak bile bana koyuyor ama bizi bu hale düşürenler utansın diyeceğim utanmazlar.

TS KARABÜK ELAZIĞ İBB
Beşiktaş 0 Eskişehir 1 ordu 3 kayseri 1
Bursa 0 g.birliği 1 eskişehir 0 miy 3
Antalya 1 kayseri 1 gençler 1 ğs 0
Akhisar 3 ibb 1 kayseri 1 karabük 1
Orduspor 1 ğs 0 ibb 1 elazığ 1
Eskişehir 0 miy 3 ğs 0 antep 3
G.Birliği 1 elazığ 1 karabük 1 sivas 1
Kayseri 1 antep 3 miy 3 şb 0
İstanbul 3 sivas 1 antep 1 TS 0
G.Saray 0 fb 0 sivas 3 k.paşa 3

TOPLAM 10 12 14 13

g.toplam 40 41 41 41

bu kadar ayarlayıp ancak düşürdüm takımı. Tablo olabildiğince karamsar hazırlanmıştır. Aslında bu tabloya antep ve orduyu da eklemek gerekiyor.

Elbette ilerleyen haftalarda bu yazdıklarımdan çok daha şaşırtıcı sonuçlar çıkacaktır ortaya. Hiç bir amacı olmayan takımlar ne yapacak, kim kime bağış yapacak! v.s gibi. Ama durumun ne denli tehlikeli olduğunu anlamak adına felaket tellallarınca hazırlanmış bir tablo olarak düşünün.

Nihat Güneş
05.03.2013, 10:59
İkinci golde adem e o kafayı serkan vurdursa itin gözüne sokmustuk onu ki o durumda bile serkanı anlardım hadi boyu kısa top cok yuksekti felan ama karmil e ne demeli birde stoper adam kendınden 10 cm kısa adamın altında ezildi bozamadı bile pozisyonunu

Pozisyonda hatasi var dogrudur ama Adem bu toplara Yobo'nun da Egemen' in de Sivok'un da uzerinden vuran bir oyuncu boya aldanmayiniz. Bknz. Fatih Tekke.

Mellih
05.03.2013, 11:04
barış özbek oynardı yemin ediyorum..

Berke6198
05.03.2013, 11:05
2. golde Onur resmen mücadele verdi golü yememek için, atladı tutamadı direğe çarptı, kalktı tekrar Ernst'in vuruşunu çıkardı, ama bizim savunma oyuncularımız girmişler kalenin içine sanki topu çıkaracaklar oradan...

Bir kişide gidip o topu kornere veya taca uzaklaştıramadı.

iso_4939
05.03.2013, 11:08
bızı herhalde tam ipin ucuna getırecekler o stresi o korkuyu yasatacaklar...selamet.
ama bıze bu stresi yasatanların ALLAH cezasını versın her kımın parmagı varsa ..

haymatloshan
05.03.2013, 11:09
2. golde Onur resmen mücadele verdi golü yememek için, atladı tutamadı direğe çarptı, kalktı tekrar Ernst'in vuruşunu çıkardı, ama bizim savunma oyuncularımız girmişler kalenin içine sanki topu çıkaracaklar oradan...

Bir kişide gidip o topu kornere veya taca uzaklaştıramadı.

Onur bu takımda harcanıp gidiyor,oradaki kendini defans oyuncusu sanan futbol fakirlerinin birisi de dönen topu kovalamıyor,hep birden kalenin içine giriyor,Kasımpaşalı 3-4 oyuncu bomboş duruyordu.Karmil 1461'den alınması gereken topçulardan birisi değildi,Şenol Güneş'in son kazığı da o oldu bize.

katre-i.matem
05.03.2013, 11:10
Pozisyonda hatasi var dogrudur ama Adem bu toplara Yobo'nun da Egemen' in de Sivok'un da uzerinden vuran bir oyuncu boya aldanmayiniz. Bknz. Fatih Tekke.

