PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ziraat Türkiye Kupası | Trabzonspor 1 - 0 M.P. Antalyaspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3

Hamza Milet
09.02.2013, 13:57
Ziraat Türkiye Kupası grup 6. maçlarının programı

Ziraat Türkiye Kupası grup 6. maçlarının programı açıklandı. 27ve 28 Şubat tarihlerinde oynanacak karşılaşmaların programı şöyle;

MERSİN İDMANYURDU - ESKİŞEHİRSPOR

TEVFİK SIRRI GÜR - 18:00

TRABZONSPOR A.Ş. - MEDICAL PARK ANTALYASPOR

HÜSEYİN AVNİ AKER - 18:00

Tahir61
09.02.2013, 14:46
sati niye 6 ?

Behçet61
09.02.2013, 14:52
sati niye 6 ?

Aynı gün 20:30 da Fenerbahçe-1461 Trabzon maçı var bildiğim kadarıyla.

Hamza Milet
09.02.2013, 15:18
Aynı gün 20:30 da Fenerbahçe-1461 Trabzon maçı var bildiğim kadarıyla.

Yok abi o maç 1 gün sonra oynanacak.

Behçet61
09.02.2013, 15:24
ZTK GRUP 6. MAÇLAR

27.02.2013 Çarşamba

B GRUBU

MERSİN İDMANYURDU
ESKİŞEHİRSPOR
TEVFİK SIRRI GÜR
18:00

TRABZONSPOR A.Ş.
MEDICAL PARK ANTALYASPOR
HÜSEYİN AVNİ AKER
18:00

A GRUBU

FENERBAHÇE A.Ş.
1461 TRABZON
FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU
20:30

28.02.2013 Perşembe

A GRUBU

BURSASPOR
SİVASSPOR
BURSA ATATÜRK

Hamza Milet
09.02.2013, 15:27
Dogru özür dilerim, yanlis okumusum

BayzanTs61
23.02.2013, 21:09
Ilk mac basligim, umarim ugur getirir yari finale cikariz.

Furkan Tütüncü
23.02.2013, 21:12
Bu sene tek tesellimiz kupa. İnşallah iyi bir sonuç alırız.

cakalkerem
23.02.2013, 21:12
bir sakatlık olmaz inşallah şu maçta

Hamza Milet
23.02.2013, 21:18
2 baslik oldu :D

beitar
23.02.2013, 21:25
Berabere kalamazsak kupadan ümidi kesin, avrupaya bile katılma şansımızı tehlikeye atarız

DeAgLeMaNyAq
23.02.2013, 21:44
1 farklı mağlubiyette yine lider olup Sivas'la karşılaşırız. 2-3 farkta ise ikinciliğe düşüp FB ile karşılaşma durumumuz var. O maç rövanşlı olacağı için hiç şansımız bulunmuyor. Gerçi bu dönemde oynadığımız oyunla Sivas'ı geçmek de mümkün değil. Açıkçası finale çıksak bile, sırf Avrupa bileti için FB'ye kupayı veren bir takım olmak yeterince sinir bozucu...

Ilelioglu
23.02.2013, 21:51
1 farklı mağlubiyette yine lider olup Sivas'la karşılaşırız. 2-3 farkta ise ikinciliğe düşüp FB ile karşılaşma durumumuz var. O maç rövanşlı olacağı için hiç şansımız bulunmuyor. Gerçi bu dönemde oynadığımız oyunla Sivas'ı geçmek de mümkün değil. Açıkçası finale çıksak bile, sırf Avrupa bileti için FB'ye kupayı veren bir takım olmak yeterince sinir bozucu...

Aynen bence finalde degilde yari finalde karsilassak daha iyi olur Fener ile.

Sivas'dan bu kadar korkmayin yahu, gazlarini kesersek biraz zor giderler. :)

..

Cafer Bulur
23.02.2013, 22:25
En kötü ihtimalle 1 farkli yenilip grubu lider olarak kapatiriz bence.

Bunu takima güvendigimden degil antalya nin iyi olmayisina dayanarak söylüyorum.

sessizkral_1
23.02.2013, 22:37
Ligdeki durumumuzu göz önüne alarak bence yedeklerle çıkmamız daha doğru olur

Furkan Özdem
23.02.2013, 22:43

Yedekler kim? Belli bir 11imiz yok ki.

Mehmet Cihan Kocaman
23.02.2013, 22:43
Yeneriz.

Faruk BERBER
23.02.2013, 23:06
Yedekler kim? Belli bir 11imiz yok ki.

Aynen :)

İlk 11 mi var ki yedekler oynasın :)

figirm
23.02.2013, 23:10
En kötü ihtimalle 1 farkli yenilip grubu lider olarak kapatiriz bence.

Bunu takima güvendigimden degil antalya nin iyi olmayisina dayanarak söylüyorum.
Bu macera olur,eğer Eskişehir Mersini yenemezse,1 farklı yenilgide hesaplar değişir ve üçlü değil ikili averaj geçerli olur ve Antalya ile eşit olacağımız için genel averaja bakılır ve o durumda Antalya gruptan lider çıkar.Eskişehiri kupanın dışına atma fantezisi,liderliği tehlikeye düşürür.Ayrıca,Eskişehirin FBi saf dışı bırakma ihtimali,bence Antalyadan daha fazla.

A.Ali Karanis
23.02.2013, 23:46
Antalya'nın da bizim de hedefimiz kupa.Zor maç.Beraberlik bekliyorum.

Fatih Özkan
24.02.2013, 01:24
Sürpriz olmasın.
Çıkalım şu gruptan!

Yaşar
24.02.2013, 01:30
Benim bünyem bir fb mağlubiyetini daha kaldıramaz.
O nedenle Allah fb ile tekrar oynamayı nasip etmesin...

Ogün'
24.02.2013, 01:30
Bence hoca tam tersini düşünüyordur.Elenmemiz zor gözükse bile Hoca riske atmaz.Kendince elindeki en iyi kadroyu sahaya sürecektir.

Harun
24.02.2013, 08:46
Yine kapalı bir defans hızlı kontraataklarla sonuca gitme.Hayırlısı olur umarım.

Berkan
24.02.2013, 09:21
3 sonuca da açık bir maç.

ALDENİRO
24.02.2013, 12:38
bu maçı kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum. finalde şike bahçeyi istiyorum.mutlaka özür maçına çıkmalılar...

ALDENİRO
24.02.2013, 12:39
Yine kapalı bir defans hızlı kontraataklarla sonuca gitme.Hayırlısı olur umarım.

her zaman kontraatak futbolunu savunuyorum.trabzonsporun karakteri bence bu...

TSezgin61
24.02.2013, 12:41
bu maçı kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum. finalde şike bahçeyi istiyorum.mutlaka özür maçına çıkmalılar...

Özür macimi, aman abi yok yok kalsin tamam affettik biz onlari..

Bu ruhsuzlar bu sefer 5 yer iyice kanser oluruz

Berke6198
24.02.2013, 12:44
Bu sene ki hedefimiz ZTK olmalı.

HOPA'LI TS'Lİ
24.02.2013, 13:09
Gruptan lider çıkmak yakışır sana trabzonum

katre-i.matem
24.02.2013, 13:32
bu başlıktan bir tane daha var yönetici arkadaşlar dikkat !!

Emirhan Uludüz
24.02.2013, 13:51
Şu maçı alalım finalde de fenerle karşılaşıp eleyelim. Sonra gadromuz yederli deriz.

Harun_ayar_ts
24.02.2013, 14:09
as kadro ile çıkalımda işi saglama alalım

Mert'
24.02.2013, 14:22
Şu Alim ve Uğur'u ne zaman göreceğiz öne geçersek son dakikalarda oynasalar izlesek.

Travelair
24.02.2013, 14:27
Erken gol yemememiz çok önemli

katre-i.matem
24.02.2013, 14:28
Yanlışım varsa düzeltin lütfen eğer kaybetmezsek lider, bir sayı farkla kaybedersek yine lider, iki sayı farkla kaybedersek 2. çıkıyoruz gruptan. 3 sayı farkla kaybedersek cıkamıyoruz.
Not: Eskişehirsporun m.i.y. nu yeneceği varsayılmıştır.

Oğuzhan Fidan
24.02.2013, 14:29
mutlak mutlak ama mutlak olarak bu sezon kupayı almalılar yeter yerlerde süründüğümüz en az bi kupayla kapatılmalı bu sezon

Ozan Yazıcı
24.02.2013, 14:51
Antalya bayağı kötü sonuçlar alıyor son haftalarda, moral kazanırlar bu maçla

hyasin61
24.02.2013, 15:03
Antalya bayağı kötü sonuçlar alıyor son haftalarda, moral kazanırlar bu maçla

Tam tersi bız moral kazanırız

Oğuzhan Fidan
24.02.2013, 15:05
http://www.youtube.com/watch?v=eOJFiqeblPA hareketlilik gelsin foruma :)

Mehmet Cihan Kocaman
24.02.2013, 15:19

As kadro? :D

özgür6161
24.02.2013, 15:23
http://www.youtube.com/watch?v=eOJFiqeblPA hareketlilik gelsin foruma :)

Bu günler yakın merak etmeyin...

Çok özledik bugünleri...

Dik durmak bize yakışır...

Haydi Fırtına tekrar al şu kupayı...

Dize getir bütün takımları...

Bu da benden olsun... :)

http://www.youtube.com/watch?v=xFfJwS3jlJU

Ilelioglu
24.02.2013, 15:32
her zaman kontraatak futbolunu savunuyorum.trabzonsporun karakteri bence bu...

Sampiyon oldugumuz sezon farkli oynayabildigimizide gösterdik. Karakterimiz bu degil, buda olmamali zaten.

..

Ilelioglu
24.02.2013, 15:37
Ilk golü atan kim olursa avantajli duruma gecer bence. Antalya cok rahat gol atabilen bir ekip, kanatlari iyi kullaniyorlar.

Ilk golü onlar bulursa, yüklenmek yerine geri cekilmeliyiz, cünkü kontra atakten yiyecegimiz goller ile mac 0-3'e cok rahat bir sekilde gelir ve neye ugradigimizi sasiririz.

