PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 23.Hafta | Mersin İdman Yurdu 0-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7

A.Ali Karanis
20.02.2013, 03:01
Stadda olacağım.Maç 2 kat stresli geçecek o yüzden.
Mersin sağı solu belli olmayan bir takım.Ne yapacakları belli değil.Bizimkilerin de hali ortada ama zor da olsa kazanacağımızı düşünüyorum.

Mert__1967
20.02.2013, 03:24
Mutlaka 3 puan almamiz gereken bir mac. İnsallah kazaniriz.

Süleyman50
20.02.2013, 09:45
bir mersinin forvetlerine bakıyorum birde bizimkine, işimiz gerçekten zor...

Ustaalioğlu
20.02.2013, 09:54
Haşmet Babaoğlu ‏@HasmetBABA
Yine futbola girmeyeyim diyorum ama... Golün sayılmıyor, yediğin gol ofsayt.. Sonra "kırılgan oynadı" diyorlar... İş gitgide çıkmaza sarıyor.

Hakkımızı savunmak sağolsun Haşmet Babaoğlu'na kalmış...

delikoyun
20.02.2013, 09:55
olcan golcü oynatılmalı bizim olcanı rakip defans arkasına sarkıtmak tan başka oynayabilecek sistemimiz yok olcan ve volkan kanat oynamayı bilmiyor onlardan kanatlardan rakibe bindirme yapmalrını jankoya gollük orta bekliyoruz bu transferi yapanlara acıyorum yazık gerçekten yazık tek yol olcanı rakip defans arkasına kaçırmak

Ustaalioğlu
20.02.2013, 09:59
Trab zonspor'un Fenerbahçe maçında kaleci Onur ile gole sebep olan Bamba arasında varolduğu iddia edilen gerginlik dün iki futbolcunun ortak basın toplantısıyla sona erdi. Onur ile Bamba akşam idmanı öncesi bir basın toplantısı düzeledi. Onur, "O an elini görmedim. Videoya bakarsanız ben tam dönerken elini uzatmış. Yoksa onun elini asla havada bırakmam. O benim abim, sadece yabancılar arasında değil, takımda en çok sevdiğim insanlardan biri. 'Onur'un karakterine yakışmadı' falan diyorlar. Bamba bana 10 tane gol yedirsin veya ben 10 tane gol yiyeyim, asla böyle birşey olmaz" dedi. Hiçbir kasıt yokken çıkarılan bu haberlere tepki gösteren Onur, "Futbol dünyasında o kadar çok şey var ki üzeri örtüldü, kapatıldı. Gelip şimdi tüm konu el uzatıp elini sıkmamaksa, biz bitmişiz. Ben 25 yaşındayım, bana ne yakışıp yakışmadığını çok iyi biliyorum. Görseydim elini asla havada bırakmazdım'' ifadelerini kullandı.

Onur kardeşim ne güzzel söylemiş, futbol yorumcu/seyirci tayfasının işi gücü karı gibi dedikodu...

İlker Gazioğlu
20.02.2013, 10:05
http://www.footballuser.com/formations/2013/02/647899_Trabzonspor.jpg

Berke6198
20.02.2013, 10:48
Colman'ın davranışlarından gitmek istediğini rahatça anlayabiliyoruz zaten.

delikoyun
20.02.2013, 12:06
olcan ve volkan kanat oynayamaz serkandan sağ bek olmaz emersondan sol bek olmaz jankodan da forvet

Travelair
20.02.2013, 12:14
Trab zonspor'un Fenerbahçe maçında kaleci Onur ile gole sebep olan Bamba arasında varolduğu iddia edilen gerginlik dün iki futbolcunun ortak basın toplantısıyla sona erdi. Onur ile Bamba akşam idmanı öncesi bir basın toplantısı düzeledi. Onur, "O an elini görmedim. Videoya bakarsanız ben tam dönerken elini uzatmış. Yoksa onun elini asla havada bırakmam. O benim abim, sadece yabancılar arasında değil, takımda en çok sevdiğim insanlardan biri. 'Onur'un karakterine yakışmadı' falan diyorlar. Bamba bana 10 tane gol yedirsin veya ben 10 tane gol yiyeyim, asla böyle birşey olmaz" dedi. Hiçbir kasıt yokken çıkarılan bu haberlere tepki gösteren Onur, "Futbol dünyasında o kadar çok şey var ki üzeri örtüldü, kapatıldı. Gelip şimdi tüm konu el uzatıp elini sıkmamaksa, biz bitmişiz. Ben 25 yaşındayım, bana ne yakışıp yakışmadığını çok iyi biliyorum. Görseydim elini asla havada bırakmazdım'' ifadelerini kullandı.

Onur kardeşim ne güzzel söylemiş, futbol yorumcu/seyirci tayfasının işi gücü karı gibi dedikodu...

Bugün Trtspor'da bir yorumcu Onur'un 3 Temmuz'a gönderme yaptığını belirterek "Onur bu tür polemiklere girmemeli. Ne malum yarın bir gün feybe'de forma giymeyeceği?" dedi

Yani ona göre Trabzonspor'un haklı davası bir polemik. Onur ise feybe'de forma giyebilmek için haklı gördüğü konuları konuşmayacak, transferi için yutacak. İşte Türkiye'nin hastalıklı kafa yapısı. Sonra bu ortamda adaletten, haktan bahsediyoruz. Allah bizi çarpıyor farkında değiliz

Bu arada medyada dikkat ettiğim başka bir konu, rakiplerimiz için "Zor durumda, mutlaka alması gereken bir maç" denip motive edilirken bize yapılan yorumlarda böyle bir motivasyon yok. Trabzonspor maça çıkıyor denilip geçiştiriliyor. Bu da objektif olmayan yorumlara örnektir

gudoz81
20.02.2013, 12:16
çok zor maç. adamlardaki ben yahya bizimkileri parmağında oynatır.

cakalkerem
20.02.2013, 13:20
---onur---

sekan---bamba---yumlu---emerson

colman-zokora(cezası bittiyse)

somer ---olcan

Henrique---janko

Ustaalioğlu
20.02.2013, 14:09
Bugün Trtspor'da bir yorumcu Onur'un 3 Temmuz'a gönderme yaptığını belirterek "Onur bu tür polemiklere girmemeli. Ne malum yarın bir gün feybe'de forma giymeyeceği?" dedi

Yani ona göre Trabzonspor'un haklı davası bir polemik. Onur ise feybe'de forma giyebilmek için haklı gördüğü konuları konuşmayacak, transferi için yutacak. İşte Türkiye'nin hastalıklı kafa yapısı. Sonra bu ortamda adaletten, haktan bahsediyoruz. Allah bizi çarpıyor farkında değiliz

Bu arada medyada dikkat ettiğim başka bir konu, rakiplerimiz için "Zor durumda, mutlaka alması gereken bir maç" denip motive edilirken bize yapılan yorumlarda böyle bir motivasyon yok. Trabzonspor maça çıkıyor denilip geçiştiriliyor. Bu da objektif olmayan yorumlara örnektir

Mevlam çarpıyor da bizi niye çarpıyor ben bilmiyorum, olaya dini açıdan bakarsak büyük testten geçiyoruz anlaşılan. Hakkımızı çalan şikebahçeye 2 senedir eziliyoruz resmen ve en son maçta görüldüğü üzere ezilmemizin nedeni çok ciddi talihsizlik...

kudu_89
20.02.2013, 14:16
giray bulak ile şota bize kıyak geçer.

saydin
20.02.2013, 14:16
bir mersinin forvetlerine bakıyorum birde bizimkine, işimiz gerçekten zor...

Bizim forvetler derken :)

kudu_89
20.02.2013, 14:20
Mevlam çarpıyor da bizi niye çarpıyor ben bilmiyorum, olaya dini açıdan bakarsak büyük testten geçiyoruz anlaşılan. Hakkımızı çalan şikebahçeye 2 senedir eziliyoruz resmen ve en son maçta görüldüğü üzere ezilmemizin nedeni çok ciddi talihsizlik...

iftira atıyoruz, fitne ve fesatlık çıkarıyoruz. bu takım eze eze maç oynamadığı sürece, eze eze şampiyon olmadığı sürece sürünür.

tamuğ yamtar
20.02.2013, 14:26
giray bulak ile şota bize kıyak geçer.

Sen her aklına geleni yazar mısın?

Biraz düşün kardeşim.

Ne yazıyorum, ne diyorum diye.

Allahaşkına kaldırın şu mesajı.

mit_o
20.02.2013, 14:28
-----------onur--------

zeki---bamba(a.karmil)---yumlu---ufuk

-----sapara-zokora

soner--- --adrian-----olcan

-------emre-----

~UniCef~
20.02.2013, 14:40
Bu sezon iyi bir forvetimiz olsa su an dümemeyi degil nasil GSyi gececegimizi konusuyorduk.

Oğuzhan
20.02.2013, 14:44
Bu sezon iyi bir forvetimiz olsa su an dümemeyi degil nasil GSyi gececegimizi konusuyorduk.

Aynen öyle Sow bizde olsaydı en az 12 puan fazla almıştık eminim.

Arkaya top atıyoruz bizim forvetler topa yetişene kadar 100 kilo kaleciler bile topa yetişiyorlar. Ekstra gol atıp maç almayı bırak, ekstra gol kaçırıp maç veriyor bizimkiler. Sow rövaşotayla gol atıyor, bizimkiler altı pastan kalecinin üzerine vuruyor. Ne olursa olsun forvetin iyi olacak.

Samet Türkmen
20.02.2013, 14:45
Bu sene zor zamanlarda imdadımıza yetişen yeni bir MİY galibiyeti olacak. Ölçü olmayacak benim için.

Rüyalarımı,hâyallerimi yeşil zemine gömdü bu takım fenerbahçe maçında. Yaşadığım hayal kırıklığını asla unutmayacağım.

Çalınan şampiyonluğun gecesinden sonra ilk defa bir maçta ağladım.

FC-ST-PAULI-61
20.02.2013, 14:51
edit Macin Hakemi bursa macinda golünüzü bilerek vermeyen Tolga Özkalfa.

evonon
20.02.2013, 15:53
Şota Arveladze

Maç Gol
1993–1997 Trabzonspor 96 (61)

Daha da ne yazayım...

Laz_61
20.02.2013, 15:58
edit Macin Hakemi bursa macinda golünüzü bilerek vermeyen Tolga Özkalfa.

Ilker Meral degilmiydi o

Ilelioglu
20.02.2013, 16:07
N'Doye olsaydi yane...:cool: N'Doye Yönetimi bitirme noktasina getirdi, bir Transfer senin sonun olabiliyor iste. Kaldi ki yapilsa karli cikacaktik...

..