Eyvallah benım 2 yıldır cok beğendiğim fiziğini harika kullanan hava topu hakimiyeti cok ıyı olan bir oyuncudur adem ama zıpla be arkadasım zıpla topu beklemeyeceksın tıpkı uchenın kacırdığı pozısyondan hemen once mustafa nın kale alanında topa hareketlenmemesı gibi. hataya yer yok orada. ama maca ne kadar hazır olduklarının gostergesi işte

Travelair
05.03.2013, 11:11
İkili mücadele istatistiğimizi merak ediyorum. Hamle yapıp topu alabilen futbolcumuz var mı mesela? Yoksa hepsi beraber rakibin etrafında topu mu izliyor? Ya da yanında refakat mı ediyor? Ya da hamlesini adam hareketini yaptıktan 1 saniye sonra yapıp da yerlerde mi yuvarlanıyor?

katre-i.matem
05.03.2013, 11:12
hee sız farkettınız mı bilmiyom ama ilk goldeki bir numaralı sorumluda karmildir. sağ bek olarak orta sahaya gezintiye çıkmış giray 2 ye 1 e kalmış ve boşalttığı alandan golu yemiş bulunmaktayız

İ. SARAL
05.03.2013, 11:16
Tolunay hoca veya Mustafa hocadan birisinin gelmesini çok istedim doğrusu ama hoca kendi bindiği dalı kesiyor bu gidişle kendisi de biz de takımın başına geldiği için pişman olacağız. Böyle bir takım kurgusunu yoldan geçen herhangi biri yapsa böyle takım mı kurulur hiç mi futbol izlemedin deriz. Bence Türkiye liglerinin en iyi stoperi bizdeyken 1 maç kötü oynadı diye oyuncuya ceza verdiğini sanarak takıma ve taraftara ceza vermek hiç bir şekilde açıklanamaz. Keza takımın tek yaratıcı, sonuca direkt etki eden oyuncusu Adrian'ı belki cezalandırmak belki de zayıf kaldığını düşünerek kesiyorsun. peki Adrian'a gelene kadar en az 7-8 oyuncuyu kesmen gerektiğini neden atlıyorsun. Colman mı, Zokora mı, Serkan mı daha sert veya istekli oynuyor. Emerson diye bir oyuncun var adam az çok kalburüstü takımlarda, liglerde istikrarlı şekilde oynamış, Trabzonsporun görüp görebileceği en iyi sol bek ve senin bu adamı neden, niçin oynatmadığını bilen yok. Cech sakat ve Emerson hala kadroda yok ve sonuç ortada. Tamam yabancı sayısını azaltacağım gereksiz adamları göndereceğim diye düşünüyorsun ama yanlış adamları küstürüyorsun. Abdullah Karmil'den sağ bek, Serkan Balcı'dan sağ açık yaratmaya çalışıyorsun olmuyor. Ziya Doğan'la dalga geçiyorduk o bile bu kadar skandal işler yapmıyordu. Adrian'ı, Bamba'yı tek maçla değerlendirip silip atıyorsun ama konu Colman, Zokora olunca sıkıntı yok her maç sahadalar ve her maç takımı ve hocayı sabote etmeye devam ediyorlar. Colman dün en az 3-4 defa rakip oyuncuya arkadan tekme salladı bilerek isteyerek kart görmeye haftaya cezalı olmaya çalıştı. Hakemde baktı ki zaten takımı sabote ediyor haftaya da misyonunu tamamlasın Trabzon daha kötü olsun diye ses etmiyor. Bamba yedek kulübesinde, Adrian orda bile yokken sahada Serkan, Mustafa, Giray'ın olması tam bir skandal başka bir açıklaması olamaz.

katre-i.matem
05.03.2013, 11:16
Tolunay Kafkas kotu gidişin sorumlusu olarak adrian ve emerson u seçmiştir. Janko yu da kendısı kotu olduğu için silmiştir takımdan. Peki cech yokken de mi emerson sol bek oynayamaz ? Emerson u stoper oynatıyorsun da bek neden oynatmıyorsun karmil den sağ bek yapma çabası nedir ? Colman, Zokora, Olcan takımı zerre sahiplenmezken sene başından beri düzgün oynamayan emre nin soner in günahı nedir bu duruma bizi onlar mı düşürdü de şu durumda bile oynayamıyorlar ?

Erbay
05.03.2013, 11:19
Yok abi yok. Maçı izlememek için ağzımın içindeki stada gitmemeyi bir kenara koy, evden kaçıp hiç takılmayacağım arkadaşlarla bile takılıyorum. Annemle babamla tartışıyorum maç yüzünden. Sizin yapacağınız işin canına yanayım ben. Eve geldim de 1-0'dır bi ümit izlerim diye tv'ye baktığımda 2-0'ı gördüm ya. Bildiğin çıldırdım.