Bu nedenle oyunu kontrollü oynayip ne yöne gittigine bakmak lazim, zira bize 0-4 disinda sanirim her sonuc yariyor. :)

Kupa maclarini cok önemsiyorum, kazanacagimiz bir Kupa bu takima özgüven getirir, takim olma yolunda katki saglar. Bu nedenle her Kupa macimiz cok önemli.

Yavas yavas kadro istikrari olmali, ideal ilk on birim:

http://www.footballuser.com/formations/2013/02/651291_Trabzonspor.jpg

..

TSezgin61
24.02.2013, 15:41
Moral, özgüven acisindan önemli bir mac. Kazanip kasimpasayida yenersek düzlüge cikariz...

uzungöllü
24.02.2013, 15:44

bizim as kadromuzda yedek kadromuzda belli değil ki ama :):):):):):)

kim as kim yedek belli değil onur hariç !!!

Ilelioglu
24.02.2013, 15:45
Moral, özgüven acisindan önemli bir mac. Kazanip kasimpasayida yenersek düzlüge cikariz...

Evet ama imkansiza yakin o dedigin, cünkü bu takim arka arkaya üc maci cok zor kazanir. Daha kadroda bile istikrar yakalayamadik 23.haftadir. :)

Yani inisli cikisli grafik devam eder, buna herkes alissa iyi olur. :)

..

TSezgin61
24.02.2013, 15:51
Evet ama imkansiza yakin o dedigin, cünkü bu takim arka arkaya üc maci cok zor kazanir. Daha kadroda bile istikrar yakalayamadik 23.haftadir. :)

Yani inisli cikisli grafik devam eder, buna herkes alissa iyi olur. :)

..

Cok zor evet ama neden olmasin... Tolunay hoca takimi tanimaya basladi artik. Eminim daha iyi sonuclar gelecektir... Bu sene türkiye kupasini alip gönül alinsin. Seneye Allah büyük

Sibel
24.02.2013, 18:28
Beraberlik iyidir. Ama yeneriz.

Soner Albayrak
24.02.2013, 18:42
Belli bir şey oynamıyoruz ki nasıl kazanacaksak.

Galip gelirsek şansa galip geliriz ancak.

delikoyun
24.02.2013, 22:46
------------------------------------onur--------------

---celutska-----------bamba---------------------yumlu-------------cehc----------

---serkan-----------sapara----------zokora--------------colman------------------

---------------------------------olcan-------------------------------------------

-------------------------------------------henriqe--------------------------------

adam eksilten 2 oyuncu ilerde mücadele edecek orta saha sapra ve colmanın eğer adam gibi oynarlarsa olcan ve henriqe yi rakip savunma arkasına sarkıta bilirler sıkı kontra dan çok takımı avlarız

Yasin Altuntas
24.02.2013, 22:52
--------------------------------------------------------------onur------------------------------------------------------------------------

---celutska--------------------------------bamba---------------------yumlu------------------------------------------------cehc----------

------------------------------serkan----------------------------------------------zokora-----------------------------------------------

-------------------------------------------colman----------------sapara-----------------------olcan------------------------------------

-------------------------------------------------------------henriqe----------------------------------------------------------------

Iddia ediyorum bu ilk onbirle maci kesin kaybederiz, hatta skor veriyorum 3:0

beitar
24.02.2013, 23:28
----------------------------------onur--------------------------------------
-cech----------emerson-------------------------karmilinho------------celutska-

------------------------zokoro-------------alanziho-----------------

--------------yasin-------------colman---------------olcan----------------

--------------------------halil--------------------------------------------

kudu_61
25.02.2013, 00:25
tolga
çelu-karmil-bamba-cech
zokora-serkan
volkan-adrian-olcan
emre

Samet Yildirim
25.02.2013, 00:26
Hoca rotasyon yapar mi yapmaz mi bilmiyoruz...Ona göre kadro yu düsünmek lazim...

TSemih61
25.02.2013, 00:54
Hocaya göre değil de bana göre kadro şöyle olmalı:
Tolga
Zeki Karmil Bamba Cech
Volkan Colman Soner Olcan
---------Adrian----------
---------Emre------------

Oğuzhan
25.02.2013, 01:02
Arkadaş kadro kuracağım da Zokora ile Colman sahada yürüyorlar resmen ya onları hayatta oynatmam hoca olsam şu form durumlarıyla. Soner-Sapara oynatırım daha iyi en azından koşuyor adamlar.

uemit
25.02.2013, 01:37
tolga
zeki alim bamba ugur
volkan soner colman ufuk
oguzhan acar ( emre güraal)
janko

Samet Türkmen
25.02.2013, 02:02
Bana bir taraftar olarak başka çare kalmadı. Kusura bakmayın ama bu benim görüşüm ve alıntılanıp cevap yazılmasını istemiyorum. Ligde bunu yapmam ama kupa için şunu söylüyorum ki "Gönülden yenilmemizi istiyorum"

Başka türlü değişeceği yok. Bu akşam Trabzonlular gecesinde hükümet temsilcisi Faruk Çelik vardı Bursa'da.Salonda alkışlar alkışlar... Erdoğan Bayraktar'ın özel selamını getirdim dedi, yine alkışlar alkışlar ... Ben kafa yormam bu taraftarlar için.Lâyık oldukları Trabzonspor'u izliyorlar.

Bunları zorda bırakacak tek şey mağlubiyetlerdir artık.

UĞUR DURTAŞ
25.02.2013, 10:01
tolunay hoca geldi..

eses yenilgi /kötü oyun

antep galibiyet /bu maçta yenilebilirdik onur kazandırdı maçı

sivas yenilgi /kötü oyun

fb yenilgi/kötü oyun

mersin galibiyet/kötü oyun

hoca geleli 1 ay oldu

takımda bir ilerleme göremiyorum.

içimdeki korkuyu sizlerde mutlaka hissediyorsunuzdur.

bu kadroyu affetmiyeceğim.

bu yönetimi affetmeyeceğm.

sezon sonu kaleciler birde zeki yavru nun dışındaki

tüm oyuncuları göndereceksin.

satacaksın...takasta kullanacaksın.

futbolda taahmül edemeyeceğim tek şey bencillik.

sapara sağındaki henrıgıuye verse boş kaleye yuvarlayacak.

skor 2-0 olacak

ama sapara canbazlık yapmak istedi.

arkadaşlar sizlere bir şey sormak isterim.

sivas bjk maçında

olcanın hılberte attırtığı golde

bizim oyunculardan hangisi, olcanın yaptığı gol pasını verirdi??

Ali YİĞİT
25.02.2013, 10:09
Şu maçı saat 6'ya koyan zihniyet.. Düşün şu yakamızdan allah aşkına ya.

Haftaiçi 6'da maç oynandığı hangi gezegende görülmüş. Çalışan insanlar bu maça nasıl yetişecek?

Yetişemeyecek, izlemesin onlarda kardeşim

TS61_NL
25.02.2013, 10:24
tolunay hoca geldi..

eses yenilgi /kötü oyun

antep galibiyet /bu maçta yenilebilirdik onur kazandırdı maçı

sivas yenilgi /kötü oyun

fb yenilgi/kötü oyun

mersin galibiyet/kötü oyun

hoca geleli 1 ay oldu

takımda bir ilerleme göremiyorum.

içimdeki korkuyu sizlerde mutlaka hissediyorsunuzdur.

bu kadroyu affetmiyeceğim.

bu yönetimi affetmeyeceğm.

sezon sonu kaleciler birde zeki yavru nun dışındaki

tüm oyuncuları göndereceksin.

satacaksın...takasta kullanacaksın.

futbolda taahmül edemeyeceğim tek şey bencillik.

sapara sağındaki henrıgıuye verse boş kaleye yuvarlayacak.

skor 2-0 olacak

ama sapara canbazlık yapmak istedi.

arkadaşlar sizlere bir şey sormak isterim.

sivas bjk maçında

olcanın hılberte attırtığı golde

bizim oyunculardan hangisi, olcanın yaptığı gol pasını verirdi??

Haklisin renktas, maalesef takim oyunu oynamayi ogrenemedik. Yalniz bjk de oynayan oyuncu Olcay, Olcan degil (o bizim takimda :)

TS61_NL
25.02.2013, 10:26
Şu maçı saat 6'ya koyan zihniyet.. Düşün şu yakamızdan allah aşkına ya.

Haftaiçi 6'da maç oynandığı hangi gezegende görülmüş. Çalışan insanlar bu maça nasıl yetişecek?

Yetişemeyecek, izlemesin onlarda kardeşim

2 tane iddiali takimin macini erkene al, calisan ve gurbette olanlar izleyemesin, yari finali garantilemis takimida (sirf adi sikebahce ve Istanbul takimi oldugu icin) macini gec saate al....Alayiniz serefsizsiniz varya alayinizzzzz......

delikoyun
25.02.2013, 10:59
Iddia ediyorum bu ilk onbirle maci kesin kaybederiz, hatta skor veriyorum 3:0
kesin senin düşüncende yasin soner adrian alanzinho oynamalı ama artık yok bende o düşüncedeydim olmadı çok denendi emere gibi yasin gibi adrian gibi oyuncular rakibe pres uygulamıyor dolayısıyla rakip bizim 18'e elini kolunu sallayarak girebiliyo bu da bizi yıkıyo artık rakibe pres uygulayan rakibin savunma boşluklarından faydalanıp kontra oynayarak henriqe gibi olcan gibi süratli adam eksilten oyuncularla pozisyon bulmalıyız zaten artık tolunay bunu yapıcak mersinde uyguladı kontra dan biz gol atarız elimizdeki tüm oyuncular kontra için uygun geldikleri ligler bile kimsenin kimseyi saha içinde ellemediği ligler boş alanda oynamayı bilen oyuncular aldık soner adrian alanzinho bu oyuncularla orta sahasında savunma yapmaya başlayan takımları yenemeyiz sıkı orta saha sıkı savunma hızlı 2-3 oyuncuyla rakip defans arkasına sarkma başka yol yok zaten bu lig belçika ligi değil kimsenin kimseyi saha da ellemediği lig değil bu ligde hakeme bile saha içinde taciz var küfür var bu ligde hırçın oynamazsan artislik oynarsan kazanamazsın

delikoyun
25.02.2013, 11:16
ben sapara alanzinho henriqe ve colman bamba hariç tüm oyuncular yollanır diye düşünüyorum