Ilelioglu
20.02.2013, 16:09
Mustafa-Abdullah çok riskli, bundan sonra oynadığımız her maç kader maçı niteliğinde olacak. Hem üst sıraya çıkma adına, hemde küme düşmeme adına.

Bamba vurdumduymaz hallerinden kurtulsun biraz. Mustafa herzaman risklidir. :)

..

UĞUR DURTAŞ
20.02.2013, 16:52
arkadaşlar bu halil

bu janko

bu yasin

şuanki form durumlarıyla değil ilk11 de oynamayı 18'e girmemeleri gerekli.

kesinlikle dikkat ediyorsunuzdur.

özellikle halil ve janko nun sırtlarında 20-25 kiloluk yük varmış gibi koşuyorlar.adamlar bildiğin kanı gibiler.

diyer takımların golcülerine bakıyorum birde bizimkilere bakıyorum.

sonra transferleri yapanlar hakkında aklıma kötü kötü şeyler geliyor.

karaman6106
20.02.2013, 17:02
tolga özkalfa sağlam bjk li, yani şikeci demirörenin tetikçisi olma potansiyeli çok yüksek

karaman6106
20.02.2013, 17:04
yasin bu takımda santarafor oynar sadece, yani olursa ikinci bir burak gibi...

Faruk BERBER
20.02.2013, 17:05
Hakemleri bırakın.

Bahane olmaz hakem.

Takım top oynayacak mı o önemli.

Takımda hareket, yok, hırs yok, ışık yok.

Bırakın hakem şuralı, buralı. Şu maçta yenildiğimiz maçın hakemi felan.

Böyle düzelmemiz mümkün değil.

Takımımızın hakemlik bir işi yok, bu bahaneyi bir kenara atmanızı öneririm.

Nihat Güneş
20.02.2013, 17:15
Vallahi maçtan ziyade şunu söylemek istiyorum :) Eğer Tolunay hoca min. 5 sene beraber çalıştığı Olcan efendiyi çözemediyse geleceğe dair endişelerim misliyle ...

Her maçtan önce söylediğim sözü tekrarlayayım. Sağı Yasin solu Olcan forveti Halil olan takım iflah olmaz.

Aslında bizim takımın açıksız oynaması lazım :) Başından beri yanlış oynuyoruz.

kncyalcin
20.02.2013, 18:04
Ne açıdır ki oyuncuların ve takımın form durumu o kadar kötü ki, 11 yazamıyoruz :)

Hürgün Aygün
20.02.2013, 18:07
Arka sayfalara baktım da küme düşüp düşmeme olasılıkları konuşuluyor.Bu gelinen nokta büyük utanç verici.Bu sezon bir kere yüzümüz gülmedi.2 Maçtır deplasmanda kaybediyoruz.Yine zor bir maç.2. Yarıdaki 2. galibiyetimizi alırız bu maç ile inşallah...

Emin Danışmaz
20.02.2013, 18:10
Bu hafta benim meşhur simitçiyi görürsem işimiz zor,görmez isem kazanırız diyeceğim ama geçtiğim yol'un üzerinde adam kendisine de söyledim,ulan dedim seni ne zaman görsem hep yeniliyoruz mekanı değiştir diye.Samimiyim bu konu da en kolay maçımızı bile onu gördüğüm zaman kaybettik,yok artık o zaman dedim.

İşim öz'ü simitçiyi görmemeliyim.

zaferyıldız
20.02.2013, 18:13
tek devrede 42 puan toplayan lider 82 puanlı şampiyon, interi deviren şl de 7 puanlı ts ,küme düşme hattından uzaklaşmaya çalışan ts .....hey allahım !
savunma abuk subuk gol yemesin 1- 2 tane bir şekilde atarız diyorum...

Bud Spencer
20.02.2013, 18:22

Falcao bile olsaydi bu igrenc futbolla en fazla 5 puanimiz daha fazla olurdu

Gsyide bu kadroyla asla gecemezdik kendimizi kandirmayalim

Adem Akyüz'
20.02.2013, 18:23
Giray'ın cezalı, Bamba'nın moralsiz ve formsuz olduğu bu dönemde stoperde kim oynayacak çok merak ediyorum. Mustafa'nın yanında bu haliyle Bamba mı oynar, yerine sağ veya sol bekten stoper mi devşirilir yoksa Abdullah'a bir şans verilir mi ? Umarım sonuncu seçenek olur ve Abdullah'ı oynatır. Forvette de Janko, Henrique, Halil, Emre dörtlüsünden en hareketlisi Emre.. Daha fazla şansı hak ediyor..

Oğuzhan
20.02.2013, 18:29

Bu adam çok garip yahu Gençlerbirliğinde gol yaptığı topları görmesem amatör kümeden geldi diyeceğim de aynı adam bu. Gerçekten garip şeyler yapabilir bu adam hoca takımda tutarsa seneye. Volkan da antrenmanlarda mutlu gözüküyor baya hoca gelecek sene için onu motive ediyor olabilir.

FC-ST-PAULI-61
20.02.2013, 18:36
Yasin Trabzonsporda hicbiryerede oynayamaz.Geldiginden beri söylüyorum.Bukadar kötü bir Adam olamaz,onun gibi oyuncularla Sampiyoluga oynamak imkansiz.
Tam bir Amatör.

Ilelioglu
20.02.2013, 18:38
tek devrede 42 puan toplayan lider 82 puanlı şampiyon, interi deviren şl de 7 puanlı ts ,küme düşme hattından uzaklaşmaya çalışan ts .....hey allahım !
savunma abuk subuk gol yemesin 1- 2 tane bir şekilde atarız diyorum...

Bende öyle düsünüyordum, ama atamiyoruz maalesef. Hücüm hatt cok kötü, ayrica defansimizda iyi degil sol bek sart olgu sart.

..

TSezgin61
20.02.2013, 18:38
yasin biraz daha üzerine koyabilirse bence faydali olur. yetenekli belli ama cok calismasi lazim

Ilelioglu
20.02.2013, 18:39
Yasin Trabzonsporda hicbiryerede oynayamaz.Geldiginden beri söylüyorum.Bukadar kötü bir Adam olamaz,onun gibi oyuncularla Sampiyoluga oynamak imkansiz.
Tam bir Amatör.

Almanya'da iki üc parlayinca cekip almislar buraya. :) Yasin'i kanattan ziyade Forvete yakin kullansaydik daha yararli olurdu. Iyi sutlari oldugu kesin.

..

Mesut
20.02.2013, 18:40
Emerson stoperde gayet iyiydi.
Onur-Serkan-M.Yumlu-Emerson-Celu-Colman-Soner-Adrian-Alanzinho-Volkan-Janko

Samet Yildirim
20.02.2013, 18:44
3 puan sart öyle veya böyle...

Muhtemelen böyle baslar bence Tolunay Hoca..

----------------Onur-----------------
Serkan----Mustafa--Bamba----Emerson
-----------Zokora---Colman----------
--???----------Adrian---------Olcan
---------------Henrique-------------

Sag ön forvet Emre Güral olabilir...

Ilelioglu
20.02.2013, 18:45
Olcan, Serkan gibi isimler artik dinlendirilmeli.

..

FC-ST-PAULI-61
20.02.2013, 18:51
Almanya'da iki üc parlayinca cekip almislar buraya. :) Yasin'i kanattan ziyade Forvete yakin kullansaydik daha yararli olurdu. Iyi sutlari oldugu kesin.

..
Hic sanmiyorum.Bazilar sagda oynuyor oyüzden oynayamiyor solda ucar dedi,gördük Adam resmen sifir.Topuda süremiyorki Ayagindan herzaman cok aciyor,ben böyle birsey göremedim.Yasine verilen Sans Emreye verilse keske.
Emrenin fizigi ve sol ayagi cok iyi.

Ilelioglu
20.02.2013, 18:55
Biraz sabretmekte lazim (ayni kadroya), sonuclarda kötü olunca müthis bir tahammülsüzlük olusuyor.

Buda bizi her hafta farkli bir kadroya itiyor. Artik bir iki mac daha maglubiyetlere sabredip ayni kadroda diretmek lazim, yoksa isimiz yas.

..

Tuğrul
20.02.2013, 18:59
___________Onur_____________

Zeki____Bamba____Emerson___Cech

Adrian___Serkan__Zokora___Soner__Sapara

_____________Emre___________

Adrian ve Sapara kanatlarda oynamalı. Topa sahip olma, kaybetmeme ve oyunu okuyabilme konusunda gayet iyi. Zokora ve Serkan orta alandaki yumuşak ve kırılgan yapımıza çare olabilir. Böylece Soner yeteneklerini ve zekasını ileri bölgede kullanabilir. Emre'nin ise koşucu ve sprinter özelliğinde faydalanmalıyız.

kaan61
20.02.2013, 19:16
___________Onur_____________

Zeki____Bamba____Emerson___Cech

Adrian___Serkan__Zokora___Soner__Sapara

_____________Emre___________

Adrian ve Sapara kanatlarda oynamalı. Topa sahip olma, kaybetmeme ve oyunu okuyabilme konusunda gayet iyi. Zokora ve Serkan orta alandaki yumuşak ve kırılgan yapımıza çare olabilir. Böylece Soner yeteneklerini ve zekasını ileri bölgede kullanabilir. Emre'nin ise koşucu ve sprinter özelliğinde faydalanmalıyız.

..................Onur..........................
Zeki ..... Mustafa.... Bamba... Emerson
................... Zokora ..................
Sapara ........ Soner ......... Colman
............. Adrian ..... Emre...........

cakalkerem
20.02.2013, 19:18
yasin'i ben beğeniyorum...oynatmak lazım devamlılık şart

Courage
20.02.2013, 19:21
Bu maçı alacaz başka yolu yok

...........

Hey gidi günler hey. Mersin gibi takımlarada ''acaba'' ile yaklaşır olduk. Eskiden fındık fıstık maçları şimdi oldu demir leblebi!

-------------------------------Onur----------------------------

Serkan --------------- Bamba------------Mustafa ------------Emerson
*****************(herşeye rağmen)

--------------------------Zokora -------------------------------

------------------Colman --------------Adrian-----------------

-------Volkan ----------------------------------Olcan---------------

-------------------------Emre ------------------------------

Oğuzhan
20.02.2013, 20:21
alakası yok pek ama yürüyemez dedikleri jaja 2 gol 1 asistle oynamış. ayıptır yahu şu adamı bile çok gördüler bize.

zizu41
20.02.2013, 22:04
biz mersin maçını kazanırmıyızı tartışıyoruz cincon Shalkeyle oynuyor...

asilhamsi
20.02.2013, 23:39
Tolunay eger kadro bazı ukalaları kadro dısı bırakmazsa cok zor gunler bizi bekliyor

metehan
21.02.2013, 00:15
biz mersin maçını kazanırmıyızı tartışıyoruz cincon Shalkeyle oynuyor...