Olcan ve Colman'ı ıslak havlu ve odunla dövmek lazım. Trabzonspor'da oynamak ne kolay olmuş işe bak ya. Yürüyemiyorlar bile. Her maç rakipten daha az mücadele ediyorlar. Gelin bunun adını siz koyun şimdi yoksa ben terbiyesizleşeceğim.

figirm
05.03.2013, 11:24
Daha önce de yazdım,tekrarlıyorum;bu takım küme düşmez de,düşürülmez de.Hayır bizi sevdikleri için değil ama ederimiz fazla. Daha çok lig tv,daha çok d smart için ligde tutuluruz.Korkum yardıma muhtaç hale gelmemiz,hakemlerin bize koltuk çıkmaları.Bu arada küme düşme hesaplarında Elazığı pas geçin derim,hem oynadıkları futbol,hem de kalan maçları bence onları pota dışına çıkarır.İBByi de düşürmezler ve de düşmez.Bence Karabük,Ordu ve Gaziantep'ten biri düşen 3.takım olur,en yüksek risk de bence Karabükte.

Travelair
05.03.2013, 11:24
Bu takım küme düşürülür. Seçimi çoktan feybe'den yana yaptılar, anlamadınız galiba

samway
05.03.2013, 11:25
bırader bıraz akıllı yorum yap..terbıyesızlıgın anlamı yok sen kımsınde trabzon halkı ıcın boyle bır yorum yapabılıyorsun.

bence asıl terbıyesızlık bunlar olurken sessız kalmaktır yorum yapıyorum saygısızlık yaptıgıma ınanmıyorum senle bırebır tartısmıcam benım nıyetımın ne oldugu aşikar senın kıde bellı o yuzden Allah yolunu acık etsın ...

savsat
05.03.2013, 11:25
hee sız farkettınız mı bilmiyom ama ilk goldeki bir numaralı sorumluda karmildir. sağ bek olarak orta sahaya gezintiye çıkmış giray 2 ye 1 e kalmış ve boşalttığı alandan golu yemiş bulunmaktayız

abdullahın hata yaptığı çok açık. nedense çok formsuzdu belkide gerginlik yaşadı maçı kaldıramadı,yoksa daha iyi bir görüntü verdiği maçlar olmuştu. inşallah zeki düzelirde sağ kulvarı sağlama alırız. tolunay'da inadından vazgeçer ve bamba adrianı 11'e koyar.

Julen Guerrero
05.03.2013, 11:26
cemal ersen dedigin herif mac yazisi yazmis, 2010-2011sezonun da avarajla sampiyonlugu kaybeden takim diye bahsediyo bizden, bunlarin hepsi aynii, adalet istersen,sike yapmazsan,sikeye karsi vikarsan,hakemler federasyonun emriyle siyasilerin yonlendirmesiyle
seni her firsatta ezer,
gorunen o ki sike yapmayan sadri sener de gidecek,
meydan sikecilere kalacak,
buna izin veren de sahada hic birsey uretmeyen futbolcular

Necmettin ALTUNTAŞ
05.03.2013, 11:28
Bu takım küme düşürülür. Seçimi çoktan feybe'den yana yaptılar, anlamadınız galiba

Aynen yeğen.

Berke6198
05.03.2013, 11:29
Onur bu takımda harcanıp gidiyor,oradaki kendini defans oyuncusu sanan futbol fakirlerinin birisi de dönen topu kovalamıyor,hep birden kalenin içine giriyor,Kasımpaşalı 3-4 oyuncu bomboş duruyordu.Karmil 1461'den alınması gereken topçulardan birisi değildi,Şenol Güneş'in son kazığı da o oldu bize.

Karmil defansta gayet yetenekli oyuncu, adama sorsak belkide bir kere bile sağ bek oynamamıştır..

Asıl mevkii defansın göbeği olan adamı alıp sağ bek'e koyarsa böyle olur Tolunay hoca.