Gökçebey
25.02.2013, 11:22
kesin senin düşüncende yasin soner adrian alanzinho oynamalı ama artık yok bende o düşüncedeydim olmadı çok denendi emere gibi yasin gibi adrian gibi oyuncular rakibe pres uygulamıyor dolayısıyla rakip bizim 18'e elini kolunu sallayarak girebiliyo bu da bizi yıkıyo artık rakibe pres uygulayan rakibin savunma boşluklarından faydalanıp kontra oynayarak henriqe gibi olcan gibi süratli adam eksilten oyuncularla pozisyon bulmalıyız zaten artık tolunay bunu yapıcak mersinde uyguladı kontra dan biz gol atarız elimizdeki tüm oyuncular kontra için uygun geldikleri ligler bile kimsenin kimseyi saha içinde ellemediği ligler boş alanda oynamayı bilen oyuncular aldık soner adrian alanzinho bu oyuncularla orta sahasında savunma yapmaya başlayan takımları yenemeyiz sıkı orta saha sıkı savunma hızlı 2-3 oyuncuyla rakip defans arkasına sarkma başka yol yok zaten bu lig belçika ligi değil kimsenin kimseyi saha da ellemediği lig değil bu ligde hakeme bile saha içinde taciz var küfür var bu ligde hırçın oynamazsan artislik oynarsan kazanamazsın

Yasin, ben ve bizler gibilerin kesin olan düşüncesi şudur ki, 7 yabancıyla oynarsak, 3-0 hükmen mağlup oluruz. :)

Erkin
25.02.2013, 11:34
Arkadaş kadro kuracağım da Zokora ile Colman sahada yürüyorlar resmen ya onları hayatta oynatmam hoca olsam şu form durumlarıyla. Soner-Sapara oynatırım daha iyi en azından koşuyor adamlar.

Son maçta bayağı kötüydüler, olumsuz işleri, olumlu işlerinden çok daha fazla.. (Colman zaten klasik şekilde bir maç güzel oynuyor 3 maç piyasada yok) Son derece niyetsiz, umursamazca takıldılar orta sahada.. Küme düşmesi neredeyse kesin bir takıma karşı bile gömüldük, karambol pozisyonlara maruz kaldık.. Hoca da değişikliği çok geç yaptı malesef..

Tayfun
25.02.2013, 11:51
Avrupa kupalarında boy göstermenin en kısa yolu Ziraat Türkiye Kupası, bizim için lig çoktan bitti. Ziraat Türkiye Kupası yabana atılmamalı, iyi bir galibiyet ve kademe kademe finale doğru inşallah.

Oğuzhan
25.02.2013, 12:06
Son maçta bayağı kötüydüler, olumsuz işleri, olumlu işlerinden çok daha fazla.. (Colman zaten klasik şekilde bir maç güzel oynuyor 3 maç piyasada yok) Son derece niyetsiz, umursamazca takıldılar orta sahada.. Küme düşmesi neredeyse kesin bir takıma karşı bile gömüldük, karambol pozisyonlara maruz kaldık.. Hoca da değişikliği çok geç yaptı malesef..

Zokora her atak yediğimizde durup izliyor pozisyonu yayın oralardan, adam kovalayayım da müdahele edeyim diye bir durumu yok. 20 metrede maç oynuyor artık orayı bile kapatamıyor. Mehmet Topal - Cristian - Emre hepsi ceza alanında dolanıyor milletin orta sahalarının. Bizimkiler yayın oraya geçmiyorlar.

Ustaalioğlu
25.02.2013, 14:24
Gazetelerde Trabzon turu zaten geçti gibisinden yazıyor ama eğer 3lü averaja kalırsa (TS, €$ ve AS) elenme gibi bir riskimiz var. 3 farklı mağlup olursak sanırım...

Oğuzhan
25.02.2013, 14:41
Gazetelerde Trabzon turu zaten geçti gibisinden yazıyor ama eğer 3lü averaja kalırsa (TS, €$ ve AS) elenme gibi bir riskimiz var. 3 farklı mağlup olursak sanırım...

Pek de uzak ihtimal gözükmüyor çok çabuk gol yiyoruz ve gol yiyince kırılgan bir takımız. Baştan sona mücadeleden kopmadan oynamak lazım geriye düşsek bile. Bir rezillik daha kaldıramaz bu taraftar.

FC-ST-PAULI-61
25.02.2013, 14:51
----------------onur--------------
yumlu---karmil----celu---emerson---
----------aykut--zokora-----------------
---volkan--------------------alan----------
--------emre----------janko--------------

Birkerede 4-4-2 oynayalim.Bu Maca böyle cikardim.Fazla Gol yemesek cikiyoruz zaten.

Hüseyin Başoğlu
25.02.2013, 14:53
------Tolga----
zeki-mustafa-bamba-celustka
-----zokora--aykut----
halil---adrian----olcan
-----Henriqie----

Furkan Tütüncü
25.02.2013, 14:56
----------------onur--------------
yumlu---karmil----celu---emerson---
----------aykut--zokora-----------------
---volkan--------------------alan----------
--------emre----------janko--------------

Birkerede 4-4-2 oynayalim.Bu Maca böyle cikardim.Fazla Gol yemesek cikiyoruz zaten.

defans otoban olur böyle.

Ustaalioğlu
25.02.2013, 15:06
Bence şöyle bir kadro olacak;
--------------Onur--------------
yumlu---Giray----Bamba---Chech--
----------Serkan--Zokora---------
Colman----Adrian---Olcan
Henrique

FC-ST-PAULI-61
25.02.2013, 15:06
defans otoban olur böyle.
Soneri unuttum Jankoyu disariya alip Sonerle 4-3-3 olabilir.Emerson stoperde celu solda daha iyi olur yanlis yazdim. Ama bence yazdigim Kadroda otoban falan olmaz.
Niye olsunki ?

Doğan BULAT
25.02.2013, 15:15
Bu maçı bu saate alanı allah bin türlü.... Yeter ulan artık

Kemal Öztel
25.02.2013, 15:28
Arkadaşlar en son antalyayi hatırladığım kadarı kupayı aldığımız sezon yenmistik bu sezon da ilk maçı yenmiş olmamız bir işaret olabilir.
Maça gelicek olursak biz iyi değiliz ama karşımızda en az bizim kadar formsuz bir antalya var.Beraberliginde bize yettigini dusunursek istedigimiz sonucu aliriz gibime geliyor.

Oğuzhan Fidan
25.02.2013, 16:09
saat 18 de ne demek ya ? yanlış felan olmalı bu !!!!!!!!

Meriç Kurt
25.02.2013, 16:25
eee kalkıp adama maşın 50.000 lira,damadını kayırdın işe aldın dersen;Şükret sabah namazına maç koymuyorlar

Tahir61
25.02.2013, 17:30
erciyes kupa maçı çift maç elemeli

ilk maç Trabzonda 4 te oynanmıştı kıştı hava soğuktu ondan!

rövanş kayseride 8 de oynanmıştı

zihniyetinize insanlığınıza s.

bu maç 6 da

sivasla eşleştiğimizde yine aynı şey yapılacak

zafercalikoglu
25.02.2013, 17:48
BU SENE İNAŞŞLAH kupayı alırız,da kötü biten sezonda bir teselli olur bize,,,uefa içinde şart ...

Hasan Habip Özbay
25.02.2013, 19:24
0-0 biter asla gol yemeyiz nasılsa zor da atarız beraberlik bize yeter

figirm
25.02.2013, 20:56
Yatıp kalkıp 2-Olık mucize Eskişehir galibiyetinde Onurun kurtardığı 7 gollük pozisyona dua edelim.O maçı 2-1 bile kazansaydık,durumumuz çok daha kritik olacaktı.

Ilelioglu
25.02.2013, 21:11
Yatıp kalkıp 2-Olık mucize Eskişehir galibiyetinde Onurun kurtardığı 7 gollük pozisyona dua edelim.O maçı 2-1 bile kazansaydık,durumumuz çok daha kritik olacaktı.

Ondan önce Kasimpasa maci var dua etmemiz gereken, ki bana göre dönüm maciydi gelecek sezon adina :)

..

kudu_61
25.02.2013, 22:55
bu maç trabzon da ve yenemeyeceğiz heee ey Trabzonspor formasını giydiğinin farkında olmayan takım ey tarih bilmez kitap okumaz futbolcular topluluğu bu maçı farklı kazanacaksınız yoksa yazıklar olsun size
sen de tolunay hoca emre janko ile çık korkma korkarsan sonun şenol hocadan farksız olmaz
tolga
çelu-karmil-bamba-uğur dündar
zokora
volkan-adrian-olcan
emre-janko

mehmet_6761
25.02.2013, 23:31
ONUR

serkAN.........YUMLU.........BAMBA........EMERSON

SAPARA SONER

VOLKAN ADRİAN OLCAN

HENRİQE(EMRE)

Bülent AKBULUT61
25.02.2013, 23:37
bu sene tek ümitimiz kupa İnşallah alacağız

Terzioğlu
26.02.2013, 06:24
-----------Tolga----------
Serkan-Yumlu-Bamba-Cech
------Colman-Zokora------
Olcan-----Soner-----Adrian
---------Henrique---------

cem1990
26.02.2013, 08:36
Yenilirsek 2. mi oluyoruz gençler ?

Gurpas
26.02.2013, 08:52
Onur
Zeki Mustafa Giray Cech
Olcan Colman Soner Zokora Adrian
Henrique

Berkan
26.02.2013, 09:23
2. olarak çıkmamız bence daha iyi olur.

vampir
26.02.2013, 09:54
çünkü bu artist şifo mehmet kendini yırtıyordu trabzon maçlarında o sevinçleri yokmuydu deli ediyordu beni bizim yolumuza hep taş koydu ama bjk ye hep d....meldi kadro şöyle olmalı .........................................ONUR..... .................................................. ...........CLESTUCA...........MUSTAFA...........AB DULLAH............CECH(MALESEF)................... ..............ZOKORA........SAPARA........OLCAN... .................................................. .............ALANZİNHO........ADRİAN.............. .................................................. ...........................EMRE................... .....................................