Bu ülkede adalet ve vicdan olsa bizim yapabileceğimiz şeyleri ,GS yapıyor şimdi, hem de bizim oyuncularımızla. Bize de bu ülkede şampiyon olma şansı tanınsa belki biz de ŞL'de daha çok adımızdan söz ettirebilirdik ama fırsat vermiyorlar. Tabi yönetimin beceriksizliklerini ayrı tutuyorum, o her zaman baki !

Bera B.
21.02.2013, 00:18
Bizim takıma oyun başlar başlamaz şok pres yapan her takım net 2 3 pozisyona girer, atabiliyorlarsa 1 gol atıp maçı koparırlar. Takım oyun başlarında çok kırılgan. şikecilerle yaptığımız maçta 5 10 dakika daha gol yemeseydik beraberlik alırdık en kötü.

memmedaga
21.02.2013, 00:28
tolunay kafkas cok ciddi secim hatasi yapti son iki mactir

cech kesinlikle emersondan iyi degil kaldiki defansif bi katkisi olmadigi gibi emersona gore ofansif yonu kuvvetli olmasina ragmen hic bir fark gosteremedi

cech tercihini hic ama hic anlamadim

oyunu tutmasi gereken zamanlarda saparadan yararlanmayi dusunmuyor gibi

ikinci kritik hatasi henriqeyi takimda tutmasi oldu ,kapidan geri cevirmis lizbona giderken "sana ihtiyacim var" demis

arkadas ee bu adami niye geri cevirdin?

kadromuz gereksiz bir siskinligi var ise yaramayan katki yapmayan oyuncular ile dolu

gelecek planlamasi adina henrique lizbona gonderilseydi cok sey kazanirdik

cunki orada kendi toparlama sansi daha fazla,en kotu fit olarak geri donerdi portekizlililer bu isi daha iyi biliyor olmadi lizbonda oynadigi icin iyi bir fiyata elimizden cikarabilirdik

Cagdas Topal
21.02.2013, 01:06
Onur
Zeki Abdullah Mustafa Emerson (Zorunluluktan !)
Colman Soner
Henrique Adrian Olcan (Dinlendirilmesi lazım ama adam yok !)
Emre

ibilek
21.02.2013, 01:26

yasin bu kadar kötü bir oyuncu değil ama nedense bu sene bu takımın üzerine ölü toprağı serilmiş gibi...

Oğuzhan
21.02.2013, 01:31
yasin bu kadar kötü bir oyuncu değil ama nedense bu sene bu takımın üzerine ölü toprağı serilmiş gibi...

şu statta da büyü olduğunu düşünmeye başladım artık.

ne kadar şanssız gol varsa yiyoruz. götümüze başımıza çarpıp gol oluyor toplar.

okutsalar şu stadı güzel bir temizlense :D

Alper Beyazay
21.02.2013, 02:16
Mersin'de 3 atar yollar.

Sushi07
21.02.2013, 02:41
Arkadaşlar, herkez her hafta aynı şeyi yapıyor. Bir oyuncu kötü oynayınca, hemen başka birisini yerine koyuyor.

Önce Henrique diye bağrıldı, olmadı, Janko dendi. Janko oynadı, olmadı, şimdi Emre deniliyor. Bu hafta birdenbire herkez Volkan'ı yazmış kadoya, son oyunlarını hatırlayın, herkez buradan kovmuştu.

Dinlendirilmesi gereken oyuncuların listesi:

Olcan, Giray (zaten cezalı), Bamba, Emerson, Cech, Serkan, Zokora, Yasin, Halil...

Oynayınca istenileni veremeyenler:

Volkan, Colman, Sapara, Henrique...

Geriye takım kalmıyor neredeyse. Tüm gençleri oynatamazsınız, yavaş yavaş takıma sokmanız lazım, ama örneğin Abdullah bir kaç kere oynadı ve bence iyidi. Zeki'de yavaş yavaş bu takıma girdi sonuç olarak.

Demek istediğim, oyuncuları kukla gibi değiştirmenin pek faydalı olacağını düşünmüyorum, çünkü gerideki oyuncular harikalar yaratmıyor. İstikrar böyle sağlanmaz. Hoca Gençlerbiriği maçından sonra, Sivas maçında aynı takımı oynatması doğruydu bence. Bu maçta hemen Bamba, Janko... silinmemeli (gerçi Janko kanatlar işlemediği müdetce gol atması çok zor).

Hayrılısı, bu maçı muhakkak almamız lazım, yoksa aynı Frankfurt gibi olur. İlk yarı 4-5 sıralardan, ikinci yarı düşme hattına geldi. Hoca değişti, ama özgüven gittimi gidiyor ve sonuçta düştüler. Gekas ilk yarı daha gol kralıydı, ikinci yarı gol atamadı ve Frankfurt küme düştü. Şimdi Frankfurt'un haline bak. Allah bizi aynı kaderden uzak tutar inşallah.

Tuhaf gelsede, şimdi takımın desteğe ihtiyacı var, bazı oyunculara yüklenerek, yuhlayarak tepki göstermeye değil. Küme düşerlerse, bizde düşmüş oluruz.

İ. SARAL
21.02.2013, 09:01
--------------------onur-----------------

serkan-----bamba-----karmil------emerson

-------------------zokora-------------------

-----------colman---------soner----------

-------------------sapara-----------------

-----------adrian----------emre----------

bence emerson-bamba stoper oynamalı ama yabancı kontenjanı nedeniyle yerli sol bekimiz olmadığından maalesef olmuyor. kanat oyununu beceremiyoruz zorlamayalım artık

irfanb
21.02.2013, 09:11
Bu maci da alamazsak...

cakalkerem
21.02.2013, 09:14
3 er 3 er gidiyoruz....bakalım bu maç ne olacak hadi hayırlısı

Berke6198
21.02.2013, 09:46
Bu maçta biz 3 atalımda bir değişiklik olsun, hep aynı senaryo insanın canı sıkılmaya başladı :) :)

Hıdır ÇALIŞAN
21.02.2013, 09:53
Bu hafta 3 atarsak 2 hafta daha net kaybederiz. MALUM bir galibiyet ile havaya giren, 2 mağlubiyet ile anca çıkabilen bir takımız...

Necmettin ALTUNTAŞ
21.02.2013, 11:06
Bu hafta 3 atarsak 2 hafta daha net kaybederiz. MALUM bir galibiyet ile havaya giren, 2 mağlubiyet ile anca çıkabilen bir takımız...

Hele bir üç atalım da...

delikoyun
21.02.2013, 11:08

...........

Hey gidi günler hey. Mersin gibi takımlarada ''acaba'' ile yaklaşır olduk. Eskiden fındık fıstık maçları şimdi oldu demir leblebi!

-------------------------------Onur----------------------------

Serkan --------------- Bamba------------Mustafa ------------Emerson
*****************(herşeye rağmen)

--------------------------Zokora -------------------------------

------------------Colman --------------Adrian-----------------

-------Volkan ----------------------------------Olcan---------------

-------------------------Emre ------------------------------
trabzonda sorun zaten yazdığın kadro adrian volkan olcan emre rakiple didişen oyuncu değiller mücadele gücü zayıf oyuncular takım savunması çöküyor orta sahada savunma yapamıyorlar bu kadroyla zor bu tür kadrolar dan boş yere bir şey beklemeyin ben aykut ve zekiyi mustafa yı begenmiyorum ama artık şuna inanıyorum trabzon kökenli oyuncu sayısı ilk 11 de en az 7 olmalı yoksa işimiz zor

Berke6198
21.02.2013, 11:10
trabzonda sorun zaten yazdığın kadro adrian volkan olcan emre rakiple didişen oyuncu değiller mücadele gücü zayıf oyuncular takım savunması çöküyor orta sahada savunma yapamıyorlar bu kadroyla zor bu tür kadrolar dan boş yere bir şey beklemeyin ben aykut ve zekiyi mustafa yı begenmiyorum ama artık şuna inanıyorum trabzon kökenli oyuncu sayısı ilk 11 de en az 7 olmalı yoksa işimiz zor

Her şey Trabzon kökenli futbolcularla bitse keşke...

Zaten Trabzon kökenli futbolcular çok az çıkıyor (Yetenek bakımından)

Berkan
21.02.2013, 11:26
Kazanın ve şaşırtın.

özgür6161
21.02.2013, 17:37
Ben bu maçı kaybedeceğimizi ya da berabere biteceğini düşünüyorum...

Courage
21.02.2013, 17:45

Sende haklısın kardeşim,ama çaresizlik inan çaresizlik taraftarı böyle düşündürüyor.Defans yapmasını bilmiyoruz, öğrenemedik belki elimizdeki öküzler futbolculuk geçmişlerinden az utanırlarda hücum yaparlar diye böyle kadrolar kuruyoruz.3 tane yiyeceğimiz garanti belki 4 tane atarız diye! :rolleyes:

Bu arada nüfus kağıdında TRABZON yazmasından başka Trabzonluluğa dair herhangi bir emare göstermeyenlerdende umudumu kesmek üzereyim.:mad:

Atakan
21.02.2013, 17:45
Her şey Trabzon kökenli futbolcularla bitse keşke...

Zaten Trabzon kökenli futbolcular çok az çıkıyor (Yetenek bakımından)

Güzel espri :))))

Emrah Akcagöz
21.02.2013, 17:49
Çok kırılgan bir takımız. İlk golü yersek o maç bir daha dönmez.

Berkan
21.02.2013, 17:55
Bu takım ne yazık ki kazanmayı garipser oldu.

Dip.Ing.Mag.
21.02.2013, 18:14
Hiç aklıma gelmezdi bir gün Hüseyin çimir i arayacağım.

Meriç Kurt
21.02.2013, 18:35
Organizasyonda geç kaldık galiba ama beraber mac seyretme işine ben cok önem veriyorum,Trabzon'da ki birliğimizi ve birbirimizi tanımamızı sağlayacak.Lutfen bu beraber mac seyretme işine önem verelim.

Ilelioglu
21.02.2013, 20:15
Hoca Halil'i düsünüyormus...:)

Muhtemelen Serkan ile Olcan ve Yasin de oynarlar. Isimiz zor.

..

delikoyun
21.02.2013, 20:25
Trabzon Mersin’e mi? Tersine mi? bu yazı haber 61 sayfasından alıntıdır.

21 Şubat 2013 Perşembe 11:24
.
Mersin İdmanyurdu- Trabzonspor

Bu hafta Ankara ve İstanbul’da “Her yönüyle Trabzon” etkinlikleri var.
Gurbetteki Trabzonlular birbirleriyle bnuluşup yöresel yemekler yenecek, sohbetler edilecek.