Hemde Kasımpaşa'nın en tehlikeli adamı, Adem Büyük vardı o kanatta.

haymatloshan
05.03.2013, 11:30
Daha önce de yazdım,tekrarlıyorum;bu takım küme düşmez de,düşürülmez de.Hayır bizi sevdikleri için değil ama ederimiz fazla. Daha çok lig tv,daha çok d smart için ligde tutuluruz.Korkum yardıma muhtaç hale gelmemiz,hakemlerin bize koltuk çıkmaları.Bu arada küme düşme hesaplarında Elazığı pas geçin derim,hem oynadıkları futbol,hem de kalan maçları bence onları pota dışına çıkarır.İBByi de düşürmezler ve de düşmez.Bence Karabük,Ordu ve Gaziantep'ten biri düşen 3.takım olur,en yüksek risk de bence Karabükte.

Saydığın takımlardan hiç birisi bizim kadar kötü top oynamıyor,biz top oynamıyoruz,her maç göstermelik ilk deparı atıyorlar sonra izliyorlar,bildiğin izliyorlar rakibi.Bir tanesi de rakibe yapışıp pozisyonunu bozmuyor.Küme düşmez,düşürülemez gibi havada kalan iddialarda bulunmamak gerek,senin kupanı çalmışlar,kamuoyunda linç edilmişsin,haktan bahsedenler,adaletten bahsedenler tarafını belli etmiş sonra düşmeyiz diyorsunuz,bal gibi düşersin,düşürülürsün.

haymatloshan
05.03.2013, 11:32
Karmil defansta gayet yetenekli oyuncu, adama sorsak belkide bir kere bile sağ bek oynamamıştır..

Asıl mevkii defansın göbeği olan adamı alıp sağ bek'e koyarsa böyle olur Tolunay hoca.

Hemde Kasımpaşa'nın en tehlikeli adamı, Adem Büyük vardı o kanatta.

Defansta oynarken kaç sarı kartla oynadığı bilgisi var mı sende?1461'de 15 maçta 10 sarı kart görmüş bu defans oyuncusu için bunun ne demek olduğunu izah edeyim,bu adam yavaş kalıyor,hamle üstünlüğü yok,oyun okuma becerisi yok ve pozisyon bilgisi yok demektir.

özgür6161
05.03.2013, 11:32
Dün gece uyku uyuyamadım...

Gözüme uyku girmedi...

Berke6198
05.03.2013, 11:35
Defansta oynarken kaç sarı kartla oynadığı bilgisi var mı sende?1461'de 15 maçta 10 sarı kart görmüş bu defans oyuncusu için bunun ne demek olduğunu izah edeyim,bu adam yavaş kalıyor,hamle üstünlüğü yok,oyun okuma becerisi yok ve pozisyon bilgisi yok demektir.

Şenol Güneş gitmeden oynatıldığı 2-3 maçta ne kadar başarılı bir performans gösterdiğininde bilincinde olmanız lazım.

Berke6198
05.03.2013, 11:37
Dün Serkan'ın uçurulduğu ana ne diyeceksiniz ? Hakem her pozisyon kendini yere atan K.Paşalılara faul çalmayı ihmal etmedi, Serkan'ın havada uçtuğunu gören hakem faul bile vermedi, bırakın sarı kartı.

haymatloshan
05.03.2013, 11:40
Şenol Güneş gitmeden oynatıldığı 2-3 maçta ne kadar başarılı bir performans gösterdiğininde bilincinde olmanız lazım.

Başarılı oldu da neden biz yenildik o vakit o maçlarda,kendimiz kandırmayalım,1461'den alınacak kişi o değil Caner veya Mehmet idi.

Berke6198
05.03.2013, 11:42
Başarılı oldu da neden biz yenildik o vakit o maçlarda,kendimiz kandırmayalım,1461'den alınacak kişi o değil Caner veya Mehmet idi.

Yenilmemizin sebebi, takımın genel hali. Yetersiz kalabilir, ancak bu onun yeteneksiz olduğunu göstermez :)

haymatloshan
05.03.2013, 11:47
Yenilmemizin sebebi, takımın genel hali. Yetersiz kalabilir, ancak bu onun yeteneksiz olduğunu göstermez :)

Vallahi senin gibiler zeki yavru,mustafa yumlu,giray gibi futbolcuları da topçu sanıyor kusura bakmada,defans oyuncusu,hamle bilgisi olacak,pozisyon bilgisi olacak,soğukkanlı olacak,bunlardan hiç biri yokken o adama yetenekli demek abesle iştigal etmektir.15 maçta 10 sarı kart görmüş oyuncu 2 maç cezalı durumda olmuş demektir Türkiye ligleri için konuşulduğunda,bu adama yetenekli demek futbola ihanettir.