Necmettin ALTUNTAŞ
26.02.2013, 10:46
Yeneceğiz inşallah.

delikoyun
26.02.2013, 11:07
ben bu maçta uğur .alim aykut ve ufuk un 11 de oynaması taraftarıyım ben diğer oyuncuların iyi mücadele etmeyeceğini düşünüyorum çünkü takımın bu haliyle bir çok oyuncu gönderileceğinin farkında özellikle yabancılar bence bundan sonraki maçlarda doğru düzgün oynamayacaklarını düşünüyorum

zafer6161
26.02.2013, 11:09
bilerek 1*0 yenilip hem lider hemde eskinin çıkmamasını sağlamak daha iyi olur

kadere61
26.02.2013, 11:11
bu maçta yenilirsek eskişehir çıkmıcakmı? o zaman trabzon yenilsin istiyorum eskişehire gıcığım.

UĞUR DURTAŞ
26.02.2013, 11:12
bu futbolclar unutulmamalı...

bu sezon bizlere yaşattıkları sıkıntılardan dolayı,çok kızgınım.

kazandıkları paraları hak etitklerini düşünüyorlarmı acaba?

bu saatden sonra adrian gibi volkan olcan gibi koşmayan ama teknik oyuncuların direk oynaması taraftarı değilim.

bu saatden sonra savaşan oyuncu oynamalı.

bazı arkadaşlar antalya maçı gönlündeki 11 yazarken

orta sahaya volkan adrian olcanı yazmış bu oyuncular

ayağına top gelince oynayan pardon çalım atan kişiler

bunlar takım oyununun ne anlama geldiğini bilmeyen oyuncular

bunlar defansa yardıma gelmez antalya bu sezon küçümsenecek oyun oynamıyorlar

çok dikkatli olmalıyız

tolunay hocada anladı gibi mersin maçındaki kodroya bakarsak

gönlümdeki kadro,

ismeyerek yazdığım oyuncular olsada

kötülerin iyisi diyelim.

tolga

zeki-bamba-mustafa-celuska

serkan-colman-zokoro-aykut-sapara

henrıgue

Travelair
26.02.2013, 11:17
Hafta içi saat 6'ya maç koymanın ne manası olabilir?

alper*
26.02.2013, 11:20

748Xnzqbddc

özgür6161
26.02.2013, 12:31
Trabzonspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas’ın, Polonyalı futbolcu Adrian Mierzejewski’yi, Mersin İdmanyurdu maçının 18 kişilik kadrosuna neden almadığı ortaya çıktı. Adrian’ı bu maçta yedek soyundurmayı planlayan Kafkas’ın, bu oyuncunun sonradan oyuna girdiğinde bir türlü maça konsantre olamadığını tespit ettiği ve bu nedenle de farklı oyuncuları tercih ettiği kaydedildi. Kafkas’ın, Adrian’ı 11’de oynatmayacağı maçlarda bu nedenle kadroya dahil etmeyi düşünmediği vurgulandı. Konuyla ilgili Polonyalı futbolcuyla da düşüncelerini paylaştığı ifade edildi.

Bunun üzerine Adrian çok sinirlenmiş.''Ben oynamak istiyorum'' diye.

Mellih
26.02.2013, 13:18

..
dizilim hoşuma gitti.. bence daha iyi top yaparız bu şekilde

vampir
26.02.2013, 13:24
formda
dizilim hoşuma gitti.. bence daha iyi top yaparız bu şekilde
kardeşim bu colmana hiç güvenmiyorum canı isterse oynuyor herşey onun keyfine kalmış sapara ondan bin kat daha faydalı ayrıca çokta formda birde henrugienin yerine alanzinho olmalı neden kimse alanzinhoyu düşünmez bence takımın en iyi yabancısı alanzinhodur

Oğuzhan Fidan
26.02.2013, 13:41
Ilk golü atan kim olursa avantajli duruma gecer bence. Antalya cok rahat gol atabilen bir ekip, kanatlari iyi kullaniyorlar.

Ilk golü onlar bulursa, yüklenmek yerine geri cekilmeliyiz, cünkü kontra atakten yiyecegimiz goller ile mac 0-3'e cok rahat bir sekilde gelir ve neye ugradigimizi sasiririz.

Bu nedenle oyunu kontrollü oynayip ne yöne gittigine bakmak lazim, zira bize 0-4 disinda sanirim her sonuc yariyor. :)

Kupa maclarini cok önemsiyorum, kazanacagimiz bir Kupa bu takima özgüven getirir, takim olma yolunda katki saglar. Bu nedenle her Kupa macimiz cok önemli.

Yavas yavas kadro istikrari olmali, ideal ilk on birim:

..
valal çok güzel kadro tolunay hoca rotasyona gitmeyip şu şekilde çıksa bile kazanırız. Kaliteli bi oyuncu topluluğu olmadığı için her maç farklı onbirlerle çıkıyo bu doğal.

Soner Albayrak
26.02.2013, 14:38
Takımın maçı var diye içimde bir gram istek yok.

Lumcera
26.02.2013, 14:38
Şu yenilelim diyenleri anlamak zor.
Biz Trabzonsporuz,her zaman yenmeye oynamalıyız.
İnce hesaplar bize göre değil...

Gurpas
26.02.2013, 14:49

Taraftarımız Trabzonspor umuz kadar büyüyemedi henüz. "Maalesef"

Travelair
26.02.2013, 15:31
Anadolu Efes için çekilen reklam filmine imrendim. Keşke bir bu parçayı kullansaydık.

Belki bugün stadda tezahurat olarak kullanabiliriz. Ne dersiniz?

c2AFB25g4VM

Ertan 51
26.02.2013, 15:41
Normal şartlarda anlamak zor tabi ama işin içine şike girince çoğumuz normal düşünemiyoruz.
Takımın bir ivme kazanması için,oyunculara moral gelip Tolunay hocaya şevk gelmesi için,şikeci kanı bozuklara laf düşürmemek için kesinlikle yenmemiz lazım diyorum ama işin içine çektiğimiz çilenin baş aktörlerinden olan satılmışşehir girince bi şekilde bedel ödeditiyim onları kupanın dışına itiyim diye düşünüyorsun.Benim aklıma çok geliyor ama üstteki saydığım faktörlerden dolayı susuyorum,nasıl susmaysa:)

Ilelioglu
26.02.2013, 16:09
formda
kardeşim bu colmana hiç güvenmiyorum canı isterse oynuyor herşey onun keyfine kalmış sapara ondan bin kat daha faydalı ayrıca çokta formda birde henrugienin yerine alanzinho olmalı neden kimse alanzinhoyu düşünmez bence takımın en iyi yabancısı alanzinhodur

Ilk 11'de basladi mi genelde faydali olamiyor.

..

Hamza Milet
26.02.2013, 16:10
Anadolu Efes için çekilen reklam filmine imrendim. Keşke bir bu parçayı kullansaydık.

c2AFB25g4VM

Halkin takimi Anadolu Efes .. bu takimin maçlarini seyredenler bilir .. fbjk gs ve Trabzonspor gibi sabit taraftarlari bile yok .. sagda solda varsa yoksa toplasan 10-20 tane Efesli vardir .. digerleri zaten Milli Takim destekler gibi doluyor salona .. ordaki o organizelik bizim stadta son 10 senedir hiç görülmemistir herhalde .. Oradaki cosku .. o tezahüratlar ..

Hamza Yilmaz
26.02.2013, 17:37
Anladigim kadari ile bu gruptan cikamamak mucize. Ama bizimkiler bu sene o kadar mucizeleri becerdiler ki bunu da becerme potansiyeline sahipler.

Sercan Keleş
26.02.2013, 17:59
maçı bugün zannediyorum kusura bakmayın :)

DeAgLeMaNyAq
26.02.2013, 18:13

Maçı A Haber yerine ATV yayınlamak istediği için erkene aldılar...

Lumcera
26.02.2013, 18:24
Normal şartlarda anlamak zor tabi ama işin içine şike girince çoğumuz normal düşünemiyoruz.
Takımın bir ivme kazanması için,oyunculara moral gelip Tolunay hocaya şevk gelmesi için,şikeci kanı bozuklara laf düşürmemek için kesinlikle yenmemiz lazım diyorum ama işin içine çektiğimiz çilenin baş aktörlerinden olan satılmışşehir girince bi şekilde bedel ödeditiyim onları kupanın dışına itiyim diye düşünüyorsun.Benim aklıma çok geliyor ama üstteki saydığım faktörlerden dolayı susuyorum,nasıl susmaysa:)

Abi düşüncelerine saygı duyuyorum,fakat yanlış bir harekete yanlışla cevap verirsek biz olmaktan çıkarız.Trabzonspor olarak biz her zaman yenmeye oynamalıyız.Bizim onurumuz bu çünkü.Bu hususta satılmışşehiri aklımıza bile getirmememiz lazım.
Birde şöyle düşünelim;diyelim ki satılmışşehir bir üst tura çıktı ve finalde bizle karşılaşacak.Onları finalde madara etmek en büyük cezaları olmazmı? Asıl bedeli o zaman ödetmiş oluruz bence abi :)

Bülent AKBULUT61
26.02.2013, 18:48
Trabzonspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas’ın, Polonyalı futbolcu Adrian Mierzejewski’yi, Mersin İdmanyurdu maçının 18 kişilik kadrosuna neden almadığı ortaya çıktı. Adrian’ı bu maçta yedek soyundurmayı planlayan Kafkas’ın, bu oyuncunun sonradan oyuna girdiğinde bir türlü maça konsantre olamadığını tespit ettiği ve bu nedenle de farklı oyuncuları tercih ettiği kaydedildi. Kafkas’ın, Adrian’ı 11’de oynatmayacağı maçlarda bu nedenle kadroya dahil etmeyi düşünmediği vurgulandı. Konuyla ilgili Polonyalı futbolcuyla da düşüncelerini paylaştığı ifade edildi.