Ama şu bir gerçek ki, bütün bunlar başarısız bir Trabzonspor moralsizliği altında gerçekleşecektir.

Katılım az olacaktır..

Moral değerleri sıfırın altına inecektir.

Horon, eskisi kadar kıvrak ve hareketli olmayacak, kolbasti belki de hiç oynanmayacaktır.

Trabzonspor’un son durumu etkinliklerin coşkusunu azaltıp, belki de ruhunu kaybedecektir.

Herkes birbirine “Ne olacak bu Trabzonspor’un hali”ni soracaktır..
Evet, bugünlerde her Trabzonsporlu içi sızlayarak da olsa birbirine bu soruyu soruyor.

Ne olacak Trabzonspor’un hali..?

Trabzonspor’un halinin iyi olmadığı herkesçe malum.
Sebeplerini de aşağı yukarı herkes tahmin edebiliyor.
Ama en önemli gerçek var ki, geçen haftaki yazımda da belirttim..
Trabzonspor takım ruhunu kaybetmiş..

Fenerbahçeli Emre, 3-0 önde oldukları bir maçta orta sahadaki basit bir faule bile ititraz ediyor.

Bordo mavili futbolcular ise çizgiyi geçen top için hiç bir mücadele vermiyorlar.
Emre, bu hareketi bir hırsla, taşıdığı ruhla yapıyor.
Trabzonsporlular ise hırs ve ruhtan yoksun, beyinleri elinden alınmış gibi sahadalar..
Bu fotoğraf bile işi ne kadar özetlediğini gösteriyor.
Bazen ucuz maliyetli bir futbolcu alırsın fayda sağlar, bazende pahalı futbolcu alırsın hiç bir faydası olmaz.

Bu, yönetimlerin ve teknik direktörlerin futbolcuya vereceği değerle alakalıdır.
Trabzonspor’da bu değerler çoktan beri kaybolmuştur.
Ben geçen sezondan beri Zokora-Aykut örneğini verdiğim zaman buradan çok eleştiri aldım.

Elbetteki Zokora Aykuttan çok daha kaliteli futbolcu..
Ama takıma fayda sağlama açısından Aykut’un ondan geri kalır tarafı olmadığını sürekli yazdım.

Aykut’a da Zokora kadar güvenilsin, değer verilsin, ondan daha fazla fayda sağlar..
Keza Mustafa Yumlu ile Bamba arasında da aynı ilişkiyi kurabiliriz.
Maliyetlerindeki uçurum, inanın kalitede ve faydada yok..
Öyleyse yazık Trabzonspor’un paralarına..

Trabzonspor’a tekmeye kafa atacak futbolcu lazım.

Giray gibi..

Mustafa gibi..

Aykut gibi..

Zeki gibi..

Onur gibi..

Tolga gibi..

Serkan gibi..

Hırslı, mücadeleci..

Yenildiği zaman ağlayan futbolcular..

Bir bakın Colman’a, Alanzinho’ya, Adrian’a, Olcan’a, Volkan’a ve diğerlerine...
Halı sahada oynar gibiler.

Bu halleriyle İdmanocağı bayan futbol takımında bile zor oynarlar..
Trabzonspor’un kurtuluşu, halı sahada oynayanların değil, topa kafa atanların sayısının artmasındadır..

Mersin Maçı..

Trabzonspor’un yumuşak karnı orta sahasıdır. Maçları da burası kaybettiriyor.
Defansif yönleri çok zayıf..

Rakibe basmıyorlar..

Topu almak için mücadele etmiyorlar.

Öyle ki, rakibe faul yapmaktan, kendilerine faul yapılmaktan korkarak oynuyorlar..
Tolunay hoca Antep maçında mücadeleci Serkan’ı burada oynatarak rakibe biraz olsun üstünlük kurup maçı kazanmıştı.

Ama Sivas da Zokora gelince Serkan’ı oradan aldı. Sonuçta malum..
Mersin’de Zokora- Serkan ikilisi oynamalıdır.

Her ikisi de Trabzonspor’un solbeki olamaz ama,Tolunay hoca, Emerson’un yerine Chech’e güvenmekte ne kadar doğru yapıyorsa, Janko ile gol aramakta da o derece yanlış yapmaktadır.

Janko bu haliyle Yavuz Selim de bile gol atamaz.

Kim aldı?

Nasıl alındı?

Niye oynatılıyor ?

Doğrusu bende anlamış değilim..

Trabzonspor ya gönderdiği futbolculardan, ya da teknik direktörlerden çok çekmiştir.
Mersin’de de Giray Bulak var.

Haklı olarak Trabzonspor’a iyi bilenecek, takımını öyle motive decektir.
Onların da şiddetle puana ihtiyacı var..

Sahaları küçük olması galip gelmek isteyen takımlar için büyük dezavantaj..
Böyle bir sahada Trabzonspor’un kazanmasını zor görüyorum.

RoyalEvil61
21.02.2013, 20:29
Serkan gibi..

Hırslı, mücadeleci..

Yenildiği zaman ağlayan futbolcular..

:rolleyes:

yatara
21.02.2013, 23:15
---------------Onur------------

Zeki--Alim--Bamba--Ugur---

-----Colman---Soner---------

--Volkan---Adrian---Ufuk-----

--------Emre-------------

ne kaybederiz?

alper*
21.02.2013, 23:24
---------------Onur------------

Zeki--Alim--Bamba--Ugur---

-----Colman---Soner---------

--Volkan---Adrian---Ufuk-----

--------Emre-------------

ne kaybederiz?
3 puan. :)

yatara
21.02.2013, 23:29
3 puan. :)

En azindan savasirlar, Emerson,Cech,Olcan filan oynarsa sanki 3 puanmi alacaz?

gabriel omar
21.02.2013, 23:56
Yok artık arkadaşlar o kadar da değil,bu maçı her koşulda alırız,puan kaybının açıklaması olamaz asla.

Tolunay hocam süre istiyor ama bizim ...tümüzde ayı bağırıyor,o yüzden acilen puanları toplamamız lazım,malesef.

Fatih Özkan
21.02.2013, 23:59
Yeneriz dimi ?

Berke6198
22.02.2013, 00:44
Aylardır, yıllardır bunları söylüyoruz. Yeminde edebilirim hatta, bu takımın taktiği önde basıp rakibi bunaltıp, top çalıp atak üretmek olsa, bu takımın kalitesini herkes görür. Öyle saçma bir döngünün içindeyiz ki. Bu takım rakibi üzerine çekip kontra-atak stratejisini uygulayacak yapıda değil. Bizim direkt önde basıp, sonuca ulaşmayı düşünmemiz gerek. Golü atınca geriye yaslanma olayınıda bırakırsak şahane olur.

Sushi07
22.02.2013, 01:07
Sorun moral - başka hiç birşey değil.

- Olcan il geldiği zamanı hatırlayın
- Halil'in geçen seneki performansını hatırlayın
- Volkan ilk geldiğinde gayet iyi görünüyordu
- Henrique çoğu acaip övdü
......

Bunlar hepsi birdenbire kötü oyuncu olmadı, ama...

- Takımın yarısı (ve en iyi oyuncuları) giderse...
- Sene başı hemen avrupa liginden elenirsen...
- Lig'de herhangi bir şampiyonluk yarışında değilsen...
- üstüne seyirciler seni keni sahasında yuhluyorsa...
- birde Şenol Güneş gibi bir hocanı kaybediyorsan...

... Moralın bozuk olur, ve istediğini oyuna yansıtamazsın. Bu durumdan en prof. oyuncu bile etkilenir, sonuç olarak prof. oyuncu hissiz oyuncu anlamına gelmez.

Oğuzhan
22.02.2013, 01:49
Olcan Tolunay hocanın Antep gözdelerinden keseceğini zannetmiyorum ama kesinlikle hak etmiyor oynamayı. Adamını kovalamayan kanat oyuncusu olmaz. Olursa da Quaresma gibi çok çok ekstra yetenekleri olması lazım ki arkadaşları da onun açığını kapatmak için sebep arasınlar.

Ahmet KESKİN
22.02.2013, 02:11
Yeneriz dimi ?

inişallah

josemourinho
22.02.2013, 02:12
büyük takımlar şampiyonluktan uzaklaşınca istikrarsızlık başlar.bu sene bitti artık bizim için mersin i yensek ne olur sanki.bıraksınlar gençler oynasın önümüzdeki seneye kazanmış oluruz direk oynatırız..zaten yenceğimizi sanmıyorum takımda ruh yok ruh.

ErtuGrul
22.02.2013, 03:29
Hiç şüpheniz olmasın, tahmin ettiğimizden bile daha rahat bir galibiyet alacağız....Sonrasında K.Paşa'yı yeneriz.....Rahat olun...Genelde temkinli davranırım ama bu iki maç öncesi çok rahatım...

ESER
22.02.2013, 10:30
Yeneriz dimi ?

keske 2 sene oncesinde oldugu gibi sov yapariz, parcalariz diyebilseydim ama yenemiyorsak yenilmeyelim diyebiliyorum en fazla

Gökhan ARSLAN
22.02.2013, 10:37
Yeneriz dimi ?

Sen maçtan önce birşey yazma oraya buraya yeneriz (:

özçelik61
22.02.2013, 10:46
------------------------------tolga------------------------
zeki--------a.karmil-------bamba----------emerson

---sapara---------soner------------colman

--------------alan-----adrian--------------------

-----------------:(:(:(:(:-----------------------

Muhammed Ayaz
22.02.2013, 11:08
.......................................onur....... .....................................
......zeki............giray..............mustafa.. ........emerson.............
............................zokora.......colman... ..................................
.....................................adrian....... .......................................
...........emre................................... ........olcan.........................
...................................halil.......... ............................................
çıkarabileceğimiz en iyi kadro bence bu
ayrıca arkadaşlar birşey dikkatimi çekti ben nezaman kadro yazmaya kalksam şu sağ açıkta kimi yazacağımı bilemiyorum bence bizim en büyün sorunlarımızdan biri de sağ açıktır

Ibo61
22.02.2013, 11:32
Tolunay Kafkas Adrian, Soner, Emerson, Yasin ve Janko'yu Mersin kadrosuna almadı!

Hüseyin Başoğlu
22.02.2013, 11:35
En azindan savasirlar, Emerson,Cech,Olcan filan oynarsa sanki 3 puanmi alacaz?

nerden biliyorsun savaşcaklarını yada şuankilerden daha iyi oynicaklarını ?? sağlam yerden tüyomu geldi...

Fatih Özkan
22.02.2013, 11:41
Sen maçtan önce birşey yazma oraya buraya yeneriz (:

Tamam kanki yazmicam (:
Ama sen de çok iyi biliyorsun bunun benle alakası yok! :cool:

özçelik61
22.02.2013, 11:45
Adrian, Soner, Emerson, Yasin ve Janko Mersin kadrosuna alınmadı!