Tayfun
05.03.2013, 11:50
Trabzonspor forması giyen futbolcular "Trabzon kümeye" tezahüratlarını acaba içine sindirebiliyor mu?
Sevdiğim bir tezahürat vardır "Formaları çıkarın öyle oynayın !"

inadina61_08
05.03.2013, 11:52
Dün Serkan'ın uçurulduğu ana ne diyeceksiniz ? Hakem her pozisyon kendini yere atan K.Paşalılara faul çalmayı ihmal etmedi, Serkan'ın havada uçtuğunu gören hakem faul bile vermedi, bırakın sarı kartı.
Keşke uçup gitseydi, adam orta özürlü bir insan bir tane bile orta yapamazmı yapamaz işte, Dün Tümer'in söylediğini biz hiç söyleyemedik biz kadro dışı bırakılsın dedik , ne dedi, bu oyuncular ihanet ediyor dedi, bunu Şenol hoca görmedi, Tolunay hoca da görmüyor, Bir kere olsun olcanın 0-0 iken sorumluluk aldığını görmedim, serkanı bir kez forma gördüm yine orta yapamıyordu, colman ve sapara pili bitmeye yakın piller gibi debelenip duruyorlar ne yaptıkları belli değil, takımda ileride 2-3 kişi pres yapıyor diğerleri diğer bölgeleri kapatma adına hiç birşey yapmıyor geri yaslanmış, ne gördük dün akşam adam kovalayan ne yaptığını bilmeyen her yere saldıran kendi alanında oynamayan bir takım, bize en büyük kazığı şota atmıştır, çünkü bu şekilde oynarsak 5-6 yeriz ve biz bu 2.yarıdaki kasımpaşayı hapsettik hücum yaptık mantığı ile birazda olsa birşeyler yapaibliriz diye bekliyoruz, çok büyük yanılgı çünkü bir maçta çok fena fark yiyeceğiz bu sistemle

samway
05.03.2013, 11:54
su futbolcuların bankaya gıdıp haketmedıklerı paraları aldıklarını bıldıkce ıcım ıcıme sıgmıyor yazıklar olsun

Travelair
05.03.2013, 11:58
Hiç bu örneği vereceğim aklıma gelmezdi ama feybe başkanı gibi birisinin oraya inip futbolcuları iyi bir azarlaması gerekli

samway
05.03.2013, 12:02
mac sonunda pişkince forma degıstıren futbolcuları rencide etmeliyiz

amasya0561
05.03.2013, 12:07
Bizim 30 elagzının 27 puanı var. önümüzdeki 3 maç sırası ile beşiktaş, bursa ve antalya ile.
Acaba teknik heyet yöneticiler ve futbolcular tehlikenin farkındalarmı.

zafer6161
05.03.2013, 12:19
herkes elazığ hesaba katıyor ama ordu,sivas,ibb,karabük.antep,,yani elazığ kurtarsa onun üstünde 4*5 tane takım var,bakalım onlar kurtaracakmı,,,

demek istediğim biz kaybettik elazığ kazandı,ya diğerleri,onlar kazanabilecekmi,,,,,,

bizden önce diğerleri var,,,

KemalisTS
05.03.2013, 12:24
Kümede kalma çözümleri arıyoruz.Hey gidi koca Trabzon...

Şu an mevcut oyuncular dahil olmak üzere ne Başkanı ne de hocayı TS'de görmek istiyorum.

İnşallah Türkiye Kupasını da alamazlar da ihanetlerinin üzerini örtemezler!!!

Fatih Özkan
05.03.2013, 12:33
* Trabzonspor'da atakları ceza alanına taşıyan ve şut öncesi pasları en çok veren isim, oynadığı süreye göre, bugün ilk 18'de olmayan Adrian.

http://i45.tinypic.com/fn94ir.png

temel_yilmaz
05.03.2013, 12:36
* Trabzonspor'da atakları ceza alanına taşıyan ve şut öncesi pasları en çok veren isim, oynadığı süreye göre, bugün ilk 18'de olmayan Adrian.

http://i45.tinypic.com/fn94ir.png

Renkdaş sen zannediyormusun ki teknik ekip böyle istatistik tutuyor yok.
Kim adrian adrian isminde topçumu olur diyorlardır kendi aralarında.