Bunun üzerine Adrian çok sinirlenmiş.''Ben oynamak istiyorum'' diye.

tamam oynasında adam gibi oynasın bize mac kazandırsın o mevkide oynayan oyuncular genelde 4 veya 5 maç kazandırır Adrian ne yapmış sormak lazım

Cafer Bulur
26.02.2013, 21:38
Kupada daha iyi,daha konsantre oynuyoruz.

Iyi ve hirsli bir futbolla antalya yi yenerek yari finale cikacagimizi düsünüyorum.

Takimin yetersizligi tartisilmzaz ama kupada yari finali görürüz,sonrasi mechul.

Fatih Özkan
26.02.2013, 21:41
Kupada daha iyi,daha konsantre oynuyoruz.

Iyi ve hirsli bir futbolla antalya yi yenerek yari finale cikacagimizi düsünüyorum.

Takimin yetersizligi tartisilmzaz ama kupada yari finali görürüz,sonrasi mechul.

Aynen öyle...
Ne yazık ki takımımız hiç güven vermiyor.
Bezmiş bir hali var oyuncuların.

Cafer Bulur
26.02.2013, 21:44
Bu mac atvden mi yayinlanacak renkdaslar?

Emirhan Uludüz
26.02.2013, 21:47
Bu mac atvden mi yayinlanacak renkdaslar?

Evet abi.

Cafer Bulur
26.02.2013, 21:49
Evet abi.

Sagol,sonunda basardik yani atvde seyredilmeyi büyük gelisme.:)

Fatih Özkan
26.02.2013, 21:54
http://i55.tinypic.com/234so0.jpg

Mustafa Umut
26.02.2013, 23:24
Maç saati süpermiş gerçekten!

Berke6198
26.02.2013, 23:28

c2AFB25g4VM

Bizim taraftar planlı ve programlı hiç bir şey yapamaz tribünde, bunuda böyle bilelim.

Berke6198
26.02.2013, 23:29
2 haftadır maç izleyemiyorum, maç saatlerini keşke daha erkene alsalarmış. Bu nedir ?

Milletin işi gücü var, okulu var...

Bülent AKBULUT61
26.02.2013, 23:33
maç saatine hasta oldum Valla keşke saat 12'de olsaydı

Tunç Tosun
26.02.2013, 23:38
Grubu lider bitirip bir şekilde finale çıkmamız lazım. Bu takımın FB nin elinden kupayı almasına ihtimal vermiyorum ama en azından FB nin şampiyonlar ligine gitmesi ile avrupaya gidebiliriz.. Ne yazıkki başka çare görmüyorum.

61trabzonomer
27.02.2013, 00:25
farklı kazanacağız .4-0

Erdal DİLEK
27.02.2013, 00:59
Ya arkadaşlar hangi durumda druptan cıkamıyoruz ben tam anlayamadım. Diyelim 1-0 yenildk eskişehirde yendi ne olur o zaman, 3 lü avaraja bakılmıyor mu

Hüdai Pervaneli
27.02.2013, 01:05
Grupdan cikmayi garantilemisiz lider olarak buna binayen Emre, Volkan Gibi oyuncularla cikmaliyiz maca

beitar
27.02.2013, 01:16
lider olmayı garantilemedik berabere kalmak zorundayız ki bence bu kadroyla imkansız

Hüdai Pervaneli
27.02.2013, 01:18
lider olmayı garantilemedik berabere kalmak zorundayız ki bence bu kadroyla imkansız

Liderligi Garantiledik diye biliyorum

figirm
27.02.2013, 01:29
Liderligi Garantiledik diye biliyorum
Çok sayıda kuralı yanlış bilen arkadaş var,tekrarlayalım:Puan aldığımızda zaten konuşmaya gerek yok,grup lideriyiz.Kaybettiğimizde,eğer Eskişehir kazanırsa üçlü averaj devreye giriyor,tek farklı yenilgide grup lideriyiz,2-3 farklı yenilgide grup ikincisiyiz,4 farklı yenilgide ise eleniyoruz.
Biz kaybederken Eskişehir kazanamazsa durum daha karışık,o zaman Antalyayla ikili averaj geçerli ve 1 farklı yenilgide bile grup ikincisi olup yarı finalde FB ile eşleşiyoruz.Bu nedenle burada bazı arkadaşların biz 1-0 yenilelim,Eskişehir elensin duası gibi,forumlarında da bazı Eskişehirliler, baktık Antalya kazanıyor,biz de Mersini yenmeyelim,Trabzon grupta ikinci olsun duası yapıyorlar.

Hüdai Pervaneli
27.02.2013, 01:38
Çok sayıda kuralı yanlış bilen arkadaş var,tekrarlayalım:Puan aldığımızda zaten konuşmaya gerek yok,grup lideriyiz.Kaybettiğimizde,eğer Eskişehir kazanırsa üçlü averaj devreye giriyor,tek farklı yenilgide grup lideriyiz,2-3 farklı yenilgide grup ikincisiyiz,4 farklı yenilgide ise eleniyoruz.
Biz kaybederken Eskişehir kazanamazsa durum daha karışık,o zaman Antalyayla ikili averaj geçerli ve 1 farklı yenilgide bile grup ikincisi olup yarı finalde FB ile eşleşiyoruz.Bu nedenle burada bazı arkadaşların biz 1-0 yenilelim,Eskişehir elensin duası gibi,forumlarında da bazı Eskişehirliler, baktık Antalya kazanıyor,biz de Mersini yenmeyelim,Trabzon grupta ikinci olsun duası yapıyorlar.
Baya bi karisik durum:(

Ertan 51
27.02.2013, 08:18
Abi düşüncelerine saygı duyuyorum,fakat yanlış bir harekete yanlışla cevap verirsek biz olmaktan çıkarız.Trabzonspor olarak biz her zaman yenmeye oynamalıyız.Bizim onurumuz bu çünkü.Bu hususta satılmışşehiri aklımıza bile getirmememiz lazım.
Birde şöyle düşünelim;diyelim ki satılmışşehir bir üst tura çıktı ve finalde bizle karşılaşacak.Onları finalde madara etmek en büyük cezaları olmazmı? Asıl bedeli o zaman ödetmiş oluruz bence abi :)
Haklısın renktaş,zaten haklıydın da malum sebepler kimyamı bozunca sağlıklı düşünemez oldum:o

tamuğ yamtar
27.02.2013, 08:58
Milliyet Gazetesi'nin haberi de enteresan olmuş.

Yarı Final de fenerbahçe ile karşılaşmamak için 1 puan almak istiyor Trabzonspor diye haber yapmışlar.

Grup lideri olmak için değil de fenerbahçe ile eşleşmek istemediğimiz için 1 puan almak istiyormuşuz.

Travelair
27.02.2013, 09:01
Milliyet Gazetesi'nin haberi de enteresan olmuş.

Yarı Final de fenerbahçe ile karşılaşmamak için 1 puan almak istiyor Trabzonspor diye haber yapmışlar.

Grup lideri olmak için değil de fenerbahçe ile eşleşmek istemediğimiz için 1 puan almak istiyormuşuz.

Gariplikler bir değil ki. Devlet kuruluşu bjk'nin yeni stadının isim hakkına sponsor oluyor, bjk o parayla stad yaptırıyor. bjk'yi batıran eski başkanı Tff başkanı oluyor. Tff başkanının sahibi olduğu gazetede böyle haber çıkıyor...

kaan61
27.02.2013, 09:08
SON DAKİKA ........ T.F.F. ( Türkiye Şikeci Fanatikleri Federasyonu ) bugün acil toplanıyor. Ziraat Türkiye kupası 3 lü averaj sistemini kaldırıyor. Üç takım grupta aynı puanda olursa Harf sırasına göre sıralama belirlenecekmiş... Buda şu demek 3 takım bizim grupta aynı puanda olursa 1 - Antalya , 2- Eskişehir ( Satılmış şehirde olsa gene bizden önde :) , 3 - Trabzon spor. Maça atadığı hakemine güvenmeyen fenerasyon Trabzon sporu kupa dışında bırakmak için bu kararı aldı... Sebep olarak ise maç henüz başlamadığından kural değişebilir dendi ve bu karar tüm fut bol camiasınca onay gördü...

Sibel
27.02.2013, 09:11
Hastalıktan öldüğüm için maça gidemiycem. Kalbim seninle Adrian. 11.golünü yaz.

İ. SARAL
27.02.2013, 09:57
inş. emersonu oynatır hoca emersondan daha iyi bek bulabileceğimizi sanmıyorum. bu maçta da oynamazsa valizini toplamaya başlasın. bamba-emerson tandemini izleyemedik ya ona yanarım

Ertan 51
27.02.2013, 10:04
inş. emersonu oynatır hoca emersondan daha iyi bek bulabileceğimizi sanmıyorum. bu maçta da oynamazsa valizini toplamaya başlasın. bamba-emerson tandemini izleyemedik ya ona yanarım
Renktaş o dediğin tandemi izlemek lazım belki bişiler olabilir ama onun dışında Emerson da bir numara yok yaa.1461 in sol beki Kadir galiba,Kadir bile Emerson'dan daha faydalı bana göre.Ha Cech de yetersiz ama Emerson'dan çok daha iyi.Gör bak bizim seviyemizde herhangi bir takıma gitsin oynayamaz,ya çok sıradan bir takım olursa oynayabilir yada 2. lig de.

Turan AKYILDIZ
27.02.2013, 10:49
Ya arkadaşlar hangi durumda druptan cıkamıyoruz ben tam anlayamadım. Diyelim 1-0 yenildk eskişehirde yendi ne olur o zaman, 3 lü avaraja bakılmıyor mu

arkadaşım...her türlü galibiyet ve beraberlikte biz lideriz..1-0 yenilgide yine biz lider antalya ikinci..2-0 yada 3-0 yenilgide antalya lider biz 2., 4-0 yenilgide antalya lider e.şehir kazanırsa 2. biz 3. oluyoruz..