Laz_61
22.02.2013, 12:19

Adrian niye yok acaba sakatmi

TSezgin61
22.02.2013, 12:20
neden adrian yok?

tolunay hocadan aciklama bekliyorum

İ. SARAL
22.02.2013, 12:30
şenol hocaya diyoduk her hafta takımı değiştiriyor diye tolunay hoca da hiç aşağı kalmıyor. adrian niye yok, emersona niye taktı hoca geldikten sonraki ilk 2 maçta direkt 11 oynayan adam şimdi kadroda yok.

Gökhan ARSLAN
22.02.2013, 12:36
Tamam kanki yazmicam (:
Ama sen de çok iyi biliyorsun bunun benle alakası yok! :cool:

Bu maçta yazmazsın zaten (:
Ama unutma yine Mersin'i dağıtacaz anladın sen :)

Erkin
22.02.2013, 12:38
Bu maçtan da bir şey olmaz.. Her hafta kadro değişiyor.. Takımda topçuya tek benzeyen adam Adrian yok bu sefer de.. Janko zaten umutsuz vaka, neden ŞB maçında oynadı bilemiyoruz. Soner'den de bu kırılganlıkla bir şey olmaz belli ki.. Bu toplama rezil kadroyu yapanları her seferinde anıyoruz tabi..

İ. SARAL
22.02.2013, 12:41
tek umudum adriandı o da yok bu maçı şimdiden kaybedilmiş kabul ediyorum. büyük ihtimal

--------------------onur------------------

serkan-----mustafa----bamba----cech

------------colman------zokora---------

volkan------------alanzinho--------olcan

-------------------helil--------------------

UĞUR DURTAŞ
22.02.2013, 12:44
//////////////////////////////////////////////////////////////////

haber doğruysa kesinlikle doğru bir hamle olduğunu ama eksik olduğunu düşünüyorum.

bunlara halil ve olcan'da dahil olması gerekiyordu.

çümkü bu oyuncular sıfır katkıyla oynuyorlar haftalardır.

Erkin
22.02.2013, 12:47
//////////////////////////////////////////////////////////////////

haber doğruysa kesinlikle doğru bir hamle olduğunu ama eksik olduğunu düşünüyorum.

bunlara halil ve olcan'da dahil olması gerekiyordu.

çümkü bu oyuncular sıfır katkıyla oynuyorlar haftalardır.

Herkesin bir prensi var abi.. Olcan da Tolunay hocanın prensi... Olcan'ın vurdumduymaz tavırlarına(birçoğunda var gerçi), maçın içinden çokça koparak izlemeye çekilmesine son derece ayar oluyorum.. Halil zaten futbol ve mental olarak çok geri gitmiş bir adam, ne umuyorlar anlamıyorum.. Maçın içinde bile dalıp geçmişe falan gidiyordur eminim..

İ. SARAL
22.02.2013, 12:54
0-0 veya 1-0 biter gol atma şansımız yok

DeAgLeMaNyAq
22.02.2013, 13:11
Kadroya alınmayanlar arasındaki tek sürpriz Adrian'ın olmaması muhtemelen sakatlığı olabilir. Janko'nun olmayacağı aşağı yukarı belliydi. Anlaşılan Cech ne kadar kötü oynarsa oynasın Emerson'un da Trabzonspor'daki miadı doldu gibi gözüküyor. Bu hafta Sapara'ya şans doğdu ama 11'de oynar mı bilemiyorum...

Tayfun
22.02.2013, 13:15
Zor bir maç bizi bekliyor yine, beraberlik yüksek ihtimal gibi duruyor.

Bu sezon zaten çoktan bitti psikolojik olarak, ruh gibi dolaşıyor futbolcular sahada, hiç olmazsa ziraat Türkiye kupasını alıp Avrupa'ya kestirmeden gitmenin yoluna bakmalıyız.

Tahir61
22.02.2013, 13:18
şb maçında emre iti yede kıvranıyor diye atağa çıkarken topu taca atan serkan hala kadroda maçtan sonra kovulmalıydı yazık

Sibel
22.02.2013, 13:22
Emre Henrique ikilisini çift forvet izlemek istiyorum.

Murat'
22.02.2013, 13:28
Adrian'ın fişini niye çekti Tolunay hoca.

Alihan Ertürk
22.02.2013, 13:30
Gençlere şans verilmeli artık.. Emre ilk11'in değişmez oyuncusu olmalı.

Rasim YILMAZ
22.02.2013, 13:35
---------------------Tolga------------------------
Serkan------Mıstık------------Bamba--------Cech
-----------------Zokora--------------------------
---------Colman------------Sapara--------------
--Volkan-----------------------------Olcan-----
----------------Filho---------------------------

Soner'i gelecek sene için hazırlamayan Tolunay Hoca ne düşünüyor acaba... Öyle yada böyle gole en yakın adamın Adrian..Kadroya almamakta ki amaç?

Gelecek sene düşünülüp , bu kadar değişim olmadan yola devam etmek iyi olurdu... Ama Tolunay Hoca da saçmalamaya başladı...

deadpool
22.02.2013, 13:38
Kadroda kimler var peki? Özellikle Zeki ve Halil'in olup olmamaları önemli. Forvette bu sefer Emre oynar sıra ona geldi, Zeki hazırsa Celustka solbek başlayabilir maça.

Ustaalioğlu
22.02.2013, 14:05

Adrian niçin yok acaba...
Emerson'da ısrar ediyor hoca, hayırlısı bakalım...

Mustafa Yılmaz.20
22.02.2013, 14:13
Tolunay Kafkas da Şenol Hoca gibi devreleri yaktı anlaşılan. Ne yaptıklarını ben bir türlü anlayamadım. Kadroda top oynamaya çalışan tek adamı da sindirmese bari..

Ilelioglu
22.02.2013, 14:16
Adrian'i bu denli kazanmisken, kaybetmeyi göze alamayiz. Sezon sonu satilmasina izin verecekse bile düzenli oynatmaliki bazi Kulüplerin Transfer Listesine girsin. Sonucta bu adama 5'in üstünde para verildi.

..

özgür6161
22.02.2013, 14:18

Bu haberi nerede okudun?

özçelik61
22.02.2013, 14:27
Bu haberi nerede okudun?

gurbetçi gençler ankaradan bir dost söyledi..

Furkan S.
22.02.2013, 14:27
Onur,Serkan,Mustafa,Bamba,Celustka,Zokora,Colman,S apara,Olcan,Volkan,Emre..

Yedekler:Tolga, Abdullah, Ufuk, Aykut, Alan, Henrique, Halil

İ. SARAL
22.02.2013, 14:38
"Trabzonspor Cumartesi günü deplasmanda karşılaşacağı Mersin İdmanyurdu maçı için Mersin’e gitti.Trabzonspor’da sürpriz isimler kadronun dışında kaldı.

Teknik direktör Tolunay Kafkas Janko, Adrian ,Emre Güral ve Emerson ‘u kadroya almazken sarı kart cezalısı olan Giray Kaçar ve sakatlığı devam eden Zeki Yavru’da kadroda yer almadı."

haber 61

özgür6161
22.02.2013, 14:40
İlginç bir neşter olmuş bu özellikle Adrian konusunda...

Furkan S.
22.02.2013, 14:41
Soner ve Yasin kadroda.Emre,Giray,Zeki,Janko,Adrian,Emerson yok.

İ. SARAL
22.02.2013, 14:41
emre güralı hiç bir hoca oynatmıyor demek ki bir bildikleri var

DİNÇ
22.02.2013, 14:43
Emre'ye ne oldu gene....

61trabzonomer
22.02.2013, 14:44
emre adrian jankonun olmayışı şaşırtıcı

Sibel
22.02.2013, 14:46
Emre de mi yok? Kaldık Halil'e demek. Vah olsun.
Adrian sakat falan olmalı.

özgür6161
22.02.2013, 14:47
O zaman 11 şöyle mi olacak

kalede onurr

defansta Celutska mustafa sol bamba cech
ön libero serkan
orta saha colman,zokora,olcan,alanzinho

ileri de halil...

Bu maç berabere biter benden söylemesi...Başladığı gibi biter maç...

Ömer Faruk61
22.02.2013, 14:48
Bu oyuncuların neden kadroda olmadıkları konusunda neden bir açıklama olmaz..Adrian neden yok?

İ. SARAL
22.02.2013, 14:57
inş. yanılırım ama yarın gol yollarında çok sıkıntı çekeceğiz. defansif olarak belki fazla sıkıntı olmaz ama hücum endişelendiriyor beni

Ilelioglu
22.02.2013, 15:00
Emre'de yok, kimi izlicez? Halil'i tabiki...:)

..

Hamdi Kalaycı
22.02.2013, 15:17
Trabzonspor Cumartesi günü deplasmanda karşılaşacağı Mersin İdmanyurdu maçı için Mersin’e gitti.Trabzonspor’da sürpriz isimler kadronun dışında kaldı.

Teknik direktör Tolunay Kafkas Janko, Adrian ,Emre Güral ve Emerson ‘u kadroya almazken sarı kart cezalısı olan Giray Kaçar ve sakatlığı devam eden Zeki Yavru’da kadroda yer almadı.

Haber61' e göre Soner ile ilgili bir durum yok

özçelik61
22.02.2013, 15:38
Soner ve Yasin kadroda.Emre,Giray,Zeki,Janko,Adrian,Emerson yok.

Soner yok.

Berkan
22.02.2013, 15:46
Maçın yarın olduğunu başlıktan öğrendim :D Unutmuşum.

özçelik61
22.02.2013, 15:47
mersin kadromuz: nevzat şakar, hasan yener, serkan, halil, olcan...gerisi trabzonda kaldı

hyasin61
22.02.2013, 16:17
Onur,Serkan,Mustafa,Bamba,Celustka,Zokora,Colman,S apara,Olcan,Volkan,Emre..

Yedekler:Tolga, Abdullah, Ufuk, Aykut, Alan, Henrique, Halil

Bu kadro ıyı olmus bence olcan bır sekıl soldan goturebılıyor ama sagda yasınle falan olmuyor volkan ıyı olursa farklı olabılır oyun ,saparanın yerıne de adrıan olsa cok ıyı olurdu

zafer6161
22.02.2013, 16:25
adrian emre ve soner tok..

halile kaldık yine

bu hoca napıyor

lazibere
22.02.2013, 16:26
Koca Trabzonspor'umuzun düşürüldüğü hale bakın. Allah bizi bu hallere düşürenlerden kat ve kat alsın cezasını

FC-ST-PAULI-61
22.02.2013, 16:31
Hic Sansimiz yok.Soner yok adrian yok emerson yok janko yok.
Yasin,cech henriqueyi izleriz artik.
Bu Oyuncularla küme düseriz.