Fatih Özkan
05.03.2013, 12:39
Renkdaş sen zannediyormusun ki teknik ekip böyle istatistik tutuyor yok.
Kim adrian adrian isminde topçumu olur diyorlardır kendi aralarında.

Adrian'ın istatistiklerini de kendi sayfasında paylaştım.
Teknoloji çağında yaşıyoruz.
Bence faydalanmaları gerek.

artenus
05.03.2013, 12:43
takım kötüydü, şu formuszud, bu isteksizdi falan filan herkes yazmış zaten...

bir konuya değineceğim ve büyük ihtimalle ceza alacağım! dün maçın sonuna doğru kendini Trabzon'un gururu sanan birçoğunun üzerinde lisanslı ürünü geçtim bordo-mavi ürün bulunmayan serseri çetesi yönetimi istifaya davet edip başkana küfür ettiler, buna da sözüm yok tercih meselesidir! ama ;
*sahaya arkasını dönmeye o.ç. diyen o.ç.'dir!
*yönetim istifa diye bağırmayan o.ç.'dir diye o.ç.'dir!
*yanında çoluğuyla çocuğuyla maç seyreden bir kişiye 20 kişi saldıran o.ç.'dir!
*her maç aynı b.ku yiyen, kendi renkdaşıyla kavga eden o.ç.'dir!
*önce Trabzonspor değil önce benim gurubum diyen o.ç.'dir!
hem de en önde gidenidir!!!

bu yazıya katılmamak mumkun değil acı ama gerçek bizide mahveden bu gibi şeler gruplasmalar ve butun stadı bu gruplasmaya sokmaları hayla anlamısda değilim ne grubu ne elesdirmesi kızarsın anlarım ama topyekun protosto etiğin kurum TRABZONSPOR kime zarar veriosun trabzonspora biz ne zaman adam oluruz diosanız adam gibi gidip yensende yenilsende kalbim hep senle demekle baskanı veya hocayı trabzonspor ustunde gormeyince kufur etmeyip elesdirmeyi yerinde ve zamanında yapmakla stadı gidip doldurmayıpda kenardan izleyip kufurleri basmakla olmuyor isde

Fatih Özkan
05.03.2013, 12:44
http://i47.tinypic.com/nzr51t.png

Orkun Özkaya
05.03.2013, 12:44
Bizim 30 elagzının 27 puanı var. önümüzdeki 3 maç sırası ile beşiktaş, bursa ve antalya ile.
Acaba teknik heyet yöneticiler ve futbolcular tehlikenin farkındalarmı.

Antalya'yı kupada yendik böyle bir gereklilikte yine yenebiliriz.
Bursa, belki onları şampiyon yaptığımız aklına gelir de insafa gelir,
Beşiktaş en az 1 puan, febeş maçında n sonra havalandılar, akılları sahada değil şu anda güzel hayellere daldılar.

bu üç maçtan en az 4 puan alırız

Semra
05.03.2013, 12:51
Takımda görmek istemediğim o kadar futbolcu var ki, direkt 11'de isimlerini görünce maç oynanmadan umudumu yitiriyorum, koşmaktan acizler, maçı almak için değil 90 dakikanın bitmesi için vakit geçiriyorlar.
Takım mücadele etmediği için hakemin kararları da gölgede kalıyor, nasıl başlarını yastığa koyuyorlar, nasıl uyuyorlar aklım almıyor sen buradan gönül rahatlığıyla ekmek yiyorsan pes!
Olan ne yazık ki taraftara oluyor, profesyonellik gereği dert ettiklerini sanmıyorum, eğer biraz dert ediyor olsalardı takımı buralara sürüklemezlerdi...
Hocanın da bazı oyunculara farklı mevkilerde sorumluluk verme inadı da son bulur inşallah...

evonon
05.03.2013, 12:55
Antalya'yı kupada yendik böyle bir gereklilikte yine yenebiliriz.
Bursa, belki onları şampiyon yaptığımız aklına gelir de insafa gelir,
Beşiktaş en az 1 puan, febeş maçında n sonra havalandılar, akılları sahada değil şu anda güzel hayellere daldılar.

bu üç maçtan en az 4 puan alırız

Bu futbolla bırakın Beşiktaş'ın aklının havada olmasını uzayda olsa onları yenemeyiz. Açık ara ligin en kötü top oynayan takımıyız bunu tartışmaya gerek bile yok hatta utanç verici bir top çok kötü kelimeler kullanmak istemiyorum ama iğrenç. Her hafta en az 4 maç seyreden biriyim yani bizle beraber 8 takım seyrediyorum en az ama bu futbol bir alt lig için bile çok kötü

cakalkerem
05.03.2013, 12:56
Hakemin katletmesinin yanında ilk yarı oynanan oyuna Hocanın göz yumması daha çok üzdü beni.....tepki bekliyordum reaksiyon bekliyordum tık yok malesef

zeki gursoy
05.03.2013, 12:56
sen iki maç daha kaybette bak kim düşüyor...