Ertan 51
27.02.2013, 10:52
Hastalıktan öldüğüm için maça gidemiycem. Kalbim seninle Adrian. 11.golünü yaz.
Bizim kalbimizde seninle,geçmiş olsun,bir an önce iyileş;)

iso_4939
27.02.2013, 11:00
kanal a haber herhalde dımı arkadaslar.

samway
27.02.2013, 11:14
kanal a haber herhalde dımı arkadaslar.

ativi

alioglua
27.02.2013, 11:42
Android telefondan atv yi kesintisiz izleyebilecegim bir uygulama biliyor musunuz arkadaslar? O saatte isten yeni cikmis olacam yolda izlemeye calisacam da
Tesekkurler

Oğuzhan Fidan
27.02.2013, 11:54
afedersiniz ama hastalık haline gelen saçma sapan hareketlerdn kaçınırsak kontrollü futbolla kazanabiliriz. salak salak hatalar yapılmazsa antalyayı farklı yenerler gol yemememiz lazım kazanmak için..

Bud Spencer
27.02.2013, 11:56
Kazanmaliyiz

eskisehi yari finale cikarsa feneri rahat eler, tabi maçi satmazsalar

zaferyıldız
27.02.2013, 11:58
bence de ayalanmamış maçta es es şikecisi başşikecileri yener

bügün bize yakışan ,antalya ya vurup geçmek

yaranozlu
27.02.2013, 11:59
Ben iphoneda uyanıktvyi kullanıyorum, gayet iyi. Atvnin de uygulaması vardır diye düşünüyorum.

ESER
27.02.2013, 12:05
Android telefondan atv yi kesintisiz izleyebilecegim bir uygulama biliyor musunuz arkadaslar? O saatte isten yeni cikmis olacam yolda izlemeye calisacam da
Tesekkurler

kesintisiz olur mu bilmem ama tvgo diye bir app var. is gorur kalitede

Turan AKYILDIZ
27.02.2013, 13:31
bence de ayalanmamış maçta es es şikecisi başşikecileri yener

bügün bize yakışan ,antalya ya vurup geçmek

zaten bizede o yakışmaz mı...burda bazı şeyler okuyorum utanıyorum..yok bilerek 1-0 yenilelim satılmış şehiri çıkarmayalım filanda falanda...eee ne anladık o zaman bizde onlar gibi olmaz mıyız...benim bildiğim izlediğim Trabzonsporumuz gazozuna bile maçı olsa kazanmak için sahaya çıkmalıdır..gerisi teferruattır...biz oynayalım yenelimde kim çıkmış kim çıkmamış bizi ilgilendirmez...

FC-ST-PAULI-61
27.02.2013, 13:46
Puanlar eşit olursa ne olacak?
Son maçlarda Antalysapor’un Trabzon’da kazanması, Eskişehirspor’un da Mersin’i yenmesi halinde işler karışacak. Trabzonspor, Antalyaspor ve Eskişehirspor 12 puanla grubu tamamlayacak. Bu durumda, bu üç ekibin kendi aralarında oynadıkları maçlardan yeni bir puan durumu oluşturulacak. Ancak bu durumda da her takımın 6 puanı olacağı için genel averaja bakılacak. Antalyaspor’un Trabzon’u 1,2 ya da 3 farklı yenmesi halinde, bu iki takım yarı finale adını yazdıracak. 4 ya da daha farklı galibiyetinde ise bu kez gruptan Antalyaspor ile Eskişehirspor çıkacak.

Hüseyin Avni Aker Stadı’ndaki karşılaşma saat 18.00’de başlayacak ve İlker Coşkun düdük çalacak.

4 farkla yenilmeyizde kac farkla yenilirsek ikinci oluyoruz? Birinci olmaliyiz ki sixvasla oynayalim.

Tayfun
27.02.2013, 13:49
Güzel bir galibiyet ile birlikte gruptan birinci olarak çıkarız umarım.

Ömer Sak
27.02.2013, 14:07
Puanlar eşit olursa ne olacak?
Son maçlarda Antalysapor’un Trabzon’da kazanması, Eskişehirspor’un da Mersin’i yenmesi halinde işler karışacak. Trabzonspor, Antalyaspor ve Eskişehirspor 12 puanla grubu tamamlayacak. Bu durumda, bu üç ekibin kendi aralarında oynadıkları maçlardan yeni bir puan durumu oluşturulacak. Ancak bu durumda da her takımın 6 puanı olacağı için genel averaja bakılacak. Antalyaspor’un Trabzon’u 1,2 ya da 3 farklı yenmesi halinde, bu iki takım yarı finale adını yazdıracak. 4 ya da daha farklı galibiyetinde ise bu kez gruptan Antalyaspor ile Eskişehirspor çıkacak.

Hüseyin Avni Aker Stadı’ndaki karşılaşma saat 18.00’de başlayacak ve İlker Coşkun düdük çalacak.

4 farkla yenilmeyizde kac farkla yenilirsek ikinci oluyoruz? Birinci olmaliyiz ki sixvasla oynayalim.
2 farkli

Turan AKYILDIZ
27.02.2013, 14:27
2 farkli

1 farkla yenilirsek lider biz 2-3 farkla yenilirsek lider antalya 2.biz 4 fark oldumu e.şehirde kazandımı biz eleniriz..

olcay_61
27.02.2013, 14:32
---------tolga----------
celutska---mustafa---karmil---cech
--------serkan---zokora---------
alanzinho----colman------olcan
--------henriqe---------------

Mehmet Ç.
27.02.2013, 14:50
galibiyet felan beklemeyin, aksam maci izlicem, evi arabayi satin, antalyaya basin..

tolunay kafkas benim izledigim bütün maclarda yenildi..

Turan AKYILDIZ
27.02.2013, 15:02
galibiyet felan beklemeyin, aksam maci izlicem, evi arabayi satin, antalyaya basin..

desenize yandukkk...:))))

Öznur61
27.02.2013, 15:22
inşallah bu maçı alacaz :)

Berkan
27.02.2013, 16:07
Maçın saatine söyleniyoruz ama bunlar 1461 ile aynı saatte oynatmadıklarına şükretmek lazım :D

Hüseyin Başoğlu
27.02.2013, 16:47

maçı izleme mehmet ozaman :D:D

Hürgün Aygün
27.02.2013, 16:51
Soner bu maçta bari ilk 11 oynasın artık.İnşallah kazanırız Antalya bastıracaktır dikkatli olmak lazım.

Ömer SEVİNÇ
27.02.2013, 16:51
Fenerle finalde karşılaşmak isterim. Kaybetsek bile uefa kupasına gideriz o zaman.

deadpool
27.02.2013, 16:52
Takımın maça çıkacağı kadroyu beklerken geçen süreç maçı izlemekten daha heyecanlı geçiyor.

uzungöllü
27.02.2013, 16:54
grupta lider olmamıza,içerde oynayacağımıza,avantajlı olmamıza rağmen hesap kitap içindeyiz !!!

yazık be ne kadar kötü bir takımımız var ...

Öznur61
27.02.2013, 16:54

o şey nedense bende de oluyor ama ben totem yapıyorum:D

Oğuzhan
27.02.2013, 17:00
Henrique oynasın bu maçta belki patlama yaşar rüyamda gördüm 2 tane şık gol yazıyordu :D

DeAgLeMaNyAq
27.02.2013, 17:01
İlk 11: Tolga, Celustka, Abdullah, Giray, Cech, Zokora, Colman, Serkan, Sapara, Olcan, Henrique

Yedekler: Onur, Mustafa, Ufuk, Aykut, Alanzinho, Adrian, Halil

61trabzonomer
27.02.2013, 17:01
serkan orta sahada başlar inş kesin kazanacağız çok rahat bir maç izliycez gibi geliyor nedense bana.

Ömer SEVİNÇ
27.02.2013, 17:04
Tolga, Celustka, Abdullah, Giray, Cech, Zokora, Colman, Serkan, Sapara, Olcan, Henrique

Yedekler: Onur, Mustafa, Ufuk, Aykut, Alanzinho, Adrian, Emre

Hani Abdullah hasta idi?

61trabzonomer
27.02.2013, 17:04
adrian yedek en azından 18 de die seviniyorum lakin aykut yerine janko olaydı iyiydi.

saffet61
27.02.2013, 17:06
Emre GÜRAL ! ! ! !

gabriel omar
27.02.2013, 17:07
Garip ,Adrian yedek.Anlaşılan tamamen silindi kafalardan.

E. Okan Bülbül
27.02.2013, 17:08
güzel kadro bence hoca savaşan bir takım istediği için adrianı 2. yarı görevlendirebilir bana mantıklı geldi sonuçta yenilmememiz lazım

Şentürk
27.02.2013, 17:08
Yani her şeyin sorumlusu EMRE ve SONER gibi gencecik oyuncular :) vay be

DeAgLeMaNyAq
27.02.2013, 17:09
Bamba da şaka maka 5.stoper konumuna düştü...

gabriel omar
27.02.2013, 17:11
Büyük takımlardaki oyuncu gelişimlerine çok özeniyorum.En basitinden Mesut Madride solucan gibi gitti,kas makinesi oldu çıktı şimdi.Bizde niye herkes futbola başladığı fizikte kalıyor,kendini geliştiremiyor anlamıyorum.

Soner,Mustafa,Adrian bu adamlarla kimse ilgilenmiyor mu ?

saffet61
27.02.2013, 17:12
Tolunay hoca Bambayı sildi galiba. Emre,Soner ve Volkana adam gibi şans vermedi zaten. serkan , olcan, halil ve aykut kurtaracak bizi!

Ilelioglu
27.02.2013, 17:12
İlk 11: Tolga, Celustka, Abdullah, Giray, Cech, Zokora, Colman, Serkan, Sapara, Olcan, Henrique

Yedekler: Onur, Mustafa, Ufuk, Aykut, Alanzinho, Adrian, Halil

Mustafa neden yok anlamis degilim. Ayrica Serkan yerine Soner, Sapara'nin yerinede Adrian olabilirdi. Adrian yedek kalmayi hak etmiyor.

Bu orta saha Henri'ye biraz zor destek verir, Henri yanliz oynayamaz, ya ikili Forvet yada Henri'ye destek olabilecek bir orta saha olmali.

..

Ogün YAZICI
27.02.2013, 17:13
tolunay hoca geldiğinde çok umutluydum ama hayal kırıklığına uğratmaya devam ediyor.trabzonsporun hücum güvü sapara serkan olcan henrique olamaz.bambayı ne diye silersin sen.emre güral nerde soner nerde ?