Ogün'
22.02.2013, 16:32
Olası bir mağlubiyette Tolunay Hoca büyük tepki alır.

Sibel
22.02.2013, 16:35
Tolunay hoca her şeye sıfırdan başlamak için küme düşmeyi planlıyor olmalı.:rolleyes:

Erkin
22.02.2013, 16:37
İlginç bir neşter olmuş bu özellikle Adrian konusunda...

Aynen bu sefer de neşterin sapı yine elimizde kalacak.. Ne neşter ama..

faysal
22.02.2013, 16:40
Emre.emerson,Adrian bunlar neden yok bilindik kadroyla çıkıyo bu maçta yenilirlerse bundan daha kötü hezimet olamaz hepsi bıraksın gitsin....Umarım galip geliriz gençlere şans verir tolunay hoca dedik gelen gideni aratır oldu.

faysal
22.02.2013, 16:46
neşter vurulur ama sahada varlık gösteremeyenlere Adrian oynayan adam.Emre kadroya giremiyo.emersonu zaten kadroya almıyo.Janko bir geçen hafta şans verdi.adam malus kaderini yaşıyo tekrar kadroda yok...Peki alınan gençler Alim.uğur şans verilmicekse neden bizdeler Çıkılmaz denklem Allah sabır versin bizlere çok zor denklem :)

TSezgin61
22.02.2013, 16:56
tolunay hocayi en fazla sahiplenen benim belkide forumda ama Adriani almamasi hangi sebeple olursa olsun yanlis bir karar.

TheCrow
22.02.2013, 17:00
Sonunda buldum arkadaşlar... Hoca, Adrian'ı kupa maçına saklıyor. Başka açıklaması yok.

TSezgin61
22.02.2013, 17:02
Sonunda buldum arkadaşlar... Hoca, Adrian'ı kupa maçına saklıyor. Başka açıklaması yok.

onu bende düsündüm ama o bile yanlis.

surda takim olarak nekadar yorulmusturlar? bu futbolcularin artik form tutmasi lazim. her iki macta bir degisiklige gidersen kadro istikrari nasil kuracaz?

acaba kart sinirinda olabilirmi adrian?

ibilek
22.02.2013, 17:04
Tolunay hoca her şeye sıfırdan başlamak için küme düşmeyi planlıyor olmalı.:rolleyes:

oldu olalı amatörden başlayalım tam olsun.

Oyuncuların hepsini oynatarak tanımaya çalışıyor galiba ama ligin devam ettiğini kamp dönemi olmadığını hocaya birinin hatırlatması lazım.

Ibrahim Gaygusuz
22.02.2013, 17:06
Simdi Soner kadrodami degilmi ?

Faruk BERBER
22.02.2013, 17:07
Simdi Soner kadrodami degilmi ?

Kadroda

ozzy!
22.02.2013, 17:15
Maça bilet alırken Adrian'ı izleme düşüncesi vardı kafamda. Eğer Adrian'ın olmadığını bilseydim almazdım.

özgür6161
22.02.2013, 17:20
Maça bilet alırken Adrian'ı izleme düşüncesi vardı kafamda. Eğer Adrian'ın olmadığını bilseydim almazdım.

Adrian'ı çok severim.Hatta şu takımda sevdiğim 1 numaralı isimdir.

TRABZONSPOR herşeyden yücedir.Git ve takımımızı sonuna kadar destekle renktaş...

temel_yilmaz
22.02.2013, 17:27
Adrian belki gribal belkide tribal enfeksiyona yakalanmıştır.Yok abi havada birşey var oraya gidenin nutku tutuluyor.

munzevil
22.02.2013, 17:39
Kime güveniyorsak haçı koynundan çıkıyor,hocada öyle başkanda öyle...

Mert'
22.02.2013, 17:53
Emerson yine oynamıyor hoca ile arasında birşey mi geçti acaba nedir bu Cech ısrarı?

Necmettin ALTUNTAŞ
22.02.2013, 17:56
Sürekli değişen bir takımla maç kazanmak çok kolay değil.

Ilelioglu
22.02.2013, 18:00
Sürekli değişen bir takımla maç kazanmak çok kolay değil.

Aynen, halen neden ayni kadroda israr etmedigini anlamis degilim. Zaman geciyor, maclar azaliyor, ne zaman iki mac üst üste ayni kadro ile cikacagiz.

..

of82lu
22.02.2013, 18:03
tolunay resmen kendi ipini kendisi çekiyor ... yazıklar olsun sanada

Berkan
22.02.2013, 18:09
Adrian'ın özel bir durumu yoksa ve hoca oynatmıyorsa bunun açıklaması olamaz.

Necmettin ALTUNTAŞ
22.02.2013, 18:18
Öyle gözüküyor ki bu maçta da gene "kahır mektubu" yazacağız.

mehmets29
22.02.2013, 18:19
zamanında fazladan paralar verilip futbolcular alınmış, atsan atılmıyor satsan satılmıyor durumu var. Aşırı uç kararlarda alınamıyor şu durumda. bekleyip göreceğiz mersin maçını. Janko'dan da zarar edeceğiz anlaşılan.

ts_tuncay_ts
22.02.2013, 18:19
Trabzonsporun yeni otobüsüne ne oldu...Yoksa sadri onudamı sattı :D

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/12911-2Q6Z5G5Q.jpg

yatara
22.02.2013, 18:27
Allahtan yok Adrian, adam sadece 10 dakika top oynuyor geri kalan 80 dakika geziyor sahada. Takimin kötü oynadigi hic bir macda iyi oynamiyor oysaki Jaja, takim kötü oynadigi zamanlar ortaya cikiyordu.

özgür6161
22.02.2013, 18:27
Trabzonsporun yeni otobüsüne ne oldu...Yoksa sadri onudamı sattı :D

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/12911-2Q6Z5G5Q.jpg

1461 Trabzon'un otobüsü yenilenmişti.

Bizimki zaten buydu...

Furkan S.
22.02.2013, 18:30
Kesin Bilgi: Soner Aydoğdu kadroda yok.

ts_tuncay_ts
22.02.2013, 18:45
1461 Trabzon'un otobüsü yenilenmişti.

Bizimki zaten buydu...

Bu neydi....

http://image.samanyoluhaber.com/Images/Resim/Images/News/20101216/%C5%9EOIUHLIU.jpg

Berkan
22.02.2013, 18:49
Yarın göreceğiz bakalım bu kadro kazanabilecek mi . İnşallah kazanır ama sanmıyorum çok zor...

Dip.Ing.Mag.
22.02.2013, 18:50
Bu neydi....

http://image.samanyoluhaber.com/Images/Resim/Images/News/20101216/%C5%9EOIUHLIU.jpg

Senol hoca o boyla nasil kalecilk Yapmis Hemde rekor kirarak helal valla.

anth
22.02.2013, 19:00
Tolunay Hoca'dan bu seneki beklentim Zeki, Soner ve Emre 3'lüsünü kazanmasıydı...

Artık Halil'i kazanırız...

inadina61_08
22.02.2013, 19:03
Tolunay ne yapmaya çalışıyor acaba, adrian oynuyor yada oynamıyor takımda farklı bir oyuncu, bu kadar kadro değişmezdi golu yedikten sonra dağılıyoruz fener maçında çok dağıldık ancak ben gibi pek çok kişi 2 yi yemeden müdahele etmesini bekliyorduk, oturup izledi, şimdi de oyuncular kesik yedi, hadi hepsini anladım da adrian neden yok, maça müdahele konusunda kriz yaşıyoruz şenol hoca çok geç ve standart oyuncular ile yapıyordu tolunay kafkas da farklı olur dedik aynı tas aynı hamam,.

Bu kadar değişen bir kadro ile maç kazanmak mucize. mesela fener maçında 30.dakikadan sonra alan oyuna girer demiştim, bence takım çok dağıldı ve mersin maçında bir takım olamazsak kazanmamız imkansız bizim sorunumuz kadro istikrarı ve hiç birşey yapmayan olcan-serkan-halil gibi oyuncular.

Farkındamısınız bilmiyorum ancak bu maçı kazanamazsak psikolojik olarak belimizi düzeltemeyiz, açık söylemek gerekirse bu maçta ilk penaltımızı atacağımızı düşünüyorum.

Ömer Sak
22.02.2013, 19:25
Onur
Celustka - M.Yumlu - Bamba - Cech
Serkan - Zokora
Alanzinho - Colman - Olcan
Halil

Onur
Serkan - M.Yumlu - Bamba - Cech
Zokora Colman
Henrique - Alanzinho - Olcan
Halil

kadro bu sekilde olur büyük ihtimal.

inadina61_08
22.02.2013, 19:33
Onur
Celustka - M.Yumlu - Bamba - Cech
Serkan - Zokora
Alanzinho - Colman - Olcan
Halil

Onur
Serkan - M.Yumlu - Bamba - Cech
Zokora Colman
Henrique - Alanzinho - Olcan
Halil

kadro bu sekilde olur büyük ihtimal.

Onur
celu-m.yumlu-bamba-cech
Zokora-Aykut
Alan-Colman-xx(Olcan)
Halil

daha fazlası yok. bence aykut kadroda varsa banko oynar.

Bud Spencer
22.02.2013, 19:46
rusya transfer dönemi ne zaman kapaniyor?
baska türlü adrianin olmamasini anlayamiyorum

exelans_25
22.02.2013, 19:48
şaka gibi adrian nasıl olmaz

Berkan
22.02.2013, 19:54
Halil'in oynaması ne kadar acınası halde olduğumuzun göstergesidir.

Gurpas
22.02.2013, 20:36
bu maçla beraber 7 maçlık galibiyet serisi başlatacağız inşallah

Mustafa Umut
22.02.2013, 20:57
Yırtıcı, hırçın, uçanı kaçanı affetmeyen forvetimiz bu hafta bizi gole doyuracak.

Cafer Bulur
22.02.2013, 21:02
Senol günesi begenmiyorduk ama acikcasi tolunay hoca daha iyisi cikmadi.

Takimda gol atabilen dogru dürüst oyuncu yokken adrian i kadroya almamayi ben sahsim adina kabul etmiyorum.

Adrian hafif sakatligi da olsa onu kadroya alacakti,bunun lami cimi yok.

Gecen hafta tel tel dökülen oyunculardan hicbiri kadrodisi kalmadi,bunu da anlamak mümkün degil.

Belki erken ama bu is tolunay hocayla da olmayacak gibi,görünen köy kilavuz istemez.

Mustafa Umut
22.02.2013, 21:10
Senol günesi begenmiyorduk ama acikcasi tolunay hoca daha iyisi cikmadi.

Takimda gol atabilen dogru dürüst oyuncu yokken adrian i kadroya almamayi ben sahsim adina kabul etmiyorum.