UĞUR DURTAŞ
05.03.2013, 13:00
yönetim ne iş yapar?

bana sorarsanız bizimkiler hiç bir şey yapmıyor.

kardeşim.

futbolcuya hangi durumlarda ceza verilir?

takımın bu rezil durumnda kadro dışılar

ve

para cezası vermiyeceksin de

ne zaman vereceksin

başkan şener sadri.

ya kardeşim çıldırcam valla

adam gibi çıkın açıklama yapın.

bu takımı satan,sabote eden ve dalga geçen oyuncular var.

olcan gibi

halil gibi

colman gibi

zokoro gibi

Rasim YILMAZ
05.03.2013, 13:03
Dün akşam ben utandım... Ya o futbolcu müsfetteleri? Ne ar kalmış ne gurur... Yedikleri kaba pisliyorlar...

vampir
05.03.2013, 13:08
http://i47.tinypic.com/nzr51t.png

dostum bu analiz bilgilerini hangi siteden aldın yazabilirmisin

zeki gursoy
05.03.2013, 13:10
akşam zokoraya soruyorlar bir form düşüklüğü söz konusumu sende diye?
yoo diyor, ben afrika kupasındaykende yeniliyodu takım şimdide yeniliyo, yani sorun bende diil yani ...
aşşa yukarı bunu dedi..
umursamazlığa bak...
zokora - colman - olcan - rezalet bi oyundu...

Emrah Akcagöz
05.03.2013, 13:10
dostum bu analiz bilgilerini hangi siteden aldın yazabilirmisin
Matchstudy.com var sanırım orası. Birçok istatistiki bilgiye ulaşılabilir oradan.

vampir
05.03.2013, 13:11
Matchstudy.com var sanırım orası. Birçok istatistiki bilgiye ulaşılabilir oradan.
eyvallah dostum

Badaloğlu
05.03.2013, 13:28

Sen Colman'ı boşver... Maçın başında Olcan'a alda at dercesine atılan pasın güzelliğine inat, Olcan'ın ''banane atmayacağım, zaten istesemde atamam, o kadar teknik ve beceriye sahip bir oyuncu değilim'' tarzındaki vuruş saçmalığına bak! Adam topa vurmak için illa soluna alıp vuracak. Tamam sol ayağına al vur ama vururkende kafanda ufak bir hesap kitap yap. O nasıl bir vuruştur? Topa vururken kafasında bir plan yok. Sadece vurmak için vuruyor:(

O golü atsa maçın gidişatı belkide farklı olacak. Bunları kaçırma lüksümüz yok. Zira bu takımın golcüsü yok. Sen bunları atamazsan o zaman Trabzonspor formasını hak etmiyorsun demektir. Yazık yani... O Halil'in hali ne öyle ya? Topa vurmamak için hertürlü atraksyon içinde. Ayakta duracak hali yok! Rezalet...

Fatih Özkan
05.03.2013, 13:31

Doğrudur.
Bilgileri bu siteden aldım.
http://tr.matchstudy.com/TSL2012-13/TSLe.aspx

Travelair
05.03.2013, 13:46
Takım maç kaybedince yüzlerindeki gülüş eksilmeyen ama paralarını vaktinde alamayınca somurtanlar

Travelair
05.03.2013, 13:50
Takım kaybetsin kaybetmesin televizyona çıkıp stand up yapmayı marifet sayanlar

Travelair
05.03.2013, 13:51
Etliye sütlüye karışmayıp kameraları görence göğüslerini kabartanlar

AYYILDIZ
05.03.2013, 13:51
Sezon sonu tartışmasız bütün futbolcularla yollar ayrılmakı.1461 aynen alınıp,3/4 kaliteli takviye yapılmalı.Teknik direktörde Mustafa Reşit Akçay olmalı.