TSemih61
27.02.2013, 17:14
Hiç beğenmiyorum bu kadro tercihlerini. Soner Emre haftalardır yok. Adrian bu maçla birlikte 2 maçtır ilk 11'de olmayacak.

Oğuzhan
Celustka sağda oynasın Abdullah göbekte.

Ilelioglu
Büyük takımlardaki oyuncu gelişimlerine çok özeniyorum.En basitinden Mesut Madride solucan gibi gitti,kas makinesi oldu çıktı şimdi.Bizde niye herkes futbola başladığı fizikte kalıyor,kendini geliştiremiyor anlamıyorum.

Soner,Mustafa,Adrian bu adamlarla kimse ilgilenmiyor mu ?

Demekki antrenmanlarda sorun var, ya yaptirmasini bilmiyorlar yada bazi konularda geride kalmislar.

..

DeAgLeMaNyAq
27.02.2013, 17:15
Serkan yerine Soner

Serkan göbekte oynamıyor ki sağaçıkta oynuyor Soner'in ne işi var orada...

biltrabzon
Soner asla yildiz olamaz,Trabzonspor da oynayamaz,transfer edildiginde söyledik.Kiz gibi oynuyor cok yumusak,bir zamanlar bizde erman özgür vardi onun gibi.Yanlis transfer,niye ve neden alindi.Günümüz futbolunda böyle orta sahalar is yapmaz,heleki tolunay kafkas in olusturacagi takimda soner,adrian ve janko gibi adamlarin sans bulacagini zannetmiyorum.

Kıvanç Çuvalcı
Tolunay hoca Bambayı sildi galiba. Emre,Soner ve Volkana adam gibi şans vermedi zaten. serkan , olcan, halil ve aykut kurtaracak bizi!

Emre,Soner ve Volkan Senol hoca doneminde de oynayamiyorlardi demek ki hatayi kendilerinde arayacaklar,forma verilmez forma alinir.

Murat Engin Akyüz
27.02.2013, 17:16
Bu kadar çıkarım yapmanın anlamı yok.Adam deniyor işte seneye kim kalır takımda en çok verimi kimlerden alabilirim diyor.Hemen yok onu sildi bunu gözden çıkardı demenin manası yok bence.Adrian kesilir "düşünmüyor heralde",Sapara 2 hafta kadroda olmaz "gidecek heralde".Sene başından beri aynı.11 yabancı var birileri oynamayacak mutlaka,ya da birileri 1-2 hafta dinlenecek tüm yük binmesin diye.

Ilelioglu
27.02.2013, 17:17
Serkan göbekte oynamıyor ki sağaçıkta oynuyor Soner'in ne işi var orada...

Soner göbekte oynayacak, sag aciga da destek verir defansif anlamda, ki bunu Henri'de yapabilir. Illa sag acik ve sol acik ile cikacaksin diye bir kural mi var? :)

..

gabriel omar
27.02.2013, 17:17
Demekki antrenmanlarda sorun var, ya yaptirmasini bilmiyorlar yada bazi konularda geride kalmislar.

..

Ben üstüne düşülmediğini düşünüyorum şahsen.En basit adam bile bir kaç ay vücut çalışınca gözle görülür bir şekilde değişir,güçlenir.Bu adamlar bir de hayatını spordan kazanan adamlar,nasıl bu kadar çelimsiz kalmayı başarıyorlar anlamıyorum.

saffet61
27.02.2013, 17:18
Emre,Soner ve Volkan Senol hoca doneminde de oynayamiyorlardi demek ki hatayi kendilerinde arayacaklar,forma verilmez forma alinir.

Emre daha ne yapabilirki formayı almak için

Kıvanç Çuvalcı
Ben üstüne düşülmediğini düşünüyorum şahsen.En basit adam bile bir kaç ay vücut çalışınca gözle görülür bir şekilde değişir,güçlenir.Bu adamlar bir de hayatını spordan kazanan adamlar,nasıl bu kadar çelimsiz kalmayı başarıyorlar anlamıyorum.

Tembellik ve bilincsizlik.Sadece onlar degil cogu turk sporcu ayni durumda.

cerasus
Hocamiz daha yeni gelmis ve hic zaman kaybetmeden sildik hemen hocamizi. Birazcik tolerans göstersek, sabirla beklesek olmaz mi?

Hüseyin Başoğlu

ne yaptıki ??? yani 2 hocada sans vermediğine göre emrede bir sorun oldugunu anlamak bu kadar mı zor ?

Kıvanç Çuvalcı
27.02.2013, 17:20

Ben idmanlari seyredemiyorum o yuzden bilmiyorum ne yapti,maclarda bisey anlayamadik.Sence ne yapti?

DeAgLeMaNyAq
27.02.2013, 17:21
Soner göbekte oynayacak, sag aciga da destek verir defansif anlamda, ki bunu Henri'de yapabilir. Illa sag acik ve sol acik ile cikacaksin diye bir kural mi var? :)

..

Sağ ayağını 5 metre ötedeki adama pas vermek için bile kullanmayan Soner'in sağ kanada destek vermesi söz konusu değil. Tek kanatlı oyun düzeni ancak çift forvetle oynarsan olur. Mesela Ersun Yanal döneminde sol açığımız yoktu Umut ve Colman o bölgeyi kapatıyordu...

Ilelioglu
27.02.2013, 17:21
ne yaptıki ??? yani 2 hocada sans vermediğine göre emrede bir sorun oldugunu anlamak bu kadar mı zor ?

Evet ama bu sekilde oyuncuyu iyice kaybediyoruz, en azindan sezon sonu 1461'e kiralik olarak verilsin. Hicbir oyuncu oynamadan gelisemez zira.

..

Ilelioglu
27.02.2013, 17:24
Sağ ayağını 5 metre ötedeki adama pas vermek için bile kullanmayan Soner'in sağ kanada destek vermesi söz konusu değil. Tek kanatlı oyun düzeni ancak çift forvetle oynarsan olur. Mesela Ersun Yanal döneminde sol açığımız yoktu Umut ve Colman o bölgeyi kapatıyordu...

Arkada yapmistim ilk on bir, sol ve sag acik yok. Ileri ucta Olcan ve Henri. Olcan ile Henri iki kanata kayabilir mac icinde. Defansif anlamda da Colman sol Soner sag tarafi kapatir diye düsünmüstüm. Yani yok var sistemi :D Ayrica kanatlardan zaten gelemiyoruz. Yani ofansif anlamda bir getirisi yok.

..

Şentürk
27.02.2013, 17:25

Soner'in tek eksiği ikili mücadelelerde zayıf kalması,fiziksel güçsüzlüğü, ayıptır, yermek için saçma sapan şeyler yazmayın, adamın potansiyeli tekniği pas varyasyonu zaten, 5 metre önüne top atamıyor diyorsun, :confused:

Giallorossi
27.02.2013, 17:25
Cech oynuyormus yine bize huzur yok. Birde Tolunay hoca genclere sans veren hocaymis mis.

Şentürk
27.02.2013, 17:27
Ben idmanlari seyredemiyorum o yuzden bilmiyorum ne yapti,maclarda bisey anlayamadik.Sence ne yapti?

Serkan, halil, olcan,sapara,henriqe,janko, aykut gibi çöplüktense Emre gibi oyuncularda ısrar edilmeli.
Tolunay hoca yanlışta diretiyor.Şenol Güneş'i yiyenler onuda bitirecek:mad:

DeAgLeMaNyAq
27.02.2013, 17:28
Soner'in tek eksiği ikili mücadelelerde zayıf kalması,fiziksel güçsüzlüğü, ayıptır, yermek için saçma sapan şeyler yazmayın, adamın potansiyeli tekniği pas varyasyonu zaten, 5 metre önüne top atamıyor diyorsun, :confused:

Arkadaşım Soner'in yakın arkadaşısın saygı duyuyorum sana ama başkalarının yaptığı yorumlara da saçma ifadesini kullanman hiç hoş değil. Ben gördüğümü söylüyorum. Keza başkaları da bu yorumumu destekliyor. Soner ve Olcan sağ ayağını yürümek dışında hiç kullanmıyorlar. 5 metre önüne atamıyorlar derken bunu hiç denemediklerinden dem vuruyorum. Yani ısrarla tek ayakla oynamaya çalışıyorlar. Bu bir eleştiridir amaç insanları kötülemek değil...

uemit
27.02.2013, 17:31
evet puan ihtiyacimiz oldugu icin defansif kadroyla cikalim, kirilgan oldugumuz icin, kreativ oyucnular yerine (bi süre daha) ama bugünki kadroda gelecek yil hala bazilari kalacaksa tolunay hoca da diger hocalar gibi trabzonspora gelince degismis olacak ve benim ümitlerimi cöbe atmis olacak

Murat 61
27.02.2013, 17:34
Maç Atv'de mi AHaber'de mi ?

Ömer Sak
27.02.2013, 17:35
Hoca galiba mersin macini pek dikkatli seyretmedi gol haricinde serkan , sapara , olcan ve henrique hucum hattiyla pozisyona giremedik. Keske hucum hatti farkli olsaydi.

Ilelioglu
Maç Atv'de mi AHaber'de mi ?

ATV denmisti...:)

..

Emirhan Uludüz
maç atv'de mi ahaber'de mi ?

atv

M.ALİ ÇOKLUK
Tolunay hocadan ümidimi kesmek istemiyorum ama beni buna zorluyor çıkardığı kadrolarla.

Mesut
27.02.2013, 17:36
Sevdiğimiz beğendiğimiz oyuncuları oynamasını istiyoruz bizde ancak onları teknik ekipden daha iyi kimse bilemez.Biz uzaktan anca konuşuruz.Bende Janko yu çok beğenıyorum.Çok istiyorum oynamasını ancak iki teknik ekipde oynatmadığına göre var bir bildikleri

Ömer Sak
27.02.2013, 17:37
Cevat KOL ‏@cevatkol
Giray ve Abdullah yanyana oynamaz. Abdullah grip ve halsiz.Giray'ı anlatmaya gerek yok. Gol yersek bu takım panik yapar. İşimiz zor..

yatara
27.02.2013, 17:37
her türlü sirkeleriz

saffet61
27.02.2013, 17:39
Tolunay hocadan ümidimi kesmek istemiyorum ama beni buna zorluyor çıkardığı kadrolarla.