Adrian hafif sakatligi da olsa onu kadroya alacakti,bunun lami cimi yok.

Gecen hafta tel tel dökülen oyunculardan hicbiri kadrodisi kalmadi,bunu da anlamak mümkün degil.

Belki erken ama bu is tolunay hocayla da olmayacak gibi,görünen köy kilavuz istemez.

Buna katılmıyorum.

Bu takıma 3 kupa kazandıran da Şenol Güneş, bu halde olmamızın sebebi de Şenol Güneş.

Tolunay Hoca şuanda kötü gidiyorsa bu onun hep kötü gideceği anlamına gelmiyor.

Tabi burada bütün ceza hocalara kesilemez elbette. Yönetimin aldığı/sattığı oyunculara da bakarsak yönetim de zaman zaman başarılı ya da suçlu.

Faruk BERBER
22.02.2013, 21:15
bu maçla beraber 7 maçlık galibiyet serisi başlatacağız inşallah

Bu takım ile mi :D

Cagdas Topal
22.02.2013, 21:19
Adriansız kadro kuruyor herkes anlamadım neden acaba ?

Faruk BERBER
22.02.2013, 21:22
Antep bizden daha efektif oynuyor, izliyorum şuan maçı.

Faruk BERBER
22.02.2013, 21:23
Adriansız kadro kuruyor herkes anlamadım neden acaba ?

Mersin kadrosuna alınmadı.

Cagdas Topal
22.02.2013, 21:34
Mersin kadrosuna alınmadı.

Enteresan :rolleyes:

Ali İhsan
22.02.2013, 21:39
Şaka gibi, Adrian'ın alınmama sebebi ne acaba?

Tahir61
cüneyt çakır yaktı yine beş dakikada maçı bülent uygunlu antepe verdi bir penaltı bir kırmızı

FC-ST-PAULI-61
Antepte kazaniyor.Biz cidden düsmemeye oynuyoruz :D

Gökhan Koç
22.02.2013, 21:49
Forum yöneticilerimizden Fatih Küçük ile güncel konular üzerine kısa bir söyleşi gerçekleştireceğiz.

Yayının linki;

http://bordomavinet.caster.fm/

Yayın Saati: 22:10

Sunucu: Gökhan Koç
Konuk: Fatih Küçük

Bülent AKBULUT61
22.02.2013, 21:55
neden Adrian yok anlamadım bakalım bakalım Tolunay hoca ne düşünuyor

inadina61_08
22.02.2013, 21:57
neden Adrian yok anlamadım bakalım bakalım Tolunay hoca ne düşünuyor

ben yazayım hemen takımın boy ortalamasını düşünüyordur, orta sahada zokora-aykut düşündüğünü düşünüyorum, çünkü alanzinho ilk 11 de çıkacak, colman-alanzinho ve olcan ile ileride halil oynayacağız. Bu mesajı unutmayın. bu hafta kendi kalesine gol atacak talihsiz kim olacak acaba(Allah korusun)

Faruk BERBER
22.02.2013, 21:58
Antep üstümüze çıktı puan durumunda, hissediyoruz değil mi tehlikeyi :)

Şu düşmeden bahsetmeyin boşuna, bu takım düşmezciler burada mı :)

odyseuys
22.02.2013, 22:00
------------onur
serkan--giray--bamba--cech
-------zokora-colman
volkan-----sapara-----olcan
---------henrique

Cafer Bulur
22.02.2013, 22:11
Antep de kazandi ve bizi gecti.

Yarin kaybedersek bundan sonra ciddi ciddi düsmemeye oynayacagiz,bunun artik sakasi kalmadi.

cihatöztürk
22.02.2013, 22:12
bu işin şakası fln kalmadı artık yarın kesin kazanmamız lazım.

Bordo_MaviM_61
22.02.2013, 22:15
Edit: Yanlış başlık.

FC-ST-PAULI-61
22.02.2013, 22:15
yarin kazanirsak düsmemeye oynamayiz.Ordu gsye karsi yenilir,belediye eskisehiri yenemez,akhisar karabükte yenilir.Elazig belki yener ama Antalyayi.Gerci Mersini zaten yenemeyiz Henrique veya Halil atamaz.Mersinin iyi Kadrosu var ben 1-0 yenilecegimizi düsünüyorum.Biran önce kurtulmaliyiz bu tehlikeli yerden.Dahada kötü duruma gelirsek Hakemlerde devreye girecek düsebiliriz.

Cafer Bulur
22.02.2013, 22:18
yarin kazanirsak düsmemeye oynamayiz.Ordu gsye karsi yenilir,belediye eskisehiri yenemez,akhisar karabükte yenilir.Elazig belki yener ama Antalyayi.Gerci Mersini zaten yenemeyiz Henrique veya Halil atamaz.Mersinin iyi Kadrosu var ben 1-0 yenilecegimizi düsünüyorum.

Ben gecen haftaki mactan ümitliydim ama bu hafta hic degilim.

Kazanacagimiza inanmiyorum,takima zerre kadar güvenim kalmadi.

arifberkay
Maç saatinde feshane de onay şahin dinlemeyi tercih edeceğim...

Furkan S.
Onur, Serkan, Mustafa, Bamba, Cech, Sapara, Zokora, Colman, Olcan, Alanzinho, Halil

Hüseyin Başoğlu
22.02.2013, 22:22
-----onur-----
Celustka-Mustafa-Bamba-Cech
----Zokora---Colman-----
Volkan------------Olcan--
-------Halil---Henriqie-----

FC-ST-PAULI-61
Ben gecen haftaki mactan ümitliydim ama bu hafta hic degilim.

Kazanacagimiza inanmiyorum,takima zerre kadar güvenim kalmadi.
Bende hic ümitli degilim Abi.Gol atmamiz mucize olur.Nobrenin herzamanki gibi Golü var bize.Giray olsa Bambayla beraber belki kafa vuruslarina izin vermezdi ama Yumlu Nobreyi durduramaz.Ben buna gercekten inaniyorum Baroni,Arda,Bobo,Nobre bunlar bize karsi hep tehlikeli.
Ama belki süpriz yaparlar deplasmanda birazda olsa daha iyi oynuyoruz.

GÜRKAN61TS
maçı alırız çünkü futbolcuların üstüne büyük bir yük bindi artık kaznmktan başka çareleri yok

Cafer Bulur
22.02.2013, 22:25
Bende hic ümitli degilim Abi.Gol atmamiz mucize olur.Nobrenin herzamanki gibi Golü var bize.Giray olsa Bambayla beraber belki kafa vuruslarina izin vermezdi ama Yumlu Nobreyi durduramaz.Ben buna gercekten inaniyorum Baroni,Arda,Bobo,Nobre bunlar bize karsi hep tehlikeli.
Ama belki süpriz yaparlar deplasmanda birazda olsa daha iyi oynuyoruz.

Umarim kazaniriz,beraberlik bile bize yaramaz.

Önümüzdeki maclar cok daha zor olacak,yumurta tavugun götüne gelmeden isi siki tutmaliyiz.:)

Berke6198
22.02.2013, 22:41
Nobre çok yönlü oynayabilen bir oyuncu, top alıyor, top sürüyor, pas veriyor, şut çekiyor. Yani bence şu anda bizde olması gereken bir oyuncu.

Aynı nitelikte Eneramo var, Kasımpaşa-Sivasspor maçında stattaydım. İzledim ve yine hayran kaldım.

Bülent AKBULUT61
22.02.2013, 22:43
alışmışım pazar günlerine maç günü pazar sanıyorum maç yarınmış ya anam heyecan bastı hemde saat 19:00 hayret hayret yarın gidiyim bir kazı kazan alıyım

delikoyun
22.02.2013, 22:46
bu maçı alamazlarsa tolunay gider çünkü antep bizi geçti düşme tehlikesi karşı karşıya kalırız şaka değil gerçek ben galibiyet hemde farklı galibiyet bekliyorum eğer yine uyuşuk uyuşuk oynarlarsa yemin ederim ağzımı bozarım

Oğuzhan
22.02.2013, 22:50
Puan durumuna baktım da aman diyorum yani sakın.

Necmettin ALTUNTAŞ
22.02.2013, 22:57
alışmışım pazar günlerine maç günü pazar sanıyorum maç yarınmış ya anam heyecan bastı hemde saat 19:00 hayret hayret yarın gidiyim bir kazı kazan alıyım

Sende bu şans varken Bülent gökten rahmet yağsa senin başına taş düşer.

Bülent AKBULUT61
22.02.2013, 23:01
Sende bu şans varken Bülent gökten rahmet yağsa senin başına taş düşer.

öyle abicim İnşallah bir gün banada bir şans vurur galiba:D yarın ne yaparız abi

Necmettin ALTUNTAŞ
22.02.2013, 23:04
öyle abicim İnşallah bir gün banada bir şans vurur galiba:D yarın ne yaparız abi

Galip gelmemiz lazım Bülent.Başkasını düşünmek istemiyorum bile.

Bülent AKBULUT61
22.02.2013, 23:06
Galip gelmemiz lazım Bülent.Başkasını düşünmek istemiyorum bile.

öyle abi kendimi sadece galibiyete odakladım aksi bir durum bile düşenemiyorum daha doğrusu düşunmek istemiyorum

delikoyun
22.02.2013, 23:13
yeni oyuncular almak yerine her mevkiye alt yapıdan güçlü mücadeleci oyuncular yetiştirmeliyiz ben yetişmemesine inanmıyorum çok az çalışan takım olduğumuz kesin ben bu takımın çok sıkı çalışmadığına eminim
zeki ve aykut kendilerini geliştirmeli barış memiş artık kabuğunu yırtmalı her mevkiye 1 adam alt yapıdan ve banko oynayacak kadar güçlü mücadeleci yetenkli kesin şart

TS-FAN
22.02.2013, 23:32
Haftalardır bu takım düşme tehlikesi yaşayacak diyordum ve malesef o aşamaya geldik.
Bu maç kazanılamazsa freni boşalmış bir kamyondan farkımız kalmaz.
Duvara toslamamak için kazanmak zorundayız.
Kazanmak çok zor..
En azından kaybetmemek gerek..

Emirhan Uludüz
22.02.2013, 23:39
Düşmeyiz ama rezilliğimiz ile kalırız 2001 yılından daha beteriz birde o zaman böyle anadolu kulüpleri iyi değildi.

Laz_61
22.02.2013, 23:45
arkadas korkuyorum rüyalarima giriyor resmen vallahi korkuyorum..zor mac hemde cok zor.

Berke6198
22.02.2013, 23:48
arkadas korkuyorum rüyalarima giriyor resmen vallahi korkuyorum..zor mac hemde cok zor.

Maç zor değil, zora sokacak olan biziz.