Aynen benide.

Gökhan ARSLAN
27.02.2013, 17:40
Çok farklı bir maç ne desem yalan olacak
Umarım kazanırız

yatara
27.02.2013, 17:40
Gecen macda ayni yorumlari yapiyordunuz sonuc? 1-0 aldik mersine karsi.

Bravo Hocam Adriani oynatmayarak en dogrusunu yapiyorsun adam 5 dakikalik topcu geri kalan 85 dakika geziyor insallah en yakin zamanda yollanir Adrian

Sibel
27.02.2013, 17:41
Kafayı yedi bu adam. Sinirden patliyorum. Adrian yok şaka gibi!
Soner'i silmiş! Emre sizlere ömür!
O Adrian gözünüze girsin!

zaferyıldız
27.02.2013, 17:42
hocadan ümidi kesmek filan çok erken şeyler de ,o da denize düştü yılana sarılıyo durumunda
inşallah işe yarar da atlatırız şu dönemi

Adem Akyüz'
Bu hocaların Emre Güral'la, Soner Aydoğdu'yla sorunları nedir anlamış değilim.. İkisi de çok yetenekli olmalarına rağmen böyle maçlarda bile kadroya dahi giremiyorlar..

cihatöztürk
Onur,Volkan,Soner,Emre,Adrian neredeler ?

saffet61
27.02.2013, 17:43

Onur yedeklerde ondan yana sıkıntı yokta diğerleri nerede acaba

Kaya
27.02.2013, 17:43
Lideriz ama stresliyiz de...

Umarım olumsuz bir durum yaşamayız...

Haydi hayırlısı...

Ilelioglu
27.02.2013, 17:44
Biraz sakin olmakta fayda var, ama Adrian'i bu denli kazanmisken neden kaybetmeye calisiyoruz anlamis degilim. Bunun Kulübe de maddi anlamda zararinin oldugunu düsünmek lazim. Zira bu saaten sonra kaybedecek birseyimiz yok, sezon sonuna kadar oynatir parlatirsin ve düsünmüyorsan satilir. Ama oynatmazsan sezon sonuda biraz zor satarsin.

..

serdaracıl
Soner'in yeteneğini tartışan gitsin deve güreşi izlesin

Rıza ÇOLAK
Tolunay Hocanın çıkardığı kadronun Şenol Hocanın kadrosundan tek farkı Cech ve Karmil. Etma Hoca yakma kendi

Ömer Sak
27.02.2013, 17:45

Hepsini anladikta Onur'u neden yazdin ? Hoca kendisini dinlendiriyor

saffet61
27.02.2013, 17:45
Abdullah umarım yine sağ bek oynamaz.

Kaya
27.02.2013, 17:46
Adrian yok...

MuratJ
27.02.2013, 17:47
İlk 18i hiç beğenmedim. İğrendim. Bakalım nasıl maç olacak. Serkan, Olcan, Halil gibi isimleri görmek istemiyorum artık sıfatlarından bile iğreniyorum. Soner, Emre, Volkan'ın Tolunay hoca ile bu durumlara düşeceği aklımdan geçmezdi.

TSemih61
Defans hattını tartışamam fakat Soner Emre Volkan Adrian hatta çift forvet sisteminde Janko kadroda olmalılar. Tolunay Hoca'nın gelmesine çok sevinmiştim fakat yavaş yavaş sinirlendirmeye başladı beni de.

Ömer Sak
Madem Adrian sonra'dan oyuna girdimi takima katki sagliyamiyor neden kadroya aldi hoca :D

Bülent AKBULUT61
anca geldim eve bugunde işten cıkamadım bir türlu.İnşallah kazanacağız

Ömer SEVİNÇ
Hoca orta sahanın yumuşak kaldığını görmüş o yüzden sert adamları kullanıyor. Serkan colman zokora hatta sapara mücadeleden kaçmayan oyuncular. Adrianı ben de çok beğeniyorum ama orta saha direncimizi düşürdüğü düşüncesine hak veririm. Bana kalsa olcanın yerine oynatırdım.

Bülent AKBULUT61
27.02.2013, 17:49

Çaykaralı kesme Ümitini bu sene böyle idare edeceğiz İnşallah seneye görcez tam olarak Tolunay hocamızı

Bud Spencer
27.02.2013, 17:50
Hoca orta sahanın yumuşak kaldığını görmüş o yüzden sert adamları kullanıyor. Serkan colman zokora hatta sapara mücadeleden kaçmayan oyuncular. Adrianı ben de çok beğeniyorum ama orta saha direncimizi düşürdüğü düşüncesine hak veririm. Bana kalsa olcanın yerine oynatırdım.

son sayfalarda gördügüm en adam akilli yorum

durum budur...

cihatöztürk
27.02.2013, 17:50
Hepsini anladikta Onur'u neden yazdin ? Hoca kendisini dinlendiriyor

Böyle bir maçda dinlendirilmesi pek doğru değil bence
sıkıntılı maç sonuçda

Ilelioglu
27.02.2013, 17:51
Yorumcu Serdar Bali..:)

..

Ogün'
27.02.2013, 17:52
Adrian'ı kupa maçına saklıyor belki diye düşünüyordum ama öyle değilmiş.Noldu Edriyın'a?

Ömer Sak
27.02.2013, 17:52
Böyle bir maçda dinlendirilmesi pek doğru değil bence
sıkıntılı maç sonuçda

Eger kalede Zeki Ayvaz olsa hak verirdim sana ancak kalede Tolga var.

Ilelioglu
27.02.2013, 17:53
Stat oldukca bos...:) Yagmur var...

Vira'nin bestesi caliyor suan..

..

Bülent AKBULUT61
27.02.2013, 17:55
Adrian 2 maç güzel oynadı ya kesin bir tarafları kalkmıştır Tolunay hocada vermiştir cezasını

özgür6161
Adrian tarzı futbolcular sürekli oynadıkça ritmini bulur.Bu şekilde kesmek bana manasız geliyor.

Geçen maçı hatırlatanlara söylüyorum.Mersin gibi bir takıma atağımız yoktu.Spiker dahi Trabzonspor atağa kalkamıyor...Bunun bizdeki sağlayıcılarındandı Adrian eksik ya da fazla...

Sapara'nın o maçta 55. dakikada nasıl dökülmeye başladığını herkes gördü.Ayrıca sapara topu kanatlara yayabilen ve fazla komplike ataklara yer vermeyen sadece bir atak fonksiyonuna sahip bir oyuncu.Hatırlarsanız o maçta hızlı ve adm geçebilen Alanzinho'yu aradı bütün gözler.Sapara sıkıştırmalarda topu neredeyse rakibe veren bir futbolcu.

Daha yazacak çok şey var ama neyse maç bekleyelim inşallah yanılırım.Tolunay hoca için ilk geldiğinde yetersiz olacaktır dedim sustum.Sezon sonu bütün eleştirilerimi yapmaya çalışacağım.

Bizi ayağa kaldıracak modern futbol anlayışına sahip olsaydı keşke.Scout ekibi ve farklı oyun anlayışıyla bize Ersun Yanal vari bir adam lazımdı...

Sustum :)

E. Okan Bülbül
İnternetten izleyecek olan renkdaşlar atv nin sitesinde boşuna işkence çekmeyin
http://www.digiturkplay.com.tr/CANLI-TV/ATV-HD/ ücretsiz üyelik alarak HD izleyebilirsiniz

Ilelioglu
27.02.2013, 17:56
Maratonun catisini neden kaldirmislardi?

..

Şentürk
27.02.2013, 17:58
Arkadaşım Soner'in yakın arkadaşısın saygı duyuyorum sana ama başkalarının yaptığı yorumlara da saçma ifadesini kullanman hiç hoş değil. Ben gördüğümü söylüyorum. Keza başkaları da bu yorumumu destekliyor. Soner ve Olcan sağ ayağını yürümek dışında hiç kullanmıyorlar. 5 metre önüne atamıyorlar derken bunu hiç denemediklerinden dem vuruyorum. Yani ısrarla tek ayakla oynamaya çalışıyorlar. Bu bir eleştiridir amaç insanları kötülemek değil...

Soner arkadaşım değil, ama tanırım kendisini, isterse kan bağım olsun farketmez futbolcunun özelliklerini de iyi bilirim, kötüye iyi demem.
Olcan için son derece doğru dediğiniz olay soner için geçerli değil, gençlerbirliğinden beri yakınen takip ettiğim oyuncuda öyle bir eksik yok.Sağ ve sol ayağı oldukça iyidir.Alex vari yumuşak tipte bir oyuncu olduğundan günümüz futbolundaki ortasahaya daha sert ikili mücadelelerde üstün futbolcu olmak zorunda.
Ayrıca bu tip genç oyunculara GÜVEN veremezseniz, arkasında duramazsanız hiç bir zaman kazanamazsınız.
Trabzonsporun ortasahasında Sonerden daha potansiyelli futbolcu varda ben mi bilmiyorum?

Ali İhsan SEL
27.02.2013, 18:00
şu foruma bakmak gelmiyo icimden öyle yazılar yazıyonuzki insanın icini karartıyorsunuz biraz pozitif olun gencler ben 55 yaşındayım sizden dahda canlıyım umitliyim ne oluyor size biraz guvenin takımınıza

Necmettin ALTUNTAŞ
27.02.2013, 18:01
Bu nasıl bir kadro olmuş böyle anlamış değilim.Galibiyete mi yoksa mağlubiyete mi oynayacağız.İlginç...

Kaya
27.02.2013, 18:03
Bismillah...

Ilelioglu
27.02.2013, 18:03
Sapara kontra atagi yedi. :)

..

Adem Akyüz'
27.02.2013, 18:04
Stoper Abdullah sağ bekte, sağ bek Celustka stoperde oynuyor.. Hoca hangi akılla bunu yapıyor çok merak ediyorum..

Emirhan Uludüz
Colman kız gibi bile oynamıyor bu nedir.

Ogün'
Colman :(