Faruk BERBER
22.02.2013, 23:50
2-0 yeniliriz. Nobre, N'duka.

TS-FAN
22.02.2013, 23:54
Düşmeyiz ama rezilliğimiz ile kalırız 2001 yılından daha beteriz birde o zaman böyle anadolu kulüpleri iyi değildi.

Düşmeyi kim ister..
Fakat gidiş o gidiş..Durum çok ciddi..
MİY'i yenemezsek hangi takımı yener ve ligde kalırız?

Arif Timurcioğlu
22.02.2013, 23:54
Ligdeki en büyük rakiplerimizden umarım yeneriz. Trajikomik bizi bu hallere düşürenler utansın.

gabriel omar
23.02.2013, 00:28
1461 dahi Mersini yener.Bizimkiler yenemeyecekse Trabzona dönmesinler artık.

Yaşar
23.02.2013, 00:34
Zokora ve Halil'in oynamayacağı her türlü 11'e razıyım...

ALDENİRO
23.02.2013, 00:34
emre güral kadroya alınmamış bu nasıl iş yaa....

Berkan
23.02.2013, 00:35
Takımda ruh yok maalesef. Az da para almıyorlar yani, normalde bu performansla elimizdekilerin çoğu bolivya galler gibi liglerde oynayacak topçular.

savsat
23.02.2013, 00:47
mersin ligteki en berbat takım sayılır. mücadele gücü çok zayıf. bizimkiler sonuna kadar dikkatli olursa alanzinyo ve henriqe eşliğinde maçı koparır

Yunus Danışmaz
23.02.2013, 01:06
Maç yarınmış haberim yok.. Durumu siz düşünün artık. Bu kadar soğuttular takımdan. Ne yapalım izleyeceğiz yine.

Serdær
23.02.2013, 01:14
Trabzonspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, yeni bir çıkışın başlangıcı olarak gördüğü Mersin İdman Yurdu maçının 20 kişilik kadrosunda sürprizler yaptı.

Trabzonspor, Mersin İdman Yurdu ile yarın oynayacağı Spor Toto Süper Lig'in 23. haftası maçıyla geçirdiği kötü periyotu unutturup, yeni bir çıkışın başlangıcını oluşturmayı hedefliyor.

Ligde sezonun ikinci yarısına istediği başlangıcı yapamayan bordo mavililerde teknik direktör Tolunay Kafkas Mersin İdman Yurdu maçı için 20 kişilik bir kadro oluştururken, üç yabancı Adrian, Janko ve Emerson'u kafileye almadı.

Giray'ın cezalı olduğu için yer almadığı kadroda Yasin de hasta olduğu için bulunmuyor. Tolunay kafkas, Emre Güral ile Soner Aydoğdu'ya da Mersin kadrosunda yer vermedi. Genç teknik adam uzun bir aradan sonra Volkan'ı ise kadroya dahil etti.

Genç teknik adam, Mersin İdman yurdu'nun analizini futbolcularla paylaşırken, kendileri gibi sıkıntılı bir süreçten geçen rakipleri konusunda uyarılarda bulundu.

Canberk
23.02.2013, 01:25
Trabzonspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, yeni bir çıkışın başlangıcı olarak gördüğü Mersin İdman Yurdu maçının 20 kişilik kadrosunda sürprizler yaptı.

Trabzonspor, Mersin İdman Yurdu ile yarın oynayacağı Spor Toto Süper Lig'in 23. haftası maçıyla geçirdiği kötü periyotu unutturup, yeni bir çıkışın başlangıcını oluşturmayı hedefliyor.

Ligde sezonun ikinci yarısına istediği başlangıcı yapamayan bordo mavililerde teknik direktör Tolunay Kafkas Mersin İdman Yurdu maçı için 20 kişilik bir kadro oluştururken, üç yabancı Adrian, Janko ve Emerson'u kafileye almadı.

Giray'ın cezalı olduğu için yer almadığı kadroda Yasin de hasta olduğu için bulunmuyor. Tolunay kafkas, Emre Güral ile Soner Aydoğdu'ya da Mersin kadrosunda yer vermedi. Genç teknik adam uzun bir aradan sonra Volkan'ı ise kadroya dahil etti.

Genç teknik adam, Mersin İdman yurdu'nun analizini futbolcularla paylaşırken, kendileri gibi sıkıntılı bir süreçten geçen rakipleri konusunda uyarılarda bulundu.

Maça olan inancımı kaybettim ne yalan söyleyeyim...

Bera B.
23.02.2013, 01:43
Hoca yanlış adamları kesiyor. Maçla ilgili diyeceğim tek şey budur. Sorunu yanlış yerlerde arıyorsun hoca.

ErtuGrul
23.02.2013, 01:48
Maçtan önceki iyimserlik, kadro açıklandıktan sonra negatife döndü...Halil ve Tosun...Allah yardımcımız olsun...

atomantcum
23.02.2013, 01:53
Hoca yanlış adamları kesiyor. Maçla ilgili diyeceğim tek şey budur. Sorunu yanlış yerlerde arıyorsun hoca.

emre soner adrian taraftarin sezon basindan beri bu takimda en cok gormek istedigi isimler. Emre ve soner nedendir bilinmez bir turlu iki mac ust uste oynayamadi, zaten 6-7 mac ancak oynamislardir ikisi de. Adrian artik kendini buldu colmanla birlikte hucumu (forveti olmayan takimimiz icin) sirtlanacakti. Cech de su oynadigi maclarda eski rezil gunlerini bize tekrar hatirlatti sagolsun, emerson en azindan hucuma destek veriyordu, cechin ona da katkisi yok, ortalari y rakibe carpar ya auta gider. Hal boyleyken bu kadroya bir aciklama getiremiyorum yalnizca fantastik olmus diyebiliriz. Umarim hoca kupa macini dusunmustur. Gerci kupa diyip duruyoruz da dusme hattina 6 puan var sadece rezillik diz boyu. Kupa lig ayirt etmeden en iyi kadromuzu kurup istikrarli devam etmemiz gerekirken hala neyin pesinde tolunay hoca. Guya geldiginde "Bir takimin 8-9 as oyuncusu olur, kalan iki uc oyuncusu olur sadece rotasyon yapacak" demisti kendisi. Bu ne arkadas aylar oldu sabit bi kadro cikarmak ,bu kadar mi zor taraftarin gordugunu teknik direktorler niye goremiyor?

Fanatik34
23.02.2013, 02:28
Tolunay´in suyu isinmaya basladi bile..

Henrique´yi yollayamama..Sercan´i kadroya katama..Emre´den faydalanma..Adrian ise?

geldiginde 100 gün demistim, hizla tüketiyor!

Yarin 6 puanlik mac

A.Ali Karanis
23.02.2013, 02:59
Kimle çıkacağız sahaya? Çok merak ediyorum :)

Hüdai Pervaneli
23.02.2013, 03:05
Kimle çıkacağız sahaya? Çok merak ediyorum :)
Onur Tek Basina Yeter :)
Bazen Zoko ile Colman Reyis Cikar :) Yteriz:) Cokmu iyimserim:(

DeAgLeMaNyAq
23.02.2013, 03:41
Halil oynayacağına Emre oynasın tabii ki ama Emre'ye de kurtarıcı olarak bakmaktan vazgeçelim bence. Evet top ayağına yakışıyor, çabalıyor ama sonuç kısmında hâla sıkıntıları var. Az şans bulsa da henüz golle tanışamamış olması hem onda stres yapıyor hem de takıma zarar veriyor. Her topu kendisine istemekten vazgeçmesi lazım...

Kasım Hilal
23.02.2013, 07:20
Hem Adrian hem Soner yok.. Bu bana garip geldi. Başkanın üzerine toz kondurmadığı Janko da yok. Garip bir kadro bizleri bekliyor anlaşılan. Bakalım, sonumuz hayrolsun.

Harun
23.02.2013, 07:52
Takım oyuncularının birbirine yakın olması gerekir.En büyük sorunumuz bu.Topu ayağına alan adam arıyor.İleri taşıyamıyoruz topu.Buna Tolunay hocanın bir çözüm bulması gerek.

Emrah Akcagöz
23.02.2013, 08:15
Çok tuhaf bir taraftarımız var. Geçen hafta fbyi rahat yeneceǧimizi söyleyenler bu hafta yenileceǧimizi söylüyor. Bence berabere biter bu maç ya da farklı alırız sıkıntı etmeyin.

İskender Çakmak
23.02.2013, 08:53
galip gelmemiz gerekiyor. Tüm umudum o yönde. Artık kadrolarla ilgilenmiyorum. Bu saatten sonra sonuç önemli.

Berkan
23.02.2013, 09:08
Aynı saatte bjk maçıda varmış. Federasyon 4 de yapsan ayrı dert 7 de yapsan ayrı dert :D

Ustaalioğlu
23.02.2013, 09:15
Hayırlı günler renktaşlar... Bugün güzel olacak ben inanıyorum...

İskender Çakmak
23.02.2013, 09:20
Bizim maç ligtv 2 den yayınlanır herhalde. Ligtvnin sitesinde belirtilmemiş ama.

delikoyun
23.02.2013, 09:59
tolunay matmazel kılıklı oyuncuları kadro dışı bırakmış janko emre adrian soner

---------------------------------------------onur--------------------------------------------------
----serken--------------------------yumlu----------bamba---------------------------cehc------

-----------------------------zokora-----------------------sapara------------------------------

-----------alanzinho--------------------------colman--------------------------olcan----------

------------------------------------halil yada henriqe------------------------------------------

olcay_61
23.02.2013, 10:17
------------onur--------------
serkan---celutska---bamba--cech
--------zokora--colman--------
volkan-----alanzinho----olcan
-----------halil----------------

Oğuz KUL
23.02.2013, 10:22
galip gelmemiz gerekiyor. Tüm umudum o yönde. Artık kadrolarla ilgilenmiyorum. Bu saatten sonra sonuç önemli.

En mantıklı yorum :)

Çünkü takım kötü kadroyu oluştururken yapılan hataların ürünü tamamen bunlar bana kadroda fark yaratacak oyuncu diğerlerinden farklı olan oyuncu ismi verirmisiniz bence yok hepsi aynı çizgide bu yüzden bu haldeyiz ruh yok sadece forma var sahada

İnşallah kazanacağız...

Umut ediyorum.

Emrah Akcagöz
23.02.2013, 10:27
Alacağımız galibiyet sonrasındaki yorumları merak ediyorum. :)

Bud Spencer
23.02.2013, 10:32
solbeke ne emerson nede cech.....celustkayi monte etmemiz lazim sezon sonuna kadar

delikoyun
23.02.2013, 10:35
emre güral kadroya alınmamış bu nasıl iş yaa....
matmazel gibi oynarsa hayat boyu oynayamaz